Categorie archieven: Competitie

Amateurvoetbal West I 1980-1981

Zaterdag

2e klasse Chltussen
1VVOG241563365827
2Ter Leede241194313723
3NSC Nijkerk241167284431
4Geinoord241077274527
5Marken247125263123
6SDCP246135252626
7ZCFC24798232433
8DOSC24699212631
9ZOB24699212835
10SDV Barneveld24699213241
11Stormvogels246810204151
12DVS'33248313192939
13NDSM245415142458
3e klasse Ahltussen
1HCSC221372335324
2De Zuidvogels221264303724
3KMVZ221147264631
4Vlug en Vaardig227105243128
5VEW22796233227
6DWS221039233740
7Wieringermeer225116211823
8Blauw Wit W22769203229
9DWV22679192939
10PSZ226511172844
11Jong Holland224810164051
12Swift224414123053
3e klasse Bhltussen
1CSW221633354922
2VVOP221516315027
3DESTO221138253131
4CJVV22958233935
5Valleivogels22877232926
6De Veluwse Boys2210210224143
7Renswoude228410203535
8Woudenberg229211203238
9Amstelveen22598192427
10RKAVIC22679192429
11EDO (Utrecht)225512152549
12VRC224414123249
4e klasse Ahltussen
1Purmersteijn221534334715
2Zwaluwen'30221453333315
3EVC221246283725
4AFC'34221075273226
5Dindua228104264123
6BOL22598192725
7DZS (Neck)22598192837
8Vrone227411183539
9De Zouaven225710172540
10De Spartaan226412163049
11Brandweer22051751977
4e klasse Bhltussen
1Kennemerland221183304125
2De Kennemers221255293319
3SMS221093292416
4ODIN'59221147263726
5SIZO22985263731
6VVRA22877233529
7Hoofddorp22787223430
8SCZ'5822688202228
9Energie22679192936
10Jong Hercules226610182621
11SCW224513132042
12Pancratius22411792156
4e klasse Chltussen
1Sparta (Nijkerk)221822385515
2SOVA'54221615335824
3Hoogerheide221057254232
4VVGA221048245340
5Altius22877233636
6Terschuurse Boys22787223428
7VVZ'4922697212930
8Baarn (I)22769203741
9De Geuzen22589182225
10DVVA22589183742
11Wartburgia225710172860
12SC Oriënt224513132452
4e klasse Dhltussen
1Jonathan221570375417
2NFC221336295231
3Majella221165285430
4IJFC221138254034
5Sportlust'46221048245331
6OSDO22949223936
7SC Buitenveldert22697213540
8Beursbengels22769203239
9Aristos227510192530
10VVA228311193242
11Deltalloyd224513132962
12KDO22231771467

Zondag

1e klasse Ahltussen
1RCH241572374322
2De Spartaan241176293827
3DRC241257294033
4AFC'34241248285531
5DCG241077273530
6Rood Wit24987264342
7Aalsmeer241059254443
8Blauw Wit241059253629
9NFC241059253336
10SDW248511213338
11SVW'27245811182838
12DWS243912152136
13Stichtse Boys24231971660
2e klasse Ahltussen
1Stormvogels221471353917
2SEW221255295033
3ADO'20221066263520
4ZFC221057253132
5Vitesse'2222886244028
6Zilvermeeuwen22958232425
7Volendam226106222627
8VIOS W22679192630
9ZVV22589182429
10Ripperda225719172034
11HSV226214142644
12Ilpendam222812121840
2e klasse Bhltussen
1JOS221363325129
2DCO22976252827
3Minerva22877232823
4DOS22877233833
5Holland22958234344
6Quick (Amersfoort)22787221920
7RKAVIC22859212624
8Pancratius225107202836
9Sint Martinus22688203036
10Fortitudo22688202533
11UVV226610182836
12Uithoorn225710172231
3e klasse Ahltussen
1IVV221174293525
2DTS229103283020
3KFC22976253526
4Limmen22967244433
5LSVV22967243836
6Animo22787222030
7Alcmaria Victrix229310214137
8HRC225107203138
9Zeevogels22598192835
10SRC228212183232
11De Zouaven226511172933
12Alkmaarsche Boys225710173149
3e klasse Bhltussen
1Zandvoortmeeuwen221246283729
2De Kennemers221156273528
3Velsen22994273318
4VSV227105242124
5DEM22886243733
6Beverwijk22868222426
7Halfweg22868222829
8HBC22859213438
9WSV'3022688203029
10DIO225107202635
11KIC22598192824
12TYBB222614101837
3e klasse Chltussen
1De Volewijckers221534335123
2Rapiditas221363323516
3FC Amstelland227114253427
4Sporting Zuid226106222525
5TOG22949222728
6SC Oriënt22859212628
7De Germaan22769203343
8Slotervaart22598192633
9Victoria226610182232
10De Meer226412163346
11DJK223514112137
3e klasse Dhltussen
1Maarssen221444322714
2Zwaluwen Vooruit221174294126
3PVCV221048244433
4Kampong221129244337
5VVIJ22859212620
6VVOG22697212929
7BVC22778213543
8't Gooi22697212836
9Velox22688203136
10Vreeswijk22679193647
11Hercules225611162531
12Donar226412163447
4e klasse Ahltussen
1WFC221282324517
2Hollandia T22994273728
3WGW22895253125
4De Foresters22967243029
5Helder22778212625
6Egmondia22769202827
7GVO22688202629
8Meervogels'31225107202329
9USVU22679192938
10Berdos22679192232
11Sporting Noord225512152336
12VZV226610182541
13Kolping Boys226610183335
4e klasse Bhltussen
1Hollandia221543344920
2Grasshoppers221156273329
3West Frisia221057253326
4Spirit'3022967244237
5Victoria O221048243633
6Zwaagdijk22877235040
7De Rijp22949225243
8Westfriezen22697213528
9De Valken224117192025
10Spartanen226610182939
11VVW224711153059
12Always Forward223613122858
4e klasse Chltussen
1DSS221543345734
2Waterloo221183304019
3NAS221255293627
4Haarlem22967243225
5Nieuw Vennep22877232124
6Koninklijke HFC22778212829
7Wijk aan Zee22859212830
8DSK22679192940
9Bloemendaal226511172633
10SLTO226511173139
11Hoofddorp225512152734
12VVB225413141435
4e klasse Dhltussen
1Zaandijk221552354122
2Voorland221444324322
3OFC221138253224
4Purmersteijn221057252930
5OSV22796233528
6VVZ22769202527
7EVC22688202623
8Monnickendam227510193239
9Schellingwoude22589182438
10KVV225710173034
11Zaanlandia225710172431
12QSC225314132154
4e klasse Ehltussen
1ASV Arsenal221453334914
2TOB221345304630
3Meerboys221075274032
4SDZ221147263829
5P en T Expres22976253429
6Madjoe22886243226
7Sloterpark227510192939
8DWG226511172133
9Geuzenveld22499173044
10Vespucci225710173456
11WMS225611161429
12ZSGO224513133238
4e klasse Fhltussen
1KBV241635355225
2VDO2413743150292
3KDO241437315031
4Argon241194313218
5Neerlandia241347304327
6Real Sranang241347304327
7RKDES249510233236
8Lijnden247512192530
9BPC247512192536
10Diemen245811182144
11Rivalen245613164458
12's Graveland245811162642
13AGT24171692878
4e klasse Ghltussen
1SO Soest221642364517
2Baarn (I)221552354614
3Scherpenzeel221255293826
4BFC22868222933
6De Vesting229310215044
6Hoogland227510193243
7SEC224108182531
8HVC225710173237
9Utrechtse Boys227312173237
10DEV225710172541
11LVV226511173239
12HDS226412162750
4e klasse Hhltussen
1DWSV221552355128
2Midlandia221615336134
3Vriendenschaar221057253522
4HMS22967244425
5CDN227105243939
6MSV'1922958233333
7JSV22859212536
8SVF22679192736
9De Meern226511172839
10Brederodes224810162636
11SCH'44225413143157
12Ultrajectum224513132136

2023-2024 Amateurvoetbal Landelijk

3e divisie Ahltussen
1Volendam3421310669253hlprom
2IJsselmeervogels341969637243
3SC Genemuiden3416117596840
4Hercules3417611576343
5Sparta Nijkerk3418214568166
6Harkemase Boys3414128546247
7DOVO34141010526245
8HSC'2134141010526053
9DVS'33 Ermelo3414614486142
10FC Rijnvogels3414614486062
11Eemdijk3413912485762
12VVSB3414515476267
13DEM3414515474954
14Urk3412913455673
15Staphorst3413516445664hldenc
16Hoogeveen3410321334587hldenc
17Kampong346721254470hldegr
18ODIN'593435261429108hldegr
3e divisie Bhltussen
1Barendrecht342257717637hlprom
2Stedoco342095697032
3Blauw Geel'38342077676735
4TEC3417107616733
5Sportlust'46341879615636
6Gemert3417710586462
7Meerssen3416810567152
8TOGB3416216504743
9Hoek3413813477353
10UNA3413813475046
11Quick3415217476264
12Kloetinge3413813474548
13OJC Rosmalen3481214365570
14OSS'203410618364770
15AWC348719302866-1hldenc
16Unitas348521294064hldenc
17Groene Ster347522262979hldegr
18Baronie346226203491hldegr
4e divisie Ahltussen
1Ajax301938607036hlprom
2Huizen301857595526hlprnc
3JOS Watergraafsmeer301839575739
4AFC'343017310545639
5HBC301569517646hlprnc
6Purmersteijn3012108465434
7Hollandia3012810445143
8Ter Leede3013215417762
9Swift3010812384047
10Hoogland3011514384352
11DHSC3011415373972
12SJC309813355168
13BOL308913333761hldenc
14WV-HEDW3010218326274hldenc
15ARC309516324156hldegr
16Alphense Boys305520203589hldegr
4e divisie Bhltussen
1ASWH302064664926hlprom
2FC 's-Gravenzande301578526048hlprnc
3Capelle3014610484435
4Smitshoek3013710464443hlprnc
5Zwaluwen3013611456456
6LRC Leerdam3012810446151
7Westlandia3013512445044
8Poortugaal3012711436351
9SC Feyenoord3011910425250
10HBS3011811413939
11RVVH3011514385348
12RKAVV3091110384543
13Heerjansdam309912364248
14VOC309417314977?
15Nieuwenhoorn309318304465hldegr
16DSO306519233065hldegr
4e divisie Chltussen
1GOES302154689833hlprom
2Achilles Veen3016104586435
3Dongen301767577140
4UDI'193015510504631
5Nuenen3013710464743
6Venray3014412465555
7EVV3014412464445
8Halsteren3012612425262
9Best Vooruit3012612424858
10Orion3013215415558
11Wittenhorst3010713375560
12Juliana'31309912365657
13Unitas'303010416345376hldenc
14SC Kruisland305916243865hldenc
15Nemelaer305916243771hldegr
16HVCH305520203868hldegr
4e divisie Dhltussen
1Excelsior'31302082687934hlprom
2Scherpenzeel301794606337
3Rohda Raalte301938607247hlprnc
4VVOG3016212507045
5AZSV301398484533
6Berkum3012117474536
7SDV Barneveld3011712403735
8MASV3012414404256
9Quick'203010812384548
10DETO Twenterand3091011374944
11Heino3081012344450
12TVC'283010416345268
13Buitenpost3071211334051hldenc
14LONGA'30308616303348hldenc
15Be Quick 1887308517293564hldegr
16Pelikaan S303621152782hldegr
1e klasse Ahltussen
1Kolping Boys241473495223hlprom
2AGB241275435738
3Velsen241086384032
4Vitesse'22241086383022
5De Zouaven241149374035
6Hillegom248115354232
7VIOS W24978343835
8ZOB24969334850
9De Dijk24969333640hldenc
10Hoofddorp248313273440
11Fortuna Wormerveer247413254052hldenc
12IVV246513233150hldegr
13SCPB'22242616122766hldegr
1e klasse Bhltussen
1De Zuidvogels241464485427hlprom
2DVVA241365454926hlprnc
3FC Aalsmeer241356444927
4De Jodan Boys241347435536
5BFC241185415632
6Batavia'902411310363739
7Victoria248115353930
8SVL247107312836
9De Meern248412283345hldenc
10RODA'46247611272840hldenc
11Montfoort SV'19248313272851hldenc
12Woudenberg244614183245hldegr
13Argon24222081569hldegr
1e klasse Chltussen
1Forum Sport241464484926hlprom
2Valken'68241248404322
3VELO249114384126
4Voorschoten'97241059354543
5RKDEO248106343729
6Wippolder24978344449?
7LFC24969334343
8FC Skillz Wateringse Veld24969333536
9Den Hoorn249411312735hldenc
10TAC'90246126303535hldenc
11Honselersdijk248511293238hldenc
12Nootdorp247215233958hldegr
13Die Haghe245415192757hldegr
1e klasse Dhltussen
1XerxesDZB241644526025hlprom
2SHO241365456039
3Spijkenisse241437455140
4BVCB241257415733
5Papendrecht241257414732
6DCV241095394229
7Sparta24969335760
8NSVV24897333541
9Nieuw Lekkerland249510324139
10Brielle248412284144hldenc
11Zuidland247215233151hldenc
12Terneuzense Boys245316183067hldegr
13Sliedrecht24132062577hldegr
1e klasse Ehltussen
1RBC242220687612hlprom
2WNC241455475834hlprnc
3Almkerk241077375040
4EFC24969333845
5Sarto24888324040
6Sparta'25247107314552
7Emplina24798303435
8SC 't Zand248610303234
9TSC248412283443hldenc
10Erp246810263850hldenc
11Moerse Boys245811232538hldenc
12TOP246513234257hldegr
13VOAB244614182860hldegr
1e klasse Fhltussen
1Mierlo Hout221534485622hlprom
2Valkenswaard221372465027hlprnc
3SC Susteren221417435934
4De Ster Stein221147375138
5BSV Limburgia2210111314640
6Volharding229211295047
7Deurne22859294649
8Chevremont229112283961
9Minor228311273544hldenc
10Sportclub'25225611212353hldenc
11SHH225512203555hldenc
12Someren223613151939hldegr
1e klasse Ghltussen
1CSV Apeldoorn241644525927hlprom
2SDC Putten241365454629
3ASV Dronten241437453730
4RKHVV241185415138
5Bennekom241176404432
6DTS Ede241077374535
7De Bataven241149374638
8DUNO241068354635-1
9SC Bemmel246810262640
10WSV245514202844hldenc
11SC Woezik245514203764hldenc
12NSC Nijkerk245415192446hldegr
13Voorwaarts Twello242715132859hldegr
1e klasse Hhltussen
1WHC241914586520hlprom
2DZC'68241455475628?
3NEO241347435427
4FC Winterswijk241347434827
5SVZW241167395837
6Achilles'12241239393940
7Sparta (Enschede)241149375140
8Stevo249510324154
9DOS'37247710282626hldenc
10Hulzense Boys248313274260hldenc
11Grol246315214270hldenc
12RKZVC244812202752hldegr
13Dalfsen24132062088hldegr
1e klasse Ihltussen
1ONS Sneek221831577415hlprom
2d'Olde Veste'54221822565523hlprnc
3Flevo Boys221534486425?
4KHC221408425934hlprnc
5Broekster Boys221219374737
6Blauw Wit'3422958324143
7Drachtster Boys22859293841
8Go Ahead Kampen229112285763
9Marum225215173477hldenc
10FC Burgum224117133457hldenc
11Alcides224018122969hldenc
12LSC 1890223316122169hldegr
1e klasse Jhltussen
1HZVV241635517335hlprom
2WVV241293455031
3Oranje Nassau (Groningen)241257415027
4Winsum241077374737
5DZOH241149374948
6PKC'83241068364447
7SVBO241059353233
8Velocitas 189724978343832
9WKE-16249213295254hldenc
10GVAV Rapiditas246612243854hldenc
11Hoogezand246612243754hldenc
12VKW246414222954hldegr
13GRC Groningen244614183366hldegr

