Alle berichten van admin

Lagere klassen Noord 1935-1936

2e klasse A
1Heerenveen181332294723
2MSC181044243922
3FVC18846205242
4Black Boys18846204539
5Alcides18747183434
6CAB18738174455
7De Kooi18648164848
8Rood Geel186210143347
9Frisia185310133045
10Steenwijk18251192845
2e klasse B
1BRC141211255117
2Muntendam14932214520
3Noordster14635154343
4BATO14455133137
5WVV14437113030
6GRC14437113240
7Helpman1424883352
8Stadskanaal1424882046
3e klasse A
1Gorredijk181413296127
2HZC181242284920
3LSC181125243627
4Lemmer18846202830
5Bergum18828183626
6Nicator185310133239
7Noordwolde185310132539
8SSC186111132549
9Olyphia185211122440
10GAVC184212102645
3e klasse B
1FVV161321287319
2Drachten161231276520
3Gruno161204245331
4Oostelijke Boys16925204138
5VVK (Groningen)16727165643
6Dokkum16331092165
7VIA (II)16321184052
8Hellas (Groningen)16231172263
9Groninger Boys16131253070
3e klasse C
1Zuidbroek141301264415
2THOS141022226436
3Appingedam14905184034
4Scheemda14545143223
5Woltersum14617133337
6Noordpool UFC1432981740
7Hunsingo14311071027
8Nieuweschans14121141240
3e klasse D
1Nieuw Buinen161231275613
2Emmen161312275418
3Zwartemeer161123247427
4NAB16727164339
5Valthermond (I)16718154845
6Attila (II)16628143245
7Asser Boys165110114056
8Hoogeveensche Boys16411192459
9Hurry Up16011511988

Lagere klassen Zuid 1935-1936

2e klasse A
1TSC181404285931
2Hero181233275323
3Middelburg181134254524
4Terneuzen18756195045
5Vlissingen18729163132
6De Baronie (I)187110153839
7RBC18639154759
8Zeelandia (Middelburg) (II)184410123955
9Goes (I)186012122860
10DOSKO183510113153
2e klasse B/b>
1Willem II181341306526
2De Valk181332295518
3Helmond181242285524
4Picus18936214837
5Tegelen (II)18738174741
6VVV18549143750
7Breda (I)185310133660
8Wilhelmina183411103873
9ESV18171093754
10VOS (I)18331292762
2e klasse C
1Palemig (I)181233275125
2Staatsmijn Maurits181116234028
3Staatsmijn Emma181035234129
4Waubach18936214129
5Staatsmijn Hendrik178451828192
6Sittard (I)18747183834
7Kerkrade (I)17647162839
8Groene Ster18459132636
9Miranda185211123651
10Heerlen Sport (I)18131452059
3e klasse A
1Hulst121002203611
2Hoofdplaat12723162418
3Axel12714153618
4Breskens12525123429
5Oostburg1241792640
6Sluiskil1232782537
7Terneuzen 212201041745
3e klasse B
1De Zeeuwen181620348817
2Zierikzee181134257436
3RCS181125248630
4Middelburg 2181035235042
5VC Vlissingen 218855215337
6Zeeuwsche Boys18648163835
7Eiland Boys185211124548
8Zeelandia (Middelburg) (II) 2185211123375
9Goessche Boys18241281790
10Hansweert182115527101
3e klasse C
1Boeimeer161501307227
2JVA161105225734
3PAZO16934214427
4SNS (Tilburg)16817173735
5Alliance16538133538
6GUDOK16538133238
7EKC16439112844
8Nevelo16358112352
9Oisterwijk16221262356
3e klasse D
1TOP161411296519
2WSC161321287419
3DEVO (II)14833194429
4RWB14626143135
5Baardwijk15618133952
6Vlijmen16529123044
7Nivema16231172044
8Bossche Boys15311172250
9Kaatsheuvelsche Boys14311072558
3e klasse E
1TEC141211255317
2Leerdam141112235020
3LSV (Leerdam)14734173930
4Zaltbommel14716154227
5Haaften14626143234
6GVV (Geldermalsen)14428102638
7Tricht (I)14121142050
8ZBVV14201241864
3e klasse F
1Helmondia (III)161231275719
2Eindhoven 316925203729
3Tivoli16808164239
4WVVZ16637153531
5PSV 316637153450
7Vienna16547143638
9Tongelre16628143947
10ZGC16529123240
11DVVS16439112544
3e klasse G
1Heer161123245721
2Standaard (I)161123245732
3Willem I16943225431
4Stein16646164141
5RFC Roermond 216727164752
6Maasniel (I)16628144252
7Maastrichtse Boys16448122642
8MSV (Maastricht) (II)16331093343
9Geleen16311272972
3e klasse H
1Kolonia16151031679
2Schuttersveld161213255230
3KEV16817174835
4Rimburg16736174037
5Wit Groen16808163038
6Hoensbroek (II)15627142936
7DRK1533993144
8Palemig (I) 216231171954
9Nieuw Einde16141161750

