Categoriearchief: Competitie

KNVB Beker 2019-2020

1e voorronde
17/08/2019Hoogland (IV)Jodan Boys (V)1-3250Hardeman0-1 Van Lunteren, 1-1 Mezbanali, 1-2 Borsboom,
1-3 Van Lunteren
17/08/2019DOVO (IV)OFC (IV)2-4200Timmer1-0 Den Haag, 1-1 (pen), 1-2 en 1-3 Freriks,
2-3 Yasar, 2-4 Biberoglu (pen)
17/08/2019Ter Leede (IV)Fortuna Wormerveer (VI)1-4250Roeleveld0-1 Plasmeijer, 1-1 Bok, 1-2 Snelders,
1-3 Van der Poll, 1-4 Plasmeijer
17/08/2019Huizen (VI)GOES (IV)2-3150Bronsvoort0-1, 0-2 en 0-3 Schalkwijk, 1-3 en 2-3 Lamme
R: Meulmeester (GOE)
17/08/2019ODIN'59 (IV)Gemert (IV)3-1200Henshuijs1-0 Hulleman (pen), 2-0 Dikker, 2-1 Van Pol (pen),
3-1 Brandsma; R: Wilemse (ODI)
17/08/2019Achilles Veen (V)Hercules (IV)6-0250Aafouallah1-0 Sebregts, 2-0 en 3-0 Aerts, 4-0 Wilborts,
5-0 Meerveld, 6-0 Aerts
17/08/2019DVS'33 Ermelo (IV)Quick (IV) ***1-1500Winkel0-1 Van de Water, 1-1 Roemeon
17/08/2019VVOG (IV)Minor (V)3-0200Vereijken1-0 Careman, 2-0 Latupeirissa, 0-3 Kersten (pen)
17/08/2019Vroomshoopse B. (VII)EVV (IV)0-4200Veekamp0-1 Geenen, 0-2 Kindo, 0-3 Vankan, 0-4 Polman
17/08/2019Barendrecht (IV)Wittenhorst (VI)6-0300Kuijntjes1-0 en 2-0 De Lange, 3-0 Bakour, 4-0 De Lange,
5-0 Bakour, 6-0 Eekman
17/08/2019VVSB (IV)Harkemase Boys (IV)2-4425Van Leeuwen1-0 Martins, 1-1 Bouius, 1-2 Postma, 1-3 Bakels,
2-3 Van Niel, 2-4 Van Duinen
17/08/2019FC Rijnvogels (V)OSS'20 (IV)0-4250Weiland0-1 Van Sonsbeek, 0-2 en 0-3 Van Lith,
0-4 Campman
17/08/2019FC 's-Gravenzande (V)Heeze (VI)2-0200Te Kloeze1-0 Vermolen, 2-0 Westhoff
17/08/2019FC Lisse (IV)Ajax (am) (IV)1-2500Smit1-0 Köylü, 1-1 Abdulrachman, 1-2 Boudouni
17/08/2019VEV'67 (VII)Silvolde (V)0-3200Schaper0-1 Blasman, 0-2 en 0-3 Krosse; R: Veenstra (VEV)
17/08/2019Sparta Nijkerk (IV)UNA (IV)3-2450Wiersma0-1 Van Boekel, 1-1 De Ruiter, 1-2 Van Boekel,
2-2 Buitenhuis, 3-2 De Ruiter (pen)
17/08/2019Excelsior'31 (IV)DEM (IV)2-1300Sahiner1-0 Diks, 1-1 Uit den Boogaard (pen), 2-1 Ezafzafi
17/08/2019SDO (V)ARC (V)1-0200Vd Elzen1-0 Hemmers
17/08/2019Rohda Raalte (VI)DUNO (V)1-2400De Bruijn0-1 Jansen, 1-1 Dikkers, 1-2 Van Essen
17/08/2019Westlandia (IV)Zuidvogels (VI)2-0150Schul1-0 Duplan, 2-0 Batist
17/08/2019Drachtster Boys (VI)Dongen (IV) **0-4200Ris0-1 Saez, 0-2 De Man, 0-3 Van den Berg,
0-4 Tigarti
17/08/2019Kloetinge (VI)FC Lienden (IV)1-0200Huizinga1-0 Esser
17/08/2019HSC'21 (IV)Stedoco (IV)2-4350De Cock0-1 Van Wanrooy, 0-2 Verheul, 1-2 Ottink,
1-3 Doesburg, 2-3 Schrijver, 2-4 Verheul
17/08/2019Mierlo-Hout (VII)Flevo Boys (V)2-3200Thijs0-1 Ramos, 1-1 Van Hout, 1-2 Nijboer, 2-2 Heeren,
2-3 Strikwerda
17/08/2019Groene Ster (IV)Winsum (VI)5-0300Voncken1-0 Zwartjes, 2-0 Eind, 3-0 Van Kesteren,
4-0 en 5-0 Vluggen
17/08/2019TOP (VI)Hoek (IV)2-6125Cairo0-1 Vandepitte, 1-1 Van den Broek (pen),
1-2 Franse, 1-3 Constancia, 2-3 Van den Broek,
2-4 Franse, 1-5 De Jager, 2-6 Fransen
17/08/2019Blauw Geel'38 (IV)Sliedrecht (VI)2-1350Tunnissen0-1 Verhoef, 1-1 en 2-1 Van Schoonhoven
28/08/2019ADO'20 (IV)ONS Sneek (IV)3-03001-0 Mazreku, 2-0 Brenna, 3-0 Allahdad
2e voorronde
24/09/2019Quick Boys (III)Katwijk (III) **2-34.500Dieperink0-1 Afaker, 0-2 Van Weerdenburg,
1-2 Kuijvenhoven, 2-2 Van Liempt, 2-3 V. Haaren
24/09/2019Achilles Veen (V) ***HHC Hardenberg (III)1-1300De Cock1-0 Aerts, 1-1 Fatima
24/09/2019VVOG (IV)Ajax (am) (IV)0-2300Rozendal0-1 Misa-Danso, 0-2 Boudouni; R: Onuoha (VVO)
24/09/2019GVVV (III)Kozakken Boys (III)2-11.000Vos1-0 Ties (pen), 1-1 Bolsius, 2-1 Powel
24/09/2019ASWH (III)TEC (III)5-1200Ris0-1 Fonseca, 1-1 Slotboom, 2-1 Van den Bosch,
3-1 Vd Kreeke, 4-1 Van 't Hoog, 5-1 Vd Kreeke
24/09/2019Scheveningen (III)Harkemase Boys (IV)0-1300Smit0-1 Van Duinen
24/09/2019ODIN'59 (IV) **Barendrecht (IV)4-3200Winkel1-0 Halman, 1-1 Krolis, 2-1 De Vries (pen),
2-2 Krolis, 2-3 Vorthoren, 3-3 De Vries,
4-3 Brandsma
24/09/2019Noordwijk (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-31.000Kooij1-0 Wendt, 1-1, 1-2 en 1-3 Tillema (pen)
R: Oversloot (Noo)
25/09/2019Blauw Geel'38 (IV)De Treffers (III)0-1200Timmer0-1 Misidjan
25/09/2019Westlandia (IV)OFC (IV) ***2-2200Henshuijs0-1 Freriks, 1-1 Van der Zalm, 1-2 Freriks,
2-2 Van der Sar
25/09/2019Spakenburg (III)SDO (V)2-0400Aafouallah1-0 Selimi, 2-0 Versteeg (pen); R: Oehlers (SDO)
25/09/2019OSS'20 (IV)Jodan Boys (V)5-1200Thijs1-0 Peltzer, 2-0 Waterink, 3-0 en 4-0 De Groot,
4-1 El Idrissi, 5-1 Van Lith
25/09/2019Groene Ster (IV)Kloetinge (VI)2-0350Cairo1-0 Zwartjes, 2-0 Vluggen
25/09/2019Dongen (IV)Excelsior'31 (IV)1-2250Voncken1-0 Saez, 1-1 en 1-2 Boeloerditi
25/09/2019DUNO (V)Quick (IV)2-3150Bronsvoort0-1 Asante, 1-1 Scharrenberg, 1-2 Asante,
1-3 Tjin-Asjoe, 2-3 Grot
25/09/2019EVV (IV)Flevo Boys (V) ***0-0200Vereijken
25/09/2019ADO'20 (IV)Fortuna Wormerveer (VI)0-2600De Brito0-1 Snelders, 0-2 Hoogstra
25/09/2019Silvolde (V)GOES (IV)2-3350Wiersma1-0 Blasman, 2-0 Te Kaat, 2-1 Hage, 2-2 Nguyen,
2-3 Schalkwijk (pen)
1e ronde
19/10/2019FC 's-Gravenzande (V)Stedoco (IV)1-3400Sahiner0-1 Verheul, 0-2 Schröder, 1-2 Koeleman (pen),
1-3 Van Wanrooij
29/10/2019VitesseDe Graafschap (II)2-09.664Lindhout1-0 Darfalou, 2-0 Dicko
29/10/2019GOES (IV)SC Cambuur (II)0-51.000Vd Laan0-1 Ladan (pen), 0-2 Akoy, 0-3 Mac-Intosch,
0-4 en 0-5 Ladan
29/10/2019Flevo Boys (V)Katwijk (III)0-3500Vos0-1 Hilterman, 0-2 Esseboom, 0-3 Afaker
29/10/2019GVVV (III)Helmond Sport (II)2-1850Bijl1-0 Powel, 1-1 Swinnen (pen), 2-1 Goeman
29/10/2019FC Dordrecht (II)MVV Maastricht (II)3-1500Teuben1-0 Achahbar, 1-1 Goppel, 2-1 en 3-1 Achahbar
29/10/2019IJsselmeervogels (III)FC Den Bosch (II)3-01.500Perez1-0 Van den Meiracker (pen), 2-0 De Harder,
3-0 El Azzouti; R: Väisänen (DBo)
29/10/2019Koninklijke HFC (III)Telstar (II)1-21.500Dröge1-0 Tadmine, 1-1 Berenstein, 1-2 Kharchouch (p)
29/10/2019Hoek (IV)PEC Zwolle0-31.500Gerrets0-1 Thy, 0-2 Johnsen, 0-3 Thy
29/10/2019Almere City FC (II)Go Ahead Eagles (II)1-31.413Vd Kerkhof1-0 Efmorfidis, 1-1 Beukema, 1-2 Van der Venne,
1-3 Edqvist
29/10/2019Achilles Veen (V)Roda JC Kerkrade (II)0-21.100Oostrom0-1 Alberg, 0-2 Simakala
29/10/2019Excelsior(II) **NEC (II)4-21.902Vd Graaf0-1 Musaba, 1-1 Oude Kotte, 1-2 Musaba,
2-2 verhaar, 3-2 Oude Kotte, 4-2 Verhaar
29/10/2019Rijnsburgse Boys (III)FC Eindhoven (II)0-4900Blank0-1 De Rooij, 0-2 Van den Eijnden,
0-3 en 0-4 Bourard
29/10/2019OSS'20 (IV)TOP Oss (II)1-21.700Bos1-0 Van Sonsbeek (pen), 1-1 en 1-2 Hutten
29/10/2019NAC Breda (II)FC Emmen3-210.102Makkelie1-0 Van Hooijdonk, 1-1 Chacon, 2-1 Riera,
2-2 De Leeuw, 3-2 Stokkers
30/10/2019Heracles AlmeloRKC Waalwijk4-36.856Bax1-0 Dessers, 1-1 Van de Water, 2-1 Maatsen,
2-2 Sow, 3-2 Dessers, 3-3 Leemans (pen),
4-3 Van de Water
30/10/2019Groene Ster (IV) ***VVV-Venlo2-22.500Hensgens0-1 Opoku (pen), 1-1 Vluggen (pen),
2-1 Van Kesteren, 2-2 Wright
30/10/2019Quick (IV)Willem II0-42.000Cantineau0-1, 0-2 en 0-3 Ndayishimiye, 0-4 Gladon
30/10/2019Excelsior M. (III)sc Heerenveen0-31.700Ruperti0-1 Ejuke, 0-2 Bruijn, 0-3 Høegh
30/10/2019Sparta Nijkerk (IV)Fortuna Wormerveer (VI)5-2800Weiland0-1 Bilgin, 1-1 De Ruijter (p), 1-2 Hoogstra (p),
2-2 Heus, 3-2 de Ruijter, 4-2 Bendadi,
5-2 De Ruijter; R: Bruijn (For)
30/10/2019Spakenburg (III)ASWH (III)2-0650Smit1-0 en 2-0 Werkman
30/10/2019Ajax (am) (IV)OFC (IV) ***2-2130Eijgelsheim1-0 Misa-Danso, 1-1 El Amrani, 2-1 De Jonge,
2-2 El Amrani
30/10/2019AFC (III)ODIN'59 (IV) ***3-3200Rozendal0-1 De Vries, 1-1 en 2-1 Y. Teijsse, 2-2 Willemse,
2-3 Brandsma, 3-3 Markiet
30/10/2019Harkemase Boys (IV)FC Groningen1-24.000Vd Eijk0-1 (pen) en 0-2 Memisevic, 1-2 Stelpstra
30/10/2019De Treffers (III)FC Twente0-22.200Kooij0-1 en 0-2 Nakamura
30/10/2019Sparta RotterdamFC Volendam (II)1-07.140Kamphuis1-0 Veldwijk
31/10/2019Excelsior'31 (IV)FC Utrecht1-42.514Martens0-1 Guwara, 0-2 Maher (pen), 0-3 Abass,
1-3 Penterman, 1-4 Makienok
31/10/2019Fortuna SittardADO Den Haag3-04.822Mulder1-0 Diemers (pen), 2-0 Damascan, 3-0 Zeka
2e ronde
17/12/2019FC TwenteGo Ahead Eagles (II)2-520.400Manschot0-1 Rabillard, 0-2 Veldmate (p), 1-2 Cantalapiedra,
2-2 Bijen, 2-3 Berden, 2-4 Van der Venne,
2-5 Rabillard
17/12/2019IJsselmeervogels (III)Stedoco (IV)1-02.000Bos1-0 Van Riel
17/12/2019sc HeerenveenRoda JC Kerkrade (II)2-012.339Blom1-0 Van Bergen, 2-0 Veerman
17/12/2019VitesseODIN'59 (IV)4-05.511Ruperti1-0 Buitink, 2-0 Darfalou, 3-0 Vroegh, 4-0 Hajek
17/12/2019Katwijk (III)TOP Oss (II) ***0-01.250Gansner
17/12/2019Excelsior(II)FC Eindhoven (II)0-21.902Bijl0-1 Van der Sande, 0-2 Bourard; R: Fischer (Exc)
17/12/2019Fortuna SittardPEC Zwolle3-02.322Bax1-0 Sambou, 2-0 Karjalainen, 3-0 Lachman (e.d.)
18/12/2019Telstar (II)Ajax3-45.200Kooij0-1 Lang, 0-2 Dest, 1-2 Korpershoek,
1-3 Ekkelenkamp, 1-4 Dest, 2-4 Benamar,
3-4 Kharchouch
18/12/2019Heracles AlmeloFC Dordrecht (II)3-06.381Gerrets1-0 Dessers, 2-0 Van de Water, 3-0 Breukers
18/12/2019OFC (IV)Spakenburg (III) ***0-0800Dröge
18/12/2019AZGroene Ster (IV)3-04.612Blank1-0 Druijf, 2-0 Svensson, 3-0 De Wit
R: Clasie (AZ)
18/12/2019Willem IISparta Rotterdam3-010.047Oostrom1-0 Pavlidis, 2-0 Ndayishimiye, 3-0 Nunnely
18/12/2019Sparta Nijkerk (IV)NAC Breda (II) **0-13.300Vd Laan0-1 Dogan
18/12/2019GVVV (III)PSV **1-24.800Blank0-1 Mitroglu, 1-1 Laghmouchi, 1-2 Ihattaren
19/12/2019FC GroningenFC Utrecht0-114.548Van Boekel0-1 Abass
19/12/2019SC Cambuur (II)Feyenoord1-210.000Higler0-1 Berghuis, 1-1 Maulun (pen), 1-2 Schmidt (e.d.)
3e ronde
21/01/2020TOP Oss (II)AZ0-22.615Gerrets0-1 De Wit, 0-2 Koopmeiners (pen)
21/01/2020FC Eindhoven (II)FC Utrecht **1-21.678Teuben1-0 Bourard, 1-1 Abass, 1-2 Bahebeck
21/01/2020Fortuna SittardFeyenoord1-26.252Vd Kerkhof 0-1 Ciss (e.d), 1-1 Passlack, 1-2 Narsingh
Gestaakt vanwege mist bij 1-1.
Uitgespeeld op 28/01/2020
22/01/2020Heracles AlmeloVitesse0-26.034Kamphuis0-1 Tannane, 0-2 Matavz
22/01/2020AjaxSpakenburg (III)7-052.017Martens1-0, 2-0 en 3-0 S. de Jong, 4-0 en 5-0 Traoré,
6-0 Tadic, 7-0 Ünüvar (pen)
22/01/2020sc Heerenveen ***Willem II2-27.102Van Boekel0-1 Pavlidis, 1-1 Faik (pen), 2-1 Saddiki (pen),
2-2 Dankerlui
23/01/2020IJsselmeervogels (III)Go Ahead Eagles (II) ***1-13.423Bax1-0 Olijfveld, 1-1 Bosz
23/01/2020NAC Breda (II)PSV2-012.887Gözübüyük1-0 Boussaid, 2-0 Ilic; R: Baumgartl (PSV)
Kwartfinale
12/02/2020AZNAC Breda (II)1-37.511Van Boekel0-1 El Allouchi, 0-2 Schouten, 1-2 Idrissi,
1-3 Noblejas
12/02/2020VitesseAjax0-318.389Nijhuis0-1 Babel, 0-2 Gravenberch, 0-3 Tadic (pen)
R: Matavz (Vit)
13/02/2020Go Ahead Eagles (II)FC Utrecht1-48.064Makkelie0-1 Gustafson, 0-2 Maher, 1-2 Navratil,
1-3 Bahebeck, 1-4 Peterson
13/02/2020sc HeerenveenFeyenoord0-116.500Higler0-1 Fer
Halve Finale
04/03/2020FC UtrechtAjax2-022.601Kuipers1-0 Van de Streek, 2-0 Gustafson (pen)
05/03/2020FeyenoordNAC Breda (II)7-147.500Kamphuis1-0 Senesi, 2-0 Berghuis (pen), 3-0 Bozenik,
4-0 Haps, 5-0 Berghuis, 5-1 Van Hecke,
6-1 Berghuis (pen), 7-1 Narsingh (pen)
R: Riera (NAC)