Amateurvoetbal West I 1970-1971

1e klasse Ahltussen
1SDW221354313219
2DCG22976253530
3OVVO22967242417
4Uithoorn221039233223
5AFC22796232021
6De Spartaan22787222726
7Rood Wit (Amsterdam)226106222230
8ZVV22778212933
9Zandvoortmeeuwen228410202634
10Hollandia227510193537
11Alkmaarsche Boys224108182329
12Stormvogels225611161926
2e klasse Ahltussen
1Zilvermeeuwen241644364419
2De Kennemers241473353514
3Velsen241176294427
4Vitesse '222411762733242
5Koninklijke HFC241059253440
6Schagen2411211244235
7HRC24112112430372
8DWV245127222825
9Zaandijk246108222328
10DEM245811182939
11Purmersteijn2466121624382
12Ripperda243912151731
13De Foresters246315152955
2e klasse Bhltussen
1Elinkwijk241536333616
2Blauw Wit241275313917
3UVV241185303023
4FC Hilversum241068263428
5JOS24978254229
6Zeeburgia247116252324
7Quick (Amersfoort)249510232929
8DOS248610223131
9HMS246108222030
10VVIJ246108222131
11Aalsmeer24859212333
12TOG247710212631
13BVC242715111446
3e klasse Ahltussen
1EVC221336293522
2Beverwijk221165284225
3VVB221246284329
4Always Forward221237273321
5RKAFC22985262416
6ADO '2022958233620
7WFC229310213532
8VIOS W22769202328
9CSV226511172326
10HSV227312172642
11WSV '30224810162235
12Egmondia223613121652
3e klasse Bhltussen
1Hoofddorp221372332913
2KFC221192313315
3NFC221183303715
4HBC221084282722
5QSC22985262221
6OSV224126202025
7Helder22679191728
8Zaanlandia226610183130
9Halfweg223127182426
10DSS22589183033
11SLTO224711151628
12Hillegom (II)22161581141
3e klasse Chltussen
1Meerboys221174293622
2Rapiditas221066262416
3RKAVIC221066263226
4BPC221057253937
5t Gooi22958233527
6De Meteoor22877233734
7Sint Martinus2210210223936
8De Zwarte Schapen22868222730
9VDO229211202933
10Rivalen227510193339
11VVA226610183037
12Victoria223514111539
3e klasse Dhltussen
1CDN241491374920
2Holland241464343722
3VVOG241194313525
4Velox241266303923
5Amsvorde24978253030
6Hercules247107242830
7DEV248610222738
8Celeritudo248511213631
9Stichtse Boys2461172138352
10Vriendenschaar246612182234
11Zeist246612182236
12Ultrajectum245811182639
13Vreeswijk242715112147
4e klasse Ahltussen
1Victoria O221453334013
2SVW '27221183303515
3LSVV221075273222
4BKC22976253730
5Flevo22886243436
6Texel22868223129
7Kolping Boys22598192736
8Hollandia T22679193345
9Limmen225710173136
10DTS225710173150
11Berdos224810162330
12ZAP226313152739
4e klasse Bhltussen
1West Frisia221453335422
2KVV221147263327
3SRC221147263831
4Spirit '302211382547323
5MFC22886243124
6Grasshoppers22787222637
7Meervogels '31225116213329
8Sint Adelbert228410204043
9De Zouaven22769203643
10De Valken226412162742
11VVW226412162843
12Monnickendam225512152646
4e klasse Chltussen
1VVH (Haarlem)221363324317
2DSOV221075272817
3DCO221075273624
4Alcmaria Victrix221237273330
5Onze Gezellen226124242319
6KIC22886243134
7VSV22787222625
8Renova22859211826
9Bloemendaal226511172936
10Schoten223109162333
11TYBB225512152337
12DIOS223613123247
4e klasse Dhltussen
1WMS221363325121
2IVV2210102304017
3TOB221084284227
4USVU22985263124
5ZSGO226115232319
6GVO221039233732
7Energia22778212531
8DVOS228311192946
9DRC227312172637
10VVZ226511172742
11De Rijp223811142037
12RCZ223811141937
4e klasse Ehltussen
1KDO201082284223
2De Eland-SDC20956233327
3Sint Pancratius20857212927
4Real Sranang20767203734
5Vespucci20767202629
6Ambon20758193133
7De Germaan208210183330
8SNA20587182124
9KBV204106182328
10Ahrends VC20668182330
11RODA '2320659172033
4e klasse Fhltussen
1TDW-Centrum221183303514
2LVV221174293623
3FIT227132272717
4Animo226151272819
5Madjoe22985263223
6Neerlandia22976252819
7DVAV22787222922
8De Meer22778213131
9DJK22679192332
10SC Muiderberg225512152337
11WV-HEDW224711151730
12Allen Weerbaar22161581153
4e klasse Ghltussen
1BFC221822385416
2SVF221552353814
3Laren221615334826
4APWC22949224333
5s Graveland22868224134
6SEC22688203332
7Hoogland22769202540
8SDO228311193741
9Donar227411183945
10De Zebra's225710172342
11KVVA224513133452
12Nijenrodes22151671858
4e klasse Hhltussen
1Saestum221273313519
2Midlandia221435314327
3Minerva221426304925
4Veenendaal22985263227
5Zwaluwen Vooruit22886243333
6JSV22967243235
7Baarn (I)22877233127
8MSV '1922778213226
9EMS22859213437
10De Meern223712132340
11Fortitudo223514111131
12Candia '6622331691947

Amateurvoetbal Oost 1970-1971

1e klasse Ehltussen
1Be Quick (Zutphen)221732374817
2Rietvogels22967242924
3Quick'2022787222218
4Ede22949223027
5Hengelo226106221917
6SC Enschede22697213531
7Eilermark225116212727
8RKHVV22697212029
9Victoria Boys22859211829
10DOS'1922688201622
11De Treffers22769202521
12Rheden224513132349
2e klasse Ahltussen
1Quick (Nijmegen)228122283220
2SC Doesburg22994272719
3De Hoven221075273226
4DIO'30228104263523
5AZC22958233226
6SML22958232623
7Achilles'2922787222624
8VDZ22868222832
9Theole22859212627
10Leones22688202634
11ESCA/VC223712132445
12Jonge Kracht223613122035
2e klasse Bhltussen
1Enschedese Boys221273314719
2WVC221165283021
3Dinxperlo221156271614
4Daventria22976252723
5ROHDA Raalte221048242626
6Epe22868222527
7Oldenzaal22778213129
8KHC228410202741
9ZAC227510192736
10Sp. Lochem22679191828
11Sp. Neede224612142130
12Vosta225413142636
3e klasse Ahltussen
1Achilles'12241383342511
2Luctor et Emergo241284324221
3PH2410104242819
4Borne24996272423
5Haaksbergen241068264231
6Tubantia241068264231
7De Zweef248106263027
8Rigtersbleek24978253024
9Phenix24969243937
10Wierden247710212637
11Almelo247611202641
12NEO243714132639
13Zuid Eschmarke24241881152
3e klasse Bhltussen
1Hattem221534333815
2Robur et Velocitas221435314117
3Zutphania221336294525
4WSV221237272713
5Voorst229310212729
6Helios229310212729
7Apeldoornse Boys229310213032
8RODA229310212227
9Zwolle22769202529
10GFC22688202833
11Vaassen227411182130
12Kampen22022021467
3e klasse Chltussen
1SDOUC241446324828
2SC Dieren249105283628
3Worth Rheden2413110274432
4DCS241077273231
5VVO241149264638
6Gendringen241059253733
7Winterswijk24897252827
8DVC'2624969243642
9Concordia Wehl248610223035
10Arnhemse Boys247710212627
11AD'69244137212936
12LONGA'30245811182738
13Zuid Arnhem245613162246
3e klasse Dhltussen
1AWC221255293221
2Germania22895252923
3Eldenia221048242828
4SCE22796232122
5SCH22787223029
6Spero22697213030
7De Bataven22778212430
8Hatert22697212935
9WAVV22688202724
10TEC225107203132
11CHRC227510192322
12Eendracht Arnhem227510191725
4e klasse Ahltussen
1EMOS221174294425
2Glanerbrug221255295033
3BWO221093293821
4FC Berghuizen221084283121
5ATC'6522895252726
6Losser22697212734
7PJ22598192936
8DSVD224108182130
9Vogido227312172432
10ASVO227312172737
11TAR223118171728
12Avanti Wilskracht224711152332
4e klasse Bhltussen
1OSV'31201352313713
2Hector201064263919
3De Tukkers201136253118
4Holten20857212719
5Rood Zwart20857212719
6Reutum20857212631
7Enter20598192121
8Nijverdal205510152636
9Langeveen205510151945
10La Première204511132535
11TVC'28204511131730
4e klasse Chltussen
1HSC'21201262303015
2Varsseveld201406284324
3Pax20947223434
4Unisson20776213531
5Zelhem20848203731
6Grol20848202929
7Terborg20839193232
8Ajax B20839193444
9Eibergse Boys20749182227
10Sp. Silvolde206311152225
11MEC20321581844
4e klasse Dhltussen
1Juventus201064263019
2Dierensche Boys201046244127
3VVG'25201046242523
4Etten20956233925
5Doetinchem20938212423
6Steenderen20857212928
7Sprinkhanen20776211920
8Sint Joris20677193330
9SC EDS20479151427
10Babberich204511131733
11MvR204511132339
4e klasse Ehltussen
1Orion20118130267
2Victoria'2520974252818
3Olympia (Horssen)20956233928
4Blauw Wit (Nijmegen)20866222923
5HAVO201028222423
6BVC'1220659171316
7Brakkenstein20578172427
8SCD'33207310172435
9Groesbeekse Boys20569162227
10MVV'1820569162337
11Alverna-ii205510151930
4e klasse Fhltussen
1Driel 221561364215
2Angeren221714353515
3Excelsior Zetten221426305231
4Maurik221336293921
5Oosterbeek22967243535
6Hertog Hendrik22778212828
7SCZ22769203030
8Arnhemia227411182930
9EWV226412162442
10GOVA226313152543
11ONA'53223613122145
12AVW22241681540
4e klasse Ghltussen
1Gelria (Velp)201361323815
2Loenermark201046242724
3Albatross20947222219
4KCVO20848202621
5OAB20677193124
6Sportclub Brummen209110193428
7WIVOS20758192220
8Columbia20758191723
9Eerbeekse Boys207310171933
10Beekbergen206410162231
11Zutphen204511131737
4e klasse Hhltussen
1ABS221462346226
2Heerde221381344923
3Zwolsche Boys221174293819
4Labor22877232219
5Koninklijke UD22688202634
6Broekland22688202838
7Raalte22679193242
8Sallandia22589183137
9V en K226511172934
10Heino226511172534
11Voorwaarts Twello226511172445
12Wilp223109162237

