Categoriearchief: Eredivisie

Eredivisie 2023-2024

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
111/08/2023FC VolendamVitesse1-26.382Higler1-0 Robert Mühren, 1-1 Mathijs Tielemans, 1-2
Marco van Ginkel. Rood: Robert Mühren (Vol).
112/08/2023PSVFC Utrecht2-032.486Gözübüyük1-0 Noa Lang, 2-0 Yorbe Vertessen.
112/08/2023sc HeerenveenRKC Waalwijk3-119.500Nagtegaal1-0 Ion Nicolaescu, 2-0 Pavel Bochniewicz, 3-0
Osame Sahraoui, 3-1 Michiel Kramer (pen).
112/08/2023AjaxHeracles Almelo4-154.029Manschot0-1 Mario Engels, 1-1 Jakov Medic, 2-1
Mohammed Kudus, 3-1 en 4-1 (pen) Steven
Bergwijn.
112/08/2023PEC ZwolleSparta Rotterdam1-212.500Kooij0-1 Sam Kersten (e.d.), 0-2 Tobias Lauritsen, 1-2
Lennart Thy.
113/08/2023NECExcelsior3-412.207Lindhout0-1 Nicolas Agrafiotis, 1-1 Youri Baas, 2-1
Sontje Hansen, 2-2 Casper Widell, 3-2 Koki
Ogawa, 3-3 Efosa Omoroa, 3-4 Fredrik Udennäs.
113/08/2023FeyenoordFortuna Sittard0-047.500DieperinkRood: Bart Nieuwkoop (Fey).
113/08/2023AZGo Ahead Eagles5-116.782Makkelie1-0 Jordi Clasie, 2-0 Vangelis Pavlidis, 3-0 Ruben
van Bommel, 3-1 Philippe Rommens, 4-1 Dani
de Wit (pen), 5-1 Mayckel Lahdo.
113/08/2023Almere City FCFC Twente1-43.616Kamphuis0-1 Robin Pröpper, 0-2 Michel Vlap, 1-2 Danny
Post, 1-3 en 1-4 Ricky van Wolfswinkel.
Rood: Damian van Bruggen (Alm).
218/08/2023Heracles AlmeloNEC1-212.080Blank0-1 Koki Ogawa, 1-1 Emil Hansson, 2-1 Anas
Ouahim.
219/08/2023ExcelsiorAjax2-24.400Higler0-1 Brian Brobbey, 1-1 Sam Horemans, 2-1
Nicolas Agrafiotis, 2-2 Davy Klaassen.
219/08/2023VitessePSV1-314.876Nijhuis1-0 Marco van Ginkel, 1-1 Ismael Saibari, 1-2
Yorbe Vertessen, 1-3 Luuk de Jong (pen).
219/08/2023Fortuna SittardAlmere City FC2-18.893Vd Laan1-0 Hamdi Akujobi (e.d.), 2-0 Loreintz Rosier, 2-1
Thomas Robinet.
219/08/2023Go Ahead EaglesFC Volendam4-19.376Vd Graaf1-0 Bas Kuipers, 2-0 Oliver Edvardsen, 3-0
Willum Willuymsson, 3-1 Daryl van Mieghem,
4-1 Philippe Rommens.
Rood: Bobby Adekanye (GoA).
220/08/2023FC Utrechtsc Heerenveen0-219.878Oostrom0-1 Osame Sahraoui), 0-2 Daniel Karlsbakk.
220/08/2023Sparta RotterdamFeyenoord2-210.600Makkelie1-0 en 2-0 Charles-Andreas Brym, 2-1 Santiago
Gimenez, 2-2 Leo Sauer.
220/08/2023FC TwentePEC Zwolle3-129.000Gözübüyük1-0 Michal Sadilek, 1-1 Ferdy Druijf (pen), 2-1
Sem Steijn 3-1 Jasper Schendelaar (e.d.).
220/08/2023RKC WaalwijkAZ1-36.722Bos1-0 Michiel Kramer (pen), 1-1 Vangelis Pavlidis,
1-2 Dani de Wit, 1-3 Vangelis Pavlidis.
326/08/2023NECRKC Waalwijk3-012.319Kamphuis1-0 en 2-0 Magnus Mattsson, 3-0 Rober
Gonzalez.
326/08/2023ExcelsiorFortuna Sittard2-24.139Hensgens1-0 Nikolas Agrafiotis, 1-1 Deroy Duarte, 2-1
Oscar Uddenäs, 2-2 Mouhamed Belkheir.
327/08/2023PEC ZwolleFC Utrecht1-014.000Gerrets1-0 Ferdy Druijf (pen).
327/08/2023FeyenoordAlmere City FC6-147.500Nijhuis1-0 Santiago Gimenez, 2-0 Igor Paixao, 3-0
Lutsharel Geertruida, 4-0 Mats Wieffer, 5-0
Santiago Gimenez (pen.), 5-1 Jochem Ritmeester
van de Kamp, 6-1 Quinten Timber.
327/08/2023sc HeerenveenSparta Rotterdam1-319.700Lindhout0-1 Tobias Lauritsen, 0-2 Koki Saito, 0-3 Koki
Saito, 1-3 Pawel Bochniewicz.
Rood: Thom Haye (Hee).
401/09/2023Sparta RotterdamNEC1-110.111Gözübüyük0-1 Dirk Proper, 1-1 Jashua Kitolano (pen).
402/09/2023Almere City FCPEC Zwolle1-23.824Nagtegaal0-1 Davy van den Berg, 1-1 Joey Jabobs, 1-2
Tolis Vellios; Rood: Annouar El Azzoudi (PEC).
402/09/2023Go Ahead Eaglessc Heerenveen3-29.723Vd Laan1-0 Bas Kuipers, 2-0 Philippe Rommens (pen),
2-1 Charlie Webster, 3-1 Sylla Sow, 3-2 Osame
Sahraoui; Rood: Charlie Webster (Hee).
402/09/2023RKC WaalwijkPSV0-46.609Higler0-1 Joey Veerman, Noa Lang, 0-3 Luuk de Jong,
0-4 Malik Tillman.
402/09/2023Heracles AlmeloExcelsior3-111.185Kooij0-1 Nikolas Agrafiotis, 1-1 Bryan Limbombe, 2-1
Justin Hoogma, 3-1 Mohamed Sankoh.
Rood: Lazaros Lamprou (Exc).
403/09/2023FC UtrechtFeyenoord1-520.366Van Boekel0-1 Santiago Gimenez, 1-1 Ryan Flamingo,
1-2 Calvin Stengs, 1-3 Santiago Gimenez, 1-4
Ayase Ueda, 1-5 Yankuba Minteh.
403/09/2023Fortuna SittardAjax0-012.138Vd Eijk
403/09/2023FC VolendamFC Twente0-26.600Martens0-1 Sem Steijn, 0-2 Ricky van Wolfswinkel.
403/09/2023VitesseAZ0-215.734Manschot0-1 en 0-2 Vangelis Pavlidis.
516/09/2023Feyenoordsc Heerenveen6-147.500Manschot1-0 Luka Ivanusec, 2-0 Mats Wieffer, 3-0
Igor Paixao, 3-1 Simon Olsson, 4-1 Santiago
Gimenez, 5-1 Yankuba Minteh, 6-1 Ondrej Lingr.
516/09/2023VitesseRKC Waalwijk0-216.362Lindhout0-1 Yassin Oukili, 0-2 Michonell Margaret.
Rood: Million Manhoef (Vit).
516/09/2023PSVNEC4-034.200Kooij1-0 Luuk de Jong, 2-0 Noa Lang, 3-0 Luuk de
Jong (pen), 4-0 Ricardo Pepi (pen).
516/09/2023Fortuna SittardFC Volendam3-19.238Kamphuis0-1 Garang Kuol, 1-1 Oguzhan Özyakup, 2-1
Tijjani Noslin, 3-1 Alen Halilovic.
516/09/2023Heracles AlmeloFC Utrecht1-311.831Vd Eijk0-1 Ole Romeny, 0-2 Victor Jensen, 1-2 Abed
Nankishi, 1-3 Navajo Bakboord (e.d.).
517/09/2023PEC ZwolleGo Ahead Eagles1-113.750Dieperink1-0 Eliano Reijnders, 1-1 Oliver Edvardsen.
Rood: Jamal Amofa (GoA).
517/09/2023FC TwenteAjax3-130.000Makkelie1-0 Daan Rots, 2-0 Sem Steijn, 2-1 Brian
Brobbey, 3-1 Naci Ünüvar.
517/09/2023ExcelsiorAlmere City FC0-04.400Vd Kerkhof
517/09/2023AZSparta Rotterdam2-018.389Van Boekel1-0 Dani de Wit, 2-0 Vangelis Pavlidis.
622/09/2023Go Ahead EaglesFortuna Sittard20:00
623/09/2023FC VolendamHeracles Almelo16:30
623/09/2023NECFC Utrecht18:45
623/09/2023Almere City FCPSV20:00
623/09/2023sc HeerenveenExcelsior21:00
624/09/2023Sparta RotterdamVitesse12:15
624/09/2023AjaxFeyenoord14:30
624/09/2023RKC WaalwijkFC Twente16:45
624/09/2023PEC ZwolleAZ16:45
327/09/2023FC TwenteVitesse18:45
327/09/2023PSVGo Ahead Eagles18:45
327/09/2023AjaxFC Volendam21:00
328/09/2023AZHeracles Almelo20:00
730/09/2023FeyenoordGo Ahead Eagles16:30
730/09/2023FC UtrechtAlmere City FC18:45
730/09/2023PSVFC Volendam18:45
730/09/2023FC Twentesc Heerenveen21:00
730/09/2023RKC WaalwijkAjax21:00
701/10/2023NECVitesse12:15
701/10/2023ExcelsiorSparta Rotterdam14:30
701/10/2023Heracles AlmeloPEC Zwolle14:30
701/10/2023AZFortuna Sittard16:45
806/10/2023FC VolendamFC Utrecht20:00
807/10/2023sc HeerenveenNEC16:30
807/10/2023Almere City FCRKC Waalwijk18:45
807/10/2023Go Ahead EaglesHeracles Almelo20:00
807/10/2023VitesseExcelsior21:00
808/10/2023PEC ZwolleFeyenoord12:15
808/10/2023Fortuna SittardFC Twente14:30
808/10/2023AjaxAZ14:30
808/10/2023Sparta RotterdamPSV16:45
921/10/2023FeyenoordVitesse16:30
921/10/2023RKC WaalwijkFC Volendam18:45
921/10/2023PSVFortuna Sittard18:45
921/10/2023AZsc Heerenveen21:00
921/10/2023NECAlmere City FC21:00
922/10/2023FC UtrechtAjax12:15
922/10/2023Heracles AlmeloFC Twente14:30
922/10/2023ExcelsiorPEC Zwolle14:30
922/10/2023Go Ahead EaglesSparta Rotterdam16:45
1027/10/2023VitessePEC Zwolle20:00
1028/10/2023sc HeerenveenHeracles Almelo18:45
1028/10/2023Almere City FCGo Ahead Eagles20:00
1028/10/2023Sparta RotterdamRKC Waalwijk20:00
1028/10/2023Fortuna SittardFC Utrecht21:00
1029/10/2023FC TwenteFeyenoord12:15
1029/10/2023FC VolendamExcelsior14:30
1029/10/2023PSVAjax14:30
1029/10/2023AZNEC16:45
1104/11/2023Ajaxsc Heerenveen16:30
1104/11/2023RKC WaalwijkFeyenoord18:45
1104/11/2023ExcelsiorAZ18:45
1104/11/2023Go Ahead EaglesVitesse21:00
1104/11/2023Heracles AlmeloPSV21:00
1105/11/2023FC UtrechtFC Twente12:15
1105/11/2023PEC ZwolleFortuna Sittard14:30
1105/11/2023NECFC Volendam14:30
1105/11/2023Sparta RotterdamAlmere City FC16:45
1210/11/2023Fortuna SittardHeracles Almelo20:00
1211/11/2023PSVPEC Zwolle16:30
1211/11/2023RKC WaalwijkGo Ahead Eagles18:45
1211/11/2023Vitessesc Heerenveen21:00
1212/11/2023FC VolendamSparta Rotterdam12:15
1212/11/2023FC TwenteNEC14:30
1212/11/2023Almere City FCAjax14:30
1212/11/2023FeyenoordAZ16:45
1212/11/2023FC UtrechtExcelsior20:00
1325/11/2023ExcelsiorFeyenoord16:30
1325/11/2023FC TwentePSV18:45
1325/11/2023sc HeerenveenFortuna Sittard18:45
1325/11/2023PEC ZwolleRKC Waalwijk21:00
1325/11/2023AjaxVitesse21:00
1326/11/2023Almere City FCHeracles Almelo12:15
1326/11/2023AZFC Volendam14:30
1326/11/2023NECGo Ahead Eagles14:30
1326/11/2023Sparta RotterdamFC Utrecht16:45
1401/12/2023sc HeerenveenAlmere City FC20:00
1402/12/2023FC VolendamPEC Zwolle18:45
1402/12/2023Fortuna SittardVitesse20:00
1402/12/2023RKC WaalwijkExcelsior20:00
1402/12/2023Heracles AlmeloSparta Rotterdam21:00
1403/12/2023FeyenoordPSV12:15
1403/12/2023NECAjax14:30
1403/12/2023Go Ahead EaglesFC Twente14:30
1403/12/2023FC UtrechtAZ16:45
1507/12/2023FeyenoordFC Volendam20:00
1508/12/2023FC TwenteExcelsior20:00
1509/12/2023PSVsc Heerenveen18:45
1509/12/2023PEC ZwolleNEC20:00
1509/12/2023AZAlmere City FC21:00
1510/12/2023Go Ahead EaglesFC Utrecht12:15
1510/12/2023AjaxSparta Rotterdam14:30
1510/12/2023Fortuna SittardRKC Waalwijk14:30
1510/12/2023VitesseHeracles Almelo16:45
1615/12/2023NECFortuna Sittard20:00
1616/12/2023FC UtrechtRKC Waalwijk16:30
1616/12/2023ExcelsiorGo Ahead Eagles18:45
1616/12/2023sc HeerenveenFC Volendam21:00
1617/12/2023Almere City FCVitesse12:15
1617/12/2023Sparta RotterdamFC Twente14:30
1617/12/2023Heracles AlmeloFeyenoord14:30
1617/12/2023AjaxPEC Zwolle16:45
1617/12/2023AZPSV20:00
1712/01/2024RKC WaalwijkHeracles Almelo20:00
1713/01/2024Fortuna SittardSparta Rotterdam16:30
1713/01/2024FC TwenteAZ18:45
1713/01/2024PEC Zwollesc Heerenveen20:00
1713/01/2024PSVExcelsior21:00
1714/01/2024FC VolendamAlmere City FC12:15
1714/01/2024Go Ahead EaglesAjax14:30
1714/01/2024VitesseFC Utrecht14:30
1714/01/2024FeyenoordNEC16:45
1819/01/2024Excelsiorsc Heerenveen20:00
1820/01/2024NECFC Twente16:30
1820/01/2024Heracles AlmeloFC Volendam18:45
1820/01/2024AZPEC Zwolle20:00
1820/01/2024Almere City FCFortuna Sittard21:00
1821/01/2024FC UtrechtPSV12:15
1821/01/2024VitesseFeyenoord14:30
1821/01/2024Sparta RotterdamGo Ahead Eagles14:30
1821/01/2024AjaxRKC Waalwijk16:45
1926/01/2024PEC ZwolleVitesse20:00
1927/01/2024RKC WaalwijkSparta Rotterdam18:45
1927/01/2024PSVAlmere City FC18:45
1927/01/2024ExcelsiorFC Utrecht21:00
1927/01/2024Heracles AlmeloAjax21:00
1928/01/2024sc HeerenveenAZ12:15
1928/01/2024Go Ahead EaglesNEC14:30
1928/01/2024FeyenoordFC Twente14:30
1928/01/2024FC VolendamFortuna Sittard16:45
2002/02/2024Almere City FCExcelsior20:00
2003/02/2024FC TwenteRKC Waalwijk16:30
2003/02/2024Fortuna Sittardsc Heerenveen18:45
2003/02/2024AjaxPSV20:00
2003/02/2024NECHeracles Almelo21:00
2004/02/2024VitesseGo Ahead Eagles12:15
2004/02/2024AZFeyenoord14:30
2004/02/2024FC UtrechtFC Volendam14:30
2004/02/2024Sparta RotterdamPEC Zwolle16:45
2111/02/2024RKC WaalwijkNEC
2111/02/2024Heracles AlmeloVitesse
2111/02/2024FC VolendamPSV
2111/02/2024Almere City FCAZ
2111/02/2024FeyenoordSparta Rotterdam
2111/02/2024Go Ahead EaglesPEC Zwolle
2111/02/2024ExcelsiorFC Twente
2111/02/2024FC UtrechtFortuna Sittard
2111/02/2024sc HeerenveenAjax
2218/02/2024Sparta RotterdamExcelsior
2218/02/2024FeyenoordRKC Waalwijk
2218/02/2024sc HeerenveenGo Ahead Eagles
2218/02/2024PEC ZwolleAlmere City FC
2218/02/2024PSVHeracles Almelo
2218/02/2024AjaxNEC
2218/02/2024FC TwenteFC Utrecht
2218/02/2024Fortuna SittardAZ
2218/02/2024VitesseFC Volendam
2325/02/2024ExcelsiorVitesse
2325/02/2024RKC WaalwijkFortuna Sittard
2325/02/2024FC Volendamsc Heerenveen
2325/02/2024FC UtrechtHeracles Almelo
2325/02/2024NECSparta Rotterdam
2325/02/2024Almere City FCFeyenoord
2325/02/2024PEC ZwollePSV
2325/02/2024FC TwenteGo Ahead Eagles
2325/02/2024AZAjax
2403/03/2024FC VolendamNEC
2403/03/2024PSVFeyenoord
2403/03/2024Go Ahead EaglesRKC Waalwijk
2403/03/2024Heracles AlmeloAlmere City FC
2403/03/2024Sparta RotterdamAZ
2403/03/2024VitesseFC Twente
2403/03/2024AjaxFC Utrecht
2403/03/2024sc HeerenveenPEC Zwolle
2403/03/2024Fortuna SittardExcelsior
2510/03/2024Almere City FCFC Utrecht
2510/03/2024FeyenoordHeracles Almelo
2510/03/2024Go Ahead EaglesPSV
2510/03/2024PEC ZwolleFC Volendam
2510/03/2024NECsc Heerenveen
2510/03/2024RKC WaalwijkVitesse
2510/03/2024AjaxFortuna Sittard
2510/03/2024FC TwenteSparta Rotterdam
2510/03/2024AZExcelsior
2617/03/2024Fortuna SittardPEC Zwolle
2617/03/2024ExcelsiorRKC Waalwijk
2617/03/2024FC UtrechtNEC
2617/03/2024VitesseAlmere City FC
2617/03/2024Heracles AlmeloGo Ahead Eagles
2617/03/2024sc HeerenveenFeyenoord
2617/03/2024PSVFC Twente
2617/03/2024FC VolendamAZ
2617/03/2024Sparta RotterdamAjax
2731/03/2024FeyenoordFC Utrecht
2731/03/2024Go Ahead EaglesExcelsior
2731/03/2024Almere City FCFC Volendam
2731/03/2024AZVitesse
2731/03/2024RKC Waalwijksc Heerenveen
2731/03/2024PEC ZwolleAjax
2731/03/2024NECPSV
2731/03/2024FC TwenteHeracles Almelo
2731/03/2024Sparta RotterdamFortuna Sittard
2803/04/2024FC VolendamFeyenoord
2803/04/2024RKC WaalwijkAlmere City FC
2803/04/2024ExcelsiorPSV
2803/04/2024sc HeerenveenFC Twente
2803/04/2024FC UtrechtPEC Zwolle
2803/04/2024AjaxGo Ahead Eagles
2803/04/2024Heracles AlmeloAZ
2803/04/2024VitesseSparta Rotterdam
2803/04/2024Fortuna SittardNEC
2907/04/2024FeyenoordAjax
2907/04/2024FC VolendamRKC Waalwijk
2907/04/2024sc HeerenveenFC Utrecht
2907/04/2024PEC ZwolleExcelsior
2907/04/2024PSVAZ
2907/04/2024VitesseNEC
2907/04/2024Go Ahead EaglesAlmere City FC
2907/04/2024FC TwenteFortuna Sittard
2907/04/2024Sparta RotterdamHeracles Almelo
3014/04/2024ExcelsiorFC Volendam
3014/04/2024Fortuna SittardFeyenoord
3014/04/2024PSVVitesse
3014/04/2024Almere City FCSparta Rotterdam
3014/04/2024NECPEC Zwolle
3014/04/2024AZRKC Waalwijk
3014/04/2024Heracles Almelosc Heerenveen
3014/04/2024FC UtrechtGo Ahead Eagles
3014/04/2024AjaxFC Twente
3128/04/2024FC TwenteAlmere City FC
3128/04/2024Go Ahead EaglesFeyenoord
3128/04/2024sc HeerenveenPSV
3128/04/2024NECAZ
3128/04/2024PEC ZwolleHeracles Almelo
3128/04/2024AjaxExcelsior
3128/04/2024VitesseFortuna Sittard
3128/04/2024Sparta RotterdamFC Volendam
3128/04/2024RKC WaalwijkFC Utrecht
3205/05/2024Fortuna SittardGo Ahead Eagles
3205/05/2024Almere City FCsc Heerenveen
3205/05/2024AZFC Twente
3205/05/2024PSVSparta Rotterdam
3205/05/2024FC UtrechtVitesse
3205/05/2024Heracles AlmeloRKC Waalwijk
3205/05/2024FC VolendamAjax
3205/05/2024ExcelsiorNEC
3205/05/2024FeyenoordPEC Zwolle
3312/05/2024AjaxAlmere City FC
3312/05/2024ExcelsiorHeracles Almelo
3312/05/2024FC TwenteFC Volendam
3312/05/2024FC UtrechtSparta Rotterdam
3312/05/2024Fortuna SittardPSV
3312/05/2024Go Ahead EaglesAZ
3312/05/2024NECFeyenoord
3312/05/2024RKC WaalwijkPEC Zwolle
3312/05/2024sc HeerenveenVitesse
3419/05/2024Almere City FCNEC
3419/05/2024AZFC Utrecht
3419/05/2024FC VolendamGo Ahead Eagles
3419/05/2024FeyenoordExcelsior
3419/05/2024Heracles AlmeloFortuna Sittard
3419/05/2024PEC ZwolleFC Twente
3419/05/2024PSVRKC Waalwijk
3419/05/2024Sparta Rotterdamsc Heerenveen
3419/05/2024VitesseAjax

Eredivisie 2022-2023

Uitslagenmatrix

AJAAZCAMEMMEXCFEYFORGOAGROHEENECPSVRKCSPATWEUTRVITVOL
Ajax*0-04-03-17-12-34-01-16-15-01-01-23-14-00-03-12-21-1
AZ2-1*2-15-15-01-33-12-01-01-11-11-23-00-11-15-51-12-1
SC Cambuur0-50-1*1-20-20-31-24-10-11-20-13-04-00-30-10-30-30-3
FC Emmen3-30-30-0*2-01-30-12-20-00-00-01-01-10-20-33-22-21-1
Excelsior1-42-14-12-1*0-23-02-11-00-10-31-60-01-40-00-13-12-0
Feyenoord1-12-11-04-05-1*1-13-01-00-02-02-25-13-02-03-10-12-1
Fortuna Stadion2-30-31-40-11-02-4*0-23-12-01-12-20-00-00-33-42-02-0
Go Ahead Eagles0-01-40-02-03-13-42-0*1-11-11-02-53-20-12-02-22-23-0
FC Groningen2-31-40-11-13-00-32-31-0*0-20-14-22-30-51-11-20-12-2
sc Heerenveen2-40-22-12-30-01-22-12-03-1*0-00-11-40-02-11-21-32-1
NEC1-10-30-03-11-11-11-13-31-12-3*2-46-11-10-12-21-43-0
PSV3-00-15-24-14-04-32-12-06-03-33-0*1-00-03-16-11-07-1
RKC Waalwijk1-43-15-12-05-20-13-13-12-10-01-30-1*2-20-52-21-04-1
Sparta Rotterdam0-12-34-13-11-01-33-12-12-14-02-00-10-0*1-10-33-14-0
FC Twente3-12-14-02-04-01-13-01-13-03-34-02-13-03-3*2-03-03-0
FC Utrecht0-21-20-03-21-01-11-21-22-11-00-02-22-03-11-0*1-00-0
Vitesse1-20-12-02-10-02-51-22-06-00-40-01-12-20-42-22-0*1-1
FC Volendam2-41-12-03-13-20-22-12-33-21-31-42-32-12-11-00-42-0*

Eindstand

1Feyenoord * **342572828130
2PSV **342365758940
3Ajax ***342095698638
4AZ *****342077676835
5FC Twente *****3418106646627
6Sparta Rotterdam341789596037
7FC Utrecht3415910545550
8sc Heerenveen34121012464450
9RKC Waalwijk3411815415064
10Vitesse34101014404550
11Go Ahead Eagles34101014404656
12NEC3481511394245
13Fortuna Stadion3410618363962
14FC Volendam3410618364271
15Excelsior349520323271
16FC Emmen ^^3461018283365
17SC Cambuur ^345425192669
18FC Groningen ^344624183175

