Categoriearchief: Competitie

Lagere klassen Noord 1932-1933

2e klasse A
1FVC141301264412
2Heerenveen141013214127
3MSC14905184131
4De Kooi14716153431
5LSC 189014617133839
6Rood Geel14311072845
7Black Boys14311073049
8SSC14211152547
2e klasse B
1Muntendam181350315722
2HSC181332296922
3Noordster181053254722
4Hoogezand17917193832
5BATO186210144246
6WVV186210144346
7Zuidbroek186210142754
8Stadskanaal17539133749
9GVV (Groningen)17449123552
10Groninger Boys15111332373
3e klasse A
1CAB10712153924
2Gorredijk10703143620
3Lemmer10613134127
4HZC1041592530
5Steenwijk1013653449
6Drachten1020843358
3e klasse B
1BRC10721163816
2VIA (II)10532132321
3Hellas (Groningen)10604122830
4Royal10514112325
5Forward1022662840
6Noordpool UFC1002822028
3e klasse C
1Helpman10721164522
2Westerbroek10712153120
3Scheemda1033492325
4Asser Boys1041592428
5Emmen1031672427
6Nieuw Buinen1012742247

Lagere klassen Zuid 1932-1933

2e klasse A
1Hero201532337327
2VC Vlissingen201073274631
3Terneuzen201316277859
4TSC201145265839
5Breda (I)201118234542
6DOSKO20956234745
7Dongen Vooruit20758195147
8RBC207211164960
9Baronie204412125172
10Alliance20231573065
11MEVO (Bergen Op Zoom)20231572364
2e klasse B
1VVV181161284326
2Helmond181134253528
3TAC (Tilburg)18882243320
4De Valk18756194232
5Wilhelmina17746184326
6Tegelen (II)17548144032
7RFC Roermond186210144453
8WSC185310133963
9VOS184410122638
10GUDOK185112112855
2e klasse C
1Juliana201703347931
2Palemig (I)201325285638
3Waubach201136256344
4Staatsmijn Emma20938216353
5Staatsmijn Hendrik20839195252
6Heerlen Sport (I)208111174667
7Hoensbroek206410164354
8Miranda206410163039
9Sittard (I)206410163656
10AAC (Maastricht)206311154668
11Heer205312133244
3e klasse A
1Axel14941225811
2De Zeeuwen141022224122
3VC Vlissingen 214743184119
4Hulst14653173527
5Terneuzen 214617133435
6Sassche Boys1441992543
7Middelburg 21432981851
8Zeelandia (Middelburg) (II) 214111231155
3e klasse B
1Zeelandia (Middelburg) (II)141031236317
2HMS14932214621
3Goes14914195236
4Zierikzee14626123838-2
5DOSKO14518112651
6MEVO1433892545
7Sinoto1425791843
8Hansweert14221062643
3e klasse C
1Boeimeer141103225322
2SCG (Goirle)14914195641
3HKI13814174727
4NOAD 314725164835
5NAC 314626144337
6RBC 213346102641
7Hero 214509103458
8EKC14021221662
3e klasse D
1Baardwijk141121246328
2Good Luck (Geertruidenberg)141022225326
3Oosterhout (I)13634154133
4Nevelo14455132828
5RWB13526123037
6SV Capelle14347102545
7HEC1432982239
8Oisterwijk14221041743
3e klasse E
1Zaltbommel141112237232
2Sportvereeniging '2014914195129
3Bossche Boys14815172519
4Tricht (I)14716153643
5Ochten14527122937
6TOP14437112843
7Tiel1425793048
8Wilhelmina 214221062747
3e klasse F
1Picus181422308523
2Helmondia (III)171043245231
3ESV171034236523
4Tongelre181035235431
5PSV 3181044245637
6Eindhoven 318657173345
7SWZ185310132962
9Geldrop (I)184410123755
10De Valk 318311472674
11Helmond 318211552278
3e klasse G
1Staatsmijn Maurits161042244118
2Roermond 2161042245931
3Maasniel16934214125
4DSS (Tegelen)16655174035
5Tegelen 2 (II)16727164235
6Obbicht16556153935
7VOS 216529123650
8Sittard 2 (I)16349104255
9VVV 216211351672
3e klasse H
1Kerkrade201442329027
2KEV201316276542
3Willem I201316275752
4Groene Ster191045244828
5Bleijerheide 2201028226642
6SVS (Maastricht)201109223746
7Amstenrade (I)20749184944
8Kolonia205510153761
9Rimburg207112154384
10Nieuw Einde19401583564
11Schuttersveld20401684178

Lagere klassen Oost 1932-1933

2e klasse A
1Hengelo181233276137
2Borne181224267147
3Rigtersbleek181215256840
4ZAC181026224728
5Zwolsche Boys18846205852
7DOTO (Deventer)18729165158
8GOLTO18648164657
9KHC187011144254
10RODA185211123561
11Apeldoorn18101722974
2e klasse B
1SCH181242285730
2AZC181233276433
3NEC181116235135
4Quick (Nijmegen)18873234433
5UD18846205853
6Arnhemse Boys18477154043
7Theole18549143956
8Be Quick (Zutphen)185310134244
9Doetinchem18459134953
10Eendracht (Arnhem)18121541882
3e klasse A
1Phenix (II)14833194824
2Eilermark14833192616
3Rijssen Vooruit14734173931
4Germanicus14725162630
5Almelo13526122623
6Geel Zwart (Enschede)13517113632
7Haaksbergen1433892344
8La Premiere1423971034
3e klasse B
1Zutphania (II)141211255828
2Daventria14806162720
3Albatross14725163630
4Sallandia (II)14635153230
5Labor14626143330
6DAVO (Deventer)14437113634
7GFC14509102838
8De Gazelle14211151858
3e klasse C
1TEC141031234011
2Hertog Hendrik14824183423
3Trekvogels (I)14716154339
4SML-Spatram14626144127
5WSV14617133634
6ESCA14608122346
7Rhenus14518113147
8OBIOD14301162849
3e klasse D
1Rheden141022223112
2WVC14914194924
3Silvolde (I)14806163030
4Gelria (Velp)14626143127
5FALTO14536133333
6VVO14518112842
7Neede14509143041
8Theothorne14311072346
4e klasse A
1Nijverdal161033235529
2De Tubanters 1897161015217041
3Wilhelminaschool16934215033
4Oldenzaal16916194842
5PJ16736174334
6Wierden16556152728
7Lonneker155010104654
8Wierdensche Boys16331092558
9Unisson15311173580
4e klasse B
1Apeldoornse Boys161411294817
2Brink en Orden161123245431
3Hattem16817173424
4Rewiod16718154950
5Zutphen (II)15708143548
6Columbia15618133534
7Alexandria16619134352
8Wijhe16411193446
9OBV16321182252
4e klasse C
1Oost Arnhemsche Boys141211253812
2Dierensche Boys14923204419
3TVV (Zevenaar)14833194128
4AVW14617132828
5Doesburg14617132832
6BIC14509102938
7VIJDO14311072242
8HVG14211151748
4e klasse D
1WAVV141031236621
2Ede14851214213
3OZOD (Arnhem)14635152733
4Oosterbeekse Boys14716152431
5NDT14707143729
6GVC14536134044
7Oosterbeek14437112341
8Elistha14001401764
4e klasse E
1Blauw Wit (Lochem)161402286124
2Winterswijk161114234924
3Bergsche Boys ('s Heerenberg)161114234429
4Aalten161024225227
5Eibergse Boys16628123348
6Dinxperlo16331093751
7Bredevoort16411192751
8Reunie16401283150
9DSC (Doetinchem)16321182555

