KNVB Beker 1949-1950

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
ADEBPC4-2
AkkrumDe Wilper Boys5-3
AlblasserdamSchiedam1-4
AlexandriaNijmeegse Boys5-4
AmericaGennep0-4
Amersfoortse BoysLVV4-1
Ammerstolse SVDHL0-2
ASCGerminal1-1
ASVvrij
ASVKDe Stichtse0-5
ASVOLuctor et Emergo8-1
AVAOring6-2
AvantiDedemsvaart1-2
BabberichZetten3-0
BarneveldRUC1-4
BerdosEHS1-4
BergVrusschemig2-1
BiervlietGastels SC3-1
BodegravenGouderak0-5
BolnesSt. Lodewijk2-3
BrederodesSEC4-4
BSMKRVC0-2
CeleritasMaasstraat3-3
CSVBKC1-3
DCOs Graveland1-1
De BatavenVoorst1-0
De GazelleReunie3-4
De GermaanQuick (Amersfoort)1-1
De PionierRCZ3-2
De RijpMadjoe1-3
De SchuttersEMM1-1
De TubantersRietvogels2-0
De Zebra'sWilskracht5-0 ***
De ZweefVaassen4-2
DEHDINDUA5-0 ***
DelftNaaldwijk4-3
DinxperloUchta3-5
DOCOSKranenburg4-3
DonarZaanlandia3-0
DONKWoerden1-0
DOS '19Olst3-3
Dosko '32PCP1-5
DrielWVW5-3
DRZHellevloetsluis2-3
DSOHillegom0-5 ***
DSSSDC2-1
DTO '39Zwolle5-0 ***
DVAVSchellingwoude7-1
EFCGroen Wit3-1
EnergiaLOC0-0
FlorissantFlakkee1-5
FokkeDe Zouaven2-3
GemertVCH3-0
GendringenBrummense Boys5-0 ***
GGVGieten0-2
GrasshoppersPurmerend4-2
GrolPH2-1
HaastrechtLekkerkerk5-1
HardinxveldSFC4-3
HatertApeldoornsche Boys2-0
HDVWaddinxveen2-2
HectorLa Premiere0-4
HeerdeWilhelminaschool6-2
HeerderwegRKVVH3-3
HeiligerleeOosterwolde3-2
HeldenRESIA2-1
HoevenRobur2-0
HoogkerkLeek5-1
HSVSloterdijk0-3
HulstDe Patrijzen2-3
IersekeRVS '503-0
JSVUtrecht4-3
JVC '31OSS 201-4
KBVAnimo3-2
LDWSBelvedere3-1
LeonasOosseld1-3
Leonidas WDVO0-3
LijndenHEDW4-1
LisseRijswijk4-2
MaliskampNuenen7-2
MartinitRAVA4-3
MerwesteijnSIOD1-2
MeterikHRC '275-1
MierloConstantia5-1
MillingenAVW2-0
MonnikendamMeervogels3-3
NASSCA3-0
Nieuwe NiedorpZRC2-4
NSVIjzendijke4-4
OisterwijkBergeijck0-2
OLIVEOHION1-10
OntwaaktAssendelft0-0
Onze GezellenSDO5-1
Oosterbeekse BoysJonge Kracht1-4
OSSDirksland1-1
OudesluisEVC1-3
OVVAeolus1-2
PFCPuttershoek1-0
PJCErica5-0
PoortugaalBEC1-4
PurmersteijnWest-Friezen1-0
PVCOlympia '254-1
RaamsdonkVelocitas '313-2
RandersVVZ2-0
RDMOud-Beijerland4-2
Right 'OhBerghem Sport2-7
RivalenNEA4-2
RKAFCNFC3-3
RKHSCROHDA2-5
RKTSVRKASV4-1
RODITIW1-3
Rood-Wit-BlauwBavos4-3
RouwkoopDDC4-2
s GravenzandeNHS4-0
SaestumKampong0-2
SC GraveEWC3-3
SCD '33Trekvogels C5-1
SchinnenWalram2-0
SDZETO1-2
SLTOWSV '300-4
SMVPDK3-1
SNAAndijk1-3
Sparta '25Quick Boys '314-3
SperoActivia3-3
SSWArchipel1-1
