Categoriearchief: Competitie

KNVB Beker 2019-2020

Voor het eerst sinds 1960 is er geen bekerwinnaar. Toentertijd omdat de beker in het het geheel niet op het programma stond, dit jaar omdat de finale door de coronacrisis niet gespeeld kan worden. Pogingen om de finale, waarvoor Feyenoord en FC Utrecht zich hebben geplaatst, op een later tijdstip alsnog te spelen slagen niet.

Fc Utrecht toont zich weer eens een cupfighter, door voor de vijfde keer in de 21e eeuw de finale te bereiken. Voor Feyenoord is dat de zesde keer. De prestaties van eerstedivisionist NAC Breda springen het meest in het oog. De club schakelt onder meer PSV en AZ uit, maar de oorwassing in de halve finale tegen Feyenoord (7-1) is daarna wel erg pijnlijk.

Opmerkelijk is dat dit seizoen vanaf de achtste finales (laatste zestien) werd ‘doorgeloot’ tot aan de finale, zodat vanaf dat moment al duidelijk is welk traject clubs moeten afleggen om de finale te bereiken. Een beslissing die voor nogal wat gefronste wenkbrauwen zorgt, omdat het afbreuk zou doen aan de charme van het bekertoernooi.

1e voorronde
17/08/2019Hoogland (IV)Jodan Boys (V)1-3250Hardeman0-1 Van Lunteren, 1-1 Mezbanali, 1-2 Borsboom,
1-3 Van Lunteren
17/08/2019DOVO (IV)OFC (IV)2-4200Timmer1-0 Den Haag, 1-1 (pen), 1-2 en 1-3 Freriks,
2-3 Yasar, 2-4 Biberoglu (pen)
17/08/2019Ter Leede (IV)Fortuna Wormerveer (VI)1-4250Roeleveld0-1 Plasmeijer, 1-1 Bok, 1-2 Snelders,
1-3 Van der Poll, 1-4 Plasmeijer
17/08/2019Huizen (VI)GOES (IV)2-3150Bronsvoort0-1, 0-2 en 0-3 Schalkwijk, 1-3 en 2-3 Lamme
R: Meulmeester (GOE)
17/08/2019ODIN'59 (IV)Gemert (IV)3-1200Henshuijs1-0 Hulleman (pen), 2-0 Dikker, 2-1 Van Pol (pen),
3-1 Brandsma; R: Wilemse (ODI)
17/08/2019Achilles Veen (V)Hercules (IV)6-0250Aafouallah1-0 Sebregts, 2-0 en 3-0 Aerts, 4-0 Wilborts,
5-0 Meerveld, 6-0 Aerts
17/08/2019DVS'33 Ermelo (IV)Quick (IV) ***1-1500Winkel0-1 Van de Water, 1-1 Roemeon
17/08/2019VVOG (IV)Minor (V)3-0200Vereijken1-0 Careman, 2-0 Latupeirissa, 0-3 Kersten (pen)
17/08/2019Vroomshoopse B. (VII)EVV (IV)0-4200Veekamp0-1 Geenen, 0-2 Kindo, 0-3 Vankan, 0-4 Polman
17/08/2019Barendrecht (IV)Wittenhorst (VI)6-0300Kuijntjes1-0 en 2-0 De Lange, 3-0 Bakour, 4-0 De Lange,
5-0 Bakour, 6-0 Eekman
17/08/2019VVSB (IV)Harkemase Boys (IV)2-4425Van Leeuwen1-0 Martins, 1-1 Bouius, 1-2 Postma, 1-3 Bakels,
2-3 Van Niel, 2-4 Van Duinen
17/08/2019FC Rijnvogels (V)OSS'20 (IV)0-4250Weiland0-1 Van Sonsbeek, 0-2 en 0-3 Van Lith,
0-4 Campman
17/08/2019FC 's-Gravenzande (V)Heeze (VI)2-0200Te Kloeze1-0 Vermolen, 2-0 Westhoff
17/08/2019FC Lisse (IV)Ajax (am) (IV)1-2500Smit1-0 Köylü, 1-1 Abdulrachman, 1-2 Boudouni
17/08/2019VEV'67 (VII)Silvolde (V)0-3200Schaper0-1 Blasman, 0-2 en 0-3 Krosse; R: Veenstra (VEV)
17/08/2019Sparta Nijkerk (IV)UNA (IV)3-2450Wiersma0-1 Van Boekel, 1-1 De Ruiter, 1-2 Van Boekel,
2-2 Buitenhuis, 3-2 De Ruiter (pen)
17/08/2019Excelsior'31 (IV)DEM (IV)2-1300Sahiner1-0 Diks, 1-1 Uit den Boogaard (pen), 2-1 Ezafzafi
17/08/2019SDO (V)ARC (V)1-0200Vd Elzen1-0 Hemmers
17/08/2019Rohda Raalte (VI)DUNO (V)1-2400De Bruijn0-1 Jansen, 1-1 Dikkers, 1-2 Van Essen
17/08/2019Westlandia (IV)Zuidvogels (VI)2-0150Schul1-0 Duplan, 2-0 Batist
17/08/2019Drachtster Boys (VI)Dongen (IV) **0-4200Ris0-1 Saez, 0-2 De Man, 0-3 Van den Berg,
0-4 Tigarti
17/08/2019Kloetinge (VI)FC Lienden (IV)1-0200Huizinga1-0 Esser
17/08/2019HSC'21 (IV)Stedoco (IV)2-4350De Cock0-1 Van Wanrooy, 0-2 Verheul, 1-2 Ottink,
1-3 Doesburg, 2-3 Schrijver, 2-4 Verheul
17/08/2019Mierlo-Hout (VII)Flevo Boys (V)2-3200Thijs0-1 Ramos, 1-1 Van Hout, 1-2 Nijboer, 2-2 Heeren,
2-3 Strikwerda
17/08/2019Groene Ster (IV)Winsum (VI)5-0300Voncken1-0 Zwartjes, 2-0 Eind, 3-0 Van Kesteren,
4-0 en 5-0 Vluggen
17/08/2019TOP (VI)Hoek (IV)2-6125Cairo0-1 Vandepitte, 1-1 Van den Broek (pen),
1-2 Franse, 1-3 Constancia, 2-3 Van den Broek,
2-4 Franse, 1-5 De Jager, 2-6 Fransen
17/08/2019Blauw Geel'38 (IV)Sliedrecht (VI)2-1350Tunnissen0-1 Verhoef, 1-1 en 2-1 Van Schoonhoven
28/08/2019ADO'20 (IV)ONS Sneek (IV)3-03001-0 Mazreku, 2-0 Brenna, 3-0 Allahdad
2e voorronde
24/09/2019Quick Boys (III)Katwijk (III) **2-34.500Dieperink0-1 Afaker, 0-2 Van Weerdenburg,
1-2 Kuijvenhoven, 2-2 Van Liempt, 2-3 V. Haaren
24/09/2019Achilles Veen (V) ***HHC Hardenberg (III)1-1300De Cock1-0 Aerts, 1-1 Fatima
24/09/2019VVOG (IV)Ajax (am) (IV)0-2300Rozendal0-1 Misa-Danso, 0-2 Boudouni; R: Onuoha (VVO)
24/09/2019GVVV (III)Kozakken Boys (III)2-11.000Vos1-0 Ties (pen), 1-1 Bolsius, 2-1 Powel
24/09/2019ASWH (III)TEC (III)5-1200Ris0-1 Fonseca, 1-1 Slotboom, 2-1 Van den Bosch,
3-1 Vd Kreeke, 4-1 Van 't Hoog, 5-1 Vd Kreeke
24/09/2019Scheveningen (III)Harkemase Boys (IV)0-1300Smit0-1 Van Duinen
24/09/2019ODIN'59 (IV) **Barendrecht (IV)4-3200Winkel1-0 Halman, 1-1 Krolis, 2-1 De Vries (pen),
2-2 Krolis, 2-3 Vorthoren, 3-3 De Vries,
4-3 Brandsma
24/09/2019Noordwijk (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-31.000Kooij1-0 Wendt, 1-1, 1-2 en 1-3 Tillema (pen)
R: Oversloot (Noo)
25/09/2019Blauw Geel'38 (IV)De Treffers (III)0-1200Timmer0-1 Misidjan
25/09/2019Westlandia (IV)OFC (IV) ***2-2200Henshuijs0-1 Freriks, 1-1 Van der Zalm, 1-2 Freriks,
2-2 Van der Sar
25/09/2019Spakenburg (III)SDO (V)2-0400Aafouallah1-0 Selimi, 2-0 Versteeg (pen); R: Oehlers (SDO)
25/09/2019OSS'20 (IV)Jodan Boys (V)5-1200Thijs1-0 Peltzer, 2-0 Waterink, 3-0 en 4-0 De Groot,
4-1 El Idrissi, 5-1 Van Lith
25/09/2019Groene Ster (IV)Kloetinge (VI)2-0350Cairo1-0 Zwartjes, 2-0 Vluggen
25/09/2019Dongen (IV)Excelsior'31 (IV)1-2250Voncken1-0 Saez, 1-1 en 1-2 Boeloerditi
25/09/2019DUNO (V)Quick (IV)2-3150Bronsvoort0-1 Asante, 1-1 Scharrenberg, 1-2 Asante,
1-3 Tjin-Asjoe, 2-3 Grot
25/09/2019EVV (IV)Flevo Boys (V) ***0-0200Vereijken
25/09/2019ADO'20 (IV)Fortuna Wormerveer (VI)0-2600De Brito0-1 Snelders, 0-2 Hoogstra
25/09/2019Silvolde (V)GOES (IV)2-3350Wiersma1-0 Blasman, 2-0 Te Kaat, 2-1 Hage, 2-2 Nguyen,
2-3 Schalkwijk (pen)
1e ronde
19/10/2019FC 's-Gravenzande (V)Stedoco (IV)1-3400Sahiner0-1 Verheul, 0-2 Schröder, 1-2 Koeleman (pen),
1-3 Van Wanrooij
29/10/2019VitesseDe Graafschap (II)2-09.664Lindhout1-0 Darfalou, 2-0 Dicko
29/10/2019GOES (IV)SC Cambuur (II)0-51.000Vd Laan0-1 Ladan (pen), 0-2 Akoy, 0-3 Mac-Intosch,
0-4 en 0-5 Ladan
29/10/2019Flevo Boys (V)Katwijk (III)0-3500Vos0-1 Hilterman, 0-2 Esseboom, 0-3 Afaker
29/10/2019GVVV (III)Helmond Sport (II)2-1850Bijl1-0 Powel, 1-1 Swinnen (pen), 2-1 Goeman
29/10/2019FC Dordrecht (II)MVV Maastricht (II)3-1500Teuben1-0 Achahbar, 1-1 Goppel, 2-1 en 3-1 Achahbar
29/10/2019IJsselmeervogels (III)FC Den Bosch (II)3-01.500Perez1-0 Van den Meiracker (pen), 2-0 De Harder,
3-0 El Azzouti; R: Väisänen (DBo)
29/10/2019Koninklijke HFC (III)Telstar (II)1-21.500Dröge1-0 Tadmine, 1-1 Berenstein, 1-2 Kharchouch (p)
29/10/2019Hoek (IV)PEC Zwolle0-31.500Gerrets0-1 Thy, 0-2 Johnsen, 0-3 Thy
29/10/2019Almere City FC (II)Go Ahead Eagles (II)1-31.413Vd Kerkhof1-0 Efmorfidis, 1-1 Beukema, 1-2 Van der Venne,
1-3 Edqvist
29/10/2019Achilles Veen (V)Roda JC Kerkrade (II)0-21.100Oostrom0-1 Alberg, 0-2 Simakala
29/10/2019Excelsior(II) **NEC (II)4-21.902Vd Graaf0-1 Musaba, 1-1 Oude Kotte, 1-2 Musaba,
2-2 verhaar, 3-2 Oude Kotte, 4-2 Verhaar
29/10/2019Rijnsburgse Boys (III)FC Eindhoven (II)0-4900Blank0-1 De Rooij, 0-2 Van den Eijnden,
0-3 en 0-4 Bourard
29/10/2019OSS'20 (IV)TOP Oss (II)1-21.700Bos1-0 Van Sonsbeek (pen), 1-1 en 1-2 Hutten
29/10/2019NAC Breda (II)FC Emmen3-210.102Makkelie1-0 Van Hooijdonk, 1-1 Chacon, 2-1 Riera,
2-2 De Leeuw, 3-2 Stokkers
30/10/2019Heracles AlmeloRKC Waalwijk4-36.856Bax1-0 Dessers, 1-1 Van de Water, 2-1 Maatsen,
2-2 Sow, 3-2 Dessers, 3-3 Leemans (pen),
4-3 Van de Water
30/10/2019Groene Ster (IV) ***VVV-Venlo2-22.500Hensgens0-1 Opoku (pen), 1-1 Vluggen (pen),
2-1 Van Kesteren, 2-2 Wright
30/10/2019Quick (IV)Willem II0-42.000Cantineau0-1, 0-2 en 0-3 Ndayishimiye, 0-4 Gladon
30/10/2019Excelsior M. (III)sc Heerenveen0-31.700Ruperti0-1 Ejuke, 0-2 Bruijn, 0-3 Høegh
30/10/2019Sparta Nijkerk (IV)Fortuna Wormerveer (VI)5-2800Weiland0-1 Bilgin, 1-1 De Ruijter (p), 1-2 Hoogstra (p),
2-2 Heus, 3-2 de Ruijter, 4-2 Bendadi,
5-2 De Ruijter; R: Bruijn (For)
30/10/2019Spakenburg (III)ASWH (III)2-0650Smit1-0 en 2-0 Werkman
30/10/2019Ajax (am) (IV)OFC (IV) ***2-2130Eijgelsheim1-0 Misa-Danso, 1-1 El Amrani, 2-1 De Jonge,
2-2 El Amrani
30/10/2019AFC (III)ODIN'59 (IV) ***3-3200Rozendal0-1 De Vries, 1-1 en 2-1 Y. Teijsse, 2-2 Willemse,
2-3 Brandsma, 3-3 Markiet
30/10/2019Harkemase Boys (IV)FC Groningen1-24.000Vd Eijk0-1 (pen) en 0-2 Memisevic, 1-2 Stelpstra
30/10/2019De Treffers (III)FC Twente0-22.200Kooij0-1 en 0-2 Nakamura
30/10/2019Sparta RotterdamFC Volendam (II)1-07.140Kamphuis1-0 Veldwijk
31/10/2019Excelsior'31 (IV)FC Utrecht1-42.514Martens0-1 Guwara, 0-2 Maher (pen), 0-3 Abass,
1-3 Penterman, 1-4 Makienok
31/10/2019Fortuna SittardADO Den Haag3-04.822Mulder1-0 Diemers (pen), 2-0 Damascan, 3-0 Zeka
2e ronde
17/12/2019FC TwenteGo Ahead Eagles (II)2-520.400Manschot0-1 Rabillard, 0-2 Veldmate (p), 1-2 Cantalapiedra,
2-2 Bijen, 2-3 Berden, 2-4 Van der Venne,
2-5 Rabillard
17/12/2019IJsselmeervogels (III)Stedoco (IV)1-02.000Bos1-0 Van Riel
17/12/2019sc HeerenveenRoda JC Kerkrade (II)2-012.339Blom1-0 Van Bergen, 2-0 Veerman
17/12/2019VitesseODIN'59 (IV)4-05.511Ruperti1-0 Buitink, 2-0 Darfalou, 3-0 Vroegh, 4-0 Hajek
17/12/2019Katwijk (III)TOP Oss (II) ***0-01.250Gansner
17/12/2019Excelsior(II)FC Eindhoven (II)0-21.902Bijl0-1 Van der Sande, 0-2 Bourard; R: Fischer (Exc)
17/12/2019Fortuna SittardPEC Zwolle3-02.322Bax1-0 Sambou, 2-0 Karjalainen, 3-0 Lachman (e.d.)
18/12/2019Telstar (II)Ajax3-45.200Kooij0-1 Lang, 0-2 Dest, 1-2 Korpershoek,
1-3 Ekkelenkamp, 1-4 Dest, 2-4 Benamar,
3-4 Kharchouch
18/12/2019Heracles AlmeloFC Dordrecht (II)3-06.381Gerrets1-0 Dessers, 2-0 Van de Water, 3-0 Breukers
18/12/2019OFC (IV)Spakenburg (III) ***0-0800Dröge
18/12/2019AZGroene Ster (IV)3-04.612Blank1-0 Druijf, 2-0 Svensson, 3-0 De Wit
R: Clasie (AZ)
18/12/2019Willem IISparta Rotterdam3-010.047Oostrom1-0 Pavlidis, 2-0 Ndayishimiye, 3-0 Nunnely
18/12/2019Sparta Nijkerk (IV)NAC Breda (II) **0-13.300Vd Laan0-1 Dogan
18/12/2019GVVV (III)PSV **1-24.800Blank0-1 Mitroglu, 1-1 Laghmouchi, 1-2 Ihattaren
19/12/2019FC GroningenFC Utrecht0-114.548Van Boekel0-1 Abass
19/12/2019SC Cambuur (II)Feyenoord1-210.000Higler0-1 Berghuis, 1-1 Maulun (pen), 1-2 Schmidt (e.d.)
3e ronde
21/01/2020TOP Oss (II)AZ0-22.615Gerrets0-1 De Wit, 0-2 Koopmeiners (pen)
21/01/2020FC Eindhoven (II)FC Utrecht **1-21.678Teuben1-0 Bourard, 1-1 Abass, 1-2 Bahebeck
21/01/2020Fortuna SittardFeyenoord1-26.252Vd Kerkhof 0-1 Ciss (e.d), 1-1 Passlack, 1-2 Narsingh
Gestaakt vanwege mist bij 1-1.
Uitgespeeld op 28/01/2020
22/01/2020Heracles AlmeloVitesse0-26.034Kamphuis0-1 Tannane, 0-2 Matavz
22/01/2020AjaxSpakenburg (III)7-052.017Martens1-0, 2-0 en 3-0 S. de Jong, 4-0 en 5-0 Traoré,
6-0 Tadic, 7-0 Ünüvar (pen)
22/01/2020sc Heerenveen ***Willem II2-27.102Van Boekel0-1 Pavlidis, 1-1 Faik (pen), 2-1 Saddiki (pen),
2-2 Dankerlui
23/01/2020IJsselmeervogels (III)Go Ahead Eagles (II) ***1-13.423Bax1-0 Olijfveld, 1-1 Bosz
23/01/2020NAC Breda (II)PSV2-012.887Gözübüyük1-0 Boussaid, 2-0 Ilic; R: Baumgartl (PSV)
Kwartfinale
12/02/2020AZNAC Breda (II)1-37.511Van Boekel0-1 El Allouchi, 0-2 Schouten, 1-2 Idrissi,
1-3 Noblejas
12/02/2020VitesseAjax0-318.389Nijhuis0-1 Babel, 0-2 Gravenberch, 0-3 Tadic (pen)
R: Matavz (Vit)
13/02/2020Go Ahead Eagles (II)FC Utrecht1-48.064Makkelie0-1 Gustafson, 0-2 Maher, 1-2 Navratil,
1-3 Bahebeck, 1-4 Peterson
13/02/2020sc HeerenveenFeyenoord0-116.500Higler0-1 Fer
Halve Finale
04/03/2020FC UtrechtAjax2-022.601Kuipers1-0 Van de Streek, 2-0 Gustafson (pen)
05/03/2020FeyenoordNAC Breda (II)7-147.500Kamphuis1-0 Senesi, 2-0 Berghuis (pen), 3-0 Bozenik,
4-0 Haps, 5-0 Berghuis, 5-1 Van Hecke,
6-1 Berghuis (pen), 7-1 Narsingh (pen)
R: Riera (NAC)
Finale
19/04/2020FC UtrechtFeyenoordNiet gespeeld

Tweede Divisie 2019-2020




Met nog tien speelronden te gaan is het kampioenstrijd in de tweede divisie in het seizoen 2019-2020 spannender dan ooit. Met slechts vijf punten verschil tussen nummer 1 Katwijk en nummer vijf IJsselmeervogels kan het nog alle kanten op. De tussenstand na 24 duels zal echter de eindstand blijken als de KNVB op 31 maart besluit dat het seizoen in het amateurvoetbal niet meer wordt hervat. Er komt dus geen kampioen en ook geen degradanten.

Dat laatste is vooral goed nieuws voor ASWH en TEC, de promovendi die al nagenoeg gedegradeerd waren. En ook voor Jong FC Volendam, dat wellicht de plek had moeten afstaan aan Jong ADO Den Haag.

Uitslagenmatrix

AFCASWEXCGVVHHCIJSJSPJVOKATHFCKOZNOOQUIRIJSCHSPATECTRE
AFC *4-03-11-10-15-02-10-02-06-30-12-02-2
ASWH *3-42-10-41-35-20-00-11-22-01-12-22-2
Excelsior M. 2-31-0*1-31-23-21-41-00-13-32-00-01-1
GVVV 1-33-01-2*0-33-10-32-02-23-44-01-22-2
HHC hardenberg 0-25-04-0*1-23-00-12-23-13-31-06-12-1
IJsselmeervogels 5-14-13-01-2*4-23-30-31-50-04-21-12-25-1
Jong Sparta 6-20-11-12-3*3-11-04-02-10-02-43-12-0
Jong FC Volendam 4-61-14-11-35-0*2-33-61-21-21-13-10-1
Katwijk 1-23-01-22-32-12-12-1*3-20-03-22-02-0
Koninklijke HFC 4-12-33-13-24-01-1*1-02-11-11-12-3
Kozakken Boys 3-02-04-22-41-32-12-10-00-2*1-14-20-1
Noordwijk 2-25-11-31-32-05-14-12-5*1-13-30-34-1
Quick Boys 1-11-12-02-11-33-10-21-1*0-22-30-11-00-2
Rijnsburgse Boys 2-04-36-22-11-10-32-11-20-13-1*1-02-1
Scheveningen 1-00-10-30-12-10-20-03-11-42-5*5-01-1
Spakenburg 2-41-01-01-32-21-14-22-12-02-2*1-0
TEC 2-21-20-31-12-01-00-20-21-10-21-1*
De Treffers 3-11-13-33-12-24-11-21-30-21-04-03-0*

Stand bij beëindigen competitie

1Katwijk241545494826+221.216
2HHC Hardenberg241446465427+271.116
3AFC241365455033+17371
4Rijnsburgse Boys241365455542+131.058
5IJsselmeervogels241356445737+201.994
6Kozakken Boys241338423829+9850
7Spakenburg241077373744-71.073
8Koninklijke HFC231058354336+7457
9De Treffers24987354236+6564
10Noordwijk24888324744+3608
11Jong Sparta249411314342+1152
12Excelsior Maassluis249411313647-11408
13GVVV249312303848-10787
14Quick Boys247611272532-71.707
15Scheveningen237411252436-12383
16TEC243714161740–23441
17Jong FC Volendam243516144061-21167
18ASWH243516142660-34529