Lagere klassen Oost 1935-1936

2e klasse A
1Borne181332295820
2Rigtersbleek181206245734
3Hengelo181035236137
4Zwolsche Boys18855214041
5Robur et Velocitas18828184440
6Sallandia (II)18639154254
7Phenix (II)186210143847
8KHC185310132943
9UD184410124064
10RODA183510113867
2e klasse B
1NEC181242285828
2Vitesse18972255829
3Quick (Nijmegen)18963245333
4AZC18846204743
5WVC18819173551
6Zutphania (II)18558153840
7Theole18558153152
8Rheden186210143447
9Be Quick (Zutphen)185310133340
10Silvolde (I)18411393256
3e klasse A
1Eilermark181233274121
2Glanerbrug181116233927
3Wilhelminaschool181026224731
4La Premiere171016214529
5Almelo18666184028
6Geel Zwart (Enschede)17827184039
7Germanicus18558152639
8Nijverdal186111132740
9Haaksbergen18459132850
10GOLTO18241282857
3e klasse B
1Rijssen Vooruit181332284719
2Daventria181044243424
3Apeldoornse Boys18954233629
4Apeldoorn18837193726
5Albatross18585183631
6DAVO (Deventer)18738174755
7DOTO (Deventer)18648163337
8GFC183510111833
9Labor184410103252
10Brink en Orden18511294761
3e klasse C
1CITO (Renkum)181233273521
2TVV (Zevenaar)181134254428
3ESCA18927205239
4Ede18927204033
5WSV18927204644
6SML-Spatram18666184441
7Trekvogels (I)18648164450
8Arnhemse Boys18558153239
9WAVV18549143744
10Rhenus18051352055
3e klasse D
1Doetinchem181323286124
2Oost Arnhemsche Boys181224265327
3Aalten18954233428
4VVO18837194340
5Gelria (Velp)18819174145
6FALTO18738173448
7Winterswijk18729163235
8Eendracht (Arnhem)18558153238
9Dierensche Boys185211122846
10Neede18231373158
4e klasse A
1Unisson14914193624
2Oldenzaal14725163524
3Lonneker13724162727
4PJ14716153331
5De Tubanters 189713445122932
6PW14527123735
7Wierden14527122428
8Hector14401082646
4e klasse B
1Hattem181512317819
2De Gazelle181116234935
3Columbia181116235141
4REWIOD181107224443
5EBON (II)18837194835
6Heerde18909185643
7Vaasser Boys18729163140
8Wijhe186210144158
9Alexandria184212103463
10Eper Boys18201642883
4e klasse C
1Activia (II)181422307230
2BIC181422306422
3Theothorne181125246331
4VIJDO18828184738
5Steenderen18657175252
6Brummensche Boys18486163752
7Hertog Hendrik18558153759
8AVW185310133247
9Doesburg18331293661
10Velpse Boys18321382068
4e klasse D
1Jonge Kracht (Nijmegen)201451336720
2DVSE201235276238
3NDT201145264737
4Union20965244937
5Watersnippen20956237144
6TOP (Dodewaard)20668183952
7BAVV207310175360
8Elistha207211163868
9Oosterbeek205510153040
10Oosterbeekse Boys20299132953
11GVC20241484783
4e klasse E
1Terborg161213255821
2Dinxperlo16934213329
3Blauw Wit (Lochem)16844204839
4Varsseveld15825184723
5Eibergse Boys16655173428
6Reunie16538134443
7Bergsche Boys ('s Heerenberg)15519113442
8DSC (Doetinchem)16411192771
9Koningin Wilhelmina (Groenlo)16321181847

