Categoriearchief: KNVB Beker

KNVB Beker 2020-2021

1e Voorronde
29/08/2020Capelle (V)Hoogland (IV)4-0Hardeman1-0 Van Eijk, 2-0 Krznaric, 3-0 Bosscha, 4-0 Letterie
R: Jansen (Cap)
29/08/2020Cluzona (VII)Sparta Nijkerk (IV)0-4Tunnissen0-1 Van Nieuwkerk, 0-2 De Ruijter (pen),
0-3 Bakkenes, 0-4 Van der Wal
29/08/2020DVS'33 Ermelo (IV)Dongen (IV)3-11-0 Roemeon, 1-1 Kamaci, 2-1 Akla, 3-1 Loukili
29/08/2020FC Rijnvogels (V) ***JOS Watergraafsmeer (IV)1-1Spaan1-0 Tsjin-Asjoe, 1-1 Esajas
R: PLange (JOS), Wendt (Rij)
29/08/2020VVOG (IV)DEM (IV) **0-2Shukrula0-1 Gencer, 0-2 Van Gelderen; R; Snijders (VVO)
29/08/2020Hoek (IV)OFC (IV)1-3Boel0-1 en 0-2 Springer, 1-2 Schalkwijk (pen), 1-3 Donald
29/08/2020Harkemase Boys (IV)Hercules (IV)6-0Rozendal1-0 Margharita, 2-0 Prinsen, 3-0 en 4-0 Bentum,
5-0 Renken (pen), 6-0 Van Duinen
29/08/2020Ter Leede (IV)Hoogezand (VI)6-2De Winter1-0 Kaabouni, 2-0 en 3-0 Steemers, 4-0 Kaabouni,
5-0 Echahbouni, 5-1 Uuldriks, 5-2 Slor,
6-2 De Kruijs
29/08/2020DOS Kampen (VI) ***EVV (IV)0-0Winkel
29/08/2020Barendrecht (IV)Erp (VI)5-0Te Kloeze1-0 Vorthoren, 2-0 Altintas, 3-0 Vorthoren,
4-0 Sansey, 5-0 Deprez
29/08/2020GOES (IV) **Sportlust'46 (IV)1-0Dogterom1-0 Schets; R: Balk (Spo), Bank (GOE)
29/08/2020DWOW (VIII)Buitenpost (V)2-510.000Van Leeuwen0-1 Weening, 0-2 Dijk, 1-2 Kluvers, 1-3 Derguti,
2-3 Kemmeren, 2-4 en 2-5 Dijk
29/08/2020DTS Ede (VI)Best Vooruit (VI)4-0Bronsvoort1-0 Palm, 2-0 Verstraten (pen), 3-0 Van Hasselt,
4-0 Tmim
29/08/2020DUNO D. (V)UNA (IV)1-3Ter Brake0-1 Tielemans, 1-1 Jansen, 1-2 en 1-3 Van de Gevel
29/08/2020ACV (IV)Gemert (IV)0-2Stegeman0-1 Van Lierop, 0-2 Koenders
29/08/2020Roda'46 (VI) ***ADO'20 (IV)1-1Vd Elzen0-1 Keus, 1-1 Cardoze
29/08/2020AWC (V)ODIN'59 (IV) **3-4Vries0-1 Buijs, 1-1 Straten, 1-2 Burger, 1-3 en 1-4 Jager,
2-4 en 3-4 De Bruijn
29/08/2020Hoogeveen (V)DOVO (IV) ***2-2Schaper1-0 Engbers, 1-1 Van Essen, 2-1 Drent, 2-2 De Bondt
29/08/2020Stedoco (IV)Den Hoorn (VI)10-0Tissingh1-0 Verheul, 2-0, 3-0 en 4-0 Dos Santos, 5-0 (pen)
en 6-0 Schröder, 7-0 Pereira, 8-0 en 9-0
Van Wanrooy, 10-0 Vicento; R: Pinarci (Ste)
29/08/2020Hollandia (IV)Flevo Boys (V)
29/08/2020Sliedrecht (VI)VVSB (IV)
29/08/2020Scherpenzeel (VI)Groene Ster (IV)
29/08/2020OSS'20 (IV)Ajax (am.) (IV)
29/08/2020Staphorst (IV)HSC'21 (IV)
29/08/2020Excelsior'31 (IV)SC Susteren (VI)
29/08/2020AFC (za.) (VI)Unitas (IV)
29/08/2020FC Lisse (IV)Blauw Geel'38 (IV)
29/08/2020Achilles Veen (V)NWC (VII)
29/08/2020SVC'08 (VII)Quick (IV)
30/08/2020Westlandia (IV)Venray (VI)

KNVB Beker 2019-2020

Voor het eerst sinds 1960 is er geen bekerwinnaar. Toentertijd omdat de beker in het het geheel niet op het programma stond, dit jaar omdat de finale door de coronacrisis niet gespeeld kan worden. Pogingen om de finale, waarvoor Feyenoord en FC Utrecht zich hebben geplaatst, op een later tijdstip alsnog te spelen slagen niet.

Fc Utrecht toont zich weer eens een cupfighter, door voor de vijfde keer in de 21e eeuw de finale te bereiken. Voor Feyenoord is dat de zesde keer. De prestaties van eerstedivisionist NAC Breda springen het meest in het oog. De club schakelt onder meer PSV en AZ uit, maar de oorwassing in de halve finale tegen Feyenoord (7-1) is daarna wel erg pijnlijk.

Opmerkelijk is dat dit seizoen vanaf de achtste finales (laatste zestien) werd ‘doorgeloot’ tot aan de finale, zodat vanaf dat moment al duidelijk is welk traject clubs moeten afleggen om de finale te bereiken. Een beslissing die voor nogal wat gefronste wenkbrauwen zorgt, omdat het afbreuk zou doen aan de charme van het bekertoernooi.

