NVB Beker 1925-1926

De 24e editie van de NVB Beker is een prooi voor LONGA uit Tilburg. Een verrassende winnaar want LONGA is tweedeklasser en speelt in de finale eersteklasser De Spartaan (middenmoter in West II) compleet zoek. Pas na een 5-0 stand neemt LONGA wat gas terug.  In de halve finale had LONGA ook al huis gehouden door SVV (ook tweedeklasser) met 7-1 te kloppen. De Spartaan verraste in de Amsterdamse derby het sterker geachte Blauw Wit.

Opmerking: Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
11/04/1926AFC (II)Herodia6-0
11/04/1926Allen WeerbaarRAP0-4
11/04/1926AmstelsteijnKVV1-4
11/04/1926APGS (IV)BFC4-1
11/04/1926ArnhemZwolsche Boys (II)1-4
11/04/1926Assendelft (IV)SVS6-1
11/04/1926AuroraVlaardingen2-1
11/04/1926Be Quick (Zutphen)Apeldoorn (II)1-2
11/04/1926BloemendaalVVA (nw) (II)0-2
11/04/1926BMTVFC12-1
11/04/1926BodegravenADO (II)3-6
11/04/1926BorneHumanitas5-2
11/04/1926DCLTexas2-4
11/04/1926DECAmstel1-3
11/04/1926Delft (III)SIOD3-0
11/04/1926DHC (II)Schiedam10-1
11/04/1926DHS (GC)VIOS2-1
11/04/1926DJSLSV (Leerdam) (II)2-5
11/04/1926DVVDIO2-2
11/04/1926DWSTOS2-2
11/04/1926DWVRapiditas0-0
11/04/1926EVCElectra (GC)1-2
FluksRFC5-0 regl.RFC trekt zich terug
FortunaVDS0-5 regl.Fortuna trekt zich terug
11/04/1926ForwardBATO (II)1-4
11/04/1926GVCEendracht (GC)1-1
11/04/1926HDVDOSB1-1
11/04/1926Helmond (II)Breda3-1
11/04/1926Hertog Hendrik (II)PEC3-2
11/04/1926HilversumNederlandse Corinthians (GC)0-2
11/04/1926Hoek van HollandVDL3-3
11/04/1926Hollandia (II)AVANTI7-0
11/04/1926JOZCVV4-0
11/04/1926KHC (II)AGOVV1-0
11/04/1926KinheimAED4-0
11/04/1926Laren (III)Baarn12-1
11/04/1926LeerdamDe Jagers3-4
11/04/1926LeonidasAlphen (III)0-2
11/04/1926LFCTHB (IV)1-4
11/04/1926MAASNeptunus (II)2-2
11/04/1926MerwedeSVW1-4
11/04/1926MiddelburgLONGA2-6
11/04/1926NaaldwijkTonegido (GC)2-2
11/04/1926NEC (II)GOLTO8-0
11/04/1926NHC (IV)Hattem1-0
11/04/1926OBIODAVW0-0
11/04/1926OBIODLugdunum (III)2-2
11/04/1926ODSHermes-DVS2-3
11/04/1926OosterbeekRheden2-5
11/04/1926OSVEDW1-1
11/04/1926PurmersteijnHortus (III)1-1
11/04/1926Quick (Amersfoort) (III)DSV3-1
11/04/1926Quick (Den Haag)Xerxes (II)2-5
11/04/1926RODADoetinchem6-3
11/04/1926RVCOvermaas (IV)0-2
11/04/1926's GravenzandeSVV (II)2-3
11/04/1926SDW (III)OVVO5-1
11/04/1926SloterdijkAVOG1-2
11/04/1926SMVSteeds Hooger4-1
11/04/1926SportDONAR (II)2-3
Steenwijkvrij
11/04/1926SwiftDe Volewijckers2-2
11/04/1926TheoleArnhemsche Boys0-1
11/04/1926TheotorneRigtersbleek1-3