St. PancratiusOranje-Zwart0-2
St. VolhardenHillegersberg0-2
StolkwijkRCD3-1
SVGVOAB1-2
SVSWhite Star4-1
SVVMRKSVB1-1
SwalmenEijsden3-2
SwiftVictoria3-3
TACWaspik3-4
TaxandriaWSJ7-1
TeijlingenBTC4-1
TerheijdenReusel Sport1-4
TexelBergen3-0
THBDRC0-1
The VictoryMaarssen3-3
TijnjeRESIA2-1
UNABroekhoven2-1
UnionRKPSC2-2
VaesradeBorn6-1
VDVVND2-2
VEPSJC2-3
Vlijmense BoysAdvendo1-3
VOGELExcelsior '201-3
VolhardingELI4-2
VoorburgAlphia4-0
VroneSt. George1-8
VVDRKAVIC0-4
VVOGGVV8-6
VVPLugdunum1-6
VVSBSpoorwegen2-4
VVYNautilus0-5 ***
WanssumThorn3-8
WatervogelsZAP2-2
Were DiLEW1-4
WildervankValthermond3-0
WilhelmusDVC5-0
Wit-Rood-WitGeluksvogels4-1
Worth RhedenBlauw Wit H3-3
Y BoysJan Hanzenkwartier3-1
ZeesterLoppersum4-3
ZuidhornBergum7-1
Zwaluwen VooruitVoorwaarts4-3
ZwerversDHS3-4
2e ronde
Aalsmeers Graveland2-1
AaltenDTO '393-2
ActiviaGrol2-1
ADEZwaluwen Vooruit2-0
AkkrumJubbega2-3
Allen WeerbaarKBV2-2
AlmeloDe Tubanters1-1
Always ForwardDTS3-5
Amersfoortse BoysVictoria4-1
AndijkSucces5-1
APWCDIO1-6
ASVVelsen4-6
ASVOHelios D2-3
BaardwijkBSC2-0
BaarnZVV3-1
BabberichSilvolde2-5
BatoBellingwolde4-3
BECZwijndrecht0-2
BelfeldiaMeterik4-1
BergeijkSt. Michielsgestel0-3
Best VooruitTongelre1-0
BeverwijkDe Zouaven2-2
BiervlietAxel6-1
BKCAlkmaarsche Boys2-2
Blauw Wit HVVO0-3
BloemendaalZilvermeeuwen2-3
Boeimeervrij
BoxtelMaliskamp7-0
BredaniaNieuw Borgvliet3-1
BVCRKVVA1-3
CaesarObbicht3-3
CDNSchoten5-1
CECAVA5-1
Corn BoysDe Patrijzen5-0 ***
DaventriaRoombeek0-1
DCGRivalen2-1
De BatavenDe Treffers1-6
De MeerSDW2-2
De PionierQuick (Amersfoort)5-3
De PostduivenRVC1-1
De SterSVN2-1
De StichtseLOC1-1
De Zebra'sZeist2-1
De ZweefQuick '203-3
DECDEM2-3
DedemsvaartVOGIDO1-3
DEHMoordrecht2-7
DelftBlauw Zwart2-2
DeurneOJC1-1
DHSSt. Lodewijk4-2
Dierensche BoysRKHVV2-0
DirkslandHillesluis1-0
DOCOSGDA3-5
DoetinchemOosseld5-2
DonarHilversum0-1
DongenADVENDO4-4
DrachtenZeester4-2
DubbeldamFluks3-0
DVAVETO2-0
DWSVJOS0-2
EFCBladella3-2
EpeGFC2-2
EVVSC Irene1-4
EWCTiglia1-3
FCKFCM0-0
FortitudoMaarssen3-1
FVVBNC2-2
GeldropLEW4-1
GendringenOosterbeek3-1
GennepBoxmeer2-1
GerminalHOV1-0
GietenZuidhorn1-2
GrasshoppersEHS6-3
GudokWaspik1-0
GVOWSV '300-0
HaarsteegReusel Sport1-2
HaasksbergenVictoria Boys1-1
HaastrechtAeolus6-1
HalfwegBFC3-1
HardinxveldOlympia2-1
HatertAWC1-1
HattemROHDA5-0
HeerNieuw Einde1-2
HeerdeGOLTO1-0
HeiligerleeTHOS0-0
HelderTexel1-1
HellevloetsluisVND2-3