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
105/09/2022sc HeerenveenSparta Rotterdam0-018.000Van Boekel
106/08/2022Fortuna SittardAjax2-311.863Gözübüyük1-0 Gladon, 1-1 Taylor, 1-2 Rensch, 1-3 Brobbey,
2-3 Yilmaz
106/08/2022SC CambuurExcelsior0-29.671Vd Graaf0-1 Azarkan, 0-1 Baas
106/08/2022PSVFC Emmen4-130.000Vd Kerkhof1-0 Bakayoko, 2-0 Kieftenbelt (e.d.),
3-0 en 4-0 Gakpo, 4-1 Romeny
106/08/2022RKC WaalwijkFC Utrecht2-24.526Dieperink1-0 Van den Buijs, 2-0 Bel Hassani, 2-1 en 2-2 Dost
107/08/2022FC GroningenFC Volendam2-212.000Kooij1-0 Ngonge, 2-0 Strand Larsen, 2-1 Van Mieghem,
2-2 Benamar
107/08/2022VitesseFeyenoord2-514.416Kamphuis1-0 Manhoef, 1-1 Wålemark, 1-2 Danilo,
2-2 Frederiksen, 2-3 Dilrosun, 2-4 Danilo,
2-5 Geertruida
107/08/2022NECFC Twente0-112.526Makkelie0-1 Steijn
107/08/2022AZGo Ahead Eagles2-014.438Lindhout1-0 Pavlidis, 2-0 Van Brederode
212/08/2022ExcelsiorVitesse3-14.234Bos1-0 en 2-0 Kharchouch, 2-1 Frederiksen,
3-1 Goudmijn; R; Trondstad (Vit)
213/08/2022Go Ahead EaglesPSV2-59.643Makkelie0-1 De Jong, 1-1 Lidberg, 1-2 Simons, 1-3 Obispo,
1-4 Simons, 2-4 Edvarsen, 2-5 Veerman
R: Deijl (GoA)
213/08/2022FC EmmenRKC Waalwijk1-17.829Higler1-0 Bernadou, 1-1 Lobete
213/08/2022FC UtrechtSC Cambuur0-021.019Blank
213/08/2022Feyenoordsc Heerenveen0-047.500Gözübüyük
214/08/2022FC VolendamNEC1-46.375Oostrom1-0 Van Mieghem, 1-1 Tavsan, 1-2 Tannane,
1-3 Duelund, 1-4 Bruijn
214/08/2022AjaxFC Groningen6-154.060Nijhuis1-0 Bergwijn, 1-1 Ngonge, 2-1 Antony,
3-1 en 4-1 Bergwijn, 5-1 Tatylor, 6-1 Berghuis (pen)
214/08/2022FC TwenteFortuna Sittard3-025.000Vd Kerkhof1-0 Van Wolfswinkel, 2-0 Brenet, 3-0 Misidjan
214/08/2022Sparta RotterdamAZ2-39.631Vd Laan1-0 Van Crooy, 1-1 Pavlidis (pen), 1-2 D. de Wit,
2-2 Van Crooy, 2-3 Kerkez
320/08/2022Vitessesc Heerenveen0-410.899Kooij0-1 Van Hooijdonk, 0-2 Sarr,
0-3 en 0-4 Van Hooijdonk
320/08/2022Fortuna SittardSC Cambuur1-48.357Nijhuis1-0 Yilmaz, 1-1 Breij, 1-2 en 1-3 Hoedemakers,
1-4 Ter Heide
320/08/2022FC EmmenFC Utrecht3-28.024Kamphuis0-1 Douvikas, 1-1 Romeny, 1-2 Dost, 2-2 Mendes,
3-2 Vlak
321/08/2022FC GroningenGo Ahead Eagles1-018.575V. Boekel1-0 De Lange (e.d.)
321/08/2022Sparta RotterdamAjax0-110.606Manschot0-1 Bergwijn
321/08/2022RKC WaalwijkFeyenoord0-16.578Vd Graaf0-1 Danilo (pen)
426/08/2022NECFC Groningen1-112.500Lindhout0-1 Duarte, 1-1 Cissoko
427/08/2022Go Ahead EaglesSparta Rotterdam0-19.317Kamphuis0-1 Lauritzen; R: Fernandes (GoA)
427/08/2022VitesseRKC Waalwijk2-210.598Van Boekel0-1 Jozefzoon, 0-2 Bel Hassani, 1-2 Bero (pen),
2-2 Flamingo
427/08/2022FeyenoordFC Emmen4-047.500Nijhuis1-0 Timber, 2-0 Gimenez, 3-0 Rasmussen,
4-0 Szymanski
427/08/2022sc HeerenveenFortuna Sittard2-118.020Higler1-0 Van Hooijdonk 2-0 Van Ewijk, 2-1 Yilmaz (pen)
428/08/2022FC UtrechtAjax0-221.471Makkelie0-1 Berghuis, 0-2 Brobbey
428/08/2022ExcelsiorPSV1-64.400Manschot0-1 Veerman, 0-2 en 0-3 Sangaré, 0-4 Simons,
0-5 Gakpo, 1-5 Horemans, 1-6 Simons
428/08/2022FC VolendamFC Twente1-06.750Bos1-0 Zeefuik
428/08/2022SC CambuurAZ0-110.000Dieperink0-1 Clasie; R; Jacobs (Cam)
331/08/2022PSVFC Volendam7-128.114Vd Eijk1-0 Simons, 2-0 (pen) en 3-0 Gakpo,
3-1 H. Veerman, 4-1 lat (e.d.), 5-1 Gakpo,
6-1 Simons, 7-1 Bakayoko
331/08/2022FC TwenteExcelsior4-027.000Nagtegaal1-0 Cleonise, 2-0 Tzolis, 3-0 en 4-0 Cerny
301/09/2022AZNEC1-114.945Higler0-1 Marquez, 1-1 Odgaard
502/09/2022Fortuna SittardFC Utrecht3-48.763Lindhout0-1 Dost, 1-1 Guth, 1-2 (pen) en 1-3 Douvikas,
2-3 Yilmaz (pen), 2-4 Douvikas, 3-4 Noslin
503/09/2022AjaxSC Cambuur4-053.667Kooij1-0 en 2-0 Bergwijn, 3-0 Rensch, 4-0 Kudus
503/09/2022FC TwentePSV2-130.000Makkelie1-0 en 2-0 Cerny, 2-1 Til
503/09/2022Sparta RotterdamFC Volendam4-010.050Vd Graaf1-0 Van Crooy, 2-0 en 3-0 Lauritsen, 4-0 Mijnans
503/09/2022Go Ahead EaglesFeyenoord3-49.711Manschot1-0 Wålemark (e.d.), 2-0 Lidberg, 2-1 en 2-2 Danilo,
2-3 Dilrosum, 2-4 Szymanski, 3-4 Edvardsen
504/09/2022RKC WaalwijkExcelsior5-24.332Vd Laan0-1 Baas, 1-1 Adewoye, 1-2 El Yaakoubi,
2-2 Clement, 3-2 Lutonda, 4-2 Anita, 5-2 Kramer
504/09/2022FC EmmenAZ0-38.062Perez0-1 Odgaard, 0-2 D. de Wit, 0-3 Reijnders
504/09/2022sc HeerenveenNEC0-018.066KamphuisR: Halilovic (Hee)
504/09/2022FC GroningenVitesse0-118.014Gözübüyük0-1 Bero
609/09/2022FC VolendamGo Ahead Eagles2-36.450Martens0-1 Adekanye, 1-1 Eiting, 1-2 en 1-3 Kuipers,
2-3 Mühren
610/09/2022NECFortuna Sittard1-112.500Dieperink0-1 Özyakup, 1-1 Marques
610/09/2022Ajaxsc Heerenveen5-052.000Vd Graaf1-0 Klaassen, 2-0 Taylor, 3-0 en 4-0 Kudus,
5-0 Brobbey
610/09/2022ExcelsiorFC Emmen2-14.034Gerrets0-1 Romeny, 1-1 Tjoe-A-On, 2-1 Seymor
611/09/2022PSVRKC Waalwijk1-028.432Gözübüyük1-0 Gakpo (pen.)
611/09/2022FC UtrechtVitesse1-015.807Nijhuis1-0 Dost
611/09/2022SC CambuurFC Groningen0-110.000Higler0-1 Suslov
611/09/2022AZFC Twente1-116.269Van Boekel1-0 Odgaard, 1-1 Ugalde
611/09/2022FeyenoordSparta Rotterdam3-047.500Vd Kerkhof1-0 Kökcü, 2-0 Dilrosun, 3-0 Gimenez
716/09/2022FC UtrechtNEC0-017.547Nagtegaal
717/09/2022Sparta RotterdamFC Groningen2-19.657Makkelie0-1 Pepi, 1-1 Mijnans, 2-1 Van Crooy (pen.)
717/09/2022VitesseFC Volendam1-115.702Blank0-1 Mühren, 1-1 Bialek
717/09/2022RKC WaalwijkSC Cambuur5-14.555Vd Eijk0-1 Jacobs, 1-1 Kramer (pen), 2-1 Tol (e.d.),
3-1 Bakkali, 4-1 Bel Hassani, 5-1 Kramer
R: Hoedemakers, Bangura (Cam)
717/09/2022Fortuna SittardExcelsior1-08.379Vd Graaf1-0 Vita; R: Seuntjens (For)
718/09/2022Go Ahead EaglesFC Emmen2-09.623Gözübüyük1-0 en 2-0 Edvardsen
718/09/2022PSVFeyenoord4-333.110Lindhout0-1 Idrissi, 1-1 Branthwaite, 2-1 Gakpo, 2-2 Danilo,
3-2 Til, 3-3 Kökcü, 4-3 Obispo
718/09/2022sc HeerenveenFC Twente2-121.039Manschot0-1 Misidjan, 1-1 Van Ewijk, 2-1 Bochniewicz
718/09/2022AZAjax2-118.772Nijhuis0-1 Kudus, 1-1 M. de Wit, 2-1 Odgaard
801/10/2022SC CambuurPSV3-010.000Van Boekel1-0 Van der Water, 2-0 Paulissen,
3-0 Van Wermeskerken
801/10/2022AjaxGo Ahead Eagles1-153.848Bos1-0 Klaassen, 1-1 Willumsson
801/10/2022FC TwenteVitesse3-029.500Makkelie1-0 Brenet, 2-0 Misidjan, 3-0 Smal
801/10/2022FC GroningenAZ1-414.438Manschot0-1 D. de Wit, 0-2 Karlsson, 1-2 Pepi, 1-3 Kerkez,
1-4 Lahdo
802/10/2022FC Emmensc Heerenveen0-08.131Lindhout
802/10/2022ExcelsiorFC Utrecht0-14.142Martens0-1 Van de Streek
802/10/2022Fortuna SittardFC Volendam2-010.078Higler1-0 Embalo, 2-0 Özyakup; R; B. Ould-Chikh (Vol)
802/10/2022NECFeyenoord1-112.500Gözübüyük0-1 Timber, 1-1 Marquez
802/10/2022RKC WaalwijkSparta Rotterdam2-25.647Oostrom1-0 Kramer, 1-1 Verschueren, 2-2 Bel Hassani,
2-2 Verschueren; R: Sambo (Spa)
907/10/2022FC GroningenRKC Waalwijk2-318.835Vd Kerkhof1-0 Pepi (pen), 1-1 Van den Buijs (pen), 1-2 Biereth,
2-2 Pepi, 2-3 Biereth; R: Balker (Gro)
908/10/2022FC VolendamAjax2-46.850Lindhout0-1 Tadic (pen), 0-2 Bassey, 0-3 Brobbey,
1-3 Zeefuik, 2-3 Eiting, 2-4 Klaassen
908/10/2022NECExcelsior1-112.100Vd Eijk1-0 Dimata, 1-1 Lamprou
908/10/2022Sparta RotterdamFC Emmen3-110.087Van Boekel1-0 Van Crooy, 1-1 Romeny, 2-1 Vriends,
3-1 Engels; R: Araujo (Emm)
908/10/2022sc HeerenveenPSV0-124.087Nijhuis0-1 Gakpo
909/10/2022Go Ahead EaglesSC Cambuur0-09.603Vd Graaf
909/10/2022FeyenoordFC Twente2-047.500Higler1-0 Kökcü, 2-0 Hancko; R: Cerny (Twe)
909/10/2022VitesseFortuna Sittard1-212.327Manschot1-0 Bialek, 1-1 Ferati, 1-2 Vita
909/10/2022FC UtrechtAZ1-220.873Gözübüyük0-1 Van Brederode, 0-2 Sugawara, 1-2 Sylla
1014/10/2022FC EmmenFC Volendam1-18.123Vd Kerkhof0-1 W. Ould-Chikh, 1-1 El Massaoudi
1015/10/2022Go Ahead Eaglessc Heerenveen1-19.713Higler0-1 Haye, 1-1 Stokkers
1015/10/2022Fortuna SittardRKC Waalwijk0-011.043Kooij
1015/10/2022SC CambuurVitesse0-39.886Gerrets0-1 Flamingo, 0-2 Kozlowski, 0-3 Tronstad
1016/10/2022Sparta RotterdamNEC2-010.420Hensgens1-0 Abels, 2-0 De Guzman
1016/10/2022FC TwenteFC Groningen3-029.000Lindhout1-0 Misidjan, 2-0 Brenet, 3-0 Van Wolfswinkel
1016/10/2022PSVFC Utrecht6-130.646Kamphuis1-0 Simons, 1-1 Van de Streek, 2-1 en 3-1 Til,
4-1 Simons, 5-1 en 6-1 El Ghazi
1016/10/2022AZFeyenoord1-317.039Makkelie1-0 Odgaard, 1-1 Kökcü (pen), 1-2 Szymanski,
1-3 Danilo
1016/10/2022AjaxExcelsior7-153.941Nagtegaal1-0 Sanchez, 2-0 Berghuis, 3-0 en 4-0 Brobbey,
5-0 Tadic, 6-0 Bergwijn, 7-0 Kudus, 7-1 Agrafiotis
1122/10/2022FeyenoordFortuna Sittard1-147.500Van Boekel0-1 Cordoba, 1-1 Dilrosun
1122/10/2022RKC WaalwijkAjax1-47.508Manschot0-1 Berghuis, 1-1 Clement, 1-2 Bergghuis,
1-3 en 1-4 Brobbey
1122/10/2022VitesseFC Emmen2-112.117Gözübüyük1-0 Vidovic, 2-0 Wittek, 2-1 Diemers
1123/10/2022ExcelsiorAZ2-14.400Lindhout1-0 Horemans, 2-0 Azarkan, 2-1 Sugawara
1123/10/2022FC GroningenPSV4-221.333Higler1-0 Pepi, 2-0 Balker, 3-0 Ngonge, 3-1 Sangaré,
3-2 Til, 4-2 Pelupessy
1123/10/2022SC CambuurFC Twente0-110.000Kamphuis0-1 Van Wolfswinkel (pen.)
1123/10/2022NECGo Ahead Eagles3-312.500Makkelie1-0 Tannane, 1-1 Lidberg, 1-2 Adekanye,
1-3 Edvardsen, 2-3 Mattson, 3-3 Sandler
1123/10/2022FC UtrechtSparta Rotterdam3-120.048Nijhuis1-0 Redan, 2-0 Douvikas, 3-0 Klaiber, 3-1 Kitolano
1123/10/2022FC Volendamsc Heerenveen1-36.600Vd Graaf0-1 Van Hooijdonk, 1-1 Mühren, 1-2 Köhlert,
1-3 Sarr
1229/10/2022sc HeerenveenFC Utrecht1-222.150Manschot1-0 Van Hooijdonk, 1-1 Douvikas, 1-2 Sagnan
1229/10/2022Sparta RotterdamFortuna Sittard3-110.221Gözübüyük0-1 Noslin, 1-1 Verschueren, 2-1 Van Crooy (pen.),
3-1 Verschueren
1229/10/2022Go Ahead EaglesExcelsior3-19.238Kamphuis1-0 Willumson, 2-0 Adekanye, 3-0 Lidberg,
3-1 Lamprou
1230/10/2022FC EmmenFC Groningen0-08.225Makkelie
1230/10/2022FC TwenteRKC Waalwijk3-029.100Dieperink1-0 en 2-0 Steijn, 3-0 Van Wolfswinkel
1230/10/2022PSVNEC3-031.007Vd Kerkhof1-0 El Ghazi, 2-0 De Jong (pen.), 3-0 Madueke
1230/10/2022AZFC Volendam2-118.255Kooij1-0 Odgaard, 2-0 Reijnders, 2-1 Veerman
R: D. de Wit (AZ)
1304/11/2022SC CambuurNEC0-110.000Vd Laan0-1 Schöne
1305/11/2022VitesseSparta Rotterdam0-416.493Van Boekel0-1 Lauritsen, 0-2 Mijnans, 0-3 Lauritsen,
0-4 Verschueren
1305/11/2022Fortuna SittardFC Emmen0-110.088Higler0-1 Zivkovic
1305/11/2022Excelsiorsc Heerenveen0-14.400Hensgens0-1 Van Ewijk
1306/11/2022FC UtrechtFC Groningen2-119.904Vd Graaf0-1 Krüger, 1-1 Booth, 2-1 Van de Streek
1306/11/2022FC TwenteGo Ahead Eagles1-130.000Manschot1-0 Van Wolfswinkel (pen), 1-1 Willumson (pen.)
1306/11/2022FC VolendamFeyenoord0-26.700Nijhuis0-1 Danilo, 0-2 Szymanski
1306/11/2022AjaxPSV1-254.969Makkelie0-1 De Jong, 0-2 Guttierez, 1-2 Lucca
1306/11/2022RKC WaalwijkAZ3-15.067Vd Kerkhof0-1 Karlsson, 1-1 Bel Hassani, 2-1 en 3-1 Bakkali
1209/11/2022AjaxVitesse2-250.202Lindhout1-0 Tadic, 1-1 en 1-2 Manhoef, 2-2 Lucca
1210/11/2022FeyenoordSC Cambuur1-047.500Manschot1-0 Hartman
1411/11/2022Sparta RotterdamFC Twente1-110.606Bos0-1 Steijn, 1-1 Verschueren
1412/11/2022FC VolendamFC Utrecht0-46.650Vd Eijk0-1 Booth, 0-2 Dost, 0-3 Van de Streek,
0-4 Bozdogan
1412/11/2022FC EmmenAjax3-38.309Kamphuis1-0 Veldmate, 1-1 en 1-2 Taylor, 1-3 Bergwijn,
2-3 Zivkovic, 3-3 Bouchouari
1412/11/2022PSVAZ0-133.009Gözübüyük0-1 Pavlidis
1413/11/2022NECRKC Waalwijk6-112.500Perez0-1 Van den Buijs (pen.), 1-1 Dimata (pen.),
2-1 El Karouani, 3-1 Mattson, 4-1 Marques,
5-1 Tavsan, 6-1 Marques; R; Bel Hassani (RKC)
1413/11/2022FC GroningenFortuna Sittard2-321.023Nagtegaal1-0 Pepi, 1-1 en 1-2 Gladon, 2-2 Krüger, 2-3 Noslin
1413/11/2022sc HeerenveenSC Cambuur2-123.800Lindhout0-1 Jacobs, 1-1 Sarr, 2-1 Tahiri
1413/11/2022FeyenoordExcelsior5-147.500Kooij0-1 Goudmijn, 1-1 Szymanski, 2-1 Kökcü,
3-1 Szymanski, 4-1 Kökcü, 5-1 Wålemark
1413/11/2022Go Ahead EaglesVitesse2-29.784Oostrom1-0 en 2-0 Rommens, 2-1 Bero,
2-2 Van Duivenbooden
1506/01/2023FC TwenteFC Emmen20:00
1507/01/2023RKC Waalwijksc Heerenveen16:30
1507/01/2023AZVitesse18:45
1507/01/2023Fortuna SittardGo Ahead Eagles20:00
1507/01/2023PSVSparta Rotterdam21:00
1508/01/2023FC UtrechtFeyenoord12:15
1508/01/2023NECAjax14:30
1508/01/2023SC CambuurFC Volendam14:30
1508/01/2023ExcelsiorFC Groningen16:45
1613/01/2023sc HeerenveenAZ20:00
1614/01/2023FC GroningenFeyenoord16:30
1614/01/2023FC VolendamRKC Waalwijk18:45
1614/01/2023AjaxFC Twente20:00
1614/01/2023Sparta RotterdamExcelsior21:00
1615/01/2023VitesseNEC12:15
1615/01/2023Fortuna SittardPSV14:30
1615/01/2023Go Ahead EaglesFC Utrecht14:30
1615/01/2023FC EmmenSC Cambuur16:45
1720/01/2023ExcelsiorFC Volendam20:00
1721/01/2023NECFC Emmen18:45
1721/01/2023PSVVitesse20:00
1721/01/2023SC CambuurSparta Rotterdam20:00
1721/01/2023RKC WaalwijkGo Ahead Eagles21:00
1722/01/2023sc HeerenveenFC Groningen12:15
1722/01/2023FC TwenteFC Utrecht14:30
1722/01/2023FeyenoordAjax14:30
1722/01/2023AZFortuna Sittard16:45
1824/01/2023FC EmmenPSV18:45
1824/01/2023Sparta RotterdamRKC Waalwijk21:00
1825/01/2023Go Ahead EaglesAZ18:45
1825/01/2023VitesseFC Twente18:45
1825/01/2023Fortuna Sittardsc Heerenveen20:00
1825/01/2023FC UtrechtExcelsior21:00
1825/01/2023FeyenoordNEC21:00
1826/01/2023FC GroningenSC Cambuur18:45
1816/01/2023AjaxFC Volendam21:00
1928/01/2023RKC WaalwijkFC Emmen16:30
1928/01/2023PSVGo Ahead Eagles18:45
1928/01/2023sc HeerenveenVitesse20:00
1928/01/2023NECSparta Rotterdam20:00
1928/01/2023AZFC Utrecht21:00
1929/01/2023FC TwenteFeyenoord12:15
1929/01/2023ExcelsiorAjax14:30
1929/01/2023FC VolendamFC Groningen14:30
1929/01/2023SC CambuurFortuna Sittard16:45
2003/02/2023Fortuna SittardSparta Rotterdam20:00
2004/02/2023FC VolendamAZ18:45
2004/02/2023FC EmmenVitesse20:00
2004/02/2023FC Utrechtsc Heerenveen20:00
2004/02/2023ExcelsiorRKC Waalwijk21:00
2005/02/2023SC CambuurAjax12:15
2005/02/2023FeyenoordPSV14:30
2005/02/2023Go Ahead EaglesNEC14:30
2005/02/2023FC GroningenFC Twente16:45
2111/02/2023AjaxRKC Waalwijk
2111/02/2023AZExcelsior
2111/02/2023FC EmmenFortuna Sittard
2111/02/2023FC TwenteFC Volendam
2111/02/2023NECSC Cambuur
2111/02/2023PSVFC Groningen
2111/02/2023sc HeerenveenFeyenoord
2111/02/2023Sparta RotterdamGo Ahead Eagles
2111/02/2023VitesseFC Utrecht
2218/02/2023AjaxSparta Rotterdam
2218/02/2023ExcelsiorNEC
2218/02/2023FC GroningenFC Emmen
2218/02/2023FC UtrechtPSV
2218/02/2023FC VolendamVitesse
2218/02/2023FeyenoordAZ
2218/02/2023Go Ahead EaglesFC Twente
2218/02/2023RKC WaalwijkFortuna Sittard
2218/02/2023SC Cambuursc Heerenveen
2325/02/2023AZSC Cambuur
2325/02/2023FC EmmenGo Ahead Eagles
2325/02/2023FC GroningenExcelsior
2325/02/2023Fortuna SittardFeyenoord
2325/02/2023NECFC Volendam
2325/02/2023PSVFC Twente
2325/02/2023sc HeerenveenRKC Waalwijk
2325/02/2023Sparta RotterdamFC Utrecht
2325/02/2023VitesseAjax
2404/03/2023AjaxNEC
2404/03/2023ExcelsiorSparta Rotterdam
2404/03/2023FC Twentesc Heerenveen
2404/03/2023FC UtrechtFortuna Sittard
2404/03/2023FC VolendamFC Emmen
2404/03/2023FeyenoordFC Groningen
2404/03/2023RKC WaalwijkPSV
2404/03/2023SC CambuurGo Ahead Eagles
2404/03/2023VitesseAZ
2511/03/2023AZFC Groningen
2511/03/2023FC EmmenExcelsior
2511/03/2023FeyenoordFC Volendam
2511/03/2023Fortuna SittardFC Twente
2511/03/2023Go Ahead EaglesRKC Waalwijk
2511/03/2023NECFC Utrecht
2511/03/2023PSVSC Cambuur
2511/03/2023sc HeerenveenAjax
2511/03/2023Sparta RotterdamVitesse
2618/03/2023AjaxFeyenoord
2618/03/2023ExcelsiorSC Cambuur
2618/03/2023FC EmmenSparta Rotterdam
2618/03/2023FC Groningensc Heerenveen
2618/03/2023FC TwenteAZ
2618/03/2023FC UtrechtGo Ahead Eagles
2618/03/2023FC VolendamFortuna Sittard
2618/03/2023RKC WaalwijkNEC
2618/03/2023VitessePSV
2701/04/2023AZsc Heerenveen1-118.000Kamphuis0-1 Van Hooydonk, 1-1 Mous (e.d.)
2701/04/2023ExcelsiorFC Twente0-04.400Pérez
2701/04/2023NECPSV2-412.500Vd Graaf0-1 De Jong, 0-2 Boscagli, 0-3 Veerman, 0-4 De Jong,
1-4 en 2-4 Tannane
2701/04/2023SC CambuurFC Emmen1-29.600Makkelie1-0 Paulissen, 1-1 El Massaoudi, 1-2 Veldmate
2701/04/2023RKC WaalwijkVitesse1-06.147Gözübüyük1-0 Kramer
2702/04/2023Go Ahead EaglesAjax0-09.911Vd Eijk
2702/04/2023Sparta RotterdamFeyenoord1-310.606Higler0-1 Paixao, 1-1 Pinto, 1-2 Gimenez, 1-3 Hancko
2702/04/2023FC UtrechtFC Volendam0-022.050Martens
2702/04/2023Fortuna SittardFC Groningen3-110.759Vd Kerkhof1-0 en 2-0 Cordoba, 2-1 Pepi, 3-1 Gladon
2808/04/2023AjaxFortuna Sittard
2808/04/2023AZSparta Rotterdam
2808/04/2023FC EmmenNEC
2808/04/2023FC GroningenFC Utrecht
2808/04/2023FC TwenteSC Cambuur
2808/04/2023FeyenoordRKC Waalwijk
2808/04/2023PSVExcelsior
2808/04/2023sc HeerenveenFC Volendam
2808/04/2023VitesseGo Ahead Eagles
2915/04/2023AjaxFC Emmen
2915/04/2023ExcelsiorGo Ahead Eagles
2915/04/2023FC UtrechtFC Twente
2915/04/2023FC VolendamPSV
2915/04/2023Fortuna SittardAZ
2915/04/2023NECVitesse
2915/04/2023RKC WaalwijkFC Groningen
2915/04/2023SC CambuurFeyenoord
2915/04/2023Sparta Rotterdamsc Heerenveen
3022/04/2023AZRKC Waalwijk
3022/04/2023FC GroningenNEC
3022/04/2023FC TwenteSparta Rotterdam
3022/04/2023FC VolendamSC Cambuur
3022/04/2023FeyenoordFC Utrecht
3022/04/2023Go Ahead EaglesFortuna Sittard
3022/04/2023PSVAjax
3022/04/2023sc HeerenveenFC Emmen
3022/04/2023VitesseExcelsior
3106/05/2023AjaxAZ
3106/05/2023ExcelsiorFeyenoord
3106/05/2023FC EmmenFC Twente
3106/05/2023Fortuna SittardVitesse
3106/05/2023Go Ahead EaglesFC Groningen
3106/05/2023NECsc Heerenveen
3106/05/2023RKC WaalwijkFC Volendam
3106/05/2023SC CambuurFC Utrecht
3106/05/2023Sparta RotterdamPSV
3213/05/2023AZFC Emmen
3213/05/2023FC GroningenAjax
3213/05/2023FC TwenteNEC
3213/05/2023FC UtrechtRKC Waalwijk
3213/05/2023FC VolendamSparta Rotterdam
3213/05/2023FeyenoordGo Ahead Eagles
3213/05/2023PSVFortuna Sittard
3213/05/2023sc HeerenveenExcelsior
3213/05/2023VitesseSC Cambuur
3321/05/2023AjaxFC Utrecht14:30
3321/05/2023FC EmmenFeyenoord14:30
3321/05/2023ExcelsiorFortuna Sittard14:30
3321/05/2023Go Ahead EaglesFC Volendam14:30
3321/05/2023NECAZ14:30
3321/05/2023PSVsc Heerenveen14:30
3321/05/2023RKC WaalwijkFC Twente14:30
3321/05/2023Sparta RotterdamSC Cambuur14:30
3321/05/2023VitesseFC Groningen14:30
3428/05/2023AZPSV14:30
3428/05/2023SC CambuurRKC Waalwijk14:30
3428/05/2023FeyenoordVitesse14:30
3428/05/2023Fortuna SittardNEC14:30
3428/05/2023FC GroningenSparta Rotterdam14:30
3428/05/2023sc HeerenveenGo Ahead Eagles14:30
3428/05/2023FC TwenteAjax14:30
3428/05/2023FC UtrechtFC Emmen14:30
3428/05/2023FC VolendamExcelsior14:30

