Categoriearchief: Clubs

Overige clubs Z

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
ZaamslagZaamslag17/04/19501974
ZaandijkZaandijk01/04/19171925
ZaanlandiaZaandam01/04/19121920
ZalkZalk27/04/19711996
Zalt BommelZaltbommel12/06/190519071909Ontbonden
ZaltbommelZaltbommel15/09/191719182008Ontbonden
SC 't ZandTilburg01/11/19621972
ZandhuizenZandhuizen22/04/19321996
ZandpolZandpol26/05/19821996
Zandvoort (I)Zandvoort16/09/191919211941Gef. met Zeemeeuwen tot Zandvoortmeeuwen
Zandvoort (II)Zandvoort01/08/19411999Uit fusie Zandvoortmeeuwen
en Zandvoort'75 (1999)
Zandvoortsche VVZandvoort17/04/190819101912Ontbonden
ZAPBreezand12/03/19301949
ZBC '97Zwijndrecht01/05/19191997Uit fusie Zwijndrecht en Bakestein (1997)
ZBVHZuid Beijerland15/04/19461971
ZBVVZaltbommel27/02/192719341940Ontbonden
ZCFCZaandam13/05/19311948
ZDHDen Hoorn (NH)30/06/19311996
ZECZandeweer06/12/19661996
Zeddam/Sint JorisZeddam / Braamt01/07/20162016Samengesteld team van Zeddam en Sint Joris
Zeeland SportVlissingen01/06/19551955Uit fusie De Zeeuwen en EMM
Zeeland VooruitGoes15/09/189519121917Was Zeelandia. Gefuseerd met Hollandia tot GVV
Zeelandia (I)Middelburg12/06/190819091916Fusie met EMM en MVVO tot Middelburg
Zeelandia (II)Middelburg01/03/191019212001Fusie met Middelburg tot Zeelandia Middelburg
ZeelandiaGoes15/09/189519091912Werd Zeeland Vooruit
Zeelandia-MiddelburgMiddelburg01/03/19102001Uit fusie Zeelandia en Middelburg (2001)
ZeemachtDen Helder01/01/19171974
ZeemeeuwenZandvoort02/02/192019281941Gef. met Zandvoort tot Zandvoortmeeuwen
ZeerobbenHarlingen05/01/19531957
Zeester (II)Zoutkamp14/03/20142014
De ZeeuwenVlissingen01/10/192419301955Gefuseerd met EMM (II) tot Zeeland Sport
ZeevogelsEgmond ad Hoef03/11/19311941
ZeewoldeZeewolde12/07/19901996
Zeeuwsche BoysGoes04/06/192719341937Gefuseerd met GVV tot Goes (II)
Zeist VVZeist10/05/190919111913Ontbonden
ZelhemZelhem31/05/19411970
ZelosZelhem11/06/19631972
Zenderen VooruitZenderen26/07/19271992
ZestienhovenRotterdam01/09/19291999Uit fusie Groen Wit en DOS'32 (1999)
ZevenhovenZevenhoven14/09/19651970
ZevenhuizenZevenhuizen15/04/19461987
ZFC ZuidlarenZuidlaren01/07/199719972017Uit fusie Zuidlaren en ZVZ;
Gefuseerd met DSZ'16 tot FC Zuidlaren
ZGCGeldrop05/05/193419341940Uit fusie Geldrop (I) en ZWZ
Gefuseerd met Geldrop (RKF) tot Geldrop (II)
ZHCOss01/07/192919291930Ontbonden
ZierikzeeZierikzee08/10/19191925
ZIGO (I)Tilburg12/03/192019281935Ontbonden
ZIGO (II)Tilburg06/09/19361954
ZilvermeeuwenZaandam12/03/19201926
Zinkwegse BoysOud Beijerland01/05/19461990
ZNCZeist19/09/192219251940Gefuseerd met Zilvervogels tot Patria
ZNCZuidbroek10/09/19191951Uit fusie Zuidbroek en Noordbroek (1951)
ZOBZuidoostbeemster01/07/19561968
FC ZoetermeerZoetermeer01/01/19751996
De ZouavenGrootebroek01/09/19311946
ZRCAmsterdam01/07/191619251994Gefuseerd met Herenmarkt tot ZRC Herenmarkt
ZSCZwolle13/03/190819131918Ontbonden
ZSCWesterhoven05/07/19271958
ZSC '62Scharendijke13/04/19611996
ZSGOWMSAmsterdam01/03/19191996Uit fusie ZSGO en WMS (1996)
ZSVZwolle05/05/191919221927Ontbonden
ZSVDeurne21/11/19541978Was RKZSV
ZTSZaandam01/12/19791996
Zuid EschmarkeEnschede21/07/19401953
ZuidhornZuidhorn15/08/19291948
ZuidlaarderveenZuidlaarderveen06/06/19581996
ZuidlandZuidland17/06/19471951
Zuidoost UnitedAmsterdam01/07/20102010Uit fusie Bijlmer, KSJB en Kismet'82
ZuidvogelsHuizen15/04/19281947
ZuidwoldeZuidwolde02/09/19471987
ZuilichemZuilichem25/08/19451963
ZundertZundert12/03/19321941
Zutphania (I)Zutphen10/03/1892
18941902Ontbonden
Zutphania (II)Zutphen15/05/19221924
Zutphen (I)Zutphen03/04/191019121924Gefuseerd met AAC tot AZC
FC ZutphenZutphen01/07/20062006Uit fusie WHCZ en Zutphen (II)
ZVVZaandam25/08/190019041990Gefuseerd met ZFC tot Hellas Sport
ZVVZeist1907Alleen beker
ZVVZwolle23/05/190019021905Opgegaan in ZAC
ZVV'56Apeldoorn06/05/19561996
ZVVCVlissingen12/06/190519061907Ontbonden
ZwaagdijkZwaagdijk12/08/19411956
ZwaagwesteindeZwaagwesteinde21/06/19311942
De Zwaluw
Oeffelt07/06/191819996Was Oeffelt
Zwaluw VFC
Vught10/05/19311945Uit fusie De Zwaluw en VFC (1944)
ZwaluweLage Zwaluwe29/05/19461976Uit fusie Zwaluwse Boys en SIVEO (1976)
ZwaluwenVlaardingen05/09/19351943
Zwaluwen'30Hoorn15/02/19301947
Zwaluwen Utrecht 1911Utrecht31/12/19112005Uit fusie Zwaluwen Vooruit en Utrecht
ZwammerdamZwammerdam22/10/19481957
ZwanenburgZwanenburg30/06/20052005Uit fusie Halfweg en NAS
Zwart BlauwKijkduin22/06/191819311986Gefuseerd met Wit Zwart tot Kijkduin
Zwart Wit'19Eys01/05/19191940
Zwart Wit'28Rotterdam01/05/192819472003Ontbonden
Zwart Wit'63Harderwijk08/05/19631996
Zwarte PijlRotterdam23/05/19701982
Zwartemeerse BoysZwartemeer01/09/19541975Uit fusie Vriendentrouw en EBO (1975)
ZwartewaalZwartewaal16/02/19761996
De ZweefNijverdal15/06/19201941
De ZwerverKinderdijk12/06/19331947
ZwerversCapelle ad IJs.21/02/19301935
ZwolleZwolle02/09/191819211922Ontbonden
ZWZGeldrop01/06/192919321934Gefuseerd met Geldrop (I) tot ZGC
ZZVVZuidwolde01/04/19631989

Overige clubs Y

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
Yde de PuntYde14/03/19481996
YersekeYerseke02/07/19211942
YsselsteynYsselsteyn01/08/19291984

Overige clubs X

NaamPlaatsOpgerichtEerste LaatsteOpmerking
XerxesDen Haag01/09/1897
18991900Ontbonden
Xerxes/DZBRotterdam01/03/19042000Uit fusie Xerxes en DZB Zevenkamp

