Categoriearchief: Eredivisie

Eredivisie 2022-2023

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
105/09/2022sc HeerenveenSparta Rotterdam0-018.000Van Boekel
106/08/2022Fortuna SittardAjax2-311.863Gözübüyük1-0 Gladon, 1-1 Taylor, 1-2 Rensch, 1-3 Brobbey,
2-3 Yilmaz
106/08/2022SC CambuurExcelsior0-29.671Vd Graaf0-1 Azarkan, 0-1 Baas
106/08/2022PSVFC Emmen4-130.000Vd Kerkhof1-0 Bakayoko, 2-0 Kieftenbelt (e.d.),
3-0 en 4-0 Gakpo, 4-1 Romeny
106/08/2022RKC WaalwijkFC Utrecht2-24.526Dieperink1-0 Van den Buijs, 2-0 Bel Hassani, 2-1 en 2-2 Dost
107/08/2022FC GroningenFC Volendam2-212.000Kooij1-0 Ngonge, 2-0 Strand Larsen, 2-1 Van Mieghem,
2-2 Benamar
107/08/2022VitesseFeyenoord2-514.416Kamphuis1-0 Manhoef, 1-1 Wålemark, 1-2 Danilo,
2-2 Frederiksen, 2-3 Dilrosun, 2-4 Danilo,
2-5 Geertruida
107/08/2022NECFC Twente0-112.526Makkelie0-1 Steijn
107/08/2022AZGo Ahead Eagles2-014.438Lindhout1-0 Pavlidis, 2-0 Van Brederode
212/08/2022ExcelsiorVitesse3-14.234Bos1-0 en 2-0 Kharchouch, 2-1 Frederiksen,
3-1 Goudmijn; R; Trondstad (Vit)
213/08/2022Go Ahead EaglesPSV2-59.643Makkelie0-1 De Jong, 1-1 Lidberg, 1-2 Simons, 1-3 Obispo,
1-4 Simons, 2-4 Edvarsen, 2-5 Veerman
R: Deijl (GoA)
213/08/2022FC EmmenRKC Waalwijk1-17.829Higler1-0 Bernadou, 1-1 Lobete
213/08/2022FC UtrechtSC Cambuur0-021.019Blank
213/08/2022Feyenoordsc Heerenveen0-047.500Gözübüyük
214/08/2022FC VolendamNEC1-46.375Oostrom1-0 Van Mieghem, 1-1 Tavsan, 1-2 Tannane,
1-3 Duelund, 1-4 Bruijn
214/08/2022AjaxFC Groningen6-154.060Nijhuis1-0 Bergwijn, 1-1 Ngonge, 2-1 Antony,
3-1 en 4-1 Bergwijn, 5-1 Tatylor, 6-1 Berghuis (pen)
214/08/2022FC TwenteFortuna Sittard3-025.000Vd Kerkhof1-0 Van Wolfswinkel, 2-0 Brenet, 3-0 Misidjan
214/08/2022Sparta RotterdamAZ2-39.631Vd Laan1-0 Van Crooy, 1-1 Pavlidis (pen), 1-2 D. de Wit,
2-2 Van Crooy, 2-3 Kerkez
320/08/2022Vitessesc Heerenveen0-410.899Kooij0-1 Van Hooijdonk, 0-2 Sarr, 0-3 en 0-4 Van Hooijdonk
320/08/2022Fortuna SittardSC Cambuur1-48.357Nijhuis1-0 Yilmaz, 1-1 Breij, 1-2 en 1-3 Hoedemakers,
1-4 Ter Heide
320/08/2022FC EmmenFC Utrecht3-28.024Kamphuis0-1 Douvikas, 1-1 Romeny, 1-2 Dost, 2-2 Mendes,
3-2 Vlak
321/08/2022FC GroningenGo Ahead Eagles1-018.575V. Boekel1-0 De Lange (e.d.)
321/08/2022Sparta RotterdamAjax0-110.606Manschot0-1 Bergwijn
321/08/2022RKC WaalwijkFeyenoord0-16.578Vd Graaf0-1 Danilo (pen)
426/08/2022NECFC Groningen20:00
427/08/2022Go Ahead EaglesSparta Rotterdam16:30
427/08/2022VitesseRKC Waalwijk18:45
427/08/2022FeyenoordFC Emmen20:00
427/08/2022sc HeerenveenFortuna Sittard21:00
428/08/2022FC UtrechtAjax12:15
428/08/2022ExcelsiorPSV14:30
428/08/2022FC VolendamFC Twente14:30
428/08/2022SC CambuurAZ16:45
331/08/2022PSVFC Volendam20:00
331/08/2022AZNEC14:30
331/08/2022FC TwenteExcelsior21:00
502/09/2022Fortuna SittardFC Utrecht20:00
503/09/2022AjaxSC Cambuur16:30
503/09/2022FC TwentePSV18:45
503/09/2022Sparta RotterdamFC Volendam20:00
503/09/2022Go Ahead EaglesFeyenoord21:00
504/09/2022RKC WaalwijkExcelsior12:15
504/09/2022FC EmmenAZ14:30
504/09/2022sc HeerenveenNEC14:30
504/09/2022FC GroningenVitesse16:45
609/09/2022FC VolendamGo Ahead Eagles20:00
610/09/2022NECFortuna Sittard16:30
610/09/2022Ajaxsc Heerenveen18:45
610/09/2022ExcelsiorFC Emmen20:00
610/09/2022PSVRKC Waalwijk21:00
611/09/2022FC UtrechtVitesse12:15
611/09/2022SC CambuurFC Groningen14:30
611/09/2022AZFC Twente14:30
611/09/2022FeyenoordSparta Rotterdam16:45
716/09/2022FC UtrechtNEC20:00
717/09/2022Sparta RotterdamFC Groningen16:30
717/09/2022VitesseFC Volendam18:45
717/09/2022RKC WaalwijkSC Cambuur20:00
717/09/2022Fortuna SittardExcelsior21:00
718/09/2022Go Ahead EaglesFC Emmen12:15
718/09/2022PSVFeyenoord14:30
718/09/2022sc HeerenveenFC Twente14:30
718/09/2022AZAjax16:45
801/10/2022SC CambuurPSV16:30
801/10/2022ExcelsiorFC Utrecht18:45
801/10/2022AjaxGo Ahead Eagles20:00
801/10/2022FC TwenteVitesse20:00
801/10/2022FC GroningenAZ21:00
802/10/2022FC Emmensc Heerenveen12:15
802/10/2022Fortuna SittardFC Volendam14:30
802/10/2022NECFeyenoord14:30
802/10/2022RKC WaalwijkSparta Rotterdam16:45
907/10/2022FC GroningenRKC Waalwijk20:00
908/10/2022FC VolendamAjax18:45
908/10/2022NECExcelsior20:00
908/10/2022Sparta RotterdamFC Emmen20:00
908/10/2022sc HeerenveenPSV21:00
909/10/2022Go Ahead EaglesSC Cambuur12:15
909/10/2022FeyenoordFC Twente14:30
909/10/2022VitesseFortuna Sittard14:30
909/10/2022FC UtrechtAZ16:45
1014/10/2022FC EmmenFC Volendam20:00
1015/10/2022Go Ahead Eaglessc Heerenveen18:45
1015/10/2022AjaxExcelsior20:00
1015/10/2022Fortuna SittardRKC Waalwijk20:00
1015/10/2022SC CambuurVitesse21:00
1016/10/2022Sparta RotterdamNEC12:15
1016/10/2022FC TwenteFC Groningen14:30
1016/10/2022PSVFC Utrecht14:30
1016/10/2022AZFeyenoord16:45
1122/10/2022FeyenoordFortuna Sittard16:30
1122/10/2022RKC WaalwijkAjax18:45
1122/10/2022SC CambuurFC Twente20:00
1122/10/2022VitesseFC Emmen20:00
1122/10/2022FC GroningenPSV21:00
1123/10/2022ExcelsiorAZ12:15
1123/10/2022FC Volendamsc Heerenveen14:30
1123/10/2022NECGo Ahead Eagles14:30
1123/10/2022FC UtrechtSparta Rotterdam16:45
1229/10/2022AjaxVitesse
1229/10/2022AZFC Volendam
1229/10/2022FC EmmenFC Groningen
1229/10/2022FC TwenteRKC Waalwijk
1229/10/2022FeyenoordSC Cambuur
1229/10/2022Go Ahead EaglesExcelsior
1229/10/2022PSVNEC
1229/10/2022sc HeerenveenFC Utrecht
1229/10/2022Sparta RotterdamFortuna Sittard
1305/11/2022AjaxPSV
1305/11/2022Excelsiorsc Heerenveen
1305/11/2022FC TwenteGo Ahead Eagles
1305/11/2022FC UtrechtFC Groningen
1305/11/2022FC VolendamFeyenoord
1305/11/2022Fortuna SittardFC Emmen
1305/11/2022RKC WaalwijkAZ
1305/11/2022SC CambuurNEC
1305/11/2022VitesseSparta Rotterdam
1412/11/2022FC EmmenAjax
1412/11/2022FC GroningenFortuna Sittard
1412/11/2022FC VolendamFC Utrecht
1412/11/2022FeyenoordExcelsior
1412/11/2022Go Ahead EaglesVitesse
1412/11/2022NECRKC Waalwijk
1412/11/2022PSVAZ
1412/11/2022sc HeerenveenSC Cambuur
1412/11/2022Sparta RotterdamFC Twente
1506/01/2023FC TwenteFC Emmen20:00
1507/01/2023RKC Waalwijksc Heerenveen16:30
1507/01/2023AZVitesse18:45
1507/01/2023Fortuna SittardGo Ahead Eagles20:00
1507/01/2023PSVSparta Rotterdam21:00
1508/01/2023FC UtrechtFeyenoord12:15
1508/01/2023NECAjax14:30
1508/01/2023SC CambuurFC Volendam14:30
1508/01/2023ExcelsiorFC Groningen16:45
1613/01/2023sc HeerenveenAZ20:00
1614/01/2023FC GroningenFeyenoord16:30
1614/01/2023FC VolendamRKC Waalwijk18:45
1614/01/2023AjaxFC Twente20:00
1614/01/2023Sparta RotterdamExcelsior21:00
1615/01/2023VitesseNEC12:15
1615/01/2023Fortuna SittardPSV14:30
1615/01/2023Go Ahead EaglesFC Utrecht14:30
1615/01/2023FC EmmenSC Cambuur16:45
1720/01/2023ExcelsiorFC Volendam20:00
1721/01/2023NECFC Emmen18:45
1721/01/2023PSVVitesse20:00
1721/01/2023SC CambuurSparta Rotterdam20:00
1721/01/2023RKC WaalwijkGo Ahead Eagles21:00
1722/01/2023sc HeerenveenFC Groningen12:15
1722/01/2023FC TwenteFC Utrecht14:30
1722/01/2023FeyenoordAjax14:30
1722/01/2023AZFortuna Sittard16:45
1824/01/2023FC EmmenPSV18:45
1824/01/2023Sparta RotterdamRKC Waalwijk21:00
1825/01/2023Go Ahead EaglesAZ18:45
1825/01/2023VitesseFC Twente18:45
1825/01/2023Fortuna Sittardsc Heerenveen20:00
1825/01/2023FC UtrechtExcelsior21:00
1825/01/2023FeyenoordNEC21:00
1826/01/2023FC GroningenSC Cambuur18:45
1816/01/2023AjaxFC Volendam21:00
1928/01/2023RKC WaalwijkFC Emmen16:30
1928/01/2023PSVGo Ahead Eagles18:45
1928/01/2023sc HeerenveenVitesse20:00
1928/01/2023NECSparta Rotterdam20:00
1928/01/2023AZFC Utrecht21:00
1929/01/2023FC TwenteFeyenoord12:15
1929/01/2023ExcelsiorAjax14:30
1929/01/2023FC VolendamFC Groningen14:30
1929/01/2023SC CambuurFortuna Sittard16:45
2003/02/2023Fortuna SittardSparta Rotterdam20:00
2004/02/2023FC VolendamAZ18:45
2004/02/2023FC EmmenVitesse20:00
2004/02/2023FC Utrechtsc Heerenveen20:00
2004/02/2023ExcelsiorRKC Waalwijk21:00
2005/02/2023SC CambuurAjax12:15
2005/02/2023FeyenoordPSV14:30
2005/02/2023Go Ahead EaglesNEC14:30
2005/02/2023FC GroningenFC Twente16:45
2111/02/2023AjaxRKC Waalwijk
2111/02/2023AZExcelsior
2111/02/2023FC EmmenFortuna Sittard
2111/02/2023FC TwenteFC Volendam
2111/02/2023NECSC Cambuur
2111/02/2023PSVFC Groningen
2111/02/2023sc HeerenveenFeyenoord
2111/02/2023Sparta RotterdamGo Ahead Eagles
2111/02/2023VitesseFC Utrecht
2218/02/2023AjaxSparta Rotterdam
2218/02/2023ExcelsiorNEC
2218/02/2023FC GroningenFC Emmen
2218/02/2023FC UtrechtPSV
2218/02/2023FC VolendamVitesse
2218/02/2023FeyenoordAZ
2218/02/2023Go Ahead EaglesFC Twente
2218/02/2023RKC WaalwijkFortuna Sittard
2218/02/2023SC Cambuursc Heerenveen
2325/02/2023AZSC Cambuur
2325/02/2023FC EmmenGo Ahead Eagles
2325/02/2023FC GroningenExcelsior
2325/02/2023Fortuna SittardFeyenoord
2325/02/2023NECFC Volendam
2325/02/2023PSVFC Twente
2325/02/2023sc HeerenveenRKC Waalwijk
2325/02/2023Sparta RotterdamFC Utrecht
2325/02/2023VitesseAjax
2404/03/2023AjaxNEC
2404/03/2023ExcelsiorSparta Rotterdam
2404/03/2023FC Twentesc Heerenveen
2404/03/2023FC UtrechtFortuna Sittard
2404/03/2023FC VolendamFC Emmen
2404/03/2023FeyenoordFC Groningen
2404/03/2023RKC WaalwijkPSV
2404/03/2023SC CambuurGo Ahead Eagles
2404/03/2023VitesseAZ
2511/03/2023AZFC Groningen
2511/03/2023FC EmmenExcelsior
2511/03/2023FeyenoordFC Volendam
2511/03/2023Fortuna SittardFC Twente
2511/03/2023Go Ahead EaglesRKC Waalwijk
2511/03/2023NECFC Utrecht
2511/03/2023PSVSC Cambuur
2511/03/2023sc HeerenveenAjax
2511/03/2023Sparta RotterdamVitesse
2618/03/2023AjaxFeyenoord
2618/03/2023ExcelsiorSC Cambuur
2618/03/2023FC EmmenSparta Rotterdam
2618/03/2023FC Groningensc Heerenveen
2618/03/2023FC TwenteAZ
2618/03/2023FC UtrechtGo Ahead Eagles
2618/03/2023FC VolendamFortuna Sittard
2618/03/2023RKC WaalwijkNEC
2618/03/2023VitessePSV
2701/04/2023AZsc Heerenveen
2701/04/2023ExcelsiorFC Twente
2701/04/2023FC UtrechtFC Volendam
2701/04/2023Fortuna SittardFC Groningen
2701/04/2023Go Ahead EaglesAjax
2701/04/2023NECPSV
2701/04/2023RKC WaalwijkVitesse
2701/04/2023SC CambuurFC Emmen
2701/04/2023Sparta RotterdamFeyenoord
2808/04/2023AjaxFortuna Sittard
2808/04/2023AZSparta Rotterdam
2808/04/2023FC EmmenNEC
2808/04/2023FC GroningenFC Utrecht
2808/04/2023FC TwenteSC Cambuur
2808/04/2023FeyenoordRKC Waalwijk
2808/04/2023PSVExcelsior
2808/04/2023sc HeerenveenFC Volendam
2808/04/2023VitesseGo Ahead Eagles
2915/04/2023AjaxFC Emmen
2915/04/2023ExcelsiorGo Ahead Eagles
2915/04/2023FC UtrechtFC Twente
2915/04/2023FC VolendamPSV
2915/04/2023Fortuna SittardAZ
2915/04/2023NECVitesse
2915/04/2023RKC WaalwijkFC Groningen
2915/04/2023SC CambuurFeyenoord
2915/04/2023Sparta Rotterdamsc Heerenveen
3022/04/2023AZRKC Waalwijk
3022/04/2023FC GroningenNEC
3022/04/2023FC TwenteSparta Rotterdam
3022/04/2023FC VolendamSC Cambuur
3022/04/2023FeyenoordFC Utrecht
3022/04/2023Go Ahead EaglesFortuna Sittard
3022/04/2023PSVAjax
3022/04/2023sc HeerenveenFC Emmen
3022/04/2023VitesseExcelsior
3106/05/2023AjaxAZ
3106/05/2023ExcelsiorFeyenoord
3106/05/2023FC EmmenFC Twente
3106/05/2023Fortuna SittardVitesse
3106/05/2023Go Ahead EaglesFC Groningen
3106/05/2023NECsc Heerenveen
3106/05/2023RKC WaalwijkFC Volendam
3106/05/2023SC CambuurFC Utrecht
3106/05/2023Sparta RotterdamPSV
3213/05/2023AZFC Emmen
3213/05/2023FC GroningenAjax
3213/05/2023FC TwenteNEC
3213/05/2023FC UtrechtRKC Waalwijk
3213/05/2023FC VolendamSparta Rotterdam
3213/05/2023FeyenoordGo Ahead Eagles
3213/05/2023PSVFortuna Sittard
3213/05/2023sc HeerenveenExcelsior
3213/05/2023VitesseSC Cambuur
3321/05/2023AjaxFC Utrecht14:30
3321/05/2023FC EmmenFeyenoord14:30
3321/05/2023ExcelsiorFortuna Sittard14:30
3321/05/2023Go Ahead EaglesFC Volendam14:30
3321/05/2023NECAZ14:30
3321/05/2023PSVsc Heerenveen14:30
3321/05/2023RKC WaalwijkFC Twente14:30
3321/05/2023Sparta RotterdamSC Cambuur14:30
3321/05/2023VitesseFC Groningen14:30
3428/05/2023AZPSV14:30
3428/05/2023SC CambuurRKC Waalwijk14:30
3428/05/2023FeyenoordVitesse14:30
3428/05/2023Fortuna SittardNEC14:30
3428/05/2023FC GroningenSparta Rotterdam14:30
3428/05/2023sc HeerenveenGo Ahead Eagles14:30
3428/05/2023FC TwenteAjax14:30
3428/05/2023FC UtrechtFC Emmen14:30
3428/05/2023FC VolendamExcelsior14:30

Eredivisie 2021-2022

Wedstrijdenmatrix

AJAAZCAMFEYFORGOAGROHEEHERNECPECPSVRKCSPATWEUTRVITWIL
*1-29-03-25-00-03-05-03-05-03-05-03-22-15-00-15-05-0
2-0*0-02-12-15-01-02-12-11-13-20-31-33-10-15-13-14-1
2-31-3*2-32-15-21-21-22-11-23-41-21-11-12-02-11-61-1
0-21-03-1*5-02-01-13-12-15-34-02-22-24-01-22-10-12-0
0-51-21-01-3*1-01-42-00-21-30-11-42-23-02-12-21-21-0
2-11-43-00-14-3*0-10-14-20-21-01-20-22-01-21-11-24-0
1-32-02-31-10-12-1*1-10-14-31-10-11-11-21-10-00-11-0
0-21-33-30-31-03-13-1*2-00-10-11-13-20-02-31-21-22-1
0-03-21-11-43-11-14-20-1*0-12-00-21-01-31-11-00-03-2
0-11-32-31-40-11-03-01-10-0*2-01-21-10-00-20-30-10-0
0-22-11-21-20-10-11-10-11-01-1*1-20-01-11-31-10-12-0
1-21-24-10-45-02-05-23-13-13-23-1*2-02-15-24-12-04-2
0-51-00-10-22-11-13-10-02-02-10-21-4*1-01-21-11-21-2
0-11-10-40-13-11-01-11-11-11-12-01-21-1*0-10-32-21-0
1-13-11-00-01-22-23-02-01-01-21-03-32-12-0*1-03-01-1
0-32-23-23-11-10-01-32-11-01-05-10-12-24-01-1*1-15-1
2-20-01-02-11-11-21-31-22-14-11-00-51-20-11-42-1*0-3
0-12-21-30-41-10-12-10-02-00-11-02-13-10-30-13-11-0*

Eindstand

1Ajax342653839819
2PSV342635818642
3Feyenoord342257717634
4FC Twente342086685537
5AZ341879616444
6Vitesse3415613514251
7FC Utrecht34121111475146
8sc Heerenveen3411815413750
9SC Cambuur3411617395370
10RKC Waalwijk3491114384051
11NEC3410816383852
12FC Groningen349916364155
13Go Ahead Eagles3410618363751
14Sparta Rotterdam3481115353048
15Fortuna Sittard3410519353667
16Heracles Almelo349718343349
17Willem II349619333257
18PEC Zwolle347621272652