Play offs voor Conference League

1e ronde
01/06/2023sc HeerenveenFC Twente1-221.360Nagtegaal0-1 Cerny, 1-1 Haye, 1-2 Ugalde
01/06/2023FC UtrechtSparta Rotterdam1-216.841Vd Eijk0-1 Van Crooy (pen), 0-2 Lauritzen, 1-2 Doufikas
04/06/2023FC Twentesc Heerenveen4-029.000Van Boekel1-0 Vlap, 2-0 Pröpper, 3-0 Brenet, 4-0 Misidjan
04/06/2023Sparta RotterdamFC Utrecht0-110.599Kamphuis0-1 Viergever
Finale
08/06/2023Sparta RotterdamFC Twente1-110.349Manschot1-0 Van Crooy (pen), 1-1 Zerrouki
11/06/2023FC TwenteSparta Rotterdam1-029.500Makkelie1-0 Brenet

Play offs voor promotie/degradatie

1e ronde
22/05/2023FC EindhovenAlmere City FC1-03.518Vd Laan1-0 Dorenbosch
23/05/2023VVV-VenloWillem II3-25.392Dieperink0-1 en 0-2 Hornkamp, 1-2 en 2-2 (pen) Braken, 3-2 Venema
23/05/2023NAC BredaMVV Maastricht1-014.361Bos1-0 Velanas (pen)
26/05/2023Almere City FCFC Eindhoven3-1 nv3.622Nagtegaal1-0 Hilterman, 1-1 Amevor (pen), 2-1 Limbombe,
3-1 Van La Parra
27/05/2023Willem IIVVV-Venlo2-2 nv13.326Oostrom1-0 Kabangu, 2-0 Bos, 2-1 Venema, 2-2 Yasar
27/05/2023MVV MaastrichtNAC Breda1-48.223Blank0-1 Omarsson, 0-2 Agougil, 0-3 Banzuzi, 1-3 Livramento,
1-4 Hermann; R: Kortsmit (NAC)
2e ronde
30/05/2023VVV-VenloAlmere City FC1-17.201Vd Kerkhof1-0 Van Rooijen, 1-1 Limbombe; R: Post (Alm)
31/05/2023NAC BredaFC Emmen1-218.596Kooij0-1 Burnet, 0-2 Romeny, 1-2 Omgba
03/06/2023Almere City FC ***VVV-Venlo1-1 nv4.019Vd Graaf1-0 Duijvestijn, 1-1 Allouch
03/06/2023FC EmmenNAC Breda2-08.309Nijhuis1-0 Zivkovic, 2-0 Assehnoun
Finale
06/06/2023Almere City FCFC Emmen2-04.121Makkelie1-0 (pen) en 2-0 Duijvestijn
11/06/2023FC EmmenAlmere City FC1-28.309Lindhout0-1 Van La Parra, 0-2 Smeets, 1-2 Vlak

Almere City FC gepromoveerd; FC Emmen gedegradeerd.

Topscorers

1Anastasios DouvikasFC Utrecht19
Xavi SimonsPSV19
3Sydney van Hooijdonksc Heerenveen16
4Santiago JimenezFeyenoord15
5Luuk de JongPSV14
6Brian BrobbeyAjax13
Vaclav CernyFC Twente13
8Vangelis PavlidisAZ12
Michiel KramerRKC Waalwijk12
Ricardo PepiFC Groningen12
Steven BergwijnAjax12
Tobias LauritsenSparta Rotterdam12
Vito van CrooijSparta Rotterdam12

 

Eredivisie 2021-2022

Wedstrijdenmatrix

AJAAZCAMFEYFORGOAGROHEEHERNECPECPSVRKCSPATWEUTRVITWIL
*1-29-03-25-00-03-05-03-05-03-05-03-22-15-00-15-05-0
2-0*0-02-12-15-01-02-12-11-13-20-31-33-10-15-13-14-1
2-31-3*2-32-15-21-21-22-11-23-41-21-11-12-02-11-61-1
0-21-03-1*5-02-01-13-12-15-34-02-22-24-01-22-10-12-0
0-51-21-01-3*1-01-42-00-21-30-11-42-23-02-12-21-21-0
2-11-43-00-14-3*0-10-14-20-21-01-20-22-01-21-11-24-0
1-32-02-31-10-12-1*1-10-14-31-10-11-11-21-10-00-11-0
0-21-33-30-31-03-13-1*2-00-10-11-13-20-02-31-21-22-1
0-03-21-11-43-11-14-20-1*0-12-00-21-01-31-11-00-03-2
0-11-32-31-40-11-03-01-10-0*2-01-21-10-00-20-30-10-0
0-22-11-21-20-10-11-10-11-01-1*1-20-01-11-31-10-12-0
1-21-24-10-45-02-05-23-13-13-23-1*2-02-15-24-12-04-2
0-51-00-10-22-11-13-10-02-02-10-21-4*1-01-21-11-21-2
0-11-10-40-13-11-01-11-11-11-12-01-21-1*0-10-32-21-0
1-13-11-00-01-22-23-02-01-01-21-03-32-12-0*1-03-01-1
0-32-23-23-11-10-01-32-11-01-05-10-12-24-01-1*1-15-1
2-20-01-02-11-11-21-31-22-14-11-00-51-20-11-42-1*0-3
0-12-21-30-41-10-12-10-02-00-11-02-13-10-30-13-11-0*

Eindstand

1Ajax342653839819
2PSV342635818642
3Feyenoord342257717634
4FC Twente342086685537
5AZ341879616444
6Vitesse3415613514251
7FC Utrecht34121111475146
8sc Heerenveen3411815413750
9SC Cambuur3411617395370
10RKC Waalwijk3491114384051
11NEC3410816383852
12FC Groningen349916364155
13Go Ahead Eagles3410618363751
14Sparta Rotterdam3481115353048
15Fortuna Sittard3410519353667
16Heracles Almelo349718343349
17Willem II349619333257
18PEC Zwolle347621272652

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Ar:Details:
113/08/2021Go Ahead Eaglessc Heerenveen0-16.650Blom0-1 Halilovic
114/08/2021RKC WaalwijkAZ1-03.860Kooij1-0 Kramer
114/08/2021Heracles AlmeloPSV0-28.053Makkelie0-1 Bruma, 0-2 Madueke
114/08/2021Fortuna SittardFC Twente2-16.300Kamphuis0-1 Van Wolfswinkel, 1-1 Seuntjens, 2-1 Lake
114/08/2021AjaxNEC5-032.275Nijhuis1-0 Haller, 2-0 Mazraoui, 3-0 Van Rooij (e.d.),
4-0 en 5-0 Tadic
115/08/2021SC CambuurFC Groningen1-27.000Lindhout0-1 El Massaoudi, 1-1 Maulun, 1-2 Larsen
115/08/2021FC UtrechtSparta Rotterdam4-016.000Vd Kerkhof1-0 Maher, 2-0 Van der Maarel, 3-0 Douvikas,
4-0 Gustafrson (pen)
115/08/2021PEC ZwolleVitesse0-19.000Martens0-1 Frederiksen
115/08/2021Willem IIFeyenoord0-49.700Gözübüyük0-1 Linssen, 0-2 Sinisterra, 0-3 Til, 0-4 Bannis
R: Bergström (Wil)
220/08/2021NECPEC Zwolle2-08.500Vd Eijk1-0 Akman, 2-0 Okita; R: Kersten (PEC)
221/08/2021sc HeerenveenRKC Waalwijk3-213.600Nagtegaal1-0 H. Veerman (pen), 2-0 Halilovic
3-0 H. Veerman, 3-1 Odgaard, 3-2 Van der Venne
221/08/2021PSVSC Cambuur4-123.500Vd Kerkhof1-0 Pröpper, 2-0 Zahavi, 3-0 Madueke,
3-1 Bangura, 4-1 Boscagli
221/08/2021Sparta RotterdamHeracles Almelo1-16.725Nijhuis1-0 Vriends, 1-1 Burgzorg
221/08/2021FC GroningenFC Utrecht0-014.800Makkelie
222/08/2021FC TwenteAjax1-120.000Higler0-1 Haller, 1-1 Pröpper
222/08/2021FeyenoordGo Ahead Eagles2-034.384Dieperink1-0 en 2-0 Linssen
222/08/2021VitesseWillem II0-310.157Lindhout0-1 Wriedt, 0-2 Nunnely, 0-3 Spieringhs
327/08/2021Fortuna SittardRKC Waalwijk2-26.470Manschot1-0 Baghdadi, 1-1 en 1-2 Kramer, 2-2 Seuntjens
328/08/2021SC CambuurFC Twente2-06.672Blom1-0 en 2-0 Jacobs; R: Ilic (Twe)
328/08/2021Go Ahead EaglesSparta Rotterdam2-06.650Vd Laan1-0 Bakker (pen), 2-0 Botos; R: Pinto (Spa)
328/08/2021PSVFC Groningen5-223.447Gözübüyük1-0 Gakpo, 1-1 en 1-2 Ngonge,
2-2 El Hankouri (e.d.), 3-2 Ramalho, 4-2 Zahavi,
5-2 Bruma
328/08/2021Willem IIPEC Zwolle1-09.352Oostrom1-0 Saglam
329/08/2021FC UtrechtFeyenoord3-116.000Higler0-1 Sinisterra, 1-1 Janssen, 2-1 Sylla,
3-1 Gustafson (pen)
329/08/2021AjaxVitesse5-036.816Makkelie1-0 Antony, 2-0 Alvarez, 3-0 Gravenberch,
4-0 Hajek (e.d.), 5-0 Klaassen
329/08/2021Heracles AlmeloNEC0-18.053Kamphuis0-1 Akman; R: Bakis (Her)
329/08/2021sc HeerenveenAZ1-316.000Nijhuis1-0 H. Veerman, 1-1 Pavlidis, 1-2 Witry, 1-3 De Wit
411/09/2021FC TwenteFC Utrecht1-020.000Gözübüyük1-0 Pröpper
411/09/2021PEC ZwolleAjax0-29.000Manschot0-1 en 0-2 Haller
411/09/2021SC CambuurGo Ahead Eagles5-26.682Makkelie0-1 Brouwers, 1-1 en 2-1 Boere, 3-1 Tol,
4-1 Jacobs, 5-1 Kiss, 5-2 Cordoba
411/09/2021AZPSV0-313.000Lindhout0-1 Boscagli, 0-2 Vertessen, 0-3 Doan
412/09/2021NECWillem II0-08.333Van BoekelR: Bondeel (Wil)
412/09/2021Sparta RotterdamFortuna Sittard3-16.623Blank1-0 Smeets, 2-0 Thy, 2-1 Seuntjens, 3-1 Emegha
412/09/2021FC Groningensc Heerenveen1-115.000Dieperink0-1 Halilovic, 1-1 Ngonge; R: Te Wierik (Gro)
412/09/2021RKC WaalwijkVitesse1-24.989Kamphuis0-1 Doekhi, 1-1 Bakari, 1-2 Gboho
517/09/2021Sparta RotterdamNEC1-17.041Vd Graaf0-1 Okita, 1-1 Mijnans
518/09/2021sc HeerenveenFortuna Sittard1-016.400Gerrets1-0 H. Veerman
518/09/2021Willem IIFC Groningen2-19.463Manschot1-0 Wriedt, 2-0 Saddiki, 2-1 Suslov
R: Ngonge (Gro)
518/09/2021AjaxSC Cambuur9-036.711Vd Eijk1-0 Timber, 2-0 Bergghuis, 3-0 Mazraoui,
4-0 Neres, 5-0 Tadic, 6-0 Daramy, 7-0 Haller,
8-0 Danilo, 9-0 Neres
518/09/2021FC UtrechtRKC Waalwijk2-016.000Martens1-0 Gustafson, 1-1 Odgaard, 1-2 Büttner,
2-2 Doufikas (pen)
519/09/2021Go Ahead EaglesPEC Zwolle1-06.600Blom1-0 Botos
519/09/2021PSVFeyenoord0-424.356Makkelie0-1 Toornstra, 0-2 Linssen, 0-3 Toornstra,
0-4 Dessers
519/09/2021VitesseFC Twente1-413.808Van Boekel0-1 Pröpper, 0-2 Van Wolfswinkel, 0-3 Pröpper,
0-4 Vlap, 1-4 Darfalou; R: Doekhi (Vit)
519/09/2021Heracles AlmeloAZ3-28.053Gözübüyük0-1 Gudmundsson, 1-1 Sierhuis, 2-1 Burgzorg,
2-2 Reijnders, 3-2 Vloet; R: Clasie (AZ)
621/09/2021Fortuna SittardAjax0-58.333Kamphuis0-1 Berghuis, 0-2 Mazraoui, 0-3 Tadic, 0-4 Kudus,
0-5 Tagliafico
621/09/2021RKC WaalwijkWillem II1-25.957Higler0-1 Wriedt, 0-2 Köhlert, 1-2 Meulensteen
622/09/2021Go Ahead EaglesPSV1-26.650Nijhuis0-1 Gakpo, 1-1 Cordoba, 1-2 Van Ginkel
622/09/2021NECFC Utrecht0-38.333Nagtegaal0-1 Ramselaar, 0-2 Douvikas, 0-3 Ramselaar
622/09/2021FC GroningenVitesse0-114.963Lindhout0-1 Gboho 0-1; R: Te Wierik, Van Kaam (Gro)
622/09/2021Feyenoordsc Heerenveen3-132.775Vd Kerkhof1-0 Til, 2-0 Linssen, 2-1 J. Veerman, 3-1 Til
622/09/2021PEC ZwolleSparta Rotterdam1-19.000Perez0-1 Van Crooij, 1-1 Redan
623/09/2021SC CambuurHeracles Almelo2-16.676Bos1-0 Breij, 2-0 Hoedemakers, 2-1 Bakis
623/09/2021FC TwenteAZ3-118.000Makkelie1-0 Van Wolfswinkel, 2-0 Rots, 2-1 Karlsson,
3-1 Limnios
725/09/2021Willem IIPSV2-114.397Blom1-0 Zahavi (e.d.), 1-1 Zahavi, 2-1 Nunnely
725/09/2021AjaxFC Groningen3-053.148Van Boekel1-0 Alvarez, 2-0 Antony, 3-0 Mazraoui
725/09/2021VitesseFortuna Sittard1-111.361Oostrom0-1 Seuntjens, 1-1 Frederiksen
725/09/2021FeyenoordNEC5-345.495Kooij1-0 Kökcü (pen), 2-0 Sinisterra, 2-1 Mattsson,
2-2 Odenthal, 2-3 Verdonk, 3-3 en 4-3 Til,
5-3 Dessers
725/09/2021FC UtrechtPEC Zwolle5-119.451Lindhout1-0 Douvikas (pen), 2-0 Sylla, 3-0 Ramselaar (pen),
4-0 Mahi, 4-1 Saymak, 5-1 Janssen
726/09/2021Sparta RotterdamSC Cambuur0-48.645Vd Kerkhof0-1 Bangoura, 0-2 en 0-3 Kallon, 0-4 Boere
R: Meijers (Spa)
726/09/2021AZGo Ahead Eagles5-013.612Higler1-0 Karlsson, 2-0 De Wit, 3-0 Karlsson (pen),
4-0 Aboukhlal, 5-0 Reijnders
726/09/2021sc HeerenveenFC Twente2-318.500Manschot0-1 Van Wolfswinkel (pen), 0-2 Rots,
0-3 Van Beek (e.d.), 1-3 Pröpper (e,d.),
2-3 H. Veerman
726/09/2021Heracles AlmeloRKC Waalwijk1-010.035Nijhuis1-0 Burgzorg
801/10/2021FC GroningenFC Twente1-116.250Vd Kerkhof1-0 Ngonge, 1-1 Ugalde
802/10/2021RKC WaalwijkGo Ahead Eagles1-16.018Blank0-1 Cordoba, 1-1 Büttner (pen)
802/10/2021Heracles AlmeloWillem II3-29.251Dieperink1-0 Vloet (pen), 2-0 Burgzorg, 2-1 Köhlert,
2-2 Svensson, 3-2 Azzaoui
802/10/2021PEC Zwollesc Heerenveen0-113.655Higler0-1 Van Polen (e.d.)
802/10/2021Fortuna SittardNEC1-37.011Manschot0-1 Okita, 0-2 Tavsan, 1-2 Seuntjens (pen),
1-3 Bruijn
803/10/2021AjaxFC Utrecht0-152.621Nijhuis0-1 Warmerdam
803/10/2021SC CambuurAZ1-310.000Kamphuis0-1 De Wit, 0-2 Wijndal, 0-3 Clasie, 1-3 Uldrikis
R: Bangoura (Cam)
803/10/2021VitesseFeyenoord2-114.238Gözübüyük1-0 Openda, 1-1 Til, 2-1 Openda
R: Bero, Buitink (Vit)
803/10/2021PSVSparta Rotterdam2-130.500Vd Eijk1-0 Sangaré, 2-0 Thomas, 2-1 Thy
916/10/2021FeyenoordRKC Waalwijk2-247.183Van Boekel1-0 Toornstra, 1-1 Odgaard, 1-2 Anita, 2-2 Til
916/10/2021Go Ahead EaglesHeracles Almelo4-29.701Martens1-0 Brouwers, 1-1 Vloet, 2-1 Knoester (e.d.),
3-1 Brouwers, 3-2 rente, 4-2 Deijl
R: Botos, Lidberg (GoA)
916/10/2021sc HeerenveenAjax0-225.133Makkelie0-1 Haller, 0-2 Neres
916/10/2021Fortuna SittardSC Cambuur1-06.873Higler1-0 Cox
916/10/2021PSVPEC Zwolle3-130.500Kooij0-1 Redan, 1-1 Ramalho, 2-2 Gakpo, 3-1 Boscagli
917/10/2021AZFC Utrecht5-117.037Blom1-0 Pavlidis, 2-0 Karlsson, 3-0 en 4-0 De Wit,
5-0 Gudmundsson (pen), 5-1 Timber
917/10/2021NECVitesse0-112.500Lindhout0-1 Frederiksen
917/10/2021Sparta RotterdamFC Groningen1-19.038Gözübüyük0-1 Ngonge, 1-1 Smeets
917/10/2021FC TwenteWillem II1-127.000Kamphuis1-0 Limnios, 1-1 Nunnely
R: Zerrouki (Twe), Köhn (Wil)
1022/10/2021Willem IIFortuna Sittard1-114.057Vd Laan0-1 Noslin, 1-1 Köhlert
1023/10/2021FC Utrechtsc Heerenveen2-121.875Kamphuis1-0 Sylla, 1-1 Janssen (e.d.), 2-1 Van de Streek
1023/10/2021PEC ZwolleHeracles Almelo1-013.026Nagtegaal1-0 Van Polen (pen)
1023/10/2021RKC WaalwijkSparta Rotterdam1-05.304Manschot1-0 Kramer
1024/10/2021FC TwenteNEC1-226.000Blom0-1 Tavsan, 1-1 Misidjan, 1-2 Vet
1024/10/2021SC CambuurFeyenoord2-310.000Nijhuis1-0 Sambissa, 1-1 Linssen, 1-2 Aursnes,
2-2 Sambissa, 2-3 Malacia
1024/10/2021VitesseGo Ahead Eagles1-212.783Higler1-0 Openda (pen), 1-1 Cordoba, 1-2 Brouwers (p)
1024/10/2021AjaxPSV5-053.585Gözübüyük1-0 Berghuis, 2-0 Haller, 3-0 Antony,
4-0 Klaassen, 5-0 Tadic
1024/10/2021FC GroningenAZ2-011.300Makkelie1-0 Ngonge, 2-0 De Leeuw
1130/10/2021PSVFC Twente5-232.500Makkelie0-1 Vlap, 1-1 Vertessen, 2-1 Zahavi, 2-2 Zerrouki,
3-2 Vertessen, 4-2 en 5-2 Vinicius
1130/10/2021Heracles AlmeloAjax0-012.080Manschot
1130/10/2021sc HeerenveenVitesse1-217.187Vd Kerkhof1-0 Van Ewijk, 1-1 en 1-2 Openda
R: Dresevic (Hee)
1130/10/2021AZPEC Zwolle3-215.328Gözübüyük0-1 en 0-2 M. de Wit, 1-2 D. de Wit,
2-2 en 3-2 Pavlidis
1131/10/2021Sparta RotterdamFeyenoord0-110.599Blom0-1 Dessers
1131/10/2021NECFC Groningen3-00Oostrom1-0 Akman, 2-0 Tavsan, 3-0 Okita
1131/10/2021RKC WaalwijkSC Cambuur0-14.754Vd Graaf0-1 Kallon
1131/10/2021FC UtrechtWillem II5-120.469Van Boekel1-0 en 2-0 Ramselaar, 2-1 Wriedt, 3-1 Ramselaar,
4-1 Mallahi, 5-2 Van Overeem
1131/10/2021Go Ahead EaglesFortuna Sittard4-38.807Bos0-1 Seuntjens, 0-2 Rienstra, 1-2 Brouwers,
1-3 Tekie, 2-3 Cardona, 3-3 Cordoba, 4-3 Kramer
1205/11/2021FC TwenteHeracles Almelo1-030.000Higler1-0 Hilgers
1206/11/2021NECsc Heerenveen1-10Nijhuis1-0 Akman, 1-1 Veerman
1206/11/2021Willem IISparta Rotterdam0-313.028Kooij0-1 en 0-2 Vriends, 0-3 Emegha
1206/11/2021PEC ZwolleSC Cambuur1-213.098Vd Eijk0-1 Hoedemakers, 0-2 Maulun, 1-2 Huiberts
1207/11/2021FC GroningenRKC Waalwijk1-120.313Blom0-1 Kramer, 1-1 Strand Larsen
1207/11/2021Fortuna SittardPSV1-49.527Van Boekel0-1 Doan, 0-2 Bruma, 0-3 Sangaré,
1-3 Ramalho (e.d.), 1-4 Bruma
1207/11/2021VitesseFC Utrecht2-115.867Kamphuis1-0 Frederiksen, 2-0 Bazoer, 2-1 Zagré
1207/11/2021FeyenoordAZ1-047.500Lindhout1-0 Dessers
1207/11/2021AjaxGo Ahead Eagles0-053.497Dieperink
1320/11/2021PSVVitesse2-00Nijhuis1-0 Sangaré, 2-0 Bruma
1320/11/2021Sparta RotterdamFC Twente0-10Vd Graaf0-1 Van Wolfswinkel (pen)
1320/11/2021AZNEC1-10Manschot0-1 Bruijn, 1-1 Aboukhlal
1320/11/2021Heracles AlmeloFortuna Sittard3-10Makkelie1-0 Azzaoui, 1-1 Flemming, 2-1 Azzaoui,
3-1 Sierhuis
1321/11/2021Go Ahead EaglesFC Groningen0-10Vd Eijk0-1 Strand Larsen; R: Cordoba, Kramer (GoA)
1321/11/2021FeyenoordPEC Zwolle4-00Vd Kerkhof1-0 Linssen, 2-0 Sinisterra, 3-0 Linssen, 4-0 Til
1321/11/2021sc HeerenveenWillem II2-10Gözübüyük0-1 Nunnely, 1-1 Stefanovic, 2-1 Bakker
R: Musaba (Hee), Nelom (Wil)
1321/11/2021RKC WaalwijkAjax0-50Lindhout0-1 Haller, 0-2 en 0-3 Berghuis, 0-4 Timber,
0-5 Haller
1321/11/2021SC CambuurFC Utrecht2-10Higler1-0 Uldrikis, 1-1 Sylla, 2-1 Jacobs
1426/11/2021NECSC Cambuur2-30Dieperink0-1 Jacobs, 1-1 Barreto, 2-1 Akman, 2-2 Uldrikis,
2-3 Bangoura
1427/11/2021Fortuna SittardFC Groningen1-40Manschot1-0 Seuntjens, 1-1 Ngonge, 1-2 Cox (e.d.),
1-3 Irandust, 1-4 Strand Larsen; R: Janssen (For)
1427/11/2021PEC ZwolleRKC Waalwijk0-00Kooij
1427/11/2021Willem IIGo Ahead Eagles0-10Gerrets0-1 Lucassen
1428/11/2021Sparta RotterdamAjax0-10Kamphuis0-1 Tadic
1428/11/2021FC UtrechtHeracles Almelo1-00Vd Kerkhof1-0 Knoester (e.d.)
1428/11/2021FC TwenteFeyenoord0-00Higler
1428/11/2021sc HeerenveenPSV1-10Lindhout0-1 Vinicius, 1-1 Al Hajj
1428/11/2021VitesseAZ0-00Makkelie
401/12/2021FeyenoordHeracles Almelo2-10Nijhuis0-1 Bakis, 1-1 en 2-1 Sinisterra
202/12/2021AZFortuna Sittard2-10Higler0-1 Flemming, 1-1 Pavlidis, 2-1 Karlsson
1502/12/2021AjaxWillem II5-00Vd Graaf1-0 Antony, 2-0 Martinez, 3-0 Antony, 4-0 Klaassen,
5-0 Danilo
1503/12/2021FC GroningenPEC Zwolle1-10Martens0-1 De Wit, 1-1 Van den Belt (e.d.)
1504/12/2021PSVFC Utrecht4-10Makkelie0-1 Van der Hoorn, 1-1 Gakpo, 2-1 Ramalho,
3-1 Doan, 4-1 Mwene
1504/12/2021SC CambuurVitesse1-60Gözübüyük0-1 Tronstad, 0-2 Openda, 0-3 Buitink, 1-3 Tol,
1-4 Tronstad, 1-5 Openda, 1-6 Frederiksen
1504/12/2021Heracles Almelosc Heerenveen0-10Van Boekel0-1 J. Veerman
1505/12/2021RKC WaalwijkNEC2-10Higler0-1 Bruijn, 1-1 Odgaard, 2-1 Kuipers
1505/12/2021AZSparta Rotterdam3-10Vd Eijk0-1 Auassar, 1-1 (pen) en 2-1 Karlsson, 3-1 Pavlidis
1505/12/2021Go Ahead EaglesFC Twente1-20Lindhout1-0 Cordoba, 1-1 Van Wolfswinkel, 1-2 Zerrouki
1505/12/2021FeyenoordFortuna Sittard5-00Dieperink1-0 Til, 2-0 en 3-0 Linssen, 4-0 Sinisterra,
5-0 Jahanbakhsh
1610/12/2021Willem IISC Cambuur0
1611/12/2021FC UtrechtGo Ahead Eagles0
1611/12/2021sc HeerenveenSparta Rotterdam0
1611/12/2021PEC ZwolleFortuna Sittard0
1612/12/2021FC TwenteRKC Waalwijk0
1612/12/2021FC GroningenFeyenoord0
1612/12/2021VitesseHeracles Almelo0
1612/12/2021AjaxAZ0
1612/12/2021NECPSV0
1717/12/2021Fortuna SittardFC Utrecht0
1718/12/2021Sparta RotterdamVitesse0
1718/12/2021AZWillem II0
1718/12/2021Heracles AlmeloFC Groningen0
1718/12/2021PEC ZwolleFC Twente0
1719/12/2021SC Cambuursc Heerenveen0
1719/12/2021FeyenoordAjax0
1719/12/2021Go Ahead EaglesNEC0
1719/12/2021RKC WaalwijkPSV0
1821/12/2021VitessePEC Zwolle0
1821/12/2021AZFC Groningen0
1822/12/2021Heracles AlmeloSC Cambuur0
1822/12/2021Sparta RotterdamRKC Waalwijk0
1822/12/2021sc HeerenveenFeyenoord0
1822/12/2021FC UtrechtFC Twente0
1822/12/2021Willem IINEC0
1823/12/2021PSVGo Ahead Eagles0
1823/12/2021AjaxFortuna Sittard0
1914/01/2022PEC ZwolleWillem II0
1915/01/2022FeyenoordVitesse0
1915/01/2022NECHeracles Almelo0
1915/01/2022FC GroningenPSV0
1915/01/2022Go Ahead EaglesRKC Waalwijk0
1916/01/2022FC UtrechtAjax0
1916/01/2022SC CambuurSparta Rotterdam0
1916/01/2022FC Twentesc Heerenveen0
1916/01/2022Fortuna SittardAZ0
2022/01/2022VitesseFC Groningen0
2022/01/2022AZSC Cambuur0
2022/01/2022Willem IIFC Twente0
2023/01/2022NECFeyenoord0
2023/01/2022Heracles AlmeloGo Ahead Eagles0
2023/01/2022PSVAjax0
2023/01/2022Sparta RotterdamFC Utrecht0
2105/02/2022FC UtrechtSC Cambuur3-28.000Vd Graaf
2105/02/2022Fortuna Sittardsc Heerenveen
2105/02/2022PEC ZwolleNEC
2105/02/2022PSVAZ
2105/02/2022FC TwenteVitesse
2106/02/2022FeyenoordSparta Rotterdam
2106/02/2022FC GroningenGo Ahead Eagles
2106/02/2022Willem IIRKC Waalwijk
2106/02/2022AjaxHeracles Almelo
2213/02/2022AjaxFC Twente5-017.859
2212/02/2022FC GroningenFortuna Sittard
2212/02/2022Go Ahead EaglesAZ
2212/02/2022Heracles AlmeloFC Utrecht
2212/02/2022RKC WaalwijkFeyenoord
2212/02/2022SC CambuurPEC Zwolle
2212/02/2022sc HeerenveenNEC
2212/02/2022Sparta RotterdamWillem II
2212/02/2022VitessePSV
2319/02/2022AZHeracles Almelo
2319/02/2022FC UtrechtVitesse
2319/02/2022FeyenoordSC Cambuur
2319/02/2022Fortuna SittardSparta Rotterdam
2319/02/2022NECRKC Waalwijk
2319/02/2022PEC ZwolleFC Groningen
2319/02/2022PSVsc Heerenveen
2319/02/2022FC TwenteGo Ahead Eagles
2319/02/2022Willem IIAjax
2021/02/2022RKC WaalwijkFortuna Sittard
2021/02/2022sc HeerenveenPEC Zwolle
2426/02/2022AZFeyenoord
2426/02/2022FC GroningenWillem II
2426/02/2022Go Ahead EaglesAjax
2426/02/2022Heracles AlmeloPEC Zwolle
2426/02/2022RKC WaalwijkFC Twente
2426/02/2022SC CambuurFortuna Sittard
2426/02/2022sc HeerenveenFC Utrecht
2426/02/2022Sparta RotterdamPSV
2426/02/2022VitesseNEC
2502/03/2022AjaxRKC Waalwijk
2505/03/2022FeyenoordFC Groningen
2508/03/2022Fortuna SittardPEC Zwolle
2511/03/2022Go Ahead EaglesFC Utrecht
2612/03/2022AZFC Twente
2612/03/2022FC GroningenNEC
2612/03/2022FC UtrechtPSV
2612/03/2022Fortuna SittardWillem II
2612/03/2022Heracles AlmeloVitesse
2612/03/2022PEC ZwolleFeyenoord
2612/03/2022RKC Waalwijksc Heerenveen
2612/03/2022SC CambuurAjax
2612/03/2022Sparta RotterdamGo Ahead Eagles
2514/03/2022NECAZ
2517/03/2022PSVHeracles Almelo
2719/03/2022AjaxFeyenoord
2719/03/2022FC UtrechtFC Groningen
2719/03/2022Go Ahead EaglesSC Cambuur
2719/03/2022NECSparta Rotterdam
2719/03/2022PSVFortuna Sittard
2719/03/2022sc HeerenveenHeracles Almelo
2719/03/2022FC TwentePEC Zwolle
2719/03/2022VitesseRKC Waalwijk
2719/03/2022Willem IIAZ
2520/03/2022FC TwenteSC Cambuur
2523/03/2022VitesseSparta Rotterdam
2526/03/2022Willem IIsc Heerenveen
2802/04/2022AZVitesse
2802/04/2022FC GroningenAjax
2802/04/2022FeyenoordWillem II
2802/04/2022Fortuna SittardHeracles Almelo
2802/04/2022PEC ZwolleGo Ahead Eagles
2802/04/2022RKC WaalwijkFC Utrecht
2802/04/2022SC CambuurNEC
2802/04/2022Sparta Rotterdamsc Heerenveen
2802/04/2022FC TwentePSV
2909/04/2022AjaxSparta Rotterdam
2909/04/2022FC UtrechtFortuna Sittard
2909/04/2022Go Ahead EaglesWillem II
2909/04/2022Heracles AlmeloFeyenoord
2909/04/2022NECFC Twente
2909/04/2022PEC ZwolleAZ
2909/04/2022PSVRKC Waalwijk
2909/04/2022sc HeerenveenFC Groningen
2909/04/2022VitesseSC Cambuur
3023/04/2022AZsc Heerenveen
3023/04/2022FC GroningenHeracles Almelo
3023/04/2022FeyenoordFC Utrecht
3023/04/2022Fortuna SittardGo Ahead Eagles
3023/04/2022NECAjax
3023/04/2022RKC WaalwijkPEC Zwolle
3023/04/2022SC CambuurPSV
3023/04/2022FC TwenteSparta Rotterdam
3023/04/2022Willem IIVitesse
3130/04/2022AjaxPEC Zwolle
3130/04/2022FC UtrechtNEC
3130/04/2022Fortuna SittardFeyenoord
3130/04/2022Go Ahead EaglesVitesse
3130/04/2022Heracles AlmeloFC Twente
3130/04/2022PSVWillem II
3130/04/2022RKC WaalwijkFC Groningen
3130/04/2022sc HeerenveenSC Cambuur
3130/04/2022Sparta RotterdamAZ
3207/05/2022AZAjax
3207/05/2022FC GroningenSparta Rotterdam
3207/05/2022FeyenoordPSV
3207/05/2022NECGo Ahead Eagles
3207/05/2022PEC ZwolleFC Utrecht
3207/05/2022SC CambuurRKC Waalwijk
3207/05/2022FC TwenteFortuna Sittard
3207/05/2022Vitessesc Heerenveen
3207/05/2022Willem IIHeracles Almelo
3311/05/2022Ajaxsc Heerenveen
3311/05/2022FC UtrechtAZ
3311/05/2022Fortuna SittardVitesse
3311/05/2022Go Ahead EaglesFeyenoord
3311/05/2022PSVNEC
3311/05/2022RKC WaalwijkHeracles Almelo
3311/05/2022SC CambuurWillem II
3311/05/2022Sparta RotterdamPEC Zwolle
3311/05/2022FC TwenteFC Groningen
3415/05/2022AZRKC Waalwijk
3415/05/2022FC GroningenSC Cambuur
3415/05/2022FeyenoordFC Twente
3415/05/2022Heracles AlmeloSparta Rotterdam
3415/05/2022NECFortuna Sittard
3415/05/2022PEC ZwollePSV
3415/05/2022sc HeerenveenGo Ahead Eagles
3415/05/2022VitesseAjax
3415/05/2022Willem IIFC Utrecht