Overige clubs W

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
WaalreWaalre20/06/19201940
WaalwijkWaalwijk01/11/191319211929Ontbonden
Waalwijk VooruitWaalwijk06/01/190619121915Werd WSC
SC WaardeWaarde09/04/19591996
WackerDe Wijk01/04/19301974
WaddinxveenWaddinxveen20/05/19221930
WadenoijenWadenoijen05/08/19551996
Wagenborger BoysWagenborgen28/04/19611969
Wageningse BoysWageningen01/05/191519201928Ontbonden
WalburgiaOhé en Laak28/05/19641976
WalcherenMiddelburg02/08/190919211942Ontbonden
Walcheren Vlissingen04/12/19341966
De WaldeElahuizen03/07/19611983
De WaldenDamwoude01/09/19461967
WalramValkenburg (LI)08/09/19401942
Wanica StarDen Haag03/05/19961996
WapserveenWapserveen16/03/19611996
't Wapen van BredaBreda01/07/192019261929Ontbonden
WardyFerwerd02/11/19451996
Warffum (I)Warffum01/02/191819211928Ontbonden
WargaWarga25/08/19221959
WarmundaWarmond03/08/19451951
Warnsveld (I)Warnsveld09/06/190819121916Ontbonden
Warnsveld (II)Warnsveld18/05/192219251928Ontbonden
Warnsveldse BoysWarnsveld17/07/19291945
WartburgiaAmsterdam23/06/19241956
WaskemeerWaskemeer19/02/19841996
WasmeerHilversum25/07/19151996Uit fusie EMM'15 en Donar (1995)
WaspikWaspik01/05/19291946
WassenaarWassenaar01/08/19311938
WatergraafsmeerAmsterdam01/10/191119161974Gefuseerd met TDW Centrum tot FC Amstelland
Wateringse Veld GONADen Haag01/07/2014Uit fusie Wateringse Veld en GONA
WaterlooDriehuis28/12/19361953
Waterpoort BoysSneek14/11/19731992
WatersnippenElden10/10/192919351938Ontbonden
WaterwijkAlmere30/06/19841996
WaubachLandgraaf13/09/191319252002Gefuseerd met Waubachse Boys tot UOW'02
WAVVWageningen21/11/19251929
WBSVWestbeemster02/11/19311996
WCRRhoon06/05/19461965
WDSDriebruggen02/04/19481976
WDS '19Breda01/11/19191996
WDZBocholtz29/09/19591995
WECWijbosch04/08/19481975
WeddeWedde24/08/19491988
De WeeboschBergeijk05/05/19241954
WeerdingeWeerdinge04/06/19461950
FC WeespWeesp22/05/20032003Uit fusie Rapiditas, The Victory en ADE
De WeideHoogeveen13/04/19821982
Weiteveense BoysWeiteveen15/06/19461960
SC WelbergWelberg27/11/19451996
WellWell21/06/19461989
WeltaniaHeerlen01/07/19451953
WemeldingeWemeldinge16/07/19401961
WEOWoldendorp23/07/19321945
Were DiTilburg25/07/19451947
WernhoutWernhout01/12/19431996
WESCORotterdam01/03/192019241928Ontbonden
WesepeWesepe01/09/19331974
WestendorpWestendorp16/04/19751996
WesterbroekWesterbroek16/10/19211932
WesterleeWesterlee15/06/19451996
SC WestervoortWestervoort10/08/19371953
WesterwoldeVlagtwedde25/08/19551962
WestfriezenZwaag15/09/19301945
FC De WesthoekBurgh-Haamstede01/07/20162016
WestzaanWestzaan13/06/19211933
WFBOuddorp22/11/19511975
WGW (I)Den Helder24/10/192019261928Ontbonden
WHCWezep01/10/19301946
WherevogelsPurmerend05/11/19801996
WHSSint Annaland01/06/19311969
WHVLoosbroek01/07/19591996
WieldrechtWieldrecht15/07/19471956
WierdenWierden26/05/191619252012Gefuseerd met Omhoog tot Juventa'12
Wierdensche BoysWierden01/08/192919321940Ontbonden
WieringermeerWieringermeer28/08/19561977
WieringerwaardWieringerwaard02/02/19201937
WijheWijhe01/09/191519221992Gefuseerd met IJsselboys tot Wijhe'92
Wijhe'92Wijhe18/03/19921992Uit fusie Wijhe en IJsselboys
Wijk aan ZeeWijk aan Zee10/12/19291950
WIKDen Haag01/06/19191930
WIK '57Kerkwerve22/11/19571992
WildervankWildervank05/04/19301936
WilhelminaAmersfoort01/10/1897
18981900Ontbonden
WilhelminaStadskanaal1907Alleen beker
WilhelminaWeert08/02/1908RKF; werd Wilhelmina'08
Wilhelmina'08Weert08/02/19081940
Wilhelmina '26Wijk en Aalburg03/05/19261966Was Aalburg
Wilhelmina BoysBest01/08/19341965Was SCB
Wilhelmina VooruitAmsterdam25/05/190819121956Gefuseerd met HEDW tot WV-HEDW
WilhelminaschoolHengelo10/08/19191929
WilhelmusVoorburg01/08/19131940
WijnandiaWijnandsrade01/05/19491996
WijsterWijster18/06/19331948
WijthmenWijthmen28/04/19691996
Willem IMaastricht23/06/19291932
WillemsoordWillemsoord14/11/19291945
De Willy's
Wilbertoord16/09/19451968
De Wilper BoysDe Wilp01/08/19411947
WilskrachtAmsterdam29/12/191819401957RKF; opgegaan in Wilskracht/SNL
WilsumWilsum21/07/19371996
WinkelWinkel05/06/19391996
WinschotenWinschoten25/05/191919221925Ontbonden
WinsumWinsum01/05/19172016Uit fusie Viboa en Hunsingo (2016)
WinterswijkWinterswijk21/05/192119282013Gef. met WVC en SKVW tot FC Winterswijk
FC WinterswijkWinterswijk04/10/19122013Uit fusie WVC, Winterswijk en SKVW
WippolderDelft19/04/19141945Uit fusie OB en Wit Blauw (1945)
WironDen Oever22/08/19451996
WispoliaTerwispel06/12/19551996
WisselWissel01/06/19531996
Wit GroenVaals01/06/193119311967Gefuseerd met VTV tot Groen Wit VC
WitkampersLaren (GE)01/09/19291974
WittenhorstHorst15/09/19361940
Witteveense Boys'87Witteveen16/03/19871996
WKE-16Emmen14/06/20162016
WMCHeerhugowaard11/11/19751996
WMSAmsterdam01/03/191919292006Gefuseerd met ZSGO tot ZSGO/WMS
WNCWaardenburg01/09/19501970
WodanEindhoven01/07/20112011Uit fusie ESV en WVVZ
WodanseckWolfheze01/12/19721983
Woenselse BoysEindhoven27/10/19291950
WoerdenWoerden02/05/19191931
WoezikWijchen18/04/19611996
WolfaartsdijkWolphaartsdijk29/07/19461965
WolfersveenWolfersveen01/11/19471996
WoltersumWoltersum18/06/19191933
FC WolvegaWolvega29/03/19281968Uit fusie DOG en DIO (1968)
WorkumWorkum10/04/19401947
WoubruggeWoubrugge24/07/19461969
WoudenbergWodenberg17/08/19611972
WoudiaWestwoud11/09/19311996
WoudrichemWoudrichem11/03/19321949
WoudsendWoudsend18/07/19331972
WSCWaalwijk06/01/19061921Was Waalwijk Vooruit
WSJTilburg05/09/19311948
WSVApeldoorn01/10/19191925
WSVWijlre03/11/193519351940Werd Wijlre
WSV'30Wormerveer23/05/19301940
WTOCOudwoude28/04/19641988
WVCWinterswijk04/10/191219192013Gef. met SKVW en Wintersw. tot FC Winterswijk
WVCOude Wetering01/07/20152015Uit fusie Alkmania en SVOW
WVFZwolle01/06/19371953
WV-HEDWAmsterdam25/05/19081956Uit fusie Wilhelmina Vooruit en HEDW
WVV'28Maastricht01/04/19281948
WVV'34Hengevelde15/09/19341978
WVV'67Woensdrecht01/06/19671996
WVVZEindhoven15/05/19291934
WVWWeurt07/01/19231947
WWNAWenum Wiesel17/05/19471957
WWSLeeuwarden16/06/19651987
Wykels HallumHallum01/06/19911992Uit fusie Hallum en De Wykels
WZC WapenveldWapenveld26/08/19471961
WZSSneek15/12/19321947