HelpmanSTA5-2
HFCDHZ6-1
HillegersbergGouderak1-2
HillegomAlphen1-2
HillinenEDS3-2
Hoek van HollandExcelsior '203-2
HoevenRCS0-4
HollandRUC2-0
HollandiaOFC1-0
HoutigehageRoden5-0
HZCFreno5-1
IjzendijkeMiddelburg1-4
IVVZandvoortmeeuwen3-1
Jonge KrachtRVW2-2
JSVVVOG0-4
KampongOranje-Zwart1-0
KEVSVS4-1
KHCLONGA '304-0
KinheimEVC4-2
KVVVitesse '221-2
LDWSGSV1-1
LeonidasSMV0-2
LinneFCV4-4
LisseMartinit2-4
LochemLa Premiere0-3
LosserWierden2-2
LugdunumMaasstraat3-4
MadjoeDe Kennemers0-3
MeervogelsHBC1-4
MierloRood Wit V1-2
MillingenEendracht1-3
MinorDVO10-0
MSCOlyphia6-2
MULOHieronymus4-0
MusselkanaalHellas5-3
MVV '18Oost Arnhemsche Boys0-0
NautilusHMS1-0
NeptuniaWildervank3-2
NFCZSGO0-0
NijmegenDriel7-2
NoordpoolHoogkerk3-4
OlstReunie6-1
ONASpoorwegen2-2
Ons ViosMETO5-0
Onze GezellenDRC2-5
OSS 20WVVZ0-1
PanningenThorn1-2
PapendrechtRDM4-3
PCPSCO2-4
PeizeGAVC2-0
PFCHION3-3
PJCMeeden2-1
PurmersteijnOVVO2-5
PVCDSS0-3
RaamsdonkRKFC5-2
RIOSIVO5-0
RKAVICAPGS2-1
RKAVVDCL1-2
RKBSVKolonia6-2
RKDEVVolharding1-1
RKPSCSCD '331-3
RKTSVBerg3-2
RKVVHIVS2-1
RODAAlexandria3-5
RoodenburgLaakkwartier2-2
Rood-Wit-BlauwMOC '392-5
RoosendaalVOAB4-2
RouwkoopSJC0-6
s GravenzandeFSV Pretoria1-6
Sportclub Dierenvrij
SCBTivoli5-2
SchagenRanders2-2
SchiedamDHL2-1
SchinnenZwart Wit '195-2
SchoonhovenVOC3-0
SECPatria2-1
SevenumSwalmen3-1
SlikkerveerVCS1-4
SloterdijkADO '203-2
Sparta '25BSV '293-3
SpekholzerheideArmada4-4
Sportclub '25Lindenheuvel2-2
St. GeorgeHRC2-3
StadskanaalZBC4-2
SteenbergenGilze1-0
StolkwijkDe Musschen2-3
SVWSIOD7-2
TaxandriaVSV '342-0
TeijlingenWilhelmus1-0
TerneuzenEMM1-1
The Rising HopeArchipel3-0
TijnjeLemmer0-4
TIWQSC2-5
TONEGIDOVIOS2-1
TYBBLFC1-2
UchtaCHRC0-2
UDIGemert2-2
UNABerghem Sport5-1
UrsusFlakkee6-1
VaesradeWaubachse Boys1-7
VarsseveldZutphania2-1
Venlosche BoysHelden1-1
VenrayWit-Zwart '321-3
VFCDONK4-1
VKWHunsingo1-1
VoorburgCromvliet4-3
VTVRKSVB5-3
VVEDe Meteoor4-1
VVg '25SCE5-1
VVSNSML0-3
WaddinxveenSpartaan '201-1
WarffumDe Vogels3-1
WassenaarKRVC1-1
Wit-Rood-WitCKC4-1
WittenhorstSwift '360-1
WMSNAS2-4
WoltersumAsser Boys2-1
Y BoysLijnden2-0
ZAPTerrasvogels2-1
ZeelandiaIerseke6-0
ZierikzeeSARTO5-3
ZRCAssendelft1-6
3e ronde
AalsmeerWest-Frisia0-5
AaltenBorne1-0
ActiviaZAC1-0
ADETOG0-2
ADVENDOUNA0-4
AFCVitesse '221-2
AlexandriaRheden5-0 ***
AlphenVFC5-0 ***
Amersfoortse BoysVelox0-2
ArmadaRKHBS0-4
Arnhemsche BoysAZC2-2
AWCUDI2-2
