Categorie archieven: Eerste Divisie

Eerste Divisie 2023-2024

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
111/08/2023FC Den BoschTOP Oss1-04.201Martens1-0 Kacper Kostorz.
111/08/2023FC DordrechtNAC Breda2-22.263Gerrets1-0 John Hilton, 2-0 Antef Tsongui, 2-1 Dominik
Janosek (pen.), 2-2 Patriot Sejdiu.
111/08/2023SC CambuurFC Emmen2-210.000Bos0-1 Ben Scholte, 0-1 Jeff Hardeveld, 1-2 Michael
Breij, 2-2 Wiebe Kooistra.
111/08/2023De GraafschapADO Den Haag0-08.350Vd Laan
111/08/2023Roda JC KerkradeHelmond Sport4-16.574Vd Graaf1-0 Walid Ould-Chikh, 2-0 Enrique Pena-Zauner,
2-1 Martijn Kaars, 3-1 Saydou Bangura, 4-1
Lennerd Daneels.
111/08/2023FC GroningenJong Ajax4-117.500Vos1-0 Marco Rente, 2-0 Romano Postema, 3-0 Tomas
Suslov, 3-1 Christian Rasmussen, 4-1 Johan Hove.
113/08/2023FC EindhovenWillem II1-12.641Blank0-1 Ringo Meerveld, 1-1 Sven van Doorm.
113/08/2023VVV-VenloMVV Maastricht2-25.510Nijhuis0-1 Ferre Slegers, 0-2 Marko Kleinen, 1-2 Simon
Janssen, 2-2 Koen Kostons (pen).
114/08/2023Jong AZJong FC Utrecht1-0552Rozendal1-0 Jayden Addai. Rood: Loek Postma (AZ).
114/08/2023Jong PSVTelstar1-01.000Vereijken1-0 Jason van Duiven.
218/08/2023ADO Den HaagRoda JC Kerkrade0-35.895Manschot0-1 0-2 Enrique Pena Zauner, 0-3 Walid
Ould-Chikh.
218/08/2023FC EmmenVVV-Venlo2-27.200Kamphuis1-0 Patrick Brouwer, 1-1 Soulyman Allouch, 1-2
Soulyman Allouch, 2-2 Pjotr Parzyszek.
218/08/2023TOP OssJong PSV4-11.000Timmer1-0 Roshon van Eijma (pen.), 2-0 en 3-0
Konstantinos Doumtsios, 3-1 Jason van Duiven,
4-1 Bram Rovers (e.d.). Rood: Renzo Tytens (PSV).
218/08/2023Helmond SportFC Den Bosch1-02.024Nagtegaal1-0 Giannis-Fivos Botos.
218/08/2023Willem IIFC Dordrecht2-012.520Hensgens1-0 Michael de Leeuw, 2-0 Max Svensson.
218/08/2023NAC BredaJong AZ2-117.034Smit1-0 (pen.) en 2-0 Dominik Janosek, 2-1 Jayden
Addai (pen.).
218/08/2023TelstarSC Cambuur2-32.000Teuben0-1 en 0-2 Milan Smit (pen.), 1-2 Quinten van den
Heerik, 1-3 Michael Breij, 2-3 Zakaria Eddahchouri.
Rood: Jayden Turfkruier (Tel).
221/08/2023Jong AjaxDe Graafschap1-21.460Puts0-1 Basar Önal, 0-2 David Bosilj, 1-2 Kristian
Hlynsson.
221/08/2023Jong FC UtrechtFC Groningen1-01.030Ruperti1-0 Mees Rijks.
325/08/2023FC DordrechtMVV Maastricht2-21.998Kooij0-1 Bryan Smeets, 1-1 Mathis Suray (pen.), 2-1
Mathis Suray, 2-2 Koen Kostons.
325/08/2023FC EindhovenNAC Breda2-02.958Dieperink1-0 Evan Rottier, 2-0 August Priske.
325/08/2023FC Den BoschADO Den Haag1-23.999Vd Kerkhof0-1 Malik Sellouki, 1-1 Ilias Boumassaoudi, 1-2
Daryl van Mieghem.
325/08/2023De GraafschapFC Emmen0-110.040Rozendal0-1 Ben Scholte.
325/08/2023SC CambuurJong Ajax4-29.600Perez0-1 Gabriel Misehouy, 1-1 Silvester van de Water,
2-1 Michael Breij, 3-1 Remco Balk, 3-2 Rida Chahid,
4-2 Milan Smit (pen.).
325/08/2023VVV-VenloJong FC Utrecht4-15.451Eijgelsheim1-0 Rick Ketting, 2-0 Levi Smans, 2-1 Nazjir Held,
3-1 Soulayman Allouch, 4-1 Michalis Kosidis.
325/08/2023Roda JC KerkradeTOP Oss2-07.631Van Boekel1-0 Walid Ould-Chikh, 2-0 Lennerd Daneels.
327/08/2023FC GroningenWillem II0-020.000Vd Eijk
328/08/2023Jong AZTelstar3-1637Wiersma1-0 en 2-0 Jayden Addai, 2-1 Zakaria Eddahchouri,
3-1 Jayden Addai (pen.); Rood: Jay Kruiver (Tel).
328/08/2023Jong PSVHelmond Sport2-11.253Smit1-0 Tai Abed, 2-0 Tim van den Heuvel, 2-1 Joseph
Amuzu.
401/09/2023FC Den BoschJong PSV20:00
401/09/2023FC EmmenFC Dordrecht20:00
401/09/2023TelstarFC Eindhoven20:00
401/09/2023TOP OssFC Groningen20:00
401/09/2023MVV MaastrichtJong Ajax20:00
401/09/2023Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade20:00
401/09/2023Helmond SportSC Cambuur20:00
401/09/2023VVV-VenloDe Graafschap20:00
403/09/2023Willem IINAC Breda12:15
403/09/2023ADO Den HaagJong AZ16:45
508/09/2023Willem IIMVV Maastricht21:00
509/09/2023TelstarVVV-Venlo16:30
509/09/2023SC CambuurFC Den Bosch18:45
509/09/2023NAC BredaRoda JC Kerkrade21:00
615/09/2023FC DordrechtJong FC Utrecht20:00
615/09/2023Helmond SportTOP Oss20:00
615/09/2023Jong AjaxFC Emmen20:00
615/09/2023Jong AZFC Eindhoven20:00
615/09/2023FC GroningenADO Den Haag20:00
615/09/2023Jong PSVDe Graafschap20:00
615/09/2023FC Den BoschMVV Maastricht20:00
615/09/2023Roda JC KerkradeTelstar20:00
615/09/2023VVV-VenloNAC Breda20:00
617/09/2023SC CambuurWillem II16:45
518/09/2023De GraafschapHelmond Sport20:00
518/09/2023FC EmmenJong FC Utrecht20:00
518/09/2023FC GroningenJong PSV20:00
518/09/2023FC EindhovenADO Den Haag20:00
518/09/2023TOP OssFC Dordrecht20:00
518/09/2023Jong AZJong Ajax20:00
722/09/2023ADO Den HaagTelstar20:00
722/09/2023Jong PSVVVV-Venlo20:00
722/09/2023Roda JC KerkradeFC Den Bosch20:00
722/09/2023NAC BredaFC Emmen20:00
722/09/2023Helmond SportFC Groningen20:00
722/09/2023FC DordrechtJong AZ20:00
722/09/2023Willem IITOP Oss20:00
722/09/2023Jong FC UtrechtSC Cambuur20:00
724/09/2023MVV MaastrichtDe Graafschap12:15
725/09/2023Jong AjaxFC Eindhoven20:00
829/09/2023De GraafschapRoda JC Kerkrade20:00
829/09/2023SC CambuurJong PSV20:00
829/09/2023MVV MaastrichtADO Den Haag20:00
829/09/2023FC GroningenFC Den Bosch20:00
829/09/2023FC EindhovenFC Dordrecht20:00
829/09/2023TOP OssFC Emmen20:00
829/09/2023TelstarJong Ajax20:00
829/09/2023Jong AZWillem II20:00
801/10/2023VVV-VenloHelmond Sport12:15
802/10/2023Jong FC UtrechtNAC Breda20:00
202/10/2023MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
906/10/2023ADO Den HaagTOP Oss20:00
906/10/2023FC Den BoschFC Eindhoven20:00
906/10/2023FC EmmenTelstar20:00
906/10/2023Helmond SportJong FC Utrecht20:00
906/10/2023Jong AjaxVVV-Venlo20:00
906/10/2023Willem IIDe Graafschap20:00
906/10/2023NAC BredaFC Groningen20:00
906/10/2023Roda JC KerkradeJong AZ20:00
906/10/2023Jong PSVMVV Maastricht20:00
906/10/2023FC DordrechtSC Cambuur20:00
1014/10/2023VVV-VenloRoda JC Kerkrade16:30
1014/10/2023TelstarMVV Maastricht20:00
1015/10/2023Willem IIFC Den Bosch14:30
1015/10/2023SC CambuurNAC Breda16:45
1120/10/2023De GraafschapFC Groningen20:00
1120/10/2023FC EindhovenHelmond Sport20:00
1120/10/2023Jong AZTOP Oss20:00
1120/10/2023FC EmmenADO Den Haag20:00
1120/10/2023FC DordrechtJong Ajax20:00
1120/10/2023Jong FC UtrechtJong PSV20:00
1120/10/2023FC Den BoschVVV-Venlo20:00
1120/10/2023NAC BredaTelstar20:00
1120/10/2023MVV MaastrichtSC Cambuur20:00
1122/10/2023Roda JC KerkradeWillem II16:45
1023/10/2023Jong AZDe Graafschap20:00
1023/10/2023TOP OssJong FC Utrecht20:00
1023/10/2023Jong AjaxADO Den Haag20:00
1023/10/2023Helmond SportFC Dordrecht20:00
1023/10/2023Jong PSVFC Eindhoven20:00
1023/10/2023FC GroningenFC Emmen20:00
1227/10/2023ADO Den HaagVVV-Venlo20:00
1227/10/2023FC DordrechtFC Den Bosch20:00
1227/10/2023De GraafschapFC Eindhoven20:00
1227/10/2023NAC BredaHelmond Sport20:00
1227/10/2023Roda JC KerkradeJong Ajax20:00
1227/10/2023FC EmmenJong AZ20:00
1227/10/2023Willem IIJong PSV20:00
1227/10/2023TelstarTOP Oss20:00
1229/10/2023SC CambuurFC Groningen12:15
1230/10/2023Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
1303/11/2023De GraafschapNAC Breda20:00
1303/11/2023FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
1303/11/2023FC EindhovenRoda JC Kerkrade20:00
1303/11/2023Helmond SportTelstar20:00
1303/11/2023FC GroningenFC Dordrecht20:00
1303/11/2023MVV MaastrichtFC Emmen20:00
1303/11/2023VVV-VenloJong AZ20:00
1303/11/2023TOP OssSC Cambuur20:00
1306/11/2023Jong AjaxWillem II20:00
1306/11/2023Jong PSVADO Den Haag20:00
1410/11/2023FC DordrechtJong PSV20:00
1410/11/2023FC EindhovenVVV-Venlo20:00
1410/11/2023Jong AZHelmond Sport20:00
1410/11/2023TelstarDe Graafschap20:00
1410/11/2023FC EmmenFC Den Bosch20:00
1410/11/2023NAC BredaJong Ajax20:00
1410/11/2023Willem IIJong FC Utrecht20:00
1410/11/2023TOP OssMVV Maastricht20:00
1412/11/2023ADO Den HaagSC Cambuur14:30
1412/11/2023Roda JC KerkradeFC Groningen16:45
1517/11/2023FC Den BoschTelstar18:45
1517/11/2023VVV-VenloWillem II21:00
1519/11/2023SC CambuurRoda JC Kerkrade14:30
1519/11/2023MVV MaastrichtNAC Breda16:45
1624/11/2023Jong AjaxTOP Oss20:00
1624/11/2023FC DordrechtADO Den Haag20:00
1624/11/2023Jong FC UtrechtDe Graafschap20:00
1624/11/2023FC GroningenFC Eindhoven20:00
1624/11/2023Helmond SportFC Emmen20:00
1624/11/2023Jong PSVJong AZ20:00
1624/11/2023TelstarWillem II20:00
1624/11/2023NAC BredaFC Den Bosch20:00
1624/11/2023VVV-VenloSC Cambuur20:00
1626/11/2023Roda JC KerkradeMVV Maastricht12:15
1527/11/2023ADO Den HaagJong FC Utrecht20:00
1527/11/2023FC EindhovenTOP Oss20:00
1527/11/2023FC EmmenJong PSV20:00
1527/11/2023Jong AjaxHelmond Sport20:00
1527/11/2023Jong AZFC Groningen20:00
1527/11/2023De GraafschapFC Dordrecht20:00
1701/12/2023FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
1701/12/2023FC GroningenVVV-Venlo20:00
1701/12/2023SC CambuurFC Eindhoven20:00
1701/12/2023Helmond SportADO Den Haag20:00
1701/12/2023TOP OssDe Graafschap20:00
1701/12/2023Willem IIFC Emmen20:00
1701/12/2023FC Den BoschJong Ajax20:00
1701/12/2023MVV MaastrichtJong AZ20:00
1704/12/2023Jong PSVNAC Breda20:00
1704/12/2023Jong FC UtrechtTelstar20:00
1808/12/2023ADO Den HaagWillem II20:00
1808/12/2023FC EindhovenFC Emmen20:00
1808/12/2023FC GroningenTelstar20:00
1808/12/2023Helmond SportMVV Maastricht20:00
1808/12/2023NAC BredaTOP Oss20:00
1808/12/2023VVV-VenloFC Dordrecht20:00
1808/12/2023Roda JC KerkradeJong PSV20:00
1808/12/2023De GraafschapSC Cambuur20:00
1811/12/2023Jong AjaxJong FC Utrecht20:00
1811/12/2023Jong AZFC Den Bosch20:00
1915/12/2023ADO Den HaagNAC Breda20:00
1915/12/2023FC Den BoschDe Graafschap20:00
1915/12/2023FC EmmenRoda JC Kerkrade20:00
1915/12/2023TOP OssVVV-Venlo20:00
1915/12/2023TelstarFC Dordrecht20:00
1915/12/2023Jong FC UtrechtFC Eindhoven20:00
1915/12/2023MVV MaastrichtFC Groningen20:00
1915/12/2023Willem IIHelmond Sport20:00
1915/12/2023Jong PSVJong Ajax20:00
1915/12/2023SC CambuurJong AZ20:00
2022/12/2023De GraafschapJong PSV20:00
2022/12/2023MVV MaastrichtTOP Oss20:00
2022/12/2023Jong AZADO Den Haag20:00
2022/12/2023FC Den BoschSC Cambuur20:00
2022/12/2023VVV-VenloTelstar20:00
2023/12/2023FC DordrechtFC Emmen16:30
2023/12/2023Helmond SportRoda JC Kerkrade18:45
2023/12/2023FC EindhovenJong Ajax21:00
2024/12/2023FC GroningenJong FC Utrecht12:15
2024/12/2023NAC BredaWillem II14:30
2112/01/2024ADO Den HaagDe Graafschap20:00
2112/01/2024FC DordrechtHelmond Sport20:00
2112/01/2024FC EmmenNAC Breda20:00
2112/01/2024SC CambuurMVV Maastricht20:00
2112/01/2024TOP OssWillem II20:00
2112/01/2024Roda JC KerkradeFC Eindhoven20:00
2112/01/2024TelstarJong AZ20:00
2115/01/2024Jong AjaxFC Groningen20:00
2115/01/2024Jong FC UtrechtVVV-Venlo20:00
2115/01/2024Jong PSVFC Den Bosch20:00
2219/01/2024FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
2219/01/2024FC EindhovenDe Graafschap20:00
2219/01/2024FC EmmenFC Groningen20:00
2219/01/2024Helmond SportJong PSV20:00
2219/01/2024MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
2219/01/2024TOP OssTelstar20:00
2219/01/2024VVV-VenloADO Den Haag20:00
2219/01/2024Willem IIJong Ajax20:00
2219/01/2024NAC BredaSC Cambuur20:00
2222/01/2024Jong AZFC Dordrecht20:00
2326/01/2024ADO Den HaagFC Emmen20:00
2326/01/2024De GraafschapVVV-Venlo20:00
2326/01/2024FC EindhovenMVV Maastricht20:00
2326/01/2024Helmond SportNAC Breda20:00
2326/01/2024Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
2326/01/2024TelstarFC Den Bosch20:00
2326/01/2024FC GroningenJong AZ20:00
2326/01/2024SC CambuurTOP Oss20:00
2329/01/2024Jong AjaxFC Dordrecht20:00
2329/01/2024Jong PSVWillem II20:00
2402/02/2024FC Den BoschHelmond Sport20:00
2402/02/2024FC DordrechtFC Groningen20:00
2402/02/2024MVV MaastrichtTelstar20:00
2402/02/2024TOP OssADO Den Haag20:00
2402/02/2024NAC BredaDe Graafschap20:00
2402/02/2024FC EmmenFC Eindhoven20:00
2402/02/2024VVV-VenloJong PSV20:00
2402/02/2024Willem IISC Cambuur20:00
2405/02/2024Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
2405/02/2024Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
2509/02/2024De GraafschapWillem II20:00
2509/02/2024FC GroningenTOP Oss20:00
2509/02/2024SC CambuurVVV-Venlo20:00
2509/02/2024Roda JC KerkradeFC Dordrecht20:00
2509/02/2024NAC BredaFC Eindhoven20:00
2509/02/2024Jong PSVFC Emmen20:00
2509/02/2024TelstarHelmond Sport20:00
2511/02/2024ADO Den HaagFC Den Bosch12:15
2512/02/2024Jong AjaxMVV Maastricht20:00
2512/02/2024Jong FC UtrechtJong AZ20:00
2616/02/2024FC DordrechtVVV-Venlo20:00
2616/02/2024FC EindhovenFC Groningen20:00
2616/02/2024SC CambuurJong FC Utrecht20:00
2616/02/2024Willem IIADO Den Haag20:00
2616/02/2024Helmond SportDe Graafschap20:00
2616/02/2024TOP OssJong Ajax20:00
2616/02/2024TelstarNAC Breda20:00
2616/02/2024Roda JC KerkradeFC Emmen20:00
2616/02/2024FC Den BoschJong AZ20:00
2619/02/2024MVV MaastrichtJong PSV20:00
2723/02/2024ADO Den HaagMVV Maastricht20:00
2723/02/2024FC GroningenHelmond Sport20:00
2723/02/2024De GraafschapFC Den Bosch20:00
2723/02/2024VVV-VenloFC Eindhoven20:00
2723/02/2024Willem IIRoda JC Kerkrade20:00
2723/02/2024FC EmmenSC Cambuur20:00
2726/02/2024Jong AjaxTelstar20:00
2726/02/2024Jong AZNAC Breda20:00
2726/02/2024Jong PSVFC Dordrecht20:00
2726/02/2024Jong FC UtrechtTOP Oss20:00
2801/03/2024ADO Den HaagJong Ajax20:00
2801/03/2024De GraafschapTOP Oss20:00
2801/03/2024FC Den BoschFC Groningen20:00
2801/03/2024FC EmmenWillem II20:00
2801/03/2024Helmond SportVVV-Venlo20:00
2801/03/2024NAC BredaJong FC Utrecht20:00
2801/03/2024MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
2801/03/2024FC EindhovenJong AZ20:00
2801/03/2024TelstarRoda JC Kerkrade20:00
2804/03/2024Jong PSVSC Cambuur20:00
2908/03/2024FC DordrechtTelstar20:00
2908/03/2024FC GroningenMVV Maastricht20:00
2908/03/2024Jong AjaxNAC Breda20:00
2908/03/2024Jong AZJong PSV20:00
2908/03/2024SC CambuurDe Graafschap20:00
2908/03/2024Roda JC KerkradeADO Den Haag20:00
2908/03/2024TOP OssFC Den Bosch20:00
2908/03/2024Willem IIFC Eindhoven20:00
2908/03/2024VVV-VenloFC Emmen20:00
2908/03/2024Jong FC UtrechtHelmond Sport20:00
3111/03/2024ADO Den HaagFC Dordrecht20:00
3111/03/2024FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
3111/03/2024FC EmmenTOP Oss20:00
3111/03/2024Jong PSVFC Groningen20:00
3111/03/2024De GraafschapJong Ajax20:00
3111/03/2024Helmond SportJong AZ20:00
3015/03/2024FC Den BoschWillem II20:00
3015/03/2024FC DordrechtFC Eindhoven20:00
3015/03/2024Jong AjaxJong PSV20:00
3015/03/2024Jong AZSC Cambuur20:00
3015/03/2024NAC BredaVVV-Venlo20:00
3015/03/2024TelstarADO Den Haag20:00
3015/03/2024FC GroningenDe Graafschap20:00
3015/03/2024Jong FC UtrechtFC Emmen20:00
3015/03/2024TOP OssHelmond Sport20:00
3017/03/2024MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade12:15
3124/03/2024SC CambuurTelstar0:00
3124/03/2024MVV MaastrichtFC Den Bosch0:00
3124/03/2024Roda JC KerkradeNAC Breda0:00
3124/03/2024Willem IIVVV-Venlo0:00
3229/03/2024ADO Den HaagFC Groningen20:00
3229/03/2024FC Den BoschFC Dordrecht20:00
3229/03/2024Helmond SportWillem II20:00
3229/03/2024TelstarJong FC Utrecht20:00
3229/03/2024FC EmmenJong Ajax20:00
3229/03/2024De GraafschapJong AZ20:00
3229/03/2024NAC BredaMVV Maastricht20:00
3229/03/2024FC EindhovenSC Cambuur20:00
3229/03/2024VVV-VenloTOP Oss20:00
3201/04/2024Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
3305/04/2024FC DordrechtDe Graafschap20:00
3305/04/2024FC GroningenNAC Breda20:00
3305/04/2024SC CambuurADO Den Haag20:00
3305/04/2024TOP OssFC Eindhoven20:00
3305/04/2024MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
3305/04/2024TelstarJong PSV20:00
3307/04/2024Roda JC KerkradeVVV-Venlo12:15
3308/04/2024Jong AjaxFC Den Bosch20:00
3308/04/2024Jong AZFC Emmen20:00
3308/04/2024Jong FC UtrechtWillem II20:00
3412/04/2024ADO Den HaagHelmond Sport20:00
3412/04/2024De GraafschapTelstar20:00
3412/04/2024FC EindhovenJong PSV20:00
3412/04/2024FC EmmenMVV Maastricht20:00
3412/04/2024TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
3412/04/2024NAC BredaFC Dordrecht20:00
3412/04/2024Willem IIJong AZ20:00
3414/04/2024VVV-VenloFC Groningen16:45
3415/04/2024Jong AjaxSC Cambuur20:00
3415/04/2024Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
3519/04/2024FC Den BoschNAC Breda20:00
3519/04/2024FC DordrechtTOP Oss20:00
3519/04/2024Roda JC KerkradeDe Graafschap20:00
3519/04/2024TelstarFC Emmen20:00
3519/04/2024Helmond SportJong Ajax20:00
3520/04/2024ADO Den HaagFC Eindhoven16:30
3520/04/2024MVV MaastrichtWillem II18:45
3520/04/2024FC GroningenSC Cambuur21:00
3522/04/2024Jong AZVVV-Venlo20:00
3522/04/2024Jong PSVJong FC Utrecht20:00
3626/04/2024De GraafschapMVV Maastricht20:00
3626/04/2024FC EmmenHelmond Sport20:00
3626/04/2024Jong AjaxRoda JC Kerkrade20:00
3626/04/2024SC CambuurFC Dordrecht20:00
3626/04/2024VVV-VenloFC Den Bosch20:00
3626/04/2024Willem IIFC Groningen20:00
3626/04/2024TOP OssJong AZ20:00
3628/04/2024FC EindhovenTelstar12:15
3628/04/2024NAC BredaJong PSV16:45
3629/04/2024Jong FC UtrechtADO Den Haag20:00
3703/05/2024De GraafschapJong FC Utrecht20:00
3703/05/2024FC Den BoschFC Emmen20:00
3703/05/2024FC DordrechtWillem II20:00
3703/05/2024Jong AZMVV Maastricht20:00
3703/05/2024NAC BredaADO Den Haag20:00
3703/05/2024Helmond SportFC Eindhoven20:00
3703/05/2024TelstarFC Groningen20:00
3703/05/2024VVV-VenloJong Ajax20:00
3703/05/2024Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
3703/05/2024Jong PSVTOP Oss20:00
3810/05/2024ADO Den HaagJong PSV20:00
3810/05/2024FC EmmenDe Graafschap20:00
3810/05/2024FC GroningenRoda JC Kerkrade20:00
3810/05/2024Jong AjaxJong AZ20:00
3810/05/2024MVV MaastrichtVVV-Venlo20:00
3810/05/2024SC CambuurHelmond Sport20:00
3810/05/2024FC EindhovenFC Den Bosch20:00
3810/05/2024Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
3810/05/2024TOP OssNAC Breda20:00
3810/05/2024Willem IITelstar20:00