1e voorronde
17/08/2019Hoogland (IV)Jodan Boys (V)1-3250Hardeman0-1 Van Lunteren, 1-1 Mezbanali, 1-2 Borsboom,
1-3 Van Lunteren
17/08/2019DOVO (IV)OFC (IV)2-4200Timmer1-0 Den Haag, 1-1 (pen), 1-2 en 1-3 Freriks,
2-3 Yasar, 2-4 Biberoglu (pen)
17/08/2019Ter Leede (IV)Fortuna Wormerveer (VI)1-4250Roeleveld0-1 Plasmeijer, 1-1 Bok, 1-2 Snelders,
1-3 Van der Poll, 1-4 Plasmeijer
17/08/2019Huizen (VI)GOES (IV)2-3150Bronsvoort0-1, 0-2 en 0-3 Schalkwijk, 1-3 en 2-3 Lamme
R: Meulmeester (GOE)
17/08/2019ODIN'59 (IV)Gemert (IV)3-1200Henshuijs1-0 Hulleman (pen), 2-0 Dikker, 2-1 Van Pol (pen),
3-1 Brandsma; R: Wilemse (ODI)
17/08/2019Achilles Veen (V)Hercules (IV)6-0250Aafouallah1-0 Sebregts, 2-0 en 3-0 Aerts, 4-0 Wilborts,
5-0 Meerveld, 6-0 Aerts
17/08/2019DVS'33 Ermelo (IV)Quick (IV) ***1-1500Winkel0-1 Van de Water, 1-1 Roemeon
17/08/2019VVOG (IV)Minor (V)3-0200Vereijken1-0 Careman, 2-0 Latupeirissa, 0-3 Kersten (pen)
17/08/2019Vroomshoopse B. (VII)EVV (IV)0-4200Veekamp0-1 Geenen, 0-2 Kindo, 0-3 Vankan, 0-4 Polman
17/08/2019Barendrecht (IV)Wittenhorst (VI)6-0300Kuijntjes1-0 en 2-0 De Lange, 3-0 Bakour, 4-0 De Lange,
5-0 Bakour, 6-0 Eekman
17/08/2019VVSB (IV)Harkemase Boys (IV)2-4425Van Leeuwen1-0 Martins, 1-1 Bouius, 1-2 Postma, 1-3 Bakels,
2-3 Van Niel, 2-4 Van Duinen
17/08/2019FC Rijnvogels (V)OSS'20 (IV)0-4250Weiland0-1 Van Sonsbeek, 0-2 en 0-3 Van Lith,
0-4 Campman
17/08/2019FC 's-Gravenzande (V)Heeze (VI)2-0200Te Kloeze1-0 Vermolen, 2-0 Westhoff
17/08/2019FC Lisse (IV)Ajax (am) (IV)1-2500Smit1-0 Köylü, 1-1 Abdulrachman, 1-2 Boudouni
17/08/2019VEV'67 (VII)Silvolde (V)0-3200Schaper0-1 Blasman, 0-2 en 0-3 Krosse; R: Veenstra (VEV)
17/08/2019Sparta Nijkerk (IV)UNA (IV)3-2450Wiersma0-1 Van Boekel, 1-1 De Ruiter, 1-2 Van Boekel,
2-2 Buitenhuis, 3-2 De Ruiter (pen)
17/08/2019Excelsior'31 (IV)DEM (IV)2-1300Sahiner1-0 Diks, 1-1 Uit den Boogaard (pen), 2-1 Ezafzafi
17/08/2019SDO (V)ARC (V)1-0200Vd Elzen1-0 Hemmers
17/08/2019Rohda Raalte (VI)DUNO (V)1-2400De Bruijn0-1 Jansen, 1-1 Dikkers, 1-2 Van Essen
17/08/2019Westlandia (IV)Zuidvogels (VI)2-0150Schul1-0 Duplan, 2-0 Batist
17/08/2019Drachtster Boys (VI)Dongen (IV) **0-4200Ris0-1 Saez, 0-2 De Man, 0-3 Van den Berg,
0-4 Tigarti
17/08/2019Kloetinge (VI)FC Lienden (IV)1-0200Huizinga1-0 Esser
17/08/2019HSC'21 (IV)Stedoco (IV)2-4350De Cock0-1 Van Wanrooy, 0-2 Verheul, 1-2 Ottink,
1-3 Doesburg, 2-3 Schrijver, 2-4 Verheul
17/08/2019Mierlo-Hout (VII)Flevo Boys (V)2-3200Thijs0-1 Ramos, 1-1 Van Hout, 1-2 Nijboer, 2-2 Heeren,
2-3 Strikwerda
17/08/2019Groene Ster (IV)Winsum (VI)5-0300Voncken1-0 Zwartjes, 2-0 Eind, 3-0 Van Kesteren,
4-0 en 5-0 Vluggen
17/08/2019TOP (VI)Hoek (IV)2-6125Cairo0-1 Vandepitte, 1-1 Van den Broek (pen),
1-2 Franse, 1-3 Constancia, 2-3 Van den Broek,
2-4 Franse, 1-5 De Jager, 2-6 Fransen
17/08/2019Blauw Geel'38 (IV)Sliedrecht (VI)2-1350Tunnissen0-1 Verhoef, 1-1 en 2-1 Van Schoonhoven
28/08/2019ADO'20 (IV)ONS Sneek (IV)3-03001-0 Mazreku, 2-0 Brenna, 3-0 Allahdad
2e voorronde
24/09/2019Quick Boys (III)Katwijk (III) **2-34.500Dieperink0-1 Afaker, 0-2 Van Weerdenburg,
1-2 Kuijvenhoven, 2-2 Van Liempt, 2-3 V. Haaren
24/09/2019Achilles Veen (V) ***HHC Hardenberg (III)1-1300De Cock1-0 Aerts, 1-1 Fatima
24/09/2019VVOG (IV)Ajax (am) (IV)0-2300Rozendal0-1 Misa-Danso, 0-2 Boudouni; R: Onuoha (VVO)
24/09/2019GVVV (III)Kozakken Boys (III)2-11.000Vos1-0 Ties (pen), 1-1 Bolsius, 2-1 Powel
24/09/2019ASWH (III)TEC (III)5-1200Ris0-1 Fonseca, 1-1 Slotboom, 2-1 Van den Bosch,
3-1 Vd Kreeke, 4-1 Van 't Hoog, 5-1 Vd Kreeke
24/09/2019Scheveningen (III)Harkemase Boys (IV)0-1300Smit0-1 Van Duinen
24/09/2019ODIN'59 (IV) **Barendrecht (IV)4-3200Winkel1-0 Halman, 1-1 Krolis, 2-1 De Vries (pen),
2-2 Krolis, 2-3 Vorthoren, 3-3 De Vries,
4-3 Brandsma
24/09/2019Noordwijk (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-31.000Kooij1-0 Wendt, 1-1, 1-2 en 1-3 Tillema (pen)
R: Oversloot (Noo)
25/09/2019Blauw Geel'38 (IV)De Treffers (III)0-1200Timmer0-1 Misidjan
25/09/2019Westlandia (IV)OFC (IV) ***2-2200Henshuijs0-1 Freriks, 1-1 Van der Zalm, 1-2 Freriks,
2-2 Van der Sar
25/09/2019Spakenburg (III)SDO (V)2-0400Aafouallah1-0 Selimi, 2-0 Versteeg (pen); R: Oehlers (SDO)
25/09/2019OSS'20 (IV)Jodan Boys (V)5-1200Thijs1-0 Peltzer, 2-0 Waterink, 3-0 en 4-0 De Groot,
4-1 El Idrissi, 5-1 Van Lith
25/09/2019Groene Ster (IV)Kloetinge (VI)2-0350Cairo1-0 Zwartjes, 2-0 Vluggen
25/09/2019Dongen (IV)Excelsior'31 (IV)1-2250Voncken1-0 Saez, 1-1 en 1-2 Boeloerditi
25/09/2019DUNO (V)Quick (IV)2-3150Bronsvoort0-1 Asante, 1-1 Scharrenberg, 1-2 Asante,
1-3 Tjin-Asjoe, 2-3 Grot
25/09/2019EVV (IV)Flevo Boys (V) ***0-0200Vereijken
25/09/2019ADO'20 (IV)Fortuna Wormerveer (VI)0-2600De Brito0-1 Snelders, 0-2 Hoogstra
25/09/2019Silvolde (V)GOES (IV)2-3350Wiersma1-0 Blasman, 2-0 Te Kaat, 2-1 Hage, 2-2 Nguyen,
2-3 Schalkwijk (pen)
1e ronde
19/10/2019FC 's-Gravenzande (V)Stedoco (IV)1-3400Sahiner0-1 Verheul, 0-2 Schröder, 1-2 Koeleman (pen),
1-3 Van Wanrooij
29/10/2019VitesseDe Graafschap (II)2-09.664Lindhout1-0 Darfalou, 2-0 Dicko
29/10/2019GOES (IV)SC Cambuur (II)0-51.000Vd Laan0-1 Ladan (pen), 0-2 Akoy, 0-3 Mac-Intosch,
0-4 en 0-5 Ladan
29/10/2019Flevo Boys (V)Katwijk (III)0-3500Vos0-1 Hilterman, 0-2 Esseboom, 0-3 Afaker
29/10/2019GVVV (III)Helmond Sport (II)2-1850Bijl1-0 Powel, 1-1 Swinnen (pen), 2-1 Goeman
29/10/2019FC Dordrecht (II)MVV Maastricht (II)3-1500Teuben1-0 Achahbar, 1-1 Goppel, 2-1 en 3-1 Achahbar
29/10/2019IJsselmeervogels (III)FC Den Bosch (II)3-01.500Perez1-0 Van den Meiracker (pen), 2-0 De Harder,
3-0 El Azzouti; R: Väisänen (DBo)
29/10/2019Koninklijke HFC (III)Telstar (II)1-21.500Dröge1-0 Tadmine, 1-1 Berenstein, 1-2 Kharchouch (p)
29/10/2019Hoek (IV)PEC Zwolle0-31.500Gerrets0-1 Thy, 0-2 Johnsen, 0-3 Thy
29/10/2019Almere City FC (II)Go Ahead Eagles (II)1-31.413Vd Kerkhof1-0 Efmorfidis, 1-1 Beukema, 1-2 Van der Venne,
1-3 Edqvist
29/10/2019Achilles Veen (V)Roda JC Kerkrade (II)0-21.100Oostrom0-1 Alberg, 0-2 Simakala
29/10/2019Excelsior(II) **NEC (II)4-21.902Vd Graaf0-1 Musaba, 1-1 Oude Kotte, 1-2 Musaba,
2-2 verhaar, 3-2 Oude Kotte, 4-2 Verhaar
29/10/2019Rijnsburgse Boys (III)FC Eindhoven (II)0-4900Blank0-1 De Rooij, 0-2 Van den Eijnden,
0-3 en 0-4 Bourard
29/10/2019OSS'20 (IV)TOP Oss (II)1-21.700Bos1-0 Van Sonsbeek (pen), 1-1 en 1-2 Hutten
29/10/2019NAC Breda (II)FC Emmen3-210.102Makkelie1-0 Van Hooijdonk, 1-1 Chacon, 2-1 Riera,
2-2 De Leeuw, 3-2 Stokkers
30/10/2019Heracles AlmeloRKC Waalwijk4-36.856Bax1-0 Dessers, 1-1 Van de Water, 2-1 Maatsen,
2-2 Sow, 3-2 Dessers, 3-3 Leemans (pen),
4-3 Van de Water
30/10/2019Groene Ster (IV) ***VVV-Venlo2-22.500Hensgens0-1 Opoku (pen), 1-1 Vluggen (pen),
2-1 Van Kesteren, 2-2 Wright
30/10/2019Quick (IV)Willem II0-42.000Cantineau0-1, 0-2 en 0-3 Ndayishimiye, 0-4 Gladon
30/10/2019Excelsior M. (III)sc Heerenveen0-31.700Ruperti0-1 Ejuke, 0-2 Bruijn, 0-3 Høegh
30/10/2019Sparta Nijkerk (IV)Fortuna Wormerveer (VI)5-2800Weiland0-1 Bilgin, 1-1 De Ruijter (p), 1-2 Hoogstra (p),
2-2 Heus, 3-2 de Ruijter, 4-2 Bendadi,
5-2 De Ruijter; R: Bruijn (For)
30/10/2019Spakenburg (III)ASWH (III)2-0650Smit1-0 en 2-0 Werkman
30/10/2019Ajax (am) (IV)OFC (IV) ***2-2130Eijgelsheim1-0 Misa-Danso, 1-1 El Amrani, 2-1 De Jonge,
2-2 El Amrani
30/10/2019AFC (III)ODIN'59 (IV) ***3-3200Rozendal0-1 De Vries, 1-1 en 2-1 Y. Teijsse, 2-2 Willemse,
2-3 Brandsma, 3-3 Markiet
30/10/2019Harkemase Boys (IV)FC Groningen1-24.000Vd Eijk0-1 (pen) en 0-2 Memisevic, 1-2 Stelpstra
30/10/2019De Treffers (III)FC Twente0-22.200Kooij0-1 en 0-2 Nakamura
30/10/2019Sparta RotterdamFC Volendam (II)1-07.140Kamphuis1-0 Veldwijk
31/10/2019Excelsior'31 (IV)FC Utrecht1-42.514Martens0-1 Guwara, 0-2 Maher (pen), 0-3 Abass,
1-3 Penterman, 1-4 Makienok
31/10/2019Fortuna SittardADO Den Haag3-04.822Mulder1-0 Diemers (pen), 2-0 Damascan, 3-0 Zeka
2e ronde
17/12/2019FC TwenteGo Ahead Eagles (II)2-520.400Manschot0-1 Rabillard, 0-2 Veldmate (p), 1-2 Cantalapiedra,
2-2 Bijen, 2-3 Berden, 2-4 Van der Venne,
2-5 Rabillard
17/12/2019IJsselmeervogels (III)Stedoco (IV)1-02.000Bos1-0 Van Riel
17/12/2019sc HeerenveenRoda JC Kerkrade (II)2-012.339Blom1-0 Van Bergen, 2-0 Veerman
17/12/2019VitesseODIN'59 (IV)4-05.511Ruperti1-0 Buitink, 2-0 Darfalou, 3-0 Vroegh, 4-0 Hajek
17/12/2019Katwijk (III)TOP Oss (II) ***0-01.250Gansner
17/12/2019Excelsior(II)FC Eindhoven (II)0-21.902Bijl0-1 Van der Sande, 0-2 Bourard; R: Fischer (Exc)
17/12/2019Fortuna SittardPEC Zwolle3-02.322Bax1-0 Sambou, 2-0 Karjalainen, 3-0 Lachman (e.d.)
18/12/2019Telstar (II)Ajax3-45.200Kooij0-1 Lang, 0-2 Dest, 1-2 Korpershoek,
1-3 Ekkelenkamp, 1-4 Dest, 2-4 Benamar,
3-4 Kharchouch
18/12/2019Heracles AlmeloFC Dordrecht (II)3-06.381Gerrets1-0 Dessers, 2-0 Van de Water, 3-0 Breukers
18/12/2019OFC (IV)Spakenburg (III) ***0-0800Dröge
18/12/2019AZGroene Ster (IV)3-04.612Blank1-0 Druijf, 2-0 Svensson, 3-0 De Wit
R: Clasie (AZ)
18/12/2019Willem IISparta Rotterdam3-010.047Oostrom1-0 Pavlidis, 2-0 Ndayishimiye, 3-0 Nunnely
18/12/2019Sparta Nijkerk (IV)NAC Breda (II) **0-13.300Vd Laan0-1 Dogan
18/12/2019GVVV (III)PSV **1-24.800Blank0-1 Mitroglu, 1-1 Laghmouchi, 1-2 Ihattaren
19/12/2019FC GroningenFC Utrecht0-114.548Van Boekel0-1 Abass
19/12/2019SC Cambuur (II)Feyenoord1-210.000Higler0-1 Berghuis, 1-1 Maulun (pen), 1-2 Schmidt (e.d.)
3e ronde
21/01/2020TOP Oss (II)AZ0-22.615Gerrets0-1 De Wit, 0-2 Koopmeiners (pen)
21/01/2020FC Eindhoven (II)FC Utrecht **1-21.678Teuben1-0 Bourard, 1-1 Abass, 1-2 Bahebeck
21/01/2020Fortuna SittardFeyenoord1-26.252Vd Kerkhof 0-1 Ciss (e.d), 1-1 Passlack, 1-2 Narsingh
Gestaakt vanwege mist bij 1-1.
Uitgespeeld op 28/01/2020
22/01/2020Heracles AlmeloVitesse0-26.034Kamphuis0-1 Tannane, 0-2 Matavz
22/01/2020AjaxSpakenburg (III)7-052.017Martens1-0, 2-0 en 3-0 S. de Jong, 4-0 en 5-0 Traoré,
6-0 Tadic, 7-0 Ünüvar (pen)
22/01/2020sc Heerenveen ***Willem II2-27.102Van Boekel0-1 Pavlidis, 1-1 Faik (pen), 2-1 Saddiki (pen),
2-2 Dankerlui
23/01/2020IJsselmeervogels (III)Go Ahead Eagles (II) ***1-13.423Bax1-0 Olijfveld, 1-1 Bosz
23/01/2020NAC Breda (II)PSV2-012.887Gözübüyük1-0 Boussaid, 2-0 Ilic; R: Baumgartl (PSV)
Kwartfinale
12/02/2020AZNAC Breda (II)1-37.511Van Boekel0-1 El Allouchi, 0-2 Schouten, 1-2 Idrissi,
1-3 Noblejas
12/02/2020VitesseAjax0-318.389Nijhuis0-1 Babel, 0-2 Gravenberch, 0-3 Tadic (pen)
R: Matavz (Vit)
13/02/2020Go Ahead Eagles (II)FC Utrecht1-48.064Makkelie0-1 Gustafson, 0-2 Maher, 1-2 Navratil,
1-3 Bahebeck, 1-4 Peterson
13/02/2020sc HeerenveenFeyenoord0-116.500Higler0-1 Fer
Halve Finale
04/03/2020FC UtrechtAjax2-022.601Kuipers1-0 Van de Streek, 2-0 Gustafson (pen)
05/03/2020FeyenoordNAC Breda (II)7-147.500Kamphuis1-0 Senesi, 2-0 Berghuis (pen), 3-0 Bozenik,
4-0 Haps, 5-0 Berghuis, 5-1 Van Hecke,
6-1 Berghuis (pen), 7-1 Narsingh (pen)
R: Riera (NAC)
Finale
19/04/2020FC UtrechtFeyenoordNiet gespeeld

