KNVB Beker 2017-2018

1e voorronde
19/08/2017Ajax (am.) (V)OJC Rosmalen (IV)3-1200Smit1-0 El Amrani (pen), 2-0 en 3-0 Misa-Danso,
3-1 Meeuwsen
19/08/2017VVOG (IV)Gemert (V)2-0200Fikkert1-0 Arends, 2-0 Hol
19/08/2017Ter Leede (V)DHC (V)2-0300GAnsner1-0 Van Veen, 2-0 Van Otterloo; R: Brouwer (DHC)
19/08/2017Buitenpost (VI)ZSV (VI)4-3500Winkel1-0 Terpstra, 2-0 Dijk, 3-0 Van Roeden,
3-1 Kuunders, 3-2 Verlijsdonk, 4-2 Van Roeden,
4-3 Wiersema
19/08/2017Capelle (IV)Nuenen (V)6-0200Kieft1-0 Vyent, 2-0 Van der Sande, 3-0 Kalika,
4-0, 5-0 en 6-0 Van der Sande
19/08/2017Sparta Nijkerk (V)Purmersteijn (V)3-0400Bos1-0 Buitenhuis, 2-0 Makizodila, 3-0 Buitenhuis
19/08/2017Dongen (IV)DOVO (IV)5-2400Hensgens1-0 Hultermans, 2-0 Mohammed, 2-1 Patrick,
3-1 Poelmans, 4-1 Mohammed, 4-2 Patrick,
5-2 Koenen
19/08/2017Chevremont (VI)Swift (V)1-3150Voncken0-1 Rosenhart, 1-1 Meijer, 1-2 Wulffraat,
1-3 Spel (ed)
19/08/2017ACV (IV)Hercules (IV)0-3150Dröge0-1 en 0-2 Fonfille, 0-3 Belarbi
19/08/2017Groene Ster (V)Scheveningen (IV)1-2200Te Hennepe1-0 Schirra, 1-1 De Jong (pen), 1-2 Aldogan
19/08/2017BVV (VII)Staphorst (V)1-2250Timmer0-1 Veldmate, 0-2 Mijnheer, 0-3 Brakke,
1-3 Meerbach, 1-4 Kin, 1-5 Uuldriks
19/08/2017EVV (IV)d'Olde Veste (VI)4-1200Sahiner0-1 Blijham, 1-1 Dzurlic, 2-1 Polman (pen),
3-1 Lemmens (pen), 4-1 Geenen; R: De Wit (Old)
19/08/2017JVC Cuijk (IV)SDC Putten (V) **0-1300Vd Pol0-1 Geurtsen
19/08/2017ADO'20 (IV)Spakenburg (IV) ***1-1450Wassink0-1 Ties, 1-1 De Waard; R: Van Rijn (Spa)
2e voorronde
19/08/2017DVS'33 Ermelo (IV)Quick Boys (IV)1-2500Nagtegaal0-1 Van Nieuwkerk, 0-2 Van Steen, 1-2 Yasar
19/08/2017ASWH (IV)Hoek (V)1-3400Vries0-1 en 0-2 V. Sprundel, 1-2 De Lange, 1-3 Vandepitte
19/08/2017Achilles'29 (III)OFC (IV)3-2257Vos0-1 Opoku, 1-1 Popalzay, 2-1 Van de Beek,
2-2 Barakat, 3-2 Wouters
19/08/2017TEC (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-3400Paarhuis0-1 Jongeneelen, 1-1 Van Gessel, 1-2 Tillema,
1-3 Halman
20/08/2017Koninklijke HFC (III)Westlandia (IV)4-0300De Vries1-0 Beeren, 2-0 Van Son, 3-0 Beeren,
4-0 Van Son
20/08/2017AFC (III)De Dijk (III)0-2350Veekamp0-1 Zwarthoed, 0-2 Loukili; R: Nijpels (AFC)
22/08/2017HSC'21 (IV)Zwaluwen (V)0-1445Oostrom0-1 Merrelaar
22/08/2017Scheveningen (IV) ***Spijkenisse (IV)0-0300De Brito
22/08/2017Harkemase Boys (IV)Sparta Nijkerk (V) ***0-0508DrögeR: Mennega (Har), Van der Wal (Spa)
22/08/2017Blauw Geel'38 (IV)Spakenburg (IV)3-2550Cairo1-0 Ordu, 1-1 Ties, 2-1 Mols, 2-2 Pilon.
