Categoriearchief: Eerste Divisie

Eerste Divisie 2020-2021

Uitslagenmatrix

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
128/08/2020Jong FC UtrechtFC Eindhoven1-2100Cantineau0-1 De Rooij, 1-1 Pieters, 1-2 Van Kleef (pen)
128/08/2020SC CambuurNEC2-02.500Dieperink1-0 Nieuwpoort, 2-0 Mühren (pen)
129/08/2020Jong PSVExcelsior1-6380Teuben0-1 Mendes Moreira, 0-2 Zwarts, 0-3 Oude Kotte,
0-4 De Haas (e.d.), 0-5 Omarsson, 1-5 Timan,
1-6 Omarsson
129/08/2020TOP OssHelmond Sport1-2Vd Laan0-1 Stans, 0-2 Van Keilegom, 1-2 Van der Heijden
R: Dzepar (Hel)
129/08/2020NAC BredaJong AZ6-13.722Bijl1-0 Dogan, 2-0 El Allouchi, 3-0 Stokkers,
4-0 Riera, 5-0 Bohui, 5-1 Oosting, 6-1 Venema
130/08/2020TelstarFC Volendam2-2Gözübüyük1-0 en 2-0 Bronkhorst, 2-1 Doodeman,
2-2 El Azzouzi
130/08/2020Jong AjaxRoda JC Kerkrade0-4Blank0-1 Alberg, 0-2 Croux (pen), 0-3 Luijckx,
0-4 Vossebelt
130/08/2020FC DordrechtGo Ahead Eagles0-0735Oostrom
130/08/2020Almere City FCMVV Maastricht0-0819Ruperti
131/08/2020De GraafschapFC Den Bosch4-23.116Higler1-0 Van Huizen, 1-1 Lelieveld (e.d.),
2-1 Van Mieghem, 3-1 Lieftink, 4-1 Opoku,
4-2 Hornkamp
205/09/2020FC EindhovenTelstar16:30
205/09/2020MVV MaastrichtSC Cambuur18:45
205/09/2020Roda JC KerkradeTOP Oss21:00
206/09/2020ExcelsiorAlmere City FC12:15
206/09/2020FC Den BoschFC Dordrecht16:45
206/09/2020Helmond SportNAC Breda20:00
311/09/2020FC DordrechtExcelsior18:45
311/09/2020FC VolendamJong FC Utrecht18:45
311/09/2020Jong AZJong PSV18:45
311/09/2020FC EindhovenHelmond Sport21:00
311/09/2020NECJong Ajax21:00
311/09/2020SC CambuurGo Ahead Eagles21:00
312/09/2020De GraafschapRoda JC Kerkrade16:30
313/09/2020TelstarMVV Maastricht20:00
214/09/2020Jong AjaxJong PSV18:45
214/09/2020Jong FC UtrechtJong AZ21:00
314/09/2020NAC BredaFC Den Bosch20:00
215/09/2020FC VolendamNEC21:00
315/09/2020Almere City FCTOP Oss18:45
418/09/2020Jong AZDe Graafschap18:45
418/09/2020Jong PSVFC Eindhoven18:45
418/09/2020Go Ahead EaglesJong Ajax21:00
418/09/2020Roda JC KerkradeFC Dordrecht21:00
419/09/2020TOP OssSC Cambuur16:30
420/09/2020NECAlmere City FC20:00
421/09/2020Helmond SportFC Volendam18:45
421/09/2020Jong FC UtrechtNAC Breda21:00
422/09/2020ExcelsiorTelstar18:45
422/09/2020FC Den BoschMVV Maastricht21:00
525/09/2020Almere City FCHelmond Sport18:45
525/09/2020FC DordrechtJong AZ18:45
525/09/2020MVV MaastrichtTOP Oss21:00
525/09/2020SC CambuurJong FC Utrecht21:00
526/09/2020NAC BredaJong PSV16:30
527/09/2020De GraafschapNEC12:15
627/09/2020FC VolendamGo Ahead Eagles20:00
628/09/2020Jong AjaxExcelsior18:45
628/09/2020TelstarFC Den Bosch21:00
629/09/2020FC EindhovenRoda JC Kerkrade18:45
602/10/2020Go Ahead EaglesJong FC Utrecht18:45
602/10/2020Jong PSVTelstar18:45
602/10/2020Jong AZMVV Maastricht21:00
602/10/2020NAC BredaJong Ajax21:00
603/10/2020Helmond SportSC Cambuur16:30
604/10/2020Roda JC KerkradeFC Volendam20:00
505/10/2020TOP OssFC Dordrecht18:45
505/10/2020ExcelsiorDe Graafschap21:00
506/10/2020NECFC Eindhoven18:45
506/10/2020FC Den BoschAlmere City FC18:45
709/10/2020FC EindhovenExcelsior18:45
709/10/2020De GraafschapNAC Breda21:00
710/10/2020MVV MaastrichtGo Ahead Eagles16:30
710/10/2020Almere City FCRoda JC Kerkrade18:45
710/10/2020TelstarTOP Oss21:00
711/10/2020FC Den BoschHelmond Sport12:15
711/10/2020SC CambuurFC Dordrecht14:30
213/10/2020Go Ahead EaglesDe Graafschap18:00
816/10/2020Helmond SportDe Graafschap18:45
816/10/2020Jong AjaxJong AZ18:45
816/10/2020Jong FC UtrechtNEC18:45
816/10/2020ExcelsiorMVV Maastricht21:00
816/10/2020FC VolendamJong PSV21:00
816/10/2020NAC BredaSC Cambuur21:00
817/10/2020Go Ahead EaglesFC Eindhoven16:30
818/10/2020FC DordrechtAlmere City FC20:00
719/10/2020Jong AjaxJong FC Utrecht18:45
719/10/2020Jong AZFC Volendam21:00
819/10/2020Roda JC KerkradeTelstar20:00
720/10/2020Jong PSVNEC18:45
820/10/2020TOP OssFC Den Bosch21:00
923/10/2020Almere City FCNAC Breda21:00
923/10/2020De GraafschapJong PSV21:00
923/10/2020FC Den BoschExcelsior21:00
923/10/2020FC EindhovenJong AZ21:00
923/10/2020FC VolendamFC Dordrecht21:00
923/10/2020Jong FC UtrechtTOP Oss21:00
923/10/2020MVV MaastrichtJong Ajax21:00
923/10/2020NECGo Ahead Eagles21:00
923/10/2020SC CambuurRoda JC Kerkrade21:00
923/10/2020TelstarHelmond Sport21:00
1030/10/2020FC DordrechtJong FC Utrecht20:00
1030/10/2020TOP OssDe Graafschap20:00
1030/10/2020FC VolendamFC Eindhoven20:00
1030/10/2020Go Ahead EaglesExcelsior20:00
1030/10/2020Helmond SportMVV Maastricht20:00
1030/10/2020Jong AjaxAlmere City FC20:00
1130/10/2020NAC BredaNEC20:00
1130/10/2020Roda JC KerkradeFC Den Bosch20:00
1102/11/2020Jong AZTelstar20:00
1102/11/2020Jong PSVSC Cambuur20:00
1106/11/2020Almere City FCJong AZ20:00
1106/11/2020De GraafschapFC Volendam20:00
1106/11/2020FC Den BoschJong PSV20:00
1106/11/2020FC EindhovenFC Dordrecht20:00
1106/11/2020ExcelsiorTOP Oss20:00
1106/11/2020Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade20:00
1006/11/2020MVV MaastrichtNAC Breda20:00
1006/11/2020NECHelmond Sport20:00
1006/11/2020SC CambuurJong Ajax20:00
1006/11/2020TelstarGo Ahead Eagles20:00
1213/11/2020Helmond SportExcelsior18:45
1213/11/2020TOP OssFC Eindhoven21:00
1214/11/2020FC DordrechtDe Graafschap16:30
1214/11/2020NAC BredaTelstar18:45
1214/11/2020Roda JC KerkradeMVV Maastricht21:00
1215/11/2020Go Ahead EaglesFC Den Bosch12:15
1215/11/2020SC CambuurAlmere City FC14:30
1320/11/2020Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1320/11/2020De GraafschapSC Cambuur20:00
1320/11/2020FC Den BoschJong Ajax20:00
1320/11/2020FC EindhovenNAC Breda20:00
1320/11/2020ExcelsiorJong AZ20:00
1320/11/2020FC VolendamTOP Oss20:00
1320/11/2020Jong FC UtrechtHelmond Sport20:00
1320/11/2020MVV MaastrichtJong PSV20:00
1320/11/2020NECRoda JC Kerkrade20:00
1320/11/2020TelstarFC Dordrecht20:00
1223/11/2020Jong AjaxFC Volendam20:00
1223/11/2020Jong AZNEC20:00
1223/11/2020Jong PSVJong FC Utrecht20:00
1427/11/2020FC DordrechtJong Ajax20:00
1427/11/2020FC EindhovenDe Graafschap20:00
1427/11/2020TOP OssNAC Breda20:00
1427/11/2020FC VolendamAlmere City FC20:00
1427/11/2020Go Ahead EaglesJong AZ20:00
1427/11/2020NECMVV Maastricht20:00
1427/11/2020Roda JC KerkradeExcelsior20:00
1427/11/2020SC CambuurFC Den Bosch20:00
1430/11/2020Helmond SportJong PSV20:00
1430/11/2020Jong FC UtrechtTelstar20:00
1504/12/2020Almere City FCJong FC Utrecht20:00
1504/12/2020FC Den BoschNEC20:00
1504/12/2020ExcelsiorFC Volendam20:00
1504/12/2020Helmond SportGo Ahead Eagles20:00
1504/12/2020Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
1504/12/2020MVV MaastrichtDe Graafschap20:00
1604/12/2020NAC BredaFC Dordrecht20:00
1604/12/2020TelstarSC Cambuur20:00
1607/12/2020Jong AjaxFC Eindhoven20:00
1607/12/2020Jong AZTOP Oss20:00
1611/12/2020De GraafschapJong Ajax20:00
1611/12/2020FC DordrechtNEC20:00
1611/12/2020FC EindhovenMVV Maastricht20:00
1611/12/2020TOP OssJong PSV20:00
1611/12/2020FC VolendamFC Den Bosch20:00
1611/12/2020Go Ahead EaglesNAC Breda20:00
1511/12/2020Jong FC UtrechtExcelsior20:00
1511/12/2020Roda JC KerkradeHelmond Sport20:00
1511/12/2020SC CambuurJong AZ20:00
1511/12/2020TelstarAlmere City FC20:00
1718/12/2020De GraafschapJong FC Utrecht20:00
1718/12/2020FC Den BoschFC Eindhoven20:00
1718/12/2020ExcelsiorSC Cambuur20:00
1718/12/2020Jong PSVAlmere City FC20:00
1718/12/2020MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
1718/12/2020NAC BredaFC Volendam20:00
1718/12/2020NECTOP Oss20:00
1718/12/2020Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles20:00
1721/12/2020Jong AjaxTelstar20:00
1721/12/2020Jong AZHelmond Sport20:00
1803/01/2021ExcelsiorNAC Breda12:15
1803/01/2021FC EindhovenSC Cambuur14:30
1803/01/2021TelstarNEC14:30
1803/01/2021Almere City FCDe Graafschap16:45
1803/01/2021FC VolendamMVV Maastricht16:45
1804/01/2021TOP OssJong Ajax20:00
1804/01/2021Helmond SportFC Dordrecht20:00
1804/01/2021Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
1804/01/2021Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
1804/01/2021Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
1908/01/2021Almere City FCFC Eindhoven20:00
1908/01/2021De GraafschapTelstar20:00
1908/01/2021FC Den BoschJong AZ20:00
1908/01/2021FC DordrechtJong PSV20:00
1908/01/2021Go Ahead EaglesTOP Oss20:00
1908/01/2021Jong AjaxHelmond Sport20:00
1908/01/2021MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
1908/01/2021NAC BredaRoda JC Kerkrade20:00
1908/01/2021NECExcelsior20:00
1908/01/2021SC CambuurFC Volendam20:00
2015/01/2021FC DordrechtFC Volendam20:00
2015/01/2021ExcelsiorFC Eindhoven20:00
2015/01/2021TOP OssTelstar20:00
2015/01/2021Go Ahead EaglesMVV Maastricht20:00
2015/01/2021Helmond SportFC Den Bosch20:00
2015/01/2021Jong AZAlmere City FC20:00
2015/01/2021NECSC Cambuur20:00
2015/01/2021Roda JC KerkradeDe Graafschap20:00
2018/01/2021Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
2018/01/2021Jong PSVNAC Breda20:00
2122/01/2021Almere City FCFC Dordrecht20:00
2122/01/2021FC Den BoschNAC Breda20:00
2122/01/2021FC EindhovenNEC20:00
2122/01/2021TOP OssExcelsior20:00
2122/01/2021FC VolendamDe Graafschap20:00
2122/01/2021MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
2122/01/2021Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
2122/01/2021SC CambuurJong PSV20:00
2122/01/2021TelstarJong AZ20:00
2125/01/2021Jong AjaxGo Ahead Eagles20:00
2229/01/2021De GraafschapTOP Oss20:00
2229/01/2021FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
2229/01/2021ExcelsiorFC Den Bosch20:00
2229/01/2021Go Ahead EaglesFC Volendam20:00
2229/01/2021Helmond SportTelstar20:00
2229/01/2021Jong PSVJong Ajax20:00
2229/01/2021NAC BredaAlmere City FC20:00
2229/01/2021NECJong FC Utrecht20:00
2229/01/2021SC CambuurMVV Maastricht20:00
2201/02/2021Jong AZFC Eindhoven20:00
2305/02/2021FC Den BoschDe Graafschap20:00
2305/02/2021FC EindhovenGo Ahead Eagles20:00
2305/02/2021TOP OssJong AZ20:00
2305/02/2021FC VolendamExcelsior20:00
2305/02/2021MVV MaastrichtNEC20:00
2305/02/2021Roda JC KerkradeJong PSV20:00
2305/02/2021TelstarNAC Breda20:00
2306/02/2021Helmond SportAlmere City FC18:45
2308/02/2021Jong AjaxSC Cambuur20:00
2308/02/2021Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
2412/02/2021Almere City FCFC Volendam20:00
2412/02/2021De GraafschapMVV Maastricht20:00
2412/02/2021ExcelsiorRoda JC Kerkrade20:00
2412/02/2021Go Ahead EaglesTelstar20:00
2412/02/2021Jong PSVHelmond Sport20:00
2412/02/2021NAC BredaFC Eindhoven20:00
2412/02/2021NECFC Den Bosch20:00
2412/02/2021SC CambuurTOP Oss20:00
2415/02/2021Jong AjaxFC Dordrecht20:00
2415/02/2021Jong AZJong FC Utrecht20:00
2519/02/2021FC DordrechtNAC Breda20:00
2519/02/2021TOP OssAlmere City FC20:00
2519/02/2021FC VolendamJong Ajax20:00
2519/02/2021Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
2519/02/2021MVV MaastrichtExcelsior20:00
2519/02/2021TelstarFC Eindhoven20:00
2521/02/2021NECDe Graafschap14:30
2522/02/2021Jong AZGo Ahead Eagles20:00
2522/02/2021Jong FC UtrechtSC Cambuur20:00
2522/02/2021Jong PSVFC Den Bosch20:00
2626/02/2021Almere City FCSC Cambuur20:00
2626/02/2021De GraafschapJong AZ20:00
2626/02/2021FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
2626/02/2021FC DordrechtHelmond Sport20:00
2626/02/2021FC EindhovenFC Volendam20:00
2626/02/2021Go Ahead EaglesJong PSV20:00
2626/02/2021MVV MaastrichtTelstar20:00
2626/02/2021NAC BredaTOP Oss20:00
2626/02/2021Roda JC KerkradeNEC20:00
2601/03/2021ExcelsiorJong Ajax20:00
2705/03/2021Almere City FCExcelsior20:00
2705/03/2021De GraafschapFC Eindhoven20:00
2705/03/2021TOP OssGo Ahead Eagles20:00
2705/03/2021FC VolendamRoda JC Kerkrade20:00
2705/03/2021Helmond SportNEC20:00
2705/03/2021Jong PSVFC Dordrecht20:00
2705/03/2021SC CambuurTelstar20:00
2708/03/2021Jong AjaxFC Den Bosch20:00
2708/03/2021Jong AZNAC Breda20:00
2708/03/2021Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
2812/03/2021FC Den BoschFC Volendam20:00
2812/03/2021FC DordrechtTOP Oss20:00
2812/03/2021FC EindhovenAlmere City FC20:00
2812/03/2021ExcelsiorJong FC Utrecht20:00
2812/03/2021Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
2812/03/2021MVV MaastrichtJong AZ20:00
2812/03/2021NAC BredaHelmond Sport20:00
2812/03/2021NECJong PSV20:00
2812/03/2021Roda JC KerkradeJong Ajax20:00
2812/03/2021TelstarDe Graafschap20:00
3015/03/2021Jong AZJong Ajax20:00
3015/03/2021Jong FC UtrechtJong PSV20:00
3015/03/2021NECFC Volendam20:00
2919/03/2021Almere City FCFC Den Bosch20:00
2919/03/2021De GraafschapExcelsior20:00
2919/03/2021TOP OssNEC20:00
2919/03/2021FC VolendamNAC Breda20:00
2919/03/2021Go Ahead EaglesFC Dordrecht20:00
2919/03/2021Helmond SportJong FC Utrecht20:00
2919/03/2021Jong AjaxMVV Maastricht20:00
2919/03/2021Jong PSVJong AZ20:00
2919/03/2021SC CambuurFC Eindhoven20:00
2919/03/2021TelstarRoda JC Kerkrade20:00
3026/03/2021FC Den BoschGo Ahead Eagles20:00
3026/03/2021FC DordrechtTelstar20:00
3026/03/2021FC EindhovenTOP Oss20:00
3026/03/2021MVV MaastrichtAlmere City FC20:00
3026/03/2021NAC BredaDe Graafschap20:00
3026/03/2021Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
3028/03/2021ExcelsiorHelmond Sport14:30
3102/04/2021Almere City FCNEC20:00
3102/04/2021De GraafschapFC Dordrecht20:00
3102/04/2021FC Den BoschTOP Oss20:00
3102/04/2021ExcelsiorJong PSV20:00
3102/04/2021FC VolendamSC Cambuur20:00
3102/04/2021Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade20:00
3102/04/2021Helmond SportJong AZ20:00
3102/04/2021Jong AjaxNAC Breda20:00
3102/04/2021MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3102/04/2021TelstarJong FC Utrecht20:00
3205/04/2021FC DordrechtFC Eindhoven14:30
3205/04/2021TOP OssFC Volendam14:30
3205/04/2021Helmond SportJong Ajax14:30
3205/04/2021Jong AZFC Den Bosch14:30
3205/04/2021Jong FC UtrechtDe Graafschap14:30
3205/04/2021Jong PSVMVV Maastricht14:30
3305/04/2021NAC BredaGo Ahead Eagles14:30
3305/04/2021NECTelstar14:30
3305/04/2021Roda JC KerkradeAlmere City FC14:30
3305/04/2021SC CambuurExcelsior14:30
3309/04/2021Almere City FCTelstar20:00
3309/04/2021FC Den BoschSC Cambuur20:00
3309/04/2021FC EindhovenJong PSV20:00
3309/04/2021ExcelsiorNEC20:00
3309/04/2021FC VolendamHelmond Sport20:00
3309/04/2021MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade20:00
3209/04/2021NAC BredaJong FC Utrecht20:00
3211/04/2021De GraafschapGo Ahead Eagles14:30
3212/04/2021Jong AjaxTOP Oss20:00
3212/04/2021Jong AZFC Dordrecht20:00
3416/04/2021FC DordrechtFC Den Bosch20:00
3416/04/2021FC EindhovenJong Ajax20:00
3416/04/2021TOP OssMVV Maastricht20:00
3416/04/2021Go Ahead EaglesAlmere City FC20:00
3416/04/2021Jong FC UtrechtFC Volendam20:00
3416/04/2021NECJong AZ20:00
3416/04/2021Roda JC KerkradeNAC Breda20:00
3416/04/2021SC CambuurHelmond Sport20:00
3416/04/2021TelstarExcelsior20:00
3419/04/2021Jong PSVDe Graafschap20:00
3523/04/2021De GraafschapAlmere City FC20:00
3523/04/2021FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
3523/04/2021FC DordrechtMVV Maastricht20:00
3523/04/2021Helmond SportFC Eindhoven20:00
3523/04/2021Jong AjaxNEC20:00
3523/04/2021Jong AZSC Cambuur20:00
3523/04/2021Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles20:00
3523/04/2021Jong PSVTOP Oss20:00
3523/04/2021NAC BredaExcelsior20:00
3525/04/2021FC VolendamTelstar14:30
3630/04/2021Almere City FCJong Ajax20:00
3630/04/2021FC EindhovenFC Den Bosch20:00
3630/04/2021ExcelsiorFC Dordrecht20:00
3630/04/2021TOP OssJong FC Utrecht20:00
3630/04/2021Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
3630/04/2021MVV MaastrichtFC Volendam20:00
3630/04/2021Roda JC KerkradeJong AZ20:00
3630/04/2021SC CambuurDe Graafschap20:00
3630/04/2021TelstarJong PSV20:00
3602/05/2021NECNAC Breda14:30
3707/05/2021FC Den BoschTelstar20:00
3707/05/2021FC DordrechtSC Cambuur20:00
3707/05/2021Go Ahead EaglesNEC20:00
3707/05/2021Helmond SportTOP Oss20:00
3707/05/2021Jong AjaxDe Graafschap20:00
3707/05/2021Jong AZExcelsior20:00
3707/05/2021Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
3707/05/2021Jong PSVFC Volendam20:00
3707/05/2021NAC BredaMVV Maastricht20:00
3707/05/2021Roda JC KerkradeFC Eindhoven20:00
3814/05/2021Almere City FCJong PSV20:00
3814/05/2021De GraafschapHelmond Sport20:00
3814/05/2021FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
3814/05/2021ExcelsiorGo Ahead Eagles20:00
3814/05/2021TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
3814/05/2021FC VolendamJong AZ20:00
3814/05/2021MVV MaastrichtFC Den Bosch20:00
3814/05/2021NECFC Dordrecht20:00
3814/05/2021SC CambuurNAC Breda20:00
3814/05/2021TelstarJong Ajax20:00

Eerste Divisie 2019-2020

Juist nu voor het eerst sinds 1989 weer twee clubs rechtstreeks promoveren vanuit de eerste divisie, hebben twee clubs – SC Cambuur en De Graafschap – een flinke voorsprong op de eerste achtervolgers. Maar doordat de competitie stil valt door de coronacrisis en de KNVB besluit geen promotie en degradatie toe te passen moeten Cambuur en De Graafschap toezien dat de promotie niet doorgaat. Het zorgt voor woede en onbegrip in Leeuwarden en Doetinchem.

Maar ook bijvoorbeeld FC Volendam is het er niet mee eens. Onder trainer Wim Jonk is de club opgeleefd en is het al zeker van een plek in de play offs voor promotie, die daardoor ook niets waard is. Omdat er in de eerste divisie traditioneel meer te winnen is dan te verliezen (degradatie naar de tweede divisie is weer eens voor een aantal seizoenen bevroren) voelen dus veel clubs zich tekort gedaan.

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEXCGOAGRAHELJAJJAZJPSJUTMVVNACNECRODTELTOPVOL
Almere City FC*0-10-23-23-11-10-22-02-13-21-02-04-23-01-0
SC Cambuur3-1*3-24-05-05-10-23-14-23-12-10-02-05-11-2
FC Den Bosch1-2*3-21-13-32-32-21-13-02-13-24-02-20-00-14-0
FC Dordrecht1-22-4*1-01-11-21-22-52-51-10-22-01-12-31-1
FC Eindhoven0-35-1*3-12-01-12-02-11-12-02-21-41-14-12-21-4
Excelsior4-21-36-43-25-4*3-11-33-35-22-03-02-22-13-31-2
Go Ahead Eagles1-10-03-13-12-2*1-21-11-11-14-03-21-02-11-13-0
De Graafschap0-02-05-04-00-01-1*3-25-14-12-13-22-02-23-0
Helmond Sport1-10-01-11-01-41-21-2*0-22-33-10-01-21-40-21-1
Jong Ajax3-25-12-06-05-11-1*2-04-02-43-32-02-22-01-3
Jong AZ Alkmaar3-10-32-21-12-41-22-14-13-2*3-21-20-20-03-11-1
Jong PSV0-12-20-12-12-12-30-03-2*0-11-31-11-11-13-1
Jong FC Utrecht3-11-15-11-12-20-32-21-17-22-13-0*1-22-12-12-1
MVV Maastricht3-20-02-30-03-00-34-11-43-11-1*0-01-01-24-0
NAC Breda1-01-01-23-02-11-11-25-11-23-10-02-0*1-04-11-1
NEC2-30-21-01-23-31-12-03-31-00-02-01-1*4-23-0
Roda JC Kerkrade1-11-21-55-01-41-14-02-21-32-24-21-2*2-12-3
Telstar1-00-22-03-00-22-33-11-02-02-11-11-71-2*1-01-2
TOP Oss3-21-33-10-21-20-02-11-21-02-10-10-02-2*1-2
FC Volendam0-41-11-12-23-32-14-03-24-21-04-12-13-14-01-1*

Stand bij beëindigen competitie

1SC Cambuur292135666825438.272
2De Graafschap +2917111626328359.563
3FC Volendam +291676555742154.030
4Jong Ajax29166754724725818
5NAC Breda +2914875048301817.157
6Go Ahead Eagles291212548494188.404
7Excelsior291388476555103.134
8NEC291298455137147.613
9Almere City FC291351144444222.227
10Telstar291289444748−12.309
11FC Den Bosch291011838564972.999
12Jong FC Utrecht29108113848471456
13FC Eindhoven299713344659−132.443
14Jong AZ297715284561−16523
15MVV Maastricht297616273753−163.583
16TOP Oss296716252853−251.572
17Roda JC Kerkrade2951014223652−165.810
18Jong PSV295717223456−22622
19FC Dordrecht294817203466−321.710
20Helmond Sport293818172562−371.520