KNVB Beker 2023-2024

1e voorrondehltussen
12/08/2023SJC (V) **Bon Boys (VII)2-1250Lodeweegs1-0 Wesley Haasnoot, 1-1 Dani Bultman, 2-1 Mark Turk.
12/08/2023Eemdijk (IV)Bunde (VIII)5-0200Sturm1-0 Rick Blokhuis, 2-0 Cem ter Burg, 3-0 en 4-0 Yannick
Bouw, 5-0 Jeffrey van den Dikkenberg.
12/08/2023Nieuwkoop (VII)Volendam (IV)0-2500Berg0-1 Daan Ibrahim, 0-2 Rick Kras (pen).
12/08/2023Barendrecht (IV)SC Genemuiden (IV)2-1200V. Kommer1-0 Nadir Jouhri, 1-1 Rutger Etten, 2-1 Brent Maxim
Vugts.
12/08/2023Hoek (IV)Stedoco (IV)3-2300Ruperti1-0 Sylvio Hage, 1-1 Joran Schröder, 1-2 Sjaak Kuijper,
2-2 Rik Impens, 3-2 Jarno Lion.
12/08/2023Blauw Geel’55 (IV)SVOD'22 (VII)5-1200Pijnenburg0-1 Jens Kamphorst, 1-1, 2-1, 3-1 en 4-1 Dave de Meij,
5-1 Ferhat Coskun).
12/08/2023DVS’33 Ermelo (IV)Urk (IV)1-0800Michelsen1-0 Sam Crowther.
12/08/2023Kloetinge (IV)BOL (V)6-0450Eijgelsheim1-0 Ruben de Jager, 2-0 Jefry Dijkstra, 3-0 Julius Bliek,
4-0 Valentijn van Keulen, 5-0 Kyle Doesburg, 6-0
Gianni Vandepitte.
12/08/2023Sparta Nijkerk (IV)ONS Sneek (VI)2-0450De Bruijn1-0 Mounir Berhout, 2-0 Mark van der Weijden.
12/08/2023CSV Apeldoorn (VI) **ODIN’59 (IV)1-0300Vd Vaart1-0 Rik Vlutters (pen.)
12/08/2023IJsselmeervogels (IV)TOGB (IV)2-1750V. Zuilichem1-0 Dennis Knuiman, 1-1 Twan Verdel, 2-1 Dennis
Knuiman.
12/08/2023TEC (IV) ***DOVO (IV)1-1Puts1-0 Arsenio Valpoort (pen), 1-1 Nick Hak.
12/08/2023VVSB (IV) ***FC Rijnvogels (IV)3-3Shukrula1-0 Mounir Mounji, 1-1 Aljereau Mercera, 2-1 Victor
van der Linde, 2-2 Aljereau Mercera, 2-3 Willem
Schonenberg, 3-3 Gyliano van Velzen.
12/08/2023DEM (IV) **XerxesDZB (VI)1-0Drost1-0 Thom de Vries (pen.)
12/08/2023AGB (VI)d’Olde Veste’54 (VI)1-2Broekhuizen0-1 Juules Kwant, 1-1 Revelinio Vermeer, 1-2 Harmen
Nijboer.
12/08/2023AWC (IV)Staphorst (IV)1-2400Visser0-1 Diego van der Weide, 0-2 Stan Haanstra, 1-2 Daan
Pauwels (pen.).
12/08/2023HSC’21 (IV)Harkemase Boys (IV) **3-4450Kuipers1-0 Michael Wensing, 1-1 Stefan Deuling, 2-1 Mo
Iallouchen, 2-2Yska Last, 3-2 Maikel Nijhof, 3-3 Jan
Tijdsma, 3-4 Pim Betzema.
12/08/2023Unitas (IV)Blauw Wit’34 (VI)4-0250Ooms1-0, 2-0 en 3-0 Medhanie Habtemariam, 4-0 Jip Kigge
(pen).
12/08/2023Purmersteijn (V)Sportlust’46 (IV)0-2250V. Egmond0-1 Soufiane Lagmouchi, 0-2 Remco de Weerd.
12/08/2023Veensche Boys (VII)HVCH (V)1-23001-0 Julian Buitenhuis, 1-1 Yannick van den Berg, 1-2
Aram Pusters.
12/08/2023Hercules (IV)Berkum (V)2-1250Timmer1-0 Max van Hees, 2-0 Franslyn Nsingi, 2-1 Lars van
Gerner.
12/08/2023Zwaluw VFC (VII)Scherpenzeel (V)1-5350Spoon0-1 Olivier Pilon (pen.), 0-2 Joost de Man (e.d.), 0-3
Corne Davelaar, 0-4 Lars ten Tije, 1-4 Martin de Laat
(pen.), 1-5 Tristan Wallet.
12/08/2023Baronie (IV)Hoogeveen (IV)0-1230V. Westing0-1 Noah Schuurman.
12/08/2023OJC Rosmalen (IV)OSS’20 (IV)5-1350Tissingh1-0 Job Viellevoye, 2-0 Lex van Dijk (pen,), 3-0 Muoad
Hassan, 3-1 Samed Öztoprak, 4-1 Rick Wels, Muoad
Hassan (pen.).
13/08/2023Avanti’31 (VII)Meerssen (IV)0-3300Janssen0-1 en 0-2 Joep Ceha, 0-3 Cem Unal.
13/08/2023Jubbega (VI)UNA (IV) **3-5400Smit0-1 Youri Sijbers, 1-1 Kevin van de Belt, 2-1 Geertjan
Lieuwes, 3-1 Jacco Kuiper, 3-2 Max van den Akker, 3-3
en 3-4 (pen.) Sten Senders, 3-5 Max van den Akker.
13/08/2023Westlandia (V)Quick (IV)3-1500Van Hoof1-0 Zion Valies, 2-0 Hidde van der Arend, 3-0 Zion
Valies, 3-1 Ricky van Mierlo.
13/08/2023Nuenen (V)Chevremont (VI)4-2250Huijs1-0 Sep Drabbels, 1-1 Tim Blattler, 1-2 Chendrino Cicilia,
2-2 Sep Drabbels, 3-2 Wael Nasser, 4-2 Sem van den
Broek.
13/08/2023Kampong (IV)Gemert (IV)2-4500Baars0-1 Brent Achten, 0-2 Eon Herman, 1-2 Marc Visser
(pen), 2-2 Berend Witteveen, 2-3 Kees Brugmans, 2-4
Eon Herman.
13/08/2023Groene Ster (IV)Groen Wit (VIII)6-0300Prick1-0 Maties-Tuntuna Germonprez, 2-0 Danny Stassar, 3-0
Dylan Zwartjes, 4-0 Clint Ghijsen, 5-0 Safouane Ahidar,
6-0 Mikell Nuhaj.
2e voorrondehltussen
19/09/2023Eemdijk (IV)Harkemase Boys (IV)3-2Tissingh0-1 Pim Betzema, 1-1 Jesper van Dalen, 2-1 Cem ter
Burg, 2-2 Joris Adams, 3-2 Yannick Bouw.
19/09/2023CSV Apeldoorn (VI)OJC Rosmalen (IV)1-3350Smit0-1 Daan van Tooren, 0-2 Lex van Dijk, 1-2 Rik Vlutters
(pen), 1-3 Tom Pijnenburg.
19/09/2023Scheveningen (III)Hoek (IV)2-1De Bruijn1-0 Ian van Baalen, 1-1 Steve Schalkwijk, 2-1 Delano
Gouda.
19/09/2023GVVV (III)Barendrecht (IV)5-2Vereijken0-1 Tren Drexhage, 1-1 Ilias Latif, 2-1 Quiermo Dumay,
3-1 Danny de Leeuw, 4-1 Joeri Potjes, 5-1 Genrich
Sillé, 5-2 Robbert Olijfveld.
19/09/2023DVS'33 (IV)IJsselmeervogels (IV)2-0Wiersma0-1 Wessel Boer, 0-2 Dennis Knuiman.
19/09/2023Spakenburg (III)Scherpenzeel (V)1-0Ruperti1-0 Floris van der Linden; Rood: Tristan Wallet (Sch).
19/09/2023Sparta Nijkerk (IV)Unitas (IV)4-2Janssen1-0 Tyrone Fonville, 2-0 Kevin Sterling, 2-1 Thomas
Schalkamp, 2-2 Joey Lokasi (pen) 3-2 Jesse Buitenhuis,
4-2 Roy Bakkenes.
19/09/2023DEM (IV)Sportlust'46 (IV)3-1Vd Vaart0-1 Ahmed Al Mahdi, 1-1 Thom de Vries, 2-1 Jesse
Verswijveren, 3-1 Sem van Amersfoort.
19/09/2023Volendam (IV)Westlandia (V)3-0Shukrula1-0 Lennart Tol, 2-0 Stan Veerman, 3-0 Jens Kras.
19/09/2023d'Olde Veste'54 (VI)Noordwijk (III)0-2Stegeman0-1 Lucas Koopmans, 0-2 Sander Bosma.
20/09/2023Nuenen (V)Excelsior M. (III) ***0-0Prick
20/09/2023Groene Ster (IV)Kozakken Boys (III)1-0V. Zuilichem1-0 Tom Hajjaji.
20/09/2023ADO'20 (III)Quick Boys (III)0-1Dogterom0-1 Sem van Duijn.
20/09/2023TEC (IV)Meerssen (IV)2-0Visser1-0 Raies Roshanali, 2-0 Givon Derby; Rood: Cem
Unal (Mee).
20/09/2023SJC (V) ***Gemert (IV)0-0Michielsen
20/09/2023VVSB (IV)UNA (IV)1-2Smit1-0 Jesse van Nieuwkerk, 1-1 en 1-2 Juul Respen.
20/09/2023Hoogeveen (IV)Staphorst (IV)3-0Ordelmans1-0 Noah Schuurman, 2-0 Emil Bijlsma, 3-0 Justin
Benjamins.
20/09/2023Kloetinge (IV)Koninklijke HFC (III)1-3Sturm0-1 Levi de Wilde, 0-2 Cas Dijkstra, 0-3 Levi de Wilde,
1-3 Julius Bliek.
20/09/2023FC Lisse (III)Blauw Geel'38 (IV)1-0V. Kommer1-0 Maxim van der Meer.
20/09/2023HVCH (V)De Treffers (III)1-3Kuipers0-1 Jordy Thomassen, 0-2 Willem den Dekker, 0-3 Gavin
Vlijter, 1-3 Samuel Eleonora.
20/09/2023ACV (III)Hercules (IV)1-5Vos0-1 Valentijn Beck, 1-1 Giovanni Zwikstra, 1-2 Tim
Pieters, 1-3 Max van Hees (pen), 1-4 Max Fichtinger,
1-5 Deveron Fonville.
1e rondehltussen
31/10/2023De Graafschap (II)FC Emmen (II)2-0Blank1-0 Robin Schouten (e.d.), 2-0 Simon Colyn.
31/10/2023De Treffers (III)UNA (IV)4-0Vos1-0 Willem den Dekker, 2-0 Jordy Thomassen, 3-0 Gavin
Vlijter, 4-0 Torino Hunte; Rood: Jeroen van
Schoonhoven (UNA).
31/10/2023Spakenburg (III)Helmond Sport (II)3-1Eijgelsheim0-1 peter van Ooijen, 1-1 Floris van der Linden, 2-1
Ahmed El Azzouti, 3-1 Sam van Huffel.
31/10/2023Koninklijke HFC (III)Go Ahead Eagles **1-4Hardeman1-0 Yassine Bouchnafa, 1-1 Gerrit Nauber, 1-2 Oliver
Edvardsen, 1-3 Sylla Sow, 1-4Thibo Baeten; Rood:
Xander van der Berg (HFC).
31/10/2023OJC Rosmalen (IV)Almere City FC1-8Vd Laan0-1 en 0-2 Kornelius Hansen, 1-2 Mouad Hassan, 1-3
Thomas Robinet, 1-4 Kornelius Hansen, 1-5 Manel
Royo, 1-6 Yoann Cathline, 1-7 Lance Duijvesteijn, 1-8
Milan Corryn.
31/10/2023Noordwijk (III)ADO Den Haag (II)0-1Smit0-1 Jort van der Sande; Rood: Gennaro Nigro (ADO).
31/10/2023Groene Ster (IV)Vitesse0-1Teuben0-1 Dominik Oroz.
31/10/2023GVVV (III)Telstar (II)1-0Perez1-0 Jonathan Berrio.
31/10/2023sc HeerenveenVVV-Venlo (II)5-1Oostrom1-0, 2-0 en 3-0 Pelle van Amerfsoort, 4-0 Espen van Ee,
4-0 Soulyman Allouch, 5-1 Daniel Karlsbakk.
31/10/2023Quick Boys (III)NAC Breda (II)1-0Vd Graaf1-0 Nick Broekhuizen.
31/10/2023FC Lisse (III)FC Dordrecht (II)1-3Timmer0-1 en 0-2 Rene Kriwak, 1-2 Remy van Ekeris, 1-3 Rene
Kriwak.
31/10/2023FC UtrechtRKC Waalwijk3-2Gerrets1-0 Oscar Fraulo, 2-0 Mike van der Hoorn, 3-0 Isac
Lidberg (pen), 3-1 en 3-1 Chris Lokesa.
01/11/2023HHC Hardenberg (III)Heracles Almelo2-0Dieperink1-0 Matias Jones, 2-0 Jesper Drost.
01/11/2023Rijnsburgse Boys (III)FC Groningen (II)0-1Martens0-1 Marvin Peersman.
01/11/2023Scheveningen (III)Hercules (IV) ***0-0Puts
01/11/2023IJsselmeervogels (IV)Sparta Rotterdam0-2Kooij0-1 Camiel Neghli, 0-2 Charles-Andreas Brym.
01/11/2023DEM (IV)Hoogeveen (IV)3-1V. Kommer1-0 en 2-0 Thom de Vries, 3-0 Brooklyn van Doorneveld,
3-1 Jeroen Kamphuis.
01/11/2023Sparta Nijkerk (IV)Fortuna Sittard0-1Vereijken0-1 Alen Halilovic (pen).
01/11/2023AFC (III)PEC Zwolle1-0Rozendal1-0 Wessel Been.
01/11/2023Volendam (IV)Eemdijk (IV)5-0Hensgens1-0 Roy Tol, 2-0 Daan van Baarsen, 3-0 Jim Beers, 4-0
Roy Tol, 5-0 Stefan Plat.
01/11/2023Katwijk (III)TEC (IV)5-0Bos1-0 en 2-0 Finn Janmaat, 3-0 Ruben Doesburg, 4-0
Pele van Aanholt (e.d.), 5-0 Rick van der Meer; Rood:
Mohammed El Makrini (TEC).
01/11/2023FC Den Bosch (II)Excelsior **1-2Van Boekel0-1 Siebe Horemans, 1-1 Jaron Vicario, 1-2 Julian
Baas (pen).
02/11/2023SC Cambuur (II)MVV Maastricht (II)4-1Kamphuis0-1 Rayan Buifrahi, 1-1 Sekou Sylla, 2-1 Milan Smit
(pen), 3-1 Michael Breij, 4-1 Roberts Uldrikis.
02/11/2023TOP Oss (II)FC Eindhoven (II)0-1Ruperti0-1 Mawouna Amefor (pen).
02/11/2023SJC (V)Willem II (II)1-3Wiersma1-0 Martijn van Trigt, 1-1 Max Svensson, 1-2 Tommy St.
Jago, 1-3 Jeredy Hilterman.
02/11/2023NECRoda JC Kerkrade (II)5-3Lindhout0-1 Sami Ouaissa, 1-1 Rober Gonzalez, 2-1 Magnus
Mattson, 3-1 Bart van Rooij, 3-2 Sami Ouaissa, 3-3
Matisse Didden, 4-3 Robert Gonzalez, 5-3 Mees
Hoedemakers.
16/11/2023Excelsior M. (III)FC Volendam1-0Nagtegaal1-0 Redouan Omar Ouali.
2e rondehltussen
19/12/2023Quick Boys (III)De Graafschap (II)2-0Nagtegaal1-0 en 2-0 Sem van Duijn.
19/12/2023FC Dordrecht (II)SC Cambuur (II)0-3Vd Laan0-1 Remco Balk, 0-2 Roberts Uldrikis, 0-3 Daniël van
Kaam.
19/12/2023DEM (IV)Excelsior M. (III)0-1Eijgelsheim0-1 Giovanni da Fonseca; Rood: Tom Boks (Exc).
19/12/2023FC Eindhoven (II)Fortuna Sittard0-2Ruperti0-1 Tijjani Noslin, 0-2 Kaj Sierhuis.
19/12/2023Spakenburg (III)Excelsior **2-3V. Kommer1-0 Ahmed El Azzouti, 1-1 Lazaros Lamprou, 2-2 Ahmed
El Azzouti, 2-2 Masies Artien (e.d.), 2-3 Nikolas
Agrafiotis.
19/12/2023Willem II (II)FC Groningen (II)1-3Nijhuis0-1 Luciano Valente, 1-1 Jesse Bosch, 1-2 Laros Duarte,
1-3 Romano Postema.
20/12/2023ADO Den Haag (II)Sparta Rotterdam2-0Oostrom1-0 Daryl van Mieghem, 2-0 Joël Ideho.
20/12/2023HHC Hardenberg (III)AZ **2-34.000Hensgens0-1 Vangelis Pavlidis, 1-1 Serge Fatima, 1-2 Jens
Odgaard, 2-2 Joerie Church, 2-3 Ruben van Bommel.
20/12/2023GVVV (III)NEC1-63.750Rozendal0-1 Rober Gonzalez, 0-2 Dirk Proper, 0-3 Rober
Gonzalez, 0-4 Elayis Tavsan, 0-5 Magnus Mattsson, 0-6
Koki Ogawa,1-6 Bryan Burgering.
20/12/2023Volendam (IV)AFC (III)0-1Timmer0-1 Wessel Been.
20/12/2023FeyenoordFC Utrecht2-1Van Boekel1-0 Calvin Stengs, 2-0 Igor Paixao, 2-1 Taylor Booth.
21/12/2023Hercules (IV)Ajax3-25.400Blank1-0 en 2-0 Tim Pieters, 2-1 Brian Brobbey, 2-2 Chuba
Akpom, 3-2 Mats Grotenbreg.
21/12/2023Go Ahead EaglesDe Treffers (III)7-1Teuben1-0 Niels Kornelis (e.d.), 2-0 Sylla Sow, 3-0 en 4-0 Oliver
Edvardsen, 4-1 Tim Waterink, 5-1 Victor Edvardsen, 6-1
en 7-1 Thibo Baeten.
21/12/2023Katwijk (III)Almere City FC1-2Smit1-0 Ruben Doesburg, 1-1 Yoann Cathline, 1-2 Kornelius
Hansen; Rood: Alvaro Pena (Alm).
21/12/2023Vitessesc Heerenveen1-0Dieperink1-0 Amine Boutrah.
17/01/2024PSVFC Twente3-134.400Manschot1-0 Yorbe Vertessen, 2-0 Luuk de Jong, 3-0 Johan
Bakayoko, 3-1 Manfred Ugalde.
3e rondehltussen
16/01/2024Excelsior M. (III)ADO Den Haag (II)1-23.500Vos1-0 Kevin Dercks, 1-1 Jort van de Sande, 1-2 Henk
Veerman
16/01/2024ExcelsiorFC Groningen (II)0-23.497Vd Kerkhof0-1 en 0-2 Romano Postema
16/01/2024AZ ***Quick Boys (III)3-37.578Vd Graaf0-1 Nigel Nwankwo, 1-1 Dani de Wit, 2-1 Ernest Poku,
2-2 Leonard de Beste, 3-2 Myron van Brederode, 3-3
3-3 Sem van Duijn
17/01/2024NECGo Ahead Eagles2-110.824Nijhuis1-0 Koki Ogawa, 2-0 Sai van Wermeskerken, 2-1
Robin Roefs (e.d.)
17/01/2024Almere City FCFortuna Sittard1-23.513Lindhout0-1 en 0-2 Kaj Sierhuis, 1-2 Kornelius Hansen
18/01/2024VitesseAFC (III)1-07.778Bos1-0 Davy Pröpper
24/01/2024FeyenoordPSV1-047.500Higler1-0 Quinten Timber
25/01/2024Hercules (IV)SC Cambuur (II) **3-41.100Martens1-0 (pen) en 2-0 Oussama Lahri, 2-1 Milan Smit (pen),
2-2 Matthias Narthey, 3-2 Milan Smit, 3-3 Mitchell
Zwart, 3-4 Michael Breij
Kwartfinalehltussen
06/02/2024NECADO Den Haag (II)3-010.651Van Boekel1-0 Koki Ogawa, 2-0 Dirk Proper, 3-0 Tjaronn Chery
07/02/2024SC Cambuur (II)Vitesse3-19.697Dieperink1-0 Milan Smit, 1-1 Anis Hadj-Moussa, 2-1 Fedde de
Jong, 3-1 Milan Smit (pen)
07/02/2024FeyenoordAZ2-047.500Nijhuis1-0 Lutsharel Geertruida, 2-0 Bart Nieuwkoop
08/02/2024FC Groningen (II) ***Fortuna Sittard0-021.709Higler
Halve Finalehltussen
27/02/2024SC Cambuur (II)NEC **1-210.000Vd Eijk1-0 Roberts Uldrikis, 1-1 Koki Ogawa, 1-2 Kodai Sano
29/02/2024FeyenoordFC Groningen (II)2-147.500Makkelie0-1 Laros Duarte, 1-1 David Hancko, 2-1 Ondrej Lingr
Finalehltussen
21/04/2024FeyenoordNEC1-042.140Gözübüyük1-0 Igor Paixao; Rood: Yankuba Minteh (Fey)