Lagere klassen West 1932-1933

2e klasse A West I
1Zeeburgia181404284520
2Kinheim (II)181323285032
3EDO181224265534
4HRC18738173842
5ZVV (Zaandam)18648163836
6Alcmaria Victrix18549145255
7WFC17467142629
8TOG (Amsterdam) (II)177010142845
9VVA (II)185112112640
10DEC184212104166
2e klasse B West I
1HFC181350315926
2DWS181134255520
3Velox181017215632
4Bloemendaal18837194449
5Hercules18648163941
6Alphen18648164858
7AFC18648164352
8De Spartaan18549143145
9BFC (Bussum) (II)18549143250
10Baarn18321383569
2e klasse A West II
1HVV181305266944
2ODS181224265733
3DCL18846204240
4Unitas (Gorinchem)18927204953
5RFC18837194844
6Neptunus18837194547
7Quick (Den Haag)18666184240
8ONA185211123750
9BEC184410123355
10Steeds Hooger18241283652
2e klasse B West II
1Excelsior181530337225
2Olympia (Gouda)18855215345
3Overmaas18756195651
4SVV18918195350
5VDL18657174650
6Fortuna (Vlaardingen)18738173848
7Gouda18648164343
8CVV18549142834
9VIOS (Den Haag)184410123661
10VOC185211123856
3e klasse A West I
1Hollandia (Hoorn)181332298128
2De Volewijckers181035234833
3OSV18846204747
4Helder18828184860
5Zaandijk18738175144
6DWV18639155151
7Assendelft18558154252
8Meervogels187110154262
9KVV186210144250
10Purmersteijn18549144065
3e klasse B West I
1OVVO181332294323
2De Kennemers181242286627
3DJK181134255833
4Halfweg18846203334
5WMS18657174753
6Schoten18549143940
7Oosterpark18468143849
8Hillinen185211123564
9Zeemeeuwen183510113345
10SDW183411103862
3e klasse C West I
1UVV181341307831
2Watergraafsmeer181134255735
3Zandvoort (I)181035235142
4Holland (Utrecht)17836194739
5APGS18828186461
6ODE18747184345
7RODI (II)18747184455
8ZRC185310134762
9De Meteoor16358113654
10Amstel17011612871
3e klasse D West I
1DOS181242287037
2Allen Weerbaar181053254229
3Utrecht181035235334
4HVC181107226248
5Zeist18837194643
6Elinkwijk18648163747
7ZNC (Zeist)18459133550
8Donar185211124557
9Rapiditas (Weesp)185211123258
10Amsvorde183411102443
3e klasse A West II
1Scheveningen181431315418
2BMT (Den Haag)181422305826
3LFC181026224024
4UVS18756193332
5Bodegraven18738174843
6Celeritas (Den Haag)18567163941
7Laakkwartier185310133248
8Alphia185112114654
9DVC184311112259
10Rijswijk184212104269
3e klasse B West II
1The Rising Hope1816203410431
2Transvalia181314276141
3Lugdunum181026224736
4Hoek van Holland18945225542
5Naaldwijk18657173943
6VFC (II)18819174354
7RVC186111135256
8Het Noorden186111134258
9ASC185211123566
10MAAS (Maassluis) (II)18111632172
3e klasse C West II
1De Hollandiaan181512316523
2Delft181152275323
3GSV (Gouda)18945225743
4COAL18747184637
5DHS18738174351
6RDM18738174153
7De Musschen18648162936
8EDS18639154245
9Concordia (Delft)184212103056
10Steeds Volharden18311473574
3e klasse D West II
1Vriendenschaar141211256626
2Emma14914193328
3Leerdam14923205230
4SVW14446122832
5Sliedrecht14518112823
6Merwede1441992240
7DOSB (Gorinchem)1432981749
8Culemborg1432983048
4e klasse A West I
1Beverwijk181710357921
2Zilvermeeuwen181224265336
3EVC (Edam)18963244336
4QSC181026225731
5Texel18639154654
6Schagen18549143251
7DTS18369124349
8Uitgeest (I)184311113845
9Vrone184311112960
10Alkmaar184212103875
4e klasse B West I
1Schinkelhaven181242287126
2Verkade181143265241
3SNA (Amsterdam)181125245937
4HEDW18963244532
5IVV18729165151
6SCA (II)18639154248
7Zaanlandia185211123750
8LOC184410123351
9Rivalen184410123357
10Wilhelmina Vooruit184311112959
4e klasse C West I
1Ahrends VC171232276223
2Oranje Zwart (Amsterdam)18936213431
3JOS171034214128
4TIW17827183635
5ADW18828183233
6TDO18657173543
7SDS (Amsterdam) (II)187110153540
8SLTO18558153339
9DSV (Amsterdam)17548141833
10RCA (II)18321382243
4e klasse D West I
1SDZ161024224228
2Swift16925204725
3Sloterdijk16655173738
4Heemskerck16736173436
5Jan Hanzen Kwartier16637153428
6Avanti (Amsterdam)16718153743
7Electra16628143038
8Laren16619132939
9Neerlandia165110112944
4e klasse E West I
1Amersfoortse Boys181404288029
2PVC181125245836
3Woerden181026225750
4APWC181017215046
5Voorwaarts (Utrecht)18837194138
6EAC18918194648
7Quick (Amersfoort)18819175656
8Soest18729164040
9Kampong185211124755
10Victoria (Hilversum)181017223100
4e klasse A West II
1Hillegom (I)161132254825
2THB161123246036
3SVC (Den Haag)161105227333
4Kranenburg16943225030
5LDWS16808165543
6De Jagers165110114158
7RCL16411193582
8DVS (Leiden)16401282961
9Leidsche Boys16311272447-2
4e klasse B West II
1's Gravenzande (I)161411296117
2Ter Laak161132257019
3HDV161114236728
4VDS161024224116
5VCST16835193538
6Zwart Blauw165011102360
7Archipel15211251751
8Tonegido15211251556
9BTC16121342569
4e klasse C West II
1Schoonhoven161132255220
2Moordrecht161132254926
3DDC161132254014
4SIOD (Rotterdam)16736172842
5Waddinxveen16718153135
6Crooswijk15546143026
7Lekkerkerk16411193846
8SMV15301262048
9Gouderak16221262152
4e klasse D West II
1OVV161501308517
2Schiedam161042245028
3Delfia-DVK161024224430
4SEP16745184338
5WIK16547144537
6DJS16538134456
7VOGEL16439114041
8OB15221162159
9Delftsche Boys15201341581
4e klasse E West II
1FSV (Rotterdam)161213253618
2Fluks161213255824
3DCV16574173833
4's Gravendeel16718154734
5VND16547143035
6SFC16466143241
7OSS16529122940
8USC16448122949
9Te Werve164210103257

Lagere klassen Noord 1931-1932

2e klasse A
1Sneek141022225722
2Heerenveen14833193423
3De Kooi14725163836
4LSC14716153433
5MSC14527123333
6Rood Geel14608123333
7SSC14437112639
8Black Boys14211151652
2e klasse B
1Noordster181521327017
2HSC181512316122
3Hoogezand181116235650
4Stadskanaal18927205344
5BATO18828184737
6WVV18639154648
7GVV (Groningen)186111133948
8Zuidbroek185211123345
9Groninger Boys18241283177
10Forward18321384290
3e klasse A
1Drachten10541143619
2Steenwijk10442123217
3Gorredijk10523121618
4Lemmer1033491727
5HZC1032582333
6CAB1013651929
3e klasse B
1Muntendam14932213621
2Helpman14734176739
3Noordpool UFC14653173534
4Royal14644164338
5Emmen14716154043
6Hellas (Groningen)14437113247
7Nieuw Buinen14428103950
8BRC14131051838

Lagere klassen Zuid 1931-1932

2e klasse A
1Middelburg201343308129
2Hero201325285329
3DOSKO201055256544
4RBC201037236244
5Terneuzen201028225858
6TSC20839195049
7Breda (I)208111174056
8Alliance206311153756
9Baronie206212144166
10MEVO (Bergen Op Zoom)206212143869
11Velocitas (Breda)205312133560
2e klasse B/b>
1Helmond181431315717
2Tegelen (II)181215255228
3VVV181035234230
4Wilhelmina18918194438
5TAC (Tilburg) (I)18729163534
6VOS (I)18558153749
7GUDOK18648162736
8Dongen Vooruit187011144651
9RFC Roermond186012122956
10Picus18411392959
2e klasse C
1Juliana191621347720
2Waubach201145265242
3Staatsmijn Emma201037235950
4Miranda20956233032
5Palemig (I)20947223935
6Staatsmijn Hendrik20938215453
7Heerlen Sport (I)20839194645
8AAC (Maastricht)206311153944
9Heer197111152547
10Hoensbroek (II)204412123556
11Kerkrade (I)20321584375
3e klasse A
1Hulst14932214721
2Axel14923204218
3VC Vlissingen 214815174633
4Sassche Boys14635154241
5Middelburg 214554153841
6Hansweert14347103253
7De Zeeuwen1441993949
8Zeelandia (Middelburg) (II) 214211152757
3e klasse B
1VC Vlissingen1615103111117
2Zeelandia (Middelburg) (II)161213257026
3GVV (Goes)16934215630
4HMS (Bergen op Zoom)161006203840
5Zierikzee16817173947
6DOSKO 216448122650
7MEVO (Bergen Op Zoom) 216321182966
8SINOTO16321181869
9Walcheren (I)16101521153
3e klasse C
1Oosterhout (I)181143266241
2HKI181044246035
3Boeimeer ¹171214235527
4SCG (Goirle)18936215553
5ZIGO (I)18846204046
6Hero 217737174131
7NOAD 3187110155453
8NAC 3184410122957
9EKC18331293766
10RBC 218411392852
3e klasse D
1Baardwijk161312276630
2Sportvereeniging '20161213255325
3Good Luck (Geertruidenberg)16934214927
4DESK16718154243
5HEC16637153637
6Tricht (I)16637153855
7TOP16457134358
8Zaltbommel16321183964
9RWB16211352249
3e klasse E
1WSC141400287612
2ESV141202246119
3PSV 314725165631
4Geldrop (I)14716154033
5Eindhoven 314716154040
6De Valk 314311072469
7Oisterwijk13111131466
8Helmond 3 ¹13101201657
3e klasse F
1Sittard (I)161420307117
2Tegelen (II) 216835194327
3Staatsmijn Maurits16835193531
4Obbicht16736174142
5Maasniel (I)16637152941
6RFC Roermond 216709144051
7Heer 2165110114546
8MVV 3165110113256
9VVV 216321182752
3e klasse G
1Groene Ster141220266115
2SVS (Maastricht)14833193324
3Schuttersveld14905183614
4Staatsmijn Emma 214617133132
5Sittard (I) 214527122343
6Hoensbroek (II) 21443792429
7Almania1441992949
8Staatsmijn Hendrik 214201241445
3e klasse H
1Palemig (I) 2161132254425
2Waubach 216934214127
3KEV15924204024
4Juliana 2 ¹14824164726
5Bleijerheide (I) 2 ¹16745164631
6Kolonia15528122830
7Heerlen Sport (I) 2 ¹15627123842
8Miranda 216331093047
9Kerkrade (I) 21501141870