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc:Ts.:Ar:Details:
109/08/2019Go Ahead EaglesMVV Maastricht3-28.221Dieperink0-1 Van den Hurk, 1-1 Navratil,
2-1 en 3-1 Rabillard, 3-2 Van den Hurk
109/08/2019De GraafschapSC Cambuur2-09.702Oostrom1-0 El Jebli (pen) 2-0 MacIntosch (e.d.)
109/08/2019NECFC Eindhoven1-26.713Vd Eijk1-0 Musaba, 1-1 en 1-2 (pen) Van den Boomen
109/08/2019Roda JC KerkradeAlmere City FC1-16.480Teuben0-1 Loen, 1-1 Keulen; R: werker (Rod)
109/08/2019TOP OssJong Ajax2-12.541Bijl1-0 Celik, 2-0 Rommens (pen), 2-1 Jensen
112/08/2019Jong AZTelstar0-0850Cantineau
109/08/2019Helmond SportFC Volendam1-11.200Vd Laan1-0 Koolhof, 1-1 Vlak; R: Joppen (Hel)
109/08/2019FC DordrechtNAC Breda0-22.525Perez0-1 Verschueren, 0-2 L. Ilic
110/08/2019ExcelsiorJong FC Utrecht2-03.062Nagtegaal1-0 en 2-0 Zwarts
112/08/2019Jong PSVFC Den Bosch2-2953Bos0-1 Abdullahi, 1-1 en 2-1 Ihattaren, 2-2 Verbeek
R: De Haas (PSV)
216/08/2019SC CambuurGo Ahead Eagles5-07.531Manschot1-0 Mühren (pen), 2-0 Schouten,
3-0 Mühren (pen), 4-0 Jacobs, 5-0 Oratmangoen
R: Van Iperen (GoA)
216/08/2019FC VolendamRoda JC Kerkrade4-03.380Vd Kerkhof1-0 El Azzouzi, 2-0 Doodeman, 3-0 J. Vlak,
4-0 Kaars
216/08/2019NAC BredaHelmond Sport5-116.968Vd Graaf1-0 Stokkers, 2-0 Verschueren, 3-0 El Allouchi,
4-0 L. Ilic, 4-1 Mutzers, 5-1 El Allouchi
216/08/2019MVV MaastrichtDe Graafschap0-33.919Mulder0-1 Van Huizen, 0-2 El Jebli, 0-3 Seuntjens
216/08/2019FC EindhovenFC Dordrecht5-12.381Kooij1-0 Lopes, 2-0 Van den Boomen, 3-0 Lopes,
4-0 Sleegers, 5-0 Lopes, 5-1 Marques
216/08/2019FC Den BoschTelstar0-12.855Blank0-1 Van Doorm
216/08/2019Almere City FCJong PSV3-21.884Martens1-0 Balker, 2-0 Loen, 2-1 Piroe, 2-2 Catic,
3-2 Verheydt
219/08/2019Jong FC UtrechtTOP Oss2-1364Vd Eijk1-0 Mamengi, 2-0 Velanas, 2-1 Peters
219/08/2019Jong AjaxNEC3-3900Gerrets1-0 Traoré, 1-1 Braken, 1-2 Musaba, 2-2 Jensen,
3-2 Gravenberch, 3-3 Kvida
219/08/2019Jong AZExcelsior1-2500Bijl0-1 Verhaar, 0-2 Fortes, 1-2 Gudmundsson (pen)
323/08/2019FC DordrechtJong Ajax2-51.972Bax1-0 Schuurman, 1-1 Jensen, 1-2 Kemper,
1-3 Lang, 2-3 Smith, 2-4 Kühn, 2-5 Lang
323/08/2019NAC BredaSC Cambuur1-016.434Blom1-0 I. Ilic
323/08/2019Go Ahead EaglesJong FC Utrecht4-08.023Bos1-0 Corboz, 2-0 Van der Venne, 3-0 Navratil,
4-0 Lieftink; R: St. Jago (Utr)
323/08/2019FC Den BoschFC Eindhoven1-12.852Dieperink1-0 Velkov, 1-1 Van den Boomen (pen)
323/08/2019TOP OssJong AZ1-21.211Van der Laan0-1 Sedlacek, 0-2 Margaret, 1-2 Kaak
323/08/2019De GraafschapFC Volendam3-09.503Nagtegaal1-0 Nijland, 2-0 Seuntjens, 3-0 Hamdaoui
323/08/2019Roda JC KerkradeNEC1-26.048Lindhout0-1 Klaasen (e.d.), 0-2 Van Landschoot, 1-2 Ugbo
323/08/2019TelstarExcelsior3-02.362Teuben1-0 Kharchouch, 2-0 Lynen, 3-0 Plet
323/08/2019Helmond SportAlmere City FC1-11.652Kooij0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Zwanen
R: Van Vlerken (Alm)
326/08/2019Jong PSVMVV Maastricht0-1593Gerrets0-1 Bonifazi
430/08/2019SC CambuurFC Den Bosch3-27.242Perez1-0 Jacobs, 1-1 Verbeek, 2-1 (pen) en 2-2
Mühren, 2-3 Verbeek; R: Abdullahi (DBo)
430/08/2019FC VolendamNAC Breda2-15.036Oostrom0-1 Stokkers, 1-1 Kaars, 2-1 Smal
430/08/2019FC EindhovenGo Ahead Eagles2-12.381Bijl1-0 Sleegers, 1-1 Pouwels, 2-1 Bourard
430/08/2019ExcelsiorHelmond Sport3-12.683Blank1-0 Fortes, 1-1 Snepvangers,
2-1 Mendes Moreira, 3-1 Fortes
430/08/2019NECTelstar4-26.734Nagtegaal1-0 ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 2-1 Wolters,
3-1 Ter Haar Reomeny, 3-2 Plet, 4-2 Okita
430/08/2019Jong AjaxAlmere City FC3-2829Cantineau0-1 Harrison, 1-1 Traoré, 1-2 Venema, 2-2 Lang,
3-2 Ekelenkamp; R: Venema (Alm)
430/08/2019TOP OssDe Graafschap0-02.113Martens
430/08/2019Jong AZFC Dordrecht1-1400Gansner1-0 Sadlacek, 1-1 Fabian; R: Gullit (AZ)
430/08/2019Jong FC UtrechtJong PSV3-0423Vd Laan1-0 El Azrak, 2-0 Mamengi, 3-0 Pabai
401/09/2019MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade1-05.812Bax1-0 Kot
507/09/2019FC DordrechtMVV Maastricht1-11.331Hensgens0-1 Holtby, 1-1 Fabian
507/09/2019Go Ahead EaglesExcelsior2-29.000Kuipers1-0 Lieftink, 1-1 en 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Bannink
507/09/2019TelstarSC Cambuur0-22.685Vermeire0-1 Jacobs, 0-2 Bangura
508/09/2019Helmond SportFC Eindhoven1-01.735Ruperti1-0 Brusselers
508/09/2019Roda JC KerkradeTOP Oss2-15.049Teuben1-0 Jensen, 2-0 Ugbo, 2-1 Rommens
508/09/2019Almere City FCFC Volendam1-01.866Vd Eijk1-0 Harrison
613/09/2019NAC BredaJong FC Utrecht0-016.786MartensR: Velanas (Utr)
613/09/2019Jong PSVJong AZ3-2412Cantineau0-1 Reijnders, 0-2 Kunst, 1-2 Ledezma,
2-2 Catic, 3-2 Ledezma
613/09/2019FC Den BoschNEC2-23.398Kamphuis1-0 Odenthal (e.d.), 1-1 Ter Haar Romeny,
2-1 Rodrigues, 2-2 Velikonja; R: Väisänen (DBo)
613/09/2019De GraafschapJong Ajax3-29.504Perez0-1 Traoré (pen), 0-2 Gravenberch,
1-2 Van Heertum, 2-2 Van den Boomen,
3-2 Seutjens; R: Q. Timber (Aja)
613/09/2019SC CambuurHelmond Sport5-17.432Bax1-0 Mühren, 2-0 Jacobs, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Maulun, 4-1 Dzepar, 5-1 Ladan (pen)
613/09/2019FC VolendamFC Dordrecht1-13.174Blank0-1 Fabian, 1-1 Johnson; R: Ormonde (Dor)
613/09/2019MVV MaastrichtTelstar1-23.403Bos0-1 Plet, 0-2 Kharcouch, 1-2 Schroijen
613/09/2019FC EindhovenRoda JC Kerkrade1-12.132Oostrom1-0 Bourard, 1-1 Ugbo
613/09/2019ExcelsiorAlmere City FC4-22.975Mulder1-0 Vloet, 2-0 Zwarts, 2-1 Harrison,
3-1 Vloet, 3-2 Ahannach, 4-2 Meijer
614/09/2019TOP OssGo Ahead Eagles1-21.803Ruperti1-0 Verhulst (e.d.), 1-1 en 1-2 Van der Venne
516/09/2019Jong FC UtrechtFC Den Bosch5-1602Gansner1-0 Van Rooijen, 2-0 en 3-0 Abass, 4-0 Cerny,
5-0 Arweiler, 5-1 Laukart
516/09/2019NECDe Graafschap1-17.960Vd Graaf0-1 Breinburg, 1-1 Okita
516/09/2019Jong AjaxJong PSV2-01.450Nagtegaal1-0 Gravenberch, 2-0 De Waal
516/09/2019Jong AZNAC Breda1-2500Gerrets1-0 Reijnders, 1-1 en 1-2 Van Hooijdonk
720/09/2019FC DordrechtNEC2-01.718Bijl1-0 Van de Looi (e.d.), 2-0 Green
720/09/2019NAC BredaExcelsior2-117.156Van Boekel1-0 Ilic, 1-1 Omarsson, 2-1 VAn Hooijdonk
R: Bruins (Exc)
720/09/2019Go Ahead EaglesJong Ajax1-18.271Teuben1-0 Beukema, 1-1 Ekkelenkamp
720/09/2019FC Den BoschMVV Maastricht4-02.937Vermeiren1-0 Laukart, 2-0 Brouwers, 3-0 Deijl,
4-0 Van Moorsel
720/09/2019De GraafschapFC Eindhoven4-09.065Kuipers1-0 Hamdaoui, 2-0 Breinburg, 3-0 Seuntjens,
4-0 Thomassen
720/09/2019Roda JC KerkradeJong FC Utrecht1-34.150Gerrets0-1 Maddy, 0-2 Acheffay, 1-2 Roesch,
1-3 Arweiler; R: Van Eijma (Rod)
720/09/2019Almere City FCJong AZ2-12.376Hensgens1-0 Venema, 1-1 Oosting, 2-1 Harrison
720/09/2019TelstarFC Volendam1-22.782Perez0-1 Antonucci, 0-2 Duin, 1-2 Fernandes
721/09/2019Helmond SportTOP Oss0-21.346Oostrom0-1 Piqué, 0-2 Kaak
723/09/2019Jong PSVSC Cambuur0-1398Blank0-1 MacIntosch; R: Maulun (Cam)
827/09/2019FC VolendamSC Cambuur0-44.041Vd Laan0-1 Jacobs, 0-2 (pen), 0-3 en 0-4 Mühren
R: M. Tol (Vol)
827/09/2019MVV MaastrichtJong Ajax1-43.512Gansner0-1 Pirie, 0-2 Traoré, 0-3 Mares (e.d.),
0-4 Gravenberch, 1-4 Schroijen
827/09/2019FC EindhovenTelstar4-11.934Vd Kerkhof1-0 Bourard, 2-0 Sleegers , 3-0 Bourard,
3-1 Beerenstein, 4-1 Seedorf
827/09/2019ExcelsiorJong PSV5-22.715Bos1-0 Fortes, 2-0 Meijer, 3-0 Haspolat, 4-0 Meijer,
4-1 Lauwers, 4-2 Ngonge, 5-2 Fortes
827/09/2019NECGo Ahead Eagles3-37.356Bax0-1 en 0-2 Berden, 1-2 Flemming, 1-3 Ngombo,
2-3 Velinkonja, 3-3 Flemming (pen)
827/09/2019TOP OssNAC Breda0-12.514Nagtegaal0-1 Filipovic
827/09/2019Almere City FCFC Dordrecht3-21.837Oostrom0-1 Marques, 0-2 Schuurman, 1-2 Kaandorp,
2-2 Harrison, 3-2 Kaandorp
827/09/2019Roda JC KerkradeDe Graafschap1-13.512Ruperti0-1 Vet, 1-1 Ugbo
830/09/2019Jong FC UtrechtHelmond Sport1-1343Cantineau0-1 De Keijzer (e.d.), 1-1 Van der Velden
830/09/2019Jong AZFC Den Bosch2-2400Vd Eijk0-1 Dkidak, 1-1 Oosting, 2-1 Druijf, 2-2 Rodrigues
904/10/2019SC CambuurExcelsior4-08.742Kamphuis1-0 JAcobs, 2-0 Van Deelen, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Antonia
904/10/2019FC DordrechtJong FC Utrecht2-51.450Dröge0-1 en 0-2 Acheffay, 0-3 Arweiler, 1-3 Smith,
1-4 Acheffay, 2-4 Smith, 2-5 Stoskovic (e.d.)
R: Lewis (Dor)
904/10/2019NAC BredaNEC1-018.427Vd Kerkhof1-0 Van Hooijdonk
904/10/2019Jong PSVFC Volendam3-1463Debeuckel.0-1 Duin (pen), 1-1 (pen) en 2-1 Ngonge,
3-1 Vertessen
904/10/2019Go Ahead EaglesJong AZ1-18.103Nagtegaal1-0 Veldmate, 1-1 Sedlacek
904/10/2019FC Den BoschTOP Oss4-03.833Vd Graaf1-0 en 2-0 Väisanen, 3-0 Van Moorsel, 4-0 Laukart
R: O. Rommens (TOP)
904/10/2019De GraafschapAlmere City FC0-09.232Bax
904/10/2019Jong AjaxFC Eindhoven6-0590Hensgens1-0 Traoré, 2-0 Biemans (e.d.), 3-0 Lang,
4-0 Ekkelenkamp, 5-0 Gravenberch, 6-0 Schuurs
904/10/2019TelstarRoda JC Kerkrade1-22.120Bijl0-1 Ugbo, 1-1 Plet, 1-2 Verburgh
904/10/2019Helmond SportMVV Maastricht3-11.134Martens0-1 Van den Hurk, 1-1 Zwamen, 2-1 en 3-1
Snepvangers; R: Martina (MVV)
1011/10/2019MVV MaastrichtSC Cambuur0-03.372Oostrom
1012/10/2019TOP OssTelstar2-21.239Gansner1-0 Sno (e.d.), 1-1 Kharchouch, 2-1 P. Rommens,
2-2 Kharchouch
1012/10/2019Roda JC KerkradeHelmond Sport4-04.000Blank1-0, 2-0 en 3-0 Alberg, 4-0 Croux
1013/10/2019FC VolendamFC Den Bosch1-14.292Ruperti1-0 Runderkamp, 1-1 Trotman
1013/10/2019Almere City FCGo Ahead Eagles1-12.264Bos1-0 Harrison, 1-1 Van der Venne; R: Corboz (GoA)
1013/10/2019ExcelsiorFC Dordrecht3-23.300Gerrets0-1 Achahbar, 1-1 Vloet, 2-1 Meijer, 3-1 Vloet,
3-2 Hogesteger
1118/10/2019Jong FC UtrechtDe Graafschap2-2693Perez1-0 Arweiler (pen), 1-1 Hamdaoui, 2-1 Arweiler,
2-2 Van den Boomen
1118/10/2019FC EindhovenNAC Breda2-23.251Vd Eijk1-0 Sleegers, 1-1 Van Hooijdonk (pen),
2-1 Bourard, 2-2 Riera
1118/10/2019NECJong PSV1-06.589Teuben1-0 Flemming
1118/10/2019Jong AZJong Ajax3-2750Bijl1-0 Oosting, 2-0 Kunst, 2-1 Traoré, 3-1 Kunst,
3-1 Kühn
1118/10/2019SC CambuurTOP Oss5-18.243Bax1-0 Kallon, 2-0 Mühren, 3-0, 4-0 en 5-0 Kallon,
5-1 Hutten
1118/10/2019FC DordrechtHelmond Sport1-21.450Vd Laan0-1 Koolhof, 0-2 Kok (e.d.), 1-2 Wehrmann
1118/10/2019MVV MaastrichtExcelsior0-03.494PirardR: Martina (MVV)
1118/10/2019Go Ahead EaglesFC Volendam3-08.287Vd Graaf1-0 Lieftink, 2-0 Ngombo, 3-0 Berden
1118/10/2019FC Den BoschRoda JC Kerkrade0-03.970Cantineau
1118/10/2019TelstarAlmere City FC1-01.946Gerrets1-0 Kharchouch
1021/10/2019NAC BredaDe Graafschap1-217.312Kooij0-1 Van Mieghem, 0-2 Vet, 1-2 Dogan
R: Verschueren (NAC)
1021/10/2019Jong PSVFC Eindhoven2-1803Martens1-0 Ngonge (pen), 1-1 Biemans, 2-1 Schoonbrood
1021/10/2019Jong AjaxJong FC Utrecht4-0840Ruperti1-0 Traoré, 2-0 Ekkelenkamp, 3-0 en 4-0 Traoré
1021/10/2019Jong AZNEC0-2450Dröge0-1 Flemming (pen), 0-2 Musaba
1225/10/2019Jong FC UtrechtSC Cambuur1-1566Teuben1-0 Van Rooijen, 1-1 Mühren (pen)
1225/10/2019FC VolendamJong AZ3-23.196Hensgens0-1 Druijf, 1-1 Duin, 1-2 Aboukhlal, 2-2 Vlak,
3-2 Smal
1225/10/2019Go Ahead EaglesFC Den Bosch0-08.423Kooij
1225/10/2019ExcelsiorJong Ajax1-33.571Blank0-1 Ekkelenkamp, 0-2 Traoré, 1-2 Vloet, 1-3 Traoré
R: Fischer (Exc), Lang (Aja)
1225/10/2019De GraafschapFC Dordrecht5-09.053Kamphuis1-0 en 2-0 Hamdaoui, 3-0 en 4-0 Van Mieghem,
5-0 Helmer; R: Van de Pavert (Gra)
1225/10/2019NECMVV Maastricht2-06.822Ruperti1-0 en 2-0 Okita
1225/10/2019Roda JC KerkradeNAC Breda4-210.387Mulder1-0 Ugbo, 1-1 Dogan, 2-1 Verburgh, 2-2 Riera,
3-2 Alberg, 4-2 Simakala; R: Rosler (NAC)
1225/10/2019TOP OssJong PSV1-01.753Oostrom1-0 Hutten
1225/10/2019Almere City FCFC Eindhoven3-11.821Bijl1-0 Meijers, 1-1 De Rooij, 2-1 Efmorfidis,
3-1 Kaandorp; R: Faber (Ein)
1225/10/2019Helmond SportTelstar1-41.732Bos0-1 Tavsan, 0-2 en 0-3 Kharchouch, 0-4 McGuane,
1-4 Snepvangers
1301/11/2019SC CambuurNEC0-08.675Manschot
1301/11/2019FC DordrechtTOP Oss1-11.322Bijl1-0 Schuurman, 1-1 P. Rommens; R: Lewis (Dor)
1301/11/2019NAC BredaGo Ahead Eagles1-118.165Lindhout0-1 Corboz, 1-1 Ilic (pen)
1301/11/2019MVV MaastrichtAlmere City FC3-23.394Vd Laan1-0 Van den Hurk, 1-1 Loen, 1-2 Vossebelt,
2-2 Van den Hurk (pen), 3-2 Bensabouh (pen)
1301/11/2019FC EindhovenJong AZ2-12.148Gerrets0-1 Oosting, 1-1 en 2-1 Cicilia
1301/11/2019FC Den BoschHelmond Sport1-13.041Dröge1-0 Rodrigues, 1-1 Joppen
1301/11/2019De GraafschapExcelsior0-09.511Nagtegaal
1301/11/2019TelstarJong FC Utrecht2-01.995Blank1-0 Benamar, 2-0 Kharchouch
1304/11/2019Jong PSVRoda JC Kerkrade1-1748Gansner0-1 Ugbo, 1-1 Ngonge
1304/11/2019Jong AjaxFC Volendam1-3734Teuben0-1 Doodeman, 0-2 Tol, 1-2 Gravenberch,
1-3 Antonucci
1408/11/2019FC VolendamJong FC Utrecht1-03.133Cantineau1-0 Kaars
1408/11/2019Jong PSVTelstar1-1412Hensgens0-1 Van Doorm, 1-1 Sidibe
1408/11/2019Go Ahead EaglesFC Dordrecht3-18.109Bax1-0 Rabillard, 2-0 Martens, 2-1 Schuurman,
3-1 Edqvist
1408/11/2019ExcelsiorFC Eindhoven5-43.165Teuben0-1 De Rooij, 1-1 Vloet, 1-2 Cicilia, 2-2 Meijer,
2-3 Oude Kotte (e.d.), 3-3 Omarsson, 4-3 Verhaar,
4-4 Cicilia, 5-4 Omarsson
1408/11/2019NECTOP Oss3-06.723Vd Eijk1-0 Ter Haar Romeny, 2-0 Musaba, 3-0 Flemming
1408/11/2019Roda JC KerkradeSC Cambuur1-26.000Vd Graaf0-1 Jacobs, 1-1 Ugbo, 1-2 Mühren
1408/11/2019Jong AjaxFC Den Bosch5-1555Gansner1-0 Ekkelenkamp, 2-0 Kühn, 3-0 Ekkelenkamp,
4-0 Traoré, 4-1 Rodrigues, 5-1 Traoré
1408/11/2019Almere City FCNAC Breda1-02.255Blank1-0 Loen
1408/11/2019Helmond SportDe Graafschap1-21.656Ruperti0-1 Seuntjens, 1-1 Swinnen, 1-2 Van Heertum
1408/11/2019Jong AZMVV Maastricht3-2400Bos1-0 Correia, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Kunst (pen),
2-2 Holtby, 3-2 Margaret
1515/11/2019FC EindhovenMVV Maastricht2-02.532Dröge1-0 Cicilia, 2-0 De Rooij
1515/11/2019TOP OssFC Volendam1-21.411Vd Laan1-0 P. Rommens, 1-1 Duin (pen), 1-2 Kaars
1515/11/2019FC DordrechtRoda JC Kerkrade1-11.185Bos1-0 Werker (e.d.), 1-1 Ugbo
1517/11/2019TelstarGo Ahead Eagles0-22.701Vd Eijk0-1 Lieftink, 0-2 Bliek
1517/11/2019FC Den BoschExcelsior3-33.178Gerrets0-1 Vloet, 1-1 Rodrigues, 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Deijl (pen), 2-3 Meijer, 3-3 Rodrigues
1517/11/2019SC CambuurAlmere City FC3-19.264Oostrom1-0 Mühren, 2-0 en 3-0 Jacobs, 3-1 Harrison
1622/11/2019Jong FC UtrechtJong AZ2-1458Dröge1-0 St. Jago, 2-0 Lonwijk, 2-1 Sedlacek
1622/11/2019NAC BredaJong Ajax1-218.212Vd Graaf1-0 El Allouchi, 1-1 Lang, 1-2 Brobbey
1622/11/2019De GraafschapJong PSV4-19.210Bijl0-1 Catic, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Van de Pavert,
3-1 Hamdaoui, 4-1 Nijland
1622/11/2019Helmond SportNEC1-21.705Bos0-1 Okia, 1-1 Vereijken, 1-2 Van de Looi
1622/11/2019ExcelsiorFC Volendam1-23.504Van Boekel0-1 Kaars, 0-2 Murkin, 1-2 Fortes
1622/11/2019FC DordrechtTelstar2-31.490Gansner0-1 Kharchouch, 0-2 Tavsan, 1-2 en 2-2
Marques (pen), 2-3 Kharchouch
1622/11/2019MVV MaastrichtTOP Oss4-03.210Hensgens1-0 Goppel, 2-0 Van den Hurk, 3-0 Mares,
4-0 Schroijen
1622/11/2019FC EindhovenSC Cambuur0-32.192Vd Kerkhof0-1 Mac-Intosch, 0-2 Mühren, 0-3 Paulissen
1622/11/2019Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade1-19.000Gözübüyük0-1 Ugbo, 1-1 Rabillard
1622/11/2019Almere City FCFC Den Bosch0-22.000Teuben0-1 Van Son, 0-2 Rodrigues
1525/11/2019Jong PSVNAC Breda1-3250Gerrets0-1 Ilic, 0-2 Stokkers, 1-2 Sibide,
1-3 Van der Gaag
1525/11/2019NECJong FC Utrecht0-07.159Nagtegaal
1525/11/2019Jong AjaxHelmond Sport1-1410Vd Laan0-1 Werkhoven, 1-1 Ekkelenkamp
1525/11/2019Jong AZDe Graafschap2-1500Blank0-1 Seuntjens, 1-1 en 2-1 Aboukhlal
1729/11/2019SC CambuurJong AZ3-17.532Ruperti0-1 Correia, 1-1 Akoy, 2-1 Kallon, 3-1 Mühren
1729/11/2019NAC BredaMVV Maastricht2-017.521Bax1-0 Dogan (pen), 2-0 Ilic
1729/11/2019FC Den BoschFC Dordrecht3-22.593Cantineau1-0 Van Moorsel, 2-0 Rodrigues,
2-1 Marques (pen), 3-1 Bouyaghlafen, 3-2 Green
1729/11/2019TOP OssFC Eindhoven3-11.189Blank1-0 P. Rommens, 1-1 De Rooij, 2-1 en 3-1 Büttner
1729/11/2019Roda JC KerkradeExcelsior1-48.247Oostrom1-0 Alberg, 1-1 Zwarts, 1-2 Schlösser (e.d.),
1-3 Zwarts, 1-4 Mendes Moreira
1729/11/2019TelstarJong Ajax2-33.063Bijl0-1 Ter heide, 0-2 Eiting (pen), 0-3 Ekkelenkamp,
1-3 Bronkhorst, 2-3 Kharchouch (pen)
1729/11/2019FC VolendamNEC3-14.145Blom1-0 Visser, 2-0 Kaars, 2-1 Van Landschoot,
3-1 El Kadiri
1729/11/2019Helmond SportJong PSV2-31.209Dröge0-1 Sidibe, 0-2 Schoonbrood, 0-3 Sidibe,
1-3 De Regt, 2-3 Verkennis
1701/12/2019De GraafschapGo Ahead Eagles1-111.123Nijhuis0-1 Lieftink, 1-1 Seuntjens (pen)
1702/12/2019Jong FC UtrechtAlmere City FC3-4400Hensgens1-0 Cerny, 2-0 Abass, 3-0 Velanas, 3-1 Venema
1806/12/2019MVV MaastrichtJong FC Utrecht1-13.104Bos0-1 Arweiler, 1-1 Van den Hurk
1806/12/2019FC EindhovenFC Volendam1-41.878Manschot0-1 en 0-2 Smal, 0-3 Doodeman, 0-4 Antonucci,
1-4 Rooseboom
1806/12/2019FC Den BoschDe Graafschap2-23.123Vd Graaf0-1 Van Mieghem, 0-2 Seuntjens,
1-2 Van Moorsel, 2-2 Väisänen
1806/12/2019ExcelsiorNEC2-13.384Makkelie1-0 Fischer, 1-1 Ter Haar Romeny, 2-1 Zwarts
1806/12/2019FC DordrechtSC Cambuur2-41.578Kooij0-1 Maulun, 1-1 Marques (p), 1-2 Hoedemakers,
1-3 Van der Kaap, 1-4 Maulun, 2-4 Gronsveld
1806/12/2019Almere City FCTOP Oss3-01.626Toeback1-0 Verheydt, 2-0 Venema, 3-0 Piqué (e.d.)
1806/12/2019TelstarNAC Breda1-12.064Ruperti0-1 Dogan, 1-1 Tavsan
1806/12/2019Go Ahead EaglesJong PSV1-17.446Vd Laan1-0 Lieftink, 1-1 Sidibe
1809/12/2019Jong AjaxRoda JC Kerkrade2-0641Gerrets1-0 en 2-0 Ekkelenkamp
1809/12/2019Jong AZHelmond Sport4-1300Bijl1-0 en 2-0 Aboukhlal, 2-1 Swinnen (pen),
3-1 (pen) en 4-1 Aboukhlal
1913/12/2019SC CambuurJong Ajax0-28.763Vd Eijk0-1 Brobbey, 0-2 Hansen
1913/12/2019Jong FC UtrechtFC Eindhoven2-2423Gansner0-1 Lopes, 1-1 Lonwijk, 2-1 Mallahi,
2-2 Lonwijk (e.d.)
1913/12/2019FC VolendamMVV Maastricht4-14.087Mulder0-1 Schroijen, 1-1 Fadiga, 2-1 Kaars, 3-1 Deul,
4-1 Antonucci
1913/12/2019NAC BredaFC Den Bosch1-217.823Oostrom0-1 Rodrigues, 1-1 Stokklers, 1-2 Felida
1913/12/2019Jong PSVFC Dordrecht0-1357Hensgens0-1 Schuurman
1913/12/2019De GraafschapTelstar2-29.311Vd Kerkhof0-1 Benamar, 1-1 Owusu, 1-2 Kharchouch,
2-2 Seuntjens
1913/12/2019NECAlmere City FC2-38.024Blank0-1 Efmorfidis, 0-2 Kip, 1-2 Balker (e.d.),
2-2 Kvida, 2-3 Verheydt
1913/12/2019Roda JC KerkradeJong AZ2-24.039Teuben0-1 Sedlacek, 1-1 Bisseck, 2-1 Croux, 2-2 Oosting
1913/12/2019TOP OssExcelsior0-21.023Dröge0-1 Zwarts, 0-2 Bruins (pen)
1913/12/2019Helmond SportGo Ahead Eagles1-21.241Cantineau0-1 Rabillard, 1-1 Swinnen, 1-2 Navratil
2020/12/2019FC VolendamDe Graafschap3-34.231Lindhout1-0 J. Vlak, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Smal,
2-2 Hamdaoui, 2-3 Seuntjens, 3-3 Antonucci
2021/12/2019NAC BredaFC Dordrecht3-016.889Bijl1-0 Ilic, 2-0 Van Hooijdonk, 3-0 Schouten
2020/12/2019MVV MaastrichtHelmond Sport4-13.207Nagtegaal1-0 Joppen (e.d.), 2-0 en 3-0 Schroijen,
3-1 Mutzers, 4-1 Van den Hurk
2020/12/2019FC EindhovenNEC1-42.048Hensgens0-1 Van Eijden, 0-2 Musaba, 0-3 Van Landschoot,
1-3 Cecilia, 1-4 Ter Haar Romeny
2020/12/2019FC Den BoschJong PSV2-13.023Denil1-0 Velkov, 1-1 Madueke, 2-1 Rodrigues
2022/12/2019ExcelsiorSC Cambuur1-33.612Martens0-1 Mühren (pen), 0-2 Jacobs, 1-2 Vloet,
1-3 Kallon
2020/12/2019Jong AjaxTOP Oss2-0588Bos1-0 Brobbey, 2-0 Ünüvar
2020/12/2019Almere City FCRoda JC Kerkrade2-01.999Cantineau1-0 Loen, 2-0 Venema
2020/12/2019TelstarJong AZ3-12.500Dröge1-0 Jacobs (e.d.), 1-1 Reijnders, 2-1 Tavsan,
3-1 Kharchouch
2022/12/2019Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles0-3314Teuben0-1 en 0-2 Corboz, 0-3 Mertens
2110/01/2020SC CambuurFC Volendam1-29.163Gözübüyük0-1 Antonucci, 0-2 Murkin, 1-2 Jacobs
2110/01/2020FC DordrechtExcelsior1-12.225Vd Laan0-1 Zwarts, 1-1 Smith
2112/01/2020Go Ahead EaglesAlmere City FC1-18.467Nagtegaal0-1 Efmorfidis, 1-1 Edqvist
2110/01/2020De GraafschapJong FC Utrecht2-19.511Gerrets0-1 Hilterman (pen), 1-1 Owusu, 2-1 Seuntjens
2112/01/2020NECFC Den Bosch1-09.192Ruperti1-0 Okita
2112/01/2020Roda JC KerkradeMVV Maastricht2-28.547Van Boekel0-1 Schroijen, 0-2 Kostons, 1-2 Alberg, 2-2 Ugbo,
2110/01/2020TelstarFC Eindhoven2-01.980Oostrom1-0 Tavsan, 2-0 Kharchouch
2110/01/2020Helmond SportNAC Breda0-02.314Martens
2113/01/2020Jong PSVJong Ajax0-01.285CantineauR: Pynadath (Aja)
2113/01/2020Jong AZTOP Oss3-1500Hensgens1-0 Kunst (pen), 1-1 O. Rommens, 2-1 Margaret,
3-1 Kunst
2217/01/2020FC VolendamJong PSV4-23.543Gansner1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Ledezma, 2-2 Smal,
3-2 Doodeman, 4-2 Kaars; R: Soulas (PSV)
2217/01/2020NAC BredaJong AZ3-116.328Bax1-0 en 2-0 Verschueren, 3-0 Dogan, 3-1 Church
2217/01/2020FC EindhovenHelmond Sport2-03.011Bijl1-0 Cicilia, 2-0 Bourard
2217/01/2020ExcelsiorTelstar3-32.722Cantineau0-1 Pattynama, 1-1 en 2-1 Omarsson,
2-2 Kharchouch, 3-2 Korpershoek (e.d.), 3-3 Plet
2217/01/2020TOP OssSC Cambuur3-21.709Blank0-1 Dijkhuizen (e.d.), 1-1 P. Rommens (pen),
2-1 Stuy van den Herik, 2-2 Mühren,
3-2 Stuy van den Herik; R: Ladan (Cam)
2217/01/2020Almere City FCDe Graafschap0-23.484Teuben0-1 Vet, 0-2 Seuntjens
2218/01/2020MVV MaastrichtNEC0-03.461Vd Graaf
2219/01/2020FC Den BoschGo Ahead Eagles2-33.122Vd Kerkhof1-0 Felida, 2-0 Bouyaghlafen, 2-1 Berden,
2-2 Van der Venne, 2-3 Corboz
2220/01/2020Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade2-1439Bos0-1 Roesch, 1-1 Arweiler (pen), 2-1 Hilterman
2220/01/2020Jong AjaxFC Dordrecht2-0517Dröge1-0 Q. Timber, 2-0 Mendez (pen)
2324/01/2020SC CambuurJong FC Utrecht3-18.265Oostrom1-0 Maulun, 1-1 De la Vega, 2-1 Oratmangoen,
3-1 Mühren
2324/01/2020FC DordrechtFC Eindhoven1-02.022Ruperti1-0 Hogesteger
2326/01/2020Go Ahead EaglesNAC Breda1-08.855Kooij1-0 Veldmate (pen)
2324/01/2020De GraafschapMVV Maastricht3-29.509Lindhout1-0 Van Mieghem, 1-1 Owusu, 2-1 Van den Hurk,
3-1 Nijland, 3-2 Holtby
2324/01/2020NECJong Ajax3-39.080Vd Laan0-1 Danilo, 1-1 Flemming (pen), 1-2 en 1-3
Brobbey, 2-3 Musaba, 3-3 Flemming
2324/01/2020Roda JC KerkradeFC Volendam2-34.977Vd Kerkhof0-1 Kaars, 1-1 Cotan, 1-2 Kaars, 2-2 Croux,
2-3 Murkin
2324/01/2020TelstarTOP Oss1-01.883Gansner1-0 Kharchouch
2324/01/2020Helmond SportFC Den Bosch0-01.524De CuyperR: Brusselers (NAC)
2327/01/2020Jong PSVExcelsior2-1506Perez0-1 Fischer, 1-1 Madueke, 2-1 Ngonge
2431/01/2020FC VolendamHelmond Sport2-13.929Vd Eijk1-0 Antonucci, 2-0 Joppen (e.d.), 2-1 Thomassen
2431/01/2020MVV MaastrichtJong PSV3-13.343Dröge1-0, 2-0 en 3-0 Van den Hurk, 3-1 Ngonge
R: Vermijl (MVV)
2431/01/2020FC EindhovenDe Graafschap1-12.128Bax1-0 Cicilia, 1-1 Jansen (e.d.)
2431/01/2020ExcelsiorNAC Breda2-24.046Vd Kerkhof1-0 Vloet, 2-0 Bruins (pen), 2-1 Van Hecke,
2-2 Verschueren
2431/01/2020NECSC Cambuur0-28.235Nijhuis0-1 (pen) en 0-2 Mühren
2431/01/2020TOP OssRoda JC Kerkrade0-01.478Vermeire
2431/01/2020FC Den BoschJong AZ3-02.674Cantineau1-0 Bouyaghlafen, 2-0 Verbeek, 3-0 Laukart
R: Jacobs (AZ)
2431/01/2020Almere City FCTelstar4-22.339Perez1-0 Benamar, 1-1 en 2-1 Verheydt, 2-2 Plet,
3-2 Ahannach, 4-2 venema
2403/02/2020Jong FC UtrechtFC Dordrecht1-1403Gansner1-0 Velanas, 1-1 Schalekamp
2403/02/2020Jong AjaxGo Ahead Eagles5-1902Martens1-0 Danilo (pen), 2-0 Brobbey (pen),
3-0 en 4-0 Danilo, 4-1 Pouwels, 5-1 Q. Timber
R: Bosz (GoA)
2507/02/2020SC CambuurMVV Maastricht2-18.174Kamphuis1-0 (pen) en 2-0 Mühren, 2-1 Schroijen
2507/02/2020FC DordrechtAlmere City FC1-21.650Bijl0-1 en 0-2 Verheydt, 1-2 Green
2507/02/2020NAC BredaTOP Oss1-116.727Manschot1-0 Verschueren, 1-1 Stuij van den Herik
2507/02/2020Go Ahead EaglesFC Eindhoven3-18.231Vd Laan1-0 Rabillard, 1-1 De Rooij, 2-1 Bannink,
3-1 Pouwels
2507/02/2020Roda JC KerkradeFC Den Bosch1-55.455Blank0-1 Van der Velden, 0-2 (pen) en 0-3 Marques,
1-3 Ugbo, 1-4 Rodrigues, 1-5 Laukart
R: Schlösser (Rod)
2507/02/2020TelstarNEC1-72.401Vermeiren0-1 Ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 1-2 Musaba,
1-3 en 1-4 Flemming, 1-5 Van Eijden,
1-6 Benamar (e.d.), 1-7 Sellouf
2507/02/2020Helmond SportExcelsior1-41.337Gerrets0-1 Verhaar, 0-2 en 0-3 Omarsson, 0-4 Vloet,
1-4 Werkhoven
2510/02/2020Jong FC UtrechtJong Ajax7-2488Cantineau1-0 Velanas, 2-0 St Jago, 3-0 Arweiler (pen),
4-0 Acheffay, 4-1 Jensen, 5-1 Lonwijk,
6-1 Hilterman, 6-2 St Jago (e.d.), 7-2 Velanas
R: Mamengi (Utr)
2510/02/2020Jong PSVDe Graafschap2-3879Nagtegaal1-0 Vertessen, 1-1 Hamdaoui, 2-1 Sidibe,
2-2 Seuntjens, 2-3 Van den Boomen
2510/02/2020Jong AZFC Volendam1-1800Bos0-1 Doodeman, 1-1 Druijf
2614/02/2020FC VolendamTelstar1-13.978Blank1-0 Pattynama (e.d.), 1-1 Plet
2616/02/2020MVV MaastrichtGo Ahead Eagles3-03.601Bijl1-0 en 2-0 Mares, 3-0 Van den Hurk
2614/02/2020FC EindhovenJong PSV1-12.831Gerrets0-1 Vertessen, 1-1 Makasi
R: Van den Eynden (Ein), Ledezma (PSV)
2614/02/2020FC Den BoschJong FC Utrecht3-22.373Dröge0-1 Achaffay, 1-1 Verbeek, 1-2 Arweiler,
2-2 Marques, 3-2 Rodrigues
2614/02/2020TOP OssFC Dordrecht1-31.012Cantineau0-1 Gravenberch, 1-1 Van der Heijden,
2-1 Vermeulen, 1-3 Gravenberch
2614/02/2020ExcelsiorJong AZ3-32.712Willems0-1 Church, 0-2 Margaret, 1-2 Vloet,
2-2 Omarsson, 3-2 Mendes Moreira, 3-3 Correia
2614/02/2020De GraafschapRoda JC Kerkrade2-09.711Perez1-0 Hamdaoui, 2-0 Slattery
2614/02/2020NECHelmond Sport2-07.673Hensgens1-0 Van Landschoot, 2-0 Flemming
2614/02/2020Almere City FCSC Cambuur0-12.840Vd Laan0-1 Korte
2617/02/2020Jong AjaxNAC Breda2-41.452Ruperti1-0 Danilo, 2-0 Brobbey, 2-1 Stokkers,
2-2 El Allouchi, 2-3 Van der Gaag, 2-4 El Allouchi
2721/02/2020SC CambuurRoda JC Kerkrade2-08.421Nagtegaal1-0 Mühren, 2-0 Breij
2721/02/2020NAC BredaAlmere City FC1-015.824Martens1-0 Van Hecke (pen)
2721/02/2020Go Ahead EaglesNEC2-18.162Mulder1-0 Rabillard, 2-0 Ahannach, 2-1 Flemming
2721/02/2020ExcelsiorFC Den Bosch6-42.815Bax1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 2-1 Marques,
2-2 Verbeek, 2-3 Marques, 3-3 Bruins (pen),
3-4 Marques, 4-4 Zwarts, 5-4 Omarsson,
6-4 Vloet; R: Van der Winden (DBo)
2721/02/2020FC DordrechtDe Graafschap1-22.022Blom1-0 Polley, 1-1 Vet, 1-2 Van Mieghem
R: Hamdaoui (Gra)
2721/02/2020TelstarMVV Maastricht2-11.763Bos0-1 Van den Hurk (pen), 1-1 en 2-1 Kharchouch
R: Martina (MVV)
2721/02/2020Helmond SportJong Ajax0-21.467Gansner0-1 Hansen, 0-2 Mendez
2721/02/2020Jong PSVTOP Oss1-1650Pirard1-0 Madueke (pen), 1-1 P. Rommens
2724/02/2020Jong FC UtrechtFC Volendam2-1327Dieperink1-0 Hilterman, 1-1 Kaars, 2-1 Velanas
R: Lonwijk (Utr)
2724/02/2020Jong AZFC Eindhoven2-4350Dröge0-1 Cicilia, 0-2 Bourard, 0-3 Cicilia (pen),
1-3 Druijf (pen), 1-4 Ogenia, 2-4 Oosting
2828/02/2020SC CambuurJong PSV4-28.362Cantineau1-0 Mühren, 1-1 Madueke, 2-1 Breij,
2-2 Vertessen, 3-2 Jacobs, 4-2 Mühren (pen)
2828/02/2020FC VolendamGo Ahead Eagles2-24.022Oostrom1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Rabillard, 2-2 El Kadiri
2828/02/2020MVV MaastrichtFC Den Bosch2-33.331Denil1-0 Van den Hurk, 1-1 Laukart, 2-1 Van den Hurk,
2-2 en 2-3 Marques
2828/02/2020FC EindhovenExcelsior3-11.957Dieperink1-0 Cecila (pen), 2-0 De Rooij, 3-0 Bourard (pen),
3-1 Bruins (pen)
2828/02/2020De GraafschapJong AZ5-19.945Ruperti1-0 Seuntjens, 2-0 Van Mieghem,
3-0 Van den Boomen, 4-0 Vet, 5-0 Seuntjens (pen),
5-1 Oosting
2828/02/2020NECNAC Breda1-18.325Perez0-1 Verschueren, 1-1 Flemming
2828/02/2020Roda JC KerkradeFC Dordrecht5-04.459Gerrets1-0 Alberg, 2-0 Jensen, 3-0 Ugbo, 4-0 Remans,
5-0 Albers (pen)
2828/02/2020Jong AjaxTelstar2-21.051Hensgens1-0 Hansen, 2-0 Jensen, 2-1 (pen) en 2-2
Kharchouch
2828/02/2020TOP OssJong FC Utrecht2-11.014Vd Laan1-0 Peters, 1-1 Velanas, 2-1 Bulut
2828/02/2020Almere City FCHelmond Sport2-02.589Blank1-0 (pen) en 2-0 Verheydt
2302/03/2020Jong AZAlmere City FC3-1450Gansner0-1 Verheydt, 1-1 Druijf, 2-1 Oosting,
3-1 Aboukhlal
2908/03/2020NAC BredaRoda JC Kerkrade4-114.792Vd Eijk1-0 Van Hecke (pen), 2-0 Stokkers,
2-1 Alberg (pen), 3-1 Van Anholt, 4-1 El Allouchi
2906/03/2020FC Den BoschAlmere City FC1-22.019Bos1-0 Van der Velden, 1-1 Ahannach, 1-2 Efmorfidis
2906/03/2020ExcelsiorMVV Maastricht3-02.750Hensgens1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 3-0 Omarsson
2906/03/2020FC VolendamJong Ajax4-06.263Vd Laan1-0 Antonucci, 2-0 El Kadiri, 3-0 Antonucci,
4-0 Duin
2906/03/2020TelstarJong PSV1-02.401Ruperti1-0 Sambo (e.d.)
2906/03/2020FC EindhovenTOP Oss2-23.842Nagtegaal0-1 O. Rommens, 0-2 P. Rommens (pen),
1-2 Bourard, 2-2 Amevor
2906/03/2020Helmond SportFC Dordrecht1-11.554Dröge1-0 Swinnen (pen), 1-1 Breedijk (pen)
R: Wehrmann (Dor)
2908/03/2020Go Ahead EaglesDe Graafschap1-29.463Dieperink0-1 Seuntjens, 0-2 Van den Boomen, 1-2 Pouwels
2909/03/2020Jong FC UtrechtNEC1-2600Gerrets1-0 Arweiler (pen), 1-1 Flemming (pen),
1-2 Ter Haar Romeny
2909/03/2020Jong AZSC Cambuur0-3700Bijl0-1 en 0-2 Mühren, 0-3 Breij
3013/03/2020SC CambuurNAC BredaNiet gespeeld
3013/03/2020FC DordrechtJong AZNiet gespeeld
3013/03/2020MVV MaastrichtFC EindhovenNiet gespeeld
3013/03/2020De GraafschapHelmond SportNiet gespeeld
3013/03/2020NECFC VolendamNiet gespeeld
3013/03/2020Roda JC KerkradeTelstarNiet gespeeld
3013/03/2020TOP OssFC Den BoschNiet gespeeld
3013/03/2020Almere City FCJong FC UtrechtNiet gespeeld
3016/03/2020Jong PSVGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3016/03/2020Jong AjaxExcelsiorNiet gespeeld
3120/03/2020Go Ahead EaglesSC CambuurNiet gespeeld
3120/03/2020FC Den BoschNAC BredaNiet gespeeld
3120/03/2020ExcelsiorTOP OssNiet gespeeld
3120/03/2020TelstarFC DordrechtNiet gespeeld
3120/03/2020FC VolendamAlmere City FCNiet gespeeld
3120/03/2020FC EindhovenJong AjaxNiet gespeeld
3120/03/2020Helmond SportRoda JC KerkradeNiet gespeeld
3120/03/2020Jong AZJong PSVNiet gespeeld
3122/03/2020Jong FC UtrechtMVV MaastrichtNiet gespeeld
3122/03/2020De GraafschapNECNiet gespeeld
32SC CambuurFC EindhovenNiet gespeeld
32FC DordrechtFC Den BoschNiet gespeeld
32MVV MaastrichtFC VolendamNiet gespeeld
32Roda JC KerkradeGo Ahead EaglesNiet gespeeld
32TOP OssHelmond SportNiet gespeeld
32Almere City FCExcelsiorNiet gespeeld
3303/04/2020NAC BredaTelstarNiet gespeeld
3303/04/2020Jong PSVJong FC UtrechtNiet gespeeld
3303/04/2020NECJong AZNiet gespeeld
3303/04/2020Jong AjaxDe GraafschapNiet gespeeld
3303/04/2020FC VolendamTOP OssNiet gespeeld
3303/04/2020MVV MaastrichtFC DordrechtNiet gespeeld
3303/04/2020FC EindhovenAlmere City FCNiet gespeeld
3303/04/2020Go Ahead EaglesHelmond SportNiet gespeeld
3303/04/2020FC Den BoschSC CambuurNiet gespeeld
3303/04/2020ExcelsiorRoda JC KerkradeNiet gespeeld
3206/04/2020Jong FC UtrechtTelstarNiet gespeeld
3206/04/2020Jong PSVNECNiet gespeeld
3206/04/2020De GraafschapNAC BredaNiet gespeeld
3206/04/2020Jong AjaxJong AZNiet gespeeld
3410/04/2020SC CambuurDe GraafschapNiet gespeeld
3410/04/2020FC DordrechtFC VolendamNiet gespeeld
3410/04/2020NAC BredaFC EindhovenNiet gespeeld
3410/04/2020NECExcelsiorNiet gespeeld
3410/04/2020Roda JC KerkradeJong PSVNiet gespeeld
3410/04/2020TOP OssMVV MaastrichtNiet gespeeld
3410/04/2020Almere City FCJong AjaxNiet gespeeld
3410/04/2020TelstarFC Den BoschNiet gespeeld
3410/04/2020Helmond SportJong FC UtrechtNiet gespeeld
3410/04/2020Jong AZGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3513/04/2020SC CambuurFC DordrechtNiet gespeeld
3513/04/2020Jong FC UtrechtNAC BredaNiet gespeeld
3513/04/2020FC VolendamExcelsiorNiet gespeeld
3513/04/2020Jong PSVHelmond SportNiet gespeeld
3513/04/2020MVV MaastrichtJong AZNiet gespeeld
3513/04/2020Go Ahead EaglesTelstarNiet gespeeld
3513/04/2020FC Den BoschJong AjaxNiet gespeeld
3513/04/2020De GraafschapTOP OssNiet gespeeld
3513/04/2020Roda JC KerkradeFC EindhovenNiet gespeeld
3513/04/2020Almere City FCNECNiet gespeeld
3617/04/2020FC DordrechtJong PSVNiet gespeeld
3617/04/2020NAC BredaFC VolendamNiet gespeeld
3617/04/2020NECRoda JC KerkradeNiet gespeeld
3617/04/2020TOP OssAlmere City FCNiet gespeeld
3617/04/2020TelstarDe GraafschapNiet gespeeld
3617/04/2020FC EindhovenFC Den BoschNiet gespeeld
3617/04/2020Helmond SportSC CambuurNiet gespeeld
3618/04/2020ExcelsiorGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3620/04/2020Jong AjaxMVV MaastrichtNiet gespeeld
3620/04/2020Jong AZJong FC UtrechtNiet gespeeld
3724/04/2020SC CambuurTelstarNiet gespeeld
3724/04/2020Jong FC UtrechtExcelsiorNiet gespeeld
3724/04/2020FC VolendamFC EindhovenNiet gespeeld
3724/04/2020FC DordrechtGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3724/04/2020Jong PSVAlmere City FCNiet gespeeld
3724/04/2020MVV MaastrichtNAC BredaNiet gespeeld
3724/04/2020De GraafschapFC Den BoschNiet gespeeld
3724/04/2020Roda JC KerkradeJong AjaxNiet gespeeld
3724/04/2020TOP OssNECNiet gespeeld
3724/04/2020Helmond SportJong AZNiet gespeeld
3801/05/2020NAC BredaJong PSVNiet gespeeld
3801/05/2020FC EindhovenJong FC UtrechtNiet gespeeld
3801/05/2020Go Ahead EaglesTOP OssNiet gespeeld
3801/05/2020FC Den BoschFC VolendamNiet gespeeld
3801/05/2020ExcelsiorDe GraafschapNiet gespeeld
3801/05/2020NECFC DordrechtNiet gespeeld
3801/05/2020Jong AjaxSC CambuurNiet gespeeld
3801/05/2020Almere City FCMVV MaastrichtNiet gespeeld
3801/05/2020TelstarHelmond SportNiet gespeeld
3801/05/2020Jong AZRoda JC KerkradeNiet gespeeld