Eerste Divisie 2022-2023

Uitslagenmatrix

ADOALMDBODOREINGRAHELHERJAJJAZJPSJUTMVVNACPECRJCTELTOPVVVWIL
ADO Den Haag*2-30-22-21-02-22-20-34-02–21–31–12–12–13–10–13–10–02–31–3
Almere City FC4-1*2-02-11-12-20-03-22-32–11–21-01–00–21–12–10–13–01–31–0
FC Den Bosch0-02-2*3-11-32-11-21-24-23–01–01–43–33–21–20–30–14–10–20–2
FC Dordrecht0-10-12-1*4-00-40-01-33-41–01–02–11–20–33–00–20–02–21–22–2
FC Eindhoven1-10-14-11-1*0-40-11-05-11–02–22–05–01–24–23–33–02–10–22–1
De Graafschap0-11-23-01-11-2*2-05-33-02–03–22–02–11–10–12–00–12–01–20–3
Helmond Sport2-13-01-02-10-10-2*0-11-11–33–02–01–22–22–31–02–21–21–11–3
Heracles Almelo4-01-13-28-13-03-22-0*2-02–03–06–12–25–10–31–07–03–05–31–1
Jong Ajax4-20-24-44-11-15-10-14-0*1–25–41–24–23–10–01–21–11–21–11–2
Jong AZ0-23-23-13-11-10-11-11-11-1*2–34–03–14–02–32–00–01–14–32–2
Jong PSV1-20-13-11-01-12-16-00-32-23–3*2–10–11–23–15–10–20–31-23–2
Jong FC Utrecht1-10-20-00-10-11-12-00-31-00–20–1*3–04–10–11–30–14–21–10–0
MVV Maastricht3-11-03-12-13-22-24-00-24-11–31–11–0*3–13–21–12–15–10–13–2
NAC Breda1-20-12-03-21-12-01-00-32-65–12–13–14–1*0–24–21–11–01–21-1
PEC Zwolle1-23-213-04-05-22-11-03-21-14–14–22–00–12–0*3–12–04–12–02–2
Roda JC Kerkrade1-10-20-11-01-23-20-11-31-02–01–14–12–11–31-2*1–21–14–12–2
Telstar0-00-11-02-20-10-12-10-32-31–01–12–25-32–10–52–1*1–01–00–0
TOP Oss2-30-53-00-22-03-32-21-51-11-31–03–00–11–20–53–02–1*1–21–3
VVV-Venlo0-03-04-00-12-22-11-13-10-11–21–12–12–11–30–41–11–10–1*0–0
Willem II1-01-11-21-03-03-25-11-22-11–01–13–02–01–22–31–02–14–02–1*

Eindstand

1Heracles Almelo * ♦3827478510342
2PEC Zwolle382747859943
3Almere City FC + ♦3821710705841
4Willem II +3819118686840
5MVV Maastricht +3818515596565
6NAC Breda +3818515596464
7VVV-Venlo +38161012585651
8FC Eindhoven +38161012585854
9Telstar38141113533952
10De Graafschap3815716526454
11Jong AZ3814915516058
12ADO Den Haag38131213515157
13Jong Ajax38121016466972
14Jong PSV3812917455963
15Roda JC3812719434959
16Helmond Sport38111017433957
17TOP Oss3810721374576
18FC Dordrecht389821354168
19FC Den Bosch3810523354685
20Jong FC Utrecht387724283365

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:ScTs:Ar:Details:
105/08/2022FC Den BoschFC Eindhoven1-33.749Hensgens0-1 Bannis, 0-2 Seedorf, 0-3 Bannis (pen),
1-3 Ahannach
105/08/2022FC DordrechtRoda JC Kerkrade0-21.724Vd Laan0-1 Limbombe, 0-2 Joppen
105/08/2022Heracles AlmeloADO Den Haag4-08.914Manschot1-0 Vejinovic, 2-0 en 3-0 Armenteros, 4-0 Laursen
105/08/2022NAC BredaHelmond Sport1-014.824Blank1-0 Velanas; R: De Rooij (NAC)
105/08/2022TOP OssJong FC Utrecht3-01.000Rozendal1-0 Margatitha, 2-0 en 3-0 Mathieu (pen)
105/08/2022VVV-VenloAlmere City FC3-04.155Gerrets1-0 De Boer, 2-0 Braken (pen),
3-0 Van Bruggen (e.d.)
105/08/2022Willem IIJong PSV1-113.500Oostrom0-1 Tielemans, 1-1 Svensson
107/08/2022PEC ZwolleDe Graafschap2-113.110Nijhuis1-0 Van den Belt, 1-1 Benschop, 2-1 Vellios
107/08/2022Jong AjaxTelstar1-11.613Perez0-1 Blommestijn, 1-1 Conceicao
107/08/2022Jong AZMVV Maastricht3-1650Bos1-0 Dekker, 1-1 Westerveld (e.d.), 2-1 Meerdink,
3-1 Allouch
212/08/2022Almere City FCTOP Oss3-02.294Smit1-0 Mattoir, 2-0 Akujobi, 3-0 Pascu
212/08/2022De GraafschapVVV-Venlo1-29.543Vd Graaf1-0 Neghli, 1-1 Verheijen, 1-2 Braken (pen)
212/08/2022FC EindhovenWillem II2-12.512Nagtegaal1-0 Rottier, 1-1 Crowley, 2-1 Kestens
212/08/2022Helmond SportJong AZ1-31.452Vereijken0-1 Allouch, 1-1 Kaars, 1-2 Reverson,
1-3 Lathouwers
212/08/2022Roda JC KerkradeJong Ajax1-08.352Ruperti1-0 Vente (pen)
212/08/2022TelstarPEC Zwolle0-52.500Gansner0-1 Landu, 0-2 Vellios, 0-3 Landu, 0-4 Gorlich,
0-5 Van den Belt
214/08/2022ADO Den HaagFC Den Bosch0-20Kamphuis0-1 Ahannach, 0-2 Cordoba
215/08/2022Jong FC UtrechtHeracles Almelo0-31.138Timmer0-1 Laursen, 0-2 Armenteros, 0-3 Laursen
215/08/2022Jong PSVFC Dordrecht1-0637Eijgelsheim1-0 Van Duiven
215/08/2022MVV MaastrichtNAC Breda3-14.007Vos1-0 Kostons, 2-0 Remans (pen), 3-0 Van Bommel,
3-1 Van der Sande
319/08/2022FC Den BoschRoda JC Kerkrade0-44.023Dieperink0-1 (pen), 0-2 en 0-3 Vente
319/08/2022FC DordrechtJong FC Utrecht2-11.545Vereijken0-1 Versluis, 1-1 El Azzouzi, 2-1 Longo
319/08/2022Helmond SportFC Eindhoven0-12.086Martens0-1 Oostenbrink
319/08/2022MVV MaastrichtADO Den Haag3-14.098Nagtegaal1-0 Kostons, 2-0 Remans, 2-1 Verheijdt,
3-1 Livramento
319/08/2022NAC BredaTOP Oss1-015.021Vd Eijk1-0 Velanas
319/08/2022Willem IITelstar2-112.096Vd Kerkhof1-0 Verreth, 1-1 Plet, 2-1 Svensson
321/08/2022VVV-VenloPEC Zwolle0-45.054Hensgens0-1 Van Polen (pen), 0-2 Huiberts, 0-3 Görlich,
0-4 Caschili; R: Jacobs (VVV)
322/08/2022Jong AjaxDe Graafschap5-11.761Vos1-0 Hansen, 1-1 Neghli, 2-1 Hansen,
3-1 Misehoey, 4-1 Rasmussen, 5-1 Lucca
322/08/2022Jong AZAlmere City FC3-2700Rozendal1-0 Griffith, 2-0 Dekker, 3-0 De Jong,
3-1 Hilterman, 3-2 Poll
322/08/2022Jong PSVHeracles Almelo0-31.206Gansner0-1 Schoofs, 0-2 Ouahim, 0-3 Hansson
426/08/2022Almere City FCFC Den Bosch2-01.936Blank1-0 en 2-0 Hilterman; R: Van der Heijden (DBo)
426/08/2022FC EindhovenJong AZ1-01.903Teuben1-0 Kökcü; R: Goes (AZ)
426/08/2022De GraafschapFC Dordrecht1-19.054Ruperti0-1 Schippers, 1-1 Neghli
426/08/2022TOP OssVVV-Venlo1-21.668Timmer1-0 Mathieu (pen.), 1-1 Verheijen, 1-2 Venema
426/08/2022PEC ZwolleJong PSV4-212.842Smit1-0 Tutuarima, 2-0 en 3-0 Mrkonjic, 3-1 Sealy,
4-1 Thy, 4-2 Priske
426/08/2022Roda JC KerkradeNAC Breda1-38.583Gözübüyük0-1 De Rooij, 0-2 Van der Sande, 1-2 Joppen,
1-3 Velanas
426/08/2022TelstarHelmond Sport2-11.825Eijgelsheim0-1 Van Hove, 1-1 Blommesteijn, 2-1 Plet (pen.)
428/08/2022ADO Den HaagJong Ajax4-03.785Hensgens1-0 Zwarts, 2-0 Severina, 3-0 De Waal, 4-0 Zwarts
429/08/2022Heracles AlmeloMVV Maastricht2-29.856Vd Laan0-1 Steuckers, 0-2 Souren, 1-2 en 2-2 Hansson
429/08/2022Jong FC UtrechtWillem II0-01.016Perez
501/09/2022TelstarDe Graafschap0-12.254Gerrets0-1 Korte
502/09/2022FC Den BoschPEC Zwolle1-24.069Martens0-1 Huiberts, 1-1 Beelen (e.d.), 1-2 Van den Belt
502/09/2022Helmond SportAlmere City FC3-01.953Gansner1-0 Kaars,2-0 Lorentzen, 3-0 Kaars
502/09/2022NAC BredaFC Eindhoven1-117.824Oostrom1-0 Velanas, 1-1 Kökcü
502/09/2022VVV-VenloJong FC Utrecht2-13.786Eijgelsheim1-0 Braken, 1-1 Mamengi,. 2-1 Koglin
502/09/2022Willem IIADO Den Haag1-013.209Van Boekel1-0 Asante (e.d.)
504/09/2022MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade1-16.234Higler1-0 Steuckers, 1-1 Postema
505/09/2022Jong AjaxHeracles Almelo4-01.557Gerrets1-0 en 2-0 Lucca, 3-0 en 4-0 Warmerdam
505/09/2022Jong AZFC Dordrecht3-1500Smit0-1 Longo, 1-1 Reverson, 2-1 Engel, 3-1 Allouch
505/09/2022Jong PSVTOP Oss0-3652Puts0-1 David, 0-2 Mathieu, 0-3 Lake
609/09/2022ADO Den HaagJong AZ2-23.600Bos1-0 Zwarts, 1-1 Allouch, 1-2 Buurmeester, 2-2 Catic
R: Wehrmann (ADO)
609/09/2022Almere City FCTelstar0-11.615Vos0-1 Min
609/09/2022FC DordrechtFC Den Bosch2-11.618Vermeire1-0 Baldé, 2-0 Savastano, 2-1 Van Grunsven
609/09/2022FC EindhovenMVV Maastricht4-02.471Vd Eijk1-0 en 2-0 Bannis, 3-0 Amevor, 4-0 Kökcü,
5-0 Rottier
609/09/2022De GraafschapNAC Breda1-110.154Lindhout0-1 De Rooij, 1-1 Gravenberch
609/09/2022Heracles AlmeloVVV-Venlo5-310.184Nagtegaal1-0 Ouahim, 2-0 Laursen, 2-1 Huisman, 2-2 Venema,
3-2 Ouahim, 4-2 Schoofs, 4-3 De Boer, 5-3 Mokono
609/09/2022TOP OssJong Ajax1-11.668Vereijken0-1 Rasmussen, 1-1 Margharita
609/09/2022PEC ZwolleWillem II2-213.542Makkelie0-1 Svensson, 1-1 Woudenberg, 2-1 Thy (pen),
2-2 Mrkonjic; R: Schouten (Wil)
609/09/2022Roda JC KerkradeJong PSV1-17.268Blank0-1 Nassoh, 1-1 Vente
609/09/2022Jong FC UtrechtHelmond Sport2-0301Rozendal1-0 Ikeshita, 2-0 Lottin
716/09/2022FC EindhovenRoda JC Kerkrade3-31-0 Amevor, 2-0 Rottier, 2-1 Vente,
3-1 Kökcü (pen), 3-2 Mpie, 3-3 Vente
716/09/2022De GraafschapAlmere City FC1-21-0 Benschop, 1-1 Duijvesteijn, 1-2 Limbombe
716/09/2022Helmond SportFC Dordrecht2-10-1 Baldë, 1-1 Van Ooijen, 2-1 Kaars; R: Baldé (Dor)
716/09/2022MVV MaastrichtJong Ajax4-11-0 remans, 2-0 Blummel, 2-1 Misehoey,
3-1 Kostons, 4-1 Van Bommel
716/09/2022NAC BredaJong FC Utrecht3-10-1 Lottin, 1-1 Vet, 2-1 Lucassen, 3-1 Velanas
716/09/2022PEC ZwolleADO Den Haag1-21-0 Van den Belt, 1-1 Verheydt, 1-2 Van Hintum (e.d.)
716/09/2022TelstarHeracles Almelo0-30-1 Hansson, 0-2 Cicilia, 0-3 Laursen (pen.)
716/09/2022VVV-VenloJong PSV1-11-0 Braken, 1-1 Colyn
716/09/2022Willem IIJong AZ1-01-0 Llonch
718/09/2022FC Den BoschTOP Oss4-10-1 Lake, 1-1 Ahannach, 2-1 en 3-1 Konings,
4-1 Leijten
8FC DordrechtMVV Maastricht
8Heracles AlmeloHelmond Sport
8TOP OssWillem II
8VVV-VenloTelstar
812/09/2022Jong AjaxNAC Breda20:00
812/09/2022Almere City FCFC Eindhoven20:00
812/09/2022Jong AZPEC Zwolle20:00
812/09/2022Jong PSVFC Den Bosch20:00
812/09/2022Roda JC KerkradeDe Graafschap20:00
812/09/2022Jong FC UtrechtADO Den Haag20:00
930/09/2022ADO Den HaagJong PSV20:00
930/09/2022Almere City FCRoda JC Kerkrade20:00
930/09/2022FC Den BoschHeracles Almelo20:00
930/09/2022FC EindhovenFC Dordrecht20:00
930/09/2022De GraafschapJong AZ20:00
930/09/2022Helmond SportTOP Oss20:00
930/09/2022MVV MaastrichtWillem II20:00
930/09/2022NAC BredaVVV-Venlo20:00
930/09/2022PEC ZwolleJong Ajax20:00
930/09/2022TelstarJong FC Utrecht20:00
1007/10/2022ADO Den HaagFC Eindhoven20:00
1007/10/2022Jong AjaxHelmond Sport20:00
1007/10/2022Jong AZNAC Breda20:00
1007/10/2022FC DordrechtPEC Zwolle20:00
1007/10/2022Heracles AlmeloDe Graafschap20:00
1007/10/2022TOP OssMVV Maastricht20:00
1007/10/2022Jong PSVTelstar20:00
1007/10/2022Roda JC KerkradeVVV-Venlo20:00
1007/10/2022Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
1007/10/2022Willem IIFC Den Bosch20:00
1114/10/2022Almere City FCJong Ajax20:00
1114/10/2022FC Den BoschJong AZ20:00
1114/10/2022FC EindhovenTOP Oss20:00
1114/10/2022De GraafschapJong FC Utrecht20:00
1114/10/2022Helmond SportWillem II20:00
1114/10/2022MVV MaastrichtJong PSV20:00
1114/10/2022NAC BredaADO Den Haag20:00
1114/10/2022PEC ZwolleHeracles Almelo20:00
1114/10/2022TelstarRoda JC Kerkrade20:00
1114/10/2022VVV-VenloFC Dordrecht20:00
1221/10/2022ADO Den HaagDe Graafschap20:00
1221/01/2022FC DordrechtNAC Breda20:00
1221/04/2021Heracles AlmeloFC Eindhoven20:00
1221/07/2020MVV MaastrichtFC Den Bosch20:00
1221/10/2019TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
1221/01/2019Willem IIAlmere City FC20:00
1224/10/2022Jong AjaxVVV-Venlo20:00
1224/10/2022Jong AZTelstar20:00
1224/10/2022Jong PSVHelmond Sport20:00
1224/10/2022Jong FC UtrechtPEC Zwolle20:00
1328/10/2022Almere City FCHeracles Almelo20:00
1328/10/2022FC Den BoschNAC Breda20:00
1328/10/2022FC EindhovenJong PSV20:00
1328/10/2022De GraafschapTOP Oss20:00
1328/10/2022Helmond SportADO Den Haag20:00
1328/10/2022PEC ZwolleMVV Maastricht20:00
1328/10/2022Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
1328/10/2022TelstarFC Dordrecht20:00
1328/10/2022VVV-VenloJong AZ20:00
1331/10/2022Jong AjaxWillem II20:00
1404/11/2022ADO Den HaagVVV-Venlo20:00
1404/11/2022FC Den BoschDe Graafschap20:00
1404/11/2022FC DordrechtJong Ajax20:00
1404/11/2022MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
1404/11/2022NAC BredaTelstar20:00
1404/11/2022TOP OssPEC Zwolle20:00
1404/11/2022Willem IIHeracles Almelo20:00
1407/11/2022Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
1407/11/2022Jong PSVAlmere City FC20:00
1407/11/2022Jong FC UtrechtFC Eindhoven20:00
1511/11/2022Almere City FCFC Dordrecht20:00
1511/11/2022De GraafschapJong PSV20:00
1511/11/2022PEC ZwolleFC Eindhoven20:00
1511/11/2022Roda JC KerkradeHelmond Sport20:00
1511/11/2022TelstarADO Den Haag20:00
1511/11/2022TOP OssJong AZ20:00
1511/11/2022VVV-VenloWillem II20:00
1511/11/2022Heracles AlmeloNAC Breda20:00
1514/11/2022Jong AjaxFC Den Bosch20:00
1514/11/2022Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
1617/11/2022Jong PSVJong FC Utrecht18:45
1617/11/2022Jong AZJong Ajax21:00
1618/11/2022FC EindhovenTelstar18:45
1618/11/2022Helmond SportDe Graafschap21:00
1619/11/2022FC Den BoschVVV-Venlo16:30
1619/11/2022Heracles AlmeloTOP Oss18:45
1619/11/2022NAC BredaPEC Zwolle21:00
1620/11/2022FC DordrechtWillem II14:30
1620/11/2022MVV MaastrichtAlmere City FC16:45
1620/11/2022ADO Den HaagRoda JC Kerkrade20:00
1711/12/2022Almere City FCADO Den Haag12:15
1711/12/2022Willem IINAC Breda12:15
1711/12/2022De GraafschapFC Eindhoven14:30
1711/12/2022Jong AjaxJong FC Utrecht14:30
1711/12/2022TelstarFC Den Bosch14:30
1711/12/2022TOP OssFC Dordrecht14:30
1711/12/2022VVV-VenloMVV Maastricht14:30
1711/12/2022Roda JC KerkradeHeracles Almelo14:30
1712/12/2022Jong AZJong PSV18:45
1712/12/2022PEC ZwolleHelmond Sport21:00
1815/12/2022Jong PSVJong Ajax20:00
1816/12/2022ADO Den HaagTOP Oss20:00
1816/12/2022FC EindhovenVVV-Venlo20:00
1816/12/2022De GraafschapWillem II20:00
1816/12/2022Helmond SportFC Den Bosch20:00
1816/12/2022Heracles AlmeloFC Dordrecht20:00
1816/12/2022NAC BredaAlmere City FC20:00
1816/12/2022Roda JC KerkradePEC Zwolle20:00
1816/12/2022TelstarMVV Maastricht20:00
1816/12/2022Jong FC UtrechtJong AZ20:00
1906/01/2023Jong AjaxFC Eindhoven20:00
1906/01/2023Jong AZHeracles Almelo20:00
1906/01/2023FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
1906/01/2023FC DordrechtADO Den Haag20:00
1906/01/2023MVV MaastrichtDe Graafschap20:00
1906/01/2023NAC BredaJong PSV20:00
1906/01/2023TOP OssTelstar20:00
1906/01/2023PEC ZwolleAlmere City FC20:00
1906/01/2023VVV-VenloHelmond Sport20:00
1906/01/2023Willem IIRoda JC Kerkrade20:00
2013/01/2023ADO Den HaagMVV Maastricht20:00
2013/01/2023De GraafschapJong Ajax20:00
2013/01/2023Almere City FCWillem II20:00
2013/01/2023FC EindhovenFC Den Bosch20:00
2013/01/2023Helmond SportNAC Breda20:00
2013/01/2023Roda JC KerkradeTOP Oss20:00
2013/01/2023TelstarJong AZ20:00
2013/01/2023Heracles AlmeloPEC Zwolle20:00
2016/01/2023Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
2016/01/2023Jong PSVVVV-Venlo20:00
2120/01/2023Willem IIFC Eindhoven20:00
2120/01/2023TOP OssNAC Breda20:00
2120/01/2023PEC ZwolleVVV-Venlo20:00
2120/01/2023MVV MaastrichtHeracles Almelo20:00
2120/01/2023FC Den BoschJong PSV20:00
2120/01/2023Almere City FCDe Graafschap20:00
2121/01/2023FC DordrechtTelstar16:30
2122/01/2023ADO Den HaagJong FC Utrecht12:15
2122/01/2023Jong AZHelmond Sport20:00
2122/01/2023Jong AjaxRoda JC Kerkrade20:00
2227/01/2023TelstarAlmere City FC20:00
2227/01/2023FC Den BoschMVV Maastricht20:00
2227/01/2023FC EindhovenHeracles Almelo20:00
2227/01/2023Helmond SportJong Ajax20:00
2227/01/2023NAC BredaJong AZ20:00
2227/01/2023PEC ZwolleTOP Oss20:00
2227/01/2023Roda JC KerkradeFC Dordrecht20:00
2227/01/2023VVV-VenloADO Den Haag20:00
2230/01/2023Jong PSVWillem II20:00
2230/01/2023Jong FC UtrechtDe Graafschap20:00
2303/02/2023Heracles AlmeloJong FC Utrecht20:00
2303/02/2023De GraafschapTelstar20:00
2303/02/2023TOP OssFC Den Bosch20:00
2303/02/2023FC DordrechtFC Eindhoven20:00
2303/02/2023ADO Den HaagNAC Breda20:00
2303/02/2023Almere City FCJong PSV20:00
2303/02/2023Willem IIHelmond Sport20:00
2305/02/2023Roda JC KerkradeMVV Maastricht14:30
2306/02/2023Jong AjaxPEC Zwolle20:00
2306/02/2023Jong AZVVV-Venlo20:00
2410/02/2023NAC BredaDe Graafschap20:00
2410/02/2023VVV-VenloHeracles Almelo20:00
2410/02/2023FC EindhovenAlmere City FC20:00
2410/02/2023PEC ZwolleJong AZ20:00
2410/02/2023FC Den BoschJong Ajax20:00
2410/02/2023Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
2410/02/2023MVV MaastrichtTOP Oss20:00
2410/02/2023Willem IIFC Dordrecht20:00
2413/02/2023Jong PSVADO Den Haag20:00
2413/02/2023Jong FC UtrechtTelstar20:00
2517/02/2023Almere City FCHelmond Sport20:00
2517/02/2023ADO Den HaagPEC Zwolle20:00
2517/02/2023FC DordrechtVVV-Venlo20:00
2517/02/2023Heracles AlmeloWillem II20:00
2517/02/2023TelstarJong PSV20:00
2517/02/2023TOP OssFC Eindhoven20:00
2519/02/2023De GraafschapRoda JC Kerkrade12:15
2520/02/2023Jong AjaxMVV Maastricht20:00
2520/02/2023Jong FC UtrechtNAC Breda20:00
2520/02/2023Jong AZFC Den Bosch20:00
2624/02/2023VVV-VenloTOP Oss20:00
2624/02/2023Helmond SportJong FC Utrecht20:00
2624/02/2023Heracles AlmeloTelstar20:00
2624/02/2023Roda JC KerkradeAlmere City FC20:00
2624/02/2023FC EindhovenDe Graafschap20:00
2624/02/2023NAC BredaFC Dordrecht20:00
2624/02/2023Willem IIJong Ajax20:00
2626/02/2023FC Den BoschADO Den Haag12:15
2627/02/2023Jong PSVJong AZ20:00
2627/02/2023MVV MaastrichtPEC Zwolle20:00
2703/03/2023PEC ZwolleFC Den Bosch20:00
2703/03/2023ADO Den HaagHeracles Almelo20:00
2703/03/2023FC DordrechtAlmere City FC20:00
2703/03/2023De GraafschapHelmond Sport20:00
2703/03/2023MVV MaastrichtVVV-Venlo20:00
2703/03/2023TelstarFC Eindhoven20:00
2706/03/2023Jong AjaxTOP Oss20:00
2706/03/2023Jong AZWillem II20:00
2706/03/2023Jong PSVNAC Breda20:00
2706/03/2023Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade20:00
2810/03/2023NAC BredaMVV Maastricht20:00
2810/03/2023FC DordrechtDe Graafschap20:00
2810/03/2023Willem IIPEC Zwolle20:00
2810/03/2023Almere City FCJong FC Utrecht20:00
2810/03/2023FC EindhovenJong Ajax20:00
2810/03/2023Helmond SportJong PSV20:00
2810/03/2023Heracles AlmeloJong AZ20:00
2810/03/2023TOP OssADO Den Haag20:00
2810/03/2023Roda JC KerkradeTelstar20:00
2810/03/2023VVV-VenloFC Den Bosch20:00
2917/03/2023Helmond SportTelstar20:00
2917/03/2023ADO Den HaagWillem II20:00
2917/03/2023FC Den BoschFC Dordrecht20:00
2917/03/2023MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
2917/03/2023TOP OssHeracles Almelo20:00
2917/03/2023PEC ZwolleNAC Breda20:00
2919/03/2023VVV-VenloRoda JC Kerkrade12:15
2920/03/2023Jong AZFC Eindhoven20:00
2920/03/2023Jong AjaxAlmere City FC20:00
2920/03/2023Jong PSVDe Graafschap20:00
30FC DordrechtHelmond Sport
30Heracles AlmeloFC Den Bosch
30TelstarTOP Oss
30Willem IIMVV Maastricht
3013/03/2023NAC BredaJong Ajax20:00
3013/03/2023Almere City FCVVV-Venlo20:00
3013/03/2023FC EindhovenADO Den Haag20:00
3013/03/2023De GraafschapPEC Zwolle20:00
3013/03/2023Roda JC KerkradeJong AZ20:00
3013/03/2023Jong FC UtrechtJong PSV20:00
3131/03/2023MVV MaastrichtFC Eindhoven3-26.101Bos0-1 Brym, 1-1 Van Bommel, 2-1 Kleinen,
3-1 Bogaers (e.d.), 3-2 Kökcu
3131/03/2023ADO Den HaagTelstar3-15.339Oostrom0-1 Plet, 1-1 Thomas, 2-1 Verheydt (pen),
3-1 Severina
3131/03/2023Heracles AlmeloAlmere City FC1-111.462Blank0-1 Pena, 1-1 Laursen
3131/03/2023TOP OssHelmond Sport2-22.014Ruperti1-0 Margharita, 2-0 Mathieu, 2-1 Goselink,
2-2 Hilderink (e.d.)
3131/03/2023PEC ZwolleJong FC Utrecht2-012.500Gansner1-0 en 2-0 Thy
3131/03/2023VVV-VenloNAC Breda1-35.898Vd Laan0-1 Omgba, 1-1 De Boer, 1-2 Omarsson,
1-3 Janssen (e.d.)
3102/04/2023FC Den BoschWillem II0-24.130Nagtegaal0-1 Oosting, 0-2 Schouten
3103/04/2023Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
3103/04/2023Jong AZDe Graafschap20:00
3103/04/2023Jong AjaxFC Dordrecht20:00
3207/04/2023FC DordrechtJong PSV20:00
3207/04/2023Almere City FCJong AZ20:00
3207/04/2023FC EindhovenPEC Zwolle20:00
3207/04/2023De GraafschapHeracles Almelo20:00
3207/04/2023Helmond SportMVV Maastricht20:00
3207/04/2023NAC BredaFC Den Bosch20:00
3207/04/2023Roda JC KerkradeADO Den Haag20:00
3207/04/2023TelstarJong Ajax20:00
3209/04/2023Willem IIVVV-Venlo12:15
3210/04/2023Jong FC UtrechtTOP Oss20:00
3314/04/2023PEC ZwolleTelstar20:00
3314/04/2023MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
3314/04/2023FC Den BoschHelmond Sport20:00
3314/04/2023Heracles AlmeloRoda JC Kerkrade20:00
3314/04/2023NAC BredaWillem II20:00
3314/04/2023TOP OssDe Graafschap20:00
3314/04/2023VVV-VenloFC Eindhoven20:00
3316/04/2023ADO Den HaagAlmere City FC12:15
3317/04/2023Jong AjaxJong PSV20:00
3317/04/2023Jong AZJong FC Utrecht20:00
3421/04/2023Roda JC KerkradeFC Den Bosch20:00
3421/04/2023FC EindhovenNAC Breda20:00
3421/04/2023FC DordrechtJong AZ20:00
3421/04/2023Helmond SportHeracles Almelo20:00
3421/04/2023Willem IITOP Oss20:00
3421/04/2023TelstarVVV-Venlo20:00
3421/04/2023Almere City FCPEC Zwolle20:00
3421/04/2023De GraafschapADO Den Haag20:00
3421/04/2023Willem IITOP Oss20:00
3424/04/2023Jong PSVMVV Maastricht20:00
3424/04/2023Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
3528/04/2023TOP OssAlmere City FC20:00
3528/04/2023Heracles AlmeloJong PSV20:00
3528/04/2023ADO Den HaagHelmond Sport20:00
3528/04/2023FC Den BoschTelstar20:00
3528/04/2023FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
3528/04/2023MVV MaastrichtJong AZ20:00
3528/04/2023PEC ZwolleFC Dordrecht20:00
3528/04/2023VVV-VenloJong Ajax20:00
3529/04/2023Willem IIDe Graafschap18:45
3529/04/2023NAC BredaRoda JC Kerkrade21:00
3605/05/2023TelstarWillem II20:00
3605/05/2023Roda JC KerkradeFC Eindhoven20:00
3605/05/2023Almere City FCNAC Breda20:00
3605/05/2023FC DordrechtHeracles Almelo20:00
3605/05/2023De GraafschapMVV Maastricht20:00
3605/05/2023Helmond SportVVV-Venlo20:00
3608/05/2023Jong PSVPEC Zwolle20:00
3608/05/2023Jong AjaxADO Den Haag20:00
3608/05/2023Jong AZTOP Oss20:00
3608/05/2023Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
3712/05/2023VVV-VenloDe Graafschap20:00
3712/05/2023FC EindhovenHelmond Sport20:00
3712/05/2023FC Den BoschAlmere City FC20:00
3712/05/2023Willem IIJong FC Utrecht20:00
3712/05/2023TOP OssJong PSV20:00
3712/05/2023ADO Den HaagFC Dordrecht20:00
3712/05/2023Jong AjaxJong AZ20:00
3712/05/2023MVV MaastrichtTelstar20:00
3712/05/2023NAC BredaHeracles Almelo20:00
3712/05/2023PEC ZwolleRoda JC Kerkrade20:00
3819/05/2023Jong FC UtrechtVVV-Venlo20:00
3819/05/2023Heracles AlmeloJong Ajax20:00
3819/05/2023Jong AZADO Den Haag20:00
3819/05/2023Almere City FCMVV Maastricht20:00
3819/05/2023FC DordrechtTOP Oss20:00
3819/05/2023De GraafschapFC Den Bosch20:00
3819/05/2023Helmond SportPEC Zwolle20:00
3819/05/2023Jong PSVFC Eindhoven20:00
3819/05/2023Roda JC KerkradeWillem II20:00
3819/05/2023TelstarNAC Breda20:00

