Categoriearchief: Eerste Divisie

Eerste Divisie 2021-2022

Uitslagenmatrix

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts:Ar:Details:
106/08/2021FC Den BoschHelmond Sport2-02.565Gerrets1-0 Leijten, 2-0 Hornkamp
106/08/2021FC DordrechtJong PSV1-1.8.18Hensgens0-1 Fofana, 1-1 Hölscher
106/08/2021FC EindhovenFC Volendam2-21..823Dröge0-1 Mirani, 0-2 Van Mieghem, 1-2 (pen) en 2-2 Sleegers
106/08/2021ExcelsiorFC Oss0-11.500Ruperti0-1 Margharita
106/08/2021TelstarFC Emmen1-11.400Nagtegaal1-0 Plet, 1-1 Hilterman
107/08/2021De GraafschapRoda JC Kerkrade0-36.354Kamphuis0-1 en 0-2 Jubitana, 0-3 Pflücke
108/08/2021ADO Den HaagJong Ajax2-03.057Oostrom1-0 Catic, 2-0 Verheydt
108/08/2021VVV-VenloNAC Breda2-24.632Dieperink0-1 Seuntjens, 1-1 Koglin, 2-1 Röslin (e.d.), 2-2 Van Schuppen
109/08/2021Jong AZAlmere City FC2-1270Vos0-1 Koopmeiners (e.d.), 1-1 Margaret, 2-1 Barasi
109/08/2021Jong FC UtrechtMVV Maastricht0-1541Blank0-1 Dzepar
213/08/2021Almere City FCJong FC Utrecht1-11.786Gansner1-0 Alhaft, 1-1 Rijks
213/08/2021FC EmmenFC Eindhoven0-15.556Vd Eijk0-1 Dahlhaus; R: Hardeveld (Emm)
213/08/2021FC OssVVV-Venlo2-11.576Oostrom1-0 Mathieu, 1-1 Lammers (e.d.), 2-1 Buyl
213/08/2021FC VolendamADO Den Haag1-33.502Bos1-0 Kasius, 1-1 Kemper, 1-2 Verheuydt, 1-3 Steijn (pen); R: Stankovic (Vol)
213/08/2021Helmond SportJong AZ1-21.568Smit1-0 Van Landschoot, 1-1 De Jong, 1-2 Buurmeester
213/08/2021MVV MaastrichtDe Graafschap1-33.248Ruperti0-1 Konings, 1-1 Blummer, 1-2 Korte, 1-3 Opoku (pen); R: Delferriere (MVV)
213/08/2021NAC BredaTelstar2-210.118Gerrets1-0 Kestens, 2-0 Velanas, 2-1 en 2-2 Van Velzen
213/08/2021Roda JC KerkradeExcelsior1-25.216Vd Laan0-1 Dallinga, 0-2 El Yaakoubi, 1-2 Aberkane (e.d.)
216/08/2021Jong AjaxFC Dordrecht1-2590Vos1-0 De Waal, 1-1 en 1-2 Agrafiotis
216/08/2021Jong PSVFC Den Bosch0-1900Dröge0-1 Hornkamp; R: Thomas (PSV)
320/08/2021De GraafschapNAC Breda2-07.602Kooij1-0 Konings, 2-0 Haen
320/08/2021FC Den BoschJong Ajax2-33.167Perez1-0 Kuipers, 1-1 en 1-2 De Waal, 1-3 Unüvar, 2-3 Kuijpers
320/08/2021FC DordrechtJong FC Utrecht2-21.158Smit1-0 Meijer, 1-1 Venema, 2-1 N'Diaye, 2-2 Venema; R: Mukeh (Utr)
320/08/2021ExcelsiorFC Volendam1-12.010Blank1-0 Dallinga, 1-1 Mühren
320/08/2021MVV MaastrichtHelmond Sport3-23.094Hensgens1-0 en 2-0 Ntelo, 2-1 en 2-2 Goselink, 3-2 Ntelo
320/08/2021TelstarRoda JC Kerkrade3-41.824Gansner0-1 Vossebelt, 1-1 Dijkstra, 2-1 Fernandes,3-1 Plet, 3-2 Marzo, 3-3 Emmers, 3-4 Serrarens
320/08/2021ADO Den HaagFC Emmen1-25.453Martens0-1 Hilterman, 1-1 Besuijen, 1-2 Hilterman
321/08/2021VVV-VenloAlmere City FC2-13.832Manschot0-1 Duijvesteijn, 1-1 en 2-1 Sorga
323/08/2021Jong AZFC Oss1-0270Gansner1-0 Griffith
323/08/2021Jong PSVFC Eindhoven3-21.078Ruperti1-0 Fofana, 2-0 Doudah, 3-0 Fofana, 3-1 De Meij, 3-2 Hernandez; R: Doudah (PSV)
427/08/2021FC EindhovenFC Den Bosch1-01.867Vos1-0 Sleegers
427/08/2021FC EmmenDe Graafschap0-25.566Van Boekel0-1 Korte, 0-2 Gravenberch
427/08/2021FC VolendamMVV Maastricht5-03.486Dieperink1-0 en 2-0 Van Mieghem, 3-0 Mühren, 4-0 Twigt, 5-0 Van Mieghem
427/08/2021Helmond SportJong PSV1-01.634Nagtegaal1-0 Van der Meer
427/08/2021Jong AjaxExcelsior1-2606Kooij0-1 El Yaakoubi, 0-2 Azarkan, 1-2 Taylor (pen)
427/08/2021Jong FC UtrechtTelstar3-0294Hensgens1-0 Mallahi, 2-0 Kluivert, 3-0 Venema
427/08/2021NAC BredaADO Den Haag3-011.871Vd Graaf1-0, 2-0 (pen) en 3-0 Seuntjens; R: Tavares (NAC)
427/08/2021Roda JC KerkradeAlmere City FC3-45.793Bos0-1 Pouiwels, 1-1 Pflücke, 1-2 Van Hoeven, 2-2 Emmers, 3-2 Vente (pen), 3-3 Leeuwin, 3-4 Arweiler
427/08/2021VVV-VenloJong AZ0-13.788Gansner0-1 De Jong
428/08/2021FC OssFC Dordrecht3-01.375Blank1-0 Margaret, 2-0 Mathieu, 3-0 Tejan
503/09/2021FC Den BoschExcelsior0-52.927Hensgens0-1, 0-2, 0-3 en 0-4 Dallinga, 0-5 Niemeijer
503/09/2021Helmond SportFC Emmen1-01.802Rozendal1-0 Van Landschoot
504/09/2021Almere City FCFC Oss3-02.011Nagtegaal1-0 en 2-0 Alhaft, 3-0 Ahhanach
505/09/2021MVV MaastrichtTelstar3-03.054Vd Eijk1-0 en 2-0 Remans, 3-0 Blummel
505/09/2021ADO Den HaagFC Eindhoven4-23.633Vd Laan0-1 Van der Sande, 1-1 Catic, 1-2 Van der Sande, 2-2 Steijn (pen), 3-2 Bourard, 4-2 Catic
505/09/2021FC DordrechtVVV-Venlo0-11.258Bos0-1 Smans
610/09/2021De GraafschapFC Volendam0-38112Higler0-1 Oristanio, 0-2 Van Mieghem, 0-3 Mühren (pen)
610/09/2021ExcelsiorFC Dordrecht3-12.361Gansner0-1 Agrafiotis, 1-1 Azarkan, 2-1 Baas, 3-1 Dallinga
610/09/2021FC EmmenMVV Maastricht7-15.566Vd Graaf0-1 Blummel, 1-1 Hilterman, 2-1 Rui Mendes, 3-1 Toufiqi, 4-1 en 5-1 Rui Mendes, 6-1 Hilterman, 7-1 Waem (e.d.)
610/09/2021FC OssADO Den Haag3-31.553Kooij0-1 Verheydt, 1-1 Van den Herik, 1-2 Bourard, 2-2 Tejan, 3-2 Van den Herik, 3-3 Moreo Klas
610/09/2021Jong AZJong FC Utrecht0-1270Dröge0-1 Venema
610/09/2021Jong PSVJong Ajax3-11.258Rozendal0-1 Regeer, 1-1 Thomas, 2-1 Sealy, 3-1 Bakayako
610/09/2021Roda JC KerkradeNAC Breda0-07.076Vd Kerkhof
610/09/2021TelstarAlmere City FC1-11.563Smit0-1 Duijvesteijn, 1-1 Smit
610/09/2021VVV-VenloFC Den Bosch2-14.668Blom0-1 Kuijpers, 1-1 Roemer, 2-1 Koglin
613/09/2021FC EindhovenHelmond Sport3-21.705Martens0-1 Van Keilegom, 1-1 Van der Sande, 2-1 Brym, 3-1 Hernandez, 3-2 Van Landschoot
513/09/2021FC VolendamRoda JC Kerkrade2-23.283Ruperti1-0 Mühren, 1-1 Deul (e.d.), 2-1 Kasius, 2-2 Marz; R: Van Mieghem (Vol)
513/09/2021Jong AjaxNAC Breda6-3554Oostrom0-1 Seuntjens, 1-1 Danilo, 2-1 Taylor, 3-1 Jensen, 4-1 Baas, 5-1 Regeer, 5-2 Haye, 6-2 De Waal, 6-3 Seuntjens
513/09/2021Jong AZDe Graafschap2-1270Perez1-0 Koopmeiners, 1-1 Lieftienk, 2-1 Barasi
513/09/2021Jong FC UtrechtJong PSV2-1294Cantineau1-0 Venema, 1-1 Touré (pen), 2-1 Van den Berg
717/09/2021Almere City FCJong Ajax
717/09/2021De GraafschapExcelsior
717/09/2021FC Den BoschJong AZ
717/09/2021FC DordrechtTelstar
717/09/2021FC VolendamVVV-Venlo
717/09/2021Helmond SportJong FC Utrecht
717/09/2021MVV MaastrichtFC Eindhoven
717/09/2021NAC BredaFC Emmen
717/09/2021Roda JC KerkradeFC Oss
720/09/2021Jong PSVADO Den Haag
824/09/2021ADO Den HaagRoda JC Kerkrade
824/09/2021Almere City FCFC Dordrecht
824/09/2021De GraafschapJong FC Utrecht
824/09/2021FC EindhovenNAC Breda
824/09/2021ExcelsiorJong PSV
824/09/2021FC EmmenFC Den Bosch
824/09/2021FC OssFC Volendam
824/09/2021TelstarJong AZ
824/09/2021VVV-VenloHelmond Sport
827/09/2021Jong AjaxMVV Maastricht
901/10/2021FC Den BoschTelstar
901/10/2021FC OssDe Graafschap
901/10/2021FC VolendamAlmere City FC
901/10/2021Helmond SportJong Ajax
901/10/2021Jong AZFC Dordrecht
901/10/2021Jong FC UtrechtFC Emmen
901/10/2021Jong PSVVVV-Venlo
901/10/2021MVV MaastrichtADO Den Haag
901/10/2021NAC BredaExcelsior
901/10/2021Roda JC KerkradeFC Eindhoven
1009/10/2021FC DordrechtHelmond Sport
1009/10/2021FC EmmenExcelsior
1009/10/2021FC EindhovenFC Oss
1010/10/2021VVV-VenloMVV Maastricht
1010/10/2021ADO Den HaagFC Den Bosch
1010/10/2021Almere City FCDe Graafschap
1115/10/2021De GraafschapFC Eindhoven
1115/10/2021FC Den BoschAlmere City FC
1115/10/2021ExcelsiorVVV-Venlo
1115/10/2021FC OssFC Emmen
1115/10/2021Helmond SportADO Den Haag
1115/10/2021Jong AjaxJong FC Utrecht
1115/10/2021MVV MaastrichtFC Dordrecht
1115/10/2021NAC BredaJong AZ
1115/10/2021Roda JC KerkradeJong PSV
1115/10/2021TelstarFC Volendam
1018/10/2021FC VolendamNAC Breda
1018/10/2021Jong AZJong Ajax
1018/10/2021Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade
1018/10/2021Jong PSVTelstar
1222/10/2021ADO Den HaagExcelsior
1222/10/2021Almere City FCJong PSV
1222/10/2021FC DordrechtFC Den Bosch
1222/10/2021FC EindhovenJong Ajax
1222/10/2021Jong AZFC Volendam
1222/10/2021Jong FC UtrechtFC Oss
1222/10/2021NAC BredaMVV Maastricht
1222/10/2021TelstarHelmond Sport
1222/10/2021VVV-VenloDe Graafschap
1223/10/2021Roda JC KerkradeFC Emmen
1329/10/2021De GraafschapADO Den Haag
1329/10/2021FC Den BoschJong FC Utrecht
1329/10/2021ExcelsiorFC Eindhoven
1329/10/2021FC EmmenVVV-Venlo
1329/10/2021FC OssNAC Breda
1329/10/2021FC VolendamFC Dordrecht
1329/10/2021Helmond SportAlmere City FC
1329/10/2021MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade
1301/11/2021Jong AjaxTelstar
1301/11/2021Jong PSVJong AZ
1405/11/2021FC Den BoschDe Graafschap
1405/11/2021FC DordrechtNAC Breda
1405/11/2021FC VolendamFC Emmen
1405/11/2021Jong AZMVV Maastricht
1405/11/2021Jong FC UtrechtFC Eindhoven
1405/11/2021Jong PSVFC Oss
1405/11/2021TelstarExcelsior
1405/11/2021VVV-VenloJong Ajax
1406/11/2021Helmond SportRoda JC Kerkrade
1407/11/2021Almere City FCADO Den Haag
1512/11/2021FC OssHelmond Sport
1513/11/2021FC EindhovenFC Dordrecht
1514/11/2021De GraafschapTelstar
1514/11/2021ADO Den HaagVVV-Venlo
1514/11/2021ExcelsiorAlmere City FC
1515/11/2021MVV MaastrichtFC Den Bosch
1619/11/2021Almere City FCMVV Maastricht
1619/11/2021FC Den BoschFC Oss
1619/11/2021FC DordrechtDe Graafschap
1619/11/2021FC EmmenJong PSV
1619/11/2021Helmond SportExcelsior
1619/11/2021Jong AjaxFC Volendam
1619/11/2021NAC BredaJong FC Utrecht
1619/11/2021Roda JC KerkradeJong AZ
1619/11/2021TelstarADO Den Haag
1619/11/2021VVV-VenloFC Eindhoven
1522/11/2021Jong AjaxRoda JC Kerkrade
1522/11/2021Jong AZFC Emmen
1522/11/2021Jong FC UtrechtFC Volendam
1522/11/2021Jong PSVNAC Breda
1726/11/2021ADO Den HaagFC Dordrecht
1726/11/2021De GraafschapJong Ajax
1726/11/2021FC EindhovenJong AZ
1726/11/2021ExcelsiorJong FC Utrecht
1726/11/2021FC EmmenAlmere City FC
1726/11/2021FC OssTelstar
1726/11/2021FC VolendamFC Den Bosch
1726/11/2021MVV MaastrichtJong PSV
1726/11/2021NAC BredaHelmond Sport
1726/11/2021Roda JC KerkradeVVV-Venlo
1803/12/2021Almere City FCFC Eindhoven
1803/12/2021FC Den BoschNAC Breda
1803/12/2021FC DordrechtRoda JC Kerkrade
1803/12/2021Helmond SportFC Volendam
1803/12/2021MVV MaastrichtFC Oss
1804/12/2021TelstarVVV-Venlo
1806/12/2021Jong AjaxFC Emmen
1806/12/2021Jong AZExcelsior
1806/12/2021Jong FC UtrechtADO Den Haag
1806/12/2021Jong PSVDe Graafschap
1910/12/2021ADO Den HaagJong AZ
1910/12/2021De GraafschapHelmond Sport
1910/12/2021FC EindhovenTelstar
1910/12/2021ExcelsiorMVV Maastricht
1910/12/2021FC EmmenFC Dordrecht
1910/12/2021FC OssJong Ajax
1910/12/2021FC VolendamJong PSV
1910/12/2021NAC BredaAlmere City FC
1910/12/2021Roda JC KerkradeFC Den Bosch
1910/12/2021VVV-VenloJong FC Utrecht
2017/12/2021ADO Den HaagNAC Breda
2017/12/2021FC DordrechtExcelsior
2017/12/2021FC EindhovenRoda JC Kerkrade
2017/12/2021MVV MaastrichtFC Emmen
2017/12/2021TelstarJong PSV
2017/12/2021VVV-VenloFC Oss
2018/12/2021Almere City FCFC Volendam
2020/12/2021Jong AjaxHelmond Sport
2020/12/2021Jong AZFC Den Bosch
2020/12/2021Jong FC UtrechtDe Graafschap
2107/01/2022Helmond SportFC Dordrecht
2107/01/2022Roda JC KerkradeMVV Maastricht
2108/01/2022FC Den BoschFC Emmen
2108/01/2022NAC BredaFC Eindhoven
2109/01/2022FC VolendamTelstar
2109/01/2022ExcelsiorADO Den Haag
2109/01/2022De GraafschapVVV-Venlo
2109/01/2022FC OssJong AZ
2110/01/2022Jong FC UtrechtJong Ajax
2110/01/2022Jong PSVAlmere City FC
2214/01/2022Almere City FCRoda JC Kerkrade
2214/01/2022FC DordrechtJong AZ
2214/01/2022FC EindhovenJong FC Utrecht
2214/01/2022ExcelsiorDe Graafschap
2214/01/2022FC EmmenHelmond Sport
2214/01/2022NAC BredaFC Volendam
2214/01/2022TelstarMVV Maastricht
2214/01/2022VVV-VenloJong PSV
2215/01/2022ADO Den HaagFC Oss
2217/01/2022Jong AjaxFC Den Bosch
2321/01/2022De GraafschapAlmere City FC
2321/01/2022FC Den BoschFC Eindhoven
2321/01/2022Helmond SportFC Oss
2321/01/2022Jong AZVVV-Venlo
2321/01/2022Jong FC UtrechtFC Dordrecht
2321/01/2022Jong PSVExcelsior
2321/01/2022MVV MaastrichtFC Volendam
2321/01/2022Roda JC KerkradeADO Den Haag
2321/01/2022TelstarJong Ajax
2322/01/2022FC EmmenNAC Breda
2428/01/2022FC OssFC Den Bosch
2429/01/2022FC EindhovenMVV Maastricht
2429/01/2022ExcelsiorFC Emmen
2430/01/2022VVV-VenloFC Dordrecht
2430/01/2022Almere City FCTelstar
2430/01/2022ADO Den HaagDe Graafschap
2504/02/2022FC Den BoschADO Den Haag
2504/02/2022FC DordrechtAlmere City FC
2504/02/2022FC EindhovenExcelsior
2504/02/2022FC EmmenFC Oss
2504/02/2022FC VolendamJong FC Utrecht
2504/02/2022Jong AjaxJong AZ
2504/02/2022Jong PSVHelmond Sport
2504/02/2022MVV MaastrichtVVV-Venlo
2504/02/2022NAC BredaRoda JC Kerkrade
2504/02/2022TelstarDe Graafschap
2407/02/2022Jong AjaxJong PSV
2407/02/2022Jong AZNAC Breda
2407/02/2022Jong FC UtrechtHelmond Sport
2407/02/2022Roda JC KerkradeFC Volendam
2611/02/2022ADO Den HaagMVV Maastricht
2611/02/2022Almere City FCFC Emmen
2611/02/2022De GraafschapFC Dordrecht
2611/02/2022ExcelsiorJong Ajax
2611/02/2022FC OssFC Eindhoven
2611/02/2022FC VolendamJong AZ
2611/02/2022Helmond SportTelstar
2613/02/2022NAC BredaFC Den Bosch
2613/02/2022VVV-VenloRoda JC Kerkrade
2614/02/2022Jong PSVJong FC Utrecht
2718/02/2022FC Den BoschJong PSV
2718/02/2022FC DordrechtFC Oss
2718/02/2022FC EindhovenADO Den Haag
2718/02/2022FC EmmenFC Volendam
2718/02/2022Helmond SportVVV-Venlo
2718/02/2022MVV MaastrichtJong AZ
2718/02/2022Roda JC KerkradeDe Graafschap
2718/02/2022TelstarNAC Breda
2721/02/2022Jong AjaxAlmere City FC
2721/02/2022Jong FC UtrechtExcelsior
2825/02/2022ADO Den HaagTelstar
2825/02/2022Almere City FCVVV-Venlo
2825/02/2022De GraafschapFC Den Bosch
2825/02/2022FC DordrechtMVV Maastricht
2825/02/2022ExcelsiorRoda JC Kerkrade
2825/02/2022FC EmmenJong Ajax
2825/02/2022FC OssJong FC Utrecht
2825/02/2022FC VolendamHelmond Sport
2825/02/2022Jong AZFC Eindhoven
2825/02/2022NAC BredaJong PSV
2904/03/2022De GraafschapJong AZ
2904/03/2022ExcelsiorFC Den Bosch
2904/03/2022Helmond SportFC Eindhoven
2904/03/2022MVV MaastrichtNAC Breda
2904/03/2022Roda JC KerkradeFC Dordrecht
2904/03/2022TelstarFC Oss
2904/03/2022VVV-VenloFC Volendam
2907/03/2022Jong AjaxADO Den Haag
2907/03/2022Jong FC UtrechtAlmere City FC
2907/03/2022Jong PSVFC Emmen
3011/03/2022ADO Den HaagJong PSV
3011/03/2022Almere City FCHelmond Sport
3011/03/2022FC Den BoschMVV Maastricht
3011/03/2022FC DordrechtJong Ajax
3011/03/2022FC EindhovenVVV-Venlo
3011/03/2022FC EmmenJong FC Utrecht
3011/03/2022FC OssRoda JC Kerkrade
3011/03/2022FC VolendamExcelsior
3011/03/2022NAC BredaDe Graafschap
3014/03/2022Jong AZTelstar
3118/03/2022ADO Den HaagFC Volendam
3118/03/2022Almere City FCFC Den Bosch
3118/03/2022De GraafschapMVV Maastricht
3118/03/2022FC OssExcelsior
3118/03/2022Helmond SportNAC Breda
3118/03/2022Jong AjaxFC Eindhoven
3118/03/2022Jong FC UtrechtJong AZ
3118/03/2022Jong PSVRoda JC Kerkrade
3118/03/2022TelstarFC Dordrecht
3118/03/2022VVV-VenloFC Emmen
3301/04/2022Almere City FCExcelsior
3301/04/2022De GraafschapFC Emmen
3301/04/2022FC DordrechtFC Eindhoven
3301/04/2022FC VolendamFC Oss
3301/04/2022Helmond SportMVV Maastricht
3301/04/2022Jong AZJong PSV
3301/04/2022NAC BredaJong Ajax
3301/04/2022Roda JC KerkradeJong FC Utrecht
3301/04/2022TelstarFC Den Bosch
3301/04/2022VVV-VenloADO Den Haag
3204/04/2022FC Den BoschVVV-Venlo
3204/04/2022FC DordrechtADO Den Haag
3204/04/2022FC EindhovenDe Graafschap
3204/04/2022ExcelsiorHelmond Sport
3204/04/2022FC EmmenTelstar
3204/04/2022Jong AjaxFC Oss
3204/04/2022Jong AZRoda JC Kerkrade
3204/04/2022Jong FC UtrechtNAC Breda
3204/04/2022Jong PSVFC Volendam
3204/04/2022MVV MaastrichtAlmere City FC
3408/04/2022ADO Den HaagHelmond Sport
3408/04/2022FC Den BoschFC Dordrecht
3408/04/2022FC EindhovenAlmere City FC
3408/04/2022ExcelsiorTelstar
3408/04/2022FC EmmenJong AZ
3408/04/2022FC OssJong PSV
3408/04/2022FC VolendamDe Graafschap
3408/04/2022MVV MaastrichtJong FC Utrecht
3408/04/2022NAC BredaVVV-Venlo
3408/04/2022Roda JC KerkradeJong Ajax
3515/04/2022Almere City FCNAC Breda
3515/04/2022De GraafschapFC Oss
3515/04/2022FC DordrechtFC Emmen
3515/04/2022FC EindhovenJong PSV
3515/04/2022MVV MaastrichtExcelsior
3515/04/2022Roda JC KerkradeHelmond Sport
3515/04/2022VVV-VenloTelstar
3516/04/2022FC VolendamJong Ajax
3518/04/2022Jong AZADO Den Haag
3518/04/2022Jong FC UtrechtFC Den Bosch
3622/04/2022FC Den BoschFC Volendam
3622/04/2022ExcelsiorJong AZ
3622/04/2022FC EmmenRoda JC Kerkrade
3622/04/2022FC OssAlmere City FC
3622/04/2022Helmond SportDe Graafschap
3622/04/2022NAC BredaFC Dordrecht
3622/04/2022TelstarFC Eindhoven
3624/04/2022ADO Den HaagJong FC Utrecht
3625/04/2022Jong AjaxVVV-Venlo
3625/04/2022Jong PSVMVV Maastricht
3729/04/2022ADO Den HaagAlmere City FC
3729/04/2022De GraafschapJong PSV
3729/04/2022FC Den BoschRoda JC Kerkrade
3729/04/2022FC DordrechtFC Volendam
3729/04/2022FC EindhovenFC Emmen
3729/04/2022Jong AZHelmond Sport
3729/04/2022MVV MaastrichtJong Ajax
3729/04/2022NAC BredaFC Oss
3729/04/2022TelstarJong FC Utrecht
3729/04/2022VVV-VenloExcelsior
3806/05/2022Almere City FCJong AZ
3806/05/2022ExcelsiorNAC Breda
3806/05/2022FC EmmenADO Den Haag
3806/05/2022FC OssMVV Maastricht
3806/05/2022FC VolendamFC Eindhoven
3806/05/2022Helmond SportFC Den Bosch
3806/05/2022Jong AjaxDe Graafschap
3806/05/2022Jong FC UtrechtVVV-Venlo
3806/05/2022Jong PSVFC Dordrecht
3806/05/2022Roda JC KerkradeTelstar

