KNVB Beker 1929-1930

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
23/03/1930Alliance (III)Oosterhout (oud) (III)2-0
30/03/1930Alphia (III)ONA (III)1-2
16/03/1930Amstel (III)WMS (IV)3-0
16/03/1930Amsvorde (III)Alphen (III)2-5
16/03/1930Animo (GC)Assendelft (III)3-2
16/03/1930APGS (III)DSV (III)1-2
16/03/1930AVOG (GC)Allen Weerbaar (III)3-2
16/03/1930Beverwijk (III)KVV (IV)3-4
Boeimeer (III)vrij
16/03/1930Borne (III)AVW (IV)7-1
16/03/1930DCL (III)VFC (III)10-1
16/03/1930De Zeemeeuwen (III)Watergraafsmeer (III)1-0
Baronie (II)vrij
30/03/1930DJK (III)ZSGO (GC)5-0
16/03/1930Donar (III)SLTO (IV)3-0
16/03/1930DOS (III)ABIM (GC)6-0
16/03/1930DOSB (III)DHS (III)2-2
30/03/1930DTS (IV)Oosterpark (II)3-3
16/03/1930Ede (III)Rheden (III)4-2
30/03/1930EDS (IV)Hoek van Holland (III)0-3
16/03/1930EDW (IV)De Kennemers (III)3-4
16/03/1930Electra (IV)RCA (IV)3-3
16/03/1930EVC (IV)Utrecht (III)2-1
FALTO (IV)Theothorne (IV)5-0Reglementaire zege. Theotorne trekt zich terug
23/03/1930GFC (III)WSV (III)0-0
16/03/1930Halfweg (IV)Voorwaarts (III)4-1
16/03/1930Helder (III)Uitgeest (IV)5-2
16/03/1930Hillinen (III)USC (III)3-1
16/03/1930Hortus (III)Swift (nw) (IV)2-3
16/03/1930JOZ (III)Scheveningen (III)0-6
16/03/1930Kinheim (III)De Meteoor (III)6-3
16/03/1930Leerdam (III)Rapiditas (III)2-2
Lemmer (III)vrij
16/03/1930LFC (III)Olympia (III)4-1
30/03/1930Lugdunum (III)Emma (III)1-1
16/03/1930MAAS (IV)Delft (III)2-5
16/03/1930Naaldwijk (III)UVS (III)4-2
16/03/1930OB (IV)ASC (III)3-5
23/03/1930Oldenzaal (III)Germanicus (III)1-1
Oosterbeek (III)Noord CVB (GC)5-0Reglementaire zege. Noord CVB trekt zich terug
16/03/1930Oranje-Zwart (Amsterdam) (IV)SDZ (GC)1-1
16/03/1930Picus (III)HKI (III)6-2
16/03/1930Purmersteijn (III)Spaarndam (GC)5-2
30/03/1930SV Rap (GC)ZRC (III)1-8
16/03/1930RCL (IV)BEC (III)0-10
30/03/1930Rhenus (III)Hertog Hendrik (III)3-2
16/03/1930Rijssen Vooruit (III)SML-Spatram (III)4-0
16/03/1930Rijswijk (III)SMV (IV)3-1
16/03/1930Rivalen (IV)OSV (III)0-3
23/03/1930RODI (GC)LOC (GC)3-3
16/03/1930s Gravenzande (IV)The Rising Hope (III)2-4
16/03/1930SCA (nw.) (IV)THB (III)3-4
SCH (III)vrij
30/03/1930Schinkelhaven (IV)ADW (IV)5-3
30/03/1930Schoonhoven (III)De Ooievaars (IV)5-2
16/03/1930Schoten (III)Zilvermeeuwen (IV)7-0
23/03/1930Sliedrecht (IV)GSV (III)4-3
16/03/1930Sloterdijk (IV)Ahrend's VC (IV)2-3
23/03/1930TEC (III)Doesburg (III)2-0
16/03/1930TONEGIDO (IV)RVC (Nw) (III)2-2
16/03/1930Tricht (oud) (III)Helmondia (III)2-2
23/03/1930TWM (GC)ODE (III)1-4
