Overige clubs S

NaamPlaatsOpgerichtEersteLaatsteOpmerking
Sallandia (I)Deventer01/11/191519201923Ontbonden
Sallandia (II)Deventer12/01/19251927
SanderboutSittard10/05/19381954
SantpoortSantpoort14-07-192219401945RKF; opgegaan in RKVV Velsen
SappemeerSappemeer05/04/191219201925Ontbonden
Sarto (I)Groningen02/05/190919191920Ontbonden
Sassche BoysSas van Gent13/05/191019311933Werd Oranje
Saturnus (I)Rotterdam02/04/190119011906Gefuseerd met Unitas tot USC
Saturnus (II)Rotterdam02/10/190619181972Ontbonden
SBOVOosterhout (NB)29/06/193019331935Ontbonden
SCA (I)Amsterdam02/08/191019181919Was RUC
SCA (II)Amsterdam01/03/192019271974Gefuseerd met Ahrends VC tot
Buitenveldert
SCGGoirle18/04/191819291933Ontbonden
Schaesberg (I)Landgraaf01/02/192019211923Ontbonden
Schaesberg (II)Landgraaf01/07/20032003Uit fusie Kolonia en RKONS
SchagenSchagen07/05/19111931
Scharn (I)Maastricht12/07/190719191923Ontbonden
ScheemdaScheemda20/07/192919321999Was OLTO; gef. met CVSB tot SC Scheemda
SchiedamSchiedam08/05/190819201990Ontbonden
SchijndelSchijndel06/05/19271940
SchinkelhavenAmsterdam15/07/192219281993Gefuseerd met Ookmeer tot OSC
SchoonhovenSchoonhoven09/10/19021920
SchotenHaarlem04/02/19101913
SchuttersveldBrunssum15/01/193019311999Gefuseerd met Egge tot Brunssum
SCMMaastricht01/07/20132013Uit fusie Standaard en Caberg
SDC PuttenPutten01/06/19521988was SDCP
SDCPPutten01/06/19521955UIt fusie Putten en OMS
werd SCD Putten
SDEAmsterdam18/10/190919091910Ontbonden
SDOWageningen03/04/190719091910Gefuseerd met WVV tot Velox
SDOUCUlft01/08/19081940RKF
SDS (I)Amsterdam01/07/190919161918Ontbonden
SDWAmsterdam10/05/19071915
SDZAmsterdam01/05/19201930
Semper AltiusRijswijk17/07/19281941
SEPDelft04/06/192619301941Ontbonden
SEVAmsterdam17/03/192019231927
SEVIOSAmsterdamonbekendAlleen in beker
SFCSchiedam29/03/192019291992Gefuseerd met Martinit tot SMC
SHBSDen Helderonbekend19151917
SHOOud Beijerland18/07/19301943
Silvolde (I)Silvolde01/05/191519201947Gefuseerd met RKVVS tot Silvolde (II)
SimsonApeldoorn26/10/191319221928Ontbonden
SinotoZierikzee23/10/192119261933Opgegaan in Zierikzee
SIODKampen12/09/1894
18961900Ontbonden
SIODRotterdam01/01/191019201994Gefuseerd met DESV Schiebroek
en Unicum tot Schiebroek '94
Sittard (I)Sittard23/04/190219171950Gefuseerd met Sittardse Boys
tot Sittardia. Ook RKF
Sittardia (I)Sittard01/06/191919211922Ontbonden
SliedrechtSliedrecht01/03/19121924
SloterdijkAmsterdam22/11/19171922
SLTOAmsterdam01/06/1919192871991Gefuseerd met Neerlandia
tot Neerlandia/SLTO
SluiskilSluiskil01/06/19311934
SMLArnhem01/09/19111915Tussen 1929 en 1945 gefuseerd met
Spartam tot SML/Spatram
SML/SpartramArnhem01/09/191119291945Uit fusie SML en Spartram;
fusie ongedaan gemaakt
SMVRotterdam01/04/191719291993Gefuseerd met Hilligersberg '32 tot
SMV Hilligersberg
SnelGeertruidenberg18/11/1893
18971898Ontbonden
SNSTilburg20/06/192719331936Ontbonden
SNVAmsterdam01/07/191219141915Ontbonden
SOADen Haag19/04/191919292006Werd Wateringse Veld
SoestSoest12/03/192319291938Gefuseerd met ESVAC tot SEC
SOSAssen28/09/190919121918Ontbonden
SpartaAmsterdam23/09/1896
18981899Ontbonden
SpartaBleijerheide27/07/1914RKF; opgegaan in Bleijerheide
SpartaBreda06/07/190119031906Ontbonden
SpartaEnschede21/04/19211946
Sparta'25Beek en Donk06/11/19251940
SpatramArnhem01/05/191819261929Gefuseerd met SML tot SML/Spatram
SpijkenisseSpijkenisse01/06/19461956
SportHoorn15/05/188919111920
Sport en StrijdDordrecht09/01/191419211926Ontbonden
De SportmanLeiden30/08/189619061918Gefuseerd met Ajax tot ASC
Sportvereeniging'07Den Bosch07/10/190719271935Ontbonden
Sportvereeniging'20Oss01/06/192019281939Werd OSS'20
SSCSteenwijk01/191919231940Ontbonden
SSWDordrecht31/08/19191934
StadskanaalStadskanaal05/06/19201924
StaphorstStaphorst30/11/19591969
Standaard (I)Maastricht19/10/193219341967Gefuseerd met Berchmans tot SBCM
StavastMiddelburg27/12/191519241929Opgegaan in Middelburg
Steeds HoogerRotterdam10/05/19071917
Steeds VolhardenRotterdam26/05/191219221998Gefuseerd met Sporting Lodewijk/Pionier
tot Duivestein
Steeds VoorwaartsAmsterdam12/08/1897
18991925Ontbonden
SteenderenSteenderen18/12/191819352013Gefuseerd met Baakse Boys tot Basteom
SteenwijkSteenwijk21/08/19121921
StevoGeesteren (OV)13/10/19331961
StormveldIJmuiden04/07/192219271928Ontbonden
StrandvogelsOnderdijk12/06/19321935
SuccesHippolytushoef17/05/19241933
SVAHoogezand04/07/192219281930Opgegaan in Hoogezand
SVCDen Haag11/11/191119311940Gefuseerd met VCST tot VCS (II)
SVSMaastricht21/11/192919311934Was Sphinx, werd MSV (II)
SVSUtrechtonbekend19111916Ontbonden
SVWGorinchem01/06/19111920
Swift (I)Amsterdam20/10/1894
18981906Ontbonden
Swift (II)Amsterdam)01/12/190019021904Ontbonden
Swift (III)Amsterdam01/02/19101918
SwiftDen Haag06/12/1894
18971902Ontbonden