Tweede Divisie 2019-2020

Uitslagenmatrix

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.Ar.Details:
124/08/2019Jong FC Volendam Excelsior M. 4-1250Timmer0-1 Blij (pen), 1-1 Kaars, 2-1 Blel, 3-1 Tol (pen),
4-1 Lee
124/08/2019Scheveningen Katwijk 0-2750De Winter0-1 Van den Ban, 0-2 Van Dam
124/08/2019Koninklijke HFC HHC hardenberg 3-1550Vos1-0 Van der Linden, 1-1 Van Benthem,
2-1 Van der Linden, 3-1 Volkert
124/08/2019AFC GVVV 1-1300Cairo1-0 Ignacio, 1-1 Ties
124/08/2019ASWH Spakenburg 1-1750De Brito1-0 Van de Kreeke, 1-1 Werkman
124/08/2019IJsselmeervogels Jong Sparta 4-21.100Bijl0-1 El Kachati, 1-1 Van den Meiracker (pen),
2-1 Van de Laar, 2-2 Sanches,
3-2 en 4-2 El Azzouti; R: Bouwense (Spa)
124/08/2019Kozakken Boys TEC 0-1800Smit0-1 Onyeike
124/08/2019Rijnsburgse Boys De Treffers 2-1900Gansner1-0 Tillema (pen), 1-1 Van Zundert,
2-1 Jongeneelen
124/08/2019Quick Boys Noordwijk 1-12.200Vd Elzen1-0 De Vré, 1-1 Overvliet
231/08/2019Excelsior M. IJsselmeervogels 1-3600Dröge0-1 Olijfveld, 0-2 Van den Meiracker,
0-3 Justiana, 1-3 Van den Berg (pen)
231/08/2019GVVV Rijnsburgse Boys 3-4750Veekamp0-1 Jongeneelen, 0-2 Tillema, 1-2 Ties,
1-3 Tillema, 1-4 Magan, 2-4 Mulder (pen),
3-4 Ties
231/08/2019Noordwijk Koninklijke HFC 4-1500Hensgens1-0 Wendt, 2-0 Westdijk, 3-0 Achefay,
3-1 Noordmans, 4-1 Van Staveren
231/08/2019Spakenburg AFC 2-41.200Bronsvoort1-0 Beijer, 1-1 Van den Houten, 1-2 Y. Teijsse,
1-3 Ignacio, 2-3 Sterling, 2-4 Vreekamp (e.d.)
231/08/2019HHC hardenberg Scheveningen 1-0800De Brito1-0 Van der Leij
231/08/2019Katwijk ASWH 3-0950Cairo1-0 Van den Ban, 2-0 Jongman, 3-0 Mengerink
231/08/2019Jong Sparta Quick Boys 2-1250Rozendal0-1 De Kruijs, 1-1 en 2-1 Van Hoeven
R: Bosman (Qui)
231/08/2019De Treffers Kozakken Boys 1-2700Voncken0-1 Langeveld (e.d.), 0-2 Ouja, 1-2 Van Zundert
231/08/2019TEC Jong FC Volendam 2-0400Thijs1-0 Hak, 2-0 Van Gessel
307/09/2019ASWH Scheveningen 2-0500Timmer1-0 Loukii, 2-0 Bijl
307/09/2019IJsselmeervogels TEC 5-11.300Te Kloeze1-0 El Azzouti, 1-1 Van den Biezen,
2-1 Van de Laar, 3-1 Van den Meiracker (pen),
4-1 Buitenhuis, 5-1 Stout
307/09/2019Katwijk GVVV 2-3900Gansner0-1 DeLeeuw, 0-2 Powel, 1-2 Mengerink,
2-2 Van den Ban, 2-3 Powel; R: Oostinjen (GVV)
307/09/2019Kozakken Boys Spakenburg 4-21.100Veekamp1-0 Tejan, 2-0 Veenhoven, 2-1 Versteeg,
2-2 Castien, 3-2 Keukens, 4-2 Tejan
307/09/2019Quick Boys Jong FC Volendam 3-11.250Winkel1-0 (pen), 2-0 en 3-0 Bekooij, 3-1 Tol (pen)
307/09/2019Rijnsburgse Boys Noordwijk 0-11.000Dröge0-1 Roshanali; R: Westdijk, Smith (Noo)
307/09/2019Koninklijke HFC Excelsior M. 2-3300Henshuijs0-1 Da Fonseca, 0-2 Blij (pen), 1-2 Van der Linden,
2-2 Kurt, 3-2 Van der Linden
307/09/2019AFC HHC hardenberg 0-1350Thijs0-1 Kobussen; R: Amakodo (HHC)
308/09/2019De Treffers Jong Sparta 3-1520Tunnissen1-0 Van de Beek (pen), 1-1 Loukili,
2-1 Van Zundert, 3-1 Khalouta
414/09/2019Excelsior M. Katwijk 1-4500Te Kloeze0-1 Susan (pen), 0-2 Van den Ban, 0-3 Afaker,
0-4 Van den Ban, 1-4 Blij (pen)
414/09/2019GVVV De Treffers 2-21.000Eijgelsheim0-1 Van Zundert, 1-1 Ties, 1-2 Sirvinia, 2-2 Powel
414/09/2019HHC hardenberg Spakenburg 6-11.100Hensgens1-0 Junte, 2-0 Hemmink, 3-0 Etten,
3-1 Castien (pen),4-1 Fatima, 5-1 Hemmink,
6-1 Etten; R: Castien (Spa)
414/09/2019IJsselmeervogels Rijnsburgse Boys 1-11.930Vd Elzen0-1 Tillema, 1-1 Van den Meiracker (pen)
414/09/2019Jong FC Volendam AFC 4-6175Smit1-0 Blel, 1-1 Y. Teijsse, 2-1 Blel, 2-2 K. Teijsse,
3-2 Murkin, 3-3 K. Teijsse (pen), 4-3 Tol (pen),
4-4, 4-5 en 4-6 Y. Teijsse
414/09/2019Noordwijk ASWH 5-1600Vos1-0 Achefay, 2-0 Wendt, 3-0 Van Staveren,
3-1 Wesdorp, 4-1 Achefay, 5-1 Waandels
414/09/2019Quick Boys Kozakken Boys 0-22.000Tunnissen0-1 Coenraad, 0-2 Tejan
414/09/2019Scheveningen Koninklijke HFC 0-0350Dröge
415/09/2019Jong Sparta TEC 3-1150De Winter0-1 Hak, 1-1 Loukili, 2-1 Mijnans (pen), 3-1 Reith
521/09/2019ASWH IJsselmeervogels 1-3900Tunnissen0-1 Van den Meiracker, 1-1 Wesdorp,
1-2 Van den Meiracker (p), 1-3 Van 't Hoog (e.d.)
521/09/2019GVVV Excelsior M. 1-2750Bronsvoort0-1 Da Fonseca, 1-1 Ties, 1-2 Moreno
521/09/2019Katwijk Quick Boys 0-04.000De Brito
521/09/2019Kozakken Boys HHC hardenberg 2-41.000Vd Elzen0-1 Hemmink, 0-2 Mannes, 1-2 Conraad,
2-2 Drenthe, 2-3 Etten, 2-3 De Bondt
521/09/2019Rijnsburgse Boys Jong FC Volendam 1-1600Vos0-1 Murkin, 1-1 Opoku
521/09/2019Spakenburg Jong Sparta 2-21.100Voncken0-1 Boukhari (pen), 1-1 (pen) en 2-1 Versteeg,
2-2 Dos Santos
521/09/2019De Treffers Scheveningen 1-0450Bos1-0 Maertzdorf; R: Misidjan (Tre)
521/09/2019TEC Noordwijk 1-1500Gansner0-1 Van Staveren, 1-1 Hak
522/09/2019AFC Koninklijke HFC 0-0550De Winter
628/09/2019Excelsior M. TEC 0-0400Rozendal
628/09/2019HHC hardenberg Katwijk 1-2975Bronsvoort0-1 Hilterman, 0-2 Jongman, 1-2 Fatima
628/09/2019IJsselmeervogels AFC 5-11.500Dröge0-1 Ignacio, 1-1 Olijfveld, 2-1, 3-1 en 4-1
El Azzouti, 5-1 Van de Laar
628/09/2019Jong FC Volendam Spakenburg 1-1150Eijgelsheim0-1 Versteeg, 1-1 Van de Ven
628/09/2019Noordwijk Kozakken Boys 2-5650Cairo0-1 en 0-2 Ouja, 0-3 Conraad, 1-3 Rietveld,
2-3 Reynaers, 2-4 Van der Laan, 2-5 Mekkaoui
628/09/2019Quick Boys De Treffers 0-21.800Aafouallah0-1 en 0-2 Van Zundert
628/09/2019Scheveningen Rijnsburgse Boys 2-5400Teuben1-0 Van der Putten, 1-1 Van der Moot, 2-1 Peters,
2-2 Van der Moot, 2-3 Spruijt, 2-4 Van der Moot,
2-5 Magan
628/09/2019Jong Sparta GVVV 0-1125Te Kloeze0-1 De Graaf
628/09/2019Koninklijke HFC ASWH 4-1350Thijs1-0 Lewis, 2-0 Van der Linden (p), 3-0 Van Huffel,
4-0 Tadmine, 4-1 Lima
705/10/2019ASWH Jong FC Volendam 5-2500De Cock1-0 Yildirim (pen), 1-1 Tol, 2-1 Van de Kreeke,
2-2 Kaars, 3-2 Bijl, 4-2 Yildirim, 5-2 Perez
705/10/2019Excelsior M. Jong Sparta 1-2400Vd Elzen0-1 en 0-2 Van Hoeven, 1-2 Kruithof
705/10/2019GVVV IJsselmeervogels 0-31.000Cantineau0-1 El Azzouti, 0-2 (p) en 0-3 Van den Meiracker
705/10/2019Katwijk AFC 1-21.100Timmer0-1 Ignacio, 1-1 Mengerink, 1-2 Y. Teijsse
705/10/2019Kozakken Boys Koninklijke HFC 0-2600Gansner0-1 Van der Linden, 0-2 Tadmine
R: Van Ingen (Koz)
705/10/2019Rijnsburgse Boys Quick Boys 3-12.600Cairo1-0 Strooker, 1-1 Bekooij, 2-1 Van der Moot,
3-1 Spruijt
705/10/2019Spakenburg Noordwijk 2-11.000De Winter1-0 Van Lopik, 2-0 Bitter, 2-1 Roshanali
705/10/2019De Treffers HHC hardenberg 1-1500De Brito0-1 Mannes, 1-1 Khalouta
705/10/2019TEC Scheveningen 1-1300Winkel0-1 Van der Putten, 1-1 Dibbets
812/10/2019HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys 3-31.025Dröge1-0 De Bondt, 1-1 Spruijt, 2-1 Junte, 2-2 Spruijt,
3-2 Van der Leij, 3-3 Tillema
812/10/2019IJsselmeervogels Spakenburg 2-27.000Veekamp1-0 Olijfveld, 2-0 Beijer (e.d.), 2-1 Versteeg,
2-2 Selimi; R: Selimi (Spa)
812/10/2019Jong FC Volendam De Treffers 0-1105Te Kloeze0-1 Hoffman
812/10/2019Noordwijk Excelsior M. 1-3550Smit0-1 Den Hartog, 0-2 Sylla, 1-2 Wendt,
1-3 Le Congé (e.d.)
812/10/2019Scheveningen GVVV 0-1150Hensgens0-1 Powell
812/10/2019Jong Sparta Kozakken Boys 1-0200Vos1-0 Van Hoeven
812/10/2019Koninklijke HFC Quick Boys 1-0750Bronsvoort1-0 Van Huffel
812/10/2019AFC ASWH 4-0300Voncken1-0 Y. Teijsse, 2-0 en 3-0 Ignacio, 4-0 Y. Teijsse
812/10/2019TEC Katwijk 1-0650Tunnissen1-0 Van Weerdenburg (e.d.)
926/10/2019Excelsior M. ASWH 15:30
926/10/2019GVVV Noordwijk 15:30
926/10/2019Jong FC Volendam Koninklijke HFC 15:30
926/10/2019Kozakken Boys Katwijk 15:30
926/10/2019Quick Boys Scheveningen 15:30
926/10/2019Rijnsburgse Boys AFC 15:30
926/10/2019Spakenburg TEC 15:30
926/10/2019Jong Sparta HHC hardenberg 15:30
926/10/2019De Treffers IJsselmeervogels 18:00
1002/11/2019ASWH De Treffers 15:30
1002/11/2019HHC hardenberg GVVV 15:30
1002/11/2019IJsselmeervogels Jong FC Volendam 15:30
1002/11/2019Katwijk Noordwijk 15:30
1002/11/2019Rijnsburgse Boys Kozakken Boys 15:30
1002/11/2019Scheveningen Spakenburg 15:30
1002/11/2019AFC Excelsior M. 18:00
1002/11/2019TEC Quick Boys 18:00
1003/11/2019Koninklijke HFC Jong Sparta 14:30
1109/11/2019Excelsior M. Rijnsburgse Boys 15:30
1109/11/2019GVVV ASWH 15:30
1109/11/2019HHC hardenberg TEC 15:30
1109/11/2019Jong FC Volendam Kozakken Boys 15:30
1109/11/2019Noordwijk AFC 15:30
1109/11/2019Quick Boys IJsselmeervogels 15:30
1109/11/2019Spakenburg Katwijk 15:30
1109/11/2019Jong Sparta Scheveningen 15:30
1110/11/2019De Treffers Koninklijke HFC 14:30
1216/11/2019ASWH Quick Boys 15:30
1216/11/2019Katwijk De Treffers 15:30
1216/11/2019Kozakken Boys IJsselmeervogels 15:30
1216/11/2019Noordwijk HHC hardenberg 15:30
1216/11/2019Scheveningen Jong FC Volendam 15:30
1216/11/2019Spakenburg Excelsior M. 15:30
1216/11/2019Koninklijke HFC Rijnsburgse Boys 15:30
1216/11/2019TEC GVVV 18:00
1217/11/2019AFC Jong Sparta 14:30
1323/11/2019Excelsior M. Scheveningen 15:30
1323/11/2019GVVV Spakenburg 15:30
1323/11/2019IJsselmeervogels Koninklijke HFC 15:30
1323/11/2019Jong FC Volendam HHC hardenberg 15:30
1323/11/2019Kozakken Boys ASWH 15:30
1323/11/2019Quick Boys AFC 15:30
1323/11/2019Rijnsburgse Boys Katwijk 15:30
1323/11/2019Jong Sparta Noordwijk 15:30
1324/11/2019De Treffers TEC 14:30
1430/11/2019ASWH Rijnsburgse Boys 15:30
1430/11/2019GVVV Jong FC Volendam 15:30
1430/11/2019HHC hardenberg Excelsior M. 15:30
1430/11/2019Katwijk Jong Sparta 15:30
1430/11/2019Noordwijk De Treffers 15:30
1430/11/2019Scheveningen IJsselmeervogels 15:30
1430/11/2019Spakenburg Quick Boys 15:30
1430/11/2019AFC Kozakken Boys 18:00
1401/12/2019TEC Koninklijke HFC 14:30
1507/12/2019ASWH HHC hardenberg 15:30
1507/12/2019IJsselmeervogels Noordwijk 15:30
1507/12/2019Jong FC Volendam Jong Sparta 15:30
1507/12/2019Kozakken Boys GVVV 15:30
1507/12/2019Quick Boys Excelsior M. 15:30
1507/12/2019Rijnsburgse Boys TEC 15:30
1507/12/2019Koninklijke HFC Katwijk 15:30
1507/12/2019AFC Scheveningen 18:00
1507/12/2019De Treffers Spakenburg 18:00
1614/12/2019Excelsior M. De Treffers 15:30
1614/12/2019GVVV Koninklijke HFC 15:30
1614/12/2019HHC hardenberg Quick Boys 15:30
1614/12/2019Katwijk IJsselmeervogels 15:30
1614/12/2019Noordwijk Jong FC Volendam 15:30
1614/12/2019Scheveningen Kozakken Boys 15:30
1614/12/2019Spakenburg Rijnsburgse Boys 15:30
1614/12/2019Jong Sparta ASWH 15:30
1615/12/2019TEC AFC 14:30
1711/11/2020ASWH TEC 15:30
1711/01/2020IJsselmeervogels HHC hardenberg 15:30
1711/03/2019Jong FC Volendam Katwijk 15:30
1711/05/2018Kozakken Boys Excelsior M. 15:30
1711/07/2017Quick Boys GVVV 15:30
1711/09/2016Rijnsburgse Boys Jong Sparta 15:30
1711/11/2015Scheveningen Noordwijk 15:30
1711/01/2015Koninklijke HFC Spakenburg 15:30
1712/01/2020AFC De Treffers 14:30
1818/01/2020Excelsior M. Jong FC Volendam 15:30
1818/01/2020GVVV AFC 15:30
1818/01/2020HHC hardenberg Koninklijke HFC 15:30
1818/01/2020Katwijk Scheveningen 15:30
1818/01/2020Noordwijk Rijnsburgse Boys 15:30
1818/01/2020Spakenburg ASWH 15:30
1818/01/2020Jong Sparta IJsselmeervogels 15:30
1818/01/2020De Treffers Quick Boys 18:00
1818/01/2020TEC Kozakken Boys 18:00
1925/01/2020ASWH Noordwijk 15:30
1925/01/2020IJsselmeervogels GVVV 15:30
1925/01/2020Katwijk TEC 15:30
1925/01/2020Kozakken Boys Jong FC Volendam 15:30
1925/01/2020Quick Boys Jong Sparta 15:30
1925/01/2020Rijnsburgse Boys Excelsior M. 15:30
1925/01/2020Scheveningen HHC hardenberg 15:30
1925/01/2020AFC Spakenburg 18:00
1926/01/2020Koninklijke HFC De Treffers 14:30
2001/02/2020Excelsior M. AFC 15:30
2001/02/2020GVVV Scheveningen 15:30
2001/02/2020HHC hardenberg Kozakken Boys 15:30
2001/02/2020IJsselmeervogels ASWH 15:30
2001/02/2020Jong FC Volendam TEC 15:30
2001/02/2020Noordwijk Spakenburg 15:30
2001/02/2020Quick Boys Rijnsburgse Boys 15:30
2001/02/2020De Treffers Katwijk 18:00
2002/02/2020Jong Sparta Koninklijke HFC 14:30
2108/02/2020ASWH GVVV 15:30
2108/02/2020Katwijk Excelsior M. 15:30
2108/02/2020Kozakken Boys Jong Sparta 15:30
2108/02/2020Noordwijk Quick Boys 15:30
2108/02/2020Scheveningen De Treffers 15:30
2108/02/2020Spakenburg HHC hardenberg 15:30
2108/02/2020Koninklijke HFC Jong FC Volendam 15:30
2108/02/2020AFC Rijnsburgse Boys 18:00
2108/02/2020TEC IJsselmeervogels 18:00
2215/02/2020Excelsior M. Noordwijk 15:30
2215/02/2020GVVV Katwijk 15:30
2215/02/2020HHC hardenberg AFC 15:30
2215/02/2020IJsselmeervogels Kozakken Boys 15:30
2215/02/2020Jong FC Volendam Scheveningen 15:30
2215/02/2020Quick Boys TEC 15:30
2215/02/2020Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC 15:30
2215/02/2020Jong Sparta Spakenburg 15:30
2215/02/2020De Treffers ASWH 18:00
2329/02/2020ASWH Excelsior M. 15:30
2329/02/2020Katwijk HHC hardenberg 15:30
2329/02/2020Kozakken Boys Quick Boys 15:30
2329/02/2020Noordwijk GVVV 15:30
2329/02/2020Spakenburg Jong FC Volendam 15:30
2329/02/2020Koninklijke HFC Scheveningen 15:30
2329/02/2020AFC IJsselmeervogels 18:00
2329/02/2020De Treffers Rijnsburgse Boys 18:00
2301/03/2020TEC Jong Sparta 14:30
2407/03/2020Excelsior M. Kozakken Boys 15:30
2407/03/2020HHC hardenberg Noordwijk 15:30
2407/03/2020IJsselmeervogels Katwijk 15:30
2407/03/2020Jong FC Volendam ASWH 15:30
2407/03/2020Quick Boys Spakenburg 15:30
2407/03/2020Rijnsburgse Boys GVVV 15:30
2407/03/2020Scheveningen AFC 15:30
2408/03/2020Jong Sparta De Treffers 14:30
2408/03/2020Koninklijke HFC TEC 14:30
2514/03/2020ASWH Jong Sparta 15:30
2514/03/2020GVVV Quick Boys 15:30
2514/03/2020Katwijk Rijnsburgse Boys 15:30
2514/03/2020Kozakken Boys Scheveningen 15:30
2514/03/2020Noordwijk IJsselmeervogels 15:30
2514/03/2020Spakenburg Koninklijke HFC 15:30
2514/03/2020AFC Jong FC Volendam 18:00
2514/03/2020De Treffers Excelsior M. 18:00
2514/03/2020TEC HHC hardenberg 18:00
2621/03/2020Excelsior M. Spakenburg 15:30
2621/03/2020IJsselmeervogels De Treffers 15:30
2621/03/2020Jong FC Volendam GVVV 15:30
2621/03/2020Kozakken Boys AFC 15:30
2621/03/2020Quick Boys HHC hardenberg 15:30
2621/03/2020Rijnsburgse Boys ASWH 15:30
2621/03/2020Scheveningen TEC 15:30
2621/03/2020Jong Sparta Katwijk 15:30
2621/03/2020Koninklijke HFC Noordwijk 15:30
2728/03/2020ASWH Koninklijke HFC 15:30
2728/03/2020GVVV Jong Sparta 15:30
2728/03/2020HHC hardenberg Jong FC Volendam 15:30
2728/03/2020Katwijk Kozakken Boys 15:30
2728/03/2020Rijnsburgse Boys IJsselmeervogels 15:30
2728/03/2020Spakenburg Scheveningen 15:30
2728/03/2020AFC Quick Boys 18:00
2728/03/2020TEC Excelsior M. 18:00
2728/03/2020De Treffers Noordwijk 18:00
2804/04/2020Excelsior M. HHC hardenberg 15:30
2804/04/2020Jong FC Volendam IJsselmeervogels 15:30
2804/04/2020Kozakken Boys Rijnsburgse Boys 15:30
2804/04/2020Noordwijk TEC 15:30
2804/04/2020Quick Boys Katwijk 15:30
2804/04/2020Scheveningen ASWH 15:30
2804/04/2020Spakenburg De Treffers 15:30
2804/04/2020Koninklijke HFC GVVV 15:30
2805/04/2020Jong Sparta AFC 14:30
2911/04/2020GVVV Kozakken Boys 15:30
2911/04/2020HHC hardenberg ASWH 15:30
2911/04/2020IJsselmeervogels Quick Boys 15:30
2911/04/2020Katwijk Koninklijke HFC 15:30
2911/04/2020Rijnsburgse Boys Scheveningen 15:30
2911/04/2020Jong Sparta Excelsior M. 15:30
2911/04/2020De Treffers Jong FC Volendam 18:00
2911/04/2020TEC Spakenburg 18:00
2911/04/2020AFC Noordwijk 18:00
3018/04/2020ASWH AFC 15:30
3018/04/2020Excelsior M. GVVV 15:30
3018/04/2020HHC hardenberg Jong Sparta 15:30
3018/04/2020Jong FC Volendam Rijnsburgse Boys 15:30
3018/04/2020Noordwijk Katwijk 15:30
3018/04/2020Scheveningen Quick Boys 15:30
3018/04/2020Spakenburg IJsselmeervogels 15:30
3018/04/2020Koninklijke HFC Kozakken Boys 15:30
3019/04/2020TEC De Treffers 14:30
3102/05/2020Excelsior M. Koninklijke HFC 15:30
3102/05/2020GVVV TEC 15:30
3102/05/2020IJsselmeervogels Scheveningen 15:30
3102/05/2020Katwijk Spakenburg 15:30
3102/05/2020Kozakken Boys Noordwijk 15:30
3102/05/2020Quick Boys ASWH 15:30
3102/05/2020Rijnsburgse Boys HHC hardenberg 15:30
3102/05/2020Jong Sparta Jong FC Volendam 15:30
3103/05/2020De Treffers AFC 14:30
3209/05/2020ASWH Kozakken Boys 15:30
3209/05/2020HHC hardenberg De Treffers 15:30
3209/05/2020Jong FC Volendam Quick Boys 15:30
3209/05/2020Noordwijk Jong Sparta 15:30
3209/05/2020Scheveningen Excelsior M. 15:30
3209/05/2020Spakenburg GVVV 15:30
3209/05/2020Koninklijke HFC IJsselmeervogels 15:30
3209/05/2020AFC Katwijk 18:00
3209/05/2020TEC Rijnsburgse Boys 18:00
3316/05/2020ASWH Katwijk 15:30
3316/05/2020GVVV HHC hardenberg 15:30
3316/05/2020IJsselmeervogels Excelsior M. 15:30
3316/05/2020Jong FC Volendam Noordwijk 15:30
3316/05/2020Kozakken Boys De Treffers 15:30
3316/05/2020Quick Boys Koninklijke HFC 15:30
3316/05/2020Rijnsburgse Boys Spakenburg 15:30
3316/05/2020Scheveningen Jong Sparta 15:30
3316/05/2020AFC TEC 15:30
3423/05/2020Excelsior M. Quick Boys 15:30
3423/05/2020HHC hardenberg IJsselmeervogels 15:30
3423/05/2020Katwijk Jong FC Volendam 15:30
3423/05/2020Noordwijk Scheveningen 15:30
3423/05/2020Spakenburg Kozakken Boys 15:30
3423/05/2020De Treffers GVVV 15:30
3423/05/2020Jong Sparta Rijnsburgse Boys 15:30
3423/05/2020TEC ASWH 15:30
3423/05/2020Koninklijke HFC AFC15:30