Play offs promotie/degradatie

1e ronde
22/05/2023FC EindhovenAlmere City FC1-03.518Vd Laan1-0 Dorenbosch
23/05/2023VVV-VenloWillem II3-25.392Dieperink0-1 en 0-2 Hornkamp, 1-2 en 2-2 (pen) Braken, 3-2 Venema
23/05/2023NAC BredaMVV Maastricht1-014.361Bos1-0 Velanas (pen)
26/05/2023Almere City FCFC Eindhoven3-1 nv3.622Nagtegaal1-0 Hilterman, 1-1 Amevor (pen), 2-1 Limbombe,
3-1 Van La Parra
27/05/2023Willem IIVVV-Venlo2-2 nv13.326Oostrom1-0 Kabangu, 2-0 Bos, 2-1 Venema, 2-2 Yasar
27/05/2023MVV MaastrichtNAC Breda1-48.223Blank0-1 Omarsson, 0-2 Agougil, 0-3 Banzuzi, 1-3 Livramento,
1-4 Hermann; R: Kortsmit (NAC)
2e ronde
30/05/2023VVV-VenloAlmere City FC1-17.201Vd Kerkhof1-0 Van Rooijen, 1-1 Limbombe; R: Post (Alm)
31/05/2023NAC BredaFC Emmen1-218.596Kooij0-1 Burnet, 0-2 Romeny, 1-2 Omgba
03/06/2023Almere City FC ***VVV-Venlo1-1 nv4.019Vd Graaf1-0 Duijvestijn, 1-1 Allouch
03/06/2023FC EmmenNAC Breda2-08.309Nijhuis1-0 Zivkovic, 2-0 Assehnoun
Finale
06/06/2023Almere City FCFC Emmen2-04.121Makkelie1-0 (pen) en 2-0 Duijvestijn
11/06/2023FC EmmenAlmere City FC1-28.309Lindhout0-1 Van La Parra, 0-2 Smeets, 1-2 Vlak

Almere City FC gepromoveerd; FC Emmen gedegradeerd.

Topscorers

1Lennart ThyPEC Zwolle23
2Dylan VenteRoda JC Kerkrade21
3Samuel ArmenterosHeracles Almelo17
4Thomas van den BeltPEC Zwolle16
Emil HanssonHeracles Almelo16
Nikolai LaursenHeracles Almelo16
7Ruben van BommelMVV Maastricht15
Jason van DuivenJong PSV15
9Jeredy HiltermanAlmere City FC14
Martijn KaarsHelmond Sport14
Younes TahaPEC Zwolle14
Odysseus VelanasNAC Breda14
Thomas VerheydtADO Den Haag14

Eerste Divisie 2021-2022

Uitslagenmatrix

ADOALMDBODOREINEMMEXCGRAHELJAJJAZJPSJUTMVVNACRODTELTOPVOLVVV
ADO Den Haag*1–03–25–14–21–20–20–02–12–03–22–21–12–34–12–02–12–01–12–0
Almere City FC1–3*2–02–22–00–03–01–23–02–40–33–51–10–21–20–40–03–02–30–1
FC Den Bosch0–11–0*3–00–20–20–52–12–02–32–13–22–13–10–51–00–11–01–20–0
FC Dordrecht3–12–23–3*0–10–11–10–40–13–32–01–12–23–12–12–50–11–03–20–1
FC Eindhoven1–13–11–05–1*1–04–11–23–21–31–01–34–01–02–01–11–12–12–24–0
FC Emmen3–03–02–02–10–1*0–10–21–22–13–02–02–07–12–02–02–13–14–11–0
Excelsior2–34–44–03–13–40–1*0–03–06–23–33–02–12–12–22–01–40–11–13–0
De Graafschap1–01–00–02–20–01–13–1*0–11–30–01–12–21–32–00–31–11–20–31–2
Helmond Sport0–01–21–11–21–21–01–50–4*3–11–21–00–31–24–00–32–21–31–10–3
Jong Ajax6–31–32–11–22–21–01–21–11–1*2–12–03–13–16–32–13–04–14–46–1
Jong AZ0–12–13–32–11–30–00–22–10–11–1*2–00–10–10–20–13–21–00–12–0
Jong PSV0–15–10–11–13–21–33–02–32–03–12–0*0–22–20–03–32–32–22–22–1
Jong FC Utrecht1–41–20–10–40–60–10–10–23–20–20–12–1*0–11–01–23–02–10–12–3
MVV Maastricht2–60–30–12–11–00–11–11–33–21–02–31–22–4*1–21–13–01–10–10–5
NAC Breda3–01–12–01–20–01–24–12–01–00–01–03–11–13–0*2–22–23–00–03–1
Roda JC Kerkrade5–03–43–24–02–01–21–22–05–32–22–22–22–11–00–0*4–32–01–10–0
Telstar0–21–11–21–00–11–12–50–32–21–01–00–01–32–11–43–4*2–21–51–3
TOP Oss3–32–32–13–01–21–21–10–30–01–11–02–04–10–11–31–21–1*2–32–1
FC Volendam1–33–23–04–22–22–22–53–14–13–12–13–22–05–01–02–22–11–2*2–1
VVV-Venlo0–52–12–14–22–00–22–21–21–01–30–11–41–22–02–21–13–22–30–0*

Eindstand

1FC Emmen * ♦382657836424
2FC Volendam3821125758153
3FC Eindhoven +382189716943
4ADO Den Haag +382279677653
5Roda JC Kerkrade +3818128667750
6Excelsior + ♦3819910668257
7Jong Ajax3818911638263
8NAC Breda +38161111596045
9De Graafschap +38151112565243
10VVV-Venlo3814618485064
11FC Den Bosch3814519474261
12Jong PSV38111116446163
13Jong AZ3812620423950
14Almere City FC3811819415769
15TOP Oss3811819414862
16MVV Maastricht3812422404375
17FC Dordrecht3810919395377
18Jong FC Utrecht3811522384367
19Telstar3881119354774
20Helmond Sport388723283972

