Categoriearchief: Competitie

Tweede Divisie 2021-2022

Uitslagenmatrix

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.Ar.Details:
121/08/2021GVVV Rijnsburgse Boys 0-3
121/08/2021Noordwijk Koninklijke HFC 0-1
121/08/2021AFC Katwijk 1-4
121/08/2021ASWH TEC 0-1
121/08/2021Excelsior M. IJsselmeervogels 2-2
121/08/2021Quick Boys Kozakken Boys 0-1
121/08/2021Spakenburg Jong FC Volendam 2-2
121/08/2021HHC hardenberg Scheveningen 0-1
122/08/2021Jong Sparta De Treffers 1-1
228/08/2021Scheveningen Spakenburg 2-1
228/08/2021IJsselmeervogels Quick Boys 0-1
228/08/2021Jong FC Volendam Jong Sparta 2-6
228/08/2021Kozakken Boys GVVV 1-1
228/08/2021Rijnsburgse Boys Excelsior M. 3-0
228/08/2021Katwijk HHC hardenberg 2-0
228/08/2021Koninklijke HFC ASWH 3-2
228/08/2021TEC Noordwijk 3-1
229/08/2021De Treffers AFC 1-1
304/09/2021GVVV Jong FC Volendam 2-5
304/09/2021Noordwijk IJsselmeervogels 3-2
304/09/2021AFC Scheveningen 2-0
304/09/2021ASWH Kozakken Boys 1-1
304/09/2021Excelsior M. Koninklijke HFC 3-2
304/09/2021Quick Boys De Treffers 0-1
304/09/2021Spakenburg Katwijk 2-3
304/09/2021HHC hardenberg TEC 1-1
304/09/2021Jong Sparta Rijnsburgse Boys 3-1
411/09/2021Scheveningen Jong Sparta 1-1
411/09/2021IJsselmeervogels ASWH 3-2
411/09/2021Jong FC Volendam Noordwijk 2-2
411/09/2021Kozakken Boys Spakenburg 3-3
411/09/2021Quick Boys AFC 0-0
411/09/2021Rijnsburgse Boys Katwijk 0-1
411/09/2021Koninklijke HFC HHC hardenberg 0-1
411/09/2021TEC Excelsior M. 1-0
411/09/2021De Treffers GVVV 1-0
518/09/2021Noordwijk De Treffers 1-0
518/09/2021ASWH Jong FC Volendam 0-3
518/09/2021Excelsior M. Quick Boys 2-1
518/09/2021Spakenburg GVVV 2-0
518/09/2021HHC hardenberg Rijnsburgse Boys 2-1
518/09/2021Jong Sparta Kozakken Boys 3-1
518/09/2021Katwijk Scheveningen 3-1
518/09/2021Koninklijke HFC IJsselmeervogels 4-1
519/09/2021AFC TEC 2-1
625/09/2021GVVV Jong Sparta 0-3
625/09/2021Scheveningen Excelsior M. 0-3
625/09/2021IJsselmeervogels AFC 0-3
625/09/2021Jong FC Volendam Katwijk 0-3
625/09/2021Kozakken Boys HHC hardenberg 2-0
625/09/2021Quick Boys Noordwijk 4-2
625/09/2021Rijnsburgse Boys Spakenburg 3-1
625/09/2021De Treffers ASWH 1-0
626/09/2021TEC Koninklijke HFC 3-2
702/10/2021Noordwijk GVVV 2-1
702/10/2021AFC Kozakken Boys 4-1
702/10/2021ASWH Spakenburg 3-1
702/10/2021Excelsior M. De Treffers 1-2
702/10/2021IJsselmeervogels Rijnsburgse Boys 2-1
702/10/2021HHC hardenberg Jong FC Volendam 3-1
702/10/2021Katwijk Jong Sparta 5-0
702/10/2021Koninklijke HFC Quick Boys 2-1
702/10/2021TEC Scheveningen 2-2
809/10/2021GVVV HHC hardenberg 0-2
809/10/2021Scheveningen Noordwijk 0-0
809/10/2021Jong FC Volendam IJsselmeervogels 0-1
809/10/2021Kozakken Boys Katwijk 2-3
809/10/2021Quick Boys TEC 2-0
809/10/2021Rijnsburgse Boys ASWH 2-1
809/10/2021Spakenburg Excelsior M. 4-2
809/10/2021Jong Sparta AFC 1-4
810/10/2021De Treffers Koninklijke HFC 1-2
916/10/2021Noordwijk Rijnsburgse Boys 2-0
916/10/2021AFC Jong FC Volendam 1-3
916/10/2021ASWH Quick Boys 1-1
916/10/2021Excelsior M. Kozakken Boys 2-0
916/10/2021IJsselmeervogels Jong Sparta 2-0
916/10/2021HHC hardenberg Spakenburg 3-3
916/10/2021Katwijk GVVV 2-0
916/10/2021Koninklijke HFC Scheveningen 1-1
917/10/2021TEC De Treffers 0-4
10Rijnsburgse Boys AFC
10De Treffers IJsselmeervogels
1030/10/2021GVVV Excelsior M. 0-2
1030/10/2021Scheveningen ASWH 0-3
1030/10/2021Jong FC Volendam Koninklijke HFC 1-1
1030/10/2021Kozakken Boys TEC 1-2
1030/10/2021Spakenburg Quick Boys 1-3
1030/10/2021Jong Sparta HHC hardenberg 2-1
1030/10/2021Katwijk Noordwijk 2-0
1106/11/2021Noordwijk Kozakken Boys 2-1
1106/11/2021ASWH HHC hardenberg 1-1
1106/11/2021Excelsior M. Jong Sparta 0-2
1106/11/2021IJsselmeervogels Katwijk 0-2
1106/11/2021Quick Boys Scheveningen 2-0
1106/11/2021Koninklijke HFC GVVV 0-0
1106/11/2021TEC Rijnsburgse Boys 2-5
1106/11/2021AFC Spakenburg 5-1
1106/11/2021De Treffers Jong FC Volendam 3-2
12GVVV AFC
12HHC hardenberg Excelsior M.
12Kozakken Boys De Treffers
1213/11/2021Scheveningen IJsselmeervogels 2-1
1213/11/2021Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC 0-2
1213/11/2021Spakenburg Noordwijk 2-0
1213/11/2021Jong Sparta TEC 4-1
1213/11/2021Katwijk ASWH 3-2
1218/12/2021Jong FC Volendam Quick Boys
1320/11/2021ASWH GVVV
1320/11/2021Excelsior M. Jong FC Volendam
1320/11/2021IJsselmeervogels Spakenburg
1320/11/2021Noordwijk Jong Sparta
1320/11/2021Quick Boys Rijnsburgse Boys
1320/11/2021AFC HHC hardenberg
1320/11/2021De Treffers Scheveningen
1320/11/2021Koninklijke HFC Kozakken Boys
1320/11/2021TEC Katwijk
1427/11/2021GVVV IJsselmeervogels
1427/11/2021HHC hardenberg Noordwijk
1427/11/2021Jong Sparta Quick Boys
1427/11/2021Jong FC Volendam TEC
1427/11/2021Katwijk Excelsior M.
1427/11/2021Kozakken Boys Scheveningen
1427/11/2021Rijnsburgse Boys De Treffers
1427/11/2021Spakenburg Koninklijke HFC
1427/11/2021AFC ASWH
1504/12/2021Excelsior M. AFC
1504/12/2021IJsselmeervogels HHC hardenberg
1504/12/2021Kozakken Boys Rijnsburgse Boys
1504/12/2021Noordwijk ASWH
1504/12/2021Quick Boys Katwijk
1504/12/2021Scheveningen Jong FC Volendam
1504/12/2021De Treffers Spakenburg
1504/12/2021Koninklijke HFC Jong Sparta
1504/12/2021TEC GVVV
1611/12/2021ASWH Excelsior M.
1611/12/2021GVVV Quick Boys
1611/12/2021HHC hardenberg De Treffers
1611/12/2021IJsselmeervogels TEC
1611/12/2021Jong Sparta Spakenburg
1611/12/2021Jong FC Volendam Kozakken Boys
1611/12/2021Katwijk Koninklijke HFC
1611/12/2021Rijnsburgse Boys Scheveningen
1611/12/2021AFC Noordwijk
1715/01/2022Excelsior M. Noordwijk
1715/01/2022Jong Sparta ASWH
1715/01/2022Kozakken Boys IJsselmeervogels
1715/01/2022Quick Boys HHC hardenberg
1715/01/2022Rijnsburgse Boys Jong FC Volendam
1715/01/2022Scheveningen GVVV
1715/01/2022Spakenburg TEC
1715/01/2022De Treffers Katwijk
1716/01/2022Koninklijke HFC AFC
1822/01/2022ASWH Koninklijke HFC
1822/01/2022Excelsior M. Rijnsburgse Boys
1822/01/2022GVVV Spakenburg
1822/01/2022HHC hardenberg Kozakken Boys
1822/01/2022IJsselmeervogels De Treffers
1822/01/2022Katwijk Jong FC Volendam
1822/01/2022Noordwijk Scheveningen
1822/01/2022AFC Quick Boys
1822/01/2022TEC Jong Sparta
1929/01/2022HHC hardenberg Katwijk
1929/01/2022Jong Sparta GVVV
1929/01/2022Jong FC Volendam ASWH
1929/01/2022Kozakken Boys Noordwijk
1929/01/2022Quick Boys Excelsior M.
1929/01/2022Rijnsburgse Boys IJsselmeervogels
1929/01/2022Scheveningen TEC
1929/01/2022Spakenburg AFC
1930/01/2022Koninklijke HFC De Treffers
2005/02/2022ASWH Scheveningen
2005/02/2022Excelsior M. HHC hardenberg
2005/02/2022GVVV Koninklijke HFC
2005/02/2022IJsselmeervogels Jong FC Volendam
2005/02/2022Katwijk Rijnsburgse Boys
2005/02/2022Noordwijk Spakenburg
2005/02/2022AFC Jong Sparta
2005/02/2022De Treffers Quick Boys
2005/02/2022TEC Kozakken Boys
2112/02/2022Jong Sparta IJsselmeervogels
2112/02/2022Jong FC Volendam GVVV
2112/02/2022Kozakken Boys AFC
2112/02/2022Quick Boys ASWH
2112/02/2022Rijnsburgse Boys TEC
2112/02/2022Scheveningen Katwijk
2112/02/2022Spakenburg HHC hardenberg
2112/02/2022De Treffers Noordwijk
2112/02/2022Koninklijke HFC Excelsior M.
2219/02/2022ASWH Rijnsburgse Boys
2219/02/2022Excelsior M. Scheveningen
2219/02/2022GVVV Kozakken Boys
2219/02/2022HHC hardenberg Jong Sparta
2219/02/2022IJsselmeervogels Koninklijke HFC
2219/02/2022Katwijk Spakenburg
2219/02/2022Noordwijk Jong FC Volendam
2219/02/2022TEC Quick Boys
2220/02/2022AFC De Treffers
2305/03/2022GVVV Noordwijk
2305/03/2022Jong Sparta Katwijk
2305/03/2022Jong FC Volendam AFC
2305/03/2022Kozakken Boys Excelsior M.
2305/03/2022Quick Boys IJsselmeervogels
2305/03/2022Rijnsburgse Boys HHC hardenberg
2305/03/2022Scheveningen Koninklijke HFC
2305/03/2022Spakenburg ASWH
2306/03/2022De Treffers TEC
2412/03/2022ASWH De Treffers
2412/03/2022Excelsior M. GVVV
2412/03/2022HHC hardenberg AFC
2412/03/2022Katwijk Kozakken Boys
2412/03/2022Rijnsburgse Boys Noordwijk
2412/03/2022Scheveningen Quick Boys
2412/03/2022Spakenburg Jong Sparta
2412/03/2022Koninklijke HFC Jong FC Volendam
2412/03/2022TEC IJsselmeervogels
2519/03/2022GVVV Katwijk
2519/03/2022IJsselmeervogels Excelsior M.
2519/03/2022Jong FC Volendam Scheveningen
2519/03/2022Kozakken Boys Jong Sparta
2519/03/2022Noordwijk HHC hardenberg
2519/03/2022Quick Boys Spakenburg
2519/03/2022De Treffers Rijnsburgse Boys
2519/03/2022TEC ASWH
2520/03/2022AFC Koninklijke HFC
2626/03/2022ASWH IJsselmeervogels
2626/03/2022Excelsior M. TEC
2626/03/2022HHC hardenberg GVVV
2626/03/2022Jong Sparta Jong FC Volendam
2626/03/2022Katwijk AFC
2626/03/2022Rijnsburgse Boys Quick Boys
2626/03/2022Scheveningen De Treffers
2626/03/2022Spakenburg Kozakken Boys
2626/03/2022Koninklijke HFC Noordwijk
2702/04/2022ASWH Jong Sparta
2702/04/2022GVVV Scheveningen
2702/04/2022IJsselmeervogels Kozakken Boys
2702/04/2022Jong FC Volendam HHC hardenberg
2702/04/2022Noordwijk Katwijk
2702/04/2022Quick Boys Koninklijke HFC
2702/04/2022AFC Rijnsburgse Boys
2702/04/2022De Treffers Excelsior M.
2702/04/2022TEC Spakenburg
2809/04/2022Excelsior M. ASWH
2809/04/2022HHC hardenberg IJsselmeervogels
2809/04/2022Jong Sparta Noordwijk
2809/04/2022Katwijk Quick Boys
2809/04/2022Kozakken Boys Jong FC Volendam
2809/04/2022Rijnsburgse Boys GVVV
2809/04/2022Scheveningen AFC
2809/04/2022Spakenburg De Treffers
2810/04/2022Koninklijke HFC TEC
2916/04/2022ASWH Katwijk
2916/04/2022IJsselmeervogels Scheveningen
2916/04/2022Jong FC Volendam Spakenburg
2916/04/2022Noordwijk Excelsior M.
2916/04/2022Quick Boys Jong Sparta
2916/04/2022AFC GVVV
2916/04/2022De Treffers Kozakken Boys
2916/04/2022Koninklijke HFC Rijnsburgse Boys
2916/04/2022TEC HHC hardenberg
3023/04/2022GVVV ASWH
3023/04/2022HHC hardenberg Quick Boys
3023/04/2022Jong Sparta Excelsior M.
3023/04/2022Jong FC Volendam De Treffers
3023/04/2022Katwijk TEC
3023/04/2022Kozakken Boys Koninklijke HFC
3023/04/2022Noordwijk AFC
3023/04/2022Scheveningen Rijnsburgse Boys
3023/04/2022Spakenburg IJsselmeervogels
3130/04/2022ASWH AFC
3130/04/2022Excelsior M. Katwijk
3130/04/2022IJsselmeervogels Noordwijk
3130/04/2022Quick Boys GVVV
3130/04/2022Rijnsburgse Boys Kozakken Boys
3130/04/2022Scheveningen HHC hardenberg
3130/04/2022De Treffers Jong Sparta
3130/04/2022Koninklijke HFC Spakenburg
3130/04/2022TEC Jong FC Volendam
3214/05/2022GVVV De Treffers
3214/05/2022HHC hardenberg ASWH
3214/05/2022Jong Sparta Koninklijke HFC
3214/05/2022Jong FC Volendam Rijnsburgse Boys
3214/05/2022Katwijk IJsselmeervogels
3214/05/2022Kozakken Boys Quick Boys
3214/05/2022Noordwijk TEC
3214/05/2022Spakenburg Scheveningen
3214/05/2022AFC Excelsior M.
3321/05/2022ASWH Noordwijk
3321/05/2022De Treffers HHC hardenberg
3321/05/2022Excelsior M. Spakenburg
3321/05/2022Koninklijke HFC Katwijk
3321/05/2022IJsselmeervogels GVVV
3321/05/2022Quick Boys Jong FC Volendam
3321/05/2022Rijnsburgse Boys Jong Sparta
3321/05/2022Scheveningen Kozakken Boys
3321/05/2022TEC AFC
3428/05/2022AFC IJsselmeervogels
3428/05/2022GVVV TEC
3428/05/2022HHC hardenberg Koninklijke HFC
3428/05/2022Jong Sparta Scheveningen
3428/05/2022Jong FC Volendam Excelsior M.
3428/05/2022Katwijk De Treffers
3428/05/2022Kozakken Boys ASWH
3428/05/2022Noordwijk Quick Boys
3428/05/2022Spakenburg Rijnsburgse Boys