Eredivisie 2020-2021

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEMMFEYFORGROHEEHERPECPSVRKCSPATWEUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*2–42–20–03–20–30–11–11–20–22–20–01–12–41–40–21–41–4
Ajax5–0*2–04–01–05–23–15–15–04–02–23–04–21–21–12–13–13–1
AZ2–10–3*1–04–21–01–23–15–01–12–03–02–04–10–13–12–25–3
FC Emmen1–10–50–1*2–32–20–43–13–13–20–23–11–11–42–31–43–51–1
Feyenoord4–20–32–31–1*2–02–03–00–01–03–13–01–11–11–10–06–05–0
Fortuna Sittard2–01–23–31–31–3*1–31–30–12–21–32–10–13–00–13–33–23–2
FC Groningen3–01–00–01–10–01–0*0–20–11–01–32–01–22–20–01–12–11–0
sc Heerenveen3–01–20–34–03–01–31–1*1–20–22–21–11–20–00–01–01–02–0
Heracles Almelo2–00–21–24–01–11–21–01–0*2–11–10–11–12–24–10–24–04–0
PEC Zwolle0–10–21–10–00–20–21–04–12–2*0–31–14–01–01–12–12–10–0
PSV4–01–11–32–11–12–01–02–23–04–2*2–01–03–02–13–14–13–0
RKC Waalwijk0–10–11–31–02–21–23–11–13–01–11–4*0–22–11–20–13–21–1
Sparta Rotterdam6–00–14–42–10–21–22–31–41–13–23–52–0*0–00–03–02–00–2
FC Twente3–21–31–31–12–22–03–10–01–15–11–10–20–2*1–21–20–11–1
FC Utrecht1–10–32–20–11–21–12–21–12–03–31–13–11–02–1*1–33–13–2
Vitesse0–01–32–13–11–02–01–01–13–02–12–11–12–00–21–0*4–10–0
VVV-Venlo1–20–131–40–40–31–30–11–13–22–20–23–30–11–21–14–1*2–1
Willem II1–11–10–12–01–42–12–33–14–01–30–21–01–30–30–61–32–1*

Eindstand

1Ajax * **3428428810223hlkamp
2PSV **342194727435hleuro
3AZ ***342185717541hleuro
4Vitesse *****341879615238hleuro
5Feyenoord + *****3416117596436hleuro
6FC Utrecht +3413147535241
7FC Groningen +3414812504037
8Sparta Rotterdam +3413813474948
9Heracles Almelo3412814444253
10FC Twente34101113414850
11Fortuna Sittard3412517415058
12sc Heerenveen3491213394349
13PEC Zwolle3491114384453
14Willem II348719314068
15RKC Waalwijk347918303355
16FC Emmen ^^347918304068hldenc
17VVV-Venlo ^346523234391hldegr
18ADO Den Haag ^3441020222976hldegr