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc:Ts.Ar.Details:
124/08/2019Jong FC Volendam Excelsior M. 4-1250Timmer0-1 Blij (pen), 1-1 Kaars, 2-1 Blel, 3-1 Tol (pen),
4-1 Lee
124/08/2019Scheveningen Katwijk 0-2750De Winter0-1 Van den Ban, 0-2 Van Dam
124/08/2019Koninklijke HFC HHC Hardenberg 3-1550Vos1-0 Van der Linden, 1-1 Van Benthem,
2-1 Van der Linden, 3-1 Volkert
124/08/2019AFC GVVV 1-1300Cairo1-0 Ignacio, 1-1 Ties
124/08/2019ASWH Spakenburg 1-1750De Brito1-0 Van de Kreeke, 1-1 Werkman
124/08/2019IJsselmeervogels Jong Sparta 4-21.100Bijl0-1 El Kachati, 1-1 Van den Meiracker (pen),
2-1 Van de Laar, 2-2 Sanches,
3-2 en 4-2 El Azzouti; R: Bouwense (Spa)
124/08/2019Kozakken Boys TEC 0-1800Smit0-1 Onyeike
124/08/2019Rijnsburgse Boys De Treffers 2-1900Gansner1-0 Tillema (pen), 1-1 Van Zundert,
2-1 Jongeneelen
124/08/2019Quick Boys Noordwijk 1-12.200Vd Elzen1-0 De Vré, 1-1 Overvliet
231/08/2019Excelsior M. IJsselmeervogels 1-3600Dröge0-1 Olijfveld, 0-2 Van den Meiracker,
0-3 Justiana, 1-3 Van den Berg (pen)
231/08/2019GVVV Rijnsburgse Boys 3-4750Veekamp0-1 Jongeneelen, 0-2 Tillema, 1-2 Ties,
1-3 Tillema, 1-4 Magan, 2-4 Mulder (pen),
3-4 Ties
231/08/2019Noordwijk Koninklijke HFC 4-1500Hensgens1-0 Wendt, 2-0 Westdijk, 3-0 Achefay,
3-1 Noordmans, 4-1 Van Staveren
231/08/2019Spakenburg AFC 2-41.200Bronsvoort1-0 Beijer, 1-1 Van den Houten, 1-2 Y. Teijsse,
1-3 Ignacio, 2-3 Sterling, 2-4 Vreekamp (e.d.)
231/08/2019HHC Hardenberg Scheveningen 1-0800De Brito1-0 Van der Leij
231/08/2019Katwijk ASWH 3-0950Cairo1-0 Van den Ban, 2-0 Jongman, 3-0 Mengerink
231/08/2019Jong Sparta Quick Boys 2-1250Rozendal0-1 De Kruijs, 1-1 en 2-1 Van Hoeven
R: Bosman (Qui)
231/08/2019De Treffers Kozakken Boys 1-2700Voncken0-1 Langeveld (e.d.), 0-2 Ouja, 1-2 Van Zundert
231/08/2019TEC Jong FC Volendam 2-0400Thijs1-0 Hak, 2-0 Van Gessel
307/09/2019ASWH Scheveningen 2-0500Timmer1-0 Loukii, 2-0 Bijl
307/09/2019IJsselmeervogels TEC 5-11.300Te Kloeze1-0 El Azzouti, 1-1 Van den Biezen,
2-1 Van de Laar, 3-1 Van den Meiracker (pen),
4-1 Buitenhuis, 5-1 Stout
307/09/2019Katwijk GVVV 2-3900Gansner0-1 DeLeeuw, 0-2 Powel, 1-2 Mengerink,
2-2 Van den Ban, 2-3 Powel; R: Oostinjen (GVV)
307/09/2019Kozakken Boys Spakenburg 4-21.100Veekamp1-0 Tejan, 2-0 Veenhoven, 2-1 Versteeg,
2-2 Castien, 3-2 Keukens, 4-2 Tejan
307/09/2019Quick Boys Jong FC Volendam 3-11.250Winkel1-0 (pen), 2-0 en 3-0 Bekooij, 3-1 Tol (pen)
307/09/2019Rijnsburgse Boys Noordwijk 0-11.000Dröge0-1 Roshanali; R: Westdijk, Smith (Noo)
307/09/2019Koninklijke HFC Excelsior M. 2-3300Henshuijs0-1 Da Fonseca, 0-2 Blij (pen), 1-2 Van der Linden,
2-2 Kurt, 3-2 Van der Linden
307/09/2019AFC HHC Hardenberg 0-1350Thijs0-1 Kobussen; R: Amakodo (HHC)
308/09/2019De Treffers Jong Sparta 3-1520Tunnissen1-0 Van de Beek (pen), 1-1 Loukili,
2-1 Van Zundert, 3-1 Khalouta
414/09/2019Excelsior M. Katwijk 1-4500Te Kloeze0-1 Susan (pen), 0-2 Van den Ban, 0-3 Afaker,
0-4 Van den Ban, 1-4 Blij (pen)
414/09/2019GVVV De Treffers 2-21.000Eijgelsheim0-1 Van Zundert, 1-1 Ties, 1-2 Sirvinia, 2-2 Powel
414/09/2019HHC Hardenberg Spakenburg 6-11.100Hensgens1-0 Junte, 2-0 Hemmink, 3-0 Etten,
3-1 Castien (pen),4-1 Fatima, 5-1 Hemmink,
6-1 Etten; R: Castien (Spa)
414/09/2019IJsselmeervogels Rijnsburgse Boys 1-11.930Vd Elzen0-1 Tillema, 1-1 Van den Meiracker (pen)
414/09/2019Jong FC Volendam AFC 4-6175Smit1-0 Blel, 1-1 Y. Teijsse, 2-1 Blel, 2-2 K. Teijsse,
3-2 Murkin, 3-3 K. Teijsse (pen), 4-3 Tol (pen),
4-4, 4-5 en 4-6 Y. Teijsse
414/09/2019Noordwijk ASWH 5-1600Vos1-0 Achefay, 2-0 Wendt, 3-0 Van Staveren,
3-1 Wesdorp, 4-1 Achefay, 5-1 Waandels
414/09/2019Quick Boys Kozakken Boys 0-22.000Tunnissen0-1 Coenraad, 0-2 Tejan
414/09/2019Scheveningen Koninklijke HFC 0-0350Dröge
415/09/2019Jong Sparta TEC 3-1150De Winter0-1 Hak, 1-1 Loukili, 2-1 Mijnans (pen), 3-1 Reith
521/09/2019ASWH IJsselmeervogels 1-3900Tunnissen0-1 Van den Meiracker, 1-1 Wesdorp,
1-2 Van den Meiracker (p), 1-3 Van 't Hoog (e.d.)
521/09/2019GVVV Excelsior M. 1-2750Bronsvoort0-1 Da Fonseca, 1-1 Ties, 1-2 Moreno
521/09/2019Katwijk Quick Boys 0-04.000De Brito
521/09/2019Kozakken Boys HHC Hardenberg 2-41.000Vd Elzen0-1 Hemmink, 0-2 Mannes, 1-2 Conraad,
2-2 Drenthe, 2-3 Etten, 2-3 De Bondt
521/09/2019Rijnsburgse Boys Jong FC Volendam 1-1600Vos0-1 Murkin, 1-1 Opoku
521/09/2019Spakenburg Jong Sparta 2-21.100Voncken0-1 Boukhari (pen), 1-1 (pen) en 2-1 Versteeg,
2-2 Dos Santos
521/09/2019De Treffers Scheveningen 1-0450Bos1-0 Maertzdorf; R: Misidjan (Tre)
521/09/2019TEC Noordwijk 1-1500Gansner0-1 Van Staveren, 1-1 Hak
522/09/2019AFC Koninklijke HFC 0-0550De Winter
628/09/2019Excelsior M. TEC 0-0400Rozendal
628/09/2019HHC Hardenberg Katwijk 1-2975Bronsvoort0-1 Hilterman, 0-2 Jongman, 1-2 Fatima
628/09/2019IJsselmeervogels AFC 5-11.500Dröge0-1 Ignacio, 1-1 Olijfveld, 2-1, 3-1 en 4-1
El Azzouti, 5-1 Van de Laar
628/09/2019Jong FC Volendam Spakenburg 1-1150Eijgelsheim0-1 Versteeg, 1-1 Van de Ven
628/09/2019Noordwijk Kozakken Boys 2-5650Cairo0-1 en 0-2 Ouja, 0-3 Conraad, 1-3 Rietveld,
2-3 Reynaers, 2-4 Van der Laan, 2-5 Mekkaoui
628/09/2019Quick Boys De Treffers 0-21.800Aafouallah0-1 en 0-2 Van Zundert
628/09/2019Scheveningen Rijnsburgse Boys 2-5400Teuben1-0 Van der Putten, 1-1 Van der Moot, 2-1 Peters,
2-2 Van der Moot, 2-3 Spruijt, 2-4 Van der Moot,
2-5 Magan
628/09/2019Jong Sparta GVVV 0-1125Te Kloeze0-1 De Graaf
628/09/2019Koninklijke HFC ASWH 4-1350Thijs1-0 Lewis, 2-0 Van der Linden (p), 3-0 Van Huffel,
4-0 Tadmine, 4-1 Lima
705/10/2019ASWH Jong FC Volendam 5-2500De Cock1-0 Yildirim (pen), 1-1 Tol, 2-1 Van de Kreeke,
2-2 Kaars, 3-2 Bijl, 4-2 Yildirim, 5-2 Perez
705/10/2019Excelsior M. Jong Sparta 1-2400Vd Elzen0-1 en 0-2 Van Hoeven, 1-2 Kruithof
705/10/2019GVVV IJsselmeervogels 0-31.000Cantineau0-1 El Azzouti, 0-2 (p) en 0-3 Van den Meiracker
705/10/2019Katwijk AFC 1-21.100Timmer0-1 Ignacio, 1-1 Mengerink, 1-2 Y. Teijsse
705/10/2019Kozakken Boys Koninklijke HFC 0-2600Gansner0-1 Van der Linden, 0-2 Tadmine
R: Van Ingen (Koz)
705/10/2019Rijnsburgse Boys Quick Boys 3-12.600Cairo1-0 Strooker, 1-1 Bekooij, 2-1 Van der Moot,
3-1 Spruijt
705/10/2019Spakenburg Noordwijk 2-11.000De Winter1-0 Van Lopik, 2-0 Bitter, 2-1 Roshanali
705/10/2019De Treffers HHC Hardenberg 1-1500De Brito0-1 Mannes, 1-1 Khalouta
705/10/2019TEC Scheveningen 1-1300Winkel0-1 Van der Putten, 1-1 Dibbets
812/10/2019HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys 3-31.025Dröge1-0 De Bondt, 1-1 Spruijt, 2-1 Junte, 2-2 Spruijt,
3-2 Van der Leij, 3-3 Tillema
812/10/2019IJsselmeervogels Spakenburg 2-27.000Veekamp1-0 Olijfveld, 2-0 Beijer (e.d.), 2-1 Versteeg,
2-2 Selimi; R: Selimi (Spa)
812/10/2019Jong FC Volendam De Treffers 0-1105Te Kloeze0-1 Hoffman
812/10/2019Noordwijk Excelsior M. 1-3550Smit0-1 Den Hartog, 0-2 Sylla, 1-2 Wendt,
1-3 Le Congé (e.d.)
812/10/2019Scheveningen GVVV 0-1150Hensgens0-1 Powell
812/10/2019Jong Sparta Kozakken Boys 1-0200Vos1-0 Van Hoeven
812/10/2019Koninklijke HFC Quick Boys 1-0750Bronsvoort1-0 Van Huffel
812/10/2019AFC ASWH 4-0300Voncken1-0 Y. Teijsse, 2-0 en 3-0 Ignacio, 4-0 Y. Teijsse
812/10/2019TEC Katwijk 1-0650Tunnissen1-0 Van Weerdenburg (e.d.)
1819/10/2019GVVV AFC 1-3900Vd Elzen0-1 Y. Teijsse, 0-2 Ignacio, 1-2 Powel,
1-3 Y. Teijsse
926/10/2019Excelsior M. ASWH 1-0300De Winter1-0 Kurt; R: Loukil (ASW)
926/10/2019GVVV Noordwijk 2-2700De Brito0-1 Den Hartog (e.d.), 1-1 Mulder, 2-1 De Jong,
2-2 Reynaers (pen)
926/10/2019Jong FC Volendam Koninklijke HFC 3-6250Rozendal0-1 Vd Linden, 0-2 Eerdhuijzen (e.d.), 1-2 Blel,
1-3 Tadmine, 1-4 Volkert, 2-4 Plat, 2-5 Tadmine,
2-6 Van der Linden, 3-6 Eerdhuijzen
926/10/2019Kozakken Boys Katwijk 0-01.000Thijs
926/10/2019Quick Boys Scheveningen 2-31.350Gansner0-1 Van der Putten, 1-1 Bekooij, 2-1 Kaars,
2-2 Bosman (e.d.), 2-3 Van der Putten
926/10/2019Rijnsburgse Boys AFC 2-0900Smit1-0 Tillema, 2-0 Van der Moot
926/10/2019Spakenburg TEC 1-0800Vos1-0 Castien
926/10/2019Jong Sparta HHC Hardenberg 1-1150Cairo1-0 Loukili, 1-1 Van der Leij (pen)
R: Heuvelman (Spa)
926/10/2019De Treffers IJsselmeervogels 3-3750Bronsvoort1-0 Mididjan, 1-1 Monteiro, 1-2 Vd Meiracker,
2-2 Misidjan, 3-2 Khalouta, 3-3 El Azzouti
1002/11/2019ASWH De Treffers 2-2500Winkel1-0 Pires, 1-1 Van Zundert, 1-2 Wilsterman,
2-2 Van der Kreeke
1002/11/2019HHC Hardenberg GVVV 4-01.200Schaper1-0 Mannes, 2-0 Van der Leij, 3-0 Buijs,
4-0 Warmolts; R: Den Hartog (GVV)
1002/11/2019IJsselmeervogels Jong FC Volendam 3-31.000Hensgens0-1 Tol, 1-1 Vd Meiracker, 1-2 Van Monfort,
2-2 Stout, 2-3 Van Monfort, 3-3 Vd Meiarcker (p)
1002/11/2019Katwijk Noordwijk 3-21.250Ruperti1-0 Susan (pen), 1-1 Westdijk, 1-2 Achefay,
2-2 Susan, 3-2 Van der Meer
1002/11/2019Rijnsburgse Boys Kozakken Boys 1-2800Bronsvoort0-1 Tejan (pen), 1-1 Van der Moot, 1-2 Ouja
1002/11/2019Scheveningen Spakenburg 5-0350Vries1-0 Aldogan, 2-0 El Messaoui, 3-0 Koorndijk,
4-0 en 5-0 Aldogan
1002/11/2019AFC Excelsior M. 3-1250Eijgelsheim1-0 Ignacio, 2-0 Hoek (pen), 3-0 Van der Velden,
3-1 Blij; R: Van der Velden (AFC)
1002/11/2019TEC Quick Boys 0-2700Timmer0-1 Kaars, 0-2 Bekooij
1003/11/2019Koninklijke HFC Jong Sparta 3-2325Tunnissen1-0 Volkert, 2-0 Van Huffel, 3-0 Van der Linden,
3-1 Van Hoeven, 3-2 Boukhari (pen)
1109/11/2019Excelsior M. Rijnsburgse Boys 3-3600De Cock1-0 Blij, 1-1 Van der Moot, 2-1 Moreno,
2-2 en 2-3 Ros, 3-3 Ouali
1109/11/2019GVVV ASWH 3-0750Vd Laan1-0 Powel, 2-0 De Graaf, 3-0 Powel
1109/11/2019HHC Hardenberg TEC 2-1800Veekamp1-0 Fatima, 1-1 Van den Assem, 2-1 Etten
1109/11/2019Jong FC Volendam Kozakken Boys 1-2100Schaper0-1 Conraad, 1-1 Van Gasteren, 1-2 Ouja
1109/11/2019Noordwijk AFC 2-2400Vries0-1 Ignacio, 1-1 Van Staveren, 2-1 Wendt,
2-2 Belarbi
1109/11/2019Quick Boys IJsselmeervogels 2-11.500De Brito1-0 Bekooij, 1-1 Olijfveld, 2-1 Kamp
1109/11/2019Spakenburg Katwijk 4-21.250Dröge0-1 Van den Ban, 1-1 Werkman, 2-1 Bitter,
2-2 Jongman, 3-2 Ghaddari, 4-2 Bitter
1109/11/2019Jong Sparta Scheveningen 0-0150AafoullahR: El Moussaoui (Sch)
1110/11/2019De Treffers Koninklijke HFC 4-1450Timmer1-0 Van Zundert (pen), 2-0 Maertzdorf,
3-0 Hoffman, 3-1 Tadmine, 4-1 Langeveld
1216/11/2019ASWH Quick Boys 0-1800Schaper0-1 Staal
1216/11/2019Katwijk De Treffers 2-0750Vries1-0 Van den Ban, 2-0 Hilterman
1216/11/2019Kozakken Boys IJsselmeervogels 1-31.000Ruperti0-1 Olijfveld, 1-1 Tejan, 1-2 Olijfveld,
1-3 Van den Meiracker
1216/11/2019Noordwijk HHC Hardenberg 2-0500Te Kloeze1-0 Van Staveren, 2-0 Fatima (e.d.)
1216/11/2019Scheveningen Jong FC Volendam 2-1300Thijs1-0 De Jong (pen), 2-0 Haddadi, 2-1 Ben Sallam
1216/11/2019Spakenburg Excelsior M. 1-01.000Tunnissen1-0 Dekker
1216/11/2019Koninklijke HFC Rijnsburgse Boys 2-1650Eijgelsheim0-1 Tilema, 1-1 Volkert, 2-1 Van der Linden (pen)
R: Tillema (Rij)
1216/11/2019TEC GVVV 1-2500Rozendal1-0 Zeller, 1-1 Powel (pen), 1-2 Van Nieuwkerk
1217/11/2019AFC Jong Sparta 2-1400Vos1-0 Ignacio, 1-1 Van Hoeven, 2-1 Mijnans (e.d.)
1323/11/2019Excelsior M. Scheveningen 2-0200Oostrom1-0 en 2-0 Ouali
1323/11/2019GVVV Spakenburg 1-21.200Thijs0-1 Castien, 0-2 Pires Tavares, 1-2 V. Nieuwkerk
1323/11/2019IJsselmeervogels Koninklijke HFC 1-51.400Cairo1-0 De Harder, 1-1 Justiana (e.d.), 1-2 en 1-3
Donald, 1-4 Weistra, 1-5 Van Huffel
1323/11/2019Jong FC Volendam HHC Hardenberg 1-3225Sahiner1-0 Van Gasteren, 1-1 Mannes,
1-2 en 1-3 Van der Leij
1323/11/2019Kozakken Boys ASWH 3-0750Vos1-0 Van Ingen, 2-0 Bot, 3-0 Bolsius
1323/11/2019Quick Boys AFC 1-11.500Vries1-0 Bekooij, 1-1 Hoek (pen)
1323/11/2019Rijnsburgse Boys Katwijk 0-31.850De Brito0-1 Susan, 0-2 en 0-3 Afaker
1323/11/2019Jong Sparta Noordwijk 4-0150Veekamp1-0 Tahiri, 2-0 Boukhari (pen), 3-0 Loukili,
4-0 Mijnans
1324/11/2019De Treffers TEC 3-0600Smit1-0 Wilsterman, 2-0 Maertzdorf, 3-0 Van Zundert
1430/11/2019ASWH Rijnsburgse Boys 1-2500Rozendal1-0 Van de Kreeke, 1-1 Artien, 1-2 Zeldenrust
1430/11/2019GVVV Jong FC Volendam 3-1500De Winter1-0 Powel, 1-1 El Kadiri, 2-1 Davelaar,
3-1 De Graaf
1430/11/2019HHC Hardenberg Excelsior M. 5-01.000Winkel1-0 en 2-0 Junte, 3-0 Fatima, 4-0 en 5-0 Mannes
1430/11/2019Katwijk Jong Sparta 2-1750Gerrets1-0 Mengerink 1-1 Esseboom (e.d.), 2-1 Sinteur
1430/11/2019Noordwijk De Treffers 4-1600Nagtegaal1-0 Wendt, 1-1 Van de Beek, (pen),
2-1 Van Staveren, 3-1 Wendt, 4-1 Westdijk
1430/11/2019Scheveningen IJsselmeervogels 0-1550Schaper0-1 El Azzouti; R: V. Leijenhorst (IJs), Peters (Sch)
1430/11/2019Spakenburg Quick Boys 2-01.500Bronsvoort1-0 Werkman 2-0 Sterling
1430/11/2019AFC Kozakken Boys 2-0300Cairo1-0 en 2-0 Ignacio
1401/12/2019TEC Koninklijke HFC 0-2250Vos0-1 Donald, 0-2 Van der Linden (pen)
1507/12/2019ASWH HHC hardenberg 0-4400Vries0-1 Van der Leij, 0-2 Kobussen, 0-3 Fatima,
0-3 Van der Leij
1507/12/2019IJsselmeervogels Noordwijk 4-21.500De Winter1-0 El Azzouti, 2-0 Stout, 3-0 Van Riel,
3-1 Waandels, 3-2 Wendt, 4-2 Vd Meiracker
1507/12/2019Jong FC Volendam Jong Sparta 5-0125Smit1-0 Panka, 2-0 Ben Sallam (pen), 3-0 Van Monfort,
4-0 Johnson, 5-0 El Kadiri
1507/12/2019Kozakken Boys GVVV 4-2800Teuben1-0 Conraad, 2-0 Van Ingen, 2-1 Van Ingen (e.d.),
3-1 Conraad, 3-2 Laghmouchi, 4-2 Van Ingen
1507/12/2019Quick Boys Excelsior M. 1-11.000Vd Eijk0-1 Smith, 1-1 Kaars
1507/12/2019Rijnsburgse Boys TEC 1-0800Schaper1-0 Van der Moot; R: Calor (TEC)
1507/12/2019Koninklijke HFC Katwijk 1-1750Bronsvoort0-1 Jongman, 1-1 Tadmine
1507/12/2019AFC Scheveningen 0-1300Timmer0-1 Van Koesveld
1507/12/2019De Treffers Spakenburg 4-0500Winkel1-0 Van Zundert, 2-0 en 3-0 Maertzdorf,
4-0 Hoffman
1614/12/2019Excelsior M. De Treffers 1-1300De Brito0-1 Hoffman, 1-1 Van den Berg
1614/12/2019GVVV Koninklijke HFC 2-0500Smit1-0 en 2-0 Powel
1614/12/2019HHC hardenberg Quick Boys 3-11.200Vd Elzen1-0 Warmolts, 1-1 Kaars, 2-1 Mannes, 3-1 Etten
1614/12/2019Katwijk IJsselmeervogels 2-11.000Tunnissen1-0 Mengerink, 1-1 El Azzouti, 2-1 Susan
1614/12/2019Noordwijk Jong FC Volendam 5-1250Voncken0-1 Blel, 1-1 Wendt, 2-1 James, 3-1 Oversloot,
4-1 Van Staveren, 5-1 Waandels
1614/12/2019Scheveningen Kozakken Boys 3-1250Rozendal1-0 Van der Putten, 1-1 Zonneveld (e.d.),
2-1 Peters, 3-1 De Winter; R: Tejan (Koz)
1614/12/2019Spakenburg Rijnsburgse Boys 2-21.100Bos1-0 en 2-0 Dekker, 2-1 Zeldenrust,
2-2 Van Dongen
1614/12/2019Jong Sparta ASWH 6-2150Shukrula0-1 Van de Kreeke, 0-2 Bijl, 1-2 Dos Santos,
2-2 Reith, 3-2 Van Hoeven, 4-2 Reith, 5-2 Loukili,
6-2 Heuvelman
1614/12/2019TEC AFC 2-2250Thijs1-0 (pen) en 2-0 Van Gessel, 2-1 Y. Teijsse,
2-2 Hoek (pen); R: Grootfaam (AFC)
1711/01/2020ASWH TEC 2-2450Cairo1-0 Bosscha, 1-1 Vink, 2-1 Wesdorp, 2-2 Calor
1711/01/2020IJsselmeervogels HHC Hardenberg 1-22.200De Brito1-0 Vd Meiracker, 1-1 (pen) en 1-2 Van der Leij
1711/01/2020Jong FC Volendam Katwijk 2-3250Rozendal1-0 Van Gasteren, 2-0 Plat, 2-1 (pen), 2-2 en 2-3
Mengerink
R: Roggeveen (Vol)
1711/01/2020Kozakken Boys Excelsior M. 2-0750Vries1-0 Vicento, 2-0 Van Nuland (pen); R: Kurt (Exc)
1711/01/2020Quick Boys GVVV 2-01.200Ris1-0 Bekooij, 2-0 Achafay
1711/01/2020Rijnsburgse Boys Jong Sparta 2-1850Vd Elzen1-0 Meerstadt (e.d.), 2-0 Van der Moot,
2-1 El Kachati
1711/01/2020Scheveningen Noordwijk 1-4450Kooij1-0 De Winter, 1-1 Van Staveren, 1-2 Bosma,
1-3 Van Staveren, 1-4 Wendt
1711/01/2020Koninklijke HFC Spakenburg 1-1500Bijl0-1 Pires Tavares (pen), 1-1 Van der Linden
1712/01/2020AFC De Treffers 2-2350Schaper1-0 K. Teijsse, 1-1 Van de Beek (pen), 1-2 Misidjan,
2-2 Hoek (pen); R: Linthorst, Ignacio (AFC)
1818/01/2020Excelsior M. Jong FC Volendam 3-2400De Winter0-1 Ben Sallam, 1-1 Van den Berg (pen),
1-2 Van Monfort,
2-2 Van den Berg, 3-2 Charraoui
1818/01/2020HHC Hardenberg Koninklijke HFC 3-01.400Vries1-0 Fatima, 2-0 De Bondt, 3-0 Amakodo
1818/01/2020Katwijk Scheveningen 3-2950Veekamp0-1 De Jong, 0-2 Peters, 1-2 Blokland,
2-2 Jongman, 3-2 Afaker
1818/01/2020Noordwijk Rijnsburgse Boys 3-3800Martens0-1 Zeldenrust, 1-1 James, 1-2 Zeldenrust,
1-3 Jongeneelen, 2-3 Westdijk, 3-3 Van Staveren
1818/01/2020Spakenburg ASWH 1-0900Wiersma1-0 Van den Houten
1818/01/2020Jong Sparta IJsselmeervogels 2-3100Vos0-1 Van den Meiracker, 1-1 Buitenhuis (e.d.),
2-1 El Kachati, 2-2 Olijfveld, 2-3 Buitenhuis
R: Reith (Spa)
1818/01/2020De Treffers Quick Boys 1-3750Hensgens0-1 Bekooij, 1-1 Van Zundert, 1-2 Van der Sande,
1-3 Kuijvenhoven
1818/01/2020TEC Kozakken Boys 0-2400Voncken0-1 Rijsdijk, 0-2 Tejan
1925/01/2020ASWH Noordwijk 0-0400Vd Elzen
1925/01/2020Katwijk TEC 2-0650Smit1-0 Robinson, 2-0 Afaker
1925/01/2020Kozakken Boys Jong FC Volendam 2-1600Timmer1-0 Bot, 1-1 Johnson, 2-1 Bot; R: Veenhoven (Koz)
1925/01/2020Quick Boys Jong Sparta 1-31.000Te Kloeze0-1 Tihiri, 1-1 Kamp, 1-2 Mijnans (pen), 1-3 Tahiri
1925/01/2020Rijnsburgse Boys Excelsior M. 4-3700Bronsvoort0-1 Blij, 1-1 Jongeneelen, 2-1 Van der Moot,
3-1 Koomen, 3-2 Moreno, 3-3 Kurt,
4-3 Van der Moot
1925/01/2020Scheveningen HHC Hardenberg 0-3350De Winter0-1 Hemmink, 0-2 Van der Leij, 0-3 Mannes
1925/01/2020AFC Spakenburg 2-0250Voncken1-0 Hoek (pen), 2-0 Y. Teijsse
1926/01/2020Koninklijke HFC De Treffers 2-3250Cantineau1-0 Van der Linden, 1-1 Van de Beek,
1-2 Wilsterman, 1-3 Hoffman, 2-3 Morgan
2001/02/2020Excelsior M. AFC 2-3300Rozendal0-1 Maatsen, 1-1 Sylla, 2-1 Blij (pen),
2-2 Linthorst, 2-3 Schilder
2001/02/2020GVVV Scheveningen 4-0500Eijgelsheim1-0 Mulder, 2-0 en 3-0 Tioes, 4-0 De Jong (e.d.)
2001/02/2020HHC Hardenberg Kozakken Boys 0-11.500Cairo0-1 Drenthe
2001/02/2020IJsselmeervogels ASWH 4-11.250Blank1-0 El Azzouti, 1-1 Van de Werp, 2-1 El Azzouti,
3-1 Stout, 4-1 Van den Meiracker (pen)
2001/02/2020Jong FC Volendam TEC 3-1100Aafoullah1-0 Panka, 2-0 Beers, 2-1 Vink, 3-1 Blel
2001/02/2020Noordwijk Spakenburg 0-3700Tunnissen0-1 Bitter, 0-2 Ghaddari, 0-3 Sterling
2001/02/2020Quick Boys Rijnsburgse Boys 0-24.000De Brito0-1 Magan, 0-2 Van der Moot
2001/02/2020De Treffers Katwijk 2-2500Nagtegaal0-1 en 0-2 Susan, 1-2 Sirvania, 2-2 Maertzdorf
2002/02/2020Jong Sparta Koninklijke HFC 3-1150Schaper0-1 Tadmine, 1-1 Reith, 2-1 Tahiri, 3-1 El Kachati
2108/02/2020ASWH GVVV 2-1300Vos1-0 Van der Laan, 2-0 Pires, 2-1 Mulder
2108/02/2020Katwijk Excelsior M. 1-2800Vd Elzen0-1 Sylla, 0-2 Blij, 1-2 Van Weerdenburg
2108/02/2020Kozakken Boys Jong Sparta 2-1600Winkel0-1 Rijsdijk, 1-1 Drenthe, 2-1 Dos Santos
2108/02/2020Noordwijk Quick Boys 1-11.200Vries0-1 Bekooij, 1-1 Van Staveren
2108/02/2020Scheveningen De Treffers 1-1400Tunnissen1-0 Van der Putten, 1-1 Van Zundert
R: Van den Berg (Tre)
2108/02/2020Spakenburg HHC Hardenberg 1-31.200Te Kloeze1-0 Eindhoven, 1-1 en 1-2 Mannes, 1-3 Junte
2108/02/2020Koninklijke HFC Jong FC Volendam 4-0300De Brito1-0 en 2-0 Tadmine, 3-0 Mertens, 4-0 Donald
2108/02/2020AFC Rijnsburgse Boys 6-3600Oostrom0-1 Jongeneelen, 1-1 Ignacio, 2-1 Strooker (e.d.),
2-2 Zonnveld (e.d.), 3-2 en 4-2 Ignacio,
5-2 Y. Teijsse, 6-2 Ignacio, 6-3 Tillema
R: Artien (Rij)
2108/02/2020TEC IJsselmeervogels 0-3600Dröge0-1 Justiana, 0-2 Van den Meiracker, 0-3 El Azzouti
2215/02/2020Excelsior M. Noordwijk 0-1600Cairo0-1 Waandels
2215/02/2020GVVV Katwijk 0-3900Te Kloeze0-1 Van Noord, 0-2 en 0-3 Afaker
2215/02/2020HHC Hardenberg AFC 0-21.200Gansner0-1 Hoek, 0-2 Ignacio; R: Danes (HHC)
2215/02/2020IJsselmeervogels Kozakken Boys 0-01.750Tunnissen
2215/02/2020Jong FC Volendam Scheveningen 1-2150Voncken1-0 El Kadiri, 1-1 Amatkarijo, 1-2 Peters
2215/02/2020Quick Boys TEC 1-01.400Vd Elzen1-0 Van der Sande
2215/02/2020Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC 2-1800Vos0-1 Tadmine, 1-1 Tillema, 2-1 Van der Moot
2215/02/2020Jong Sparta Spakenburg 2-4150Sahiner1-0 Tahiri, 1-1 Versteeg, 1-2 Werkman,
1-3 Versteeg, 1-4 Bouwense (e.d.), 2-4 Tahiri
2215/02/2020De Treffers ASWH 3-1500De Winter1-0 Van Essen, 1-1 Langeveld (e.d.), 2-1 Janssen,
3-1 Van de Beek (pen)
1922/02/2020IJsselmeervogels GVVV 3-02.000Gerrets1-0 El Azzouti, 2-0 Vd Meiracker, 3-0 De Harder
2329/02/2020ASWH Excelsior M. 3-4350Te Kloeze0-1 Sylla, 1-1 Almeida, 1-2 Ouaali,
2-2 Van de Kreeke, 2-3 Van den Berg, 2-4 Moreno,
3-4 Van de Werp
2329/02/2020Katwijk HHC Hardenberg 2-11.500De Brito0-1 Sinteur (e.d.), 1-1 Mengerink, 2-1 Susan
2329/02/2020Kozakken Boys Quick Boys 1-11.200Vd Eijk1-0 Conraad, 1-1 Van de Sande
2329/02/2020Noordwijk GVVV 1-3550Smit1-0 Van Staveren, 1-1 en 1-2 De Graaf, 1-3 Powel
2329/02/2020Spakenburg Jong FC Volendam 1-1750Ris1-0 Eindhoven, 1-1 Panka
2329/02/2020AFC IJsselmeervogels 2-0500Bijl1-0 Schilder, 2-0 Y. Teijsse
2329/02/2020De Treffers Rijnsburgse Boys 0-2550Timmer0-1 Tillema, 0-2 Van der Moot
2301/03/2020TEC Jong Sparta 1-1300Vries1-0 Vink, 1-1 Tahiri
2407/03/2020Excelsior M. Kozakken Boys 1-0300Vos1-0 Van der Ende
2407/03/2020HHC Hardenberg Noordwijk 2-21.200Kooij0-1 Wendt, 1-1 Van der Leij (pen), 1-2 Van Staveren,
2-2 Van der Leij
2407/03/2020IJsselmeervogels Katwijk 0-32.000Vries0-1 Susan (pen), 0-2 Jongman, 0-3 Afaker
2407/03/2020Jong FC Volendam ASWH 1-1125De Bruijn0-1 Van der Werp, 1-1 Van Driel (e.d.)
2407/03/2020Quick Boys Spakenburg 0-12.000Wiersma0-1 Dekker (pen)
2407/03/2020Rijnsburgse Boys GVVV 6-2900Tunnissen1-0 Tillema (pen), 2-0 Spruijt, 3-0 Zeldenrust,
4-0 Van der Moot, 4-1 en 4-2 De Graaf,
5-2 Zeldenrust, 6-2 Hudepohl
2407/03/2020Scheveningen AFC 1-0300Perez1-0 Amatkarijo
2408/03/2020Jong Sparta De Treffers 2-0100Voncken1-0 Emegha, 2-0 Van Hoeven
2408/03/2020Koninklijke HFC TEC 1-1300De Brito1-0 Noordmans, 1-1 Van der Biezen
2329/02/2020Koninklijke HFC Scheveningen Niet gespeeld
2514/03/2020ASWH Jong Sparta Niet gespeeld
2514/03/2020GVVV Quick Boys Niet gespeeld
2514/03/2020Katwijk Rijnsburgse Boys Niet gespeeld
2514/03/2020Kozakken Boys Scheveningen Niet gespeeld
2514/03/2020Noordwijk IJsselmeervogels Niet gespeeld
2514/03/2020Spakenburg Koninklijke HFC Niet gespeeld
2514/03/2020AFC Jong FC Volendam Niet gespeeld
2514/03/2020De Treffers Excelsior M. Niet gespeeld
2514/03/2020TEC HHC hardenberg Niet gespeeld
2621/03/2020Excelsior M. Spakenburg Niet gespeeld
2621/03/2020IJsselmeervogels De Treffers Niet gespeeld
2621/03/2020Jong FC Volendam GVVV Niet gespeeld
2621/03/2020Kozakken Boys AFC Niet gespeeld
2621/03/2020Quick Boys HHC hardenberg Niet gespeeld
2621/03/2020Rijnsburgse Boys ASWH Niet gespeeld
2621/03/2020Scheveningen TEC Niet gespeeld
2621/03/2020Jong Sparta Katwijk Niet gespeeld
2621/03/2020Koninklijke HFC Noordwijk Niet gespeeld
2728/03/2020ASWH Koninklijke HFC Niet gespeeld
2728/03/2020GVVV Jong Sparta Niet gespeeld
2728/03/2020HHC hardenberg Jong FC Volendam Niet gespeeld
2728/03/2020Katwijk Kozakken Boys Niet gespeeld
2728/03/2020Rijnsburgse Boys IJsselmeervogels Niet gespeeld
2728/03/2020Spakenburg Scheveningen Niet gespeeld
2728/03/2020AFC Quick Boys Niet gespeeld
2728/03/2020TEC Excelsior M. Niet gespeeld
2728/03/2020De Treffers Noordwijk Niet gespeeld
2804/04/2020Excelsior M. HHC hardenberg Niet gespeeld
2804/04/2020Jong FC Volendam IJsselmeervogels Niet gespeeld
2804/04/2020Kozakken Boys Rijnsburgse Boys Niet gespeeld
2804/04/2020Noordwijk TEC Niet gespeeld
2804/04/2020Quick Boys Katwijk Niet gespeeld
2804/04/2020Scheveningen ASWH Niet gespeeld
2804/04/2020Spakenburg De Treffers Niet gespeeld
2804/04/2020Koninklijke HFC GVVV Niet gespeeld
2805/04/2020Jong Sparta AFC Niet gespeeld
2911/04/2020GVVV Kozakken Boys Niet gespeeld
2911/04/2020HHC hardenberg ASWH Niet gespeeld
2911/04/2020IJsselmeervogels Quick Boys Niet gespeeld
2911/04/2020Katwijk Koninklijke HFC Niet gespeeld
2911/04/2020Rijnsburgse Boys Scheveningen Niet gespeeld
2911/04/2020Jong Sparta Excelsior M. Niet gespeeld
2911/04/2020De Treffers Jong FC Volendam Niet gespeeld
2911/04/2020TEC Spakenburg Niet gespeeld
2911/04/2020AFC Noordwijk Niet gespeeld
3018/04/2020ASWH AFC Niet gespeeld
3018/04/2020Excelsior M. GVVV Niet gespeeld
3018/04/2020HHC hardenberg Jong Sparta Niet gespeeld
3018/04/2020Jong FC Volendam Rijnsburgse Boys Niet gespeeld
3018/04/2020Noordwijk Katwijk Niet gespeeld
3018/04/2020Scheveningen Quick Boys Niet gespeeld
3018/04/2020Spakenburg IJsselmeervogels Niet gespeeld
3018/04/2020Koninklijke HFC Kozakken Boys Niet gespeeld
3019/04/2020TEC De Treffers Niet gespeeld
3102/05/2020Excelsior M. Koninklijke HFC Niet gespeeld
3102/05/2020GVVV TEC Niet gespeeld
3102/05/2020IJsselmeervogels Scheveningen Niet gespeeld
3102/05/2020Katwijk Spakenburg Niet gespeeld
3102/05/2020Kozakken Boys Noordwijk Niet gespeeld
3102/05/2020Quick Boys ASWH Niet gespeeld
3102/05/2020Rijnsburgse Boys HHC hardenberg Niet gespeeld
3102/05/2020Jong Sparta Jong FC Volendam Niet gespeeld
3103/05/2020De Treffers AFC Niet gespeeld
3209/05/2020ASWH Kozakken Boys Niet gespeeld
3209/05/2020HHC hardenberg De Treffers Niet gespeeld
3209/05/2020Jong FC Volendam Quick Boys Niet gespeeld
3209/05/2020Noordwijk Jong Sparta Niet gespeeld
3209/05/2020Scheveningen Excelsior M. Niet gespeeld
3209/05/2020Spakenburg GVVV Niet gespeeld
3209/05/2020Koninklijke HFC IJsselmeervogels Niet gespeeld
3209/05/2020AFC Katwijk Niet gespeeld
3209/05/2020TEC Rijnsburgse Boys Niet gespeeld
3316/05/2020ASWH Katwijk Niet gespeeld
3316/05/2020GVVV HHC hardenberg Niet gespeeld
3316/05/2020IJsselmeervogels Excelsior M. Niet gespeeld
3316/05/2020Jong FC Volendam Noordwijk Niet gespeeld
3316/05/2020Kozakken Boys De Treffers Niet gespeeld
3316/05/2020Quick Boys Koninklijke HFC Niet gespeeld
3316/05/2020Rijnsburgse Boys Spakenburg Niet gespeeld
3316/05/2020Scheveningen Jong Sparta Niet gespeeld
3316/05/2020AFC TEC Niet gespeeld
3423/05/2020Excelsior M. Quick Boys Niet gespeeld
3423/05/2020HHC hardenberg IJsselmeervogels Niet gespeeld
3423/05/2020Katwijk Jong FC Volendam Niet gespeeld
3423/05/2020Noordwijk Scheveningen Niet gespeeld
3423/05/2020Spakenburg Kozakken Boys Niet gespeeld
3423/05/2020De Treffers GVVV Niet gespeeld
3423/05/2020Jong Sparta Rijnsburgse Boys Niet gespeeld
3423/05/2020TEC ASWH Niet gespeeld
3423/05/2020Koninklijke HFC AFCNiet gespeeld