Topscorers

1Robert MührenSC Cambuur26
2Reda KharchouchTelstar20
3Anthony van den HurkMVV Maastricht17
4Ralf SeuntjensDe Graafschap16
5Pedro MarquesFC Dordrecht/FC Den Bosch14
Rai VloetExcelsior14
7Zian FlemmingNEC13
Lassina TraoréJong Ajax13
9Jamie JacobsSC Cambuur12
Elias OmarssonExcelsior12
Ruben RodriguesFC Den Bosch12
Iké UgboRoda JC Kerkrade12

Eerste Divisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINGOAHELJAJJAZJPSJUTMVVNECRKCRODSPATELTOPTWEVOL
Almere City FC*2-13-11-12-00-13-02-32-02-13-12-21-02-11-21-32-03-01-30-2
SC Cambuur0-1*2-01-31-31-13-12-12-13-14-14-11-12-00-13-32-00-00-11-1
FC Den Bosch1-41-1*1-03-12-03-01-13-13-12-21-23-22-32-01-13-43-02-11-1
FC Dordrecht3-22-12-6*0-31-30-03-31-11-31-21-12-22-03-11-41-40-10-21-2
FC Eindhoven0-22-22-08-1*1-22-11-10-11-20-00-13-21-31-20-01-22-11-11-1
Go Ahead Eagles2-12-00-02-10-1*1-02-11-02-15-02-04-41-43-02-22-30-11-23-0
Helmond Sport1-20-10-21-22-11-1*1-31-30-22-01-12-30-24-03-01-20-42-22-2
Jong Ajax8-00-62-25-20-35-22-0*1-12-23-30-14-02-15-12-03-01-02-51-3
Jong AZ2-32-10-00-11-23-22-20-1*0-02-22-34-02-41-13-20-21-31-21-1
Jong PSV5-21-20-12-22-15-11-12-13-1*3-12-21-22-12-22-02-03-10-21-0
Jong FC Utrecht 0-20-01-14-11-32-41-14-31-33-2*0-01-21-21-21-50-11-21-63-1
MVV Maastricht1-11-20-32-11-11-23-01-01-12-24-2*1-11-42-00-22-00-20-21-1
NEC5-02-25-01-00-11-13-21-23-14-44-10-1*2-11-01-11-11-54-05-1
RKC Waalwijk0-10-22-14-43-11-32-14-12-23-53-23-11-0*0-10-11-00-04-13-3
Roda JC Kerkrade1-21-00-22-20-03-13-02-16-22-32-12-22-30-0*1-13-01-11-12-1
Sparta Rotterdam6-13-02-03-22-06-13-12-25-00-04-22-01-02-12-2*3-21-40-32-0
Telstar1-14-21-41-01-12-11-10-21-02-42-00-10-30-34-01-1*1-01-31-1
TOP Oss2-01-30-11-02-01-01-12-11-04-12-11-31-11-20-50-01-0*0-20-0
FC Twente1-02-21-00-11-00-14-12-50-02-11-00-12-03-13-12-11-01-2*5-0
FC Volendam2-20-11-23-41-30-11-03-11-10-32-03-22-31-01-12-21-00-01-2*

Eindstand

1FC Twente * ♦382558807239+ 33
2Sparta Rotterdam + ♦3819127697847+ 31
3Jong PSV3818911637759+ 18
4FC Den Bosch +3818911636449+ 15
5Go Ahead Eagles +3819613636357+ 6
6TOP Oss +3818812624840+ 8
7Almere City FC +3819514626063−3
8RKC Waalwijk + ♦3818515596957+ 12
9NEC +38161012587360+ 13
10SC Cambuur +38161012586148+ 13
11Jong Ajax3816814568167+ 14
12MVV Maastricht38141212544953−4
13Roda JC Kerkrade38141113535759−2
14FC Eindhoven3813916485248+ 4
15Telstar3814618484558−13
16FC Volendam3891415414662−16
17FC Dordrecht389920365484−30
18Jong AZ3871219334667−21
19Jong FC Utrecht385825234790−43
20Helmond Sport3841024223772−35