Lagere klassen Oost 1931-1932

2e klasse A
1Enschedese Boys181521327021
2Rigtersbleek181026226246
3Borne18936215148
4DOTO (Deventer)17827184546
5Zwolsche Boys18657174744
6Hengelo18729165956
7KHC18567164450
8Apeldoorn185310133471
9GOLTO17548144350
10RODA18251194770
2e klasse B
1Quick (Nijmegen)181512317328
2Be Quick (Zutphen)181323285429
3NEC181215255737
4AZC18819174737
5Arnhemse Boys18639152943
6Doetinchem186210143571
7UD185310134961
8Theole185310133241
9Eendracht (Arnhem)185211124454
10Gelria (Velp)184410122847
3e klasse A
1Germanicus14842202519
2Almelo14743184022
3Geel Zwart (Enschede)14815175228
4Phenix (II)14545143628
5Rijssen Vooruit14536134139
6Haaksbergen14527123137
7De Tubanters1441992040
8La Premiere1433891648
3e klasse B
1Zutphania (II)161312275723
2GFC161015214729
3Daventria16916193327
4DAVO (Deventer)16736172424
5Sallandia (II)16718152842
6WSV16547143032
7De Gazelle16628142938
8Labor16331092535
9Wijhe16241083356
3e klasse C
1SCH141211255111
2Trekvogels (I)14716155331
3OBIOD14635152223
4TEC14626143324
5Rhenus14626142642
6SML-Spatram14437112034
7Hertog Hendrik1441992938
8Oosterbeek1441992152
3e klasse D
1Rheden121101223510
2WVC12723165420
3Neede12624142724
4Silvolde (I)12624143229
5VVO1241792436
6ESCA1222861748
7HVG12111031032
4e klasse A
1Eilermark161042246430
2Nijverdal16673193427
3Wilhelminaschool16754193831
4Unisson16745184746
5Lonneker16817176144
6Wierden16718153643
7Oldenzaal16628142941
8Eibergse Boys16448123144
9De Hagedissen16221262458
4e klasse B
1Albatross181440326816
2Blauw Wit (Lochem)181053255634
3Brink en Orden181134254234
4Apeldoornse Boys18936214631
5ODIO (Apeldoorn)18936214041
6Columbia18747183335
7BIC187110154544
8OBV18321383454
9Zutphen (II)18321383062
10Rewiod18311473073
4e klasse C
1FALTO181431317423
2Oost Arnhemsche Boys181134253825
3WAVV18846206339
4AVW18837193028
5Dierensche Boys18756194240
6Ede18837193435
7Oosterbeekse Boys18648163647
8VIJDO18459133638
9GVC185013104367
10Elistha18321383185
4e klasse D
1Theothorne14833193120
2Doesburg14752173221
3Dinxperlo14725164125
4Winterswijk14635153929
5Aalten14446123329
6TVV (Zevenaar)14446122331
7Bredevoort14428102343
8DSC (Doetinchem)1441993357

Lagere klassen West 1931-1932

2e klasse A West I
1Haarlem181521327733
2DWS181116235331
3Alcmaria Victrix181116235641
4Bloemendaal (II)18837194537
5HRC18657172836
6Kinheim (II)18729164046
7WFC18567163443
8VVA (II)185310132851
9ZVV (Zaandam)184410123754
10De Spartaan18331292450
2e klasse B West I
1EDO181440328225
2Zeeburgia181224265333
3Velox18927205440
4Hercules18927204838
5DEC18729164853
6Baarn18567162639
7AFC18549143755
8BFC (Bussum) (II)185310133043
9TOG (Amsterdam) (II)185310133455
10Zandvoort (I)183411102657
2e klasse A West II
1DHC181701348623
2Excelsior18945227155
3RFC18927205449
4SVV181008204452
5Unitas (Gorinchem)187110154754
6Overmaas187110154155
7ONA186210144758
8VIOS (Den Haag)186210143952
9ODS186111134665
10Steeds Hooger186111133850
2e klasse B West II
1Gouda181404285228
2Neptunus181305265229
3VDL181134256441
4DCL181026225038
5CVV18837194844
6BEC18738174753
7Fortuna (Vlaardingen)18639155448
8Quick (Den Haag)185310135468
9VOC185211124371
10BMT (Den Haag)18031533579
3e klasse A West I
1OSV161114235733
2De Kennemers161024224923
3Hollandia (Hoorn)16934215131
4Helder16736174631
5Assendelft16808164353
6Zaandijk16646162735
7KVV16637154250
8Meervogels16241082649
9QSC16301362763
3e klasse B West I
1OVVO171412296327
2Zeemeeuwen181125244235
3DWV18927204938
4Rapiditas (Weesp)17836194446
5Schoten18909185443
6DJK18738174646
7ZRC18738175258
8Oosterpark18549143243
9SDW184410123454
10DSV (Amsterdam)18241282652
3e klasse C West I
1Watergraafsmeer181422306829
2HVC181323287132
3De Volewijckers181107225646
4APGS18729165660
5Allen Weerbaar187110153551
6ODE18639152843
7Amstel18639153963
8De Meteoor185310134552
9Donar185310134251
10HEDW185310134255
3e klasse D West I
1Alphen181323287032
2Utrecht181035233631
3DOS18945225225
4UVV181026224437
5Zeist18576173845
6Holland (Utrecht)18648163941
7Amsvorde18567163041
8Elinkwijk18639153347
9Culemborg184410123553
10ZNC (Zeist)18331292550
3e klasse A West II
1Scheveningen181440326623
2Lugdunum181305264723
3Hillinen181206244634
4UVS18657173231
5Alphia18648164347
6LFC18648162530
7RVC (II)185310133851
8Bodegraven185310134156
9ASC184410122845
10GSV (Gouda)184311112551
3e klasse B West II
1Hoek van Holland181530335920
2Delft181404285327
3De Hollandiaan18945225039
4Laakkwartier181017215443
5DVC18648163345
6Naaldwijk17647143737
7MAAS (Maassluis) (II)18459133441
8Concordia (Delft)174310113957
9Rijswijk185112113255
10VDS18231373158
3e klasse C West II
1Vriendenschaar161312275918
2Leerdam161231274920
3Sliedrecht16862223319
4Emma16628143341
5SVW16529122937
6DOSB (Gorinchem)16448122545
7Merwede16358111734
8LSV (Leerdam)16268102337
9Schoonhoven1625992643
3e klasse D West II
1Olympia (Gouda)181332298136
2The Rising Hope181323287538
3VFC (II)18855214450
4COAL18819173449
5DHS18738173044
6EDS18567162534
7De Musschen18639153541
8Steeds Volharden18378133345
9Het Noorden18369124648
10Transvalia18369124260
4e klasse A West I
1Purmersteijn141301267816
2Beverwijk141031234717
3Schagen14644164639
4Uitgeest (I)14455132131
5DTS13517113140
6EVC (Edam)13427102744
7Verkade1433893355
8Vrone14021221758
4e klasse B West I
1WMS161240286618
2JOS161024224727
3Schinkelhaven16943225331
4Ahrends VC16745184734
5Zilvermeeuwen16745184338
6ADW16529123154
7Zaanlandia165110114057
8Heemskerck16411192357
9RCA (II)16201441953
4e klasse C West I
1RODI (II)161123244720
2Swift16934213526
3Avanti (Amsterdam)16925202918
4Hillegom (I)16817172932
5Wilhelmina Vooruit16547142232
6SDS (Amsterdam) (II)16538133335
7Rivalen16538133034
8THB16529122341
9SLTO165011103242
4e klasse D West I
1Halfweg161600326512
2SDZ161024224925
3Sloterdijk16925203732
4Oranje Zwart (Amsterdam)16916193629
5TIW16556154732
6TDO16439113443
7SCA (II)16349102755
8Electra16321182148
9Neerlandia16231172565
4e klasse E West I
1EAC161123246135
2Quick (Amersfoort)161024226844
3APWC16934213428
4Kampong16835195841
5Woerden16745184034
6Voorwaarts (Utrecht)166010123246
7Laren16439113347
8Soest16349103649
9Victoria (Hilversum)16231172563
4e klasse A West II
1VCST161222266242
2Archipel16853214431
3VOGEL15843205935
4BTC16736174835
5Leidsche Boys16628145041
6RCL16628144745
7DVS (Leiden)16547144253
8Zwart Blauw16628143352
9DVV (Den Haag) ¹15101402273
4e klasse B West II
1Celeritas (Den Haag)181422307426
2Ter Laak181314276435
3Moordrecht181215257538
4HDV171025224338
5SVC (Den Haag)18936213339
6WIK185310134150
7TONEGIDO165110113246
8Waddinxveen185013103957
9De Jagers17331194073
10OB18321383170
4e klasse C West II
1RDM161312275631
2Fluks161213255928
3's Gravendeel161114235436
4VND16817173633
5SEP16727164045
6Crooswijk16709143543
7Lekkerkerk16529124749
8SIOD (Rotterdam)16321183156
9OSS16101522259
4e klasse D West II
1Schiedam181224264128
2FSV (Rotterdam)17863223828
3's Gravenzande (I)18945224524
4Delfia-DVK181026223620
5SFC171007203929
6USC18927204537
7SMV18837192825
8DJS18549143737
9Delftsche Boys18151272462
10DOV18221462164