Topscorers

1Danny van den MeirackerIJsselmeervogels18
2Raily IgnacioAFC17
3Ahmed el AzzoutiIJsselmeervogels15
Dani van der MootRijnsburgse Boys15
Yordi TeijsseAFC15
6Rob van der LeijHHC Hardenberg13
Floris van der LindenKoninklijke HFC13
Nick van StaverenVV Noordwijk13
9Tommy BekooijQuick Boys11
Berry PowelGVVV11
Joël TillemaRijnsburgse Boys11
Lowie van ZundertDe Treffers11

Eerste Divisie 2019-2020




Juist nu voor het eerst sinds 1989 weer twee clubs rechtstreeks promoveren vanuit de eerste divisie, hebben twee clubs – SC Cambuur en De Graafschap – een flinke voorsprong op de eerste achtervolgers. Maar doordat de competitie stil valt door de coronacrisis en de KNVB besluit geen promotie en degradatie toe te passen moeten Cambuur en De Graafschap toezien dat de promotie niet doorgaat. Het zorgt voor woede en onbegrip in Leeuwarden en Doetinchem.

Maar ook bijvoorbeeld FC Volendam is het er niet mee eens. Onder trainer Wim Jonk is de club opgeleefd en is het al zeker van een plek in de play offs voor promotie, die daardoor ook niets waard is. Omdat er in de eerste divisie traditioneel meer te winnen is dan te verliezen (degradatie naar de tweede divisie is weer eens voor een aantal seizoenen bevroren) voelen dus veel clubs zich tekort gedaan.

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEXCGOAGRAHELJAJJAZJPSJUTMVVNACNECRODTELTOPVOL
Almere City FC*0-10-23-23-11-10-22-02-13-21-02-04-23-01-0
SC Cambuur3-1*3-24-05-05-10-23-14-23-12-10-02-05-11-2
FC Den Bosch1-2*3-21-13-32-32-21-13-02-13-24-02-20-00-14-0
FC Dordrecht1-22-4*1-01-11-21-22-52-51-10-22-01-12-31-1
FC Eindhoven0-35-1*3-12-01-12-02-11-12-02-21-41-14-12-21-4
Excelsior4-21-36-43-25-4*3-11-33-35-22-03-02-22-13-31-2
Go Ahead Eagles1-10-03-13-12-2*1-21-11-11-14-03-21-02-11-13-0
De Graafschap0-02-05-04-00-01-1*3-25-14-12-13-22-02-23-0
Helmond Sport1-10-01-11-01-41-21-2*0-22-33-10-01-21-40-21-1
Jong Ajax3-25-12-06-05-11-1*2-04-02-43-32-02-22-01-3
Jong AZ Alkmaar3-10-32-21-12-41-22-14-13-2*3-21-20-20-03-11-1
Jong PSV0-12-20-12-12-12-30-03-2*0-11-31-11-11-13-1
Jong FC Utrecht3-11-15-11-12-20-32-21-17-22-13-0*1-22-12-12-1
MVV Maastricht3-20-02-30-03-00-34-11-43-11-1*0-01-01-24-0
NAC Breda1-01-01-23-02-11-11-25-11-23-10-02-0*1-04-11-1
NEC2-30-21-01-23-31-12-03-31-00-02-01-1*4-23-0
Roda JC Kerkrade1-11-21-55-01-41-14-02-21-32-24-21-2*2-12-3
Telstar1-00-22-03-00-22-33-11-02-02-11-11-71-2*1-01-2
TOP Oss3-21-33-10-21-20-02-11-21-02-10-10-02-2*1-2
FC Volendam0-41-11-12-23-32-14-03-24-21-04-12-13-14-01-1*

Stand bij beëindigen competitie

1SC Cambuur292135666825438.272
2De Graafschap +2917111626328359.563
3FC Volendam +291676555742154.030
4Jong Ajax29166754724725818
5NAC Breda +2914875048301817.157
6Go Ahead Eagles291212548494188.404
7Excelsior291388476555103.134
8NEC291298455137147.613
9Almere City FC291351144444222.227
10Telstar291289444748−12.309
11FC Den Bosch291011838564972.999
12Jong FC Utrecht29108113848471456
13FC Eindhoven299713344659−132.443
14Jong AZ297715284561−16523
15MVV Maastricht297616273753−163.583
16TOP Oss296716252853−251.572
17Roda JC Kerkrade2951014223652−165.810
18Jong PSV295717223456−22622
19FC Dordrecht294817203466−321.710
20Helmond Sport293818172562−371.520

