Categorie archief: Competitie

KNVB Beker 2017-2018

1e voorronde
19/08/2017Ajax (am.) (V)OJC Rosmalen (IV)3-1200Smit1-0 El Amrani (pen), 2-0 en 3-0 Misa-Danso,
3-1 Meeuwsen
19/08/2017VVOG (IV)Gemert (V)2-0200Fikkert1-0 Arends, 2-0 Hol
19/08/2017Ter Leede (V)DHC (V)2-0300GAnsner1-0 Van Veen, 2-0 Van Otterloo; R: Brouwer (DHC)
19/08/2017Buitenpost (VI)ZSV (VI)4-3500Winkel1-0 Terpstra, 2-0 Dijk, 3-0 Van Roeden,
3-1 Kuunders, 3-2 Verlijsdonk, 4-2 Van Roeden,
4-3 Wiersema
19/08/2017Capelle (IV)Nuenen (V)6-0200Kieft1-0 Vyent, 2-0 Van der Sande, 3-0 Kalika,
4-0, 5-0 en 6-0 Van der Sande
19/08/2017Sparta Nijkerk (V)Purmersteijn (V)3-0400Bos1-0 Buitenhuis, 2-0 Makizodila, 3-0 Buitenhuis
19/08/2017Dongen (IV)DOVO (IV)5-2400Hensgens1-0 Hultermans, 2-0 Mohammed, 2-1 Patrick,
3-1 Poelmans, 4-1 Mohammed, 4-2 Patrick,
5-2 Koenen
19/08/2017Chevremont (VI)Swift (V)1-3150Voncken0-1 Rosenhart, 1-1 Meijer, 1-2 Wulffraat, 1-3 Spel (ed)
19/08/2017ACV (IV)Hercules (IV)0-3150Dröge0-1 en 0-2 Fonfille, 0-3 Belarbi
19/08/2017Groene Ster (V)Scheveningen (IV)1-2200Te Hennepe1-0 Schirra, 1-1 De Jong (pen), 1-2 Aldogan
19/08/2017BVV (VII)Staphorst (V)1-2250Timmer0-1 Veldmate, 0-2 Mijnheer, 0-3 Brakke,
1-3 Meerbach, 1-4 Kin, 1-5 Uuldriks
19/08/2017EVV (IV)d'Olde Veste (VI)4-1200Sahiner0-1 Blijham, 1-1 Dzurlic, 2-1 Polman (pen),
3-1 Lemmens (pen), 4-1 Geenen; R: De Wit (Old)
19/08/2017JVC Cuijk (IV)SDC Putten (V) **0-1300Vd Pol0-1 Geurtsen
19/08/2017ADO'20 (IV)Spakenburg (IV) ***1-1450Wassink0-1 Ties, 1-1 De Waard; R: Van Rijn (Spa)
2e voorronde
19/08/2017DVS'33 Ermelo (IV)Quick Boys (IV)1-2500Nagtegaal0-1 Van Nieuwkerk, 0-2 Van Steen, 1-2 Yasar
19/08/2017ASWH (IV)Hoek (V)1-3400Vries0-1 en 0-2 Van Sprundel, 1-2 De Lange, 1-3 Vandepitte
19/08/2017Achilles'29 (III)OFC (IV)3-2257Vos0-1 Opoku, 1-1 Popalzay, 2-1 Van de Beek,
2-2 Barakat, 3-2 Wouters
19/08/2017TEC (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-3400Paarhuis0-1 Jongeneelen, 1-1 Van Gessel, 1-2 Tillema,
1-3 Halman
20/08/2017Koninklijke HFC (III)Westlandia (IV)4-0300De Vries1-0 Beeren, 2-0 Van Son, 3-0 Beeren,
4-0 Van Son
20/08/2017AFC (III)De Dijk (III)0-2350Veekamp0-1 Zwarthoed, 0-2 Loukili; R: Nijpels (AFC)
22/08/2017HSC'21 (IV)Zwaluwen (V)0-1445Oostrom0-1 Merrelaar
22/08/2017Scheveningen (IV) ***Spijkenisse (IV)0-0300De Brito
22/08/2017Harkemase Boys (IV)Sparta Nijkerk (V) ***0-0508DrögeR: Mennega (Har), Van der Wal (Spa)
22/08/2017Blauw Geel'38 (IV)Spakenburg (IV)3-2550Cairo1-0 Ordu, 1-1 Ties, 2-1 Mols, 2-2 Pilon.
3-2 Verbakel
22/08/2017Barendrecht (III)VVOG (IV)1-0300Van der Pol1-0 Eekman
23/08/2017UNA (IV)Staphorst (V) **1-2300Karremans0-1 Reuvers, 0-2 Veldmate, 1-2 Van de Gevel
23/08/2017Quick (IV)Ter Leede (V)2-3300Sahiner0-1 Bok, 0-2 Siali, 0-3 Bok, 1-3 Meinema,
2-3 Hadoui
23/08/2017Quick'20 (IV)CSV Apeldoorn (V)0-1250Rozendal0-1 Van Es; R: Jansen (CSV)
23/08/2017Hercules (IV) **Dongen (IV)4-2300Voncken1-0 en 2-0 Van Logtestijn, 2-1 Kools, 2-2 Schilders,
3-2 Blijham, 4-1 Van Logtestijn
23/08/2017VVSB (III) **EVV (IV)4-3400Smit0-1 Polman (pen), 0-2 Argoubi, 1-2 Van der Slot,
2-2 en 3-2 Jozic, 3-3 Geenen, 4-3 Dzurlic
R: Zwart (VVS)
23/08/2017FC Lienden (III)HHC Hardenberg (III)0-1450Nagtegaal0-1 Metaj (pen)
23/08/2017Excelsior Maassluis (III)FC Lisse (III) ***1-1500Bos0-1 Monteny, 1-1 Kurt
R: Buijs (Lis), Tiryakioglu (Exc)
23/08/2017Ajax (am.) (V) **Be Quick 1887 (IV)2-1200Winkel0-1 Wiersma, 1-1 El Amraani, 2-1 Cijntje
23/08/2017De Meern (IV) ***VC Vlissingen (V)1-1275Gansner0-1 Eryürük, 1-1 Waltman
23/08/2017GVVV (III)Magreb'90 (IV)7-0400Vd Laan1-0, 2-0 en 3-0 De Graaf, 4-0 Mulder, 5-0 Brouwer,
6-0 De Graaf, 7-0 Mulder; R: El Ghazouoani (Mag)
23/08/2017DFS Opheusden (V)ONS Sneek (IV)1-2250Timmer0-1 en 0-2 Musliu, 1-2 Van Walsem
23/08/2017Noordwijk (V)IJsselmeervogels (III)3-2400Vries0-1 Öztürk, 0-2 Moro, 1-2 en 2-2 Westdijk,
3-2 Bröcker; R: Overvliet (Noo)
23/08/2017ODIN'59 (IV)SDC Putten (V)1-3200Hensgens0-1 Van den Brink, 0-2 Pluim, 1-2 Cremers,
1-3 Van den Brink; R: Cremers (ODI)
23/08/2017Capelle (IV)Altius (VIII)6-1300De Cock1-0 Kalika, 2-0 Van de Made, 2-1 Arp,
3-1 Van Lunteren, 4-1 Van de Made, 5-1 Avdic,
6-1 Van de Made
23/08/2017Swift (V)HBS (IV)3-0100Vos1-0 De Groot, 2-0 Smeeing, 3-0 Cabezas
26/08/2017Buitenpost (VI)SC Genemuiden (V)0-2400Vos0-1 en 0-2 Kavak; R: Breman (Gen), Schootstra (Bui)

Tweede Divisie 2017-2018

Uitslagenmatrix

ACHAFCBARDIJEXCGVVHHCIJSSPAKATHFCKOZLIELISRIJTECTREVVS
Achilles'29*2-1
AFC0-3*
Barendrecht*3-4
De Dijk*1-01-3
Excelsior M.*1-1
GVVV*2-1
HHC Hardenberg*2-14-3
IJsselmeervogels*1-0
Jong Sparta2-20-1*
Katwijk2-0*2-0
Koninklijke HFC0-1*
Kozakken Boys1-1*
FC Lienden0-3*3-0
FC Lisse2-2*
Rijnsburgse Boys3-2*
TEC1-1*2-2
De Treffers1-22-0*
VVSB1-31-1

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:   
126/08/2017HHC HardenbergKoninklijke HFC2-11.250Keijl1-0 Hemmink, 2-0 Van Benthem, 2-1 Beeren
126/08/2017IJsselmeervogelsKozakken Boys1-01.900De Brito1-0 Grot
126/08/2017Jong SpartaExcelsior M.0-1200Gerrets0-1 Van den Berg
126/08/2017KatwijkTEC4-0700Bronsvoort1-0 Mengerink, 2-0 Susan, 3-0 Van den Ban,
4-0 Mengerink (pen)
126/08/2017Rijnsburgse BoysBarendrecht3-21.200De Winter0-1 Van Dijk, 0-2 Khaldi, 1-2 Opoku, 2-2 Goeman,
3-2 Tillema; R: Aarts (Bar)
126/08/2017AFCAchilles'290-3300Bijl0-1 en 0-2 Versteegen, 0-3 Philips
126/08/2017De TreffersGVVV2-0900Smit1-0 De Bondt, 2-0 Badjeck
126/08/2017FC LiendenFC Lisse3-0550Dröge1-0 en 2-0 Van den Meiracker, 3-0 Intezar
126/08/2017VVSBDe Dijk1-3800Bos1-0 Van der Wilden, 1-1 Sahadewsing, 1-2 Loukili,
1-3 El Gourari; R: Verlaan (VVS)
202/09/2017BarendrechtFC Lienden3-4500Vries1-0 Monster, 1-1 Bendadi, 2-1 Navajas Sanchez,
3-1 Esajas, 3-2 Samsey, 3-3 Van Eem,
3-4 Van den Meiracker
202/09/2017Excelsior M.De Treffers1-1400Keijl1-0 Lake, 1-1 Gijzen; R: Van Riel (Tre)
202/09/2017GVVVRijnsburgse Boys2-11.000Teuben1-0 Mulder, 1-1 Tillema, 2-1 Lutupeirissa
202/09/2017Koninklijke HFCKatwijk0-1800Nagtegaal0-1 De Loor
202/09/2017Kozakken BoysAFC1-1600Bos0-1 Van den Brink, 1-1 El Azzouti
202/09/2017FC LisseHHC Hardenberg2-2800Ruperti0-1 Metaj, 1-1 Vermeulen, 1-2 Werkman,
2-2 Buimer; R: Van Eeuwijk (Lis)
202/09/2017Achilles'29IJsselmeervogels2-2800Cairo1-0 Powel, 1-1 Versteegen, 1-2 Wouters,
2-2 Merraki; R: De Kler (Ach)
202/09/2017De DijkJong Sparta1-0250Te Kloeze1-0 Ruder; R: Martis (Spa)
203/09/2017TECVVSB2-2500De Brito0-1 Koopman, 1-1 Makiavala, 2-1 Holder,
2-2 Bekooy (pen)
309/09/2017HHC HardenbergKozakken Boys4-31.150Blank0-1 Pires Tavares, 0-2 Gaari, 0-3 Ignacio,
1-3 Van der Leij, 2-3 Werkman, 3-3 en 4-3 Hemmink
309/09/2017Jong SpartaAchilles'292-2150Keijl0-1 Oulad Omar, 1-1 Harroui, 2-1 De Winter,
2-2 Felomina
309/09/2017KatwijkGVVV2-01.100De Winter1-0 Hulsbos (e.d.), 2-0 Susan (pen)
309/09/2017Rijnsburgse BoysAFCAFG
309/09/2017De TreffersBarendrecht1-2600Winter1-0 Badjeck, 1-1 Salem, 1-2 Jongman
309/09/2017FC LiendenIJsselmeervogels0-3600Veekamp0-1 Powel, 0-2 Grot, 0-3 Powel
309/09/2017TECExcelsior M.1-1250Vd Pol1-0 Kurt (e.d.), 1-1 Lake
309/09/2017VVSBFC Lisse1-11.250Bronsvoort0-1 Van der Zwet, 1-1 Bekooij
310/09/2017De DijkKoninklijke HFC14:30250Cairo0-1 R. Castien, 0-2 Sterling, 1-2 Zwarthoed,
1-3 R. Castien; R: Schilder (Dij)
416/09/2017BarendrechtVVSB15:30
416/09/2017GVVVDe Dijk15:30
416/09/2017IJsselmeervogelsHHC Hardenberg15:30
416/09/2017Kozakken BoysDe Treffers15:30
416/09/2017FC LisseKatwijk15:30
416/09/2017Achilles'29Excelsior M.18:00
416/09/2017AFCJong Sparta18:00
416/09/2017FC LiendenRijnsburgse Boys18:00
417/09/2017Koninklijke HFCTEC18:00
523/09/2017Excelsior M.Koninklijke HFC15:30
523/09/2017HHC HardenbergAFC15:30
523/09/2017Jong SpartaBarendrecht15:30
523/09/2017KatwijkFC Lienden15:30
523/09/2017Rijnsburgse BoysIJsselmeervogels15:30
523/09/2017De DijkAchilles'2918:00
523/09/2017De TreffersFC Lisse18:00
523/09/2017TECGVVV18:00
523/09/2017VVSBKozakken Boys18:00
630/09/2017BarendrechtTEC15:30
630/09/2017GVVVExcelsior M.15:30
630/09/2017IJsselmeervogelsJong Sparta15:30
630/09/2017Kozakken BoysDe Dijk15:30
630/09/2017FC LisseKoninklijke HFC15:30
630/09/2017Rijnsburgse BoysVVSB15:30
630/09/2017Achilles'29Katwijk18:00
630/09/2017FC LiendenHHC Hardenberg18:00
601/10/2017AFCDe Treffers14:30
707/10/2017Excelsior M.Kozakken Boys15:30
707/10/2017GVVVAchilles'2915:30
707/10/2017Koninklijke HFCBarendrecht15:30
707/10/2017KatwijkRijnsburgse Boys15:30
707/10/2017De DijkFC Lisse18:00
707/10/2017De TreffersHHC Hardenberg18:00
707/10/2017Jong SpartaFC Lienden18:00
707/10/2017VVSBIJsselmeervogels18:00
708/10/2017TECAFC14:30
814/10/2017BarendrechtDe Dijk15:30
814/10/2017HHC HardenbergKatwijk15:30
814/10/2017IJsselmeervogelsDe Treffers15:30
814/10/2017Kozakken BoysGVVV15:30
814/10/2017FC LisseExcelsior M.15:30
814/10/2017Rijnsburgse BoysJong Sparta15:30
814/10/2017Achilles'29TEC18:00
815/10/2017AFCVVSB14:30
815/10/2017FC LiendenKoninklijke HFC14:30
921/10/2017Excelsior M.De Dijk15:30
921/10/2017Koninklijke HFCGVVV15:30
921/10/2017HHC HardenbergRijnsburgse Boys15:30
921/10/2017IJsselmeervogelsAFC15:30
921/10/2017Jong SpartaKozakken Boys15:30
921/10/2017KatwijkBarendrecht15:30
921/10/2017TECFC Lisse18:00
921/10/2017VVSBAchilles'2918:00
922/10/2017De TreffersFC Lienden14:30
1028/10/2017BarendrechtHHC Hardenberg15:30
1028/10/2017Excelsior M.Katwijk15:30
1028/10/2017GVVVIJsselmeervogels15:30
1028/10/2017Koninklijke HFCVVSB15:30
1028/10/2017Kozakken BoysRijnsburgse Boys15:30
1028/10/2017Achilles'29FC Lisse18:00
1028/10/2017Jong SpartaDe Treffers18:00
1029/10/2017AFCFC Lienden14:30
1029/10/2017De DijkTEC14:30
1104/11/2017BarendrechtExcelsior M.15:30
1104/11/2017HHC HardenbergJong Sparta15:30
1104/11/2017IJsselmeervogelsKoninklijke HFC15:30
1104/11/2017Kozakken BoysTEC15:30
1104/11/2017FC LisseGVVV15:30
1104/11/2017Rijnsburgse BoysDe Dijk15:30
1104/11/2017Achilles'29De Treffers18:00
1104/11/2017AFCKatwijk18:00
1105/11/2017FC LiendenVVSB14:30
1218/11/2017Excelsior M.HHC Hardenberg15:30
1218/11/2017GVVVBarendrecht15:30
1218/11/2017Koninklijke HFCAchilles'2915:30
1218/11/2017KatwijkIJsselmeervogels15:30
1218/11/2017FC LisseKozakken Boys15:30
1218/11/2017De TreffersRijnsburgse Boys18:00
1218/11/2017VVSBJong Sparta18:00
1219/11/2017De DijkAFC14:30
1219/11/2017TECFC Lienden14:30
1325/11/2017BarendrechtFC Lisse15:30
1325/11/2017HHC HardenbergDe Dijk15:30
1325/11/2017IJsselmeervogelsTEC15:30
1325/11/2017Jong SpartaKatwijk15:30
1325/11/2017Kozakken BoysAchilles'2915:30
1325/11/2017Rijnsburgse BoysExcelsior M.15:30
1325/11/2017FC LiendenGVVV18:00
1326/11/2017AFCKoninklijke HFC14:30
1326/11/2017De TreffersVVSB14:30
1402/12/2017Excelsior M.FC Lienden15:30
1402/12/2017GVVVJong Sparta15:30
1402/12/2017Koninklijke HFCKozakken Boys15:30
1402/12/2017KatwijkDe Treffers15:30
1402/12/2017FC LisseAFC15:30
1402/12/2017Achilles'29Barendrecht18:00
1402/12/2017De DijkIJsselmeervogels18:00
1402/12/2017TECRijnsburgse Boys18:00
1402/12/2017VVSBHHC Hardenberg18:00
1509/12/2017HHC HardenbergAchilles'2915:30
1509/12/2017IJsselmeervogelsExcelsior M.15:30
1509/12/2017Kozakken BoysBarendrecht15:30
1509/12/2017Rijnsburgse BoysFC Lisse15:30
1509/12/2017AFCGVVV18:00
1509/12/2017Jong SpartaTEC18:00
1509/12/2017VVSBKatwijk18:00
1510/12/2017De TreffersKoninklijke HFC14:30
1510/12/2017FC LiendenDe Dijk14:30
1616/12/2017BarendrechtAFC15:30
1616/12/2017Excelsior M.VVSB15:30
1616/12/2017GVVVHHC Hardenberg15:30
1616/12/2017Koninklijke HFCJong Sparta15:30
1616/12/2017Kozakken BoysFC Lienden15:30
1616/12/2017FC LisseIJsselmeervogels15:30
1616/12/2017Achilles'29Rijnsburgse Boys18:00
1616/12/2017De DijkKatwijk18:00
1617/12/2017TECDe Treffers14:30
1713/01/2018HHC HardenbergTEC15:30
1713/01/2018IJsselmeervogelsBarendrecht15:30
1713/01/2018Jong SpartaFC Lisse15:30
1713/01/2018KatwijkKozakken Boys15:30
1713/01/2018Rijnsburgse BoysKoninklijke HFC15:30
1713/01/2018AFCExcelsior M.18:00
1713/01/2018FC LiendenAchilles'2918:00
1713/01/2018VVSBGVVV18:00
1714/01/2018De TreffersDe Dijk14:30
1820/01/2018BarendrechtKatwijk15:30
1820/01/2018GVVVKoninklijke HFC15:30
1820/01/2018Kozakken BoysJong Sparta15:30
1820/01/2018FC LisseTEC15:30
1820/01/2018Rijnsburgse BoysHHC Hardenberg15:30
1820/01/2018Achilles'29VVSB18:00
1820/01/2018AFCIJsselmeervogels18:00
1820/01/2018De DijkExcelsior M.18:00
1821/01/2018FC LiendenDe Treffers14:30
1927/01/2018Excelsior M.GVVV15:30
1927/01/2018Koninklijke HFCFC Lisse15:30
1927/01/2018HHC HardenbergFC Lienden15:30
1927/01/2018Jong SpartaIJsselmeervogels15:30
1927/01/2018KatwijkAchilles'2915:30
1927/01/2018De DijkKozakken Boys18:00
1927/01/2018TECBarendrecht18:00
1927/01/2018VVSBRijnsburgse Boys18:00
1928/01/2018De TreffersAFC14:30
2003/02/2018HHC HardenbergBarendrecht15:30
2003/02/2018IJsselmeervogelsGVVV15:30
2003/02/2018KatwijkExcelsior M.15:30
2003/02/2018FC LisseAchilles'2915:30
2003/02/2018Rijnsburgse BoysKozakken Boys15:30
2003/02/2018De TreffersJong Sparta18:00
2003/02/2018VVSBKoninklijke HFC18:00
2004/02/2018FC LiendenAFC14:30
2004/02/2018TECDe Dijk14:30
2117/02/2018BarendrechtDe Treffers15:30
2117/02/2018Excelsior M.TEC15:30
2117/02/2018GVVVKatwijk15:30
2117/02/2018Koninklijke HFCDe Dijk15:30
2117/02/2018IJsselmeervogelsFC Lienden15:30
2117/02/2018Kozakken BoysHHC Hardenberg15:30
2117/02/2018FC LisseVVSB15:30
2117/02/2018Achilles'29Jong Sparta18:00
2117/02/2018AFCRijnsburgse Boys18:00
2224/02/2018Excelsior M.Achilles'2915:30
2224/02/2018HHC HardenbergIJsselmeervogels15:30
2224/02/2018KatwijkFC Lisse15:30
2224/02/2018Rijnsburgse BoysFC Lienden15:30
2224/02/2018De DijkGVVV18:00
2224/02/2018De TreffersKozakken Boys18:00
2224/02/2018Jong SpartaAFC18:00
2224/02/2018VVSBBarendrecht18:00
2225/02/2018TECKoninklijke HFC14:30
2303/03/2018BarendrechtJong Sparta15:30
2303/03/2018GVVVTEC15:30
2303/03/2018Koninklijke HFCExcelsior M.15:30
2303/03/2018IJsselmeervogelsRijnsburgse Boys15:30
2303/03/2018Kozakken BoysVVSB15:30
2303/03/2018FC LisseDe Treffers15:30
2303/03/2018Achilles'29De Dijk18:00
2303/03/2018AFCHHC Hardenberg18:00
2303/03/2018FC LiendenKatwijk18:00
2410/03/2018Excelsior M.Barendrecht15:30
2410/03/2018GVVVFC Lisse15:30
2410/03/2018Koninklijke HFCIJsselmeervogels15:30
2410/03/2018Jong SpartaHHC Hardenberg15:30
2410/03/2018KatwijkAFC15:30
2410/03/2018De DijkRijnsburgse Boys18:00
2410/03/2018De TreffersAchilles'2918:00
2410/03/2018TECKozakken Boys18:00
2410/03/2018VVSBFC Lienden18:00
2517/03/2018BarendrechtKoninklijke HFC15:30
2517/03/2018HHC HardenbergDe Treffers15:30
2517/03/2018IJsselmeervogelsVVSB15:30
2517/03/2018Kozakken BoysExcelsior M.15:30
2517/03/2018FC LisseDe Dijk15:30
2517/03/2018Rijnsburgse BoysKatwijk15:30
2517/03/2018Achilles'29GVVV18:00
2517/03/2018FC LiendenJong Sparta18:00
2518/03/2018AFCTEC14:30
2631/03/2018Excelsior M.FC Lisse15:30
2631/01/2018GVVVKozakken Boys15:30
2630/11/2017Jong SpartaRijnsburgse Boys15:30
2630/09/2017KatwijkHHC Hardenberg15:30
2631/07/2017De DijkBarendrecht18:00
2631/05/2017De TreffersIJsselmeervogels18:00
2631/03/2017Koninklijke HFCFC Lienden18:00
2631/01/2017TECAchilles'2918:00
2630/11/2016VVSBAFC18:00
2707/04/2018Jong SpartaVVSB14:30
2707/04/2018BarendrechtGVVV15:30
2707/04/2018HHC HardenbergExcelsior M.15:30
2707/04/2018IJsselmeervogelsKatwijk15:30
2707/04/2018Kozakken BoysFC Lisse15:30
2707/04/2018Rijnsburgse BoysDe Treffers15:30
2707/04/2018Achilles'29Koninklijke HFC18:00
2708/04/2018AFCDe Dijk14:30
2708/04/2018FC LiendenTEC14:30
2814/04/2018Excelsior M.Rijnsburgse Boys15:30
2814/04/2018GVVVFC Lienden15:30
2814/04/2018KatwijkJong Sparta15:30
2814/04/2018FC LisseBarendrecht15:30
2814/04/2018Achilles'29Kozakken Boys18:00
2814/04/2018De DijkHHC Hardenberg18:00
2814/04/2018Koninklijke HFCAFC18:00
2814/04/2018TECIJsselmeervogels18:00
2814/04/2018VVSBDe Treffers18:00
2921/04/2018BarendrechtAchilles'2915:30
2921/04/2018HHC HardenbergVVSB15:30
2921/04/2018IJsselmeervogelsDe Dijk15:30
2921/04/2018Jong SpartaGVVV15:30
2921/04/2018Kozakken BoysKoninklijke HFC15:30
2921/04/2018Rijnsburgse BoysTEC15:30
2921/04/2018AFCFC Lisse18:00
2921/04/2018De TreffersKatwijk18:00
2921/04/2018FC LiendenExcelsior M.18:00
3028/04/2018BarendrechtKozakken Boys15:30
3028/04/2018Excelsior M.IJsselmeervogels15:30
3028/04/2018GVVVAFC15:30
3028/04/2018KatwijkVVSB15:30
3028/04/2018FC LisseRijnsburgse Boys15:30
3028/04/2018Achilles'29HHC Hardenberg18:00
3028/04/2018Koninklijke HFCDe Treffers18:00
3028/04/2018TECJong Sparta18:00
3029/04/2018De DijkFC Lienden14:30
3105/05/2018HHC HardenbergGVVV15:30
3105/05/2018IJsselmeervogelsFC Lisse15:30
3105/05/2018KatwijkDe Dijk15:30
3105/05/2018Rijnsburgse BoysAchilles'2915:30
3105/05/2018AFCBarendrecht18:00
3105/05/2018Jong SpartaKoninklijke HFC18:00
3105/05/2018FC LiendenKozakken Boys18:00
3105/05/2018VVSBExcelsior M.18:00
3106/05/2018De TreffersTEC14:30
3212/05/2018BarendrechtRijnsburgse Boys15:30
3212/05/2018Excelsior M.Jong Sparta15:30
3212/05/2018GVVVDe Treffers15:30
3212/05/2018Koninklijke HFCHHC Hardenberg15:30
3212/05/2018Kozakken BoysIJsselmeervogels15:30
3212/05/2018FC LisseFC Lienden15:30
3212/05/2018Achilles'29AFC18:00
3212/05/2018TECKatwijk18:00
3213/05/2018De DijkVVSB14:30
3319/05/2018AFCKozakken Boys18:00
3319/05/2018De TreffersExcelsior M.18:00
3319/05/2018HHC HardenbergFC Lisse18:00
3319/05/2018IJsselmeervogelsAchilles'2918:00
3319/05/2018Jong SpartaDe Dijk18:00
3319/05/2018KatwijkKoninklijke HFC18:00
3319/05/2018FC LiendenBarendrecht18:00
3319/05/2018Rijnsburgse BoysGVVV18:00
3319/05/2018VVSBTEC18:00
3426/05/2018Achilles'29FC Lienden18:00
3426/05/2018BarendrechtIJsselmeervogels18:00
3426/05/2018De DijkDe Treffers18:00
3426/05/2018Excelsior M.AFC18:00
3426/05/2018GVVVVVSB18:00
3426/05/2018Koninklijke HFCRijnsburgse Boys18:00
3426/05/2018Kozakken BoysKatwijk18:00
3426/05/2018FC LisseJong Sparta18:00
3426/05/2018TECHHC Hardenberg18:00

Eerste Divisie 2017-2018

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEMMFORGOAGRAHELAJAJAZPSVUTRMVVNECOSSRKCTELVOL
Almere City FC*1-1
SC Cambuur*1-2
FC Den Bosch*1-3
FC Dordrecht*2-22-1
FC Eindhoven*2-2
FC Emmen1-1*
Fortuna Sittard2-15-1*
Go Ahead Eagles*1-1
De Graafschap2-0*
Helmond Sport1-1*1-2
Jong Ajax4-2*
Jong AZ*2-1
Jong PSV2-20-3*
Jong Utrecht1-0*0-3
MVV Maastricht3-04-3*
NEC3-12-1*
FC Oss*1-0
RKC Waalwijk0-20-0*
Telstar0-03-3*
FC Volendam0-12-2*