11/04/1926TransvaliaSliedrecht2-6
11/04/1926TSCVlissingen2-4
TubantiaTEC (IV)0-5 regl.Tubantia trekt zich terug
11/04/1926UprightFVC (II)2-5
11/04/1926UtrechtTCA4-1
11/04/1926Velox (II)DVC2-1
11/04/1926VKCHRC (III)1-3
11/04/1926VoorwaartsDe Meteoor3-0
VOS (oud) (II)Boxtel5-0 regl.Boxtel trekt zich terug
11/04/1926VSCVVV2-4
11/04/1926VVOEde2-1
11/04/1926WaalwijkAlliance (II)0-0
11/04/1926WatergraafsmeerSCA1-2
11/04/1926WFCTDO5-1
11/04/1926WGWHeerenmarkt (GC)1-3
WijheGermanicus5-0 regl.Germanicus trekt zich terug
11/04/1926Wilhelmina VooruitDOS0-1
11/04/1926WSCGoes9-2
11/04/1926ZandvoortZVV2-2
11/04/1926ZilvermeeuwenSLTO2-1
2e ronde
18/04/1926ADO (II)DIO6-0
Alliance (II)vrij
18/04/1926Apeldoorn (II)Rigtersbleek5-0
18/04/1926APGS (IV)KVV5-2
18/04/1926Assendelft (IV)WFC2-1
18/04/1926AVOGKinheim1-3
18/04/1926AVWHertog Hendrik (II)2-3
18/04/1926BATO (II)vrij
19/04/1926BMTAlphen (III)1-1
18/04/1926De JagersDHS (GC)0-2
18/04/1926DHC (II)Fluks5-2
18/04/1926DONAR (II)RAP3-2
18/04/1926EDWQuick (Amersfoort) (III)2-2
18/04/1926Electra (GC)TOS4-2
18/04/1926Heerenmarkt (GC)SCA2-1
18/04/1926Helmond (II)VVV1-0
18/04/1926Hermes DVSDelft (III)2-2
18/04/1926Hollandia (II)De Volewijckers4-0
18/04/1926Hortus (III)DOS5-1
18/04/1926HRC (III)Amstel7-0
18/04/1926KHC (II)Borne3-1
18/04/1926Laren (III)Voorwaarts4-1
18/04/1926LONGA (II)Vlissingen4-2
18/04/1926LSV (Leerdam) (II)SMV6-0
18/04/1926Lugdunum (III)Aurora4-2
18/04/1926NEC (II)Rheden5-1
18/04/1926Neptunus (II)DOSB1-0
18/04/1926Overmaas (IV)SVW3-0
18/04/1926RapiditasAFC (II)2-3
18/04/1926SliedrechtXerxes (II)0-2
18/04/1926SteenwijkFVC (II)2-2
18/04/1926TEC (IV)Arnhemsche Boys3-0
18/04/1926THB (IV)Texas11-2
18/04/1926Tonegido (GC)VDS4-3
18/04/1926UtrechtSDW (III)0-0
20/04/1926VDLSVV (II)2-4
18/04/1926Velox (II)JOZ2-0
18/04/1926VOS (oud) (II)WSC4-0
18/04/1926VVA (nw) (II)Zilvermeeuwen3-1
18/04/1926VVONHC (IV)1-2
18/04/1926WijheEendracht (GC)0-4
18/04/1926ZVVNederlandse Corinthians (GC)0-2
Zwolsche Boys (II)RODA5-0 regl.RODA trekt zich terug
3e ronde
25/04/1926Achilles (Assen)KHC (II)2-0
25/04/1926ADO (II)DHS (GC)2-0
25/04/1926AFC (II)Feijenoord4-1
25/04/1926Alphen (III)Nederlandse Corinthians (GC)5-0
25/04/1926Apeldoorn (II)RCH1-4
25/04/1926Delft (III)Blauw Wit2-2
25/04/1926DFCHelmond (II)12-0
25/04/1926DOTOXerxes (II)1-3
25/04/1926EDONeptunus (II)3-1
25/04/1926Eendracht (GC)Hertog Hendrik (II)0-2
25/04/1926Electra (GC)DONAR (II)0-2
25/04/1926SC EnschedeNEC (II)0-5
25/04/1926FVC (II)De Spartaan3-5