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc:Ts.:Ar:Details:
109/08/2019Go Ahead EaglesMVV Maastricht3-28.221Dieperink0-1 Van den Hurk, 1-1 Navratil,
2-1 en 3-1 Rabillard, 3-2 Van den Hurk
109/08/2019De GraafschapSC Cambuur2-09.702Oostrom1-0 El Jebli (pen) 2-0 MacIntosch (e.d.)
109/08/2019NECFC Eindhoven1-26.713Vd Eijk1-0 Musaba, 1-1 en 1-2 (pen) Van den Boomen
109/08/2019Roda JC KerkradeAlmere City FC1-16.480Teuben0-1 Loen, 1-1 Keulen; R: werker (Rod)
109/08/2019TOP OssJong Ajax2-12.541Bijl1-0 Celik, 2-0 Rommens (pen), 2-1 Jensen
112/08/2019Jong AZTelstar0-0850Cantineau
109/08/2019Helmond SportFC Volendam1-11.200Vd Laan1-0 Koolhof, 1-1 Vlak; R: Joppen (Hel)
109/08/2019FC DordrechtNAC Breda0-22.525Perez0-1 Verschueren, 0-2 L. Ilic
110/08/2019ExcelsiorJong FC Utrecht2-03.062Nagtegaal1-0 en 2-0 Zwarts
112/08/2019Jong PSVFC Den Bosch2-2953Bos0-1 Abdullahi, 1-1 en 2-1 Ihattaren, 2-2 Verbeek
R: De Haas (PSV)
216/08/2019SC CambuurGo Ahead Eagles5-07.531Manschot1-0 Mühren (pen), 2-0 Schouten,
3-0 Mühren (pen), 4-0 Jacobs, 5-0 Oratmangoen
R: Van Iperen (GoA)
216/08/2019FC VolendamRoda JC Kerkrade4-03.380Vd Kerkhof1-0 El Azzouzi, 2-0 Doodeman, 3-0 J. Vlak,
4-0 Kaars
216/08/2019NAC BredaHelmond Sport5-116.968Vd Graaf1-0 Stokkers, 2-0 Verschueren, 3-0 El Allouchi,
4-0 L. Ilic, 4-1 Mutzers, 5-1 El Allouchi
216/08/2019MVV MaastrichtDe Graafschap0-33.919Mulder0-1 Van Huizen, 0-2 El Jebli, 0-3 Seuntjens
216/08/2019FC EindhovenFC Dordrecht5-12.381Kooij1-0 Lopes, 2-0 Van den Boomen, 3-0 Lopes,
4-0 Sleegers, 5-0 Lopes, 5-1 Marques
216/08/2019FC Den BoschTelstar0-12.855Blank0-1 Van Doorm
216/08/2019Almere City FCJong PSV3-21.884Martens1-0 Balker, 2-0 Loen, 2-1 Piroe, 2-2 Catic,
3-2 Verheydt
219/08/2019Jong FC UtrechtTOP Oss2-1364Vd Eijk1-0 Mamengi, 2-0 Velanas, 2-1 Peters
219/08/2019Jong AjaxNEC3-3900Gerrets1-0 Traoré, 1-1 Braken, 1-2 Musaba, 2-2 Jensen,
3-2 Gravenberch, 3-3 Kvida
219/08/2019Jong AZExcelsior1-2500Bijl0-1 Verhaar, 0-2 Fortes, 1-2 Gudmundsson (pen)
323/08/2019FC DordrechtJong Ajax2-51.972Bax1-0 Schuurman, 1-1 Jensen, 1-2 Kemper,
1-3 Lang, 2-3 Smith, 2-4 Kühn, 2-5 Lang
323/08/2019NAC BredaSC Cambuur1-016.434Blom1-0 I. Ilic
323/08/2019Go Ahead EaglesJong FC Utrecht4-08.023Bos1-0 Corboz, 2-0 Van der Venne, 3-0 Navratil,
4-0 Lieftink; R: St. Jago (Utr)
323/08/2019FC Den BoschFC Eindhoven1-12.852Dieperink1-0 Velkov, 1-1 Van den Boomen (pen)
323/08/2019TOP OssJong AZ1-21.211Van der Laan0-1 Sedlacek, 0-2 Margaret, 1-2 Kaak
323/08/2019De GraafschapFC Volendam3-09.503Nagtegaal1-0 Nijland, 2-0 Seuntjens, 3-0 Hamdaoui
323/08/2019Roda JC KerkradeNEC1-26.048Lindhout0-1 Klaasen (e.d.), 0-2 Van Landschoot, 1-2 Ugbo
323/08/2019TelstarExcelsior3-02.362Teuben1-0 Kharchouch, 2-0 Lynen, 3-0 Plet
323/08/2019Helmond SportAlmere City FC1-11.652Kooij0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Zwanen
R: Van Vlerken (Alm)
326/08/2019Jong PSVMVV Maastricht0-1593Gerrets0-1 Bonifazi
430/08/2019SC CambuurFC Den Bosch3-27.242Perez1-0 Jacobs, 1-1 Verbeek, 2-1 (pen) en 2-2
Mühren, 2-3 Verbeek; R: Abdullahi (DBo)
430/08/2019FC VolendamNAC Breda2-15.036Oostrom0-1 Stokkers, 1-1 Kaars, 2-1 Smal
430/08/2019FC EindhovenGo Ahead Eagles2-12.381Bijl1-0 Sleegers, 1-1 Pouwels, 2-1 Bourard
430/08/2019ExcelsiorHelmond Sport3-12.683Blank1-0 Fortes, 1-1 Snepvangers,
2-1 Mendes Moreira, 3-1 Fortes
430/08/2019NECTelstar4-26.734Nagtegaal1-0 ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 2-1 Wolters,
3-1 Ter Haar Reomeny, 3-2 Plet, 4-2 Okita
430/08/2019Jong AjaxAlmere City FC3-2829Cantineau0-1 Harrison, 1-1 Traoré, 1-2 Venema, 2-2 Lang,
3-2 Ekelenkamp; R: Venema (Alm)
430/08/2019TOP OssDe Graafschap0-02.113Martens
430/08/2019Jong AZFC Dordrecht1-1400Gansner1-0 Sadlacek, 1-1 Fabian; R: Gullit (AZ)
430/08/2019Jong FC UtrechtJong PSV3-0423Vd Laan1-0 El Azrak, 2-0 Mamengi, 3-0 Pabai
401/09/2019MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade1-05.812Bax1-0 Kot
507/09/2019FC DordrechtMVV Maastricht1-11.331Hensgens0-1 Holtby, 1-1 Fabian
507/09/2019Go Ahead EaglesExcelsior2-29.000Kuipers1-0 Lieftink, 1-1 en 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Bannink
507/09/2019TelstarSC Cambuur0-22.685Vermeire0-1 Jacobs, 0-2 Bangura
508/09/2019Helmond SportFC Eindhoven1-01.735Ruperti1-0 Brusselers
508/09/2019Roda JC KerkradeTOP Oss2-15.049Teuben1-0 Jensen, 2-0 Ugbo, 2-1 Rommens
508/09/2019Almere City FCFC Volendam1-01.866Vd Eijk1-0 Harrison
613/09/2019NAC BredaJong FC Utrecht0-016.786MartensR: Velanas (Utr)
613/09/2019Jong PSVJong AZ3-2412Cantineau0-1 Reijnders, 0-2 Kunst, 1-2 Ledezma,
2-2 Catic, 3-2 Ledezma
613/09/2019FC Den BoschNEC2-23.398Kamphuis1-0 Odenthal (e.d.), 1-1 Ter Haar Romeny,
2-1 Rodrigues, 2-2 Velikonja; R: Väisänen (DBo)
613/09/2019De GraafschapJong Ajax3-29.504Perez0-1 Traoré (pen), 0-2 Gravenberch,
1-2 Van Heertum, 2-2 Van den Boomen,
3-2 Seutjens; R: Q. Timber (Aja)
613/09/2019SC CambuurHelmond Sport5-17.432Bax1-0 Mühren, 2-0 Jacobs, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Maulun, 4-1 Dzepar, 5-1 Ladan (pen)
613/09/2019FC VolendamFC Dordrecht1-13.174Blank0-1 Fabian, 1-1 Johnson; R: Ormonde (Dor)
613/09/2019MVV MaastrichtTelstar1-23.403Bos0-1 Plet, 0-2 Kharcouch, 1-2 Schroijen
613/09/2019FC EindhovenRoda JC Kerkrade1-12.132Oostrom1-0 Bourard, 1-1 Ugbo
613/09/2019ExcelsiorAlmere City FC4-22.975Mulder1-0 Vloet, 2-0 Zwarts, 2-1 Harrison,
3-1 Vloet, 3-2 Ahannach, 4-2 Meijer
614/09/2019TOP OssGo Ahead Eagles1-21.803Ruperti1-0 Verhulst (e.d.), 1-1 en 1-2 Van der Venne
516/09/2019Jong FC UtrechtFC Den Bosch5-1602Gansner1-0 Van Rooijen, 2-0 en 3-0 Abass, 4-0 Cerny,
5-0 Arweiler, 5-1 Laukart
516/09/2019NECDe Graafschap1-17.960Vd Graaf0-1 Breinburg, 1-1 Okita
516/09/2019Jong AjaxJong PSV2-01.450Nagtegaal1-0 Gravenberch, 2-0 De Waal
516/09/2019Jong AZNAC Breda1-2500Gerrets1-0 Reijnders, 1-1 en 1-2 Van Hooijdonk
720/09/2019FC DordrechtNEC2-01.718Bijl1-0 Van de Looi (e.d.), 2-0 Green
720/09/2019NAC BredaExcelsior2-117.156Van Boekel1-0 Ilic, 1-1 Omarsson, 2-1 VAn Hooijdonk
R: Bruins (Exc)
720/09/2019Go Ahead EaglesJong Ajax1-18.271Teuben1-0 Beukema, 1-1 Ekkelenkamp
720/09/2019FC Den BoschMVV Maastricht4-02.937Vermeiren1-0 Laukart, 2-0 Brouwers, 3-0 Deijl,
4-0 Van Moorsel
720/09/2019De GraafschapFC Eindhoven4-09.065Kuipers1-0 Hamdaoui, 2-0 Breinburg, 3-0 Seuntjens,
4-0 Thomassen
720/09/2019Roda JC KerkradeJong FC Utrecht1-34.150Gerrets0-1 Maddy, 0-2 Acheffay, 1-2 Roesch,
1-3 Arweiler; R: Van Eijma (Rod)
720/09/2019Almere City FCJong AZ2-12.376Hensgens1-0 Venema, 1-1 Oosting, 2-1 Harrison
720/09/2019TelstarFC Volendam1-22.782Perez0-1 Antonucci, 0-2 Duin, 1-2 Fernandes
721/09/2019Helmond SportTOP Oss0-21.346Oostrom0-1 Piqué, 0-2 Kaak
723/09/2019Jong PSVSC Cambuur0-1398Blank0-1 MacIntosch; R: Maulun (Cam)
827/09/2019FC VolendamSC Cambuur0-44.041Vd Laan0-1 Jacobs, 0-2 (pen), 0-3 en 0-4 Mühren
R: M. Tol (Vol)
827/09/2019MVV MaastrichtJong Ajax1-43.512Gansner0-1 Pirie, 0-2 Traoré, 0-3 Mares (e.d.),
0-4 Gravenberch, 1-4 Schroijen
827/09/2019FC EindhovenTelstar4-11.934Vd Kerkhof1-0 Bourard, 2-0 Sleegers , 3-0 Bourard,
3-1 Beerenstein, 4-1 Seedorf
827/09/2019ExcelsiorJong PSV5-22.715Bos1-0 Fortes, 2-0 Meijer, 3-0 Haspolat, 4-0 Meijer,
4-1 Lauwers, 4-2 Ngonge, 5-2 Fortes
827/09/2019NECGo Ahead Eagles3-37.356Bax0-1 en 0-2 Berden, 1-2 Flemming, 1-3 Ngombo,
2-3 Velinkonja, 3-3 Flemming (pen)
827/09/2019TOP OssNAC Breda0-12.514Nagtegaal0-1 Filipovic
827/09/2019Almere City FCFC Dordrecht3-21.837Oostrom0-1 Marques, 0-2 Schuurman, 1-2 Kaandorp,
2-2 Harrison, 3-2 Kaandorp
827/09/2019Roda JC KerkradeDe Graafschap1-13.512Ruperti0-1 Vet, 1-1 Ugbo
830/09/2019Jong FC UtrechtHelmond Sport1-1343Cantineau0-1 De Keijzer (e.d.), 1-1 Van der Velden
830/09/2019Jong AZFC Den Bosch2-2400Vd Eijk0-1 Dkidak, 1-1 Oosting, 2-1 Druijf, 2-2 Rodrigues
904/10/2019SC CambuurExcelsior4-08.742Kamphuis1-0 JAcobs, 2-0 Van Deelen, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Antonia
904/10/2019FC DordrechtJong FC Utrecht2-51.450Dröge0-1 en 0-2 Acheffay, 0-3 Arweiler, 1-3 Smith,
1-4 Acheffay, 2-4 Smith, 2-5 Stoskovic (e.d.)
R: Lewis (Dor)
904/10/2019NAC BredaNEC1-018.427Vd Kerkhof1-0 Van Hooijdonk
904/10/2019Jong PSVFC Volendam3-1463Debeuckel.0-1 Duin (pen), 1-1 (pen) en 2-1 Ngonge,
3-1 Vertessen
904/10/2019Go Ahead EaglesJong AZ1-18.103Nagtegaal1-0 Veldmate, 1-1 Sedlacek
904/10/2019FC Den BoschTOP Oss4-03.833Vd Graaf1-0 en 2-0 Väisanen, 3-0 Van Moorsel, 4-0 Laukart
R: O. Rommens (TOP)
904/10/2019De GraafschapAlmere City FC0-09.232Bax
904/10/2019Jong AjaxFC Eindhoven6-0590Hensgens1-0 Traoré, 2-0 Biemans (e.d.), 3-0 Lang,
4-0 Ekkelenkamp, 5-0 Gravenberch, 6-0 Schuurs
904/10/2019TelstarRoda JC Kerkrade1-22.120Bijl0-1 Ugbo, 1-1 Plet, 1-2 Verburgh
904/10/2019Helmond SportMVV Maastricht3-11.134Martens0-1 Van den Hurk, 1-1 Zwamen, 2-1 en 3-1
Snepvangers; R: Martina (MVV)
1011/10/2019MVV MaastrichtSC Cambuur0-03.372Oostrom
1012/10/2019TOP OssTelstar2-21.239Gansner1-0 Sno (e.d.), 1-1 Kharchouch, 2-1 P. Rommens,
2-2 Kharchouch
1012/10/2019Roda JC KerkradeHelmond Sport4-04.000Blank1-0, 2-0 en 3-0 Alberg, 4-0 Croux
1013/10/2019FC VolendamFC Den Bosch1-14.292Ruperti1-0 Runderkamp, 1-1 Trotman
1013/10/2019Almere City FCGo Ahead Eagles1-12.264Bos1-0 Harrison, 1-1 Van der Venne; R: Corboz (GoA)
1013/10/2019ExcelsiorFC Dordrecht3-23.300Gerrets0-1 Achahbar, 1-1 Vloet, 2-1 Meijer, 3-1 Vloet,
3-2 Hogesteger
1118/10/2019Jong FC UtrechtDe Graafschap2-2693Perez1-0 Arweiler (pen), 1-1 Hamdaoui, 2-1 Arweiler,
2-2 Van den Boomen
1118/10/2019FC EindhovenNAC Breda2-23.251Vd Eijk1-0 Sleegers, 1-1 Van Hooijdonk (pen),
2-1 Bourard, 2-2 Riera
1118/10/2019NECJong PSV1-06.589Teuben1-0 Flemming
1118/10/2019Jong AZJong Ajax3-2750Bijl1-0 Oosting, 2-0 Kunst, 2-1 Traoré, 3-1 Kunst,
3-1 Kühn
1118/10/2019SC CambuurTOP Oss5-18.243Bax1-0 Kallon, 2-0 Mühren, 3-0, 4-0 en 5-0 Kallon,
5-1 Hutten
1118/10/2019FC DordrechtHelmond Sport1-21.450Vd Laan0-1 Koolhof, 0-2 Kok (e.d.), 1-2 Wehrmann
1118/10/2019MVV MaastrichtExcelsior0-03.494PirardR: Martina (MVV)
1118/10/2019Go Ahead EaglesFC Volendam3-08.287Vd Graaf1-0 Lieftink, 2-0 Ngombo, 3-0 Berden
1118/10/2019FC Den BoschRoda JC Kerkrade0-03.970Cantineau
1118/10/2019TelstarAlmere City FC1-01.946Gerrets1-0 Kharchouch
1021/10/2019NAC BredaDe Graafschap1-217.312Kooij0-1 Van Mieghem, 0-2 Vet, 1-2 Dogan
R: Verschueren (NAC)
1021/10/2019Jong PSVFC Eindhoven2-1803Martens1-0 Ngonge (pen), 1-1 Biemans, 2-1 Schoonbrood
1021/10/2019Jong AjaxJong FC Utrecht4-0840Ruperti1-0 Traoré, 2-0 Ekkelenkamp, 3-0 en 4-0 Traoré
1021/10/2019Jong AZNEC0-2450Dröge0-1 Flemming (pen), 0-2 Musaba
1225/10/2019Jong FC UtrechtSC Cambuur1-1566Teuben1-0 Van Rooijen, 1-1 Mühren (pen)
1225/10/2019FC VolendamJong AZ3-23.196Hensgens0-1 Druijf, 1-1 Duin, 1-2 Aboukhlal, 2-2 Vlak,
3-2 Smal
1225/10/2019Go Ahead EaglesFC Den Bosch0-08.423Kooij
1225/10/2019ExcelsiorJong Ajax1-33.571Blank0-1 Ekkelenkamp, 0-2 Traoré, 1-2 Vloet, 1-3 Traoré
R: Fischer (Exc), Lang (Aja)
1225/10/2019De GraafschapFC Dordrecht5-09.053Kamphuis1-0 en 2-0 Hamdaoui, 3-0 en 4-0 Van Mieghem,
5-0 Helmer; R: Van de Pavert (Gra)
1225/10/2019NECMVV Maastricht2-06.822Ruperti1-0 en 2-0 Okita
1225/10/2019Roda JC KerkradeNAC Breda4-210.387Mulder1-0 Ugbo, 1-1 Dogan, 2-1 Verburgh, 2-2 Riera,
3-2 Alberg, 4-2 Simakala; R: Rosler (NAC)
1225/10/2019TOP OssJong PSV1-01.753Oostrom1-0 Hutten
1225/10/2019Almere City FCFC Eindhoven3-11.821Bijl1-0 Meijers, 1-1 De Rooij, 2-1 Efmorfidis,
3-1 Kaandorp; R: Faber (Ein)
1225/10/2019Helmond SportTelstar1-41.732Bos0-1 Tavsan, 0-2 en 0-3 Kharchouch, 0-4 McGuane,
1-4 Snepvangers
1301/11/2019SC CambuurNEC0-08.675Manschot
1301/11/2019FC DordrechtTOP Oss1-11.322Bijl1-0 Schuurman, 1-1 P. Rommens; R: Lewis (Dor)
1301/11/2019NAC BredaGo Ahead Eagles1-118.165Lindhout0-1 Corboz, 1-1 Ilic (pen)
1301/11/2019MVV MaastrichtAlmere City FC3-23.394Vd Laan1-0 Van den Hurk, 1-1 Loen, 1-2 Vossebelt,
2-2 Van den Hurk (pen), 3-2 Bensabouh (pen)
1301/11/2019FC EindhovenJong AZ2-12.148Gerrets0-1 Oosting, 1-1 en 2-1 Cicilia
1301/11/2019FC Den BoschHelmond Sport1-13.041Dröge1-0 Rodrigues, 1-1 Joppen
1301/11/2019De GraafschapExcelsior0-09.511Nagtegaal
1301/11/2019TelstarJong FC Utrecht2-01.995Blank1-0 Benamar, 2-0 Kharchouch
1304/11/2019Jong PSVRoda JC Kerkrade1-1748Gansner0-1 Ugbo, 1-1 Ngonge
1304/11/2019Jong AjaxFC Volendam1-3734Teuben0-1 Doodeman, 0-2 Tol, 1-2 Gravenberch,
1-3 Antonucci
1408/11/2019FC VolendamJong FC Utrecht1-03.133Cantineau1-0 Kaars
1408/11/2019Jong PSVTelstar1-1412Hensgens0-1 Van Doorm, 1-1 Sidibe
1408/11/2019Go Ahead EaglesFC Dordrecht3-18.109Bax1-0 Rabillard, 2-0 Martens, 2-1 Schuurman,
3-1 Edqvist
1408/11/2019ExcelsiorFC Eindhoven5-43.165Teuben0-1 De Rooij, 1-1 Vloet, 1-2 Cicilia, 2-2 Meijer,
2-3 Oude Kotte (e.d.), 3-3 Omarsson, 4-3 Verhaar,
4-4 Cicilia, 5-4 Omarsson
1408/11/2019NECTOP Oss3-06.723Vd Eijk1-0 Ter Haar Romeny, 2-0 Musaba, 3-0 Flemming
1408/11/2019Roda JC KerkradeSC Cambuur1-26.000Vd Graaf0-1 Jacobs, 1-1 Ugbo, 1-2 Mühren
1408/11/2019Jong AjaxFC Den Bosch5-1555Gansner1-0 Ekkelenkamp, 2-0 Kühn, 3-0 Ekkelenkamp,
4-0 Traoré, 4-1 Rodrigues, 5-1 Traoré
1408/11/2019Almere City FCNAC Breda1-02.255Blank1-0 Loen
1408/11/2019Helmond SportDe Graafschap1-21.656Ruperti0-1 Seuntjens, 1-1 Swinnen, 1-2 Van Heertum
1408/11/2019Jong AZMVV Maastricht3-2400Bos1-0 Correia, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Kunst (pen),
2-2 Holtby, 3-2 Margaret
1515/11/2019FC EindhovenMVV Maastricht2-02.532Dröge1-0 Cicilia, 2-0 De Rooij
1515/11/2019TOP OssFC Volendam1-21.411Vd Laan1-0 P. Rommens, 1-1 Duin (pen), 1-2 Kaars
1515/11/2019FC DordrechtRoda JC Kerkrade1-11.185Bos1-0 Werker (e.d.), 1-1 Ugbo
1517/11/2019TelstarGo Ahead Eagles0-22.701Vd Eijk0-1 Lieftink, 0-2 Bliek
1517/11/2019FC Den BoschExcelsior3-33.178Gerrets0-1 Vloet, 1-1 Rodrigues, 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Deijl (pen), 2-3 Meijer, 3-3 Rodrigues
1517/11/2019SC CambuurAlmere City FC3-19.264Oostrom1-0 Mühren, 2-0 en 3-0 Jacobs, 3-1 Harrison
1622/11/2019Jong FC UtrechtJong AZ2-1458Dröge1-0 St. Jago, 2-0 Lonwijk, 2-1 Sedlacek
1622/11/2019NAC BredaJong Ajax1-218.212Vd Graaf1-0 El Allouchi, 1-1 Lang, 1-2 Brobbey
1622/11/2019De GraafschapJong PSV4-19.210Bijl0-1 Catic, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Van de Pavert,
3-1 Hamdaoui, 4-1 Nijland
1622/11/2019Helmond SportNEC1-21.705Bos0-1 Okia, 1-1 Vereijken, 1-2 Van de Looi
1622/11/2019ExcelsiorFC Volendam1-23.504Van Boekel0-1 Kaars, 0-2 Murkin, 1-2 Fortes
1622/11/2019FC DordrechtTelstar2-31.490Gansner0-1 Kharchouch, 0-2 Tavsan, 1-2 en 2-2
Marques (pen), 2-3 Kharchouch
1622/11/2019MVV MaastrichtTOP Oss4-03.210Hensgens1-0 Goppel, 2-0 Van den Hurk, 3-0 Mares,
4-0 Schroijen
1622/11/2019FC EindhovenSC Cambuur0-32.192Vd Kerkhof0-1 Mac-Intosch, 0-2 Mühren, 0-3 Paulissen
1622/11/2019Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade1-19.000Gözübüyük0-1 Ugbo, 1-1 Rabillard
1622/11/2019Almere City FCFC Den Bosch0-22.000Teuben0-1 Van Son, 0-2 Rodrigues
1525/11/2019Jong PSVNAC Breda1-3250Gerrets0-1 Ilic, 0-2 Stokkers, 1-2 Sibide,
1-3 Van der Gaag
1525/11/2019NECJong FC Utrecht0-07.159Nagtegaal
1525/11/2019Jong AjaxHelmond Sport1-1410Vd Laan0-1 Werkhoven, 1-1 Ekkelenkamp
1525/11/2019Jong AZDe Graafschap2-1500Blank0-1 Seuntjens, 1-1 en 2-1 Aboukhlal
1729/11/2019SC CambuurJong AZ3-17.532Ruperti0-1 Correia, 1-1 Akoy, 2-1 Kallon, 3-1 Mühren
1729/11/2019NAC BredaMVV Maastricht2-017.521Bax1-0 Dogan (pen), 2-0 Ilic
1729/11/2019FC Den BoschFC Dordrecht3-22.593Cantineau1-0 Van Moorsel, 2-0 Rodrigues,
2-1 Marques (pen), 3-1 Bouyaghlafen, 3-2 Green
1729/11/2019TOP OssFC Eindhoven3-11.189Blank1-0 P. Rommens, 1-1 De Rooij, 2-1 en 3-1 Büttner
1729/11/2019Roda JC KerkradeExcelsior1-48.247Oostrom1-0 Alberg, 1-1 Zwarts, 1-2 Schlösser (e.d.),
1-3 Zwarts, 1-4 Mendes Moreira
1729/11/2019TelstarJong Ajax2-33.063Bijl0-1 Ter heide, 0-2 Eiting (pen), 0-3 Ekkelenkamp,
1-3 Bronkhorst, 2-3 Kharchouch (pen)
1729/11/2019FC VolendamNEC3-14.145Blom1-0 Visser, 2-0 Kaars, 2-1 Van Landschoot,
3-1 El Kadiri
1729/11/2019Helmond SportJong PSV2-31.209Dröge0-1 Sidibe, 0-2 Schoonbrood, 0-3 Sidibe,
1-3 De Regt, 2-3 Verkennis
1701/12/2019De GraafschapGo Ahead Eagles1-111.123Nijhuis0-1 Lieftink, 1-1 Seuntjens (pen)
1702/12/2019Jong FC UtrechtAlmere City FC3-4400Hensgens1-0 Cerny, 2-0 Abass, 3-0 Velanas, 3-1 Venema