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
113/08/2021Go Ahead Eaglessc Heerenveen0-16.650Blom0-1 Halilovic
114/08/2021RKC WaalwijkAZ1-03.860Kooij1-0 Kramer
114/08/2021Heracles AlmeloPSV0-28.053Makkelie0-1 Bruma, 0-2 Madueke
114/08/2021Fortuna SittardFC Twente2-16.300Kamphuis0-1 Van Wolfswinkel, 1-1 Seuntjens, 2-1 Lake
114/08/2021AjaxNEC5-032.275Nijhuis1-0 Haller, 2-0 Mazraoui, 3-0 Van Rooij (e.d.),
4-0 en 5-0 Tadic
115/08/2021SC CambuurFC Groningen1-27.000Lindhout0-1 El Massaoudi, 1-1 Maulun, 1-2 Larsen
115/08/2021FC UtrechtSparta Rotterdam4-016.000Vd Kerkhof1-0 Maher, 2-0 Van der Maarel, 3-0 Douvikas,
4-0 Gustafrson (pen)
115/08/2021PEC ZwolleVitesse0-19.000Martens0-1 Frederiksen
115/08/2021Willem IIFeyenoord0-49.700Gözübüyük0-1 Linssen, 0-2 Sinisterra, 0-3 Til, 0-4 Bannis
R: Bergström (Wil)
220/08/2021NECPEC Zwolle2-08.500Vd Eijk1-0 Akman, 2-0 Okita; R: Kersten (PEC)
221/08/2021sc HeerenveenRKC Waalwijk3-213.600Nagtegaal1-0 H. Veerman (pen), 2-0 Halilovic
3-0 H. Veerman, 3-1 Odgaard, 3-2 Van der Venne
221/08/2021PSVSC Cambuur4-123.500Vd Kerkhof1-0 Pröpper, 2-0 Zahavi, 3-0 Madueke,
3-1 Bangura, 4-1 Boscagli
221/08/2021Sparta RotterdamHeracles Almelo1-16.725Nijhuis1-0 Vriends, 1-1 Burgzorg
221/08/2021FC GroningenFC Utrecht0-014.800Makkelie
222/08/2021FC TwenteAjax1-120.000Higler0-1 Haller, 1-1 Pröpper
222/08/2021FeyenoordGo Ahead Eagles2-034.384Dieperink1-0 en 2-0 Linssen
222/08/2021VitesseWillem II0-310.157Lindhout0-1 Wriedt, 0-2 Nunnely, 0-3 Spieringhs
327/08/2021Fortuna SittardRKC Waalwijk2-26.470Manschot1-0 Baghdadi, 1-1 en 1-2 Kramer, 2-2 Seuntjens
328/08/2021SC CambuurFC Twente2-06.672Blom1-0 en 2-0 Jacobs; R: Ilic (Twe)
328/08/2021Go Ahead EaglesSparta Rotterdam2-06.650Vd Laan1-0 Bakker (pen), 2-0 Botos; R: Pinto (Spa)
328/08/2021PSVFC Groningen5-223.447Gözübüyük1-0 Gakpo, 1-1 en 1-2 Ngonge,
2-2 El Hankouri (e.d.), 3-2 Ramalho, 4-2 Zahavi,
5-2 Bruma
328/08/2021Willem IIPEC Zwolle1-09.352Oostrom1-0 Saglam
329/08/2021FC UtrechtFeyenoord3-116.000Higler0-1 Sinisterra, 1-1 Janssen, 2-1 Sylla,
3-1 Gustafson (pen)
329/08/2021AjaxVitesse5-036.816Makkelie1-0 Antony, 2-0 Alvarez, 3-0 Gravenberch,
4-0 Hajek (e.d.), 5-0 Klaassen
329/08/2021Heracles AlmeloNEC0-18.053Kamphuis0-1 Akman; R: Bakis (Her)
329/08/2021sc HeerenveenAZ1-316.000Nijhuis1-0 H. Veerman, 1-1 Pavlidis, 1-2 Witry, 1-3 De Wit
411/09/2021FC TwenteFC Utrecht1-020.000Gözübüyük1-0 Pröpper
411/09/2021PEC ZwolleAjax0-29.000Manschot0-1 en 0-2 Haller
411/09/2021SC CambuurGo Ahead Eagles5-26.682Makkelie0-1 Brouwers, 1-1 en 2-1 Boere, 3-1 Tol,
4-1 Jacobs, 5-1 Kiss, 5-2 Cordoba
411/09/2021AZPSV0-313.000Lindhout0-1 Boscagli, 0-2 Vertessen, 0-3 Doan
412/09/2021NECWillem II0-08.333Van BoekelR: Bondeel (Wil)
412/09/2021Sparta RotterdamFortuna Sittard3-16.623Blank1-0 Smeets, 2-0 Thy, 2-1 Seuntjens, 3-1 Emegha
412/09/2021FC Groningensc Heerenveen1-115.000Dieperink0-1 Halilovic, 1-1 Ngonge; R: Te Wierik (Gro)
412/09/2021RKC WaalwijkVitesse1-24.989Kamphuis0-1 Doekhi, 1-1 Bakari, 1-2 Gboho
517/09/2021Sparta RotterdamNEC1-17.041Vd Graaf0-1 Okita, 1-1 Mijnans
518/09/2021sc HeerenveenFortuna Sittard1-016.400Gerrets1-0 H. Veerman
518/09/2021Willem IIFC Groningen2-19.463Manschot1-0 Wriedt, 2-0 Saddiki, 2-1 Suslov
R: Ngonge (Gro)
518/09/2021AjaxSC Cambuur9-036.711Vd Eijk1-0 Timber, 2-0 Bergghuis, 3-0 Mazraoui,
4-0 Neres, 5-0 Tadic, 6-0 Daramy, 7-0 Haller,
8-0 Danilo, 9-0 Neres
518/09/2021FC UtrechtRKC Waalwijk2-016.000Martens1-0 Gustafson, 1-1 Odgaard, 1-2 Büttner,
2-2 Doufikas (pen)
519/09/2021Go Ahead EaglesPEC Zwolle1-06.600Blom1-0 Botos
519/09/2021PSVFeyenoord0-424.356Makkelie0-1 Toornstra, 0-2 Linssen, 0-3 Toornstra,
0-4 Dessers
519/09/2021VitesseFC Twente1-413.808Van Boekel0-1 Pröpper, 0-2 Van Wolfswinkel, 0-3 Pröpper,
0-4 Vlap, 1-4 Darfalou; R: Doekhi (Vit)
519/09/2021Heracles AlmeloAZ3-28.053Gözübüyük0-1 Gudmundsson, 1-1 Sierhuis, 2-1 Burgzorg,
2-2 Reijnders, 3-2 Vloet; R: Clasie (AZ)
621/09/2021Fortuna SittardAjax0-58.333Kamphuis0-1 Berghuis, 0-2 Mazraoui, 0-3 Tadic, 0-4 Kudus,
0-5 Tagliafico
621/09/2021RKC WaalwijkWillem II1-25.957Higler0-1 Wriedt, 0-2 Köhlert, 1-2 Meulensteen
622/09/2021Go Ahead EaglesPSV1-26.650Nijhuis0-1 Gakpo, 1-1 Cordoba, 1-2 Van Ginkel
622/09/2021NECFC Utrecht0-38.333Nagtegaal0-1 Ramselaar, 0-2 Douvikas, 0-3 Ramselaar
622/09/2021FC GroningenVitesse0-114.963Lindhout0-1 Gboho 0-1; R: Te Wierik, Van Kaam (Gro)
622/09/2021Feyenoordsc Heerenveen3-132.775Vd Kerkhof1-0 Til, 2-0 Linssen, 2-1 J. Veerman, 3-1 Til
622/09/2021PEC ZwolleSparta Rotterdam1-19.000Perez0-1 Van Crooij, 1-1 Redan
623/09/2021SC CambuurHeracles Almelo2-16.676Bos1-0 Breij, 2-0 Hoedemakers, 2-1 Bakis
623/09/2021FC TwenteAZ3-118.000Makkelie1-0 Van Wolfswinkel, 2-0 Rots, 2-1 Karlsson,
3-1 Limnios
725/09/2021Willem IIPSV2-114.397Blom1-0 Zahavi (e.d.), 1-1 Zahavi, 2-1 Nunnely
725/09/2021AjaxFC Groningen3-053.148Van Boekel1-0 Alvarez, 2-0 Antony, 3-0 Mazraoui
725/09/2021VitesseFortuna Sittard1-111.361Oostrom0-1 Seuntjens, 1-1 Frederiksen
725/09/2021FeyenoordNEC5-345.495Kooij1-0 Kökcü (pen), 2-0 Sinisterra, 2-1 Mattsson,
2-2 Odenthal, 2-3 Verdonk, 3-3 en 4-3 Til,
5-3 Dessers
725/09/2021FC UtrechtPEC Zwolle5-119.451Lindhout1-0 Douvikas (pen), 2-0 Sylla, 3-0 Ramselaar (pen),
4-0 Mahi, 4-1 Saymak, 5-1 Janssen
726/09/2021Sparta RotterdamSC Cambuur0-48.645Vd Kerkhof0-1 Bangoura, 0-2 en 0-3 Kallon, 0-4 Boere
R: Meijers (Spa)
726/09/2021AZGo Ahead Eagles5-013.612Higler1-0 Karlsson, 2-0 De Wit, 3-0 Karlsson (pen),
4-0 Aboukhlal, 5-0 Reijnders
726/09/2021sc HeerenveenFC Twente2-318.500Manschot0-1 Van Wolfswinkel (pen), 0-2 Rots,
0-3 Van Beek (e.d.), 1-3 Pröpper (e,d.),
2-3 H. Veerman
726/09/2021Heracles AlmeloRKC Waalwijk1-010.035Nijhuis1-0 Burgzorg
801/10/2021FC GroningenFC Twente1-116.250Vd Kerkhof1-0 Ngonge, 1-1 Ugalde
802/10/2021RKC WaalwijkGo Ahead Eagles1-16.018Blank0-1 Cordoba, 1-1 Büttner (pen)
802/10/2021Heracles AlmeloWillem II3-29.251Dieperink1-0 Vloet (pen), 2-0 Burgzorg, 2-1 Köhlert,
2-2 Svensson, 3-2 Azzaoui
802/10/2021PEC Zwollesc Heerenveen0-113.655Higler0-1 Van Polen (e.d.)
802/10/2021Fortuna SittardNEC1-37.011Manschot0-1 Okita, 0-2 Tavsan, 1-2 Seuntjens (pen),
1-3 Bruijn
803/10/2021AjaxFC Utrecht0-152.621Nijhuis0-1 Warmerdam
803/10/2021SC CambuurAZ1-310.000Kamphuis0-1 De Wit, 0-2 Wijndal, 0-3 Clasie, 1-3 Uldrikis
R: Bangoura (Cam)
803/10/2021VitesseFeyenoord2-114.238Gözübüyük1-0 Openda, 1-1 Til, 2-1 Openda
R: Bero, Buitink (Vit)
803/10/2021PSVSparta Rotterdam2-130.500Vd Eijk1-0 Sangaré, 2-0 Thomas, 2-1 Thy
916/10/2021FeyenoordRKC Waalwijk2-247.183Van Boekel1-0 Toornstra, 1-1 Odgaard, 1-2 Anita, 2-2 Til
916/10/2021Go Ahead EaglesHeracles Almelo4-29.701Martens1-0 Brouwers, 1-1 Vloet, 2-1 Knoester (e.d.),
3-1 Brouwers, 3-2 rente, 4-2 Deijl
R: Botos, Lidberg (GoA)
916/10/2021sc HeerenveenAjax0-225.133Makkelie0-1 Haller, 0-2 Neres
916/10/2021Fortuna SittardSC Cambuur1-06.873Higler1-0 Cox
916/10/2021PSVPEC Zwolle3-130.500Kooij0-1 Redan, 1-1 Ramalho, 2-2 Gakpo, 3-1 Boscagli
917/10/2021AZFC Utrecht5-117.037Blom1-0 Pavlidis, 2-0 Karlsson, 3-0 en 4-0 De Wit,
5-0 Gudmundsson (pen), 5-1 Timber
917/10/2021NECVitesse0-112.500Lindhout0-1 Frederiksen
917/10/2021Sparta RotterdamFC Groningen1-19.038Gözübüyük0-1 Ngonge, 1-1 Smeets
917/10/2021FC TwenteWillem II1-127.000Kamphuis1-0 Limnios, 1-1 Nunnely
R: Zerrouki (Twe), Köhn (Wil)
1022/10/2021Willem IIFortuna Sittard1-114.057Vd Laan0-1 Noslin, 1-1 Köhlert
1023/10/2021FC Utrechtsc Heerenveen2-121.875Kamphuis1-0 Sylla, 1-1 Janssen (e.d.), 2-1 Van de Streek
1023/10/2021PEC ZwolleHeracles Almelo1-013.026Nagtegaal1-0 Van Polen (pen)
1023/10/2021RKC WaalwijkSparta Rotterdam1-05.304Manschot1-0 Kramer
1024/10/2021FC TwenteNEC1-226.000Blom0-1 Tavsan, 1-1 Misidjan, 1-2 Vet
1024/10/2021SC CambuurFeyenoord2-310.000Nijhuis1-0 Sambissa, 1-1 Linssen, 1-2 Aursnes,
2-2 Sambissa, 2-3 Malacia
1024/10/2021VitesseGo Ahead Eagles1-212.783Higler1-0 Openda (pen), 1-1 Cordoba, 1-2 Brouwers (p)
1024/10/2021AjaxPSV5-053.585Gözübüyük1-0 Berghuis, 2-0 Haller, 3-0 Antony,
4-0 Klaassen, 5-0 Tadic
1024/10/2021FC GroningenAZ2-011.300Makkelie1-0 Ngonge, 2-0 De Leeuw
1130/10/2021PSVFC Twente5-232.500Makkelie0-1 Vlap, 1-1 Vertessen, 2-1 Zahavi, 2-2 Zerrouki,
3-2 Vertessen, 4-2 en 5-2 Vinicius
1130/10/2021Heracles AlmeloAjax0-012.080Manschot
1130/10/2021sc HeerenveenVitesse1-217.187Vd Kerkhof1-0 Van Ewijk, 1-1 en 1-2 Openda
R: Dresevic (Hee)
1130/10/2021AZPEC Zwolle3-215.328Gözübüyük0-1 en 0-2 M. de Wit, 1-2 D. de Wit,
2-2 en 3-2 Pavlidis
1131/10/2021Sparta RotterdamFeyenoord0-110.599Blom0-1 Dessers
1131/10/2021NECFC Groningen3-00Oostrom1-0 Akman, 2-0 Tavsan, 3-0 Okita
1131/10/2021RKC WaalwijkSC Cambuur0-14.754Vd Graaf0-1 Kallon
1131/10/2021FC UtrechtWillem II5-120.469Van Boekel1-0 en 2-0 Ramselaar, 2-1 Wriedt, 3-1 Ramselaar,
4-1 Mallahi, 5-2 Van Overeem
1131/10/2021Go Ahead EaglesFortuna Sittard4-38.807Bos0-1 Seuntjens, 0-2 Rienstra, 1-2 Brouwers,
1-3 Tekie, 2-3 Cardona, 3-3 Cordoba, 4-3 Kramer
1205/11/2021FC TwenteHeracles Almelo1-030.000Higler1-0 Hilgers
1206/11/2021NECsc Heerenveen1-10Nijhuis1-0 Akman, 1-1 Veerman
1206/11/2021Willem IISparta Rotterdam0-313.028Kooij0-1 en 0-2 Vriends, 0-3 Emegha
1206/11/2021PEC ZwolleSC Cambuur1-213.098Vd Eijk0-1 Hoedemakers, 0-2 Maulun, 1-2 Huiberts
1207/11/2021FC GroningenRKC Waalwijk1-120.313Blom0-1 Kramer, 1-1 Strand Larsen
1207/11/2021Fortuna SittardPSV1-49.527Van Boekel0-1 Doan, 0-2 Bruma, 0-3 Sangaré,
1-3 Ramalho (e.d.), 1-4 Bruma
1207/11/2021VitesseFC Utrecht2-115.867Kamphuis1-0 Frederiksen, 2-0 Bazoer, 2-1 Zagré
1207/11/2021FeyenoordAZ1-047.500Lindhout1-0 Dessers
1207/11/2021AjaxGo Ahead Eagles0-053.497Dieperink
1320/11/2021PSVVitesse2-00Nijhuis1-0 Sangaré, 2-0 Bruma
1320/11/2021Sparta RotterdamFC Twente0-10Vd Graaf0-1 Van Wolfswinkel (pen)
1320/11/2021AZNEC1-10Manschot0-1 Bruijn, 1-1 Aboukhlal
1320/11/2021Heracles AlmeloFortuna Sittard3-10Makkelie1-0 Azzaoui, 1-1 Flemming, 2-1 Azzaoui,
3-1 Sierhuis
1321/11/2021Go Ahead EaglesFC Groningen0-10Vd Eijk0-1 Strand Larsen; R: Cordoba, Kramer (GoA)
1321/11/2021FeyenoordPEC Zwolle4-00Vd Kerkhof1-0 Linssen, 2-0 Sinisterra, 3-0 Linssen, 4-0 Til
1321/11/2021sc HeerenveenWillem II2-10Gözübüyük0-1 Nunnely, 1-1 Stefanovic, 2-1 Bakker
R: Musaba (Hee), Nelom (Wil)
1321/11/2021RKC WaalwijkAjax0-50Lindhout0-1 Haller, 0-2 en 0-3 Berghuis, 0-4 Timber,
0-5 Haller
1321/11/2021SC CambuurFC Utrecht2-10Higler1-0 Uldrikis, 1-1 Sylla, 2-1 Jacobs
1426/11/2021NECSC Cambuur2-30Dieperink0-1 Jacobs, 1-1 Barreto, 2-1 Akman, 2-2 Uldrikis,
2-3 Bangoura
1427/11/2021Fortuna SittardFC Groningen1-40Manschot1-0 Seuntjens, 1-1 Ngonge, 1-2 Cox (e.d.),
1-3 Irandust, 1-4 Strand Larsen; R: Janssen (For)
1427/11/2021PEC ZwolleRKC Waalwijk0-00Kooij
1427/11/2021Willem IIGo Ahead Eagles0-10Gerrets0-1 Lucassen
1428/11/2021Sparta RotterdamAjax0-10Kamphuis0-1 Tadic
1428/11/2021FC UtrechtHeracles Almelo1-00Vd Kerkhof1-0 Knoester (e.d.)
1428/11/2021FC TwenteFeyenoord0-00Higler
1428/11/2021sc HeerenveenPSV1-10Lindhout0-1 Vinicius, 1-1 Al Hajj
1428/11/2021VitesseAZ0-00Makkelie
401/12/2021FeyenoordHeracles Almelo2-10Nijhuis0-1 Bakis, 1-1 en 2-1 Sinisterra
202/12/2021AZFortuna Sittard2-10Higler0-1 Flemming, 1-1 Pavlidis, 2-1 Karlsson
1502/12/2021AjaxWillem II5-00Vd Graaf1-0 Antony, 2-0 Martinez, 3-0 Antony, 4-0 Klaassen,
5-0 Danilo
1503/12/2021FC GroningenPEC Zwolle1-10Martens0-1 De Wit, 1-1 Van den Belt (e.d.)
1504/12/2021PSVFC Utrecht4-10Makkelie0-1 Van der Hoorn, 1-1 Gakpo, 2-1 Ramalho,
3-1 Doan, 4-1 Mwene
1504/12/2021SC CambuurVitesse1-60Gözübüyük0-1 Tronstad, 0-2 Openda, 0-3 Buitink, 1-3 Tol,
1-4 Tronstad, 1-5 Openda, 1-6 Frederiksen
1504/12/2021Heracles Almelosc Heerenveen0-10Van Boekel0-1 J. Veerman
1505/12/2021RKC WaalwijkNEC2-10Higler0-1 Bruijn, 1-1 Odgaard, 2-1 Kuipers
1505/12/2021AZSparta Rotterdam3-10Vd Eijk0-1 Auassar, 1-1 (pen) en 2-1 Karlsson, 3-1 Pavlidis
1505/12/2021Go Ahead EaglesFC Twente1-20Lindhout1-0 Cordoba, 1-1 Van Wolfswinkel, 1-2 Zerrouki
1505/12/2021FeyenoordFortuna Sittard5-00Dieperink1-0 Til, 2-0 en 3-0 Linssen, 4-0 Sinisterra,
5-0 Jahanbakhsh
1610/12/2021Willem IISC Cambuur0
1611/12/2021FC UtrechtGo Ahead Eagles0
1611/12/2021sc HeerenveenSparta Rotterdam0
1611/12/2021PEC ZwolleFortuna Sittard0
1612/12/2021FC TwenteRKC Waalwijk0
1612/12/2021FC GroningenFeyenoord0
1612/12/2021VitesseHeracles Almelo0
1612/12/2021AjaxAZ0
1612/12/2021NECPSV0
1717/12/2021Fortuna SittardFC Utrecht0
1718/12/2021Sparta RotterdamVitesse0
1718/12/2021AZWillem II0
1718/12/2021Heracles AlmeloFC Groningen0
1718/12/2021PEC ZwolleFC Twente0
1719/12/2021SC Cambuursc Heerenveen0
1719/12/2021FeyenoordAjax0
1719/12/2021Go Ahead EaglesNEC0
1719/12/2021RKC WaalwijkPSV0
1821/12/2021VitessePEC Zwolle0
1821/12/2021AZFC Groningen0
1822/12/2021Heracles AlmeloSC Cambuur0
1822/12/2021Sparta RotterdamRKC Waalwijk0
1822/12/2021sc HeerenveenFeyenoord0
1822/12/2021FC UtrechtFC Twente0
1822/12/2021Willem IINEC0
1823/12/2021PSVGo Ahead Eagles0
1823/12/2021AjaxFortuna Sittard0
1914/01/2022PEC ZwolleWillem II0
1915/01/2022FeyenoordVitesse0
1915/01/2022NECHeracles Almelo0
1915/01/2022FC GroningenPSV0
1915/01/2022Go Ahead EaglesRKC Waalwijk0
1916/01/2022FC UtrechtAjax0
1916/01/2022SC CambuurSparta Rotterdam0
1916/01/2022FC Twentesc Heerenveen0
1916/01/2022Fortuna SittardAZ0
2022/01/2022VitesseFC Groningen0
2022/01/2022AZSC Cambuur0
2022/01/2022Willem IIFC Twente0
2023/01/2022NECFeyenoord0
2023/01/2022Heracles AlmeloGo Ahead Eagles0
2023/01/2022PSVAjax0
2023/01/2022Sparta RotterdamFC Utrecht0
2105/02/2022FC UtrechtSC Cambuur3-28.000Vd Graaf
2105/02/2022Fortuna Sittardsc Heerenveen
2105/02/2022PEC ZwolleNEC
2105/02/2022PSVAZ
2105/02/2022FC TwenteVitesse
2106/02/2022FeyenoordSparta Rotterdam
2106/02/2022FC GroningenGo Ahead Eagles
2106/02/2022Willem IIRKC Waalwijk
2106/02/2022AjaxHeracles Almelo
2213/02/2022AjaxFC Twente5-017.859
2212/02/2022FC GroningenFortuna Sittard
2212/02/2022Go Ahead EaglesAZ
2212/02/2022Heracles AlmeloFC Utrecht
2212/02/2022RKC WaalwijkFeyenoord
2212/02/2022SC CambuurPEC Zwolle
2212/02/2022sc HeerenveenNEC
2212/02/2022Sparta RotterdamWillem II
2212/02/2022VitessePSV
2319/02/2022AZHeracles Almelo
2319/02/2022FC UtrechtVitesse
2319/02/2022FeyenoordSC Cambuur
2319/02/2022Fortuna SittardSparta Rotterdam
2319/02/2022NECRKC Waalwijk
2319/02/2022PEC ZwolleFC Groningen
2319/02/2022PSVsc Heerenveen
2319/02/2022FC TwenteGo Ahead Eagles
2319/02/2022Willem IIAjax
2021/02/2022RKC WaalwijkFortuna Sittard
2021/02/2022sc HeerenveenPEC Zwolle
2426/02/2022AZFeyenoord
2426/02/2022FC GroningenWillem II
2426/02/2022Go Ahead EaglesAjax
2426/02/2022Heracles AlmeloPEC Zwolle
2426/02/2022RKC WaalwijkFC Twente
2426/02/2022SC CambuurFortuna Sittard
2426/02/2022sc HeerenveenFC Utrecht
2426/02/2022Sparta RotterdamPSV
2426/02/2022VitesseNEC
2502/03/2022AjaxRKC Waalwijk
2505/03/2022FeyenoordFC Groningen
2508/03/2022Fortuna SittardPEC Zwolle
2511/03/2022Go Ahead EaglesFC Utrecht
2612/03/2022AZFC Twente
2612/03/2022FC GroningenNEC
2612/03/2022FC UtrechtPSV
2612/03/2022Fortuna SittardWillem II
2612/03/2022Heracles AlmeloVitesse
2612/03/2022PEC ZwolleFeyenoord
2612/03/2022RKC Waalwijksc Heerenveen
2612/03/2022SC CambuurAjax
2612/03/2022Sparta RotterdamGo Ahead Eagles
2514/03/2022NECAZ
2517/03/2022PSVHeracles Almelo
2719/03/2022AjaxFeyenoord
2719/03/2022FC UtrechtFC Groningen
2719/03/2022Go Ahead EaglesSC Cambuur
2719/03/2022NECSparta Rotterdam
2719/03/2022PSVFortuna Sittard
2719/03/2022sc HeerenveenHeracles Almelo
2719/03/2022FC TwentePEC Zwolle
2719/03/2022VitesseRKC Waalwijk
2719/03/2022Willem IIAZ
2520/03/2022FC TwenteSC Cambuur
2523/03/2022VitesseSparta Rotterdam
2526/03/2022Willem IIsc Heerenveen
2802/04/2022AZVitesse
2802/04/2022FC GroningenAjax
2802/04/2022FeyenoordWillem II
2802/04/2022Fortuna SittardHeracles Almelo
2802/04/2022PEC ZwolleGo Ahead Eagles
2802/04/2022RKC WaalwijkFC Utrecht
2802/04/2022SC CambuurNEC
2802/04/2022Sparta Rotterdamsc Heerenveen
2802/04/2022FC TwentePSV
2909/04/2022AjaxSparta Rotterdam
2909/04/2022FC UtrechtFortuna Sittard
2909/04/2022Go Ahead EaglesWillem II
2909/04/2022Heracles AlmeloFeyenoord
2909/04/2022NECFC Twente
2909/04/2022PEC ZwolleAZ
2909/04/2022PSVRKC Waalwijk
2909/04/2022sc HeerenveenFC Groningen
2909/04/2022VitesseSC Cambuur
3023/04/2022AZsc Heerenveen
3023/04/2022FC GroningenHeracles Almelo
3023/04/2022FeyenoordFC Utrecht
3023/04/2022Fortuna SittardGo Ahead Eagles
3023/04/2022NECAjax
3023/04/2022RKC WaalwijkPEC Zwolle
3023/04/2022SC CambuurPSV
3023/04/2022FC TwenteSparta Rotterdam
3023/04/2022Willem IIVitesse
3130/04/2022AjaxPEC Zwolle
3130/04/2022FC UtrechtNEC
3130/04/2022Fortuna SittardFeyenoord
3130/04/2022Go Ahead EaglesVitesse
3130/04/2022Heracles AlmeloFC Twente
3130/04/2022PSVWillem II
3130/04/2022RKC WaalwijkFC Groningen
3130/04/2022sc HeerenveenSC Cambuur
3130/04/2022Sparta RotterdamAZ
3207/05/2022AZAjax
3207/05/2022FC GroningenSparta Rotterdam
3207/05/2022FeyenoordPSV
3207/05/2022NECGo Ahead Eagles
3207/05/2022PEC ZwolleFC Utrecht
3207/05/2022SC CambuurRKC Waalwijk
3207/05/2022FC TwenteFortuna Sittard
3207/05/2022Vitessesc Heerenveen
3207/05/2022Willem IIHeracles Almelo
3311/05/2022Ajaxsc Heerenveen
3311/05/2022FC UtrechtAZ
3311/05/2022Fortuna SittardVitesse
3311/05/2022Go Ahead EaglesFeyenoord
3311/05/2022PSVNEC
3311/05/2022RKC WaalwijkHeracles Almelo
3311/05/2022SC CambuurWillem II
3311/05/2022Sparta RotterdamPEC Zwolle
3311/05/2022FC TwenteFC Groningen
3415/05/2022AZRKC Waalwijk
3415/05/2022FC GroningenSC Cambuur
3415/05/2022FeyenoordFC Twente
3415/05/2022Heracles AlmeloSparta Rotterdam
3415/05/2022NECFortuna Sittard
3415/05/2022PEC ZwollePSV
3415/05/2022sc HeerenveenGo Ahead Eagles
3415/05/2022VitesseAjax
3415/05/2022Willem IIFC Utrecht

Eredivisie 2020-2021

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEMMFEYFORGROHEEHERPECPSVRKCSPATWEUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*2-42-20-03-20-30-11-11-20-22-20-01-12-41-40-21-41-4
Ajax5-0*2-04-01-05-23-15-15-04-02-23-04-21-21-12-13-13-1
AZ2-10-3*1-04-21-01-23-15-01-12-03-02-04-10-13-12-25-3
FC Emmen1-10-20-1*2-32-20-43-13-13-20-23-11-11-42-31-43-51-1
Feyenoord4-20-32-31-1*2-02-03-00-01-03-13-01-11-11-10-06-05-0
Fortuna Sittard2-01-23-31-31-3*1-31-30-12-21-32-10-13-00-13-33-23-2
FC Groningen3-01-00-01-10-01-0*0-20-11-01-32-01-22-20-01-12-11-0
sc Heerenveen3-01-20-34-03-01-31-1*1-20-22-21-11-20-00-01-01-02-0
Heracles Almelo2-00-21-24-01-11-21-01-0*2-11-10-11-12-24-10-24-04-0
PEC Zwolle0-10-21-10-00-20-21-04-12-2*0-31-14-01-01-12-12-10-0
PSV4-01-11-32-11-12-01-02-23-04-2*2-01-03-02-13-14-13-0
RKC Waalwijk0-10-11-31-02-21-23-11-13-01-11-4*0-22-11-20-13-21-1
Sparta Rotterdam6-00-14-42-10-21-22-31-41-13-23-52-0*0-00-03-02-00-2
FC Twente3-21-31-31-12-22-03-10-01-15-11-10-20-2*1-21-20-11-1
FC Utrecht1-10-32-20-11-21-12-21-12-03-31-13-11-02-1*1-33-13-2
Vitesse0-01-32-13-11-02-01-01-13-02-12-11-12-00-21-0*4-10-0
VVV-Venlo1-20-131-40-40-31-30-11-13-22-20-23-30-11-21-14-1*2-1
Willem II1-11-10-12-01-42-12-33-14-01-30-21-01-30-30-61-32-1*

Eindstand

1Ajax * **3428428810223
2PSV **342194727435
3AZ ***342185717541
4Vitesse *****341879615238
5Feyenoord + *****3416117596436
6FC Utrecht +3413147535241
7FC Groningen +3414812504037
8Sparta Rotterdam +3413813474948
9Heracles Almelo3412814444253
10FC Twente34101113414850
11Fortuna Sittard3412517415058
12sc Heerenveen3491213394349
13PEC Zwolle3491114384453
14Willem II348719314068
15RKC Waalwijk347918303355
16FC Emmen ^^347918304068
17VVV-Venlo ^346523234391
18ADO Den Haag ^3441020222976

