Categoriearchief: Eerste Divisie

Eerste Divisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINGOAHELJAJJAZJPSJUTMVVNECRKCRODSPATELTOPTWEVOL
Almere City FC*3-12-21-2
SC Cambuur*2-12-02-0
FC Den Bosch*1-12-3
FC Dordrecht*0-01-40-2
FC Eindhoven0-2*1-20-1
Go Ahead Eagles*5-03-0
Helmond Sport0-2*2-2
Jong Ajax5-22-0*
Jong AZ2-33-20-1*
Jong PSV2-11-1*
Jong FC Utrecht3-2*0-1
MVV Maastricht1-2*0-2
NEC2-21-04-4*
RKC Waalwijk*0-10-11-0
Roda JC Kerkrade2-12-3*
Sparta Rotterdam2-02-0*2-0
Telstar2-00-1*
TOP Oss1-34-1*
FC Twente3-12-11-2*
FC Volendam1-21-10-0*

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
117/08/2018FC VolendamFC Den Bosch1-22.757Oostrom1-0 Veerman, 1-1 Bouyaghlafen, 1-2 Sappinen
117/08/2018FC DordrechtHelmond Sport0-02.445Vd Eijk
117/08/2018RKC WaalwijkTelstar1-02.448Gerrets1-0 Hansson
117/08/2018MVV MaastrichtTOP Oss0-24.714Teuben0-1 en 0-2 Dogan
117/08/2018Go Ahead EaglesJong FC Utrecht5-07.812Perez1-0 Van der Venne, 2-0 Bosz, 3-0 Verheijdt,
4-0 Pouwels, 5-0 Van Moorsel
117/08/2018NECSC Cambuur2-29.888Bax1-0 Achahbar, 2-0 Braken, 2-1 Sturing (e.d.),
2-2 Mbende
117/08/2018Roda JC KerkradeJong Ajax2-17.692Vd Graaf1-0 Engels, 1-1 Ekkelenkamp, 2-1 Engels
117/08/2018FC TwenteSparta Rotterdam2-127.200Kamphuis1-0 Bapoh, 1-1 Veldwijk, 2-1 Boere (pen)
117/08/2018Jong PSVFC Eindhoven2-11.523Ruperti0-1 Van der Heyden, 1-1 Verreth, 2-1 Teze
120/08/2018Jong AZAlmere City FC2-3700Van Herk0-1 Vossebelt, 0-2 Receveur, 0-3 Meijer,
1-3 Reijnders, 2-3 Druijf; R: Seck (Alm)
224/08/2018SC CambuurJong AZ2-16.422Mulder1-0 Mathieu. 1-1 Druijf (pen), 2-1 Rossi
224/08/2018Sparta RotterdamFC Volendam2-09.213Vd Graaf1-0 en 2-0 Dervisoglu
224/08/2018FC Den BoschRKC Waalwijk2-33.126Vd Eijk1-0 Beltrame, 1-1 Lammers, 2-1 Sappinen,
2-2 en 2-3 Bilate
224/08/2018TOP OssJong PSV4-12.431Bijl1-0 Nieveld, 2-0 Dogan, 2-1 Lundqvist (pen),
3-1 Dogan (pen), 4-1 Smeets
224/08/2018Almere City FCRoda JC Kerkrade1-21.955Vd Kerkhof0-1 Engels, 1-1 Calcan, 1-2 Engels
224/08/2018TelstarMVV Maastricht0-12.114Dieperink0-1 Schroyen; R: Lopes Cabral (Tel)
224/08/2018Jong AjaxFC Dordrecht5-2518Van Herk1-0 en 2-0 (pen) Sierhuis, 2-1 Kok, 3-1 Nunnely,
4-1 en 5-1 Pereira, 5-2 Maletic
224/08/2018FC EindhovenGo Ahead Eagles1-22.109Blank0-1 Bakx, 1-1 Lopes, 1-2 Van der Venne
R: Idzes (Ein), Lelieveld (GoA)
224/08/2018Helmond SportFC Twente2-22.634Van Boekel1-0 Zeldenrust, 1-1 Boere (pen), 2-1 Meijers,
2-2 Oosterwijk
227/08/2018Jong FC UtrechtNEC1-2951Kooij1-0 Venema, 1-1 Achahbar, 1-2 Braken
331/08/2018RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-12.493Blank0-1 Rayhi
331/08/2018MVV MaastrichtGo Ahead Eagles1-24.764Bax1-0 Mares, 1-1 Van der Venne, 1-2 Pouwels
R: Gunst (MVV)
331/08/2018FC Den BoschJong Ajax1-12.837C. Mulder1-0 Beltrame, 1-1 Ekkelenkamp
R: Bouyaghlafen (DBo)
331/08/2018NECFC Dordrecht1-09.631Martens1-0 Achahbar
331/08/2018TOP OssSC Cambuur1-31.412Ruperti1-0 Smeets, 1-1, 1-2 en 1-3 Rossi
331/08/2018FC TwenteRoda JC Kerkrade3-126.000S. Mulder0-1 Paulissen, 1-1 Hölscher, 2-1 Boere (pen),
3-1 Bapoh
331/08/2018FC VolendamJong AZ1-11.500Bijl1-0 Ten Den, 1-1 Druijf
331/08/2018TelstarJong FC Utrecht2-01.870Oostrom1-0 Lescano (pen), 2-0 Van Huizen
331/08/2018FC EindhovenAlmere City FC0-21.500Gerrets0-1 Vossebelt, 0-2 Calcan; R: Daniëls (Ein)
331/08/2018Jong PSVHelmond Sport1-1472Nagtegaal1-0 Abels, 1-1 Verkennis
407/09/2018SC CambuurRKC Waalwijk2-07.381Van Herk1-0 Rossi, 2-0 Mathieu
407/09/2018Sparta RotterdamFC Eindhoven2-08.823Perez1-0 Drenthe, 2-0 Auassar
407/09/2018FC DordrechtTelstar1-41.532Bijl0-1 Stankov (e.d.), 1-1 Maletic, 1-2 en 1-3 Saegal,
1-4 Lescano
407/09/2018Go Ahead EaglesFC Volendam3-08.819Vd Eijk1-0 Dzepar, 2-0 Navratil, 3-0 Verheijdt
407/09/2018Almere City FCMVV Maastricht2-21.948Blank0-1 Van den Hurk, 1-1 Calcan,
2-1 Van den Hurk (e.d.), 2-2 Nys
407/09/2018Jong FC UtrechtJong PSV3-2342Vd Laan1-0 Hilterman, 1-1 Lundqvist, 2-1 Venema,
2-2 Verreth, 3-2 Venema
407/09/2018Helmond SportFC Den Bosch0-21.830Vermeiren0-1 Holla, 0-2 Blummel
408/09/2018FC TwenteTOP Oss1-225.000Vd Graaf0-1 Smeets, 0-2 Dogan, 1-2 Catalapiedra
408/09/2018Roda JC KerkradeNEC2-38.559Nijhuis0-1 Engels, 1-1 Okita, 2-1 Paulissen, 2-2 Braken,
2-3 Achahbar
410/09/2018Jong AZJong Ajax0-11.924Teuben0-1 Danilo; R: Opdam
514/09/2018SC CambuurTelstar2-07.362S. Mulder1-0 Van Kippersluis, 2-0 Mathieu
R: Van Heertum (Tel)
514/09/2018FC VolendamTOP Oss0-02.000Dieperink
514/09/2018FC DordrechtFC Twente0-22.662Gerrets0-1 Bijen, 0-2 Stankov (e.d.)
514/09/2018RKC WaalwijkRoda JC Kerkrade0-12.140Kooij0-1 Dijkhuizen
514/09/2018FC EindhovenMVV Maastricht0-12.713Vd Graaf0-1 Schroyen (pen)
514/09/2018NECJong PSV4-49.000Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Braken, 2-1 Verreth, 2-2 Piroe,
2-3 en 2-4 Ramselaar, 3-4 Romeny, 4-4 Kvida
514/09/2018Almere City FCJong FC Utrecht3-11.824C. Mulder1-0 Soleri, 2-0 Efmorfidis, 2-1 Venema, 3-1 Kip
514/09/2018Jong AZGo Ahead Eagles3-2540Oostrom1-0 Druijf (pen), 1-1 Verheijdt, 2-1 Druijf (pen),
3-1 Jacobs, 3-2 Van der Venne
516/09/2018Sparta RotterdamFC Den Bosch2-08.634Manschot1-0 Veldwijk, 2-0 Rayhi
517/09/2018Jong AjaxHelmond Sport2-0880Ruperti1-0 en 2-0 De Wit
621/09/2018Jong FC UtrechtSC Cambuur0-0473Vergoote
621/09/2018RKC WaalwijkJong AZ2-21.940Vd Laan1-0 Bilate, 1-1 Reijnders, 1-2 Druijf,
2-2 Baggerman
621/09/2018Jong PSVFC Volendam1-0418Teuben1-0 Gakpo
621/09/2018MVV MaastrichtFC Dordrecht2-14.434Perez1-0 Schroyen, 2-0 Houben (pen), 2-1 Haydari
621/09/2018Go Ahead EaglesJong Ajax2-18.287Van Herk1-0 Van der Venne, 1-1 De Wit, 2-1 Verheijdt
621/09/2018FC Den BoschAlmere City FC1-42.451Nagtegaal0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Sappinen, 1-2 Vossebelt,
1-3 Soleri, 1-4 Kip; R: Kersten (DBo)
621/09/2018Roda JC KerkradeFC Eindhoven0-07.790Bax
621/09/2018TOP OssSparta Rotterdam0-03.097Vd Kerkhof
621/09/2018TelstarFC Twente1-33.263Gözübüyük1-0 Sno, 1-1 Boere, 1-2 Oosterwijk, 1-3 Zekhnini
621/09/2018Helmond SportNEC2-32.011Martens0-1 Achahbar, 0-2 Darri, 1-2 (pen) en 2-2
Zeldenrust, 2-3 Achahbar
728/09/2018SC CambuurRoda JC Kerkrade0-17.654Vd Graaf0-1 Van Velzen
728/09/2018Sparta RotterdamFC Dordrecht3-28.432Dieperink0-1 Cijntje, 0-2 Montsma, 1-2 Duarte, 2-2 Veldwijk,
3-2 Drenthe
728/09/2018FC Den BoschJong AZ3-12.387Gerrets1-0 Sapinnen, 2-0 Blummel, 3-0 Oulad Omar,
3-1 Druijf
728/09/2018NECGo Ahead Eagles1-19.842Blom1-0 Braken, 1-1 Van Moorsel
728/09/2018Almere City FCRKC Waalwijk2-11.773Ruperti1-0 Vossebelt, 1-1 Koenraad, 2-1 Vossebelt
728/09/2018TelstarTOP Oss1-01.845Nagtegaal1-0 Lopes Cabral
730/09/2018FC TwenteJong PSV2-125.000Lindhout0-1 Rigo, 1-1 Boere, 2-1 Cantalapiedra
728/09/2018Helmond SportFC Volendam2-21.891C. Mulder0-1 Stroo, 1-1 Poelmans, 2-1 Zeldenrust,
2-2 Kaars
728/09/2018Jong AjaxFC Eindhoven0-3469Oostrom0-1 Daniels, 0-2 Seedorf, 0-3 Kabangu
701/10/2018Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
805/10/2018FC VolendamRKC Waalwijk20:00
805/10/2018FC DordrechtSC Cambuur20:00
805/10/2018MVV MaastrichtFC Den Bosch20:00
805/10/2018FC EindhovenFC Twente20:00
805/10/2018Go Ahead EaglesSparta Rotterdam20:00
805/10/2018Roda JC KerkradeJong PSV20:00
805/10/2018Jong AjaxTelstar20:00
805/10/2018TOP OssJong FC Utrecht20:00
805/10/2018Almere City FCNEC20:00
805/10/2018Jong AZHelmond Sport20:00
912/10/2018FC VolendamAlmere City FC20:00
912/10/2018RKC WaalwijkTOP Oss20:00
912/10/2018FC Den BoschFC Dordrecht20:00
912/10/2018NECFC Eindhoven20:00
912/10/2018Helmond SportTelstar20:00
912/10/2018Jong AZJong FC Utrecht20:00
914/10/2018Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade12:15
914/10/2018Sparta RotterdamSC Cambuur14:30
914/10/2018FC TwenteMVV Maastricht16:45
915/10/2018Jong PSVJong Ajax20:00
1019/10/2018SC CambuurHelmond Sport20:00
1019/10/2018FC DordrechtJong AZ20:00
1019/10/2018MVV MaastrichtJong PSV20:00
1019/10/2018FC EindhovenFC Volendam20:00
1019/10/2018Roda JC KerkradeSparta Rotterdam20:00
1019/10/2018TOP OssFC Den Bosch20:00
1019/10/2018Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1019/10/2018TelstarNEC20:00
1019/10/2018Jong AjaxRKC Waalwijk20:00
1022/10/2018Jong FC UtrechtFC Twente20:00
1126/10/2018Sparta RotterdamTelstar20:00
1126/10/2018FC VolendamJong Ajax20:00
1126/10/2018RKC WaalwijkJong FC Utrecht20:00
1126/10/2018Jong PSVFC Dordrecht20:00
1126/10/2018Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
1126/10/2018FC Den BoschFC Eindhoven20:00
1126/10/2018NECTOP Oss20:00
1126/10/2018FC TwenteAlmere City FC20:00
1126/10/2018Helmond SportMVV Maastricht20:00
1126/10/2018Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
1202/11/2018FC DordrechtFC Volendam20:00
1202/11/2018SC CambuurJong Ajax20:00
1202/11/2018MVV MaastrichtSparta Rotterdam20:00
1202/11/2018NECJong AZ20:00
1202/11/2018TOP OssFC Eindhoven20:00
1202/11/2018TelstarGo Ahead Eagles20:00
1202/11/2018FC TwenteRKC Waalwijk20:00
1202/11/2018Helmond SportAlmere City FC20:00
1202/11/2018Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade20:00
1205/11/2018Jong PSVFC Den Bosch20:00
1309/11/2018Go Ahead EaglesFC Dordrecht20:00
1309/11/2018Sparta RotterdamJong FC Utrecht20:00
1309/11/2018FC VolendamMVV Maastricht20:00
1309/11/2018RKC WaalwijkJong PSV20:00
1309/11/2018FC EindhovenTelstar20:00
1309/11/2018FC Den BoschFC Twente20:00
1309/11/2018Roda JC KerkradeHelmond Sport20:00
1309/11/2018Jong AjaxNEC20:00
1309/11/2018Almere City FCSC Cambuur20:00
1309/11/2018Jong AZTOP Oss20:00
1417/11/2018Jong PSVJong AZ18:30
1417/11/2018FC DordrechtFC Eindhoven19:45
1417/11/2018TOP OssAlmere City FC19:45
1417/11/2018Helmond SportRKC Waalwijk19:45
1417/11/2018SC CambuurFC Volendam20:45
1418/11/2018MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade12:15
1418/11/2018TelstarFC Den Bosch14:30
1418/11/2018FC TwenteGo Ahead Eagles14:30
1418/11/2018NECSparta Rotterdam16:45
1420/11/2018Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
1523/11/2018Sparta RotterdamJong PSV20:00
1523/11/2018FC VolendamJong FC Utrecht20:00
1523/11/2018RKC WaalwijkNEC20:00
1523/11/2018FC EindhovenHelmond Sport20:00
1523/11/2018Go Ahead EaglesTOP Oss20:00
1523/11/2018FC Den BoschSC Cambuur20:00
1523/11/2018Roda JC KerkradeTelstar20:00
1523/11/2018Almere City FCFC Dordrecht20:00
1523/11/2018Jong AjaxMVV Maastricht20:00
1526/11/2018Jong AZFC Twente20:00
1630/11/2018FC DordrechtRKC Waalwijk20:00
1630/11/2018SC CambuurFC Eindhoven20:00
1630/11/2018MVV MaastrichtJong AZ20:00
1630/11/2018NECFC Volendam20:00
1630/11/2018TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
1630/11/2018TelstarAlmere City FC20:00
1630/11/2018FC TwenteJong Ajax20:00
1630/11/2018Helmond SportSparta Rotterdam20:00
1603/12/2018Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
1603/12/2018Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
1707/12/2018Sparta RotterdamAlmere City FC20:00
1707/12/2018FC VolendamFC Twente20:00
1707/12/2018RKC WaalwijkMVV Maastricht20:00
1707/12/2018FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
1707/12/2018Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
1707/12/2018FC Den BoschNEC20:00
1707/12/2018Roda JC KerkradeFC Dordrecht20:00
1707/12/2018Jong AjaxTOP Oss20:00
1710/12/2018Jong PSVSC Cambuur20:00
1710/12/2018Jong AZTelstar20:00
1814/12/2018SC CambuurFC Twente20:00
1814/12/2018Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
1814/12/2018Sparta RotterdamJong AZ20:00
1814/12/2018FC EindhovenRKC Waalwijk20:00
1814/12/2018Go Ahead EaglesFC Den Bosch20:00
1814/12/2018NECMVV Maastricht20:00
1814/12/2018Roda JC KerkradeFC Volendam20:00
1814/12/2018TOP OssHelmond Sport20:00
1814/12/2018Almere City FCJong Ajax20:00
1814/12/2018TelstarJong PSV20:00
1921/12/2018FC VolendamTelstar20:00
1921/12/2018FC DordrechtTOP Oss20:00
1921/12/2018RKC WaalwijkGo Ahead Eagles20:00
1921/12/2018Jong PSVAlmere City FC20:00
1921/12/2018MVV MaastrichtSC Cambuur20:00
1921/12/2018FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
1921/12/2018Jong AjaxSparta Rotterdam20:00
1921/12/2018FC TwenteNEC20:00
1921/12/2018Helmond SportJong FC Utrecht20:00
1921/12/2018Jong AZFC Eindhoven20:00
2013/01/2019SC CambuurSparta Rotterdam14:30
2013/01/2019Jong FC UtrechtJong AZ14:30
2013/01/2019FC DordrechtFC Den Bosch14:30
2013/01/2019MVV MaastrichtFC Twente14:30
2013/01/2019FC EindhovenNEC14:30
2013/01/2019Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles14:30
2013/01/2019Jong AjaxJong PSV14:30
2013/01/2019TOP OssRKC Waalwijk14:30
2013/01/2019Almere City FCFC Volendam14:30
2013/01/2019TelstarHelmond Sport14:30
2118/01/2019Sparta RotterdamRoda JC Kerkrade20:00
2118/01/2019FC VolendamFC Eindhoven20:00
2118/01/2019RKC WaalwijkJong Ajax20:00
2118/01/2019Go Ahead EaglesAlmere City FC20:00
2118/01/2019FC Den BoschTOP Oss20:00
2118/01/2019NECTelstar20:00
2118/01/2019Helmond SportSC Cambuur20:00
2118/01/2019Jong AZFC Dordrecht20:00
2118/01/2019FC TwenteJong FC Utrecht20:00
2122/01/2019Jong PSVMVV Maastricht20:00
2225/01/2019SC CambuurGo Ahead Eagles20:00
2225/01/2019FC DordrechtJong PSV20:00
2225/01/2019MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
2225/01/2019FC EindhovenFC Den Bosch20:00
2225/01/2019Roda JC KerkradeJong AZ20:00
2225/01/2019TOP OssNEC20:00
2225/01/2019Almere City FCFC Twente20:00
2225/01/2019TelstarSparta Rotterdam20:00
2228/01/2019Jong FC UtrechtRKC Waalwijk20:00
2228/01/2019Jong AjaxFC Volendam20:00
2301/02/2019FC VolendamSparta Rotterdam20:00
2301/02/2019FC DordrechtJong Ajax20:00
2301/02/2019RKC WaalwijkFC Den Bosch20:00
2301/02/2019MVV MaastrichtTelstar20:00
2301/02/2019Go Ahead EaglesFC Eindhoven20:00
2301/02/2019NECJong FC Utrecht20:00
2301/02/2019Roda JC KerkradeAlmere City FC20:00
2301/02/2019FC TwenteHelmond Sport20:00
2304/02/2019Jong PSVTOP Oss20:00
2304/02/2019Jong AZSC Cambuur20:00
2408/02/2019SC CambuurNEC20:00
2408/02/2019Sparta RotterdamFC Twente20:00
2408/02/2019FC Den BoschFC Volendam20:00
2408/02/2019TOP OssMVV Maastricht20:00
2408/02/2019Almere City FCJong AZ20:00
2408/02/2019TelstarRKC Waalwijk20:00
2408/02/2019FC EindhovenJong PSV20:00
2408/02/2019Helmond SportFC Dordrecht20:00
2411/02/2019Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles20:00
2411/02/2019Jong AjaxRoda JC Kerkrade20:00
2515/02/2019FC VolendamHelmond Sport20:00
2515/02/2019FC DordrechtSparta Rotterdam20:00
2515/02/2019RKC WaalwijkAlmere City FC20:00
2515/02/2019MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
2515/02/2019FC EindhovenJong Ajax20:00
2515/02/2019Go Ahead EaglesNEC20:00
2515/02/2019Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
2515/02/2019TOP OssTelstar20:00
2515/02/2019Jong AZFC Den Bosch20:00
2518/02/2019Jong PSVFC Twente20:00
2622/02/2019SC CambuurFC Dordrecht20:00
2622/02/2019RKC WaalwijkFC Volendam20:00
2622/02/2019FC Den BoschMVV Maastricht20:00
2622/02/2019NECAlmere City FC20:00
2622/02/2019TelstarJong Ajax20:00
2622/02/2019FC TwenteFC Eindhoven20:00
2622/02/2019Helmond SportJong AZ20:00
2622/02/2019Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
2624/02/2019Sparta RotterdamGo Ahead Eagles14:30
2625/02/2019Jong FC UtrechtTOP Oss20:00
2701/03/2019SC CambuurTOP Oss20:00
2701/03/2019Go Ahead EaglesMVV Maastricht20:00
2701/03/2019Roda JC KerkradeFC Twente20:00
2701/03/2019Almere City FCFC Eindhoven20:00
2701/03/2019Helmond SportJong PSV20:00
2701/03/2019Sparta RotterdamRKC Waalwijk20:00
2701/03/2019FC DordrechtNEC20:00
2701/03/2019Jong AjaxFC Den Bosch20:00
2701/03/2019Jong FC UtrechtTelstar20:00
2704/03/2019Jong AZFC Volendam20:00
2808/03/2019RKC WaalwijkSC Cambuur20:00
2808/03/2019MVV MaastrichtAlmere City FC20:00
2808/03/2019FC EindhovenSparta Rotterdam20:00
2808/03/2019FC Den BoschHelmond Sport20:00
2808/03/2019NECRoda JC Kerkrade20:00
2808/03/2019TOP OssFC Twente20:00
2808/03/2019FC VolendamGo Ahead Eagles20:00
2808/03/2019TelstarFC Dordrecht20:00
2808/03/2019Jong PSVJong FC Utrecht20:00
2811/03/2019Jong AjaxJong AZ20:00
2915/03/2019SC CambuurJong PSV20:00
2915/03/2019Jong FC UtrechtFC Eindhoven20:00
2915/03/2019FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
2915/03/2019MVV MaastrichtRKC Waalwijk20:00
2915/03/2019NECFC Den Bosch20:00
2915/03/2019TOP OssJong Ajax20:00
2915/03/2019Almere City FCSparta Rotterdam20:00
2915/03/2019TelstarJong AZ20:00
2915/03/2019FC TwenteFC Volendam20:00
2915/03/2019Helmond SportGo Ahead Eagles20:00
3022/03/2019FC VolendamSC Cambuur20:00
3022/03/2019RKC WaalwijkHelmond Sport20:00
3022/03/2019FC EindhovenFC Dordrecht20:00
3022/03/2019FC Den BoschTelstar20:00
3022/03/2019Almere City FCTOP Oss20:00
3024/03/2019Sparta RotterdamNEC12:15
3024/03/2019Go Ahead EaglesFC Twente14:30
3024/03/2019Roda JC KerkradeMVV Maastricht16:45
3025/03/2019Jong AjaxJong FC Utrecht20:00
3025/03/2019Jong AZJong PSV20:00
3129/03/2019SC CambuurAlmere City FC20:00
3129/03/2019Jong FC UtrechtSparta Rotterdam20:00
3129/03/2019FC DordrechtGo Ahead Eagles20:00
3129/03/2019Jong PSVRKC Waalwijk20:00
3129/03/2019MVV MaastrichtFC Volendam20:00
3129/03/2019NECJong Ajax20:00
3129/03/2019TOP OssJong AZ20:00
3129/03/2019TelstarFC Eindhoven20:00
3129/03/2019FC TwenteFC Den Bosch20:00
3129/03/2019Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
3201/04/2019Sparta RotterdamMVV Maastricht20:00
3201/04/2019FC VolendamFC Dordrecht20:00
3201/04/2019RKC WaalwijkFC Twente20:00
3201/04/2019FC EindhovenTOP Oss20:00
3201/04/2019Go Ahead EaglesTelstar20:00
3201/04/2019FC Den BoschJong PSV20:00
3201/04/2019Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
3201/04/2019Jong AjaxSC Cambuur20:00
3201/04/2019Almere City FCHelmond Sport20:00
3201/04/2019Jong AZNEC20:00
3305/04/2019MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3305/04/2019Go Ahead EaglesJong AZ20:00
3305/04/2019FC Den BoschSparta Rotterdam20:00
3305/04/2019Roda JC KerkradeRKC Waalwijk20:00
3305/04/2019TOP OssFC Volendam20:00
3305/04/2019TelstarSC Cambuur20:00
3305/04/2019FC TwenteFC Dordrecht20:00
3305/04/2019Helmond SportJong Ajax20:00
3305/04/2019Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
3308/04/2019Jong PSVNEC20:00
3412/04/2019SC CambuurJong FC Utrecht20:00
3412/04/2019FC VolendamJong PSV20:00
3412/04/2019FC DordrechtMVV Maastricht20:00
3412/04/2019FC EindhovenRoda JC Kerkrade20:00
3412/04/2019NECHelmond Sport20:00
3412/04/2019Almere City FCFC Den Bosch20:00
3412/04/2019FC TwenteTelstar20:00
3412/04/2019Jong AZRKC Waalwijk20:00
3414/04/2019Sparta RotterdamTOP Oss14:30
3415/04/2019Jong AjaxGo Ahead Eagles20:00
3519/04/2019Sparta RotterdamHelmond Sport20:00
3519/04/2019FC VolendamNEC20:00
3519/04/2019RKC WaalwijkFC Dordrecht20:00
3519/04/2019FC EindhovenSC Cambuur20:00
3519/04/2019Go Ahead EaglesJong PSV20:00
3519/04/2019FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
3519/04/2019Roda JC KerkradeTOP Oss20:00
3519/04/2019Jong AjaxFC Twente20:00
3519/04/2019Almere City FCTelstar20:00
3519/04/2019Jong AZMVV Maastricht20:00
3622/04/2019SC CambuurFC Den Bosch14:30
3622/04/2019Jong FC UtrechtFC Volendam14:30
3622/04/2019FC DordrechtAlmere City FC14:30
3622/04/2019Jong PSVSparta Rotterdam14:30
3622/04/2019MVV MaastrichtJong Ajax14:30
3622/04/2019NECRKC Waalwijk14:30
3622/04/2019TOP OssGo Ahead Eagles14:30
3622/04/2019TelstarRoda JC Kerkrade14:30
3622/04/2019FC TwenteJong AZ14:30
3622/04/2019Helmond SportFC Eindhoven14:30
3726/04/2019SC CambuurMVV Maastricht20:00
3726/04/2019Jong FC UtrechtHelmond Sport20:00
3726/04/2019Sparta RotterdamJong Ajax20:00
3726/04/2019FC EindhovenJong AZ20:00
3726/04/2019Go Ahead EaglesRKC Waalwijk20:00
3726/04/2019NECFC Twente20:00
3726/04/2019Roda JC KerkradeFC Den Bosch20:00
3726/04/2019TOP OssFC Dordrecht20:00
3726/04/2019Almere City FCJong PSV20:00
3726/04/2019TelstarFC Volendam20:00
3803/05/2019FC VolendamRoda JC Kerkrade20:00
3803/05/2019FC DordrechtJong FC Utrecht20:00
3803/05/2019RKC WaalwijkFC Eindhoven20:00
3803/05/2019Jong PSVTelstar20:00
3803/05/2019MVV MaastrichtNEC20:00
3803/05/2019FC Den BoschGo Ahead Eagles20:00
3803/05/2019Jong AjaxAlmere City FC20:00
3803/05/2019FC TwenteSC Cambuur20:00
3803/05/2019Helmond SportTOP Oss20:00
3803/05/2019Jong AZSparta Rotterdam20:00

Eerste Divisie 2017-2018

Het seizoen 2017-2018 wordt uiteindelijk het jaar van de wederopstanding van Fortuna Sittard. Na de degradatie uit de Eredivisie in 2001 ging de club door diepe dalen, hing het voortbestaan regelmatig aan een zijden draadje, maar keert het dit jaar terug aan de top met promotie als gevolg. Dat het kampioenschap uiteindelijk niet wordt behaald (dat gaat naar de beloften van Ajax) is uiteindelijk niet meer dan een voetnootje bij de feestvreugde.

Daarnaast is er nog een heuse primeur met de promotie van FC Emmen via de nacompetitie. Sinds de entree in de Eerste Divisie in 1985, lukte het nooit om te promoveren, maar verrassenderwijs lukt het dit jaar wel, door in de play-offs NEC en Sparta te verslaan. Een derde grote stunt – promotie van Almere City – zit er net niet in. De laatste promotieplek gaat naar De Graafschap, de club die de heen en veer van FC Volendam heeft overgenomen.

Onderin wil het nog altijd niet vlotten met de doorstroom tussen Eerste en Tweede Divisie. In het najaar wordt besloten promotie- en degradatie maar weer eens op te schorten, omdat de KNVB en de clubs het niet eens kunnen worden over de voorwaarden, waaronder dat moet gebeurden. In het rechterrijtje gaat de competitie daarom wederom als een nachtkaars uit.

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEMMFORGOAGRAHELAJAJAZPSVUTRMVVNECOSSRKCTELVOL
Almere City FC*1-11-11-25-12-21-42-02-13-11-23-22-12-13-23-22-23-22-32-0
SC Cambuur2-1*2-23-03-21-11-02-13-24-11-23-20-12-20-21-11-31-12-12-2
FC Den Bosch1-31-2*4-14-01-22-43-01-12-22-51-35-01-02-13-00-00-03-23-1
FC Dordrecht1-10-30-3*4-32-23-01-21-13-22-33-22-32-12-43-32-01-02-32-2
FC Eindhoven3-22-10-10-1*2-11-33-22-43-22-31-31-25-23-23-21-33-12-21-0
FC Emmen2-22-02-21-31-1*0-00-05-20-02-20-23-10-02-11-01-12-12-32-3
Fortuna Sittard2-13-22-05-12-21-2*2-11-13-02-15-11-03-13-01-24-06-01-11-0
Go Ahead Eagles2-11-31-20-31-30-10-1*0-43-14-12-11-10-03-11-12-10-01-11-1
De Graafschap4-22-02-10-14-02-22-01-1*1-02-41-02-37-01-21-31-11-01-02-1
Helmond Sport1-23-03-11-20-03-11-31-10-2*1-43-01-22-02-31-22-12-21-21-4
Jong Ajax3-03-21-03-04-03-24-20-20-52-0*0-10-32-12-11-02-01-11-17-0
Jong AZ4-10-11-13-11-22-12-00-02-21-34-2*2-11-33-12-73-12-12-20-2
Jong PSV3-21-12-14-24-11-12-36-02-21-20-31-2*2-01-03-35-13-26-02-1
Jong Utrecht2-41-31-10-21-21-20-11-01-40-02-11-01-4*2-10-20-35-20-12-1
MVV Maastricht3-01-13-01-02-00-11-24-31-33-10-43-00-03-1*4-11-10-00-02-1
NEC3-13-11-06-02-11-11-15-11-11-12-12-02-03-14-1*2-12-03-03-0
FC Oss5-12-11-13-11-12-31-21-61-40-00-32-10-32-01-03-0*3-10-01-0
RKC Waalwijk0-40-01-11-00-10-21-12-10-01-02-41-03-22-21-10-22-1*4-11-3
Telstar4-00-13-23-04-10-00-63-13-22-33-32-10-01-00-03-23-30-0*5-2
FC Volendam1-10-11-04-13-22-32-04-30-02-21-24-11-02-12-20-23-10-13-4*

Eindstand

1Jong Ajax *382549798954+35951
2Fortuna Sittard382468788141+404.851
3NEC +382288748246+369.636
4De Graafschap + ♦3818119657847+318.387
5Jong PSV3819712647654+22644
6Telstar +3816139616663+32.753
7FC Emmen + ♦3814168585850+83.112
8SC Cambuur +38161012585853+57.286
9Almere City FC +3815716527076-61.648
10MVV Maastricht +3814816505756+14.857
11FC Den Bosch38121115475955+42.790
12FC Eindhoven3814519476183_222.227
13FC Dordrecht +3814519475781-241.543
14FC Volendam3813718465967-82.836
15FC Oss38121016465365-121.991
16Jong AZ3814420465770-13691
17Go Ahead Eagles3891019374868-206.901
18RKC Waalwijk3881317373761-242.143
19Helmond Sport389920365067-171.649
20Jong FC Utrecht387625273776-39679