KNVB Beker 2017-2018

1e voorronde
19/08/2017Ajax (am.) (V)OJC Rosmalen (IV)3-1200Smit1-0 El Amrani (pen), 2-0 en 3-0 Misa-Danso,
3-1 Meeuwsen
19/08/2017VVOG (IV)Gemert (V)2-0200Fikkert1-0 Arends, 2-0 Hol
19/08/2017Ter Leede (V)DHC (V)2-0300GAnsner1-0 Van Veen, 2-0 Van Otterloo; R: Brouwer (DHC)
19/08/2017Buitenpost (VI)ZSV (VI)4-3500Winkel1-0 Terpstra, 2-0 Dijk, 3-0 Van Roeden,
3-1 Kuunders, 3-2 Verlijsdonk, 4-2 Van Roeden,
4-3 Wiersema
19/08/2017Capelle (IV)Nuenen (V)6-0200Kieft1-0 Vyent, 2-0 Van der Sande, 3-0 Kalika,
4-0, 5-0 en 6-0 Van der Sande
19/08/2017Sparta Nijkerk (V)Purmersteijn (V)3-0400Bos1-0 Buitenhuis, 2-0 Makizodila, 3-0 Buitenhuis
19/08/2017Dongen (IV)DOVO (IV)5-2400Hensgens1-0 Hultermans, 2-0 Mohammed, 2-1 Patrick,
3-1 Poelmans, 4-1 Mohammed, 4-2 Patrick,
5-2 Koenen
19/08/2017Chevremont (VI)Swift (V)1-3150Voncken0-1 Rosenhart, 1-1 Meijer, 1-2 Wulffraat, 1-3 Spel (ed)
19/08/2017ACV (IV)Hercules (IV)0-3150Dröge0-1 en 0-2 Fonfille, 0-3 Belarbi
19/08/2017Groene Ster (V)Scheveningen (IV)1-2200Te Hennepe1-0 Schirra, 1-1 De Jong (pen), 1-2 Aldogan
19/08/2017BVV (VII)Staphorst (V)1-2250Timmer0-1 Veldmate, 0-2 Mijnheer, 0-3 Brakke,
1-3 Meerbach, 1-4 Kin, 1-5 Uuldriks
19/08/2017EVV (IV)d'Olde Veste (VI)4-1200Sahiner0-1 Blijham, 1-1 Dzurlic, 2-1 Polman (pen),
3-1 Lemmens (pen), 4-1 Geenen; R: De Wit (Old)
19/08/2017JVC Cuijk (IV)SDC Putten (V) **0-1300Vd Pol0-1 Geurtsen
19/08/2017ADO'20 (IV)Spakenburg (IV) ***1-1450Wassink0-1 Ties, 1-1 De Waard; R: Van Rijn (Spa)
2e voorronde
19/08/2017DVS'33 Ermelo (IV)Quick Boys (IV)1-2500Nagtegaal0-1 Van Nieuwkerk, 0-2 Van Steen, 1-2 Yasar
19/08/2017ASWH (IV)Hoek (V)1-3400Vries0-1 en 0-2 Van Sprundel, 1-2 De Lange, 1-3 Vandepitte
19/08/2017Achilles'29 (III)OFC (IV)3-2257Vos0-1 Opoku, 1-1 Popalzay, 2-1 Van de Beek,
2-2 Barakat, 3-2 Wouters
19/08/2017TEC (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-3400Paarhuis0-1 Jongeneelen, 1-1 Van Gessel, 1-2 Tillema,
1-3 Halman
20/08/2017Koninklijke HFC (III)Westlandia (IV)4-0300De Vries1-0 Beeren, 2-0 Van Son, 3-0 Beeren,
4-0 Van Son
20/08/2017AFC (III)De Dijk (III)0-2350Veekamp0-1 Zwarthoed, 0-2 Loukili; R: Nijpels (AFC)
22/08/2017HSC'21 (IV)Zwaluwen (V)0-1445Oostrom0-1 Merrelaar
22/08/2017Scheveningen (IV) ***Spijkenisse (IV)0-0300De Brito
22/08/2017Harkemase Boys (IV)Sparta Nijkerk (V) ***0-0508DrögeR: Mennega (Har), Van der Wal (Spa)
22/08/2017Blauw Geel'38 (IV)Spakenburg (IV)3-2550Cairo1-0 Ordu, 1-1 Ties, 2-1 Mols, 2-2 Pilon.
3-2 Verbakel
22/08/2017Barendrecht (III)VVOG (IV)1-0300Van der Pol1-0 Eekman
23/08/2017UNA (IV)Staphorst (V) **1-2300Karremans0-1 Reuvers, 0-2 Veldmate, 1-2 Van de Gevel
23/08/2017Quick (IV)Ter Leede (V)2-3300Sahiner0-1 Bok, 0-2 Siali, 0-3 Bok, 1-3 Meinema,
2-3 Hadoui
23/08/2017Quick'20 (IV)CSV Apeldoorn (V)0-1250Rozendal0-1 Van Es; R: Jansen (CSV)
23/08/2017Hercules (IV) **Dongen (IV)4-2300Voncken1-0 en 2-0 Van Logtestijn, 2-1 Kools, 2-2 Schilders,
3-2 Blijham, 4-1 Van Logtestijn
23/08/2017VVSB (III) **EVV (IV)4-3400Smit0-1 Polman (pen), 0-2 Argoubi, 1-2 Van der Slot,
2-2 en 3-2 Jozic, 3-3 Geenen, 4-3 Dzurlic
R: Zwart (VVS)
23/08/2017FC Lienden (III)HHC Hardenberg (III)0-1450Nagtegaal0-1 Metaj (pen)
23/08/2017Excelsior Maassluis (III)FC Lisse (III) ***1-1500Bos0-1 Monteny, 1-1 Kurt
R: Buijs (Lis), Tiryakioglu (Exc)
23/08/2017Ajax (am.) (V) **Be Quick 1887 (IV)2-1200Winkel0-1 Wiersma, 1-1 El Amraani, 2-1 Cijntje
23/08/2017De Meern (IV) ***VC Vlissingen (V)1-1275Gansner0-1 Eryürük, 1-1 Waltman
23/08/2017GVVV (III)Magreb'90 (IV)7-0400Vd Laan1-0, 2-0 en 3-0 De Graaf, 4-0 Mulder, 5-0 Brouwer,
6-0 De Graaf, 7-0 Mulder; R: El Ghazouoani (Mag)
23/08/2017DFS Opheusden (V)ONS Sneek (IV)1-2250Timmer0-1 en 0-2 Musliu, 1-2 Van Walsem
23/08/2017Noordwijk (V)IJsselmeervogels (III)3-2400Vries0-1 Öztürk, 0-2 Moro, 1-2 en 2-2 Westdijk,
3-2 Bröcker; R: Overvliet (Noo)
23/08/2017ODIN'59 (IV)SDC Putten (V)1-3200Hensgens0-1 Van den Brink, 0-2 Pluim, 1-2 Cremers,
1-3 Van den Brink; R: Cremers (ODI)
23/08/2017Capelle (IV)Altius (VIII)6-1300De Cock1-0 Kalika, 2-0 Van de Made, 2-1 Arp,
3-1 Van Lunteren, 4-1 Van de Made, 5-1 Avdic,
6-1 Van de Made
23/08/2017Swift (V)HBS (IV)3-0100Vos1-0 De Groot, 2-0 Smeeing, 3-0 Cabezas
26/08/2017Buitenpost (VI)SC Genemuiden (V)0-2400Vos0-1 en 0-2 Kavak; R: Breman (Gen), Schootstra (Bui)
1e ronde
19/09/2017Zwaluwen (V)FC Den Bosch (II)2-3750Blank0-1 Biemand, 0-2 (pen) en 0-3 Blummel,
1-3 Merrelaar, 2-3 Gudde (pen)
19/09/2017RKC Waalwijk (II)Sparta Rotterdam1-01.500Nijhuis1-0 Seys
19/09/2017GVVV (III)FC Dordrecht (II)1-0800Gerrets1-0 Laghmouchi; R: Hamer (Dor)
19/09/2017FC Oss (II)Almere City FC (II)0-21.800Kamphuis0-1 Owusu, 0-2 Valpoort
19/09/2017Noordwijk (V)Fortuna Sittard (II)0-1850Ruperti0-1 Dianessy; R: Smeets (For)
19/09/2017Barendrecht (III)Go Ahead Eagles (II)1-31.000Vd Eijk1-0 Esajas, 1-1 Langedijk, 1-2 en 1-3 Hendriks
R: Van Deelen (Noo)
19/09/2017Helmond Sport (II)SC Cambuur (II)1-51.245Bax0-1 en 0-2 Van Kippersluis, 1-2 Markiet,
1-3 Rossi, 1-4 Kallon, 1-5 Robertha
R: Van Koesveld, Edwards (Hel)
19/09/2017Rijnsburgse Boys (III)Heracles Almelo0-21.100Perez0-1 Pelupessy, 0-2 Vermeij
19/09/2017FC Emmen (II)NEC (II)0-22.452Vd Kerkhof1-0 Bannink, 1-1 en 1-2 Braken, 1-3 Groeneveld
19/09/2017Kozakken Boys (III) **De Graafschap (II)1-11.500C. Mulder1-0 Sönmez, 1-1 Ars
19/09/2017Sparta Nijkerk (V)FC Eindhoven (II)0-11.200Van Herk0-1 Lieder
19/09/2017SC Genemuiden (V)De Treffers (III)1-31.200Dröge1-0 Kavak, 1-1 Badjeck, 1-2 De Bondt,
1-3 Badjeck
19/09/2017Quick Boys (IV)FC Volendam (II)1-32.200Vd Graaf1-0 Teijsse, 1-1 Ten Den, 1-2 Runderkamp,
1-3 Mertens; R: Pedro (Vol)
19/09/2017MVV Maastricht (II)AZ2-34.270Makkelie0-1 Hatzidiakos, 1-1 Mmaee, 1-2 Weghorst,
2-2 Mmaee, 2-3 Weghorst
20/09/2017Capelle (IV)Roda JC0-51.000Kooij0-1 Schahin, 0-2 Rutjes, 0-3 Engels, 0-4 en 0-5 Djim
20/09/2017Swift (V) ***Vitesse0-0Dieperink
20/09/2017Scheveningen (IV)Ajax1-5Kuipers0-1 Dolberg, 0-2 De Jong, 0-3 Koorndijk (e.d.),
1-3 Rog, 1-4 en 1-5 (pen) Dolberg
20/09/2017De Dijk (III)HHC Hardenberg (III)2-1400Bijl0-1 Van Hezel, 1-1 El Gourari, 2-1 Zwarthoed
20/09/2017Katwijk (III)Ter Leede (V)4-0900Vd Laan1-0 Mengerink, 2-0 en 3-0 Berkhout, 4-0 Van den Ban
20/09/2017Achilles'29 (III)NAC Breda4-3520Manschot0-1 Vloet, 1-1 Oulad Omar, 1-2 Mets,2-2 Vd Beek (p),
3-2 Wouters, 4-2 Felomina, 4-3 Enevoldsen
R: Vloet (NAC)
20/09/2017VVSB (III)Telstar (II)4-11.250Teuben0-1 Novakovich (pen), 1-1 Van Huizen (e.d.),
2-1 El Ousrouti, 3-1 De Rijk, 4-1 El Ousrouti (pen)
R: Van de Slot (VVS)
20/09/2017Excelsiorsc Heerenveen1-21.902Hilger0-1 en 0-2 Zeneli, 1-2 Van Duinen (pen)
20/09/2017Staphorst (V)Koninklijke HFC (III)2-31.200Cantineau0-1 Sterling, 1-1 Boer (e.d.), 1-2 R. Castien,
1-3 Tamerus, 2-3 Mijnheer
20/09/2017ONS Sneek (IV)FC Twente1-32.100Lindhout0-1 Vuckic, 0-2 Tighadouini, 0-3 Liendl,
1-3 Gonzales
20/09/2017Ajax (am.) (V)FC Utrecht0-6300Martens0-1 en 0-2 Dessers, 0-3 Ayoub, 0-4 Görtler,
0-5 Willock, 0-6 Labyad
20/09/2017CSV Apeldoorn (V)Willem II2-42.350Oostrom0-1 Rienstra, 0-2 en 0-3 Tsimikas, 0-4,
1-4 S. Krijns, 2-4 Van Es
20/09/2017FeyenoordADO Den Haag2-045.000Van Boekel1-0 Berghuis, 2-0 Kramer (pen); R: Gorter (ADO)
21/09/2017De Meern (IV)PEC Zwolle0-5700Gözübüyük0-1 Nijland, 0-2 Namli, 0-3 Parzyszek (pen),
0-4 Marinus, 0-5 Mokhtar (pen)
21/09/2017Hercules (IV)FC Groningen2-43.000Blom1-0 Belarbi, 1-1 Idrissi, 1-2 Doan, 1-3 Bacuna,
1-4 Hrustic, 2-4 Oehlers
21/09/2017Blauw Geel'38 (IV)VVV-Venlo0-31.850S. Mulder0-1 Van Bruggen, 0-2 Amenyido, 0-3 Antonis
21/09/2017SDC Putten (V)PSV0-4Janssen0-1 Maher, 0-2 Luckassen, 0-3 Maher, 0-4 Lammers
11/10/2017FC Lisse (III) ***Hoek (V)2-2600Nagtegaal1-0 Van Eeuwijk, 1-1 Ceesay, 1-2 Impens,
2-2 Van Eeuwijk
Wedstrijd gespeeld op 19/09/2017. Penaltyserie
ongeldig verklaard door verkeerde volgorde van
nemen. Op 11/10/2017 penaltyserie overgenomen.

