Categoriearchief: Competitie

Amateurvoetbal Landelijk 2017-2018

Derde Divisie A (zaterdag)
1Spakenburg * ♦ 342257716832
2Scheveningen342059656844
3DVS'33 Ermelo3419510627437
4Jong FC Almere City341879617354
5Jong FC Groningen3417710587234
6Quick Boys3418412586345
7Jong FC Volendam3418214566048
8ODIN '593414713495651
9DOVO34131011495452
10Jong FC Twente3414614485245
11ASWH34121111475251
12Harkemase Boys3414416465556
13VVOG3411914423651
14ONS Sneek3410717376288
15Capelle ^^349817354457
16Spijkenisse ^^3471215335683
17ACV ^349520325783
18Magreb '90 ^342428331122-7
Derde Divisie B (zondag)
1Jong Vitesse * ♦342365759636
2UNA342257717438
3Quick (H)341897637458
4Dongen3417413556165
5Westlandia3417314547774
6OFC3414119526447-1
7ADO '2034141010527670
8JVC Cuijk3415514506058
9Hercules3414713496359
10Blauw Geel '383414515476062
11OJC Rosmalen3414515475261
12HBS3411716404343
13EVV3411617393248
14HSC '213411518384457
15Quick '20 ^^^3411518385267
16Be Quick 1887 ^^349619336185
17Jong De Graafschap ^348818324861
18De Meern ^346721252876
Hoofdklasse A (zaterdag)
1Noordwijk * ♦302235698933
2Ter Leede302028627043
3SteDoCo301794606132
4Hoek301677556341
5Achilles Veen301668544834
6FC Rijnvogels3012810444741
7FC 's-Gravenzande3013413436961
8Jodan Boys3012612425346
9Zwaluwen (Vlaardingen)30101010404954
10Swift3010713374054
11Smitshoek309714344759
12Nootdorp3010218323567
13AFC ^^308616305669
14Rijsoord ^^307815293357
15RVVH ^306618242455
16Argon ^304521173270
Hoofdklasse B (zaterdag)
1Eemdijk * ♦301776586333
2Berkum301758565236
3SC Genemuiden301668547445
4Ajax301668546945
5Staphorst3012108465544
6Urk3013413434744
7AZSV3011910423839
8DFS3010119414743
9Excelsior '313012513414045
10SDC Putten3011811414050
11Sparta Nijkerk30101010404737
12CSV Apeldoorn3010614365161
13HZVV ^^308814323754
14Huizen ^^306816264765
15Zuidvogels ^306816264070
16NSC Nijkerk ^307518264682
Hoofdklasse A (zondag)
1SJC * ♦301884627537
2Achilles 1894301686567334
3Silvolde3015105556935
4Leonidas301569516553
5Purmersteijn3014610485747
6Hollandia3014511476548
7Alphense Boys301389475449
8SDO3013512446050
9RKAVV3011811415551
10MSC3012513416077
11De Bataven309813354248
12RKHVV3010515355063
13Sneek Wit Zwart ^^309615333749
14DHC ^^308616304773
15Heerenveen ^306618243472
16Jong Achilles '29 ^3046201745102-1
Hoofdklasse B (zondag)
1OSS '20 * ♦3018102647230
2GOES301848586641
3Halsteren301749554831
4Jong FC Den Bosch301479496344
5UDI '19301389476050
6Gemert3014313456349
7Meerssen3014313455646
8IFC3011910424553
9Nuenen3012513414962
10VC Vlissingen3011613394439
11Groene Ster3011613394551
12Baronie309912364241
13Juliana '31 ^^3010317333961
14BVC '12 ^^308616304362
15EHC ^308517294172
16SC Woezik ^307221233781

KNVB Beker 2018-2019

1e voorronde
18/08/2018ASWH (IV)MASV (VIII)5-0250Roeleveld1-0 Verhoeve, 2-0 Dieterich, 3-0 Yildirim,
4-0 Pires, 5-0 Dieterich
18/08/2018Quick'20 (IV)DVS'33 Ermelo (IV)2-6200Ter Brake0-1 Pilon, 0-2 Roemeon, 1-2 Kemna, 1-3 Roemeon,
1-4 Powel, 1-5 en 1-6 Öztürk,
2-6 Van Breemen-Schneider
18/08/2018FC 's-Gravenzande (V)Quick (IV)3-2300Vos1-0 Abbas, 2-0 Broch, 2-1 Lonzième, 3-1 Broos,
3-2 Kouwenhoven
18/08/2018Alverna (VI)ODIN '59 (IV)0-2300Winkel0-1 Klijbroek, 0-2 Bormann; R: Van de Worp (Alv)
18/08/2018Hoek (IV)ADO '20 (IV)3-0400De Cock1-0 Impens, 2-0 Constancia, 3-0 Impens
18/08/2018Urk (V) ***SDO (V)2-2350Schaper1-0 Kramer, 1-1 Heerschop, 1-2 Van Huisstede,
2-2 Brands; R: Desley Groenewegen (SDO)
18/08/2018Harkemase Boys (IV)De Dijk (IV)2-1400Dröge1-0 Stelpstra, 1-1 Köylü, 2-1 Renken (pen)
18/08/2018Sportlust '46 (VI)HBS (IV)1-4300Vd Elzen1-0 Da Veiga, 1-1 Six, 1-2 Van Pelt, 1-3 en 1-4 Six
18/08/2018Zaanlandia (VI)Achilles'29 (IV) ***1-1110De Bruijn0-1 Loning (pen), 1-1 Bulduk; R: Savastano (Zaa)
18/08/2018Eemdijk (IV)VC Vlissingen (V)3-0200De Winter1-0 Van den Dikkenberg, 2-0 en 3-0 Bouw
18/08/2018GOES (IV)Staphorst (V)0-4300Prooi0-1 Ter Avest, 0-2 Luchtenberg, 0-3 Ter Avest,
0-4 De Jonge
18/08/2018OSS '20 (IV)Noordwijk (IV) **2-4250Cairo1-0 Van Sonsbeek, 1-1 James, 1-2 Westdijk,
2-2 Van Sonsbeek, 2-3 Reynaers, 2-4 Van Staveren
18/08/2018EVV (IV)Brielle (VI)7-0300Voncken1-0 Vankan (pen), 2-0 en 3-0 Beelen, 4-0 Rijkers,
5-0 Vankan, 6-0 Geenen, 7-0 Dzurlic; R: De Borst (Bri)
18/08/2018Stedoco (IV)Cluzona (VII)1-0300Timmer1-0 Schröder
19/08/2018JOS Watergraafsmeer (VI)Westlandia (IV) **1-2200De Vries0-1 Vissers, 0-2 El Mhamdi, 1-2 Abbring
19/08/2018Bekkerveld (VI)Hercules (IV)2-4200Vries1-0 en 2-0 Dowson, 2-1, 2-2 en 2-3 Fonville,
2-4 Van Rooijen
2e voorronde
18/08/2018DZC '68 (VI)Scheveningen (III)0-2150Rozendal0-1 Peters, 0-2 Robinson
18/08/2018Rijnsburgse Boys (III)Ajax (am.) (IV)3-1600Gansner1-0 Tillema, 1-1 Spruijt (e.d.), 2-1 Hudepohl,
3-1 Tillema
18/08/2018DFS (V) **Barendrecht (III)2-1250Thijs0-1 Mourits, 1-1 Bokila, 2-1 Scheffer; R: Harlaux (DFS)
18/08/2018DOVO (IV)Quick Boys (IV)3-0400Hensgens1-0 Amerzgioui, 2-0 Van Zeelst, 3-0 Amerzgioui
R: Enrico Patrick (DOV)
18/08/2018Spakenburg (III)Wittenhorst (VI)4-1500Smit1-0, 2-0 en 3-0 Waalkens, 4-0 Oostinjen, 4-1 Derks (pen)
18/08/2018JVC Cuijk (IV)Koninklijke HFC (III)2-3350Vd Ketterij0-1 Tadmine, 1-1 Van Schoonhoven, 1-2 Mounji,
1-3 Tadmine, 2-3 Van Schoonhoven
R: Peters (JVC), Mounji (HFC)
21/08/2018GVVV (III)TEC (IV)0-3700Rozendal0-1 Koc, 0-2 Mulder (e.d.), 0-3 Koc
21/08/2018Alcides (V)VVOG (IV)2-0300Wiersma1-0 en 2-0 Fokke
21/08/2018IJsselmeervogels (III)Noordwijk (IV) **2-3750Gansner1-0 Olijfveld, 2-0 Markiet, 2-1 Wendt,
2-2 en 2-3 Van Staveren
22/08/2018Uno Animo (VII)VVSB (III)1-6600Ris0-1 De Rijk, 0-2 Batist, 1-2 Van Loon, 1-3 Van Son (e.d.),
1-4 Bekooij, 1-5 Dijkstra, 1-6 Felicia, 1-6 Van Loon
22/08/2018Groene Ster (V)FC Lienden (III)2-1500Tunnissen0-1 Hak, 1-1 Hellemons, 2-1 Eind
22/08/2018OJC Rosmalen (IV) **Flevo Boys (V)4-1250Bronsvoort1-0 Wijkmans, 1-1 Post, 2-1 Meeuwsen,
3-1 Dibbets, 4-1 Van Kempen
22/08/2018HHC Hardenberg (III)OFC (IV)0-3500Schaper0-1 Brantjes, 0-2 Kharcouch, 0-3 Reclaoui
22/08/2018SJC (IV)FC Lisse (IV)0-2400Vos0-1 Oehlers, 0-2 Adouch; R: Broekhuizen (SJC)
22/08/2018HBS (IV)ONS Sneek (IV)2-3350Vries1-0 De Groot, 1-1 Kuipers, 1-2 Koffeman (e.d.),
1-3 Lanting (pen), 2-3 Six
22/08/2018Gemert (V) ***Hoek (IV)1-1600Cairo0-1 Wilson, 1-1 Van Brussel; R: Van den Bergh (Hoe)
22/08/2018FC 's-Gravenzande (V)Excelsior M. (III)1-2400De Brito0-1 Van der Ende, 0-2 Sylla, 1-2 Verduijn
22/08/2018Blauw Geel'38 (IV)Urk (V)0-1300Raven0-1 Tol
22/08/2018Achilles'29 (IV)Harkemase Boys (IV)1-6100Timmer0-1 Beimers, 0-2 Huizing, 0-3 Stelpstra,
0-4 Bouius, 0-5 en 0-6 Veldman, 1-6 Yaldiz
22/08/2018Volendam (am.) (V) **EVV (IV)1-0300De Cock1-0 Zwarthoed (pen)
22/08/2018UNA (IV)Eemdijk (IV)2-4350Aafouallah1-0 Boogers, 1-1 Morisson, 2-1 Sebregts,
2-2 De Graaf, 2-3 en 2-4 El Bennay
22/08/2018Staphorst (V) **HSC'21 (IV)2-1500Winkel0-1 T. ter Hogt, 1-1 Veldmate, 2-1 Kin
22/08/2018ODIN '59 (IV)Dongen (IV)1-0200Hensgens1-0 De Vries (pen)
22/08/2018Westlandia (IV)Stedoco (IV)2-1300Sahiner1-0 en 2-0 Serbony, 2-1 Dos Santos (pen)
22/08/2018De Treffers (III)DVS'33 Ermelo (IV) **1-2500Voncken1-0 Ars, 1-1 J. de Ruiter, 1-2 Powel; R: Balkestein (Tre)
22/08/2018Hercules (IV)ASWH (IV)0-4350Thijs0-1 El Amrani, 0-2 Pires, 0-3 Van den Bosch,
0-4 Pires (pen)
25/08/2018Te Werve (VI) **Marvilde (VII)3-1200Weghorst1-0 Reijntjes, 1-1 Van den Akker, 2-1 Vogels, 3-1

Tweede Divisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

AFCBAREXCGVVHHCIJSJALJSPJVIKATHFCKOZLIERIJSCHSPATREVVS
AFC*1-04-1
Barendrecht*1-03-0
Excelsior M.*1-00-2
GVVV*4-23-4
HHC Hardenberg2-0*0-1
IJsselmeervogels*2-13-3
Jong Almere City*4-10-2
Jong Sparta3-1*1-2
Jong Vitesse1-1*0-1
Katwijk*1-12-1
Koninklijke HFC3-1*2-1
Kozakken Boys0-10-1*
FC Lienden*3-41-1
Rijnsburgse Boys2-21-3*
Scheveningen1-11-3*
Spakenburg1-02-1*
De Treffers4-01-4*
VVSB1-32-2*

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
125/08/2018Excelsior M.GVVV1-0350De Winter1-0 Sylla
125/08/2018Jong Almere CityRijnsburgse Boys0-2250Cairo0-1 Tervoert, 0-2 Tillema; R: Brobbey (Alm)
125/08/2018Jong SpartaHHC Hardenberg3-1150Bos0-1 Hemmink, 1-1 Ringeling, 2-1 El Kachati,
3-1 Dos Santos; R: Görtz (HHC)
125/08/2018ScheveningenIJsselmeervogels1-3600De Brito1-0 Peters, 1-1, 1-2 en 1-3 Van den Meiracker
125/08/2018SpakenburgBarendrecht1-01.000Vd Laan1-0 Vreekamp
125/08/2018De TreffersKatwijk1-4750Cantineau0-1 Aslanyan, 0-2 Hilterman, 0-3 en 0-4 Mengerink
1-4 Havar
125/08/2018Koninklijke HFCFC Lienden1-2400Nagtegaal0-1 De Baar, 1-1 Glim (pen), 1-2 Bellahsan
125/08/2018Kozakken BoysAFC0-1700Bronsvoort0-1 Ignacio
125/08/2018VVSBJong Vitesse2-2500Dröge1-0 Theuns, 1-1 Schuurman, 1-2 Mercan,
2-2 Arroyo
201/09/2018GVVVJong Sparta3-4600Cantineau0-1 Dos Santos, 0-2 en 0-3 (pen) Boukhari,
1-3 Terschegget (pen), 2-3 Hulsbos, 2-4 Dos Santos,
3-4 Blasman
201/09/2018HHC HardenbergScheveningen0-11.000Rozendal0-1 Peters
201/09/2018KatwijkKozakken Boys1-11.100De Brito0-1 Vicento, 1-1 Mengerink (pen)
201/09/2018Rijnsburgse BoysExcelsior M.2-21.000Vd Laan1-0 Hudepohl, 1-1 Blij (pen), 2-1 Goeman (pen),
2-2 Blij
201/09/2018AFCSpakenburg1-0400Thijs1-0 Ignacio
201/09/2018BarendrechtKoninklijke HFC1-0400Bronsvoort1-0 Martijn
201/09/2018IJsselmeervogelsVVSB3-31.100Bos1-0 Olijfveld, 1-1 Dijkstra, 2-1 Olijfveld,
3-1 De Harder, 3-2 Batist, 3-3 Bekooij
201/09/2018Jong VitesseJong Almere City1-1200Smit0-1 Goselink, 1-1 De Beer
202/09/2018FC LiendenDe Treffers1-1550Gansner0-1 Kankovic, 1-1 Wilsterman
308/09/2018Excelsior M.IJsselmeervogels0-2600Cantineau0-1 De Harder, 0-2 Van de Laar
308/09/2018Jong SpartaRijnsburgse Boys1-2300Thijs0-1 Tillema, 1-1 Dos Santos, 1-2 Spruijt
308/09/2018ScheveningenGVVV1-1500Ruperti0-1 Adnan, 1-1 Peters (pen)
308/09/2018SpakenburgKatwijk2-11.500Bronsvoort0-1 Mengerink, 1-1 Gravenbeek, 2-1 Beijer
R: Sinteur (Kat)
308/09/2018De TreffersBarendrecht4-0700Cairo1-0 Balkestein, 2-0, 3-0 en 4-0 Jankovic
309/09/2018Koninklijke HFCAFC3-1800Winkel1-0 Van der Slot, 1-1 Y. Teijsse, 2-1 Tadmine (pen),
3-1 Weistra; R: Linthorst (AFC)
308/09/2018Jong Almere CityFC Lienden4-1200Vries1-0 Goselink, 2-0 Krant (pen), 3-0 Bensabouh,
3-1 Mijland, 4-1 Wilsterman (e.d.)
308/09/2018Kozakken BoysJong Vitesse0-1700Nagtegaal0-1 De Beer
308/09/2018VVSBHHC Hardenberg1-3800De Brito0-1 Van der Leij, 1-1 Bakker, 1-2 Metaj (pen),
1-3 Van der Leij
415/09/2018BarendrechtScheveningen3-0500De Winter1-0 Navajas Sanchez, 2-0 Martijn, 3-0 Mourits
415/09/2018GVVVJong Almere City4-2600Nagtegaal1-0 Van Eck, 2-0 en 3-0 De Graaf, 3-1 Balker,
3-2 Bensabouh, 4-2 Grot
415/09/2018HHC HardenbergExcelsior M.2-01.000Bronsvoort1-0 en 2-0 Van der Leij
415/09/2018IJsselmeervogelsJong Sparta2-11.200Gansner1-0 Van den Meiracker, 1-1 De Winter, 2-1 Nejmi
415/09/2018Rijnsburgse BoysKozakken Boys1-31.000Schaper0-1 El Azzouti (pen), 0-2 Rijsdijk, 0-3 El Azzouti,
1-3 Goeman
415/09/2018KatwijkVVSB2-11.300Winkel0-1 Bekooij, 1-1 (pen) en 2-1 Mengerink
415/09/2018FC LiendenSpakenburg3-4600Cairo
1-0 De Vos, 1-1 Bitter, 2-1 Willems, 2-2 (pen) en 2-3
Bitter, 2-4 Vreekamp, 3-4 Wilsterman
R: Memic (Lie)
416/09/2018AFCDe Treffers4-1300Dröge0-1 Maertzdorf, 1-1 Ignacio, 2-1 Kwee, 3-1 Ignacio,
4-1 Belarbi
416/09/2018Jong VitesseKoninklijke HFC0-1150Cantineau0-1 Van der Linden
522/09/2018Excelsior M.Barendrecht15:30
522/09/2018HHC HardenbergRijnsburgse Boys15:30
522/09/2018Jong SpartaSpakenburg15:30
522/09/2018ScheveningenKatwijk15:30
522/09/2018GVVVJong Vitesse18:00
522/09/2018Koninklijke HFCKozakken Boys18:00
522/09/2018IJsselmeervogelsFC Lienden18:00
522/09/2018Jong Almere CityDe Treffers18:00
522/09/2018VVSBAFC18:00
629/09/2018BarendrechtHHC Hardenberg15:30
629/09/2018KatwijkExcelsior M.15:30
629/09/2018Kozakken BoysGVVV15:30
629/09/2018SpakenburgIJsselmeervogels15:30
629/09/2018AFCJong Almere City18:00
629/09/2018Jong VitesseJong Sparta18:00
629/09/2018FC LiendenScheveningen18:00
629/09/2018Rijnsburgse BoysVVSB18:00
630/09/2018De TreffersKoninklijke HFC14:30
706/10/2018Excelsior M.Spakenburg15:30
706/10/2018HHC HardenbergKatwijk15:30
706/10/2018Jong SpartaBarendrecht15:30
706/10/2018GVVVFC Lienden18:00
706/10/2018Koninklijke HFCJong Almere City18:00
706/10/2018IJsselmeervogelsDe Treffers18:00
706/10/2018Rijnsburgse BoysJong Vitesse18:00
706/10/2018ScheveningenAFC18:00
706/10/2018VVSBKozakken Boys18:00
813/10/2018BarendrechtGVVV15:30
813/10/2018KatwijkJong Sparta15:30
813/10/2018Kozakken BoysHHC Hardenberg15:30
813/10/2018AFCExcelsior M.18:00
813/10/2018De TreffersScheveningen18:00
813/10/2018Jong Almere CityVVSB18:00
813/10/2018Jong VitesseIJsselmeervogels18:00
813/10/2018FC LiendenRijnsburgse Boys18:00
813/10/2018SpakenburgKoninklijke HFC18:00
920/10/2018Excelsior M.Kozakken Boys15:30
920/10/2018GVVVSpakenburg15:30
920/10/2018Rijnsburgse BoysKatwijk15:30
920/10/2018ScheveningenJong Almere City15:30
920/10/2018HHC HardenbergFC Lienden18:00
920/10/2018IJsselmeervogelsKoninklijke HFC18:00
920/10/2018Jong SpartaAFC18:00
920/10/2018Jong VitesseBarendrecht18:00
920/10/2018VVSBDe Treffers18:00
1027/10/2018BarendrechtRijnsburgse Boys15:30
1027/10/2018Jong Almere CityHHC Hardenberg15:30
1027/10/2018KatwijkIJsselmeervogels15:30
1027/10/2018Kozakken BoysJong Sparta15:30
1027/10/2018SpakenburgScheveningen15:30
1027/10/2018AFCGVVV18:00
1027/10/2018De TreffersExcelsior M.18:00
1027/10/2018Koninklijke HFCVVSB18:00
1028/10/2018FC LiendenJong Vitesse14:30
1103/11/2018GVVVKatwijk15:30
1103/11/2018IJsselmeervogelsKozakken Boys15:30
1103/11/2018Jong SpartaJong Almere City15:30
1103/11/2018BarendrechtFC Lienden18:00
1103/11/2018Excelsior M.VVSB18:00
1103/11/2018HHC HardenbergDe Treffers18:00
1103/11/2018Jong VitesseSpakenburg18:00
1103/11/2018Rijnsburgse BoysAFC18:00
1103/11/2018ScheveningenKoninklijke HFC18:00
1217/11/2018Jong Almere CityIJsselmeervogels15:30
1217/11/2018Kozakken BoysBarendrecht15:30
1217/11/2018SpakenburgRijnsburgse Boys15:30
1217/11/2018AFCHHC Hardenberg18:00
1217/11/2018De TreffersGVVV18:00
1217/11/2018Koninklijke HFCExcelsior M.18:00
1217/11/2018KatwijkJong Vitesse18:00
1217/11/2018FC LiendenJong Sparta18:00
1217/11/2018VVSBScheveningen18:00
1324/11/2018Excelsior M.Jong Almere City15:30
1324/11/2018HHC HardenbergIJsselmeervogels15:30
1324/11/2018Rijnsburgse BoysScheveningen15:30
1324/11/2018SpakenburgKozakken Boys15:30
1324/11/2018BarendrechtAFC18:00
1324/11/2018GVVVVVSB18:00
1324/11/2018Jong SpartaKoninklijke HFC18:00
1324/11/2018FC LiendenKatwijk18:00
1325/11/2018Jong VitesseDe Treffers14:30
1401/12/2018IJsselmeervogelsGVVV15:30
1401/12/2018Jong Almere CitySpakenburg15:30
1401/12/2018KatwijkBarendrecht15:30
1401/12/2018ScheveningenExcelsior M.15:30
1401/12/2018De TreffersRijnsburgse Boys18:00
1401/12/2018Koninklijke HFCHHC Hardenberg18:00
1401/12/2018Kozakken BoysFC Lienden18:00
1401/12/2018VVSBJong Sparta18:00
1402/12/2018AFCJong Vitesse14:30
1508/12/2018BarendrechtIJsselmeervogels15:30
1508/12/2018GVVVHHC Hardenberg15:30
1508/12/2018Jong SpartaExcelsior M.15:30
1508/12/2018KatwijkJong Almere City15:30
1508/12/2018Jong VitesseScheveningen18:00
1508/12/2018Kozakken BoysDe Treffers18:00
1508/12/2018Rijnsburgse BoysKoninklijke HFC18:00
1508/12/2018SpakenburgVVSB18:00
1509/12/2018FC LiendenAFC14:30
1615/12/2018IJsselmeervogelsRijnsburgse Boys15:30
1615/12/2018Jong Almere CityKozakken Boys15:30
1615/12/2018ScheveningenJong Sparta15:30
1615/12/2018AFCKatwijk18:00
1615/12/2018De TreffersSpakenburg18:00
1615/12/2018Excelsior M.FC Lienden18:00
1615/12/2018Koninklijke HFCGVVV18:00
1615/12/2018HHC HardenbergJong Vitesse18:00
1615/12/2018VVSBBarendrecht18:00
1712/01/2019BarendrechtJong Almere City15:30
1712/01/2019Kozakken BoysScheveningen15:30
1712/01/2019Rijnsburgse BoysGVVV15:30
1712/01/2019SpakenburgHHC Hardenberg15:30
1712/01/2019AFCIJsselmeervogels18:00
1712/01/2019De TreffersJong Sparta18:00
1712/01/2019Jong VitesseExcelsior M.18:00
1712/01/2019KatwijkKoninklijke HFC18:00
1713/01/2019FC LiendenVVSB14:30
1819/01/2019Excelsior M.Katwijk15:30
1819/01/2019GVVVKozakken Boys15:30
1819/01/2019HHC HardenbergBarendrecht15:30
1819/01/2019IJsselmeervogelsSpakenburg15:30
1819/01/2019Koninklijke HFCDe Treffers18:00
1819/01/2019Jong Almere CityAFC18:00
1819/01/2019Jong SpartaJong Vitesse18:00
1819/01/2019ScheveningenFC Lienden18:00
1819/01/2019VVSBRijnsburgse Boys18:00
1926/01/2019BarendrechtSpakenburg15:30
1926/01/2019GVVVExcelsior M.15:30
1926/01/2019HHC HardenbergJong Sparta15:30
1926/01/2019IJsselmeervogelsScheveningen15:30
1926/01/2019Rijnsburgse BoysJong Almere City15:30
1926/01/2019AFCKozakken Boys18:00
1926/01/2019KatwijkDe Treffers18:00
1927/01/2019Jong VitesseVVSB14:30
1927/01/2019FC LiendenKoninklijke HFC14:30
2002/02/2019Excelsior M.Rijnsburgse Boys15:30
2002/02/2019Jong SpartaGVVV15:30
2002/02/2019Kozakken BoysKatwijk15:30
2002/02/2019ScheveningenHHC Hardenberg15:30
2002/02/2019Koninklijke HFCBarendrecht18:00
2002/02/2019Jong Almere CityJong Vitesse18:00
2002/02/2019SpakenburgAFC18:00
2002/02/2019VVSBIJsselmeervogels18:00
2003/02/2019De TreffersFC Lienden14:30
2109/02/2019GVVVScheveningen15:30
2109/02/2019IJsselmeervogelsExcelsior M.15:30
2109/02/2019KatwijkSpakenburg15:30
2109/02/2019Rijnsburgse BoysJong Sparta15:30
2109/02/2019BarendrechtDe Treffers18:00
2109/02/2019HHC HardenbergVVSB18:00
2109/02/2019Jong VitesseKozakken Boys18:00
2109/02/2019FC LiendenJong Almere City18:00
2110/02/2019AFCKoninklijke HFC14:30
2216/02/2019Excelsior M.HHC Hardenberg15:30
2216/02/2019Jong Almere CityGVVV15:30
2216/02/2019Jong SpartaIJsselmeervogels15:30
2216/02/2019Kozakken BoysRijnsburgse Boys15:30
2216/02/2019ScheveningenBarendrecht15:30
2216/02/2019Koninklijke HFCJong Vitesse18:00
2216/02/2019SpakenburgFC Lienden18:00
2216/02/2019VVSBKatwijk18:00
2217/02/2019De TreffersAFC14:30
2323/02/2019BarendrechtKozakken Boys15:30
2323/02/2019IJsselmeervogelsJong Almere City15:30
2323/02/2019Rijnsburgse BoysSpakenburg15:30
2323/02/2019Excelsior M.Koninklijke HFC18:00
2323/02/2019GVVVDe Treffers18:00
2323/02/2019HHC HardenbergAFC18:00
2323/02/2019Jong SpartaFC Lienden18:00
2323/02/2019Jong VitesseKatwijk18:00
2323/02/2019ScheveningenVVSB18:00
2409/03/2019Jong Almere CityJong Sparta15:30
2409/03/2019KatwijkGVVV15:30
2409/03/2019Kozakken BoysIJsselmeervogels15:30
2409/03/2019AFCRijnsburgse Boys18:00
2409/03/2019De TreffersHHC Hardenberg18:00
2409/03/2019Koninklijke HFCScheveningen18:00
2409/03/2019FC LiendenBarendrecht18:00
2409/03/2019SpakenburgJong Vitesse18:00
2409/03/2019VVSBExcelsior M.18:00
2516/03/2019HHC HardenbergJong Almere City15:30
2516/03/2019IJsselmeervogelsKatwijk15:30
2516/03/2019Jong SpartaKozakken Boys15:30
2516/03/2019Rijnsburgse BoysBarendrecht15:30
2516/03/2019ScheveningenSpakenburg15:30
2516/03/2019Excelsior M.De Treffers18:00
2516/03/2019GVVVAFC18:00
2516/03/2019VVSBKoninklijke HFC18:00
2517/03/2019Jong VitesseFC Lienden14:30
2623/03/2019Jong Almere CityScheveningen15:30
2623/03/2019KatwijkRijnsburgse Boys15:30
2623/03/2019Kozakken BoysExcelsior M.15:30
2623/03/2019SpakenburgGVVV15:30
2623/03/2019AFCJong Sparta18:00
2623/03/2019BarendrechtJong Vitesse18:00
2623/03/2019Koninklijke HFCIJsselmeervogels18:00
2623/03/2019FC LiendenHHC Hardenberg18:00
2624/03/2019De TreffersVVSB14:30
2730/03/2019Excelsior M.Jong Sparta15:30
2730/03/2019HHC HardenbergGVVV15:30
2730/03/2019IJsselmeervogelsBarendrecht15:30
2730/03/2019Jong Almere CityKatwijk15:30
2730/03/2019De TreffersKozakken Boys18:00
2730/03/2019Koninklijke HFCRijnsburgse Boys18:00
2730/03/2019ScheveningenJong Vitesse18:00
2730/03/2019VVSBSpakenburg18:00
2731/03/2019AFCFC Lienden14:30
2806/04/2019Jong SpartaScheveningen15:30
2806/04/2019Kozakken BoysJong Almere City15:30
2806/04/2019Rijnsburgse BoysIJsselmeervogels15:30
2806/04/2019BarendrechtVVSB18:00
2806/04/2019GVVVKoninklijke HFC18:00
2806/04/2019Jong VitesseHHC Hardenberg18:00
2806/04/2019KatwijkAFC18:00
2806/04/2019FC LiendenExcelsior M.18:00
2806/04/2019SpakenburgDe Treffers18:00
2913/04/2019IJsselmeervogelsHHC Hardenberg15:30
2913/04/2019Jong Almere CityExcelsior M.15:30
2913/04/2019Kozakken BoysSpakenburg15:30
2913/04/2019ScheveningenRijnsburgse Boys15:30
2913/04/2019AFCBarendrecht18:00
2913/04/2019Koninklijke HFCJong Sparta18:00
2913/04/2019KatwijkFC Lienden18:00
2913/04/2019VVSBGVVV18:00
2914/04/2019De TreffersJong Vitesse14:30
3020/04/2019BarendrechtKatwijk15:30
3020/04/2019Excelsior M.Scheveningen15:30
3020/04/2019GVVVIJsselmeervogels15:30
3020/04/2019SpakenburgJong Almere City15:30
3020/04/2019HHC HardenbergKoninklijke HFC18:00
3020/04/2019Jong SpartaVVSB18:00
3020/04/2019Jong VitesseAFC18:00
3020/04/2019FC LiendenKozakken Boys18:00
3020/04/2019Rijnsburgse BoysDe Treffers18:00
3104/05/2019AFCScheveningen15:30
3104/05/2019BarendrechtJong Sparta15:30
3104/05/2019De TreffersIJsselmeervogels15:30
3104/05/2019Jong Almere CityKoninklijke HFC15:30
3104/05/2019Jong VitesseRijnsburgse Boys15:30
3104/05/2019KatwijkHHC Hardenberg15:30
3104/05/2019Kozakken BoysVVSB15:30
3104/05/2019FC LiendenGVVV15:30
3104/05/2019SpakenburgExcelsior M.15:30
3211/05/2019GVVVBarendrecht15:30
3211/05/2019HHC HardenbergKozakken Boys15:30
3211/05/2019Jong SpartaKatwijk15:30
3211/05/2019Excelsior M.AFC18:00
3211/05/2019Koninklijke HFCSpakenburg18:00
3211/05/2019IJsselmeervogelsJong Vitesse18:00
3211/05/2019Rijnsburgse BoysFC Lienden18:00
3211/05/2019ScheveningenDe Treffers18:00
3211/05/2019VVSBJong Almere City18:00
3318/05/2019AFCVVSB18:00
3318/05/2019BarendrechtExcelsior M.18:00
3318/05/2019De TreffersJong Almere City18:00
3318/05/2019Jong VitesseGVVV18:00
3318/05/2019KatwijkScheveningen18:00
3318/05/2019Kozakken BoysKoninklijke HFC18:00
3318/05/2019FC LiendenIJsselmeervogels18:00
3318/05/2019Rijnsburgse BoysHHC Hardenberg18:00
3318/05/2019SpakenburgJong Sparta18:00
3425/05/2019Excelsior M.Jong Vitesse15:30
3425/05/2019GVVVRijnsburgse Boys15:30
3425/05/2019Koninklijke HFCKatwijk15:30
3425/05/2019HHC HardenbergSpakenburg15:30
3425/05/2019IJsselmeervogelsAFC15:30
3425/05/2019Jong Almere CityBarendrecht15:30
3425/05/2019Jong SpartaDe Treffers15:30
3425/05/2019ScheveningenKozakken Boys15:30
3425/05/2019VVSBFC Lienden15:30