1806/12/2019MVV MaastrichtJong FC Utrecht1-13.104Bos0-1 Arweiler, 1-1 Van den Hurk
1806/12/2019FC EindhovenFC Volendam1-41.878Manschot0-1 en 0-2 Smal, 0-3 Doodeman, 0-4 Antonucci,
1-4 Rooseboom
1806/12/2019FC Den BoschDe Graafschap2-23.123Vd Graaf0-1 Van Mieghem, 0-2 Seuntjens,
1-2 Van Moorsel, 2-2 Väisänen
1806/12/2019ExcelsiorNEC2-13.384Makkelie1-0 Fischer, 1-1 Ter Haar Romeny, 2-1 Zwarts
1806/12/2019FC DordrechtSC Cambuur2-41.578Kooij0-1 Maulun, 1-1 Marques (p), 1-2 Hoedemakers,
1-3 Van der Kaap, 1-4 Maulun, 2-4 Gronsveld
1806/12/2019Almere City FCTOP Oss3-01.626Toeback1-0 Verheydt, 2-0 Venema, 3-0 Piqué (e.d.)
1806/12/2019TelstarNAC Breda1-12.064Ruperti0-1 Dogan, 1-1 Tavsan
1806/12/2019Go Ahead EaglesJong PSV1-17.446Vd Laan1-0 Lieftink, 1-1 Sidibe
1809/12/2019Jong AjaxRoda JC Kerkrade2-0641Gerrets1-0 en 2-0 Ekkelenkamp
1809/12/2019Jong AZHelmond Sport4-1300Bijl1-0 en 2-0 Aboukhlal, 2-1 Swinnen (pen),
3-1 (pen) en 4-1 Aboukhlal
1913/12/2019SC CambuurJong Ajax0-28.763Vd Eijk0-1 Brobbey, 0-2 Hansen
1913/12/2019Jong FC UtrechtFC Eindhoven2-2423Gansner0-1 Lopes, 1-1 Lonwijk, 2-1 Mallahi,
2-2 Lonwijk (e.d.)
1913/12/2019FC VolendamMVV Maastricht4-14.087Mulder0-1 Schroijen, 1-1 Fadiga, 2-1 Kaars, 3-1 Deul,
4-1 Antonucci
1913/12/2019NAC BredaFC Den Bosch1-217.823Oostrom0-1 Rodrigues, 1-1 Stokklers, 1-2 Felida
1913/12/2019Jong PSVFC Dordrecht0-1357Hensgens0-1 Schuurman
1913/12/2019De GraafschapTelstar2-29.311Vd Kerkhof0-1 Benamar, 1-1 Owusu, 1-2 Kharchouch,
2-2 Seuntjens
1913/12/2019NECAlmere City FC2-38.024Blank0-1 Efmorfidis, 0-2 Kip, 1-2 Balker (e.d.),
2-2 Kvida, 2-3 Verheydt
1913/12/2019Roda JC KerkradeJong AZ2-24.039Teuben0-1 Sedlacek, 1-1 Bisseck, 2-1 Croux, 2-2 Oosting
1913/12/2019TOP OssExcelsior0-21.023Dröge0-1 Zwarts, 0-2 Bruins (pen)
1913/12/2019Helmond SportGo Ahead Eagles1-21.241Cantineau0-1 Rabillard, 1-1 Swinnen, 1-2 Navratil
2020/12/2019FC VolendamDe Graafschap3-34.231Lindhout1-0 J. Vlak, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Smal,
2-2 Hamdaoui, 2-3 Seuntjens, 3-3 Antonucci
2021/12/2019NAC BredaFC Dordrecht3-016.889Bijl1-0 Ilic, 2-0 Van Hooijdonk, 3-0 Schouten
2020/12/2019MVV MaastrichtHelmond Sport4-13.207Nagtegaal1-0 Joppen (e.d.), 2-0 en 3-0 Schroijen,
3-1 Mutzers, 4-1 Van den Hurk
2020/12/2019FC EindhovenNEC1-42.048Hensgens0-1 Van Eijden, 0-2 Musaba, 0-3 Van Landschoot,
1-3 Cecilia, 1-4 Ter Haar Romeny
2020/12/2019FC Den BoschJong PSV2-13.023Denil1-0 Velkov, 1-1 Madueke, 2-1 Rodrigues
2022/12/2019ExcelsiorSC Cambuur1-33.612Martens0-1 Mühren (pen), 0-2 Jacobs, 1-2 Vloet,
1-3 Kallon
2020/12/2019Jong AjaxTOP Oss2-0588Bos1-0 Brobbey, 2-0 Ünüvar
2020/12/2019Almere City FCRoda JC Kerkrade2-01.999Cantineau1-0 Loen, 2-0 Venema
2020/12/2019TelstarJong AZ3-12.500Dröge1-0 Jacobs (e.d.), 1-1 Reijnders, 2-1 Tavsan,
3-1 Kharchouch
2022/12/2019Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles0-3314Teuben0-1 en 0-2 Corboz, 0-3 Mertens
2110/01/2020SC CambuurFC Volendam1-29.163Gözübüyük0-1 Antonucci, 0-2 Murkin, 1-2 Jacobs
2110/01/2020FC DordrechtExcelsior1-12.225Vd Laan0-1 Zwarts, 1-1 Smith
2112/01/2020Go Ahead EaglesAlmere City FC1-18.467Nagtegaal0-1 Efmorfidis, 1-1 Edqvist
2110/01/2020De GraafschapJong FC Utrecht2-19.511Gerrets0-1 Hilterman (pen), 1-1 Owusu, 2-1 Seuntjens
2112/01/2020NECFC Den Bosch1-09.192Ruperti1-0 Okita
2112/01/2020Roda JC KerkradeMVV Maastricht2-28.547Van Boekel0-1 Schroijen, 0-2 Kostons, 1-2 Alberg, 2-2 Ugbo,
2110/01/2020TelstarFC Eindhoven2-01.980Oostrom1-0 Tavsan, 2-0 Kharchouch
2110/01/2020Helmond SportNAC Breda0-02.314Martens
2113/01/2020Jong PSVJong Ajax0-01.285CantineauR: Pynadath (Aja)
2113/01/2020Jong AZTOP Oss3-1500Hensgens1-0 Kunst (pen), 1-1 O. Rommens, 2-1 Margaret,
3-1 Kunst
2217/01/2020FC VolendamJong PSV4-23.543Gansner1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Ledezma, 2-2 Smal,
3-2 Doodeman, 4-2 Kaars; R: Soulas (PSV)
2217/01/2020NAC BredaJong AZ3-116.328Bax1-0 en 2-0 Verschueren, 3-0 Dogan, 3-1 Church
2217/01/2020FC EindhovenHelmond Sport2-03.011Bijl1-0 Cicilia, 2-0 Bourard
2217/01/2020ExcelsiorTelstar3-32.722Cantineau0-1 Pattynama, 1-1 en 2-1 Omarsson,
2-2 Kharchouch, 3-2 Korpershoek (e.d.), 3-3 Plet
2217/01/2020TOP OssSC Cambuur3-21.709Blank0-1 Dijkhuizen (e.d.), 1-1 P. Rommens (pen),
2-1 Stuy van den Herik, 2-2 Mühren,
3-2 Stuy van den Herik; R: Ladan (Cam)
2217/01/2020Almere City FCDe Graafschap0-23.484Teuben0-1 Vet, 0-2 Seuntjens
2218/01/2020MVV MaastrichtNEC0-03.461Vd Graaf
2219/01/2020FC Den BoschGo Ahead Eagles2-33.122Vd Kerkhof1-0 Felida, 2-0 Bouyaghlafen, 2-1 Berden,
2-2 Van der Venne, 2-3 Corboz
2220/01/2020Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade2-1439Bos0-1 Roesch, 1-1 Arweiler (pen), 2-1 Hilterman
2220/01/2020Jong AjaxFC Dordrecht2-0517Dröge1-0 Q. Timber, 2-0 Mendez (pen)
2324/01/2020SC CambuurJong FC Utrecht3-18.265Oostrom1-0 Maulun, 1-1 De la Vega, 2-1 Oratmangoen,
3-1 Mühren
2324/01/2020FC DordrechtFC Eindhoven1-02.022Ruperti1-0 Hogesteger
2326/01/2020Go Ahead EaglesNAC Breda1-08.855Kooij1-0 Veldmate (pen)
2324/01/2020De GraafschapMVV Maastricht3-29.509Lindhout1-0 Van Mieghem, 1-1 Owusu, 2-1 Van den Hurk,
3-1 Nijland, 3-2 Holtby
2324/01/2020NECJong Ajax3-39.080Vd Laan0-1 Danilo, 1-1 Flemming (pen), 1-2 en 1-3
Brobbey, 2-3 Musaba, 3-3 Flemming
2324/01/2020Roda JC KerkradeFC Volendam2-34.977Vd Kerkhof0-1 Kaars, 1-1 Cotan, 1-2 Kaars, 2-2 Croux,
2-3 Murkin
2324/01/2020TelstarTOP Oss1-01.883Gansner1-0 Kharchouch
2324/01/2020Helmond SportFC Den Bosch0-01.524De CuyperR: Brusselers (NAC)
2327/01/2020Jong PSVExcelsior2-1506Perez0-1 Fischer, 1-1 Madueke, 2-1 Ngonge
2431/01/2020FC VolendamHelmond Sport2-13.929Vd Eijk1-0 Antonucci, 2-0 Joppen (e.d.), 2-1 Thomassen
2431/01/2020MVV MaastrichtJong PSV3-13.343Dröge1-0, 2-0 en 3-0 Van den Hurk, 3-1 Ngonge
R: Vermijl (MVV)
2431/01/2020FC EindhovenDe Graafschap1-12.128Bax1-0 Cicilia, 1-1 Jansen (e.d.)
2431/01/2020ExcelsiorNAC Breda2-24.046Vd Kerkhof1-0 Vloet, 2-0 Bruins (pen), 2-1 Van Hecke,
2-2 Verschueren
2431/01/2020NECSC Cambuur0-28.235Nijhuis0-1 (pen) en 0-2 Mühren
2431/01/2020TOP OssRoda JC Kerkrade0-01.478Vermeire
2431/01/2020FC Den BoschJong AZ3-02.674Cantineau1-0 Bouyaghlafen, 2-0 Verbeek, 3-0 Laukart
R: Jacobs (AZ)
2431/01/2020Almere City FCTelstar4-22.339Perez1-0 Benamar, 1-1 en 2-1 Verheydt, 2-2 Plet,
3-2 Ahannach, 4-2 venema
2403/02/2020Jong FC UtrechtFC Dordrecht1-1403Gansner1-0 Velanas, 1-1 Schalekamp
2403/02/2020Jong AjaxGo Ahead Eagles5-1902Martens1-0 Danilo (pen), 2-0 Brobbey (pen),
3-0 en 4-0 Danilo, 4-1 Pouwels, 5-1 Q. Timber
R: Bosz (GoA)
2507/02/2020SC CambuurMVV Maastricht2-18.174Kamphuis1-0 (pen) en 2-0 Mühren, 2-1 Schroijen
2507/02/2020FC DordrechtAlmere City FC1-21.650Bijl0-1 en 0-2 Verheydt, 1-2 Green
2507/02/2020NAC BredaTOP Oss1-116.727Manschot1-0 Verschueren, 1-1 Stuij van den Herik
2507/02/2020Go Ahead EaglesFC Eindhoven3-18.231Vd Laan1-0 Rabillard, 1-1 De Rooij, 2-1 Bannink,
3-1 Pouwels
2507/02/2020Roda JC KerkradeFC Den Bosch1-55.455Blank0-1 Van der Velden, 0-2 (pen) en 0-3 Marques,
1-3 Ugbo, 1-4 Rodrigues, 1-5 Laukart
R: Schlösser (Rod)
2507/02/2020TelstarNEC1-72.401Vermeiren0-1 Ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 1-2 Musaba,
1-3 en 1-4 Flemming, 1-5 Van Eijden,
1-6 Benamar (e.d.), 1-7 Sellouf
2507/02/2020Helmond SportExcelsior1-41.337Gerrets0-1 Verhaar, 0-2 en 0-3 Omarsson, 0-4 Vloet,
1-4 Werkhoven
2510/02/2020Jong FC UtrechtJong Ajax7-2488Cantineau1-0 Velanas, 2-0 St Jago, 3-0 Arweiler (pen),
4-0 Acheffay, 4-1 Jensen, 5-1 Lonwijk,
6-1 Hilterman, 6-2 St Jago (e.d.), 7-2 Velanas
R: Mamengi (Utr)
2510/02/2020Jong PSVDe Graafschap2-3879Nagtegaal1-0 Vertessen, 1-1 Hamdaoui, 2-1 Sidibe,
2-2 Seuntjens, 2-3 Van den Boomen
2510/02/2020Jong AZFC Volendam1-1800Bos0-1 Doodeman, 1-1 Druijf
2614/02/2020FC VolendamTelstar1-13.978Blank1-0 Pattynama (e.d.), 1-1 Plet
2616/02/2020MVV MaastrichtGo Ahead Eagles3-03.601Bijl1-0 en 2-0 Mares, 3-0 Van den Hurk
2614/02/2020FC EindhovenJong PSV1-12.831Gerrets0-1 Vertessen, 1-1 Makasi
R: Van den Eynden (Ein), Ledezma (PSV)
2614/02/2020FC Den BoschJong FC Utrecht3-22.373Dröge0-1 Achaffay, 1-1 Verbeek, 1-2 Arweiler,
2-2 Marques, 3-2 Rodrigues
2614/02/2020TOP OssFC Dordrecht1-31.012Cantineau0-1 Gravenberch, 1-1 Van der Heijden,
2-1 Vermeulen, 1-3 Gravenberch
2614/02/2020ExcelsiorJong AZ3-32.712Willems0-1 Church, 0-2 Margaret, 1-2 Vloet,
2-2 Omarsson, 3-2 Mendes Moreira, 3-3 Correia
2614/02/2020De GraafschapRoda JC Kerkrade2-09.711Perez1-0 Hamdaoui, 2-0 Slattery
2614/02/2020NECHelmond Sport2-07.673Hensgens1-0 Van Landschoot, 2-0 Flemming
2614/02/2020Almere City FCSC Cambuur0-12.840Vd Laan0-1 Korte
2617/02/2020Jong AjaxNAC Breda2-41.452Ruperti1-0 Danilo, 2-0 Brobbey, 2-1 Stokkers,
2-2 El Allouchi, 2-3 Van der Gaag, 2-4 El Allouchi
2721/02/2020SC CambuurRoda JC Kerkrade2-08.421Nagtegaal1-0 Mühren, 2-0 Breij
2721/02/2020NAC BredaAlmere City FC1-015.824Martens1-0 Van Hecke (pen)
2721/02/2020Go Ahead EaglesNEC2-18.162Mulder1-0 Rabillard, 2-0 Ahannach, 2-1 Flemming
2721/02/2020ExcelsiorFC Den Bosch6-42.815Bax1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 2-1 Marques,
2-2 Verbeek, 2-3 Marques, 3-3 Bruins (pen),
3-4 Marques, 4-4 Zwarts, 5-4 Omarsson,
6-4 Vloet; R: Van der Winden (DBo)
2721/02/2020FC DordrechtDe Graafschap1-22.022Blom1-0 Polley, 1-1 Vet, 1-2 Van Mieghem
R: Hamdaoui (Gra)
2721/02/2020TelstarMVV Maastricht2-11.763Bos0-1 Van den Hurk (pen), 1-1 en 2-1 Kharchouch
R: Martina (MVV)
2721/02/2020Helmond SportJong Ajax0-21.467Gansner0-1 Hansen, 0-2 Mendez
2721/02/2020Jong PSVTOP Oss1-1650Pirard1-0 Madueke (pen), 1-1 P. Rommens
2724/02/2020Jong FC UtrechtFC Volendam2-1327Dieperink1-0 Hilterman, 1-1 Kaars, 2-1 Velanas
R: Lonwijk (Utr)
2724/02/2020Jong AZFC Eindhoven2-4350Dröge0-1 Cicilia, 0-2 Bourard, 0-3 Cicilia (pen),
1-3 Druijf (pen), 1-4 Ogenia, 2-4 Oosting
2828/02/2020SC CambuurJong PSV4-28.362Cantineau1-0 Mühren, 1-1 Madueke, 2-1 Breij,
2-2 Vertessen, 3-2 Jacobs, 4-2 Mühren (pen)
2828/02/2020FC VolendamGo Ahead Eagles2-24.022Oostrom1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Rabillard, 2-2 El Kadiri
2828/02/2020MVV MaastrichtFC Den Bosch2-33.331Denil1-0 Van den Hurk, 1-1 Laukart, 2-1 Van den Hurk,
2-2 en 2-3 Marques
2828/02/2020FC EindhovenExcelsior3-11.957Dieperink1-0 Cecila (pen), 2-0 De Rooij, 3-0 Bourard (pen),
3-1 Bruins (pen)
2828/02/2020De GraafschapJong AZ5-19.945Ruperti1-0 Seuntjens, 2-0 Van Mieghem,
3-0 Van den Boomen, 4-0 Vet, 5-0 Seuntjens (pen),
5-1 Oosting
2828/02/2020NECNAC Breda1-18.325Perez0-1 Verschueren, 1-1 Flemming
2828/02/2020Roda JC KerkradeFC Dordrecht5-04.459Gerrets1-0 Alberg, 2-0 Jensen, 3-0 Ugbo, 4-0 Remans,
5-0 Albers (pen)
2828/02/2020Jong AjaxTelstar2-21.051Hensgens1-0 Hansen, 2-0 Jensen, 2-1 (pen) en 2-2
Kharchouch
2828/02/2020TOP OssJong FC Utrecht2-11.014Vd Laan1-0 Peters, 1-1 Velanas, 2-1 Bulut
2828/02/2020Almere City FCHelmond Sport2-02.589Blank1-0 (pen) en 2-0 Verheydt
2302/03/2020Jong AZAlmere City FC3-1450Gansner0-1 Verheydt, 1-1 Druijf, 2-1 Oosting,
3-1 Aboukhlal
2908/03/2020NAC BredaRoda JC Kerkrade4-114.792Vd Eijk1-0 Van Hecke (pen), 2-0 Stokkers,
2-1 Alberg (pen), 3-1 Van Anholt, 4-1 El Allouchi
2906/03/2020FC Den BoschAlmere City FC1-22.019Bos1-0 Van der Velden, 1-1 Ahannach, 1-2 Efmorfidis
2906/03/2020ExcelsiorMVV Maastricht3-02.750Hensgens1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 3-0 Omarsson
2906/03/2020FC VolendamJong Ajax4-06.263Vd Laan1-0 Antonucci, 2-0 El Kadiri, 3-0 Antonucci,
4-0 Duin
2906/03/2020TelstarJong PSV1-02.401Ruperti1-0 Sambo (e.d.)
2906/03/2020FC EindhovenTOP Oss2-23.842Nagtegaal0-1 O. Rommens, 0-2 P. Rommens (pen),
1-2 Bourard, 2-2 Amevor
2906/03/2020Helmond SportFC Dordrecht1-11.554Dröge1-0 Swinnen (pen), 1-1 Breedijk (pen)
R: Wehrmann (Dor)
2908/03/2020Go Ahead EaglesDe Graafschap1-29.463Dieperink0-1 Seuntjens, 0-2 Van den Boomen, 1-2 Pouwels
2909/03/2020Jong FC UtrechtNEC1-2600Gerrets1-0 Arweiler (pen), 1-1 Flemming (pen),
1-2 Ter Haar Romeny
2909/03/2020Jong AZSC Cambuur0-3700Bijl0-1 en 0-2 Mühren, 0-3 Breij
3013/03/2020SC CambuurNAC BredaNiet gespeeld
3013/03/2020FC DordrechtJong AZNiet gespeeld
3013/03/2020MVV MaastrichtFC EindhovenNiet gespeeld
3013/03/2020De GraafschapHelmond SportNiet gespeeld
3013/03/2020NECFC VolendamNiet gespeeld
3013/03/2020Roda JC KerkradeTelstarNiet gespeeld
3013/03/2020TOP OssFC Den BoschNiet gespeeld
3013/03/2020Almere City FCJong FC UtrechtNiet gespeeld
3016/03/2020Jong PSVGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3016/03/2020Jong AjaxExcelsiorNiet gespeeld
3120/03/2020Go Ahead EaglesSC CambuurNiet gespeeld
3120/03/2020FC Den BoschNAC BredaNiet gespeeld
3120/03/2020ExcelsiorTOP OssNiet gespeeld
3120/03/2020TelstarFC DordrechtNiet gespeeld
3120/03/2020FC VolendamAlmere City FCNiet gespeeld
3120/03/2020FC EindhovenJong AjaxNiet gespeeld
3120/03/2020Helmond SportRoda JC KerkradeNiet gespeeld
3120/03/2020Jong AZJong PSVNiet gespeeld
3122/03/2020Jong FC UtrechtMVV MaastrichtNiet gespeeld
3122/03/2020De GraafschapNECNiet gespeeld
32SC CambuurFC EindhovenNiet gespeeld
32FC DordrechtFC Den BoschNiet gespeeld
32MVV MaastrichtFC VolendamNiet gespeeld
32Roda JC KerkradeGo Ahead EaglesNiet gespeeld
32TOP OssHelmond SportNiet gespeeld
32Almere City FCExcelsiorNiet gespeeld
3303/04/2020NAC BredaTelstarNiet gespeeld
3303/04/2020Jong PSVJong FC UtrechtNiet gespeeld
3303/04/2020NECJong AZNiet gespeeld
3303/04/2020Jong AjaxDe GraafschapNiet gespeeld
3303/04/2020FC VolendamTOP OssNiet gespeeld
3303/04/2020MVV MaastrichtFC DordrechtNiet gespeeld
3303/04/2020FC EindhovenAlmere City FCNiet gespeeld
3303/04/2020Go Ahead EaglesHelmond SportNiet gespeeld
3303/04/2020FC Den BoschSC CambuurNiet gespeeld
3303/04/2020ExcelsiorRoda JC KerkradeNiet gespeeld
3206/04/2020Jong FC UtrechtTelstarNiet gespeeld
3206/04/2020Jong PSVNECNiet gespeeld
3206/04/2020De GraafschapNAC BredaNiet gespeeld
3206/04/2020Jong AjaxJong AZNiet gespeeld
3410/04/2020SC CambuurDe GraafschapNiet gespeeld
3410/04/2020FC DordrechtFC VolendamNiet gespeeld
3410/04/2020NAC BredaFC EindhovenNiet gespeeld
3410/04/2020NECExcelsiorNiet gespeeld
3410/04/2020Roda JC KerkradeJong PSVNiet gespeeld
3410/04/2020TOP OssMVV MaastrichtNiet gespeeld
3410/04/2020Almere City FCJong AjaxNiet gespeeld
3410/04/2020TelstarFC Den BoschNiet gespeeld
3410/04/2020Helmond SportJong FC UtrechtNiet gespeeld
3410/04/2020Jong AZGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3513/04/2020SC CambuurFC DordrechtNiet gespeeld
3513/04/2020Jong FC UtrechtNAC BredaNiet gespeeld
3513/04/2020FC VolendamExcelsiorNiet gespeeld
3513/04/2020Jong PSVHelmond SportNiet gespeeld
3513/04/2020MVV MaastrichtJong AZNiet gespeeld
3513/04/2020Go Ahead EaglesTelstarNiet gespeeld
3513/04/2020FC Den BoschJong AjaxNiet gespeeld
3513/04/2020De GraafschapTOP OssNiet gespeeld
3513/04/2020Roda JC KerkradeFC EindhovenNiet gespeeld
3513/04/2020Almere City FCNECNiet gespeeld
3617/04/2020FC DordrechtJong PSVNiet gespeeld
3617/04/2020NAC BredaFC VolendamNiet gespeeld
3617/04/2020NECRoda JC KerkradeNiet gespeeld
3617/04/2020TOP OssAlmere City FCNiet gespeeld
3617/04/2020TelstarDe GraafschapNiet gespeeld
3617/04/2020FC EindhovenFC Den BoschNiet gespeeld
3617/04/2020Helmond SportSC CambuurNiet gespeeld
3618/04/2020ExcelsiorGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3620/04/2020Jong AjaxMVV MaastrichtNiet gespeeld
3620/04/2020Jong AZJong FC UtrechtNiet gespeeld
3724/04/2020SC CambuurTelstarNiet gespeeld
3724/04/2020Jong FC UtrechtExcelsiorNiet gespeeld
3724/04/2020FC VolendamFC EindhovenNiet gespeeld
3724/04/2020FC DordrechtGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3724/04/2020Jong PSVAlmere City FCNiet gespeeld
3724/04/2020MVV MaastrichtNAC BredaNiet gespeeld
3724/04/2020De GraafschapFC Den BoschNiet gespeeld
3724/04/2020Roda JC KerkradeJong AjaxNiet gespeeld
3724/04/2020TOP OssNECNiet gespeeld
3724/04/2020Helmond SportJong AZNiet gespeeld
3801/05/2020NAC BredaJong PSVNiet gespeeld
3801/05/2020FC EindhovenJong FC UtrechtNiet gespeeld
3801/05/2020Go Ahead EaglesTOP OssNiet gespeeld
3801/05/2020FC Den BoschFC VolendamNiet gespeeld
3801/05/2020ExcelsiorDe GraafschapNiet gespeeld
3801/05/2020NECFC DordrechtNiet gespeeld
3801/05/2020Jong AjaxSC CambuurNiet gespeeld
3801/05/2020Almere City FCMVV MaastrichtNiet gespeeld
3801/05/2020TelstarHelmond SportNiet gespeeld
3801/05/2020Jong AZRoda JC KerkradeNiet gespeeld