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.Ts.Ar.Details:
112/09/2020sc HeerenveenWillem II2-04.000Martens1-0 Woudenberg, 2-0 Bochniewicz
112/09/2020PEC ZwolleFeyenoord0-22.993Nijhuis0-1 en 0-2 (pen) Berghuis
112/09/2020FC TwenteFortuna Sittard2-08.000Lindhout1-0 Menig, 2-0 Danilo (pen)
113/09/2020FC EmmenVVV-Venlo3-52.400Mulder1-0 De Vos, 2-0 Kolar, 2-1, 2-2 en 2-3 (pen)
Giakoumakis, 3-3 Laursen,
3-4 Cavlan (e.d.), 3-5 Arias
113/09/2020Heracles AlmeloADO Den Haag2-02.700Vd Eijk1-0 Vloet, 2-0 Van de Water; R: Kemper (ADO)
113/09/2020Sparta RotterdamAjax0-13.934Kamphuis0-1 Antony; R: Tagliafico (Aja)
113/09/2020FC GroningenPSV1-36.049Gözübüyük0-1 Gakpo, 1-1 Suslov, 1-2 Malen, 1-3 Gakpo
113/09/2020RKC WaalwijkVitesse0-11.967Vd Graaf0-1 Darfalou
218/09/2020VVV-VenloFC Utrecht1-11.435Dieperink1-0 Hupperts, 1-1 KLaiber
219/09/2020AZPEC Zwolle1-13.500Gözübüyük0-1 Leemans, 1-1 Boadu; R: Stengs (AZ), Lam (PEC)
219/09/2020VitesseSparta Rotterdam2-04.914Kuipers1-0 Tannane, 2-0 Broja; R: Heylen (Spa)
219/09/2020Fortuna Sittardsc Heerenveen1-32.825Nagtegaal0-1 Meier, 0-2 (pen) en 0-3 H. Veerman,
1-3 Polter
219/09/2020PSVFC Emmen2-18.000Vd Kerkhof1-0 Madueke, 1-1 Mvogo (e,d.), 2-1 Romero
220/09/2020ADO Den HaagFC Groningen0-13.378Makkelie0-1 Pinas (e.d.)
220/09/2020FeyenoordFC Twente1-113.000Van Boekel0-1 Cerny, 1-1 Berghuis (pen)
220/09/2020Willem IIHeracles Almelo4-03.908Manschot1-0 Pavlidis, 2-0 Saglam, 3-0 Yeboah,
4-0 Pavlidis
220/09/2020AjaxRKC Waalwijk3-011.948Nijhuis1-0 Tadic, 2-0 Labyad, 3-0 Martinez;
R: Wouters (RKC)
325/09/2020FC TwenteFC Groningen3-18.000Vd Eijk1-0 Cerny, 2-0 Danilo, 2-1 El Messaoudi,
3-1 Jeremejeff
326/09/2020PEC ZwolleSparta Rotterdam4-02.933Lindhout1-0 (pen) en 2-0 Ghoochannejhad, 3-0 Leemans,
4-0 Nakayama; R: Pinto (Spa)
326/09/2020Fortuna SittardAZ3-33.000Kuipers1-0 Flemming, 1-1 De Wit, 1-2 Koopmeiners,
1-3 Boadu, 2-3 Hansson, 3-3 Flemming
326/09/2020sc HeerenveenVVV-Venlo1-06.500Blom1-0 J. Veerman (pen); R: Pachonik, Janssen (VVV)
326/09/2020AjaxVitesse2-112.176Van Boekel1-0 Promes, 1-1 Bazoer, 2-1 Antony
R: Alvarez (Aja)
327/09/2020FeyenoordADO Den Haag4-213.000Higler0-1 Arweiler, 1-1 Geertruida, 2-1 Senesi,
2-2 Pinas (pen), 3-2 Narsingh, 4-2 Berghuis (pen)
327/09/2020FC UtrechtRKC Waalwijk3-14.944Mulder1-0 Mahi, 1-1 Damascan, 2-1 Kerk,
3-1 Van de Streek
327/09/2020Heracles AlmeloPSV1-13.083Kamphuis1-0 Vloet (pen), 1-1 Max (pen)
327/09/2020FC EmmenWillem II1-12.312Vd Graaf1-0 De Leeuw, 1-1 Tresor; R: Bijl (Emm)
402/10/2020FC Utrechtsc Heerenveen1-10Van Boekel0-1 H. Veerman, 1-1 Kerk; R:Smit (Hee)
403/10/2020VitesseHeracles Almelo3-00Vd Kerkhof1-0 Openda, 2-0 Darfalou, 3-0 Tannane
403/10/2020VVV-VenloADO Den Haag1-20Nijhuis0-1 Pinas (pen), 1-1 Giakoumakis, 1-2 Phillip
403/10/2020FC TwenteFC Emmen1-10Mulder1-0 Cerny, 1-1 De Leeuw
404/10/2020FC GroningenAjax1-00Higler1-0 Balk
404/10/2020Sparta RotterdamAZ4-40Makkelie0-1 Aboukhlal, 0-2 De Wit, 0-2 Aboukhlal,
0-4 De Wit, 1-4 Harroui, 2-4 Abels,
3-4 Thy (pen), 4-4 Mijnans; R: Bizot (AZ)
404/10/2020Willem IIFeyenoord1-40Lindhout1-0 Pavlidis, 1-1 Haps, 1-2 Linssen,
1-3 en 1-4 Berghuis
404/10/2020PSVFortuna Sittard2-00Manschot1-0 Malen, 2-0 Madueke
517/10/2020Willem IIFC Twente0-30Higler0-1 Danilo, 0-2 Oosterwolde, 0-3 Danilo
517/10/2020Heracles AlmeloRKC Waalwijk0-10Vd Laan0-1 Bakari
517/10/2020AZVVV-Venlo2-20Bax1-0 Karlsson, 2-0 Stengs, 2-1 Linthorst,
2-2 Giakoumakis (pen); R: Svensson (AZ)
518/10/2020FeyenoordSparta Rotterdam1-10Blom1-0 Haps, 1-1 Thy (pen)
518/10/2020ADO Den HaagVitesse0-20Martens0-1 en 0-2 Broja; R: Tannane (Vit)
518/10/2020Ajaxsc Heerenveen5-10Kuipers1-0 en 2-0 (pen) Tadic, 3-0 Kudus, 3-1 H. Veerman,
4-1 Klaassen (pen), 5-1 Antony
518/10/2020FC EmmenFortuna Sittard2-20Gözübüyük0-1 Polter, 0-2 Semedo, 1-2 Laursen,
2-2 De Leeuw
518/10/2020FC GroningenFC Utrecht0-00Manschot
518/10/2020PEC ZwollePSV0-30Makkelie0-1 Götze, 0-2 Gakpo, 0-3 Malen
421/10/2020RKC WaalwijkPEC Zwolle1-10Dieperink0-1 Reijnders, 1-1 Stokkers
624/10/2020VVV-VenloAjax0-130Makkelie0-1 Ekkelenkamp, 0-2 en 0-3 Traoré, 0-4 Tadic,
0-5 Traoré, 0-6 Antony, 0-7 Ekkelenkamp,
0-8 Blind, 0-9 Traoré, 0-10 (pen) en 0-11 Huntelaar,
0-12 Martinez, 0-13 Traoré; R: Kum (VVV)
624/10/2020FC UtrechtFC Twente1-20Blom0-1 Danilo, 1-1 Ramselaar, 2-1 Van de Streek
624/10/2020sc HeerenveenFC Emmen4-00Vd Eijk1-0 H. Veerman, 2-0 Nygren, 3-0 Kongolo,
4-0 H. Veerman; R: Tibbling, Laursen (Emm)
624/10/2020PEC ZwolleWillem II0-00PerezR: Saymak (PEC)
625/10/2020RKC WaalwijkFeyenoord2-20Kamphuis1-0 Ngonge, 1-1 Jørgensen, 2-1 John, 2-2 Haps
625/10/2020Fortuna SittardFC Groningen1-30Van Boekel0-1 en 0-2 Larsen, 1-2 Seuntjens (pen),
1-3 Van HIntum
625/10/2020VitessePSV2-10Nijhuis1-0 Rasmussen, 1-1 Boscagli, 2-1 Openda
625/10/2020Sparta RotterdamHeracles Almelo1-10Gözübüyük1-0 Harroui, 1-1 Vloet; R: Auassar (Spa)
625/10/2020ADO Den HaagAZ2-20Lindhout0-1 Gudmundsson, 1-1 Van Ewijk, 1-2 Karlsson,
2-2 Kramer
731/10/2020AjaxFortuna Sittard5-20Mulder0-1 Cox, 1-1 en 2-1 Klaassen, 3-1 Brobbey,
4-1 Tadic (pen), 5-1 Promes (pen), 5-2 Cox
731/10/2020FC GroningenVVV-Venlo2-10Lindhout1-0 Joosten, 2-0 Larsen, 2-1 Giakoumakis
731/10/2020FC TwentePEC Zwolle5-10Gözübüyük1-0 Menig, 2-0 Danilo, 3-0 Brama, 4-0 Cerny,
4-1 reijnders, 5-1 Ilic
731/10/2020Willem IIVitesse1-30Nagtegaal1-0 Nunnely, 1-1 Openda, 1-2 Broja, 1-3 Vroegh
701/11/2020AZRKC Waalwijk3-00Vd Kerkhof1-0 Stengs, 2-0 en 3-0 Gudmundsson
701/11/2020Heracles AlmeloFC Utrecht4-10Higler1-0 Vloet, 2-0 Van de Water, -1 Gustafson (pen),
3-1 en 4-1 Vloet
701/11/2020PSVADO Den Haag4-00Kamphuis1-0 Zahavi (pen), 2-0 Madueke, 3-0 Thomas,
4-0 Makueke
701/11/2020Sparta Rotterdamsc Heerenveen1-40Nijhuis0-1 Nygren, 0-2 Van Hecke, 0-3 en 0-4 H. Veerman,
1-4 Thy (pen)
701/11/2020FC EmmenFeyenoord2-30Kuipers1-0 Jansen (pen), 1-1 Diemers (pen), 2-1 De Leeuw,
2-2 Toornstra, 2-3 Bannis; R; Jansen (Emm)
806/11/2020Fortuna SittardPEC Zwolle2-20Vd Graaf1-0 Hanson, 1-1 Jach (e.d.), 2-1 Cox, 2-2 Lam
807/11/2020ADO Den HaagFC Twente2-40Dieperink0-1 Menig, 0-2 Danilo, 1-2 Pleguezuelo (e.d.),
2-2 Bourard, 2-3 Danilo, 2-4 Van Leeuwen
807/11/2020VVV-VenloHeracles Almelo3-20Martens0-1 Van der Water, 1-1 Arias, 2-1 Van Crooy,
2-2 Vloet (0en), 3-2 Giakomakis; R: Szöke (Her)
808/11/2020sc HeerenveenAZ0-30Higler0-1 Koopmeiners (pen), 0-2 Woudenberg (e.d.),
0-3 Karlsson
808/11/2020VitesseFC Emmen3-10Manschot1-0 (pen) en 2-0 Tannane, 3-0 Openda,
3-1 De Leeuw; R: Bazoer (Vit)
808/11/2020FC UtrechtAjax0-30Kuipers0-1 Klaassen, 0-2 Tadic (pen), 0-3 Promes
808/11/2020PSVWillem II3-00Lindhout1-0 Max, 2-0 Götze, 3-0 Malen; R: Köhn (Wil)
807/11/2020RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-20Oostrom0-1 Thy, 0-2 Harroui
808/11/2020FeyenoordFC Groningen2-00Makkelie1-0 Geertruida, 2-0 Berghuis; R: Dankerlui (Gro)
921/11/2020AjaxHeracles Almelo18:45
921/11/2020Willem IIVVV-Venlo18:45
921/11/2020AZFC Emmen21:00
921/11/2020PEC ZwolleFC Utrecht21:00
922/11/2020Sparta RotterdamADO Den Haag12:15
922/11/2020FC GroningenVitesse14:30
922/11/2020Fortuna SittardFeyenoord14:30
922/11/2020FC TwentePSV16:45
922/11/2020RKC Waalwijksc Heerenveen16:45
1027/11/2020FC TwenteRKC Waalwijk20:00
1028/11/2020ADO Den Haagsc Heerenveen18:45
1028/11/2020FC EmmenAjax18:45
1028/11/2020Heracles AlmeloAZ21:00
1028/11/2020VVV-VenloPEC Zwolle21:00
1029/11/2020VitesseFortuna Sittard12:15
1029/11/2020FC GroningenWillem II14:30
1029/11/2020FeyenoordFC Utrecht14:30
1029/11/2020PSVSparta Rotterdam16:45
1104/12/2020PEC ZwolleVitesse20:00
1105/12/2020RKC WaalwijkVVV-Venlo16:30
1105/12/2020AZFC Groningen18:45
1105/12/2020Sparta RotterdamFC Emmen20:00
1105/12/2020AjaxFC Twente21:00
1106/12/2020FC UtrechtADO Den Haag12:15
1106/12/2020FeyenoordHeracles Almelo14:30
1106/12/2020Fortuna SittardWillem II14:30
1106/12/2020sc HeerenveenPSV16:45
1211/12/2020Heracles AlmeloFortuna Sittard20:00
1212/12/2020FC TwenteAZ16:30
1212/12/2020FC EmmenADO Den Haag18:45
1212/12/2020AjaxPEC Zwolle20:00
1212/12/2020FC GroningenRKC Waalwijk21:00
1213/12/2020PSVFC Utrecht12:15
1213/12/2020Vitessesc Heerenveen14:30
1213/12/2020VVV-VenloFeyenoord14:30
1213/12/2020Willem IISparta Rotterdam16:45
1318/12/2020PEC ZwolleFC Emmen20:00
1319/12/2020Sparta RotterdamFC Groningen16:30
1319/12/2020VVV-VenloFC Twente18:45
1319/12/2020RKC WaalwijkPSV20:00
1319/12/2020FC UtrechtFortuna Sittard21:00
1320/12/2020VitesseFeyenoord12:15
1320/12/2020ADO Den HaagAjax14:30
1320/12/2020sc HeerenveenHeracles Almelo14:30
1320/12/2020AZWillem II16:45
1422/12/2020Fortuna SittardRKC Waalwijk16:30
1422/12/2020FC EmmenFC Utrecht18:45
1422/12/2020PSVVVV-Venlo20:00
1422/12/2020FC TwenteSparta Rotterdam21:00
1423/12/2020AZVitesse16:30
1423/12/2020Willem IIAjax18:45
1423/12/2020FC GroningenHeracles Almelo20:00
1423/12/2020ADO Den HaagPEC Zwolle20:00
1423/12/2020Feyenoordsc Heerenveen21:00
127/12/2020FC UtrechtAZ
1509/01/2021RKC WaalwijkADO Den Haag16:30
1509/01/2021FC EmmenFC Twente18:45
1509/01/2021Heracles AlmeloVitesse20:00
1509/01/2021PEC ZwolleAZ20:00
1509/01/2021FC UtrechtFC Groningen21:00
1510/01/2021Sparta RotterdamFeyenoord12:15
1510/01/2021sc HeerenveenFortuna Sittard14:30
1510/01/2021VVV-VenloWillem II14:30
1510/01/2021AjaxPSV16:45
1612/01/2021VitesseFC Utrecht18:45
1612/01/2021Heracles AlmeloFC Emmen21:00
1613/01/2021PSVAZ18:45
1613/01/2021Fortuna SittardSparta Rotterdam20:00
1613/01/2021ADO Den HaagVVV-Venlo20:00
1613/01/2021FeyenoordPEC Zwolle21:00
1614/01/2021sc HeerenveenRKC Waalwijk18:45
1614/01/2021FC TwenteAjax20:00
1614/01/2021Willem IIFC Groningen21:00
1716/01/2021FC EmmenVitesse16:30
1716/01/2021FC UtrechtHeracles Almelo18:45
1716/01/2021AZADO Den Haag20:00
1716/01/2021PEC ZwolleFortuna Sittard21:00
1717/01/2021RKC WaalwijkWillem II12:15
1717/01/2021FC GroningenFC Twente14:30
1717/01/2021Sparta RotterdamPSV14:30
1717/01/2021AjaxFeyenoord16:45
1717/01/2021VVV-Venlosc Heerenveen16:45
1822/01/2021ADO Den HaagFC Emmen20:00
1823/01/2021Willem IIPEC Zwolle16:30
1823/01/2021VitesseFC Groningen18:45
1823/01/2021PSVRKC Waalwijk20:00
1823/01/2021Heracles Almelosc Heerenveen21:00
1824/01/2021Fortuna SittardAjax12:15
1824/01/2021FC TwenteVVV-Venlo14:30
1824/01/2021FC UtrechtSparta Rotterdam14:30
1824/01/2021FeyenoordAZ16:45
1926/01/2021PEC ZwolleHeracles Almelo18:45
1926/01/2021FC EmmenPSV20:00
1926/01/2021FC GroningenADO Den Haag21:00
1927/01/2021AZFC Utrecht18:45
1927/01/2021RKC WaalwijkFortuna Sittard20:00
1927/01/2021VVV-VenloVitesse20:00
1927/01/2021sc HeerenveenFeyenoord21:00
1928/01/2021Sparta RotterdamFC Twente18:45
1928/01/2021AjaxWillem II21:00
2030/01/2021Heracles AlmeloFC Groningen16:30
2030/01/2021FC UtrechtPEC Zwolle18:45
2030/01/2021Fortuna SittardVVV-Venlo20:00
2030/01/2021VitesseRKC Waalwijk21:00
2031/01/2021FC Twentesc Heerenveen12:15
2031/01/2021FeyenoordPSV14:30
2031/01/2021Willem IIFC Emmen14:30
2031/01/2021AZAjax16:45
2031/01/2021ADO Den HaagSparta Rotterdam16:45
2105/02/2021Fortuna SittardHeracles Almelo20:00
2106/02/2021PSVFC Twente16:30
2106/02/2021PEC ZwolleRKC Waalwijk18:45
2105/02/2021FC EmmenAZ20:00
2106/02/2021sc HeerenveenVitesse21:00
2107/02/2021FC GroningenFeyenoord12:15
2107/02/2021AjaxFC Utrecht14:30
2107/02/2021Willem IIADO Den Haag14:30
2107/02/2021VVV-VenloSparta Rotterdam16:45
2214/02/2021ADO Den HaagPSV
2214/02/2021AZsc Heerenveen
2214/02/2021FC GroningenPEC Zwolle
2214/02/2021FC UtrechtVVV-Venlo
2214/02/2021FeyenoordWillem II
2214/02/2021Heracles AlmeloAjax
2214/02/2021RKC WaalwijkFC Emmen
2214/02/2021Sparta RotterdamFortuna Sittard
2214/02/2021VitesseFC Twente
2321/02/2021AjaxSparta Rotterdam
2321/02/2021FC EmmenPEC Zwolle
2321/02/2021FC TwenteFeyenoord
2321/02/2021Fortuna SittardADO Den Haag
2321/02/2021PSVVitesse
2321/02/2021RKC WaalwijkHeracles Almelo
2321/02/2021sc HeerenveenFC Groningen
2321/02/2021VVV-VenloAZ
2321/02/2021Willem IIFC Utrecht
2428/02/2021ADO Den HaagRKC Waalwijk
2428/02/2021AZFeyenoord
2428/02/2021FC GroningenFortuna Sittard
2428/02/2021FC UtrechtFC Emmen
2428/02/2021Heracles AlmeloFC Twente
2428/02/2021PEC Zwollesc Heerenveen
2428/02/2021PSVAjax
2428/02/2021Sparta RotterdamWillem II
2428/02/2021VitesseVVV-Venlo
2507/03/2021AjaxFC Groningen
2507/03/2021FC EmmenSparta Rotterdam
2507/03/2021FC TwenteWillem II
2507/03/2021FeyenoordVVV-Venlo
2507/03/2021Fortuna SittardPSV
2507/03/2021Heracles AlmeloPEC Zwolle
2507/03/2021RKC WaalwijkFC Utrecht
2507/03/2021sc HeerenveenADO Den Haag
2507/03/2021VitesseAZ
2614/03/2021ADO Den HaagHeracles Almelo
2614/03/2021AZFC Twente
2614/03/2021FC GroningenFC Emmen
2614/03/2021FC UtrechtVitesse
2614/03/2021PEC ZwolleAjax
2614/03/2021PSVFeyenoord
2614/03/2021Sparta RotterdamRKC Waalwijk
2614/03/2021VVV-VenloFortuna Sittard
2614/03/2021Willem IIsc Heerenveen
2721/03/2021AjaxADO Den Haag
2721/03/2021AZPSV
2721/03/2021FeyenoordFC Emmen
2721/03/2021Fortuna SittardFC Utrecht
2721/03/2021Heracles AlmeloSparta Rotterdam
2721/03/2021PEC ZwolleVVV-Venlo
2721/03/2021RKC WaalwijkFC Groningen
2721/03/2021sc HeerenveenFC Twente
2721/03/2021VitesseWillem II
2804/04/2021ADO Den HaagFC Utrecht
2804/04/2021FC EmmenRKC Waalwijk
2804/04/2021FC TwenteVitesse
2804/04/2021FeyenoordFortuna Sittard
2804/04/2021PSVHeracles Almelo
2804/04/2021sc HeerenveenAjax
2804/04/2021Sparta RotterdamPEC Zwolle
2804/04/2021VVV-VenloFC Groningen
2804/04/2021Willem IIAZ
2911/04/2021AZSparta Rotterdam
2911/04/2021FC Groningensc Heerenveen
2911/04/2021FC UtrechtFeyenoord
2911/04/2021Fortuna SittardFC Emmen
2911/04/2021Heracles AlmeloWillem II
2911/04/2021PEC ZwolleFC Twente
2911/04/2021RKC WaalwijkAjax
2911/04/2021VitesseADO Den Haag
2911/04/2021VVV-VenloPSV
3025/04/2021ADO Den HaagFortuna Sittard
3025/04/2021AjaxAZ
3025/04/2021FC EmmenHeracles Almelo
3025/04/2021FC TwenteFC Utrecht
3025/04/2021FeyenoordVitesse
3025/04/2021PSVFC Groningen
3025/04/2021sc HeerenveenPEC Zwolle
3025/04/2021Sparta RotterdamVVV-Venlo
3025/04/2021Willem IIRKC Waalwijk
3102/05/2021ADO Den HaagFeyenoord
3102/05/2021AjaxFC Emmen
3102/05/2021FC GroningenSparta Rotterdam
3102/05/2021FC UtrechtWillem II
3102/05/2021Fortuna SittardFC Twente
3102/05/2021Heracles AlmeloVVV-Venlo
3102/05/2021PSVsc Heerenveen
3102/05/2021RKC WaalwijkAZ
3102/05/2021VitessePEC Zwolle
3209/05/2021AZFortuna Sittard
3209/05/2021FC EmmenFC Groningen
3209/05/2021FC TwenteHeracles Almelo
3209/05/2021FeyenoordAjax
3209/05/2021PEC ZwolleADO Den Haag
3209/05/2021sc HeerenveenFC Utrecht
3209/05/2021Sparta RotterdamVitesse
3209/05/2021VVV-VenloRKC Waalwijk
3209/05/2021Willem IIPSV
3313/05/2021ADO Den HaagWillem II
3313/05/2021AjaxVVV-Venlo
3313/05/2021FC Emmensc Heerenveen
3313/05/2021FC GroningenAZ
3313/05/2021Fortuna SittardVitesse
3313/05/2021Heracles AlmeloFeyenoord
3313/05/2021PSVPEC Zwolle
3313/05/2021RKC WaalwijkFC Twente
3313/05/2021Sparta RotterdamFC Utrecht
3416/05/2021AZHeracles Almelo
3416/05/2021FC TwenteADO Den Haag
3416/05/2021FC UtrechtPSV
3416/05/2021FeyenoordRKC Waalwijk
3416/05/2021PEC ZwolleFC Groningen
3416/05/2021sc HeerenveenSparta Rotterdam
3416/05/2021VitesseAjax
3416/05/2021VVV-VenloFC Emmen
3416/05/2021Willem IIFortuna Sittard

Play-offs voor Conference League

1e ronde
19/05/2021FeyenoordSparta Rotterdam2-06.500Kamphuis1-0 Berghuis, 2-0 Beugelsdijk (e.d.)
19/05/2021FC UtrechtFC Groningen1-03.000Makkelie1-0 Gustafson
Finale
23/05/2021FeyenoordFC Utrecht2-06.500Higler1-0 Sinisterra, 2-0 Linssen

Play-offs voor promotie/degradatie

Topscorers

1Giorgos GiakoumakisVVV-Venlo26
2Donyell MalenPSV19
3Steven BerghuisFeyenoord18
4DaniloFC Twente17
5Rai VloetHeracles Almelo16
6Myron BoaduAZ15
7Teun KoopmeinersAZ15
8Henk Veermansc Heerenveen14
9Lennart ThySparta Rotterdam14
10Dusan TadicAjax14

Eredivisie 2019-2020

Het seizoen 2019-2020 is een historisch seizoen geworden. Niet vanwege een bijzonder sportief verloop of een verrassende kampioen, maar omdat het niet is afgemaakt. Door het oprukkende coronavirus wordt het voetbal op 13 maart abrupt stilgelegd. Aanvankelijk nog in de hoop dat de jaargang afgemaakt kan worden, desnoods in juni of juli of zonder publiek, maar op 21 april is het besluit daar: het kabinet besluit dat er tot 1 september geen evenementen plaatsvinden en wedstrijden in het betaald voetbal vallen hieronder.

De KNVB besluit het seizoen te schappen: dus geen kampioen, geen degradanten en promovendi. De Europese tickets worden verdeeld aan de hand van de ranglijst op het moment van stoppen. Voor het eerst sinds 1945 is er daarom geen landskampioen en voor het eerst sinds 1954 haalt een competitie het einde niet. Al werd dat toen gevolgd door een nieuwe competitie.

Het zorgt voor een onbevredigend einde van een seizoen waarin Ajax lange tijd dominant is, maar de Amsterdammers beginnen vanaf december te kwakkelen en zien AZ in punten gelijk komen. Feyenoord begint na een zwak begin onder de nieuwe trainer Jaap Stam met de tussentijds aangestelde eeuwig jonge Dick Advocaat aan een ware opmars. PSV zet Mark van Bommel na een slechte fase aan de kant, maar komt ook daarna maar moeizaam op gang.

ADO Den Haag en RKC Waalwijk ontspringen de degradatiedans door het stopzetten van de competitie. Voor het eerst sinds lange tijd zijn er weer twee rechtstreekse degradatieplaatsen en die lijken na 26 duels al vrijwel zeker verdeeld, maar in Den Haag en Waalwijk hebben ze geluk.

Vooral FC Utrecht voelt zich tekort gedaan. De club haalt de (niet gespeelde) bekerfinale tegen Feyenoord en staat nipt achter Willem II (met een wedstrijd minder gespeeld), maar grijpt toch naast een Europees ticket.