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.Ts.Ar.Details:
112/09/2020sc HeerenveenWillem II2-04.000Martens1-0 Woudenberg, 2-0 Bochniewicz
112/09/2020PEC ZwolleFeyenoord0-22.993Nijhuis0-1 en 0-2 (pen) Berghuis
112/09/2020FC TwenteFortuna Sittard2-08.000Lindhout1-0 Menig, 2-0 Danilo (pen)
113/09/2020FC EmmenVVV-Venlo3-52.400Mulder1-0 De Vos, 2-0 Kolar, 2-1, 2-2 en 2-3 (pen)
Giakoumakis, 3-3 Laursen,
3-4 Cavlan (e.d.), 3-5 Arias
113/09/2020Heracles AlmeloADO Den Haag2-02.700Vd Eijk1-0 Vloet, 2-0 Van de Water; R: Kemper (ADO)
113/09/2020Sparta RotterdamAjax0-13.934Kamphuis0-1 Antony; R: Tagliafico (Aja)
113/09/2020FC GroningenPSV1-36.049Gözübüyük0-1 Gakpo, 1-1 Suslov, 1-2 Malen, 1-3 Gakpo
113/09/2020RKC WaalwijkVitesse0-11.967Vd Graaf0-1 Darfalou
218/09/2020VVV-VenloFC Utrecht1-11.435Dieperink1-0 Hupperts, 1-1 KLaiber
219/09/2020AZPEC Zwolle1-13.500Gözübüyük0-1 Leemans, 1-1 Boadu; R: Stengs (AZ), Lam (PEC)
219/09/2020VitesseSparta Rotterdam2-04.914Kuipers1-0 Tannane, 2-0 Broja; R: Heylen (Spa)
219/09/2020Fortuna Sittardsc Heerenveen1-32.825Nagtegaal0-1 Meier, 0-2 (pen) en 0-3 H. Veerman,
1-3 Polter
219/09/2020PSVFC Emmen2-18.000Vd Kerkhof1-0 Madueke, 1-1 Mvogo (e,d.), 2-1 Romero
220/09/2020ADO Den HaagFC Groningen0-13.378Makkelie0-1 Pinas (e.d.)
220/09/2020FeyenoordFC Twente1-113.000Van Boekel0-1 Cerny, 1-1 Berghuis (pen)
220/09/2020Willem IIHeracles Almelo4-03.908Manschot1-0 Pavlidis, 2-0 Saglam, 3-0 Yeboah,
4-0 Pavlidis
220/09/2020AjaxRKC Waalwijk3-011.948Nijhuis1-0 Tadic, 2-0 Labyad, 3-0 Martinez;
R: Wouters (RKC)
325/09/2020FC TwenteFC Groningen3-18.000Vd Eijk1-0 Cerny, 2-0 Danilo, 2-1 El Messaoudi,
3-1 Jeremejeff
326/09/2020PEC ZwolleSparta Rotterdam4-02.933Lindhout1-0 (pen) en 2-0 Ghoochannejhad, 3-0 Leemans,
4-0 Nakayama; R: Pinto (Spa)
326/09/2020Fortuna SittardAZ3-33.000Kuipers1-0 Flemming, 1-1 De Wit, 1-2 Koopmeiners,
1-3 Boadu, 2-3 Hansson, 3-3 Flemming
326/09/2020sc HeerenveenVVV-Venlo1-06.500Blom1-0 J. Veerman (pen); R: Pachonik, Janssen (VVV)
326/09/2020AjaxVitesse2-112.176Van Boekel1-0 Promes, 1-1 Bazoer, 2-1 Antony
R: Alvarez (Aja)
327/09/2020FeyenoordADO Den Haag4-213.000Higler0-1 Arweiler, 1-1 Geertruida, 2-1 Senesi,
2-2 Pinas (pen), 3-2 Narsingh, 4-2 Berghuis (pen)
327/09/2020FC UtrechtRKC Waalwijk3-14.944Mulder1-0 Mahi, 1-1 Damascan, 2-1 Kerk,
3-1 Van de Streek
327/09/2020Heracles AlmeloPSV1-13.083Kamphuis1-0 Vloet (pen), 1-1 Max (pen)
327/09/2020FC EmmenWillem II1-12.312Vd Graaf1-0 De Leeuw, 1-1 Tresor; R: Bijl (Emm)
402/10/2020FC Utrechtsc Heerenveen1-10Van Boekel0-1 H. Veerman, 1-1 Kerk; R:Smit (Hee)
403/10/2020VitesseHeracles Almelo3-00Vd Kerkhof1-0 Openda, 2-0 Darfalou, 3-0 Tannane
403/10/2020VVV-VenloADO Den Haag1-20Nijhuis0-1 Pinas (pen), 1-1 Giakoumakis, 1-2 Phillip
403/10/2020FC TwenteFC Emmen1-10Mulder1-0 Cerny, 1-1 De Leeuw
404/10/2020FC GroningenAjax1-00Higler1-0 Balk
404/10/2020Sparta RotterdamAZ4-40Makkelie0-1 Aboukhlal, 0-2 De Wit, 0-2 Aboukhlal,
0-4 De Wit, 1-4 Harroui, 2-4 Abels,
3-4 Thy (pen), 4-4 Mijnans; R: Bizot (AZ)
404/10/2020Willem IIFeyenoord1-40Lindhout1-0 Pavlidis, 1-1 Haps, 1-2 Linssen,
1-3 en 1-4 Berghuis
404/10/2020PSVFortuna Sittard2-00Manschot1-0 Malen, 2-0 Madueke
517/10/2020Willem IIFC Twente0-30Higler0-1 Danilo, 0-2 Oosterwolde, 0-3 Danilo
517/10/2020Heracles AlmeloRKC Waalwijk0-10Vd Laan0-1 Bakari
517/10/2020AZVVV-Venlo2-20Bax1-0 Karlsson, 2-0 Stengs, 2-1 Linthorst,
2-2 Giakoumakis (pen); R: Svensson (AZ)
518/10/2020FeyenoordSparta Rotterdam1-10Blom1-0 Haps, 1-1 Thy (pen)
518/10/2020ADO Den HaagVitesse0-20Martens0-1 en 0-2 Broja; R: Tannane (Vit)
518/10/2020Ajaxsc Heerenveen5-10Kuipers1-0 en 2-0 (pen) Tadic, 3-0 Kudus, 3-1 H. Veerman,
4-1 Klaassen (pen), 5-1 Antony
518/10/2020FC EmmenFortuna Sittard2-20Gözübüyük0-1 Polter, 0-2 Semedo, 1-2 Laursen,
2-2 De Leeuw
518/10/2020FC GroningenFC Utrecht0-00Manschot
518/10/2020PEC ZwollePSV0-30Makkelie0-1 Götze, 0-2 Gakpo, 0-3 Malen
421/10/2020RKC WaalwijkPEC Zwolle1-10Dieperink0-1 Reijnders, 1-1 Stokkers
624/10/2020VVV-VenloAjax0-130Makkelie0-1 Ekkelenkamp, 0-2 en 0-3 Traoré, 0-4 Tadic,
0-5 Traoré, 0-6 Antony, 0-7 Ekkelenkamp,
0-8 Blind, 0-9 Traoré, 0-10 (pen) en 0-11 Huntelaar,
0-12 Martinez, 0-13 Traoré; R: Kum (VVV)
624/10/2020FC UtrechtFC Twente1-20Blom0-1 Danilo, 1-1 Ramselaar, 2-1 Van de Streek
624/10/2020sc HeerenveenFC Emmen4-00Vd Eijk1-0 H. Veerman, 2-0 Nygren, 3-0 Kongolo,
4-0 H. Veerman; R: Tibbling, Laursen (Emm)
624/10/2020PEC ZwolleWillem II0-00PerezR: Saymak (PEC)
625/10/2020RKC WaalwijkFeyenoord2-20Kamphuis1-0 Ngonge, 1-1 Jørgensen, 2-1 John, 2-2 Haps
625/10/2020Fortuna SittardFC Groningen1-30Van Boekel0-1 en 0-2 Larsen, 1-2 Seuntjens (pen),
1-3 Van HIntum
625/10/2020VitessePSV2-10Nijhuis1-0 Rasmussen, 1-1 Boscagli, 2-1 Openda
625/10/2020Sparta RotterdamHeracles Almelo1-10Gözübüyük1-0 Harroui, 1-1 Vloet; R: Auassar (Spa)
625/10/2020ADO Den HaagAZ2-20Lindhout0-1 Gudmundsson, 1-1 Van Ewijk, 1-2 Karlsson,
2-2 Kramer
731/10/2020AjaxFortuna Sittard5-20Mulder0-1 Cox, 1-1 en 2-1 Klaassen, 3-1 Brobbey,
4-1 Tadic (pen), 5-1 Promes (pen), 5-2 Cox
731/10/2020FC GroningenVVV-Venlo2-10Lindhout1-0 Joosten, 2-0 Larsen, 2-1 Giakoumakis
731/10/2020FC TwentePEC Zwolle5-10Gözübüyük1-0 Menig, 2-0 Danilo, 3-0 Brama, 4-0 Cerny,
4-1 reijnders, 5-1 Ilic
731/10/2020Willem IIVitesse1-30Nagtegaal1-0 Nunnely, 1-1 Openda, 1-2 Broja, 1-3 Vroegh
701/11/2020AZRKC Waalwijk3-00Vd Kerkhof1-0 Stengs, 2-0 en 3-0 Gudmundsson
701/11/2020Heracles AlmeloFC Utrecht4-10Higler1-0 Vloet, 2-0 Van de Water, -1 Gustafson (pen),
3-1 en 4-1 Vloet
701/11/2020PSVADO Den Haag4-00Kamphuis1-0 Zahavi (pen), 2-0 Madueke, 3-0 Thomas,
4-0 Makueke
701/11/2020Sparta Rotterdamsc Heerenveen1-40Nijhuis0-1 Nygren, 0-2 Van Hecke, 0-3 en 0-4 H. Veerman,
1-4 Thy (pen)
701/11/2020FC EmmenFeyenoord2-30Kuipers1-0 Jansen (pen), 1-1 Diemers (pen), 2-1 De Leeuw,
2-2 Toornstra, 2-3 Bannis; R; Jansen (Emm)
806/11/2020Fortuna SittardPEC Zwolle2-20Vd Graaf1-0 Hanson, 1-1 Jach (e.d.), 2-1 Cox, 2-2 Lam
807/11/2020ADO Den HaagFC Twente2-40Dieperink0-1 Menig, 0-2 Danilo, 1-2 Pleguezuelo (e.d.),
2-2 Bourard, 2-3 Danilo, 2-4 Van Leeuwen
807/11/2020VVV-VenloHeracles Almelo3-20Martens0-1 Van der Water, 1-1 Arias, 2-1 Van Crooy,
2-2 Vloet (0en), 3-2 Giakomakis; R: Szöke (Her)
808/11/2020sc HeerenveenAZ0-30Higler0-1 Koopmeiners (pen), 0-2 Woudenberg (e.d.),
0-3 Karlsson
808/11/2020VitesseFC Emmen3-10Manschot1-0 (pen) en 2-0 Tannane, 3-0 Openda,
3-1 De Leeuw; R: Bazoer (Vit)
808/11/2020FC UtrechtAjax0-30Kuipers0-1 Klaassen, 0-2 Tadic (pen), 0-3 Promes
808/11/2020PSVWillem II3-00Lindhout1-0 Max, 2-0 Götze, 3-0 Malen; R: Köhn (Wil)
807/11/2020RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-20Oostrom0-1 Thy, 0-2 Harroui
808/11/2020FeyenoordFC Groningen2-00Makkelie1-0 Geertruida, 2-0 Berghuis; R: Dankerlui (Gro)
921/11/2020AjaxHeracles Almelo18:45
921/11/2020Willem IIVVV-Venlo18:45
921/11/2020AZFC Emmen21:00
921/11/2020PEC ZwolleFC Utrecht21:00
922/11/2020Sparta RotterdamADO Den Haag12:15
922/11/2020FC GroningenVitesse14:30
922/11/2020Fortuna SittardFeyenoord14:30
922/11/2020FC TwentePSV16:45
922/11/2020RKC Waalwijksc Heerenveen16:45
1027/11/2020FC TwenteRKC Waalwijk20:00
1028/11/2020ADO Den Haagsc Heerenveen18:45
1028/11/2020FC EmmenAjax18:45
1028/11/2020Heracles AlmeloAZ21:00
1028/11/2020VVV-VenloPEC Zwolle21:00
1029/11/2020VitesseFortuna Sittard12:15
1029/11/2020FC GroningenWillem II14:30
1029/11/2020FeyenoordFC Utrecht14:30
1029/11/2020PSVSparta Rotterdam16:45
1104/12/2020PEC ZwolleVitesse20:00
1105/12/2020RKC WaalwijkVVV-Venlo16:30
1105/12/2020AZFC Groningen18:45
1105/12/2020Sparta RotterdamFC Emmen20:00
1105/12/2020AjaxFC Twente21:00
1106/12/2020FC UtrechtADO Den Haag12:15
1106/12/2020FeyenoordHeracles Almelo14:30
1106/12/2020Fortuna SittardWillem II14:30
1106/12/2020sc HeerenveenPSV16:45
1211/12/2020Heracles AlmeloFortuna Sittard20:00
1212/12/2020FC TwenteAZ16:30
1212/12/2020FC EmmenADO Den Haag18:45
1212/12/2020AjaxPEC Zwolle20:00
1212/12/2020FC GroningenRKC Waalwijk21:00
1213/12/2020PSVFC Utrecht12:15
1213/12/2020Vitessesc Heerenveen14:30
1213/12/2020VVV-VenloFeyenoord14:30
1213/12/2020Willem IISparta Rotterdam16:45
1318/12/2020PEC ZwolleFC Emmen20:00
1319/12/2020Sparta RotterdamFC Groningen16:30
1319/12/2020VVV-VenloFC Twente18:45
1319/12/2020RKC WaalwijkPSV20:00
1319/12/2020FC UtrechtFortuna Sittard21:00
1320/12/2020VitesseFeyenoord12:15
1320/12/2020ADO Den HaagAjax14:30
1320/12/2020sc HeerenveenHeracles Almelo14:30
1320/12/2020AZWillem II16:45
1422/12/2020Fortuna SittardRKC Waalwijk16:30
1422/12/2020FC EmmenFC Utrecht18:45
1422/12/2020PSVVVV-Venlo20:00
1422/12/2020FC TwenteSparta Rotterdam21:00
1423/12/2020AZVitesse16:30
1423/12/2020Willem IIAjax18:45
1423/12/2020FC GroningenHeracles Almelo20:00
1423/12/2020ADO Den HaagPEC Zwolle20:00
1423/12/2020Feyenoordsc Heerenveen21:00
127/12/2020FC UtrechtAZ
1509/01/2021RKC WaalwijkADO Den Haag16:30
1509/01/2021FC EmmenFC Twente18:45
1509/01/2021Heracles AlmeloVitesse20:00
1509/01/2021PEC ZwolleAZ20:00
1509/01/2021FC UtrechtFC Groningen21:00
1510/01/2021Sparta RotterdamFeyenoord12:15
1510/01/2021sc HeerenveenFortuna Sittard14:30
1510/01/2021VVV-VenloWillem II14:30
1510/01/2021AjaxPSV16:45
1612/01/2021VitesseFC Utrecht18:45
1612/01/2021Heracles AlmeloFC Emmen21:00
1613/01/2021PSVAZ18:45
1613/01/2021Fortuna SittardSparta Rotterdam20:00
1613/01/2021ADO Den HaagVVV-Venlo20:00
1613/01/2021FeyenoordPEC Zwolle21:00
1614/01/2021sc HeerenveenRKC Waalwijk18:45
1614/01/2021FC TwenteAjax20:00
1614/01/2021Willem IIFC Groningen21:00
1716/01/2021FC EmmenVitesse16:30
1716/01/2021FC UtrechtHeracles Almelo18:45
1716/01/2021AZADO Den Haag20:00
1716/01/2021PEC ZwolleFortuna Sittard21:00
1717/01/2021RKC WaalwijkWillem II12:15
1717/01/2021FC GroningenFC Twente14:30
1717/01/2021Sparta RotterdamPSV14:30
1717/01/2021AjaxFeyenoord16:45
1717/01/2021VVV-Venlosc Heerenveen16:45
1822/01/2021ADO Den HaagFC Emmen20:00
1823/01/2021Willem IIPEC Zwolle16:30
1823/01/2021VitesseFC Groningen18:45
1823/01/2021PSVRKC Waalwijk20:00
1823/01/2021Heracles Almelosc Heerenveen21:00
1824/01/2021Fortuna SittardAjax12:15
1824/01/2021FC TwenteVVV-Venlo14:30
1824/01/2021FC UtrechtSparta Rotterdam14:30
1824/01/2021FeyenoordAZ16:45
1926/01/2021PEC ZwolleHeracles Almelo18:45
1926/01/2021FC EmmenPSV20:00
1926/01/2021FC GroningenADO Den Haag21:00
1927/01/2021AZFC Utrecht18:45
1927/01/2021RKC WaalwijkFortuna Sittard20:00
1927/01/2021VVV-VenloVitesse20:00
1927/01/2021sc HeerenveenFeyenoord21:00
1928/01/2021Sparta RotterdamFC Twente18:45
1928/01/2021AjaxWillem II21:00
2030/01/2021Heracles AlmeloFC Groningen16:30
2030/01/2021FC UtrechtPEC Zwolle18:45
2030/01/2021Fortuna SittardVVV-Venlo20:00
2030/01/2021VitesseRKC Waalwijk21:00
2031/01/2021FC Twentesc Heerenveen12:15
2031/01/2021FeyenoordPSV14:30
2031/01/2021Willem IIFC Emmen14:30
2031/01/2021AZAjax16:45
2031/01/2021ADO Den HaagSparta Rotterdam16:45
2105/02/2021Fortuna SittardHeracles Almelo20:00
2106/02/2021PSVFC Twente16:30
2106/02/2021PEC ZwolleRKC Waalwijk18:45
2105/02/2021FC EmmenAZ20:00
2106/02/2021sc HeerenveenVitesse21:00
2107/02/2021FC GroningenFeyenoord12:15
2107/02/2021AjaxFC Utrecht14:30
2107/02/2021Willem IIADO Den Haag14:30
2107/02/2021VVV-VenloSparta Rotterdam16:45
2214/02/2021ADO Den HaagPSV
2214/02/2021AZsc Heerenveen
2214/02/2021FC GroningenPEC Zwolle
2214/02/2021FC UtrechtVVV-Venlo
2214/02/2021FeyenoordWillem II
2214/02/2021Heracles AlmeloAjax
2214/02/2021RKC WaalwijkFC Emmen
2214/02/2021Sparta RotterdamFortuna Sittard
2214/02/2021VitesseFC Twente
2321/02/2021AjaxSparta Rotterdam
2321/02/2021FC EmmenPEC Zwolle
2321/02/2021FC TwenteFeyenoord
2321/02/2021Fortuna SittardADO Den Haag
2321/02/2021PSVVitesse
2321/02/2021RKC WaalwijkHeracles Almelo
2321/02/2021sc HeerenveenFC Groningen
2321/02/2021VVV-VenloAZ
2321/02/2021Willem IIFC Utrecht
2428/02/2021ADO Den HaagRKC Waalwijk
2428/02/2021AZFeyenoord
2428/02/2021FC GroningenFortuna Sittard
2428/02/2021FC UtrechtFC Emmen
2428/02/2021Heracles AlmeloFC Twente
2428/02/2021PEC Zwollesc Heerenveen
2428/02/2021PSVAjax
2428/02/2021Sparta RotterdamWillem II
2428/02/2021VitesseVVV-Venlo
2507/03/2021AjaxFC Groningen
2507/03/2021FC EmmenSparta Rotterdam
2507/03/2021FC TwenteWillem II
2507/03/2021FeyenoordVVV-Venlo
2507/03/2021Fortuna SittardPSV
2507/03/2021Heracles AlmeloPEC Zwolle
2507/03/2021RKC WaalwijkFC Utrecht
2507/03/2021sc HeerenveenADO Den Haag
2507/03/2021VitesseAZ
2614/03/2021ADO Den HaagHeracles Almelo
2614/03/2021AZFC Twente
2614/03/2021FC GroningenFC Emmen
2614/03/2021FC UtrechtVitesse
2614/03/2021PEC ZwolleAjax
2614/03/2021PSVFeyenoord
2614/03/2021Sparta RotterdamRKC Waalwijk
2614/03/2021VVV-VenloFortuna Sittard
2614/03/2021Willem IIsc Heerenveen
2721/03/2021AjaxADO Den Haag
2721/03/2021AZPSV
2721/03/2021FeyenoordFC Emmen
2721/03/2021Fortuna SittardFC Utrecht
2721/03/2021Heracles AlmeloSparta Rotterdam
2721/03/2021PEC ZwolleVVV-Venlo
2721/03/2021RKC WaalwijkFC Groningen
2721/03/2021sc HeerenveenFC Twente
2721/03/2021VitesseWillem II
2804/04/2021ADO Den HaagFC Utrecht
2804/04/2021FC EmmenRKC Waalwijk
2804/04/2021FC TwenteVitesse
2804/04/2021FeyenoordFortuna Sittard
2804/04/2021PSVHeracles Almelo
2804/04/2021sc HeerenveenAjax
2804/04/2021Sparta RotterdamPEC Zwolle
2804/04/2021VVV-VenloFC Groningen
2804/04/2021Willem IIAZ
2911/04/2021AZSparta Rotterdam
2911/04/2021FC Groningensc Heerenveen
2911/04/2021FC UtrechtFeyenoord
2911/04/2021Fortuna SittardFC Emmen
2911/04/2021Heracles AlmeloWillem II
2911/04/2021PEC ZwolleFC Twente
2911/04/2021RKC WaalwijkAjax
2911/04/2021VitesseADO Den Haag
2911/04/2021VVV-VenloPSV
3025/04/2021ADO Den HaagFortuna Sittard
3025/04/2021AjaxAZ
3025/04/2021FC EmmenHeracles Almelo
3025/04/2021FC TwenteFC Utrecht
3025/04/2021FeyenoordVitesse
3025/04/2021PSVFC Groningen
3025/04/2021sc HeerenveenPEC Zwolle
3025/04/2021Sparta RotterdamVVV-Venlo
3025/04/2021Willem IIRKC Waalwijk
3102/05/2021ADO Den HaagFeyenoord
3102/05/2021AjaxFC Emmen
3102/05/2021FC GroningenSparta Rotterdam
3102/05/2021FC UtrechtWillem II
3102/05/2021Fortuna SittardFC Twente
3102/05/2021Heracles AlmeloVVV-Venlo
3102/05/2021PSVsc Heerenveen
3102/05/2021RKC WaalwijkAZ
3102/05/2021VitessePEC Zwolle
3209/05/2021AZFortuna Sittard
3209/05/2021FC EmmenFC Groningen
3209/05/2021FC TwenteHeracles Almelo
3209/05/2021FeyenoordAjax
3209/05/2021PEC ZwolleADO Den Haag
3209/05/2021sc HeerenveenFC Utrecht
3209/05/2021Sparta RotterdamVitesse
3209/05/2021VVV-VenloRKC Waalwijk
3209/05/2021Willem IIPSV
3313/05/2021ADO Den HaagWillem II
3313/05/2021AjaxVVV-Venlo
3313/05/2021FC Emmensc Heerenveen
3313/05/2021FC GroningenAZ
3313/05/2021Fortuna SittardVitesse
3313/05/2021Heracles AlmeloFeyenoord
3313/05/2021PSVPEC Zwolle
3313/05/2021RKC WaalwijkFC Twente
3313/05/2021Sparta RotterdamFC Utrecht
3416/05/2021AZHeracles Almelo
3416/05/2021FC TwenteADO Den Haag
3416/05/2021FC UtrechtPSV
3416/05/2021FeyenoordRKC Waalwijk
3416/05/2021PEC ZwolleFC Groningen
3416/05/2021sc HeerenveenSparta Rotterdam
3416/05/2021VitesseAjax
3416/05/2021VVV-VenloFC Emmen
3416/05/2021Willem IIFortuna Sittard

Play-offs voor Conference League

1e ronde
19/05/2021FeyenoordSparta Rotterdam2-06.500Kamphuis1-0 Berghuis, 2-0 Beugelsdijk (e.d.)
19/05/2021FC UtrechtFC Groningen1-03.000Makkelie1-0 Gustafson
Finale
23/05/2021FeyenoordFC Utrecht2-06.500Higler1-0 Sinisterra, 2-0 Linssen

Play-offs voor promotie/degradatie

Topscorers

1Giorgos GiakoumakisVVV-Venlo26
2Donyell MalenPSV19
3Steven BerghuisFeyenoord18
4DaniloFC Twente17
5Rai VloetHeracles Almelo16
6Myron BoaduAZ15
7Teun KoopmeinersAZ15
8Henk Veermansc Heerenveen14
9Lennart ThySparta Rotterdam14
10Dusan TadicAjax14

Eredivisie 2019-2020

Het seizoen 2019-2020 is een historisch seizoen geworden. Niet vanwege een bijzonder sportief verloop of een verrassende kampioen, maar omdat het niet is afgemaakt. Door het oprukkende coronavirus wordt het voetbal op 13 maart abrupt stilgelegd. Aanvankelijk nog in de hoop dat de jaargang afgemaakt kan worden, desnoods in juni of juli of zonder publiek, maar op 21 april is het besluit daar: het kabinet besluit dat er tot 1 september geen evenementen plaatsvinden en wedstrijden in het betaald voetbal vallen hieronder.

De KNVB besluit het seizoen te schappen: dus geen kampioen, geen degradanten en promovendi. De Europese tickets worden verdeeld aan de hand van de ranglijst op het moment van stoppen. Voor het eerst sinds 1945 is er daarom geen landskampioen en voor het eerst sinds 1954 haalt een competitie het einde niet. Al werd dat toen gevolgd door een nieuwe competitie.

Het zorgt voor een onbevredigend einde van een seizoen waarin Ajax lange tijd dominant is, maar de Amsterdammers beginnen vanaf december te kwakkelen en zien AZ in punten gelijk komen. Feyenoord begint na een zwak begin onder de nieuwe trainer Jaap Stam met de tussentijds aangestelde eeuwig jonge Dick Advocaat aan een ware opmars. PSV zet Mark van Bommel na een slechte fase aan de kant, maar komt ook daarna maar moeizaam op gang.

ADO Den Haag en RKC Waalwijk ontspringen de degradatiedans door het stopzetten van de competitie. Voor het eerst sinds lange tijd zijn er weer twee rechtstreekse degradatieplaatsen en die lijken na 26 duels al vrijwel zeker verdeeld, maar in Den Haag en Waalwijk hebben ze geluk.

Vooral FC Utrecht voelt zich tekort gedaan. De club haalt de (niet gespeelde) bekerfinale tegen Feyenoord en staat nipt achter Willem II (met een wedstrijd minder gespeeld), maar grijpt toch naast een Europees ticket.

Wedstrijdenmatrix

ADOAJAAZEMMFEYFORGROHEEHERPECPSVRKCSPATWEUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*0-20-11-11-10-00-32-01-20-02-40-01-03-3
Ajax6-1*0-25-04-05-02-04-14-11-03-02-14-00-2
AZ4-01-0*3-04-00-02-42-02-04-05-13-01-01-3
FC Emmen3-0*3-32-10-12-01-01-31-12-02-02-13-04-2
Feyenoord3-20-33-0*2-13-11-11-03-13-22-25-11-12-0
Fortuna Sittard1-00-04-2*1-02-11-11-13-20-02-31-34-12-3
FC Groningen2-12-01-1*1-22-00-13-02-01-30-11-00-12-0
sc Heerenveen2-21-31-21-11-11-1*1-11-02-10-01-13-21-11-2
Heracles Almelo4-01-02-02-32-00-1*4-00-24-21-31-16-14-1
PEC Zwolle3-12-40-33-43-11-0*0-46-22-23-34-31-3
PSV3-11-10-41-15-03-12-14-1*1-15-04-13-0
RKC Waalwijk0-31-20-21-11-32-00-01-3*0-13-02-11-21-2
Sparta Rotterdam4-21-43-05-11-11-20-02-24-0*2-11-22-04-1
FC Twente2-52-04-10-02-32-32-11-13-32-0*3-10-30-1
FC Utrecht4-00-33-11-26-03-13-00-15-12-1*1-22-0
Vitesse0-22-22-11-10-04-21-24-23-01-21-02-1*3-0
VVV-Venlo1-42-00-30-02-10-31-01-21-13-12-11-10-4*
Willem II1-12-10-10-03-11-00-02-12-14-01-10-21-0*

Stand bij beëindigen competitie

1Ajax **251825566823+4553.056
2AZ **251825565417+3710.926
3Feyenoord ***251483505035+1542.210
4PSV ***261475495428+2633.625
5Willem II ***261358443734+313.578
6FC Utrecht251258415034+1619.437
7Vitesse261259414535+1014.571
8Heracles Almelo2610610364034+610.307
9FC Groningen2610511352726+119.509
10sc Heerenveen26899334141018.489
11Sparta Rotterdam269611334145-410.048
12FC Emmen269512323245-138.240
13VVV-Venlo268414282451-276.579
14FC Twente 267613273446-1227.107
15PEC Zwolle267514263755-1813.357
16Fortuna Sittard266812262952-237.975
17ADO Den Haag264715192554-2912.001
18RKC Waalwijk264319152760-335.689