Eerste Divisie 2020-2021

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEXCGOAGRAHELJAJJAZJPSJUTMVVNACNECRODTELTOPVOL
Almere City FC*0-22-03-00-04-13-01-02-01-02-01-14-10-02-02-02-11-13-01-2
SC Cambuur7-2*3-15-03-07-20-21-14-12-32-05-15-22-03-22-03-03-13-00-1
FC Den Bosch1-13-5*2-11-10-13-32-31-22-21-21-23-02-01-12-27-04-11-01-5
FC Dordrecht2-20-12-6*1-51-30-00-22-13-12-02-30-30-12-31-20-51-01-30-0
FC Eindhoven1-32-51-05-1*1-10-23-20-03-03-00-22-24-02-40-13-32-30-01-1
Excelsior4-60-14-43-01-0*0-11-20-35-14-10-02-02-00-32-11-31-23-02-3
Go Ahead Eagles3-00-03-05-13-00-0*0-04-10-30-11-02-33-00-02-10-01-01-01-3
De Graafschap2-20-24-20-31-01-11-0*0-02-21-12-13-11-01-02-04-02-02-12-5
Helmond Sport2-11-54-05-21-02-10-21-2*1-12-01-02-11-10-20-71-21-11-10-1
Jong Ajax1-41-11-21-21-23-10-21-12-2*3-21-23-24-31-10-10-41-20-11-1
Jong AZ Alkmaar2-52-42-14-03-22-10-37-32-22-1*1-43-23-32-30-30-11-10-12-6
Jong PSV1-20-11-00-11-21-62-30-22-21-23-0*1-13-11-11-11-13-00-00-1
Jong FC Utrecht1-31-33-13-11-23-20-10-12-11-21-21-6*0-10-21-42-01-20-12-3
MVV Maastricht2-01-73-13-12-01-00-22-31-11-53-23-30-2*1-42-12-42-03-02-2
NAC Breda4-00-42-10-12-11-20-13-13-24-06-12-13-12-0*0-12-21-03-03-0
NEC0-10-04-12-16-03-22-11-22-22-13-22-02-02-10-2*1-11-10-11-0
Roda JC Kerkrade0-03-10-04-02-13-10-31-32-22-20-15-12-12-03-31-3*1-13-01-1
Telstar2-31-26-12-01-11-11-21-22-01-22-22-22-31-21-25-23-1*1-12-2
TOP Oss2-42-22-02-00-11-30-40-21-21-06-03-20-42-20-02-12-01-4*2-0
FC Volendam2-20-36-07-12-00-20-01-45-13-22-15-10-10-12-11-33-42-01-1*

Eindstand

1SC Cambuur * ♦3829549210936
2Go Ahead Eagles382387776225
3De Graafschap +382387776747
4Almere City FC +382297757548
5NAC Breda +382279737541
6FC Volendam +3819910667952
7NEC + ♦3820612666845
8Roda JC Kerkrade +38151211576761
9Excelsior3814618486566
10TOP Oss3813817474057
11MVV Maastricht3813718465072
12Helmond Sport38111215455168
13Telstar38101117415761
14Jong PSV38101018405465
15FC Eindhoven38101018405062
16Jong Ajax38101018405571
17Jong AZ3811522385692
18Jong FC Utrecht3811225355377
19FC Den Bosch388822325985
20FC Dordrecht388327273697

Wedstrijden

 Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts:Ar:Details:
128/08/2020Jong FC UtrechtFC Eindhoven1-2100Cantineau0-1 De Rooij, 1-1 Pieters, 1-2 Van Kleef (pen)
128/08/2020SC CambuurNEC2-02.500Dieperink1-0 Nieuwpoort, 2-0 Mühren (pen)
129/08/2020Jong PSVExcelsior1-6380Teuben0-1 Mendes Moreira, 0-2 Zwarts, 0-3 Oude Kotte,
0-4 De Haas (e.d.), 0-5 Omarsson, 1-5 Timan,
1-6 Omarsson
129/08/2020TOP OssHelmond Sport1-2765Vd Laan0-1 Stans, 0-2 Van Keilegom, 1-2 Van der Heijden
R: Dzepar (Hel)
129/08/2020NAC BredaJong AZ6-13.722Bijl1-0 Dogan, 2-0 El Allouchi, 3-0 Stokkers,
4-0 Riera, 5-0 Bohui, 5-1 Oosting, 6-1 Venema
130/08/2020TelstarFC Volendam2-2763Gözübüyük1-0 en 2-0 Bronkhorst, 2-1 Doodeman,
2-2 El Azzouzi
130/08/2020Jong AjaxRoda JC Kerkrade0-4151Blank0-1 Alberg, 0-2 Croux (pen), 0-3 Luijckx,
0-4 Vossebelt
130/08/2020FC DordrechtGo Ahead Eagles0-0735Oostrom
130/08/2020Almere City FCMVV Maastricht0-0819Ruperti
131/08/2020De GraafschapFC Den Bosch4-23.116Higler1-0 Van Huizen, 1-1 Lelieveld (e.d.),
2-1 Van Mieghem, 3-1 Lieftink, 4-1 Opoku,
4-2 Hornkamp
205/09/2020FC EindhovenTelstar2-3746Gerrets0-1 Bronkhorst, 1-1 Botermans, 2-1 De Rooij,
2-2 en 2-3 Pattymnama
205/09/2020MVV MaastrichtSC Cambuur1-71.500Vd Eijk0-1 Malun, 0-2 Hoedemakers, 0-3 en 0-4 Mühren,
1-4 Schroyen (pen), 1-5 Jacobs, 1-6 en 1-7 Antonia
205/09/2020Roda JC KerkradeTOP Oss3-03.800Perez1-0 Marzo, 2-0 Alberg, 3-0 Croux
206/09/2020ExcelsiorAlmere City FC4-61.000Martens0-1 Verheydt, 1-1 Niemeijer, 2-1 en 3-1 Omarsson,
3-2 Hammouti, 3-3 Margharita, 3-4 Verheijdt,
3-5 Emmers, 4-5 Omarsson, 4-6 Receveur
206/09/2020FC Den BoschFC Dordrecht2-11.100Hensgens0-1 Jansen, 1-1 Felida, 2-1 Van Moorsel
206/09/2020Helmond SportNAC Breda0-21.125Nagtegaal0-1 Dogan (pen), 0-2 Van Hooijdonk
311/09/2020FC DordrechtExcelsior1-3735Vd Laan1-0 Vermeulen, 1-1 en 1-2 Omarsson,
1-3 Oude Kotte
311/09/2020FC VolendamJong FC Utrecht0-11.726Gansner0-1 Acheffay; R: Alou (Utr)
311/09/2020Jong AZJong PSV1-4100Dröge1-0 Taabouni, 1-1 Ledezma (pen),
1-2, 1-3 en 1-4 Saibari
311/09/2020FC EindhovenHelmond Sport0-0827Oostrom
311/09/2020NECJong Ajax2-12.892Bos1-0 Van Eijden, 1-1 Giovanni, 2-1 Bruijn (pen)
311/09/2020SC CambuurGo Ahead Eagles0-22.650Blom0-1 Veldmate, 0-2 Van Hoeven
312/09/2020De GraafschapRoda JC Kerkrade4-03.226Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Lieftink, 3-0 Van Mieghem,
4-0 Seuntjens
313/09/2020TelstarMVV Maastricht20:00620Bijl0-1 Duin (pen), 1-1 Plet, 1-2 Kostons
214/09/2020Jong AjaxJong PSV1-2106Perez0-1 De Haas, 0-2 Tore, 1-2 Ekkelenkamp
R: De Haas (PSV)
214/09/2020Jong FC UtrechtJong AZ1-2100Hensgens1-0 Mallahi, 1-1 Oosting, 1-2 Taabouni
R: Bourebaba (Utr)
314/09/2020NAC BredaFC Den Bosch2-13.843Dieperink0-1 Hornkamp, 1-1 en 2-1 Van Hooijdonk
215/09/2020FC VolendamNEC1-31.609Cantineau0-1 Tavsan, 0-2 Janga, 1-2 Kaars, 1-3 Janga
315/09/2020Almere City FCTOP Oss3-0972Teuben1-0 Verheydt (p), 2-0 Ahannach, 3-0 Bouyaghlafen
421/09/2020Jong AZDe Graafschap7-3100Gansner1-0 Taabouni, 2-0 Aboukhlal, 3-0 Oosting,
4-0 Evjen, 5-0 Taabouni, 5-1 Seuntjens,
5-2 Lieftink, 6-2 Reijnders, 6-3 Van Mieghem,
7-3 Aboukhlal; R: Evjen (AZ)
418/09/2020Jong PSVFC Eindhoven1-2418Bos0-1 De Rooij, 1-1 Ledezma, 1-2 Van der Sande
418/09/2020Go Ahead EaglesJong Ajax0-32.111Ruperti0-1 Taylor (pen), 0-2 Brobbey, 0-3 Jensen
R: De Waal (Aja)
418/09/2020Roda JC KerkradeFC Dordrecht4-03.900Gerrets1-0 Albers (pen), 2-0 Croux, 3-0 Absalem,
4-0 Marzo; R: Falkenburg (Rod)
419/09/2020TOP OssSC Cambuur2-2681Blank1-0 Rommens, 1-1 Oratmangoen, 1-2 Mühren (pen),
2-2 Koorman
420/09/2020NECAlmere City FC0-12.899Blom0-1 Mirani
418/09/2020Helmond SportFC Volendam0-11.125Vd Graaf0-1 Doodeman
421/09/2020Jong FC UtrechtNAC Breda0-2100Dröge0-1 Venema, 0-2 Van Hooijdonk
422/09/2020ExcelsiorTelstar1-21.250Oostrom1-0 Zwarts, 1-1 Van Doorm, 1-2 Liesdek
422/09/2020FC Den BoschMVV Maastricht2-01.091Cantineau1-0 Klas, 2-0 Trotman
525/09/2020Almere City FCHelmond Sport2-01.059Bijl1-0 Ahannach, 2-0 Blackson
525/09/2020FC DordrechtJong AZ2-0735Teuben1-0 Jansen, 2-0 Bliek; R: Gemmel (AZ)
525/09/2020MVV MaastrichtTOP Oss3-01.729Hensgens1-0 en 2-0 Schroyen, 3-0 Mickels; R: Pique (TOP)
525/09/2020SC CambuurJong FC Utrecht5-22.450Bax1-0 en 2-0 Kallon, 3-0 Breij, 4-0 Kallon,
4-1 Hilterman, 5-1 Kallon, 5-2 Pieters
526/09/2020NAC BredaJong PSV2-13.605Vd Laan0-1 Thomas, 1-1 Rutten, 2-1 Fiorini
527/09/2020De GraafschapNEC2-03.242Makkelie1-0 en 2-0 (pen) Hamdaoui
527/09/2020FC VolendamGo Ahead Eagles0-01.520Manschot
528/09/2020Jong AjaxExcelsior3-0197Dröge1-0 Brobbey, 2-0 Traoré, 3-0 Taylor
528/09/2020TelstarFC Den Bosch6-1728Nagtegaal1-0 en 2-0 Soto, 3-0 Plet, 4-0 Bronkhorst,
5-0 Van Velzen, 5-1 Hornkamp, 6-1 Bronkhorst
529/09/2020FC EindhovenRoda JC Kerkrade3-30Martens1-0 Botermans, 1-1 Pflucke, 1-2 en 1-3 Alberg (pen),
2-3 De Rooij, 3-3 Pozo
602/10/2020Go Ahead EaglesJong FC Utrecht2-30Gerrets0-1 Mallahi, 0-2 Hilterman, 1-2 en 2-2 Hendriks,
2-3 Hilterman
602/10/2020Jong PSVTelstar3-00Gansner1-0 Thomas, 2-0 Kristinsson, 3-0 Daniels
602/10/2020Jong AZMVV Maastricht3-30Bos1-0 en 2-0 Taabouni, 2-1 Schroijen, 3-1 Oosting,
3-2 Van Acker, 3-3 Déom
602/10/2020NAC BredaJong Ajax4-00Oostrom1-0, 2-0 en 3-0 (pen) Van Hooijdonk, 4-0 Venema
603/10/2020NECFC Eindhoven6-00Vd Eijk1-0 Elkarouani, 2-0 Janga, 3-0 Okita,
4-0 Van der Sluijs, 5-0 Proper, 6-0 Bruijn
R: Bogaers (Ein)
604/10/2020Roda JC KerkradeFC Volendam1-10Gözübüyük0-1 Doodeman, 1-1 Alberg (pen)
605/10/2020TOP OssFC Dordrecht2-00Ruperti1-0 Leidsman, 2-0 Van der Heijden
605/10/2020ExcelsiorDe Graafschap1-20Blom0-1 Hamdaoui, 1-1 Niemeijer (pen), 1-2 Seuntjens
R: Ormonde-Ottewil (Exc)
606/10/2020Helmond SportSC Cambuur1-50Vd Eijk1-0 Van Hoorenbeek, 1-1 en 1-2 Jacobs, 1-3 Kallon,
1-4 Mühren, 1-5 Paulissen
615/10/2020FC Den BoschAlmere City FC1-10Vd Graaf0-1 Bouyaghlafen, 1-1 Helstrup (e.d.)
709/10/2020FC EindhovenExcelsior1-10Blank0-1 Omarsson, 1-1 Van den Eynden; R: Wieffer (Exc)
710/10/2020MVV MaastrichtGo Ahead Eagles0-20Martens0-1 Idzes, 0-2 Beukema
710/10/2020Almere City FCRoda JC Kerkrade1-20Vd Laan0-1 Pflücke, 1-1 Verheydt, 2-1 Harrison
710/10/2020TelstarTOP Oss1-10Bos1-0 Soto, 1-1 Peters
711/10/2020SC CambuurFC Dordrecht5-00Bijl1-0 en 2-0 (pen) Mühren, 3-0 Breij, 4-0 en 5-0 Korte
712/10/2020FC Den BoschHelmond Sport1-20Hensgens0-1 Van Keilegom, 0-2 Loukili, 1-2 Hornkamp
213/10/2020Go Ahead EaglesDe Graafschap0-00Bax
816/10/2020Jong AjaxJong AZ3-20Bijl0-1 Koopmeiners, 1-1 Llasana, 2-1 en 3-1 (pen)
Brobbey, 3-2 Margaret; R: Jensen (Aja)
816/10/2020Jong FC UtrechtNEC1-40Teuben1-0 Acheffay, 1-1 Okita, 1-2 Van Rooij,
1-3 Elkarouaani, 1-4 Ondaan; R: Mokono (Utr)
816/10/2020ExcelsiorMVV Maastricht2-00Perez1-0 Baas, 2-0 Omarsson
816/10/2020FC VolendamJong PSV5-10Ruperti1-0 Antonucci, 2-0 en 3-0 Deul, 4-0 Mulattieri,
4-1 Kjølø, 5-1 Iatroudis
817/10/2020Go Ahead EaglesFC Eindhoven3-00Kamphuis1-0 Beukema, 2-0 Mulenga, 3-0 Kuipers
818/10/2020FC DordrechtAlmere City FC2-20Cantineau1-0 Valpoort, 2-0 Dos Santos, 2-1 Balker,
2-2 Verheydt
819/10/2020Helmond SportDe Graafschap1-20Gansner0-1 Van Huizen, 1-1 Duijvestein, 1-2 Opoku
719/10/2020Jong AjaxJong FC Utrecht3-20Hensgens1-0 Hansen, 2-0 Douglas, 2-1 Hilterman,
3-1 Brobbey, 3-2 Hilterman
719/10/2020Jong AZFC Volendam2-60Gerrets0-1 Tol, 0-2 Antonucci, 0-3 Kaars,
1-3 Taabouni, 1-4 El Kadiri, 2-4 Barasi,
2-5 Murkin, 2-6 Mulattieri
819/10/2020Roda JC KerkradeTelstar1-10Ruperti1-0 Falkenburg, 1-1 Cagro (pen)
820/10/2020NAC BredaSC Cambuur0-40Vd Kerkhof0-1 Korte, 0-2 Paulissen, 0-3 Korte,
0-4 Jacobs
820/10/2020TOP OssFC Den Bosch2-00Oostrom1-0 Remans, 2-0 Leidsman
720/10/2020Jong PSVNEC1-10Dröge1-0 Kristinsson, 1-1 Beekman
923/10/2020Almere City FCNAC Breda2-00Mulder1-0 Sørensen, 2-0 Hammouti
923/10/2020De GraafschapJong PSV2-10Bos0-1 Vos, 1-1 (pen) en 2-1 Seuntjens
923/10/2020FC Den BoschExcelsior0-10Martens0-1 Omarsson; R: Soumaoro (DBo)
923/10/2020FC EindhovenJong AZ3-00Rozendal1-0 Biemans, 2-0 Van der Sande, 3-0 Jap Tjong
R: Biberoglu (AZ)
923/10/2020FC VolendamFC Dordrecht7-10Bax1-0 Antonucci, 2-0 Murkin, 3-0 en 4-0 Mulattieri,
4-1 Dos Santos, 5-1 Murkin, 6-1 Kaars, 7-1 James
923/10/2020MVV MaastrichtJong Ajax1-50Teuben1-0 Déom, 1-1 De Waal, 1-2 Rensch,
1-3 Musampa, 1-4 Giovanni, 1-5 Ünüvar
923/10/2020NECGo Ahead Eagles2-10Nagtegaal1-0 Vet, 2-0 Janga, 2-1 Brouwers
923/10/2020SC CambuurRoda JC Kerkrade3-00Higler1-0 Mühren, 2-0 Korte, 3-0 Antonia
R: Paulisse (Cam)
923/10/2020TelstarHelmond Sport2-00Dröge1-0 en 2-0 Soto
1030/10/2020TOP OssDe Graafschap0-20Teuben0-1 Seuntjens, 0-2 Verbeek
1030/10/2020Helmond SportMVV Maastricht1-10Vd Laan1-0 Goselink (pen), 1-1 Van Bommel
1030/10/2020Jong AjaxAlmere City FC1-40Bos0-1 Kasanwirjo (e.d.), 0-2 Verheydt, 0-3 Sørensen,
0-4 Helstrup, 1-4 Taylor (pen)
1130/10/2020NAC BredaNEC0-10Manschot0-1 Ondaan
1031/10/2020Go Ahead EaglesExcelsior0-00Hensgens
1131/10/2020Roda JC KerkradeFC Den Bosch0-00Gansner
1001/11/2020FC VolendamFC Eindhoven2-00Ruperti1-0 Doodeman, 2-0 Deul (pen)
1102/11/2020Jong AZTelstar1-10Smit1-0 Barasi, 1-1 Bronkhorst
1002/11/2020FC DordrechtJong FC Utrecht0-30Vos0-1 en 0-2 Hilterman, 0-3 Lonwijk
1106/11/2020Almere City FCJong AZ2-00Teuben1-0 Mirani, 2-0 Kaandorp
1106/11/2020FC Den BoschJong PSV1-20Bijl0-1 en 0-2 Fofana, 1-2 Postema
1006/11/2020MVV MaastrichtNAC Breda1-40Blom1-0 Kostons, 1-1 Van Hooijdonk (pen), 1-2 Dogan,
1-3 Immers, 1-4 MacIntosch-Buffonge
1006/11/2020NECHelmond Sport2-20Gerrets0-s Goselink, 1-1 Ondaan, 2-1 Van Rooij,
2-2 Loukili
1107/11/2020De GraafschapFC Volendam2-50Van Boekel1-0 Van Mieghem, 1-1 Murkin, 2-1 Lieftink,
2-2 Deul, 2-3 Antonucci (pen), 2-4 en 2-5
Doodeman
1007/11/2020SC CambuurJong Ajax2-30Bax0-1 Taylor, 1-1 Hoedemakers, 2-1 Breij,
2-2 rensch, 2-3 Llansana
1109/11/2020FC EindhovenFC Dordrecht5-10Dröge1-0 Amevor, 2-0 Botermans, 3-0 De Keerschmaker,
3-1 Vermeulen, 4-1 Van der Sande, 5-1 Sleegers
1109/11/2020Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade2-00Rozendal1-0 Boussaid, 2-0 Pieters
1110/11/2020ExcelsiorTOP Oss3-00Nagtegaal1-0, 2-0 en 3-0 Omarsson
1010/11/2020TelstarGo Ahead Eagles1-20Perez1-0 Plet, 1-2 en 1-2 Mulenga
711/11/2020De GraafschapNAC Breda1-00Nijhuis1-0 Hamdaoui
1213/11/2020Helmond SportExcelsior2-10Vos1-0 Goselink, 2-0 Stans, 2-1 Omarsson
1213/11/2020TOP OssFC Eindhoven0-10Hensgens0-1 Van der Sande
1214/11/2020FC DordrechtDe Graafschap0-20Ruperti0-1 Hamdaoui, 0-2 Seuntjens (pen)
1214/11/2020NAC BredaTelstar1-00Vd Laan1-0 Mashart
1214/11/2020Roda JC KerkradeMVV Maastricht2-00Dieperink1-0 Bakker, 2-0 Alberg (pen); R: Salasiwa (MVV)
1215/11/2020Go Ahead EaglesFC Den Bosch3-00Blank1-0 Rabillard, 2-0 Noels (e.d.), 3-0 Kuipers
R: Noels (DBo)
1215/11/2020SC CambuurAlmere City FC7-20Vd Eijk1-0 Paulissen, 1-1 Blackson, 2-1 Schouten,
3-1 Jacobs, 4-1 Breij, 5-1 en 6-1 Mühren,
7-1 Korte, 7-2 Mirani
1319/11/2020De GraafschapSC Cambuur0-20Gözübüyük0-1 Schouten, 0-2 Korte
1319/11/2020TelstarFC Dordrecht2-00Gansner1-0 en 2-0 Plet
1320/11/2020FC Den BoschJong Ajax2-20Smit0-1 (pen) en 0-2 Brobbey, 1-2 en 2-2 Trotman
1320/11/2020ExcelsiorJong AZ4-10Cantineau1-0 Omarsson, 2-0 Velthuis (e.d.),
3-0 Mendes Moreira, 3-1 Kunst, 4-1 Meijer
1320/11/2020FC VolendamTOP Oss1-10Bos1-0 James, 1-1 Van der Heijden
1320/11/2020Jong FC UtrechtHelmond Sport2-10Hensgens1-0 Velanas, 1-1 Duijvesteijn, 2-1 Hilterman
1320/11/2020MVV MaastrichtJong PSV3-30Gerrets1-0 Naudts, 2-0 Schroijen, 3-0 Naudts,
3-1 Kristinsson, 3-2 Vertessen, 3-3 Kristinsson
1320/11/2020NECRoda JC Kerkrade1-10Kamphuis0-1 Luijkcx, 1-1 Beekman; R: Alberg (Rod)
1321/11/2020FC EindhovenNAC Breda20:00
1321/11/2020Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1223/11/2020Jong AjaxFC Volendam20:00
1223/11/2020Jong AZNEC20:00
1223/11/2020Jong PSVJong FC Utrecht20:00
1427/11/2020FC DordrechtJong Ajax20:00
1427/11/2020FC EindhovenDe Graafschap20:00
1427/11/2020TOP OssNAC Breda20:00
1427/11/2020FC VolendamAlmere City FC20:00
1427/11/2020Go Ahead EaglesJong AZ20:00
1427/11/2020NECMVV Maastricht20:00
1427/11/2020Roda JC KerkradeExcelsior20:00
1427/11/2020SC CambuurFC Den Bosch20:00
1130/11/2020Jong PSVSC Cambuur20:00
1430/11/2020Helmond SportJong PSV20:00
1430/11/2020Jong FC UtrechtTelstar20:00
1504/12/2020Almere City FCJong FC Utrecht20:00
1504/12/2020FC Den BoschNEC20:00
1504/12/2020ExcelsiorFC Volendam20:00
1504/12/2020Helmond SportGo Ahead Eagles20:00
1504/12/2020Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
1504/12/2020MVV MaastrichtDe Graafschap20:00
1604/12/2020NAC BredaFC Dordrecht20:00
1604/12/2020TelstarSC Cambuur20:00
1607/12/2020Jong AjaxFC Eindhoven20:00
1607/12/2020Jong AZTOP Oss20:00
1611/12/2020De GraafschapJong Ajax20:00
1611/12/2020FC DordrechtNEC20:00
1611/12/2020FC EindhovenMVV Maastricht20:00
1611/12/2020TOP OssJong PSV20:00
1611/12/2020FC VolendamFC Den Bosch20:00
1611/12/2020Go Ahead EaglesNAC Breda20:00
1511/12/2020Jong FC UtrechtExcelsior20:00
1511/12/2020Roda JC KerkradeHelmond Sport20:00
1511/12/2020SC CambuurJong AZ20:00
1511/12/2020TelstarAlmere City FC20:00
914/12/2020Jong FC UtrechtTOP Oss21:00
1718/12/2020De GraafschapJong FC Utrecht20:00
1718/12/2020FC Den BoschFC Eindhoven20:00
1718/12/2020ExcelsiorSC Cambuur20:00
1718/12/2020Jong PSVAlmere City FC20:00
1718/12/2020MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
1718/12/2020NAC BredaFC Volendam20:00
1718/12/2020NECTOP Oss20:00
1718/12/2020Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles20:00
1721/12/2020Jong AjaxTelstar20:00
1721/12/2020Jong AZHelmond Sport20:00
1803/01/2021ExcelsiorNAC Breda12:15
1803/01/2021FC EindhovenSC Cambuur14:30
1803/01/2021TelstarNEC14:30
1803/01/2021Almere City FCDe Graafschap16:45
1803/01/2021FC VolendamMVV Maastricht16:45
1804/01/2021TOP OssJong Ajax20:00
1804/01/2021Helmond SportFC Dordrecht20:00
1804/01/2021Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
1804/01/2021Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
1804/01/2021Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
1908/01/2021Almere City FCFC Eindhoven20:00
1908/01/2021De GraafschapTelstar20:00
1908/01/2021FC Den BoschJong AZ20:00
1908/01/2021FC DordrechtJong PSV20:00
1908/01/2021Go Ahead EaglesTOP Oss20:00
1908/01/2021Jong AjaxHelmond Sport20:00
1908/01/2021MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
1908/01/2021NAC BredaRoda JC Kerkrade20:00
1908/01/2021NECExcelsior20:00
1908/01/2021SC CambuurFC Volendam20:00
2015/01/2021FC DordrechtFC Volendam20:00
2015/01/2021ExcelsiorFC Eindhoven20:00
2015/01/2021TOP OssTelstar20:00
2015/01/2021Go Ahead EaglesMVV Maastricht20:00
2015/01/2021Helmond SportFC Den Bosch20:00
2015/01/2021Jong AZAlmere City FC20:00
2015/01/2021NECSC Cambuur20:00
2015/01/2021Roda JC KerkradeDe Graafschap20:00
2018/01/2021Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
2018/01/2021Jong PSVNAC Breda20:00
2122/01/2021Almere City FCFC Dordrecht20:00
2122/01/2021FC Den BoschNAC Breda20:00
2122/01/2021FC EindhovenNEC20:00
2122/01/2021TOP OssExcelsior20:00
2122/01/2021FC VolendamDe Graafschap20:00
2122/01/2021MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
2122/01/2021Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
2122/01/2021SC CambuurJong PSV20:00
2122/01/2021TelstarJong AZ20:00
2125/01/2021Jong AjaxGo Ahead Eagles20:00
2229/01/2021De GraafschapTOP Oss20:00
2229/01/2021FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
2229/01/2021ExcelsiorFC Den Bosch20:00
2229/01/2021Go Ahead EaglesFC Volendam20:00
2229/01/2021Helmond SportTelstar20:00
2229/01/2021Jong PSVJong Ajax20:00
2229/01/2021NAC BredaAlmere City FC20:00
2229/01/2021NECJong FC Utrecht20:00
2229/01/2021SC CambuurMVV Maastricht20:00
2201/02/2021Jong AZFC Eindhoven20:00
2305/02/2021FC Den BoschDe Graafschap20:00
2305/02/2021FC EindhovenGo Ahead Eagles20:00
2305/02/2021TOP OssJong AZ20:00
2305/02/2021FC VolendamExcelsior20:00
2305/02/2021MVV MaastrichtNEC20:00
2305/02/2021Roda JC KerkradeJong PSV20:00
2305/02/2021TelstarNAC Breda20:00
2306/02/2021Helmond SportAlmere City FC18:45
2308/02/2021Jong AjaxSC Cambuur20:00
2308/02/2021Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
2412/02/2021Almere City FCFC Volendam20:00
2412/02/2021De GraafschapMVV Maastricht20:00
2412/02/2021ExcelsiorRoda JC Kerkrade20:00
2412/02/2021Go Ahead EaglesTelstar20:00
2412/02/2021Jong PSVHelmond Sport20:00
2412/02/2021NAC BredaFC Eindhoven20:00
2412/02/2021NECFC Den Bosch20:00
2412/02/2021SC CambuurTOP Oss20:00
2415/02/2021Jong AjaxFC Dordrecht20:00
2415/02/2021Jong AZJong FC Utrecht20:00
2519/02/2021FC DordrechtNAC Breda20:00
2519/02/2021TOP OssAlmere City FC20:00
2519/02/2021FC VolendamJong Ajax20:00
2519/02/2021Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
2519/02/2021MVV MaastrichtExcelsior20:00
2519/02/2021TelstarFC Eindhoven20:00
2521/02/2021NECDe Graafschap14:30
2522/02/2021Jong AZGo Ahead Eagles20:00
2522/02/2021Jong FC UtrechtSC Cambuur20:00
2522/02/2021Jong PSVFC Den Bosch20:00
2626/02/2021Almere City FCSC Cambuur20:00
2626/02/2021De GraafschapJong AZ20:00
2626/02/2021FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
2626/02/2021FC DordrechtHelmond Sport20:00
2626/02/2021FC EindhovenFC Volendam20:00
2626/02/2021Go Ahead EaglesJong PSV20:00
2626/02/2021MVV MaastrichtTelstar20:00
2626/02/2021NAC BredaTOP Oss20:00
2626/02/2021Roda JC KerkradeNEC20:00
2601/03/2021ExcelsiorJong Ajax20:00
2705/03/2021Almere City FCExcelsior20:00
2705/03/2021De GraafschapFC Eindhoven20:00
2705/03/2021TOP OssGo Ahead Eagles20:00
2705/03/2021FC VolendamRoda JC Kerkrade20:00
2705/03/2021Helmond SportNEC20:00
2705/03/2021Jong PSVFC Dordrecht20:00
2705/03/2021SC CambuurTelstar20:00
2708/03/2021Jong AjaxFC Den Bosch20:00
2708/03/2021Jong AZNAC Breda20:00
2708/03/2021Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
2812/03/2021FC Den BoschFC Volendam20:00
2812/03/2021FC DordrechtTOP Oss20:00
2812/03/2021FC EindhovenAlmere City FC20:00
2812/03/2021ExcelsiorJong FC Utrecht20:00
2812/03/2021Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
2812/03/2021MVV MaastrichtJong AZ20:00
2812/03/2021NAC BredaHelmond Sport20:00
2812/03/2021NECJong PSV20:00
2812/03/2021Roda JC KerkradeJong Ajax20:00
2812/03/2021TelstarDe Graafschap20:00
3015/03/2021Jong AZJong Ajax20:00
3015/03/2021Jong FC UtrechtJong PSV20:00
3015/03/2021NECFC Volendam20:00
2919/03/2021Almere City FCFC Den Bosch20:00
2919/03/2021De GraafschapExcelsior20:00
2919/03/2021TOP OssNEC20:00
2919/03/2021FC VolendamNAC Breda20:00
2919/03/2021Go Ahead EaglesFC Dordrecht20:00
2919/03/2021Helmond SportJong FC Utrecht20:00
2919/03/2021Jong AjaxMVV Maastricht20:00
2919/03/2021Jong PSVJong AZ20:00
2919/03/2021SC CambuurFC Eindhoven20:00
2919/03/2021TelstarRoda JC Kerkrade20:00
3026/03/2021FC Den BoschGo Ahead Eagles20:00
3026/03/2021FC DordrechtTelstar20:00
3026/03/2021FC EindhovenTOP Oss20:00
3026/03/2021MVV MaastrichtAlmere City FC20:00
3026/03/2021NAC BredaDe Graafschap20:00
3026/03/2021Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
3028/03/2021ExcelsiorHelmond Sport14:30
3102/04/2021Almere City FCNEC20:00
3102/04/2021De GraafschapFC Dordrecht20:00
3102/04/2021FC Den BoschTOP Oss20:00
3102/04/2021ExcelsiorJong PSV20:00
3102/04/2021FC VolendamSC Cambuur20:00
3102/04/2021Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade20:00
3102/04/2021Helmond SportJong AZ20:00
3102/04/2021Jong AjaxNAC Breda20:00
3102/04/2021MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3102/04/2021TelstarJong FC Utrecht20:00
3205/04/2021FC DordrechtFC Eindhoven14:30
3205/04/2021TOP OssFC Volendam14:30
3205/04/2021Helmond SportJong Ajax14:30
3205/04/2021Jong AZFC Den Bosch14:30
3205/04/2021Jong FC UtrechtDe Graafschap14:30
3205/04/2021Jong PSVMVV Maastricht14:30
3305/04/2021NAC BredaGo Ahead Eagles14:30
3305/04/2021NECTelstar14:30
3305/04/2021Roda JC KerkradeAlmere City FC14:30
3305/04/2021SC CambuurExcelsior14:30
3309/04/2021Almere City FCTelstar20:00
3309/04/2021FC Den BoschSC Cambuur20:00
3309/04/2021FC EindhovenJong PSV20:00
3309/04/2021ExcelsiorNEC20:00
3309/04/2021FC VolendamHelmond Sport20:00
3309/04/2021MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade20:00
3209/04/2021NAC BredaJong FC Utrecht20:00
3211/04/2021De GraafschapGo Ahead Eagles14:30
3212/04/2021Jong AjaxTOP Oss20:00
3212/04/2021Jong AZFC Dordrecht20:00
3416/04/2021FC DordrechtFC Den Bosch20:00
3416/04/2021FC EindhovenJong Ajax20:00
3416/04/2021TOP OssMVV Maastricht20:00
3416/04/2021Go Ahead EaglesAlmere City FC20:00
3416/04/2021Jong FC UtrechtFC Volendam20:00
3416/04/2021NECJong AZ20:00
3416/04/2021Roda JC KerkradeNAC Breda20:00
3416/04/2021SC CambuurHelmond Sport20:00
3416/04/2021TelstarExcelsior20:00
3419/04/2021Jong PSVDe Graafschap20:00
3523/04/2021De GraafschapAlmere City FC20:00
3523/04/2021FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
3523/04/2021FC DordrechtMVV Maastricht20:00
3523/04/2021Helmond SportFC Eindhoven20:00
3523/04/2021Jong AjaxNEC20:00
3523/04/2021Jong AZSC Cambuur20:00
3523/04/2021Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles20:00
3523/04/2021Jong PSVTOP Oss20:00
3523/04/2021NAC BredaExcelsior20:00
3525/04/2021FC VolendamTelstar14:30
3630/04/2021Almere City FCJong Ajax20:00
3630/04/2021FC EindhovenFC Den Bosch20:00
3630/04/2021ExcelsiorFC Dordrecht20:00
3630/04/2021TOP OssJong FC Utrecht20:00
3630/04/2021Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
3630/04/2021MVV MaastrichtFC Volendam20:00
3630/04/2021Roda JC KerkradeJong AZ20:00
3630/04/2021SC CambuurDe Graafschap20:00
3630/04/2021TelstarJong PSV20:00
3602/05/2021NECNAC Breda14:30
3707/05/2021FC Den BoschTelstar20:00
3707/05/2021FC DordrechtSC Cambuur20:00
3707/05/2021Go Ahead EaglesNEC20:00
3707/05/2021Helmond SportTOP Oss20:00
3707/05/2021Jong AjaxDe Graafschap20:00
3707/05/2021Jong AZExcelsior20:00
3707/05/2021Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
3707/05/2021Jong PSVFC Volendam20:00
3707/05/2021NAC BredaMVV Maastricht20:00
3707/05/2021Roda JC KerkradeFC Eindhoven20:00
3814/05/2021Almere City FCJong PSV20:00
3814/05/2021De GraafschapHelmond Sport20:00
3814/05/2021FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
3814/05/2021ExcelsiorGo Ahead Eagles20:00
3814/05/2021TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
3814/05/2021FC VolendamJong AZ20:00
3814/05/2021MVV MaastrichtFC Den Bosch20:00
3814/05/2021NECFC Dordrecht20:00
3814/05/2021SC CambuurNAC Breda20:00
3814/05/2021TelstarJong Ajax20:00