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
118/08/2017SC CambuurJong Ajax1-27.334Blank0-1 Sidioel, 0-2 Cassierra, 1-2 Steenvoorden
R: Peersman (Cam)
118/08/2017FC VolendamHelmond Sport2-22.581Bax1-0 Runderkamp, 2-0 Ten Den, 2-1 Naudts,
2-2 Janzen
118/08/2017RKC WaalwijkFC Emmen0-21.931Vd Kerkhof0-1 Peters (pen), 0-2 Loen
118/08/2017MVV MaastrichtGo Ahead Eagles4-34.915Manschot0-1 Hendriks, 1-1 Janssen, 1-2 Hendriks,
2-2 Okita, 2-3 Langedijk, 3-3 Ogunjimi, 4-3 Okita
118/08/2017FC EindhovenTelstar2-22.408Van Herk0-1 Júnior, 1-1 Kabangu, 1-2 Rodrigues,
2-2 Kabangu; R: Platje (Tel)
118/08/2017FC Den BoschJong AZ1-32.882Oostrom1-0 Mert, 1-1 El Hasnaoui, 1-2 Helmer (pen),
1-3 Einarsson
118/08/2017Fortuna SittardFC Dordrecht5-13.165Perez1-0 Semedo, 2-0 en 3-0 Stokkers, 3-1 Hamer,
4-1 Vidigal, 5-1 Askovski; R: V. Wermeskerken (Dor)
118/08/2017NECAlmere City FC3-19.502Janssen1-0 Larsson, 1-1 Valpoort, 2-1 Groeneveld,
3-1 Larsson
121/08/2017Jong FC UtrechtFC Oss0-3892Gerrets0-1 Quekel, 0-2 Van der Venne, 0-3 Kamaci
121/08/2017Jong PSVDe Graafschap2-21.104Mulder0-1 Serrarens, 1-1 Van Vlerken, 2-1 De Wijs,
2-2 Van den Hurk
225/08/2017FC DordrechtJong FC Utrecht2-11.203Kooij1-0 Mutzers, 2-0 Mahmudov (pen), 2-1 Hilterman
225/08/2017Go Ahead EaglesNEC1-18.324S. Mulder0-1 Braken, 1-1 Hendriks
225/08/2017De GraafschapSC Cambuur2-08.014Vd Graaf1-0 Serrarens, 2-0 Van Mieghem
225/08/2017Jong AjaxFortuna Sittard4-2799Dieperink1-0 Cassierra, 2-0 en 3-0 Muric, 3-1 Schuurs,
3-2 Semedo, 4-2 Johnsen
225/08/2017FC OssFC Volendam1-01.455Vd Eijk1-0 Van Pol
225/08/2017Almere City FCFC Den Bosch1-11.500Lindhout1-0 Salasiwa, 1-1 Blummel
225/08/2017TelstarMVV Maastricht0-01.400Perez
225/08/2017Helmond SportJong PSV1-22.211Van Herk1-0 Zeldenrust, 1-1 en 1-2 Laursen
225/08/2017FC EmmenFC Eindhoven1-12.540Bax0-1 Lieder, 1-1 Bakker
225/08/2017Jong AZRKC Waalwijk2-11.000Martens1-0 Jacobs, 1-1 De Graauw, 2-1 Helmer
301/09/2017Jong FC UtrechtJong AZ1-0533Van Herk1-0 Hatzidiakos (e.d.)
301/09/2017FC DordrechtFC Emmen2-21.375Vd Eijk0-1 Siekman, 1-1 Calcan, 2-1 Mutzers, 2-2 Loen
301/09/2017Jong PSVJong Ajax0-32.278Oostrom0-1 Cassiera, 0-2 Neres, 0-3 Flemming
301/09/2017MVV MaastrichtFC Den Bosch3-04.987Vd Graaf1-0 Okita, 2-0 Nys, 3-0 Yildirim
301/09/2017Fortuna SittardAlmere City FC2-13.162Bax1-0 en 2-0 Askovski, 3-0 Valpoort
301/09/2017NECFC Eindhoven2-18.489Lindhout1-0 Braken, 1-1 De Silva, 2-1 Braken
301/09/2017TelstarFC Oss3-31.963C. Mulder0-1 Van der Venne, 0-2 Bax, 1-3, 2-3 en 3-3 Hamdaoui,
3-3 Schouten (e.d.)
301/09/2017Helmond SportGo Ahead Eagles1-11.993Vd Kerkhof0-1 De Kogel, 1-1 Thomassen
302/09/2017RKC WaalwijkDe Graafschap0-01.948GerretsR: Receveur (Gra)
303/09/2017FC VolendamSC Cambuur0-13.259Manschot0-1 Houtkoop
408/09/2017SC CambuurJong FC Utrecht20:00
408/09/2017FC EindhovenJong PSV20:00
408/09/2017Go Ahead EaglesFC Volendam20:00
408/09/2017FC Den BoschNEC20:00
408/09/2017De GraafschapMVV Maastricht20:00
408/09/2017FC OssFC Dordrecht20:00
408/09/2017Almere City FCHelmond Sport20:00
408/09/2017FC EmmenFortuna Sittard20:00
411/09/2017Jong AjaxRKC Waalwijk20:00
412/09/2017Jong AZTelstar20:00
515/09/2017Jong FC UtrechtDe Graafschap20:00
515/09/2017FC DordrechtAlmere City FC20:00
515/09/2017RKC WaalwijkFC Eindhoven20:00
515/09/2017MVV MaastrichtJong PSV20:00
515/09/2017Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
515/09/2017Fortuna SittardFC Volendam20:00
515/09/2017NECFC Emmen20:00
515/09/2017FC OssJong AZ20:00
515/09/2017TelstarFC Den Bosch20:00
515/09/2017Helmond SportJong Ajax20:00
622/09/2017FC VolendamDe Graafschap20:00
622/09/2017RKC WaalwijkJong FC Utrecht20:00
622/09/2017MVV MaastrichtSC Cambuur20:00
622/09/2017FC EindhovenFC Den Bosch20:00
622/09/2017Fortuna SittardJong AZ20:00
622/09/2017Almere City FCFC Oss20:00
622/09/2017Helmond SportFC Dordrecht20:00
622/09/2017FC EmmenGo Ahead Eagles20:00
625/09/2017Jong PSVNEC20:00
625/09/2017Jong AjaxTelstar20:00
729/09/2017SC CambuurRKC Waalwijk20:00
729/09/2017Jong FC UtrechtHelmond Sport20:00
729/09/2017FC DordrechtFC Volendam20:00
729/09/2017Go Ahead EaglesAlmere City FC20:00
729/09/2017FC Den BoschJong PSV20:00
729/09/2017De GraafschapFC Emmen20:00
729/09/2017NECMVV Maastricht20:00
729/09/2017FC OssJong Ajax20:00
729/09/2017TelstarFortuna Sittard20:00
729/09/2017Jong AZFC Eindhoven20:00
806/10/2017FC VolendamTelstar20:00
806/10/2017FC DordrechtFC Eindhoven20:00
806/10/2017RKC WaalwijkFC Den Bosch20:00
806/10/2017Jong PSVJong AZ20:00
806/10/2017Fortuna SittardNEC20:00
806/10/2017Jong AjaxJong FC Utrecht20:00
806/10/2017FC OssGo Ahead Eagles20:00
806/10/2017Almere City FCMVV Maastricht20:00
806/10/2017Helmond SportDe Graafschap20:00
806/10/2017FC EmmenSC Cambuur20:00
913/10/2017SC CambuurFC Oss20:00
913/10/2017MVV MaastrichtFortuna Sittard20:00
913/10/2017FC EindhovenFC Volendam20:00
913/10/2017FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
913/10/2017NECRKC Waalwijk20:00
913/10/2017TelstarFC Dordrecht20:00
913/10/2017FC EmmenJong PSV20:00
915/10/2017De GraafschapGo Ahead Eagles20:00
916/10/2017Jong AjaxAlmere City FC20:00
916/10/2017Jong AZHelmond Sport20:00
1020/10/2017Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
1020/10/2017FC VolendamNEC20:00
1020/10/2017FC DordrechtDe Graafschap20:00
1020/10/2017Jong PSVRKC Waalwijk20:00
1020/10/2017Go Ahead EaglesJong Ajax20:00
1020/10/2017Fortuna SittardFC Eindhoven20:00
1020/10/2017FC OssFC Den Bosch20:00
1020/10/2017Almere City FCSC Cambuur20:00
1020/10/2017Helmond SportTelstar20:00
1020/10/2017Jong AZFC Emmen20:00
1127/10/2017SC CambuurJong PSV20:00
1127/10/2017RKC WaalwijkFC Dordrecht20:00
1127/10/2017MVV MaastrichtFC Volendam20:00
1127/10/2017FC EindhovenJong Ajax20:00
1127/10/2017Go Ahead EaglesJong AZ20:00
1127/10/2017FC Den BoschHelmond Sport20:00
1127/10/2017De GraafschapFortuna Sittard20:00
1127/10/2017NECJong FC Utrecht20:00
1127/10/2017TelstarAlmere City FC20:00
1127/10/2017FC EmmenFC Oss20:00
1203/11/2017Jong FC UtrechtFC Eindhoven20:00
1203/11/2017FC VolendamJong PSV20:00
1203/11/2017FC DordrechtFC Den Bosch20:00
1203/11/2017MVV MaastrichtRKC Waalwijk20:00
1203/11/2017Fortuna SittardFC Oss20:00
1203/11/2017NECSC Cambuur20:00
1203/11/2017Jong AjaxDe Graafschap20:00
1203/11/2017Almere City FCJong AZ20:00
1203/11/2017TelstarGo Ahead Eagles20:00
1203/11/2017Helmond SportFC Emmen20:00
1317/11/2017SC CambuurFortuna Sittard20:00
1317/11/2017RKC WaalwijkTelstar20:00
1317/11/2017FC EindhovenMVV Maastricht20:00
1317/11/2017Go Ahead EaglesFC Dordrecht20:00
1317/11/2017FC Den BoschFC Volendam20:00
1317/11/2017De GraafschapNEC20:00
1317/11/2017FC OssHelmond Sport20:00
1317/11/2017FC EmmenAlmere City FC20:00
1320/11/2017Jong PSVJong FC Utrecht20:00
1320/11/2017Jong AZJong Ajax20:00
1424/11/2017SC CambuurFC Den Bosch20:00
1424/11/2017Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
1424/11/2017FC VolendamFC Emmen20:00
1424/11/2017FC DordrechtJong AZ20:00
1424/11/2017RKC WaalwijkFC Oss20:00
1424/11/2017Jong PSVTelstar20:00
1424/11/2017MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
1424/11/2017Fortuna SittardGo Ahead Eagles20:00
1424/11/2017De GraafschapFC Eindhoven20:00
1424/11/2017NECJong Ajax20:00
1527/11/2017FC EindhovenSC Cambuur20:00
1527/11/2017Go Ahead EaglesJong FC Utrecht20:00
1527/11/2017FC Den BoschDe Graafschap20:00
1527/11/2017Jong AjaxFC Dordrecht20:00
1527/11/2017FC OssJong PSV20:00
1527/11/2017Almere City FCRKC Waalwijk20:00
1527/11/2017TelstarNEC20:00
1527/11/2017Helmond SportFortuna Sittard20:00
1527/11/2017FC EmmenMVV Maastricht20:00
1527/11/2017Jong AZFC Volendam20:00
1601/12/2017SC CambuurTelstar20:00
1601/12/2017FC VolendamAlmere City FC20:00
1601/12/2017RKC WaalwijkHelmond Sport20:00
1601/12/2017MVV MaastrichtJong Ajax20:00
1601/12/2017FC EindhovenFC Oss20:00
1601/12/2017FC Den BoschGo Ahead Eagles20:00
1601/12/2017De GraafschapJong AZ20:00
1601/12/2017NECFC Dordrecht20:00
1604/12/2017Jong FC UtrechtFC Emmen20:00
1604/12/2017Jong PSVFortuna Sittard20:00
1708/12/2017FC VolendamJong FC Utrecht20:00
1708/12/2017FC DordrechtMVV Maastricht20:00
1708/12/2017Go Ahead EaglesJong PSV20:00
1708/12/2017Fortuna SittardRKC Waalwijk20:00
1708/12/2017FC OssNEC20:00
1708/12/2017Almere City FCDe Graafschap20:00
1708/12/2017TelstarFC Emmen20:00
1708/12/2017Helmond SportFC Eindhoven20:00
1711/12/2017Jong AjaxFC Den Bosch20:00
1711/12/2017Jong AZSC Cambuur20:00
1815/12/2017SC CambuurFC Dordrecht20:00
1815/12/2017Jong FC UtrechtTelstar20:00
1815/12/2017RKC WaalwijkFC Volendam20:00
1815/12/2017Jong PSVAlmere City FC20:00
1815/12/2017MVV MaastrichtJong AZ20:00
1815/12/2017FC EindhovenGo Ahead Eagles20:00
1815/12/2017FC Den BoschFortuna Sittard20:00
1815/12/2017De GraafschapFC Oss20:00
1815/12/2017NECHelmond Sport20:00
1815/12/2017FC EmmenJong Ajax20:00
1922/12/2017FC DordrechtJong PSV20:00
1922/12/2017Go Ahead EaglesRKC Waalwijk20:00
1922/12/2017Fortuna SittardJong FC Utrecht20:00
1922/12/2017Jong AjaxFC Volendam20:00
1922/12/2017FC OssMVV Maastricht20:00
1922/12/2017Almere City FCFC Eindhoven20:00
1922/12/2017TelstarDe Graafschap20:00
1922/12/2017Helmond SportSC Cambuur20:00
1922/12/2017FC EmmenFC Den Bosch20:00
1922/12/2017Jong AZNEC20:00
2012/01/2018SC CambuurDe Graafschap20:00
2012/01/2018Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
2012/01/2018FC VolendamFC Oss20:00
2012/01/2018RKC WaalwijkJong AZ20:00
2012/01/2018Jong PSVHelmond Sport20:00
2012/01/2018MVV MaastrichtTelstar20:00
2012/01/2018FC EindhovenFC Emmen20:00
2012/01/2018FC Den BoschAlmere City FC20:00
2012/01/2018Fortuna SittardJong Ajax20:00
2012/01/2018NECGo Ahead Eagles20:00
2119/01/2018FC DordrechtFortuna Sittard20:00
2119/01/2018Go Ahead EaglesMVV Maastricht20:00
2119/01/2018De GraafschapJong PSV20:00
2119/01/2018FC OssJong FC Utrecht20:00
2119/01/2018Almere City FCNEC20:00
2119/01/2018TelstarFC Eindhoven20:00
2119/01/2018Helmond SportFC Volendam20:00
2119/01/2018FC EmmenRKC Waalwijk20:00
2122/01/2018Jong AjaxSC Cambuur20:00
2122/01/2018Jong AZFC Den Bosch20:00
2226/01/2018FC DordrechtFC Oss20:00
2226/01/2018RKC WaalwijkJong Ajax20:00
2226/01/2018MVV MaastrichtDe Graafschap20:00
2226/01/2018Fortuna SittardFC Emmen20:00
2226/01/2018NECFC Den Bosch20:00
2226/01/2018TelstarJong AZ20:00
2226/01/2018Helmond SportAlmere City FC20:00
2228/01/2018FC VolendamGo Ahead Eagles20:00
2229/01/2018Jong FC UtrechtSC Cambuur20:00
2229/01/2018Jong PSVFC Eindhoven20:00
2302/02/2018SC CambuurGo Ahead Eagles20:00
2302/02/2018FC VolendamFortuna Sittard20:00
2302/02/2018FC EindhovenRKC Waalwijk20:00
2302/02/2018FC Den BoschTelstar20:00
2302/02/2018De GraafschapJong FC Utrecht20:00
2302/02/2018Almere City FCFC Dordrecht20:00
2302/02/2018FC EmmenNEC20:00
2305/02/2018Jong PSVMVV Maastricht20:00
2305/02/2018Jong AjaxHelmond Sport20:00
2305/02/2018Jong AZFC Oss20:00
2408/02/2018NECJong PSV20:00
2409/02/2018SC CambuurMVV Maastricht20:00
2409/02/2018FC DordrechtHelmond Sport20:00
2409/02/2018Go Ahead EaglesFC Emmen20:00
2409/02/2018FC Den BoschFC Eindhoven20:00
2409/02/2018De GraafschapFC Volendam20:00
2409/02/2018FC OssAlmere City FC20:00
2409/02/2018TelstarJong Ajax20:00
2412/02/2018Jong FC UtrechtRKC Waalwijk20:00
2412/02/2018Jong AZFortuna Sittard20:00
2516/02/2018FC VolendamFC Dordrecht20:00
2516/02/2018RKC WaalwijkSC Cambuur20:00
2516/02/2018MVV MaastrichtNEC20:00
2516/02/2018FC EindhovenJong AZ20:00
2516/02/2018Fortuna SittardTelstar20:00
2516/02/2018Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
2516/02/2018Helmond SportJong FC Utrecht20:00
2516/02/2018FC EmmenDe Graafschap20:00
2519/02/2018Jong PSVFC Den Bosch20:00
2519/02/2018Jong AjaxFC Oss20:00
2623/02/2018SC CambuurFC Emmen20:00
2623/02/2018MVV MaastrichtAlmere City FC20:00
2623/02/2018FC EindhovenFC Dordrecht20:00
2623/02/2018Go Ahead EaglesFC Oss20:00
2623/02/2018FC Den BoschRKC Waalwijk20:00
2623/02/2018De GraafschapHelmond Sport20:00
2623/02/2018NECFortuna Sittard20:00
2623/02/2018TelstarFC Volendam20:00
2626/02/2018Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
2626/02/2018Jong AZJong PSV20:00
2702/03/2018FC VolendamFC Eindhoven20:00
2702/03/2018FC DordrechtTelstar20:00
2702/03/2018RKC WaalwijkNEC20:00
2702/03/2018Fortuna SittardMVV Maastricht20:00
2702/03/2018FC OssSC Cambuur20:00
2702/03/2018Almere City FCJong Ajax20:00
2702/03/2018Helmond SportJong AZ20:00
2704/03/2018Go Ahead EaglesDe Graafschap20:00
2705/03/2018Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
2705/03/2018Jong PSVFC Emmen20:00
2809/03/2018SC CambuurAlmere City FC20:00
2809/03/2018RKC WaalwijkJong PSV20:00
2809/03/2018MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
2809/03/2018FC EindhovenFortuna Sittard20:00
2809/03/2018FC Den BoschFC Oss20:00
2809/03/2018De GraafschapFC Dordrecht20:00
2809/03/2018NECFC Volendam20:00
2809/03/2018Jong AjaxGo Ahead Eagles20:00
2809/03/2018TelstarHelmond Sport20:00
2809/03/2018FC EmmenJong AZ20:00
2912/03/2018Jong FC UtrechtNEC20:00
2912/03/2018FC VolendamMVV Maastricht20:00
2912/03/2018FC DordrechtRKC Waalwijk20:00
2912/03/2018Jong PSVSC Cambuur20:00
2912/03/2018Fortuna SittardDe Graafschap20:00
2912/03/2018Jong AjaxFC Eindhoven20:00
2912/03/2018FC OssFC Emmen20:00
2912/03/2018Almere City FCTelstar20:00
2912/03/2018Helmond SportFC Den Bosch20:00
2912/03/2018Jong AZGo Ahead Eagles20:00
3016/03/2018SC CambuurNEC20:00
3016/03/2018RKC WaalwijkMVV Maastricht20:00
3016/03/2018Jong PSVFC Volendam20:00
3016/03/2018FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
3016/03/2018Go Ahead EaglesTelstar20:00
3016/03/2018FC Den BoschFC Dordrecht20:00
3016/03/2018De GraafschapJong Ajax20:00
3016/03/2018FC OssFortuna Sittard20:00
3016/03/2018FC EmmenHelmond Sport20:00
3016/03/2018Jong AZAlmere City FC20:00
3123/03/2018Jong FC UtrechtJong PSV20:00
3123/03/2018FC DordrechtGo Ahead Eagles20:00
3123/03/2018MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3123/03/2018Fortuna SittardSC Cambuur20:00
3123/03/2018NECDe Graafschap20:00
3123/03/2018Jong AjaxJong AZ20:00
3123/03/2018Almere City FCFC Emmen20:00
3123/03/2018TelstarRKC Waalwijk20:00
3123/03/2018Helmond SportFC Oss20:00
3125/03/2018FC VolendamFC Den Bosch14:30
3230/03/2018SC CambuurFC Volendam20:00
3230/03/2018FC EindhovenNEC20:00
3230/03/2018Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
3230/03/2018FC Den BoschMVV Maastricht20:00
3230/03/2018De GraafschapRKC Waalwijk20:00
3230/03/2018Jong AjaxJong PSV20:00
3230/03/2018FC OssTelstar20:00
3230/03/2018Almere City FCFortuna Sittard20:00
3230/03/2018FC EmmenFC Dordrecht20:00
3230/03/2018Jong AZJong FC Utrecht20:00
3302/04/2018SC CambuurFC Eindhoven14:30
3302/04/2018Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles14:30
3302/04/2018FC VolendamJong AZ14:30
3302/04/2018FC DordrechtJong Ajax14:30
3302/04/2018RKC WaalwijkAlmere City FC14:30
3302/04/2018Jong PSVFC Oss14:30
3302/04/2018MVV MaastrichtFC Emmen14:30
3302/04/2018Fortuna SittardHelmond Sport14:30
3302/04/2018De GraafschapFC Den Bosch14:30
3302/04/2018NECTelstar14:30
3406/04/2018FC EindhovenDe Graafschap20:00
3406/04/2018Go Ahead EaglesFortuna Sittard20:00
3406/04/2018FC Den BoschSC Cambuur20:00
3406/04/2018Jong AjaxNEC20:00
3406/04/2018FC OssRKC Waalwijk20:00
3406/04/2018Almere City FCJong FC Utrecht20:00
3406/04/2018TelstarJong PSV20:00
3406/04/2018Helmond SportMVV Maastricht20:00
3406/04/2018FC EmmenFC Volendam20:00
3406/04/2018Jong AZFC Dordrecht20:00
3509/04/2018SC CambuurJong AZ20:00
3509/04/2018Jong FC UtrechtFC Volendam20:00
3509/04/2018RKC WaalwijkFortuna Sittard20:00
3509/04/2018MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
3509/04/2018FC EindhovenHelmond Sport20:00
3509/04/2018FC Den BoschJong Ajax20:00
3509/04/2018De GraafschapAlmere City FC20:00
3509/04/2018NECFC Oss20:00
3509/04/2018FC EmmenTelstar20:00
3510/04/2018Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
3613/04/2018FC VolendamRKC Waalwijk20:00
3613/04/2018FC DordrechtSC Cambuur20:00
3613/04/2018Go Ahead EaglesFC Eindhoven20:00
3613/04/2018Fortuna SittardFC Den Bosch20:00
3613/04/2018Jong AjaxFC Emmen20:00
3613/04/2018FC OssDe Graafschap20:00
3613/04/2018Almere City FCJong PSV20:00
3613/04/2018TelstarJong FC Utrecht20:00
3613/04/2018Helmond SportNEC20:00
3613/04/2018Jong AZMVV Maastricht20:00
3720/04/2018SC CambuurHelmond Sport20:00
3720/04/2018Jong FC UtrechtFortuna Sittard20:00
3720/04/2018FC VolendamJong Ajax20:00
3720/04/2018RKC WaalwijkGo Ahead Eagles20:00
3720/04/2018Jong PSVFC Dordrecht20:00
3720/04/2018MVV MaastrichtFC Oss20:00
3720/04/2018FC EindhovenAlmere City FC20:00
3720/04/2018FC Den BoschFC Emmen20:00
3720/04/2018De GraafschapTelstar20:00
3720/04/2018NECJong AZ20:00
3828/04/2018FC DordrechtNEC19:45
3828/04/2018Go Ahead EaglesFC Den Bosch19:45
3828/04/2018Fortuna SittardJong PSV19:45
3828/04/2018Jong AjaxMVV Maastricht19:45
3828/04/2018FC OssFC Eindhoven19:45
3828/04/2018Almere City FCFC Volendam19:45
3828/04/2018TelstarSC Cambuur19:45
3828/04/2018Helmond SportRKC Waalwijk19:45
3828/04/2018FC EmmenJong FC Utrecht19:45
3828/04/2018Jong AZDe Graafschap19:45

Eredivisie 2017-2018

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEXCFEYGROHEEHERNACPECPSVRODSPATWEUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*1-20-3
Ajax*3-1
AZ2-0*
Excelsior*0-1
Feyenoord*2-15-0
FC Groningen*3-32-1
sc Heerenveen*1-1
Heracles Almelo2-12-2*
NAC Breda*1-42-2
PEC Zwolle*4-22-0
PSV3-2*2-0
Roda JC*1-3
Sparta1-1*
FC Twente*1-2
FC Utrecht*2-0
Vitesse1-24-1*
VVV-Venlo0-23-0*
Willem II1-2*

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
111/08/2017ADO Den HaagFC Utrecht0-312.123Janssen0-1 Dessers, 0-2 Van de Streek, 0-3 Dessers
112/08/2017VVV-VenloSparta Rotterdam3-05.832Kamphuis1-0 Leemans, 2-0 Tissoudali, 3-0 Van Crooy
R: Chabot (Spa)
112/08/2017PSVAZ3-230.000Kuipers0-1 Dos Santos, 1-1 Lozano, 2-1 Pereiro,
3-1 Van Ginkel, 3-2 Weghorst (pen)
112/08/2017Heracles AlmeloAjax2-112.080Blom0-1 Ziyech, 1-1 Gladon, 2-1 Kuwas
112/08/2017VitesseNAC Breda4-113.921Mulder1-0 Bruns, 2-0 Linssen, 3-0 Matavz,
3-1 Ambrose, 4-1 Rashica
113/08/2017PEC ZwolleRoda JC Kerkrade4-213.000Nijhuis0-1 Gustrafson, 1-1 Marcellis, 2-1 Auassar (e.d.),
2-2 Gustafson (pen), 3-2 Saymak, 4-1 Van Polen
113/08/2017FeyenoordFC Twente2-147.500Gözübüyük1-0 Jorgensen, 1-1 F. Jensen, 2-1 Berghuis
113/08/2017Willem IIExcelsior1-212.800Manschot0-1 Wellenreuther (e.d.), 0-2 El Azouzzi, 1-2 Sol
113/08/2017FC Groningensc Heerenveen3-319.255Van Boekel0-1 Thorsby, 0-2 Ghoochannejhad, 1-2 Veldwijk,
2-2 Mahi (pen), 2-3 Thorsby, 3-3 Mahi (pen)
218/08/2017Roda JC KerkradeVitesse1-312.004Kamphuis0-1 Matavz, 1-1 Pasveer (e.d.), 1-2 Bruns,
1-3 Kashia
219/08/2017FC TwenteVVV-Venlo1-223.000Mulder0-1 Van Crooy, 0-2 Promes, 1-2 Boere
219/08/2017sc HeerenveenHeracles Almelo1-118.300Vd Graaf0-1 Pröpper, 1-1 Mihajlovic
220/08/2017AjaxFC Groningen3-145.000Higler1-0 Huntelaar, 2-0 Ziyech, 1-2 Idrissi,
3-1 Schöne
219/08/2017AZADO Den Haag2-012.749Makkelie1-0 Weghorst (pen), 2-0 Til; R: Kanon (ADO)
220/08/2017ExcelsiorFeyenoord0-14.400Kuipers0-1 Boëtius
220/08/2017FC UtrechtWillem II2-016.093Gözübüyük1-0 Labyad, 2-0 Dessers
220/08/2017Sparta RotterdamPEC Zwolle1-110.012Lindhout0-1 Mokhtar, 1-1 Mühren
220/08/2017NAC BredaPSV1-418.788Van Boekel0-1 Bergwijn, 1-1 Ambrose (pen), 1-2 Van Ginkel,
1-3 Lozano, 1-4 Hendrix
325/08/2017NAC BredaSparta Rotterdam2-217.912Higler1-0 Marí, 2-0 Vloet, 2-1 en 2-2 Ache
326/08/2017VitesseAZ1-214.500Blom0-1 Weghorst, 1-1 Matavz, 1-2 Weghorst
326/08/2017ADO Den Haagsc Heerenveen1-27.902Kamphuis0-1 en 0-2 Thorsby, 1-2 Johnsen
326/08/2017PEC ZwolleFC Twente2-012.800Janssen1-0 Mokhtar, 2-0 Van Polen (pen)
326/08/2017Heracles AlmeloExcelsior2-210.067Vd Kerkhof1-0 Kuwas, 1-1 Bruins, 2-1 Gladon,
2-2 Caenepeel; R: Hadouir (Exc)
327/08/2017FeyenoordWillem II5-047.500Nijhuis1-0 Toornstra, 2-0 Berghuis, 3-0 Toornstra,
4-0 Vilhena, 5-0 Boëtius (pen)
327/08/2017VVV-VenloAjax0-28.000Kuipers0-1 Van de Beek, 0-2 Neres
327/08/2017PSVRoda JC Kerkrade2-032.200Makkelie1-0 Locadia, 2-0 Lozano
327/08/2017FC GroningenFC Utrecht2-116.032Manschot1-0 Warmerdam, 2-0 Drost, 2-1 Bahebeck
409/09/2017Willem IIADO Den Haag18:30
409/09/2017Heracles AlmeloFeyenoord18:30
409/09/2017AjaxPEC Zwolle20:45
409/09/2017ExcelsiorVitesse20:45
410/09/2017sc HeerenveenPSV12:30
410/09/2017FC UtrechtRoda JC Kerkrade14:30
410/09/2017Sparta RotterdamFC Twente14:30
410/09/2017AZNAC Breda14:30
410/09/2017FC GroningenVVV-Venlo16:45
515/09/2017Sparta RotterdamAZ20:00
516/09/2017Excelsiorsc Heerenveen18:30
516/09/2017Roda JC KerkradeWillem II19:45
516/09/2017NAC BredaFC Groningen19:45
516/09/2017PEC ZwolleHeracles Almelo20:45
517/09/2017VitesseVVV-Venlo12:30
517/09/2017ADO Den HaagAjax14:30
517/09/2017FC TwenteFC Utrecht14:30
517/09/2017PSVFeyenoord16:45
623/09/2017Willem IIsc Heerenveen18:30
623/09/2017AjaxVitesse18:30
623/09/2017FeyenoordNAC Breda20:45
623/09/2017ADO Den HaagSparta Rotterdam20:45
624/09/2017FC UtrechtPSV12:30
624/09/2017Heracles AlmeloRoda JC Kerkrade14:30
624/09/2017VVV-VenloPEC Zwolle14:30
624/09/2017FC GroningenFC Twente14:30
624/09/2017AZExcelsior16:45
729/09/2017FC TwenteHeracles Almelo20:00
730/09/2017NAC BredaADO Den Haag18:30
730/09/2017PEC ZwolleFC Groningen19:45
730/09/2017ExcelsiorVVV-Venlo19:45
730/09/2017Sparta RotterdamRoda JC Kerkrade20:45
701/10/2017AZFeyenoord12:30
701/10/2017sc HeerenveenAjax14:30
701/10/2017VitesseFC Utrecht14:30
701/10/2017PSVWillem II16:45
814/10/2017Roda JC KerkradeNAC Breda18:30
814/10/2017AjaxSparta Rotterdam18:30
814/10/2017FeyenoordPEC Zwolle20:45
814/10/2017FC Utrechtsc Heerenveen20:45
815/10/2017Heracles AlmeloVitesse12:30
815/10/2017Willem IIFC Twente14:30
815/10/2017VVV-VenloPSV14:30
815/10/2017FC GroningenAZ14:30
815/10/2017ADO Den HaagExcelsior16:45
920/10/2017FC GroningenWillem II20:00
921/10/2017NAC BredaPEC Zwolle18:30
921/10/2017ExcelsiorSparta Rotterdam19:45
921/10/2017VVV-VenloADO Den Haag19:45
921/10/2017FC TwenteRoda JC Kerkrade20:45
922/10/2017PSVHeracles Almelo12:30
922/10/2017FeyenoordAjax14:30
922/10/2017AZFC Utrecht14:30
922/10/2017sc HeerenveenVitesse16:45
1027/10/2017FC TwenteExcelsior20:00
1028/10/2017Heracles AlmeloVVV-Venlo18:30
1028/10/2017Roda JC KerkradeFeyenoord18:30
1028/10/2017Willem IIAjax20:45
1028/10/2017PEC ZwolleADO Den Haag20:45
1029/10/2017VitessePSV12:30
1029/10/2017FC UtrechtNAC Breda14:30
1029/10/2017Sparta RotterdamFC Groningen14:30
1029/10/2017sc HeerenveenAZ16:45
1103/11/2017Sparta Rotterdamsc Heerenveen20:00
1104/11/2017AZWillem II18:30
1104/11/2017ExcelsiorRoda JC Kerkrade19:45
1104/11/2017Heracles AlmeloFC Groningen19:45
1104/11/2017VVV-VenloNAC Breda20:45
1105/11/2017ADO Den HaagFeyenoord12:30
1105/11/2017AjaxFC Utrecht14:30
1105/11/2017VitessePEC Zwolle14:30
1105/11/2017PSVFC Twente16:45
1218/11/2017FC Twentesc Heerenveen18:30
1218/11/2017FeyenoordVVV-Venlo18:30
1218/11/2017NAC BredaAjax20:45
1218/11/2017Willem IISparta Rotterdam20:45
1219/11/2017ADO Den HaagHeracles Almelo12:30
1219/11/2017PEC ZwollePSV14:30
1219/11/2017FC UtrechtExcelsior14:30
1219/11/2017FC GroningenVitesse14:30
1219/11/2017Roda JC KerkradeAZ16:45
1324/11/2017AZFC Twente20:00
1325/11/2017VVV-VenloWillem II18:30
1325/11/2017Heracles AlmeloNAC Breda19:45
1325/11/2017FC GroningenFeyenoord19:45
1325/11/2017sc HeerenveenPEC Zwolle20:45
1326/11/2017AjaxRoda JC Kerkrade12:30
1326/11/2017ExcelsiorPSV14:30
1326/11/2017Sparta RotterdamFC Utrecht14:30
1326/11/2017VitesseADO Den Haag16:45
1401/12/2017PEC ZwolleFC Utrecht20:00
1402/12/2017ADO Den HaagFC Groningen18:30
1402/12/2017FC TwenteAjax18:30
1402/12/2017FeyenoordVitesse20:45
1402/12/2017Willem IIHeracles Almelo20:45
1403/12/2017VVV-VenloAZ12:30
1403/12/2017PSVSparta Rotterdam14:30
1403/12/2017Roda JC Kerkradesc Heerenveen14:30
1403/12/2017NAC BredaExcelsior16:45
1508/12/2017Willem IINAC Breda20:00
1509/12/2017sc HeerenveenVVV-Venlo18:30
1509/12/2017AZHeracles Almelo19:45
1509/12/2017ExcelsiorPEC Zwolle19:45
1509/12/2017FC TwenteADO Den Haag20:45
1510/12/2017Roda JC KerkradeFC Groningen12:30
1510/12/2017FC UtrechtFeyenoord14:30
1510/12/2017Sparta RotterdamVitesse14:30
1510/12/2017AjaxPSV16:45
1612/12/2017NAC BredaFC Twente18:30
1612/12/2017PEC ZwolleAZ20:45
1613/12/2017VitesseWillem II18:30
1613/12/2017FC GroningenPSV18:30
1613/12/2017VVV-VenloFC Utrecht19:45
1613/12/2017Feyenoordsc Heerenveen20:45
1613/12/2017ADO Den HaagRoda JC Kerkrade20:45
1614/12/2017Heracles AlmeloSparta Rotterdam18:30
1614/12/2017AjaxExcelsior20:45
1716/12/2017sc HeerenveenNAC Breda18:30
1716/12/2017Willem IIPEC Zwolle18:30
1716/12/2017PSVADO Den Haag19:45
1716/12/2017FC TwenteVitesse20:45
1716/12/2017Roda JC KerkradeVVV-Venlo20:45
1717/12/2017Sparta RotterdamFeyenoord12:30
1717/12/2017FC UtrechtFC Groningen14:30
1717/12/2017AZAjax14:30
1717/12/2017ExcelsiorHeracles Almelo16:45
1822/12/2017ADO Den HaagPEC Zwolle20:00
1823/12/2017VVV-VenloHeracles Almelo18:30
1823/12/2017AZsc Heerenveen19:45
1823/12/2017PSVVitesse19:45
1823/12/2017ExcelsiorFC Twente20:45
1824/12/2017NAC BredaFC Utrecht12:30
1824/12/2017AjaxWillem II14:30
1824/12/2017FC GroningenSparta Rotterdam14:30
1824/12/2017FeyenoordRoda JC Kerkrade16:45
1919/01/2018FC UtrechtAZ20:00
1920/01/2018Roda JC KerkradeFC Twente18:30
1920/01/2018PEC ZwolleNAC Breda19:45
1920/01/2018ADO Den HaagVVV-Venlo19:45
1920/01/2018Vitessesc Heerenveen20:45
1921/01/2018Willem IIFC Groningen12:30
1921/01/2018Sparta RotterdamExcelsior14:30
1921/01/2018AjaxFeyenoord14:30
1921/01/2018Heracles AlmeloPSV16:45
2026/01/2018sc HeerenveenSparta Rotterdam20:00
2027/01/2018FC GroningenHeracles Almelo18:30
2027/01/2018FC TwentePSV19:45
2027/01/2018PEC ZwolleVitesse19:45
2027/01/2018NAC BredaVVV-Venlo20:45
2028/01/2018FC UtrechtAjax12:30
2028/01/2018FeyenoordADO Den Haag14:30
2028/01/2018Roda JC KerkradeExcelsior14:30
2028/01/2018Willem IIAZ16:45
2102/02/2018VitesseFC Groningen20:00
2103/02/2018sc HeerenveenFC Twente18:30
2103/02/2018AZRoda JC Kerkrade19:45
2103/02/2018PSVPEC Zwolle19:45
2103/02/2018Heracles AlmeloADO Den Haag20:45
2104/02/2018ExcelsiorFC Utrecht12:30
2104/02/2018Sparta RotterdamWillem II14:30
2104/02/2018VVV-VenloFeyenoord14:30
2104/02/2018AjaxNAC Breda16:45
2206/02/2018FC TwenteAZ18:30
2206/02/2018PEC Zwollesc Heerenveen20:45
2207/02/2018FC UtrechtSparta Rotterdam18:30
2207/02/2018PSVExcelsior18:30
2207/02/2018Willem IIVVV-Venlo19:45
2207/02/2018NAC BredaHeracles Almelo20:45
2207/02/2018Roda JC KerkradeAjax20:45
2208/02/2018ADO Den HaagVitesse18:30
2208/02/2018FeyenoordFC Groningen20:45
2310/02/2018Heracles AlmeloWillem II18:30
2310/02/2018FC UtrechtPEC Zwolle18:30
2310/02/2018Sparta RotterdamPSV19:45
2310/02/2018sc HeerenveenRoda JC Kerkrade20:45
2310/02/2018AZVVV-Venlo20:45
2311/02/2018FC GroningenADO Den Haag12:30
2311/02/2018VitesseFeyenoord14:30
2311/02/2018ExcelsiorNAC Breda14:30
2311/02/2018AjaxFC Twente16:45
2416/02/2018VVV-VenloFC Groningen20:00
2417/02/2018VitesseExcelsior18:30
2417/02/2018NAC BredaAZ19:45
2417/02/2018PSVsc Heerenveen19:45
2417/02/2018ADO Den HaagWillem II20:45
2418/02/2018Roda JC KerkradeFC Utrecht12:30
2418/02/2018FeyenoordHeracles Almelo14:30
2418/02/2018FC TwenteSparta Rotterdam14:30
2418/02/2018PEC ZwolleAjax16:45
2523/02/2018FC GroningenNAC Breda20:00
2524/02/2018AZSparta Rotterdam18:30
2524/02/2018sc HeerenveenExcelsior19:45
2524/02/2018Heracles AlmeloPEC Zwolle19:45
2524/02/2018VVV-VenloVitesse20:45
2525/02/2018AjaxADO Den Haag12:30
2525/02/2018FeyenoordPSV14:30
2525/02/2018Willem IIRoda JC Kerkrade14:30
2525/02/2018FC UtrechtFC Twente16:45
2602/03/2018sc HeerenveenWillem II20:00
2603/03/2018PSVFC Utrecht18:30
2603/03/2018ExcelsiorAZ18:30
2603/03/2018Roda JC KerkradeHeracles Almelo20:45
2603/03/2018NAC BredaFeyenoord20:45
2604/03/2018PEC ZwolleVVV-Venlo12:30
2604/03/2018Sparta RotterdamADO Den Haag14:30
2604/03/2018VitesseAjax14:30
2604/03/2018FC TwenteFC Groningen16:45
2709/03/2018Heracles AlmeloFC Twente20:00
2710/03/2018ADO Den HaagNAC Breda18:30
2710/03/2018VVV-VenloExcelsior19:45
2710/03/2018Willem IIPSV19:45
2710/03/2018Roda JC KerkradeSparta Rotterdam20:45
2711/03/2018FC GroningenPEC Zwolle12:30
2711/03/2018FC UtrechtVitesse14:30
2711/03/2018Ajaxsc Heerenveen14:30
2711/03/2018FeyenoordAZ16:45
2816/03/2018ExcelsiorADO Den Haag20:00
2817/03/2018AZFC Groningen18:30
2817/03/2018PSVVVV-Venlo19:45
2817/03/2018VitesseHeracles Almelo19:45
2817/03/2018sc HeerenveenFC Utrecht20:45
2818/03/2018FC TwenteWillem II12:30
2818/03/2018Sparta RotterdamAjax14:30
2818/03/2018NAC BredaRoda JC Kerkrade14:30
2818/03/2018PEC ZwolleFeyenoord16:45
2931/03/2018PEC ZwolleSparta Rotterdam18:30
2931/03/2018VitesseRoda JC Kerkrade18:30
2931/03/2018PSVNAC Breda19:45
2931/03/2018Willem IIFC Utrecht20:45
2931/03/2018ADO Den HaagAZ20:45
2901/04/2018FeyenoordExcelsior12:30
2901/04/2018Heracles Almelosc Heerenveen14:30
2901/04/2018FC GroningenAjax14:30
2901/04/2018VVV-VenloFC Twente16:45
3006/04/2018ExcelsiorWillem II20:00
3007/04/2018NAC BredaVitesse18:30
3007/04/2018Roda JC KerkradePEC Zwolle19:45
3007/04/2018FC TwenteFeyenoord19:45
3007/04/2018Sparta RotterdamVVV-Venlo20:45
3008/04/2018FC UtrechtADO Den Haag12:30
3008/04/2018sc HeerenveenFC Groningen14:30
3008/04/2018AZPSV14:30
3008/04/2018AjaxHeracles Almelo16:45
3113/04/2018Heracles AlmeloAZ20:00
3114/04/2018ADO Den HaagFC Twente18:30
3114/04/2018VitesseSparta Rotterdam19:45
3114/04/2018VVV-Venlosc Heerenveen19:45
3114/04/2018PEC ZwolleExcelsior20:45
3115/04/2018NAC BredaWillem II12:30
3115/04/2018FeyenoordFC Utrecht14:30
3115/04/2018FC GroningenRoda JC Kerkrade14:30
3115/04/2018PSVAjax16:45
3217/04/2018FC TwentePEC Zwolle18:30
3217/04/2018sc HeerenveenADO Den Haag20:45
3218/04/2018AZVitesse18:30
3218/04/2018Roda JC KerkradePSV18:30
3218/04/2018Sparta RotterdamNAC Breda19:45
3218/04/2018AjaxVVV-Venlo20:45
3218/04/2018ExcelsiorFC Groningen20:45
3219/04/2018FC UtrechtHeracles Almelo18:30
3219/04/2018Willem IIFeyenoord20:45
3329/04/2018FeyenoordSparta Rotterdam14:30
3329/04/2018NAC Bredasc Heerenveen14:30
3329/04/2018PEC ZwolleWillem II14:30
3329/04/2018AjaxAZ14:30
3329/04/2018Heracles AlmeloExcelsior14:30
3329/04/2018VitesseFC Twente14:30
3329/04/2018VVV-VenloRoda JC Kerkrade14:30
3329/04/2018FC GroningenFC Utrecht14:30
3329/04/2018ADO Den HaagPSV14:30
3406/05/2018sc HeerenveenFeyenoord14:30
3406/05/2018FC UtrechtVVV-Venlo14:30
3406/05/2018Sparta RotterdamHeracles Almelo14:30
3406/05/2018AZPEC Zwolle14:30
3406/05/2018Willem IIVitesse14:30
3406/05/2018PSVFC Groningen14:30
3406/05/2018ExcelsiorAjax14:30
3406/05/2018Roda JC KerkradeADO Den Haag14:30
3406/05/2018FC TwenteNAC Breda14:30