Eerste Divisie 2019-2020

Uitslagenmatrix

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
109/08/2019Go Ahead EaglesMVV Maastricht3-28.221Dieperink0-1 Van den Hurk, 1-1 Navratil,
2-1 en 3-1 Rabillard, 3-2 Van den Hurk
109/08/2019De GraafschapSC Cambuur2-09.702Oostrom1-0 El Jebli (pen) 2-0 MacIntosch (e.d.)
109/08/2019NECFC Eindhoven1-26.713Vd Eijk1-0 Musaba, 1-1 en 1-2 (pen) Van den Boomen
109/08/2019Roda JC KerkradeAlmere City FC1-16.480Teuben0-1 Loen, 1-1 Keulen; R: werker (Rod)
109/08/2019TOP OssJong Ajax2-12.541Bijl1-0 Celik, 2-0 Rommens (pen), 2-1 Jensen
112/08/2019Jong AZTelstar0-0850Cantineau
109/08/2019Helmond SportFC Volendam1-11.200Vd Laan1-0 Koolhof, 1-1 Vlak; R: Joppen (Hel)
109/08/2019FC DordrechtNAC Breda0-22.525Perez0-1 Verschueren, 0-2 L. Ilic
110/08/2019ExcelsiorJong FC Utrecht2-03.062Nagtegaal1-0 en 2-0 Zwarts
112/08/2019Jong PSVFC Den Bosch2-2953Bos0-1 Abdullahi, 1-1 en 2-1 Ihattaren, 2-2 Verbeek
R: De Haas (PSV)
216/08/2019SC CambuurGo Ahead Eagles5-07.531Manschot1-0 Mühren (pen), 2-0 Schouten,
3-0 Mühren (pen), 4-0 Jacobs, 5-0 Oratmangoen
R: Van Iperen (GoA)
216/08/2019FC VolendamRoda JC Kerkrade4-03.380Vd Kerkhof1-0 El Azzouzi, 2-0 Doodeman, 3-0 J. Vlak,
4-0 Kaars
216/08/2019NAC BredaHelmond Sport5-116.968Vd Graaf1-0 Stokkers, 2-0 Verschueren, 3-0 El Allouchi,
4-0 L. Ilic, 4-1 Mutzers, 5-1 El Allouchi
216/08/2019MVV MaastrichtDe Graafschap0-33.919Mulder0-1 Van Huizen, 0-2 El Jebli, 0-3 Seuntjens
216/08/2019FC EindhovenFC Dordrecht5-12.381Kooij1-0 Lopes, 2-0 Van den Boomen, 3-0 Lopes,
4-0 Sleegers, 5-0 Lopes, 5-1 Marques
216/08/2019FC Den BoschTelstar0-12.855Blank0-1 Van Doorm
216/08/2019Almere City FCJong PSV3-21.884Martens1-0 Balker, 2-0 Loen, 2-1 Piroe, 2-2 Catic,
3-2 Verheydt
219/08/2019Jong FC UtrechtTOP Oss2-1364Vd Eijk1-0 Mamengi, 2-0 Velanas, 2-1 Peters
219/08/2019Jong AjaxNEC3-3900Gerrets1-0 Traoré, 1-1 Braken, 1-2 Musaba, 2-2 Jensen,
3-2 Gravenberch, 3-3 Kvida
219/08/2019Jong AZExcelsior1-2500Bijl0-1 Verhaar, 0-2 Fortes, 1-2 Gudmundsson (pen)
323/08/2019FC DordrechtJong Ajax2-51.972Bax1-0 Schuurman, 1-1 Jensen, 1-2 Kemper,
1-3 Lang, 2-3 Smith, 2-4 Kühn, 2-5 Lang
323/08/2019NAC BredaSC Cambuur1-016.434Blom1-0 I. Ilic
323/08/2019Go Ahead EaglesJong FC Utrecht4-08.023Bos1-0 Corboz, 2-0 Van der Venne, 3-0 Navratil,
4-0 Lieftink; R: St. Jago (Utr)
323/08/2019FC Den BoschFC Eindhoven1-12.852Dieperink1-0 Velkov, 1-1 Van den Boomen (pen)
323/08/2019TOP OssJong AZ1-21.211Van der Laan0-1 Sedlacek, 0-2 Margaret, 1-2 Kaak
323/08/2019De GraafschapFC Volendam3-09.503Nagtegaal1-0 Nijland, 2-0 Seuntjens, 3-0 Hamdaoui
323/08/2019Roda JC KerkradeNEC1-26.048Lindhout0-1 Klaasen (e.d.), 0-2 Van Landschoot, 1-2 Ugbo
323/08/2019TelstarExcelsior3-02.362Teuben1-0 Kharchouch, 2-0 Lynen, 3-0 Plet
323/08/2019Helmond SportAlmere City FC1-11.652Kooij0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Zwanen
R: Van Vlerken (Alm)
326/08/2019Jong PSVMVV Maastricht0-1593Gerrets0-1 Bonifazi
430/08/2019SC CambuurFC Den Bosch3-27.242Perez1-0 Jacobs, 1-1 Verbeek, 2-1 (pen) en 2-2
Mühren, 2-3 Verbeek; R: Abdullahi (DBo)
430/08/2019FC VolendamNAC Breda2-15.036Oostrom0-1 Stokkers, 1-1 Kaars, 2-1 Smal
430/08/2019FC EindhovenGo Ahead Eagles2-12.381Bijl1-0 Sleegers, 1-1 Pouwels, 2-1 Bourard
430/08/2019ExcelsiorHelmond Sport3-12.683Blank1-0 Fortes, 1-1 Snepvangers,
2-1 Mendes Moreira, 3-1 Fortes
430/08/2019NECTelstar4-26.734Nagtegaal1-0 ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 2-1 Wolters,
3-1 Ter Haar Reomeny, 3-2 Plet, 4-2 Okita
430/08/2019Jong AjaxAlmere City FC3-2829Cantineau0-1 Harrison, 1-1 Traoré, 1-2 Venema, 2-2 Lang,
3-2 Ekelenkamp; R: Venema (Alm)
430/08/2019TOP OssDe Graafschap0-02.113Martens
430/08/2019Jong AZFC Dordrecht1-1400Gansner1-0 Sadlacek, 1-1 Fabian; R: Gullit (AZ)
430/08/2019Jong FC UtrechtJong PSV3-0423Vd Laan1-0 El Azrak, 2-0 Mamengi, 3-0 Pabai
401/09/2019MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade1-05.812Bax1-0 Kot
507/09/2019FC DordrechtMVV Maastricht1-11.331Hensgens0-1 Holtby, 1-1 Fabian
507/09/2019Go Ahead EaglesExcelsior2-29.000Kuipers1-0 Lieftink, 1-1 en 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Bannink
507/09/2019TelstarSC Cambuur0-22.685Vermeire0-1 Jacobs, 0-2 Bangura
508/09/2019Helmond SportFC Eindhoven1-01.735Ruperti1-0 Brusselers
508/09/2019Roda JC KerkradeTOP Oss2-15.049Teuben1-0 Jensen, 2-0 Ugbo, 2-1 Rommens
508/09/2019Almere City FCFC Volendam1-01.866Vd Eijk1-0 Harrison
613/09/2019NAC BredaJong FC Utrecht0-016.786MartensR: Velanas (Utr)
613/09/2019Jong PSVJong AZ3-2412Cantineau0-1 Reijnders, 0-2 Kunst, 1-2 Ledezma,
2-2 Catic, 3-2 Ledezma
613/09/2019FC Den BoschNEC2-23.398Kamphuis1-0 Odenthal (e.d.), 1-1 Ter Haar Romeny,
2-1 Rodrigues, 2-2 Velikonja; R: Väisänen (DBo)
613/09/2019De GraafschapJong Ajax3-29.504Perez0-1 Traoré (pen), 0-2 Gravenberch,
1-2 Van Heertum, 2-2 Van den Boomen,
3-2 Seutjens; R: Q. Timber (Aja)
613/09/2019SC CambuurHelmond Sport5-17.432Bax1-0 Mühren, 2-0 Jacobs, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Maulun, 4-1 Dzepar, 5-1 Ladan (pen)
613/09/2019FC VolendamFC Dordrecht1-13.174Blank0-1 Fabian, 1-1 Johnson; R: Ormonde (Dor)
613/09/2019MVV MaastrichtTelstar1-23.403Bos0-1 Plet, 0-2 Kharcouch, 1-2 Schroijen
613/09/2019FC EindhovenRoda JC Kerkrade1-12.132Oostrom1-0 Bourard, 1-1 Ugbo
613/09/2019ExcelsiorAlmere City FC4-22.975Mulder1-0 Vloet, 2-0 Zwarts, 2-1 Harrison,
3-1 Vloet, 3-2 Ahannach, 4-2 Meijer
614/09/2019TOP OssGo Ahead Eagles1-21.803Ruperti1-0 Verhulst (e.d.), 1-1 en 1-2 Van der Venne
516/09/2019Jong FC UtrechtFC Den Bosch5-1602Gansner1-0 Van Rooijen, 2-0 en 3-0 Abass, 4-0 Cerny,
5-0 Arweiler, 5-1 Laukart
516/09/2019NECDe Graafschap1-17.960Vd Graaf0-1 Breinburg, 1-1 Okita
516/09/2019Jong AjaxJong PSV2-01.450Nagtegaal1-0 Gravenberch, 2-0 De Waal
516/09/2019Jong AZNAC Breda1-2500Gerrets1-0 Reijnders, 1-1 en 1-2 Van Hooijdonk
720/09/2019FC DordrechtNEC2-01.718Bijl1-0 Van de Looi (e.d.), 2-0 Green
720/09/2019NAC BredaExcelsior2-117.156Van Boekel1-0 Ilic, 1-1 Omarsson, 2-1 VAn Hooijdonk
R: Bruins (Exc)
720/09/2019Go Ahead EaglesJong Ajax1-18.271Teuben1-0 Beukema, 1-1 Ekkelenkamp
720/09/2019FC Den BoschMVV Maastricht4-02.937Vermeiren1-0 Laukart, 2-0 Brouwers, 3-0 Deijl,
4-0 Van Moorsel
720/09/2019De GraafschapFC Eindhoven4-09.065Kuipers1-0 Hamdaoui, 2-0 Breinburg, 3-0 Seuntjens,
4-0 Thomassen
720/09/2019Roda JC KerkradeJong FC Utrecht1-34.150Gerrets0-1 Maddy, 0-2 Acheffay, 1-2 Roesch,
1-3 Arweiler; R: Van Eijma (Rod)
720/09/2019Almere City FCJong AZ2-12.376Hensgens1-0 Venema, 1-1 Oosting, 2-1 Harrison
720/09/2019TelstarFC Volendam1-22.782Perez0-1 Antonucci, 0-2 Duin, 1-2 Fernandes
721/09/2019Helmond SportTOP Oss0-21.346Oostrom0-1 Piqué, 0-2 Kaak
723/09/2019Jong PSVSC Cambuur0-1398Blank0-1 MacIntosch; R: Maulun (Cam)
827/09/2019FC VolendamSC Cambuur0-44.041Vd Laan0-1 Jacobs, 0-2 (pen), 0-3 en 0-4 Mühren
R: M. Tol (Vol)
827/09/2019MVV MaastrichtJong Ajax1-43.512Gansner0-1 Pirie, 0-2 Traoré, 0-3 Mares (e.d.),
0-4 Gravenberch, 1-4 Schroijen
827/09/2019FC EindhovenTelstar4-11.934Vd Kerkhof1-0 Bourard, 2-0 Sleegers , 3-0 Bourard,
3-1 Beerenstein, 4-1 Seedorf
827/09/2019ExcelsiorJong PSV5-22.715Bos1-0 Fortes, 2-0 Meijer, 3-0 Haspolat, 4-0 Meijer,
4-1 Lauwers, 4-2 Ngonge, 5-2 Fortes
827/09/2019NECGo Ahead Eagles3-37.356Bax0-1 en 0-2 Berden, 1-2 Flemming, 1-3 Ngombo,
2-3 Velinkonja, 3-3 Flemming (pen)
827/09/2019TOP OssNAC Breda0-12.514Nagtegaal0-1 Filipovic
827/09/2019Almere City FCFC Dordrecht3-21.837Oostrom0-1 Marques, 0-2 Schuurman, 1-2 Kaandorp,
2-2 Harrison, 3-2 Kaandorp
827/09/2019Roda JC KerkradeDe Graafschap1-13.512Ruperti0-1 Vet, 1-1 Ugbo
830/09/2019Jong FC UtrechtHelmond Sport1-1343Cantineau0-1 De Keijzer (e.d.), 1-1 Van der Velden
830/09/2019Jong AZFC Den Bosch2-2400Vd Eijk0-1 Dkidak, 1-1 Oosting, 2-1 Druijf, 2-2 Rodrigues
904/10/2019SC CambuurExcelsior4-08.742Kamphuis1-0 JAcobs, 2-0 Van Deelen, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Antonia
904/10/2019FC DordrechtJong FC Utrecht2-51.450Dröge0-1 en 0-2 Acheffay, 0-3 Arweiler, 1-3 Smith,
1-4 Acheffay, 2-4 Smith, 2-5 Stoskovic (e.d.)
R: Lewis (Dor)
904/10/2019NAC BredaNEC1-018.427Vd Kerkhof1-0 Van Hooijdonk
904/10/2019Jong PSVFC Volendam3-1463Debeuckel.0-1 Duin (pen), 1-1 (pen) en 2-1 Ngonge,
3-1 Vertessen
904/10/2019Go Ahead EaglesJong AZ1-18.103Nagtegaal1-0 Veldmate, 1-1 Sedlacek
904/10/2019FC Den BoschTOP Oss4-03.833Vd Graaf1-0 en 2-0 Väisanen, 3-0 Van Moorsel, 4-0 Laukart
R: O. Rommens (TOP)
904/10/2019De GraafschapAlmere City FC0-09.232Bax
904/10/2019Jong AjaxFC Eindhoven6-0590Hensgens1-0 Traoré, 2-0 Biemans (e.d.), 3-0 Lang,
4-0 Ekkelenkamp, 5-0 Gravenberch, 6-0 Schuurs
904/10/2019TelstarRoda JC Kerkrade1-22.120Bijl0-1 Ugbo, 1-1 Plet, 1-2 Verburgh
904/10/2019Helmond SportMVV Maastricht3-11.134Martens0-1 Van den Hurk, 1-1 Zwamen, 2-1 en 3-1
Snepvangers; R: Martina (MVV)
1011/10/2019MVV MaastrichtSC Cambuur0-03.372Oostrom
1012/10/2019TOP OssTelstar2-21.239Gansner1-0 Sno (e.d.), 1-1 Kharchouch, 2-1 P. Rommens,
2-2 Kharchouch
1012/10/2019Roda JC KerkradeHelmond Sport4-04.000Blank1-0, 2-0 en 3-0 Alberg, 4-0 Croux
1013/10/2019FC VolendamFC Den Bosch1-14.292Ruperti1-0 Runderkamp, 1-1 Trotman
1013/10/2019Almere City FCGo Ahead Eagles1-12.264Bos1-0 Harrison, 1-1 Van der Venne; R: Corboz (GoA)
1013/10/2019ExcelsiorFC Dordrecht3-23.300Gerrets0-1 Achahbar, 1-1 Vloet, 2-1 Meijer, 3-1 Vloet,
3-2 Hogesteger
1118/10/2019Jong FC UtrechtDe Graafschap2-2693Perez1-0 Arweiler (pen), 1-1 Hamdaoui, 2-1 Arweiler,
2-2 Van den Boomen
1118/10/2019FC EindhovenNAC Breda2-23.251Vd Eijk1-0 Sleegers, 1-1 Van Hooijdonk (pen),
2-1 Bourard, 2-2 Riera
1118/10/2019NECJong PSV1-06.589Teuben1-0 Flemming
1118/10/2019Jong AZJong Ajax3-2750Bijl1-0 Oosting, 2-0 Kunst, 2-1 Traoré, 3-1 Kunst,
3-1 Kühn
1118/10/2019SC CambuurTOP Oss5-18.243Bax1-0 Kallon, 2-0 Mühren, 3-0, 4-0 en 5-0 Kallon,
5-1 Hutten
1118/10/2019FC DordrechtHelmond Sport1-21.450Vd Laan0-1 Koolhof, 0-2 Kok (e.d.), 1-2 Wehrmann
1118/10/2019MVV MaastrichtExcelsior0-03.494PirardR: Martina (MVV)
1118/10/2019Go Ahead EaglesFC Volendam3-08.287Vd Graaf1-0 Lieftink, 2-0 Ngombo, 3-0 Berden
1118/10/2019FC Den BoschRoda JC Kerkrade0-03.970Cantineau
1118/10/2019TelstarAlmere City FC1-01.946Gerrets1-0 Kharchouch
1021/10/2019NAC BredaDe Graafschap1-217.312Kooij0-1 Van Mieghem, 0-2 Vet, 1-2 Dogan
R: Verschueren (NAC)
1021/10/2019Jong PSVFC Eindhoven2-1803Martens1-0 Ngonge (pen), 1-1 Biemans, 2-1 Schoonbrood
1021/10/2019Jong AjaxJong FC Utrecht4-0840Ruperti1-0 Traoré, 2-0 Ekkelenkamp, 3-0 en 4-0 Traoré
1021/10/2019Jong AZNEC0-2450Dröge0-1 Flemming (pen), 0-2 Musaba
1225/10/2019Jong FC UtrechtSC Cambuur1-1566Teuben1-0 Van Rooijen, 1-1 Mühren (pen)
1225/10/2019FC VolendamJong AZ3-23.196Hensgens0-1 Druijf, 1-1 Duin, 1-2 Aboukhlal, 2-2 Vlak,
3-2 Smal
1225/10/2019Go Ahead EaglesFC Den Bosch0-08.423Kooij
1225/10/2019ExcelsiorJong Ajax1-33.571Blank0-1 Ekkelenkamp, 0-2 Traoré, 1-2 Vloet, 1-3 Traoré
R: Fischer (Exc), Lang (Aja)
1225/10/2019De GraafschapFC Dordrecht5-09.053Kamphuis1-0 en 2-0 Hamdaoui, 3-0 en 4-0 Van Mieghem,
5-0 Helmer; R: Van de Pavert (Gra)
1225/10/2019NECMVV Maastricht2-06.822Ruperti1-0 en 2-0 Okita
1225/10/2019Roda JC KerkradeNAC Breda4-210.387Mulder1-0 Ugbo, 1-1 Dogan, 2-1 Verburgh, 2-2 Riera,
3-2 Alberg, 4-2 Simakala; R: Rosler (NAC)
1225/10/2019TOP OssJong PSV1-01.753Oostrom1-0 Hutten
1225/10/2019Almere City FCFC Eindhoven3-11.821Bijl1-0 Meijers, 1-1 De Rooij, 2-1 Efmorfidis,
3-1 Kaandorp; R: Faber (Ein)
1225/10/2019Helmond SportTelstar1-41.732Bos0-1 Tavsan, 0-2 en 0-3 Kharchouch, 0-4 McGuane,
1-4 Snepvangers
1301/11/2019SC CambuurNEC0-08.675Manschot
1301/11/2019FC DordrechtTOP Oss1-11.322Bijl1-0 Schuurman, 1-1 P. Rommens; R: Lewis (Dor)
1301/11/2019NAC BredaGo Ahead Eagles1-118.165Lindhout0-1 Corboz, 1-1 Ilic (pen)
1301/11/2019MVV MaastrichtAlmere City FC3-23.394Vd Laan1-0 Van den Hurk, 1-1 Loen, 1-2 Vossebelt,
2-2 Van den Hurk (pen), 3-2 Bensabouh (pen)
1301/11/2019FC EindhovenJong AZ2-12.148Gerrets0-1 Oosting, 1-1 en 2-1 Cicilia
1301/11/2019FC Den BoschHelmond Sport1-13.041Dröge1-0 Rodrigues, 1-1 Joppen
1301/11/2019De GraafschapExcelsior0-09.511Nagtegaal
1301/11/2019TelstarJong FC Utrecht2-01.995Blank1-0 Benamar, 2-0 Kharchouch
1304/11/2019Jong PSVRoda JC Kerkrade1-1748Gansner0-1 Ugbo, 1-1 Ngonge
1304/11/2019Jong AjaxFC Volendam1-3734Teuben0-1 Doodeman, 0-2 Tol, 1-2 Gravenberch,
1-3 Antonucci
1408/11/2019FC VolendamJong FC Utrecht1-03.133Cantineau1-0 Kaars
1408/11/2019Jong PSVTelstar1-1412Hensgens0-1 Van Doorm, 1-1 Sidibe
1408/11/2019Go Ahead EaglesFC Dordrecht3-18.109Bax1-0 Rabillard, 2-0 Martens, 2-1 Schuurman,
3-1 Edqvist
1408/11/2019ExcelsiorFC Eindhoven5-43.165Teuben0-1 De Rooij, 1-1 Vloet, 1-2 Cicilia, 2-2 Meijer,
2-3 Oude Kotte (e.d.), 3-3 Omarsson, 4-3 Verhaar,
4-4 Cicilia, 5-4 Omarsson
1408/11/2019NECTOP Oss3-06.723Vd Eijk1-0 Ter Haar Romeny, 2-0 Musaba, 3-0 Flemming
1408/11/2019Roda JC KerkradeSC Cambuur1-26.000Vd Graaf0-1 Jacobs, 1-1 Ugbo, 1-2 Mühren
1408/11/2019Jong AjaxFC Den Bosch5-1555Gansner1-0 Ekkelenkamp, 2-0 Kühn, 3-0 Ekkelenkamp,
4-0 Traoré, 4-1 Rodrigues, 5-1 Traoré
1408/11/2019Almere City FCNAC Breda1-02.255Blank1-0 Loen
1408/11/2019Helmond SportDe Graafschap1-21.656Ruperti0-1 Seuntjens, 1-1 Swinnen, 1-2 Van Heertum
1408/11/2019Jong AZMVV Maastricht3-2400Bos1-0 Correia, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Kunst (pen),
2-2 Holtby, 3-2 Margaret
1515/11/2019FC EindhovenMVV Maastricht2-02.532Dröge1-0 Cicilia, 2-0 De Rooij
1515/11/2019TOP OssFC Volendam1-21.411Vd Laan1-0 P. Rommens, 1-1 Duin (pen), 1-2 Kaars
1515/11/2019FC DordrechtRoda JC Kerkrade1-11.185Bos1-0 Werker (e.d.), 1-1 Ugbo
1517/11/2019TelstarGo Ahead Eagles0-22.701Vd Eijk0-1 Lieftink, 0-2 Bliek
1517/11/2019FC Den BoschExcelsior3-33.178Gerrets0-1 Vloet, 1-1 Rodrigues, 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Deijl (pen), 2-3 Meijer, 3-3 Rodrigues
1517/11/2019SC CambuurAlmere City FC3-19.264Oostrom1-0 Mühren, 2-0 en 3-0 Jacobs, 3-1 Harrison
1622/11/2019Jong FC UtrechtJong AZ2-1458Dröge1-0 St. Jago, 2-0 Lonwijk, 2-1 Sedlacek
1622/11/2019NAC BredaJong Ajax1-218.212Vd Graaf1-0 El Allouchi, 1-1 Lang, 1-2 Brobbey
1622/11/2019De GraafschapJong PSV4-19.210Bijl0-1 Catic, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Van de Pavert,
3-1 Hamdaoui, 4-1 Nijland
1622/11/2019Helmond SportNEC1-21.705Bos0-1 Okia, 1-1 Vereijken, 1-2 Van de Looi
1622/11/2019ExcelsiorFC Volendam1-23.504Van Boekel0-1 Kaars, 0-2 Murkin, 1-2 Fortes
1622/11/2019FC DordrechtTelstar2-31.490Gansner0-1 Kharchouch, 0-2 Tavsan, 1-2 en 2-2
Marques (pen), 2-3 Kharchouch
1622/11/2019MVV MaastrichtTOP Oss4-03.210Hensgens1-0 Goppel, 2-0 Van den Hurk, 3-0 Mares,
4-0 Schroijen
1622/11/2019FC EindhovenSC Cambuur0-32.192Vd Kerkhof0-1 Mac-Intosch, 0-2 Mühren, 0-3 Paulissen
1622/11/2019Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade1-19.000Gözübüyük0-1 Ugbo, 1-1 Rabillard
1622/11/2019Almere City FCFC Den Bosch0-22.000Teuben0-1 Van Son, 0-2 Rodrigues
1525/11/2019Jong PSVNAC Breda1-3250Gerrets0-1 Ilic, 0-2 Stokkers, 1-2 Sibide,
1-3 Van der Gaag
1525/11/2019NECJong FC Utrecht0-07.159Nagtegaal
1525/11/2019Jong AjaxHelmond Sport1-1410Vd Laan0-1 Werkhoven, 1-1 Ekkelenkamp
1525/11/2019Jong AZDe Graafschap2-1500Blank0-1 Seuntjens, 1-1 en 2-1 Aboukhlal
1729/11/2019SC CambuurJong AZ3-17.532Ruperti0-1 Correia, 1-1 Akoy, 2-1 Kallon, 3-1 Mühren
1729/11/2019NAC BredaMVV Maastricht2-017.521Bax1-0 Dogan (pen), 2-0 Ilic
1729/11/2019FC Den BoschFC Dordrecht3-22.593Cantineau1-0 Van Moorsel, 2-0 Rodrigues,
2-1 Marques (pen), 3-1 Bouyaghlafen, 3-2 Green
1729/11/2019TOP OssFC Eindhoven3-11.189Blank1-0 P. Rommens, 1-1 De Rooij, 2-1 en 3-1 Büttner
1729/11/2019Roda JC KerkradeExcelsior1-48.247Oostrom1-0 Alberg, 1-1 Zwarts, 1-2 Schlösser (e.d.),
1-3 Zwarts, 1-4 Mendes Moreira
1729/11/2019TelstarJong Ajax2-33.063Bijl0-1 Ter heide, 0-2 Eiting (pen), 0-3 Ekkelenkamp,
1-3 Bronkhorst, 2-3 Kharchouch (pen)
1729/11/2019FC VolendamNEC3-14.145Blom1-0 Visser, 2-0 Kaars, 2-1 Van Landschoot,
3-1 El Kadiri