Lagere klassen West 1935-1936

2e klasse A West I
1DOS181152275129
2EDO181062264327
3Vriendenschaar18792233722
4AFC18765205249
5Zeeburgia18756193030
6't Gooi18738174241
7UVV18558153548
8Bloemendaal (II)18468143244
9Alcmaria Victrix184410123949
10Kinheim (II)18151271941
2e klasse B West I
1Velox181215255223
2OSV18954236130
3Hilversum181116234348
4West Frisia18945223521
5De Spartaan18936214131
6WFC18837194546
7BFC (Bussum) (II)186210142838
8ZVV (Zaandam)18549142339
9OVVO184212102648
10Hercules18331292252
2e klasse A West II
1HVV181062264631
2RFC181026224241
3The Rising Hope18846204229
4Emma18927203628
5SVV18756194332
6VDL18837193938
7Unitas (Gorinchem)18567162427
8Quick (Den Haag)18729163243
9Steeds Hooger18639152633
10Olympia (Gouda)18231372048
2e klasse B West II
1CVV181431314816
2Overmaas181143264730
3ODS18945225045
4BEC18765202931
5DCL18747183735
6Alphen186210143041
7UVS187011142839
8Hoek van Holland185310133245
9Neptunus184410123947
10Gouda183411102637
3e klasse A West I
1HRC181332295228
2De Volewijckers181116235129
3Zaandijk181026224026
4Den Helder18657174143
5Hollandia (Hoorn)18819173133
6Alkmaarsche Boys18738173442
7Purmersteijn18729164748
8Succes187110152540
9Beverwijk185310133046
10KVV183510112945
3e klasse B West I
1DWV181404286127
2Ahrends VC181323284620
3DEC18936214630
4TIW18936213636
5DJK18837194643
6SDZ18738173943
7Assendelft18549143952
8Halfweg185211122951
9Zeemeeuwen185112113656
10ZRC18251193050
3e klasse C West I
1HVC181611339311
2TOG (Amsterdam) (II)18945224031
3VVA (II)18837192938
4Laren18657172736
5Watergraafsmeer18657173449
6WMS18648163539
7Oosterpark187110154956
8Allen Weerbaar18558154457
9Rapiditas (Weesp)18549143145
10ODE18369122747
3e klasse D West I
1Baarn181422306024
2Elinkwijk181260304517
3Amersfoortse Boys181116235424
4Bodegraven181026224537
5Holland (Utrecht)18819173242
6Donar17809164746
7ZNC (Zeist)17548143638
8APWC184410123346
9Zeist18251191846
10Utrecht18211552676
3e klasse A West II
1De Kennemers181431316720
2Zandvoort (I)171133255727
3Scheveningen181116233729
4SVC (Den Haag)181035234649
5Hillegom (I)17926204624
6Hillinen18729163136
7Lugdunum187110154753
8BMT (Den Haag)184410123550
9Celeritas (Den Haag)184212102349
10Schoten18111632375
3e klasse B West II
1VIOS (Den Haag)181602325825
2Ter Laak18756194742
3Naaldwijk18837193235
4Fortuna (Vlaardingen)18828184940
5Delft18828184244
6Laakkwartier18819172440
7RVC (II)18639153738
8De Postduiven18639153642
9SEP18387143445
10's Gravenzande (I)185310132937
3e klasse C West II
1De Hollandiaan181314276929
2GSV (Gouda)181134256626
3DDC181125245838
4Het Noorden18828185354
5ONA18828183645
6Steeds Volharden18819173947
7EDS18549144854
8COAL187011144758
9OVV186111133765
10LFC183411102966
3e klasse D West II
1Sliedrecht181233274523
2SVW181125244934
3DCV18945225349
4Fluks181017214439
5DHS18837194740
6VFC (II)18729163940
7VOC18558153939
8De Musschen18639154345
9Papendrecht184410122039
10RDM18331292657
4e klasse A West I
1Alkmaar141130254212
2Texel141211253210
3BKC14806162922
4Schagen14437113140
5Nieuwe Niedorp14347102534
6Andijk14347101835
7Strandvogels1432982837
8DTS1423972944
4e klasse B West I
1AVOG181323287627
2ADW181242285934
3QSC181143264827
4Zaanlandia18954234424
5Neerlandia18828183332
6SCA (II)18738173528
7Zilvermeeuwen18639153140
8Uitgeest (I)185211122855
9RCA (II)183411102864
10Westzaan18111632475
4e klasse C West I
1Schinkelhaven181323284219
2SDW181026223326
3Meervogels18936214632
4EVC (Edam)18846203132
5Avanti (Amsterdam)18747184942
6Fokke18747182933
7TDO18657173230
8IVV18819173137
9Ontwaakt186210142538
10De Meteoor18211552857
4e klasse D West I
1Ripperda161222265833
2Swift (III)161222266346
3Frederik Hendrik161213255533
4SLTO16808165839
5DIO (Haarlem)16628144048
6THB165110114049
7EHS165110114067
8Amstel16401283554
9RODI (II)16311272848
4e klasse E West I
1APGS161330295719
2Verkade161123245832
3Oranje Zwart (Amsterdam)16835195138
4Electra16736175345
5HEDW16637153637
6Heemskerck16529124758
7Sloterdijk16367123148
8SNA (Amsterdam)1625993362
9LOC16231171845
4e klasse F West I
1Jan Hanzen Kwartier161312275322
2Rivalen161123246628
3Victoria (Hilversum)16826185738
4De Germaan (II)16826184736
5PVC16718155454
6JOS16547144047
7SDS (Amsterdam) (II)16538134341
8Kampong16538132446
9ZSGO16101521688
4e klasse G West I
1Wilhelmina Vooruit161330296121
2BVC161024224730
3Culemborg161024225134
4Sopla16718155448
5EAC16628143540
6Soest16529123336
7Quick (Amersfoort)16529124665
8Brederodes16448122645
9Amsvorde16221262458
4e klasse A West II
1Voorwaarts (Utrecht)161411295914
2Woerden161114235025
3Alphia16745185040
4DUNO16745185040
5LDWS16646164342
6Waddinxveen16556153744
7Roodenburg164210105653
8Boskoopsche Boys16241082688
9DVS (Leiden)16311272247
4e klasse B West II
1VCST181431316426
2TONA181422308133
3Leidsche Boys18927203734
4ASC18765203032
5De Ooievaars18828183136
6TONEGIDO18549144340
7Moordrecht187011143043
8DSO (Zoetermeer)185310134250
9Rijswijk186111133453
10Oranje Blauw (Den Haag)18311472166
4e klasse C West II
1De Jagers161204244121
2Archipel161015214928
3VDS15834193723
4BTC16646163228
5HDV15636153235
6Te Werve16628143441
7Kranenburg166010122442
8WIK16439113454
9Cromvliet164210102940
4e klasse D West II
1Zwart Blauw181431316128
2VOGEL181035234635
3Hellevoetsluis18936214546
4OB18837194540
5DHZ18828186439
6Florissant18747184336
7SMV18738174146
8Concordia (Delft)18378133657
9Delfia-DVK185211122837
10SOA18401483479
4e klasse E West II
1DVC161132255215
2Haastrecht161114234125
3CKC161033233526
4Schoonhoven16655174040
5Pechvogels16556153530
6Dilettant16619132835
7Gouderak16529123553
8Lekkerkerk16349102441
9Zwervers16221262348
4e klasse F West II
1OLIVEO181602327430
2Martinit181314276032
3USC181215256233
4Ursus18738174854
5SIOD (Rotterdam)17638152933
6Flakkee18468143445
7Schiedam186111134564
8VND18369123657
9Transvalia185211123968
10DJS17359114455
4e klasse G West II
1OSS161231274623
2Merwede16835194730
3SSW16754193733
4DOSB (Gorinchem)16826183429
5's Gravendeel16736174233
6FSV (Rotterdam)16637153137
7Crooswijk16529123246
8Merwestad16349102940
9SFC16151072653