KNVB Beker 2018-2019




1e voorronde
18/08/2018ASWH (IV)MASV (VIII)5-0250Roeleveld1-0 Verhoeve, 2-0 Dieterich, 3-0 Yildirim,
4-0 Pires, 5-0 Dieterich
18/08/2018Quick'20 (IV)DVS'33 Ermelo (IV)2-6200Ter Brake0-1 Pilon, 0-2 Roemeon, 1-2 Kemna, 1-3 Roemeon,
1-4 Powel, 1-5 en 1-6 Öztürk,
2-6 Van Breemen-Schneider
18/08/2018FC 's-Gravenzande (V)Quick (IV)3-2300Vos1-0 Abbas, 2-0 Broch, 2-1 Lonzième, 3-1 Broos,
3-2 Kouwenhoven
18/08/2018Alverna (VI)ODIN '59 (IV)0-2300Winkel0-1 Klijbroek, 0-2 Bormann; R: Van de Worp (Alv)
18/08/2018Hoek (IV)ADO '20 (IV)3-0400De Cock1-0 Impens, 2-0 Constancia, 3-0 Impens
18/08/2018Urk (V) ***SDO (V)2-2350Schaper1-0 Kramer, 1-1 Heerschop, 1-2 Van Huisstede,
2-2 Brands; R: Desley Groenewegen (SDO)
18/08/2018Harkemase Boys (IV)De Dijk (IV)2-1400Dröge1-0 Stelpstra, 1-1 Köylü, 2-1 Renken (pen)
18/08/2018Sportlust '46 (VI)HBS (IV)1-4300Vd Elzen1-0 Da Veiga, 1-1 Six, 1-2 Van Pelt, 1-3 en 1-4 Six
18/08/2018Zaanlandia (VI)Achilles'29 (IV) ***1-1110De Bruijn0-1 Loning (pen), 1-1 Bulduk; R: Savastano (Zaa)
18/08/2018Eemdijk (IV)VC Vlissingen (V)3-0200De Winter1-0 Van den Dikkenberg, 2-0 en 3-0 Bouw
18/08/2018GOES (IV)Staphorst (V)0-4300Prooi0-1 Ter Avest, 0-2 Luchtenberg, 0-3 Ter Avest,
0-4 De Jonge
18/08/2018OSS '20 (IV)Noordwijk (IV) **2-4250Cairo1-0 Van Sonsbeek, 1-1 James, 1-2 Westdijk,
2-2 Van Sonsbeek, 2-3 Reynaers, 2-4 Van Staveren
18/08/2018EVV (IV)Brielle (VI)7-0300Voncken1-0 Vankan (pen), 2-0 en 3-0 Beelen, 4-0 Rijkers,
5-0 Vankan, 6-0 Geenen, 7-0 Dzurlic
R: De Borst (Bri)
18/08/2018Stedoco (IV)Cluzona (VII)1-0300Timmer1-0 Schröder
19/08/2018JOS Watergraafsmeer (VI)Westlandia (IV) **1-2200De Vries0-1 Vissers, 0-2 El Mhamdi, 1-2 Abbring
19/08/2018Bekkerveld (VI)Hercules (IV)2-4200Vries1-0 en 2-0 Dowson, 2-1, 2-2 en 2-3 Fonville,
2-4 Van Rooijen
2e voorronde
18/08/2018DZC '68 (VI)Scheveningen (III)0-2150Rozendal0-1 Peters, 0-2 Robinson
18/08/2018Rijnsburgse Boys (III)Ajax (am.) (IV)3-1600Gansner1-0 Tillema, 1-1 Spruijt (e.d.), 2-1 Hudepohl,
3-1 Tillema
18/08/2018DFS (V) **Barendrecht (III)2-1250Thijs0-1 Mourits, 1-1 Bokila, 2-1 Scheffer
R: Harlaux (DFS)
18/08/2018DOVO (IV)Quick Boys (IV)3-0400Hensgens1-0 Amerzgioui, 2-0 Van Zeelst, 3-0 Amerzgioui
R: Enrico Patrick (DOV)
18/08/2018Spakenburg (III)Wittenhorst (VI)4-1500Smit1-0, 2-0 en 3-0 Waalkens, 4-0 Oostinjen,
4-1 Derks (pen)
18/08/2018JVC Cuijk (IV)Koninklijke HFC (III)2-3350Vd Ketterij0-1 Tadmine, 1-1 Van Schoonhoven, 1-2 Mounji,
1-3 Tadmine, 2-3 Van Schoonhoven
R: Peters (JVC), Mounji (HFC)
21/08/2018GVVV (III)TEC (IV)0-3700Rozendal0-1 Koc, 0-2 Mulder (e.d.), 0-3 Koc
21/08/2018Alcides (V)VVOG (IV)2-0300Wiersma1-0 en 2-0 Fokke
21/08/2018IJsselmeervogels (III)Noordwijk (IV) **2-3750Gansner1-0 Olijfveld, 2-0 Markiet, 2-1 Wendt,
2-2 en 2-3 Van Staveren
22/08/2018Uno Animo (VII)VVSB (III)1-6600Ris0-1 De Rijk, 0-2 Batist, 1-2 Van Loon, 1-3 V. Son (ed),
1-4 Bekooij, 1-5 Dijkstra, 1-6 Felicia, 1-6 Van Loon
22/08/2018Groene Ster (V)FC Lienden (III)2-1500Tunnissen0-1 Hak, 1-1 Hellemons, 2-1 Eind
22/08/2018OJC Rosmalen (IV) **Flevo Boys (V)4-1250Bronsvoort1-0 Wijkmans, 1-1 Post, 2-1 Meeuwsen,
3-1 Dibbets, 4-1 Van Kempen
22/08/2018HHC Hardenberg (III)OFC (IV)0-3500Schaper0-1 Brantjes, 0-2 Kharcouch, 0-3 Reclaoui
22/08/2018SJC (IV)FC Lisse (IV)0-2400Vos0-1 Oehlers, 0-2 Adouch; R: Broekhuizen (SJC)
22/08/2018HBS (IV)ONS Sneek (IV)2-3350Vries1-0 De Groot, 1-1 Kuipers, 1-2 Koffeman (e.d.),
1-3 Lanting (pen), 2-3 Six
22/08/2018Gemert (V) ***Hoek (IV)1-1600Cairo0-1 Wilson, 1-1 Van Brussel; R: Van den Bergh (Hoe)
22/08/2018FC 's-Gravenzande (V)Excelsior M. (III)1-2400De Brito0-1 Van der Ende, 0-2 Sylla, 1-2 Verduijn
22/08/2018Blauw Geel'38 (IV)Urk (V)0-1300Raven0-1 Tol
22/08/2018Achilles'29 (IV)Harkemase Boys (IV)1-6100Timmer0-1 Beimers, 0-2 Huizing, 0-3 Stelpstra,
0-4 Bouius, 0-5 en 0-6 Veldman, 1-6 Yaldiz
22/08/2018Volendam (am.) (V) **EVV (IV)1-0300De Cock1-0 Zwarthoed (pen)
22/08/2018UNA (IV)Eemdijk (IV)2-4350Aafouallah1-0 Boogers, 1-1 Morisson, 2-1 Sebregts,
2-2 De Graaf, 2-3 en 2-4 El Bennay
22/08/2018Staphorst (V) **HSC'21 (IV)2-1500Winkel0-1 T. ter Hogt, 1-1 Veldmate, 2-1 Kin
22/08/2018ODIN '59 (IV)Dongen (IV)1-0200Hensgens1-0 De Vries (pen)
22/08/2018Westlandia (IV)Stedoco (IV)2-1300Sahiner1-0 en 2-0 Serbony, 2-1 Dos Santos (pen)
22/08/2018De Treffers (III)DVS'33 Ermelo (IV) **1-2500Voncken1-0 Ars, 1-1 J. de Ruiter, 1-2 Powel
R: Balkestein (Tre)
22/08/2018Hercules (IV)ASWH (IV)0-4350Thijs0-1 El Amrani, 0-2 Pires, 0-3 Van den Bosch,
0-4 Pires (pen)
25/08/2018Te Werve (VI) **Marvilde (VII)3-1200Weghorst1-0 Reijntjes, 1-1 Van den Akker, 2-1 Vogels, 3-1
1e ronde
25/09/2018AFC (III)Telstar (II)5-0500Blank1-0 Belarbi, 2-0 Y. Teijsse, 3-0 Kulhan,
4-0 Hoek, 5-0 Linthorst; R: a
Van Huizen (Tel)
25/09/2018RKC Waalwijk (II)NAC Breda2-02.713Blom1-0 Baggerman, 2-0 Seys
25/09/2018Spakenburg (III)DFS (V)3-0733Nagtegaal1-0 Van der Neut, 2-0 Sterling, 3-0 Van der Sande
25/09/2018DVS'33 Ermelo (IV)Roda JC Kerkrade (II)0-62.000Vd Eijk0-1 Engels (pen), 0-2 en 0-3 Simakala, 0-4 Väyrynen,
0-5 Van Velzen, 0-6 Milts
25/09/2018Koninklijke HFC (III)Harkemase Boys (IV)4-0400Teuben1-0 Tadmine (pen), 2-0 en 3-0 Van der Linden,
4-0 Lewis; R: Boutzamar (Har)
25/09/2018ODIN '59 (IV)FC Lisse (IV)1-0400Gansner1-0 Dikker; R: Klijbroek (ODI)
25/09/2018Noordwijk (IV)Sparta Rotterdam (II)3-22.000Bos1-0 James, 1-1 en 1-2 Harroui, 2-2 Rochanal,
3-2 Akachau-Achefay
25/09/2018VVSB (III)De Graafschap ***3-31.500Perez1-0 Bekooij, 1-1 Abena, 1-2 Owusu,
2-2 Bekooijh, 3-2 Martins, 3-3 Olijve
R: Klaasen (Gra)