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
117/08/2018FC VolendamFC Den Bosch1-22.757Oostrom1-0 Veerman, 1-1 Bouyaghlafen, 1-2 Sappinen
117/08/2018FC DordrechtHelmond Sport0-02.445Vd Eijk
117/08/2018RKC WaalwijkTelstar1-02.448Gerrets1-0 Hansson
117/08/2018MVV MaastrichtTOP Oss0-24.714Teuben0-1 en 0-2 Dogan
117/08/2018Go Ahead EaglesJong FC Utrecht5-07.812Perez1-0 Van der Venne, 2-0 Bosz, 3-0 Verheijdt,
4-0 Pouwels, 5-0 Van Moorsel
117/08/2018NECSC Cambuur2-29.888Bax1-0 Achahbar, 2-0 Braken, 2-1 Sturing (e.d.),
2-2 Mbende
117/08/2018Roda JC KerkradeJong Ajax2-17.692Vd Graaf1-0 Engels, 1-1 Ekkelenkamp, 2-1 Engels
117/08/2018FC TwenteSparta Rotterdam2-127.200Kamphuis1-0 Bapoh, 1-1 Veldwijk, 2-1 Boere (pen)
117/08/2018Jong PSVFC Eindhoven2-11.523Ruperti0-1 Van der Heyden, 1-1 Verreth, 2-1 Teze
120/08/2018Jong AZAlmere City FC2-3700Van Herk0-1 Vossebelt, 0-2 Receveur, 0-3 Meijer,
1-3 Reijnders, 2-3 Druijf; R: Seck (Alm)
224/08/2018SC CambuurJong AZ2-16.422Mulder1-0 Mathieu. 1-1 Druijf (pen), 2-1 Rossi
224/08/2018Sparta RotterdamFC Volendam2-09.213Vd Graaf1-0 en 2-0 Dervisoglu
224/08/2018FC Den BoschRKC Waalwijk2-33.126Vd Eijk1-0 Beltrame, 1-1 Lammers, 2-1 Sappinen,
2-2 en 2-3 Bilate
224/08/2018TOP OssJong PSV4-12.431Bijl1-0 Nieveld, 2-0 Dogan, 2-1 Lundqvist (pen),
3-1 Dogan (pen), 4-1 Smeets
224/08/2018Almere City FCRoda JC Kerkrade1-21.955Vd Kerkhof0-1 Engels, 1-1 Calcan, 1-2 Engels
224/08/2018TelstarMVV Maastricht0-12.114Dieperink0-1 Schroyen; R: Lopes Cabral (Tel)
224/08/2018Jong AjaxFC Dordrecht5-2518Van Herk1-0 en 2-0 (pen) Sierhuis, 2-1 Kok, 3-1 Nunnely,
4-1 en 5-1 Pereira, 5-2 Maletic
224/08/2018FC EindhovenGo Ahead Eagles1-22.109Blank0-1 Bakx, 1-1 Lopes, 1-2 Van der Venne
R: Idzes (Ein), Lelieveld (GoA)
224/08/2018Helmond SportFC Twente2-22.634Van Boekel1-0 Zeldenrust, 1-1 Boere (pen), 2-1 Meijers,
2-2 Oosterwijk
227/08/2018Jong FC UtrechtNEC1-2951Kooij1-0 Venema, 1-1 Achahbar, 1-2 Braken
331/08/2018RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-12.493Blank0-1 Rayhi
331/08/2018MVV MaastrichtGo Ahead Eagles1-24.764Bax1-0 Mares, 1-1 Van der Venne, 1-2 Pouwels
R: Gunst (MVV)
331/08/2018FC Den BoschJong Ajax1-12.837C. Mulder1-0 Beltrame, 1-1 Ekkelenkamp
R: Bouyaghlafen (DBo)
331/08/2018NECFC Dordrecht1-09.631Martens1-0 Achahbar
331/08/2018TOP OssSC Cambuur1-31.412Ruperti1-0 Smeets, 1-1, 1-2 en 1-3 Rossi
331/08/2018FC TwenteRoda JC Kerkrade3-126.000S. Mulder0-1 Paulissen, 1-1 Hölscher, 2-1 Boere (pen),
3-1 Bapoh
331/08/2018FC VolendamJong AZ1-11.500Bijl1-0 Ten Den, 1-1 Druijf
331/08/2018TelstarJong FC Utrecht2-01.870Oostrom1-0 Lescano (pen), 2-0 Van Huizen
331/08/2018FC EindhovenAlmere City FC0-21.500Gerrets0-1 Vossebelt, 0-2 Calcan; R: Daniëls (Ein)
331/08/2018Jong PSVHelmond Sport1-1472Nagtegaal1-0 Abels, 1-1 Verkennis
407/09/2018SC CambuurRKC Waalwijk2-07.381Van Herk1-0 Rossi, 2-0 Mathieu
407/09/2018Sparta RotterdamFC Eindhoven2-08.823Perez1-0 Drenthe, 2-0 Auassar
407/09/2018FC DordrechtTelstar1-41.532Bijl0-1 Stankov (e.d.), 1-1 Maletic, 1-2 en 1-3 Saegal,
1-4 Lescano
407/09/2018Go Ahead EaglesFC Volendam3-08.819Vd Eijk1-0 Dzepar, 2-0 Navratil, 3-0 Verheijdt
407/09/2018Almere City FCMVV Maastricht2-21.948Blank0-1 Van den Hurk, 1-1 Calcan,
2-1 Van den Hurk (e.d.), 2-2 Nys
407/09/2018Jong FC UtrechtJong PSV3-2342Vd Laan1-0 Hilterman, 1-1 Lundqvist, 2-1 Venema,
2-2 Verreth, 3-2 Venema
407/09/2018Helmond SportFC Den Bosch0-21.830Vermeiren0-1 Holla, 0-2 Blummel
408/09/2018FC TwenteTOP Oss1-225.000Vd Graaf0-1 Smeets, 0-2 Dogan, 1-2 Catalapiedra
408/09/2018Roda JC KerkradeNEC2-38.559Nijhuis0-1 Engels, 1-1 Okita, 2-1 Paulissen, 2-2 Braken,
2-3 Achahbar
410/09/2018Jong AZJong Ajax0-11.924Teuben0-1 Danilo; R: Opdam
514/09/2018SC CambuurTelstar2-07.362S. Mulder1-0 Van Kippersluis, 2-0 Mathieu
R: Van Heertum (Tel)
514/09/2018FC VolendamTOP Oss0-02.000Dieperink
514/09/2018FC DordrechtFC Twente0-22.662Gerrets0-1 Bijen, 0-2 Stankov (e.d.)
514/09/2018RKC WaalwijkRoda JC Kerkrade0-12.140Kooij0-1 Dijkhuizen
514/09/2018FC EindhovenMVV Maastricht0-12.713Vd Graaf0-1 Schroyen (pen)
514/09/2018NECJong PSV4-49.000Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Braken, 2-1 Verreth, 2-2 Piroe,
2-3 en 2-4 Ramselaar, 3-4 Romeny, 4-4 Kvida
514/09/2018Almere City FCJong FC Utrecht3-11.824C. Mulder1-0 Soleri, 2-0 Efmorfidis, 2-1 Venema, 3-1 Kip
514/09/2018Jong AZGo Ahead Eagles3-2540Oostrom1-0 Druijf (pen), 1-1 Verheijdt, 2-1 Druijf (pen),
3-1 Jacobs, 3-2 Van der Venne
516/09/2018Sparta RotterdamFC Den Bosch2-08.634Manschot1-0 Veldwijk, 2-0 Rayhi
517/09/2018Jong AjaxHelmond Sport2-0880Ruperti1-0 en 2-0 De Wit
621/09/2018Jong FC UtrechtSC Cambuur0-0473Vergoote
621/09/2018RKC WaalwijkJong AZ2-21.940Vd Laan1-0 Bilate, 1-1 Reijnders, 1-2 Druijf,
2-2 Baggerman
621/09/2018Jong PSVFC Volendam1-0418Teuben1-0 Gakpo
621/09/2018MVV MaastrichtFC Dordrecht2-14.434Perez1-0 Schroyen, 2-0 Houben (pen), 2-1 Haydari
621/09/2018Go Ahead EaglesJong Ajax2-18.287Van Herk1-0 Van der Venne, 1-1 De Wit, 2-1 Verheijdt
621/09/2018FC Den BoschAlmere City FC1-42.451Nagtegaal0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Sappinen, 1-2 Vossebelt,
1-3 Soleri, 1-4 Kip; R: Kersten (DBo)
621/09/2018Roda JC KerkradeFC Eindhoven0-07.790Bax
621/09/2018TOP OssSparta Rotterdam0-03.097Vd Kerkhof
621/09/2018TelstarFC Twente1-33.263Gözübüyük1-0 Sno, 1-1 Boere, 1-2 Oosterwijk, 1-3 Zekhnini
621/09/2018Helmond SportNEC2-32.011Martens0-1 Achahbar, 0-2 Darri, 1-2 (pen) en 2-2
Zeldenrust, 2-3 Achahbar
728/09/2018SC CambuurRoda JC Kerkrade0-17.654Vd Graaf0-1 Van Velzen
728/09/2018Sparta RotterdamFC Dordrecht3-28.432Dieperink0-1 Cijntje, 0-2 Montsma, 1-2 Duarte, 2-2 Veldwijk,
3-2 Drenthe
728/09/2018FC Den BoschJong AZ3-12.387Gerrets1-0 Sapinnen, 2-0 Blummel, 3-0 Oulad Omar,
3-1 Druijf
728/09/2018NECGo Ahead Eagles1-19.842Blom1-0 Braken, 1-1 Van Moorsel
728/09/2018Almere City FCRKC Waalwijk2-11.773Ruperti1-0 Vossebelt, 1-1 Koenraad, 2-1 Vossebelt
728/09/2018TelstarTOP Oss1-01.845Nagtegaal1-0 Lopes Cabral
730/09/2018FC TwenteJong PSV2-125.000Lindhout0-1 Rigo, 1-1 Boere, 2-1 Cantalapiedra
728/09/2018Helmond SportFC Volendam2-21.891C. Mulder0-1 Stroo, 1-1 Poelmans, 2-1 Zeldenrust,
2-2 Kaars
728/09/2018Jong AjaxFC Eindhoven0-3469Oostrom0-1 Daniels, 0-2 Seedorf, 0-3 Kabangu
701/10/2018Jong FC UtrechtMVV Maastricht0-0317Van Herk
805/10/2018FC VolendamRKC Waalwijk1-02.721Bos1-0 Peters; R: Van Weert (RKC)
805/10/2018FC DordrechtSC Cambuur3-11.658Oostrom1-0 Peijenburg, 1-1 Conraad,
2-1 (pen) en 3-1 Mourgos
805/10/2018MVV MaastrichtFC Den Bosch0-34.189Vd Eijk0-1 Beltrame, 0-2 Blummel, 0-3 Sappinen
805/10/2018FC EindhovenFC Twente1-12.507Blank0-1 Cantalapiedra, 1-1 Seedorf
805/10/2018Go Ahead EaglesSparta Rotterdam2-28.846Nijhuis1-0 Veldmate, 2-0 Bliek, 2-1 Drenthe,
2-2 Veldwijk
805/10/2018Roda JC KerkradeJong PSV2-37.002Gerrets1-0 (pen) en 2-0 Engels, 2-1 Mauro Junior,
2-2 Verreth, 2-3 Lundqvist
R: Daneels (PSV), Milts, Makrini (Rod)
805/10/2018Jong AjaxTelstar3-0887Cantineau1-0 Van Iperen (e.d.), 2-0 Danilo, 3-0 Johnsen
805/10/2018TOP OssJong FC Utrecht2-11.318Teuben1-0 Dogan, 1-1 El Azrak, 2-1 Ladan
805/10/2018Almere City FCNEC1-02.573Bax1-0 Soleri
805/10/2018Jong AZHelmond Sport2-2520Nagtegaal0-1 Naudts, 1-1 Druijf, 1-2 Naudts,
2-2 Hoedemakers
912/10/2018FC VolendamAlmere City FC2-23.000Vd Kerkhof1-0 Doodeman, 1-1 Luckassen, 1-2 Efmorfidis,
2-2 Doodeman
912/10/2018RKC WaalwijkTOP Oss0-01.889BijlR: Baggerman (RKC)
912/10/2018FC Den BoschFC Dordrecht1-02.334Van Herk1-0 Beltrame
912/10/2018NECFC Eindhoven0-18.230Ruperti0-1 Van den Boomen
912/10/2018Helmond SportTelstar1-21.833Vd Graaf0-1 Scott (pen), 0-2 Najah, 1-2 Meijers
R: verkennis (Hel)
912/10/2018Jong AZJong FC Utrecht2-2500Mulder1-0 Druif (pen), 1-1 Sow, 1-2 Hilterman,
2-2 Druijf
914/10/2018Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade3-09.288Gözübüyük1-0 Van Moorsel, 2-0 Verheijdt, 3-0 Van Moorsel
914/10/2018Sparta RotterdamSC Cambuur3-08.878Martens1-0 Sambisa (e.d.), 2-0 Veldwijk (pen), 3-0 Rayhi
914/10/2018FC TwenteMVV Maastricht0-125.000Dieperink0-1 Van den Hurk
915/10/2018Jong PSVJong Ajax2-11.923Vd Laan0-1 Bijleveld, 1-1 Lundqvist (pen), 2-1 Piroe
1019/10/2018SC CambuurHelmond Sport20:00
1019/10/2018FC DordrechtJong AZ20:00
1019/10/2018MVV MaastrichtJong PSV20:00
1019/10/2018FC EindhovenFC Volendam20:00
1019/10/2018Roda JC KerkradeSparta Rotterdam20:00
1019/10/2018TOP OssFC Den Bosch20:00
1019/10/2018Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1019/10/2018TelstarNEC20:00
1019/10/2018Jong AjaxRKC Waalwijk20:00
1022/10/2018Jong FC UtrechtFC Twente20:00
1126/10/2018Sparta RotterdamTelstar20:00
1126/10/2018FC VolendamJong Ajax20:00
1126/10/2018RKC WaalwijkJong FC Utrecht20:00
1126/10/2018Jong PSVFC Dordrecht20:00
1126/10/2018Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
1126/10/2018FC Den BoschFC Eindhoven20:00
1126/10/2018NECTOP Oss20:00
1126/10/2018FC TwenteAlmere City FC20:00
1126/10/2018Helmond SportMVV Maastricht20:00
1126/10/2018Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
1202/11/2018FC DordrechtFC Volendam20:00
1202/11/2018SC CambuurJong Ajax20:00
1202/11/2018MVV MaastrichtSparta Rotterdam20:00
1202/11/2018NECJong AZ20:00
1202/11/2018TOP OssFC Eindhoven20:00
1202/11/2018TelstarGo Ahead Eagles20:00
1202/11/2018FC TwenteRKC Waalwijk20:00
1202/11/2018Helmond SportAlmere City FC20:00
1202/11/2018Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade20:00
1205/11/2018Jong PSVFC Den Bosch20:00
1309/11/2018Go Ahead EaglesFC Dordrecht20:00
1309/11/2018Sparta RotterdamJong FC Utrecht20:00
1309/11/2018FC VolendamMVV Maastricht20:00
1309/11/2018RKC WaalwijkJong PSV20:00
1309/11/2018FC EindhovenTelstar20:00
1309/11/2018FC Den BoschFC Twente20:00
1309/11/2018Roda JC KerkradeHelmond Sport20:00
1309/11/2018Jong AjaxNEC20:00
1309/11/2018Almere City FCSC Cambuur20:00
1309/11/2018Jong AZTOP Oss20:00
1417/11/2018Jong PSVJong AZ18:30
1417/11/2018FC DordrechtFC Eindhoven19:45
1417/11/2018TOP OssAlmere City FC19:45
1417/11/2018Helmond SportRKC Waalwijk19:45
1417/11/2018SC CambuurFC Volendam20:45
1418/11/2018MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade12:15
1418/11/2018TelstarFC Den Bosch14:30
1418/11/2018FC TwenteGo Ahead Eagles14:30
1418/11/2018NECSparta Rotterdam16:45
1420/11/2018Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
1523/11/2018Sparta RotterdamJong PSV20:00
1523/11/2018FC VolendamJong FC Utrecht20:00
1523/11/2018RKC WaalwijkNEC20:00
1523/11/2018FC EindhovenHelmond Sport20:00
1523/11/2018Go Ahead EaglesTOP Oss20:00
1523/11/2018FC Den BoschSC Cambuur20:00
1523/11/2018Roda JC KerkradeTelstar20:00
1523/11/2018Almere City FCFC Dordrecht20:00
1523/11/2018Jong AjaxMVV Maastricht20:00
1526/11/2018Jong AZFC Twente20:00
1630/11/2018FC DordrechtRKC Waalwijk20:00
1630/11/2018SC CambuurFC Eindhoven20:00
1630/11/2018MVV MaastrichtJong AZ20:00
1630/11/2018NECFC Volendam20:00
1630/11/2018TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
1630/11/2018TelstarAlmere City FC20:00
1630/11/2018FC TwenteJong Ajax20:00
1630/11/2018Helmond SportSparta Rotterdam20:00
1603/12/2018Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
1603/12/2018Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
1707/12/2018Sparta RotterdamAlmere City FC20:00
1707/12/2018FC VolendamFC Twente20:00
1707/12/2018RKC WaalwijkMVV Maastricht20:00
1707/12/2018FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
1707/12/2018Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
1707/12/2018FC Den BoschNEC20:00
1707/12/2018Roda JC KerkradeFC Dordrecht20:00
1707/12/2018Jong AjaxTOP Oss20:00
1710/12/2018Jong PSVSC Cambuur20:00
1710/12/2018Jong AZTelstar20:00
1814/12/2018SC CambuurFC Twente20:00
1814/12/2018Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
1814/12/2018Sparta RotterdamJong AZ20:00
1814/12/2018FC EindhovenRKC Waalwijk20:00
1814/12/2018Go Ahead EaglesFC Den Bosch20:00
1814/12/2018NECMVV Maastricht20:00
1814/12/2018Roda JC KerkradeFC Volendam20:00
1814/12/2018TOP OssHelmond Sport20:00
1814/12/2018Almere City FCJong Ajax20:00
1814/12/2018TelstarJong PSV20:00
1921/12/2018FC VolendamTelstar20:00
1921/12/2018FC DordrechtTOP Oss20:00
1921/12/2018RKC WaalwijkGo Ahead Eagles20:00
1921/12/2018Jong PSVAlmere City FC20:00
1921/12/2018MVV MaastrichtSC Cambuur20:00
1921/12/2018FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
1921/12/2018Jong AjaxSparta Rotterdam20:00
1921/12/2018FC TwenteNEC20:00
1921/12/2018Helmond SportJong FC Utrecht20:00
1921/12/2018Jong AZFC Eindhoven20:00
2013/01/2019SC CambuurSparta Rotterdam14:30
2013/01/2019Jong FC UtrechtJong AZ14:30
2013/01/2019FC DordrechtFC Den Bosch14:30
2013/01/2019MVV MaastrichtFC Twente14:30
2013/01/2019FC EindhovenNEC14:30
2013/01/2019Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles14:30
2013/01/2019Jong AjaxJong PSV14:30
2013/01/2019TOP OssRKC Waalwijk14:30
2013/01/2019Almere City FCFC Volendam14:30
2013/01/2019TelstarHelmond Sport14:30
2118/01/2019Sparta RotterdamRoda JC Kerkrade20:00
2118/01/2019FC VolendamFC Eindhoven20:00
2118/01/2019RKC WaalwijkJong Ajax20:00
2118/01/2019Go Ahead EaglesAlmere City FC20:00
2118/01/2019FC Den BoschTOP Oss20:00
2118/01/2019NECTelstar20:00
2118/01/2019Helmond SportSC Cambuur20:00
2118/01/2019Jong AZFC Dordrecht20:00
2118/01/2019FC TwenteJong FC Utrecht20:00
2122/01/2019Jong PSVMVV Maastricht20:00
2225/01/2019SC CambuurGo Ahead Eagles20:00
2225/01/2019FC DordrechtJong PSV20:00
2225/01/2019MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
2225/01/2019FC EindhovenFC Den Bosch20:00
2225/01/2019Roda JC KerkradeJong AZ20:00
2225/01/2019TOP OssNEC20:00
2225/01/2019Almere City FCFC Twente20:00
2225/01/2019TelstarSparta Rotterdam20:00
2228/01/2019Jong FC UtrechtRKC Waalwijk20:00
2228/01/2019Jong AjaxFC Volendam20:00
2301/02/2019FC VolendamSparta Rotterdam20:00
2301/02/2019FC DordrechtJong Ajax20:00
2301/02/2019RKC WaalwijkFC Den Bosch20:00
2301/02/2019MVV MaastrichtTelstar20:00
2301/02/2019Go Ahead EaglesFC Eindhoven20:00
2301/02/2019NECJong FC Utrecht20:00
2301/02/2019Roda JC KerkradeAlmere City FC20:00
2301/02/2019FC TwenteHelmond Sport20:00
2304/02/2019Jong PSVTOP Oss20:00
2304/02/2019Jong AZSC Cambuur20:00
2408/02/2019SC CambuurNEC20:00
2408/02/2019Sparta RotterdamFC Twente20:00
2408/02/2019FC Den BoschFC Volendam20:00
2408/02/2019TOP OssMVV Maastricht20:00
2408/02/2019Almere City FCJong AZ20:00
2408/02/2019TelstarRKC Waalwijk20:00
2408/02/2019FC EindhovenJong PSV20:00
2408/02/2019Helmond SportFC Dordrecht20:00
2411/02/2019Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles20:00
2411/02/2019Jong AjaxRoda JC Kerkrade20:00
2515/02/2019FC VolendamHelmond Sport20:00
2515/02/2019FC DordrechtSparta Rotterdam20:00
2515/02/2019RKC WaalwijkAlmere City FC20:00
2515/02/2019MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
2515/02/2019FC EindhovenJong Ajax20:00
2515/02/2019Go Ahead EaglesNEC20:00
2515/02/2019Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
2515/02/2019TOP OssTelstar20:00
2515/02/2019Jong AZFC Den Bosch20:00
2518/02/2019Jong PSVFC Twente20:00
2622/02/2019SC CambuurFC Dordrecht20:00
2622/02/2019RKC WaalwijkFC Volendam20:00
2622/02/2019FC Den BoschMVV Maastricht20:00
2622/02/2019NECAlmere City FC20:00
2622/02/2019TelstarJong Ajax20:00
2622/02/2019FC TwenteFC Eindhoven20:00
2622/02/2019Helmond SportJong AZ20:00
2622/02/2019Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
2624/02/2019Sparta RotterdamGo Ahead Eagles14:30
2625/02/2019Jong FC UtrechtTOP Oss20:00
2701/03/2019SC CambuurTOP Oss20:00
2701/03/2019Go Ahead EaglesMVV Maastricht20:00
2701/03/2019Roda JC KerkradeFC Twente20:00
2701/03/2019Almere City FCFC Eindhoven20:00
2701/03/2019Helmond SportJong PSV20:00
2701/03/2019Sparta RotterdamRKC Waalwijk20:00
2701/03/2019FC DordrechtNEC20:00
2701/03/2019Jong AjaxFC Den Bosch20:00
2701/03/2019Jong FC UtrechtTelstar20:00
2704/03/2019Jong AZFC Volendam20:00
2808/03/2019RKC WaalwijkSC Cambuur20:00
2808/03/2019MVV MaastrichtAlmere City FC20:00
2808/03/2019FC EindhovenSparta Rotterdam20:00
2808/03/2019FC Den BoschHelmond Sport20:00
2808/03/2019NECRoda JC Kerkrade20:00
2808/03/2019TOP OssFC Twente20:00
2808/03/2019FC VolendamGo Ahead Eagles20:00
2808/03/2019TelstarFC Dordrecht20:00
2808/03/2019Jong PSVJong FC Utrecht20:00
2811/03/2019Jong AjaxJong AZ20:00
2915/03/2019SC CambuurJong PSV20:00
2915/03/2019Jong FC UtrechtFC Eindhoven20:00
2915/03/2019FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
2915/03/2019MVV MaastrichtRKC Waalwijk20:00
2915/03/2019NECFC Den Bosch20:00
2915/03/2019TOP OssJong Ajax20:00
2915/03/2019Almere City FCSparta Rotterdam20:00
2915/03/2019TelstarJong AZ20:00
2915/03/2019FC TwenteFC Volendam20:00
2915/03/2019Helmond SportGo Ahead Eagles20:00
3022/03/2019FC VolendamSC Cambuur20:00
3022/03/2019RKC WaalwijkHelmond Sport20:00
3022/03/2019FC EindhovenFC Dordrecht20:00
3022/03/2019FC Den BoschTelstar20:00
3022/03/2019Almere City FCTOP Oss20:00
3024/03/2019Sparta RotterdamNEC12:15
3024/03/2019Go Ahead EaglesFC Twente14:30
3024/03/2019Roda JC KerkradeMVV Maastricht16:45
3025/03/2019Jong AjaxJong FC Utrecht20:00
3025/03/2019Jong AZJong PSV20:00
3129/03/2019SC CambuurAlmere City FC20:00
3129/03/2019Jong FC UtrechtSparta Rotterdam20:00
3129/03/2019FC DordrechtGo Ahead Eagles20:00
3129/03/2019Jong PSVRKC Waalwijk20:00
3129/03/2019MVV MaastrichtFC Volendam20:00
3129/03/2019NECJong Ajax20:00
3129/03/2019TOP OssJong AZ20:00
3129/03/2019TelstarFC Eindhoven20:00
3129/03/2019FC TwenteFC Den Bosch20:00
3129/03/2019Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
3201/04/2019Sparta RotterdamMVV Maastricht20:00
3201/04/2019FC VolendamFC Dordrecht20:00
3201/04/2019RKC WaalwijkFC Twente20:00
3201/04/2019FC EindhovenTOP Oss20:00
3201/04/2019Go Ahead EaglesTelstar20:00
3201/04/2019FC Den BoschJong PSV20:00
3201/04/2019Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
3201/04/2019Jong AjaxSC Cambuur20:00
3201/04/2019Almere City FCHelmond Sport20:00
3201/04/2019Jong AZNEC20:00
3305/04/2019MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3305/04/2019Go Ahead EaglesJong AZ20:00
3305/04/2019FC Den BoschSparta Rotterdam20:00
3305/04/2019Roda JC KerkradeRKC Waalwijk20:00
3305/04/2019TOP OssFC Volendam20:00
3305/04/2019TelstarSC Cambuur20:00
3305/04/2019FC TwenteFC Dordrecht20:00
3305/04/2019Helmond SportJong Ajax20:00
3305/04/2019Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
3308/04/2019Jong PSVNEC20:00
3412/04/2019SC CambuurJong FC Utrecht20:00
3412/04/2019FC VolendamJong PSV20:00
3412/04/2019FC DordrechtMVV Maastricht20:00
3412/04/2019FC EindhovenRoda JC Kerkrade20:00
3412/04/2019NECHelmond Sport20:00
3412/04/2019Almere City FCFC Den Bosch20:00
3412/04/2019FC TwenteTelstar20:00
3412/04/2019Jong AZRKC Waalwijk20:00
3414/04/2019Sparta RotterdamTOP Oss14:30
3415/04/2019Jong AjaxGo Ahead Eagles20:00
3519/04/2019Sparta RotterdamHelmond Sport20:00
3519/04/2019FC VolendamNEC20:00
3519/04/2019RKC WaalwijkFC Dordrecht20:00
3519/04/2019FC EindhovenSC Cambuur20:00
3519/04/2019Go Ahead EaglesJong PSV20:00
3519/04/2019FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
3519/04/2019Roda JC KerkradeTOP Oss20:00
3519/04/2019Jong AjaxFC Twente20:00
3519/04/2019Almere City FCTelstar20:00
3519/04/2019Jong AZMVV Maastricht20:00
3622/04/2019SC CambuurFC Den Bosch14:30
3622/04/2019Jong FC UtrechtFC Volendam14:30
3622/04/2019FC DordrechtAlmere City FC14:30
3622/04/2019Jong PSVSparta Rotterdam14:30
3622/04/2019MVV MaastrichtJong Ajax14:30
3622/04/2019NECRKC Waalwijk14:30
3622/04/2019TOP OssGo Ahead Eagles14:30
3622/04/2019TelstarRoda JC Kerkrade14:30
3622/04/2019FC TwenteJong AZ14:30
3622/04/2019Helmond SportFC Eindhoven14:30
3726/04/2019SC CambuurMVV Maastricht20:00
3726/04/2019Jong FC UtrechtHelmond Sport20:00
3726/04/2019Sparta RotterdamJong Ajax20:00
3726/04/2019FC EindhovenJong AZ20:00
3726/04/2019Go Ahead EaglesRKC Waalwijk20:00
3726/04/2019NECFC Twente20:00
3726/04/2019Roda JC KerkradeFC Den Bosch20:00
3726/04/2019TOP OssFC Dordrecht20:00
3726/04/2019Almere City FCJong PSV20:00
3726/04/2019TelstarFC Volendam20:00
3803/05/2019FC VolendamRoda JC Kerkrade20:00
3803/05/2019FC DordrechtJong FC Utrecht20:00
3803/05/2019RKC WaalwijkFC Eindhoven20:00
3803/05/2019Jong PSVTelstar20:00
3803/05/2019MVV MaastrichtNEC20:00
3803/05/2019FC Den BoschGo Ahead Eagles20:00
3803/05/2019Jong AjaxAlmere City FC20:00
3803/05/2019FC TwenteSC Cambuur20:00
3803/05/2019Helmond SportTOP Oss20:00
3803/05/2019Jong AZSparta Rotterdam20:00

Play offs voor promotie/degradatie

1e ronde
10/05/2019NECRKC Waalwijk2-08.261Bax1-0 Ndayishimiye, 2-0 Bruijn
10/05/2019SC CambuurAlmere City FC2-26.843Lindhout0-1 Bansabouh, 1-1 Mbende, 1-2 Meijer, 2-2 Ciganiks
14/05/2019RKC WaalwijkNEC3-03.249Kamphuis1-0 Seys, 2-0 Spierings, 3-0 Bilate
14/05/2019Almere City FCSC Cambuur1-22.569Vd Kerkhof0-1 Robertha, 0-2 Bansabouh (e.d.), 1-2 Vossebelt
2e ronde
19/05/2019RKC WaalwijkExcelsior2-14.319Martens1-0 Bilate, 1-1 Fortes, 2-1 Gaari
19/05/2019Go Ahead EaglesFC Den Bosch2-29.467Kamphuis0-1 Van der Sande, 1-1 Lelieveld, 1-2 Brouwers, 2-2 Navratil
19/05/2019TOP OssSparta Rotterdam0-24.346Bax0-1 en 0-2 Harroui
19/05/2019SC CambuurDe Graafschap1-18.542Manschot0-1 Narsingh, 1-1 Maulun; R: Mbende (Cam)
22/05/2019ExcelsiorRKC Waalwijk1-14.400Vd Graaf0-1 Spierings, 1-1 Omarsson; R: Spierings (RKC)
22/05/2019FC Den BoschGo Ahead Eagles0-16.900Vd Kerkhof0-1 Veldmate
22/05/2019Sparta RotterdamTOP Oss3-010.020Makkelie1-0 Vriends, 2-0 en 3-0 Ache
22/05/2019De GraafschapSC Cambuur2-010.611Mulder1-0 en 2-0 (pen) Benschop
3e ronde
25/05/2019RKC WaalwijkGo Ahead Eagles0-06.182Lindhout
25/05/2019Sparta RotterdamDe Graafschap1-210.031Kamphuis1-0 Auassar, 1-1 Bahoui, 1-2 El Jebli (pen); R: Vriends (Spa)
28/05/2019Go Ahead EaglesRKC Waalwijk4-59.800Higler0-1 Hansson (pen), 0-2 Spierings, 1-2 Veldmate (pen),
2-2 Van der Venne, 3-2 Bakx, 3-3 Mulder, 4-3 Langedijk,
4-4 Spierings, 4-5 Bilate (pen)
28/05/2019De GraafschapSparta Rotterdam0-212.600Blom0-1 Dervisoglu, 0-2 Auassar

RKC Waalwijk en Sparta Rotterdam gepromoveerd; Excelsior en De Graafschap gedegradeerd

Topscorers

1Ferdy DruijfJong AZ / NEC29
2Mario EngelsRoda JC Kerkrade24
3Lars VeldwijkSparta Rotterdam24
4Huseyin DoganTOP Oss21
5Danilo Pereira da SilvaJong Ajax19
6Tom BoereFC Twente16
7Nick VenemaJong FC Utrecht16
8Anthony van den HurkMVV Maastricht15
9Jonathan OkitaNEC15
10Stefano BeltrameFC Den Bosch14

Eerste Divisie 2017-2018




Het seizoen 2017-2018 wordt uiteindelijk het jaar van de wederopstanding van Fortuna Sittard. Na de degradatie uit de Eredivisie in 2001 ging de club door diepe dalen, hing het voortbestaan regelmatig aan een zijden draadje, maar keert het dit jaar terug aan de top met promotie als gevolg. Dat het kampioenschap uiteindelijk niet wordt behaald (dat gaat naar de beloften van Ajax) is uiteindelijk niet meer dan een voetnootje bij de feestvreugde.

Daarnaast is er nog een heuse primeur met de promotie van FC Emmen via de nacompetitie. Sinds de entree in de Eerste Divisie in 1985, lukte het nooit om te promoveren, maar verrassenderwijs lukt het dit jaar wel, door in de play-offs NEC en Sparta te verslaan. Een derde grote stunt – promotie van Almere City – zit er net niet in. De laatste promotieplek gaat naar De Graafschap, de club die de heen en veer van FC Volendam heeft overgenomen.

Onderin wil het nog altijd niet vlotten met de doorstroom tussen Eerste en Tweede Divisie. In het najaar wordt besloten promotie- en degradatie maar weer eens op te schorten, omdat de KNVB en de clubs het niet eens kunnen worden over de voorwaarden, waaronder dat moet gebeurden. In het rechterrijtje gaat de competitie daarom wederom als een nachtkaars uit.

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEMMFORGOAGRAHELAJAJAZPSVUTRMVVNECOSSRKCTELVOL
Almere City FC*1-11-11-25-12-21-42-02-13-11-23-22-12-13-23-22-23-22-32-0
SC Cambuur2-1*2-23-03-21-11-02-13-24-11-23-20-12-20-21-11-31-12-12-2
FC Den Bosch1-31-2*4-14-01-22-43-01-12-22-51-35-01-02-13-00-00-03-23-1
FC Dordrecht1-10-30-3*4-32-23-01-21-13-22-33-22-32-12-43-32-01-02-32-2
FC Eindhoven3-22-10-10-1*2-11-33-22-43-22-31-31-25-23-23-21-33-12-21-0
FC Emmen2-22-02-21-31-1*0-00-05-20-02-20-23-10-02-11-01-12-12-32-3
Fortuna Sittard2-13-22-05-12-21-2*2-11-13-02-15-11-03-13-01-24-06-01-11-0
Go Ahead Eagles2-11-31-20-31-30-10-1*0-43-14-12-11-10-03-11-12-10-01-11-1
De Graafschap4-22-02-10-14-02-22-01-1*1-02-41-02-37-01-21-31-11-01-02-1
Helmond Sport1-23-03-11-20-03-11-31-10-2*1-43-01-22-02-31-22-12-21-21-4
Jong Ajax3-03-21-03-04-03-24-20-20-52-0*0-10-32-12-11-02-01-11-17-0
Jong AZ4-10-11-13-11-22-12-00-02-21-34-2*2-11-33-12-73-12-12-20-2
Jong PSV3-21-12-14-24-11-12-36-02-21-20-31-2*2-01-03-35-13-26-02-1
Jong Utrecht2-41-31-10-21-21-20-11-01-40-02-11-01-4*2-10-20-35-20-12-1
MVV Maastricht3-01-13-01-02-00-11-24-31-33-10-43-00-03-1*4-11-10-00-02-1
NEC3-13-11-06-02-11-11-15-11-11-12-12-02-03-14-1*2-12-03-03-0
FC Oss5-12-11-13-11-12-31-21-61-40-00-32-10-32-01-03-0*3-10-01-0
RKC Waalwijk0-40-01-11-00-10-21-12-10-01-02-41-03-22-21-10-22-1*4-11-3
Telstar4-00-13-23-04-10-00-63-13-22-33-32-10-01-00-03-23-30-0*5-2
FC Volendam1-10-11-04-13-22-32-04-30-02-21-24-11-02-12-20-23-10-13-4*

Eindstand

1Jong Ajax *382549798954+35951
2Fortuna Sittard382468788141+404.851
3NEC +382288748246+369.636
4De Graafschap + ♦3818119657847+318.387
5Jong PSV3819712647654+22644
6Telstar +3816139616663+32.753
7FC Emmen + ♦3814168585850+83.112
8SC Cambuur +38161012585853+57.286
9Almere City FC +3815716527076-61.648
10MVV Maastricht +3814816505756+14.857
11FC Den Bosch38121115475955+42.790
12FC Eindhoven3814519476183_222.227
13FC Dordrecht +3814519475781-241.543
14FC Volendam3813718465967-82.836
15FC Oss38121016465365-121.991
16Jong AZ3814420465770-13691
17Go Ahead Eagles3891019374868-206.901
18RKC Waalwijk3881317373761-242.143
19Helmond Sport389920365067-171.649
20Jong FC Utrecht387625273776-39679