Lagere klassen Noord 1934-1935

2e klasse A
1De Kooi161141265019
2FVC161033234627
3Heerenveen161015213624
4Rood Geel16574172929
5CAB16556154739
6MSC16556153939
7Black Boys164210103344
8Alcides16331092753
9LSC16401281851
2e klasse B
1Hoogezand161222265324
2BRC161051255428
3Noordster161033233924
4GRC16718155253
5Muntendam16628142837
6WVV16529123350
7BATO16439113736
8Stadskanaal165011102052
9Helpman16321184052
3e klasse A
1Steenwijk181134256137
2Noordwolde18945225227
3HZC18945224933
4Olyphia18864224432
5Bergum181017213842
6Drachten18756195836
7SSC18837192725
8Lemmer18747183840
9Gorredijk185112114353
10Dokkum180117121106
3e klasse B
1FVV161312275719
2Woltersum16835195033
3Oostelijke Boys16907184939
4VIA (II)16745184034
5Gruno16727165544
6Noordpool UFC16718153732
7Appingedam16619133350
8Hellas (Groningen)16529123465
9Groninger Boys16301362564
3e klasse C
1Nieuw Buinen161312275230
2Zuidbroek161123246427
3Emmen16943226344
4Zwartemeer16637153133
5Scheemda16628143536
6NAB16538134354
7Hurry Up16349103350
8Asser Boys16268103154
9Nieuweschans16411193155