16/03/1930VDS (IV)Leidsche VB (GC)2-4
16/03/1930Wijhe (IV)VVO (III)3-5
16/03/1930Wilhelmina Vooruit (IV)Avanti (GC)0-1
23/03/1930WSC (III)TSC (III)0-3
16/03/1930WVC (III)Almelo (III)2-2
16/03/1930Zaandijk (IV)TDO (GC)3-3
16/03/1930ZNC (III)DWV (III)2-4
2e ronde
30/03/1930Amstel (III)West Frisia (II)0-5
06/04/1930Animo (GC)Velox (II)1-7
06/04/1930Arnhemsche Boys (II)Enschedese Boys (II)3-1
30/03/1930Baarn (II)DOS (III)2-2
30/03/1930Be Quick (Zutphen) (II)NEC (II)1-4
30/03/1930BFC (II)SDZ (GC)5-0
30/03/1930Borne (III)VVO (III)4-3
06/04/1930CVV (II)Sliedrecht (IV)2-2
Baronie (II)vrij
30/03/1930De Zeemeeuwen (III)Bloemendaal (II)4-1
Delft (III)Scheveningen (III)0-5Reglementaire zege. Delft trekt zich terug
30/03/1930DHS (III)VIOS (DEn Haag) (II)4-3
30/03/1930Donar (III)Ahrend's VC (IV)5-1
30/03/1930Dongen (oud) (II)MEVO (II)3-1
30/03/1930DWS (II)Alcmaria Victrix (II)1-2
30/03/1930DWV (III)TDO (GC)2-1
30/03/1930Ede (III)Almelo (III)1-3
30/03/1930Eendracht (Arnhem) (II)Oosterbeek (III)5-1
06/04/1930Emma (II)SVV (II)1-2
06/04/1930EVC (IV)KVV (IV)4-3
30/03/1930Forward (II)BATO (II)3-2
30/03/1930Gelria (II)SCH (III)3-5
30/03/1930GOLTO (II)Germanicus (III)2-0
06/04/1930Gouda (II)Steeds Hooger (II)3-3
06/04/1930GUDOK (II)Alliance (III)2-1
30/03/1930HEC (II)Vlissingen (II)1-5
30/03/1930Heer (II)Kerkrade (II)1-2
30/03/1930Helder (III)OSV (III)1-4
30/03/1930Helmondia (III)RBC (II)5-0
30/03/1930Hengelo (II)TEC (III)4-5
30/03/1930Hoensbroek (II)Helmond (II)1-0
30/03/1930Juliana (II)Tegelen (II)2-1
06/04/1930KFC (II)HRC (II)3-4
30/03/1930KHC (II)DOTO (II)2-3
30/03/1930Leidsche VB (GC)Alphen (III)1-4
30/03/1930Lemmer (III)Rood Geel (II)1-0
30/03/1930LOC (GC)WFC (II)2-6
30/03/1930LSC (II)SSC (II)0-5
30/03/1930Miranda (II)AAC (II)3-1
30/03/1930MSC (II)FVC (II)4-1
30/03/1930Naaldwijk (III)The Rising Hope (III)5-3
21/04/1930Neptunus (II)DHC (II)4-3
30/03/1930Noordster (II)HSC (II)3-3
30/03/1930ODE (III)DSV (III)1-1
ODS (II)vrij
06/04/1930ONA (III)RFC (II)2-2
06/04/1930Oosterpark (II)AVOG (GC)3-2
30/03/1930Overmaas (II)BMT (II)3-0
30/03/1930Palemig (II)VVV (II)2-0
30/03/1930Picus (II)Heerlen Sport (II)6-0
30/03/1930Purmersteijn (III)Halfweg (IV)3-3
30/03/1930Quick (Den Haag) (II)ASC (III)1-1
30/03/1930Quick (Nijmegen) (II)FALTO (IV)7-2
30/03/1930Rapiditas (III)De Kennemers (III)2-3
06/04/1930RCA (IV)DJK (III)1-0
13/04/1930Rhenus (III)AZC (II)0-2
30/03/1930Rigtersbleek (II)Rijssen Vooruit (III)4-1
30/03/1930Rijswijk (III)Hillinen (III)1-4
30/03/1930RODA (II)Zwolsche Boys (II)3-1