3-2 Verbakel
22/08/2017Barendrecht (III)VVOG (IV)1-0300Van der Pol1-0 Eekman
23/08/2017UNA (IV)Staphorst (V) **1-2300Karremans0-1 Reuvers, 0-2 Veldmate, 1-2 Van de Gevel
23/08/2017Quick (IV)Ter Leede (V)2-3300Sahiner0-1 Bok, 0-2 Siali, 0-3 Bok, 1-3 Meinema,
2-3 Hadoui
23/08/2017Quick'20 (IV)CSV Apeldoorn (V)0-1250Rozendal0-1 Van Es; R: Jansen (CSV)
23/08/2017Hercules (IV) **Dongen (IV)4-2300Voncken1-0 en 2-0 Van Logtestijn, 2-1 Kools, 2-2 Schilders,
3-2 Blijham, 4-1 Van Logtestijn
23/08/2017VVSB (III) **EVV (IV)4-3400Smit0-1 Polman (pen), 0-2 Argoubi, 1-2 Van der Slot,
2-2 en 3-2 Jozic, 3-3 Geenen, 4-3 Dzurlic
R: Zwart (VVS)
23/08/2017FC Lienden (III)HHC Hardenberg (III)0-1450Nagtegaal0-1 Metaj (pen)
23/08/2017Excelsior Maassluis (III)FC Lisse (III) ***1-1500Bos0-1 Monteny, 1-1 Kurt
R: Buijs (Lis), Tiryakioglu (Exc)
23/08/2017Ajax (am.) (V) **Be Quick 1887 (IV)2-1200Winkel0-1 Wiersma, 1-1 El Amraani, 2-1 Cijntje
23/08/2017De Meern (IV) ***VC Vlissingen (V)1-1275Gansner0-1 Eryürük, 1-1 Waltman
23/08/2017GVVV (III)Magreb'90 (IV)7-0400Vd Laan1-0, 2-0 en 3-0 De Graaf, 4-0 Mulder, 5-0 Brouwer,
6-0 De Graaf, 7-0 Mulder; R: El Ghazouoani (Mag)
23/08/2017DFS Opheusden (V)ONS Sneek (IV)1-2250Timmer0-1 en 0-2 Musliu, 1-2 Van Walsem
23/08/2017Noordwijk (V)IJsselmeervogels (III)3-2400Vries0-1 Öztürk, 0-2 Moro, 1-2 en 2-2 Westdijk,
3-2 Bröcker; R: Overvliet (Noo)
23/08/2017ODIN'59 (IV)SDC Putten (V)1-3200Hensgens0-1 Van den Brink, 0-2 Pluim, 1-2 Cremers,
1-3 Van den Brink; R: Cremers (ODI)
23/08/2017Capelle (IV)Altius (VIII)6-1300De Cock1-0 Kalika, 2-0 Van de Made, 2-1 Arp,
3-1 Van Lunteren, 4-1 Van de Made, 5-1 Avdic,
6-1 Van de Made
23/08/2017Swift (V)HBS (IV)3-0100Vos1-0 De Groot, 2-0 Smeeing, 3-0 Cabezas
26/08/2017Buitenpost (VI)SC Genemuiden (V)0-2400Vos0-1 en 0-2 Kavak; R: Breman (Gen), Schootstra (Bui)
1e ronde
19/09/2017Zwaluwen (V)FC Den Bosch (II)2-3750Blank0-1 Biemand, 0-2 (pen) en 0-3 Blummel,
1-3 Merrelaar, 2-3 Gudde (pen)
19/09/2017RKC Waalwijk (II)Sparta Rotterdam1-01.500Nijhuis1-0 Seys
19/09/2017GVVV (III)FC Dordrecht (II)1-0800Gerrets1-0 Laghmouchi; R: Hamer (Dor)