Lagere klassen Zuid 1934-1935

2e klasse A
1Middelburg181521327520
2VC Vlissingen181125244623
3DOSKO18864223428
4Terneuzen181008205848
5Baronie18918194950
6TSC17719154043
7Zeelandia (Middelburg) (II)186210143348
8RBC185310133552
9Breda (I)184311112557
10Alliance17161062753
2e klasse B/b>
1RFC Roermond181233275529
2Helmond181035234127
3VVV17944224236
4Wilhelmina18756194953
5De Valk18738173936
6Tegelen (II)18738174441
7Hero18648165147
8VOS (I)18639154346
9Picus186111133562
10WSC17331192244
2e klasse C
1Palemig (I)181224265824
2Waubach181143265127
3Staatsmijn Hendrik181215254018
4Staatsmijn Emma18963244426
5Sittard (I)17647143237
6Miranda186210143147
7Heerlen Sport (I)185310133353
8Kerkrade (I)184410122332
9Groene Ster17449122845
10Hoensbroek (II)184212102253
3e klasse A
1Axel161213256919
2Hulst161213254523
3De Zeeuwen15924203120
4Breskens16817174442
5VC Vlissingen 216637153130
6Terneuzen 216637152732
7Sluiskil165011102446
8Hoofdplaat16411193139
9Oranje (Sas van Gent)15221142475
3e klasse B
1Goes (I)14121125528
2Zierikzee14833194620
3Zeeuwsche Boys14815173620
4RCS14815174630
5Middelburg 214707143539
6Zeelandia (Middelburg) 2 (II)14608122956
7Goessche Boys14211151949
8Hansweert14111231657
3e klasse C
1Boeimeer181521327624
2GUDOK181422306625
3PAZO181026224841
4Oisterwijk18738173741
5SNS (Tilburg)18738174247
6Nevelo188010164455
7HKI18639155858
8SBOV186210144059
9EKC184212103867
10Bredania (II)18231372961
3e klasse D
1TOP141121246026
2RWB141112234933
3DEVO (II)14644163535
4Baardwijk14626144642
5WSC 214437113435
6Bossche Boys1433893541
7Kaatsheuvelsche Boys1432982338
8Capelle (Sprang-Capelle)14311072355
3e klasse E
1Leerdam161321286414
2LSV (Leerdam)161222266516
3TEC161222266520
4Zaltbommel16907185439
5GVV (Geldermalsen)15636154045
6ZBVV16411193677
7Haaften16241082547
8Tiel16311271861
915211251159
3e klasse F
1ESV181233276429
2WVVZ181224265229
3Helmond 216826184041
4Tivoli18828184850
5PSV 318729165358
7Helmondia (III)17557154348
9ZGC18549143946
10Eindhoven 316547144050
11Tongelre17539134051
12Vienna185310133653
3e klasse G
1Staatsmijn Maurits161420307017
2Maasniel (I)16934214429
3Stein15825184937
4Tegelen 2 (II)15546144230
5Obbicht16628143335
6VVV 216538133150
7VOS 2 (I)15348103452
8Geleen15348102743
9RIOS '31164210103067
3e klasse H
1Kolonia181431316311
2Heer181251295710
3Wit Groen181035233930
4Willem I181026225329
5MSV (Maastricht) (II)18837194337
6Standaard (I)18747183434
7Schuttersveld18549143448
8KEV16331093652
9Rimburg16311272353
10Nieuw Einde18121541088

