NVB Beker 1919-1920

De bekercompetitie – gespeeld na afloop van de reguliere competitie –  loopt weer eens uit op een compleet fiasco. Eersteklassers doen er nauwelijks mee, trekken zich terug of worden uitgesloten van deelname en het programma wordt ontsierd door veel papieren zeges, doordat clubs zich tussentijds terugtrekken. De halve finales zijn onderlinge ontmoetingen tussen tweedeklassers. In de finale staat het Rotterdamse CVV tegenover het Haagse VUC, een laagvlieger in de Overgangsklasse. De wedstrijd wordt gespeeld op dezelfde dag dat Be Quick landskampioen wordt en wordt, spijtig genoeg voor de trotse winnaar CVV, amper opgemerkt door de media.

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

Feijenoord, Hengelo, PSV, USC en UVV uitgesloten van deelname, omdat het inschrijfgeld niet tijdig is voldaan.

Gegevens met dank aan  voetbalkroniek.nl

1e ronde
18/04/1920Baarn (III)Achilles3-1
18/04/1920Celeritas (Den Haag) (III)DVC (III)1-2
18/04/1920CVV (II)Fortuna Vlaardingen (II)2-0
18/04/1920De Meeuwen (GC)Velocitas (Groningen)5-0 regl.Velocitas trekt zich terug
18/04/1920EDO (II)Watergraafsmeer (III)4-0
18/04/1920Entre Nous (III)DEC (II)3-1
18/04/1920Eindhoven (II)FC Hilversum (II)2-1
18/04/1920Helmond (II)HVC (II)1-2
18/04/1920Hollandia (Hoorn) (II)ADO (II)3-1
18/04/1920Hortus (II)Helder (III)5-0 regl.Helder trekt zich terug
18/04/1920HSCExcelsior (Rotterdam) (III)5-0 regl.Inschrijving Excelsior vervallen
18/04/1920HSV (Haarlem) (III)Doetinchemsche FC (II)5-0 regl.Inschrijving Doetinchem vervallen
18/04/1920Kampong (II)Hertog Hendrik (II)2-2
18/04/1920Leonidas (III)SC Enschede5-0 regl.SC Enschede trekt zich terug
18/04/1920NEC (II)Incognito (III)5-0 regl.Incognito trekt zich terug
18/04/1920Purmersteijn (III)VVV5-0 regl.VVV trekt zich terug
18/04/1920Robur et Velocitas (II)PEC (II)0-1
18/04/1920RVC (nw.) (III)Neptunus (II)1-5
18/04/1920Schoten (II)RCH (II)3-1
18/04/1920Steeds Hooger (III)Rapiditas (Weesp) (III)2-1
18/04/1920SVV (II)'t Zesde0-1
18/04/1920Unitas (Gorinchem) (II)Alphen (III)1-0
18/04/1920Velox (II)Sloterdijk (GC)4-3
18/04/1920VOCVCS (oud) (II)0-5 regl.VOC trekt zich terug
18/04/1920Voorwaarts (Utrecht) (III)VFC (nw.) (III)2-0
18/04/1920Vriendenschaar (III)ZVV (Zaandam) (II)0-2
18/04/1920VUC (II)ZAC5-0 regl.ZAC trekt zich terug
18/04/1920WFC (II)Concordia (Delft) (II)5-0 regl.Concordia trekt zich terug
18/04/1920Xerxes (II)QSC (II)5-0 regl.QSC trekt zich terug
18/04/1920ZFC (II)Steeds Voorwaarts (III)5-1
BMT (III)vrij
DHC (II)vrij
2e ronde
25/04/1920CVV (II)Baarn (III)4-0
25/04/1920Entre Nous (III)EDO (II)5-0 regl.EDO trekt zich terug
25/04/1920Hortus (II)WFC (II)4-0
25/04/1920HSCDVC (III)5-0 regl.DVC trekt zich terug
25/04/1920HSV (Haarlem) (III)DHC (II)0-5 regl.DHC trekt zich terug
25/04/1920HVC (II)NEC (II)5-0 regl.NEC trekt zich terug
25/04/1920Leonidas (III)Eindhoven (II)0-3Gespeeld in Eindhoven (terrein Eindhoven)
25/04/1920Neptunus (II)BMT (III)2-1
25/04/1920PEC (II)Xerxes (II)5-2
25/04/1920Purmersteijn (III)De Meeuwen (GC)1-2
25/04/1920Schoten (II)Velox (II)2-0
25/04/1920Steeds Hooger (III)VUC (II)1-1
25/04/1920Unitas (Gorinchem) (II)Hertog Hendrik (II)5-0 regl.Hertog Hendrik trekt zich terug
25/04/1920Voorwaarts (Utrecht) (III)VCS (oud) (II)2-4
25/04/1920ZFC (II)'t Zesde0-0
25/04/1920ZVV (Zaandam) (II)Hollandia (Hoorn) (II)0-2Gespeeld in Hoorn (terrein Hollandia)
3e ronde
02/05/1920't ZesdeHSC5-0 regl.HSC trekt zich terug
02/05/1920Entre Nous (III)De Meeuwen (GC)3-1
02/05/1920Eindhoven (II)VCS (oud) (II)5-0 regl.VCS trekt zich terug
02/05/1920Hollandia (Hoorn) (II)Neptunus (II)1-0
02/05/1920Hortus (II)DHC (II)3-3
02/05/1920HVC (II)PEC (II)2-0
02/05/1920Schoten (II)CVV (II)0-2
02/05/1920VUC (II)Unitas (Gorinchem) (II)5-0 regl.Unitas trekt zich terug
Kwartfinale
09/05/1920CVV (II)Entre Nous (III)5-1
09/05/1920DHC (II)VUC (II)1-1
09/05/1920Hollandia (Hoorn) (II)Eindhoven (II)3-2
09/05/1920HVC (II)'t Zesde4-1
Halve finale
23/05/1920CVV (II)Hollandia (Hoorn) (II)2-0Gespeeld in Leiden (terrein Ajax)
23/05/1920HVC (II)VUC (II)0-1Gespeeld in Amsterdam (terrein Ajax)
Finale
06/06/1920VUC (II)CVV (II)1-20-1 Van der Steen, 1-1 Van der Waal, 1-2 Van Oyen
Gespeeld in Dordrecht (terrein DFC)