06/04/1930RVC (nw) (III)Hoek van Holland (III)3-3
06/04/1930Schinkelhaven (IV)Avanti (GC)7-1
06/04/1930Schoonhoven (III)LFC (III)2-1
06/04/1930Schoten (III)DEC (II)4-4
30/03/1930Stadskanaal (II)Groninger Boys (II)1-0
30/03/1930Theole (II)WSV (III)6-0
30/03/1930TSC (III)Middelburg (II)2-2
30/03/1930UVV (II)SVW (II)2-0
30/03/1930VDL (II)Unitas (II)2-3
30/03/1930VOC (II)BEC (III)4-4
30/03/1930VOS (II)Staatsmijn Emma (II)0-7
30/03/1930VVA (nw.) (II)Kinheim (III)2-3
30/03/1930Xerxes (II)DCL (III)1-2
30/03/1930Zandvoort (II)Swift (nw.) (IV)3-3
30/03/1930Zeeburgia (II)THB (III)3-2
06/04/1930Zeelandia (II)Boeimeer (III)4-2
21/04/1930ZRC (III)AFC (II)1-3
30/03/1930ZVV (II)Hollandia (II)3-1
3e ronde
13/04/1930AchillesGOLTO (II)2-3
13/04/1930ADOWageningen4-5
21/04/1930AGOVVFeijenoord1-5
27/04/1930AlcidesNeptunus (II)5-7
21/04/1930Alcmaria Victrix (II)Blauw Wit2-0
13/04/1930Almelo (III)Lemmer (III)5-2
13/04/1930Alphen (III)De Zeemeeuwen (III)2-1
27/04/1930Arnhemsche Boys (II)Be Quick (Groningen)4-1
13/04/1930ASC (III)LONGA2-4
AZC (II)MSC (II)5-0Reglementaire zege. MSC trekt zich terug
13/04/1930BEC (III)Kinheim (III)4-4
13/04/1930BFC (II)NAC0-2
21/04/1930Borne (III)Friesland5-0
DCL (III)Hillinen (III)5-0Reglementaire zege. Hillinen trekt zich terug
13/04/1930Baronie (II)Palemig (II)1-2
13/04/1930Donar (III)Robur et Velocitas1-4
13/04/1930Dongen (oud) (II)Juliana (II)1-1
13/04/1930DOS (III)EVC (IV)4-3
13/04/1930DWV (III)vrij
13/04/1930Eendracht (Arnhem) (II)SCH (III)3-4
13/04/1930EindhovenSC Enschede5-2
13/04/1930ExcelsiorDe Kennemers (III)3-2
13/04/1930FrisiaDOTO (II)0-1
21/04/1930GUDOK (II)DEC (II)3-5
13/04/1930GVAVSchinkelhaven (IV)5-1
13/04/1930Halfweg (IV)Velox (II)2-1
13/04/1930HBSRFC (II)2-2
21/04/1930Helmondia (III)Hoek van Holland (III)2-1
21/04/1930HeraclesWVV6-0
13/04/1930Hoensbroek (II)Miranda (II)4-0
27/04/1930HSC (II)Forward (II)2-2
13/04/1930Kerkrade (II)SVV (II)1-6
13/04/1930Middelburg (II)Zeelandia (II)3-3
13/04/1930NOADDFC3-1
13/04/1930ODS (II)Zeeburgia (II)3-4
13/04/1930OSV (III)DHS (III)3-2
21/04/1930PECLeeuwarden10-2
13/04/1930Picus (III)Theole (II)5-1
13/04/1930PSVOvermaas (II)9-1
13/04/1930Quick (Nijmegen) (II)Steeds Hooger (II)1-3
27/04/1930RODA (II)AFC (II)3-2
13/04/1930BVVHFC4-2
Schoonhoven (III)HRC (II)5-0Reglementaire zege. HRC trekt zich terug
21/04/1930Sliedrecht (IV)Naaldwijk (III)2-4
13/04/1930SSC (II)Stadskanaal (II)6-1
13/04/1930Staatsmijn Emma (II)NEC (II)1-3
21/04/1930StormvogelsAjax1-6
13/04/1930Swift (nw.) (IV)ZVV (II)0-2
13/04/1930't GooiEDO0-3