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
118/08/2017SC CambuurJong Ajax1-27.334Blank0-1 Sidioel, 0-2 Cassierra, 1-2 Steenvoorden
R: Peersman (Cam)
118/08/2017FC VolendamHelmond Sport2-22.581Bax1-0 Runderkamp, 2-0 Ten Den, 2-1 Naudts,
2-2 Janzen
118/08/2017RKC WaalwijkFC Emmen0-21.931Vd Kerkhof0-1 Peters (pen), 0-2 Loen
118/08/2017MVV MaastrichtGo Ahead Eagles4-34.915Manschot0-1 Hendriks, 1-1 Janssen, 1-2 Hendriks,
2-2 Okita, 2-3 Langedijk, 3-3 Ogunjimi, 4-3 Okita
118/08/2017FC EindhovenTelstar2-22.408Van Herk0-1 Júnior, 1-1 Kabangu, 1-2 Rodrigues,
2-2 Kabangu; R: Platje (Tel)
118/08/2017FC Den BoschJong AZ1-32.882Oostrom1-0 Mert, 1-1 El Hasnaoui, 1-2 Helmer (pen),
1-3 Einarsson
118/08/2017Fortuna SittardFC Dordrecht5-13.165Perez1-0 Semedo, 2-0 en 3-0 Stokkers, 3-1 Hamer,
4-1 Vidigal, 5-1 Askovski; R: V. Wermeskerken (Dor)
118/08/2017NECAlmere City FC3-19.502Janssen1-0 Larsson, 1-1 Valpoort, 2-1 Groeneveld,
3-1 Larsson
121/08/2017Jong FC UtrechtFC Oss0-3892Gerrets0-1 Quekel, 0-2 Van der Venne, 0-3 Kamaci
121/08/2017Jong PSVDe Graafschap2-21.104Mulder0-1 Serrarens, 1-1 Van Vlerken, 2-1 De Wijs,
2-2 Van den Hurk
225/08/2017FC DordrechtJong FC Utrecht2-11.203Kooij1-0 Mutzers, 2-0 Mahmudov (pen), 2-1 Hilterman
225/08/2017Go Ahead EaglesNEC1-18.324S. Mulder0-1 Braken, 1-1 Hendriks
225/08/2017De GraafschapSC Cambuur2-08.014Vd Graaf1-0 Serrarens, 2-0 Van Mieghem
225/08/2017Jong AjaxFortuna Sittard4-2799Dieperink1-0 Cassierra, 2-0 en 3-0 Muric, 3-1 Schuurs,
3-2 Semedo, 4-2 Johnsen
225/08/2017FC OssFC Volendam1-01.455Vd Eijk1-0 Van Pol
225/08/2017Almere City FCFC Den Bosch1-11.500Lindhout1-0 Salasiwa, 1-1 Blummel
225/08/2017TelstarMVV Maastricht0-01.400Perez
225/08/2017Helmond SportJong PSV1-22.211Van Herk1-0 Zeldenrust, 1-1 en 1-2 Laursen
225/08/2017FC EmmenFC Eindhoven1-12.540Bax0-1 Lieder, 1-1 Bakker
225/08/2017Jong AZRKC Waalwijk2-11.000Martens1-0 Jacobs, 1-1 De Graauw, 2-1 Helmer
301/09/2017Jong FC UtrechtJong AZ1-0533Van Herk1-0 Hatzidiakos (e.d.)
301/09/2017FC DordrechtFC Emmen2-21.375Vd Eijk0-1 Siekman, 1-1 Calcan, 2-1 Mutzers, 2-2 Loen
301/09/2017Jong PSVJong Ajax0-32.278Oostrom0-1 Cassiera, 0-2 Neres, 0-3 Flemming
301/09/2017MVV MaastrichtFC Den Bosch3-04.987Vd Graaf1-0 Okita, 2-0 Nys, 3-0 Yildirim
301/09/2017Fortuna SittardAlmere City FC2-13.162Bax1-0 en 2-0 Askovski, 3-0 Valpoort
301/09/2017NECFC Eindhoven2-18.489Lindhout1-0 Braken, 1-1 De Silva, 2-1 Braken
301/09/2017TelstarFC Oss3-31.963C. Mulder0-1 Van der Venne, 0-2 Bax, 1-3, 2-3 en 3-3
Hamdaoui, 3-3 Schouten (e.d.)
301/09/2017Helmond SportGo Ahead Eagles1-11.993Vd Kerkhof0-1 De Kogel, 1-1 Thomassen
302/09/2017RKC WaalwijkDe Graafschap0-01.948GerretsR: Receveur (Gra)
303/09/2017FC VolendamSC Cambuur0-13.259Manschot0-1 Houtkoop
408/09/2017SC CambuurJong FC Utrecht2-26.732Oostrom1-0 Daniels, 1-1 Venema, 2-1 Steenvoorden,
2-2 Peijnenburg; R: Schils (Cam), Ould Chikh (Utr,
408/09/2017FC EindhovenJong PSV1-22.700Vd Eijk0-1 Lammers, 1-1 Lieder, 1-2 Junior
408/09/2017Go Ahead EaglesFC Volendam1-17.331Van Boekel1-0 Beltrame, 1-1 Ten Den
408/09/2017FC Den BoschNEC3-03.188Kamphuis1-0 Kaars, 2-0 Vossebelt, 3-0 Mert
408/09/2017De GraafschapMVV Maastricht1-28.023Vd Kerkhof0-1 Badnarek (e.d.), 0-2 Mmaee, 1-2 Diemers
408/09/2017FC OssFC Dordrecht3-11.881Dieperink0-1 Mahmudov, 1-1 Kamaci, 2-1 Van der Venne,
3-1 Kamaci; R: Hamer (Dor)
408/09/2017Almere City FCHelmond Sport3-11.300Martens1-0 Mirani, 2-0 en 3-0 Valpoort,
3-1 Zeldenrust (pen)
408/09/2017FC EmmenFortuna Sittard0-02.267C. MulderR: Peters
411/09/2017Jong AjaxRKC Waalwijk1-1703Perez1-0 Eiting, 1-1 Drost
412/09/2017Jong AZTelstar2-21.647Kooij1-0 Koopmeiners, 1-1 Novakovich, 2-1 Friday,
2-2 Van Iperen
515/09/2017Jong FC UtrechtDe Graafschap1-4660Dieperink1-0 Venema, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Ars,
1-3 Diemers, 1-4 Van den Hurk
515/09/2017FC DordrechtAlmere City FC1-11.403Oostrom1-0 Calcan, 1-1 Valpoort
515/09/2017RKC WaalwijkFC Eindhoven0-11.987Vd Graaf0-1 Carlone
515/09/2017MVV MaastrichtJong PSV0-05.083Bax
515/09/2017Go Ahead EaglesSC Cambuur3-17.859Janssen0-1 Matieu, 1-1 Hendriks, 2-1 Rossi, 3-1 Barto
515/09/2017Fortuna SittardFC Volendam1-02.750Martens1-0 Ospitalieri
515/09/2017NECFC Emmen1-19.550Blom1-0 Schuurman, 1-1 Bakker
515/09/2017TelstarFC Den Bosch3-21.815Vd Eijk1-0 Rodrigues, 1-1 Blummel, 2-1 Platje,
2-2 Kaars, 3-2 Novakovich
515/09/2017Helmond SportJong Ajax1-41.911Gerrets0-1 Eiting, 1-1 Zeldenrust (pen), 1-2 en 1-3
Cassierra, 1-4 Johnsen
622/09/2017FC VolendamDe Graafschap0-03.202Bax
622/09/2017RKC WaalwijkJong FC Utrecht2-21.339Blank1-0 Rienstra, 1-1 Sow, 2-1 Bergkamp, 2-2 Loukili
622/09/2017MVV MaastrichtSC Cambuur1-14.903Higler1-0 Okita, 1-1 Barto; R: Pereira (MVV)
622/09/2017FC EindhovenFC Den Bosch0-12.263d'Hondt0-1 Blummel
622/09/2017Fortuna SittardJong AZ5-12.822Gerrets1-0 en 2-0 (pen) Dianessy, 2-1 Reijnders,
3-1 Semedo, 4-1 Schuurs, 5-1 Semedo
622/09/2017Almere City FCFC Oss2-21.000Perez0-1 Bakx, 0-2 Vd Venne, 1-2 en 2-2 Vd Heijden
622/09/2017Helmond SportFC Dordrecht1-21.731Vd Graaf1-0 Zeldenrust (pen), 1-1 Arias, 1-2 Misidjan
R: Warmolts (Hel)
622/09/2017FC EmmenGo Ahead Eagles0-03.045Lindhout
625/09/2017Jong PSVNEC3-31.463Kooij1-0 Gudmundsson, 1-1 Joppen, 1-2 Van de Pavert,
1-3 Golla, 2-3 en 3-3 Lammers; R: Paal (PSV)
625/09/2017Jong AjaxTelstar1-11.750Martens0-1 Van Huizen, 1-1 Bijleveld
729/09/2017SC CambuurRKC Waalwijk1-17.355Vd Kerkhof0-1 Voskamp, 1-1 Kallon; R: Mezghrani (RKC)
729/09/2017Jong FC UtrechtHelmond Sport0-0565Vd Eijk
729/09/2017FC DordrechtFC Volendam2-21.434Ruperti0-1 Visser, 1-1 Arias, 1-2 Veerman, 2-2 Stankov
729/09/2017Go Ahead EaglesAlmere City FC2-17.673Kooij1-0 Hendriks, 1-1 Brands, 2-1 Hendriks
729/09/2017FC Den BoschJong PSV5-02.875Van Herk1-0 Vossebelt (pen), 2-0 Kaars, 3-0 (pen) en 4-0
Vossebelt, 5-0 Sirani
729/09/2017De GraafschapFC Emmen2-27.671Martens0-1 Bannink, 0-2 Haydary, 1-2 Ars,
2-2 Van den Hurk
729/09/2017NECMVV Maastricht4-19.106Vd Graaf1-0 Golla, 1-1 Gölpek, 2-1 Rayhi, 3-1 Kadioglu,
4-1 Groeneveld
729/09/2017FC OssJong Ajax1-23.321Blank0-1 De Wit, 0-2 Cassierra, 0-3 Mazraoui
729/09/2017TelstarFortuna Sittard0-61.982Oostrom0-1 Schuurs, 0-2 Vidigal, 0-3 Dammers,
0-4 Vidigal, 0-5 Stokkers, 0-6 Vidigal
729/09/2017Jong AZFC Eindhoven1-2573Dieperink0-1 Lider, 1-1 Garcia, 1-2 Lieder
806/10/2017FC VolendamTelstar3-43.189Blank1-0 Veerman, 1-1 Hamdaoui, 1-2 (p) en 1-3
Novakovich, 2-3 Veerman (pen), 2-4 Korpershoek,
3-4 Stroo
806/10/2017FC DordrechtFC Eindhoven4-31.159C. Mulder1-0 Mutzers, 2-0 Mahmudov (pen), 3-0 Arias,
3-1 Lieder (pen), 4-1 Mutzers, 4-2 V. Vaerenbergh,
4-3 Matthys
808/10/2017RKC WaalwijkFC Den Bosch1-12.705Bax0-1 Deijl, 1-1 Van Weert
806/10/2017Jong PSVJong AZ1-2468Ruperti0-1 en 0-2 Friday, 1-2 Verreth
806/10/2017Fortuna SittardNEC1-24.567Perez1-0 Stokkers, 1-1 Rayhi, 1-2 Joppen
R: Joppen (NEC)
806/10/2017Jong AjaxJong FC Utrecht2-1776Van Herk1-0 S. de Jong, 1-1 Sow, 2-1 Cassierra
806/10/2017FC OssGo Ahead Eagles1-62.001Martens0-1 Langedijk, 0-2 en 0-3 (pen) Hendriks,
0-4 Werkhoven, 1-4 Kamaci (pen), 1-5 Maneschijn,
1-6 Suk
806/10/2017Almere City FCMVV Maastricht3-21.537Dieperink0-1 Yildirim, 1-1 en 2-1 Valpoort, 3-1 Walian,
3-2 Yildirim
806/10/2017Helmond SportDe Graafschap0-22.047Vermeiren0-1 Van Mieghem, 0-2 Diemers
806/10/2017FC EmmenSC Cambuur2-04.018Vd Graaf1-0 Peters, 2-0 Haydary
913/10/2017SC CambuurFC Oss1-37.072Vd Eijk0-1 Dogan, 0-2 Kamaci, 1-2 Boerlage,
1-3 Adarabioyo
913/10/2017MVV MaastrichtFortuna Sittard1-28.152Janssen1-0 Okita, 1-1 Semedo, 1-2 Vidigal
R: Semedo (For)
913/10/2017FC EindhovenFC Volendam1-01.987Perez1-0 Kabangu
913/10/2017FC Den BoschJong FC Utrecht1-02.688Kooij1-0 Blummel
913/10/2017NECRKC Waalwijk2-09.016Kamphuis1-0 Braken, 2-0 Rayhi
913/10/2017TelstarFC Dordrecht3-02.249Teuben1-0 Novakovich (pen), 2-0 Osman, 3-0 Van Huizen
R: Rodrigues (Tel)
913/10/2017FC EmmenJong PSV3-13.043Blank1-0- Bannink, 1-1 Lammers, 2-1 Peters,
3-1 Haydary
915/10/2017De GraafschapGo Ahead Eagles1-19.311Nijhuis0-1 Langedijk, 1-1 Ars
916/10/2017Jong AjaxAlmere City FC3-01.396Bax1-0 Cassierra, 2-0 Cerny, 3-0 Mazraoui
916/10/2017Jong AZHelmond Sport1-3713Gerrets0-1 Braber, 1-1 Friday, 1-2 Damen, 1-3 Naudts
1020/10/2017Jong FC UtrechtMVV Maastricht2-1692Gerrets0-1 Yildirim, 1-1 en 2-1 Venema
1020/10/2017FC VolendamNEC0-22.480Dieperink0-1 Groeneveld, 0-2 Braken
1020/10/2017FC DordrechtDe Graafschap1-11.824Kooij0-1 Nieuwpoort, 1-1 Duarte Lopes
1020/10/2017Jong PSVRKC Waalwijk3-2428Van Damme1-0 Ritzmaier, 2-0 Gudmundsson, 2-1 Bergkamp,
2-2 Voskamp (pen), 3-2 Gudmundson
1020/10/2017Go Ahead EaglesJong Ajax4-18.452Vd Eijk0-1 Johnsen, 1-1 Hendriks, 2-1 Suk,
3-1 Schenk, 4-1 De Kogel; R: Zeefuik (Aja)
1020/10/2017Fortuna SittardFC Eindhoven2-25.266Teuben1-0 Dianessy, 1-1 Lieder (pen), 2-1 Askovski,
2-2 Deschilder
1020/10/2017FC OssFC Den Bosch1-13.341Higler0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Dogan
1020/10/2017Almere City FCSC Cambuur1-11.400Martens1-0 Van der Heijden, 1-1 Boerlage
1020/10/2017Helmond SportTelstar1-21.579Ruperti0-1 Novakovich, 1-1 Naudts, 1-2 Hamdaoui
1020/10/2017Jong AZFC Emmen2-1587C. Mulder1-0 Dos Santos, 2-0 Jacobs, 2-1 Hemmen
523/10/2017FC OssJong AZ2-11.232Van Herk1-0 Church (e.d.), 2-0 Kamaci, 2-1 Friday
1127/10/2017SC CambuurJong PSV0-17.245Gerrets0-1 Duarte
1127/10/2017RKC WaalwijkFC Dordrecht0-12.301Manschot0-1 Seys
1129/10/2017MVV MaastrichtFC Volendam2-14.563Kamphuis1-0 Gölpek, 1-1 Doodeman, 2-1 Ciranni
1127/10/2017FC EindhovenJong Ajax2-32.913Oostrom1-0 Lieder, 1-1 De Wit, 1-2 Eiting, 1-3 De Wit,
2-3 Lieder
1127/10/2017Go Ahead EaglesJong AZ2-17.398Teuben0-1 Friday, 1-1 Langedijk, 2-1 Hendriks
1127/10/2017FC Den BoschHelmond Sport2-22.659Van Herk1-0 Kaars, 1-1 Naudts, 1-2 Vicento, 2-2 Biemans
1127/10/2017De GraafschapFortuna Sittard2-09.201Vd Kerkhof1-0 Van Mieghem, 2-0 Serrarens
1127/10/2017NECJong FC Utrecht3-18.768Blank1-0 Braken, 2-0 Groeneveld, 2-1 Ould-Chikh,
3-1 Van de Pavert
1129/10/2017TelstarAlmere City FC4-02.549Vd Eijk1-0 Platje, 2-0 Novakovich, 3-0 Platje,
4-0 Osman (pen)
1127/10/2017FC EmmenFC Oss1-13.369Kooij1-0 Peters, 1-1 Stuy van den Herik
1203/11/2017Jong FC UtrechtFC Eindhoven1-2685Ruperti1-0 Hilterman, 1-1 en 1-2 Lieder
1203/11/2017FC VolendamJong PSV1-02.886Mulder1-0 Schilder
1203/11/2017FC DordrechtFC Den Bosch0-31.352Blank0-1 Bouyaghlafen, 0-2 Blummel, 0-3 Mert
1203/11/2017MVV MaastrichtRKC Waalwijk0-04.637Teuben
1203/11/2017Fortuna SittardFC Oss4-03.103Vergoote1-0 Semedo, 2-0 Askovski, 3-0 Stokkers,
4-0 Dianessy
1203/11/2017NECSC Cambuur3-19.163Bax0-1 Van Kippersluis, 1-1 en 2-1 Rayhi, 3-1 Langil
1203/11/2017Jong AjaxDe Graafschap0-51.103Vd Graaf0-1 El Jebli, 0-2 Ars, 0-3 Van den Hurk (pen),
0-4 Van Mieghem, 0-5 Receveur; R: Sierhuis (Aja)
1203/11/2017Almere City FCJong AZ3-21.301Oostrom1-0 Salasiwa (pen), 1-1 Wijndal, 2-1 Walian,
2-2 Friday, 3-2 Van der Heijden (pen)
1203/11/2017TelstarGo Ahead Eagles3-12.756S. Mulder1-0 Schouten, 2-0 Osman, 2-1 Hendriks,
3-1 Osman
1203/11/2017Helmond SportFC Emmen3-11.331Martens0-1 Loen, 1-1 Naudts, 2-1 en 3-1 Edwards
1317/11/2017SC CambuurFortuna Sittard1-07.094Van Boekel1-0 Peersman; R: Smeets (Cam)
1317/11/2017RKC WaalwijkTelstar4-11.576Vd Kerkhof1-0 Bakari, 2-0 Mulder, 3-0 De Boer (e.d.),
3-1 Rodrigues, 4-1 Greene
1317/11/2017FC EindhovenMVV Maastricht3-22.265S. Mulder1-0, 2-0 en 3-0 Lieder, 3-1 Okita, 3-2 Loshaj
1317/11/2017Go Ahead EaglesFC Dordrecht0-37.762Janssen0-1 Bliek, 0-2 Duarte Lopes, 0-3 Hamer
1317/11/2017FC Den BoschFC Volendam3-12.836Vd Eijk1-0 Vossebelt, 1-1 Stroo, 2-1 Van der Sande,
3-1 Blummel
1317/11/2017De GraafschapNEC1-311.228Gözübüyük0-1 Groeneveld, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Braken,
1-3 Golla
1317/11/2017FC OssHelmond Sport0-01.923GerretsR: Fecunda (Hel)
1317/11/2017FC EmmenAlmere City FC2-22.517Dieperink1-0 Peters, 2-0 Bijl, 2-1 Mirani,
2-2 Van der Water
1320/11/2017Jong PSVJong FC Utrecht2-0344Kooij1-0 Lammers, 2-0 Gudmundsson
1320/11/2017Jong AZJong Ajax4-22.471Ruperti0-1 Mazraoui, 0-2 Cassierra, 1-2 Helmer,
2-2 Reijnders, 3-2 Seuntjens, 4-2 Garcia
1424/11/2017SC CambuurFC Den Bosch2-27.044Manschot1-0 Van Kippersluis, 1-1 Mert, 2-1 Steenvoorden,
2-2 Schilder (e.d.)
1424/11/2017Jong FC UtrechtAlmere City FC2-4511Teuben1-0 Sow, 1-1 Valpoort, 2-1 Venema,
2-2 Walian, 2-3 Valpoort, 2-4 MacDonald
1424/11/2017FC VolendamFC Emmen2-31.500Van Herk0-1 Peters (pen), 1-1 Doodeman, 2-1 Stroo,
2-2 Veldmate, 2-3 Hemmen
1424/11/2017FC DordrechtJong AZ3-21.234Van Damme1-0 Calcan, 1-1 Reijnders, 1-2 Hoedemakers,
2-2 Duarte Lopes, 3-2 Mahmudov
1424/11/2017RKC WaalwijkFC Oss2-12.378Ruperti0-1 Kamaci, 1-1 Mulder, 2-1 Greene
1424/11/2017Jong PSVTelstar6-0506Dieperink1-0 Gudmundsson, 2-0 Verreth, 3-0 en 4-0 Malen,
5-0 Rigo, 6-0 Laursen; R: Lopes Cabral (Tel)
1424/11/2017MVV MaastrichtHelmond Sport3-14.429Bax1-0 Okita, 2-0 Kostons, 2-1 Naudts,
3-1 Koolhof
1424/11/2017Fortuna SittardGo Ahead Eagles2-13.186Higler0-1 Hendriks, 1-1 en 2-1 Dammers
1424/11/2017De GraafschapFC Eindhoven4-08.245Blank1-0 Van Mieghem, 2-0 Nieuwpoort,
3-0 Van den Hurk (pen), 4-0 Receveur
R: Matthys (Ein)
1424/11/2017NECJong Ajax2-111.037Martens0-1 Mazraoui, 1-1 Rayhi, 2-1 Joppen
1527/11/2017FC EindhovenSC Cambuur2-11.335C. Mulder1-0 Van de Velde, 1-1 Barto, 2-1 Lieder (pen)
1527/11/2017Go Ahead EaglesJong FC Utrecht0-06.118Oostrom
1527/11/2017FC Den BoschDe Graafschap1-12.653Bax1-0 Blummel, 1-1 Ars
1527/11/2017Jong AjaxFC Dordrecht3-0580Gerrets1-0 Johnsen, 2-0 De Wit, 3-0 Nunnely
1527/11/2017FC OssJong PSV0-31.106Blank0-1 Laursen, 0-2 Lammers, 0-3 Malen
1527/11/2017Almere City FCRKC Waalwijk3-21.503Van Herk1-0 VAlpoort (pen), 1-1 Lammers, 2-1 Walian,
3-1 Van de Water, 3-2 Seys
1527/11/2017TelstarNEC3-22.563Vd Graaf1-0 Van Huizen, 2-0 Osman, 2-1 Achahbar,
2-2 Braken, 3-2 Platje
1527/11/2017Helmond SportFortuna Sittard1-31.031Manschot0-1 Vidigal, 1-1 Naudts, 1-2 Vidigal, 1-3 Askovski
1527/11/2017FC EmmenMVV Maastricht2-12.163Blom1-0 en 2-0 Peters, 2-1 Gölpek
1527/11/2017Jong AZFC Volendam0-21.366Perez0-1 Veerman, 0-2 Antwi
1601/12/2017SC CambuurTelstar2-16.769Kooij0-1 Hamdaoui, 1-1 Narsingh, 2-1 Kip (pen)
1601/12/2017FC VolendamAlmere City FC1-12.000Blank0-1 Valpoort, 1-1 Antwi; R; Schilder (Vol)
1601/12/2017RKC WaalwijkHelmond Sport1-02.411C. Mulder1-0 Greene
1601/12/2017MVV MaastrichtJong Ajax0-44.861Perez0-1 en 0-2 Sierhuis, 0-3 en 0-4 Flemming
1601/12/2017FC EindhovenFC Oss1-31.962Teuben1-0 Lieder, 1-1 Van der Venne, 1-2 Van Pol,
1-3 Van der Sluys; R: Matthys (Ein)
1601/12/2017FC Den BoschGo Ahead Eagles3-03.173Vd Graaf1-0 en 2-0 Van der Sande, 3-0 Vossebelt
1601/12/2017De GraafschapJong AZ1-07.508Van Herk1-0 Van Mieghem
1601/12/2017NECFC Dordrecht6-09.038Lindhout1-0 Larsson, 2-0 (pen) en 3-0 Langil, 4-0 Kadioglu,
5-0 Langil (pen), 6-0 Achahbar
1604/12/2017Jong FC UtrechtFC Emmen1-2698Ruperti1-0 David, 1-1 Bannink, 1-2 Hemmen
1604/12/2017Jong PSVFortuna Sittard2-3603Oostrom1-0 Malen, 2-0 Lammers, 2-1 Askovski,
2-2 Semedo (p), 2-3 Askovski
R: Gudmundsson (PSV)
1708/12/2017FC VolendamJong FC Utrecht2-11.000Gerrets1-0 Doodeman, 2-0 Stroo, 2-1 Peijnenburg
R: Ten Den (Vol)
1708/12/2017FC DordrechtMVV Maastricht2-41.245Oostrom1-0 Mmaee (e.d.), 1-1 Ciranni, 2-1 Arias (pen),
2-2 Koolhof, 2-3 Mmaee, 2-4 Alkan (e.d.)
1712/12/2017Go Ahead EaglesJong PSV1-14.318Bax0-1 Malen, 1-1 Beltrame
1708/12/2017Fortuna SittardRKC Waalwijk6-02.887Kooij1-0 en 2-0 Schuurs, 3-0 Askovski, 4-0 Stokkers,
5-0 Dianessy (pen), 6-0 Hutten
R: Quasten, Greene (RKC)
1708/12/2017Almere City FCDe Graafschap2-11.845Vd Kerkhof0-1 Van den Hurk, 1-1 Van der Water,
2-1 Van der Heijden
1708/12/2017TelstarFC Emmen0-02.142C. Mulder
1718/12/2017Helmond SportFC Eindhoven0-02.891Van Herk
1718/12/2017Jong AjaxFC Den Bosch1-0400Dieperink1-0 Nunnely
1815/12/2017SC CambuurFC Dordrecht3-06.912Ruperti1-0 Kallon, 2-0 Houtkoop, 3-0 Kip
1815/12/2017Jong FC UtrechtTelstar0-1431Blank0-1 Platje
1815/12/2017RKC WaalwijkFC Volendam1-31.918Vermeire1-0 Seys, 1-1 Kwakman, 1-2 en 1-3 Stroo
1815/12/2017MVV MaastrichtJong AZ3-04.278Martens1-0 Koolhof, 2-0 Yildirim, 3-0 Houben
1815/12/2017FC EindhovenGo Ahead Eagles3-21.843Kooij0-1 Hendriks, 1-1 Kabangu, 2-1 Lieder,
2-2 Beltrame, 3-2 Kabangu
1815/12/2017Jong PSVAlmere City FC3-2305Gerrets1-0 Obispo, 1-1 Van der Water, 1-2 Valpoort,
2-2 en 3-2 Malen
1815/12/2017FC Den BoschFortuna Sittard2-43.586Perez0-1 Saddiki, 0-2 Dianessy, 1-2 Vossebelt,
1-3 Semedo, 2-3 Kaars, 2-4 Dianessy
1815/12/2017De GraafschapFC Oss1-18.102Vd Graaf1-0 Van Mieghem, 1-1 Grotenbreg
1815/12/2017NECHelmond Sport1-19.251Van Boekel1-0 Larsson, 1-1 Hiwat
1815/12/2017FC EmmenJong Ajax2-24.766Oostrom0-1 Veendorp (e.d.), 1-1 Peters, 2-1 Hemmen,
2-2 Lang
1922/12/2017FC DordrechtJong PSV2-31.333Teuben0-1 Statia (e.d.), 0-2 Lonwijk, 1-2 Duarte Lopes,
1-3 Malen, 2-3 Duarte Lopes
1922/12/2017Go Ahead EaglesRKC Waalwijk0-06.278Vd Kerkhof
1923/12/2017Fortuna SittardJong FC Utrecht3-17.032Dieperink1-0 en 2-0 Stokkers, 2-1 Mallahi, 3-1 Stokkers
1922/12/2017Jong AjaxFC Volendam7-0931C. Mulder1-0 en 2-0 Cassierra, 3-0 Nunnely, 4-0 Cassierra,
5-0 Mazraoui (pen), 6-0 en 7-0 Sierhuis
1922/12/2017FC OssMVV Maastricht1-01.521Ruperti1-0 Van der Venne
1922/12/2017Almere City FCFC Eindhoven5-11.364Gözübüyük1-0 Valpoort, 1-1 Van Landschoot, 2-1 Overtoom,
3-1 Salasiwa, 4-1 en 5-1 Overtoom
1922/12/2017TelstarDe Graafschap3-22.736Perez0-1 Van den Hurk, 1-1 en 2-1 Novakovich,
2-2 Serrarens, 3-2 Platje
1922/12/2017Helmond SportSC Cambuur3-01.163Vd Graaf1-0 Bourdouxhe, 2-0 Braber, 3-0 Thomassen
R: Peersman (Cam)
1922/12/2017FC EmmenFC Den Bosch2-22.408Kooij0-1 Mert, 1-1 Peters, 1-2 Vossebelt (pen),
2-2 Peters (pen)
1922/12/2017Jong AZNEC2-7475Oostrom0-1 en 0-2 Achahbar, 0-3 Breinburg, 1-3 Duin,
1-4 Heinloth, 1-5 Achahbar, 1-6 Kadioglu,
2-6 Bakker, 2-7 Braken
2012/01/2018SC CambuurDe Graafschap3-27.277Kamphuis0-1 Ars, 1-1 Robertha, 2-1 Houtkoop,
3-1 Robertha, 3-2 Schilder (e.d.)
R: S. Nieuwpoort (Gra)
2012/01/2018Jong FC UtrechtFC Dordrecht0-2406Mulder0-1 Mutzers, 0-2 Arias (pen)
2012/01/2018FC VolendamFC Oss3-12.000Martens1-0 Doodeman, 2-0 Stroo, 3-0 Runderkamp,
3-1 Van der Sluys
2012/01/2018RKC WaalwijkJong AZ1-02.018Gerrets1-0 Greene
2012/01/2018Jong PSVHelmond Sport1-2528Dieperink1-0 Verreth, 1-1 Thomassen, 1-2 Edwards
2012/01/2018MVV MaastrichtTelstar0-04.419Vd Kerkhof
2012/01/2018FC EindhovenFC Emmen2-12.216Blank1-0 Kabangu, 2-0 Van den Boomen, 2-1 Haydari
2012/01/2018FC Den BoschAlmere City FC1-32.525Oostrom1-0 Blummel, 1-1 Overtoom, 1-2 Van der Heijden,
1-3 Van der Water; R: Salasiwa (Alm)
2012/01/2018Fortuna SittardJong Ajax2-17.143Vd Graaf1-0 en 2-0 Dianessy, 2-1 De Wit
2012/01/2018NECGo Ahead Eagles5-110.097Bax1-0 Achahbar, 1-1 Nemane, 2-1 Kadioglu,
3-1 Schuurman, 4-1 en 5-1 Achahbar
1715/01/2018FC OssNEC3-02.234Wiedemeijer1-0 Sturing (e.d.), 2-0 Bakx, 3-0 Van Pol
R: Grotenbreg (Oss)
1715/01/2018Jong AZSC Cambuur0-1290Teuben0-1 Houtkoop
2119/01/2018FC DordrechtFortuna Sittard3-01.505Perez1-0 Arias, 2-0 Mutzers, 3-0 Arias
2119/01/2018Go Ahead EaglesMVV Maastricht3-17.684Manschot1-0 en 2-0 Hendriks, 3-0 Beltrame, 3-1 Okita
2119/01/2018De GraafschapJong PSV2-38.072Ruperti1-0 Nieuwpoort, 2-0 El Jebli, 2-1 Gakpo,
2-2 Rigo (pen), 2-3 Gakpo
2119/01/2018FC OssJong FC Utrecht2-01.451Van Damme1-0 Kamaci, 2-0 Oratmangoen
2119/01/2018Almere City FCNEC3-21.750Blom1-0 Hoefdraad, 2-0 Ahannach, 2-1 Braken,
3-1 Van de Water, 3-2 Braken; R: Romeny (NEC)
2119/01/2018TelstarFC Eindhoven4-12.489S. Mulder1-0 Novakovich, 1-1 Lieder, 2-1 Platje,
3-1 Novakovich, 4-1 Osman
2119/01/2018Helmond SportFC Volendam1-41.367Kooij0-1 Stroo, 0-2 Veerman, 0-3 Visser,
1-3 Thomassen, 1-4 Antwi
2119/01/2018FC EmmenRKC Waalwijk2-13.019Teuben0-1 Voskamp, 1-1 en 2-1 Jansen; R: Ndefe (RKC)
2122/01/2018Jong AjaxSC Cambuur3-2485Martens1-0 Cassierra, 2-0 Lang, 3-0 Eiting,
3-1 en 3-2 Robertha
2122/01/2018Jong AZFC Den Bosch1-1400Bijl1-0 Druijf, 1-1 Blummel
2226/01/2018FC DordrechtFC Oss2-01.272Bax1-0 Arias, 2-0 Mahmudov
R: Janssen (Oss), Groothusen (Dor)
2226/01/2018RKC WaalwijkJong Ajax2-43.246D'Hondt0-1 De Wit, 0-2 Sierehuis, 1-2 Seys,
1-3 en 1-4 De Wit, 2-4 Seys
2226/01/2018MVV MaastrichtDe Graafschap1-34.658Van Boekel0-1 (pen) en 0-2 Ars, 1-2 Okita, 1-3 Serrarens
2226/01/2018Fortuna SittardFC Emmen1-23.604Lindhout0-1 Jansen, 0-2 Bannink,1-2 Stokkers
2226/01/2018NECFC Den Bosch1-09.539Kamphuis1-0 Langil (pen)
2226/01/2018TelstarJong AZ2-12.838Oostrom0-1 Druijf, 1-1 Osman, 2-1 Platje
2226/01/2018Helmond SportAlmere City FC1-21.176Vd Kerkhof1-0 Hiwat, 1-1 Van der Heijden, 1-2 Mac-Intosch
R: VAn Heugten (Hel)
2228/01/2018FC VolendamGo Ahead Eagles4-33.301Vd Graaf1-0 Visser, 2-0 Stroo, 2-1 Hendriks,
2-2 Evers (e.d.), 2-3 Beltrame, 3-3 Antwi,
4-3 Stroo
2229/01/2018Jong FC UtrechtSC Cambuur1-3500Bijl0-1 Robertha, 0-2 Barto, 1-2 Venema (pen),
1-3 Rosheuvel
2229/01/2018Jong PSVFC Eindhoven4-1803C. Mulder1-0 Geze, 2-0 Gakpo, 3-0 Lundqvist,
4-0 Gudmundsson, 4-1 Lieder
2302/02/2018SC CambuurGo Ahead Eagles2-17.954Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Barto, 2-1 Andrade
2302/02/2018FC VolendamFortuna Sittard2-02.939Dieperink1-0 Pedro, 2-0 Smal
2302/02/2018FC EindhovenRKC Waalwijk3-12.036Martens1-0 Lieder, 1-1 Seys, 2-1 Lieder,
3-1 Van Landschoot
2302/02/2018FC Den BoschTelstar3-22.565Blank0-1 Platje (pen), 1-1 Vossebelt, 2-1 Vd Winden,
2-2 Schouten, 3-2 Kaars; R: Van Iperen (Tel)
2302/02/2018De GraafschapJong FC Utrecht7-07.711Perez1-0 en 2-0 Diemers, 3-0 Van Mieghem,
4-0 Serrarens (pen), 5-0 Diemers, 6-0 El Jebli,
7-0 Tissoudali
2302/02/2018Almere City FCFC Dordrecht1-21.497Vd Graaf0-1 Arias (pen), 1-1 Van der Water, 1-2 Calcan
2302/02/2018FC EmmenNEC1-03.788S. Mulder1-0 Bannink
2305/02/2018Jong PSVMVV Maastricht1-0501Gerrets1-0 Duarte
2305/02/2018Jong AjaxHelmond Sport2-0398Ruperti1-0 Younes, 2-0 Jensen
2305/02/2018Jong AZFC Oss3-1315C. Mulder1-0 Druijf, 2-0 Kaandorp, 3-0 Koreniuk,
3-1 Kamaci (pen)
2408/02/2018NECJong PSV2-08.815Martens1-0 Abels (e.d.), 2-0 Groeneveld; R: Abels (PSV)
2409/02/2018SC CambuurMVV Maastricht0-27.476Kooij0-1 Houben, 0-2 Mmaee
2409/02/2018FC DordrechtHelmond Sport3-21.143De Cremer1-0 Mahmudov, 1-1 Thomassen, 2-1 Mutzers,
3-1 Hamer, 3-2 Thomassen
2412/02/2018Go Ahead EaglesFC Emmen0-14.177Kamphuis0-1 Bannink; R: Bijl (Emm)
2409/02/2018FC Den BoschFC Eindhoven4-02.211Teuben1-0 Van der Winden 2-0 Vossebelt, 3-0 Blummel,
4-0 Vossebelt
2409/02/2018De GraafschapFC Volendam2-17.746Bax1-0 en 2-0 Diemers, 2-1 Veerman
2409/02/2018FC OssAlmere City FC5-11.376Blank1-0 Bakx, 1-1 Valpoort, 2-1 Van der Venne,
3-1 Dogan, 4-1 en 5-1 Van der Venne
2409/02/2018TelstarJong Ajax3-33.223Dieperink1-0 Hamdaoui, 2-0 Novakovich, 2-1 Cassierra,
2-2 Flemming, 2-3 Orejuela, 3-3 Schouten
2409/02/2018Jong FC UtrechtRKC Waalwijk5-2378Oostrom0-1 Van Weert, 1-1 Sow, 2-1 Mallahi, 3-1 Sow,
4-1 Mallahi, 5-1 Sow, 5-2 Van Weert
2412/02/2018Jong AZFortuna Sittard2-0445Gerrets1-0 Druijf, 2-0 Wijndal; R: Schuurs (For)
2516/02/2018FC VolendamFC Dordrecht4-12.876Vd Kerkhof1-0 Visser, 2-0 Stroo, 3-0 Vlak, 4-0 Vissers,
4-1 Mutzers
2516/02/2018RKC WaalwijkSC Cambuur0-01.701C. MulderR: Van Weert (RKC)
2516/02/2018MVV MaastrichtNEC4-14.844Makkelie1-0 Yildirim, 2-0 Nys, 2-1 Rayhi (pen),
3-1 Schroyen, 4-1 Okita
2516/02/2018FC EindhovenJong AZ1-31.986Alen0-1 Druijf (pen), 1-1 Van den Boomen, 1-2 Druijf,
1-3 Koreniuk; R: Kramer (AZ)
2516/02/2018Fortuna SittardTelstar1-13.019Bax0-1 Hamdaoui, 1-1 Semedo (pen)
2516/02/2018Almere City FCGo Ahead Eagles2-01.588S. Mulder1-0 en 2-0 Salasiwa
2516/02/2018Helmond SportJong FC Utrecht2-01.131Blank1-0 Vicento, 2-0 Van Heugten
R: Hoogenhout (Utr)
2516/02/2018FC EmmenDe Graafschap5-23.889Wiedemeijer1-0 Bannink, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Tissoudali,
2-2 Nieuwpoort (e.d.), 3-2 Bakker, 4-2 Bannink,
5-2 Aslanyan
2519/02/2018Jong PSVFC Den Bosch2-1264Perez1-0 Gudmundsson (pen), 1-1 Mert, 2-1 Lammers
2519/02/2018Jong AjaxFC Oss2-0601Bijl1-0 en 2-0 De Wit
2623/02/2018SC CambuurFC Emmen1-17.476Vd Graaf1-0 Daniëls (pen), 1-1 Peters
2623/02/2018MVV MaastrichtAlmere City FC3-04.364Boterberg1-0 Nys, 2-0 Okita, 3-0 Yildirim
2623/02/2018FC EindhovenFC Dordrecht0-11.936Kooij0-1 Mahmudov
2623/02/2018Go Ahead EaglesFC Oss2-14.868Vd Eijk0-1 Oratmangoen, 1-1 Dekker, 2-1 Ketting
R: Stuy van den Herik (Oss)
2623/02/2018FC Den BoschRKC Waalwijk0-02.788Van HerkR: Van der Winden (DBo), Greene, Mulder (RKC)
2623/02/2018De GraafschapHelmond Sport1-07.411Oostrom1-0 Diemers
2623/02/2018NECFortuna Sittard1-110.920Vd Kerkhof0-1 Cantwell, 1-1 Groeneveld
2623/02/2018TelstarFC Volendam5-22.850Lindhout1-0 en 2-0 Hamdaoui, 3-0 Sno, 4-0 Platje,
5-0 Novakovich, 5-1 Stroo, 5-2 Smal
2626/02/2018Jong FC UtrechtJong Ajax2-1404Teuben1-0 Joosten, 1-1 Sierhuis, 2-1 Sow
2626/02/2018Jong AZJong PSV2-1400Ruperti1-0 Jacobs, 2-0 Reijnders, 2-1 Gakpo
2702/03/2018FC VolendamFC Eindhoven3-22.910Vermeire1-0 Stroo, 1-1 Schilder (e.d.), 1-2 Thomas (pen),
2-2 Doodeman, 3-2 Veerman
2702/03/2018FC DordrechtTelstar2-31.048Martens1-0 Breedijk, 1-1 en 1-2 Novakovich,
1-3 Hamdaoui, 2-3 Mutzers
2702/03/2018RKC WaalwijkNEC0-21.813Vd Graaf0-1 Sturing, 0-2 Achahbar; R: Ndefe (RKC)
2705/03/2018Fortuna SittardMVV Maastricht3-07.283Higler1-0 Dianessy, 2-0 Semedo (pen), 3-0 Askovski
R: Martina (MVV)
2702/03/2018FC OssSC Cambuur2-11.432S. Mulder1-0 Van der Venne, 1-1 Boerlage, 2-1 Nieveld
2702/03/2018Almere City FCJong Ajax1-22.323Bax1-0 Van der Water, 1-1 en 1-2 Flemming
2702/03/2018Helmond SportJong AZ3-0833Vd Eijk1-0 Van Koesveld, 2-0 en 3-0 Thomassen
2704/03/2018Go Ahead EaglesDe Graafschap0-49.180Dieperink0-1 Van Mieghem, 0-2 Olijve, 0-3 Tissoudali,
0-4 Serrarens
2705/03/2018Jong FC UtrechtFC Den Bosch1-1633Gerrets1-0 Joosten, 1-1 Mert
2705/03/2018Jong PSVFC Emmen1-1313Vd Kerkhof0-1 Jansen, 1-1 Lammers
2809/03/2018SC CambuurAlmere City FC2-17.036Perez0-1 Van der Water, 1-1 Barto, 2-1 Mathieu
2809/03/2018RKC WaalwijkJong PSV3-22.223Teuben0-1 Laursen, 1-1 Voskamp, 1-2 Laursen,
2-2 Mezghrani, 3-2 Voskamp
2809/03/2018MVV MaastrichtJong FC Utrecht3-14.266Ruperti1-0 en 2-0 Nwakali, 2-1 Venema, 3-1 Yildirim
2809/03/2018FC EindhovenFortuna Sittard1-32.230Vd Graaf0-1 Dianessy, 0-2 Cantwell, 1-2 Kortstam,
1-3 Askovski
2809/03/2018FC Den BoschFC Oss0-03.214Dieperink
2809/03/2018De GraafschapFC Dordrecht0-18.311Gözübüyük0-1 Mahmudov (pen)
2809/03/2018NECFC Volendam3-09.695Van Boekel1-0 Groeneveld, 2-0 Verdonk, 3-0 Joppen
2809/03/2018Jong AjaxGo Ahead Eagles0-2700Van Herk0-1 Ketting, 0-2 Langedijk; R: Matusiwa (Aja)
2809/03/2018TelstarHelmond Sport2-32.874Vd Kerkhof1-0 Platje, 1-1 en 1-2 Thomassen, 2-2 Platje,
2-3 Janzen; R: De Braal (Hel)
2809/03/2018FC EmmenJong AZ0-24.213Bax0-1 Klok (e.d.), 0-2 Duijn (pen)
2912/03/2018Jong FC UtrechtNEC0-2890Vd Eijk0-1 Kadioglu, 0-2 Verdonk
2912/03/2018FC VolendamMVV Maastricht2-22.760Wiedemeijer0-1 Okita, 0-2 Martina, 1-2 Stroo,
2-2 Doodeman
2912/03/2018FC DordrechtRKC Waalwijk1-03.148Blank1-0 Mahmudov
2912/03/2018Jong PSVSC Cambuur1-1321Gerrets1-0 Gakpo, 1-1 Kip
2912/03/2018Fortuna SittardDe Graafschap1-13.642S. Mulder0-1 Tissoudali, 1-1 Schuurs; R: Serrarens (Gra)
2912/03/2018Jong AjaxFC Eindhoven4-0408Oostrom1-0 Johnsen, 2-0 Mazraoui, 3-0 en 4-0 De Wit
2912/03/2018FC OssFC Emmen2-31.432Manschot0-1 Bilate, 1-1 Kamaci, 1-2 Bijl,
2-2 Van der Venne, 2-3 Peters (pen)
2912/03/2018Almere City FCTelstar2-31.250Vd Graaf0-1 Mirani (e.d.), 0-2 en 0-3 Novakovich,
1-3 Kvida, 2-3 Van der Water
2912/03/2018Helmond SportFC Den Bosch3-11.476C. Mulder0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Braber, 2-1 Thomassen,
3-1 Zeldenrust
2912/03/2018Jong AZGo Ahead Eagles0-0480Teuben
3016/03/2018SC CambuurNEC1-17.262Kamphuis0-1 Achahbar, 1-1 Van Deelen
3016/03/2018RKC WaalwijkMVV Maastricht1-11.938Bijl1-0 Janssens, 1-1 Okita
3016/03/2018Jong PSVFC Volendam2-1298Blank1-0 Malen, 2-0 Verreth, 2-1 Tol; R: Evers (Vol)
3016/03/2018FC EindhovenJong FC Utrecht5-22.346Van Herk1-0 Lieder, 2-0 Kabangu, 2-1 Venema,
3-1 Lieder (pen), 4-1 Swinnen, 5-1 Lieder,
5-2 Venema
3016/03/2018Go Ahead EaglesTelstar1-16.788Perez1-0 Werkhoven, 1-1 Novakovich
3016/03/2018FC Den BoschFC Dordrecht4-12.186Bax1-0 en 2-0 Vossebelt (pen), 3-0 Blummel,
3-1 Boumediene, 4-1 Felida
3016/03/2018De GraafschapJong Ajax2-49.114Vd Graaf0-1 Sierhuis, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Sierhuis,
2-2 El Jebli, 2-3 Sierhuis (pen), 2-4 Nunnely
R: Nieuwpoort, Abena (Gra)
3016/03/2018FC OssFortuna Sittard1-21.472Kooij1-0 Van der Venne, 1-1 Schuurs, 1-2 Askovski
3016/03/2018FC EmmenHelmond Sport0-02.850Dieperink
3016/03/2018Jong AZAlmere City FC4-1300C. Mulder1-0 Einarsson, 2-0 Jacobs, 2-1 MacDonald,
3-1 Hoedemakers, 4-1 Fase
3123/03/2018Jong FC UtrechtJong PSV1-4250C. Mulder0-1 Van der Moot, 0-2 Ritzmaier, 0-3 Verreth,
1-3 Zwartjens, 1-4 Verreth
3125/03/2018FC DordrechtGo Ahead Eagles1-21.721Gerrets0-1 Stans, 1-1 Mahmudov, 1-2 Schenk
3123/03/2018MVV MaastrichtFC Eindhoven2-05.011Bax1-0 Ciranni, 2-0 Nwakali (pen)
3123/03/2018Fortuna SittardSC Cambuur3-23.520Dieperink0-1 Steenvoorden, 0-2 Kip,
1-2, 2-2 (pen) en 3-2 (pen) Semedo
3123/03/2018NECDe Graafschap1-111.402Nijhuis1-0 Achahbar, 1-1 El Jabli
3125/03/2018Jong AjaxJong AZ0-11.353Perez0-1 Reijnders
3125/03/2018Almere City FCFC Emmen2-21.420Kooij1-0 Van der Water, 2-0 Valpoort, 2-1 Bilate,
2-2 Mirani (e.d.)
3124/03/2018TelstarRKC Waalwijk0-02.663Vd Eijk
3123/03/2018Helmond SportFC Oss2-11.791Ruperti1-0 Janzen, 2-0 Hiwat, 2-1 Dogan
3125/03/2018FC VolendamFC Den Bosch1-03.423Martens1-0 Antwi
3230/03/2018SC CambuurFC Volendam2-27.283Vd Graaf1-0 Houtkoop, 1-1 Antwi, 2-1 Crowley,
2-2 Berenstein
3230/03/2018FC EindhovenNEC3-22.487Mulder1-0 en 2-0 Kabangu, 3-0 De Silva, 3-1 Achahbar,
3-2 Golla
3230/03/2018Go Ahead EaglesHelmond Sport3-17.173Blank1-0 Suk, 1-1 Zeldenrust, 2-1 en 3-1 Werkhoven
R: Warmolts (Hel)
3230/03/2018FC Den BoschMVV Maastricht2-12.889Dieperink1-0 en 2-0 Van der Sande, 2-1 Okita; R: Nys (MVV)
3230/03/2018De GraafschapRKC Waalwijk1-08.233Martens1-0 Tissoudali
3230/03/2018Jong AjaxJong PSV0-31.351Ruperti0-1 Verreth, 0-2 Daneels, 0-3 Laursen
3230/03/2018FC OssTelstar0-02.921Bijl
3230/03/2018Almere City FCFortuna Sittard1-42.332Vd Kerkhof0-1, 0-2 en 0-3 (pen) Vidigal, 0-4 Stokkers,
1-4 Mac-Intosch
3230/03/2018FC EmmenFC Dordrecht1-32.661Perez0-1 Mahmudov, 0-2 en 0-3 Mutzers, 1-3 Loen
3230/03/2018Jong AZJong FC Utrecht1-3390Teuben0-1, 0-2 (pen) en 0-3 Venema, 1-3 Reijnders
3302/04/2018SC CambuurFC Eindhoven3-27.796Nijhuis0-1 Lieder, 1-1 en 2-1 Barto, 2-2 Lieder,3-2 Crowley
3302/04/2018Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles1-0566Oostrom1-0 Özbozkurt
3302/04/2018FC VolendamJong AZ4-13.530Ruperti0-1 Druijf, 1-1 Berenstein, 2-1 Ten Den,
3-1 Visser, 4-1 Ten Den
3302/04/2018FC DordrechtJong Ajax2-31.642Teuben1-0 Mutzers, 1-1 Nunnely, 1-2 Cassierra,
2-2 Mahmudov, 2-3 Bijleveld
3302/04/2018RKC WaalwijkAlmere City FC0-42.039Van Herk0-1 Hoefdraad, 0-2 Overtoom, 0-3 Salasiwa,
0-4 Owusu
3302/04/2018Jong PSVFC Oss4-1700Perez1-0 Malen, 1-1 Van der Venne, 2-1 Lammers,
3-1 Gakpo, 4-1 en 5-1 Malen
3302/04/2018MVV MaastrichtFC Emmen0-14.426Blank0-1 Peters
3302/04/2018Fortuna SittardHelmond Sport3-06.012Vd Eijk1-0 Hutten, 2-0 Pinto, 3-0 Semedo
3302/04/2018De GraafschapFC Den Bosch2-18.911Vd Kerkhof1-0 Serrarens, 2-0 Van Mieghem, 2-1 Bouyaghlafen
3302/04/2018NECTelstar3-010.538Bax1-0 Heinloth, 2-0 Golla, 3-0 Kadiaglu
R: Sno (Tel)
3406/04/2018FC EindhovenDe Graafschap2-42.480Vd Eijk0-1 Van Mieghem, 0-2 El Jebli, 1-2 Van de Velde,
2-2 Kabangu, 2-3 en 2-4 Serrarens
R: Tutuarima (Gra)
3406/04/2018Go Ahead EaglesFortuna Sittard0-17.563Lindhout0-1 Schuurs
3406/04/2018FC Den BoschSC Cambuur1-22.657Perez0-1 Schils, 0-2 Van Kippersluis, 1-2 Fernandes
3406/04/2018FC OssRKC Waalwijk3-12.287Gerrets0-1 Kökcü, 1-1 Bakx, 2-1 en 3-1 Kamaci
3406/04/2018Almere City FCJong FC Utrecht2-11.592Blank1-0 MacDonald, 1-1 Sow, 2-1 MacDonald
3406/04/2018TelstarJong PSV0-02.863Martens
3406/04/2018Helmond SportMVV Maastricht2-31.981Oostrom0-1 en 0-2 Okita, 1-2 Naudts, 2-2 Thomassen,
2-3 Okita
3406/04/2018FC EmmenFC Volendam2-32.875Vd Kerkhof0-1 Smal, 1-1 Veldmate, 1-2 Vlak, 2-2 Peters,
2-3 Stroo
3406/04/2018Jong AZFC Dordrecht3-1400Bijl1-0 Church, 2-0 en 3-0 Jacobs, 3-1 Mahmudov
3509/04/2018SC CambuurJong AZ3-27.083Van Herk1-0 Van Kippersluis, 1-1 Jacobs,
2-1 Van Kippersluis, 2-2 Jacobs, 3-2 Mathieu
3509/04/2018Jong FC UtrechtFC Volendam2-1667Bijl1-0 Troupée, 1-1 Ten Den, 2-1 Loukili
R: Mulder (Utr)
3509/04/2018RKC WaalwijkFortuna Sittard1-12.618Perez1-0 Seys, 1-1 Hutten
3509/04/2018MVV MaastrichtFC Dordrecht1-04.419Mulder1-0 Schroijen
3509/04/2018FC EindhovenHelmond Sport3-22.419Dieperink0-1 Naudts, 1-1 en 2-1 Van de Velde, 2-2 Naudts,
3-2 Swinnen
3509/04/2018FC Den BoschJong Ajax2-53.217Blank1-0 Van der Sande, 1-1 Johnsen, 1-2 Cassierra,
2-2 Van der Sande, 2-3 Ekkelenkamp,
2-4 CAssierra (pen), 2-5 Sierhuis
3509/04/2018De GraafschapAlmere City FC4-27.712Bax1-0 en 2-0 Tissoudali, 2-1 Valpoort, 2-2 Van Hilten,
3-2 Tissoudsali, 4-2 Diemers
3509/04/2018NECFC Oss2-18.667Martens0-1 Kamaci, 1-1 Groeneveld, 2-1 Kadioglu
3509/04/2018FC EmmenTelstar2-32.359Kamphuis0-1 Platje (pen), 1-1 Peters (pen), 1-2 Schouten,
1-3 Novakovich, 2-3 Dallinga; R: Loen (Emm)
3510/04/2018Jong PSVGo Ahead Eagles6-0544Teuben1-0 en 2-0 Laursen, 3-0 Lammers,
4-0 Groenbast (ed), 5-0 (p) en 6-0 Gudmundsson
3613/04/2018FC VolendamRKC Waalwijk0-13.654C. Mulder0-1 Van Eijma
3613/04/2018FC DordrechtSC Cambuur0-32.135Vd Eijk0-1 Crowley, 0-2 en 0-3 Barto
3613/04/2018Go Ahead EaglesFC Eindhoven1-35.312Ruperti1-0 Schenk, 1-1 Van Landschoot, 1-2 en 1-3 Lieder
R: Werkhoven (GoA)
3613/04/2018Fortuna SittardFC Den Bosch2-08.214S. Mulder1-0 Semedo, 2-0 Stokkers
3613/04/2018Jong AjaxFC Emmen3-2714Martens1-0 Sierhuis, 2-0 Nunnely, 3-0 Sierhuis,
3-1 en 3-2 Bannink
3613/04/2018FC OssDe Graafschap1-42.891Oostrom1-0 Kamaci, 1-1 El Jebli, 1-2 Van Mieghem,
1-3 Tissoudali, 1-4 Serrarens
3613/04/2018Almere City FCJong PSV2-12.185Vd Graaf1-0 Salasiwa, 1-1 Konings, 2-1 Mirani
3613/04/2018TelstarJong FC Utrecht1-02.514Van Herk1-0 Platje (pen)
3613/04/2018Helmond SportNEC1-21.938Vd Kerkhof0-1 Groeneveld, 0-2 Heinloth, 1-2 Braber
R: Janzen (Hel)
3613/04/2018Jong AZMVV Maastricht3-1270Gerrets0-1 Schroijen. 1-1 Kaandorp, 2-1 Jacobs,
3-1 Goudmijn
3416/04/2018Jong AjaxNEC1-01.829Vd Graaf1-0 Johnsen
3720/04/2018SC CambuurHelmond Sport4-18.233Rupereti1-0 Steenvoorden, 1-1 Braber, 2-1 Mathieu,
3-1 Van Kippersluis, 4-1 Kip
3720/04/2018Jong FC UtrechtFortuna Sittard0-12.547Bax0-1 Hutten
3720/04/2018FC VolendamJong Ajax1-24.396Gerrets0-1 De Wit, 1-1 Vlak, 1-2 Sierhuis
3720/04/2018RKC WaalwijkGo Ahead Eagles2-12.623Bijl0-1 Schets, 1-1 Seys, 2-1 Van Eijma
3720/04/2018Jong PSVFC Dordrecht4-2458Oostrom1-0 Gakpo, 2-0 Obispo, 3-0 Laursen,
3-1 Mahmudov, 4-1 Malen, 4-2 Arias (pen)
3720/04/2018MVV MaastrichtFC Oss1-15.073Teuben1-0 Okita, 1-1 Verrips (e.d.)
3720/04/2018FC EindhovenAlmere City FC3-22.509Martens0-1 MacDonald, 1-1 en 2-1 Lieder,
2-2 Hoefdraad, 3-2 Lieder (pen)
3723/04/2018FC Den BoschFC Emmen1-22.213Dieperink0-1 Peters (pen), 1-1 Van der Sande, 1-2 Gronsveld
3720/04/2018De GraafschapTelstar1-08.822Blank1-0 El Jebli
3720/04/2018NECJong AZ2-010.496Dieperink1-0 Achahbar, 2-0 Groeneveld
3828/04/2018FC DordrechtNEC3-32.134Lindhout1-0 Calcan, 2-0 Mahmudov, 2-1 en 2-2 Achahbar,
2-3 Golla, 3-3 Calcan; R: Bliek (Dor)
3828/04/2018Go Ahead EaglesFC Den Bosch1-26.869Vd Graaf0-1 en 0-2 Blummel, 1-2 Namane
3828/04/2018Fortuna SittardJong PSV1-011.787Janssen1-0 Stokkers
3828/04/2018Jong AjaxMVV Maastricht2-11.800Bax0-1 Nwakali (pen), 1-1 Sierhuis, 2-1 Cassierra
3828/04/2018FC OssFC Eindhoven1-12.560C. Mulder1-0 Kamaci, 1-1 Thomas
3828/04/2018Almere City FCFC Volendam2-02.629S. Mulder1-0 Van der Water, 2-0 Overtoom
3828/04/2018TelstarSC Cambuur0-12.663Bijl0-1 Mathieu (pen); R: Lopes Cabral (Tel)
3828/04/2018Helmond SportRKC Waalwijk2-21.741Manschot1-0 Braber, 1-1 Van Koesveld (e.d.), 2-1 Naudts,
2-2 Van Eijma
3828/04/2018FC EmmenJong FC Utrecht0-03.329Vd Eijk
3828/04/2018Jong AZDe Graafschap2-2600Teuben1-0 Hoedemakers, 1-1 Serrarens, 1-2 Diemers,
2-2 Kaandorp

