KNVB Beker 1931-1932

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
ADW (IV)EAC (IV)5-1
Ahrend's VC (IV)Avanti (Amsterdam) (IV)0-0
Albatross (IV)Rheden (III)2-3
Allen Weerbaar (III)Rietwijkers (GC)5-1
Alphia (III)Steeds Volharden (III)4-2
Animo (GC)Donar (II)10-2
Apeldoornsche Boys (IV)vrij
APGS (III)Elinkwijk (III)3-0
Assendelft (III)IVO (GC)10-3
Beverwijk (IV)TIW (IV)2-1
Celeritas (IV)Schoonhoven (III)3-2
Concordia (Delft) (III)DOSB (III)4-2
DAVO (III)Haaksbergen (III)1-2
De Meteoor (III)JOS (IV)4-2
De Volewijckers (III)ZNC (III)1-2
Delfia-DVK (IV)Lekkerkerk (IV)3-0
Delft (III)Scheveningen (III)2-8
DIO (GC)DJK (III)3-4
DOS (III)ODE (III)3-1
Drachten (III)CAB (III)4-3
DWV (III)Hollandia (III)4-3
EDS (III)Bodegraven (III)3-0
Electra (IV)Uitgeest (IV)5-6
Emma (III)De Musschen (III)4-7
Emmen (III)Lemmer (III)4-2
ESCA (III)Rijssen Vooruit (III)2-6
ESV (III)Tricht (III)4-3
FALTO (IV)Blauw Wit (Lochem) (IV)1-0
Germanicus (III)Dierensche Boys (IV)5-1
GVV (Goes) (III)Oosterhout (III)1-1
Groene Ster (III)Sittard (III)3-1
GSV (Gouda) (III)The Rising Hope (III)2-6
HEC (III)Nieuw Borgvliet (GC)3-1
Hertog Hendrik (III)Ede (IV)2-6
HKI (III)Zeelandia (III)3-3
Holland (III)SLTO (IV)4-1
HVC (III)SCA (IV)6-0
KVV (III)Schoten (III)4-3
Laakkwartier (III)Cromvliet (GC)3-2
Leidsche Boys (IV)SFC (IV)1-1
LFC (III)Naaldwijk (III)3-1
LSV (III)VFC (III)5-3
Moordrecht (IV)RCL (IV)9-5
Olympia (III)ASC (III)3-0
Oosterbeek (III)TVV (Zevenaar)(IV)2-5
OVVO (III)vrijvrij-
Phenix (III)GFC (III)8-2
Purmersteijn (IV)Sloterdijk (IV)3-4
Quick (Amersfoort) (IV)Halfweg (IV)3-3
SV Rap (GC)THB (IV)3-4
Rapiditas (Weesp) (III)De Kennemers (III)2-4
RCA (IV)Helder (III)0-4
RDM (IV)'s Gravenzande (IV)4-3
Rivalen (IV)Zeist (III)0-3
RVC (III)DHS (III)4-5
's Gravendeel (IV)MAAS (III)2-5
SAVM (GC)AVOG4-2
Schiedam (IV)DUNO (GC)2-3
Silvolde (III)Almelo (III)1-1
SIOD (Rotterdam) (IV)HDV (IV)0-4
SML-Spatram (III)Daventria (III)1-2
SMV (IV)SEP (IV)2-2
Spaarndam (GC)Oosterpark (III)1-2
Steenwijk (III)Muntendam (III)4-2
SVW (III)Waddinxveen (IV)4-2
Swift (IV)SDZ (IV)2-1
't Noorden (III)vrij
TDO (IV)EVC (IV)2-3
TEC (III)VVO (III)5-1
Theothorne (IV)HVG (III)1-2
TONEGIDO (IV)Sliedrecht (III)3-5
Transvalia (III)Leerdam (III)5-4
Trekvogels (III)VIJDO (IV)2-5
USC (IV)Hillinen (III)3-4
Utrecht (III)Ripperda (GC)2-2
UVS (III)De Hollandiaan (III)3-1
UVV (III)Amstel (III)4-1
VDS (III)Lugdunum (III)1-2
VC Vlissingen (III)Axel (III)5-1
VOGEL (IV)OB (IV)5-2