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
118/08/2017SC CambuurJong Ajax1-27.334Blank0-1 Sidioel, 0-2 Cassierra, 1-2 Steenvoorden
R: Peersman (Cam)
118/08/2017FC VolendamHelmond Sport2-22.581Bax1-0 Runderkamp, 2-0 Ten Den, 2-1 Naudts,
2-2 Janzen
118/08/2017RKC WaalwijkFC Emmen0-21.931Vd Kerkhof0-1 Peters (pen), 0-2 Loen
118/08/2017MVV MaastrichtGo Ahead Eagles4-34.915Manschot0-1 Hendriks, 1-1 Janssen, 1-2 Hendriks,
2-2 Okita, 2-3 Langedijk, 3-3 Ogunjimi, 4-3 Okita
118/08/2017FC EindhovenTelstar2-22.408Van Herk0-1 Júnior, 1-1 Kabangu, 1-2 Rodrigues,
2-2 Kabangu; R: Platje (Tel)
118/08/2017FC Den BoschJong AZ1-32.882Oostrom1-0 Mert, 1-1 El Hasnaoui, 1-2 Helmer (pen),
1-3 Einarsson
118/08/2017Fortuna SittardFC Dordrecht5-13.165Perez1-0 Semedo, 2-0 en 3-0 Stokkers, 3-1 Hamer,
4-1 Vidigal, 5-1 Askovski; R: V. Wermeskerken (Dor)
118/08/2017NECAlmere City FC3-19.502Janssen1-0 Larsson, 1-1 Valpoort, 2-1 Groeneveld,
3-1 Larsson
121/08/2017Jong FC UtrechtFC Oss0-3892Gerrets0-1 Quekel, 0-2 Van der Venne, 0-3 Kamaci
121/08/2017Jong PSVDe Graafschap2-21.104Mulder0-1 Serrarens, 1-1 Van Vlerken, 2-1 De Wijs,
2-2 Van den Hurk
225/08/2017FC DordrechtJong FC Utrecht2-11.203Kooij1-0 Mutzers, 2-0 Mahmudov (pen), 2-1 Hilterman
225/08/2017Go Ahead EaglesNEC1-18.324S. Mulder0-1 Braken, 1-1 Hendriks
225/08/2017De GraafschapSC Cambuur2-08.014Vd Graaf1-0 Serrarens, 2-0 Van Mieghem
225/08/2017Jong AjaxFortuna Sittard4-2799Dieperink1-0 Cassierra, 2-0 en 3-0 Muric, 3-1 Schuurs,
3-2 Semedo, 4-2 Johnsen
225/08/2017FC OssFC Volendam1-01.455Vd Eijk1-0 Van Pol
225/08/2017Almere City FCFC Den Bosch1-11.500Lindhout1-0 Salasiwa, 1-1 Blummel
225/08/2017TelstarMVV Maastricht0-01.400Perez
225/08/2017Helmond SportJong PSV1-22.211Van Herk1-0 Zeldenrust, 1-1 en 1-2 Laursen
225/08/2017FC EmmenFC Eindhoven1-12.540Bax0-1 Lieder, 1-1 Bakker
225/08/2017Jong AZRKC Waalwijk2-11.000Martens1-0 Jacobs, 1-1 De Graauw, 2-1 Helmer
301/09/2017Jong FC UtrechtJong AZ1-0533Van Herk1-0 Hatzidiakos (e.d.)
301/09/2017FC DordrechtFC Emmen2-21.375Vd Eijk0-1 Siekman, 1-1 Calcan, 2-1 Mutzers, 2-2 Loen
301/09/2017Jong PSVJong Ajax0-32.278Oostrom0-1 Cassiera, 0-2 Neres, 0-3 Flemming
301/09/2017MVV MaastrichtFC Den Bosch3-04.987Vd Graaf1-0 Okita, 2-0 Nys, 3-0 Yildirim
301/09/2017Fortuna SittardAlmere City FC2-13.162Bax1-0 en 2-0 Askovski, 3-0 Valpoort
301/09/2017NECFC Eindhoven2-18.489Lindhout1-0 Braken, 1-1 De Silva, 2-1 Braken
301/09/2017TelstarFC Oss3-31.963C. Mulder0-1 Van der Venne, 0-2 Bax, 1-3, 2-3 en 3-3
Hamdaoui, 3-3 Schouten (e.d.)
301/09/2017Helmond SportGo Ahead Eagles1-11.993Vd Kerkhof0-1 De Kogel, 1-1 Thomassen
302/09/2017RKC WaalwijkDe Graafschap0-01.948GerretsR: Receveur (Gra)
303/09/2017FC VolendamSC Cambuur0-13.259Manschot0-1 Houtkoop
408/09/2017SC CambuurJong FC Utrecht2-26.732Oostrom1-0 Daniels, 1-1 Venema, 2-1 Steenvoorden,
2-2 Peijnenburg; R: Schils (Cam), Ould Chikh (Utr,
408/09/2017FC EindhovenJong PSV1-22.700Vd Eijk0-1 Lammers, 1-1 Lieder, 1-2 Junior
408/09/2017Go Ahead EaglesFC Volendam1-17.331Van Boekel1-0 Beltrame, 1-1 Ten Den
408/09/2017FC Den BoschNEC3-03.188Kamphuis1-0 Kaars, 2-0 Vossebelt, 3-0 Mert
408/09/2017De GraafschapMVV Maastricht1-28.023Vd Kerkhof0-1 Badnarek (e.d.), 0-2 Mmaee, 1-2 Diemers
408/09/2017FC OssFC Dordrecht3-11.881Dieperink0-1 Mahmudov, 1-1 Kamaci, 2-1 Van der Venne,
3-1 Kamaci; R: Hamer (Dor)
408/09/2017Almere City FCHelmond Sport3-11.300Martens1-0 Mirani, 2-0 en 3-0 Valpoort,
3-1 Zeldenrust (pen)
408/09/2017FC EmmenFortuna Sittard0-02.267C. MulderR: Peters
411/09/2017Jong AjaxRKC Waalwijk1-1703Perez1-0 Eiting, 1-1 Drost
412/09/2017Jong AZTelstar2-21.647Kooij1-0 Koopmeiners, 1-1 Novakovich, 2-1 Friday,
2-2 Van Iperen
515/09/2017Jong FC UtrechtDe Graafschap1-4660Dieperink1-0 Venema, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Ars,
1-3 Diemers, 1-4 Van den Hurk
515/09/2017FC DordrechtAlmere City FC1-11.403Oostrom1-0 Calcan, 1-1 Valpoort
515/09/2017RKC WaalwijkFC Eindhoven0-11.987Vd Graaf0-1 Carlone
515/09/2017MVV MaastrichtJong PSV0-05.083Bax
515/09/2017Go Ahead EaglesSC Cambuur3-17.859Janssen0-1 Matieu, 1-1 Hendriks, 2-1 Rossi, 3-1 Barto
515/09/2017Fortuna SittardFC Volendam1-02.750Martens1-0 Ospitalieri
515/09/2017NECFC Emmen1-19.550Blom1-0 Schuurman, 1-1 Bakker
515/09/2017TelstarFC Den Bosch3-21.815Vd Eijk1-0 Rodrigues, 1-1 Blummel, 2-1 Platje,
2-2 Kaars, 3-2 Novakovich
515/09/2017Helmond SportJong Ajax1-41.911Gerrets0-1 Eiting, 1-1 Zeldenrust (pen), 1-2 en 1-3
Cassierra, 1-4 Johnsen
622/09/2017FC VolendamDe Graafschap0-03.202Bax
622/09/2017RKC WaalwijkJong FC Utrecht2-21.339Blank1-0 Rienstra, 1-1 Sow, 2-1 Bergkamp, 2-2 Loukili
622/09/2017MVV MaastrichtSC Cambuur1-14.903Higler1-0 Okita, 1-1 Barto; R: Pereira (MVV)
622/09/2017FC EindhovenFC Den Bosch0-12.263d'Hondt0-1 Blummel
622/09/2017Fortuna SittardJong AZ5-12.822Gerrets1-0 en 2-0 (pen) Dianessy, 2-1 Reijnders,
3-1 Semedo, 4-1 Schuurs, 5-1 Semedo
622/09/2017Almere City FCFC Oss2-21.000Perez0-1 Bakx, 0-2 Vd Venne, 1-2 en 2-2 Vd Heijden
622/09/2017Helmond SportFC Dordrecht1-21.731Vd Graaf1-0 Zeldenrust (pen), 1-1 Arias, 1-2 Misidjan
R: Warmolts (Hel)
622/09/2017FC EmmenGo Ahead Eagles0-03.045Lindhout
625/09/2017Jong PSVNEC3-31.463Kooij1-0 Gudmundsson, 1-1 Joppen, 1-2 Van de Pavert,
1-3 Golla, 2-3 en 3-3 Lammers; R: Paal (PSV)
625/09/2017Jong AjaxTelstar1-11.750Martens0-1 Van Huizen, 1-1 Bijleveld
729/09/2017SC CambuurRKC Waalwijk1-17.355Vd Kerkhof0-1 Voskamp, 1-1 Kallon; R: Mezghrani (RKC)
729/09/2017Jong FC UtrechtHelmond Sport0-0565Vd Eijk
729/09/2017FC DordrechtFC Volendam2-21.434Ruperti0-1 Visser, 1-1 Arias, 1-2 Veerman, 2-2 Stankov
729/09/2017Go Ahead EaglesAlmere City FC2-17.673Kooij1-0 Hendriks, 1-1 Brands, 2-1 Hendriks
729/09/2017FC Den BoschJong PSV5-02.875Van Herk1-0 Vossebelt (pen), 2-0 Kaars, 3-0 (pen) en 4-0
Vossebelt, 5-0 Sirani
729/09/2017De GraafschapFC Emmen2-27.671Martens0-1 Bannink, 0-2 Haydary, 1-2 Ars,
2-2 Van den Hurk
729/09/2017NECMVV Maastricht4-19.106Vd Graaf1-0 Golla, 1-1 Gölpek, 2-1 Rayhi, 3-1 Kadioglu,
4-1 Groeneveld
729/09/2017FC OssJong Ajax1-23.321Blank0-1 De Wit, 0-2 Cassierra, 0-3 Mazraoui
729/09/2017TelstarFortuna Sittard0-61.982Oostrom0-1 Schuurs, 0-2 Vidigal, 0-3 Dammers,
0-4 Vidigal, 0-5 Stokkers, 0-6 Vidigal
729/09/2017Jong AZFC Eindhoven1-2573Dieperink0-1 Lider, 1-1 Garcia, 1-2 Lieder
806/10/2017FC VolendamTelstar3-43.189Blank1-0 Veerman, 1-1 Hamdaoui, 1-2 (p) en 1-3
Novakovich, 2-3 Veerman (pen), 2-4 Korpershoek,
3-4 Stroo
806/10/2017FC DordrechtFC Eindhoven4-31.159C. Mulder1-0 Mutzers, 2-0 Mahmudov (pen), 3-0 Arias,
3-1 Lieder (pen), 4-1 Mutzers, 4-2 V. Vaerenbergh,
4-3 Matthys
808/10/2017RKC WaalwijkFC Den Bosch1-12.705Bax0-1 Deijl, 1-1 Van Weert
806/10/2017Jong PSVJong AZ1-2468Ruperti0-1 en 0-2 Friday, 1-2 Verreth
806/10/2017Fortuna SittardNEC1-24.567Perez1-0 Stokkers, 1-1 Rayhi, 1-2 Joppen
R: Joppen (NEC)
806/10/2017Jong AjaxJong FC Utrecht2-1776Van Herk1-0 S. de Jong, 1-1 Sow, 2-1 Cassierra
806/10/2017FC OssGo Ahead Eagles1-62.001Martens0-1 Langedijk, 0-2 en 0-3 (pen) Hendriks,
0-4 Werkhoven, 1-4 Kamaci (pen), 1-5 Maneschijn,
1-6 Suk
806/10/2017Almere City FCMVV Maastricht3-21.537Dieperink0-1 Yildirim, 1-1 en 2-1 Valpoort, 3-1 Walian,
3-2 Yildirim
806/10/2017Helmond SportDe Graafschap0-22.047Vermeiren0-1 Van Mieghem, 0-2 Diemers
806/10/2017FC EmmenSC Cambuur2-04.018Vd Graaf1-0 Peters, 2-0 Haydary
913/10/2017SC CambuurFC Oss1-37.072Vd Eijk0-1 Dogan, 0-2 Kamaci, 1-2 Boerlage,
1-3 Adarabioyo
913/10/2017MVV MaastrichtFortuna Sittard1-28.152Janssen1-0 Okita, 1-1 Semedo, 1-2 Vidigal
R: Semedo (For)
913/10/2017FC EindhovenFC Volendam1-01.987Perez1-0 Kabangu
913/10/2017FC Den BoschJong FC Utrecht1-02.688Kooij1-0 Blummel
913/10/2017NECRKC Waalwijk2-09.016Kamphuis1-0 Braken, 2-0 Rayhi
913/10/2017TelstarFC Dordrecht3-02.249Teuben1-0 Novakovich (pen), 2-0 Osman, 3-0 Van Huizen
R: Rodrigues (Tel)
913/10/2017FC EmmenJong PSV3-13.043Blank1-0- Bannink, 1-1 Lammers, 2-1 Peters,
3-1 Haydary
915/10/2017De GraafschapGo Ahead Eagles1-19.311Nijhuis0-1 Langedijk, 1-1 Ars
916/10/2017Jong AjaxAlmere City FC3-01.396Bax1-0 Cassierra, 2-0 Cerny, 3-0 Mazraoui
916/10/2017Jong AZHelmond Sport1-3713Gerrets0-1 Braber, 1-1 Friday, 1-2 Damen, 1-3 Naudts
1020/10/2017Jong FC UtrechtMVV Maastricht2-1692Gerrets0-1 Yildirim, 1-1 en 2-1 Venema
1020/10/2017FC VolendamNEC0-22.480Dieperink0-1 Groeneveld, 0-2 Braken
1020/10/2017FC DordrechtDe Graafschap1-11.824Kooij0-1 Nieuwpoort, 1-1 Duarte Lopes
1020/10/2017Jong PSVRKC Waalwijk3-2428Van Damme1-0 Ritzmaier, 2-0 Gudmundsson, 2-1 Bergkamp,
2-2 Voskamp (pen), 3-2 Gudmundson
1020/10/2017Go Ahead EaglesJong Ajax4-18.452Vd Eijk0-1 Johnsen, 1-1 Hendriks, 2-1 Suk,
3-1 Schenk, 4-1 De Kogel; R: Zeefuik (Aja)
1020/10/2017Fortuna SittardFC Eindhoven2-25.266Teuben1-0 Dianessy, 1-1 Lieder (pen), 2-1 Askovski,
2-2 Deschilder
1020/10/2017FC OssFC Den Bosch1-13.341Higler0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Dogan
1020/10/2017Almere City FCSC Cambuur1-11.400Martens1-0 Van der Heijden, 1-1 Boerlage
1020/10/2017Helmond SportTelstar1-21.579Ruperti0-1 Novakovich, 1-1 Naudts, 1-2 Hamdaoui
1020/10/2017Jong AZFC Emmen2-1587C. Mulder1-0 Dos Santos, 2-0 Jacobs, 2-1 Hemmen
523/10/2017FC OssJong AZ2-11.232Van Herk1-0 Church (e.d.), 2-0 Kamaci, 2-1 Friday
1127/10/2017SC CambuurJong PSV0-17.245Gerrets0-1 Duarte
1127/10/2017RKC WaalwijkFC Dordrecht0-12.301Manschot0-1 Seys
1129/10/2017MVV MaastrichtFC Volendam2-14.563Kamphuis1-0 Gölpek, 1-1 Doodeman, 2-1 Ciranni
1127/10/2017FC EindhovenJong Ajax2-32.913Oostrom1-0 Lieder, 1-1 De Wit, 1-2 Eiting, 1-3 De Wit,
2-3 Lieder
1127/10/2017Go Ahead EaglesJong AZ2-17.398Teuben0-1 Friday, 1-1 Langedijk, 2-1 Hendriks
1127/10/2017FC Den BoschHelmond Sport2-22.659Van Herk1-0 Kaars, 1-1 Naudts, 1-2 Vicento, 2-2 Biemans
1127/10/2017De GraafschapFortuna Sittard2-09.201Vd Kerkhof1-0 Van Mieghem, 2-0 Serrarens
1127/10/2017NECJong FC Utrecht3-18.768Blank1-0 Braken, 2-0 Groeneveld, 2-1 Ould-Chikh,
3-1 Van de Pavert
1129/10/2017TelstarAlmere City FC4-02.549Vd Eijk1-0 Platje, 2-0 Novakovich, 3-0 Platje,
4-0 Osman (pen)
1127/10/2017FC EmmenFC Oss1-13.369Kooij1-0 Peters, 1-1 Stuy van den Herik
1203/11/2017Jong FC UtrechtFC Eindhoven1-2685Ruperti1-0 Hilterman, 1-1 en 1-2 Lieder
1203/11/2017FC VolendamJong PSV1-02.886Mulder1-0 Schilder
1203/11/2017FC DordrechtFC Den Bosch0-31.352Blank0-1 Bouyaghlafen, 0-2 Blummel, 0-3 Mert
1203/11/2017MVV MaastrichtRKC Waalwijk0-04.637Teuben
1203/11/2017Fortuna SittardFC Oss4-03.103Vergoote1-0 Semedo, 2-0 Askovski, 3-0 Stokkers,
4-0 Dianessy
1203/11/2017NECSC Cambuur3-19.163Bax0-1 Van Kippersluis, 1-1 en 2-1 Rayhi, 3-1 Langil
1203/11/2017Jong AjaxDe Graafschap0-51.103Vd Graaf0-1 El Jebli, 0-2 Ars, 0-3 Van den Hurk (pen),
0-4 Van Mieghem, 0-5 Receveur; R: Sierhuis (Aja)
1203/11/2017Almere City FCJong AZ3-21.301Oostrom1-0 Salasiwa (pen), 1-1 Wijndal, 2-1 Walian,
2-2 Friday, 3-2 Van der Heijden (pen)
1203/11/2017TelstarGo Ahead Eagles3-12.756S. Mulder1-0 Schouten, 2-0 Osman, 2-1 Hendriks,
3-1 Osman
1203/11/2017Helmond SportFC Emmen3-11.331Martens0-1 Loen, 1-1 Naudts, 2-1 en 3-1 Edwards
1317/11/2017SC CambuurFortuna Sittard1-07.094Van Boekel1-0 Peersman; R: Smeets (Cam)
1317/11/2017RKC WaalwijkTelstar4-11.576Vd Kerkhof1-0 Bakari, 2-0 Mulder, 3-0 De Boer (e.d.),
3-1 Rodrigues, 4-1 Greene
1317/11/2017FC EindhovenMVV Maastricht3-22.265S. Mulder1-0, 2-0 en 3-0 Lieder, 3-1 Okita, 3-2 Loshaj
1317/11/2017Go Ahead EaglesFC Dordrecht0-37.762Janssen0-1 Bliek, 0-2 Duarte Lopes, 0-3 Hamer
1317/11/2017FC Den BoschFC Volendam3-12.836Vd Eijk1-0 Vossebelt, 1-1 Stroo, 2-1 Van der Sande,
3-1 Blummel
1317/11/2017De GraafschapNEC1-311.228Gözübüyük0-1 Groeneveld, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Braken,
1-3 Golla
1317/11/2017FC OssHelmond Sport0-01.923GerretsR: Fecunda (Hel)
1317/11/2017FC EmmenAlmere City FC2-22.517Dieperink1-0 Peters, 2-0 Bijl, 2-1 Mirani,
2-2 Van der Water
1320/11/2017Jong PSVJong FC Utrecht2-0344Kooij1-0 Lammers, 2-0 Gudmundsson
1320/11/2017Jong AZJong Ajax4-22.471Ruperti0-1 Mazraoui, 0-2 Cassierra, 1-2 Helmer,
2-2 Reijnders, 3-2 Seuntjens, 4-2 Garcia
1424/11/2017SC CambuurFC Den Bosch2-27.044Manschot1-0 Van Kippersluis, 1-1 Mert, 2-1 Steenvoorden,
2-2 Schilder (e.d.)
1424/11/2017Jong FC UtrechtAlmere City FC2-4511Teuben1-0 Sow, 1-1 Valpoort, 2-1 Venema,
2-2 Walian, 2-3 Valpoort, 2-4 MacDonald
1424/11/2017FC VolendamFC Emmen2-31.500Van Herk0-1 Peters (pen), 1-1 Doodeman, 2-1 Stroo,
2-2 Veldmate, 2-3 Hemmen
1424/11/2017FC DordrechtJong AZ3-21.234Van Damme1-0 Calcan, 1-1 Reijnders, 1-2 Hoedemakers,
2-2 Duarte Lopes, 3-2 Mahmudov
1424/11/2017RKC WaalwijkFC Oss2-12.378Ruperti0-1 Kamaci, 1-1 Mulder, 2-1 Greene
1424/11/2017Jong PSVTelstar6-0506Dieperink1-0 Gudmundsson, 2-0 Verreth, 3-0 en 4-0 Malen,
5-0 Rigo, 6-0 Laursen; R: Lopes Cabral (Tel)
1424/11/2017MVV MaastrichtHelmond Sport3-14.429Bax1-0 Okita, 2-0 Kostons, 2-1 Naudts,
3-1 Koolhof
1424/11/2017Fortuna SittardGo Ahead Eagles2-13.186Higler0-1 Hendriks, 1-1 en 2-1 Dammers
1424/11/2017De GraafschapFC Eindhoven4-08.245Blank1-0 Van Mieghem, 2-0 Nieuwpoort,
3-0 Van den Hurk (pen), 4-0 Receveur
R: Matthys (Ein)
1424/11/2017NECJong Ajax2-111.037Martens0-1 Mazraoui, 1-1 Rayhi, 2-1 Joppen
1527/11/2017FC EindhovenSC Cambuur2-11.335C. Mulder1-0 Van de Velde, 1-1 Barto, 2-1 Lieder (pen)
1527/11/2017Go Ahead EaglesJong FC Utrecht0-06.118Oostrom
1527/11/2017FC Den BoschDe Graafschap1-12.653Bax1-0 Blummel, 1-1 Ars
1527/11/2017Jong AjaxFC Dordrecht3-0580Gerrets1-0 Johnsen, 2-0 De Wit, 3-0 Nunnely
1527/11/2017FC OssJong PSV0-31.106Blank0-1 Laursen, 0-2 Lammers, 0-3 Malen
1527/11/2017Almere City FCRKC Waalwijk3-21.503Van Herk1-0 VAlpoort (pen), 1-1 Lammers, 2-1 Walian,
3-1 Van de Water, 3-2 Seys
1527/11/2017TelstarNEC3-22.563Vd Graaf1-0 Van Huizen, 2-0 Osman, 2-1 Achahbar,
2-2 Braken, 3-2 Platje
1527/11/2017Helmond SportFortuna Sittard1-31.031Manschot0-1 Vidigal, 1-1 Naudts, 1-2 Vidigal, 1-3 Askovski
1527/11/2017FC EmmenMVV Maastricht2-12.163Blom1-0 en 2-0 Peters, 2-1 Gölpek
1527/11/2017Jong AZFC Volendam0-21.366Perez0-1 Veerman, 0-2 Antwi
1601/12/2017SC CambuurTelstar2-16.769Kooij0-1 Hamdaoui, 1-1 Narsingh, 2-1 Kip (pen)
1601/12/2017FC VolendamAlmere City FC1-12.000Blank0-1 Valpoort, 1-1 Antwi; R; Schilder (Vol)
1601/12/2017RKC WaalwijkHelmond Sport1-02.411C. Mulder1-0 Greene
1601/12/2017MVV MaastrichtJong Ajax0-44.861Perez0-1 en 0-2 Sierhuis, 0-3 en 0-4 Flemming
1601/12/2017FC EindhovenFC Oss1-31.962Teuben1-0 Lieder, 1-1 Van der Venne, 1-2 Van Pol,
1-3 Van der Sluys; R: Matthys (Ein)
1601/12/2017FC Den BoschGo Ahead Eagles3-03.173Vd Graaf1-0 en 2-0 Van der Sande, 3-0 Vossebelt
1601/12/2017De GraafschapJong AZ1-07.508Van Herk1-0 Van Mieghem
1601/12/2017NECFC Dordrecht6-09.038Lindhout1-0 Larsson, 2-0 (pen) en 3-0 Langil, 4-0 Kadioglu,
5-0 Langil (pen), 6-0 Achahbar
1604/12/2017Jong FC UtrechtFC Emmen1-2698Ruperti1-0 David, 1-1 Bannink, 1-2 Hemmen
1604/12/2017Jong PSVFortuna Sittard2-3603Oostrom1-0 Malen, 2-0 Lammers, 2-1 Askovski,
2-2 Semedo (p), 2-3 Askovski
R: Gudmundsson (PSV)
1708/12/2017FC VolendamJong FC Utrecht2-11.000Gerrets1-0 Doodeman, 2-0 Stroo, 2-1 Peijnenburg
R: Ten Den (Vol)
1708/12/2017FC DordrechtMVV Maastricht2-41.245Oostrom1-0 Mmaee (e.d.), 1-1 Ciranni, 2-1 Arias (pen),
2-2 Koolhof, 2-3 Mmaee, 2-4 Alkan (e.d.)
1712/12/2017Go Ahead EaglesJong PSV1-14.318Bax0-1 Malen, 1-1 Beltrame
1708/12/2017Fortuna SittardRKC Waalwijk6-02.887Kooij1-0 en 2-0 Schuurs, 3-0 Askovski, 4-0 Stokkers,
5-0 Dianessy (pen), 6-0 Hutten
R: Quasten, Greene (RKC)
1708/12/2017Almere City FCDe Graafschap2-11.845Vd Kerkhof0-1 Van den Hurk, 1-1 Van der Water,
2-1 Van der Heijden
1708/12/2017TelstarFC Emmen0-02.142C. Mulder
1718/12/2017Helmond SportFC Eindhoven0-02.891Van Herk
1718/12/2017Jong AjaxFC Den Bosch1-0400Dieperink1-0 Nunnely
1815/12/2017SC CambuurFC Dordrecht3-06.912Ruperti1-0 Kallon, 2-0 Houtkoop, 3-0 Kip
1815/12/2017Jong FC UtrechtTelstar0-1431Blank0-1 Platje
1815/12/2017RKC WaalwijkFC Volendam1-31.918Vermeire1-0 Seys, 1-1 Kwakman, 1-2 en 1-3 Stroo
1815/12/2017MVV MaastrichtJong AZ3-04.278Martens1-0 Koolhof, 2-0 Yildirim, 3-0 Houben
1815/12/2017FC EindhovenGo Ahead Eagles3-21.843Kooij0-1 Hendriks, 1-1 Kabangu, 2-1 Lieder,
2-2 Beltrame, 3-2 Kabangu
1815/12/2017Jong PSVAlmere City FC3-2305Gerrets1-0 Obispo, 1-1 Van der Water, 1-2 Valpoort,
2-2 en 3-2 Malen
1815/12/2017FC Den BoschFortuna Sittard2-43.586Perez0-1 Saddiki, 0-2 Dianessy, 1-2 Vossebelt,
1-3 Semedo, 2-3 Kaars, 2-4 Dianessy
1815/12/2017De GraafschapFC Oss1-18.102Vd Graaf1-0 Van Mieghem, 1-1 Grotenbreg
1815/12/2017NECHelmond Sport1-19.251Van Boekel1-0 Larsson, 1-1 Hiwat
1815/12/2017FC EmmenJong Ajax2-24.766Oostrom0-1 Veendorp (e.d.), 1-1 Peters, 2-1 Hemmen,
2-2 Lang
1922/12/2017FC DordrechtJong PSV2-31.333Teuben0-1 Statia (e.d.), 0-2 Lonwijk, 1-2 Duarte Lopes,
1-3 Malen, 2-3 Duarte Lopes
1922/12/2017Go Ahead EaglesRKC Waalwijk0-06.278Vd Kerkhof
1923/12/2017Fortuna SittardJong FC Utrecht3-17.032Dieperink1-0 en 2-0 Stokkers, 2-1 Mallahi, 3-1 Stokkers
1922/12/2017Jong AjaxFC Volendam7-0931C. Mulder1-0 en 2-0 Cassierra, 3-0 Nunnely, 4-0 Cassierra,
5-0 Mazraoui (pen), 6-0 en 7-0 Sierhuis
1922/12/2017FC OssMVV Maastricht1-01.521Ruperti1-0 Van der Venne
1922/12/2017Almere City FCFC Eindhoven5-11.364Gözübüyük1-0 Valpoort, 1-1 Van Landschoot, 2-1 Overtoom,
3-1 Salasiwa, 4-1 en 5-1 Overtoom
1922/12/2017TelstarDe Graafschap3-22.736Perez0-1 Van den Hurk, 1-1 en 2-1 Novakovich,
2-2 Serrarens, 3-2 Platje
1922/12/2017Helmond SportSC Cambuur3-01.163Vd Graaf1-0 Bourdouxhe, 2-0 Braber, 3-0 Thomassen
R: Peersman (Cam)
1922/12/2017FC EmmenFC Den Bosch2-22.408Kooij0-1 Mert, 1-1 Peters, 1-2 Vossebelt (pen),
2-2 Peters (pen)
1922/12/2017Jong AZNEC2-7475Oostrom0-1 en 0-2 Achahbar, 0-3 Breinburg, 1-3 Duin,
1-4 Heinloth, 1-5 Achahbar, 1-6 Kadioglu,
2-6 Bakker, 2-7 Braken
2012/01/2018SC CambuurDe Graafschap3-27.277Kamphuis0-1 Ars, 1-1 Robertha, 2-1 Houtkoop,
3-1 Robertha, 3-2 Schilder (e.d.)
R: S. Nieuwpoort (Gra)
2012/01/2018Jong FC UtrechtFC Dordrecht0-2406Mulder0-1 Mutzers, 0-2 Arias (pen)
2012/01/2018FC VolendamFC Oss3-12.000Martens1-0 Doodeman, 2-0 Stroo, 3-0 Runderkamp,
3-1 Van der Sluys
2012/01/2018RKC WaalwijkJong AZ1-02.018Gerrets1-0 Greene
2012/01/2018Jong PSVHelmond Sport1-2528Dieperink1-0 Verreth, 1-1 Thomassen, 1-2 Edwards
2012/01/2018MVV MaastrichtTelstar0-04.419Vd Kerkhof
2012/01/2018FC EindhovenFC Emmen2-12.216Blank1-0 Kabangu, 2-0 Van den Boomen, 2-1 Haydari
2012/01/2018FC Den BoschAlmere City FC1-32.525Oostrom1-0 Blummel, 1-1 Overtoom, 1-2 Van der Heijden,
1-3 Van der Water; R: Salasiwa (Alm)
2012/01/2018Fortuna SittardJong Ajax2-17.143Vd Graaf1-0 en 2-0 Dianessy, 2-1 De Wit
2012/01/2018NECGo Ahead Eagles5-110.097Bax1-0 Achahbar, 1-1 Nemane, 2-1 Kadioglu,
3-1 Schuurman, 4-1 en 5-1 Achahbar
1715/01/2018FC OssNEC3-02.234Wiedemeijer1-0 Sturing (e.d.), 2-0 Bakx, 3-0 Van Pol
R: Grotenbreg (Oss)
1715/01/2018Jong AZSC Cambuur0-1290Teuben0-1 Houtkoop
2119/01/2018FC DordrechtFortuna Sittard3-01.505Perez1-0 Arias, 2-0 Mutzers, 3-0 Arias
2119/01/2018Go Ahead EaglesMVV Maastricht3-17.684Manschot1-0 en 2-0 Hendriks, 3-0 Beltrame, 3-1 Okita
2119/01/2018De GraafschapJong PSV2-38.072Ruperti1-0 Nieuwpoort, 2-0 El Jebli, 2-1 Gakpo,
2-2 Rigo (pen), 2-3 Gakpo
2119/01/2018FC OssJong FC Utrecht2-01.451Van Damme1-0 Kamaci, 2-0 Oratmangoen
2119/01/2018Almere City FCNEC3-21.750Blom1-0 Hoefdraad, 2-0 Ahannach, 2-1 Braken,
3-1 Van de Water, 3-2 Braken; R: Romeny (NEC)
2119/01/2018TelstarFC Eindhoven4-12.489S. Mulder1-0 Novakovich, 1-1 Lieder, 2-1 Platje,
3-1 Novakovich, 4-1 Osman
2119/01/2018Helmond SportFC Volendam1-41.367Kooij0-1 Stroo, 0-2 Veerman, 0-3 Visser,
1-3 Thomassen, 1-4 Antwi
2119/01/2018FC EmmenRKC Waalwijk2-13.019Teuben0-1 Voskamp, 1-1 en 2-1 Jansen; R: Ndefe (RKC)
2122/01/2018Jong AjaxSC Cambuur3-2485Martens1-0 Cassierra, 2-0 Lang, 3-0 Eiting,
3-1 en 3-2 Robertha
2122/01/2018Jong AZFC Den Bosch1-1400Bijl1-0 Druijf, 1-1 Blummel
2226/01/2018FC DordrechtFC Oss2-01.272Bax1-0 Arias, 2-0 Mahmudov
R: Janssen (Oss), Groothusen (Dor)
2226/01/2018RKC WaalwijkJong Ajax2-43.246D'Hondt0-1 De Wit, 0-2 Sierehuis, 1-2 Seys,
1-3 en 1-4 De Wit, 2-4 Seys
2226/01/2018MVV MaastrichtDe Graafschap1-34.658Van Boekel0-1 (pen) en 0-2 Ars, 1-2 Okita, 1-3 Serrarens
2226/01/2018Fortuna SittardFC Emmen1-23.604Lindhout0-1 Jansen, 0-2 Bannink,1-2 Stokkers
2226/01/2018NECFC Den Bosch1-09.539Kamphuis1-0 Langil (pen)
2226/01/2018TelstarJong AZ2-12.838Oostrom0-1 Druijf, 1-1 Osman, 2-1 Platje
2226/01/2018Helmond SportAlmere City FC1-21.176Vd Kerkhof1-0 Hiwat, 1-1 Van der Heijden, 1-2 Mac-Intosch
R: VAn Heugten (Hel)
2228/01/2018FC VolendamGo Ahead Eagles4-33.301Vd Graaf1-0 Visser, 2-0 Stroo, 2-1 Hendriks,
2-2 Evers (e.d.), 2-3 Beltrame, 3-3 Antwi,
4-3 Stroo
2229/01/2018Jong FC UtrechtSC Cambuur1-3500Bijl0-1 Robertha, 0-2 Barto, 1-2 Venema (pen),
1-3 Rosheuvel
2229/01/2018Jong PSVFC Eindhoven4-1803C. Mulder1-0 Geze, 2-0 Gakpo, 3-0 Lundqvist,
4-0 Gudmundsson, 4-1 Lieder
2302/02/2018SC CambuurGo Ahead Eagles2-17.954Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Barto, 2-1 Andrade
2302/02/2018FC VolendamFortuna Sittard2-02.939Dieperink1-0 Pedro, 2-0 Smal
2302/02/2018FC EindhovenRKC Waalwijk3-12.036Martens1-0 Lieder, 1-1 Seys, 2-1 Lieder,
3-1 Van Landschoot
2302/02/2018FC Den BoschTelstar3-22.565Blank0-1 Platje (pen), 1-1 Vossebelt, 2-1 Vd Winden,
2-2 Schouten, 3-2 Kaars; R: Van Iperen (Tel)
2302/02/2018De GraafschapJong FC Utrecht7-07.711Perez1-0 en 2-0 Diemers, 3-0 Van Mieghem,
4-0 Serrarens (pen), 5-0 Diemers, 6-0 El Jebli,
7-0 Tissoudali
2302/02/2018Almere City FCFC Dordrecht1-21.497Vd Graaf0-1 Arias (pen), 1-1 Van der Water, 1-2 Calcan
2302/02/2018FC EmmenNEC1-03.788S. Mulder1-0 Bannink
2305/02/2018Jong PSVMVV Maastricht1-0501Gerrets1-0 Duarte
2305/02/2018Jong AjaxHelmond Sport2-0398Ruperti1-0 Younes, 2-0 Jensen
2305/02/2018Jong AZFC Oss3-1315C. Mulder1-0 Druijf, 2-0 Kaandorp, 3-0 Koreniuk,
3-1 Kamaci (pen)
2408/02/2018NECJong PSV2-08.815Martens1-0 Abels (e.d.), 2-0 Groeneveld; R: Abels (PSV)
2409/02/2018SC CambuurMVV Maastricht0-27.476Kooij0-1 Houben, 0-2 Mmaee
2409/02/2018FC DordrechtHelmond Sport3-21.143De Cremer1-0 Mahmudov, 1-1 Thomassen, 2-1 Mutzers,
3-1 Hamer, 3-2 Thomassen
2412/02/2018Go Ahead EaglesFC Emmen0-14.177Kamphuis0-1 Bannink; R: Bijl (Emm)
2409/02/2018FC Den BoschFC Eindhoven4-02.211Teuben1-0 Van der Winden 2-0 Vossebelt, 3-0 Blummel,
4-0 Vossebelt
2409/02/2018De GraafschapFC Volendam2-17.746Bax1-0 en 2-0 Diemers, 2-1 Veerman
2409/02/2018FC OssAlmere City FC5-11.376Blank1-0 Bakx, 1-1 Valpoort, 2-1 Van der Venne,
3-1 Dogan, 4-1 en 5-1 Van der Venne
2409/02/2018TelstarJong Ajax3-33.223Dieperink1-0 Hamdaoui, 2-0 Novakovich, 2-1 Cassierra,
2-2 Flemming, 2-3 Orejuela, 3-3 Schouten
2409/02/2018Jong FC UtrechtRKC Waalwijk5-2378Oostrom0-1 Van Weert, 1-1 Sow, 2-1 Mallahi, 3-1 Sow,
4-1 Mallahi, 5-1 Sow, 5-2 Van Weert
2412/02/2018Jong AZFortuna Sittard2-0445Gerrets1-0 Druijf, 2-0 Wijndal; R: Schuurs (For)
2516/02/2018FC VolendamFC Dordrecht4-12.876Vd Kerkhof1-0 Visser, 2-0 Stroo, 3-0 Vlak, 4-0 Vissers,
4-1 Mutzers
2516/02/2018RKC WaalwijkSC Cambuur0-01.701C. MulderR: Van Weert (RKC)
2516/02/2018MVV MaastrichtNEC4-14.844Makkelie1-0 Yildirim, 2-0 Nys, 2-1 Rayhi (pen),
3-1 Schroyen, 4-1 Okita
2516/02/2018FC EindhovenJong AZ1-31.986Alen0-1 Druijf (pen), 1-1 Van den Boomen, 1-2 Druijf,
1-3 Koreniuk; R: Kramer (AZ)
2516/02/2018Fortuna SittardTelstar1-13.019Bax0-1 Hamdaoui, 1-1 Semedo (pen)
2516/02/2018Almere City FCGo Ahead Eagles2-01.588S. Mulder1-0 en 2-0 Salasiwa
2516/02/2018Helmond SportJong FC Utrecht2-01.131Blank1-0 Vicento, 2-0 Van Heugten
R: Hoogenhout (Utr)
2516/02/2018FC EmmenDe Graafschap5-23.889Wiedemeijer1-0 Bannink, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Tissoudali,
2-2 Nieuwpoort (e.d.), 3-2 Bakker, 4-2 Bannink,
5-2 Aslanyan
2519/02/2018Jong PSVFC Den Bosch2-1264Perez1-0 Gudmundsson (pen), 1-1 Mert, 2-1 Lammers
2519/02/2018Jong AjaxFC Oss2-0601Bijl1-0 en 2-0 De Wit
2623/02/2018SC CambuurFC Emmen1-17.476Vd Graaf1-0 Daniëls (pen), 1-1 Peters
2623/02/2018MVV MaastrichtAlmere City FC3-04.364Boterberg1-0 Nys, 2-0 Okita, 3-0 Yildirim
2623/02/2018FC EindhovenFC Dordrecht0-11.936Kooij0-1 Mahmudov
2623/02/2018Go Ahead EaglesFC Oss2-14.868Vd Eijk0-1 Oratmangoen, 1-1 Dekker, 2-1 Ketting
R: Stuy van den Herik (Oss)
2623/02/2018FC Den BoschRKC Waalwijk0-02.788Van HerkR: Van der Winden (DBo), Greene, Mulder (RKC)
2623/02/2018De GraafschapHelmond Sport1-07.411Oostrom1-0 Diemers
2623/02/2018NECFortuna Sittard1-110.920Vd Kerkhof0-1 Cantwell, 1-1 Groeneveld
2623/02/2018TelstarFC Volendam5-22.850Lindhout1-0 en 2-0 Hamdaoui, 3-0 Sno, 4-0 Platje,
5-0 Novakovich, 5-1 Stroo, 5-2 Smal
2626/02/2018Jong FC UtrechtJong Ajax2-1404Teuben1-0 Joosten, 1-1 Sierhuis, 2-1 Sow
2626/02/2018Jong AZJong PSV2-1400Ruperti1-0 Jacobs, 2-0 Reijnders, 2-1 Gakpo
2702/03/2018FC VolendamFC Eindhoven3-22.910Vermeire1-0 Stroo, 1-1 Schilder (e.d.), 1-2 Thomas (pen),
2-2 Doodeman, 3-2 Veerman
2702/03/2018FC DordrechtTelstar2-31.048Martens1-0 Breedijk, 1-1 en 1-2 Novakovich,
1-3 Hamdaoui, 2-3 Mutzers
2702/03/2018RKC WaalwijkNEC0-21.813Vd Graaf0-1 Sturing, 0-2 Achahbar; R: Ndefe (RKC)
2705/03/2018Fortuna SittardMVV Maastricht3-07.283Higler1-0 Dianessy, 2-0 Semedo (pen), 3-0 Askovski
R: Martina (MVV)
2702/03/2018FC OssSC Cambuur2-11.432S. Mulder1-0 Van der Venne, 1-1 Boerlage, 2-1 Nieveld
2702/03/2018Almere City FCJong Ajax1-22.323Bax1-0 Van der Water, 1-1 en 1-2 Flemming
2702/03/2018Helmond SportJong AZ3-0833Vd Eijk1-0 Van Koesveld, 2-0 en 3-0 Thomassen
2704/03/2018Go Ahead EaglesDe Graafschap0-49.180Dieperink0-1 Van Mieghem, 0-2 Olijve, 0-3 Tissoudali,
0-4 Serrarens
2705/03/2018Jong FC UtrechtFC Den Bosch1-1633Gerrets1-0 Joosten, 1-1 Mert
2705/03/2018Jong PSVFC Emmen1-1313Vd Kerkhof0-1 Jansen, 1-1 Lammers
2809/03/2018SC CambuurAlmere City FC2-17.036Perez0-1 Van der Water, 1-1 Barto, 2-1 Mathieu
2809/03/2018RKC WaalwijkJong PSV3-22.223Teuben0-1 Laursen, 1-1 Voskamp, 1-2 Laursen,
2-2 Mezghrani, 3-2 Voskamp
2809/03/2018MVV MaastrichtJong FC Utrecht3-14.266Ruperti1-0 en 2-0 Nwakali, 2-1 Venema, 3-1 Yildirim
2809/03/2018FC EindhovenFortuna Sittard1-32.230Vd Graaf0-1 Dianessy, 0-2 Cantwell, 1-2 Kortstam,
1-3 Askovski
2809/03/2018FC Den BoschFC Oss0-03.214Dieperink
2809/03/2018De GraafschapFC Dordrecht0-18.311Gözübüyük0-1 Mahmudov (pen)
2809/03/2018NECFC Volendam3-09.695Van Boekel1-0 Groeneveld, 2-0 Verdonk, 3-0 Joppen
2809/03/2018Jong AjaxGo Ahead Eagles0-2700Van Herk0-1 Ketting, 0-2 Langedijk; R: Matusiwa (Aja)
2809/03/2018TelstarHelmond Sport2-32.874Vd Kerkhof1-0 Platje, 1-1 en 1-2 Thomassen, 2-2 Platje,
2-3 Janzen; R: De Braal (Hel)
2809/03/2018FC EmmenJong AZ0-24.213Bax0-1 Klok (e.d.), 0-2 Duijn (pen)
2912/03/2018Jong FC UtrechtNEC0-2890Vd Eijk0-1 Kadioglu, 0-2 Verdonk
2912/03/2018FC VolendamMVV Maastricht2-22.760Wiedemeijer0-1 Okita, 0-2 Martina, 1-2 Stroo,
2-2 Doodeman
2912/03/2018FC DordrechtRKC Waalwijk1-03.148Blank1-0 Mahmudov
2912/03/2018Jong PSVSC Cambuur1-1321Gerrets1-0 Gakpo, 1-1 Kip
2912/03/2018Fortuna SittardDe Graafschap1-13.642S. Mulder0-1 Tissoudali, 1-1 Schuurs; R: Serrarens (Gra)
2912/03/2018Jong AjaxFC Eindhoven4-0408Oostrom1-0 Johnsen, 2-0 Mazraoui, 3-0 en 4-0 De Wit
2912/03/2018FC OssFC Emmen2-31.432Manschot0-1 Bilate, 1-1 Kamaci, 1-2 Bijl,
2-2 Van der Venne, 2-3 Peters (pen)
2912/03/2018Almere City FCTelstar2-31.250Vd Graaf0-1 Mirani (e.d.), 0-2 en 0-3 Novakovich,
1-3 Kvida, 2-3 Van der Water
2912/03/2018Helmond SportFC Den Bosch3-11.476C. Mulder0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Braber, 2-1 Thomassen,
3-1 Zeldenrust
2912/03/2018Jong AZGo Ahead Eagles0-0480Teuben
3016/03/2018SC CambuurNEC1-17.262Kamphuis0-1 Achahbar, 1-1 Van Deelen
3016/03/2018RKC WaalwijkMVV Maastricht1-11.938Bijl1-0 Janssens, 1-1 Okita
3016/03/2018Jong PSVFC Volendam2-1298Blank1-0 Malen, 2-0 Verreth, 2-1 Tol; R: Evers (Vol)
3016/03/2018FC EindhovenJong FC Utrecht5-22.346Van Herk1-0 Lieder, 2-0 Kabangu, 2-1 Venema,
3-1 Lieder (pen), 4-1 Swinnen, 5-1 Lieder,
5-2 Venema
3016/03/2018Go Ahead EaglesTelstar1-16.788Perez1-0 Werkhoven, 1-1 Novakovich
3016/03/2018FC Den BoschFC Dordrecht4-12.186Bax1-0 en 2-0 Vossebelt (pen), 3-0 Blummel,
3-1 Boumediene, 4-1 Felida
3016/03/2018De GraafschapJong Ajax2-49.114Vd Graaf0-1 Sierhuis, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Sierhuis,
2-2 El Jebli, 2-3 Sierhuis (pen), 2-4 Nunnely
R: Nieuwpoort, Abena (Gra)
3016/03/2018FC OssFortuna Sittard1-21.472Kooij1-0 Van der Venne, 1-1 Schuurs, 1-2 Askovski
3016/03/2018FC EmmenHelmond Sport0-02.850Dieperink
3016/03/2018Jong AZAlmere City FC4-1300C. Mulder1-0 Einarsson, 2-0 Jacobs, 2-1 MacDonald,
3-1 Hoedemakers, 4-1 Fase
3123/03/2018Jong FC UtrechtJong PSV1-4250C. Mulder0-1 Van der Moot, 0-2 Ritzmaier, 0-3 Verreth,
1-3 Zwartjens, 1-4 Verreth
3125/03/2018FC DordrechtGo Ahead Eagles1-21.721Gerrets0-1 Stans, 1-1 Mahmudov, 1-2 Schenk
3123/03/2018MVV MaastrichtFC Eindhoven2-05.011Bax1-0 Ciranni, 2-0 Nwakali (pen)
3123/03/2018Fortuna SittardSC Cambuur3-23.520Dieperink0-1 Steenvoorden, 0-2 Kip,
1-2, 2-2 (pen) en 3-2 (pen) Semedo
3123/03/2018NECDe Graafschap1-111.402Nijhuis1-0 Achahbar, 1-1 El Jabli
3125/03/2018Jong AjaxJong AZ0-11.353Perez0-1 Reijnders
3125/03/2018Almere City FCFC Emmen2-21.420Kooij1-0 Van der Water, 2-0 Valpoort, 2-1 Bilate,
2-2 Mirani (e.d.)
3124/03/2018TelstarRKC Waalwijk0-02.663Vd Eijk
3123/03/2018Helmond SportFC Oss2-11.791Ruperti1-0 Janzen, 2-0 Hiwat, 2-1 Dogan
3125/03/2018FC VolendamFC Den Bosch1-03.423Martens1-0 Antwi
3230/03/2018SC CambuurFC Volendam2-27.283Vd Graaf1-0 Houtkoop, 1-1 Antwi, 2-1 Crowley,
2-2 Berenstein
3230/03/2018FC EindhovenNEC3-22.487Mulder1-0 en 2-0 Kabangu, 3-0 De Silva, 3-1 Achahbar,
3-2 Golla
3230/03/2018Go Ahead EaglesHelmond Sport3-17.173Blank1-0 Suk, 1-1 Zeldenrust, 2-1 en 3-1 Werkhoven
R: Warmolts (Hel)
3230/03/2018FC Den BoschMVV Maastricht2-12.889Dieperink1-0 en 2-0 Van der Sande, 2-1 Okita; R: Nys (MVV)
3230/03/2018De GraafschapRKC Waalwijk1-08.233Martens1-0 Tissoudali
3230/03/2018Jong AjaxJong PSV0-31.351Ruperti0-1 Verreth, 0-2 Daneels, 0-3 Laursen
3230/03/2018FC OssTelstar0-02.921Bijl
3230/03/2018Almere City FCFortuna Sittard1-42.332Vd Kerkhof0-1, 0-2 en 0-3 (pen) Vidigal, 0-4 Stokkers,
1-4 Mac-Intosch
3230/03/2018FC EmmenFC Dordrecht1-32.661Perez0-1 Mahmudov, 0-2 en 0-3 Mutzers, 1-3 Loen
3230/03/2018Jong AZJong FC Utrecht1-3390Teuben0-1, 0-2 (pen) en 0-3 Venema, 1-3 Reijnders
3302/04/2018SC CambuurFC Eindhoven3-27.796Nijhuis0-1 Lieder, 1-1 en 2-1 Barto, 2-2 Lieder,3-2 Crowley
3302/04/2018Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles1-0566Oostrom1-0 Özbozkurt
3302/04/2018FC VolendamJong AZ4-13.530Ruperti0-1 Druijf, 1-1 Berenstein, 2-1 Ten Den,
3-1 Visser, 4-1 Ten Den
3302/04/2018FC DordrechtJong Ajax2-31.642Teuben1-0 Mutzers, 1-1 Nunnely, 1-2 Cassierra,
2-2 Mahmudov, 2-3 Bijleveld
3302/04/2018RKC WaalwijkAlmere City FC0-42.039Van Herk0-1 Hoefdraad, 0-2 Overtoom, 0-3 Salasiwa,
0-4 Owusu
3302/04/2018Jong PSVFC Oss4-1700Perez1-0 Malen, 1-1 Van der Venne, 2-1 Lammers,
3-1 Gakpo, 4-1 en 5-1 Malen
3302/04/2018MVV MaastrichtFC Emmen0-14.426Blank0-1 Peters
3302/04/2018Fortuna SittardHelmond Sport3-06.012Vd Eijk1-0 Hutten, 2-0 Pinto, 3-0 Semedo
3302/04/2018De GraafschapFC Den Bosch2-18.911Vd Kerkhof1-0 Serrarens, 2-0 Van Mieghem, 2-1 Bouyaghlafen
3302/04/2018NECTelstar3-010.538Bax1-0 Heinloth, 2-0 Golla, 3-0 Kadiaglu
R: Sno (Tel)
3406/04/2018FC EindhovenDe Graafschap2-42.480Vd Eijk0-1 Van Mieghem, 0-2 El Jebli, 1-2 Van de Velde,
2-2 Kabangu, 2-3 en 2-4 Serrarens
R: Tutuarima (Gra)
3406/04/2018Go Ahead EaglesFortuna Sittard0-17.563Lindhout0-1 Schuurs
3406/04/2018FC Den BoschSC Cambuur1-22.657Perez0-1 Schils, 0-2 Van Kippersluis, 1-2 Fernandes
3406/04/2018FC OssRKC Waalwijk3-12.287Gerrets0-1 Kökcü, 1-1 Bakx, 2-1 en 3-1 Kamaci
3406/04/2018Almere City FCJong FC Utrecht2-11.592Blank1-0 MacDonald, 1-1 Sow, 2-1 MacDonald
3406/04/2018TelstarJong PSV0-02.863Martens
3406/04/2018Helmond SportMVV Maastricht2-31.981Oostrom0-1 en 0-2 Okita, 1-2 Naudts, 2-2 Thomassen,
2-3 Okita
3406/04/2018FC EmmenFC Volendam2-32.875Vd Kerkhof0-1 Smal, 1-1 Veldmate, 1-2 Vlak, 2-2 Peters,
2-3 Stroo
3406/04/2018Jong AZFC Dordrecht3-1400Bijl1-0 Church, 2-0 en 3-0 Jacobs, 3-1 Mahmudov
3509/04/2018SC CambuurJong AZ3-27.083Van Herk1-0 Van Kippersluis, 1-1 Jacobs,
2-1 Van Kippersluis, 2-2 Jacobs, 3-2 Mathieu
3509/04/2018Jong FC UtrechtFC Volendam2-1667Bijl1-0 Troupée, 1-1 Ten Den, 2-1 Loukili
R: Mulder (Utr)
3509/04/2018RKC WaalwijkFortuna Sittard1-12.618Perez1-0 Seys, 1-1 Hutten
3509/04/2018MVV MaastrichtFC Dordrecht1-04.419Mulder1-0 Schroijen
3509/04/2018FC EindhovenHelmond Sport3-22.419Dieperink0-1 Naudts, 1-1 en 2-1 Van de Velde, 2-2 Naudts,
3-2 Swinnen
3509/04/2018FC Den BoschJong Ajax2-53.217Blank1-0 Van der Sande, 1-1 Johnsen, 1-2 Cassierra,
2-2 Van der Sande, 2-3 Ekkelenkamp,
2-4 CAssierra (pen), 2-5 Sierhuis
3509/04/2018De GraafschapAlmere City FC4-27.712Bax1-0 en 2-0 Tissoudali, 2-1 Valpoort, 2-2 Van Hilten,
3-2 Tissoudsali, 4-2 Diemers
3509/04/2018NECFC Oss2-18.667Martens0-1 Kamaci, 1-1 Groeneveld, 2-1 Kadioglu
3509/04/2018FC EmmenTelstar2-32.359Kamphuis0-1 Platje (pen), 1-1 Peters (pen), 1-2 Schouten,
1-3 Novakovich, 2-3 Dallinga; R: Loen (Emm)
3510/04/2018Jong PSVGo Ahead Eagles6-0544Teuben1-0 en 2-0 Laursen, 3-0 Lammers,
4-0 Groenbast (ed), 5-0 (p) en 6-0 Gudmundsson
3613/04/2018FC VolendamRKC Waalwijk0-13.654C. Mulder0-1 Van Eijma
3613/04/2018FC DordrechtSC Cambuur0-32.135Vd Eijk0-1 Crowley, 0-2 en 0-3 Barto
3613/04/2018Go Ahead EaglesFC Eindhoven1-35.312Ruperti1-0 Schenk, 1-1 Van Landschoot, 1-2 en 1-3 Lieder
R: Werkhoven (GoA)
3613/04/2018Fortuna SittardFC Den Bosch2-08.214S. Mulder1-0 Semedo, 2-0 Stokkers
3613/04/2018Jong AjaxFC Emmen3-2714Martens1-0 Sierhuis, 2-0 Nunnely, 3-0 Sierhuis,
3-1 en 3-2 Bannink
3613/04/2018FC OssDe Graafschap1-42.891Oostrom1-0 Kamaci, 1-1 El Jebli, 1-2 Van Mieghem,
1-3 Tissoudali, 1-4 Serrarens
3613/04/2018Almere City FCJong PSV2-12.185Vd Graaf1-0 Salasiwa, 1-1 Konings, 2-1 Mirani
3613/04/2018TelstarJong FC Utrecht1-02.514Van Herk1-0 Platje (pen)
3613/04/2018Helmond SportNEC1-21.938Vd Kerkhof0-1 Groeneveld, 0-2 Heinloth, 1-2 Braber
R: Janzen (Hel)
3613/04/2018Jong AZMVV Maastricht3-1270Gerrets0-1 Schroijen. 1-1 Kaandorp, 2-1 Jacobs,
3-1 Goudmijn
3416/04/2018Jong AjaxNEC1-01.829Vd Graaf1-0 Johnsen
3720/04/2018SC CambuurHelmond Sport4-18.233Rupereti1-0 Steenvoorden, 1-1 Braber, 2-1 Mathieu,
3-1 Van Kippersluis, 4-1 Kip
3720/04/2018Jong FC UtrechtFortuna Sittard0-12.547Bax0-1 Hutten
3720/04/2018FC VolendamJong Ajax1-24.396Gerrets0-1 De Wit, 1-1 Vlak, 1-2 Sierhuis
3720/04/2018RKC WaalwijkGo Ahead Eagles2-12.623Bijl0-1 Schets, 1-1 Seys, 2-1 Van Eijma
3720/04/2018Jong PSVFC Dordrecht4-2458Oostrom1-0 Gakpo, 2-0 Obispo, 3-0 Laursen,
3-1 Mahmudov, 4-1 Malen, 4-2 Arias (pen)
3720/04/2018MVV MaastrichtFC Oss1-15.073Teuben1-0 Okita, 1-1 Verrips (e.d.)
3720/04/2018FC EindhovenAlmere City FC3-22.509Martens0-1 MacDonald, 1-1 en 2-1 Lieder,
2-2 Hoefdraad, 3-2 Lieder (pen)
3723/04/2018FC Den BoschFC Emmen1-22.213Dieperink0-1 Peters (pen), 1-1 Van der Sande, 1-2 Gronsveld
3720/04/2018De GraafschapTelstar1-08.822Blank1-0 El Jebli
3720/04/2018NECJong AZ2-010.496Dieperink1-0 Achahbar, 2-0 Groeneveld
3828/04/2018FC DordrechtNEC3-32.134Lindhout1-0 Calcan, 2-0 Mahmudov, 2-1 en 2-2 Achahbar,
2-3 Golla, 3-3 Calcan; R: Bliek (Dor)
3828/04/2018Go Ahead EaglesFC Den Bosch1-26.869Vd Graaf0-1 en 0-2 Blummel, 1-2 Namane
3828/04/2018Fortuna SittardJong PSV1-011.787Janssen1-0 Stokkers
3828/04/2018Jong AjaxMVV Maastricht2-11.800Bax0-1 Nwakali (pen), 1-1 Sierhuis, 2-1 Cassierra
3828/04/2018FC OssFC Eindhoven1-12.560C. Mulder1-0 Kamaci, 1-1 Thomas
3828/04/2018Almere City FCFC Volendam2-02.629S. Mulder1-0 Van der Water, 2-0 Overtoom
3828/04/2018TelstarSC Cambuur0-12.663Bijl0-1 Mathieu (pen); R: Lopes Cabral (Tel)
3828/04/2018Helmond SportRKC Waalwijk2-21.741Manschot1-0 Braber, 1-1 Van Koesveld (e.d.), 2-1 Naudts,
2-2 Van Eijma
3828/04/2018FC EmmenJong FC Utrecht0-03.329Vd Eijk
3828/04/2018Jong AZDe Graafschap2-2600Teuben1-0 Hoedemakers, 1-1 Serrarens, 1-2 Diemers,
2-2 Kaandorp