1729/11/2019Helmond SportJong PSV2-31.209Dröge0-1 Sidibe, 0-2 Schoonbrood, 0-3 Sidibe,
1-3 De Regt, 2-3 Verkennis
1701/12/2019De GraafschapGo Ahead Eagles1-111.123Nijhuis0-1 Lieftink, 1-1 Seuntjens (pen)
1702/12/2019Jong FC UtrechtAlmere City FC3-4400Hensgens1-0 Cerny, 2-0 Abass, 3-0 Velanas, 3-1 Venema
1806/12/2019MVV MaastrichtJong FC Utrecht1-13.104Bos0-1 Arweiler, 1-1 Van den Hurk
1806/12/2019FC EindhovenFC Volendam1-41.878Manschot0-1 en 0-2 Smal, 0-3 Doodeman, 0-4 Antonucci,
1-4 Rooseboom
1806/12/2019FC Den BoschDe Graafschap2-23.123Vd Graaf0-1 Van Mieghem, 0-2 Seuntjens,
1-2 Van Moorsel, 2-2 Väisänen
1806/12/2019ExcelsiorNEC2-13.384Makkelie1-0 Fischer, 1-1 Ter Haar Romeny, 2-1 Zwarts
1806/12/2019FC DordrechtSC Cambuur2-41.578Kooij0-1 Maulun, 1-1 Marques (p), 1-2 Hoedemakers,
1-3 Van der Kaap, 1-4 Maulun, 2-4 Gronsveld
1806/12/2019Almere City FCTOP Oss3-01.626Toeback1-0 Verheydt, 2-0 Venema, 3-0 Piqué (e.d.)
1806/12/2019TelstarNAC Breda1-12.064Ruperti0-1 Dogan, 1-1 Tavsan
1806/12/2019Go Ahead EaglesJong PSV1-17.446Vd Laan1-0 Lieftink, 1-1 Sidibe
1809/12/2019Jong AjaxRoda JC Kerkrade2-0641Gerrets1-0 en 2-0 Ekkelenkamp
1809/12/2019Jong AZHelmond Sport4-1300Bijl1-0 en 2-0 Aboukhlal, 2-1 Swinnen (pen),
3-1 (pen) en 4-1 Aboukhlal
1913/12/2019SC CambuurJong Ajax0-28.763Vd Eijk0-1 Brobbey, 0-2 Hansen
1913/12/2019Jong FC UtrechtFC Eindhoven2-2423Gansner0-1 Lopes, 1-1 Lonwijk, 2-1 Mallahi,
2-2 Lonwijk (e.d.)
1913/12/2019FC VolendamMVV Maastricht4-14.087Mulder0-1 Schroijen, 1-1 Fadiga, 2-1 Kaars, 3-1 Deul,
4-1 Antonucci
1913/12/2019NAC BredaFC Den Bosch1-217.823Oostrom0-1 Rodrigues, 1-1 Stokklers, 1-2 Felida
1913/12/2019Jong PSVFC Dordrecht0-1357Hensgens0-1 Schuurman
1913/12/2019De GraafschapTelstar2-29.311Vd Kerkhof0-1 Benamar, 1-1 Owusu, 1-2 Kharchouch,
2-2 Seuntjens
1913/12/2019NECAlmere City FC2-38.024Blank0-1 Efmorfidis, 0-2 Kip, 1-2 Balker (e.d.),
2-2 Kvida, 2-3 Verheydt
1913/12/2019Roda JC KerkradeJong AZ2-24.039Teuben0-1 Sedlacek, 1-1 Bisseck, 2-1 Croux, 2-2 Oosting
1913/12/2019TOP OssExcelsior0-21.023Dröge0-1 Zwarts, 0-2 Bruins (pen)
1913/12/2019Helmond SportGo Ahead Eagles1-21.241Cantineau0-1 Rabillard, 1-1 Swinnen, 1-2 Navratil
2020/12/2019FC VolendamDe Graafschap3-34.231Lindhout1-0 J. Vlak, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Smal,
2-2 Hamdaoui, 2-3 Seuntjens, 3-3 Antonucci
2021/12/2019NAC BredaFC Dordrecht3-016.889Bijl1-0 Ilic, 2-0 Van Hooijdonk, 3-0 Schouten
2020/12/2019MVV MaastrichtHelmond Sport4-13.207Nagtegaal1-0 Joppen (e.d.), 2-0 en 3-0 Schroijen,
3-1 Mutzers, 4-1 Van den Hurk
2020/12/2019FC EindhovenNEC1-42.048Hensgens0-1 Van Eijden, 0-2 Musaba, 0-3 Van Landschoot,
1-3 Cecilia, 1-4 Ter Haar Romeny
2020/12/2019FC Den BoschJong PSV2-13.023Denil1-0 Velkov, 1-1 Madueke, 2-1 Rodrigues
2022/12/2019ExcelsiorSC Cambuur1-33.612Martens0-1 Mühren (pen), 0-2 Jacobs, 1-2 Vloet,
1-3 Kallon
2020/12/2019Jong AjaxTOP Oss2-0588Bos1-0 Brobbey, 2-0 Ünüvar
2020/12/2019Almere City FCRoda JC Kerkrade2-01.999Cantineau1-0 Loen, 2-0 Venema
2020/12/2019TelstarJong AZ3-12.500Dröge1-0 Jacobs (e.d.), 1-1 Reijnders, 2-1 Tavsan,
3-1 Kharchouch
2022/12/2019Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles0-3314Teuben0-1 en 0-2 Corboz, 0-3 Mertens
2110/01/2020SC CambuurFC Volendam1-29.163Gözübüyük0-1 Antonucci, 0-2 Murkin, 1-2 Jacobs
2110/01/2020FC DordrechtExcelsior1-12.225Vd Laan0-1 Zwarts, 1-1 Smith
2112/01/2020Go Ahead EaglesAlmere City FC1-18.467Nagtegaal0-1 Efmorfidis, 1-1 Edqvist
2110/01/2020De GraafschapJong FC Utrecht2-19.511Gerrets0-1 Hilterman (pen), 1-1 Owusu, 2-1 Seuntjens
2112/01/2020NECFC Den Bosch1-09.192Ruperti1-0 Okita
2112/01/2020Roda JC KerkradeMVV Maastricht2-28.547Van Boekel0-1 Schroijen, 0-2 Kostons, 1-2 Alberg, 2-2 Ugbo,
2110/01/2020TelstarFC Eindhoven2-01.980Oostrom1-0 Tavsan, 2-0 Kharchouch
2110/01/2020Helmond SportNAC Breda0-02.314Martens
2113/01/2020Jong PSVJong Ajax0-01.285CantineauR: Pynadath (Aja)
2113/01/2020Jong AZTOP Oss3-1500Hensgens1-0 Kunst (pen), 1-1 O. Rommens, 2-1 Margaret,
3-1 Kunst
2217/01/2020FC VolendamJong PSV4-23.543Gansner1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Ledezma, 2-2 Smal,
3-2 Doodeman, 4-2 Kaars; R: Soulas (PSV)
2217/01/2020NAC BredaJong AZ3-116.328Bax1-0 en 2-0 Verschueren, 3-0 Dogan, 3-1 Church
2217/01/2020FC EindhovenHelmond Sport2-03.011Bijl1-0 Cicilia, 2-0 Bourard
2217/01/2020ExcelsiorTelstar3-32.722Cantineau0-1 Pattynama, 1-1 en 2-1 Omarsson,
2-2 Kharchouch, 3-2 Korpershoek (e.d.), 3-3 Plet
2217/01/2020TOP OssSC Cambuur3-21.709Blank0-1 Dijkhuizen (e.d.), 1-1 P. Rommens (pen),
2-1 Stuy van den Herik, 2-2 Mühren,
3-2 Stuy van den Herik; R: Ladan (Cam)
2217/01/2020Almere City FCDe Graafschap0-23.484Teuben0-1 Vet, 0-2 Seuntjens
2218/01/2020MVV MaastrichtNEC0-03.461Vd Graaf
2219/01/2020FC Den BoschGo Ahead Eagles2-33.122Vd Kerkhof1-0 Felida, 2-0 Bouyaghlafen, 2-1 Berden,
2-2 Van der Venne, 2-3 Corboz
2220/01/2020Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade2-1439Bos0-1 Roesch, 1-1 Arweiler (pen), 2-1 Hilterman
2220/01/2020Jong AjaxFC Dordrecht2-0517Dröge1-0 Q. Timber, 2-0 Mendez (pen)
2324/01/2020SC CambuurJong FC Utrecht3-18.265Oostrom1-0 Maulun, 1-1 De la Vega, 2-1 Oratmangoen,
3-1 Mühren
2324/01/2020FC DordrechtFC Eindhoven1-02.022Ruperti1-0 Hogesteger
2326/01/2020Go Ahead EaglesNAC Breda1-08.855Kooij1-0 Veldmate (pen)
2324/01/2020De GraafschapMVV Maastricht3-29.509Lindhout1-0 Van Mieghem, 1-1 Owusu, 2-1 Van den Hurk,
3-1 Nijland, 3-2 Holtby
2324/01/2020NECJong Ajax3-39.080Vd Laan0-1 Danilo, 1-1 Flemming (pen), 1-2 en 1-3
Brobbey, 2-3 Musaba, 3-3 Flemming
2324/01/2020Roda JC KerkradeFC Volendam2-34.977Vd Kerkhof0-1 Kaars, 1-1 Cotan, 1-2 Kaars, 2-2 Croux,
2-3 Murkin
2324/01/2020TelstarTOP Oss1-01.883Gansner1-0 Kharchouch
2324/01/2020Helmond SportFC Den Bosch0-01.524De CuyperR: Brusselers (NAC)
2327/01/2020Jong PSVExcelsior2-1506Perez0-1 Fischer, 1-1 Madueke, 2-1 Ngonge
2431/01/2020FC VolendamHelmond Sport2-13.929Vd Eijk1-0 Antonucci, 2-0 Joppen (e.d.), 2-1 Thomassen
2431/01/2020MVV MaastrichtJong PSV3-13.343Dröge1-0, 2-0 en 3-0 Van den Hurk, 3-1 Ngonge
R: Vermijl (MVV)
2431/01/2020FC EindhovenDe Graafschap1-12.128Bax1-0 Cicilia, 1-1 Jansen (e.d.)
2431/01/2020ExcelsiorNAC Breda2-24.046Vd Kerkhof1-0 Vloet, 2-0 Bruins (pen), 2-1 Van Hecke,
2-2 Verschueren
2431/01/2020NECSC Cambuur0-28.235Nijhuis0-1 (pen) en 0-2 Mühren
2431/01/2020TOP OssRoda JC Kerkrade0-01.478Vermeire
2431/01/2020FC Den BoschJong AZ3-02.674Cantineau1-0 Bouyaghlafen, 2-0 Verbeek, 3-0 Laukart
R: Jacobs (AZ)
2431/01/2020Almere City FCTelstar4-22.339Perez1-0 Benamar, 1-1 en 2-1 Verheydt, 2-2 Plet,
3-2 Ahannach, 4-2 venema
2403/02/2020Jong FC UtrechtFC Dordrecht1-1403Gansner1-0 Velanas, 1-1 Schalekamp
2403/02/2020Jong AjaxGo Ahead Eagles5-1902Martens1-0 Danilo (pen), 2-0 Brobbey (pen),
3-0 en 4-0 Danilo, 4-1 Pouwels, 5-1 Q. Timber
R: Bosz (GoA)
2507/02/2020SC CambuurMVV Maastricht2-18.174Kamphuis1-0 (pen) en 2-0 Mühren, 2-1 Schroijen
2507/02/2020FC DordrechtAlmere City FC1-21.650Bijl0-1 en 0-2 Verheydt, 1-2 Green
2507/02/2020NAC BredaTOP Oss1-116.727Manschot1-0 Verschueren, 1-1 Stuij van den Herik
2507/02/2020Go Ahead EaglesFC Eindhoven3-18.231Vd Laan1-0 Rabillard, 1-1 De Rooij, 2-1 Bannink,
3-1 Pouwels
2507/02/2020Roda JC KerkradeFC Den Bosch1-55.455Blank0-1 Van der Velden, 0-2 (pen) en 0-3 Marques,
1-3 Ugbo, 1-4 Rodrigues, 1-5 Laukart
R: Schlösser (Rod)
2507/02/2020TelstarNEC1-72.401Vermeiren0-1 Ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 1-2 Musaba,
1-3 en 1-4 Flemming, 1-5 Van Eijden,
1-6 Benamar (e.d.), 1-7 Sellouf
2507/02/2020Helmond SportExcelsior1-41.337Gerrets0-1 Verhaar, 0-2 en 0-3 Omarsson, 0-4 Vloet,
1-4 Werkhoven
2510/02/2020Jong FC UtrechtJong Ajax7-2488Cantineau1-0 Velanas, 2-0 St Jago, 3-0 Arweiler (pen),
4-0 Acheffay, 4-1 Jensen, 5-1 Lonwijk,
6-1 Hilterman, 6-2 St Jago (e.d.), 7-2 Velanas
R: Mamengi (Utr)
2510/02/2020Jong PSVDe Graafschap2-3879Nagtegaal1-0 Vertessen, 1-1 Hamdaoui, 2-1 Sidibe,
2-2 Seuntjens, 2-3 Van den Boomen
2510/02/2020Jong AZFC Volendam1-1800Bos0-1 Doodeman, 1-1 Druijf
2614/02/2020FC VolendamTelstar1-13.978Blank1-0 Pattynama (e.d.), 1-1 Plet
2616/02/2020MVV MaastrichtGo Ahead Eagles3-03.601Bijl1-0 en 2-0 Mares, 3-0 Van den Hurk
2614/02/2020FC EindhovenJong PSV1-12.831Gerrets0-1 Vertessen, 1-1 Makasi
R: Van den Eynden (Ein), Ledezma (PSV)
2614/02/2020FC Den BoschJong FC Utrecht3-22.373Dröge0-1 Achaffay, 1-1 Verbeek, 1-2 Arweiler,
2-2 Marques, 3-2 Rodrigues
2614/02/2020TOP OssFC Dordrecht1-31.012Cantineau0-1 Gravenberch, 1-1 Van der Heijden,
2-1 Vermeulen, 1-3 Gravenberch
2614/02/2020ExcelsiorJong AZ3-32.712Willems0-1 Church, 0-2 Margaret, 1-2 Vloet,
2-2 Omarsson, 3-2 Mendes Moreira, 3-3 Correia
2614/02/2020De GraafschapRoda JC Kerkrade2-09.711Perez1-0 Hamdaoui, 2-0 Slattery
2614/02/2020NECHelmond Sport2-07.673Hensgens1-0 Van Landschoot, 2-0 Flemming
2614/02/2020Almere City FCSC Cambuur0-12.840Vd Laan0-1 Korte
2617/02/2020Jong AjaxNAC Breda2-41.452Ruperti1-0 Danilo, 2-0 Brobbey, 2-1 Stokkers,
2-2 El Allouchi, 2-3 Van der Gaag, 2-4 El Allouchi
2721/02/2020SC CambuurRoda JC Kerkrade2-08.421Nagtegaal1-0 Mühren, 2-0 Breij
2721/02/2020NAC BredaAlmere City FC1-015.824Martens1-0 Van Hecke (pen)
2721/02/2020Go Ahead EaglesNEC2-18.162Mulder1-0 Rabillard, 2-0 Ahannach, 2-1 Flemming
2721/02/2020ExcelsiorFC Den Bosch6-42.815Bax1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 2-1 Marques,
2-2 Verbeek, 2-3 Marques, 3-3 Bruins (pen),
3-4 Marques, 4-4 Zwarts, 5-4 Omarsson,
6-4 Vloet; R: Van der Winden (DBo)
2721/02/2020FC DordrechtDe Graafschap1-22.022Blom1-0 Polley, 1-1 Vet, 1-2 Van Mieghem
R: Hamdaoui (Gra)
2721/02/2020TelstarMVV Maastricht2-11.763Bos0-1 Van den Hurk (pen), 1-1 en 2-1 Kharchouch
R: Martina (MVV)
2721/02/2020Helmond SportJong Ajax0-21.467Gansner0-1 Hansen, 0-2 Mendez
2721/02/2020Jong PSVTOP Oss1-1650Pirard1-0 Madueke (pen), 1-1 P. Rommens
2724/02/2020Jong FC UtrechtFC Volendam2-1327Dieperink1-0 Hilterman, 1-1 Kaars, 2-1 Velanas
R: Lonwijk (Utr)
2724/02/2020Jong AZFC Eindhoven2-4350Dröge0-1 Cicilia, 0-2 Bourard, 0-3 Cicilia (pen),
1-3 Druijf (pen), 1-4 Ogenia, 2-4 Oosting
2828/02/2020SC CambuurJong PSV4-28.362Cantineau1-0 Mühren, 1-1 Madueke, 2-1 Breij,
2-2 Vertessen, 3-2 Jacobs, 4-2 Mühren (pen)
2828/02/2020FC VolendamGo Ahead Eagles2-24.022Oostrom1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Rabillard, 2-2 El Kadiri
2828/02/2020MVV MaastrichtFC Den Bosch2-33.331Denil1-0 Van den Hurk, 1-1 Laukart, 2-1 Van den Hurk,
2-2 en 2-3 Marques
2828/02/2020FC EindhovenExcelsior3-11.957Dieperink1-0 Cecila (pen), 2-0 De Rooij, 3-0 Bourard (pen),
3-1 Bruins (pen)
2828/02/2020De GraafschapJong AZ5-19.945Ruperti1-0 Seuntjens, 2-0 Van Mieghem,
3-0 Van den Boomen, 4-0 Vet, 5-0 Seuntjens (pen),
5-1 Oosting
2828/02/2020NECNAC Breda1-18.325Perez0-1 Verschueren, 1-1 Flemming
2828/02/2020Roda JC KerkradeFC Dordrecht5-04.459Gerrets1-0 Alberg, 2-0 Jensen, 3-0 Ugbo, 4-0 Remans,
5-0 Albers (pen)
2828/02/2020Jong AjaxTelstar2-21.051Hensgens1-0 Hansen, 2-0 Jensen, 2-1 (pen) en 2-2
Kharchouch
2828/02/2020TOP OssJong FC Utrecht2-11.014Vd Laan1-0 Peters, 1-1 Velanas, 2-1 Bulut
2828/02/2020Almere City FCHelmond Sport2-02.589Blank1-0 (pen) en 2-0 Verheydt
2302/03/2020Jong AZAlmere City FC3-1450Gansner0-1 Verheydt, 1-1 Druijf, 2-1 Oosting,
3-1 Aboukhlal
2908/03/2020NAC BredaRoda JC Kerkrade4-114.792Vd Eijk1-0 Van Hecke (pen), 2-0 Stokkers,
2-1 Alberg (pen), 3-1 Van Anholt, 4-1 El Allouchi
2906/03/2020FC Den BoschAlmere City FC1-22.019Bos1-0 Van der Velden, 1-1 Ahannach, 1-2 Efmorfidis
2906/03/2020ExcelsiorMVV Maastricht3-02.750Hensgens1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 3-0 Omarsson
2906/03/2020FC VolendamJong Ajax4-06.263Vd Laan1-0 Antonucci, 2-0 El Kadiri, 3-0 Antonucci,
4-0 Duin
2906/03/2020TelstarJong PSV1-02.401Ruperti1-0 Sambo (e.d.)
2906/03/2020FC EindhovenTOP Oss2-23.842Nagtegaal0-1 O. Rommens, 0-2 P. Rommens (pen),
1-2 Bourard, 2-2 Amevor
2906/03/2020Helmond SportFC Dordrecht1-11.554Dröge1-0 Swinnen (pen), 1-1 Breedijk (pen)
R: Wehrmann (Dor)
2908/03/2020Go Ahead EaglesDe Graafschap1-29.463Dieperink0-1 Seuntjens, 0-2 Van den Boomen, 1-2 Pouwels
2909/03/2020Jong FC UtrechtNEC1-2600Gerrets1-0 Arweiler (pen), 1-1 Flemming (pen),
1-2 Ter Haar Romeny
2909/03/2020Jong AZSC Cambuur0-3700Bijl0-1 en 0-2 Mühren, 0-3 Breij
3013/03/2020SC CambuurNAC Breda20:00
3013/03/2020FC DordrechtJong AZ20:00
3013/03/2020MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3013/03/2020De GraafschapHelmond Sport20:00
3013/03/2020NECFC Volendam20:00
3013/03/2020Roda JC KerkradeTelstar20:00
3013/03/2020TOP OssFC Den Bosch20:00
3013/03/2020Almere City FCJong FC Utrecht20:00
3016/03/2020Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
3016/03/2020Jong AjaxExcelsior20:00
3120/03/2020Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
3120/03/2020FC Den BoschNAC Breda20:00
3120/03/2020ExcelsiorTOP Oss20:00
3120/03/2020TelstarFC Dordrecht20:00
3120/03/2020FC VolendamAlmere City FC20:00
3120/03/2020FC EindhovenJong Ajax20:00
3120/03/2020Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
3120/03/2020Jong AZJong PSV20:00
3122/03/2020Jong FC UtrechtMVV Maastricht14:30
3122/03/2020De GraafschapNEC14:30
32SC CambuurFC Eindhoven
32FC DordrechtFC Den Bosch
32MVV MaastrichtFC Volendam
32Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles
32TOP OssHelmond Sport
32Almere City FCExcelsior
3303/04/2020NAC BredaTelstar20:00
3303/04/2020Jong PSVJong FC Utrecht20:00
3303/04/2020NECJong AZ20:00
3303/04/2020Jong AjaxDe Graafschap20:00
3303/04/2020FC VolendamTOP Oss20:00
3303/04/2020MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
3303/04/2020FC EindhovenAlmere City FC20:00
3303/04/2020Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
3303/04/2020FC Den BoschSC Cambuur20:00
3303/04/2020ExcelsiorRoda JC Kerkrade20:00
3206/04/2020Jong FC UtrechtTelstar20:00
3206/04/2020Jong PSVNEC20:00
3206/04/2020De GraafschapNAC Breda20:00
3206/04/2020Jong AjaxJong AZ20:00
3410/04/2020SC CambuurDe Graafschap20:00
3410/04/2020FC DordrechtFC Volendam20:00
3410/04/2020NAC BredaFC Eindhoven20:00
3410/04/2020NECExcelsior20:00
3410/04/2020Roda JC KerkradeJong PSV20:00
3410/04/2020TOP OssMVV Maastricht20:00
3410/04/2020Almere City FCJong Ajax20:00
3410/04/2020TelstarFC Den Bosch20:00
3410/04/2020Helmond SportJong FC Utrecht20:00
3410/04/2020Jong AZGo Ahead Eagles20:00
3513/04/2020SC CambuurFC Dordrecht14:30
3513/04/2020Jong FC UtrechtNAC Breda14:30
3513/04/2020FC VolendamExcelsior14:30
3513/04/2020Jong PSVHelmond Sport14:30
3513/04/2020MVV MaastrichtJong AZ14:30
3513/04/2020Go Ahead EaglesTelstar14:30
3513/04/2020FC Den BoschJong Ajax14:30
3513/04/2020De GraafschapTOP Oss14:30
3513/04/2020Roda JC KerkradeFC Eindhoven14:30
3513/04/2020Almere City FCNEC14:30
3617/04/2020FC DordrechtJong PSV20:00
3617/04/2020NAC BredaFC Volendam20:00
3617/04/2020NECRoda JC Kerkrade20:00
3617/04/2020TOP OssAlmere City FC20:00
3617/04/2020TelstarDe Graafschap20:00
3617/04/2020FC EindhovenFC Den Bosch20:00
3617/04/2020Helmond SportSC Cambuur20:00
3618/04/2020ExcelsiorGo Ahead Eagles18:30
3620/04/2020Jong AjaxMVV Maastricht20:00
3620/04/2020Jong AZJong FC Utrecht20:00
3724/04/2020SC CambuurTelstar20:00
3724/04/2020Jong FC UtrechtExcelsior20:00
3724/04/2020FC VolendamFC Eindhoven20:00
3724/04/2020FC DordrechtGo Ahead Eagles20:00
3724/04/2020Jong PSVAlmere City FC20:00
3724/04/2020MVV MaastrichtNAC Breda20:00
3724/04/2020De GraafschapFC Den Bosch20:00
3724/04/2020Roda JC KerkradeJong Ajax20:00
3724/04/2020TOP OssNEC20:00
3724/04/2020Helmond SportJong AZ20:00
3801/05/2020NAC BredaJong PSV20:00
3801/05/2020FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
3801/05/2020Go Ahead EaglesTOP Oss20:00
3801/05/2020FC Den BoschFC Volendam20:00
3801/05/2020ExcelsiorDe Graafschap20:00
3801/05/2020NECFC Dordrecht20:00
3801/05/2020Jong AjaxSC Cambuur20:00
3801/05/2020Almere City FCMVV Maastricht20:00
3801/05/2020TelstarHelmond Sport20:00
3801/05/2020Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
1. Ronde