Play-offs voor promotie/degradatie

1e ronde
15/05/2021De GraafschapRoda JC Kerkrade2-30Vd Eijk0-1 Vente, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Van de Pavert,
2-2 en 2-3 Goppel
15/05/2021Almere City FCNEC0-40Blom0-1 Okita, 0-2 Bruijn (pen), 0-3 Vet, 0-4 Okita
15/05/2021NAC BredaFC Volendam4-10Van Boekel1-0 De Rooij, 2-0 Adilehou, 3-0 Fiorini,
3-1 Mulattieri, 4-1 Maria
2e ronde
20/05/2021
20/05/2021NECRoda JC Kerkrade3-01.500Manschot1-0 Van Rooij, 2-0 Janga, 3-0 Okita
20/05/2021FC EmmenNAC Breda ***1-11.200Lindhout0-1 Immers, 1-1 Hendriks (e.d.)
Finale
23/05/2021NAC BredaNEC1-22.500Kuipers0-1 Odenthal, 1-1 Van Hooijdonk, 1-2 Okita

Topscorers

1Robert MührenSC Cambuur38
2Elías Már ÓmarssonExcelsior22
3Jizz HornkampFC Den Bosch20
4Thomas VerheydtAlmere City FC20
5Jeredy HiltermanJong FC Utrecht19
6Glynor PletTelstar19
7Samuele MulattieriFC Volendam18
8Sydney van HooijdonkNAC Breda15
9Ralf SeuntjensDe Graafschap14
10Mounir el AllouchiNAC Breda13
11Patrick PflückeRoda JC Kerkrade13

Eerste Divisie 2019-2020

Juist nu voor het eerst sinds 1989 weer twee clubs rechtstreeks promoveren vanuit de eerste divisie, hebben twee clubs – SC Cambuur en De Graafschap – een flinke voorsprong op de eerste achtervolgers. Maar doordat de competitie stil valt door de coronacrisis en de KNVB besluit geen promotie en degradatie toe te passen moeten Cambuur en De Graafschap toezien dat de promotie niet doorgaat. Het zorgt voor woede en onbegrip in Leeuwarden en Doetinchem.

Maar ook bijvoorbeeld FC Volendam is het er niet mee eens. Onder trainer Wim Jonk is de club opgeleefd en is het al zeker van een plek in de play offs voor promotie, die daardoor ook niets waard is. Omdat er in de eerste divisie traditioneel meer te winnen is dan te verliezen (degradatie naar de tweede divisie is weer eens voor een aantal seizoenen bevroren) voelen dus veel clubs zich tekort gedaan.

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEXCGOAGRAHELJAJJAZJPSJUTMVVNACNECRODTELTOPVOL
Almere City FC*0-10-23-23-11-10-22-02-13-21-02-04-23-01-0
SC Cambuur3-1*3-24-05-05-10-23-14-23-12-10-02-05-11-2
FC Den Bosch1-2*3-21-13-32-32-21-13-02-13-24-02-20-00-14-0
FC Dordrecht1-22-4*1-01-11-21-22-52-51-10-22-01-12-31-1
FC Eindhoven0-35-1*3-12-01-12-02-11-12-02-21-41-14-12-21-4
Excelsior4-21-36-43-25-4*3-11-33-35-22-03-02-22-13-31-2
Go Ahead Eagles1-10-03-13-12-2*1-21-11-11-14-03-21-02-11-13-0
De Graafschap0-02-05-04-00-01-1*3-25-14-12-13-22-02-23-0
Helmond Sport1-10-01-11-01-41-21-2*0-22-33-10-01-21-40-21-1
Jong Ajax3-25-12-06-05-11-1*2-04-02-43-32-02-22-01-3
Jong AZ Alkmaar3-10-32-21-12-41-22-14-13-2*3-21-20-20-03-11-1
Jong PSV0-12-20-12-12-12-30-03-2*0-11-31-11-11-13-1
Jong FC Utrecht3-11-15-11-12-20-32-21-17-22-13-0*1-22-12-12-1
MVV Maastricht3-20-02-30-03-00-34-11-43-11-1*0-01-01-24-0
NAC Breda1-01-01-23-02-11-11-25-11-23-10-02-0*1-04-11-1
NEC2-30-21-01-23-31-12-03-31-00-02-01-1*4-23-0
Roda JC Kerkrade1-11-21-55-01-41-14-02-21-32-24-21-2*2-12-3
Telstar1-00-22-03-00-22-33-11-02-02-11-11-71-2*1-01-2
TOP Oss3-21-33-10-21-20-02-11-21-02-10-10-02-2*1-2
FC Volendam0-41-11-12-23-32-14-03-24-21-04-12-13-14-01-1*

Stand bij beëindigen competitie

1SC Cambuur292135666825438.272
2De Graafschap +2917111626328359.563
3FC Volendam +291676555742154.030
4Jong Ajax29166754724725818
5NAC Breda +2914875048301817.157
6Go Ahead Eagles291212548494188.404
7Excelsior291388476555103.134
8NEC291298455137147.613
9Almere City FC291351144444222.227
10Telstar291289444748−12.309
11FC Den Bosch291011838564972.999
12Jong FC Utrecht29108113848471456
13FC Eindhoven299713344659−132.443
14Jong AZ297715284561−16523
15MVV Maastricht297616273753−163.583
16TOP Oss296716252853−251.572
17Roda JC Kerkrade2951014223652−165.810
18Jong PSV295717223456−22622
19FC Dordrecht294817203466−321.710
20Helmond Sport293818172562−371.520