Wedstrijdenmatrix

ADOAJAAZEMMFEYFORGROHEEHERPECPSVRKCSPATWEUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*0-20-11-11-10-00-32-01-20-02-40-01-03-3
Ajax6-1*0-25-04-05-02-04-14-11-03-02-14-00-2
AZ4-01-0*3-04-00-02-42-02-04-05-13-01-01-3
FC Emmen3-0*3-32-10-12-01-01-31-12-02-02-13-04-2
Feyenoord3-20-33-0*2-13-11-11-03-13-22-25-11-12-0
Fortuna Sittard1-00-04-2*1-02-11-11-13-20-02-31-34-12-3
FC Groningen2-12-01-1*1-22-00-13-02-01-30-11-00-12-0
sc Heerenveen2-21-31-21-11-11-1*1-11-02-10-01-13-21-11-2
Heracles Almelo4-01-02-02-32-00-1*4-00-24-21-31-16-14-1
PEC Zwolle3-12-40-33-43-11-0*0-46-22-23-34-31-3
PSV3-11-10-41-15-03-12-14-1*1-15-04-13-0
RKC Waalwijk0-31-20-21-11-32-00-01-3*0-13-02-11-21-2
Sparta Rotterdam4-21-43-05-11-11-20-02-24-0*2-11-22-04-1
FC Twente2-52-04-10-02-32-32-11-13-32-0*3-10-30-1
FC Utrecht4-00-33-11-26-03-13-00-15-12-1*1-22-0
Vitesse0-22-22-11-10-04-21-24-23-01-21-02-1*3-0
VVV-Venlo1-42-00-30-02-10-31-01-21-13-12-11-10-4*
Willem II1-12-10-10-03-11-00-02-12-14-01-10-21-0*

Stand bij beëindigen competitie

1Ajax **251825566823+4553.056
2AZ **251825565417+3710.926
3Feyenoord ***251483505035+1542.210
4PSV ***261475495428+2633.625
5Willem II ***261358443734+313.578
6FC Utrecht251258415034+1619.437
7Vitesse261259414535+1014.571
8Heracles Almelo2610610364034+610.307
9FC Groningen2610511352726+119.509
10sc Heerenveen26899334141018.489
11Sparta Rotterdam269611334145-410.048
12FC Emmen269512323245-138.240
13VVV-Venlo268414282451-276.579
14FC Twente 267613273446-1227.107
15PEC Zwolle267514263755-1813.357
16Fortuna Sittard266812262952-237.975
17ADO Den Haag264715192554-2912.001
18RKC Waalwijk264319152760-335.689

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc:Ts.:Ar:Details:
102/08/2019PEC ZwolleWillem II1-313.824Manschot1-0 Thy, 1-1 Pavlidis, 1-2 Leemans (e.d.),
1-3 Pavlidis
103/08/2019VitesseAjax2-218.100Nijhuis1-0 Bero, 1-1 Van de Beek, 2-1 Bazoer,
2-2 Tadic; R: Bazoer
103/08/2019FC EmmenFC Groningen0-18.245Van Boekel0-1 Hrustic
103/08/2019VVV-VenloRKC Waalwijk3-15.560Kooij0-1 Delcroix, 1-1 Soriano, 2-1 Opoku (pen),
3-1 Van Ooijen
103/08/2019FC TwentePSV1-127.200Gözübüyük1-0 Nakamura, 1-1 Dumfries
104/08/2019Heracles Almelosc Heerenveen0-49.640Martens0-1 Dresevic, 0-2 Bruijn, 0-3 Van Bergen,
0-4 Ejuke
104/08/2019ADO Den HaagFC Utrecht2-410.633Blom1-0 Meijers, 2-0 Falkenburg, 2-1 Zwinkels (e.d.),
2-2 Kerk, 2-3 Immers (e.d.), 2-4 Venema
104/08/2019FeyenoordSparta Rotterdam2-241.000Makkelie0-1 Rayhi, 1-1 Berghuis, 1-2 Veldwijk,
2-2 Larsson
104/08/2019AZFortuna Sittard4-012.858Higler1-0 Vlaar, 2-0 Idrissi, 3-0 Boadu, 4-0 Sugawara
209/08/2019Sparta RotterdamVVV-Venlo4-110.012Nijhuis0-1 Van Ooijen, 1-1 Dervisoglu, 2-1 Ache,
3-1 Harroui, 4-1 Veldwijk
210/08/2019FC GroningenFC Twente1-317.500Bax0-1 Nakamura, 0-2 Cantalapiedra, 1-2 Doan,
1-3 Vuckic; R: Lundqvist, Te Wierik (Gro)
210/08/2019AjaxFC Emmen5-052.000Gözübüyük1-0 Van de Beek, 2-0 Ziyech, 3-0 Tadic,
4-0 en 5-0 Huntelaar,
210/08/2019PSVADO Den Haag3-132.000Makkelie0-1 Necid, 1-1 Bruma, 2-1 Malen, 3-1 Gakpo
210/08/2019Willem IIVitesse0-212.825Van de Graaf0-1 Grot, 0-2 Matavz
211/08/2019Fortuna SittardHeracles Almelo1-15.866Blom0-1 Van de Water, 1-1 Diemers (pen)
211/08/2019sc HeerenveenFeyenoord1-118.600Kamphuis0-1 Berghuis (pen), 1-1 Dresevic
211/08/2019RKC WaalwijkAZ0-26.023Lindhout0-1 en 0-2 Idrissi; R: Gaari (RKC)
211/08/2019FC UtrechtPEC Zwolle3-118.736Mulder0-1 Hamer, 1-1 Van de Streek,
2-1 Gustafson (pen), 3-1 Janssen
316/08/2019VitessePEC Zwolle3-012.273Dieperink1-0 Matavz (pen), 2-0 Karavaev, 3-0 Linssen
317/08/2019ADO Den HaagSparta Rotterdam1-212.479Higler0-1 en 0-2 Rayhi, 1-2 Immers
317/08/2019VVV-VenloAjax1-48.000Makkelie0-1 Ziyech, 0-2 Tadic (pen), 0-3 Huntelaar,
0-4 Neres, 1-4 Linthorst
317/08/2019FC Emmensc Heerenveen2-08.145Nijhuis1-0 Laursen, 2-0 Bijl
318/08/2019Heracles AlmeloPSV0-210.063Kamphuis0-1 Bergwijn, 0-2 Ihattaren
318/08/2019Fortuna SittardWillem II2-37.273Lindhout1-0 Damascan, 1- Vrousai, 1-2 (pen) en 1-3
Pavlidis, 2-3 Damascan
318/08/2019FeyenoordFC Utrecht1-137.500Van Boekel0-1 Abass, 1-1 Haps
318/08/2019FC TwenteRKC Waalwijk3-325.700Perez0-1 Tahiri, 1-1 Vuckic, 1-2 Van Weert, 2-2 Vuckic,
3-2 Zekhnini, 3-3 Quasten
318/08/2019AZFC Groningen0-08.563Gözübüyük(Gespeeld in Den Haag)
424/08/2019Willem IIFC Emmen2-113.300Mulder1-0 Köhlert, 1-1 Kolar (pen), 2-1 Köhlert
424/08/2019Heracles AlmeloVitesse1-19.344Manschot0-1 Linssen, 1-1 Dessers
424/08/2019sc HeerenveenFC Twente0-016.328Van Boekel
425/08/2019RKC WaalwijkADO Den Haag0-35.034Vd Graaf0-1 Beugelsdijk, 0-2 en 0-3 (pen) Necid
R: Bakker (ADO)
425/08/2019FC UtrechtVVV-Venlo1-217.986Kamphuis0-1 en 0-2 Linthorst, 1-2 Dalmau
425/08/2019PEC ZwolleSparta Rotterdam2-212.532Gözübüyük0-1 Ache, 1-1 Bel Hassani, 2-1 Thy, 2-2 Veldwijk
530/08/2019FC EmmenPEC Zwolle1-38.293Vd Kerkhof1-0 Bakker, 1-1 Johnsen, 1-2 Bruns,
1-3 Bel Hassani
531/08/2019sc HeerenveenFortuna Sittard1-115.128Vd Graaf0-1 Passlack, 1-1 Odgaard (pen)
531/08/2019FC GroningenHeracles Almelo1-215.934Lindhout0-1 Van de Water, 1-1 Warmerdam,
1-2 Czyborra
531/08/2019ADO Den HaagVVV-Venlo1-010.617Mulder1-0 Pinas; R: Post (VVV)
501/09/2019FC TwenteFC Utrecht3-125.500Manschot1-0 Aitor (pen), 1-1 Dalmau, 2-1 Vuckic,
3-1 Aitor (pen); R: Guwara (Utr)
501/09/2019RKC WaalwijkPSV1-37.035Blom1-0 Meulensteen, 1-1 Quasten (e.d.),
1-2 Baumgartl,1-3 Mitroglu
501/09/2019Sparta RotterdamAjax1-410.599Kamphuis0-1 Promes, 0-2 Ziyech, 0-3 Tadic (pen),
0-4 Ziyech, 1-4 Dervisoglu
501/09/2019Willem IIFeyenoord0-113.875Nijhuis0-1 Berghuis (pen)
501/09/2019VitesseAZ2-113.290Higler0-1 Koopmeiners (pen), 1-1 Matavz,
2-1 Bero (pen)
614/09/2019AZSparta Rotterdam5-18.000Makkelie0-1 Harroui, 1-1 Idrissi, 2-1 en 3-1 Boadu,
4-1 Idrissi, 5-1 Koopmeiners (pen)
(Gespeeld in Den Haag)
614/09/2019PSVVitesse5-033.300Van Boekel1-0, 2-0, 3-0, 4-0 (pen) en 5-0 (pen) Malen
614/09/2019VVV-VenloFC Groningen2-16.265Vd Kerkhof1-0 Yeboah, 1-1 Hrustic, 2-1 Linthorst
614/09/2019Ajaxsc Heerenveen4-152.000Lindhout1-0 Tadic, 1-1 Odgaard, 2-1 Tagliafico,
3-1 Schuurs, 4-1 Tagliafico
614/09/2019FC UtrechtFC Emmen3-117.661Dieperink1-0 Dalmau, 2-0 Kerk, 2-1 De Leeuw,
3-1 Bahebeck
615/09/2019PEC ZwolleRKC Waalwijk6-213.028Manschot1-0 Bel Hassani, 1-1 Meulensteen, 1-2 Leemans,
2-2, 3-2, 4-2 en 5-2 Ghoochannejhad,
6-2 Hamer
615/09/2019FeyenoordADO Den Haag3-240.000Gözübüyük1-0 Karsdorp (pen), 2-0 Narsingh, 3-0 Fer (pen),
3-1 Ié (e.d.), 5-2 Tapia (e.d.)
615/09/2019Heracles AlmeloWillem II4-111.254Kooij1-0 Dessers, 1-1 Pavlidis, 2-1 Dessers,
3-1 Van de Water, 4-1 Mauro Junior
615/09/2019Fortuna SittardFC Twente2-37.377Higler0-1 Nakamura, 0-2 Espinosa, 0-23 Aburjana,
1-3 Vuckic (e.d.), 2-3 Ciss
720/09/2019FC TwenteHeracles Almelo2-329.300Kamphuis1-0 Aitor, 1-1 Dessers, 1-2 en 1-3 Mauro Junior,
2-3 Berggreen
721/09/2019Sparta RotterdamRKC Waalwijk4-010.231Bax1-0 Smeets, 2-0 Ache, 3-0 Dervisoglu, 4-0 Rayhi
721/09/2019FC GroningenPEC Zwolle2-016.471Vd Eijk1-0 Lundqvist, 2-0 Hrustic
721/09/2019Willem IIVVV-Venlo1-013.227Dieperink1-0 Pavlidis
721/09/2019VitesseFortuna Sittard4-220.800Kooij0-1 Diemers, 1-1 Matavz, 1-2 Angha,
2-2 en 3-2 Linssen, 4-2 Bero
722/09/2019ADO Den HaagAZ0-112.091Lindhout0-1 Koopmeiners (pen)
722/09/2019sc HeerenveenFC Utrecht1-116.593Mulder0-1 Kerk, 1-1 Ejuke
722/09/2019PSVAjax1-135.000Makkelie0-1 Promes, 1-1 Malen
722/09/2019FC EmmenFeyenoord3-38.309Higler0-1 Kökcü, 0-2 Narsingh, 1-2 De Vos, 2-2 Peña,
3-2 Slagveer, 3-3 Toornstra; R: Heylen (Emm)
425/09/2019AjaxFortuna Sittard5-053.000Manschot1-0 Promes, 2-0 Neres, 3-0 Promes,
4-0 Harries (e.d.), 5-0 Promes
425/09/2019PSVFC Groningen3-132.800Nijhuis1-0 Rosario, 2-0 Dumfries, 2-1 Lundqvist,
3-1 Bruma
426/09/2019FeyenoordAZ0-335.000Kamphuis0-1 Boadu, 0-2 Stengs, 0-3 Idrissi
827/09/2019FC EmmenADO Den Haag3-08.002Blank1-0 Goossens (e.d.), 2-0 De Leeuw, 3-0 Slagveer
828/09/2019VVV-Venlosc Heerenveen0-35.944Gözübüyük0-1 en 0-2 Ejuke, 0-3 Odgaard
828/09/2019AjaxFC Groningen2-053.000Kuipers1-0 Martinez, 2-0 Huntelaar; R: Warmerdam (Gro)
828/09/2019Fortuna SittardSparta Rotterdam0-07.483MartensR: Auassar (Spa)
829/09/2019AZHeracles Almelo2-07.241Van Boekel1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Stengs
(Gespeeld in Den Haag)
829/09/2019PEC ZwollePSV0-413.482Higler0-1 Rosario, 0-2 Malen, 0-3 Doan, 0-4 Gutierrez
829/09/2019FeyenoordFC Twente5-132.500Makkelie1-0 Berghuis, 1-1 Aitor, 2-1 Larsson, 3-1 Bijen (ed),
4-1 Sinisterra, 5-1 Larsson
829/09/2019FC UtrechtWillem II2-019.419Vd Graaf1-0 Janssen, 2-0 Kerk; R: Guwara (Utr)
829/09/2019RKC WaalwijkVitesse1-24.858Nijhuis0-1 Dicko, 1-1 Leemans (pen), 1-2 Tannane (pen)
R: Lelieveld (Vit)
904/10/2019FC GroningenRKC Waalwijk3-016.029Kooij1-0 Te Wieik, 2-0 Benschop, 3-0 Gudmundsson
905/10/2019Heracles AlmeloFC Emmen2-010.376Vd Eijk1-0 Dessers, 2-0 Veendorp (e.d.)
906/10/2019PSVVVV-Venlo4-133.000Lindhout1-0 Bergwijn, 2-0 Dumfries, 3-0 Malen,
3-1 Pachnik, 4-1 Malen
905/10/2019Sparta RotterdamFC Twente2-110.435Manschot1-0 Dervisoglu, 1-1 Verdonk, 2-1 Smeets
R: Pleguezuelo (Twe)
905/10/2019sc HeerenveenPEC Zwolle1-016.632Makkelie1-0 Van Bergen
906/10/2019ADO Den HaagAjax0-214.733Blom0-1 Huntelaar, 0-2 Neres
906/10/2019Fortuna SittardFeyenoord4-28.511Van Boekel1-0 Ciss, 1-1 Haps, 2-1 Ciss, 3-1 Harries,
4-1 Sambou, 4-2 Berghuis
905/10/2019VitesseFC Utrecht2-112.704Kuipers1-0 Clark, 1-1 Maher, 2-1 Matavz
906/10/2019Willem IIAZ1-112.707Higler0-1 Koopmeiners (pen), 1-1 Köhlert; R: Boadu (AZ)
1019/10/2019AZsc Heerenveen2-47.648Kuipers0-1 Botman, 1-1 Vlaar, 1-2 Kongolo,
1-3 Odgaard, 2-3 Stengs, 2-4 Koopmeiners (e.d.)
1019/10/2019FC UtrechtPSV3-022.632Makkelie1-0 Van de Streek, 2-0 Maher, 3-0 Klaiber
R: Viergever, Hendrix (PSV)
1019/10/2019VVV-VenloVitesse0-45.992Mulder0-1 en 0-2 Linssen, 0-3 Bazoer, 0-4 Dicko
1019/10/2019FC TwenteWillem II0-127.500Vd Kerkhof0-1 Vrousai
1019/10/2019RKC WaalwijkAjax1-27.508Lindhout0-1 Tadic, 1-1 Bakari, 1-2 Promes
1020/10/2019FeyenoordHeracles Almelo1-137.000Manschot1-0 Toornstra, 1-1 Kiomourtzoglu
1020/10/2019FC EmmenFortuna Sittard2-18.130Nijhuis0-1 Sambou, 1-1 De Leeuw, 2-1 Peña
1020/10/2019PEC ZwolleADO Den Haag3-112.943Gözübüyük0-1 Kramer, 1-1 Bel Hassani, 2-1 Ghoochannejhad,
3-1 Clement
1020/10/2019FC GroningenSparta Rotterdam2-017.582Blom1-0 Sierhuis, 2-0 Benschop; R: Coremans (Spa)
1125/10/2019FC TwenteFC Emmen4-127.000Bax1-0 en 2-0 Vickic, 3-0 Selahi, 3-1 Veendorp,
3-1 Aitor (pen)
1126/10/2019Willem IIRKC Waalwijk2-113.877Blom1-0 Heerkens, 2-0 Llonch, 2-1 Elbers
1126/10/2019Fortuna SittardVVV-Venlo4-18.388Makkelie1-0 en 2-0 Diemers, 3-0 Ciss, 3-1 Opoku,
4-1 Diemers (pen)
1126/10/2019VitesseADO Den Haag0-212.663Manschot0-1 Summerville, 0-2 Immers
1126/10/2019Heracles AlmeloPEC Zwolle4-010.157Perez1-0 Czyborra, 2-0 Van de Water,
3-0 Mauro Junior, 4-0 Konings
1127/10/2019sc HeerenveenFC Groningen1-122.428Lindhout1-0 Faik (pen), 1-1 Benschop (pen)
1127/10/2019PSVAZ0-434.000Van Boekel0-1 en 0-2 Boadu, 0-3 Svensson, 0-4 De Wit
R: Thomas (PSV)
1127/10/2019Sparta RotterdamFC Utrecht1-210.332Vd Eijk0-1 Bahebeck (pen), 1-1 Ache, 1-2 Maher (pen)
1127/10/2019AjaxFeyenoord4-053.968Gözübüyük1-0 Ziyech, 2-0 Tagliafico, 3-0 Neres,
4-0 Van de Beek
1201/11/2019PEC ZwolleAjax2-414.000Kuipers0-1 en 0-2 Promes, 0-3 Neres, 1-3 Hamer,
2-3 Saymak, 2-4 Neres
1202/11/2019Sparta RotterdamPSV2-210.387Nijhuis1-0 Ache, 1-1 Sadilek, 2-1 Rayhi, 2-2 Gakpo
1202/11/2019RKC WaalwijkHeracles Almelo2-04.689Vd Graaf1-0 Sow, 2-0 Vermeulen
1202/11/2019AZFC Twente3-07.579Makkelie1-0 Hatzidiakos, 2-0 De Wit, 3-0 Boadu
R: Drommel (Twe); (Gespeeld in Den Haag)
1203/11/2019FC UtrechtFortuna Sittard6-018.776Kamphuis1-0 Kerk, 2-0 Van de Streek, 3-0 Gustafson (pen),
4-0 Van de Streek, 5-0 Gustafson (pen),
6-0 Makienok
1203/11/2019FC EmmenVitesse2-18.048Kooij1-0 De Leeuw, 2-0 Laursen, 2-1 Dicko
1203/11/2019ADO Den Haagsc Heerenveen1-112.681Vd Eijk1-0 Kramer (pen), 1-1 Botman
1203/11/2019VVV-VenloFeyenoord0-36.572Blom0-1 Jørgensen, 0-2 en 0-3 (pen) Berghuis
R: Kum (VVV)
1203/11/2019FC GroningenWillem II2-016.590Van Boekel1-0 en 2-0 Sierhuis
1308/11/2019VitesseFC Groningen1-212.590Gözübüyük0-1 en 0-2 Asoro, 1-2 Linssen
1309/11/2019sc HeerenveenSparta Rotterdam2-118.089Kooij0-1 en 0-2 Ejuke, 1-2 Veldwijk
1309/11/2019Fortuna SittardADO Den Haag1-08.223Vd Kerkhof1-0 Ciss
1309/11/2019Heracles AlmeloVVV-Venlo6-19.400Kamphuis1-0 Merkel, 2-0 Van de Water, 3-0 Dessers,
4-0 Mauro Junior, 5-0 Dessers, 5-1 Van Ooijen,
6-1 Dessers
1310/11/2019Willem IIPSV2-114.400Kuipers1-0 en 2-0 Nunnely, 2-1 Pereiro
1310/11/2019FC TwentePEC Zwolle2-126.900Blom1-0 Vickic, 2-0 Latibeaudiere, 2-1 Ghoochannejhad
1310/11/2019AjaxFC Utrecht4-053.000Nijhuis1-0 Van de Beek, 2-0 Tadic, 3-0 Van de Beek,
4-0 Martinez
1310/11/2019AZFC Emmen3-05.565Mulder1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Boadu, 3-0 Stengs
(Gespeeld in Den Haag)
1310/11/2019FeyenoordRKC Waalwijk3-247.000Makkelie0-1 Maatsen, 0-2 Sow, 1-2 Jørgensen,
2-2 Larsson, 3-2 Senesi; R: Speirings (RKC)
1423/11/2019FC UtrechtAZ0-322.401Kuipers0-1 Koopmeiners, 0-2 Idrissi, 0-3 Boadu
1423/11/2019PEC ZwolleFortuna Sittard3-113.912Kooij1-0 Saymak, 2-0 Bel Hassani, 2-1 Damascan,
3-1 Thy; R: Ciss (For), Ghoochannejhad (PEC)
1423/11/2019AjaxHeracles Almelo4-153.000Higler1-0 Promes, 2-0 Labyad, 3-0 Promes,
4-0 Huntelaar, 4-1 Dessers
1423/11/2019ADO Den HaagWillem II3-310.889Lindhout0-1 Heerkens, 0-2 Pavlidis, 1-2 Necid,
1-3 Pavlidis, 2-3 Necid, 3-3 Goossens
1424/11/2019PSVsc Heerenveen2-133.800Nijhuis1-0 en 2-0 Bergwijn, 2-1 Odgaard
1424/11/2019FC GroningenFeyenoord1-121.096Manschot0-1 Sinisterra, 1-1 Memisevic (pen)
1424/11/2019VVV-VenloFC Twente2-16.730Vd Eijk1-0 Van Ooijen, 2-0 Soriano, 2-1 Vuckic
1424/11/2019RKC WaalwijkFC Emmen1-16.645Martens0-1 De Leeuw, 1-1 Sow; R: Mulder (RKC)
1424/11/2019Sparta RotterdamVitesse2-010.020Bax1-0 Mattheij, 2-0 Smeets
1529/11/2019sc HeerenveenVitesse3-217.883Makkelie0-1 Matavz, 0-2 Linssen, 1-2 Faik (pen),
2-2 Van Bergen, 3-2 Odgaard
1530/11/2019Willem IISparta Rotterdam4-014.250Mulder1-0 Nunnely, 2-0 Ndayishimiye,
3-0 Heerkens, 4-0 Köhlert
1530/11/2019FC EmmenPSV1-18.309Higler0-1 Schwaab, 1-1 Kolar; R: Bijl (Emm)
1530/11/2019Fortuna SittardFC Groningen1-07.632Martens1-0 Karjalainen
1530/11/2019Heracles AlmeloADO Den Haag4-010.150Manschot1-0 Dessers, 2-0 Mauro Junior, 3-0 Dessers,
4-0 Merkel
1501/12/2019FeyenoordPEC Zwolle1-044.513Lindhout1-0 Berghuis
1501/12/2019AZVVV-Venlo1-06.007Vd Kerkhof1-0 Sugawara (Gespeeld in Den Haag)
1501/12/2019FC TwenteAjax2-530.000Van Boekel1-0 Nakamura, 2-0 Aitor, 2-1 en 2-2 Lang,
2-3 Huntelaar, 2-4 Lang, 2-5 Huntelaar
1501/12/2019FC UtrechtRKC Waalwijk0-118.103Vd Eijk0-1 Meulensten
1606/12/2019PEC ZwolleAZ0-313.708Gözübüyük0-1 Boadu, 0-2 en 0-3 Idrissi
1606/12/2019AjaxWillem II0-254.022Kuipers0-1 Ndayishimiye, 0-2 Dankerlui
1607/12/2019ADO Den HaagFC Twente0-011.439Mulder
1607/12/2019PSVFortuna Sittard5-033.300Lindhout1-0 Doan, 2-0 Malen, 3-0 Bergwijn (pen),
4-0 Ihattaren (pen), 5-0 Gakpo
1607/12/2019VVV-VenloFC Emmen2-06.580Bax1-0 Opoku, 2-0 Van Ooijen; R: Burnet (Emm)
1608/12/2019VitesseFeyenoord0-016.455Van Boekel
1608/12/2019FC GroningenFC Utrecht0-118.741Blom0-1 Ramselaar
1608/12/2019RKC Waalwijksc Heerenveen1-35.174Nagtegaal0-1 Kongolo, 1-1 Spierings, 1-2 Odgaard,
1-3 Dreyer
1608/12/2019Sparta RotterdamHeracles Almelo0-09.934MartensR: Konings (Her)
1713/12/2019sc HeerenveenWillem II1-218.121Higler0-1 Pavlidis, 1-1 Kongolo, 1-2 Ndayishimiye
1714/12/2019ADO Den HaagFC Groningen1-111.049Kooij0-1 Gudmundsson, 1-1 Necid
R: Zeefuik (Gro), Beugelsdijk (ADO)
1714/12/2019Fortuna SittardRKC Waalwijk3-28.391Kamphuis0-1 Mulder, 1-1 Diemers, 1-2 Leemans,
2-2 en 3-2 Damascan; R: Maatsen (RKC)
1714/12/2019VVV-VenloPEC Zwolle1-26.861Nagtegaal0-1 Paal, 0-2 Clement, 1-2 Bastiaans
1714/12/2019FC TwenteVitesse0-326.500Lindhout0-1 Linssen, 0-2 Dicko, 0-3 Linssen
1715/12/2019AZAjax1-017.002Makkelie1-0 Boadu
1715/12/2019FC EmmenSparta Rotterdam2-08.145Vd Graaf1-0 Peña, 2-0 De Leeuw
1715/12/2019FeyenoordPSV3-147.625Nijhuis1-0, 2-0 (pen) en 3-0 (pen) Berghuis, 3-1 Pereiro
1715/12/2019Heracles AlmeloFC Utrecht1-310.200Gözübüyük1-0 Kiomourtzoglu, 1-1 Ramselaar, 1-2 Kerk,
1-3 Ramselaar
1820/12/2019RKC WaalwijkFC Twente3-05.154Vd Kerkhof1-0 Tahiri, 2-0 en 3-0 Spierings
R: Verdonk (Twe)
1821/12/2019sc HeerenveenHeracles Almelo1-120.424Kamphuis0-1 Dessers, 1-1 Veerman
1821/12/2019PSVPEC Zwolle4-133.000Manschot0-1 Saymak 1-1 Hendriks, 2-1 Ihattaren,
3-1 Bruma, 4-1 Gakpo
1821/12/2019Sparta RotterdamAZ3-010.031Blom1-0 Auassar, 2-0 Smeets, 3-0 Dervisoglu (pen)
R: Bizot (AZ)
1821/12/2019Willem IIFortuna Sittard0-013.587Nijhuis
1822/12/2019AjaxADO Den Haag6-153.976Higler1-0 Ziyech, 2-0 Van de Beek, 3-0 Ekkelenkamp,
4-0 Gravenberch, 5-0 Tadic, 6-0 Traoré,
6-1 Goossens; R: Bakker (ADO)
1822/12/2019FC GroningenFC Emmen2-020.136Makkelie1-0 en 2-0 Sierhuis; R: Heylen (Emm)
1822/12/2019FC UtrechtFeyenoord1-221.103Kuipers0-1 Köckcü, 1-1 Hoogma, 1-2 Toornstra
R: Hoogma (Utr)
1822/12/2019VitesseVVV-Venlo3-013.454Mulder1-0 Bazoer, 2-0 Matavz, 3-0 Linssen
1917/01/2020PEC ZwolleFC Utrecht3-313.102Kamphuis0-1 Gustafson (pen), 1-1 Van Duinen, 2-1 Paal,
2-2 Kark, 2-3 Abass, 3-3 Nakayama
1918/01/2020Fortuna SittardVitesse1-38.238Vd Eijk0-1 Tannane, 0-2 en 0-3 Matavz, 1-3 Ciss
1918/01/2020FC TwenteFC Groningen0-026.500Higler
1918/01/2020Feyenoordsc Heerenveen3-146.000Mulder1-0 Sinisterra, 2-0 en 3-0 Jørgensen, 3-1 Veerman
1918/01/2020AZWillem II1-315.442Kuipers1-0 Idrissi, 1-1 Köhlert, 1-2 Pavlidis,
1-3 Ndayishimiye
1919/01/2020VVV-VenloPSV1-17.059Makkelie1-0 Opoku (pen), 1-1 Dumfries
1919/01/2020AjaxSparta Rotterdam2-153.000Lindhout1-0 Van de Beek, 2-0 Gravenberch, 2-1 Piroe
1919/01/2020FC EmmenHeracles Almelo1-08.176Kooij1-0 Kolar
1919/01/2020ADO Den HaagRKC Waalwijk2-012.433Manschot1-0 Pinas, 2-0 Meijers; R: Delcroix (RKC)
2024/01/2020FC UtrechtADO Den Haag4-017.319Nijhuis1-0 Peterson, 2-0 Klaiber, 3-0 Kerk, 4-0 Klaiber
2025/01/2020sc HeerenveenAZ1-219.638Blom0-1 De Wit, 1-1 Ejuke, 1-2 Boadu
2025/01/2020Heracles AlmeloFeyenoord2-310.686Makkelie1-0 Rossmann, 1-1 Toornstra, 1-2 Sinisterra,
1-3 Botteghin, 2-3 Rossmann
2025/01/2020RKC WaalwijkVVV-Venlo1-26.103Vd Graaf1-0 Hansson, 1-1 Opoku, 1-2 Darfalu
2025/01/2020Sparta RotterdamFortuna Sittard1-19.821Higler0-1 Damascan, 1-1 Mattheij
2026/01/2020VitesseFC Emmen1-113.265Nagtegaal1-0 Linssen, 1-1 De Leeuw
2026/01/2020FC GroningenAjax2-122.315Manschot1-0 Sierhuis, 2-0 Lundqvist, 2-1 Van de Beek
2026/01/2020Willem IIPEC Zwolle0-013.337BlankR: Lam (PEC)
2026/01/2020PSVFC Twente1-133.600Mulder1-0 Dumfries, 1-1 Vuckic; R: Afellay (PSV)
2131/01/2020AZRKC Waalwijk4-014.712Gözübüyük1-0 Idrissi, 2-0 Boadu, 3-0 Idrissi, 4-0 Stengs
2101/02/2020ADO Den HaagVitesse0-012.387Kooij
2101/02/2020FeyenoordFC Emmen3-047.084Vd Graaf1-0 Özyakup, 2-0 Jørgensen, 3-0 Sinisterra
2101/02/2020FC TwenteSparta Rotterdam2-026.300Kamphuis1-0 Bijen, 2-0 Lang; R: Rayhi (Spa)
2101/02/2020PEC ZwolleFC Groningen1-012.844Van Boekel1-0 Nakayama
2102/02/2020Willem IIHeracles Almelo1-013.417Blom1-0 Holmén
2102/02/2020Fortuna Sittardsc Heerenveen2-18.371Oostrom0-1 Van Bergen, 1-1 Passlack, 2-1 Botman (e.d.)
2102/02/2020VVV-VenloFC Utrecht1-16.265Higler1-0 Darfalou (pen), 1-1 Gustafson (pen)
2102/02/2020AjaxPSV1-053.055Kuipers1-0 Promes
2207/02/2020Heracles AlmeloFortuna Sittard2-010.235Kuipers1-0 (pen) en 2-0 Dessers; R: Cox (For)
2208/02/2020FC GroningenVitesse1-017.884Vd Kerkhof1-0 Lundqvist (pen)
2208/02/2020sc HeerenveenVVV-Venlo1-116.400Martens0-1 Opoku (pen), 1-1 Floranus
2208/02/2020PSVWillem II3-034.700Lindhout1-0 Dumfries, 2-0 Thomas, 3-0 Ndayishimiye (e.d.)
2208/02/2020RKC WaalwijkPEC Zwolle0-05.257Mulder
2209/02/2020FC UtrechtAjax12:15
2209/02/2020AZFeyenoord14:30
2209/02/2020Sparta RotterdamADO Den Haag4-28.083Makkelie0-1 Pinas, 1-1 Auassar, 2-1 Joosten, 3-1 Vrieds,
3-2 Summerville, 4-2 Harroui
2211/02/2020FC EmmenFC Twente2-08.039Bax1-0 Frei, 2-0 Jansen
2314/02/2020VVV-VenloHeracles Almelo1-06.594Oostrom1-0 Post
2315/02/2020ADO Den HaagPSV0-313.370Van Boekel0-1 Lamers (pen), 0-2 Thomas, 0-3 Gakpo
2315/02/2020FC TwenteAZ2-027.000Lindhout1-0 Aburjana, 2-0 Menig
2315/02/2020Fortuna SittardFC Emmen0-07.856ManschotR: Ninaj (For)
2316/02/2020Vitessesc Heerenveen4-214.113Vd Graaf1-0 Linssen, 2-0 Matavz, 2-1 Kongolo, 2-2 Ejuke,
3-2 Linssen, 4-2 Tannane
2316/02/2020AjaxRKC Waalwijk3-053.000Higler1-0 Tadic (pen), 2-0 Traoré, 3-0 Huntelaar
2316/02/2020Sparta RotterdamFC Groningen1-210.143Vd Eijk0-1 Asoro, 0-2 Lundqvist, 1-2 Rayhi (pen)
2316/02/2020Willem IIFC Utrecht1-114.107Mulder0-1 Bahebeck, 1-1 Gladon
2316/02/2020PEC ZwolleFeyenoord3-413.822Gözübüyük1-0 Thy (pen), 2-0 Van Duinen, 2-1 Fer,
2-2 Berghuis, 3-2 Thy, 3-3 Berghuis, 3-4 Bozenik
2421/02/2020RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-15.343Kooij0-1 Joosten
2422/02/2020FC EmmenWillem II4-28.190Perez1-0 Araujo, 1-1 Llonch, 2-1 De Leeuw
3-1 Adzic, 3-2 Ndayishimiye (pen), 4-2 Pena
2423/02/2020AZPEC Zwolle2-015.306Kamphuis1-0 en 2-0 Koopmeiners (pen)
2422/02/2020FeyenoordFortuna Sittard2-146.016Nijhuis1-0 Berghuis (pen), 1-1 Diemers (pen), 2-1 Bozenik
2422/02/2020FC GroningenVVV-Venlo0-116.734Kuipers0-1 Darfalou
2423/02/2020FC UtrechtFC Twente2-118.491Manschot0-1 Vuckic, 1-1 Kerk, 2-1 Arweiler
2422/02/2020sc HeerenveenADO Den Haag2-216.640Vd Kerkhof0-1 Bogle, 0-2 Kongolo (e.d.), 1-2 Veerman,
2-2 Halilovic
2423/02/2020VitessePSV1-215.509Makkelie1-0 Matavz, 1-1 Lammers (pen), 1-2 Gakpo
2423/02/2020Heracles AlmeloAjax1-012.080Van Boekel1-0 Dessers
2528/02/2020Willem IIFC Groningen3-113.607Martens1-0 Nunnely, 2-0 Pavlidis, 3-0 Köhlert,
3-1 El Messaouidi
2529/02/2020ADO Den HaagHeracles Almelo0-011.207BaxR: Pinas (ADO)
2529/02/2020VVV-VenloFortuna Sittard0-07.115Makkelie
2529/02/2020PEC ZwolleVitesse4-313.088Lindhout1-0 Hamer, 1-1 Matavz, 1-2 Tannane, 2-2 Paal,
3-2 Ghoochannejhad (pen), 3-3 Tannane,
4-3 Clement
2529/02/2020FC Twentesc Heerenveen2-327.000Kooij0-1 Faik, 0-2 Ejuke, 0-3 Veerman,
1-3 Vuckic (pen), 3-2 Selahi
2501/03/2020AjaxAZ0-252.707Gözübüyük0-1 Boadu, 0-2 Idrissi
2501/03/2020PSVFeyenoord1-135.000Higler0-1 Botthegin, 1-1 Gakpo
2501/03/2020Sparta RotterdamFC Emmen5-110.600Nijhuis1-0 Joosten, 2-0 Rayhi, 3-0 Vriends,
3-1 De Leeuw, 4-1 Araujo (e.d.), 5-1 Harroui
2501/03/2020RKC WaalwijkFC Utrecht2-15.134Kamphuis0-1 Kerk, 1-1 Sow, 2-1 Maatsen
2606/03/2020Fortuna SittardPEC Zwolle1-110.071Vd Kerkhof1-0 Cox, 1-1 Thy (Pen)
2607/03/2020FC EmmenVVV-Venlo3-08.100Mulder1-0 Laursen, 2-0 Kolar, 3-0 Laursen
2607/03/2020AZADO Den Haag4-016.117Higler1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Wijndal,
3-0 Koopmeiners, 4-0 Druijf
2607/03/2020sc HeerenveenAjax1-325.950Manschot0-1 en 0-2 Tadic, 0-3 Promes, 1-3 Van Bergen
2607/03/2020VitesseFC Twente1-014.210Martens1-0 Grot
2608/03/2020FC UtrechtSparta Rotterdam5-120.624Lindhout1-0 Ramselaar, 2-0 Dalmau, 3-0 Gustafson,
4-0 Ramselaar, 5-0 Klaiber, 5-1 Piroe
2608/03/2020FeyenoordWillem II2-047.500Van Boekel1-0 Toornstra, 2-0 Berghuis (pen)
2608/03/2020Heracles AlmeloRKC Waalwijk4-210.412Vd Graaf0-1 Leemans (pen), 0-2 Tahiri, 1-2 Van den Buijs,
2-2 en 3-2 Van de Water, 4-2 Burgzorg
2608/03/2020FC GroningenPSV0-119.116Gözübüyük0-1 Dumfries
2713/03/2020ADO Den HaagFortuna SittardNiet gespeeld
2714/03/2020Willem IIsc HeerenveenNiet gespeeld
2714/03/2020AjaxFC TwenteNiet gespeeld
2714/03/2020FC UtrechtVitesseNiet gespeeld
2714/03/2020PEC ZwolleHeracles AlmeloNiet gespeeld
2715/03/2020Sparta RotterdamFeyenoordNiet gespeeld
2715/03/2020PSVFC EmmenNiet gespeeld
2715/03/2020VVV-VenloAZNiet gespeeld
2715/03/2020RKC WaalwijkFC GroningenNiet gespeeld
2820/03/2020Heracles AlmeloSparta RotterdamNiet gespeeld
2821/03/2020FC TwenteADO Den HaagNiet gespeeld
2821/03/2020VitesseWillem IINiet gespeeld
2821/03/2020PEC ZwolleVVV-VenloNiet gespeeld
2821/03/2020sc HeerenveenRKC WaalwijkNiet gespeeld
2822/03/2020Fortuna SittardPSVNiet gespeeld
2822/03/2020FeyenoordAjaxNiet gespeeld
2822/03/2020FC GroningenAZNiet gespeeld
2822/03/2020FC EmmenFC UtrechtNiet gespeeld
2904/04/2020Sparta Rotterdamsc HeerenveenNiet gespeeld
2904/04/2020VVV-VenloWillem IINiet gespeeld
2904/04/2020PSVHeracles AlmeloNiet gespeeld
2904/04/2020AZVitesseNiet gespeeld
2904/04/2020FC UtrechtFC GroningenNiet gespeeld
2905/04/2020RKC WaalwijkFeyenoordNiet gespeeld
2905/04/2020AjaxPEC ZwolleNiet gespeeld
2905/04/2020ADO Den HaagFC EmmenNiet gespeeld
2905/04/2020FC TwenteFortuna SittardNiet gespeeld
3010/04/2020FC Groningensc HeerenveenNiet gespeeld
3011/04/2020VitesseRKC WaalwijkNiet gespeeld
3011/04/2020FeyenoordVVV-VenloNiet gespeeld
3011/04/2020Heracles AlmeloAZNiet gespeeld
3011/04/2020Willem IIADO Den HaagNiet gespeeld
3012/04/2020Fortuna SittardFC UtrechtNiet gespeeld
3012/04/2020FC EmmenAjaxNiet gespeeld
3012/04/2020PEC ZwolleFC TwenteNiet gespeeld
3012/04/2020PSVSparta RotterdamNiet gespeeld
3121/04/2020AZPSVNiet gespeeld
3121/04/2020Sparta RotterdamPEC ZwolleNiet gespeeld
3122/04/2020ADO Den HaagFeyenoordNiet gespeeld
3122/04/2020RKC WaalwijkWillem IINiet gespeeld
3122/04/2020FC GroningenFortuna SittardNiet gespeeld
3122/04/2020sc HeerenveenFC EmmenNiet gespeeld
3122/04/2020FC UtrechtHeracles AlmeloNiet gespeeld
3123/04/2020FC TwenteVVV-VenloNiet gespeeld
3123/04/2020AjaxVitesseNiet gespeeld
3225/04/2020PSVFC UtrechtNiet gespeeld
3225/04/2020Fortuna SittardAZNiet gespeeld
3225/04/2020FC EmmenRKC WaalwijkNiet gespeeld
3225/04/2020FeyenoordFC GroningenNiet gespeeld
3225/04/2020PEC Zwollesc HeerenveenNiet gespeeld
3226/04/2020Heracles AlmeloFC TwenteNiet gespeeld
3226/04/2020VVV-VenloADO Den HaagNiet gespeeld
3226/04/2020Willem IIAjaxNiet gespeeld
3226/04/2020VitesseSparta RotterdamNiet gespeeld
3303/05/2020AjaxVVV-VenloNiet gespeeld
3303/05/2020AZFC UtrechtNiet gespeeld
3303/05/2020FC GroningenADO Den HaagNiet gespeeld
3303/05/2020sc HeerenveenPSVNiet gespeeld
3303/05/2020Sparta RotterdamWillem IINiet gespeeld
3303/05/2020FC TwenteFeyenoordNiet gespeeld
3303/05/2020VitesseHeracles AlmeloNiet gespeeld
3303/05/2020RKC WaalwijkFortuna SittardNiet gespeeld
3303/05/2020PEC ZwolleFC EmmenNiet gespeeld
3410/05/2020ADO Den HaagPEC ZwolleNiet gespeeld
3410/05/2020FC EmmenAZNiet gespeeld
3410/05/2020FeyenoordVitesseNiet gespeeld
3410/05/2020Heracles AlmeloFC GroningenNiet gespeeld
3410/05/2020PSVRKC WaalwijkNiet gespeeld
3410/05/2020Fortuna SittardAjaxNiet gespeeld
3410/05/2020FC Utrechtsc HeerenveenNiet gespeeld
3410/05/2020VVV-VenloSparta RotterdamNiet gespeeld
3410/05/2020Willem IIFC TwenteNiet gespeeld