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts:Ar:Details:
106/08/2021FC Den BoschHelmond Sport2-02.565Gerrets1-0 Leijten, 2-0 Hornkamp
106/08/2021FC DordrechtJong PSV1-1.8.18Hensgens0-1 Fofana, 1-1 Hölscher
106/08/2021FC EindhovenFC Volendam2-21..823Dröge0-1 Mirani, 0-2 Van Mieghem, 1-2 (pen) en 2-2 Sleegers
106/08/2021ExcelsiorFC Oss0-11.500Ruperti0-1 Margharita
106/08/2021TelstarFC Emmen1-11.400Nagtegaal1-0 Plet, 1-1 Hilterman
107/08/2021De GraafschapRoda JC Kerkrade0-36.354Kamphuis0-1 en 0-2 Jubitana, 0-3 Pflücke
108/08/2021ADO Den HaagJong Ajax2-03.057Oostrom1-0 Catic, 2-0 Verheydt
108/08/2021VVV-VenloNAC Breda2-24.632Dieperink0-1 Seuntjens, 1-1 Koglin, 2-1 Röslin (e.d.), 2-2 Van Schuppen
109/08/2021Jong AZAlmere City FC2-1270Vos0-1 Koopmeiners (e.d.), 1-1 Margaret, 2-1 Barasi
109/08/2021Jong FC UtrechtMVV Maastricht0-1541Blank0-1 Dzepar
213/08/2021Almere City FCJong FC Utrecht1-11.786Gansner1-0 Alhaft, 1-1 Rijks
213/08/2021FC EmmenFC Eindhoven0-15.556Vd Eijk0-1 Dahlhaus; R: Hardeveld (Emm)
213/08/2021FC OssVVV-Venlo2-11.576Oostrom1-0 Mathieu, 1-1 Lammers (e.d.), 2-1 Buyl
213/08/2021FC VolendamADO Den Haag1-33.502Bos1-0 Kasius, 1-1 Kemper, 1-2 Verheuydt, 1-3 Steijn (pen); R: Stankovic (Vol)
213/08/2021Helmond SportJong AZ1-21.568Smit1-0 Van Landschoot, 1-1 De Jong, 1-2 Buurmeester
213/08/2021MVV MaastrichtDe Graafschap1-33.248Ruperti0-1 Konings, 1-1 Blummer, 1-2 Korte, 1-3 Opoku (pen); R: Delferriere (MVV)
213/08/2021NAC BredaTelstar2-210.118Gerrets1-0 Kestens, 2-0 Velanas, 2-1 en 2-2 Van Velzen
213/08/2021Roda JC KerkradeExcelsior1-25.216Vd Laan0-1 Dallinga, 0-2 El Yaakoubi, 1-2 Aberkane (e.d.)
216/08/2021Jong AjaxFC Dordrecht1-2590Vos1-0 De Waal, 1-1 en 1-2 Agrafiotis
216/08/2021Jong PSVFC Den Bosch0-1900Dröge0-1 Hornkamp; R: Thomas (PSV)
320/08/2021De GraafschapNAC Breda2-07.602Kooij1-0 Konings, 2-0 Haen
320/08/2021FC Den BoschJong Ajax2-33.167Perez1-0 Kuipers, 1-1 en 1-2 De Waal, 1-3 Unüvar, 2-3 Kuijpers
320/08/2021FC DordrechtJong FC Utrecht2-21.158Smit1-0 Meijer, 1-1 Venema, 2-1 N'Diaye, 2-2 Venema; R: Mukeh (Utr)
320/08/2021ExcelsiorFC Volendam1-12.010Blank1-0 Dallinga, 1-1 Mühren
320/08/2021MVV MaastrichtHelmond Sport3-23.094Hensgens1-0 en 2-0 Ntelo, 2-1 en 2-2 Goselink, 3-2 Ntelo
320/08/2021TelstarRoda JC Kerkrade3-41.824Gansner0-1 Vossebelt, 1-1 Dijkstra, 2-1 Fernandes,3-1 Plet, 3-2 Marzo, 3-3 Emmers, 3-4 Serrarens
320/08/2021ADO Den HaagFC Emmen1-25.453Martens0-1 Hilterman, 1-1 Besuijen, 1-2 Hilterman
321/08/2021VVV-VenloAlmere City FC2-13.832Manschot0-1 Duijvesteijn, 1-1 en 2-1 Sorga
323/08/2021Jong AZFC Oss1-0270Gansner1-0 Griffith
323/08/2021Jong PSVFC Eindhoven3-21.078Ruperti1-0 Fofana, 2-0 Doudah, 3-0 Fofana, 3-1 De Meij, 3-2 Hernandez; R: Doudah (PSV)
427/08/2021FC EindhovenFC Den Bosch1-01.867Vos1-0 Sleegers
427/08/2021FC EmmenDe Graafschap0-25.566Van Boekel0-1 Korte, 0-2 Gravenberch
427/08/2021FC VolendamMVV Maastricht5-03.486Dieperink1-0 en 2-0 Van Mieghem, 3-0 Mühren, 4-0 Twigt, 5-0 Van Mieghem
427/08/2021Helmond SportJong PSV1-01.634Nagtegaal1-0 Van der Meer
427/08/2021Jong AjaxExcelsior1-2606Kooij0-1 El Yaakoubi, 0-2 Azarkan, 1-2 Taylor (pen)
427/08/2021Jong FC UtrechtTelstar3-0294Hensgens1-0 Mallahi, 2-0 Kluivert, 3-0 Venema
427/08/2021NAC BredaADO Den Haag3-011.871Vd Graaf1-0, 2-0 (pen) en 3-0 Seuntjens; R: Tavares (NAC)
427/08/2021Roda JC KerkradeAlmere City FC3-45.793Bos0-1 Pouiwels, 1-1 Pflücke, 1-2 Van Hoeven, 2-2 Emmers, 3-2 Vente (pen), 3-3 Leeuwin, 3-4 Arweiler
427/08/2021VVV-VenloJong AZ0-13.788Gansner0-1 De Jong
428/08/2021FC OssFC Dordrecht3-01.375Blank1-0 Margaret, 2-0 Mathieu, 3-0 Tejan
503/09/2021FC Den BoschExcelsior0-52.927Hensgens0-1, 0-2, 0-3 en 0-4 Dallinga, 0-5 Niemeijer
503/09/2021Helmond SportFC Emmen1-01.802Rozendal1-0 Van Landschoot
504/09/2021Almere City FCFC Oss3-02.011Nagtegaal1-0 en 2-0 Alhaft, 3-0 Ahhanach
505/09/2021MVV MaastrichtTelstar3-03.054Vd Eijk1-0 en 2-0 Remans, 3-0 Blummel
505/09/2021ADO Den HaagFC Eindhoven4-23.633Vd Laan0-1 Van der Sande, 1-1 Catic, 1-2 Van der Sande, 2-2 Steijn (pen), 3-2 Bourard, 4-2 Catic
505/09/2021FC DordrechtVVV-Venlo0-11.258Bos0-1 Smans
610/09/2021De GraafschapFC Volendam0-38112Higler0-1 Oristanio, 0-2 Van Mieghem, 0-3 Mühren (pen)
610/09/2021ExcelsiorFC Dordrecht3-12.361Gansner0-1 Agrafiotis, 1-1 Azarkan, 2-1 Baas, 3-1 Dallinga
610/09/2021FC EmmenMVV Maastricht7-15.566Vd Graaf0-1 Blummel, 1-1 Hilterman, 2-1 Rui Mendes, 3-1 Toufiqi, 4-1 en 5-1 Rui Mendes, 6-1 Hilterman, 7-1 Waem (e.d.)
610/09/2021FC OssADO Den Haag3-31.553Kooij0-1 Verheydt, 1-1 Van den Herik, 1-2 Bourard, 2-2 Tejan, 3-2 Van den Herik, 3-3 Moreo Klas
610/09/2021Jong AZJong FC Utrecht0-1270Dröge0-1 Venema
610/09/2021Jong PSVJong Ajax3-11.258Rozendal0-1 Regeer, 1-1 Thomas, 2-1 Sealy, 3-1 Bakayako
610/09/2021Roda JC KerkradeNAC Breda0-07.076Vd Kerkhof
610/09/2021TelstarAlmere City FC1-11.563Smit0-1 Duijvesteijn, 1-1 Smit
610/09/2021VVV-VenloFC Den Bosch2-14.668Blom0-1 Kuijpers, 1-1 Roemer, 2-1 Koglin
613/09/2021FC EindhovenHelmond Sport3-21.705Martens0-1 Van Keilegom, 1-1 Van der Sande, 2-1 Brym, 3-1 Hernandez, 3-2 Van Landschoot
513/09/2021FC VolendamRoda JC Kerkrade2-23.283Ruperti1-0 Mühren, 1-1 Deul (e.d.), 2-1 Kasius, 2-2 Marz; R: Van Mieghem (Vol)
513/09/2021Jong AjaxNAC Breda6-3554Oostrom0-1 Seuntjens, 1-1 Danilo, 2-1 Taylor, 3-1 Jensen, 4-1 Baas, 5-1 Regeer, 5-2 Haye, 6-2 De Waal, 6-3 Seuntjens
513/09/2021Jong AZDe Graafschap2-1270Perez1-0 Koopmeiners, 1-1 Lieftienk, 2-1 Barasi
513/09/2021Jong FC UtrechtJong PSV2-1294Cantineau1-0 Venema, 1-1 Touré (pen), 2-1 Van den Berg
717/09/2021Almere City FCJong Ajax
717/09/2021De GraafschapExcelsior
717/09/2021FC Den BoschJong AZ
717/09/2021FC DordrechtTelstar
717/09/2021FC VolendamVVV-Venlo
717/09/2021Helmond SportJong FC Utrecht
717/09/2021MVV MaastrichtFC Eindhoven
717/09/2021NAC BredaFC Emmen
717/09/2021Roda JC KerkradeFC Oss
720/09/2021Jong PSVADO Den Haag
824/09/2021ADO Den HaagRoda JC Kerkrade
824/09/2021Almere City FCFC Dordrecht
824/09/2021De GraafschapJong FC Utrecht
824/09/2021FC EindhovenNAC Breda
824/09/2021ExcelsiorJong PSV
824/09/2021FC EmmenFC Den Bosch
824/09/2021FC OssFC Volendam
824/09/2021TelstarJong AZ
824/09/2021VVV-VenloHelmond Sport
827/09/2021Jong AjaxMVV Maastricht
901/10/2021FC Den BoschTelstar
901/10/2021FC OssDe Graafschap
901/10/2021FC VolendamAlmere City FC
901/10/2021Helmond SportJong Ajax
901/10/2021Jong AZFC Dordrecht
901/10/2021Jong FC UtrechtFC Emmen
901/10/2021Jong PSVVVV-Venlo
901/10/2021MVV MaastrichtADO Den Haag
901/10/2021NAC BredaExcelsior
901/10/2021Roda JC KerkradeFC Eindhoven
1009/10/2021FC DordrechtHelmond Sport
1009/10/2021FC EmmenExcelsior
1009/10/2021FC EindhovenFC Oss
1010/10/2021VVV-VenloMVV Maastricht
1010/10/2021ADO Den HaagFC Den Bosch
1010/10/2021Almere City FCDe Graafschap
1115/10/2021De GraafschapFC Eindhoven
1115/10/2021FC Den BoschAlmere City FC
1115/10/2021ExcelsiorVVV-Venlo
1115/10/2021FC OssFC Emmen
1115/10/2021Helmond SportADO Den Haag
1115/10/2021Jong AjaxJong FC Utrecht
1115/10/2021MVV MaastrichtFC Dordrecht
1115/10/2021NAC BredaJong AZ
1115/10/2021Roda JC KerkradeJong PSV
1115/10/2021TelstarFC Volendam
1018/10/2021FC VolendamNAC Breda
1018/10/2021Jong AZJong Ajax
1018/10/2021Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade
1018/10/2021Jong PSVTelstar
1222/10/2021ADO Den HaagExcelsior
1222/10/2021Almere City FCJong PSV
1222/10/2021FC DordrechtFC Den Bosch
1222/10/2021FC EindhovenJong Ajax
1222/10/2021Jong AZFC Volendam
1222/10/2021Jong FC UtrechtFC Oss
1222/10/2021NAC BredaMVV Maastricht
1222/10/2021TelstarHelmond Sport
1222/10/2021VVV-VenloDe Graafschap
1223/10/2021Roda JC KerkradeFC Emmen
1329/10/2021De GraafschapADO Den Haag
1329/10/2021FC Den BoschJong FC Utrecht
1329/10/2021ExcelsiorFC Eindhoven
1329/10/2021FC EmmenVVV-Venlo
1329/10/2021FC OssNAC Breda
1329/10/2021FC VolendamFC Dordrecht
1329/10/2021Helmond SportAlmere City FC
1329/10/2021MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade
1301/11/2021Jong AjaxTelstar
1301/11/2021Jong PSVJong AZ
1405/11/2021FC Den BoschDe Graafschap
1405/11/2021FC DordrechtNAC Breda
1405/11/2021FC VolendamFC Emmen
1405/11/2021Jong AZMVV Maastricht
1405/11/2021Jong FC UtrechtFC Eindhoven
1405/11/2021Jong PSVFC Oss
1405/11/2021TelstarExcelsior
1405/11/2021VVV-VenloJong Ajax
1406/11/2021Helmond SportRoda JC Kerkrade
1407/11/2021Almere City FCADO Den Haag
1512/11/2021FC OssHelmond Sport
1513/11/2021FC EindhovenFC Dordrecht
1514/11/2021De GraafschapTelstar
1514/11/2021ADO Den HaagVVV-Venlo
1514/11/2021ExcelsiorAlmere City FC
1515/11/2021MVV MaastrichtFC Den Bosch
1619/11/2021Almere City FCMVV Maastricht
1619/11/2021FC Den BoschFC Oss
1619/11/2021FC DordrechtDe Graafschap
1619/11/2021FC EmmenJong PSV
1619/11/2021Helmond SportExcelsior
1619/11/2021Jong AjaxFC Volendam
1619/11/2021NAC BredaJong FC Utrecht
1619/11/2021Roda JC KerkradeJong AZ
1619/11/2021TelstarADO Den Haag
1619/11/2021VVV-VenloFC Eindhoven
1522/11/2021Jong AjaxRoda JC Kerkrade
1522/11/2021Jong AZFC Emmen
1522/11/2021Jong FC UtrechtFC Volendam
1522/11/2021Jong PSVNAC Breda
1726/11/2021ADO Den HaagFC Dordrecht
1726/11/2021De GraafschapJong Ajax
1726/11/2021FC EindhovenJong AZ
1726/11/2021ExcelsiorJong FC Utrecht
1726/11/2021FC EmmenAlmere City FC
1726/11/2021FC OssTelstar
1726/11/2021FC VolendamFC Den Bosch
1726/11/2021MVV MaastrichtJong PSV
1726/11/2021NAC BredaHelmond Sport
1726/11/2021Roda JC KerkradeVVV-Venlo
1803/12/2021Almere City FCFC Eindhoven
1803/12/2021FC Den BoschNAC Breda
1803/12/2021FC DordrechtRoda JC Kerkrade
1803/12/2021Helmond SportFC Volendam
1803/12/2021MVV MaastrichtFC Oss
1804/12/2021TelstarVVV-Venlo
1806/12/2021Jong AjaxFC Emmen
1806/12/2021Jong AZExcelsior
1806/12/2021Jong FC UtrechtADO Den Haag
1806/12/2021Jong PSVDe Graafschap
1910/12/2021ADO Den HaagJong AZ
1910/12/2021De GraafschapHelmond Sport
1910/12/2021FC EindhovenTelstar
1910/12/2021ExcelsiorMVV Maastricht
1910/12/2021FC EmmenFC Dordrecht
1910/12/2021FC OssJong Ajax
1910/12/2021FC VolendamJong PSV
1910/12/2021NAC BredaAlmere City FC
1910/12/2021Roda JC KerkradeFC Den Bosch
1910/12/2021VVV-VenloJong FC Utrecht
2017/12/2021ADO Den HaagNAC Breda
2017/12/2021FC DordrechtExcelsior
2017/12/2021FC EindhovenRoda JC Kerkrade
2017/12/2021MVV MaastrichtFC Emmen
2017/12/2021TelstarJong PSV
2017/12/2021VVV-VenloFC Oss
2018/12/2021Almere City FCFC Volendam
2020/12/2021Jong AjaxHelmond Sport
2020/12/2021Jong AZFC Den Bosch
2020/12/2021Jong FC UtrechtDe Graafschap
2107/01/2022Helmond SportFC Dordrecht
2107/01/2022Roda JC KerkradeMVV Maastricht
2108/01/2022FC Den BoschFC Emmen
2108/01/2022NAC BredaFC Eindhoven
2109/01/2022FC VolendamTelstar
2109/01/2022ExcelsiorADO Den Haag
2109/01/2022De GraafschapVVV-Venlo
2109/01/2022FC OssJong AZ
2110/01/2022Jong FC UtrechtJong Ajax
2110/01/2022Jong PSVAlmere City FC
2214/01/2022Almere City FCRoda JC Kerkrade
2214/01/2022FC DordrechtJong AZ
2214/01/2022FC EindhovenJong FC Utrecht
2214/01/2022ExcelsiorDe Graafschap
2214/01/2022FC EmmenHelmond Sport
2214/01/2022NAC BredaFC Volendam
2214/01/2022TelstarMVV Maastricht
2214/01/2022VVV-VenloJong PSV
2215/01/2022ADO Den HaagFC Oss
2217/01/2022Jong AjaxFC Den Bosch
2321/01/2022De GraafschapAlmere City FC
2321/01/2022FC Den BoschFC Eindhoven
2321/01/2022Helmond SportFC Oss
2321/01/2022Jong AZVVV-Venlo
2321/01/2022Jong FC UtrechtFC Dordrecht
2321/01/2022Jong PSVExcelsior
2321/01/2022MVV MaastrichtFC Volendam
2321/01/2022Roda JC KerkradeADO Den Haag
2321/01/2022TelstarJong Ajax
2322/01/2022FC EmmenNAC Breda
2428/01/2022FC OssFC Den Bosch
2429/01/2022FC EindhovenMVV Maastricht
2429/01/2022ExcelsiorFC Emmen
2430/01/2022VVV-VenloFC Dordrecht
2430/01/2022Almere City FCTelstar
2430/01/2022ADO Den HaagDe Graafschap
2504/02/2022FC Den BoschADO Den Haag
2504/02/2022FC DordrechtAlmere City FC
2504/02/2022FC EindhovenExcelsior
2504/02/2022FC EmmenFC Oss
2504/02/2022FC VolendamJong FC Utrecht
2504/02/2022Jong AjaxJong AZ
2504/02/2022Jong PSVHelmond Sport
2504/02/2022MVV MaastrichtVVV-Venlo
2504/02/2022NAC BredaRoda JC Kerkrade
2504/02/2022TelstarDe Graafschap
2407/02/2022Jong AjaxJong PSV
2407/02/2022Jong AZNAC Breda
2407/02/2022Jong FC UtrechtHelmond Sport
2407/02/2022Roda JC KerkradeFC Volendam
2611/02/2022ADO Den HaagMVV Maastricht
2611/02/2022Almere City FCFC Emmen
2611/02/2022De GraafschapFC Dordrecht
2611/02/2022ExcelsiorJong Ajax
2611/02/2022FC OssFC Eindhoven
2611/02/2022FC VolendamJong AZ
2611/02/2022Helmond SportTelstar
2613/02/2022NAC BredaFC Den Bosch
2613/02/2022VVV-VenloRoda JC Kerkrade
2614/02/2022Jong PSVJong FC Utrecht
2718/02/2022FC Den BoschJong PSV
2718/02/2022FC DordrechtFC Oss
2718/02/2022FC EindhovenADO Den Haag
2718/02/2022FC EmmenFC Volendam
2718/02/2022Helmond SportVVV-Venlo
2718/02/2022MVV MaastrichtJong AZ
2718/02/2022Roda JC KerkradeDe Graafschap
2718/02/2022TelstarNAC Breda
2721/02/2022Jong AjaxAlmere City FC
2721/02/2022Jong FC UtrechtExcelsior
2825/02/2022ADO Den HaagTelstar
2825/02/2022Almere City FCVVV-Venlo
2825/02/2022De GraafschapFC Den Bosch
2825/02/2022FC DordrechtMVV Maastricht
2825/02/2022ExcelsiorRoda JC Kerkrade
2825/02/2022FC EmmenJong Ajax
2825/02/2022FC OssJong FC Utrecht
2825/02/2022FC VolendamHelmond Sport
2825/02/2022Jong AZFC Eindhoven
2825/02/2022NAC BredaJong PSV
2904/03/2022De GraafschapJong AZ
2904/03/2022ExcelsiorFC Den Bosch
2904/03/2022Helmond SportFC Eindhoven
2904/03/2022MVV MaastrichtNAC Breda
2904/03/2022Roda JC KerkradeFC Dordrecht
2904/03/2022TelstarFC Oss
2904/03/2022VVV-VenloFC Volendam
2907/03/2022Jong AjaxADO Den Haag
2907/03/2022Jong FC UtrechtAlmere City FC
2907/03/2022Jong PSVFC Emmen
3011/03/2022ADO Den HaagJong PSV
3011/03/2022Almere City FCHelmond Sport
3011/03/2022FC Den BoschMVV Maastricht
3011/03/2022FC DordrechtJong Ajax
3011/03/2022FC EindhovenVVV-Venlo
3011/03/2022FC EmmenJong FC Utrecht
3011/03/2022FC OssRoda JC Kerkrade
3011/03/2022FC VolendamExcelsior
3011/03/2022NAC BredaDe Graafschap
3014/03/2022Jong AZTelstar
3118/03/2022ADO Den HaagFC Volendam
3118/03/2022Almere City FCFC Den Bosch
3118/03/2022De GraafschapMVV Maastricht
3118/03/2022FC OssExcelsior
3118/03/2022Helmond SportNAC Breda
3118/03/2022Jong AjaxFC Eindhoven
3118/03/2022Jong FC UtrechtJong AZ
3118/03/2022Jong PSVRoda JC Kerkrade
3118/03/2022TelstarFC Dordrecht
3118/03/2022VVV-VenloFC Emmen
3301/04/2022Almere City FCExcelsior
3301/04/2022De GraafschapFC Emmen
3301/04/2022FC DordrechtFC Eindhoven
3301/04/2022FC VolendamFC Oss
3301/04/2022Helmond SportMVV Maastricht
3301/04/2022Jong AZJong PSV
3301/04/2022NAC BredaJong Ajax
3301/04/2022Roda JC KerkradeJong FC Utrecht
3301/04/2022TelstarFC Den Bosch
3301/04/2022VVV-VenloADO Den Haag
3204/04/2022FC Den BoschVVV-Venlo
3204/04/2022FC DordrechtADO Den Haag
3204/04/2022FC EindhovenDe Graafschap
3204/04/2022ExcelsiorHelmond Sport
3204/04/2022FC EmmenTelstar
3204/04/2022Jong AjaxFC Oss
3204/04/2022Jong AZRoda JC Kerkrade
3204/04/2022Jong FC UtrechtNAC Breda
3204/04/2022Jong PSVFC Volendam
3204/04/2022MVV MaastrichtAlmere City FC
3408/04/2022ADO Den HaagHelmond Sport
3408/04/2022FC Den BoschFC Dordrecht
3408/04/2022FC EindhovenAlmere City FC
3408/04/2022ExcelsiorTelstar
3408/04/2022FC EmmenJong AZ
3408/04/2022FC OssJong PSV
3408/04/2022FC VolendamDe Graafschap
3408/04/2022MVV MaastrichtJong FC Utrecht
3408/04/2022NAC BredaVVV-Venlo
3408/04/2022Roda JC KerkradeJong Ajax
3515/04/2022Almere City FCNAC Breda
3515/04/2022De GraafschapFC Oss
3515/04/2022FC DordrechtFC Emmen
3515/04/2022FC EindhovenJong PSV
3515/04/2022MVV MaastrichtExcelsior
3515/04/2022Roda JC KerkradeHelmond Sport
3515/04/2022VVV-VenloTelstar
3516/04/2022FC VolendamJong Ajax
3518/04/2022Jong AZADO Den Haag
3518/04/2022Jong FC UtrechtFC Den Bosch
3622/04/2022FC Den BoschFC Volendam
3622/04/2022ExcelsiorJong AZ
3622/04/2022FC EmmenRoda JC Kerkrade
3622/04/2022FC OssAlmere City FC
3622/04/2022Helmond SportDe Graafschap
3622/04/2022NAC BredaFC Dordrecht
3622/04/2022TelstarFC Eindhoven
3624/04/2022ADO Den HaagJong FC Utrecht
3625/04/2022Jong AjaxVVV-Venlo
3625/04/2022Jong PSVMVV Maastricht
3729/04/2022ADO Den HaagAlmere City FC
3729/04/2022De GraafschapJong PSV
3729/04/2022FC Den BoschRoda JC Kerkrade
3729/04/2022FC DordrechtFC Volendam
3729/04/2022FC EindhovenFC Emmen
3729/04/2022Jong AZHelmond Sport
3729/04/2022MVV MaastrichtJong Ajax
3729/04/2022NAC BredaFC Oss
3729/04/2022TelstarJong FC Utrecht
3729/04/2022VVV-VenloExcelsior
3806/05/2022Almere City FCJong AZ
3806/05/2022ExcelsiorNAC Breda
3806/05/2022FC EmmenADO Den Haag
3806/05/2022FC OssMVV Maastricht
3806/05/2022FC VolendamFC Eindhoven
3806/05/2022Helmond SportFC Den Bosch
3806/05/2022Jong AjaxDe Graafschap
3806/05/2022Jong FC UtrechtVVV-Venlo
3806/05/2022Jong PSVFC Dordrecht
3806/05/2022Roda JC KerkradeTelstar