Lagere klassen Oost 1934-1935

2e klasse A
1Hengelo181512317226
2Borne181323287031
3Rigtersbleek18945226542
4KHC18765204241
5Phenix (II)18747185848
7Zwolsche Boys18729164150
8RODA186210143461
9UD184410123554
10Robur et Velocitas183510113468
11GOLTO18241282858
2e klasse B
1SCH181431316033
2NEC181305265831
3Zutphania (II)18945224234
4AZC18747184038
5Quick (Nijmegen)18738173543
6Be Quick (Zutphen)18729164951
7Theole18558153645
8Rheden186111133142
9WVC185211123756
10Arnhemse Boys184212103449
3e klasse A
1Geel Zwart (Enschede)181422306829
2La Premiere181503306231
3Wilhelminaschool18927205546
4Almelo18837195344
5Rijssen Vooruit18747184745
6Germanicus18648163646
7GFC186111133348
8Haaksbergen18459132947
9Nijverdal185211123159
10Eilermark18331293958
3e klasse B
1Sallandia (II)181512316924
2Daventria181413295327
3WSV181026225034
4DOTO (Deventer)18945224733
5Labor18828185055
6Apeldoornse Boys18819174442
7DAVO (Deventer)183510113247
8Apeldoorn185112113845
9Albatross185013103976
10De Gazelle18411392867
3e klasse C
1SML-Spatram181062264126
2Gelria (Velp)181044246228
3TVV (Zevenaar)18918194537
4Rhenus18756193537
5Ede18756193438
6WAVV18738174739
7Trekvogels (I)188010163740
8Oost Arnhemsche Boys18567164037
9ESCA185310133043
10Hertog Hendrik185112112672
3e klasse D
1Silvolde (I)161303265524
2Doetinchem161114235528
3Aalten16727163530
4Brink en Orden16808164047
5Eendracht (Arnhem)16718154030
6Neede16628144249
7VVO16709143647
8FALTO164210103255
9Blauw Wit (Lochem)165011103459
4e klasse A
1Glanerbrug141130253314
2De Tubanters 1897141031236420
3Lonneker14626144533
4PJ14536134040
5Oldenzaal14527123438
6Hector14365122938
7Unisson1433893559
8Wierden14121141856
4e klasse B
1Vaasser Boys161312276119
2Hattem161213255229
3Wijhe161114234429
4Alexandria16718153248
5EBON (II)16538133131
6Columbia16538133741
7Rewiod16448123947
8Eper Boys164210102848
9Heerde16221262759
4e klasse C
1Dierensche Boys141022223624
2BIC141103223411
3Brummensche Boys14815172622
4Theothorne14716153128
5VIJDO14617132826
6AVW14527122626
7Doesburg1441992941
8Velpse Boys14101322052
4e klasse D
1CITO (Renkum)181512315318
2Union181125245226
3Elistha181017215745
4NDT18846204948
5DVSE18837194046
6Jonge Kracht (Nijmegen)18747183933
7Oosterbeekse Boys18828183134
8Oosterbeek18729164548
9BAVV18331293247
10GVC18121542881
4e klasse E
1Winterswijk141202245614
2Varsseveld141022225316
3Eibergse Boys14923203839
4Bergsche Boys ('s Heerenberg)13724164527
5Reunie13616133837
6Dinxperlo14311072458
7Koningin Wilhelmina (Groenlo)14131051234
8DSC (Doetinchem)14111231556