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc:Ts.:Ar:Details:
109/08/2019Go Ahead EaglesMVV Maastricht3-28.221Dieperink0-1 Van den Hurk, 1-1 Navratil,
2-1 en 3-1 Rabillard, 3-2 Van den Hurk
109/08/2019De GraafschapSC Cambuur2-09.702Oostrom1-0 El Jebli (pen) 2-0 MacIntosch (e.d.)
109/08/2019NECFC Eindhoven1-26.713Vd Eijk1-0 Musaba, 1-1 en 1-2 (pen) Van den Boomen
109/08/2019Roda JC KerkradeAlmere City FC1-16.480Teuben0-1 Loen, 1-1 Keulen; R: werker (Rod)
109/08/2019TOP OssJong Ajax2-12.541Bijl1-0 Celik, 2-0 Rommens (pen), 2-1 Jensen
112/08/2019Jong AZTelstar0-0850Cantineau
109/08/2019Helmond SportFC Volendam1-11.200Vd Laan1-0 Koolhof, 1-1 Vlak; R: Joppen (Hel)
109/08/2019FC DordrechtNAC Breda0-22.525Perez0-1 Verschueren, 0-2 L. Ilic
110/08/2019ExcelsiorJong FC Utrecht2-03.062Nagtegaal1-0 en 2-0 Zwarts
112/08/2019Jong PSVFC Den Bosch2-2953Bos0-1 Abdullahi, 1-1 en 2-1 Ihattaren, 2-2 Verbeek
R: De Haas (PSV)
216/08/2019SC CambuurGo Ahead Eagles5-07.531Manschot1-0 Mühren (pen), 2-0 Schouten,
3-0 Mühren (pen), 4-0 Jacobs, 5-0 Oratmangoen
R: Van Iperen (GoA)
216/08/2019FC VolendamRoda JC Kerkrade4-03.380Vd Kerkhof1-0 El Azzouzi, 2-0 Doodeman, 3-0 J. Vlak,
4-0 Kaars
216/08/2019NAC BredaHelmond Sport5-116.968Vd Graaf1-0 Stokkers, 2-0 Verschueren, 3-0 El Allouchi,
4-0 L. Ilic, 4-1 Mutzers, 5-1 El Allouchi
216/08/2019MVV MaastrichtDe Graafschap0-33.919Mulder0-1 Van Huizen, 0-2 El Jebli, 0-3 Seuntjens
216/08/2019FC EindhovenFC Dordrecht5-12.381Kooij1-0 Lopes, 2-0 Van den Boomen, 3-0 Lopes,
4-0 Sleegers, 5-0 Lopes, 5-1 Marques
216/08/2019FC Den BoschTelstar0-12.855Blank0-1 Van Doorm
216/08/2019Almere City FCJong PSV3-21.884Martens1-0 Balker, 2-0 Loen, 2-1 Piroe, 2-2 Catic,
3-2 Verheydt
219/08/2019Jong FC UtrechtTOP Oss2-1364Vd Eijk1-0 Mamengi, 2-0 Velanas, 2-1 Peters
219/08/2019Jong AjaxNEC3-3900Gerrets1-0 Traoré, 1-1 Braken, 1-2 Musaba, 2-2 Jensen,
3-2 Gravenberch, 3-3 Kvida
219/08/2019Jong AZExcelsior1-2500Bijl0-1 Verhaar, 0-2 Fortes, 1-2 Gudmundsson (pen)
323/08/2019FC DordrechtJong Ajax2-51.972Bax1-0 Schuurman, 1-1 Jensen, 1-2 Kemper,
1-3 Lang, 2-3 Smith, 2-4 Kühn, 2-5 Lang
323/08/2019NAC BredaSC Cambuur1-016.434Blom1-0 I. Ilic
323/08/2019Go Ahead EaglesJong FC Utrecht4-08.023Bos1-0 Corboz, 2-0 Van der Venne, 3-0 Navratil,
4-0 Lieftink; R: St. Jago (Utr)
323/08/2019FC Den BoschFC Eindhoven1-12.852Dieperink1-0 Velkov, 1-1 Van den Boomen (pen)
323/08/2019TOP OssJong AZ1-21.211Van der Laan0-1 Sedlacek, 0-2 Margaret, 1-2 Kaak
323/08/2019De GraafschapFC Volendam3-09.503Nagtegaal1-0 Nijland, 2-0 Seuntjens, 3-0 Hamdaoui
323/08/2019Roda JC KerkradeNEC1-26.048Lindhout0-1 Klaasen (e.d.), 0-2 Van Landschoot, 1-2 Ugbo
323/08/2019TelstarExcelsior3-02.362Teuben1-0 Kharchouch, 2-0 Lynen, 3-0 Plet
323/08/2019Helmond SportAlmere City FC1-11.652Kooij0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Zwanen
R: Van Vlerken (Alm)
326/08/2019Jong PSVMVV Maastricht0-1593Gerrets0-1 Bonifazi
430/08/2019SC CambuurFC Den Bosch3-27.242Perez1-0 Jacobs, 1-1 Verbeek, 2-1 (pen) en 2-2
Mühren, 2-3 Verbeek; R: Abdullahi (DBo)
430/08/2019FC VolendamNAC Breda2-15.036Oostrom0-1 Stokkers, 1-1 Kaars, 2-1 Smal
430/08/2019FC EindhovenGo Ahead Eagles2-12.381Bijl1-0 Sleegers, 1-1 Pouwels, 2-1 Bourard
430/08/2019ExcelsiorHelmond Sport3-12.683Blank1-0 Fortes, 1-1 Snepvangers,
2-1 Mendes Moreira, 3-1 Fortes
430/08/2019NECTelstar4-26.734Nagtegaal1-0 ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 2-1 Wolters,
3-1 Ter Haar Reomeny, 3-2 Plet, 4-2 Okita
430/08/2019Jong AjaxAlmere City FC3-2829Cantineau0-1 Harrison, 1-1 Traoré, 1-2 Venema, 2-2 Lang,
3-2 Ekelenkamp; R: Venema (Alm)
430/08/2019TOP OssDe Graafschap0-02.113Martens
430/08/2019Jong AZFC Dordrecht1-1400Gansner1-0 Sadlacek, 1-1 Fabian; R: Gullit (AZ)
430/08/2019Jong FC UtrechtJong PSV3-0423Vd Laan1-0 El Azrak, 2-0 Mamengi, 3-0 Pabai
401/09/2019MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade1-05.812Bax1-0 Kot
507/09/2019FC DordrechtMVV Maastricht1-11.331Hensgens0-1 Holtby, 1-1 Fabian
507/09/2019Go Ahead EaglesExcelsior2-29.000Kuipers1-0 Lieftink, 1-1 en 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Bannink
507/09/2019TelstarSC Cambuur0-22.685Vermeire0-1 Jacobs, 0-2 Bangura
508/09/2019Helmond SportFC Eindhoven1-01.735Ruperti1-0 Brusselers
508/09/2019Roda JC KerkradeTOP Oss2-15.049Teuben1-0 Jensen, 2-0 Ugbo, 2-1 Rommens
508/09/2019Almere City FCFC Volendam1-01.866Vd Eijk1-0 Harrison
613/09/2019NAC BredaJong FC Utrecht0-016.786MartensR: Velanas (Utr)
613/09/2019Jong PSVJong AZ3-2412Cantineau0-1 Reijnders, 0-2 Kunst, 1-2 Ledezma,
2-2 Catic, 3-2 Ledezma
613/09/2019FC Den BoschNEC2-23.398Kamphuis1-0 Odenthal (e.d.), 1-1 Ter Haar Romeny,
2-1 Rodrigues, 2-2 Velikonja; R: Väisänen (DBo)
613/09/2019De GraafschapJong Ajax3-29.504Perez0-1 Traoré (pen), 0-2 Gravenberch,
1-2 Van Heertum, 2-2 Van den Boomen,
3-2 Seutjens; R: Q. Timber (Aja)
613/09/2019SC CambuurHelmond Sport5-17.432Bax1-0 Mühren, 2-0 Jacobs, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Maulun, 4-1 Dzepar, 5-1 Ladan (pen)
613/09/2019FC VolendamFC Dordrecht1-13.174Blank0-1 Fabian, 1-1 Johnson; R: Ormonde (Dor)
613/09/2019MVV MaastrichtTelstar1-23.403Bos0-1 Plet, 0-2 Kharcouch, 1-2 Schroijen
613/09/2019FC EindhovenRoda JC Kerkrade1-12.132Oostrom1-0 Bourard, 1-1 Ugbo
613/09/2019ExcelsiorAlmere City FC4-22.975Mulder1-0 Vloet, 2-0 Zwarts, 2-1 Harrison,
3-1 Vloet, 3-2 Ahannach, 4-2 Meijer
614/09/2019TOP OssGo Ahead Eagles1-21.803Ruperti1-0 Verhulst (e.d.), 1-1 en 1-2 Van der Venne
516/09/2019Jong FC UtrechtFC Den Bosch5-1602Gansner1-0 Van Rooijen, 2-0 en 3-0 Abass, 4-0 Cerny,
5-0 Arweiler, 5-1 Laukart
516/09/2019NECDe Graafschap1-17.960Vd Graaf0-1 Breinburg, 1-1 Okita
516/09/2019Jong AjaxJong PSV2-01.450Nagtegaal1-0 Gravenberch, 2-0 De Waal
516/09/2019Jong AZNAC Breda1-2500Gerrets1-0 Reijnders, 1-1 en 1-2 Van Hooijdonk
720/09/2019FC DordrechtNEC2-01.718Bijl1-0 Van de Looi (e.d.), 2-0 Green
720/09/2019NAC BredaExcelsior2-117.156Van Boekel1-0 Ilic, 1-1 Omarsson, 2-1 VAn Hooijdonk
R: Bruins (Exc)
720/09/2019Go Ahead EaglesJong Ajax1-18.271Teuben1-0 Beukema, 1-1 Ekkelenkamp
720/09/2019FC Den BoschMVV Maastricht4-02.937Vermeiren1-0 Laukart, 2-0 Brouwers, 3-0 Deijl,
4-0 Van Moorsel
720/09/2019De GraafschapFC Eindhoven4-09.065Kuipers1-0 Hamdaoui, 2-0 Breinburg, 3-0 Seuntjens,
4-0 Thomassen
720/09/2019Roda JC KerkradeJong FC Utrecht1-34.150Gerrets0-1 Maddy, 0-2 Acheffay, 1-2 Roesch,
1-3 Arweiler; R: Van Eijma (Rod)
720/09/2019Almere City FCJong AZ2-12.376Hensgens1-0 Venema, 1-1 Oosting, 2-1 Harrison
720/09/2019TelstarFC Volendam1-22.782Perez0-1 Antonucci, 0-2 Duin, 1-2 Fernandes
721/09/2019Helmond SportTOP Oss0-21.346Oostrom0-1 Piqué, 0-2 Kaak
723/09/2019Jong PSVSC Cambuur0-1398Blank0-1 MacIntosch; R: Maulun (Cam)
827/09/2019FC VolendamSC Cambuur0-44.041Vd Laan0-1 Jacobs, 0-2 (pen), 0-3 en 0-4 Mühren
R: M. Tol (Vol)
827/09/2019MVV MaastrichtJong Ajax1-43.512Gansner0-1 Pirie, 0-2 Traoré, 0-3 Mares (e.d.),
0-4 Gravenberch, 1-4 Schroijen
827/09/2019FC EindhovenTelstar4-11.934Vd Kerkhof1-0 Bourard, 2-0 Sleegers , 3-0 Bourard,
3-1 Beerenstein, 4-1 Seedorf
827/09/2019ExcelsiorJong PSV5-22.715Bos1-0 Fortes, 2-0 Meijer, 3-0 Haspolat, 4-0 Meijer,
4-1 Lauwers, 4-2 Ngonge, 5-2 Fortes
827/09/2019NECGo Ahead Eagles3-37.356Bax0-1 en 0-2 Berden, 1-2 Flemming, 1-3 Ngombo,
2-3 Velinkonja, 3-3 Flemming (pen)
827/09/2019TOP OssNAC Breda0-12.514Nagtegaal0-1 Filipovic
827/09/2019Almere City FCFC Dordrecht3-21.837Oostrom0-1 Marques, 0-2 Schuurman, 1-2 Kaandorp,
2-2 Harrison, 3-2 Kaandorp
827/09/2019Roda JC KerkradeDe Graafschap1-13.512Ruperti0-1 Vet, 1-1 Ugbo
830/09/2019Jong FC UtrechtHelmond Sport1-1343Cantineau0-1 De Keijzer (e.d.), 1-1 Van der Velden
830/09/2019Jong AZFC Den Bosch2-2400Vd Eijk0-1 Dkidak, 1-1 Oosting, 2-1 Druijf, 2-2 Rodrigues
904/10/2019SC CambuurExcelsior4-08.742Kamphuis1-0 JAcobs, 2-0 Van Deelen, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Antonia
904/10/2019FC DordrechtJong FC Utrecht2-51.450Dröge0-1 en 0-2 Acheffay, 0-3 Arweiler, 1-3 Smith,
1-4 Acheffay, 2-4 Smith, 2-5 Stoskovic (e.d.)
R: Lewis (Dor)
904/10/2019NAC BredaNEC1-018.427Vd Kerkhof1-0 Van Hooijdonk
904/10/2019Jong PSVFC Volendam3-1463Debeuckel.0-1 Duin (pen), 1-1 (pen) en 2-1 Ngonge,
3-1 Vertessen
904/10/2019Go Ahead EaglesJong AZ1-18.103Nagtegaal1-0 Veldmate, 1-1 Sedlacek
904/10/2019FC Den BoschTOP Oss4-03.833Vd Graaf1-0 en 2-0 Väisanen, 3-0 Van Moorsel, 4-0 Laukart
R: O. Rommens (TOP)
904/10/2019De GraafschapAlmere City FC0-09.232Bax
904/10/2019Jong AjaxFC Eindhoven6-0590Hensgens1-0 Traoré, 2-0 Biemans (e.d.), 3-0 Lang,
4-0 Ekkelenkamp, 5-0 Gravenberch, 6-0 Schuurs
904/10/2019TelstarRoda JC Kerkrade1-22.120Bijl0-1 Ugbo, 1-1 Plet, 1-2 Verburgh
904/10/2019Helmond SportMVV Maastricht3-11.134Martens0-1 Van den Hurk, 1-1 Zwamen, 2-1 en 3-1
Snepvangers; R: Martina (MVV)
1011/10/2019MVV MaastrichtSC Cambuur0-03.372Oostrom
1012/10/2019TOP OssTelstar2-21.239Gansner1-0 Sno (e.d.), 1-1 Kharchouch, 2-1 P. Rommens,
2-2 Kharchouch
1012/10/2019Roda JC KerkradeHelmond Sport4-04.000Blank1-0, 2-0 en 3-0 Alberg, 4-0 Croux
1013/10/2019FC VolendamFC Den Bosch1-14.292Ruperti1-0 Runderkamp, 1-1 Trotman
1013/10/2019Almere City FCGo Ahead Eagles1-12.264Bos1-0 Harrison, 1-1 Van der Venne; R: Corboz (GoA)
1013/10/2019ExcelsiorFC Dordrecht3-23.300Gerrets0-1 Achahbar, 1-1 Vloet, 2-1 Meijer, 3-1 Vloet,
3-2 Hogesteger
1118/10/2019Jong FC UtrechtDe Graafschap2-2693Perez1-0 Arweiler (pen), 1-1 Hamdaoui, 2-1 Arweiler,
2-2 Van den Boomen
1118/10/2019FC EindhovenNAC Breda2-23.251Vd Eijk1-0 Sleegers, 1-1 Van Hooijdonk (pen),
2-1 Bourard, 2-2 Riera
1118/10/2019NECJong PSV1-06.589Teuben1-0 Flemming
1118/10/2019Jong AZJong Ajax3-2750Bijl1-0 Oosting, 2-0 Kunst, 2-1 Traoré, 3-1 Kunst,
3-1 Kühn
1118/10/2019SC CambuurTOP Oss5-18.243Bax1-0 Kallon, 2-0 Mühren, 3-0, 4-0 en 5-0 Kallon,
5-1 Hutten
1118/10/2019FC DordrechtHelmond Sport1-21.450Vd Laan0-1 Koolhof, 0-2 Kok (e.d.), 1-2 Wehrmann
1118/10/2019MVV MaastrichtExcelsior0-03.494PirardR: Martina (MVV)
1118/10/2019Go Ahead EaglesFC Volendam3-08.287Vd Graaf1-0 Lieftink, 2-0 Ngombo, 3-0 Berden
1118/10/2019FC Den BoschRoda JC Kerkrade0-03.970Cantineau
1118/10/2019TelstarAlmere City FC1-01.946Gerrets1-0 Kharchouch
1021/10/2019NAC BredaDe Graafschap1-217.312Kooij0-1 Van Mieghem, 0-2 Vet, 1-2 Dogan
R: Verschueren (NAC)
1021/10/2019Jong PSVFC Eindhoven2-1803Martens1-0 Ngonge (pen), 1-1 Biemans, 2-1 Schoonbrood
1021/10/2019Jong AjaxJong FC Utrecht4-0840Ruperti1-0 Traoré, 2-0 Ekkelenkamp, 3-0 en 4-0 Traoré
1021/10/2019Jong AZNEC0-2450Dröge0-1 Flemming (pen), 0-2 Musaba
1225/10/2019Jong FC UtrechtSC Cambuur1-1566Teuben1-0 Van Rooijen, 1-1 Mühren (pen)
1225/10/2019FC VolendamJong AZ3-23.196Hensgens0-1 Druijf, 1-1 Duin, 1-2 Aboukhlal, 2-2 Vlak,
3-2 Smal
1225/10/2019Go Ahead EaglesFC Den Bosch0-08.423Kooij
1225/10/2019ExcelsiorJong Ajax1-33.571Blank0-1 Ekkelenkamp, 0-2 Traoré, 1-2 Vloet, 1-3 Traoré
R: Fischer (Exc), Lang (Aja)
1225/10/2019De GraafschapFC Dordrecht5-09.053Kamphuis1-0 en 2-0 Hamdaoui, 3-0 en 4-0 Van Mieghem,
5-0 Helmer; R: Van de Pavert (Gra)
1225/10/2019NECMVV Maastricht2-06.822Ruperti1-0 en 2-0 Okita
1225/10/2019Roda JC KerkradeNAC Breda4-210.387Mulder1-0 Ugbo, 1-1 Dogan, 2-1 Verburgh, 2-2 Riera,
3-2 Alberg, 4-2 Simakala; R: Rosler (NAC)
1225/10/2019TOP OssJong PSV1-01.753Oostrom1-0 Hutten
1225/10/2019Almere City FCFC Eindhoven3-11.821Bijl1-0 Meijers, 1-1 De Rooij, 2-1 Efmorfidis,
3-1 Kaandorp; R: Faber (Ein)
1225/10/2019Helmond SportTelstar1-41.732Bos0-1 Tavsan, 0-2 en 0-3 Kharchouch, 0-4 McGuane,
1-4 Snepvangers
1301/11/2019SC CambuurNEC0-08.675Manschot
1301/11/2019FC DordrechtTOP Oss1-11.322Bijl1-0 Schuurman, 1-1 P. Rommens; R: Lewis (Dor)
1301/11/2019NAC BredaGo Ahead Eagles1-118.165Lindhout0-1 Corboz, 1-1 Ilic (pen)
1301/11/2019MVV MaastrichtAlmere City FC3-23.394Vd Laan1-0 Van den Hurk, 1-1 Loen, 1-2 Vossebelt,
2-2 Van den Hurk (pen), 3-2 Bensabouh (pen)
1301/11/2019FC EindhovenJong AZ2-12.148Gerrets0-1 Oosting, 1-1 en 2-1 Cicilia
1301/11/2019FC Den BoschHelmond Sport1-13.041Dröge1-0 Rodrigues, 1-1 Joppen
1301/11/2019De GraafschapExcelsior0-09.511Nagtegaal
1301/11/2019TelstarJong FC Utrecht2-01.995Blank1-0 Benamar, 2-0 Kharchouch
1304/11/2019Jong PSVRoda JC Kerkrade1-1748Gansner0-1 Ugbo, 1-1 Ngonge
1304/11/2019Jong AjaxFC Volendam1-3734Teuben0-1 Doodeman, 0-2 Tol, 1-2 Gravenberch,
1-3 Antonucci
1408/11/2019FC VolendamJong FC Utrecht1-03.133Cantineau1-0 Kaars
1408/11/2019Jong PSVTelstar1-1412Hensgens0-1 Van Doorm, 1-1 Sidibe
1408/11/2019Go Ahead EaglesFC Dordrecht3-18.109Bax1-0 Rabillard, 2-0 Martens, 2-1 Schuurman,
3-1 Edqvist
1408/11/2019ExcelsiorFC Eindhoven5-43.165Teuben0-1 De Rooij, 1-1 Vloet, 1-2 Cicilia, 2-2 Meijer,
2-3 Oude Kotte (e.d.), 3-3 Omarsson, 4-3 Verhaar,
4-4 Cicilia, 5-4 Omarsson
1408/11/2019NECTOP Oss3-06.723Vd Eijk1-0 Ter Haar Romeny, 2-0 Musaba, 3-0 Flemming
1408/11/2019Roda JC KerkradeSC Cambuur1-26.000Vd Graaf0-1 Jacobs, 1-1 Ugbo, 1-2 Mühren
1408/11/2019Jong AjaxFC Den Bosch5-1555Gansner1-0 Ekkelenkamp, 2-0 Kühn, 3-0 Ekkelenkamp,
4-0 Traoré, 4-1 Rodrigues, 5-1 Traoré
1408/11/2019Almere City FCNAC Breda1-02.255Blank1-0 Loen
1408/11/2019Helmond SportDe Graafschap1-21.656Ruperti0-1 Seuntjens, 1-1 Swinnen, 1-2 Van Heertum
1408/11/2019Jong AZMVV Maastricht3-2400Bos1-0 Correia, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Kunst (pen),
2-2 Holtby, 3-2 Margaret
1515/11/2019FC EindhovenMVV Maastricht2-02.532Dröge1-0 Cicilia, 2-0 De Rooij
1515/11/2019TOP OssFC Volendam1-21.411Vd Laan1-0 P. Rommens, 1-1 Duin (pen), 1-2 Kaars
1515/11/2019FC DordrechtRoda JC Kerkrade1-11.185Bos1-0 Werker (e.d.), 1-1 Ugbo
1517/11/2019TelstarGo Ahead Eagles0-22.701Vd Eijk0-1 Lieftink, 0-2 Bliek
1517/11/2019FC Den BoschExcelsior3-33.178Gerrets0-1 Vloet, 1-1 Rodrigues, 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Deijl (pen), 2-3 Meijer, 3-3 Rodrigues
1517/11/2019SC CambuurAlmere City FC3-19.264Oostrom1-0 Mühren, 2-0 en 3-0 Jacobs, 3-1 Harrison
1622/11/2019Jong FC UtrechtJong AZ2-1458Dröge1-0 St. Jago, 2-0 Lonwijk, 2-1 Sedlacek
1622/11/2019NAC BredaJong Ajax1-218.212Vd Graaf1-0 El Allouchi, 1-1 Lang, 1-2 Brobbey
1622/11/2019De GraafschapJong PSV4-19.210Bijl0-1 Catic, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Van de Pavert,
3-1 Hamdaoui, 4-1 Nijland
1622/11/2019Helmond SportNEC1-21.705Bos0-1 Okia, 1-1 Vereijken, 1-2 Van de Looi
1622/11/2019ExcelsiorFC Volendam1-23.504Van Boekel0-1 Kaars, 0-2 Murkin, 1-2 Fortes
1622/11/2019FC DordrechtTelstar2-31.490Gansner0-1 Kharchouch, 0-2 Tavsan, 1-2 en 2-2
Marques (pen), 2-3 Kharchouch
1622/11/2019MVV MaastrichtTOP Oss4-03.210Hensgens1-0 Goppel, 2-0 Van den Hurk, 3-0 Mares,
4-0 Schroijen
1622/11/2019FC EindhovenSC Cambuur0-32.192Vd Kerkhof0-1 Mac-Intosch, 0-2 Mühren, 0-3 Paulissen
1622/11/2019Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade1-19.000Gözübüyük0-1 Ugbo, 1-1 Rabillard
1622/11/2019Almere City FCFC Den Bosch0-22.000Teuben0-1 Van Son, 0-2 Rodrigues
1525/11/2019Jong PSVNAC Breda1-3250Gerrets0-1 Ilic, 0-2 Stokkers, 1-2 Sibide,
1-3 Van der Gaag
1525/11/2019NECJong FC Utrecht0-07.159Nagtegaal
1525/11/2019Jong AjaxHelmond Sport1-1410Vd Laan0-1 Werkhoven, 1-1 Ekkelenkamp
1525/11/2019Jong AZDe Graafschap2-1500Blank0-1 Seuntjens, 1-1 en 2-1 Aboukhlal
1729/11/2019SC CambuurJong AZ3-17.532Ruperti0-1 Correia, 1-1 Akoy, 2-1 Kallon, 3-1 Mühren
1729/11/2019NAC BredaMVV Maastricht2-017.521Bax1-0 Dogan (pen), 2-0 Ilic
1729/11/2019FC Den BoschFC Dordrecht3-22.593Cantineau1-0 Van Moorsel, 2-0 Rodrigues,
2-1 Marques (pen), 3-1 Bouyaghlafen, 3-2 Green
1729/11/2019TOP OssFC Eindhoven3-11.189Blank1-0 P. Rommens, 1-1 De Rooij, 2-1 en 3-1 Büttner
1729/11/2019Roda JC KerkradeExcelsior1-48.247Oostrom1-0 Alberg, 1-1 Zwarts, 1-2 Schlösser (e.d.),
1-3 Zwarts, 1-4 Mendes Moreira
1729/11/2019TelstarJong Ajax2-33.063Bijl0-1 Ter heide, 0-2 Eiting (pen), 0-3 Ekkelenkamp,
1-3 Bronkhorst, 2-3 Kharchouch (pen)
1729/11/2019FC VolendamNEC3-14.145Blom1-0 Visser, 2-0 Kaars, 2-1 Van Landschoot,
3-1 El Kadiri
1729/11/2019Helmond SportJong PSV2-31.209Dröge0-1 Sidibe, 0-2 Schoonbrood, 0-3 Sidibe,
1-3 De Regt, 2-3 Verkennis
1701/12/2019De GraafschapGo Ahead Eagles1-111.123Nijhuis0-1 Lieftink, 1-1 Seuntjens (pen)
1702/12/2019Jong FC UtrechtAlmere City FC3-4400Hensgens1-0 Cerny, 2-0 Abass, 3-0 Velanas, 3-1 Venema
1806/12/2019MVV MaastrichtJong FC Utrecht1-13.104Bos0-1 Arweiler, 1-1 Van den Hurk
1806/12/2019FC EindhovenFC Volendam1-41.878Manschot0-1 en 0-2 Smal, 0-3 Doodeman, 0-4 Antonucci,
1-4 Rooseboom
1806/12/2019FC Den BoschDe Graafschap2-23.123Vd Graaf0-1 Van Mieghem, 0-2 Seuntjens,
1-2 Van Moorsel, 2-2 Väisänen
1806/12/2019ExcelsiorNEC2-13.384Makkelie1-0 Fischer, 1-1 Ter Haar Romeny, 2-1 Zwarts
1806/12/2019FC DordrechtSC Cambuur2-41.578Kooij0-1 Maulun, 1-1 Marques (p), 1-2 Hoedemakers,
1-3 Van der Kaap, 1-4 Maulun, 2-4 Gronsveld
1806/12/2019Almere City FCTOP Oss3-01.626Toeback1-0 Verheydt, 2-0 Venema, 3-0 Piqué (e.d.)
1806/12/2019TelstarNAC Breda1-12.064Ruperti0-1 Dogan, 1-1 Tavsan
1806/12/2019Go Ahead EaglesJong PSV1-17.446Vd Laan1-0 Lieftink, 1-1 Sidibe
1809/12/2019Jong AjaxRoda JC Kerkrade2-0641Gerrets1-0 en 2-0 Ekkelenkamp
1809/12/2019Jong AZHelmond Sport4-1300Bijl1-0 en 2-0 Aboukhlal, 2-1 Swinnen (pen),
3-1 (pen) en 4-1 Aboukhlal
1913/12/2019SC CambuurJong Ajax0-28.763Vd Eijk0-1 Brobbey, 0-2 Hansen
1913/12/2019Jong FC UtrechtFC Eindhoven2-2423Gansner0-1 Lopes, 1-1 Lonwijk, 2-1 Mallahi,
2-2 Lonwijk (e.d.)
1913/12/2019FC VolendamMVV Maastricht4-14.087Mulder0-1 Schroijen, 1-1 Fadiga, 2-1 Kaars, 3-1 Deul,
4-1 Antonucci
1913/12/2019NAC BredaFC Den Bosch1-217.823Oostrom0-1 Rodrigues, 1-1 Stokklers, 1-2 Felida
1913/12/2019Jong PSVFC Dordrecht0-1357Hensgens0-1 Schuurman
1913/12/2019De GraafschapTelstar2-29.311Vd Kerkhof0-1 Benamar, 1-1 Owusu, 1-2 Kharchouch,
2-2 Seuntjens
1913/12/2019NECAlmere City FC2-38.024Blank0-1 Efmorfidis, 0-2 Kip, 1-2 Balker (e.d.),
2-2 Kvida, 2-3 Verheydt
1913/12/2019Roda JC KerkradeJong AZ2-24.039Teuben0-1 Sedlacek, 1-1 Bisseck, 2-1 Croux, 2-2 Oosting
1913/12/2019TOP OssExcelsior0-21.023Dröge0-1 Zwarts, 0-2 Bruins (pen)
1913/12/2019Helmond SportGo Ahead Eagles1-21.241Cantineau0-1 Rabillard, 1-1 Swinnen, 1-2 Navratil
2020/12/2019FC VolendamDe Graafschap3-34.231Lindhout1-0 J. Vlak, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Smal,
2-2 Hamdaoui, 2-3 Seuntjens, 3-3 Antonucci
2021/12/2019NAC BredaFC Dordrecht3-016.889Bijl1-0 Ilic, 2-0 Van Hooijdonk, 3-0 Schouten
2020/12/2019MVV MaastrichtHelmond Sport4-13.207Nagtegaal1-0 Joppen (e.d.), 2-0 en 3-0 Schroijen,
3-1 Mutzers, 4-1 Van den Hurk
2020/12/2019FC EindhovenNEC1-42.048Hensgens0-1 Van Eijden, 0-2 Musaba, 0-3 Van Landschoot,
1-3 Cecilia, 1-4 Ter Haar Romeny
2020/12/2019FC Den BoschJong PSV2-13.023Denil1-0 Velkov, 1-1 Madueke, 2-1 Rodrigues
2022/12/2019ExcelsiorSC Cambuur1-33.612Martens0-1 Mühren (pen), 0-2 Jacobs, 1-2 Vloet,
1-3 Kallon
2020/12/2019Jong AjaxTOP Oss2-0588Bos1-0 Brobbey, 2-0 Ünüvar
2020/12/2019Almere City FCRoda JC Kerkrade2-01.999Cantineau1-0 Loen, 2-0 Venema
2020/12/2019TelstarJong AZ3-12.500Dröge1-0 Jacobs (e.d.), 1-1 Reijnders, 2-1 Tavsan,
3-1 Kharchouch
2022/12/2019Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles0-3314Teuben0-1 en 0-2 Corboz, 0-3 Mertens
2110/01/2020SC CambuurFC Volendam1-29.163Gözübüyük0-1 Antonucci, 0-2 Murkin, 1-2 Jacobs
2110/01/2020FC DordrechtExcelsior1-12.225Vd Laan0-1 Zwarts, 1-1 Smith
2112/01/2020Go Ahead EaglesAlmere City FC1-18.467Nagtegaal0-1 Efmorfidis, 1-1 Edqvist
2110/01/2020De GraafschapJong FC Utrecht2-19.511Gerrets0-1 Hilterman (pen), 1-1 Owusu, 2-1 Seuntjens
2112/01/2020NECFC Den Bosch1-09.192Ruperti1-0 Okita
2112/01/2020Roda JC KerkradeMVV Maastricht2-28.547Van Boekel0-1 Schroijen, 0-2 Kostons, 1-2 Alberg, 2-2 Ugbo,
2110/01/2020TelstarFC Eindhoven2-01.980Oostrom1-0 Tavsan, 2-0 Kharchouch
2110/01/2020Helmond SportNAC Breda0-02.314Martens
2113/01/2020Jong PSVJong Ajax0-01.285CantineauR: Pynadath (Aja)
2113/01/2020Jong AZTOP Oss3-1500Hensgens1-0 Kunst (pen), 1-1 O. Rommens, 2-1 Margaret,
3-1 Kunst
2217/01/2020FC VolendamJong PSV4-23.543Gansner1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Ledezma, 2-2 Smal,
3-2 Doodeman, 4-2 Kaars; R: Soulas (PSV)
2217/01/2020NAC BredaJong AZ3-116.328Bax1-0 en 2-0 Verschueren, 3-0 Dogan, 3-1 Church
2217/01/2020FC EindhovenHelmond Sport2-03.011Bijl1-0 Cicilia, 2-0 Bourard
2217/01/2020ExcelsiorTelstar3-32.722Cantineau0-1 Pattynama, 1-1 en 2-1 Omarsson,
2-2 Kharchouch, 3-2 Korpershoek (e.d.), 3-3 Plet
2217/01/2020TOP OssSC Cambuur3-21.709Blank0-1 Dijkhuizen (e.d.), 1-1 P. Rommens (pen),
2-1 Stuy van den Herik, 2-2 Mühren,
3-2 Stuy van den Herik; R: Ladan (Cam)
2217/01/2020Almere City FCDe Graafschap0-23.484Teuben0-1 Vet, 0-2 Seuntjens
2218/01/2020MVV MaastrichtNEC0-03.461Vd Graaf
2219/01/2020FC Den BoschGo Ahead Eagles2-33.122Vd Kerkhof1-0 Felida, 2-0 Bouyaghlafen, 2-1 Berden,
2-2 Van der Venne, 2-3 Corboz
2220/01/2020Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade2-1439Bos0-1 Roesch, 1-1 Arweiler (pen), 2-1 Hilterman
2220/01/2020Jong AjaxFC Dordrecht2-0517Dröge1-0 Q. Timber, 2-0 Mendez (pen)
2324/01/2020SC CambuurJong FC Utrecht3-18.265Oostrom1-0 Maulun, 1-1 De la Vega, 2-1 Oratmangoen,
3-1 Mühren
2324/01/2020FC DordrechtFC Eindhoven1-02.022Ruperti1-0 Hogesteger
2326/01/2020Go Ahead EaglesNAC Breda1-08.855Kooij1-0 Veldmate (pen)
2324/01/2020De GraafschapMVV Maastricht3-29.509Lindhout1-0 Van Mieghem, 1-1 Owusu, 2-1 Van den Hurk,
3-1 Nijland, 3-2 Holtby
2324/01/2020NECJong Ajax3-39.080Vd Laan0-1 Danilo, 1-1 Flemming (pen), 1-2 en 1-3
Brobbey, 2-3 Musaba, 3-3 Flemming
2324/01/2020Roda JC KerkradeFC Volendam2-34.977Vd Kerkhof0-1 Kaars, 1-1 Cotan, 1-2 Kaars, 2-2 Croux,
2-3 Murkin
2324/01/2020TelstarTOP Oss1-01.883Gansner1-0 Kharchouch
2324/01/2020Helmond SportFC Den Bosch0-01.524De CuyperR: Brusselers (NAC)
2327/01/2020Jong PSVExcelsior2-1506Perez0-1 Fischer, 1-1 Madueke, 2-1 Ngonge
2431/01/2020FC VolendamHelmond Sport2-13.929Vd Eijk1-0 Antonucci, 2-0 Joppen (e.d.), 2-1 Thomassen
2431/01/2020MVV MaastrichtJong PSV3-13.343Dröge1-0, 2-0 en 3-0 Van den Hurk, 3-1 Ngonge
R: Vermijl (MVV)
2431/01/2020FC EindhovenDe Graafschap1-12.128Bax1-0 Cicilia, 1-1 Jansen (e.d.)
2431/01/2020ExcelsiorNAC Breda2-24.046Vd Kerkhof1-0 Vloet, 2-0 Bruins (pen), 2-1 Van Hecke,
2-2 Verschueren
2431/01/2020NECSC Cambuur0-28.235Nijhuis0-1 (pen) en 0-2 Mühren
2431/01/2020TOP OssRoda JC Kerkrade0-01.478Vermeire
2431/01/2020FC Den BoschJong AZ3-02.674Cantineau1-0 Bouyaghlafen, 2-0 Verbeek, 3-0 Laukart
R: Jacobs (AZ)
2431/01/2020Almere City FCTelstar4-22.339Perez1-0 Benamar, 1-1 en 2-1 Verheydt, 2-2 Plet,
3-2 Ahannach, 4-2 venema
2403/02/2020Jong FC UtrechtFC Dordrecht1-1403Gansner1-0 Velanas, 1-1 Schalekamp
2403/02/2020Jong AjaxGo Ahead Eagles5-1902Martens1-0 Danilo (pen), 2-0 Brobbey (pen),
3-0 en 4-0 Danilo, 4-1 Pouwels, 5-1 Q. Timber
R: Bosz (GoA)
2507/02/2020SC CambuurMVV Maastricht2-18.174Kamphuis1-0 (pen) en 2-0 Mühren, 2-1 Schroijen
2507/02/2020FC DordrechtAlmere City FC1-21.650Bijl0-1 en 0-2 Verheydt, 1-2 Green
2507/02/2020NAC BredaTOP Oss1-116.727Manschot1-0 Verschueren, 1-1 Stuij van den Herik
2507/02/2020Go Ahead EaglesFC Eindhoven3-18.231Vd Laan1-0 Rabillard, 1-1 De Rooij, 2-1 Bannink,
3-1 Pouwels
2507/02/2020Roda JC KerkradeFC Den Bosch1-55.455Blank0-1 Van der Velden, 0-2 (pen) en 0-3 Marques,
1-3 Ugbo, 1-4 Rodrigues, 1-5 Laukart
R: Schlösser (Rod)
2507/02/2020TelstarNEC1-72.401Vermeiren0-1 Ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 1-2 Musaba,
1-3 en 1-4 Flemming, 1-5 Van Eijden,
1-6 Benamar (e.d.), 1-7 Sellouf
2507/02/2020Helmond SportExcelsior1-41.337Gerrets0-1 Verhaar, 0-2 en 0-3 Omarsson, 0-4 Vloet,
1-4 Werkhoven
2510/02/2020Jong FC UtrechtJong Ajax7-2488Cantineau1-0 Velanas, 2-0 St Jago, 3-0 Arweiler (pen),
4-0 Acheffay, 4-1 Jensen, 5-1 Lonwijk,
6-1 Hilterman, 6-2 St Jago (e.d.), 7-2 Velanas
R: Mamengi (Utr)
2510/02/2020Jong PSVDe Graafschap2-3879Nagtegaal1-0 Vertessen, 1-1 Hamdaoui, 2-1 Sidibe,
2-2 Seuntjens, 2-3 Van den Boomen
2510/02/2020Jong AZFC Volendam1-1800Bos0-1 Doodeman, 1-1 Druijf
2614/02/2020FC VolendamTelstar1-13.978Blank1-0 Pattynama (e.d.), 1-1 Plet
2616/02/2020MVV MaastrichtGo Ahead Eagles3-03.601Bijl1-0 en 2-0 Mares, 3-0 Van den Hurk
2614/02/2020FC EindhovenJong PSV1-12.831Gerrets0-1 Vertessen, 1-1 Makasi
R: Van den Eynden (Ein), Ledezma (PSV)
2614/02/2020FC Den BoschJong FC Utrecht3-22.373Dröge0-1 Achaffay, 1-1 Verbeek, 1-2 Arweiler,
2-2 Marques, 3-2 Rodrigues
2614/02/2020TOP OssFC Dordrecht1-31.012Cantineau0-1 Gravenberch, 1-1 Van der Heijden,
2-1 Vermeulen, 1-3 Gravenberch
2614/02/2020ExcelsiorJong AZ3-32.712Willems0-1 Church, 0-2 Margaret, 1-2 Vloet,
2-2 Omarsson, 3-2 Mendes Moreira, 3-3 Correia
2614/02/2020De GraafschapRoda JC Kerkrade2-09.711Perez1-0 Hamdaoui, 2-0 Slattery
2614/02/2020NECHelmond Sport2-07.673Hensgens1-0 Van Landschoot, 2-0 Flemming
2614/02/2020Almere City FCSC Cambuur0-12.840Vd Laan0-1 Korte
2617/02/2020Jong AjaxNAC Breda2-41.452Ruperti1-0 Danilo, 2-0 Brobbey, 2-1 Stokkers,
2-2 El Allouchi, 2-3 Van der Gaag, 2-4 El Allouchi
2721/02/2020SC CambuurRoda JC Kerkrade2-08.421Nagtegaal1-0 Mühren, 2-0 Breij
2721/02/2020NAC BredaAlmere City FC1-015.824Martens1-0 Van Hecke (pen)
2721/02/2020Go Ahead EaglesNEC2-18.162Mulder1-0 Rabillard, 2-0 Ahannach, 2-1 Flemming
2721/02/2020ExcelsiorFC Den Bosch6-42.815Bax1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 2-1 Marques,
2-2 Verbeek, 2-3 Marques, 3-3 Bruins (pen),
3-4 Marques, 4-4 Zwarts, 5-4 Omarsson,
6-4 Vloet; R: Van der Winden (DBo)
2721/02/2020FC DordrechtDe Graafschap1-22.022Blom1-0 Polley, 1-1 Vet, 1-2 Van Mieghem
R: Hamdaoui (Gra)
2721/02/2020TelstarMVV Maastricht2-11.763Bos0-1 Van den Hurk (pen), 1-1 en 2-1 Kharchouch
R: Martina (MVV)
2721/02/2020Helmond SportJong Ajax0-21.467Gansner0-1 Hansen, 0-2 Mendez
2721/02/2020Jong PSVTOP Oss1-1650Pirard1-0 Madueke (pen), 1-1 P. Rommens
2724/02/2020Jong FC UtrechtFC Volendam2-1327Dieperink1-0 Hilterman, 1-1 Kaars, 2-1 Velanas
R: Lonwijk (Utr)
2724/02/2020Jong AZFC Eindhoven2-4350Dröge0-1 Cicilia, 0-2 Bourard, 0-3 Cicilia (pen),
1-3 Druijf (pen), 1-4 Ogenia, 2-4 Oosting
2828/02/2020SC CambuurJong PSV4-28.362Cantineau1-0 Mühren, 1-1 Madueke, 2-1 Breij,
2-2 Vertessen, 3-2 Jacobs, 4-2 Mühren (pen)
2828/02/2020FC VolendamGo Ahead Eagles2-24.022Oostrom1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Rabillard, 2-2 El Kadiri
2828/02/2020MVV MaastrichtFC Den Bosch2-33.331Denil1-0 Van den Hurk, 1-1 Laukart, 2-1 Van den Hurk,
2-2 en 2-3 Marques
2828/02/2020FC EindhovenExcelsior3-11.957Dieperink1-0 Cecila (pen), 2-0 De Rooij, 3-0 Bourard (pen),
3-1 Bruins (pen)
2828/02/2020De GraafschapJong AZ5-19.945Ruperti1-0 Seuntjens, 2-0 Van Mieghem,
3-0 Van den Boomen, 4-0 Vet, 5-0 Seuntjens (pen),
5-1 Oosting
2828/02/2020NECNAC Breda1-18.325Perez0-1 Verschueren, 1-1 Flemming
2828/02/2020Roda JC KerkradeFC Dordrecht5-04.459Gerrets1-0 Alberg, 2-0 Jensen, 3-0 Ugbo, 4-0 Remans,
5-0 Albers (pen)
2828/02/2020Jong AjaxTelstar2-21.051Hensgens1-0 Hansen, 2-0 Jensen, 2-1 (pen) en 2-2
Kharchouch
2828/02/2020TOP OssJong FC Utrecht2-11.014Vd Laan1-0 Peters, 1-1 Velanas, 2-1 Bulut
2828/02/2020Almere City FCHelmond Sport2-02.589Blank1-0 (pen) en 2-0 Verheydt
2302/03/2020Jong AZAlmere City FC3-1450Gansner0-1 Verheydt, 1-1 Druijf, 2-1 Oosting,
3-1 Aboukhlal
2908/03/2020NAC BredaRoda JC Kerkrade4-114.792Vd Eijk1-0 Van Hecke (pen), 2-0 Stokkers,
2-1 Alberg (pen), 3-1 Van Anholt, 4-1 El Allouchi
2906/03/2020FC Den BoschAlmere City FC1-22.019Bos1-0 Van der Velden, 1-1 Ahannach, 1-2 Efmorfidis
2906/03/2020ExcelsiorMVV Maastricht3-02.750Hensgens1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 3-0 Omarsson
2906/03/2020FC VolendamJong Ajax4-06.263Vd Laan1-0 Antonucci, 2-0 El Kadiri, 3-0 Antonucci,
4-0 Duin
2906/03/2020TelstarJong PSV1-02.401Ruperti1-0 Sambo (e.d.)
2906/03/2020FC EindhovenTOP Oss2-23.842Nagtegaal0-1 O. Rommens, 0-2 P. Rommens (pen),
1-2 Bourard, 2-2 Amevor
2906/03/2020Helmond SportFC Dordrecht1-11.554Dröge1-0 Swinnen (pen), 1-1 Breedijk (pen)
R: Wehrmann (Dor)
2908/03/2020Go Ahead EaglesDe Graafschap1-29.463Dieperink0-1 Seuntjens, 0-2 Van den Boomen, 1-2 Pouwels
2909/03/2020Jong FC UtrechtNEC1-2600Gerrets1-0 Arweiler (pen), 1-1 Flemming (pen),
1-2 Ter Haar Romeny
2909/03/2020Jong AZSC Cambuur0-3700Bijl0-1 en 0-2 Mühren, 0-3 Breij
3013/03/2020SC CambuurNAC BredaNiet gespeeld
3013/03/2020FC DordrechtJong AZNiet gespeeld
3013/03/2020MVV MaastrichtFC EindhovenNiet gespeeld
3013/03/2020De GraafschapHelmond SportNiet gespeeld
3013/03/2020NECFC VolendamNiet gespeeld
3013/03/2020Roda JC KerkradeTelstarNiet gespeeld
3013/03/2020TOP OssFC Den BoschNiet gespeeld
3013/03/2020Almere City FCJong FC UtrechtNiet gespeeld
3016/03/2020Jong PSVGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3016/03/2020Jong AjaxExcelsiorNiet gespeeld
3120/03/2020Go Ahead EaglesSC CambuurNiet gespeeld
3120/03/2020FC Den BoschNAC BredaNiet gespeeld
3120/03/2020ExcelsiorTOP OssNiet gespeeld
3120/03/2020TelstarFC DordrechtNiet gespeeld
3120/03/2020FC VolendamAlmere City FCNiet gespeeld
3120/03/2020FC EindhovenJong AjaxNiet gespeeld
3120/03/2020Helmond SportRoda JC KerkradeNiet gespeeld
3120/03/2020Jong AZJong PSVNiet gespeeld
3122/03/2020Jong FC UtrechtMVV MaastrichtNiet gespeeld
3122/03/2020De GraafschapNECNiet gespeeld
32SC CambuurFC EindhovenNiet gespeeld
32FC DordrechtFC Den BoschNiet gespeeld
32MVV MaastrichtFC VolendamNiet gespeeld
32Roda JC KerkradeGo Ahead EaglesNiet gespeeld
32TOP OssHelmond SportNiet gespeeld
32Almere City FCExcelsiorNiet gespeeld
3303/04/2020NAC BredaTelstarNiet gespeeld
3303/04/2020Jong PSVJong FC UtrechtNiet gespeeld
3303/04/2020NECJong AZNiet gespeeld
3303/04/2020Jong AjaxDe GraafschapNiet gespeeld
3303/04/2020FC VolendamTOP OssNiet gespeeld
3303/04/2020MVV MaastrichtFC DordrechtNiet gespeeld
3303/04/2020FC EindhovenAlmere City FCNiet gespeeld
3303/04/2020Go Ahead EaglesHelmond SportNiet gespeeld
3303/04/2020FC Den BoschSC CambuurNiet gespeeld
3303/04/2020ExcelsiorRoda JC KerkradeNiet gespeeld
3206/04/2020Jong FC UtrechtTelstarNiet gespeeld
3206/04/2020Jong PSVNECNiet gespeeld
3206/04/2020De GraafschapNAC BredaNiet gespeeld
3206/04/2020Jong AjaxJong AZNiet gespeeld
3410/04/2020SC CambuurDe GraafschapNiet gespeeld
3410/04/2020FC DordrechtFC VolendamNiet gespeeld
3410/04/2020NAC BredaFC EindhovenNiet gespeeld
3410/04/2020NECExcelsiorNiet gespeeld
3410/04/2020Roda JC KerkradeJong PSVNiet gespeeld
3410/04/2020TOP OssMVV MaastrichtNiet gespeeld
3410/04/2020Almere City FCJong AjaxNiet gespeeld
3410/04/2020TelstarFC Den BoschNiet gespeeld
3410/04/2020Helmond SportJong FC UtrechtNiet gespeeld
3410/04/2020Jong AZGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3513/04/2020SC CambuurFC DordrechtNiet gespeeld
3513/04/2020Jong FC UtrechtNAC BredaNiet gespeeld
3513/04/2020FC VolendamExcelsiorNiet gespeeld
3513/04/2020Jong PSVHelmond SportNiet gespeeld
3513/04/2020MVV MaastrichtJong AZNiet gespeeld
3513/04/2020Go Ahead EaglesTelstarNiet gespeeld
3513/04/2020FC Den BoschJong AjaxNiet gespeeld
3513/04/2020De GraafschapTOP OssNiet gespeeld
3513/04/2020Roda JC KerkradeFC EindhovenNiet gespeeld
3513/04/2020Almere City FCNECNiet gespeeld
3617/04/2020FC DordrechtJong PSVNiet gespeeld
3617/04/2020NAC BredaFC VolendamNiet gespeeld
3617/04/2020NECRoda JC KerkradeNiet gespeeld
3617/04/2020TOP OssAlmere City FCNiet gespeeld
3617/04/2020TelstarDe GraafschapNiet gespeeld
3617/04/2020FC EindhovenFC Den BoschNiet gespeeld
3617/04/2020Helmond SportSC CambuurNiet gespeeld
3618/04/2020ExcelsiorGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3620/04/2020Jong AjaxMVV MaastrichtNiet gespeeld
3620/04/2020Jong AZJong FC UtrechtNiet gespeeld
3724/04/2020SC CambuurTelstarNiet gespeeld
3724/04/2020Jong FC UtrechtExcelsiorNiet gespeeld
3724/04/2020FC VolendamFC EindhovenNiet gespeeld
3724/04/2020FC DordrechtGo Ahead EaglesNiet gespeeld
3724/04/2020Jong PSVAlmere City FCNiet gespeeld
3724/04/2020MVV MaastrichtNAC BredaNiet gespeeld
3724/04/2020De GraafschapFC Den BoschNiet gespeeld
3724/04/2020Roda JC KerkradeJong AjaxNiet gespeeld
3724/04/2020TOP OssNECNiet gespeeld
3724/04/2020Helmond SportJong AZNiet gespeeld
3801/05/2020NAC BredaJong PSVNiet gespeeld
3801/05/2020FC EindhovenJong FC UtrechtNiet gespeeld
3801/05/2020Go Ahead EaglesTOP OssNiet gespeeld
3801/05/2020FC Den BoschFC VolendamNiet gespeeld
3801/05/2020ExcelsiorDe GraafschapNiet gespeeld
3801/05/2020NECFC DordrechtNiet gespeeld
3801/05/2020Jong AjaxSC CambuurNiet gespeeld
3801/05/2020Almere City FCMVV MaastrichtNiet gespeeld
3801/05/2020TelstarHelmond SportNiet gespeeld
3801/05/2020Jong AZRoda JC KerkradeNiet gespeeld