Eerste Divisie 2021-2022

Uitslagenmatrix

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts:Ar:Details:
106/08/2021FC Den BoschHelmond Sport2-02.565Gerrets1-0 Leijten, 2-0 Hornkamp
106/08/2021FC DordrechtJong PSV1-1.8.18Hensgens0-1 Fofana, 1-1 Hölscher
106/08/2021FC EindhovenFC Volendam2-21..823Dröge0-1 Mirani, 0-2 Van Mieghem, 1-2 (pen) en 2-2 Sleegers
106/08/2021ExcelsiorFC Oss0-11.500Ruperti0-1 Margharita
106/08/2021TelstarFC Emmen1-11.400Nagtegaal1-0 Plet, 1-1 Hilterman
107/08/2021De GraafschapRoda JC Kerkrade0-36.354Kamphuis0-1 en 0-2 Jubitana, 0-3 Pflücke
108/08/2021ADO Den HaagJong Ajax2-03.057Oostrom1-0 Catic, 2-0 Verheydt
108/08/2021VVV-VenloNAC Breda2-24.632Dieperink0-1 Seuntjens, 1-1 Koglin, 2-1 Röslin (e.d.), 2-2 Van Schuppen
109/08/2021Jong AZAlmere City FC2-1270Vos0-1 Koopmeiners (e.d.), 1-1 Margaret, 2-1 Barasi
109/08/2021Jong FC UtrechtMVV Maastricht0-1541Blank0-1 Dzepar
213/08/2021Almere City FCJong FC Utrecht1-11.786Gansner1-0 Alhaft, 1-1 Rijks
213/08/2021FC EmmenFC Eindhoven0-15.556Vd Eijk0-1 Dahlhaus; R: Hardeveld (Emm)
213/08/2021FC OssVVV-Venlo2-11.576Oostrom1-0 Mathieu, 1-1 Lammers (e.d.), 2-1 Buyl
213/08/2021FC VolendamADO Den Haag1-33.502Bos1-0 Kasius, 1-1 Kemper, 1-2 Verheuydt, 1-3 Steijn (pen); R: Stankovic (Vol)
213/08/2021Helmond SportJong AZ1-21.568Smit1-0 Van Landschoot, 1-1 De Jong, 1-2 Buurmeester
213/08/2021MVV MaastrichtDe Graafschap1-33.248Ruperti0-1 Konings, 1-1 Blummer, 1-2 Korte, 1-3 Opoku (pen); R: Delferriere (MVV)
213/08/2021NAC BredaTelstar2-210.118Gerrets1-0 Kestens, 2-0 Velanas, 2-1 en 2-2 Van Velzen
213/08/2021Roda JC KerkradeExcelsior1-25.216Vd Laan0-1 Dallinga, 0-2 El Yaakoubi, 1-2 Aberkane (e.d.)
216/08/2021Jong AjaxFC Dordrecht1-2590Vos1-0 De Waal, 1-1 en 1-2 Agrafiotis
216/08/2021Jong PSVFC Den Bosch0-1900Dröge0-1 Hornkamp; R: Thomas (PSV)
320/08/2021De GraafschapNAC Breda2-07.602Kooij1-0 Konings, 2-0 Haen
320/08/2021FC Den BoschJong Ajax2-33.167Perez1-0 Kuipers, 1-1 en 1-2 De Waal, 1-3 Unüvar, 2-3 Kuijpers
320/08/2021FC DordrechtJong FC Utrecht2-21.158Smit1-0 Meijer, 1-1 Venema, 2-1 N'Diaye, 2-2 Venema; R: Mukeh (Utr)
320/08/2021ExcelsiorFC Volendam1-12.010Blank1-0 Dallinga, 1-1 Mühren
320/08/2021MVV MaastrichtHelmond Sport3-23.094Hensgens1-0 en 2-0 Ntelo, 2-1 en 2-2 Goselink, 3-2 Ntelo
320/08/2021TelstarRoda JC Kerkrade3-41.824Gansner0-1 Vossebelt, 1-1 Dijkstra, 2-1 Fernandes,3-1 Plet, 3-2 Marzo, 3-3 Emmers, 3-4 Serrarens
320/08/2021ADO Den HaagFC Emmen1-25.453Martens0-1 Hilterman, 1-1 Besuijen, 1-2 Hilterman
321/08/2021VVV-VenloAlmere City FC2-13.832Manschot0-1 Duijvesteijn, 1-1 en 2-1 Sorga
323/08/2021Jong AZFC Oss1-0270Gansner1-0 Griffith
323/08/2021Jong PSVFC Eindhoven3-21.078Ruperti1-0 Fofana, 2-0 Doudah, 3-0 Fofana, 3-1 De Meij, 3-2 Hernandez; R: Doudah (PSV)
427/08/2021FC EindhovenFC Den Bosch1-01.867Vos1-0 Sleegers
427/08/2021FC EmmenDe Graafschap0-25.566Van Boekel0-1 Korte, 0-2 Gravenberch
427/08/2021FC VolendamMVV Maastricht5-03.486Dieperink1-0 en 2-0 Van Mieghem, 3-0 Mühren, 4-0 Twigt, 5-0 Van Mieghem
427/08/2021Helmond SportJong PSV1-01.634Nagtegaal1-0 Van der Meer
427/08/2021Jong AjaxExcelsior1-2606Kooij0-1 El Yaakoubi, 0-2 Azarkan, 1-2 Taylor (pen)
427/08/2021Jong FC UtrechtTelstar3-0294Hensgens1-0 Mallahi, 2-0 Kluivert, 3-0 Venema
427/08/2021NAC BredaADO Den Haag3-011.871Vd Graaf1-0, 2-0 (pen) en 3-0 Seuntjens; R: Tavares (NAC)
427/08/2021Roda JC KerkradeAlmere City FC3-45.793Bos0-1 Pouiwels, 1-1 Pflücke, 1-2 Van Hoeven, 2-2 Emmers, 3-2 Vente (pen), 3-3 Leeuwin, 3-4 Arweiler
427/08/2021VVV-VenloJong AZ0-13.788Gansner0-1 De Jong
428/08/2021FC OssFC Dordrecht3-01.375Blank1-0 Margaret, 2-0 Mathieu, 3-0 Tejan
503/09/2021FC Den BoschExcelsior0-52.927Hensgens0-1, 0-2, 0-3 en 0-4 Dallinga, 0-5 Niemeijer
503/09/2021Helmond SportFC Emmen1-01.802Rozendal1-0 Van Landschoot
504/09/2021Almere City FCFC Oss3-02.011Nagtegaal1-0 en 2-0 Alhaft, 3-0 Ahhanach
505/09/2021MVV MaastrichtTelstar3-03.054Vd Eijk1-0 en 2-0 Remans, 3-0 Blummel
505/09/2021ADO Den HaagFC Eindhoven4-23.633Vd Laan0-1 Van der Sande, 1-1 Catic, 1-2 Van der Sande, 2-2 Steijn (pen), 3-2 Bourard, 4-2 Catic
505/09/2021FC DordrechtVVV-Venlo0-11.258Bos0-1 Smans
610/09/2021De GraafschapFC Volendam0-38112Higler0-1 Oristanio, 0-2 Van Mieghem, 0-3 Mühren (pen)
610/09/2021ExcelsiorFC Dordrecht3-12.361Gansner0-1 Agrafiotis, 1-1 Azarkan, 2-1 Baas, 3-1 Dallinga
610/09/2021FC EmmenMVV Maastricht7-15.566Vd Graaf0-1 Blummel, 1-1 Hilterman, 2-1 Rui Mendes, 3-1 Toufiqi, 4-1 en 5-1 Rui Mendes, 6-1 Hilterman, 7-1 Waem (e.d.)
610/09/2021FC OssADO Den Haag3-31.553Kooij0-1 Verheydt, 1-1 Van den Herik, 1-2 Bourard, 2-2 Tejan, 3-2 Van den Herik, 3-3 Moreo Klas
610/09/2021Jong AZJong FC Utrecht0-1270Dröge0-1 Venema
610/09/2021Jong PSVJong Ajax3-11.258Rozendal0-1 Regeer, 1-1 Thomas, 2-1 Sealy, 3-1 Bakayako
610/09/2021Roda JC KerkradeNAC Breda0-07.076Vd Kerkhof
610/09/2021TelstarAlmere City FC1-11.563Smit0-1 Duijvesteijn, 1-1 Smit
610/09/2021VVV-VenloFC Den Bosch2-14.668Blom0-1 Kuijpers, 1-1 Roemer, 2-1 Koglin
613/09/2021FC EindhovenHelmond Sport3-21.705Martens0-1 Van Keilegom, 1-1 Van der Sande, 2-1 Brym, 3-1 Hernandez, 3-2 Van Landschoot
513/09/2021FC VolendamRoda JC Kerkrade2-23.283Ruperti1-0 Mühren, 1-1 Deul (e.d.), 2-1 Kasius, 2-2 Marz; R: Van Mieghem (Vol)
513/09/2021Jong AjaxNAC Breda6-3554Oostrom0-1 Seuntjens, 1-1 Danilo, 2-1 Taylor, 3-1 Jensen, 4-1 Baas, 5-1 Regeer, 5-2 Haye, 6-2 De Waal, 6-3 Seuntjens
513/09/2021Jong AZDe Graafschap2-1270Perez1-0 Koopmeiners, 1-1 Lieftienk, 2-1 Barasi
513/09/2021Jong FC UtrechtJong PSV2-1294Cantineau1-0 Venema, 1-1 Touré (pen), 2-1 Van den Berg
717/09/2021Almere City FCJong Ajax
717/09/2021De GraafschapExcelsior
717/09/2021FC Den BoschJong AZ
717/09/2021FC DordrechtTelstar
717/09/2021FC VolendamVVV-Venlo
717/09/2021Helmond SportJong FC Utrecht
717/09/2021MVV MaastrichtFC Eindhoven
717/09/2021NAC BredaFC Emmen
717/09/2021Roda JC KerkradeFC Oss
720/09/2021Jong PSVADO Den Haag
824/09/2021ADO Den HaagRoda JC Kerkrade
824/09/2021Almere City FCFC Dordrecht
824/09/2021De GraafschapJong FC Utrecht
824/09/2021FC EindhovenNAC Breda
824/09/2021ExcelsiorJong PSV
824/09/2021FC EmmenFC Den Bosch
824/09/2021FC OssFC Volendam
824/09/2021TelstarJong AZ
824/09/2021VVV-VenloHelmond Sport
827/09/2021Jong AjaxMVV Maastricht
901/10/2021FC Den BoschTelstar
901/10/2021FC OssDe Graafschap
901/10/2021FC VolendamAlmere City FC
901/10/2021Helmond SportJong Ajax
901/10/2021Jong AZFC Dordrecht
901/10/2021Jong FC UtrechtFC Emmen
901/10/2021Jong PSVVVV-Venlo
901/10/2021MVV MaastrichtADO Den Haag
901/10/2021NAC BredaExcelsior
901/10/2021Roda JC KerkradeFC Eindhoven
1009/10/2021FC DordrechtHelmond Sport
1009/10/2021FC EmmenExcelsior
1009/10/2021FC EindhovenFC Oss
1010/10/2021VVV-VenloMVV Maastricht
1010/10/2021ADO Den HaagFC Den Bosch
1010/10/2021Almere City FCDe Graafschap
1115/10/2021De GraafschapFC Eindhoven
1115/10/2021FC Den BoschAlmere City FC
1115/10/2021ExcelsiorVVV-Venlo
1115/10/2021FC OssFC Emmen
1115/10/2021Helmond SportADO Den Haag
1115/10/2021Jong AjaxJong FC Utrecht
1115/10/2021MVV MaastrichtFC Dordrecht
1115/10/2021NAC BredaJong AZ
1115/10/2021Roda JC KerkradeJong PSV
1115/10/2021TelstarFC Volendam
1018/10/2021FC VolendamNAC Breda
1018/10/2021Jong AZJong Ajax
1018/10/2021Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade
1018/10/2021Jong PSVTelstar
1222/10/2021ADO Den HaagExcelsior
1222/10/2021Almere City FCJong PSV
1222/10/2021FC DordrechtFC Den Bosch
1222/10/2021FC EindhovenJong Ajax
1222/10/2021Jong AZFC Volendam
1222/10/2021Jong FC UtrechtFC Oss
1222/10/2021NAC BredaMVV Maastricht
1222/10/2021TelstarHelmond Sport
1222/10/2021VVV-VenloDe Graafschap
1223/10/2021Roda JC KerkradeFC Emmen
1329/10/2021De GraafschapADO Den Haag
1329/10/2021FC Den BoschJong FC Utrecht
1329/10/2021ExcelsiorFC Eindhoven
1329/10/2021FC EmmenVVV-Venlo
1329/10/2021FC OssNAC Breda
1329/10/2021FC VolendamFC Dordrecht
1329/10/2021Helmond SportAlmere City FC
1329/10/2021MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade
1301/11/2021Jong AjaxTelstar
1301/11/2021Jong PSVJong AZ
1405/11/2021FC Den BoschDe Graafschap
1405/11/2021FC DordrechtNAC Breda
1405/11/2021FC VolendamFC Emmen
1405/11/2021Jong AZMVV Maastricht
1405/11/2021Jong FC UtrechtFC Eindhoven
1405/11/2021Jong PSVFC Oss
1405/11/2021TelstarExcelsior
1405/11/2021VVV-VenloJong Ajax
1406/11/2021Helmond SportRoda JC Kerkrade
1407/11/2021Almere City FCADO Den Haag
1512/11/2021FC OssHelmond Sport
1513/11/2021FC EindhovenFC Dordrecht
1514/11/2021De GraafschapTelstar
1514/11/2021ADO Den HaagVVV-Venlo
1514/11/2021ExcelsiorAlmere City FC
1515/11/2021MVV MaastrichtFC Den Bosch
1619/11/2021Almere City FCMVV Maastricht
1619/11/2021FC Den BoschFC Oss
1619/11/2021FC DordrechtDe Graafschap
1619/11/2021FC EmmenJong PSV
1619/11/2021Helmond SportExcelsior
1619/11/2021Jong AjaxFC Volendam
1619/11/2021NAC BredaJong FC Utrecht
1619/11/2021Roda JC KerkradeJong AZ
1619/11/2021TelstarADO Den Haag
1619/11/2021VVV-VenloFC Eindhoven
1522/11/2021Jong AjaxRoda JC Kerkrade
1522/11/2021Jong AZFC Emmen
1522/11/2021Jong FC UtrechtFC Volendam
1522/11/2021Jong PSVNAC Breda
1726/11/2021ADO Den HaagFC Dordrecht
1726/11/2021De GraafschapJong Ajax
1726/11/2021FC EindhovenJong AZ
1726/11/2021ExcelsiorJong FC Utrecht
1726/11/2021FC EmmenAlmere City FC
1726/11/2021FC OssTelstar
1726/11/2021FC VolendamFC Den Bosch
1726/11/2021MVV MaastrichtJong PSV
1726/11/2021NAC BredaHelmond Sport
1726/11/2021Roda JC KerkradeVVV-Venlo
1803/12/2021Almere City FCFC Eindhoven
1803/12/2021FC Den BoschNAC Breda
1803/12/2021FC DordrechtRoda JC Kerkrade
1803/12/2021Helmond SportFC Volendam
1803/12/2021MVV MaastrichtFC Oss
1804/12/2021TelstarVVV-Venlo
1806/12/2021Jong AjaxFC Emmen
1806/12/2021Jong AZExcelsior
1806/12/2021Jong FC UtrechtADO Den Haag
1806/12/2021Jong PSVDe Graafschap
1910/12/2021ADO Den HaagJong AZ
1910/12/2021De GraafschapHelmond Sport
1910/12/2021FC EindhovenTelstar
1910/12/2021ExcelsiorMVV Maastricht
1910/12/2021FC EmmenFC Dordrecht
1910/12/2021FC OssJong Ajax
1910/12/2021FC VolendamJong PSV
1910/12/2021NAC BredaAlmere City FC
1910/12/2021Roda JC KerkradeFC Den Bosch
1910/12/2021VVV-VenloJong FC Utrecht
2017/12/2021ADO Den HaagNAC Breda
2017/12/2021FC DordrechtExcelsior
2017/12/2021FC EindhovenRoda JC Kerkrade
2017/12/2021MVV MaastrichtFC Emmen
2017/12/2021TelstarJong PSV
2017/12/2021VVV-VenloFC Oss
2018/12/2021Almere City FCFC Volendam
2020/12/2021Jong AjaxHelmond Sport
2020/12/2021Jong AZFC Den Bosch
2020/12/2021Jong FC UtrechtDe Graafschap
2107/01/2022Helmond SportFC Dordrecht
2107/01/2022Roda JC KerkradeMVV Maastricht
2108/01/2022FC Den BoschFC Emmen
2108/01/2022NAC BredaFC Eindhoven
2109/01/2022FC VolendamTelstar
2109/01/2022ExcelsiorADO Den Haag
2109/01/2022De GraafschapVVV-Venlo
2109/01/2022FC OssJong AZ
2110/01/2022Jong FC UtrechtJong Ajax
2110/01/2022Jong PSVAlmere City FC
2214/01/2022Almere City FCRoda JC Kerkrade
2214/01/2022FC DordrechtJong AZ
2214/01/2022FC EindhovenJong FC Utrecht
2214/01/2022ExcelsiorDe Graafschap
2214/01/2022FC EmmenHelmond Sport
2214/01/2022NAC BredaFC Volendam
2214/01/2022TelstarMVV Maastricht
2214/01/2022VVV-VenloJong PSV
2215/01/2022ADO Den HaagFC Oss
2217/01/2022Jong AjaxFC Den Bosch
2321/01/2022De GraafschapAlmere City FC
2321/01/2022FC Den BoschFC Eindhoven
2321/01/2022Helmond SportFC Oss
2321/01/2022Jong AZVVV-Venlo
2321/01/2022Jong FC UtrechtFC Dordrecht
2321/01/2022Jong PSVExcelsior
2321/01/2022MVV MaastrichtFC Volendam
2321/01/2022Roda JC KerkradeADO Den Haag
2321/01/2022TelstarJong Ajax
2322/01/2022FC EmmenNAC Breda
2428/01/2022FC OssFC Den Bosch
2429/01/2022FC EindhovenMVV Maastricht
2429/01/2022ExcelsiorFC Emmen
2430/01/2022VVV-VenloFC Dordrecht
2430/01/2022Almere City FCTelstar
2430/01/2022ADO Den HaagDe Graafschap
2504/02/2022FC Den BoschADO Den Haag
2504/02/2022FC DordrechtAlmere City FC
2504/02/2022FC EindhovenExcelsior
2504/02/2022FC EmmenFC Oss
2504/02/2022FC VolendamJong FC Utrecht
2504/02/2022Jong AjaxJong AZ
2504/02/2022Jong PSVHelmond Sport
2504/02/2022MVV MaastrichtVVV-Venlo
2504/02/2022NAC BredaRoda JC Kerkrade
2504/02/2022TelstarDe Graafschap
2407/02/2022Jong AjaxJong PSV
2407/02/2022Jong AZNAC Breda
2407/02/2022Jong FC UtrechtHelmond Sport
2407/02/2022Roda JC KerkradeFC Volendam
2611/02/2022ADO Den HaagMVV Maastricht
2611/02/2022Almere City FCFC Emmen
2611/02/2022De GraafschapFC Dordrecht
2611/02/2022ExcelsiorJong Ajax
2611/02/2022FC OssFC Eindhoven
2611/02/2022FC VolendamJong AZ
2611/02/2022Helmond SportTelstar
2613/02/2022NAC BredaFC Den Bosch
2613/02/2022VVV-VenloRoda JC Kerkrade
2614/02/2022Jong PSVJong FC Utrecht
2718/02/2022FC Den BoschJong PSV
2718/02/2022FC DordrechtFC Oss
2718/02/2022FC EindhovenADO Den Haag
2718/02/2022FC EmmenFC Volendam
2718/02/2022Helmond SportVVV-Venlo
2718/02/2022MVV MaastrichtJong AZ
2718/02/2022Roda JC KerkradeDe Graafschap
2718/02/2022TelstarNAC Breda
2721/02/2022Jong AjaxAlmere City FC
2721/02/2022Jong FC UtrechtExcelsior
2825/02/2022ADO Den HaagTelstar
2825/02/2022Almere City FCVVV-Venlo
2825/02/2022De GraafschapFC Den Bosch
2825/02/2022FC DordrechtMVV Maastricht
2825/02/2022ExcelsiorRoda JC Kerkrade
2825/02/2022FC EmmenJong Ajax
2825/02/2022FC OssJong FC Utrecht
2825/02/2022FC VolendamHelmond Sport
2825/02/2022Jong AZFC Eindhoven
2825/02/2022NAC BredaJong PSV
2904/03/2022De GraafschapJong AZ
2904/03/2022ExcelsiorFC Den Bosch
2904/03/2022Helmond SportFC Eindhoven
2904/03/2022MVV MaastrichtNAC Breda
2904/03/2022Roda JC KerkradeFC Dordrecht
2904/03/2022TelstarFC Oss
2904/03/2022VVV-VenloFC Volendam
2907/03/2022Jong AjaxADO Den Haag
2907/03/2022Jong FC UtrechtAlmere City FC
2907/03/2022Jong PSVFC Emmen
3011/03/2022ADO Den HaagJong PSV
3011/03/2022Almere City FCHelmond Sport
3011/03/2022FC Den BoschMVV Maastricht
3011/03/2022FC DordrechtJong Ajax
3011/03/2022FC EindhovenVVV-Venlo
3011/03/2022FC EmmenJong FC Utrecht
3011/03/2022FC OssRoda JC Kerkrade
3011/03/2022FC VolendamExcelsior
3011/03/2022NAC BredaDe Graafschap
3014/03/2022Jong AZTelstar
3118/03/2022ADO Den HaagFC Volendam
3118/03/2022Almere City FCFC Den Bosch
3118/03/2022De GraafschapMVV Maastricht
3118/03/2022FC OssExcelsior
3118/03/2022Helmond SportNAC Breda
3118/03/2022Jong AjaxFC Eindhoven
3118/03/2022Jong FC UtrechtJong AZ
3118/03/2022Jong PSVRoda JC Kerkrade
3118/03/2022TelstarFC Dordrecht
3118/03/2022VVV-VenloFC Emmen
3301/04/2022Almere City FCExcelsior
3301/04/2022De GraafschapFC Emmen
3301/04/2022FC DordrechtFC Eindhoven
3301/04/2022FC VolendamFC Oss
3301/04/2022Helmond SportMVV Maastricht
3301/04/2022Jong AZJong PSV
3301/04/2022NAC BredaJong Ajax
3301/04/2022Roda JC KerkradeJong FC Utrecht
3301/04/2022TelstarFC Den Bosch
3301/04/2022VVV-VenloADO Den Haag
3204/04/2022FC Den BoschVVV-Venlo
3204/04/2022FC DordrechtADO Den Haag
3204/04/2022FC EindhovenDe Graafschap
3204/04/2022ExcelsiorHelmond Sport
3204/04/2022FC EmmenTelstar
3204/04/2022Jong AjaxFC Oss
3204/04/2022Jong AZRoda JC Kerkrade
3204/04/2022Jong FC UtrechtNAC Breda
3204/04/2022Jong PSVFC Volendam
3204/04/2022MVV MaastrichtAlmere City FC
3408/04/2022ADO Den HaagHelmond Sport
3408/04/2022FC Den BoschFC Dordrecht
3408/04/2022FC EindhovenAlmere City FC
3408/04/2022ExcelsiorTelstar
3408/04/2022FC EmmenJong AZ
3408/04/2022FC OssJong PSV
3408/04/2022FC VolendamDe Graafschap
3408/04/2022MVV MaastrichtJong FC Utrecht
3408/04/2022NAC BredaVVV-Venlo
3408/04/2022Roda JC KerkradeJong Ajax
3515/04/2022Almere City FCNAC Breda
3515/04/2022De GraafschapFC Oss
3515/04/2022FC DordrechtFC Emmen
3515/04/2022FC EindhovenJong PSV
3515/04/2022MVV MaastrichtExcelsior
3515/04/2022Roda JC KerkradeHelmond Sport
3515/04/2022VVV-VenloTelstar
3516/04/2022FC VolendamJong Ajax
3518/04/2022Jong AZADO Den Haag
3518/04/2022Jong FC UtrechtFC Den Bosch
3622/04/2022FC Den BoschFC Volendam
3622/04/2022ExcelsiorJong AZ
3622/04/2022FC EmmenRoda JC Kerkrade
3622/04/2022FC OssAlmere City FC
3622/04/2022Helmond SportDe Graafschap
3622/04/2022NAC BredaFC Dordrecht
3622/04/2022TelstarFC Eindhoven
3624/04/2022ADO Den HaagJong FC Utrecht
3625/04/2022Jong AjaxVVV-Venlo
3625/04/2022Jong PSVMVV Maastricht
3729/04/2022ADO Den HaagAlmere City FC
3729/04/2022De GraafschapJong PSV
3729/04/2022FC Den BoschRoda JC Kerkrade
3729/04/2022FC DordrechtFC Volendam
3729/04/2022FC EindhovenFC Emmen
3729/04/2022Jong AZHelmond Sport
3729/04/2022MVV MaastrichtJong Ajax
3729/04/2022NAC BredaFC Oss
3729/04/2022TelstarJong FC Utrecht
3729/04/2022VVV-VenloExcelsior
3806/05/2022Almere City FCJong AZ
3806/05/2022ExcelsiorNAC Breda
3806/05/2022FC EmmenADO Den Haag
3806/05/2022FC OssMVV Maastricht
3806/05/2022FC VolendamFC Eindhoven
3806/05/2022Helmond SportFC Den Bosch
3806/05/2022Jong AjaxDe Graafschap
3806/05/2022Jong FC UtrechtVVV-Venlo
3806/05/2022Jong PSVFC Dordrecht
3806/05/2022Roda JC KerkradeTelstar