Tweede Divisie 2023-2024

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ar:Details:
119/08/2023ACV Jong Sparta 4-2Stegeman0-1 Enver Spojidic (e.d.), 1-1 Niels Grevink, 2-1 Freddy
Quispel, 3-1 Niels Grevink, 4-1 Boy Spijkerman, 4-2
Mehmet Yüksel.
119/08/2023Excelsior M. HHC Hardenberg 0-1De Vries0-1 Nino van den Beemt (e.d.).
119/08/2023Scheveningen Spakenburg 1-2Sturm0-1 Wimilio Vink, 1-1 Barry Rog, 1-2 Floris van der Linden.
119/08/2023ADO'20 GVVV 2-2Boel0-1 Ilias Latif, 1-1 Jilani Helder, 1-2 Genrich Sillé, 2-2 Jilani
Helder.
119/08/2023AFC Jong Almere City 4-1V. Zuilichem1-0 (pen.), 2-0 (pen), 3-0 en 4-0 Oussama Siali, 4-1 Layee
Kromah.
119/08/2023Rijnsburgse Boys Kozakken Boys 2-1Dröge1-0 Furhgill Zeldenrust, 1-1 Mario Bilate, 2-1 Furhgill
Zeldenrust (pen.).
119/08/2023Koninklijke HFC Noordwijk 2-2Bronsvoort0-1 Sander Bosma, 1-1 Niels Springer, 1-2 Jesper de Vré,
2-2 Maxwell Frimpong.
119/08/2023Katwijk FC Lisse 3-1Gansner0-1 Justin van der Putten, 1-1 Danny Bakker, 2-1 Sietse
Brandsma, 3-1 Robbert Susan.
119/08/2023De Treffers Quick Boys 1-3Te Kloeze0-1 Ravelino Junte, 1-1 Sem van Duijn, 1-2 Tim Waterink,
1-3 Nick Broekhuizen.
226/08/2023Spakenburg Rijnsburgse Boys
226/08/2023GVVV De Treffers
226/08/2023HHC Hardenberg ACV
226/08/2023FC Lisse Excelsior M.
226/08/2023Noordwijk AFC
226/08/2023Kozakken Boys Koninklijke HFC
226/08/2023Quick Boys Scheveningen
226/08/2023Jong Almere City Katwijk
226/08/2023Jong Sparta ADO'20
302/09/2023Katwijk Noordwijk
302/09/2023ACV FC Lisse
302/09/2023Excelsior M. Jong Almere City
302/09/2023HHC Hardenberg Jong Sparta
302/09/2023Scheveningen GVVV
302/09/2023AFC Kozakken Boys
302/09/2023Rijnsburgse Boys Quick Boys
302/09/2023Koninklijke HFC Spakenburg
303/09/2023De Treffers ADO'20
409/09/2023Spakenburg AFC
409/09/2023GVVV Rijnsburgse Boys
409/09/2023FC Lisse HHC Hardenberg
409/09/2023Noordwijk Excelsior M.
409/09/2023ADO'20 Scheveningen
409/09/2023Kozakken Boys Katwijk
409/09/2023Quick Boys Koninklijke HFC
409/09/2023Jong Almere City ACV
409/09/2023Jong Sparta De Treffers
516/09/2023FC Lisse Jong Sparta
516/09/2023ACV Noordwijk
516/09/2023Excelsior M. Kozakken Boys
516/09/2023HHC Hardenberg Jong Almere City
516/09/2023Scheveningen De Treffers
516/09/2023AFC Quick Boys
516/09/2023Rijnsburgse Boys ADO'20
516/09/2023Koninklijke HFC GVVV
516/09/2023Katwijk Spakenburg
623/09/2023GVVV AFC
623/09/2023Noordwijk HHC Hardenberg
623/09/2023Kozakken Boys ACV
623/09/2023Quick Boys Katwijk
623/09/2023Spakenburg Excelsior M.
623/09/2023Jong Almere City FC Lisse
623/09/2023Jong Sparta Scheveningen
623/09/2023De Treffers Rijnsburgse Boys
624/09/2023ADO'20 Koninklijke HFC
730/09/2023ACV Spakenburg
730/09/2023Excelsior M. Quick Boys
730/09/2023HHC Hardenberg Kozakken Boys
730/09/2023FC Lisse Noordwijk
730/09/2023Rijnsburgse Boys Scheveningen
730/09/2023Jong Almere City Jong Sparta
730/09/2023Katwijk GVVV
701/10/2023Koninklijke HFC De Treffers
701/10/2023AFC ADO'20
807/10/2023GVVV Excelsior M.
807/10/2023Noordwijk Jong Almere City
807/10/2023Scheveningen Koninklijke HFC
807/10/2023ADO'20 Katwijk
807/10/2023Kozakken Boys FC Lisse
807/10/2023Quick Boys ACV
807/10/2023Spakenburg HHC Hardenberg
807/10/2023Jong Sparta Rijnsburgse Boys
808/10/2023De Treffers AFC
914/10/2023ACV GVVV
914/10/2023Excelsior M. ADO'20
914/10/2023HHC Hardenberg Quick Boys
914/10/2023FC Lisse Spakenburg
914/10/2023Noordwijk Jong Sparta
914/10/2023AFC Scheveningen
914/10/2023Koninklijke HFC Rijnsburgse Boys
914/10/2023Jong Almere City Kozakken Boys
914/10/2023Katwijk De Treffers
1028/10/2023GVVV HHC Hardenberg
1028/10/2023Scheveningen Katwijk
1028/10/2023ADO'20 ACV
1028/10/2023Kozakken Boys Noordwijk
1028/10/2023Quick Boys FC Lisse
1028/10/2023Rijnsburgse Boys AFC
1028/10/2023Spakenburg Jong Almere City
1028/10/2023Jong Sparta Koninklijke HFC
1028/10/2023De Treffers Excelsior M.
1104/11/2023ACV De Treffers
1104/11/2023Excelsior M. Scheveningen
1104/11/2023HHC Hardenberg ADO'20
1104/11/2023FC Lisse GVVV
1104/11/2023Noordwijk Spakenburg
1104/11/2023Kozakken Boys Jong Sparta
1104/11/2023Jong Almere City Quick Boys
1104/11/2023Katwijk Rijnsburgse Boys
1105/11/2023AFC Koninklijke HFC
1211/11/2023GVVV Jong Almere City
1211/11/2023Scheveningen ACV
1211/11/2023Quick Boys Noordwijk
1211/11/2023Rijnsburgse Boys Excelsior M.
1211/11/2023Spakenburg Kozakken Boys
1211/11/2023Koninklijke HFC Katwijk
1211/11/2023Jong Sparta AFC
1211/11/2023De Treffers HHC Hardenberg
1212/11/2023ADO'20 FC Lisse
1318/11/2023ACV Rijnsburgse Boys
1318/11/2023Excelsior M. Koninklijke HFC
1318/11/2023HHC Hardenberg Scheveningen
1318/11/2023FC Lisse De Treffers
1318/11/2023Noordwijk GVVV
1318/11/2023Kozakken Boys Quick Boys
1318/11/2023Spakenburg Jong Sparta
1318/11/2023Jong Almere City ADO'20
1318/11/2023Katwijk AFC
1425/11/2023GVVV Kozakken Boys
1425/11/2023Scheveningen FC Lisse
1425/11/2023ADO'20 Noordwijk
1425/11/2023AFC Excelsior M.
1425/11/2023Quick Boys Spakenburg
1425/11/2023Rijnsburgse Boys HHC Hardenberg
1425/11/2023Koninklijke HFC ACV
1425/11/2023Jong Sparta Katwijk
1426/11/2023De Treffers Jong Almere City
1502/12/2023ACV AFC
1502/12/2023Excelsior M. Katwijk
1502/12/2023HHC Hardenberg Koninklijke HFC
1502/12/2023FC Lisse Rijnsburgse Boys
1502/12/2023Noordwijk De Treffers
1502/12/2023Kozakken Boys ADO'20
1502/12/2023Quick Boys Jong Sparta
1502/12/2023Spakenburg GVVV
1502/12/2023Jong Almere City Scheveningen
1609/12/2023Excelsior M. Jong Sparta
1609/12/2023GVVV Quick Boys
1609/12/2023Scheveningen Noordwijk
1609/12/2023ADO'20 Spakenburg
1609/12/2023AFC HHC Hardenberg
1609/12/2023Rijnsburgse Boys Jong Almere City
1609/12/2023Katwijk ACV
1609/12/2023De Treffers Kozakken Boys
1610/12/2023Koninklijke HFC FC Lisse
1716/12/2023ACV Excelsior M.
1716/12/2023HHC Hardenberg Katwijk
1716/12/2023FC Lisse AFC
1716/12/2023Noordwijk Rijnsburgse Boys
1716/12/2023Kozakken Boys Scheveningen
1716/12/2023Quick Boys ADO'20
1716/12/2023Spakenburg De Treffers
1716/12/2023Jong Almere City Koninklijke HFC
1716/12/2023Jong Sparta GVVV
1813/01/2024GVVV ADO'20
1813/01/2024HHC Hardenberg Excelsior M.
1813/01/2024FC Lisse Katwijk
1813/01/2024Noordwijk Koninklijke HFC
1813/01/2024Kozakken Boys Rijnsburgse Boys
1813/01/2024Quick Boys De Treffers
1813/01/2024Spakenburg Scheveningen
1813/01/2024Jong Almere City AFC
1813/01/2024Jong Sparta ACV
1920/01/2024ACV HHC Hardenberg
1920/01/2024Excelsior M. FC Lisse
1920/01/2024Scheveningen Quick Boys
1920/01/2024AFC Noordwijk
1920/01/2024Rijnsburgse Boys Spakenburg
1920/01/2024Koninklijke HFC Kozakken Boys
1920/01/2024Katwijk Jong Almere City
1920/01/2024De Treffers GVVV
1921/01/2024ADO'20 Jong Sparta
2027/01/2024Jong Sparta HHC Hardenberg
2027/01/2024Jong Almere City Excelsior M.
2027/01/2024Spakenburg Koninklijke HFC
2027/01/2024Quick Boys Rijnsburgse Boys
2027/01/2024Kozakken Boys AFC
2027/01/2024Noordwijk Katwijk
2027/01/2024FC Lisse ACV
2027/01/2024GVVV Scheveningen
2028/01/2024ADO'20 De Treffers
2103/02/2024ACV Jong Almere City
2103/02/2024Excelsior M. Noordwijk
2103/02/2024HHC Hardenberg FC Lisse
2103/02/2024Scheveningen ADO'20
2103/02/2024AFC Spakenburg
2103/02/2024Rijnsburgse Boys GVVV
2103/02/2024Koninklijke HFC Quick Boys
2103/02/2024Katwijk Kozakken Boys
2104/02/2024De Treffers Jong Sparta
2217/02/2024GVVV Koninklijke HFC
2217/02/2024Noordwijk ACV
2217/02/2024ADO'20 Rijnsburgse Boys
2217/02/2024Kozakken Boys Excelsior M.
2217/02/2024Quick Boys AFC
2217/02/2024Spakenburg Katwijk
2217/02/2024Jong Almere City HHC Hardenberg
2217/02/2024Jong Sparta FC Lisse
2217/02/2024De Treffers Scheveningen
2324/02/2024ACV Kozakken Boys
2324/02/2024Excelsior M. Spakenburg
2324/02/2024HHC Hardenberg Noordwijk
2324/02/2024FC Lisse Jong Almere City
2324/02/2024Scheveningen Jong Sparta
2324/02/2024AFC GVVV
2324/02/2024Rijnsburgse Boys De Treffers
2324/02/2024Katwijk Quick Boys
2325/02/2024Koninklijke HFC ADO'20
2402/03/2024GVVV Katwijk
2402/03/2024Noordwijk FC Lisse
2402/03/2024Scheveningen Rijnsburgse Boys
2402/03/2024Kozakken Boys HHC Hardenberg
2402/03/2024Quick Boys Excelsior M.
2402/03/2024Spakenburg ACV
2402/03/2024Jong Sparta Jong Almere City
2403/03/2024ADO'20 AFC
2403/03/2024De Treffers Koninklijke HFC
2516/03/2024ACV Quick Boys
2516/03/2024Excelsior M. GVVV
2516/03/2024HHC Hardenberg Spakenburg
2516/03/2024FC Lisse Kozakken Boys
2516/03/2024Rijnsburgse Boys Jong Sparta
2516/03/2024Koninklijke HFC Scheveningen
2516/03/2024Jong Almere City Noordwijk
2516/03/2024Katwijk ADO'20
2517/03/2024AFC De Treffers
2623/03/2024ADO'20 Excelsior M.
2623/03/2024GVVV ACV
2623/03/2024Scheveningen AFC
2623/03/2024Kozakken Boys Jong Almere City
2623/03/2024Quick Boys HHC Hardenberg
2623/03/2024Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC
2623/03/2024Spakenburg FC Lisse
2623/03/2024Jong Sparta Noordwijk
2623/03/2024De Treffers Katwijk
2730/03/2024ACV ADO'20
2730/03/2024Excelsior M. De Treffers
2730/03/2024HHC Hardenberg GVVV
2730/03/2024Koninklijke HFC Jong Sparta
2730/03/2024FC Lisse Quick Boys
2730/03/2024Noordwijk Kozakken Boys
2730/03/2024AFC Rijnsburgse Boys
2730/03/2024Jong Almere City Spakenburg
2730/03/2024Katwijk Scheveningen
2806/04/2024GVVV FC Lisse
2806/04/2024Scheveningen Excelsior M.
2806/04/2024ADO'20 HHC Hardenberg
2806/04/2024Quick Boys Jong Almere City
2806/04/2024Rijnsburgse Boys Katwijk
2806/04/2024Spakenburg Noordwijk
2806/04/2024Jong Sparta Kozakken Boys
2806/04/2024De Treffers ACV
2807/04/2024Koninklijke HFC AFC
2913/04/2024ACV Scheveningen
2913/04/2024Excelsior M. Rijnsburgse Boys
2913/04/2024HHC Hardenberg De Treffers
2913/04/2024FC Lisse ADO'20
2913/04/2024Noordwijk Quick Boys
2913/04/2024AFC Jong Sparta
2913/04/2024Kozakken Boys Spakenburg
2913/04/2024Jong Almere City GVVV
2913/04/2024Katwijk Koninklijke HFC
3020/04/2024GVVV Noordwijk
3020/04/2024Scheveningen HHC Hardenberg
3020/04/2024AFC Katwijk
3020/04/2024Quick Boys Kozakken Boys
3020/04/2024Rijnsburgse Boys ACV
3020/04/2024Koninklijke HFC Excelsior M.
3020/04/2024Jong Sparta Spakenburg
3021/04/2024ADO'20 Jong Almere City
3021/04/2024De Treffers FC Lisse
3104/05/2024ACV Koninklijke HFC
3104/05/2024Excelsior M. AFC
3104/05/2024HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys
3104/05/2024FC Lisse Scheveningen
3104/05/2024Noordwijk ADO'20
3104/05/2024Kozakken Boys GVVV
3104/05/2024Spakenburg Quick Boys
3104/05/2024Jong Almere City De Treffers
3104/05/2024Katwijk Jong Sparta
3211/05/2024GVVV Spakenburg
3211/05/2024Scheveningen Jong Almere City
3211/05/2024ADO'20 Kozakken Boys
3211/05/2024AFC ACV
3211/05/2024Rijnsburgse Boys FC Lisse
3211/05/2024Koninklijke HFC HHC Hardenberg
3211/05/2024Jong Sparta Quick Boys
3211/05/2024Katwijk Excelsior M.
3211/05/2024De Treffers Noordwijk
3318/05/2024ACV Katwijk
3318/05/2024HHC Hardenberg AFC
3318/05/2024Jong Almere City Rijnsburgse Boys
3318/05/2024Jong Sparta Excelsior M.
3318/05/2024Kozakken Boys De Treffers
3318/05/2024FC Lisse Koninklijke HFC
3318/05/2024Noordwijk Scheveningen
3318/05/2024Quick Boys GVVV
3318/05/2024Spakenburg ADO'20
3425/05/2024ADO'20 Quick Boys
3425/05/2024AFC FC Lisse
3425/05/2024De Treffers Spakenburg
3425/05/2024Excelsior M. ACV
3425/05/2024GVVV Jong Sparta
3425/05/2024Koninklijke HFC Jong Almere City
3425/05/2024Katwijk HHC Hardenberg
3425/05/2024Rijnsburgse Boys Noordwijk
3425/05/2024Scheveningen Kozakken Boys