Eredivisie 2019-2020

Wedstrijdenmatrix


Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
102/08/2019PEC ZwolleWillem II1-313.824Manschot1-0 Thy, 1-1 Pavlidis, 1-2 Leemans (e.d.),
1-3 Pavlidis
103/08/2019VitesseAjax2-218.100Nijhuis1-0 Bero, 1-1 Van de Beek, 2-1 Bazoer,
2-2 Tadic; R: Bazoer
103/08/2019FC EmmenFC Groningen0-18.245Van Boekel0-1 Hrustic
103/08/2019VVV-VenloRKC Waalwijk3-15.560Kooij0-1 Delcroix, 1-1 Soriano, 2-1 Opoku (pen),
3-1 Van Ooijen
103/08/2019FC TwentePSV1-127.200Gözübüyük1-0 Nakamura, 1-1 Dumfries
104/08/2019Heracles Almelosc Heerenveen0-49.640Martens0-1 Dresevic, 0-2 Bruijn, 0-3 Van Bergen,
0-4 Ejuke
104/08/2019ADO Den HaagFC Utrecht2-410.633Blom1-0 Meijers, 2-0 Falkenburg, 2-1 Zwinkels (e.d.),
2-2 Kerk, 2-3 Immers (e.d.), 2-4 Venema
104/08/2019FeyenoordSparta Rotterdam2-241.000Makkelie0-1 Rayhi, 1-1 Berghuis, 1-2 Veldwijk,
2-2 Larsson
104/08/2019AZFortuna Sittard4-012.858Higler1-0 Vlaar, 2-0 Idrissi, 3-0 Boadu, 4-0 Sugawara
209/08/2019Sparta RotterdamVVV-Venlo4-110.012Nijhuis0-1 Van Ooijen, 1-1 Dervisoglu, 2-1 Ache,
3-1 Harroui, 4-1 Veldwijk
210/08/2019FC GroningenFC Twente1-317.500Bax0-1 Nakamura, 0-2 Cantalapiedra, 1-2 Doan,
1-3 Vuckic; R: Lundqvist, Te Wierik (Gro)
210/08/2019AjaxFC Emmen5-052.000Gözübüyük1-0 Van de Beek, 2-0 Ziyech, 3-0 Tadic,
4-0 en 5-0 Huntelaar,
210/08/2019PSVADO Den Haag3-132.000Makkelie0-1 Necid, 1-1 Bruma, 2-1 Malen, 3-1 Gakpo
210/08/2019Willem IIVitesse0-212.825Van de Graaf0-1 Grot, 0-2 Matavz
211/08/2019Fortuna SittardHeracles Almelo1-15.866Blom0-1 Van de Water, 1-1 Diemers (pen)
211/08/2019sc HeerenveenFeyenoord1-118.600Kamphuis0-1 Berghuis (pen), 1-1 Dresevic
211/08/2019RKC WaalwijkAZ0-26.023Lindhout0-1 en 0-2 Idrissi; R: Gaari (RKC)
211/08/2019FC UtrechtPEC Zwolle3-118.736Mulder0-1 Hamer, 1-1 Van de Streek,
2-1 Gustafson (pen), 3-1 Janssen
316/08/2019VitessePEC Zwolle3-012.273Dieperink1-0 Matavz (pen), 2-0 Karavaev, 3-0 Linssen
317/08/2019ADO Den HaagSparta Rotterdam1-212.479Higler0-1 en 0-2 Rayhi, 1-2 Immers
317/08/2019VVV-VenloAjax1-48.000Makkelie0-1 Ziyech, 0-2 Tadic (pen), 0-3 Huntelaar,
0-4 Neres, 1-4 Linthorst
317/08/2019FC Emmensc Heerenveen2-08.145Nijhuis1-0 Laursen, 2-0 Bijl
318/08/2019Heracles AlmeloPSV0-210.063Kamphuis0-1 Bergwijn, 0-2 Ihattaren
318/08/2019Fortuna SittardWillem II2-37.273Lindhout1-0 Damascan, 1- Vrousai, 1-2 (pen) en 1-3
Pavlidis, 2-3 Damascan
318/08/2019FeyenoordFC Utrecht1-137.500Van Boekel0-1 Abass, 1-1 Haps
318/08/2019FC TwenteRKC Waalwijk3-325.700Perez0-1 Tahiri, 1-1 Vuckic, 1-2 Van Weert, 2-2 Vuckic,
3-2 Zekhnini, 3-3 Quasten
318/08/2019AZFC Groningen0-08.563Gözübüyük(Gespeeld in Den Haag)
424/08/2019Willem IIFC Emmen2-113.300Mulder1-0 Köhlert, 1-1 Kolar (pen), 2-1 Köhlert
424/08/2019Heracles AlmeloVitesse1-19.344Manschot0-1 Linssen, 1-1 Dessers
424/08/2019sc HeerenveenFC Twente0-016.328Van Boekel
425/08/2019RKC WaalwijkADO Den Haag0-35.034Vd Graaf0-1 Beugelsdijk, 0-2 en 0-3 (pen) Necid
R: Bakker (ADO)
425/08/2019FC UtrechtVVV-Venlo1-217.986Kamphuis0-1 en 0-2 Linthorst, 1-2 Dalmau
425/08/2019PEC ZwolleSparta Rotterdam2-212.532Gözübüyük0-1 Ache, 1-1 Bel Hassani, 2-1 Thy, 2-2 Veldwijk
530/08/2019FC EmmenPEC Zwolle1-38.293Vd Kerkhof1-0 Bakker, 1-1 Johnsen, 1-2 Bruns,
1-3 Bel Hassani
531/08/2019sc HeerenveenFortuna Sittard1-115.128Vd Graaf0-1 Passlack, 1-1 Odgaard (pen)
531/08/2019FC GroningenHeracles Almelo1-215.934Lindhout0-1 Van de Water, 1-1 Warmerdam, 1-2 Czyborra
531/08/2019ADO Den HaagVVV-Venlo1-010.617Mulder1-0 Pinas; R: Post (VVV)
501/09/2019FC TwenteFC Utrecht3-125.500Manschot1-0 Aitor (pen), 1-1 Dalmau, 2-1 Vuckic,
3-1 Aitor (pen); R: Guwara (Utr)
501/09/2019RKC WaalwijkPSV1-37.035Blom1-0 Meulensteen, 1-1 Quasten (e.d.),
1-2 Baumgartl,1-3 Mitroglu
501/09/2019Sparta RotterdamAjax1-410.599Kamphuis0-1 Promes, 0-2 Ziyech, 0-3 Tadic (pen),
0-4 Ziyech, 1-4 Dervisoglu
501/09/2019Willem IIFeyenoord0-113.875Nijhuis0-1 Berghuis (pen)
501/09/2019VitesseAZ2-113.290Higler0-1 Koopmeiners (pen), 1-1 Matavz,
2-1 Bero (pen)
614/09/2019AZSparta Rotterdam5-18.000Makkelie0-1 Harroui, 1-1 Idrissi, 2-1 en 3-1 Boadu,
4-1 Idrissi, 5-1 Koopmeiners (pen)
(Gespeeld in Den Haag)
614/09/2019PSVVitesse5-033.300Van Boekel1-0, 2-0, 3-0, 4-0 (pen) en 5-0 (pen) Malen
614/09/2019VVV-VenloFC Groningen2-16.265Vd Kerkhof1-0 Yeboah, 1-1 Hrustic, 2-1 Linthorst
614/09/2019Ajaxsc Heerenveen4-152.000Lindhout1-0 Tadic, 1-1 Odgaard, 2-1 Tagliafico,
3-1 Schuurs, 4-1 Tagliafico
614/09/2019FC UtrechtFC Emmen3-117.661Dieperink1-0 Dalmau, 2-0 Kerk, 2-1 De Leeuw,
3-1 Bahebeck
615/09/2019PEC ZwolleRKC Waalwijk6-213.028Manschot1-0 Bel Hassani, 1-1 Meulensteen, 1-2 Leemans,
2-2, 3-2, 4-2 en 5-2 Ghoochannejhad,
6-2 Hamer
615/09/2019FeyenoordADO Den Haag3-240.000Gözübüyük1-0 Karsdorp (pen), 2-0 Narsingh, 3-0 Fer (pen),
3-1 Ié (e.d.), 5-2 Tapia (e.d.)
615/09/2019Heracles AlmeloWillem II4-111.254Kooij1-0 Dessers, 1-1 Pavlidis, 2-1 Dessers,
3-1 Van de Water, 4-1 Mauro Junior
615/09/2019Fortuna SittardFC Twente2-37.377Higler0-1 Nakamura, 0-2 Espinosa, 0-23 Aburjana,
1-3 Vuckic (e.d.), 2-3 Ciss
720/09/2019FC TwenteHeracles Almelo2-329.300Kamphuis1-0 Aitor, 1-1 Dessers, 1-2 en 1-3 Mauro Junior,
2-3 Berggreen
721/09/2019Sparta RotterdamRKC Waalwijk4-010.231Bax1-0 Smeets, 2-0 Ache, 3-0 Dervisoglu, 4-0 Rayhi
721/09/2019FC GroningenPEC Zwolle2-016.471Vd Eijk1-0 Lundqvist, 2-0 Hrustic
721/09/2019Willem IIVVV-Venlo1-013.227Dieperink1-0 Pavlidis
721/09/2019VitesseFortuna Sittard4-220.800Kooij0-1 Diemers, 1-1 Matavz, 1-2 Angha,
2-2 en 3-2 Linssen, 4-2 Bero
722/09/2019ADO Den HaagAZ0-112.091Lindhout0-1 Koopmeiners (pen)
722/09/2019sc HeerenveenFC Utrecht1-116.593Mulder0-1 Kerk, 1-1 Ejuke
722/09/2019PSVAjax1-135.000Makkelie0-1 Promes, 1-1 Malen
722/09/2019FC EmmenFeyenoord3-38.309Higler0-1 Kökcü, 0-2 Narsingh, 1-2 De Vos, 2-2 Peña,
3-2 Slagveer, 3-3 Toornstra; R: Heylen (Emm)
425/09/2019AjaxFortuna Sittard5-053.000Manschot1-0 Promes, 2-0 Neres, 3-0 Promes,
4-0 Harries (e.d.), 5-0 Promes
425/09/2019PSVFC Groningen3-132.800Nijhuis1-0 Rosario, 2-0 Dumfries, 2-1 Lundqvist,
3-1 Bruma
426/09/2019FeyenoordAZ0-335.000Kamphuis0-1 Boadu, 0-2 Stengs, 0-3 Idrissi
827/09/2019FC EmmenADO Den Haag3-08.002Blank1-0 Goossens (e.d.), 2-0 De Leeuw, 3-0 Slagveer
828/09/2019VVV-Venlosc Heerenveen0-35.944Gözübüyük0-1 en 0-2 Ejuke, 0-3 Odgaard
828/09/2019AjaxFC Groningen2-053.000Kuipers1-0 Martinez, 2-0 Huntelaar; R: Warmerdam (Gro)
828/09/2019Fortuna SittardSparta Rotterdam0-07.483MartensR: Auassar (Spa)
829/09/2019AZHeracles Almelo2-07.241Van Boekel1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Stengs
(Gespeeld in Den Haag)
829/09/2019PEC ZwollePSV0-413.482Higler0-1 Rosario, 0-2 Malen, 0-3 Doan, 0-4 Gutierrez
829/09/2019FeyenoordFC Twente5-132.500Makkelie1-0 Berghuis, 1-1 Aitor, 2-1 Larsson, 3-1 Bijen (ed),
4-1 Sinisterra, 5-1 Larsson
829/09/2019FC UtrechtWillem II2-019.419Vd Graaf1-0 Janssen, 2-0 Kerk; R: Guwara (Utr)
829/09/2019RKC WaalwijkVitesse1-24.858Nijhuis0-1 Dicko, 1-1 Leemans (pen), 1-2 Tannane (pen)
R: Lelieveld (Vit)
904/10/2019FC GroningenRKC Waalwijk3-016.029Kooij1-0 Te Wieik, 2-0 Benschop, 3-0 Gudmundsson
905/10/2019Heracles AlmeloFC Emmen2-010.376Vd Eijk1-0 Dessers, 2-0 Veendorp (e.d.)
906/10/2019PSVVVV-Venlo4-133.000Lindhout1-0 Bergwijn, 2-0 Dumfries, 3-0 Malen,
3-1 Pachnik, 4-1 Malen
905/10/2019Sparta RotterdamFC Twente2-110.435Manschot1-0 Dervisoglu, 1-1 Verdonk, 2-1 Smeets
R: Pleguezuelo (Twe)
905/10/2019sc HeerenveenPEC Zwolle1-016.632Makkelie1-0 Van Bergen
906/10/2019ADO Den HaagAjax0-214.733Blom0-1 Huntelaar, 0-2 Neres
906/10/2019Fortuna SittardFeyenoord4-28.511Van Boekel1-0 Ciss, 1-1 Haps, 2-1 Ciss, 3-1 Harries,
4-1 Sambou, 4-2 Berghuis
905/10/2019VitesseFC Utrecht2-112.704Kuipers1-0 Clark, 1-1 Maher, 2-1 Matavz
906/10/2019Willem IIAZ1-112.707Higler0-1 Koopmeiners (pen), 1-1 Köhlert; R: Boadu (AZ)
1019/10/2019AZsc Heerenveen2-47.648Kuipers0-1 Botman, 1-1 Vlaar, 1-2 Kongolo,
1-3 Odgaard, 2-3 Stengs, 2-4 Koopmeiners (e.d.)
1019/10/2019FC UtrechtPSV3-022.632Makkelie1-0 Van de Streek, 2-0 Maher, 3-0 Klaiber
R: Viergever, Hendrix (PSV)
1019/10/2019VVV-VenloVitesse0-45.992Mulder0-1 en 0-2 Linssen, 0-3 Bazoer, 0-4 Dicko
1019/10/2019FC TwenteWillem II0-127.500Vd Kerkhof0-1 Vrousai
1019/10/2019RKC WaalwijkAjax1-27.508Lindhout0-1 Tadic, 1-1 Bakari, 1-2 Promes
1020/10/2019FeyenoordHeracles Almelo1-137.000Manschot1-0 Toornstra, 1-1 Kiomourtzoglu
1020/10/2019FC EmmenFortuna Sittard2-18.130Nijhuis0-1 Sambou, 1-1 De Leeuw, 2-1 Peña
1020/10/2019PEC ZwolleADO Den Haag3-112.943Gözübüyük0-1 Kramer, 1-1 Bel Hassani, 2-1 Ghoochannejhad,
3-1 Clement
1020/10/2019FC GroningenSparta Rotterdam2-017.582Blom1-0 Sierhuis, 2-0 Benschop; R: Coremans (Spa)
1125/10/2019FC TwenteFC Emmen4-127.000Bax1-0 en 2-0 Vickic, 3-0 Selahi, 3-1 Veendorp,
3-1 Aitor (pen)
1126/10/2019Willem IIRKC Waalwijk2-113.877Blom1-0 Heerkens, 2-0 Llonch, 2-1 Elbers
1126/10/2019Fortuna SittardVVV-Venlo4-18.388Makkelie1-0 en 2-0 Diemers, 3-0 Ciss, 3-1 Opoku,
4-1 Diemers (pen)
1126/10/2019VitesseADO Den Haag0-212.663Manschot0-1 Summerville, 0-2 Immers
1126/10/2019Heracles AlmeloPEC Zwolle4-010.157Perez1-0 Czyborra, 2-0 Van de Water,
3-0 Mauro Junior, 4-0 Konings
1127/10/2019sc HeerenveenFC Groningen1-122.428Lindhout1-0 Faik (pen), 1-1 Benschop (pen)
1127/10/2019PSVAZ0-434.000Van Boekel0-1 en 0-2 Boadu, 0-3 Svensson, 0-4 De Wit
R: Thomas (PSV)
1127/10/2019Sparta RotterdamFC Utrecht1-210.332Vd Eijk0-1 Bahebeck (pen), 1-1 Ache, 1-2 Maher (pen)
1127/10/2019AjaxFeyenoord4-053.968Gözübüyük1-0 Ziyech, 2-0 Tagliafico, 3-0 Neres,
4-0 Van de Beek
1201/11/2019PEC ZwolleAjax2-414.000Kuipers0-1 en 0-2 Promes, 0-3 Neres, 1-3 Hamer,
2-3 Saymak, 2-4 Neres
1202/11/2019Sparta RotterdamPSV2-210.387Nijhuis1-0 Ache, 1-1 Sadilek, 2-1 Rayhi, 2-2 Gakpo
1202/11/2019RKC WaalwijkHeracles Almelo2-04.689Vd Graaf1-0 Sow, 2-0 Vermeulen
1202/11/2019AZFC Twente3-07.579Makkelie1-0 Hatzidiakos, 2-0 De Wit, 3-0 Boadu
R: Drommel (Twe); (Gespeeld in Den Haag)
1203/11/2019FC UtrechtFortuna Sittard6-018.776Kamphuis1-0 Kerk, 2-0 Van de Streek, 3-0 Gustafson (pen),
4-0 Van de Streek, 5-0 Gustafson (pen),
6-0 Makienok
1203/11/2019FC EmmenVitesse2-18.048Kooij1-0 De Leeuw, 2-0 Laursen, 2-1 Dicko
1203/11/2019ADO Den Haagsc Heerenveen1-112.681Vd Eijk1-0 Kramer (pen), 1-1 Botman
1203/11/2019VVV-VenloFeyenoord0-36.572Blom0-1 Jørgensen, 0-2 en 0-3 (pen) Berghuis
R: Kum (VVV)
1203/11/2019FC GroningenWillem II2-016.590Van Boekel1-0 en 2-0 Sierhuis
1308/11/2019VitesseFC Groningen1-212.590Gözübüyük0-1 en 0-2 Asoro, 1-2 Linssen
1309/11/2019sc HeerenveenSparta Rotterdam2-118.089Kooij0-1 en 0-2 Ejuke, 1-2 Veldwijk
1309/11/2019Fortuna SittardADO Den Haag1-08.223Vd Kerkhof1-0 Ciss
1309/11/2019Heracles AlmeloVVV-Venlo6-19.400Kamphuis1-0 Merkel, 2-0 Van de Water, 3-0 Dessers,
4-0 Mauro Junior, 5-0 Dessers, 5-1 Van Ooijen,
6-1 Dessers
1310/11/2019Willem IIPSV2-114.400Kuipers1-0 en 2-0 Nunnely, 2-1 Pereiro
1310/11/2019FC TwentePEC Zwolle2-126.900Blom1-0 Vickic, 2-0 Latibeaudiere, 2-1 Ghoochannejhad
1310/11/2019AjaxFC Utrecht4-053.000Nijhuis1-0 Van de Beek, 2-0 Tadic, 3-0 Van de Beek,
4-0 Martinez
1310/11/2019AZFC Emmen3-05.565Mulder1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Boadu, 3-0 Stengs
(Gespeeld in Den Haag)
1310/11/2019FeyenoordRKC Waalwijk3-247.000Makkelie0-1 Maatsen, 0-2 Sow, 1-2 Jørgensen,
2-2 Larsson, 3-2 Senesi; R: Speirings (RKC)
1423/11/2019FC UtrechtAZ0-322.401Kuipers0-1 Koopmeiners, 0-2 Idrissi, 0-3 Boadu
1423/11/2019PEC ZwolleFortuna Sittard3-113.912Kooij1-0 Saymak, 2-0 Bel Hassani, 2-1 Damascan,
3-1 Thy; R: Ciss (For), Ghoochannejhad (PEC)
1423/11/2019AjaxHeracles Almelo4-153.000Higler1-0 Promes, 2-0 Labyad, 3-0 Promes,
4-0 Huntelaar, 4-1 Dessers
1423/11/2019ADO Den HaagWillem II3-310.889Lindhout0-1 Heerkens, 0-2 Pavlidis, 1-2 Necid,
1-3 Pavlidis, 2-3 Necid, 3-3 Goossens
1424/11/2019PSVsc Heerenveen2-133.800Nijhuis1-0 en 2-0 Bergwijn, 2-1 Odgaard
1424/11/2019FC GroningenFeyenoord1-121.096Manschot0-1 Sinisterra, 1-1 Memisevic (pen)
1424/11/2019VVV-VenloFC Twente2-16.730Vd Eijk1-0 Van Ooijen, 2-0 Soriano, 2-1 Vuckic
1424/11/2019RKC WaalwijkFC Emmen1-16.645Martens0-1 De Leeuw, 1-1 Sow; R: Mulder (RKC)