25/09/2018Rijnsburgse Boys (III)TOP Oss (II) ***1-11.200C. Mulder0-1 Rommens, 1-1 Jongeneelen
25/09/2018Westlandia (IV)VVV-Venlo0-32.250Oostrom0-1 en 0-2 Samuelson, 0-3 Kum
25/09/2018Scheveningen (III)SC Cambuur (II) **2-3450Dieperink0-1 Ciganiks, 1-1 en 2-1 Donald, 2-2 Robertha,
2-3 Van Wermeskerken
R: Gomez-Nieto, Schwiebbe (Sch)
25/09/2018FC Den Bosch (II)Heracles Almelo1-22.176Gözübüyük1-0 Velkov, 1-1 en 1-2 Vermeij
25/09/2018FC Volendam (II)Willem II1-21.607S. Mulder0-1 Avdijaj, 1-1 Kaars, 1-2 Sol
25/09/2018Go Ahead Eagles (II)FC Eindhoven (II)2-03.168Gerrets1-0 Navratil, 2-0 Langedijk
25/09/2018Helmond Sport (II)Fortuna Sittard0-51.681Vd Kerkhof0-1 Hutten, 0-2 Vidigal, 0-3 Hutten,
0-4 en 0-5 Vidigal
25/09/2018Almere City FC (II)FC Dordrecht (II)1-01.734Vd Graaf1-0 Luckassen
25/09/2018Kozakken Boys (III)ONS Sneek (IV)3-1375Vd Laan1-0 Vicento, 1-1 De Boer, 2-1 Stout,
3-1 El Azzouti
25/09/2018ExcelsiorNEC (II) **2-31.902Kamphuis1-0 Bruins (pen), 2-0 Buwalda (e.d.), 2-1 Achabar (p),
2-2 Braken (pen), 2-3 Joppen; R: Edwards (Exc)
26/09/2018OJC Rosmalen (IV)ADO Den Haag0-61.200Higler0-1 El Khayati, 0-2 Necid, 0-3 Beugelsdijk,
0-4 El Khayati, 0-5 Beugelsdijk, 0-6 Becker
26/09/2018Excelsior M. (III)PSV0-43.200Manschot0-1 Gakpo, 0-2 Sainsbury, 0-3 Lundqvist,
0-4 Isimat-Mirin
26/09/2018Staphorst (V)PEC Zwolle0-13.500Nijhuis0-1 Van Crooy
26/09/2018DOVO (IV)Urk (V) ***2-2950Martens0-1 Brands, 1-1 en 2-1 Patrick, 2-2 Nentjes
R: Middelwijk (DOV)
26/09/2018Eemdijk (IV)ASWH (IV)1-4350Dröge0-2 en 0-2 Yildirim, 1-2 Van den Dikkenberg,
1-3 Yildirim, 1-4 Verhoeve; R: El Bennay (Eem)
26/09/2018Volendam (am.) (V)Vitesse1-22.500Van Herk0-1 Van der Werff, 0-2 Darfalou, 1-2 N. Tol
26/09/2018Katwijk (III)sc Heerenveen **0-11.750Ruperti0-1 Lammers
26/09/2018Groene Ster (V)TEC (IV)2-1650Vries1-0 Hellemons, 2-0 Unal, 2-1 Westerlaken
R: Ritzen (Gro)
26/09/2018Te Werve (VI)Ajax0-73.000Bax0-1 Schuurs, 0-2 Dolberg, 0-3 Van de Beek,
0-4 en 0-5 Labyad, 0-6 Ekkelenkamp,
0-7 Gravenberch
27/09/2018Alcides (V)AZ0-61.750Kooij0-1 Johnsen, 0-2 Idrissi, 0-3 Maher,
0-4 Rotariu, 0-5 en 06 (pen) Idrissi
27/09/2018OFC (IV)FC Emmen1-3800Cantineau0-1 Niemeyer, 0-2 (pen) en 0-3 Bijl,
1-3 El Yaghmouri
27/09/2018FC GroningenFC Twente (II)0-218.192Makkelie0-1 Espinosa, 0-2 Bijen
27/09/2018FC UtrechtMVV Maastricht (II)2-016.206Lindhout1-0 Desers (pen), 2-0 venema; R: Görtler (Utr)
27/09/2018Gemert (V)Feyenoord0-44.200Van Boekel0-1 Vente, 0-2 Kökcü, 0-3 en 0-4 Vente
2e ronde
30/10/2019PSVRKC Waalwijk (II) **2-324.500Vd Kerkhof1-0 Gutierrez, 1-1 Van weert, 2-1 Mauro Junior,
2-2 en 2-3 Maatsen
30/10/2019AFC (III)TOP Oss (II)1-0650Vd Laan1-0 Y. Teijsse
30/10/2019SC Cambuur (II)Koninklijke HFC (III)2-13.298Dieperink1-0 Matieu, 2-0 Conraad, 2-1 Noordmans
30/10/2019Kozakken Boys (III)Almere City FC (II)2-1800Bos1-0 El Azzouti, 1-1 Meijer, 2-1 El Azzouti
30/10/2019FC Twente (II)Noordwijk (IV)4-214.800Bax1-0 Espinoza, 1-1 Wendt, 2-1 Cantalapiedra,
3-1 Espinoza, 3-2 Wendt, 4-2 Zekhnini
30/10/2019Urk (V)Roda JC Kerkrade (II)0-12.200Vd Eijk0-1 El Makrini
30/10/2019De Graafschap PEC Zwolle2-54.325Nijhuis0-1, 0-2 en 0-3 Flemming, 1-3 Vet, 1-4 Van Duinen,
2-4 Bakker, 2-5 Flemming
31/10/2019Heracles AlmeloVitesse0-210.037S. Mulder0-1 Ødegaard, 0-2 Buitink
31/10/2019AZVVV-Venlo2-06.026Lindhout1-0 Seuntjens, 2-0 Idrissi
31/10/2019FC EmmenODIN '59 (IV)1-33.578Oostrom1-0 Bijl, 1-1 Al Mahdi, 1-2 (pen) en 1-3 Hardenberg
31/10/2019Groene Ster (V)sc Heerenveen1-33.000Perez1-0 Eind, 1-1 Rienstra, 1-2 Zeneli, 1-3 Lammers
31/10/2019FC UtrechtASWH (IV)5-18.398Kooij1-0 Kerk, 1-1 Van den Bosch, 2-1 Van Overeem,
3-1 Dessers, 4-1 en 5-1 Van de Streek
R: Bijl (ASW)
31/10/2019Willem IISpakenburg (III)5-08.931Vd Graaf1-0 Sol, 2-0 Crowley, 3-0 en 4-0 Avdijaj,
5-0 Sol
31/10/2019AjaxGo Ahead Eagles (II)3-043.884Blom1-0 Neres, 2-0 Labyad, 3-0 Huntelaar
01/11/2019NEC (II)Fortuna Sittard2-34.103Van Boekel1-0 Lartley-Sanniez, 1-1 Diemers, 2-1 Braken,
2-2 Stokkers, 2-3 Hutten
01/11/2019FeyenoordADO Den Haag5-135.000Kamphuis0-1 El Khayati, 1-1 Jørgensen, 2-1 Botteghin,
3-1 en 4-1 Jørgensen, 5-1 Larsson
3e ronde
18/12/2018Willem IIAFC (III)3-08.506Teuben10 Avdijaj, 2-0 Sol (pen), 3-0 Özbiliz
18/12/2018FC Twente (II)RKC Waalwijk (II)2-014.696Martens1-0 Schenk, 2-0 Oosterwijk
18/12/2018AZPEC Zwolle5-06.068Higler1-0 en 2-0 Idrissi, 3-0 Til, 4-0 Seuntjens,
5-0 Midtsjø; R: Lam (PEC)
19/12/2018ODIN '59 (IV)sc Heerenveen1-33.243Cantineau1-0 Bormann, 1-1 Vlap, 1-2 Lammers,
1-3 Van Amersfoort
19/12/2018Fortuna SittardSC Cambuur (II)2-13.522Dieperink1-0 Semedo, 2-0 Lamprou, 2-1 Rossi; R: Özer (For)
19/12/2018Roda JC Kerkrade (II)Ajax ***1-114.296Gözübüyük0-1 Tadic (pen), 1-1 Paulissen (pen)
20/12/2018Kozakken Boys (III)Vitesse1-22.200Blank0-1 Bero, 1-1 Jakoba, 1-2 Ødegaard
20/12/2018FeyenoordFC Utrecht1-035.000Kuipers1-0 Vilhena
Kwartfinale
22/01/2019AZVitesse2-08.165Higler1-0 Stengs, 2-0 Til
23/01/2019FC Twente (II)Willem II2-319.560Kamphuis1-0 Cantalapiedra, 1-1 Gonzalez (e.d.),
2-1 Cantalapiedra, 2-2 Pavlidis, 2-3 Kristinsson
23/01/2019FeyenoordFortuna Sittard4-125.000Gözübüyük1-0 Van Persie, 1-1 Novakovich, 2-1 Van Persie (pen),
3-1 Van Beek, 4-1 Berghuis
24/01/2019Ajaxsc Heerenveen3-143.819Blom1-0 Mazraoui, 2-0 en 3-0 Van de Beek,
3-1 Van Amersfoort
Halve Finale
27/02/2019FeyenoordAjax0-347.500Blom0-1 De Ligt, 0-2 Tagliafico, 0-3 Van de Beek
28/02/2019Willem II ***AZ1-113.317Kamphuis0-1 Stengs, 1-1 Isak
Finale
05/05/2019Willem IIAjax0-445.709Gözübüyük0-1 Blind, 0-2 en 0-3 Huntelaar, 0-4 Kristensen
Gespeeld in Rotterdam (Stadion Feijenoord)