KNVB Beker 2016-2017

In het jaar dat de club 125 bestaat sleept Vitesse de eerste hoofdprijs binnen in haar bestaan. In een weinig verheffende finale tegen AZ beslist Ricky van Wolfswinkel in de laatste tien minuten het duel.  Op weg naar de finale schakelt Vitesse onder meer Feyenoord uit. De topclubs liggen er allemaal al vroeg uit. PSV verliest al in de 2e ronde van Sparta Rotterdam en Ajax laat zich verrassen door Cambuur.

De Friezen zijn dé verrassing van het toernooi en schakelen ook FC Utrecht op eigen veld uit. In de halve finale buigt het pas na strafschoppen voor AZ. Jodan Boys zorgt echter voor de grootste verrassing door Go Ahead Eagles uit te schakelen.  De winst van de club uit Gouda is cijfermatig de grootste stunt ooit. Nooit eerder won een club van het vijfde niveau van een club uit de Eredivisie en al helemaal niet in eigen stadion.

1e voorronde
16/08/2016Staphorst (V)AZSV (V)1-2300Annegarn1-0 Koster, 1-1 Bouwmeister, 1-2 Van der Eerden
17/08/2016Quick (V)Oranje Wit (VI)2-0200Kampman1-0 en 2-0 Boshoff
17/08/2016WV-HEDW (VII)Quick'20 (IV)0-3102Winkel0-1 Snelders, 0-2 en 0-3 Van Benthem
17/08/2016OJC Rosmalen (IV)Oranje Nassau (V)3-0250Vreekamp1-0 (e.d), 2-0 en 3-0 Chraou
17/08/2016Noordwijk (V)UDI'19 (IV) **4-5300Puts0-1 Koot, 1-1 Lomis, 1-2 Van Geelkerken, 2-2 Wendt,
2-3 Koot, 3-3 Boukhari (pen), 3-4 Wassenberg,
3-5 Koot, 4-5 Spil; R: Dorothea
17/08/2016Avanti'31 (VIII)SVZW (VI)0-2400Nagtegaal0-1 Andrzejak, 0-2 Aman
17/08/2016Groene Ster (V)FC Rijnvogels (IV) **0-2250Bijl0-1 Van der Stoep, 0-2 Van Veen; R: Maessen (Gro)
17/08/2016OFC (IV)Flevo Boys (V)2-1200Te Kloeze1-0 Van der Leuv, 2-0 El Yacoubi, 2-1 Bakker
17/08/2016RKZVC (VII)Achilles Veen (V)0-4300Vd Pol0-1 Aerts, 0-2 Reniers, 0-3 Andjole, 0-4 Aerts
17/08/2016AFC'34 (VI)Bennekom (VI)4-1100Cantineau1-0 Kansen (pen), 2-0 en 3-0 Kobina Plange,
4-0 Kansen (pen), 4-1 Rekmans; R: Beuker (Ben)
17/08/2016Velsen (VI)Groningen (VII)0-1300Vd Elzen0-1 Oppewal
17/08/2016ASWH (IV)Chevremont (V)2-1300Ruperti1-0 Slotboom, 1-1 Arets, 2-1 De Lange
17/08/2016FC Lisse (IV)De Dijk (IV)1-3350Teuben0-1 Ahahaoui, 1-1 Fokkema, 1-2 Kaars,
1-3 El Gourari (pen)
17/08/2016Be Quick 1887 (IV)RVVH (V)0-22250-1 Bonevacia, 0-2 De Jesus
17/08/2016VVOG (IV)Halsteren (V) ***1-1400Dröge1-0 Braam, 1-1 Amoah
17/08/2016Schaesberg (VI) **Kloetinge (VI)3-1175De Vries1-0 Latten, 1-1 Mulder, 2-1 Maassen, 3-1 Benders (p)
17/08/2016Stedoco (IV)Huizen (IV)0-2300Vd Laan0-1 De Graaf, 0-2 Van Loen
17/08/2016Jodan Boys (V) ***Swift (V)1-1200Smit1-0 Akanoui, 1-1 Ruijter
2e voorronde
24/08/2016DVS'33 Ermelo (IV)AZSV (V)4-2350Kampman1-0 Sahbaz, 1-1 Van der Eerden, 2-1 De Ruiter,
2-2 Bouwmeister, 3-2 Sahbaz, 4-2 Epe
24/08/2016VVSB (III)Hercules (IV)2-0450Teuben1-0 Parami, 2-0 Serbony
24/08/2016Dongen (IV)OFC (IV)2-1450Vd Elzen0-1 Aanzi, 1-1 Hultermans, 2-1 Van der Waarden
24/08/2016AFC (III)Kozakken Boys (III)1-5400Puts0-1 Pires Tavares, 0-2 Mendes Moreira, 0-3 Powel,
1-3 Kluin, 1-4 Powel, 1-5 Pires Tavares (pen)
24/08/2016OJC Rosmalen (IV)Groningen (VII)5-1250Annegarn1-0 Lokasi, 2-0 Alakmak, 3-0 Chraou,
4-0 Van der Ven, 5-0 Chraou, 5-1 Walstra
24/08/2016Quick'20 (IV)JVC Cuijk (IV)1-3300Winkel0-1 Maria, 1-1 Oude Lashof, 1-2 Zaimi (pen), 1-3 Maria
23/08/2016Quick Boys (IV)IJsselmeervogels (IV)0-21.834Bronsvoort0-1 De Harder, 0-2 Burgerhout
24/08/2016ONS Sneek (IV)De Dijk (IV)1-2250Dröge0-1 Kaars, 1-1 Stevens, 1-2 Menzo
24/08/2016Magreb'90 (IV)Harkemase B. (IV) ***5-5350Cantineau1-0 Cibrani, 1-1 Hardijk, 2-1 Demirci, 2-2 Bouius,
3-2 Te Vrede, 3-3 Musliu, 3-4 Schokker,
3-5 Uuldriks, 4-5 Sansey, 5-5 Bellahsan
24/08/2016Scheveningen (IV)GVVV (III)5-2300Ruperti0-1 Tervoert, 1-1 Nieuwlaat, 2-1 Barradas (p),
3-1 De Vlugt, 4-1 Jungschläger, 5-1 Barradas,
5-2 Mulder
24/08/2016RVVH (V)ASWH (IV)0-2700Vd Pol0-1 (pen) en 0-2 Olijfveld
24/08/2016AFC'34 (VI)FC Rijnvogels (IV)2-6150Smit1-0 Schuffelen, 2-0 Dihalu, 2-1 Dijkstra, 2-2 Vd Stoep,
2-3 en 2-4 Kaya, 2-5 en 2-6 Van Duijn
24/08/2016HBS (IV)Achilles Veen (V)2-3400Gansner0-1 Van Zaanen, 1-1 Hulst, 2-1 Aoulad Said,
2-2 Kuijpers, 2-3 Van Zaanen (pen)
24/08/2016Barendrecht (III)Juliana'31 (IV)3-1150Selier1-0 Eekman (pen), 2-0 Winterberg, 3-0 Salem,
3-1 Meijers (pen)
24/08/2016Quick (V)EVV (IV) **0-1250De Brito0-1 Lemmens (pen)
24/08/2016Halsteren (V)Capelle (IV)0-3250Bijl0-1 en 0-2 Van der Steen, 0-3 Fens
24/08/2016Schaesberg (VI) HSC'21 (IV)2-32000-1 Ottink, 0-2 Screever, 1-2 D. Latten,
1-3 B. ter Hogt, 2-3 D. Latten (pen)
24/08/2016UDI'19 (IV)Rijnsburgse Boys (IV)0-1350Vd Laan0-1 El Yaakoubi
24/08/2016Huizen (IV) ***Westlandia (IV)3-3200Veekamp1-0 Van Loen, 2-0 Eijkemans, 2-1 Spruijt, 2-2 Ripson,
3-2 de Graaf, 3-3 Spruijt; R: De Jong (Wes)
24/08/2016Jodan Boys (V) SVZW (VI)3-0450Vries1-0 Brank, 2-0 Waandels, 3-0 Pattinama
24/08/2016UNA (III)ODIN'59 (IV)3-2400Nagtegaal1-0 N. van Boekel, 2-0 Van de Gevel, 2-1 Cremers,
3-1 Van de Gevel, 3-2 Klijbroek
1e ronde
20/09/2016Barendrecht (III)Excelsior0-11.225Vd Kerkhof0-1 Hasselbaink
20/09/2016Capelle (IV)FC Groningen0-41.500Blank0-1 Hoesen, 0-2 Hateboer, 0-3 Van Weert, 0-4 Sørloth
20/09/2016FC Den Bosch (II)FC Eindhoven (II)2-31.500Blom0-1 Lieder, 1-1 Havar, 1-2 Lieder, 2-2 Bilate,
2-3 Vloet
20/09/2016EVV (IV) **RKC Waalwijk (II)0-3600Oostrom0-1 Benson, 0-2 Langedijk, 0-3 Greene
20/09/2016HHC Hardenberg (III)Jodan Boys (V) ***2-2800Teuben1-0 Van der Ley, 1-1 Waandels, 1-2 Akanioui, 2-2 Piljic
20/09/2016sc Heerenveen **De Graafschap (II)5-111.150Bax0-1 Van Overbeek, 1-1 en 2-1 Veerman, 3-1 Zeneli,
4-1 Namli, 5-1 Schaars
20/09/2016JVC Cuijk (IV)Telstar1-3400C. Mulder0-1 Ajnane, 0-2 Mahmudov, 1-2 Ritzen, 1-3 Abdulahi
20/09/2016Kozakken Boys (III)Helmond Sport (II)3-01.500Nijhuis1-0 Ignacio, 2-0 Stout, 3-0 Pires Tavares
20/09/2016IJsselmeervogels (IV)Achilles'29 (II)3-11.200Vd Graaf1-0 Grot, 2-0 Akla, 3-0 Van Hussen, 3-1 Boogers
20/09/2016NAC Breda (II)VVV-Venlo (II)0-25.734KAmphuis0-1 en 0-2 Hunte
20/09/2016Rijnsburgse Boys (IV)Almere City FC (II)0-2600Vd Eijk0-1 en 0-2 Arica
20/09/2016FC Rijnvogels (IV)SC Cambuur (II)0-1550Dieperink0-1 Barto
20/09/2016Scheveningen (IV)FC Emmen (II)1-2355Gerrets1-0 Tim Peters, 1-1 Cas Peters, 1-2 Krohne
20/09/2016FC Volendam (II) ***MVV Maastricht (II)3-31.094Kooij0-1 Pedro, 0-2 Verheijdt, 1-2 Tuyp,1-3 Schroyen,
2-3 en 3-3 Tuyp
21/09/2016Dongen (IV)Go Ahead Eagles1-31.500Berben1-0 Mijnhijmer, 1-1 Schenk, 1-2 Teijsse, 1-3 Hendriks
21/09/2016PSVRoda JC4-030.000Liesveld1-0 Pröpper, 2-0 Pereiro, 3-0 Pröpper, 4-0 Narsingh
21/09/2016Achilles Veen (V)VVSB (III)1-4700Janssen0-1 Parami, 0-2 Jozic, 0-3 Serbony, 0-4 Seghrouchni,
1-4 Sülün (pen)
21/09/2016Excelsior Maassluis (III)Heracles Almelo **1-3750Vd Vrande0-1 Vermeij, 1-1 Smith, 1-2 Vermeij, 1-3 Kuwas
21/09/2016NECADO Den Haag ***1-14.005S. Mulder1-0 Breinburg (pen), 1-1 Kastaneer
21/09/2016UNA (III)Huizen (IV)1-0400Bijl1-0 Van de Gevel
21/09/2016De Treffers (III)ASWH (IV)0-3615Van Herk0-1 De Lange, 0-2 Verhoeven, 0-3 Deprez
21/09/2016Spakenburg (III)Fortuna Sittard (II)2-11.500Martens1-0 Pilon, 2-0 Van den Meiracker, 2-1 Khalouta
R: Braun (For)
21/09/2016Koninklijke HFC (III)OJC Rosmalen (IV)6-1350Dröge1-0 Derguti, 2-0 Van Soest, 3-0 Wilffert,
3-1 Van Mosselveld, 4-1 Van Soest, 5-1 Sam Sin (pen),
6-1 Postma
21/09/2016DVS'33 Ermelo (IV)PEC Zwolle1-42.500Lindhout0-1 Brock-Madsen, 0-2 Van Polen (pen), 0-3 Achahbar,
0-4 Brock-Madsen, 1-4 Velda
21/09/2016Sparta RotterdamFC Dordrecht (II)3-15.823Wiedemeijer1-0 Dijkstra, 2-0 Verhaar, 3-0 Kramer (e.d.),
3-1 Daniels; R: Verhaar (Spa)
21/09/2016FC Lienden (III)AZ1-41.200Higler0-1 Tankovic, 1-1 Bendadi, 1-2 en 1-3 Bel Hassani,
1-4 Mühren
21/09/2016Katwijk (III)Harkemase B. (IV)2-1800Ruperti0-1 Adams, 1-1 Susan, 2-1 Van den Ban
21/09/2016AjaxWillem II5-033.250Makkelie1-0 Bazoer, 2-0 De Ligt, 3-0 Ziyech, 4-0 Schöne,
5-0 Nouri; R: Kali (Wil)
22/09/2016De Dijk (IV)Vitesse2-71.200Blom0-1 Baker, 0-2 Leerdam, 1-2 Zwarthoed,
1-3 Van Wolfswinkel (pen), 1-4 en 1-5 Tighadouini,
2-5 Kaars, 2-6 Rashica, 2-7 Koryan
22/09/2016HSC'21 (IV)TEC (III)1-5500Manschot0-1 Peltzer, 0-2 en 0-3 Vink, 0-4 Bartels,
0-5 Huijgens, 1-5 Cenk Uguz
22/09/2016FeyenoordFC Oss (II)4-147.000Van Boekel0-1 Boere, 1-1 Berghuis, 2-1 Kramer, 3-1 Basaçikoglu,
4-1 Jørgensen
22/09/2016FC TwenteFC Utrecht1-322.200Gözübüyük0-1 Zivkovic, 1-1 Ünal, 1-2 Haller, 1-3 Zivkovic
2e ronde
25/10/2016ADO Den HaagTelstar2-15.106Liesveld0-1 Mahmudov, 1-1 Havenaar, 2-1 Van der Heijden
25/10/2016Go Ahead EaglesJodan Boys (V)1-25.163Perez1-0 Hendriks, 1-1 Marengo, 1-2 Heerkens
25/10/2016Spakenburg (III)ASWH (IV) **2-31.500Blank0-1 Olijfveld, 0-2 De Lange, 1-2 Pilon,
2-2 Van den Meiracker, 2-3 Verhoeve
25/10/2016Sparta RotterdamPSV3-110.525Makkelie1-0 Vriends, 1-1 Ramselaar, 2-1 El Azzouzi,
3-1 Brogno
25/10/2016TEC (III)SC Cambuur (II)0-41.100Vd Eijk0-1 Monteiro, 0-2 en 0-3 Van Deelen, 0-4 Monteiro
25/10/2016FC Volendam (II) **Almere City FC (II)2-11.660Vd Graaf0-1 Ramsteijn, 1-1 Kwakman, 2-1 Steltenpool
25/10/2016VVSB (III)Katwijk (III)3-02.500Lindhout1-0 Parami, 2-0 De Rijk, 3-0 Serbony
26/10/2016AZFC Emmen (II)1-0Bax1-0 Mühren
26/10/2016FeyenoordExcelsior4-037.000Blom1-0 Elia, 2-0 Botteghin, 3-0 Toornstra,
4-0 Vejinovic
26/10/2016Heracles AlmeloUNA (III)5-07.922Dieperink1-0 en 2-0 Armenteros, 3-0 Kuwas, 4-0 Pelupessy,
5-0 Darri
26/10/2016IJsselmeervogels (IV)Koninklijke HFC (III)3-11.250Berben1-0 Grot, 2-0 Akla, 2-1 Noordmans, 3-1 Grot (pen)
26/10/2016Kozakken Boys (III)Ajax1-64.000Manschot0-1 Cassierra, 0-2 El Ghazi, 0-3 Cassierra, 0-4 Cerny,
0-5 Clement, 1-5 Ignacio, 1-6 Clement
26/10/2016FC UtrechtFC Groningen1-016.377Gözübüyük1-0 Barazite
26/10/2016VitesseRKC Waalwijk (II)4-1Higler1-0 Zhang, 1-1 Langedijk, 2-1 Baker (pen),
3-1 Nakamba, 4-1 Nathan
27/10/2016FC Eindhoven (II)sc Heerenveen 1-2Vd Kerkhof0-1 Namli, 0-2 Ghoochannejhad, 1-2 Caenepeel
27/10/2016PEC ZwolleVVV-Venlo (II)2-112.275Kamphuis1-0 Ehizibue, 2-0 Mokhtar, 2-1 Sleegers
3e ronde
13/12/2016IJsselmeervogels (IV)sc Heerenveen 0-14.750Bax0-1 Ghoochannejhad
13/12/2016FC Volendam (II)VVSB (III)4-13.988Van Boekel1-0 Schouten, 1-1 Serbony, 2-1 Kwakman,
3-1 Van Velzen, 4-1 Van Kippersluis
14/12/2016AZASWH (IV)2-04.600S. Mulder1-0 Mühren, 2-0 Friday
14/12/2016FeyenoordADO Den Haag5-132.500Janssen1-0 Jørgensen, 2-0 (pen) en 3-0 Kuyt, 4-0 El Ahmadi,
5-0 Kuyt (pen), 5-1 Kastaneer
14/12/2016PEC ZwolleFC Utrecht0-17.600Kuipers1-0 Brock-Madsen, 1-1 Conboy, 1-2 Zivkovic
14/12/2016VitesseJodan Boys (V) ***4-07.257Vd Graaf1-0 Miazga, 2-0 Tighadouini, 3-0 Baker (pen),
4-0 Rashica; R: Marengo (Jod)
15/12/2016SC Cambuur (II)Ajax2-19.203Blom1-0 en 2-0 Barto, 2-1 Clement
15/12/2016Heracles AlmeloSparta Rotterdam0-36.112Gözübüyük0-1, 0-2 en 0-3 El Azzouzi; R: Duarte (Her)
Kwartfinale
24/01/2017FC Volendam (II)Sparta Rotterdam ***1-13.469Kamphuis0-1 Verhaar, 1-1 Steltenpool
25/01/2017AZsc Heerenveen 1-08.276Kuipers1-0 Luckassen
25/01/2017FC UtrechtSC Cambuur (II) ***2-213.997Van Boekel1-0 Leeuwiin, 1-1 Bakker (pen), 1-2 Barto, 2-2 Troupee
26/01/2017VitesseFeyenoord2-015.673Makkelie1-0 Kashia, 2-0 Tighadouini
Halve finale
01/03/2017Sparta RotterdamVitesse1-210.349Van Boekel0-1 en 0-2 Baker, 1-2 Kashia (e.d.)
02/03/2017AZ ***SC Cambuur (II)0-014.239BlomR: Van Eijden (AZ)
Finale
30/04/2017AZVitesse0-246.105Makkelie0-1 en 0-2 Van Wolfswinkel
Gespeeld in Rotterdam (Stadion Feijenoord)

Tweede Divisie 2016-2017

Het eerste seizoen van de nieuwe Tweede Divisie kende nogal wat kinderziektes en gewenningsproblemen. Gebrek aan spanning in de top, de vele wisselende aanvangstijden en weinig geliefde beloftenteams maken dat de afdeling nog wat moet inburgeren. Funest was het feit dat Jong AZ torenhoog boven de andere ploegen uitsteeg. Omdat alleen de kampioen promoveert en er geen play-offs voor promotie zijn, zorgde dat voor een verre van bloedstollende titelrace. Dat AZ uiteindelijk kampioen werd zonder te spelen, was illustratief.

Onderin was het echter des te spannend. Jong FC Twente was al vroeg gezien, maar voor het ontlopen van de andere degradatieplek en de herkansingsplekken werd tot de laatste seconde gestreden. Letterlijk, want in blessuretijd van de laatste speeldag speelde HHC Hardenberg zich in het onderlinge duel met UNA veilig. Die klap kwamen de Brabanders niet meer te boven, zodat zij met een opmerkelijk hoog puntenaantal van 41 degradeerden. Ook de beloften van Vitesse degradeerden rechtstreeks, terwijl ook de andere herkanser Spakenburg degradeerde.  Met De Dijk, IJsselmeervogels, Rijnsburgse Boys en FC Lisse als promovendi krijgt de Tweede Divisie komend seizoen een wel erg sterk Randstedelijk karakter.