Tweede Divisie 2017-2018

Uitslagenmatrix

ACHAFCBARDIJEXCGVVHHCIJSSPAKATHFCKOZLIELISRIJTECTREVVS
Achilles'29*1-23-02-21-42-11-20-22-1
AFC0-3*1-10-42-02-32-20-11-40-1
Barendrecht3-0*1-32-10-03-43-03-21-1
De Dijk6-11-2*2-61-00-31-30-32-4
Excelsior M.2-1*4-13-01-11-13-01-10-0
GVVV4-12-33-01-0*2-23-12-22-1
HHC Hardenberg2-03-1*4-20-12-14-32-34-1
IJsselmeervogels0-10-12-0*1-10-11-05-01-5
Jong Sparta2-21-30-1*2-23-4
Katwijk2-12-01-0*0-23-25-04-00-1
Koninklijke HFC2-35-10-24-00-1*1-24-13-0
Kozakken Boys5-21-13-04-12-2*2-11-20-15-0
FC Lienden2-00-33-20-31-1*3-02-14-0
FC Lisse2-02-32-02-21-31-21-31-0*
Rijnsburgse Boys1-03-22-42-10-03-11-12-1*2-3
TEC2-01-11-23-10-21-3*1-22-2
De Treffers1-21-22-01-22-23-31-3*0-1
VVSB3-21-32-04-22-20-20-20-21-1

