NVB Beker 1924-1925

Na drie seizoen zonder bekercompetitie is er eindelijk weer eens genoeg tijd voor de bekercompetitie. Maar liefst 181 clubs beginnen op 1 maart 1925 aan de 23e editie.  De winnaar is een verrassende, op 1 juni 1925 is ZFC uit Zaandam op het veld van UVV in Utrecht duidelijk sterker dan tweedeklasser Xerxes. De Rotterdammers hadden zich verrassend voor de finale geplaatst door SC Enschede uit te schakelen.

Opmerking: Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

Ontbrekende data met dank aan Jan-Gert Bosman

1e ronde
08/03/1925ADO (II)DCL (IV)4-3
01/03/1925Alcmaria Victrix (II)DEC (II)2-4
01/03/1925Amstel (III)Oosterpark (GC)0-0
01/03/1925Apeldoorn (II)Tubantia (II)0-1
01/03/1925ARES (III)Schoten (II)3-3
ASCvrij
01/03/1925Assendelft (IV)HFC0-6
01/03/1925Avanti (GC)ADW (GC)1-1
01/03/1925AVW (III)Theole (II)2-4
01/03/1925Baarn (III)Scheveningen (IV)0-1
01/03/1925Be Quick (Zutphen) (II)Wageningen1-1
01/03/1925BIC (III)WVC (II)3-3
01/03/1925Blauw WitDe Meteoor (GC)12-0
01/03/1925Bloemendaal (II)Sparta1-3
01/03/1925Celeritas (Den Haag) (III)LSV (Leerdam) (II)1-4
01/03/1925Concordia (Delft) (II)HVV3-2
01/03/1925Doesburg (III)AGOVV (II)0-6
01/03/1925Doetinchemsche FC (III)Eendracht (Arnhem) (II)2-2
01/03/1925Donar (II)Den Helder (III)1-0
01/03/1925DOS (II)De Kennemers (III)5-2
01/03/1925DOTO (Deventer) (II)Rheden (IV)4-0
01/03/1925EDOAjax0-0
01/03/1925EDW (III)DWV (III)1-3
01/03/1925SC EnschedeNEC (II)4-2
01/03/1925ExcelsiorSMV (GC)17-1
08/03/1925FrieslandWVV6-0
08/03/1925Gouda (II)DHS (GC)1-1
01/03/1925GVC (III)Enschedese Boys1-3
01/03/1925GVVBATO (II)3-2
01/03/1925Hattem (IV)VVO (III)0-0
01/03/1925HBSSVV (II)1-3
01/03/1925HengeloApeldoornsche Boys (IV)13-0
08/03/1925HeraclesGo Ahead5-0 regl.Go Ahead trekt zich terug
01/03/1925Hermes DVS (II)SVW (II)1-1
01/03/1925Hertog Hendrik (II)Rigtersbleek (II)4-0
08/03/1925HRC (III)Hollandia (II)1-2
01/03/1925KVV (IV)Hortus (III)1-6
01/03/1925Laren (III)Zandvoort (II)1-4
08/03/1925LeeuwardenFrisia6-0
01/03/1925Leonidas (III)Culemborg (III)3-0
01/03/1925LONGA (II)Eindhoven3-1
01/03/1925Lugdunum (III)Nederlandse Corinthians (GC)0-0
01/03/1925MAAS (Maassluis) (nw.) (IV)Olympia (Gouda) (II)2-3
01/03/1925Middelburg (II)Boxtel (oud) (II)1-1
01/03/1925Neerlandia (III)DWS (II)2-4
01/03/1925ODE (III)Electra (GC)6-0
01/03/1925ODS (II)UVV0-0
01/03/1925OSV (III)EVC (III)0-1
01/03/1925PSVHelmond (II)1-0
01/03/1925Quick (Amersfoort) (III)VVGA (GC)4-0
01/03/1925Quick (Den Haag)Feijenoord0-3
01/03/1925Quick (Nijmegen)Arnhem (II)2-3