Voorwaarts (Utrecht (IV)Alphen (III)0-7
VVGA (GC)Schinkelhaven (IV)1-8
WMS (IV)OSV (III)3-5
WSV (III)OBIOD (III)0-0
WVC (III)SCH (III)1-2
Zaandijk (III)De Zeemeeuwen (III)2-1
Zaanlandia (IV)HEDW (III)3-6
Zilvermeeuwen (IV)Victoria (Hilversum (IV)7-2
ZRC (III)Watergraafsmeer (III)4-4
2e ronde
ADW (IV)ZNC (III)0-0
AFC (II)Assendelft (III)2-4
Alcmaria Victrix (II)Sloterdijk (IV)1-3
Allen Weerbaar (III)VVA (II)2-1
Alliance (II)Heerlen Sport (II)3-1
Almelo (III)Daventria (III)4-0
Alphen (III)BFC (II)4-2
Alphia (III)Hillinen (III)2-2
Animo (GC)Velox (II)1-3
DWV (III)Watergraafsmeer (III)2-1
WFC (II)APGS (III)1-1
Baarn (II)Halfweg (IV)1-1
BATO (II)Steenwijk (III)5-1
Be Quick (Zutphen) (II)DOTO (Deventer) (II)1-4
Beverwijk (IV)OVVO (III)3-1
Black Boys (II)Heerenveen (II)0-1
BMT (II)Sliedrecht (III)2-2
Borne (II)Arnhemse Boys (II)0-4
Concordia (Delft) (III)HDV (IV)1-1
De Musschen (III)Overmaas (II)2-2
De Spartaan (II)DJK (III)1-1
DHC (II)VOGEL (IV)0-2
DHS (III)ODS (II)0-0
Doetinchem (II)Hengelo (II)3-3
Dongen Vooruit (II)Baronie (II)2-0
DUNO (Den Haag) (GC)VOC (II)3-0
DWS (II)EDO (II)1-0
Ede (IV)Apeldoornsche Boys (IV)2-1
EDS (III)Neptunus (II)1-1
Eendracht (Arnhem) (II)TEC (III)2-2
Emmen (III)Drachten (III)4-1
Enschedese Boys (II)OBIOD (III)1-5
ESV (III)Groene Ster (III)2-3
EVC (IV)SAVM (GC)1-2
Fortuna (Vlaardingen) (II)Moordrecht (IV)4-3
Forward (II)Groninger Boys (II)1-2
Gouda (II)Unitas (II)4-2
Haaksbergen (III)Apeldoorn (II)8-3
Heer (II)AAC (II)1-0
Helder (III)Haarlem (II)1-3
Hero (II)VC Vlissingen (III)1-2
HRC (II)Avanti (Amsterdam) (IV)1-3
HSC (II)Noordster (II)0-2
Kerkrade (II)Hoensbroek (II)0-2
KHC (II)Gelria (II)1-0
LSC (II)Rood Geel (II)0-4
Lugdunum (III)BEC (II)0-0
Middelburg (II)RBC (II)1-1
NEC (II)RODA (II)2-3
ONA (II)LFC0-0
Oosterhout (III)HEC (III)7-2
Oosterpark (III)Uitgeest (IV)2-0
OSV (III)Holland (III)4-1
Palemig (II)Miranda (II)1-0
Phenix (III)SCH (III)2-0
Quick (Den Haag) (II)Delfia-DVK (IV)5-1
RDM (IV)Celeritas (Den Haag) (IV)3-3
RFC (II)MAAS (III)2-1
Rheden (III)FALTO (IV)2-0
Rigtersbleek (II)Theole (II)6-0
Rijssen Vooruit (III)GOLTO (II)2-3
Ripperda (GC)DOS (III)1-9
RFC Roermond (II)Picus (II)4-5
Scheveningen (III)LSV (Leerdam) (III)5-1
Schinkelhaven (IV)DEC (II)2-1
SEP (IV)DCL (II)1-6
SFC (IV)Laakkwartier (III)4-1
SSC (II)Hoogezand (II)4-1
Stadskanaal (II)WVV (II)4-2
SVW (III)CVV (II)1-2
Swift (IV)Bloemendaal (II)3-8
Tegelen (II)TAC (II)1-5
THB (IV)De Kennemers (III)0-2