Overige clubs V

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
V en LDe Vecht24/07/19491996
V & V'68Garijp21/05/19681996
Vaals (I)Vaals25/09/191719221923Ontbonden
Vaals (II)Vaals25/07/191919251928Ontbonden
VaassenVaassen12/06/19201941Was Vaasser Boys
Vaasser BoysVaassen12/06/192019331941Werd Vaassen
VACHeerenveen01/07/190819081909Opgegaan in vv Heerenveen (I)
VaesradeVaesrade19/10/19631968
VAKOVries31/05/19301945
SC ValburgValburg26/03/19461996
De ValkenVenhuizen30/08/19301960
Valken'68Valkenburg (ZH)30/05/19681983
ValkenburgValkenburg, LB03/06/191019121913Ontbonden
Valkenburg (RKF)Valkenburg, LBonbekendRKF; Opgeheven
ValkenswaardValkenswaard01/06/19341956Was VSV'34
ValleivogelsScherpenzeel01/08/19471976
Valther BoysValthe24/03/19481996
Valthermond (I)Valthermond01/08/193019351955Gefuseerd met Valthermondse Boys
tot Valthermond (II)
Valthermond (II)Valthermond01/08/19301955Uit fusie Valthermond (I) en
Valthermondse Boys (1955)
Van NispenDe Zilk22/10/19321961
VarsseveldVarsseveld28/03/19241934
VasseVasse06/05/19451974
VCASint Agatha21/03/19611996
VCBBiezenmortel29/10/19611996
VCHVenlo27/05/19451948
VCKKoudekerke21/06/19481963
VCOOventje01/08/19601996
VCRRinsumageest01/04/19641996
VCS (I)Den Haag01/10/190819161930Gefuseerd met TOGO tot VCST
VCS (II)Den Haag01/10/20081940Uit fusie VCST en SVC (1940)
VCSTDen Haag15/06/193019301940Uit fusie VCS (I) en TOGO.
Gefuseerd met SVC tot VCS (II)
VCWWagenberg03/0/19451962
VDLMaassluis06/05/19181925
VDSDen Haag01/01/191719221997Ontbonden
VDZWageningen27/12/191319191926Ontbonden
VDZArnhem26/08/19261940
De VechtLoenen aan de Vecht01/06/19931996Fusie tussen Sparta en Sperwer Vreeland
VeelerveenVeelerveen01/02/19321942
Veenendaal (I)Veenendaal20/12/191719231925Ontbonden
Veenendaal (II)Veenendaal05/06/19271936
VeenhuizenVeenhuizen28/10/19451952
Veensche BoysNijkerkerveen07/06/19361992
SC VeenwoudenVeenwouden15/08/19471973Was VCV
VeereVeere25/04/19481969
Veerse BoysRaamsdonksveer02/05/19271940
VELOWateringen14/07/19301949
VeloxNijmegen01/08/190019031906Opgeheven
VeloxWageningen01/07/191019101912Fusie tussen SDO en WVV; ontbonden
Velpse BoysVelp16/03/192119331992Gef. met Gelria en Velp tot Veluwezoom
VelsenVelsen14/08/19221945Uit fusie Santpoort en OIV
FC VelsenoordVelsenoord15/01/19901990Uit fusie KIC en VVB
VeluwezoomVelp24/11/19921992Uit fusie Velpse Boys SC Velp en Gelria
Veluwse BoysGarderen01/07/19521968
VenhorstVenhorst21/10/19571996
VenloVenlo01/07/1927RKF; opgeheven
Venlosche BoysVenlo12/06/19271940
VENOVollenhove24/05/19761976
VenrayVenray26/03/19451945Uit fusie Servatius en De Valk '26
VEPWoerden19/05/19191949
VerburchDen Haag27/04/19491955
VeritasNeeritter01/01/19401960
VerkadeZaandam01/10/192019311945Werd ODIZ
VerwisselingZwolle08/07/190319061911Fusie met Zwolle tot VZC
VESDOSchagerbrug16/07/19491996
VessemVessem21/04/19351996
VestaMelick15/05/19281952
VEVBarger Compascuum26/04/19471953
VEV'67Leek01/10/19671978
VEVOVeessen/Vorchten30/06/19501996
VEWHeemstede02/01/19261949
VFC (I)Vlaardingen01/07/190419051913Opgegaan in DVS
VFC (II)Vlaardingen28/10/19131916
VHKSint Jansklooster01/04/19541996
VIA (I)Groningen20/06/191119131918Ontbonden
VIA (II)Groningen27/08/191919191958Ontbonden
Vianen
Vianen (UT)18/01/19831995
Vianen VooruitVianen (NB)10/05/19321996
VictoriaHilversum08/10/18931903
VictoriaDen Bosch25/04/1891
1894`1902Ontbonden
VictoriaMiddelburg1905Alleen beker
VictoriaTiel04/06/190219041905Ontbonden
Victoria '03Oudenbosch05/01/19352003Uit fusie VES'35 en Oudenbosch (2003)
Victoria'25Afferden25/05/19251959Was Afferden
Victoria'28Enschede02/04/19281965Was Pathmos Boys
SC Victoria'04Vlaardingen06/06/20032003Uit fusie Fortuna en TSB
Victoria BoysApeldoorn01/06/19451946Uit fusie Ratti en Orion
Victoria OObdam24/03/19301968
ViennaEindhoven01/07/192819331948Gef. met Valencia tot Eindhovensche Boys
VierpoldersVierpolders01/06/19321996
VIJDOArnhem01/03/192019301995Gefuseerd met AVW tot Cranevelt
't VijfdeAmersfoort12/02/190719101914Ontbonden
VijlenVijlen19/06/19351960
VIJWPoortugaal12/08/191619181919Ontbonden
VilsterenVilsteren13/07/19811996
ViltVilt16/12/19341961
VIODDoetinchem01/09/19281950
VIOD DriesumDriesum07/09/19651996
ViolaAlphen (NB)01/06/19371996
VIOS VaassenDen Haag01/06/19141921
VIOD TienhovenTienhoven01/12/19711996
VIOS OOosterhesselen01/06/19181948
VIOSVaassen24/05/19351952
VIOS BeltrumBeltrum18/04/19321986
VIOS WWarmenhuizen27/06/19271957
VIOS '38Beugen18/04/19381982
VirtusZevenbergen01/06/19321940
VitesseGennep15/02/19081940RKF; werd Gennep
Vitesse DelftDelft14/09/19331977Was CSVD
Vitesse'08Gennep15/02/19081967Was Gennep
Vitesse'22Castricum11/05/19221940
Vitesse'63Koekange16/12/19631996
VITOSZwolle12/02/191319211923Ontbonden
VIVOOHuijbergen20/07/19461996
VKWWesterbork08/08/19291945
VlaardingenVlaardingen20/08/191919211928Ontbonden
't VliegdorpHuis ter Heide05/04/20022002
VlijmenVlijmen12/05/193219351940Ontbonden
Vlijmense BoysVlijmen10/06/19261940
VlissingenVlissingen02/12/190819111916Gef. met meerdere clubs tot VC Vlissingen
FC VlotbrugHellevoetsluis01/02/19791996
Vlug en VaardigAmsterdam19/07/19321956
VNDRotterdam18/03/192119312000Ontbonden
VOABGoirle17/08/19291940
VOBRotterdam05/06/19491986
VoerendaalVoerendaal01/04/19291934Uit fusie RKVSV en RKKVC
VOGELDen Haag01/08/192019272002Gefuseerd met PGS tot PGS/VOGEL
VogelenzangVogelenzang15/05/19321996
VogelwaardeVogelwaarde25/05/19451964
VogidoEnschede20/06/19311940
VolhardingBreda08/04/1896
18991900Ontbonden
VolhardingDeventer17/03/1917RKF; opgegaan in Volharding ENTOS
Nu Helios
VolhardingMaastricht20/08/191919211925Ontbonden
VolhardingRotterdam01/01/189518971904Gefuseerd met Olympia tot VOC
VolhardingVierlingsbeek14/07/19141921
VolkelVolkel07/01/19371954
VolksweerbaarheidHaarlem01/10/191519161918Gef. met Bloemendaal tot BVC Bloemendaal
Volt's Sportver.Tilburg17/09/192019221924Ontbonden
Voorschoten'97Voorschoten01/07/19971997Uit fusie Voorschoten, Randstad Sport en SVLV
VoorstVoorst15/06/19401946
VooruitgangAmsterdam12/04/190019011903Ontbonden
VoorwaartsDen Haag08/06/190219041909Gefuseerd met Utile Dulci tot VUC
VoorwaartsTiel15/11/1891
18941903Ontbonden
VoorwaartsUtrecht01/12/19071911
VoorwaartsVriezenveenschew.05/07/19501958
Voorwaarts TwelloTwello14/05/19341955
VOPAmersfoort01/05/19701985
VordenVorden20/08/19291977
Vorstenbossche BoysVorstenbosch07/06/19591996
VOS (I)Venlo18/05/191319201940Ontbonden
VosmeerOud Vossemeer13/01/19461960
VosseveldWinterswijk04/07/19431994
VostaEnschede15/09/19261940RKF
VOWVeghel09/05/19471988
VRCVeenendaal01/07/19521953
VredenburchRijswijk01/06/19311957
VrederustBergen op Zoom03/08/19331958
VreeswijkNieuwegein03/06/19261946
VriendenschaarCulemborg01/05/19081915
VroneSint Pancras23/12/19201930
Vroomshoopse BoysVroomshoop05/06/19441955
VSCUtrecht01/07/20012001Uit fusie Velox SVVU en Celeritudo
VSCTilburg17/09/192019241927Werd TAC (I)
VSCO'61Oosterwolde (GE)24/08/19611978
VSV'34Valkenswaard01/06/19341941Werd Valkenswaard
VSWWindesheim18/10/19471992
VTVVaals22/09/190519231967Gefuseerd met Groen Wit tot Groen Wit TV
VurenVuren04/10/19301992
VVANieuwendam13/04/1921RKF; werd RKVVA
VVA AchterveldAchterveld25/02/20162016
VVA/SpartaanAmsterdam22/09/20011988Uit fusie VVA en De Spartaan
VVACOttoland28/10/19601995
VVAKAlteveer01/04/19611981
VVCHaarlemonbekend19131917Ontbonden
VVCVenlo04/04/191419211922Ontbonden
VVC '68Halsteren29/11/19681975
FC VVCNieuw Vennep24/08/19542005Uit fusie SMS en Nieuw Vennep
VVG'28Gaanderen14/03/19251940
VVGJDen Haag12/10/190119041911Ontbonden
VVGZZwijndrecht14/06/19301943
VVH/VelserbroekVelserbroek16/09/19061997Uit fusie VVH en Velserbroek
VVIJIJsselstein12/08/19261940
VVJUtrecht01/09/19311956
VVLLengel01/04/19481986
VVLKLeuth08/04/19321945
VVKGroningen01/03/19301935
VVOVelp03/03/19011908
VVOPVoorthuizen23/04/19481963
VVORRotterdam03/07/19251946
VVRRijsbergen01/02/19311940
VVSDen Haag06/10/1907Alleen beker
VVS OostwoldOostwold25/08/19451954
VVS'46Spanbroek22/08/19461976
VVSV'09Ulrum01/07/20092009Uit fusie UVV'70 en Zeester (I)
VVTTwijzelerheide10/10/19471953
VVVAmsterdam01/06/190219051909Ontbonden
VVVVoorburg1902Alleen beker
VVWWervershoof08/05/19281941
VWCMunnekeburen01/07/20092009Uit fusie De Westhoek en VOG
VVZZaandam16/01/191619402010RKF; opgegaan in Hercules
VVZZwolle01/09/190919121913Ontbonden
VVZ'49Soest01/04/19491975
VVZAAmersfoort22/05/19481992
VZV't Veld30/09/19301951