Eerste Divisie 2023-2024

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
111/08/2023FC Den BoschTOP Oss1-04.201Martens1-0 Kacper Kostorz.
111/08/2023FC DordrechtNAC Breda2-22.263Gerrets1-0 John Hilton, 2-0 Antef Tsongui, 2-1 Dominik
Janosek (pen.), 2-2 Patriot Sejdiu.
111/08/2023SC CambuurFC Emmen2-210.000Bos0-1 Ben Scholte, 0-1 Jeff Hardeveld, 1-2 Michael
Breij, 2-2 Wiebe Kooistra.
111/08/2023De GraafschapADO Den Haag0-08.350Vd Laan
111/08/2023Roda JC KerkradeHelmond Sport4-16.574Vd Graaf1-0 Walid Ould-Chikh, 2-0 Enrique Pena-Zauner,
2-1 Martijn Kaars, 3-1 Saydou Bangura, 4-1
Lennerd Daneels.
111/08/2023FC GroningenJong Ajax4-117.500Vos1-0 Marco Rente, 2-0 Romano Postema, 3-0 Tomas
Suslov, 3-1 Christian Rasmussen, 4-1 Johan Hove.
113/08/2023FC EindhovenWillem II1-12.641Blank0-1 Ringo Meerveld, 1-1 Sven van Doorm.
113/08/2023VVV-VenloMVV Maastricht2-25.510Nijhuis0-1 Ferre Slegers, 0-2 Marko Kleinen, 1-2 Simon
Janssen, 2-2 Koen Kostons (pen).
114/08/2023Jong AZJong FC Utrecht1-0552Rozendal1-0 Jayden Addai. Rood: Loek Postma (AZ).
114/08/2023Jong PSVTelstar1-01.000Vereijken1-0 Jason van Duiven.
218/08/2023ADO Den HaagRoda JC Kerkrade0-35.895Manschot0-1 0-2 Enrique Pena Zauner, 0-3 Walid
Ould-Chikh.
218/08/2023FC EmmenVVV-Venlo2-27.200Kamphuis1-0 Patrick Brouwer, 1-1 Soulyman Allouch, 1-2
Soulyman Allouch, 2-2 Pjotr Parzyszek.
218/08/2023TOP OssJong PSV4-11.000Timmer1-0 Roshon van Eijma (pen.), 2-0 en 3-0
Konstantinos Doumtsios, 3-1 Jason van Duiven,
4-1 Bram Rovers (e.d.). Rood: Renzo Tytens (PSV).
218/08/2023Helmond SportFC Den Bosch1-02.024Nagtegaal1-0 Giannis-Fivos Botos.
218/08/2023Willem IIFC Dordrecht2-012.520Hensgens1-0 Michael de Leeuw, 2-0 Max Svensson.
218/08/2023NAC BredaJong AZ2-117.034Smit1-0 (pen.) en 2-0 Dominik Janosek, 2-1 Jayden
Addai (pen.).
218/08/2023TelstarSC Cambuur2-32.000Teuben0-1 en 0-2 Milan Smit (pen.), 1-2 Quinten van den
Heerik, 1-3 Michael Breij, 2-3 Zakaria Eddahchouri.
Rood: Jayden Turfkruier (Tel).
221/08/2023Jong AjaxDe Graafschap1-21.460Puts0-1 Basar Önal, 0-2 David Bosilj, 1-2 Kristian
Hlynsson.
221/08/2023Jong FC UtrechtFC Groningen1-01.030Ruperti1-0 Mees Rijks.
325/08/2023FC DordrechtMVV Maastricht2-21.998Kooij0-1 Bryan Smeets, 1-1 Mathis Suray (pen.), 2-1
Mathis Suray, 2-2 Koen Kostons.
325/08/2023FC EindhovenNAC Breda2-02.958Dieperink1-0 Evan Rottier, 2-0 August Priske.
325/08/2023FC Den BoschADO Den Haag1-23.999Vd Kerkhof0-1 Malik Sellouki, 1-1 Ilias Boumassaoudi, 1-2
Daryl van Mieghem.
325/08/2023De GraafschapFC Emmen0-110.040Rozendal0-1 Ben Scholte.
325/08/2023SC CambuurJong Ajax4-29.600Perez0-1 Gabriel Misehouy, 1-1 Silvester van de Water,
2-1 Michael Breij, 3-1 Remco Balk, 3-2 Rida Chahid,
4-2 Milan Smit (pen.).
325/08/2023VVV-VenloJong FC Utrecht4-15.451Eijgelsheim1-0 Rick Ketting, 2-0 Levi Smans, 2-1 Nazjir Held,
3-1 Soulayman Allouch, 4-1 Michalis Kosidis.
325/08/2023Roda JC KerkradeTOP Oss2-07.631Van Boekel1-0 Walid Ould-Chikh, 2-0 Lennerd Daneels.
327/08/2023FC GroningenWillem II0-020.000Vd Eijk
328/08/2023Jong AZTelstar3-1637Wiersma1-0 en 2-0 Jayden Addai, 2-1 Zakaria Eddahchouri,
3-1 Jayden Addai (pen.); Rood: Jay Kruiver (Tel).
328/08/2023Jong PSVHelmond Sport2-11.253Smit1-0 Tai Abed, 2-0 Tim van den Heuvel, 2-1 Joseph
Amuzu.
401/09/2023FC Den BoschJong PSV20:00
401/09/2023FC EmmenFC Dordrecht20:00
401/09/2023TelstarFC Eindhoven20:00
401/09/2023TOP OssFC Groningen20:00
401/09/2023MVV MaastrichtJong Ajax20:00
401/09/2023Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade20:00
401/09/2023Helmond SportSC Cambuur20:00
401/09/2023VVV-VenloDe Graafschap20:00
403/09/2023Willem IINAC Breda12:15
403/09/2023ADO Den HaagJong AZ16:45
508/09/2023Willem IIMVV Maastricht21:00
509/09/2023TelstarVVV-Venlo16:30
509/09/2023SC CambuurFC Den Bosch18:45
509/09/2023NAC BredaRoda JC Kerkrade21:00
615/09/2023FC DordrechtJong FC Utrecht20:00
615/09/2023Helmond SportTOP Oss20:00
615/09/2023Jong AjaxFC Emmen20:00
615/09/2023Jong AZFC Eindhoven20:00
615/09/2023FC GroningenADO Den Haag20:00
615/09/2023Jong PSVDe Graafschap20:00
615/09/2023FC Den BoschMVV Maastricht20:00
615/09/2023Roda JC KerkradeTelstar20:00
615/09/2023VVV-VenloNAC Breda20:00
617/09/2023SC CambuurWillem II16:45
518/09/2023De GraafschapHelmond Sport20:00
518/09/2023FC EmmenJong FC Utrecht20:00
518/09/2023FC GroningenJong PSV20:00
518/09/2023FC EindhovenADO Den Haag20:00
518/09/2023TOP OssFC Dordrecht20:00
518/09/2023Jong AZJong Ajax20:00
722/09/2023ADO Den HaagTelstar20:00
722/09/2023Jong PSVVVV-Venlo20:00
722/09/2023Roda JC KerkradeFC Den Bosch20:00
722/09/2023NAC BredaFC Emmen20:00
722/09/2023Helmond SportFC Groningen20:00
722/09/2023FC DordrechtJong AZ20:00
722/09/2023Willem IITOP Oss20:00
722/09/2023Jong FC UtrechtSC Cambuur20:00
724/09/2023MVV MaastrichtDe Graafschap12:15
725/09/2023Jong AjaxFC Eindhoven20:00
829/09/2023De GraafschapRoda JC Kerkrade20:00
829/09/2023SC CambuurJong PSV20:00
829/09/2023MVV MaastrichtADO Den Haag20:00
829/09/2023FC GroningenFC Den Bosch20:00
829/09/2023FC EindhovenFC Dordrecht20:00
829/09/2023TOP OssFC Emmen20:00
829/09/2023TelstarJong Ajax20:00
829/09/2023Jong AZWillem II20:00
801/10/2023VVV-VenloHelmond Sport12:15
802/10/2023Jong FC UtrechtNAC Breda20:00
202/10/2023MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
906/10/2023ADO Den HaagTOP Oss20:00
906/10/2023FC Den BoschFC Eindhoven20:00
906/10/2023FC EmmenTelstar20:00
906/10/2023Helmond SportJong FC Utrecht20:00
906/10/2023Jong AjaxVVV-Venlo20:00
906/10/2023Willem IIDe Graafschap20:00
906/10/2023NAC BredaFC Groningen20:00
906/10/2023Roda JC KerkradeJong AZ20:00
906/10/2023Jong PSVMVV Maastricht20:00
906/10/2023FC DordrechtSC Cambuur20:00
1014/10/2023VVV-VenloRoda JC Kerkrade16:30
1014/10/2023TelstarMVV Maastricht20:00
1015/10/2023Willem IIFC Den Bosch14:30
1015/10/2023SC CambuurNAC Breda16:45
1120/10/2023De GraafschapFC Groningen20:00
1120/10/2023FC EindhovenHelmond Sport20:00
1120/10/2023Jong AZTOP Oss20:00
1120/10/2023FC EmmenADO Den Haag20:00
1120/10/2023FC DordrechtJong Ajax20:00
1120/10/2023Jong FC UtrechtJong PSV20:00
1120/10/2023FC Den BoschVVV-Venlo20:00
1120/10/2023NAC BredaTelstar20:00
1120/10/2023MVV MaastrichtSC Cambuur20:00
1122/10/2023Roda JC KerkradeWillem II16:45
1023/10/2023Jong AZDe Graafschap20:00
1023/10/2023TOP OssJong FC Utrecht20:00
1023/10/2023Jong AjaxADO Den Haag20:00
1023/10/2023Helmond SportFC Dordrecht20:00
1023/10/2023Jong PSVFC Eindhoven20:00
1023/10/2023FC GroningenFC Emmen20:00
1227/10/2023ADO Den HaagVVV-Venlo20:00
1227/10/2023FC DordrechtFC Den Bosch20:00
1227/10/2023De GraafschapFC Eindhoven20:00
1227/10/2023NAC BredaHelmond Sport20:00
1227/10/2023Roda JC KerkradeJong Ajax20:00
1227/10/2023FC EmmenJong AZ20:00
1227/10/2023Willem IIJong PSV20:00
1227/10/2023TelstarTOP Oss20:00
1229/10/2023SC CambuurFC Groningen12:15
1230/10/2023Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
1303/11/2023De GraafschapNAC Breda20:00
1303/11/2023FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
1303/11/2023FC EindhovenRoda JC Kerkrade20:00
1303/11/2023Helmond SportTelstar20:00
1303/11/2023FC GroningenFC Dordrecht20:00
1303/11/2023MVV MaastrichtFC Emmen20:00
1303/11/2023VVV-VenloJong AZ20:00
1303/11/2023TOP OssSC Cambuur20:00
1306/11/2023Jong AjaxWillem II20:00
1306/11/2023Jong PSVADO Den Haag20:00
1410/11/2023FC DordrechtJong PSV20:00
1410/11/2023FC EindhovenVVV-Venlo20:00
1410/11/2023Jong AZHelmond Sport20:00
1410/11/2023TelstarDe Graafschap20:00
1410/11/2023FC EmmenFC Den Bosch20:00
1410/11/2023NAC BredaJong Ajax20:00
1410/11/2023Willem IIJong FC Utrecht20:00
1410/11/2023TOP OssMVV Maastricht20:00
1412/11/2023ADO Den HaagSC Cambuur14:30
1412/11/2023Roda JC KerkradeFC Groningen16:45
1517/11/2023FC Den BoschTelstar18:45
1517/11/2023VVV-VenloWillem II21:00
1519/11/2023SC CambuurRoda JC Kerkrade14:30
1519/11/2023MVV MaastrichtNAC Breda16:45
1624/11/2023Jong AjaxTOP Oss20:00
1624/11/2023FC DordrechtADO Den Haag20:00
1624/11/2023Jong FC UtrechtDe Graafschap20:00
1624/11/2023FC GroningenFC Eindhoven20:00
1624/11/2023Helmond SportFC Emmen20:00
1624/11/2023Jong PSVJong AZ20:00
1624/11/2023TelstarWillem II20:00
1624/11/2023NAC BredaFC Den Bosch20:00
1624/11/2023VVV-VenloSC Cambuur20:00
1626/11/2023Roda JC KerkradeMVV Maastricht12:15
1527/11/2023ADO Den HaagJong FC Utrecht20:00
1527/11/2023FC EindhovenTOP Oss20:00
1527/11/2023FC EmmenJong PSV20:00
1527/11/2023Jong AjaxHelmond Sport20:00
1527/11/2023Jong AZFC Groningen20:00
1527/11/2023De GraafschapFC Dordrecht20:00
1701/12/2023FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
1701/12/2023FC GroningenVVV-Venlo20:00
1701/12/2023SC CambuurFC Eindhoven20:00
1701/12/2023Helmond SportADO Den Haag20:00
1701/12/2023TOP OssDe Graafschap20:00
1701/12/2023Willem IIFC Emmen20:00
1701/12/2023FC Den BoschJong Ajax20:00
1701/12/2023MVV MaastrichtJong AZ20:00
1704/12/2023Jong PSVNAC Breda20:00
1704/12/2023Jong FC UtrechtTelstar20:00
1808/12/2023ADO Den HaagWillem II20:00
1808/12/2023FC EindhovenFC Emmen20:00
1808/12/2023FC GroningenTelstar20:00
1808/12/2023Helmond SportMVV Maastricht20:00
1808/12/2023NAC BredaTOP Oss20:00
1808/12/2023VVV-VenloFC Dordrecht20:00
1808/12/2023Roda JC KerkradeJong PSV20:00
1808/12/2023De GraafschapSC Cambuur20:00
1811/12/2023Jong AjaxJong FC Utrecht20:00
1811/12/2023Jong AZFC Den Bosch20:00
1915/12/2023ADO Den HaagNAC Breda20:00
1915/12/2023FC Den BoschDe Graafschap20:00
1915/12/2023FC EmmenRoda JC Kerkrade20:00
1915/12/2023TOP OssVVV-Venlo20:00
1915/12/2023TelstarFC Dordrecht20:00
1915/12/2023Jong FC UtrechtFC Eindhoven20:00
1915/12/2023MVV MaastrichtFC Groningen20:00
1915/12/2023Willem IIHelmond Sport20:00
1915/12/2023Jong PSVJong Ajax20:00
1915/12/2023SC CambuurJong AZ20:00
2022/12/2023De GraafschapJong PSV20:00
2022/12/2023MVV MaastrichtTOP Oss20:00
2022/12/2023Jong AZADO Den Haag20:00
2022/12/2023FC Den BoschSC Cambuur20:00
2022/12/2023VVV-VenloTelstar20:00
2023/12/2023FC DordrechtFC Emmen16:30
2023/12/2023Helmond SportRoda JC Kerkrade18:45
2023/12/2023FC EindhovenJong Ajax21:00
2024/12/2023FC GroningenJong FC Utrecht12:15
2024/12/2023NAC BredaWillem II14:30
2112/01/2024ADO Den HaagDe Graafschap20:00
2112/01/2024FC DordrechtHelmond Sport20:00
2112/01/2024FC EmmenNAC Breda20:00
2112/01/2024SC CambuurMVV Maastricht20:00
2112/01/2024TOP OssWillem II20:00
2112/01/2024Roda JC KerkradeFC Eindhoven20:00
2112/01/2024TelstarJong AZ20:00
2115/01/2024Jong AjaxFC Groningen20:00
2115/01/2024Jong FC UtrechtVVV-Venlo20:00
2115/01/2024Jong PSVFC Den Bosch20:00
2219/01/2024FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
2219/01/2024FC EindhovenDe Graafschap20:00
2219/01/2024FC EmmenFC Groningen20:00
2219/01/2024Helmond SportJong PSV20:00
2219/01/2024MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
2219/01/2024TOP OssTelstar20:00
2219/01/2024VVV-VenloADO Den Haag20:00
2219/01/2024Willem IIJong Ajax20:00
2219/01/2024NAC BredaSC Cambuur20:00
2222/01/2024Jong AZFC Dordrecht20:00
2326/01/2024ADO Den HaagFC Emmen20:00
2326/01/2024De GraafschapVVV-Venlo20:00
2326/01/2024FC EindhovenMVV Maastricht20:00
2326/01/2024Helmond SportNAC Breda20:00
2326/01/2024Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
2326/01/2024TelstarFC Den Bosch20:00
2326/01/2024FC GroningenJong AZ20:00
2326/01/2024SC CambuurTOP Oss20:00
2329/01/2024Jong AjaxFC Dordrecht20:00
2329/01/2024Jong PSVWillem II20:00
2402/02/2024FC Den BoschHelmond Sport20:00
2402/02/2024FC DordrechtFC Groningen20:00
2402/02/2024MVV MaastrichtTelstar20:00
2402/02/2024TOP OssADO Den Haag20:00
2402/02/2024NAC BredaDe Graafschap20:00
2402/02/2024FC EmmenFC Eindhoven20:00
2402/02/2024VVV-VenloJong PSV20:00
2402/02/2024Willem IISC Cambuur20:00
2405/02/2024Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
2405/02/2024Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
2509/02/2024De GraafschapWillem II20:00
2509/02/2024FC GroningenTOP Oss20:00
2509/02/2024SC CambuurVVV-Venlo20:00
2509/02/2024Roda JC KerkradeFC Dordrecht20:00
2509/02/2024NAC BredaFC Eindhoven20:00
2509/02/2024Jong PSVFC Emmen20:00
2509/02/2024TelstarHelmond Sport20:00
2511/02/2024ADO Den HaagFC Den Bosch12:15
2512/02/2024Jong AjaxMVV Maastricht20:00
2512/02/2024Jong FC UtrechtJong AZ20:00
2616/02/2024FC DordrechtVVV-Venlo20:00
2616/02/2024FC EindhovenFC Groningen20:00
2616/02/2024SC CambuurJong FC Utrecht20:00
2616/02/2024Willem IIADO Den Haag20:00
2616/02/2024Helmond SportDe Graafschap20:00
2616/02/2024TOP OssJong Ajax20:00
2616/02/2024TelstarNAC Breda20:00
2616/02/2024Roda JC KerkradeFC Emmen20:00
2616/02/2024FC Den BoschJong AZ20:00
2619/02/2024MVV MaastrichtJong PSV20:00
2723/02/2024ADO Den HaagMVV Maastricht20:00
2723/02/2024FC GroningenHelmond Sport20:00
2723/02/2024De GraafschapFC Den Bosch20:00
2723/02/2024VVV-VenloFC Eindhoven20:00
2723/02/2024Willem IIRoda JC Kerkrade20:00
2723/02/2024FC EmmenSC Cambuur20:00
2726/02/2024Jong AjaxTelstar20:00
2726/02/2024Jong AZNAC Breda20:00
2726/02/2024Jong PSVFC Dordrecht20:00
2726/02/2024Jong FC UtrechtTOP Oss20:00
2801/03/2024ADO Den HaagJong Ajax20:00
2801/03/2024De GraafschapTOP Oss20:00
2801/03/2024FC Den BoschFC Groningen20:00
2801/03/2024FC EmmenWillem II20:00
2801/03/2024Helmond SportVVV-Venlo20:00
2801/03/2024NAC BredaJong FC Utrecht20:00
2801/03/2024MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
2801/03/2024FC EindhovenJong AZ20:00
2801/03/2024TelstarRoda JC Kerkrade20:00
2804/03/2024Jong PSVSC Cambuur20:00
2908/03/2024FC DordrechtTelstar20:00
2908/03/2024FC GroningenMVV Maastricht20:00
2908/03/2024Jong AjaxNAC Breda20:00
2908/03/2024Jong AZJong PSV20:00
2908/03/2024SC CambuurDe Graafschap20:00
2908/03/2024Roda JC KerkradeADO Den Haag20:00
2908/03/2024TOP OssFC Den Bosch20:00
2908/03/2024Willem IIFC Eindhoven20:00
2908/03/2024VVV-VenloFC Emmen20:00
2908/03/2024Jong FC UtrechtHelmond Sport20:00
3111/03/2024ADO Den HaagFC Dordrecht20:00
3111/03/2024FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
3111/03/2024FC EmmenTOP Oss20:00
3111/03/2024Jong PSVFC Groningen20:00
3111/03/2024De GraafschapJong Ajax20:00
3111/03/2024Helmond SportJong AZ20:00
3015/03/2024FC Den BoschWillem II20:00
3015/03/2024FC DordrechtFC Eindhoven20:00
3015/03/2024Jong AjaxJong PSV20:00
3015/03/2024Jong AZSC Cambuur20:00
3015/03/2024NAC BredaVVV-Venlo20:00
3015/03/2024TelstarADO Den Haag20:00
3015/03/2024FC GroningenDe Graafschap20:00
3015/03/2024Jong FC UtrechtFC Emmen20:00
3015/03/2024TOP OssHelmond Sport20:00
3017/03/2024MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade12:15
3124/03/2024SC CambuurTelstar0:00
3124/03/2024MVV MaastrichtFC Den Bosch0:00
3124/03/2024Roda JC KerkradeNAC Breda0:00
3124/03/2024Willem IIVVV-Venlo0:00
3229/03/2024ADO Den HaagFC Groningen20:00
3229/03/2024FC Den BoschFC Dordrecht20:00
3229/03/2024Helmond SportWillem II20:00
3229/03/2024TelstarJong FC Utrecht20:00
3229/03/2024FC EmmenJong Ajax20:00
3229/03/2024De GraafschapJong AZ20:00
3229/03/2024NAC BredaMVV Maastricht20:00
3229/03/2024FC EindhovenSC Cambuur20:00
3229/03/2024VVV-VenloTOP Oss20:00
3201/04/2024Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
3305/04/2024FC DordrechtDe Graafschap20:00
3305/04/2024FC GroningenNAC Breda20:00
3305/04/2024SC CambuurADO Den Haag20:00
3305/04/2024TOP OssFC Eindhoven20:00
3305/04/2024MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
3305/04/2024TelstarJong PSV20:00
3307/04/2024Roda JC KerkradeVVV-Venlo12:15
3308/04/2024Jong AjaxFC Den Bosch20:00
3308/04/2024Jong AZFC Emmen20:00
3308/04/2024Jong FC UtrechtWillem II20:00
3412/04/2024ADO Den HaagHelmond Sport20:00
3412/04/2024De GraafschapTelstar20:00
3412/04/2024FC EindhovenJong PSV20:00
3412/04/2024FC EmmenMVV Maastricht20:00
3412/04/2024TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
3412/04/2024NAC BredaFC Dordrecht20:00
3412/04/2024Willem IIJong AZ20:00
3414/04/2024VVV-VenloFC Groningen16:45
3415/04/2024Jong AjaxSC Cambuur20:00
3415/04/2024Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
3519/04/2024FC Den BoschNAC Breda20:00
3519/04/2024FC DordrechtTOP Oss20:00
3519/04/2024Roda JC KerkradeDe Graafschap20:00
3519/04/2024TelstarFC Emmen20:00
3519/04/2024Helmond SportJong Ajax20:00
3520/04/2024ADO Den HaagFC Eindhoven16:30
3520/04/2024MVV MaastrichtWillem II18:45
3520/04/2024FC GroningenSC Cambuur21:00
3522/04/2024Jong AZVVV-Venlo20:00
3522/04/2024Jong PSVJong FC Utrecht20:00
3626/04/2024De GraafschapMVV Maastricht20:00
3626/04/2024FC EmmenHelmond Sport20:00
3626/04/2024Jong AjaxRoda JC Kerkrade20:00
3626/04/2024SC CambuurFC Dordrecht20:00
3626/04/2024VVV-VenloFC Den Bosch20:00
3626/04/2024Willem IIFC Groningen20:00
3626/04/2024TOP OssJong AZ20:00
3628/04/2024FC EindhovenTelstar12:15
3628/04/2024NAC BredaJong PSV16:45
3629/04/2024Jong FC UtrechtADO Den Haag20:00
3703/05/2024De GraafschapJong FC Utrecht20:00
3703/05/2024FC Den BoschFC Emmen20:00
3703/05/2024FC DordrechtWillem II20:00
3703/05/2024Jong AZMVV Maastricht20:00
3703/05/2024NAC BredaADO Den Haag20:00
3703/05/2024Helmond SportFC Eindhoven20:00
3703/05/2024TelstarFC Groningen20:00
3703/05/2024VVV-VenloJong Ajax20:00
3703/05/2024Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
3703/05/2024Jong PSVTOP Oss20:00
3810/05/2024ADO Den HaagJong PSV20:00
3810/05/2024FC EmmenDe Graafschap20:00
3810/05/2024FC GroningenRoda JC Kerkrade20:00
3810/05/2024Jong AjaxJong AZ20:00
3810/05/2024MVV MaastrichtVVV-Venlo20:00
3810/05/2024SC CambuurHelmond Sport20:00
3810/05/2024FC EindhovenFC Den Bosch20:00
3810/05/2024Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
3810/05/2024TOP OssNAC Breda20:00
3810/05/2024Willem IITelstar20:00