Topscorers

1Steven BerghuisFeyenoord15
Cyriel DessersHeracles Almelo15
3Myron BoaduAZ14
Bryan LinssenVitesse14
5Oussama IdrissiAZ13
6Quincy PromesAjax12
Tim MatavzVitesse12
8Donyell MalenPSV11
Teun KoopmeinersAZ11
Vangelis PavlidisWillem II11
Dusan TadicAjax11
Haris VuckicFC Twente11

Eredivisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEMMEXCFEYFORGRAGROHEEHERNACPECPSVUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*1-50-11-23-12-23-10-01-02-32-01-11-00-75-03-32-46-2
Ajax5-1*5-05-06-23-04-08-03-04-41-15-02-13-14-14-26-02-0
AZ2-31-0*5-02-11-14-21-01-02-32-15-02-21-03-00-03-00-2
FC Emmen3-22-51-4*1-21-43-31-11-02-01-12-00-12-22-00-31-10-2
Excelsior2-41-74-22-1*2-11-12-02-43-30-31-20-20-23-32-01-01-1
Feyenoord0-26-22-14-03-0*0-24-01-03-02-14-23-02-11-02-14-12-3
Fortuna Sittard0-00-20-33-14-11-4*3-10-02-43-02-13-01-21-12-11-14-4
De Graafschap1-11-41-11-04-12-05-1*0-10-51-23-00-21-40-12-21-22-1
FC Groningen1-00-11-31-21-01-03-01-0*2-03-05-20-11-21-12-13-20-1
sc Heerenveen1-10-40-21-11-03-53-10-31-1*3-52-11-12-22-31-12-24-2
Heracles Almelo4-21-03-22-14-50-26-04-04-12-1*1-00-20-41-53-24-13-4
NAC Breda1-10-30-31-10-20-42-33-00-04-22-1*0-00-20-42-11-12-2
PEC Zwolle2-31-40-03-02-03-15-00-33-22-31-10-0*1-24-30-22-42-3
PSV3-13-03-16-06-01-15-02-12-13-03-12-04-0*4-01-04-06-1
FC Utrecht3-01-32-11-20-03-22-15-00-03-13-12-12-02-2*0-01-10-1
Vitesse1-10-42-21-13-21-12-16-15-12-24-04-14-13-32-1*2-13-2
VVV-Venlo2-00-12-22-31-00-33-24-10-01-10-13-03-00-12-61-3*2-1
Willem II0-31-42-12-32-21-13-23-21-21-55-02-02-00-30-11-30-1*

Eindstand

1Ajax * **3428248611932+ 8751.082
2PSV **342653839826+ 7234.071
3Feyenoord ***342059657541+ 3441.329
4AZ ***3417710586443+ 2115.139
5Vitesse +3414119537051+ 1915.238
6FC Utrecht + ***3415811536051+ 918.841
7Heracles Almelo +3415316486168−710.992
8FC Groningen +3413615453941−217.690
9ADO Den Haag3412913455863−512.555
10Willem II3413516445872−1412.998
11sc Heerenveen34101113416473−918.743
12VVV-Venlo3411815414763−166.828
13PEC Zwolle3411617394457−1313.470
14FC Emmen3410816384172−318.249
15Fortuna Sittard349718345080−308.610
16Excelsior ^^349619334679−334.214
17De Graafschap ^^348521293875−3712.321
18NAC Breda ^345821232974−4518.262