Uitslagenmatrix

AFCBAREXCGVVHHCJAZJSPJTWJVIKATHFCKOZLIESPATECTREUNAVVS
AFC*3-03-11-12-40-13-24-02-61-13-11-41-32-13-23-22-21-3
Barendrecht1-4*0-22-02-21-31-61-13-12-23-32-02-23-55-02-24-11-1
Excelsior M.1-11-0*1-13-00-21-11-15-20-00-31-12-21-11-40-03-42-0
GVVV1-30-01-4*0-01-42-50-01-01-03-12-12-12-20-33-15-12-0
HHC Hardenberg1-01-00-31-2*1-10-01-23-12-11-13-30-12-00-31-32-13-1
Jong AZ2-22-23-23-11-1*2-31-05-00-05-12-02-05-05-14-25-07-0
Jong Sparta3-11-32-13-11-11-3*4-22-12-12-21-22-21-32-23-14-03-3
Jong FC Twente1-20-01-23-10-12-30-3*1-50-11-10-30-11-12-34-11-30-1
Jong Vitesse4-20-20-24-14-22-24-31-3*0-12-01-32-12-23-12-22-30-4
Katwijk1-00-20-23-13-30-24-10-13-0*1-00-04-01-03-12-22-31-0
Kon. HFC2-04-11-21-11-00-11-10-13-13-4*4-01-15-11-01-20-20-0
Kozakken Boys4-01-30-32-34-12-42-02-04-24-02-2*2-34-33-11-03-02-2
FC Lienden1-12-01-11-21-11-03-01-12-10-20-22-0*4-10-12-22-10-2
Spakenburg1-22-12-10-11-11-04-35-02-21-21-21-24-2*5-03-41-11-1
TEC1-01-10-24-22-00-22-23-01-23-42-00-22-12-2*0-22-10-6
De Treffers0-21-22-04-03-00-03-32-13-22-23-11-14-01-02-2*2-22-1
UNA2-22-02-11-41-22-03-13-11-52-20-15-20-41-01-21-5*3-1
VVSB3-21-22-03-31-00-33-32-13-10-03-01-40-54-42-24-43-2*

Eindstand

1Jong AZ * ♦34237476852956334
2Kozakken Boys341761157705416774
3Katwijk341510955524210992
4De Treffers341412854705515671
5Excelsior Maassluis341310114952439553
6FC Lienden34139124852484615
7Jong Sparta Rotterdam341211114774677249
8Barendrecht341211114757570550
9VVSB34121111476264-2844
10GVVV3413813475163-121.056
11AFC ¹3413714455963-4328
12TEC3413615455367-14549
13Koninklijke HFC3411914424950-1506
14HHC Hardenberg34101113414153-121.092
15UNA ^^3412517415779-22521
16Spakenburg ^^3491015376166-51.188
17Jong Vitesse ² ^3411419346679-13322
18Jong FC Twente ^346721253264-32152

¹ AFC 1 punt in mindering
² Jong Vitesse 3 punten in mindering

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.Ts.Ar.Details:
113/08/2016BarendrechtSpakenburg3-5900Cairo1-0 Esajas, 1-1 Oostinjen, 2-1 Navajas Sanchez,
2-2 Van de Meiracker, 3-2 Salem, 3-3 Kees Tol,
3-4 en 3-5 Holder
113/08/2016Excelsior MaassluisVVSB2-0500Oostrom1-0 Kraaijvanger (e.d.), 2-0 Berkhout
113/08/2016FC LiendenJong Vitesse2-1900Bronsvoort0-1 Koryan, 1-1 Loukili, 2-1 Goorman
113/08/2016HHC HardenbergGVVV1-21.297De Winter0-1 en 0-2 Mulder, 1-2 Van der Leij (pen)
113/08/2016KatwijkTEC3-11.233Puts1-0 en 2-0 Van den Ban, 3-0 Mengerink,
3-1 Shakison; R: Van Dam (Kat)
113/08/2016Kozakken BoysKoninklijke HFC2-2900Kooij1-0 en 2-0 Pires Tavares, 2-1 Opoku (pen),
2-2 Boer; R: Jakoba (Koz)
114/08/2016De TreffersUNA2-2915Teuben1-0 Verbeek, 2-0 Eltink, 2-1 en 2-2 Van de Gevel
114/08/2016Jong FC TwenteAFC1-2200Ruperti1-0 De Jager, 1-1 Goedkoop, 1-2 Jansen (pen)
R: Soumaoro (Twe)
115/08/2016Jong SpartaJong AZ1-3300Gerrets0-1 Helmer, 1-1 Stokkers, 1-2 Opdam, 1-3 Lewis
220/08/2016GVVVBarendrecht0-01.200Bronsvoort
220/08/2016Jong AZKatwijk0-0650Bijl
220/08/2016SpakenburgHHC Hardenberg1-11.300De Brito0-1 Van der Leij, 1-1 Zarbaf (e.d.)
220/08/2016UNAExcelsior Maassluis2-1500Vd Pol1-0 N. van Boekel (pen), 1-1 Almeida,
2-1 Van de Gevel
220/08/2016VVSBKozakken Boys1-4750De Winter0-1 Stout, 0-2 en 0-3 Powel, 0-4 Stout,
1-4 Parami
220/08/2016TECJong Sparta2-2`600Dröge0-1 Felicia, 1-1 Vink, 1-2 Ache, 2-2 Van Ingen
221/08/2016AFCDe Treffers3-2300Cairo0-1 Meeuwsen, 1-1 Bosma, 2-1 Van Gelderen,
2-2 Van Straaten, 3-2 Jansen (pen)
221/08/2016Koninklijke HFCFC Lienden1-1500Teuben0-1 Bendadi, 1-1 Opoku (pen)
222/08/2016Jong VitesseJong FC Twente1-3600Puts0-1 en 0-2 George, 1-2 Koryan, 1-3 George
327/08/2016BarendrechtKatwijk2-2600Vd Burg0-1 Van den Ban, 1-1 Eekman, 1-2 Mengerink,
2-2 Salem
327/08/2016De TreffersSpakenburg1-0450Bronsvoort1-0 Meeuwsen (pen)
327/08/2016Excelsior MaassluisGVVV1-1750Cairo0-1 Van Eck, 1-1 Smith; R; Veiga Lopes (Exc)
327/08/2016FC LiendenVVSB0-2400Van Herk0-1 Zwart, 0-2 De Rijk
327/08/2016HHC HardenbergJong Sparta0-01.150Blank
327/08/2016Kozakken BoysJong AZ2-4750De Brito0-1 Opdam, 1-1 Powel (pen), 1-2 Schouten,
2-2 Powel, 2-3 en 2-4 Druijf
328/08/2016Jong FC TwenteTEC2-3140Kampman1-0 Ebecilio, 1-1 Vink, 2-1 F. Jensen,
2-2 Van Ingen, 2-3 Shakison
328/08/2016Jong VitesseAFC4-2200Vd Vrande1-0 Buitink, 2-0 Koryan (pen), 3-0 Buitink,
3-1 Bosma, 4-1 Koryan, 3-2 Sutorius (pen)
328/08/2016Koninklijke HFCUNA0-2400Perez0-1 Van de Gevel, 0-2 Tielemans
403/09/2016GVVVDe Treffers3-11.000De Brito0-1 Leemans, 1-1 Tervoert, 2-1 Mulder,
3-1 Tervoert
403/09/2016Jong AZExcelsior Maassluis3-2400Vd Eijk1-0 Boadu, 1-1 Furtado Oliveira, 2-1 Doodeman,
2-2 Vink, 3-2 Stengs
403/09/2016Jong SpartaBarendrecht1-3596Berben0-1 Eekman, 0-2 Salem, 1-2 Spierings,
1-3 Mourits
403/09/2016KatwijkHHC Hardenberg3-31.083Bronsvoort0-1 Van der Leij, 1-1 Van Oijen, 2-1 Blokland,
2-2 Van der Leij, 3-2 Susan (pen), 3-3 Hooiveld
R: Mahuhutu (HHC)
403/09/2016SpakenburgJong FC Twente5-01.200Mulder1-0 en 2-0 Van den Meiracker, 3-0 Sanders,
4-0 Van den Meiracker, 5-0 Kees Tol
403/09/2016TECKozakken Boys0-21.050Vd Burg0-1 Mendes Moreira, 0-2 Ignacio
403/09/2016VVSBJong Vitesse3-1600Cantineau0-1 Koreniuk, 1-1 Serbony, 2-1 Parami,
3-1 Bekooij
404/09/2016AFCKoninklijke HFC3-1450De Winter0-1 Tamerus, 1-1 Biberoglu, 2-1 Van den Brink,
3-1 Koopman
404/09/2016UNAFC Lienden0-4600Puts0-1, 0-2 en 0-3 Loukili, 0-4 De Vogel
510/09/2016Excelsior MaassluisKatwijk0-0900De Brito
510/09/2016FC LiendenGVVV1-21.100De Winter1-0 Loukili, 1-1 Heesakkers, 1-2 Goorman (e.d)
510/09/2016HHC HardenbergTEC0-3950Van Eijk0-1 Peters, 0-2 Vink, 0-3 Huijgens
510/09/2016Jong FC TwenteBarendrecht0-0130Cairo
510/09/2016Jong VitesseSpakenburg2-2450Oostrom0-1 Sanders, 1-1 Koreniuk, 2-1 Osman,
2-2 Kees Tol
510/09/2016Kozakken BoysJong Sparta2-0600Vd Vrande1-0 Habtemariam, 2-0 Pires Tavares
511/09/2016AFCUNA2-2350Gerrets0-1 N. van Boekel, 1-1 Sutorius, 1-2 Tielemans,
2-2 Sutorius
511/09/2016De TreffersJong AZ0-0750Dröge
511/09/2016Koninklijke HFCVVSB0-0650Bronsvoort
617/09/2016BarendrechtHHC Hardenberg2-2600Tunnissen0-1 Van der Leij, 1-1 Jongman,
2-1 Navajas Sanchez, 2-2 Van der Leij (pen)
617/09/2016GVVVJong FC Twente0-0900Dieperink
617/09/2016Jong SpartaExcelsior Maassluis2-1537Bronsvoort0-1 Kurt, 1-1 Felicia, 2-1 Duarte
617/09/2016KatwijkKozakken Boys0-01.200CairoR: Van Noord (Kat)
617/09/2016SpakenburgFC Lienden4-21.600De Brito1-0 Buitenhuijs, 2-0 Van Rhijn (e.d.),
2-1 Goorman, 3-1 Pilon, 3-2 Loukili,
4-2 Vorstermans
617/09/2016VVSBAFC3-2800Blank1-0 De Rijk, 2-0 Serbony, 2-1 Grootfaam,
3-1 Serbony, 3-2 Koopman
618/09/2016Jong AZKoninklijke HFC5-1300Cantineau1-0 en 2-0 Mühren, 3-0 Tankovic, 4-0 Mühren,
4-1 Sterling, 5-1 Efmorfidis
618/09/2016TECDe Treffers0-2500Puts0-1 Leemans, 0-2 Verbeek (pen)
618/09/2016UNAJong Vitesse1-5350Berben0-1 Dauda, 0-2 Koreniuk, 0-3 Dauda,
0-4 Koryan, 0-5 Dauda, 1-5 Schorea (e.d.)
724/09/2016Excelsior MaassluisBarendrecht1-0600Teuben1-0 Kruithof (pen); R: Monster (Bar)
724/09/2016FC LiendenKatwijk0-2700Vd Vrande0-1 Stam, 0-2 Blokland
724/09/2016Jong VitesseGVVV4-1550Van Herk1-0 Dauda, 1-1 De Leeuw, 2-1 Koreniuk,
3-1 Mercan, 4-1 Dauda (pen)
724/09/2016Koninklijke HFCSpakenburg5-1700Blank1-0 Opoku (pen), 2-0 Timisela, 3-0 De Visser,
4-0 Noordmans, 5-0 Sterling, 5-1 Vorstermans
724/09/2016Kozakken BoysHHC Hardenberg4-1900Bijl1-0 Pires Tavares (pen), 2-0 El Azzouti,
2-1 Gouriye, 3-1 Jakoba, 4-1 Pires Tavares
725/09/2016AFCTEC3-2400Cairo0-1 Shakison, 1-1 Koopman, 2-1 Richard,
3-1 Grootfaam, 3-2 Van Ingen
724/09/2016De TreffersJong Sparta3-3600Tunnissen1-0 Mutzers, 1-1 Alhaft, 2-1 De Bondt,
3-1 Mutzers, 3-2 Salhi, 3-3 Felicia
R: Mannes, Sanches (Spa)
725/09/2016Jong FC TwenteVVSB0-2106De Winter0-1 Bekooij, 0-2 Van der Slot
725/09/2016UNAJong AZ2-0450Vd Burg1-0 Van Wanrooij, 2-0 Tielemans
801/10/2016BarendrechtKozakken Boys2-0900Bronsvoort1-0 Salem, 2-0 Basoski; R: Gaari (Koz)
801/10/2016GVVVKoninklijke HFC3-1800Martens1-0 Tervoert, 2-0 Mulder, 3-0 Latupeirissa,
3-1 Opoku
801/10/2016HHC HardenbergFC Lienden0-11.000Cairo0-1 Loukili
803/10/2016Jong SpartaJong FC Twente4-2250Nagtegaal1-0 Alhaft, 2-0 Stokkers, 2-1 Katsikas,
3-1 Salhi, 3-2 Hölscher, 4-2 Stokkers
801/10/2016KatwijkDe Treffers2-2950De Winter0-1 Raterink, 1-1 Van Noord, 2-1 Van den Ban,
2-2 Van Straaten; R: Hendriks (Tre)
801/10/2016SpakenburgAFC1-21.200Perez0-1 Oostinjen, 1-1 Koopman, 2-1 Van den Brink
801/10/2016TECExcelsior Maassluis0-2535Veekamp0-1 en 0-2 Van den Berg
801/10/2016VVSBUNA3-2800De Brito0-1 Tielemans, 0-2 Van de Gevel, 1-2 Bekooij,
2-2 Zwart, 3-2 Serbony
802/10/2016Jong AZJong Vitesse5-0150Vd Pol1-0, 2-0, 3-0 en 4-0 (pen) Tankovic, 5-0 Schouten
908/10/2016AFCKatwijk1-1600Vd Elzen0-1 Mengerink, 1-1 Jesse
908/10/2016De TreffersKozakken Boys1-1850De Brito0-1 Monteiro, 1-1 Raterink
908/10/2016Excelsior MaassluisHHC Hardenberg3-0600Bos1-0 Kruithof, 2-0 Almeida, 3-0 Vink
908/10/2016FC LiendenBarendrecht2-0500Serik1-0 Fennebeumer, 2-0 Loukili
908/10/2016UNAGVVV1-4550Ruperti0-1 en 0-2 Latupeirissa, 1-2 N. van Boekel,
1-3 en 1-4 Mulder
908/10/2016VVSBSpakenburg4-41.250Cairo1-0 Serbony, 1-1 en 1-2 Ties, 2-2 en 3-2 Serbony,
3-3 Veerman, 4-3 Jozic (pen), 4-4 Veerman
907/10/2016Jong FC TwenteJong AZ2-3110Van Herk0-1 Seys, 1-1 Katsikas (pen), 1-2 Druijff,
2-2 george, 2-3 Druijff
910/10/2016Jong VitesseJong Sparta3-2300Martens1-0 Daniël (pen), 1-1 Klaasen, 2-1 Koreniuk,
2-2 Chevreuil, 3-2 en 4-2 Koryan, 4-3 Felicia
909/10/2016Koninklijke HFCTEC1-0550Dieperink1-0 Sterling
1015/10/2016BarendrechtKoninklijke HFC3-3650Oostrom1-0 Van Deelen, 2-0 Marengo,
1-2 en 2-2 Opoku, 3-2 Eekman (pen),
3-3 Timisela; R: Sterling (HFC)
1015/10/2016GVVVVVSB2-01.200Bronsvoort1-0 en 2-0 Van Eck
1015/10/2016HHC HardenbergDe Treffers1-31.000Vd Elzen0-1 Mutzers, 0-2 De Bondt, 0-3 Balkestein,
1-3 Gouriye
1015/10/2016KatwijkJong FC Twente0-1850Gerrets0-1 De Jager
1015/10/2016Kozakken BoysExcelsior Maassluis0-3750Puts0-1 Van den Berg, 0-2 Van Ooijen, 0-3 Almeida
1015/10/2016SpakenburgUNA1-11.100Koekoek0-1 Tielemans, 1-1 Schapendonk (e.d.)
1016/10/2016Jong AZAFC2-2500De Winter0-1 Bosma, 1-1 en 2-1 Friday, 2-2 Jesse
1016/10/2016Jong SpartaFC Lienden2-2200Smit0-1 Ajiach, 0-2 Loukili, 1-2 Calero Ruiz,
2-2 Chevreuil
1016/10/2016TECJong Vitesse1-2550Ruperti0-1 Koryan, 1-1 De Windt, 1-2 Daniël (pen)
R: Van Ingen (TEC)
1129/10/2016De TreffersBarendrecht1-2600Bijl0-1 Van Dijk, 0-2 Basoski, 1-2 De Bondt (pen)
1129/10/2016FC LiendenExcelsior Maassluis1-1500Keijl0-1 Vink, 1-1 Wilsterman
1129/10/2016Jong FC TwenteHHC Hardenberg0-1450Bronsvoort0-1 Kremer
1129/10/2016Jong VitesseKozakken Boys1-3400Dröge1-0 Dauda (pen), 1-1 Mendes Moreira,
1-2 Stout, 1-3 Pollemans
1129/10/2016Koninklijke HFCKatwijk3-4900Vd Eijk0-1 Wilffert, 0-2 Mengerink, 1-2 Tamerus,
1-3 Sanchez, 1-4 Susan, 2-4 Opoku (pen),
3-4 De Kwant
1129/10/2016SpakenburgGVVV0-11.500Serik0-1 Latupeirissa
1129/10/2016VVSBJong AZ0-31.000De Brito0-1 Helmer, 0-2 en 0-3 Garcia
1130/10/2016AFCJong Sparta3-2350Mulder0-1 Alhaft, 0-2 Stokkers, 1-2 Van Zweeden,
2-2 Jesse, 3-2 Koopman; R: Ketting (Spa)
1130/10/2016UNATEC1-2400Vd Laan0-1 Vink, 0-2 Bartels, 1-2 Van Wanrooy
1205/11/2016BarendrechtUNA4-1500Nagtegaal1-0 Basoski, 2-0 Eekman (pen),
2-1 N. van Boekel (pen), 3-1 Esajas,
4-1 Monster
1205/11/2016Excelsior MaassluisDe Treffers0-0350Martens
1205/11/2016GVVVAFC1-31.000Cairo0-1 Jesse, 0-2 Van den Brink, 0-3 Jesse,
1-3 Heesakkers
1205/11/2016HHC HardenbergJong Vitesse3-11.075Serik0-1 Daniel, 1-1 Veldmate, 2-1 Kobussen,
3-1 Wigger
1205/11/2016Jong AZSpakenburg5-0400Keijl1-0 Helmer, 2-0 Stengs, 3-0 Jacobs,
4-0 Stengs, 5-0 Tankovic,
1205/11/2016KatwijkVVSB1-01.654De Winter1-0 Van den Ban
1205/11/2016Kozakken BoysJong FC Twente2-0700De Vries1-0 Ignacio, 2-0 Pires Tavares (pen)
1206/11/2016Jong SpartaKoninklijke HFC2-2150Veekamp1-0 Calero Ruiz, 1-1 Tamerus, 2-1 Chevreuil,
2-2 Opoku
1206/11/2016TECFC Lienden2-1850Smit1-0 Bartels, 2-0 Vink, 2-1 Bendadi
1312/11/2016AFCKozakken Boys1-4350De Brito0-1 Powel, 0-2 Ignacio, 1-2 Bosma,
1-3 Ignacio, 1-4 Powel
1312/11/2016FC LiendenDe Treffers2-2600Bronsvoort0-1 Meeuwsen, 1-1 Ajiach, 1-2 Janssen,
2-2 Wilsterman
1312/11/2016GVVVJong AZ1-41.200Vd Elzen1-0 Van Eck, 1-1 Boadu, 1-2 Stengs,
1-3 Boadu, 1-4 Doodeman
1312/11/2016Jong FC TwenteExcelsior Maassluis1-2110Berben1-0 De Jager, 1-1 Kurt, 1-2 Blij
1312/11/2016Jong VitesseBarendrecht4-4220Annegarn0-1 Mourits, 1-1, 2-1 en 3-1 Dauda,
3-2 Eekman (pen), 4-2 Nathan, 4-3 Jongman,
4-4 Esajas
Wedstrijd ongeldig verklaard vanwege opstellen
niet speelgerechtigde spelers Vitesse
1312/11/2016Koninklijke HFCHHC Hardenberg1-0550Mulder1-0 Opoku (pen); R: Wilffert (HFC)
1312/11/2016SpakenburgTEC5-01.000Ruperti1-0 Pilon, 2-0 Kees Tol, 3-0 Van de
Meiracker, 4-0 en 5-0 Pilon
1312/11/2016UNAKatwijk2-2600Koekoek0-1 Blokland, 1-1 N. van Boekel, 1-2 Susan,
2-2 N. van Boekel
1312/11/2016VVSBJong Sparta3-3700Teuben0-1 Klaasen, 0-2 Ketting, 0-3 Felicia,
1-3 Bekooij, 2-3 Jozic (pen), 3-3 Kraaijvanger
1419/11/2016BarendrechtTEC5-0300Vd Pol1-0 en 2-0 Jongman, 3-0 Shakison (e.d.),
4-0 Eekman, 5-0 Gomes Almeida
R: Huijgens (TEC)
1419/11/2016Excelsior MaassluisSpakenburg1-1700Vd Elzen1-0 Van den Berg, 1-1 Buijtenhuis
R: Arends (Spa)
1419/11/2016FC LiendenAFC1-1350Cairo0-1 Van Gelderen, 1-1 De Vogel
1419/11/2016HHC HardenbergJong AZ1-11.200Puts0-1 Helmer, 1-1 Werkman
1419/11/2016KatwijkJong Sparta4-1900De Brito1-0 Susan, 2-0 Mengerink, 2-1 Alhaft,
3-1 Van den Ban, 4-1 Van Oijen
1419/11/2016Kozakken BoysGVVV2-31.250Mulder1-0 Hulsbos (e.d), 1-1 Heesakkers, 1-2 Hofman,
1-3 Mulder, 2-3 Jakoba; R; De Leeuw (GVV)
1420/11/2016De TreffersVVSB2-1600Keijl0-1 De Rijk, 1-1 Janssen, 2-1 Maertzdorf
1420/11/2016Jong FC TwenteUNA1-380Annegarn1-0 De Jager, 1-1 Tielemans, 1-2 Scheerlinck,
1-3 Tielemans
1420/11/2016Jong VitesseKoninklijke HFC2-0200Teuben1-0 Koreniuk, 2-0 Koryan
1526/11/2016BarendrechtVVSB1-1350Veekamp0-1 Bekooij, 1-1 Aarts
1526/11/2016Excelsior MaassluisKoninklijke HFC0-3400De Winter0-1 Noordmans, 0-2 Beeren, 0-3 De Visser
1526/11/2016HHC HardenbergAFC1-0900Vd Elzen1-0 Kobussen
1526/11/2016Jong AZFC Lienden2-0200Bijl1-0 Jacobs, 2-0 Helmer
1526/11/2016Jong SpartaUNA4-0100Kampman1-0 en 2-0 (pen) Chevreuil, 3-0 Klaasen,
4-0 Pogba
1526/11/2016KatwijkJong Vitesse3-0900Bronsvoort1-0 Susan, 2-0 Van den Ban, 3-0 Susan
1526/11/2016Kozakken BoysSpakenburg4-31.200Cairo1-0 Ignacio, 1-1 Pilon, 2-1 Mendes Moreira,
3-1 Powel, 3-2 Pilobn, 3-3 Van de Meiracker,
4-3 Pires Tavares; R: Vd Meiracker (Spa)
1526/11/2016TECGVVV4-2700Bos1-0 Bartels, 2-0 en 3-0 Vink, 3-1 en 3-2 Mulder,
4-2 Balrak
1527/11/2016De TreffersJong FC Twente2-1450Vd Pol1-0 De Bondt, 2-0 Mutzers, 2-1 Oosterwijk
1603/12/2016AFCBarendrecht3-0350Dröge1-0 Bosma, 2-0 Jansen, 3-0 Jesse
1603/12/2016FC LiendenJong FC Twente1-1300Cantineau1-0 Van Rijn, 1-1 Schmidt
1603/12/2016GVVVKatwijk1-01.000Cairo1-0 Heesakkers
1603/12/2016Jong VitesseExcelsior Maassluis0-2350Schaper0-1 Kruithof (pen), 0-2 Schaper
1603/12/2016SpakenburgJong Sparta4-31.000Serik0-1 Duarte, 1-1 Ties, 1-2 Chevreuil,
2-2 Buijtenhuis, 2-3 Felicia, 3-3 Ties,
4-3 Pilon (pen)
1603/12/2016UNAKozakken Boys5-2550Vd Vrande1-0 N. van Boekel, 2-0 R. van Boekel,
3-0 N. van Boekel, 3-1 Ignacio,
4-1 en 5-1 R. van Boekel, 5-2 Jakoba
1603/12/2016VVSBHHC Hardenberg1-0800Dieperink1-0 Serbony
1604/12/2016Jong AZTEC5-1200Nagtegaal1-0 Friday, 2-0 Jacobs, 3-0 Garcia,
4-0 Helmer (pen), 5-0 Friday, 5-1 Balrak
1604/12/2016Koninklijke HFCDe Treffers1-2350Kampman0-1 De Bondt, 0-2 Smits, 1-2 Tamerus
1710/12/2016BarendrechtJong AZ1-3450Bos0-1 Helmer, 1-1 Van Deelen, 1-2 Garcia,
1-3 Sakirovski
1710/12/2016Excelsior MaassluisAFC1-1350Serik0-1 Bosma, 1-1 Vink
R: Zonneveld, Grootfaam (AFC)
1710/12/2016HHC HardenbergUNA2-11.200Bronsvoort1-0 Scheerlinkck (e.d.), 2-0 Gouriye,
2-1 Van de Gevel
1710/12/2016Jong SpartaGVVV3-1120Bijl1-0 Felicia, 2-0 Alhaft, 3-0 Chevreuil,
3-1 Tervoert
1710/12/2016KatwijkSpakenburg1-01.500De Brito1-0 Van den Ban
1710/12/2016Kozakken BoysFC Lienden2-3600Puts0-1 De Vogel, 1-1 en 2-1 Powel,
2-2 Bendadi, 2-3 Loukili
1711/12/2016De TreffersJong Vitesse3-2600Ruperti0-1 Osman, 1-1 Meeuwsen, 2-1 Mutzers,
2-2 Mercan, 3-2 Misidjan
1711/12/2016Jong FC TwenteKoninklijke HFC1-170Kooij0-1 Opoku, 1-1 George
1711/12/2016TECVVSB0-6300Cairo0-1 Van der Slot, 0-2 Serbony, 0-3 Bekooij,
0-4 en 0-5 Parami, 0-6 Bekooij
1817/12/2016GVVVHHC Hardenberg0-01.250Keijl
1817/12/2016Koninklijke HFCKozakken Boys4-0550Vd Elzen1-0 Beeren, 2-0 en 3-0 Noordmans,
4-0 Haarmans
1817/12/2016SpakenburgBarendrecht2-11.100Bronsvoort0-1 Stolte, 1-1 Ties, 2-1 Vd Meiracker
R: Jongman (Bar)
1817/12/2016TECKatwijk3-4450Annegarn0-1 Van Noord, 0-2 Achefay, 1-2 Balrak,
1-3 Susan (pen), 2-3 Vink, 3-3 Shakison,
3-4 Susan (pen)
1817/12/2016VVSBExcelsior Maassluis2-0750Ruperti1-1 Bekooij, 2-0 Parami
1818/12/2016AFCJong FC Twente4-0250De Brito1-0 Van den Brink, 2-0 Soumaoro (e.d.),
3-0 Sutorius (pen), 4-0 Jesse
1818/12/2016Jong AZJong Sparta2-3300Vd Eijk0-1 Felicia, 1-1 Doodeman, 1-2 Ache,
1-3 Duarte, 2-3 Garcia
1818/12/2016Jong VitesseFC Lienden2-1350De Vries1-0 Van Bergen, 1-1 Fennebeumer, 2-1 Koreniuk
1818/12/2016UNADe Treffers1-5500Puts0-1 Meeuwsen, 0-1 Mutzers, 0-3 Misidjan,
0-4 Meeuwsen (pen), 0-5 Mutzers, 1-5 Vd Donk
1914/01/2017BarendrechtGVVV2-0600Vd Elzen1-0 Aarts, 2-0 Esajas
1914/01/2017Excelsior MaassluisUNA3-4400Kooij0-1 Van de Gevel, 0-2 Boogers, 0-3 Sebregts,
0-4 Van der Meer, 1-4, 2-4 en 3-4 Van Ooijen
1914/01/2017KatwijkJong AZ0-21.000Cairo0-1 Koopmeiners, 0-2 Helmer
1914/01/2017Kozakken BoysVVSB2-2500De Brito0-1 Parami, 1-1 Mendes Moreira,
2-1 Van Nuland, 2-2 Tavilla
1916/01/2017Jong FC TwenteJong Vitesse1-5100Perez0-1 Koreniuk, 0-2 Benaman (e.d.), 0-3 Koryan,
0-4 Koreniuk, 1-4 Oosterwijk, 1-5 Zhang (pen)
1915/01/2017Jong SpartaTEC2-2200Dröge1-0 Pogba, 1-1 Maria, 2-1 Alhaft,
2-2 Van Gessel
2021/01/2017GVVVExcelsior Maassluis1-4800De Winter0-1 Redert, 1-1 Latupeirissa, 1-2 Van Ooijen,
1-3 VAn den Berg, 1-4 Veiga Lopes (pen)
2021/01/2017Jong AZKozakken Boys2-0300Kooij1-0 en 2-0 Boadu
2021/01/2017Jong SpartaHHC Hardenberg1-1175Vd Vrande1-0 Chevreuil, 1-1 Hooiveld
2021/01/2017KatwijkBarendrecht0-21.000Serik0-1 Eekman (pen), 0-2 Monster
2021/01/2017SpakenburgDe Treffers3-41.000Keijl1-0 Veerman, 1-1 Meeuwsen (pen), 1-2 en 1-3
Verbeek, 2-3 Pilon, 2-4 De Bondt, 3-4 Pilon
2022/01/2017UNAKoninklijke HFC0-1400Annegarn0-1 Sterling
2128/01/2017Excelsior MaassluisJong Sparta1-1700Cairo1-0 Van Ooijen, 1-1 Duarte
2128/01/2017FC LiendenSpakenburg4-1900Martens1-0 Vreekamp, 1-1 Buijtenhuis,
2-1 Van der Neut, 3-1 en 4-1 Wiafe
2128/01/2017Jong FC TwenteGVVV3-1150Keijl1-0 De Jager, 2-0 George, 3-0 De Jager (pen),
3-1 Tervoert
2128/01/2017Kozakken BoysKatwijk4-01.000Bronsvoort1-0 Powel 2-0 Mendes Moreira, 3-0 Stout,
4-0 Pires Tavares
2129/01/2017Jong VitesseUNA2-3200Kampman1-0 Mercan, 2-0 Lelieveld, 2-1 Niek van Boekel,
2-2 en 2-3 Van de Gevel
2204/02/2017BarendrechtJong FC Twente1-1400Winkel0-1 George, 1-1 Monster
2204/02/2017GVVVFC Lienden2-11.500Van Herk1-0 Tervoert, 2-0 Mulder, 2-1 Wiafe
2204/02/2017Jong SpartaKozakken Boys1-2250Gansner1-0 Duarte, 1-1 Ignacio, 1-2 Pires Tavares
2204/02/2017KatwijkExcelsior Maassluis0-2900Vd Elzen0-1 Blij, 0-2 Vink; R: Blokland (Kat)
2204/02/2017SpakenburgJong Vitesse2-21.250Bijl0-1 Büttner, 1-1 en 2-1 (pen) Pilon, 2-2 Daniel
2204/02/2017TECHHC Hardenberg2-0500De Brito1-0 Vink, 2-0 Van Gessel
2204/02/2017VVSBKoninklijke HFC3-0750Dieperink1-0 Jozic (pen), 2-0 Bekooy, 3-0 Van Niel (pen)
2205/02/2017Jong AZDe Treffers4-2350Serik1-0 Boadu, 1-1 Verbeek, 2-1 Til,
3-1 Van der Linden, 4-1 Boadu, 4-2 Mutzers
2205/02/2017UNAAFC2-2500De Winter0-1 Van de Gevel (e.d.), 0-2 Richard,
1-2 N. van Boekel (pen), 2-2 Van de Gevel
2311/02/2017Excelsior MaassluisKozakken Boys1-1750Puts0-1 Ignacio, 1-1 Berkhout
R: Hogedoorn (Koz), Blij (Exc)
2311/02/2017FC LiendenJong Sparta3-0350Koekoek1-0 en 2-0 Van den Meiracker, 3-0 Loukili
2311/02/2017Jong FC TwenteKatwijk0-1150Teuben0-1 De Loor; R: Soumaoro (Twe)
2418/02/2017BarendrechtFC Lienden2-2500Veekamp0-1 Loukili, 1-1 Monster, 1-2 Jongman (e.d.),
2-2 Esajas
2418/02/2017GVVVUNA5-1900Blank1-0 Laghmouchi, 2-0 De Leeuw,
3-0 Terschegget (pen), 3-1 N. van Boekel,
4-1 en 5-1 Tervoert; R: Scheerlinck (UNA)
2418/02/2017HHC HardenbergExcelsior Maassluis0-3950Bronsvoort0-1 Van Ooijen, 0-2 Smith, 0-3 Dercks
2418/02/2017Jong SpartaJong Vitesse2-11501-0 en 2-0 Duarte, 2-1 Büttner (pen)
2418/02/2017KatwijkAFC1-0800Cairo1-0 Van den Ban
2418/02/2017Kozakken BoysDe Treffers1-0800Bijl1-0 Pires Tavares (pen)
2418/02/2017SpakenburgVVSB1-11.200Teuben1-0 Maynard, 1-1 Fecunda; R: Zwart (VVS)
2419/02/2017Jong AZJong FC Twente1-0300Smit1-0 Til
2419/02/2017TECKoninklijke HFC2-0400Serik1-0 Balrak, 2-0 Maria; R: Timisela (HFC)
2024/02/2017TECJong FC Twente3-0550Vd Elzen1-0 en 2-0 Maguire, 3-0 De Windt
2125/02/2017Koninklijke HFCJong AZ0-1500Puts0-1 Opdam
1925/02/2017HHC HardenbergSpakenburg2-01.300Cantineau1-0 Albertus, 2-0 Reinders
2026/02/2017AFCJong Vitesse2-6250Dröge0-1 Fortes, 0-2 Acheffay, 0-3 Osman,
1-3 Koopman, 2-3 Van den Brink, 2-4 Acheffay,
2-5 Agrafiotis, 2-6 Calor
2504/03/2017GVVVKozakken Boys2-11.400Serik1-0 Van Eck, 1-1 Ignacio, 2-1 Mulder
R: Jakoba (Koz)
2504/03/2017Jong AZHHC Hardenberg1-1400Annegarn0-1 Van der Leij, 1-1 Werkman (e.d.)
2504/03/2017Jong SpartaKatwijk2-1450Winkel0-1 Van Noord, 1-1 Felicia, 2-1 Brute
2504/03/2017SpakenburgExcelsior Maassluis2-1950Ruperti0-1 Van Ooijen, 1-1 Ahrens, 2-1 Ties
R: Sanders (Spa)
2504/03/2017TECBarendrecht1-1500Cairo1-0 Zeller, 1-1 Mourits
2504/03/2017VVSBDe Treffers4-4800Bronsvoort0-1 Raterink, 1-1 Tavilla, 1-2 Janssen,
2-2 Pauw, 3-2 Bekooy, 3-3 Mutzers,
4-3 Bekooy, 4-4 Verbeek (pen); R: Keukens (Tre)
2505/03/2017AFCFC Lienden1-3250Kooij0-1 Bendadi, 1-1 Sutorius (pen), 1-2 Van den
Meiracker, 1-3 Loukili
2505/03/2017Koninklijke HFCJong Vitesse3-1350Vd Elzen1-0 Boer, 2-0 Beeren, 2-1 Osman, 3-1 Haarmans
2505/03/2017UNAJong FC Twente3-1400Veekamp1-0 Van Wanrooy, 1-1 Schets, 2-1 N. van Boekel,
3-1 R. van Boekel
2307/03/2017De TreffersHHC Hardenberg3-0600Ruperti1-0 Meeuwsen, 2-0 Mutzers, 3-0 Meeuwsen
2308/03/2017AFCJong AZ0-175De Brito0-1 Tankovic (pen); R: Tankovic (AZ)
2611/03/2017BarendrechtJong Sparta1-6500Vd Elzen0-1 Ache, 0-2 Alhaft, 0-3 Duarte, 1-3 Eekman (p),
1-4 Alhaft, 1-5 Harroui, 1-6 Calero
2611/03/2017De TreffersGVVV4-01.000Teuben1-0 De Bondt, 2-0 Meeuwsen, 3-0 Balkestein,
4-0 Meeuwsen
2611/03/2017Excelsior MaassluisJong AZ0-2500Gerrets0-1 Helmer, 0-2 Doodeman; R: Berkhout (Exc)
2611/03/2017FC LiendenUNA2-1400Serik0-1 Boogers, 1-1 Loukili, 2-1 Van den Meiracker
2611/03/2017HHC HardenbergKatwijk2-11.100Keijl1-0 Kobussen, 2-0 Van der Leij, 2-1 Susan (pen)
2611/03/2017Jong FC TwenteSpakenburg1-1250De Brito1-0 Grootenhuis, 1-1 Ties
2611/03/2017Kozakken BoysTEC3-1600Annegarn1-0 en 2-0 El Azzouti, 2-1 Maguire,
3-1 El Azzouti
2612/03/2017Jong VitesseVVSB0-4150Smit0-1 Tavilla, 0-2 Parami, 0-3 Bekooy,
0-4 De Rijk; R: Zhang (Vit)
2612/03/2017Koninklijke HFCAFC2-0650Ruperti1-0 Beeren, 2-0 Opoku
2315/03/2017VVSBGVVV3-3750Cantineau1-0 Pauw, 1-1 Terschegget (p), 2-1 Van der Slot,
2-2 Van Eck, 3-2 Bekooy, 3-3 Latupeirissa
R: Vijlbrief (VVS)
2315/03/2017Jong VitesseTEC3-1250Gerrets1-0 Najah, 1-1 Lelieveld (e.d.), 2-1 Osman,
3-1 Oude Kotte
2718/03/2017BarendrechtExcelsior Maassluis0-2600Serik0-1 Van den Berg, 0-2 Blij; R: Aarts (Bar)
2718/03/2017GVVVJong Vitesse1-0800Bronsvoort1-0 Tervoert
2718/03/2017HHC HardenbergKozakken Boys3-31.100Dröge1-0 en 2-0 Gouriye, 2-1 Pires Tavares,
2-2 en 2-3 Ignacio, 3-3 Van Nuland (e.d.)
R: Görtz (HHC)
2718/03/2017KatwijkFC Lienden4-0800Perez1-0 Van Dam, 2-0 Susan, 3-0 Van Noord,
4-0 Van Oijen
2718/03/2017SpakenburgKoninklijke HFC1-2900De Winter1-0 Ahrens, 1-1 Opoku, 1-2 Beeren
2718/03/2017VVSBJong FC Twente2-1750Bos0-1 De Jager, 1-1 Zwart, 2-1 Van Niel
R: Junte (Twe)
2719/03/2017Jong SpartaDe Treffers3-1150Cairo0-1 Meeuwsen, 1-1 Alhaft, 2-1 Calero, 3-1 Ache
2719/03/2017Jong AZUNA5-0200Winkel1-0, 2-0 en 3-0 Lewis, 4-0 Einarsson,
5-0 Sakirovski
2719/03/2017TECAFC1-0350Veekamp1-0 Maguire
1321/03/2017Jong VitesseBarendrecht0-2240De Winter0-1 Esajas, 0-2 Salem
2825/03/2017AFCSpakenburg2-1450Vd Elzen1-0 Koopman, 2-0 Sanders (e.d.), 2-1 Ties
2825/03/2017De TreffersKatwijk2-2750De Winter0-1 Hamdi, 0-2 Mengerink, 1-2 Balkestein,
2-2 Mutzers
2825/03/2017Excelsior MaassluisTEC1-4500Vd Laan0-1 Maguire, 0-2 Maria, 1-2 Vink,
1-3 Balrak, 1-4 Vink
2825/03/2017FC LiendenHHC Hardenberg1-1600Teuben0-1 Van der Leij (pen), 1-1 Van den Meiracker
2825/03/2017Koninklijke HFCGVVV1-1500Veekamp0-1 Van Eck, 1-1 Beeren
2825/03/2017Kozakken BoysBarendrecht1-3700Oostrom0-1 Monster, 1-1 El Azzouti, 1-2 Khaldi,
1-3 Eekman (pen)
2826/03/2017UNAVVSB3-1500Cairo1-0 en 2-0 N. van Boekel, 3-0 Sebregts,
3-1 Bekooij
2827/03/2017Jong FC TwenteJong Sparta0-3140Thijs0-1 Duarte, 0-2 Falicia, 0-3 Alhaft
2827/03/2017Jong VitesseJong AZ2-2400Nagtegaal0-1 Lewis, 1-1 Büttner, 1-2 Schouten,
2-2 Koryan
2901/04/2017BarendrechtDe Treffers2-2450Gansner0-1 Meeuwsen, 1-1 Jongman, 2-1 Maurits,
2-2 Verbeek
2901/04/2017Excelsior Maassluis2-2500Vd Elzen0-1 Van den Meiracker, 1-1 Smith, 2-1 Moreno,
2-2 De Vogel
2901/04/2017GVVVSpakenburg2-21.500De Brito0-1 Lanting, 0-2 Ahrens, 1-2 Heesakkers,
2-2 Van Eck
2901/04/2017HHC HardenbergJong FC Twente1-21.100Serik1-0 Gouriye, 1-1 Soumaoro, 1-2 Benamar
2901/04/2017KatwijkKoninklijke HFC1-0800Blank1-0 Sanchez Angulo
2901/04/2017Kozakken BoysJong Vitesse4-2600Vd Eijk0-1 en 0-2 Daniel, 1-2 Habtemariam,
2-2 en 3-2 Ignacio, 4-2 El Azzouti
2902/04/2017Jong AZVVSB7-0750Teuben1-0 Helmer, 2-0 Koopmeiners, 3-0 Jacobs,
4-0 Stengs, 5-0 Til, 6-0 en 7-0 Doodeman
2902/04/2017Jong SpartaAFC3-1200Smit1-0 Ache, 1-1 Koopman, 2-1 Ache, 3-1 Felicia
2902/04/2017TECUNA2-1350Bronsvoort1-0 Maguire, 2-0 Vink, 2-1 Van de Gevel
3008/04/2017AFCGVVV1-1300Dieperink0-1 Latupeirissa, 1-1 Bosma
3008/04/2017De TreffersExcelsior Maassluis2-0600De Brito1-0 Janssen, 2-0 Meeuwsen; R: Smith (Exc)
3008/04/2017Jong FC TwenteKozakken Boys0-3130Bronsvoort0-1 Mendes Moreira, 0-2 El Azzouti,
0-3 Abdulahi
3008/04/2017Jong VitesseHHC Hardenberg4-2400De Vries1-0 en 2-0 Marcan, 3-0 Najah, 4-0 Fortes,
4-1 Van der Leij (pen), 4-2 Oude Kotte (e.d.)
3008/04/2017SpakenburgJong AZ1-01.000Ruperti1-0 Pilon
3008/04/2017UNABarendrecht2-3400Bos0-1 Winterberg, 0-2 Eekman (pen), 0-3 Mourits,
1-3 Van de Gevel, 2-3 N. van Boekel
3008/04/2017VVSBKatwijk0-01.500Serik
3008/04/2017Koninklijke HFCJong Sparta1-1400Cantineau0-1 Ache, 1-1 Opoku (pen)
3009/04/2017FC LiendenTEC0-11.600Thijs0-1 Makiavala
1915/04/2017FC LiendenKoninklijke HFC0-2400Oostrom0-1 en 0-2 Sterling; R: Ajiach (Lie)
2114/04/2017De TreffersTEC2-29001-0 De Bondt, 2-0 Raterink, 2-1 Vink,
2-2 Balrak; R: Meeuwsen (Tre)
2115/04/2017HHC HardenbergBarendrecht1-01.100Cantineau1-0 Kobussen
2115/04/2017AFCVVSB1-33000-1 Van der Slot, 0-2 Bekooij (pen), 0-3 Parami,
1-3 Jesse
2315/04/2017UNASpakenburg1-0600Serik1-0 N. van Boekel
2017/04/2017VVSBFC Lienden0-51.000Vd Pol0-1, 0-2 en 0-3 Van den Meiracker, 0-4 Loukili,
0-5 Van den Meiracker
1917/04/2017De TreffersAFC0-2700Bronsvoort0-1 Koopman, 0-2 Bosma
2317/04/2017Koninklijke HFCBarendrecht4-1400Cairo1-0 en 2-0 Tamerus, 3-0 De Visser,
3-1 Gomes Almeida, 4-1 Sam Sin
3122/04/2017BarendrechtJong Vitesse3-1450Bijl1-0 Eekman, 1-1 Osman, 2-1 Salem,
3-1 Jongman
3122/04/2017Excelsior MaassluisJong FC Twente1-1500Keijl0-1 Salhi, 1-1 Kruithof
3122/04/2017HHC HardenbergKoninklijke HFC1-1950De Brito1-0 Reinders, 1-1 Opoku
3122/04/2017Jong AZGVVV3-1200Bos1-0 Jacobs, 2-0 Tankovic, 3-0 Opdam,
3-1 Tervoert
3122/04/2017Jong SpartaVVSB3-3250Dröge1-0 Duarte, 1-1 Bekooij, 2-1 en 3-1 Duarte,
3-2 Parami, 3-3 Bekooij
3122/04/2017KatwijkUNA2-3500Gerrets0-1 Van de Gevel, 1-1 Van den Ban,
1-2 Tielemans, 1-3 R. van Boekel, 2-3 Susan
3122/04/2017Kozakken BoysAFC4-0700De Winter1-0 Abdullahi, 2-0 El Azzouti, 3-0 Pires Tavares,
4-0 Ignacio; R: Goedkoop (AFC)
3122/04/2017TECSpakenburg2-2750Cairo1-0 Zeller, 1-1 Holder, 2-1 De Windt,
2-2 Hendriks
3123/04/2017De TreffersFC Lienden4-0600Van Herk1-0 De Bondt, 2-0, 3-0 en 4-0 Mutzers
3229/04/2017AFCHHC Hardenberg2-4350Vd Eijk0-1 Reinders, 1-1 Sutorius (pen), 2-1 Jesse,
2-2 en 2-3 Kobussen, 2-4 Reinders
3229/04/2017FC LiendenJong AZ1-0300Bijl1-0 Van Eem
3229/04/2017GVVVTEC0-3900Koekoek0-1 Makiavala, 0-2 N. Sanaky, 0-3 De Windt
3229/04/2017Jong VitesseKatwijk1-2200Nagtegaal0-1 Susan, 1-1 Daniel, 1-2 Blokland
3229/04/2017Koninklijke HFCExcelsior Maassluis1-2350Bronsvoort1-0 De Visser, 1-1 (pen) en 1-2 Redert
3229/04/2017SpakenburgKozakken Boys1-22.000Martens0-1 Ignacio, 1-1 Hendriks (pen), 1-2 Lukoki
R: Van Nuland, Ignacio (Koz)
3229/04/2017VVSBBarendrecht1-2700Keijl1-0 Bekooij, 1-1 Monster, 1-2 Gomes Almeida
3230/04/2017Jong FC TwenteDe Treffers4-1120Vd Laan1-0 Van Hofwegen 2-0 Junte, 3-0 (pen) en 4-0
Schmidt, 4-1 Raterink; R: Brobbey (Twe)
3230/04/2017UNAJong Sparta3-1600Vd Elzen1-0 Van de Gevel, 1-1 Felicia, 2-1 Boogers,
3-1 R. van Boekel
3306/05/2017BarendrechtAFC1-4600Puts0-1 Jesse, 1-1 Van Dijk, 1-2 Bosma,
1-3 Sutorius, 1-4 Jesse
3306/05/2017De TreffersKoninklijke HFC3-1450Serik0-1 Timisela, 1-1 Mutzers, 2-1 Meeuwsen,
3-1 Mutzers
3306/05/2017Excelsior MaassluisJong Vitesse5-2400C. Mulder1-0 Van Ooijen, 2-0 Vink, 3-0 Van Ooijen,
3-1 Lelieveld, 4-1 Van Ooijen, 4-2 Kusi,
5-2 Berkhout
3306/05/2017HHC HardenbergVVSB3-11.200Bronsvoort1-0 Kobussen, 2-0 Reinders, 3-0 Gouriye,
3-1 Van Niel
3306/05/2017Jong FC TwenteFC Lienden0-1150De Brito0-1 Van den Meiracker
3306/05/2017Jong SpartaSpakenburg1-3150Vd Eijk0-1 N. Tol, 0-2 Lanting, 0-3 Hendriks,
1-3 De Winter
3306/05/2017KatwijkGVVV3-1800Thijs1-0 Van Weerdenburg, 2-0 Mengerink,
2-1 Van Eck, 3-1 Van Eck (e.d.)
3306/05/2017Kozakken BoysUNA3-0600Cantineau1-0 Habtemariam, 2-0 en 3-0 Lukoki
3306/05/2017TECJong AZ0-2400Vries0-1 Stengs, 0-2 Sadiroglu
3413/05/2017AFCExcelsior Maassluis3-1200Bos1-0 en 2-0 Biberoglu, 2-1 Kruithof,
3-1 Biberoglu (pen)
3413/05/2017FC LiendenKozakken Boys2-0550Dieperink1-0 Wiafe, 2-0 Loukili
3413/05/2017GVVVJong Sparta2-5600Bijl0-1 Soares Fonseca, 0-2 Felicia, 0-3 De Winter,
1-3 Tervoert, 1-4 Soares Fonseca,
2-4 Tervoert (pen), 2-5 De Winter
3413/05/2017Jong AZBarendrecht2-275Ruperti1-0 Sakirovski, 1-1 Salem, 1-2 Esajas, 2-2 Kunst
3413/05/2017Jong VitesseDe Treffers2-2250Veekamp0-1 Meeuwsen, 0-2 Keukens, 1-2 en 2-2 Osman
3413/05/2017Koninklijke HFCJong FC Twente0-1300Vd Elzen0-1 Schets
3413/05/2017SpakenburgKatwijk1-2900Bronsvoort0-1 en 0-2 Mengerink, 1-2 Pilon
3413/05/2017UNAHHC Hardenberg1-21.500Cairo0-1 Metaj, 1-1 Stottelaar, 1-2 Metaj; R: Görtz (HHC)
3413/05/2017VVSBTEC2-2650De Winter1-0 Tavilla, 2-0 Bekooij, 2-1 en 2-2 Balrak