Overige clubs U

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
UchtaOchten08/07/19451947
UD WeerseloWeerselo01/08/19351975
FC UdenUden01/03/19711996
UDIAmersfoort08/08/190319031905Opgegaan in Quick
UDIRotterdam01/08/190719131931Ontbonden
UDIEnschede17/07/19331942
UdirosNieuwehorne17/12/19491958
UDOOegstgeest02/09/19381971
UFCUtrecht03/06/19001904`1918Ontbonden
UffelteUffelte30/09/19301952
UHCHernen14/06/19991999Uit fusie Uni en Hernani
UitgeestUitgeest31/03/191919271996Gefuseerd met USVU tot FC Uitgeest
FC UitgeestUitgeest01/07/19961996Uit fusie Uitgeest en USVU
UithoornUithoorn07/05/193119461997Gefuseerd met VDO tot Legmeervogels
UlftUlft01/08/190819261929Gefuseerd met SDO tot SDOUC
Ulftse BoysUlft25/08/19511962
Ulu SporZwolle02/05/19871995
UlyssesMegen07/07/19461985
UNIAmsterdam08/02/189118941897Ontbonden
UNIDen Haag01/08/190919131916Ontbonden
UNIRoermond06/05/192019251926Ontbonden
Uni VVNijmegen01/01/19561971
UnicumLelystad10/05/19701996
UnieLeidenonbekend19061907Ontbonden
UnionNijmegen24/02/19141934RKF
UnissonBoekelo08/04/191919302002Gefuseerd met BSC'45 tot BSC Unisson
UnitasHaarlem19/12/189518991902Ontbonden
UnitasKampenOnbekend19031904Ontbonden
UnitasRotterdamOnbekend19021906Gefuseerd met Saturnus (I) tot USC
UnitasBergen op Zoom21/09/1895
18971898Ontbonden
Unitas'28Wamel28/05/19281996
Unitas '30Etten Leur10/05/19301940
Unitas '59Eindhoven01/03/19331969
UnitedKampen01/08/191319131917Ontbonden
UnitedMeerlo04/10/19402005Uit fusie Meerlo en Wanssum (2005)
United DAVOHaarlem01/07/19921992Uit fusie Renova en Schalkwijk
UNOHoofddorp10/12/20072007
Uno AnimoLoon op Zand01/06/19261940
UOW '02Landgraaf01/07/20022002Uit fusie Waubachse Boys en Waubach
UpwardAssen18/05/191419231924Ontbonden
UrkUrk29/07/19401957
UrmondiaUrmond30/04/19281941
UrsusSchiedam29/05/192019341999Gefuseerd met ODC tot Spaland
USCRotterdam01/08/190619061985Fusie tussen Saturnus en Unitas
USVNieuwleusen15/01/19301974
UtrechtUtrecht31/12/191119212005Gefuseerd met Zwaluwen Vooruit tot Zwaluwen Utrecht
UVCAmsterdamOnbekendAlleen beker
UVV '40Ulvenhout01/01/19401965