Play offs voor promotie/degradatie

1e ronde
01/05/2018MVV MaastrichtAlmere City FC1-34.264Janssen0-1 Mirani, 1-1 Ciranni, 1-2 en 1-3 Mirani
01/05/2018FC DordrechtSC Cambuur1-42.412Bax0-1 Crowley, 0-2 Mathieu, 1-2 Bliek, 1-3 en 1-4 Barto
05/05/2018Almere City FCMVV Maastricht3-21.792Gözübüyük0-1 Janssen, 1-1 Van der Water, 1-2 Okita, 2-2 en 3-2 MacDonald
05/05/2018SC CambuurFC Dordrecht ***1-47.5421-0 Kallon, 1-1 Cijntje, 1-2 Arias, 1-3 (pen) en 1-4 Mahmudov
2e ronde
10/05/2018TelstarDe Graafschap3-24.663Kamphuis1-0 Platje, 2-0 Navokovich, 1-1 Van Mieghem, 2-2 Serrarens,
3-2 Hamdaoui; R: Nieuwpoort (Gra), Van Huizen (Tel)
10/05/2018FC EmmenNEC4-05.378Vd Kerkhof1-0 Veldmate, 2-0 Bakker, 3-0 Loen, 4-0 Bijl
10/05/2018FC DordrechtSparta Rotterdam1-24.235S. Mulder0-1 Brogno, 1-1 Spierings (e.d.), 1-2 Muhren
10/05/2018Almere City FCRoda JC Kerkrade0-02.826Nijhuis
13/05/2018De GraafschapTelstar4-211.083Van Boekel1-0 Nieuwpoort, 2-0 El Jebli, 2-1 Hamdaoui, 3-1 Serrarens,
3-2 Novakovich (pen), 4-2 Van Mieghem
13/05/2018NECFC Emmen4-15.321Nijhuis1-0 en 2-0 Achahbar, 2-1 Bannink, 3-1 Sturing, 4-1 Romeny
13/05/2018Sparta RotterdamFC Dordrecht2-210.132Manschot0-1 Mahmudov, 0-2 Cijntje, 1-2 Duarte, 2-2 Mühren
13/05/2018Roda JC KerkradeAlmere City FC1-212.489Lindhout0-1 Van der Water, 1-1 Schahin, 1-2 Hammouti
3e ronde
17/05/2018FC EmmenSparta Rotterdam0-08.301Lindhout
17/05/2018Almere City FCDe Graafschap1-13.430Blom1-0 Van der Water, 1-1 Serrarens (pen); R: Overtoom (Alm)
20/05/2018Sparta RotterdamFC Emmen1-310.606Higler1-0 Sp[ierings, 1-1 Chacon, 1-2 Jansen, 1-3 Bannink
R: Dougall (Spa)
20/05/2018De GraafschapAlmere City FC2-112.600Makkelie0-1 Hoefdraad, 1-1 Tissoudali, 2-1 Serrarens

FC Emmen en De Graafschap gepromoveerd, Sparta en Roda JC gedegradeerd.

Topscorers

1Mart LiederFC Eindhoven30
2Andrija NovakovichTelstar19
3Mateo CassierraJong Ajax18
4Jonathan OkitaMVV Maastricht18
5Cas PetersFC Emmen17
6Sam HendriksGo Ahead Eagles16
7Daryl van MieghemDe Graafschap16
8Arsenio ValpoortAlmere City FC16
9Anass AchahbarNEC15
10Fatih KamaciFC Oss15
11Denis MahmudovFC Dordrecht15
12Lisandro SemedoFortuna Sittard15
13Enzo StrooFC Volendam15
14Niek VossebeltFC Den Bosch15

Eerste Divisie 2016-2017

Na twee seizoenen keerde VVV-Venlo terug in de Eredivisie. De promotie van de Venloërs hing al erg lang in de lucht, omdat de enige serieuze concurrent Jong Ajax niet voor promotie in aanmerking komt. Uiteindelijk sleepte de ploeg ook het kampioenschap overtuigend binnen.

Voor het eerst sinds jaren was er sprake van degradatie uit de Eerste Divisie. Heel lang was Achilles’29 de gedoodverfde kandidaat daarvoor, maar op het eind startten de Groesbekers een inhaalrace en doordat FC Dordrecht nauwelijks nog punten haalde werd het toch nog even spannend. Een late 2-2 van Dordrecht in de onderlinge ontmoeting en de drie punten aftrek die Achilles vlak voor de laatste wedstrijd van de KNVB nog kreeg, beslechtten de degradatiestrijd uiteindelijk.

Via de play-offs bewerkstelligde NAC Breda de fel begeerde promotie ten koste van NEC. Favoriet SC Cambuur verslikte zich in MVV Maastricht dat het uiteindelijk niet kon bolwerken tegen Eredivisie-herkanser Roda JC.

Uitslagenmatrix

ACHALMCAMDBODOREINEMMFORGRAHELAJAPSVUTRMVVNACOSSRKCTELVOLVVV
Achilles '29*3-30-32-12-24-30-40-10-01-22-31-51-12-31-21-22-31-20-60-3
Almere City FC1-0*0-14-13-04-03-12-01-21-01-41-02-12-10-23-36-22-02-20-2
SC Cambuur3-14-1*0-13-04-11-01-11-13-01-31-14-24-03-14-25-05-12-10-2
FC Den Bosch2-11-33-1*1-00-21-11-12-11-11-20-01-02-12-12-11-10-02-50-2
FC Dordrecht3-01-40-12-2*1-10-42-20-31-40-22-33-00-11-21-11-10-21-05-2
FC Eindhoven2-14-12-04-22-1*0-13-12-12-22-10-52-11-16-21-23-04-20-10-0
FC Emmen1-02-00-13-02-12-0*2-32-01-20-01-10-30-00-02-01-00-03-11-2
Fortuna Sittard2-12-13-00-43-21-12-2*3-24-15-20-04-12-30-22-00-11-13-02-0
De Graafschap3-34-13-00-32-34-13-05-0*2-41-01-13-12-02-13-54-02-11-10-2
Helmond Sport1-21-11-02-01-03-01-31-00-2*2-41-01-12-22-13-11-13-42-02-1
Jong Ajax7-16-32-15-21-01-11-12-14-22-0*1-02-01-12-17-04-12-11-10-4
Jong PSV4-00-10-25-43-24-11-03-01-03-03-1*2-00-02-02-44-11-02-02-1
Jong FC Utrecht0-11-10-25-01-13-13-13-03-21-02-20-2*1-20-22-11-32-12-40-0
MVV Maastricht0-02-22-13-02-10-02-21-12-02-01-02-24-1*1-13-01-12-11-21-2
NAC Breda2-03-10-20-01-03-33-13-11-00-04-31-14-11-2*4-12-31-01-00-0
FC Oss4-02-32-71-14-26-22-23-12-13-10-32-04-20-33-4*2-50-22-20-3
RKC Waalwijk2-01-12-20-22-11-21-13-02-15-23-21-11-22-02-43-0*1-01-41-2
Telstar1-13-60-32-00-01-42-21-12-14-21-30-03-11-12-03-10-4*0-11-2
FC Volendam1-21-11-12-11-13-10-13-02-21-01-11-02-23-12-13-11-13-0*0-1
VVV-Venlo4-03-22-13-13-11-00-04-14-17-01-41-22-02-10-42-04-01-10-1*

Eindstand

1VVV-Venlo * ♦382558807535+405.151
2Jong Ajax382378769354+39924
3SC Cambuur +3822511717842+367.509
4Jong PSV382099696635+31516
5NAC Breda + ♦3819712646550+1513.280
6FC Volendam +38171110626344+194.123
7MVV Maastricht +3815149595545+104.637
8Almere City FC +3817813597466+81.748
9FC Emmen +38141311555040+102.933
10RKC Waalwijk +3815914546270-82.185
11FC Eindhoven3815815536471-72.572
12De Graafschap3815518507063+78.523
13Helmond Sport +3814717495167-161.825
14FC Den Bosch3812917454867-192.721
15FC Oss3812521416795-282.096
16Telstar38101018404664-181.835
17Fortuna Sittard ²3813916395467-131.829
18Jong FC Utrecht3810721375071-21810
19FC Dordrecht385924244272-301.529
20Achilles '29 ^ ¹385726193792-551.475

¹ Achilles’29 drie punten in mindering
² Fortuna Sittard negen punten in mindering