The Rising Hope (III)Olympia (Gouda) (III)5-0Reglementaire zege. Olympia trekt zich terug
TOG (Amsterdam) (II)KVV (III)2-2
Transvalia (III)SVV (II)1-10
TSC (II)Zeelandia (Middelburg) (III)3-0
TVV (Zevenaar) (IV)Germanicus (III)1-3
UDHVG (III)1-2
UVS (III)Steeds Hooger (II)1-1
UVV (III)vrij
VDL (II)Excelsior (II)1-2
VIOS (Den Haag) (II)'t Noorden (III)3-1
VOS (II)Helmond (II)2-3
Waubach (II)Staatsmijn Emma (II)3-0
Wilhelmina (II)VVV (II)1-2
Zaandijk (III)HEDW (III)3-1
Zandvoort (II)HVC (III)2-2
Zeeburgia (II)De Meteoor (III)4-1
Zeist (III)ZVV (II)3-2
Zilvermeeuwen (IV)Kinheim (II)1-2
Zuidbroek (II)MSC (II)0-1
Zwolsche Boys (II)VIJDO (IV)5-3
3e ronde
Achilles (Assen)SC Enschede0-1
AlcidesHeracles1-7
Alliance (II)Celeritas (Den Haag) (IV)3-2
APGS (III)VUC2-4
BATO (II)Velocitas (Groningen)0-8
BEC (II)Assendelft (III)6-4
Bloemendaal (II)RODA (II)11-3
CVV (II)Zeeburgia (II)1-3
De ValkOosterhout (III)7-1
DFCBeverwijk (IV)7-1
Dongen Vooruit (II)Waubach (II)3-0
DOTO (Deventer) (II)Haaksbergen (III)9-0
DUNO (Den Haag) (GC)Allen Weerbaar (III)0-4
DWS (II)Rheden (III)1-0
DWV (III)Hermes DVS0-3
Ede (IV)Frisia2-0
Emmen (III)Stadskanaal (II)0-0
Excelsior (II)Robur et Velocitas7-2
FeijenoordDe Kennemers (III)3-6
FVCVeendam7-2
GOLTO (II)TSC (II)7-2
Gouda (II)Schinkelhaven (IV)5-2
Groninger Boys (II)Heerenveen (II)3-2
GVAVOBIOD (III)6-4
Halfweg (IV)Arnhemse Boys (II)2-2
Heer (II)vrij
Helmond (II)Be Quick (Groningen)2-2
HFCNeptunus (II)0-0
FC HilversumHaarlem (II)6-4
HVG (III)Stormvogels0-15
HVVGermanicus (III)10-1
KFCAlmelo (III)3-2
KHC (II)DOS (III)2-4
KVV (III)Hengelo (II)0-4
LeeuwardenAGOVV0-5
LFCOvermaas (II)1-3
MSC (II)Xerxes2-7
NACWest Frisia1-3
NOADADO5-2
Oosterpark (III)Phenix (III)7-3
Palemig (II)Hoensbroek (II)7-5
PECRood Geel (II)1-0
Picus (II)Groene Ster (III)4-4
PSVBlauw Wit5-0
Quick (Den Haag) (II)DCL (II)3-4
RBC (II)DJK (III)2-2
RFC (II)HVC (III)9-1
SAVM (GC)Kinheim (II)2-3
SFC (IV)Zeist (III)0-6
Sliedrecht (III)Sloterdijk (IV)6-1
SSC (II)Noordster (II)0-2
Steeds Hooger (II)Alphen (III)5-0Reglementaire zege. Alphen trekt zich terug
SVV (II)ODS (II)0-1
't GooiBVV7-2
TAC (II)Sparta4-2
TEC (III)Rigtersbleek (II)4-7
The Rising Hope (III)Scheveningen (III)5-5
TubantiaAjax3-0
UVV (III)RCH3-6
Velox (II)LONGA1-1
VIOS (Den Haag) (II)VC Vlissingen (III)2-6
VitesseZAC6-3
VOGEL (IV)HDV (IV)2-5
VSVAvanti (Amsterdam) (IV)4-2
VVV (II)OSV (III)2-2
WageningenHillinen (III)6-4
Willem IIFortuna (Vlaardingen) (II)5-3
Zaandijk (III)ZFC1-3
ZNC (III)HBS3-4