13/04/1930TEC (III)RCA (IV)1-3
13/04/1930TubantiaUVV (II)4-2
21/04/1930Unitas (II)Wilhelmina4-2
13/04/1930VeendamRigtersbleek (II)5-2
13/04/1930VitesseSparta2-1
21/04/1930VC Vlissingen (II)Scheveningen (III)5-2
13/04/1930VSVOosterpark (III)4-0
21/04/1930West Frisia (II)Haarlem3-1
13/04/1930WFC (II)DSV (III)4-1
21/04/1930ZACRCH1-2
Tussenronde
04/05/1930AjaxPEC1-0
27/04/1930Alcmaria Victrix (II)RCA (IV)3-1
27/04/1930Alphen (III)DCL (III)9-1
27/04/1930AZC (II)Almelo (III)5-2
27/04/1930BVVRFC (II)5-2
27/04/1930DOTO (II)Palemig (II)2-2
27/04/1930DWV (III)Vitesse6-1
27/04/1930EDOPSV3-8
27/04/1930EindhovenNAC1-4
27/04/1930FeijenoordVC Vlissingen (II)13-1
GVAVWageningen0-5Reglementaire zege. GVAV trekt zich terug
27/04/1930Halfweg (IV)DOS (III)2-2
27/04/1930Hoensbroek (II)LONGA0-1
04/05/1930NEC (II)Juliana (II)1-0
04/05/1930Robur et VelocitasPicus (III)1-4
27/04/1930SCH (III)RCH1-5
27/04/1930Schoonhoven (III)Excelsior2-4
27/04/1930SSC (II)Heracles1-9
27/04/1930Steeds Hooger (II)Helmondia (III)3-2
27/04/1930SVV (II)Zeeburgia (II)3-3
TubantiaBorne (III)5-0Reglementaire zege. Borne trekt zich terug
27/04/1930Unitas (II)Naaldwijk (III)5-1
27/04/1930VSVGOLTO (II)2-2
27/04/1930West Frisia (II)OSV (III)8-1
27/04/1930WFC (II)Kinheim (III)0-4
04/05/1930Zeelandia (II)DEC (II)5-5
27/04/1930ZVV (II)NOAD1-5
4e ronde
11/05/1930Arnhemsche Boys (II)Alphen (III)2-5
11/05/1930BVVSteeds Hooger (II)5-4
11/05/1930ExcelsiorWageningen4-3
11/05/1930FeijenoordAlcmaria Victrix (II)1-0
11/05/1930Forward (II)Ajax0-6
11/05/1930GOLTO (II)LONGA4-2
11/05/1930HeraclesNeptunus (II)7-2
11/05/1930Kinheim (III)West Frisia (II)3-7
11/05/1930NEC (II)NAC0-5
11/05/1930Palemig (II)DOS (III)6-3
11/05/1930Picus (III)Unitas (II)3-3
11/05/1930PSVDWV (III)6-1
11/05/1930RCHNOAD3-2
11/05/1930RODA (II)DEC (II)3-2
11/05/1930TubantiaZeeburgia (II)6-1
VeendamAZC (II)5-0Reglementaire zege. AZC trekt zich terug
5e ronde
18/05/1930HeraclesFeijenoord1-3
25/05/1930NACUnitas (II)3-0
18/05/1930Palemig (II)Ajax1-3
18/05/1930PSVGOLTO (II)12-3
18/05/1930RCHAlphen (III)3-0
25/05/1930RODA (II)Veendam1-1
18/05/1930TubantiaBVV4-4
18/05/1930West Frisia (II)Excelsior1-1
Kwartfinale
29/05/1930AjaxBVV5-4
29/05/1930NACRCH4-1
29/05/1930PSVExcelsior0-5
29/05/1930VeendamFeijenoord1-5
Halve Finale
04/06/1930FeijenoordAjax2-1Gespeeld in Amsterdam (Olympisch Stadion)
07/06/1930NACExcelsior2-5Gespeeld in Rotterdam (Kralingen Toepad)
Finale
15/06/1930FeijenoordExcelsior1-01-0 Barendregt; 10.000 toeschouwers
Gespeeld in Rotterdam (Het Kasteel)