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
105/08/2016Helmond SportMVV Maastricht2-21.800Bax1-0 Edwards (pen), 1-1 Kuipers, 2-1 Thomassen,
2-2 Güvenç
105/08/2016NAC BredaJong FC Utrecht4-112.285Perez1-0 Stans, 2-0 Dessers, 2-1 Antwi,
3-1 Brusselers, 4-1 Nijholt
105/08/2016FC DordrechtFC Oss1-11.952Blank1-0 Alkan, 1-1 Lazic
105/08/2016Fortuna SittardAchilles'292-11.541Oostrom0-1 Boogers, 1-1 Briels, 2-1 Khalouta;
R: Briels (For)
105/08/2016VVV-VenloSC Cambuur2-14.422Kooij0-1 Van de Streek, 1-1 Van Crooy, 2-1 Seuntjens
105/08/2016De GraafschapFC Eindhoven4-17.463Wiedemeijer1-0 Smeets, 2-0 Nieuwpoort, 2-1 Lieder,
3-1 Koolhof, 4-1 Parzyszek
105/08/2016FC VolendamAlmere City FC1-13.525Vd Kerkhof0-1 Salasiwa, 1-1 Hilterman
108/08/2016RKC WaalwijkTelstar1-02.100Vd Graaf1-0 Anderson
108/08/2016Jong AjaxFC Emmen1-11.098Gerrets0-1 Krohne, 1-1 Muric
108/08/2016Jong PSVFC Den Bosch5-4400Van Herk1-0, 2-0, 3-0 en 4-0 Lammers, 4-1 Rommens,
4-2 Azizov, 4-3 Regales (pen), 4-4 Biemans,
5-4 Lammers; R: Fernandes (DBo)
212/08/2016MVV MaastrichtVVV-Venlo1-24.704Liesveld0-1 Post, 1-1 Kuipers, 1-2 Rutten
212/08/2016FC Den BoschDe Graafschap2-12.953Higler0-1 Koolhof, 1-1 Regales (pen), 2-1 Havar
212/08/2016SC CambuurJong PSV1-17.042Dieperink0-1 Lammers, 1-1 Bakker
212/08/2016Achilles'29NAC Breda1-22.000Vd Graaf0-1 Smith-Brown, 0-2 Dessers, 1-2 Van de Beek
212/08/2016FC EindhovenFC Volendam0-11.703Lindhout0-1 Tuyp
212/08/2016FC EmmenRKC Waalwijk1-02.740Vd Vrande1-0 Krohne
212/08/2016FC OssHelmond Sport3-11.900Martens0-1 Bourdouxhe, 1-1 El Aisatti,
2-1 (pen) en 3-1 Boere
212/08/2016Almere City FCJong Ajax1-31.300Mulder0-1 en 0-2 Zivkovic, 0-3 Cerny, 0-4 Zivokovic,
1-4 Salasiwa
212/08/2016TelstarFortuna Sittard1-11.763Bax0-1 Dianessy, 1-1 Van Iperen
215/08/2016Jong FC UtrechtFC Dordrecht1-11.181Van Herk1-0 Rosheuvel, 1-1 Arias
319/08/2016De GraafschapJong FC Utrecht3-18.514Oostrom0-1 Cakmak, 1-1 (p), 2-1 en 3-1 (p) Parzyszek
319/08/2016Jong AjaxFC Den Bosch5-2462Blank0-1 Santermans, 1-1 Cerny, 2-1 Nouri (pen),
2-2 Regales, 3-2 Cerny, 4-2 Heymans (e.d.),
5-2 Cerny
319/08/2016RKC WaalwijkFC Eindhoven1-22.100Vd Kerkhof0-1 Lieder, 0-2 Da Silva, 1-2 Langedijk
319/08/2016NAC BredaMVV Maastricht1-212.556Kamphuis0-1 Verheijdt, 1-1 Van Diermen, 1-2 Ciranni
R: Verschueren (NAC)
319/08/2016VVV-VenloFC Oss2-03.911Bax1-0 Seuntjens, 2-0 Hunte
319/08/2016Helmond SportAchilles'291-21.000Dieperink0-1 Popalzay, 1-1 Hiwat, 1-2 Hendriks
319/08/2016Fortuna SittardAlmere City FC2-11.806Gerrets0-1 Van der Water, 1-1 De Regt, 2-1 Khalouta
R: Ramsteijn, Overtoom (Alm)
319/08/2016FC DordrechtSC Cambuur0-11.742Wiedemeijer0-1 Van de Streek; R: Amevor (Dor)
319/08/2016Jong PSVFC Emmen1-0350Mulder1-0 Gudmundsson
319/08/2016FC VolendamTelstar3-02.718Manschot1-0 Meulens, 2-0 Tuyp, 3-0 Van Velzen
422/08/2016SC CambuurDe Graafschap1-17.206S. Mulder1-0 Hoefdraad, 1-1 Parzyszek
422/08/2016FC Den BoschFC Volendam2-52.000Perez0-1 Meulens, 1-1 Heymans, 1-2 Meulens,
1-3 Van Velzen, 2-3 Regales (pen),
2-4 Van Velzen, 2-5 Tuyp
422/08/2016MVV MaastrichtFC Oss3-04.013Kooij1-0 Verheijdt, 2-0 Gijzen, 3-0 Croux
422/08/2016FC DordrechtNAC Breda1-22.106Lindhout0-1 Dessers, 1-1 Van Haaren, 1-2 Demon
422/08/2016Jong AjaxFortuna Sittard2-1653Van Herk1-0 Nouri, 2-0 Clement, 2-1 Mares
R: El Idrissi (Aja)
422/08/2016FC EindhovenAchilles'292-11.200Martens1-0 Boelens (e.d.), 2-0 Lieder, 2-1 Hendriks (pen)
422/08/2016Jong FC UtrechtRKC Waalwijk1-3500Vd Eijk0-1 en 0-2 Voskamp, 1-2 Barazite, 1-3 Sanoh
422/08/2016FC EmmenAlmere City FC2-03.450Bax1-0 Peters, 2-0 Krohne
422/08/2016TelstarHelmond Sport4-21.299Vd Vrande1-0 Van Berkel, 2-0 Zamouri, 3-0 Serrarens,
3-1 en 3-2 Thomassen (pen), 4-2 Ajnane
422/08/2016VVV-VenloJong PSV1-24.277Oostrom1-0 Leemans, 1-1 Lammers, 1-2 De Wijs;
R: Leemans (VVV)
526/08/2016Jong PSVJong FC Utrecht2-0700Kooij1-0 Verreth, 2-0 Rosario
526/08/2016De GraafschapVVV-Venlo0-28.230Manschot0-1 Röseler, 0-2 Sleegers
526/08/2016Almere City FCFC Eindhoven4-01.800Dieperink1-0 Salasiwa, 2-0 Rijsdijk, 3-0 Ahannach,
4-0 Arica
526/08/2016FC OssTelstar0-21.989Vd Eijk0-1 Ajnane (pen), 0-2 Lilipaly; R: Kodalak (Tel)
526/08/2016NAC BredaFC Den Bosch0-012.058S. Mulder
526/08/2016Helmond SportSC Cambuur1-01.331Vd Graaf1-0 Höcher
526/08/2016RKC WaalwijkJong Ajax3-22.450Berben1-0 Anderson, 2-0 Greene, 2-1 Van de Beek,
2-2 Nouri (pen), 3-2 Anderson
526/08/2016Fortuna SittardFC Dordrecht3-21.776Martens0-1 Daniëls, 1-1 Khalouta, 1-2 Arias,
2-2 Van Hout, 3-2 Torunarigha
526/08/2016FC VolendamFC Emmen0-12.871Kamphuis0-1 Peters
528/08/2016Achilles'29MVV Maastricht2-31.262Janssen0-1 Kuipers, 0-2 Güvenç, 1-2 Van de Beek,
1-3 Croux (pen), 2-3 Raterink
609/09/2016FC Den BoschFC Oss2-12.641Van Boekel0-1 Bakx, 1-1 Regales (pen), 2-1 Robinson
609/09/2016FC EindhovenMVV Maastricht1-11.050Vd Graaf1-0 De Silva, 1-1 Schroyen
609/09/2016NAC BredaJong PSV1-114.864Vd Kerkhof0-1 Siem de Jong, 1-1 Dessers
609/09/2016TelstarDe Graafschap2-12.363Martens0-1 Parzyszek, 1-1 Zamouri, 2-1 Lilypali
609/09/2016FC DordrechtRKC Waalwijk1-11.684Bax1-0 Chacon, 1-1 Benson
609/09/2016FC EmmenHelmond Sport1-23.244Lindhout0-1 Edwards, 0-2 Bourdouxhe,
1-2 Warmolts (e.d.)
609/09/2016SC CambuurAlmere City FC4-17.032Blank1-0 Anderson, 2-0 Hoefdraad, 2-1 Arica,
3-1 Barto, 4-1 Bakker
609/09/2016VVV-VenloFC Volendam0-14.400Nijhuis0-1 Tuyp
612/09/2016Jong FC UtrechtFortuna Sittard3-0891Dieperink1-0 en 2-0 Kerk, 3-0 Peijnenburg
612/09/2016Jong AjaxAchilles'297-1700Perez0-1 Beijer, 1-1 Van de Beek,2-1, 3-1 en 4-1
Cassierra, 4-1 Cerny, 6-1 Cassierra, 7-1 Nouri (p)
716/09/2016Helmond SportVVV-Venlo2-12.397Vd Kerkhof1-0 Ten Den (pen), 1-1 Van Crooy (pen),
2-1 Zeldenrust
716/09/2016Achilles'29Telstar1-21.000Bax0-1 Lilipaly, 0-2 Philips, 1-2 Versteegen
716/09/2016Almere City FCFC Den Bosch4-11.500Vd Graaf1-0 en 2-0 Braken, 3-0 Arica, 4-0 Ten Voorde,
4-1 Van der Winden
716/09/2016FC VolendamJong FC Utrecht2-22.952Vd Vrande1-0 Tuyp, 1-1 Peterson, 2-1 Tuyp,
2-2 Rosheuvel (pen); R: Kwakman (Vol)
716/09/2016Fortuna SittardSC Cambuur3-01.837Gerrets1-0 Hadzhiev, 2-0 Van Hout, 3-0 Saddiki
716/09/2016De GraafschapFC Emmen3-08.324Kooij1-0 Parzyszek, 2-0 Van den Hurk, 3-0 Bannink
716/09/2016MVV MaastrichtJong Ajax1-04.767D'Hondt1-0 Schroyen
716/09/2016Jong PSVFC Dordrecht3-2700Mulder1-0 Rosario, 1-1 Chacon, 1-2 Arias,
2-2 en 3-2 Lammers; R: Rigo (PSV)
716/09/2016FC OssFC Eindhoven6-21.915Lindhout0-1 Deschilder, 1-1 Kamaci, 2-1 Boere,
2-2 Lieder, 3-2 Boere, 4-2 Kamaci,
5-2 Boere (pen), 6-2 Van der Venne
716/09/2016RKC WaalwijkNAC Breda2-43.442Wiedemeijer0-1 El Allouchi, 1-1 Langedijk (pen), 1-2 Dessers,
2-2 Benson, 2-3 O'Neill, 2-4 Adarabioyo
823/09/2016NAC BredaDe Graafschap1-014.016Vd Graaf1-0 Korte
823/09/2016Almere City FCMVV Maastricht2-11.300Gerrets1-0 en 2-0 Braken, 2-1 Gijzen
824/09/2016FC DordrechtFC Volendam1-02.492Lindhout1-0 Da Cruz
823/09/2016Helmond SportRKC Waalwijk1-11.812Daemen1-0 Thomassen, 1-1 Rienstra
823/09/2016TelstarFC Eindhoven1-41.963Kooij0-1 Alemao, 1-1 Dzepar, 1-2 Alemao,
1-3 en 1-4 Lieder
823/09/2016VVV-VenloJong FC Utrecht2-03.800Mulder1-0 Seuntjens, 2-0 Hunte
823/09/2016SC CambuurAchilles'293-16.872Oostrom1-0 Bakker (pen), 1-1 Sürmeli, 2-1 Kip,
3-1 Gouriye; R: Beijer (Ach)
823/09/2016FC EmmenFC Den Bosch3-03.423Vd Eijk1-0 Kallon, 2-0 Bos, 3-0 Peters
826/09/2016Jong AjaxFC Oss7-0848Mulder1-0 Van de Beek, 2-0 Cassierra, 3-0 De Jong,
4-0 en 5-0 Dekker, 6-0 Van de Beek, 7-0 Dekker
826/09/2016Jong PSVFortuna Sittard3-0250Berben1-0, 2-0 en 3-0 Gudmundsson
930/09/2016Achilles'29VVV-Venlo0-31.640Kooij0-1 Seuntjens, 0-2 Hunte, 0-3 Opoku
930/09/2016FC Den BoschTelstar0-02.296Van Herk
930/09/2016FC OssAlmere City FC2-31.975Vd Vrande1-0 Lazic, 2-0 Boere, 2-1 Arica,
2-2 Ramsteijn, 2-3 Braken
930/09/2016MVV MaastrichtSC Cambuur2-14.427Lindhout0-1 Kip, 1-1 Schroijen, 2-1 Gijzen
930/09/2016De GraafschapFC Dordrecht2-38.304Vd Kerkhof1-0 Lammers, 1-1 Chacon (pen), 2-1 Koolhof,
2-2 Van Haaren, 2-3 Da Cruz
930/09/2016FC EindhovenJong Ajax2-13.125Bax1-0 Van den Buijs (pen), 1-1 Clement, 2-1 Vloet
930/09/2016Fortuna SittardFC Emmen2-21.721Mulder0-1 Peters, 1-1 De Regt, 1-2 Krohne,
2-2 De Regt; R: Wiafe (For)
930/09/2016Jong FC UtrechtHelmond Sport1-0874Blank1-0 Sow
930/09/2016FC VolendamNAC Breda2-13.657Janssen0-1 Dessers, 1-1 Kwakman,
2-1 Van Kippersluis (pen); R: Verhulst (Vol)
930/09/2016RKC WaalwijkJong PSV1-12.275Manschot0-1 Lammers, 1-1 Langedijk (pen)
1014/10/2016Fortuna SittardVVV-Venlo2-02.450S. Mulder1-0 Khalouta (p), 2-0 V. Hout; R: Janssen (VVV)
1014/10/2016FC EindhovenFC Emmen0-12.413Blank0-1 Siekman
1014/10/2016Achilles'29Jong FC Utrecht1-11.220Berben0-1 Sow, 1-1 Hendriks
R: Van Steen (Ach), Van Eijk (Utr)
1014/10/2016Almere City FCJong PSV1-01.662Lindhout1-0 Arica
1014/10/2016Helmond SportFC Volendam2-02.562Van Herk1-0 Zeldenrust, 2-0 Ten Den
1014/10/2016FC OssRKC Waalwijk2-52.066Vd Eijk1-0 Bakx, 2-0 Mateiu, 2-1 Landendijk,
2-2 Greene, 2-3 Voskamp, 2-4 Langedijk,
2-5 Voskamp
1014/10/2016FC Den BoschSC Cambuur3-12.479Vd Kerkhof0-1 Houtkoop, 1-1 Havar, 2-1 Santermans,
3-1 Beltrame
1014/10/2016TelstarNAC Breda2-02.601Manschot1-0 Lilipaly, 2-0 Abdulahi
1016/10/2016MVV MaastrichtFC Dordrecht2-14.754Bax1-0 Ippel, 2-0 Verheijdt, 2-1 Van Haaren
1017/10/2016Jong AjaxDe Graafschap4-22.068Martens0-1 Parzyszek, 1-1 en 2-1 Cerny, 3-1 El Idrissi,
4-1 Nouri, 4-2 Van Overbeek
1121/10/2016FC EmmenTelstar0-03.212Berben
1121/10/2016SC CambuurFC Oss4-27.021Bax1-0 Van de Streek, 1-1 en 1-2 Boere,
2-2 Vd Streek, 3-2 Bakker, 4-2 Vd Streek
1121/10/2016Jong PSVFC Eindhoven4-1750Mulder0-1 Deschilder, 1-1 Alberto, 2-1 Paal,
3-1 Jozefzoon,4-1 Rosario
1121/10/2016De GraafschapHelmond Sport2-40Blank0-1 Thomassen, 0-2 Hiwat, 1-2 El Jebli,
1-3 en 1-4 Thomassen, 2-4 Van den Hurk
1121/10/2016RKC WaalwijkAchilles'292-02.250Vd Graaf1-0 Greene, 2-0 Voskamp
1121/10/2016FC VolendamJong Ajax1-16.345Oostrom1-0 Van Kippersluis, 1-1 Cerny
1121/10/2016FC DordrechtAlmere City FC1-41.983Alen0-1 Arica, 1-1 Kramer, 1-2 Overtoom,
1-3 Braken, 1-4 Ahannach; R: Amevor (Dor)
1121/10/2016VVV-VenloFC Den Bosch3-14.600Gerrets1-0 Fernandes (e.d.), 1-1 Van der Sande,
2-1 Opoku, 3-1 Leemans (p); R: Heymans (DBo)
1121/10/2016NAC BredaFortuna Sittard3-114.070Nijhuis1-0 Dessers, 2-0 Korte, 2-1 De Regt,
3-1 Barker
1121/10/2016Jong FC UtrechtMVV Maastricht1-2556Pérez0-1 Verheijdt, 0-2 N'Koyi, 1-2 Van der Moot (p)
R: Pereira (MVV)
1228/10/2016MVV MaastrichtFC Volendam1-25.012Wiedemeijer0-1 Van Son, 1-1 Ciranni, 1-2 Steltenpool
1228/10/2016FC Den BoschJong FC Utrecht1-02.572Van der Vrande1-0 Van der Sande
1228/10/2016Almere City FCHelmond Sport1-01.576Martens1-0 Ahannach
1228/10/2016Fortuna SittardRKC Waalwijk0-12.440Lindhout0-1 Voskamp; R: Nieuwendaal (RKC)
1228/10/2016FC EindhovenSC Cambuur2-02.100Pérez1-0 De Wilde, 2-0 Van den Buijs (pen)
1228/10/2016FC EmmenFC Dordrecht2-13.644Gerrets0-1 Thoams, 1-1 en 2-1 Peters
1228/10/2016FC OssNAC Breda3-42.009Kooij0-1 Korte, 0-2 Verschueren,
1-2 (pen) en 2-2 Boere, 3-2 Mathieu,
3-3 Dessers, 3-4 Mathieu (e.d.)
1228/10/2016TelstarJong PSV0-02.323BlankR: Van den Broek (Tel)
1228/10/2016Achilles'29De Graafschap0-02.320Mulder
1231/10/2016Jong AjaxVVV-Venlo0-41.183Manschot0-1 Leemans, 0-2 Opoku, 0-3 Sleegers,
0-4 Opoku
1304/11/2016Jong AjaxNAC Breda2-11.721Bax1-0 El Ghazi, 2-0 De Ligt, 2-1 Dessers
1304/11/2016SC CambuurFC Volendam2-17.250Blom0-1 Van Kippersluis, 1-1 Van de Streek,
2-1 Barto
1304/11/2016FC EindhovenJong FC Utrecht2-12.338Mulder1-0 Vloet, 1-1 Van Rooijen, 2-1 Van de Velde
1304/11/2016Helmond SportJong PSV1-02.578Vd Kerkhof1-0 Höcher
1304/11/2016MVV MaastrichtTelstar2-14.380Higler1-0 Verheijdt, 1-1 Mahmudov, 2-1 Gijzen
R: Ottenhof (Tel)
1304/11/2016RKC WaalwijkFC Den Bosch0-22.900Dieperink0-1 Van der Sande, 0-2 Schet
1304/11/2016De GraafschapFortuna Sittard5-011.312Manschot1-0 Parzyszek, 2-0 Van Overbeek,
3-0 Ter Wielen (e.d.), 4-0 Van Overbeek,
5-0 Lammers
1304/11/2016Almere City FCAchilles'291-01.530Vd Eijk1-0 Overtoom
1304/11/2016VVV-VenloFC Dordrecht3-14.227Vd Graaf1-0 Van Crooy, 1-1 Chacon (p), 2-1 Leemans (p),
3-1 Seuntjens; R: Receveur (VVV)
1304/11/2016FC OssFC Emmen2-21.800Van Damme0-1 Krohne, 1-1 Boere (pen), 1-2 Krohne,
2-2 Boere
1418/11/2016Fortuna SittardMVV Maastricht2-34.780Gözübüyük0-1 Verheydt, 1-1 Van Hout, 2-1 Smeets,
2-2 Verheydt, 2-3 Nys
1418/11/2016Achilles'29FC Oss1-21.430Gerrets1-0 Van Riel, 1-1 Boere, 1-2 Mathieu
R: Gortemaker (Ach)
1418/11/2016FC Den BoschFC Eindhoven0-22.741Bax0-1 Deschilder, 0-2 Alemao
1418/11/2016FC DordrechtHelmond Sport1-41.641Oostrom0-1 en 0-2 Thomassen, 0-3 Zeldenrust,
1-3 Thomas, 1-4 Höcher
1418/11/2016NAC BredaVVV-Venlo0-016.753Makkelie
1418/11/2016FC EmmenSC Cambuur0-13.710Vd Kerkhof0-1 Bosz
1418/11/2016FC VolendamRKC Waalwijk1-15.066Vd Graaf0-1 Langedijk, 1-1 Kok
1418/11/2016TelstarAlmere City FC3-61.903S. Mulder0-1 MacDonald, 1-1 Ahannach, 1-2 Abdulahi,
2-2 Donald, 3-2 Mahmudov, 3-3 Ahannach,
3-4 MacDonald, 3-5 Vd Water, 3-6 Ahannach
1421/11/2016Jong PSVDe Graafschap1-0500Van Herk1-0 Rosario
1421/11/2016Jong FC UtrechtJong Ajax2-21.423Dieperink1-0 Kerk, 1-1 El Ghazi, 2-1 Peterson,
2-2 El Ghazi
1525/11/2016RKC WaalwijkDe Graafschap2-12.100Vd Kerkhof0-1 Van Overbeek, 1-1 Langedijk, 2-1 Sanoh
1525/11/2016Achilles'29FC Emmen0-41.220C. Mulder0-1 Krohne, 0-2 Mannes, 0-3 Kallon,
0-4 Siekman; R: Van Steen (Ach)
1525/11/2016Jong AjaxTelstar2-1683Gerrets1-0 El Ghazi, 2-0 De Jong, 2-1 Mahmudov
1525/11/2016Almere City FCVVV-Venlo0-22.276Bax0-1 Leemans, 0-2 Van Crooy
1525/11/2016SC CambuurNAC Breda3-17.258Liesveld1-0 Van de Streek, 1-1 Faupala,
2-1 Van de Streek,
3-1 Monteiro
1525/11/2016FC OssJong FC Utrecht4-23.267Oostrom0-1 Rosheuvel (pen), 1-1 Stuy van den Herik,
2-1 en 3-1 (pen) Boere, 4-1 Matieu, 4-2 Sow
1525/11/2016MVV MaastrichtFC Den Bosch3-05.504Vd Graaf1-0 Schroyen, 2-0 Verheydt, 3-0 Gijzen
1525/11/2016FC EindhovenFC Dordrecht2-13.076Vd Vrande1-0 Vandeputte, 1-1 Daniëls, 2-1 Vd Buijs (pen)
1525/11/2016Helmond SportFortuna Sittard1-02.382Vd Eijk1-0 Verkoelen
1525/11/2016FC VolendamJong PSV1-04.058Pérez1-0 Van Kippersluis
1628/11/2016De GraafschapFC Volendam1-18.394Dieperink0-1 Meulens, 1-1 Parzyszek
1628/11/2016FC EmmenMVV Maastricht0-02.115Bax
1628/11/2016Jong PSVFC Oss2-4550Vd Eijk1-0 De Wijs, 1-1 Boere (pen), 1-2 Mathieu,
1-3 De Wijs (e.d.), 2-3 Poulsen, 2-4 Falkenstein
1628/11/2016FC Den BoschAchilles'292-11.589Manschot0-1 Hemmink, 1-1 Van der Sande, 2-1 Havar
1628/11/2016FC DordrechtJong Ajax0-21.425Van Herk0-1 Nouri, 0-2 Clement
1628/11/2016Jong FC UtrechtAlmere City FC1-1741Gerrets1-0 Kerk, 1-1 Ten Voorde
1628/11/2016TelstarSC Cambuur0-31.563C. Mulder0-1 Monteiro, 0-2 Barto, 0-3 Van de Streek
1628/11/2016Fortuna SittardFC Eindhoven1-11.143Vd Graaf1-0 Torunarigha, 1-1Van den Buijs
1628/11/2016NAC BredaHelmond Sport0-010.435Nijhuis
1628/11/2016VVV-VenloRKC Waalwijk4-04.239Pérez1-0 Post, 2-0 Seuntjens, 3-0 Van Crooy,
4-0 Opoku
1702/12/2016FC DordrechtFC Den Bosch2-21.238Kooij1-0 Daniels, 1-1 Amevor (e.d.), 1-2 Azizov,
2-2 Thomas
1702/12/2016RKC WaalwijkMVV Maastricht2-01.407S. Mulder1-0 Voskamp, 2-0 Sanoh
1702/12/2016Jong PSVAchilles'294-0363Martens1-0 en 2-0 Da Silva, 3-0 Rosario,
4-0 Lammers (pen)
1702/12/2016SC CambuurJong Ajax1-38.321Blank1-0 Hoefdraad, 1-1 De Jong, 1-2 Clement,
1-3 Kluivert; R: Peersman (Cam)
1702/12/2016NAC BredaAlmere City FC3-113.211Vd Graaf1-0 Barker (pen), 1-1 MacDonald,
2-1 Haemhouts, 3-1 Agyepong
1702/12/2016Helmond SportFC Eindhoven3-03.195Van Herk1-0 Edwards, 2-0 Zeldenrust, 3-0 Braber
1702/12/2016Jong FC UtrechtFC Emmen3-1387Pérez1-0 Van Rooijen, 2-0 Abena, 2-1 Peters (pen),
3-1 Boukhari
1702/12/2016FC VolendamFortuna Sittard3-04.094Vd Kerkhof1-0 Kwakman, 2-0 Van Kippersluis,
3-0 Steltenpool
1702/12/2016VVV-VenloTelstar1-14.621Oostrom1-0 Opoku, 1-1 Van Berkel; R: Zonneveld (Tel)
1702/12/2016De GraafschapFC Oss3-58.602Bax0-1 Kamaci, 0-2 Mathieu, 1-2 Parzsyzek,
1-3 (pen) en 1-4 Boere, 2-4 Parszyzek,
3-4 Bannink, 3-5 Boere; R: Kaak (Gra)
1809/12/2016Achilles'29FC Volendam0-61.220Bax0-1 Van Kippersluis, 0-2 Visser,
0-3 Van Kippersluis, 0-4 Kwakman,
0-5 Van Kippersluis, 0-6 Schilder (p)
1809/12/2016Jong AjaxJong PSV1-02.154C. Mulder1-0 Sierhuis
1809/12/2016Almere City FCRKC Waalwijk6-21.837Van Herk1-0 MacDonald, 2-0 Ten Voorde, 3-0 Ahannach,
3-1 Vd Sande, 4-1 Salasiwa, 4-1 Langedijk (pen),
5-2 Ten Voorde, 6-2 Van de Water
1809/12/2016SC CambuurJong FC Utrecht4-27.084Vd Eijk1-0 Barto, 2-0 Van de Streek, 2-1 Abena,
2-2 Kerk, 3-2 Barto, 4-2 Bakker (pen)
1809/12/2016FC Den BoschHelmond Sport1-13.567Dieperink1-0 Havar, 1-1 Justiana
1809/12/2016FC EindhovenNAC Breda6-23.055Martens1-0 Caenepeel, 2-0 Lieder, 3-0 Alemao,
3-1 Dessers, 4-1 Vd Buijs (pen), 5-1 Caenepeel,
5-2 Haemhouts, 6-2 Vloet
1809/12/2016FC EmmenVVV-Venlo1-22.866S. Mulder0-1 Opoku, 0-2 Hunte, 1-2 Siekman
1809/12/2016MVV MaastrichtDe Graafschap2-04.821Manschot1-0 Verheydt (pen), 2-0 Nwakali; R: Will (Gra)
1809/12/2016TelstarFC Dordrecht0-01.701Pérez
1809/12/2016FC OssFortuna Sittard3-11.996Vd Vrande1-0 Balk, 1-1 Van Hout, 2-1 Boere, 3-1 Lazic
1916/12/2016FC DordrechtAchilles'293-01.434Blank1-0 Toure, 2-0 Da Cruz, 3-0 Daniels
1916/12/2016Helmond SportJong Ajax2-42.491Oostrom1-0 Sanniez (e.d.), 1-1 Kluivert, 1-2 Zeefuik,
1-3 Dankerlui, 2-3 Ten Den, 2-4 Mazraoui
1916/12/2016De GraafschapAlmere City FC4-18.364Gerrets1-0 Koolhof, 2-0 El Jebli, 3-0 Parzsyzek,
3-1 Ten Voorde, 4-1 Diemers
1916/12/2016Fortuna SittardFC Den Bosch0-41.120C. Mulder0-1 Vossebelt, 0-2 Schet, 0-3 Dautovic (e.d.),
0-4 Van der Winden
1916/12/2016VVV-VenloFC Eindhoven1-04.722Dieperink1-0 Sleegers; R: Deschilder (Ein)
1916/12/2016NAC BredaFC Emmen3-112.065Manschot1-0 Dessers, 2-0 Verschueren, 3-0 Haemhouts,
3-1 Loen
1916/12/2016FC VolendamFC Oss3-14.207S. Mulder1-0 Tuyp, 2-0 Van Kippersluis, 3-0 Kwakman,
3-1 Mahieu (pen)
1918/12/2016RKC WaalwijkSC Cambuur2-21.800Janssen1-0 Langedijk (pen), 1-1 Barto, 2-1 Voskamp,
2-2 Van de Streek
1919/12/2016Jong PSVMVV Maastricht0-0549Kooij
1919/12/2016Jong FC UtrechtTelstar2-1915Vd Vrande1-0 Kerk, 2-0 Sow, 2-1 Zamouri
2013/01/2017Achilles'29Fortuna Sittard0-1800Martens0-1 Vlijter
2013/01/2017FC Den BoschJong PSV0-02.986Dieperink
2013/01/2017SC CambuurVVV-Venlo0-27.420Manschot0-1 Opoku, 0-2 Röseler
2013/01/2017FC EindhovenDe Graafschap2-12.836Blank1-0 Van der Velde, 2-0 Uiterloo, 2-1 Parzsyzek
2013/01/2017Almere City FCFC Volendam2-21.538Lindhout1-0 Salasiwa, 1-1 Visser, 1-2 Steltenpool,
2-2 Rijsdijk
2013/01/2017MVV MaastrichtHelmond Sport2-04.188Vd Kerkhof1-0 Ciranni, 2-0 Schroyen
2013/01/2017FC OssFC Dordrecht4-22.012Vd Vrande1-0 Boere, 1-1 Daniëls, 2-1 Lazic,
3-1 en 4-1 Boere, 4-2 Da Cruz
2013/01/2017FC EmmenJong Ajax0-03.150Mulder
2013/01/2017TelstarRKC Waalwijk0-41.001Gerrets0-1 Voskamp, 0-2 Sanoh, 0-3 Voskamp,
0-4 Lazic (pen); R: Lilipaly (Tel)
2016/01/2017Jong FC UtrechtNAC Breda0-21.612Vd Eijk0-1 Verschueren, 0-2 Haemhouts
2120/01/2017Helmond SportFC Oss3-11.231Vd Eijk1-0 Ten Den, 1-1 Boere, 2-1 Justitiana,
3-1 Ten Den; R: Warmolts (Hel)
2120/01/2017FC DordrechtJong FC Utrecht3-01.133Oostrom1-0 Godee, 2-0 Daniels, 3-0 Godee
2120/01/2017Fortuna SittardTelstar1-11.444Pérez0-1 Van Huizen, 1-1 De Regt; R: Van Berkel (Tel)
2120/01/2017NAC BredaAchilles'292-012.335Lindhout1-0 Dessers, 2-0 Rommens
2120/01/2017FC VolendamFC Eindhoven3-14.155Vd Kerkhof0-1 Uiterloo, 1-1 Visser, 2-1 en 3-1 Veerman
2120/01/2017RKC WaalwijkFC Emmen1-12.268Van Herk0-1 Peters, 1-1 Langedijk (pen); R: Lima (Emm)
2120/01/2017De GraafschapFC Den Bosch0-38.416Mulder0-1 Smeets (e.d.), 0-2 Beltrame, 0-3 Schet
2122/01/2017VVV-VenloMVV Maastricht2-18.000Gözübüyük1-0 Opoku, 1-1 Ippel, 2-1 Seuntjens
2123/01/2017Jong PSVSC Cambuur0-2419Martens0-1 Van de Streek, 0-2 Tissoudali
2227/01/2017FC EindhovenRKC Waalwijk3-02.500Oostrom1-0 Lieder, 2-0 Van den Buijs (pen), 3-0 Lieder
2227/01/2017MVV MaastrichtNAC Breda1-14.977Higler1-0 Nkoyi, 1-1 Labylle
2227/01/2017FC OssVVV-Venlo0-32.225S. Mulder0-1 Sleegers, 0-2 en 0-3 Van Crooy
2227/01/2017Achilles'29Helmond Sport1-21.000Vd Vrande0-1 Braber, 1-1 V. Koesveld (e.d.), 1-2 V. Koesveld
R: Van Steen (Ach)
2227/01/2017Almere City FCFortuna Sittard2-01.486Vd Eijk1-0 Overtoom, 2-0 Valpoort
2227/01/2017FC EmmenJong PSV1-12.580Gerrets0-1 Rosario, 1-1 Peters; R: Scamacca (PSV)
2227/01/2017TelstarFC Volendam0-12.275C. Mulder0-1 Veerman
2227/01/2017FC Den BoschJong Ajax1-23.579Put1-0 Beltrame, 1-1 De Jong, 1-2 Mazraoui
2228/01/2017SC CambuurFC Dordrecht3-07.197Lindhout1-0 Tissoudali, 2-0 Hoefdraad, 3-0 Bakker (pen)
R: De Nooijer, Chacon (Dor)
2230/01/2017Jong FC UtrechtDe Graafschap3-2829Van Herk1-0 Venema, 2-0 Koch, 3-0 Sow, 3-1 Smeets,
3-2 Abena (e.d.)
2130/01/2017Jong AjaxAlmere City FC6-3772Dieperink1-0 Mazraoui, 2-0 Nouri, 3-0 (pen) en 4-0 Van de
Beek, 5-0 Casierra, 5-1 Ahannach, 5-2 MacDonald,
5-3 Overtoom, 6-3 Dankerlui
2303/02/2017FC Den BoschNAC Breda2-13.494v. Boekel1-0 Carlone, 2-0 Azizov, 2-1 Oosterwijk (pen)
2303/02/2017SC CambuurHelmond Sport3-08.083Bax1-0 Van Deelen, 2-0 Lilipaly, 3-0 Monteiro
2303/02/2017Jong AjaxRKC Waalwijk4-1650Martens1-0 De Jong, 1-1 Langedijk (pen), 2-1 en 3-1 Eiting,
4-1 Mazraoui
2303/02/2017FC DordrechtFortuna Sittard2-21.135Blank1-0 Daniels, 2-0 Kramer, 2-1 Stokkers,
2-2 Van Hout
2303/02/2017FC EmmenFC Volendam3-12.630Perez1-0 Klok, 2-0 Olijve, 2-1 Steltenpool,
3-1 Peters (pen)
2303/02/2017MVV MaastrichtAchilles'290-04.031Kooij
2303/02/2017Jong FC UtrechtJong PSV0-2503C. Mulder0-1 Rommens, 0-2 Lammers
2303/02/2017VVV-VenloDe Graafschap4-15.105Janssen1-0 V. van Crooy, 2-0 Janssen, 3-0 Leemans (pen),
4-0 Opoku, 4-1 Parzyszek
2303/02/2017FC EindhovenAlmere City FC4-12.423Manschot1-0 De Wilde, 1-1 Valpoort, 2-1 Alemao,
3-1 Lieder, 4-1 Vandeputte; R: Quasten (Alm)
2303/02/2017TelstarFC Oss3-11.850Oostrom0-1 Çelik, 1-1 (p) en 2-1 Ajnane 3-1 Van der Linden
2406/02/2017Achilles'29FC Eindhoven4-31.243Gerrets1-0 Thoone (pen), 1-1 Vloet, 2-1 Oulad Omar,
3-1 Smajic, 3-2 Vloet, 3-3 Vandeputte,
4-3 Smajic; R: Uiterloo (Ein)
2406/02/2017RKC WaalwijkJong FC Utrecht1-2900Vd Vrande0-1 Kerk, 1-1 Langedijk, 1-2 Velanas
2406/02/2017Almere City FCFC Emmen3-11.589Martens0-1 Bos, 1-1 Bakker (e.d.), 2-1 Ahannach,
3-1 Van der Water
2406/02/2017Helmond SportTelstar3-41.286Blank0-1 Van den Broek, 1-1 Thomassen, 2-1 Zeldenrust,
2-2 Serrarens, 2-3 Van den Broek, 2-4 Serrarens,
3-4 Thomassen,
2406/02/2017Jong PSVVVV-Venlo2-1750Vd Kerkhof0-1 Seuntjens, 1-1 Promes (e.d.), 2-1 Lammers
2406/02/2017De GraafschapSC Cambuur3-08.064Perez1-0 Van den Hurk, 2-0 El Jebli, 3-0 Straalman
2406/02/2017FC VolendamFC Den Bosch2-14.075Kooij1-0 Kwakman, 1-1 Regales, 2-1 Van Kippersluis
2406/02/2017FC OssMVV Maastricht0-31.087Bax0-1 Verheijdt, 0-2 Schroyen, 0-3 Verheijdt
2406/02/2017NAC BredaFC Dordrecht1-011.456Blom1-0 Garcia
2406/02/2017Fortuna SittardJong Ajax5-21.412Oostrom0-1 Cerny, 0-2 Cassiera, 1-2 Stokkers,
2-2 Schuurs, 3-2 Vlijter, 4-2 en 5-2 Dianessy
2510/02/2017SC CambuurFortuna Sittard1-17.133S. Mulder0-1 Stokkers, 1-1 Barto
2510/02/2017FC EmmenDe Graafschap2-02.630Lindhout1-0 Loen, 2-0 Peters
2510/02/2017FC DordrechtJong PSV2-31.303Van Herk1-0 Daniels, 1-1 Lammers, 1-2 Verreth,
2-2 Thomas, 2-3 Lammers
2510/02/2017FC EindhovenFC Oss1-22.826Kooij0-1 (pen) en 0-2 Boere, 1-2 Lieder
2510/02/2017NAC BredaRKC Waalwijk2-313.826Bax0-1 Anderson, 1-1 Dessers, 1-2 Sanoh,
2-2 Oosterwijk, 2-3 Rienstra
R: Verbeek (NAC), Williams (RKC)
2510/02/2017VVV-VenloHelmond Sport7-05.011Kamphuis1-0 Van Crooy, 2-0 Sleegers, 3-0 Promes,
4-0 Seuntjens, 5-0 Leemans, 6-0 Post, 7-0 Zelalem
2510/02/2017TelstarAchilles'291-11.499Dieperink0-1 Stankov, 1-1 Ajnane; R: Elders (Ach)
2510/02/2017FC Den BoschAlmere City FC1-32.373Vd Graaf0-1 Overtoom, 0-2 Ten Voorde, 0-3 Ahannach,
1-3 Vossebelt
2513/02/2017Jong FC UtrechtFC Volendam2-4770Blank0-1 Van der Heijden, 1-1 Venema, 1-2 Steltenpool,
2-2 Kerk, 2-3 Schilder (pen), 2-4 Steltenpool
2513/02/2017Jong AjaxMVV Maastricht1-1514C. Mulder1-0 Mazraoui, 1-1 Ciranni
2617/02/2017Fortuna SittardJong FC Utrecht4-11.734Gerrets1-0 Bassan, 2-0 Stokkers (pen), 2-1 Loukili,
3-1 Dianessy, 4-1 Torunarigha
2617/02/2017Achilles'29Jong Ajax2-32.113Vd Eijk1-0 Kortstam, 1-1 Walian, 1-2 en 1-3 Sierhuis,
2-3 Versteegen; R: Kortstam (Ach)
2617/02/2017Almere City FCSC Cambuur0-11.807Vd Kerkhof0-1 Tissoudali
2617/02/2017FC VolendamVVV-Venlo0-14.582Vd Graaf0-1 Rutten; R: Kok (Vol)
2617/02/2017FC OssFC Den Bosch1-12.889Manschot1-0- Kamaci, 1-1 Bilate
2617/02/2017De GraafschapTelstar2-18.714Bax0-1 Van Berkel, 1-1 (pen) en 2-1 Parzyszek
2617/02/2017RKC WaalwijkFC Dordrecht2-12.267Alen0-1 Daniels, 1-1 en 2-1 Van Eijma
2617/02/2017Helmond SportFC Emmen1-31.516Oostrom0-1 Kallon, 0-2 Peters, 0-3 Olijve,
1-3 Zeldenrust
2619/02/2017MVV MaastrichtFC Eindhoven0-04.681PerezR: Ippel (MVV)
2620/02/2017Jong PSVNAC Breda2-0641Martens1-0 en 2-0 Gudmundsson
2724/02/2017Almere City FCFC Oss3-31.964Bax0-1 Boere (pen), 0-2 Kivuvu, 1-2 Rijsdijk,
2-2 MacDonald, 3-2 Ahannach, 3-3 Boere
R: Mathieu (Oss)
2724/02/2017SC CambuurMVV Maastricht4-07.511Vd Graaf1-0 Van de Streek, 2-0 Monteiro, 3-0 Barto,
4-0 Lilipaly
2724/02/2017FC DordrechtDe Graafschap0-31.638Vd Eijk0-1 en 0-2 Diemers, 0-3 Parzyszek; R: Godee (Dor)
2724/02/2017Jong AjaxFC Eindhoven1-1744Vd Vrande1-0 Sierhuis, 1-1 Uiterloo
2724/02/2017FC EmmenFortuna Sittard2-32.113Kooij0-1 Schuurs, 1-1 Bannink, 2-1 Lima,
2-2 en 2-3 (pen) Stokkers
2724/02/2017Helmond SportJong FC Utrecht1-11.028Dieperink1-0 Thomassen, 1-1 Peijnenburg
2724/02/2017NAC BredaFC Volendam1-013.805Lindhout1-0 El Allouchi
2724/02/2017Jong PSVRKC Waalwijk4-1407Blank0-1 Van Bruggen, 1-1, 2-1 en 3-1 Gudmundsson,
4-1 Lammers
2724/02/2017VVV-VenloAchilles'294-04.411Manschot1-0 Van Crooy, 2-0 Sleegers, 3-0 Seuntjens,
4-0 Van Crooy
2724/02/2017TelstarFC Den Bosch2-02.222Van Herk1-0 Abdulahi, 2-0 Serrarens; R: Santermans (DBo)
2803/03/2017FC EindhovenTelstar4-22.430Oostrom0-1 Dzepar, 1-1 Sprockel, 2-1 Vloet,
3-1 VAn den Buijs (pen), 3-2 Serrarens,
4-2 Van den Buijs (pen); R: Ajnane (Tel)
2803/03/2017Fortuna SittardJong PSV0-01.680Perez
2803/03/2017FC Den BoschFC Emmen1-12.268Bax0-1 Bannink, 1-1 Vossbelt (pen)
2803/03/2017FC OssJong Ajax0-33.004Gerrets0-1 Nouri, 0-2 Cassierra, 0-3 Tete
2803/03/2017MVV MaastrichtAlmere City FC2-23.997D'hondt0-1 Ten Voorde, 1-1 Guvenc, 1-2 MacIntosch,
2-2 Schroyen
2803/03/2017FC VolendamFC Dordrecht1-14.248S. Mulder1-0 Tuyp, 1-1 Thomas
2803/03/2017RKC WaalwijkHelmond Sport5-21.996Manschot0-1 Ten Den, 1-1 Benson, 1-2 Ten Den,
2-2 Rienstra, 3-2 Voskamp, 4-2 en 5-2 (p) Langedijk
2803/03/2017De GraafschapNAC Breda2-19.124Vd Kerkhof1-0 Parzyszek, 2-0 Van Mieghem, 2-1 Oosterwijk
2805/03/2017Achilles'29SC Cambuur0-31.185Martens0-1 en 0-2 Barto, 0-3 Lilipaly
2806/03/2017Jong FC UtrechtVVV-Venlo0-0771
2910/03/2017SC CambuurFC Den Bosch0-17.368Lindhout0-1 Vossebelt
2910/03/2017FC DordrechtMVV Maastricht0-11.123Dieperink0-1 Loshaj
2910/03/2017NAC BredaTelstar1-012.283Janssen1-0 Dessers; R: Ottenhoff (Tel)
2910/03/2017VVV-VenloFortuna Sittard4-16.123Higler1-0 Seuntjens, 1-1 Bassan, 2-1 Van Crooy,
3-1 en 4-1 Seuntjens; R: Hadzhiev (For)
2910/03/2017FC EmmenFC Eindhoven2-03.014Blank1-0 Bannink, 2-0 Zeefuik
2910/03/2017De GraafschapJong Ajax3-210.043Vd Graaf1-0 Van den Hurk, 1-1 Cerny, 1-2 De Jong,
2-2 en 3-2 Van den Hurk
2910/03/2017Jong FC UtrechtAchilles'290-1500Oostrom0-1 Sürmeli
2910/03/2017Jong PSVAlmere City FC0-1463Kooij0-1 MacIntosch
2910/03/2017FC VolendamHelmond Sport1-04.446Martens1-0 Stroo
2910/03/2017RKC WaalwijkFC Oss3-02.131Van Herk1-0 Benson, 2-0 en 3-0 Voskamp
3013/03/2017FC EindhovenJong PSV0-53.156C. Mulder0-1, 0-2 en 0-3 Gudmundsson, 0-4 Locadia,
0-5 Lonwijk
3013/03/2017Helmond SportDe Graafschap0-21.011Gerrets0-1 Smeets, 0-2 Van den Hurk
3013/03/2017Achilles'29RKC Waalwijk2-31.533S. Mulder0-1 Anderson, 1-1 Oulad Omar, 1-2 Langedijk,
1-3 Sno, 2-3 Smajic
3013/03/2017Jong AjaxFC Volendam1-11.007Perez1-0 Nouri, 1-1 Van Kippersluis
3013/03/2017Almere City FCFC Dordrecht3-01.430Blank1-0 Ahannach, 2-0 en 3-0 MacDonald
3013/03/2017FC Den BoschVVV-Venlo0-22.058Kooij0-1 Van Crooy, 0-2 Leemans (pen)
3013/03/2017Fortuna SittardNAC Breda0-21.290Gözübüyük0-1 Meijers, 0-2 Horsfield; R: Ospitalieri (For)
3013/03/2017MVV MaastrichtJong FC Utrecht4-13.782Martens1-0 N'Koyi, 1-0 Schroyen, 2-1 Tesselaar,
3-1 Nys, 4-1 Güvenç
3013/03/2017TelstarFC Emmen2-21.263Manschot1-0 Yamazaki, 2-0 Mahmudov, 2-1 Loen,
2-2 Kallon
3013/03/2017FC OssSC Cambuur2-7921Vd Eijk1-0 Çelik, 1-1 en 1-2 Van de Streek, 2-2 Mathieu,
2-3 Van de Streek, 2-4 Van Deelen,
2-5 en 2-6 Lilipaly, 2-7 Barto
3117/03/2017FC Den BoschRKC Waalwijk1-13.452Martens0-1 Anderson, 1-1 Regales (DBo); R: Benson (RKC)
3117/03/2017Fortuna SittardDe Graafschap3-21.512Lindhout0-1 Parzyszek (pen), 1-1 Dianessy,
2-1 en 3-1 Bassan, 3-2 Diemers; R: Will (Gra)
3117/03/2017Achilles'29Almere City FC3-31.333Gerrets0-1 Ahannach, 1-1 Sürmeli, 1-2 Ahannach,
2-2 Smajic, 3-2 Van Steen, 3-3 MacIntosch
3117/03/2017FC DordrechtVVV-Venlo5-21.109Vd Kerkhof0-1 Van Crooy, 1-1 Thomas, 1-2 Sleegers,
2-2 Vleugels, 3-2 Pisas, 4-2 Da Cruz, 5-2 Thomas (p)
3117/03/2017FC EmmenFC Oss2-02.280Gözübüyük1-0 Siekman, 2-0 Zeefuik
3117/03/2017NAC BredaJong Ajax4-315.054Manschot0-1 Neres, 1-1 Dessers, 1-2 Mazraoui, 2-2 Garcia,
3-2 Dessers, 4-2 Verschueren, 4-3 Cassierra
3117/03/2017Jong FC UtrechtFC Eindhoven3-1654Van Herk1-0 Van der Moot, 2-0 Velanas, 2-1 Vloet,
3-1 Venema
3117/03/2017Jong PSVHelmond Sport3-0604Vd Eijk1-0 Gudmundsson, 2-0 Lammers, 3-0 Piroe
3117/03/2017TelstarMVV Maastricht1-11.200Kooij0-1 Pedro, 1-1 Tutuarima
3119/03/2017FC VolendamSC Cambuur1-15.269Kamphuis0-1 Van de Streek, 1-1 Van Kippersluis
3231/03/2017Almere City FCTelstar2-02.150Van Herk1-0 Nieuwpoort, 2-0 Ahannach
3231/03/2017SC CambuurFC Emmen1-07.735Vd Graaf1-0 Barto
3231/03/2017RKC WaalwijkFC Volendam1-42.756Bax0-1 Stroo, 1-1 Anderson, 1-2 Van der Heijden,
1-3 Stroo, 1-4 Van der Heijden
3231/03/2017De GraafschapJong PSV2-19.311Martens1-0 Parzyszek, 2-0 El Jebli, 2-1 Lammers
3231/03/2017FC OssAchilles'294-02.221Kooij1-0 Boere, 2-0 Çelik, 3-0 (pen) en 4-0 Boere
3231/03/2017FC EindhovenFC Den Bosch4-23.513Perez1-0 Vloet, 2-0 Van de Velde, 2-1 Bilate,
2-2 Azizov, 3-2 Lieder, 4-2 Vloet
3231/03/2017Helmond SportFC Dordrecht1-01.837Oostrom1-0 Ten Den
3231/03/2017VVV-VenloNAC Breda0-46.634Nijhuis0-1 Dessers, 0-2 Haemhouts, 0-3 Korte,
0-4 Dessers (pen)
3202/04/2017MVV MaastrichtFortuna Sittard1-17.004S. Mulder1-0 N'Koyi, 1-1 Bassan; R: Briels (For)
3203/04/2017Jong AjaxJong FC Utrecht2-0675Dieperink1-0 en 2-0 Walian
3307/04/2017FC Den BoschMVV Maastricht2-12.782Blank0-1 Nwakali, 1-1 Fernandes, 2-1 Brouwers
3307/04/2017FC DordrechtFC Eindhoven1-11.156Vd Eijk1-0 Pisas, 1-1 Vloet
3307/04/2017Fortuna SittardHelmond Sport4-11.623Van Damme1-0 Dianessy, 2-0 Stokkers, 3-0 Braun,
3-1 Hiwat, 4-1 Bassan
3307/04/2017De GraafschapRKC Waalwijk4-010.110Perez1-0 Van den Hurk, 2-0 Parzyszek, 3-0 Diemers,
4-0 Parzyszek
3307/04/2017FC EmmenAchilles'291-02.468Van Herk1-0 Peters
3307/04/2017TelstarJong Ajax1-32.963Oostrom0-1, 0-2 en 0-3 Cerny, 1-3 Philips
3307/04/2017VVV-VenloAlmere City FC3-25.183Bax0-1 Ahannach, 1-1 Seuntjens, 1-2 Mirani,
2-2 Seuntjens, 3-2 Sleegers
3307/04/2017NAC BredaSC Cambuur0-214.285S. Mulder0-1 Van de Streek, 0-2 Lilipaly
3310/04/2017Jong PSVFC Volendam2-0491Gerrets1-0 en 2-0 Bergwijn
3310/04/2017Jong FC UtrechtFC Oss2-1604C. Mulder1-0 Venema, 1-1 Boere, 2-1 Venema
3414/04/2017FC OssJong PSV2-02.756Blanl1-0 Mathieu, 2-0 Boere
3414/04/2017Achilles'29FC Den Bosch2-11.235C. Mulder0-1 Bilate, 1-1 Van de Beek, 2-1 Versteegen
3414/04/2017Jong AjaxFC Dordrecht1-0500Martens1-0 Bergsma
3414/04/2017Almere City FCJong FC Utrecht2-12.388Vd Eijk1-0 Ahannach, 1-1 Van der Moot, 2-1 Ahannach
3414/04/2017SC CambuurTelstar5-17.610Bax1-0 Van de Streek, 2-0 Tissoudali, 3-0 Bakker (pen),
4-0 Houtkoop, 4-1 Yamazaki, 5-1 Barto
3414/04/2017FC EindhovenFortuna Sittard3-12.871Dieperink1-0 Lieder, 1-1 Hadzhiev, 2-1 Lieder, 3-1 Swinnen
3414/04/2017Helmond SportNAC Breda2-12.211Vd Graaf1-0 Edwards, 2-0 Ten Den, 2-1 Dessers
3414/04/2017RKC WaalwijkVVV-Venlo1-23.089Kamphuis0-1 Leemans (pen), 1-1 Voskamp (pen), 1-2 Leemans
3414/04/2017FC VolendamDe Graafschap2-24.475Van Boekel1-0 Stroo, 1-1 Straalman, 1-2 Parzyszek (pen),
2-2 Stroo; R: Schouten (Vol)
3414/04/2017MVV MaastrichtFC Emmen2-24.370Lindhout0-1 Peters, 0-2 Huisman, 1-2 N'Koyi, 2-2 Schroyen
3517/04/2017FC DordrechtTelstar0-21.226Vd Graaf0-1 Philips, 0-2 Serrarens; R: Daniels (Dor)
3517/04/2017Fortuna SittardFC Oss2-01.875Gerrets1-0 Dianessy, 2-0 Vlijter; R: Piqué (Oss)
3517/04/2017FC VolendamAchilles'291-24.301Perez1-0 Kortstam (e.d.), 1-1 Van de Beek, 1-2 Versteegen
3517/04/2017Jong PSVJong Ajax3-1400Van Herk0-1 Cerny, 1-1 Rosario, 2-1 Gudmundsson,
3-1 Bergsma (e.d.)
3517/04/2017RKC WaalwijkAlmere City FC1-11.540C. Mulder0-1 Ten Voorde, 1-1 Langedijk
3517/04/2017Jong FC UtrechtSC Cambuur0-2791Kooij0-1 Van de Streek, 0-2 Tissoudali
3517/04/2017Helmond SportFC Den Bosch2-01.471Kamphuis1-0 Hiwat, 2-0 Ten Den
3517/04/2017NAC BredaFC Eindhoven3-313.821Lindhout1-0 El Allouchi, 1-1 Vloet, 2-1 en 3-1 (pen) Dessers,
3-2 Van den Buys (pen), 3-3 Vloet
3517/04/2017VVV-VenloFC Emmen0-07.803S. Mulder
3517/04/2017De GraafschapMVV Maastricht2-010.623Bax1-0 Parzyszek, 2-0 Van Mieghem
3621/04/2017MVV MaastrichtJong PSV2-24.290Perez1-0 Nkoyi, 1-1 Alberto, 2-1 Ciranni,
2-2 Gunmundsson
3621/04/2017Achilles'29FC Dordrecht2-22.322Janssen1-0 Versteegen, 1-1 Godee (pen), 2-1 Beijer,
2-2 Alkan
3621/04/2017Jong AjaxHelmond Sport2-0500Vd Eijk1-0 Nouri (pen), 2-0 Clement
3621/04/2017Almere City FCDe Graafschap1-22.130Nijhuis1-0 Van Buuren, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Van den Hurk
3621/04/2017SC CambuurRKC Waalwijk5-09.142Lindhout1-0 Van de Streek, 2-0 en 3-0 Tissoudali,
4-0 Lilipaly, 5-0 E. Bakker
3621/04/2017FC Den BoschFortuna Sittard1-12.173Oostrom0-1 Bassan, 1-1 Vossebelt
3621/04/2017FC EindhovenVVV-Venlo0-03.496ManschotR: Van den Buijs (Ein)
3621/04/2017FC EmmenNAC Breda0-02.850Vd Kerkhof
3621/04/2017FC OssFC Volendam2-21.512Dieperink1-0 Van der Sluys, 1-1 Kwakman, 2-1 Van der Venne,
2-2 Tuyp
3621/04/2017TelstarJong FC Utrecht3-11.444Blank1-0 Philips, 2-0 Serrarens (pen), 2-1 Sow,
3-1 Yamazaki
3728/04/2017SC CambuurFC Eindhoven4-18.388Vd Graaf1-0 Hoefdraad, 2-0 E. Bakker (p), 3-0 Van de Streek,
3-1 Lieder, 4-1 Lilipaly
3728/04/2017FC DordrechtFC Emmen0-41.525Kooij0-1 Bakker, 0-2 en 0-3 Siekman, 0-4 Bakker
3728/04/2017NAC BredaFC Oss4-113.148Manschot0-1 Van der Venne, 1-1 Dessers, 2-1 Korte,
3-1 El Allouchi, 4-1 Korte
3728/04/2017Jong PSVTelstar1-0520Dieperink1-0 Gudmundsson
3728/04/2017De GraafschapAchilles'293-310.033Lindhout1-0 Diemers, 1-1 Van Steen, 2-1 Van den Hurk,
2-2 Stankov, 3-2 Van den Hurk, 3-3 Versteegen
3728/04/2017FC VolendamMVV Maastricht3-13.295Van Herk1-0 Stroo, 1-1 Nkoyi, 2-1 Kwakman,
3-1 Van Kippersluis (pen)
3725/04/2017Jong FC UtrechtFC Den Bosch5-0881Martens1-0 Rosheuvel, 2-0 en 3-0 Boukhari,
4-0 Van Rooijen, 5-0 Braafheid
3728/04/2017VVV-VenloJong Ajax1-46.379C. Mulder0-1 Cassierra, 0-2 Tete, 0-3 Neres, 1-3 Leemans (p),
1-4 Cerny; R: Zeefuik (Aja), Post (VVV)
3728/04/2017Helmond SportAlmere City FC1-11.533Vd Kerkhof0-1 Ten Voorde, 1-1 Braber
3728/04/2017RKC WaalwijkFortuna Sittard3-01.738S. Mulder1-0 Voskamp, 2-0 Langedijk, 3-0 Benson
3805/05/2017FC Den BoschFC Dordrecht1-03.687S. Mulder1-0 Regales (pen)
3805/05/2017MVV MaastrichtRKC Waalwijk1-14.402Vd Kerkhof0-1 Benson, 1-1 N'Koyi (pen); R: Kuipers (MVV)
3805/05/2017FC OssDe Graafschap2-12.278Vd Hurk1-0 Bakx, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Mathieu
3805/05/2017Achilles'29Jong PSV1-51.943Manschot0-1 Gudmundsson, 0-2 Piroe, 0-3 Gudmundsson,
1-3 Stankov, 1-4 Paal, 1-5 Lonwijk
3805/05/2017Jong AjaxSC Cambuur2-1616Perez1-0 Eiting, 2-0 Cassierra, 2-1 Bakker (pen)
3805/05/2017Almere City FCNAC Breda0-21.953Bax0-1 Agyepong, 0-2 Korte
3805/05/2017FC EindhovenHelmond Sport2-22.750Martens0-1 Thomassen, 1-1 Leonardo, 2-1 Vandeputte,
2-2 Justitiana
3805/05/2017FC EmmenJong FC Utrecht0-33.608Dieperink0-1 en 0-2 Venema, 0-3 Sow
3805/05/2017Fortuna SittardFC Volendam3-01.560Kooij1-0 Smeets, 2-0 De Regt, 3-0 Van Hout
3805/05/2017TelstarVVV-Venlo1-21.663Gerrets1-0 Serrarens, 1-1 Seuntjens, 1-2 Leemans