Play offs voor promotie/degradatie

1e ronde
01/05/2018MVV MaastrichtAlmere City FC1-34.264Janssen0-1 Mirani, 1-1 Ciranni, 1-2 en 1-3 Mirani
01/05/2018FC DordrechtSC Cambuur1-42.412Bax0-1 Crowley, 0-2 Mathieu, 1-2 Bliek, 1-3 en 1-4 Barto
05/05/2018Almere City FCMVV Maastricht3-21.792Gözübüyük0-1 Janssen, 1-1 Van der Water, 1-2 Okita, 2-2 en 3-2 MacDonald
05/05/2018SC CambuurFC Dordrecht ***1-47.5421-0 Kallon, 1-1 Cijntje, 1-2 Arias, 1-3 (pen) en 1-4 Mahmudov
2e ronde
10/05/2018TelstarDe Graafschap3-24.663Kamphuis1-0 Platje, 2-0 Navokovich, 1-1 Van Mieghem, 2-2 Serrarens,
3-2 Hamdaoui; R: Nieuwpoort (Gra), Van Huizen (Tel)
10/05/2018FC EmmenNEC4-05.378Vd Kerkhof1-0 Veldmate, 2-0 Bakker, 3-0 Loen, 4-0 Bijl
10/05/2018FC DordrechtSparta Rotterdam1-24.235S. Mulder0-1 Brogno, 1-1 Spierings (e.d.), 1-2 Muhren
10/05/2018Almere City FCRoda JC Kerkrade0-02.826Nijhuis
13/05/2018De GraafschapTelstar4-211.083Van Boekel1-0 Nieuwpoort, 2-0 El Jebli, 2-1 Hamdaoui, 3-1 Serrarens,
3-2 Novakovich (pen), 4-2 Van Mieghem
13/05/2018NECFC Emmen4-15.321Nijhuis1-0 en 2-0 Achahbar, 2-1 Bannink, 3-1 Sturing, 4-1 Romeny
13/05/2018Sparta RotterdamFC Dordrecht2-210.132Manschot0-1 Mahmudov, 0-2 Cijntje, 1-2 Duarte, 2-2 Mühren
13/05/2018Roda JC KerkradeAlmere City FC1-212.489Lindhout0-1 Van der Water, 1-1 Schahin, 1-2 Hammouti
3e ronde
17/05/2018FC EmmenSparta Rotterdam0-08.301Lindhout
17/05/2018Almere City FCDe Graafschap1-13.430Blom1-0 Van der Water, 1-1 Serrarens (pen); R: Overtoom (Alm)
20/05/2018Sparta RotterdamFC Emmen1-310.606Higler1-0 Sp[ierings, 1-1 Chacon, 1-2 Jansen, 1-3 Bannink
R: Dougall (Spa)
20/05/2018De GraafschapAlmere City FC2-112.600Makkelie0-1 Hoefdraad, 1-1 Tissoudali, 2-1 Serrarens

FC Emmen en De Graafschap gepromoveerd, Sparta en Roda JC gedegradeerd.

Topscorers

1Mart LiederFC Eindhoven30
2Andrija NovakovichTelstar19
3Mateo CassierraJong Ajax18
4Jonathan OkitaMVV Maastricht18
5Cas PetersFC Emmen17
6Sam HendriksGo Ahead Eagles16
7Daryl van MieghemDe Graafschap16
8Arsenio ValpoortAlmere City FC16
9Anass AchahbarNEC15
10Fatih KamaciFC Oss15
11Denis MahmudovFC Dordrecht15
12Lisandro SemedoFortuna Sittard15
13Enzo StrooFC Volendam15
14Niek VossebeltFC Den Bosch15

Eerste Divisie 2016-2017




Na twee seizoenen keerde VVV-Venlo terug in de Eredivisie. De promotie van de Venloërs hing al erg lang in de lucht, omdat de enige serieuze concurrent Jong Ajax niet voor promotie in aanmerking komt. Uiteindelijk sleepte de ploeg ook het kampioenschap overtuigend binnen.

Voor het eerst sinds jaren was er sprake van degradatie uit de Eerste Divisie. Heel lang was Achilles’29 de gedoodverfde kandidaat daarvoor, maar op het eind startten de Groesbekers een inhaalrace en doordat FC Dordrecht nauwelijks nog punten haalde werd het toch nog even spannend. Een late 2-2 van Dordrecht in de onderlinge ontmoeting en de drie punten aftrek die Achilles vlak voor de laatste wedstrijd van de KNVB nog kreeg, beslechtten de degradatiestrijd uiteindelijk.

Via de play-offs bewerkstelligde NAC Breda de fel begeerde promotie ten koste van NEC. Favoriet SC Cambuur verslikte zich in MVV Maastricht dat het uiteindelijk niet kon bolwerken tegen Eredivisie-herkanser Roda JC.