Eerste Divisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINGOAHELJAJJAZJPSJUTMVVNECRKCRODSPATELTOPTWEVOL
Almere City FC*3-12-21-2
SC Cambuur*2-12-02-0
FC Den Bosch*1-12-3
FC Dordrecht*0-01-40-2
FC Eindhoven0-2*1-20-1
Go Ahead Eagles*5-03-0
Helmond Sport0-2*2-2
Jong Ajax5-22-0*
Jong AZ2-33-20-1*
Jong PSV2-11-1*
Jong FC Utrecht3-2*0-1
MVV Maastricht1-2*0-2
NEC2-21-04-4*
RKC Waalwijk*0-10-11-0
Roda JC Kerkrade2-12-3*
Sparta Rotterdam2-02-0*2-0
Telstar2-00-1*
TOP Oss1-34-1*
FC Twente3-12-11-2*
FC Volendam1-21-10-0*

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
117/08/2018FC VolendamFC Den Bosch1-22.757Oostrom1-0 Veerman, 1-1 Bouyaghlafen, 1-2 Sappinen
117/08/2018FC DordrechtHelmond Sport0-02.445Vd Eijk
117/08/2018RKC WaalwijkTelstar1-02.448Gerrets1-0 Hansson
117/08/2018MVV MaastrichtTOP Oss0-24.714Teuben0-1 en 0-2 Dogan
117/08/2018Go Ahead EaglesJong FC Utrecht5-07.812Perez1-0 Van der Venne, 2-0 Bosz, 3-0 Verheijdt,
4-0 Pouwels, 5-0 Van Moorsel
117/08/2018NECSC Cambuur2-29.888Bax1-0 Achahbar, 2-0 Braken, 2-1 Sturing (e.d.),
2-2 Mbende
117/08/2018Roda JC KerkradeJong Ajax2-17.692Vd Graaf1-0 Engels, 1-1 Ekkelenkamp, 2-1 Engels
117/08/2018FC TwenteSparta Rotterdam2-127.200Kamphuis1-0 Bapoh, 1-1 Veldwijk, 2-1 Boere (pen)
117/08/2018Jong PSVFC Eindhoven2-11.523Ruperti0-1 Van der Heyden, 1-1 Verreth, 2-1 Teze
120/08/2018Jong AZ AlkmaarAlmere City FC2-3700Van Herk0-1 Vossebelt, 0-2 Receveur, 0-3 Meijer,
1-3 Reijnders, 2-3 Druijf; R: Seck (Alm)
224/08/2018SC CambuurJong AZ Alkmaar2-16.422Mulder1-0 Mathieu. 1-1 Druijf (pen), 2-1 Rossi
224/08/2018Sparta RotterdamFC Volendam2-09.213Vd Graaf1-0 en 2-0 Dervisoglu
224/08/2018FC Den BoschRKC Waalwijk2-33.126Vd Eijk1-0 Beltrame, 1-1 Lammers, 2-1 Sappinen,
2-2 en 2-3 Bilate
224/08/2018TOP OssJong PSV4-12.431Bijl1-0 Nieveld, 2-0 Dogan, 2-1 Lundqvist (pen),
3-1 Dogan (pen), 4-1 Smeets
224/08/2018Almere City FCRoda JC Kerkrade1-21.955Vd Kerkhof0-1 Engels, 1-1 Calcan, 1-2 Engels
224/08/2018TelstarMVV Maastricht0-12.114Dieperink0-1 Schroyen; R: Lopes Cabral (Tel)
224/08/2018Jong AjaxFC Dordrecht5-2518Van Herk1-0 en 2-0 (pen) Sierhuis, 2-1 Kok, 3-1 Nunnely,
4-1 en 5-1 Pereira, 5-2 Maletic
224/08/2018FC EindhovenGo Ahead Eagles1-22.109Blank0-1 Bakx, 1-1 Lopes, 1-2 Van der Venne
R: Idzes (Ein), Lelieveld (GoA)
224/08/2018Helmond SportFC Twente2-22.634Van Boekel1-0 Zeldenrust, 1-1 Boere (pen), 2-1 Meijers,
2-2 Oosterwijk
227/08/2018Jong FC UtrechtNEC1-2951Kooij1-0 Venema, 1-1 Achahbar, 1-2 Braken
331/08/2018RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-12.493Blank0-1 Rayhi
331/08/2018MVV MaastrichtGo Ahead Eagles1-24.764Bax1-0 Mares, 1-1 Van der Venne, 1-2 Pouwels
R: Gunst (MVV)
331/08/2018FC Den BoschJong Ajax1-12.837C. Mulder1-0 Beltrame, 1-1 Ekkelenkamp
R: Bouyaghlafen (DBo)
331/08/2018NECFC Dordrecht1-09.631Martens1-0 Achahbar
331/08/2018TOP OssSC Cambuur1-31.412Ruperti1-0 Smeets, 1-1, 1-2 en 1-3 Rossi
331/08/2018FC TwenteRoda JC Kerkrade3-126.000S. Mulder0-1 Paulissen, 1-1 Hölscher, 2-1 Boere (pen),
3-1 Bapoh
331/08/2018FC VolendamJong AZ Alkmaar1-11.500Bijl1-0 Ten Den, 1-1 Druijf
331/08/2018TelstarJong FC Utrecht2-01.870Oostrom1-0 Lescano (pen), 2-0 Van Huizen
331/08/2018FC EindhovenAlmere City FC0-21.500Gerrets0-1 Vossebelt, 0-2 Calcan; R: Daniëls (Ein)
331/08/2018Jong PSVHelmond Sport1-1472Nagtegaal1-0 Abels, 1-1 Verkennis
407/09/2018SC CambuurRKC Waalwijk2-07.381Van Herk1-0 Rossi, 2-0 Mathieu
407/09/2018Sparta RotterdamFC Eindhoven2-08.823Perez1-0 Drenthe, 2-0 Auassar
407/09/2018FC DordrechtTelstar1-41.532Bijl0-1 Stankov (e.d.), 1-1 Maletic, 1-2 en 1-3 Saegal,
1-4 Lescano
407/09/2018Go Ahead EaglesFC Volendam3-08.819Vd Eijk1-0 Dzepar, 2-0 Navratil, 3-0 Verheijdt
407/09/2018Almere City FCMVV Maastricht2-21.948Blank0-1 Van den Hurk, 1-1 Calcan,
2-1 Van den Hurk (e.d.), 2-2 Nys
407/09/2018Jong FC UtrechtJong PSV3-2342Vd Laan1-0 Hilterman, 1-1 Lundqvist, 2-1 Venema,
2-2 Verreth, 3-2 Venema
407/09/2018Helmond SportFC Den Bosch0-21.830Vermeiren0-1 Holla, 0-2 Blummel
408/09/2018FC TwenteTOP Oss1-225.000Vd Graaf0-1 Smeets, 0-2 Dogan, 1-2 Catalapiedra
408/09/2018Roda JC KerkradeNEC2-38.559Nijhuis0-1 Engels, 1-1 Okita, 2-1 Paulissen, 2-2 Braken,
2-3 Achahbar
410/09/2018Jong AZ AlkmaarJong Ajax0-11.924Teuben0-1 Danilo; R: Opdam
514/09/2018SC CambuurTelstar2-07.362S. Mulder1-0 Van Kippersluis, 2-0 Mathieu
R: Van Heertum (Tel)
514/09/2018FC VolendamTOP Oss0-02.000Dieperink
514/09/2018FC DordrechtFC Twente0-22.662Gerrets0-1 Bijen, 0-2 Stankov (e.d.)
514/09/2018RKC WaalwijkRoda JC Kerkrade0-12.140Kooij0-1 Dijkhuizen
514/09/2018FC EindhovenMVV Maastricht0-12.713Vd Graaf0-1 Schroyen (pen)
514/09/2018NECJong PSV4-49.000Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Braken, 2-1 Verreth, 2-2 Piroe,
2-3 en 2-4 Ramselaar, 3-4 Romeny, 4-4 Kvida
514/09/2018Almere City FCJong FC Utrecht3-11.824C. Mulder1-0 Soleri, 2-0 Efmorfidis, 2-1 Venema, 3-1 Kip
514/09/2018Jong AZ AlkmaarGo Ahead Eagles3-2540Oostrom1-0 Druijf (pen), 1-1 Verheijdt, 2-1 Druijf (pen),
3-1 Jacobs, 3-2 Van der Venne
516/09/2018Sparta RotterdamFC Den Bosch2-08.634Manschot1-0 Veldwijk, 2-0 Rayhi
517/09/2018Jong AjaxHelmond Sport2-0880Ruperti1-0 en 2-0 De Wit
621/09/2018Jong FC UtrechtSC Cambuur20:00
621/09/2018RKC WaalwijkJong AZ Alkmaar20:00
621/09/2018Jong PSVFC Volendam20:00
621/09/2018MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
621/09/2018Go Ahead EaglesJong Ajax20:00
621/09/2018FC Den BoschAlmere City FC20:00
621/09/2018Roda JC KerkradeFC Eindhoven20:00
621/09/2018TOP OssSparta Rotterdam20:00
621/09/2018TelstarFC Twente20:00
621/09/2018Helmond SportNEC20:00
728/09/2018SC CambuurRoda JC Kerkrade20:00
728/09/2018Sparta RotterdamFC Dordrecht20:00
728/09/2018FC Den BoschJong AZ Alkmaar20:00
728/09/2018NECGo Ahead Eagles20:00
728/09/2018Almere City FCRKC Waalwijk20:00
728/09/2018TelstarTOP Oss20:00
728/09/2018FC TwenteJong PSV20:00
728/09/2018Helmond SportFC Volendam20:00
728/09/2018Jong AjaxFC Eindhoven20:00
701/10/2018Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
805/10/2018FC VolendamRKC Waalwijk20:00
805/10/2018FC DordrechtSC Cambuur20:00
805/10/2018MVV MaastrichtFC Den Bosch20:00
805/10/2018FC EindhovenFC Twente20:00
805/10/2018Go Ahead EaglesSparta Rotterdam20:00
805/10/2018Roda JC KerkradeJong PSV20:00
805/10/2018Jong AjaxTelstar20:00
805/10/2018TOP OssJong FC Utrecht20:00
805/10/2018Almere City FCNEC20:00
805/10/2018Jong AZ AlkmaarHelmond Sport20:00
912/10/2018FC VolendamAlmere City FC20:00
912/10/2018RKC WaalwijkTOP Oss20:00
912/10/2018FC Den BoschFC Dordrecht20:00
912/10/2018NECFC Eindhoven20:00
912/10/2018Helmond SportTelstar20:00
912/10/2018Jong AZ AlkmaarJong FC Utrecht20:00
914/10/2018Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade12:15
914/10/2018Sparta RotterdamSC Cambuur14:30
914/10/2018FC TwenteMVV Maastricht16:45
915/10/2018Jong PSVJong Ajax20:00
1019/10/2018SC CambuurHelmond Sport20:00
1019/10/2018FC DordrechtJong AZ Alkmaar20:00
1019/10/2018MVV MaastrichtJong PSV20:00
1019/10/2018FC EindhovenFC Volendam20:00
1019/10/2018Roda JC KerkradeSparta Rotterdam20:00
1019/10/2018TOP OssFC Den Bosch20:00
1019/10/2018Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1019/10/2018TelstarNEC20:00
1019/10/2018Jong AjaxRKC Waalwijk20:00
1022/10/2018Jong FC UtrechtFC Twente20:00
1126/10/2018Sparta RotterdamTelstar20:00
1126/10/2018FC VolendamJong Ajax20:00
1126/10/2018RKC WaalwijkJong FC Utrecht20:00
1126/10/2018Jong PSVFC Dordrecht20:00
1126/10/2018Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
1126/10/2018FC Den BoschFC Eindhoven20:00
1126/10/2018NECTOP Oss20:00
1126/10/2018FC TwenteAlmere City FC20:00
1126/10/2018Helmond SportMVV Maastricht20:00
1126/10/2018Jong AZ AlkmaarRoda JC Kerkrade20:00
1202/11/2018FC DordrechtFC Volendam20:00
1202/11/2018SC CambuurJong Ajax20:00
1202/11/2018MVV MaastrichtSparta Rotterdam20:00
1202/11/2018NECJong AZ Alkmaar20:00
1202/11/2018TOP OssFC Eindhoven20:00
1202/11/2018TelstarGo Ahead Eagles20:00
1202/11/2018FC TwenteRKC Waalwijk20:00
1202/11/2018Helmond SportAlmere City FC20:00
1202/11/2018Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade20:00
1205/11/2018Jong PSVFC Den Bosch20:00
1309/11/2018Go Ahead EaglesFC Dordrecht20:00
1309/11/2018Sparta RotterdamJong FC Utrecht20:00
1309/11/2018FC VolendamMVV Maastricht20:00
1309/11/2018RKC WaalwijkJong PSV20:00
1309/11/2018FC EindhovenTelstar20:00
1309/11/2018FC Den BoschFC Twente20:00
1309/11/2018Roda JC KerkradeHelmond Sport20:00
1309/11/2018Jong AjaxNEC20:00
1309/11/2018Almere City FCSC Cambuur20:00
1309/11/2018Jong AZ AlkmaarTOP Oss20:00
1417/11/2018Jong PSVJong AZ Alkmaar18:30
1417/11/2018FC DordrechtFC Eindhoven19:45
1417/11/2018TOP OssAlmere City FC19:45
1417/11/2018Helmond SportRKC Waalwijk19:45
1417/11/2018SC CambuurFC Volendam20:45
1418/11/2018MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade12:15
1418/11/2018TelstarFC Den Bosch14:30
1418/11/2018FC TwenteGo Ahead Eagles14:30
1418/11/2018NECSparta Rotterdam16:45
1420/11/2018Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
1523/11/2018Sparta RotterdamJong PSV20:00
1523/11/2018FC VolendamJong FC Utrecht20:00
1523/11/2018RKC WaalwijkNEC20:00
1523/11/2018FC EindhovenHelmond Sport20:00
1523/11/2018Go Ahead EaglesTOP Oss20:00
1523/11/2018FC Den BoschSC Cambuur20:00
1523/11/2018Roda JC KerkradeTelstar20:00
1523/11/2018Almere City FCFC Dordrecht20:00
1523/11/2018Jong AjaxMVV Maastricht20:00
1526/11/2018Jong AZ AlkmaarFC Twente20:00
1630/11/2018FC DordrechtRKC Waalwijk20:00
1630/11/2018SC CambuurFC Eindhoven20:00
1630/11/2018MVV MaastrichtJong AZ Alkmaar20:00
1630/11/2018NECFC Volendam20:00
1630/11/2018TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
1630/11/2018TelstarAlmere City FC20:00
1630/11/2018FC TwenteJong Ajax20:00
1630/11/2018Helmond SportSparta Rotterdam20:00
1603/12/2018Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
1603/12/2018Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
1707/12/2018Sparta RotterdamAlmere City FC20:00
1707/12/2018FC VolendamFC Twente20:00
1707/12/2018RKC WaalwijkMVV Maastricht20:00
1707/12/2018FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
1707/12/2018Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
1707/12/2018FC Den BoschNEC20:00
1707/12/2018Roda JC KerkradeFC Dordrecht20:00
1707/12/2018Jong AjaxTOP Oss20:00
1710/12/2018Jong PSVSC Cambuur20:00
1710/12/2018Jong AZ AlkmaarTelstar20:00
1814/12/2018SC CambuurFC Twente20:00
1814/12/2018Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
1814/12/2018Sparta RotterdamJong AZ Alkmaar20:00
1814/12/2018FC EindhovenRKC Waalwijk20:00
1814/12/2018Go Ahead EaglesFC Den Bosch20:00
1814/12/2018NECMVV Maastricht20:00
1814/12/2018Roda JC KerkradeFC Volendam20:00
1814/12/2018TOP OssHelmond Sport20:00
1814/12/2018Almere City FCJong Ajax20:00
1814/12/2018TelstarJong PSV20:00
1921/12/2018FC VolendamTelstar20:00
1921/12/2018FC DordrechtTOP Oss20:00
1921/12/2018RKC WaalwijkGo Ahead Eagles20:00
1921/12/2018Jong PSVAlmere City FC20:00
1921/12/2018MVV MaastrichtSC Cambuur20:00
1921/12/2018FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
1921/12/2018Jong AjaxSparta Rotterdam20:00
1921/12/2018FC TwenteNEC20:00
1921/12/2018Helmond SportJong FC Utrecht20:00
1921/12/2018Jong AZ AlkmaarFC Eindhoven20:00
2013/01/2019SC CambuurSparta Rotterdam14:30
2013/01/2019Jong FC UtrechtJong AZ Alkmaar14:30
2013/01/2019FC DordrechtFC Den Bosch14:30
2013/01/2019MVV MaastrichtFC Twente14:30
2013/01/2019FC EindhovenNEC14:30
2013/01/2019Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles14:30
2013/01/2019Jong AjaxJong PSV14:30
2013/01/2019TOP OssRKC Waalwijk14:30
2013/01/2019Almere City FCFC Volendam14:30
2013/01/2019TelstarHelmond Sport14:30
2118/01/2019Sparta RotterdamRoda JC Kerkrade20:00
2118/01/2019FC VolendamFC Eindhoven20:00
2118/01/2019RKC WaalwijkJong Ajax20:00
2118/01/2019Go Ahead EaglesAlmere City FC20:00
2118/01/2019FC Den BoschTOP Oss20:00
2118/01/2019NECTelstar20:00
2118/01/2019Helmond SportSC Cambuur20:00
2118/01/2019Jong AZ AlkmaarFC Dordrecht20:00
2118/01/2019FC TwenteJong FC Utrecht20:00
2122/01/2019Jong PSVMVV Maastricht20:00
2225/01/2019SC CambuurGo Ahead Eagles20:00
2225/01/2019FC DordrechtJong PSV20:00
2225/01/2019MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
2225/01/2019FC EindhovenFC Den Bosch20:00
2225/01/2019Roda JC KerkradeJong AZ Alkmaar20:00
2225/01/2019TOP OssNEC20:00
2225/01/2019Almere City FCFC Twente20:00
2225/01/2019TelstarSparta Rotterdam20:00
2228/01/2019Jong FC UtrechtRKC Waalwijk20:00
2228/01/2019Jong AjaxFC Volendam20:00
2301/02/2019FC VolendamSparta Rotterdam20:00
2301/02/2019FC DordrechtJong Ajax20:00
2301/02/2019RKC WaalwijkFC Den Bosch20:00
2301/02/2019MVV MaastrichtTelstar20:00
2301/02/2019Go Ahead EaglesFC Eindhoven20:00
2301/02/2019NECJong FC Utrecht20:00
2301/02/2019Roda JC KerkradeAlmere City FC20:00
2301/02/2019FC TwenteHelmond Sport20:00
2304/02/2019Jong PSVTOP Oss20:00
2304/02/2019Jong AZ AlkmaarSC Cambuur20:00
2408/02/2019SC CambuurNEC20:00
2408/02/2019Sparta RotterdamFC Twente20:00
2408/02/2019FC Den BoschFC Volendam20:00
2408/02/2019TOP OssMVV Maastricht20:00
2408/02/2019Almere City FCJong AZ Alkmaar20:00
2408/02/2019TelstarRKC Waalwijk20:00
2408/02/2019FC EindhovenJong PSV20:00
2408/02/2019Helmond SportFC Dordrecht20:00
2411/02/2019Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles20:00
2411/02/2019Jong AjaxRoda JC Kerkrade20:00
2515/02/2019FC VolendamHelmond Sport20:00
2515/02/2019FC DordrechtSparta Rotterdam20:00
2515/02/2019RKC WaalwijkAlmere City FC20:00
2515/02/2019MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
2515/02/2019FC EindhovenJong Ajax20:00
2515/02/2019Go Ahead EaglesNEC20:00
2515/02/2019Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
2515/02/2019TOP OssTelstar20:00
2515/02/2019Jong AZ AlkmaarFC Den Bosch20:00
2518/02/2019Jong PSVFC Twente20:00
2622/02/2019SC CambuurFC Dordrecht20:00
2622/02/2019RKC WaalwijkFC Volendam20:00
2622/02/2019FC Den BoschMVV Maastricht20:00
2622/02/2019NECAlmere City FC20:00
2622/02/2019TelstarJong Ajax20:00
2622/02/2019FC TwenteFC Eindhoven20:00
2622/02/2019Helmond SportJong AZ Alkmaar20:00
2622/02/2019Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
2624/02/2019Sparta RotterdamGo Ahead Eagles14:30
2625/02/2019Jong FC UtrechtTOP Oss20:00
2701/03/2019SC CambuurTOP Oss20:00
2701/03/2019Go Ahead EaglesMVV Maastricht20:00
2701/03/2019Roda JC KerkradeFC Twente20:00
2701/03/2019Almere City FCFC Eindhoven20:00
2701/03/2019Helmond SportJong PSV20:00
2701/03/2019Sparta RotterdamRKC Waalwijk20:00
2701/03/2019FC DordrechtNEC20:00
2701/03/2019Jong AjaxFC Den Bosch20:00
2701/03/2019Jong FC UtrechtTelstar20:00
2704/03/2019Jong AZ AlkmaarFC Volendam20:00
2808/03/2019RKC WaalwijkSC Cambuur20:00
2808/03/2019MVV MaastrichtAlmere City FC20:00
2808/03/2019FC EindhovenSparta Rotterdam20:00
2808/03/2019FC Den BoschHelmond Sport20:00
2808/03/2019NECRoda JC Kerkrade20:00
2808/03/2019TOP OssFC Twente20:00
2808/03/2019FC VolendamGo Ahead Eagles20:00
2808/03/2019TelstarFC Dordrecht20:00
2808/03/2019Jong PSVJong FC Utrecht20:00
2811/03/2019Jong AjaxJong AZ Alkmaar20:00
2915/03/2019SC CambuurJong PSV20:00
2915/03/2019Jong FC UtrechtFC Eindhoven20:00
2915/03/2019FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
2915/03/2019MVV MaastrichtRKC Waalwijk20:00
2915/03/2019NECFC Den Bosch20:00
2915/03/2019TOP OssJong Ajax20:00
2915/03/2019Almere City FCSparta Rotterdam20:00
2915/03/2019TelstarJong AZ Alkmaar20:00
2915/03/2019FC TwenteFC Volendam20:00
2915/03/2019Helmond SportGo Ahead Eagles20:00
3022/03/2019FC VolendamSC Cambuur20:00
3022/03/2019RKC WaalwijkHelmond Sport20:00
3022/03/2019FC EindhovenFC Dordrecht20:00
3022/03/2019FC Den BoschTelstar20:00
3022/03/2019Almere City FCTOP Oss20:00
3024/03/2019Sparta RotterdamNEC12:15
3024/03/2019Go Ahead EaglesFC Twente14:30
3024/03/2019Roda JC KerkradeMVV Maastricht16:45
3025/03/2019Jong AjaxJong FC Utrecht20:00
3025/03/2019Jong AZ AlkmaarJong PSV20:00
3129/03/2019SC CambuurAlmere City FC20:00
3129/03/2019Jong FC UtrechtSparta Rotterdam20:00
3129/03/2019FC DordrechtGo Ahead Eagles20:00
3129/03/2019Jong PSVRKC Waalwijk20:00
3129/03/2019MVV MaastrichtFC Volendam20:00
3129/03/2019NECJong Ajax20:00
3129/03/2019TOP OssJong AZ Alkmaar20:00
3129/03/2019TelstarFC Eindhoven20:00
3129/03/2019FC TwenteFC Den Bosch20:00
3129/03/2019Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
3201/04/2019Sparta RotterdamMVV Maastricht20:00
3201/04/2019FC VolendamFC Dordrecht20:00
3201/04/2019RKC WaalwijkFC Twente20:00
3201/04/2019FC EindhovenTOP Oss20:00
3201/04/2019Go Ahead EaglesTelstar20:00
3201/04/2019FC Den BoschJong PSV20:00
3201/04/2019Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
3201/04/2019Jong AjaxSC Cambuur20:00
3201/04/2019Almere City FCHelmond Sport20:00
3201/04/2019Jong AZ AlkmaarNEC20:00
3305/04/2019MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3305/04/2019Go Ahead EaglesJong AZ Alkmaar20:00
3305/04/2019FC Den BoschSparta Rotterdam20:00
3305/04/2019Roda JC KerkradeRKC Waalwijk20:00
3305/04/2019TOP OssFC Volendam20:00
3305/04/2019TelstarSC Cambuur20:00
3305/04/2019FC TwenteFC Dordrecht20:00
3305/04/2019Helmond SportJong Ajax20:00
3305/04/2019Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
3308/04/2019Jong PSVNEC20:00
3412/04/2019SC CambuurJong FC Utrecht20:00
3412/04/2019FC VolendamJong PSV20:00
3412/04/2019FC DordrechtMVV Maastricht20:00
3412/04/2019FC EindhovenRoda JC Kerkrade20:00
3412/04/2019NECHelmond Sport20:00
3412/04/2019Almere City FCFC Den Bosch20:00
3412/04/2019FC TwenteTelstar20:00
3412/04/2019Jong AZ AlkmaarRKC Waalwijk20:00
3414/04/2019Sparta RotterdamTOP Oss14:30
3415/04/2019Jong AjaxGo Ahead Eagles20:00
3519/04/2019Sparta RotterdamHelmond Sport20:00
3519/04/2019FC VolendamNEC20:00
3519/04/2019RKC WaalwijkFC Dordrecht20:00
3519/04/2019FC EindhovenSC Cambuur20:00
3519/04/2019Go Ahead EaglesJong PSV20:00
3519/04/2019FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
3519/04/2019Roda JC KerkradeTOP Oss20:00
3519/04/2019Jong AjaxFC Twente20:00
3519/04/2019Almere City FCTelstar20:00
3519/04/2019Jong AZ AlkmaarMVV Maastricht20:00
3622/04/2019SC CambuurFC Den Bosch14:30
3622/04/2019Jong FC UtrechtFC Volendam14:30
3622/04/2019FC DordrechtAlmere City FC14:30
3622/04/2019Jong PSVSparta Rotterdam14:30
3622/04/2019MVV MaastrichtJong Ajax14:30
3622/04/2019NECRKC Waalwijk14:30
3622/04/2019TOP OssGo Ahead Eagles14:30
3622/04/2019TelstarRoda JC Kerkrade14:30
3622/04/2019FC TwenteJong AZ Alkmaar14:30
3622/04/2019Helmond SportFC Eindhoven14:30
3726/04/2019SC CambuurMVV Maastricht20:00
3726/04/2019Jong FC UtrechtHelmond Sport20:00
3726/04/2019Sparta RotterdamJong Ajax20:00
3726/04/2019FC EindhovenJong AZ Alkmaar20:00
3726/04/2019Go Ahead EaglesRKC Waalwijk20:00
3726/04/2019NECFC Twente20:00
3726/04/2019Roda JC KerkradeFC Den Bosch20:00
3726/04/2019TOP OssFC Dordrecht20:00
3726/04/2019Almere City FCJong PSV20:00
3726/04/2019TelstarFC Volendam20:00
3803/05/2019FC VolendamRoda JC Kerkrade20:00
3803/05/2019FC DordrechtJong FC Utrecht20:00
3803/05/2019RKC WaalwijkFC Eindhoven20:00
3803/05/2019Jong PSVTelstar20:00
3803/05/2019MVV MaastrichtNEC20:00
3803/05/2019FC Den BoschGo Ahead Eagles20:00
3803/05/2019Jong AjaxAlmere City FC20:00
3803/05/2019FC TwenteSC Cambuur20:00
3803/05/2019Helmond SportTOP Oss20:00
3803/05/2019Jong AZ AlkmaarSparta Rotterdam20:00

Eredivisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEMMEXCFEYFORGRAGROHEEHERNACPECPSVUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*5-01-23-11-00-7
Ajax*5-03-01-1
AZ*1-15-02-20-0
FC Emmen1-4*3-31-10-1
Excelsior2-4*1-13-31-0
Feyenoord3-0*4-21-02-1
Fortuna Sittard0-2*1-21-14-4
De Graafschap2-0*0-10-51-22-1
FC Groningen1-3*0-11-10-1
sc Heerenveen1-13-5*3-51-1
Heracles Almelo4-23-22-14-0*
NAC Breda0-22-33-0*0-2
PEC Zwolle2-02-3*1-20-2
PSV3-0*4-04-06-1
FC Utrecht1-22-12-0*1-1
Vitesse1-10-45-14-0*
VVV-Venlo0-11-13-0*
Willem II2-21-15-00-1*

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
110/08/2018PEC Zwollesc Heerenveen2-314.000Higler1-0 Van Duinen (pen), 1-1 en 1-2 Thorsby, 1-3 Zeneli,
2-3 Van Duinen (pen); R: Thorsby (Hee)
111/08/2018Willem IIVVV-Venlo0-111.800Dieperink0-1 Post
111/08/2018AjaxHeracles Almelo1-145.000Gözübüyük0-1 Peterson, 1-1 De Ligt
111/08/2018PSVFC Utrecht4-033.100Nijhuis1-0 Pereiro, 2-0 Bergwijn, 3-0 Lozano,
4-0 Dumfries
111/08/2018ExcelsiorFortuna Sittard2-14.250Mulder1-0 Matheij, 1-1 Smeets; R: Bruins (Exc)
112/08/2018ADO Den HaagFC Emmen1-211.324Martens0-1 Bijl, 0-2 Jansen, 1-2 Becker
112/08/2018De GraafschapFeyenoord2-012.600Van Boekel1-0 Serrarens, 2-0 Nijland; R: Botteghin, Boëtius (Fey)
112/08/2018VitesseFC Groningen5-113.434Lindhout1-0 Linssen, 1-1 Doan, 2-1 Bero, 3-1 Beerens,
4-1 Clarke-Salter, 5-1 Matavz
112/08/2018AZNAC Breda5-014.299Makkelie1-0 Svensson, 2-0 Hatzidiakos, 3-0 Boadu,
4-0 Koopmeiners, 5-0 Johnsen
217/08/2018FC GroningenWillem II0-116.500Manschot0-1 Crowley
218/08/2018NAC BredaDe Graafschap3-018.710Gözübüyük1-0 Te Vrede, 2-0 Mets, 3-0 Nijholt
218/08/2018VVV-VenloAjax0-18.000Blom0-1 Tadic (pen)
218/08/2018Fortuna SittardPSV1-211.135Van Boekel0-1 Lozano, 1-1 Novakovich, 1-2 Rigo
218/08/2018Heracles AlmeloADO Den Haag4-210.414Kooij1-0 Peterson (pen), 2-0 Van Hintum, 2-1 Malone,
2-2 Breukers (e.d.), 3-2 Dalmau, 4-2 Peterson
219/08/2018FC UtrechtPEC Zwolle2-018.036Vd Kerkhof1-0 Van Overeem, 2-0 Klaiber; R: Van Overeem (Utr)
219/08/2018FeyenoordExcelsior3-045.000Makkelie1-0 Van Persie, 2-0 St. Juste, 3-0 Van der Heijden
219/08/2018FC EmmenAZ1-48.085Lindhout0-1 Boadu, 1-1 Bakker, 1-2 Ouwejan, 1-3 en 1-4 Idrissi
219/08/2018sc HeerenveenVitesse1-116.080Mulder1-0 Vlap, 1-1 Matavz
324/08/2018ADO Den HaagFortuna Sittard3-111.600Higler1-0 Lorenzen, 2-0 en 3-0 (pen) El Khayati, 3-1 Semedo
325/08/2018AjaxFC Emmen5-047.500Nijhuis1-0 Ziyech, 2-0 en 3-0 Huntelaar, 4-0 Tadic,
5-0 Bijl (e.d.)
325/08/2018De GraafschapFC Groningen0-112.143Bax0-1 Breij
325/08/2018NAC BredaExcelsior0-218.227Manschot0-1 Massaoud, 0-2 Fortes
325/08/2018PEC ZwollePSV1-213.255Kuipers0-1 De Jong, 1-1 Van Crooy, 1-2 De Jong
326/08/2018Willem IIHeracles Almelo5-011.677Perez1-0 en 2-0 Avidjaj, 3-0, 4-0 (pen) en 5-0 Sol
326/08/2018sc HeerenveenFeyenoord3-521.700Kamphuis0-1 Toornstra, 0-2 Van Persie, 0-3 Toornstra,
0-4 Malacia, 1-3 Thorsby, 2-4 Pirie, 3-4 Bulthuis,
3-5 Ayoub
326/08/2018FC UtrechtVVV-Venlo1-115.226Makkelie1-0 Gavory, 1-1 Susic (pen)
326/08/2018AZVitesse0-014.702Gözübüyük
431/08/2018FC EmmenDe Graafschap1-18.218Vd Kerkhof1-0 Bannink, 1-1 Serrarens
401/09/2018VVV-Venlosc Heerenveen1-16.235Lindhout0-1 Lammers, 1-1 Joosten
401/09/2018PSVWillem II6-133.300Kamphuis1-0 Hendrix, 2-0 Bergwijn, 3-0 Pereiro (pen),
4-0 Viergever, 4-1 Sol, 5-1 Viergever, 6-1 Bergwijn
401/09/2018ExcelsiorADO Den Haag2-43.940Blom0-1 (en), 0-2, 0-3 en 0-4 El Khayati, 1-4 Anderson,
2-4 Mahmudov
401/09/2018Fortuna SittardFC Utrecht1-17.643Dieperink0-1 Emanuelson, 1-1 Novakovich
402/09/2018FC GroningenPEC Zwolle0-110.054Kooij0-1 Van Crooy
402/09/2018Heracles AlmeloAZ3-210.462Manschot0-1 Boadu, 1-1 Osman, 2-1 Peterson, 3-1 Duarte,
3-2 Johnsen
402/09/2018VitesseAjax0-419.231Van Boekel0-1 Ziyech, 0-2 Huntelaar, 0-3 Tadic, 0-4 Huntelaar
402/09/2018FeyenoordNAC Breda4-245.000Nijhuis1-0 Van Persie, 1-1 Nijholt (pen), 2-1 Van Leer (e.d.),
3-1 Van Persie, 4-1 Vilhena, 4-2 Te Vrede
515/09/2018De GraafschapVVV-Venlo1-211.702Martens0-1 Susic, 0-2 Post, 1-2 Burgzorg
515/09/2018ADO Den HaagPSV0-714.519Nijhuis0-1 Lozano, 0-2 De Jong, 0-3 Pereiro (p), 0-4 Lozano,
0-5 Guttierez, 0-6 Bergwijn, 0-7 Pereiro (pen)
515/09/2018Willem IIExcelsior2-211.894Makkelie0-1 Bruins, 0-2 Mahmudov, 1-2 Sol, 2-2 Kristinsson
515/09/2018AjaxFC Groningen3-050.000Higler1-0 (pen) en 2-0 Huntelaar, 3-0 Tadic
516/09/2018AZFeyenoord1-114.362Kuipers1-0 Gudmundsson, 1-1 Berghuis
516/09/2018sc HeerenveenHeracles Almelo3-515.500Van Boekel0-1 Dalmau, 1-1 Lammers, 1-2 Duarte,
2-2 Lammers (pen), 2-3 Peterson, 3-3 Thorsby,
3-4 Peterson, 3-5 Osman
516/09/2018FC UtrechtFC Emmen1-216.720Blom1-0 Van de Streek, 1-1 Slagveer, 1-2 Bijl
R: Emanuelson (Utr)
516/09/2018NAC BredaFortuna Sittard2-318.712Gözübüyük1-0 te Vrede, 1-1 en 1-2 El Moussaidi, 2-2 Kastaneer,
2-3 Ninaj
516/09/2018PEC ZwolleVitesse0-213.325Bax0-1 en 0-2 Matavz
621/09/2018Heracles AlmeloDe Graafschap4-010.829Blank1-0 Vet (e.d.), 2-0 Petsron, 3-0 Kuwas, 4-0 Vermeij
R: Serrarens (Gra)
622/09/2018Fortuna SittardWillem II4-48.537Lindhout1-0 Dammers, 1-1 El Massaoudi (e.d.), 1-2 Sol,
2-2 Novakovich, 2-3 Avidjaj, 3-3 Novakovich,
3-4 Crowley, 4-4 Rodriguez
622/09/2018Excelsiorsc Heerenveen3-34.008Vd Graaf1-0 Massaoud, 2-0 Bruins, 2-1 Bulthuis,
3-1 Messaoud, 3-2 Thorsby, 3-3 Hornkamp
622/09/2018VVV-VenloNAC Breda3-06.167Kamphuis1-0 Opoku, 2-0 Susic (pen), 3-0 Grot
R: Verschueren (NAC)
622/09/2018FC EmmenPEC Zwolle0-18.401Kuipers0-1 Dekker
622/09/2018VitesseADO Den Haag1-114.023Manschot1-0 Matavz, 1-1 El Khayati; R: Van der Werff (Vit)
623/09/2018FeyenoordFC Utrecht1-045.000Higler1-0 Van Persie
623/09/2018FC GroningenAZ1-315.901Van Boekel1-0 Chabot, 1-1 Idrissi, 1-2 Midtsjø, 1-3 Maher
R: Zeefuik, Hrustic (Gro)
623/09/2018PSVAjax3-035.000Makkelie1-0 Pereiro, 2-0 De Jong 3-0 Lozano
729/09/2018sc HeerenveenADO Den Haag1-116.550S. Mulder1-0 Vlap, 1-1 Necid
729/09/2018NAC BredaPSV0-218.926Higler0-1 De Jong, 0-2 Malen
729/09/2018Fortuna SittardAjax0-212.004Van Boekel0-1 Dolberg, 0-2 Ziyech
729/09/2018ExcelsiorVVV-Venlo1-04.106Perez1-0 Omarsson; R: Massaoud (Exc)
730/09/2018Heracles AlmeloFC Emmen2-110.217Makkelie1-0 Kuwas, 2-0 Peterson, 2-1 Jansen (pen)
730/09/2018De GraafschapWillem II2-112.005Bax1-0 Nijland, 1-1 Saddiki, 2-1 Lewis (e.d.)
R: Akkaynak, Palacios (Wil)
730/09/2018AZPEC Zwolle2-215.354Kamphuis1-0 Idrissi, 1-1 Van Crooy, 2-1 Til, 2-2 Flemming
730/09/2018FC GroningenFC Utrecht1-116.293Nijhuis0-1 Van de Streek, 1-1 Mendes Moreira
R: Gustafson (Utr)
730/09/2018FeyenoordVitesse2-145.000Gözübüyük0-1 Bero, 1-1 Botteghin, 2-1 Van Persie; R: Bruns,
Doekhi (Vit), Van Persie (Fey)
805/10/2018FC UtrechtNAC Breda2-117.386Kuipers1-0 (pen) en 2-0 Gustafson, 2-1 Rosheuvel
806/10/2018ADO Den HaagFC Groningen1-011.485Lindhout1-0 Hooi
806/10/2018PEC ZwolleExcelsior2-013.562Vd Kerkhof1-0 Van Duinen, 2-0 Lam
806/10/2018PSVVVV-Venlo4-033.800S. Mulder1-0 Lozano, 2-0 De Jong, 3-0 Gutierrez,
4-0 Lozano (pen)
806/10/2018De Graafschapsc Heerenveen0-512.102Makkelie0-1 en 0-2 Lammers, 0-3 en 0-4 Vlap, 0-5 Hornkamp
R: Bakker (gra)
807/10/2018FC EmmenFortuna Sittard3-38.300Kooij1-0 Dammers (e.d.), 2-0 Arias, 2-1 Semedo,
3-1 Bannink, 3-2 Stokkers, 3-3 Rodriguez
807/10/2018Willem IIFeyenoord1-113.550Blom0-1 Berghuis (pen), 1-1 Sol
807/10/2018VitesseHeracles Almelo4-014.338Kamphuis1-0 Foor, 2-0 en 3-0 Darfalou, 4-0 Büttner (pen)
807/10/2018AjaxAZ5-050.000Higler1-0 Van de Beek, 2-0 Dolberg, 3-0 Van Rhijn (e.d.),
4-0 Ziyech, 5-0 Tadic
920/10/2018PSVFC Emmen18:30
920/10/2018ExcelsiorVitesse18:30
920/10/2018sc HeerenveenAjax20:45
920/10/2018FC UtrechtAZ20:45
921/10/2018NAC BredaWillem II12:15
921/10/2018Heracles AlmeloFC Groningen14:30
921/10/2018FeyenoordPEC Zwolle14:30
921/10/2018VVV-VenloADO Den Haag14:30
921/10/2018Fortuna SittardDe Graafschap16:45
1026/10/2018FC EmmenVVV-Venlo20:00
1027/10/2018ADO Den HaagNAC Breda18:30
1027/10/2018De GraafschapExcelsior19:45
1027/10/2018FC GroningenPSV19:45
1027/10/2018PEC ZwolleHeracles Almelo20:45
1028/10/2018VitesseFortuna Sittard12:15
1028/10/2018Willem IIFC Utrecht14:30
1028/10/2018AjaxFeyenoord14:30
1028/10/2018AZsc Heerenveen16:45
1102/11/2018ExcelsiorFC Groningen20:00
1103/11/2018NAC BredaHeracles Almelo18:30
1103/11/2018AjaxWillem II18:30
1103/11/2018AZDe Graafschap20:45
1103/11/2018PSVVitesse20:45
1104/11/2018sc HeerenveenFC Emmen12:15
1104/11/2018FC UtrechtADO Den Haag14:30
1104/11/2018Fortuna SittardPEC Zwolle14:30
1104/11/2018FeyenoordVVV-Venlo16:45
1209/11/2018PEC ZwolleWillem II20:00
1210/11/2018FC EmmenNAC Breda18:30
1210/11/2018De GraafschapPSV19:45
1210/11/2018VitesseFC Utrecht19:45
1210/11/2018VVV-VenloFortuna Sittard20:45
1211/11/2018FC Groningensc Heerenveen12:15
1211/11/2018ExcelsiorAjax14:30
1211/11/2018ADO Den HaagAZ14:30
1211/11/2018Heracles AlmeloFeyenoord16:45
1324/11/2018PEC ZwolleADO Den Haag18:30
1324/11/2018PSVsc Heerenveen18:30
1324/11/2018NAC BredaAjax20:45
1324/11/2018Fortuna SittardHeracles Almelo20:45
1325/11/2018FC EmmenExcelsior12:15
1325/11/2018FC UtrechtDe Graafschap14:30
1325/11/2018FeyenoordFC Groningen14:30
1325/11/2018Willem IIVitesse14:30
1325/11/2018VVV-VenloAZ16:45
1430/11/2018ExcelsiorFC Utrecht20:00
1401/12/2018VitesseFC Emmen18:30
1401/12/2018AZWillem II19:45
1401/12/2018De GraafschapPEC Zwolle19:45
1401/12/2018sc HeerenveenFortuna Sittard20:45
1402/12/2018AjaxADO Den Haag12:15
1402/12/2018FeyenoordPSV14:30
1402/12/2018Heracles AlmeloVVV-Venlo14:30
1402/12/2018FC GroningenNAC Breda16:45
1507/12/2018Fortuna SittardAZ20:00
1508/12/2018Willem IIsc Heerenveen18:30
1508/12/2018PSVExcelsior18:30
1508/12/2018PEC ZwolleAjax20:45
1508/12/2018ADO Den HaagDe Graafschap20:45
1509/12/2018FC UtrechtHeracles Almelo12:15
1509/12/2018VVV-VenloFC Groningen14:30
1509/12/2018FC EmmenFeyenoord14:30
1509/12/2018NAC BredaVitesse16:45
1614/12/2018Willem IIADO Den Haag20:00
1615/12/2018PEC ZwolleNAC Breda18:30
1615/12/2018AZExcelsior19:45
1615/12/2018Heracles AlmeloPSV19:45
1615/12/2018VitesseVVV-Venlo20:45
1616/12/2018sc HeerenveenFC Utrecht12:15
1616/12/2018AjaxDe Graafschap14:30
1616/12/2018FC GroningenFC Emmen14:30
1616/12/2018FeyenoordFortuna Sittard16:45
1721/12/2018VVV-VenloPEC Zwolle20:00
1722/12/2018Fortuna SittardFC Groningen18:30
1722/12/2018NAC Bredasc Heerenveen19:45
1722/12/2018PSVAZ19:45
1722/12/2018ExcelsiorHeracles Almelo20:45
1723/12/2018FC UtrechtAjax12:15
1723/12/2018De GraafschapVitesse14:30
1723/12/2018ADO Den HaagFeyenoord14:30
1723/12/2018FC EmmenWillem II16:45
1818/01/2019VitesseExcelsior20:00
1819/01/2019AZFC Utrecht18:30
1819/01/2019PEC ZwolleFeyenoord19:45
1819/01/2019ADO Den HaagVVV-Venlo19:45
1819/01/2019FC GroningenHeracles Almelo20:45
1820/01/2019Willem IINAC Breda12:15
1820/01/2019De GraafschapFortuna Sittard14:30
1820/01/2019FC EmmenPSV14:30
1820/01/2019Ajaxsc Heerenveen16:45
1925/01/2019sc HeerenveenAZ20:00
1926/01/2019Heracles AlmeloPEC Zwolle18:30
1926/01/2019NAC BredaADO Den Haag19:45
1926/01/2019ExcelsiorDe Graafschap19:45
1926/01/2019VVV-VenloFC Emmen20:45
1927/01/2019Fortuna SittardVitesse12:15
1927/01/2019FC UtrechtWillem II14:30
1927/01/2019FeyenoordAjax14:30
1927/01/2019PSVFC Groningen16:45
2001/02/2019De GraafschapNAC Breda20:00
2002/02/2019Vitessesc Heerenveen18:30
2002/02/2019Willem IIFC Groningen19:45
2002/02/2019AjaxVVV-Venlo19:45
2002/02/2019AZFC Emmen20:45
2003/02/2019ExcelsiorFeyenoord12:15
2003/02/2019PEC ZwolleFC Utrecht14:30
2003/02/2019PSVFortuna Sittard14:30
2003/02/2019ADO Den HaagHeracles Almelo16:45
2108/02/2019NAC BredaAZ20:00
2109/02/2019Heracles AlmeloAjax18:30
2109/02/2019sc HeerenveenPEC Zwolle18:30
2109/02/2019VVV-VenloWillem II20:45
2109/02/2019FeyenoordDe Graafschap20:45
2110/02/2019Fortuna SittardExcelsior12:15
2110/02/2019FC GroningenVitesse14:30
2110/02/2019FC EmmenADO Den Haag14:30
2110/02/2019FC UtrechtPSV16:45
2215/02/2019ADO Den HaagPEC Zwolle20:00
2216/02/2019AZVVV-Venlo18:30
2216/02/2019sc HeerenveenPSV19:45
2216/02/2019Heracles AlmeloFortuna Sittard19:45
2216/02/2019VitesseWillem II20:45
2217/02/2019AjaxNAC Breda12:15
2217/02/2019ExcelsiorFC Emmen14:30
2217/02/2019FC GroningenFeyenoord14:30
2217/02/2019De GraafschapFC Utrecht16:45
2322/02/2019VVV-VenloHeracles Almelo20:00
2323/02/2019FC UtrechtExcelsior18:30
2323/02/2019PEC ZwolleDe Graafschap19:45
2323/02/2019Fortuna Sittardsc Heerenveen19:45
2323/02/2019NAC BredaFC Groningen20:45
2324/02/2019ADO Den HaagAjax12:15
2324/02/2019PSVFeyenoord14:30
2324/02/2019FC EmmenVitesse14:30
2324/02/2019Willem IIAZ16:45
2401/03/2019AZFortuna Sittard20:00
2402/03/2019Heracles AlmeloFC Utrecht18:30
2402/03/2019sc HeerenveenWillem II19:45
2402/03/2019ExcelsiorPSV19:45
2402/03/2019VitesseNAC Breda20:45
2403/03/2019De GraafschapADO Den Haag12:15
2403/03/2019AjaxPEC Zwolle14:30
2403/03/2019FC GroningenVVV-Venlo14:30
2403/03/2019FeyenoordFC Emmen16:45
2508/03/2019FC UtrechtFC Groningen20:00
2509/03/2019VVV-VenloExcelsior18:30
2509/03/2019PSVNAC Breda19:45
2509/03/2019ADO Den Haagsc Heerenveen19:45
2509/03/2019Willem IIDe Graafschap20:45
2510/03/2019PEC ZwolleAZ12:15
2510/03/2019VitesseFeyenoord14:30
2510/03/2019FC EmmenHeracles Almelo14:30
2510/03/2019AjaxFortuna Sittard16:45
2615/03/2019Fortuna SittardFC Emmen20:00
2616/03/2019sc HeerenveenDe Graafschap18:30
2616/03/2019FeyenoordWillem II19:45
2616/03/2019NAC BredaFC Utrecht19:45
2616/03/2019Heracles AlmeloVitesse20:45
2617/03/2019VVV-VenloPSV12:15
2617/03/2019AZAjax14:30
2617/03/2019FC GroningenADO Den Haag14:30
2617/03/2019ExcelsiorPEC Zwolle16:45
2730/03/2019Willem IIFortuna Sittard18:30
2730/03/2019ADO Den HaagVitesse18:30
2730/03/2019De GraafschapHeracles Almelo19:45
2730/03/2019sc HeerenveenExcelsior20:45
2730/03/2019AZFC Groningen20:45
2731/03/2019NAC BredaVVV-Venlo12:15
2731/03/2019FC UtrechtFeyenoord14:30
2731/03/2019PEC ZwolleFC Emmen14:30
2731/03/2019AjaxPSV16:45
2802/04/2019VitesseAZ18:30
2802/04/2019Heracles AlmeloWillem II19:45
2802/04/2019FC GroningenDe Graafschap20:45
2803/04/2019VVV-VenloFC Utrecht18:30
2803/04/2019ExcelsiorNAC Breda19:45
2803/04/2019Fortuna SittardADO Den Haag19:45
2803/04/2019FC EmmenAjax20:45
2804/04/2019PSVPEC Zwolle18:30
2804/04/2019Feyenoordsc Heerenveen20:45
2906/04/2019FC GroningenExcelsior18:30
2906/04/2019ADO Den HaagFC Utrecht18:30
2906/04/2019Willem IIAjax19:45
2906/04/2019De GraafschapAZ20:45
2906/04/2019Heracles AlmeloNAC Breda20:45
2907/04/2019FC Emmensc Heerenveen12:15
2907/04/2019PEC ZwolleFortuna Sittard14:30
2907/04/2019VVV-VenloFeyenoord14:30
2907/04/2019VitessePSV16:45
3012/04/2019NAC BredaFC Emmen20:00
3013/04/2019AZADO Den Haag18:30
3013/04/2019FeyenoordHeracles Almelo19:45
3013/04/2019Fortuna SittardVVV-Venlo19:45
3013/04/2019Willem IIPEC Zwolle20:45
3014/04/2019PSVDe Graafschap12:15
3014/04/2019sc HeerenveenFC Groningen14:30
3014/04/2019FC UtrechtVitesse14:30
3014/04/2019AjaxExcelsior16:45
3119/04/2019Heracles Almelosc Heerenveen20:00
3120/04/2019FC EmmenFC Utrecht18:30
3120/04/2019FeyenoordAZ19:45
3120/04/2019VitessePEC Zwolle19:45
3120/04/2019VVV-VenloDe Graafschap20:45
3121/04/2019ExcelsiorWillem II12:15
3121/04/2019Fortuna SittardNAC Breda14:30
3121/04/2019FC GroningenAjax14:30
3121/04/2019PSVADO Den Haag16:45
3223/04/2019De GraafschapFC Emmen18:30
3223/04/2019sc HeerenveenVVV-Venlo19:45
3223/04/2019AZHeracles Almelo20:45
3224/04/2019NAC BredaFeyenoord18:30
3224/04/2019FC UtrechtFortuna Sittard19:45
3224/04/2019PEC ZwolleFC Groningen19:45
3224/04/2019AjaxVitesse20:45
3225/04/2019ADO Den HaagExcelsior18:30
3225/04/2019Willem IIPSV20:45
3328/04/2019FC Utrechtsc Heerenveen14:30
3328/04/2019NAC BredaPEC Zwolle14:30
3328/04/2019PSVHeracles Almelo14:30
3328/04/2019Fortuna SittardFeyenoord14:30
3328/04/2019ExcelsiorAZ14:30
3328/04/2019De GraafschapAjax14:30
3328/04/2019VVV-VenloVitesse14:30
3328/04/2019ADO Den HaagWillem II14:30
3328/04/2019FC EmmenFC Groningen14:30
3412/05/2019sc HeerenveenNAC Breda14:30
3412/05/2019FeyenoordADO Den Haag14:30
3412/05/2019AZPSV14:30
3412/05/2019Willem IIFC Emmen14:30
3412/05/2019PEC ZwolleVVV-Venlo14:30
3412/05/2019AjaxFC Utrecht14:30
3412/05/2019Heracles AlmeloExcelsior14:30
3412/05/2019VitesseDe Graafschap14:30
3412/05/2019FC GroningenFortuna Sittard14:30

KNVB Beker 2017-2018

Met Feyenoord en AZ staan er twee ‘bekerveteranen’ in de finale, twee clubs die de laatste jaren dominant zijn geweest. Robin van Persie neemt Feyenoord nog maar eens bij de hand en met dank aan zijn fraaie treffer wint Feyenoord voor de 13e keer in haar bestaan de beker.

Dit seizoen zijn er eens geen grote verassingen in de eindfase, bij de kwartfinalisten sneuvelt met Cambuur de laatste niet-Eredivisieclub. De stunt van het bekertoernooi komt op naam van hoofdklasser Swift dat bekerhouder Vitesse in de eerste hoofdronde na stafschoppen uitschakelt. De beloning voor Swift is een uitwedstrijd tegen Feyenoord, waarin het zich opnieuw een waardig tegenstander toont.