Play-offs voor promotie/degradatie

1e ronde
08/05/2017Helmond SportAlmere City FC4-22.031Manschot0-1 Salasiwa, 0-2 Ten Voorde, 1-2 Ten Den, 2-2 Braber,
3-2 Thomassen, 4-2 Edwards
08/05/2017RKC WaalwijkFC Emmen1-54.223Bax0-1 Loen, 0-2 Kallon, 0-3 Bannink, 0-4 Olijve, 0-5 Huisman,
1-5 Voskamp
12/05/2017Almere City FCHelmond Sport0-21.420Lindhout0-1 Thomassen, 0-2 Ten Den
12/05/2017FC EmmenRKC Waalwijk0-12.856Vd Graaf0-1 Voskamp; R: Van de Sande (RKC)
2e ronde
18/05/2017Helmond SportRoda JC Kerkrade0-13.431Vd Kerkhof0-1 Schahin; R: Auassar (Rod)
18/05/2017MVV MaastrichtSC Cambuur1-15.642S. Mulder1-0 Nwakali, 1-1 Van de Streek
18/05/2017FC VolendamNAC Breda2-23.687Vd Graaf0-1 Agyepong, 1-1 Van Son, 2-1 Runderkamp, 2-2 Dessers
18/05/2017FC EmmenNEC1-34.969Lindhout1-0 Bannink, 1-1 Breinburg, 1-2 Grot, 1-3 Awoniyi
21/05/2017Roda JC KerkradeHelmond Sport1-112.449S. Mulder0-1 Zeldenrust, 1-1 Van Velzen; R: Rosheuvel (Rod)
21/05/2017SC CambuurMVV Maastricht1-29.640Kamphuis1-0 Barto, 1-1 Pereira, 1-2 Verheydt
21/05/2017NAC BredaFC Volendam2-016.554Janssen1-0 en 2-0 Dessers
21/05/2017NECFC Emmen1-09.500Nijhuis1-0 Mayi
3e ronde
25/05/2017NAC BredaNEC1-019.000Higler1-0 Dessers
25/05/2017MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade0-08.500Van Boekel
28/05/2017NECNAC Breda1-412.500Blom0-1 Dessers (pen), 1-1 Breinburg (pen), 1-2 Dessers, 1-3 Korte,
1-4 Dessers; R: Rayhi (NEC)
28/05/2017Roda JC KerkradeMVV Maastricht1-016.019Janssen1-0 Werker; R: Kuipers (MVV)

NAC Breda promoveert, NEC degradeert

Topscorers

1Tom BoereFC Oss33
2Piotr ParzyszekDe Graafschap25
3Cyriel DessersNAC Breda22
Sander van de StreekSC Cambuur22
5Soufyan AhannachAlmere City FC18
Albert GudmundssonJong PSV 18
7Sam LammersJong PSV 17
Pieter LangedijkRKC Waalwijk 17
9Ralf SeuntjensVVV-Venlo16
10Vaclav CernyJong Ajax15
Mart LiederFC Eindhoven15
Johan VoskampRKC Waalwijk 15

Eerste Divisie 2015-2016

Na zes seizoenen lukt het Sparta Rotterdam onder leiding van trainer Alex Pastoor eindelijk afstand te nemen van de Eerste Divisie. Sparta was zeker niet de gedoodverfde titelkandidaat, maar neemt in de loop van het seizoen een geruststellende voorsprong. Op het laatst wordt daarvan nog aardig wat afgeknabbeld, maar de titel komt niet in gevaar.

NAC Breda, verrassend gedegradeerd, kan de favorietenrol niet waarmaken en verspeeld al vroeg in het seizoen veel punten. Uiteindelijk strandt de ploeg in de finale van de play offs, uitgerekend tegen aartsrivaal Willem II. Ook de nummers twee (VVV Venlo) en vier (FC Eindhoven) redden het niet in de nacompetitie. Dat geldt wel voor nummer vijf Go Ahead Eagles (winst op De Graafschap) dat daardoor na één seizoen, ondanks een aantal zeer moeizame periodes gedurende het seizoen, onder Hans de Koning terugkeert in de Eredivisie.

Het is het laatste seizoen dat er geen degradant is. Met de komst van de Tweede Divisie kan de nummer laatst (dit keer FC Oss) komend seizoen niet zonder gevolgen twintigste worden.

Uitslagenmatrix

ACHALMDBODOREINEMMFORGOAHELAJAPSVMVVNACOSSRKCSPATELVOLVVV
Achilles '29*1-30-12-12-11-23-01-01-22-13-21-21-21-00-00-31-30-01-3
Almere City FC2-1*1-13-01-24-00-33-42-22-17-00-30-10-13-11-00-22-23-3
FC Den Bosch1-21-2*2-03-13-02-22-42-13-00-02-23-64-21-11-25-00-00-1
FC Dordrecht3-33-11-2*3-10-21-31-10-20-14-01-00-21-01-20-32-21-30-0
FC Eindhoven0-13-20-01-1*1-13-10-01-42-12-04-12-14-01-01-12-11-02-0
FC Emmen3-15-61-01-04-2*1-24-10-14-21-12-31-00-26-11-31-01-01-4
Fortuna Sittard2-40-21-10-52-12-2*0-13-01-21-11-21-23-01-01-40-30-60-5
Go Ahead Eagles3-24-10-03-01-20-00-2*1-12-01-20-04-15-01-02-05-03-20-3
Helmond Sport2-20-20-01-21-23-20-20-4*2-34-21-01-14-01-01-14-10-21-4
Jong Ajax3-12-23-14-10-02-03-02-21-1*1-20-12-12-20-01-14-12-02-2
Jong PSV1-13-42-11-42-00-00-11-03-13-3*2-00-33-13-10-34-32-21-5
MVV Maastricht1-10-01-02-20-24-11-31-21-40-02-3*1-14-26-21-31-03-11-3
NAC Breda3-11-13-07-03-12-25-00-11-03-05-21-1*5-01-14-02-11-40-1
FC Oss1-11-23-12-30-40-34-03-02-21-20-01-31-6*0-01-23-31-22-1
RKC Waalwijk1-13-11-10-11-20-11-10-22-23-51-21-32-03-2*1-12-12-12-1
Sparta Rotterdam3-03-25-22-33-03-21-13-12-13-11-06-01-13-15-2*2-13-13-1
Telstar3-02-21-03-01-22-13-01-21-04-21-14-01-41-11-11-3*1-12-2
FC Volendam0-03-12-02-21-20-21-01-02-11-13-00-11-21-13-02-03-0*1-1
VVV-Venlo3-04-02-13-01-01-04-12-14-13-01-23-04-31-24-31-11-23-0*

Eindstand

1Sparta Rotterdam * ♦362475798340+437.934
2VVV-Venlo +362367758539+463.903
3NAC Breda +362079678442+4213.959
4FC Eindhoven +3619611635544+112.499
5Go Ahead Eagles + ♦3618711616141+208.491
6FC Volendam +36141012525440+143.467
7FC Emmen +3615615515857+13.248
8Almere City FC +3614814506866+21.183
9Jong Ajax36131112505957+2542
10MVV Maastricht +3614814505260-84.229
11Jong PSV3613914485171-20603
12Telstar3612816445764-71.928
13Helmond Sport3611916425259-71.896
14FC Dordrecht3611718404767-201.902
15Achilles '293610917394361-181.373
16Fortuna Sittard3611619394174-331.937
17FC Den Bosch3691116384753-62.591
18RKC Waalwijk3671118324166-252.142
19FC Oss367821294380-371.563