Overige clubs T

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
TABAAmsterdam31/05/19331955
TACTegelen01/10/191719191924Gefuseerd met TSV tot Tegelen (II). Ook RKF.
TACTilburg17/09/192019271934Was VSC; ontbonden
TAC'90Den Haag09/11/19901994Uit fusie Takdier Boys en ADC
TaurusDelft17/10/19461996
TAVVTer Aar01/06/19491965
TaxandriaOisterwijk15/06/19441945Uit fusie WIK'29, Pazo en Golva
TCAAmsterdam06/03/192019241928Ontbonden
TDOAmsterdam17/09/191519301976Gefuseerd met WMHO en Ontwaakt tot WTO
Te WerveRijswijk01/09/19161932
Tegelen (I)Tegelen12/05/190719161917Opgeheven
Tegelen (II)Tegelen01/06/192619261949Uit fusie TAC en TSV. Gefuseerd met
Tegelsche Herten & Steijl tot SC Irene
TeisterbandersKerk Avezath08/08/19491996
TEOTen Post25/05/19201996
Ter Apel'96Ter Apel28/02/19961996Uit fusie 't Klooster en STA
Ter LaakDen Haag28/07/192119291955Ontbonden
TerborgTerborg01/03/1920
1935
TerheijdenTerheijden06/05/19261949
Terhole
Terhole11/10/19711996
TerloBergeijk20/07/19561964
TernaardTernaard09/06/19711987
TerneuzenTerneuzen01/07/19201923
Terneuzense BoysTerneuzen01/05/19491961
TerrasvogelsSantpoort17/04/19401941
TerschellingMidsland13/11/19201995Uit fusie TVV en Quick'35 (1980)
Was Terschelling'89
Terschuurse BoysTerschuur23/05/19601969
TerwoldeTerwolde18/05/19191996
SC TeugeTeuge01/06/19541996
TexelDen Burg14/05/191219351994Gefuseerd met Texelse Boys tot Texel'94
Texel'94Den Burg01/09/19941996Uit fusie Texelse Boys en Texel
TeylingenSassenheim06/06/19241940
TGGDen Bosch01/05/19481961
THBHaarlem22/05/19141923
TheotorneDieren02/10/191419161947Gefuseerd met FALTO tot Dieren
Tholense BoysTholen24/06/19601972
THORAmsterdam09/08/190019021903Ontbonden
THORDen Haag05/09/1894
18961897Ontbonden
THORLippenhuizen02/12/19551995
THORMaastricht01/04/191919201921Gefuseerd met Avenir tot ATC
THOSBeerta01/05/19201935
TielTiel03/06/192619321936Ontbonden
TiendeveenTiendeveen08/04/19431992
TijnjeTijnje22/09/19321949
TilburgTilburg11/10/191819201924Ontbonden
TilburgiaTilburg15/07/191719251928Ontbonden
TivoliEindhoven16/03/19311934
TIWAmsterdam01/10/192119301979Gefuseerd met Amstel tot TIW Amstel
TitanNieuw Weerdinge01/07/19331942
TKAApeldoorn22/03/19801996
TLCLeek01/07/20132013Uit fusie Leek Rodenburg en Tolbert
TOBAmsterdam17/07/19471967
TOG (I)Amsterdam12/08/190419071909Ontbonden
TOG (II)Amsterdam25/05/19091920
TOGBBerken en Rodenrijs28/10/19281964
TOGODen Haag01/01/191119161930Gefuseerd met VCS (I) tot VCST
TollebeekTollebeek19/06/19621996
TONALeiden01/02/193019351945Werd VTL
TonegoLuttelgeest01/04/19541991
TonegidoVoorburg01/02/192419282010Ontbonden
TongelreEindhoven01/05/19201932
ToofanDen Haag20/07/19621996
TOPAmsterdam04/06/190119021903Ontbonden
TOPDodewaard06/07/193219351942Werd Dodewaard
TOPGouda13/09/191019131921Opgegaan in Olympia
TOP'63Oppenhuizen28/05/19631996
TOS ActiefAmsterdam18/10/19121996 Uit fusie TOS en Actief (1939)
TOVBaarn10/03/19341987
Toxandria
Rijkevoort31/05/19311996
TPOMoerdijk01/02/19461992
Trap DoorHelmond07/07/1895
18961897Ontbonden
TransvaliaRotterdam14/05/190519142003Gefuseerd met ZW tot TransvaliaZW
Transvalia/ZWRotterdam14/05/19052003Uit fusie Transfalia en ZW
De TrappersNieuwendam15/01/1898
18981899Ontbonden
De Treffer'16Tweede Exloërmond01/07/20162016
Trekvogels (I)Nijmegen08/04/192219291940Gefuseerd met Oost Nijmegen tot TONC
Trekvogels (II)Nijmegen08/04/19221946Was TONC
FC TriasWinterswijk01/07/20022002Uit fusie Fortuna, Kotten en Ratum
Tricht (I)Tricht08/06/191919291939Ontbonden
Tricht (II)Tricht31/05/19441970
TrinitasBoijl / Elsloo01/04/20122012Uit fusie Boyl en OZC
VC TrynwaldenOenkerk01/07/20092009Uit fusie Trynwalden en Trynwaldster Boys
TSC '04Tegelen30/06/20042004
TSVTegelen14/05/191419211926Gefuseerd met TAC tot tegelen
TSV GudokTilburg22/04/19121996
TSVV MerlijnTilburg13/05/19681996
De TubantersEnschede16/10/1897
1898Werd Tubanters 1897
TubantiaHengelo14/06/1896
18961897Ontbonden
De TukkersAlbergen14/09/19321956
TuldaniaEsbeek05/03/19461996
TürkiyemsporAmsterdam01/06/198719952008Ontbonden
Turkse KrachtDeventer01/06/19652008
TVC'28Tubbergen23/05/19281962
TVC/BredaBreda01/08/19392005Uit fusie Breda en TVC'39 (2005)
TVOBeckum06/06/19331955
TVVTilburg04/06/191019121913Ontbonden
TVVEnschede19/07/19961996
TVVZevenaar15/11/192519301948Werd DCS
TwedoVeenoord26/03/19731973Uit fusie NAB, NAVC en VHC
TwelloTwello01/06/20062006Uit fusie Avanti en V en K
't TweedeVenlo06/11/191919201924Ontbonden
TwentheAlmelo07/01/191719261927Ontbonden
TwentheEnschede189919011904Ontbonden
TwentheHengelo26/12/190719071908Gefuseerd met HVC tot Hengelo
TwentheGoor17/08/19271955
SC TwijzelTwijzel09/06/19731996
TYBBHaarlem01/09/191919402006RKF; opgegaan in Olympia Haarlem
TynaarloTynaarlo01/01/19471996
TzummarumTzummarum17/11/19371996