1424/11/2019Sparta RotterdamVitesse2-010.020Bax1-0 Mattheij, 2-0 Smeets
1529/11/2019sc HeerenveenVitesse3-217.883Makkelie0-1 Matavz, 0-2 Linssen, 1-2 Faik (pen),
2-2 Van Bergen, 3-2 Odgaard
1530/11/2019Willem IISparta Rotterdam4-014.250Mulder1-0 Nunnely, 2-0 Ndayishimiye,
3-0 Heerkens, 4-0 Köhlert
1530/11/2019FC EmmenPSV1-18.309Higler0-1 Schwaab, 1-1 Kolar; R: Bijl (Emm)
1530/11/2019Fortuna SittardFC Groningen1-07.632Martens1-0 Karjalainen
1530/11/2019Heracles AlmeloADO Den Haag4-010.150Manschot1-0 Dessers, 2-0 Mauro Junior, 3-0 Dessers,
4-0 Merkel
1501/12/2019FeyenoordPEC Zwolle1-044.513Lindhout1-0 Berghuis
1501/12/2019AZVVV-Venlo1-06.007Vd Kerkhof1-0 Sugawara (Gespeeld in Den Haag)
1501/12/2019FC TwenteAjax2-530.000Van Boekel1-0 Nakamura, 2-0 Aitor, 2-1 en 2-2 Lang,
2-3 Huntelaar, 2-4 Lang, 2-5 Huntelaar
1501/12/2019FC UtrechtRKC Waalwijk0-118.103Vd Eijk0-1 Meulensten
1606/12/2019PEC ZwolleAZ0-313.708Gözübüyük0-1 Boadu, 0-2 en 0-3 Idrissi
1606/12/2019AjaxWillem II0-254.022Kuipers0-1 Ndayishimiye, 0-2 Dankerlui
1607/12/2019ADO Den HaagFC Twente0-011.439Mulder
1607/12/2019PSVFortuna Sittard5-033.300Lindhout1-0 Doan, 2-0 Malen, 3-0 Bergwijn (pen),
4-0 Ihattaren (pen), 5-0 Gakpo
1607/12/2019VVV-VenloFC Emmen2-06.580Bax1-0 Opoku, 2-0 Van Ooijen; R: Burnet (Emm)
1608/12/2019VitesseFeyenoord0-016.455Van Boekel
1608/12/2019FC GroningenFC Utrecht0-118.741Blom0-1 Ramselaar
1608/12/2019RKC Waalwijksc Heerenveen1-35.174Nagtegaal0-1 Kongolo, 1-1 Spierings, 1-2 Odgaard,
1-3 Dreyer
1608/12/2019Sparta RotterdamHeracles Almelo0-09.934MartensR: Konings (Her)
1713/12/2019sc HeerenveenWillem II1-218.121Higler0-1 Pavlidis, 1-1 Kongolo, 1-2 Ndayishimiye
1714/12/2019ADO Den HaagFC Groningen1-111.049Kooij0-1 Gudmundsson, 1-1 Necid
R: Zeefuik (Gro), Beugelsdijk (ADO)
1714/12/2019Fortuna SittardRKC Waalwijk3-28.391Kamphuis0-1 Mulder, 1-1 Diemers, 1-2 Leemans,
2-2 en 3-2 Damascan; R: Maatsen (RKC)
1714/12/2019VVV-VenloPEC Zwolle1-26.861Nagtegaal0-1 Paal, 0-2 Clement, 1-2 Bastiaans
1714/12/2019FC TwenteVitesse0-326.500Lindhout0-1 Linssen, 0-2 Dicko, 0-3 Linssen
1715/12/2019AZAjax1-017.002Makkelie1-0 Boadu
1715/12/2019FC EmmenSparta Rotterdam2-08.145Vd Graaf1-0 Peña, 2-0 De Leeuw
1715/12/2019FeyenoordPSV3-147.625Nijhuis1-0, 2-0 (pen) en 3-0 (pen) Berghuis, 3-1 Pereiro
1715/12/2019Heracles AlmeloFC Utrecht1-310.200Gözübüyük1-0 Kiomourtzoglu, 1-1 Ramselaar, 1-2 Kerk,
1-3 Ramselaar
1820/12/2019RKC WaalwijkFC Twente3-05.154Vd Kerkhof1-0 Tahiri, 2-0 en 3-0 Spierings
R: Verdonk (Twe)
1821/12/2019sc HeerenveenHeracles Almelo1-120.424Kamphuis0-1 Dessers, 1-1 Veerman
1821/12/2019PSVPEC Zwolle4-133.000Manschot0-1 Saymak 1-1 Hendriks, 2-1 Ihattaren,
3-1 Bruma, 4-1 Gakpo
1821/12/2019Sparta RotterdamAZ3-010.031Blom1-0 Auassar, 2-0 Smeets, 3-0 Dervisoglu (pen)
R: Bizot (AZ)
1821/12/2019Willem IIFortuna Sittard0-013.587Nijhuis
1822/12/2019AjaxADO Den Haag6-153.976Higler1-0 Ziyech, 2-0 Van de Beek, 3-0 Ekkelenkamp,
4-0 Gravenberch, 5-0 Tadic, 6-0 Traoré,
6-1 Goossens; R: Bakker (ADO)
1822/12/2019FC GroningenFC Emmen2-020.136Makkelie1-0 en 2-0 Sierhuis; R: Heylen (Emm)
1822/12/2019FC UtrechtFeyenoord1-221.103Kuipers0-1 Köckcü, 1-1 Hoogma, 1-2 Toornstra
R: Hoogma (Utr)
1822/12/2019VitesseVVV-Venlo3-013.454Mulder1-0 Bazoer, 2-0 Matavz, 3-0 Linssen
1917/01/2020PEC ZwolleFC Utrecht3-313.102Kamphuis0-1 Gustafson (pen), 1-1 Van Duinen, 2-1 Paal,
2-2 Kark, 2-3 Abass, 3-3 Nakayama
1918/01/2020Fortuna SittardVitesse1-38.238Vd Eijk0-1 Tannane, 0-2 en 0-3 Matavz, 1-3 Ciss
1918/01/2020FC TwenteFC Groningen0-026.500Higler
1918/01/2020Feyenoordsc Heerenveen3-146.000Mulder1-0 Sinisterra, 2-0 en 3-0 Jørgensen, 3-1 Veerman
1918/01/2020AZWillem II1-315.442Kuipers1-0 Idrissi, 1-1 Köhlert, 1-2 Pavlidis,
1-3 Ndayishimiye
1919/01/2020VVV-VenloPSV1-17.059Makkelie1-0 Opoku (pen), 1-1 Dumfries
1919/01/2020AjaxSparta Rotterdam2-153.000Lindhout1-0 Van de Beek, 2-0 Gravenberch, 2-1 Piroe
1919/01/2020FC EmmenHeracles Almelo1-08.176Kooij1-0 Kolar
1919/01/2020ADO Den HaagRKC Waalwijk2-012.433Manschot1-0 Pinas, 2-0 Meijers; R: Delcroix (RKC)
2024/01/2020FC UtrechtADO Den Haag4-017.319Nijhuis1-0 Peterson, 2-0 Klaiber, 3-0 Kerk, 4-0 Klaiber
2025/01/2020sc HeerenveenAZ1-219.638Blom0-1 De Wit, 1-1 Ejuke, 1-2 Boadu
2025/01/2020Heracles AlmeloFeyenoord2-310.686Makkelie1-0 Rossmann, 1-1 Toornstra, 1-2 Sinisterra,
1-3 Botteghin, 2-3 Rossmann
2025/01/2020RKC WaalwijkVVV-Venlo1-26.103Vd Graaf1-0 Hansson, 1-1 Opoku, 1-2 Darfalu
2025/01/2020Sparta RotterdamFortuna Sittard1-19.821Higler0-1 Damascan, 1-1 Mattheij
2026/01/2020VitesseFC Emmen1-113.265Nagtegaal1-0 Linssen, 1-1 De Leeuw
2026/01/2020FC GroningenAjax2-122.315Manschot1-0 Sierhuis, 2-0 Lundqvist, 2-1 Van de Beek
2026/01/2020Willem IIPEC Zwolle0-013.337BlankR: Lam (PEC)
2026/01/2020PSVFC Twente1-133.600Mulder1-0 Dumfries, 1-1 Vuckic; R: Afellay (PSV)
2131/01/2020AZRKC Waalwijk4-014.712Gözübüyük1-0 Idrissi, 2-0 Boadu, 3-0 Idrissi, 4-0 Stengs
2101/02/2020ADO Den HaagVitesse0-012.387Kooij
2101/02/2020FeyenoordFC Emmen3-047.084Vd Graaf1-0 Özyakup, 2-0 Jørgensen, 3-0 Sinisterra
2101/02/2020FC TwenteSparta Rotterdam2-026.300Kamphuis1-0 Bijen, 2-0 Lang; R: Rayhi (Spa)
2101/02/2020PEC ZwolleFC Groningen1-012.844Van Boekel1-0 Nakayama
2102/02/2020Willem IIHeracles Almelo1-013.417Blom1-0 Holmén
2102/02/2020Fortuna Sittardsc Heerenveen2-18.371Oostrom0-1 Van Bergen, 1-1 Passlack, 2-1 Botman (e.d.)
2102/02/2020VVV-VenloFC Utrecht1-16.265Higler1-0 Darfalou (pen), 1-1 Gustafson (pen)
2102/02/2020AjaxPSV1-053.055Kuipers1-0 Promes
2207/02/2020Heracles AlmeloFortuna Sittard2-010.235Kuipers1-0 (pen) en 2-0 Dessers; R: Cox (For)
2208/02/2020FC GroningenVitesse1-017.884Vd Kerkhof1-0 Lundqvist (pen)
2208/02/2020sc HeerenveenVVV-Venlo1-116.400Martens0-1 Opoku (pen), 1-1 Floranus
2208/02/2020PSVWillem II3-034.700Lindhout1-0 Dumfries, 2-0 Thomas, 3-0 Ndayishimiye (e.d.)
2208/02/2020RKC WaalwijkPEC Zwolle0-05.257Mulder
2209/02/2020FC UtrechtAjax12:15
2209/02/2020AZFeyenoord14:30
2209/02/2020Sparta RotterdamADO Den Haag4-28.083Makkelie0-1 Pinas, 1-1 Auassar, 2-1 Joosten, 3-1 Vrieds,
3-2 Summerville, 4-2 Harroui
2211/02/2020FC EmmenFC Twente2-08.039Bax1-0 Frei, 2-0 Jansen
2314/02/2020VVV-VenloHeracles Almelo1-06.594Oostrom1-0 Post
2315/02/2020ADO Den HaagPSV0-313.370Van Boekel0-1 Lamers (pen), 0-2 Thomas, 0-3 Gakpo
2315/02/2020FC TwenteAZ2-027.000Lindhout1-0 Aburjana, 2-0 Menig
2315/02/2020Fortuna SittardFC Emmen0-07.856ManschotR: Ninaj (For)
2316/02/2020Vitessesc Heerenveen4-214.113Vd Graaf1-0 Linssen, 2-0 Matavz, 2-1 Kongolo, 2-2 Ejuke,
3-2 Linssen, 4-2 Tannane
2316/02/2020AjaxRKC Waalwijk3-053.000Higler1-0 Tadic (pen), 2-0 Traoré, 3-0 Huntelaar
2316/02/2020Sparta RotterdamFC Groningen1-210.143Vd Eijk0-1 Asoro, 0-2 Lundqvist, 1-2 Rayhi (pen)
2316/02/2020Willem IIFC Utrecht1-114.107Mulder0-1 Bahebeck, 1-1 Gladon
2316/02/2020PEC ZwolleFeyenoord3-413.822Gözübüyük1-0 Thy (pen), 2-0 Van Duinen, 2-1 Fer,
2-2 Berghuis, 3-2 Thy, 3-3 Berghuis, 3-4 Bozenik
2421/02/2020RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-15.343Kooij0-1 Joosten
2422/02/2020FC EmmenWillem II4-28.190Perez1-0 Araujo, 1-1 Llonch, 2-1 De Leeuw
3-1 Adzic, 3-2 Ndayishimiye (pen), 4-2 Pena
2423/02/2020AZPEC Zwolle2-015.306Kamphuis1-0 en 2-0 Koopmeiners (pen)
2422/02/2020FeyenoordFortuna Sittard2-146.016Nijhuis1-0 Berghuis (pen), 1-1 Diemers (pen), 2-1 Bozenik
2422/02/2020FC GroningenVVV-Venlo0-116.734Kuipers0-1 Darfalou
2423/02/2020FC UtrechtFC Twente2-118.491Manschot0-1 Vuckic, 1-1 Kerk, 2-1 Arweiler
2422/02/2020sc HeerenveenADO Den Haag2-216.640Vd Kerkhof0-1 Bogle, 0-2 Kongolo (e.d.), 1-2 Veerman,
2-2 Halilovic
2423/02/2020VitessePSV1-215.509Makkelie1-0 Matavz, 1-1 Lammers (pen), 1-2 Gakpo
2423/02/2020Heracles AlmeloAjax1-012.080Van Boekel1-0 Dessers
2528/02/2020Willem IIFC Groningen3-113.607Martens1-0 Nunnely, 2-0 Pavlidis, 3-0 Köhlert,
3-1 El Messaouidi
2529/02/2020ADO Den HaagHeracles Almelo0-011.207BaxR: Pinas (ADO)
2529/02/2020VVV-VenloFortuna Sittard0-07.115Makkelie
2529/02/2020PEC ZwolleVitesse4-313.088Lindhout1-0 Hamer, 1-1 Matavz, 1-2 Tannane, 2-2 Paal,
3-2 Ghoochannejhad (pen), 3-3 Tannane,
4-3 Clement
2529/02/2020FC Twentesc Heerenveen2-327.000Kooij0-1 Faik, 0-2 Ejuke, 0-3 Veerman,
1-3 Vuckic (pen), 3-2 Selahi
2501/03/2020AjaxAZ0-252.707Gözübüyük0-1 Boadu, 0-2 Idrissi
2501/03/2020PSVFeyenoord1-135.000Higler0-1 Botthegin, 1-1 Gakpo
2501/03/2020Sparta RotterdamFC Emmen5-110.600Nijhuis1-0 Joosten, 2-0 Rayhi, 3-0 Vriends,
3-1 De Leeuw, 4-1 Araujo (e.d.), 5-1 Harroui
2501/03/2020RKC WaalwijkFC Utrecht2-15.134Kamphuis0-1 Kerk, 1-1 Sow, 2-1 Maatsen
2606/03/2020Fortuna SittardPEC Zwolle1-110.071Vd Kerkhof1-0 Cox, 1-1 Thy (Pen)
2607/03/2020FC EmmenVVV-Venlo3-08.100Mulder1-0 Laursen, 2-0 Kolar, 3-0 Laursen
2607/03/2020AZADO Den Haag4-016.117Higler1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Wijndal,
3-0 Koopmeiners, 4-0 Druijf
2607/03/2020sc HeerenveenAjax1-325.950Manschot0-1 en 0-2 Tadic, 0-3 Promes, 1-3 Van Bergen
2607/03/2020VitesseFC Twente1-014.210Martens1-0 Grot
2608/03/2020FC UtrechtSparta Rotterdam5-120.624Lindhout1-0 Ramselaar, 2-0 Dalmau, 3-0 Gustafson,
4-0 Ramselaar, 5-0 Klaiber, 5-1 Piroe
2608/03/2020FeyenoordWillem II2-047.500Van Boekel1-0 Toornstra, 2-0 Berghuis (pen)
2608/03/2020Heracles AlmeloRKC Waalwijk4-210.412Vd Graaf0-1 Leemans (pen), 0-2 Tahiri, 1-2 Van den Buijs,
2-2 en 3-2 Van de Water, 4-2 Burgzorg
2608/03/2020FC GroningenPSV0-119.116Gözübüyük0-1 Dumfries
2713/03/2020ADO Den HaagFortuna Sittard20:00
2714/03/2020Willem IIsc Heerenveen18:30
2714/03/2020AjaxFC Twente19:45
2714/03/2020FC UtrechtVitesse19:45
2714/03/2020PEC ZwolleHeracles Almelo20:45
2715/03/2020Sparta RotterdamFeyenoord12:15
2715/03/2020PSVFC Emmen14:30
2715/03/2020VVV-VenloAZ14:30
2715/03/2020RKC WaalwijkFC Groningen16:45
2820/03/2020Heracles AlmeloSparta Rotterdam20:00
2821/03/2020FC TwenteADO Den Haag18:30
2821/03/2020VitesseWillem II19:45
2821/03/2020PEC ZwolleVVV-Venlo19:45
2821/03/2020sc HeerenveenRKC Waalwijk20:45
2822/03/2020Fortuna SittardPSV12:15
2822/03/2020FeyenoordAjax14:30
2822/03/2020FC GroningenAZ14:30
2822/03/2020FC EmmenFC Utrecht16:45
2904/04/2020Sparta Rotterdamsc Heerenveen18:30
2904/04/2020VVV-VenloWillem II18:30
2904/04/2020PSVHeracles Almelo19:45
2904/04/2020AZVitesse20:45
2904/04/2020FC UtrechtFC Groningen20:45
2905/04/2020RKC WaalwijkFeyenoord12:15
2905/04/2020AjaxPEC Zwolle14:30
2905/04/2020ADO Den HaagFC Emmen14:30
2905/04/2020FC TwenteFortuna Sittard16:45
3010/04/2020FC Groningensc Heerenveen20:00
3011/04/2020VitesseRKC Waalwijk18:30
3011/04/2020FeyenoordVVV-Venlo19:45
3011/04/2020Heracles AlmeloAZ19:45
3011/04/2020Willem IIADO Den Haag20:45
3012/04/2020Fortuna SittardFC Utrecht12:15
3012/04/2020FC EmmenAjax14:30
3012/04/2020PEC ZwolleFC Twente14:30
3012/04/2020PSVSparta Rotterdam16:45
3121/04/2020AZPSV18:30
3121/04/2020Sparta RotterdamPEC Zwolle20:45
3122/04/2020ADO Den HaagFeyenoord18:30
3122/04/2020RKC WaalwijkWillem II18:30
3122/04/2020FC GroningenFortuna Sittard19:45
3122/04/2020sc HeerenveenFC Emmen20:45
3122/04/2020FC UtrechtHeracles Almelo20:45
3123/04/2020FC TwenteVVV-Venlo18:30
3123/04/2020AjaxVitesse20:45
3225/04/2020PSVFC Utrecht18:30
3225/04/2020Fortuna SittardAZ18:30
3225/04/2020FC EmmenRKC Waalwijk19:45
3225/04/2020FeyenoordFC Groningen20:45
3225/04/2020PEC Zwollesc Heerenveen20:45
3226/04/2020Heracles AlmeloFC Twente12:15
3226/04/2020VVV-VenloADO Den Haag14:30
3226/04/2020Willem IIAjax14:30
3226/04/2020VitesseSparta Rotterdam16:45
3303/05/2020AjaxVVV-Venlo14:30
3303/05/2020AZFC Utrecht14:30
3303/05/2020FC GroningenADO Den Haag14:30
3303/05/2020sc HeerenveenPSV14:30
3303/05/2020Sparta RotterdamWillem II14:30
3303/05/2020FC TwenteFeyenoord14:30
3303/05/2020VitesseHeracles Almelo14:30
3303/05/2020RKC WaalwijkFortuna Sittard14:30
3303/05/2020PEC ZwolleFC Emmen14:30
3410/05/2020ADO Den HaagPEC Zwolle14:30
3410/05/2020FC EmmenAZ14:30
3410/05/2020FeyenoordVitesse14:30
3410/05/2020Heracles AlmeloFC Groningen14:30
3410/05/2020PSVRKC Waalwijk14:30
3410/05/2020Fortuna SittardAjax14:30
3410/05/2020FC Utrechtsc Heerenveen14:30
3410/05/2020VVV-VenloSparta Rotterdam14:30
3410/05/2020Willem IIFC Twente14:30