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:   
126/08/2017HHC HardenbergKoninklijke HFC2-11.250Keijl1-0 Hemmink, 2-0 Van Benthem, 2-1 Beeren
126/08/2017IJsselmeervogelsKozakken Boys1-01.900De Brito1-0 Grot
126/08/2017Jong SpartaExcelsior M.0-1200Gerrets0-1 Van den Berg
126/08/2017KatwijkTEC4-0700Bronsvoort1-0 Mengerink, 2-0 Susan, 3-0 Van den Ban,
4-0 Mengerink (pen)
126/08/2017Rijnsburgse BoysBarendrecht3-21.200De Winter0-1 Van Dijk, 0-2 Khaldi, 1-2 Opoku, 2-2 Goeman,
3-2 Tillema; R: Aarts (Bar)
126/08/2017AFCAchilles'290-3300Bijl0-1 en 0-2 Versteegen, 0-3 Philips
126/08/2017De TreffersGVVV2-0900Smit1-0 De Bondt, 2-0 Badjeck
126/08/2017FC LiendenFC Lisse3-0550Dröge1-0 en 2-0 Van den Meiracker, 3-0 Intezar
126/08/2017VVSBDe Dijk1-3800Bos1-0 Van der Wilden, 1-1 Sahadewsing, 1-2 Loukili,
1-3 El Gourari; R: Verlaan (VVS)
202/09/2017BarendrechtFC Lienden3-4500Vries1-0 Monster, 1-1 Bendadi, 2-1 Navajas Sanchez,
3-1 Esajas, 3-2 Samsey, 3-3 Van Eem,
3-4 Van den Meiracker
202/09/2017Excelsior M.De Treffers1-1400Keijl1-0 Lake, 1-1 Gijzen; R: Van Riel (Tre)
202/09/2017GVVVRijnsburgse Boys2-11.000Teuben1-0 Mulder, 1-1 Tillema, 2-1 Lutupeirissa
202/09/2017Koninklijke HFCKatwijk0-1800Nagtegaal0-1 De Loor
202/09/2017Kozakken BoysAFC1-1600Bos0-1 Van den Brink, 1-1 El Azzouti
202/09/2017FC LisseHHC Hardenberg2-2800Ruperti0-1 Metaj, 1-1 Vermeulen, 1-2 Werkman,
2-2 Buimer; R: Van Eeuwijk (Lis)
202/09/2017Achilles'29IJsselmeervogels2-2800Cairo1-0 Powel, 1-1 Versteegen, 1-2 Wouters,
2-2 Merraki; R: De Kler (Ach)
202/09/2017De DijkJong Sparta1-0250Te Kloeze1-0 Ruder; R: Martis (Spa)
203/09/2017TECVVSB2-2500De Brito0-1 Koopman, 1-1 Makiavala, 2-1 Holder,
2-2 Bekooy (pen)
309/09/2017HHC HardenbergKozakken Boys4-31.150Blank0-1 Pires Tavares, 0-2 Gaari, 0-3 Ignacio,
1-3 Van der Leij, 2-3 Werkman, 3-3 en 4-3 Hemmink
309/09/2017Jong SpartaAchilles'292-2150Keijl0-1 Oulad Omar, 1-1 Harroui, 2-1 De Winter,
2-2 Felomina
309/09/2017KatwijkGVVV2-01.100De Winter1-0 Hulsbos (e.d.), 2-0 Susan (pen)
309/09/2017De TreffersBarendrecht1-2600Winter1-0 Badjeck, 1-1 Salem, 1-2 Jongman
309/09/2017FC LiendenIJsselmeervogels0-3600Veekamp0-1 Powel, 0-2 Grot, 0-3 Powel
309/09/2017TECExcelsior M.1-1250Vd Pol1-0 Kurt (e.d.), 1-1 Lake
309/09/2017VVSBFC Lisse1-11.250Bronsvoort0-1 Van der Zwet, 1-1 Bekooij
310/09/2017De DijkKoninklijke HFC1-3250Cairo0-1 R. Castien, 0-2 Sterling, 1-2 Zwarthoed,
1-3 R. Castien; R: Schilder (Dij)
416/09/2017BarendrechtVVSB1-1400Cairo0-1 Niel, 1-1 Salem
416/09/2017GVVVDe Dijk3-0750Nagtegaal1-0 Den Hartog, 2-0 en 3-0 De Graaf
416/09/2017IJsselmeervogelsHHC Hardenberg2-02.000Bronsvoort1-0 Öztürk, 2-0 Marraki
416/09/2017Kozakken BoysDe Treffers5-0500Kooij1-0 en 2-0 Bot, 3-0 Mendes Moreira, 4-0 V. Nuland,
5-0 El Azzouti; R: Hendriks (Tre)
416/09/2017Achilles'29Excelsior M.3-0500De Winter1-0 Versteegen, 2-0 Philips, 3-0 Sürmeli
R: Redert, Van Ooijen (Exc)
416/09/2017AFCJong Sparta2-0200Winkel1-0 Esajas, 2-0 De Graaf; R: Van den Boogaart (AFC)
416/09/2017FC LiendenRijnsburgse Boys2-1500Smit0-1 Goeman, 1-1 Wilsterman, 2-0 Vd Meiracker
417/09/2017Koninklijke HFCTEC4-1350Teuben1-0 R. Castien, 2-0 Sterling, 3-0 R. Castien,
3-1 Holder, 4-1 Olsthoorn
523/09/2017Excelsior M.Koninklijke HFC1-1500Vd Laan0-1 Tamerus, 1-1 Smith
523/09/2017HHC HardenbergAFC2-01.250De Brito1-0 Van Benthem, 2-0 Van den Assem
523/09/2017Jong SpartaBarendrecht1-3250Van Herk0-1 Esajas, 1-1 Boukhari, 1-2 Jongman,
1-3 Navajas Sanchez
523/09/2017KatwijkFC Lienden3-2800Cairo0-1 Vd Meiracker, 1-1 Mengerink, 2-1 Van den Ban,
2-2 Van den Meiracker, 3-2 Susan
523/09/2017Rijnsburgse BoysIJsselmeervogels0-01.250Serik
523/09/2017De DijkAchilles'296-1150Bronsvoort1-0 Wiltenburg, 1-1 Wouters, 2-1 Ruder,
3-1 Loukili, 4-1 Westmaas, 5-1 Tayeb,
6-1 Ruder; R: De Kler (Ach)
523/09/2017De TreffersFC Lisse3-3600Cantinaeu1-0 De Bondt, 2-0 Balkestein, 2-1 Vd Putten (pen),
3-1 De Bondt, 3-2 Vermeulen, 3-3 Tarani
523/09/2017TECGVVV1-2750Smit0-1 Mulder, 0-2 Brouwer, 1-2 Vink
R: Westerlaken (TEC), Laghmouchi (GVV)
523/09/2017VVSBKozakken Boys0-2800Vd Eijk0-1 Sönmez, 0-2 El Azzouti; R: Theuns (VVS)
630/09/2017BarendrechtTEC3-2300De Winter1-0 Jongman, 2-0 Oranje, 3-0 Esajas,
3-1 Vink, 3-2 Makiavala
630/09/2017GVVVExcelsior M.1-0600Bijl1-0 Ajiach
630/09/2017IJsselmeervogelsJong Sparta1-11.000Dröge1-0 Burgerhout, 1-1 De Winter
630/09/2017Kozakken BoysDe Dijk4-1650Teuben1-0 Mendes Moreira, 2-0 en 3-0 El Azzouti,
3-1 Ignacio (pen), 4-1 Ruder
630/09/2017FC LisseKoninklijke HFC1-3700Keijl0-1 R. Castien, 0-2 en 0-3 Sterling, 1-3 Vd Putten
630/09/2017Rijnsburgse BoysVVSB2-31.350Vd Laan1-0 en 2-0 Tillema, 2-1 El Osrouti, 2-2 Bekooij (pen),
2-3 Van der Wilden
630/09/2017Achilles'29Katwijk1-4600Vd Pol0-1 Van de Beek (e.d), 1-1 Versteegen, 1-2 Esseboom,
1-3 Blokland, 1-4 Mengerink
630/09/2017FC LiendenHHC Hardenberg3-2500Serik1-0 Van Eem, 1-1 Werkman, 2-1 en 3-1 Vd Meiracker,
3-2 Van der Leij
601/10/2017AFCDe Treffers1-4200De Bruijn0-1 Maertzdorf, 0-2 De Bondt (pen), 1-2 Jansen (pen),
1-3 Badjeck, 1-4 Maertzdorf
707/10/2017Excelsior M.Kozakken Boys1-1500Oostrom0-1 Ignacio, 1-1 Kurt
707/10/2017GVVVAchilles'294-1750Serik0-1 Van de Beek, 1-1 Van Eck, 2-1 en 3-1 (pen)
Mulder, 4-1 Van Eck
707/10/2017Koninklijke HFCBarendrecht5-1450Dröge0-1 Winterberg,, 1-1 en 2-1 R. Castien, 3-1 Hols,
4-1 Van Son, 5-1 R. Castien; R: Monster (Bar)
707/10/2017KatwijkRijnsburgse Boys5-02.500De Brito1-0 Plat, 2-0 Essebopom, 3-0 Susan,
4-0 Plat, 5-0 Mengerink
707/10/2017De DijkFC Lisse0-3250De Vries0-1 Stevens, 0-2 Vd Putten (pen), 0-3 Bouwmeister
R: Kuipers (Dij)
707/10/2017De TreffersHHC Hardenberg1-2600Veekamp1-0 De Bondt, 1-1 Hemmink, 1-2 Werkman
707/10/2017Jong SpartaFC Lienden2-2120De Winter0-1 Broekhof, 1-1 De Winter, 1-2 Bellahsan,
2-2 De Winter
707/10/2017VVSBIJsselmeervogels2-2900Bijl1-0 Van Niel, 2-0 El Osrouti, 2-1 en 2-2 Olijfveld
R: Moro (IJs)
708/10/2017TECAFC2-0450Keijl1-0 Koç, 2-0 Vink
814/10/2017BarendrechtDe Dijk1-3400Vd Laan0-1 en 0-2 Tayeb, 0-3 Tuyp, 1-3 Driesse
814/10/2017HHC HardenbergKatwijk0-11.500Mulder0-1 Van Noord
814/10/2017IJsselmeervogelsDe Treffers1-51.250De Winter0-1 De Bondt, 0-2 en 0-3 Badjeck,
1-3 Olijfveld, 1-4 Badjeck, 1-5 De Bondt (pen)
814/10/2017Kozakken BoysGVVV2-21.000Bronsvoort1-0 El Azzouti, 1-1 De Graaf, 2-1 Hulsbos (e.d.),
2-2 Laghmouchi
814/10/2017FC LisseExcelsior M.2-3700Winkel0-1 Lake, 1-1 Buijs, 1-2 Kruithof, 1-3 Blij,
2-3 Stevens; R: Koomen (Lis), Van den Berg (Exc)
814/10/2017Rijnsburgse BoysJong Sparta3-11.000Cairo0-1 Derivisoglu, 1-1 Tillema, 2-1 Klap (e.d.),
3-1 Halman
814/10/2017Achilles'29TEC0-2400Bos0-1 Onyeike, 0-2 Koç
815/10/2017AFCVVSB0-1500Puts0-1 El Ousrouti