Topscorers

1Robert MührenSC Cambuur26
2Reda KharchouchTelstar20
3Anthony van den HurkMVV Maastricht17
4Ralf SeuntjensDe Graafschap16
5Pedro MarquesFC Dordrecht/FC Den Bosch14
Rai VloetExcelsior14
7Zian FlemmingNEC13
Lassina TraoréJong Ajax13
9Jamie JacobsSC Cambuur12
Elias OmarssonExcelsior12
Ruben RodriguesFC Den Bosch12
Iké UgboRoda JC Kerkrade12

Eerste Divisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINGOAHELJAJJAZJPSJUTMVVNECRKCRODSPATELTOPTWEVOL
Almere City FC*2-13-11-12-00-13-02-32-02-13-12-21-02-11-21-32-03-01-30-2
SC Cambuur0-1*2-01-31-31-13-12-12-13-14-14-11-12-00-13-32-00-00-11-1
FC Den Bosch1-41-1*1-03-12-03-01-13-13-12-21-23-22-32-01-13-43-02-11-1
FC Dordrecht3-22-12-6*0-31-30-03-31-11-31-21-12-22-03-11-41-40-10-21-2
FC Eindhoven0-22-22-08-1*1-22-11-10-11-20-00-13-21-31-20-01-22-11-11-1
Go Ahead Eagles2-12-00-02-10-1*1-02-11-02-15-02-04-41-43-02-22-30-11-23-0
Helmond Sport1-20-10-21-22-11-1*1-31-30-22-01-12-30-24-03-01-20-42-22-2
Jong Ajax8-00-62-25-20-35-22-0*1-12-23-30-14-02-15-12-03-01-02-51-3
Jong AZ2-32-10-00-11-23-22-20-1*0-02-22-34-02-41-13-20-21-31-21-1
Jong PSV5-21-20-12-22-15-11-12-13-1*3-12-21-22-12-22-02-03-10-21-0
Jong FC Utrecht 0-20-01-14-11-32-41-14-31-33-2*0-01-21-21-21-50-11-21-63-1
MVV Maastricht1-11-20-32-11-11-23-01-01-12-24-2*1-11-42-00-22-00-20-21-1
NEC5-02-25-01-00-11-13-21-23-14-44-10-1*2-11-01-11-11-54-05-1
RKC Waalwijk0-10-22-14-43-11-32-14-12-23-53-23-11-0*0-10-11-00-04-13-3
Roda JC Kerkrade1-21-00-22-20-03-13-02-16-22-32-12-22-30-0*1-13-01-11-12-1
Sparta Rotterdam6-13-02-03-22-06-13-12-25-00-04-22-01-02-12-2*3-21-40-32-0
Telstar1-14-21-41-01-12-11-10-21-02-42-00-10-30-34-01-1*1-01-31-1
TOP Oss2-01-30-11-02-01-01-12-11-04-12-11-31-11-20-50-01-0*0-20-0
FC Twente1-02-21-00-11-00-14-12-50-02-11-00-12-03-13-12-11-01-2*5-0
FC Volendam2-20-11-23-41-30-11-03-11-10-32-03-22-31-01-12-21-00-01-2*

Eindstand

1FC Twente * ♦382558807239+ 33
2Sparta Rotterdam + ♦3819127697847+ 31
3Jong PSV3818911637759+ 18
4FC Den Bosch +3818911636449+ 15
5Go Ahead Eagles +3819613636357+ 6
6TOP Oss +3818812624840+ 8
7Almere City FC +3819514626063−3
8RKC Waalwijk + ♦3818515596957+ 12
9NEC +38161012587360+ 13
10SC Cambuur +38161012586148+ 13
11Jong Ajax3816814568167+ 14
12MVV Maastricht38141212544953−4
13Roda JC Kerkrade38141113535759−2
14FC Eindhoven3813916485248+ 4
15Telstar3814618484558−13
16FC Volendam3891415414662−16
17FC Dordrecht389920365484−30
18Jong AZ3871219334667−21
19Jong FC Utrecht385825234790−43
20Helmond Sport3841024223772−35