1e voorronde
19/08/2017Ajax (am.) (V)OJC Rosmalen (IV)3-1200Smit1-0 El Amrani (pen), 2-0 en 3-0 Misa-Danso,
3-1 Meeuwsen
19/08/2017VVOG (IV)Gemert (V)2-0200Fikkert1-0 Arends, 2-0 Hol
19/08/2017Ter Leede (V)DHC (V)2-0300GAnsner1-0 Van Veen, 2-0 Van Otterloo; R: Brouwer (DHC)
19/08/2017Buitenpost (VI)ZSV (VI)4-3500Winkel1-0 Terpstra, 2-0 Dijk, 3-0 Van Roeden,
3-1 Kuunders, 3-2 Verlijsdonk, 4-2 Van Roeden,
4-3 Wiersema
19/08/2017Capelle (IV)Nuenen (V)6-0200Kieft1-0 Vyent, 2-0 Van der Sande, 3-0 Kalika,
4-0, 5-0 en 6-0 Van der Sande
19/08/2017Sparta Nijkerk (V)Purmersteijn (V)3-0400Bos1-0 Buitenhuis, 2-0 Makizodila, 3-0 Buitenhuis
19/08/2017Dongen (IV)DOVO (IV)5-2400Hensgens1-0 Hultermans, 2-0 Mohammed, 2-1 Patrick,
3-1 Poelmans, 4-1 Mohammed, 4-2 Patrick,
5-2 Koenen
19/08/2017Chevremont (VI)Swift (V)1-3150Voncken0-1 Rosenhart, 1-1 Meijer, 1-2 Wulffraat,
1-3 Spel (ed)
19/08/2017ACV (IV)Hercules (IV)0-3150Dröge0-1 en 0-2 Fonfille, 0-3 Belarbi
19/08/2017Groene Ster (V)Scheveningen (IV)1-2200Te Hennepe1-0 Schirra, 1-1 De Jong (pen), 1-2 Aldogan
19/08/2017BVV (VII)Staphorst (V)1-2250Timmer0-1 Veldmate, 0-2 Mijnheer, 0-3 Brakke,
1-3 Meerbach, 1-4 Kin, 1-5 Uuldriks
19/08/2017EVV (IV)d'Olde Veste (VI)4-1200Sahiner0-1 Blijham, 1-1 Dzurlic, 2-1 Polman (pen),
3-1 Lemmens (pen), 4-1 Geenen; R: De Wit (Old)
19/08/2017JVC Cuijk (IV)SDC Putten (V) **0-1300Vd Pol0-1 Geurtsen
19/08/2017ADO'20 (IV)Spakenburg (IV) ***1-1450Wassink0-1 Ties, 1-1 De Waard; R: Van Rijn (Spa)
2e voorronde
19/08/2017DVS'33 Ermelo (IV)Quick Boys (IV)1-2500Nagtegaal0-1 Van Nieuwkerk, 0-2 Van Steen, 1-2 Yasar
19/08/2017ASWH (IV)Hoek (V)1-3400Vries0-1 en 0-2 V. Sprundel, 1-2 De Lange, 1-3 Vandepitte
19/08/2017Achilles'29 (III)OFC (IV)3-2257Vos0-1 Opoku, 1-1 Popalzay, 2-1 Van de Beek,
2-2 Barakat, 3-2 Wouters
19/08/2017TEC (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-3400Paarhuis0-1 Jongeneelen, 1-1 Van Gessel, 1-2 Tillema,
1-3 Halman
20/08/2017Koninklijke HFC (III)Westlandia (IV)4-0300De Vries1-0 Beeren, 2-0 Van Son, 3-0 Beeren,
4-0 Van Son
20/08/2017AFC (III)De Dijk (III)0-2350Veekamp0-1 Zwarthoed, 0-2 Loukili; R: Nijpels (AFC)
22/08/2017HSC'21 (IV)Zwaluwen (V)0-1445Oostrom0-1 Merrelaar
22/08/2017Scheveningen (IV) ***Spijkenisse (IV)0-0300De Brito
22/08/2017Harkemase Boys (IV)Sparta Nijkerk (V) ***0-0508DrögeR: Mennega (Har), Van der Wal (Spa)
22/08/2017Blauw Geel'38 (IV)Spakenburg (IV)3-2550Cairo1-0 Ordu, 1-1 Ties, 2-1 Mols, 2-2 Pilon.
3-2 Verbakel
22/08/2017Barendrecht (III)VVOG (IV)1-0300Van der Pol1-0 Eekman
23/08/2017UNA (IV)Staphorst (V) **1-2300Karremans0-1 Reuvers, 0-2 Veldmate, 1-2 Van de Gevel
23/08/2017Quick (IV)Ter Leede (V)2-3300Sahiner0-1 Bok, 0-2 Siali, 0-3 Bok, 1-3 Meinema,
2-3 Hadoui
23/08/2017Quick'20 (IV)CSV Apeldoorn (V)0-1250Rozendal0-1 Van Es; R: Jansen (CSV)
23/08/2017Hercules (IV) **Dongen (IV)4-2300Voncken1-0 en 2-0 Van Logtestijn, 2-1 Kools, 2-2 Schilders,
3-2 Blijham, 4-1 Van Logtestijn
23/08/2017VVSB (III) **EVV (IV)4-3400Smit0-1 Polman (pen), 0-2 Argoubi, 1-2 Van der Slot,
2-2 en 3-2 Jozic, 3-3 Geenen, 4-3 Dzurlic
R: Zwart (VVS)
23/08/2017FC Lienden (III)HHC Hardenberg (III)0-1450Nagtegaal0-1 Metaj (pen)
23/08/2017Excelsior Maassluis (III)FC Lisse (III) ***1-1500Bos0-1 Monteny, 1-1 Kurt
R: Buijs (Lis), Tiryakioglu (Exc)
23/08/2017Ajax (am.) (V) **Be Quick 1887 (IV)2-1200Winkel0-1 Wiersma, 1-1 El Amraani, 2-1 Cijntje
23/08/2017De Meern (IV) ***VC Vlissingen (V)1-1275Gansner0-1 Eryürük, 1-1 Waltman
23/08/2017GVVV (III)Magreb'90 (IV)7-0400Vd Laan1-0, 2-0 en 3-0 De Graaf, 4-0 Mulder, 5-0 Brouwer,
6-0 De Graaf, 7-0 Mulder; R: El Ghazouoani (Mag)
23/08/2017DFS Opheusden (V)ONS Sneek (IV)1-2250Timmer0-1 en 0-2 Musliu, 1-2 Van Walsem
23/08/2017Noordwijk (V)IJsselmeervogels (III)3-2400Vries0-1 Öztürk, 0-2 Moro, 1-2 en 2-2 Westdijk,
3-2 Bröcker; R: Overvliet (Noo)
23/08/2017ODIN'59 (IV)SDC Putten (V)1-3200Hensgens0-1 Van den Brink, 0-2 Pluim, 1-2 Cremers,
1-3 Van den Brink; R: Cremers (ODI)
23/08/2017Capelle (IV)Altius (VIII)6-1300De Cock1-0 Kalika, 2-0 Van de Made, 2-1 Arp,
3-1 Van Lunteren, 4-1 Van de Made, 5-1 Avdic,
6-1 Van de Made
23/08/2017Swift (V)HBS (IV)3-0100Vos1-0 De Groot, 2-0 Smeeing, 3-0 Cabezas
26/08/2017Buitenpost (VI)SC Genemuiden (V)0-2400Vos0-1 en 0-2 Kavak; R: Breman (Gen), Schootstra (Bui)
1e ronde
19/09/2017Zwaluwen (V)FC Den Bosch (II)2-3750Blank0-1 Biemand, 0-2 (pen) en 0-3 Blummel,
1-3 Merrelaar, 2-3 Gudde (pen)
19/09/2017RKC Waalwijk (II)Sparta Rotterdam1-01.500Nijhuis1-0 Seys
19/09/2017GVVV (III)FC Dordrecht (II)1-0800Gerrets1-0 Laghmouchi; R: Hamer (Dor)
19/09/2017FC Oss (II)Almere City FC (II)0-21.800Kamphuis0-1 Owusu, 0-2 Valpoort
19/09/2017Noordwijk (V)Fortuna Sittard (II)0-1850Ruperti0-1 Dianessy; R: Smeets (For)
19/09/2017Barendrecht (III)Go Ahead Eagles (II)1-31.000Vd Eijk1-0 Esajas, 1-1 Langedijk, 1-2 en 1-3 Hendriks
R: Van Deelen (Noo)
19/09/2017Helmond Sport (II)SC Cambuur (II)1-51.245Bax0-1 en 0-2 Van Kippersluis, 1-2 Markiet,
1-3 Rossi, 1-4 Kallon, 1-5 Robertha
R: Van Koesveld, Edwards (Hel)
19/09/2017Rijnsburgse Boys (III)Heracles Almelo0-21.100Perez0-1 Pelupessy, 0-2 Vermeij
19/09/2017FC Emmen (II)NEC (II)0-22.452Vd Kerkhof1-0 Bannink, 1-1 en 1-2 Braken, 1-3 Groeneveld
19/09/2017Kozakken Boys (III) **De Graafschap (II)1-11.500C. Mulder1-0 Sönmez, 1-1 Ars
19/09/2017Sparta Nijkerk (V)FC Eindhoven (II)0-11.200Van Herk0-1 Lieder
19/09/2017SC Genemuiden (V)De Treffers (III)1-31.200Dröge1-0 Kavak, 1-1 Badjeck, 1-2 De Bondt,
1-3 Badjeck
19/09/2017Quick Boys (IV)FC Volendam (II)1-32.200Vd Graaf1-0 Teijsse, 1-1 Ten Den, 1-2 Runderkamp,
1-3 Mertens; R: Pedro (Vol)
19/09/2017MVV Maastricht (II)AZ2-34.270Makkelie0-1 Hatzidiakos, 1-1 Mmaee, 1-2 Weghorst,
2-2 Mmaee, 2-3 Weghorst
20/09/2017Capelle (IV)Roda JC0-51.000Kooij0-1 Schahin, 0-2 Rutjes, 0-3 Engels, 0-4 en 0-5 Djim
20/09/2017Swift (V) ***Vitesse0-0Dieperink
20/09/2017Scheveningen (IV)Ajax1-5Kuipers0-1 Dolberg, 0-2 De Jong, 0-3 Koorndijk (e.d.),
1-3 Rog, 1-4 en 1-5 (pen) Dolberg
20/09/2017De Dijk (III)HHC Hardenberg (III)2-1400Bijl0-1 Van Hezel, 1-1 El Gourari, 2-1 Zwarthoed
20/09/2017Katwijk (III)Ter Leede (V)4-0900Vd Laan1-0 Mengerink, 2-0 en 3-0 Berkhout, 4-0 Van den Ban
20/09/2017Achilles'29 (III)NAC Breda4-3520Manschot0-1 Vloet, 1-1 Oulad Omar, 1-2 Mets,2-2 Vd Beek (p),
3-2 Wouters, 4-2 Felomina, 4-3 Enevoldsen
R: Vloet (NAC)
20/09/2017VVSB (III)Telstar (II)4-11.250Teuben0-1 Novakovich (pen), 1-1 Van Huizen (e.d.),
2-1 El Ousrouti, 3-1 De Rijk, 4-1 El Ousrouti (pen)
R: Van de Slot (VVS)
20/09/2017Excelsiorsc Heerenveen1-21.902Hilger0-1 en 0-2 Zeneli, 1-2 Van Duinen (pen)
20/09/2017Staphorst (V)Koninklijke HFC (III)2-31.200Cantineau0-1 Sterling, 1-1 Boer (e.d.), 1-2 R. Castien,
1-3 Tamerus, 2-3 Mijnheer
20/09/2017ONS Sneek (IV)FC Twente1-32.100Lindhout0-1 Vuckic, 0-2 Tighadouini, 0-3 Liendl,
1-3 Gonzales
20/09/2017Ajax (am.) (V)FC Utrecht0-6300Martens0-1 en 0-2 Dessers, 0-3 Ayoub, 0-4 Görtler,
0-5 Willock, 0-6 Labyad
20/09/2017CSV Apeldoorn (V)Willem II2-42.350Oostrom0-1 Rienstra, 0-2 en 0-3 Tsimikas, 0-4,
1-4 S. Krijns, 2-4 Van Es
20/09/2017FeyenoordADO Den Haag2-045.000Van Boekel1-0 Berghuis, 2-0 Kramer (pen); R: Gorter (ADO)
21/09/2017De Meern (IV)PEC Zwolle0-5700Gözübüyük0-1 Nijland, 0-2 Namli, 0-3 Parzyszek (pen),
0-4 Marinus, 0-5 Mokhtar (pen)
21/09/2017Hercules (IV)FC Groningen2-43.000Blom1-0 Belarbi, 1-1 Idrissi, 1-2 Doan, 1-3 Bacuna,
1-4 Hrustic, 2-4 Oehlers
21/09/2017Blauw Geel'38 (IV)VVV-Venlo0-31.850S. Mulder0-1 Van Bruggen, 0-2 Amenyido, 0-3 Antonis
21/09/2017SDC Putten (V)PSV0-4Janssen0-1 Maher, 0-2 Luckassen, 0-3 Maher, 0-4 Lammers
11/10/2017FC Lisse (III) ***Hoek (V)2-2600Nagtegaal1-0 Van Eeuwijk, 1-1 Ceesay, 1-2 Impens,
2-2 Van Eeuwijk
Wedstrijd gespeeld op 19/09/2017. Penaltyserie
ongeldig verklaard door verkeerde volgorde van
nemen. Op 11/10/2017 penaltyserie overgenomen.
2e ronde
24/10/2018NEC (II)Achilles'29 (III)3-05.115Higler1-0 Groeneveld, 2-0 Kadioglu, 3-0 Rayhi
R: Alberto (NEC), Felomina (Ach)
24/10/2018Fortuna Sittard (II)Go Ahead Eagles (II)3-01.824Manschot1-0 Hutten, 2-0 Malsa, 3-0 Dammers
24/10/2018PEC Zwolle **Kozakken Boys (III)3-212.128Kooij1-0 Namli, 1-1 El Azzouti, 2-1 Sandler, 2-2 Stout,
3-2 Bakker (pen)
24/10/2018Katwijk (III)VVSB (III)1-23.000Dieperink0-1 El Ousrouti, 0-2 Zwart, 1-2 Susan
24/10/2018GVVV (III)Koninklijke HFC (III)1-01.500C. Mulder1-0 Brouwer
24/10/2018RKC Waalwijk (II)De Treffers (III)7-01.215Bijl1-0 Bakari, 2-0 Bergkamp, 3-0 Voskamp,
4-0, 5-0 en 6-0 De Graauw, 7-0 Bakari
24/10/2018FC Den Bosch (II)SC Cambuur (II)0-21.900S. Mulder0-1 Peersman, 0-2 Van Kippersluis
24/10/2018FC TwenteFC Eindhoven (II)3-017.100Vd Graaf1-0 en 2-0 Boere, 3-0 Tighadouini (pen)
25/10/2018Heracles AlmeloHoek (V)3-19.120Bax1-0 Peterson, 2-0 Monteiro, 2-1 Van Sprundel,
3-1 Peterson
25/10/2018VVV-VenloFC Utrecht3-13.928Blom1-0 Thy, 2-0 Hunte, 2-1 Kerk, 3-1 Rutten
R: Janssen (Utr)
25/10/2018De Dijk (III)Ajax1-46.618Kamphuis0-1 F. de Jomng, 0-2 en 0-3 S. de Jong, 0-4 Cerny,
1-4 El Gourari (gespeeld bij FC Volendam)
25/10/2018Willem IIsc Heerenveen2-17.739Vd Kerkhof1-0 Rienstra, 1-1 Ghoochannejhad, 2-1 Sol
25/10/2018Roda JCFC Groningen3-17.273Janssen1-0 Ndenge, 1-1 Bacuna, 2-1 Ndenge, 3-1 Rosheuvel
25/10/2018FeyenoordSwift (V)4-123.500Gözübüyük1-0 en 2-0 Larsson, 2-1 Van Wakeren, 3-1 Kramer,
4-1 Larsson; R: Gabel (Swi)
26/10/2017FC Volendam (II)PSV **0-26.404Nijhuis0-1 Van Ginkel, 0-2 Lozano; R: Mertens (Vol)
26/10/2017Almere City FC (II)AZ0-42.729Makkelie0-1, 0-2 en 0-3 Weghorst, 0-4 Svensson
R: Van Buuren (Alm)
3e Ronde
19/12/2017PEC ZwolleNEC (II)2-010.124Kuipers1-0 Mokhtar, 2-0 Ondaan
19/12/2017SC Cambuur (II)GVVV (III)3-04.506S. Mulder1-0 Robertha, 2-0 Steenvoorden, 3-0 Kip (pen)
19/12/2017Willem IIRKC Waalwijk (II)3-010.710Blom1-0 en 2-0 Sol, 3-0 Azzaoui; R: Van Eijma (RKC)
20/12/2017PSVVVV-Venlo4-131.800Kamphuis0-1 Rutten, 1-1 De Jong, 2-1 Van Ginkel,
3-1 Lozano, 4-1 Isimat-Mirin
20/12/2017Fortuna Sittard (II)AZ2-45.089Lindhout0-1 Weghost, 1-1 Dianessy, 2-1 Stokkers,
2-2 Weghorst, 2-3 Jahanbakhsh, 2-4 Garcia
20/12/2017FC Twente ***Ajax1-126.700Van Boekel0-1 Kluivert, 1-1 Assaidi; R: Lam
21/12/2017VVSB (III)Roda JC0-12.500Janssen0-1 Schahin; R: Schahin (Rod)
21/12/2017FeyenoordHeracles Almelo3-130.000Nijhuis1-0 Berghuis, 2-0 Van Beek, 2-1 Breukers,
3-1 Berghuis (pen)
Kwartfinale
30/01/2018FC TwenteSC Cambuur (II)3-122.600Janssen0-1 Schils, 1-1 Assaidi (pen), 2-1 en 3-1 Maher
31/01/2018AZPEC Zwolle4-113.247Nijhuis1-0 Weghorst, 1-1 Marinus, 2-1 Til,
3-1 Idrissi, 4-1 Weghorst; R: Boer (PEC)
31/01/2018FeyenoordPSV2-047.500Van Boekel1-0 Larsson, 2-0 Vilhena
01/02/2018Willem II ***Roda JC2-210.300Higler0-1 Gustafson (pen), 1-1 Ogbeche, 1-2 Avdijaj,
2-2 Tsimikas
Halve Finale
28/02/2018AZFC Twente4-013.388Makkelie1-0 Til, 2-0 Weghorst, 3-0 en 4-0 Idrissi
28/02/2018FeyenoordWillem II 3-044.000Blom1-0 Berghuis, 2-0 Van Persie, 3-0 Vilhena
Finale
22/04/2018AZFeyenoord0-346.084Kuipers0-1 Jørgensen, 0-2 Van Persie, 0-3 Toornstra

Tweede Divisie 2017-2018

Het tweede seizoen van de Tweede Divisie werd lange tijd gedomineerd door Katwijk. Die ploeg nam al vroeg een forse voorsprong aan kop van de ranglijst, maar in het voorjaar smolt deze langzaam weg en kwam Kozakken Boys terug tot op één punt. Alsof de competitieplanners het hadden voorzien stond op de laatste dag Kozakken Boys-Katwijk op het programma. Met kunst en vliegwerk sleepte Katwijk een 0-0 uit het vuur, waardoor de kustbewoners toch kampioen werden.

Dat leverde dit jaar geen promotie op. In de eeuwigdurende worsteling die “optimaliseren voetbalpiramide” heet, kwamen de partijen niet tot overeenstemming over de voorwaarden waarop clubs uit de Tweede Divisie uit komen komen in de Eerste Divisie, waardoor de promotie maar weer eens werd bevroren.

Achilles’29 degradeerde voor het tweede seizoen op rij. De Groesbekers gingen zelfs failliet, maar konden door een juridisch steekspel over licenties toch doorgaan, maar wel met een totaal afgeroomde selectie. Ook het imperium van De Dijk stortte tijdens het seizoen in, nadat geldschieter Braspenning zich plotseling terugtrok. Behalve voor deze twee clubs viel in de nacompetitie ook het doek voor FC Lisse en TEC.

Uitslagenmatrix

ACHAFCBARDIJEXCGVVHHCIJSSPAKATHFCKOZLIELISRIJTECTREVVS
Achilles'29*2-21-20-53-00-12-42-22-41-41-40-30-32-11-20-22-12-3
AFC0-3*3-12-11-10-40-32-02-02-32-21-10-14-21-12-01-40-1
Barendrecht2-13-0*1-32-14-20-02-22-21-41-01-23-43-01-53-23-01-1
De Dijk6-11-21-3*1-31-30-52-61-00-31-30-34-20-30-32-41-20-1
Excelsior M.3-00-10-22-1*0-04-11-11-13-01-11-13-02-01-11-01-10-0
GVVV4-12-32-33-01-0*2-23-12-21-00-12-11-12-02-13-00-22-0
HHC Hardenberg6-12-03-13-11-12-0*0-04-20-12-14-34-01-02-34-11-01-2
IJsselmeervogels4-10-10-14-31-01-12-0*1-10-10-11-03-12-06-15-01-50-2
Jong Sparta2-24-31-32-30-14-03-03-1*3-26-12-32-23-46-02-15-12-2
Katwijk3-22-22-14-02-12-06-11-02-1*1-20-23-22-15-04-00-11-1
Koninklijke HFC2-33-15-11-20-00-23-41-24-00-1*1-21-00-01-14-11-13-0
Kozakken Boys5-21-13-04-11-02-24-21-04-10-01-2*2-12-11-23-15-03-2
FC Lienden2-03-20-33-00-10-33-20-31-31-21-10-5*3-02-10-21-04-0
FC Lisse3-02-00-23-02-32-02-21-31-01-21-31-02-4*3-23-22-10-1
Rijnsburgse Boys3-11-03-22-42-13-21-60-03-11-21-10-22-02-1*2-02-02-3
TEC4-02-03-42-01-11-22-13-32-02-04-11-13-10-21-3*1-22-2
De Treffers5-20-21-21-21-22-01-22-23-22-00-01-12-23-31-32-2*0-1
VVSB3-20-20-01-30-32-04-22-20-20-22-10-24-41-13-13-10-3*

Eindstand

1Katwijk *342338726733+341.262
2Kozakken Boys342176707434+40921
3HHC Hardenberg3418511597756+211.216
4Barendrecht3418511596457+7468
5Rijnsburgse Boys3417512566063−31.212
6GVVV3416612545444+10868
7Excelsior Maassluis3413129514330+13497
8VVSB3414911514754−7794
9IJsselmeervogels34131011495945+141.444
10Koninklijke HFC3413912485546+9479
11Jong Sparta3412715437264+8215
12AFC3412715434556−11379
13De Treffers3411815415155−4765
14FC Lienden3412517415267−15568
15FC Lisse ^^^3412418404857−9776
16TEC3411518385366−13553
17De Dijk ^3410024305085−35238
18Achilles '29 ^3453261241100−59485