Eerste Divisie 2020-2021

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEXCGOAGRAHELJAJJAZJPSJUTMVVNACNECRODTELTOPVOL
Almere City FC*0-22-03-00-04-13-01-02-01-02-01-14-10-02-02-02-11-13-01-2
SC Cambuur7-2*3-15-03-07-20-21-14-12-32-05-15-22-03-22-03-03-13-00-1
FC Den Bosch1-13-5*2-11-10-13-32-31-22-21-21-23-02-01-12-27-04-11-01-5
FC Dordrecht2-20-12-6*1-51-30-00-22-13-12-02-30-30-12-31-20-51-01-30-0
FC Eindhoven1-32-51-05-1*1-10-23-20-03-03-00-22-24-02-40-13-32-30-01-1
Excelsior4-60-14-43-01-0*0-11-20-35-14-10-02-02-00-32-11-31-23-02-3
Go Ahead Eagles3-00-03-05-13-00-0*0-04-10-30-11-02-33-00-02-10-01-01-01-3
De Graafschap2-20-24-20-31-01-11-0*0-02-21-12-13-11-01-02-04-02-02-12-5
Helmond Sport2-11-54-05-21-02-10-21-2*1-12-01-02-11-10-20-71-21-11-10-1
Jong Ajax1-41-11-21-21-23-10-21-12-2*3-21-23-24-31-10-10-41-20-11-1
Jong AZ Alkmaar2-52-42-14-03-22-10-37-32-22-1*1-43-23-32-30-30-11-10-12-6
Jong PSV1-20-11-00-11-21-62-30-22-21-23-0*1-13-11-11-11-13-00-00-1
Jong FC Utrecht1-31-33-13-11-23-20-10-12-11-21-21-6*0-10-21-42-01-20-12-3
MVV Maastricht2-01-73-13-12-01-00-22-31-11-53-23-30-2*1-42-12-42-03-02-2
NAC Breda4-00-42-10-12-11-20-13-13-24-06-12-13-12-0*0-12-21-03-03-0
NEC0-10-04-12-16-03-22-11-22-22-13-22-02-02-10-2*1-11-10-11-0
Roda JC Kerkrade0-03-10-04-02-13-10-31-32-22-20-15-12-12-03-31-3*1-13-01-1
Telstar2-31-26-12-01-11-11-21-22-01-22-22-22-31-21-25-23-1*1-12-2
TOP Oss2-42-22-02-00-11-30-40-21-21-06-03-20-42-20-02-12-01-4*2-0
FC Volendam2-20-36-07-12-00-20-01-45-13-22-15-10-10-12-11-33-42-01-1*

Eindstand

1SC Cambuur *3829549210936hlprom
2Go Ahead Eagles382387776225hlprom
3De Graafschap +382387776747
4Almere City FC +382297757548
5NAC Breda +382279737541
6FC Volendam +3819910667952
7NEC +3820612666845hlprnc
8Roda JC Kerkrade +38151211576761
9Excelsior3814618486566
10TOP Oss3813817474057
11MVV Maastricht3813718465072
12Helmond Sport38111215455168
13Telstar38101117415761
14Jong PSV38101018405465
15FC Eindhoven38101018405062
16Jong Ajax38101018405571
17Jong AZ3811522385692
18Jong FC Utrecht3811225355377
19FC Den Bosch388822325985
20FC Dordrecht388327273697

Wedstrijden

Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts:Ar:Details:
128/08/2020Jong FC UtrechtFC Eindhoven1-2100Cantineau0-1 De Rooij, 1-1 Pieters, 1-2 Van Kleef (pen)
128/08/2020SC CambuurNEC2-02.500Dieperink1-0 Nieuwpoort, 2-0 Mühren (pen)
129/08/2020Jong PSVExcelsior1-6380Teuben0-1 Mendes Moreira, 0-2 Zwarts, 0-3 Oude Kotte,
0-4 De Haas (e.d.), 0-5 Omarsson, 1-5 Timan,
1-6 Omarsson
129/08/2020TOP OssHelmond Sport1-2765Vd Laan0-1 Stans, 0-2 Van Keilegom, 1-2 Van der Heijden
R: Dzepar (Hel)
129/08/2020NAC BredaJong AZ6-13.722Bijl1-0 Dogan, 2-0 El Allouchi, 3-0 Stokkers,
4-0 Riera, 5-0 Bohui, 5-1 Oosting, 6-1 Venema
130/08/2020TelstarFC Volendam2-2763Gözübüyük1-0 en 2-0 Bronkhorst, 2-1 Doodeman,
2-2 El Azzouzi
130/08/2020Jong AjaxRoda JC Kerkrade0-4151Blank0-1 Alberg, 0-2 Croux (pen), 0-3 Luijckx,
0-4 Vossebelt
130/08/2020FC DordrechtGo Ahead Eagles0-0735Oostrom
130/08/2020Almere City FCMVV Maastricht0-0819Ruperti
131/08/2020De GraafschapFC Den Bosch4-23.116Higler1-0 Van Huizen, 1-1 Lelieveld (e.d.),
2-1 Van Mieghem, 3-1 Lieftink, 4-1 Opoku,
4-2 Hornkamp
205/09/2020FC EindhovenTelstar2-3746Gerrets0-1 Bronkhorst, 1-1 Botermans, 2-1 De Rooij,
2-2 en 2-3 Pattymnama
205/09/2020MVV MaastrichtSC Cambuur1-71.500Vd Eijk0-1 Malun, 0-2 Hoedemakers, 0-3 en 0-4 Mühren,
1-4 Schroyen (pen), 1-5 Jacobs, 1-6 en 1-7 Antonia
205/09/2020Roda JC KerkradeTOP Oss3-03.800Perez1-0 Marzo, 2-0 Alberg, 3-0 Croux
206/09/2020ExcelsiorAlmere City FC4-61.000Martens0-1 Verheydt, 1-1 Niemeijer, 2-1 en 3-1 Omarsson,
3-2 Hammouti, 3-3 Margharita, 3-4 Verheijdt,
3-5 Emmers, 4-5 Omarsson, 4-6 Receveur
206/09/2020FC Den BoschFC Dordrecht2-11.100Hensgens0-1 Jansen, 1-1 Felida, 2-1 Van Moorsel
206/09/2020Helmond SportNAC Breda0-21.125Nagtegaal0-1 Dogan (pen), 0-2 Van Hooijdonk
311/09/2020FC DordrechtExcelsior1-3735Vd Laan1-0 Vermeulen, 1-1 en 1-2 Omarsson,
1-3 Oude Kotte
311/09/2020FC VolendamJong FC Utrecht0-11.726Gansner0-1 Acheffay; R: Alou (Utr)
311/09/2020Jong AZJong PSV1-4100Dröge1-0 Taabouni, 1-1 Ledezma (pen),
1-2, 1-3 en 1-4 Saibari
311/09/2020FC EindhovenHelmond Sport0-0827Oostrom
311/09/2020NECJong Ajax2-12.892Bos1-0 Van Eijden, 1-1 Giovanni, 2-1 Bruijn (pen)
311/09/2020SC CambuurGo Ahead Eagles0-22.650Blom0-1 Veldmate, 0-2 Van Hoeven
312/09/2020De GraafschapRoda JC Kerkrade4-03.226Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Lieftink, 3-0 Van Mieghem,
4-0 Seuntjens
313/09/2020TelstarMVV Maastricht20:00620Bijl0-1 Duin (pen), 1-1 Plet, 1-2 Kostons
214/09/2020Jong AjaxJong PSV1-2106Perez0-1 De Haas, 0-2 Tore, 1-2 Ekkelenkamp
R: De Haas (PSV)
214/09/2020Jong FC UtrechtJong AZ1-2100Hensgens1-0 Mallahi, 1-1 Oosting, 1-2 Taabouni
R: Bourebaba (Utr)
314/09/2020NAC BredaFC Den Bosch2-13.843Dieperink0-1 Hornkamp, 1-1 en 2-1 Van Hooijdonk
215/09/2020FC VolendamNEC1-31.609Cantineau0-1 Tavsan, 0-2 Janga, 1-2 Kaars, 1-3 Janga
315/09/2020Almere City FCTOP Oss3-0972Teuben1-0 Verheydt (p), 2-0 Ahannach, 3-0 Bouyaghlafen
421/09/2020Jong AZDe Graafschap7-3100Gansner1-0 Taabouni, 2-0 Aboukhlal, 3-0 Oosting,
4-0 Evjen, 5-0 Taabouni, 5-1 Seuntjens,
5-2 Lieftink, 6-2 Reijnders, 6-3 Van Mieghem,
7-3 Aboukhlal; R: Evjen (AZ)
418/09/2020Jong PSVFC Eindhoven1-2418Bos0-1 De Rooij, 1-1 Ledezma, 1-2 Van der Sande
418/09/2020Go Ahead EaglesJong Ajax0-32.111Ruperti0-1 Taylor (pen), 0-2 Brobbey, 0-3 Jensen
R: De Waal (Aja)
418/09/2020Roda JC KerkradeFC Dordrecht4-03.900Gerrets1-0 Albers (pen), 2-0 Croux, 3-0 Absalem,
4-0 Marzo; R: Falkenburg (Rod)
419/09/2020TOP OssSC Cambuur2-2681Blank1-0 Rommens, 1-1 Oratmangoen, 1-2 Mühren (pen),
2-2 Koorman
420/09/2020NECAlmere City FC0-12.899Blom0-1 Mirani
418/09/2020Helmond SportFC Volendam0-11.125Vd Graaf0-1 Doodeman
421/09/2020Jong FC UtrechtNAC Breda0-2100Dröge0-1 Venema, 0-2 Van Hooijdonk
422/09/2020ExcelsiorTelstar1-21.250Oostrom1-0 Zwarts, 1-1 Van Doorm, 1-2 Liesdek
422/09/2020FC Den BoschMVV Maastricht2-01.091Cantineau1-0 Klas, 2-0 Trotman
525/09/2020Almere City FCHelmond Sport2-01.059Bijl1-0 Ahannach, 2-0 Blackson
525/09/2020FC DordrechtJong AZ2-0735Teuben1-0 Jansen, 2-0 Bliek; R: Gemmel (AZ)
525/09/2020MVV MaastrichtTOP Oss3-01.729Hensgens1-0 en 2-0 Schroyen, 3-0 Mickels; R: Pique (TOP)
525/09/2020SC CambuurJong FC Utrecht5-22.450Bax1-0 en 2-0 Kallon, 3-0 Breij, 4-0 Kallon,
4-1 Hilterman, 5-1 Kallon, 5-2 Pieters
526/09/2020NAC BredaJong PSV2-13.605Vd Laan0-1 Thomas, 1-1 Rutten, 2-1 Fiorini
527/09/2020De GraafschapNEC2-03.242Makkelie1-0 en 2-0 (pen) Hamdaoui
527/09/2020FC VolendamGo Ahead Eagles0-01.520Manschot
528/09/2020Jong AjaxExcelsior3-0197Dröge1-0 Brobbey, 2-0 Traoré, 3-0 Taylor
528/09/2020TelstarFC Den Bosch6-1728Nagtegaal1-0 en 2-0 Soto, 3-0 Plet, 4-0 Bronkhorst,
5-0 Van Velzen, 5-1 Hornkamp, 6-1 Bronkhorst
529/09/2020FC EindhovenRoda JC Kerkrade3-30Martens1-0 Botermans, 1-1 Pflucke, 1-2 en 1-3 Alberg (pen),
2-3 De Rooij, 3-3 Pozo
602/10/2020Go Ahead EaglesJong FC Utrecht2-30Gerrets0-1 Mallahi, 0-2 Hilterman, 1-2 en 2-2 Hendriks,
2-3 Hilterman
602/10/2020Jong PSVTelstar3-00Gansner1-0 Thomas, 2-0 Kristinsson, 3-0 Daniels
602/10/2020Jong AZMVV Maastricht3-30Bos1-0 en 2-0 Taabouni, 2-1 Schroijen, 3-1 Oosting,
3-2 Van Acker, 3-3 Déom
602/10/2020NAC BredaJong Ajax4-00Oostrom1-0, 2-0 en 3-0 (pen) Van Hooijdonk, 4-0 Venema
603/10/2020NECFC Eindhoven6-00Vd Eijk1-0 Elkarouani, 2-0 Janga, 3-0 Okita,
4-0 Van der Sluijs, 5-0 Proper, 6-0 Bruijn
R: Bogaers (Ein)
604/10/2020Roda JC KerkradeFC Volendam1-10Gözübüyük0-1 Doodeman, 1-1 Alberg (pen)
605/10/2020TOP OssFC Dordrecht2-00Ruperti1-0 Leidsman, 2-0 Van der Heijden
605/10/2020ExcelsiorDe Graafschap1-20Blom0-1 Hamdaoui, 1-1 Niemeijer (pen), 1-2 Seuntjens
R: Ormonde-Ottewil (Exc)
606/10/2020Helmond SportSC Cambuur1-50Vd Eijk1-0 Van Hoorenbeek, 1-1 en 1-2 Jacobs, 1-3 Kallon,
1-4 Mühren, 1-5 Paulissen
615/10/2020FC Den BoschAlmere City FC1-10Vd Graaf0-1 Bouyaghlafen, 1-1 Helstrup (e.d.)
709/10/2020FC EindhovenExcelsior1-10Blank0-1 Omarsson, 1-1 Van den Eynden; R: Wieffer (Exc)
710/10/2020MVV MaastrichtGo Ahead Eagles0-20Martens0-1 Idzes, 0-2 Beukema
710/10/2020Almere City FCRoda JC Kerkrade1-20Vd Laan0-1 Pflücke, 1-1 Verheydt, 2-1 Harrison
710/10/2020TelstarTOP Oss1-10Bos1-0 Soto, 1-1 Peters
711/10/2020SC CambuurFC Dordrecht5-00Bijl1-0 en 2-0 (pen) Mühren, 3-0 Breij, 4-0 en 5-0 Korte
712/10/2020FC Den BoschHelmond Sport1-20Hensgens0-1 Van Keilegom, 0-2 Loukili, 1-2 Hornkamp
213/10/2020Go Ahead EaglesDe Graafschap0-00Bax
816/10/2020Jong AjaxJong AZ3-20Bijl0-1 Koopmeiners, 1-1 Llasana, 2-1 en 3-1 (pen)
Brobbey, 3-2 Margaret; R: Jensen (Aja)
816/10/2020Jong FC UtrechtNEC1-40Teuben1-0 Acheffay, 1-1 Okita, 1-2 Van Rooij,
1-3 Elkarouaani, 1-4 Ondaan; R: Mokono (Utr)
816/10/2020ExcelsiorMVV Maastricht2-00Perez1-0 Baas, 2-0 Omarsson
816/10/2020FC VolendamJong PSV5-10Ruperti1-0 Antonucci, 2-0 en 3-0 Deul, 4-0 Mulattieri,
4-1 Kjølø, 5-1 Iatroudis
817/10/2020Go Ahead EaglesFC Eindhoven3-00Kamphuis1-0 Beukema, 2-0 Mulenga, 3-0 Kuipers
818/10/2020FC DordrechtAlmere City FC2-20Cantineau1-0 Valpoort, 2-0 Dos Santos, 2-1 Balker,
2-2 Verheydt
819/10/2020Helmond SportDe Graafschap1-20Gansner0-1 Van Huizen, 1-1 Duijvestein, 1-2 Opoku
719/10/2020Jong AjaxJong FC Utrecht3-20Hensgens1-0 Hansen, 2-0 Douglas, 2-1 Hilterman,
3-1 Brobbey, 3-2 Hilterman
719/10/2020Jong AZFC Volendam2-60Gerrets0-1 Tol, 0-2 Antonucci, 0-3 Kaars,
1-3 Taabouni, 1-4 El Kadiri, 2-4 Barasi,
2-5 Murkin, 2-6 Mulattieri
819/10/2020Roda JC KerkradeTelstar1-10Ruperti1-0 Falkenburg, 1-1 Cagro (pen)
820/10/2020NAC BredaSC Cambuur0-40Vd Kerkhof0-1 Korte, 0-2 Paulissen, 0-3 Korte,
0-4 Jacobs
820/10/2020TOP OssFC Den Bosch2-00Oostrom1-0 Remans, 2-0 Leidsman
720/10/2020Jong PSVNEC1-10Dröge1-0 Kristinsson, 1-1 Beekman
923/10/2020Almere City FCNAC Breda2-00Mulder1-0 Sørensen, 2-0 Hammouti
923/10/2020De GraafschapJong PSV2-10Bos0-1 Vos, 1-1 (pen) en 2-1 Seuntjens
923/10/2020FC Den BoschExcelsior0-10Martens0-1 Omarsson; R: Soumaoro (DBo)
923/10/2020FC EindhovenJong AZ3-00Rozendal1-0 Biemans, 2-0 Van der Sande, 3-0 Jap Tjong
R: Biberoglu (AZ)
923/10/2020FC VolendamFC Dordrecht7-10Bax1-0 Antonucci, 2-0 Murkin, 3-0 en 4-0 Mulattieri,
4-1 Dos Santos, 5-1 Murkin, 6-1 Kaars, 7-1 James
923/10/2020MVV MaastrichtJong Ajax1-50Teuben1-0 Déom, 1-1 De Waal, 1-2 Rensch,
1-3 Musampa, 1-4 Giovanni, 1-5 Ünüvar
923/10/2020NECGo Ahead Eagles2-10Nagtegaal1-0 Vet, 2-0 Janga, 2-1 Brouwers
923/10/2020SC CambuurRoda JC Kerkrade3-00Higler1-0 Mühren, 2-0 Korte, 3-0 Antonia
R: Paulisse (Cam)
923/10/2020TelstarHelmond Sport2-00Dröge1-0 en 2-0 Soto
1030/10/2020TOP OssDe Graafschap0-20Teuben0-1 Seuntjens, 0-2 Verbeek
1030/10/2020Helmond SportMVV Maastricht1-10Vd Laan1-0 Goselink (pen), 1-1 Van Bommel
1030/10/2020Jong AjaxAlmere City FC1-40Bos0-1 Kasanwirjo (e.d.), 0-2 Verheydt, 0-3 Sørensen,
0-4 Helstrup, 1-4 Taylor (pen)
1130/10/2020NAC BredaNEC0-10Manschot0-1 Ondaan
1031/10/2020Go Ahead EaglesExcelsior0-00Hensgens
1131/10/2020Roda JC KerkradeFC Den Bosch0-00Gansner
1001/11/2020FC VolendamFC Eindhoven2-00Ruperti1-0 Doodeman, 2-0 Deul (pen)
1102/11/2020Jong AZTelstar1-10Smit1-0 Barasi, 1-1 Bronkhorst
1002/11/2020FC DordrechtJong FC Utrecht0-30Vos0-1 en 0-2 Hilterman, 0-3 Lonwijk
1106/11/2020Almere City FCJong AZ2-00Teuben1-0 Mirani, 2-0 Kaandorp
1106/11/2020FC Den BoschJong PSV1-20Bijl0-1 en 0-2 Fofana, 1-2 Postema
1006/11/2020MVV MaastrichtNAC Breda1-40Blom1-0 Kostons, 1-1 Van Hooijdonk (pen), 1-2 Dogan,
1-3 Immers, 1-4 MacIntosch-Buffonge
1006/11/2020NECHelmond Sport2-20Gerrets0-s Goselink, 1-1 Ondaan, 2-1 Van Rooij,
2-2 Loukili
1107/11/2020De GraafschapFC Volendam2-50Van Boekel1-0 Van Mieghem, 1-1 Murkin, 2-1 Lieftink,
2-2 Deul, 2-3 Antonucci (pen), 2-4 en 2-5
Doodeman
1007/11/2020SC CambuurJong Ajax2-30Bax0-1 Taylor, 1-1 Hoedemakers, 2-1 Breij,
2-2 rensch, 2-3 Llansana
1109/11/2020FC EindhovenFC Dordrecht5-10Dröge1-0 Amevor, 2-0 Botermans, 3-0 De Keerschmaker,
3-1 Vermeulen, 4-1 Van der Sande, 5-1 Sleegers
1109/11/2020Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade2-00Rozendal1-0 Boussaid, 2-0 Pieters
1110/11/2020ExcelsiorTOP Oss3-00Nagtegaal1-0, 2-0 en 3-0 Omarsson
1010/11/2020TelstarGo Ahead Eagles1-20Perez1-0 Plet, 1-2 en 1-2 Mulenga
711/11/2020De GraafschapNAC Breda1-00Nijhuis1-0 Hamdaoui
1213/11/2020Helmond SportExcelsior2-10Vos1-0 Goselink, 2-0 Stans, 2-1 Omarsson
1213/11/2020TOP OssFC Eindhoven0-10Hensgens0-1 Van der Sande
1214/11/2020FC DordrechtDe Graafschap0-20Ruperti0-1 Hamdaoui, 0-2 Seuntjens (pen)
1214/11/2020NAC BredaTelstar1-00Vd Laan1-0 Mashart
1214/11/2020Roda JC KerkradeMVV Maastricht2-00Dieperink1-0 Bakker, 2-0 Alberg (pen); R: Salasiwa (MVV)
1215/11/2020Go Ahead EaglesFC Den Bosch3-00Blank1-0 Rabillard, 2-0 Noels (e.d.), 3-0 Kuipers
R: Noels (DBo)
1215/11/2020SC CambuurAlmere City FC7-20Vd Eijk1-0 Paulissen, 1-1 Blackson, 2-1 Schouten,
3-1 Jacobs, 4-1 Breij, 5-1 en 6-1 Mühren,
7-1 Korte, 7-2 Mirani
1319/11/2020De GraafschapSC Cambuur0-20Gözübüyük0-1 Schouten, 0-2 Korte
1319/11/2020TelstarFC Dordrecht2-00Gansner1-0 en 2-0 Plet
1320/11/2020FC Den BoschJong Ajax2-20Smit0-1 (pen) en 0-2 Brobbey, 1-2 en 2-2 Trotman
1320/11/2020ExcelsiorJong AZ4-10Cantineau1-0 Omarsson, 2-0 Velthuis (e.d.),
3-0 Mendes Moreira, 3-1 Kunst, 4-1 Meijer
1320/11/2020FC VolendamTOP Oss1-10Bos1-0 James, 1-1 Van der Heijden
1320/11/2020Jong FC UtrechtHelmond Sport2-10Hensgens1-0 Velanas, 1-1 Duijvesteijn, 2-1 Hilterman
1320/11/2020MVV MaastrichtJong PSV3-30Gerrets1-0 Naudts, 2-0 Schroijen, 3-0 Naudts,
3-1 Kristinsson, 3-2 Vertessen, 3-3 Kristinsson
1320/11/2020NECRoda JC Kerkrade1-10Kamphuis0-1 Luijkcx, 1-1 Beekman; R: Alberg (Rod)
1321/11/2020FC EindhovenNAC Breda20:00
1321/11/2020Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1223/11/2020Jong AjaxFC Volendam20:00
1223/11/2020Jong AZNEC20:00
1223/11/2020Jong PSVJong FC Utrecht20:00
1427/11/2020FC DordrechtJong Ajax20:00
1427/11/2020FC EindhovenDe Graafschap20:00
1427/11/2020TOP OssNAC Breda20:00
1427/11/2020FC VolendamAlmere City FC20:00
1427/11/2020Go Ahead EaglesJong AZ20:00
1427/11/2020NECMVV Maastricht20:00
1427/11/2020Roda JC KerkradeExcelsior20:00
1427/11/2020SC CambuurFC Den Bosch20:00
1130/11/2020Jong PSVSC Cambuur20:00
1430/11/2020Helmond SportJong PSV20:00
1430/11/2020Jong FC UtrechtTelstar20:00
1504/12/2020Almere City FCJong FC Utrecht20:00
1504/12/2020FC Den BoschNEC20:00
1504/12/2020ExcelsiorFC Volendam20:00
1504/12/2020Helmond SportGo Ahead Eagles20:00
1504/12/2020Jong PSVRoda JC Kerkrade20:00
1504/12/2020MVV MaastrichtDe Graafschap20:00
1604/12/2020NAC BredaFC Dordrecht20:00
1604/12/2020TelstarSC Cambuur20:00
1607/12/2020Jong AjaxFC Eindhoven20:00
1607/12/2020Jong AZTOP Oss20:00
1611/12/2020De GraafschapJong Ajax20:00
1611/12/2020FC DordrechtNEC20:00
1611/12/2020FC EindhovenMVV Maastricht20:00
1611/12/2020TOP OssJong PSV20:00
1611/12/2020FC VolendamFC Den Bosch20:00
1611/12/2020Go Ahead EaglesNAC Breda20:00
1511/12/2020Jong FC UtrechtExcelsior20:00
1511/12/2020Roda JC KerkradeHelmond Sport20:00
1511/12/2020SC CambuurJong AZ20:00
1511/12/2020TelstarAlmere City FC20:00
914/12/2020Jong FC UtrechtTOP Oss21:00
1718/12/2020De GraafschapJong FC Utrecht20:00
1718/12/2020FC Den BoschFC Eindhoven20:00
1718/12/2020ExcelsiorSC Cambuur20:00
1718/12/2020Jong PSVAlmere City FC20:00
1718/12/2020MVV MaastrichtFC Dordrecht20:00
1718/12/2020NAC BredaFC Volendam20:00
1718/12/2020NECTOP Oss20:00
1718/12/2020Roda JC KerkradeGo Ahead Eagles20:00
1721/12/2020Jong AjaxTelstar20:00
1721/12/2020Jong AZHelmond Sport20:00
1803/01/2021ExcelsiorNAC Breda12:15
1803/01/2021FC EindhovenSC Cambuur14:30
1803/01/2021TelstarNEC14:30
1803/01/2021Almere City FCDe Graafschap16:45
1803/01/2021FC VolendamMVV Maastricht16:45
1804/01/2021TOP OssJong Ajax20:00
1804/01/2021Helmond SportFC Dordrecht20:00
1804/01/2021Jong AZRoda JC Kerkrade20:00
1804/01/2021Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
1804/01/2021Jong PSVGo Ahead Eagles20:00
1908/01/2021Almere City FCFC Eindhoven20:00
1908/01/2021De GraafschapTelstar20:00
1908/01/2021FC Den BoschJong AZ20:00
1908/01/2021FC DordrechtJong PSV20:00
1908/01/2021Go Ahead EaglesTOP Oss20:00
1908/01/2021Jong AjaxHelmond Sport20:00
1908/01/2021MVV MaastrichtJong FC Utrecht20:00
1908/01/2021NAC BredaRoda JC Kerkrade20:00
1908/01/2021NECExcelsior20:00
1908/01/2021SC CambuurFC Volendam20:00
2015/01/2021FC DordrechtFC Volendam20:00
2015/01/2021ExcelsiorFC Eindhoven20:00
2015/01/2021TOP OssTelstar20:00
2015/01/2021Go Ahead EaglesMVV Maastricht20:00
2015/01/2021Helmond SportFC Den Bosch20:00
2015/01/2021Jong AZAlmere City FC20:00
2015/01/2021NECSC Cambuur20:00
2015/01/2021Roda JC KerkradeDe Graafschap20:00
2018/01/2021Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
2018/01/2021Jong PSVNAC Breda20:00
2122/01/2021Almere City FCFC Dordrecht20:00
2122/01/2021FC Den BoschNAC Breda20:00
2122/01/2021FC EindhovenNEC20:00
2122/01/2021TOP OssExcelsior20:00
2122/01/2021FC VolendamDe Graafschap20:00
2122/01/2021MVV MaastrichtHelmond Sport20:00
2122/01/2021Roda JC KerkradeJong FC Utrecht20:00
2122/01/2021SC CambuurJong PSV20:00
2122/01/2021TelstarJong AZ20:00
2125/01/2021Jong AjaxGo Ahead Eagles20:00
2229/01/2021De GraafschapTOP Oss20:00
2229/01/2021FC DordrechtRoda JC Kerkrade20:00
2229/01/2021ExcelsiorFC Den Bosch20:00
2229/01/2021Go Ahead EaglesFC Volendam20:00
2229/01/2021Helmond SportTelstar20:00
2229/01/2021Jong PSVJong Ajax20:00
2229/01/2021NAC BredaAlmere City FC20:00
2229/01/2021NECJong FC Utrecht20:00
2229/01/2021SC CambuurMVV Maastricht20:00
2201/02/2021Jong AZFC Eindhoven20:00
2305/02/2021FC Den BoschDe Graafschap20:00
2305/02/2021FC EindhovenGo Ahead Eagles20:00
2305/02/2021TOP OssJong AZ20:00
2305/02/2021FC VolendamExcelsior20:00
2305/02/2021MVV MaastrichtNEC20:00
2305/02/2021Roda JC KerkradeJong PSV20:00
2305/02/2021TelstarNAC Breda20:00
2306/02/2021Helmond SportAlmere City FC18:45
2308/02/2021Jong AjaxSC Cambuur20:00
2308/02/2021Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
2412/02/2021Almere City FCFC Volendam20:00
2412/02/2021De GraafschapMVV Maastricht20:00
2412/02/2021ExcelsiorRoda JC Kerkrade20:00
2412/02/2021Go Ahead EaglesTelstar20:00
2412/02/2021Jong PSVHelmond Sport20:00
2412/02/2021NAC BredaFC Eindhoven20:00
2412/02/2021NECFC Den Bosch20:00
2412/02/2021SC CambuurTOP Oss20:00
2415/02/2021Jong AjaxFC Dordrecht20:00
2415/02/2021Jong AZJong FC Utrecht20:00
2519/02/2021FC DordrechtNAC Breda20:00
2519/02/2021TOP OssAlmere City FC20:00
2519/02/2021FC VolendamJong Ajax20:00
2519/02/2021Helmond SportRoda JC Kerkrade20:00
2519/02/2021MVV MaastrichtExcelsior20:00
2519/02/2021TelstarFC Eindhoven20:00
2521/02/2021NECDe Graafschap14:30
2522/02/2021Jong AZGo Ahead Eagles20:00
2522/02/2021Jong FC UtrechtSC Cambuur20:00
2522/02/2021Jong PSVFC Den Bosch20:00
2626/02/2021Almere City FCSC Cambuur20:00
2626/02/2021De GraafschapJong AZ20:00
2626/02/2021FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
2626/02/2021FC DordrechtHelmond Sport20:00
2626/02/2021FC EindhovenFC Volendam20:00
2626/02/2021Go Ahead EaglesJong PSV20:00
2626/02/2021MVV MaastrichtTelstar20:00
2626/02/2021NAC BredaTOP Oss20:00
2626/02/2021Roda JC KerkradeNEC20:00
2601/03/2021ExcelsiorJong Ajax20:00
2705/03/2021Almere City FCExcelsior20:00
2705/03/2021De GraafschapFC Eindhoven20:00
2705/03/2021TOP OssGo Ahead Eagles20:00
2705/03/2021FC VolendamRoda JC Kerkrade20:00
2705/03/2021Helmond SportNEC20:00
2705/03/2021Jong PSVFC Dordrecht20:00
2705/03/2021SC CambuurTelstar20:00
2708/03/2021Jong AjaxFC Den Bosch20:00
2708/03/2021Jong AZNAC Breda20:00
2708/03/2021Jong FC UtrechtMVV Maastricht20:00
2812/03/2021FC Den BoschFC Volendam20:00
2812/03/2021FC DordrechtTOP Oss20:00
2812/03/2021FC EindhovenAlmere City FC20:00
2812/03/2021ExcelsiorJong FC Utrecht20:00
2812/03/2021Go Ahead EaglesSC Cambuur20:00
2812/03/2021MVV MaastrichtJong AZ20:00
2812/03/2021NAC BredaHelmond Sport20:00
2812/03/2021NECJong PSV20:00
2812/03/2021Roda JC KerkradeJong Ajax20:00
2812/03/2021TelstarDe Graafschap20:00
3015/03/2021Jong AZJong Ajax20:00
3015/03/2021Jong FC UtrechtJong PSV20:00
3015/03/2021NECFC Volendam20:00
2919/03/2021Almere City FCFC Den Bosch20:00
2919/03/2021De GraafschapExcelsior20:00
2919/03/2021TOP OssNEC20:00
2919/03/2021FC VolendamNAC Breda20:00
2919/03/2021Go Ahead EaglesFC Dordrecht20:00
2919/03/2021Helmond SportJong FC Utrecht20:00
2919/03/2021Jong AjaxMVV Maastricht20:00
2919/03/2021Jong PSVJong AZ20:00
2919/03/2021SC CambuurFC Eindhoven20:00
2919/03/2021TelstarRoda JC Kerkrade20:00
3026/03/2021FC Den BoschGo Ahead Eagles20:00
3026/03/2021FC DordrechtTelstar20:00
3026/03/2021FC EindhovenTOP Oss20:00
3026/03/2021MVV MaastrichtAlmere City FC20:00
3026/03/2021NAC BredaDe Graafschap20:00
3026/03/2021Roda JC KerkradeSC Cambuur20:00
3028/03/2021ExcelsiorHelmond Sport14:30
3102/04/2021Almere City FCNEC20:00
3102/04/2021De GraafschapFC Dordrecht20:00
3102/04/2021FC Den BoschTOP Oss20:00
3102/04/2021ExcelsiorJong PSV20:00
3102/04/2021FC VolendamSC Cambuur20:00
3102/04/2021Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade20:00
3102/04/2021Helmond SportJong AZ20:00
3102/04/2021Jong AjaxNAC Breda20:00
3102/04/2021MVV MaastrichtFC Eindhoven20:00
3102/04/2021TelstarJong FC Utrecht20:00
3205/04/2021FC DordrechtFC Eindhoven14:30
3205/04/2021TOP OssFC Volendam14:30
3205/04/2021Helmond SportJong Ajax14:30
3205/04/2021Jong AZFC Den Bosch14:30
3205/04/2021Jong FC UtrechtDe Graafschap14:30
3205/04/2021Jong PSVMVV Maastricht14:30
3305/04/2021NAC BredaGo Ahead Eagles14:30
3305/04/2021NECTelstar14:30
3305/04/2021Roda JC KerkradeAlmere City FC14:30
3305/04/2021SC CambuurExcelsior14:30
3309/04/2021Almere City FCTelstar20:00
3309/04/2021FC Den BoschSC Cambuur20:00
3309/04/2021FC EindhovenJong PSV20:00
3309/04/2021ExcelsiorNEC20:00
3309/04/2021FC VolendamHelmond Sport20:00
3309/04/2021MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade20:00
3209/04/2021NAC BredaJong FC Utrecht20:00
3211/04/2021De GraafschapGo Ahead Eagles14:30
3212/04/2021Jong AjaxTOP Oss20:00
3212/04/2021Jong AZFC Dordrecht20:00
3416/04/2021FC DordrechtFC Den Bosch20:00
3416/04/2021FC EindhovenJong Ajax20:00
3416/04/2021TOP OssMVV Maastricht20:00
3416/04/2021Go Ahead EaglesAlmere City FC20:00
3416/04/2021Jong FC UtrechtFC Volendam20:00
3416/04/2021NECJong AZ20:00
3416/04/2021Roda JC KerkradeNAC Breda20:00
3416/04/2021SC CambuurHelmond Sport20:00
3416/04/2021TelstarExcelsior20:00
3419/04/2021Jong PSVDe Graafschap20:00
3523/04/2021De GraafschapAlmere City FC20:00
3523/04/2021FC Den BoschRoda JC Kerkrade20:00
3523/04/2021FC DordrechtMVV Maastricht20:00
3523/04/2021Helmond SportFC Eindhoven20:00
3523/04/2021Jong AjaxNEC20:00
3523/04/2021Jong AZSC Cambuur20:00
3523/04/2021Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles20:00
3523/04/2021Jong PSVTOP Oss20:00
3523/04/2021NAC BredaExcelsior20:00
3525/04/2021FC VolendamTelstar14:30
3630/04/2021Almere City FCJong Ajax20:00
3630/04/2021FC EindhovenFC Den Bosch20:00
3630/04/2021ExcelsiorFC Dordrecht20:00
3630/04/2021TOP OssJong FC Utrecht20:00
3630/04/2021Go Ahead EaglesHelmond Sport20:00
3630/04/2021MVV MaastrichtFC Volendam20:00
3630/04/2021Roda JC KerkradeJong AZ20:00
3630/04/2021SC CambuurDe Graafschap20:00
3630/04/2021TelstarJong PSV20:00
3602/05/2021NECNAC Breda14:30
3707/05/2021FC Den BoschTelstar20:00
3707/05/2021FC DordrechtSC Cambuur20:00
3707/05/2021Go Ahead EaglesNEC20:00
3707/05/2021Helmond SportTOP Oss20:00
3707/05/2021Jong AjaxDe Graafschap20:00
3707/05/2021Jong AZExcelsior20:00
3707/05/2021Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
3707/05/2021Jong PSVFC Volendam20:00
3707/05/2021NAC BredaMVV Maastricht20:00
3707/05/2021Roda JC KerkradeFC Eindhoven20:00
3814/05/2021Almere City FCJong PSV20:00
3814/05/2021De GraafschapHelmond Sport20:00
3814/05/2021FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
3814/05/2021ExcelsiorGo Ahead Eagles20:00
3814/05/2021TOP OssRoda JC Kerkrade20:00
3814/05/2021FC VolendamJong AZ20:00
3814/05/2021MVV MaastrichtFC Den Bosch20:00
3814/05/2021NECFC Dordrecht20:00
3814/05/2021SC CambuurNAC Breda20:00
3814/05/2021TelstarJong Ajax20:00