Topscorers

1Robert MührenSC Cambuur26
2Reda KharchouchTelstar20
3Anthony van den HurkMVV Maastricht17
4Ralf SeuntjensDe Graafschap16
5Pedro MarquesFC Dordrecht/FC Den Bosch14
Rai VloetExcelsior14
7Zian FlemmingNEC13
Lassina TraoréJong Ajax13
9Jamie JacobsSC Cambuur12
Elias OmarssonExcelsior12
Ruben RodriguesFC Den Bosch12
Iké UgboRoda JC Kerkrade12

Eredivisie 2019-2020




Het seizoen 2019-2020 is een historisch seizoen geworden. Niet vanwege een bijzonder sportief verloop of een verrassende kampioen, maar omdat het niet is afgemaakt. Door het oprukkende coronavirus wordt het voetbal op 13 maart abrupt stilgelegd. Aanvankelijk nog in de hoop dat de jaargang afgemaakt kan worden, desnoods in juni of juli of zonder publiek, maar op 21 april is het besluit daar: het kabinet besluit dat er tot 1 september geen evenementen plaatsvinden en wedstrijden in het betaald voetbal vallen hieronder.

De KNVB besluit het seizoen te schappen: dus geen kampioen, geen degradanten en promovendi. De Europese tickets worden verdeeld aan de hand van de ranglijst op het moment van stoppen. Voor het eerst sinds 1945 is er daarom geen landskampioen en voor het eerst sinds 1954 haalt een competitie het einde niet. Al werd dat toen gevolgd door een nieuwe competitie.

Het zorgt voor een onbevredigend einde van een seizoen waarin Ajax lange tijd dominant is, maar de Amsterdammers beginnen vanaf december te kwakkelen en zien AZ in punten gelijk komen. Feyenoord begint na een zwak begin onder de nieuwe trainer Jaap Stam met de tussentijds aangestelde eeuwig jonge Dick Advocaat aan een ware opmars. PSV zet Mark van Bommel na een slechte fase aan de kant, maar komt ook daarna maar moeizaam op gang.

ADO Den Haag en RKC Waalwijk ontspringen de degradatiedans door het stopzetten van de competitie. Voor het eerst sinds lange tijd zijn er weer twee rechtstreekse degradatieplaatsen en die lijken na 26 duels al vrijwel zeker verdeeld, maar in Den Haag en Waalwijk hebben ze geluk.

Vooral FC Utrecht voelt zich tekort gedaan. De club haalt de (niet gespeelde) bekerfinale tegen Feyenoord en staat nipt achter Willem II (met een wedstrijd minder gespeeld), maar grijpt toch naast een Europees ticket.

Wedstrijdenmatrix

ADOAJAAZEMMFEYFORGROHEEHERPECPSVRKCSPATWEUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*0-20-11-11-10-00-32-01-20-02-40-01-03-3
Ajax6-1*0-25-04-05-02-04-14-11-03-02-14-00-2
AZ4-01-0*3-04-00-02-42-02-04-05-13-01-01-3
FC Emmen3-0*3-32-10-12-01-01-31-12-02-02-13-04-2
Feyenoord3-20-33-0*2-13-11-11-03-13-22-25-11-12-0
Fortuna Sittard1-00-04-2*1-02-11-11-13-20-02-31-34-12-3
FC Groningen2-12-01-1*1-22-00-13-02-01-30-11-00-12-0
sc Heerenveen2-21-31-21-11-11-1*1-11-02-10-01-13-21-11-2
Heracles Almelo4-01-02-02-32-00-1*4-00-24-21-31-16-14-1
PEC Zwolle3-12-40-33-43-11-0*0-46-22-23-34-31-3
PSV3-11-10-41-15-03-12-14-1*1-15-04-13-0
RKC Waalwijk0-31-20-21-11-32-00-01-3*0-13-02-11-21-2
Sparta Rotterdam4-21-43-05-11-11-20-02-24-0*2-11-22-04-1
FC Twente2-52-04-10-02-32-32-11-13-32-0*3-10-30-1
FC Utrecht4-00-33-11-26-03-13-00-15-12-1*1-22-0
Vitesse0-22-22-11-10-04-21-24-23-01-21-02-1*3-0
VVV-Venlo1-42-00-30-02-10-31-01-21-13-12-11-10-4*
Willem II1-12-10-10-03-11-00-02-12-14-01-10-21-0*

Stand bij beëindigen competitie

1Ajax **251825566823+4553.056
2AZ **251825565417+3710.926
3Feyenoord ***251483505035+1542.210
4PSV ***261475495428+2633.625
5Willem II ***261358443734+313.578
6FC Utrecht251258415034+1619.437
7Vitesse261259414535+1014.571
8Heracles Almelo2610610364034+610.307
9FC Groningen2610511352726+119.509
10sc Heerenveen26899334141018.489
11Sparta Rotterdam269611334145-410.048
12FC Emmen269512323245-138.240
13VVV-Venlo268414282451-276.579
14FC Twente 267613273446-1227.107
15PEC Zwolle267514263755-1813.357
16Fortuna Sittard266812262952-237.975
17ADO Den Haag264715192554-2912.001
18RKC Waalwijk264319152760-335.689

