NVB Beker 1926-1927

Dit seizoen was het de 25e keer dat de strijd om de NVB-Beker werd voltooid. Winnaar werd het Haagse VUC, dat zich in de 1e klasse maar moeizaam stand wist te houden, maar in de beker een aantal knappe zeges boekte, zowel in de kwartfinale (NAC) als in de halve finale (NOAD). Ook in de finale was tegenstander Vitesse (dat knap van favoriet Stormvogels won in de halve finale) de favoriet, ook al omdat de Arnhemmers het thuisvoordeel hadden. VUC ging er voor 5.000 toeschouwers echter met de beker vandoor, onder meer dankzij twee treffers van Van Dill. Jan de Natris miste namens Vitesse een strafschop bij een stand van 1-1.

InĀ  de tweede ronde stromen de tweedeklassers in. In de tussenronde stromen de eersteklassers in. Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
12/09/1926Allen Weerbaar (III)Leerdam (III)2-2
12/09/1926Alphen (III)Scheveningen (III)3-2
12/09/1926APGS (IV)QSC (III)5-2
12/09/1926Aurora (IV)Swift (IV)6-1
12/09/1926Baarn (III)Watergraafsmeer (III)3-3
12/09/1926BEC (IV)Overmaas (III)3-7
12/09/1926Borne (III)Be Quick (Zutphen) (III)4-2
12/09/1926DCL (III)DVC(III)1-1
12/09/1926De Kennemers (III)EDW (III)5-1
12/09/1926DHS (IV)MAAS (IV)4-1
12/09/1926DOS (III)BFC (III)1-1
12/09/1926DWS (III)WGW (IV)1-0
DWVNederlandse Corinthians (GC)5-0 regl.Corinthians trekt zich terug
12/09/1926Heemskerk (GC)De Meteoor (GC)1-2
12/09/1926Hortus (III)Kinheim (nw.) (IV)7-0
12/09/1926HRC (III)Zaandijk (IV)5-1
12/09/1926KVV (IV)Oosterpark (IV)3-3
12/09/1926LFC (III)VDL (IV)3-0
12/09/1926Naaldwijk (IV)Leonidas (Rotterdam) (nw.) (III)1-0
12/09/1926OSV (III)ZRC (III)2-4
Purmersteijn (III)vrij
12/09/1926Rhenus (III)AVW (III)2-3
12/09/1926Schiedam (III)Delft (III)2-3
12/09/1926SDW (III)BVC (III)7-1
SIOD (Rotterdam) (III)vrij
12/09/1926Sliedrecht (IV)Het Noorden (III)6-0
12/09/1926Sloterdijk (III)SV RAP (GC)5-0
12/09/1926TEC (III)Arnhemsche Boys (III)1-4
12/09/1926THB (III)RVC (nw.) (III)2-1
TSC(III)vrij
12/09/1926Wilhelmina Vooruit (III)HVB (GC)5-2
12/09/1926Zilvermeeuwen (IV)Assendelft (IV)1-9
2e ronde
19/09/1926ADO (II)SVW (II)7-0
19/09/1926AFC (II)Purmersteijn (III)6-2
19/09/1926AGOVV(II)NEC (II)1-0
19/09/1926Alcides (II)Sneek (II)6-0
19/09/1926APGS (IV)DEC (II)5-0 regl. Wegens niet-gerechtigde speler DEC
oorspronkelijk 1-2
19/09/1926Arnhemsche Boys (III)AVW (III)4-1
19/09/1926Assendelft (IV)BFC (III)3-2
19/09/1926AZC (II)Zwolsche Boys (II)2-3
19/09/1926Bloemendaal (nw.) (II)HRC (III)1-3
19/09/1926BMT (II)LSV (Leerdam) (II)6-1
19/09/1926Concordia (Delft) (II)Alphen (III)2-2
19/09/1926CVV (II)Overmaas (III)7-2
19/09/1926De Kennemers (III)Oosterpark (IV)1-3
19/09/1926De Valk (II)VVV (II)2-2
DOSKO(II)vrij
19/09/1926DWV (III)Hortus (III)0-1
19/09/1926Hermes DVS (II)VIOS (Den Haag) (II)4-2
19/09/1926Hollandia (II)DWS (III)6-2
19/09/1926Hoogezand (II)HSC (II)4-7
19/09/1926HVC (II)Haarlem (II)0-2
19/09/1926KFC (II)Sloterdijk (III)3-1
19/09/1926KHC (II)GOLTO (II)1-0
19/09/1926Leerdam (III)Voorwaarts (Utrecht) (II)2-2
19/09/1926LFC (III)THB (III)5-3
19/09/1926Merwede (II)DHC (II)3-1
19/09/1926Middelburg (II)VSC (Tilburg) (II)5-0 regl.Wegens niet-gerechtigde speler VSC
oorspronkelijk 1-3
19/09/1926Naaldwijk (IV)ODS (II)4-2
19/09/1926Neptunus (II)Delft (III)3-1
19/09/1926PEC (II)Apeldoorn (II)4-2
19/09/1926Quick (Den Haag) (II)Xerxes (II)3-4
19/09/1926RFC (II)DHS (IV)2-3
19/09/1926Schoten(II)Aurora (IV)10-1
19/09/1926SDW (III)Watergraafsmeer (III)1-4
19/09/1926SIOD (Rotterdam) (III)Fortuna (II)1-8
19/09/1926Sliedrecht (IV)SVV (II)0-2