Eredivisie 2023-2024

Uitslagenmatrix

AJAALMAZEXCFEYFORGOAHEEHERNECPECPSVRKCSPATWEUTRVITVOL
Ajax*3–01–22–20–42–21–14–14–12–22–21–14–12–12–12–05–02–0
Almere City FC2–2*0–02–10–20–00–01–10–51–41–20–41–02–31–41–15–01–1
AZ2–04–1*4–00–14–05–13–01–11–22–20–43–22–02–13–32–03–0
Excelsior2–20–01–1*2–42–21–13–04–00–32–40–21–12–10–31–11–24–0
Feyenoord6–06–11–04–0*0–03–16–13–02–25–01–21–02–00–04–24–03–1
Fortuna Sittard0–02–11–25–20–1*0–03–34–11–13–11–11–00–20–30–03–13–1
Go Ahead Eagles2–31–10–33–01–33–0*3–24–02–21–10–11–00–01–30–25–14–1
sc Heerenveen3–23–02–20–32–33–00–2*3–01–12–00–83–11–33–32–31–31–2
Heracles Almelo2–42–25–03–10–40–02–00–2*2–12–10–60–50–12–21–33–21–1
NEC1–21–10–33–42–34–11–12–03–1*2–23–13–02–01–03–01–33–3
PEC Zwolle1–30–10–32–10–22–01–12–23–11–3*1–71–21–21–21–01–01–1
PSV5–22–05–13–12–23–13–02–02–04–04–0*3–14–21–02–06–03–1
RKC Waalwijk2–30–01–32–21–20–10–11–11–22–01–10–4*1–11–02–23–12–1
Sparta Rotterdam2–21–21–14–22–24–00–22–11–21–10–20–42–0*2–21–21–01–0
FC Twente3–13–12–14–22–12–03–01–01–03–33–10–33–02–1*0–11–07–2
FC Utrecht4–30–21–12–21–54–02–10–21–01–05–11–11–10–11–1*1–04–2
Vitesse2–21–10–20–01–23–20–21–32–00–31–11–30–21–41–20–0*1–1
FC Volendam1–40–10–43–10–00–11–20–42–22–50–51–53–21–40–21–01–2*

Eindstand

1PSV * **3429419111121hlkamp
2Feyenoord **342662849226hleuro
3FC Twente **342167696936hleuro
4AZ ***341987657039hleuro
5Ajax ***3415118567461hleuro
6NEC3414119536851
7FC Utrecht34131110504947
8Sparta Rotterdam3414713495148
9Go Ahead Eagles *****34121012464746hleuro
10Fortuna Sittard3491114383756
11sc Heerenveen3410717375370
12PEC Zwolle349916364567
13Almere City FC3471314343359
14Heracles Almelo349619334174
15RKC Waalwijk347819293856
16Excelsior3461117295073hldenc
17FC Volendam344723193488hldegr
18Vitesse #34662263074hldegr

# 18 punten in mindering

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
111/08/2023FC VolendamVitesse1-26.382Higler1-0 Robert Mühren, 1-1 Mathijs Tielemans, 1-2
Marco van Ginkel. Rood: Robert Mühren (Vol).
112/08/2023PSVFC Utrecht2-032.486Gözübüyük1-0 Noa Lang, 2-0 Yorbe Vertessen.
112/08/2023sc HeerenveenRKC Waalwijk3-119.500Nagtegaal1-0 Ion Nicolaescu, 2-0 Pavel Bochniewicz, 3-0
Osame Sahraoui, 3-1 Michiel Kramer (pen).
112/08/2023AjaxHeracles Almelo4-154.029Manschot0-1 Mario Engels, 1-1 Jakov Medic, 2-1
Mohammed Kudus, 3-1 en 4-1 (pen) Steven
Bergwijn.
112/08/2023PEC ZwolleSparta Rotterdam1-212.500Kooij0-1 Sam Kersten (e.d.), 0-2 Tobias Lauritsen, 1-2
Lennart Thy.
113/08/2023NECExcelsior3-412.207Lindhout0-1 Nicolas Agrafiotis, 1-1 Youri Baas, 2-1
Sontje Hansen, 2-2 Casper Widell, 3-2 Koki
Ogawa, 3-3 Efosa Omoroa, 3-4 Fredrik Udennäs.
113/08/2023FeyenoordFortuna Sittard0-047.500DieperinkRood: Bart Nieuwkoop (Fey).
113/08/2023AZGo Ahead Eagles5-116.782Makkelie1-0 Jordi Clasie, 2-0 Vangelis Pavlidis, 3-0 Ruben
van Bommel, 3-1 Philippe Rommens, 4-1 Dani
de Wit (pen), 5-1 Mayckel Lahdo.
113/08/2023Almere City FCFC Twente1-43.616Kamphuis0-1 Robin Pröpper, 0-2 Michel Vlap, 1-2 Danny
Post, 1-3 en 1-4 Ricky van Wolfswinkel.
Rood: Damian van Bruggen (Alm).
218/08/2023Heracles AlmeloNEC1-212.080Blank0-1 Koki Ogawa, 1-1 Emil Hansson, 2-1 Anas
Ouahim.
219/08/2023ExcelsiorAjax2-24.400Higler0-1 Brian Brobbey, 1-1 Sam Horemans, 2-1
Nicolas Agrafiotis, 2-2 Davy Klaassen.
219/08/2023VitessePSV1-314.876Nijhuis1-0 Marco van Ginkel, 1-1 Ismael Saibari, 1-2
Yorbe Vertessen, 1-3 Luuk de Jong (pen).
219/08/2023Fortuna SittardAlmere City FC2-18.893Vd Laan1-0 Hamdi Akujobi (e.d.), 2-0 Loreintz Rosier, 2-1
Thomas Robinet.
219/08/2023Go Ahead EaglesFC Volendam4-19.376Vd Graaf1-0 Bas Kuipers, 2-0 Oliver Edvardsen, 3-0
Willum Willuymsson, 3-1 Daryl van Mieghem,
4-1 Philippe Rommens.
Rood: Bobby Adekanye (GoA).
220/08/2023FC Utrechtsc Heerenveen0-219.878Oostrom0-1 Osame Sahraoui), 0-2 Daniel Karlsbakk.
220/08/2023Sparta RotterdamFeyenoord2-210.600Makkelie1-0 en 2-0 Charles-Andreas Brym, 2-1 Santiago
Gimenez, 2-2 Leo Sauer.
220/08/2023FC TwentePEC Zwolle3-129.000Gözübüyük1-0 Michal Sadilek, 1-1 Ferdy Druijf (pen), 2-1
Sem Steijn 3-1 Jasper Schendelaar (e.d.).
220/08/2023RKC WaalwijkAZ1-36.722Bos1-0 Michiel Kramer (pen), 1-1 Vangelis Pavlidis,
1-2 Dani de Wit, 1-3 Vangelis Pavlidis.
326/08/2023NECRKC Waalwijk3-012.319Kamphuis1-0 en 2-0 Magnus Mattsson, 3-0 Rober
Gonzalez.
326/08/2023ExcelsiorFortuna Sittard2-24.139Hensgens1-0 Nikolas Agrafiotis, 1-1 Deroy Duarte, 2-1
Oscar Uddenäs, 2-2 Mouhamed Belkheir.
327/08/2023PEC ZwolleFC Utrecht1-014.000Gerrets1-0 Ferdy Druijf (pen).
327/08/2023FeyenoordAlmere City FC6-147.500Nijhuis1-0 Santiago Gimenez, 2-0 Igor Paixao, 3-0
Lutsharel Geertruida, 4-0 Mats Wieffer, 5-0
Santiago Gimenez (pen.), 5-1 Jochem Ritmeester
van de Kamp, 6-1 Quinten Timber.
327/08/2023sc HeerenveenSparta Rotterdam1-319.700Lindhout0-1 Tobias Lauritsen, 0-2 Koki Saito, 0-3 Koki
Saito, 1-3 Pawel Bochniewicz.
Rood: Thom Haye (Hee).
401/09/2023Sparta RotterdamNEC1-110.111Gözübüyük0-1 Dirk Proper, 1-1 Jashua Kitolano (pen).
402/09/2023Almere City FCPEC Zwolle1-23.824Nagtegaal0-1 Davy van den Berg, 1-1 Joey Jabobs, 1-2
Tolis Vellios; Rood: Annouar El Azzoudi (PEC).
402/09/2023Go Ahead Eaglessc Heerenveen3-29.723Vd Laan1-0 Bas Kuipers, 2-0 Philippe Rommens (pen),
2-1 Charlie Webster, 3-1 Sylla Sow, 3-2 Osame
Sahraoui; Rood: Charlie Webster (Hee).
402/09/2023RKC WaalwijkPSV0-46.609Higler0-1 Joey Veerman, Noa Lang, 0-3 Luuk de Jong,
0-4 Malik Tillman.
402/09/2023Heracles AlmeloExcelsior3-111.185Kooij0-1 Nikolas Agrafiotis, 1-1 Bryan Limbombe, 2-1
Justin Hoogma, 3-1 Mohamed Sankoh.
Rood: Lazaros Lamprou (Exc).
403/09/2023FC UtrechtFeyenoord1-520.366Van Boekel0-1 Santiago Gimenez, 1-1 Ryan Flamingo,
1-2 Calvin Stengs, 1-3 Santiago Gimenez, 1-4
Ayase Ueda, 1-5 Yankuba Minteh.
403/09/2023Fortuna SittardAjax0-012.138Vd Eijk
403/09/2023FC VolendamFC Twente0-26.600Martens0-1 Sem Steijn, 0-2 Ricky van Wolfswinkel.
403/09/2023VitesseAZ0-215.734Manschot0-1 en 0-2 Vangelis Pavlidis.
516/09/2023Feyenoordsc Heerenveen6-147.500Manschot1-0 Luka Ivanusec, 2-0 Mats Wieffer, 3-0
Igor Paixao, 3-1 Simon Olsson, 4-1 Santiago
Gimenez, 5-1 Yankuba Minteh, 6-1 Ondrej Lingr.
516/09/2023VitesseRKC Waalwijk0-216.362Lindhout0-1 Yassin Oukili, 0-2 Michonell Margaret.
Rood: Million Manhoef (Vit).
516/09/2023PSVNEC4-034.200Kooij1-0 Luuk de Jong, 2-0 Noa Lang, 3-0 Luuk de
Jong (pen), 4-0 Ricardo Pepi (pen).
516/09/2023Fortuna SittardFC Volendam3-19.238Kamphuis0-1 Garang Kuol, 1-1 Oguzhan Özyakup, 2-1
Tijjani Noslin, 3-1 Alen Halilovic.
516/09/2023Heracles AlmeloFC Utrecht1-311.831Vd Eijk0-1 Ole Romeny, 0-2 Victor Jensen, 1-2 Abed
Nankishi, 1-3 Navajo Bakboord (e.d.).
517/09/2023PEC ZwolleGo Ahead Eagles1-113.750Dieperink1-0 Eliano Reijnders, 1-1 Oliver Edvardsen.
Rood: Jamal Amofa (GoA).
517/09/2023FC TwenteAjax3-130.000Makkelie1-0 Daan Rots, 2-0 Sem Steijn, 2-1 Brian
Brobbey, 3-1 Naci Ünüvar.
517/09/2023ExcelsiorAlmere City FC0-04.400Vd Kerkhof
517/09/2023AZSparta Rotterdam2-018.389Van Boekel1-0 Dani de Wit, 2-0 Vangelis Pavlidis.
622/09/2023Go Ahead EaglesFortuna Sittard20:00
623/09/2023FC VolendamHeracles Almelo16:30
623/09/2023NECFC Utrecht18:45
623/09/2023Almere City FCPSV20:00
623/09/2023sc HeerenveenExcelsior21:00
624/09/2023Sparta RotterdamVitesse12:15
624/09/2023AjaxFeyenoord14:30
624/09/2023RKC WaalwijkFC Twente16:45
624/09/2023PEC ZwolleAZ16:45
327/09/2023FC TwenteVitesse18:45
327/09/2023PSVGo Ahead Eagles18:45
327/09/2023AjaxFC Volendam21:00
328/09/2023AZHeracles Almelo20:00
730/09/2023FeyenoordGo Ahead Eagles16:30
730/09/2023FC UtrechtAlmere City FC18:45
730/09/2023PSVFC Volendam18:45
730/09/2023FC Twentesc Heerenveen21:00
730/09/2023RKC WaalwijkAjax21:00
701/10/2023NECVitesse12:15
701/10/2023ExcelsiorSparta Rotterdam14:30
701/10/2023Heracles AlmeloPEC Zwolle14:30
701/10/2023AZFortuna Sittard16:45
806/10/2023FC VolendamFC Utrecht20:00
807/10/2023sc HeerenveenNEC16:30
807/10/2023Almere City FCRKC Waalwijk18:45
807/10/2023Go Ahead EaglesHeracles Almelo20:00
807/10/2023VitesseExcelsior21:00
808/10/2023PEC ZwolleFeyenoord12:15
808/10/2023Fortuna SittardFC Twente14:30
808/10/2023AjaxAZ14:30
808/10/2023Sparta RotterdamPSV16:45
921/10/2023FeyenoordVitesse16:30
921/10/2023RKC WaalwijkFC Volendam18:45