Eredivisie 2021-2022

Wedstrijdenmatrix

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
113/08/2021Go Ahead Eaglessc Heerenveen0-16.650Blom0-1 Halilovic
114/08/2021RKC WaalwijkAZ1-03.860Kooij1-0 Kramer
114/08/2021Heracles AlmeloPSV0-28.053Makkelie0-1 Bruma, 0-2 Madueke
114/08/2021Fortuna SittardFC Twente2-16.300Kamphuis0-1 Van Wolfswinkel, 1-1 Seuntjens, 2-1 Lake
114/08/2021AjaxNEC5-032.275Nijhuis1-0 Haller, 2-0 Mazraoui, 3-0 Van Rooij (e.d.),
4-0 en 5-0 Tadic
115/08/2021SC CambuurFC Groningen1-27.000Lindhout0-1 El Massaoudi, 1-1 Maulun, 1-2 Larsen
115/08/2021FC UtrechtSparta Rotterdam4-016.000Vd Kerkhof1-0 Maher, 2-0 Van der Maarel, 3-0 Douvikas,
4-0 Gustafrson (pen)
115/08/2021PEC ZwolleVitesse0-19.000Martens0-1 Frederiksen
115/08/2021Willem IIFeyenoord0-49.700Gözübüyük0-1 Linssen, 0-2 Sinisterra, 0-3 Til, 0-4 Bannis
R: Bergström (Wil)
220/08/2021NECPEC Zwolle2-08.500Vd Eijk1-0 Akman, 2-0 Okita; R: Kersten (PEC)
221/08/2021sc HeerenveenRKC Waalwijk3-213.600Nagtegaal1-0 H. Veerman (pen), 2-0 Halilovic 3-0 H. Veerman,
3-1 Odgaard, 3-2 Van der Venne
221/08/2021PSVSC Cambuur4-123.500Vd Kerkhof1-0 Pröpper, 2-0 Zahavi, 3-0 Madueke, 3-1 Bangura,
4-1 Boscagli
221/08/2021Sparta RotterdamHeracles Almelo1-16.725Nijhuis1-0 Vriends, 1-1 Burgzorg
221/08/2021FC GroningenFC Utrecht0-014.800Makkelie
222/08/2021FC TwenteAjax1-120.000Higler0-1 Haller, 1-1 Pröpper
222/08/2021FeyenoordGo Ahead Eagles2-034.384Dieperink1-0 en 2-0 Linssen
222/08/2021VitesseWillem II0-310.157Lindhout0-1 Wriedt, 0-2 Nunnely, 0-3 Spieringhs
327/08/2021Fortuna SittardRKC Waalwijk2-26.470Manschot1-0 Baghdadi, 1-1 en 1-2 Kramer, 2-2 Seuntjens
328/08/2021SC CambuurFC Twente2-06.672Blom1-0 en 2-0 Jacobs; R: Ilic (Twe)
328/08/2021Go Ahead EaglesSparta Rotterdam2-06.650Vd Laan1-0 Bakker (pen), 2-0 Botos; R: Pinto (Spa)
328/08/2021PSVFC Groningen5-223.447Gözübüyük1-0 Gakpo, 1-1 en 1-2 Ngonge,
2-2 El Hankouri (e.d.), 3-2 Ramalho, 4-2 Zahavi,
5-2 Bruma
328/08/2021Willem IIPEC Zwolle1-09.352Oostrom1-0 Saglam
329/08/2021FC UtrechtFeyenoord3-116.000Higler0-1 Sinisterra, 1-1 Janssen, 2-1 Sylla,
3-1 Gustafson (pen)
329/08/2021AjaxVitesse5-036.816Makkelie1-0 Antony, 2-0 Alvarez, 3-0 Gravenberch,
4-0 Hajek (e.d.), 5-0 Klaassen
329/08/2021Heracles AlmeloNEC0-18.053Kamphuis0-1 Akman; R: Bakis (Her)
329/08/2021sc HeerenveenAZ1-316.000Nijhuis1-0 H. veerman, 1-1 Pavlidis, 1-2 Witry, 1-3 De Wit
411/09/2021FC TwenteFC Utrecht1-020.000Gözübüyük1-0 Pröpper
411/09/2021PEC ZwolleAjax0-29.000Manschot0-1 en 0-2 Haller
411/09/2021SC CambuurGo Ahead Eagles5-26.682Makkelie0-1 Brouwers, 1-1 en 2-1 Boere, 3-1 Tol, 4-1 Jacobs,
5-1 Kiss, 5-2 Cordoba
411/09/2021AZPSV0-313.000Lindhout0-1 Boscagli, 0-2 Vertessen, 0-3 Doan
412/09/2021NECWillem II0-08.333Van BoekelR: Bondeel (Wil)
412/09/2021Sparta RotterdamFortuna Sittard3-16.623Blank1-0 Smeets, 2-0 Thy, 2-1 Seuntjens, 3-1 Emegha
412/09/2021FC Groningensc Heerenveen1-115.000Dieperink0-1 Halilovic, 1-1 Ngonge; R: Te Wierik (Gro)
412/09/2021RKC WaalwijkVitesse1-24.989Kamphuis0-1 Doekhi, 1-1 Bakari, 1-2 Gboho
517/09/2021Sparta RotterdamNEC
518/09/2021sc HeerenveenFortuna Sittard
518/09/2021Willem IIFC Groningen
518/09/2021AjaxSC Cambuur
518/09/2021FC UtrechtRKC Waalwijk
519/09/2021Go Ahead EaglesPEC Zwolle
519/09/2021PSVFeyenoord
519/09/2021VitesseFC Twente
519/09/2021Heracles AlmeloAZ
621/09/2021Fortuna SittardAjax
621/09/2021RKC WaalwijkWillem II
622/09/2021Go Ahead EaglesPSV
622/09/2021NECFC Utrecht
622/09/2021FC GroningenVitesse
622/09/2021Feyenoordsc Heerenveen
622/09/2021PEC ZwolleSparta Rotterdam
623/09/2021SC CambuurHeracles Almelo
623/09/2021FC TwenteAZ
725/09/2021Willem IIPSV
725/09/2021AjaxFC Groningen
725/09/2021VitesseFortuna Sittard
725/09/2021FeyenoordNEC
725/09/2021FC UtrechtPEC Zwolle
726/09/2021Sparta RotterdamSC Cambuur
726/09/2021AZGo Ahead Eagles
726/09/2021sc HeerenveenFC Twente
726/09/2021Heracles AlmeloRKC Waalwijk
801/10/2021FC GroningenFC Twente
802/10/2021RKC WaalwijkGo Ahead Eagles
802/10/2021Heracles AlmeloWillem II
802/10/2021PEC Zwollesc Heerenveen
802/10/2021Fortuna SittardNEC
803/10/2021AjaxFC Utrecht
803/10/2021SC CambuurAZ
803/10/2021VitesseFeyenoord
803/10/2021PSVSparta Rotterdam
916/10/2021FeyenoordRKC Waalwijk
916/10/2021Go Ahead EaglesHeracles Almelo
916/10/2021sc HeerenveenAjax
916/10/2021Fortuna SittardSC Cambuur
916/10/2021PSVPEC Zwolle
917/10/2021AZFC Utrecht
917/10/2021NECVitesse
917/10/2021Sparta RotterdamFC Groningen
917/10/2021FC TwenteWillem II
1022/10/2021Willem IIFortuna Sittard
1023/10/2021FC Utrechtsc Heerenveen
1023/10/2021PEC ZwolleHeracles Almelo
1023/10/2021RKC WaalwijkSparta Rotterdam
1024/10/2021FC TwenteNEC
1024/10/2021SC CambuurFeyenoord
1024/10/2021VitesseGo Ahead Eagles
1024/10/2021AjaxPSV
1024/10/2021FC GroningenAZ
1130/10/2021PSVFC Twente
1130/10/2021Heracles AlmeloAjax
1130/10/2021sc HeerenveenVitesse
1130/10/2021AZPEC Zwolle
1131/10/2021Sparta RotterdamFeyenoord
1131/10/2021NECFC Groningen
1131/10/2021RKC WaalwijkSC Cambuur
1131/10/2021FC UtrechtWillem II
1131/10/2021Go Ahead EaglesFortuna Sittard
1205/11/2021FC TwenteHeracles Almelo
1206/11/2021NECsc Heerenveen
1206/11/2021Willem IISparta Rotterdam
1206/11/2021PEC ZwolleSC Cambuur
1207/11/2021FC GroningenRKC Waalwijk
1207/11/2021Fortuna SittardPSV
1207/11/2021VitesseFC Utrecht
1207/11/2021FeyenoordAZ
1207/11/2021AjaxGo Ahead Eagles
1320/11/2021PSVVitesse
1320/11/2021Sparta RotterdamFC Twente
1320/11/2021AZNEC
1320/11/2021Heracles AlmeloFortuna Sittard
1321/11/2021Go Ahead EaglesFC Groningen
1321/11/2021FeyenoordPEC Zwolle
1321/11/2021sc HeerenveenWillem II
1321/11/2021RKC WaalwijkAjax
1321/11/2021SC CambuurFC Utrecht
1426/11/2021NECSC Cambuur
1427/11/2021Fortuna SittardFC Groningen
1427/11/2021PEC ZwolleRKC Waalwijk
1427/11/2021Willem IIGo Ahead Eagles
1428/11/2021Sparta RotterdamAjax
1428/11/2021FC UtrechtHeracles Almelo
1428/11/2021FC TwenteFeyenoord
1428/11/2021sc HeerenveenPSV
1428/11/2021VitesseAZ
201/12/2021AZFortuna Sittard
401/12/2021FeyenoordHeracles Almelo
1502/12/2021AjaxWillem II
1503/12/2021FC GroningenPEC Zwolle
1504/12/2021PSVFC Utrecht
1504/12/2021SC CambuurVitesse
1504/12/2021Heracles Almelosc Heerenveen
1505/12/2021RKC WaalwijkNEC
1505/12/2021AZSparta Rotterdam
1505/12/2021Go Ahead EaglesFC Twente
1505/12/2021FeyenoordFortuna Sittard
1610/12/2021Willem IISC Cambuur
1611/12/2021FC UtrechtGo Ahead Eagles
1611/12/2021sc HeerenveenSparta Rotterdam
1611/12/2021PEC ZwolleFortuna Sittard
1612/12/2021FC TwenteRKC Waalwijk
1612/12/2021FC GroningenFeyenoord
1612/12/2021VitesseHeracles Almelo
1612/12/2021AjaxAZ
1612/12/2021NECPSV
1717/12/2021Fortuna SittardFC Utrecht
1718/12/2021Sparta RotterdamVitesse
1718/12/2021AZWillem II
1718/12/2021Heracles AlmeloFC Groningen
1718/12/2021PEC ZwolleFC Twente
1719/12/2021SC Cambuursc Heerenveen
1719/12/2021FeyenoordAjax
1719/12/2021Go Ahead EaglesNEC
1719/12/2021RKC WaalwijkPSV
1821/12/2021VitessePEC Zwolle
1821/12/2021AZFC Groningen
1822/12/2021Heracles AlmeloSC Cambuur
1822/12/2021Sparta RotterdamRKC Waalwijk
1822/12/2021sc HeerenveenFeyenoord
1822/12/2021FC UtrechtFC Twente
1822/12/2021Willem IINEC
1823/12/2021PSVGo Ahead Eagles
1823/12/2021AjaxFortuna Sittard
1914/01/2022PEC ZwolleWillem II
1915/01/2022FeyenoordVitesse
1915/01/2022NECHeracles Almelo
1915/01/2022FC GroningenPSV
1915/01/2022Go Ahead EaglesRKC Waalwijk
1916/01/2022FC UtrechtAjax
1916/01/2022SC CambuurSparta Rotterdam
1916/01/2022FC Twentesc Heerenveen
1916/01/2022Fortuna SittardAZ
2022/01/2022VitesseFC Groningen
2022/01/2022AZSC Cambuur
2022/01/2022Willem IIFC Twente
2023/01/2022NECFeyenoord
2023/01/2022Heracles AlmeloGo Ahead Eagles
2023/01/2022PSVAjax
2023/01/2022Sparta RotterdamFC Utrecht
2105/02/2022FC UtrechtSC Cambuur
2105/02/2022Fortuna Sittardsc Heerenveen
2105/02/2022PEC ZwolleNEC
2105/02/2022PSVAZ
2105/02/2022FC TwenteVitesse
2106/02/2022FeyenoordSparta Rotterdam
2106/02/2022FC GroningenGo Ahead Eagles
2106/02/2022Willem IIRKC Waalwijk
2106/02/2022AjaxHeracles Almelo
2212/02/2022AjaxFC Twente
2212/02/2022FC GroningenFortuna Sittard
2212/02/2022Go Ahead EaglesAZ
2212/02/2022Heracles AlmeloFC Utrecht
2212/02/2022RKC WaalwijkFeyenoord
2212/02/2022SC CambuurPEC Zwolle
2212/02/2022sc HeerenveenNEC
2212/02/2022Sparta RotterdamWillem II
2212/02/2022VitessePSV
2319/02/2022AZHeracles Almelo
2319/02/2022FC UtrechtVitesse
2319/02/2022FeyenoordSC Cambuur
2319/02/2022Fortuna SittardSparta Rotterdam
2319/02/2022NECRKC Waalwijk
2319/02/2022PEC ZwolleFC Groningen
2319/02/2022PSVsc Heerenveen
2319/02/2022FC TwenteGo Ahead Eagles
2319/02/2022Willem IIAjax
2021/02/2022RKC WaalwijkFortuna Sittard
2021/02/2022sc HeerenveenPEC Zwolle
2426/02/2022AZFeyenoord
2426/02/2022FC GroningenWillem II
2426/02/2022Go Ahead EaglesAjax
2426/02/2022Heracles AlmeloPEC Zwolle
2426/02/2022RKC WaalwijkFC Twente
2426/02/2022SC CambuurFortuna Sittard
2426/02/2022sc HeerenveenFC Utrecht
2426/02/2022Sparta RotterdamPSV
2426/02/2022VitesseNEC
2502/03/2022AjaxRKC Waalwijk
2505/03/2022FeyenoordFC Groningen
2508/03/2022Fortuna SittardPEC Zwolle
2511/03/2022Go Ahead EaglesFC Utrecht
2612/03/2022AZFC Twente
2612/03/2022FC GroningenNEC
2612/03/2022FC UtrechtPSV
2612/03/2022Fortuna SittardWillem II
2612/03/2022Heracles AlmeloVitesse
2612/03/2022PEC ZwolleFeyenoord
2612/03/2022RKC Waalwijksc Heerenveen
2612/03/2022SC CambuurAjax
2612/03/2022Sparta RotterdamGo Ahead Eagles
2514/03/2022NECAZ
2517/03/2022PSVHeracles Almelo
2719/03/2022AjaxFeyenoord
2719/03/2022FC UtrechtFC Groningen
2719/03/2022Go Ahead EaglesSC Cambuur
2719/03/2022NECSparta Rotterdam
2719/03/2022PSVFortuna Sittard
2719/03/2022sc HeerenveenHeracles Almelo
2719/03/2022FC TwentePEC Zwolle
2719/03/2022VitesseRKC Waalwijk
2719/03/2022Willem IIAZ
2520/03/2022FC TwenteSC Cambuur
2523/03/2022VitesseSparta Rotterdam
2526/03/2022Willem IIsc Heerenveen
2802/04/2022AZVitesse
2802/04/2022FC GroningenAjax
2802/04/2022FeyenoordWillem II
2802/04/2022Fortuna SittardHeracles Almelo
2802/04/2022PEC ZwolleGo Ahead Eagles
2802/04/2022RKC WaalwijkFC Utrecht
2802/04/2022SC CambuurNEC
2802/04/2022Sparta Rotterdamsc Heerenveen
2802/04/2022FC TwentePSV
2909/04/2022AjaxSparta Rotterdam
2909/04/2022FC UtrechtFortuna Sittard
2909/04/2022Go Ahead EaglesWillem II
2909/04/2022Heracles AlmeloFeyenoord
2909/04/2022NECFC Twente
2909/04/2022PEC ZwolleAZ
2909/04/2022PSVRKC Waalwijk
2909/04/2022sc HeerenveenFC Groningen
2909/04/2022VitesseSC Cambuur
3023/04/2022AZsc Heerenveen
3023/04/2022FC GroningenHeracles Almelo
3023/04/2022FeyenoordFC Utrecht
3023/04/2022Fortuna SittardGo Ahead Eagles
3023/04/2022NECAjax
3023/04/2022RKC WaalwijkPEC Zwolle
3023/04/2022SC CambuurPSV
3023/04/2022FC TwenteSparta Rotterdam
3023/04/2022Willem IIVitesse
3130/04/2022AjaxPEC Zwolle
3130/04/2022FC UtrechtNEC
3130/04/2022Fortuna SittardFeyenoord
3130/04/2022Go Ahead EaglesVitesse
3130/04/2022Heracles AlmeloFC Twente
3130/04/2022PSVWillem II
3130/04/2022RKC WaalwijkFC Groningen
3130/04/2022sc HeerenveenSC Cambuur
3130/04/2022Sparta RotterdamAZ
3207/05/2022AZAjax
3207/05/2022FC GroningenSparta Rotterdam
3207/05/2022FeyenoordPSV
3207/05/2022NECGo Ahead Eagles
3207/05/2022PEC ZwolleFC Utrecht
3207/05/2022SC CambuurRKC Waalwijk
3207/05/2022FC TwenteFortuna Sittard
3207/05/2022Vitessesc Heerenveen
3207/05/2022Willem IIHeracles Almelo
3311/05/2022Ajaxsc Heerenveen
3311/05/2022FC UtrechtAZ
3311/05/2022Fortuna SittardVitesse
3311/05/2022Go Ahead EaglesFeyenoord
3311/05/2022PSVNEC
3311/05/2022RKC WaalwijkHeracles Almelo
3311/05/2022SC CambuurWillem II
3311/05/2022Sparta RotterdamPEC Zwolle
3311/05/2022FC TwenteFC Groningen
3415/05/2022AZRKC Waalwijk
3415/05/2022FC GroningenSC Cambuur
3415/05/2022FeyenoordFC Twente
3415/05/2022Heracles AlmeloSparta Rotterdam
3415/05/2022NECFortuna Sittard
3415/05/2022PEC ZwollePSV
3415/05/2022sc HeerenveenGo Ahead Eagles
3415/05/2022VitesseAjax
3415/05/2022Willem IIFC Utrecht