Overige clubs S

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
SaasveldiaSaasveld21/06/19351991
SABBreda15/09/19341952
SaendenWormerveer27/05/19601996
SaestumZeist06/01/19261940
Sallandia (I)Deventer01/11/191519201923Ontbonden
Sallandia (II)Deventer12/01/19251927
SambeekSambeek10/08/19321996
SanderboutSittard10/05/19381954
SantpoortSantpoort14-07-192219401945RKF; opgegaan in RKVV Velsen
SappemeerSappemeer05/04/191219201925Ontbonden
Sarto (I)Groningen02/05/190919191920Ontbonden
SartoTilburg13/05/19281940
Sassche BoysSas van Gent13/05/191019311933Werd Oranje
Saturnus (I)Rotterdam02/04/190119011906Gefuseerd met Unitas tot USC
Saturnus (II)Rotterdam02/10/190619181972Ontbonden
SBCSon06/10/19391950
SBOVOosterhout (NB)29/06/193019331935Ontbonden
SBVHaren (NB)10/06/19571996
SCA (I)Amsterdam02/08/191019181919Was RUC
SCA (II)Amsterdam01/03/192019271974Gefuseerd met Ahrends VC tot
Buitenveldert
SCD'33Deest01/06/19331940
SCD'83Dedemsvaart11/05/19831996
SCENijmegen17/09/19271940
SCGGoirle18/04/191819291933Ontbonden
SCGGronsveld03/09/19451945Was Gronsveldse Boys
SCH'44Harmelen12/07/19441971
FC SchadewijkOss01/05/19801986
Schaesberg (I)Landgraaf01/02/192019211923Ontbonden
Schaesberg (II)Landgraaf01/07/20032003Uit fusie Kolonia en RKONS
SchagenSchagen07/05/19111931
SchalkhaarSchalkhaar01/09/19451976
SchalkwijkSchalkwijk01/05/19461996
Scharn (I)Maastricht12/07/190719191923Ontbonden
Scharn (II)Maastricht21/01/19511968
Scharnegoutum'70Scharnegoutum06/04/19701996
ScheemdaScheemda20/07/192919321999Was OLTO; gef. met CVSB tot SC Scheemda
SC ScheemdaScheemda02/06/19981999Uit fusie Scheemda en CVSB
ScheerwoldeScheerwolde18/12/19571996
SchellinkhoutSchellinkhout17/09/19331996
SchelluinenSchelluinen12/12/19451953
ScherpenzeelScherpenzeel17/04/19181973
SchiedamSchiedam08/05/190819201990Ontbonden
SchijfSchijf01/07/19661996
SchijndelSchijndel06/05/19271940
SchimmertSchimmert01/09/19401957
SchinkelhavenAmsterdam15/07/192219281993Gefuseerd met Ookmeer tot OSC
SchipluidenSchipluiden01/07/19571980
SchoonebeekNieuw Schoonebeek15/09/19301959
SchoondijkeSchoondijke16/11/19321940
SchoonhovenSchoonhoven09/10/19021920
SchotenHaarlem04/02/19101913
De SchuttersStampersgat14/03/19261948
SchuttersveldBrunssum15/01/193019311999Gefuseerd met Egge tot Brunssum
SCISint Michielsgestel01/05/19481988
SCMMaastricht01/07/20132013Uit fusie Standaard en Caberg
SCMHMariaheide01/06/19571996
SCNNieuwlande27/06/19531971
SCOOosterhout21/07/19351940
SCO'63Spijkenisse01/07/19631980
SCPPuiflijk01/03/19501991
SCRRijswijk (GE)25/07/19331996
SCV '58Velp (NB)01/05/19581989
SCWRijsenhout30/09/19691976
SCZZoelen27/11/19291969
SDC PuttenPutten01/06/19521988was SDCP
SDC'12Denekamp02/07/20122012Uit fusie DOS'19 en SC Denekamp
SDCPPutten01/06/19521955UIt fusie Putten en OMS
werd SCD Putten
SDDLDeursen-Denneburg01/08/19461977
SDEAmsterdam18/10/190919091910Ontbonden
SDOWageningen03/04/190719091910Gefuseerd met WVV tot Velox
SDOBussum07/11/19171940
SDO '39
Lage Mierde24/05/19391996
SDO '63Lamswaarde31/07/19631996
SDOBBroek in Waterland01/03/19281986
SDOLLuttenberg24/05/19341996
SDOOHeteren26/05/19261995
SDOUCUlft01/08/19081940RKF
SDS (I)Amsterdam01/07/190919161918Ontbonden
SDSOosterend (FR)10/08/19471967
SDS'55Wekerom01/10/19551971
SDVRotterdam07/12/19471996
SDV BarneveldBarneveld24/03/19541965
SDWAmsterdam10/05/19071915
SDZAmsterdam01/05/19201930
SDZZZevenaar09/04/19571992
SECSoest01/08/19381938Uit fusie Soest en ESVAC
SEHHeerde01/03/19571971
SellingenSellingen15/08/19441978
Semper AltiusRijswijk17/07/19281941
SEOLTOZevenbergen12/05/19411964
SEP (I)Delft04/06/192619301941Ontbonden
SEP (II)Delft17/07/19491993
SerooskerkeSerooskerke20/05/19481976
SES
Langenboom07/08/19371959
SEVAmsterdam17/03/192019231927
SEVLeidschendam01/10/19621977
SETAMusselkanaal01/04/19561966
SEVIOSAmsterdamonbekendAlleen in beker
SEWNibbixwoud02/09/19291942
SFCSchiedam29/03/192019291992Gefuseerd met Martinit tot SMC
SHBSDen Helderonbekend19151917
SHEHall09/08/19391996
SHOOud Beijerland18/07/19301943
SGVSchildwolde01/05/19411958Uit fusie Woldjer Boys en SGV
SHHHerten01/12/19401953
SibbeSibbe09/10/19381970
SiddeburenSiddeburen21/02/19351960
Silvolde (I)Silvolde01/05/191519201947Gefuseerd met RKVVS tot Silvolde (II)
Silvolde (II)Silvolde01/05/19151947Uit fusie Silvolde (I) en RKVVS
SimonshavenSimonshaven15/02/19711996
SimpelveldSimpelveld01/06/19191960Was Simpelveldse Boys
SimsonApeldoorn26/10/191319221928Ontbonden
SinotoZierikzee23/10/192119261933Opgegaan in Zierikzee
Sint AdelbertEgmond Binnen20/01/19501968
Sint AnnaparochieSint Annaparochie22/05/19311949
Sint BoysSint Maarten27/08/19471996
Sint GeorgeSpierdijk17/12/19301940
SC Sint HubertSint Hubert28/02/19641996
Sint JacobSint Jacobiparochie16/01/19381964
Sint JoostSint Joost10/05/19411971
Sint MichielsgestelSint Michielsgestel31/07/19291940
Sint OdiliënbergSint Odiliënberg30/06/19461966
SIODKampen12/09/1894
18961900Ontbonden
SIODRotterdam01/01/191019201994Gefuseerd met DESV Schiebroek
en Unicum tot Schiebroek '94
SIOLCuijk18/08/19451983
SIOSSauwerd10/03/19701996
Sittard (I)Sittard23/04/190219171950Gefuseerd met Sittardse Boys
tot Sittardia. Ook RKF
Sittard (II)Sittard16/07/19591968Was De Kraaien
Sittardia (I)Sittard01/06/191919211922Ontbonden
SIVEO'60Zegveld22/06/19601996
SJCNoordwijk26/09/19201940
SJSStadskanaal07/01/19541955
SJVVDeurne01/07/19481959
SJZZoeterwoude21/09/19451964
SKNWK
Nieuwerkerk (ZE)06/05/19541979
SKVWageningen15/05/19301948
SleatSloten07/08/19611955
SleenSleen17/07/19441954
SleeuwijkSleeuwijk25/01/19441947
Slekker BoysSlek01/03/19461954
SliedrechtSliedrecht01/03/19121924
SlikkerveerRidderkerk07/10/19201941
SloterdijkAmsterdam22/11/19171922
SLTOAmsterdam01/06/191919281991Gefuseerd met Neerlandia
tot Neerlandia/SLTO
SluisSluis25/02/19661975
SluiskilSluiskil01/06/19311934
SmerdiekSint Maartensdijk15/05/19411960
Smilde'94Smilde16/03/19941996Uit fusie Smilde en SSSV
SmitshoekBarendrecht23/06/19601985
SMLArnhem01/09/19111915Tussen 1929 en 1945 gefuseerd met
Spartam tot SML/Spatram
SML/SpartramArnhem01/09/191119291945Uit fusie SML en Spartram;
fusie ongedaan gemaakt
SMVRotterdam01/04/191719291993Gefuseerd met Hilligersberg '32 tot
SMV Hilligersberg
SNC '14Noorbeek01/07/19472014Uit fusie Noorbeek en Slenaken'63
SnelGeertruidenberg18/11/1893
18971898Ontbonden
SNSTilburg20/06/192719331936Ontbonden
SNSStad aan het
Haringvliet
02/05/19461970
SNVAmsterdam01/07/191219141915Ontbonden
SOADen Haag19/04/191919292006Werd Wateringse Veld
Soccer BoysBleiswijk02/05/19601982