Lagere kladssen West 1934-1935

2e klasse A West I
1Blauw Wit181323285126
2FC Hilversum181116234738
3AFC181017215340
4OVVO18927203228
5Alcmaria Victrix18639153734
6BFC (Bussum) (II)187110154445
7Kinheim (II)18558154144
8OSV18639154262
9DOS18549143854
10Hercules186210144054
2e klasse B West I
1ZVV (Zaandam)181044242918
2Zeeburgia18954233320
3't Gooi18855213527
4EDO18846203727
5Velox18927204441
6Bloemendaal (II)18738174049
7West Frisia18648163032
8WFC186210143231
9De Spartaan185310133242
10TOG (Amsterdam) (II)185211122146
2e klasse A West II
1HVV181215257432
2CVV181134254431
3UVV181026224235
4Emma18837194540
5Quick (Den Haag)18837194039
6Unitas (Gorinchem)18918194754
7DCL18738173940
8BEC18639153344
9Alphen186210143853
10Fortuna (Vlaardingen)18211554579
2e klasse B West II
1ODS181233276128
2VDL181143265838
3Neptunus181125245736
4SVV18918194336
5Gouda18828183632
6RFC18558154246
7Hoek van Holland18558152849
8Olympia (Gouda)18549144164
9Steeds Hooger184311113960
10De Hollandiaan18279113955
3e klasse A West I
1De Volewijckers161132255125
2Hollandia (Hoorn)161033234127
3HRC16754193627
4Assendelft16745184239
5Alkmaarsche Boys16745184346
6Helder16529123544
7Zaandijk164210103334
8KVV164210103043
9De Meteoor16331093561
3e klasse B West I
1DWV181620348414
2Purmersteijn18945225244
3SDZ18945223131
4DJK18756193840
5WMS18747183033
6ODE18639152647
7Halfweg18549143439
8Zeemeeuwen184410122748
9ZRC186012124560
10APGS18369123445
3e klasse C West I
1HVC181602326925
2Rapiditas (Weesp)18945224135
3Donar18927204339
4Watergraafsmeer18648163531
5Allen Weerbaar17647163441
6DEC18648163143
7TIW18558152733
8VVA (II)17548143743
9Oosterpark186210143344
10Schinkelhaven185310133854
3e klasse D West I
1Vriendenschaar181611339412
2Elinkwijk181233276535
3Baarn181125246023
4Bodegraven181026226750
5Zeist18936215052
6ZNC (Zeist)18648163445
7Utrecht186210143457
8Holland (Utrecht)185310133970
9Amersfoortse Boys18311473461
10Amsvorde18111631991
3e klasse A West II
1De Kennemers181341307829
2Hillegom (I)18945224446
3Zandvoort (I)18927205944
4Laakkwartier18918195049
5Celeritas (Den Haag)18729164848
6RVC (II)18729164349
7Schoten18648165157
8Hillinen18567163949
9LFC18459132639
10Alphia184410123159
3e klasse B West II
1UVS181332294720
2Scheveningen181035235531
3Naaldwijk18954233826
4Ter Laak18945224731
5VIOS (Den Haag)18855216646
6BMT (Den Haag)18684204242
7Delft186210144354
8's Gravenzande (I)183510113551
9SEP183510113052
10DVC18141361666
3e klasse C West II
1VOC181422306430
2COAL181125244436
3GSV (Gouda)18855215646
4VFC (II)18738175349
5Het Noorden18819173837
6Steeds Volharden18738173439
7Lugdunum18558155050
8OVV187011143752
9DHS185310133551
10Transvalia184410123152
3e klasse D West II
1The Rising Hope161123245034
2Fluks16862223316
3Sliedrecht161024225127
4ONA16727163434
5EDS16637152932
6SVW16619133341
7De Musschen16529123543
8RDM16439113849
9DOSB (Gorinchem)16331092249
4e klasse A West I
1Succes161123246221
2Alkmaar161033234025
3Texel16943224221
4Nieuwe Niedorp161015214231
5Andijk16808164850
6DTS16538133041
7Schagen16529123642
8BKC15429102339
9Vrone15011411770
4e klasse B West I
1Beverwijk161321285316
2Uitgeest (I)16934214025
3Rivalen16835194936
4Zilvermeeuwen16736173634
5Meervogels16736173135
6Westzaan16628143555
7QSC16619133239
8Zaanlandia16331093249
9Verkade16221262140
4e klasse C West I
1Amstel161024223426
2EVC (Edam)16844204126
3Swift (III)16763205035
4HEDW16574173226
5Jan Hanzen Kwartier16736173026
6SNA (Amsterdam)16466142833
7IVV16619133550
8Heemskerck16367121927
9SDS (Amsterdam) (II)16331092949
4e klasse D West I
1Neerlandia161123245835
2RCA (II)16943223722
3Avanti (Amsterdam)16943225334
4DIO (Haarlem)16835193733
5THB16646165044
6Ripperda16556155241
7JOS16628144340
8TDO16411193455
9Wilhelmina Vooruit16031331979
4e klasse E West I
1Ahrends VC161123244822
2SDW161024225237
3ADW16934214323
4SLTO16916194634
5Sloterdijk16916195647
6SCA (II)16628142833
7Ontwaakt16439112037
8Oranje Zwart (Amsterdam)164210103046
9Fokke16201442064
4e klasse F West I
1Laren161411295220
2ZSGO16835193326
3RODI (II)16835194342
4De Germaan (II)16826184130
5Electra16646163229
6PVC16718153843
7Kampong165011104052
8Victoria (Hilversum)16268102638
9LOC16321182651
4e klasse G West I
1APWC161033235336
2Quick (Amersfoort)16754194534
3Sopla16655173536
4Culemborg16727164332
5EAC16646163942
6Brederodes16718154440
7Woerden16637154048
8Soest16538134150
9Voorwaarts (Utrecht)164210102850
4e klasse A West II
1De Postduiven181323285425
2BTC181152276536
3DUNO181035237158
4Oranje Blauw (Den Haag)18747186346
5LDWS18828185553
6De Jagers18729165457
7DSO (Zoetermeer)18729164150
8ASC18639154452
9Roodenburg18549143838
10Leidsche Boys18211552393
4e klasse B West II
1TONEGIDO181512318335
2VDS181242285427
3Kranenburg181026227050
4HDV18927206145
5Cromvliet18837194740
6WIK18837195150
7VCST186111134458
8Zwart Blauw184410123047
9Archipel183411102453
10VOGEL18221462887
4e klasse C West II
1SVC (Den Haag)171421305323
2Rijswijk181044244637
3De Ooievaars18936216149
4Crooswijk18927204540
5MAAS (Maassluis) (II)18639153635
6Delfia-DVK18648163436
7OB18549143241
8DVS (Leiden)17629124149
9Concordia (Delft)164210102756
10Te Werve184410124655
4e klasse D West II
1DCV161510316816
2Haastrecht161024224228
3Gouderak16826184333
4Schoonhoven16727164540
5Waddinxveen16547144041
6Moordrecht16538133744
7Dilettant164210102761
8Lekkerkerk16439112744
9Boskoopsche Boys16411191638
4e klasse E West II
1DDC181233274928
2Hellevoetsluis181062265425
3USC181143265528
4Flakkee18945224845
5VND17755194434
6SIOD (Rotterdam)18738174538
7Oliveo18738174138
8DJS185013104076
9FSV (Rotterdam)18331292543
10Schiedam17131351965
4e klasse F West II
1Papendrecht181332295321
2Martinit181323286031
3SFC181026224031
4's Gravendeel181026224740
5SSW18936214040
6Florissant18657174036
7OSS186111134150
8Merwede183510112537
9SMV18411392261
10Ursus18321382647