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
107/08/2015Almere City FCVVV Venlo3-31.066Vd Kerkhof1-0 Kip, 1-1 Seuntjens (pen), 1-2 Resida,
2-2 Boldewijn, 2-3 Post, 3-3 Quasten
107/08/2015FC DordrechtFC Eindhoven3-12.361Braamhaar0-1 Deschilder, 1-1 Lima, 2-1 Daniëls, 3-1 Touré
107/08/2015NAC BredaFC Volendam1-414.230Mulder0-1 Tuyp, 0-2 Kwakman, 1-2 Pedro,
1-3 Steltenpool, 1-4 Philips; R: Naah (NAC)
107/08/2015Achilles'29Jong Ajax2-12.500Gerrets0-1 Cerny, 1-1 Thoone (pen), 2-1 Deckers
107/08/2015FC Den BoschFortuna Sittard2-22.586Bax1-0 Belterman, 1-1 Hutten, 1-2 Maatsen (ed),
2-2 Hofstede
107/08/2015FC OssFC Emmen0-31.987Lindhout0-1 Deul, 0-2 Kolder (pen), 0-3 Danso
R: Ket (Oss)
107/08/2015Helmond SportMVV Maastricht1-02.533Oostrom1-0 Elbers
110/08/2015Jong PSVGo Ahead Eagles1-01.074Otto1-0 Rommens
110/08/2015TelstarRKC Waalwijk1-12.099Berben0-1 Valpoort, 1-1 Van Essen; R: Uiterloo (Tel)
214/08/2015RKC WaalwijkSparta Rotterdam1-12.200Blank0-1 Verhaar, 1-1 Valpoort
214/08/2015MVV MaastrichtJong PSV2-32.500Martens1-0 Peeters, 1-1 Heesakkers, 1-2 Leemans (pen),
1-3 Boljevic, 2-3 Nys
214/08/2015FC EindhovenNAC Breda2-13.376Liesveld0-1 Brands, 1-1 Koç, 2-1 Van den Hurk
214/08/2015Fortuna SittardAchilles'292-42.780Oostrom1-0 en 2-0 Lekesiz, 1-1 Thoone, 2-2 Raja Boeaan,
2-3 Van Riel, 2-4 Penterman
214/08/2015VVV VenloFC Oss1-23.050Pérez0-1 Conneh (pen), 1-1 Resida, 1-2 Fortes
R: Bourdouxhe (VVV)
214/08/2015FC EmmenFC Dordrecht1-04.142Bax1-0 Danso
214/08/2015FC VolendamFC Den Bosch2-03.000Van de Graaf1-0 Tuyp, 2-0 Van Kippersluis; R: El Hamdi (Vol)
216/08/2015Go Ahead EaglesTelstar5-09.016Vd Heuvel1-0 en 2-0 (pen) De Kogel, 3-0 Hamdaoui,
4-0 Dzepar, 5-0 Teijsse; R: Korpershoek (Tel)
217/08/2015Jong AjaxHelmond Sport1-1591Manschot1-0 Muric, 1-1 Edwards
321/08/2015TelstarAlmere City FC2-21.889Martens1-0 Ajnane, 1-1 Braken, 2-1 Ajnane, 2-2 Braken
321/08/2015Sparta RotterdamFC Eindhoven3-08.300Mulder1-0 Brogno, 2-0 Van Moorsel, 3-0 Verhaar
R: N'Toko (Ein)
321/08/2015FC DordrechtFC Volendam1-32.882Vd Kerkhof0-1 en 0-2 Tuyp, 1-2 Lumu, 1-3 Kwakman
321/08/2015NAC BredaJong Ajax3-013.900Lindhout1-0 Seuntjens, 2-0 Brands, 3-0 Ars
321/08/2015Jong PSVVVV Venlo1-51.200Berben0-1 Nijholt, 0-2 Opoku, 0-3 Loof (e.d.),
1-3 Lammers, 1-4 Buwalda, 1-5 Opoku
321/08/2015Achilles'29RKC Waalwijk0-02.189Otto
321/08/2015FC Den BoschFC Emmen3-02.500Dieperink1-0 Thomassen, 2-0 Havar, 3-0 Esajas (pen)
321/08/2015FC OssMVV Maastricht1-31.639Vd Heuvel0-1 Croux, 0-2 Rajcomar, 1-2 Kamaci,
1-3 Peeters
321/08/2015Helmond SportFortuna Sittard0-22.171Blank0-1 Hutten, 0-2 Lekesiz
424/08/2015RKC WaalwijkAlmere City FC3-12.300Bax1-0 Valpoort, 1-1 Mamedov,
2-1 (pen) en 3-1 Valpoort
424/08/2015NAC BredaFC Dordrecht7-013.600Kuipers1-0 en 2-0 Brands, 3-0 Seuntjens, 4-0 Verbeek,
5-0 Hooi, 6-0 Matic, 7-0 Seuntjens: R: Lima (Dor)
424/08/2015MVV MaastrichtTelstar1-0 4.200Manschot1-0 Nys
424/08/2015Achilles'29FC Oss1-01.912Kooij1-0 Penterman
424/08/2015FC Den BoschGo Ahead Eagles2-43.452Kamphuis1-0 Havar, 1-1 Van Ewijk, 1-2 Vriends,
1-3 De Kogel (pen), 1-4 Dzepar, 2-4 Zeldenrust
424/08/2015Fortuna SittardFC Volendam0-62.500Lindhout0-1 Kwakman, 0-2 Schroyen (e.d.), 0-3 Tuyp,
0-4 Schroyen (e.d.), 0-5 Van Son, 0-6 Kwakman
424/08/2015VVV VenloSparta Rotterdam1-13.300Makkelie0-1 Brogno, 1-1 Seuntjens
424/08/2015Jong AjaxFC Eindhoven0-0435Otto
424/08/2015FC EmmenHelmond Sport0-13.150Vd Kerkhof0-1 Van Nuland
528/08/2015Almere City FCFortuna Sittard0-3994Dieperink0-1 Schroyen, 0-2 Mert, 0-3 Hutten
528/08/2015FC VolendamVVV Venlo1-14.000Bax0-1 Van Crooy, 1-1 Evers
528/08/2015FC DordrechtFC Oss1-01.641Gözübüyük1-0 Lumu
528/08/2015FC EindhovenMVV Maastricht4-12.631Gerrets0-1 Polizzi, 1-1 en 2-1 Van Hout,
3-1 Van den Hurk, 4-1 N'Toko
528/08/2015TelstarFC Emmen2-11.500Kooij1-0 Lilipaly, 2-0 Ajnane, 2-1 Danso
528/08/2015Helmond SportNAC Breda1-13.151Van de Graaf1-0 Bjelica, 1-1 Brands
529/08/2015RKC WaalwijkJong PSV1-23.400Oostrom0-1 Bergwijn, 0-2 Vloet, 1-2 Nieuwendaal
530/08/2015Sparta RotterdamFC Den Bosch5-26.300Perez1-0 Langedijk, 2-0 Stokkers, 2-1 Thomassen,
3-1 en 4-1 (pen) Verhaar, 5-1 Brogno,
5-2 Zeldenrust
530/08/2015Go Ahead EaglesAchilles'293-29.056Mulder1-0 De Kogel, 2-0 Schenk, 3-0 De Kogel (pen),
3-1 en 3-2 (pen) Penterman; R: Dingil (Ach)
611/09/2015FC EindhovenAlmere City FC3-22.217Vd Heuvel1-0 Van Hout, 2-0 Van den Hurk,
2-1 en 2-2 Braken, 3-2 Caenepeel
611/09/2015Sparta RotterdamAchilles'293-07.110Bax1-0 Van Steen (ed), 2-0 Verhaar (pen),
3-0 Beijer (ed)
611/09/2015FC VolendamJong PSV3-03.500Blank1-0, 2-0 en 3-0 Steltenpool
611/09/2015FC Den BoschHelmond Sport2-12.500Gerrets1-0 Beekmans, 1-1 Van de Sande, 2-1 Havar
R: Vicento (Hel)
611/09/2015Fortuna SittardFC Dordrecht0-52.500Boterberg0-1 Lumu, 0-2 Aktaou (pen), 0-3 Daniëls,
0-4 en 0-5 Janga
611/09/2015VVV VenloGo Ahead Eagles2-13.900Vd Graaf1-0 Seuntjens, 1-1 Van Overbeek, 2-1 V. Crooy
611/09/2015FC EmmenRKC Waalwijk6-13.054Mulder1-0 Gyasi, 2-0 Kolder, 3-0 Ten Voorde,
3-1 Valpoort, 4-1 Kolder, 5-1 Olijve,
Streutker
613/09/2015MVV MaastrichtNAC Breda1-14.558Janssen1-0 Croux, 1-1 Naah
614/09/2015Jong AjaxTelstar4-1300Dieperink1-0 Mijnders, 2-0 Younes, 3-0 Hendriks,
3-1 Maletic, 4-1 Hendriks; R: Vd Beek (Aja)
718/09/2015Almere City FCMVV Maastricht0-31.000Berben0-1 Polizzi, 0-2 Santiago, 0-3 Peeters (pen)
718/09/2015FC DordrechtVVV Venlo0-02.339Manschot
718/09/2015NAC BredaFC Emmen2-213.500Higler1-0 Ars, 1-1 Rozema, 1-2 Ten Voorde,
2-2 Seuntjens (pen)
718/09/2015Jong PSVSparta Rotterdam0-3500Kooij0-1 Verhaar, 0-2 Brogno, 0-3 Verhaar (pen)
718/09/2015Go Ahead EaglesJong Ajax2-08.337Martens1-0 en 2-0 Ten Den
718/09/2015FC OssFC Eindhoven0-41.679Blank0-1 Van den Hurk, 0-2 Mandiangu,
0-3 Deschilder, 0-4 Van Imschoot
718/09/2015TelstarFortuna Sittard3-01.748Gerrets1-0 Tissoudali, 2-0 Van Berkel, 3-0 Maletic
718/09/2015Helmond SportFC Volendam0-21.500Vd Heuvel0-1 Mertens, 0-2 Van Velzen
720/09/2015Achilles'29FC Den Bosch0-1800Alen0-1 Elders (e.d.)
825/09/2015FC VolendamAlmere City FC3-13.500Manschot1-0, 2-0 en 3-0 Steltenpool, 3-1 Boldewijn
825/09/2015Sparta RotterdamTelstar2-16.124Van Damme1-0 Brogno, 1-1 Tissoudali, 2-1 Verhaar
827/09/2015RKC WaalwijkGo Ahead Eagles0-21.500Otto0-1 en 0-2 Van Ewijk; R; Cecilia (RKC)
825/09/2015MVV MaastrichtFC Dordrecht2-23.976Bax1-0 Pereira, 1-1 Janga, 2-1 Nys, 2-2 Lumu
827/09/2015Fortuna SittardNAC Breda1-22.109Kamphuis0-1 Ars, 1-1 Janssen, 1-2 Ars
827/09/2015VVV VenloHelmond Sport4-13.800Dieperink0-1 De Reuver, 1-1 Resida, 2-1 Van Crooy,
3-1 (pen) en 4-1 Seuntjens; R: Edwards (Hel)
825/09/2015FC EmmenJong PSV1-13.380Oostrom1-0 Ten Voorde, 1-1 Bergwijn
827/09/2015FC EindhovenFC Den Bosch0-01.855Lindhout
828/09/2015Jong AjaxFC Oss2-2387Perez0-1 Kamaci (pen.), 0-2 Zschusschen,
1-2 Hendriks (pen), 2-2 El Azzouzi
R: De Vogel (Oss)
902/10/2015Almere City FCFC Emmen4-0750Martens1-0 Van Amersfoort, 2-0 Metalsi,
3-0 Van Amersfoort, 4-0 Braken; R: Kwee (Emm)
902/10/2015FC DordrechtJong Ajax0-12.632Vd Graaf0-1 Muric
902/10/2015NAC BredaVVV Venlo0-112.940Bax0-12 Ralf Seuntjens
902/10/2015Jong PSVAchilles'291-1585Gerrets0-1 Penterman (pen), 1-1 Paal
902/10/2015Go Ahead EaglesSparta Rotterdam2-09.496Mulder1-0 De Kogel, 2-0 Van Ewijk
902/10/2015FC Den BoschMVV Maastricht2-23.067Blank1-0 Havar, 1-1 Santiago, 1-2 Croux,
2-2 Zeldenrust
902/10/2015FC OssFortuna Sittard4-01.239Kooij1-0 Zschusschen, 2-0 Kamaci, 3-0 Conneh,
4-0 Zschusschen; R: Bakx (Oss)
902/10/2015TelstarFC Eindhoven1-21.953Perez1-0 Tissoudali, 1-1 Van Hout (pen),
1-2 Caenepeel; R: Lilypaly (Tel)
902/10/2015Helmond SportRKC Waalwijk1-02.000Oostrom1-0 Vicento
1016/10/2015RKC WaalwijkFC Dordrecht0-12.220Gerrets0-1 Van Weert (e.d.); R: Curiël (Dor)
1016/10/2015FC EindhovenHelmond Sport1-43.316Vd Graaf0-1 Kerk, 0-2 Visser, 1-2 Mandiangu,
1-3 Justiana, 1-3 Markiet
1016/10/2015Fortuna SittardJong PSV1-11.500Put0-1 De Wijs, 1-1 De Regt
1016/10/2015VVV VenloTelstar1-23.300Vd Kerkhof0-1 Maletic, 1-1 Nijholt, 1-2 Serrarens
1016/10/2015FC EmmenGo Ahead Eagles4-13.820Blank1-0 Mannes, 2-0 Kolder, 2-1 De Kogel,
3-1 Jallo, 4-1 Kolder; R: Zwarthoed (GoA)
1018/10/2015Sparta RotterdamFC Oss3-16.885Bax1-0 en 2-0 Brogno, 2-1 Zschusschen,
3-1 Van Moorsel
1018/10/2015MVV MaastrichtFC Volendam3-14.885Braamhaar1-0 en 2-0 Santiago, 2-1 El Hamdi, 3-1 Guvenç
1018/10/2015Achilles'29NAC Breda1-22.041Otto1-0 Van Steen, 1-1 Suk, 1-2 Ars
R: Ramezani (Ach)
1019/10/2015Jong AjaxAlmere City FC2-2751Vd Kerkhof0-1 Rosario, 0-2 Warmerdam (e.d.),
1-2 Van der Hoorn, 2-2 Hendriks (pen)
R: Acolatse (Aja)
1123/10/2015Go Ahead EaglesAlmere City FC4-18.587Vd Graaf1-0 David, 2-0 en 3-0 De Kogel, 3-1 Mamedov,
4-1 Wolters; R: Metalsi (Alm)
1123/10/2015FC VolendamFC Emmen0-24.214Mulder0-1 Ten Voorde, 0-2 Deul
1123/10/2015NAC BredaSparta Rotterdam4-015.470Lindhout1-0 Ars, 2-0 Van de Weg, 3-0 Ars (p), 4-0 Brands
1123/10/2015FC EindhovenRKC Waalwijk1-02.000Bax1-0 Caenepeel
1123/10/2015FC Den BoschVVV Venlo0-13.504Kooij0-1 Seuntjens
1123/10/2015Jong AjaxFortuna Sittard3-0303Oostrom1-0 (pen), 2-0 en 3-0 Hendriks; R: Mert (For)
1123/10/2015FC OssJong PSV0-01.639Vd Vrande
1123/10/2015TelstarAchilles'293-01.831Berben1-0 Maletic (pen), 2-0 en 3-0 Tissoudali
1123/10/2015Helmond SportFC Dordrecht1-21.250Verboomen1-0 Justitiana, 1-1 en 1-2 Janga
1230/10/2015Almere City FCAchilles'292-1906Vd Vrande0-1 Van de Beek, 1-1 Tadmine, 2-1 Kip
1230/10/2015FC VolendamFC Eindhoven1-24.000Lindhout1-0 Van Velzen, 1-1 en 1-2 Caenepeel
1230/10/2015FC DordrechtFC Den Bosch1-22.003Martens0-1 Havar, 1-1 Fortes, 1-2 Pozder
1230/10/2015MVV MaastrichtGo Ahead Eagles1-24.809Bax0-1 De Kogel (pen), 1-1 Peters (pen), 1-2 Wolters
1230/10/2015Fortuna SittardRKC Waalwijk1-01.592Van Herk1-0 Loen; R: Dengering (For)
1230/10/2015VVV VenloJong Ajax3-05.803Otto1-0 en 2-0 Seuntjens, 3-0 Opoku
1230/10/2015FC OssNAC Breda1-61.798Vd Graaf1-0 Bakx, 1-1 Suk, 1-2 Seuntjens, 1-3 Ars,
1-4 Seuntjens, 1-5 Brands (pen), 1-6 Suk
1201/11/2015FC EmmenSparta Rotterdam1-34.089Van Boekel0-1 Van Moorsel, 1-1 Danso, 1-2 Brogno,
1-3 Bergkamp
1202/11/2015Jong PSVTelstar4-3500`Dieperink1-0 Vloet (pen), 1-1 Knol, 2-1 Paal, 2-2 Maletic,
2-3 Tissoudali, 3-3 en 4-3 Vloet
1306/11/2015Sparta RotterdamAlmere City FC3-210.051Vd Kerkhof1-0 Bergkamp, 2-0 Boldewijn (e.d.),
2-1 Mamedov, 3-1 Bergkamp, 3-2 Oost
1306/11/2015RKC WaalwijkVVV Venlo2-12,200Vd Graaf0-1 Verkoelen (e.d.), 1-1 Yildirim, 2-1 Verkoelen
1306/11/2015Achilles'29FC Emmen1-2750Van Herk1-0 Van Steen, 1-1 ten Voorde (pen), 1-2 Danso
R: Van Steen (Ach)
1306/11/2015FC EindhovenFortuna Sittard3-12.000Perez0-1 Lekesiz, 1-1 Koç, 2-1 Boere,
3-1 Caenepeel
1306/11/2015Go Ahead EaglesFC Dordrecht3-09.111Lindhout1-0 Rijsdijk, 2-0 en 3-0 De Kogel
1306/11/2015Jong AjaxMVV Maastricht0-1302Berben0-1 Verheijdt
1306/11/2015TelstarFC Volendam1-12.580Bax1-0 Serrarens, 1-1 Schouten (pen)
1306/11/2015Helmond SportJong PSV4-21.500C. Mulder1-0 Bjelica (pen), 2-0 Kerk, 2-1 en 2-2 Bergwijn,
3-2 Kerk, 4-2 Bjelica (pen)
1308/11/2015FC Den BoschFC Oss4-22.669S. Mulder1-0 Zeldenrust (pen), 2-0 Pozder,
2-1 Zschusschen, 2-2 Kamaci, 3-2 Pozder,
4-2 Boddaert; R: Hengelman (Oss)
1420/11/2015Almere City FCHelmond Sport2-2600Kooij1-0 Tadmine, 2-0 Van Amersfoort, 2-1 Schilders,
2-2 Justitiana
1420/11/2015FC VolendamRKC Waalwijk3-03.000Manschot1-0 Schouten, 2-0 Laghmouchi, 3-0 Ben Moussa
1420/11/2015FC DordrechtTelstar2-21.783Blank1-0 Roorda, 1-1 Tissoudali, 1-2 Serrarens,
2-2 Janga
1420/11/2015NAC BredaFC Den Bosch3-015.860Blom1-0 Ars, 2-0 Suk, 3-0 Ars
1420/11/2015MVV MaastrichtAchilles'291-14.144Oostrom1-0 Nys, 1-1Boogers
1420/11/2015Fortuna SittardSparta Rotterdam1-41.492Dieperink0-1 Van Moorsel, 0-2 Bergkamp, 0-3 Brogno,
0-4 Verhaar, 1-4 De Regt
1420/11/2015VVV VenloFC Eindhoven1-03.601Vd Heuvel1-0 Massop (e.d.)
1420/11/2015FC OssGo Ahead Eagles3-01.735Smeets1-0 Kamaci, 2-0 Bakx, 3-0 Kamaci
1423/11/2015Jong PSVJong Ajax3-3700Van Herk1-0 Boljevic, 1-1 El Mahdioui, 1-2 Van Rhijn,
2-2 Blummel, 2-3 Hendriks, 3-3 Sanoh
1527/11/2015Almere City FCFC Oss0-1400C. Mulder0-1 Zschusschen
1527/11/2015Sparta RotterdamHelmond Sport2-16.330Vd Graaf0-1 Van der Sande, 1-1 (pen) en 2-1 Verhaar
1527/11/2015RKC WaalwijkNAC Breda2-04.100Bax1-0 Cicilia, 2-0 Valpoort; R: Van Weert (RKC)
1527/11/2015Jong PSVFC Dordrecht1-4500Berben0-1 Van Vlerken (e.d.), 0-2 Janga, 0-3 Lumu,
1-3 Sanoh, 1-4 Van Wermeskerken
1527/11/2015Achilles'29FC Volendam0-0500Gerrets
1527/11/2015Go Ahead EaglesFC Eindhoven1-28.907Janssen0-1 Caenepeel, 1-1 Wolters, 1-2 Boere
1527/11/2015VVV VenloMVV Maastricht3-04.300Lindhout1-0 Van Crooy, 2-0 Seuntjens, 3-0 Van Crooy
1527/11/2015TelstarFC Den Bosch1-01.534Oostrom1-0 Maletic
1527/11/2015FC EmmenJong Ajax4-23.000Vd Vrande1-0 Ten Voorde, 1-1 Bakker, 2-1 Danso,
2-2 Hendriks, 3-2 Deul, 4-2 Gyasi
1630/11/2015FC DordrechtAlmere City FC3-11.252S. Mulder1-0 Janga, 2-0 Curiël, 2-1 Mamedov,
3-1 Roorda
1630/11/2015FC VolendamGo Ahead Eagles1-02.500Nijhuis1-0 Schouten
1630/11/2015NAC BredaTelstar2-111.460Vd Kerkhof1-0 Suk, 2-0 Seuntjens, 2-1 Tissoudali
1630/11/2015MVV MaastrichtFortuna Sittard1-35.781Gözübüyük1-0 Janssen (e.d.), 1-1 Hutten, 1-2 Mert,
1-3 De Regt; R: Verheijdt (MVV)
1630/11/2015FC EindhovenFC Emmen1-11.000Kooij0-1 Danso, 1-1 Koç; R: Swinnen (Ein)
1630/11/2015FC Den BoschJong PSV0-01.000Vd Heuvel
1630/11/2015Jong AjaxSparta Rotterdam1-1532Blank0-1 Van Rhijn (e.d.), 1-1 El Azzouzi
1630/11/2015FC OssRKC Waalwijk0-01.724Martens
1630/11/2015Helmond SportAchilles'292-2951Otto0-1 Boogers, 1-1 Bjelica, 1-2 Van de Beek,
2-2 De Reuver
1704/12/2015Almere City FCFC Den Bosch1-1750Van Herk0-1 Havar, 1-1 Oost; R: Burgzorg (Alm)
1704/12/2015Sparta RotterdamFC Volendam3-17.186Braamhaar0-1 Laghmouchi, 1-1 Van Moorsel,
2-1 en 3-1 (pen) Verhaar
1704/12/2015RKC WaalwijkJong Ajax3-52.000Otto0-1 Clement, 0-2 Cerny, 0-3 El Azzouzi,
0-4 Muric, 1-4, 2-4 en 3-4 Cicilia, 3-5 El Azzouzi
1704/12/2015Achilles'29FC Eindhoven2-1750Vd Vrande1-0 Sürmeli, 1-1 Caenepeel, 2-1 Thoone
1704/12/2015Go Ahead EaglesHelmond Sport1-18.024Kamphuis0-1 Bjelica, 1-1 De Kogel (pen)
1704/12/2015Fortuna SittardVVV Venlo0-51.892Bax0-1 Dengering (e.d.), 0-2 Van Crooy, 0-3 Nijholt,
0-4 (pen) en 0-5 Seuntjens
1704/12/2015TelstarFC Oss1-11.734Gerrets0-1 Van Eijma, 1-1 Keurntjes
1704/12/2015FC EmmenMVV Maastricht2-33.164Martens0-1 en 0-2 Polizzi, 1-2 Santiago (e.d.),
1-3 Peeters, 2-3 Danso
1707/12/2015Jong PSVNAC Breda0-31.000C. Mulder0-1 Suk, 0-2 Seuntjens, 0-3 Brands (pen)
1811/12/2015Jong PSVAlmere City FC3-4306Vd Vrande0-1 Van Amersfoort, 1-1 Leemans, 1-2 Oost,
2-2 Alberto, 2-3 Boldewijn, 3-3 Vloet (pen),
3-4 Loof (e.d.)
1811/12/2015FC VolendamFC Oss1-14.000Vd Heuvel1-0 Schouten (pen), 1-1 Kamaci
1811/12/2015FC DordrechtSparta Rotterdam0-33.399Nijhuis0-1 Verhaar, 0-2 en 0-3 Stokkers
1811/12/2015NAC BredaGo Ahead Eagles0-117.800Mulder0-1 De Kogel; R: Daemen (GoA)
1811/12/2015MVV MaastrichtRKC Waalwijk6-24.088Kooij1-0 Santiago, 2-0 Nys, 3-0 Croux, 3-1 Yildirim,
4-1 Croux, 5-1 Verheijdt, 5-2 Valpoort,
6-2 Verheijdt; R: Engberink (RKC)
1811/12/2015FC Den BoschJong Ajax3-03.869Perez1-0 Havar, 2-0 Zeldenrust (pen), 3-0 Belterman
1811/12/2015Fortuna SittardFC Emmen2-21.278Mulder1-0 Lekesiz, 1-1 Kolder, 2-1 Mert, 2-2 Siekman
1811/12/2015VVV VenloAchilles'293-03.402Dieperink1-0 Seuntjens, 2-0 Resida, 3-0 Hunte
1811/12/2015Helmond SportTelstar4-11.971Berben1-0 Cortie, 2-0 El Allouchi, 2-1 Lilipaly,
3-1 Visser, 4-1 Schilders
1918/12/2015Almere City FCNAC Breda0-11.634Lindhout0-1 Pedro
1918/12/2015Sparta RotterdamMVV Maastricht6-06.625Kamphuis1-0, 2-0 en 3-0 Van Moorsel, 4-0 Brogno,
5-0 Verhaar, 6-0 Sanusi
1918/12/2015RKC WaalwijkFC Den Bosch1-12.000Berben0-1 Pozder, 1-1 Van Hoof
1919/12/2015Achilles'29FC Dordrecht2-11.000Vd Kerkhof0-1 Janga, 1-1 Van Steen, 2-1 Thoone
1918/12/2015FC EindhovenJong PSV2-03.354Martens1-0 Caenepeel, 2-0 Van den Hurk
1918/12/2015Go Ahead EaglesFortuna Sittard0-28.817Vd Graaf0-1 Schroyen, 0-2 Hutten
1918/12/2015FC OssHelmond Sport2-21.636Dieperink0-1 Cortie, 1-1 Zschusschen,
2-1 Van der Steen (e.d.), 2-2 El Allouchi
1918/12/2015FC EmmenVVV Venlo1-43.156Perez0-1 Seuntjens, 1-1 Kolder, 1-2 Opoku,
1-3 Hunte, 1-4 Seuntjens; R: Siekman (Emm)
1921/12/2015Jong AjaxFC Volendam2-01.052C. Mulder1-0 Muric, 2-0 Hendriks (pen)
2015/01/2016VVV VenloAlmere City FC4-03.509Bax1-0 Hunte, 2-0, 3-0 (pen) en 4-0 (pen) Seuntjens
R: Ramsteijn (Alm)
2015/01/2016FC VolendamNAC Breda1-24.000Liesveld0-1 Seuntjens, 0-2 Suk, 1-2 Mertens
2015/01/2016RKC WaalwijkTelstar2-11.600Blank1-0 Nieuwendaal, 1-1 Knol, 2-1 Kindermans
2015/01/2016MVV MaastrichtHelmond Sport1-44.139Gerrets0-1 Edwards, 0-2 Kerk, 0-3 Van de Sande,
0-4 Cortie, 1-4 Guvenç
2015/01/2016FC EindhovenFC Dordrecht1-12.136Manschot0-1 Fortes, 1-1 Koç
2015/01/2016Go Ahead EaglesJong PSV1-28.075Perez1-0 De Kogel, 1-1 Bergwijn, 1-2 Vloet
2015/01/2016Fortuna SittardFC Den Bosch1-11.582Vd Vrande0-1 Pozder, 1-1 Schroyen
2015/01/2016Jong AjaxAchilles'293-1189Martens1-0 Bakker, 1-1 T. Hendriks, 2-1 El Mahdioui,
3-1 S. Hendriks
2015/01/2016FC EmmenFC Oss0-22.860Nijhuis0-1 Van der Venne, 0-2 Zschuschen
2118/01/2016Sparta RotterdamRKC Waalwijk5-25.854Janssen1-0 Dumfries, 2-0 Bergkamp, 3-0 Verhaar,
3-1 Kindermans, 3-2 Nieuwendaal, 4-2 Breuer,
5-2 Brogno
2118/01/2016FC DordrechtFC Emmen0-21.166Berben0-1 Deul, 0-2 Ten Voorde
2118/01/2016NAC BredaFC Eindhoven3-112.100Gözübüyük1-0 en 2-0 Pedro, 3-0 Brands, 3-1 Caenepeel (p)
R: Pedro (NAC)
2118/01/2016Jong PSVMVV Maastricht2-0417Van Herk1-0 De Wijs, 2-0 Bergwijn
2118/01/2016FC Den BoschFC Volendam0-01.500S. Mulder
2118/01/2016TelstarGo Ahead Eagles1-21.500Oostrom0-1 De Kogel, 1-1 Lilypaly, 1-2 Schenk
2118/01/2016FC OssVVV-Venlo2-11.503Kooij1-0 Kamaci, 1-1 Hunte, 2-1 Van der Venne
2118/01/2016Helmond SportJong Ajax2-31.899Dieperink1-0 Strijbosch, 1-1 El Azzouzi, 2-1 Kerk,
2-2 Edwards (e.d.), 2-3 El Azzouzi
2222/01/2016Almere City FCTelstar0-21.156Otto0-1 Van den Broek, 0-2 Tissoudali
2222/01/2016FC VolendamFC Dordrecht2-23.000Vd Graaf0-1 Janga, 1-1 Laghmouchi, 1-2 Daniëls,
2-2 Steltenpool; R: Fortes (Dor)
2222/01/2016RKC WaalwijkAchilles'291-11.400Smeets0-1 Thoone (pen), 1-1 Langedijk
2222/01/2016MVV MaastrichtFC Oss4-23.794Berben1-0 Nys, 2-0 Koca (e.d.), 3-0 Croux, 3-1 Kamaci,
4-1 Nys, 4-2 Van der Venne
2222/01/2016FC EindhovenSparta Rotterdam1-12.269Higler0-1 Van Moorsel, 1-1 Caenepeel (pen)
2222/01/2016VVV VenloJong PSV1-23.753Vd Vrande0-1 Boljevic, 1-1 Opoku, 1-2 Vloet
2222/01/2016FC EmmenFC Den Bosch1-02.740Perez1-0 Siekman
2225/01/2016Jong AjaxNAC Breda2-11.500Bax1-0 Cerny, 2-0 De Jong, 2-1 Brands (pen)
Gespeeld in Almere (stadion Almere City)
2125/01/2016Achilles'29Fortuna Sittard3-01.335C. Mulder1-0 Thoone (pen), 2-0 Hendriks, 3-0 Boogers
2329/01/2016Fortuna SittardAlmere City FC0-21.202Van Herk0-1 Boldewijn, 0-2 Kip
2329/01/2016NAC BredaHelmond Sport1-014.015Martens1-0 Van der Weg
2329/01/2016MVV MaastrichtFC Eindhoven0-24.083Bax0-1 en 0-2 Koç
2329/01/2016VVV VenloFC Volendam3-03.519Kamphuis1-0, 2-0 en 3-0 Seuntjens
2329/01/2016FC OssFC Dordrecht2-31.508Dieperink1-0 Zschuschen, 1-1 en 1-2 Janga,
2-2 Zschuschen, 2-3 Bunjaku
2329/01/2016FC EmmenTelstar1-03.210Kooij1-0 Danso
2331/01/2016Achilles'29Go Ahead Eagles1-01.463Lindhout1-0 Hendriks
2331/01/2016FC Den BoschSparta Rotterdam1-22.698Blom0-1 Van Moorsel, 1-1 Biemans, 1-2 Ketting
2301/02/2016Jong PSVRKC Waalwijk3-1800C. Mulder0-1 Langedijk, 1-1 Boljevic, 2-1 Bergwijn,
3-1 Da Silva
2201/02/2016Fortuna SittardHelmond Sport3-01.032Vd Heuvel1-0 Hutten, 2-0 Janssen (pen), 3-0 Schroyen
2405/02/2016Almere City FCRKC Waalwijk3-11.060Dieperink1-0 Kip, 1-1 Yildirim, 2-1 Boldewijn,
3-1 Ahannach; R: Van Buuren (Alm)
2405/02/2016FC VolendamFortuna Sittard1-03.854Berben1-0 Van Kippersluis
2405/02/2016FC DordrechtNAC Breda0-22.892Vd Kerkhof0-1 en 0-2 Ars
2405/02/2016FC EindhovenJong Ajax2-11.800Otto1-0 Van den Hurk (pen), 2-0 Caenepeel,
2-1 Muric
2405/02/2016FC OssAchilles'291-11.111Oostrom1-0 Bakx, 1-1 Balk (e.d.)
2405/02/2016TelstarMVV Maastricht4-02.063C. Mulder1-0 en 2-0 Maletic, 3-0 Tissoudali,
4-0 Uiterloo (pen); R: Peeters (MVV)
2405/02/2016Helmond SportFC Emmen3-21.000Alen0-1 Warmolts (e.d.), 1-1 Warmolts, 1-2 Danso,
2-2 Strijbosch, 3-2 Van de Sande
2407/02/2016Sparta RotterdamVVV Venlo3-29.607Manschot1-0 Verhaar, 1-1 Van Crooy, 2-1 Sanusi,
3-1 Verhaar
2408/02/2016Go Ahead EaglesFC Den Bosch0-06.666BaxR: Wolters (GoA)
2512/02/2016Almere City FCFC Eindhoven1-21.358Oostrom0-1 Caenepeel (pen), 1-1 Oost, 1-2 Van den Hurk
2512/02/2016FC DordrechtFortuna Sittard1-32.142Perez1-0 Janga, 1-1 Janssen (pen), 1-2 Hutten,
1-3 Briels; R: Vleugels (Dor)
2512/02/2016NAC BredaMVV Maastricht1-114.400Makkelie0-1 Güvenç, 1-1 Suk; R: Seuntjens (NAC)
2512/02/2016RKC WaalwijkFC Emmen0-11.800Van Herk0-1 Ten Voorde (pen)
2512/02/2016Jong PSVFC Volendam2-2601Otto0-1 Van Velzen, 0-2 Schouten, 1-2 Boljevic,
2-2 Leemans (pen)
2512/02/2016Achilles'29Sparta Rotterdam0-32.362Kamphuis0-1 Brogno, 0-2 Verhaar, 0-3 Klaasen
2512/02/2016Go Ahead EaglesVVV Venlo0-38.464Vd Kerkhof0-1 en 0-2 Van Crooy, 0-3 Resida
2512/02/2016TelstarJong Ajax4-22.563Martens1-0 Tissoudali, 2-0 Ajnane, 3-0 Keurntjes,
3-1 Van Berkel (e.d.), 3-2 El Mahdioui,
4-2 Tissoudali
2512/02/2016Helmond SportFC Den Bosch0-01.773Berben
2615/02/2016MVV MaastrichtAlmere City FC0-03.470Gerrets
2615/02/2016Sparta RotterdamJong PSV1-06.455Vd Heuvel1-0 Van Moorsel
2615/02/2016FC VolendamHelmond Sport2-12.500Higler1-0 Hooi, 2-0 Schouten, 2-1 Heerings
2615/02/2016FC EindhovenFC Oss4-02.000Blank1-0 Boere, 2-0 Vandeputte, 3-0 Kastaneer,
4-0 Van Hout
2615/02/2016FC Den BoschAchilles'291-21.000Kooij0-1 Dingil, 0-2 Popalzay, 1-2 Esajas
2615/02/2016Fortuna SittardTelstar0-3711Bax0-1 Serrarens, 0-2 Lilypaly, 0-3 Keurntjes (pen)
2615/02/2016VVV VenloFC Dordrecht3-03.150Lindhout1-0 Opoku, 2-0 Van Crooy, 3-0 Gravenberch (e.d.)
2615/02/2016Jong AjaxGo Ahead Eagles2-2591C. Mulder0-1 Schenk, 1-1 Muric, 1-2 Van Eeuwijk,
2-2 Hendriks (pen)
2615/02/2016FC EmmenNAC Breda1-03.044Vd Graaf1-0 Kolder; R: Van der Weg (NAC)
2719/02/2016Almere City FCFC Volendam2-2956Perez0-1 Tuyp, 0-2 Steltenpool, 1-2 Kip,
2-2 Van Amersfoort
2719/02/2016FC DordrechtMVV Maastricht1-01.541Blank1-0 Janga (pen)
2719/02/2016NAC BredaFortuna Sittard5-012.700Kamphuis1-0 Naah, 2-0 Seuntjens, 3-0 Damen,
4-0 Verbeek, 5-0 Ünal; R: Janssen (For)
2719/02/2016Jong PSVFC Emmen0-0550Gerrets
2719/02/2016Go Ahead EaglesRKC Waalwijk1-08.418Oostrom1-0 De Kogel
2719/02/2016FC Den BoschFC Eindhoven3-12.588Dieperink0-1 Kastaneer, 1-1 Slivka, 2-1 en 3-1 Zeldenrust
2719/02/2016FC OssJong Ajax1-22.532Vd Vrande0-1 Acolatse, 0-2 Cerny, 1-2 Kamaci
R: Owusu (Aja)
2719/02/2016TelstarSparta Rotterdam1-32.763Vd Graaf0-1 Brogno, 1-1 Lilypaly, 1-2 Verhaar,
1-3 Sanusi
2719/02/2016Helmond SportVVV Venlo1-42.391Bax1-0 Justiana, 1-1 Seuntjens, 1-2 en 1-3 Buwalda,
1-4 Opoku
2826/02/2016FC EmmenAlmere City FC5-62.618Bax0-1 Kip, 1-1 (pen) en 2-1 Kolder, 2-2 Kip,
2-3 en 2-4 Van Amersfoort, 3-4 Gyasi, 3-5 Kip,
4-5 Danso, 5-5 Deul, 5-6 Ahannach
R: Ramsteijn (Alm), Streutker (Emm)
2826/02/2016RKC WaalwijkHelmond Sport2-21.840Otto1-0 Thomassen, 1-1 Justiana, 2-1 Thomassen,
2-2 Markiet
2826/02/2016Achilles'29Jong PSV3-21.485C. Mulder1-0 Popalzay, 1-1 Lammers, 2-1 Thoone,
3-1 Dingil, 3-2 Lokovic
2826/02/2016FC EindhovenTelstar2-12.872Kamphuis0-1 Tissoudali, 1-1 Van den Hurk, 2-1 N'Toko
2826/02/2016Fortuna SittardFC Oss3-03.555Van Damme1-0 en 2-0 Hutten, 3-0 Van Son
2826/02/2016VVV VenloNAC Breda4-36.183Janssen0-1 Ars, 1-1 en 2-1 Haagen, 3-1 Nijholt,
3-2 Ars, 4-2 Opoku, 4-3 Haagen (e.d.)
2828/02/2016Sparta RotterdamGo Ahead Eagles3-19.395Nijhuis1-0 Breuer, 2-0 Brogno, 2-1 De Kogel,
3-1 Verhaar; R: Duits (goA)
2828/02/2016MVV MaastrichtFC Den Bosch1-03.879Manschot1-0 Peeters
2829/02/2016Jong AjaxFC Dordrecht4-1554Blank1-0 Fischer, 2-0 Muric, 3-0 Zivkovic,
4-0 Van de Beek, 4-1 Janga
2904/03/2016Almere City FCJong Ajax2-11.489Van Herk1-0 Kip (pen), 2-0 Van Amersfoort, 2-1 Zivkovic
2904/03/2016FC DordrechtRKC Waalwijk2-11.331Berben1-0 Bunjaku, 1-1 Langedijk, 1-2 Cicilia
R: Lumu (Dor)
2904/03/2016NAC BredaAchilles'293-111.600S. Mulder1-0 Van Diermen, 2-0 Ter Wielen (e.d.),
2-1 Hendriks, 3-1 Matic
2904/03/2016Go Ahead EaglesFC Emmen0-08.147Otto
2904/03/2016FC OssSparta Rotterdam1-21.916Perez0-1 Bergkamp, 1-1 Vd Venne, 1-2 Verhaar (pen)
2904/03/2016TelstarVVV Venlo2-21.463Dieperink1-0 Tissoudali, 1-1 Nijholt, 1-2 Opoku,
2-2 Deekman; R: Van Berkel (Tel)
2904/03/2016Helmond SportFC Eindhoven1-22.890Gerrets1-0 El Allouchi, 1-1 en 1-2 Van den Hurk
R: Heerings (Hel)
2906/03/2016FC VolendamMVV Maastricht0-13.250Oostrom0-1 Peeters (pen)
2907/03/2016Jong PSVFortuna Sittard0-1500Vd Vrande0-1 Janssen (pen)
3011/03/2016Achilles'29Almere City FC1-31.384Martens0-1 Kip, 0-2 Ahannach, 0-3 Kip,
1-3 Van Steen; R: Salasiwa (Alm)
3011/03/2016Sparta RotterdamFC Emmen3-29.400Manschot1-0 Breuer, 1-1 Deul, 2-1 MacDonald,
2-2 Kwee, 3-2 Sanusi
3011/03/2016NAC BredaFC Oss5-013.800Blom1-0 Van Diermen, 2-0 Ünal, 3-0 Ars,
4-0 Matic, 5-0 Brands
3011/03/2016RKC WaalwijkFortuna Sittard1-11.850Gerrets0-1 De Regt, 1-1 Cicilia
3011/03/2016FC EindhovenFC Volendam1-03.150Vd Kerkhof1-0 Caenepeel (pen)
3011/03/2016Go Ahead EaglesMVV Maastricht0-08.176Bax
3011/03/2016FC Den BoschFC Dordrecht2-02.000Put1-0 Pozder, 2-0 Carlone
3011/03/2016Jong AjaxVVV Venlo2-2445Oostrom1-0 Zivkovic, 1-1 Seuntjens(pen), 2-1 Zivkovic,
2-2 Hunte; R: Van Bruggen (Aja)
3011/03/2016TelstarJong PSV1-11.663Van Herk1-0 Lilipaly, 1-1 Gudmundsson
R: Smiljanic (PSV)
3114/03/2016Almere City FCSparta Rotterdam1-01.648Higler1-0 Floranus (e.d)
3114/03/2016FC VolendamTelstar3-03.579Lindhout1-0 Steltenpool, 2-0 Tuyp, 3-0 Essenboom
3114/03/2016FC DordrechtGo Ahead Eagles1-11.201Kooij0-1 Bunjaku (e.d.), 1-1 Janga
3114/03/2016Jong PSVHelmond Sport3-1550Dieperink1-0 Laursen, 2-0 Paal, 2-1 Strijbosch,
3-1 Da Silva
3114/03/2016MVV MaastrichtJong Ajax0-03.841Otto
3114/03/2016Fortuna SittardFC Eindhoven2-11.691C. Mulder0-1 Van den Buijs, 1-1 (pen) en 2-1 Janssen
3114/03/2016VVV VenloRKC Waalwijk4-33.515Perez0-1 Langedijk, 1-1 Van Crooy, 1-2 Thomassen,
1-3 Langedijk, 2-3 Opoku, 3-3 Seuntjens,
4-3 Opoku
3114/03/2016FC OssFC Den Bosch3-12.168Nijhuis1-0 Van der Venne, 1-1 Havar,
2-1 Van der Sluys, 3-1 Bakx3-1
3114/03/2016FC EmmenAchilles'293-12.640Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Gyasi, 3-0 Ten Voorde, 3-1 Sürmeli
3218/03/2016Helmond SportAlmere City FC0-21.000Gözübüyük0-1 Ahannach, 0-2 Oost; R: Cortie (Hel)
3218/03/2016Sparta RotterdamFortuna Sittard1-17.705Van Boekel1-0 Van Moorsel, 1-1 Fafiani
3218/03/2016RKC WaalwijkFC Volendam2-11.952Vd Vrande1-0 Nieuwendaal, 2-0 Langedijk, 2-1 Steltenpool
3218/03/2016FC EindhovenVVV Venlo2-03.168Martens`1-0 Caenepeel, 2-0 Vandeputte
3218/03/2016Go Ahead EaglesFC Oss5-08.300Blank1-0 Duits, 2-0 en 3-0 Ten Den,
4-0 en 5-0 De Kogel
3218/03/2016FC Den BoschNAC Breda3-64.167Bax1-0 en 2-0 Biemans, 2-1 Ünal, 2-2 Ars (pen),
2-3 Ünal, 3-3 Pozder, 3-4 Ars (pen),
3-5 Seuntjens, 3-6 Heemskerk (e.d.)
R: Havar (DBo)
3218/03/2016Jong AjaxJong PSV1-2642Perez1-0 De Jong, 1-1 De Wijs, 1-2 Koch
3218/03/2016TelstarFC Dordrecht3-01.463Mulder1-0 en 2-0 Tissoudali, 3-0 Van den Broek
3220/03/2016Achilles'29MVV Maastricht1-21.000Kooij0-1 en 0-2 Peeters, 1-2 Thoone
R: Martina (MVV)
3301/04/2016Almere City FCGo Ahead Eagles3-42.100Kamphuis1-0 Kip, 1-1 Schenk, 1-2 Wolters, 1-3 De Kogel,
2-3 Kip (pen), 2-4 ten Den, 3-4 Rosario
R: Maatsen (GoA)
3301/04/2016Sparta RotterdamNAC Breda1-110.599Janssen0-1 Ars, 1-1 Sanusi
3301/04/2016FC DordrechtHelmond Sport0-21.224Manschot0-1 Markiet, 0-2 El Allouchi (pen)
3301/04/2016RKC WaalwijkFC Eindhoven1-22.200Bax0-1 en 0-2 Kastaneer, 1-2 Langedijk (pen)
3301/04/2016Achilles'29Telstar1-31.000Gerrets0-1 Serrarens, 0-2 Ajnane, 0-3 Serrarens (pen),
1-3 Boogers
3301/04/2016Fortuna SittardJong Ajax1-21.962Berben1-0 Van Son, 1-1 Muric, 1-2 Cerny
3301/04/2016VVV VenloFC Den Bosch2-14.200Vink1-0 Paulissen, 2-0 Van Crooy, 2-1 Khalouta
R: Haagen (VVV)
3301/04/2016FC EmmenFC Volendam1-03.523Dieperink1-0 Ten Voorde
3304/04/2016Jong PSVFC Oss3-1369Vdrboomen1-0 en 2-0 Bergwijn, 3-0 Koch, 3-1 Zschuschen
3408/04/2016FC OssAlmere City FC1-21.822Bax0-1 Boldewijn, 0-2 Oost, 1-2 Schet
3408/04/2016FC VolendamAchilles'290-03.500Oostrom
3408/04/2016FC DordrechtJong PSV4-01.223Gerrets1-0 en 2-0 Janga, 3-0 Bijl, 4-0 Daniëls
3408/04/2016NAC BredaRKC Waalwijk1-115.150Kooij0-1 Van Arnhem, 1-1 Ars
R: Nieuwendaal, Verkoelen (RKC)
3408/04/2016MVV MaastrichtVVV Venlo1-35.103Vd Graaf0-1 en 0-2 Seuntjens, 1-2 Croux, 1-3 Van Crooy
3408/04/2016FC EindhovenGo Ahead Eagles0-03.100Perez
3408/04/2016FC Den BoschTelstar5-03.279Dieperink1-0 Khalouta, 2-0 Boddaert, 3-0 Vossebelt,
4-0 Slivka, 5-0 Zeldenrust
3408/04/2016Jong AjaxFC Emmen2-0423Vd Vrande1-0 Zivkovic, 2-0 Hendriks; R: Rozema (Hee)
3408/04/2016Helmond SportSparta Rotterdam1-13.654Makkelie1-0 Kerk, 1-1 Brogno
3511/04/2016Almere City FCFC Dordrecht3-01.222Liesveld1-0 Rosario, 2-0 Boldewijn, 3-0 Kip
3511/04/2016Sparta RotterdamJong Ajax3-111.000Lindhout1-0 Brogno, 1-1 Sinkgraven, 2-1 Breuer,
3-1 MacDonald
3511/04/2016RKC WaalwijkFC Oss3-22.000Berben1-0 Anderson, 2-0 Thomassen, 2-1 Van Eijma,
2-2 Bakx, 3-2 Van Weert
3511/04/2016Jong PSVFC Den Bosch2-1350Martens1-0 Leemans, 1-1 Khalouta, 2-1 Maher
3511/04/2016Achilles'29Helmond Sport1-2Blank1-0 Van de Beek, 1-1 Kerk, 1-2 Edwards
R: Van de Beek (Ach)
3511/04/2016Go Ahead EaglesFC Volendam3-27.583Vd Kerkhof1-0 De Kogel, 1-1 Van Kippersluis,
2-1 Van Ewijk, 2-2 Laghmouchi, 3-2 Teijsse
3511/04/2016Fortuna SittardMVV Maastricht1-23.813Van Boekel0-1 Nys, 1-1 De Regt, 1-2 Werker
3511/04/2016TelstarNAC Breda1-41.763Higler0-1 Ünal, 1-1 Tissoudali, 1-2 en 1-3 Ünal,
1-4 Suk
3511/04/2016FC EmmenFC Eindhoven4-22.840S. Mulder1-0 Olijve, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Danso,
3-1 Gyasi, 4-1 Danso, 4-2 Mitrovic (pen)
3615/04/2016FC Den BoschAlmere City FC1-21.250Gerrets0-1 Nieuwpoort, 0-2 Oost, 1-2 Biemans
3615/04/2016FC VolendamSparta Rotterdam2-03.500Kamphuis1-0 Hilterman, 2-0 Steltenpool
3615/04/2016NAC BredaJong PSV5-214.500Blank1-0 Seuntjens, 2-0 Loof (e.d.), 3-0 Ars,
3-1 Boljevic, 3-2 Leemans, 4-2 Seuntjens,
5-2 Loof (e.d.)
3615/04/2016MVV MaastrichtFC Emmen4-14.272Van Herk1-0 Güvenç, 1-1 Deul, 2-1 Verheijdt,
3-1 Peeters (pen), 3-1 Güvenç
3615/04/2016FC EindhovenAchilles'290-12.735Mulder0-1 Beijer
3615/04/2016VVV VenloFortuna Sittard4-14.411D'Hondt1-0 Opoku, 2-0 Resida, 3-0 Hunte, 3-1 Loen,
4-1 Promes
3615/04/2016Jong AjaxRKC Waalwijk0-0283Oostrom
3615/04/2016FC OssTelstar3-3750Vd Vrande0-1 Zschusschen, 1-1 Maletic, 1-2 Tissoudali,
1-3 Serrarens, 2-3 Stuy vd Herik, 3-3 Kamaci
3615/04/2016Helmond SportGo Ahead Eagles0-41.000Kooij0-1 en 0-2 Teijsse, 0-3 en 0-4 Maatsen
3722/04/2016MVV MaastrichtSparta1-34.602Kooij1-0 Croux, 1-1 Van Drongelen,
1-2 en 1-3 Verhaar
3722/04/2016Jong PSVFC Eindhoven2-0900Berben1-0 en 2-0 Cmiljanic
3722/04/2016NAC BredaAlmere City FC1-114.240Dieperink1-0 Ünal, 1-1 Ahannach
3722/04/2016FC DordrechtAchilles '293-31.232Perez1-0 Bijl, 1-1 Boogers, 1-2 Popalzay,
2-2 Janga, 2-3 Poalzay, 3-3 Janga
3722/04/2016FC VolendamJong Ajax1-13.500Van Herk0-1 Nouri, 1-1 Hooi
3722/04/2016Helmond SportFC Oss4-01.489C. Mulder1-0 Edwards, 2-0 Justiana, 3-0 El Allouchi,
4-0 Van de Sande
3722/04/2016VVV VenloFC Emmen1-03.552Bax1-0 Opoku
3722/04/2016Fortuna SittardGo Ahead Eagles0-11.666Oostrom0-1 De Kogel
3722/04/2016FC Den BoschRKC Waalwijk1-13.000Vd Vrande1-0 Yildirim, 1-1 Khalouta
3829/04/2016FC EmmenFortuna Sittard1-24.032Gerrets1-0 Danso, 1-1 en 1-2 Hutten
3829/04/2016TelstarHelmond Sport1-02.602Oostrom1-0 Lilipaly
3829/04/2016Almere City FCJong PSV7-02.197Kooij1-0 Ahannach, 2-0 (p) en 3-0 Oost, 4-0 Kip (p),
5-0 en 6-0 Van der Water, 7-0 Ahannach
R: Rommens, De Wijs (PSV)
3829/04/2016FC OssFC Volendam1-21.250Vd Graaf1-0 Van der Venne, 1-1 Tuyp, 1-2 Hooi
3829/04/2016Jong AjaxFC Den Bosch3-1473Blank1-0 Zivkovic, 1-1 Van der Sande, 2-1 Hendriks,
3-1 Van de Beek
3829/04/2016Go Ahead EaglesNAC Breda3-19.306Wiedemeijer1-0 Maatsen, 2-0 en 3-0 De Kogel,
3-1 Van der Weg, 4-1 Van Overbeek
3829/04/2016Achilles '29VVV Venlo1-31.250Liesveld0-1 Seuntjens, 0-2 Paulissen, 0-3 Seuntjens,
1-3 Van de Groes
3829/04/2016RKC WaalwijkMVV Maastricht1-32.000S. Mulder0-1 Fernandes, 0-2 Nys, 1-2 Langedijk,
1-3 Polizzi; R: Coster (RKC)
3829/04/2016SpartaFC Dordrecht2-37.888Van Boekel0-1 Janga, 0-2 Daniëls, 1-2 Spierings,
2-2 Sanusi, 2-3 Fortes

Play-offs voor promotie/degradatie

1e ronde
02/05/2016Almere City FCFC Emmen4-12.200Vd Kerkhof1-0 Kip, 2-0 Ahannach, 2-1 Van Buuren (e.d.), 3-1 Boldewijn,
4-1 Ahannach
02/05/2016MVV MaastrichtFC Volendam2-14.362Lindhout1-0 Peeters, 1-1 Van Kippersluis (pen), 2-1 Werker
06/05/2016FC EmmenAlmere City FC1-42.580Manschot1-0 Danso, 1-1, 1-2 en 1-3 Oost, 1-4 Ahannach; R: Siekman (Emm)
06/05/2016FC VolendamMVV Maastricht1-23.590Nijhuis0-1 en 0-2 Croux, 1-2 Van Kippersluis
2e ronde
13/05/2016MVV MaastrichtDe Graafschap0-17.753Makkelie0-1 Smeets
13/05/2016Go Ahead EaglesVVV-Venlo1-010.000Vd Graaf1-0 De Kogel (pen); R: Rutten (VVV)
13/05/2016FC EindhovenNAC Breda1-04.711S. Mulder1-0 Kastaneer
13/05/2016Almere City FCWillem II0-13.200Lindhout0-1 Falkenburg; R: Wuytens (Wil)
16/05/2016De GraafschapMVV Maastricht2-111.306S. Mulder0-1 Nys, 1-1 Vida, 2-1 Tarfi
16/05/2016VVV-VenloGo Ahead Eagles2-26.799Vink0-1 De Kogel, 1-1 Seuntjens (pen), 2-1 Nijholt, 2-2 Wolters
16/05/2016NAC BredaFC Eindhoven2-017.400Manschot1-0 Matic, 2-0 Ars; R: Ünal, Stam (NAC)
16/05/2016Willem IIAlmere City FC5-212.250Nijhuis1-0 Andersen, 2-0 Peters, 2-1 Kip, 3-1 Falkenburg,
4-1 en 5-1 Andersen, 5-2 Van Amersfoort
3e ronde
19/05/2016NAC BredaWillem II2-117.500Higler0-1 Hupperts, 1-1 Brands, 2-1 Seuntjens
19/05/2016Go Ahead EaglesDe Graafschap4-19.689Nijhuis1-0 Wolters, 2-0 Duits (pen), 2-1 Bannink, 3-1 Teijsse,
4-1 Wolters; R: Van de Pavert (Gra)
22/05/2016Willem IINAC Breda3-113.800Makkelie1-0 Heerkens, 2-0 en 3-0 Falkenburg, 3-1 Naah
22/05/2016De GraafschapGo Ahead Eagles1-112.381Blom1-0 Parzyszek, 1-1 De Kogel