Play-offs voor promotie/degradatie

1e ronde
17/05/2017DongenFC Lisse2-51.300De Winter1-0 Koenen, 2-0 Kools, 2-1 Stevens, 2-2 Fokkema,
2-3, 2-4 en 2-5 Van der Putten
17/05/2017Rijnsburgse BoysWestlandia1-21.400Ruperti0-1 Van Bochoven, 0-2 Bajic, 1-2 Serbony
17/05/2017HerculesSpakenburg2-11.700Puts1-0 Keizer, 2-0 Issarti, 2-1 Maynard
17/05/2017Harkemase BoysUNA0-1600Bronsvoort0-1 Tielemans
20/05/2017FC LisseDongen2-1500Vd Elzen0-1 Van Bree, 1-1 Van der Putten, 2-1 Rauws (e.d.)
20/05/2017WestlandiaRijnsburgse Boys1-51.500Serik0-1 en 0-2 Tillema, 0-3 en 0-4 Serbony, 1-4 De Bruijn, 1-5 Tillema
20/05/2017SpakenburgHercules4-21.900Bijl1-0 Lanting, 1-1 Reynaers (pen), 2-1 Mulder (e.d.), 3-1 Pilon,
3-2 Stokkers, 4-2 Dua
20/05/2017UNAHarkemase Boys1-3600Ruperti0-1 Schokker, 1-1 Tieben, 1-2 Streutker, 1-3 Uuldriks; R: Tieben (UNA)
2e ronde
23/05/2017Rijnsburgse BoysSpakenburg2-12.200De Brito0-1 Maynard, 1-1 en 2-1 Jongeneelen
23/05/2017FC LisseHarkemase Boys1-2750Puts0-1 Bouius, 1-1 Van der Putten (pen), 1-2 Schokker (pen)
27/05/2017SpakenburgRijnsburgse Boys2-33.200Cairo0-1 Tillema, 1-1 Ties, 2-1 Buijtenhuis, 2-2 en 2-3 Jongeneelen
27/05/2017Harkemase BoysFC Lisse1-41.200Bijl0-1 Stevens, 0-2 Van der Putten, 1-2 Schotanus, 1-3 Önal,
1-4 Van der Putten

Rijnsburgse Boys en FC Lisse promoveren, Spakenburg en UNA degraderen

Topscorers

1Tommy BekooyVVSB19
2Danny van den MeirackerSpakenburg/FC Lienden18
3Robert MutzersDe Treffers 17
4Abderrahim LoukiliFC Lienden16
Wesley MeeuwsenDe Treffers 16
Niek van BoekelUNA 16
7Raily IgnacioKozakken Boys15
8Carlos OpokuKoninklijke HFC14
Mart van de GevelUNA 14
10Lovette FeliciaJong Sparta13
Olivier PilonSpakenburg13

Eerste Divisie 2016-2017

Na twee seizoenen keerde VVV-Venlo terug in de Eredivisie. De promotie van de Venloërs hing al erg lang in de lucht, omdat de enige serieuze concurrent Jong Ajax niet voor promotie in aanmerking komt. Uiteindelijk sleepte de ploeg ook het kampioenschap overtuigend binnen.

Voor het eerst sinds jaren was er sprake van degradatie uit de Eerste Divisie. Heel lang was Achilles’29 de gedoodverfde kandidaat daarvoor, maar op het eind startten de Groesbekers een inhaalrace en doordat FC Dordrecht nauwelijks nog punten haalde werd het toch nog even spannend. Een late 2-2 van Dordrecht in de onderlinge ontmoeting en de drie punten aftrek die Achilles vlak voor de laatste wedstrijd van de KNVB nog kreeg, beslechtten de degradatiestrijd uiteindelijk.

Via de play-offs bewerkstelligde NAC Breda de fel begeerde promotie ten koste van NEC. Favoriet SC Cambuur verslikte zich in MVV Maastricht dat het uiteindelijk niet kon bolwerken tegen Eredivisie-herkanser Roda JC.

Uitslagenmatrix

ACHALMCAMDBODOREINEMMFORGRAHELAJAPSVUTRMVVNACOSSRKCTELVOLVVV
Achilles '29*3-30-32-12-24-30-40-10-01-22-31-51-12-31-21-22-31-20-60-3
Almere City FC1-0*0-14-13-04-03-12-01-21-01-41-02-12-10-23-36-22-02-20-2
SC Cambuur3-14-1*0-13-04-11-01-11-13-01-31-14-24-03-14-25-05-12-10-2
FC Den Bosch2-11-33-1*1-00-21-11-12-11-11-20-01-02-12-12-11-10-02-50-2
FC Dordrecht3-01-40-12-2*1-10-42-20-31-40-22-33-00-11-21-11-10-21-05-2
FC Eindhoven2-14-12-04-22-1*0-13-12-12-22-10-52-11-16-21-23-04-20-10-0
FC Emmen1-02-00-13-02-12-0*2-32-01-20-01-10-30-00-02-01-00-03-11-2
Fortuna Sittard2-12-13-00-43-21-12-2*3-24-15-20-04-12-30-22-00-11-13-02-0
De Graafschap3-34-13-00-32-34-13-05-0*2-41-01-13-12-02-13-54-02-11-10-2
Helmond Sport1-21-11-02-01-03-01-31-00-2*2-41-01-12-22-13-11-13-42-02-1
Jong Ajax7-16-32-15-21-01-11-12-14-22-0*1-02-01-12-17-04-12-11-10-4
Jong PSV4-00-10-25-43-24-11-03-01-03-03-1*2-00-02-02-44-11-02-02-1
Jong FC Utrecht0-11-10-25-01-13-13-13-03-21-02-20-2*1-20-22-11-32-12-40-0
MVV Maastricht0-02-22-13-02-10-02-21-12-02-01-02-24-1*1-13-01-12-11-21-2
NAC Breda2-03-10-20-01-03-33-13-11-00-04-31-14-11-2*4-12-31-01-00-0
FC Oss4-02-32-71-14-26-22-23-12-13-10-32-04-20-33-4*2-50-22-20-3
RKC Waalwijk2-01-12-20-22-11-21-13-02-15-23-21-11-22-02-43-0*1-01-41-2
Telstar1-13-60-32-00-01-42-21-12-14-21-30-03-11-12-03-10-4*0-11-2
FC Volendam1-21-11-12-11-13-10-13-02-21-01-11-02-23-12-13-11-13-0*0-1
VVV-Venlo4-03-22-13-13-11-00-04-14-17-01-41-22-02-10-42-04-01-10-1*

Eindstand

1VVV-Venlo * ♦382558807535+405.151
2Jong Ajax382378769354+39924
3SC Cambuur +3822511717842+367.509
4Jong PSV382099696635+31516
5NAC Breda + ♦3819712646550+1513.280
6FC Volendam +38171110626344+194.123
7MVV Maastricht +3815149595545+104.637
8Almere City FC +3817813597466+81.748
9FC Emmen +38141311555040+102.933
10RKC Waalwijk +3815914546270-82.185
11FC Eindhoven3815815536471-72.572
12De Graafschap3815518507063+78.523
13Helmond Sport +3814717495167-161.825
14FC Den Bosch3812917454867-192.721
15FC Oss3812521416795-282.096
16Telstar38101018404664-181.835
17Fortuna Sittard ²3813916395467-131.829
18Jong FC Utrecht3810721375071-21810
19FC Dordrecht385924244272-301.529
20Achilles '29 ^ ¹385726193792-551.475

¹ Achilles’29 drie punten in mindering
² Fortuna Sittard negen punten in mindering