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
110/08/2018PEC Zwollesc Heerenveen2-314.000Higler1-0 Van Duinen (pen), 1-1 en 1-2 Thorsby, 1-3 Zeneli,
2-3 Van Duinen (pen); R: Thorsby (Hee)
111/08/2018Willem IIVVV-Venlo0-111.800Dieperink0-1 Post
111/08/2018AjaxHeracles Almelo1-145.000Gözübüyük0-1 Peterson, 1-1 De Ligt
111/08/2018PSVFC Utrecht4-033.100Nijhuis1-0 Pereiro, 2-0 Bergwijn, 3-0 Lozano,
4-0 Dumfries
111/08/2018ExcelsiorFortuna Sittard2-14.250Mulder1-0 Matheij, 1-1 Smeets; R: Bruins (Exc)
112/08/2018ADO Den HaagFC Emmen1-211.324Martens0-1 Bijl, 0-2 Jansen, 1-2 Becker
112/08/2018De GraafschapFeyenoord2-012.600Van Boekel1-0 Serrarens, 2-0 Nijland; R: Botteghin, Boëtius (Fey)
112/08/2018VitesseFC Groningen5-113.434Lindhout1-0 Linssen, 1-1 Doan, 2-1 Bero, 3-1 Beerens,
4-1 Clarke-Salter, 5-1 Matavz
112/08/2018AZNAC Breda5-014.299Makkelie1-0 Svensson, 2-0 Hatzidiakos, 3-0 Boadu,
4-0 Koopmeiners, 5-0 Johnsen
217/08/2018FC GroningenWillem II0-116.500Manschot0-1 Crowley
218/08/2018NAC BredaDe Graafschap3-018.710Gözübüyük1-0 Te Vrede, 2-0 Mets, 3-0 Nijholt
218/08/2018VVV-VenloAjax0-18.000Blom0-1 Tadic (pen)
218/08/2018Fortuna SittardPSV1-211.135Van Boekel0-1 Lozano, 1-1 Novakovich, 1-2 Rigo
218/08/2018Heracles AlmeloADO Den Haag4-210.414Kooij1-0 Peterson (pen), 2-0 Van Hintum, 2-1 Malone,
2-2 Breukers (e.d.), 3-2 Dalmau, 4-2 Peterson
219/08/2018FC UtrechtPEC Zwolle2-018.036Vd Kerkhof1-0 Van Overeem, 2-0 Klaiber; R: Van Overeem (Utr)
219/08/2018FeyenoordExcelsior3-045.000Makkelie1-0 Van Persie, 2-0 St. Juste, 3-0 Van der Heijden
219/08/2018FC EmmenAZ1-48.085Lindhout0-1 Boadu, 1-1 Bakker, 1-2 Ouwejan, 1-3 en 1-4 Idrissi
219/08/2018sc HeerenveenVitesse1-116.080Mulder1-0 Vlap, 1-1 Matavz
324/08/2018ADO Den HaagFortuna Sittard3-111.600Higler1-0 Lorenzen, 2-0 en 3-0 (pen) El Khayati, 3-1 Semedo
325/08/2018AjaxFC Emmen5-047.500Nijhuis1-0 Ziyech, 2-0 en 3-0 Huntelaar, 4-0 Tadic,
5-0 Bijl (e.d.)
325/08/2018De GraafschapFC Groningen0-112.143Bax0-1 Breij
325/08/2018NAC BredaExcelsior0-218.227Manschot0-1 Massaoud, 0-2 Fortes
325/08/2018PEC ZwollePSV1-213.255Kuipers0-1 De Jong, 1-1 Van Crooy, 1-2 De Jong
326/08/2018Willem IIHeracles Almelo5-011.677Perez1-0 en 2-0 Avidjaj, 3-0, 4-0 (pen) en 5-0 Sol
326/08/2018sc HeerenveenFeyenoord3-521.700Kamphuis0-1 Toornstra, 0-2 Van Persie, 0-3 Toornstra,
0-4 Malacia, 1-3 Thorsby, 2-4 Pirie, 3-4 Bulthuis,
3-5 Ayoub
326/08/2018FC UtrechtVVV-Venlo1-115.226Makkelie1-0 Gavory, 1-1 Susic (pen)
326/08/2018AZVitesse0-014.702Gözübüyük
431/08/2018FC EmmenDe Graafschap1-18.218Vd Kerkhof1-0 Bannink, 1-1 Serrarens
401/09/2018VVV-Venlosc Heerenveen1-16.235Lindhout0-1 Lammers, 1-1 Joosten
401/09/2018PSVWillem II6-133.300Kamphuis1-0 Hendrix, 2-0 Bergwijn, 3-0 Pereiro (pen),
4-0 Viergever, 4-1 Sol, 5-1 Viergever, 6-1 Bergwijn
401/09/2018ExcelsiorADO Den Haag2-43.940Blom0-1 (en), 0-2, 0-3 en 0-4 El Khayati, 1-4 Anderson,
2-4 Mahmudov
401/09/2018Fortuna SittardFC Utrecht1-17.643Dieperink0-1 Emanuelson, 1-1 Novakovich
402/09/2018FC GroningenPEC Zwolle0-110.054Kooij0-1 Van Crooy
402/09/2018Heracles AlmeloAZ3-210.462Manschot0-1 Boadu, 1-1 Osman, 2-1 Peterson, 3-1 Duarte,
3-2 Johnsen
402/09/2018VitesseAjax0-419.231Van Boekel0-1 Ziyech, 0-2 Huntelaar, 0-3 Tadic, 0-4 Huntelaar
402/09/2018FeyenoordNAC Breda4-245.000Nijhuis1-0 Van Persie, 1-1 Nijholt (pen), 2-1 Van Leer (e.d.),
3-1 Van Persie, 4-1 Vilhena, 4-2 Te Vrede
515/09/2018De GraafschapVVV-Venlo1-211.702Martens0-1 Susic, 0-2 Post, 1-2 Burgzorg
515/09/2018ADO Den HaagPSV0-714.519Nijhuis0-1 Lozano, 0-2 De Jong, 0-3 Pereiro (p), 0-4 Lozano,
0-5 Guttierez, 0-6 Bergwijn, 0-7 Pereiro (pen)
515/09/2018Willem IIExcelsior2-211.894Makkelie0-1 Bruins, 0-2 Mahmudov, 1-2 Sol, 2-2 Kristinsson
515/09/2018AjaxFC Groningen3-050.000Higler1-0 (pen) en 2-0 Huntelaar, 3-0 Tadic
516/09/2018AZFeyenoord1-114.362Kuipers1-0 Gudmundsson, 1-1 Berghuis
516/09/2018sc HeerenveenHeracles Almelo3-515.500Van Boekel0-1 Dalmau, 1-1 Lammers, 1-2 Duarte,
2-2 Lammers (pen), 2-3 Peterson, 3-3 Thorsby,
3-4 Peterson, 3-5 Osman
516/09/2018FC UtrechtFC Emmen1-216.720Blom1-0 Van de Streek, 1-1 Slagveer, 1-2 Bijl
R: Emanuelson (Utr)
516/09/2018NAC BredaFortuna Sittard2-318.712Gözübüyük1-0 te Vrede, 1-1 en 1-2 El Moussaidi, 2-2 Kastaneer,
2-3 Ninaj
516/09/2018PEC ZwolleVitesse0-213.325Bax0-1 en 0-2 Matavz
621/09/2018Heracles AlmeloDe Graafschap4-010.829Blank1-0 Vet (e.d.), 2-0 Petsron, 3-0 Kuwas, 4-0 Vermeij
R: Serrarens (Gra)
622/09/2018Fortuna SittardWillem II4-48.537Lindhout1-0 Dammers, 1-1 El Massaoudi (e.d.), 1-2 Sol,
2-2 Novakovich, 2-3 Avidjaj, 3-3 Novakovich,
3-4 Crowley, 4-4 Rodriguez
622/09/2018Excelsiorsc Heerenveen3-34.008Vd Graaf1-0 Massaoud, 2-0 Bruins, 2-1 Bulthuis,
3-1 Messaoud, 3-2 Thorsby, 3-3 Hornkamp
622/09/2018VVV-VenloNAC Breda3-06.167Kamphuis1-0 Opoku, 2-0 Susic (pen), 3-0 Grot
R: Verschueren (NAC)
622/09/2018FC EmmenPEC Zwolle0-18.301Kuipers0-1 Dekker
622/09/2018VitesseADO Den Haag1-114.023Manschot1-0 Matavz, 1-1 El Khayati; R: Van der Werff (Vit)
623/09/2018FeyenoordFC Utrecht1-045.000Higler1-0 Van Persie
623/09/2018FC GroningenAZ1-315.901Van Boekel1-0 Chabot, 1-1 Idrissi, 1-2 Midtsjø, 1-3 Maher
R: Zeefuik, Hrustic (Gro)
623/09/2018PSVAjax3-035.000Makkelie1-0 Pereiro, 2-0 De Jong 3-0 Lozano
729/09/2018sc HeerenveenADO Den Haag1-116.550S. Mulder1-0 Vlap, 1-1 Necid
729/09/2018NAC BredaPSV0-218.926Higler0-1 De Jong, 0-2 Malen
729/09/2018Fortuna SittardAjax0-212.004Van Boekel0-1 Dolberg, 0-2 Ziyech
729/09/2018ExcelsiorVVV-Venlo1-04.106Perez1-0 Omarsson; R: Massaoud (Exc)
730/09/2018Heracles AlmeloFC Emmen2-110.217Makkelie1-0 Kuwas, 2-0 Peterson, 2-1 Jansen (pen)
730/09/2018De GraafschapWillem II2-112.005Bax1-0 Nijland, 1-1 Saddiki, 2-1 Lewis (e.d.)
R: Akkaynak, Palacios (Wil)
730/09/2018AZPEC Zwolle2-215.354Kamphuis1-0 Idrissi, 1-1 Van Crooy, 2-1 Til, 2-2 Flemming
730/09/2018FC GroningenFC Utrecht1-116.293Nijhuis0-1 Van de Streek, 1-1 Mendes Moreira
R: Gustafson (Utr)
730/09/2018FeyenoordVitesse2-145.000Gözübüyük0-1 Bero, 1-1 Botteghin, 2-1 Van Persie; R: Bruns,
Doekhi (Vit), Van Persie (Fey)
805/10/2018FC UtrechtNAC Breda2-117.386Kuipers1-0 (pen) en 2-0 Gustafson, 2-1 Rosheuvel
806/10/2018ADO Den HaagFC Groningen1-011.485Lindhout1-0 Hooi
806/10/2018PEC ZwolleExcelsior2-013.562Vd Kerkhof1-0 Van Duinen, 2-0 Lam
806/10/2018PSVVVV-Venlo4-033.800S. Mulder1-0 Lozano, 2-0 De Jong, 3-0 Gutierrez,
4-0 Lozano (pen)
806/10/2018De Graafschapsc Heerenveen0-512.102Makkelie0-1 en 0-2 Lammers, 0-3 en 0-4 Vlap, 0-5 Hornkamp
R: Bakker (gra)
807/10/2018FC EmmenFortuna Sittard3-38.300Kooij1-0 Dammers (e.d.), 2-0 Arias, 2-1 Semedo,
3-1 Bannink, 3-2 Stokkers, 3-3 Rodriguez
807/10/2018Willem IIFeyenoord1-113.550Blom0-1 Berghuis (pen), 1-1 Sol
807/10/2018VitesseHeracles Almelo4-014.338Kamphuis1-0 Foor, 2-0 en 3-0 Darfalou, 4-0 Büttner (pen)
807/10/2018AjaxAZ5-050.000Higler1-0 Van de Beek, 2-0 Dolberg, 3-0 Van Rhijn (e.d.),
4-0 Ziyech, 5-0 Tadic
920/10/2018PSVFC Emmen6-034.200Nijhuis1-0 Pereiro, 2-0 en 3-0 De Jong, 4-0 Pereiro,
5-0 Gutierrez, 6-0 Lozano
920/10/2018ExcelsiorVitesse2-04.397Kuipers1-0 Clark (e.d.), 2-0 Matheij; R: Stevens (Exc)
920/10/2018sc HeerenveenAjax0-423.315Van Boekel0-1 Schöne, 0-2 Ziyech, 0-3 Tadic (pen), 0-4 Dolberg
920/10/2018FC UtrechtAZ2-118.294Blom0-1 Johnsen, 1-1 Emanuelson, 2-1 Van Rhijn (e.d.)
921/10/2018NAC BredaWillem II2-218.892Gözübüyük1-0 Te Vrede, 1-1 Meissner, 1-2 Avdijaj,
2-2 Rosheuvel
921/10/2018Heracles AlmeloFC Groningen4-111.237Vd Kerkhof0-1 Mahi, 1-1 en 2-1 Dalmau, 3-1 en 4-1 Kuwas
921/10/2018FeyenoordPEC Zwolle3-045.600S. Mulder1-0 Clasie, 2-0 Jørgensen, 3-0 Berghuis
921/10/2018VVV-VenloADO Den Haag2-07.051Blank1-0 Mlapa (pen), 2-0 Grot
921/10/2018Fortuna SittardDe Graafschap3-18.527Martens1-0 Lamprou, 1-1 El Jebli, 2-1 Lamprou, 3-1 Ninaj
1026/10/2018FC EmmenVVV-Venlo1-18.150Dieperink0-1 Mlapa, 1-1 Gronsveld; R: Janssen (VVV)
1027/10/2018ADO Den HaagNAC Breda1-112.199Van Boekel0-1 Ilic, 1-1 El Khayati
1027/10/2018De GraafschapExcelsior4-112.108Kooij1-0 Van Mieghem, 1-1 Omarsson, 2-1 Narsingh,
3-1 El Jebli, 4-1 Serrarens; R: Mattheij (Exc)
1027/10/2018FC GroningenPSV1-218.445Makkelie1-0 Memisevic (pen), 1-1 Malen, 1-2 Dumfries
1027/10/2018PEC ZwolleHeracles Almelo1-113.523Van de Graaf0-1 Dalmau, 1-1 Van Duinen
1028/10/2018VitesseFortuna Sittard2-115.879Higler1-0 Van der Werff, 1-1 Vidigal, 2-1 Bero
1028/10/2018Willem IIFC Utrecht0-112.742Kamphuis0-1 Janssen
1028/10/2018AjaxFeyenoord3-053.720Kuipers1-0 Bijlow (e.d.), 2-0 Ziyech, 3-0 Tadic
R: St. Juste (Fey)
1028/10/2018AZsc Heerenveen2-316.535Gözübüyük1-0 Ouwejan, 1-1 en 1-2 Vlap, 2-2 Gudmundsson,
2-3 Lammers
1102/11/2018ExcelsiorFC Groningen2-44.257Higler0-1 Mahi, 0-2 Doan, 1-2 Koolwijk, 1-3 Cassierra,
2-3 Bruins (pen), 2-4 Pohl
1103/11/2018NAC BredaHeracles Almelo2-118.385Makkelie1-0 Ilic, 1-1 Kuwas, 2-1 Te Vrede
1103/11/2018AjaxWillem II2-053.000Lindhout1-0 Dolberg, 2-0 De Jong
1103/11/2018AZDe Graafschap1-015.428Kuipers1-0 Seuntjens
1103/11/2018PSVVitesse1-034.100Gözübüyük1-0 De Jong; R: Doekhi
1104/11/2018sc HeerenveenFC Emmen1-119.835Blom1-0 Zeneli 1-1 Niemeijer
1104/11/2018FC UtrechtADO Den Haag3-015.946Manschot1-0 Dessers, 2-0 Janssen, 3-0 Van Overeem
1104/11/2018Fortuna SittardPEC Zwolle3-08.332Bax1-0 Stokkers, 2-0 en 3-0 Diemers (pen)
1209/11/2018PEC ZwolleWillem II2-313.222Martens0-1 Dankerlui, 0-2 Sol, 1-2 Van Crooy,
1-3 Sol, 2-3 Flemming
1210/11/2018FC EmmenNAC Breda2-08.300Kamphuis1-0 Cavlan, 2-0 Arias
1210/11/2018De GraafschapPSV1-412.313Blom0-1 De Jong, 1-1 El Jebli, 1-2 Bergwijn,
1-3 Malen, 1-4 De Jong
1210/11/2018VitesseFC Utrecht2-115.131Makkelie1-0 Linssen, 2-0 Ødegaard, 2-1 Dessers
1210/11/2018VVV-VenloFortuna Sittard3-27.534S. Mulder0-1 Stokkers, 1-1 Seuntjens, 2-1 en 3-1 Mlapa,
3-2 Vidigal
1211/11/2018FC Groningensc Heerenveen2-020.731Manschot1-0 Warmerdam, 2-0 Doan
1211/11/2018ExcelsiorAjax1-74.400Gözübüyük0-1 Van de Beek, 0-2 Schöne, 0-3 Van de Beek,
1-3 Messaoud, 1-4 Dolberg, 1-5 Schouten (e.d.),
1-6 Ziyech, 1-7 Neres
1211/11/2018ADO Den HaagAZ0-112.717Higler0-1 Til
1211/11/2018Heracles AlmeloFeyenoord0-211.754Lindhout0-1 Blaswich (e.d.), 0-2 Toornstra
1324/11/2018PEC ZwolleADO Den Haag2-312.152S. Mulder1-0 Lam, 1-1 El Khayati (pen), 2-1 Leemans,
2-2 El Khayati, 2-3 Kuipers
1324/11/2018PSVsc Heerenveen3-034.100Van Boekel1-0 Lozano, 2-0 De Jong, 3-0 Lozano
R: Thorsby (Hee)
1324/11/2018NAC BredaAjax0-318.969Higler0-1 Mashart (e.d.), 0-2 Labyad, 0-3 Huntelaar
1324/11/2018Fortuna SittardHeracles Almelo3-07.545Gözübüyük1-0 Diemers (pen), 2-0 Stokkers, 3-0 El Massaoudi
1325/11/2018FC EmmenExcelsior1-28.021Blank1-0 Jansen, 1-1 Massaoud, 1-2 Koolwijk
1325/11/2018FC UtrechtDe Graafschap5-018.802Lindhout1-0 Van de Streek, 2-0 Janssen, 3-0 Kerk,
4-0 en 5-0 Venema
1325/11/2018FeyenoordFC Groningen1-045.000Blom1-0 Toornstra
1325/11/2018Willem IIVitesse1-311.879Kuipers0-1 Bero, 0-2 Darfalu, 0-3 Linssen, 1-3 Sol (pen)
1325/11/2018VVV-VenloAZ2-26.217Manschot0-1 Koopmeiners, 0-2 Idrissi, 1-2 Mlapa,
2-2 Joosten; R: Van Ooijen (VVV)
1430/11/2018ExcelsiorFC Utrecht3-34.400Martens1-0 Omarsson, 2-0 Koolwijk, 3-0 Bruins (pen),
3-1 Kerk, 3-2 Venema, 3-3 Gustafson (pen)
R: Klaiber (Utr)
1401/12/2018VitesseFC Emmen1-115.000S. Mulder1-0 Linssen, 1-1 Cavlan
1401/12/2018AZWillem II0-215.787Lindhout0-1 en 0-2 Sol
1401/12/2018De GraafschapPEC Zwolle0-212.008Vd Kerkhof0-1 Leemans, 0-2 Namli; R: Nieuwpoort (Gra)
1401/12/2018sc HeerenveenFortuna Sittard3-115.626Kooij1-0 Høegh, 2-0 Zeneli (pen), 2-1 Lamprou,
3-1 Van Amersfoort
1402/12/2018AjaxADO Den Haag5-153.000Van Boekel1-0 Neres, 2-0 Tagliafico, 2-1 Meijers,
3-1 De Ligt, 4-1 Van de Beek, 5-1 Dolberg
1402/12/2018FeyenoordPSV2-145.000Gözübüyük1-0 Jørgensen, 2-0 Larsson, 2-1 Bergwijn
1402/12/2018Heracles AlmeloVVV-Venlo4-110.233Kamphuis1-0 Dalmau, 2-0 Duarte, 3-0 Peterson (pen),
3-1 Röseler, 4-1 Duarte
1402/12/2018FC GroningenNAC Breda5-218.377Makkelie1-0 Mahi, 1-1 Rosheuvel, 1-2 Te Vrede, 2-2 Doan,
3-2 Zeefuik, 4-2 Mahi, 5-2 Memisevic
1106/12/2018FeyenoordVVV-Venlo4-140.000Higler1-0 Vilhena, 2-0 Van Persie, 3-0 Larsson,
3-1 Susic, 4-1 Larsson
1507/12/2018Fortuna SittardAZ0-37.133Van de Graaf0-1 Seuntjens, 0-2 Idrissi, 0-3 Til
1507/12/2018PSVExcelsior6-033.100Manschot1-0 De Jong, 2-0 Vd Meer (e.d.), 3-0 Mattheij (e.d.),
4-0 Malen, 5-0 Bergwijn, 6-0 De Jong
1508/12/2018Willem IIsc Heerenveen1-512.595S. Mulder0-1 Mihajlovic, 1-1 Akkaynak, 1-2 Rienstra (pen),
1-3 Vlap, 1-4 en 1-5 Van Bergen; R: Heerkens (Wil)
1508/12/2018PEC ZwolleAjax1-414.000Kamphuis0-1 Huntelaar, 0-2 De Jong, 1-2 Schöne (e.d.),
1-3 Schöne, 1-4 Tadic
1508/12/2018ADO Den HaagDe Graafschap0-011.105Bax
1509/12/2018FC UtrechtHeracles Almelo3-121.812Blom1-0 Gustafson (pen), 2-0 Kerk, 3-0 Emanuelson,
1-3 Rossmann
1509/12/2018VVV-VenloFC Groningen0-06.668Gözübüyük
1509/12/2018FC EmmenFeyenoord1-48.301Van Boekel0-1 Van der Heijden, 0-2 Berghuis, 1-2 Jansen,
1-3 Kökcü, 1-4 Vilhena
1509/12/2018NAC BredaVitesse2-118.280Lindhout1-0 Te Vrede, 1-1 Linssen, 2-1 Verschueren
R: Bero (Vit)
1614/12/2018Willem IIADO Den Haag0-312.163Kamphuis0-1 Falkenburg, 0-2 en 0-3 Immers
1615/12/2018PEC ZwolleNAC Breda0-013.242Van Boekel
1615/12/2018AZExcelsior2-114.427Vd Kerkhof0-1 Mahmudov, 1-1 Til, 2-1 Johnsen
1615/12/2018Heracles AlmeloPSV0-412.080Higler0-1 Bergwijn, 0-2 Schwaab, 0-3 Dumfries,
0-4 Pereiro; R: Drost, Czyborra (Her)
1615/12/2018VitesseVVV-Venlo2-113.249Bax1-0 Ødegaard, 1-1 Mlapa, 2-1 Darfalou
1616/12/2018sc HeerenveenFC Utrecht2-317.575Van de Graaf0-1 Bergström, 0-2 Kark, 0-3 Tannane, 1-3 Vlap,
2-3 Van Amersfoort
1616/12/2018AjaxDe Graafschap8-052.000Blom1-0 Tadic, 2-0 Mazraoui, 3-0 en 4-0 Ziyech,
5-0 Blind, 6-0 Ziyech, 7-0 en 8-0 Blind
1616/12/2018FC GroningenFC Emmen1-220.000Kuipers1-0 Mahi, 1-1 en 1-2 Pedersen
1616/12/2018FeyenoordFortuna Sittard0-242.500Manschot0-1 Hutten, 0-2 El Massaouidi
1721/12/2018VVV-VenloPEC Zwolle2-07.235Kooij1-0 Susic (pen), 2-0 Joosten; R: Boer (PEC)
1722/12/2018Fortuna SittardFC Groningen0-08.283LindhoutR: Smeets (For)
1722/12/2018NAC Bredasc Heerenveen4-218.352Kamphuis1-0 Te Vrede, 1-1 Rienstra, 1-2 Van Bergen,
2-2 Te Vrede, 3-2 en 4-2 Rosheuvel
R: Rienstra, Kobayashi (Hee)
1722/12/2018PSVAZ3-134.300Van Boekel0-1 Seuntjens, 1-1 Bergwijn, 2-1 Sadilek,
3-1 Lozano (pen)
1722/12/2018ExcelsiorHeracles Almelo0-34.032Bax0-1 Peterson, 0-2 Kuwas, 0-3 Osman
1723/12/2018FC UtrechtAjax1-323.226Higler0-1 Dolberg, 0-2 Tadic (pen), 1-2 Venema,
1-3 De Jong
1723/12/2018De GraafschapVitesse2-212.600Kuipers1-0 Olijve, 1-1 Ødegaard, 2-1 Narsingh, 2-2 Bero
1723/12/2018ADO Den HaagFeyenoord2-213.851Blom1-0 El Khayati, 1-1 Berghuis, 1-2 Larsson,
2-2 El Khayati (pen); R: Nieuwkoop (Fey)
1723/12/2018FC EmmenWillem II0-28.301Gözübüyük0-1 Özbiliz, 0-2 Sol
1818/01/2019VitesseExcelsior3-212.231Vd Graaf1-0 Foor, 2-0 Linssen, 2-1 Edwards,
3-1 Van der Werff, 3-2 Schouten
1819/01/2019AZFC Utrecht3-016.104Lindhout1-0 Van Rhijn, 2-0 Seuntjens, 3-0 Stengs
1819/01/2019PEC ZwolleFeyenoord3-113.724Van Boekel1-0 Van Polen, 1-1 Van Persie, 2-1 Van Crooy,
3-1 Namli
1819/01/2019ADO Den HaagVVV-Venlo2-410.182Manschot1-0 Becker, 1-1 en 1-2 Joosten, 2-2 Falkenburg,
2-3 Mlapa (pen), 2-4 Grot; R: Zwinkels (ADO)
1819/01/2019FC GroningenHeracles Almelo3-016.143Blom1-0 Memisevic (pen), 2-0 en 3-0 Bruns
1820/01/2019Willem IINAC Breda2-014.400Kuipers1-0 Llonch, 2-0 Vrousai; R; El Allouchi (NAC)
1820/01/2019De GraafschapFortuna Sittard5-112.304S. Mulder1-0 en 2-0 Serrarens, 3-0 El Jebli, 3-1 El Messaoudi,
4-1 Serrarens, 5-1 El Jebli
1820/01/2019FC EmmenPSV2-28.301Kamphuis0-1 De Jong, 0-2 Angelino, 1-2 en 2-2 Pedersen
1820/01/2019Ajaxsc Heerenveen4-450.000Gözübüyük1-0 Tadic, 1-1 Lammers, 2-1 Tadic, 3-1 Van Amers-
foort (e.d.), 3-2 Lammers, 3-3 Van Bergen,
4-3 Huntelaar, 4-4 Pierie
1925/01/2019NAC BredaADO Den Haag1-118.547Van Boekel0-1 Lorenzen, 1-1 Kastaneer
1926/01/2019Heracles AlmeloPEC Zwolle0-210.667Lindhout0-1 Van Duinen, 0-2 Thy
1926/01/2019ExcelsiorDe Graafschap2-04.400Manschot1-0 Bruins, 2-0 El Hamdaoui
1926/01/2019VVV-VenloFC Emmen2-36.145Bax1-0 Opoku, 1-1 Bannink, 1-2 Arias, 2-2 Opoku,
2-3 Chacon
1926/01/2019PSVFC Groningen2-133.900Higler1-0 en 2-0 Lozano, 2-1 Reis
1927/01/2019Fortuna SittardVitesse2-18.123Perez0-1 Linssen, 1-1 Hutten, 2-1 Stokkers
1927/01/2019sc HeerenveenAZ0-217.182S. Mulder0-1 Floranus (e.d.), 0-2 Idrissi
1927/01/2019FC UtrechtWillem II0-117.256Kooij0-1 Crowley
1927/01/2019FeyenoordAjax6-247.500Makkelie0-1 Schöne, 1-1 Toornstra, 2-1 Berghuis, 2-2 Ziyech,
3-2 en 4-2 Van Persie, 5-2 Vilhena, 6-2 Ayoub
2001/02/2019De GraafschapNAC Breda3-012.502Makkelie1-0 Burgzorg, 2-0 El Jebli, 3-0 Owusu
2002/02/2019Vitessesc Heerenveen2-215.342Vd Kerkhof0-1 Vlap, 1-1 Ali, 2-1 Linssen, 2-2 Lammers (pen)
2002/02/2019Willem IIFC Groningen1-212.633Martens0-1 Warmerdam, 0-2 Sierhuis, 1-2 Vrousai
2002/02/2019AjaxVVV-Venlo6-052.000Lindhout1-0 Ziyech, 2-0 Dolberg, 3-0 Tadic, 4-0 Neres,
5-0 Huntelaar, 6-0 Van de Beek
2002/02/2019AZFC Emmen5-014.328Gözübüyük1-0 en 2-0 Koopmeiners (pen), 3-0 de Leeuw (e.d.),
4-0 Stengs, 5-0 Johnsen
2003/02/2019ExcelsiorFeyenoord2-14.400Kamphuis0-1 Van Persie, 1-1 Messaouid, 2-1 Van der Meer
2003/02/2019PEC ZwolleFC Utrecht4-313.024Kuipers0-1 Gustafson, 1-1 Van Crooy, 1-2 Letschert,
1-3 Bahebeck, 2-3 Lam, 3-3 (pen) en 4-3 Van Duinen
R: Emanuelson, Bazoer (Utr)
2003/02/2019PSVFortuna Sittard5-034.400Blom1-0 Pereiro, 2-0 de Jong, 3-0 Gakpo,
4-0 en 5-0 De Jong
2003/02/2019ADO Den HaagHeracles Almelo2-011.464S. Mulder1-0 en 2-0 Necid
2108/02/2019NAC BredaAZ0-318.205Manschot0-1 en 0-2 Til, 0-3 Gudmundsson
2109/02/2019Heracles AlmeloAjax1-012.080Higler1-0 Osman
2109/02/2019sc HeerenveenPEC Zwolle1-119.822Makkelie1-0 Vlap, 1-1 Lam
2109/02/2019VVV-VenloWillem II2-16.134S. Mulder1-0 Mlapa, 1-1 Crowley (pen), 2-1 Mlapa
2109/02/2019FeyenoordDe Graafschap4-040.000Lindhout1-0 Vilhena, 2-0 Verdonk, 3-0 St. Juste,
4-0 Toornstra
2110/02/2019Fortuna SittardExcelsior4-18.479Bax1-0 en 2-0 Lamprou, 2-1 Messaoud, 3-1 Diemers,
4-1 Novakovich
2110/02/2019FC GroningenVitesse2-116.498Kuipers1-0 Sierhuis, 1-1 Darfalou, 2-1 El Hankouri
2110/02/2019FC EmmenADO Den Haag3-28.301Dieperink1-0 Bannink, 2-0 Braken, 2-1 Goossens, 2-2 Necid,
3-2 Jansen
2110/02/2019FC UtrechtPSV2-219.005Van Boekel1-0 Van de Streek, 2-0 Kerk, 2-1 en 2-2 De Jong
2215/02/2019ADO Den HaagPEC Zwolle1-012.253Kooij1-0 Troupée; R; Namli (PEC)
2216/02/2019AZVVV-Venlo3-014.675Vd Kerkhof1-0 Til, 2-0 Röseler, 3-0 M. Seuntjens
2216/02/2019sc HeerenveenPSV2-223.522Kamphuis1-0 Van Bergen, 2-0 Vlap, 2-1 Pereiro,
2-2 Malen
2216/02/2019Heracles AlmeloFortuna Sittard6-010.568Manschot1-0 en 2-0 Dalmau, 3-0 Drist, 4-0 Dalmau,
5-0 Peterson, 6-0 Dalmau
2216/02/2019VitesseWillem II3-214.168Lindhout1-0 Linssen, 2-0 Ødegaard, 2-1 Isak,
3-1 Clark, 3-2 Pavlidis
2217/02/2019AjaxNAC Breda5-050.000Mulder1-0 Tadic (pen), 2-0 Dolberg, 3-0 Kastaneer (e.d.),
4-0 Tadic, 5-0 PAlmer-Brown
2217/02/2019ExcelsiorFC Emmen2-14.200Higler0-1 De Leeuw, 1-1 Edwards, 2-1 Eckert
2217/02/2019FC GroningenFeyenoord1-020.259Makkelie1-0 Van Beek (e.d.)
2217/02/2019De GraafschapFC Utrecht0-112.464Blom0-1 Gustafson
2322/02/2019VVV-VenloHeracles Almelo0-16.534Blank0-1 Osman (pen)
2323/02/2019FC UtrechtExcelsior0-018.676Gözübüyük
2323/02/2019PEC ZwolleDe Graafschap0-313.823Martens0-1 Lam (e.d.), 0-2 Benschop, 0-3 Burgzorg
2323/02/2019Fortuna Sittardsc Heerenveen2-48.523Van Boekel1-0 Lamprou, 2-0 Diemers, 2-1 Høegh, 2-2 V. Bergen,
2-3 (pen) en 2-4 Lammers; R: Rodriguez (For)
2323/02/2019NAC BredaFC Groningen0-018.572Blom
2324/02/2019ADO Den HaagAjax1-514.352Manschot1-0 El Khayati, 1-1 Van de Beek, 1-2 Tadic (pen),
1-3 Ziyech, 1-4 Dolberg, 1-5 Ziyech
2324/02/2019PSVFeyenoord1-134.600Higler0-1 Jørgensen, 1-1 Lozano; R: Van Beek
2324/02/2019FC EmmenVitesse0-38.301Vd Graaf0-1 Dauda, 0-2 Ødegaard, 0-3 Foor
2324/02/2019Willem IIAZ2-112.423Dieperink1-0 Vrousai, 2-0 Crowley, 2-1 Til
2401/03/2019De GraafschapADO Den Haag1-112.498Kuipers0-1 Becker, 1-1 El Jabli
2402/03/2019Heracles AlmeloFC Utrecht1-511.200Bax0-1 Van de Streek, 0-1 Janssen, 1-2 Dalmau,
1-3 Kerk, 1-4 Gustafson (pen), 1-5 Bazoer (pen)
R: Drost (Her)
2402/03/2019sc HeerenveenWillem II4-217.882Vd Kerkhof1-0 Vlap, 2-0 (pen) en 3-0 Lammers, 3-1 Isak,
3-2 Pavlidis, 4-2 Rienstra; R: Meissner (Wil)
2402/03/2019ExcelsiorPSV0-24.400Makkelie0-1 en 0-2 Bergwijn
2402/03/2019VitesseNAC Breda4-112.757Kooij0-1 Korte, 1-1 Buitink, 2-1 Van der Werff,
3-1 Büttner, 4-1 Bero; R: Klomp (NAC)
2403/03/2019AZFortuna Sittard4-213.823Lindhout1-0 Koopmeiners (pen), 1-1 Lamprou, 1-2 Novakovich,
2-2 Til, 3-2 Idrissi, 4-2 Koopmeiners
2403/03/2019FC GroningenVVV-Venlo3-216.757Gözübüyük0-1 Post, 1-1 en 2-1 Mahi (pen), 2-2 Mlapa,
3-2 Bel Hassani; R: Rutten (VVV)
2403/03/2019FeyenoordFC Emmen4-030.000Kamphuis1-0 , 2-0 en 3-0 Van Persie, 4-0 Berghuis
2508/03/2019FC UtrechtFC Groningen0-018.146Kuipers
2509/03/2019VVV-VenloExcelsior1-06.382Blom1-0 Opoku
2509/03/2019PSVNAC Breda2-034.300Gözübüyük1-0 De Jong, 2-0 Malen
2509/03/2019ADO Den Haagsc Heerenveen2-313.118Martens0-1 Vlap, 1-1 Necid, 1-2 Vlap, 1-3 Lammers,
2-3 El Khayati
2509/03/2019Willem IIDe Graafschap3-212.796Blank1-0 en 2-0 Isik, 2-1 Straalman, 3-1 Lewis,
3-2 El Jebli (pen)
2510/03/2019PEC ZwolleAZ0-013.954Makkelie
2510/03/2019VitesseFeyenoord1-117.208Manschot0-1 Kökcü, 1-1 Dauda
2510/03/2019FC EmmenHeracles Almelo1-18.185Mulder0-1 Dalmau, 1-1 Braken; R: Breukers (Her)
2510/03/2019AjaxFortuna Sittard4-052.000Kamphuis1-0 Tadic, 2-0 en 3-0 Neres, 4-0 Tadic
2413/03/2019AjaxPEC Zwolle2-150.000Lindhout1-0 Tadic, 1-1 Van Crooy, 2-1 Blind
R: Van Crooy (PEC)
2615/03/2019Fortuna SittardFC Emmen3-110.232Makkelie1-0 Lukic (e.d.), 2-0 Semedo, 3-0 Novakovich,
3-1 Niemeijer; R: Bijl (Emm)
2616/03/2019sc HeerenveenDe Graafschap0-319.020Bax0-1 Benschop, 0-2 Vet, 0-3 Burgzorg
2616/03/2019FeyenoordWillem II2-337.000Van Boekel1-0 Berghuis, 1-1 Heerkens, 2-1 Botteghin,
2-2 Lewis, 2-3 Isak
2616/03/2019NAC BredaFC Utrecht0-418.613Kamphuis0-1 Bahebeck, 0-2 Gustafson (pen),
0-3 Janssen, 0-4 Bahebeck
2616/03/2019Heracles AlmeloVitesse3-211.086Kuipers1-0 Dalmau, 1-1 Foor, 2-1 Dalmau, 2-2 Bero (pen),
3-2 Van den Buijs; R: Clark (Vit)
2617/03/2019VVV-VenloPSV0-18.000Manschot0-1 Lozano
2617/03/2019AZAjax1-017.026Gözübüyük1-0 Til
2617/03/2019FC GroningenADO Den Haag1-017.291Higler1-0 Immers (e.d.)
2617/03/2019ExcelsiorPEC Zwolle0-24.093Mulder0-1 Ehizibue, 0-2 Namli
2730/03/2019Willem IIFortuna Sittard3-214.270Martens0-1 Novakovich, 1-1 Isak (pen), 1-2 Ninaj,
2-2 en 3-2 Isak (pen); R: Balic (For)
2730/03/2019ADO Den HaagVitesse3-313.721Mulder1-0 Becker, 1-1 en 1-2 Buitink, 2-2 Immers,
2-3 Buitink, 3-3 Immers
2730/03/2019De GraafschapHeracles Almelo1-212.502Higler1-0 Benschop, 1-1 Kuwas, 1-2 Duarte
2730/03/2019sc HeerenveenExcelsior1-018.021Lindhout1-0 Van Amersfoort
2730/03/2019AZFC Groningen1-015.404Van Boekel1-0 Vlaar
2731/03/2019NAC BredaVVV-Venlo1-117.946Vd Graaf0-1 Mlapa, 1-1 Leigh; R: El Allouchi (NAC)
2731/03/2019FC UtrechtFeyenoord3-221.758Gözübüyük1-0 Emanuelson, 2-0 Van de Streek, 2-1 Larsson,
2-2 Van Persie, 3-2 Letschert
2731/03/2019PEC ZwolleFC Emmen3-013.721Kamphuis1-0 Van Crooy, 2-0 en 3-0 Thy
2731/03/2019AjaxPSV3-152.669Kuipers1-0 Schwaab (e.d.), 1-1 De Jong, 2-1 Tadic (pen),
3-1 Neres; R: Mazraoui (Aja)
2802/04/2019VitesseAZ2-214.162Lindhout0-1 Vlaar, 0-2 Koopmeiners, 1-2 Bero, 2-2 Buitink
2802/04/2019Heracles AlmeloWillem II3-410.442Vd Eijk0-1 en 0-2 Isak, 0-3 Pavlidis, 1-3 Kuwas,
2-3 Konings, 2-4 Vrousai, 3-4 Dalmau
2802/04/2019FC GroningenDe Graafschap1-018.008Kooij1-0 Gladon
2803/04/2019VVV-VenloFC Utrecht2-66.723Dieperink1-0 Opoku, 1-1 Bazoer, 2-1 Joosten, 2-2 Bazoer,
2-3 Post (e.d.), 2-4 Klaiber, 2-5 Van de Streek,
2-6 Kramer
2803/04/2019ExcelsiorNAC Breda1-24.400Vd Kerkhof1-0 El Hamdaoui, 1-1 Korte, 1-2 Koch
2803/04/2019Fortuna SittardADO Den Haag0-08.125KamphuisR: Rodriquez (For)
2803/04/2019FC EmmenAjax2-58.301Mulder0-1 Van de Beek, 0-2 Blind, 0-3 Neres, 0-4 Huntelaar,
0-5 Neres, 1-5 Tagliafico (e.d.), 2-5 Arias
2804/04/2019PSVPEC Zwolle4-034.000Van Boekel1-0 De Jong, 2-0 Bergwijn, 3-0 De Jong, 4-0 Malen
2804/04/2019Feyenoordsc Heerenveen3-025.000Kuipers1-0 Jørgensen, 2-0 Berghuis, 3-0 Vilhena
2906/04/2019FC GroningenExcelsior1-017.456Bax1-0 Gladon
2906/04/2019ADO Den HaagFC Utrecht5-013.022Lindhout1-0 Immers, 2-0 Meijers, 3-0 Bakker, 4-0 Necid,
5-0 Immers
2906/04/2019Willem IIAjax1-414.700Makkelie0-1 Van de Beek, 1-1 Isak (pen), 1-2 Heerkens (e.d.),
1-3 Veltman, 1-4 Ziyech
2906/04/2019De GraafschapAZ1-112.503Kamphuis0-1 Til, 1-1 Bizot (e.d.)
2906/04/2019Heracles AlmeloNAC Breda1-010.530Martens1-0 Peterson
2907/04/2019FC Emmensc Heerenveen2-08.301Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Cavlan
2907/04/2019PEC ZwolleFortuna Sittard5-013.334Higler1-0 Van Crooy, 2-0 Namli, 3-0 Thy, 4-0 Van Duinen,
5-0 Thy; R: Ninaj (For)
2907/04/2019VVV-VenloFeyenoord0-38.000Mulder0-1 Larsson, 0-2 Jørgensen, 0-3 Malacia
2907/04/2019VitessePSV3-321.248Gözübüyük1-0 Serero, 1-1 Lozano (pen), 2-1 Ødegaard,
2-2 De Jong, 3-2 Matavz, 3-3 Lozano (pen)
R: Van der Werf (Vit)
3012/04/2019NAC BredaFC Emmen1-118.422Makkelie0-1 Slagveer, 1-1 Palmer-Brown
3013/04/2019AZADO Den Haag2-315.034Kuipers0-1 en 0-2 Falkenburg, 1-2 en 2-2 Gudmundsson,
2-3 Becker
3013/04/2019FeyenoordHeracles Almelo2-135.000Kamphuis1-0 Berghuis, 1-1 Drost, 2-1 Berghuis (pen)
R: Jørgensen (Fey)
3013/04/2019Fortuna SittardVVV-Venlo1-19.511Bax1-0 Novakovich, 1-1 Grot
3014/04/2019Willem IIPEC Zwolle2-012.947Dieperink1-0 Dankerlui, 2-0 Isak
3014/04/2019PSVDe Graafschap2-134.500Lindhout0-1 Burgzorg, 1-1 Bergwijn (pen), 2-1 De Jong
3014/04/2019sc HeerenveenFC Groningen1-121.056Nijhuis1-0 Van Amersfoort, 1-1 Gladon
3014/04/2019FC UtrechtVitesse0-022.064Higler
3013/04/2019AjaxExcelsior6-252.000Van Boekel1-0 Huntelaar, 2-0 Tadic, 3-0 Huntelaar,
3-1 El Hamdaoui, 4-1 Tadic, 5-1 Huntelaar,
6-1 Dolberg, 6-2 Fortes
3119/04/2019Heracles Almelosc Heerenveen2-111.586Kooij1-0 Kuwas (pen), 1-1 Lammers (pen), 2-1 Dalmau
3120/04/2019FC EmmenFC Utrecht2-08.269Martens1-0 De Leeuw, 2-0 Veendorp
3120/04/2019FeyenoordAZ2-145.000Nijhuis0-1 Seuntjens, 1-1 Malacia, 2-1 Van Persie
3120/04/2019VitessePEC Zwolle4-115.387Kuipers1-0 Linssen, 1-1 Thy, 2-1 Linssen, 3-1 Dauda,
4-1 Linssen; R: Büttner (Vit)
3120/04/2019VVV-VenloDe Graafschap4-16.545Gözübüyük0-1 Narsingh, 1-1 Seuntjens, 2-1 Mlapa, 3-1 Grot,
4-1 Rutten
3121/04/2019ExcelsiorWillem II1-14.140Lindhout0-1 Tapia, 1-1 El Hamdaoui
3121/04/2019Fortuna SittardNAC Breda2-110.266Van Boekel1-0 (pen) en 2-0 Diemers, 2-1 Te Vrede
3121/04/2019FC GroningenAjax0-122.288Higler0-1 Huntelaar; R: Huntelaar (Aja)
3121/04/2019PSVADO Den Haag3-134.300Makkelie1-0 Dumfries, 2-0 De Jong, 2-1 Necid, 3-1 Malen
3223/04/2019De GraafschapFC Emmen1-012.501Kuipers1-0 Serrarens
3223/04/2019sc HeerenveenVVV-Venlo2-217.450Dieperink1-0 Vlap, 1-1 Grot, 2-1 Vlap, 2-2 Steijn
3223/04/2019AZHeracles Almelo2-113.521Mulder1-0 Stengs, 1-1 Kuwas, 2-1 Gudmundsson
3223/04/2019AjaxVitesse4-252.000Kamphuis1-0 Ziyech, 2-0 Tadic (pen), 3-0 De L:igt, 3-1 Foor,
4-1 Tadic, 4-2 Darfalou; R: Bero (Vit)
3224/04/2019NAC BredaFeyenoord0-418.473Lindhout0-1 St Juste, 0-2 Vente, 0-3 en 0-4 Toornstra
3224/04/2019FC UtrechtFortuna Sittard2-119.295Vd Graaf1-0 Kerk, 1-1 Balic, 2-1 Kerk
3224/04/2019PEC ZwolleFC Groningen3-213.942Vd Kerkhof0-1 Sierhuis, 1-1 Thy, 1-2 Gladon, 2-2 Van Polen,
3-2 Thy; gestaakt op 24/4. uitgespeeld op 29/4 bij
een stand van 1-2.
3225/04/2019ADO Den HaagExcelsior3-113.392Manschot1-0 El Khayati, 1-1 Fortes, 2-1 Bakker,
3-1 Becker
3225/04/2019Willem IIPSV0-314.700Higler0-1 Malen, 0-2 De Jong, 0-3 Bergwijn
3412/05/2019sc HeerenveenNAC Breda2-118.500Higler1-0 Lammers, 1-1 Koch, 2-1 Van Bergen
3412/05/2019FeyenoordADO Den Haag0-245.000Mulder0-1 Falkenburg, 0-2 Becker
3412/05/2019AZPSV1-016.555Makkelie1-0 Til
3412/05/2019Willem IIFC Emmen2-313.800Kamphuis1-0 Pavlidis, 2-0 Isak, 2-1 Slagveer, 2-2 Ben Moussa,
2-3 De Leeuw
3412/05/2019PEC ZwolleVVV-Venlo2-413.189Vd Eijk1-0, 1-1 en 1-2 Mlapa, 1-3 Van Ooijen, 1-4 Mlapa,
2-4 Elbers
3412/05/2019AjaxFC Utrecht4-153.520Van Boekel0-1 Boussaid, 1-1 Huntelaar, 2-1 Van de Beek,
3-1 en 4-1 (pen) Tadic
3412/05/2019Heracles AlmeloExcelsior4-511.485Gözübüyük0-1 Omarsson, 1-1 Dalmau, 1-2 Omarsson,
2-2 en 3-2 Dalmau, 4-2 Duarte, 4-3 Mattheij,
4-4 Eckert, 4-5 Omarsson
3412/05/2019VitesseDe Graafschap6-116.250Nijhuis1-0 Straalman (e.d.), 2-0 en 3-0 Buitink,
4-0 Ødegaard (pen), 5-0 Darfalu, 5-1 El Jebli,
6-1 Musaba
3412/05/2019FC GroningenFortuna Sittard3-019.738Manschot1-0 Gladon, 2-0 Doan, 3-0 Memisevic
3315/05/2019FC Utrechtsc Heerenveen3-118.646Bax0-1 Rienstra, 1-1 Janssen, 2-1 Van de Streek,
3-1 Dessers
3315/05/2019NAC BredaPEC Zwolle0-014.216Kamphuis
3315/05/2019PSVHeracles Almelo3-134.200Nijhuis0-1 Konings, 1-1 Droste (e.d.), 2-1 Viergever,
3-1 Malen
3315/05/2019Fortuna SittardFeyenoord1-412.300Gözübüyük0-1 Kökcü, 1-1 Smeets, 1-2 en 1-3 Jørgensen,
1-4 Berghuis; R; Heerings (For)
3315/05/2019ExcelsiorAZ4-23.811Higler1-0 Fortes, 1-1 Koopmeiners, 2-1 Van Rhijn (e.d.),
3-1 Bruins, 4-1 Omarsson, 4-2 Johnsen
3315/05/2019De GraafschapAjax1-412.600Makkelie0-1 Schöne, 1-1 El Jebli, 1-2 Tagliafico,
1-3 (pen) en 1-4 Tadic
3315/05/2019VVV-VenloVitesse1-36.512Lindhout0-1 Karavaev, 0-2 Ødegaard, 1-2 Van Ooijen,
1-3 Bero
3315/05/2019ADO Den HaagWillem II6-213.128Martens0-1 Dankerlui, 1-1 El Khayati, 1-2 Pavlidis,
2-2 Kanon, 3-2 El Khayati (pen), 4-2 Necid,
5-2 Immers, 6-2 Necid; R; Dankerlui (Wil)
3315/05/2019FC EmmenFC Groningen1-08.301Van Boekel1-0 Chacon