Willem II handhaaft zich, De Graafschap gedegradeerd, Go Ahead Eagles gepromoveerd

Topscorers

1Ralf SeuntjensVVV-Venlo28
2Leon de KogelGo Ahead Eagles25
3Thomas VerhaarSparta Rotterdam24
4Sjoerd ArsNAC Breda21
Rangelo JangaFC Dordrecht21
6Tarik TissoudaliTelstar19
7Loris BrognoSparta Rotterdam16
8Jinty CaenepeelFC Eindhoven15
Ricardo KipAlmere City FC15
10Erixon DansoFC Emmen14
Sam HendriksJong Ajax14

Eerste Divisie 2014-2015

Uitslagenmatrix

ACHALMDBOEINEMMFORGRAHELJAJJPSJTWMVVNECOSSRKCRODSPATELVOLVVV
Achilles'29*3-12-11-11-20-31-33-23-22-00-10-21-32-20-10-41-31-32-43-0
Almere City FC0-0*2-12-10-03-02-23-21-12-20-15-01-24-22-30-13-23-31-10-1
FC Den Bosch0-13-3*0-02-01-01-23-02-01-12-02-11-30-12-30-11-11-20-52-0
FC Eindhoven2-02-12-0*3-03-14-33-02-12-10-15-13-02-12-00-21-01-03-11-0
FC Emmen2-22-22-23-2*3-21-12-22-25-03-06-02-32-35-32-32-14-04-11-1
Fortuna Sittard0-01-20-00-21-8*0-01-00-21-32-20-30-34-50-20-20-00-10-11-1
De Graafschap2-03-02-01-01-23-0*5-03-05-06-33-10-22-11-11-23-23-20-21-1
Helmond Sport3-11-01-52-32-20-12-1*2-22-11-23-21-42-13-01-20-55-23-43-1
Jong Ajax2-13-10-01-20-23-03-10-2*1-15-11-31-11-13-23-34-23-00-54-0
Jong PSV2-00-15-11-30-21-13-10-02-0*4-11-11-01-33-11-10-21-12-02-2
Jong FC Twente2-20-31-10-10-13-03-12-21-00-0*1-20-11-04-10-20-03-13-30-1
MVV Maastricht3-21-03-01-22-10-10-11-12-22-12-2*1-40-21-13-10-23-06-20-0
NEC6-22-13-13-14-05-12-03-12-15-25-14-1*3-11-03-01-02-07-02-1
FC Oss2-24-12-13-01-21-03-23-11-42-04-10-11-2*4-11-01-52-10-42-3
RKC Waalwijk0-41-40-30-11-10-20-50-04-42-21-20-10-20-4*3-02-12-01-30-0
Roda JC Kerkrade3-01-43-12-11-31-31-17-01-01-12-22-00-14-33-2*3-02-43-22-1
Sparta Rotterdam0-03-02-12-03-03-01-10-06-00-21-24-12-22-22-16-0*3-10-51-0
Telstar2-03-11-20-51-33-00-24-01-11-11-12-00-12-15-01-24-3*1-10-3
FC Volendam1-02-32-22-33-22-42-14-13-41-02-23-00-22-22-03-01-11-0*1-1
VVV-Venlo1-13-24-02-11-40-01-02-11-00-21-03-03-12-10-01-11-11-04-2*

Stand

1NEC * ♦ 38332310110032+689.533
2FC Eindhoven +3826210807039+312.784
3Roda JC Kerkrade + ♦3821611696958+1110.711
4FC Emmen +3819109678857+313.904
5FC Volendam +3818812628368+153.876
6De Graafschap + ♦3818713617349+244.874
7VVV-Venlo +38161210604843+54.290
8Sparta Rotterdam38161012587246+265.763
9FC Oss +3817516567367+61.728
10Almere City +3813916486463+11.053
11MVV Maastricht3814618485170-194.180
12Jong Ajax38121115476467-3614
13Jong FC Twente38121115474964-15213
14Jong PSV38111314465056-6558
15Telstar3812620425368-151.948
16FC Den Bosch3810919394661-153.249
17Helmond Sport3810820385285-332.066
18Achilles’29388921334471-271.764
19Fortuna Sittard387823293072-422.805
20RKC Waalwijk387823293982-433.009

Wedstrijden

RDatumThuisUitSc.Ar.Ts.Details
108/08/14Roda JC KerkradeRKC Waalwijk3-2Manschot10.4501-0 Höcher, 2-0 Pluim, 2-1 Esajas,
2-2 Calabro (pen), 3-2 Lagouireh; R: Ramos (Rod)
108/08/14VVV-VenloJong FC Twente1-0Gerritsen3.2001-0 Gijzen; R: Promes (VVV)
108/08/14FC OssFC Volendam0-4Mulder1.1750-1, 0-2, 0-3 en 0-4 Mühren
108/08/14Almere City FCMVV Maastricht5-0Boot8971-0 Janssen, 2-0 Serrarens, 3-0 Mamedov,
4-0 Serrarens, 5-0 Boldewijn
108/08/14Helmond SportFortuna Sittard0-1Otto2.1140-1 Waalkens
108/08/14FC EmmenDe Graafschap1-1Martens2.8851-0 Bannink, 1-1 Vermeij
109/08/14Jong PSVAchilles'292-0Bax7001-0 Bakkali, 2-0 Rommens
110/08/14Sparta RotterdamFC Den Bosch2-1Vd Kerkhof4.8430-1 Maguire (pen.), 1-1 Teijsse, 2-1 Voskamp
R: Boddaert (DBo)
110/08/14NECFC Eindhoven3-1Lindhout7.5001-0 Ars, 2-0 Daemen (pen.),
3-0 Jahanbakhsh, 3-1 Hunte; R: Durwael (Ein)
111/08/14Jong AjaxTelstar3-0Perez1.1651-0 en 2-0 Menig, 3-0 Andersen
215/08/14FC VolendamNEC0-2Higler3.7000-1 Ars, 0-2 Santos
215/08/14RKC WaalwijkFC Oss0-4Van Sichem3.7000-1 en 0-2 Van Veen,
0-3 Van Dijk (e.d.), 0-4 Van Veen
215/08/14MVV MaastrichtJong PSV2-1Berben2.5490-1 Willems, 1-1 Braken, 2-1 Brouwers
215/08/14Achilles'29Sparta Rotterdam1-3Mulder1.9000-1 Breedijk, 1-1 Hendriks, 1-2 en 1-3 Verhaar
215/08/14FC EindhovenFC Emmen3-0Blank1.9091-0 Van Hout, 2-0 N'Toko, 3-0 Van Hout
215/08/14FC Den BoschVVV-Venlo2-0Sanders3.7001-0 en 2-0 Ceria
215/08/14TelstarRoda JC Kerkrade1-2Van de Graaf2.4501-0 Kindermans, 1-1 Höcher (pen.), 1-2 Plat
216/08/14Fortuna SittardJong Ajax0-2Oostrom3.6610-1 Becker, 0-2 Zivkovic (pen.)
R: Bazoer (Aja), Voorn, Ter Borgh (For)
216/08/14De GraafschapAlmere City FC3-0Lindhout2.7801-0 Van Ewijjk, 2-0 Vida, 3-0 Vermeij
218/08/14Jong FC TwenteHelmond Sport2-2Martens2001-0 en 2-0 Corona, 2-1 Diouck, 2-2 Elbers
322/08/14MVV MaastrichtSparta Rotterdam0-2Manschot4.0290-1 Teijsse, 0-2 Verhaar
322/08/14FC Den BoschRKC Waalwijk2-3Lindhout4.1760-1 Esajas, 0-2 Braber, 0-3 Calabro,
1-3 Belterman, 2-3 Quekel; R: Ceria (DBo)
322/08/14NECFortuna Sittard5-1Vd Kerkhof8.5001-0 Santos, 2-0 Ars, 2-1 Conneh,
3-1 Van Moorsel, 4-1 Daemen (pen.),
5-1 Vets (e.d.); R: Dengering (For)
322/08/14Roda JC KerkradeFC Eindhoven2-1Wiedemeijer10.2661-0 Höcher, 2-0 Plat, 2-1 Van Son
R: Van Hyfte, Dijkhuizen (Rod)
322/08/14VVV-VenloDe Graafschap1-0Mulder4.1001-0 Khalouta
322/08/14Jong AjaxFC Volendam0-5Otto9310-1 Mühren (p), 0-2 Mühren, 0-3 en 0-4 Philips,
0-5 Veerman; R: Leeuwenburgh, Zivkovic (Aja)
322/08/14Almere City FCJong FC Twente0-1Dieperink8410-1 Oosterwijk
322/08/14TelstarAchilles'292-0Koekoek1.5301-0 Seuntjens, 2-0 Van Essen
322/08/14Helmond SportFC Oss2-1Bax2.0111-0 Stuy vd Herik (e.d.), 2-0 Diouck, 2-1 Janssen
322/08/14FC EmmenJong PSV5-0Oostrom2.5301-0 Pedro, 2-0, 3-0 en 4-0 Peters, 5-0 Resida
425/08/14Sparta RotterdamHelmond Sport0-0Sanders5.357
425/08/14FC VolendamRoda JC Kerkrade3-0Janssen3.7071-0 Kuwas, 2-0 H. Schilder, 3-0 Philips
R: Van Berkel (Rod)
425/08/14Achilles'29Jong Ajax3-2Lindhout2.1701-0 Maletic, 1-1 Kishna, 1-2 Menig,
2-2 Maletic, 3-2 Hendriks
R: Denswil (Aja), Hendriks (Ach)
425/08/14FC EindhovenAlmere City FC2-1Perez1.3540-1 Quasten, 1-1 Deschilder, 2-1 Van den Hurk
425/08/14De GraafschapRKC Waalwijk1-1Nijhuis3.8061-0 Vida, 1-1 Cavlan (e.d.)
425/08/14FC OssVVV-Venlo2-3Berben1.0280-1 Otsu, 0-2 Balkestein, 1-2 Opoku,
2-2 Van Veen, 2-3 Khalouta
425/08/14Jong FC TwenteMVV Maastricht1-2Blank1500-1 Peeters (pen.), 1-1 Kwee, 1-2 Veldmate
425/08/14Fortuna SittardTelstar0-1Boot1.8360-1 Seuntjens
425/08/14FC EmmenFC Den Bosch2-2Gerritsen2.6400-1 Thomassen, 1-1 Olijve,
2-1 Bannink, 2-2 Quekel
426/08/14Jong PSVNEC1-0Mulder5501-0 Boljević
529/08/14Sparta RotterdamFC Volendam0-5Van de Graaf6.3230-1 Marengo, 0-1 Van Kippersluis,
0-3 Kuwas, 0-4 Van Kippersluis, 0-5 Veerman
529/08/14RKC WaalwijkJong FC Twente1-2Perez4.8000-1 Oosterwijk, 0-2 Daniels, 1-2 Anderson
529/08/14Achilles'29Fortuna Sittard0-3Vd Heuvel1.8900-1 Conneh, 0-2 Briels, 0-3 Conneh
529/08/14Jong PSVFC Eindhoven1-3Sanders2.0001-0 Leemans (pen.), 1-1 N'Toko,
1-2 Heesakkers (e.d.), 1-3 Deschilder
R: Gunst (Ein)
529/08/14FC Den BoschJong Ajax2-0Bax3.0281-0 Van den Broek, 2-0 Quekel
529/08/14TelstarAlmere City FC3-1Otto1.8341-0 Van Essen, 2-0 en 3-0 Seuntjens, 3-1 Keller
R: Boldewijn (Alm)
529/08/14Helmond SportNEC1-4Manschot2.7361-0 Elbers (pen.), 1-1 en 1-2 Jahanbakhsh,
1-3 en 1-4 Ars
529/08/14VVV-VenloFC Emmen1-4Lindhout4.0580-1 Bannink (pen.), 1-1 Post, 1-2 Olijve,
1-3 Peters, 1-4 Altheer (pen.)
530/08/14FC OssDe Graafschap3-2Martens1.2210-1 Koolhof, 1-1 Jansen, 2-1 Van den Ouweland,
2-2 Koolhof, 3-2 Van Veen
531/08/14Roda JC KerkradeMVV Maastricht2-0Gözübüyük13.9371-0 Höcher, 2-0 Van Peppen
612/09/14MVV MaastrichtVVV-Venlo0-0Van de Graaf4.484R: Altheer (VVV)
612/09/14Almere City FCFC Oss4-2Blank1.0670-1 Falkenstein, 0-2 Pique, 1-2 Janssen (pen),
2-2 Mamedov, 3-2 Serrarens, 4-2 De Kogel
612/09/14FC EmmenHelmond Sport1-0Dieperink3.8750-1 Elbers, 1-1 Bergkamp, 1-2 Diouck,
2-2 Resida'R: Elbers (Hel)
613/09/14NECRKC Waalwijk1-0Bax9.2001-0 Ars
613/09/14De GraafschapTelstar3-2Vd Kerkhof3.8090-1 Almunbaraki, 1-1 Tarfi, 1-2 Almunbaraki,
2-2 Çavlan, 3-2 Vida; R: Seuntjens (Tel)
613/09/14FC EindhovenAchilles'292-0Berben1.8231-0 en 2-0 Van den Hurk
613/09/14Fortuna SittardRoda JC Kerkrade0-2Blom7.8530-1 Lagourieh, 0-2 Plat
614/09/14FC VolendamFC Den Bosch2-2Vink4.0020-1 Quekel, 0-2 Cerio, 1-2 Brands,
2-2 Marengo; R: Luirink (Vol)
615/09/14Jong AjaxSparta Rotterdam4-2Gerritsen9281-0 Bakker, 2-0 Acolatse, 2-1 Dogan,
2-2 Voskamp, 3-2 Hendriks, 4-2 Becker
615/09/14Jong FC TwenteJong PSV0-0Koekoek75R: Lukovic (PSV)
719/09/14MVV MaastrichtDe Graafschap0-1Boot3.8440-1 Lazic (pen)
719/09/14Achilles'29FC Oss2-2Oostrom1.5800-1 Kamaci, 1-1 en 2-1 Hendriks, 2-2 Van Veen
R: Smits (Ach)
719/09/14Jong PSVSparta Rotterdam0-2Vd Heuvel7200-1 Hiwat, 0-2 Voskamp
719/09/14FC Den BoschHelmond Sport3-0Vd Kerkhof3.2861-0 Quekel, 2-0 Thomassen, 3-0 Ceria
R: Gomez (Hel)
719/09/14VVV-VenloAlmere City FC3-2Manschot4.1501-0 Platje, 2-0 Post, 2-1 Janssen,
3-1 Platje, 3-2 Janssen
719/09/14TelstarJong FC Twente1-1Berben2.3630-1 Zschusschen, 1-1 Tissoudali
719/09/14Fortuna SittardFC Eindhoven0-2Otto2.1300-1 Van Son, 0-2 Deschilder
720/09/14NECFC Emmen4-0Kamphuis9.0001-0 en 2-0 Limbombe, 3-0 Jahanbakhsh,
4-0 Daemen (pen); R: Ars (NEC)
720/09/14Roda JCJong Ajax1-0Mulder10.9631-0 Faik
720/09/14RKC WaalwijkFC Volendam1-3Van Boekel4.9000-1 Philips, 0-2 Marengo,
1-2 Anderson, 1-3 Brands
826/09/14FC EindhovenVVV-Venlo1-0Verboomen2.7741-0 Van den Hurk
827/09/14FC OssTelstar2-1Sanders1.0281-0 Jansen, 2-0 Falkenstein, 2-1 Van Huizen
826/09/14FC EmmenJong Ajax2-2Boot3.5800-1 Tete, 0-2 Muric, 1-2 Pedro, 2-2 Bannink (p)
827/09/14Sparta RotterdamAlmere City FC3-0Lindhout5.0001-0 Voskamp, 2-0 Mahmudov, 3-0 De Nooijer
827/09/14Helmond SportRoda JC Kerkrade1-2Van Boekel2.8641-0 Elbers (pen), 1-1 Pluim, 1-2 Cicilia
828/09/14RKC WaalwijkAchilles'290-4Kamphuis3.8000-1 Sürmeli, 0-2 Thoone (pen), 0-3 Sürmeli,
0-4 Hendriks
828/09/14FC VolendamMVV Maastricht3-0Braamhaar3.9671-0 Veerman, 2-0 Brands, 3-0 Veerman
828/09/14De GraafschapNEC0-2Vink7.8860-1 Limbombe, 0-2 Emilsson
829/09/14Jong PSVFC Den Bosch5-1Dieperink6351-0 Leemans (pen), 2-0 Van Overbeek,
3-0 Rayhi, 4-0 Boljevic, 5-0 De Wijs,
5-1 Maguire (pen); R: Kabashi (DBo)
829/09/14Jong FC TwenteFortuna Sittard3-0Blank2251-0 Eghan, 2-0 Zschusschen, 3-0 Oosterwijk
R: Bijen (Twe)
903/10/14MVV MaastrichtFC Oss0-2Gerritsen3.9190-1 Van Veen, 0-2 Kamaci
903/10/14Achilles'29FC Emmen1-2Koekoek1.3320-1 Bergkamp, 0-2 Peters, 1-2 Thoone
R: Almeide (Emm)
903/10/14FC EindhovenRKC Waalwijk2-0Mulder2.3451-0 Sleegers, 2-0 Van den Hurk
903/10/14FC Den BoschDe Graafschap1-2Manschot3.4000-1 Lurling, 1-1 Vermeij, 1-2 Van Ewijk
903/10/14Roda JC KerkradeJong PSV1-1Perez10.9071-0 Dijkhuizen, 1-1 Cmiljanić
903/10/14VVV-VenloHelmond Sport2-1Bax4.1001-0 Platje, 2-0 Altheer, 2-1 Tuyp
903/10/14Jong AjaxJong FC Twente5-1Vd Heuvel4301-0 Zivkovic, 1-1 Oosterwijk, 2-1 Acolatse,
3-1 Acolatse, 4-1 Meenig, 5-1 Zivokovic
903/10/14Almere City FCNEC1-2Van de Graaf1.4750-1 Jahanbakhsh, 0-2 Ars, 1-2 Kip
903/10/14TelstarSparta Rotterdam4-3Martens2.4150-1 Gladon, 1-1 Kulhan, 1-2 Voskamp,
2-2 Kindermans, 3-2 Almubaraki,
3-3 Voskamp, 4-3 Almubaraki
903/10/14Fortuna SittardFC Volendam0-1Sanders2.1240-1 Brands (pen); R: Turan (For)
1017/10/14FC VolendamAlmere City FC2-3Martens3.8061-0 Veerman, 1-1 Oost, 2-1 Brands,
2-2 Keller, 2-3 Quasten
1017/10/14RKC WaalwijkTelstar2-0Boterberg3.8001-0 Fortes, 2-0 Esajas
1017/10/14FC OssFC Eindhoven3-0Vd Kerkhof2.2761-0 Opoku, 2-0 Van Veen, 3-0 Zanelli
1017/10/14Helmond SportJong Ajax2-2Dieperink2.8000-1 becker, 1-1 Elbers, 1-2 Zivkovic,
2-2 Diouck; R; Van de Sande (Hel)
1018/10/14FC EmmenMVV Maastricht6-0Otto3.8501-0 Mannes, 2-0 Bergkamp (pen), 3-0 Bergkamp,
4-0 Bakatti, 5-0 en 6-0 Peters
R: Maatsen (MVV)
1018/10/14De GraafschapAchilles'292-0Higler4.1611-0 Tarfi, 2-0 Lazic
1019/10/14Sparta RotterdamVVV-Venlo1-0Mulder6.3611-0 Mahmudov; R: Breedijk, Breuer (Spa)
1019/10/14NECFC Den Bosch3-1Blom9.4001-0 Ars, 2-0 en 3-0 Santos, 3-1 Mols
1020/10/14Jong PSVFortuna Sittard1-1Berben4001-0 Boljevic, 1-1 Conneh; R; De Wijs (PSV)
1020/10/14Jong FC TwenteRoda JC Kerkrade0-2Lindhout3000-1 en 0-2 Plat; R: Soumaoro (Twe)
1124/10/14FC VolendamDe Graafschap2-1Mulder3.6561-0 Veerman, 2-0 Brands, 2-1 Van Ewijk
1124/10/14FC Den BoschFortuna Sittard1-0Vd Heuvel3.7681-0 Belterman
1124/10/14Jong AjaxJong PSV1-1Blank7591-0 Zivkovic, 1-1 Bergwijn
1124/10/14Almere City FCHelmond Sport3-2Boot8171-0 en 2-0 Janssen, 2-1 Elbers (pen),
3-1 Tuyp, 4-1 De Kogel
1124/10/14TelstarFC Eindhoven0-5Koekoek1.9630-1 Steegers, 0-2 Vand en Hurk, 0-3 Gunst,
0-4 Van den Boomen, 0-5 Boere
1124/10/14FC EmmenJong FC Twente3-0Oostrom3.3801-0 Peters, 2-0 Bergkamp, 3-0 Deul
1125/10/14VVV-VenloRKC Waalwijk0-0Vd Kerkhof6.950
1125/10/14MVV MaastrichtAchilles'293-2Perez3.8191-0 en 2-0 Brouwers, 2-1 Worm,
3-1 Brouwers, 3-2 Van Steen
1126/10/14NECFC Oss3-1Janssen9.1000-1 Van Veen, 1-1 Santos,
2-1 Jahanbakhsh, 3-1 Ars
1126/10/14Roda JC KerkradeSparta Rotterdam3-0Sanders11.5491-0 Biemans, 2-0 Höcher, 3-0 Demouge
1201/01/14RKC WaalwijkAlmere City FC1-4Gerritsen2.7000-1 Kip, 0-2 Hoefdraad, 0-3 Kip,
0-4 Janssen, 1-4 Van Mosselveld
1231/10/14FC EindhovenJong Ajax2-1Bax2.0001-0 Van den Hurk, 1-1 Zivkovic, 2-1 Sleegers
1231/10/14TelstarMVV Maastricht2-0Oostrom2.0001-0 Seuntjens (pen), 2-0 Almunbaraki
1231/10/14Fortuna SittardFC Emmen1-8Claes1.8230-1 Bannink, 0-2 Bergkamp, 0-3 Siekman,
0-4 Peters, 0-5 en 0-6 Bannink,
0-7 Deul (pen), 1-7 Vankan, 1-8 Peters
1201/11/14FC Den BoschFC Oss0-1Braamhaar3.8860-1 Opoku; R: Ket (Oss)
1201/11/14De GraafschapHelmond Sport5-0Koekoek4.9301-0 Van Ewijk, 2-0 Vermeij, 3-0 Cavlan,
4-0 en 5-0 Van Ewijk
1202/11/14Sparta RotterdamNEC2-2Makkelie5.1320-1 Conboy, 0-2 Ars, 1-2 Loen, 2-2 Mahmudov
1202/11/14Achilles'29Roda JC0-4Manschot2.7210-1 Demouge, 0-2 Höcher (pen), 0-3 Plat,
0-4 Höcher; R: Zeller (Ach)
1203/11/14Jong PSVVVV-Venlo2-2Vd Heuvel8000-1 Van Crooy, 1-1 Noor, 2-1 Boljevic,
2-2 Khalouta
1203/11/14Jong FC TwenteFC Volendam3-3Dieperink2931-0 Kwee, 2-0 Zschusschen, 2-1 Veerman,
2-2 Brands, 3-2 Zschusschen, 3-3 Veerman
1307/11/14FC VolendamJong PSV1-0Otto3.6821-0 Brands
1307/11/14MVV MaastrichtFC Eindhoven1-2Manschot3.7591-0 Brouwers, 1-1 Sleegers, 1-2 Deschilder
1307/11/14FC OssJong Ajax1-4Martens3.2480-1 en 0-2 Zivkovic, 0-3 Denswil, 1-3 Opoku,
1-4 Zivkovic
1307/11/14Almere City FCFC Den Bosch2-1Vd Kerkhof9140-1 Lurling, 1-1 Boldewijn, 2-1 Receveur
1307/11/14Helmond SportTelstar5-2Mulder2.0000-1 Kindermans, 1-1 Visser, 2-1 Tuyp, 3-1 Visser,
3-2 Seuntjens, 4-2 Visser, 5-1 Van Huizen (e.d.)
1307/11/14FC EmmenRoda JC Kerkrade2-3Wiedemeijer6.0280-1 Jansen, 0-2 Plat, 0-3 Demouge, 1-3 Resida,
2-3 Vossebelt; R: Ramos (Rod)
1308/11/14RKC WaalwijkFortuna Sittard0-2Dieperink2.4210-1 Conneh, 0-2 Briels
1308/11/14De GraafschapSparta Rotterdam3-2Gerritsen5.4161-0 Cavlan, 2-0 Van Ewijk, 3-0 Vermeij,
3-1 Breedijk, 3-2 Verhaar
R: Cavlan (Gra), Nieuwendaal (Spa)
1308/11/14Jong FC TwenteAchilles'292-2Berben2751-0 en 2-0 Zschusschen, 2-1 Hendriks,
2-2 Wiafe
1309/11/14NECVVV-Venlo2-1Higler9.0001-0 Limbombe, 1-1 Joppen, 2-1 Limbombe
R: Van Crooy (VVV)
1421/11/14FC EindhovenJong FC Twente0-1Sanders3.4000-1 Tanda; R: Daniëls (Twe)
1421/11/14FC Den BoschMVV Maastricht2-1Smeets3.6721-0 en 2-0 Maguire, 2-1 Hikspoors
1421/11/14Roda JC KerkradeAlmere City FC1-4Kamphuis10.2200-1 Hoefdraad, 0-2 en 0-3 Janssen, 0-4 Kip,
1-4 Dijkhuizen; R: Pluim (Rod)
1421/11/14VVV-VenloFC Volendam4-2Van Sichem3.7501-0 (pen), 2-0 en 3-0 Wolters, 3-1 Promes (e.d.),
4-1 Platje, 4-2 Brands (pen)
1421/11/14TelstarFC Emmen1-3Lindhout1.7990-1 Deul, 0-2 Pedro, 1-2 Seuntjens, 1-3 Peters
1421/11/14Fortuna SittardDe Graafschap0-0Blank4.500R: Lammers (Gra)
1422/11/14Achilles'29Helmond Sport3-2Boot1.6001-0 Hendriks, 1-1 Weuts, 2-1 Edwards,
3-1 Hendriks, 3-2 Tuyp
1423/11/14Sparta RotterdamFC Oss2-2Van de Graaf6.7031-0 Gladon, 1-1 en 1-2 Mathieu, 2-2 Gladon
R: Nys (Spa)
1424/11/14Jong PSVRKC Waalwijk3-1Perez7001-0 Ritzmaier, 2-0 Koch, 3-0 Leemans,
3-1 Sanoh
1424/11/14Jong AjaxNEC1-1Dieperink9091-0 Bazoer, 1-1 Van Eijden
1528/11/14Sparta RotterdamRKC Waalwijk2-1Blank5.0710-1 Van Weert, 1-1 (pen) en 2-1 Gladon
1528/11/14FC VolendamFC Eindhoven2-3Lindhout3.9000-1 Van Hout, 1-1 Marengo, 1-2 Van Hout,
1-3 Boere, 2-3 Veerman
1528/11/14MVV MaastrichtFortuna Sittard0-1Van de Graaf5.3570-1 Janssen (pen); R: Moustafa (MVV)
1528/11/14FC Den BoschAchilles'290-1Koekoek2.3910-1 Thoone; R: Kabashi (DBo)
1528/11/14De GraafschapRoda JC Kerkrade1-2Janssen5.6931-0 Van Ewijk, 1-1 Biemans, 1-2 Dijkhuizen
R: Van Ewijk, Pröpper (Gra)
1528/11/14NECJong FC Twente5-1Otto8.1001-0 Jahanbakhsh, 1-1 Oosterwijk,
2-1, 3-1 en 4-1 Ars, 5-1 Santos
1528/11/14VVV-VenloTelstar1-0Berben3.3001-0 Khalouta
1528/11/14FC OssFC Emmen1-2Vd Kerkhof1.8630-1 Peters, 1-1 Van Veen, 1-2 Peters
1528/11/14Almere City FCAjax1-1Mulder2.5001-0 Hoefdraad, 1-1 Menig
1528/11/14Helmond SportJong PSV2-1Gerrets2.8250-1 Koch, 1-1 Tuyp, 2-1 Diouck
1601/12/14RKC WaalwijkMVV Maastricht0-1Vd Heuvel2.5210-1 Brouwers
1601/12/14Achilles'29FC Volendam2-4Van Driessche1.0000-1 Veerman, 0-2 Schouten, 0-3 Fafiani,
0-4 Marengo, 1-4 Dingil, 2-4 Thoone
R: Wattamaleo (Vol)
1601/12/14FC EindhovenHelmond Sport3-0Martens3.6531-0 Boere, 2-0 Deschilder, 3-0 Bourdouxhe
1601/12/14Roda JC KerkradeFC Oss4-3Bax9.1020-1 Sbijder, 0-2 Opoku, 1-2 Paulissen,
2-2 Van Hyfte, 3-2 Biemans, 4-2 Ramos,
4-3 Bakx; R: Piqué (Oss)
1601/12/14Jong AjaxVVV-Venlo4-0Gerritsen3721-0 Zivkovic, 2-0 Zimling, 3-0 Menig, 4-0 Zivkovic
1601/12/14TelstarNEC0-1Manschot2.01401 Santos; R: Jahanbakhsh (NEC)
1601/12/14Jong FC TwenteFC Den Bosch1-1Perez3150-1 Thomassen, 1-1 Oosterwijk
1601/12/14Fortuna SittardSparta Rotterdam0-0Boot1.575
1601/12/14FC EmmenAlmere City FC2-2Blom5.3401-0 Peters, 2-0 Deul, 2-1 Janssen, 2-2 Toet
R: Siekman (Emm)
1602/12/14Jong PSVDe Graafschap3-1Oostrom2411-.0 Hendrix, 2-0 Vloet, 2-1 Vida, 3-1 Sanoh
1706/12/14Almere City FCFortuna Sittard3-0Lindhout1.0681-0 Mamedov, 2-0 en 3-0 Janssen; R: Voorn (For)
1706/12/14FC Den BoschFC Eindhoven0-0Vd Graaf2.878
1706/12/14De GraafschapJong FC Twente6-3Vd Heuvel4.8510-1 Schütte, 1-1 Vermeij, 1-2 Zschusschen,
2-2 Hulst, 2-3 Schütte, 3-3 Tarfi, 4-3 Vermeij,
5-3 Van Ewijk, 6-3 Cavlan; R: Zschusschen (Twe)
1706/12/14FC OssJong PSV2-0Berben1.2281-0 en 2-0 Bakx
1706/12/14Helmond SportMVV Maastricht3-2Oostrom2.2000-1 Braken, 1-1 (pen) en 2-1 Elbers,
2-2 Brouwers, 3-2 Koot
1707/12/14Sparta RotterdamFC Emmen3-0Manschot10.0211-0 Breuer, 2-0 Teijsse, 3-0 Voskamp
R: Bakkati (Emm)
1707/12/14FC VolendamTelstar1-0Bax4.0471-2 Veerman; R: Lo Fo Sang (Vol)
1707/12/14NECAchilles'296-2Vd Kerkhof9.6000-1 Dingil, 1-1 Foor, 2-1 Santos, 3-1 Dingil (ed),
4-1 Foor, 5-1 Ars, 5-2 Hendriks, 6-2 Ars
1707/12/14VVV-VenloRoda JC Kerkrade1-1Braamhaar6.3001-0 Wolters, 1-1 Demouge
1708/12/14Jong AjaxRKC Waalwijk3-2Koekoek2651-0 Zivkovic, 2-0 Becker, 3-0 Zivkovic,
3-1 Seedorf, 3-2 Deckers
1812/12/14RKC WaalwijkHelmond Sport0-0Gerritsen2.412
1812/12/14MVV MaastrichtJong Ajax2-2Bensch3.5950-1 Van Bruggen, 1-1 Braken, 2-1 Brouwers,
2-2 Tete
1813/12/14Achilles'29VVV-Venlo3-0Lindhout1.5201-0 Thoone, 2-0 Hendriks, 3-0 Sürmeli
1812/12/14FC EindhovenDe Graafschap4-3Perez3.6501-0 Boere, 2-0 Sleegers, 3-0 Van Son, 3-1 en 3-2
Vermeij, 3-3 N'Toko (e.d.), 4-3 N'Toko
1812/12/14Jong PSVAlmere City FC0-1Vd Kerkhof2000-1 Mamedov
1812/12/14Roda JC KerkradeNEC0-1Nijhuis16.0150-1 Limbombe
1812/12/14TelstarFC Den Bosch1-2Gerrets1.4321-0 Dougall, 1-1 Kabashi, 1-2 Lurling
1812/12/14Jong FC TwenteSparta Rotterdam0-0Dieperink180
1812/12/14Fortuna SittardFC Oss4-5Martens3.2001-0 Baur, 1-1 Ket, 1-2, 1-3 en 1-4 Van Veen,
2-4 en 3-4 Conneh, 4-4 Waalkens, 4-5 Sanusi
R: Van Veen (Oss)
1812/12/14FC EmmenFC Volendam4-1Sanders4.0891-0 Deul, 2-0 Siekman, 3-0 Olijve,
4-0 Laghmouchi, 4-1 Marengo
1919/12/14Jong PSVTelstar1-1Vd Heuvel3000-1 Cruz Vicente, 1-1 Noor
1920/12/14Jong AjaxDe Graafschap3-1Boot5731-0 Hendriks, 2-0 en 3-0 Menig,
3-1 Van Ewijk (pen); R: Van de Pavert (Gra)
1919/12/14FC OssJong FC Twente4-1Oostrom1.0321-0 Matieu, 2-0 Kamaci, 3-0 Snijders,
3-1 Schütte, 4-1 Kamaci (pen)
1920/12/14Helmond SportFC Volendam3-4Manschot2.4001-0 Diouck, 1-1 Veerman, 1-2 Gomez (e.d.),
2-2 Kazlauskas, 2-3 Marengo,
2-4 Van Kippersluis, 3-4 Gomez
1919/12/14FC EmmenRKC Waalwijk5-3Lindhout3.8501-0 Vossebelt, 1-1 Anderson, 2-1 Peters,
3-1 Deul, 3-2 Opoku, 4-2 Bergkamp (pen),
5-2 Jungschläger (e.d.), 5-3 Deckers
1920/12/14Sparta RotterdamFC Eindhoven2-0Otto4.6131-0 Teijsse, 2-0 Mahmudov
1920/12/14Almere City FCAchilles'290-0Bax827
1921/12/14NECMVV Maastricht4-1Braamhaar9.5000-1 Smeets, 1-1 Santos, 2-1 Limbombe,
3-1 Santos, 4-1 Daemen (pen)
1921/12/14Roda JC KerkradeFC Den Bosch3-1Mulder10.1661-0 en 2-0 Dijkhuizen, 2-1 Mols, 3-1 Rutjes
1921/12/14VVV-VenloFortuna Sittard0-0Hilger3.900
2016/01/15RKC WaalwijkRoda JC Kerkrade3-0Van Sichem2.8001-0 Coster, 2-0 Maria, 3-0 Coster
2016/01/15MVV MaastrichtAlmere City FC1-0Blank3.3491-0 Braken; R: Moustafa (MVV)
2016/01/15Achilles'29Jong PSV2-0Otto1.5601-0 Sanders, 2-0 Thoone
2016/01/15FC EindhovenNEC3-0Janssen3.2261-0 Sleegers, 2-0 Van Son, 3-0 Van den Boomen
2016/01/15FC Den BoschSparta Rotterdam1-1Vink3.3711-0 Van den Broek, 1-1 Breedijk
R: Van Huijgevoort (DBo)
2016/01/15TelstarJong Ajax1-1Mulder2.7630-1 Acolatse, 1-1 Almunbaraki
2016/01/15Fortuna SittardHelmond Sport1-0Oostrom1.4281-0 Janssen (pen); R: Sequiera (Hel)
2017/01/15FC VolendamFC Oss2-2Van de Graaf4.0000-1 Janssen, 1-1 Brands (pen), 2-1 Kuwas,
1-2 Matieu; R: Piqué (Oss)
2017/01/15De GraafschapFC Emmen1-2Vd Kerkhof4.7320-1 Peters, 0-2 Vossebelt, 1-2 Vermeij
R: Jurjus (Gra)
2019/01/15Jong FC TwenteVVV-Venlo0-1Koekoek3500-1 Khalouta
2123/01/15RKC WaalwijkNEC0-2Braamhaar2.7500-1 Santos, 0-1 Ars
2124/01/15Achilles'29FC Eindhoven1-1Perez1.4551-0 Hendriks, 1-1 Boere
2124/01/15FC Den BoschFC Volendam0-5Lindhout2.7810-1 Veerman, 0-2 en 0-3 Brands,
0-4 en 0-5 Veerman
2124/01/15FC OssAlmere City FC4-1Manschot1.0920-1 Janssen (pen), 1-1, 2-1 en 3-1 Van Veen,
4-1 Opoku
2124/01/15Helmond SportFC Emmen2-2Janssen1.6170-1 Resida, 0-2 Peters, 1-2 Visser, 2-2 Diouck
R: Siekman (Emm)
2127/01/15TelstarDe Graafschap0-2Boot1.2000-1 Vermeij, 0-2 Van Ewijk
2125/01/15Sparta RotterdamJong Ajax6-0Martens5.4991-0 Verhaar, 2-0 Teijsse, 3-0 Gladon, 4-0 Dogan,
5-0 Baio, 6-0 Mahmudov; R: Mous (Aja)
2125/01/15Roda JC KerkradeFortuna Sittard1-3Makkelie13.0150-1, 0-2 (pen) en 0-3 (pen) Janssen, 1-3 Van Hyfte
2125/01/15VVV-VenloMVV Maastricht3-0Kamphuis4.1001-0 en 2-0 Nijholt, 3-0 Promes
2126/01/15Jong PSVJong FC Twente4-1Berben4621-0 Vloet, 2-0 Ritzmaier, 2-1 Myaichi,
3-1 Sanoh, 4-1 Vloet
2230/01/15FC VolendamSparta Rotterdam1-1Vd Kerkhof3.9211-0 Veerman, 1-1 Dogan
2201/02/15MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade3-1Sanders8.3210-1 Jansen, 1-1 Peeters, 2-1 Smeets,
3-1 Brouwers; R: Jansen (Rod)
2230/01/15FC EindhovenJong PSV2-1Lindhout2.7101-0 Van Son, 1-1 Van Overbeek, 2-1 N'Toko
2203/02/15Almere City FCTelstar3-3Gerritsen8920-1 Van Essen, 1-1 Kip, 1-2 Seuntjens,
2-2 Janssen (pen), 2-3 Seuntjens, 3-3 Serrarens
R: Keller (Alm), Olfers, Keurntjes (Tel)
2230/01/15Fortuna SittardAchilles'290-0Verboomen1.499
2230/01/15FC EmmenVVV-Venlo1-1Manschot2.6181-0 Bannink, 1-1 Platje
2231/01/15De GraafschapFC Oss2-1Vd Heuvel4.5861-0 Vida, 1-1 Opoku, 2-1 Tarfi
2201/02/15NECHelmond Sport3-1Van de Graaf9.8001-0 Santos, 1-1 Hutten, 2-1 Jahanbakshsh,
3-1 Limbombe
2202/02/15Jong FC TwenteRKC Waalwijk4-1Koekoek1601-0 Hölscher, 2-0 (pen), 3-0 en 4-0 Oosterwijk,
4-1 Esajas (pen); R: Maria (RKC), Andersen (Twe)
2306/02/15Sparta RotterdamMVV Maastricht4-1Mulder4.9151-0 Mahmudov, 1-1 Croux, 2-1 Mahmudov,
3-1 Gladon, 4-1 Loen
2306/02/15FC VolendamJong Ajax3-4Perez5.0110-1 en 0-2 Muric, 1-2 Kuwas, 2-2 Brands,
3-2 Kuwas, 3-3 Zivkovic (pen), 3-4 Warmerdam
2306/02/15RKC WaalwijkFC Den Bosch0-3Blank2.4000-1 Thomassen, 0-2 Mols, 0-3 Van der Sande
2306/02/15FC EindhovenRoda JC Kerkrade0-2Nijhuis3.2480-1 Paulissen, 0-2 Biemans
2306/02/15Jong PSVFC Emmen0-2Boot4000-1 Bergkamp, 0-2 Resida
2306/02/15FC OssHelmond Sport3-1Otto1.0731-0 Kamaci, 2-0 Matieu, 3-0 Opoku, 3-1 Hutten
2306/02/15Jong FC TwenteAlmere City FC0-3Gerrets1300-1 Receveur, 0-2 Ahannach, 0-3 Vet
Gespeeld in Emmen
2306/02/15Fortuna SittardNEC0-3Lindhout1.4970-1 Santos, 0-2 Limbombe, 0-3 Jahanbakshsh
2409/02/15RKC WaalwijkDe Graafschap0-5Manschot2.3000-1 Van Ewijk, 0-2 Vida, 0-3 Vermeij,
0-4 Tarfi, 0-5 Pröpper
2409/02/15MVV MaastrichtJong FC Twente2-2Boot3.2480-1 Kusk, 0-2 Oosterwijk, 1-2 Braken,
2-2 Veldmate
2409/02/15FC Den BoschFC Emmen2-0Otto3.3781-0 Lurling, 2-0 Maguire (pen)
2409/02/15NECJong PSV5-2Vd Heuvel9.2000-1 Smits, 1-1 Limbombe, 2-1 Vloet,
3-1 en 4-1 Ars, 4-2 Daemen, 5-2 Ars
2409/02/15Roda JC KerkradeFC Volendam3-2Braamhaar9.0600-1 Brands, 1-1 Biemans, 2-1 Akouili (e.d.),
3-1 Gyasi, 3-2 Kuwas
2409/02/15VVV-VenloFC Oss2-1Boterberg3.8000-1 Bakx, 1-1 en 2-1 Khalouta
2409/02/15Jong AjaxAchilles'292-1Berben2440-1 Hendriks, 1-1 en 2--1 Zivkovic
2409/02/15Almere City FCFC Eindhoven2-1Liesveld8440-1 Deschilder, 1-1 Keller, 2-1 Receveur
2409/02/15TelstarFortuna Sittard3-0Koekoek1.3811-0, 2-0 en 3-0 Seuntjens; R: De Wit (For)
2409/02/15Helmond SportSparta Rotterdam0-5Kamphuis1.4590-1 Vd Steen (ed), 0-2 Mahmudov, 0-3 V Boxel,
0-4 Gladon, 0-5 Mahmudov (pen); R: Weuts (Hel)
2513/02/15FC VolendamRKC Waalwijk2-0Janssen3.3861-0 Kuwas, 2-0 Brands
2513/02/15FC EindhovenFortuna Sittard3-1Vd Kerkhof2.0330-1 Schroyen, 1-1 en 2-1 Sleegers, 3-1 Boere
2513/02/15Almere City FCVVV-Venlo0-1Sanders9330-1 Van Crooy
2513/02/15Helmond SportFC Den Bosch1-5Mulder1.6001-0 Justiana, 1-1 Mols, 1-2 Lurling,
1-3 en 1-4 Mols, 1-5 Maatsen
2513/02/15FC EmmenNEC2-3Vink3.7500-1 Jahanbakshsh, 0-2 Limbombe, 0-3 Santos,
1-3 Lachmouchi, 2-3 Siekman
2513/02/15FC OssAchilles'292-2Lindhout1.0380-1 Edwards, 1-1 Opoku, 2-1 Sanusi,
2-2 Edwards
2513/02/15De GraafschapMVV Maastricht3-1Bax4.1831-0 Van Ewijk, 1-1 Vorthoren, 2-1 Cavlan,
3-1 Hulst
2514/02/15Jong FC TwenteTelstar3-1Oostrom701-0 Eghan, 2-0 Oosterwijk, 3-0 Schütte,
3-1 Keurntjes; R: Rafai (Tel)
Gespeeld in Emmen
2515/02/15Sparta RotterdamJong PSV0-2Perez5.4870-1 en 0-2 Quekel; R: Teijsse (Spa)
2516/02/15Jong AjaxRoda JC Kerkrade3-3Otto5821-0 Zivkovic, 2-0 Riedewald, 3-0 Zivkovic,
3-1 Faik, 3-2 Jansen (pen), 3-3 Faik
2317/02/15De GraafschapVVV-Venlo1-1Van de Graaf4.3870-1 Platje (pen), 1-1 Van Ewijk
2620/02/15RKC WaalwijkJong Ajax4-4Gerrets2.1000-1 Acolatse, 0-2 Hendriks, 0-3 Owusu,
1-3 Jungschläger, 1-4 Menig, 2-4 Seedorf,
3-4 en 4-4 Van Zeelst; R: Sporkslede (Aja)
2620/02/15FC EindhovenFC Den Bosch2-0Bensch2.0851-0 Durwael, 2-0 Hunte
2620/02/15Roda JC KerkradeVVV-Venlo2-1Lindhout9.8560-1 Khalouta, 1-1 Ramos, 2-1 Gyasi
2620/02/15TelstarFC Volendam1-1Manschot2.1360-1 Brands, 1-1 Seuntjens; R: Evers (Vol)
2620/02/15FC EmmenSparta Rotterdam2-1Higler4.0500-1 Voskamp, 1-1 Bergkamp, 2-1 Peters
R: Van Boxel (Spa)
2621/02/15MVV MaastrichtHelmond Sport1-1Koekoek3.2640-1 Tuyp, 1-1 Vink
2621/02/15Fortuna SittardAlmere City FC1-2Van de Graaf2.0170-1 Boldewijn, 1-1 Conneh, 1-2 Ahannach
2622/02/15Achilles'29NEC1-3Wiedemeijer3.7201-0 Hendriks, 1-1 Ars (pen), 1-2 Santos,
1-3 Jahanbakshsh (pen)
2623/02/15Jong PSVFC Oss1-3Blank2671-0 Ritzmaier, 1-1 Bakx, 1-2 Sanusi, 1-3 Opoku
2623/02/15Jong FC TwenteDe Graafschap3-1Otto2111-0 Miyaichi, 1-1 Van Ewijk (pen), 2-1 Kusk,
3-1 Oosterwijk
2223/02/15Jong AjaxFC Den Bosch0-0Oostrom1.056
2727/02/15Sparta RotterdamJong FC Twente1-2Gerritsen4.8710-1 Schütte, 0-2 Hölscher, 1-2 Breuer
2727/02/15FC VolendamFC Emmen3-2Nijhuis3.5990-1 Bannink (pen), 1-1 Kuwas, 1-2 Bergkamp,
2-2 en 3-2 (pen) Brands
2727/02/15FC Den BoschTelstar1-2Sanders3.6510-1 en 0-2 Kulhan, 1-2 Thomassen
2727/02/15De GraafschapFC Eindhoven1-0Wiedemeijer4.3501-0 Hulst
2727/02/15NECRoda JC Kerkrade3-0Van Boekel12.5001-0 Foor, 2-0 Santos, 3-0 Foor
2727/02/15VVV-VenloAchilles'291-1Vd Kerkhof4.6000-1 Worm, 1-1 Joppen; R: Buwalda (VVV)
2727/02/15Jong AjaxMVV Maastricht1-3Dieperink3830-1 Braken, 0-2 Croux, 0-3 Vorthoren,
1-3 Vissie
2727/02/15FC OssFortuna Sittard1-0Bax1.1181-0 Opoku
2727/02/15Almere City FCJong PSV2-2Oostrom1.0140-1 Loof, 1-1 Alberto, 1-2 Boldewijn,
2-2 Alberto
2727/02/15Helmond SportRKC Waalwijk3-0Boot2.1121-0 en 2-0 (pen) Elbers, 3-0 El Allouchi
2302/03/15Achilles'29Telstar1-3Berben1.3121-0 Sürmeli, 1-1 Olfers, 1-2 Seuntjens,
1-3 Tissoudali
2807/03/15RKC WaalwijkSparta Rotterdam2-1Martens2.1001-0 Valpoort, 1-1 Van der Stoep, 2-1 Martina
2806/03/15TelstarVVV-Venlo0-3Vd Heuvel1.9630-1 Platje, 0-2 Khalouta, 0-3 Wolters
2806/03/15Fortuna SittardMVV Maastricht0-3Mulder4.8220-1 Brouwers, 0-2 Peeters (pen), 0-3 Croux
2806/03/15FC EmmenFC Oss2-3Sanders3.6800-1 Ten Den, 0-2 Matieu, 0-3 Snijders,
1-3 Bergkamp, 2-3 Peters
2807/03/15FC EindhovenFC Volendam3-1Kamphuis4.0030-1 Brands, 1-1 Nieveld, 2-1 Swinnen, 3-1 Boere
2808/03/15Achilles'29FC Den Bosch2-1Boot1.6241-0 Dingil, 2-0 Smits, 2-1 Maguire
2808/03/15Roda JC KerkradeDe Graafschap1-1Van de Graaf11.0751-0 Van Hyfte, 1-1 Tarfi
2809/03/15Jong PSVHelmond Sport0-0Otto400
2809/03/15Jong AjaxAlmere City FC3-1Bax5961-0 Muric, 2-0 Warmerdam, 3-0 Hendriks (pen),
3-1 Mamedov
2809/03/15Jong FC TwenteNEC0-1Perez2080-1 Santos; Gespeeld in Emmen
2913/03/15Sparta RotterdamFortuna Sittard3-0Smeets5.6431-0 Breuer, 2-0 en 3-0 Nys
2913/03/15FC VolendamAchilles'291-0Bax3.4231-0 Overtoom
2913/03/15MVV MaastrichtRKC Waalwijk1-1Otto3.6530-1 Jungschläger, 1-1 Braken
2913/03/15FC Den BoschJong FC Twente2-0Koekoek2.4741-0 Belterman, 2-0 Van der Sande
2913/03/15De GraafschapJong PSV5-0Boot4.3821-0 Pröpper, 2-0 Cavlan, 3-0 Vermeij,
4-0 Cavlan, 5-0 De Wijs (e.d.)
2913/03/15NECTelstar2-0Mulder9.6001-0 Santos, 2-0 Emilsson
2913/03/15VVV-VenloJong Ajax1-0Berben5.2001-0 Platje
2913/03/15FC OssRoda JC Kerkrade1-0Vd Heuvel2.1421-0 Opoku; R: Jansen (Rod)
2913/03/15Almere City FCFC Emmen0-0Gözübüyük877
2913/03/15Helmond SportFC Eindhoven2-3Manschot3.0120-1 Bourdouxhe, 0-2 Gunst, 1-2 Weuts,
1-3 Vd Boomen, 2-3 Nieskens; R: N'Toko (Ein)
3016/03/15Sparta RotterdamAchilles'290-0Van de Graaf5.297
3016/03/15Jong PSVMVV Maastricht1-1Gerrets2500-1 Brouwers, 1-1 Schaars
3016/03/15NECFC Volendam7-0Vd Kerkhof9.2161-0 Zwarthoed, 2-0 Jahanbakshsh, 3-0 Ars,
4-0 Limbombe, 5-0 Ars, 6-0 Foor, 7-0 Waalkens
3016/03/15Roda JC KerkradeTelstar2-4Dieperink8.6550-1 Van Essen, 0-2 Tissoudali, 0-3 Seuntjens,
1-3 Van Hyfte, 2-3 Schreurs, 2-4 Seuntjens
3016/03/15VVV-VenloFC Den Bosch4-0Gerritsen3.3001-0 Platje, 2-0 Khalouta, 3-0 Platje,
4-0 Van Crooy
3016/03/15Jong AjaxFortuna Sittard3-0Sanders4431-0 Van Bruggen, 2-0 Sporkslede, 3-0 Menig
3016/03/15FC OssRKC Waalwijk4-1Oostrom1.8851-0 en 2-0 Opoku, 2-1 Esajas, 3-1 en 4-1 Opoku
3016/03/15Almere City FCDe Graafschap2-2Mulder1.0230-1 Vermeij, 0-2 Vida, 1-2 Janssen, 2-2 Keller
3016/03/15Helmond SportJong FC Twente1-2Lindhout9170-1 Kusk, 1-1 Justitiana, 1-2 Eghan
3016/03/15FC EmmenFC Eindhoven3-2Braamhaar4.2161-0 Peters, 2-0 Bannink, 2-1 en 2-2 Sleegers,
3-2 Peters
3120/03/15FC VolendamHelmond Sport4-1Gerrets3.6441-0 Fafiani, 2-0 Luirink, 3-0 Philips,
3-1 Vd Sande, 4-1 Brands; R: Van Nuland (Hel)
3120/03/15RKC WaalwijkFC Emmen1-1Lindhout2.1501-0 Esajas, 1-1 Olijve
3120/03/15MVV MaastrichtNEC1-4Van de Graaf5.8921-0 Croux, 1-1 en 1-2 Van Eijden, 1-3 en 1-4 Ars
3120/03/15Achilles'29Almere City FC3-1Perez1.3660-1 Hoefdraad, 1-1 Worm, 2-1 Sürmeli,
3-1 Van Steen
3120/03/15FC EindhovenSparta Rotterdam1-0Sanders3.2001-0 Boere
3120/03/15TelstarJong PSV1-1Martens2.1011-0 Kindermans, 2-0 Loof
3120/03/15Jong FC TwenteFC Oss1-0Dieperink2501-0 Da Cruz
3121/03/15FC Den BoschRoda JC Kerkrade0-1Manschot2.7780-1 Schreurs
3121/03/15De GraafschapJong Ajax3-0Koekoek7.5651-0 Koolhof, 2-0 Van Ewijk (pen), 3-0 Vermeij
3121/03/15Fortuna SittardVVV-Venlo1-1Janssen2.7801-0 Janssen, 1-1 Platje
3203/04/15FC VolendamJong FC Twente2-2Berben3.6290-1 Oosterwijk (pen), 0-2 David, 1-2 Brands,
2-2 Marengo
3203/04/15MVV MaastrichtTelstar3-0Alen3.6351-0 en 2-0 Brouwers, 3-0 Peeters (pen);
R: Rifai (Tel)
3203/04/15NECSparta Rotterdam1-0Makkelie12.5011-0 Santos
3203/04/15Roda JC KerkradeAchilles'293-0Otto9.9781-0 Verhoeven (e.d.), 2-0 Schreurs, 3-0 Gyasi
3203/04/15VVV-VenloJong PSV0-2Koekoek4.3000-1 Quekel, 0-2 Boljevic
3203/04/15Jong AjaxFC Eindhoven1-2Van de Graaf6790-1 Van Hout, 1-1 Fischer, 1-2 Boere
3203/04/15FC OssFC Den Bosch2-1Kamphuis2.8790-1 Statie, 1-1 en 2-1 Bakx
3203/04/15Almere City FCRKC Waalwijk2-3Sanders1.2310-1 Valpoort, 1-1 Janssen, 1-2 Valpoort,
2-2 Mamedov, 2-3 Calabro
3203/04/15Helmond SportDe Graafschap2-1Bax1.8411-0 Koot, 2-0 El Allouchi, 2-1 Lazic
3203/04/15FC EmmenFortuna Sittard3-2Perez3.6801-0 Siekman, 1-1 Schroyen, 1-2 Janssen (pen),
2-2 Peters, 3-2 Resida
3306/04/15Sparta RotterdamRoda JC Kerkrade6-0Van Sichem4.9461-0 Mahmudov, 2-0 Voskamp, 3-0 Nys,
4-0 Mahmudov, 5-0 Voskamp, 6-0 Mahmudov
3306/04/15RKC WaalwijkVVV-Venlo0-0Dieperink2.500
3306/04/15Achilles'29MVV Maastricht0-2Blank1.5240-1 Brouwers, 0-2 Croux
3306/04/15FC EindhovenTelstar1-0Vd Kerkhof3.4161-0 Van den Boomen
3307/04/15Jong PSVJong Ajax2-0Oostrom3001-0 Ritzmaier, 2-0 Alberto
3306/04/15De GraafschapFC Volendam0-2Lindhout5.3240-1 Philips, 0-2 Fafiani
3306/04/15FC OssNEC1-2Higler3.1851-0 Daemen (e.d.), 1-1 en 1-2 Santos
3306/04/15Jong FC TwenteFC Emmen0-1Gerrets2300-1 Seip
3306/04/15Fortuna SittardFC Den Bosch0-0Martens1.480
3306/04/15Helmond SportAlmere City FC1-0Vh Heuvel1.2781-0 El Allouchi
3410/04/15MVV MaastrichtFC Volendam6-2Gerritsen3.6851-0 Smeets, 1-1 Philips, 2-1 Labylle,
3-1 Peters (pen), 4-1 Huser, 5-1 Brouwers,
6-1 Peters, 6-2 Overtoom
3410/04/15FC Den BoschJong PSV1-1Blank3.8741-0 Van der Sande, 1-1 Leemans (pen)
3410/04/15VVV-VenloFC Eindhoven2-1Gözübüyük3.6001-0 Platje, 2-0 Van Crooy, 2-1 Karg
3410/04/15TelstarFC Oss2-1Perez1.5550-1 Bakx, 1-1 Van Essen, 2-1 Keurntjes
R: Koopmans (Oss)
3410/04/15Achilles'29RKC Waalwijk0-1Van de Graaf1.6240-1 Calabro (pen)
3411/04/15Almere City FCSparta Rotterdam3-2Bax8711-0 en 2-0 Janssen, 2-1 Verhaar,
3-1 Janssen, 3-2 Voskamp
3411/04/15Fortuna SittardJong FC Twente2-2Oostrom1.4520-1 Oosterwijk, 1-1 Ter Borgh, 2-1 Overhof,
2-2 Oosterwijk
3412/04/15NECDe Graafschap2-0Manschot9.1211-0 Ars, 2-0 Limbombe
3412/04/15Roda JC KerkradeHelmond Sport7-0Vd Kerkhof9.7821-0 Paulissen, 2-0 Biemans, 3-0 Van Hyfte,
4-0 Paulissen, 5-0 Schreurs (pen), 6-0 Demouge,
7-0 Paulissen
3413/04/15Jong AjaxFC Emmen0-2Martens6910-1 Bannink, 0-2 Laghmouchi
3517/04/15FC VolendamFortuna Sittard2-4Mulder4.5501-0 Marengo, 1-1 Kis, 1-2 Conneh,
1-3 Janssen (pen), 1-4 Marengo, 2-4 Turan
R: Luirink, Kuwas (Vol)
3517/04/15RKC WaalwijkFC Eindhoven0-1Liesveld4.8230-1 Sleegers
3517/04/15FC OssMVV Maastricht0-1Braamhaar2.2480-1 Smeets
3517/04/15Helmond SportVVV-Venlo3-1Van Damme1.8900-1 Joppen, 1-1 Nijholt (e.d.), 2-1 Elbers,
3-1 El Allouchi
3518/04/15De GraafschapFC Den Bosch2-0Van de Graaf4.6771-0 Straalman, 2-0 Van Ewijk (pen)
3518/04/15FC EmmenAchilles'292-2Sanders4.9621-0 Bergkamp, 2-0 Peters, 2-1 Wiafe,
2-2 Thoone (pen)
3519/04/15Sparta RotterdamTelstar3-1Boot5.1121-0 Loen, 2-0 Mahmudov, 3-0 Voskamp,
3-1 Kindermans
3519/04/15NECAlmere City FC2-1Otto8.8001-0 Ars, 2-0 Limbombe, 2-1 Boldewijn
R: Nieuwpoort (Alm)
3520/04/15Jong PSVRoda JC Kerkrade1-1Gerrets8851-0 Leemans, 1-1 Van Hyfte
3520/04/15Jong FC TwenteJong Ajax1-0Blank2691-0 Ter Avest
3624/04/15MVV MaastrichtFC Emmen2-1Liesveld4.9220-1 Deul, 1-1 Peeters (pen), 2-1 Smeets
3624/04/15Achilles'29De Graafschap1-3Vd Heuvel2.1540-1 Tarfi, 0-2 Vermeij, 1-2 Wiafe,
1-3 Van Ewijk (pen)
3624/04/15FC EindhovenFC Oss2-1Sanders3.4501-0 Balk (e.d.), 1-1 Mathieu, 2-1 Gunst (pen)
3624/04/15FC Den BoschNEC1-3Van Boekel2.8730-1 Santos, 0-2 Ars, 1-2 Kabashi, 1-3 Foor
3624/04/15Roda JC KerkradeJong FC Twente2-2Perez9.1131-0 Biemans, 2-0 Jansen, 2-1 Miyaichi,
2-2 Verbist (e.d.)
3624/04/15VVV-VenloSparta Rotterdam1-1Lindhout3.9000-1 Gladon, 1-1 Promes
3624/04/15Jong AjaxHelmond Sport0-2Koekoek2550-1 Elbers, 0-2 Diouck
3624/04/15Almere City FCFC Volendam1-1Van de Graaf1.1640-1 Van Kippersluis, 1-1 Ahannach
3624/04/15TelstarRKC Waalwijk5-0Manschot1.8881-0 en 2-0 Valies, 3-0 Seuntjens,
4-0 Olfers, 5-0 Talsma
3624/04/15Fortuna SittardJong PSV1-3Dieperink5.1420-1 Van Overbeek, 0-2 Leemans (pen),
1-2 Janssen, 1-3 Bergwijn
3701/05/15FC VolendamVVV-Venlo1-1Vd Heuvel4.0200-1 Platje, 1-1 Brands (pen)
3701/05/15RKC WaalwijkJong PSV2-2Berben2.2000-1 Marquet, 0-2 Bergwijn, 1-2 Van Zeelst,
2-2 Van Mosselveld
3701/05/15MVV MaastrichtFC Den Bosch3-0Dieperink4.0951-0 Veldmate, 2-0 Smeets, 3-0 Vorthoren
R: Maguire (DBo)
3701/05/15De GraafschapFortuna Sittard3-0Bax5.0951-0 Vida, 1-0 en 3-0 Vermeij
3701/05/15NECJong Ajax2-1Mulder11.5041-0 Santos, 2-0 Foor, 2-1 Noordhoff
3701/05/15FC OssSparta Rotterdam1-5Van de Graaf2.0750-1, 0-2 (pen), 0-3 Gladon, 1-3 Falkenstein,
1-4 Mahmudov, 1-5 Verhaar
R: Koopmans, Mathieu (Oss), Korsmit (Spa)
3701/05/15Almere CityRoda JC Kerkrade0-1Manschot7500-1 Paulissen
3701/05/15Jong FC TwenteFC Eindhoven0-1Martens1500-1 Sleegers
3701/05/15Helmond SportAchilles'293-1Oostrom1.5811-0 Elbers, 2-0 Diouck, 3-0 Visser, 3-1 Edwards
3701/05/15FC EmmenTelstar4-0Gerritsen5.1651-0 Bannink, 2-0 en 3-0 Deul, 4-0 Resida
3808/05/15Sparta RotterdamDe Graafschap1-1Higler8.3031-0 Gladon, 1-1 Janssen
3808/05/15Achilles'29Jong FC Twente0-1Koekoek1.4550-1 David
3808/05/15FC EindhovenMVV Maastricht5-1Manschot2.6231-0 Deschilder, 2-0 Hunte, 3-0 Karg, 4-0 Hunte,
4-1 Ospitalieri, 5-1 Sleegers
3808/05/15Jong PSVFC Volendam2-0Oostrom4021-0 en 2-0 Rayhi
3808/05/15FC Den BoschAlmere City FC3-3Gerritsen2.3720-1 Mamedov, 0-2 Boldewijn, 1-2 Van der Sande,
1-3 Dissels, 2-3 Maatsen, 3-3 Lurling
3808/05/15Roda JC KerkradeFC Emmen1-3Makkelie9.3950-1 Deul, 0-2 Vossebeld, 0-3 Bannink,
1-3 Van Peppen
3808/05/15VVV-VenloNEC3-1Sanders4.9001-0 Platje, 1-1 Ars, 2-1 Wolters, 3-1 Donkers
3808/05/15Jong AjaxFC Oss1-1Gerrets3980-1 Sanusi, 1-1 Menig
3808/05/15TelstarHelmond Sport4-0Otto2.2181-0 Van Essen, 2-0 Tissoudali, 3-0 Kindermans,
4-0 Keurntjes (pen); Van der Steen (Hel)
3808/05/15Fortuna SittardRKC Waalwijk0-2Vd Kerkhof2.4850-1 Calabro, 0-2 Maria