19/09/2017FC Oss (II)Almere City FC (II)0-21.800Kamphuis0-1 Owusu, 0-2 Valpoort
19/09/2017Noordwijk (V)Fortuna Sittard (II)0-1850Ruperti0-1 Dianessy; R: Smeets (For)
19/09/2017Barendrecht (III)Go Ahead Eagles (II)1-31.000Vd Eijk1-0 Esajas, 1-1 Langedijk, 1-2 en 1-3 Hendriks
R: Van Deelen (Noo)
19/09/2017Helmond Sport (II)SC Cambuur (II)1-51.245Bax0-1 en 0-2 Van Kippersluis, 1-2 Markiet,
1-3 Rossi, 1-4 Kallon, 1-5 Robertha
R: Van Koesveld, Edwards (Hel)
19/09/2017Rijnsburgse Boys (III)Heracles Almelo0-21.100Perez0-1 Pelupessy, 0-2 Vermeij
19/09/2017FC Emmen (II)NEC (II)0-22.452Vd Kerkhof1-0 Bannink, 1-1 en 1-2 Braken, 1-3 Groeneveld
19/09/2017Kozakken Boys (III) **De Graafschap (II)1-11.500C. Mulder1-0 Sönmez, 1-1 Ars
19/09/2017Sparta Nijkerk (V)FC Eindhoven (II)0-11.200Van Herk0-1 Lieder
19/09/2017SC Genemuiden (V)De Treffers (III)1-31.200Dröge1-0 Kavak, 1-1 Badjeck, 1-2 De Bondt,
1-3 Badjeck
19/09/2017Quick Boys (IV)FC Volendam (II)1-32.200Vd Graaf1-0 Teijsse, 1-1 Ten Den, 1-2 Runderkamp,
1-3 Mertens; R: Pedro (Vol)
19/09/2017MVV Maastricht (II)AZ2-34.270Makkelie0-1 Hatzidiakos, 1-1 Mmaee, 1-2 Weghorst,
2-2 Mmaee, 2-3 Weghorst
20/09/2017Capelle (IV)Roda JC0-51.000Kooij0-1 Schahin, 0-2 Rutjes, 0-3 Engels, 0-4 en 0-5 Djim
20/09/2017Swift (V) ***Vitesse0-0Dieperink
20/09/2017Scheveningen (IV)Ajax1-5Kuipers0-1 Dolberg, 0-2 De Jong, 0-3 Koorndijk (e.d.),
1-3 Rog, 1-4 en 1-5 (pen) Dolberg
20/09/2017De Dijk (III)HHC Hardenberg (III)2-1400Bijl0-1 Van Hezel, 1-1 El Gourari, 2-1 Zwarthoed
20/09/2017Katwijk (III)Ter Leede (V)4-0900Vd Laan1-0 Mengerink, 2-0 en 3-0 Berkhout, 4-0 Van den Ban
20/09/2017Achilles'29 (III)NAC Breda4-3520Manschot0-1 Vloet, 1-1 Oulad Omar, 1-2 Mets,2-2 Vd Beek (p),
3-2 Wouters, 4-2 Felomina, 4-3 Enevoldsen
R: Vloet (NAC)
20/09/2017VVSB (III)Telstar (II)4-11.250Teuben0-1 Novakovich (pen), 1-1 Van Huizen (e.d.),
2-1 El Ousrouti, 3-1 De Rijk, 4-1 El Ousrouti (pen)
R: Van de Slot (VVS)
20/09/2017Excelsiorsc Heerenveen1-21.902Hilger0-1 en 0-2 Zeneli, 1-2 Van Duinen (pen)
20/09/2017Staphorst (V)Koninklijke HFC (III)2-31.200Cantineau0-1 Sterling, 1-1 Boer (e.d.), 1-2 R. Castien,