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc:Ts.:Ar:Details:
102/08/2019PEC ZwolleWillem II1-313.824Manschot1-0 Thy, 1-1 Pavlidis, 1-2 Leemans (e.d.),
1-3 Pavlidis
103/08/2019VitesseAjax2-218.100Nijhuis1-0 Bero, 1-1 Van de Beek, 2-1 Bazoer,
2-2 Tadic; R: Bazoer
103/08/2019FC EmmenFC Groningen0-18.245Van Boekel0-1 Hrustic
103/08/2019VVV-VenloRKC Waalwijk3-15.560Kooij0-1 Delcroix, 1-1 Soriano, 2-1 Opoku (pen),
3-1 Van Ooijen
103/08/2019FC TwentePSV1-127.200Gözübüyük1-0 Nakamura, 1-1 Dumfries
104/08/2019Heracles Almelosc Heerenveen0-49.640Martens0-1 Dresevic, 0-2 Bruijn, 0-3 Van Bergen,
0-4 Ejuke
104/08/2019ADO Den HaagFC Utrecht2-410.633Blom1-0 Meijers, 2-0 Falkenburg, 2-1 Zwinkels (e.d.),
2-2 Kerk, 2-3 Immers (e.d.), 2-4 Venema
104/08/2019FeyenoordSparta Rotterdam2-241.000Makkelie0-1 Rayhi, 1-1 Berghuis, 1-2 Veldwijk,
2-2 Larsson
104/08/2019AZFortuna Sittard4-012.858Higler1-0 Vlaar, 2-0 Idrissi, 3-0 Boadu, 4-0 Sugawara
209/08/2019Sparta RotterdamVVV-Venlo4-110.012Nijhuis0-1 Van Ooijen, 1-1 Dervisoglu, 2-1 Ache,
3-1 Harroui, 4-1 Veldwijk
210/08/2019FC GroningenFC Twente1-317.500Bax0-1 Nakamura, 0-2 Cantalapiedra, 1-2 Doan,
1-3 Vuckic; R: Lundqvist, Te Wierik (Gro)
210/08/2019AjaxFC Emmen5-052.000Gözübüyük1-0 Van de Beek, 2-0 Ziyech, 3-0 Tadic,
4-0 en 5-0 Huntelaar,
210/08/2019PSVADO Den Haag3-132.000Makkelie0-1 Necid, 1-1 Bruma, 2-1 Malen, 3-1 Gakpo
210/08/2019Willem IIVitesse0-212.825Van de Graaf0-1 Grot, 0-2 Matavz
211/08/2019Fortuna SittardHeracles Almelo1-15.866Blom0-1 Van de Water, 1-1 Diemers (pen)
211/08/2019sc HeerenveenFeyenoord1-118.600Kamphuis0-1 Berghuis (pen), 1-1 Dresevic
211/08/2019RKC WaalwijkAZ0-26.023Lindhout0-1 en 0-2 Idrissi; R: Gaari (RKC)
211/08/2019FC UtrechtPEC Zwolle3-118.736Mulder0-1 Hamer, 1-1 Van de Streek,
2-1 Gustafson (pen), 3-1 Janssen
316/08/2019VitessePEC Zwolle3-012.273Dieperink1-0 Matavz (pen), 2-0 Karavaev, 3-0 Linssen
317/08/2019ADO Den HaagSparta Rotterdam1-212.479Higler0-1 en 0-2 Rayhi, 1-2 Immers
317/08/2019VVV-VenloAjax1-48.000Makkelie0-1 Ziyech, 0-2 Tadic (pen), 0-3 Huntelaar,
0-4 Neres, 1-4 Linthorst
317/08/2019FC Emmensc Heerenveen2-08.145Nijhuis1-0 Laursen, 2-0 Bijl
318/08/2019Heracles AlmeloPSV0-210.063Kamphuis0-1 Bergwijn, 0-2 Ihattaren
318/08/2019Fortuna SittardWillem II2-37.273Lindhout1-0 Damascan, 1- Vrousai, 1-2 (pen) en 1-3
Pavlidis, 2-3 Damascan
318/08/2019FeyenoordFC Utrecht1-137.500Van Boekel0-1 Abass, 1-1 Haps
318/08/2019FC TwenteRKC Waalwijk3-325.700Perez0-1 Tahiri, 1-1 Vuckic, 1-2 Van Weert, 2-2 Vuckic,
3-2 Zekhnini, 3-3 Quasten
318/08/2019AZFC Groningen0-08.563Gözübüyük(Gespeeld in Den Haag)
424/08/2019Willem IIFC Emmen2-113.300Mulder1-0 Köhlert, 1-1 Kolar (pen), 2-1 Köhlert
424/08/2019Heracles AlmeloVitesse1-19.344Manschot0-1 Linssen, 1-1 Dessers
424/08/2019sc HeerenveenFC Twente0-016.328Van Boekel
425/08/2019RKC WaalwijkADO Den Haag0-35.034Vd Graaf0-1 Beugelsdijk, 0-2 en 0-3 (pen) Necid
R: Bakker (ADO)
425/08/2019FC UtrechtVVV-Venlo1-217.986Kamphuis0-1 en 0-2 Linthorst, 1-2 Dalmau
425/08/2019PEC ZwolleSparta Rotterdam2-212.532Gözübüyük0-1 Ache, 1-1 Bel Hassani, 2-1 Thy, 2-2 Veldwijk
530/08/2019FC EmmenPEC Zwolle1-38.293Vd Kerkhof1-0 Bakker, 1-1 Johnsen, 1-2 Bruns,
1-3 Bel Hassani
531/08/2019sc HeerenveenFortuna Sittard1-115.128Vd Graaf0-1 Passlack, 1-1 Odgaard (pen)
531/08/2019FC GroningenHeracles Almelo1-215.934Lindhout0-1 Van de Water, 1-1 Warmerdam,
1-2 Czyborra
531/08/2019ADO Den HaagVVV-Venlo1-010.617Mulder1-0 Pinas; R: Post (VVV)
501/09/2019FC TwenteFC Utrecht3-125.500Manschot1-0 Aitor (pen), 1-1 Dalmau, 2-1 Vuckic,
3-1 Aitor (pen); R: Guwara (Utr)
501/09/2019RKC WaalwijkPSV1-37.035Blom1-0 Meulensteen, 1-1 Quasten (e.d.),
1-2 Baumgartl,1-3 Mitroglu
501/09/2019Sparta RotterdamAjax1-410.599Kamphuis0-1 Promes, 0-2 Ziyech, 0-3 Tadic (pen),
0-4 Ziyech, 1-4 Dervisoglu
501/09/2019Willem IIFeyenoord0-113.875Nijhuis0-1 Berghuis (pen)
501/09/2019VitesseAZ2-113.290Higler0-1 Koopmeiners (pen), 1-1 Matavz,
2-1 Bero (pen)
614/09/2019AZSparta Rotterdam5-18.000Makkelie0-1 Harroui, 1-1 Idrissi, 2-1 en 3-1 Boadu,
4-1 Idrissi, 5-1 Koopmeiners (pen)
(Gespeeld in Den Haag)
614/09/2019PSVVitesse5-033.300Van Boekel1-0, 2-0, 3-0, 4-0 (pen) en 5-0 (pen) Malen
614/09/2019VVV-VenloFC Groningen2-16.265Vd Kerkhof1-0 Yeboah, 1-1 Hrustic, 2-1 Linthorst
614/09/2019Ajaxsc Heerenveen4-152.000Lindhout1-0 Tadic, 1-1 Odgaard, 2-1 Tagliafico,
3-1 Schuurs, 4-1 Tagliafico
614/09/2019FC UtrechtFC Emmen3-117.661Dieperink1-0 Dalmau, 2-0 Kerk, 2-1 De Leeuw,
3-1 Bahebeck
615/09/2019PEC ZwolleRKC Waalwijk6-213.028Manschot1-0 Bel Hassani, 1-1 Meulensteen, 1-2 Leemans,
2-2, 3-2, 4-2 en 5-2 Ghoochannejhad,
6-2 Hamer
615/09/2019FeyenoordADO Den Haag3-240.000Gözübüyük1-0 Karsdorp (pen), 2-0 Narsingh, 3-0 Fer (pen),
3-1 Ié (e.d.), 5-2 Tapia (e.d.)
615/09/2019Heracles AlmeloWillem II4-111.254Kooij1-0 Dessers, 1-1 Pavlidis, 2-1 Dessers,
3-1 Van de Water, 4-1 Mauro Junior
615/09/2019Fortuna SittardFC Twente2-37.377Higler0-1 Nakamura, 0-2 Espinosa, 0-23 Aburjana,
1-3 Vuckic (e.d.), 2-3 Ciss
720/09/2019FC TwenteHeracles Almelo2-329.300Kamphuis1-0 Aitor, 1-1 Dessers, 1-2 en 1-3 Mauro Junior,
2-3 Berggreen
721/09/2019Sparta RotterdamRKC Waalwijk4-010.231Bax1-0 Smeets, 2-0 Ache, 3-0 Dervisoglu, 4-0 Rayhi
721/09/2019FC GroningenPEC Zwolle2-016.471Vd Eijk1-0 Lundqvist, 2-0 Hrustic
721/09/2019Willem IIVVV-Venlo1-013.227Dieperink1-0 Pavlidis
721/09/2019VitesseFortuna Sittard4-220.800Kooij0-1 Diemers, 1-1 Matavz, 1-2 Angha,
2-2 en 3-2 Linssen, 4-2 Bero
722/09/2019ADO Den HaagAZ0-112.091Lindhout0-1 Koopmeiners (pen)
722/09/2019sc HeerenveenFC Utrecht1-116.593Mulder0-1 Kerk, 1-1 Ejuke
722/09/2019PSVAjax1-135.000Makkelie0-1 Promes, 1-1 Malen
722/09/2019FC EmmenFeyenoord3-38.309Higler0-1 Kökcü, 0-2 Narsingh, 1-2 De Vos, 2-2 Peña,
3-2 Slagveer, 3-3 Toornstra; R: Heylen (Emm)
425/09/2019AjaxFortuna Sittard5-053.000Manschot1-0 Promes, 2-0 Neres, 3-0 Promes,
4-0 Harries (e.d.), 5-0 Promes
425/09/2019PSVFC Groningen3-132.800Nijhuis1-0 Rosario, 2-0 Dumfries, 2-1 Lundqvist,
3-1 Bruma
426/09/2019FeyenoordAZ0-335.000Kamphuis0-1 Boadu, 0-2 Stengs, 0-3 Idrissi
827/09/2019FC EmmenADO Den Haag3-08.002Blank1-0 Goossens (e.d.), 2-0 De Leeuw, 3-0 Slagveer
828/09/2019VVV-Venlosc Heerenveen0-35.944Gözübüyük0-1 en 0-2 Ejuke, 0-3 Odgaard
828/09/2019AjaxFC Groningen2-053.000Kuipers1-0 Martinez, 2-0 Huntelaar; R: Warmerdam (Gro)
828/09/2019Fortuna SittardSparta Rotterdam0-07.483MartensR: Auassar (Spa)
829/09/2019AZHeracles Almelo2-07.241Van Boekel1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Stengs
(Gespeeld in Den Haag)
829/09/2019PEC ZwollePSV0-413.482Higler0-1 Rosario, 0-2 Malen, 0-3 Doan, 0-4 Gutierrez
829/09/2019FeyenoordFC Twente5-132.500Makkelie1-0 Berghuis, 1-1 Aitor, 2-1 Larsson, 3-1 Bijen (ed),
4-1 Sinisterra, 5-1 Larsson
829/09/2019FC UtrechtWillem II2-019.419Vd Graaf1-0 Janssen, 2-0 Kerk; R: Guwara (Utr)
829/09/2019RKC WaalwijkVitesse1-24.858Nijhuis0-1 Dicko, 1-1 Leemans (pen), 1-2 Tannane (pen)
R: Lelieveld (Vit)
904/10/2019FC GroningenRKC Waalwijk3-016.029Kooij1-0 Te Wieik, 2-0 Benschop, 3-0 Gudmundsson
905/10/2019Heracles AlmeloFC Emmen2-010.376Vd Eijk1-0 Dessers, 2-0 Veendorp (e.d.)
906/10/2019PSVVVV-Venlo4-133.000Lindhout1-0 Bergwijn, 2-0 Dumfries, 3-0 Malen,
3-1 Pachnik, 4-1 Malen
905/10/2019Sparta RotterdamFC Twente2-110.435Manschot1-0 Dervisoglu, 1-1 Verdonk, 2-1 Smeets
R: Pleguezuelo (Twe)
905/10/2019sc HeerenveenPEC Zwolle1-016.632Makkelie1-0 Van Bergen
906/10/2019ADO Den HaagAjax0-214.733Blom0-1 Huntelaar, 0-2 Neres
906/10/2019Fortuna SittardFeyenoord4-28.511Van Boekel1-0 Ciss, 1-1 Haps, 2-1 Ciss, 3-1 Harries,
4-1 Sambou, 4-2 Berghuis
905/10/2019VitesseFC Utrecht2-112.704Kuipers1-0 Clark, 1-1 Maher, 2-1 Matavz
906/10/2019Willem IIAZ1-112.707Higler0-1 Koopmeiners (pen), 1-1 Köhlert; R: Boadu (AZ)
1019/10/2019AZsc Heerenveen2-47.648Kuipers0-1 Botman, 1-1 Vlaar, 1-2 Kongolo,
1-3 Odgaard, 2-3 Stengs, 2-4 Koopmeiners (e.d.)
1019/10/2019FC UtrechtPSV3-022.632Makkelie1-0 Van de Streek, 2-0 Maher, 3-0 Klaiber
R: Viergever, Hendrix (PSV)
1019/10/2019VVV-VenloVitesse0-45.992Mulder0-1 en 0-2 Linssen, 0-3 Bazoer, 0-4 Dicko
1019/10/2019FC TwenteWillem II0-127.500Vd Kerkhof0-1 Vrousai
1019/10/2019RKC WaalwijkAjax1-27.508Lindhout0-1 Tadic, 1-1 Bakari, 1-2 Promes
1020/10/2019FeyenoordHeracles Almelo1-137.000Manschot1-0 Toornstra, 1-1 Kiomourtzoglu
1020/10/2019FC EmmenFortuna Sittard2-18.130Nijhuis0-1 Sambou, 1-1 De Leeuw, 2-1 Peña
1020/10/2019PEC ZwolleADO Den Haag3-112.943Gözübüyük0-1 Kramer, 1-1 Bel Hassani, 2-1 Ghoochannejhad,
3-1 Clement
1020/10/2019FC GroningenSparta Rotterdam2-017.582Blom1-0 Sierhuis, 2-0 Benschop; R: Coremans (Spa)
1125/10/2019FC TwenteFC Emmen4-127.000Bax1-0 en 2-0 Vickic, 3-0 Selahi, 3-1 Veendorp,
3-1 Aitor (pen)
1126/10/2019Willem IIRKC Waalwijk2-113.877Blom1-0 Heerkens, 2-0 Llonch, 2-1 Elbers
1126/10/2019Fortuna SittardVVV-Venlo4-18.388Makkelie1-0 en 2-0 Diemers, 3-0 Ciss, 3-1 Opoku,
4-1 Diemers (pen)
1126/10/2019VitesseADO Den Haag0-212.663Manschot0-1 Summerville, 0-2 Immers
1126/10/2019Heracles AlmeloPEC Zwolle4-010.157Perez1-0 Czyborra, 2-0 Van de Water,
3-0 Mauro Junior, 4-0 Konings
1127/10/2019sc HeerenveenFC Groningen1-122.428Lindhout1-0 Faik (pen), 1-1 Benschop (pen)
1127/10/2019PSVAZ0-434.000Van Boekel0-1 en 0-2 Boadu, 0-3 Svensson, 0-4 De Wit
R: Thomas (PSV)
1127/10/2019Sparta RotterdamFC Utrecht1-210.332Vd Eijk0-1 Bahebeck (pen), 1-1 Ache, 1-2 Maher (pen)
1127/10/2019AjaxFeyenoord4-053.968Gözübüyük1-0 Ziyech, 2-0 Tagliafico, 3-0 Neres,
4-0 Van de Beek
1201/11/2019PEC ZwolleAjax2-414.000Kuipers0-1 en 0-2 Promes, 0-3 Neres, 1-3 Hamer,
2-3 Saymak, 2-4 Neres
1202/11/2019Sparta RotterdamPSV2-210.387Nijhuis1-0 Ache, 1-1 Sadilek, 2-1 Rayhi, 2-2 Gakpo
1202/11/2019RKC WaalwijkHeracles Almelo2-04.689Vd Graaf1-0 Sow, 2-0 Vermeulen
1202/11/2019AZFC Twente3-07.579Makkelie1-0 Hatzidiakos, 2-0 De Wit, 3-0 Boadu
R: Drommel (Twe); (Gespeeld in Den Haag)
1203/11/2019FC UtrechtFortuna Sittard6-018.776Kamphuis1-0 Kerk, 2-0 Van de Streek, 3-0 Gustafson (pen),
4-0 Van de Streek, 5-0 Gustafson (pen),
6-0 Makienok
1203/11/2019FC EmmenVitesse2-18.048Kooij1-0 De Leeuw, 2-0 Laursen, 2-1 Dicko
1203/11/2019ADO Den Haagsc Heerenveen1-112.681Vd Eijk1-0 Kramer (pen), 1-1 Botman
1203/11/2019VVV-VenloFeyenoord0-36.572Blom0-1 Jørgensen, 0-2 en 0-3 (pen) Berghuis
R: Kum (VVV)
1203/11/2019FC GroningenWillem II2-016.590Van Boekel1-0 en 2-0 Sierhuis
1308/11/2019VitesseFC Groningen1-212.590Gözübüyük0-1 en 0-2 Asoro, 1-2 Linssen
1309/11/2019sc HeerenveenSparta Rotterdam2-118.089Kooij0-1 en 0-2 Ejuke, 1-2 Veldwijk
1309/11/2019Fortuna SittardADO Den Haag1-08.223Vd Kerkhof1-0 Ciss
1309/11/2019Heracles AlmeloVVV-Venlo6-19.400Kamphuis1-0 Merkel, 2-0 Van de Water, 3-0 Dessers,
4-0 Mauro Junior, 5-0 Dessers, 5-1 Van Ooijen,
6-1 Dessers
1310/11/2019Willem IIPSV2-114.400Kuipers1-0 en 2-0 Nunnely, 2-1 Pereiro
1310/11/2019FC TwentePEC Zwolle2-126.900Blom1-0 Vickic, 2-0 Latibeaudiere, 2-1 Ghoochannejhad
1310/11/2019AjaxFC Utrecht4-053.000Nijhuis1-0 Van de Beek, 2-0 Tadic, 3-0 Van de Beek,
4-0 Martinez
1310/11/2019AZFC Emmen3-05.565Mulder1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Boadu, 3-0 Stengs
(Gespeeld in Den Haag)
1310/11/2019FeyenoordRKC Waalwijk3-247.000Makkelie0-1 Maatsen, 0-2 Sow, 1-2 Jørgensen,
2-2 Larsson, 3-2 Senesi; R: Speirings (RKC)
1423/11/2019FC UtrechtAZ0-322.401Kuipers0-1 Koopmeiners, 0-2 Idrissi, 0-3 Boadu
1423/11/2019PEC ZwolleFortuna Sittard3-113.912Kooij1-0 Saymak, 2-0 Bel Hassani, 2-1 Damascan,
3-1 Thy; R: Ciss (For), Ghoochannejhad (PEC)
1423/11/2019AjaxHeracles Almelo4-153.000Higler1-0 Promes, 2-0 Labyad, 3-0 Promes,
4-0 Huntelaar, 4-1 Dessers
1423/11/2019ADO Den HaagWillem II3-310.889Lindhout0-1 Heerkens, 0-2 Pavlidis, 1-2 Necid,
1-3 Pavlidis, 2-3 Necid, 3-3 Goossens
1424/11/2019PSVsc Heerenveen2-133.800Nijhuis1-0 en 2-0 Bergwijn, 2-1 Odgaard
1424/11/2019FC GroningenFeyenoord1-121.096Manschot0-1 Sinisterra, 1-1 Memisevic (pen)
1424/11/2019VVV-VenloFC Twente2-16.730Vd Eijk1-0 Van Ooijen, 2-0 Soriano, 2-1 Vuckic
1424/11/2019RKC WaalwijkFC Emmen1-16.645Martens0-1 De Leeuw, 1-1 Sow; R: Mulder (RKC)
1424/11/2019Sparta RotterdamVitesse2-010.020Bax1-0 Mattheij, 2-0 Smeets
1529/11/2019sc HeerenveenVitesse3-217.883Makkelie0-1 Matavz, 0-2 Linssen, 1-2 Faik (pen),
2-2 Van Bergen, 3-2 Odgaard
1530/11/2019Willem IISparta Rotterdam4-014.250Mulder1-0 Nunnely, 2-0 Ndayishimiye,
3-0 Heerkens, 4-0 Köhlert
1530/11/2019FC EmmenPSV1-18.309Higler0-1 Schwaab, 1-1 Kolar; R: Bijl (Emm)
1530/11/2019Fortuna SittardFC Groningen1-07.632Martens1-0 Karjalainen
1530/11/2019Heracles AlmeloADO Den Haag4-010.150Manschot1-0 Dessers, 2-0 Mauro Junior, 3-0 Dessers,
4-0 Merkel
1501/12/2019FeyenoordPEC Zwolle1-044.513Lindhout1-0 Berghuis
1501/12/2019AZVVV-Venlo1-06.007Vd Kerkhof1-0 Sugawara (Gespeeld in Den Haag)
1501/12/2019FC TwenteAjax2-530.000Van Boekel1-0 Nakamura, 2-0 Aitor, 2-1 en 2-2 Lang,
2-3 Huntelaar, 2-4 Lang, 2-5 Huntelaar
1501/12/2019FC UtrechtRKC Waalwijk0-118.103Vd Eijk0-1 Meulensten
1606/12/2019PEC ZwolleAZ0-313.708Gözübüyük0-1 Boadu, 0-2 en 0-3 Idrissi
1606/12/2019AjaxWillem II0-254.022Kuipers0-1 Ndayishimiye, 0-2 Dankerlui
1607/12/2019ADO Den HaagFC Twente0-011.439Mulder
1607/12/2019PSVFortuna Sittard5-033.300Lindhout1-0 Doan, 2-0 Malen, 3-0 Bergwijn (pen),
4-0 Ihattaren (pen), 5-0 Gakpo
1607/12/2019VVV-VenloFC Emmen2-06.580Bax1-0 Opoku, 2-0 Van Ooijen; R: Burnet (Emm)
1608/12/2019VitesseFeyenoord0-016.455Van Boekel
1608/12/2019FC GroningenFC Utrecht0-118.741Blom0-1 Ramselaar
1608/12/2019RKC Waalwijksc Heerenveen1-35.174Nagtegaal0-1 Kongolo, 1-1 Spierings, 1-2 Odgaard,
1-3 Dreyer
1608/12/2019Sparta RotterdamHeracles Almelo0-09.934MartensR: Konings (Her)
1713/12/2019sc HeerenveenWillem II1-218.121Higler0-1 Pavlidis, 1-1 Kongolo, 1-2 Ndayishimiye
1714/12/2019ADO Den HaagFC Groningen1-111.049Kooij0-1 Gudmundsson, 1-1 Necid
R: Zeefuik (Gro), Beugelsdijk (ADO)
1714/12/2019Fortuna SittardRKC Waalwijk3-28.391Kamphuis0-1 Mulder, 1-1 Diemers, 1-2 Leemans,
2-2 en 3-2 Damascan; R: Maatsen (RKC)
1714/12/2019VVV-VenloPEC Zwolle1-26.861Nagtegaal0-1 Paal, 0-2 Clement, 1-2 Bastiaans
1714/12/2019FC TwenteVitesse0-326.500Lindhout0-1 Linssen, 0-2 Dicko, 0-3 Linssen
1715/12/2019AZAjax1-017.002Makkelie1-0 Boadu
1715/12/2019FC EmmenSparta Rotterdam2-08.145Vd Graaf1-0 Peña, 2-0 De Leeuw
1715/12/2019FeyenoordPSV3-147.625Nijhuis1-0, 2-0 (pen) en 3-0 (pen) Berghuis, 3-1 Pereiro
1715/12/2019Heracles AlmeloFC Utrecht1-310.200Gözübüyük1-0 Kiomourtzoglu, 1-1 Ramselaar, 1-2 Kerk,
1-3 Ramselaar
1820/12/2019RKC WaalwijkFC Twente3-05.154Vd Kerkhof1-0 Tahiri, 2-0 en 3-0 Spierings
R: Verdonk (Twe)
1821/12/2019sc HeerenveenHeracles Almelo1-120.424Kamphuis0-1 Dessers, 1-1 Veerman
1821/12/2019PSVPEC Zwolle4-133.000Manschot0-1 Saymak 1-1 Hendriks, 2-1 Ihattaren,
3-1 Bruma, 4-1 Gakpo
1821/12/2019Sparta RotterdamAZ3-010.031Blom1-0 Auassar, 2-0 Smeets, 3-0 Dervisoglu (pen)
R: Bizot (AZ)
1821/12/2019Willem IIFortuna Sittard0-013.587Nijhuis
1822/12/2019AjaxADO Den Haag6-153.976Higler1-0 Ziyech, 2-0 Van de Beek, 3-0 Ekkelenkamp,
4-0 Gravenberch, 5-0 Tadic, 6-0 Traoré,
6-1 Goossens; R: Bakker (ADO)
1822/12/2019FC GroningenFC Emmen2-020.136Makkelie1-0 en 2-0 Sierhuis; R: Heylen (Emm)
1822/12/2019FC UtrechtFeyenoord1-221.103Kuipers0-1 Köckcü, 1-1 Hoogma, 1-2 Toornstra
R: Hoogma (Utr)
1822/12/2019VitesseVVV-Venlo3-013.454Mulder1-0 Bazoer, 2-0 Matavz, 3-0 Linssen
1917/01/2020PEC ZwolleFC Utrecht3-313.102Kamphuis0-1 Gustafson (pen), 1-1 Van Duinen, 2-1 Paal,
2-2 Kark, 2-3 Abass, 3-3 Nakayama
1918/01/2020Fortuna SittardVitesse1-38.238Vd Eijk0-1 Tannane, 0-2 en 0-3 Matavz, 1-3 Ciss
1918/01/2020FC TwenteFC Groningen0-026.500Higler
1918/01/2020Feyenoordsc Heerenveen3-146.000Mulder1-0 Sinisterra, 2-0 en 3-0 Jørgensen, 3-1 Veerman
1918/01/2020AZWillem II1-315.442Kuipers1-0 Idrissi, 1-1 Köhlert, 1-2 Pavlidis,
1-3 Ndayishimiye
1919/01/2020VVV-VenloPSV1-17.059Makkelie1-0 Opoku (pen), 1-1 Dumfries
1919/01/2020AjaxSparta Rotterdam2-153.000Lindhout1-0 Van de Beek, 2-0 Gravenberch, 2-1 Piroe
1919/01/2020FC EmmenHeracles Almelo1-08.176Kooij1-0 Kolar
1919/01/2020ADO Den HaagRKC Waalwijk2-012.433Manschot1-0 Pinas, 2-0 Meijers; R: Delcroix (RKC)
2024/01/2020FC UtrechtADO Den Haag4-017.319Nijhuis1-0 Peterson, 2-0 Klaiber, 3-0 Kerk, 4-0 Klaiber
2025/01/2020sc HeerenveenAZ1-219.638Blom0-1 De Wit, 1-1 Ejuke, 1-2 Boadu
2025/01/2020Heracles AlmeloFeyenoord2-310.686Makkelie1-0 Rossmann, 1-1 Toornstra, 1-2 Sinisterra,
1-3 Botteghin, 2-3 Rossmann
2025/01/2020RKC WaalwijkVVV-Venlo1-26.103Vd Graaf1-0 Hansson, 1-1 Opoku, 1-2 Darfalu
2025/01/2020Sparta RotterdamFortuna Sittard1-19.821Higler0-1 Damascan, 1-1 Mattheij
2026/01/2020VitesseFC Emmen1-113.265Nagtegaal1-0 Linssen, 1-1 De Leeuw
2026/01/2020FC GroningenAjax2-122.315Manschot1-0 Sierhuis, 2-0 Lundqvist, 2-1 Van de Beek
2026/01/2020Willem IIPEC Zwolle0-013.337BlankR: Lam (PEC)
2026/01/2020PSVFC Twente1-133.600Mulder1-0 Dumfries, 1-1 Vuckic; R: Afellay (PSV)
2131/01/2020AZRKC Waalwijk4-014.712Gözübüyük1-0 Idrissi, 2-0 Boadu, 3-0 Idrissi, 4-0 Stengs
2101/02/2020ADO Den HaagVitesse0-012.387Kooij
2101/02/2020FeyenoordFC Emmen3-047.084Vd Graaf1-0 Özyakup, 2-0 Jørgensen, 3-0 Sinisterra
2101/02/2020FC TwenteSparta Rotterdam2-026.300Kamphuis1-0 Bijen, 2-0 Lang; R: Rayhi (Spa)
2101/02/2020PEC ZwolleFC Groningen1-012.844Van Boekel1-0 Nakayama
2102/02/2020Willem IIHeracles Almelo1-013.417Blom1-0 Holmén
2102/02/2020Fortuna Sittardsc Heerenveen2-18.371Oostrom0-1 Van Bergen, 1-1 Passlack, 2-1 Botman (e.d.)
2102/02/2020VVV-VenloFC Utrecht1-16.265Higler1-0 Darfalou (pen), 1-1 Gustafson (pen)
2102/02/2020AjaxPSV1-053.055Kuipers1-0 Promes
2207/02/2020Heracles AlmeloFortuna Sittard2-010.235Kuipers1-0 (pen) en 2-0 Dessers; R: Cox (For)
2208/02/2020FC GroningenVitesse1-017.884Vd Kerkhof1-0 Lundqvist (pen)
2208/02/2020sc HeerenveenVVV-Venlo1-116.400Martens0-1 Opoku (pen), 1-1 Floranus
2208/02/2020PSVWillem II3-034.700Lindhout1-0 Dumfries, 2-0 Thomas, 3-0 Ndayishimiye (e.d.)
2208/02/2020RKC WaalwijkPEC Zwolle0-05.257Mulder
2209/02/2020FC UtrechtAjax12:15
2209/02/2020AZFeyenoord14:30
2209/02/2020Sparta RotterdamADO Den Haag4-28.083Makkelie0-1 Pinas, 1-1 Auassar, 2-1 Joosten, 3-1 Vrieds,
3-2 Summerville, 4-2 Harroui
2211/02/2020FC EmmenFC Twente2-08.039Bax1-0 Frei, 2-0 Jansen
2314/02/2020VVV-VenloHeracles Almelo1-06.594Oostrom1-0 Post
2315/02/2020ADO Den HaagPSV0-313.370Van Boekel0-1 Lamers (pen), 0-2 Thomas, 0-3 Gakpo
2315/02/2020FC TwenteAZ2-027.000Lindhout1-0 Aburjana, 2-0 Menig
2315/02/2020Fortuna SittardFC Emmen0-07.856ManschotR: Ninaj (For)
2316/02/2020Vitessesc Heerenveen4-214.113Vd Graaf1-0 Linssen, 2-0 Matavz, 2-1 Kongolo, 2-2 Ejuke,
3-2 Linssen, 4-2 Tannane
2316/02/2020AjaxRKC Waalwijk3-053.000Higler1-0 Tadic (pen), 2-0 Traoré, 3-0 Huntelaar
2316/02/2020Sparta RotterdamFC Groningen1-210.143Vd Eijk0-1 Asoro, 0-2 Lundqvist, 1-2 Rayhi (pen)
2316/02/2020Willem IIFC Utrecht1-114.107Mulder0-1 Bahebeck, 1-1 Gladon
2316/02/2020PEC ZwolleFeyenoord3-413.822Gözübüyük1-0 Thy (pen), 2-0 Van Duinen, 2-1 Fer,
2-2 Berghuis, 3-2 Thy, 3-3 Berghuis, 3-4 Bozenik
2421/02/2020RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-15.343Kooij0-1 Joosten
2422/02/2020FC EmmenWillem II4-28.190Perez1-0 Araujo, 1-1 Llonch, 2-1 De Leeuw
3-1 Adzic, 3-2 Ndayishimiye (pen), 4-2 Pena
2423/02/2020AZPEC Zwolle2-015.306Kamphuis1-0 en 2-0 Koopmeiners (pen)
2422/02/2020FeyenoordFortuna Sittard2-146.016Nijhuis1-0 Berghuis (pen), 1-1 Diemers (pen), 2-1 Bozenik
2422/02/2020FC GroningenVVV-Venlo0-116.734Kuipers0-1 Darfalou
2423/02/2020FC UtrechtFC Twente2-118.491Manschot0-1 Vuckic, 1-1 Kerk, 2-1 Arweiler
2422/02/2020sc HeerenveenADO Den Haag2-216.640Vd Kerkhof0-1 Bogle, 0-2 Kongolo (e.d.), 1-2 Veerman,
2-2 Halilovic
2423/02/2020VitessePSV1-215.509Makkelie1-0 Matavz, 1-1 Lammers (pen), 1-2 Gakpo
2423/02/2020Heracles AlmeloAjax1-012.080Van Boekel1-0 Dessers
2528/02/2020Willem IIFC Groningen3-113.607Martens1-0 Nunnely, 2-0 Pavlidis, 3-0 Köhlert,
3-1 El Messaouidi
2529/02/2020ADO Den HaagHeracles Almelo0-011.207BaxR: Pinas (ADO)
2529/02/2020VVV-VenloFortuna Sittard0-07.115Makkelie
2529/02/2020PEC ZwolleVitesse4-313.088Lindhout1-0 Hamer, 1-1 Matavz, 1-2 Tannane, 2-2 Paal,
3-2 Ghoochannejhad (pen), 3-3 Tannane,
4-3 Clement
2529/02/2020FC Twentesc Heerenveen2-327.000Kooij0-1 Faik, 0-2 Ejuke, 0-3 Veerman,
1-3 Vuckic (pen), 3-2 Selahi
2501/03/2020AjaxAZ0-252.707Gözübüyük0-1 Boadu, 0-2 Idrissi
2501/03/2020PSVFeyenoord1-135.000Higler0-1 Botthegin, 1-1 Gakpo
2501/03/2020Sparta RotterdamFC Emmen5-110.600Nijhuis1-0 Joosten, 2-0 Rayhi, 3-0 Vriends,
3-1 De Leeuw, 4-1 Araujo (e.d.), 5-1 Harroui
2501/03/2020RKC WaalwijkFC Utrecht2-15.134Kamphuis0-1 Kerk, 1-1 Sow, 2-1 Maatsen
2606/03/2020Fortuna SittardPEC Zwolle1-110.071Vd Kerkhof1-0 Cox, 1-1 Thy (Pen)
2607/03/2020FC EmmenVVV-Venlo3-08.100Mulder1-0 Laursen, 2-0 Kolar, 3-0 Laursen
2607/03/2020AZADO Den Haag4-016.117Higler1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Wijndal,
3-0 Koopmeiners, 4-0 Druijf
2607/03/2020sc HeerenveenAjax1-325.950Manschot0-1 en 0-2 Tadic, 0-3 Promes, 1-3 Van Bergen
2607/03/2020VitesseFC Twente1-014.210Martens1-0 Grot
2608/03/2020FC UtrechtSparta Rotterdam5-120.624Lindhout1-0 Ramselaar, 2-0 Dalmau, 3-0 Gustafson,
4-0 Ramselaar, 5-0 Klaiber, 5-1 Piroe
2608/03/2020FeyenoordWillem II2-047.500Van Boekel1-0 Toornstra, 2-0 Berghuis (pen)
2608/03/2020Heracles AlmeloRKC Waalwijk4-210.412Vd Graaf0-1 Leemans (pen), 0-2 Tahiri, 1-2 Van den Buijs,
2-2 en 3-2 Van de Water, 4-2 Burgzorg
2608/03/2020FC GroningenPSV0-119.116Gözübüyük0-1 Dumfries
2713/03/2020ADO Den HaagFortuna SittardNiet gespeeld
2714/03/2020Willem IIsc HeerenveenNiet gespeeld
2714/03/2020AjaxFC TwenteNiet gespeeld
2714/03/2020FC UtrechtVitesseNiet gespeeld
2714/03/2020PEC ZwolleHeracles AlmeloNiet gespeeld
2715/03/2020Sparta RotterdamFeyenoordNiet gespeeld
2715/03/2020PSVFC EmmenNiet gespeeld
2715/03/2020VVV-VenloAZNiet gespeeld
2715/03/2020RKC WaalwijkFC GroningenNiet gespeeld
2820/03/2020Heracles AlmeloSparta RotterdamNiet gespeeld
2821/03/2020FC TwenteADO Den HaagNiet gespeeld
2821/03/2020VitesseWillem IINiet gespeeld
2821/03/2020PEC ZwolleVVV-VenloNiet gespeeld
2821/03/2020sc HeerenveenRKC WaalwijkNiet gespeeld
2822/03/2020Fortuna SittardPSVNiet gespeeld
2822/03/2020FeyenoordAjaxNiet gespeeld
2822/03/2020FC GroningenAZNiet gespeeld
2822/03/2020FC EmmenFC UtrechtNiet gespeeld
2904/04/2020Sparta Rotterdamsc HeerenveenNiet gespeeld
2904/04/2020VVV-VenloWillem IINiet gespeeld
2904/04/2020PSVHeracles AlmeloNiet gespeeld
2904/04/2020AZVitesseNiet gespeeld
2904/04/2020FC UtrechtFC GroningenNiet gespeeld
2905/04/2020RKC WaalwijkFeyenoordNiet gespeeld
2905/04/2020AjaxPEC ZwolleNiet gespeeld
2905/04/2020ADO Den HaagFC EmmenNiet gespeeld
2905/04/2020FC TwenteFortuna SittardNiet gespeeld
3010/04/2020FC Groningensc HeerenveenNiet gespeeld
3011/04/2020VitesseRKC WaalwijkNiet gespeeld
3011/04/2020FeyenoordVVV-VenloNiet gespeeld
3011/04/2020Heracles AlmeloAZNiet gespeeld
3011/04/2020Willem IIADO Den HaagNiet gespeeld
3012/04/2020Fortuna SittardFC UtrechtNiet gespeeld
3012/04/2020FC EmmenAjaxNiet gespeeld
3012/04/2020PEC ZwolleFC TwenteNiet gespeeld
3012/04/2020PSVSparta RotterdamNiet gespeeld
3121/04/2020AZPSVNiet gespeeld
3121/04/2020Sparta RotterdamPEC ZwolleNiet gespeeld
3122/04/2020ADO Den HaagFeyenoordNiet gespeeld
3122/04/2020RKC WaalwijkWillem IINiet gespeeld
3122/04/2020FC GroningenFortuna SittardNiet gespeeld
3122/04/2020sc HeerenveenFC EmmenNiet gespeeld
3122/04/2020FC UtrechtHeracles AlmeloNiet gespeeld
3123/04/2020FC TwenteVVV-VenloNiet gespeeld
3123/04/2020AjaxVitesseNiet gespeeld
3225/04/2020PSVFC UtrechtNiet gespeeld
3225/04/2020Fortuna SittardAZNiet gespeeld
3225/04/2020FC EmmenRKC WaalwijkNiet gespeeld
3225/04/2020FeyenoordFC GroningenNiet gespeeld
3225/04/2020PEC Zwollesc HeerenveenNiet gespeeld
3226/04/2020Heracles AlmeloFC TwenteNiet gespeeld
3226/04/2020VVV-VenloADO Den HaagNiet gespeeld
3226/04/2020Willem IIAjaxNiet gespeeld
3226/04/2020VitesseSparta RotterdamNiet gespeeld
3303/05/2020AjaxVVV-VenloNiet gespeeld
3303/05/2020AZFC UtrechtNiet gespeeld
3303/05/2020FC GroningenADO Den HaagNiet gespeeld
3303/05/2020sc HeerenveenPSVNiet gespeeld
3303/05/2020Sparta RotterdamWillem IINiet gespeeld
3303/05/2020FC TwenteFeyenoordNiet gespeeld
3303/05/2020VitesseHeracles AlmeloNiet gespeeld
3303/05/2020RKC WaalwijkFortuna SittardNiet gespeeld
3303/05/2020PEC ZwolleFC EmmenNiet gespeeld
3410/05/2020ADO Den HaagPEC ZwolleNiet gespeeld
3410/05/2020FC EmmenAZNiet gespeeld
3410/05/2020FeyenoordVitesseNiet gespeeld
3410/05/2020Heracles AlmeloFC GroningenNiet gespeeld
3410/05/2020PSVRKC WaalwijkNiet gespeeld
3410/05/2020Fortuna SittardAjaxNiet gespeeld
3410/05/2020FC Utrechtsc HeerenveenNiet gespeeld
3410/05/2020VVV-VenloSparta RotterdamNiet gespeeld
3410/05/2020Willem IIFC TwenteNiet gespeeld

Topscorers

1Steven BerghuisFeyenoord15
Cyriel DessersHeracles Almelo15
3Myron BoaduAZ14
Bryan LinssenVitesse14
5Oussama IdrissiAZ13
6Quincy PromesAjax12
Tim MatavzVitesse12
8Donyell MalenPSV11
Teun KoopmeinersAZ11
Vangelis PavlidisWillem II11
Dusan TadicAjax11
Haris VuckicFC Twente11