BatoGermanicus4-2
BelfeldiaHelmond2-2
BiervlietInternos0-5 ***
Black BoysAppingedam0-3
Blauw ZwartWit-Rood-Wit1-2
BlerickMULO1-4
BoeimeerZeelandia2-2
BoxtelWoensel2-2
BredaniaAlliance0-4
CDNAlcmaria Victrix2-2
CECHunsingo5-0 ***
ChevremontMinor3-1
CoalVUC1-1
DCGHVC2-4
DCLTeijlingen3-0
DCVODS1-1
De KennemersWFC1-3
De MusschenGSV5-0 ***
De PionierVelsen5-0 ***
De SpartaanLOC5-0 ***
De SterMiranda3-5
De TreffersVVG '254-3
De ValkReusel Sport1-1
De ZouavenDe Zebra's4-2
DESKBest Vooruit2-1
DHCHillinen3-1
Dierensche BoysTEC2-1
DIOY Boys5-3
DirkslandEmma0-5 ***
DoetinchemGelria5-2
DOSKOCorn Boys3-3
DRCDSS3-3
DVAVKampong2-1
EendrachtSportclub Dieren6-3
EilermarkGFC2-2
ElinkwijkZSGO8-2
FCVRoermond0-1
FortunaGerminal5-2
FSV PretoriaOvermaas0-3
FVCZuidbroek0-5 ***
GDAPapendrecht4-3
GeldropTOP1-1
GeleenGroene Ster0-5 ***
GemertDe Spechten2-1
GendringenEde1-1
GoudaDFC0-4
GRCEmmen0-2
GudokRKC0-3
HalfwegVVE1-2
HattemPhenix2-3
HeksenbergKEV2-1
HeldenWit-Zwart '324-0
Helios DSallandia4-1
HelpmanMusselkanaal1-7
HerculesHBC2-2
HilversumDWV1-1
Hoek van HollandUVS5-0 ***
HoensbroekStandaard1-2
HoogkerkOosterparkers0-4
HRCSEC5-0 ***
IVVZAP2-3
KBVJOS2-1
KHCAlcides6-0
KimbriaObbicht3-3
La PremiereWierden8-1
LaakkwartierHardinxveld3-1
LauraFCM0-5 ***
LeerdamMaasstraat2-0
LemmerBNC0-5 ***
LFCHFC5-0 ***
LindenheuvelRKONS4-3
MartinitCVV2-2
MiddelburgBaronie2-3
MoordrechtDubbeldam3-0
MSCLSC5-0 ***
MuntendamSteenwijk0-1
NASAssendelft5-0 ***
NautilusDEM1-1
NeptuniaWVVZ4-2
NicatorWoltersum8-0
Nieuw EindeVVH '164-7
NijmegenOost Arnhemsche Boys4-2
OJCRood Wit W5-0 ***
OldenzaalVarsseveld0-5 ***
OlstWVC2-1
Ons ViosConcordia SVD2-1
OSVDTS2-3
OVVOAndijk5-0 ***
PJCPeize4-0
QSCGrasshoppers3-0
RaamsdonkEBOH1-4
RACEFC4-2
RandersUVV1-3
RapiditasBaarn0-5 ***
RCSDe Zeeuwen1-0
RFCRVC7-2
RigtersbleekVOGIDO5-0
RKBSVVTV6-3
RKTVVBSV '293-2
RKVVAFortitudo2-1
Robur et VelocitasHeerde4-0
Rood Wit VSCO4-1
RoombeekAchilles '122-1
RoosendaalHero5-0 ***
SCBSchijndel3-1
SCD '33RVW0-2
ScheveningenSVW1-0
Schiedamtrekt terug
SchinnenHeerlen1-6
SchoonhovenGouderak5-2
SDWZaandijk1-0
SevenumRIOS2-2
SilvoldeDoesburg3-0
SittardRKTSV6-1
SJCDHS2-2
SliedrechtZwijndrecht1-0
SloterdijkStormvogels2-2
SMVKRVC3-0
Spartaan '20VCS2-1
SpoorwegenVoorburg1-4
StadskanaalHoogezand2-1
SteenbergenEMM1-0
Swift '36SC Irene1-0
TaxandriaSET1-0
TexelAlkmaarsche Boys0-2
The Rising HopeQuick H2-3
TheoleCHRC2-1
THOSDrachten1-3