921/10/2023PSVFortuna Sittard18:45
921/10/2023AZsc Heerenveen21:00
921/10/2023NECAlmere City FC21:00
922/10/2023FC UtrechtAjax12:15
922/10/2023Heracles AlmeloFC Twente14:30
922/10/2023ExcelsiorPEC Zwolle14:30
922/10/2023Go Ahead EaglesSparta Rotterdam16:45
1027/10/2023VitessePEC Zwolle20:00
1028/10/2023sc HeerenveenHeracles Almelo18:45
1028/10/2023Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1028/10/2023Sparta RotterdamRKC Waalwijk20:00
1028/10/2023Fortuna SittardFC Utrecht21:00
1029/10/2023FC TwenteFeyenoord12:15
1029/10/2023FC VolendamExcelsior14:30
1029/10/2023PSVAjax14:30
1029/10/2023AZNEC16:45
1104/11/2023Ajaxsc Heerenveen16:30
1104/11/2023RKC WaalwijkFeyenoord18:45
1104/11/2023ExcelsiorAZ18:45
1104/11/2023Go Ahead EaglesVitesse21:00
1104/11/2023Heracles AlmeloPSV21:00
1105/11/2023FC UtrechtFC Twente12:15
1105/11/2023PEC ZwolleFortuna Sittard14:30
1105/11/2023NECFC Volendam14:30
1105/11/2023Sparta RotterdamAlmere City FC16:45
1210/11/2023Fortuna SittardHeracles Almelo20:00
1211/11/2023PSVPEC Zwolle16:30
1211/11/2023RKC WaalwijkGo Ahead Eagles18:45
1211/11/2023Vitessesc Heerenveen21:00
1212/11/2023FC VolendamSparta Rotterdam12:15
1212/11/2023FC TwenteNEC14:30
1212/11/2023Almere City FCAjax14:30
1212/11/2023FeyenoordAZ16:45
1212/11/2023FC UtrechtExcelsior20:00
1325/11/2023ExcelsiorFeyenoord16:30
1325/11/2023FC TwentePSV18:45
1325/11/2023sc HeerenveenFortuna Sittard18:45
1325/11/2023PEC ZwolleRKC Waalwijk21:00
1325/11/2023AjaxVitesse21:00
1326/11/2023Almere City FCHeracles Almelo12:15
1326/11/2023AZFC Volendam14:30
1326/11/2023NECGo Ahead Eagles14:30
1326/11/2023Sparta RotterdamFC Utrecht16:45
1401/12/2023sc HeerenveenAlmere City FC20:00
1402/12/2023FC VolendamPEC Zwolle18:45
1402/12/2023Fortuna SittardVitesse20:00
1402/12/2023RKC WaalwijkExcelsior20:00
1402/12/2023Heracles AlmeloSparta Rotterdam21:00
1403/12/2023FeyenoordPSV12:15
1403/12/2023NECAjax14:30
1403/12/2023Go Ahead EaglesFC Twente14:30
1403/12/2023FC UtrechtAZ16:45
1507/12/2023FeyenoordFC Volendam20:00
1508/12/2023FC TwenteExcelsior20:00
1509/12/2023PSVsc Heerenveen18:45
1509/12/2023PEC ZwolleNEC20:00
1509/12/2023AZAlmere City FC21:00
1510/12/2023Go Ahead EaglesFC Utrecht12:15
1510/12/2023AjaxSparta Rotterdam14:30
1510/12/2023Fortuna SittardRKC Waalwijk14:30
1510/12/2023VitesseHeracles Almelo16:45
1615/12/2023NECFortuna Sittard20:00
1616/12/2023FC UtrechtRKC Waalwijk16:30
1616/12/2023ExcelsiorGo Ahead Eagles18:45
1616/12/2023sc HeerenveenFC Volendam21:00
1617/12/2023Almere City FCVitesse12:15
1617/12/2023Sparta RotterdamFC Twente14:30
1617/12/2023Heracles AlmeloFeyenoord14:30
1617/12/2023AjaxPEC Zwolle16:45
1617/12/2023AZPSV20:00
1712/01/2024RKC WaalwijkHeracles Almelo20:00
1713/01/2024Fortuna SittardSparta Rotterdam16:30
1713/01/2024FC TwenteAZ18:45
1713/01/2024PEC Zwollesc Heerenveen20:00
1713/01/2024PSVExcelsior21:00
1714/01/2024FC VolendamAlmere City FC12:15
1714/01/2024Go Ahead EaglesAjax14:30
1714/01/2024VitesseFC Utrecht14:30
1714/01/2024FeyenoordNEC16:45
1819/01/2024Excelsiorsc Heerenveen20:00
1820/01/2024NECFC Twente16:30
1820/01/2024Heracles AlmeloFC Volendam18:45
1820/01/2024AZPEC Zwolle20:00
1820/01/2024Almere City FCFortuna Sittard21:00
1821/01/2024FC UtrechtPSV12:15
1821/01/2024VitesseFeyenoord14:30
1821/01/2024Sparta RotterdamGo Ahead Eagles14:30
1821/01/2024AjaxRKC Waalwijk16:45
1926/01/2024PEC ZwolleVitesse20:00
1927/01/2024RKC WaalwijkSparta Rotterdam18:45
1927/01/2024PSVAlmere City FC18:45
1927/01/2024ExcelsiorFC Utrecht21:00
1927/01/2024Heracles AlmeloAjax21:00
1928/01/2024sc HeerenveenAZ12:15
1928/01/2024Go Ahead EaglesNEC14:30
1928/01/2024FeyenoordFC Twente14:30
1928/01/2024FC VolendamFortuna Sittard16:45
2002/02/2024Almere City FCExcelsior20:00
2003/02/2024FC TwenteRKC Waalwijk16:30
2003/02/2024Fortuna Sittardsc Heerenveen18:45
2003/02/2024AjaxPSV20:00
2003/02/2024NECHeracles Almelo21:00
2004/02/2024VitesseGo Ahead Eagles12:15
2004/02/2024AZFeyenoord14:30
2004/02/2024FC UtrechtFC Volendam14:30
2004/02/2024Sparta RotterdamPEC Zwolle16:45
2111/02/2024RKC WaalwijkNEC
2111/02/2024Heracles AlmeloVitesse
2111/02/2024FC VolendamPSV
2111/02/2024Almere City FCAZ
2111/02/2024FeyenoordSparta Rotterdam
2111/02/2024Go Ahead EaglesPEC Zwolle
2111/02/2024ExcelsiorFC Twente
2111/02/2024FC UtrechtFortuna Sittard
2111/02/2024sc HeerenveenAjax
2218/02/2024Sparta RotterdamExcelsior
2218/02/2024FeyenoordRKC Waalwijk
2218/02/2024sc HeerenveenGo Ahead Eagles
2218/02/2024PEC ZwolleAlmere City FC
2218/02/2024PSVHeracles Almelo
2218/02/2024AjaxNEC
2218/02/2024FC TwenteFC Utrecht
2218/02/2024Fortuna SittardAZ
2218/02/2024VitesseFC Volendam
2325/02/2024ExcelsiorVitesse
2325/02/2024RKC WaalwijkFortuna Sittard
2325/02/2024FC Volendamsc Heerenveen
2325/02/2024FC UtrechtHeracles Almelo
2325/02/2024NECSparta Rotterdam
2325/02/2024Almere City FCFeyenoord
2325/02/2024PEC ZwollePSV
2325/02/2024FC TwenteGo Ahead Eagles
2325/02/2024AZAjax
2403/03/2024FC VolendamNEC
2403/03/2024PSVFeyenoord
2403/03/2024Go Ahead EaglesRKC Waalwijk
2403/03/2024Heracles AlmeloAlmere City FC
2403/03/2024Sparta RotterdamAZ
2403/03/2024VitesseFC Twente
2403/03/2024AjaxFC Utrecht
2403/03/2024sc HeerenveenPEC Zwolle
2403/03/2024Fortuna SittardExcelsior
2510/03/2024Almere City FCFC Utrecht
2510/03/2024FeyenoordHeracles Almelo
2510/03/2024Go Ahead EaglesPSV
2510/03/2024PEC ZwolleFC Volendam
2510/03/2024NECsc Heerenveen
2510/03/2024RKC WaalwijkVitesse
2510/03/2024AjaxFortuna Sittard
2510/03/2024FC TwenteSparta Rotterdam
2510/03/2024AZExcelsior
2617/03/2024Fortuna SittardPEC Zwolle
2617/03/2024ExcelsiorRKC Waalwijk
2617/03/2024FC UtrechtNEC
2617/03/2024VitesseAlmere City FC
2617/03/2024Heracles AlmeloGo Ahead Eagles
2617/03/2024sc HeerenveenFeyenoord
2617/03/2024PSVFC Twente
2617/03/2024FC VolendamAZ
2617/03/2024Sparta RotterdamAjax
2731/03/2024FeyenoordFC Utrecht
2731/03/2024Go Ahead EaglesExcelsior
2731/03/2024Almere City FCFC Volendam
2731/03/2024AZVitesse
2731/03/2024RKC Waalwijksc Heerenveen
2731/03/2024PEC ZwolleAjax
2731/03/2024NECPSV
2731/03/2024FC TwenteHeracles Almelo
2731/03/2024Sparta RotterdamFortuna Sittard
2803/04/2024FC VolendamFeyenoord
2803/04/2024RKC WaalwijkAlmere City FC
2803/04/2024ExcelsiorPSV
2803/04/2024sc HeerenveenFC Twente
2803/04/2024FC UtrechtPEC Zwolle
2803/04/2024AjaxGo Ahead Eagles
2803/04/2024Heracles AlmeloAZ
2803/04/2024VitesseSparta Rotterdam
2803/04/2024Fortuna SittardNEC
2907/04/2024FeyenoordAjax
2907/04/2024FC VolendamRKC Waalwijk
2907/04/2024sc HeerenveenFC Utrecht
2907/04/2024PEC ZwolleExcelsior
2907/04/2024PSVAZ
2907/04/2024VitesseNEC
2907/04/2024Go Ahead EaglesAlmere City FC
2907/04/2024FC TwenteFortuna Sittard
2907/04/2024Sparta RotterdamHeracles Almelo
3014/04/2024ExcelsiorFC Volendam
3014/04/2024Fortuna SittardFeyenoord
3014/04/2024PSVVitesse
3014/04/2024Almere City FCSparta Rotterdam
3014/04/2024NECPEC Zwolle
3014/04/2024AZRKC Waalwijk
3014/04/2024Heracles Almelosc Heerenveen
3014/04/2024FC UtrechtGo Ahead Eagles
3014/04/2024AjaxFC Twente
3128/04/2024FC TwenteAlmere City FC
3128/04/2024Go Ahead EaglesFeyenoord
3128/04/2024sc HeerenveenPSV
3128/04/2024NECAZ
3128/04/2024PEC ZwolleHeracles Almelo
3128/04/2024AjaxExcelsior
3128/04/2024VitesseFortuna Sittard
3128/04/2024Sparta RotterdamFC Volendam
3128/04/2024RKC WaalwijkFC Utrecht
3205/05/2024Fortuna SittardGo Ahead Eagles
3205/05/2024Almere City FCsc Heerenveen
3205/05/2024AZFC Twente
3205/05/2024PSVSparta Rotterdam
3205/05/2024FC UtrechtVitesse
3205/05/2024Heracles AlmeloRKC Waalwijk
3205/05/2024FC VolendamAjax
3205/05/2024ExcelsiorNEC
3205/05/2024FeyenoordPEC Zwolle
3312/05/2024AjaxAlmere City FC
3312/05/2024ExcelsiorHeracles Almelo
3312/05/2024FC TwenteFC Volendam
3312/05/2024FC UtrechtSparta Rotterdam
3312/05/2024Fortuna SittardPSV
3312/05/2024Go Ahead EaglesAZ
3312/05/2024NECFeyenoord
3312/05/2024RKC WaalwijkPEC Zwolle
3312/05/2024sc HeerenveenVitesse
3419/05/2024Almere City FCNEC
3419/05/2024AZFC Utrecht
3419/05/2024FC VolendamGo Ahead Eagles
3419/05/2024FeyenoordExcelsior
3419/05/2024Heracles AlmeloFortuna Sittard
3419/05/2024PEC ZwolleFC Twente
3419/05/2024PSVRKC Waalwijk
3419/05/2024Sparta Rotterdamsc Heerenveen
3419/05/2024VitesseAjax