Amateurvoetbal Noord 2018-2019

Zaterdag

1e klasse E
1HZVV262222689930
2Oranje Nassau (Groningen)261565517141
3Winsum261439454341
4Noordscheschut2613310424543
5d'Olde Veste '542612410406946
6Balk261169393532
7Drachtster Boys2611510385248
8Zeerobben2610412344663
9PKC '83269413315961
10Groningen269413315467
11Broekster Boys269314304158
12Bedum266713253451
13Gorecht266614244269
14Be Quick Dokkum265318182969
2e klasse I
1Leeuwarder Zwaluwen262213679627
2BCV262024626023
3Blauw Wit '34261925599836
4Marum261826567643
5SC Joure2614111435040
6VVI261349435148
7Hardegarijp2610313334467
8t Fean '58267613274258
9SC Stiens268315273358
10SC Veenwouden268216264357
11Nijland267415253054
12CVVO266614245474
13Tonego266119193080
14Wykels Hallum264319153375
2e klasse J
1Pelikaan S2623127010429
2DESZ261547495438
3VEV '67261448467139
4De Weide261187415040
5De Griffioen2613211415348
6Gramsbergen261259415854
7FC Meppel2611510385757
8NEC Delfzijl2612212384444
9Drenthina2611510384552
10The Knickerbockers2611312365259
11DZOH2610511355948
12FC Klazienaveen2610214325755
13Omlandia26232192671
14HFC '15262123720116
3e klasse A
1FC Wolvega262042649629
2Heerenveense Boys262033639835
3Scharnegoutum '70261727533928
4Workum261484505635
5Heeg2612410405257
6Oeverzwaluwen261097394735
7SDS261088383933
8SC Berlikum2611213354845
9Minnertsga269611333641
10DWP268711315071
11Willemsoord269314305067
12Oudehaske265318183757
13NOK264319152370
14De Wâlde26122351684
3e klasse B
1Zwaagwesteinde261736546443
2Kollum261637517743
3SC Leovardia261628507347
4Rijperkerk261529474632
5Veenhuizen261439456040
6SC Twijzel261169395146
7Waskemeer2611312365043
8Grijpskerk2610313333451
9ONT269314304856
10Anjum268612304965
11Ropta Boys267712283340
12Niekerk268315275380
13VIOD Driesum266614243265
14Dokkum265813234059
3e klasse C
1Zuidhorn261853597628
2LTC261853596222
3SC Loppersum261835574929
4Groen Geel261457477540
5Be Quick 1887261385476040
6Glimmen268810324757
7Achilles 1894268711314858
8Noordwolde268513295658
9Holwierde267613273969
10FC Grootegast266713253246
11Aduard 2000267415254056
12SC Stadspark266614244366
13Mamio265813234572
14DVC Appingedam265516203263
3e klasse D
1Elim261952626725
2SVM Marknesse261952625115
3Nieuwleusen261745557032
4Hoogeveen261655536528
5ZZVV261349435445
6SC Lutten261079374141
7SCD '832610610365243
8Hardenberg '852610412344131
9Avereest268612303850
10Fit Boys267613272659
11Hollandscheveld266812263446
12BSVV266515233655
13SVN '69264220143568
14SC Bant26232192698
4e klasse A
1Sneek Wit Zwart221642528621
2QVC221363454926
3Tollebeek221246407550
4Makkum221246405336
5Waterpoort Boys221075374326
6VHK22949314650
7Delfstrahuizen228410284749
8SC Bolsward22769274048
9Sleat227213233858
10TOP '63226412223052
11SC Creil225314183064
12Nagele22221881976
4e klasse B
1Rottevalle221246405838
2AVC221246405035
3WTOC221156385234
4FC Birdaard221075375139
5V en V '68221057354442
6Harkema Opeinde22976343734
7SC Franeker22877313435
8Foarút228410284353
9SC Kootstertille226610243838
10Oostergo227213232855
11Marrum225413193046
12VCR226115192440
4e klasse C
1Velocitas 18972218135510321
2Helpman221723539024
3ODV221354446626
4FC LEO221327414844
5Haulerwijk221048346149
6ONR221039336339
7RWF221039335238
8Opende221039334350
9OKVC226313214068
10ASC '75225215173975
11De Lauwers224216143070
12Boerakker221021322153
4e klasse D
1FC Zuidlaren221633516419
2Rood Zwart Baflo221453474518
3Poolster221255415229
4HS '88221147376738
5Amicitia VMC221057354744
6WVV22949313842
7Middelstum228410283839
8De Heracliden228113255259
9SIOS22679254856
10Corenos226610243652
11De Fivel225710223954
12Westerlee22112041490
4e klasse E
1CSVC221642525622
2Vitesse '63221633517328
3Onstwedder Boys221165394530
4SCN221237394836
5SJS2211110343844
6Tiendeveen229310305752
7FDS227510264861
8SC Angelslo227411254344
9SVBO227411254670
10Nieuw Balinge226412223446
11Borger224513172748
12MSC223415132559
5e klasse A
1HJSC201343434727
2Ens201064365527
3SVBS '77201064364428
4SC Espel20947314335
5Heerenveen20938304837
6Bakhuizen20938303337
7IJVC20929294538
8Steenwijker Boys20758265156
9Blokzijl205213173162
10Woudsend203611152641
11EBC204313152257
5e klasse B
1Ternaard221813558428
2Arum221426446139
3Beetgum221273435832
4SSS '68221156384838
5Ouwe Syl221057356043
6CVO229211294745
7Blija228410284256
8Mulier22769274537
9Tzummarum228311274147
10Holwerd226214203473
11WWS224414163467
12Wardy224117132675
5e klasse C
1Friese Boys201532485521
2GSVV201154385224
3Eastermar201226385028
4Lions '66201154384528
5SC Boornbergum '80201145373835
6De Sweach201055355538
7Suameer205411193040
8TFS204511172751
9VVT203512142748
10Suawoude204214143462
11Drogeham203215111957
5e klasse D
1Lycurgus2220116113216
2VVK221543499038
3Zeester221543498334
4GRC Groningen221444469143
5Ezinge221345438034
6Oosterparkers2211110347866
7Noordpool UFC229112287382
8Potetos226313213782
9Groninger Boys226214205391
10ZEC225215173574
11VVSV '09222119724120
12DIO Groningen222119716112
5e klasse E
1Wildervank221741557516
2SC Scheemda221354446223
3GEO221345434721
4Veendam 1894221345435531
5VVS Oostwold221147374839
6Wagenborger Boys221039333846
7Damacota228410284742
8 Stedum227510265154
9TEO226313213062
10Blauw Geel 1915224612182948
11BATO225314182762
12Muntendam22131863398
5e klasse F
1SV Mussel181422444616
2VCG181305396131
3VVAK181233395226
4NWVV181026324535
5NKVV18918284530
6SETA18909274140
7VEV18729234350
8FC Assen18459173446
9Erica '8618141371764
10DOS '6318111642571