KNVB Beker 2020-2021

1e Voorronde
29/08/2020Capelle (V)Hoogland (IV)4-0Hardeman1-0 Van Eijk, 2-0 Krznaric, 3-0 Bosscha, 4-0 Letterie
R: Jansen (Cap)
29/08/2020Cluzona (VII)Sparta Nijkerk (IV)0-4Tunnissen0-1 Van Nieuwkerk, 0-2 De Ruijter (pen),
0-3 Bakkenes, 0-4 Van der Wal
29/08/2020DVS'33 Ermelo (IV)Dongen (IV)3-1De Bruijn1-0 Roemeon, 1-1 Kamaci, 2-1 Akla, 3-1 Loukili
29/08/2020FC Rijnvogels (V) ***JOS Watergraafsmeer (IV)1-1Spaan1-0 Tsjin-Asjoe, 1-1 Esajas
R: PLange (JOS), Wendt (Rij)
29/08/2020VVOG (IV)DEM (IV) **0-2Shukrula0-1 Gencer, 0-2 Van Gelderen; R; Snijders (VVO)
29/08/2020Hoek (IV)OFC (IV)1-3Boel0-1 en 0-2 Springer, 1-2 Schalkwijk (pen), 1-3 Donald
29/08/2020Harkemase Boys (IV)Hercules (IV)6-0Rozendal1-0 Margharita, 2-0 Prinsen, 3-0 en 4-0 Bentum,
5-0 Renken (pen), 6-0 Van Duinen
29/08/2020Ter Leede (IV)Hoogezand (VI)6-2De Winter1-0 Kaabouni, 2-0 en 3-0 Steemers, 4-0 Kaabouni,
5-0 Echahbouni, 5-1 Uuldriks, 5-2 Slor,
6-2 De Kruijs
29/08/2020DOS Kampen (VI) ***EVV (IV)0-0Winkel
29/08/2020Barendrecht (IV)Erp (VI)5-0Te Kloeze1-0 Vorthoren, 2-0 Altintas, 3-0 Vorthoren,
4-0 Sansey, 5-0 Deprez
29/08/2020GOES (IV) **Sportlust'46 (IV)1-0Dogterom1-0 Schets; R: Balk (Spo), Bank (GOE)
29/08/2020DWOW (VIII)Buitenpost (V)2-5Van Leeuwen0-1 Weening, 0-2 Dijk, 1-2 Kluvers, 1-3 Derguti,
2-3 Kemmeren, 2-4 en 2-5 Dijk
29/08/2020DTS Ede (VI)Best Vooruit (VI)4-0Bronsvoort1-0 Palm, 2-0 Verstraten (pen), 3-0 Van Hasselt,
4-0 Tmim
29/08/2020DUNO D. (V)UNA (IV)1-3Ter Brake0-1 Tielemans, 1-1 Jansen, 1-2 en 1-3 Van de Gevel
29/08/2020ACV (IV)Gemert (IV)0-2Stegeman0-1 Van Lierop, 0-2 Koenders
29/08/2020Roda'46 (VI) ***ADO'20 (IV)1-1Vd Elzen0-1 Keus, 1-1 Cardoze
29/08/2020AWC (V)ODIN'59 (IV) **3-4Vries0-1 Buijs, 1-1 Straten, 1-2 Burger, 1-3 en 1-4 Jager,
2-4 en 3-4 De Bruijn
29/08/2020Hoogeveen (V)DOVO (IV) ***2-2Schaper1-0 Engbers, 1-1 Van Essen, 2-1 Drent, 2-2 De Bondt
29/08/2020Stedoco (IV)Den Hoorn (VI)10-0Tissingh1-0 Verheul, 2-0, 3-0 en 4-0 Dos Santos, 5-0 (pen)
en 6-0 Schröder, 7-0 Pereira, 8-0 en 9-0
Van Wanrooy, 10-0 Vicento; R: Pinarci (Ste)
29/08/2020Hollandia (IV)Flevo Boys (V)0-0Van Kommer
29/08/2020Sliedrecht (VI) ***VVSB (IV)2-2Cairo1-0 Van der Pijl, 1-1 Ter Hedde, 2-1 Simonis (pen),
2-2 Zschusschen
29/08/2020Scherpenzeel (VI)Groene Ster (IV)2-3Roeleveld0-1 Eind, 1-1 Ouaddouh, 1-2 Zwartjes, 2-2 Krijns,
2-3 Eind
29/08/2020OSS'20 (IV)Ajax (am.) (IV)5-2Vos1-0 Van der Velden, 1-1 Smal, 2-1 Waterink (pen),
3-1 Pijnenburg, 3-2 Van Zoolingen,
4-2 Van der Velden, 5-2 Leenders
29/08/2020Staphorst (IV)HSC'21 (IV)2-0Groenewegen1-0 Van 't Ende, 2-0 Mulder
29/08/2020Excelsior'31 (IV)SC Susteren (VI)3-0Puts1-0 Ezafzafi, 2-0 Thomas, 3-0 Reinders
29/08/2020AFC (za.) (VI)Unitas (IV)1-2Prick0-1 Meierdes (pen), 0-2 Zaimi (pen), 1-2 Swijghuijsen
R: Zwart (AFC)
29/08/2020FC Lisse (IV)Blauw Geel'38 (IV)3-0Smit1-0 Klijbroek (pen), 2-0 Schaap, 3-0 Klijbroek
29/08/2020Achilles Veen (V)NWC (VII)5-0Huizinga1-0 De Man, 2-0 Schilders, 3-0 Westerlaken,
4-0 Koenen, 5-0 Wilborts
29/08/2020SVC'08 (VII)Quick (IV)1-5De Brito0-1 en 0-2 Van der Heiden, 1-2 Toet, 1-3 Baten,
1-4 Fischer, 1-5 Van der Heiden
30/08/2020Westlandia (IV)Venray (VI)4-1Zuilichem0-1 Versteegen, 1-1 Van der Zalm, 2-1 en 3-1
Van Beek, 4-1 De Groot
2e Voorronde
06/10/2020GOES (IV) ODIN'59 (IV) ***1-1Boel0-1 De Vries, 1-1 Hollemans
06/10/2020Buitenpost (V)Capelle (V) ***1-1Dogterom0-1 Agatowski, 1-1 Weening
06/10/2020FC Lisse (IV)Stedoco (IV)0-3Aafoullah0-1 Tiebosch, 0-2 Verheul, 0-3 Dos Santos
06/10/2020DOVO (IV)DVS'33 Ermelo0-1Zuilichem0-1 Roemeon
06/10/2020Noordwijk (III)Sliedrecht (VI) ** 2-3Hardeman0-1 Van 't Hoog, 1-1 Roshanali, 2-1 De Kruijs,
2-2 Van Harlingen, 2-3 Simonis
06/10/2020Staphorst (IV)ASWH (III)5-2Vereijken1-0 Reuvers, 1-1 Yildirim, 2-1, 3-1 en 4-1 Reuvers,
4-2 Van Eck, 5-2 Verheul
06/10/2020De Treffers (III)Barendrecht (IV) **1-2Wiersma1-0 Maertzdorf, 1-1 Bakour, 1-2 Vorthoren
R: Dorst (Bar)
06/10/2020HHC Hardenberg (III) **GVVV (III)3-2Ris1-0 Hemmink, 2-0 Van der Leij, 2-1 Ties (pen),
2-2 Ten Teije, 3-2 Hemmink
06/10/2020Spakenburg (III)AFC (III)0-1Puts0-1 Van Weerdenburg
06/10/2020Excelsior M. (III)Ter Leede (IV)4-1De Bruijn1-0 Van Mil, 2-0 De Winter, 2-1 Kaabouni,
3-1 Ouali, 4-1 Van den Beemt
06/10/2020Harkemase Boys (IV)Flevo Boys (V)5-2Shukrula0-1 Ramos, 1-1 Slort, 2-1 Visser, 3-1 Huisman (e.d.),
3-2 Tiems, 4-2 Bouius, 5-2 Beimers
06/10/2020Sparta Nijkerk (IV) Rijnsburgse Boys (III)2-3Timmer1-0 Plet, 1-1 Magan, 1-2 Spruijt, 1-3 Van der Moot,
2-3 Burgerhout; R: Koomen (Rij)
07/10/2020OFC (IV)DOS Kampen (VI)7-1Weiland0-1 Knul, 1-1 Souleiman, 2-1 en 3-1 El Amraani,
4-1 Souleiman, 5-1 en 6-1 Springer, 7-1 Van der Linde
07/10/2020FC Rijnvogels (V)UNA (IV)2-4Cantineau1-0 Tjin-Asjoe, 1-1 Van Boekel, 1-2 Van den Akker,
2-2 Van Duijn, 2-3 Van Boekel, 2-4 Tielemans
07/10/2020Kozakken Boys (III)DEM (IV)1-0Eijgelsheim1-0 Mekkaoui
07/10/2020Achilles Veen (V)Gemert (IV)2-0Van Dongen1-0 Boddaert, 2-0 Koenen (pen)
07/10/2020Koninklijke HFC (III)OSS'20 (IV)0-1Blank0-1 Peltzer
07/10/2020DTS Ede (VI) **Unitas (IV)3-1Teuben1-0 Verstraten (pen), 1-1 Chraoui, 2-1 Verstraten (pen),
3-1 Homburg
07/10/2020Excelsior'31 (IV)Groene Ster (IV) **2-3Vd Laan0-1 Beverdam (e.d.), 0-2 Zwartjes, 1-2 Davina,
2-2 Ezafzafi, 2-3 Zwartjes (pen)
13/10/2020Quick Boys (III)Roda'46 (VI)5-0Henshuijs1-0 Bekooij, 2-0 Gomez-Nieto, 3-0 De Vré,
4-0 Stroo (pen), 5-0 Menken (e.d.)
1e ronde
26/10/2020Excelsior (II)Helmond Sport (II)4-0Smit1-0 Niemeijer, 2-0 en 3-0 Omarsson, 4-0 Zwarts
26/10/2020Go Ahead Eagles (II)NAC Breda (II)6-0Vd Graaf1-0 Beukema, 2-0 Hendriks, 3-0 Eddahchouri,
4-0 Veltmate (pen), 5-0 Brouwers, 6-0 Rabillard
27/10/2020FC TwenteDe Graafschap (II)1-3Manschot0-1 Hamdaoui, 0-2 Konings, 1-2 Staring,
1-3 Lelieveld
27/10/2020VVV-VenloFC Den Bosch (II)4-2Gerrets0-1 Postema, 1-1 Giakoumakis, 2-1 Arias,
3-1 Giakoumakis (pen), 3-2 Postema, 4-2 Pachonik
27/10/2020sc HeerenveenTOP Oss (II)3-1Bijl1-0 J. Veerman, 1-1 Sanches, 2-1 Nygren,
3-1 Kongolo
27/10/2020FC Dordrecht (II)FC Utrecht2-4Nagtegaal0-1 Ramselaar, 1-1 Agrafiotis, 1-2 Ramselaar,
1-3 Kerk, 2-3 Agrafiotis, 2-4 Van de Streek
28/10/2020ADO Den Haag ***Sparta Rotterdam1-1Mulder0-1 Gravenberch, 1-1 Koopmans
28/10/2020FC EmmenFC Eindhoven (II)2-0Oostrom1-0 en 2-0 De Leeuw
28/10/2020Heracles AlmeloTelstar (II)3-0Ruperti1-0 Bakis (pen), 2-0 Vloet, 3-0 Szoke
28/10/2020RKC WaalwijkSC Cambuur (II) ***2-2Martens0-1 Pauwels, 0-2 Jacobs, 1-2 Daneels, 2-2 Gaari
28/10/2020Roda JC K. (II)Fortuna Sittard0-2Vd Graaf0-1 Polter, 0-2 Flemming
Scheveningen (III)Almere City FC (II)Niet gespeeld. Almere City FC gaat door.
Rijnsburgse Boys (III)Excelsior M. (III)Niet gespeeld.
Barendrecht (IV)Achilles Veen (V)Niet gespeeld.
OFC (IV)MVV Maastricht (II)Niet gespeeld. MVV Maastricht gaat door.
ODIN'59 (IV) FC VolendamNiet gespeeld. FC Volendam gaat door.
DTS Ede (VI)Quick Boys (III)Niet gespeeld.
Staphorst (IV)PEC ZwolleNiet gespeeld. PEC Zwolle gaat door.
Sliedrecht (VI)IJsselmeervogels (III)Niet gespeeld.
Quick (IV)NEC (II)Niet gespeeld. NEC gaat door.
TEC (III)FC GroningenNiet gespeeld. FC Groningen gaat door.
Capelle (V)AFC (III)Niet gespeeld.
DVS'33 Ermelo (IV)Willem IINiet gespeeld. Willem II gaat door.
Kozakken Boys (III)Harkemase Boys (IV)Niet gespeeld.
HHC Hardenberg (III) VitesseNiet gespeeld. Vitesse gaat door.
OSS'20 (IV)Katwijk (III)Niet gespeeld.
Westlandia (IV)Stedoco (IV)Niet gespeeld.
UNA (IV)Groene Ster (IV)Niet gespeeld.
2e ronde
15/12/2020Excelsior (II)PEC Zwolle2-0Gerrets1-0 Oude Kotte, 2-0 Mendes Moreira
15/12/2020FC EmmenFC Groningen2-1Blom0-1 Lundqvist, 1-1 Bijl, 2-1 Jansen
16/12/2020Almere City FC (II)VVV-Venlo1-4Nijhuis1-0 Gelmi (e.d.), 1-1 Van Crooy, 1-2 Arias, 1-3 Linthorst,
1-4 Arias
16/12/2020De Graafschap (II)PSV1-2Vd kerkhof0-1 Max (pen), 0-2 Malen, 1-2 Hilderink
16/12/2020AjaxFC Utrecht5-4Higler0-1 Mahi, 1-1 Tadic, 2-1 Labyad, 2-2 Mahi,
3-2 St. Jago (e.d.), 3-3 Van de Streek, 3-4 Sylla,
4-4 Labyad, 5-4 Tadic
17/12/2020SC Cambuur (II)Go Ahead Eagles (II)1-2Oostrom1-0 Oratmangoen, 1-1 Brouwers, 1-2 Van Hoeven
17/12/2020Willem IIVitesse0-2Vd Eijk0-1 Manhof, 0-2 Buitink
ADO Den Haagvrij
AZvrij
Feyenoordvrij
Fortuna Sittardvrij
sc Heerenveenvrij
Heracles Almelovrij
MVV Maastricht (II)vrij
NEC (II)vrij
FC Volendam (II)vrij
3e ronde
19/01/2021MVV Maastricht (II)Excelsior (II) ***1-1 Van Boekel0-1 Omasson, 1-1 Kostons, 2-1 Schroijen, 2-2 Horemans
19/01/2021VitesseADO Den Haag2-1Higler1-0 Openda, 2-0 Bero, 2-1 Catic
19/01/2021FC Volendam (II)PSV0-2Bax0-1 Madueke (pen), 0-2 Dumfries
20/01/2021FC Emmensc Heerenveen1-2Mulder1-0 Pena, 1-1 Nygren, 1-2 J. Veerman (pen)
20/01/2021FeyenoordHeracles Almelo3-2Manschot0-1 Burgzorg, 1-1 Sinisterra, 2-1 Linssen, 3-1 Geertruida,
3-2 Szöke
20/01/2021AZAjax0-1Kamphuis0-1 Labyad
21/01/2021NEC (II) **Fortuna Sittard3-2Blom0-1 Flemming, 1-1 Janga, 2-1 Bruijn (pen), 3-1 Beekman,
3-2 Flemming
21/01/2021VVV-VenloGo Ahead Eagles (II)1-0Martens1-0 Bastiaans
Kwartfinale
09/02/2021Excelsior (II)Vitesse0-1Higler0-1 Openda
10/02/2021AjaxPSV2-1Gözübüyük1-0 en 2-0 Haller, 2-1 Timber (e.d.)
17/02/2021NEC (II)VVV-Venlo **1-2Manschot0-1 Giakoumakis,1-1 Janga, 1-2 Shabani
17/02/2021sc HeerenveenFeyenoord4-3Mulder1-0 Kaib, 1-1 Linssen, 1-2 Berghuis, 1-3 Geertruida,
2-3 Nygren, 3-3 Marsman (e.d.), 4-3 de Jong
R: Berghuis (Fey)
Halve Finale
02/03/2021VitesseVVV-Venlo2-0Lindhout1-0 Broja, 2-0 Tannane
03/03/2021sc HeerenveenAjax0-3Nijhuis0-1 Klaassen, 0-2 Tadic (pen), 0-3 Neres
Finale
18/04/2021AjaxVitesse2-1Kuipers1-0 Gravenberch, 1-1 Openda, 2-1 Neres
Gespeeld in Rotterdam (Stadion Feijenoord)

Tweede Divisie 2020-2021

Vanwege het oplopende aantal coronabesmettingen werd het amateurvoetbal medio oktober 2020 stilgelegd. Aanvankelijk met het idee het seizoen later alsnog uit te spelen als hele of halve competitie, maar daarvoor resteerde te weinig tijd. Het seizoen werd daardoor geschrapt uit de boeken. Hieronder de uitslagen van de al gespeelde wedstrijden en de stand op het moment van stoppen van de competitie.