Wijdewormer – Trainingscomplex AZ

2017-2019 – Jong AZ

Jong AZ is het eerste (en voorlopig enige) team dat als kampioen van de Tweede Divisie promoveert naar de Eerste Divisie. Het team speelt dan al op het in 2016 in gebruik genomen trainingscomplex van AZ in Wijdewormer. Ook in de Eerste Divisie blijft het team hier spelen.

Amateurvoetbal Landelijk 2017-2018

Derde Divisie A (zaterdag)
1Spakenburg * ♦ 342257716832
2Scheveningen342059656844
3DVS'33 Ermelo3419510627437
4Jong FC Almere City341879617354
5Jong FC Groningen3417710587234
6Quick Boys3418412586345
7Jong FC Volendam3418214566048
8ODIN '593414713495651
9DOVO34131011495452
10Jong FC Twente3414614485245
11ASWH34121111475251
12Harkemase Boys3414416465556
13VVOG3411914423651
14ONS Sneek3410717376288
15Capelle ^^349817354457
16Spijkenisse ^^3471215335683
17ACV ^349520325783
18Magreb '90 ^342428331122-7
Derde Divisie B (zondag)
1Jong Vitesse * ♦342365759636
2UNA342257717438
3Quick (H)341897637458
4Dongen3417413556165
5Westlandia3417314547774
6OFC3414119526447-1
7ADO '2034141010527670
8JVC Cuijk3415514506058
9Hercules3414713496359
10Blauw Geel '383414515476062
11OJC Rosmalen3414515475261
12HBS3411716404343
13EVV3411617393248
14HSC '213411518384457
15Quick '20 ^^^3411518385267
16Be Quick 1887 ^^349619336185
17Jong De Graafschap ^348818324861
18De Meern ^346721252876
Hoofdklasse A (zaterdag)
1Noordwijk * ♦302235698933
2Ter Leede302028627043
3SteDoCo301794606132
4Hoek301677556341
5Achilles Veen301668544834
6FC Rijnvogels3012810444741
7FC 's-Gravenzande3013413436961
8Jodan Boys3012612425346
9Zwaluwen (Vlaardingen)30101010404954
10Swift3010713374054
11Smitshoek309714344759
12Nootdorp3010218323567
13AFC ^^308616305669
14Rijsoord ^^307815293357
15RVVH ^306618242455
16Argon ^304521173270
Hoofdklasse B (zaterdag)
1Eemdijk * ♦301776586333
2Berkum301758565236
3SC Genemuiden301668547445
4Ajax301668546945
5Staphorst3012108465544
6Urk3013413434744
7AZSV3011910423839
8DFS3010119414743
9Excelsior '313012513414045
10SDC Putten3011811414050
11Sparta Nijkerk30101010404737
12CSV Apeldoorn3010614365161
13HZVV ^^308814323754
14Huizen ^^306816264765
15Zuidvogels ^306816264070
16NSC Nijkerk ^307518264682
Hoofdklasse A (zondag)
1SJC * ♦301884627537
2Achilles 1894301686567334
3Silvolde3015105556935
4Leonidas301569516553
5Purmersteijn3014610485747
6Hollandia3014511476548
7Alphense Boys301389475449
8SDO3013512446050
9RKAVV3011811415551
10MSC3012513416077
11De Bataven309813354248
12RKHVV3010515355063
13Sneek Wit Zwart ^^309615333749
14DHC ^^308616304773
15Heerenveen ^306618243472
16Jong Achilles '29 ^3046201745102-1
Hoofdklasse B (zondag)
1OSS '20 * ♦3018102647230
2GOES301848586641
3Halsteren301749554831
4Jong FC Den Bosch301479496344
5UDI '19301389476050
6Gemert3014313456349
7Meerssen3014313455646
8IFC3011910424553
9Nuenen3012513414962
10VC Vlissingen3011613394439
11Groene Ster3011613394551
12Baronie309912364241
13Juliana '31 ^^3010317333961
14BVC '12 ^^308616304362
15EHC ^308517294172
16SC Woezik ^307221233781