KNVB Beker 1934-1935

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
Ahrend's VCHelder3-4
AlkmaarAlkmaarsche Boys4-3
AlphiaLekkerkerk6-1
AmstelDJK1-2
APGSHolland4-1
APWCNeerlandia2-2
AxelRCS6-2
BeverwijkBrederodes10-1
BICVVO3-2
CapelleLSV1-6
ConcordiaDe Ooievaars1-0
De MeteoorWoerden11-3
De VolewijckersElectra3-1
De ZeemeeuwenAssendelft4-3
DelftRijswijk5-7
DWVHEDW8-2
Elinkwijkvrij
EmmenAsser Boys2-4
ESCAVIJDO6-1
FluksHDV4-0
GelriaElistha3-1
GFCDOTO6-3
GoesHKI3-1
GouderakTransvalia3-5
HaastrechtOLIVEO3-1
HattemAlmelo5-4
HeemskerkHVC1-3
Heervrij
HellasGorredijk0-6
Hillegoms Gravendeel9-1
HulstGoessche Boys2-0
JOSHRC2-3
LaakkwartierGSV3-2
LOCSwift0-6
MAASs Gravenzande2-4
MartinitVDS3-1
MoordrechtWaddinxveen5-3
NaaldwijkHillinen2-2
ObbichtSchuttersveld6-2
Oost Arnhemsche BoysOosterbeek7-2
OosterparkAllen Weerbaar3-6
Oranje ZwartDe Germaan4-1
PapendrechtRDM5-2
PAZOTricht4-2
Postduivenvrij
PurmersteijnADW4-3
RhenusGermanicus1-2
RipperdaEAC2-0
RVCBoskoopsche Boys5-3
SCAQuick (A)0-6
SchagenSloterdijk0-3
ScheveningenDHS3-5
SchiedamSFC1-5
SchinkelhavenHalfweg4-1
SDZIVV3-1
SilvoldeWinterswijk9-0
SSCvrij
Staatsmijn MauritsWit-Groen1-4
Steeds VolhardenDe Kennemers1-8
SuccesWilhelmina Vooruit5-0
SVWSliedrecht7-0
TDOVVA2-2
The Rising HopeVFC6-2
TIWSNA2-4
TONEGIDOSchoten3-5
UtrechtTexel6-2
UVSCromvliet4-1
Vaasser Boysvrij
Velpsche BoysSML-Spatram0-3
VerkadeTHB3-4
VIASteenwijk6-2
VictoriaDEC0-3
VIOSASC3-2
VOCDUNO5-1
VriendenschaarOntwaakt6-0
WatergraafsmeerZeist3-0
WAVVDoesburg10-0
WSVTVV4-4
ZaandijkHollandia4-0
ZandvoortSEP2-2
ZierikzeeDe Zeeuwen2-5
ZRCRivalen4-2
2e ronde
Alcmaria VictrixHRC6-0
Allen WeerbaarVelox5-3
AllianceHero0-6
AlphenMartinit4-2
Asser BoysBato2-2
AxelMiddelburg4-3
BICBorne0-4
CABHeerenveen2-3
ConcordiaRijswijk4-2
De KooiFVC3-1
De ValkPAZO0-2
DECOVVO5-3
DJKAFC1-4
DOSVVA2-1
DOSKODe Zeeuwen7-0
DWVZeeburgia2-3
EDOHVC9-2
FluksTransvalia4-2
FortunaLaakkwartier7-6
GFCWVC5-2
GoesRBC3-2
GorredijkLSC3-2
HaastrechtDCL1-2
Heerlen SportHeer0-4
HelderAlkmaar5-0
HelmondObbicht6-2
HerculesDe Volewijckers3-4
HillinenDe Kennemers2-3
Hoek van HollandBEC1-1
HoensbroekMiranda2-7
HVVEmma3-3
KHCRobur et Velocitas3-3
KinheimDe Zeemeeuwen12-5
MoordrechtAlphia0-2
MSCSSC3-2
NECRODA6-3
NoordsterGRC2-1
Papendrechtvrij
ODSDHS6-0
OlympiaVOC2-2
Oost Arnhemsche BoysESCA3-4
Oranje ZwartSNA5-2
OSVDe Spartaan6-1
PicusVOS6-2
PostduivenSteeds Hooger0-6
Quick (A)Hilversum1-6
Quick (H)RVC3-2
RFCGouda5-3
RigtersbleekGermanicus10-1
RoermondWit-Groen4-2
s GravenzandeDe Hollandiaan2-3
SCHZutphania3-0
SchinkelhavenDe Meteoor2-4
SchotenHillegom0-0
SEPUVS4-3
SilvoldeHengelo2-4
SittardPalemig2-3
SloterdijkElinkwijk4-5
SML-SpatramRheden4-2
SuccesPurmersteijn3-0
SVVNeptunus3-2
t GooiBFC2-2
Terneuzenvrij
The Rising HopeSVW1-7
TheoleWAVV5-2
TOGBeverwijk3-4
TSCBreda5-1
TVVArnhemsche Boys4-2
UnitasUVV3-0