Play offs voor Conference League

1e ronde
23/05/2024NECGo Ahead Eagles1-212.036Nijhuis1-0 Kodai Sano, 1-1 Finn tokkers, 1-2 Philippe Rommens
23/05/2024FC UtrechtSparta Rotterdam3-120.092Makkelie0-1 Tobias Lauritsen, 1-1 Ryan Flamingo, 2-1 Sam
Lammers, 3-1 Fredrik Jensen
Finale
26/05/2024FC UtrechtGo Ahead Eagles **1-222.574Lindhout1-0 Nick Viergever, 1-1 Nick Viergever (e.d.), 1-2 Joris
Kramer; R: Oscar Fraulo (Utr)

Play offs voor promotie en degradatie

1e ronde
13/05/2024NAC BredaRoda JC3-117.153Oostrom1-0 Sigurd Haugen, 2-0 (pen) 3-0 Dominik Janosek, 3-1
Brian Koglin
14/05/2024FC EmmenFC Dordrecht2-26.945Vd Eijk1-0 Piotr Parzyszek, 1-1 Mathis Suray, 2-1 Vicente
Besuijen, 2-2 Illias Bronkhorst
14/05/2024De GraafschapADO Den Haag2-310.083Nagtegaal1-0 Alexander Büttner, 1-1 Amir Absalem, 1-2 Daryl
van Mieghem, 1-3 Alex Schalk, 2-3 Jeffry Fortes
17/05/2024Roda JCNAC Breda0-511.523Vd Laan0-1 Boy Kemper, 0-2 Dominik Janosek, 0-3 Roy
Kuijpers, 0-4 Martin Koscelnik, 0-5 Sigurd Haugen
18/05/2024FC DordrechtFC Emmen0-13.853Vd Kerkhof0-1 Vicente Besuijen
18/05/2024ADO Den HaagDe Graafschap2-29,195Bos1-0 en 2-0 Alex Schalk, 2-1 Ralf Seuntjens, 2-2 Jeffry
Fortes; R: Amir Absalem (ADO)
2e ronde
21/05/2024NAC BredaFC Emmen1-118.361Nagtegaal1-0 Sigurd Haugen, 1-1 Vicente Besuijen (pen)
22/05/2024ADO Den HaagExcelsior1-211.935Vd Eijk0-1 Couhaib Driouech, 0-2 Lance Duijvestijn, 1-2 Henk
Veerman
25/05/2024FC EmmenNAC Breda0-38.309Dieperink0-1 Sigurd Haugen, 0-2 Jan Van den Berg, 0-3 Roy
Kuijpers
25/05/2024ExcelsiorADO Den Haag7-14.400Manschot1-0, 2-0 en 3-0 (pen) Troy Parrott, 4-0 Couhaib
Driouech, 4-1 Henk Veerman, 5-1 Julian Baas, 6-1
Kenzo Goudmijn, 7-1 Lazaros Lamprou
Finale
28/05/2024NAC BredaExcelsior6-219.000Higler1-0 Aimé Omgba, 1-1 Lance Duijvestijn, 2-1 Dominik
Janosek, 3-1 Jan Van den Berg, 3-2 Troy Parrott, 4-2
Martin Koscelnik, 5-2 en 6-1 Elias Omarsson; R: Lance
Duijvestijn en Arthur Zagré (Exc),
02/06/2024ExcelsiorNAC Breda4-14.500Makkelie1-0, 2-0 (pen) en 3-0 Troy Parrott, 4-0 Boy Kemper
(e.d.), 4-1 Casper Staring

Topscorers

1Vangelis PavlidisAZ29
Luuk de JongPSV29
3Santiago GiménezFeyenoord23
4Brian BrobbeyAjax18
5Sem SteijnFC Twente17
6Ricky van WolfswinkelFC Twente16
7Lennart ThyPEC Zwolle13
8Steven BergwijnAjax12
Kaj SierhuisFortuna Sittard12
Tobias LauritsenSparta Rotterdam12
Johan BakayokoPSV12

Amateurvoetbal Noord 2022-2023

Zaterdag

1e klasse Fhltussen
1Pelikaan S241464485234hlprom
2ONS Sneek241455476330
3Broekster Boys241437455838
4Oranje Nassau (Groningen)241356445529
5Blauw Wit'34241356444429
6Winsum241248404836
7PKC'832411211356963
8Hoogezand248412284340
9Drachtster Boys247611272941
10Gorecht247512262943hldenc
11Leeuwarder Zwaluwen246513233859hldenc
12t Fean'58246315213464hldegr
13FVC243318123086hldegr
2e klasse Khltussen
1FC Burgum241770585919hlprom
2SC Stiens241365455331
3SC Leovardia241284444529
4Zeerobben241149374340
5Sneek Wit Zwart2411310365049
6VVI24987353436
7FC Wolvega2410410344644
8GAVC2410410344242
9