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
105/08/2016Helmond SportMVV Maastricht2-21.800Bax1-0 Edwards (pen), 1-1 Kuipers, 2-1 Thomassen,
2-2 Güvenç
105/08/2016NAC BredaJong FC Utrecht4-112.285Perez1-0 Stans, 2-0 Dessers, 2-1 Antwi,
3-1 Brusselers, 4-1 Nijholt
105/08/2016FC DordrechtFC Oss1-11.952Blank1-0 Alkan, 1-1 Lazic
105/08/2016Fortuna SittardAchilles'292-11.541Oostrom0-1 Boogers, 1-1 Briels, 2-1 Khalouta;
R: Briels (For)
105/08/2016VVV-VenloSC Cambuur2-14.422Kooij0-1 Van de Streek, 1-1 Van Crooy, 2-1 Seuntjens
105/08/2016De GraafschapFC Eindhoven4-17.463Wiedemeijer1-0 Smeets, 2-0 Nieuwpoort, 2-1 Lieder,
3-1 Koolhof, 4-1 Parzyszek
105/08/2016FC VolendamAlmere City FC1-13.525Vd Kerkhof0-1 Salasiwa, 1-1 Hilterman
108/08/2016RKC WaalwijkTelstar1-02.100Vd Graaf1-0 Anderson
108/08/2016Jong AjaxFC Emmen1-11.098Gerrets0-1 Krohne, 1-1 Muric
108/08/2016Jong PSVFC Den Bosch5-4400Van Herk1-0, 2-0, 3-0 en 4-0 Lammers, 4-1 Rommens,
4-2 Azizov, 4-3 Regales (pen), 4-4 Biemans,
5-4 Lammers; R: Fernandes (DBo)
212/08/2016MVV MaastrichtVVV-Venlo1-24.704Liesveld0-1 Post, 1-1 Kuipers, 1-2 Rutten
212/08/2016FC Den BoschDe Graafschap2-12.953Higler0-1 Koolhof, 1-1 Regales (pen), 2-1 Havar
212/08/2016SC CambuurJong PSV1-17.042Dieperink0-1 Lammers, 1-1 Bakker
212/08/2016Achilles'29NAC Breda1-22.000Vd Graaf0-1 Smith-Brown, 0-2 Dessers, 1-2 Van de Beek
212/08/2016FC EindhovenFC Volendam0-11.703Lindhout0-1 Tuyp
212/08/2016FC EmmenRKC Waalwijk1-02.740Vd Vrande1-0 Krohne
212/08/2016FC OssHelmond Sport3-11.900Martens0-1 Bourdouxhe, 1-1 El Aisatti,
2-1 (pen) en 3-1 Boere
212/08/2016Almere City FCJong Ajax1-31.300Mulder0-1 en 0-2 Zivkovic, 0-3 Cerny, 0-4 Zivokovic,
1-4 Salasiwa
212/08/2016TelstarFortuna Sittard1-11.763Bax0-1 Dianessy, 1-1 Van Iperen
215/08/2016Jong FC UtrechtFC Dordrecht1-11.181Van Herk1-0 Rosheuvel, 1-1 Arias
319/08/2016De GraafschapJong FC Utrecht3-18.514Oostrom0-1 Cakmak, 1-1 (p), 2-1 en 3-1 (p) Parzyszek
319/08/2016Jong AjaxFC Den Bosch5-2462Blank0-1 Santermans, 1-1 Cerny, 2-1 Nouri (pen),
2-2 Regales, 3-2 Cerny, 4-2 Heymans (e.d.),
5-2 Cerny
319/08/2016RKC WaalwijkFC Eindhoven1-22.100Vd Kerkhof0-1 Lieder, 0-2 Da Silva, 1-2 Langedijk
319/08/2016NAC BredaMVV Maastricht1-212.556Kamphuis0-1 Verheijdt, 1-1 Van Diermen, 1-2 Ciranni
R: Verschueren (NAC)
319/08/2016VVV-VenloFC Oss2-03.911Bax1-0 Seuntjens, 2-0 Hunte
319/08/2016Helmond SportAchilles'291-21.000Dieperink0-1 Popalzay, 1-1 Hiwat, 1-2 Hendriks
319/08/2016Fortuna SittardAlmere City FC2-11.806Gerrets0-1 Van der Water, 1-1 De Regt, 2-1 Khalouta
R: Ramsteijn, Overtoom (Alm)
319/08/2016FC DordrechtSC Cambuur0-11.742Wiedemeijer0-1 Van de Streek; R: Amevor (Dor)
319/08/2016Jong PSVFC Emmen1-0350Mulder1-0 Gudmundsson
319/08/2016FC VolendamTelstar3-02.718Manschot1-0 Meulens, 2-0 Tuyp, 3-0 Van Velzen
422/08/2016SC CambuurDe Graafschap1-17.206S. Mulder1-0 Hoefdraad, 1-1 Parzyszek
422/08/2016FC Den BoschFC Volendam2-52.000Perez0-1 Meulens, 1-1 Heymans, 1-2 Meulens,
1-3 Van Velzen, 2-3 Regales (pen),
2-4 Van Velzen, 2-5 Tuyp
422/08/2016MVV MaastrichtFC Oss3-04.013Kooij1-0 Verheijdt, 2-0 Gijzen, 3-0 Croux
422/08/2016FC DordrechtNAC Breda1-22.106Lindhout0-1 Dessers, 1-1 Van Haaren, 1-2 Demon
422/08/2016Jong AjaxFortuna Sittard2-1653Van Herk1-0 Nouri, 2-0 Clement, 2-1 Mares
R: El Idrissi (Aja)
422/08/2016FC EindhovenAchilles'292-11.200Martens1-0 Boelens (e.d.), 2-0 Lieder, 2-1 Hendriks (pen)
422/08/2016Jong FC UtrechtRKC Waalwijk1-3500Vd Eijk0-1 en 0-2 Voskamp, 1-2 Barazite, 1-3 Sanoh
422/08/2016FC EmmenAlmere City FC2-03.450Bax1-0 Peters, 2-0 Krohne
422/08/2016TelstarHelmond Sport4-21.299Vd Vrande1-0 Van Berkel, 2-0 Zamouri, 3-0 Serrarens,
3-1 en 3-2 Thomassen (pen), 4-2 Ajnane
422/08/2016VVV-VenloJong PSV1-24.277Oostrom1-0 Leemans, 1-1 Lammers, 1-2 De Wijs;
R: Leemans (VVV)
526/08/2016Jong PSVJong FC Utrecht2-0700Kooij1-0 Verreth, 2-0 Rosario
526/08/2016De GraafschapVVV-Venlo0-28.230Manschot0-1 Röseler, 0-2 Sleegers
526/08/2016Almere City FCFC Eindhoven4-01.800Dieperink1-0 Salasiwa, 2-0 Rijsdijk, 3-0 Ahannach,
4-0 Arica
526/08/2016FC OssTelstar0-21.989Vd Eijk0-1 Ajnane (pen), 0-2 Lilipaly; R: Kodalak (Tel)
526/08/2016NAC BredaFC Den Bosch0-012.058S. Mulder
526/08/2016Helmond SportSC Cambuur1-01.331Vd Graaf1-0 Höcher
526/08/2016RKC WaalwijkJong Ajax3-22.450Berben1-0 Anderson, 2-0 Greene, 2-1 Van de Beek,
2-2 Nouri (pen), 3-2 Anderson
526/08/2016Fortuna SittardFC Dordrecht3-21.776Martens0-1 Daniëls, 1-1 Khalouta, 1-2 Arias,
2-2 Van Hout, 3-2 Torunarigha
526/08/2016FC VolendamFC Emmen0-12.871Kamphuis0-1 Peters
528/08/2016Achilles'29MVV Maastricht2-31.262Janssen0-1 Kuipers, 0-2 Güvenç, 1-2 Van de Beek,
1-3 Croux (pen), 2-3 Raterink
609/09/2016FC Den BoschFC Oss2-12.641Van Boekel0-1 Bakx, 1-1 Regales (pen), 2-1 Robinson
609/09/2016FC EindhovenMVV Maastricht1-11.050Vd Graaf1-0 De Silva, 1-1 Schroyen
609/09/2016NAC BredaJong PSV1-114.864Vd Kerkhof0-1 Siem de Jong, 1-1 Dessers
609/09/2016TelstarDe Graafschap2-12.363Martens0-1 Parzyszek, 1-1 Zamouri, 2-1 Lilypali
609/09/2016FC DordrechtRKC Waalwijk1-11.684Bax1-0 Chacon, 1-1 Benson
609/09/2016FC EmmenHelmond Sport1-23.244Lindhout0-1 Edwards, 0-2 Bourdouxhe,
1-2 Warmolts (e.d.)
609/09/2016SC CambuurAlmere City FC4-17.032Blank1-0 Anderson, 2-0 Hoefdraad, 2-1 Arica,
3-1 Barto, 4-1 Bakker
609/09/2016VVV-VenloFC Volendam0-14.400Nijhuis0-1 Tuyp
612/09/2016Jong FC UtrechtFortuna Sittard3-0891Dieperink1-0 en 2-0 Kerk, 3-0 Peijnenburg
612/09/2016Jong AjaxAchilles'297-1700Perez0-1 Beijer, 1-1 Van de Beek,2-1, 3-1 en 4-1
Cassierra, 4-1 Cerny, 6-1 Cassierra, 7-1 Nouri (p)
716/09/2016Helmond SportVVV-Venlo2-12.397Vd Kerkhof1-0 Ten Den (pen), 1-1 Van Crooy (pen),
2-1 Zeldenrust
716/09/2016Achilles'29Telstar1-21.000Bax0-1 Lilipaly, 0-2 Philips, 1-2 Versteegen
716/09/2016Almere City FCFC Den Bosch4-11.500Vd Graaf1-0 en 2-0 Braken, 3-0 Arica, 4-0 Ten Voorde,
4-1 Van der Winden
716/09/2016FC VolendamJong FC Utrecht2-22.952Vd Vrande1-0 Tuyp, 1-1 Peterson, 2-1 Tuyp,
2-2 Rosheuvel (pen); R: Kwakman (Vol)
716/09/2016Fortuna SittardSC Cambuur3-01.837Gerrets1-0 Hadzhiev, 2-0 Van Hout, 3-0 Saddiki
716/09/2016De GraafschapFC Emmen3-08.324Kooij1-0 Parzyszek, 2-0 Van den Hurk, 3-0 Bannink
716/09/2016MVV MaastrichtJong Ajax1-04.767D'Hondt1-0 Schroyen
716/09/2016Jong PSVFC Dordrecht3-2700Mulder1-0 Rosario, 1-1 Chacon, 1-2 Arias,
2-2 en 3-2 Lammers; R: Rigo (PSV)
716/09/2016FC OssFC Eindhoven6-21.915Lindhout0-1 Deschilder, 1-1 Kamaci, 2-1 Boere,
2-2 Lieder, 3-2 Boere, 4-2 Kamaci,
5-2 Boere (pen), 6-2 Van der Venne
716/09/2016RKC WaalwijkNAC Breda2-43.442Wiedemeijer0-1 El Allouchi, 1-1 Langedijk (pen), 1-2 Dessers,
2-2 Benson, 2-3 O'Neill, 2-4 Adarabioyo
823/09/2016NAC BredaDe Graafschap1-014.016Vd Graaf1-0 Korte
823/09/2016Almere City FCMVV Maastricht2-11.300Gerrets1-0 en 2-0 Braken, 2-1 Gijzen
824/09/2016FC DordrechtFC Volendam1-02.492Lindhout1-0 Da Cruz
823/09/2016Helmond SportRKC Waalwijk1-11.812Daemen1-0 Thomassen, 1-1 Rienstra
823/09/2016TelstarFC Eindhoven1-41.963Kooij0-1 Alemao, 1-1 Dzepar, 1-2 Alemao,
1-3 en 1-4 Lieder
823/09/2016VVV-VenloJong FC Utrecht2-03.800Mulder1-0 Seuntjens, 2-0 Hunte
823/09/2016SC CambuurAchilles'293-16.872Oostrom1-0 Bakker (pen), 1-1 Sürmeli, 2-1 Kip,
3-1 Gouriye; R: Beijer (Ach)
823/09/2016FC EmmenFC Den Bosch3-03.423Vd Eijk1-0 Kallon, 2-0 Bos, 3-0 Peters
826/09/2016Jong AjaxFC Oss7-0848Mulder1-0 Van de Beek, 2-0 Cassierra, 3-0 De Jong,
4-0 en 5-0 Dekker, 6-0 Van de Beek, 7-0 Dekker
826/09/2016Jong PSVFortuna Sittard3-0250Berben1-0, 2-0 en 3-0 Gudmundsson
930/09/2016Achilles'29VVV-Venlo0-31.640Kooij0-1 Seuntjens, 0-2 Hunte, 0-3 Opoku
930/09/2016FC Den BoschTelstar0-02.296Van Herk
930/09/2016FC OssAlmere City FC2-31.975Vd Vrande1-0 Lazic, 2-0 Boere, 2-1 Arica,
2-2 Ramsteijn, 2-3 Braken
930/09/2016MVV MaastrichtSC Cambuur2-14.427Lindhout0-1 Kip, 1-1 Schroijen, 2-1 Gijzen
930/09/2016De GraafschapFC Dordrecht2-38.304Vd Kerkhof1-0 Lammers, 1-1 Chacon (pen), 2-1 Koolhof,
2-2 Van Haaren, 2-3 Da Cruz
930/09/2016FC EindhovenJong Ajax2-13.125Bax1-0 Van den Buijs (pen), 1-1 Clement, 2-1 Vloet
930/09/2016Fortuna SittardFC Emmen2-21.721Mulder0-1 Peters, 1-1 De Regt, 1-2 Krohne,
2-2 De Regt; R: Wiafe (For)
930/09/2016Jong FC UtrechtHelmond Sport1-0874Blank1-0 Sow
930/09/2016FC VolendamNAC Breda2-13.657Janssen0-1 Dessers, 1-1 Kwakman,
2-1 Van Kippersluis (pen); R: Verhulst (Vol)
930/09/2016RKC WaalwijkJong PSV1-12.275Manschot0-1 Lammers, 1-1 Langedijk (pen)
1014/10/2016Fortuna SittardVVV-Venlo2-02.450S. Mulder1-0 Khalouta (p), 2-0 V. Hout; R: Janssen (VVV)
1014/10/2016FC EindhovenFC Emmen0-12.413Blank0-1 Siekman
1014/10/2016Achilles'29Jong FC Utrecht1-11.220Berben0-1 Sow, 1-1 Hendriks
R: Van Steen (Ach), Van Eijk (Utr)
1014/10/2016Almere City FCJong PSV1-01.662Lindhout1-0 Arica
1014/10/2016Helmond SportFC Volendam2-02.562Van Herk1-0 Zeldenrust, 2-0 Ten Den
1014/10/2016FC OssRKC Waalwijk2-52.066Vd Eijk1-0 Bakx, 2-0 Mateiu, 2-1 Landendijk,
2-2 Greene, 2-3 Voskamp, 2-4 Langedijk,
2-5 Voskamp
1014/10/2016FC Den BoschSC Cambuur3-12.479Vd Kerkhof0-1 Houtkoop, 1-1 Havar, 2-1 Santermans,
3-1 Beltrame
1014/10/2016TelstarNAC Breda2-02.601Manschot1-0 Lilipaly, 2-0 Abdulahi
1016/10/2016MVV MaastrichtFC Dordrecht2-14.754Bax1-0 Ippel, 2-0 Verheijdt, 2-1 Van Haaren
1017/10/2016Jong AjaxDe Graafschap4-22.068Martens0-1 Parzyszek, 1-1 en 2-1 Cerny, 3-1 El Idrissi,
4-1 Nouri, 4-2 Van Overbeek
1121/10/2016FC EmmenTelstar0-03.212Berben
1121/10/2016SC CambuurFC Oss4-27.021Bax1-0 Van de Streek, 1-1 en 1-2 Boere,
2-2 Vd Streek, 3-2 Bakker, 4-2 Vd Streek
1121/10/2016Jong PSVFC Eindhoven4-1750Mulder0-1 Deschilder, 1-1 Alberto, 2-1 Paal,
3-1 Jozefzoon,4-1 Rosario
1121/10/2016De GraafschapHelmond Sport2-40Blank0-1 Thomassen, 0-2 Hiwat, 1-2 El Jebli,
1-3 en 1-4 Thomassen, 2-4 Van den Hurk
1121/10/2016RKC WaalwijkAchilles'292-02.250Vd Graaf1-0 Greene, 2-0 Voskamp
1121/10/2016FC VolendamJong Ajax1-16.345Oostrom1-0 Van Kippersluis, 1-1 Cerny
1121/10/2016FC DordrechtAlmere City FC1-41.983Alen0-1 Arica, 1-1 Kramer, 1-2 Overtoom,
1-3 Braken, 1-4 Ahannach; R: Amevor (Dor)
1121/10/2016VVV-VenloFC Den Bosch3-14.600Gerrets1-0 Fernandes (e.d.), 1-1 Van der Sande,
2-1 Opoku, 3-1 Leemans (p); R: Heymans (DBo)
1121/10/2016NAC BredaFortuna Sittard3-114.070Nijhuis1-0 Dessers, 2-0 Korte, 2-1 De Regt,
3-1 Barker
1121/10/2016Jong FC UtrechtMVV Maastricht1-2556Pérez0-1 Verheijdt, 0-2 N'Koyi, 1-2 Van der Moot (p)
R: Pereira (MVV)
1228/10/2016MVV MaastrichtFC Volendam1-25.012Wiedemeijer0-1 Van Son, 1-1 Ciranni, 1-2 Steltenpool
1228/10/2016FC Den BoschJong FC Utrecht1-02.572Van der Vrande1-0 Van der Sande
1228/10/2016Almere City FCHelmond Sport1-01.576Martens1-0 Ahannach
1228/10/2016Fortuna SittardRKC Waalwijk0-12.440Lindhout0-1 Voskamp; R: Nieuwendaal (RKC)
1228/10/2016FC EindhovenSC Cambuur2-02.100Pérez1-0 De Wilde, 2-0 Van den Buijs (pen)
1228/10/2016FC EmmenFC Dordrecht2-13.644Gerrets0-1 Thoams, 1-1 en 2-1 Peters
1228/10/2016FC OssNAC Breda3-42.009Kooij0-1 Korte, 0-2 Verschueren,
1-2 (pen) en 2-2 Boere, 3-2 Mathieu,
3-3 Dessers, 3-4 Mathieu (e.d.)
1228/10/2016TelstarJong PSV0-02.323BlankR: Van den Broek (Tel)
1228/10/2016Achilles'29De Graafschap0-02.320Mulder
1231/10/2016Jong AjaxVVV-Venlo0-41.183Manschot0-1 Leemans, 0-2 Opoku, 0-3 Sleegers,
0-4 Opoku
1304/11/2016Jong AjaxNAC Breda2-11.721Bax1-0 El Ghazi, 2-0 De Ligt, 2-1 Dessers
1304/11/2016SC CambuurFC Volendam2-17.250Blom0-1 Van Kippersluis, 1-1 Van de Streek,
2-1 Barto
1304/11/2016FC EindhovenJong FC Utrecht2-12.338Mulder1-0 Vloet, 1-1 Van Rooijen, 2-1 Van de Velde
1304/11/2016Helmond SportJong PSV1-02.578Vd Kerkhof1-0 Höcher
1304/11/2016MVV MaastrichtTelstar2-14.380Higler1-0 Verheijdt, 1-1 Mahmudov, 2-1 Gijzen
R: Ottenhof (Tel)
1304/11/2016RKC WaalwijkFC Den Bosch0-22.900Dieperink0-1 Van der Sande, 0-2 Schet
1304/11/2016De GraafschapFortuna Sittard5-011.312Manschot1-0 Parzyszek, 2-0 Van Overbeek,
3-0 Ter Wielen (e.d.), 4-0 Van Overbeek,
5-0 Lammers
1304/11/2016Almere City FCAchilles'291-01.530Vd Eijk1-0 Overtoom
1304/11/2016VVV-VenloFC Dordrecht3-14.227Vd Graaf1-0 Van Crooy, 1-1 Chacon (p), 2-1 Leemans (p),
3-1 Seuntjens; R: Receveur (VVV)
1304/11/2016FC OssFC Emmen2-21.800Van Damme0-1 Krohne, 1-1 Boere (pen), 1-2 Krohne,
2-2 Boere
1418/11/2016Fortuna SittardMVV Maastricht2-34.780Gözübüyük0-1 Verheydt, 1-1 Van Hout, 2-1 Smeets,
2-2 Verheydt, 2-3 Nys
1418/11/2016Achilles'29FC Oss1-21.430Gerrets1-0 Van Riel, 1-1 Boere, 1-2 Mathieu
R: Gortemaker (Ach)
1418/11/2016FC Den BoschFC Eindhoven0-22.741Bax0-1 Deschilder, 0-2 Alemao
1418/11/2016FC DordrechtHelmond Sport1-41.641Oostrom0-1 en 0-2 Thomassen, 0-3 Zeldenrust,
1-3 Thomas, 1-4 Höcher
1418/11/2016NAC BredaVVV-Venlo0-016.753Makkelie
1418/11/2016FC EmmenSC Cambuur0-13.710Vd Kerkhof0-1 Bosz
1418/11/2016FC VolendamRKC Waalwijk1-15.066Vd Graaf0-1 Langedijk, 1-1 Kok
1418/11/2016TelstarAlmere City FC3-61.903S. Mulder0-1 MacDonald, 1-1 Ahannach, 1-2 Abdulahi,
2-2 Donald, 3-2 Mahmudov, 3-3 Ahannach,
3-4 MacDonald, 3-5 Vd Water, 3-6 Ahannach
1421/11/2016Jong PSVDe Graafschap1-0500Van Herk1-0 Rosario
1421/11/2016Jong FC UtrechtJong Ajax2-21.423Dieperink1-0 Kerk, 1-1 El Ghazi, 2-1 Peterson,
2-2 El Ghazi
1525/11/2016RKC WaalwijkDe Graafschap2-12.100Vd Kerkhof0-1 Van Overbeek, 1-1 Langedijk, 2-1 Sanoh
1525/11/2016Achilles'29FC Emmen0-41.220C. Mulder0-1 Krohne, 0-2 Mannes, 0-3 Kallon,
0-4 Siekman; R: Van Steen (Ach)
1525/11/2016Jong AjaxTelstar2-1683Gerrets1-0 El Ghazi, 2-0 De Jong, 2-1 Mahmudov
1525/11/2016Almere City FCVVV-Venlo0-22.276Bax0-1 Leemans, 0-2 Van Crooy
1525/11/2016SC CambuurNAC Breda3-17.258Liesveld1-0 Van de Streek, 1-1 Faupala,
2-1 Van de Streek,
3-1 Monteiro
1525/11/2016FC OssJong FC Utrecht4-23.267Oostrom0-1 Rosheuvel (pen), 1-1 Stuy van den Herik,
2-1 en 3-1 (pen) Boere, 4-1 Matieu, 4-2 Sow
1525/11/2016MVV MaastrichtFC Den Bosch3-05.504Vd Graaf1-0 Schroyen, 2-0 Verheydt, 3-0 Gijzen
1525/11/2016FC EindhovenFC Dordrecht2-13.076Vd Vrande1-0 Vandeputte, 1-1 Daniëls, 2-1 Vd Buijs (pen)
1525/11/2016Helmond SportFortuna Sittard1-02.382Vd Eijk1-0 Verkoelen
1525/11/2016FC VolendamJong PSV1-04.058Pérez1-0 Van Kippersluis
1628/11/2016De GraafschapFC Volendam1-18.394Dieperink0-1 Meulens, 1-1 Parzyszek
1628/11/2016FC EmmenMVV Maastricht0-02.115Bax
1628/11/2016Jong PSVFC Oss2-4550Vd Eijk1-0 De Wijs, 1-1 Boere (pen), 1-2 Mathieu,
1-3 De Wijs (e.d.), 2-3 Poulsen, 2-4 Falkenstein
1628/11/2016FC Den BoschAchilles'292-11.589Manschot0-1 Hemmink, 1-1 Van der Sande, 2-1 Havar
1628/11/2016FC DordrechtJong Ajax0-21.425Van Herk0-1 Nouri, 0-2 Clement
1628/11/2016Jong FC UtrechtAlmere City FC1-1741Gerrets1-0 Kerk, 1-1 Ten Voorde
1628/11/2016TelstarSC Cambuur0-31.563C. Mulder0-1 Monteiro, 0-2 Barto, 0-3 Van de Streek
1628/11/2016Fortuna SittardFC Eindhoven1-11.143Vd Graaf1-0 Torunarigha, 1-1Van den Buijs
1628/11/2016NAC BredaHelmond Sport0-010.435Nijhuis
1628/11/2016VVV-VenloRKC Waalwijk4-04.239Pérez1-0 Post, 2-0 Seuntjens, 3-0 Van Crooy,
4-0 Opoku
1702/12/2016FC DordrechtFC Den Bosch2-21.238Kooij1-0 Daniels, 1-1 Amevor (e.d.), 1-2 Azizov,
2-2 Thomas
1702/12/2016RKC WaalwijkMVV Maastricht2-01.407S. Mulder1-0 Voskamp, 2-0 Sanoh
1702/12/2016Jong PSVAchilles'294-0363Martens1-0 en 2-0 Da Silva, 3-0 Rosario,
4-0 Lammers (pen)
1702/12/2016SC CambuurJong Ajax1-38.321Blank1-0 Hoefdraad, 1-1 De Jong, 1-2 Clement,
1-3 Kluivert; R: Peersman (Cam)
1702/12/2016NAC BredaAlmere City FC3-113.211Vd Graaf1-0 Barker (pen), 1-1 MacDonald,
2-1 Haemhouts, 3-1 Agyepong
1702/12/2016Helmond SportFC Eindhoven3-03.195Van Herk1-0 Edwards, 2-0 Zeldenrust, 3-0 Braber
1702/12/2016Jong FC UtrechtFC Emmen3-1387Pérez1-0 Van Rooijen, 2-0 Abena, 2-1 Peters (pen),
3-1 Boukhari
1702/12/2016FC VolendamFortuna Sittard3-04.094Vd Kerkhof1-0 Kwakman, 2-0 Van Kippersluis,
3-0 Steltenpool
1702/12/2016VVV-VenloTelstar1-14.621Oostrom1-0 Opoku, 1-1 Van Berkel; R: Zonneveld (Tel)
1702/12/2016De GraafschapFC Oss3-58.602Bax0-1 Kamaci, 0-2 Mathieu, 1-2 Parzsyzek,
1-3 (pen) en 1-4 Boere, 2-4 Parszyzek,
3-4 Bannink, 3-5 Boere; R: Kaak (Gra)
1809/12/2016Achilles'29FC Volendam0-61.220Bax0-1 Van Kippersluis, 0-2 Visser,
0-3 Van Kippersluis, 0-4 Kwakman,
0-5 Van Kippersluis, 0-6 Schilder (p)
1809/12/2016Jong AjaxJong PSV1-02.154C. Mulder1-0 Sierhuis
1809/12/2016Almere City FCRKC Waalwijk6-21.837Van Herk1-0 MacDonald, 2-0 Ten Voorde, 3-0 Ahannach,
3-1 Vd Sande, 4-1 Salasiwa, 4-1 Langedijk (pen),
5-2 Ten Voorde, 6-2 Van de Water
1809/12/2016SC CambuurJong FC Utrecht4-27.084Vd Eijk1-0 Barto, 2-0 Van de Streek, 2-1 Abena,
2-2 Kerk, 3-2 Barto, 4-2 Bakker (pen)
1809/12/2016FC Den BoschHelmond Sport1-13.567Dieperink1-0 Havar, 1-1 Justiana
1809/12/2016FC EindhovenNAC Breda6-23.055Martens1-0 Caenepeel, 2-0 Lieder, 3-0 Alemao,
3-1 Dessers, 4-1 Vd Buijs (pen), 5-1 Caenepeel,
5-2 Haemhouts, 6-2 Vloet
1809/12/2016FC EmmenVVV-Venlo1-22.866S. Mulder0-1 Opoku, 0-2 Hunte, 1-2 Siekman
1809/12/2016MVV MaastrichtDe Graafschap2-04.821Manschot1-0 Verheydt (pen), 2-0 Nwakali; R: Will (Gra)
1809/12/2016TelstarFC Dordrecht0-01.701Pérez
1809/12/2016FC OssFortuna Sittard3-11.996Vd Vrande1-0 Balk, 1-1 Van Hout, 2-1 Boere, 3-1 Lazic
1916/12/2016FC DordrechtAchilles'293-01.434Blank1-0 Toure, 2-0 Da Cruz, 3-0 Daniels
1916/12/2016Helmond SportJong Ajax2-42.491Oostrom1-0 Sanniez (e.d.), 1-1 Kluivert, 1-2 Zeefuik,
1-3 Dankerlui, 2-3 Ten Den, 2-4 Mazraoui
1916/12/2016De GraafschapAlmere City FC4-18.364Gerrets1-0 Koolhof, 2-0 El Jebli, 3-0 Parzsyzek,
3-1 Ten Voorde, 4-1 Diemers
1916/12/2016Fortuna SittardFC Den Bosch0-41.120C. Mulder0-1 Vossebelt, 0-2 Schet, 0-3 Dautovic (e.d.),
0-4 Van der Winden
1916/12/2016VVV-VenloFC Eindhoven1-04.722Dieperink1-0 Sleegers; R: Deschilder (Ein)
1916/12/2016NAC BredaFC Emmen3-112.065Manschot1-0 Dessers, 2-0 Verschueren, 3-0 Haemhouts,
3-1 Loen
1916/12/2016FC VolendamFC Oss3-14.207S. Mulder1-0 Tuyp, 2-0 Van Kippersluis, 3-0 Kwakman,
3-1 Mahieu (pen)
1918/12/2016RKC WaalwijkSC Cambuur2-21.800Janssen1-0 Langedijk (pen), 1-1 Barto, 2-1 Voskamp,
2-2 Van de Streek
1919/12/2016Jong PSVMVV Maastricht0-0549Kooij
1919/12/2016Jong FC UtrechtTelstar2-1915Vd Vrande1-0 Kerk, 2-0 Sow, 2-1 Zamouri
2013/01/2017Achilles'29Fortuna Sittard0-1800Martens0-1 Vlijter
2013/01/2017FC Den BoschJong PSV0-02.986Dieperink
2013/01/2017SC CambuurVVV-Venlo0-27.420Manschot0-1 Opoku, 0-2 Röseler
2013/01/2017FC EindhovenDe Graafschap2-12.836Blank1-0 Van der Velde, 2-0 Uiterloo, 2-1 Parzsyzek
2013/01/2017Almere City FCFC Volendam2-21.538Lindhout1-0 Salasiwa, 1-1 Visser, 1-2 Steltenpool,
2-2 Rijsdijk
2013/01/2017MVV MaastrichtHelmond Sport2-04.188Vd Kerkhof1-0 Ciranni, 2-0 Schroyen
2013/01/2017FC OssFC Dordrecht4-22.012Vd Vrande1-0 Boere, 1-1 Daniëls, 2-1 Lazic,
3-1 en 4-1 Boere, 4-2 Da Cruz
2013/01/2017FC EmmenJong Ajax0-03.150Mulder
2013/01/2017TelstarRKC Waalwijk0-41.001Gerrets0-1 Voskamp, 0-2 Sanoh, 0-3 Voskamp,
0-4 Lazic (pen); R: Lilipaly (Tel)
2016/01/2017Jong FC UtrechtNAC Breda0-21.612Vd Eijk0-1 Verschueren, 0-2 Haemhouts
2120/01/2017Helmond SportFC Oss3-11.231Vd Eijk1-0 Ten Den, 1-1 Boere, 2-1 Justitiana,
3-1 Ten Den; R: Warmolts (Hel)
2120/01/2017FC DordrechtJong FC Utrecht3-01.133Oostrom1-0 Godee, 2-0 Daniels, 3-0 Godee
2120/01/2017Fortuna SittardTelstar1-11.444Pérez0-1 Van Huizen, 1-1 De Regt; R: Van Berkel (Tel)
2120/01/2017NAC BredaAchilles'292-012.335Lindhout1-0 Dessers, 2-0 Rommens
2120/01/2017FC VolendamFC Eindhoven3-14.155Vd Kerkhof0-1 Uiterloo, 1-1 Visser, 2-1 en 3-1 Veerman
2120/01/2017RKC WaalwijkFC Emmen1-12.268Van Herk0-1 Peters, 1-1 Langedijk (pen); R: Lima (Emm)
2120/01/2017De GraafschapFC Den Bosch0-38.416Mulder0-1 Smeets (e.d.), 0-2 Beltrame, 0-3 Schet
2122/01/2017VVV-VenloMVV Maastricht2-18.000Gözübüyük1-0 Opoku, 1-1 Ippel, 2-1 Seuntjens
2123/01/2017Jong PSVSC Cambuur0-2419Martens0-1 Van de Streek, 0-2 Tissoudali
2227/01/2017FC EindhovenRKC Waalwijk3-02.500Oostrom1-0 Lieder, 2-0 Van den Buijs (pen), 3-0 Lieder
2227/01/2017MVV MaastrichtNAC Breda1-14.977Higler1-0 Nkoyi, 1-1 Labylle
2227/01/2017FC OssVVV-Venlo0-32.225S. Mulder0-1 Sleegers, 0-2 en 0-3 Van Crooy
2227/01/2017Achilles'29Helmond Sport1-21.000Vd Vrande0-1 Braber, 1-1 V. Koesveld (e.d.), 1-2 V. Koesveld
R: Van Steen (Ach)
2227/01/2017Almere City FCFortuna Sittard2-01.486Vd Eijk1-0 Overtoom, 2-0 Valpoort
2227/01/2017FC EmmenJong PSV1-12.580Gerrets0-1 Rosario, 1-1 Peters; R: Scamacca (PSV)
2227/01/2017TelstarFC Volendam0-12.275C. Mulder0-1 Veerman
2227/01/2017FC Den BoschJong Ajax1-23.579Put1-0 Beltrame, 1-1 De Jong, 1-2 Mazraoui
2228/01/2017SC CambuurFC Dordrecht3-07.197Lindhout1-0 Tissoudali, 2-0 Hoefdraad, 3-0 Bakker (pen)
R: De Nooijer, Chacon (Dor)
2230/01/2017Jong FC UtrechtDe Graafschap3-2829Van Herk1-0 Venema, 2-0 Koch, 3-0 Sow, 3-1 Smeets,
3-2 Abena (e.d.)
2130/01/2017Jong AjaxAlmere City FC6-3772Dieperink1-0 Mazraoui, 2-0 Nouri, 3-0 (pen) en 4-0 Van de
Beek, 5-0 Casierra, 5-1 Ahannach, 5-2 MacDonald,
5-3 Overtoom, 6-3 Dankerlui
2303/02/2017FC Den BoschNAC Breda2-13.494v. Boekel1-0 Carlone, 2-0 Azizov, 2-1 Oosterwijk (pen)
2303/02/2017SC CambuurHelmond Sport3-08.083Bax1-0 Van Deelen, 2-0 Lilipaly, 3-0 Monteiro
2303/02/2017Jong AjaxRKC Waalwijk4-1650Martens1-0 De Jong, 1-1 Langedijk (pen), 2-1 en 3-1 Eiting,
4-1 Mazraoui
2303/02/2017FC DordrechtFortuna Sittard2-21.135Blank1-0 Daniels, 2-0 Kramer, 2-1 Stokkers,
2-2 Van Hout
2303/02/2017FC EmmenFC Volendam3-12.630Perez1-0 Klok, 2-0 Olijve, 2-1 Steltenpool,
3-1 Peters (pen)
2303/02/2017MVV MaastrichtAchilles'290-04.031Kooij
2303/02/2017Jong FC UtrechtJong PSV0-2503C. Mulder0-1 Rommens, 0-2 Lammers
2303/02/2017VVV-VenloDe Graafschap4-15.105Janssen1-0 V. van Crooy, 2-0 Janssen, 3-0 Leemans (pen),
4-0 Opoku, 4-1 Parzyszek
2303/02/2017FC EindhovenAlmere City FC4-12.423Manschot1-0 De Wilde, 1-1 Valpoort, 2-1 Alemao,
3-1 Lieder, 4-1 Vandeputte; R: Quasten (Alm)
2303/02/2017TelstarFC Oss3-11.850Oostrom0-1 Çelik, 1-1 (p) en 2-1 Ajnane 3-1 Van der Linden
2406/02/2017Achilles'29FC Eindhoven4-31.243Gerrets1-0 Thoone (pen), 1-1 Vloet, 2-1 Oulad Omar,
3-1 Smajic, 3-2 Vloet, 3-3 Vandeputte,
4-3 Smajic; R: Uiterloo (Ein)
2406/02/2017RKC WaalwijkJong FC Utrecht1-2900Vd Vrande0-1 Kerk, 1-1 Langedijk, 1-2 Velanas
2406/02/2017Almere City FCFC Emmen3-11.589Martens0-1 Bos, 1-1 Bakker (e.d.), 2-1 Ahannach,
3-1 Van der Water
2406/02/2017Helmond SportTelstar3-41.286Blank0-1 Van den Broek, 1-1 Thomassen, 2-1 Zeldenrust,
2-2 Serrarens, 2-3 Van den Broek, 2-4 Serrarens,
3-4 Thomassen,
2406/02/2017Jong PSVVVV-Venlo2-1750Vd Kerkhof0-1 Seuntjens, 1-1 Promes (e.d.), 2-1 Lammers
2406/02/2017De GraafschapSC Cambuur3-08.064Perez1-0 Van den Hurk, 2-0 El Jebli, 3-0 Straalman
2406/02/2017FC VolendamFC Den Bosch2-14.075Kooij1-0 Kwakman, 1-1 Regales, 2-1 Van Kippersluis
2406/02/2017FC OssMVV Maastricht0-31.087Bax0-1 Verheijdt, 0-2 Schroyen, 0-3 Verheijdt
2406/02/2017NAC BredaFC Dordrecht1-011.456Blom1-0 Garcia
2406/02/2017Fortuna SittardJong Ajax5-21.412Oostrom0-1 Cerny, 0-2 Cassiera, 1-2 Stokkers,
2-2 Schuurs, 3-2 Vlijter, 4-2 en 5-2 Dianessy
2510/02/2017SC CambuurFortuna Sittard1-17.133S. Mulder0-1 Stokkers, 1-1 Barto
2510/02/2017FC EmmenDe Graafschap2-02.630Lindhout1-0 Loen, 2-0 Peters
2510/02/2017FC DordrechtJong PSV2-31.303Van Herk1-0 Daniels, 1-1 Lammers, 1-2 Verreth,
2-2 Thomas, 2-3 Lammers
2510/02/2017FC EindhovenFC Oss1-22.826Kooij0-1 (pen) en 0-2 Boere, 1-2 Lieder
2510/02/2017NAC BredaRKC Waalwijk2-313.826Bax0-1 Anderson, 1-1 Dessers, 1-2 Sanoh,
2-2 Oosterwijk, 2-3 Rienstra
R: Verbeek (NAC), Williams (RKC)
2510/02/2017VVV-VenloHelmond Sport7-05.011Kamphuis1-0 Van Crooy, 2-0 Sleegers, 3-0 Promes,
4-0 Seuntjens, 5-0 Leemans, 6-0 Post, 7-0 Zelalem
2510/02/2017TelstarAchilles'291-11.499Dieperink0-1 Stankov, 1-1 Ajnane; R: Elders (Ach)
2510/02/2017FC Den BoschAlmere City FC1-32.373Vd Graaf0-1 Overtoom, 0-2 Ten Voorde, 0-3 Ahannach,
1-3 Vossebelt
2513/02/2017Jong FC UtrechtFC Volendam2-4770Blank0-1 Van der Heijden, 1-1 Venema, 1-2 Steltenpool,
2-2 Kerk, 2-3 Schilder (pen), 2-4 Steltenpool
2513/02/2017Jong AjaxMVV Maastricht1-1514C. Mulder1-0 Mazraoui, 1-1 Ciranni
2617/02/2017Fortuna SittardJong FC Utrecht4-11.734Gerrets1-0 Bassan, 2-0 Stokkers (pen), 2-1 Loukili,
3-1 Dianessy, 4-1 Torunarigha
2617/02/2017Achilles'29Jong Ajax2-32.113Vd Eijk1-0 Kortstam, 1-1 Walian, 1-2 en 1-3 Sierhuis,
2-3 Versteegen; R: Kortstam (Ach)
2617/02/2017Almere City FCSC Cambuur0-11.807Vd Kerkhof0-1 Tissoudali
2617/02/2017FC VolendamVVV-Venlo0-14.582Vd Graaf0-1 Rutten; R: Kok (Vol)
2617/02/2017FC OssFC Den Bosch1-12.889Manschot1-0- Kamaci, 1-1 Bilate
2617/02/2017De GraafschapTelstar2-18.714Bax0-1 Van Berkel, 1-1 (pen) en 2-1 Parzyszek
2617/02/2017RKC WaalwijkFC Dordrecht2-12.267Alen0-1 Daniels, 1-1 en 2-1 Van Eijma
2617/02/2017Helmond SportFC Emmen1-31.516Oostrom0-1 Kallon, 0-2 Peters, 0-3 Olijve,
1-3 Zeldenrust
2619/02/2017MVV MaastrichtFC Eindhoven0-04.681PerezR: Ippel (MVV)
2620/02/2017Jong PSVNAC Breda2-0641Martens1-0 en 2-0 Gudmundsson
2724/02/2017Almere City FCFC Oss3-31.964Bax0-1 Boere (pen), 0-2 Kivuvu, 1-2 Rijsdijk,
2-2 MacDonald, 3-2 Ahannach, 3-3 Boere
R: Mathieu (Oss)
2724/02/2017SC CambuurMVV Maastricht4-07.511Vd Graaf1-0 Van de Streek, 2-0 Monteiro, 3-0 Barto,
4-0 Lilipaly
2724/02/2017FC DordrechtDe Graafschap0-31.638Vd Eijk0-1 en 0-2 Diemers, 0-3 Parzyszek; R: Godee (Dor)
2724/02/2017Jong AjaxFC Eindhoven1-1744Vd Vrande1-0 Sierhuis, 1-1 Uiterloo
2724/02/2017FC EmmenFortuna Sittard2-32.113Kooij0-1 Schuurs, 1-1 Bannink, 2-1 Lima,
2-2 en 2-3 (pen) Stokkers
2724/02/2017Helmond SportJong FC Utrecht1-11.028Dieperink1-0 Thomassen, 1-1 Peijnenburg
2724/02/2017NAC BredaFC Volendam1-013.805Lindhout1-0 El Allouchi
2724/02/2017Jong PSVRKC Waalwijk4-1407Blank0-1 Van Bruggen, 1-1, 2-1 en 3-1 Gudmundsson,
4-1 Lammers
2724/02/2017VVV-VenloAchilles'294-04.411Manschot1-0 Van Crooy, 2-0 Sleegers, 3-0 Seuntjens,
4-0 Van Crooy
2724/02/2017TelstarFC Den Bosch2-02.222Van Herk1-0 Abdulahi, 2-0 Serrarens; R: Santermans (DBo)
2803/03/2017FC EindhovenTelstar4-22.430Oostrom0-1 Dzepar, 1-1 Sprockel, 2-1 Vloet,
3-1 VAn den Buijs (pen), 3-2 Serrarens,
4-2 Van den Buijs (pen); R: Ajnane (Tel)
2803/03/2017Fortuna SittardJong PSV0-01.680Perez
2803/03/2017FC Den BoschFC Emmen1-12.268Bax0-1 Bannink, 1-1 Vossbelt (pen)
2803/03/2017FC OssJong Ajax0-33.004Gerrets0-1 Nouri, 0-2 Cassierra, 0-3 Tete
2803/03/2017MVV MaastrichtAlmere City FC2-23.997D'hondt0-1 Ten Voorde, 1-1 Guvenc, 1-2 MacIntosch,
2-2 Schroyen
2803/03/2017FC VolendamFC Dordrecht1-14.248S. Mulder1-0 Tuyp, 1-1 Thomas
2803/03/2017RKC WaalwijkHelmond Sport5-21.996Manschot0-1 Ten Den, 1-1 Benson, 1-2 Ten Den,
2-2 Rienstra, 3-2 Voskamp, 4-2 en 5-2 (p) Langedijk
2803/03/2017De GraafschapNAC Breda2-19.124Vd Kerkhof1-0 Parzyszek, 2-0 Van Mieghem, 2-1 Oosterwijk
2805/03/2017Achilles'29SC Cambuur0-31.185Martens0-1 en 0-2 Barto, 0-3 Lilipaly
2806/03/2017Jong FC UtrechtVVV-Venlo0-0771
2910/03/2017SC CambuurFC Den Bosch0-17.368Lindhout0-1 Vossebelt
2910/03/2017FC DordrechtMVV Maastricht0-11.123Dieperink0-1 Loshaj
2910/03/2017NAC BredaTelstar1-012.283Janssen1-0 Dessers; R: Ottenhoff (Tel)
2910/03/2017VVV-VenloFortuna Sittard4-16.123Higler1-0 Seuntjens, 1-1 Bassan, 2-1 Van Crooy,
3-1 en 4-1 Seuntjens; R: Hadzhiev (For)
2910/03/2017FC EmmenFC Eindhoven2-03.014Blank1-0 Bannink, 2-0 Zeefuik
2910/03/2017De GraafschapJong Ajax3-210.043Vd Graaf1-0 Van den Hurk, 1-1 Cerny, 1-2 De Jong,
2-2 en 3-2 Van den Hurk
2910/03/2017Jong FC UtrechtAchilles'290-1500Oostrom0-1 Sürmeli
2910/03/2017Jong PSVAlmere City FC0-1463Kooij0-1 MacIntosch
2910/03/2017FC VolendamHelmond Sport1-04.446Martens1-0 Stroo
2910/03/2017RKC WaalwijkFC Oss3-02.131Van Herk1-0 Benson, 2-0 en 3-0 Voskamp
3013/03/2017FC EindhovenJong PSV0-53.156C. Mulder0-1, 0-2 en 0-3 Gudmundsson, 0-4 Locadia,
0-5 Lonwijk
3013/03/2017Helmond SportDe Graafschap0-21.011Gerrets0-1 Smeets, 0-2 Van den Hurk
3013/03/2017Achilles'29RKC Waalwijk2-31.533S. Mulder0-1 Anderson, 1-1 Oulad Omar, 1-2 Langedijk,
1-3 Sno, 2-3 Smajic
3013/03/2017Jong AjaxFC Volendam1-11.007Perez1-0 Nouri, 1-1 Van Kippersluis
3013/03/2017Almere City FCFC Dordrecht3-01.430Blank1-0 Ahannach, 2-0 en 3-0 MacDonald
3013/03/2017FC Den BoschVVV-Venlo0-22.058Kooij0-1 Van Crooy, 0-2 Leemans (pen)
3013/03/2017Fortuna SittardNAC Breda0-21.290Gözübüyük0-1 Meijers, 0-2 Horsfield; R: Ospitalieri (For)
3013/03/2017MVV MaastrichtJong FC Utrecht4-13.782Martens1-0 N'Koyi, 1-0 Schroyen, 2-1 Tesselaar,
3-1 Nys, 4-1 Güvenç
3013/03/2017TelstarFC Emmen2-21.263Manschot1-0 Yamazaki, 2-0 Mahmudov, 2-1 Loen,
2-2 Kallon
3013/03/2017FC OssSC Cambuur2-7921Vd Eijk1-0 Çelik, 1-1 en 1-2 Van de Streek, 2-2 Mathieu,
2-3 Van de Streek, 2-4 Van Deelen,
2-5 en 2-6 Lilipaly, 2-7 Barto
3117/03/2017FC Den BoschRKC Waalwijk1-13.452Martens0-1 Anderson, 1-1 Regales (DBo); R: Benson (RKC)
3117/03/2017Fortuna SittardDe Graafschap3-21.512Lindhout0-1 Parzyszek (pen), 1-1 Dianessy,
2-1 en 3-1 Bassan, 3-2 Diemers; R: Will (Gra)
3117/03/2017Achilles'29Almere City FC3-31.333Gerrets0-1 Ahannach, 1-1 Sürmeli, 1-2 Ahannach,
2-2 Smajic, 3-2 Van Steen, 3-3 MacIntosch
3117/03/2017FC DordrechtVVV-Venlo5-21.109Vd Kerkhof0-1 Van Crooy, 1-1 Thomas, 1-2 Sleegers,
2-2 Vleugels, 3-2 Pisas, 4-2 Da Cruz, 5-2 Thomas (p)
3117/03/2017FC EmmenFC Oss2-02.280Gözübüyük1-0 Siekman, 2-0 Zeefuik
3117/03/2017NAC BredaJong Ajax4-315.054Manschot0-1 Neres, 1-1 Dessers, 1-2 Mazraoui, 2-2 Garcia,
3-2 Dessers, 4-2 Verschueren, 4-3 Cassierra
3117/03/2017Jong FC UtrechtFC Eindhoven3-1654Van Herk1-0 Van der Moot, 2-0 Velanas, 2-1 Vloet,
3-1 Venema
3117/03/2017Jong PSVHelmond Sport3-0604Vd Eijk1-0 Gudmundsson, 2-0 Lammers, 3-0 Piroe
3117/03/2017TelstarMVV Maastricht1-11.200Kooij0-1 Pedro, 1-1 Tutuarima
3119/03/2017FC VolendamSC Cambuur1-15.269Kamphuis0-1 Van de Streek, 1-1 Van Kippersluis
3231/03/2017Almere City FCTelstar2-02.150Van Herk1-0 Nieuwpoort, 2-0 Ahannach
3231/03/2017SC CambuurFC Emmen1-07.735Vd Graaf1-0 Barto
3231/03/2017RKC WaalwijkFC Volendam1-42.756Bax0-1 Stroo, 1-1 Anderson, 1-2 Van der Heijden,
1-3 Stroo, 1-4 Van der Heijden
3231/03/2017De GraafschapJong PSV2-19.311Martens1-0 Parzyszek, 2-0 El Jebli, 2-1 Lammers
3231/03/2017FC OssAchilles'294-02.221Kooij1-0 Boere, 2-0 Çelik, 3-0 (pen) en 4-0 Boere
3231/03/2017FC EindhovenFC Den Bosch4-23.513Perez1-0 Vloet, 2-0 Van de Velde, 2-1 Bilate,
2-2 Azizov, 3-2 Lieder, 4-2 Vloet
3231/03/2017Helmond SportFC Dordrecht1-01.837Oostrom1-0 Ten Den
3231/03/2017VVV-VenloNAC Breda0-46.634Nijhuis0-1 Dessers, 0-2 Haemhouts, 0-3 Korte,
0-4 Dessers (pen)
3202/04/2017MVV MaastrichtFortuna Sittard1-17.004S. Mulder1-0 N'Koyi, 1-1 Bassan; R: Briels (For)
3203/04/2017Jong AjaxJong FC Utrecht2-0675Dieperink1-0 en 2-0 Walian
3307/04/2017FC Den BoschMVV Maastricht2-12.782Blank0-1 Nwakali, 1-1 Fernandes, 2-1 Brouwers
3307/04/2017FC DordrechtFC Eindhoven1-11.156Vd Eijk1-0 Pisas, 1-1 Vloet
3307/04/2017Fortuna SittardHelmond Sport4-11.623Van Damme1-0 Dianessy, 2-0 Stokkers, 3-0 Braun,
3-1 Hiwat, 4-1 Bassan
3307/04/2017De GraafschapRKC Waalwijk4-010.110Perez1-0 Van den Hurk, 2-0 Parzyszek, 3-0 Diemers,
4-0 Parzyszek
3307/04/2017FC EmmenAchilles'291-02.468Van Herk1-0 Peters
3307/04/2017TelstarJong Ajax1-32.963Oostrom0-1, 0-2 en 0-3 Cerny, 1-3 Philips
3307/04/2017VVV-VenloAlmere City FC3-25.183Bax0-1 Ahannach, 1-1 Seuntjens, 1-2 Mirani,
2-2 Seuntjens, 3-2 Sleegers
3307/04/2017NAC BredaSC Cambuur0-214.285S. Mulder0-1 Van de Streek, 0-2 Lilipaly
3310/04/2017Jong PSVFC Volendam2-0491Gerrets1-0 en 2-0 Bergwijn
3310/04/2017Jong FC UtrechtFC Oss2-1604C. Mulder1-0 Venema, 1-1 Boere, 2-1 Venema
3414/04/2017FC OssJong PSV2-02.756Blanl1-0 Mathieu, 2-0 Boere
3414/04/2017Achilles'29FC Den Bosch2-11.235C. Mulder0-1 Bilate, 1-1 Van de Beek, 2-1 Versteegen
3414/04/2017Jong AjaxFC Dordrecht1-0500Martens1-0 Bergsma
3414/04/2017Almere City FCJong FC Utrecht2-12.388Vd Eijk1-0 Ahannach, 1-1 Van der Moot, 2-1 Ahannach
3414/04/2017SC CambuurTelstar5-17.610Bax1-0 Van de Streek, 2-0 Tissoudali, 3-0 Bakker (pen),
4-0 Houtkoop, 4-1 Yamazaki, 5-1 Barto
3414/04/2017FC EindhovenFortuna Sittard3-12.871Dieperink1-0 Lieder, 1-1 Hadzhiev, 2-1 Lieder, 3-1 Swinnen
3414/04/2017Helmond SportNAC Breda2-12.211Vd Graaf1-0 Edwards, 2-0 Ten Den, 2-1 Dessers
3414/04/2017RKC WaalwijkVVV-Venlo1-23.089Kamphuis0-1 Leemans (pen), 1-1 Voskamp (pen), 1-2 Leemans
3414/04/2017FC VolendamDe Graafschap2-24.475Van Boekel1-0 Stroo, 1-1 Straalman, 1-2 Parzyszek (pen),
2-2 Stroo; R: Schouten (Vol)
3414/04/2017MVV MaastrichtFC Emmen2-24.370Lindhout0-1 Peters, 0-2 Huisman, 1-2 N'Koyi, 2-2 Schroyen
3517/04/2017FC DordrechtTelstar0-21.226Vd Graaf0-1 Philips, 0-2 Serrarens; R: Daniels (Dor)
3517/04/2017Fortuna SittardFC Oss2-01.875Gerrets1-0 Dianessy, 2-0 Vlijter; R: Piqué (Oss)
3517/04/2017FC VolendamAchilles'291-24.301Perez1-0 Kortstam (e.d.), 1-1 Van de Beek, 1-2 Versteegen
3517/04/2017Jong PSVJong Ajax3-1400Van Herk0-1 Cerny, 1-1 Rosario, 2-1 Gudmundsson,
3-1 Bergsma (e.d.)
3517/04/2017RKC WaalwijkAlmere City FC1-11.540C. Mulder0-1 Ten Voorde, 1-1 Langedijk
3517/04/2017Jong FC UtrechtSC Cambuur0-2791Kooij0-1 Van de Streek, 0-2 Tissoudali
3517/04/2017Helmond SportFC Den Bosch2-01.471Kamphuis1-0 Hiwat, 2-0 Ten Den
3517/04/2017NAC BredaFC Eindhoven3-313.821Lindhout1-0 El Allouchi, 1-1 Vloet, 2-1 en 3-1 (pen) Dessers,
3-2 Van den Buys (pen), 3-3 Vloet
3517/04/2017VVV-VenloFC Emmen0-07.803S. Mulder
3517/04/2017De GraafschapMVV Maastricht2-010.623Bax1-0 Parzyszek, 2-0 Van Mieghem
3621/04/2017MVV MaastrichtJong PSV2-24.290Perez1-0 Nkoyi, 1-1 Alberto, 2-1 Ciranni,
2-2 Gunmundsson
3621/04/2017Achilles'29FC Dordrecht2-22.322Janssen1-0 Versteegen, 1-1 Godee (pen), 2-1 Beijer,
2-2 Alkan
3621/04/2017Jong AjaxHelmond Sport2-0500Vd Eijk1-0 Nouri (pen), 2-0 Clement
3621/04/2017Almere City FCDe Graafschap1-22.130Nijhuis1-0 Van Buuren, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Van den Hurk
3621/04/2017SC CambuurRKC Waalwijk5-09.142Lindhout1-0 Van de Streek, 2-0 en 3-0 Tissoudali,
4-0 Lilipaly, 5-0 E. Bakker
3621/04/2017FC Den BoschFortuna Sittard1-12.173Oostrom0-1 Bassan, 1-1 Vossebelt
3621/04/2017FC EindhovenVVV-Venlo0-03.496ManschotR: Van den Buijs (Ein)
3621/04/2017FC EmmenNAC Breda0-02.850Vd Kerkhof
3621/04/2017FC OssFC Volendam2-21.512Dieperink1-0 Van der Sluys, 1-1 Kwakman, 2-1 Van der Venne,
2-2 Tuyp
3621/04/2017TelstarJong FC Utrecht3-11.444Blank1-0 Philips, 2-0 Serrarens (pen), 2-1 Sow,
3-1 Yamazaki
3728/04/2017SC CambuurFC Eindhoven4-18.388Vd Graaf1-0 Hoefdraad, 2-0 E. Bakker (p), 3-0 Van de Streek,
3-1 Lieder, 4-1 Lilipaly
3728/04/2017FC DordrechtFC Emmen0-41.525Kooij0-1 Bakker, 0-2 en 0-3 Siekman, 0-4 Bakker
3728/04/2017NAC BredaFC Oss4-113.148Manschot0-1 Van der Venne, 1-1 Dessers, 2-1 Korte,
3-1 El Allouchi, 4-1 Korte
3728/04/2017Jong PSVTelstar1-0520Dieperink1-0 Gudmundsson
3728/04/2017De GraafschapAchilles'293-310.033Lindhout1-0 Diemers, 1-1 Van Steen, 2-1 Van den Hurk,
2-2 Stankov, 3-2 Van den Hurk, 3-3 Versteegen
3728/04/2017FC VolendamMVV Maastricht3-13.295Van Herk1-0 Stroo, 1-1 Nkoyi, 2-1 Kwakman,
3-1 Van Kippersluis (pen)
3725/04/2017Jong FC UtrechtFC Den Bosch5-0881Martens1-0 Rosheuvel, 2-0 en 3-0 Boukhari,
4-0 Van Rooijen, 5-0 Braafheid
3728/04/2017VVV-VenloJong Ajax1-46.379C. Mulder0-1 Cassierra, 0-2 Tete, 0-3 Neres, 1-3 Leemans (p),
1-4 Cerny; R: Zeefuik (Aja), Post (VVV)
3728/04/2017Helmond SportAlmere City FC1-11.533Vd Kerkhof0-1 Ten Voorde, 1-1 Braber
3728/04/2017RKC WaalwijkFortuna Sittard3-01.738S. Mulder1-0 Voskamp, 2-0 Langedijk, 3-0 Benson
3805/05/2017FC Den BoschFC Dordrecht1-03.687S. Mulder1-0 Regales (pen)
3805/05/2017MVV MaastrichtRKC Waalwijk1-14.402Vd Kerkhof0-1 Benson, 1-1 N'Koyi (pen); R: Kuipers (MVV)
3805/05/2017FC OssDe Graafschap2-12.278Vd Hurk1-0 Bakx, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Mathieu
3805/05/2017Achilles'29Jong PSV1-51.943Manschot0-1 Gudmundsson, 0-2 Piroe, 0-3 Gudmundsson,
1-3 Stankov, 1-4 Paal, 1-5 Lonwijk
3805/05/2017Jong AjaxSC Cambuur2-1616Perez1-0 Eiting, 2-0 Cassierra, 2-1 Bakker (pen)
3805/05/2017Almere City FCNAC Breda0-21.953Bax0-1 Agyepong, 0-2 Korte
3805/05/2017FC EindhovenHelmond Sport2-22.750Martens0-1 Thomassen, 1-1 Leonardo, 2-1 Vandeputte,
2-2 Justitiana
3805/05/2017FC EmmenJong FC Utrecht0-33.608Dieperink0-1 en 0-2 Venema, 0-3 Sow
3805/05/2017Fortuna SittardFC Volendam3-01.560Kooij1-0 Smeets, 2-0 De Regt, 3-0 Van Hout
3805/05/2017TelstarVVV-Venlo1-21.663Gerrets1-0 Serrarens, 1-1 Seuntjens, 1-2 Leemans