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
117/08/2018FC VolendamFC Den Bosch1-22.757Oostrom1-0 Veerman, 1-1 Bouyaghlafen, 1-2 Sappinen
117/08/2018FC DordrechtHelmond Sport0-02.445Vd Eijk
117/08/2018RKC WaalwijkTelstar1-02.448Gerrets1-0 Hansson
117/08/2018MVV MaastrichtTOP Oss0-24.714Teuben0-1 en 0-2 Dogan
117/08/2018Go Ahead EaglesJong FC Utrecht5-07.812Perez1-0 Van der Venne, 2-0 Bosz, 3-0 Verheijdt,
4-0 Pouwels, 5-0 Van Moorsel
117/08/2018NECSC Cambuur2-29.888Bax1-0 Achahbar, 2-0 Braken, 2-1 Sturing (e.d.),
2-2 Mbende
117/08/2018Roda JC KerkradeJong Ajax2-17.692Vd Graaf1-0 Engels, 1-1 Ekkelenkamp, 2-1 Engels
117/08/2018FC TwenteSparta Rotterdam2-127.200Kamphuis1-0 Bapoh, 1-1 Veldwijk, 2-1 Boere (pen)
117/08/2018Jong PSVFC Eindhoven2-11.523Ruperti0-1 Van der Heyden, 1-1 Verreth, 2-1 Teze
120/08/2018Jong AZAlmere City FC2-3700Van Herk0-1 Vossebelt, 0-2 Receveur, 0-3 Meijer,
1-3 Reijnders, 2-3 Druijf; R: Seck (Alm)
224/08/2018SC CambuurJong AZ2-16.422Mulder1-0 Mathieu. 1-1 Druijf (pen), 2-1 Rossi
224/08/2018Sparta RotterdamFC Volendam2-09.213Vd Graaf1-0 en 2-0 Dervisoglu
224/08/2018FC Den BoschRKC Waalwijk2-33.126Vd Eijk1-0 Beltrame, 1-1 Lammers, 2-1 Sappinen,
2-2 en 2-3 Bilate
224/08/2018TOP OssJong PSV4-12.431Bijl1-0 Nieveld, 2-0 Dogan, 2-1 Lundqvist (pen),
3-1 Dogan (pen), 4-1 Smeets
224/08/2018Almere City FCRoda JC Kerkrade1-21.955Vd Kerkhof0-1 Engels, 1-1 Calcan, 1-2 Engels
224/08/2018TelstarMVV Maastricht0-12.114Dieperink0-1 Schroyen; R: Lopes Cabral (Tel)
224/08/2018Jong AjaxFC Dordrecht5-2518Van Herk1-0 en 2-0 (pen) Sierhuis, 2-1 Kok, 3-1 Nunnely,
4-1 en 5-1 Pereira, 5-2 Maletic
224/08/2018FC EindhovenGo Ahead Eagles1-22.109Blank0-1 Bakx, 1-1 Lopes, 1-2 Van der Venne
R: Idzes (Ein), Lelieveld (GoA)
224/08/2018Helmond SportFC Twente2-22.634Van Boekel1-0 Zeldenrust, 1-1 Boere (pen), 2-1 Meijers,
2-2 Oosterwijk
227/08/2018Jong FC UtrechtNEC1-2951Kooij1-0 Venema, 1-1 Achahbar, 1-2 Braken
331/08/2018RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-12.493Blank0-1 Rayhi
331/08/2018MVV MaastrichtGo Ahead Eagles1-24.764Bax1-0 Mares, 1-1 Van der Venne, 1-2 Pouwels
R: Gunst (MVV)
331/08/2018FC Den BoschJong Ajax1-12.837C. Mulder1-0 Beltrame, 1-1 Ekkelenkamp
R: Bouyaghlafen (DBo)
331/08/2018NECFC Dordrecht1-09.631Martens1-0 Achahbar
331/08/2018TOP OssSC Cambuur1-31.412Ruperti1-0 Smeets, 1-1, 1-2 en 1-3 Rossi
331/08/2018FC TwenteRoda JC Kerkrade3-126.000S. Mulder0-1 Paulissen, 1-1 Hölscher, 2-1 Boere (pen),
3-1 Bapoh
331/08/2018FC VolendamJong AZ1-11.500Bijl1-0 Ten Den, 1-1 Druijf
331/08/2018TelstarJong FC Utrecht2-01.870Oostrom1-0 Lescano (pen), 2-0 Van Huizen
331/08/2018FC EindhovenAlmere City FC0-21.500Gerrets0-1 Vossebelt, 0-2 Calcan; R: Daniëls (Ein)
331/08/2018Jong PSVHelmond Sport1-1472Nagtegaal1-0 Abels, 1-1 Verkennis
407/09/2018SC CambuurRKC Waalwijk2-07.381Van Herk1-0 Rossi, 2-0 Mathieu
407/09/2018Sparta RotterdamFC Eindhoven2-08.823Perez1-0 Drenthe, 2-0 Auassar
407/09/2018FC DordrechtTelstar1-41.532Bijl0-1 Stankov (e.d.), 1-1 Maletic, 1-2 en 1-3 Saegal,
1-4 Lescano
407/09/2018Go Ahead EaglesFC Volendam3-08.819Vd Eijk1-0 Dzepar, 2-0 Navratil, 3-0 Verheijdt
407/09/2018Almere City FCMVV Maastricht2-21.948Blank0-1 Van den Hurk, 1-1 Calcan,
2-1 Van den Hurk (e.d.), 2-2 Nys
407/09/2018Jong FC UtrechtJong PSV3-2342Vd Laan1-0 Hilterman, 1-1 Lundqvist, 2-1 Venema,
2-2 Verreth, 3-2 Venema
407/09/2018Helmond SportFC Den Bosch0-21.830Vermeiren0-1 Holla, 0-2 Blummel
408/09/2018FC TwenteTOP Oss1-225.000Vd Graaf0-1 Smeets, 0-2 Dogan, 1-2 Catalapiedra
408/09/2018Roda JC KerkradeNEC2-38.559Nijhuis0-1 Engels, 1-1 Okita, 2-1 Paulissen, 2-2 Braken,
2-3 Achahbar
410/09/2018Jong AZJong Ajax0-11.924Teuben0-1 Danilo; R: Opdam
514/09/2018SC CambuurTelstar2-07.362S. Mulder1-0 Van Kippersluis, 2-0 Mathieu
R: Van Heertum (Tel)
514/09/2018FC VolendamTOP Oss0-02.000Dieperink
514/09/2018FC DordrechtFC Twente0-22.662Gerrets0-1 Bijen, 0-2 Stankov (e.d.)
514/09/2018RKC WaalwijkRoda JC Kerkrade0-12.140Kooij0-1 Dijkhuizen
514/09/2018FC EindhovenMVV Maastricht0-12.713Vd Graaf0-1 Schroyen (pen)
514/09/2018NECJong PSV4-49.000Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Braken, 2-1 Verreth, 2-2 Piroe,
2-3 en 2-4 Ramselaar, 3-4 Romeny, 4-4 Kvida
514/09/2018Almere City FCJong FC Utrecht3-11.824C. Mulder1-0 Soleri, 2-0 Efmorfidis, 2-1 Venema, 3-1 Kip
514/09/2018Jong AZGo Ahead Eagles3-2540Oostrom1-0 Druijf (pen), 1-1 Verheijdt, 2-1 Druijf (pen),
3-1 Jacobs, 3-2 Van der Venne
516/09/2018Sparta RotterdamFC Den Bosch2-08.634Manschot1-0 Veldwijk, 2-0 Rayhi
517/09/2018Jong AjaxHelmond Sport2-0880Ruperti1-0 en 2-0 De Wit
621/09/2018Jong FC UtrechtSC Cambuur0-0473Vergoote
621/09/2018RKC WaalwijkJong AZ2-21.940Vd Laan1-0 Bilate, 1-1 Reijnders, 1-2 Druijf,
2-2 Baggerman
621/09/2018Jong PSVFC Volendam1-0418Teuben1-0 Gakpo
621/09/2018MVV MaastrichtFC Dordrecht2-14.434Perez1-0 Schroyen, 2-0 Houben (pen), 2-1 Haydari
621/09/2018Go Ahead EaglesJong Ajax2-18.287Van Herk1-0 Van der Venne, 1-1 De Wit, 2-1 Verheijdt
621/09/2018FC Den BoschAlmere City FC1-42.451Nagtegaal0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Sappinen, 1-2 Vossebelt,
1-3 Soleri, 1-4 Kip; R: Kersten (DBo)
621/09/2018Roda JC KerkradeFC Eindhoven0-07.790Bax
621/09/2018TOP OssSparta Rotterdam0-03.097Vd Kerkhof
621/09/2018TelstarFC Twente1-33.263Gözübüyük1-0 Sno, 1-1 Boere, 1-2 Oosterwijk, 1-3 Zekhnini
621/09/2018Helmond SportNEC2-32.011Martens0-1 Achahbar, 0-2 Darri, 1-2 (pen) en 2-2
Zeldenrust, 2-3 Achahbar
728/09/2018SC CambuurRoda JC Kerkrade0-17.654Vd Graaf0-1 Van Velzen
728/09/2018Sparta RotterdamFC Dordrecht3-28.432Dieperink0-1 Cijntje, 0-2 Montsma, 1-2 Duarte, 2-2 Veldwijk,
3-2 Drenthe
728/09/2018FC Den BoschJong AZ3-12.387Gerrets1-0 Sapinnen, 2-0 Blummel, 3-0 Oulad Omar,
3-1 Druijf
728/09/2018NECGo Ahead Eagles1-19.842Blom1-0 Braken, 1-1 Van Moorsel
728/09/2018Almere City FCRKC Waalwijk2-11.773Ruperti1-0 Vossebelt, 1-1 Koenraad, 2-1 Vossebelt
728/09/2018TelstarTOP Oss1-01.845Nagtegaal1-0 Lopes Cabral
730/09/2018FC TwenteJong PSV2-125.000Lindhout0-1 Rigo, 1-1 Boere, 2-1 Cantalapiedra
728/09/2018Helmond SportFC Volendam2-21.891C. Mulder0-1 Stroo, 1-1 Poelmans, 2-1 Zeldenrust,
2-2 Kaars
728/09/2018Jong AjaxFC Eindhoven0-3469Oostrom0-1 Daniels, 0-2 Seedorf, 0-3 Kabangu
701/10/2018Jong FC UtrechtMVV Maastricht0-0317Van Herk
805/10/2018FC VolendamRKC Waalwijk1-02.721Bos1-0 Peters; R: Van Weert (RKC)
805/10/2018FC DordrechtSC Cambuur3-11.658Oostrom1-0 Peijenburg, 1-1 Conraad,
2-1 (pen) en 3-1 Mourgos
805/10/2018MVV MaastrichtFC Den Bosch0-34.189Vd Eijk0-1 Beltrame, 0-2 Blummel, 0-3 Sappinen
805/10/2018FC EindhovenFC Twente1-12.507Blank0-1 Cantalapiedra, 1-1 Seedorf
805/10/2018Go Ahead EaglesSparta Rotterdam2-28.846Nijhuis1-0 Veldmate, 2-0 Bliek, 2-1 Drenthe,
2-2 Veldwijk
805/10/2018Roda JC KerkradeJong PSV2-37.002Gerrets1-0 (pen) en 2-0 Engels, 2-1 Mauro Junior,
2-2 Verreth, 2-3 Lundqvist
R: Daneels (PSV), Milts, Makrini (Rod)
805/10/2018Jong AjaxTelstar3-0887Cantineau1-0 Van Iperen (e.d.), 2-0 Danilo, 3-0 Johnsen
805/10/2018TOP OssJong FC Utrecht2-11.318Teuben1-0 Dogan, 1-1 El Azrak, 2-1 Ladan
805/10/2018Almere City FCNEC1-02.573Bax1-0 Soleri
805/10/2018Jong AZHelmond Sport2-2520Nagtegaal0-1 Naudts, 1-1 Druijf, 1-2 Naudts,
2-2 Hoedemakers
912/10/2018FC VolendamAlmere City FC2-23.000Vd Kerkhof1-0 Doodeman, 1-1 Luckassen, 1-2 Efmorfidis,
2-2 Doodeman
912/10/2018RKC WaalwijkTOP Oss0-01.889BijlR: Baggerman (RKC)
912/10/2018FC Den BoschFC Dordrecht1-02.334Van Herk1-0 Beltrame
912/10/2018NECFC Eindhoven0-18.230Ruperti0-1 Van den Boomen
912/10/2018Helmond SportTelstar1-21.833Vd Graaf0-1 Scott (pen), 0-2 Najah, 1-2 Meijers
R: verkennis (Hel)
912/10/2018Jong AZJong FC Utrecht2-2500Mulder1-0 Druif (pen), 1-1 Sow, 1-2 Hilterman,
2-2 Druijf
914/10/2018Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade3-09.288Gözübüyük1-0 Van Moorsel, 2-0 Verheijdt, 3-0 Van Moorsel
914/10/2018Sparta RotterdamSC Cambuur3-08.878Martens1-0 Sambisa (e.d.), 2-0 Veldwijk (pen), 3-0 Rayhi
914/10/2018FC TwenteMVV Maastricht0-125.000Dieperink0-1 Van den Hurk
915/10/2018Jong PSVJong Ajax2-11.923Vd Laan0-1 Bijleveld, 1-1 Lundqvist (pen), 2-1 Piroe
1019/10/2018SC CambuurHelmond Sport20:00
1019/10/2018FC DordrechtJong AZ20:00
1019/10/2018MVV MaastrichtJong PSV20:00
1019/10/2018FC EindhovenFC Volendam20:00
1019/10/2018Roda JC KerkradeSparta Rotterdam20:00
1019/10/2018TOP OssFC Den Bosch20:00
1019/10/2018Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1019/10/2018TelstarNEC20:00
1019/10/2018Jong AjaxRKC Waalwijk20:00
1022/10/2018Jong FC UtrechtFC Twente20:00
1126/10/2018Sparta RotterdamTelstar20:00
1126/10/2018FC VolendamJong Ajax20:00
1126/10/2018RKC WaalwijkJong FC Utrecht20:00
1126/10/2018Jong PSVFC Dordrecht20:00
1126/10/2018Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
1126/10/2018FC Den BoschFC Eindhoven20:00
1126/10/2018NECTOP Oss20:00
1126/10/2018FC TwenteAlmere City FC20:00
1126/10/2018Helmond SportMVV Maastricht20:00
1126/10/2018Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
1202/11/2018FC DordrechtFC Volendam20:00
1202/11/2018SC CambuurJong Ajax20:00
1202/11/2018MVV MaastrichtSparta Rotterdam20:00
1202/11/2018NECJong AZ20:00
1202/11/2018TOP OssFC Eindhoven20:00
1202/11/2018TelstarGo Ahead Eagles20:00
1202/11/2018FC TwenteRKC Waalwijk20:00
1202/11/2018Helmond SportAlmere City FC20:00
1202/11/2018Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade20:00
1205/11/2018Jong PSVFC Den Bosch20:00
1309/11/2018Go Ahead EaglesFC Dordrecht20:00
1309/11/2018Sparta RotterdamJong FC Utrecht20:00
1309/11/2018FC VolendamMVV Maastricht20:00
1309/11/2018RKC WaalwijkJong PSV20:00
1309/11/2018FC EindhovenTelstar20:00
1309/11/2018FC Den BoschFC Twente20:00
1309/11/2018Roda JC KerkradeHelmond Sport20:00
1309/11/2018Jong AjaxNEC20:00
1309/11/2018Almere City FCSC Cambuur20:00
1309/11/2018Jong AZTOP Oss20:00
1417/11/2018Jong PSVJong AZ18:30
1417/11/2018FC DordrechtFC Eindhoven19:45
1417/11/2018TOP OssAlmere City FC19:45
1417/11/2018Helmond SportRKC Waalwijk19:45
1417/11/2018SC CambuurFC Volendam20:45
1418/11/2018MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade12:15
1418/11/2018TelstarFC Den Bosch14:30
1418/11/2018FC TwenteGo Ahead Eagles14:30
1418/11/2018NECSparta Rotterdam16:45
1420/11/2018Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
1523/11/2018Sparta RotterdamJong PSV20:00
1523/11/2018FC VolendamJong FC Utrecht20:00
1523/11/2018RKC WaalwijkNEC20:00
1523/11/2018FC EindhovenHelmond Sport20:00
1523/11/2018Go Ahead EaglesTOP Oss20:00
1523/11/2018FC Den BoschSC Cambuur20:00
1523/11/2018Roda JC KerkradeTelstar20:00
1523/11/2018Almere City FCFC Dordrecht20:00
1523/11/2018Jong AjaxMVV Maastricht20:00
1526/11/2018Jong AZFC Twente20:00
1630/11/2018FC DordrechtRKC Waalwijk20:00
1630/11/2018SC CambuurFC Eindhoven20:00
1630/11/2018MVV MaastrichtJong AZ20:00
1630/11/2018NECFC Volendam20:00
1630/11/2018TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
1630/11/2018TelstarAlmere City FC20:00
1630/11/2018FC TwenteJong Ajax20:00
1630/11/2018Helmond SportSparta Rotterdam20:00
1603/12/2018Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
1603/12/2018Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
1707/12/2018Sparta RotterdamAlmere City FC20:00
1707/12/2018FC VolendamFC Twente20:00
1707/12/2018RKC WaalwijkMVV Maastricht20:00
1707/12/2018FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
1707/12/2018Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
1707/12/2018FC Den BoschNEC20:00
1707/12/2018Roda JC KerkradeFC Dordrecht20:00
1707/12/2018Jong AjaxTOP Oss20:00
1710/12/2018Jong PSVSC Cambuur20:00
1710/12/2018Jong AZTelstar20:00
1814/12/2018SC CambuurFC Twente20:00
1814/12/2018Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
1814/12/2018Sparta RotterdamJong AZ20:00
1814/12/2018FC EindhovenRKC Waalwijk20:00
1814/12/2018Go Ahead EaglesFC Den Bosch20:00
1814/12/2018NECMVV Maastricht20:00
1814/12/2018Roda JC KerkradeFC Volendam20:00
1814/12/2018TOP OssHelmond Sport20:00
1814/12/2018Almere City FCJong Ajax20:00
1814/12/2018TelstarJong PSV20:00
1921/12/2018FC VolendamTelstar20:00
1921/12/2018FC DordrechtTOP Oss20:00
1921/12/2018RKC WaalwijkGo Ahead Eagles20:00
1921/12/2018Jong PSVAlmere City FC20:00
1921/12/2018MVV MaastrichtSC Cambuur20:00
1921/12/2018FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
1921/12/2018Jong AjaxSparta Rotterdam20:00
1921/12/2018FC TwenteNEC20:00
1921/12/2018Helmond SportJong FC Utrecht20:00
1921/12/2018Jong AZFC Eindhoven20:00
2013/01/2019SC CambuurSparta Rotterdam14:30
2013/01/2019Jong FC UtrechtJong AZ14:30
2013/01/2019FC DordrechtFC Den Bosch14:30
2013/01/2019MVV MaastrichtFC Twente14:30
2013/01/2019FC EindhovenNEC14:30
2013/01/2019Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles14:30
2013/01/2019Jong AjaxJong PSV14:30
2013/01/2019TOP OssRKC Waalwijk14:30
2013/01/2019Almere City FCFC Volendam14:30
2013/01/2019TelstarHelmond Sport14:30
2118/01/2019Sparta RotterdamRoda JC Kerkrade20:00
2118/01/2019FC VolendamFC Eindhoven20:00
2118/01/2019RKC WaalwijkJong Ajax20:00
2118/01/2019Go Ahead EaglesAlmere City FC20:00
2118/01/2019FC Den BoschTOP Oss20:00
2118/01/2019NECTelstar20:00
2118/01/2019Helmond SportSC Cambuur20:00
2118/01/2019Jong AZFC Dordrecht20:00
2118/01/2019FC TwenteJong FC Utrecht20:00
2122/01/2019Jong PSVMVV Maastricht20:00
2225/01/2019SC CambuurGo Ahead Eagles20:00
2225/01/2019FC DordrechtJong PSV20:00
2225/01/2019MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
2225/01/2019FC EindhovenFC Den Bosch20:00
2225/01/2019Roda JC KerkradeJong AZ20:00
2225/01/2019TOP OssNEC20:00
2225/01/2019Almere City FCFC Twente20:00
2225/01/2019TelstarSparta Rotterdam20:00
2228/01/2019Jong FC UtrechtRKC Waalwijk20:00
2228/01/2019Jong AjaxFC Volendam20:00
2301/02/2019FC VolendamSparta Rotterdam20:00
2301/02/2019FC DordrechtJong Ajax20:00
2301/02/2019RKC WaalwijkFC Den Bosch20:00
2301/02/2019MVV MaastrichtTelstar20:00
2301/02/2019Go Ahead EaglesFC Eindhoven20:00
2301/02/2019NECJong FC Utrecht20:00
2301/02/2019Roda JC KerkradeAlmere City FC20:00
2301/02/2019FC TwenteHelmond Sport20:00
2304/02/2019Jong PSVTOP Oss20:00
2304/02/2019Jong AZSC Cambuur20:00
2408/02/2019SC CambuurNEC20:00
2408/02/2019Sparta RotterdamFC Twente20:00
2408/02/2019FC Den BoschFC Volendam20:00
2408/02/2019TOP OssMVV Maastricht20:00
2408/02/2019Almere City FCJong AZ20:00
2408/02/2019TelstarRKC Waalwijk20:00
2408/02/2019FC EindhovenJong PSV20:00
2408/02/2019Helmond SportFC Dordrecht20:00
2411/02/2019Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles20:00
2411/02/2019Jong AjaxRoda JC Kerkrade20:00
2515/02/2019FC VolendamHelmond Sport20:00
2515/02/2019FC DordrechtSparta Rotterdam20:00
2515/02/2019RKC WaalwijkAlmere City FC20:00
2515/02/2019MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
2515/02/2019FC EindhovenJong Ajax20:00
2515/02/2019Go Ahead EaglesNEC20:00
2515/02/2019Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
2515/02/2019TOP OssTelstar20:00
2515/02/2019Jong AZFC Den Bosch20:00
2518/02/2019Jong PSVFC Twente20:00
2622/02/2019SC CambuurFC Dordrecht20:00
2622/02/2019RKC WaalwijkFC Volendam20:00
2622/02/2019FC Den BoschMVV Maastricht20:00
2622/02/2019NECAlmere City FC20:00
2622/02/2019TelstarJong Ajax20:00
2622/02/2019FC TwenteFC Eindhoven20:00
2622/02/2019Helmond SportJong AZ20:00
2622/02/2019Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
2624/02/2019Sparta RotterdamGo Ahead Eagles14:30
2625/02/2019Jong FC UtrechtTOP Oss20:00
2701/03/2019SC CambuurTOP Oss20:00
2701/03/2019Go Ahead EaglesMVV Maastricht20:00
2701/03/2019Roda JC KerkradeFC Twente20:00
2701/03/2019Almere City FCFC Eindhoven20:00
2701/03/2019Helmond SportJong PSV20:00
2701/03/2019Sparta RotterdamRKC Waalwijk20:00
2701/03/2019FC DordrechtNEC20:00
2701/03/2019Jong AjaxFC Den Bosch20:00
2701/03/2019Jong FC UtrechtTelstar20:00
2704/03/2019Jong AZFC Volendam20:00
2808/03/2019RKC WaalwijkSC Cambuur20:00
2808/03/2019MVV MaastrichtAlmere City FC20:00
2808/03/2019FC EindhovenSparta Rotterdam20:00
2808/03/2019FC Den BoschHelmond Sport20:00
2808/03/2019NECRoda JC Kerkrade20:00
2808/03/2019TOP OssFC Twente20:00
2808/03/2019FC VolendamGo Ahead Eagles20:00
2808/03/2019TelstarFC Dordrecht20:00
2808/03/2019Jong PSVJong FC Utrecht20:00
2811/03/2019Jong AjaxJong AZ20:00
2915/03/2019SC CambuurJong PSV20:00
2915/03/2019Jong FC UtrechtFC Eindhoven20:00
2915/03/2019FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
2915/03/2019MVV MaastrichtRKC Waalwijk20:00
2915/03/2019NECFC Den Bosch20:00
2915/03/2019TOP OssJong Ajax20:00
2915/03/2019Almere City FCSparta Rotterdam20:00
2915/03/2019TelstarJong AZ20:00
2915/03/2019FC TwenteFC Volendam20:00
2915/03/2019Helmond SportGo Ahead Eagles20:00
3022/03/2019FC VolendamSC Cambuur20:00
3022/03/2019RKC WaalwijkHelmond Sport20:00
3022/03/2019FC EindhovenFC Dordrecht20:00
3022/03/2019FC Den BoschTelstar20:00
3022/03/2019Almere City FCTOP Oss20:00
3024/03/2019Sparta RotterdamNEC12:15
3024/03/2019Go Ahead EaglesFC Twente14:30
3024/03/2019Roda JC KerkradeMVV Maastricht16:45
3025/03/2019Jong AjaxJong FC Utrecht20:00
3025/03/2019Jong AZJong PSV20:00
3129/03/2019SC CambuurAlmere City FC20:00
3129/03/2019Jong FC UtrechtSparta Rotterdam20:00
3129/03/2019FC DordrechtGo Ahead Eagles20:00
3129/03/2019Jong PSVRKC Waalwijk20:00
3129/03/2019MVV MaastrichtFC Volendam20:00
3129/03/2019NECJong Ajax20:00
3129/03/2019TOP OssJong AZ20:00
3129/03/2019TelstarFC Eindhoven20:00
3129/03/2019FC TwenteFC Den Bosch20:00
3129/03/2019Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
3201/04/2019Sparta RotterdamMVV Maastricht20:00
3201/04/2019FC VolendamFC Dordrecht20:00
3201/04/2019RKC WaalwijkFC Twente20:00
3201/04/2019FC EindhovenTOP Oss20:00
3201/04/2019Go Ahead EaglesTelstar20:00
3201/04/2019FC Den BoschJong PSV20:00
3201/04/2019Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
3201/04/2019Jong AjaxSC Cambuur20:00
3201/04/2019Almere City FCHelmond Sport20:00
3201/04/2019Jong AZNEC20:00
3305/04/2019MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3305/04/2019Go Ahead EaglesJong AZ20:00
3305/04/2019FC Den BoschSparta Rotterdam20:00
3305/04/2019Roda JC KerkradeRKC Waalwijk20:00
3305/04/2019TOP OssFC Volendam20:00
3305/04/2019TelstarSC Cambuur20:00
3305/04/2019FC TwenteFC Dordrecht20:00
3305/04/2019Helmond SportJong Ajax20:00
3305/04/2019Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
3308/04/2019Jong PSVNEC20:00
3412/04/2019SC CambuurJong FC Utrecht20:00
3412/04/2019FC VolendamJong PSV20:00
3412/04/2019FC DordrechtMVV Maastricht20:00
3412/04/2019FC EindhovenRoda JC Kerkrade20:00
3412/04/2019NECHelmond Sport20:00
3412/04/2019Almere City FCFC Den Bosch20:00
3412/04/2019FC TwenteTelstar20:00
3412/04/2019Jong AZRKC Waalwijk20:00
3414/04/2019Sparta RotterdamTOP Oss14:30
3415/04/2019Jong AjaxGo Ahead Eagles20:00
3519/04/2019Sparta RotterdamHelmond Sport20:00
3519/04/2019FC VolendamNEC20:00
3519/04/2019RKC WaalwijkFC Dordrecht20:00
3519/04/2019FC EindhovenSC Cambuur20:00
3519/04/2019Go Ahead EaglesJong PSV20:00
3519/04/2019FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
3519/04/2019Roda JC KerkradeTOP Oss20:00
3519/04/2019Jong AjaxFC Twente20:00
3519/04/2019Almere City FCTelstar20:00
3519/04/2019Jong AZMVV Maastricht20:00
3622/04/2019SC CambuurFC Den Bosch14:30
3622/04/2019Jong FC UtrechtFC Volendam14:30
3622/04/2019FC DordrechtAlmere City FC14:30
3622/04/2019Jong PSVSparta Rotterdam14:30
3622/04/2019MVV MaastrichtJong Ajax14:30
3622/04/2019NECRKC Waalwijk14:30
3622/04/2019TOP OssGo Ahead Eagles14:30
3622/04/2019TelstarRoda JC Kerkrade14:30
3622/04/2019FC TwenteJong AZ14:30
3622/04/2019Helmond SportFC Eindhoven14:30
3726/04/2019SC CambuurMVV Maastricht20:00
3726/04/2019Jong FC UtrechtHelmond Sport20:00
3726/04/2019Sparta RotterdamJong Ajax20:00
3726/04/2019FC EindhovenJong AZ20:00
3726/04/2019Go Ahead EaglesRKC Waalwijk20:00
3726/04/2019NECFC Twente20:00
3726/04/2019Roda JC KerkradeFC Den Bosch20:00
3726/04/2019TOP OssFC Dordrecht20:00
3726/04/2019Almere City FCJong PSV20:00
3726/04/2019TelstarFC Volendam20:00
3803/05/2019FC VolendamRoda JC Kerkrade20:00
3803/05/2019FC DordrechtJong FC Utrecht20:00
3803/05/2019RKC WaalwijkFC Eindhoven20:00
3803/05/2019Jong PSVTelstar20:00
3803/05/2019MVV MaastrichtNEC20:00
3803/05/2019FC Den BoschGo Ahead Eagles20:00
3803/05/2019Jong AjaxAlmere City FC20:00
3803/05/2019FC TwenteSC Cambuur20:00
3803/05/2019Helmond SportTOP Oss20:00
3803/05/2019Jong AZSparta Rotterdam20:00

Play offs voor promotie/degradatie

1e ronde
10/05/2019NECRKC Waalwijk2-08.261Bax1-0 Ndayishimiye, 2-0 Bruijn
10/05/2019SC CambuurAlmere City FC2-26.843Lindhout0-1 Bansabouh, 1-1 Mbende, 1-2 Meijer, 2-2 Ciganiks
14/05/2019RKC WaalwijkNEC3-03.249Kamphuis1-0 Seys, 2-0 Spierings, 3-0 Bilate
14/05/2019Almere City FCSC Cambuur1-22.569Vd Kerkhof0-1 Robertha, 0-2 Bansabouh (e.d.), 1-2 Vossebelt
2e ronde
19/05/2019RKC WaalwijkExcelsior2-14.319Martens1-0 Bilate, 1-1 Fortes, 2-1 Gaari
19/05/2019Go Ahead EaglesFC Den Bosch2-29.467Kamphuis0-1 Van der Sande, 1-1 Lelieveld, 1-2 Brouwers, 2-2 Navratil
19/05/2019TOP OssSparta Rotterdam0-24.346Bax0-1 en 0-2 Harroui
19/05/2019SC CambuurDe Graafschap1-18.542Manschot0-1 Narsingh, 1-1 Maulun; R: Mbende (Cam)
22/05/2019ExcelsiorRKC Waalwijk1-14.400Vd Graaf0-1 Spierings, 1-1 Omarsson; R: Spierings (RKC)
22/05/2019FC Den BoschGo Ahead Eagles0-16.900Vd Kerkhof0-1 Veldmate
22/05/2019Sparta RotterdamTOP Oss3-010.020Makkelie1-0 Vriends, 2-0 en 3-0 Ache
22/05/2019De GraafschapSC Cambuur2-010.611Mulder1-0 en 2-0 (pen) Benschop
3e ronde
25/05/2019RKC WaalwijkGo Ahead Eagles0-06.182Lindhout
25/05/2019Sparta RotterdamDe Graafschap1-210.031Kamphuis1-0 Auassar, 1-1 Bahoui, 1-2 El Jebli (pen); R: Vriends (Spa)
28/05/2019Go Ahead EaglesRKC Waalwijk4-59.800Higler0-1 Hansson (pen), 0-2 Spierings, 1-2 Veldmate (pen),
2-2 Van der Venne, 3-2 Bakx, 3-3 Mulder, 4-3 Langedijk,
4-4 Spierings, 4-5 Bilate (pen)
28/05/2019De GraafschapSparta Rotterdam0-212.600Blom0-1 Dervisoglu, 0-2 Auassar

RKC Waalwijk en Sparta Rotterdam gepromoveerd; Excelsior en De Graafschap gedegradeerd

Topscorers

1Ferdy DruijfJong AZ / NEC29
2Mario EngelsRoda JC Kerkrade24
3Lars VeldwijkSparta Rotterdam24
4Huseyin DoganTOP Oss21
5Danilo Pereira da SilvaJong Ajax19
6Tom BoereFC Twente16
7Nick VenemaJong FC Utrecht16
8Anthony van den HurkMVV Maastricht15
9Jonathan OkitaNEC15
10Stefano BeltrameFC Den Bosch14

Eerste Divisie 2017-2018




Het seizoen 2017-2018 wordt uiteindelijk het jaar van de wederopstanding van Fortuna Sittard. Na de degradatie uit de Eredivisie in 2001 ging de club door diepe dalen, hing het voortbestaan regelmatig aan een zijden draadje, maar keert het dit jaar terug aan de top met promotie als gevolg. Dat het kampioenschap uiteindelijk niet wordt behaald (dat gaat naar de beloften van Ajax) is uiteindelijk niet meer dan een voetnootje bij de feestvreugde.