SociiWichmond10/05/19461996
SoestSoest12/03/192319291938Gefuseerd met ESVAC tot SEC
SomerenSomeren27/04/19441957
SOSAssen28/09/190919121918Ontbonden
SO SoestSoest09/05/19261974
SpaarnwoudeSpaarnwoude01/03/19191973Uit fusie FC Spaarndam en SHS (1972)
SpartaAmsterdam23/09/1896
18981899Ontbonden
SpartaBleijerheide27/07/1914RKF; opgegaan in Bleijerheide
SpartaBreda06/07/190119031906Ontbonden
SpartaEnschede21/04/19211946
Sparta '18Sevenum19/05/19181966Was Sevenum
Sparta'25Beek en Donk06/11/19251940
Sparta '30Andel21/04/19301975
Spartaan 1920Rotterdam14/08/19201940
SpartanenWognum04/12/19291978
SpatramArnhem01/05/191819261929Gefuseerd met SML tot SML/Spatram
SpaubeekSpaubeek25/03/19281945
SperoElst (GE)21/08/19311941
SpijkenisseSpijkenisse01/06/19461956
SpiritOuderkerk aan den
IJssel
27/10/19451952
Spirit'30Hoogkarspel30/11/19301970Uit fusie HEO en Wit Rood (1968)
Spoordonkse BoysOirschot01/07/19441973
SportHoorn15/05/188919111920
HSV Sport 1889Hoorn28/06/19341952Was Sporters
Sport en StrijdDordrecht09/01/191419211926Ontbonden
Sport VereentOldeberkoop28/04/19301964
Sportclub '25Bocholtz01/04/19251941Was Bocholtz
SportiefWoerdense Verlaat28/05/19601996
Sporting'70Utrecht02/12/19701996
Sporting AlmereAlmere23/05/20112011
Sporting AndijkAndijk01/07/20142014Uit fusie Andijk en Asonia
Sporting HeerlenHeerlem14/10/19172012Uit fusie Heerlen en Heerlen Sport (2012)
Sporting KrommenieKrommenie28/05/19991999Uit fusie KVV en GVO
Sporting MartinusAmstelveen16/05/19191999Uit fusie Sporting Zuid en Sint Martinus (1999)
Sporting SSchermerhorn18/08/19501996
Sporting Sittard '13Sittard19/03/19192013Uit fusie Almania en SSOC
Sporting STSwolgen01/07/20102010Uit fusie Swolgense Boys en TOP'27
Sportlust'46Woerden05/10/19461951
Sportlust GlanerbrugGlanerbrug14/04/19311952
Sportlust VroomshoopVroomshoop04/06/19501996
De SportmanLeiden30/08/189619061918Gefuseerd met Ajax tot ASC
Sportvereeniging'07Den Bosch07/10/190719271935Ontbonden
Sportvereeniging'20Oss01/06/192019281939Werd OSS'20
SprinkhanenDidam24/04/19361948
SprundelSprundel17/12/19521962
SPS
Poortvliet15/07/19631977
SPVVlierden26/04/19511984
SPV'81Polsbroek01/05/19811996
SpuiSpui22/05/19481961
SPWStadskanaal21/04/19461952
SRCSchagen04/09/19301964
SSCSteenwijk01/191919231940Ontbonden
SSC '55Sprang Capelle07/09/19551957
SSESomeren-Eind10/03/19691985
SSSKlaaswaal01/10/19201947
SSS'18Overloon18/07/19181983
SSS'68Marssum20/04/19701996
SSVStompetoren22/06/19461996
SSV '65Goes20/04/19651986
SSWDordrecht31/08/19191934
StadskanaalStadskanaal05/06/19201924
SC StadsparkGroningen01/05/20142014Uit fusie Gronitas en De Vogels
StaphorstStaphorst30/11/19591969
Standaard (I)Maastricht19/10/193219341967Gefuseerd met Berchmans tot SBCM
StanfriesAppelscha12/05/19311954
StavastMiddelburg27/12/191519241929Opgegaan in Middelburg
SC StavenisseStavenisse01/01/19641996
StedumStedum18/10/19341953
Steeds HoogerRotterdam10/05/19071917
Steeds VolhardenRotterdam26/05/191219221998Gefuseerd met Sporting Lodewijk/Pionier
tot Duivestein
Steeds VoorwaartsAmsterdam12/08/1897
18991925Ontbonden
SteenSint Jansteen04/05/19291945
SteenbergenSteenbergen18/03/19331941
SteenderenSteenderen18/12/191819352013Gefuseerd met Baakse Boys tot Basteom
SteenselSteensel15/03/19341961
SteenwijkSteenwijk21/08/19121921
Steenwijker BoysSteenwijk27/03/19471955
SteenwijkerwoldSteenwijkerwold15/06/19731978
StellendamStellendam02/04/19461972
SCSV De SterDen Haag24/10/19751996
De Ster SteinStein30/04/19401941
SterkselSterksel25/09/19451996
StevensweertStevensweert27/10/19401956
StevoGeesteren (OV)13/10/19331961
SC StiensStiens01/07/20102010Uit fusie CSL en Stiens
Stiphout VooruitStiphout05/07/19351963
StokkumStokkum02/04/19451996
StolwijkStolwijk01/05/19321941
Stompwijk'92Stompwijk28/05/19471996Was Stompwijkse Boys
HFC StoricaZwolle09/11/19492011Was Storica
StormveldIJmuiden04/07/192219271928Ontbonden
Stormvogels '28Siebengewald01/04/19281940
StrandvogelsOnderdijk12/06/19321935
StreefkerkStreefkerk01/07/19581974
StrijenStrijen01/05/19211993Uit fusie Be Quick en Ventura (1993)
StroeStroe15/11/19481983
SuameerSuameer15/09/19481967
SuawoudeSuawoude12/02/19741996
SuccesHippolytushoef17/05/19241933
SurhuisterveenSurhuisterveen10/05/19351950
Suryoye-MediterraneoEnschede01/05/19652011Was Mediterraneo
SC SusterenSusteren10/06/19341951Uit fusie SVS en Suestra (1951)
Susterse BoysSusteren06/01/19461961
SVAHoogezand04/07/192219281930Opgegaan in Hoogezand
SVAAssendelft15/07/19321953
SVA BleijerheideKerkrade20/03/19521996
SVBCBarger Compascuum19/12/19421949
SVBOEmmen15/08/19451955
SVBS'77Belt Schutsloot08/03/19771996
SVBVBarchem04/04/19481996
SVCDen Haag11/11/191119311940Gefuseerd met VCST tot VCS (II)
SVCStanddaarbuiten14/03/19381968
SVC 2000Roermond15/07/19452000Uit fusie Swift'36 en Victoria
SVC'08Den Haag07/05/19352008Uit fusie JAC en SV'35 (2008)
SVEEinighausen15/08/19451972
SVEBBroekhuizenvorst07/04/19181990Uit fusie Excelsior'18 en Brughusia
SVFCothen01/08/19451954
SVGTilburg10/04/19271941
SVGGMegchelen01/08/19461996
SVHDen Haag22/07/19291951
SVH'39Herkenbosch01/04/19391962
SVHAHerveld02/06/19451996
SVIZwolle01/09/19521962
SVIJIJmuiden29/06/19291971
SVLLangbroek20/06/19611996
SVM MaartensdijkMaartensdijk20/01/19501997
SVM MarknesseMarknesse19/09/19451976
SVM MunstergeleenMunstergeleen28/07/19281940
SVMEEijsden10/06/19351950
SVMHNiebert26/09/19331962
SVMMMaarn07/05/19471996
SVN LandgraafLandgraaf15/06/19341940
SVN'69Nijeveen30/01/19691996
SVO'68Ooij03/08/19681996
SVOC '01Oirlo29/06/20012001Uit fusie Castenray en DIS
SVSMaastricht21/11/192919311934Was Sphinx, werd MSV (II)
SVSUtrechtonbekend19111916Ontbonden
SVS '65Spijk
(Lingewaal)
06/10/19651996
SVS CapelleCapelle aan den
IJssel
01/04/19831995
SVS Stevensbeek
Stevensbeek02/01/19741996
SVSHSomeren-Heide16/06/19631996
SVSOSBiest Houtakker30/07/19451996
SVSSSUdenhout17/06/19281974
SVV'04Schoonebeek01/07/20042004Uit fusie Minjak en SC Oranje
SVV'56Sibculo04/07/19561973
SVV'91Enschede18/01/19911996
SVVHHiebloem22/05/19571974
SVVNNijverdal04/10/19281946
SVWGorinchem01/06/19111920
SVW'27Heerhugowaard27/07/19271963
SVZZeijen24/02/19471961
De SweachBeetsterzwaag31/05/19311953
SwalmenSwalmen01/08/19271940
SweelZweeloo01/07/20142014Uit fusie ZBC en SC Zweeloo
Swift (I)Amsterdam20/10/1894
18981906Ontbonden
Swift (II)Amsterdam)01/12/190019021904Ontbonden
Swift (III)Amsterdam01/02/19101918
SwiftDen Haag06/12/189418971902Ontbonden
Swift BoysRotterdam01/07/19521983
Swift'64Swifterbant22/05/19641988
SylviaLandgraaf19/05/19491973