TigliaThorn3-2
TONEGIDOHaastrecht5-0 ***
TubantiaDe Tubanters0-5 ***
UnitasExcelsior1-3
UrsusHION5-0 ***
VeendamHZC5-0 ***
VeenendaalSML2-4
VelocSt. Michielsgestel1-5
VlissingenMOC '3913-1
VNDtrekt terug
VolhardingWVVZ2-3
VostaQuick '201-7
VriendenschaarRKAVIC6-1
VVAKinheim6-2
VVOvrij
VVOGWatergraafsmeer3-3
WarffumJubbega1-1
Waubachse BoysRKVVH5-1
WAVVVictoria Boys0-2
WilhelminaBaardwijk1-0
Wilhelmina '08Gennep4-1
WSV '30Hollandia0-4
ZFCHolland6-2
ZierikzeeGoes0-3
ZilvermeeuwenVolendam0-4
ZuidhornNoordster1-2
ZwartemeerHoutigehage0-0
4e ronde
AchillesDierensche Boys5-0 ***
AjaxDOS0-5 ***
AllianceHelmond2-0
AppingedamGo Ahead2-3
BleijerheideRKTVV3-1
BNCOlst0-5 ***
CECRigtersbleek2-2
CVVLaakkwartier3-0
DCLSMV3-3
BaronieRood Wit V4-3
De SpartaanDVAV5-1
De ZouavenAlcmaria Victrix0-3
DFCDe Volewijckers2-2
DIODEM1-4
DrachtenBato0-0
DSSEmma5-0 ***
DTSStormvogels1-9
DWVDe Pionier5-0 ***
EBOHUVV0-1
EdeHeracles0-1
EDORFC2-1
EindhovenRoermond5-0
ElinkwijkDHS6-0
FCMNOAD2-8
FortunaBlauw-Wit2-3
FrisiaOosterparkers2-4
GFCUDI2-3
HaarlemQSC4-0
HBSAlphen2-1
HeksenbergTaxandria0-5
HeldenSittardsche Boys1-5
HelmondiaGemert1-1
Hermes DVSExcelsior1-3
Hoek van HollandFeijenoord1-1
HollandiaSDW3-1
HoutigehageHelios D0-5 ***
HRCZAP1-3
HSCMSC3-2
HVCXerxes1-1
InternosWilhelmina '083-1
JubbegaFriesland3-2
KBVAlkmaarsche Boys1-1
KerkradeRIOS3-2
KFCRKVVA7-0
KHCDoetinchem3-4
La PremierePJC2-1
LeerdamGDA2-6
LeeuwardenActivia3-1
LindenheuvelOns Vios0-1
MoordrechtSpartaan '205-1
MULOMaurits4-3
MVVRoosendaal3-1
NACGroene Ster1-3
NeptuniaSilvolde1-3
NeptunusWit-Rood-Wit2-0
NicatorEmmen0-3
NijmegenRoombeek1-0
ObbichtReusel Sport0-5 ***
OJCMiranda0-5 ***
PhenixAalten5-1
RACCorn Boys3-0
RBCGoes5-0
RCHDe Musschen5-0
RCSBrabantia0-1
RKCWVVZ2-2
RKHBSSCB5-0 ***
RVWAZC0-6
SC EmmaTiglia2-3
ScheveningenDHC1-2
SchoonhovenOvermaas2-2
SittardSt. Michielsgestel2-1
SMLQuick N1-1
SneekAlexandria5-0 ***
SpartaDWS3-4
StadskanaalMusselkanaal5-0 ***
StandaardHeerlen0-5 ***
SteenbergenPSV1-10
SteenwijkNoordster0-1
TheoleHengelo0-5 ***
TONEGIDOSliedrecht2-1
TOPChevremont5-0 ***
TSCVlissingen0-5 ***
UNARKBSV2-4
UrsusADO1-2
VarsseveldBe Quick 18870-4
VeendamRobur et Velocitas2-3
VelocitasEendracht1-1
VeloxLFC5-2
Victoria BoysDe Treffers0-0
VoorburgODS5-0 ***
VriendenschaarNAS6-2
VSVHBC4-0
VUCTOG0-3
VVAQuick H1-2
VVEBaarn1-3
VVH '16DESK0-0
VVOQuick '201-2
VVVWaubachse Boys3-3
WageningenDe Tubanters5-0