Play-offs voor promotie/degradatie

1e ronde
15/05/2021De GraafschapRoda JC Kerkrade2-30Vd Eijk0-1 Vente, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Van de Pavert,
2-2 en 2-3 Goppel
15/05/2021Almere City FCNEC0-40Blom0-1 Okita, 0-2 Bruijn (pen), 0-3 Vet, 0-4 Okita
15/05/2021NAC BredaFC Volendam4-10Van Boekel1-0 De Rooij, 2-0 Adilehou, 3-0 Fiorini,
3-1 Mulattieri, 4-1 Maria
2e ronde
20/05/2021
20/05/2021NECRoda JC Kerkrade3-01.500Manschot1-0 Van Rooij, 2-0 Janga, 3-0 Okita
20/05/2021FC EmmenNAC Breda ***1-11.200Lindhout0-1 Immers, 1-1 Hendriks (e.d.)
Finale
23/05/2021NAC BredaNEC1-22.500Kuipers0-1 Odenthal, 1-1 Van Hooijdonk, 1-2 Okita

Topscorers

1Robert MührenSC Cambuur38
2Elías Már ÓmarssonExcelsior22
3Jizz HornkampFC Den Bosch20
4Thomas VerheydtAlmere City FC20
5Jeredy HiltermanJong FC Utrecht19
6Glynor PletTelstar19
7Samuele MulattieriFC Volendam18
8Sydney van HooijdonkNAC Breda15
9Ralf SeuntjensDe Graafschap14
10Mounir el AllouchiNAC Breda13
11Patrick PflückeRoda JC Kerkrade13

Eerste Divisie 2019-2020

Juist nu voor het eerst sinds 1989 weer twee clubs rechtstreeks promoveren vanuit de eerste divisie, hebben twee clubs – SC Cambuur en De Graafschap – een flinke voorsprong op de eerste achtervolgers. Maar doordat de competitie stil valt door de coronacrisis en de KNVB besluit geen promotie en degradatie toe te passen moeten Cambuur en De Graafschap toezien dat de promotie niet doorgaat. Het zorgt voor woede en onbegrip in Leeuwarden en Doetinchem.

Maar ook bijvoorbeeld FC Volendam is het er niet mee eens. Onder trainer Wim Jonk is de club opgeleefd en is het al zeker van een plek in de play offs voor promotie, die daardoor ook niets waard is. Omdat er in de eerste divisie traditioneel meer te winnen is dan te verliezen (degradatie naar de tweede divisie is weer eens voor een aantal seizoenen bevroren) voelen dus veel clubs zich tekort gedaan.

Uitslagenmatrix

ALMCAMDBODOREINEXCGOAGRAHELJAJJAZJPSJUTMVVNACNECRODTELTOPVOL
Almere City FC*0-10-23-23-11-10-22-02-13-21-02-04-23-01-0
SC Cambuur3-1*3-24-05-05-10-23-14-23-12-10-02-05-11-2
FC Den Bosch1-2*3-21-13-32-32-21-13-02-13-24-02-20-00-14-0
FC Dordrecht1-22-4*1-01-11-21-22-52-51-10-22-01-12-31-1
FC Eindhoven0-35-1*3-12-01-12-02-11-12-02-21-41-14-12-21-4
Excelsior4-21-36-43-25-4*3-11-33-35-22-03-02-22-13-31-2
Go Ahead Eagles1-10-03-13-12-2*1-21-11-11-14-03-21-02-11-13-0
De Graafschap0-02-05-04-00-01-1*3-25-14-12-13-22-02-23-0
Helmond Sport1-10-01-11-01-41-21-2*0-22-33-10-01-21-40-21-1
Jong Ajax3-25-12-06-05-11-1*2-04-02-43-32-02-22-01-3
Jong AZ Alkmaar3-10-32-21-12-41-22-14-13-2*3-21-20-20-03-11-1
Jong PSV0-12-20-12-12-12-30-03-2*0-11-31-11-11-13-1
Jong FC Utrecht3-11-15-11-12-20-32-21-17-22-13-0*1-22-12-12-1
MVV Maastricht3-20-02-30-03-00-34-11-43-11-1*0-01-01-24-0
NAC Breda1-01-01-23-02-11-11-25-11-23-10-02-0*1-04-11-1
NEC2-30-21-01-23-31-12-03-31-00-02-01-1*4-23-0
Roda JC Kerkrade1-11-21-55-01-41-14-02-21-32-24-21-2*2-12-3
Telstar1-00-22-03-00-22-33-11-02-02-11-11-71-2*1-01-2
TOP Oss3-21-33-10-21-20-02-11-21-02-10-10-02-2*1-2
FC Volendam0-41-11-12-23-32-14-03-24-21-04-12-13-14-01-1*

Stand bij beëindigen competitie

1SC Cambuur292135666825438.272
2De Graafschap +2917111626328359.563
3FC Volendam +291676555742154.030
4Jong Ajax29166754724725818
5NAC Breda +2914875048301817.157
6Go Ahead Eagles291212548494188.404
7Excelsior291388476555103.134
8NEC291298455137147.613
9Almere City FC291351144444222.227
10Telstar291289444748−12.309
11FC Den Bosch291011838564972.999
12Jong FC Utrecht29108113848471456
13FC Eindhoven299713344659−132.443
14Jong AZ297715284561−16523
15MVV Maastricht297616273753−163.583
16TOP Oss296716252853−251.572
17Roda JC Kerkrade2951014223652−165.810
18Jong PSV295717223456−22622
19FC Dordrecht294817203466−321.710
20Helmond Sport293818172562−371.520