Daarnaast is er nog een heuse primeur met de promotie van FC Emmen via de nacompetitie. Sinds de entree in de Eerste Divisie in 1985, lukte het nooit om te promoveren, maar verrassenderwijs lukt het dit jaar wel, door in de play-offs NEC en Sparta te verslaan. Een derde grote stunt – promotie van Almere City – zit er net niet in. De laatste promotieplek gaat naar De Graafschap, de club die de heen en veer van FC Volendam heeft overgenomen.

Onderin wil het nog altijd niet vlotten met de doorstroom tussen Eerste en Tweede Divisie. In het najaar wordt besloten promotie- en degradatie maar weer eens op te schorten, omdat de KNVB en de clubs het niet eens kunnen worden over de voorwaarden, waaronder dat moet gebeurden. In het rechterrijtje gaat de competitie daarom wederom als een nachtkaars uit.

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEMMFORGOAGRAHELAJAJAZPSVUTRMVVNECOSSRKCTELVOL
Almere City FC*1-11-11-25-12-21-42-02-13-11-23-22-12-13-23-22-23-22-32-0
SC Cambuur2-1*2-23-03-21-11-02-13-24-11-23-20-12-20-21-11-31-12-12-2
FC Den Bosch1-31-2*4-14-01-22-43-01-12-22-51-35-01-02-13-00-00-03-23-1
FC Dordrecht1-10-30-3*4-32-23-01-21-13-22-33-22-32-12-43-32-01-02-32-2
FC Eindhoven3-22-10-10-1*2-11-33-22-43-22-31-31-25-23-23-21-33-12-21-0
FC Emmen2-22-02-21-31-1*0-00-05-20-02-20-23-10-02-11-01-12-12-32-3
Fortuna Sittard2-13-22-05-12-21-2*2-11-13-02-15-11-03-13-01-24-06-01-11-0
Go Ahead Eagles2-11-31-20-31-30-10-1*0-43-14-12-11-10-03-11-12-10-01-11-1
De Graafschap4-22-02-10-14-02-22-01-1*1-02-41-02-37-01-21-31-11-01-02-1
Helmond Sport1-23-03-11-20-03-11-31-10-2*1-43-01-22-02-31-22-12-21-21-4
Jong Ajax3-03-21-03-04-03-24-20-20-52-0*0-10-32-12-11-02-01-11-17-0
Jong AZ4-10-11-13-11-22-12-00-02-21-34-2*2-11-33-12-73-12-12-20-2
Jong PSV3-21-12-14-24-11-12-36-02-21-20-31-2*2-01-03-35-13-26-02-1
Jong Utrecht2-41-31-10-21-21-20-11-01-40-02-11-01-4*2-10-20-35-20-12-1
MVV Maastricht3-01-13-01-02-00-11-24-31-33-10-43-00-03-1*4-11-10-00-02-1
NEC3-13-11-06-02-11-11-15-11-11-12-12-02-03-14-1*2-12-03-03-0
FC Oss5-12-11-13-11-12-31-21-61-40-00-32-10-32-01-03-0*3-10-01-0
RKC Waalwijk0-40-01-11-00-10-21-12-10-01-02-41-03-22-21-10-22-1*4-11-3
Telstar4-00-13-23-04-10-00-63-13-22-33-32-10-01-00-03-23-30-0*5-2
FC Volendam1-10-11-04-13-22-32-04-30-02-21-24-11-02-12-20-23-10-13-4*

Eindstand

1Jong Ajax *382549798954+35951
2Fortuna Sittard382468788141+404.851
3NEC +382288748246+369.636
4De Graafschap + ♦3818119657847+318.387
5Jong PSV3819712647654+22644
6Telstar +3816139616663+32.753
7FC Emmen + ♦3814168585850+83.112
8SC Cambuur +38161012585853+57.286
9Almere City FC +3815716527076-61.648
10MVV Maastricht +3814816505756+14.857
11FC Den Bosch38121115475955+42.790
12FC Eindhoven3814519476183_222.227
13FC Dordrecht +3814519475781-241.543
14FC Volendam3813718465967-82.836
15FC Oss38121016465365-121.991
16Jong AZ3814420465770-13691
17Go Ahead Eagles3891019374868-206.901
18RKC Waalwijk3881317373761-242.143
19Helmond Sport389920365067-171.649
20Jong FC Utrecht387625273776-39679