Amateurvoetbal Noord 2018-2019




Zaterdag

1e klasse E
1HZVV262222689930
2Oranje Nassau (Groningen)261565517141
3Winsum261439454341
4Noordscheschut2613310424543
5d'Olde Veste '542612410406946
6Balk261169393532
7Drachtster Boys2611510385248
8Zeerobben2610412344663
9PKC '83269413315961
10Groningen269413315467
11Broekster Boys269314304158
12Bedum266713253451
13Gorecht266614244269
14Be Quick Dokkum265318182969
2e klasse I
1Leeuwarder Zwaluwen262213679627
2BCV262024626023
3Blauw Wit '34261925599836
4Marum261826567643
5SC Joure2614111435040
6VVI261349435148
7Hardegarijp2610313334467
8t Fean '58267613274258
9SC Stiens268315273358
10SC Veenwouden268216264357
11Nijland267415253054
12CVVO266614245474
13Tonego266119193080
14Wykels Hallum264319153375
2e klasse J
1Pelikaan S2623127010429
2DESZ261547495438
3VEV '67261448467139
4De Weide261187415040
5De Griffioen2613211415348
6Gramsbergen261259415854
7FC Meppel2611510385757
8NEC Delfzijl2612212384444
9Drenthina2611510384552
10The Knickerbockers2611312365259
11DZOH2610511355948
12FC Klazienaveen2610214325755
13Omlandia26232192671
14HFC '15262123720116
3e klasse A
1FC Wolvega262042649629
2Heerenveense Boys262033639835
3Scharnegoutum '70261727533928
4Workum261484505635
5Heeg2612410405257
6Oeverzwaluwen261097394735
7SDS261088383933
8SC Berlikum2611213354845
9Minnertsga269611333641
10DWP268711315071
11Willemsoord269314305067
12Oudehaske265318183757
13NOK264319152370
14De Wâlde26122351684
3e klasse B
1Zwaagwesteinde261736546443
2Kollum261637517743
3SC Leovardia261628507347
4Rijperkerk261529474632
5Veenhuizen261439456040
6SC Twijzel261169395146
7Waskemeer2611312365043
8Grijpskerk2610313333451
9ONT269314304856
10Anjum268612304965
11Ropta Boys267712283340
12Niekerk268315275380
13VIOD Driesum266614243265
14Dokkum265813234059
3e klasse C
1Zuidhorn261853597628
2LTC261853596222
3SC Loppersum261835574929
4Groen Geel261457477540
5Be Quick 1887261385476040
6Glimmen268810324757
7Achilles 1894268711314858
8Noordwolde268513295658
9Holwierde267613273969
10FC Grootegast266713253246
11Aduard 2000267415254056
12SC Stadspark266614244366
13Mamio265813234572
14DVC Appingedam265516203263
3e klasse D
1Elim261952626725
2SVM Marknesse261952625115
3Nieuwleusen261745557032
4Hoogeveen261655536528
5ZZVV261349435445
6SC Lutten261079374141
7SCD '832610610365243
8Hardenberg '852610412344131
9Avereest268612303850
10Fit Boys267613272659
11Hollandscheveld266812263446
12BSVV266515233655
13SVN '69264220143568
14SC Bant26232192698
4e klasse A
1Sneek Wit Zwart221642528621
2QVC221363454926
3Tollebeek221246407550
4Makkum221246405336
5Waterpoort Boys221075374326
6VHK22949314650
7Delfstrahuizen228410284749
8SC Bolsward22769274048
9Sleat227213233858
10TOP '63226412223052
11SC Creil225314183064
12Nagele22221881976
4e klasse B
1Rottevalle221246405838
2AVC221246405035
3WTOC221156385234
4FC Birdaard221075375139
5V en V '68221057354442
6Harkema Opeinde22976343734
7SC Franeker22877313435
8Foarút228410284353
9SC Kootstertille226610243838
10Oostergo227213232855
11Marrum225413193046
12VCR226115192440
4e klasse C
1Velocitas 18972218135510321
2Helpman221723539024
3ODV221354446626
4FC LEO221327414844
5Haulerwijk221048346149
6ONR221039336339
7RWF221039335238
8Opende221039334350
9OKVC226313214068
10ASC '75225215173975
11De Lauwers224216143070
12Boerakker221021322153
4e klasse D
1FC Zuidlaren221633516419
2Rood Zwart Baflo221453474518
3Poolster221255415229
4HS '88221147376738
5Amicitia VMC221057354744
6WVV22949313842
7Middelstum228410283839
8De Heracliden228113255259
9SIOS22679254856
10Corenos226610243652
11De Fivel225710223954
12Westerlee22112041490
4e klasse E
1CSVC221642525622
2Vitesse '63221633517328
3Onstwedder Boys221165394530
4SCN221237394836
5SJS2211110343844
6Tiendeveen229310305752
7FDS227510264861
8SC Angelslo227411254344
9SVBO227411254670
10Nieuw Balinge226412223446
11Borger224513172748
12MSC223415132559
5e klasse A
1HJSC201343434727
2Ens201064365527
3SVBS '77201064364428
4SC Espel20947314335
5Heerenveen20938304837
6Bakhuizen20938303337
7IJVC20929294538
8Steenwijker Boys20758265156
9Blokzijl205213173162
10Woudsend203611152641
11EBC204313152257
5e klasse B
1Ternaard221813558428
2Arum221426446139
3Beetgum221273435832
4SSS '68221156384838
5Ouwe Syl221057356043
6CVO229211294745
7Blija228410284256
8Mulier22769274537
9Tzummarum228311274147
10Holwerd226214203473
11WWS224414163467
12Wardy224117132675
5e klasse C
1Friese Boys201532485521
2GSVV201154385224
3Eastermar201226385028
4Lions '66201154384528
5SC Boornbergum '80201145373835
6De Sweach201055355538
7Suameer205411193040
8TFS204511172751
9VVT203512142748
10Suawoude204214143462
11Drogeham203215111957
5e klasse D
1Lycurgus2220116113216
2VVK221543499038
3Zeester221543498334
4GRC Groningen221444469143
5Ezinge221345438034
6Oosterparkers2211110347866
7Noordpool UFC229112287382
8Potetos226313213782
9Groninger Boys226214205391
10ZEC225215173574
11VVSV '09222119724120
12DIO Groningen222119716112
5e klasse E
1Wildervank221741557516
2SC Scheemda221354446223
3GEO221345434721
4Veendam 1894221345435531
5VVS Oostwold221147374839
6Wagenborger Boys221039333846
7Damacota228410284742
8 Stedum227510265154
9TEO226313213062
10Blauw Geel 1915224612182948
11BATO225314182762
12Muntendam22131863398
5e klasse F
1SV Mussel181422444616
2VCG181305396131
3VVAK181233395226
4NWVV181026324535
5NKVV18918284530
6SETA18909274140
7VEV18729234350
8FC Assen18459173446
9Erica '8618141371764
10DOS '6318111642571

Zondag

1e klasse F
1Emmen261844586326
2Sneek Wit Zwart261835577524
3VKW261529476947
4GOMOS261448464934
5SVBO261187414935
6Heerenveen261187414637
7WVV2611510385166
8Bergum269611334759
9FVC268612304857
10GRC Groningen267811294746
11Noordster267316242767
12SC Stadspark265813234763
13GAVC266515233150
14Nieuw Buinen265417192664
2e klasse K
1Roden261943617944
2Hoogezand261763579947
3LAC Frisia 1883261529477943
4Helpman261439455844
5LSC 1890261259416147
6ASVB2612311394251
7Oerterp2611411375966
8GVAV-Rapiditas2610610366755
9Jubbega2610412347356
10DTD267811293053
11FC Lewenborg268513294370
12Sint Annaparochie267415254766
13Peize264616182859
14Olyphia264418162488
2e klasse L
1Dalfsen262123656428
2Lemelerveld261853598525
3Heerde261547495835
4Stadskanaal261385475432
5Rolder Boys261367455541
6Germanicus261358445445
7Valthermond261178405540
8SC Emmeloord269710344853
9Dedemsvaart269512324959
10Beilen267514263850
11Zuidwolde266317213965
12FC Assen265417193274
13Asser Boys264418163476
14SC Erica264319152668
3e klasse A
1Gruno241554508452
2Drachten241554505633
3SC Franeker241365456745
4Akkrum241428446236
5Dronrijp241059354448
6Forward2410311336148
7Groninger Boys2410212324965
8Geel Wit249411314845
9Trynwâlden249411315257
10Friesland24789293346
11SC Bolsward247413253742
12MKV '29245415192558
13Nicator244416162568
3e klasse B
1Annen261853596923
2Veendam 1894261763578436
3HSC261565516438
4Siddeburen261277436344
5Gieten2611411376347
6Bellingwolde2610610364644
7Nieuw Roden26989355053
8VAKO2610511354456
9LEO2610313335752
10ZNC268810326263
11SVZ269710325762-2
12Muntendam2610214316567-1
13Kwiek266317213873
14Amicitia VMC262024628132
3e klasse C
1WKE '16261925599433
2Ter Apel '96261655536739
3Dalen261718526543
4EMMS261565517742
5Weerdinge261259415748
6Raptim2612410405452
7Protos2612311395748
8SVV '0426989354248
9CEC269314303949
10Twedo268414283858
11Ruinen269116284169
12Musselkanaal268216264760
13Ruinerwold266614243064
14Sleen264220142883
3e klasse D
1VENO261943616625
2Dwingeloo261556505632
3Mildam261268425436
4DIO Oosterwolde261268425640
5FC Oldemarkt261268426147
6USV2611510384537
7Trinitas261079374641
8Oldeholtpade261079375156
9THOR2610511353946
10Gorredijk2610511354756
11Renado2610412345059
12Read Swart2611114343950
13Havelte263419132161
14Steenwijker Boys262519113277
4e klasse A
1Oranje Zwart221633515518
2Steenwijk221624506427
3Steenwijkerwold221453474919
4Wacker221444465925
5De Blesse221444465126
6RKO228212265053
7Ulu Spor22679253847
8FC Kraggenburg227411253850
9VWC227015213363
10Udiros225314182867
11SC Balkbrug224315152650
12Aengwirden22211972975
4e klasse B
1Surhuisterveen221462486024
2SC Boornbergum '80221453475725
3Oosterlittens221246404632
4Nieuweschoot221228386238
5Warga221156385439
6Irnsum221138365545
7ONB2211110344642
8SC Terschelling229112284953
9Black Boys227312242942
10De Wâlden224810202438
11FC Harlingen225215174576
12Lemmer22121951689
4e klasse C
1Actief221642529521
2TLC221552508128
3FVV221444465737
4VVK221336417850-1
5Bakkeveen221318406338
6De Wilper Boys221246405027
7Eenrum228212264458
8Engelbert228113254057
9SVMH227114224075
10Haren226313203856-1
11Groen Geel224117133689
12Harkstede221120115101-3
4e klasse D
1HOC2623036910323
2Sellingen261646527336
3Westerwolde261457475746
4Smilde '942614210445847
5PJC261277435043
6Gasselternijveen2612410406452
7MOVV2611312366762
8Hoogersmilde2611312365654
9Wedde2610610363546
10Gieterveen2610412344968
11Heiligerlee258512295565
12SPW265516204269
13Bareveld265219173586
14FC Amboina254219112774-3
4e klasse E
1HODO262033636813
2Pesse261772585222
3Titan261556506929
4KSC261475496237
5OVC '21261466485634
6Sweel261259414333
7Bargeres2610610364439
8EHS '85268513294863
9VIOS O.268315273566
10Schoonebeek267514264155
11DSC '65266812262749
12Wijster267415253666
13DVC '59263815172752
14Witteveense Boys '87262618122878
5e klasse A
1Hoonhorst2621326611231
2Vilsteren261925598740
3DVSV261916589332
4IJhorst261547499638
5BEW261457476935
6Kuinre261349435339
7Uffelte2612212386061
8Giethoorn2610610366065
9Old Forward2610511356065
10Scheerwolde269215295373
11Blankenham266614243177
12Diever/Wapse265417194884
13Wapserveen2641211029119-3
14Willemsoord261322623115
5e klasse B
1SC Joure241914587028
2Blue Boys241833576919
3Deinum SF241635515232
4Langweer241347436136
5Blauwhuis241239394742
6De Sweach2411310363744
7Houtigehage2410311334539
8Oldeboorn2410212324244
9FFS248412284054
10Langezwaag246513233559
11AVV245415192863
12Tijnje243615123260-3
13Wispolia243318121553
5e klasse C
1Donkerbroek242031637822
2Zandhuizen241734546639
3Zevenhuizen241356445434
4Oosterstreek241275434633
5FC Fochteloo241176406145
6Tynaarlo241059354949
7SC Makkinga24969334842
8Yde de Punt249312305452
9Eext248313273850
10GKC247314244760
11Stânfries247314243356
12HHCombi245316184371
13Sport Vereent24051952387
5e klasse D
1Farmsum241671557129
2THOS241725536735
3Nieuweschans241617488042-1
4BNC241527476541
5WEO241338427846
6Meeden241338427252
7Warffum2410104407544
8DWZ249510326061
9Drieborg246117294043
10Woltersum247215234758
11Froombosch245118163797
12Oldambtster Boys241419737101
13Kloosterburen241320622102
5e klasse E
1Zwartemeerse Boys241815557624
2Alteveer241626508849
3Pekelder Boys241437456025
4Weiteveense Boys241338426844
5Buinen241158385750
6Valther Boys241149377454
7De Treffer '162411310365159
8SVBC2411211354553
9Zandpol247611275675
10Buinerveen248313274573
11SC Roswinkel248214264975
12EEC247116223960
13JVV2431201038105

Amateurvoetbal Oost 2018-2019




Zaterdag

1e klasse D
1NSC Nijkerk262024627430
2Bennekom261871616727
3Go Ahead Kampen261538485540
4SDV Barneveld261286445741
5DTS Ede261349435124
6KHC261079373242
7Hierden2610412344251
8DOS '37268711314749
9Scherpenzeel269413315264
10Nunspeet268513293863
11DZC '68267613273337
12De Merino's267613273853
13ASV Dronten266317213656
14Enter Vooruit265219173277
2e klasse G
1Woudenberg261655536638
2Unicum261367455936
3AVW '66261367455232
4De Valleivogels261259413940
5Lunteren26998364437
6Lelystad '672610610363835
7Renswoude2610610364343
8VRC26989354237
9FC Horst269710344441
10VSCO '6126899332733
11OWIOS268810323544
12Blauw Geel '55269413314152
13VVOP268612304153
14ESC263518142474
2e klasse H
1DOS Kampen261835576833
2Sparta E261835575831
3SVI261547496831
4WVF261475494124
5Hulzense Boys261538484232
6Vroomshoopse Boys261277434731
7Be Quick '282610412344750
8IJVV269710342932
9ASC '62267811294256
10DZSV267514262744
11Den Ham266713252943
12FC Zutphen267415254371
13De Esch268018242758
14Oranje Nassau (Almelo)263419132658
3e klasse A
1Be Quick (Zutphen)241824566932
2Dieren241644525827
3SKV241554506730
4OVC '85241536486539
5ESA Rijkerswoerd241248405835
6Zelos2411310365558
7De Treffers2410212326162
8Oeken24699273947
9VV Uni246414224662
10Redichem246414223460
11Excelsior Zetten246315214470
12JVC Cuijk246216204771
13AZ 2000-Elderveld244515173181
3e klasse B
1ASC Nieuwland262141678216
2Batavia '90262141676911
3CJVV261466485329
4VIOS V.261439454838
5Zwart-Wit '632614210444655
6Otterlo261178403534
7Terschuurse Boys269512323947
8Advendo '57268612304248
9AGOVV269314304554
10SC Hoevelaken269314303344
11SC Teuge267613274253
12SDS '55267415252746
13Rood Wit '58266515232759
14Barneveld26142172175
3e klasse C
1ZAC261943617324
2SC Rouveen261628505734
3BAS261466485132
4Swift '64261349434931
5Zwolsche Boys261268424937
6Hatto Heim261178404033
7Oene2612410403937
8DSV '6126998362633
9Hulshorst269710344148
10Olympia '28269512324341
11Hattem267514263267
12Zalk266317213159
13CSV '28264715192950
14VSW265318183771
3e klasse D
1PH2622316910723
2Bergentheim261754566331
3Quick '20261655537438
4Kloosterhaar2613211414249
5Hellendoorn261169394736
6OZC Ommen261079374246
7ASV '57269710345958
8SVVN269512324859
9Mariënberg2610214324658
10Wilhelminaschool269512324456
11DES268612303947
12Voorwaarts V.267415253658
13Juliana '32266416222969
14Blauw Wit '66263320122775
4e klasse A
1DVE-Trajanus181530487218
2Quick 1888181431456323
3Juliana '31181134365922
4Woezik181035335036
5Kolping-Dynamo18837274130
6Alverna18819253840
7Oranje Blauw184113132853
8VCA184113132770
9SC Elistha183213112768
10Cito18301592368
4e klasse B
1Stroe201622509518
2Veluwse Boys201613496816
3Fortissimo201505456819
4GVC201406425621
5Dodewaard201325415134
6Ede/Victoria20929295056
7Harskamp207112222747
8Wageningen206113192661
9EMM Randwijk204016121576
10SC Valburg20301792390
11Wodanseck20211772263
4e klasse C
1Zeewolde221561516419
2t Harde221444464523
3SEH221426444326
4WZC Wapenveld221156385635
5Elspeet221156384640
6VEVO221156384337
7EFC '5822868305042
8Reaal Dronten229112284647
9Noord Veluwe Boys228212264757
10Prins Bernhard226214202350
11Vierhouten '82223316122359
12EZC '8422112042576
4e klasse D
1HTC241932608225
2DKB241554505530
3Daarlerveen241374467938
4Bruchterveld241185416231
5Wijthmen241176404837
6s-Heerenbroek24897334140
7Kampen2410311335456
8Lemele249510323535
9Dieze West248412285669
10Wilsum248313273759
11SVV '56246315214580
12MVV '69242715132354
13Sportclub Daarle243219112487
4e klasse E
1SC Eefde181332425116
2Harfsen181143374917
3Eerbeekse Boys181053354322
4DVOV181044345725
5De Paasberg18828263233
6Almen18828263443
7FC RDC18729233737
8DVV186111193541
9FC Winterswijk182412102564
10Helios18111641277
4e klasse F
1AJC '9622202062746
2PW 1885221732547316
3ATC '65221705516730
4Sportlust Glanerbrug221417438053
5Rijssen Vooruit22949314754
6Blauwwitters227510264053
7Drienerlo226511234348
8DRC 2012227213232561
9Achilles Enschede226412224760
10RKSV224414163461
11SC Enschede224216142872
12SC Rijssen224216142266

Zondag

1e klasse E
1LONGA '30261925595430
2SC Bemmel261565517946
3ROHDA Raalte261466486530
4BVC '12261349435949
5Stevo261268425140
6NEC261169394443
7FC Winterswijk2610511355043
8Heino268711314145
9Rigtersbleek269413314350
10TVC '28269413314561
11Tubantia268513292946
12WAVV267613274667
13De Zweef266515233452
14BWO266416222866
2e klasse I
1Orion261745555729
2Spero261457474028
3Concordia W2611114444428
4SDOUC261358444938
5DCS2610610364938
6Union2610610364636
7Quick 1888269611333547
8DVC '26269512324146
9Vorden268810323855
10SC Varsseveld268711314140
11VIOD (Doetinchem)268711313839
12AZC269413313853
13Eendracht '30268414284254
14Warnsveldse Boys268216263461
2e klasse J
1Voorwaarts (Twello)261655537133
2Achilles '12261727538854
3Bon Boys261655536335
4Schalkhaar261367455431
5Columbia261277435336
6FC Suryoye-Mediterraneo261277437157
7ATC '65261259416349
8Barbaros261169395449
9SDC '12268513294662
10WSV268414284456
11Vogido267217234268
12MVV '29266515234370
13Overwetering266416223667
14Luctor et Emergo265318183495
3e klasse A
1Eilermark261934608136
2NEO261826568435
3De Tukkers261646526931
4Sportlust Glanerbrug261628506654
5Avanti Wilskracht261277435242
6Saasveldia261169396348
7WVV '342611510384243
8Reutum2611114346966
9DSVD26899334546
10LSV269512323353
11Losser269116284360
12Reünie268216265673
13Twenthe267415254074
14Victoria '28261124425107
3e klasse B
1Wijhe '92261943618430
2SC Lochem261844587834
3Turkse Kracht261745555936
4Epe261646527041
5Witkampers261457476138
6Helios2614111436860
7Robur et Velocitas261169394538
8Vaassen269512323747
9Colmschate268612304660
10Activia267514264575
11KCVO267514263970
12Albatross265516202760
13Zwolle265021152558
14Heeten263419133269
3e klasse C
1MASV261835567442-1
2OBW261736548236
3VDZ261475496528
4Grol261367456044
5SML261349434834
6SC Rheden261259414648
7Pax2611510384445
8Doetinchem269710345254
9FC Trias266128304041
10VVO267712284560
11Ruurlo268315273456
12VIOS B.265813234460
13MvR266416223076
14Gendringen265219173878
3e klasse D
1DIO '30241635514723
2HAVO241464485535
3Rood Wit241266424934
4Trekvogels241077376547
5Blauw Wit241149374841
6Driel2411310363441
7Germania249510323733
8DVOL24879313443
9Beuningse Boys248610303644
10Brakkenstein248511295544
11Eldenia246612243245
12Arnhemse Boys Schuytgraaf247017213068
13RODA '28245415193559
4e klasse A
1Borne241464486439
2RSC241275435032
3KOSC241266425126
4Delden241329416055
5Sportlust Vroomshoop241158385249
6Juventa '122411310364846
7Oldenzaal24978343442
8Almelo24969334845
9UD W.248610304944
10Rood Zwart248412283435
11Zenderen Vooruit246513233258
12Vasse245613213453
13Hengelo244515173870
4e klasse B
1TVO241833575827
2UDI241743556333
3SC Overdinkel241635516125
4De Tubanters241608485942
5Buurse2413110405437
6BSC Unisson2411211355955
7Rietmolen24879314345
8KSV Vragender2410113313848
9EMOS24789294036
10FC Eibergen246414222949
11Erix244614183067
12SC Rekken244416162753
13FC Aramea243318122973
4e klasse C
1VVG '252623127010029
2GWVV261754567039
3Zeddam/Sint Joris261475495636
4t Peeske261529475348
5AD '69261439457150
6KSH2612410404845
7Terborg2611411375448
8Loil269413314543
9Dinxperlo268612304251
10MEC267613273958
11Keijenburgse Boys267514264857
12Sprinkhanen267514262961
13Ulftse Boys265516203972
14SVGG263320122582
4e klasse D
1DVV261961638424
2Jonge Kracht261763579432
3HC '03261556507445
4Angeren261475497030
5GSV '38261547497240
6SC Westervoort261439455638
7Groessen2614210446943
8GVA2612311396852
9CHRC2612014367768
10ONA '53268414286674
11Arnhemia268216265690
12Veluwezoom266515233967
13RKPSC261421728107
14Eendracht (Arnhem)261124426169
4e klasse E
1Groesbeekse Boys241851597726
2Ewijk241536486234
3SC Millingen241464486441
4Krayenhoff241068365951
5FC Kunde241059356248
6Nijmegen241059355652
7SCE248106344340
8UHC249510324756
9SCP24879314340
10OSC (N)247512264358
11DIOSA248214264465
12Batavia245415194386
13WVW24212171965
4e klasse F
1SC Brummen261862607018
2Groen Wit '62261565515631
3WWNA2615110467451
4Beekbergen261448466141
5SC Klarenbeek261439456043
6Loenermark261268426844
7Victoria Boys2613310426149
8Twello261259416337
9Apeldoornse Boys2611312366071
10Orderbos269413314956
11TKA2610115314978
12ZVV '56268315275771
13Dierensche Boys265219173072
14EDS262123730126
4e klasse G
1Diepenveen261763576531
2GFC261565516928
3Markelo261448466138
4Holten261376465542
5ABS261178404834
6Hector2612212385153
7Lettele261079374549
8Broekland2611312365049
9Enter269611334346
10Haarle269512324553
11De Gazelle269512322842
12DAVO268612305463
13Nieuw Heeten265813232448
14Raalte26222282991
5e klasse A
1La Première241743558131
2DTC '07241662545820
3FC Berghuizen241554508025
4FC 't Centrum241356444433
5Fleringen241275436235
6De Lutte241266425524
7SVV '912412111375954
8AVC Heracles248610304344
9Langeveen247611274550
10Manderveen234415163167
11Vosta243516143389
12TVV244119132775
13Phenix233218112293
5e klasse B
1Neede222011618218
2Bentelo221624506528
3Diepenheim221534487628
4Hoeve Vooruit221345436537
5EGVV221039336260
6GSV '632210210325048
7Lochuizen226610244557
8SC Haarlo227114223475
9Bornerbroek226313214361
10Haaksbergen226115193361
11SVBV225215173464
12DEO223217112981
5e klasse C
1Etten242031636613
2SC Meddo241932609822
3Vosseveld241365454931
4Bredevoort241356444331
5Kilder241347435227
6Halle241239396237
7Mariënveld2410410344144
8Ajax B.249213294449
9Stokkum246513234266
10NVC Netterden247215233964
11Westendorp245514203156
12VVL242418103592
13Den Dam242418102191
5e klasse D
1RVW201541498516
2Loo201442465915
3SC Rijnland201244406223
4SDOO201217375837
5Gelders Eiland20965335741
6De Paasberg208210265270
7Elsweide204610183669
8Babberich205312182865
9SVHA205213173143
10SDZZ204511173056
11Edesche Boys203116102083
5e klasse E
1Aquila241734546027
2DSZ241725536839
3Overasseltse Boys241635515424
4Niftrik241518466036
5AVIOS/DBV241365454628
6Victoria '25241068363132
7SVO '682411112344547
8Unitas '28248313273041
9Heumen247512263145
10AAC-Olympia247215233855
11SCD '33246315213358
12DVSG243615153561
13VVLK243516142664
5e klasse F
1SC Doesburg222101638113
2Angerlo Vooruit221444465825
3Basteom221138364941
4Alexandria221138365851
5Voorst221057354637
6Zelhem221039332931
7FC Zutphen2210210324156
8SHE22877314745
9Be Quick (Zutphen)227312243749
10Wolfersveen226412223339
11Ratti-Socii222515113557
12De Hoven22211972797
5e klasse G
1SC Deventer241941618425
2CCW '16241644528038
3SDOL241392487423
4Koninklijke UD241248406854
5Terwolde241086385741
6Emst24996367046
7Wesepe2411310364736
8Sallandia249411317281
9IJsselstreek248610306575
10Go Ahead (Deventer)247215234496
11Mariënheem244614184668
12Wissel245316183382
13V en L242022625100

Amateurvoetbal Zuid II 2018-2019




1e klasse D
1EHC261925596339
2ZSV261754565228
3Chevremont261457476040
4Deurne261448465943
5Geldrop261259415952
6Heeze261169396453
7Venray2611411375144
8Wittenhorst2611312364243
9Venlosche Boys2610511354347
10SC Susteren268612303658
11Veritas268414284257
12Bekkerveld265516202753
13Schaesberg264814203461
14De Valk265417193448
2e klasse G
1BSV Limburgia262141676624
2Sportclub '25262024625925
3De Ster261646526525
4Caesar261439455945
5Laura-Hopel Combinatie261358445744
6Scharn261178406647
7Heer2612311395653
8GSV '28269413315353
9Geusselt Sport267811293746
10Eijsden268414284555
11Haelen267712283147
12Heksenberg267415253547
13FC Hoensbroek262618122569
14Simpelveld263320122498