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc:Ts.:Ar:Details:
102/08/2019PEC ZwolleWillem II1-313.824Manschot1-0 Thy, 1-1 Pavlidis, 1-2 Leemans (e.d.),
1-3 Pavlidis
103/08/2019VitesseAjax2-218.100Nijhuis1-0 Bero, 1-1 Van de Beek, 2-1 Bazoer,
2-2 Tadic; R: Bazoer
103/08/2019FC EmmenFC Groningen0-18.245Van Boekel0-1 Hrustic
103/08/2019VVV-VenloRKC Waalwijk3-15.560Kooij0-1 Delcroix, 1-1 Soriano, 2-1 Opoku (pen),
3-1 Van Ooijen
103/08/2019FC TwentePSV1-127.200Gözübüyük1-0 Nakamura, 1-1 Dumfries
104/08/2019Heracles Almelosc Heerenveen0-49.640Martens0-1 Dresevic, 0-2 Bruijn, 0-3 Van Bergen,
0-4 Ejuke
104/08/2019ADO Den HaagFC Utrecht2-410.633Blom1-0 Meijers, 2-0 Falkenburg, 2-1 Zwinkels (e.d.),
2-2 Kerk, 2-3 Immers (e.d.), 2-4 Venema
104/08/2019FeyenoordSparta Rotterdam2-241.000Makkelie0-1 Rayhi, 1-1 Berghuis, 1-2 Veldwijk,
2-2 Larsson
104/08/2019AZFortuna Sittard4-012.858Higler1-0 Vlaar, 2-0 Idrissi, 3-0 Boadu, 4-0 Sugawara
209/08/2019Sparta RotterdamVVV-Venlo4-110.012Nijhuis0-1 Van Ooijen, 1-1 Dervisoglu, 2-1 Ache,
3-1 Harroui, 4-1 Veldwijk
210/08/2019FC GroningenFC Twente1-317.500Bax0-1 Nakamura, 0-2 Cantalapiedra, 1-2 Doan,
1-3 Vuckic; R: Lundqvist, Te Wierik (Gro)
210/08/2019AjaxFC Emmen5-052.000Gözübüyük1-0 Van de Beek, 2-0 Ziyech, 3-0 Tadic,
4-0 en 5-0 Huntelaar,
210/08/2019PSVADO Den Haag3-132.000Makkelie0-1 Necid, 1-1 Bruma, 2-1 Malen, 3-1 Gakpo
210/08/2019Willem IIVitesse0-212.825Van de Graaf0-1 Grot, 0-2 Matavz
211/08/2019Fortuna SittardHeracles Almelo1-15.866Blom0-1 Van de Water, 1-1 Diemers (pen)
211/08/2019sc HeerenveenFeyenoord1-118.600Kamphuis0-1 Berghuis (pen), 1-1 Dresevic
211/08/2019RKC WaalwijkAZ0-26.023Lindhout0-1 en 0-2 Idrissi; R: Gaari (RKC)
211/08/2019FC UtrechtPEC Zwolle3-118.736Mulder0-1 Hamer, 1-1 Van de Streek,
2-1 Gustafson (pen), 3-1 Janssen
316/08/2019VitessePEC Zwolle3-012.273Dieperink1-0 Matavz (pen), 2-0 Karavaev, 3-0 Linssen
317/08/2019ADO Den HaagSparta Rotterdam1-212.479Higler0-1 en 0-2 Rayhi, 1-2 Immers
317/08/2019VVV-VenloAjax1-48.000Makkelie0-1 Ziyech, 0-2 Tadic (pen), 0-3 Huntelaar,
0-4 Neres, 1-4 Linthorst
317/08/2019FC Emmensc Heerenveen2-08.145Nijhuis1-0 Laursen, 2-0 Bijl
318/08/2019Heracles AlmeloPSV0-210.063Kamphuis0-1 Bergwijn, 0-2 Ihattaren
318/08/2019Fortuna SittardWillem II2-37.273Lindhout1-0 Damascan, 1- Vrousai, 1-2 (pen) en 1-3
Pavlidis, 2-3 Damascan
318/08/2019FeyenoordFC Utrecht1-137.500Van Boekel0-1 Abass, 1-1 Haps
318/08/2019FC TwenteRKC Waalwijk3-325.700Perez0-1 Tahiri, 1-1 Vuckic, 1-2 Van Weert, 2-2 Vuckic,
3-2 Zekhnini, 3-3 Quasten
318/08/2019AZFC Groningen0-08.563Gözübüyük(Gespeeld in Den Haag)
424/08/2019Willem IIFC Emmen2-113.300Mulder1-0 Köhlert, 1-1 Kolar (pen), 2-1 Köhlert
424/08/2019Heracles AlmeloVitesse1-19.344Manschot0-1 Linssen, 1-1 Dessers
424/08/2019sc HeerenveenFC Twente0-016.328Van Boekel
425/08/2019RKC WaalwijkADO Den Haag0-35.034Vd Graaf0-1 Beugelsdijk, 0-2 en 0-3 (pen) Necid
R: Bakker (ADO)
425/08/2019FC UtrechtVVV-Venlo1-217.986Kamphuis0-1 en 0-2 Linthorst, 1-2 Dalmau
425/08/2019PEC ZwolleSparta Rotterdam2-212.532Gözübüyük0-1 Ache, 1-1 Bel Hassani, 2-1 Thy, 2-2 Veldwijk
530/08/2019FC EmmenPEC Zwolle1-38.293Vd Kerkhof1-0 Bakker, 1-1 Johnsen, 1-2 Bruns,
1-3 Bel Hassani
531/08/2019sc HeerenveenFortuna Sittard1-115.128Vd Graaf0-1 Passlack, 1-1 Odgaard (pen)
531/08/2019FC GroningenHeracles Almelo1-215.934Lindhout0-1 Van de Water, 1-1 Warmerdam,
1-2 Czyborra
531/08/2019ADO Den HaagVVV-Venlo1-010.617Mulder1-0 Pinas; R: Post (VVV)
501/09/2019FC TwenteFC Utrecht3-125.500Manschot1-0 Aitor (pen), 1-1 Dalmau, 2-1 Vuckic,
3-1 Aitor (pen); R: Guwara (Utr)
501/09/2019RKC WaalwijkPSV1-37.035Blom1-0 Meulensteen, 1-1 Quasten (e.d.),
1-2 Baumgartl,1-3 Mitroglu
501/09/2019Sparta RotterdamAjax1-410.599Kamphuis0-1 Promes, 0-2 Ziyech, 0-3 Tadic (pen),
0-4 Ziyech, 1-4 Dervisoglu
501/09/2019Willem IIFeyenoord0-113.875Nijhuis0-1 Berghuis (pen)
501/09/2019VitesseAZ2-113.290Higler0-1 Koopmeiners (pen), 1-1 Matavz,
2-1 Bero (pen)
614/09/2019AZSparta Rotterdam5-18.000Makkelie0-1 Harroui, 1-1 Idrissi, 2-1 en 3-1 Boadu,
4-1 Idrissi, 5-1 Koopmeiners (pen)
(Gespeeld in Den Haag)
614/09/2019PSVVitesse5-033.300Van Boekel1-0, 2-0, 3-0, 4-0 (pen) en 5-0 (pen) Malen
614/09/2019VVV-VenloFC Groningen2-16.265Vd Kerkhof1-0 Yeboah, 1-1 Hrustic, 2-1 Linthorst
614/09/2019Ajaxsc Heerenveen4-152.000Lindhout1-0 Tadic, 1-1 Odgaard, 2-1 Tagliafico,
3-1 Schuurs, 4-1 Tagliafico
614/09/2019FC UtrechtFC Emmen3-117.661Dieperink1-0 Dalmau, 2-0 Kerk, 2-1 De Leeuw,
3-1 Bahebeck
615/09/2019PEC ZwolleRKC Waalwijk6-213.028Manschot1-0 Bel Hassani, 1-1 Meulensteen, 1-2 Leemans,
2-2, 3-2, 4-2 en 5-2 Ghoochannejhad,
6-2 Hamer
615/09/2019FeyenoordADO Den Haag3-240.000Gözübüyük1-0 Karsdorp (pen), 2-0 Narsingh, 3-0 Fer (pen),
3-1 Ié (e.d.), 5-2 Tapia (e.d.)
615/09/2019Heracles AlmeloWillem II4-111.254Kooij1-0 Dessers, 1-1 Pavlidis, 2-1 Dessers,
3-1 Van de Water, 4-1 Mauro Junior
615/09/2019Fortuna SittardFC Twente2-37.377Higler0-1 Nakamura, 0-2 Espinosa, 0-23 Aburjana,
1-3 Vuckic (e.d.), 2-3 Ciss
720/09/2019FC TwenteHeracles Almelo2-329.300Kamphuis1-0 Aitor, 1-1 Dessers, 1-2 en 1-3 Mauro Junior,
2-3 Berggreen
721/09/2019Sparta RotterdamRKC Waalwijk4-010.231Bax1-0 Smeets, 2-0 Ache, 3-0 Dervisoglu, 4-0 Rayhi
721/09/2019FC GroningenPEC Zwolle2-016.471Vd Eijk1-0 Lundqvist, 2-0 Hrustic
721/09/2019Willem IIVVV-Venlo1-013.227Dieperink1-0 Pavlidis
721/09/2019VitesseFortuna Sittard4-220.800Kooij0-1 Diemers, 1-1 Matavz, 1-2 Angha,
2-2 en 3-2 Linssen, 4-2 Bero
722/09/2019ADO Den HaagAZ0-112.091Lindhout0-1 Koopmeiners (pen)
722/09/2019sc HeerenveenFC Utrecht1-116.593Mulder0-1 Kerk, 1-1 Ejuke
722/09/2019PSVAjax1-135.000Makkelie0-1 Promes, 1-1 Malen
722/09/2019FC EmmenFeyenoord3-38.309Higler0-1 Kökcü, 0-2 Narsingh, 1-2 De Vos, 2-2 Peña,
3-2 Slagveer, 3-3 Toornstra; R: Heylen (Emm)
425/09/2019AjaxFortuna Sittard5-053.000Manschot1-0 Promes, 2-0 Neres, 3-0 Promes,
4-0 Harries (e.d.), 5-0 Promes
425/09/2019PSVFC Groningen3-132.800Nijhuis1-0 Rosario, 2-0 Dumfries, 2-1 Lundqvist,
3-1 Bruma
426/09/2019FeyenoordAZ0-335.000Kamphuis0-1 Boadu, 0-2 Stengs, 0-3 Idrissi
827/09/2019FC EmmenADO Den Haag3-08.002Blank1-0 Goossens (e.d.), 2-0 De Leeuw, 3-0 Slagveer
828/09/2019VVV-Venlosc Heerenveen0-35.944Gözübüyük0-1 en 0-2 Ejuke, 0-3 Odgaard
828/09/2019AjaxFC Groningen2-053.000Kuipers1-0 Martinez, 2-0 Huntelaar; R: Warmerdam (Gro)
828/09/2019Fortuna SittardSparta Rotterdam0-07.483MartensR: Auassar (Spa)
829/09/2019AZHeracles Almelo2-07.241Van Boekel1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Stengs
(Gespeeld in Den Haag)
829/09/2019PEC ZwollePSV0-413.482Higler0-1 Rosario, 0-2 Malen, 0-3 Doan, 0-4 Gutierrez
829/09/2019FeyenoordFC Twente5-132.500Makkelie1-0 Berghuis, 1-1 Aitor, 2-1 Larsson, 3-1 Bijen (ed),
4-1 Sinisterra, 5-1 Larsson
829/09/2019FC UtrechtWillem II2-019.419Vd Graaf1-0 Janssen, 2-0 Kerk; R: Guwara (Utr)
829/09/2019RKC WaalwijkVitesse1-24.858Nijhuis0-1 Dicko, 1-1 Leemans (pen), 1-2 Tannane (pen)
R: Lelieveld (Vit)
904/10/2019FC GroningenRKC Waalwijk3-016.029Kooij1-0 Te Wieik, 2-0 Benschop, 3-0 Gudmundsson
905/10/2019Heracles AlmeloFC Emmen2-010.376Vd Eijk1-0 Dessers, 2-0 Veendorp (e.d.)
906/10/2019PSVVVV-Venlo4-133.000Lindhout1-0 Bergwijn, 2-0 Dumfries, 3-0 Malen,
3-1 Pachnik, 4-1 Malen
905/10/2019Sparta RotterdamFC Twente2-110.435Manschot1-0 Dervisoglu, 1-1 Verdonk, 2-1 Smeets
R: Pleguezuelo (Twe)
905/10/2019sc HeerenveenPEC Zwolle1-016.632Makkelie1-0 Van Bergen
906/10/2019ADO Den HaagAjax0-214.733Blom0-1 Huntelaar, 0-2 Neres
906/10/2019Fortuna SittardFeyenoord4-28.511Van Boekel1-0 Ciss, 1-1 Haps, 2-1 Ciss, 3-1 Harries,
4-1 Sambou, 4-2 Berghuis
905/10/2019VitesseFC Utrecht2-112.704Kuipers1-0 Clark, 1-1 Maher, 2-1 Matavz
906/10/2019Willem IIAZ1-112.707Higler0-1 Koopmeiners (pen), 1-1 Köhlert; R: Boadu (AZ)
1019/10/2019AZsc Heerenveen2-47.648Kuipers0-1 Botman, 1-1 Vlaar, 1-2 Kongolo,
1-3 Odgaard, 2-3 Stengs, 2-4 Koopmeiners (e.d.)
1019/10/2019FC UtrechtPSV3-022.632Makkelie1-0 Van de Streek, 2-0 Maher, 3-0 Klaiber
R: Viergever, Hendrix (PSV)
1019/10/2019VVV-VenloVitesse0-45.992Mulder0-1 en 0-2 Linssen, 0-3 Bazoer, 0-4 Dicko
1019/10/2019FC TwenteWillem II0-127.500Vd Kerkhof0-1 Vrousai
1019/10/2019RKC WaalwijkAjax1-27.508Lindhout0-1 Tadic, 1-1 Bakari, 1-2 Promes
1020/10/2019FeyenoordHeracles Almelo1-137.000Manschot1-0 Toornstra, 1-1 Kiomourtzoglu
1020/10/2019FC EmmenFortuna Sittard2-18.130Nijhuis0-1 Sambou, 1-1 De Leeuw, 2-1 Peña
1020/10/2019PEC ZwolleADO Den Haag3-112.943Gözübüyük0-1 Kramer, 1-1 Bel Hassani, 2-1 Ghoochannejhad,
3-1 Clement
1020/10/2019FC GroningenSparta Rotterdam2-017.582Blom1-0 Sierhuis, 2-0 Benschop; R: Coremans (Spa)
1125/10/2019FC TwenteFC Emmen4-127.000Bax1-0 en 2-0 Vickic, 3-0 Selahi, 3-1 Veendorp,
3-1 Aitor (pen)
1126/10/2019Willem IIRKC Waalwijk2-113.877Blom1-0 Heerkens, 2-0 Llonch, 2-1 Elbers
1126/10/2019Fortuna SittardVVV-Venlo4-18.388Makkelie1-0 en 2-0 Diemers, 3-0 Ciss, 3-1 Opoku,
4-1 Diemers (pen)
1126/10/2019VitesseADO Den Haag0-212.663Manschot0-1 Summerville, 0-2 Immers
1126/10/2019Heracles AlmeloPEC Zwolle4-010.157Perez1-0 Czyborra, 2-0 Van de Water,
3-0 Mauro Junior, 4-0 Konings
1127/10/2019sc HeerenveenFC Groningen1-122.428Lindhout1-0 Faik (pen), 1-1 Benschop (pen)
1127/10/2019PSVAZ0-434.000Van Boekel0-1 en 0-2 Boadu, 0-3 Svensson, 0-4 De Wit
R: Thomas (PSV)
1127/10/2019Sparta RotterdamFC Utrecht1-210.332Vd Eijk0-1 Bahebeck (pen), 1-1 Ache, 1-2 Maher (pen)
1127/10/2019AjaxFeyenoord4-053.968Gözübüyük1-0 Ziyech, 2-0 Tagliafico, 3-0 Neres,
4-0 Van de Beek
1201/11/2019PEC ZwolleAjax2-414.000Kuipers0-1 en 0-2 Promes, 0-3 Neres, 1-3 Hamer,
2-3 Saymak, 2-4 Neres
1202/11/2019Sparta RotterdamPSV2-210.387Nijhuis1-0 Ache, 1-1 Sadilek, 2-1 Rayhi, 2-2 Gakpo
1202/11/2019RKC WaalwijkHeracles Almelo2-04.689Vd Graaf1-0 Sow, 2-0 Vermeulen
1202/11/2019AZFC Twente3-07.579Makkelie1-0 Hatzidiakos, 2-0 De Wit, 3-0 Boadu
R: Drommel (Twe); (Gespeeld in Den Haag)
1203/11/2019FC UtrechtFortuna Sittard6-018.776Kamphuis1-0 Kerk, 2-0 Van de Streek, 3-0 Gustafson (pen),
4-0 Van de Streek, 5-0 Gustafson (pen),
6-0 Makienok
1203/11/2019FC EmmenVitesse2-18.048Kooij1-0 De Leeuw, 2-0 Laursen, 2-1 Dicko
1203/11/2019ADO Den Haagsc Heerenveen1-112.681Vd Eijk1-0 Kramer (pen), 1-1 Botman
1203/11/2019VVV-VenloFeyenoord0-36.572Blom0-1 Jørgensen, 0-2 en 0-3 (pen) Berghuis
R: Kum (VVV)
1203/11/2019FC GroningenWillem II2-016.590Van Boekel1-0 en 2-0 Sierhuis
1308/11/2019VitesseFC Groningen1-212.590Gözübüyük0-1 en 0-2 Asoro, 1-2 Linssen
1309/11/2019sc HeerenveenSparta Rotterdam2-118.089Kooij0-1 en 0-2 Ejuke, 1-2 Veldwijk
1309/11/2019Fortuna SittardADO Den Haag1-08.223Vd Kerkhof1-0 Ciss
1309/11/2019Heracles AlmeloVVV-Venlo6-19.400Kamphuis1-0 Merkel, 2-0 Van de Water, 3-0 Dessers,
4-0 Mauro Junior, 5-0 Dessers, 5-1 Van Ooijen,
6-1 Dessers
1310/11/2019Willem IIPSV2-114.400Kuipers1-0 en 2-0 Nunnely, 2-1 Pereiro
1310/11/2019FC TwentePEC Zwolle2-126.900Blom1-0 Vickic, 2-0 Latibeaudiere, 2-1 Ghoochannejhad
1310/11/2019AjaxFC Utrecht4-053.000Nijhuis1-0 Van de Beek, 2-0 Tadic, 3-0 Van de Beek,
4-0 Martinez
1310/11/2019AZFC Emmen3-05.565Mulder1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Boadu, 3-0 Stengs
(Gespeeld in Den Haag)
1310/11/2019FeyenoordRKC Waalwijk3-247.000Makkelie0-1 Maatsen, 0-2 Sow, 1-2 Jørgensen,
2-2 Larsson, 3-2 Senesi; R: Speirings (RKC)
1423/11/2019FC UtrechtAZ0-322.401Kuipers0-1 Koopmeiners, 0-2 Idrissi, 0-3 Boadu
1423/11/2019PEC ZwolleFortuna Sittard3-113.912Kooij1-0 Saymak, 2-0 Bel Hassani, 2-1 Damascan,
3-1 Thy; R: Ciss (For), Ghoochannejhad (PEC)
1423/11/2019AjaxHeracles Almelo4-153.000Higler1-0 Promes, 2-0 Labyad, 3-0 Promes,
4-0 Huntelaar, 4-1 Dessers
1423/11/2019ADO Den HaagWillem II3-310.889Lindhout0-1 Heerkens, 0-2 Pavlidis, 1-2 Necid,
1-3 Pavlidis, 2-3 Necid, 3-3 Goossens
1424/11/2019PSVsc Heerenveen2-133.800Nijhuis1-0 en 2-0 Bergwijn, 2-1 Odgaard
1424/11/2019FC GroningenFeyenoord1-121.096Manschot0-1 Sinisterra, 1-1 Memisevic (pen)
1424/11/2019VVV-VenloFC Twente2-16.730Vd Eijk1-0 Van Ooijen, 2-0 Soriano, 2-1 Vuckic
1424/11/2019RKC WaalwijkFC Emmen1-16.645Martens0-1 De Leeuw, 1-1 Sow; R: Mulder (RKC)
1424/11/2019Sparta RotterdamVitesse2-010.020Bax1-0 Mattheij, 2-0 Smeets
1529/11/2019sc HeerenveenVitesse3-217.883Makkelie0-1 Matavz, 0-2 Linssen, 1-2 Faik (pen),
2-2 Van Bergen, 3-2 Odgaard
1530/11/2019Willem IISparta Rotterdam4-014.250Mulder1-0 Nunnely, 2-0 Ndayishimiye,
3-0 Heerkens, 4-0 Köhlert
1530/11/2019FC EmmenPSV1-18.309Higler0-1 Schwaab, 1-1 Kolar; R: Bijl (Emm)
1530/11/2019Fortuna SittardFC Groningen1-07.632Martens1-0 Karjalainen
1530/11/2019Heracles AlmeloADO Den Haag4-010.150Manschot1-0 Dessers, 2-0 Mauro Junior, 3-0 Dessers,
4-0 Merkel
1501/12/2019FeyenoordPEC Zwolle1-044.513Lindhout1-0 Berghuis
1501/12/2019AZVVV-Venlo1-06.007Vd Kerkhof1-0 Sugawara (Gespeeld in Den Haag)
1501/12/2019FC TwenteAjax2-530.000Van Boekel1-0 Nakamura, 2-0 Aitor, 2-1 en 2-2 Lang,
2-3 Huntelaar, 2-4 Lang, 2-5 Huntelaar
1501/12/2019FC UtrechtRKC Waalwijk0-118.103Vd Eijk0-1 Meulensten
1606/12/2019PEC ZwolleAZ0-313.708Gözübüyük0-1 Boadu, 0-2 en 0-3 Idrissi
1606/12/2019AjaxWillem II0-254.022Kuipers0-1 Ndayishimiye, 0-2 Dankerlui
1607/12/2019ADO Den HaagFC Twente0-011.439Mulder
1607/12/2019PSVFortuna Sittard5-033.300Lindhout1-0 Doan, 2-0 Malen, 3-0 Bergwijn (pen),
4-0 Ihattaren (pen), 5-0 Gakpo
1607/12/2019VVV-VenloFC Emmen2-06.580Bax1-0 Opoku, 2-0 Van Ooijen; R: Burnet (Emm)
1608/12/2019VitesseFeyenoord0-016.455Van Boekel
1608/12/2019FC GroningenFC Utrecht0-118.741Blom0-1 Ramselaar
1608/12/2019RKC Waalwijksc Heerenveen1-35.174Nagtegaal0-1 Kongolo, 1-1 Spierings, 1-2 Odgaard,
1-3 Dreyer
1608/12/2019Sparta RotterdamHeracles Almelo0-09.934MartensR: Konings (Her)
1713/12/2019sc HeerenveenWillem II1-218.121Higler0-1 Pavlidis, 1-1 Kongolo, 1-2 Ndayishimiye
1714/12/2019ADO Den HaagFC Groningen1-111.049Kooij0-1 Gudmundsson, 1-1 Necid
R: Zeefuik (Gro), Beugelsdijk (ADO)
1714/12/2019Fortuna SittardRKC Waalwijk3-28.391Kamphuis0-1 Mulder, 1-1 Diemers, 1-2 Leemans,
2-2 en 3-2 Damascan; R: Maatsen (RKC)
1714/12/2019VVV-VenloPEC Zwolle1-26.861Nagtegaal0-1 Paal, 0-2 Clement, 1-2 Bastiaans
1714/12/2019FC TwenteVitesse0-326.500Lindhout0-1 Linssen, 0-2 Dicko, 0-3 Linssen
1715/12/2019AZAjax1-017.002Makkelie1-0 Boadu
1715/12/2019FC EmmenSparta Rotterdam2-08.145Vd Graaf1-0 Peña, 2-0 De Leeuw
1715/12/2019FeyenoordPSV3-147.625Nijhuis1-0, 2-0 (pen) en 3-0 (pen) Berghuis, 3-1 Pereiro
1715/12/2019Heracles AlmeloFC Utrecht1-310.200Gözübüyük1-0 Kiomourtzoglu, 1-1 Ramselaar, 1-2 Kerk,
1-3 Ramselaar
1820/12/2019RKC WaalwijkFC Twente3-05.154Vd Kerkhof1-0 Tahiri, 2-0 en 3-0 Spierings
R: Verdonk (Twe)
1821/12/2019sc HeerenveenHeracles Almelo1-120.424Kamphuis0-1 Dessers, 1-1 Veerman
1821/12/2019PSVPEC Zwolle4-133.000Manschot0-1 Saymak 1-1 Hendriks, 2-1 Ihattaren,
3-1 Bruma, 4-1 Gakpo
1821/12/2019Sparta RotterdamAZ3-010.031Blom1-0 Auassar, 2-0 Smeets, 3-0 Dervisoglu (pen)
R: Bizot (AZ)
1821/12/2019Willem IIFortuna Sittard0-013.587Nijhuis
1822/12/2019AjaxADO Den Haag6-153.976Higler1-0 Ziyech, 2-0 Van de Beek, 3-0 Ekkelenkamp,
4-0 Gravenberch, 5-0 Tadic, 6-0 Traoré,
6-1 Goossens; R: Bakker (ADO)
1822/12/2019FC GroningenFC Emmen2-020.136Makkelie1-0 en 2-0 Sierhuis; R: Heylen (Emm)
1822/12/2019FC UtrechtFeyenoord1-221.103Kuipers0-1 Köckcü, 1-1 Hoogma, 1-2 Toornstra
R: Hoogma (Utr)
1822/12/2019VitesseVVV-Venlo3-013.454Mulder1-0 Bazoer, 2-0 Matavz, 3-0 Linssen
1917/01/2020PEC ZwolleFC Utrecht3-313.102Kamphuis0-1 Gustafson (pen), 1-1 Van Duinen, 2-1 Paal,
2-2 Kark, 2-3 Abass, 3-3 Nakayama
1918/01/2020Fortuna SittardVitesse1-38.238Vd Eijk0-1 Tannane, 0-2 en 0-3 Matavz, 1-3 Ciss
1918/01/2020FC TwenteFC Groningen0-026.500Higler
1918/01/2020Feyenoordsc Heerenveen3-146.000Mulder1-0 Sinisterra, 2-0 en 3-0 Jørgensen, 3-1 Veerman
1918/01/2020AZWillem II1-315.442Kuipers1-0 Idrissi, 1-1 Köhlert, 1-2 Pavlidis,
1-3 Ndayishimiye
1919/01/2020VVV-VenloPSV1-17.059Makkelie1-0 Opoku (pen), 1-1 Dumfries
1919/01/2020AjaxSparta Rotterdam2-153.000Lindhout1-0 Van de Beek, 2-0 Gravenberch, 2-1 Piroe
1919/01/2020FC EmmenHeracles Almelo1-08.176Kooij1-0 Kolar
1919/01/2020ADO Den HaagRKC Waalwijk2-012.433Manschot1-0 Pinas, 2-0 Meijers; R: Delcroix (RKC)
2024/01/2020FC UtrechtADO Den Haag4-017.319Nijhuis1-0 Peterson, 2-0 Klaiber, 3-0 Kerk, 4-0 Klaiber
2025/01/2020sc HeerenveenAZ1-219.638Blom0-1 De Wit, 1-1 Ejuke, 1-2 Boadu
2025/01/2020Heracles AlmeloFeyenoord2-310.686Makkelie1-0 Rossmann, 1-1 Toornstra, 1-2 Sinisterra,
1-3 Botteghin, 2-3 Rossmann
2025/01/2020RKC WaalwijkVVV-Venlo1-26.103Vd Graaf1-0 Hansson, 1-1 Opoku, 1-2 Darfalu
2025/01/2020Sparta RotterdamFortuna Sittard1-19.821Higler0-1 Damascan, 1-1 Mattheij
2026/01/2020VitesseFC Emmen1-113.265Nagtegaal1-0 Linssen, 1-1 De Leeuw
2026/01/2020FC GroningenAjax2-122.315Manschot1-0 Sierhuis, 2-0 Lundqvist, 2-1 Van de Beek
2026/01/2020Willem IIPEC Zwolle0-013.337BlankR: Lam (PEC)
2026/01/2020PSVFC Twente1-133.600Mulder1-0 Dumfries, 1-1 Vuckic; R: Afellay (PSV)
2131/01/2020AZRKC Waalwijk4-014.712Gözübüyük1-0 Idrissi, 2-0 Boadu, 3-0 Idrissi, 4-0 Stengs
2101/02/2020ADO Den HaagVitesse0-012.387Kooij
2101/02/2020FeyenoordFC Emmen3-047.084Vd Graaf1-0 Özyakup, 2-0 Jørgensen, 3-0 Sinisterra
2101/02/2020FC TwenteSparta Rotterdam2-026.300Kamphuis1-0 Bijen, 2-0 Lang; R: Rayhi (Spa)
2101/02/2020PEC ZwolleFC Groningen1-012.844Van Boekel1-0 Nakayama
2102/02/2020Willem IIHeracles Almelo1-013.417Blom1-0 Holmén
2102/02/2020Fortuna Sittardsc Heerenveen2-18.371Oostrom0-1 Van Bergen, 1-1 Passlack, 2-1 Botman (e.d.)
2102/02/2020VVV-VenloFC Utrecht1-16.265Higler1-0 Darfalou (pen), 1-1 Gustafson (pen)
2102/02/2020AjaxPSV1-053.055Kuipers1-0 Promes
2207/02/2020Heracles AlmeloFortuna Sittard2-010.235Kuipers1-0 (pen) en 2-0 Dessers; R: Cox (For)
2208/02/2020FC GroningenVitesse1-017.884Vd Kerkhof1-0 Lundqvist (pen)
2208/02/2020sc HeerenveenVVV-Venlo1-116.400Martens0-1 Opoku (pen), 1-1 Floranus
2208/02/2020PSVWillem II3-034.700Lindhout1-0 Dumfries, 2-0 Thomas, 3-0 Ndayishimiye (e.d.)
2208/02/2020RKC WaalwijkPEC Zwolle0-05.257Mulder
2209/02/2020FC UtrechtAjax12:15
2209/02/2020AZFeyenoord14:30
2209/02/2020Sparta RotterdamADO Den Haag4-28.083Makkelie0-1 Pinas, 1-1 Auassar, 2-1 Joosten, 3-1 Vrieds,
3-2 Summerville, 4-2 Harroui
2211/02/2020FC EmmenFC Twente2-08.039Bax1-0 Frei, 2-0 Jansen
2314/02/2020VVV-VenloHeracles Almelo1-06.594Oostrom1-0 Post
2315/02/2020ADO Den HaagPSV0-313.370Van Boekel0-1 Lamers (pen), 0-2 Thomas, 0-3 Gakpo
2315/02/2020FC TwenteAZ2-027.000Lindhout1-0 Aburjana, 2-0 Menig
2315/02/2020Fortuna SittardFC Emmen0-07.856ManschotR: Ninaj (For)
2316/02/2020Vitessesc Heerenveen4-214.113Vd Graaf1-0 Linssen, 2-0 Matavz, 2-1 Kongolo, 2-2 Ejuke,
3-2 Linssen, 4-2 Tannane
2316/02/2020AjaxRKC Waalwijk3-053.000Higler1-0 Tadic (pen), 2-0 Traoré, 3-0 Huntelaar
2316/02/2020Sparta RotterdamFC Groningen1-210.143Vd Eijk0-1 Asoro, 0-2 Lundqvist, 1-2 Rayhi (pen)
2316/02/2020Willem IIFC Utrecht1-114.107Mulder0-1 Bahebeck, 1-1 Gladon
2316/02/2020PEC ZwolleFeyenoord3-413.822Gözübüyük1-0 Thy (pen), 2-0 Van Duinen, 2-1 Fer,
2-2 Berghuis, 3-2 Thy, 3-3 Berghuis, 3-4 Bozenik
2421/02/2020RKC WaalwijkSparta Rotterdam0-15.343Kooij0-1 Joosten
2422/02/2020FC EmmenWillem II4-28.190Perez1-0 Araujo, 1-1 Llonch, 2-1 De Leeuw
3-1 Adzic, 3-2 Ndayishimiye (pen), 4-2 Pena
2423/02/2020AZPEC Zwolle2-015.306Kamphuis1-0 en 2-0 Koopmeiners (pen)
2422/02/2020FeyenoordFortuna Sittard2-146.016Nijhuis1-0 Berghuis (pen), 1-1 Diemers (pen), 2-1 Bozenik
2422/02/2020FC GroningenVVV-Venlo0-116.734Kuipers0-1 Darfalou
2423/02/2020FC UtrechtFC Twente2-118.491Manschot0-1 Vuckic, 1-1 Kerk, 2-1 Arweiler
2422/02/2020sc HeerenveenADO Den Haag2-216.640Vd Kerkhof0-1 Bogle, 0-2 Kongolo (e.d.), 1-2 Veerman,
2-2 Halilovic
2423/02/2020VitessePSV1-215.509Makkelie1-0 Matavz, 1-1 Lammers (pen), 1-2 Gakpo
2423/02/2020Heracles AlmeloAjax1-012.080Van Boekel1-0 Dessers
2528/02/2020Willem IIFC Groningen3-113.607Martens1-0 Nunnely, 2-0 Pavlidis, 3-0 Köhlert,
3-1 El Messaouidi
2529/02/2020ADO Den HaagHeracles Almelo0-011.207BaxR: Pinas (ADO)
2529/02/2020VVV-VenloFortuna Sittard0-07.115Makkelie
2529/02/2020PEC ZwolleVitesse4-313.088Lindhout1-0 Hamer, 1-1 Matavz, 1-2 Tannane, 2-2 Paal,
3-2 Ghoochannejhad (pen), 3-3 Tannane,
4-3 Clement
2529/02/2020FC Twentesc Heerenveen2-327.000Kooij0-1 Faik, 0-2 Ejuke, 0-3 Veerman,
1-3 Vuckic (pen), 3-2 Selahi
2501/03/2020AjaxAZ0-252.707Gözübüyük0-1 Boadu, 0-2 Idrissi
2501/03/2020PSVFeyenoord1-135.000Higler0-1 Botthegin, 1-1 Gakpo
2501/03/2020Sparta RotterdamFC Emmen5-110.600Nijhuis1-0 Joosten, 2-0 Rayhi, 3-0 Vriends,
3-1 De Leeuw, 4-1 Araujo (e.d.), 5-1 Harroui
2501/03/2020RKC WaalwijkFC Utrecht2-15.134Kamphuis0-1 Kerk, 1-1 Sow, 2-1 Maatsen
2606/03/2020Fortuna SittardPEC Zwolle1-110.071Vd Kerkhof1-0 Cox, 1-1 Thy (Pen)
2607/03/2020FC EmmenVVV-Venlo3-08.100Mulder1-0 Laursen, 2-0 Kolar, 3-0 Laursen
2607/03/2020AZADO Den Haag4-016.117Higler1-0 Koopmeiners (pen), 2-0 Wijndal,
3-0 Koopmeiners, 4-0 Druijf
2607/03/2020sc HeerenveenAjax1-325.950Manschot0-1 en 0-2 Tadic, 0-3 Promes, 1-3 Van Bergen
2607/03/2020VitesseFC Twente1-014.210Martens1-0 Grot
2608/03/2020FC UtrechtSparta Rotterdam5-120.624Lindhout1-0 Ramselaar, 2-0 Dalmau, 3-0 Gustafson,
4-0 Ramselaar, 5-0 Klaiber, 5-1 Piroe
2608/03/2020FeyenoordWillem II2-047.500Van Boekel1-0 Toornstra, 2-0 Berghuis (pen)
2608/03/2020Heracles AlmeloRKC Waalwijk4-210.412Vd Graaf0-1 Leemans (pen), 0-2 Tahiri, 1-2 Van den Buijs,
2-2 en 3-2 Van de Water, 4-2 Burgzorg
2608/03/2020FC GroningenPSV0-119.116Gözübüyük0-1 Dumfries
2713/03/2020ADO Den HaagFortuna SittardNiet gespeeld
2714/03/2020Willem IIsc HeerenveenNiet gespeeld
2714/03/2020AjaxFC TwenteNiet gespeeld
2714/03/2020FC UtrechtVitesseNiet gespeeld
2714/03/2020PEC ZwolleHeracles AlmeloNiet gespeeld
2715/03/2020Sparta RotterdamFeyenoordNiet gespeeld
2715/03/2020PSVFC EmmenNiet gespeeld
2715/03/2020VVV-VenloAZNiet gespeeld
2715/03/2020RKC WaalwijkFC GroningenNiet gespeeld
2820/03/2020Heracles AlmeloSparta RotterdamNiet gespeeld
2821/03/2020FC TwenteADO Den HaagNiet gespeeld
2821/03/2020VitesseWillem IINiet gespeeld
2821/03/2020PEC ZwolleVVV-VenloNiet gespeeld
2821/03/2020sc HeerenveenRKC WaalwijkNiet gespeeld
2822/03/2020Fortuna SittardPSVNiet gespeeld
2822/03/2020FeyenoordAjaxNiet gespeeld
2822/03/2020FC GroningenAZNiet gespeeld
2822/03/2020FC EmmenFC UtrechtNiet gespeeld
2904/04/2020Sparta Rotterdamsc HeerenveenNiet gespeeld
2904/04/2020VVV-VenloWillem IINiet gespeeld
2904/04/2020PSVHeracles AlmeloNiet gespeeld
2904/04/2020AZVitesseNiet gespeeld
2904/04/2020FC UtrechtFC GroningenNiet gespeeld
2905/04/2020RKC WaalwijkFeyenoordNiet gespeeld
2905/04/2020AjaxPEC ZwolleNiet gespeeld
2905/04/2020ADO Den HaagFC EmmenNiet gespeeld
2905/04/2020FC TwenteFortuna SittardNiet gespeeld
3010/04/2020FC Groningensc HeerenveenNiet gespeeld
3011/04/2020VitesseRKC WaalwijkNiet gespeeld
3011/04/2020FeyenoordVVV-VenloNiet gespeeld
3011/04/2020Heracles AlmeloAZNiet gespeeld
3011/04/2020Willem IIADO Den HaagNiet gespeeld
3012/04/2020Fortuna SittardFC UtrechtNiet gespeeld
3012/04/2020FC EmmenAjaxNiet gespeeld
3012/04/2020PEC ZwolleFC TwenteNiet gespeeld
3012/04/2020PSVSparta RotterdamNiet gespeeld
3121/04/2020AZPSVNiet gespeeld
3121/04/2020Sparta RotterdamPEC ZwolleNiet gespeeld
3122/04/2020ADO Den HaagFeyenoordNiet gespeeld
3122/04/2020RKC WaalwijkWillem IINiet gespeeld
3122/04/2020FC GroningenFortuna SittardNiet gespeeld
3122/04/2020sc HeerenveenFC EmmenNiet gespeeld
3122/04/2020FC UtrechtHeracles AlmeloNiet gespeeld
3123/04/2020FC TwenteVVV-VenloNiet gespeeld
3123/04/2020AjaxVitesseNiet gespeeld
3225/04/2020PSVFC UtrechtNiet gespeeld
3225/04/2020Fortuna SittardAZNiet gespeeld
3225/04/2020FC EmmenRKC WaalwijkNiet gespeeld
3225/04/2020FeyenoordFC GroningenNiet gespeeld
3225/04/2020PEC Zwollesc HeerenveenNiet gespeeld
3226/04/2020Heracles AlmeloFC TwenteNiet gespeeld
3226/04/2020VVV-VenloADO Den HaagNiet gespeeld
3226/04/2020Willem IIAjaxNiet gespeeld
3226/04/2020VitesseSparta RotterdamNiet gespeeld
3303/05/2020AjaxVVV-VenloNiet gespeeld
3303/05/2020AZFC UtrechtNiet gespeeld
3303/05/2020FC GroningenADO Den HaagNiet gespeeld
3303/05/2020sc HeerenveenPSVNiet gespeeld
3303/05/2020Sparta RotterdamWillem IINiet gespeeld
3303/05/2020FC TwenteFeyenoordNiet gespeeld
3303/05/2020VitesseHeracles AlmeloNiet gespeeld
3303/05/2020RKC WaalwijkFortuna SittardNiet gespeeld
3303/05/2020PEC ZwolleFC EmmenNiet gespeeld
3410/05/2020ADO Den HaagPEC ZwolleNiet gespeeld
3410/05/2020FC EmmenAZNiet gespeeld
3410/05/2020FeyenoordVitesseNiet gespeeld
3410/05/2020Heracles AlmeloFC GroningenNiet gespeeld
3410/05/2020PSVRKC WaalwijkNiet gespeeld
3410/05/2020Fortuna SittardAjaxNiet gespeeld
3410/05/2020FC Utrechtsc HeerenveenNiet gespeeld
3410/05/2020VVV-VenloSparta RotterdamNiet gespeeld
3410/05/2020Willem IIFC TwenteNiet gespeeld