Play offs voor Europa League

1e ronde
18/05/2019Heracles AlmeloFC Utrecht0-28.322Mulder0-1 Gustafson (pen), 0-2 Dessers
18/05/2019FC GroningenVitesse2-116.783Higler1-0 Mahi, 2-0 memisevic (pen), 2-1 Clark
21/05/2019FC UtrechtHeracles Almelo3-011.233Lindhout1-0 Gustafson (pen), 2-0 en 3-0 Bahebeck
21/05/2019VitesseFC Groningen3-19.756Nijhuis1-0 Ødegaard, 2-0 en 3-0 Matavz, 3-1 Sierhuis
2e ronde
24/05/2019FC UtrechtVitesse1-118.328Manschot1-0 Van de Streek, 1-1 Matavz
28/05/2019VitesseFC Utrecht0-216.799Lindhout0-1 Dessers, 0-2 Gustafson; R: Dauda

Play offs voor promotie/degradatie

1e ronde
10/05/2019NECRKC Waalwijk2-08.261Bax1-0 Ndayishimiye, 2-0 Bruijn
10/05/2019SC CambuurAlmere City FC2-26.843Lindhout0-1 Bansabouh, 1-1 Mbende, 1-2 Meijer, 2-2 Ciganiks
14/05/2019RKC WaalwijkNEC3-03.249Kamphuis1-0 Seys, 2-0 Spierings, 3-0 Bilate
14/05/2019Almere City FCSC Cambuur1-22.569Vd Kerkhof0-1 Robertha, 0-2 Bansabouh (e.d.), 1-2 Vossebelt
2e ronde
19/05/2019RKC WaalwijkExcelsior2-14.319Martens1-0 Bilate, 1-1 Fortes, 2-1 Gaari
19/05/2019Go Ahead EaglesFC Den Bosch2-29.467Kamphuis0-1 Van der Sande, 1-1 Lelieveld, 1-2 Brouwers, 2-2 Navratil
19/05/2019TOP OssSparta Rotterdam0-24.346Bax0-1 en 0-2 Harroui
19/05/2019SC CambuurDe Graafschap1-18.542Manschot0-1 Narsingh, 1-1 Maulun; R: Mbende (Cam)
22/05/2019ExcelsiorRKC Waalwijk1-14.400Vd Graaf0-1 Spierings, 1-1 Omarsson; R: Spierings (RKC)
22/05/2019FC Den BoschGo Ahead Eagles0-16.900Vd Kerkhof0-1 Veldmate
22/05/2019Sparta RotterdamTOP Oss3-010.020Makkelie1-0 Vriends, 2-0 en 3-0 Ache
22/05/2019De GraafschapSC Cambuur2-010.611Mulder1-0 en 2-0 (pen) Benschop
3e ronde
25/05/2019RKC WaalwijkGo Ahead Eagles0-06.182Lindhout
25/05/2019Sparta RotterdamDe Graafschap1-210.031Kamphuis1-0 Auassar, 1-1 Bahoui, 1-2 El Jebli (pen); R: Vriends (Spa)
28/05/2019Go Ahead EaglesRKC Waalwijk4-59.800Higler0-1 Hansson (pen), 0-2 Spierings, 1-2 Veldmate (pen),
2-2 Van der Venne, 3-2 Bakx, 3-3 Mulder, 4-3 Langedijk,
4-4 Spierings, 4-5 Bilate (pen)
28/05/2019De GraafschapSparta Rotterdam0-212.600Blom0-1 Dervisoglu, 0-2 Auassar

RKC Waalwijk en Sparta Rotterdam gepromoveerd; Excelsior en De Graafschap gedegradeerd

Topscorers

1Luuk de JongPSV28
2Dusan TadicAjax28
3Adrián DalmauHeracles Almelo19
4Hirving LozanoPSV17
5Abdenasser El KhayatiADO Den Haag17
6Robin van PersieFeyenoord16
7Klaas-Jan HuntelaarAjax16
8Hakim ZiyechAjax16
9Sam Lammerssc Heerenveen16
10Michel Vlapsc Heerenveen16

Eredivisie 2017-2018

Het seizoen begint dramatisch voor de Nederlandse topclubs. Ajax en PSV stranden al in de voorronden van het Europese voetbal tegen respectievelijk Rosenborg en Osijek. Opnieuw een duidelijk signaal dat het Nederlandse voetbal er beroerd voor staat. Dat blijkt later ook als Feyenoord geen potten kan breken in de Champions League.

PSV is wel net op tijd in vorm voor de start van de competitie en neemt direct het heft in handen om dat niet meer los te laten. Feyenoord worstelt na de titel met zijn vorm en bij Ajax gaat alles fout na een succesvol seizoen onder Peter Bosz, met als dieptepunt het noodlot dat Abdelhak Nouri treft in een oefenwedstrijd tegen Werder Bremen op 8 juli. Hartfalen zorgt voor blijvende hersenschade bij het dan 20-jarige talent. Het blijft het hele seizoen als een deken over Ajax liggen.

PSV is uiteindelijk al vroeg zeker van de derde landstitel in vier seizoenen. De Eindhovenaren zijn het hele seizoen de meest degelijke en constante ploeg, zonder dat het vaak tot flitsend spel komt. Ondanks het rampseizoen wordt Ajax uiteindelijk tweede. AZ maakt voetballend misschien wel de meeste indruk, maar bouwt een complex op als het gaat om spelen tegen de topclubs: alle zes ontmoetingen met de “PAF”-clubs gaan verloren. Vitesse pakt in de play-offs verrassend het laatste Europese ticket.

Minstens zo verrassend is de degradatie van grootmacht FC Twente. De club, die twee jaar eerder ternauwernood degradatie van achter de grote tafel wist te voorkomen, kent een dramatisch seizoen. Met een onsamenhangende selectie en paniekerig beleid (zowel René Hake als Gert-Jan Verbeek worden ontslagen) presteert het team, dat nog altijd over een subtopbegroting beschikt, ondermaats en eindigt als laatste. Via de play-offs degraderen nog eens twee van oudsher grote clubs (Sparta en Roda JC).

Feyenoord, dat zich opricht in de laatste fase van de competitie pakt met de KNVB-Bekerwinst toch nog een prijs. Dat gaat ten koste van AZ, dat ook de zevende wedstrijd tegen een traditionele topclub verliest.

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEXCFEYGROHEEHERNACPECPSVRODSPATWEUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*1-10-31-22-20-31-24-10-24-03-33-21-02-10-31-01-12-1
Ajax0-0*3-03-12-03-14-11-03-13-03-05-14-02-11-21-24-13-1
AZ2-01-2*0-20-43-23-15-02-16-02-32-22-12-03-04-30-03-2
Excelsior1-21-21-2*0-12-01-22-20-01-21-21-01-10-02-20-30-22-1
Feyenoord3-11-42-15-0*3-01-11-00-20-01-35-13-12-13-11-01-15-0
FC Groningen0-01-21-14-00-2*3-33-31-12-03-32-14-01-02-14-21-10-1
sc Heerenveen2-00-41-20-12-31-1*1-11-01-22-01-12-11-02-20-42-22-0
Heracles Almelo1-12-10-32-22-42-11-2*2-12-11-22-13-22-11-11-13-01-0
NAC Breda0-10-81-33-12-12-13-06-1*0-21-40-12-21-23-11-00-11-2
PEC Zwolle2-00-11-11-13-43-23-22-11-0*0-14-22-02-01-11-21-10-1
PSV3-03-03-21-01-00-02-23-05-14-0*2-01-04-33-02-13-04-0
Roda JC2-32-40-12-11-12-22-10-31-03-22-2*0-21-11-41-30-11-3
Sparta2-12-50-22-30-72-10-02-52-11-11-21-2*1-01-30-13-21-0
FC Twente2-33-30-41-31-31-10-42-11-12-00-23-01-1*4-01-11-22-2
FC Utrecht3-30-01-13-11-11-13-11-12-22-11-72-01-03-1*5-11-02-0
Vitesse2-03-21-21-23-12-01-10-04-10-02-40-37-05-01-1*1-12-2
VVV-Venlo0-20-20-22-31-01-10-23-10-01-12-51-43-00-00-12-2*3-3
Willem II1-21-30-21-21-51-11-23-11-12-35-01-02-23-13-22-23-0*

Eindstand

1PSV * **342653838739+4833.132
2Ajax **342545798933+5644.453
3AZ ***342257717238+3414.643
4Feyenoord ***342068667639+3745.588
5FC Utrecht +3414128545853+518.971
6Vitesse + ***34131011496347+1615.944
7ADO Den Haag +3413813474553−811.537
8sc Heerenveen +34121012464853−519.830
9PEC Zwolle3412814444254−1213.048
10Heracles Almelo3411914425064−1410.580
11Excelsior3411716404156−154.201
12FC Groningen3481412385050017.198
13Willem II3410717375063−1312.420
14NAC Breda349718344157−1618.404
15VVV-Venlo3471314343554−196.745
16Roda JC Kerkrade ^^348620304269−2712.329
17Sparta Rotterdam ^^347621273475−4110.138
18FC Twente  ^345920243763−2624.394