01/03/1925RCHStormvogels2-0
01/03/1925RFC (II)DHC (II)7-3
01/03/1925Robur et Velocitas (II)ZAC3-1
RFC Roermond (II)vrij
01/03/1925RVC (nw.) (III)Kampong (II)0-3
s Gravenzande (oud) (IV)vrij
01/03/1925Schiedam (III)Neptunus (II)1-3
01/03/1925Schoonhoven (III)Fortuna (Vlaardingen) (III)2-1
08/03/1925SDW (III)NSU (GC)6-0
08/03/1925SIOD (III)Saturnus (GC)5-0 regl.Saturnus trekt zich terug
01/03/1925Sliedrecht (IV)DFC1-3
01/03/1925Steenwijk (III)Be Quick (Groningen)2-5
01/03/1925Swift (nw.) (IV)Haarlem0-4
01/03/1925t GooiBFC (Bussum, nw.) (III05-0
01/03/1925THB (IV)Allen Weerbaar (III)1-1
01/03/1925Theothorne (IV)De Tubanters (III)2-1
01/03/1925TOGO (IV)Hercules (II)1-8
01/03/1925Transvalia (II)CVV (II)3-5
01/03/1925TSC (III)VC Vlissingen (II)3-1
01/03/1925UD (II)Germanicus (III)3-1
01/03/1925UDI (Rotterdam) (III)VDS (III)3-1
01/03/1925UnitasZeeburgia (III)4-0
01/03/1925Utrecht (III)ZVV (II)0-0
08/03/1925UVS (III)Xerxes (II)1-7
01/03/1925Velocitas (Groningen)Achilles (Assen)5-3
01/03/1925VIOS (Den Haag) (II)Steeds Hooger (II)5-4
01/03/1925VitessePEC(II)1-0
01/03/1925Vlaardingen (III)BMT (Den Haag) (II)2-4
01/03/1925Voorwaarts (Utrecht) (II)WFC (II)1-1
01/03/1925VSV (III)FC Hilversum (II)3-4
01/03/1925VUC (II)DVV (Den Haag) (IV)4-0
01/03/1925VVA (nw.) (II)AFC (II)1-2
01/03/1925Waalwijk (II)Alliance (II)1-4
01/03/1925Watergraafsmeer (III)West Frisia (II)2-0
01/03/1925Wijhe (III)Oosterbeek (II)2-1
01/03/1925WilhelminaNAC4-1
01/03/1925Willem IIBredania2-2
01/03/1925WSC (III)BVV0-3
01/03/1925ZFCVelox (II)3-0
01/03/1925Zwolsche BoysSimson (III)6-0
Tussenronde
08/03/1925AGOVV (II)Hertog Hendrik (II)3-0
08/03/1925Arnhem (II)UD (II)2-2
08/03/1925ASCADW (GC)5-2
08/03/1925Blauw WitUnitas3-4
08/03/1925BMT (Den Haag) (II)Olympia (Gouda) (II)3-0
08/03/1925Boxtel (oud) (II)BVV1-1
08/03/1925CVV (II)SVW (II)3-1
08/03/1925DEC (II)t Gooi1-2
08/03/1925DWV (III)Allen Weerbaar (III)4-1
08/03/1925Enschedese BoysSC Enschede0-3
08/03/1925HaarlemDOS (II)1-1
08/03/1925HengeloZwolsche Boys3-3
08/03/1925Hortus (III)WFC (II)2-3
08/03/1925Leonidas (III)Hercules (II)1-2
08/03/1925LSV (Leerdam) (II)Nederlandse Corinthians (GC)0-0
08/03/1925ODE (III)ZFC1-4
08/03/1925RCHExcelsior3-4
08/03/1925s Gravenzande (oud) (IV)SVV (II)2-3
08/03/1925Schoten (II)Scheveningen (IV)3-1
08/03/1925Theothorne (IV)Robur et Velocitas (II)0-6
08/03/1925TSC (III)LONGA (II)3-2
08/03/1925Tubantia (II)DOTO (Deventer) (II)2-2
08/03/1925UVVVUC (II)1-1
08/03/1925Velocitas (Groningen)GVV2-2
08/03/1925VitesseVVO6-0
08/03/1925WVC (II)Wageningen2-3