Topscorers

1Steven BerghuisFeyenoord15
Cyriel DessersHeracles Almelo15
3Myron BoaduAZ14
Bryan LinssenVitesse14
5Oussama IdrissiAZ13
6Quincy PromesAjax12
Tim MatavzVitesse12
8Donyell MalenPSV11
Teun KoopmeinersAZ11
Vangelis PavlidisWillem II11
Dusan TadicAjax11
Haris VuckicFC Twente11

Eredivisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

ADOAJAAZEMMEXCFEYFORGRAGROHEEHERNACPECPSVUTRVITVVVWIL
ADO Den Haag*1-50-11-23-12-23-10-01-02-32-01-11-00-75-03-32-46-2
Ajax5-1*5-05-06-23-04-08-03-04-41-15-02-13-14-14-26-02-0
AZ2-31-0*5-02-11-14-21-01-02-32-15-02-21-03-00-03-00-2
FC Emmen3-22-51-4*1-21-43-31-11-02-01-12-00-12-22-00-31-10-2
Excelsior2-41-74-22-1*2-11-12-02-43-30-31-20-20-23-32-01-01-1
Feyenoord0-26-22-14-03-0*0-24-01-03-02-14-23-02-11-02-14-12-3
Fortuna Sittard0-00-20-33-14-11-4*3-10-02-43-02-13-01-21-12-11-14-4
De Graafschap1-11-41-11-04-12-05-1*0-10-51-23-00-21-40-12-21-22-1
FC Groningen1-00-11-31-21-01-03-01-0*2-03-05-20-11-21-12-13-20-1
sc Heerenveen1-10-40-21-11-03-53-10-31-1*3-52-11-12-22-31-12-24-2
Heracles Almelo4-21-03-22-14-50-26-04-04-12-1*1-00-20-41-53-24-13-4
NAC Breda1-10-30-31-10-20-42-33-00-04-22-1*0-00-20-42-11-12-2
PEC Zwolle2-31-40-03-02-03-15-00-33-22-31-10-0*1-24-30-22-42-3
PSV3-13-03-16-06-01-15-02-12-13-03-12-04-0*4-01-04-06-1
FC Utrecht3-01-32-11-20-03-22-15-00-03-13-12-12-02-2*0-01-10-1
Vitesse1-10-42-21-13-21-12-16-15-12-24-04-14-13-32-1*2-13-2
VVV-Venlo2-00-12-22-31-00-33-24-10-01-10-13-03-00-12-61-3*2-1
Willem II0-31-42-12-32-21-13-23-21-21-55-02-02-00-30-11-30-1*

Eindstand

1Ajax * **3428248611932+ 8751.082
2PSV **342653839826+ 7234.071
3Feyenoord ***342059657541+ 3441.329
4AZ ***3417710586443+ 2115.139
5Vitesse +3414119537051+ 1915.238
6FC Utrecht + ***3415811536051+ 918.841
7Heracles Almelo +3415316486168−710.992
8FC Groningen +3413615453941−217.690
9ADO Den Haag3412913455863−512.555
10Willem II3413516445872−1412.998
11sc Heerenveen34101113416473−918.743
12VVV-Venlo3411815414763−166.828
13PEC Zwolle3411617394457−1313.470
14FC Emmen3410816384172−318.249
15Fortuna Sittard349718345080−308.610
16Excelsior ^^349619334679−334.214
17De Graafschap ^^348521293875−3712.321
18NAC Breda ^345821232974−4518.262