1-3 Tamerus, 2-3 Mijnheer
20/09/2017ONS Sneek (IV)FC Twente1-32.100Lindhout0-1 Vuckic, 0-2 Tighadouini, 0-3 Liendl,
1-3 Gonzales
20/09/2017Ajax (am.) (V)FC Utrecht0-6300Martens0-1 en 0-2 Dessers, 0-3 Ayoub, 0-4 Görtler,
0-5 Willock, 0-6 Labyad
20/09/2017CSV Apeldoorn (V)Willem II2-42.350Oostrom0-1 Rienstra, 0-2 en 0-3 Tsimikas, 0-4,
1-4 S. Krijns, 2-4 Van Es
20/09/2017FeyenoordADO Den Haag2-045.000Van Boekel1-0 Berghuis, 2-0 Kramer (pen); R: Gorter (ADO)
21/09/2017De Meern (IV)PEC Zwolle0-5700Gözübüyük0-1 Nijland, 0-2 Namli, 0-3 Parzyszek (pen),
0-4 Marinus, 0-5 Mokhtar (pen)
21/09/2017Hercules (IV)FC Groningen2-43.000Blom1-0 Belarbi, 1-1 Idrissi, 1-2 Doan, 1-3 Bacuna,
1-4 Hrustic, 2-4 Oehlers
21/09/2017Blauw Geel'38 (IV)VVV-Venlo0-31.850S. Mulder0-1 Van Bruggen, 0-2 Amenyido, 0-3 Antonis
21/09/2017SDC Putten (V)PSV0-4Janssen0-1 Maher, 0-2 Luckassen, 0-3 Maher, 0-4 Lammers
11/10/2017FC Lisse (III) ***Hoek (V)2-2600Nagtegaal1-0 Van Eeuwijk, 1-1 Ceesay, 1-2 Impens,
2-2 Van Eeuwijk
Wedstrijd gespeeld op 19/09/2017. Penaltyserie
ongeldig verklaard door verkeerde volgorde van
nemen. Op 11/10/2017 penaltyserie overgenomen.
2e ronde
24/10/2018NEC (II)Achilles'29 (III)3-05.115Higler1-0 Groeneveld, 2-0 Kadioglu, 3-0 Rayhi
R: Alberto (NEC), Felomina (Ach)
24/10/2018Fortuna Sittard (II)Go Ahead Eagles (II)3-01.824Manschot1-0 Hutten, 2-0 Malsa, 3-0 Dammers
24/10/2018PEC Zwolle **Kozakken Boys (III)3-212.128Kooij1-0 Namli, 1-1 El Azzouti, 2-1 Sandler, 2-2 Stout,
3-2 Bakker (pen)
24/10/2018Katwijk (III)VVSB (III)1-23.000Dieperink0-1 El Ousrouti, 0-2 Zwart, 1-2 Susan
24/10/2018GVVV (III)Koninklijke HFC (III)1-01.500C. Mulder1-0 Brouwer
24/10/2018RKC Waalwijk (II)De Treffers (III)7-01.215Bijl1-0 Bakari, 2-0 Bergkamp, 3-0 Voskamp,
4-0, 5-0 en 6-0 De Graauw, 7-0 Bakari
24/10/2018FC Den Bosch (II)SC Cambuur (II)0-21.900S. Mulder0-1 Peersman, 0-2 Van Kippersluis
24/10/2018FC TwenteFC Eindhoven (II)3-017.100Vd Graaf1-0 en 2-0 Boere, 3-0 Tighadouini (pen)
25/10/2018Heracles AlmeloHoek (V)3-19.120Bax1-0 Peterson, 2-0 Monteiro, 2-1 Van Sprundel,
3-1 Peterson
25/10/2018VVV-VenloFC Utrecht3-13.928Blom1-0 Thy, 2-0 Hunte, 2-1 Kerk, 3-1 Rutten