Overige clubs R

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
Raalte (I)Raalte21/04/191819261927Ontbonden
Raalte (II)Raalte26/04/19371945
RaamsdonkRaamsdonk09/08/19401947
Racing BoysDeurne05/10/19651996
FC De RaktUden15/05/20022002
SV RapAmsterdam15/06/19171942
RapiditasWeesp04/01/190219092008Gefuseerd met ADE en Victory tot FC Weesp
RaptimCoevorden15/03/19321948
RasDen Haag20/07/19281996
De RavenLuykgestel03/08/19351961
RavensteinRavenstein03/05/19371953
RCA (I)Amsterdamonbekend19121914Ontbonden
RCA (II)Amsterdam07/04/191819271985Gefuseerd met Animo en UCO '66 tot RCAC
RCDDordrecht26/10/19301945
RCLLeiderdorp24/08/19261929
RCSOost Souburg26/07/19291933
RCZZaandam01/07/19211945
FC RDCDeventer02/07/20012001`Uit fusie RODA en Daventria
RDMRotterdam02/05/19151930
Reaal DrontenDronten10/01/19971997
Real LunetVught13/05/19691996
Real SranangAmsterdam01/06/19601966
Read SwartDe Knipe29/08/19291973
ReadyAmsterdam01/09/1915Alleen beker
ReeshofTilburg29/05/20082008
RedichemRenkum19/08/19591964
Reiger BoysHeerhugowaard07/06/19481975
SC RekkenRekken17/06/19701996
SC REMODen Haag01/05/19751992
RenadoSint Nicolaasga11/04/19381948
RenswoudeRenswoude03/04/19461977
RESIAWellerlooi01/05/19421946
ReunieBorculo15/06/19321932Uit fusie De Hagedissen en Borculo
Reusel SportReusel15/08/19381942
ReutumReutum15/05/19441963
ReuverReuver31/07/19281955
RewiodRotterdam15/08/192319301940Ontbonden
SC RhedenRheden01/07/19462016Uit fusie Rheden en Worth Rheden
RhelicoDeil01/06/19691969
Rhenania (I)Brunssum09/05/192019221927Werd Staatsmijn Hendrik
Rhenen (I)Rhenen12/05/190919111914Ontbonden
RhenusRhenen23/02/191519231966Gefuseerd met Rhenen tot Candia'66
RhodeSint Oedenrode13/06/19281940
RhoonRhoon31/05/19461986
FC RIANieuwstadt29/05/19261940
RIA W
Westdorpe01/09/19311948
RielRiel01/06/19381969
RiethovenRiethoven06/09/19401960
RietmolenRheden01/07/20162016Uit fusie Rheden en Worth Rheden
Right 'OhGeertruidenberg16/05/19371970
RijenRijen12/08/19282003Uit fusie EVVV'58 en RAC
RijperkerkRijperkerk01/08/19471987
SC RijnlandLobith15/08/19181973
FC RijnlandLeiden20/02/19901996Uit fusie Oranje Groen en ZLC (1996)
Rijnmond/
Hoogvliet Sport
Rotterdam27/07/19881988Uit fusie Rijnmond en Hoogvliet
RijnstreekNieuwerbrug10/06/19481965
De RijpDe Rijp25/01/19321945
RijsoordRidderkerk15/05/19241945
SC RijssenRijssen01/07/19601971
Rijssen VooruitRijssen01/07/19091924
RijswijkRijswijk10/04/191919261998Gefuseerd met RVC tot RVC Rijswijk
RillandiaRilland29/04/19291959
RimboeWouwse Plantage06/06/19461958
RimburgRimburg08/08/19081932
RIOS '31Echt01/08/19311934
RipperdaHaarlem01/02/192119342009Werd Socrates
The Rising HopeRotterdam01/06/191619281972Gefuseerd met Dindua tot TDC
RivalenAmsterdam28/08/192319281998Gefuseerd met Sloten tot Sloten/Rivalen
RivierwijkersUtrecht11/09/19471991
RKASVMaastricht24/04/19331945
RKAVCRoermond19/05/19351959
RKAVVLeidschendam08/01/19221941
RKDEONootdorp21/08/19341960
RKDESKudelstaart01/09/19321972
RKDFCMerkelbeek30/04/19331941
RKDSOLomm28/11/19331948
RKDSVDiessen06/08/19331996
RKEDOUrsem08/10/19301955
RKESVEll02/02/19421961
RKGSVGerwen29/03/19481996
RKDVCDrunen23/05/19451947
RKHBSHeerlen04/05/19161941
RKHSVMaastricht19/11/19441947
RKHVVHuissen01/01/19331940
RKJVVDen Bosch23/08/19471952
RKKSVKruisstraat19/04/19491992
RKMSVMeijel03/04/19211952
RKMVCMechelen20/05/19201941
RKMSVMaastricht1920RKF; opgeheven
RKNACBleijerheide1935RKF; opgegeaan in Bleijerheide
RKORutten17/06/19571996
RKPSCPannerden10/06/19451948
RKPVVHelmond29/08/19281956
RKSVBVoerendeel21/05/19331947
RKSVNNeer17/07/19401954
RKSVOOspel01/03/19481974
RKSVRijssen14/05/19441957
RKSVV
Weert03/09/19441967
RKSVVSimpelveld02/10/193219321940Werd Willem IV
RKTSVKerkrade30/03/19301940
RKTVCTiel04/01/19511976
RKUVCUlstraten01/05/19341962
RKVBBaexem30/03/19431968
RKVCLMaastricht01/07/19461952
RKVSCVelddriel09/05/19491996
RKVVLMaastricht15/07/192619402001RKF; opgegaan in RKVVL/Polaris
RKVVL/PolarisMaastricht15/07/19262001Uit fusie RKVVL en Polaris (2001)
RKVVMMaastricht01/08/193519351945Ontbonden
RKVVMMargraten26/04/19361945
RKVVOVeldhoven03/12/19421962
RKZVZwolle1917RKF; opgeheven
RKZVCZieuwent28/06/19451971
ROACRijpwetering16/01/19461979Uit fusie Rijpwetering en VVOA (1979)
Roggel
Roggel06/11/19311956
Robinhood (II)Amsterdam01/07/20152015
RockanjeRockanje28/11/19301953
RODADeventer12/01/191419232001Gefuseerd met Daventria tot RDC
Roda Boys/
Bommelerwaard
Zaltbommel01/06/19451999Was Roda Boys
RODA'23Bovenkerk31/08/19231957
RODA'28Winssen01/07/19281996
RODA'46Leusden15/09/19461991
RodenRoden01/08/19291936
RODI (I)Amsterdam01/07/191919261927
RoermondiaRoermond12/06/192019201923Uit fusie VV Roermondia, RSC en Victoria
ROHDA RaalteRaalte20/05/19291942
ROHDA'76Bodegraven21/04/19761977
Rolder BoysRolde03/06/19271946
Rood GeelLeeuwarden06/07/19211925
Rood Groen LVC '01Vaals26/07/20012001Uit fusie Lemirsia en Wit Groen VC
Rood WitAmsterdam13/04/192119571985Was RKVVA; gefuseerd met Schellingwoude
tot De Dijk
Rood WitGroesbeek31/08/19451968
Rood Wit VVeldhoven01/11/19241940
Rood Wit WSint Willebrord16/03/19351940
Rood Wit'58Putten08/09/19581996
Rood Wit '62Helmond16/03/19621970
Rood Wit '67Budel29/08/19291967Uit fusie Dorplein en Budelschoot (1967)
Rood ZwartDelden06/01/19231960
Rood Zwart BafloBaflo01/07/20012001Uit fusie CSB en Marcia
RoodborstjesDen Bosch21/12/191819221925Ontbonden
Roode DuivelsArnhem18/09/192019231926Ontbonden
RoodenburgLeiden27/05/19271934
Roosendaal (I)Roosendaal01/11/191119131915Ontbonden
Roosendaal (II)Roosendaal31/07/191219201927Gefuseerd met Roosendaalse Boys tot RBC
Roosendaal (III)Roosendaal01/08/19351935Uit fusie DOVA en SDOR
Roosendaal VooruitRoosendaal01/08/190819101911Ontbonden
RoosterenRoosteren12/07/19341958
Ropta BoysMatslawier16/09/19651984
SC RoswinkelRoswinkel01/09/19681996
RottevalleRottevalle25/03/19731996
SC RouveenRouveen30/08/19711983
RoyalGroningen01/09/192019301933Gefuseerd met GVV tot GRC
RozenburgRozenburg01/06/19311959
RPCEindhoven10/01/19311940
RS&GVRotterdam03/04/191019151917Ontbonden
RSCRossum02/05/19361955
RSVRucphen01/10/19331942
RUCAmsterdam02/08/191019151917Werd SCA
RuinenRuinen13/05/19311951
RuinerwoldRuinerwold13/07/19411996
RuurloRuurlo01/04/19321959
RuwaardOss17/05/19651996
RVBAmsterdam1910Alleen beker
RVC (I)Rijswijk12/07/190919111914Ontbonden
RVC (II)Rijswijk22/05/191519191998Gefuseerd met Rijswijk tot RVC Rijswijk
RVC'33Reeuwijk15/07/19331996
RVURothem01/11/19451953
RVVRoermond01/05/190019061907Gefuseerd met meer clubs tot Roermondia
RVVRotterdamonbekendAlleen in beker; opgegaan in DVS
RVWRenkum30/05/19301942
RWBWaalwijk02/02/19081920
RWFFrieschepalen02/07/19591980

Overige clubs Q

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
QSCWormerveer17/09/191519192003Gefuseerd met WFC tot Fortuna Wormerveer
QuickAmsterdam13/03/1889
18911907Ontbonden
QuickBussum15/12/189618981899Naam gewijzigd in Bussumsche FC
QuickKampen12/07/190019031922Ontbonden
Quick StepsDen Haag19/11/19331940
QuintusKwintsheul06/01/19711987
QVCStavoren09/12/19161947Uit fusie Quick en Valken (1946)