KNVB Beker 2017-2018




Met Feyenoord en AZ staan er twee ‘bekerveteranen’ in de finale, twee clubs die de laatste jaren dominant zijn geweest. Robin van Persie neemt Feyenoord nog maar eens bij de hand en met dank aan zijn fraaie treffer wint Feyenoord voor de 13e keer in haar bestaan de beker.

Dit seizoen zijn er eens geen grote verassingen in de eindfase, bij de kwartfinalisten sneuvelt met Cambuur de laatste niet-Eredivisieclub. De stunt van het bekertoernooi komt op naam van hoofdklasser Swift dat bekerhouder Vitesse in de eerste hoofdronde na stafschoppen uitschakelt. De beloning voor Swift is een uitwedstrijd tegen Feyenoord, waarin het zich opnieuw een waardig tegenstander toont.

1e voorronde
19/08/2017Ajax (am.) (V)OJC Rosmalen (IV)3-1200Smit1-0 El Amrani (pen), 2-0 en 3-0 Misa-Danso,
3-1 Meeuwsen
19/08/2017VVOG (IV)Gemert (V)2-0200Fikkert1-0 Arends, 2-0 Hol
19/08/2017Ter Leede (V)DHC (V)2-0300GAnsner1-0 Van Veen, 2-0 Van Otterloo; R: Brouwer (DHC)
19/08/2017Buitenpost (VI)ZSV (VI)4-3500Winkel1-0 Terpstra, 2-0 Dijk, 3-0 Van Roeden,
3-1 Kuunders, 3-2 Verlijsdonk, 4-2 Van Roeden,
4-3 Wiersema
19/08/2017Capelle (IV)Nuenen (V)6-0200Kieft1-0 Vyent, 2-0 Van der Sande, 3-0 Kalika,
4-0, 5-0 en 6-0 Van der Sande
19/08/2017Sparta Nijkerk (V)Purmersteijn (V)3-0400Bos1-0 Buitenhuis, 2-0 Makizodila, 3-0 Buitenhuis
19/08/2017Dongen (IV)DOVO (IV)5-2400Hensgens1-0 Hultermans, 2-0 Mohammed, 2-1 Patrick,
3-1 Poelmans, 4-1 Mohammed, 4-2 Patrick,
5-2 Koenen
19/08/2017Chevremont (VI)Swift (V)1-3150Voncken0-1 Rosenhart, 1-1 Meijer, 1-2 Wulffraat,
1-3 Spel (ed)
19/08/2017ACV (IV)Hercules (IV)0-3150Dröge0-1 en 0-2 Fonfille, 0-3 Belarbi
19/08/2017Groene Ster (V)Scheveningen (IV)1-2200Te Hennepe1-0 Schirra, 1-1 De Jong (pen), 1-2 Aldogan
19/08/2017BVV (VII)Staphorst (V)1-2250Timmer0-1 Veldmate, 0-2 Mijnheer, 0-3 Brakke,
1-3 Meerbach, 1-4 Kin, 1-5 Uuldriks
19/08/2017EVV (IV)d'Olde Veste (VI)4-1200Sahiner0-1 Blijham, 1-1 Dzurlic, 2-1 Polman (pen),
3-1 Lemmens (pen), 4-1 Geenen; R: De Wit (Old)
19/08/2017JVC Cuijk (IV)SDC Putten (V) **0-1300Vd Pol0-1 Geurtsen
19/08/2017ADO'20 (IV)Spakenburg (IV) ***1-1450Wassink0-1 Ties, 1-1 De Waard; R: Van Rijn (Spa)
2e voorronde
19/08/2017DVS'33 Ermelo (IV)Quick Boys (IV)1-2500Nagtegaal0-1 Van Nieuwkerk, 0-2 Van Steen, 1-2 Yasar
19/08/2017ASWH (IV)Hoek (V)1-3400Vries0-1 en 0-2 V. Sprundel, 1-2 De Lange, 1-3 Vandepitte
19/08/2017Achilles'29 (III)OFC (IV)3-2257Vos0-1 Opoku, 1-1 Popalzay, 2-1 Van de Beek,
2-2 Barakat, 3-2 Wouters
19/08/2017TEC (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-3400Paarhuis0-1 Jongeneelen, 1-1 Van Gessel, 1-2 Tillema,
1-3 Halman
20/08/2017Koninklijke HFC (III)Westlandia (IV)4-0300De Vries1-0 Beeren, 2-0 Van Son, 3-0 Beeren,
4-0 Van Son
20/08/2017AFC (III)De Dijk (III)0-2350Veekamp0-1 Zwarthoed, 0-2 Loukili; R: Nijpels (AFC)
22/08/2017HSC'21 (IV)Zwaluwen (V)0-1445Oostrom0-1 Merrelaar
22/08/2017Scheveningen (IV) ***Spijkenisse (IV)0-0300De Brito
22/08/2017Harkemase Boys (IV)Sparta Nijkerk (V) ***0-0508DrögeR: Mennega (Har), Van der Wal (Spa)
22/08/2017Blauw Geel'38 (IV)Spakenburg (IV)3-2550Cairo1-0 Ordu, 1-1 Ties, 2-1 Mols, 2-2 Pilon.
3-2 Verbakel
22/08/2017Barendrecht (III)VVOG (IV)1-0300Van der Pol1-0 Eekman
23/08/2017UNA (IV)Staphorst (V) **1-2300Karremans0-1 Reuvers, 0-2 Veldmate, 1-2 Van de Gevel
23/08/2017Quick (IV)Ter Leede (V)2-3300Sahiner0-1 Bok, 0-2 Siali, 0-3 Bok, 1-3 Meinema,
2-3 Hadoui
23/08/2017Quick'20 (IV)CSV Apeldoorn (V)0-1250Rozendal0-1 Van Es; R: Jansen (CSV)
23/08/2017Hercules (IV) **Dongen (IV)4-2300Voncken1-0 en 2-0 Van Logtestijn, 2-1 Kools, 2-2 Schilders,
3-2 Blijham, 4-1 Van Logtestijn
23/08/2017VVSB (III) **EVV (IV)4-3400Smit0-1 Polman (pen), 0-2 Argoubi, 1-2 Van der Slot,
2-2 en 3-2 Jozic, 3-3 Geenen, 4-3 Dzurlic
R: Zwart (VVS)
23/08/2017FC Lienden (III)HHC Hardenberg (III)0-1450Nagtegaal0-1 Metaj (pen)
23/08/2017Excelsior Maassluis (III)FC Lisse (III) ***1-1500Bos0-1 Monteny, 1-1 Kurt
R: Buijs (Lis), Tiryakioglu (Exc)
23/08/2017Ajax (am.) (V) **Be Quick 1887 (IV)2-1200Winkel0-1 Wiersma, 1-1 El Amraani, 2-1 Cijntje
23/08/2017De Meern (IV) ***VC Vlissingen (V)1-1275Gansner0-1 Eryürük, 1-1 Waltman
23/08/2017GVVV (III)Magreb'90 (IV)7-0400Vd Laan1-0, 2-0 en 3-0 De Graaf, 4-0 Mulder, 5-0 Brouwer,
6-0 De Graaf, 7-0 Mulder; R: El Ghazouoani (Mag)
23/08/2017DFS Opheusden (V)ONS Sneek (IV)1-2250Timmer0-1 en 0-2 Musliu, 1-2 Van Walsem
23/08/2017Noordwijk (V)IJsselmeervogels (III)3-2400Vries0-1 Öztürk, 0-2 Moro, 1-2 en 2-2 Westdijk,
3-2 Bröcker; R: Overvliet (Noo)
23/08/2017ODIN'59 (IV)SDC Putten (V)1-3200Hensgens0-1 Van den Brink, 0-2 Pluim, 1-2 Cremers,
1-3 Van den Brink; R: Cremers (ODI)
23/08/2017Capelle (IV)Altius (VIII)6-1300De Cock1-0 Kalika, 2-0 Van de Made, 2-1 Arp,
3-1 Van Lunteren, 4-1 Van de Made, 5-1 Avdic,
6-1 Van de Made
23/08/2017Swift (V)HBS (IV)3-0100Vos1-0 De Groot, 2-0 Smeeing, 3-0 Cabezas
26/08/2017Buitenpost (VI)SC Genemuiden (V)0-2400Vos0-1 en 0-2 Kavak; R: Breman (Gen), Schootstra (Bui)
1e ronde
19/09/2017Zwaluwen (V)FC Den Bosch (II)2-3750Blank0-1 Biemand, 0-2 (pen) en 0-3 Blummel,
1-3 Merrelaar, 2-3 Gudde (pen)
19/09/2017RKC Waalwijk (II)Sparta Rotterdam1-01.500Nijhuis1-0 Seys
19/09/2017GVVV (III)FC Dordrecht (II)1-0800Gerrets1-0 Laghmouchi; R: Hamer (Dor)
19/09/2017FC Oss (II)Almere City FC (II)0-21.800Kamphuis0-1 Owusu, 0-2 Valpoort
19/09/2017Noordwijk (V)Fortuna Sittard (II)0-1850Ruperti0-1 Dianessy; R: Smeets (For)
19/09/2017Barendrecht (III)Go Ahead Eagles (II)1-31.000Vd Eijk1-0 Esajas, 1-1 Langedijk, 1-2 en 1-3 Hendriks
R: Van Deelen (Noo)
19/09/2017Helmond Sport (II)SC Cambuur (II)1-51.245Bax0-1 en 0-2 Van Kippersluis, 1-2 Markiet,
1-3 Rossi, 1-4 Kallon, 1-5 Robertha
R: Van Koesveld, Edwards (Hel)
19/09/2017Rijnsburgse Boys (III)Heracles Almelo0-21.100Perez0-1 Pelupessy, 0-2 Vermeij
19/09/2017FC Emmen (II)NEC (II)0-22.452Vd Kerkhof1-0 Bannink, 1-1 en 1-2 Braken, 1-3 Groeneveld
19/09/2017Kozakken Boys (III) **De Graafschap (II)1-11.500C. Mulder1-0 Sönmez, 1-1 Ars
19/09/2017Sparta Nijkerk (V)FC Eindhoven (II)0-11.200Van Herk0-1 Lieder