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:   
126/08/2017HHC HardenbergKoninklijke HFC2-11.250Keijl1-0 Hemmink, 2-0 Van Benthem, 2-1 Beeren
126/08/2017IJsselmeervogelsKozakken Boys1-01.900De Brito1-0 Grot
126/08/2017Jong SpartaExcelsior M.0-1200Gerrets0-1 Van den Berg
126/08/2017KatwijkTEC4-0700Bronsvoort1-0 Mengerink, 2-0 Susan, 3-0 Van den Ban,
4-0 Mengerink (pen)
126/08/2017Rijnsburgse BoysBarendrecht3-21.200De Winter0-1 Van Dijk, 0-2 Khaldi, 1-2 Opoku, 2-2 Goeman,
3-2 Tillema; R: Aarts (Bar)
126/08/2017AFCAchilles'290-3300Bijl0-1 en 0-2 Versteegen, 0-3 Philips
126/08/2017De TreffersGVVV2-0900Smit1-0 De Bondt, 2-0 Badjeck
126/08/2017FC LiendenFC Lisse3-0550Dröge1-0 en 2-0 Van den Meiracker, 3-0 Intezar
126/08/2017VVSBDe Dijk1-3800Bos1-0 Van der Wilden, 1-1 Sahadewsing, 1-2 Loukili,
1-3 El Gourari; R: Verlaan (VVS)
202/09/2017BarendrechtFC Lienden3-4500Vries1-0 Monster, 1-1 Bendadi, 2-1 Navajas Sanchez,
3-1 Esajas, 3-2 Samsey, 3-3 Van Eem,
3-4 Van den Meiracker
202/09/2017Excelsior M.De Treffers1-1400Keijl1-0 Lake, 1-1 Gijzen; R: Van Riel (Tre)
202/09/2017GVVVRijnsburgse Boys2-11.000Teuben1-0 Mulder, 1-1 Tillema, 2-1 Lutupeirissa
202/09/2017Koninklijke HFCKatwijk0-1800Nagtegaal0-1 De Loor
202/09/2017Kozakken BoysAFC1-1600Bos0-1 Van den Brink, 1-1 El Azzouti
202/09/2017FC LisseHHC Hardenberg2-2800Ruperti0-1 Metaj, 1-1 Vermeulen, 1-2 Werkman,
2-2 Buimer; R: Van Eeuwijk (Lis)
202/09/2017Achilles'29IJsselmeervogels2-2800Cairo1-0 Powel, 1-1 Versteegen, 1-2 Wouters,
2-2 Merraki; R: De Kler (Ach)
202/09/2017De DijkJong Sparta1-0250Te Kloeze1-0 Ruder; R: Martis (Spa)
203/09/2017TECVVSB2-2500De Brito0-1 Koopman, 1-1 Makiavala, 2-1 Holder,
2-2 Bekooy (pen)
309/09/2017HHC HardenbergKozakken Boys4-31.150Blank0-1 Pires Tavares, 0-2 Gaari, 0-3 Ignacio,
1-3 Van der Leij, 2-3 Werkman, 3-3 en 4-3 Hemmink
309/09/2017Jong SpartaAchilles'292-2150Keijl0-1 Oulad Omar, 1-1 Harroui, 2-1 De Winter,
2-2 Felomina
309/09/2017KatwijkGVVV2-01.100De Winter1-0 Hulsbos (e.d.), 2-0 Susan (pen)
309/09/2017De TreffersBarendrecht1-2600Winter1-0 Badjeck, 1-1 Salem, 1-2 Jongman
309/09/2017FC LiendenIJsselmeervogels0-3600Veekamp0-1 Powel, 0-2 Grot, 0-3 Powel
309/09/2017TECExcelsior M.1-1250Vd Pol1-0 Kurt (e.d.), 1-1 Lake
309/09/2017VVSBFC Lisse1-11.250Bronsvoort0-1 Van der Zwet, 1-1 Bekooij
310/09/2017De DijkKoninklijke HFC1-3250Cairo0-1 R. Castien, 0-2 Sterling, 1-2 Zwarthoed,
1-3 R. Castien; R: Schilder (Dij)
416/09/2017BarendrechtVVSB1-1400Cairo0-1 Niel, 1-1 Salem
416/09/2017GVVVDe Dijk3-0750Nagtegaal1-0 Den Hartog, 2-0 en 3-0 De Graaf
416/09/2017IJsselmeervogelsHHC Hardenberg2-02.000Bronsvoort1-0 Öztürk, 2-0 Marraki
416/09/2017Kozakken BoysDe Treffers5-0500Kooij1-0 en 2-0 Bot, 3-0 Mendes Moreira, 4-0 V. Nuland,
5-0 El Azzouti; R: Hendriks (Tre)
416/09/2017Achilles'29Excelsior M.3-0500De Winter1-0 Versteegen, 2-0 Philips, 3-0 Sürmeli
R: Redert, Van Ooijen (Exc)
416/09/2017AFCJong Sparta2-0200Winkel1-0 Esajas, 2-0 De Graaf; R: Van den Boogaart (AFC)
416/09/2017FC LiendenRijnsburgse Boys2-1500Smit0-1 Goeman, 1-1 Wilsterman, 2-0 Vd Meiracker
417/09/2017Koninklijke HFCTEC4-1350Teuben1-0 R. Castien, 2-0 Sterling, 3-0 R. Castien,
3-1 Holder, 4-1 Olsthoorn
523/09/2017Excelsior M.Koninklijke HFC1-1500Vd Laan0-1 Tamerus, 1-1 Smith
523/09/2017HHC HardenbergAFC2-01.250De Brito1-0 Van Benthem, 2-0 Van den Assem
523/09/2017Jong SpartaBarendrecht1-3250Van Herk0-1 Esajas, 1-1 Boukhari, 1-2 Jongman,
1-3 Navajas Sanchez
523/09/2017KatwijkFC Lienden3-2800Cairo0-1 Vd Meiracker, 1-1 Mengerink, 2-1 Van den Ban,
2-2 Van den Meiracker, 3-2 Susan
523/09/2017Rijnsburgse BoysIJsselmeervogels0-01.250Serik
523/09/2017De DijkAchilles'296-1150Bronsvoort1-0 Wiltenburg, 1-1 Wouters, 2-1 Ruder,
3-1 Loukili, 4-1 Westmaas, 5-1 Tayeb,
6-1 Ruder; R: De Kler (Ach)
523/09/2017De TreffersFC Lisse3-3600Cantinaeu1-0 De Bondt, 2-0 Balkestein, 2-1 Vd Putten (pen),
3-1 De Bondt, 3-2 Vermeulen, 3-3 Tarani
523/09/2017TECGVVV1-2750Smit0-1 Mulder, 0-2 Brouwer, 1-2 Vink
R: Westerlaken (TEC), Laghmouchi (GVV)
523/09/2017VVSBKozakken Boys0-2800Vd Eijk0-1 Sönmez, 0-2 El Azzouti; R: Theuns (VVS)
630/09/2017BarendrechtTEC3-2300De Winter1-0 Jongman, 2-0 Oranje, 3-0 Esajas,
3-1 Vink, 3-2 Makiavala
630/09/2017GVVVExcelsior M.1-0600Bijl1-0 Ajiach
630/09/2017IJsselmeervogelsJong Sparta1-11.000Dröge1-0 Burgerhout, 1-1 De Winter
630/09/2017Kozakken BoysDe Dijk4-1650Teuben1-0 Mendes Moreira, 2-0 en 3-0 El Azzouti,
3-1 Ignacio (pen), 4-1 Ruder
630/09/2017FC LisseKoninklijke HFC1-3700Keijl0-1 R. Castien, 0-2 en 0-3 Sterling, 1-3 Vd Putten
630/09/2017Rijnsburgse BoysVVSB2-31.350Vd Laan1-0 en 2-0 Tillema, 2-1 El Osrouti, 2-2 Bekooij (pen),
2-3 Van der Wilden
630/09/2017Achilles'29Katwijk1-4600Vd Pol0-1 Vd Beek (e.d), 1-1 Versteegen, 1-2 Esseboom,
1-3 Blokland, 1-4 Mengerink
630/09/2017FC LiendenHHC Hardenberg3-2500Serik1-0 Van Eem, 1-1 Werkman, 2-1 en 3-1
Van den Meiracker, 3-2 Van der Leij
601/10/2017AFCDe Treffers1-4200De Bruijn0-1 Maertzdorf, 0-2 De Bondt (pen), 1-2 Jansen (p),
1-3 Badjeck, 1-4 Maertzdorf
707/10/2017Excelsior M.Kozakken Boys1-1500Oostrom0-1 Ignacio, 1-1 Kurt
707/10/2017GVVVAchilles'294-1750Serik0-1 Van de Beek, 1-1 Van Eck, 2-1 en 3-1 (pen)
Mulder, 4-1 Van Eck
707/10/2017Koninklijke HFCBarendrecht5-1450Dröge0-1 Winterberg,, 1-1 en 2-1 R. Castien, 3-1 Hols,
4-1 Van Son, 5-1 R. Castien; R: Monster (Bar)
707/10/2017KatwijkRijnsburgse Boys5-02.500De Brito1-0 Plat, 2-0 Essebopom, 3-0 Susan,
4-0 Plat, 5-0 Mengerink
707/10/2017De DijkFC Lisse0-3250De Vries0-1 Stevens, 0-2 Vd Putten (pen), 0-3 Bouwmeister
R: Kuipers (Dij)
707/10/2017De TreffersHHC Hardenberg1-2600Veekamp1-0 De Bondt, 1-1 Hemmink, 1-2 Werkman
707/10/2017Jong SpartaFC Lienden2-2120De Winter0-1 Broekhof, 1-1 De Winter, 1-2 Bellahsan,
2-2 De Winter
707/10/2017VVSBIJsselmeervogels2-2900Bijl1-0 Van Niel, 2-0 El Osrouti, 2-1 en 2-2 Olijfveld
R: Moro (IJs)
708/10/2017TECAFC2-0450Keijl1-0 Koç, 2-0 Vink
814/10/2017BarendrechtDe Dijk1-3400Vd Laan0-1 en 0-2 Tayeb, 0-3 Tuyp, 1-3 Driesse
814/10/2017HHC HardenbergKatwijk0-11.500Mulder0-1 Van Noord
814/10/2017IJsselmeervogelsDe Treffers1-51.250De Winter0-1 De Bondt, 0-2 en 0-3 Badjeck,
1-3 Olijfveld, 1-4 Badjeck, 1-5 De Bondt (pen)
814/10/2017Kozakken BoysGVVV2-21.000Bronsvoort1-0 El Azzouti, 1-1 De Graaf, 2-1 Hulsbos (e.d.),
2-2 Laghmouchi
814/10/2017FC LisseExcelsior M.2-3700Winkel0-1 Lake, 1-1 Buijs, 1-2 Kruithof, 1-3 Blij,
2-3 Stevens; R: Koomen (Lis), Van den Berg (Exc)
814/10/2017Rijnsburgse BoysJong Sparta3-11.000Cairo0-1 Derivisoglu, 1-1 Tillema, 2-1 Klap (e.d.),
3-1 Halman
814/10/2017Achilles'29TEC0-2400Bos0-1 Onyeike, 0-2 Koç
815/10/2017AFCVVSB0-1500Puts0-1 El Ousrouti
815/10/2017FC LiendenKoninklijke HFC1-1700Bijl0-1 R. Castien, 1-1 Intezar
921/10/2017Excelsior M.De Dijk2-1500Blank1-0 Moreno, 1-1 El Gourari, 2-1 Smith
R: Tayeb, El Amraani (Dij)
921/10/2017Koninklijke HFCGVVV0-2600Cantineau0-1 (pen) en 0-2 Laghmouchi
921/10/2017HHC HardenbergRijnsburgse Boys2-31.075Keijl0-1 Tillema, 1-1 Metaj, 2-1 Manuhutu,
2-2 Van Oijen, 2-3 Parami
921/10/2017IJsselmeervogelsAFC0-11.500Veekamp0-1 Bosma
921/10/2017Jong SpartaKozakken Boys2-3362Puts0-1 Bot, 0-2 Monteiro, 1-2 Vriends, 2-2 Volas,
2-3 Ignacio
921/10/2017KatwijkBarendrecht2-11.500Serik0-1 Jongman, 1-1 Mengerink, 2-1 Sanchez Angulo
921/10/2017TECFC Lisse0-2550Gansner0-1 Van Eeuwijk (pen), 0-2 Vd Putten; R: Maria (TEC)
921/10/2017VVSBAchilles'293-2600De Brito1-0 Pauw, 2-0 Zwart, 3-0 El Osrouti,
3-1 De Kler, 3-2 Wouters
921/10/2017De TreffersFC Lienden2-2800Nagtegaal0-1 Van Eem, 1-1 Op den Kamp, 2-1 De Bondt (pen),
3-2 Van den Meiracker (pen)
1028/10/2017BarendrechtHHC Hardenberg0-0400Cairo
1028/10/2017Excelsior M.Katwijk3-0800Bronsvoort1-0 en 2-0 Van den Berg, 3-0 Vink
1028/10/2017GVVVIJsselmeervogels3-11.300Vd Laan1-0 Terschegget (pen), 2-0 Van Eck, 2-1 Moro,
3-1 Latupeirissa
1028/10/2017Koninklijke HFCVVSB3-0550Bos1-0 Tamerus, 2-0 Sterling, 3-0 R. Castien
1028/10/2017Kozakken BoysRijnsburgse Boys1-21.000Martens0-1 Tillema, 1-1 El Azzouti, 1-2 Jongeneelen
1028/10/2017Jong SpartaDe Treffers5-1150Vd Elzen1-0 Dobson, 2-0 De Winter, 3-0 Verhaar,
3-1 Badjeck, 4-1 en 5-1 Bouras
1028/10/2017Achilles'29FC Lisse2-1550Bijl1-0 Wouters, 1-1 Vd Putten (pen), 2-1 Oulad Omar
R: Plattel (Ach), Van Eeuwijk (Lis)
1029/10/2017AFCFC Lienden2-0350Ruperti0-1 Hak
1029/10/2017De DijkTEC2-4250Serik0-1 (pen) en 0-2 Vink, 1-2 El Gourari, 2-2 Tuyp,
2-3 Vink, 2-4 Koç
1104/11/2017BarendrechtExcelsior M.2-1500De Vries1-0 Salem, 2-0 Khaldi, 2-1 Kurt
1104/11/2017HHC HardenbergJong Sparta4-21.150Smit1-0 Van Benthem, 1-1 Bambock, 2-1, 3-1 en 4-1
Van der Leij, 4-2 Boukhari; R; Dobson (Spa)
1104/11/2017IJsselmeervogelsKoninklijke HFC0-11.400Nagtegaal0-1 Sterling
1104/11/2017Kozakken BoysTEC3-1500De Brito1-0 Bot, 2-0 El Azzouti, 2-1 Koç, 3-1 Ignacio
1104/11/2017FC LisseGVVV2-0700Perez1-0 De Goede, 2-0 Bouwmeister
1104/11/2017Rijnsburgse BoysDe Dijk2-41.000Puts0-1 El Gourari (pen), 0-2 Ahahaoui, 1-2 Opoku (pen),
2-2 Jongeneelen, 2-3 Baten, 2-4 El Idrissi
R: Kodalek (Rij)
1104/11/2017Achilles'29De Treffers2-12.200Bronsvoort1-0 Versteegen, 2-0 Van de Beek, 2-1 Balkestein
R: Edge (Ach)
1104/11/2017AFCKatwijk2-3600De Winter0-1 Mengerink, 1-1 Vd Houten, 2-1 Vd Brink,
2-2 Mengerink, 2-3 Schet
1105/11/2017FC LiendenVVSB4-0550Dröge1-0 en 2-0 Bellahsan, 3-0 Vd Meiracker, 4-0 Hak
411/11/2017FC LisseKatwijk1-22.000De Brito0-1 en 0-2 Mengerink, 1-2 Vermeulen
311/112017Rijnsburgse BoysAFC1-01.100Cantineau1-0 Parami
1218/11/2017Excelsior M.HHC Hardenberg4-1500Nagtegaal1-0 Van den Berg, 2-0 Vink, 2-1 Gouriye,
3-1 Vink, 4-1 Kleijweg
1218/11/2017GVVVBarendrecht2-3700Vd Elzen1-0 Brouwer, 1-1 Salem, 1-2 Jongman,
1-3 Khaldi, 2-3 Laghmouchi
1218/11/2017Koninklijke HFCAchilles'292-3350De Vries0-1 Versteegen, 1-1 Tamerus, 2-1 Van Son,
2-2 en 2-3 Wouters
1218/11/2017KatwijkIJsselmeervogels1-01.250Puts1-0 Mengerink
1218/11/2017FC LisseKozakken Boys1-0500Serik1-0 Stevens
1218/11/2017De TreffersRijnsburgse Boys1-3600Veekamp0-1 Van Oijen, 1-1 Balkestein, 1-2 Jongeneelen,
1-3 Van Oijen
1218/11/2017VVSBJong Sparta0-2600Vd Pol0-1 en 0-2 Harroui
1219/11/2017De DijkAFC1-2400Oostrom0-1 Van den Houten, 0-2 De Graaf, 1-2 Tuyp
1219/11/2017TECFC Lienden3-11.250Cairo1-0 Vink, 2-0 Holder, 2-1 Van den Meiracker (pen),
3-1 Koç
1325/11/2017BarendrechtFC Lisse3-0500Bos1-0 Salem, 2-0 Khaldi, 3-0 Oranje
R: Van der Werff (Lis)
1325/11/2017HHC HardenbergDe Dijk3-11.100De Winter0-1 Baten, 1-1 Van der Leij, 2-1 Metaj, 3-1 Hemmink
1325/11/2017IJsselmeervogelsTEC5-01.500Dröge1-0 Chiazor, 2-0 en 3-0 Olijfveld, 4-0 Cortie,
5-0 Olijfveld
1325/11/2017Jong SpartaKatwijk3-2400Cantineau1-0 VAn Moorsel, 1-1 Mengerink, 2-1 De Winter,
2-2 Mengerink, 3-2 Muller
1325/11/2017Kozakken BoysAchilles'295-2600Vd Elzen1-0 Van Nuland, 1-1 Philips, 2-1 Mendes Moreira,
3-1 El Azzouti, 4-1 Mendes Moreira, 4-2 Philips,
5-2 Abdullahi
1325/11/2017Rijnsburgse BoysExcelsior M.2-11.200Smit0-1 Moreno, 1-1 Goeman (pen), 2-1 Jongeneelen
1325/11/2017FC LiendenGVVV0-3800De Brito0-1 Mulder, 0-2 Laghmouchi, 0-3 De Graaf
1326/11/2017AFCKoninklijke HFC2-2450Berben1-0 Jansen (pen), 1-1 Tamerus, 2-1 Van den Houten,
2-2 R. Castien; R: Kwee (AFC)
1326/11/2017De TreffersVVSB0-1500Bijl0-1 Van Niel
1402/12/2017Excelsior M.FC Lienden3-0450Puts1-0 en 2-0 Kruithof, 3-0 Kurt
1402/12/2017GVVVJong Sparta2-2700Nagtegaal1-0 De Graaf, 1-1 Harraoui, 2-1 Van Eck,
2-2 Bouras
1402/12/2017Koninklijke HFCKozakken Boys1-2400Bronsvoort0-1 en 0-2 (pen) El Azzouti, 1-2 Boer
1402/12/2017KatwijkDe Treffers0-1800Dröge0-1 Janssen; R: Van Riel (Tre)
1402/12/2017FC LisseAFC2-0500Cairo1-0 Vermeulen, 2-0 Van der Putten
1402/12/2017Achilles'29Barendrecht1-2400Dieperink0-1 en 0-2 Mourits, 1-2 Oulad Omar
1402/12/2017De DijkIJsselmeervogels1-6250Vd Laan1-0 Tuyp, 1-1 Özturk (pen), 1-2 Moro, 1-3 Olijfveld,
1-4 Akla (pen), 1-5 Justiana, 1-6 Powel, 2-6 Tuyp
1402/12/2017TECRijnsburgse Boys1-3400Bijl0-1 en 0-2 Serbony, 1-2 Holder, 1-3 Goeman
1402/12/2017VVSBHHC Hardenberg4-2650Vd Elzen1-0 Verlaan, 2-0 El Osrouti, 3-0 Van Niel,
3-1 Werkman, 4-1 El Osrouti, 4-2 Van der Leij
1509/12/2017Kozakken BoysBarendrecht3-0750Vd Laan1-0 Mendes Moreira, 2-0 Pires Tavares,
3-0 Mendes Moreira
1509/12/2017Rijnsburgse BoysFC Lisse2-11.500Vries0-1 Stevens, 1-1 Artien, 2-0 Goeman
R: Van Eeuwijk (Lis)
1509/12/2017AFCGVVV0-4250Vd Pol0-1 De Graaf, 0-2 Terschegget, 0-3 Laghmouchi,
0-4 Van Eck
1509/12/2017Jong SpartaTEC2-1125Perez0-1 Koç, 1-1 en 2-1 Harroui
1509/12/2017VVSBKatwijk0-21.500Keijl0-1 Van der Slot, 0-2 Mengerink
1615/12/2017TECDe Treffers1-2450Puts0-1 Badjeck, 0-2 De Bondt (pen), 1-2 Vink
1616/12/2017BarendrechtAFC3-0400Smit1-0 Eekman (pen), 2-0 Salem, 3-0 Khaldi
1616/12/2017Excelsior M.VVSB0-0400Bronsvoort
1616/12/2017GVVVHHC Hardenberg2-2900De Bruijn1-0 Laghmouchi, 2-0 De Graaf, 2-1 Metaj (pen),
2-2 Van Benthem; R: Hulsbos (GVV)
1616/12/2017Koninklijke HFCJong Sparta4-0350Van Herk1-0 Van Son, 2-0 Boer, Tamerus (pen), 4-0 Van Son
1616/12/2017Kozakken BoysFC Lienden2-1600Annegarn0-1 Broekhof, 1-1 El Azzouti, 2-1 Stout
1616/12/2017FC LisseIJsselmeervogels1-3900Vd Elzen1-0 Rauws, 1-1 Chiazor, 1-2 Van Hussen,
1-3 Van de Laar
1616/12/2017Achilles'29Rijnsburgse Boys1-2600Cantineau1-0 Oulad Omar, 1-1 Goeman, 1-2 Tillema
1616/12/2017De DijkKatwijk0-3350Bos0-1 Mengerink, 0-2 Susan (pen), 0-3 tervoert
1713/01/2018HHC HardenbergTEC4-11.200Bos1-0 Werkman, 2-0 Gouriye, 3-0 Van Benthem,
4-0 Hemmink, 4-1 Maria
1713/01/2018IJsselmeervogelsBarendrecht0-11.600Cairo0-1 Winterberg
1713/01/2018Jong SpartaFC Lisse3-4250Van Herk1-0 Dervisoglu, 1-1 Stevens, 1-2 Vermeulen,
2-2 Dervisoglu, 3-2 Harroui, 3-3 Vermeulen,
3-4 Van der Putten
1713/01/2018KatwijkKozakken Boys0-21.750Bijl0-1 El Azzouti, 0-2 Mendes Moreira
1713/01/2018Rijnsburgse BoysKoninklijke HFC1-11.250Kooij0-1 R. Castien (pen), 1-1 Halman
1713/01/2018AFCExcelsior M.1-1400Serik0-1 Blij, 1-1 Ignacio
1713/01/2018FC LiendenAchilles'292-0500Vd Elzen1-0 Van den Meiracker, 2-0 Bellahsan
1713/01/2018VVSBGVVV2-0750Cantineau1-0 Bekooij, 2-0 El Osrouti
1714/01/2018De TreffersDe Dijk1-2750De Brito0-1 El Idrissi, 0-2 Verschraagen, 1-2 Hendriks
1820/01/2018BarendrechtKatwijk1-4750Cantineau0-1 Susan, 1-1 Jomngman, 1-2 Sanchez Angulo,
1-3 Mengerink, 1-4 Berkhout
1820/01/2018GVVVKoninklijke HFC0-1900C. Mulder0-1 R. Castien
1820/01/2018Kozakken BoysJong Sparta4-1700Vries1-0 en 2-0 Abdullahi, 3-0 en 4-0 Mendes Moreira,
4-1 Dervisoglu
1820/01/2018Rijnsburgse BoysHHC Hardenberg1-61.000Bronsvoort0-1 en 0-2 Van Hezel, 0-3 Van der Leij,
0-4 Van Benthem, 0-5 Metaj, 1-5 Tillema,
1-6 Hemmink
1820/01/2018Achilles'29VVSB2-3250Puts0-1 Van der Slot, 1-1 Willems, 1-2 De Vos (e.d.),
1-3 Theuns, 2-3 Zwart (e.d.)
1820/01/2018AFCIJsselmeervogels2-0350Nagtegaal1-0 Jesse, 2-0 Van den Houten
1820/01/2018De DijkExcelsior M.1-3200Keijl0-1 Moreno, 1-1 Tol, 1-2 en 1-3 Van den Berg
1821/01/2018FC LiendenDe Treffers1-0500Serik1-0 Van den Meiracker
1927/01/2018Excelsior M.GVVV0-0600De Winter
1927/01/2018Koninklijke HFCFC Lisse0-0600De Brito
1927/01/2018HHC HardenbergFC Lienden4-01.275Cairo1-0 Van Benthem, 2-0 Van der Leij, 3-0 Hemmink,
4-0 Reinders
1927/01/2018Jong SpartaIJsselmeervogels3-1300Bos0-1 Olijfveld, 1-1 Dervisoiglu,
2-1 en 3-1 Van Moorsel
1927/01/2018KatwijkAchilles'293-0900Vd Laan1-0 Schet, 2-0 Mengerink, 3-0 Sanchez Angulo
1927/01/2018De DijkKozakken Boys0-3350Dröge0-1 Mendes Moreira, 0-2 El Azzouti,
0-3 Mendes Moreira; R: Verschraagen (Dij)
1927/01/2018TECBarendrecht3-4400Ruperti0-1 Jongman, 1-1 Van Gessel, 2-1 en 3-1 Holder,
3-2 Jongman, 3-3 Mourits, 3-4 Van Dijk
R: Westerlaken (TEC)
1927/01/2018VVSBRijnsburgse Boys3-11.200Martens1-0 De Rijk, 2-0 Bekooij, 2-1 Artien,
3-1 Van der Wilden
1928/01/2018De TreffersAFC0-2500Vd Elzen0-1 Jesse, 0-2 Van den Brink; R: Grootfaam (AFC)
2003/02/2018HHC HardenbergBarendrecht3-11.300Schaper1-0 Hemmink, 2-0 Gouriye, 2-1 Salem,
3-1 Van Benthem
2003/02/2018IJsselmeervogelsGVVV1-11.500Vd Laan0-1 Laghmouchi, 1-1 Öztürk (pen)
R: Den Hartog (GVV)
2003/02/2018KatwijkExcelsior M.2-11.000Oostrom0-1 Van den Berg, 1-1 Esseboom, 2-1 Susan (pen)
2003/02/2018FC LisseAchilles'293-0450De Winter1-0 Van Eeuwijk, 2-0 Koomen, 3-0 Stevens
2003/02/2018Rijnsburgse BoysKozakken Boys0-21.100Serik0-1 El Azzouti, 0-2 Stout
2003/02/2018De TreffersJong Sparta3-2550Teuben1-0 Maertzdorf, 1-1 Ache, 2-1 De Bondt,
3-1 Maertzdorf, 3-2 El Kachati
2003/02/2018VVSBKoninklijke HFC2-1700Dröge0-1 R. Castien (pen), 1-1 Theuns, 2-1 Van der Wilden
R: Arroyo (VVS)
2004/02/2018FC LiendenAFC3-2450Thijs1-0 Van den Meiracker, 1-1 Jesse, 1-2 Ignacio,
2-2 Hak, 3-2 Bellahsan
2004/02/2018TECDe Dijk2-0300Nagtegaal1-0 Zeller, 2-0 Vink; R: Baten (Dij)
1810/02/2018FC LisseTEC3-2600Vd Pol1-0 Buimer, 1-1 Van Gessel, 2-1 Buimer,
2-2 Koç (pen), 3-2 Buijs
1510/02/2018IJsselmeervogelsExcelsior M.1-01.500De Brito1-0 Chiazor
2117/02/2018BarendrechtDe Treffers3-0350Puts1-0 Dabaghian, 20 en 3-0 Salem
2117/02/2018Excelsior M.TEC1-0300Cairo1-0 Van Ooijen
2117/02/2018GVVVKatwijk1-01.400De Brito1-0 Terschegget
2117/02/2018Koninklijke HFCDe Dijk1-2350Vd Laan0-1 Raaijen, 1-1 Tamerus, 1-2 Zwarthoed
2117/02/2018IJsselmeervogelsFC Lienden3-11.400Cantineau1-0 Akla, 2-0 Olijfveld, 3-0 Akla,
3-1 Buitenhuis (e.d.)
2117/02/2018Kozakken BoysHHC Hardenberg3-2900Vd Elzen1-0 Bot, 2-0 Mendes Moreira, 3-0 El Azzouti,
3-1 VAn der Leij, 4-1 Pires Tavares, 3-2 Gouriye
2117/02/2018FC LisseVVSB0-11.000Gerrets0-1 Bekooij
2117/02/2018Achilles'29Jong Sparta2-4200Winkel0-1 en 0-2 Dervisoglu, 0-3 Soares Fonseca,
0-4 Boukhari, 1-4 Willems (pen), 2-4 Jankovic
2117/02/2018AFCRijnsburgse Boys1-1600Dieperink0-1 Tillema, 1-1 Esajas
2224/02/2018Excelsior M.Achilles'293-0300Gansner1-0 Van Ooijen, 2-0 en 3-0 Blij (pen)
2224/02/2018KatwijkFC Lisse2-11.250Serik0-1 Tarani, 1-1 Berkhout, 2-1 Sanchez Angulo
2224/02/2018De DijkGVVV1-3150Vries0-1, 0-2 en 0-3 Brouwer, 1-3 Menzo
2224/02/2018Jong SpartaAFC4-3140De Bruijn0-1 Ignacio, 0-2 Jesse, 1-2 en 2-2 (pen) Dervisoglu,
3-2 De Winter, 4-2 Dervisoglu, 4-3 Ignacio
2225/02/2018TECKoninklijke HFC4-1250Cantineau1-0 Kuiper, 1-1 Boer, 2-1 Grot, 3-1 Onyeike, 4-1 Koç
2303/03/2018GVVVTEC3-0850Keijl1-00 Laghmouchi, 2-0 en 3-0 Terschegget
2303/03/2018IJsselmeervogelsRijnsburgse Boys6-11.500Puts0-1 Tillema, 1-1 en 2-1 Olijfveld, 3-1 Van Leijenhorst,
4-1 Öztürk, 5-1 Moro, 6-1 Hovestad
2303/03/2018Kozakken BoysVVSB2-1800Bronsvoort1-0 El Azzouti (pen), 1-1 Jozic, 2-1 El Azzouti,
3-1 Mendes Moreira, 3-2 Pauw
2303/03/2018FC LiendenKatwijk1-2700Vd Pol0-1 Mengerink, 1-1 Van den Meiracker,
1-2 Mengerink
2410/03/2018Excelsior M.Barendrecht0-2600Serik0-1 Eekman (pen), 0-2 Esajas
2410/03/2018GVVVFC Lisse2-0850Bijl1-0 Laghmouchi, 2-0 De Leeuw
2410/03/2018Koninklijke HFCIJsselmeervogels1-2500De Winter1-0 R. Castien, 1-1 (pen) en 1-2 Öztürk
2410/03/2018Jong SpartaHHC Hardenberg3-0300Dröge1-0 Boukhari, 2-0 en 3-0 Dervisoglu
2410/03/2018KatwijkAFC2-2900Bos0-1 Jansen (pen), 0-2 Hoek, 1-2 Mengerink,
2-2 Tervoert
2410/03/2018De DijkRijnsburgse Boys0-3250Bronsvoort0-1 Artien, 0-2 Goeman (pen), 0-3 Jongeneelen
2411/03/2018De TreffersAchilles'295-22.000Kooij1-0 Van de Beek (pen), 2-0 Versteegen, 2-1 Jankovic,
2-2 Schmidt, 3-2 Van de Beek (pen), 4-2 Versteegen,
5-2 Van de Beek; R: Versteegen (Tre)
2410/03/2018TECKozakken Boys1-11.000Nagtegaal1-0 Grot, 1-1 El Azzouti
2410/03/2018VVSBFC Lienden4-4600Vd Elzen0-1 Vd Meiracker (p), 1-1 Bekooij, 1-2 Vd Meiracker,
2-2 Pauw, 3-2 Jozic, 3-3 Van den Meiracker,
4-3 Bekooij, 4-4 Broekhof
2517/03/2018BarendrechtKoninklijke HFC1-0250Keijl1-0 Esajas
2517/03/2018HHC HardenbergDe Treffers1-31.000Vd Eijk1-0 Kobussen
2517/03/2018IJsselmeervogelsVVSB0-21.250Vries0-1 Bekooij, 0-2 Pauw
2517/03/2018Kozakken BoysExcelsior M.1-0350Vd Pol1-0 Pires Tavares
2517/03/2018FC LisseDe Dijk3-0400Smit1-0 Van Eeuwijk, 2-0 Valk, 3-0 Van der Putten
2517/03/2018Rijnsburgse BoysKatwijk1-23.000De Winter0-1 Mengerink, 1-1 Jongeneelen, 1-2 Mengerink
2517/03/2018Achilles'29GVVV0-1200Cairo0-1 Mulder
2517/03/2018FC LiendenJong Sparta1-3250Vd Laan0-1 en 0-2 Spierings, 1-2 Van den Meiracker (pen),
1-3 Veenhoven
2518/03/2018AFCTEC2-0250Puts1-0 Ignacio, 2-0 Esajas
1524/03/2018HHC HardenbergAchilles'296-11.125Dröge1-0 en 2-0 Gouriye, 3-0 Van der Leij, 4-0 Schmidt,
4-1 Willems, 5-1 Werkman, 6-1 Van der Leij
2224/03/2018VVSBBarendrecht0-0700De Brito
1525/03/2018FC LiendenDe Dijk3-0500Bijl1-0 en 2-0 Bendadi, 3-0 Hak
1525/03/2018De TreffersKoninklijke HFC0-0650Tunnissen
2631/03/2018Excelsior M.FC Lisse2-0500Veekamp1-0 Smith, 2-0 Dercks
2631/03/2018GVVVKozakken Boys2-11.250Gerrets1-0 De Graaf, 2-0 Mulder (pen), 2-1 Felomina
2631/03/2018Jong SpartaRijnsburgse Boys6-0400Vd Eijk1-0 Ache, 2-0 Al;haft, 3-0 Boukhari,
4-0 Harroui, 5-0 Alhaft, 6-0 Harroui
2631/03/2018KatwijkHHC Hardenberg6-11.200Oostrom1-0 Sanchez Angulo, 2-0 De Lange, 3-0 Mengerink,
3-1 Reinders, 4-1, 5-1 en 6-1 Mengerink
R: Van Hezel (HHC)
2631/03/2018De DijkBarendrecht1-3100De Winter0-1 Van Dijk, 0-2 Mourits, 0-3 Jongman,
1-3 Menzo
2631/03/2018De TreffersIJsselmeervogels2-2800Serik1-0 Balkestein, 1-1 en 1-2 Akla, 2-2 Balkestein
2631/03/2018Koninklijke HFCFC Lienden1-0500Bronsvoort1-0 Van den Meiracker (e.d.)
2631/03/2018TECAchilles'294-0400De Brito1-0 Holder, 2-0 Shakison, 3-0 Koç,
4-0 Van Dongen (e.d.)
2631/03/2018VVSBAFC0-2600Smit0-1 Jesse, 0-2 Ignacio
2202/04/2018Rijnsburgse BoysFC Lienden2-0800Dröge1-0 Jongeneelen, 2-0 Tillema; R: Balk (Lie)
2202/04/2018De TreffersKozakken Boys1-1850Cairo0-1 Monteiro, 1-1 Kornelis
2202/04/2018HHC HardenbergIJsselmeervogels0-01.750Winkel
2302/04/2018BarendrechtJong Sparta2-2400Bijl0-1 Dervisoglu, 1-1 en 2-1 Navajas Sanchez,
2-2 Dervisoglu
2302/04/2018Koninklijke HFCExcelsior M.0-0450Vd Elzen
2302/04/2018Achilles'29De Dijk0-5200Mulder0-1 Baten, 0-2 en 0-3 Zwarthoed, 0-4 Ruder,
0-5 El Idrissi
2708/04/2018Jong SpartaVVSB2-2400Puts1-0 Dervisoglu, 2-0 Ache, 2-1 Pauw, 2-2 El Osrouti
2707/04/2018BarendrechtGVVV4-2600Bos0-1 De Graaf, 1-1 en 2-1 Mourits,
3-1 Navajas Sanchez, 3-2 De Graaf, 4-2 Van Deelen
2707/04/2018HHC HardenbergExcelsior M.1-11.100Keijl1-0 Van der Leij, 1-1 Redert
2707/04/2018IJsselmeervogelsKatwijk0-12.000Cairo0-1 Schet
2707/04/2018Kozakken BoysFC Lisse2-1700Ruperti1-0 Stout, 2-0 Pires Tavares (pen), 2-1 Buijs
2707/04/2018Rijnsburgse BoysDe Treffers2-01.000Vd Laan1-0 Jongeneelen, 2-0 Van Oijen
2707/04/2018Achilles'29Koninklijke HFC1-4250Nagtegaal0-1 Sterling, 0-2 Boer, 0-3 Hols, 1-3 Schmidt,
1-4 Haarmans
2708/04/2018AFCDe Dijk2-1500De Brito0-1 Ruder, 1-1 Jesse, 2-1 De Graaf
2708/04/2018FC LiendenTEC0-21.200Veekamp0-1 Holder, 0-2 Zeller
2814/04/2018Excelsior M.Rijnsburgse Boys1-1700Gansner1-0 Ringeling, 1-1 Van Oijen; R: Kurt (Exc)
2814/04/2018GVVVFC Lienden1-1950Blank1-0 Bendadi, 1-1 Hulsbos; R: Den Hartog (GVV)
2814/04/2018FC LisseBarendrecht0-2600Bronsvoort0-1 Khaldi, 0-2 Mourits
2814/04/2018Achilles'29Kozakken Boys0-3350Cantinaeu0-1, 0-2 en 0-3 El Azzouti
2814/04/2018De DijkHHC Hardenberg0-5200Dieperink0-1 Van der Leij, 0-2 Gouriye, 0-3 Van Benthem,
0-4 Van der Leij, 0-5 Schmidt; R: Westmaas (Dij)
2814/04/2018Koninklijke HFCAFC3-1600Serik0-1 Jesse, 1-1 Sterling, 2-1 Tamerus,
3-1 Van Soest
2814/04/2018TECIJsselmeervogels3-3400Vd Elzen0-1 Olijfveld, 0-2 Van de Laar (pen), 1-2 Holder,
1-3 Van de Laar, 2-3 Van Leijenhorst (e.d.), 3-3 Grot
2814/04/2018VVSBDe Treffers0-3600De Winter0-1 Van de Beek (pen), 0-2 Versteegen,
0-3 Maertzdorf
2921/04/2018BarendrechtAchilles'292-1400Veekamp1-0 Jongman, 1-1 Eddarkaoui, 2-1 Jongman
2921/04/2018HHC HardenbergVVSB1-21.200C. Mulder0-1 Jozic, 0-2 Bekooij, 1-2 Werkman
2921/04/2018IJsselmeervogelsDe Dijk4-31.200Vd Pol1-0 Öztürk, 1-1 Raaijen, 2-1 Powel,
3-1 Markiet, 3-2 Menzo, 3-3 Tol, 4-3 Olijfveld
2921/04/2018Jong SpartaGVVV4-0100Serik1-0 (pen) en 2-0 Dervisoglu, 3-0 Alhaft,
4-0 Boukhari (pen)
2921/04/2018Kozakken BoysKoninklijke HFC1-2500Winkel0-1 Van Soest, 0-2 Van Son, 1-2 Stout
2921/04/2018Rijnsburgse BoysTEC2-01.050Keijl1-0 Tillema, 2-0 Serbony
2921/04/2018AFCFC Lisse4-2400Perez1-0 Ignacio, 2-0 Kwee, 3-0 Jansen (pen),
3-1 Buijs, 4-1 Zaimi, 4-2 Buimer
2921/04/2018De TreffersKatwijk2-0800De Brito1-0 en 2-0 Janssen
2921/04/2018FC LiendenExcelsior M.0-1350De Winter0-1 Van den Berg
2324/04/2018AFCHHC Hardenberg0-3200Cantineau0-1 Van den Houten (e.d.), 0-2 en 0-3 Gouriye
2324/04/2018FC LisseDe Treffers2-1700Bos0-1 Versteegen, 1-1 Buys, 2-1 Van Eeuwijk
3028/04/2018BarendrechtKozakken Boys1-2800Serik0-1 en 0-2 El Azzouti, 1-2 Jongman
3028/04/2018Excelsior M.IJsselmeervogels1-1400Bronsvoort0-1 Olijfveld, 1-1 Derckx
3028/04/2018GVVVAFC2-3650Vd Laan1-0 Laghmouchi, 1-1 en 1-2 Ignacio, 2-2 Brouwer,
2-3 Van den Brink
3028/04/2018KatwijkVVSB1-11.300Vd Elzen0-1 Bekooij, 1-1 Susan
3028/04/2018FC LisseRijnsburgse Boys3-21.250Martens1-0 Van der Putten, 2-0 Buimer, 3-0 Van Eeuwijk,
3-1 Opoku (pen), 3-2 Van Oijen
3028/04/2018Achilles'29HHC Hardenberg2-4300Puts1-0 Jankovic, 2-0 Naqqadi, 2-1 Reinders,
2-2 Schmidt, 2-3 Van der Leij, 2-4 Reinders
3028/04/2018Koninklijke HFCDe Treffers1-1450Veekamp1-0 Van Soest, 1-1 Versteegen
3028/04/2018TECJong Sparta2-0450Smit1-0 Vink, 2-0 Koç
3029/04/2018De DijkFC Lienden4-2150Gansner1-0 en 2-0 Zwarthoed, 2-1 Van den Meiracker (p),
3-1 en 4-1 Zwarthoed, 4-2 Van den Meiracker
3105/05/2018HHC HardenbergGVVV2-01.150Cairo1-0 en 2-0 Van der Leij
3105/05/2018IJsselmeervogelsFC Lisse2-01.250Keijl1-0 Markiet, 2-0 Van de Laar
3105/05/2018KatwijkDe Dijk4-01.250Puts1-0 Susan (pen), 2-0 Berkhout, 3-0 Susan,
4-0 Mengerink
3105/05/2018Rijnsburgse BoysAchilles'293-1800Bos1-0 en 2-0 Parami, 2-1 Dias de Oliveira, 3-1 Strooker
3105/05/2018AFCBarendrecht3-1300Vd Pol0-1 Jongman, 1-1 Ignacio, 2-1 Zaimi, 3-1 Ignacio
R: Van Dijk (Bar)
3105/05/2018Jong SpartaKoninklijke HFC6-1150Van Herk1-0 en 2-0 Dervisoglu, 3-0 Boukhari,
4-0 Dervisoglu, 4-1 Boer, 5-1 en 6-1 Dervisoglu
3105/05/2018FC LiendenKozakken Boys0-5600Vries0-1 Bot, 0-2 Mendes Moreira, 0-3 El Azzouti,
0-4 Gaari, 0-5 El Azzouti; R: Broekhof (Lie)
3105/05/2018VVSBExcelsior M.0-3450Vd Laan0-1 Dercks, 0-2 en 0-3 Moreno
3106/05/2018De TreffersTEC2-2800Bronsvoort0-1 en 0-2 Koç, 1-2n Janssen, 2-2 Maertzdorf
2808/05/2018KatwijkJong Sparta2-11.750Cantineau1-0 Susan (pen), 1-1 Boukhari, 2-1 Berkhout
3212/05/2018BarendrechtRijnsburgse Boys1-5400Vd Elzen1-0 Mourits, 1-1 Jongeneelen, 1-2 en 1-3 Van Oijen,
1-4 Opoku, 1-5 Jongeneelen
3212/05/2018Excelsior M.Jong Sparta1-1400Vries0-1 Boukhari (pen), 1-1 Blij (pen)
3212/05/2018GVVVDe Treffers0-2600Oostrom0-1 Misidjan, 0-2 Van de Beek (pen)
3212/05/2018Koninklijke HFCHHC Hardenberg3-4450De Brito0-1 en 0-2 Van Benthem, 1-2 Hols, 1-3 Hemmink,
2-3 Boer, 2-4 Hemmink, 3-4 Morgan
3212/05/2018Kozakken BoysIJsselmeervogels1-01.000Puts1-0 Monteiro
3212/05/2018FC LisseFC Lienden2-4900Winkel0-1 Van den Meiracker, 1-1 Valk, 1-2 Loukili,
1-3 Wiafe, 2-3 Adouch, 2-4 Bendadi
R: Ait Afkir (Lis)
3212/05/2018Achilles'29AFC2-2200Bronsvoort1-0 Naqqadi, 1-1 Van den Brink, 2-1 Dias de Oliveira,
2-2 Ignacio
3212/05/2018TECKatwijk2-01.200Dröge1-0 Koç, 2-0 De Windt
3213/05/2018De DijkVVSB0-1200Nagtegaal0-1 Koopman
3319/05/2018AFCKozakken Boys1-1600Bijl0-1 El Azzouti, 1-1 Jesse
3319/05/2018De TreffersExcelsior M.1-2700Cantineau0-1 Van Ooijen, 0-2 Redert, 1-2 Janssen
3319/05/2018HHC HardenbergFC Lisse1-01.100Vd Laan1-0 Van der Leij
3319/05/2018IJsselmeervogelsAchilles'294-1800Serik0-1 Martina, 1-1 Öztürk (pen), 2-1 Van de Laar (pen),
3-1 Öztürk, 4-1 Powel
3319/05/2018Jong SpartaDe Dijk2-3100Bos1-0 Saksela, 2-0 El Kachati, 2-1 Raaijen,
2-2 El Idrissi, 2-3 Baten (pen)
3319/05/2018KatwijkKoninklijke HFC1-21.500Bronsvoort1-0 Mengerink, 1-1 Sterling, 1-2 Lewis
3319/05/2018FC LiendenBarendrecht0-3400Puts0-1 Jongman, 0-2 Aarts, 0-3 Esajas
3319/05/2018Rijnsburgse BoysGVVV3-21.000De Graaf0-1 De Jong, 1-1 Tillema, 1-2 De Graaf,
2-2 Jongeneelen, 3-2 Parami
3319/05/2018VVSBTEC3-1800Gansner0-1 Koç, 1-1 Koopman, 2-1 De Rijk,
3-1 Schipholt
3426/05/2018Achilles'29FC Lienden0-3250Dieperink0-1 Loukili, 0-2 Bellahsan, 0-3 Loukili
3426/05/2018BarendrechtIJsselmeervogels2-2600Teuben1-0 Jongman, 2-0 Eekman, 2-1 Van de Laar (pen),
2-2 Powel
3426/05/2018De DijkDe Treffers1-2300Puts0-1 Versteegen, 1-1 Menzo, 1-2 Maertzdorf
3426/05/2018Excelsior M.AFC0-1600De Brito0-1 Ignacio
3426/05/2018GVVVVVSB2-0600Bijl1-0 De Graaf, 2-0 Terschegget
3426/05/2018Koninklijke HFCRijnsburgse Boys1-1400Vries0-1 Jongeneelen, 1-1 Sterling
3426/05/2018Kozakken BoysKatwijk0-04.500CairoR: Berkhout (Kat)
3426/05/2018FC LisseJong Sparta1-0500Vd Pol1-0 Buijs
3426/05/2018TECHHC Hardenberg2-1400De Winter1-0 Kuiper, 1-1 Werkman, 2-1 Westerlaken