Gespeelde wedstrijden

105/09/2020Excelsior MaassluisKatwijk0-2
105/09/2020IJsselmeervogelsRijnsburgse Boys2-1
105/09/2020Kozakken BoysASWH3-2
105/09/2020NoordwijkAFC2-1
105/09/2020Quick BoysGVVV2-1
105/09/2020ScheveningenSpakenburg1-1
105/09/2020De TreffersHHC Hardenberg0-0
105/09/2020Jong FC VolendamJong Sparta2-1
106/09/2020TECKoninklijke HFC1-2
212/09/2020AFCQuick Boys5-1
212/09/2020ASWHNoordwijk3-1
212/09/2020GVVVExcelsior Maassluis0-2
212/09/2020HHC HardenbergIJsselmeervogels0-2
212/09/2020KatwijkTEC2-1
212/09/2020Rijnsburgse BoysJong FC Volendam3-0
212/09/2020SpakenburgKozakken Boys2-1
212/09/2020Jong SpartaScheveningen1-1
213/09/2020Koninklijke HFCDe Treffers3-1
319/09/2020Excelsior MaassluisRijnsburgse Boys2-2
319/09/2020Kozakken BoysIJsselmeervogels4-1
319/09/2020NoordwijkKatwijk1-1
319/09/2020Quick BoysKoninklijke HFC1-0
319/09/2020ScheveningenASWH0-1
319/09/2020SpakenburgJong Sparta0-0
319/09/2020TECGVVV1-1
319/09/2020Jong FC VolendamHHC Hardenberg0-2
320/09/2020De TreffersAFC0-3
426/09/2020ASWHDe Treffers2-0
426/09/2020GVVVSpakenburg0-3
426/09/2020HHC HardenbergAFC0-2
426/09/2020IJsselmeervogelsJong FC Volendam4-3
426/09/2020KatwijkKozakken Boys2-2
426/09/2020Rijnsburgse BoysScheveningen1-1
426/09/2020Jong SpartaQuick Boys0-1
426/09/2020TECExcelsior Maassluis3-1
503/10/2020AFCASWH3-2
503/10/2020Excelsior MaassluisJong FC Volendam1-3
503/10/2020NoordwijkHHC Hardenberg2-2
503/10/2020Quick BoysIJsselmeervogels2-0
503/10/2020SpakenburgKatwijk3-2
503/10/2020Jong SpartaGVVV2-2
610/10/2020ASWHQuick Boys2-0
610/10/2020GVVVNoordwijk2-1
610/10/2020HHC HardenbergJong Sparta3-1
610/10/2020Koninklijke HFCSpakenburg1-2
610/10/2020Rijnsburgse BoysKozakken Boys3-1
610/10/2020Jong FC VolendamDe Treffers1-1

Stand ten tijde van stilzetten competitie

1AFC541013155
2ASWH640212127
3Spakenburg633012116
4Quick Boys64021278
5IJsselmeervogels53029910
6Rijnsburgse Boys52218106
7Kozakken Boys522181210
8Katwijk5221897
9HHC Hardenberg6222877
10Koninklijke HFC4202665
11Jong FC Volendam61235913
12GVVV61235611
13TEC4112466
14Excelsior Maassluis51134610
15Jong Sparta6042469
16Scheveningen4031334
17Noordwijk50323710
18De Treffers5023229

Eerste Divisie 2020-2021

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEXCGOAGRAHELJAJJAZJPSJUTMVVNACNECRODTELTOPVOL
Almere City FC*0-22-03-00-04-13-01-02-01-02-01-14-10-02-02-02-11-13-01-2
SC Cambuur7-2*3-15-03-07-20-21-14-12-32-05-15-22-03-22-03-03-13-00-1
FC Den Bosch1-13-5*2-11-10-13-32-31-22-21-21-23-02-01-12-27-04-11-01-5
FC Dordrecht2-20-12-6*1-51-30-00-22-13-12-02-30-30-12-31-20-51-01-30-0
FC Eindhoven1-32-51-05-1*1-10-23-20-03-03-00-22-24-02-40-13-32-30-01-1
Excelsior4-60-14-43-01-0*0-11-20-35-14-10-02-02-00-32-11-31-23-02-3
Go Ahead Eagles3-00-03-05-13-00-0*0-04-10-30-11-02-33-00-02-10-01-01-01-3
De Graafschap2-20-24-20-31-01-11-0*0-02-21-12-13-11-01-02-04-02-02-12-5
Helmond Sport2-11-54-05-21-02-10-21-2*1-12-01-02-11-10-20-71-21-11-10-1
Jong Ajax1-41-11-21-21-23-10-21-12-2*3-21-23-24-31-10-10-41-20-11-1
Jong AZ Alkmaar2-52-42-14-03-22-10-37-32-22-1*1-43-23-32-30-30-11-10-12-6
Jong PSV1-20-11-00-11-21-62-30-22-21-23-0*1-13-11-11-11-13-00-00-1
Jong FC Utrecht1-31-33-13-11-23-20-10-12-11-21-21-6*0-10-21-42-01-20-12-3
MVV Maastricht2-01-73-13-12-01-00-22-31-11-53-23-30-2*1-42-12-42-03-02-2
NAC Breda4-00-42-10-12-11-20-13-13-24-06-12-13-12-0*0-12-21-03-03-0
NEC0-10-04-12-16-03-22-11-22-22-13-22-02-02-10-2*1-11-10-11-0
Roda JC Kerkrade0-03-10-04-02-13-10-31-32-22-20-15-12-12-03-31-3*1-13-01-1
Telstar2-31-26-12-01-11-11-21-22-01-22-22-22-31-21-25-23-1*1-12-2
TOP Oss2-42-22-02-00-11-30-40-21-21-06-03-20-42-20-02-12-01-4*2-0
FC Volendam2-20-36-07-12-00-20-01-45-13-22-15-10-10-12-11-33-42-01-1*

Eindstand

1SC Cambuur * ♦3829549210936
2Go Ahead Eagles382387776225
3De Graafschap +382387776747
4Almere City FC +382297757548
5NAC Breda +382279737541
6FC Volendam +3819910667952
7NEC + ♦3820612666845
8Roda JC Kerkrade +38151211576761
9Excelsior3814618486566
10TOP Oss3813817474057
11MVV Maastricht3813718465072
12Helmond Sport38111215455168
13Telstar38101117415761
14Jong PSV38101018405465
15FC Eindhoven38101018405062
16Jong Ajax38101018405571
17Jong AZ3811522385692
18Jong FC Utrecht3811225355377
19FC Den Bosch388822325985
20FC Dordrecht388327273697