19/09/2017SC Genemuiden (V)De Treffers (III)1-31.200Dröge1-0 Kavak, 1-1 Badjeck, 1-2 De Bondt,
1-3 Badjeck
19/09/2017Quick Boys (IV)FC Volendam (II)1-32.200Vd Graaf1-0 Teijsse, 1-1 Ten Den, 1-2 Runderkamp,
1-3 Mertens; R: Pedro (Vol)
19/09/2017MVV Maastricht (II)AZ2-34.270Makkelie0-1 Hatzidiakos, 1-1 Mmaee, 1-2 Weghorst,
2-2 Mmaee, 2-3 Weghorst
20/09/2017Capelle (IV)Roda JC0-51.000Kooij0-1 Schahin, 0-2 Rutjes, 0-3 Engels, 0-4 en 0-5 Djim
20/09/2017Swift (V) ***Vitesse0-0Dieperink
20/09/2017Scheveningen (IV)Ajax1-5Kuipers0-1 Dolberg, 0-2 De Jong, 0-3 Koorndijk (e.d.),
1-3 Rog, 1-4 en 1-5 (pen) Dolberg
20/09/2017De Dijk (III)HHC Hardenberg (III)2-1400Bijl0-1 Van Hezel, 1-1 El Gourari, 2-1 Zwarthoed
20/09/2017Katwijk (III)Ter Leede (V)4-0900Vd Laan1-0 Mengerink, 2-0 en 3-0 Berkhout, 4-0 Van den Ban
20/09/2017Achilles'29 (III)NAC Breda4-3520Manschot0-1 Vloet, 1-1 Oulad Omar, 1-2 Mets,2-2 Vd Beek (p),
3-2 Wouters, 4-2 Felomina, 4-3 Enevoldsen
R: Vloet (NAC)
20/09/2017VVSB (III)Telstar (II)4-11.250Teuben0-1 Novakovich (pen), 1-1 Van Huizen (e.d.),
2-1 El Ousrouti, 3-1 De Rijk, 4-1 El Ousrouti (pen)
R: Van de Slot (VVS)
20/09/2017Excelsiorsc Heerenveen1-21.902Hilger0-1 en 0-2 Zeneli, 1-2 Van Duinen (pen)
20/09/2017Staphorst (V)Koninklijke HFC (III)2-31.200Cantineau0-1 Sterling, 1-1 Boer (e.d.), 1-2 R. Castien,
1-3 Tamerus, 2-3 Mijnheer
20/09/2017ONS Sneek (IV)FC Twente1-32.100Lindhout0-1 Vuckic, 0-2 Tighadouini, 0-3 Liendl,
1-3 Gonzales
20/09/2017Ajax (am.) (V)FC Utrecht0-6300Martens0-1 en 0-2 Dessers, 0-3 Ayoub, 0-4 Görtler,
0-5 Willock, 0-6 Labyad
20/09/2017CSV Apeldoorn (V)Willem II2-42.350Oostrom0-1 Rienstra, 0-2 en 0-3 Tsimikas, 0-4,
1-4 S. Krijns, 2-4 Van Es
20/09/2017FeyenoordADO Den Haag2-045.000Van Boekel1-0 Berghuis, 2-0 Kramer (pen); R: Gorter (ADO)
21/09/2017De Meern (IV)PEC Zwolle0-5700Gözübüyük0-1 Nijland, 0-2 Namli, 0-3 Parzyszek (pen),
0-4 Marinus, 0-5 Mokhtar (pen)
21/09/2017Hercules (IV)FC Groningen2-43.000Blom1-0 Belarbi, 1-1 Idrissi, 1-2 Doan, 1-3 Bacuna,
1-4 Hrustic, 2-4 Oehlers
21/09/2017Blauw Geel'38 (IV)VVV-Venlo0-31.850S. Mulder0-1 Van Bruggen, 0-2 Amenyido, 0-3 Antonis
21/09/2017SDC Putten (V)PSV0-4Janssen0-1 Maher, 0-2 Luckassen, 0-3 Maher, 0-4 Lammers
11/10/2017FC Lisse (III) ***Hoek (V)2-2600Nagtegaal1-0 Van Eeuwijk, 1-1 Ceesay, 1-2 Impens,
2-2 Van Eeuwijk
Wedstrijd gespeeld op 19/09/2017. Penaltyserie
ongeldig verklaard door verkeerde volgorde van
nemen. Op 11/10/2017 penaltyserie overgenomen.
2e ronde
24/10/2018NEC (II)Achilles'29 (III)3-05.115Higler1-0 Groeneveld, 2-0 Kadioglu, 3-0 Rayhi
R: Alberto (NEC), Felomina (Ach)
24/10/2018Fortuna Sittard (II)Go Ahead Eagles (II)3-01.824Manschot1-0 Hutten, 2-0 Malsa, 3-0 Dammers
24/10/2018PEC Zwolle **Kozakken Boys (III)3-212.128Kooij1-0 Namli, 1-1 El Azzouti, 2-1 Sandler, 2-2 Stout,
3-2 Bakker (pen)
24/10/2018Katwijk (III)VVSB (III)1-23.000Dieperink0-1 El Ousrouti, 0-2 Zwart, 1-2 Susan
24/10/2018GVVV (III)Koninklijke HFC (III)1-01.500C. Mulder1-0 Brouwer
24/10/2018RKC Waalwijk (II)De Treffers (III)7-01.215Bijl1-0 Bakari, 2-0 Bergkamp, 3-0 Voskamp,
4-0, 5-0 en 6-0 De Graauw, 7-0 Bakari
24/10/2018FC Den Bosch (II)SC Cambuur (II)0-21.900S. Mulder0-1 Peersman, 0-2 Van Kippersluis
24/10/2018FC TwenteFC Eindhoven (II)3-017.100Vd Graaf1-0 en 2-0 Boere, 3-0 Tighadouini (pen)
25/10/2018Heracles AlmeloHoek (V)3-19.120Bax1-0 Peterson, 2-0 Monteiro, 2-1 Van Sprundel,
3-1 Peterson
25/10/2018VVV-VenloFC Utrecht3-13.928Blom1-0 Thy, 2-0 Hunte, 2-1 Kerk, 3-1 Rutten
R: Janssen (Utr)
25/10/2018De Dijk (III)Ajax1-46.618Kamphuis0-1 F. de Jomng, 0-2 en 0-3 S. de Jong, 0-4 Cerny,
1-4 El Gourari (gespeeld bij FC Volendam)
25/10/2018Willem IIsc Heerenveen2-17.739Vd Kerkhof1-0 Rienstra, 1-1 Ghoochannejhad, 2-1 Sol
25/10/2018Roda JCFC Groningen3-17.273Janssen1-0 Ndenge, 1-1 Bacuna, 2-1 Ndenge, 3-1 Rosheuvel
25/10/2018FeyenoordSwift (V)4-123.500Gözübüyük1-0 en 2-0 Larsson, 2-1 Van Wakeren, 3-1 Kramer,
4-1 Larsson; R: Gabel (Swi)
26/10/2017FC Volendam (II)PSV **0-26.404Nijhuis0-1 Van Ginkel, 0-2 Lozano; R: Mertens (Vol)
26/10/2017Almere City FC (II)AZ0-42.729Makkelie0-1, 0-2 en 0-3 Weghorst, 0-4 Svensson
R: Van Buuren (Alm)
3e Ronde
19/12/2017PEC ZwolleNEC (II)2-010.124Kuipers1-0 Mokhtar, 2-0 Ondaan
19/12/2017SC Cambuur (II)GVVV (III)3-04.506S. Mulder1-0 Robertha, 2-0 Steenvoorden, 3-0 Kip (pen)
19/12/2017Willem IIRKC Waalwijk (II)3-010.710Blom1-0 en 2-0 Sol, 3-0 Azzaoui; R: Van Eijma (RKC)
20/12/2017PSVVVV-Venlo4-131.800Kamphuis0-1 Rutten, 1-1 De Jong, 2-1 Van Ginkel,
3-1 Lozano, 4-1 Isimat-Mirin
20/12/2017Fortuna Sittard (II)AZ2-45.089Lindhout0-1 Weghost, 1-1 Dianessy, 2-1 Stokkers,
2-2 Weghorst, 2-3 Jahanbakhsh, 2-4 Garcia
20/12/2017FC Twente ***Ajax1-126.700Van Boekel0-1 Kluivert, 1-1 Assaidi; R: Lam
21/12/2017VVSB (III)Roda JC0-12.500Janssen0-1 Schahin; R: Schahin (Rod)
21/12/2017FeyenoordHeracles Almelo3-130.000Nijhuis1-0 Berghuis, 2-0 Van Beek, 2-1 Breukers,
3-1 Berghuis (pen)
Kwartfinale
30/01/2018FC TwenteSC Cambuur (II)3-122.600Janssen0-1 Schils, 1-1 Assaidi (pen), 2-1 en 3-1 Maher
31/01/2018AZPEC Zwolle4-113.247Nijhuis1-0 Weghorst, 1-1 Marinus, 2-1 Til,
3-1 Idrissi, 4-1 Weghorst; R: Boer (PEC)
31/01/2018FeyenoordPSV2-047.500Van Boekel1-0 Larsson, 2-0 Vilhena
01/02/2018Willem II ***Roda JC2-210.300Higler0-1 Gustafson (pen), 1-1 Ogbeche, 1-2 Avdijaj,
2-2 Tsimikas
Halve Finale
28/02/2018AZFC Twente4-013.388Makkelie1-0 Til, 2-0 Weghorst, 3-0 en 4-0 Idrissi
28/02/2018FeyenoordWillem II 3-044.000Blom1-0 Berghuis, 2-0 Van Persie, 3-0 Vilhena
Finale
22/04/2018AZFeyenoord0-346.084Kuipers0-1 Jørgensen, 0-2 Van Persie, 0-3 Toornstra

KNVB Beker 2016-2017




In het jaar dat de club 125 bestaat sleept Vitesse de eerste hoofdprijs binnen in haar bestaan. In een weinig verheffende finale tegen AZ beslist Ricky van Wolfswinkel in de laatste tien minuten het duel.  Op weg naar de finale schakelt Vitesse onder meer Feyenoord uit. De topclubs liggen er allemaal al vroeg uit. PSV verliest al in de 2e ronde van Sparta Rotterdam en Ajax laat zich verrassen door Cambuur.