Nacompetitie voor promotie en degradatie

1e ronde
30/05/2018JVC CuijkFC Lisse0-2550Bos0-1 Ait Afkir (pen), 0-2 Buimer; R: Alakmak (JVC)
30/05/2018Jong FC VolendamTEC1-2400Vd Laan1-0 Murkin, 1-1 Fijneman, 1-2 Koç (pen)
30/05/2018Jong Almere City FCUNA1-1250Bronsvoort1-0 Tadmine, 1-1 Van de Gevel (pen)
30/05/2018QuickScheveningen1-12.500De Brito0-1 Peters, 1-1 Van der Heiden
02/06/2018FC LisseJVC Cuijk0-3600Vd Elzen0-1 en 0-2 Van der Laan, 0-3 Loermans
02/06/2018TECJong FC Volendam1-0600Serik1-0 Grot
02/06/2018UNAJong Almere City FC ***1-1700Gansner0-1 Van Hilten, 1-1 Boogers
02/06/2018ScheveningenQuick1-02.500Dröge1-0 Rog; R: De Kruijf (Qui)
2e ronde
06/06/2018Jong Almere City FCJVC Cuijk2-1500Dröge1-0 Tadmine, 2-0 Nak, 2-1 Renirie
06/06/2018ScheveningenTEC2-01.500Puts1-0 Peters, 2-0 Gomez Nieto
09/06/2018JVC CuijkJong Almere City FC1-3800De Winter1-0 Van der Laan (pen), 1-1 en 1-2 Mannes, 1-3 Evre
09/06/2018TECScheveningen2-11.250Nagtegaal1-0 Vermeer, 2-0 Grot, 2-1 Resodihardjo
R: Van der Sman (TEC)

Topscorers

1Marciano MengerinkKatwijk28
2Ahmed el AzzoutiKozakken Boys27
3Danny van den MeirackerFC Lienden22
4Halil DervişoğluJong Sparta21
5Raily IgnacioKozakken Boys/AFC18
6Rob van der LeijHHC Hardenberg18
7Roy CastienKoninklijke HFC15
8Joey JongmanBarendrecht15
9Serhat KoçTEC14
10Ahmad Mendes MoreiraKozakken Boys14
11Joël TillemaRijnsburgse Boys14

Eerste Divisie 2017-2018

Het seizoen 2017-2018 wordt uiteindelijk het jaar van de wederopstanding van Fortuna Sittard. Na de degradatie uit de Eredivisie in 2001 ging de club door diepe dalen, hing het voortbestaan regelmatig aan een zijden draadje, maar keert het dit jaar terug aan de top met promotie als gevolg. Dat het kampioenschap uiteindelijk niet wordt behaald (dat gaat naar de beloften van Ajax) is uiteindelijk niet meer dan een voetnootje bij de feestvreugde.

Daarnaast is er nog een heuse primeur met de promotie van FC Emmen via de nacompetitie. Sinds de entree in de Eerste Divisie in 1985, lukte het nooit om te promoveren, maar verrassenderwijs lukt het dit jaar wel, door in de play-offs NEC en Sparta te verslaan. Een derde grote stunt – promotie van Almere City – zit er net niet in. De laatste promotieplek gaat naar De Graafschap, de club die de heen en veer van FC Volendam heeft overgenomen.

Onderin wil het nog altijd niet vlotten met de doorstroom tussen Eerste en Tweede Divisie. In het najaar wordt besloten promotie- en degradatie maar weer eens op te schorten, omdat de KNVB en de clubs het niet eens kunnen worden over de voorwaarden, waaronder dat moet gebeurden. In het rechterrijtje gaat de competitie daarom wederom als een nachtkaars uit.

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEMMFORGOAGRAHELAJAJAZPSVUTRMVVNECOSSRKCTELVOL
Almere City FC*1-11-11-25-12-21-42-02-13-11-23-22-12-13-23-22-23-22-32-0
SC Cambuur2-1*2-23-03-21-11-02-13-24-11-23-20-12-20-21-11-31-12-12-2
FC Den Bosch1-31-2*4-14-01-22-43-01-12-22-51-35-01-02-13-00-00-03-23-1
FC Dordrecht1-10-30-3*4-32-23-01-21-13-22-33-22-32-12-43-32-01-02-32-2
FC Eindhoven3-22-10-10-1*2-11-33-22-43-22-31-31-25-23-23-21-33-12-21-0
FC Emmen2-22-02-21-31-1*0-00-05-20-02-20-23-10-02-11-01-12-12-32-3
Fortuna Sittard2-13-22-05-12-21-2*2-11-13-02-15-11-03-13-01-24-06-01-11-0
Go Ahead Eagles2-11-31-20-31-30-10-1*0-43-14-12-11-10-03-11-12-10-01-11-1
De Graafschap4-22-02-10-14-02-22-01-1*1-02-41-02-37-01-21-31-11-01-02-1
Helmond Sport1-23-03-11-20-03-11-31-10-2*1-43-01-22-02-31-22-12-21-21-4
Jong Ajax3-03-21-03-04-03-24-20-20-52-0*0-10-32-12-11-02-01-11-17-0
Jong AZ4-10-11-13-11-22-12-00-02-21-34-2*2-11-33-12-73-12-12-20-2
Jong PSV3-21-12-14-24-11-12-36-02-21-20-31-2*2-01-03-35-13-26-02-1
Jong Utrecht2-41-31-10-21-21-20-11-01-40-02-11-01-4*2-10-20-35-20-12-1
MVV Maastricht3-01-13-01-02-00-11-24-31-33-10-43-00-03-1*4-11-10-00-02-1
NEC3-13-11-06-02-11-11-15-11-11-12-12-02-03-14-1*2-12-03-03-0
FC Oss5-12-11-13-11-12-31-21-61-40-00-32-10-32-01-03-0*3-10-01-0
RKC Waalwijk0-40-01-11-00-10-21-12-10-01-02-41-03-22-21-10-22-1*4-11-3
Telstar4-00-13-23-04-10-00-63-13-22-33-32-10-01-00-03-23-30-0*5-2
FC Volendam1-10-11-04-13-22-32-04-30-02-21-24-11-02-12-20-23-10-13-4*

Eindstand

1Jong Ajax *382549798954+35951
2Fortuna Sittard382468788141+404.851
3NEC +382288748246+369.636
4De Graafschap + ♦3818119657847+318.387
5Jong PSV3819712647654+22644
6Telstar +3816139616663+32.753
7FC Emmen + ♦3814168585850+83.112
8SC Cambuur +38161012585853+57.286
9Almere City FC +3815716527076-61.648
10MVV Maastricht +3814816505756+14.857
11FC Den Bosch38121115475955+42.790
12FC Eindhoven3814519476183_222.227
13FC Dordrecht +3814519475781-241.543
14FC Volendam3813718465967-82.836
15FC Oss38121016465365-121.991
16Jong AZ3814420465770-13691
17Go Ahead Eagles3891019374868-206.901
18RKC Waalwijk3881317373761-242.143
19Helmond Sport389920365067-171.649
20Jong FC Utrecht387625273776-39679