Wedstrijden

 Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts:Ar:Details:
128/08/2020Jong FC UtrechtFC Eindhoven1-2100Cantineau0-1 De Rooij, 1-1 Pieters, 1-2 Van Kleef (pen)
128/08/2020SC CambuurNEC2-02.500Dieperink1-0 Nieuwpoort, 2-0 Mühren (pen)
129/08/2020Jong PSVExcelsior1-6380Teuben0-1 Mendes Moreira, 0-2 Zwarts, 0-3 Oude Kotte,
0-4 De Haas (e.d.), 0-5 Omarsson, 1-5 Timan,
1-6 Omarsson
129/08/2020TOP OssHelmond Sport1-2765Vd Laan0-1 Stans, 0-2 Van Keilegom, 1-2 Van der Heijden
R: Dzepar (Hel)
129/08/2020NAC BredaJong AZ6-13.722Bijl1-0 Dogan, 2-0 El Allouchi, 3-0 Stokkers,
4-0 Riera, 5-0 Bohui, 5-1 Oosting, 6-1 Venema
130/08/2020TelstarFC Volendam2-2763Gözübüyük1-0 en 2-0 Bronkhorst, 2-1 Doodeman,
2-2 El Azzouzi
130/08/2020Jong AjaxRoda JC Kerkrade0-4151Blank0-1 Alberg, 0-2 Croux (pen), 0-3 Luijckx,
0-4 Vossebelt
130/08/2020FC DordrechtGo Ahead Eagles0-0735Oostrom
130/08/2020Almere City FCMVV Maastricht0-0819Ruperti
131/08/2020De GraafschapFC Den Bosch4-23.116Higler1-0 Van Huizen, 1-1 Lelieveld (e.d.),
2-1 Van Mieghem, 3-1 Lieftink, 4-1 Opoku,
4-2 Hornkamp
205/09/2020FC EindhovenTelstar2-3746Gerrets0-1 Bronkhorst, 1-1 Botermans, 2-1 De Rooij,
2-2 en 2-3 Pattymnama
205/09/2020MVV MaastrichtSC Cambuur1-71.500Vd Eijk0-1 Malun, 0-2 Hoedemakers, 0-3 en 0-4 Mühren,
1-4 Schroyen (pen), 1-5 Jacobs, 1-6 en 1-7 Antonia
205/09/2020Roda JC KerkradeTOP Oss3-03.800Perez1-0 Marzo, 2-0 Alberg, 3-0 Croux
206/09/2020ExcelsiorAlmere City FC4-61.000Martens0-1 Verheydt, 1-1 Niemeijer, 2-1 en 3-1 Omarsson,
3-2 Hammouti, 3-3 Margharita, 3-4 Verheijdt,
3-5 Emmers, 4-5 Omarsson, 4-6 Receveur
206/09/2020FC Den BoschFC Dordrecht2-11.100Hensgens0-1 Jansen, 1-1 Felida, 2-1 Van Moorsel
206/09/2020Helmond SportNAC Breda0-21.125Nagtegaal0-1 Dogan (pen), 0-2 Van Hooijdonk
311/09/2020FC DordrechtExcelsior1-3735Vd Laan1-0 Vermeulen, 1-1 en 1-2 Omarsson,
1-3 Oude Kotte
311/09/2020FC VolendamJong FC Utrecht0-11.726Gansner0-1 Acheffay; R: Alou (Utr)
311/09/2020Jong AZJong PSV1-4100Dröge1-0 Taabouni, 1-1 Ledezma (pen),
1-2, 1-3 en 1-4 Saibari
311/09/2020FC EindhovenHelmond Sport0-0827Oostrom
311/09/2020NECJong Ajax2-12.892Bos1-0 Van Eijden, 1-1 Giovanni, 2-1 Bruijn (pen)
311/09/2020SC CambuurGo Ahead Eagles0-22.650Blom0-1 Veldmate, 0-2 Van Hoeven
312/09/2020De GraafschapRoda JC Kerkrade4-03.226Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Lieftink, 3-0 Van Mieghem,
4-0 Seuntjens
313/09/2020TelstarMVV Maastricht20:00620Bijl0-1 Duin (pen), 1-1 Plet, 1-2 Kostons
214/09/2020Jong AjaxJong PSV1-2106Perez0-1 De Haas, 0-2 Tore, 1-2 Ekkelenkamp
R: De Haas (PSV)
214/09/2020Jong FC UtrechtJong AZ1-2100Hensgens1-0 Mallahi, 1-1 Oosting, 1-2 Taabouni
R: Bourebaba (Utr)
314/09/2020NAC BredaFC Den Bosch2-13.843Dieperink0-1 Hornkamp, 1-1 en 2-1 Van Hooijdonk
215/09/2020FC VolendamNEC1-31.609Cantineau0-1 Tavsan, 0-2 Janga, 1-2 Kaars, 1-3 Janga
315/09/2020Almere City FCTOP Oss3-0972Teuben1-0 Verheydt (p), 2-0 Ahannach, 3-0 Bouyaghlafen
421/09/2020Jong AZDe Graafschap7-3100Gansner1-0 Taabouni, 2-0 Aboukhlal, 3-0 Oosting,
4-0 Evjen, 5-0 Taabouni, 5-1 Seuntjens,
5-2 Lieftink, 6-2 Reijnders, 6-3 Van Mieghem,
7-3 Aboukhlal; R: Evjen (AZ)
418/09/2020Jong PSVFC Eindhoven1-2418Bos0-1 De Rooij, 1-1 Ledezma, 1-2 Van der Sande
418/09/2020Go Ahead EaglesJong Ajax0-32.111Ruperti0-1 Taylor (pen), 0-2 Brobbey, 0-3 Jensen
R: De Waal (Aja)
418/09/2020Roda JC KerkradeFC Dordrecht4-03.900Gerrets1-0 Albers (pen), 2-0 Croux, 3-0 Absalem,
4-0 Marzo; R: Falkenburg (Rod)
419/09/2020TOP OssSC Cambuur2-2681Blank1-0 Rommens, 1-1 Oratmangoen, 1-2 Mühren (pen),
2-2 Koorman
420/09/2020NECAlmere City FC0-12.899Blom0-1 Mirani
418/09/2020Helmond SportFC Volendam0-11.125Vd Graaf0-1 Doodeman
421/09/2020Jong FC UtrechtNAC Breda0-2100Dröge0-1 Venema, 0-2 Van Hooijdonk
422/09/2020ExcelsiorTelstar1-21.250Oostrom1-0 Zwarts, 1-1 Van Doorm, 1-2 Liesdek
422/09/2020FC Den BoschMVV Maastricht2-01.091Cantineau1-0 Klas, 2-0 Trotman
525/09/2020Almere City FCHelmond Sport2-01.059Bijl1-0 Ahannach, 2-0 Blackson
525/09/2020FC DordrechtJong AZ2-0735Teuben1-0 Jansen, 2-0 Bliek; R: Gemmel (AZ)
525/09/2020MVV MaastrichtTOP Oss3-01.729Hensgens1-0 en 2-0 Schroyen, 3-0 Mickels; R: Pique (TOP)
525/09/2020SC CambuurJong FC Utrecht5-22.450Bax1-0 en 2-0 Kallon, 3-0 Breij, 4-0 Kallon,
4-1 Hilterman, 5-1 Kallon, 5-2 Pieters
526/09/2020NAC BredaJong PSV2-13.605Vd Laan0-1 Thomas, 1-1 Rutten, 2-1 Fiorini
527/09/2020De GraafschapNEC2-03.242Makkelie1-0 en 2-0 (pen) Hamdaoui
527/09/2020FC VolendamGo Ahead Eagles0-01.520Manschot
528/09/2020Jong AjaxExcelsior3-0197Dröge1-0 Brobbey, 2-0 Traoré, 3-0 Taylor
528/09/2020TelstarFC Den Bosch6-1728Nagtegaal1-0 en 2-0 Soto, 3-0 Plet, 4-0 Bronkhorst,
5-0 Van Velzen, 5-1 Hornkamp, 6-1 Bronkhorst
529/09/2020FC EindhovenRoda JC Kerkrade3-30Martens1-0 Botermans, 1-1 Pflucke, 1-2 en 1-3 Alberg (pen),
2-3 De Rooij, 3-3 Pozo
602/10/2020Go Ahead EaglesJong FC Utrecht2-30Gerrets0-1 Mallahi, 0-2 Hilterman, 1-2 en 2-2 Hendriks,
2-3 Hilterman
602/10/2020Jong PSVTelstar3-00Gansner1-0 Thomas, 2-0 Kristinsson, 3-0 Daniels
602/10/2020Jong AZMVV Maastricht3-30Bos1-0 en 2-0 Taabouni, 2-1 Schroijen, 3-1 Oosting,
3-2 Van Acker, 3-3 Déom
602/10/2020NAC BredaJong Ajax4-00Oostrom1-0, 2-0 en 3-0 (pen) Van Hooijdonk, 4-0 Venema
603/10/2020NECFC Eindhoven6-00Vd Eijk1-0 Elkarouani, 2-0 Janga, 3-0 Okita,
4-0 Van der Sluijs, 5-0 Proper, 6-0 Bruijn
R: Bogaers (Ein)
604/10/2020Roda JC KerkradeFC Volendam1-10Gözübüyük0-1 Doodeman, 1-1 Alberg (pen)
605/10/2020TOP OssFC Dordrecht2-00Ruperti1-0 Leidsman, 2-0 Van der Heijden
605/10/2020ExcelsiorDe Graafschap1-20Blom0-1 Hamdaoui, 1-1 Niemeijer (pen), 1-2 Seuntjens
R: Ormonde-Ottewil (Exc)
606/10/2020Helmond SportSC Cambuur1-50Vd Eijk1-0 Van Hoorenbeek, 1-1 en 1-2 Jacobs, 1-3 Kallon,
1-4 Mühren, 1-5 Paulissen
615/10/2020FC Den BoschAlmere City FC1-10Vd Graaf0-1 Bouyaghlafen, 1-1 Helstrup (e.d.)
709/10/2020FC EindhovenExcelsior1-10Blank0-1 Omarsson, 1-1 Van den Eynden; R: Wieffer (Exc)
710/10/2020MVV MaastrichtGo Ahead Eagles0-20Martens0-1 Idzes, 0-2 Beukema
710/10/2020Almere City FCRoda JC Kerkrade1-20Vd Laan0-1 Pflücke, 1-1 Verheydt, 2-1 Harrison
710/10/2020TelstarTOP Oss1-10Bos1-0 Soto, 1-1 Peters
711/10/2020SC CambuurFC Dordrecht5-00Bijl1-0 en 2-0 (pen) Mühren, 3-0 Breij, 4-0 en 5-0 Korte
712/10/2020FC Den BoschHelmond Sport1-20Hensgens0-1 Van Keilegom, 0-2 Loukili, 1-2 Hornkamp
213/10/2020Go Ahead EaglesDe Graafschap0-00Bax
816/10/2020Jong AjaxJong AZ3-20Bijl0-1 Koopmeiners, 1-1 Llasana, 2-1 en 3-1 (pen)
Brobbey, 3-2 Margaret; R: Jensen (Aja)
816/10/2020Jong FC UtrechtNEC1-40Teuben1-0 Acheffay, 1-1 Okita, 1-2 Van Rooij,
1-3 Elkarouaani, 1-4 Ondaan; R: Mokono (Utr)
816/10/2020ExcelsiorMVV Maastricht2-00Perez1-0 Baas, 2-0 Omarsson
816/10/2020FC VolendamJong PSV5-10Ruperti1-0 Antonucci, 2-0 en 3-0 Deul, 4-0 Mulattieri,
4-1 Kjølø, 5-1 Iatroudis
817/10/2020Go Ahead EaglesFC Eindhoven3-00Kamphuis1-0 Beukema, 2-0 Mulenga, 3-0 Kuipers
818/10/2020FC DordrechtAlmere City FC2-20Cantineau1-0 Valpoort, 2-0 Dos Santos, 2-1 Balker,
2-2 Verheydt
819/10/2020Helmond SportDe Graafschap1-20Gansner0-1 Van Huizen, 1-1 Duijvestein, 1-2 Opoku
719/10/2020Jong AjaxJong FC Utrecht3-20Hensgens1-0 Hansen, 2-0 Douglas, 2-1 Hilterman,
3-1 Brobbey, 3-2 Hilterman
719/10/2020Jong AZFC Volendam2-60Gerrets0-1 Tol, 0-2 Antonucci, 0-3 Kaars,
1-3 Taabouni, 1-4 El Kadiri, 2-4 Barasi,
2-5 Murkin, 2-6 Mulattieri
819/10/2020Roda JC KerkradeTelstar1-10Ruperti1-0 Falkenburg, 1-1 Cagro (pen)
820/10/2020NAC BredaSC Cambuur0-40Vd Kerkhof0-1 Korte, 0-2 Paulissen, 0-3 Korte,
0-4 Jacobs
820/10/2020TOP OssFC Den Bosch2-00Oostrom1-0 Remans, 2-0 Leidsman
720/10/2020Jong PSVNEC1-10Dröge1-0 Kristinsson, 1-1 Beekman
923/10/2020Almere City FCNAC Breda2-00Mulder1-0 Sørensen, 2-0 Hammouti
923/10/2020De GraafschapJong PSV2-10Bos0-1 Vos, 1-1 (pen) en 2-1 Seuntjens
923/10/2020FC Den BoschExcelsior0-10Martens0-1 Omarsson; R: Soumaoro (DBo)
923/10/2020FC EindhovenJong AZ3-00Rozendal1-0 Biemans, 2-0 Van der Sande, 3-0 Jap Tjong
R: Biberoglu (AZ)
923/10/2020FC VolendamFC Dordrecht7-10Bax1-0 Antonucci, 2-0 Murkin, 3-0 en 4-0 Mulattieri,
4-1 Dos Santos, 5-1 Murkin, 6-1 Kaars, 7-1 James
923/10/2020MVV MaastrichtJong Ajax1-50Teuben1-0 Déom, 1-1 De Waal, 1-2 Rensch,
1-3 Musampa, 1-4 Giovanni, 1-5 Ünüvar
923/10/2020NECGo Ahead Eagles2-10Nagtegaal1-0 Vet, 2-0 Janga, 2-1 Brouwers
923/10/2020SC CambuurRoda JC Kerkrade3-00Higler1-0 Mühren, 2-0 Korte, 3-0 Antonia
R: Paulisse (Cam)
923/10/2020TelstarHelmond Sport2-00Dröge1-0 en 2-0 Soto
1030/10/2020TOP OssDe Graafschap0-20Teuben0-1 Seuntjens, 0-2 Verbeek
1030/10/2020Helmond SportMVV Maastricht1-10Vd Laan1-0 Goselink (pen), 1-1 Van Bommel
1030/10/2020Jong AjaxAlmere City FC1-40Bos0-1 Kasanwirjo (e.d.), 0-2 Verheydt, 0-3 Sørensen,
0-4 Helstrup, 1-4 Taylor (pen)
1130/10/2020NAC BredaNEC0-10Manschot0-1 Ondaan
1031/10/2020Go Ahead EaglesExcelsior0-00Hensgens
1131/10/2020Roda JC KerkradeFC Den Bosch0-00Gansner
1001/11/2020FC VolendamFC Eindhoven2-00Ruperti1-0 Doodeman, 2-0 Deul (pen)
1102/11/2020Jong AZTelstar1-10Smit1-0 Barasi, 1-1 Bronkhorst
1002/11/2020FC DordrechtJong FC Utrecht0-30Vos0-1 en 0-2 Hilterman, 0-3 Lonwijk
1106/11/2020Almere City FCJong AZ2-00Teuben1-0 Mirani, 2-0 Kaandorp
1106/11/2020FC Den BoschJong PSV1-20Bijl0-1 en 0-2 Fofana, 1-2 Postema
1006/11/2020MVV MaastrichtNAC Breda1-40Blom1-0 Kostons, 1-1 Van Hooijdonk (pen), 1-2 Dogan,
1-3 Immers, 1-4 MacIntosch-Buffonge
1006/11/2020NECHelmond Sport2-20Gerrets0-s Goselink, 1-1 Ondaan, 2-1 Van Rooij,
2-2 Loukili
1107/11/2020De GraafschapFC Volendam2-50Van Boekel1-0 Van Mieghem, 1-1 Murkin, 2-1 Lieftink,
2-2 Deul, 2-3 Antonucci (pen), 2-4 en 2-5
Doodeman
1007/11/2020SC CambuurJong Ajax2-30Bax0-1 Taylor, 1-1 Hoedemakers, 2-1 Breij,
2-2 rensch, 2-3 Llansana
1109/11/2020FC EindhovenFC Dordrecht5-10Dröge1-0 Amevor, 2-0 Botermans, 3-0 De Keerschmaker,
3-1 Vermeulen, 4-1 Van der Sande, 5-1 Sleegers
1109/11/2020Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade2-00Rozendal1-0 Boussaid, 2-0 Pieters
1110/11/2020ExcelsiorTOP Oss3-00Nagtegaal1-0, 2-0 en 3-0 Omarsson
1010/11/2020TelstarGo Ahead Eagles1-20Perez1-0 Plet, 1-2 en 1-2 Mulenga
711/11/2020De GraafschapNAC Breda1-00Nijhuis1-0 Hamdaoui
1213/11/2020Helmond SportExcelsior2-10Vos1-0 Goselink, 2-0 Stans, 2-1 Omarsson
1213/11/2020TOP OssFC Eindhoven0-10Hensgens0-1 Van der Sande
1214/11/2020FC DordrechtDe Graafschap0-20Ruperti0-1 Hamdaoui, 0-2 Seuntjens (pen)
1214/11/2020NAC BredaTelstar1-00Vd Laan1-0 Mashart
1214/11/2020Roda JC KerkradeMVV Maastricht2-00Dieperink1-0 Bakker, 2-0 Alberg (pen); R: Salasiwa (MVV)
1215/11/2020Go Ahead EaglesFC Den Bosch3-00Blank1-0 Rabillard, 2-0 Noels (e.d.), 3-0 Kuipers
R: Noels (DBo)
1215/11/2020SC CambuurAlmere City FC7-20Vd Eijk1-0 Paulissen, 1-1 Blackson, 2-1 Schouten,
3-1 Jacobs, 4-1 Breij, 5-1 en 6-1 Mühren,
7-1 Korte, 7-2 Mirani
1319/11/2020De GraafschapSC Cambuur0-20Gözübüyük0-1 Schouten, 0-2 Korte
1319/11/2020TelstarFC Dordrecht2-00Gansner1-0 en 2-0 Plet
1320/11/2020FC Den BoschJong Ajax2-20Smit0-1 (pen) en 0-2 Brobbey, 1-2 en 2-2 Trotman
1320/11/2020ExcelsiorJong AZ4-10Cantineau1-0 Omarsson, 2-0 Velthuis (e.d.),
3-0 Mendes Moreira, 3-1 Kunst, 4-1 Meijer
1320/11/2020FC VolendamTOP Oss1-10Bos1-0 James, 1-1 Van der Heijden
1320/11/2020Jong FC UtrechtHelmond Sport2-10Hensgens1-0 Velanas, 1-1 Duijvesteijn, 2-1 Hilterman
1320/11/2020MVV MaastrichtJong PSV3-30Gerrets1-0 Naudts, 2-0 Schroijen, 3-0 Naudts,
3-1 Kristinsson, 3-2 Vertessen, 3-3 Kristinsson
1320/11/2020NECRoda JC Kerkrade1-10Kamphuis0-1 Luijkcx, 1-1 Beekman; R: Alberg (Rod)
1321/11/2020FC EindhovenNAC Breda20:00
1321/11/2020Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1223/11/2020Jong AjaxFC Volendam20:00
1223/11/2020Jong AZNEC20:00
1223/11/2020Jong PSVJong FC Utrecht20:00
1427/11/2020FC DordrechtJong Ajax20:00
1427/11/2020FC EindhovenDe Graafschap20:00
1427/11/2020TOP OssNAC Breda20:00
1427/11/2020FC VolendamAlmere City FC20:00
1427/11/2020Go Ahead EaglesJong AZ20:00
1427/11/2020NECMVV Maastricht20:00
1427/11/2020Roda JC KerkradeExcelsior20:00
1427/11/2020SC CambuurFC Den Bosch20:00
1130/11/2020Jong PSVSC Cambuur20:00
1430/11/2020Helmond SportJong PSV20:00
1430/11/2020Jong FC UtrechtTelstar20:00
1504/12/2020Almere City FCJong FC Utrecht20:00
1504/12/2020FC Den BoschNEC20:00
1504/12/2020ExcelsiorFC Volendam20:00
1504/12/2020Helmond SportGo Ahead Eagles20:00
1504/12/2020Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
1504/12/2020MVV MaastrichtDe Graafschap20:00
1604/12/2020NAC BredaFC Dordrecht20:00
1604/12/2020TelstarSC Cambuur20:00
1607/12/2020Jong AjaxFC Eindhoven20:00
1607/12/2020Jong AZTOP Oss20:00
1611/12/2020De GraafschapJong Ajax20:00
1611/12/2020FC DordrechtNEC20:00
1611/12/2020FC EindhovenMVV Maastricht20:00
1611/12/2020TOP OssJong PSV20:00
1611/12/2020FC VolendamFC Den Bosch20:00
1611/12/2020Go Ahead EaglesNAC Breda20:00
1511/12/2020Jong FC UtrechtExcelsior20:00
1511/12/2020Roda JC KerkradeHelmond Sport20:00
1511/12/2020SC CambuurJong AZ20:00
1511/12/2020TelstarAlmere City FC20:00
914/12/2020Jong FC UtrechtTOP Oss21:00
1718/12/2020De GraafschapJong FC Utrecht20:00
1718/12/2020FC Den BoschFC Eindhoven20:00
1718/12/2020ExcelsiorSC Cambuur20:00
1718/12/2020Jong PSVAlmere City FC20:00
1718/12/2020MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
1718/12/2020NAC BredaFC Volendam20:00
1718/12/2020NECTOP Oss20:00
1718/12/2020Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles20:00
1721/12/2020Jong AjaxTelstar20:00
1721/12/2020Jong AZHelmond Sport20:00
1803/01/2021ExcelsiorNAC Breda12:15
1803/01/2021FC EindhovenSC Cambuur14:30
1803/01/2021TelstarNEC14:30
1803/01/2021Almere City FCDe Graafschap16:45
1803/01/2021FC VolendamMVV Maastricht16:45
1804/01/2021TOP OssJong Ajax20:00
1804/01/2021Helmond SportFC Dordrecht20:00
1804/01/2021Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
1804/01/2021Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
1804/01/2021Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
1908/01/2021Almere City FCFC Eindhoven20:00
1908/01/2021De GraafschapTelstar20:00
1908/01/2021FC Den BoschJong AZ20:00
1908/01/2021FC DordrechtJong PSV20:00
1908/01/2021Go Ahead EaglesTOP Oss20:00
1908/01/2021Jong AjaxHelmond Sport20:00
1908/01/2021MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
1908/01/2021NAC BredaRoda JC Kerkrade20:00
1908/01/2021NECExcelsior20:00
1908/01/2021SC CambuurFC Volendam20:00
2015/01/2021FC DordrechtFC Volendam20:00
2015/01/2021ExcelsiorFC Eindhoven20:00
2015/01/2021TOP OssTelstar20:00
2015/01/2021Go Ahead EaglesMVV Maastricht20:00
2015/01/2021Helmond SportFC Den Bosch20:00
2015/01/2021Jong AZAlmere City FC20:00
2015/01/2021NECSC Cambuur20:00
2015/01/2021Roda JC KerkradeDe Graafschap20:00
2018/01/2021Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
2018/01/2021Jong PSVNAC Breda20:00
2122/01/2021Almere City FCFC Dordrecht20:00
2122/01/2021FC Den BoschNAC Breda20:00
2122/01/2021FC EindhovenNEC20:00
2122/01/2021TOP OssExcelsior20:00
2122/01/2021FC VolendamDe Graafschap20:00
2122/01/2021MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
2122/01/2021Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
2122/01/2021SC CambuurJong PSV20:00
2122/01/2021TelstarJong AZ20:00
2125/01/2021Jong AjaxGo Ahead Eagles20:00
2229/01/2021De GraafschapTOP Oss20:00
2229/01/2021FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
2229/01/2021ExcelsiorFC Den Bosch20:00
2229/01/2021Go Ahead EaglesFC Volendam20:00
2229/01/2021Helmond SportTelstar20:00
2229/01/2021Jong PSVJong Ajax20:00
2229/01/2021NAC BredaAlmere City FC20:00
2229/01/2021NECJong FC Utrecht20:00
2229/01/2021SC CambuurMVV Maastricht20:00
2201/02/2021Jong AZFC Eindhoven20:00
2305/02/2021FC Den BoschDe Graafschap20:00
2305/02/2021FC EindhovenGo Ahead Eagles20:00
2305/02/2021TOP OssJong AZ20:00
2305/02/2021FC VolendamExcelsior20:00
2305/02/2021MVV MaastrichtNEC20:00
2305/02/2021Roda JC KerkradeJong PSV20:00
2305/02/2021TelstarNAC Breda20:00
2306/02/2021Helmond SportAlmere City FC18:45
2308/02/2021Jong AjaxSC Cambuur20:00
2308/02/2021Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
2412/02/2021Almere City FCFC Volendam20:00
2412/02/2021De GraafschapMVV Maastricht20:00
2412/02/2021ExcelsiorRoda JC Kerkrade20:00
2412/02/2021Go Ahead EaglesTelstar20:00
2412/02/2021Jong PSVHelmond Sport20:00
2412/02/2021NAC BredaFC Eindhoven20:00
2412/02/2021NECFC Den Bosch20:00
2412/02/2021SC CambuurTOP Oss20:00
2415/02/2021Jong AjaxFC Dordrecht20:00
2415/02/2021Jong AZJong FC Utrecht20:00
2519/02/2021FC DordrechtNAC Breda20:00
2519/02/2021TOP OssAlmere City FC20:00
2519/02/2021FC VolendamJong Ajax20:00
2519/02/2021Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
2519/02/2021MVV MaastrichtExcelsior20:00
2519/02/2021TelstarFC Eindhoven20:00
2521/02/2021NECDe Graafschap14:30
2522/02/2021Jong AZGo Ahead Eagles20:00
2522/02/2021Jong FC UtrechtSC Cambuur20:00
2522/02/2021Jong PSVFC Den Bosch20:00
2626/02/2021Almere City FCSC Cambuur20:00
2626/02/2021De GraafschapJong AZ20:00
2626/02/2021FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
2626/02/2021FC DordrechtHelmond Sport20:00
2626/02/2021FC EindhovenFC Volendam20:00
2626/02/2021Go Ahead EaglesJong PSV20:00
2626/02/2021MVV MaastrichtTelstar20:00
2626/02/2021NAC BredaTOP Oss20:00
2626/02/2021Roda JC KerkradeNEC20:00
2601/03/2021ExcelsiorJong Ajax20:00
2705/03/2021Almere City FCExcelsior20:00
2705/03/2021De GraafschapFC Eindhoven20:00
2705/03/2021TOP OssGo Ahead Eagles20:00
2705/03/2021FC VolendamRoda JC Kerkrade20:00
2705/03/2021Helmond SportNEC20:00
2705/03/2021Jong PSVFC Dordrecht20:00
2705/03/2021SC CambuurTelstar20:00
2708/03/2021Jong AjaxFC Den Bosch20:00
2708/03/2021Jong AZNAC Breda20:00
2708/03/2021Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
2812/03/2021FC Den BoschFC Volendam20:00
2812/03/2021FC DordrechtTOP Oss20:00
2812/03/2021FC EindhovenAlmere City FC20:00
2812/03/2021ExcelsiorJong FC Utrecht20:00
2812/03/2021Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
2812/03/2021MVV MaastrichtJong AZ20:00
2812/03/2021NAC BredaHelmond Sport20:00
2812/03/2021NECJong PSV20:00
2812/03/2021Roda JC KerkradeJong Ajax20:00
2812/03/2021TelstarDe Graafschap20:00
3015/03/2021Jong AZJong Ajax20:00
3015/03/2021Jong FC UtrechtJong PSV20:00
3015/03/2021NECFC Volendam20:00
2919/03/2021Almere City FCFC Den Bosch20:00
2919/03/2021De GraafschapExcelsior20:00
2919/03/2021TOP OssNEC20:00
2919/03/2021FC VolendamNAC Breda20:00
2919/03/2021Go Ahead EaglesFC Dordrecht20:00
2919/03/2021Helmond SportJong FC Utrecht20:00
2919/03/2021Jong AjaxMVV Maastricht20:00
2919/03/2021Jong PSVJong AZ20:00
2919/03/2021SC CambuurFC Eindhoven20:00
2919/03/2021TelstarRoda JC Kerkrade20:00
3026/03/2021FC Den BoschGo Ahead Eagles20:00
3026/03/2021FC DordrechtTelstar20:00
3026/03/2021FC EindhovenTOP Oss20:00
3026/03/2021MVV MaastrichtAlmere City FC20:00
3026/03/2021NAC BredaDe Graafschap20:00
3026/03/2021Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
3028/03/2021ExcelsiorHelmond Sport14:30
3102/04/2021Almere City FCNEC20:00
3102/04/2021De GraafschapFC Dordrecht20:00
3102/04/2021FC Den BoschTOP Oss20:00
3102/04/2021ExcelsiorJong PSV20:00
3102/04/2021FC VolendamSC Cambuur20:00
3102/04/2021Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade20:00
3102/04/2021Helmond SportJong AZ20:00
3102/04/2021Jong AjaxNAC Breda20:00
3102/04/2021MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3102/04/2021TelstarJong FC Utrecht20:00
3205/04/2021FC DordrechtFC Eindhoven14:30
3205/04/2021TOP OssFC Volendam14:30
3205/04/2021Helmond SportJong Ajax14:30
3205/04/2021Jong AZFC Den Bosch14:30
3205/04/2021Jong FC UtrechtDe Graafschap14:30
3205/04/2021Jong PSVMVV Maastricht14:30
3305/04/2021NAC BredaGo Ahead Eagles14:30
3305/04/2021NECTelstar14:30
3305/04/2021Roda JC KerkradeAlmere City FC14:30
3305/04/2021SC CambuurExcelsior14:30
3309/04/2021Almere City FCTelstar20:00
3309/04/2021FC Den BoschSC Cambuur20:00
3309/04/2021FC EindhovenJong PSV20:00
3309/04/2021ExcelsiorNEC20:00
3309/04/2021FC VolendamHelmond Sport20:00
3309/04/2021MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade20:00
3209/04/2021NAC BredaJong FC Utrecht20:00
3211/04/2021De GraafschapGo Ahead Eagles14:30
3212/04/2021Jong AjaxTOP Oss20:00
3212/04/2021Jong AZFC Dordrecht20:00
3416/04/2021FC DordrechtFC Den Bosch20:00
3416/04/2021FC EindhovenJong Ajax20:00
3416/04/2021TOP OssMVV Maastricht20:00
3416/04/2021Go Ahead EaglesAlmere City FC20:00
3416/04/2021Jong FC UtrechtFC Volendam20:00
3416/04/2021NECJong AZ20:00
3416/04/2021Roda JC KerkradeNAC Breda20:00
3416/04/2021SC CambuurHelmond Sport20:00
3416/04/2021TelstarExcelsior20:00
3419/04/2021Jong PSVDe Graafschap20:00
3523/04/2021De GraafschapAlmere City FC20:00
3523/04/2021FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
3523/04/2021FC DordrechtMVV Maastricht20:00
3523/04/2021Helmond SportFC Eindhoven20:00
3523/04/2021Jong AjaxNEC20:00
3523/04/2021Jong AZSC Cambuur20:00
3523/04/2021Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles20:00
3523/04/2021Jong PSVTOP Oss20:00
3523/04/2021NAC BredaExcelsior20:00
3525/04/2021FC VolendamTelstar14:30
3630/04/2021Almere City FCJong Ajax20:00
3630/04/2021FC EindhovenFC Den Bosch20:00
3630/04/2021ExcelsiorFC Dordrecht20:00
3630/04/2021TOP OssJong FC Utrecht20:00
3630/04/2021Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
3630/04/2021MVV MaastrichtFC Volendam20:00
3630/04/2021Roda JC KerkradeJong AZ20:00
3630/04/2021SC CambuurDe Graafschap20:00
3630/04/2021TelstarJong PSV20:00
3602/05/2021NECNAC Breda14:30
3707/05/2021FC Den BoschTelstar20:00
3707/05/2021FC DordrechtSC Cambuur20:00
3707/05/2021Go Ahead EaglesNEC20:00
3707/05/2021Helmond SportTOP Oss20:00
3707/05/2021Jong AjaxDe Graafschap20:00
3707/05/2021Jong AZExcelsior20:00
3707/05/2021Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
3707/05/2021Jong PSVFC Volendam20:00
3707/05/2021NAC BredaMVV Maastricht20:00
3707/05/2021Roda JC KerkradeFC Eindhoven20:00
3814/05/2021Almere City FCJong PSV20:00
3814/05/2021De GraafschapHelmond Sport20:00
3814/05/2021FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
3814/05/2021ExcelsiorGo Ahead Eagles20:00
3814/05/2021TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
3814/05/2021FC VolendamJong AZ20:00
3814/05/2021MVV MaastrichtFC Den Bosch20:00
3814/05/2021NECFC Dordrecht20:00
3814/05/2021SC CambuurNAC Breda20:00
3814/05/2021TelstarJong Ajax20:00

Play-offs voor promotie/degradatie

1e ronde
15/05/2021De GraafschapRoda JC Kerkrade2-30Vd Eijk0-1 Vente, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Van de Pavert,
2-2 en 2-3 Goppel
15/05/2021Almere City FCNEC0-40Blom0-1 Okita, 0-2 Bruijn (pen), 0-3 Vet, 0-4 Okita
15/05/2021NAC BredaFC Volendam4-10Van Boekel1-0 De Rooij, 2-0 Adilehou, 3-0 Fiorini,
3-1 Mulattieri, 4-1 Maria
2e ronde
20/05/2021
20/05/2021NECRoda JC Kerkrade3-01.500Manschot1-0 Van Rooij, 2-0 Janga, 3-0 Okita
20/05/2021FC EmmenNAC Breda ***1-11.200Lindhout0-1 Immers, 1-1 Hendriks (e.d.)
Finale
23/05/2021NAC BredaNEC1-22.500Kuipers0-1 Odenthal, 1-1 Van Hooijdonk, 1-2 Okita