WatergraafsmeerVolendam2-3
West-Frisiat Gooi4-0
WFCVitesse '222-1
WilhelminaLimburgia5-0 ***
Willem IISwift '364-1
WoenselJuliana3-4
ZeeburgiaOVVO0-5 ***
ZeelandiaLONGA0-6
ZFCSVV1-0
ZuidbroekGVAV2-7
5e ronde
ADODWS0-1
Alcmaria VictrixEDO0-5 ***
Alkmaarsche BoysElinkwijk3-3
AllianceMiranda5-0 ***
BaarnWFC3-2
Be Quick (Groningen)AZC0-5 ***
BleijerheideTOP5-1
De SpartaanHollandia2-0
De TreffersBato4-1
De VolewijckersTOG3-0
DEMVriendenschaar4-3
DESKNOAD2-1
DSSDHC0-10
EendrachtJubbega2-1
EmmenOosterparkers2-1
ExcelsiorHBS2-1
FeijenoordHaarlem1-9
GemertRBC1-3
Go AheadQuick '205-0
Groene SterPSV1-1
HeerlenOns Vios5-0 ***
Helios DNoordster5-0
HeraclesGVAV7-1
KFCOVVO2-1
La PremiereDoetinchem3-1
LeeuwardenQuick N2-0
MoordrechtBlauw-Wit1-3
MULOReusel Sport5-0 ***
NeptunusUVV0-7
NijmegenHengelo1-7
OlstSilvolde1-4
OvermaasRCH3-2
Quick HStormvogels2-1
RACJuliana1-1
RigtersbleekPhenix6-2
RKBSVSittard1-2
RKHBSKerkrade2-1
SMVGDA1-4
SneekHSC7-1
TaxandriaLONGA0-0
TigliaBrabantia0-0
TONEGIDOCVV1-4
UDIAchilles2-4
VeloxVoorburg1-2
VlissingenBaronie5-0 ***
VolendamZAP7-0
WageningenRobur et Velocitas4-1
Waubachse BoysMVV0-0
West-FrisiaDWV5-1
WilhelminaSittardsche Boys3-4
Willem IIEindhoven3-1
WVVZInternos1-2
XerxesVSV2-2
ZFCDOS0-1
Stadskanaalvrij
Tussenronde
BaarnVoorburg5-0
De VolewijckersElinkwijk2-2
DESKSittardsche Boys3-1
DOSDEM3-1
DWSExcelsior2-2
EendrachtAchilles1-5
GDADHC0-2
Go AheadSneek1-2
HeerlenMVV0-5
HengeloStadskanaal8-0
InternosRKHBS2-1
JulianaSittard2-1
KFCDe Spartaan2-3
LeeuwardenEmmen3-4
MULOBrabantia0-6
RigtersbleekLa Premiere2-2
SilvoldeHelios D3-1
UVVQuick H6-0
VlissingenLONGA3-4
VSVHaarlem4-6
WageningenDe Treffers5-0
West-FrisiaVolendam3-2
Willem IIAlliance4-0
6e ronde
AchillesHengelo2-2
AZCLa Premiere2-3
BrabantiaBleijerheide2-3
CVVHaarlem1-1
De SpartaanUVV2-3
DOSEDO2-3
ElinkwijkBaarn0-2
EmmenHeracles2-2
JulianaInternos1-0
MVVPSV2-2
OvermaasExcelsior2-3
RBCBlauw-Wit4-1
SilvoldeSneek1-2
WageningenDESK4-0
West-FrisiaDHC3-3
Willem IILONGA1-3
7e ronde
DHCRBC4-2
EDOPSV0-4
HaarlemHeracles4-0
HengeloBleijerheide0-0
JulianaBaarn2-0
LONGAExcelsior2-2
SneekLa Premiere4-2
UVVWageningen2-1
Kwartfinale
ExcelsiorBleijerheide3-1
PSVJuliana1-0
SneekHaarlem0-8
UVVDHC0-1
Halve Finale
10/06/1950DHCHaarlem1-2 Details
11/06/1950PSVExcelsior2-1 Details
Finale
24/06/1950PSV **Haarlem4-3 Details

*** Reglementaire zeges. Verliezende partij trekt zich terug.