19/09/1926Theole (II)Hertog Hendrik (II)4-2
19/09/1926Theothorne (IV)RODA (II)2-4
19/09/1926Tubantia (II)Borne (III)5-1
19/09/1926Unitas (II)Steeds Hooger (II)4-3
19/09/1926VC Vlissingen (II)Helmond (II)5-2
19/09/1926VOS (oud) (II)LONGA (II)3-1
19/09/1926Waalwijk (II)TSC(III)8-2
19/09/1926West Frisia (II)De Meteoor (GC)9-2
19/09/1926Wilhelmina Vooruit (III)Hercules (II)2-0
19/09/1926ZRC (III)Velox (II)1-6
19/09/1926ZVV (Zaandam) (II)VVA(II)2-5
DVC(III)vrij
Tussenronde
DVC(III)vrij
06/03/1927AchillesGVAV2-2
06/03/1927AGOVV(II)Tubantia (II)1-4
06/03/1927Alcides (II)Frisia2-1
06/03/1927APGS (IV)Voorwaarts (Utrecht) (II)1-2
06/03/1927Arnhemsche Boys (III)Theole (II)2-0
06/03/1927Assendelft (IV)Watergraafsmeer (III)1-1
06/03/1927CVV (II)BMT (II)3-1
06/03/1927DOTOWageningen4-4
06/03/1927Hollandia (II)Wilhelmina Vooruit (III)7-0
06/03/1927Hortus (III)EDO3-1
06/03/1927HRC (III)AFC (II)6-3
06/03/1927KFC (II)'t Gooi2-1
13/03/1927KHC (II)PEC (II)1-0
06/03/1927Naaldwijk (IV)Xerxes (II)1-1
06/03/1927RCHHaarlem (II)2-1
06/03/1927StormvogelsASC5-1
06/03/1927Unitas (II)HVV2-0
06/03/1927UVVWFC (II)2-1
06/03/1927VOCVUC4-6
06/03/1927VVV (II)PSV4-0
06/03/1927Willem IIVOS (oud) (II)2-1
06/03/1927ZFCOosterpark (IV)6-3
3e ronde
10/04/1927Alphen (III)Willem II2-5
18/04/1927Arnhemsche Boys (III)VUC2-4
18/04/1927CVV (II)Xerxes (II)0-4
10/04/1927DFCWageningen2-3
18/04/1927DHS (IV)Go Ahead1-6
18/04/1927DVC(III)Hengelo2-3Gespeeld in Hengelo (terrein Hengelo)
10/04/1927EindhovenExcelsior1-1
18/04/1927Enschedese BoysAjax9-3
18/04/1927GVAVADO (II)4-4
10/04/1927Hermes DVS (II)SVV (II)2-2
18/04/1927HFCFortuna (II)3-4
18/04/1927Hollandia (II)Heracles5-0
18/04/1927Hortus (III)NOAD2-3
18/04/1927HRC (III)Sparta1-4
10/04/1927KFC (II)ZFC0-4
18/04/1927KHC (II)HSC (II)4-1
10/04/1927LeeuwardenAlcides (II)1-3
18/04/1927NACFeijenoord2-0
18/04/1927Neptunus (II)Be Quick (Groningen)3-1
10/04/1927RODA (II)SC Enschede2-3
10/04/1927StormvogelsVVA(II)5-3
18/04/1927Tubantia (II)Schoten(II)8-2
18/04/1927Unitas (II)Merwede (II)2-1
18/04/1927UVVLFC (III)0-1
10/04/1927Velox (II)RCH1-2
10/04/1927VitesseWatergraafsmeer (III)9-2
18/04/1927VC Vlissingen (II)Middelburg (II)6-1
10/04/1927Voorwaarts (Utrecht) (II)HBS1-9
Waalwijk (II)DOSKO(II)5-0 regl.DOSKO trekt zich terug
10/04/1927West Frisia (II)ZAC1-2
10/04/1927WilhelminaVelocitas (Groningen)4-2
18/04/1927Zwolsche Boys (II)VVV (II)0-5Gespeeld in Venlo (terrein VVV)
4e ronde
01/05/1927Alcides (II)KHC (II)1-3
24/04/1927Enschedese BoysNOAD1-3
24/04/1927Go AheadTubantia (II)4-1
01/05/1927HengeloSC Enschede0-2
24/04/1927Hollandia (II)HBS2-5
24/04/1927LFC (III)Vitesse2-4
NACWaalwijk (II)5-0 regl.Waalwijk trekt zich terug
24/04/1927Neptunus (II)ZAC0-4
24/04/1927SpartaUnitas (II)1-2
24/04/1927StormvogelsADO (II)7-2
24/04/1927VC Vlissingen (II)RCH2-3
24/04/1927VUCSVV (II)4-1
24/04/1927VVV (II)Fortuna (II)5-1
24/04/1927WageningenExcelsior1-2
01/05/1927WilhelminaXerxes (II)2-0
24/04/1927ZFCWillem II3-2
5e ronde
08/05/1927Go AheadKHC (II)2-5
08/05/1927NOADVVV (II)9-2
08/05/1927StormvogelsUnitas (II)8-2
08/05/1927VitesseHBS3-0
08/05/1927VUCExcelsior5-3
08/05/1927WilhelminaRCH1-3
08/05/1927ZACSC Enschede1-1
08/05/1927ZFCNAC2-3
Kwartfinale
26/05/1927SC EnschedeVitesse2-4
29/05/1927KHC (II)Stormvogels2-2
15/05/1927NOADRCH3-2
26/05/1927VUCNAC5-2
Halve Finale
05/06/1927VitesseStormvogels3-2Gespeeld in Utrecht (terrein UVV)
05/06/1927VUCNOAD3-2Gespeeld in Den Haag (terrein VUC)
Finale
19/06/1927VitesseVUC1-31-0 Van Bochove, 1-1 Van Dill, 1-2 Klein,
1-3 Van Dill; Gespeeld in Arnhem