Play-offs

1e ronde
11/05/2015Almere City FCDe Graafschap1-1Makkelie2,1060-1 Tarfi, 1-1 Janssen
11/05/2015FC OssVVV-Venlo1-2Manschot1,9850-1 Wolters, 1-1 Kok, 1-2 Platje (pen); R: Kok (Oss)
15/05/2015De Graafschap **Almere City FC2-1Vd Kerkhof5,1091-0 Van Ewijk, 1-1 Ahannach, 2-1 Toet (e.d.)
15/05/2015VVV-VenloFC Oss0-0Liesveld4,940
2e ronde
22/05/2015De GraafschapGo Ahead Eagles1-0Janssen8,2511-0 Van de Pavert
22/05/2015FC VolendamFC Eindhoven2-1Van de Graaf3,8831-0 Schilder, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Van Kippersluis
22/05/2015FC EmmenRoda JC Kerkrade0-1Manschot8,5500-1 Höcher
22/05/2015VVV-VenloNAC Breda0-1Mulder6,3500-1 Fernandez
25/05/2015Go Ahead EaglesDe Graafschap0-1Van Boekel8,0510-1 Vermeij
25/05/2015FC EindhovenFC Volendam1-1Higler5,1170-1 Kuwas, 1-1 Muyters
25/05/2015Roda JC KerkradeFC Emmen2-2Liesveld13,0151-0 Gyasi, 1-1 Deul, 2-1 Paulissen, 2-2 Bergkamp
25/05/2015NAC BredaVVV-Venlo3-0Kamphuis16,8001-0 Fernandez, 2-0 Naah, 3-0 Fernandez
3e ronde
28/05/2015De GraafschapFC Volendam0-0Blom11,806R: Marengo (Vol)
28/05/2015Roda JC KerkradeNAC Breda0-1Van Boekel17,3500-1 Tighadouini
31/05/2015FC VolendamDe Graafschap0-1Braamhaar7,0780-1 Vermeij
31/05/2015NAC BredaRoda JC Kerkrade **1-2Makkelie18,9000-1 Paulissen, 1-1 Van Hyfte (pen), 1-2 Van Hyfte
R: Seuntjens (NAC), Swinkels (Rod)

De Graafschap en Roda JC Kerkrade promoveren; NAC Breda en Go Ahead Eagles degraderen

Eerste Divisie 2013-2014

Uitslagenmatrix

ACHALMDBODOREINEMMEXCFORGRAHELAJAPSVTWEMVVOSSSPATELVOLVVVWIL
Achilles '29*2 - 12 - 41 - 41 - 20 - 00 - 00 - 01 - 42 - 32 - 13 - 22 - 30 - 21 - 41 - 11 - 00 - 20 - 31 - 5
Almere City FC3 - 1*1 - 00 - 20 - 41 - 41 - 01 - 11 - 10 - 10 - 31 - 33 - 01 - 04 - 12 - 41 - 12 - 32 - 21 - 2
FC Den Bosch0 - 21 - 0*1 - 10 - 04 - 33 - 20 - 02 - 23 - 14 - 12 - 11 - 10 - 23 - 02 - 10 - 12 - 41 - 00 - 1
FC Dordrecht4 - 22 - 15 - 0*4 - 34 - 21 - 11 - 11 - 11 - 01 - 12 - 03 - 12 - 13 - 20 - 04 - 33 - 35 - 00 - 2
FC Eindhoven3 - 11 - 23 - 23 - 2*2 - 21 - 33 - 11 - 00 - 01 - 21 - 22 - 03 - 22 - 14 - 03 - 13 - 30 - 00 - 3
FC Emmen2 - 22 - 10 - 01 - 61 - 0*1 - 01 - 11 - 22 - 24 - 00 - 22 - 01 - 35 - 00 - 14 -14 - 12 - 01 - 0
Excelsior3 - 02 - 14 - 11 - 15 - 22 - 2*2 - 02 - 22 - 23 - 12 - 13 - 00 - 12 - 11 - 01 - 12 - 00 - 11 - 2
Fortuna Sittard2 - 13 - 01 - 20 - 13 - 22 - 02 - 2*2 - 05 - 20 - 12 - 14 - 10 - 11 - 00 - 35 - 02 - 32 - 13 - 1
De Graafschap2 - 21 - 03 - 51 - 21 - 34 - 02 - 10 - 1*1 - 22 - 03 - 03 - 30 - 16 - 11 - 03 - 02 - 23 - 11 - 2
Helmond Sport3 - 31 - 31 - 22 - 11 - 25 - 22 - 11 - 11 - 1*3 - 21 - 15 - 13 - 13 - 11 - 11 - 10 - 11 - 21 - 4
Jong Ajax2 - 11 - 13 - 20 - 41 - 21 - 10 - 20 - 31 - 24 - 0*2 - 22 - 13 - 12 - 12 - 12 - 02 - 34 - 11 - 1
Jong PSV2 - 12 - 21 - 43 - 01 - 22 - 01 - 10 - 00 - 23 - 02 - 4*2 - 13 - 24 - 01 - 23 - 13 - 02 - 12 - 2
Jong FC Twente4 - 00 - 00 - 02 - 01 - 01 - 21 - 23 - 22 - 10 - 00 - 12 - 0*1 - 13 - 01 - 03 - 02 - 41 - 11 - 2
MVV Maastricht3 - 02 - 10 - 12 - 00 - 40 - 00 - 13 - 32 - 10 - 01 - 01 - 11 - 0*1 - 21 - 12 - 01 - 21 - 32 - 2
FC Oss0 - 10 - 30 - 10 - 04 - 08 - 02 - 21 - 02 - 22 - 32 - 01 - 22 - 12 - 1*1 - 50 - 12 - 21 - 20 - 1
Sparta Rotterdam1 - 00 - 17 - 12 - 31 - 11 - 21 - 12 - 33 - 05 - 12 - 42 - 20 - 11 - 22 - 0*1 - 21 - 21 - 01 - 2
Telstar4 - 01 - 31 - 32 - 53 - 03 - 20 - 80 - 00 - 22 - 33 - 12 - 22 - 12 - 11 - 20 - 3*2 - 13 - 13 - 1
FC Volendam5 - 13 - 10 - 22 - 21 - 31 - 52 - 22 - 10 - 10 - 31 - 03 - 14 - 20 - 13 - 11 - 11 - 2*1 - 10 - 2
VVV-Venlo2 - 03 - 33 - 00 - 22 - 12 - 10 - 21 - 10 - 43 - 25 - 10 - 23 - 02 - 03 - 21 - 01 - 14 - 0*2 - 0
Willem II3 - 25 - 02 - 23 - 13 - 23 - 20 - 12 - 10 - 01 - 17 - 12 - 01 - 20 - 02 - 13 - 04 - 02 - 00 - 1*

Eindstand

1Willem II * ♦38247779783840
2FC Dordrecht + ♦382110773835033
3Excelsior + ♦381812866703931
4FC Den Bosch +38188126261601
5VVV-Venlo +38187136158526
6FC Eindhoven +38186146069609
7De Graafschap +3816101258674819
8Fortuna Sittard +3815111256594514
9FC Volendam3816814566771-4
10Jong PSV38159145462575
11MVV Maastricht38158155346460
12FC Emmen3814915516468-4
13Helmond Sport38131213516267-5
14Jong Ajax3815518505772-15
15Telstar3813619455079-29
16Sparta Rotterdam +38128184458517
17Jong FC Twente3812719434761-14
18Almere City FC3811819414965-16
19FC Oss389425314978-29
20Achilles’29386725254089-49

Play offs voor promotie en degradatie

1e ronde
28/04/2004Sparta RotterdamFC Eindhoven1-15,992
28/04/2014Fortuna SitaardDe Graafschap1-44,893
02/05/2014FC EindhovenSparta Rotterdam0-23,875
02/05/2014De GraafschapFortuna Sittard3-15,350
2e ronde
08/05/2014Sparta RotterdamNEC1-09,652
08/05/2014VVV-VenloFC Dordrecht1-36,500
08/05/2014De GraafschapRKC Waalwijk0-17,803
08/05/2014FC Den BoschExcelsior1-35,484
11/05/2014NECSparta Rotterdam1-312,500
11/05/2014FC DordrechtVVV-Venlo2-13,198
11/05/2014RKC WaalwijkDe Graafschap1-17,000
11/05/2014ExcelsiorFC Den Bosch2-12,774
Finaleronde
15/05/2014Sparta RotterdamFC Dordrecht2-210,599
15/05/2014ExcelsiorRKC Waalwijk2-03,600
18/05/2014FC DordrechtSparta Rotterdam3-14,143
18/05/2014RKC WaalwijkExcelsior2-25,400

Excelsior en FC Dordrecht promoveren
NEC en RKC Waalwijk degraderen

Eerste Divisie 2012-2013

Uitslagenmatrix

AGOALMCAMDBODOREINEMMEXCFORGRAGOAHELMVVOSSSPATELVEEVOL
AGOVV Apeldoorn*4 - 00 - 56 - 10 - 22 - 11 - 22 - 31 - 20 - 4
Almere City FC*2 - 11 - 52 - 33 - 21 - 02 - 10 - 21 - 00 - 20 - 13 - 12 - 30 - 33 - 11 - 31 - 3
SC Cambuur0 - 05 - 2*0 - 02 - 11 - 04 - 03 - 22 - 02 - 02 - 02 - 01 - 34 - 13 - 23 - 21 - 32 - 2
FC Den Bosch0 - 22 - 1*2 - 43 - 10 - 33 - 01 - 01 - 41 - 01 - 21 - 21 - 21 - 20 - 14 - 11 - 1
FC Dordrecht2 - 03 - 10 - 31 - 2*3 - 00 - 03 - 30 - 12 - 11 - 12 - 43 - 30 - 11 - 23 - 22 - 11 - 2
FC Eindhoven1 - 61 - 22 - 13 - 11 - 5*4 - 11 - 10 - 30 - 21 - 43 - 42 - 34 - 13 - 00 - 20 - 2
FC Emmen3 - 01 - 31 - 21 - 12 - 2*3 - 13 - 21 - 32 - 01 - 10 - 32 - 10 - 01 - 12 - 10 - 2
Excelsior0 - 05 - 00 - 21 - 12 - 21 - 12 - 0*3 - 01 - 31 - 62 - 21 - 21 - 32 - 10 - 01 - 3
Fortuna Sittard1 - 11 - 01 - 00 - 03 - 11 - 13 - 14 - 2<