Play-offs voor promotie/degradatie

1e ronde
08/05/2017Helmond SportAlmere City FC4-22.031Manschot0-1 Salasiwa, 0-2 Ten Voorde, 1-2 Ten Den, 2-2 Braber,
3-2 Thomassen, 4-2 Edwards
08/05/2017RKC WaalwijkFC Emmen1-54.223Bax0-1 Loen, 0-2 Kallon, 0-3 Bannink, 0-4 Olijve, 0-5 Huisman,
1-5 Voskamp
12/05/2017Almere City FCHelmond Sport0-21.420Lindhout0-1 Thomassen, 0-2 Ten Den
12/05/2017FC EmmenRKC Waalwijk0-12.856Vd Graaf0-1 Voskamp; R: Van de Sande (RKC)
2e ronde
18/05/2017Helmond SportRoda JC Kerkrade0-13.431Vd Kerkhof0-1 Schahin; R: Auassar (Rod)
18/05/2017MVV MaastrichtSC Cambuur1-15.642S. Mulder1-0 Nwakali, 1-1 Van de Streek
18/05/2017FC VolendamNAC Breda2-23.687Vd Graaf0-1 Agyepong, 1-1 Van Son, 2-1 Runderkamp, 2-2 Dessers
18/05/2017FC EmmenNEC1-34.969Lindhout1-0 Bannink, 1-1 Breinburg, 1-2 Grot, 1-3 Awoniyi
21/05/2017Roda JC KerkradeHelmond Sport1-112.449S. Mulder0-1 Zeldenrust, 1-1 Van Velzen; R: Rosheuvel (Rod)
21/05/2017SC CambuurMVV Maastricht1-29.640Kamphuis1-0 Barto, 1-1 Pereira, 1-2 Verheydt
21/05/2017NAC BredaFC Volendam2-016.554Janssen1-0 en 2-0 Dessers
21/05/2017NECFC Emmen1-09.500Nijhuis1-0 Mayi
3e ronde
25/05/2017NAC BredaNEC1-019.000Higler1-0 Dessers
25/05/2017MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade0-08.500Van Boekel
28/05/2017NECNAC Breda1-412.500Blom0-1 Dessers (pen), 1-1 Breinburg (pen), 1-2 Dessers, 1-3 Korte,
1-4 Dessers; R: Rayhi (NEC)
28/05/2017Roda JC KerkradeMVV Maastricht1-016.019Janssen1-0 Werker; R: Kuipers (MVV)

NAC Breda promoveert, NEC degradeert

Topscorers

1Tom BoereFC Oss33
2Piotr ParzyszekDe Graafschap25
3Cyriel DessersNAC Breda22
Sander van de StreekSC Cambuur22
5Soufyan AhannachAlmere City FC18
Albert GudmundssonJong PSV 18
7Sam LammersJong PSV 17
Pieter LangedijkRKC Waalwijk 17
9Ralf SeuntjensVVV-Venlo16
10Vaclav CernyJong Ajax15
Mart LiederFC Eindhoven15
Johan VoskampRKC Waalwijk 15

Eredivisie 2016-2017

Het eerste kampioenschap van Feyenoord na 18 seizoenen voelt in Rotterdam als een bevrijding. Na jaren van sportieve en financiële malheur ging het al enkele jaren beter, maar de titel zat er tot deze jaargang nog niet in. Vanaf de start van het seizoen neemt de ervaren ploeg de leiding in de Eredivisie. Hoewel de positie soms wankelt en Ajax zeker na de winterstop ook nauwelijks steken laat vallen kan Feyenoord het in speelronde 33 afmaken bij Excelsior. De wedstrijd verloopt echter dramatisch voor Feyenoord en gaat met 3-0 verloren. Twee weken later komt het toch allemaal goed voor de Rotterdammers. Thuis tegen Heracles in een kolkende Kuip neemt veteraan Dirk Kuyt de ploeg met drie treffers bij de hand en bezorgd Feyenoord de 15e landstitel.

Het seizoen 2016-2017 is ook het seizoen dat Nederland Europees weer wat kleur op het gezicht krijgt. Veel voetbalvolgers hadden zich al verzoend met het idee dat een Nederlandse club nooit meer een finale zou halen, maar plotseling is daar een piepjong en ouderwets fris aanvallend Ajax dat de finale van de Europa League bereikt. Daarin is Ajax wel kansloos tegen het geslepen Manchester United van Jose Mourinho. In de competitie blijft Ajax tot de laatste dag in het spoor van Feyenoord, maar blijft het ondanks een groot puntenaantal steken op plek twee. De andere Europese plaatsen zijn voor bekerwinnaar Vitesse, PSV en FC Utrecht dat de play-offs winnend afsluit.

Het via de nacompetitie gepromoveerde Go Ahead Eagles blijkt te licht voor de Eredivisie en degradeert na één seizoen weer. De strijd voor het ontlopen van de nacompetitieplaatsen is spannend tot de laatste speeldag. Uiteindelijk moeten Roda JC en NEC het verplichte toetje ondergaan, waarbij Roda JC het vege lijf redt, terwijl NEC het onderspit delft tegen NAC Breda.

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEXCFEYGOAGROHEEHERNECPECPSVRODSPATWEUTRVITWIL
ADO Den Haag*0-20-14-10-13-04-30-31-11-01-21-14-11-01-10-20-21-0
Ajax3-0*4-11-02-14-02-05-14-15-05-11-12-22-03-03-21-01-2
AZ4-02-2*1-10-42-20-02-25-12-01-12-41-11-12-12-32-22-0
Excelsior1-21-13-3*3-01-12-04-13-12-20-21-30-13-21-11-31-00-2
Feyenoord3-11-15-24-1*8-02-02-23-14-03-02-15-06-12-02-03-11-0
Go Ahead Eagles3-10-31-33-01-0*2-31-31-42-21-31-32-01-30-20-11-30-1
FC Groningen2-11-12-01-10-51-1*0-30-02-05-11-12-01-13-42-31-11-1
sc Heerenveen2-00-11-22-11-22-20-0*3-10-21-01-13-03-03-12-21-11-0
Heracles Almelo4-00-21-24-00-12-11-44-1*2-03-01-22-22-21-12-10-13-1
NEC3-01-52-10-11-21-21-12-13-1*1-10-42-00-13-20-31-10-0
PEC Zwolle2-11-30-21-13-13-10-42-11-22-0*0-40-00-31-21-13-10-0
PSV3-11-01-02-00-11-00-04-31-13-14-1*4-01-01-13-01-05-0
Roda JC1-10-21-14-00-21-03-10-31-10-12-10-0*3-10-30-00-11-0
Sparta R.0-11-31-12-31-01-02-23-13-12-02-30-22-2*1-01-20-12-2
FC Twente4-11-01-21-20-21-23-51-01-03-02-22-00-03-1*1-12-12-1
FC Utrecht1-10-11-22-13-33-01-51-02-01-13-11-21-02-03-0*1-02-0
Vitesse1-20-12-12-20-22-02-14-21-22-13-10-23-05-03-11-1*0-2
Willem II1-21-31-11-10-22-02-12-11-30-12-00-00-03-20-00-11-4*

Eindstand

1Feyenoord * 3426448286256147.500
2Ajax **3425638179235646.543
3PSV ***34221027668234533.176
4FC Utrecht + ***3418886254381618.276
5Vitesse ***34156135151401115.812
6AZ +3412139495652414.702
7FC Twente3412913454850-225.112
8FC Groningen +34101311435551416.908
9sc Heerenveen +3412715435453121.824
10Heracles Almelo3412715435355-211.022
11ADO Den Haag3411518383759-1211.343
12Excelsior3491015374360-174.057
13Willem II349916362944-1513.142
14PEC Zwolle349817353967-2812.855
15Sparta Rotterdam349718344261-1910.261
16NEC ^^349718343259-2711.174
17Roda JC Kerkrade ^^^3471215332651-2513.642
18Go Ahead Eagles ^346523233273-419.326