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
118/08/2017SC CambuurJong Ajax1-27.334Blank0-1 Sidioel, 0-2 Cassierra, 1-2 Steenvoorden
R: Peersman (Cam)
118/08/2017FC VolendamHelmond Sport2-22.581Bax1-0 Runderkamp, 2-0 Ten Den, 2-1 Naudts,
2-2 Janzen
118/08/2017RKC WaalwijkFC Emmen0-21.931Vd Kerkhof0-1 Peters (pen), 0-2 Loen
118/08/2017MVV MaastrichtGo Ahead Eagles4-34.915Manschot0-1 Hendriks, 1-1 Janssen, 1-2 Hendriks,
2-2 Okita, 2-3 Langedijk, 3-3 Ogunjimi, 4-3 Okita
118/08/2017FC EindhovenTelstar2-22.408Van Herk0-1 Júnior, 1-1 Kabangu, 1-2 Rodrigues,
2-2 Kabangu; R: Platje (Tel)
118/08/2017FC Den BoschJong AZ1-32.882Oostrom1-0 Mert, 1-1 El Hasnaoui, 1-2 Helmer (pen),
1-3 Einarsson
118/08/2017Fortuna SittardFC Dordrecht5-13.165Perez1-0 Semedo, 2-0 en 3-0 Stokkers, 3-1 Hamer,
4-1 Vidigal, 5-1 Askovski; R: V. Wermeskerken (Dor)
118/08/2017NECAlmere City FC3-19.502Janssen1-0 Larsson, 1-1 Valpoort, 2-1 Groeneveld,
3-1 Larsson
121/08/2017Jong FC UtrechtFC Oss0-3892Gerrets0-1 Quekel, 0-2 Van der Venne, 0-3 Kamaci
121/08/2017Jong PSVDe Graafschap2-21.104Mulder0-1 Serrarens, 1-1 Van Vlerken, 2-1 De Wijs,
2-2 Van den Hurk
225/08/2017FC DordrechtJong FC Utrecht2-11.203Kooij1-0 Mutzers, 2-0 Mahmudov (pen), 2-1 Hilterman
225/08/2017Go Ahead EaglesNEC1-18.324S. Mulder0-1 Braken, 1-1 Hendriks
225/08/2017De GraafschapSC Cambuur2-08.014Vd Graaf1-0 Serrarens, 2-0 Van Mieghem
225/08/2017Jong AjaxFortuna Sittard4-2799Dieperink1-0 Cassierra, 2-0 en 3-0 Muric, 3-1 Schuurs,
3-2 Semedo, 4-2 Johnsen
225/08/2017FC OssFC Volendam1-01.455Vd Eijk1-0 Van Pol
225/08/2017Almere City FCFC Den Bosch1-11.500Lindhout1-0 Salasiwa, 1-1 Blummel
225/08/2017TelstarMVV Maastricht0-01.400Perez
225/08/2017Helmond SportJong PSV1-22.211Van Herk1-0 Zeldenrust, 1-1 en 1-2 Laursen
225/08/2017FC EmmenFC Eindhoven1-12.540Bax0-1 Lieder, 1-1 Bakker
225/08/2017Jong AZRKC Waalwijk2-11.000Martens1-0 Jacobs, 1-1 De Graauw, 2-1 Helmer
301/09/2017Jong FC UtrechtJong AZ1-0533Van Herk1-0 Hatzidiakos (e.d.)
301/09/2017FC DordrechtFC Emmen2-21.375Vd Eijk0-1 Siekman, 1-1 Calcan, 2-1 Mutzers, 2-2 Loen
301/09/2017Jong PSVJong Ajax0-32.278Oostrom0-1 Cassiera, 0-2 Neres, 0-3 Flemming
301/09/2017MVV MaastrichtFC Den Bosch3-04.987Vd Graaf1-0 Okita, 2-0 Nys, 3-0 Yildirim
301/09/2017Fortuna SittardAlmere City FC2-13.162Bax1-0 en 2-0 Askovski, 3-0 Valpoort
301/09/2017NECFC Eindhoven2-18.489Lindhout1-0 Braken, 1-1 De Silva, 2-1 Braken
301/09/2017TelstarFC Oss3-31.963C. Mulder0-1 Van der Venne, 0-2 Bax, 1-3, 2-3 en 3-3
Hamdaoui, 3-3 Schouten (e.d.)
301/09/2017Helmond SportGo Ahead Eagles1-11.993Vd Kerkhof0-1 De Kogel, 1-1 Thomassen
302/09/2017RKC WaalwijkDe Graafschap0-01.948GerretsR: Receveur (Gra)
303/09/2017FC VolendamSC Cambuur0-13.259Manschot0-1 Houtkoop
408/09/2017SC CambuurJong FC Utrecht2-26.732Oostrom1-0 Daniels, 1-1 Venema, 2-1 Steenvoorden,
2-2 Peijnenburg; R: Schils (Cam), Ould Chikh (Utr,
408/09/2017FC EindhovenJong PSV1-22.700Vd Eijk0-1 Lammers, 1-1 Lieder, 1-2 Junior
408/09/2017Go Ahead EaglesFC Volendam1-17.331Van Boekel1-0 Beltrame, 1-1 Ten Den
408/09/2017FC Den BoschNEC3-03.188Kamphuis1-0 Kaars, 2-0 Vossebelt, 3-0 Mert
408/09/2017De GraafschapMVV Maastricht1-28.023Vd Kerkhof0-1 Badnarek (e.d.), 0-2 Mmaee, 1-2 Diemers
408/09/2017FC OssFC Dordrecht3-11.881Dieperink0-1 Mahmudov, 1-1 Kamaci, 2-1 Van der Venne,
3-1 Kamaci; R: Hamer (Dor)
408/09/2017Almere City FCHelmond Sport3-11.300Martens1-0 Mirani, 2-0 en 3-0 Valpoort,
3-1 Zeldenrust (pen)
408/09/2017FC EmmenFortuna Sittard0-02.267C. MulderR: Peters
411/09/2017Jong AjaxRKC Waalwijk1-1703Perez1-0 Eiting, 1-1 Drost
412/09/2017Jong AZTelstar2-21.647Kooij1-0 Koopmeiners, 1-1 Novakovich, 2-1 Friday,
2-2 Van Iperen
515/09/2017Jong FC UtrechtDe Graafschap1-4660Dieperink1-0 Venema, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Ars,
1-3 Diemers, 1-4 Van den Hurk
515/09/2017FC DordrechtAlmere City FC1-11.403Oostrom1-0 Calcan, 1-1 Valpoort
515/09/2017RKC WaalwijkFC Eindhoven0-11.987Vd Graaf0-1 Carlone
515/09/2017MVV MaastrichtJong PSV0-05.083Bax
515/09/2017Go Ahead EaglesSC Cambuur3-17.859Janssen0-1 Matieu, 1-1 Hendriks, 2-1 Rossi, 3-1 Barto
515/09/2017Fortuna SittardFC Volendam1-02.750Martens1-0 Ospitalieri
515/09/2017NECFC Emmen1-19.550Blom1-0 Schuurman, 1-1 Bakker
515/09/2017TelstarFC Den Bosch3-21.815Vd Eijk1-0 Rodrigues, 1-1 Blummel, 2-1 Platje,
2-2 Kaars, 3-2 Novakovich
515/09/2017Helmond SportJong Ajax1-41.911Gerrets0-1 Eiting, 1-1 Zeldenrust (pen), 1-2 en 1-3
Cassierra, 1-4 Johnsen
622/09/2017FC VolendamDe Graafschap0-03.202Bax
622/09/2017RKC WaalwijkJong FC Utrecht2-21.339Blank1-0 Rienstra, 1-1 Sow, 2-1 Bergkamp, 2-2 Loukili
622/09/2017MVV MaastrichtSC Cambuur1-14.903Higler1-0 Okita, 1-1 Barto; R: Pereira (MVV)
622/09/2017FC EindhovenFC Den Bosch0-12.263d'Hondt0-1 Blummel
622/09/2017Fortuna SittardJong AZ5-12.822Gerrets1-0 en 2-0 (pen) Dianessy, 2-1 Reijnders,
3-1 Semedo, 4-1 Schuurs, 5-1 Semedo
622/09/2017Almere City FCFC Oss2-21.000Perez0-1 Bakx, 0-2 Vd Venne, 1-2 en 2-2 Vd Heijden
622/09/2017Helmond SportFC Dordrecht1-21.731Vd Graaf1-0 Zeldenrust (pen), 1-1 Arias, 1-2 Misidjan
R: Warmolts (Hel)
622/09/2017FC EmmenGo Ahead Eagles0-03.045Lindhout
625/09/2017Jong PSVNEC3-31.463Kooij1-0 Gudmundsson, 1-1 Joppen, 1-2 Van de Pavert,
1-3 Golla, 2-3 en 3-3 Lammers; R: Paal (PSV)
625/09/2017Jong AjaxTelstar1-11.750Martens0-1 Van Huizen, 1-1 Bijleveld
729/09/2017SC CambuurRKC Waalwijk1-17.355Vd Kerkhof0-1 Voskamp, 1-1 Kallon; R: Mezghrani (RKC)
729/09/2017Jong FC UtrechtHelmond Sport0-0565Vd Eijk
729/09/2017FC DordrechtFC Volendam2-21.434Ruperti0-1 Visser, 1-1 Arias, 1-2 Veerman, 2-2 Stankov
729/09/2017Go Ahead EaglesAlmere City FC2-17.673Kooij1-0 Hendriks, 1-1 Brands, 2-1 Hendriks
729/09/2017FC Den BoschJong PSV5-02.875Van Herk1-0 Vossebelt (pen), 2-0 Kaars, 3-0 (pen) en 4-0
Vossebelt, 5-0 Sirani
729/09/2017De GraafschapFC Emmen2-27.671Martens0-1 Bannink, 0-2 Haydary, 1-2 Ars,
2-2 Van den Hurk
729/09/2017NECMVV Maastricht4-19.106Vd Graaf1-0 Golla, 1-1 Gölpek, 2-1 Rayhi, 3-1 Kadioglu,
4-1 Groeneveld
729/09/2017FC OssJong Ajax1-23.321Blank0-1 De Wit, 0-2 Cassierra, 0-3 Mazraoui
729/09/2017TelstarFortuna Sittard0-61.982Oostrom0-1 Schuurs, 0-2 Vidigal, 0-3 Dammers,
0-4 Vidigal, 0-5 Stokkers, 0-6 Vidigal
729/09/2017Jong AZFC Eindhoven1-2573Dieperink0-1 Lider, 1-1 Garcia, 1-2 Lieder
806/10/2017FC VolendamTelstar3-43.189Blank1-0 Veerman, 1-1 Hamdaoui, 1-2 (p) en 1-3
Novakovich, 2-3 Veerman (pen), 2-4 Korpershoek,
3-4 Stroo
806/10/2017FC DordrechtFC Eindhoven4-31.159C. Mulder1-0 Mutzers, 2-0 Mahmudov (pen), 3-0 Arias,
3-1 Lieder (pen), 4-1 Mutzers, 4-2 V. Vaerenbergh,
4-3 Matthys
808/10/2017RKC WaalwijkFC Den Bosch1-12.705Bax0-1 Deijl, 1-1 Van Weert
806/10/2017Jong PSVJong AZ1-2468Ruperti0-1 en 0-2 Friday, 1-2 Verreth
806/10/2017Fortuna SittardNEC1-24.567Perez1-0 Stokkers, 1-1 Rayhi, 1-2 Joppen
R: Joppen (NEC)
806/10/2017Jong AjaxJong FC Utrecht2-1776Van Herk1-0 S. de Jong, 1-1 Sow, 2-1 Cassierra
806/10/2017FC OssGo Ahead Eagles1-62.001Martens0-1 Langedijk, 0-2 en 0-3 (pen) Hendriks,
0-4 Werkhoven, 1-4 Kamaci (pen), 1-5 Maneschijn,
1-6 Suk
806/10/2017Almere City FCMVV Maastricht3-21.537Dieperink0-1 Yildirim, 1-1 en 2-1 Valpoort, 3-1 Walian,
3-2 Yildirim
806/10/2017Helmond SportDe Graafschap0-22.047Vermeiren0-1 Van Mieghem, 0-2 Diemers
806/10/2017FC EmmenSC Cambuur2-04.018Vd Graaf1-0 Peters, 2-0 Haydary
913/10/2017SC CambuurFC Oss1-37.072Vd Eijk0-1 Dogan, 0-2 Kamaci, 1-2 Boerlage,
1-3 Adarabioyo
913/10/2017MVV MaastrichtFortuna Sittard1-28.152Janssen1-0 Okita, 1-1 Semedo, 1-2 Vidigal
R: Semedo (For)
913/10/2017FC EindhovenFC Volendam1-01.987Perez1-0 Kabangu
913/10/2017FC Den BoschJong FC Utrecht1-02.688Kooij1-0 Blummel
913/10/2017NECRKC Waalwijk2-09.016Kamphuis1-0 Braken, 2-0 Rayhi
913/10/2017TelstarFC Dordrecht3-02.249Teuben1-0 Novakovich (pen), 2-0 Osman, 3-0 Van Huizen
R: Rodrigues (Tel)
913/10/2017FC EmmenJong PSV3-13.043Blank1-0- Bannink, 1-1 Lammers, 2-1 Peters,
3-1 Haydary
915/10/2017De GraafschapGo Ahead Eagles1-19.311Nijhuis0-1 Langedijk, 1-1 Ars
916/10/2017Jong AjaxAlmere City FC3-01.396Bax1-0 Cassierra, 2-0 Cerny, 3-0 Mazraoui
916/10/2017Jong AZHelmond Sport1-3713Gerrets0-1 Braber, 1-1 Friday, 1-2 Damen, 1-3 Naudts
1020/10/2017Jong FC UtrechtMVV Maastricht2-1692Gerrets0-1 Yildirim, 1-1 en 2-1 Venema
1020/10/2017FC VolendamNEC0-22.480Dieperink0-1 Groeneveld, 0-2 Braken
1020/10/2017FC DordrechtDe Graafschap1-11.824Kooij0-1 Nieuwpoort, 1-1 Duarte Lopes
1020/10/2017Jong PSVRKC Waalwijk3-2428Van Damme1-0 Ritzmaier, 2-0 Gudmundsson, 2-1 Bergkamp,
2-2 Voskamp (pen), 3-2 Gudmundson
1020/10/2017Go Ahead EaglesJong Ajax4-18.452Vd Eijk0-1 Johnsen, 1-1 Hendriks, 2-1 Suk,
3-1 Schenk, 4-1 De Kogel; R: Zeefuik (Aja)
1020/10/2017Fortuna SittardFC Eindhoven2-25.266Teuben1-0 Dianessy, 1-1 Lieder (pen), 2-1 Askovski,
2-2 Deschilder
1020/10/2017FC OssFC Den Bosch1-13.341Higler0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Dogan
1020/10/2017Almere City FCSC Cambuur1-11.400Martens1-0 Van der Heijden, 1-1 Boerlage
1020/10/2017Helmond SportTelstar1-21.579Ruperti0-1 Novakovich, 1-1 Naudts, 1-2 Hamdaoui
1020/10/2017Jong AZFC Emmen2-1587C. Mulder1-0 Dos Santos, 2-0 Jacobs, 2-1 Hemmen
523/10/2017FC OssJong AZ2-11.232Van Herk1-0 Church (e.d.), 2-0 Kamaci, 2-1 Friday
1127/10/2017SC CambuurJong PSV0-17.245Gerrets0-1 Duarte
1127/10/2017RKC WaalwijkFC Dordrecht0-12.301Manschot0-1 Seys
1129/10/2017MVV MaastrichtFC Volendam2-14.563Kamphuis1-0 Gölpek, 1-1 Doodeman, 2-1 Ciranni
1127/10/2017FC EindhovenJong Ajax2-32.913Oostrom1-0 Lieder, 1-1 De Wit, 1-2 Eiting, 1-3 De Wit,
2-3 Lieder
1127/10/2017Go Ahead EaglesJong AZ2-17.398Teuben0-1 Friday, 1-1 Langedijk, 2-1 Hendriks
1127/10/2017FC Den BoschHelmond Sport2-22.659Van Herk1-0 Kaars, 1-1 Naudts, 1-2 Vicento, 2-2 Biemans
1127/10/2017De GraafschapFortuna Sittard2-09.201Vd Kerkhof1-0 Van Mieghem, 2-0 Serrarens
1127/10/2017NECJong FC Utrecht3-18.768Blank1-0 Braken, 2-0 Groeneveld, 2-1 Ould-Chikh,
3-1 Van de Pavert
1129/10/2017TelstarAlmere City FC4-02.549Vd Eijk1-0 Platje, 2-0 Novakovich, 3-0 Platje,
4-0 Osman (pen)
1127/10/2017FC EmmenFC Oss1-13.369Kooij1-0 Peters, 1-1 Stuy van den Herik
1203/11/2017Jong FC UtrechtFC Eindhoven1-2685Ruperti1-0 Hilterman, 1-1 en 1-2 Lieder
1203/11/2017FC VolendamJong PSV1-02.886Mulder1-0 Schilder
1203/11/2017FC DordrechtFC Den Bosch0-31.352Blank0-1 Bouyaghlafen, 0-2 Blummel, 0-3 Mert
1203/11/2017MVV MaastrichtRKC Waalwijk0-04.637Teuben
1203/11/2017Fortuna SittardFC Oss4-03.103Vergoote1-0 Semedo, 2-0 Askovski, 3-0 Stokkers,
4-0 Dianessy
1203/11/2017NECSC Cambuur3-19.163Bax0-1 Van Kippersluis, 1-1 en 2-1 Rayhi, 3-1 Langil
1203/11/2017Jong AjaxDe Graafschap0-51.103Vd Graaf0-1 El Jebli, 0-2 Ars, 0-3 Van den Hurk (pen),
0-4 Van Mieghem, 0-5 Receveur; R: Sierhuis (Aja)
1203/11/2017Almere City FCJong AZ3-21.301Oostrom1-0 Salasiwa (pen), 1-1 Wijndal, 2-1 Walian,
2-2 Friday, 3-2 Van der Heijden (pen)
1203/11/2017TelstarGo Ahead Eagles3-12.756S. Mulder1-0 Schouten, 2-0 Osman, 2-1 Hendriks,
3-1 Osman
1203/11/2017Helmond SportFC Emmen3-11.331Martens0-1 Loen, 1-1 Naudts, 2-1 en 3-1 Edwards
1317/11/2017SC CambuurFortuna Sittard1-07.094Van Boekel1-0 Peersman; R: Smeets (Cam)
1317/11/2017RKC WaalwijkTelstar4-11.576Vd Kerkhof1-0 Bakari, 2-0 Mulder, 3-0 De Boer (e.d.),
3-1 Rodrigues, 4-1 Greene
1317/11/2017FC EindhovenMVV Maastricht3-22.265S. Mulder1-0, 2-0 en 3-0 Lieder, 3-1 Okita, 3-2 Loshaj
1317/11/2017Go Ahead EaglesFC Dordrecht0-37.762Janssen0-1 Bliek, 0-2 Duarte Lopes, 0-3 Hamer
1317/11/2017FC Den BoschFC Volendam3-12.836Vd Eijk1-0 Vossebelt, 1-1 Stroo, 2-1 Van der Sande,
3-1 Blummel
1317/11/2017De GraafschapNEC1-311.228Gözübüyük0-1 Groeneveld, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Braken,
1-3 Golla
1317/11/2017FC OssHelmond Sport0-01.923GerretsR: Fecunda (Hel)
1317/11/2017FC EmmenAlmere City FC2-22.517Dieperink1-0 Peters, 2-0 Bijl, 2-1 Mirani,
2-2 Van der Water
1320/11/2017Jong PSVJong FC Utrecht2-0344Kooij1-0 Lammers, 2-0 Gudmundsson
1320/11/2017Jong AZJong Ajax4-22.471Ruperti0-1 Mazraoui, 0-2 Cassierra, 1-2 Helmer,
2-2 Reijnders, 3-2 Seuntjens, 4-2 Garcia
1424/11/2017SC CambuurFC Den Bosch2-27.044Manschot1-0 Van Kippersluis, 1-1 Mert, 2-1 Steenvoorden,
2-2 Schilder (e.d.)
1424/11/2017Jong FC UtrechtAlmere City FC2-4511Teuben1-0 Sow, 1-1 Valpoort, 2-1 Venema,
2-2 Walian, 2-3 Valpoort, 2-4 MacDonald
1424/11/2017FC VolendamFC Emmen2-31.500Van Herk0-1 Peters (pen), 1-1 Doodeman, 2-1 Stroo,
2-2 Veldmate, 2-3 Hemmen
1424/11/2017FC DordrechtJong AZ3-21.234Van Damme1-0 Calcan, 1-1 Reijnders, 1-2 Hoedemakers,
2-2 Duarte Lopes, 3-2 Mahmudov
1424/11/2017RKC WaalwijkFC Oss2-12.378Ruperti0-1 Kamaci, 1-1 Mulder, 2-1 Greene
1424/11/2017Jong PSVTelstar6-0506Dieperink1-0 Gudmundsson, 2-0 Verreth, 3-0 en 4-0 Malen,
5-0 Rigo, 6-0 Laursen; R: Lopes Cabral (Tel)
1424/11/2017MVV MaastrichtHelmond Sport3-14.429Bax1-0 Okita, 2-0 Kostons, 2-1 Naudts,
3-1 Koolhof
1424/11/2017Fortuna SittardGo Ahead Eagles2-13.186Higler0-1 Hendriks, 1-1 en 2-1 Dammers
1424/11/2017De GraafschapFC Eindhoven4-08.245Blank1-0 Van Mieghem, 2-0 Nieuwpoort,
3-0 Van den Hurk (pen), 4-0 Receveur
R: Matthys (Ein)
1424/11/2017NECJong Ajax2-111.037Martens0-1 Mazraoui, 1-1 Rayhi, 2-1 Joppen
1527/11/2017FC EindhovenSC Cambuur2-11.335C. Mulder1-0 Van de Velde, 1-1 Barto, 2-1 Lieder (pen)
1527/11/2017Go Ahead EaglesJong FC Utrecht0-06.118Oostrom
1527/11/2017FC Den BoschDe Graafschap1-12.653Bax1-0 Blummel, 1-1 Ars
1527/11/2017Jong AjaxFC Dordrecht3-0580Gerrets1-0 Johnsen, 2-0 De Wit, 3-0 Nunnely
1527/11/2017FC OssJong PSV0-31.106Blank0-1 Laursen, 0-2 Lammers, 0-3 Malen
1527/11/2017Almere City FCRKC Waalwijk3-21.503Van Herk1-0 VAlpoort (pen), 1-1 Lammers, 2-1 Walian,
3-1 Van de Water, 3-2 Seys
1527/11/2017TelstarNEC3-22.563Vd Graaf1-0 Van Huizen, 2-0 Osman, 2-1 Achahbar,
2-2 Braken, 3-2 Platje
1527/11/2017Helmond SportFortuna Sittard1-31.031Manschot0-1 Vidigal, 1-1 Naudts, 1-2 Vidigal, 1-3 Askovski
1527/11/2017FC EmmenMVV Maastricht2-12.163Blom1-0 en 2-0 Peters, 2-1 Gölpek
1527/11/2017Jong AZFC Volendam0-21.366Perez0-1 Veerman, 0-2 Antwi
1601/12/2017SC CambuurTelstar2-16.769Kooij0-1 Hamdaoui, 1-1 Narsingh, 2-1 Kip (pen)
1601/12/2017FC VolendamAlmere City FC1-12.000Blank0-1 Valpoort, 1-1 Antwi; R; Schilder (Vol)
1601/12/2017RKC WaalwijkHelmond Sport1-02.411C. Mulder1-0 Greene
1601/12/2017MVV MaastrichtJong Ajax0-44.861Perez0-1 en 0-2 Sierhuis, 0-3 en 0-4 Flemming
1601/12/2017FC EindhovenFC Oss1-31.962Teuben1-0 Lieder, 1-1 Van der Venne, 1-2 Van Pol,
1-3 Van der Sluys; R: Matthys (Ein)
1601/12/2017FC Den BoschGo Ahead Eagles3-03.173Vd Graaf1-0 en 2-0 Van der Sande, 3-0 Vossebelt
1601/12/2017De GraafschapJong AZ1-07.508Van Herk1-0 Van Mieghem
1601/12/2017NECFC Dordrecht6-09.038Lindhout1-0 Larsson, 2-0 (pen) en 3-0 Langil, 4-0 Kadioglu,
5-0 Langil (pen), 6-0 Achahbar
1604/12/2017Jong FC UtrechtFC Emmen1-2698Ruperti1-0 David, 1-1 Bannink, 1-2 Hemmen
1604/12/2017Jong PSVFortuna Sittard2-3603Oostrom1-0 Malen, 2-0 Lammers, 2-1 Askovski,
2-2 Semedo (p), 2-3 Askovski
R: Gudmundsson (PSV)
1708/12/2017FC VolendamJong FC Utrecht2-11.000Gerrets1-0 Doodeman, 2-0 Stroo, 2-1 Peijnenburg
R: Ten Den (Vol)
1708/12/2017FC DordrechtMVV Maastricht2-41.245Oostrom1-0 Mmaee (e.d.), 1-1 Ciranni, 2-1 Arias (pen),
2-2 Koolhof, 2-3 Mmaee, 2-4 Alkan (e.d.)
1712/12/2017Go Ahead EaglesJong PSV1-14.318Bax0-1 Malen, 1-1 Beltrame
1708/12/2017Fortuna SittardRKC Waalwijk6-02.887Kooij1-0 en 2-0 Schuurs, 3-0 Askovski, 4-0 Stokkers,
5-0 Dianessy (pen), 6-0 Hutten
R: Quasten, Greene (RKC)
1708/12/2017Almere City FCDe Graafschap2-11.845Vd Kerkhof0-1 Van den Hurk, 1-1 Van der Water,
2-1 Van der Heijden
1708/12/2017TelstarFC Emmen0-02.142C. Mulder
1718/12/2017Helmond SportFC Eindhoven0-02.891Van Herk
1718/12/2017Jong AjaxFC Den Bosch1-0400Dieperink1-0 Nunnely
1815/12/2017SC CambuurFC Dordrecht3-06.912Ruperti1-0 Kallon, 2-0 Houtkoop, 3-0 Kip
1815/12/2017Jong FC UtrechtTelstar0-1431Blank0-1 Platje
1815/12/2017RKC WaalwijkFC Volendam1-31.918Vermeire1-0 Seys, 1-1 Kwakman, 1-2 en 1-3 Stroo
1815/12/2017MVV MaastrichtJong AZ3-04.278Martens1-0 Koolhof, 2-0 Yildirim, 3-0 Houben
1815/12/2017FC EindhovenGo Ahead Eagles3-21.843Kooij0-1 Hendriks, 1-1 Kabangu, 2-1 Lieder,
2-2 Beltrame, 3-2 Kabangu
1815/12/2017Jong PSVAlmere City FC3-2305Gerrets1-0 Obispo, 1-1 Van der Water, 1-2 Valpoort,
2-2 en 3-2 Malen
1815/12/2017FC Den BoschFortuna Sittard2-43.586Perez0-1 Saddiki, 0-2 Dianessy, 1-2 Vossebelt,
1-3 Semedo, 2-3 Kaars, 2-4 Dianessy
1815/12/2017De GraafschapFC Oss1-18.102Vd Graaf1-0 Van Mieghem, 1-1 Grotenbreg
1815/12/2017NECHelmond Sport1-19.251Van Boekel1-0 Larsson, 1-1 Hiwat
1815/12/2017FC EmmenJong Ajax2-24.766Oostrom0-1 Veendorp (e.d.), 1-1 Peters, 2-1 Hemmen,
2-2 Lang
1922/12/2017FC DordrechtJong PSV2-31.333Teuben0-1 Statia (e.d.), 0-2 Lonwijk, 1-2 Duarte Lopes,
1-3 Malen, 2-3 Duarte Lopes
1922/12/2017Go Ahead EaglesRKC Waalwijk0-06.278Vd Kerkhof
1923/12/2017Fortuna SittardJong FC Utrecht3-17.032Dieperink1-0 en 2-0 Stokkers, 2-1 Mallahi, 3-1 Stokkers
1922/12/2017Jong AjaxFC Volendam7-0931C. Mulder1-0 en 2-0 Cassierra, 3-0 Nunnely, 4-0 Cassierra,
5-0 Mazraoui (pen), 6-0 en 7-0 Sierhuis
1922/12/2017FC OssMVV Maastricht1-01.521Ruperti1-0 Van der Venne
1922/12/2017Almere City FCFC Eindhoven5-11.364Gözübüyük1-0 Valpoort, 1-1 Van Landschoot, 2-1 Overtoom,
3-1 Salasiwa, 4-1 en 5-1 Overtoom
1922/12/2017TelstarDe Graafschap3-22.736Perez0-1 Van den Hurk, 1-1 en 2-1 Novakovich,
2-2 Serrarens, 3-2 Platje
1922/12/2017Helmond SportSC Cambuur3-01.163Vd Graaf1-0 Bourdouxhe, 2-0 Braber, 3-0 Thomassen
R: Peersman (Cam)
1922/12/2017FC EmmenFC Den Bosch2-22.408Kooij0-1 Mert, 1-1 Peters, 1-2 Vossebelt (pen),
2-2 Peters (pen)
1922/12/2017Jong AZNEC2-7475Oostrom0-1 en 0-2 Achahbar, 0-3 Breinburg, 1-3 Duin,
1-4 Heinloth, 1-5 Achahbar, 1-6 Kadioglu,
2-6 Bakker, 2-7 Braken
2012/01/2018SC CambuurDe Graafschap3-27.277Kamphuis0-1 Ars, 1-1 Robertha, 2-1 Houtkoop,
3-1 Robertha, 3-2 Schilder (e.d.)
R: S. Nieuwpoort (Gra)
2012/01/2018Jong FC UtrechtFC Dordrecht0-2406Mulder0-1 Mutzers, 0-2 Arias (pen)
2012/01/2018FC VolendamFC Oss3-12.000Martens1-0 Doodeman, 2-0 Stroo, 3-0 Runderkamp,
3-1 Van der Sluys
2012/01/2018RKC WaalwijkJong AZ1-02.018Gerrets1-0 Greene
2012/01/2018Jong PSVHelmond Sport1-2528Dieperink1-0 Verreth, 1-1 Thomassen, 1-2 Edwards
2012/01/2018MVV MaastrichtTelstar0-04.419Vd Kerkhof
2012/01/2018FC EindhovenFC Emmen2-12.216Blank1-0 Kabangu, 2-0 Van den Boomen, 2-1 Haydari
2012/01/2018FC Den BoschAlmere City FC1-32.525Oostrom1-0 Blummel, 1-1 Overtoom, 1-2 Van der Heijden,
1-3 Van der Water; R: Salasiwa (Alm)
2012/01/2018Fortuna SittardJong Ajax2-17.143Vd Graaf1-0 en 2-0 Dianessy, 2-1 De Wit
2012/01/2018NECGo Ahead Eagles5-110.097Bax1-0 Achahbar, 1-1 Nemane, 2-1 Kadioglu,
3-1 Schuurman, 4-1 en 5-1 Achahbar
1715/01/2018FC OssNEC3-02.234Wiedemeijer1-0 Sturing (e.d.), 2-0 Bakx, 3-0 Van Pol
R: Grotenbreg (Oss)
1715/01/2018Jong AZSC Cambuur0-1290Teuben0-1 Houtkoop
2119/01/2018FC DordrechtFortuna Sittard3-01.505Perez1-0 Arias, 2-0 Mutzers, 3-0 Arias
2119/01/2018Go Ahead EaglesMVV Maastricht3-17.684Manschot1-0 en 2-0 Hendriks, 3-0 Beltrame, 3-1 Okita
2119/01/2018De GraafschapJong PSV2-38.072Ruperti1-0 Nieuwpoort, 2-0 El Jebli, 2-1 Gakpo,
2-2 Rigo (pen), 2-3 Gakpo
2119/01/2018FC OssJong FC Utrecht2-01.451Van Damme1-0 Kamaci, 2-0 Oratmangoen
2119/01/2018Almere City FCNEC3-21.750Blom1-0 Hoefdraad, 2-0 Ahannach, 2-1 Braken,
3-1 Van de Water, 3-2 Braken; R: Romeny (NEC)
2119/01/2018TelstarFC Eindhoven4-12.489S. Mulder1-0 Novakovich, 1-1 Lieder, 2-1 Platje,
3-1 Novakovich, 4-1 Osman
2119/01/2018Helmond SportFC Volendam1-41.367Kooij0-1 Stroo, 0-2 Veerman, 0-3 Visser,
1-3 Thomassen, 1-4 Antwi
2119/01/2018FC EmmenRKC Waalwijk2-13.019Teuben0-1 Voskamp, 1-1 en 2-1 Jansen; R: Ndefe (RKC)
2122/01/2018Jong AjaxSC Cambuur3-2485Martens1-0 Cassierra, 2-0 Lang, 3-0 Eiting,
3-1 en 3-2 Robertha
2122/01/2018Jong AZFC Den Bosch1-1400Bijl1-0 Druijf, 1-1 Blummel
2226/01/2018FC DordrechtFC Oss2-01.272Bax1-0 Arias, 2-0 Mahmudov
R: Janssen (Oss), Groothusen (Dor)
2226/01/2018RKC WaalwijkJong Ajax2-43.246D'Hondt0-1 De Wit, 0-2 Sierehuis, 1-2 Seys,
1-3 en 1-4 De Wit, 2-4 Seys
2226/01/2018MVV MaastrichtDe Graafschap1-34.658Van Boekel0-1 (pen) en 0-2 Ars, 1-2 Okita, 1-3 Serrarens
2226/01/2018Fortuna SittardFC Emmen1-23.604Lindhout0-1 Jansen, 0-2 Bannink,1-2 Stokkers
2226/01/2018NECFC Den Bosch1-09.539Kamphuis1-0 Langil (pen)
2226/01/2018TelstarJong AZ2-12.838Oostrom0-1 Druijf, 1-1 Osman, 2-1 Platje
2226/01/2018Helmond SportAlmere City FC1-21.176Vd Kerkhof1-0 Hiwat, 1-1 Van der Heijden, 1-2 Mac-Intosch
R: VAn Heugten (Hel)
2228/01/2018FC VolendamGo Ahead Eagles4-33.301Vd Graaf1-0 Visser, 2-0 Stroo, 2-1 Hendriks,
2-2 Evers (e.d.), 2-3 Beltrame, 3-3 Antwi,
4-3 Stroo
2229/01/2018Jong FC UtrechtSC Cambuur1-3500Bijl0-1 Robertha, 0-2 Barto, 1-2 Venema (pen),
1-3 Rosheuvel
2229/01/2018Jong PSVFC Eindhoven4-1803C. Mulder1-0 Geze, 2-0 Gakpo, 3-0 Lundqvist,
4-0 Gudmundsson, 4-1 Lieder
2302/02/2018SC CambuurGo Ahead Eagles2-17.954Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Barto, 2-1 Andrade
2302/02/2018FC VolendamFortuna Sittard2-02.939Dieperink1-0 Pedro, 2-0 Smal
2302/02/2018FC EindhovenRKC Waalwijk3-12.036Martens1-0 Lieder, 1-1 Seys, 2-1 Lieder,
3-1 Van Landschoot
2302/02/2018FC Den BoschTelstar3-22.565Blank0-1 Platje (pen), 1-1 Vossebelt, 2-1 Vd Winden,
2-2 Schouten, 3-2 Kaars; R: Van Iperen (Tel)
2302/02/2018De GraafschapJong FC Utrecht7-07.711Perez1-0 en 2-0 Diemers, 3-0 Van Mieghem,
4-0 Serrarens (pen), 5-0 Diemers, 6-0 El Jebli,
7-0 Tissoudali
2302/02/2018Almere City FCFC Dordrecht1-21.497Vd Graaf0-1 Arias (pen), 1-1 Van der Water, 1-2 Calcan
2302/02/2018FC EmmenNEC1-03.788S. Mulder1-0 Bannink
2305/02/2018Jong PSVMVV Maastricht1-0501Gerrets1-0 Duarte
2305/02/2018Jong AjaxHelmond Sport2-0398Ruperti1-0 Younes, 2-0 Jensen
2305/02/2018Jong AZFC Oss3-1315C. Mulder1-0 Druijf, 2-0 Kaandorp, 3-0 Koreniuk,
3-1 Kamaci (pen)
2408/02/2018NECJong PSV2-08.815Martens1-0 Abels (e.d.), 2-0 Groeneveld; R: Abels (PSV)
2409/02/2018SC CambuurMVV Maastricht0-27.476Kooij0-1 Houben, 0-2 Mmaee
2409/02/2018FC DordrechtHelmond Sport3-21.143De Cremer1-0 Mahmudov, 1-1 Thomassen, 2-1 Mutzers,
3-1 Hamer, 3-2 Thomassen
2412/02/2018Go Ahead EaglesFC Emmen0-14.177Kamphuis0-1 Bannink; R: Bijl (Emm)
2409/02/2018FC Den BoschFC Eindhoven4-02.211Teuben1-0 Van der Winden 2-0 Vossebelt, 3-0 Blummel,
4-0 Vossebelt
2409/02/2018De GraafschapFC Volendam2-17.746Bax1-0 en 2-0 Diemers, 2-1 Veerman
2409/02/2018FC OssAlmere City FC5-11.376Blank1-0 Bakx, 1-1 Valpoort, 2-1 Van der Venne,
3-1 Dogan, 4-1 en 5-1 Van der Venne
2409/02/2018TelstarJong Ajax3-33.223Dieperink1-0 Hamdaoui, 2-0 Novakovich, 2-1 Cassierra,
2-2 Flemming, 2-3 Orejuela, 3-3 Schouten
2409/02/2018Jong FC UtrechtRKC Waalwijk5-2378Oostrom0-1 Van Weert, 1-1 Sow, 2-1 Mallahi, 3-1 Sow,
4-1 Mallahi, 5-1 Sow, 5-2 Van Weert
2412/02/2018Jong AZFortuna Sittard2-0445Gerrets1-0 Druijf, 2-0 Wijndal; R: Schuurs (For)
2516/02/2018FC VolendamFC Dordrecht4-12.876Vd Kerkhof1-0 Visser, 2-0 Stroo, 3-0 Vlak, 4-0 Vissers,
4-1 Mutzers
2516/02/2018RKC WaalwijkSC Cambuur0-01.701C. MulderR: Van Weert (RKC)
2516/02/2018MVV MaastrichtNEC4-14.844Makkelie1-0 Yildirim, 2-0 Nys, 2-1 Rayhi (pen),
3-1 Schroyen, 4-1 Okita
2516/02/2018FC EindhovenJong AZ1-31.986Alen0-1 Druijf (pen), 1-1 Van den Boomen, 1-2 Druijf,
1-3 Koreniuk; R: Kramer (AZ)
2516/02/2018Fortuna SittardTelstar1-13.019Bax0-1 Hamdaoui, 1-1 Semedo (pen)
2516/02/2018Almere City FCGo Ahead Eagles2-01.588S. Mulder1-0 en 2-0 Salasiwa
2516/02/2018Helmond SportJong FC Utrecht2-01.131Blank1-0 Vicento, 2-0 Van Heugten
R: Hoogenhout (Utr)
2516/02/2018FC EmmenDe Graafschap5-23.889Wiedemeijer1-0 Bannink, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Tissoudali,
2-2 Nieuwpoort (e.d.), 3-2 Bakker, 4-2 Bannink,
5-2 Aslanyan
2519/02/2018Jong PSVFC Den Bosch2-1264Perez1-0 Gudmundsson (pen), 1-1 Mert, 2-1 Lammers
2519/02/2018Jong AjaxFC Oss2-0601Bijl1-0 en 2-0 De Wit
2623/02/2018SC CambuurFC Emmen1-17.476Vd Graaf1-0 Daniëls (pen), 1-1 Peters
2623/02/2018MVV MaastrichtAlmere City FC3-04.364Boterberg1-0 Nys, 2-0 Okita, 3-0 Yildirim
2623/02/2018FC EindhovenFC Dordrecht0-11.936Kooij0-1 Mahmudov
2623/02/2018Go Ahead EaglesFC Oss2-14.868Vd Eijk0-1 Oratmangoen, 1-1 Dekker, 2-1 Ketting
R: Stuy van den Herik (Oss)
2623/02/2018FC Den BoschRKC Waalwijk0-02.788Van HerkR: Van der Winden (DBo), Greene, Mulder (RKC)
2623/02/2018De GraafschapHelmond Sport1-07.411Oostrom1-0 Diemers
2623/02/2018NECFortuna Sittard1-110.920Vd Kerkhof0-1 Cantwell, 1-1 Groeneveld
2623/02/2018TelstarFC Volendam5-22.850Lindhout1-0 en 2-0 Hamdaoui, 3-0 Sno, 4-0 Platje,
5-0 Novakovich, 5-1 Stroo, 5-2 Smal
2626/02/2018Jong FC UtrechtJong Ajax2-1404Teuben1-0 Joosten, 1-1 Sierhuis, 2-1 Sow
2626/02/2018Jong AZJong PSV2-1400Ruperti1-0 Jacobs, 2-0 Reijnders, 2-1 Gakpo
2702/03/2018FC VolendamFC Eindhoven3-22.910Vermeire1-0 Stroo, 1-1 Schilder (e.d.), 1-2 Thomas (pen),
2-2 Doodeman, 3-2 Veerman
2702/03/2018FC DordrechtTelstar2-31.048Martens1-0 Breedijk, 1-1 en 1-2 Novakovich,
1-3 Hamdaoui, 2-3 Mutzers
2702/03/2018RKC WaalwijkNEC0-21.813Vd Graaf0-1 Sturing, 0-2 Achahbar; R: Ndefe (RKC)
2705/03/2018Fortuna SittardMVV Maastricht3-07.283Higler1-0 Dianessy, 2-0 Semedo (pen), 3-0 Askovski
R: Martina (MVV)
2702/03/2018FC OssSC Cambuur2-11.432S. Mulder1-0 Van der Venne, 1-1 Boerlage, 2-1 Nieveld
2702/03/2018Almere City FCJong Ajax1-22.323Bax1-0 Van der Water, 1-1 en 1-2 Flemming
2702/03/2018Helmond SportJong AZ3-0833Vd Eijk1-0 Van Koesveld, 2-0 en 3-0 Thomassen
2704/03/2018Go Ahead EaglesDe Graafschap0-49.180Dieperink0-1 Van Mieghem, 0-2 Olijve, 0-3 Tissoudali,
0-4 Serrarens
2705/03/2018Jong FC UtrechtFC Den Bosch1-1633Gerrets1-0 Joosten, 1-1 Mert
2705/03/2018Jong PSVFC Emmen1-1313Vd Kerkhof0-1 Jansen, 1-1 Lammers
2809/03/2018SC CambuurAlmere City FC2-17.036Perez0-1 Van der Water, 1-1 Barto, 2-1 Mathieu
2809/03/2018RKC WaalwijkJong PSV3-22.223Teuben0-1 Laursen, 1-1 Voskamp, 1-2 Laursen,
2-2 Mezghrani, 3-2 Voskamp
2809/03/2018MVV MaastrichtJong FC Utrecht3-14.266Ruperti1-0 en 2-0 Nwakali, 2-1 Venema, 3-1 Yildirim
2809/03/2018FC EindhovenFortuna Sittard1-32.230Vd Graaf0-1 Dianessy, 0-2 Cantwell, 1-2 Kortstam,
1-3 Askovski
2809/03/2018FC Den BoschFC Oss0-03.214Dieperink
2809/03/2018De GraafschapFC Dordrecht0-18.311Gözübüyük0-1 Mahmudov (pen)
2809/03/2018NECFC Volendam3-09.695Van Boekel1-0 Groeneveld, 2-0 Verdonk, 3-0 Joppen
2809/03/2018Jong AjaxGo Ahead Eagles0-2700Van Herk0-1 Ketting, 0-2 Langedijk; R: Matusiwa (Aja)
2809/03/2018TelstarHelmond Sport2-32.874Vd Kerkhof1-0 Platje, 1-1 en 1-2 Thomassen, 2-2 Platje,
2-3 Janzen; R: De Braal (Hel)
2809/03/2018FC EmmenJong AZ0-24.213Bax0-1 Klok (e.d.), 0-2 Duijn (pen)
2912/03/2018Jong FC UtrechtNEC0-2890Vd Eijk0-1 Kadioglu, 0-2 Verdonk
2912/03/2018FC VolendamMVV Maastricht2-22.760Wiedemeijer0-1 Okita, 0-2 Martina, 1-2 Stroo,
2-2 Doodeman
2912/03/2018FC DordrechtRKC Waalwijk1-03.148Blank1-0 Mahmudov
2912/03/2018Jong PSVSC Cambuur1-1321Gerrets1-0 Gakpo, 1-1 Kip
2912/03/2018Fortuna SittardDe Graafschap1-13.642S. Mulder0-1 Tissoudali, 1-1 Schuurs; R: Serrarens (Gra)
2912/03/2018Jong AjaxFC Eindhoven4-0408Oostrom1-0 Johnsen, 2-0 Mazraoui, 3-0 en 4-0 De Wit
2912/03/2018FC OssFC Emmen2-31.432Manschot0-1 Bilate, 1-1 Kamaci, 1-2 Bijl,
2-2 Van der Venne, 2-3 Peters (pen)
2912/03/2018Almere City FCTelstar2-31.250Vd Graaf0-1 Mirani (e.d.), 0-2 en 0-3 Novakovich,
1-3 Kvida, 2-3 Van der Water
2912/03/2018Helmond SportFC Den Bosch3-11.476C. Mulder0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Braber, 2-1 Thomassen,
3-1 Zeldenrust
2912/03/2018Jong AZGo Ahead Eagles0-0480Teuben
3016/03/2018SC CambuurNEC1-17.262Kamphuis0-1 Achahbar, 1-1 Van Deelen
3016/03/2018RKC WaalwijkMVV Maastricht1-11.938Bijl1-0 Janssens, 1-1 Okita
3016/03/2018Jong PSVFC Volendam2-1298Blank1-0 Malen, 2-0 Verreth, 2-1 Tol; R: Evers (Vol)
3016/03/2018FC EindhovenJong FC Utrecht5-22.346Van Herk1-0 Lieder, 2-0 Kabangu, 2-1 Venema,
3-1 Lieder (pen), 4-1 Swinnen, 5-1 Lieder,
5-2 Venema
3016/03/2018Go Ahead EaglesTelstar1-16.788Perez1-0 Werkhoven, 1-1 Novakovich
3016/03/2018FC Den BoschFC Dordrecht4-12.186Bax1-0 en 2-0 Vossebelt (pen), 3-0 Blummel,
3-1 Boumediene, 4-1 Felida
3016/03/2018De GraafschapJong Ajax2-49.114Vd Graaf0-1 Sierhuis, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Sierhuis,
2-2 El Jebli, 2-3 Sierhuis (pen), 2-4 Nunnely
R: Nieuwpoort, Abena (Gra)
3016/03/2018FC OssFortuna Sittard1-21.472Kooij1-0 Van der Venne, 1-1 Schuurs, 1-2 Askovski
3016/03/2018FC EmmenHelmond Sport0-02.850Dieperink
3016/03/2018Jong AZAlmere City FC4-1300C. Mulder1-0 Einarsson, 2-0 Jacobs, 2-1 MacDonald,
3-1 Hoedemakers, 4-1 Fase
3123/03/2018Jong FC UtrechtJong PSV1-4250C. Mulder0-1 Van der Moot, 0-2 Ritzmaier, 0-3 Verreth,
1-3 Zwartjens, 1-4 Verreth
3125/03/2018FC DordrechtGo Ahead Eagles1-21.721Gerrets0-1 Stans, 1-1 Mahmudov, 1-2 Schenk
3123/03/2018MVV MaastrichtFC Eindhoven2-05.011Bax1-0 Ciranni, 2-0 Nwakali (pen)
3123/03/2018Fortuna SittardSC Cambuur3-23.520Dieperink0-1 Steenvoorden, 0-2 Kip,
1-2, 2-2 (pen) en 3-2 (pen) Semedo
3123/03/2018NECDe Graafschap1-111.402Nijhuis1-0 Achahbar, 1-1 El Jabli
3125/03/2018Jong AjaxJong AZ0-11.353Perez0-1 Reijnders
3125/03/2018Almere City FCFC Emmen2-21.420Kooij1-0 Van der Water, 2-0 Valpoort, 2-1 Bilate,
2-2 Mirani (e.d.)
3124/03/2018TelstarRKC Waalwijk0-02.663Vd Eijk
3123/03/2018Helmond SportFC Oss2-11.791Ruperti1-0 Janzen, 2-0 Hiwat, 2-1 Dogan
3125/03/2018FC VolendamFC Den Bosch1-03.423Martens1-0 Antwi
3230/03/2018SC CambuurFC Volendam2-27.283Vd Graaf1-0 Houtkoop, 1-1 Antwi, 2-1 Crowley,
2-2 Berenstein
3230/03/2018FC EindhovenNEC3-22.487Mulder1-0 en 2-0 Kabangu, 3-0 De Silva, 3-1 Achahbar,
3-2 Golla
3230/03/2018Go Ahead EaglesHelmond Sport3-17.173Blank1-0 Suk, 1-1 Zeldenrust, 2-1 en 3-1 Werkhoven
R: Warmolts (Hel)
3230/03/2018FC Den BoschMVV Maastricht2-12.889Dieperink1-0 en 2-0 Van der Sande, 2-1 Okita; R: Nys (MVV)
3230/03/2018De GraafschapRKC Waalwijk1-08.233Martens1-0 Tissoudali
3230/03/2018Jong AjaxJong PSV0-31.351Ruperti0-1 Verreth, 0-2 Daneels, 0-3 Laursen
3230/03/2018FC OssTelstar0-02.921Bijl
3230/03/2018Almere City FCFortuna Sittard1-42.332Vd Kerkhof0-1, 0-2 en 0-3 (pen) Vidigal, 0-4 Stokkers,
1-4 Mac-Intosch
3230/03/2018FC EmmenFC Dordrecht1-32.661Perez0-1 Mahmudov, 0-2 en 0-3 Mutzers, 1-3 Loen
3230/03/2018Jong AZJong FC Utrecht1-3390Teuben0-1, 0-2 (pen) en 0-3 Venema, 1-3 Reijnders
3302/04/2018SC CambuurFC Eindhoven3-27.796Nijhuis0-1 Lieder, 1-1 en 2-1 Barto, 2-2 Lieder,3-2 Crowley
3302/04/2018Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles1-0566Oostrom1-0 Özbozkurt
3302/04/2018FC VolendamJong AZ4-13.530Ruperti0-1 Druijf, 1-1 Berenstein, 2-1 Ten Den,
3-1 Visser, 4-1 Ten Den
3302/04/2018FC DordrechtJong Ajax2-31.642Teuben1-0 Mutzers, 1-1 Nunnely, 1-2 Cassierra,
2-2 Mahmudov, 2-3 Bijleveld
3302/04/2018RKC WaalwijkAlmere City FC0-42.039Van Herk0-1 Hoefdraad, 0-2 Overtoom, 0-3 Salasiwa,
0-4 Owusu
3302/04/2018Jong PSVFC Oss4-1700Perez1-0 Malen, 1-1 Van der Venne, 2-1 Lammers,
3-1 Gakpo, 4-1 en 5-1 Malen
3302/04/2018MVV MaastrichtFC Emmen0-14.426Blank0-1 Peters
3302/04/2018Fortuna SittardHelmond Sport3-06.012Vd Eijk1-0 Hutten, 2-0 Pinto, 3-0 Semedo
3302/04/2018De GraafschapFC Den Bosch2-18.911Vd Kerkhof1-0 Serrarens, 2-0 Van Mieghem, 2-1 Bouyaghlafen
3302/04/2018NECTelstar3-010.538Bax1-0 Heinloth, 2-0 Golla, 3-0 Kadiaglu
R: Sno (Tel)
3406/04/2018FC EindhovenDe Graafschap2-42.480Vd Eijk0-1 Van Mieghem, 0-2 El Jebli, 1-2 Van de Velde,
2-2 Kabangu, 2-3 en 2-4 Serrarens
R: Tutuarima (Gra)
3406/04/2018Go Ahead EaglesFortuna Sittard0-17.563Lindhout0-1 Schuurs
3406/04/2018FC Den BoschSC Cambuur1-22.657Perez0-1 Schils, 0-2 Van Kippersluis, 1-2 Fernandes
3406/04/2018FC OssRKC Waalwijk3-12.287Gerrets0-1 Kökcü, 1-1 Bakx, 2-1 en 3-1 Kamaci
3406/04/2018Almere City FCJong FC Utrecht2-11.592Blank1-0 MacDonald, 1-1 Sow, 2-1 MacDonald
3406/04/2018TelstarJong PSV0-02.863Martens
3406/04/2018Helmond SportMVV Maastricht2-31.981Oostrom0-1 en 0-2 Okita, 1-2 Naudts, 2-2 Thomassen,
2-3 Okita
3406/04/2018FC EmmenFC Volendam2-32.875Vd Kerkhof0-1 Smal, 1-1 Veldmate, 1-2 Vlak, 2-2 Peters,
2-3 Stroo
3406/04/2018Jong AZFC Dordrecht3-1400Bijl1-0 Church, 2-0 en 3-0 Jacobs, 3-1 Mahmudov
3509/04/2018SC CambuurJong AZ3-27.083Van Herk1-0 Van Kippersluis, 1-1 Jacobs,
2-1 Van Kippersluis, 2-2 Jacobs, 3-2 Mathieu
3509/04/2018Jong FC UtrechtFC Volendam2-1667Bijl1-0 Troupée, 1-1 Ten Den, 2-1 Loukili
R: Mulder (Utr)
3509/04/2018RKC WaalwijkFortuna Sittard1-12.618Perez1-0 Seys, 1-1 Hutten
3509/04/2018MVV MaastrichtFC Dordrecht1-04.419Mulder1-0 Schroijen
3509/04/2018FC EindhovenHelmond Sport3-22.419Dieperink0-1 Naudts, 1-1 en 2-1 Van de Velde, 2-2 Naudts,
3-2 Swinnen
3509/04/2018FC Den BoschJong Ajax2-53.217Blank1-0 Van der Sande, 1-1 Johnsen, 1-2 Cassierra,
2-2 Van der Sande, 2-3 Ekkelenkamp,
2-4 CAssierra (pen), 2-5 Sierhuis
3509/04/2018De GraafschapAlmere City FC4-27.712Bax1-0 en 2-0 Tissoudali, 2-1 Valpoort, 2-2 Van Hilten,
3-2 Tissoudsali, 4-2 Diemers
3509/04/2018NECFC Oss2-18.667Martens0-1 Kamaci, 1-1 Groeneveld, 2-1 Kadioglu
3509/04/2018FC EmmenTelstar2-32.359Kamphuis0-1 Platje (pen), 1-1 Peters (pen), 1-2 Schouten,
1-3 Novakovich, 2-3 Dallinga; R: Loen (Emm)
3510/04/2018Jong PSVGo Ahead Eagles6-0544Teuben1-0 en 2-0 Laursen, 3-0 Lammers,
4-0 Groenbast (ed), 5-0 (p) en 6-0 Gudmundsson
3613/04/2018FC VolendamRKC Waalwijk0-13.654C. Mulder0-1 Van Eijma
3613/04/2018FC DordrechtSC Cambuur0-32.135Vd Eijk0-1 Crowley, 0-2 en 0-3 Barto
3613/04/2018Go Ahead EaglesFC Eindhoven1-35.312Ruperti1-0 Schenk, 1-1 Van Landschoot, 1-2 en 1-3 Lieder
R: Werkhoven (GoA)
3613/04/2018Fortuna SittardFC Den Bosch2-08.214S. Mulder1-0 Semedo, 2-0 Stokkers
3613/04/2018Jong AjaxFC Emmen3-2714Martens1-0 Sierhuis, 2-0 Nunnely, 3-0 Sierhuis,
3-1 en 3-2 Bannink
3613/04/2018FC OssDe Graafschap1-42.891Oostrom1-0 Kamaci, 1-1 El Jebli, 1-2 Van Mieghem,
1-3 Tissoudali, 1-4 Serrarens
3613/04/2018Almere City FCJong PSV2-12.185Vd Graaf1-0 Salasiwa, 1-1 Konings, 2-1 Mirani
3613/04/2018TelstarJong FC Utrecht1-02.514Van Herk1-0 Platje (pen)
3613/04/2018Helmond SportNEC1-21.938Vd Kerkhof0-1 Groeneveld, 0-2 Heinloth, 1-2 Braber
R: Janzen (Hel)
3613/04/2018Jong AZMVV Maastricht3-1270Gerrets0-1 Schroijen. 1-1 Kaandorp, 2-1 Jacobs,
3-1 Goudmijn
3416/04/2018Jong AjaxNEC1-01.829Vd Graaf1-0 Johnsen
3720/04/2018SC CambuurHelmond Sport4-18.233Rupereti1-0 Steenvoorden, 1-1 Braber, 2-1 Mathieu,
3-1 Van Kippersluis, 4-1 Kip
3720/04/2018Jong FC UtrechtFortuna Sittard0-12.547Bax0-1 Hutten
3720/04/2018FC VolendamJong Ajax1-24.396Gerrets0-1 De Wit, 1-1 Vlak, 1-2 Sierhuis
3720/04/2018RKC WaalwijkGo Ahead Eagles2-12.623Bijl0-1 Schets, 1-1 Seys, 2-1 Van Eijma
3720/04/2018Jong PSVFC Dordrecht4-2458Oostrom1-0 Gakpo, 2-0 Obispo, 3-0 Laursen,
3-1 Mahmudov, 4-1 Malen, 4-2 Arias (pen)
3720/04/2018MVV MaastrichtFC Oss1-15.073Teuben1-0 Okita, 1-1 Verrips (e.d.)
3720/04/2018FC EindhovenAlmere City FC3-22.509Martens0-1 MacDonald, 1-1 en 2-1 Lieder,
2-2 Hoefdraad, 3-2 Lieder (pen)
3723/04/2018FC Den BoschFC Emmen1-22.213Dieperink0-1 Peters (pen), 1-1 Van der Sande, 1-2 Gronsveld
3720/04/2018De GraafschapTelstar1-08.822Blank1-0 El Jebli
3720/04/2018NECJong AZ2-010.496Dieperink1-0 Achahbar, 2-0 Groeneveld
3828/04/2018FC DordrechtNEC3-32.134Lindhout1-0 Calcan, 2-0 Mahmudov, 2-1 en 2-2 Achahbar,
2-3 Golla, 3-3 Calcan; R: Bliek (Dor)
3828/04/2018Go Ahead EaglesFC Den Bosch1-26.869Vd Graaf0-1 en 0-2 Blummel, 1-2 Namane
3828/04/2018Fortuna SittardJong PSV1-011.787Janssen1-0 Stokkers
3828/04/2018Jong AjaxMVV Maastricht2-11.800Bax0-1 Nwakali (pen), 1-1 Sierhuis, 2-1 Cassierra
3828/04/2018FC OssFC Eindhoven1-12.560C. Mulder1-0 Kamaci, 1-1 Thomas
3828/04/2018Almere City FCFC Volendam2-02.629S. Mulder1-0 Van der Water, 2-0 Overtoom
3828/04/2018TelstarSC Cambuur0-12.663Bijl0-1 Mathieu (pen); R: Lopes Cabral (Tel)
3828/04/2018Helmond SportRKC Waalwijk2-21.741Manschot1-0 Braber, 1-1 Van Koesveld (e.d.), 2-1 Naudts,
2-2 Van Eijma
3828/04/2018FC EmmenJong FC Utrecht0-03.329Vd Eijk
3828/04/2018Jong AZDe Graafschap2-2600Teuben1-0 Hoedemakers, 1-1 Serrarens, 1-2 Diemers,
2-2 Kaandorp