UtrechtBloemendaal2-3
Vaasser BoysGelria0-8
VDLSFC2-6
VIAHoogezand1-4
VIOSCVV2-3
VlissingenHulst4-0
VriendenschaarBlauw-Wit3-3
WatergraafsmeerSwift1-1
WaubachStaatsmijn Emma7-3
West FrisiaSDZ6-1
WFCTHB7-2
WilhelminaLSV1-0
WVVMuntendam3-3
ZaandijkAPGS3-3
ZeelandiaDe Baronie2-4
ZRCRipperda0-3
ZVVNeerlandia3-1
Zwolsche BoysHattem4-0
3e ronde
AchillesSneek6-2
ADOBloemendaal5-3
Allen WeerbaarElinkwijk0-4
AlphenSVW4-4
Be Quick 1887Bato5-1
BeverwijkXerxes2-3
BFCOvermaas3-2
Blauw-WitHelder4-0
BleijerheidePicus4-3
BVVEindhoven4-4
ConcordiaExcelsior0-12
De KennemersODS2-0
De MeteoorAFC2-8
De VolewijckersZVV2-2
DECOranje Zwart2-1
DFCVOC5-4
DHCAjax1-5
DOSKinheim4-3
DOSKOAxel2-1
DWSDe Hollandiaan4-2
EDOHilversum3-1
EnschedePEC2-2
Enschedese BoysZAC6-3
FortunaSparta3-5
FrisiaHeerenveen2-1
GelriaNEC2-3
GorredijkMuntendam3-3
HaarlemSVV10-2
HBSSteeds Hooger5-4
HelmondTSC3-2
HeroNOAD3-3
HillegomBEC0-3
HoogezandDe Kooi2-0
JulianaWilhelmina7-2
KFCCVV1-2
LeeuwardenGVAV4-1
MirandaHeer4-2
MSCNoordster2-0
NACEmma3-2
PalemigWaubach2-0
PapendrechtDCL1-5
PAZOPSV0-6
Quick (H)SEP2-0
Quick (N)GFC5-3
RCHHFC3-2
RigtersbleekBorne2-4
RipperdaAPGS6-2
Robur et VelocitasHengelo3-1
RoermondLONGA2-1
SCHHeracles2-2
SFCFluks0-3
SML-SpatramTVV3-4
StormvogelsRFC2-1
SuccesAlcmaria Victrix3-7
SwiftFeijenoord0-5
TerneuzenGoes8-0
TheoleESCA5-0
UnitasAlphia3-3
VeendamHSC6-4
VelocitasFriesland2-0
Vitessevrij
VlissingenDe Baronie5-2
VUCVSV2-5
WFCWest Frisia1-3
ZeeburgiaOSV4-3
ZFCHermes DVS4-0
Zwolsche BoysTubantia2-4
AchillesDFC0-7
4e ronde
Alcmaria VictrixElinkwijk6-5
Be Quick 1887Alphia6-1
BECNOAD3-3
BorneQuick Nijmegen1-2
DECSparta0-3
DOSRCH1-4
DOSKOvrij
EDODWS3-0
Enschedese BoysLeeuwarden5-2
ExcelsiorJuliana4-4
FluksZVV3-0
FrisiaAjax2-0
HaarlemVitesse6-3
HelmondNEC7-3
HoogezandMSC1-1
MirandaEindhoven1-6
MuntendamVSV2-4
NACZFC0-0
PalemigHeracles1-3
PECCVV2-5
Quick Den HaagDCL2-5
RipperdaZeeburgia3-7
Robur et VelocitasFeijenoord1-8
RoermondHBS1-1
SVWBleijerheide5-0 regl. Details
TerneuzenVlissingen0-2
TheoleADO1-8
TubantiaBlauw-Wit3-5
TVVStormvogels0-9
VeendamPSV0-0
VelocitasBFC5-2
West FrisiaAFC2-3
XerxesDe Kennemers1-3
5e ronde
AFCSparta2-4
Alcmaria VictrixCVV2-0
Blauw-WitADO3-0
De KennemersFeijenoord4-6
DOSKOHelmond0-1
EDOEnschedese Boys5-2
FrisiaEindhoven3-1
JulianaHaarlem5-1
MSCNOAD5-2
PSVVlissingen6-1
Quick NijmegenDCL1-0
RCHHBS1-2
StormvogelsHeracles3-0
SVWFluks1-1
VSVVelocitas1-1
ZeeburgiaDFC3-4
ZFCBe Quick 18873-1
6e ronde
Alcmaria VictrixStormvogels0-1
Blauw-Witvrij
DFCPSV3-4
EDOZFC4-3
FeijenoordFluks4-1
HelmondHBS2-1
JulianaSparta5-0
MSCVelocitas0-1
Quick NijmegenFrisia4-2
Tussenronde
Quick NijmegenEDO0-3
Kwartfinale
FeijenoordEDO3-0
JulianaBlauw-Wit3-1
StormvogelsPSV2-2
VelocitasHelmond0-1
Halve Finale
16/06/1935FeijenoordJuliana5-4 Details
18/06/1935HelmondPSV2-1 Details
Finale
23/06/1935FeijenoordHelmond5-2 Details