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar.:Details:
111/08/2017ADO Den HaagFC Utrecht0-312.123Janssen0-1 Dessers, 0-2 Van de Streek, 0-3 Dessers
112/08/2017VVV-VenloSparta Rotterdam3-05.832Kamphuis1-0 Leemans, 2-0 Tissoudali, 3-0 Van Crooy
R: Chabot (Spa)
112/08/2017PSVAZ3-230.000Kuipers0-1 Dos Santos, 1-1 Lozano, 2-1 Pereiro,
3-1 Van Ginkel, 3-2 Weghorst (pen)
112/08/2017Heracles AlmeloAjax2-112.080Blom0-1 Ziyech, 1-1 Gladon, 2-1 Kuwas
112/08/2017VitesseNAC Breda4-113.921Mulder1-0 Bruns, 2-0 Linssen, 3-0 Matavz,
3-1 Ambrose, 4-1 Rashica
113/08/2017PEC ZwolleRoda JC Kerkrade4-213.000Nijhuis0-1 Gustrafson, 1-1 Marcellis, 2-1 Auassar (e.d.),
2-2 Gustafson (pen), 3-2 Saymak, 4-1 Van Polen
113/08/2017FeyenoordFC Twente2-147.500Gözübüyük1-0 Jørgensen, 1-1 F. Jensen, 2-1 Berghuis
113/08/2017Willem IIExcelsior1-212.800Manschot0-1 Wellenreuther (e.d.), 0-2 El Azouzzi, 1-2 Sol
113/08/2017FC Groningensc Heerenveen3-319.255Van Boekel0-1 Thorsby, 0-2 Ghoochannejhad, 1-2 Veldwijk,
2-2 Mahi (pen), 2-3 Thorsby, 3-3 Mahi (pen)
218/08/2017Roda JC KerkradeVitesse1-312.004Kamphuis0-1 Matavz, 1-1 Pasveer (e.d.), 1-2 Bruns,
1-3 Kashia
219/08/2017FC TwenteVVV-Venlo1-223.000Mulder0-1 Van Crooy, 0-2 Promes, 1-2 Boere
219/08/2017sc HeerenveenHeracles Almelo1-118.300Vd Graaf0-1 Pröpper, 1-1 Mihajlovic
220/08/2017AjaxFC Groningen3-145.000Higler1-0 Huntelaar, 2-0 Ziyech, 1-2 Idrissi,
3-1 Schöne
219/08/2017AZADO Den Haag2-012.749Makkelie1-0 Weghorst (pen), 2-0 Til; R: Kanon (ADO)
220/08/2017ExcelsiorFeyenoord0-14.400Kuipers0-1 Boëtius
220/08/2017FC UtrechtWillem II2-016.093Gözübüyük1-0 Labyad, 2-0 Dessers
220/08/2017Sparta RotterdamPEC Zwolle1-110.012Lindhout0-1 Mokhtar, 1-1 Mühren
220/08/2017NAC BredaPSV1-418.788Van Boekel0-1 Bergwijn, 1-1 Ambrose (pen), 1-2 Van Ginkel,
1-3 Lozano, 1-4 Hendrix
325/08/2017NAC BredaSparta Rotterdam2-217.912Higler1-0 Marí, 2-0 Vloet, 2-1 en 2-2 Ache
326/08/2017VitesseAZ1-214.500Blom0-1 Weghorst, 1-1 Matavz, 1-2 Weghorst
326/08/2017ADO Den Haagsc Heerenveen1-27.902Kamphuis0-1 en 0-2 Thorsby, 1-2 Johnsen
326/08/2017PEC ZwolleFC Twente2-012.800Janssen1-0 Mokhtar, 2-0 Van Polen (pen)
326/08/2017Heracles AlmeloExcelsior2-210.067Vd Kerkhof1-0 Kuwas, 1-1 Bruins, 2-1 Gladon,
2-2 Caenepeel; R: Hadouir (Exc)
327/08/2017FeyenoordWillem II5-047.500Nijhuis1-0 Toornstra, 2-0 Berghuis, 3-0 Toornstra,
4-0 Vilhena, 5-0 Boëtius (pen)
327/08/2017VVV-VenloAjax0-28.000Kuipers0-1 Van de Beek, 0-2 Neres
327/08/2017PSVRoda JC Kerkrade2-032.200Makkelie1-0 Locadia, 2-0 Lozano
327/08/2017FC GroningenFC Utrecht2-116.032Manschot1-0 Warmerdam, 2-0 Drost, 2-1 Bahebeck
409/09/2017Willem IIADO Den Haag1-211.123Higler0-1 El Khayati (pen), 1-1 Sol, 1-2 El Khayati
409/09/2017Heracles AlmeloFeyenoord2-411.331Makkelie0-1 en 0-2 Berghuis, 0-3 Boëtius,
1-3 en 2-3 (pen) Niemeijer, 2-4 Larsson
409/09/2017AjaxPEC Zwolle3-045.000Gözübüyük1-0 Huntelaar, 2-0 Ziyech, 3-0 Huntelaar
409/09/2017ExcelsiorVitesse0-34.100Nijhuis0-1 Castaignos, 0-2 Matavz (pen), 0-3 Linssen
410/09/2017sc HeerenveenPSV2-022.345Blom1-0 Zeneli, 2-0 Ghoochannejhad; R: Lozano (PSV)
410/09/2017FC UtrechtRoda JC Kerkrade2-019.042S. Mulder1-0 Van de Streek, 2-0 Labyad
410/09/2017Sparta RotterdamFC Twente1-010.034Bax1-0 Goodwin; R: Thesker
410/09/2017AZNAC Breda2-112.511Janssen1-0 Helmer, 2-0 Til, 2-1 Korte
410/09/2017FC GroningenVVV-Venlo1-115.832Lindhout1-0 Mahi, 1-1 Nwakali
515/09/2017Sparta RotterdamAZ0-210.210S. Mulder0-1 en 0-2 Weghorst
516/09/2017Excelsiorsc Heerenveen1-24.034Lindhout1-0 Koolwijk, 1-1 Zeneli, 1-2 Rojas
516/09/2017Roda JC KerkradeWillem II1-311.668Van Boekel0-1 Velikonja, 0-2 Sol, 0-3 Velikonja,
1-3 Rosheuvel
516/09/2017NAC BredaFC Groningen2-118.563Makkelie1-0 en 2-0 Vloet, 2-1 Mahi
516/09/2017PEC ZwolleHeracles Almelo2-112.500Manschot1-0 Mokhtar, 1-1 Monteiro, 2-1 Mokhtar
517/09/2017VitesseVVV-Venlo1-115.000Higler1-0 Matavz, 1-1 Leemans
517/09/2017ADO Den HaagAjax1-112.016Nijhuis0-1 Veltman, 1-1 Johnsen
517/09/2017FC TwenteFC Utrecht4-024.000Kamphuis1-0 Boere, 2-0 Lam, 3-0 Slagveer, 4-0 Assaïdi
517/09/2017PSVFeyenoord1-035.000Kuipers1-0 Pereiro; R: Berghuis
623/09/2017Willem IIsc Heerenveen1-210.740Janssen1-0 Lieftink, 1-1 Schaars, 1-2 Kobayashi
624/09/2017AjaxVitesse1-250.000Van Boekel0-1 Kashia, 0-2 Rashica, 1-2 Viergever
623/09/2017FeyenoordNAC Breda0-247.500Kamphuis0-1 Korte, 0-2 Enevoldsen
623/09/2017ADO Den HaagSparta Rotterdam1-09.641Manschot1-0 El Khayati
623/09/2017Heracles AlmeloRoda JC Kerkrade2-19.943Kuipers0-1 Paulissen, 1-1 Pröpper, 2-1 Vermeij
624/09/2017FC UtrechtPSV1-722.006Gözübüyük0-1 Locadia, 1-1 Labyad (pen), 1-2 Lozano,
1-3 en 1-4 Locadia, 1-5 Van Ginkel (pen),
1-6 Locadia, 1-7 Bergwijn; R: TRoupee (Utr)
624/09/2017VVV-VenloPEC Zwolle1-16.621Nijhuis0-1 Ehizibue, 1-1 Leemans
624/09/2017FC GroningenFC Twente1-020.110Vd Kerkhof1-0 Idrissi
624/09/2017AZExcelsior0-212.527Blom0-1 en 0-2 Bruins (pen)
729/09/2017FC TwenteHeracles Almelo2-127.100Higler1-0 Jensen, 1-1 Gladon, 2-1 Holla
730/09/2017NAC BredaADO Den Haag0-118.523S. Mulder0-1 Beugelsdijk
730/09/2017PEC ZwolleFC Groningen3-213.160Van Boekel0-1 Doan, 1-1 Nijland, 1-2 Van Weert,
2-2 Thomas, 3-2 Mokhtar; R: Van Weert (Gro)
730/09/2017ExcelsiorVVV-Venlo0-24.400Bax0-1 Leemans, 0-2 Seuntjens
730/09/2017PSVWillem II4-032.500Manschot1-0 Lozano, 2-0 Pereiro, 3-0 Lozano,
4-0 Van Ginkel (pen)
701/10/2017Sparta RotterdamRoda JC Kerkrade1-29.834Makkelie0-1 Ndenge, 0-2 Schahin, 1-2 Mühren
701/10/2017AZFeyenoord0-414.644Nijhuis0-1 Berghuis, 0-2 Larsson, 0-3 Berghuis,
0-4 Vilhena
701/10/2017sc HeerenveenAjax0-425.600Gözübüyük0-1 en 0-2 Neres, 0-3 Schöne (pen), 0-4 Wöber
701/10/2017VitesseFC Utrecht1-115.432Kuipers0-1 Dessers, 1-1 Mount
814/10/2017Roda JC KerkradeNAC Breda1-012.230Vd Graaf1-0 Auassar
814/10/2017AjaxSparta Rotterdam4-045.000Blom1-0 Sanusi (e.d.), 2-0n Floranus (e.d.), 3-0 Neres,
4-0 Younes
814/10/2017FeyenoordPEC Zwolle0-047.500Higler
814/10/2017FC Utrechtsc Heerenveen3-117.771Mulder0-1 Schaars, 1-1 Ayoub, 2-1 en 3-1 Bahebeck
815/10/2017Heracles AlmeloVitesse1-111.164Lindhout1-0 Peterson, 1-1 Linssen
815/10/2017Willem IIFC Twente3-112.019Martens0-1 Assaidi (pen), 1-1 Sol, 2-1 Azzaoui, 3-1 Sol
815/10/2017VVV-VenloPSV2-58.000Makkelie0-1 Locadia, 1-1 Leemans (pen), 2-1 Hunte,
2-2 Pereiro, 2-3 Schwaab, 2-4 Junior,
2-5 Pereiro; R: Promes (VVV)
815/10/2017FC GroningenAZ1-117.680Kuipers0-1 Jahanbakshsh, 1-1 Mahi
815/10/2017ADO Den HaagExcelsior1-210.805Gözübüyük0-1 Caenepeel, 1-1 Becker, 1-2 Faik
R: Duplan (ADO)
920/10/2017FC GroningenWillem II0-116.394Lindhout0-1 Sol; R: Hrustic (Gro)
921/10/2017NAC BredaPEC Zwolle0-218.423Vd Kerkhof0-1 Van Polen (pen), 0-2 Saymak
921/10/2017ExcelsiorSparta Rotterdam1-14.400Mulder1-0 Massop, 1-1 Goodwin
921/10/2017VVV-VenloADO Den Haag0-26.532Manschot0-1 Falkenburg, 0-2 Johnsen
921/10/2017FC TwenteRoda JC Kerkrade3-023.600Gözübüyük1-0 (pen) en 2-0 Assaidi, 3-0 Bijen
922/10/2017PSVHeracles Almelo3-032.800Janssen1-0 Lozano, 2-0 en 3-0 (pen) Van Ginkel
R: Pröpper (Her)
922/10/2017FeyenoordAjax1-447.500Makkelie0-1 Huntelaar, 1-1 Toornstra, 1-2 Dolberg,
1-3 S. de Jong, 1-4 Dolberg
922/10/2017AZFC Utrecht3-014.056Kamphuis1-0 Koopmeiners, 2-0 Jahanbakhsh,
3-0 Van Overeem
922/10/2017sc HeerenveenVitesse0-421.034Bax0-1 Rashica, 0-2 Linssen, 0-3 Foor, 0-4 Matavz
1027/10/2017FC TwenteExcelsior1-323.200Lindhout1-0 Boere, 1-1 Faik, 1-2 Massop, 1-3 Karami
1028/10/2017Heracles AlmeloVVV-Venlo3-010.364Pérez1-0 Kuwas, 2-0 en 3-0 Peterson
1028/10/2017Roda JC KerkradeFeyenoord1-113.491Blom0-1 Berghuis, 1-1 Schahin
1028/10/2017Willem IIAjax1-313.907Higler1-0 Velikonja (pen), 1-1 Schöne, 1-2 S. de Jong,
1-3 Neres
1028/10/2017PEC ZwolleADO Den Haag2-013.020Vd Graaf1-0 Parzyszek, 2-0 Namli
1029/10/2017VitessePSV2-418.232Gözübüyük0-1 Lozano, 1-1 Locadia (e.d.), 1-2, 1-3 en 1-4
Locadia, 2-4 Mount
1029/10/2017FC UtrechtNAC Breda2-220.123Bax1-0 Janssen, 1-1 El Allouchi, 1-2 Korte,
2-2 Venema
1029/10/2017Sparta RotterdamFC Groningen2-110.010Nijhuis1-0 Mühren, 1-1 Reis, 2-1 Brogno (pen)
R: Veenhoven (Spa)
1029/10/2017sc HeerenveenAZ1-219.136Janssen1-0 Vlap, 1-1 en 1-2 Til
1103/11/2017Sparta Rotterdamsc Heerenveen0-010.231Manschot
1104/11/2017AZWillem II3-213.500Blom0-1 Rienstra, 1-1 Jahanbakhsh (pen), 2-1 Til,
3-1 Weghorst, 3-2 Azzaoui; R: Weghorst (AZ)
1104/11/2017ExcelsiorRoda JC Kerkrade1-04.086Dieperink1-0 Bruins; R: Rosheuvel (Rod)
1104/11/2017Heracles AlmeloFC Groningen2-110.411Vd Kerkhof1-0 Niemeijer, 1-1 Veldwijk (p), 2-1 Hardeveld (p)
1104/11/2017VVV-VenloNAC Breda0-06.521Kamphuis
1105/11/2017ADO Den HaagFeyenoord2-213.870Nijhuis0-1 Jørgensen, 1-1 Meijers, 2-1 Kanon,
2-2 El Ahmadi
1105/11/2017AjaxFC Utrecht1-250.000Kuipers0-1 Labyad, 1-1 Viergever, 1-2 Labyad
1105/11/2017VitessePEC Zwolle0-018.349Makkelie
1105/11/2017PSVFC Twente4-333.040Higler1-0 Locadia, 1-1 Thesker, 2-1 Van Ginkel,
2-2 Lam, 3-2 L. de Jong, 3-3 Jensen,
4-3 Thesker (e.d.)
1218/11/2017FC Twentesc Heerenveen0-424.000Kamphuis0-1 Høegh, 0-2 Vlap, 0-3 Ødegaard, 0-4 Veerman
1218/11/2017FeyenoordVVV-Venlo1-147.500Higler1-0 Jørgensen, 1-1 Van Bruggen
1218/11/2017NAC BredaAjax0-818.969Makkelie0-1 De Ligt, 0-2 en 0-3 Van de Beek, 0-4 Neres,
0-5 De Ligt, 0-6 Schöne (pen), 0-7 Huntelaar,
0-8 Van de Beek
1218/11/2017Willem IISparta Rotterdam2-211.511Vd Graaf0-1 en 0-2 Duarte, 1-2 Haye, 2-2 Ogbeche
1219/11/2017ADO Den HaagHeracles Almelo4-111.175Blom0-1 Niemeijer, 1-1 Lorenzen, 2-1 El Khayati,
3-1 Johnsen, 4-1 Hooi
1219/11/2017PEC ZwollePSV0-113.250Kuipers0-1 Isimat-Mirin
1219/11/2017FC UtrechtExcelsior3-118.336Nijhuis1-0 Dessers, 2-0 Ayoub, 3-0 Janssen,
3-1 El Azzouzi
1219/11/2017FC GroningenVitesse4-217.263Manschot0-1 Larsen (e.d.), 1-1 Dabo (e.d.), 1-2 Matavz (p),
2-2 Idrissi, 3-2 Mahi, 4-2 V. Weert; R: Reis (Gro)
1219/11/2017Roda JC KerkradeAZ0-112.411Lindhout0-1 Seuntjens
1324/11/2017AZFC Twente2-014.601Vd Kerkhof1-0 Jahanbakhsh (pen), 2-0 Van Overeem
1325/11/2017VVV-VenloWillem II3-36.782Mulder1-0 Van Crooy, 2-0 Van Bruggen, 2-1 Ogbeche,
3-1 Leemans (pen), 3-2 en 3-3 Ogbeche
1325/11/2017Heracles AlmeloNAC Breda2-110.626Van Boekel0-1 Angelino, 1-1 Niemeijer, 2-1 Gladon
1325/11/2017FC GroningenFeyenoord0-220.294Makkelie0-1 Vilhena, 0-2 Jørgensen
1325/11/2017sc HeerenveenPEC Zwolle1-220.832Gözübüyük1-0 Vlap, 1-1 Freire, 1-2 Saymak
1326/11/2017AjaxRoda JC Kerkrade5-140.000Nijhuis0-1 Kum, 1-1 Kluivert, 2-1 Dolberg,
3-1 Kluivert, 4-1 Van de Beek, 5-1 Kluivert
1326/11/2017ExcelsiorPSV1-24.400Kamphuis0-1 Mattheij (e.d.), 0-2 Lozano, 1-2 Koolwijk
1326/11/2017Sparta RotterdamFC Utrecht1-310.432Lindhout0-1 Labyad, 1-1 Proschwitz, 1-2 Labyad,
1-3 Kerk
1326/11/2017VitesseADO Den Haag2-014.754Janssen1-0 Miazga, 2-0 Linssen; R: Ebuehi (ADO)
1401/12/2017PEC ZwolleFC Utrecht1-113.250Janssen0-1 Van de Streek, 1-1 Saymak
1402/12/2017ADO Den HaagFC Groningen0-310.416Gözübüyük0-1 Doan, 0-2 Idrissi, 0-3 Bacuna
1402/12/2017FC TwenteAjax3-327.500Higler0-1 en 0-2 Schöne, 1-2 en 2-2 Thesker,
2-3 Kluivert, 3-3 Boere
1402/12/2017FeyenoordVitesse1-047.500Van Boekel1-0 Jørgensen
1402/12/2017Willem IIHeracles Almelo3-111.230Makkelie1-0 Sol, 2-0 en 3-0 Ogbeche, 3-1 Jakubiak
1403/12/2017VVV-VenloAZ0-26.353Nijhuis0-1 Seuntjens (e.d.), 0-2 Hatzidiakos
1403/12/2017PSVSparta Rotterdam1-033.000Mulder1-0 De Jong
1403/12/2017Roda JC Kerkradesc Heerenveen2-110.482Bax0-1 Veerman, 1-1 Schahin, 2-1 Milts
1403/12/2017NAC BredaExcelsior3-118.340Blom1-0 en 2-0 Ambrose (pen), 2-1 Van Duinen,
3-1 Fernandes
1508/12/2017Willem IINAC Breda1-114.400Nijhuis1-0 Ogbeche, 1-1 Ambrose
1509/12/2017sc HeerenveenVVV-Venlo2-217.500Dieperink0-1 Thy, 1-1 Dumfries, 2-1 Veerman,
2-2 Seuntjens
1509/12/2017AZHeracles Almelo5-013.863Vd Graaf1-0 Castro (e.d.), 2-0 Til, 3-0 Jahanbakhsh,
4-0 Weghorst, 5-0 Svensson
1509/12/2017ExcelsiorPEC Zwolle1-24.069Manschot1-0 Van Duinen (pen), 1-1 Saymak, 1-2 Namli
R: Elbers (Exc)
1509/12/2017FC TwenteADO Den Haag2-323.000Lindhout1-0 Holla, 1-1 El Khayati, 1-2 Johnsen,
2-2 Holla, 2-3 El Khayati
1510/12/2017Roda JC KerkradeFC Groningen2-210.000Van Boekel1-0 en 2-0 Gustafson, 2-1 en 2-2 (p) Van Weert
R: Auassar (Rod)
1510/12/2017AjaxPSV3-052.379Blom1-0 Neres, 2-0 Schöne, 3-0 Van de Beek
1612/12/2017NAC BredaFC Twente1-217.589Mulder0-1 Assaidi, 1-1 Bijen (e.d.), 1-2 Assaidi
R: Bertrams (NAC)
1612/12/2017PEC ZwolleAZ1-112.875Higler1-0 Ondaan, 1-1 Jahanbakhsh
1613/12/2017VitesseWillem II2-213.961Gözübüyük0-1 Ogbeche, 1-1 Matavz, 1-2 Rienstra,
2-2 Linssen
1613/12/2017FC GroningenPSV3-320.000Nijhuis0-1 Van Ginkel, 0-2 Ramselaar, 1-2 Van Nieff,
1-3 Van Ginkel (pen), 2-3 Veldwijk (pen),
3-3 te Wierik
1613/12/2017VVV-VenloFC Utrecht0-15.778Manschot0-1 Kerk
1613/12/2017Feyenoordsc Heerenveen1-140.000Blom1-0 Berghuis, 1-1 Veerman
1613/12/2017ADO Den HaagRoda JC Kerkrade3-29.151Wiedemeijer0-1 Schahin, 1-1 Immers, 1-2 Gastafson (pen),
2-2 Immers, 3-2 Falkenburg
R: Dijkhuizen (Rod)
1614/12/2017Heracles AlmeloSparta Rotterdam3-29.203Kamphuis1-0 Wuytens, 1-1 Proschwitz, 2-1 Niemeijer,
2-2 Proschwitz, 3-2 Vermeij
1614/12/2017AjaxExcelsior3-140.000Janssen1-0 S. de Jong, 1-1 Van Duinen, 2-1 Dolberg (p),
3-1 Ziyech
1716/12/2017sc HeerenveenNAC Breda1-019.361Lindhout1-0 Van Amersfoort
1716/12/2017Willem IIPEC Zwolle2-312.900Wiedemeijer1-0 Sol, 2-0 Rienstra, 2-1 Bakker (pen),
2-2 en 2-3 Saymak
1716/12/2017PSVADO Den Haag3-032.700Kuipers1-0 en 2-0 De Jong, 3-0 Van Ginkel (pen)
R: Meissner (ADO)
1716/12/2017FC TwenteVitesse1-123.600Manschot1-0 Jensen, 1-1 Mount
1716/12/2017Roda JC KerkradeVVV-Venlo0-113.189Higler0-1 Leemans; R: Auassar (Rod)
1717/12/2017Sparta RotterdamFeyenoord0-710.400Gözübüyük0-1 Vilhena, 0-2 Vente, 0-3 St Juste,
0-4 Vilhena, 0-5 Tapia, 0-6 Berghuis,
0-7 Basacikoglu
1717/12/2017FC UtrechtFC Groningen1-116.859Mulder1-0 Ayoub, 1-1 Gladon
1717/12/2017AZAjax1-216.900Makkelie1-0 Jahanbakhsh (pen), 1-1 Huntelaar,
1-2 Schöne (pen); R: Svensson (AZ)
1717/12/2017ExcelsiorHeracles Almelo2-03.808Vd Kerkhof1-0 Massop, 2-0 Elbers
1822/12/2017ADO Den HaagPEC Zwolle4-011.107Blom1-0 Falkenburg, 2-0 Johnsen, 3-0 Falkenburg,
4-0 Johnsen
1824/12/2017VVV-VenloHeracles Almelo3-16.500Bax1-0 Thy, 1-1 Niemeijer (pen), 2-1 en 3-1 Thy
1823/12/2017AZsc Heerenveen3-115.012Van Boekel0-1 Van Amersfoort, 1-1 Dumfries (e.d.),
2-1 en 3-1 Friday; R: Thorsby (Hee)
1823/12/2017PSVVitesse2-133.000Higler0-1 Matavz, 1-1 Schwaab, 2-1 Lozano
1823/12/2017ExcelsiorFC Twente0-04.369Martens
1823/12/2017NAC BredaFC Utrecht3-118.769Wiedemeijer1-0 Mari, 2-0 Ambrose, 2-1 Dessers,
3-1 Angelino; R: Strieder (Utr)
1824/12/2017AjaxWillem II3-140.000Manschot0-1 Sol, 1-1 Kluivert, 2-1 Dolberg, 3-1 Neres
1824/12/2017FC GroningenSparta Rotterdam4-010.000Janssen1-0 Veldwijk, 2-0 Van Weert, 3-0 Holst (e.d.),
4-0 Doan
1824/12/2017FeyenoordRoda JC Kerkrade5-140.000Kamphuis1-0 Jørgensen, 2-0 Toornstra, 2-1 Gustafson,
3-1 Jørgensen, 4-1 en 5-1 Berghuis
1516/01/2018Sparta RotterdamVitesse0-19.258Makkelie0-1 Mount
1919/01/2018FC UtrechtAZ1-118.457Gözübüyük0-1 Svensson, 1-1 Dessers
1920/01/2018Roda JC KerkradeFC Twente1-112.475Wiedemeijer0-1 Vuckic, 1-1 Schahin
1920/01/2018PEC ZwolleNAC Breda1-013.120Kamphuis1-0 Mokhtar
1920/01/2018ADO Den HaagVVV-Venlo1-111.008Higler1-0 Johnsen, 1-1 Opoku
1920/01/2018Vitessesc Heerenveen1-115.363Lindhout1-0 Høegh (e.d.), 1-1 Van Amersfoort
1921/01/2018Willem IIFC Groningen1-112.160Makkelie0-1 Doan, 1-1 Azzaoui
1921/01/2018Sparta RotterdamExcelsior2-310.224Van Boekel1-0 Massop (ed), 1-1 Messaoud, 2-1 Brogno (p),
2-2 Messaouid, 2-3 Hadouir
1921/01/2018AjaxFeyenoord2-053.320Kuipers1-0 Vd Beek, 2-0 Huntelaar; R: Jørgensen (Fey)
1921/01/2018Heracles AlmeloPSV1-211.211Janssen0-1 Bergwijn, 1-1 Hardeveld (pen), 1-2 De Jong
1524/01/2018FC UtrechtFeyenoord1-122.111Blom0-1 Larsson, 1-1 Kerk
2026/01/2018sc HeerenveenSparta Rotterdam2-118.790Gözübüyük0-1 Chabot, 1-1 Ghoochannejhad,
2-1 Dumfries
2027/01/2018FC GroningenHeracles Almelo3-315.000Higler1-0 Van Weert, 1-1 Monteiro, 2-1 Drost,
3-1 Mahi, 3-2 Vermeij, 3-3 Pröpper
2027/01/2018FC TwentePSV0-225.700Blom0-1 Lozano, 0-2 Arias
2027/01/2018PEC ZwolleVitesse1-213.115S. Mulder0-1 Linssen, 1-1 Namli, 1-2 Mount
2027/01/2018NAC BredaVVV-Venlo0-118.443Manschot0-1 Thy
2028/01/2018FC UtrechtAjax0-021.768MakkelieR: Görtler (Utr)
2028/01/2018FeyenoordADO Den Haag3-147.500Nijhuis1-0 Vilhena, 2-0 Berghuis, 2-1 Immers,
3-1 Toornstra
2028/01/2018Roda JC KerkradeExcelsior2-111.226Perez0-1 Massop, 1-1 Vancamp, 2-1 Schahin
R: Bruins (Exc)
2028/01/2018Willem IIAZ0-211.350Wiedemeijer0-1 Seuntjens, 0-2 Jahanbakshsh
2102/02/2018VitesseFC Groningen2-014.675Wiedemeijer1-0 Miazga, 2-0 Mount
2103/02/2018sc HeerenveenFC Twente1-022.290Manschot1-0 Høegh
2104/02/2018AZRoda JC Kerkrade2-215.007Blom1-0 Bangaard (e.d.), 1-1 Vancamp, 2-1 Midtsjø,
2-2 Ndenge
2103/02/2018PSVPEC Zwolle4-032.800Gözübüyük1-0, 2-0 en 3-0 De Jong, 4-0 Brenet;
R: Van der Hart (PEC)
2103/02/2018Heracles AlmeloADO Den Haag1-110.127Lindhout0-1 Johnsen, 1-1 Niemeijer
2104/02/2018ExcelsiorFC Utrecht2-23.997Kooij1-0 Elbers, 1-1 Van der Maarel, 1-2 Labyad,
2-2 Faik
2104/02/2018Sparta RotterdamWillem II1-010.433Bax1-0 Friday
2104/02/2018VVV-VenloFeyenoord1-08.000Kamphuis1-0 Leemans (pen)
2104/02/2018AjaxNAC Breda3-145.000Janssen0-1 Ambrose, 1-1 Van de Beek, 2-1 Neres,
3-1 Ziyech; R: Meijers (NAC)
2207/02/2018FC TwenteAZ0-423.000S. Mulder0-1 Jahanbakshsh (pen), 0-2 en 0-3 Weghorst,
0-4 Jahanbakshsh; R: Cuevas (Twe)
2206/02/2018PEC Zwollesc Heerenveen3-212.920Van Boekel1-0 Marinus, 2-0 Namli, 2-1 Dumfries,
3-1 Saymak, 3-2 Ghoochannejhad
2207/02/2018FC UtrechtSparta Rotterdam1-015.929Higler1-0 Görtler
2207/02/2018PSVExcelsior1-032.000Lindhout1-0 Lozano
2207/02/2018Willem IIVVV-Venlo3-011.500Vd Graaf1-0 Ogbeche, 2-0 Rienstra, 3-0 Croux
2207/02/2018NAC BredaHeracles Almelo6-117.035Blom1-0 Vloet, 1-1 Vermeij, 2-1 Ambrose,
3-1 Garcia, 4-1 Te Vrede, 5-1 El Allouchi,
6-1 Sadiq; R: Breukers (Her)
2207/02/2018Roda JC KerkradeAjax2-414.484Nijhuis1-0 Gustafson, 1-1 Van den Beek, 1-2 Ziyech,
1-3 Huntelaar, 2-3 Vancamp, 2-4 Huntelaar
2208/02/2018ADO Den HaagVitesse1-012.303Vd Kerkhof1-0 Becker
2208/02/2018FeyenoordFC Groningen3-037.500Gözübüyük1-0 Toornstra, 2-0 St. Juste, 3-0 Van Persie
2310/02/2018Heracles AlmeloWillem II1-010.232Van Boekel1-0 Vermeij
2310/02/2018FC UtrechtPEC Zwolle2-117.301Wiedemeijer1-0 Kerk, 2-0 Labyad, 2-1 Saymak
2310/02/2018Sparta RotterdamPSV1-210.591Nijhuis1-0 Dougall, 1-1 en 1-2 Bergwijn
2310/02/2018sc HeerenveenRoda JC Kerkrade1-117.780Janssen0-1 Ngombo, 1-1 Zeneli
2310/02/2018AZVVV-Venlo0-013.500Lindhout
2311/02/2018FC GroningenADO Den Haag0-012.500Manschot
2311/02/2018VitesseFeyenoord3-116.459Higler0-1 Vilhena, 1-1 Kashia, 2-1 en 3-1 Linssen
R: Basacikoglu, Malacia (Fey)
2311/02/2018ExcelsiorNAC Breda0-03.876Makkelie
2311/02/2018AjaxFC Twente2-145.000Gözübüyük1-0 Kluivert, 1-1 Tighadouini, 2-1 Schöne (pen)
2416/02/2018VVV-VenloFC Groningen1-16.624Vd Graaf1-0 Van Crooy, 1-1 Doan
2417/02/2018VitesseExcelsior1-215.432Manschot1-0 Castaignos, 1-1 Faik, 1-2 Van Duinen
2417/02/2018NAC BredaAZ1-318.628Kamphuis0-1 Jahanbakshsh, 0-2 Til, 0-3 Seuntjens
1-3 Sadiq
2417/02/2018PSVsc Heerenveen2-233.500Higler1-0 Arias, 2-0 De Jong, 2-1 Schaars,
2-2 Ghoochannejhad; R: Lozano (PSV)
2417/02/2018ADO Den HaagWillem II2-19.966Kooij0-1 Sol, 1-1 Johnsen, 2-1 El Khayati (pen)
2418/02/2018Roda JC KerkradeFC Utrecht1-410.000Lindhout0-1 Van de Streek, 0-2 Van der Maarel,
0-3 Van de Streek, 1-3 Vancamp, 1-4 Labyad
2418/02/2018FeyenoordHeracles Almelo1-047.500Jsnssen1-0 Van Persie
2418/02/2018FC TwenteSparta Rotterdam1-125.400Van Boekel0-1 Friday, 1-1 Vuckic
2418/02/2018PEC ZwolleAjax0-113.250Blom0-1 Huntelaar
2523/02/2018FC GroningenNAC Breda1-120.000Higler1-0 Mari (e.d.), 1-1 Te Vrede
2524/02/2018AZSparta Rotterdam2-114.884Gözübüyük0-1 Chabot, 1-1 Weghorst, 2-1 Idrissi
2524/02/2018sc Heerenveen<