08/03/1925Zandvoort (II)AFC (II)1-2
08/03/1925ZVV (II)Oosterpark (GC)2-1
2e ronde
15/03/1925AGOVV (II)Wijhe (III)3-0
14/03/1925AjaxVIOS (Den Haag) (II)8-2
15/03/1925Alliance (II)Nederlandse Corinthians (GC)0-4
15/03/1925ASCDWS (II)0-2
15/03/1925Be Quick (Groningen)GVV0-1
15/03/1925BMT (Den Haag) (II)UDI (Rotterdam) (III)3-0
15/03/1925BredaniaRFC Roermond (II)1-2
15/03/1925Concordia (Delft) (II)RFC (II)1-0
22/03/1925DFCDHS (GC)7-0
15/03/1925Donar (II)AFC (II)2-0
15/03/1925ExcelsiorSVV (II)3-1
15/03/1925FeijenoordSparta5-0
15/03/1925HeraclesDOTO (Deventer) (II)1-1
15/03/1925Hercules (II)VUC (II)3-0
22/03/1925HFCDWV (III)1-0
22/03/1925Hollandia (II)SDW (III)0-0
15/03/1925Kampong (II)ADO (II)0-1
15/03/1925LeeuwardenFriesland2-4
22/03/1925PSVWilhelmina0-6
15/03/1925Quick (Amersfoort) (III)FC Hilversum (II)0-3
15/03/1925Robur et Velocitas (II)Zwolsche Boys0-0
22/03/1925Schoonhoven (III)Neptunus (II)2-5
15/03/1925Schoten (II)ZFC1-3
15/03/1925SIOD (III)CVV (II)0-0
15/03/1925Theole (II)UD (II)1-0
15/03/1925TSC (III)BVV2-5
15/03/1925UnitasXerxes (II)0-1
15/03/1925VitesseSC Enschede1-2
15/03/1925WageningenEendracht (Arnhem) (II)1-0
22/03/1925Watergraafsmeer (III)DOS (II)2-4
15/03/1925WFC (II)EVC (III)2-0
15/03/1925ZVV (II)t Gooi1-4
3e ronde
22/03/1925ADO (II)t Gooi3-3
22/03/1925AGOVV (II)Hercules (II)7-2
22/03/1925BMT (Den Haag) (II)Feijenoord0-3
22/03/1925Concordia (Delft) (II)Xerxes (II)0-2
05/04/1925DOS (II)WFC (II)0-0
22/03/1925DWS (II)Donar (II)2-1
22/03/1925FrieslandAjax0-3
12/04/1925GVVWilhelmina0-13
29/03/1925FC Hilversum (II)DFC1-1
13/04/1925Neptunus (II)BVV2-0
22/03/1925RFC Roermond (II)SC Enschede0-4
29/03/1925SDW (III)CVV (II)1-2
05/04/1925Theole (II)HFC0-1
22/03/1925WageningenExcelsior0-1
22/03/1925ZFCDOTO (Deventer) (II)5-3
22/03/1925Zwolsche BoysNederlandse Corinthians (GC)3-2
4e ronde
29/03/1925AGOVV (II)ZFC1-1
05/04/1925CVV (II)Ajax2-1
05/04/1925DFCZwolsche Boys1-1
26/04/1925SC EnschedeHFC8-1
29/03/1925Excelsiort Gooi5-1
19/04/1925Neptunus (II)Feijenoord2-1
19/04/1925WilhelminaDWS (II)6-0
19/04/1925Xerxes (II)WFC (II)1-0
Kwartfinale
10/05/1925SC EnschedeNeptunus (II)6-0
10/05/1925WilhelminaCVV (II)6-0
10/05/1925ZFCExcelsior3-1
10/05/1925Zwolsche BoysXerxes (II)1-1
Halve Finale
24/05/1925Xerxes (II)SC Enschede3-0Gespeeld in Amersfoort (terrein Quick)
24/05/1925ZFCWilhelmina4-2Gespeeld in Hilversum (terrein t Gooi)
Finale
01/06/1925ZFCXerxes (II)5-11-0 Hoogmoed, 2-0 Hoogmoed, 2-1 e.d.,
3-1 Schoen, 4-1 Schoen, 5-1 Potse
Gespeeld in Utrecht (terrein UVV)