25/04/1926HengeloWageningen2-2
25/04/1926HeraclesNHC (IV)7-0
25/04/1926HFCHBS0-2
25/04/1926Hollandia (II)Friesland1-1
25/04/1926Hortus (III)Enschedese Boys3-4
25/04/1926HRC (III)Ajax2-0
25/04/1926Kinheim (GC)'t Gooi2-9
Laren (III)Wilhelmina5-0 regl.Wilhelmina trekt zich terug
25/04/1926LeeuwardenDHC (II)1-5
LONGA (II)vrij
25/04/1926LSV (Leerdam) (II)THB (IV)7-0
25/04/1926NACLugdunum (III)7-2
25/04/1926Overmaas (IV)Alliance (II)6-1
25/04/1926Quick (Amersfoort) (III)VOC1-2
25/04/1926Quick (Nijmegen)Velocitas (Groningen)3-10
25/04/1926RFC RoermondExcelsior3-1
25/04/1926SDW (III)Assendelft (IV)1-2
25/04/1926SVV (II)Heerenmarkt (GC)6-1
25/04/1926TEC (IV)UVV3-4
25/04/1926Tonegido (GC)APGS (IV)3-1
25/04/1926Velox (II)De Valk8-2
25/04/1926VOS (oud) (II)Eindhoven1-2
25/04/1926WVVVitesse2-7
25/04/1926ZACBATO (II)5-0
25/04/1926ZFCVVA (nw) (II)6-1
25/04/1926Zwolsche Boys (II)GVV6-1
4e ronde
09/05/1926Achilles (Assen)Xerxes (II)0-4
09/05/1926ADO (II)Eindhoven3-1
09/05/1926AFC (II)HBS2-1
09/05/1926De SpartaanUVV3-0
02/05/1926DFCOvermaas (IV)3-2
09/05/1926DHC (II)RCH6-1
09/05/1926DONAR (II)NEC (II)2-4
09/05/1926EDOAlphen (III)2-0
02/05/1926HeraclesFriesland10-0
09/05/1926HRC (III)vrij
02/05/1926LONGA (II)Tonegido (GC)2-0
02/05/1926NACEnschedese Boys2-2
09/05/1926RFC RoermondZAC6-1
09/05/1926SVV (II)Hertog Hendrik (II)3-0
02/05/1926Velox (II)Assendelft (IV)2-0
02/05/1926VitesseVelocitas (Groningen)3-1
09/05/1926VOCLaren (III)1-2
09/05/1926Wageningen't Gooi4-2
09/05/1926ZFCLSV (Leerdam) (II)7-0
09/05/1926Zwolsche Boys (II)Blauw Wit1-5
5e ronde
13/05/1926Blauw WitVitesse2-1
13/05/1926De SpartaanHRC (III)4-0
13/05/1926EDODHC (II)2-1
13/05/1926HeraclesNEC (II)3-1
13/05/1926Laren (III)ADO (II)1-1
16/05/1926LONGA (II)RFC Roermond4-0
13/05/1926SVV (II)AFC (II)4-2
13/05/1926Velox (II)Xerxes (II)1-3
13/05/1926WageningenEnschedese Boys1-1
13/05/1926ZFCDFC8-0
Tussenronde
16/05/1926ADO (II)Blauw Wit1-3
16/05/1926De SpartaanEnschedese Boys2-0
Kwartfinale
26/05/1926Blauw WitEDO2-0
24/05/1926De SpartaanHeracles4-2
24/05/1926SVV (II)Xerxes (II)2-1
24/05/1926ZFCLONGA (II)4-6
Halve Finale
01/06/1926Blauw WitDe Spartaan0-1Gespeeld in Amsterdam (Het Stadion)
06/06/1926LONGA (II)SVV (II)7-1Gespeeld in Dordrecht (terrein DFC)
Finale
13/06/1926LONGA (II)De Spartaan5-21-0 Thijsselink, 2-0 Pallandt, 3-0 Gehring,
4-0 Pallandt, 5-0 Gehring, 5-1 en 5-2 niet bekend
3.000 toeschouwers;
gespeeld in Utrecht (terrein Hercules)

Ontbrekende wedstrijddata met dank aan Jan-Gert Bosman