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
118/08/2017SC CambuurJong Ajax1-27.334Blank0-1 Sidioel, 0-2 Cassierra, 1-2 Steenvoorden
R: Peersman (Cam)
118/08/2017FC VolendamHelmond Sport2-22.581Bax1-0 Runderkamp, 2-0 Ten Den, 2-1 Naudts,
2-2 Janzen
118/08/2017RKC WaalwijkFC Emmen0-21.931Vd Kerkhof0-1 Peters (pen), 0-2 Loen
118/08/2017MVV MaastrichtGo Ahead Eagles4-34.915Manschot0-1 Hendriks, 1-1 Janssen, 1-2 Hendriks,
2-2 Okita, 2-3 Langedijk, 3-3 Ogunjimi, 4-3 Okita
118/08/2017FC EindhovenTelstar2-22.408Van Herk0-1 Júnior, 1-1 Kabangu, 1-2 Rodrigues,
2-2 Kabangu; R: Platje (Tel)
118/08/2017FC Den BoschJong AZ1-32.882Oostrom1-0 Mert, 1-1 El Hasnaoui, 1-2 Helmer (pen),
1-3 Einarsson
118/08/2017Fortuna SittardFC Dordrecht5-13.165Perez1-0 Semedo, 2-0 en 3-0 Stokkers, 3-1 Hamer,
4-1 Vidigal, 5-1 Askovski; R: V. Wermeskerken (Dor)
118/08/2017NECAlmere City FC3-19.502Janssen1-0 Larsson, 1-1 Valpoort, 2-1 Groeneveld,
3-1 Larsson
121/08/2017Jong FC UtrechtFC Oss0-3892Gerrets0-1 Quekel, 0-2 Van der Venne, 0-3 Kamaci
121/08/2017Jong PSVDe Graafschap2-21.104Mulder0-1 Serrarens, 1-1 Van Vlerken, 2-1 De Wijs,
2-2 Van den Hurk
225/08/2017FC DordrechtJong FC Utrecht2-11.203Kooij1-0 Mutzers, 2-0 Mahmudov (pen), 2-1 Hilterman
225/08/2017Go Ahead EaglesNEC1-18.324S. Mulder0-1 Braken, 1-1 Hendriks
225/08/2017De GraafschapSC Cambuur2-08.014Vd Graaf1-0 Serrarens, 2-0 Van Mieghem
225/08/2017Jong AjaxFortuna Sittard4-2799Dieperink1-0 Cassierra, 2-0 en 3-0 Muric, 3-1 Schuurs,
3-2 Semedo, 4-2 Johnsen
225/08/2017FC OssFC Volendam1-01.455Vd Eijk1-0 Van Pol
225/08/2017Almere City FCFC Den Bosch1-11.500Lindhout1-0 Salasiwa, 1-1 Blummel
225/08/2017TelstarMVV Maastricht0-01.400Perez
225/08/2017Helmond SportJong PSV1-22.211Van Herk1-0 Zeldenrust, 1-1 en 1-2 Laursen
225/08/2017FC EmmenFC Eindhoven1-12.540Bax0-1 Lieder, 1-1 Bakker
225/08/2017Jong AZRKC Waalwijk2-11.000Martens1-0 Jacobs, 1-1 De Graauw, 2-1 Helmer
301/09/2017Jong FC UtrechtJong AZ1-0533Van Herk1-0 Hatzidiakos (e.d.)
301/09/2017FC DordrechtFC Emmen2-21.375Vd Eijk0-1 Siekman, 1-1 Calcan, 2-1 Mutzers, 2-2 Loen
301/09/2017Jong PSVJong Ajax0-32.278Oostrom0-1 Cassiera, 0-2 Neres, 0-3 Flemming
301/09/2017MVV MaastrichtFC Den Bosch3-04.987Vd Graaf1-0 Okita, 2-0 Nys, 3-0 Yildirim
301/09/2017Fortuna SittardAlmere City FC2-13.162Bax1-0 en 2-0 Askovski, 3-0 Valpoort
301/09/2017NECFC Eindhoven2-18.489Lindhout1-0 Braken, 1-1 De Silva, 2-1 Braken
301/09/2017TelstarFC Oss3-31.963C. Mulder0-1 Van der Venne, 0-2 Bax, 1-3, 2-3 en 3-3
Hamdaoui, 3-3 Schouten (e.d.)
301/09/2017Helmond SportGo Ahead Eagles1-11.993Vd Kerkhof0-1 De Kogel, 1-1 Thomassen
302/09/2017RKC WaalwijkDe Graafschap0-01.948GerretsR: Receveur (Gra)
303/09/2017FC VolendamSC Cambuur0-13.259Manschot0-1 Houtkoop
408/09/2017SC CambuurJong FC Utrecht2-26.732Oostrom1-0 Daniels, 1-1 Venema, 2-1 Steenvoorden,
2-2 Peijnenburg; R: Schils (Cam), Ould Chikh (Utr,
408/09/2017FC EindhovenJong PSV1-22.700Vd Eijk0-1 Lammers, 1-1 Lieder, 1-2 Junior
408/09/2017Go Ahead EaglesFC Volendam1-17.331Van Boekel1-0 Beltrame, 1-1 Ten Den
408/09/2017FC Den BoschNEC3-03.188Kamphuis1-0 Kaars, 2-0 Vossebelt, 3-0 Mert
408/09/2017De GraafschapMVV Maastricht1-28.023Vd Kerkhof0-1 Badnarek (e.d.), 0-2 Mmaee, 1-2 Diemers
408/09/2017FC OssFC Dordrecht3-11.881Dieperink0-1 Mahmudov, 1-1 Kamaci, 2-1 Van der Venne,
3-1 Kamaci; R: Hamer (Dor)
408/09/2017Almere City FCHelmond Sport3-11.300Martens1-0 Mirani, 2-0 en 3-0 Valpoort,
3-1 Zeldenrust (pen)
408/09/2017FC EmmenFortuna Sittard0-02.267C. MulderR: Peters
411/09/2017Jong AjaxRKC Waalwijk1-1703Perez1-0 Eiting, 1-1 Drost
412/09/2017Jong AZTelstar2-21.647Kooij1-0 Koopmeiners, 1-1 Novakovich, 2-1 Friday,
2-2 Van Iperen
515/09/2017Jong FC UtrechtDe Graafschap1-4660Dieperink1-0 Venema, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Ars,
1-3 Diemers, 1-4 Van den Hurk
515/09/2017FC DordrechtAlmere City FC1-11.403Oostrom1-0 Calcan, 1-1 Valpoort
515/09/2017RKC WaalwijkFC Eindhoven0-11.987Vd Graaf0-1 Carlone
515/09/2017MVV MaastrichtJong PSV0-05.083Bax
515/09/2017Go Ahead EaglesSC Cambuur3-17.859Janssen0-1 Matieu, 1-1 Hendriks, 2-1 Rossi, 3-1 Barto
515/09/2017Fortuna SittardFC Volendam1-02.750Martens1-0 Ospitalieri
515/09/2017NECFC Emmen1-19.550Blom1-0 Schuurman, 1-1 Bakker
515/09/2017TelstarFC Den Bosch3-21.815Vd Eijk1-0 Rodrigues, 1-1 Blummel, 2-1 Platje,
2-2 Kaars, 3-2 Novakovich
515/09/2017Helmond SportJong Ajax1-41.911Gerrets0-1 Eiting, 1-1 Zeldenrust (pen), 1-2 en 1-3
Cassierra, 1-4 Johnsen
622/09/2017FC VolendamDe Graafschap0-03.202Bax
622/09/2017RKC WaalwijkJong FC Utrecht2-21.339Blank1-0 Rienstra, 1-1 Sow, 2-1 Bergkamp, 2-2 Loukili
622/09/2017MVV MaastrichtSC Cambuur1-14.903Higler1-0 Okita, 1-1 Barto; R: Pereira (MVV)
622/09/2017FC EindhovenFC Den Bosch0-12.263d'Hondt0-1 Blummel
622/09/2017Fortuna SittardJong AZ5-12.822Gerrets1-0 en 2-0 (pen) Dianessy, 2-1 Reijnders,
3-1 Semedo, 4-1 Schuurs, 5-1 Semedo
622/09/2017Almere City FCFC Oss2-21.000Perez0-1 Bakx, 0-2 Vd Venne, 1-2 en 2-2 Vd Heijden
622/09/2017Helmond SportFC Dordrecht1-21.731Vd Graaf1-0 Zeldenrust (pen), 1-1 Arias, 1-2 Misidjan
R: Warmolts (Hel)
622/09/2017FC EmmenGo Ahead Eagles0-03.045Lindhout
625/09/2017Jong PSVNEC3-31.463Kooij1-0 Gudmundsson, 1-1 Joppen, 1-2 Van de Pavert,
1-3 Golla, 2-3 en 3-3 Lammers; R: Paal (PSV)
625/09/2017Jong AjaxTelstar1-11.750Martens0-1 Van Huizen, 1-1 Bijleveld
729/09/2017SC CambuurRKC Waalwijk1-17.355Vd Kerkhof0-1 Voskamp, 1-1 Kallon; R: Mezghrani (RKC)
729/09/2017Jong FC UtrechtHelmond Sport0-0565Vd Eijk
729/09/2017FC DordrechtFC Volendam2-21.434Ruperti0-1 Visser, 1-1 Arias, 1-2 Veerman, 2-2 Stankov
729/09/2017Go Ahead EaglesAlmere City FC2-17.673Kooij1-0 Hendriks, 1-1 Brands, 2-1 Hendriks
729/09/2017FC Den BoschJong PSV5-02.875Van Herk1-0 Vossebelt (pen), 2-0 Kaars, 3-0 (pen) en 4-0
Vossebelt, 5-0 Sirani
729/09/2017De GraafschapFC Emmen2-27.671Martens0-1 Bannink, 0-2 Haydary, 1-2 Ars,
2-2 Van den Hurk
729/09/2017NECMVV Maastricht4-19.106Vd Graaf1-0 Golla, 1-1 Gölpek, 2-1 Rayhi, 3-1 Kadioglu,
4-1 Groeneveld
729/09/2017FC OssJong Ajax1-23.321Blank0-1 De Wit, 0-2 Cassierra, 0-3 Mazraoui
729/09/2017TelstarFortuna Sittard0-61.982Oostrom0-1 Schuurs, 0-2 Vidigal, 0-3 Dammers,
0-4 Vidigal, 0-5 Stokkers, 0-6 Vidigal
729/09/2017Jong AZFC Eindhoven1-2573Dieperink0-1 Lider, 1-1 Garcia, 1-2 Lieder
806/10/2017FC VolendamTelstar3-43.189Blank1-0 Veerman, 1-1 Hamdaoui, 1-2 (p) en 1-3
Novakovich, 2-3 Veerman (pen), 2-4 Korpershoek,
3-4 Stroo
806/10/2017FC DordrechtFC Eindhoven4-31.159C. Mulder1-0 Mutzers, 2-0 Mahmudov (pen), 3-0 Arias,
3-1 Lieder (pen), 4-1 Mutzers, 4-2 V. Vaerenbergh,
4-3 Matthys
808/10/2017RKC WaalwijkFC Den Bosch1-12.705Bax0-1 Deijl, 1-1 Van Weert
806/10/2017Jong PSVJong AZ1-2468Ruperti0-1 en 0-2 Friday, 1-2 Verreth
806/10/2017Fortuna SittardNEC1-24.567Perez1-0 Stokkers, 1-1 Rayhi, 1-2 Joppen
R: Joppen (NEC)
806/10/2017Jong AjaxJong FC Utrecht2-1776Van Herk1-0 S. de Jong, 1-1 Sow, 2-1 Cassierra
806/10/2017FC OssGo Ahead Eagles1-62.001Martens0-1 Langedijk, 0-2 en 0-3 (pen) Hendriks,
0-4 Werkhoven, 1-4 Kamaci (pen), 1-5 Maneschijn,
1-6 Suk
806/10/2017Almere City FCMVV Maastricht3-21.537Dieperink0-1 Yildirim, 1-1 en 2-1 Valpoort, 3-1 Walian,
3-2 Yildirim
806/10/2017Helmond SportDe Graafschap0-22.047Vermeiren0-1 Van Mieghem, 0-2 Diemers
806/10/2017FC EmmenSC Cambuur2-04.018Vd Graaf1-0 Peters, 2-0 Haydary
913/10/2017SC CambuurFC Oss1-37.072Vd Eijk0-1 Dogan, 0-2 Kamaci, 1-2 Boerlage,
1-3 Adarabioyo
913/10/2017MVV MaastrichtFortuna Sittard1-28.152Janssen1-0 Okita, 1-1 Semedo, 1-2 Vidigal
R: Semedo (For)
913/10/2017FC EindhovenFC Volendam1-01.987Perez1-0 Kabangu
913/10/2017FC Den BoschJong FC Utrecht1-02.688Kooij1-0 Blummel
913/10/2017NECRKC Waalwijk2-09.016Kamphuis1-0 Braken, 2-0 Rayhi
913/10/2017TelstarFC Dordrecht3-02.249Teuben1-0 Novakovich (pen), 2-0 Osman, 3-0 Van Huizen
R: Rodrigues (Tel)
913/10/2017FC EmmenJong PSV3-13.043Blank1-0- Bannink, 1-1 Lammers, 2-1 Peters,
3-1 Haydary
915/10/2017De GraafschapGo Ahead Eagles1-19.311Nijhuis0-1 Langedijk, 1-1 Ars
916/10/2017Jong AjaxAlmere City FC3-01.396Bax1-0 Cassierra, 2-0 Cerny, 3-0 Mazraoui
916/10/2017Jong AZHelmond Sport1-3713Gerrets0-1 Braber, 1-1 Friday, 1-2 Damen, 1-3 Naudts
1020/10/2017Jong FC UtrechtMVV Maastricht2-1692Gerrets0-1 Yildirim, 1-1 en 2-1 Venema
1020/10/2017FC VolendamNEC0-22.480Dieperink0-1 Groeneveld, 0-2 Braken
1020/10/2017FC DordrechtDe Graafschap1-11.824Kooij0-1 Nieuwpoort, 1-1 Duarte Lopes
1020/10/2017Jong PSVRKC Waalwijk3-2428Van Damme1-0 Ritzmaier, 2-0 Gudmundsson, 2-1 Bergkamp,
2-2 Voskamp (pen), 3-2 Gudmundson
1020/10/2017Go Ahead EaglesJong Ajax4-18.452Vd Eijk0-1 Johnsen, 1-1 Hendriks, 2-1 Suk,
3-1 Schenk, 4-1 De Kogel; R: Zeefuik (Aja)
1020/10/2017Fortuna SittardFC Eindhoven2-25.266Teuben1-0 Dianessy, 1-1 Lieder (pen), 2-1 Askovski,
2-2 Deschilder
1020/10/2017FC OssFC Den Bosch1-13.341Higler0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Dogan
1020/10/2017Almere City FCSC Cambuur1-11.400Martens1-0 Van der Heijden, 1-1 Boerlage
1020/10/2017Helmond SportTelstar1-21.579Ruperti0-1 Novakovich, 1-1 Naudts, 1-2 Hamdaoui
1020/10/2017Jong AZFC Emmen2-1587C. Mulder1-0 Dos Santos, 2-0 Jacobs, 2-1 Hemmen
523/10/2017FC OssJong AZ2-11.232Van Herk1-0 Church (e.d.), 2-0 Kamaci, 2-1 Friday
1127/10/2017SC CambuurJong PSV0-17.245Gerrets0-1 Duarte
1127/10/2017RKC WaalwijkFC Dordrecht0-12.301Manschot0-1 Seys
1129/10/2017MVV MaastrichtFC Volendam2-14.563Kamphuis1-0 Gölpek, 1-1 Doodeman, 2-1 Ciranni
1127/10/2017FC EindhovenJong Ajax2-32.913Oostrom1-0 Lieder, 1-1 De Wit, 1-2 Eiting, 1-3 De Wit,
2-3 Lieder
1127/10/2017Go Ahead EaglesJong AZ2-17.398Teuben0-1 Friday, 1-1 Langedijk, 2-1 Hendriks
1127/10/2017FC Den BoschHelmond Sport2-22.659Van Herk1-0 Kaars, 1-1 Naudts, 1-2 Vicento, 2-2 Biemans
1127/10/2017De GraafschapFortuna Sittard2-09.201Vd Kerkhof1-0 Van Mieghem, 2-0 Serrarens
1127/10/2017NECJong FC Utrecht3-18.768Blank1-0 Braken, 2-0 Groeneveld, 2-1 Ould-Chikh,
3-1 Van de Pavert
1129/10/2017TelstarAlmere City FC4-02.549Vd Eijk1-0 Platje, 2-0 Novakovich, 3-0 Platje,
4-0 Osman (pen)
1127/10/2017FC EmmenFC Oss1-13.369Kooij1-0 Peters, 1-1 Stuy van den Herik
1203/11/2017Jong FC UtrechtFC Eindhoven1-2685Ruperti1-0 Hilterman, 1-1 en 1-2 Lieder
1203/11/2017FC VolendamJong PSV1-02.886Mulder1-0 Schilder
1203/11/2017FC DordrechtFC Den Bosch0-31.352Blank0-1 Bouyaghlafen, 0-2 Blummel, 0-3 Mert
1203/11/2017MVV MaastrichtRKC Waalwijk0-04.637Teuben
1203/11/2017Fortuna SittardFC Oss4-03.103Vergoote1-0 Semedo, 2-0 Askovski, 3-0 Stokkers,
4-0 Dianessy
1203/11/2017NECSC Cambuur3-19.163Bax0-1 Van Kippersluis, 1-1 en 2-1 Rayhi, 3-1 Langil
1203/11/2017Jong AjaxDe Graafschap0-51.103Vd Graaf0-1 El Jebli, 0-2 Ars, 0-3 Van den Hurk (pen),
0-4 Van Mieghem, 0-5 Receveur; R: Sierhuis (Aja)
1203/11/2017Almere City FCJong AZ3-21.301Oostrom1-0 Salasiwa (pen), 1-1 Wijndal, 2-1 Walian,
2-2 Friday, 3-2 Van der Heijden (pen)
1203/11/2017TelstarGo Ahead Eagles3-12.756S. Mulder1-0 Schouten, 2-0 Osman, 2-1 Hendriks,
3-1 Osman
1203/11/2017Helmond SportFC Emmen3-11.331Martens0-1 Loen, 1-1 Naudts, 2-1 en 3-1 Edwards
1317/11/2017SC CambuurFortuna Sittard1-07.094Van Boekel1-0 Peersman; R: Smeets (Cam)
1317/11/2017RKC WaalwijkTelstar4-11.576Vd Kerkhof1-0 Bakari, 2-0 Mulder, 3-0 De Boer (e.d.),
3-1 Rodrigues, 4-1 Greene
1317/11/2017FC EindhovenMVV Maastricht3-22.265S. Mulder1-0, 2-0 en 3-0 Lieder, 3-1 Okita, 3-2 Loshaj
1317/11/2017Go Ahead EaglesFC Dordrecht0-37.762Janssen0-1 Bliek, 0-2 Duarte Lopes, 0-3 Hamer
1317/11/2017FC Den BoschFC Volendam3-12.836Vd Eijk1-0 Vossebelt, 1-1 Stroo, 2-1 Van der Sande,
3-1 Blummel
1317/11/2017De GraafschapNEC1-311.228Gözübüyük0-1 Groeneveld, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Braken,
1-3 Golla
1317/11/2017FC OssHelmond Sport0-01.923GerretsR: Fecunda (Hel)
1317/11/2017FC EmmenAlmere City FC2-22.517Dieperink1-0 Peters, 2-0 Bijl, 2-1 Mirani,
2-2 Van der Water
1320/11/2017Jong PSVJong FC Utrecht2-0344Kooij1-0 Lammers, 2-0 Gudmundsson
1320/11/2017Jong AZJong Ajax4-22.471Ruperti0-1 Mazraoui, 0-2 Cassierra, 1-2 Helmer,
2-2 Reijnders, 3-2 Seuntjens, 4-2 Garcia
1424/11/2017SC CambuurFC Den Bosch2-27.044Manschot1-0 Van Kippersluis, 1-1 Mert, 2-1 Steenvoorden,
2-2 Schilder (e.d.)
1424/11/2017Jong FC UtrechtAlmere City FC2-4511Teuben1-0 Sow, 1-1 Valpoort, 2-1 Venema,
2-2 Walian, 2-3 Valpoort, 2-4 MacDonald
1424/11/2017FC VolendamFC Emmen2-31.500Van Herk0-1 Peters (pen), 1-1 Doodeman, 2-1 Stroo,
2-2 Veldmate, 2-3 Hemmen
1424/11/2017FC DordrechtJong AZ3-21.234Van Damme1-0 Calcan, 1-1 Reijnders, 1-2 Hoedemakers,
2-2 Duarte Lopes, 3-2 Mahmudov
1424/11/2017RKC WaalwijkFC Oss2-12.378Ruperti0-1 Kamaci, 1-1 Mulder, 2-1 Greene
1424/11/2017Jong PSVTelstar6-0506Dieperink1-0 Gudmundsson, 2-0 Verreth, 3-0 en 4-0 Malen,
5-0 Rigo, 6-0 Laursen; R: Lopes Cabral (Tel)
1424/11/2017MVV MaastrichtHelmond Sport3-14.429Bax1-0 Okita, 2-0 Kostons, 2-1 Naudts,
3-1 Koolhof
1424/11/2017Fortuna SittardGo Ahead Eagles2-13.186Higler0-1 Hendriks, 1-1 en 2-1 Dammers
1424/11/2017De GraafschapFC Eindhoven4-08.245Blank1-0 Van Mieghem, 2-0 Nieuwpoort,
3-0 Van den Hurk (pen), 4-0 Receveur
R: Matthys (Ein)
1424/11/2017NECJong Ajax2-111.037Martens0-1 Mazraoui, 1-1 Rayhi, 2-1 Joppen
1527/11/2017FC EindhovenSC Cambuur2-11.335C. Mulder1-0 Van de Velde, 1-1 Barto, 2-1 Lieder (pen)
1527/11/2017Go Ahead EaglesJong FC Utrecht0-06.118Oostrom
1527/11/2017FC Den BoschDe Graafschap1-12.653Bax1-0 Blummel, 1-1 Ars
1527/11/2017Jong AjaxFC Dordrecht3-0580Gerrets1-0 Johnsen, 2-0 De Wit, 3-0 Nunnely
1527/11/2017FC OssJong PSV0-31.106Blank0-1 Laursen, 0-2 Lammers, 0-3 Malen
1527/11/2017Almere City FCRKC Waalwijk3-21.503Van Herk1-0 VAlpoort (pen), 1-1 Lammers, 2-1 Walian,
3-1 Van de Water, 3-2 Seys
1527/11/2017TelstarNEC3-22.563Vd Graaf1-0 Van Huizen, 2-0 Osman, 2-1 Achahbar,
2-2 Braken, 3-2 Platje
1527/11/2017Helmond SportFortuna Sittard1-31.031Manschot0-1 Vidigal, 1-1 Naudts, 1-2 Vidigal, 1-3 Askovski
1527/11/2017FC EmmenMVV Maastricht2-12.163Blom1-0 en 2-0 Peters, 2-1 Gölpek
1527/11/2017Jong AZFC Volendam0-21.366Perez0-1 Veerman, 0-2 Antwi
1601/12/2017SC CambuurTelstar2-16.769Kooij0-1 Hamdaoui, 1-1 Narsingh, 2-1 Kip (pen)
1601/12/2017FC VolendamAlmere City FC1-12.000Blank0-1 Valpoort, 1-1 Antwi; R; Schilder (Vol)
1601/12/2017RKC WaalwijkHelmond Sport1-02.411C. Mulder1-0 Greene
1601/12/2017MVV MaastrichtJong Ajax0-44.861Perez0-1 en 0-2 Sierhuis, 0-3 en 0-4 Flemming
1601/12/2017FC EindhovenFC Oss1-31.962Teuben1-0 Lieder, 1-1 Van der Venne, 1-2 Van Pol,
1-3 Van der Sluys; R: Matthys (Ein)
1601/12/2017FC Den BoschGo Ahead Eagles3-03.173Vd Graaf1-0 en 2-0 Van der Sande, 3-0 Vossebelt
1601/12/2017De GraafschapJong AZ1-07.508Van Herk1-0 Van Mieghem
1601/12/2017NECFC Dordrecht6-09.038Lindhout1-0 Larsson, 2-0 (pen) en 3-0 Langil, 4-0 Kadioglu,
5-0 Langil (pen), 6-0 Achahbar
1604/12/2017Jong FC UtrechtFC Emmen1-2698Ruperti1-0 David, 1-1 Bannink, 1-2 Hemmen
1604/12/2017Jong PSVFortuna Sittard2-3603Oostrom1-0 Malen, 2-0 Lammers, 2-1 Askovski,
2-2 Semedo (p), 2-3 Askovski
R: Gudmundsson (PSV)
1708/12/2017FC VolendamJong FC Utrecht2-11.000Gerrets1-0 Doodeman, 2-0 Stroo, 2-1 Peijnenburg
R: Ten Den (Vol)
1708/12/2017FC DordrechtMVV Maastricht2-41.245Oostrom1-0 Mmaee (e.d.), 1-1 Ciranni, 2-1 Arias (pen),
2-2 Koolhof, 2-3 Mmaee, 2-4 Alkan (e.d.)
1712/12/2017Go Ahead EaglesJong PSV1-14.318Bax0-1 Malen, 1-1 Beltrame
1708/12/2017Fortuna SittardRKC Waalwijk6-02.887Kooij1-0 en 2-0 Schuurs, 3-0 Askovski, 4-0 Stokkers,
5-0 Dianessy (pen), 6-0 Hutten
R: Quasten, Greene (RKC)
1708/12/2017Almere City FCDe Graafschap2-11.845Vd Kerkhof0-1 Van den Hurk, 1-1 Van der Water,
2-1 Van der Heijden
1708/12/2017TelstarFC Emmen0-02.142C. Mulder
1718/12/2017Helmond SportFC Eindhoven0-02.891Van Herk
1718/12/2017Jong AjaxFC Den Bosch1-0400Dieperink1-0 Nunnely
1815/12/2017SC CambuurFC Dordrecht3-06.912Ruperti1-0 Kallon, 2-0 Houtkoop, 3-0 Kip
1815/12/2017Jong FC UtrechtTelstar0-1431Blank0-1 Platje
1815/12/2017RKC WaalwijkFC Volendam1-31.918Vermeire1-0 Seys, 1-1 Kwakman, 1-2 en 1-3 Stroo
1815/12/2017MVV MaastrichtJong AZ3-04.278Martens1-0 Koolhof, 2-0 Yildirim, 3-0 Houben
1815/12/2017FC EindhovenGo Ahead Eagles3-21.843Kooij0-1 Hendriks, 1-1 Kabangu, 2-1 Lieder,
2-2 Beltrame, 3-2 Kabangu
1815/12/2017Jong PSVAlmere City FC3-2305Gerrets1-0 Obispo, 1-1 Van der Water, 1-2 Valpoort,
2-2 en 3-2 Malen
1815/12/2017FC Den BoschFortuna Sittard2-43.586Perez0-1 Saddiki, 0-2 Dianessy, 1-2 Vossebelt,
1-3 Semedo, 2-3 Kaars, 2-4 Dianessy
1815/12/2017De GraafschapFC Oss1-18.102Vd Graaf1-0 Van Mieghem, 1-1 Grotenbreg
1815/12/2017NECHelmond Sport1-19.251Van Boekel1-0 Larsson, 1-1 Hiwat
1815/12/2017FC EmmenJong Ajax2-24.766Oostrom0-1 Veendorp (e.d.), 1-1 Peters, 2-1 Hemmen,
2-2 Lang
1922/12/2017FC DordrechtJong PSV2-31.333Teuben0-1 Statia (e.d.), 0-2 Lonwijk, 1-2 Duarte Lopes,
1-3 Malen, 2-3 Duarte Lopes
1922/12/2017Go Ahead EaglesRKC Waalwijk0-06.278Vd Kerkhof
1923/12/2017Fortuna SittardJong FC Utrecht3-17.032Dieperink1-0 en 2-0 Stokkers, 2-1 Mallahi, 3-1 Stokkers
1922/12/2017Jong AjaxFC Volendam7-0931C. Mulder1-0 en 2-0 Cassierra, 3-0 Nunnely, 4-0 Cassierra,
5-0 Mazraoui (pen), 6-0 en 7-0 Sierhuis
1922/12/2017FC OssMVV Maastricht1-01.521Ruperti1-0 Van der Venne
1922/12/2017Almere City FCFC Eindhoven5-11.364Gözübüyük1-0 Valpoort, 1-1 Van Landschoot, 2-1 Overtoom,
3-1 Salasiwa, 4-1 en 5-1 Overtoom
1922/12/2017TelstarDe Graafschap3-22.736Perez0-1 Van den Hurk, 1-1 en 2-1 Novakovich,
2-2 Serrarens, 3-2 Platje
1922/12/2017Helmond SportSC Cambuur3-01.163Vd Graaf1-0 Bourdouxhe, 2-0 Braber, 3-0 Thomassen
R: Peersman (Cam)
1922/12/2017FC EmmenFC Den Bosch2-22.408Kooij0-1 Mert, 1-1 Peters, 1-2 Vossebelt (pen),
2-2 Peters (pen)
1922/12/2017Jong AZNEC2-7475Oostrom0-1 en 0-2 Achahbar, 0-3 Breinburg, 1-3 Duin,
1-4 Heinloth, 1-5 Achahbar, 1-6 Kadioglu,
2-6 Bakker, 2-7 Braken
2012/01/2018SC CambuurDe Graafschap3-27.277Kamphuis0-1 Ars, 1-1 Robertha, 2-1 Houtkoop,
3-1 Robertha, 3-2 Schilder (e.d.)
R: S. Nieuwpoort (Gra)
2012/01/2018Jong FC UtrechtFC Dordrecht0-2406Mulder0-1 Mutzers, 0-2 Arias (pen)
2012/01/2018FC VolendamFC Oss3-12.000Martens1-0 Doodeman, 2-0 Stroo, 3-0 Runderkamp,
3-1 Van der Sluys
2012/01/2018RKC WaalwijkJong AZ1-02.018Gerrets1-0 Greene
2012/01/2018Jong PSVHelmond Sport1-2528Dieperink1-0 Verreth, 1-1 Thomassen, 1-2 Edwards
2012/01/2018MVV MaastrichtTelstar0-04.419Vd Kerkhof
2012/01/2018FC EindhovenFC Emmen2-12.216Blank1-0 Kabangu, 2-0 Van den Boomen, 2-1 Haydari
2012/01/2018FC Den BoschAlmere City FC1-32.525Oostrom1-0 Blummel, 1-1 Overtoom, 1-2 Van der Heijden,
1-3 Van der Water; R: Salasiwa (Alm)
2012/01/2018Fortuna SittardJong Ajax2-17.143Vd Graaf1-0 en 2-0 Dianessy, 2-1 De Wit
2012/01/2018NECGo Ahead Eagles5-110.097Bax1-0 Achahbar, 1-1 Nemane, 2-1 Kadioglu,
3-1 Schuurman, 4-1 en 5-1 Achahbar
1715/01/2018FC OssNEC3-02.234Wiedemeijer1-0 Sturing (e.d.), 2-0 Bakx, 3-0 Van Pol
R: Grotenbreg (Oss)
1715/01/2018Jong AZSC Cambuur0-1290Teuben0-1 Houtkoop
2119/01/2018FC DordrechtFortuna Sittard3-01.505Perez1-0 Arias, 2-0 Mutzers, 3-0 Arias
2119/01/2018Go Ahead EaglesMVV Maastricht3-17.684Manschot1-0 en 2-0 Hendriks, 3-0 Beltrame, 3-1 Okita
2119/01/2018De GraafschapJong PSV2-38.072Ruperti1-0 Nieuwpoort, 2-0 El Jebli, 2-1 Gakpo,
2-2 Rigo (pen), 2-3 Gakpo
2119/01/2018FC OssJong FC Utrecht2-01.451Van Damme1-0 Kamaci, 2-0 Oratmangoen
2119/01/2018Almere City FCNEC3-21.750Blom1-0 Hoefdraad, 2-0 Ahannach, 2-1 Braken,
3-1 Van de Water, 3-2 Braken; R: Romeny (NEC)
2119/01/2018TelstarFC Eindhoven4-12.489S. Mulder1-0 Novakovich, 1-1 Lieder, 2-1 Platje,
3-1 Novakovich, 4-1 Osman
2119/01/2018Helmond SportFC Volendam1-41.367Kooij0-1 Stroo, 0-2 Veerman, 0-3 Visser,
1-3 Thomassen, 1-4 Antwi
2119/01/2018FC EmmenRKC Waalwijk2-13.019Teuben0-1 Voskamp, 1-1 en 2-1 Jansen; R: Ndefe (RKC)
2122/01/2018Jong AjaxSC Cambuur3-2485Martens1-0 Cassierra, 2-0 Lang, 3-0 Eiting,
3-1 en 3-2 Robertha
2122/01/2018Jong AZFC Den Bosch1-1400Bijl1-0 Druijf, 1-1 Blummel
2226/01/2018FC DordrechtFC Oss2-01.272Bax1-0 Arias, 2-0 Mahmudov
R: Janssen (Oss), Groothusen (Dor)
2226/01/2018RKC WaalwijkJong Ajax2-43.246D'Hondt0-1 De Wit, 0-2 Sierehuis, 1-2 Seys,
1-3 en 1-4 De Wit, 2-4 Seys
2226/01/2018MVV MaastrichtDe Graafschap1-34.658Van Boekel0-1 (pen) en 0-2 Ars, 1-2 Okita, 1-3 Serrarens
2226/01/2018Fortuna SittardFC Emmen1-23.604Lindhout0-1 Jansen, 0-2 Bannink,1-2 Stokkers
2226/01/2018NECFC Den Bosch1-09.539Kamphuis1-0 Langil (pen)
2226/01/2018TelstarJong AZ2-12.838Oostrom0-1 Druijf, 1-1 Osman, 2-1 Platje
2226/01/2018Helmond SportAlmere City FC1-21.176Vd Kerkhof1-0 Hiwat, 1-1 Van der Heijden, 1-2 Mac-Intosch
R: VAn Heugten (Hel)
2228/01/2018FC VolendamGo Ahead Eagles4-33.301Vd Graaf1-0 Visser, 2-0 Stroo, 2-1 Hendriks,
2-2 Evers (e.d.), 2-3 Beltrame, 3-3 Antwi,
4-3 Stroo
2229/01/2018Jong FC UtrechtSC Cambuur1-3500Bijl0-1 Robertha, 0-2 Barto, 1-2 Venema (pen),
1-3 Rosheuvel
2229/01/2018Jong PSVFC Eindhoven4-1803C. Mulder1-0 Geze, 2-0 Gakpo, 3-0 Lundqvist,
4-0 Gudmundsson, 4-1 Lieder
2302/02/2018SC CambuurGo Ahead Eagles2-17.954Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Barto, 2-1 Andrade
2302/02/2018FC VolendamFortuna Sittard2-02.939Dieperink1-0 Pedro, 2-0 Smal
2302/02/2018FC EindhovenRKC Waalwijk3-12.036Martens1-0 Lieder, 1-1 Seys, 2-1 Lieder,
3-1 Van Landschoot
2302/02/2018FC Den BoschTelstar3-22.565Blank0-1 Platje (pen), 1-1 Vossebelt, 2-1 Vd Winden,
2-2 Schouten, 3-2 Kaars; R: Van Iperen (Tel)
2302/02/2018De GraafschapJong FC Utrecht7-07.711Perez1-0 en 2-0 Diemers, 3-0 Van Mieghem,
4-0 Serrarens (pen), 5-0 Diemers, 6-0 El Jebli,
7-0 Tissoudali
2302/02/2018Almere City FCFC Dordrecht1-21.497Vd Graaf0-1 Arias (pen), 1-1 Van der Water, 1-2 Calcan
2302/02/2018FC EmmenNEC1-03.788S. Mulder1-0 Bannink
2305/02/2018Jong PSVMVV Maastricht1-0501Gerrets1-0 Duarte
2305/02/2018Jong AjaxHelmond Sport2-0398Ruperti1-0 Younes, 2-0 Jensen
2305/02/2018Jong AZFC Oss3-1315C. Mulder1-0 Druijf, 2-0 Kaandorp, 3-0 Koreniuk,
3-1 Kamaci (pen)
2408/02/2018NECJong PSV2-08.815Martens1-0 Abels (e.d.), 2-0 Groeneveld; R: Abels (PSV)
2409/02/2018SC CambuurMVV Maastricht0-27.476Kooij0-1 Houben, 0-2 Mmaee
2409/02/2018FC DordrechtHelmond Sport3-21.143De Cremer1-0 Mahmudov, 1-1 Thomassen, 2-1 Mutzers,
3-1 Hamer, 3-2 Thomassen
2412/02/2018Go Ahead EaglesFC Emmen0-14.177Kamphuis0-1 Bannink; R: Bijl (Emm)
2409/02/2018FC Den BoschFC Eindhoven4-02.211Teuben1-0 Van der Winden 2-0 Vossebelt, 3-0 Blummel,
4-0 Vossebelt
2409/02/2018De GraafschapFC Volendam2-17.746Bax1-0 en 2-0 Diemers, 2-1 Veerman
2409/02/2018FC OssAlmere City FC5-11.376Blank1-0 Bakx, 1-1 Valpoort, 2-1 Van der Venne,
3-1 Dogan, 4-1 en 5-1 Van der Venne
2409/02/2018TelstarJong Ajax3-33.223Dieperink1-0 Hamdaoui, 2-0 Novakovich, 2-1 Cassierra,
2-2 Flemming, 2-3 Orejuela, 3-3 Schouten
2409/02/2018Jong FC UtrechtRKC Waalwijk5-2378Oostrom0-1 Van Weert, 1-1 Sow, 2-1 Mallahi, 3-1 Sow,
4-1 Mallahi, 5-1 Sow, 5-2 Van Weert
2412/02/2018Jong AZFortuna Sittard2-0445Gerrets1-0 Druijf, 2-0 Wijndal; R: Schuurs (For)
2516/02/2018FC VolendamFC Dordrecht4-12.876Vd Kerkhof1-0 Visser, 2-0 Stroo, 3-0 Vlak, 4-0 Vissers,
4-1 Mutzers
2516/02/2018RKC WaalwijkSC Cambuur0-01.701C. MulderR: Van Weert (RKC)
2516/02/2018MVV MaastrichtNEC4-14.844Makkelie1-0 Yildirim, 2-0 Nys, 2-1 Rayhi (pen),
3-1 Schroyen, 4-1 Okita
2516/02/2018FC EindhovenJong AZ1-31.986Alen0-1 Druijf (pen), 1-1 Van den Boomen, 1-2 Druijf,
1-3 Koreniuk; R: Kramer (AZ)
2516/02/2018Fortuna SittardTelstar1-13.019Bax0-1 Hamdaoui, 1-1 Semedo (pen)
2516/02/2018Almere City FCGo Ahead Eagles2-01.588S. Mulder1-0 en 2-0 Salasiwa
2516/02/2018Helmond SportJong FC Utrecht2-01.131Blank1-0 Vicento, 2-0 Van Heugten
R: Hoogenhout (Utr)
2516/02/2018FC EmmenDe Graafschap5-23.889Wiedemeijer1-0 Bannink, 1-1 Van Mieghem, 1-2 Tissoudali,
2-2 Nieuwpoort (e.d.), 3-2 Bakker, 4-2 Bannink,
5-2 Aslanyan
2519/02/2018Jong PSVFC Den Bosch2-1264Perez1-0 Gudmundsson (pen), 1-1 Mert, 2-1 Lammers
2519/02/2018Jong AjaxFC Oss2-0601Bijl1-0 en 2-0 De Wit
2623/02/2018SC CambuurFC Emmen1-17.476Vd Graaf1-0 Daniëls (pen), 1-1 Peters
2623/02/2018MVV MaastrichtAlmere City FC3-04.364Boterberg1-0 Nys, 2-0 Okita, 3-0 Yildirim
2623/02/2018FC EindhovenFC Dordrecht0-11.936Kooij0-1 Mahmudov
2623/02/2018Go Ahead EaglesFC Oss2-14.868Vd Eijk0-1 Oratmangoen, 1-1 Dekker, 2-1 Ketting
R: Stuy van den Herik (Oss)
2623/02/2018FC Den BoschRKC Waalwijk0-02.788Van HerkR: Van der Winden (DBo), Greene, Mulder (RKC)
2623/02/2018De GraafschapHelmond Sport1-07.411Oostrom1-0 Diemers
2623/02/2018NECFortuna Sittard1-110.920Vd Kerkhof0-1 Cantwell, 1-1 Groeneveld
2623/02/2018TelstarFC Volendam5-22.850Lindhout1-0 en 2-0 Hamdaoui, 3-0 Sno, 4-0 Platje,
5-0 Novakovich, 5-1 Stroo, 5-2 Smal
2626/02/2018Jong FC UtrechtJong Ajax2-1404Teuben1-0 Joosten, 1-1 Sierhuis, 2-1 Sow
2626/02/2018Jong AZJong PSV2-1400Ruperti1-0 Jacobs, 2-0 Reijnders, 2-1 Gakpo
2702/03/2018FC VolendamFC Eindhoven3-22.910Vermeire1-0 Stroo, 1-1 Schilder (e.d.), 1-2 Thomas (pen),
2-2 Doodeman, 3-2 Veerman
2702/03/2018FC DordrechtTelstar2-31.048Martens1-0 Breedijk, 1-1 en 1-2 Novakovich,
1-3 Hamdaoui, 2-3 Mutzers
2702/03/2018RKC WaalwijkNEC0-21.813Vd Graaf0-1 Sturing, 0-2 Achahbar; R: Ndefe (RKC)
2705/03/2018Fortuna SittardMVV Maastricht3-07.283Higler1-0 Dianessy, 2-0 Semedo (pen), 3-0 Askovski
R: Martina (MVV)
2702/03/2018FC OssSC Cambuur2-11.432S. Mulder1-0 Van der Venne, 1-1 Boerlage, 2-1 Nieveld
2702/03/2018Almere City FCJong Ajax1-22.323Bax1-0 Van der Water, 1-1 en 1-2 Flemming
2702/03/2018Helmond SportJong AZ3-0833Vd Eijk1-0 Van Koesveld, 2-0 en 3-0 Thomassen
2704/03/2018Go Ahead EaglesDe Graafschap0-49.180Dieperink0-1 Van Mieghem, 0-2 Olijve, 0-3 Tissoudali,
0-4 Serrarens
2705/03/2018Jong FC UtrechtFC Den Bosch1-1633Gerrets1-0 Joosten, 1-1 Mert
2705/03/2018Jong PSVFC Emmen1-1313Vd Kerkhof0-1 Jansen, 1-1 Lammers
2809/03/2018SC CambuurAlmere City FC2-17.036Perez0-1 Van der Water, 1-1 Barto, 2-1 Mathieu
2809/03/2018RKC WaalwijkJong PSV3-22.223Teuben0-1 Laursen, 1-1 Voskamp, 1-2 Laursen,
2-2 Mezghrani, 3-2 Voskamp
2809/03/2018MVV MaastrichtJong FC Utrecht3-14.266Ruperti1-0 en 2-0 Nwakali, 2-1 Venema, 3-1 Yildirim
2809/03/2018FC EindhovenFortuna Sittard1-32.230Vd Graaf0-1 Dianessy, 0-2 Cantwell, 1-2 Kortstam,
1-3 Askovski
2809/03/2018FC Den BoschFC Oss0-03.214Dieperink
2809/03/2018De GraafschapFC Dordrecht0-18.311Gözübüyük0-1 Mahmudov (pen)
2809/03/2018NECFC Volendam3-09.695Van Boekel1-0 Groeneveld, 2-0 Verdonk, 3-0 Joppen
2809/03/2018Jong AjaxGo Ahead Eagles0-2700Van Herk0-1 Ketting, 0-2 Langedijk; R: Matusiwa (Aja)
2809/03/2018TelstarHelmond Sport2-32.874Vd Kerkhof1-0 Platje, 1-1 en 1-2 Thomassen, 2-2 Platje,
2-3 Janzen; R: De Braal (Hel)
2809/03/2018FC EmmenJong AZ0-24.213Bax0-1 Klok (e.d.), 0-2 Duijn (pen)
2912/03/2018Jong FC UtrechtNEC0-2890Vd Eijk0-1 Kadioglu, 0-2 Verdonk
2912/03/2018FC VolendamMVV Maastricht2-22.760Wiedemeijer0-1 Okita, 0-2 Martina, 1-2 Stroo,
2-2 Doodeman
2912/03/2018FC DordrechtRKC Waalwijk1-03.148Blank1-0 Mahmudov
2912/03/2018Jong PSVSC Cambuur1-1321Gerrets1-0 Gakpo, 1-1 Kip
2912/03/2018Fortuna Sittard