815/10/2017FC LiendenKoninklijke HFC1-1700Bijl0-1 R. Castien, 1-1 Intezar
921/10/2017Excelsior M.De Dijk2-1500Blank1-0 Moreno, 1-1 El Gourari, 2-1 Smith
R: Tayeb, El Amraani (Dij)
921/10/2017Koninklijke HFCGVVV0-2600Cantineau0-1 (pen) en 0-2 Laghmouchi
921/10/2017HHC HardenbergRijnsburgse Boys2-31.075Keijl0-1 Tillema, 1-1 Metaj, 2-1 Manuhutu,
2-2 Van Oijen, 2-3 Parami
921/10/2017IJsselmeervogelsAFC0-11.500Veekamp0-1 Bosma
921/10/2017Jong SpartaKozakken Boys2-3362Puts0-1 Bot, 0-2 Monteiro, 1-2 Vriends, 2-2 Volas,
2-3 Ignacio
921/10/2017KatwijkBarendrecht2-11.500Serik0-1 Jongman, 1-1 Mengerink, 2-1 Sanchez Angulo
921/10/2017TECFC Lisse0-2550Gansner0-1 Van Eeuwijk (pen), 0-2 Vd Putten; R: Maria (TEC)
921/10/2017VVSBAchilles'293-2600De Brito1-0 Pauw, 2-0 Zwart, 3-0 El Osrouti,
3-1 De Kler, 3-2 Wouters
921/10/2017De TreffersFC Lienden2-2800Nagtegaal0-1 Van Eem, 1-1 Op den Kamp, 2-1 De Bondt (pen),
3-2 Van den Meiracker (pen)
1028/10/2017BarendrechtHHC Hardenberg0-0400Cairo
1028/10/2017Excelsior M.Katwijk3-0800Bronsvoort1-0 en 2-0 Van den Berg, 3-0 Vink
1028/10/2017GVVVIJsselmeervogels15:301.300Vd Laan1-0 Terschegget (pen), 2-0 Van Eck, 2-1 Moro,
3-1 Latupeirissa
1028/10/2017Koninklijke HFCVVSB15:30550Bos1-0 Tamerus, 2-0 Sterling, 3-0 R. Castien
1028/10/2017Kozakken BoysRijnsburgse Boys15:301.000Martens0-1 Tillema, 1-1 El Azzouti, 1-2 Jongeneelen
1028/10/2017Jong SpartaDe Treffers18:00150Vd Elzen1-0 Dobson, 2-0 De Winter, 3-0 Verhaar,
3-1 Badjeck, 4-1 en 5-1 Bouras
1028/10/2017Achilles'29FC Lisse18:00550Bijl1-0 Wouters, 1-1 Vd Putten (pen), 2-1 Oulad Omar
R: Plattel (Ach), Van Eeuwijk (Lis)
1029/10/2017AFCFC Lienden2-0350Ruperti0-1 Hak
1029/10/2017De DijkTEC2-4250Serik0-1 (pen) en 0-2 Vink, 1-2 El Gourari, 2-2 Tuyp,
2-3 Vink, 2-4 Koç
1104/11/2017BarendrechtExcelsior M.2-1500De Vries1-0 Salem, 2-0 Khaldi, 2-1 Kurt
1104/11/2017HHC HardenbergJong Sparta4-21.150Smit1-0 Van Benthem, 1-1 Bambock, 2-1, 3-1 en 4-1
Van der Leij, 4-2 Boukhari; R; Dobson (Spa)
1104/11/2017IJsselmeervogelsKoninklijke HFC0-11.400Nagtegaal0-1 Sterling
1104/11/2017Kozakken BoysTEC3-1500De Brito1-0 Bot, 2-0 El Azzouti, 2-1 Koç, 3-1 Ignacio
1104/11/2017FC LisseGVVV2-0700Perez1-0 De Goede, 2-0 Bouwmeister
1104/11/2017Rijnsburgse BoysDe Dijk2-41.000Puts0-1 El Gourari (pen), 0-2 Ahahaoui, 1-2 Opoku (pen),
2-2 Jongeneelen, 2-3 Baten, 2-4 El Idrissi
R: Kodalek (Rij)
1104/11/2017Achilles'29De Treffers2-12.200Bronsvoort1-0 Versteegen, 2-0 Van de Beek, 2-1 Balkestein
R: Edge (Ach)
1104/11/2017AFCKatwijk2-3600De Winter0-1 Mengerink, 1-1 Vd Houten, 2-1 Vd Brink,
2-2 Mengerink, 2-3 Schet
1105/11/2017FC LiendenVVSB4-0550Dröge1-0 en 2-0 Bellahsan, 3-0 Van den Meiracker, 4-0 Hak
411/11/2017FC LisseKatwijk1-22.000De Brito0-1 en 0-2 Mengerink, 1-2 Vermeulen
311/112017Rijnsburgse BoysAFC1-01.100Cantineau1-0 Parami
1218/11/2017Excelsior M.HHC Hardenberg4-1500Nagtegaal1-0 Van den Berg, 2-0 Vink, 2-1 Gouriye,
3-1 Vink, 4-1 Kleijweg
1218/11/2017GVVVBarendrecht2-3700Vd Elzen1-0 Brouwer, 1-1 Salem, 1-2 Jongman,
1-3 Khaldi, 2-3 Laghmouchi
1218/11/2017Koninklijke HFCAchilles'292-3350De Vries0-1 Versteegen, 1-1 Tamerus, 2-1 Van Son,
2-2 en 2-3 Wouters
1218/11/2017KatwijkIJsselmeervogels1-01.250Puts1-0 Mengerink
1218/11/2017FC LisseKozakken Boys1-0500Serik1-0 Stevens
1218/11/2017De TreffersRijnsburgse Boys1-3600Veekamp0-1 Van Oijen, 1-1 Balkestein, 1-2 Jongeneelen,
1-3 Van Oijen
1218/11/2017VVSBJong Sparta0-2600Vd Pol0-1 en 0-2 Harroui
1219/11/2017De DijkAFC1-2400Oostrom0-1 Van den Houten, 0-2 De Graaf, 1-2 Tuyp
1219/11/2017TECFC Lienden3-11.250Cairo1-0 Vink, 2-0 Holder, 2-1 Van den Meiracker (pen),
3-1 Koç
1325/11/2017BarendrechtFC Lisse3-0500Bos1-0 Salem, 2-0 Khaldi, 3-0 Oranje
R: Van der Werff (Lis)
1325/11/2017HHC HardenbergDe Dijk3-11.100De Winter0-1 Baten, 1-1 Van der Leij, 2-1 Metaj, 3-1 Hemmink
1325/11/2017IJsselmeervogelsTEC5-01.500Dröge1-0 Chiazor, 2-0 en 3-0 Olijfveld, 4-0 Cortie,
5-0 Olijfveld
1325/11/2017Jong SpartaKatwijk3-2400Cantineau1-0 VAn Moorsel, 1-1 Mengerink, 2-1 De Winter,
2-2 Mengerink, 3-2 Muller
1325/11/2017Kozakken BoysAchilles'295-2600Vd Elzen1-0 Van Nuland, 1-1 Philips, 2-1 Mendes Moreira,
3-1 El Azzouti, 4-1 Mendes Moreira, 4-2 Philips,
5-2 Abdullahi
1325/11/2017Rijnsburgse BoysExcelsior M.2-11.200Smit0-1 Moreno, 1-1 Goeman (pen), 2-1 Jongeneelen
1325/11/2017FC LiendenGVVV0-3800De Brito0-1 Mulder, 0-2 Laghmouchi, 0-3 De Graaf
1326/11/2017AFCKoninklijke HFC2-2450Berben1-0 Jansen (pen), 1-1 Tamerus, 2-1 Van den Houten,
2-2 R. Castien; R: Kwee (AFC)
1326/11/2017De TreffersVVSB0-1500Bijl0-1 Van Niel
1402/12/2017Excelsior M.FC Lienden3-0450Puts1-0 en 2-0 Kruithof, 3-0 Kurt
1402/12/2017GVVVJong Sparta2-2700Nagtegaal1-0 De Graaf, 1-1 Harraoui, 2-1 Van Eck,
2-2 Bouras
1402/12/2017Koninklijke HFCKozakken Boys1-2400Bronsvoort0-1 en 0-2 (pen) El Azzouti, 1-2 Boer
1402/12/2017KatwijkDe Treffers0-1800Dröge0-1 Janssen; R: Van Riel (Tre)
1402/12/2017FC LisseAFC2-0500Cairo1-0 Vermeulen, 2-0 Van der Putten
1402/12/2017Achilles'29Barendrecht1-2400Dieperink0-1 en 0-2 Mourits, 1-2 Oulad Omar
1402/12/2017De DijkIJsselmeervogels1-6250Vd Laan1-0 Tuyp, 1-1 Özturk (pen), 1-2 Moro, 1-3 Olijfveld,
1-4 Akla (pen), 1-5 Justiana, 1-6 Powel, 2-6 Tuyp
1402/12/2017TECRijnsburgse Boys1-3400Bijl0-1 en 0-2 Serbony, 1-2 Holder, 1-3 Goeman
1402/12/2017VVSBHHC Hardenberg4-2650Vd Elzen1-0 Verlaan, 2-0 El Osrouti, 3-0 Van Niel,
3-1 Werkman, 4-1 El Osrouti, 4-2 Van der Leij
1509/12/2017Kozakken BoysBarendrecht3-0750Vd Laan1-0 Mendes Moreira, 2-0 Pires Tavares,
3-0 Mendes Moreira
1509/12/2017Rijnsburgse BoysFC Lisse2-11.500Vries0-1 Stevens, 1-1 Artien, 2-0 Goeman
R: Van Eeuwijk (Lis)
1509/12/2017AFCGVVV0-4250Vd Pol0-1 De Graaf, 0-2 Terschegget, 0-3 Laghmouchi,
0-4 Van Eck
1509/12/2017Jong SpartaTEC2-1125Perez0-1 Koç, 1-1 en 2-1 Harroui
1509/12/2017VVSBKatwijk0-21.500Keijl0-1 Van der Slot, 0-2 Mengerink
1615/12/2017TECDe Treffers1-2450Puts0-1 Badjeck, 0-2 De Bondt (pen), 1-2 Vink
1616/12/2017BarendrechtAFC3-0400Smit1-0 Eekman (pen), 2-0 Salem, 3-0 Khaldi
1616/12/2017Excelsior M.VVSB0-0400Bronsvoort
1616/12/2017GVVVHHC Hardenberg2-2900De Bruijn1-0 Laghmouchi, 2-0 De Graaf, 2-1 Metaj (pen),
2-2 Van Benthem; R: Hulsbos (GVV)
1616/12/2017Koninklijke HFCJong Sparta4-0350Van Herk1-0 Van Son, 2-0 Boer, Tamerus (pen), 4-0 Van Son
1616/12/2017Kozakken BoysFC Lienden2-1600Annegarn0-1 Broekhof, 1-1 El Azzouti, 2-1 Stout
1616/12/2017FC LisseIJsselmeervogels1-3900Vd Elzen1-0 Rauws, 1-1 Chiazor, 1-2 Van Hussen,
1-3 Van de Laar
1616/12/2017Achilles'29Rijnsburgse Boys1-2600Cantineau1-0 Oulad Omar, 1-1 Goeman, 1-2 Tillema
1616/12/2017De DijkKatwijk0-3350Bos0-1 Mengerink, 0-2 Susan (pen), 0-3 tervoert
1713/01/2018HHC HardenbergTEC4-11.200Bos1-0 Werkman, 2-0 Gouriye, 3-0 Van Benthem,