Uitslagenmatrix

ACHALMCAMDBODOREINEMMFORGRAHELAJAPSVUTRMVVNACOSSRKCTELVOLVVV
Achilles '29*3-30-32-12-24-30-40-10-01-22-31-51-12-31-21-22-31-20-60-3
Almere City FC1-0*0-14-13-04-03-12-01-21-01-41-02-12-10-23-36-22-02-20-2
SC Cambuur3-14-1*0-13-04-11-01-11-13-01-31-14-24-03-14-25-05-12-10-2
FC Den Bosch2-11-33-1*1-00-21-11-12-11-11-20-01-02-12-12-11-10-02-50-2
FC Dordrecht3-01-40-12-2*1-10-42-20-31-40-22-33-00-11-21-11-10-21-05-2
FC Eindhoven2-14-12-04-22-1*0-13-12-12-22-10-52-11-16-21-23-04-20-10-0
FC Emmen1-02-00-13-02-12-0*2-32-01-20-01-10-30-00-02-01-00-03-11-2
Fortuna Sittard2-12-13-00-43-21-12-2*3-24-15-20-04-12-30-22-00-11-13-02-0
De Graafschap3-34-13-00-32-34-13-05-0*2-41-01-13-12-02-13-54-02-11-10-2
Helmond Sport1-21-11-02-01-03-01-31-00-2*2-41-01-12-22-13-11-13-42-02-1
Jong Ajax7-16-32-15-21-01-11-12-14-22-0*1-02-01-12-17-04-12-11-10-4
Jong PSV4-00-10-25-43-24-11-03-01-03-03-1*2-00-02-02-44-11-02-02-1
Jong FC Utrecht0-11-10-25-01-13-13-13-03-21-02-20-2*1-20-22-11-32-12-40-0
MVV Maastricht0-02-22-13-02-10-02-21-12-02-01-02-24-1*1-13-01-12-11-21-2
NAC Breda2-03-10-20-01-03-33-13-11-00-04-31-14-11-2*4-12-31-01-00-0
FC Oss4-02-32-71-14-26-22-23-12-13-10-32-04-20-33-4*2-50-22-20-3
RKC Waalwijk2-01-12-20-22-11-21-13-02-15-23-21-11-22-02-43-0*1-01-41-2
Telstar1-13-60-32-00-01-42-21-12-14-21-30-03-11-12-03-10-4*0-11-2
FC Volendam1-21-11-12-11-13-10-13-02-21-01-11-02-23-12-13-11-13-0*0-1
VVV-Venlo4-03-22-13-13-11-00-04-14-17-01-41-22-02-10-42-04-01-10-1*

Eindstand

1VVV-Venlo * ♦382558807535+405.151
2Jong Ajax382378769354+39924
3SC Cambuur +3822511717842+367.509
4Jong PSV382099696635+31516
5NAC Breda + ♦3819712646550+1513.280
6FC Volendam +38171110626344+194.123
7MVV Maastricht +3815149595545+104.637
8Almere City FC +3817813597466+81.748
9FC Emmen +38141311555040+102.933
10RKC Waalwijk +3815914546270-82.185
11FC Eindhoven3815815536471-72.572
12De Graafschap3815518507063+78.523
13Helmond Sport +3814717495167-161.825
14FC Den Bosch3812917454867-192.721
15FC Oss3812521416795-282.096
16Telstar38101018404664-181.835
17Fortuna Sittard ²3813916395467-131.829
18Jong FC Utrecht3810721375071-21810
19FC Dordrecht385924244272-301.529
20Achilles '29 ^ ¹385726193792-551.475

¹ Achilles’29 drie punten in mindering
² Fortuna Sittard negen punten in mindering