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
105/08/2016NECPEC Zwolle1-110.900Gözübüyük0-1 Menig, 1-1 Ofosu
106/08/2016ADO Den HaagGo Ahead Eagles3-010.168Higler1-0 (pen) en 2-0 Havenaar, 3-0 Ebuehi
106/08/2016FC UtrechtPSV2-116.329Nijhuis1-0 Haller, 1-1 Pröpper, 1-2 Pereiro
106/08/2016FC TwenteExcelsior1-225.000Mulder0-1 Vermeulen, 0-2 Owusu, 1-2 Oosterwijk
106/08/2016Willem IIVitesse1-412.000Lindhout0-1 Van Wolfswinkel, 0-2 Qazaishvili,
0-3 en 0-4 Nathan, 1-4 Sol
107/08/2016FC GroningenFeyenoord0-519.000Van Boekel0-1 Vilhena, 0-2, 0-3 en 0-4 Elia,
0-5 Jørgensen,
107/08/2016AZsc Heerenveen2-214.377Makkelie1-0 Henriksen, 1-1 Zeneli, 2-1 Weghorst (pen),
2-2 Schaars; R: Huizing (Hee)
107/08/2016Sparta RotterdamAjax1-310.599Blom0-1 Klaasen, 1-1 Gudelj (e.d.), 1-2 Sinkgraven,
1-3 Cassiera; R: Veltman (Aja)
107/08/2016Roda JC KerkradeHeracles Almelo1-113.006Kamphuis0-1 Navratil, 1-1 Auassar
212/08/2016sc HeerenveenFC Utrecht2-220.850Manschot1-0 Slagveer, 1-1 Haller, 1-2 Ramselaar,
2-2 Ghoochannejhad
213/08/2016ExcelsiorFC Groningen2-03.000Gözübüyük1-0 Mattheij, 2-0 Vermeulen
213/08/2016AjaxRoda JC Kerkrade2-242.500Nijhuis1-0 Dolberg, 1-1 Auassar, 2-1 Dolberg,
2-2 VAn Hyfte; R: Ananou (Rod)
213/08/2016VitesseADO Den Haag1-210.000Blom1-0 Van Wolfswinkel, 1-1 en 1-2 Kastaneer
213/08/2016PEC ZwolleSparta Rotterdam0-312.800Kamphuis0-1 Brogno, 0-2 Goodwin, 0-3 Brogno
214/08/2016Heracles AlmeloWillem II3-110.000Wiedemeijer1-0 Bel Hassani, 2-0 en 3-0 Gladon,
3-1 Falkenburg
214/08/2016Go Ahead EaglesNEC2-29.123Vd Kerkhof0-1 Mayi, 1-1 Duits, 2-1 Ojamaa, 2-2 Mayi
214/08/2016FeyenoordFC Twente2-047.500Makkelie1-0 Toornstra, 2-0 Jørgensen
214/08/2016PSVAZ1-034.000Kuipers1-0 Moreno
319/08/2016ExcelsiorADO Den Haag1-24.123Nijhuis1-0 Mattheij, 1-1 Kastaneer, 1-2 Beugelsdijk
320/08/2016Roda JC KerkradeVitesse0-112.000Makkelie0-1 Baker
320/08/2016AjaxWillem II1-240.000Higler1-0 Klaassen, 1-1 Falkenburg, 1-2 Sol
320/08/2016PEC ZwollePSV0-412.700Van Boekel0-1 Isimat, 0-2 Hendrix, 0-3 L. de Jong,
0-4 Bergwijn
320/08/2016NECsc Heerenveen2-19.500Vd Graaf1-0 Dumic, 1-1 Van Amersfoort, 2-1 Ofosu
321/08/2016FC GroningenFC Twente3-415.000Blom0-1, 0-2 en 0-3 Ünal, 1-3 Mahi, 2-3 Idrissi,
3-3 Hoesen, 3-4 Oosterwijk
321/08/2016FC UtrechtAZ1-215.570Liesveld0-1 Henriksen, 1-1 Joosten, 1-2 Jahanbakshsh
321/08/2016Sparta RotterdamGo Ahead Eagles1-09.614Gözübüyük1-0 Brogno (pen)
321/08/2016Heracles AlmeloFeyenoord0-111.307Kuipers0-1 El Ahmadi
426/08/2016VitesseFC Utrecht1-112.105Kuipers1-0 Van Wolfswinkel, 1-1 Haller
427/08/2016Willem IIRoda JC Kerkrade0-011.200Vd Kerkhof
427/08/2016sc HeerenveenPEC Zwolle1-020.080Lindhout1-0 Larsson
427/08/2016FeyenoordExcelsior4-147.500Liesveld0-1 Elbers, 1-1 en 2-1 Kuyt, 3-1 Berghuis,
4-1 Toornstra
427/08/2016FC TwenteSparta Rotterdam3-125.000Wiedemeijer1-0 Ziyech, 2-0 Yeboah, 2-1 Brogno (pen),
3-1 Ziyech
428/08/2016PSVFC Groningen0-033.000NijhuisR: Bacuna (Gro)
428/08/2016ADO Den HaagHeracles Almelo1-111.016Higler0-1 Gosens, 1-1 Havenaar
428/08/2016Go Ahead EaglesAjax0-39.756Van Boekel0-1 en 0-2 (pen) Klaasen, 0-3 Gudelj
428/08/2016AZNEC2-013.412Blom1-0 Dos Santos, 2-0 Jahanbakhsh
R: Von Haacke (NEC)
510/09/2016AZWillem II2-013.839Kuipers1-0 Jahanbakshsh, 2-0 Garcia
510/09/2016sc HeerenveenFC Twente3-120.850Kamphuis1-0 Ghoochannejhad, 2-0 Larsson, 2-1 Celina,
3-1 Ghoochannejhad; R: ter Avest (Twe)
510/09/2016NECPSV0-411.600Higler0-1 Ramselaar, 0-2 Pereiro, 0-3 Brenet,
0-4 De Jong
511/09/2016AjaxVitesse1-040.000Higler1-0 Viergever; R: Kruiswijk
510/09/2016ExcelsiorHeracles Almelo3-14.462Manschot1-0 Karami, 2-0 Koolwijk, 3-0 Fredy,
3-1 Vermeij
511/09/2016FeyenoordADO Den Haag3-147.500Gözübüyük1-0 Kuyt, 2-0 Jørgensen, 2-1 Marengo,
3-1 El Ahmadi
511/09/2016FC GroningenSparta Rotterdam1-115.000Makkelie1-0 Mahi, 1-1 El Azzouzi
511/09/2016Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade2-09.213Janssen1-0 Brands (pen), 2-0 Maatsen
510/09/2016PEC ZwolleFC Utrecht1-112.600Mulder1-0 Ehizibue, 1-1 Haller (pen)
616/09/2016FC UtrechtFC Groningen1-515.217Higler0-1 en 0-2 Idrissi, 1-2 Zivkovic, 1-3 Hoesen,
1-4 Van Weert, 1-5 Hoesen
617/09/2016FC TwenteADO Den Haag4-124.000Van Boekel1-0 en 2-0 Ünal, 3-0 Celina, 3-1 Jansen,
4-1 Mokotjo
617/09/2016VitesseGo Ahead Eagles2-014.170Kamphuis1-0 Van Wolfswinkel (pen), 2-0 Baker
617/09/2016Roda JC Kerkradesc Heerenveen0-312.407Nijhuis0-1 Larsson, 0-2 Veerman, 0-3 Zeneli
R: Ajagun, Kum (Rod), Facey (Hee)
617/09/2016Willem IIExcelsior1-111.500Liesveld1-0 Sol, 1-1 Faik
618/09/2016Sparta RotterdamNEC2-010.032Janssen1-0 Verhaar, 2-0 El Azzouzi
618/09/2016PEC ZwolleAZ0-212.900Makkelie0-1 Weghorst, 0-2 Til
618/09/2016PSVFeyenoord0-135.000Blom0-1 Botteghin
618/09/2016Heracles AlmeloAjax0-212.032Gözübüyük0-1 Klaassen, 0-2 Gudelj
724/09/2016ADO Den Haagsc Heerenveen0-310.572Wiedemeijer0-1 Kanon (e.d.), 0-2 Zeneli, 0-4 Veerman
724/09/2016FC GroningenHeracles Almelo0-018.272Janssen
724/09/2016AjaxPEC Zwolle5-148.088Kamphuis0-1 Brama, 1-1 en 2-1 Sanchez, 3-1 Dolberg,
4-1 Traoré, 5-1 Dolberg
724/09/2016AZGo Ahead Eagles2-213.774Nijhuis1-0 (pen) en 2-0 Weghorst, 2-1 Duits,
2-2 Hendriks
724/09/2016ExcelsiorPSV1-34.400Makkelie0-1 Narsingh, 1-1 Bruins (pen), 1-2 L. de Jong,
1-3 Pröpper
725/09/2016NECWillem II0-010.800Gözübüyük
725/09/2016FC TwenteVitesse2-122.000Manschot1-0 Ünal, 2-0 Celina, 2-1 Baker
725/09/2016FC UtrechtSparta Rotterdam2-019.077Blom1-0 Zivkovic, 2-0 Barazite
725/09/2016FeyenoordRoda JC Kerkrade5-045.000Kuipers1-0 Jørgensen, 2-0 El Ahmadi, 3-0 Jørgensen,
4-0 Toornstra, 5-0 Kongolo
830/09/2016PEC ZwolleADO Den Haag2-112.400Kuipers0-1 Trybull, 1-1 en 2-1 Mokhtar
R: Trybull (ADO)
801/10/2016VitesseFC Groningen2-115.055Wiedemeijer0-1 Hoesen (pen), 1-1 Baker, 2-1 leerdam
801/10/2016sc HeerenveenPSV1-123.650Van Boekel1-0 Zeneli, 1-1 St. Juste (e.d.)
801/10/2016Roda JC KerkradeNEC0-111.915Blom0-1 Mayi
801/10/2016Go Ahead EaglesExcelsior3-09.122Vd Graaf1-0 Duits, 2-0 en 3-0 Hendriks (pen)
R: Pantic (Exc)
802/10/2016AjaxFC Utrecht3-245.000Nijhuis0-1 Conboy, 1-1 Leeuwin (e.d.), 2-1 Schöne (pen),
3-1 Ziyech, 3-2 Van der Maarel
802/10/2016Willem IIFeyenoord0-213.000Higler0-1 Jørgensen, 0-2 Tapia
802/10/2016Heracles AlmeloFC Twente1-112.052Makkelie0-1 Klich (pen), 1-1 Armenteros
802/10/2016Sparta RotterdamAZ1-110.261Liesveld0-1 Til, 1-1 Breuer; R: Dumfries (Spa)
915/10/2016Sparta RotterdamWillem II2-210.500Van Boekel0-1 en 0-2 Sol, 1-2 Goodwin, 2-2 Verhaar
915/10/2016FC UtrechtGo Ahead Eagles3-017.433Janssen1-0 Troupée, 2-0 Strieder, 3-0 Zivkovic
915/10/2016PSVHeracles Almelo1-133.000Nijhuis0-1 Armenteros, 1-1 Pereiro
916/10/2016ADO Den HaagAjax0-213.764Blom0-1 Klaassen, 0-2 Traoré
915/10/2016AZVitesse2-215.415Gözübüyük0-1 Baker, 0-2 Van Wolfswinkel (pen),
1-2 en 2-2 Mühren
916/10/2016FC TwentePEC Zwolle2-224.900Higler1-0 Klich (pen), 1-1 Mokhtar, 2-1 Ünal,
2-2 Warmerdam
916/10/2016ExcelsiorRoda JC Kerkrade0-13.544Kamphuis0-1 Boysen
916/10/2016NECFeyenoord1-211.110Makkelie1-0 Rayhi, 1-1 Jørgensen, 1-2 Kramer
915/10/2016FC Groningensc Heerenveen0-320.000Liesveld0-1 Zeneli, 0-2 Larsson, 0-3 Ghoochannejhad
R: Davidson
1021/10/2016ExcelsiorPEC Zwolle0-23.640Lindhout0-1 Menig, 0-2 Warmerdam
1022/10/2016Go Ahead EaglesFC Twente0-29.733Vd Kerkhof0-1 Yeboah, 0-2 Celina; R: Antonia (GoA)
1022/10/2016PSVSparta Rotterdam1-033.800Kamphuis1-0 Ramselaar
1022/10/2016Roda JC KerkradeADO Den Haag1-116.178Janssen0-1 Duplan, 1-1 Paulissen
1022/10/2016Willem IIFC Utrecht0-111.410Wiedemeijer0-1 Haller; R: Sol (Wil)
1023/10/2016NECVitesse1-112.100Van Boekel0-1 Foor, 1-1 Dumic
1023/10/2016FeyenoordAjax1-147.500Kuipers0-1 Dolberg, 1-1 Kuyt
1023/10/2016FC GroningenAZ2-017.500Higler1-0 Linssen, 2-0 VAn Weert
1023/10/2016sc HeerenveenHeracles Almelo3-121.000Blom1-0 Marzo, 1-1 Kuwas, 2-1 Larsson, 3-1 St Juste
1128/10/2016FC TwenteRoda JC Kerkrade0-024.000Liesveld
1129/10/2016Willem IIFC Groningen2-112.700Higler1-0 Haye, 1-1 Mahi, 2-1 Ogbeche
1129/10/2016Heracles AlmeloSparta Rotterdam2-211.337Janssen0-1 El Azzouzi, 1-1 Darri, 2-1 Kuwas, 2-2 Brogno
1129/10/2016VitessePSV0-218.452Kuipers0-1 en 0-2 Pereiro
1129/10/2016AjaxExcelsior1-047.460Makkelie1-0 Ziyech
1130/10/2016PEC ZwolleGo Ahead Eagles3-113.200Gözübüyük1-0 Menig, 1-1 Fischer, 2-1 Saymak,
3-1 Holla; R: Fischer (GoA)
1130/10/2016Feyenoordsc Heerenveen2-247.500Van Boekel0-1 Ghoochannejhad, 1-1 Jørgensen,
2-1 Karsdorp, 2-2 Zeneli
1130/10/2016FC UtrechtNEC1-116.911Vd Graaf1-0 Delle (e.d.), 1-1 Kadioglu
1130/10/2016ADO Den HaagAZ0-111.023Kamphuis0-1 Mühren
1204/11/2016Sparta Rotterdamsc Heerenveen3-110.423Wiedemeijer0-1 St Juste, 1-1 Spierings,
2-1 El Azzouzi, 3-1 Goodwin
1205/11/2016ADO Den HaagWillem II1-010.044Mulder1-0 Beugelsdijk
1205/11/2016PSVFC Twente1-133.500Gözübüyük0-1 Ünal,1-1 Moreno
1205/11/2016NECFC Groningen1-110.750Janssen0-1 Van Weert, 1-1 Kadioglu
1205/11/2016PEC ZwolleRoda JC Kerkrade0-012.600Kuipers
1206/11/2016FC UtrechtExcelsior2-118.648Liesveld1-0 Ayoub, 2-0 Barazite, 2-1 Elbers
1206/11/2016AZAjax2-216.647Van Boekel1-0 Weghorst, 1-1 Traoré, 1-2 Klaassen,
2-2 Weghorst
1206/11/2016VitesseHeracles Almelo1-213.743Makkelie1-0 Van Wolfswinkel, 1-1 Darri,
1-2 Armenteros (pen)
1206/11/2016Go Ahead EaglesFeyenoord1-09.781Nijhuis1-0 Antonia
1319/11/2016sc HeerenveenVitesse1-124.465Janssen0-1 Baker, 1-1 Veerman
1319/11/2016Heracles AlmeloGo Ahead Eagles2-111.853Van Boekel0-1 Antonia, 1-1 en 2-1 Armenteros
1319/11/2016Willem IIPSV0-013.650Liesveld
1320/11/2016AjaxNEC5-045.000Nijhuis1-0, 2-0 en 3-0 Dolberg, 4-0 Traoré, 5-0 Schöne
1319/11/2016ExcelsiorSparta Rotterdam3-24.400Kuipers0-1 Brogno, 1-1 Elbers, 2-1 Fredy,
3-1 Hasselbaink (pen), 3-2 Dumfries
1320/11/2016Roda JC KerkradeAZ1-113.000Manschot1-0 Ajagun, 1-1 Weghorst
1320/11/2016FC TwenteFC Utrecht1-125.000Liesveld1-0 Ter Avest, 1-1 Zivkovic; R: Leeuwin (Utr)
1319/11/2016FC GroningenADO Den Haag2-113.000Blom1-0 Hateboer, 1-1 Duplan, 2-1 Van Weert
1320/11/2016FeyenoordPEC Zwolle3-047.500Higler1-0 Kuyt, 2-0 El Ahmadi, 3-0 Toornstra
1425/11/2016Go Ahead EaglesWillem II0-19.397Manschot0-1 Schuurman
1426/11/2016VitesseExcelsior2-214.328Mulder0-1 en 0-2 Faik, 1-2 Van Wolfswinkel (pen),
2-2 Tighadouini
1426/11/2016PSVADO Den Haag3-132.700Kuipers1-0 Pereiro (pen), 2-0 Beugelsdijk (e.d.),
3-0 L. de Jong, 3-1 Beugelsdijk (pen)
1426/11/2016PEC ZwolleFC Groningen0-413.000Van Boekel0-1 Tibbling, 0-2 Van Weert, 0-3 Rusnak,
0-4 Mahi
1426/11/2016NECFC Twente3-211.092Higler1-0 en 2-0 Grot, 2-1 Ünal, 3-1 Dumic,
3-2 Dyrestam (e.d.)
1427/11/2016Sparta RotterdamRoda JC Kerkrade2-210.100Janssen0-1 Kum, 0-2 Mitidis, 1-2 Brogno,
2-2 Dougall
1427/11/2016AZHeracles Almelo5-115.738Blom1-0 Mühren, 2-0 Weghorst, 3-0 Mühren,
3-1 Armenteros (pen), 4-1 Dos Santos,
5-1 Jahanbakshsh
1427/11/2016sc HeerenveenAjax0-125.800Makkelie0-1 Klaassen
1427/11/2016FC UtrechtFeyenoord3-319.233Gözübüyük1-0 Haller, 1-1 Kuyt, 2-1 Troupeé, 3-1 Haller,
3-2 Jørgensen, 3-3 Kramer
1502/12/2016Heracles AlmeloNEC2-010.783Manschot1-0 Duarte, 2-0 Armenteros
1503/12/2016Go Ahead Eaglessc Heerenveen1-39.187Lindhout1-0 Maatsen, 1-1 en 1-2 Ghoochannejhad,
1-3 Kobayashi
1503/12/2016ExcelsiorAZ3-33.670Higler1-0 Elbers, 1-1 Mühren, 2-1 Hasselbaink (pen),
2-2 Tankovic, 3-2 Faik, 3-3 Wuytens
1503/12/2016Roda JC KerkradePSV0-014.017Blom
1504/12/2016AjaxFC Groningen2-045.000Gözübüyük1-0 Sanchez, 2-0 Ziyech (pen)
1504/12/2016ADO Den HaagFC Utrecht0-28.956Van Boekel0-1 Barazite, 0-2 Haller; R: Beugelsdijk (ADO)
1504/12/2016FeyenoordSparta Rotterdam6-147.500Nijhuis1-0 Vilhena, 2-0 Toornstra, 3-0 en 4-0 Jørgensen,
5-0 Botteghin, 5-1 Verhaar, 6-1 Elia
1504/12/2016Willem IIFC Twente0-011.450Janssen
1503/12/2016VitessePEC Zwolle3-114.173Kamphuis1-0 Baker (pen), 2-0 Zhang, 2-1 Schenkeveld,
3-1 Nathan
1609/12/2016FC GroningenRoda JC Kerkrade2-017.500Vd Kerkhof1-0 Mahi, 2-0 Sorloth
1610/12/2016NECADO Den Haag3-011.000Kamphuis1-0 Mayi, 2-0 Ehibue (e.d.), 3-0 Rayhi
1610/12/2016PSVGo Ahead Eagles1-033.000Janssen1-0 S. de Jong
1610/12/2016sc HeerenveenExcelsior2-121.600Van Boekel0-1 Hasselbaink (pen), 1-1 en 2-1 Larsson
1610/12/2016PEC ZwolleWillem II0-011.200Blom
1611/12/2016Sparta RotterdamVitesse0-110.353Lindhout0-1 Van Wolfswinkel; R: Spierings (Spa)
1611/12/2016AZFeyenoord0-415.555Kuipers0-1 Berghuis, 0-2 Van der Heijden,
0-3 Jørgensen, 0-4 Vilhena
1611/12/2016FC UtrechtHeracles Almelo2-017.429Nijhuis1-0 Te Wierik (e.d.), 2-0 Haller (pen)
R: Breukers (Her)
1611/12/2016FC TwenteAjax1-027.800Higler1-0 Klich (pen); R: Viergever (Aja)
1716/12/2016Willem IIsc Heerenveen2-111.450Vd Kerkhof1-0 Sol, 1-1 Heerkens (e.d.), 2-1 Sol
1717/12/2016Roda JC KerkradeFC Utrecht0-013.254Lindhout
1717/12/2016FeyenoordVitesse3-147.500Higler1-0 Elia, 1-1 Tighadouini, 2-1 en 3-1 Berghuis
1718/12/2016ADO Den HaagSparta Rotterdam1-012.691Blom1-0 Becker; R: Hevel (ADO)
1718/12/2016Heracles AlmeloPEC Zwolle3-011.102Vd Graaf1-0 Armenteros (pen), 2-0 Vermeij,
3-0 V. Mieghem; R: Schenkeveld, V. Polen (PEC)
1718/12/2016ExcelsiorNEC2-23.875Bax1-0 Elbers, 1-1 Grot, 2-1 Karami, 2-2 Dumic
1718/12/2016FC TwenteAZ1-224.500Kamphuis0-1 Weghorst, 1-1 Ünal, 1-2 Bijen (e.d.)
1718/12/2016FC GroningenGo Ahead Eagles1-117.500Nijhuis1-0 Mahi, 1-1 Antonia
1718/12/2016AjaxPSV1-151.998Van Boekel1-0 Klaassen, 1-1 S. de Jong
1813/01/2017Go Ahead EaglesAZ1-39.518Makkelie0-1 Weghorst, 0-2 Jahanbakhsh, 1-2 Antonia (p),
1-3 Jahanbakhsh
1814/01/2017sc HeerenveenADO Den Haag2-020.400Kamphuis1-0 en 2-0 Ghoochannejhad
1814/01/2017Heracles AlmeloFC Groningen1-49.500Van Boekel0-1 Mahi, 0-2 Payne, 0-3 Sörloth,
0-4 Mahi, 1-4 Van Mieghem
1814/01/2017PSVExcelsior2-027.500Kuipers1-0 Van Ginkel, 2-0 Pröpper
1814/01/2017Sparta RotterdamFC Utrecht1-210.510Gözübüyük1-0 Calero, 1-1 Janssen, 1-2 Peterson
1815/01/2017Roda JC KerkradeFeyenoord0-214.475Blom0-1 Kuyt, 0-2 Elia
1815/01/2017PEC ZwolleAjax1-313.250Higler0-1 Schöne (pen), 0-2 Ziyech, 1-2 Brock-Madsen,
1-3 Ziyech
1815/01/2017VitesseFC Twente3-115.194Janssen1-0 Baker, 2-0 Van Wolfswinkel, 3-0 Rashica,
1-3 Klich (pen); R: Baker
1815/01/2017Willem IINEC0-112.400Mulder0-1 Grot
1920/01/2017FC TwenteHeracles Almelo1-028.600Makkelie1-0 Andersen
1921/01/2017AZSparta Rotterdam1-115.910Higler1-0 Luckassen, 1-1 Pogba
1921/01/2017ADO Den HaagPEC Zwolle1-29.130Bax1-0 Kastaneer, 1-1 Ehizibue, 1-2 Brock-Madsen
1921/01/2017FeyenoordWillem II1-047.500Janssen1-0 Toornstra
1921/01/2017FC GroningenVitesse1-115.000Manschot1-0 Leerdam (e.d.), 1-1 Foor; R: Foor (Vit)
1922/01/2017FC UtrechtAjax0-121.009Kuipers0-1 Schöne
1922/01/2017ExcelsiorGo Ahead Eagles1-13.975Blom0-1 Chirivella, 1-1 Hasaselbaink
1922/01/2017NECRoda JC Kerkrade2-011.533Vd Graaf1-0 en 2-0 Breinburg (pen)
1922/01/2017PSVsc Heerenveen4-333.900Nijhuis0-1 Ghoochannejhad, 1-1 Pröpper, 2-1 Pereiro,
2-2 en 2-3 Ghoochannejhad, 3-3 Van Ginkel,
4-3 Moreno
2027/01/2017Willem IISparta Rotterdam3-212.300Manschot1-0 Sol, 1-1 El Azzouzi, 2-1 Lachman,
2-2 Verhaar, 3-2 Haye
2028/01/2017Go Ahead EaglesFC Utrecht0-19.645Vd Graaf0-1 Schenk (e.d.), R: Maatsen (GoA)
2028/01/2017Heracles AlmeloPSV1-211.245Blom0-1 Ramselaar, 1-1 Armenteros, 1-2 Pröpper
2028/01/2017Roda JC KerkradeExcelsior4-011.858Gözübüyük1-0 Schahin, 2-0 Paulissen, 3-0 Papazoglou,
4-0 Paulissen; R: Mattheij (Exc)
2029/01/2017VitesseAZ2-114.183Kamphuis1-0 Baker, 2-0 Nathan, 2-1 Kashia (e.d.)
2029/01/2017sc HeerenveenFC Groningen0-021.750Janssen
2029/01/2017AjaxADO Den Haag3-045.000Nijhuis1-0 Ziyech, 2-0 Schöne, 3-0 Dolberg
2029/01/2017PEC ZwolleFC Twente1-212.800Vd Kerkhof0-1 Seys, 0-2 Menig, 1-2 Assaidi
R: Celina (Twe)
2029/01/2017FeyenoordNEC4-047.500Van Boekel1-0 Berghuis, 2-0 Elia, 3-0 en 4-0 Jørgensen
2103/02/2017ADO Den HaagVitesse0-211.343S. Mulder0-1 Tighadouini, 0-2 Van Wolfswinkel
2104/02/2017NECGo Ahead Eagles1-211.600Kuipers0-1 Manu, 0-2 Antonia, 1-2 Grot; R: Manu (GoA)
2104/02/2017AZPSV2-416.079Gözübüyük0-1 en 0-2 Willems, 1-2 Friday, 1-3 Pereiro,
1-4 L. de Jong, 2-4 Friday; R: Wuytens (AZ)
2104/02/2017Willem IIHeracles Almelo1-312.800Lindhout1-0 Sol (pen), 1-1 Van Ooijen, 1-2 Peterson,
1-3 Gosens; R: Castro (Her)
2104/02/2017FC GroningenExcelsior1-112.500Vd Graaf1-0 Mahi (pen), 1-1 Hadouir
2105/02/2017Roda JC KerkradeAjax0-217.112Makkelie0-1Klaassen, 0-2 Younes
2105/02/2017FC TwenteFeyenoord0-227.000Higler0-1 Botteghin, 0-2 Jørgensen
2105/02/2017Sparta RotterdamPEC Zwolle2-310.131Nijhuis0-1 Menig, 0-2 Brock-Madsen, 0-3 Israelsson,
1-3 en 2-3 Pogba; R: Schenkeveld (PEC)
2105/02/2017FC Utrechtsc Heerenveen1-018.078Kamphuis1-0 Ludwig; R: Larsson (Hee), Ludwig (Utr)
2210/02/2017PEC ZwolleNEC2-013.200Manschot1-0 Brock-Madsen, 2-0 Menig
2211/02/2017Heracles AlmeloRoda JC Kerkrade2-210.457Kuipers0-1 Paulissen, 0-2 Van Hyfte, 1-2 en 2-2
Armenteros
2211/02/2017Go Ahead EaglesADO Den Haag3-19.647Janssen1-0 en 2-0 Hendriks, 2-1 El Khayati (pen),
3-1 Ritzmaier; R: Setkus (ADO)
2211/02/2017FeyenoordFC Groningen2-047.500Gözübüyük1-0 en 2-0 Toornstra; R: Bacuna (Gro)
2211/02/2017VitesseWillem II0-214.879Vd Kerkhof0-1 Koppers, 0-2 Oularé
2212/02/2017ExcelsiorFC Twente1-14.275Makkelie1-0 Hasselbaink, 1-1 F. Jensen
2212/02/2017AjaxSparta Rotterdam2-045.000Van Boekel1-0 Traoré, 2-0 Dolberg
2212/02/2017sc HeerenveenAZ1-221.250Nijhuis0-1 Tankovic, 0-2 Bel Hassani,
1-2 Ghoochannejhad; R: St. Juste (Hee)
2212/02/2017PSVFC Utrecht3-033.400Higler1-0 L. de Jong, 2-0 Bergwijn, 3-0 Van Ginkel
2317/02/2017Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles1-013.029Van Boekel1-0 Kum
2318/02/2017FC Twentesc Heerenveen1-025.000Gözübüyük1-0 Klich (pen.)
2319/02/2017Willem IIAZ1-111.650Higler0-1 Luckassen, 1-1 Falkenburg
2318/02/2017PSVNEC3-133.500Kamphuis1-0 Van Ginkel (pen), 1-1 Massaoud,
2-1 Ramselaar, 3-1 Luuk de Jong
2318/02/2017FC UtrechtPEC Zwolle3-118.349Janssen1-0 Van Polen (e.d), 2-0 Kerk, 3-0 Barazite,
3-1 Brock-Madsen
2319/02/2017Heracles AlmeloExcelsior4-010.322S. Mulder1-0 Kuwas, 2-0 Bruns, 3-0 te Wierik,
4-0 Peterson; R: mattheij (Exc)
2319/02/2017VitesseAjax0-120.016Blom0-1 Klaassen
2319/02/2017Sparta RotterdamFC Groningen2-29.778Lindhout1-0 Van Moorsel, 2-0 Calero, 2-1 Janssen,
2-2 Mahi; R:Bacuna (Gro)
2319/02/2017ADO Den HaagFeyenoord0-112.822Kuipers0-1 El Ahmadi
2424/02/2017ADO Den HaagFC Twente1-111.615Blom1-0 Schaken, 1-1 Ünal
2425/02/2017FC GroningenFC Utrecht2-317.500Makkelie1-0 en 2-0 Linssen, 2-1 Haller. 2-2 Troupee,
2-3 Ayoub
2426/02/2017AZPEC Zwolle1-114.787Van Boekel0-1 Thomas, 1-1 Friday
2425/02/2017ExcelsiorWillem II0-24.075Janssen0-1 Koppers, 0-2 Falkenburg; R: Pantic (Exc)
2425/02/2017sc HeerenveenRoda JC Kerkrade3-022.100Mulder1-0 Schmidt, 2-0 Veerman, 3-0 Ghoochannejhad
R: El Makrini (Rod)
2426/02/2017Go Ahead EaglesVitesse1-39.412Kamphuis0-1 Van Wolfswinkel, 0-2 Foor, 0-3 Rashica,
1-3 Crowley
2425/02/2017FeyenoordPSV2-147.500Nijhuis1-0 Toornstra, 1-1 Pereiro, 2-1 Zoet (e.d.)
2424/02/2017NECSparta Rotterdam0-19.000Vd Kerkhof0-1 Van Moorsel
2425/02/2017AjaxHeracles Almelo4-145.000Gözübüyük1-0 Dolberg, 1-1 Armenteros, 2-1 De Ligt,
3-1 Sanchez, 4-1 Traoré
2505/03/2017AZExcelsior1-113.863Kuipers1-0 Hahn (e.d.), 1-1 Van Duinen
2504/03/2017FC TwenteWillem II2-125.000Kamphuis1-0 Lachman (e.d.), 2-0 Ünal, 2-1 Croux
2504/03/2017PSVRoda JC Kerkrade4-034.000Janssen1-0 Moreno, 2-0 S. de Jong, 3-0 Moreno,
4-0 S. de Jong (pen)
2503/03/2017sc HeerenveenGo Ahead Eagles2-220.500Vd Graaf0-1 Hendriks, 1-1 Veerman, -1 Slagveer,
2-2 De Kogel
2504/03/2017PEC ZwolleVitesse3-113.000Lindhout1-0 Saymak, 2-0 Brock-Madsen,
2-1 Van Wolfswinkel, 3-1 Holla
2505/03/2017Sparta RotterdamFeyenoord1-010.500Makkelie1-0 Pogba
2505/03/2017FC GroningenAjax1-120.000Nijhuis1-0 Linssen, 1-1 Klaassen; R: Memisevic (Gro)
2505/03/2017FC UtrechtADO Den Haag1-117.712Gözübüyük0-1 Malone, 1-1 Zivkovic
2505/03/2017NECHeracles Almelo3-111.000Van Boekel0-1 Armenteros (pen), 1-1 Von Haacke,
2-1 Heinloth, 3-1 Hoogma (e.d.)
2610/03/2017VitesseSparta Rotterdam5-013.852Manschot1-0 Van Wolfswinkel, 2-0 Foor, 3-0 Kruijswijk,
4-0 Nakamba, 5-0 Kashia
2611/03/2017ADO Den HaagNEC1-010.256Nijhuis1-0 Havenaar
2611/03/2017Go Ahead EaglesPSV1-39.752Blom0-1 S. de Jong (pen), 1-1 Manu, 1-2 L. de Jong,
1-3 Guardado
2611/03/2017Heracles AlmeloFC Utrecht2-110.829Kamphuis0-1 Ayoub, 1-1 Kuwas, 2-1 Bruns
2611/03/2017Excelsiorsc Heerenveen4-14.225Bax1-0 Elbers, 2-0 Mattheij, 3-0 Massop,
3-1 Slagveer, 4-1 Hasselbaink
2612/03/2017Willem IIPEC Zwolle2-013.500Kuipers1-0 Falkenburg, 2-0 Haye
2612/03/2017FeyenoordAZ5-247.500Van Boekel1-0 Jørgensen, 2-0 Toornstra, 3-0 Kuyt,
3-1 Luckassen, 4-1 en 5-1 (pen) Jørgensen,
5-2 Weghorst
2612/03/2017Roda JC KerkradeFC Groningen3-111.500Vd Kerkhof1-0 Ajagun, 2-0 Kum, 3-0 Schahin, 3-1 Linssen
R: Linssen (Gro)
2612/03/2017AjaxFC Twente3-050.000Makkelie1-0 Younes, 2-0 en 3-0 Dolberg
2717/03/2017Roda JC KerkradeFC Twente0-313.221Bax0-1 en 0-2 Jensen, 0-3 Ünal
2718/03/2017FC GroningenWillem II1-115.000Vd Graaf1-0 Jenssen, 1-1 Oulare
2718/03/2017NECFC Utrecht0-311.680S. Mulder0-1 Labyad, 0-2 Ayoub, 0-3 Haller
2718/03/2017PSVVitesse1-033.900Kuipers1-0 S. de Jong
2719/03/2017AZADO Den Haag4-014.126Janssen1-0 en 2-0 Dos Santos, 3-0 Van Overeem,
4-0 Friday
2719/03/2017sc HeerenveenFeyenoord1-225.800Higler1-0 Ghoochannejhad, 1-1 Jørgensen, 1-2 Vilhena
2719/03/2017Go Ahead EaglesPEC Zwolle1-39.752Makkelie1-0 Chivrella, 1-1 Menig, 1-2 Warmerdam,
1-3 Van Polen (pen)
2719/03/2017ExcelsiorAjax1-14.400Van Boekel1-0 Tete (e.d.), 1-1 Kluivert
2718/03/2017Sparta RotterdamHeracles Almelo3-19.712Nijhuis1-0 Sanusi, 2-0 en 3-0 Pusic, 3-1 Pelupessy
2801/04/2017AZFC Groningen0-014.828Blom
28