Topscorers

1Robert MührenSC Cambuur38
2Elías Már ÓmarssonExcelsior22
3Jizz HornkampFC Den Bosch20
4Thomas VerheydtAlmere City FC20
5Jeredy HiltermanJong FC Utrecht19
6Glynor PletTelstar19
7Samuele MulattieriFC Volendam18
8Sydney van HooijdonkNAC Breda15
9Ralf SeuntjensDe Graafschap14
10Mounir el AllouchiNAC Breda13
11Patrick PflückeRoda JC Kerkrade13

Eredivisie 2020-2021

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEMMFEYFORGROHEEHERPECPSVRKCSPATWEUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*2-42-20-03-20-30-11-11-20-22-20-01-12-41-40-21-41-4
Ajax5-0*2-04-01-05-23-15-15-04-02-23-04-21-21-12-13-13-1
AZ2-10-3*1-04-21-01-23-15-01-12-03-02-04-10-13-12-25-3
FC Emmen1-10-20-1*2-32-20-43-13-13-20-23-11-11-42-31-43-51-1
Feyenoord4-20-32-31-1*2-02-03-00-01-03-13-01-11-11-10-06-05-0
Fortuna Sittard2-01-23-31-31-3*1-31-30-12-21-32-10-13-00-13-33-23-2
FC Groningen3-01-00-01-10-01-0*0-20-11-01-32-01-22-20-01-12-11-0
sc Heerenveen3-01-20-34-03-01-31-1*1-20-22-21-11-20-00-01-01-02-0
Heracles Almelo2-00-21-24-01-11-21-01-0*2-11-10-11-12-24-10-24-04-0
PEC Zwolle0-10-21-10-00-20-21-04-12-2*0-31-14-01-01-12-12-10-0
PSV4-01-11-32-11-12-01-02-23-04-2*2-01-03-02-13-14-13-0
RKC Waalwijk0-10-11-31-02-21-23-11-13-01-11-4*0-22-11-20-13-21-1
Sparta Rotterdam6-00-14-42-10-21-22-31-41-13-23-52-0*0-00-03-02-00-2
FC Twente3-21-31-31-12-22-03-10-01-15-11-10-20-2*1-21-20-11-1
FC Utrecht1-10-32-20-11-21-12-21-12-03-31-13-11-02-1*1-33-13-2
Vitesse0-01-32-13-11-02-01-01-13-02-12-11-12-00-21-0*4-10-0
VVV-Venlo1-20-131-40-40-31-30-11-13-22-20-23-30-11-21-14-1*2-1
Willem II1-11-10-12-01-42-12-33-14-01-30-21-01-30-30-61-32-1*

Eindstand

1Ajax * **3428428810223
2PSV **342194727435
3AZ ***342185717541
4Vitesse *****341879615238
5Feyenoord + *****3416117596436
6FC Utrecht +3413147535241
7FC Groningen +3414812504037
8Sparta Rotterdam +3413813474948
9Heracles Almelo3412814444253
10FC Twente34101113414850
11Fortuna Sittard3412517415058
12sc Heerenveen3491213394349
13PEC Zwolle3491114384453
14Willem II348719314068
15RKC Waalwijk347918303355
16FC Emmen ^^347918304068
17VVV-Venlo ^346523234391
18ADO Den Haag ^3441020222976

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.Ts.Ar.Details:
112/09/2020sc HeerenveenWillem II2-04.000Martens1-0 Woudenberg, 2-0 Bochniewicz
112/09/2020PEC ZwolleFeyenoord0-22.993Nijhuis0-1 en 0-2 (pen) Berghuis
112/09/2020FC TwenteFortuna Sittard2-08.000Lindhout1-0 Menig, 2-0 Danilo (pen)
113/09/2020FC EmmenVVV-Venlo3-52.400Mulder1-0 De Vos, 2-0 Kolar, 2-1, 2-2 en 2-3 (pen)
Giakoumakis, 3-3 Laursen,
3-4 Cavlan (e.d.), 3-5 Arias
113/09/2020Heracles AlmeloADO Den Haag2-02.700Vd Eijk1-0 Vloet, 2-0 Van de Water; R: Kemper (ADO)
113/09/2020Sparta RotterdamAjax0-13.934Kamphuis0-1 Antony; R: Tagliafico (Aja)
113/09/2020FC GroningenPSV1-36.049Gözübüyük0-1 Gakpo, 1-1 Suslov, 1-2 Malen, 1-3 Gakpo
113/09/2020RKC WaalwijkVitesse0-11.967Vd Graaf0-1 Darfalou
218/09/2020VVV-VenloFC Utrecht1-11.435Dieperink1-0 Hupperts, 1-1 KLaiber
219/09/2020AZPEC Zwolle1-13.500Gözübüyük0-1 Leemans, 1-1 Boadu; R: Stengs (AZ), Lam (PEC)
219/09/2020VitesseSparta Rotterdam2-04.914Kuipers1-0 Tannane, 2-0 Broja; R: Heylen (Spa)
219/09/2020Fortuna Sittardsc Heerenveen1-32.825Nagtegaal0-1 Meier, 0-2 (pen) en 0-3 H. Veerman,
1-3 Polter
219/09/2020PSVFC Emmen2-18.000Vd Kerkhof1-0 Madueke, 1-1 Mvogo (e,d.), 2-1 Romero
220/09/2020ADO Den HaagFC Groningen0-13.378Makkelie0-1 Pinas (e.d.)
220/09/2020FeyenoordFC Twente1-113.000Van Boekel0-1 Cerny, 1-1 Berghuis (pen)
220/09/2020Willem IIHeracles Almelo4-03.908Manschot1-0 Pavlidis, 2-0 Saglam, 3-0 Yeboah,
4-0 Pavlidis
220/09/2020AjaxRKC Waalwijk3-011.948Nijhuis1-0 Tadic, 2-0 Labyad, 3-0 Martinez;
R: Wouters (RKC)
325/09/2020FC TwenteFC Groningen3-18.000Vd Eijk1-0 Cerny, 2-0 Danilo, 2-1 El Messaoudi,
3-1 Jeremejeff
326/09/2020PEC ZwolleSparta Rotterdam4-02.933Lindhout1-0 (pen) en 2-0 Ghoochannejhad, 3-0 Leemans,
4-0 Nakayama; R: Pinto (Spa)
326/09/2020Fortuna SittardAZ3-33.000Kuipers1-0 Flemming, 1-1 De Wit, 1-2 Koopmeiners,
1-3 Boadu, 2-3 Hansson, 3-3 Flemming
326/09/2020sc HeerenveenVVV-Venlo1-06.500Blom1-0 J. Veerman (pen); R: Pachonik, Janssen (VVV)
326/09/2020AjaxVitesse2-112.176Van Boekel1-0 Promes, 1-1 Bazoer, 2-1 Antony
R: Alvarez (Aja)
327/09/2020FeyenoordADO Den Haag4-213.000Higler0-1 Arweiler, 1-1 Geertruida, 2-1 Senesi,
2-2 Pinas (pen), 3-2 Narsingh, 4-2 Berghuis (pen)
327/09/2020FC UtrechtRKC Waalwijk3-14.944Mulder1-0 Mahi, 1-1 Damascan, 2-1 Kerk,
3-1 Van de Streek
327/09/2020Heracles AlmeloPSV1-13.083Kamphuis1-0 Vloet (pen), 1-1 Max (pen)
327/09/2020FC EmmenWillem II1-12.312Vd Graaf1-0 De Leeuw, 1-1 Tresor; R: Bijl (Emm)
402/10/2020FC Utrechtsc Heerenveen1-10Van Boekel0-1 H. Veerman, 1-1 Kerk; R:Smit (Hee)
403/10/2020VitesseHeracles Almelo3-00Vd Kerkhof1-0 Openda, 2-0 Darfalou, 3-0 Tannane
403/10/2020VVV-VenloADO Den Haag1-20Nijhuis0-1 Pinas (pen), 1-1 Giakoumakis, 1-2 Phillip
403/10/2020FC TwenteFC Emmen1-10Mulder1-0 Cerny, 1-1 De Leeuw
404/10/2020FC GroningenAjax1-00Higler1-0 Balk
404/10/2020Sparta RotterdamAZ4-40Makkelie0-1 Aboukhlal, 0-2 De Wit, 0-2 Aboukhlal,
0-4 De Wit, 1-4 Harroui, 2-4 Abels,
3-4 Thy (pen), 4-4 Mijnans; R: Bizot (AZ)
404/10/2020Willem IIFeyenoord1-40Lindhout1-0 Pavlidis, 1-1 Haps, 1-2 Linssen,
1-3 en 1-4 Berghuis
404/10/2020PSVFortuna Sittard2-00Manschot1-0 Malen, 2-0 Madueke
517/10/2020Willem IIFC Twente0-30Higler0-1 Danilo, 0-2 Oosterwolde, 0-3 Danilo
517/10/2020Heracles AlmeloRKC Waalwijk0-10Vd Laan0-1 Bakari
517/10/2020AZVVV-Venlo2-20Bax1-0 Karlsson, 2-0 Stengs, 2-1 Linthorst,
2-2 Giakoumakis (pen); R: Svensson (AZ)
518/10/2020FeyenoordSparta Rotterdam1-10Blom1-0 Haps, 1-1 Thy (pen)
518/10/2020ADO Den HaagVitesse0-20Martens0-1 en 0-2 Broja; R: Tannane (Vit)
518/10/2020Ajaxsc Heerenveen5-10Kuipers1-0 en 2-0 (pen) Tadic, 3-0 Kudus, 3-1 H. Veerman,
4-1 Klaassen (pen), 5-1 Antony
518/10/2020FC EmmenFortuna Sittard2-20Gözübüyük0-1 Polter, 0-2 Semedo, 1-2 Laursen,
2-2 De Leeuw
518/10/2020FC GroningenFC Utrecht0-00Manschot
518/10/2020PEC ZwollePSV0-30Makkelie0-1 Götze, 0-2 Gakpo, 0-3 Malen
421/10/2020RKC WaalwijkPEC Zwolle1-10Dieperink0-1 Reijnders, 1-1 Stokkers
624/10/2020VVV-VenloAjax0-130Makkelie0-1 Ekkelenkamp, 0-2 en 0-3 Traoré, 0-4 Tadic,
0-5 Traoré, 0-6 Antony, 0-7 Ekkelenkamp,
0-8 Blind, 0-9 Traoré, 0-10 (pen) en 0-11 Huntelaar,
0-12 Martinez, 0-13 Traoré; R: Kum (VVV)
624/10/2020FC UtrechtFC Twente1-20Blom0-1 Danilo, 1-1 Ramselaar, 2-1 Van de Streek
624/10/2020sc HeerenveenFC Emmen4-00Vd Eijk1-0 H. Veerman, 2-0 Nygren, 3-0 Kongolo,
4-0 H. Veerman; R: Tibbling, Laursen (Emm)
624/10/2020PEC ZwolleWillem II0-00PerezR: Saymak (PEC)
625/10/2020RKC WaalwijkFeyenoord2-20Kamphuis1-0 Ngonge, 1-1 Jørgensen, 2-1 John, 2-2 Haps
625/10/2020Fortuna SittardFC Groningen1-30Van Boekel0-1 en 0-2 Larsen, 1-2 Seuntjens (pen),
1-3 Van HIntum
625/10/2020VitessePSV2-10Nijhuis1-0 Rasmussen, 1-1 Boscagli, 2-1 Openda
625/10/2020Sparta RotterdamHeracles Almelo1-10Gözübüyük1-0 Harroui, 1-1 Vloet; R: Auassar (Spa)
625/10/2020ADO Den HaagAZ2-20Lindhout0-1 Gudmundsson, 1-1 Van Ewijk, 1-2 Karlsson,
2-2 Kramer
731/10/2020AjaxFortuna Sittard5-20Mulder0-1 Cox, 1-1 en 2-1 Klaassen, 3-1 Brobbey,
4-1 Tadic (pen), 5-1 Promes (pen), 5-2 Cox
731/10/2020FC GroningenVVV-Venlo2-10Lindhout1-0 Joosten, 2-0 Larsen, 2-1 Giakoumakis
731/10/2020FC TwentePEC Zwolle5-10Gözübüyük1-0 Menig, 2-0 Danilo, 3-0 Brama, 4-0 Cerny,
4-1 reijnders, 5-1 Ilic
731/10/2020Willem IIVitesse1-30Nagtegaal1-0 Nunnely, 1-1 Openda, 1-2 Broja, 1-3 Vroegh
701/11/2020AZRKC Waalwijk3-00Vd Kerkhof1-0 Stengs, 2-0 en 3-0 Gudmundsson
701/11/2020Heracles AlmeloFC Utrecht4-10Higler1-0 Vloet, 2-0 Van de Water, -1 Gustafson (pen),
3-1 en 4-1 Vloet
701/11/2020PSVADO Den Haag4-00Kamphuis1-0 Zahavi (pen), 2-0 Madueke, 3-0 Thomas,
4-0 Makueke
701/11/2020Sparta Rotterdamsc Heerenveen1-40Nijhuis0-1 Nygren, 0-2 Van Hecke, 0-3 en 0-4 H. Veerman,
1-4 Thy (pen)
701/11/2020FC EmmenFeyenoord2-30Kuipers1-0 Jansen (pen), 1-1 Diemers (pen), 2-1 De Leeuw,
2-2 Toornstra, 2-3 Bannis; R; Jansen (Emm)
806/11/2020Fortuna SittardPEC Zwolle2-20Vd Graaf1-0 Hanson, 1-1 Jach (e.d.), 2-1 Cox, 2-2 Lam
807/11/2020ADO Den HaagFC Twente2-40Dieperink0-1 Menig, 0-2 Danilo, 1-2 Pleguezuelo (e.d.),
2-2 Bourard, 2-3 Danilo, 2-4 Van Leeuwen
807/11/2020VVV-VenloHeracles Almelo3-20Martens0-1 Van der Water, 1-1 Arias, 2-1 Van Crooy,
2-2 Vloet (0en), 3-2 Giakomakis; R: Szöke (Her)
808/11/2020sc HeerenveenAZ0-30Higler0-1 Koopmeiners (pen), 0-2 Woudenberg (e.d.),
0-3 Karlsson
808/11/2020VitesseFC Emmen3-10Manschot1-0 (pen) en 2-0 Tannane, 3-0 Openda,
3-1 De Leeuw; R: Bazoer (Vit)
808/11/2020FC UtrechtAjax0-30Kuipers0-1 Klaassen, 0-2 Tadic (pen), 0-3 Promes
808/11/2020PSVWillem II3-00Lindhout1-0 Max, 2-0 Götze, 3-0 Malen; R: Köhn (Wil)
807/11/2020RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-20Oostrom0-1 Thy, 0-2 Harroui
808/11/2020FeyenoordFC Groningen2-00Makkelie1-0 Geertruida, 2-0 Berghuis; R: Dankerlui (Gro)
921/11/2020AjaxHeracles Almelo18:45
921/11/2020Willem IIVVV-Venlo18:45
921/11/2020AZFC Emmen21:00
921/11/2020PEC ZwolleFC Utrecht21:00
922/11/2020Sparta RotterdamADO Den Haag12:15
922/11/2020FC GroningenVitesse14:30
922/11/2020Fortuna SittardFeyenoord14:30
922/11/2020FC TwentePSV16:45
922/11/2020RKC Waalwijksc Heerenveen16:45
1027/11/2020FC TwenteRKC Waalwijk20:00
1028/11/2020ADO Den Haagsc Heerenveen18:45
1028/11/2020FC EmmenAjax18:45
1028/11/2020Heracles AlmeloAZ21:00
1028/11/2020VVV-VenloPEC Zwolle21:00
1029/11/2020VitesseFortuna Sittard12:15
1029/11/2020FC GroningenWillem II14:30
1029/11/2020FeyenoordFC Utrecht14:30
1029/11/2020PSVSparta Rotterdam16:45
1104/12/2020PEC ZwolleVitesse20:00
1105/12/2020RKC WaalwijkVVV-Venlo16:30
1105/12/2020AZFC Groningen18:45
1105/12/2020Sparta RotterdamFC Emmen20:00
1105/12/2020AjaxFC Twente21:00
1106/12/2020FC UtrechtADO Den Haag12:15
1106/12/2020FeyenoordHeracles Almelo14:30
1106/12/2020Fortuna SittardWillem II14:30
1106/12/2020sc HeerenveenPSV16:45
1211/12/2020Heracles AlmeloFortuna Sittard20:00
1212/12/2020FC TwenteAZ16:30
1212/12/2020FC EmmenADO Den Haag18:45
1212/12/2020AjaxPEC Zwolle20:00
1212/12/2020FC GroningenRKC Waalwijk21:00
1213/12/2020PSVFC Utrecht12:15
1213/12/2020Vitessesc Heerenveen14:30
1213/12/2020VVV-VenloFeyenoord14:30
1213/12/2020Willem IISparta Rotterdam16:45
1318/12/2020PEC ZwolleFC Emmen20:00
1319/12/2020Sparta RotterdamFC Groningen16:30
1319/12/2020VVV-VenloFC Twente18:45
1319/12/2020RKC WaalwijkPSV20:00
1319/12/2020FC UtrechtFortuna Sittard21:00
1320/12/2020VitesseFeyenoord12:15
1320/12/2020ADO Den HaagAjax14:30
1320/12/2020sc HeerenveenHeracles Almelo14:30
1320/12/2020AZWillem II16:45
1422/12/2020Fortuna SittardRKC Waalwijk16:30
1422/12/2020FC EmmenFC Utrecht18:45
1422/12/2020PSVVVV-Venlo20:00
1422/12/2020FC TwenteSparta Rotterdam21:00
1423/12/2020AZVitesse16:30
1423/12/2020Willem IIAjax18:45
1423/12/2020FC GroningenHeracles Almelo20:00
1423/12/2020ADO Den HaagPEC Zwolle20:00
1423/12/2020Feyenoordsc Heerenveen21:00
127/12/2020FC UtrechtAZ
1509/01/2021RKC WaalwijkADO Den Haag16:30
1509/01/2021FC EmmenFC Twente18:45
1509/01/2021Heracles AlmeloVitesse20:00
1509/01/2021PEC ZwolleAZ20:00
1509/01/2021FC UtrechtFC Groningen21:00
1510/01/2021Sparta RotterdamFeyenoord12:15
1510/01/2021sc HeerenveenFortuna Sittard14:30
1510/01/2021VVV-VenloWillem II14:30
1510/01/2021AjaxPSV16:45
1612/01/2021VitesseFC Utrecht18:45
1612/01/2021Heracles AlmeloFC Emmen21:00
1613/01/2021PSVAZ18:45
1613/01/2021Fortuna SittardSparta Rotterdam20:00
1613/01/2021ADO Den HaagVVV-Venlo20:00
1613/01/2021FeyenoordPEC Zwolle21:00
1614/01/2021sc HeerenveenRKC Waalwijk18:45
1614/01/2021FC TwenteAjax20:00
1614/01/2021Willem IIFC Groningen21:00
1716/01/2021FC EmmenVitesse16:30
1716/01/2021FC UtrechtHeracles Almelo18:45
1716/01/2021AZADO Den Haag20:00
1716/01/2021PEC ZwolleFortuna Sittard21:00
1717/01/2021RKC WaalwijkWillem II12:15
1717/01/2021FC GroningenFC Twente14:30
1717/01/2021Sparta RotterdamPSV14:30
1717/01/2021AjaxFeyenoord16:45
1717/01/2021VVV-Venlosc Heerenveen16:45
1822/01/2021ADO Den HaagFC Emmen20:00
1823/01/2021Willem IIPEC Zwolle16:30
1823/01/2021VitesseFC Groningen18:45
1823/01/2021PSVRKC Waalwijk20:00
1823/01/2021Heracles Almelosc Heerenveen21:00
1824/01/2021Fortuna SittardAjax12:15
1824/01/2021FC TwenteVVV-Venlo14:30
1824/01/2021FC UtrechtSparta Rotterdam14:30
1824/01/2021FeyenoordAZ16:45
1926/01/2021PEC ZwolleHeracles Almelo18:45
1926/01/2021FC EmmenPSV20:00
1926/01/2021FC GroningenADO Den Haag21:00
1927/01/2021AZFC Utrecht18:45
1927/01/2021RKC WaalwijkFortuna Sittard20:00
1927/01/2021VVV-VenloVitesse20:00
1927/01/2021sc HeerenveenFeyenoord21:00
1928/01/2021Sparta RotterdamFC Twente18:45
1928/01/2021AjaxWillem II21:00
2030/01/2021Heracles AlmeloFC Groningen16:30
2030/01/2021FC UtrechtPEC Zwolle18:45
2030/01/2021Fortuna SittardVVV-Venlo20:00
2030/01/2021VitesseRKC Waalwijk21:00
2031/01/2021FC Twentesc Heerenveen12:15
2031/01/2021FeyenoordPSV14:30
2031/01/2021Willem IIFC Emmen14:30
2031/01/2021AZAjax16:45
2031/01/2021ADO Den HaagSparta Rotterdam16:45
2105/02/2021Fortuna SittardHeracles Almelo20:00
2106/02/2021PSVFC Twente16:30
2106/02/2021PEC ZwolleRKC Waalwijk18:45
2105/02/2021FC EmmenAZ20:00
2106/02/2021sc HeerenveenVitesse21:00
2107/02/2021FC GroningenFeyenoord12:15
2107/02/2021AjaxFC Utrecht14:30
2107/02/2021Willem IIADO Den Haag14:30
2107/02/2021VVV-VenloSparta Rotterdam16:45
2214/02/2021ADO Den HaagPSV
2214/02/2021AZsc Heerenveen
2214/02/2021FC GroningenPEC Zwolle
2214/02/2021FC UtrechtVVV-Venlo
2214/02/2021FeyenoordWillem II
2214/02/2021Heracles AlmeloAjax
2214/02/2021RKC WaalwijkFC Emmen
2214/02/2021Sparta RotterdamFortuna Sittard
2214/02/2021VitesseFC Twente
2321/02/2021AjaxSparta Rotterdam
2321/02/2021FC EmmenPEC Zwolle
2321/02/2021FC TwenteFeyenoord
2321/02/2021Fortuna SittardADO Den Haag
2321/02/2021PSVVitesse
2321/02/2021RKC WaalwijkHeracles Almelo
2321/02/2021sc HeerenveenFC Groningen
2321/02/2021VVV-VenloAZ
2321/02/2021Willem IIFC Utrecht
2428/02/2021ADO Den HaagRKC Waalwijk
2428/02/2021AZFeyenoord
2428/02/2021FC GroningenFortuna Sittard
2428/02/2021FC UtrechtFC Emmen
2428/02/2021Heracles AlmeloFC Twente
2428/02/2021PEC Zwollesc Heerenveen
2428/02/2021PSVAjax
2428/02/2021Sparta RotterdamWillem II
2428/02/2021VitesseVVV-Venlo
2507/03/2021AjaxFC Groningen
2507/03/2021FC EmmenSparta Rotterdam
2507/03/2021FC TwenteWillem II
2507/03/2021FeyenoordVVV-Venlo
2507/03/2021Fortuna SittardPSV
2507/03/2021Heracles AlmeloPEC Zwolle
2507/03/2021RKC WaalwijkFC Utrecht
2507/03/2021sc HeerenveenADO Den Haag
2507/03/2021VitesseAZ
2614/03/2021ADO Den HaagHeracles Almelo
2614/03/2021AZFC Twente
2614/03/2021FC GroningenFC Emmen
2614/03/2021FC UtrechtVitesse
2614/03/2021PEC ZwolleAjax
2614/03/2021PSVFeyenoord
2614/03/2021Sparta RotterdamRKC Waalwijk
2614/03/2021VVV-VenloFortuna Sittard
2614/03/2021Willem IIsc Heerenveen
2721/03/2021AjaxADO Den Haag
2721/03/2021AZPSV
2721/03/2021FeyenoordFC Emmen
2721/03/2021Fortuna SittardFC Utrecht
2721/03/2021Heracles AlmeloSparta Rotterdam
2721/03/2021PEC ZwolleVVV-Venlo
2721/03/2021RKC WaalwijkFC Groningen
2721/03/2021sc HeerenveenFC Twente
2721/03/2021VitesseWillem II
2804/04/2021ADO Den HaagFC Utrecht
2804/04/2021FC EmmenRKC Waalwijk
2804/04/2021FC TwenteVitesse
2804/04/2021FeyenoordFortuna Sittard
2804/04/2021PSVHeracles Almelo
2804/04/2021sc HeerenveenAjax
2804/04/2021Sparta RotterdamPEC Zwolle
2804/04/2021VVV-VenloFC Groningen
2804/04/2021Willem IIAZ
2911/04/2021AZSparta Rotterdam
2911/04/2021FC Groningensc Heerenveen
2911/04/2021FC UtrechtFeyenoord
2911/04/2021Fortuna SittardFC Emmen
2911/04/2021Heracles AlmeloWillem II
2911/04/2021PEC ZwolleFC Twente
2911/04/2021RKC WaalwijkAjax
2911/04/2021VitesseADO Den Haag
2911/04/2021VVV-VenloPSV
3025/04/2021ADO Den HaagFortuna Sittard
3025/04/2021AjaxAZ
3025/04/2021FC EmmenHeracles Almelo
3025/04/2021FC TwenteFC Utrecht
3025/04/2021FeyenoordVitesse
3025/04/2021PSVFC Groningen
3025/04/2021sc HeerenveenPEC Zwolle
3025/04/2021Sparta RotterdamVVV-Venlo
3025/04/2021Willem IIRKC Waalwijk
3102/05/2021ADO Den HaagFeyenoord
3102/05/2021AjaxFC Emmen
3102/05/2021FC GroningenSparta Rotterdam
3102/05/2021FC UtrechtWillem II
3102/05/2021Fortuna SittardFC Twente
3102/05/2021Heracles AlmeloVVV-Venlo
3102/05/2021PSVsc Heerenveen
3102/05/2021RKC WaalwijkAZ
3102/05/2021VitessePEC Zwolle
3209/05/2021AZFortuna Sittard
3209/05/2021FC EmmenFC Groningen
3209/05/2021FC TwenteHeracles Almelo
3209/05/2021FeyenoordAjax
3209/05/2021PEC ZwolleADO Den Haag
3209/05/2021sc HeerenveenFC Utrecht
3209/05/2021Sparta RotterdamVitesse
3209/05/2021VVV-VenloRKC Waalwijk
3209/05/2021Willem IIPSV
3313/05/2021ADO Den HaagWillem II
3313/05/2021AjaxVVV-Venlo
3313/05/2021FC Emmensc Heerenveen
3313/05/2021FC GroningenAZ
3313/05/2021Fortuna SittardVitesse
3313/05/2021Heracles AlmeloFeyenoord
3313/05/2021PSVPEC Zwolle
3313/05/2021RKC WaalwijkFC Twente
3313/05/2021Sparta RotterdamFC Utrecht
3416/05/2021AZHeracles Almelo
3416/05/2021FC TwenteADO Den Haag
3416/05/2021FC UtrechtPSV
3416/05/2021FeyenoordRKC Waalwijk
3416/05/2021PEC ZwolleFC Groningen
3416/05/2021sc HeerenveenSparta Rotterdam
3416/05/2021VitesseAjax
3416/05/2021VVV-VenloFC Emmen
3416/05/2021Willem IIFortuna Sittard