Zondag

1e klasse F
1Emmen261844586326
2Sneek Wit Zwart261835577524
3VKW261529476947
4GOMOS261448464934
5SVBO261187414935
6Heerenveen261187414637
7WVV2611510385166
8Bergum269611334759
9FVC268612304857
10GRC Groningen267811294746
11Noordster267316242767
12SC Stadspark265813234763
13GAVC266515233150
14Nieuw Buinen265417192664
2e klasse K
1Roden261943617944
2Hoogezand261763579947
3LAC Frisia 1883261529477943
4Helpman261439455844
5LSC 1890261259416147
6ASVB2612311394251
7Oerterp2611411375966
8GVAV-Rapiditas2610610366755
9Jubbega2610412347356
10DTD267811293053
11FC Lewenborg268513294370
12Sint Annaparochie267415254766
13Peize264616182859
14Olyphia264418162488
2e klasse L
1Dalfsen262123656428
2Lemelerveld261853598525
3Heerde261547495835
4Stadskanaal261385475432
5Rolder Boys261367455541
6Germanicus261358445445
7Valthermond261178405540
8SC Emmeloord269710344853
9Dedemsvaart269512324959
10Beilen267514263850
11Zuidwolde266317213965
12FC Assen265417193274
13Asser Boys264418163476
14SC Erica264319152668
3e klasse A
1Gruno241554508452
2Drachten241554505633
3SC Franeker241365456745
4Akkrum241428446236
5Dronrijp241059354448
6Forward2410311336148
7Groninger Boys2410212324965
8Geel Wit249411314845
9Trynwâlden249411315257
10Friesland24789293346
11SC Bolsward247413253742
12MKV '29245415192558
13Nicator244416162568
3e klasse B
1Annen261853596923
2Veendam 1894261763578436
3HSC261565516438
4Siddeburen261277436344
5Gieten2611411376347
6Bellingwolde2610610364644
7Nieuw Roden26989355053
8VAKO2610511354456
9LEO2610313335752
10ZNC268810326263
11SVZ269710325762-2
12Muntendam2610214316567-1
13Kwiek266317213873
14Amicitia VMC262024628132
3e klasse C
1WKE '16261925599433
2Ter Apel '96261655536739
3Dalen261718526543
4EMMS261565517742
5Weerdinge261259415748
6Raptim2612410405452
7Protos2612311395748
8SVV '0426989354248
9CEC269314303949
10Twedo268414283858
11Ruinen269116284169
12Musselkanaal268216264760
13Ruinerwold266614243064
14Sleen264220142883
3e klasse D
1VENO261943616625
2Dwingeloo261556505632
3Mildam261268425436
4DIO Oosterwolde261268425640
5FC Oldemarkt261268426147
6USV2611510384537
7Trinitas261079374641
8Oldeholtpade261079375156
9THOR2610511353946
10Gorredijk2610511354756
11Renado2610412345059
12Read Swart2611114343950
13Havelte263419132161
14Steenwijker Boys262519113277
4e klasse A
1Oranje Zwart221633515518
2Steenwijk221624506427
3Steenwijkerwold221453474919
4Wacker221444465925
5De Blesse221444465126
6RKO228212265053
7Ulu Spor22679253847
8FC Kraggenburg227411253850
9VWC227015213363
10Udiros225314182867
11SC Balkbrug224315152650
12Aengwirden22211972975
4e klasse B
1Surhuisterveen221462486024
2SC Boornbergum '80221453475725
3Oosterlittens221246404632
4Nieuweschoot221228386238
5Warga221156385439
6Irnsum221138365545
7ONB2211110344642
8SC Terschelling229112284953
9Black Boys227312242942
10De Wâlden224810202438
11FC Harlingen225215174576
12Lemmer22121951689
4e klasse C
1Actief221642529521
2TLC221552508128
3FVV221444465737
4VVK221336417850-1
5Bakkeveen221318406338
6De Wilper Boys221246405027
7Eenrum228212264458
8Engelbert228113254057
9SVMH227114224075
10Haren226313203856-1
11Groen Geel224117133689
12Harkstede221120115101-3
4e klasse D
1HOC2623036910323
2Sellingen261646527336
3Westerwolde261457475746
4Smilde '942614210445847
5PJC261277435043
6Gasselternijveen2612410406452
7MOVV2611312366762
8Hoogersmilde2611312365654
9Wedde2610610363546
10Gieterveen2610412344968
11Heiligerlee258512295565
12SPW265516204269
13Bareveld265219173586
14FC Amboina254219112774-3
4e klasse E
1HODO262033636813
2Pesse261772585222
3Titan261556506929
4KSC261475496237
5OVC '21261466485634
6Sweel261259414333
7Bargeres2610610364439
8EHS '85268513294863
9VIOS O.268315273566
10Schoonebeek267514264155
11DSC '65266812262749
12Wijster267415253666
13DVC '59263815172752
14Witteveense Boys '87262618122878
5e klasse A
1Hoonhorst2621326611231
2Vilsteren261925598740
3DVSV261916589332
4IJhorst261547499638
5BEW261457476935
6Kuinre261349435339
7Uffelte2612212386061
8Giethoorn2610610366065
9Old Forward2610511356065
10Scheerwolde269215295373
11Blankenham266614243177
12Diever/Wapse265417194884
13Wapserveen2641211029119-3
14Willemsoord261322623115
5e klasse B
1SC Joure241914587028
2Blue Boys241833576919
3Deinum SF241635515232
4Langweer241347436136
5Blauwhuis241239394742
6De Sweach2411310363744
7Houtigehage2410311334539
8Oldeboorn2410212324244
9FFS248412284054
10Langezwaag246513233559
11AVV245415192863
12Tijnje243615123260-3
13Wispolia243318121553
5e klasse C
1Donkerbroek242031637822
2Zandhuizen241734546639
3Zevenhuizen241356445434
4Oosterstreek241275434633
5FC Fochteloo241176406145
6Tynaarlo241059354949
7SC Makkinga24969334842
8Yde de Punt249312305452
9Eext248313273850
10GKC247314244760
11Stânfries247314243356
12HHCombi245316184371
13Sport Vereent24051952387
5e klasse D
1Farmsum241671557129
2THOS241725536735
3Nieuweschans241617488042-1
4BNC241527476541
5WEO241338427846
6Meeden241338427252
7Warffum2410104407544
8DWZ249510326061
9Drieborg246117294043
10Woltersum247215234758
11Froombosch245118163797
12Oldambtster Boys241419737101
13Kloosterburen241320622102
5e klasse E
1Zwartemeerse Boys241815557624
2Alteveer241626508849
3Pekelder Boys241437456025
4Weiteveense Boys241338426844
5Buinen241158385750
6Valther Boys241149377454
7De Treffer '162411310365159
8SVBC2411211354553
9Zandpol247611275675
10Buinerveen248313274573
11SC Roswinkel248214264975
12EEC247116223960
13JVV2431201038105

Amateurvoetbal Oost 2018-2019

Zaterdag

1e klasse D
1NSC Nijkerk262024627430
2Bennekom261871616727
3Go Ahead Kampen261538485540
4SDV Barneveld261286445741
5DTS Ede261349435124
6KHC261079373242
7Hierden2610412344251
8DOS '37268711314749
9Scherpenzeel269413315264
10Nunspeet268513293863
11DZC '68267613273337
12De Merino's267613273853
13ASV Dronten266317213656
14Enter Vooruit265219173277
2e klasse G
1Woudenberg261655536638
2Unicum261367455936
3AVW '66261367455232
4De Valleivogels261259413940
5Lunteren26998364437
6Lelystad '672610610363835
7Renswoude2610610364343
8VRC26989354237
9FC Horst269710344441
10VSCO '6126899332733
11OWIOS268810323544
12Blauw Geel '55269413314152
13VVOP268612304153
14ESC263518142474
2e klasse H
1DOS Kampen261835576833
2Sparta E261835575831
3SVI261547496831
4WVF261475494124
5Hulzense Boys261538484232
6Vroomshoopse Boys261277434731
7Be Quick '282610412344750
8IJVV269710342932
9ASC '62267811294256
10DZSV267514262744
11Den Ham266713252943
12FC Zutphen267415254371
13De Esch268018242758
14Oranje Nassau (Almelo)263419132658
3e klasse A
1Be Quick (Zutphen)241824566932
2Dieren241644525827
3SKV241554506730
4OVC '85241536486539
5ESA Rijkerswoerd241248405835
6Zelos2411310365558
7De Treffers2410212326162
8Oeken24699273947
9VV Uni246414224662
10Redichem246414223460
11Excelsior Zetten246315214470
12JVC Cuijk246216204771
13AZ 2000-Elderveld244515173181
3e klasse B
1ASC Nieuwland262141678216
2Batavia '90262141676911
3CJVV261466485329
4VIOS V.261439454838
5Zwart-Wit '632614210444655
6Otterlo261178403534
7Terschuurse Boys269512323947
8Advendo '57268612304248
9AGOVV269314304554
10SC Hoevelaken269314303344
11SC Teuge267613274253
12SDS '55267415252746
13Rood Wit '58266515232759
14Barneveld26142172175
3e klasse C
1ZAC261943617324
2SC Rouveen261628505734
3BAS261466485132
4Swift '64261349434931
5Zwolsche Boys261268424937
6Hatto Heim261178404033
7Oene2612410403937
8DSV '6126998362633
9Hulshorst269710344148
10Olympia '28269512324341
11Hattem267514263267
12Zalk266317213159
13CSV '28264715192950
14VSW265318183771
3e klasse D
1PH2622316910723
2Bergentheim261754566331
3Quick '20261655537438
4Kloosterhaar2613211414249
5Hellendoorn261169394736
6OZC Ommen261079374246
7ASV '57269710345958
8SVVN269512324859
9Mariënberg2610214324658
10Wilhelminaschool269512324456
11DES268612303947
12Voorwaarts V.267415253658
13Juliana '32266416222969
14Blauw Wit '66263320122775
4e klasse A
1DVE-Trajanus181530487218
2Quick 1888181431456323
3Juliana '31181134365922
4Woezik181035335036
5Kolping-Dynamo18837274130
6Alverna18819253840
7Oranje Blauw184113132853
8VCA184113132770
9SC Elistha183213112768
10Cito18301592368
4e klasse B
1Stroe201622509518
2Veluwse Boys201613496816
3Fortissimo201505456819
4GVC201406425621
5Dodewaard201325415134
6Ede/Victoria20929295056
7Harskamp207112222747
8Wageningen206113192661
9EMM Randwijk204016121576
10SC Valburg20301792390
11Wodanseck20211772263
4e klasse C
1Zeewolde221561516419
2t Harde221444464523
3SEH221426444326
4WZC Wapenveld221156385635
5Elspeet221156384640
6VEVO221156384337
7EFC '5822868305042
8Reaal Dronten229112284647
9Noord Veluwe Boys228212264757
10Prins Bernhard226214202350
11Vierhouten '82223316122359
12EZC '8422112042576
4e klasse D
1HTC241932608225
2DKB241554505530
3Daarlerveen241374467938
4Bruchterveld241185416231
5Wijthmen241176404837
6s-Heerenbroek24897334140
7Kampen2410311335456
8Lemele249510323535
9Dieze West248412285669
10Wilsum248313273759
11SVV '56246315214580
12MVV '69242715132354
13Sportclub Daarle243219112487
4e klasse E
1SC Eefde181332425116
2Harfsen181143374917
3Eerbeekse Boys181053354322
4DVOV181044345725
5De Paasberg18828263233
6Almen18828263443
7FC RDC18729233737
8DVV186111193541
9FC Winterswijk182412102564
10Helios18111641277
4e klasse F
1AJC '9622202062746
2PW 1885221732547316
3ATC '65221705516730
4Sportlust Glanerbrug221417438053
5Rijssen Vooruit22949314754
6Blauwwitters227510264053
7Drienerlo226511234348
8DRC 2012227213232561
9Achilles Enschede226412224760
10RKSV224414163461
11SC Enschede224216142872
12SC Rijssen224216142266

Zondag

1e klasse E
1LONGA '30261925595430
2SC Bemmel261565517946
3ROHDA Raalte261466486530
4BVC '12261349435949
5Stevo261268425140
6NEC261169394443
7FC Winterswijk2610511355043
8Heino268711314145
9Rigtersbleek269413314350
10TVC '28269413314561
11Tubantia268513292946
12WAVV267613274667
13De Zweef266515233452
14BWO266416222866
2e klasse I
1Orion261745555729
2Spero261457474028
3Concordia W2611114444428
4SDOUC261358444938
5DCS2610610364938
6Union2610610364636
7Quick 1888269611333547
8DVC '26269512324146
9Vorden268810323855
10SC Varsseveld268711314140
11VIOD (Doetinchem)268711313839
12AZC269413313853
13Eendracht '30268414284254
14Warnsveldse Boys268216263461
2e klasse J
1Voorwaarts (Twello)261655537133
2Achilles '12261727538854
3Bon Boys261655536335
4Schalkhaar261367455431
5Columbia261277435336
6FC Suryoye-Mediterraneo261277437157
7ATC '65261259416349
8Barbaros261169395449
9SDC '12268513294662
10WSV268414284456
11Vogido267217234268
12MVV '29266515234370
13Overwetering266416223667
14Luctor et Emergo265318183495
3e klasse A
1Eilermark261934608136
2NEO261826568435
3De Tukkers261646526931
4Sportlust Glanerbrug261628506654
5Avanti Wilskracht261277435242
6Saasveldia261169396348
7WVV '342611510384243
8Reutum2611114346966
9DSVD26899334546
10LSV269512323353
11Losser269116284360
12Reünie268216265673
13Twenthe267415254074
14Victoria '28261124425107
3e klasse B
1Wijhe '92261943618430
2SC Lochem261844587834
3Turkse Kracht261745555936
4Epe261646527041
5Witkampers261457476138
6Helios2614111436860
7Robur et Velocitas261169394538
8Vaassen269512323747
9Colmschate268612304660
10Activia267514264575
11KCVO267514263970
12Albatross265516202760
13Zwolle265021152558
14Heeten263419133269
3e klasse C
1MASV261835567442-1
2OBW261736548236
3VDZ261475496528
4Grol261367456044
5SML261349434834
6SC Rheden261259414648
7Pax2611510384445
8Doetinchem269710345254
9FC Trias266128304041
10VVO267712284560
11Ruurlo268315273456
12VIOS B.265813234460
13MvR266416223076
14Gendringen265219173878
3e klasse D
1DIO '30241635514723
2HAVO241464485535
3Rood Wit241266424934
4Trekvogels241077376547
5Blauw Wit241149374841
6Driel2411310363441
7Germania249510323733
8DVOL24879313443
9Beuningse Boys248610303644
10Brakkenstein248511295544
11Eldenia246612243245
12Arnhemse Boys Schuytgraaf247017213068
13RODA '28245415193559
4e klasse A
1Borne241464486439
2RSC241275435032
3KOSC241266425126
4Delden241329416055
5Sportlust Vroomshoop241158385249
6Juventa '122411310364846
7Oldenzaal24978343442
8Almelo24969334845
9UD W.248610304944
10Rood Zwart248412283435
11Zenderen Vooruit246513233258
12Vasse245613213453
13Hengelo244515173870
4e klasse B
1TVO241833575827
2UDI241743556333
3SC Overdinkel241635516125
4De Tubanters241608485942
5Buurse2413110405437
6BSC Unisson2411211355955
7Rietmolen24879314345
8KSV Vragender2410113313848
9EMOS24789294036
10FC Eibergen246414222949
11Erix244614183067
12SC Rekken244416162753
13FC Aramea243318122973
4e klasse C
1VVG '252623127010029
2GWVV261754567039
3Zeddam/Sint Joris261475495636
4t Peeske261529475348
5AD '69261439457150
6KSH2612410404845
7Terborg2611411375448
8Loil269413314543
9Dinxperlo268612304251
10MEC267613273958
11Keijenburgse Boys267514264857
12Sprinkhanen267514262961
13Ulftse Boys265516203972
14SVGG263320122582
4e klasse D
1DVV261961638424
2Jonge Kracht261763579432
3HC '03261556507445
4Angeren261475497030
5GSV '38261547497240
6SC Westervoort261439455638
7Groessen2614210446943
8GVA2612311396852
9CHRC2612014367768
10ONA '53268414286674
11Arnhemia268216265690
12Veluwezoom266515233967
13RKPSC261421728107
14Eendracht (Arnhem)261124426169
4e klasse E
1Groesbeekse Boys241851597726
2Ewijk241536486234
3SC Millingen241464486441
4Krayenhoff241068365951
5FC Kunde241059356248
6Nijmegen241059355652
7SCE248106344340
8UHC249510324756
9SCP24879314340
10OSC (N)247512264358
11DIOSA248214264465
12Batavia245415194386
13WVW24212171965
4e klasse F
1SC Brummen261862607018
2Groen Wit '62261565515631
3WWNA2615110467451
4Beekbergen261448466141
5SC Klarenbeek261439456043
6Loenermark261268426844
7Victoria Boys2613310426149
8Twello261259416337
9Apeldoornse Boys2611312366071
10Orderbos269413314956
11TKA2610115314978
12ZVV '56268315275771
13Dierensche Boys265219173072
14EDS262123730126
4e klasse G
1Diepenveen261763576531
2GFC261565516928
3Markelo261448466138
4Holten261376465542
5ABS261178404834
6Hector2612212385153
7Lettele261079374549
8Broekland2611312365049
9Enter269611334346
10Haarle269512324553
11De Gazelle269512322842
12DAVO268612305463
13Nieuw Heeten265813232448
14Raalte26222282991
5e klasse A
1La Première241743558131
2DTC '07241662545820
3FC Berghuizen241554508025
4FC 't Centrum241356444433
5Fleringen241275436235
6De Lutte241266425524
7SVV '912412111375954
8AVC Heracles248610304344
9Langeveen247611274550
10Manderveen234415163167
11Vosta243516143389
12TVV244119132775
13Phenix233218112293
5e klasse B
1Neede222011618218
2Bentelo221624506528
3Diepenheim221534487628
4Hoeve Vooruit221345436537
5EGVV221039336260
6GSV '632210210325048
7Lochuizen226610244557
8SC Haarlo227114223475
9Bornerbroek226313214361
10Haaksbergen226115193361
11SVBV225215173464
12DEO223217112981
5e klasse C
1Etten242031636613
2SC Meddo241932609822
3Vosseveld241365454931
4Bredevoort241356444331
5Kilder241347435227
6Halle241239396237
7Mariënveld2410410344144
8Ajax B.249213294449
9Stokkum246513234266
10NVC Netterden247215233964
11Westendorp245514203156
12VVL242418103592
13Den Dam242418102191
5e klasse D
1RVW201541498516
2Loo201442465915
3SC Rijnland201244406223
4SDOO201217375837
5Gelders Eiland20965335741
6De Paasberg208210265270
7Elsweide204610183669
8Babberich205312182865
9SVHA205213173143
10SDZZ204511173056
11Edesche Boys203116102083
5e klasse E
1Aquila241734546027
2DSZ241725536839
3Overasseltse Boys241635515424
4Niftrik241518466036
5AVIOS/DBV241365454628
6Victoria '25241068363132
7SVO '682411112344547
8Unitas '28248313273041
9Heumen247512263145
10AAC-Olympia247215233855
11SCD '33246315213358
12DVSG243615153561
13VVLK243516142664
5e klasse F
1SC Doesburg222101638113
2Angerlo Vooruit221444465825
3Basteom221138364941
4Alexandria221138365851
5Voorst221057354637
6Zelhem221039332931
7FC Zutphen2210210324156
8SHE22877314745
9Be Quick (Zutphen)227312243749
10Wolfersveen226412223339
11Ratti-Socii222515113557
12De Hoven22211972797
5e klasse G
1SC Deventer241941618425
2CCW '16241644528038
3SDOL241392487423
4Koninklijke UD241248406854
5Terwolde241086385741
6Emst24996367046
7Wesepe2411310364736
8Sallandia249411317281
9IJsselstreek248610306575
10Go Ahead (Deventer)247215234496
11Mariënheem244614184668
12Wissel245316183382
13V en L242022625100

Amateurvoetbal Zuid II 2018-2019

1e klasse D
1EHC261925596339
2ZSV261754565228
3Chevremont261457476040
4Deurne261448465943
5Geldrop261259415952
6Heeze261169396453
7Venray2611411375144
8Wittenhorst2611312364243
9Venlosche Boys2610511354347
10SC Susteren268612303658
11Veritas268414284257
12Bekkerveld265516202753
13Schaesberg264814203461
14De Valk265417193448
2e klasse G
1BSV Limburgia262141676624
2Sportclub '25262024625925
3De Ster261646526525
4Caesar261439455945
5Laura-Hopel Combinatie261358445744
6Scharn261178406647
7Heer2612311395653
8GSV '28269413315353
9Geusselt Sport267811293746
10Eijsden268414284555
11Haelen267712283147
12Heksenberg267415253547
13FC Hoensbroek262618122569
14Simpelveld263320122498
2e klasse H
1Erp261574525330
2SSS '18261475496137
3Real Lunet261457475235
4Vianen Vooruit2610106403534
5Volharding2611411375550
6Heeswijk2611411373345
7Helvoirt2611312364245
8DAW Schaijk26989354239
9Venhorst269611333335
10Berghem Sport2610313335256
11Emplina268810323636
12EVVC268612304247
13SC Irene267613273957
14Sparta '18264517172251
3e klasse A
1Sporting Heerlen262132668225
2SVN Landgraaf261682567936
3RVU2614111437160
4Weltania261259415659
5Hellas2612410406655
6SCM261178406455
7Wijnandia2611510387465
8BMR2610412344855
9Walram2610412344351
10Centrum Boys2610313336977
11SVME267910304438
12UOW '02267712284152
13Leonidas W266218203785
14RKVVM263221111980
3e klasse B
1Lindenheuvel-Heidebloem262033636325
2FC Geleen Zuid261466484832
3SHH261457475740
4Langeberg2612311395349
5Alfa Sport2611510383852
6MMC Weert2611411375341
7HEBES2611411373134
8Obbicht2610610363841
9Sittard2610412344145
10DVO269512324341
11Brevendia268711313939
12RKVB269413313847
13Spaubeek265516202854
14De Leeuw263914183060
3e klasse C
1NWC242031637815
2Liessel241536484428
3Helmondia241158384535
4HBSV241158383531
5Helden241149374236
6Ysselsteyn249411313133
7MVC '19248610303541
8Merefeldia249213293340
9Baarlo247611273134
10Melderslo248313272644
11IVO247512263048
12Blerick248214263762
13Laar246414223757
3e klasse D
1Olympia '18262231699120
2Volkel261538486226
3Schijndel261466484923
4Boekel Sport261367455334
5Avanti '31261268424738
6FC Schadewijk2612410404536
7Nooit Gedacht261079374136
8Handel2611411374545
9Margriet2610610364536
10Excellent2610610364044
11Vitesse '08268414284456
12Constantia265516202064
13MULO265219173283
14Ulysses263221112396
4e klasse A
1Haslou262231699530
2Hulsberg261844586638
3SC Jekerdal261736546135
4DBSV261547497041
5RKHSV261538486443
6Keer2611411375336
7Willem I2611411375849
8Bunde2610412345442
9Vaesrade269611333653
10RKASV269215294669
11RKVVL/Polaris267712284461
12Schimmert267415255451
13SCG266119194393
14Daalhof260125115118
4e klasse B
1KVC Oranje262231696616
2Voerendaal261646527734
3Rood Groen LVC '01261457475035
4RKHBS261367455935
5WDZ261268424629
6Zwart-Wit '19268117352729
7Eikenderveld269512325955
8Geuldal268711313844
9Brunssum268414286277
10FC Kerkrade-West267712284261
11RKTSV266911272643
12Kakertse Boys266812264561
13Passart-VKC267415253563
14Abdissenbosch264517172676
4e klasse C
1Born262141678624
2HBC '09261574526034
3Roosteren261547495433
4RKDFC-Doenrade261457474635
5Linne261187414637
6Zwentibold261259414242
7SVE2612311396057
8Oranje Blauw '15269611334637
9FC Roerdalen269611332936
10FC Maasgouw267514263352
11Sporting Sittard '1326741525