De Friezen zijn dé verrassing van het toernooi en schakelen ook FC Utrecht op eigen veld uit. In de halve finale buigt het pas na strafschoppen voor AZ. Jodan Boys zorgt echter voor de grootste verrassing door Go Ahead Eagles uit te schakelen.  De winst van de club uit Gouda is cijfermatig de grootste stunt ooit. Nooit eerder won een club van het vijfde niveau van een club uit de Eredivisie en al helemaal niet in eigen stadion.

1e voorronde
16/08/2016Staphorst (V)AZSV (V)1-2300Annegarn1-0 Koster, 1-1 Bouwmeister, 1-2 Van der Eerden
17/08/2016Quick (V)Oranje Wit (VI)2-0200Kampman1-0 en 2-0 Boshoff
17/08/2016WV-HEDW (VII)Quick'20 (IV)0-3102Winkel0-1 Snelders, 0-2 en 0-3 Van Benthem
17/08/2016OJC Rosmalen (IV)Oranje Nassau (V)3-0250Vreekamp1-0 (e.d), 2-0 en 3-0 Chraou
17/08/2016Noordwijk (V)UDI'19 (IV) **4-5300Puts0-1 Koot, 1-1 Lomis, 1-2 Van Geelkerken, 2-2 Wendt,
2-3 Koot, 3-3 Boukhari (pen), 3-4 Wassenberg,
3-5 Koot, 4-5 Spil; R: Dorothea
17/08/2016Avanti'31 (VIII)SVZW (VI)0-2400Nagtegaal0-1 Andrzejak, 0-2 Aman
17/08/2016Groene Ster (V)FC Rijnvogels (IV) **0-2250Bijl0-1 Van der Stoep, 0-2 Van Veen; R: Maessen (Gro)
17/08/2016OFC (IV)Flevo Boys (V)2-1200Te Kloeze1-0 Van der Leuv, 2-0 El Yacoubi, 2-1 Bakker
17/08/2016RKZVC (VII)Achilles Veen (V)0-4300Vd Pol0-1 Aerts, 0-2 Reniers, 0-3 Andjole, 0-4 Aerts
17/08/2016AFC'34 (VI)Bennekom (VI)4-1100Cantineau1-0 Kansen (pen), 2-0 en 3-0 Kobina Plange,
4-0 Kansen (pen), 4-1 Rekmans; R: Beuker (Ben)
17/08/2016Velsen (VI)Groningen (VII)0-1300Vd Elzen0-1 Oppewal
17/08/2016ASWH (IV)Chevremont (V)2-1300Ruperti1-0 Slotboom, 1-1 Arets, 2-1 De Lange
17/08/2016FC Lisse (IV)De Dijk (IV)1-3350Teuben0-1 Ahahaoui, 1-1 Fokkema, 1-2 Kaars,
1-3 El Gourari (pen)
17/08/2016Be Quick 1887 (IV)RVVH (V)0-22250-1 Bonevacia, 0-2 De Jesus
17/08/2016VVOG (IV)Halsteren (V) ***1-1400Dröge1-0 Braam, 1-1 Amoah
17/08/2016Schaesberg (VI) **Kloetinge (VI)3-1175De Vries1-0 Latten, 1-1 Mulder, 2-1 Maassen, 3-1 Benders (p)
17/08/2016Stedoco (IV)Huizen (IV)0-2300Vd Laan0-1 De Graaf, 0-2 Van Loen
17/08/2016Jodan Boys (V) ***Swift (V)1-1200Smit1-0 Akanoui, 1-1 Ruijter
2e voorronde
24/08/2016DVS'33 Ermelo (IV)AZSV (V)4-2350Kampman1-0 Sahbaz, 1-1 Van der Eerden, 2-1 De Ruiter,
2-2 Bouwmeister, 3-2 Sahbaz, 4-2 Epe
24/08/2016VVSB (III)Hercules (IV)2-0450Teuben1-0 Parami, 2-0 Serbony
24/08/2016Dongen (IV)OFC (IV)2-1450Vd Elzen0-1 Aanzi, 1-1 Hultermans, 2-1 Van der Waarden
24/08/2016AFC (III)Kozakken Boys (III)1-5400Puts0-1 Pires Tavares, 0-2 Mendes Moreira, 0-3 Powel,
1-3 Kluin, 1-4 Powel, 1-5 Pires Tavares (pen)
24/08/2016OJC Rosmalen (IV)Groningen (VII)5-1250Annegarn1-0 Lokasi, 2-0 Alakmak, 3-0 Chraou,
4-0 Van der Ven, 5-0 Chraou, 5-1 Walstra
24/08/2016Quick'20 (IV)JVC Cuijk (IV)1-3300Winkel0-1 Maria, 1-1 Oude Lashof, 1-2 Zaimi (pen), 1-3 Maria
23/08/2016Quick Boys (IV)IJsselmeervogels (IV)0-21.834Bronsvoort0-1 De Harder, 0-2 Burgerhout
24/08/2016ONS Sneek (IV)De Dijk (IV)1-2250Dröge0-1 Kaars, 1-1 Stevens, 1-2 Menzo
24/08/2016Magreb'90 (IV)Harkemase B. (IV) ***5-5350Cantineau1-0 Cibrani, 1-1 Hardijk, 2-1 Demirci, 2-2 Bouius,
3-2 Te Vrede, 3-3 Musliu, 3-4 Schokker,
3-5 Uuldriks, 4-5 Sansey, 5-5 Bellahsan
24/08/2016Scheveningen (IV)GVVV (III)5-2300Ruperti0-1 Tervoert, 1-1 Nieuwlaat, 2-1 Barradas (p),
3-1 De Vlugt, 4-1 Jungschläger, 5-1 Barradas,
5-2 Mulder
24/08/2016RVVH (V)ASWH (IV)0-2700Vd Pol0-1 (pen) en 0-2 Olijfveld
24/08/2016AFC'34 (VI)FC Rijnvogels (IV)2-6150Smit1-0 Schuffelen, 2-0 Dihalu, 2-1 Dijkstra, 2-2 Vd Stoep,
2-3 en 2-4 Kaya, 2-5 en 2-6 Van Duijn
24/08/2016HBS (IV)Achilles Veen (V)2-3400Gansner0-1 Van Zaanen, 1-1 Hulst, 2-1 Aoulad Said,
2-2 Kuijpers, 2-3 Van Zaanen (pen)
24/08/2016Barendrecht (III)Juliana'31 (IV)3-1150Selier1-0 Eekman (pen), 2-0 Winterberg, 3-0 Salem,
3-1 Meijers (pen)
24/08/2016Quick (V)EVV (IV) **0-1250De Brito0-1 Lemmens (pen)
24/08/2016Halsteren (V)Capelle (IV)0-3250Bijl0-1 en 0-2 Van der Steen, 0-3 Fens
24/08/2016Schaesberg (VI) HSC'21 (IV)2-32000-1 Ottink, 0-2 Screever, 1-2 D. Latten,
1-3 B. ter Hogt, 2-3 D. Latten (pen)
24/08/2016UDI'19 (IV)Rijnsburgse Boys (IV)0-1350Vd Laan0-1 El Yaakoubi
24/08/2016Huizen (IV) ***Westlandia (IV)3-3200Veekamp1-0 Van Loen, 2-0 Eijkemans, 2-1 Spruijt, 2-2 Ripson,
3-2 de Graaf, 3-3 Spruijt; R: De Jong (Wes)
24/08/2016Jodan Boys (V) SVZW (VI)3-0450Vries1-0 Brank, 2-0 Waandels, 3-0 Pattinama
24/08/2016UNA (III)ODIN'59 (IV)3-2400Nagtegaal1-0 N. van Boekel, 2-0 Van de Gevel, 2-1 Cremers,
3-1 Van de Gevel, 3-2 Klijbroek
1e ronde
20/09/2016Barendrecht (III)Excelsior0-11.225Vd Kerkhof0-1 Hasselbaink
20/09/2016Capelle (IV)FC Groningen0-41.500Blank0-1 Hoesen, 0-2 Hateboer, 0-3 Van Weert, 0-4 Sørloth
20/09/2016FC Den Bosch (II)FC Eindhoven (II)2-31.500Blom0-1 Lieder, 1-1 Havar, 1-2 Lieder, 2-2 Bilate,
2-3 Vloet
20/09/2016EVV (IV) **RKC Waalwijk (II)0-3600Oostrom0-1 Benson, 0-2 Langedijk, 0-3 Greene
20/09/2016HHC Hardenberg (III)Jodan Boys (V) ***2-2800Teuben1-0 Van der Ley, 1-1 Waandels, 1-2 Akanioui, 2-2 Piljic
20/09/2016sc Heerenveen **De Graafschap (II)5-111.150Bax0-1 Van Overbeek, 1-1 en 2-1 Veerman, 3-1 Zeneli,
4-1 Namli, 5-1 Schaars
20/09/2016JVC Cuijk (IV)Telstar1-3400C. Mulder0-1 Ajnane, 0-2 Mahmudov, 1-2 Ritzen, 1-3 Abdulahi
20/09/2016Kozakken Boys (III)Helmond Sport (II)3-01.500Nijhuis1-0 Ignacio, 2-0 Stout, 3-0 Pires Tavares
20/09/2016IJsselmeervogels (IV)Achilles'29 (II)3-11.200Vd Graaf1-0 Grot, 2-0 Akla, 3-0 Van Hussen, 3-1 Boogers
20/09/2016NAC Breda (II)VVV-Venlo (II)0-25.734KAmphuis0-1 en 0-2 Hunte
20/09/2016Rijnsburgse Boys (IV)Almere City FC (II)0-2600Vd Eijk0-1 en 0-2 Arica
20/09/2016FC Rijnvogels (IV)SC Cambuur (II)0-1550Dieperink0-1 Barto
20/09/2016Scheveningen (IV)FC Emmen (II)1-2355Gerrets1-0 Tim Peters, 1-1 Cas Peters, 1-2 Krohne
20/09/2016FC Volendam (II) ***MVV Maastricht (II)3-31.094Kooij0-1 Pedro, 0-2 Verheijdt, 1-2 Tuyp,1-3 Schroyen,
2-3 en 3-3 Tuyp
21/09/2016Dongen (IV)Go Ahead Eagles1-31.500Berben1-0 Mijnhijmer, 1-1 Schenk, 1-2 Teijsse, 1-3 Hendriks
21/09/2016PSVRoda JC4-030.000Liesveld1-0 Pröpper, 2-0 Pereiro, 3-0 Pröpper, 4-0 Narsingh
21/09/2016Achilles Veen (V)VVSB (III)1-4700Janssen0-1 Parami, 0-2 Jozic, 0-3 Serbony, 0-4 Seghrouchni,
1-4 Sülün (pen)
21/09/2016Excelsior Maassluis (III)Heracles Almelo **1-3750Vd Vrande0-1 Vermeij, 1-1 Smith, 1-2 Vermeij, 1-3 Kuwas
21/09/2016NECADO Den Haag ***1-14.005S. Mulder1-0 Breinburg (pen), 1-1 Kastaneer
21/09/2016UNA (III)Huizen (IV)1-0400Bijl1-0 Van de Gevel
21/09/2016De Treffers (III)ASWH (IV)0-3615Van Herk0-1 De Lange, 0-2 Verhoeven, 0-3 Deprez
21/09/2016Spakenburg (III)Fortuna Sittard (II)2-11.500Martens1-0 Pilon, 2-0 Van den Meiracker, 2-1 Khalouta
R: Braun (For)
21/09/2016Koninklijke HFC (III)OJC Rosmalen (IV)6-1350Dröge1-0 Derguti, 2-0 Van Soest, 3-0 Wilffert,
3-1 Van Mosselveld, 4-1 Van Soest, 5-1 Sam Sin (pen),
6-1 Postma
21/09/2016DVS'33 Ermelo (IV)PEC Zwolle1-42.500Lindhout0-1 Brock-Madsen, 0-2 Van Polen (pen), 0-3 Achahbar,
0-4 Brock-Madsen, 1-4 Velda
21/09/2016Sparta RotterdamFC Dordrecht (II)3-15.823Wiedemeijer1-0 Dijkstra, 2-0 Verhaar, 3-0 Kramer (e.d.),
3-1 Daniels; R: Verhaar (Spa)
21/09/2016FC Lienden (III)AZ1-41.200Higler0-1 Tankovic, 1-1 Bendadi, 1-2 en 1-3 Bel Hassani,
1-4 Mühren
21/09/2016Katwijk (III)Harkemase B. (IV)2-1800Ruperti0-1 Adams, 1-1 Susan, 2-1 Van den Ban
21/09/2016AjaxWillem II5-033.250Makkelie1-0 Bazoer, 2-0 De Ligt, 3-0 Ziyech, 4-0 Schöne,
5-0 Nouri; R: Kali (Wil)
22/09/2016De Dijk (IV)Vitesse2-71.200Blom0-1 Baker, 0-2 Leerdam, 1-2 Zwarthoed,
1-3 Van Wolfswinkel (pen), 1-4 en 1-5 Tighadouini,
2-5 Kaars, 2-6 Rashica, 2-7 Koryan
22/09/2016HSC'21 (IV)TEC (III)1-5500Manschot0-1 Peltzer, 0-2 en 0-3 Vink, 0-4 Bartels,
0-5 Huijgens, 1-5 Cenk Uguz
22/09/2016FeyenoordFC Oss (II)4-147.000Van Boekel0-1 Boere, 1-1 Berghuis, 2-1 Kramer, 3-1 Basaçikoglu,
4-1 Jørgensen
22/09/2016FC TwenteFC Utrecht1-322.200Gözübüyük0-1 Zivkovic, 1-1 Ünal, 1-2 Haller, 1-3 Zivkovic
2e ronde
25/10/2016ADO Den HaagTelstar2-15.106Liesveld0-1 Mahmudov, 1-1 Havenaar, 2-1 Van der Heijden
25/10/2016Go Ahead EaglesJodan Boys (V)1-25.163Perez1-0 Hendriks, 1-1 Marengo, 1-2 Heerkens
25/10/2016Spakenburg (III)ASWH (IV) **2-31.500Blank0-1 Olijfveld, 0-2 De Lange, 1-2 Pilon,
2-2 Van den Meiracker, 2-3 Verhoeve
25/10/2016Sparta RotterdamPSV3-110.525Makkelie1-0 Vriends, 1-1 Ramselaar, 2-1 El Azzouzi,
3-1 Brogno
25/10/2016TEC (III)SC Cambuur (II)0-41.100Vd Eijk0-1 Monteiro, 0-2 en 0-3 Van Deelen, 0-4 Monteiro
25/10/2016FC Volendam (II) **Almere City FC (II)2-11.660Vd Graaf0-1 Ramsteijn, 1-1 Kwakman, 2-1 Steltenpool
25/10/2016VVSB (III)Katwijk (III)3-02.500Lindhout1-0 Parami, 2-0 De Rijk, 3-0 Serbony
26/10/2016AZFC Emmen (II)1-0Bax1-0 Mühren
26/10/2016FeyenoordExcelsior4-037.000Blom1-0 Elia, 2-0 Botteghin, 3-0 Toornstra,
4-0 Vejinovic
26/10/2016Heracles AlmeloUNA (III)5-07.922Dieperink1-0 en 2-0 Armenteros, 3-0 Kuwas, 4-0 Pelupessy,
5-0 Darri
26/10/2016IJsselmeervogels (IV)Koninklijke HFC (III)3-11.250Berben1-0 Grot, 2-0 Akla, 2-1 Noordmans, 3-1 Grot (pen)
26/10/2016Kozakken Boys (III)Ajax1-64.000Manschot0-1 Cassierra, 0-2 El Ghazi, 0-3 Cassierra, 0-4 Cerny,
0-5 Clement, 1-5 Ignacio, 1-6 Clement
26/10/2016FC UtrechtFC Groningen1-016.377Gözübüyük1-0 Barazite
26/10/2016VitesseRKC Waalwijk (II)4-1Higler1-0 Zhang, 1-1 Langedijk, 2-1 Baker (pen),
3-1 Nakamba, 4-1 Nathan
27/10/2016FC Eindhoven (II)sc Heerenveen 1-2Vd Kerkhof0-1 Namli, 0-2 Ghoochannejhad, 1-2 Caenepeel
27/10/2016PEC ZwolleVVV-Venlo (II)2-112.275Kamphuis1-0 Ehizibue, 2-0 Mokhtar, 2-1 Sleegers
3e ronde
13/12/2016IJsselmeervogels (IV)sc Heerenveen 0-14.750Bax0-1 Ghoochannejhad
13/12/2016FC Volendam (II)VVSB (III)4-13.988Van Boekel1-0 Schouten, 1-1 Serbony, 2-1 Kwakman,
3-1 Van Velzen, 4-1 Van Kippersluis
14/12/2016AZASWH (IV)2-04.600S. Mulder1-0 Mühren, 2-0 Friday
14/12/2016FeyenoordADO Den Haag5-132.500Janssen1-0 Jørgensen, 2-0 (pen) en 3-0 Kuyt, 4-0 El Ahmadi,
5-0 Kuyt (pen), 5-1 Kastaneer
14/12/2016PEC ZwolleFC Utrecht0-17.600Kuipers1-0 Brock-Madsen, 1-1 Conboy, 1-2 Zivkovic
14/12/2016VitesseJodan Boys (V) ***4-07.257Vd Graaf1-0 Miazga, 2-0 Tighadouini, 3-0 Baker (pen),
4-0 Rashica; R: Marengo (Jod)
15/12/2016SC Cambuur (II)Ajax2-19.203Blom1-0 en 2-0 Barto, 2-1 Clement
15/12/2016Heracles AlmeloSparta Rotterdam0-36.112Gözübüyük0-1, 0-2 en 0-3 El Azzouzi; R: Duarte (Her)
Kwartfinale
24/01/2017FC Volendam (II)Sparta Rotterdam ***1-13.469Kamphuis0-1 Verhaar, 1-1 Steltenpool
25/01/2017AZsc Heerenveen 1-08.276Kuipers1-0 Luckassen
25/01/2017FC UtrechtSC Cambuur (II) ***2-213.997Van Boekel1-0 Leeuwiin, 1-1 Bakker (pen), 1-2 Barto, 2-2 Troupee
26/01/2017VitesseFeyenoord2-015.673Makkelie1-0 Kashia, 2-0 Tighadouini
Halve finale
01/03/2017Sparta RotterdamVitesse1-210.349Van Boekel0-1 en 0-2 Baker, 1-2 Kashia (e.d.)
02/03/2017AZ ***SC Cambuur (II)0-014.239BlomR: Van Eijden (AZ)
Finale
30/04/2017AZVitesse0-246.105Makkelie0-1 en 0-2 Van Wolfswinkel
Gespeeld in Rotterdam (Stadion Feijenoord)