Play offs voor promotie/degradatie

1e ronde
01/05/2018MVV MaastrichtAlmere City FC1-34.264Janssen0-1 Mirani, 1-1 Ciranni, 1-2 en 1-3 Mirani
01/05/2018FC DordrechtSC Cambuur1-42.412Bax0-1 Crowley, 0-2 Mathieu, 1-2 Bliek, 1-3 en 1-4 Barto
05/05/2018Almere City FCMVV Maastricht3-21.792Gözübüyük0-1 Janssen, 1-1 Van der Water, 1-2 Okita, 2-2 en 3-2 MacDonald
05/05/2018SC CambuurFC Dordrecht ***1-47.5421-0 Kallon, 1-1 Cijntje, 1-2 Arias, 1-3 (pen) en 1-4 Mahmudov
2e ronde
10/05/2018TelstarDe Graafschap3-24.663Kamphuis1-0 Platje, 2-0 Navokovich, 1-1 Van Mieghem, 2-2 Serrarens,
3-2 Hamdaoui; R: Nieuwpoort (Gra), Van Huizen (Tel)
10/05/2018FC EmmenNEC4-05.378Vd Kerkhof1-0 Veldmate, 2-0 Bakker, 3-0 Loen, 4-0 Bijl
10/05/2018FC DordrechtSparta Rotterdam1-24.235S. Mulder0-1 Brogno, 1-1 Spierings (e.d.), 1-2 Muhren
10/05/2018Almere City FCRoda JC Kerkrade0-02.826Nijhuis
13/05/2018De GraafschapTelstar4-211.083Van Boekel1-0 Nieuwpoort, 2-0 El Jebli, 2-1 Hamdaoui, 3-1 Serrarens,
3-2 Novakovich (pen), 4-2 Van Mieghem
13/05/2018NECFC Emmen4-15.321Nijhuis1-0 en 2-0 Achahbar, 2-1 Bannink, 3-1 Sturing, 4-1 Romeny
13/05/2018Sparta RotterdamFC Dordrecht2-210.132Manschot0-1 Mahmudov, 0-2 Cijntje, 1-2 Duarte, 2-2 Mühren
13/05/2018Roda JC KerkradeAlmere City FC1-212.489Lindhout0-1 Van der Water, 1-1 Schahin, 1-2 Hammouti
3e ronde
17/05/2018FC EmmenSparta Rotterdam0-08.301Lindhout
17/05/2018Almere City FCDe Graafschap1-13.430Blom1-0 Van der Water, 1-1 Serrarens (pen); R: Overtoom (Alm)
20/05/2018Sparta RotterdamFC Emmen1-310.606Higler1-0 Sp[ierings, 1-1 Chacon, 1-2 Jansen, 1-3 Bannink
R: Dougall (Spa)
20/05/2018De GraafschapAlmere City FC2-112.600Makkelie0-1 Hoefdraad, 1-1 Tissoudali, 2-1 Serrarens

FC Emmen en De Graafschap gepromoveerd, Sparta en Roda JC gedegradeerd.

Topscorers

1Mart LiederFC Eindhoven30
2Andrija NovakovichTelstar19
3Mateo CassierraJong Ajax18
4Jonathan OkitaMVV Maastricht18
5Cas PetersFC Emmen17
6Sam HendriksGo Ahead Eagles16
7Daryl van MieghemDe Graafschap16
8Arsenio ValpoortAlmere City FC16
9Anass AchahbarNEC15
10Fatih KamaciFC Oss15
11Denis MahmudovFC Dordrecht15
12Lisandro SemedoFortuna Sittard15
13Enzo StrooFC Volendam15
14Niek VossebeltFC Den Bosch15

Eredivisie 2017-2018

Het seizoen begint dramatisch voor de Nederlandse topclubs. Ajax en PSV stranden al in de voorronden van het Europese voetbal tegen respectievelijk Rosenborg en Osijek. Opnieuw een duidelijk signaal dat het Nederlandse voetbal er beroerd voor staat. Dat blijkt later ook als Feyenoord geen potten kan breken in de Champions League.

PSV is wel net op tijd in vorm voor de start van de competitie en neemt direct het heft in handen om dat niet meer los te laten. Feyenoord worstelt na de titel met zijn vorm en bij Ajax gaat alles fout na een succesvol seizoen onder Peter Bosz, met als dieptepunt het noodlot dat Abdelhak Nouri treft in een oefenwedstrijd tegen Werder Bremen op 8 juli. Hartfalen zorgt voor blijvende hersenschade bij het dan 20-jarige talent. Het blijft het hele seizoen als een deken over Ajax liggen.

PSV is uiteindelijk al vroeg zeker van de derde landstitel in vier seizoenen. De Eindhovenaren zijn het hele seizoen de meest degelijke en constante ploeg, zonder dat het vaak tot flitsend spel komt. Ondanks het rampseizoen wordt Ajax uiteindelijk tweede. AZ maakt voetballend misschien wel de meeste indruk, maar bouwt een complex op als het gaat om spelen tegen de topclubs: alle zes ontmoetingen met de “PAF”-clubs gaan verloren. Vitesse pakt in de play-offs verrassend het laatste Europese ticket.

Minstens zo verrassend is de degradatie van grootmacht FC Twente. De club, die twee jaar eerder ternauwernood degradatie van achter de grote tafel wist te voorkomen, kent een dramatisch seizoen. Met een onsamenhangende selectie en paniekerig beleid (zowel René Hake als Gert-Jan Verbeek worden ontslagen) presteert het team, dat nog altijd over een subtopbegroting beschikt, ondermaats en eindigt als laatste. Via de play-offs degraderen nog eens twee van oudsher grote clubs (Sparta en Roda JC).

Feyenoord, dat zich opricht in de laatste fase van de competitie pakt met de KNVB-Bekerwinst toch nog een prijs. Dat gaat ten koste van AZ, dat ook de zevende wedstrijd tegen een traditionele topclub verliest.

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEXCFEYGROHEEHERNACPECPSVRODSPATWEUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*1-10-31-22-20-31-24-10-24-03-33-21-02-10-31-01-12-1
Ajax0-0*3-03-12-03-14-11-03-13-03-05-14-02-11-21-24-13-1
AZ2-01-2*0-20-43-23-15-02-16-02-32-22-12-03-04-30-03-2
Excelsior1-21-21-2*0-12-01-22-20-01-21-21-01-10-02-20-30-22-1
Feyenoord3-11-42-15-0*3-01-11-00-20-01-35-13-12-13-11-01-15-0
FC Groningen0-01-21-14-00-2*3-33-31-12-03-32-14-01-02-14-21-10-1
sc Heerenveen2-00-41-20-12-31-1*1-11-01-22-01-12-11-02-20-42-22-0
Heracles Almelo1-12-10-32-22-42-11-2*2-12-11-22-13-22-11-11-13-01-0
NAC Breda0-10-81-33-12-12-13-06-1*0-21-40-12-21-23-11-00-11-2
PEC Zwolle2-00-11-11-13-43-23-22-11-0*0-14-22-02-01-11-21-10-1
PSV3-03-03-21-01-00-02-23-05-14-0*2-01-04-33-02-13-04-0
Roda JC2-32-40-12-11-12-22-10-31-03-22-2*0-21-11-41-30-11-3
Sparta2-12-50-22-30-72-10-02-52-11-11-21-2*1-01-30-13-21-0
FC Twente2-33-30-41-31-31-10-42-11-12-00-23-01-1*4-01-11-22-2
FC Utrecht3-30-01-13-11-11-13-11-12-22-11-72-01-03-1*5-11-02-0
Vitesse2-03-21-21-23-12-01-10-04-10-02-40-37-05-01-1*1-12-2
VVV-Venlo0-20-20-22-31-01-10-23-10-01-12-51-43-00-00-12-2*3-3
Willem II1-21-30-21-21-51-11-23-11-12-35-01-02-23-13-22-23-0*

Eindstand

1PSV * **342653838739+4833.132
2Ajax **342545798933+5644.453
3AZ ***342257717238+3414.643
4Feyenoord ***342068667639+3745.588
5FC Utrecht +3414128545853+518.971
6Vitesse + ***34131011496347+1615.944
7ADO Den Haag +3413813474553−811.537
8sc Heerenveen +34121012464853−519.830
9PEC Zwolle3412814444254−1213.048
10Heracles Almelo3411914425064−1410.580
11Excelsior3411716404156−154.201
12FC Groningen3481412385050017.198
13Willem II3410717375063−1312.420
14NAC Breda349718344157−1618.404
15VVV-Venlo3471314343554−196.745
16Roda JC Kerkrade ^^348620304269−2712.329
17Sparta Rotterdam ^^347621273475−4110.138
18FC Twente  ^345920243763−2624.394

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
111/08/2017ADO Den HaagFC Utrecht0-312.123Janssen0-1 Dessers, 0-2 Van de Streek, 0-3 Dessers
112/08/2017VVV-VenloSparta Rotterdam3-05.832Kamphuis1-0 Leemans, 2-0 Tissoudali, 3-0 Van Crooy
R: Chabot (Spa)
112/08/2017PSVAZ3-230.000Kuipers0-1 Dos Santos, 1-1 Lozano, 2-1 Pereiro,
3-1 Van Ginkel, 3-2 Weghorst (pen)
112/08/2017Heracles AlmeloAjax2-112.080Blom0-1 Ziyech, 1-1 Gladon, 2-1 Kuwas
112/08/2017VitesseNAC Breda4-113.921Mulder1-0 Bruns, 2-0 Linssen, 3-0 Matavz,
3-1 Ambrose, 4-1 Rashica
113/08/2017PEC ZwolleRoda JC Kerkrade4-213.000Nijhuis0-1 Gustrafson, 1-1 Marcellis, 2-1 Auassar (e.d.),
2-2 Gustafson (pen), 3-2 Saymak, 4-1 Van Polen
113/08/2017FeyenoordFC Twente2-147.500Gözübüyük1-0 Jørgensen, 1-1 F. Jensen, 2-1 Berghuis
113/08/2017Willem IIExcelsior1-212.800Manschot0-1 Wellenreuther (e.d.), 0-2 El Azouzzi, 1-2 Sol
113/08/2017FC Groningensc Heerenveen3-319.255Van Boekel0-1 Thorsby, 0-2 Ghoochannejhad, 1-2 Veldwijk,
2-2 Mahi (pen), 2-3 Thorsby, 3-3 Mahi (pen)
218/08/2017Roda JC KerkradeVitesse1-312.004Kamphuis0-1 Matavz, 1-1 Pasveer (e.d.), 1-2 Bruns,
1-3 Kashia
219/08/2017FC TwenteVVV-Venlo1-223.000Mulder0-1 Van Crooy, 0-2 Promes, 1-2 Boere
219/08/2017sc HeerenveenHeracles Almelo1-118.300Vd Graaf0-1 Pröpper, 1-1 Mihajlovic
220/08/2017AjaxFC Groningen3-145.000Higler1-0 Huntelaar, 2-0 Ziyech, 1-2 Idrissi,
3-1 Schöne
219/08/2017AZADO Den Haag2-012.749Makkelie1-0 Weghorst (pen), 2-0 Til; R: Kanon (ADO)
220/08/2017ExcelsiorFeyenoord0-14.400Kuipers0-1 Boëtius
220/08/2017FC UtrechtWillem II2-016.093Gözübüyük1-0 Labyad, 2-0 Dessers
220/08/2017Sparta RotterdamPEC Zwolle1-110.012