Wedstrijden

<
RDatum:Thuis:Uit:Sc:Ts.:Ar:Details:
109/08/2019Go Ahead EaglesMVV Maastricht3-28.221Dieperink0-1 Van den Hurk, 1-1 Navratil,
2-1 en 3-1 Rabillard, 3-2 Van den Hurk
109/08/2019De GraafschapSC Cambuur2-09.702Oostrom1-0 El Jebli (pen) 2-0 MacIntosch (e.d.)
109/08/2019NECFC Eindhoven1-26.713Vd Eijk1-0 Musaba, 1-1 en 1-2 (pen) Van den Boomen
109/08/2019Roda JC KerkradeAlmere City FC1-16.480Teuben0-1 Loen, 1-1 Keulen; R: werker (Rod)
109/08/2019TOP OssJong Ajax2-12.541Bijl1-0 Celik, 2-0 Rommens (pen), 2-1 Jensen
112/08/2019Jong AZTelstar0-0850Cantineau
109/08/2019Helmond SportFC Volendam1-11.200Vd Laan1-0 Koolhof, 1-1 Vlak; R: Joppen (Hel)
109/08/2019FC DordrechtNAC Breda0-22.525Perez0-1 Verschueren, 0-2 L. Ilic
110/08/2019ExcelsiorJong FC Utrecht2-03.062Nagtegaal1-0 en 2-0 Zwarts
112/08/2019Jong PSVFC Den Bosch2-2953Bos0-1 Abdullahi, 1-1 en 2-1 Ihattaren, 2-2 Verbeek
R: De Haas (PSV)
216/08/2019SC CambuurGo Ahead Eagles5-07.531Manschot1-0 Mühren (pen), 2-0 Schouten,
3-0 Mühren (pen), 4-0 Jacobs, 5-0 Oratmangoen
R: Van Iperen (GoA)
216/08/2019FC VolendamRoda JC Kerkrade4-03.380Vd Kerkhof1-0 El Azzouzi, 2-0 Doodeman, 3-0 J. Vlak,
4-0 Kaars
216/08/2019NAC BredaHelmond Sport5-116.968Vd Graaf1-0 Stokkers, 2-0 Verschueren, 3-0 El Allouchi,
4-0 L. Ilic, 4-1 Mutzers, 5-1 El Allouchi
216/08/2019MVV MaastrichtDe Graafschap0-33.919Mulder0-1 Van Huizen, 0-2 El Jebli, 0-3 Seuntjens
216/08/2019FC EindhovenFC Dordrecht5-12.381Kooij1-0 Lopes, 2-0 Van den Boomen, 3-0 Lopes,
4-0 Sleegers, 5-0 Lopes, 5-1 Marques
216/08/2019FC Den BoschTelstar0-12.855Blank0-1 Van Doorm
216/08/2019Almere City FCJong PSV3-21.884Martens1-0 Balker, 2-0 Loen, 2-1 Piroe, 2-2 Catic,
3-2 Verheydt
219/08/2019Jong FC UtrechtTOP Oss2-1364Vd Eijk1-0 Mamengi, 2-0 Velanas, 2-1 Peters
219/08/2019Jong AjaxNEC3-3900Gerrets1-0 Traoré, 1-1 Braken, 1-2 Musaba, 2-2 Jensen,
3-2 Gravenberch, 3-3 Kvida
219/08/2019Jong AZExcelsior1-2500Bijl0-1 Verhaar, 0-2 Fortes, 1-2 Gudmundsson (pen)
323/08/2019FC DordrechtJong Ajax2-51.972Bax1-0 Schuurman, 1-1 Jensen, 1-2 Kemper,
1-3 Lang, 2-3 Smith, 2-4 Kühn, 2-5 Lang
323/08/2019NAC BredaSC Cambuur1-016.434Blom1-0 I. Ilic
323/08/2019Go Ahead EaglesJong FC Utrecht4-08.023Bos1-0 Corboz, 2-0 Van der Venne, 3-0 Navratil,
4-0 Lieftink; R: St. Jago (Utr)
323/08/2019FC Den BoschFC Eindhoven1-12.852Dieperink1-0 Velkov, 1-1 Van den Boomen (pen)
323/08/2019TOP OssJong AZ1-21.211Van der Laan0-1 Sedlacek, 0-2 Margaret, 1-2 Kaak
323/08/2019De GraafschapFC Volendam3-09.503Nagtegaal1-0 Nijland, 2-0 Seuntjens, 3-0 Hamdaoui
323/08/2019Roda JC KerkradeNEC1-26.048Lindhout0-1 Klaasen (e.d.), 0-2 Van Landschoot, 1-2 Ugbo
323/08/2019TelstarExcelsior3-02.362Teuben1-0 Kharchouch, 2-0 Lynen, 3-0 Plet
323/08/2019Helmond SportAlmere City FC1-11.652Kooij0-1 Vossebelt (pen), 1-1 Zwanen
R: Van Vlerken (Alm)
326/08/2019Jong PSVMVV Maastricht0-1593Gerrets0-1 Bonifazi
430/08/2019SC CambuurFC Den Bosch3-27.242Perez1-0 Jacobs, 1-1 Verbeek, 2-1 (pen) en 2-2
Mühren, 2-3 Verbeek; R: Abdullahi (DBo)
430/08/2019FC VolendamNAC Breda2-15.036Oostrom0-1 Stokkers, 1-1 Kaars, 2-1 Smal
430/08/2019FC EindhovenGo Ahead Eagles2-12.381Bijl1-0 Sleegers, 1-1 Pouwels, 2-1 Bourard
430/08/2019ExcelsiorHelmond Sport3-12.683Blank1-0 Fortes, 1-1 Snepvangers,
2-1 Mendes Moreira, 3-1 Fortes
430/08/2019NECTelstar4-26.734Nagtegaal1-0 ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 2-1 Wolters,
3-1 Ter Haar Reomeny, 3-2 Plet, 4-2 Okita
430/08/2019Jong AjaxAlmere City FC3-2829Cantineau0-1 Harrison, 1-1 Traoré, 1-2 Venema, 2-2 Lang,
3-2 Ekelenkamp; R: Venema (Alm)
430/08/2019TOP OssDe Graafschap0-02.113Martens
430/08/2019Jong AZFC Dordrecht1-1400Gansner1-0 Sadlacek, 1-1 Fabian; R: Gullit (AZ)
430/08/2019Jong FC UtrechtJong PSV3-0423Vd Laan1-0 El Azrak, 2-0 Mamengi, 3-0 Pabai
401/09/2019MVV MaastrichtRoda JC Kerkrade1-05.812Bax1-0 Kot
507/09/2019FC DordrechtMVV Maastricht1-11.331Hensgens0-1 Holtby, 1-1 Fabian
507/09/2019Go Ahead EaglesExcelsior2-29.000Kuipers1-0 Lieftink, 1-1 en 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Bannink
507/09/2019TelstarSC Cambuur0-22.685Vermeire0-1 Jacobs, 0-2 Bangura
508/09/2019Helmond SportFC Eindhoven1-01.735Ruperti1-0 Brusselers
508/09/2019Roda JC KerkradeTOP Oss2-15.049Teuben1-0 Jensen, 2-0 Ugbo, 2-1 Rommens
508/09/2019Almere City FCFC Volendam1-01.866Vd Eijk1-0 Harrison
613/09/2019NAC BredaJong FC Utrecht0-016.786MartensR: Velanas (Utr)
613/09/2019Jong PSVJong AZ3-2412Cantineau0-1 Reijnders, 0-2 Kunst, 1-2 Ledezma,
2-2 Catic, 3-2 Ledezma
613/09/2019FC Den BoschNEC2-23.398Kamphuis1-0 Odenthal (e.d.), 1-1 Ter Haar Romeny,
2-1 Rodrigues, 2-2 Velikonja; R: Väisänen (DBo)
613/09/2019De GraafschapJong Ajax3-29.504Perez0-1 Traoré (pen), 0-2 Gravenberch,
1-2 Van Heertum, 2-2 Van den Boomen,
3-2 Seutjens; R: Q. Timber (Aja)
613/09/2019SC CambuurHelmond Sport5-17.432Bax1-0 Mühren, 2-0 Jacobs, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Maulun, 4-1 Dzepar, 5-1 Ladan (pen)
613/09/2019FC VolendamFC Dordrecht1-13.174Blank0-1 Fabian, 1-1 Johnson; R: Ormonde (Dor)
613/09/2019MVV MaastrichtTelstar1-23.403Bos0-1 Plet, 0-2 Kharcouch, 1-2 Schroijen
613/09/2019FC EindhovenRoda JC Kerkrade1-12.132Oostrom1-0 Bourard, 1-1 Ugbo
613/09/2019ExcelsiorAlmere City FC4-22.975Mulder1-0 Vloet, 2-0 Zwarts, 2-1 Harrison,
3-1 Vloet, 3-2 Ahannach, 4-2 Meijer
614/09/2019TOP OssGo Ahead Eagles1-21.803Ruperti1-0 Verhulst (e.d.), 1-1 en 1-2 Van der Venne
516/09/2019Jong FC UtrechtFC Den Bosch5-1602Gansner1-0 Van Rooijen, 2-0 en 3-0 Abass, 4-0 Cerny,
5-0 Arweiler, 5-1 Laukart
516/09/2019NECDe Graafschap1-17.960Vd Graaf0-1 Breinburg, 1-1 Okita
516/09/2019Jong AjaxJong PSV2-01.450Nagtegaal1-0 Gravenberch, 2-0 De Waal
516/09/2019Jong AZNAC Breda1-2500Gerrets1-0 Reijnders, 1-1 en 1-2 Van Hooijdonk
720/09/2019FC DordrechtNEC2-01.718Bijl1-0 Van de Looi (e.d.), 2-0 Green
720/09/2019NAC BredaExcelsior2-117.156Van Boekel1-0 Ilic, 1-1 Omarsson, 2-1 VAn Hooijdonk
R: Bruins (Exc)
720/09/2019Go Ahead EaglesJong Ajax1-18.271Teuben1-0 Beukema, 1-1 Ekkelenkamp
720/09/2019FC Den BoschMVV Maastricht4-02.937Vermeiren1-0 Laukart, 2-0 Brouwers, 3-0 Deijl,
4-0 Van Moorsel
720/09/2019De GraafschapFC Eindhoven4-09.065Kuipers1-0 Hamdaoui, 2-0 Breinburg, 3-0 Seuntjens,
4-0 Thomassen
720/09/2019Roda JC KerkradeJong FC Utrecht1-34.150Gerrets0-1 Maddy, 0-2 Acheffay, 1-2 Roesch,
1-3 Arweiler; R: Van Eijma (Rod)
720/09/2019Almere City FCJong AZ2-12.376Hensgens1-0 Venema, 1-1 Oosting, 2-1 Harrison
720/09/2019TelstarFC Volendam1-22.782Perez0-1 Antonucci, 0-2 Duin, 1-2 Fernandes
721/09/2019Helmond SportTOP Oss0-21.346Oostrom0-1 Piqué, 0-2 Kaak
723/09/2019Jong PSVSC Cambuur0-1398Blank0-1 MacIntosch; R: Maulun (Cam)
827/09/2019FC VolendamSC Cambuur0-44.041Vd Laan0-1 Jacobs, 0-2 (pen), 0-3 en 0-4 Mühren
R: M. Tol (Vol)
827/09/2019MVV MaastrichtJong Ajax1-43.512Gansner0-1 Pirie, 0-2 Traoré, 0-3 Mares (e.d.),
0-4 Gravenberch, 1-4 Schroijen
827/09/2019FC EindhovenTelstar4-11.934Vd Kerkhof1-0 Bourard, 2-0 Sleegers , 3-0 Bourard,
3-1 Beerenstein, 4-1 Seedorf
827/09/2019ExcelsiorJong PSV5-22.715Bos1-0 Fortes, 2-0 Meijer, 3-0 Haspolat, 4-0 Meijer,
4-1 Lauwers, 4-2 Ngonge, 5-2 Fortes
827/09/2019NECGo Ahead Eagles3-37.356Bax0-1 en 0-2 Berden, 1-2 Flemming, 1-3 Ngombo,
2-3 Velinkonja, 3-3 Flemming (pen)
827/09/2019TOP OssNAC Breda0-12.514Nagtegaal0-1 Filipovic
827/09/2019Almere City FCFC Dordrecht3-21.837Oostrom0-1 Marques, 0-2 Schuurman, 1-2 Kaandorp,
2-2 Harrison, 3-2 Kaandorp
827/09/2019Roda JC KerkradeDe Graafschap1-13.512Ruperti0-1 Vet, 1-1 Ugbo
830/09/2019Jong FC UtrechtHelmond Sport1-1343Cantineau0-1 De Keijzer (e.d.), 1-1 Van der Velden
830/09/2019Jong AZFC Den Bosch2-2400Vd Eijk0-1 Dkidak, 1-1 Oosting, 2-1 Druijf, 2-2 Rodrigues
904/10/2019SC CambuurExcelsior4-08.742Kamphuis1-0 JAcobs, 2-0 Van Deelen, 3-0 Oratmangoen,
4-0 Antonia
904/10/2019FC DordrechtJong FC Utrecht2-51.450Dröge0-1 en 0-2 Acheffay, 0-3 Arweiler, 1-3 Smith,
1-4 Acheffay, 2-4 Smith, 2-5 Stoskovic (e.d.)
R: Lewis (Dor)
904/10/2019NAC BredaNEC1-018.427Vd Kerkhof1-0 Van Hooijdonk
904/10/2019Jong PSVFC Volendam3-1463Debeuckel.0-1 Duin (pen), 1-1 (pen) en 2-1 Ngonge,
3-1 Vertessen
904/10/2019Go Ahead EaglesJong AZ1-18.103Nagtegaal1-0 Veldmate, 1-1 Sedlacek
904/10/2019FC Den BoschTOP Oss4-03.833Vd Graaf1-0 en 2-0 Väisanen, 3-0 Van Moorsel, 4-0 Laukart
R: O. Rommens (TOP)
904/10/2019De GraafschapAlmere City FC0-09.232Bax
904/10/2019Jong AjaxFC Eindhoven6-0590Hensgens1-0 Traoré, 2-0 Biemans (e.d.), 3-0 Lang,
4-0 Ekkelenkamp, 5-0 Gravenberch, 6-0 Schuurs
904/10/2019TelstarRoda JC Kerkrade1-22.120Bijl0-1 Ugbo, 1-1 Plet, 1-2 Verburgh
904/10/2019Helmond SportMVV Maastricht3-11.134Martens0-1 Van den Hurk, 1-1 Zwamen, 2-1 en 3-1
Snepvangers; R: Martina (MVV)
1011/10/2019MVV MaastrichtSC Cambuur0-03.372Oostrom
1012/10/2019TOP OssTelstar2-21.239Gansner1-0 Sno (e.d.), 1-1 Kharchouch, 2-1 P. Rommens,
2-2 Kharchouch
1012/10/2019Roda JC KerkradeHelmond Sport4-04.000Blank1-0, 2-0 en 3-0 Alberg, 4-0 Croux
1013/10/2019FC VolendamFC Den Bosch1-14.292Ruperti1-0 Runderkamp, 1-1 Trotman
1013/10/2019Almere City FCGo Ahead Eagles1-12.264Bos1-0 Harrison, 1-1 Van der Venne; R: Corboz (GoA)
1013/10/2019ExcelsiorFC Dordrecht3-23.300Gerrets0-1 Achahbar, 1-1 Vloet, 2-1 Meijer, 3-1 Vloet,
3-2 Hogesteger
1118/10/2019Jong FC UtrechtDe Graafschap2-2693Perez1-0 Arweiler (pen), 1-1 Hamdaoui, 2-1 Arweiler,
2-2 Van den Boomen
1118/10/2019FC EindhovenNAC Breda2-23.251Vd Eijk1-0 Sleegers, 1-1 Van Hooijdonk (pen),
2-1 Bourard, 2-2 Riera
1118/10/2019NECJong PSV1-06.589Teuben1-0 Flemming
1118/10/2019Jong AZJong Ajax3-2750Bijl1-0 Oosting, 2-0 Kunst, 2-1 Traoré, 3-1 Kunst,
3-1 Kühn
1118/10/2019SC CambuurTOP Oss5-18.243Bax1-0 Kallon, 2-0 Mühren, 3-0, 4-0 en 5-0 Kallon,
5-1 Hutten
1118/10/2019FC DordrechtHelmond Sport1-21.450Vd Laan0-1 Koolhof, 0-2 Kok (e.d.), 1-2 Wehrmann
1118/10/2019MVV MaastrichtExcelsior0-03.494PirardR: Martina (MVV)
1118/10/2019Go Ahead EaglesFC Volendam3-08.287Vd Graaf1-0 Lieftink, 2-0 Ngombo, 3-0 Berden
1118/10/2019FC Den BoschRoda JC Kerkrade0-03.970Cantineau
1118/10/2019TelstarAlmere City FC1-01.946Gerrets1-0 Kharchouch
1021/10/2019NAC BredaDe Graafschap1-217.312Kooij0-1 Van Mieghem, 0-2 Vet, 1-2 Dogan
R: Verschueren (NAC)
1021/10/2019Jong PSVFC Eindhoven2-1803Martens1-0 Ngonge (pen), 1-1 Biemans, 2-1 Schoonbrood
1021/10/2019Jong AjaxJong FC Utrecht4-0840Ruperti1-0 Traoré, 2-0 Ekkelenkamp, 3-0 en 4-0 Traoré
1021/10/2019Jong AZNEC0-2450Dröge0-1 Flemming (pen), 0-2 Musaba
1225/10/2019Jong FC UtrechtSC Cambuur1-1566Teuben1-0 Van Rooijen, 1-1 Mühren (pen)
1225/10/2019FC VolendamJong AZ3-23.196Hensgens0-1 Druijf, 1-1 Duin, 1-2 Aboukhlal, 2-2 Vlak,
3-2 Smal
1225/10/2019Go Ahead EaglesFC Den Bosch0-08.423Kooij
1225/10/2019ExcelsiorJong Ajax1-33.571Blank0-1 Ekkelenkamp, 0-2 Traoré, 1-2 Vloet, 1-3 Traoré
R: Fischer (Exc), Lang (Aja)
1225/10/2019De GraafschapFC Dordrecht5-09.053Kamphuis1-0 en 2-0 Hamdaoui, 3-0 en 4-0 Van Mieghem,
5-0 Helmer; R: Van de Pavert (Gra)
1225/10/2019NECMVV Maastricht2-06.822Ruperti1-0 en 2-0 Okita
1225/10/2019Roda JC KerkradeNAC Breda4-210.387Mulder1-0 Ugbo, 1-1 Dogan, 2-1 Verburgh, 2-2 Riera,
3-2 Alberg, 4-2 Simakala; R: Rosler (NAC)
1225/10/2019TOP OssJong PSV1-01.753Oostrom1-0 Hutten
1225/10/2019Almere City FCFC Eindhoven3-11.821Bijl1-0 Meijers, 1-1 De Rooij, 2-1 Efmorfidis,
3-1 Kaandorp; R: Faber (Ein)
1225/10/2019Helmond SportTelstar1-41.732Bos0-1 Tavsan, 0-2 en 0-3 Kharchouch, 0-4 McGuane,
1-4 Snepvangers
1301/11/2019SC CambuurNEC0-08.675Manschot
1301/11/2019FC DordrechtTOP Oss1-11.322Bijl1-0 Schuurman, 1-1 P. Rommens; R: Lewis (Dor)
1301/11/2019NAC BredaGo Ahead Eagles1-118.165Lindhout0-1 Corboz, 1-1 Ilic (pen)
1301/11/2019MVV MaastrichtAlmere City FC3-23.394Vd Laan1-0 Van den Hurk, 1-1 Loen, 1-2 Vossebelt,
2-2 Van den Hurk (pen), 3-2 Bensabouh (pen)
1301/11/2019FC EindhovenJong AZ2-12.148Gerrets0-1 Oosting, 1-1 en 2-1 Cicilia
1301/11/2019FC Den BoschHelmond Sport1-13.041Dröge1-0 Rodrigues, 1-1 Joppen
1301/11/2019De GraafschapExcelsior0-09.511Nagtegaal
1301/11/2019TelstarJong FC Utrecht2-01.995Blank1-0 Benamar, 2-0 Kharchouch
1304/11/2019Jong PSVRoda JC Kerkrade1-1748Gansner0-1 Ugbo, 1-1 Ngonge
1304/11/2019Jong AjaxFC Volendam1-3734Teuben0-1 Doodeman, 0-2 Tol, 1-2 Gravenberch,
1-3 Antonucci
1408/11/2019FC VolendamJong FC Utrecht1-03.133Cantineau1-0 Kaars
1408/11/2019Jong PSVTelstar1-1412Hensgens0-1 Van Doorm, 1-1 Sidibe
1408/11/2019Go Ahead EaglesFC Dordrecht3-18.109Bax1-0 Rabillard, 2-0 Martens, 2-1 Schuurman,
3-1 Edqvist
1408/11/2019ExcelsiorFC Eindhoven5-43.165Teuben0-1 De Rooij, 1-1 Vloet, 1-2 Cicilia, 2-2 Meijer,
2-3 Oude Kotte (e.d.), 3-3 Omarsson, 4-3 Verhaar,
4-4 Cicilia, 5-4 Omarsson
1408/11/2019NECTOP Oss3-06.723Vd Eijk1-0 Ter Haar Romeny, 2-0 Musaba, 3-0 Flemming
1408/11/2019Roda JC KerkradeSC Cambuur1-26.000Vd Graaf0-1 Jacobs, 1-1 Ugbo, 1-2 Mühren
1408/11/2019Jong AjaxFC Den Bosch5-1555Gansner1-0 Ekkelenkamp, 2-0 Kühn, 3-0 Ekkelenkamp,
4-0 Traoré, 4-1 Rodrigues, 5-1 Traoré
1408/11/2019Almere City FCNAC Breda1-02.255Blank1-0 Loen
1408/11/2019Helmond SportDe Graafschap1-21.656Ruperti0-1 Seuntjens, 1-1 Swinnen, 1-2 Van Heertum
1408/11/2019Jong AZMVV Maastricht3-2400Bos1-0 Correia, 1-1 Van den Hurk, 2-1 Kunst (pen),
2-2 Holtby, 3-2 Margaret
1515/11/2019FC EindhovenMVV Maastricht2-02.532Dröge1-0 Cicilia, 2-0 De Rooij
1515/11/2019TOP OssFC Volendam1-21.411Vd Laan1-0 P. Rommens, 1-1 Duin (pen), 1-2 Kaars
1515/11/2019FC DordrechtRoda JC Kerkrade1-11.185Bos1-0 Werker (e.d.), 1-1 Ugbo
1517/11/2019TelstarGo Ahead Eagles0-22.701Vd Eijk0-1 Lieftink, 0-2 Bliek
1517/11/2019FC Den BoschExcelsior3-33.178Gerrets0-1 Vloet, 1-1 Rodrigues, 1-2 Mendes Moreira,
2-2 Deijl (pen), 2-3 Meijer, 3-3 Rodrigues
1517/11/2019SC CambuurAlmere City FC3-19.264Oostrom1-0 Mühren, 2-0 en 3-0 Jacobs, 3-1 Harrison
1622/11/2019Jong FC UtrechtJong AZ2-1458Dröge1-0 St. Jago, 2-0 Lonwijk, 2-1 Sedlacek
1622/11/2019NAC BredaJong Ajax1-218.212Vd Graaf1-0 El Allouchi, 1-1 Lang, 1-2 Brobbey
1622/11/2019De GraafschapJong PSV4-19.210Bijl0-1 Catic, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Van de Pavert,