Play-offs voor Conference League

1e ronde
19/05/2021FeyenoordSparta Rotterdam2-06.500Kamphuis1-0 Berghuis, 2-0 Beugelsdijk (e.d.)
19/05/2021FC UtrechtFC Groningen1-03.000Makkelie1-0 Gustafson
Finale
23/05/2021FeyenoordFC Utrecht2-06.500Higler1-0 Sinisterra, 2-0 Linssen

Play-offs voor promotie/degradatie

Topscorers

1Giorgos GiakoumakisVVV-Venlo26
2Donyell MalenPSV19
3Steven BerghuisFeyenoord18
4DaniloFC Twente17
5Rai VloetHeracles Almelo16
6Myron BoaduAZ15
7Teun KoopmeinersAZ15
8Henk Veermansc Heerenveen14
9Lennart ThySparta Rotterdam14
10Dusan TadicAjax14

KNVB Beker 2019-2020

Voor het eerst sinds 1960 is er geen bekerwinnaar. Toentertijd omdat de beker in het het geheel niet op het programma stond, dit jaar omdat de finale door de coronacrisis niet gespeeld kan worden. Pogingen om de finale, waarvoor Feyenoord en FC Utrecht zich hebben geplaatst, op een later tijdstip alsnog te spelen slagen niet.

Fc Utrecht toont zich weer eens een cupfighter, door voor de vijfde keer in de 21e eeuw de finale te bereiken. Voor Feyenoord is dat de zesde keer. De prestaties van eerstedivisionist NAC Breda springen het meest in het oog. De club schakelt onder meer PSV en AZ uit, maar de oorwassing in de halve finale tegen Feyenoord (7-1) is daarna wel erg pijnlijk.

Opmerkelijk is dat dit seizoen vanaf de achtste finales (laatste zestien) werd ‘doorgeloot’ tot aan de finale, zodat vanaf dat moment al duidelijk is welk traject clubs moeten afleggen om de finale te bereiken. Een beslissing die voor nogal wat gefronste wenkbrauwen zorgt, omdat het afbreuk zou doen aan de charme van het bekertoernooi.

1e voorronde
17/08/2019Hoogland (IV)Jodan Boys (V)1-3250Hardeman0-1 Van Lunteren, 1-1 Mezbanali, 1-2 Borsboom,
1-3 Van Lunteren
17/08/2019DOVO (IV)OFC (IV)2-4200Timmer1-0 Den Haag, 1-1 (pen), 1-2 en 1-3 Freriks,
2-3 Yasar, 2-4 Biberoglu (pen)
17/08/2019Ter Leede (IV)Fortuna Wormerveer (VI)1-4250Roeleveld0-1 Plasmeijer, 1-1 Bok, 1-2 Snelders,
1-3 Van der Poll, 1-4 Plasmeijer
17/08/2019Huizen (VI)GOES (IV)2-3150Bronsvoort0-1, 0-2 en 0-3 Schalkwijk, 1-3 en 2-3 Lamme
R: Meulmeester (GOE)
17/08/2019ODIN'59 (IV)Gemert (IV)3-1200Henshuijs1-0 Hulleman (pen), 2-0 Dikker, 2-1 Van Pol (pen),
3-1 Brandsma; R: Wilemse (ODI)
17/08/2019Achilles Veen (V)Hercules (IV)6-0250Aafouallah1-0 Sebregts, 2-0 en 3-0 Aerts, 4-0 Wilborts,
5-0 Meerveld, 6-0 Aerts
17/08/2019DVS'33 Ermelo (IV)Quick (IV) ***1-1500Winkel0-1 Van de Water, 1-1 Roemeon
17/08/2019VVOG (IV)Minor (V)3-0200Vereijken1-0 Careman, 2-0 Latupeirissa, 0-3 Kersten (pen)
17/08/2019Vroomshoopse B. (VII)EVV (IV)0-4200Veekamp0-1 Geenen, 0-2 Kindo, 0-3 Vankan, 0-4 Polman
17/08/2019Barendrecht (IV)Wittenhorst (VI)6-0300Kuijntjes1-0 en 2-0 De Lange, 3-0 Bakour, 4-0 De Lange,
5-0 Bakour, 6-0 Eekman
17/08/2019VVSB (IV)Harkemase Boys (IV)2-4425Van Leeuwen1-0 Martins, 1-1 Bouius, 1-2 Postma, 1-3 Bakels,
2-3 Van Niel, 2-4 Van Duinen
17/08/2019FC Rijnvogels (V)OSS'20 (IV)0-4250Weiland0-1 Van Sonsbeek, 0-2 en 0-3 Van Lith,
0-4 Campman
17/08/2019FC 's-Gravenzande (V)Heeze (VI)2-0200Te Kloeze1-0 Vermolen, 2-0 Westhoff
17/08/2019FC Lisse (IV)Ajax (am) (IV)1-2500Smit1-0 Köylü, 1-1 Abdulrachman, 1-2 Boudouni
17/08/2019VEV'67 (VII)Silvolde (V)0-3200Schaper0-1 Blasman, 0-2 en 0-3 Krosse; R: Veenstra (VEV)
17/08/2019Sparta Nijkerk (IV)UNA (IV)3-2450Wiersma0-1 Van Boekel, 1-1 De Ruiter, 1-2 Van Boekel,
2-2 Buitenhuis, 3-2 De Ruiter (pen)
17/08/2019Excelsior'31 (IV)DEM (IV)2-1300Sahiner1-0 Diks, 1-1 Uit den Boogaard (pen), 2-1 Ezafzafi
17/08/2019SDO (V)ARC (V)1-0200Vd Elzen1-0 Hemmers
17/08/2019Rohda Raalte (VI)DUNO (V)1-2400De Bruijn0-1 Jansen, 1-1 Dikkers, 1-2 Van Essen
17/08/2019Westlandia (IV)Zuidvogels (VI)2-0150Schul1-0 Duplan, 2-0 Batist
17/08/2019Drachtster Boys (VI)Dongen (IV) **0-4200Ris0-1 Saez, 0-2 De Man, 0-3 Van den Berg,
0-4 Tigarti
17/08/2019Kloetinge (VI)FC Lienden (IV)1-0200Huizinga1-0 Esser
17/08/2019HSC'21 (IV)Stedoco (IV)2-4350De Cock0-1 Van Wanrooy, 0-2 Verheul, 1-2 Ottink,
1-3 Doesburg, 2-3 Schrijver, 2-4 Verheul
17/08/2019Mierlo-Hout (VII)Flevo Boys (V)2-3200Thijs0-1 Ramos, 1-1 Van Hout, 1-2 Nijboer, 2-2 Heeren,
2-3 Strikwerda
17/08/2019Groene Ster (IV)Winsum (VI)5-0300Voncken1-0 Zwartjes, 2-0 Eind, 3-0 Van Kesteren,
4-0 en 5-0 Vluggen
17/08/2019TOP (VI)Hoek (IV)2-6125Cairo0-1 Vandepitte, 1-1 Van den Broek (pen),
1-2 Franse, 1-3 Constancia, 2-3 Van den Broek,
2-4 Franse, 1-5 De Jager, 2-6 Fransen
17/08/2019Blauw Geel'38 (IV)Sliedrecht (VI)2-1350Tunnissen0-1 Verhoef, 1-1 en 2-1 Van Schoonhoven
28/08/2019ADO'20 (IV)ONS Sneek (IV)3-03001-0 Mazreku, 2-0 Brenna, 3-0 Allahdad
2e voorronde
24/09/2019Quick Boys (III)Katwijk (III) **2-34.500Dieperink0-1 Afaker, 0-2 Van Weerdenburg,
1-2 Kuijvenhoven, 2-2 Van Liempt, 2-3 V. Haaren
24/09/2019Achilles Veen (V) ***HHC Hardenberg (III)1-1300De Cock1-0 Aerts, 1-1 Fatima
24/09/2019VVOG (IV)Ajax (am) (IV)0-2300Rozendal0-1 Misa-Danso, 0-2 Boudouni; R: Onuoha (VVO)
24/09/2019GVVV (III)Kozakken Boys (III)2-11.000Vos1-0 Ties (pen), 1-1 Bolsius, 2-1 Powel
24/09/2019ASWH (III)TEC (III)5-1200Ris0-1 Fonseca, 1-1 Slotboom, 2-1 Van den Bosch,
3-1 Vd Kreeke, 4-1 Van 't Hoog, 5-1 Vd Kreeke
24/09/2019Scheveningen (III)Harkemase Boys (IV)0-1300Smit0-1 Van Duinen
24/09/2019ODIN'59 (IV) **Barendrecht (IV)4-3200Winkel1-0 Halman, 1-1 Krolis, 2-1 De Vries (pen),
2-2 Krolis, 2-3 Vorthoren, 3-3 De Vries,
4-3 Brandsma
24/09/2019Noordwijk (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-31.000Kooij1-0 Wendt, 1-1, 1-2 en 1-3 Tillema (pen)
R: Oversloot (Noo)
25/09/2019Blauw Geel'38 (IV)De Treffers (III)0-1200Timmer0-1 Misidjan
25/09/2019Westlandia (IV)OFC (IV) ***2-2200Henshuijs0-1 Freriks, 1-1 Van der Zalm, 1-2 Freriks,
2-2 Van der Sar
25/09/2019Spakenburg (III)SDO (V)2-0400Aafouallah1-0 Selimi, 2-0 Versteeg (pen); R: Oehlers (SDO)
25/09/2019OSS'20 (IV)Jodan Boys (V)5-1200Thijs1-0 Peltzer, 2-0 Waterink, 3-0 en 4-0 De Groot,
4-1 El Idrissi, 5-1 Van Lith
25/09/2019Groene Ster (IV)Kloetinge (VI)2-0350Cairo1-0 Zwartjes, 2-0 Vluggen
25/09/2019Dongen (IV)Excelsior'31 (IV)1-2250Voncken1-0 Saez, 1-1 en 1-2 Boeloerditi
25/09/2019DUNO (V)Quick (IV)2-3150Bronsvoort0-1 Asante, 1-1 Scharrenberg, 1-2 Asante,
1-3 Tjin-Asjoe, 2-3 Grot
25/09/2019EVV (IV)Flevo Boys (V) ***0-0200Vereijken
25/09/2019ADO'20 (IV)Fortuna Wormerveer (VI)0-2600De Brito0-1 Snelders, 0-2 Hoogstra
25/09/2019Silvolde (V)GOES (IV)2-3350Wiersma1-0 Blasman, 2-0 Te Kaat, 2-1 Hage, 2-2 Nguyen,
2-3 Schalkwijk (pen)
1e ronde
19/10/2019FC 's-Gravenzande (V)Stedoco (IV)1-3400Sahiner0-1 Verheul, 0-2 Schröder, 1-2 Koeleman (pen),
1-3 Van Wanrooij
29/10/2019VitesseDe Graafschap (II)2-09.664Lindhout1-0 Darfalou, 2-0 Dicko
29/10/2019GOES (IV)SC Cambuur (II)0-51.000Vd Laan0-1 Ladan (pen), 0-2 Akoy, 0-3 Mac-Intosch,
0-4 en 0-5 Ladan
29/10/2019Flevo Boys (V)Katwijk (III)0-3500Vos0-1 Hilterman, 0-2 Esseboom, 0-3 Afaker
29/10/2019GVVV (III)Helmond Sport (II)2-1850Bijl1-0 Powel, 1-1 Swinnen (pen), 2-1 Goeman
29/10/2019FC Dordrecht (II)MVV Maastricht (II)3-1500Teuben1-0 Achahbar, 1-1 Goppel, 2-1 en 3-1 Achahbar
29/10/2019IJsselmeervogels (III)FC Den Bosch (II)3-01.500Perez1-0 Van den Meiracker (pen), 2-0 De Harder,
3-0 El Azzouti; R: Väisänen (DBo)
29/10