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
110/08/2018PEC Zwollesc Heerenveen2-314.000Higler1-0 Van Duinen (pen), 1-1 en 1-2 Thorsby, 1-3 Zeneli,
2-3 Van Duinen (pen); R: Thorsby (Hee)
111/08/2018Willem IIVVV-Venlo0-111.800Dieperink0-1 Post
111/08/2018AjaxHeracles Almelo1-145.000Gözübüyük0-1 Peterson, 1-1 De Ligt
111/08/2018PSVFC Utrecht4-033.100Nijhuis1-0 Pereiro, 2-0 Bergwijn, 3-0 Lozano,
4-0 Dumfries
111/08/2018ExcelsiorFortuna Sittard2-14.250Mulder1-0 Matheij, 1-1 Smeets; R: Bruins (Exc)
112/08/2018ADO Den HaagFC Emmen1-211.324Martens0-1 Bijl, 0-2 Jansen, 1-2 Becker
112/08/2018De GraafschapFeyenoord2-012.600Van Boekel1-0 Serrarens, 2-0 Nijland; R: Botteghin, Boëtius (Fey)
112/08/2018VitesseFC Groningen5-113.434Lindhout1-0 Linssen, 1-1 Doan, 2-1 Bero, 3-1 Beerens,
4-1 Clarke-Salter, 5-1 Matavz
112/08/2018AZNAC Breda5-014.299Makkelie1-0 Svensson, 2-0 Hatzidiakos, 3-0 Boadu,
4-0 Koopmeiners, 5-0 Johnsen
217/08/2018FC GroningenWillem II0-116.500Manschot0-1 Crowley
218/08/2018NAC BredaDe Graafschap3-018.710Gözübüyük1-0 Te Vrede, 2-0 Mets, 3-0 Nijholt
218/08/2018VVV-VenloAjax0-18.000Blom0-1 Tadic (pen)
218/08/2018Fortuna SittardPSV1-211.135Van Boekel0-1 Lozano, 1-1 Novakovich, 1-2 Rigo
218/08/2018Heracles AlmeloADO Den Haag4-210.414Kooij1-0 Peterson (pen), 2-0 Van Hintum, 2-1 Malone,
2-2 Breukers (e.d.), 3-2 Dalmau, 4-2 Peterson
219/08/2018FC UtrechtPEC Zwolle2-018.036Vd Kerkhof1-0 Van Overeem, 2-0 Klaiber; R: Van Overeem (Utr)
219/08/2018FeyenoordExcelsior3-045.000Makkelie1-0 Van Persie, 2-0 St. Juste, 3-0 Van der Heijden
219/08/2018FC EmmenAZ1-48.085Lindhout0-1 Boadu, 1-1 Bakker, 1-2 Ouwejan, 1-3 en 1-4 Idrissi
219/08/2018sc HeerenveenVitesse1-116.080Mulder1-0 Vlap, 1-1 Matavz
324/08/2018ADO Den HaagFortuna Sittard3-111.600Higler1-0 Lorenzen, 2-0 en 3-0 (pen) El Khayati, 3-1 Semedo
325/08/2018AjaxFC Emmen5-047.500Nijhuis1-0 Ziyech, 2-0 en 3-0 Huntelaar, 4-0 Tadic,
5-0 Bijl (e.d.)
325/08/2018De GraafschapFC Groningen0-112.143Bax0-1 Breij
325/08/2018NAC BredaExcelsior0-218.227Manschot0-1 Massaoud, 0-2 Fortes
325/08/2018PEC ZwollePSV1-213.255Kuipers0-1 De Jong, 1-1 Van Crooy, 1-2 De Jong
326/08/2018Willem IIHeracles Almelo5-011.677Perez1-0 en 2-0 Avidjaj, 3-0, 4-0 (pen) en 5-0 Sol
326/08/2018sc HeerenveenFeyenoord3-521.700Kamphuis0-1 Toornstra, 0-2 Van Persie, 0-3 Toornstra,
0-4 Malacia, 1-3 Thorsby, 2-4 Pirie, 3-4 Bulthuis,
3-5 Ayoub
326/08/2018FC UtrechtVVV-Venlo1-115.226Makkelie1-0 Gavory, 1-1 Susic (pen)
326/08/2018AZVitesse0-014.702Gözübüyük
431/08/2018FC EmmenDe Graafschap1-18.218Vd Kerkhof1-0 Bannink, 1-1 Serrarens
401/09/2018VVV-Venlosc Heerenveen1-16.235Lindhout0-1 Lammers, 1-1 Joosten
401/09/2018PSVWillem II6-133.300Kamphuis1-0 Hendrix, 2-0 Bergwijn, 3-0 Pereiro (pen),
4-0 Viergever, 4-1 Sol, 5-1 Viergever, 6-1 Bergwijn
401/09/2018ExcelsiorADO Den Haag2-43.940Blom0-1 (en), 0-2, 0-3 en 0-4 El Khayati, 1-4 Anderson,
2-4 Mahmudov
401/09/2018Fortuna SittardFC Utrecht1-17.643Dieperink0-1 Emanuelson, 1-1 Novakovich
402/09/2018FC GroningenPEC Zwolle0-110.054Kooij0-1 Van Crooy
402/09/2018Heracles AlmeloAZ3-210.462Manschot0-1 Boadu, 1-1 Osman, 2-1 Peterson, 3-1 Duarte,
3-2 Johnsen
402/09/2018VitesseAjax0-419.231Van Boekel0-1 Ziyech, 0-2 Huntelaar, 0-3 Tadic, 0-4 Huntelaar
402/09/2018FeyenoordNAC Breda4-245.000Nijhuis1-0 Van Persie, 1-1 Nijholt (pen), 2-1 Van Leer (e.d.),
3-1 Van Persie, 4-1 Vilhena, 4-2 Te Vrede
515/09/2018De GraafschapVVV-Venlo1-211.702Martens0-1 Susic, 0-2 Post, 1-2 Burgzorg
515/09/2018ADO Den HaagPSV0-714.519Nijhuis0-1 Lozano, 0-2 De Jong, 0-3 Pereiro (p), 0-4 Lozano,
0-5 Guttierez, 0-6 Bergwijn, 0-7 Pereiro (pen)
515/09/2018Willem IIExcelsior2-211.894Makkelie0-1 Bruins, 0-2 Mahmudov, 1-2 Sol, 2-2 Kristinsson
515/09/2018AjaxFC Groningen3-050.000Higler1-0 (pen) en 2-0 Huntelaar, 3-0 Tadic
516/09/2018AZFeyenoord1-114.362Kuipers1-0 Gudmundsson, 1-1 Berghuis
516/09/2018sc HeerenveenHeracles Almelo3-515.500Van Boekel0-1 Dalmau, 1-1 Lammers, 1-2 Duarte,
2-2 Lammers (pen), 2-3 Peterson, 3-3 Thorsby,
3-4 Peterson, 3-5 Osman
516/09/2018FC UtrechtFC Emmen1-216.720Blom1-0 Van de Streek, 1-1 Slagveer, 1-2 Bijl
R: Emanuelson (Utr)
516/09/2018NAC BredaFortuna Sittard2-318.712Gözübüyük1-0 te Vrede, 1-1 en 1-2 El Moussaidi, 2-2 Kastaneer,
2-3 Ninaj
516/09/2018PEC ZwolleVitesse0-213.325Bax0-1 en 0-2 Matavz
621/09/2018Heracles AlmeloDe Graafschap4-010.829Blank1-0 Vet (e.d.), 2-0 Petsron, 3-0 Kuwas, 4-0 Vermeij
R: Serrarens (Gra)
622/09/2018Fortuna SittardWillem II4-48.537Lindhout1-0 Dammers, 1-1 El Massaoudi (e.d.), 1-2 Sol,
2-2 Novakovich, 2-3 Avidjaj, 3-3 Novakovich,
3-4 Crowley, 4-4 Rodriguez
622/09/2018Excelsiorsc Heerenveen3-34.008Vd Graaf1-0 Massaoud, 2-0 Bruins, 2-1 Bulthuis,
3-1 Messaoud, 3-2 Thorsby, 3-3 Hornkamp
622/09/2018VVV-VenloNAC Breda3-06.167Kamphuis1-0 Opoku, 2-0 Susic (pen), 3-0 Grot
R: Verschueren (NAC)
622/09/2018FC EmmenPEC Zwolle0-18.301Kuipers0-1 Dekker
622/09/2018VitesseADO Den Haag1-114.023Manschot1-0 Matavz, 1-1 El Khayati; R: Van der Werff (Vit)
623/09/2018FeyenoordFC Utrecht1-045.000Higler1-0 Van Persie
623/09/2018FC GroningenAZ1-315.901Van Boekel1-0 Chabot, 1-1 Idrissi, 1-2 Midtsjø, 1-3 Maher
R: Zeefuik, Hrustic (Gro)
623/09/2018PSVAjax3-035.000Makkelie1-0 Pereiro, 2-0 De Jong 3-0 Lozano
729/09/2018sc HeerenveenADO Den Haag1-116.550S. Mulder1-0 Vlap, 1-1 Necid
729/09/2018NAC BredaPSV0-218.926Higler0-1 De Jong, 0-2 Malen
729/09/2018Fortuna SittardAjax0-212.004Van Boekel0-1 Dolberg, 0-2 Ziyech
729/09/2018ExcelsiorVVV-Venlo1-04.106Perez1-0 Omarsson; R: Massaoud (Exc)
730/09/2018Heracles AlmeloFC Emmen2-110.217Makkelie1-0 Kuwas, 2-0 Peterson, 2-1 Jansen (pen)
730/09/2018De GraafschapWillem II2-112.005Bax1-0 Nijland, 1-1 Saddiki, 2-1 Lewis (e.d.)
R: Akkaynak, Palacios (Wil)
730/09/2018AZPEC Zwolle2-215.354Kamphuis1-0 Idrissi, 1-1 Van Crooy, 2-1 Til, 2-2 Flemming
730/09/2018FC GroningenFC Utrecht1-116.293Nijhuis0-1 Van de Streek, 1-1 Mendes Moreira
R: Gustafson (Utr)
730/09/2018FeyenoordVitesse2-145.000Gözübüyük0-1 Bero, 1-1 Botteghin, 2-1 Van Persie; R: Bruns,
Doekhi (Vit), Van Persie (Fey)
805/10/2018FC UtrechtNAC Breda2-117.386Kuipers1-0 (pen) en 2-0 Gustafson, 2-1 Rosheuvel
806/10/2018ADO Den HaagFC Groningen1-011.485Lindhout1-0 Hooi
806/10/2018PEC ZwolleExcelsior2-013.562Vd Kerkhof1-0 Van Duinen, 2-0 Lam
806/10/2018PSVVVV-Venlo4-033.800S. Mulder1-0 Lozano, 2-0 De Jong, 3-0 Gutierrez,
4-0 Lozano (pen)
806/10/2018De Graafschapsc Heerenveen0-512.102Makkelie0-1 en 0-2 Lammers, 0-3 en 0-4 Vlap, 0-5 Hornkamp
R: Bakker (gra)
807/10/2018FC EmmenFortuna Sittard3-38.300Kooij1-0 Dammers (e.d.), 2-0 Arias, 2-1 Semedo,
3-1 Bannink, 3-2 Stokkers, 3-3 Rodriguez
807/10/2018Willem IIFeyenoord1-113.550Blom0-1 Berghuis (pen), 1-1 Sol
807/10/2018VitesseHeracles Almelo4-014.338Kamphuis1-0 Foor, 2-0 en 3-0 Darfalou, 4-0 Büttner (pen)
807/10/2018AjaxAZ5-050.000Higler1-0 Van de Beek, 2-0 Dolberg, 3-0 Van Rhijn (e.d.),
4-0 Ziyech, 5-0 Tadic
920/10/2018PSVFC Emmen6-034.200Nijhuis1-0 Pereiro, 2-0 en 3-0 De Jong, 4-0 Pereiro,
5-0 Gutierrez, 6-0 Lozano
920/10/2018ExcelsiorVitesse2-04.397Kuipers1-0 Clark (e.d.), 2-0 Matheij; R: Stevens (Exc)
920/10/2018sc HeerenveenAjax0-423.315Van Boekel0-1 Schöne, 0-2 Ziyech, 0-3 Tadic (pen), 0-4 Dolberg
920/10/2018FC UtrechtAZ2-118.294Blom0-1 Johnsen, 1-1 Emanuelson, 2-1 Van Rhijn (e.d.)
921/10/2018NAC BredaWillem II2-218.892Gözübüyük1-0 Te Vrede, 1-1 Meissner, 1-2 Avdijaj,
2-2 Rosheuvel
921/10/2018Heracles AlmeloFC Groningen4-111.237Vd Kerkhof0-1 Mahi, 1-1 en 2-1 Dalmau, 3-1 en 4-1 Kuwas
921/10/2018FeyenoordPEC Zwolle3-045.600S. Mulder1-0 Clasie, 2-0 Jørgensen, 3-0 Berghuis
921/10/2018VVV-VenloADO Den Haag2-07.051Blank1-0 Mlapa (pen), 2-0 Grot
921/10/2018Fortuna SittardDe Graafschap3-18.527Martens1-0 Lamprou, 1-1 El Jebli, 2-1 Lamprou, 3-1 Ninaj
1026/10/2018FC EmmenVVV-Venlo1-18.150Dieperink0-1 Mlapa, 1-1 Gronsveld; R: Janssen (VVV)
1027/10/2018ADO Den HaagNAC Breda1-112.199Van Boekel0-1 Ilic, 1-1 El Khayati
1027/10/2018De GraafschapExcelsior4-112.108Kooij1-0 Van Mieghem, 1-1 Omarsson, 2-1 Narsingh,
3-1 El Jebli, 4-1 Serrarens; R: Mattheij (Exc)
1027/10/2018FC GroningenPSV1-218.445Makkelie1-0 Memisevic (pen), 1-1 Malen, 1-2 Dumfries
1027/10/2018PEC ZwolleHeracles Almelo1-113.523Van de Graaf0-1 Dalmau, 1-1 Van Duinen
1028/10/2018VitesseFortuna Sittard2-115.879Higler1-0 Van der Werff, 1-1 Vidigal, 2-1 Bero
1028/10/2018Willem IIFC Utrecht0-112.742Kamphuis0-1 Janssen
1028/10/2018AjaxFeyenoord3-053.720Kuipers1-0 Bijlow (e.d.), 2-0 Ziyech, 3-0 Tadic
R: St. Juste (Fey)
1028/10/2018AZsc Heerenveen2-316.535Gözübüyük1-0 Ouwejan, 1-1 en 1-2 Vlap, 2-2 Gudmundsson,
2-3 Lammers
1102/11/2018ExcelsiorFC Groningen2-44.257Higler0-1 Mahi, 0-2 Doan, 1-2 Koolwijk, 1-3 Cassierra,
2-3 Bruins (pen), 2-4 Pohl
1103/11/2018NAC BredaHeracles Almelo2-118.385Makkelie1-0 Ilic, 1-1 Kuwas, 2-1 Te Vrede
1103/11/2018AjaxWillem II2-053.000Lindhout1-0 Dolberg, 2-0 De Jong
1103/11/2018AZDe Graafschap1-015.428Kuipers1-0 Seuntjens
1103/11/2018PSVVitesse1-034.100Gözübüyük1-0 De Jong; R: Doekhi
1104/11/2018sc HeerenveenFC Emmen1-119.835Blom1-0 Zeneli 1-1 Niemeijer
1104/11/2018FC UtrechtADO Den Haag3-015.946Manschot1-0 Dessers, 2-0 Janssen, 3-0 Van Overeem
1104/11/2018Fortuna SittardPEC Zwolle3-08.332Bax1-0 Stokkers, 2-0 en 3-0 Diemers (pen)
1209/11/2018PEC ZwolleWillem II2-313.222Martens0-1 Dankerlui, 0-2 Sol, 1-2 Van Crooy,
1-3 Sol, 2-3 Flemming
1210/11/2018FC EmmenNAC Breda2-08.300Kamphuis1-0 Cavlan, 2-0 Arias
1210/11/2018De GraafschapPSV1-412.313Blom0-1 De Jong, 1-1 El Jebli, 1-2 Bergwijn,
1-3 Malen, 1-4 De Jong
1210/11/2018VitesseFC Utrecht2-115.131Makkelie1-0 Linssen, 2-0 Ødegaard, 2-1 Dessers
1210/11/2018VVV-VenloFortuna Sittard3-27.534S. Mulder0-1 Stokkers, 1-1 Seuntjens, 2-1 en 3-1 Mlapa,
3-2 Vidigal
1211/11/2018FC Groningensc Heerenveen2-020.731Manschot1-0 Warmerdam, 2-0 Doan
1211/11/2018ExcelsiorAjax1-74.400Gözübüyük0-1 Van de Beek, 0-2 Schöne, 0-3 Van de Beek,
1-3 Messaoud, 1-4 Dolberg, 1-5 Schouten (e.d.),
1-6 Ziyech, 1-7 Neres
1211/11/2018ADO Den HaagAZ0-112.717Higler0-1 Til
1211/11/2018Heracles AlmeloFeyenoord0-211.754Lindhout0-1 Blaswich (e.d.), 0-2 Toornstra
1324/11/2018PEC ZwolleADO Den Haag2-312.152S. Mulder1-0 Lam, 1-1 El Khayati (pen), 2-1 Leemans,
2-2 El Khayati, 2-3 Kuipers
1324/11/2018PSVsc Heerenveen3-034.100Van Boekel1-0 Lozano, 2-0 De Jong, 3-0 Lozano
R: Thorsby (Hee)
1324/11/2018NAC BredaAjax0-318.969Higler0-1 Mashart (e.d.), 0-2 Labyad, 0-3 Huntelaar
1324/11/2018Fortuna SittardHeracles Almelo3-07.545Gözübüyük1-0 Diemers (pen), 2-0 Stokkers, 3-0 El Massaoudi
1325/11/2018FC EmmenExcelsior1-28.021Blank1-0 Jansen, 1-1 Massaoud, 1-2 Koolwijk
1325/11/2018FC UtrechtDe Graafschap5-018.802Lindhout1-0 Van de Streek, 2-0 Janssen, 3-0 Kerk,
4-0 en 5-0 Venema
1325/11/2018FeyenoordFC Groningen1-045.000Blom1-0 Toornstra
1325/11/2018Willem IIVitesse1-311.879Kuipers0-1 Bero, 0-2 Darfalu, 0-3 Linssen, 1-3 Sol (pen)
1325/11/2018VVV-VenloAZ2-26.217Manschot0-1 Koopmeiners, 0-2 Idrissi, 1-2 Mlapa,
2-2 Joosten; R: Van Ooijen (VVV)
1430/11/2018ExcelsiorFC Utrecht3-34.400Martens1-0 Omarsson, 2-0 Koolwijk, 3-0 Bruins (pen),
3-1 Kerk, 3-2 Venema, 3-3 Gustafson (pen)
R: Klaiber (Utr)
1401/12/2018VitesseFC Emmen1-115.000S. Mulder1-0 Linssen, 1-1 Cavlan
1401/12/2018AZWillem II0-215.787Lindhout0-1 en 0-2 Sol
1401/12/2018De GraafschapPEC Zwolle0-212.008Vd Kerkhof0-1 Leemans, 0-2 Namli; R: Nieuwpoort (Gra)
1401/12/2018sc HeerenveenFortuna Sittard3-115.626Kooij1-0 Høegh, 2-0 Zeneli (pen), 2-1 Lamprou,
3-1 Van Amersfoort
1402/12/2018AjaxADO Den Haag5-153.000Van Boekel1-0 Neres, 2-0 Tagliafico, 2-1 Meijers,
3-1 De Ligt, 4-1 Van de Beek, 5-1 Dolberg
1402/12/2018FeyenoordPSV2-145.000Gözübüyük1-0 Jørgensen, 2-0 Larsson, 2-1 Bergwijn
1402/12/2018Heracles AlmeloVVV-Venlo4-110.233Kamphuis1-0 Dalmau, 2-0 Duarte, 3-0 Peterson (pen),
3-1 Röseler, 4-1 Duarte
1402/12/2018FC GroningenNAC Breda5-218.377Makkelie1-0 Mahi, 1-1 Rosheuvel, 1-2 Te Vrede, 2-2 Doan,
3-2 Zeefuik, 4-2 Mahi, 5-2 Memisevic
1106/12/2018FeyenoordVVV-Venlo4-140.000Higler1-0 Vilhena, 2-0 Van Persie, 3-0 Larsson,
3-1 Susic, 4-1 Larsson
1507/12/2018Fortuna SittardAZ0-37.133Van de Graaf0-1 Seuntjens, 0-2 Idrissi, 0-3 Til
1507/12/2018PSVExcelsior6-033.100Manschot1-0 De Jong, 2-0 Vd Meer (e.d.), 3-0 Mattheij (e.d.),
4-0 Malen, 5-0 Bergwijn, 6-0 De Jong
1508/12/2018Willem IIsc Heerenveen1-512.595S. Mulder0-1 Mihajlovic, 1-1 Akkaynak, 1-2 Rienstra (pen),
1-3 Vlap, 1-4 en 1-5 Van Bergen; R: Heerkens (Wil)
1508/12/2018PEC ZwolleAjax1-414.000Kamphuis0-1 Huntelaar, 0-2 De Jong, 1-2 Schöne (e.d.),
1-3 Schöne, 1-4 Tadic
1508/12/2018ADO Den HaagDe Graafschap0-011.105Bax
1509/12/2018FC UtrechtHeracles Almelo3-121.812Blom1-0 Gustafson (pen), 2-0 Kerk, 3-0 Emanuelson,
1-3 Rossmann
1509/12/2018VVV-VenloFC Groningen0-06.668Gözübüyük
1509/12/2018FC EmmenFeyenoord1-48.301Van Boekel0-1 Van der Heijden, 0-2 Berghuis, 1-2 Jansen,
1-3 Kökcü, 1-4 Vilhena
1509/12/2018NAC BredaVitesse2-118.280Lindhout1-0 Te Vrede, 1-1 Linssen, 2-1 Verschueren
R: Bero (Vit)
1614/12/2018Willem IIADO Den Haag0-312.163Kamphuis0-1 Falkenburg, 0-2 en 0-3 Immers
1615/12/2018PEC ZwolleNAC Breda0-013.242Van Boekel
1615/12/2018AZExcelsior2-114.427Vd Kerkhof0-1 Mahmudov, 1-1 Til, 2-1 Johnsen
1615/12/2018Heracles AlmeloPSV0-412.080Higler0-1 Bergwijn, 0-2 Schwaab, 0-3 Dumfries,
0-4 Pereiro; R: Drost, Czyborra (Her)
1615/12/2018VitesseVVV-Venlo2-113.249Bax1-0 Ødegaard, 1-1 Mlapa, 2-1 Darfalou
1616/12/2018sc HeerenveenFC Utrecht2-317.575Van de Graaf0-1 Bergström, 0-2 Kark, 0-3 Tannane, 1-3 Vlap,
2-3 Van Amersfoort
1616/12/2018AjaxDe Graafschap8-052.000Blom1-0 Tadic, 2-0 Mazraoui, 3-0 en 4-0 Ziyech,
5-0 Blind, 6-0 Ziyech, 7-0 en 8-0 Blind
1616/12/2018FC GroningenFC Emmen1-220.000Kuipers1-0 Mahi, 1-1 en 1-2 Pedersen
1616/12/2018FeyenoordFortuna Sittard0-242.500Manschot0-1 Hutten, 0-2 El Massaouidi
1721/12/2018VVV-VenloPEC Zwolle2-07.235Kooij1-0 Susic (pen), 2-0 Joosten; R: Boer (PEC)
1722/12/2018Fortuna SittardFC Groningen0-08.283LindhoutR: Smeets (For)
1722/12/2018NAC Bredasc Heerenveen4-218.352Kamphuis1-0 Te Vrede, 1-1 Rienstra, 1-2 Van Bergen,
2-2 Te Vrede, 3-2 en 4-2 Rosheuvel
R: Rienstra, Kobayashi (Hee)
1722/12/2018PSVAZ3-134.300Van Boekel0-1 Seuntjens, 1-1 Bergwijn, 2-1 Sadilek,
3-1 Lozano (pen)
1722/12/2018ExcelsiorHeracles Almelo0-34.032Bax0-1 Peterson, 0-2 Kuwas, 0-3 Osman
1723/12/2018FC UtrechtAjax1-323.226Higler0-1 Dolberg, 0-2 Tadic (pen), 1-2 Venema,
1-3 De Jong
1723/12/2018De GraafschapVitesse2-212.600Kuipers1-0 Olijve, 1-1 Ødegaard, 2-1 Narsingh, 2-2 Bero
1723/12/2018ADO Den HaagFeyenoord2-213.851Blom1-0 El Khayati, 1-1 Berghuis, 1-2 Larsson,
2-2 El Khayati (pen); R: Nieuwkoop (Fey)
1723/12/2018FC EmmenWillem II0-28.301Gözübüyük0-1 Özbiliz, 0-2 Sol
1818/01/2019VitesseExcelsior3-212.231Vd Graaf1-0 Foor, 2-0 Linssen, 2-1 Edwards,
3-1 Van der Werff, 3-2 Schouten
1819/01/2019AZFC Utrecht3-016.104Lindhout1-0 Van Rhijn, 2-0 Seuntjens, 3-0 Stengs
1819/01/2019PEC ZwolleFeyenoord3-113.724Van Boekel1-0 Van Polen, 1-1 Van Persie, 2-1 Van Crooy,
3-1 Namli
1819/01/2019ADO Den HaagVVV-Venlo2-410.182Manschot1-0 Becker, 1-1 en 1-2 Joosten, 2-2 Falkenburg,
2-3 Mlapa (pen), 2-4 Grot; R: Zwinkels (ADO)
1819/01/2019FC GroningenHeracles Almelo3-016.143Blom1-0 Memisevic (pen), 2-0 en 3-0 Bruns
1820/01/2019Willem IINAC Breda2-014.400Kuipers1-0 Llonch, 2-0 Vrousai; R; El Allouchi (NAC)
1820/01/2019De GraafschapFortuna Sittard5-112.304S. Mulder1-0 en 2-0 Serrarens, 3-0 El Jebli, 3-1 El Messaoudi,
4-1 Serrarens, 5-1 El Jebli
1820/01/2019FC EmmenPSV2-28.301Kamphuis0-1 De Jong, 0-2 Angelino, 1-2 en 2-2 Pedersen
1820/01/2019Ajaxsc Heerenveen4-450.000Gözübüyük1-0 Tadic, 1-1 Lammers, 2-1 Tadic, 3-1 Van Amers-
foort (e.d.), 3-2 Lammers, 3-3 Van Bergen,
4-3 Huntelaar, 4-4 Pierie
1925/01/2019NAC BredaADO Den Haag1-118.547Van Boekel0-1 Lorenzen, 1-1 Kastaneer
1926/01/2019Heracles AlmeloPEC Zwolle0-210.667Lindhout0-1 Van Duinen, 0-2 Thy
1926/01/2019ExcelsiorDe Graafschap2-04.400Manschot1-0 Bruins, 2-0 El Hamdaoui
1926/01/2019VVV-VenloFC Emmen2-36.145Bax1-0 Opoku, 1-1 Bannink, 1-2 Arias, 2-2 Opoku,
2-3 Chacon
1926/01/2019PSVFC Groningen2-133.900Higler1-0 en 2-0 Lozano, 2-1 Reis
1927/01/2019Fortuna SittardVitesse2-18.123Perez0-1 Linssen, 1-1 Hutten, 2-1 Stokkers
1927/01/2019sc HeerenveenAZ0-217.182S. Mulder0-1 Floranus (e.d.), 0-2 Idrissi
1927/01/2019FC UtrechtWillem II0-117.256Kooij0-1 Crowley
1927/01/2019FeyenoordAjax6-247.500Makkelie0-1 Schöne, 1-1 Toornstra, 2-1 Berghuis, 2-2 Ziyech,
3-2 en 4-2 Van Persie, 5-2 Vilhena, 6-2 Ayoub
2001/02/2019De GraafschapNAC Breda3-012.502Makkelie1-0 Burgzorg, 2-0 El Jebli, 3-0 Owusu
2002/02/2019Vitessesc Heerenveen2-215.342Vd Kerkhof0-1 Vlap, 1-1 Ali, 2-1 Linssen, 2-2 Lammers (pen)
2002/02/2019Willem IIFC Groningen1-212.633Martens0-1 Warmerdam, 0-2 Sierhuis, 1-2 Vrousai
2002/02/2019AjaxVVV-Venlo6-052.000Lindhout1-0 Ziyech, 2-0 Dolberg, 3-0 Tadic, 4-0 Neres,
5-0 Huntelaar, 6-0 Van de Beek
2002/02/2019AZFC Emmen5-014.328Gözübüyük1-0 en 2-0 Koopmeiners (pen), 3-0 de Leeuw (e.d.),
4-0 Stengs, 5-0 Johnsen
2003/02/2019ExcelsiorFeyenoord2-14.400Kamphuis0-1 Van Persie, 1-1 Messaouid, 2-1 Van der Meer
2003/02/2019PEC ZwolleFC Utrecht4-313.024Kuipers0-1 Gustafson, 1-1 Van Crooy, 1-2 Letschert,
1-3 Bahebeck, 2-3 Lam, 3-3 (pen) en 4-3 Van Duinen
R: Emanuelson, Bazoer (Utr)
2003/02/2019PSVFortuna Sittard5-034.400Blom1-0 Pereiro, 2-0 de Jong, 3-0 Gakpo,
4-0 en 5-0 De Jong
2003/02/2019ADO Den HaagHeracles Almelo2-011.464S. Mulder1-0 en 2-0 Necid
2108/02/2019NAC BredaAZ0-318.205Manschot0-1 en 0-2 Til, 0-3 Gudmundsson
2109/02/2019Heracles AlmeloAjax1-012.080Higler1-0 Osman
2109/02/2019sc HeerenveenPEC Zwolle1-119.822Makkelie1-0 Vlap, 1-1 Lam
2109/02/2019VVV-VenloWillem II2-16.134S. Mulder1-0 Mlapa, 1-1 Crowley (pen), 2-1 Mlapa
2109/02/2019FeyenoordDe Graafschap4-040.000Lindhout1-0 Vilhena, 2-0 Verdonk, 3-0 St. Juste,
4-0 Toornstra
2110/02/2019Fortuna SittardExcelsior4-18.479Bax1-0 en 2-0 Lamprou, 2-1 Messaoud, 3-1 Diemers,
4-1 Novakovich
2110/02/2019FC GroningenVitesse2-116.498Kuipers1-0 Sierhuis, 1-1 Darfalou, 2-1 El Hankouri
2110/02/2019FC EmmenADO Den Haag3-28.301Dieperink1-0 Bannink, 2-0 Braken, 2-1 Goossens, 2-2 Necid,
3-2 Jansen
2110/02/2019FC UtrechtPSV2-219.005Van Boekel1-0 Van de Streek, 2-0 Kerk, 2-1 en 2-2 De Jong
2215/02/2019ADO Den HaagPEC Zwolle1-012.253Kooij1-0 Troupée; R; Namli (PEC)
2216/02/2019AZVVV-Venlo3-014.675Vd Kerkhof1-0 Til, 2-0 Röseler, 3-0 M. Seuntjens
2216/02/2019sc HeerenveenPSV2-223.522Kamphuis1-0 Van Bergen, 2-0 Vlap, 2-1 Pereiro,
2-2 Malen
2216/02/2019Heracles AlmeloFortuna Sittard6-010.568Manschot1-0 en 2-0 Dalmau, 3-0 Drist, 4-0 Dalmau,
5-0 Peterson, 6-0 Dalmau
2216/02/2019VitesseWillem II3-214.168Lindhout1-0 Linssen, 2-0 Ødegaard, 2-1 Isak,
3-1 Clark, 3-2 Pavlidis
2217/02/2019AjaxNAC Breda5-050.000Mulder1-0 Tadic (pen), 2-0 Dolberg, 3-0 Kastaneer (e.d.),
4-0 Tadic, 5-0 PAlmer-Brown
2217/02/2019ExcelsiorFC Emmen2-14.200Higler0-1 De Leeuw, 1-1 Edwards, 2-1 Eckert
2217/02/2019FC GroningenFeyenoord1-020.259Makkelie1-0 Van Beek (e.d.)
2217/02/2019De GraafschapFC Utrecht0-112.464Blom0-1 Gustafson
2322/02/2019VVV-VenloHeracles Almelo0-16.534Blank0-1 Osman (pen)
2323/02/2019FC UtrechtExcelsior0-018.676Gözübüyük
2323/02/2019PEC ZwolleDe Graafschap0-313.823Martens0-1 Lam (e.d.), 0-2 Benschop, 0-3 Burgzorg
2323/02/2019Fortuna Sittardsc Heerenveen2-48.523Van Boekel1-0 Lamprou, 2-0 Diemers, 2-1 Høegh, 2-2 V. Bergen,
2-3 (pen) en 2-4 Lammers; R: Rodriguez (For)
2323/02/2019NAC BredaFC Groningen0-018.572Blom
2324/02/2019ADO Den HaagAjax1-514.352Manschot1-0 El Khayati, 1-1 Van de Beek, 1-2 Tadic (pen),
1-3 Ziyech, 1-4 Dolberg, 1-5 Ziyech
2324/02/2019PSVFeyenoord1-134.600Higler0-1 Jørgensen, 1-1 Lozano; R: Van Beek
2324/02/2019FC EmmenVitesse0-38.301Vd Graaf0-1 Dauda, 0-2 Ødegaard, 0-3 Foor
2324/02/2019Willem IIAZ2-112.423Dieperink1-0 Vrousai, 2-0 Crowley, 2-1 Til
2401/03/2019De GraafschapADO Den Haag1-112.498Kuipers0-1 Becker, 1-1 El Jabli
2402/03/2019Heracles AlmeloFC Utrecht1-511.200Bax0-1 Van de Streek, 0-1 Janssen, 1-2 Dalmau,
1-3 Kerk, 1-4 Gustafson (pen), 1-5 Bazoer (pen)
R: Drost (Her)
2402/03/2019sc HeerenveenWillem II4-217.882Vd Kerkhof1-0 Vlap, 2-0 (pen) en 3-0 Lammers, 3-1 Isak,
3-2 Pavlidis, 4-2 Rienstra; R: Meissner (Wil)
2402/03/2019ExcelsiorPSV0-24.400Makkelie0-1 en 0-2 Bergwijn
2402/03/2019VitesseNAC Breda4-112.757Kooij0-1 Korte, 1-1 Buitink, 2-1 Van der Werff,
3-1 Büttner, 4-1 Bero; R: Klomp (NAC)
2403/03/2019AZFortuna Sittard4-213.823Lindhout1-0 Koopmeiners (pen), 1-1 Lamprou, 1-2 Novakovich,
2-2 Til, 3-2 Idrissi, 4-2 Koopmeiners
2403/03/2019FC GroningenVVV-Venlo3-216.757Gözübüyük0-1 Post, 1-1 en 2-1 Mahi (pen), 2-2 Mlapa,
3-2 Bel Hassani; R: Rutten (VVV)
2403/03/2019FeyenoordFC Emmen4-030.000Kamphuis1-0 , 2-0 en 3-0 Van Persie, 4-0 Berghuis
2508/03/2019FC UtrechtFC Groningen0-018.146Kuipers
2509/03/2019VVV-VenloExcelsior1-06.382Blom1-0 Opoku
2509/03/2019PSVNAC Breda2-034.300Gözübüyük1-0 De Jong, 2-0 Malen
2509/03/2019