R: Janssen (Utr)
25/10/2018De Dijk (III)Ajax1-46.618Kamphuis0-1 F. de Jomng, 0-2 en 0-3 S. de Jong, 0-4 Cerny,
1-4 El Gourari (gespeeld bij FC Volendam)
25/10/2018Willem IIsc Heerenveen2-17.739Vd Kerkhof1-0 Rienstra, 1-1 Ghoochannejhad, 2-1 Sol
25/10/2018Roda JCFC Groningen3-17.273Janssen1-0 Ndenge, 1-1 Bacuna, 2-1 Ndenge, 3-1 Rosheuvel
25/10/2018FeyenoordSwift (V)4-123.500Gözübüyük1-0 en 2-0 Larsson, 2-1 Van Wakeren, 3-1 Kramer,
4-1 Larsson; R: Gabel (Swi)
26/10/2017FC Volendam (II)PSV **0-26.404Nijhuis0-1 Van Ginkel, 0-2 Lozano; R: Mertens (Vol)
26/10/2017Almere City FC (II)AZ0-42.729Makkelie0-1, 0-2 en 0-3 Weghorst, 0-4 Svensson
R: Van Buuren (Alm)
3e Ronde
19/12/2017PEC ZwolleNEC (II)2-010.124Kuipers1-0 Mokhtar, 2-0 Ondaan
19/12/2017SC Cambuur (II)GVVV (III)3-04.506S. Mulder1-0 Robertha, 2-0 Steenvoorden, 3-0 Kip (pen)
19/12/2017Willem IIRKC Waalwijk (II)3-010.710Blom1-0 en 2-0 Sol, 3-0 Azzaoui; R: Van Eijma (RKC)
20/12/2017PSVVVV-Venlo4-131.800Kamphuis0-1 Rutten, 1-1 De Jong, 2-1 Van Ginkel,
3-1 Lozano, 4-1 Isimat-Mirin
20/12/2017Fortuna Sittard (II)AZ2-45.089Lindhout0-1 Weghost, 1-1 Dianessy, 2-1 Stokkers,
2-2 Weghorst, 2-3 Jahanbakhsh, 2-4 Garcia
20/12/2017FC Twente ***Ajax1-126.700Van Boekel0-1 Kluivert, 1-1 Assaidi; R: Lam
21/12/2017VVSB (III)Roda JC0-12.500Janssen0-1 Schahin; R: Schahin (Rod)
21/12/2017FeyenoordHeracles Almelo3-130.000Nijhuis1-0 Berghuis, 2-0 Van Beek, 2-1 Breukers,
3-1 Berghuis (pen)
Kwartfinale
30/01/2018FC TwenteSC Cambuur (II)3-122.600Janssen0-1 Schils, 1-1 Assaidi (pen), 2-1 en 3-1 Maher
31/01/2018AZPEC Zwolle4-113.247Nijhuis1-0 Weghorst, 1-1 Marinus, 2-1 Til,
3-1 Idrissi, 4-1 Weghorst; R: Boer (PEC)
31/01/2018FeyenoordPSV2-047.500Van Boekel1-0 Larsson, 2-0 Vilhena
01/02/2018Willem II ***Roda JC2-210.300Higler0-1 Gustafson (pen), 1-1 Ogbeche, 1-2 Avdijaj,
2-2 Tsimikas
Halve Finale
28/02/2018AZFC Twente4-013.388Makkelie1-0 Til, 2-0 Weghorst, 3-0 en 4-0 Idrissi
28/02/2018FeyenoordWillem II 3-044.000Blom1-0 Berghuis, 2-0 Van Persie, 3-0 Vilhena
Finale
22/04/2018AZFeyenoord0-346.084Kuipers0-1 Jørgensen, 0-2 Van Persie, 0-3 Toornstra