4-0 Hemmink, 4-1 Maria
1713/01/2018IJsselmeervogelsBarendrecht0-11.600Cairo0-1 Winterberg
1713/01/2018Jong SpartaFC Lisse3-4250Van Herk1-0 Dervisoglu, 1-1 Stevens, 1-2 Vermeulen,
2-2 Dervisoglu, 3-2 Harroui, 3-3 Vermeulen,
3-4 Van der Putten
1713/01/2018KatwijkKozakken Boys0-21.750Bijl0-1 El Azzouti, 0-2 Mendes Moreira
1713/01/2018Rijnsburgse BoysKoninklijke HFC1-11.250Kooij0-1 R. Castien (pen), 1-1 Halman
1713/01/2018AFCExcelsior M.1-1400Serik0-1 Blij, 1-1 Ignacio
1713/01/2018FC LiendenAchilles'292-0500Vd Elzen1-0 Van den Meiracker, 2-0 Bellahsan
1713/01/2018VVSBGVVV2-0750Cantineau1-0 Bekooij, 2-0 El Osrouti
1714/01/2018De TreffersDe Dijk1-2750De Brito0-1 El Idrissi, 0-2 Verschraagen, 1-2 Hendriks
1820/01/2018BarendrechtKatwijk15:30
1820/01/2018GVVVKoninklijke HFC15:30
1820/01/2018Kozakken BoysJong Sparta15:30
1820/01/2018FC LisseTEC15:30
1820/01/2018Rijnsburgse BoysHHC Hardenberg15:30
1820/01/2018Achilles'29VVSB18:00
1820/01/2018AFCIJsselmeervogels18:00
1820/01/2018De DijkExcelsior M.18:00
1821/01/2018FC LiendenDe Treffers14:30
1927/01/2018Excelsior M.GVVV15:30
1927/01/2018Koninklijke HFCFC Lisse15:30
1927/01/2018HHC HardenbergFC Lienden15:30
1927/01/2018Jong SpartaIJsselmeervogels15:30
1927/01/2018KatwijkAchilles'2915:30
1927/01/2018De DijkKozakken Boys18:00
1927/01/2018TECBarendrecht18:00
1927/01/2018VVSBRijnsburgse Boys18:00
1928/01/2018De TreffersAFC14:30
2003/02/2018HHC HardenbergBarendrecht15:30
2003/02/2018IJsselmeervogelsGVVV15:30
2003/02/2018KatwijkExcelsior M.15:30
2003/02/2018FC LisseAchilles'2915:30
2003/02/2018Rijnsburgse BoysKozakken Boys15:30
2003/02/2018De TreffersJong Sparta18:00
2003/02/2018VVSBKoninklijke HFC18:00
2004/02/2018FC LiendenAFC14:30
2004/02/2018TECDe Dijk14:30
1510/02/2018IJsselmeervogelsExcelsior M.AFG
1510/02/2018HHC HardenbergAchilles'29AFG
1510/12/2017FC LiendenDe DijkAFG
2117/02/2018BarendrechtDe Treffers15:30
2117/02/2018Excelsior M.TEC15:30
2117/02/2018GVVVKatwijk15:30
2117/02/2018Koninklijke HFCDe Dijk15:30
2117/02/2018IJsselmeervogelsFC Lienden15:30
2117/02/2018Kozakken BoysHHC Hardenberg15:30
2117/02/2018FC LisseVVSB15:30
2117/02/2018Achilles'29Jong Sparta18:00
2117/02/2018AFCRijnsburgse Boys18:00
2224/02/2018Excelsior M.Achilles'2915:30
2224/02/2018HHC HardenbergIJsselmeervogels15:30
2224/02/2018KatwijkFC Lisse15:30
2224/02/2018Rijnsburgse BoysFC Lienden15:30
2224/02/2018De DijkGVVV18:00
2224/02/2018De TreffersKozakken Boys18:00
2224/02/2018Jong SpartaAFC18:00
2224/02/2018VVSBBarendrecht18:00
2225/02/2018TECKoninklijke HFC14:30
2303/03/2018BarendrechtJong Sparta15:30
2303/03/2018GVVVTEC15:30
2303/03/2018Koninklijke HFCExcelsior M.15:30
2303/03/2018IJsselmeervogelsRijnsburgse Boys15:30
2303/03/2018Kozakken BoysVVSB15:30
2303/03/2018FC LisseDe Treffers15:30
2303/03/2018Achilles'29De Dijk18:00
2303/03/2018AFCHHC Hardenberg18:00
2303/03/2018FC LiendenKatwijk18:00
2410/03/2018Excelsior M.Barendrecht15:30
2410/03/2018GVVVFC Lisse15:30
2410/03/2018Koninklijke HFCIJsselmeervogels15:30
2410/03/2018Jong SpartaHHC Hardenberg15:30
2410/03/2018KatwijkAFC15:30
2410/03/2018De DijkRijnsburgse Boys18:00
2410/03/2018De TreffersAchilles'2918:00
2410/03/2018TECKozakken Boys18:00
2410/03/2018VVSBFC Lienden18:00
2517/03/2018BarendrechtKoninklijke HFC15:30
2517/03/2018HHC HardenbergDe Treffers15:30
2517/03/2018IJsselmeervogelsVVSB15:30
2517/03/2018Kozakken BoysExcelsior M.15:30
2517/03/2018FC LisseDe Dijk15:30
2517/03/2018Rijnsburgse BoysKatwijk15:30
2517/03/2018Achilles'29GVVV18:00
2517/03/2018FC LiendenJong Sparta18:00
2518/03/2018AFCTEC14:30
1525/03/2018De TreffersKoninklijke HFCAFG
2631/03/2018Excelsior M.FC Lisse15:30
2631/01/2018GVVVKozakken Boys15:30
2630/11/2017Jong SpartaRijnsburgse Boys15:30
2630/09/2017KatwijkHHC Hardenberg15:30
2631/07/2017De DijkBarendrecht18:00
2631/05/2017De TreffersIJsselmeervogels18:00
2631/03/2017Koninklijke HFCFC Lienden18:00
2631/01/2017TECAchilles'2918:00
2630/11/2016VVSBAFC18:00
2707/04/2018Jong SpartaVVSB14:30
2707/04/2018BarendrechtGVVV15:30
2707/04/2018HHC HardenbergExcelsior M.15:30
2707/04/2018IJsselmeervogelsKatwijk15:30
2707/04/2018Kozakken BoysFC Lisse15:30
2707/04/2018Rijnsburgse BoysDe Treffers15:30
2707/04/2018Achilles'29Koninklijke HFC18:00
2708/04/2018AFCDe Dijk14:30
2708/04/2018FC LiendenTEC14:30
2814/04/2018Excelsior M.Rijnsburgse Boys15:30
2814/04/2018GVVVFC Lienden15:30
2814/04/2018KatwijkJong Sparta15:30
2814/04/2018FC LisseBarendrecht15:30
2814/04/2018Achilles'29Kozakken Boys18:00
2814/04/2018De DijkHHC Hardenberg18:00
2814/04/2018Koninklijke HFCAFC18:00
2814/04/2018TECIJsselmeervogels18:00
2814/04/2018VVSBDe Treffers18:00
2921/04/2018BarendrechtAchilles'2915:30
2921/04/2018HHC HardenbergVVSB15:30
2921/04/2018IJsselmeervogelsDe Dijk15:30
2921/04/2018Jong SpartaGVVV15:30
2921/04/2018Kozakken BoysKoninklijke HFC15:30
2921/04/2018Rijnsburgse BoysTEC15:30
2921/04/2018AFCFC Lisse18:00
2921/04/2018De TreffersKatwijk18:00
2921/04/2018FC LiendenExcelsior M.18:00
3028/04/2018BarendrechtKozakken Boys15:30
3028/04/2018Excelsior M.IJsselmeervogels15:30
3028/04/2018GVVVAFC15:30
3028/04/2018KatwijkVVSB15:30
3028/04/2018FC LisseRijnsburgse Boys15:30
3028/04/2018Achilles'29HHC Hardenberg18:00
3028/04/2018Koninklijke HFCDe Treffers18:00
3028/04/2018TECJong Sparta18:00
3029/04/2018De DijkFC Lienden14:30
3105/05/2018HHC HardenbergGVVV15:30
3105/05/2018IJsselmeervogelsFC Lisse15:30
3105/05/2018KatwijkDe Dijk15:30
3105/05/2018Rijnsburgse BoysAchilles'2915:30
3105/05/2018AFCBarendrecht18:00
3105/05/2018Jong SpartaKoninklijke HFC18:00
3105/05/2018FC LiendenKozakken Boys18:00
3105/05/2018VVSBExcelsior M.18:00
3106/05/2018De TreffersTEC14:30
3212/05/2018BarendrechtRijnsburgse Boys15:30
3212/05/2018Excelsior M.Jong Sparta15:30
3212/05/2018GVVVDe Treffers15:30
3212/05/2018Koninklijke HFCHHC Hardenberg15:30
3212/05/2018Kozakken BoysIJsselmeervogels15:30
3212/05/2018FC LisseFC Lienden15:30
3212/05/2018Achilles'29AFC18:00
3212/05/2018TECKatwijk18:00
3213/05/2018De DijkVVSB14:30
3319/05/2018AFCKozakken Boys18:00
3319/05/2018De TreffersExcelsior M.18:00
3319/05/2018HHC HardenbergFC Lisse18:00
3319/05/2018IJsselmeervogelsAchilles'2918:00
3319/05/2018Jong SpartaDe Dijk18:00
3319/05/2018KatwijkKoninklijke HFC18:00
3319/05/2018FC LiendenBarendrecht18:00
3319/05/2018Rijnsburgse BoysGVVV18:00
3319/05/2018VVSBTEC18:00
3426/05/2018Achilles'29FC Lienden18:00
3426/05/2018BarendrechtIJsselmeervogels18:00
3426/05/2018De DijkDe Treffers18:00
3426/05/2018Excelsior M.AFC18:00
3426/05/2018GVVVVVSB18:00
3426/05/2018Koninklijke HFCRijnsburgse Boys18:00
3426/05/2018Kozakken BoysKatwijk18:00
3426/05/2018FC LisseJong Sparta18:00
3426/05/2018TECHHC Hardenberg18:00