3-1 Hamdaoui, 4-1 Nijland
1622/11/2019Helmond SportNEC1-21.705Bos0-1 Okia, 1-1 Vereijken, 1-2 Van de Looi
1622/11/2019ExcelsiorFC Volendam1-23.504Van Boekel0-1 Kaars, 0-2 Murkin, 1-2 Fortes
1622/11/2019FC DordrechtTelstar2-31.490Gansner0-1 Kharchouch, 0-2 Tavsan, 1-2 en 2-2
Marques (pen), 2-3 Kharchouch
1622/11/2019MVV MaastrichtTOP Oss4-03.210Hensgens1-0 Goppel, 2-0 Van den Hurk, 3-0 Mares,
4-0 Schroijen
1622/11/2019FC EindhovenSC Cambuur0-32.192Vd Kerkhof0-1 Mac-Intosch, 0-2 Mühren, 0-3 Paulissen
1622/11/2019Go Ahead EaglesRoda JC Kerkrade1-19.000Gözübüyük0-1 Ugbo, 1-1 Rabillard
1622/11/2019Almere City FCFC Den Bosch0-22.000Teuben0-1 Van Son, 0-2 Rodrigues
1525/11/2019Jong PSVNAC Breda1-3250Gerrets0-1 Ilic, 0-2 Stokkers, 1-2 Sibide,
1-3 Van der Gaag
1525/11/2019NECJong FC Utrecht0-07.159Nagtegaal
1525/11/2019Jong AjaxHelmond Sport1-1410Vd Laan0-1 Werkhoven, 1-1 Ekkelenkamp
1525/11/2019Jong AZDe Graafschap2-1500Blank0-1 Seuntjens, 1-1 en 2-1 Aboukhlal
1729/11/2019SC CambuurJong AZ3-17.532Ruperti0-1 Correia, 1-1 Akoy, 2-1 Kallon, 3-1 Mühren
1729/11/2019NAC BredaMVV Maastricht2-017.521Bax1-0 Dogan (pen), 2-0 Ilic
1729/11/2019FC Den BoschFC Dordrecht3-22.593Cantineau1-0 Van Moorsel, 2-0 Rodrigues,
2-1 Marques (pen), 3-1 Bouyaghlafen, 3-2 Green
1729/11/2019TOP OssFC Eindhoven3-11.189Blank1-0 P. Rommens, 1-1 De Rooij, 2-1 en 3-1 Büttner
1729/11/2019Roda JC KerkradeExcelsior1-48.247Oostrom1-0 Alberg, 1-1 Zwarts, 1-2 Schlösser (e.d.),
1-3 Zwarts, 1-4 Mendes Moreira
1729/11/2019TelstarJong Ajax2-33.063Bijl0-1 Ter heide, 0-2 Eiting (pen), 0-3 Ekkelenkamp,
1-3 Bronkhorst, 2-3 Kharchouch (pen)
1729/11/2019FC VolendamNEC3-14.145Blom1-0 Visser, 2-0 Kaars, 2-1 Van Landschoot,
3-1 El Kadiri
1729/11/2019Helmond SportJong PSV2-31.209Dröge0-1 Sidibe, 0-2 Schoonbrood, 0-3 Sidibe,
1-3 De Regt, 2-3 Verkennis
1701/12/2019De GraafschapGo Ahead Eagles1-111.123Nijhuis0-1 Lieftink, 1-1 Seuntjens (pen)
1702/12/2019Jong FC UtrechtAlmere City FC3-4400Hensgens1-0 Cerny, 2-0 Abass, 3-0 Velanas, 3-1 Venema
1806/12/2019MVV MaastrichtJong FC Utrecht1-13.104Bos0-1 Arweiler, 1-1 Van den Hurk
1806/12/2019FC EindhovenFC Volendam1-41.878Manschot0-1 en 0-2 Smal, 0-3 Doodeman, 0-4 Antonucci,
1-4 Rooseboom
1806/12/2019FC Den BoschDe Graafschap2-23.123Vd Graaf0-1 Van Mieghem, 0-2 Seuntjens,
1-2 Van Moorsel, 2-2 Väisänen
1806/12/2019ExcelsiorNEC2-13.384Makkelie1-0 Fischer, 1-1 Ter Haar Romeny, 2-1 Zwarts
1806/12/2019FC DordrechtSC Cambuur2-41.578Kooij0-1 Maulun, 1-1 Marques (p), 1-2 Hoedemakers,
1-3 Van der Kaap, 1-4 Maulun, 2-4 Gronsveld
1806/12/2019Almere City FCTOP Oss3-01.626Toeback1-0 Verheydt, 2-0 Venema, 3-0 Piqué (e.d.)
1806/12/2019TelstarNAC Breda1-12.064Ruperti0-1 Dogan, 1-1 Tavsan
1806/12/2019Go Ahead EaglesJong PSV1-17.446Vd Laan1-0 Lieftink, 1-1 Sidibe
1809/12/2019Jong AjaxRoda JC Kerkrade2-0641Gerrets1-0 en 2-0 Ekkelenkamp
1809/12/2019Jong AZHelmond Sport4-1300Bijl1-0 en 2-0 Aboukhlal, 2-1 Swinnen (pen),
3-1 (pen) en 4-1 Aboukhlal
1913/12/2019SC CambuurJong Ajax0-28.763Vd Eijk0-1 Brobbey, 0-2 Hansen
1913/12/2019Jong FC UtrechtFC Eindhoven2-2423Gansner0-1 Lopes, 1-1 Lonwijk, 2-1 Mallahi,
2-2 Lonwijk (e.d.)
1913/12/2019FC VolendamMVV Maastricht4-14.087Mulder0-1 Schroijen, 1-1 Fadiga, 2-1 Kaars, 3-1 Deul,
4-1 Antonucci
1913/12/2019NAC BredaFC Den Bosch1-217.823Oostrom0-1 Rodrigues, 1-1 Stokklers, 1-2 Felida
1913/12/2019Jong PSVFC Dordrecht0-1357Hensgens0-1 Schuurman
1913/12/2019De GraafschapTelstar2-29.311Vd Kerkhof0-1 Benamar, 1-1 Owusu, 1-2 Kharchouch,
2-2 Seuntjens
1913/12/2019NECAlmere City FC2-38.024Blank0-1 Efmorfidis, 0-2 Kip, 1-2 Balker (e.d.),
2-2 Kvida, 2-3 Verheydt
1913/12/2019Roda JC KerkradeJong AZ2-24.039Teuben0-1 Sedlacek, 1-1 Bisseck, 2-1 Croux, 2-2 Oosting
1913/12/2019TOP OssExcelsior0-21.023Dröge0-1 Zwarts, 0-2 Bruins (pen)
1913/12/2019Helmond SportGo Ahead Eagles1-21.241Cantineau0-1 Rabillard, 1-1 Swinnen, 1-2 Navratil
2020/12/2019FC VolendamDe Graafschap3-34.231Lindhout1-0 J. Vlak, 1-1 Van Mieghem, 2-1 Smal,
2-2 Hamdaoui, 2-3 Seuntjens, 3-3 Antonucci
2021/12/2019NAC BredaFC Dordrecht3-016.889Bijl1-0 Ilic, 2-0 Van Hooijdonk, 3-0 Schouten
2020/12/2019MVV MaastrichtHelmond Sport4-13.207Nagtegaal1-0 Joppen (e.d.), 2-0 en 3-0 Schroijen,
3-1 Mutzers, 4-1 Van den Hurk
2020/12/2019FC EindhovenNEC1-42.048Hensgens0-1 Van Eijden, 0-2 Musaba, 0-3 Van Landschoot,
1-3 Cecilia, 1-4 Ter Haar Romeny
2020/12/2019FC Den BoschJong PSV2-13.023Denil1-0 Velkov, 1-1 Madueke, 2-1 Rodrigues
2022/12/2019ExcelsiorSC Cambuur1-33.612Martens0-1 Mühren (pen), 0-2 Jacobs, 1-2 Vloet,
1-3 Kallon
2020/12/2019Jong AjaxTOP Oss2-0588Bos1-0 Brobbey, 2-0 Ünüvar
2020/12/2019Almere City FCRoda JC Kerkrade2-01.999Cantineau1-0 Loen, 2-0 Venema
2020/12/2019TelstarJong AZ3-12.500Dröge1-0 Jacobs (e.d.), 1-1 Reijnders, 2-1 Tavsan,
3-1 Kharchouch
2022/12/2019Jong FC UtrechtGo Ahead Eagles0-3314Teuben0-1 en 0-2 Corboz, 0-3 Mertens
2110/01/2020SC CambuurFC Volendam1-29.163Gözübüyük0-1 Antonucci, 0-2 Murkin, 1-2 Jacobs
2110/01/2020FC DordrechtExcelsior1-12.225Vd Laan0-1 Zwarts, 1-1 Smith
2112/01/2020Go Ahead EaglesAlmere City FC1-18.467Nagtegaal0-1 Efmorfidis, 1-1 Edqvist
2110/01/2020De GraafschapJong FC Utrecht2-19.511Gerrets0-1 Hilterman (pen), 1-1 Owusu, 2-1 Seuntjens
2112/01/2020NECFC Den Bosch1-09.192Ruperti1-0 Okita
2112/01/2020Roda JC KerkradeMVV Maastricht2-28.547Van Boekel0-1 Schroijen, 0-2 Kostons, 1-2 Alberg, 2-2 Ugbo,
2110/01/2020TelstarFC Eindhoven2-01.980Oostrom1-0 Tavsan, 2-0 Kharchouch
2110/01/2020Helmond SportNAC Breda0-02.314Martens
2113/01/2020Jong PSVJong Ajax0-01.285CantineauR: Pynadath (Aja)
2113/01/2020Jong AZTOP Oss3-1500Hensgens1-0 Kunst (pen), 1-1 O. Rommens, 2-1 Margaret,
3-1 Kunst
2217/01/2020FC VolendamJong PSV4-23.543Gansner1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Ledezma, 2-2 Smal,
3-2 Doodeman, 4-2 Kaars; R: Soulas (PSV)
2217/01/2020NAC BredaJong AZ3-116.328Bax1-0 en 2-0 Verschueren, 3-0 Dogan, 3-1 Church
2217/01/2020FC EindhovenHelmond Sport2-03.011Bijl1-0 Cicilia, 2-0 Bourard
2217/01/2020ExcelsiorTelstar3-32.722Cantineau0-1 Pattynama, 1-1 en 2-1 Omarsson,
2-2 Kharchouch, 3-2 Korpershoek (e.d.), 3-3 Plet
2217/01/2020TOP OssSC Cambuur3-21.709Blank0-1 Dijkhuizen (e.d.), 1-1 P. Rommens (pen),
2-1 Stuy van den Herik, 2-2 Mühren,
3-2 Stuy van den Herik; R: Ladan (Cam)
2217/01/2020Almere City FCDe Graafschap0-23.484Teuben0-1 Vet, 0-2 Seuntjens
2218/01/2020MVV MaastrichtNEC0-03.461Vd Graaf
2219/01/2020FC Den BoschGo Ahead Eagles2-33.122Vd Kerkhof1-0 Felida, 2-0 Bouyaghlafen, 2-1 Berden,
2-2 Van der Venne, 2-3 Corboz
2220/01/2020Jong FC UtrechtRoda JC Kerkrade2-1439Bos0-1 Roesch, 1-1 Arweiler (pen), 2-1 Hilterman
2220/01/2020Jong AjaxFC Dordrecht2-0517Dröge1-0 Q. Timber, 2-0 Mendez (pen)
2324/01/2020SC CambuurJong FC Utrecht3-18.265Oostrom1-0 Maulun, 1-1 De la Vega, 2-1 Oratmangoen,
3-1 Mühren
2324/01/2020FC DordrechtFC Eindhoven1-02.022Ruperti1-0 Hogesteger
2326/01/2020Go Ahead EaglesNAC Breda1-08.855Kooij1-0 Veldmate (pen)
2324/01/2020De GraafschapMVV Maastricht3-29.509Lindhout1-0 Van Mieghem, 1-1 Owusu, 2-1 Van den Hurk,
3-1 Nijland, 3-2 Holtby
2324/01/2020NECJong Ajax3-39.080Vd Laan0-1 Danilo, 1-1 Flemming (pen), 1-2 en 1-3
Brobbey, 2-3 Musaba, 3-3 Flemming
2324/01/2020Roda JC KerkradeFC Volendam2-34.977Vd Kerkhof0-1 Kaars, 1-1 Cotan, 1-2 Kaars, 2-2 Croux,
2-3 Murkin
2324/01/2020TelstarTOP Oss1-01.883Gansner1-0 Kharchouch
2324/01/2020Helmond SportFC Den Bosch0-01.524De CuyperR: Brusselers (NAC)
2327/01/2020Jong PSVExcelsior2-1506Perez0-1 Fischer, 1-1 Madueke, 2-1 Ngonge
2431/01/2020FC VolendamHelmond Sport2-13.929Vd Eijk1-0 Antonucci, 2-0 Joppen (e.d.), 2-1 Thomassen
2431/01/2020MVV MaastrichtJong PSV3-13.343Dröge1-0, 2-0 en 3-0 Van den Hurk, 3-1 Ngonge
R: Vermijl (MVV)
2431/01/2020FC EindhovenDe Graafschap1-12.128Bax1-0 Cicilia, 1-1 Jansen (e.d.)
2431/01/2020ExcelsiorNAC Breda2-24.046Vd Kerkhof1-0 Vloet, 2-0 Bruins (pen), 2-1 Van Hecke,
2-2 Verschueren
2431/01/2020NECSC Cambuur0-28.235Nijhuis0-1 (pen) en 0-2 Mühren
2431/01/2020TOP OssRoda JC Kerkrade0-01.478Vermeire
2431/01/2020FC Den BoschJong AZ3-02.674Cantineau1-0 Bouyaghlafen, 2-0 Verbeek, 3-0 Laukart
R: Jacobs (AZ)
2431/01/2020Almere City FCTelstar4-22.339Perez1-0 Benamar, 1-1 en 2-1 Verheydt, 2-2 Plet,
3-2 Ahannach, 4-2 venema
2403/02/2020Jong FC UtrechtFC Dordrecht1-1403Gansner1-0 Velanas, 1-1 Schalekamp
2403/02/2020Jong AjaxGo Ahead Eagles5-1902Martens1-0 Danilo (pen), 2-0 Brobbey (pen),
3-0 en 4-0 Danilo, 4-1 Pouwels, 5-1 Q. Timber
R: Bosz (GoA)
2507/02/2020SC CambuurMVV Maastricht2-18.174Kamphuis1-0 (pen) en 2-0 Mühren, 2-1 Schroijen
2507/02/2020FC DordrechtAlmere City FC1-21.650Bijl0-1 en 0-2 Verheydt, 1-2 Green
2507/02/2020NAC BredaTOP Oss1-116.727Manschot1-0 Verschueren, 1-1 Stuij van den Herik
2507/02/2020Go Ahead EaglesFC Eindhoven3-18.231Vd Laan1-0 Rabillard, 1-1 De Rooij, 2-1 Bannink,
3-1 Pouwels
2507/02/2020Roda JC KerkradeFC Den Bosch1-55.455Blank0-1 Van der Velden, 0-2 (pen) en 0-3 Marques,
1-3 Ugbo, 1-4 Rodrigues, 1-5 Laukart
R: Schlösser (Rod)
2507/02/2020TelstarNEC1-72.401Vermeiren0-1 Ter Haar Romeny, 1-1 Tavsan, 1-2 Musaba,
1-3 en 1-4 Flemming, 1-5 Van Eijden,
1-6 Benamar (e.d.), 1-7 Sellouf
2507/02/2020Helmond SportExcelsior1-41.337Gerrets0-1 Verhaar, 0-2 en 0-3 Omarsson, 0-4 Vloet,
1-4 Werkhoven
2510/02/2020Jong FC UtrechtJong Ajax7-2488Cantineau1-0 Velanas, 2-0 St Jago, 3-0 Arweiler (pen),
4-0 Acheffay, 4-1 Jensen, 5-1 Lonwijk,
6-1 Hilterman, 6-2 St Jago (e.d.), 7-2 Velanas
R: Mamengi (Utr)
2510/02/2020Jong PSVDe Graafschap2-3879Nagtegaal1-0 Vertessen, 1-1 Hamdaoui, 2-1 Sidibe,
2-2 Seuntjens, 2-3 Van den Boomen
2510/02/2020Jong AZFC Volendam1-1800Bos0-1 Doodeman, 1-1 Druijf
2614/02/2020FC VolendamTelstar1-13.978Blank1-0 Pattynama (e.d.), 1-1 Plet
2616/02/2020MVV MaastrichtGo Ahead Eagles3-03.601Bijl1-0 en 2-0 Mares, 3-0 Van den Hurk
2614/02/2020FC EindhovenJong PSV1-12.831Gerrets0-1 Vertessen, 1-1 Makasi
R: Van den Eynden (Ein), Ledezma (PSV)
2614/02/2020FC Den BoschJong FC Utrecht3-22.373Dröge0-1 Achaffay, 1-1 Verbeek, 1-2 Arweiler,
2-2 Marques, 3-2 Rodrigues
2614/02/2020TOP OssFC Dordrecht1-31.012Cantineau0-1 Gravenberch, 1-1 Van der Heijden,
2-1 Vermeulen, 1-3 Gravenberch
2614/02/2020ExcelsiorJong AZ3-32.712Willems0-1 Church, 0-2 Margaret, 1-2 Vloet,
2-2 Omarsson, 3-2 Mendes Moreira, 3-3 Correia
2614/02/2020De GraafschapRoda JC Kerkrade2-09.711Perez1-0 Hamdaoui, 2-0 Slattery
2614/02/2020NECHelmond Sport2-07.673Hensgens1-0 Van Landschoot, 2-0 Flemming
2614/02/2020Almere City FCSC Cambuur0-12.840Vd Laan0-1 Korte
2617/02/2020Jong AjaxNAC Breda2-41.452Ruperti1-0 Danilo, 2-0 Brobbey, 2-1 Stokkers,
2-2 El Allouchi, 2-3 Van der Gaag, 2-4 El Allouchi
2721/02/2020SC CambuurRoda JC Kerkrade2-08.421Nagtegaal1-0 Mühren, 2-0 Breij
2721/02/2020NAC BredaAlmere City FC1-015.824Martens1-0 Van Hecke (pen)
2721/02/2020Go Ahead EaglesNEC2-18.162Mulder1-0 Rabillard, 2-0 Ahannach, 2-1 Flemming
2721/02/2020ExcelsiorFC Den Bosch6-42.815Bax1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 2-1 Marques,
2-2 Verbeek, 2-3 Marques, 3-3 Bruins (pen),
3-4 Marques, 4-4 Zwarts, 5-4 Omarsson,
6-4 Vloet; R: Van der Winden (DBo)
2721/02/2020FC DordrechtDe Graafschap1-22.022Blom1-0 Polley, 1-1 Vet, 1-2 Van Mieghem
R: Hamdaoui (Gra)
2721/02/2020TelstarMVV Maastricht2-11.763Bos0-1 Van den Hurk (pen), 1-1 en 2-1 Kharchouch
R: Martina (MVV)
2721/02/2020Helmond SportJong Ajax0-21.467Gansner0-1 Hansen, 0-2 Mendez
2721/02/2020Jong PSVTOP Oss1-1650Pirard1-0 Madueke (pen), 1-1 P. Rommens
2724/02/2020Jong FC UtrechtFC Volendam2-1327Dieperink1-0 Hilterman, 1-1 Kaars, 2-1 Velanas
R: Lonwijk (Utr)
2724/02/2020Jong AZFC Eindhoven2-4350Dröge0-1 Cicilia, 0-2 Bourard, 0-3 Cicilia (pen),
1-3 Druijf (pen), 1-4 Ogenia, 2-4 Oosting
2828/02/2020SC CambuurJong PSV4-28.362Cantineau1-0 Mühren, 1-1 Madueke, 2-1 Breij,
2-2 Vertessen, 3-2 Jacobs, 4-2 Mühren (pen)
2828/02/2020FC VolendamGo Ahead Eagles2-24.022Oostrom1-0 Antonucci, 1-1 en 1-2 Rabillard, 2-2 El Kadiri
2828/02/2020MVV MaastrichtFC Den Bosch2-33.331Denil1-0 Van den Hurk, 1-1 Laukart, 2-1 Van den Hurk,
2-2 en 2-3 Marques
2828/02/2020FC EindhovenExcelsior3-11.957Dieperink1-0 Cecila (pen), 2-0 De Rooij, 3-0 Bourard (pen),
3-1 Bruins (pen)
2828/02/2020De GraafschapJong AZ5-19.945Ruperti1-0 Seuntjens, 2-0 Van Mieghem,
3-0 Van den Boomen, 4-0 Vet, 5-0 Seuntjens (pen),
5-1 Oosting
2828/02/2020NECNAC Breda1-18.325Perez0-1 Verschueren, 1-1 Flemming
2828/02/2020Roda JC KerkradeFC Dordrecht5-04.459Gerrets1-0 Alberg, 2-0 Jensen, 3-0 Ugbo, 4-0 Remans,
5-0 Albers (pen)
2828/02/2020Jong AjaxTelstar2-21.051Hensgens1-0 Hansen, 2-0 Jensen, 2-1 (pen) en 2-2
Kharchouch
2828/02/2020TOP OssJong FC Utrecht2-11.014Vd Laan1-0 Peters, 1-1 Velanas, 2-1 Bulut
2828/02/2020Almere City FCHelmond Sport2-02.589Blank1-0 (pen) en 2-0 Verheydt
2302/03/2020Jong AZAlmere City FC3-1450Gansner0-1 Verheydt, 1-1 Druijf, 2-1 Oosting,
3-1 Aboukhlal
2908/03/2020NAC BredaRoda JC Kerkrade4-114.792Vd Eijk1-0 Van Hecke (pen), 2-0 Stokkers,
2-1 Alberg (pen), 3-1 Van Anholt, 4-1 El Allouchi
2906/03/2020FC Den BoschAlmere City FC1-22.019Bos1-0 Van der Velden, 1-1 Ahannach, 1-2 Efmorfidis
2906/03/2020ExcelsiorMVV Maastricht3-02.750Hensgens1-0 Omarsson, 2-0 Vloet, 3-0 Omarsson
2906/03/2020FC VolendamJong Ajax4-06.263Vd Laan1-0 Antonucci, 2-0 El Kadiri, 3-0 Antonucci,
4-0 Duin
2906/03/2020TelstarJong PSV1-02.401Ruperti1-0 Sambo (e.d.)
2906/03/2020FC EindhovenTOP Oss2-23.842Nagtegaal0-1 O. Rommens, 0-2 P. Rommens (pen),
1-2 Bourard, 2-2 Amevor
2906/03/2020Helmond SportFC Dordrecht1-11.554Dröge1-0 Swinnen (pen), 1-1 Breedijk (pen)
R: Wehrmann (Dor)
2908/03/2020Go Ahead EaglesDe Graafschap1-29.463Dieperink0-1 Seuntjens, 0-2 Van den Boomen, 1-2 Pouwels
2909/03/2020Jong FC UtrechtNEC1-2600Gerrets1-0 Arweiler (pen), 1-1 Flemming (pen),
1-2 Ter Haar Romeny
2909/03/2020Jong AZSC Cambuur0-3700Bijl0-1 en 0-2 Mühren, 0-3 Breij
3013/03/2020SC CambuurNAC BredaNiet gespeeld
3013/03/2020FC DordrechtJong AZNiet gespeeld
3013/03/2020MVV MaastrichtFC Eindhoven