Zwolsche Boys (II)Eindhoven1-8
4e ronde
Alliance (II)Stadskanaal (II)5-0Reglementaire zege. Stadskanaal trekt zich terug
Arnhemse Boys (II)Sliedrecht (III)8-2
Be Quick (Groningen)Ede (IV)9-1
BEC (II)AGOVV1-3
De Kennemers (III)Stormvogels1-3
DFCBloemendaal (II)5-3
DOS (III)Zeeburgia (II)2-3
DOTO (Deventer) (II)Xerxes3-4
DWS (II)HVV6-1
SC EnschedeOvermaas1-0
Excelsior (II)HDV (IV)3-1
FVCSteeds Hooger (II)5-0Reglementaire zege. Steeds Hooger trekt zich terug
GOLTO (II)DJK (III)1-5
Gouda (II)Hengelo (II)4-2
Groene Ster (III)TAC (II)3-2
Groninger Boys (II)PSV0-7
GVAVDongen Vooruit (II)1-3
HBSZFC3-2
Heer (II)Vitesse1-1
HeraclesNoordster (II)6-2
KFCDe Valk5-1
Neptunus (II)PEC3-2
NOADRFC (II)1-3
Oosterpark (III)Eindhoven0-6
OSV (III)Velocitas (Groningen)4-6
Palemig (II)DCL (II)1-0
Rigtersbleek (II)LONGA1-5
Scheveningen (III)Zeist (III)0-5 regl.Reglementaire zege. Scheveningen trekt zich terug
't GooiODS (II)5-1
TubantiaFC Hilversum3-5
VC Vlissingen (III)West Frisia0-6
VSVKinheim (II)3-2
VUCHermes DVS1-4
WageningenRCH4-1
Willem IIAllen Weerbaar (III)9-2
Tussenronde
05/05/1932Hermes DVSBe Quick (Groningen)7-2
05/05/1932VSV't Gooi6-1
01/05/1932Willem IIEindhoven3-9
5e ronde
15/05/1932Alliance (II)Excelsior (II)0-8
15/05/1932DWS (II)RFC (II)3-2
FVCArnhemse Boys (II)5-0Reglementaire zege. Arnhemse Boys trekt zich terug
08/05/1932Gouda (II)West Frisia1-3
15/05/1932HeraclesPalemig (II)1-1
15/05/1932Hermes DVSDongen Vooruit (II)4-1
15/05/1932FC HilversumPSV3-6
08/05/1932KFCSC Enschede4-1
05/05/1932LONGAZeeburgia (II)4-2
15/05/1932Neptunus (II)DFC2-3
05/05/1932StormvogelsHBS5-2
15/05/1932Velocitas (Groningen)DJK (III)4-3
15/05/1932VitesseGroene Ster (III)5-2
19/05/1932VSVXerxes4-2
08/05/1932WageningenEindhoven1-5
15/05/1932Zeist (III)AGOVV2-6
6e ronde
22/05/1932AGOVVExcelsior (II)3-1
22/05/1932DFCVitesse6-2
22/05/1932EindhovenKFC1-2
22/05/1932FVCWest Frisia0-5
22/05/1932Palemig (II)DWS (II)1-5
05/06/1932PSVVSV9-0
22/05/1932StormvogelsLONGA2-1
05/06/1932Velocitas (Groningen)Hermes DVS1-2
Kwartfinale
05/06/1932West FrisiaKFC2-0
12/06/1932DWS (II)DFC2-4
12/06/1932Hermes DVSAGOVV4-1
12/06/1932PSVStormvogels4-2
Halve Finale
19/06/1932DFCHermes DVS2-1Gespeeld in Rotterdam (Terrein Feijenoord)
19/06/1932PSVWest Frisia2-1Gespeeld in Utrecht (terrein Hercules)
Finale
03/07/1932DFC **PSV5-40-1 Visser, 1-1 Smit, 1-2 Visser, 2-2 Smit,
2-3 Vd Broek, 2-4 Hunting, 3-4 Punt, 4-4 Smit,
5-4 Ruisch;
Gespeeld in Tilburg (Tilburgs Sportpark)