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
105/08/2016Helmond SportMVV Maastricht2-21.800Bax1-0 Edwards (pen), 1-1 Kuipers, 2-1 Thomassen,
2-2 Güvenç
105/08/2016NAC BredaJong FC Utrecht4-112.285Perez1-0 Stans, 2-0 Dessers, 2-1 Antwi,
3-1 Brusselers, 4-1 Nijholt
105/08/2016FC DordrechtFC Oss1-11.952Blank1-0 Alkan, 1-1 Lazic
105/08/2016Fortuna SittardAchilles'292-11.541Oostrom0-1 Boogers, 1-1 Briels, 2-1 Khalouta;
R: Briels (For)
105/08/2016VVV-VenloSC Cambuur2-14.422Kooij0-1 Van de Streek, 1-1 Van Crooy, 2-1 Seuntjens
105/08/2016De GraafschapFC Eindhoven4-17.463Wiedemeijer1-0 Smeets, 2-0 Nieuwpoort, 2-1 Lieder,
3-1 Koolhof, 4-1 Parzyszek
105/08/2016FC VolendamAlmere City FC1-13.525Vd Kerkhof0-1 Salasiwa, 1-1 Hilterman
108/08/2016RKC WaalwijkTelstar1-02.100Vd Graaf1-0 Anderson
108/08/2016Jong AjaxFC Emmen1-11.098Gerrets0-1 Krohne, 1-1 Muric
108/08/2016Jong PSVFC Den Bosch5-4400Van Herk1-0, 2-0, 3-0 en 4-0 Lammers, 4-1 Rommens,
4-2 Azizov, 4-3 Regales (pen), 4-4 Biemans,
5-4 Lammers; R: Fernandes (DBo)
212/08/2016MVV MaastrichtVVV-Venlo1-24.704Liesveld0-1 Post, 1-1 Kuipers, 1-2 Rutten
212/08/2016FC Den BoschDe Graafschap2-12.953Higler0-1 Koolhof, 1-1 Regales (pen), 2-1 Havar
212/08/2016SC CambuurJong PSV1-17.042Dieperink0-1 Lammers, 1-1 Bakker
212/08/2016Achilles'29NAC Breda1-22.000Vd Graaf0-1 Smith-Brown, 0-2 Dessers, 1-2 Van de Beek
212/08/2016FC EindhovenFC Volendam0-11.703Lindhout0-1 Tuyp
212/08/2016FC EmmenRKC Waalwijk1-02.740Vd Vrande1-0 Krohne
212/08/2016FC OssHelmond Sport3-11.900Martens0-1 Bourdouxhe, 1-1 El Aisatti,
2-1 (pen) en 3-1 Boere
212/08/2016Almere City FCJong Ajax1-31.300Mulder0-1 en 0-2 Zivkovic, 0-3 Cerny, 0-4 Zivokovic,
1-4 Salasiwa
212/08/2016TelstarFortuna Sittard1-11.763Bax0-1 Dianessy, 1-1 Van Iperen
215/08/2016Jong FC UtrechtFC Dordrecht1-11.181Van Herk1-0 Rosheuvel, 1-1 Arias
319/08/2016De GraafschapJong FC Utrecht3-18.514Oostrom0-1 Cakmak, 1-1 (p), 2-1 en 3-1 (p) Parzyszek
319/08/2016Jong AjaxFC Den Bosch5-2462Blank0-1 Santermans, 1-1 Cerny, 2-1 Nouri (pen),
2-2 Regales, 3-2 Cerny, 4-2 Heymans (e.d.),
5-2 Cerny
319/08/2016RKC WaalwijkFC Eindhoven1-22.100Vd Kerkhof0-1 Lieder, 0-2 Da Silva, 1-2 Langedijk
319/08/2016NAC BredaMVV Maastricht1-212.556Kamphuis0-1 Verheijdt, 1-1 Van Diermen, 1-2 Ciranni
R: Verschueren (NAC)
319/08/2016VVV-VenloFC Oss2-03.911Bax1-0 Seuntjens, 2-0 Hunte
319/08/2016Helmond SportAchilles'291-21.000Dieperink0-1 Popalzay, 1-1 Hiwat, 1-2 Hendriks
319/08/2016Fortuna SittardAlmere City FC2-11.806Gerrets0-1 Van der Water, 1-1 De Regt, 2-1 Khalouta
R: Ramsteijn, Overtoom (Alm)
319/08/2016FC DordrechtSC Cambuur0-11.742Wiedemeijer0-1 Van de Streek; R: Amevor (Dor)
319/08/2016Jong PSVFC Emmen1-0350Mulder1-0 Gudmundsson
319/08/2016FC VolendamTelstar3-02.718Manschot1-0 Meulens, 2-0 Tuyp, 3-0 Van Velzen
422/08/2016SC CambuurDe Graafschap1-17.206S. Mulder1-0 Hoefdraad, 1-1 Parzyszek
422/08/2016FC Den BoschFC Volendam2-52.000Perez0-1 Meulens, 1-1 Heymans, 1-2 Meulens,
1-3 Van Velzen, 2-3 Regales (pen),
2-4 Van Velzen, 2-5 Tuyp
422/08/2016MVV MaastrichtFC Oss3-04.013Kooij1-0 Verheijdt, 2-0 Gijzen, 3-0 Croux
422/08/2016FC DordrechtNAC Breda1-22.106Lindhout0-1 Dessers, 1-1 Van Haaren, 1-2 Demon
422/08/2016Jong AjaxFortuna Sittard2-1653Van Herk1-0 Nouri, 2-0 Clement, 2-1 Mares
R: El Idrissi (Aja)
422/08/2016FC EindhovenAchilles'292-11.200Martens1-0 Boelens (e.d.), 2-0 Lieder, 2-1 Hendriks (pen)
422/08/2016Jong FC UtrechtRKC Waalwijk1-3500Vd Eijk0-1 en 0-2 Voskamp, 1-2 Barazite, 1-3 Sanoh
422/08/2016FC EmmenAlmere City FC2-03.450Bax1-0 Peters, 2-0 Krohne
422/08/2016TelstarHelmond Sport4-21.299Vd Vrande1-0 Van Berkel, 2-0 Zamouri, 3-0 Serrarens,
3-1 en 3-2 Thomassen (pen), 4-2 Ajnane
422/08/2016VVV-VenloJong PSV1-24.277Oostrom1-0 Leemans, 1-1 Lammers, 1-2 De Wijs;
R: Leemans (VVV)
526/08/2016Jong PSVJong FC Utrecht2-0700Kooij1-0 Verreth, 2-0 Rosario
526/08/2016De GraafschapVVV-Venlo0-28.230Manschot0-1 Röseler, 0-2 Sleegers
526/08/2016Almere City FCFC Eindhoven4-01.800Dieperink1-0 Salasiwa, 2-0 Rijsdijk, 3-0 Ahannach,
4-0 Arica
526/08/2016FC OssTelstar0-21.989Vd Eijk0-1 Ajnane (pen), 0-2 Lilipaly; R: Kodalak (Tel)
526/08/2016NAC BredaFC Den Bosch0-012.058S. Mulder
526/08/2016Helmond SportSC Cambuur1-01.331Vd Graaf1-0 Höcher
526/08/2016RKC WaalwijkJong Ajax3-22.450Berben1-0 Anderson, 2-0 Greene, 2-1 Van de Beek,
2-2 Nouri (pen), 3-2 Anderson
526/08/2016Fortuna SittardFC Dordrecht3-21.776Martens0-1 Daniëls, 1-1 Khalouta, 1-2 Arias,
2-2 Van Hout, 3-2 Torunarigha
526/08/2016FC VolendamFC Emmen0-12.871Kamphuis0-1 Peters
528/08/2016Achilles'29MVV Maastricht2-31.262Janssen0-1 Kuipers, 0-2 Güvenç, 1-2 Van de Beek,
1-3 Croux (pen), 2-3 Raterink
609/09/2016FC Den BoschFC Oss2-12.641Van Boekel0-1 Bakx, 1-1 Regales (pen), 2-1 Robinson
609/09/2016FC EindhovenMVV Maastricht1-11.050Vd Graaf1-0 De Silva, 1-1 Schroyen
609/09/2016NAC BredaJong PSV1-114.864Vd Kerkhof0-1 Siem de Jong, 1-1 Dessers
609/09/2016TelstarDe Graafschap2-12.363Martens0-1 Parzyszek, 1-1 Zamouri, 2-1 Lilypali
609/09/2016FC DordrechtRKC Waalwijk1-11.684Bax1-0 Chacon, 1-1 Benson
609/09/2016FC EmmenHelmond Sport1-23.244Lindhout0-1 Edwards, 0-2 Bourdouxhe,
1-2 Warmolts (e.d.)
609/09/2016SC CambuurAlmere City FC4-17.032Blank1-0 Anderson, 2-0 Hoefdraad, 2-1 Arica,
3-1 Barto, 4-1 Bakker
609/09/2016VVV-VenloFC Volendam0-14.400Nijhuis0-1 Tuyp
612/09/2016Jong FC UtrechtFortuna Sittard3-0891Dieperink1-0 en 2-0 Kerk, 3-0 Peijnenburg
612/09/2016Jong AjaxAchilles'297-1700Perez0-1 Beijer, 1-1 Van de Beek,2-1, 3-1 en 4-1
Cassierra, 4-1 Cerny, 6-1 Cassierra, 7-1 Nouri (p)
716/09/2016Helmond SportVVV-Venlo2-12.397Vd Kerkhof1-0 Ten Den (pen), 1-1 Van Crooy (pen),
2-1 Zeldenrust
716/09/2016Achilles'29Telstar1-21.000Bax0-1 Lilipaly, 0-2 Philips, 1-2 Versteegen
716/09/2016Almere City FCFC Den Bosch4-11.500Vd Graaf1-0 en 2-0 Braken, 3-0 Arica, 4-0 Ten Voorde,
4-1 Van der Winden
716/09/2016FC VolendamJong FC Utrecht2-22.952Vd Vrande1-0 Tuyp, 1-1 Peterson, 2-1 Tuyp,
2-2 Rosheuvel (pen); R: Kwakman (Vol)
716/09/2016Fortuna SittardSC Cambuur3-01.837Gerrets1-0 Hadzhiev, 2-0 Van Hout, 3-0 Saddiki
716/09/2016De GraafschapFC Emmen3-08.324Kooij1-0 Parzyszek, 2-0 Van den Hurk, 3-0 Bannink
716/09/2016MVV MaastrichtJong Ajax1-04.767D'Hondt1-0 Schroyen
716/09/2016Jong PSVFC Dordrecht3-2700Mulder1-0 Rosario, 1-1 Chacon, 1-2 Arias,
2-2 en 3-2 Lammers; R: Rigo (PSV)
716/09/2016FC OssFC Eindhoven6-21.915Lindhout0-1 Deschilder, 1-1 Kamaci, 2-1 Boere,
2-2 Lieder, 3-2 Boere, 4-2 Kamaci,
5-2 Boere (pen), 6-2 Van der Venne
716/09/2016RKC WaalwijkNAC Breda2-43.442Wiedemeijer0-1 El Allouchi, 1-1 Langedijk (pen), 1-2 Dessers,
2-2 Benson, 2-3 O'Neill, 2-4 Adarabioyo
823/09/2016NAC BredaDe Graafschap1-014.016Vd Graaf1-0 Korte
823/09/2016Almere City FCMVV Maastricht2-11.300Gerrets1-0 en 2-0 Braken, 2-1 Gijzen
824/09/2016FC DordrechtFC Volendam1-02.492Lindhout1-0 Da Cruz
823/09/2016Helmond SportRKC Waalwijk1-11.812Daemen1-0 Thomassen, 1-1 Rienstra
823/09/2016TelstarFC Eindhoven1-41.963Kooij0-1 Alemao, 1-1 Dzepar, 1-2 Alemao,
1-3 en 1-4 Lieder
823/09/2016VVV-VenloJong FC Utrecht2-03.800Mulder1-0 Seuntjens, 2-0 Hunte
823/09/2016SC CambuurAchilles'293-16.872Oostrom1-0 Bakker (pen), 1-1 Sürmeli, 2-1 Kip,
3-1 Gouriye; R: Beijer (Ach)
823/09/2016FC EmmenFC Den Bosch3-03.423Vd Eijk1-0 Kallon, 2-0 Bos, 3-0 Peters
826/09/2016Jong AjaxFC Oss7-0848Mulder1-0 Van de Beek, 2-0 Cassierra, 3-0 De Jong,
4-0 en 5-0 Dekker, 6-0 Van de Beek, 7-0 Dekker
826/09/2016Jong PSVFortuna Sittard3-0250Berben1-0, 2-0 en 3-0 Gudmundsson
930/09/2016Achilles'29VVV-Venlo0-31.640Kooij0-1 Seuntjens, 0-2 Hunte, 0-3 Opoku
930/09/2016FC Den BoschTelstar0-02.296Van Herk
930/09/2016FC OssAlmere City FC2-31.975Vd Vrande1-0 Lazic, 2-0 Boere, 2-1 Arica,
2-2 Ramsteijn, 2-3 Braken
930/09/2016MVV MaastrichtSC Cambuur2-14.427Lindhout0-1 Kip, 1-1 Schroijen, 2-1 Gijzen
930/09/2016De GraafschapFC Dordrecht2-38.304Vd Kerkhof1-0 Lammers, 1-1 Chacon (pen), 2-1 Koolhof,
2-2 Van Haaren, 2-3 Da Cruz
930/09/2016FC EindhovenJong Ajax2-13.125Bax1-0 Van den Buijs (pen), 1-1 Clement, 2-1 Vloet
930/09/2016Fortuna SittardFC Emmen2-21.721Mulder0-1 Peters, 1-1 De Regt, 1-2 Krohne,
2-2 De Regt; R: Wiafe (For)
930/09/2016Jong FC UtrechtHelmond Sport1-0874Blank1-0 Sow
930/09/2016FC VolendamNAC Breda2-13.657Janssen0-1 Dessers, 1-1 Kwakman,
2-1 Van Kippersluis (pen); R: Verhulst (Vol)
930/09/2016RKC WaalwijkJong PSV1-12.275Manschot0-1 Lammers, 1-1 Langedijk (pen)
1014/10/2016Fortuna SittardVVV-Venlo2-02.450S. Mulder1-0 Khalouta (p), 2-0 V. Hout; R: Janssen (VVV)
1014/10/2016FC EindhovenFC Emmen0-12.413Blank0-1 Siekman
1014/10/2016Achilles'29Jong FC Utrecht1-11.220Berben0-1 Sow, 1-1 Hendriks
R: Van Steen (Ach), Van Eijk (Utr)
1014/10/2016Almere City FCJong PSV1-01.662Lindhout1-0 Arica
1014/10/2016Helmond SportFC Volendam2-02.562Van Herk1-0 Zeldenrust, 2-0 Ten Den
1014/10/2016FC OssRKC Waalwijk2-52.066Vd Eijk1-0 Bakx, 2-0 Mateiu, 2-1 Landendijk,
2-2 Greene, 2-3 Voskamp, 2-4 Langedijk,
2-5 Voskamp
1014/10/2016FC Den BoschSC Cambuur3-12.479Vd Kerkhof0-1 Houtkoop, 1-1 Havar, 2-1 Santermans,
3-1 Beltrame
1014/10/2016TelstarNAC Breda2-02.601Manschot1-0 Lilipaly, 2-0 Abdulahi
1016/10/2016MVV MaastrichtFC Dordrecht2-14.754Bax1-0 Ippel, 2-0 Verheijdt, 2-1 Van Haaren
1017/10/2016Jong AjaxDe Graafschap4-22.068Martens0-1 Parzyszek, 1-1 en 2-1 Cerny, 3-1 El Idrissi,
4-1 Nouri, 4-2 Van Overbeek
1121/10/2016FC EmmenTelstar0-03.212Berben
1121/10/2016SC CambuurFC Oss4-27.021Bax1-0 Van de Streek, 1-1 en 1-2 Boere,
2-2 Vd Streek, 3-2 Bakker, 4-2 Vd Streek
1121/10/2016Jong PSVFC Eindhoven4-1750Mulder0-1 Deschilder, 1-1 Alberto, 2-1 Paal,
3-1 Jozefzoon,4-1 Rosario
1121/10/2016De GraafschapHelmond Sport2-40Blank0-1 Thomassen, 0-2 Hiwat, 1-2 El Jebli,
1-3 en 1-4 Thomassen, 2-4 Van den Hurk
1121/10/2016RKC WaalwijkAchilles'292-02.250Vd Graaf1-0 Greene, 2-0 Voskamp
1121/10/2016FC VolendamJong Ajax1-16.345Oostrom1-0 Van Kippersluis, 1-1 Cerny
1121/10/2016FC DordrechtAlmere City FC1-41.983Alen0-1 Arica, 1-1 Kramer, 1-2 Overtoom,
1-3 Braken, 1-4 Ahannach; R: Amevor (Dor)
1121/10/2016VVV-VenloFC Den Bosch3-14.600Gerrets1-0 Fernandes (e.d.), 1-1 Van der Sande,
2-1 Opoku, 3-1 Leemans (p); R: Heymans (DBo)
1121/10/2016NAC BredaFortuna Sittard3-114.070Nijhuis1-0 Dessers, 2-0 Korte, 2-1 De Regt,
3-1 Barker
1121/10/2016Jong FC UtrechtMVV Maastricht1-2556Pérez0-1 Verheijdt, 0-2 N'Koyi, 1-2 Van der Moot (p)
R: Pereira (MVV)
1228/10/2016MVV MaastrichtFC Volendam1-25.012Wiedemeijer0-1 Van Son, 1-1 Ciranni, 1-2 Steltenpool
1228/10/2016FC Den BoschJong FC Utrecht1-02.572Van der Vrande1-0 Van der Sande
1228/10/2016Almere City FCHelmond Sport1-01.576Martens1-0 Ahannach
1228/10/2016Fortuna SittardRKC Waalwijk0-12.440Lindhout0-1 Voskamp; R: Nieuwendaal (RKC)
1228/10/2016FC EindhovenSC Cambuur2-02.100Pérez1-0 De Wilde, 2-0 Van den Buijs (pen)
1228/10/2016FC EmmenFC Dordrecht2-13.644Gerrets0-1 Thoams, 1-1 en 2-1 Peters
1228/10/2016FC OssNAC Breda3-42.009Kooij0-1 Korte, 0-2 Verschueren,
1-2 (pen) en 2-2 Boere, 3-2 Mathieu,
3-3 Dessers, 3-4 Mathieu (e.d.)
1228/10/2016TelstarJong PSV0-02.323BlankR: Van den Broek (Tel)
1228/10/2016Achilles'29De Graafschap0-02.320Mulder
1231/10/2016Jong AjaxVVV-Venlo0-41.183Manschot0-1 Leemans, 0-2 Opoku, 0-3 Sleegers,
0-4 Opoku
1304/11/2016Jong AjaxNAC Breda2-11.721Bax1-0 El Ghazi, 2-0 De Ligt, 2-1 Dessers
1304/11/2016SC CambuurFC Volendam2-17.250Blom0-1 Van Kippersluis, 1-1 Van de Streek,
2-1 Barto
1304/11/2016FC EindhovenJong FC Utrecht2-12.338Mulder1-0 Vloet, 1-1 Van Rooijen, 2-1 Van de Velde
1304/11/2016Helmond SportJong PSV1-02.578Vd Kerkhof1-0 Höcher
1304/11/2016MVV MaastrichtTelstar2-14.380Higler1-0 Verheijdt, 1-1 Mahmudov, 2-1 Gijzen
R: Ottenhof (Tel)
1304/11/2016RKC WaalwijkFC Den Bosch0-22.900Dieperink0-1 Van der Sande, 0-2 Schet
1304/11/2016De GraafschapFortuna Sittard5-011.312Manschot1-0 Parzyszek, 2-0 Van Overbeek,
3-0 Ter Wielen (e.d.), 4-0 Van Overbeek,
5-0 Lammers
1304/11/2016Almere City FCAchilles'291-01.530Vd Eijk1-0 Overtoom
1304/11/2016VVV-VenloFC Dordrecht3-14.227Vd Graaf1-0 Van Crooy, 1-1 Chacon (p), 2-1 Leemans (p),
3-1 Seuntjens; R: Receveur (VVV)
1304/11/2016FC OssFC Emmen2-21.800Van Damme0-1 Krohne, 1-1 Boere (pen), 1-2 Krohne,
2-2 Boere
1418/11/2016Fortuna SittardMVV Maastricht2-34.780Gözübüyük0-1 Verheydt, 1-1 Van Hout, 2-1 Smeets,
2-2 Verheydt, 2-3 Nys
1418/11/2016Achilles'29FC Oss1-21.430Gerrets1-0 Van Riel, 1-1 Boere, 1-2 Mathieu
R: Gortemaker (Ach)
1418/11/2016FC Den BoschFC Eindhoven0-22.741Bax0-1 Deschilder, 0-2 Alemao
1418/11/2016FC DordrechtHelmond Sport1-41.641Oostrom0-1 en 0-2 Thomassen, 0-3 Zeldenrust,
1-3 Thomas, 1-4 Höcher
1418/11/2016NAC BredaVVV-Venlo0-016.753Makkelie
1418/11/2016FC EmmenSC Cambuur0-13.710Vd Kerkhof0-1 Bosz
1418/11/2016FC VolendamRKC Waalwijk1-15.066Vd Graaf0-1 Langedijk, 1-1 Kok
1418/11/2016TelstarAlmere City FC3-61.903S. Mulder0-1 MacDonald, 1-1 Ahannach, 1-2 Abdulahi,
2-2 Donald, 3-2 Mahmudov, 3-3 Ahannach,
3-4 MacDonald, 3-5 Vd Water, 3-6 Ahannach
1421/11/2016Jong PSVDe Graafschap1-0500Van Herk1-0 Rosario
1421/11/2016Jong FC UtrechtJong Ajax2-21.423Dieperink1-0 Kerk, 1-1 El Ghazi, 2-1 Peterson,
2-2 El Ghazi
1525/11/2016RKC WaalwijkDe Graafschap2-12.100Vd Kerkhof0-1 Van Overbeek, 1-1 Langedijk, 2-1 Sanoh
1525/11/2016Achilles'29FC Emmen0-41.220C. Mulder0-1 Krohne, 0-2 Mannes, 0-3 Kallon,
0-4 Siekman; R: Van Steen (Ach)
1525/11/2016Jong AjaxTelstar2-1683Gerrets1-0 El Ghazi, 2-0 De Jong, 2-1 Mahmudov
1525/11/2016Almere City FCVVV-Venlo0-22.276Bax0-1 Leemans, 0-2 Van Crooy
1525/11/2016SC CambuurNAC Breda3-17.258Liesveld1-0 Van de Streek, 1-1 Faupala,
2-1 Van de Streek,
3-1 Monteiro
1525/11/2016FC OssJong FC Utrecht4-23.267Oostrom0-1 Rosheuvel (pen), 1-1 Stuy van den Herik,
2-1 en 3-1 (pen) Boere, 4-1 Matieu, 4-2 Sow
1525/11/2016MVV MaastrichtFC Den Bosch3-05.504Vd Graaf1-0 Schroyen, 2-0 Verheydt, 3-0 Gijzen
1525/11/2016FC EindhovenFC Dordrecht2-13.076Vd Vrande1-0 Vandeputte, 1-1 Daniëls, 2-1 Vd Buijs (pen)
1525/11/2016Helmond SportFortuna Sittard1-02.382Vd Eijk1-0 Verkoelen
1525/11/2016FC VolendamJong PSV1-04.058Pérez1-0 Van Kippersluis
1628/11/2016De GraafschapFC Volendam1-18.394Dieperink0-1 Meulens, 1-1 Parzyszek
1628/11/2016FC EmmenMVV Maastricht0-02.115Bax
1628/11/2016Jong PSVFC Oss2-4550Vd Eijk1-0 De Wijs, 1-1 Boere (pen), 1-2 Mathieu,
1-3 De Wijs (e.d.), 2-3 Poulsen, 2-4 Falkenstein
1628/11/2016FC Den BoschAchilles'292-11.589Manschot0-1 Hemmink, 1-1 Van der Sande, 2-1 Havar
1628/11/2016FC DordrechtJong Ajax0-21.425Van Herk0-1 Nouri, 0-2 Clement
1628/11/2016Jong FC UtrechtAlmere City FC1-1741Gerrets1-0 Kerk, 1-1 Ten Voorde
1628/11/2016TelstarSC Cambuur0-31.563C. Mulder0-1 Monteiro, 0-2 Barto, 0-3 Van de Streek
1628/11/2016Fortuna SittardFC Eindhoven1-11.143Vd Graaf1-0 Torunarigha, 1-1Van den Buijs
1628/11/2016NAC BredaHelmond Sport0-010.435Nijhuis
1628/11/2016VVV-VenloRKC Waalwijk4-04.239Pérez1-0 Post, 2-0 Seuntjens, 3-0 Van Crooy,
4-0 Opoku
1702/12/2016FC DordrechtFC Den Bosch2-21.238Kooij1-0 Daniels, 1-1 Amevor (e.d.), 1-2 Azizov,
2-2 Thomas
1702/12/2016RKC WaalwijkMVV Maastricht2-01.407S. Mulder1-0 Voskamp, 2-0 Sanoh
1702/12/2016Jong PSVAchilles'294-0363Martens1-0 en 2-0 Da Silva, 3-0 Rosario,
4-0 Lammers (pen)
1702/12/2016SC CambuurJong Ajax1-38.321Blank1-0 Hoefdraad, 1-1 De Jong, 1-2 Clement,
1-3 Kluivert; R: Peersman (Cam)
1702/12/2016NAC BredaAlmere City FC3-113.211Vd Graaf1-0 Barker (pen), 1-1 MacDonald,
2-1 Haemhouts, 3-1 Agyepong
1702/12/2016Helmond SportFC Eindhoven3-03.195Van Herk1-0 Edwards, 2-0 Zeldenrust, 3-0 Braber
1702/12/2016Jong FC UtrechtFC Emmen3-1387Pérez1-0 Van Rooijen, 2-0 Abena, 2-1 Peters (pen),
3-1 Boukhari
1702/12/2016FC VolendamFortuna Sittard3-04.094Vd Kerkhof1-0 Kwakman, 2-0 Van Kippersluis,
3-0 Steltenpool
1702/12/2016VVV-VenloTelstar1-14.621Oostrom1-0 Opoku, 1-1 Van Berkel; R: Zonneveld (Tel)
1702/12/2016De GraafschapFC Oss3-58.602Bax0-1 Kamaci, 0-2 Mathieu, 1-2 Parzsyzek,
1-3 (pen) en 1-4 Boere, 2-4 Parszyzek,
3-4 Bannink, 3-5 Boere; R: Kaak (Gra)
1809/12/2016Achilles'29FC Volendam0-61.220Bax0-1 Van Kippersluis, 0-2 Visser,
0-3 Van Kippersluis, 0-4 Kwakman,
0-5 Van Kippersluis, 0-6 Schilder (p)
1809/12/2016Jong AjaxJong PSV1-02.154C. Mulder1-0 Sierhuis
1809/12/2016Almere City FCRKC Waalwijk6-21.837Van Herk1-0 MacDonald, 2-0 Ten Voorde, 3-0 Ahannach,
3-1 Vd Sande, 4-1 Salasiwa, 4-1 Langedijk (pen),
5-2 Ten Voorde, 6-2 Van de Water
1809/12/2016SC CambuurJong FC Utrecht4-27.084Vd Eijk1-0 Barto, 2-0 Van de Streek, 2-1 Abena,
2-2 Kerk, 3-2 Barto, 4-2 Bakker (pen)
1809/12/2016FC Den BoschHelmond Sport1-13.567Dieperink1-0 Havar, 1-1 Justiana
1809/12/2016FC EindhovenNAC Breda6-23.055Martens1-0 Caenepeel, 2-0 Lieder, 3-0 Alemao,
3-1 Dessers, 4-1 Vd Buijs (pen), 5-1 Caenepeel,
5-2 Haemhouts, 6-2 Vloet
1809/12/2016FC EmmenVVV-Venlo1-22.866S. Mulder0-1 Opoku, 0-2 Hunte, 1-2 Siekman
1809/12/2016MVV MaastrichtDe Graafschap2-04.821Manschot1-0 Verheydt (pen), 2-0 Nwakali; R: Will (Gra)
1809/12/2016TelstarFC Dordrecht0-01.701Pérez
1809/12/2016FC OssFortuna Sittard3-11.996Vd Vrande1-0 Balk, 1-1 Van Hout, 2-1 Boere, 3-1 Lazic
1916/12/2016FC DordrechtAchilles'293-01.434Blank1-0 Toure, 2-0 Da Cruz, 3-0 Daniels
1916/12/2016Helmond SportJong Ajax2-42.491Oostrom1-0 Sanniez (e.d.), 1-1 Kluivert, 1-2 Zeefuik,
1-3 Dankerlui, 2-3 Ten Den, 2-4 Mazraoui
1916/12/2016De GraafschapAlmere City FC4-18.364Gerrets1-0 Koolhof, 2-0 El Jebli, 3-0 Parzsyzek,
3-1 Ten Voorde, 4-1 Diemers
1916/12/2016Fortuna SittardFC Den Bosch0-41.120C. Mulder0-1 Vossebelt, 0-2 Schet, 0-3 Dautovic (e.d.),
0-4 Van der Winden
1916/12/2016VVV-VenloFC Eindhoven1-04.722Dieperink1-0 Sleegers; R: Deschilder (Ein)
1916/12/2016NAC BredaFC Emmen3-112.065Manschot1-0 Dessers, 2-0 Verschueren, 3-0 Haemhouts,
3-1 Loen
1916/12/2016FC VolendamFC Oss3-14.207S. Mulder1-0 Tuyp, 2-0 Van Kippersluis, 3-0 Kwakman,
3-1 Mahieu (pen)
1918/12/2016RKC WaalwijkSC Cambuur2-21.800Janssen1-0 Langedijk (pen), 1-1 Barto, 2-1 Voskamp,
2-2 Van de Streek
1919/12/2016Jong PSVMVV Maastricht0-0549Kooij
1919/12/2016Jong FC UtrechtTelstar2-1915Vd Vrande1-0 Kerk, 2-0 Sow, 2-1 Zamouri
2013/01/2017Achilles'29Fortuna Sittard0-1800Martens0-1 Vlijter
2013/01/2017FC Den BoschJong PSV0-02.986Dieperink
2013/01/2017SC CambuurVVV-Venlo0-27.420Manschot0-1 Opoku, 0-2 Röseler
2013/01/2017FC EindhovenDe Graafschap2-12.836Blank1-0 Van der Velde, 2-0 Uiterloo, 2-1 Parzsyzek
2013/01/2017Almere City FCFC Volendam2-21.538Lindhout1-0 Salasiwa, 1-1 Visser, 1-2 Steltenpool,
2-2 Rijsdijk
2013/01/2017MVV MaastrichtHelmond Sport2-04.188Vd Kerkhof1-0 Ciranni, 2-0 Schroyen
2013/01/2017FC OssFC Dordrecht4-22.012Vd Vrande1-0 Boere, 1-1 Daniëls, 2-1 Lazic,
3-1 en 4-1 Boere, 4-2 Da Cruz
2013/01/2017FC EmmenJong Ajax0-03.150Mulder
2013/01/2017TelstarRKC Waalwijk0-41.001Gerrets0-1 Voskamp, 0-2 Sanoh, 0-3 Voskamp,
0-4 Lazic (pen); R: Lilipaly (Tel)
2016/01/2017Jong FC UtrechtNAC Breda0-21.612Vd Eijk0-1 Verschueren, 0-2 Haemhouts
2120/01/2017Helmond SportFC Oss3-11.231Vd Eijk1-0 Ten Den, 1-1 Boere, 2-1 Justitiana,
3-1 Ten Den; R: Warmolts (Hel)
2120/01/2017FC DordrechtJong FC Utrecht3-01.133Oostrom1-0 Godee, 2-0 Daniels, 3-0 Godee
2120/01/2017Fortuna SittardTelstar1-11.444Pérez0-1 Van Huizen, 1-1 De Regt; R: Van Berkel (Tel)
2120/01/2017NAC BredaAchilles'292-012.335Lindhout1-0 Dessers, 2-0 Rommens
2120/01/2017FC VolendamFC Eindhoven3-14.155Vd Kerkhof0-1 Uiterloo, 1-1 Visser, 2-1 en 3-1 Veerman
2120/01/2017RKC WaalwijkFC Emmen1-12.268Van Herk0-1 Peters, 1-1 Langedijk (pen); R: Lima (Emm)
2120/01/2017De GraafschapFC Den Bosch0-38.416Mulder0-1 Smeets (e.d.), 0-2 Beltrame, 0-3 Schet
2122/01/2017VVV-VenloMVV Maastricht2-18.000Gözübüyük1-0 Opoku, 1-1 Ippel, 2-1 Seuntjens
2123/01/2017Jong PSVSC Cambuur0-2419Martens0-1 Van de Streek, 0-2 Tissoudali
2227/01/2017FC EindhovenRKC Waalwijk3-02.500Oostrom1-0 Lieder, 2-0 Van den Buijs (pen), 3-0 Lieder
2227/01/2017MVV MaastrichtNAC Breda1-14.977Higler1-0 Nkoyi, 1-1 Labylle
2227/01/2017FC OssVVV-Venlo0-32.225S. Mulder0-1 Sleegers, 0-2 en 0-3 Van Crooy
2227/01/2017Achilles'29Helmond Sport1-21.000Vd Vrande0-1 Braber, 1-1 V. Koesveld (e.d.), 1-2 V. Koesveld
R: Van Steen (Ach)
2227/01/2017Almere City FCFortuna Sittard2-01.486Vd Eijk1-0 Overtoom, 2-0 Valpoort
2227/01/2017FC EmmenJong PSV1-12.580Gerrets0-1 Rosario, 1-1 Peters; R: Scamacca (PSV)
2227/01/2017TelstarFC Volendam0-12.275C. Mulder0-1 Veerman
2227/01/2017FC Den BoschJong Ajax1-23.579Put1-0 Beltrame, 1-1 De Jong, 1-2 Mazraoui
2228/01/2017SC CambuurFC Dordrecht3-07.197Lindhout1-0 Tissoudali, 2-0 Hoefdraad, 3-0 Bakker (pen)
R: De Nooijer, Chacon (Dor)
2230/01/2017Jong FC UtrechtDe Graafschap3-2829Van Herk1-0 Venema, 2-0 Koch, 3-0 Sow, 3-1 Smeets,
3-2 Abena (e.d.)
2130/01/2017Jong AjaxAlmere City FC6-3772Dieperink1-0 Mazraoui, 2-0 Nouri, 3-0 (pen) en 4-0 Van de
Beek, 5-0 Casierra, 5-1 Ahannach, 5-2 MacDonald,
5-3 Overtoom, 6-3 Dankerlui
2303/02/2017FC Den BoschNAC Breda2-13.494v. Boekel1-0 Carlone, 2-0 Azizov, 2-1 Oosterwijk (pen)
2303/02/2017SC CambuurHelmond Sport3-08.083Bax1-0 Van Deelen, 2-0 Lilipaly, 3-0 Monteiro
2303/02/2017Jong AjaxRKC Waalwijk4-1650Martens1-0 De Jong, 1-1 Langedijk (pen), 2-1 en 3-1 Eiting,
4-1 Mazraoui
2303/02/2017FC DordrechtFortuna Sittard2-21.135Blank1-0 Daniels, 2-0 Kramer, 2-1 Stokkers,
2-2 Van Hout
2303/02/2017FC EmmenFC Volendam3-12.630Perez1-0 Klok, 2-0 Olijve, 2-1 Steltenpool,
3-1 Peters (pen)
2303/02/2017MVV MaastrichtAchilles'290-04.031Kooij
2303/02/2017Jong FC UtrechtJong PSV0-2503C. Mulder0-1 Rommens, 0-2 Lammers
2303/02/2017VVV-VenloDe Graafschap4-15.105Janssen1-0 V. van Crooy, 2-0 Janssen, 3-0 Leemans (pen),
4-0 Opoku, 4-1 Parzyszek
2303/02/2017FC EindhovenAlmere City FC4-12.423Manschot1-0 De Wilde, 1-1 Valpoort, 2-1 Alemao,
3-1 Lieder, 4-1 Vandeputte; R: Quasten (Alm)
2303/02/2017TelstarFC Oss3-11.850Oostrom0-1 Çelik, 1-1 (p) en 2-1 Ajnane 3-1 Van der Linden
2406/02/2017Achilles'29FC Eindhoven4-31.243Gerrets1-0 Thoone (pen), 1-1 Vloet, 2-1 Oulad Omar,
3-1 Smajic, 3-2 Vloet, 3-3 Vandeputte,
4-3 Smajic; R: Uiterloo (Ein)
2406/02/2017RKC WaalwijkJong FC Utrecht1-2900Vd Vrande0-1 Kerk, 1-1 Langedijk, 1-2 Velanas
2406/02/2017Almere City FCFC Emmen3-11.589Martens0-1 Bos, 1-1 Bakker (e.d.), 2-1 Ahannach,
3-1 Van der Water
2406/02/2017Helmond SportTelstar3-41.286Blank0-1 Van den Broek, 1-1 Thomassen, 2-1 Zeldenrust,
2-2 Serrarens, 2-3 Van den Broek, 2-4 Serrarens,
3-4 Thomassen,
2406/02/2017Jong PSVVVV-Venlo2-1750Vd Kerkhof0-1 Seuntjens, 1-1 Promes (e.d.), 2-1 Lammers
2406/02/2017De GraafschapSC Cambuur3-08.064Perez1-0 Van den Hurk, 2-0 El Jebli, 3-0 Straalman
2406/02/2017FC VolendamFC Den Bosch2-14.075Kooij1-0 Kwakman, 1-1 Regales, 2-1 Van Kippersluis
2406/02/2017FC OssMVV Maastricht0-31.087Bax0-1 Verheijdt, 0-2 Schroyen, 0-3 Verheijdt
2406/02/2017NAC BredaFC Dordrecht1-011.456Blom1-0 Garcia
2406/02/2017Fortuna SittardJong Ajax5-21.412Oostrom0-1 Cerny, 0-2 Cassiera, 1-2 Stokkers,
2-2 Schuurs, 3-2 Vlijter, 4-2 en 5-2 Dianessy
2510/02/2017SC CambuurFortuna Sittard1-17.133S. Mulder0-1 Stokkers, 1-1 Barto
2510/02/2017FC EmmenDe Graafschap2-02.630Lindhout1-0 Loen, 2-0 Peters
2510/02/2017FC DordrechtJong PSV2-31.303Van Herk1-0 Daniels, 1-1 Lammers, 1-2 Verreth,
2-2 Thomas, 2-3 Lammers
2510/02/2017FC EindhovenFC Oss1-22.826Kooij0-1 (pen) en 0-2 Boere, 1-2 Lieder
2510/02/2017NAC BredaRKC Waalwijk2-313.826Bax0-1 Anderson, 1-1 Dessers, 1-2 Sanoh,
2-2 Oosterwijk, 2-3 Rienstra
R: Verbeek (NAC), Williams (RKC)
2510/02/2017VVV-VenloHelmond Sport7-05.011Kamphuis1-0 Van Crooy, 2-0 Sleegers, 3-0 Promes,
4-0 Seuntjens, 5-0 Leemans, 6-0 Post, 7-0 Zelalem
2510/02/2017TelstarAchilles'291-11.499Dieperink0-1 Stankov, 1-1 Ajnane; R: Elders (Ach)
2510/02/2017FC Den BoschAlmere City FC1-32.373Vd Graaf0-1 Overtoom, 0-2 Ten Voorde, 0-3 Ahannach,
1-3 Vossebelt
2513/02/2017Jong FC UtrechtFC Volendam2-4770Blank0-1 Van der Heijden, 1-1 Venema, 1-2 Steltenpool,
2-2 Kerk, 2-3 Schilder (pen), 2-4 Steltenpool
2513/02/2017Jong AjaxMVV Maastricht1-1514C. Mulder1-0 Mazraoui, 1-1 Ciranni
2617/02/2017Fortuna SittardJong FC Utrecht4-11.734Gerrets1-0 Bassan, 2-0 Stokkers (pen), 2-1 Loukili,
3-1 Dianessy, 4-1 Torunarigha
2617/02/2017Achilles'29Jong Ajax2-32.113Vd Eijk1-0 Kortstam, 1-1 Walian, 1-2 en 1-3 Sierhuis,
2-3 Versteegen; R: Kortstam (Ach)
2617/02/2017Almere City FCSC Cambuur0-11.807Vd Kerkhof0-1 Tissoudali
2617/02/2017FC VolendamVVV-Venlo0-14.582Vd Graaf0-1 Rutten; R: Kok (Vol)
2617/02/2017FC OssFC Den Bosch1-12.889Manschot1-0- Kamaci, 1-1 Bilate
2617/02/2017De GraafschapTelstar2-18.714Bax0-1 Van Berkel, 1-1 (pen) en 2-1 Parzyszek
2617/02/2017RKC WaalwijkFC Dordrecht2-12.267Alen0-1 Daniels, 1-1 en 2-1 Van Eijma
2617/02/2017Helmond SportFC Emmen1-31.516Oostrom0-1 Kallon, 0-2 Peters, 0-3 Olijve,
1-3 Zeldenrust
2619/02/2017MVV MaastrichtFC Eindhoven0-04.681PerezR: Ippel (MVV)
2620/02/2017Jong PSVNAC Breda2-0641Martens1-0 en 2-0 Gudmundsson
2724/02/2017Almere City FCFC Oss3-31.964Bax0-1 Boere (pen), 0-2 Kivuvu, 1-2 Rijsdijk,
2-2 MacDonald, 3-2 Ahannach, 3-3 Boere
R: Mathieu (Oss)
2724/02/2017SC CambuurMVV Maastricht4-07.511Vd Graaf1-0 Van de Streek, 2-0 Monteiro, 3-0 Barto,
4-0 Lilipaly
2724/02/2017FC DordrechtDe Graafschap0-31.638Vd Eijk0-1 en 0-2 Diemers, 0-3 Parzyszek; R: Godee (Dor)
2724/02/2017Jong AjaxFC Eindhoven1-1744Vd Vrande1-0 Sierhuis, 1-1 Uiterloo
2724/02/2017FC EmmenFortuna Sittard2-32.113Kooij0-1 Schuurs, 1-1 Bannink, 2-1 Lima,
2-2 en 2-3 (pen) Stokkers
2724/02/2017Helmond SportJong FC Utrecht1-11.028Dieperink1-0 Thomassen, 1-1 Peijnenburg
2724/02/2017NAC BredaFC Volendam1-013.805Lindhout1-0 El Allouchi
2724/02/2017Jong PSVRKC Waalwijk4-1407Blank0-1 Van Bruggen, 1-1, 2-1 en 3-1 Gudmundsson,
4-1 Lammers
2724/02/2017VVV-VenloAchilles'294-04.411Manschot1-0 Van Crooy, 2-0 Sleegers, 3-0 Seuntjens,
4-0 Van Crooy
2724/02/2017TelstarFC Den Bosch2-02.222Van Herk1-0 Abdulahi, 2-0 Serrarens; R: Santermans (DBo)
2803/03/2017FC EindhovenTelstar4-22.430Oostrom0-1 Dzepar, 1-1 Sprockel, 2-1 Vloet,
3-1 VAn den Buijs (pen), 3-2 Serrarens,
4-2 Van den Buijs (pen); R: Ajnane (Tel)
2803/03/2017Fortuna SittardJong PSV0-01.680Perez
2803/03/2017FC Den BoschFC Emmen1-12.268Bax0-1 Bannink, 1-1 Vossbelt (pen)
2803/03/2017FC OssJong Ajax0-33.004Gerrets0-1 Nouri, 0-2 Cassierra, 0-3 Tete
2803/03/2017MVV MaastrichtAlmere City FC2-23.997D'hondt0-1 Ten Voorde, 1-1 Guvenc, 1-2 MacIntosch,
2-2 Schroyen
2803/03/2017FC VolendamFC Dordrecht1-14.248S. Mulder1-0 Tuyp, 1-1 Thomas
2803/03/2017RKC WaalwijkHelmond Sport5-21.996Manschot0-1 Ten Den, 1-1 Benson, 1-2 Ten Den,
2-2 Rienstra, 3-2 Voskamp, 4-2 en 5-2 (p) Langedijk
2803/03/2017De GraafschapNAC Breda2-19.124Vd Kerkhof1-0 Parzyszek, 2-0 Van Mieghem, 2-1 Oosterwijk
2805/03/2017Achilles'29SC Cambuur0-31.185Martens0-1 en 0-2 Barto, 0-3 Lilipaly
2806/03/2017Jong FC UtrechtVVV-Venlo0-0771
2910/03/2017SC CambuurFC Den Bosch0-17.368Lindhout0-1 Vossebelt
2910/03/2017FC DordrechtMVV Maastricht0-11.123Dieperink0-1 Loshaj
2910/03/2017NAC BredaTelstar1-012.283Janssen1-0 Dessers; R: Ottenhoff (Tel)
2910/03/2017VVV-VenloFortuna Sittard4-16.123Higler1-0 Seuntjens, 1-1 Bassan, 2-1 Van Crooy,
3-1 en 4-1 Seuntjens; R: Hadzhiev (For)
2910/03/2017FC EmmenFC Eindhoven2-03.014Blank1-0 Bannink, 2-0 Zeefuik
2910/03/2017De GraafschapJong Ajax3-210.043Vd Graaf1-0 Van den Hurk, 1-1 Cerny, 1-2 De Jong,
2-2 en 3-2 Van den Hurk
2910/03/2017Jong FC UtrechtAchilles'290-1500Oostrom0-1 Sürmeli
2910/03/2017Jong PSVAlmere City FC0-1463Kooij0-1 MacIntosch
2910/03/2017FC VolendamHelmond Sport1-04.446Martens1-0 Stroo
2910/03/2017RKC WaalwijkFC Oss3-02.131Van Herk1-0 Benson, 2-0 en 3-0 Voskamp
3013/03/2017FC EindhovenJong PSV0-53.156C. Mulder0-1, 0-2 en 0-3 Gudmundsson, 0-4 Locadia,
0-5 Lonwijk
3013/03/2017Helmond SportDe Graafschap0-21.011Gerrets0-1 Smeets, 0-2 Van den Hurk
3013/03/2017Achilles'29RKC Waalwijk2-31.533S. Mulder0-1 Anderson, 1-1 Oulad Omar, 1-2 Langedijk,
1-3 Sno, 2-3 Smajic
3013/03/2017Jong AjaxFC Volendam1-11.007Perez1-0 Nouri, 1-1 Van Kippersluis
3013/03/2017Almere City FCFC Dordrecht3-01.430Blank1-0 Ahannach, 2-0 en 3-0 MacDonald
3013/03/2017FC Den BoschVVV-Venlo0-22.058Kooij0-1 Van Crooy, 0-2 Leemans (pen)
3013/03/2017Fortuna SittardNAC Breda0-21.290Gözübüyük0-1 Meijers, 0-2 Horsfield; R: Ospitalieri (For)
3013/03/2017MVV MaastrichtJong FC Utrecht4-13.782Martens1-0 N'Koyi, 1-0 Schroyen, 2-1 Tesselaar,
3-1 Nys, 4-1 Güvenç
3013/03/2017TelstarFC Emmen2-21.263Manschot1-0 Yamazaki, 2-0 Mahmudov, 2-1 Loen,
2-2 Kallon
3013/03/2017FC OssSC Cambuur2-7921Vd Eijk1-0 Çelik, 1-1 en 1-2 Van de Streek, 2-2 Mathieu,
2-3 Van de Streek, 2-4 Van Deelen,
2-5 en 2-6 Lilipaly, 2-7 Barto
3117/03/2017FC Den BoschRKC Waalwijk1-13.452Martens0-1 Anderson, 1-1 Regales (DBo); R: Benson (RKC)
3117/03/2017Fortuna SittardDe Graafschap3-21.512Lindhout0-1 Parzyszek (pen), 1-1 Dianessy,
2-1 en 3-1 Bassan, 3-2 Diemers; R: Will (Gra)
3117/03/2017Achilles'29Almere City FC3-31.333Gerrets0-1 Ahannach, 1-1 Sürmeli, 1-2 Ahannach,
2-2 Smajic, 3-2 Van Steen, 3-3 MacIntosch
3117/03/2017FC DordrechtVVV-Venlo5-21.109Vd Kerkhof0-1 Van Crooy, 1-1 Thomas, 1-2 Sleegers,
2-2 Vleugels, 3-2 Pisas, 4-2 Da Cruz, 5-2 Thomas (p)
3117/03/2017FC EmmenFC Oss2-02.280Gözübüyük1-0 Siekman, 2-0 Zeefuik
3117/03/2017NAC BredaJong Ajax4-315.054Manschot0-1 Neres, 1-1 Dessers, 1-2 Mazraoui, 2-2 Garcia,
3-2 Dessers, 4-2 Verschueren, 4-3 Cassierra
3117/03/2017Jong FC UtrechtFC Eindhoven3-1654Van Herk1-0 Van der Moot, 2-0 Velanas, 2-1 Vloet,
3-1 Venema
3117/03/2017Jong PSVHelmond Sport3-0604Vd Eijk1-0 Gudmundsson, 2-0 Lammers, 3-0 Piroe
3117/03/2017TelstarMVV Maastricht1-11.200Kooij0-1 Pedro, 1-1 Tutuarima
3119/03/2017FC VolendamSC Cambuur1-15.269Kamphuis0-1 Van de Streek, 1-1 Van Kippersluis
3231/03/2017Almere City FCTelstar2-02.150Van Herk1-0 Nieuwpoort, 2-0 Ahannach
3231/03/2017SC CambuurFC Emmen1-07.735Vd Graaf1-0 Barto
3231/03/2017RKC WaalwijkFC Volendam1-42.756Bax0-1 Stroo, 1-1 Anderson, 1-2 Van der Heijden,
1-3 Stroo, 1-4 Van der Heijden
3231/03/2017De GraafschapJong PSV2-19.311Martens1-0 Parzyszek, 2-0 El Jebli, 2-1 Lammers
3231/03/2017FC OssAchilles'294-02.221Kooij1-0 Boere, 2-0 Çelik, 3-0 (pen) en 4-0 Boere
3231/03/2017FC EindhovenFC Den Bosch4-23.513Perez1-0 Vloet, 2-0 Van de Velde, 2-1 Bilate,
2-2 Azizov, 3-2 Lieder, 4-2 Vloet
3231/03/2017Helmond SportFC Dordrecht1-01.837Oostrom1-0 Ten Den
3231/03/2017VVV-VenloNAC Breda0-46.634Nijhuis0-1 Dessers, 0-2 Haemhouts, 0-3 Korte,
0-4 Dessers (pen)
3202/04/2017MVV MaastrichtFortuna Sittard1-17.004S. Mulder1-0 N'Koyi, 1-1 Bassan; R: Briels (For)
3203/04/2017Jong AjaxJong FC Utrecht2-0675Dieperink1-0 en 2-0 Walian
3307/04/2017FC Den BoschMVV Maastricht2-12.782Blank0-1 Nwakali, 1-1 Fernandes, 2-1 Brouwers
3307/04/2017FC DordrechtFC Eindhoven1-11.156Vd Eijk1-0 Pisas, 1-1 Vloet
3307/04/2017Fortuna SittardHelmond Sport4-11.623Van Damme1-0 Dianessy, 2-0 Stokkers, 3-0 Braun,
3-1 Hiwat, 4-1 Bassan
3307/04/2017De GraafschapRKC Waalwijk4-010.110Perez1-0 Van den Hurk, 2-0 Parzyszek, 3-0 Diemers,
4-0 Parzyszek
3307/04/2017FC EmmenAchilles'291-02.468Van Herk1-0 Peters
3307/04/2017TelstarJong Ajax1-32.963Oostrom0-1, 0-2 en 0-3 Cerny, 1-3 Philips
3307/04/2017VVV-VenloAlmere City FC3-25.183Bax0-1 Ahannach, 1-1 Seuntjens, 1-2 Mirani,
2-2 Seuntjens, 3-2 Sleegers
3307/04/2017NAC BredaSC Cambuur0-214.285S. Mulder0-1 Van de Streek, 0-2 Lilipaly
3310/04/2017Jong PSVFC Volendam2-0491Gerrets1-0 en 2-0 Bergwijn
3310/04/2017Jong FC UtrechtFC Oss2-1604C. Mulder1-0 Venema, 1-1 Boere, 2-1 Venema
3414/04/2017FC OssJong PSV2-02.756Blanl1-0 Mathieu, 2-0 Boere
3414/04/2017Achilles'29FC Den Bosch2-11.235C. Mulder0-1 Bilate, 1-1 Van de Beek, 2-1 Versteegen
3414/04/2017Jong AjaxFC Dordrecht1-0500Martens1-0 Bergsma
3414/04/2017Almere City FCJong FC Utrecht2-12.388Vd Eijk1-0 Ahannach, 1-1 Van der Moot, 2-1 Ahannach
3414/04/2017SC CambuurTelstar5-17.610Bax1-0 Van de Streek, 2-0 Tissoudali, 3-0 Bakker (pen),
4-0 Houtkoop, 4-1 Yamazaki, 5-1 Barto
3414/04/2017FC EindhovenFortuna Sittard3-12.871Dieperink1-0 Lieder, 1-1 Hadzhiev, 2-1 Lieder, 3-1 Swinnen
3414/04/2017Helmond SportNAC Breda2-12.211Vd Graaf1-0 Edwards, 2-0 Ten Den, 2-1 Dessers
3414/04/2017RKC WaalwijkVVV-Venlo1-23.089Kamphuis0-1 Leemans (pen), 1-1 Voskamp (pen), 1-2 Leemans
3414/04/2017FC VolendamDe Graafschap2-24.475Van Boekel1-0 Stroo, 1-1 Straalman, 1-2 Parzyszek (pen),
2-2 Stroo; R: Schouten (Vol)
3414/04/2017MVV MaastrichtFC Emmen2-24.370Lindhout0-1 Peters, 0-2 Huisman, 1-2 N'Koyi, 2-2 Schroyen
3517/04/2017FC DordrechtTelstar0-21.226Vd Graaf0-1 Philips, 0-2 Serrarens; R: Daniels (Dor)
3517/04/2017Fortuna SittardFC Oss2-01.875Gerrets1-0 Dianessy, 2-0 Vlijter; R: Piqué (Oss)
3517/04/2017FC VolendamAchilles'291-24.301Perez1-0 Kortstam (e.d.), 1-1 Van de Beek, 1-2 Versteegen
3517/04/2017Jong PSVJong Ajax3-1400Van Herk0-1 Cerny, 1-1 Rosario, 2-1 Gudmundsson,
3-1 Bergsma (e.d.)
3517/04/2017RKC WaalwijkAlmere City FC1-11.540C. Mulder0-1 Ten Voorde, 1-1 Langedijk
3517/04/2017Jong FC UtrechtSC Cambuur0-2791Kooij0-1 Van de Streek, 0-2 Tissoudali
3517/04/2017Helmond SportFC Den Bosch2-01.471Kamphuis1-0 Hiwat, 2-0 Ten Den
3517/04/2017NAC BredaFC Eindhoven3-313.821Lindhout1-0 El Allouchi, 1-1 Vloet, 2-1 en 3-1 (pen) Dessers,
3-2 Van den Buys (pen), 3-3 Vloet
3517/04/2017VVV-VenloFC Emmen0-07.803S. Mulder
3517/04/2017De GraafschapMVV Maastricht2-010.623Bax1-0 Parzyszek, 2-0 Van Mieghem
3621/04/2017MVV MaastrichtJong PSV2-24.290Perez1-0 Nkoyi, 1-1 Alberto, 2-1 Ciranni,
2-2 Gunmundsson
3621/04/2017Achilles'29FC Dordrecht2-22.322Janssen1-0 Versteegen, 1-1 Godee (pen), 2-1 Beijer,
2-2 Alkan
3621/04/2017Jong AjaxHelmond Sport2-0500Vd Eijk1-0 Nouri (pen), 2-0 Clement
3621/04/2017Almere City FCDe Graafschap1-22.130Nijhuis1-0 Van Buuren, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Van den Hurk
3621/04/2017SC CambuurRKC Waalwijk5-09.142Lindhout1-0 Van de Streek, 2-0 en 3-0 Tissoudali,
4-0 Lilipaly, 5-0 E. Bakker
3621/04/2017FC Den BoschFortuna Sittard1-12.173Oostrom0-1 Bassan, 1-1 Vossebelt
3621/04/2017FC EindhovenVVV-Venlo0-03.496ManschotR: Van den Buijs (Ein)
3621/04/2017FC EmmenNAC Breda0-02.850Vd Kerkhof
3621/04/2017FC OssFC Volendam2-21.512Dieperink1-0 Van der Sluys, 1-1 Kwakman, 2-1 Van der Venne,
2-2 Tuyp
3621/04/2017TelstarJong FC Utrecht3-11.444Blank1-0 Philips, 2-0 Serrarens (pen), 2-1 Sow,
3-1 Yamazaki
3728/04/2017SC CambuurFC Eindhoven4-18.388Vd Graaf1-0 Hoefdraad, 2-0 E. Bakker (p), 3-0 Van de Streek,
3-1 Lieder, 4-1 Lilipaly
3728/04/2017FC DordrechtFC Emmen0-41.525Kooij0-1 Bakker, 0-2 en 0-3 Siekman, 0-4 Bakker
3728/04/2017NAC BredaFC Oss4-113.148Manschot0-1 Van der Venne, 1-1 Dessers, 2-1 Korte,
3-1 El Allouchi, 4-1 Korte
3728/04/2017Jong PSVTelstar1-0520Dieperink1-0 Gudmundsson
3728/04/2017De GraafschapAchilles'293-310.033Lindhout1-0 Diemers, 1-1 Van Steen, 2-1 Van den Hurk,
2-2 Stankov, 3-2 Van den Hurk, 3-3 Versteegen
3728/04/2017FC VolendamMVV Maastricht3-13.295Van Herk1-0 Stroo, 1-1 Nkoyi, 2-1 Kwakman,
3-1 Van Kippersluis (pen)
3725/04/2017Jong FC UtrechtFC Den Bosch5-0881Martens1-0 Rosheuvel, 2-0 en 3-0 Boukhari,
4-0 Van Rooijen, 5-0 Braafheid
3728/04/2017VVV-VenloJong Ajax1-46.379C. Mulder0-1 Cassierra, 0-2 Tete, 0-3 Neres, 1-3 Leemans (p),
1-4 Cerny; R: Zeefuik (Aja), Post (VVV)
3728/04/2017Helmond SportAlmere City FC1-11.533Vd Kerkhof0-1 Ten Voorde, 1-1 Braber
3728/04/2017RKC WaalwijkFortuna Sittard3-01.738S. Mulder1-0 Voskamp, 2-0 Langedijk, 3-0 Benson
3805/05/2017FC Den BoschFC Dordrecht1-03.687S. Mulder1-0 Regales (pen)
3805/05/2017MVV MaastrichtRKC Waalwijk1-14.402Vd Kerkhof0-1 Benson, 1-1 N'Koyi (pen); R: Kuipers (MVV)
3805/05/2017FC OssDe Graafschap2-12.278Vd Hurk1-0 Bakx, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Mathieu
3805/05/2017Achilles'29Jong PSV1-51.943Manschot0-1 Gudmundsson, 0-2 Piroe, 0-3 Gudmundsson,
1-3 Stankov, 1-4 Paal, 1-5 Lonwijk
3805/05/2017Jong AjaxSC Cambuur2-1616Perez1-0 Eiting, 2-0 Cassierra, 2-1 Bakker (pen)
3805/05/2017Almere City FCNAC Breda0-21.953Bax0-1 Agyepong, 0-2 Korte
3805/05/2017FC EindhovenHelmond Sport2-22.750Martens0-1 Thomassen, 1-1 Leonardo, 2-1 Vandeputte,
2-2 Justitiana
3805/05/2017FC EmmenJong FC Utrecht0-33.608Dieperink0-1 en 0-2 Venema, 0-3 Sow
3805/05/2017Fortuna SittardFC Volendam3-01.560Kooij1-0 Smeets, 2-0 De Regt, 3-0 Van Hout
3805/05/2017TelstarVVV-Venlo1-21.663Gerrets1-0 Serrarens, 1-1 Seuntjens, 1-2 Leemans

Play-offs voor promotie/degradatie

1e ronde
08/05/2017Helmond SportAlmere City FC4-22.031Manschot0-1 Salasiwa, 0-2 Ten Voorde, 1-2 Ten Den, 2-2 Braber,
3-2 Thomassen, 4-2 Edwards
08/05/2017RKC WaalwijkFC Emmen1-54.223