KNVB Beker 2015-2016




Voor het eerst sinds 2008 wint Feyenoord weer eens een prijs en nat als in 2008 is dat de beker. In een matige finale wordt FC Utrecht met 2-1 verslagen. Beide teams verdienden de finaleple. FC Utrecht schakelde PSV op eigen veld uit, terwijl Feyenoord onder meer Ajax (al in de tweede ronde) en AZ (in de halve finale versloeg).

Het verhaal van deze bekereditie is echter dat van VVSB. Mede dankzij een gunstige loting bereikt de Topklasser uit Noordwijkerhout via Rijnsburgse Boys, FC Emmen, Capelle en FC Den Bosch de halve finale, waarin het zeventig minuten stand houdt tegen FC Utrecht, voordat het sprookje voorbij is. VVSB is de eerste amateurclub sinds IJsselmeervogels in 1975 die de halve finale van de beker bereikt.

1e ronde
26/08/2015Hercules (III)Noordwijk (IV) ***2-2500Vd Elzen0-1 Borsboom, 1-1 Fonfille, 2-1 Borsboom,
2-2 Goncalves
26/08/2015WKE (III)GVVV (III)3-0450Pérez1-0 Van der Voort (ed), 2-0 Eleveld, 3-0 Görtz
R: Terschegget (GVV)
26/08/2015Dubbeldam(VI)DOVO (IV)1-4600Gerritsen1-0 Van der Weiden, 1-1 J. Patrick, 1-2 Toonen,
1-3 en 1-4 Raterink
26/08/2015SC Genemuiden (IV)Zaanlandia (VI)4-0750Dröge1-0 Jansen, 2-0 Bremmer, 3-0 Jansen, 4-0 Rotman
26/08/2015Ter Leede (IV)Longa'30 (V)7-3125Ruperti1-0 Ammerlaan, 2-0 Verplancke, 3-0 Schreurs,
4-0 Ammerlaan, 4-0 Van de Kooye, 5-1 Heinsbroek,
6-1 Verplancke, 6-2 Klein Goldewijk,
7-2 Ammerlaan, 7-3 Heinsbroek; R: Boschker (Lon)
26/08/2015Hoogland (V)Rijnsburgse Boys (III)0-3600D'Onorio0-1 Leonard, 0-2 en 0-3 Vlug
26/08/2015Hoek (IV)EVV (III)0-1250Prooi0-1 Beckers
26/08/2015HSC'21 (III) **Excelsior Maassluis (III)2-1422Puts1-0 Postma, 1-1 Vink, 2-1 Postma
26/08/2015Blauw Geel'38 (IV)Scheveningen (III)0-1300Cairo0-1 Goeman; R: Gomez (Sch), Van Vessem (Bla)
26/08/2015FC Lisse (III)Halsteren (IV)2-1250Wiemer1-0 Fokkema, 1-1 Bedaf, 2-1 Buijs
Gestaakt bij 1-1 en uitgespeeld op 2/9/2015
26/08/2015ONS Sneek (III) **VC Vlissingen (IV)3-2400Bronsvoort1-0 Ramos, 1-1 Abdendi, 1-2 Pinas,
2-2 en 3-2 De Wagt
Gestaakt bij 1-2 en uitgespeeld op 2/9/2015
26/08/2015OJC Rosmalen (III) ***Sparta Nijkerk (IV)2-2500Roeleveld0-1 Tervoert, 1-1 Strijbosch, 1-2 Tervoert,
2-2 De Jong
26/08/2015SC Feyenoord (VI)UNA (III)2-1300Vd Eijk1-0 en 2-0 Obiku, 2-1 Van de Gevel
Gestaakt bij 2-0 en uitgespeeld op 2/9/2015
26/08/2015JSV Nieuwegein (V)HBS (III)1-3200Serik0-1 Wright (e.d.), 0-2 Samoender, 1-2 Zwezerijnen,
1-3 Koffeman
26/08/2015TEC (III)Berkum (V)0-1400Van Kraay0-1 Bacuna; R: Hese (TEC)
26/08/2015Harkemase Boys (IV)De Treffers (III)1-3700Otto0-1 Verbeek, 1-1 Renken, 1-2 Verbeek (pen),
1-3 Maertzdorf
26/08/2015Blerick (VI)Capelle (III) **1-5400Witlox1-0 Van Liempd, 1-1 Van der Sande, 1-2 Blokland,
1-3 Kleijn, 1-4 Van der Sande, 1-5 Kleijn
26/08/2015IJsselmeervogels (III)Koninklijke HFC (III)0-1600Martens0-1 Opoku
26/08/2015Groene Ster (IV)ACV (IV)0-2300Berben0-1 De Vries, 0-2 Menting
26/08/2015Excelsior'31 (IV)SCM (VII)10-2300Oostrom1-0 Köse, 2-0 Pot, 3-0 en 4-0 Gerritsen, 5-0 Pot,
6-0 Gerritsen, 6-1 Willems, 6-2 Paulissen, 7-2 Köse,
8-2 Pot, 9-2 Gerritsen, 10-2 Ten Bolscher
26/08/2015RKAVV (IV)Staphorst (IV)0-1200Van der Burg0-1 Kroes
Gestaakt bij 0-1 en uitgespeeld op 2/9/2015
2e ronde
22/09/2015Scheveningen (III)Telstar (II) ***0-0500OostromR: Goeman (Sch)
22/09/2015Capelle (III) ***MVV Maastricht (II)1-1650Dieperink0-1 Labylle, 1-1 Balrak
22/09/2015OJC Rosmalen (III)Sparta Rotterdam (II) **3-41.500Otto1-0 Scholts, 1-1 Stokkers, 1-2 Verhaar, 2-2 Geerts,
3-2 Chraou (pen), 3-3 Verhaar, 3-4 Hiwat
R: SCholts, Van Zijl (OJC)
22/09/2015AFC (III)FC Emmen (II)2-3300Lindhout0-1 Seip, 0-2 Gyasi, 1-2 Sutorius,
1-3 Streutker, 2-3 Jesse
22/09/2015NAC Breda (II)SC Heerenveen0-16.200Manschot0-1 Veerman; R: Dingsdag (NAC)
22/09/2015ONS Sneek (III)FC Utrecht0-21.500Van Boekel0-1 Barazite, 0-2 Rubin
22/09/2015Noordwijk (IV)NEC0-3871Blank0-1 Santos, 0-2 Ritzmaier, 0-3 Rayhi
22/09/2015ACV (IV)Excelsior'31 (IV)1-2500Mulder1-0 De Jonge Rosa, 1-1 Hempenius,
1-2 Gerritsen Mulkes
22/09/2015Kozakken Boys (III)Staphorst (IV)4-2800Vd Eijk1-0 Timmerman (ed), 2-0 Eloisghiri, 2-1Brakke,
3-1 Eloisghiri, 4-1 Hammouti, 4-2 Mijnheer
22/09/2015EVV (III)Almere City FC (II)0-3400Vd Vrande0-1 Kip (pen), 0-2 Braken, 0-3 Boldewijn
22/09/2015FC Lienden (III)FC Volendam (II)1-0800Perez1-0 Grot
22/09/2015Spakenburg (III)Ter Leede (IV)3-0600Wesdorp1-0 Van der Wilt, 2-0 Gouriye, 3-0 N. Tol
22/09/2015SC Genemuiden (IV) ***ADO Den Haag 3-32.200Bax0-1 Gorré, 0-2 Havenaar, 1-2 en 2-2 Van der Kolk,
3-2 Riemens, 3-3 Marengo; R: Vd Kooy (Gen)
22/09/2015SC Feyenoord (VI)FC Dordrecht (II)0-2800Vd Heuvel0-1 Janga, 0-2 Chacon; R: Bentem (Fey)
22/09/2015FC Lisse (III)HHC Hardenberg (III)0-4400De Brito0-1 Hooiveld, 0-2 Werkman, 0-3 Ties,
0-4 Hooiveld
22/09/2015DOVO (IV)Willem II0-32.200Vd Graaf0-1 en 0-2 Haemhouts, 0-3 De Sa
22/09/2015PSVSC Cambuur3-214.500Higler1-0 Locadia, 2-0 Heerings (ed),
2-1 en 2-2 (pen) Ogbeche, 3-2 De Jong (pen)
23/09/2015Koninklijke HFC (III)FC Eindhoven (II)3-21.000Van Herk0-1 Massop, 1-1 Tamerus, 2-1 El Yaakoubi,
3-1 Van den Ban, 3-2 Vink
23/09/2015HSC'21 (III) **Go Ahead Eagles (II) ***2-21.634Kuipers1-0 Ter Hogt, 1-1 David, 2-1 Grondman,
2-2 Teijsse; R: Wolters (GAE), Ce. Uguz (HSC)
23/09/2015HBS (III)FC Oss (II)4-11.200Vd Kerkhof1-0 De Geer, 1-1 Bakx, 2-1 Westdijk,
3-1 De Geer, 4-1 Six; R; Jansen (Oss)
23/09/2015Rijnsburgse Boys (III)VVSB (III) ***3-31.0001-0 Wijks, 1-1 en 1-2 Van Niel, 2-2 Hessing,
2-3 Van der Slot, 3-3 Ignacio
23/09/2015FC GroningenFC Twente2-113.500Blom0-1 Ter Avest, 1-1 Linssen, 2-1 Maduro
23/09/2015AZVVV-Venlo (II)6-17.188Liesveld1-0 Vd Linden (pen), 2-0 Tankovic, 2-1 Van Crooy,
3-1 Mühren, 4-1 en 5-1 Henriksen, 6-1Tankovic
23/09/2015Heracles Almelo **Vitesse4-110.587Makkelie0-1 Oliynyk, 1-1 Gosens, 2-1 Tannane (pen),
3-1 Gladon, 4-1 Weghorst
R: Ibarra, Nabamba, Kashia (Vit)
23/09/2015Fortuna Sittard (II)Achilles'29 (II) **1-31.130Higler0-1 Penterman, 1-1 Hutten, 1-2 Sürmeli,
1-3 Boogers
23/09/2015Berkum (V)JVC Cuijk (III)4-4750Kooij1-0 Wellenberg, 1-1 Zaimi, 2-1 Bacuna, 2-2 Eind,
3-2 Kok, 3-3 Zaimi, 4-3 C. van der Meulen,
4-4 Zaimi
23/09/2015Barendrecht (III)Excelsior0-21.250Gözübüyük0-1 Van Weert, 0-2 Van Mieghem
23/09/2015WKE (III)FC Den Bosch (II) **2-51.000Mulder0-1 Thomassen, 1-1 Albertus, 1-2 Thomassen,
2-2 Albertus, 2-3 Thomassen, 2-4 Havar,
2-5 Boddaert; R: Sanafikhah, Eleveld (WKE)
23/09/2015De Treffers (III)Roda JC Kerkrade0-31.000Janssen0-1 Faik, 0-2 Juric, 0-3 Van Hyfte
23/09/2015AjaxDe Graafschap2-024.738Kamphuis1-0 Fischer, 2-0 Heitinga
24/09/2015RKC Waalwijk (II)Helmond Sport (II)1-21.200Martens1-0 Cicilia, 1-1 De Reuver, 1-2 Van de Sande
24/09/2015FeyenoordPEC Zwolle3-040.000Nijhuis1-0 Marcellis (ed), 2-0 en 3-0 Kuijt
3e ronde
27/10/2015PSVSC Genemuiden (IV)6-031.000Lindhout1-0 De Jong, 2-0 en 3-0 Pereiro, 4-0 Pröpper,
5-0 Moreno, 6-0 Moreiro
27/10/2015Heracles AlmeloKoninklijke HFC (III)3-18.033Vd Graaf1-0 Gladon, 1-1 Den Hartigh, 2-1 Breukers,
3-1 Bel Hassani
27/10/2015Almere City FC (II)FC Den Bosch (II)0-31.254Bax0-1 Zeldenrust, 0-2 Pozder, 0-3 Esajas
27/10/2015Berkum (V)HHC Hardenberg (III)0-31.500Janssen0-1 Van der Leij, 0-2 Krohne, 0-3 Van der Leij
27/10/2015VVSB (III)FC Emmen (II)3-11.000C. Mulder1-0 Ruigrok, 2-0 Van Niel, 2-1 Mannes, 3-1 Bekooij
Gespeeld in Katwijk (terrein Quick Boys)
27/10/2015Achilles'29 (II)Spakenburg (III)2-11.913Kamphuis1-0 Dingil, 2-0 Van Straaten, 2-1 Vd Meiracker
27/10/2015FC Dordrecht (II)Capelle (III) **0-12.243Manschot0-1 Pattinama
27/10/2015Go Ahead Eagles (II)Willem II0-25.867Nijhuis0-1 en 0-2 Zivkovic
28/10/2015HBS (III)Kozakken Boys (III)1-22.000Vd Kerkhof1-0 Westdijk, 1-1 Bot, 1-2 Grot
28/10/2015FeyenoordAjax1-047.500Van Boekel1-0 Veltman (e.d.)
28/10/2015FC Lienden (III)Roda JC Kerkrade ***1-12.400Vd Heuvel1-0 Broekhof, 1-1 Van Hyfte
28/10/2015Excelsior'31 (IV)Excelsior4-31.750Kuipers0-1 en 0-2 Van Weert, 1-2 Köse, 2-2 Gerritsen,
3-2 Davina, 3-3 Van Weert, 4-3 Ezafzafi
28/10/2015FC Utrecht **FC Groningen5-314.503Liesveld1-0 Ramselaar, 1-1 De Leeuw, 1-2 Linssen,
2-2 Diemers, 3-2 Ayoub, 3-3 Drost,
4-3 Barazite, 5-3 Peterson
29/10/2015NECSparta Rotterdam (II)4-06.003Braamhaar1-0 en 2-0 Breinburg, 3-0 Foor, 4-0 Santos
29/10/2015SC HeerenveenHelmond Sport (II)1-011.515S. Mulder`1-0 Veerman; R: Veerman (Hee)
29/10/2015Telstar (II)AZ0-13.200Higler0-1 Van Overeem
4e ronde
15/12/2015HHC Hardenberg (III)NEC2-04.000Makkelie1-0 Kobussen, 2-0 Krohne
15/12/2015Excelsior'31 (IV)FC Den Bosch (II)1-32.000Vd Kerkhof0-1 Slivka,1-1 Vosskühler, 1-2 Zeldenrust (pen),
1-3 Hofstede; R: Heemskerk (DBo)
15/12/2015Roda JC KerkradeSC Heerenveen3-17.258Blom1-0 en 2-0 (pen) Juric, 2-1 Van Peppen (e.d.),
3-1 Ngohbo; R: Van den berg (Hee)
16/12/2015Achilles'29 (II)FC Utrecht **0-52.500Higler0-1 Haller, 0-2 Barazite, 0-3 en 0-4 Haller,
0-5 Joosten
16/12/2015Kozakken Boys (III)AZ1-34.000S. Mulder0-1 Gouweleeuw (pen), 1-1 jongeneel,
1-2 Gouweleeuw (p), 1-3 Mühren: R:
16/12/2015Capelle (III)VVSB (III)2-32.800Bax1-0 Van der Sande, 1-1 Jozic, 1-2 Parami,
1-3 Serbony, 2-3 Balrak
Gespeeld in Rotterdam (Woudestein)
16/12/2015Heracles AlmeloPSV2-37.874Kuipers1-0 Bel Hassani, 1-1 Locadia, 2-1 Tannane (pen),
2-2 Castro (e.d.), 2-3 Locadia; R: Pasveer (PSV)
17/12/2015Feyenoord **Willem II2-147.500Janssen0-1 Andersen, 1-1 Vilhena, 2-1 Kuijt (pen)
R: D. Wuytens (Wil)
Kwartfinale
02/02/2016AZHHC Hardenberg (III)1-07.623Van Boekel1-0 Janssen
03/02/2016FC Den Bosch (II)VVSB (III)2-35.266Kamphuis1-0 Carlone, 2-0 Khalouta, 2-1 Bekooij,
2-2 Van der Slot, 2-3 Parami
03/02/2016Roda JC KerkradeFeyenoord **0-112.595Janssen0-1 Botteghin
04/02/2016PSVFC Utrecht1-320.000Liesveld0-1 Ramselaar, 0-2 Haller, 0-3 Ramselaar,
1-3 Leeuwin (e.d.)
Halve Finale
02/03/2016FC UtrechtVVSB (III)3-023.750Higler1-0 Van der Slot (e.d.), 2-0 Haller, 3-0 Joosten
03/03/2016FeyenoordAZ3-147.500Makkelie1-0 Henriksen (e.d.), 1-1 Henriksen, 2-1 Kramer,
3-1 Kuyt (pen)
Finale
24/04/2016FeyenoordFC Utrecht2-145.592Kuipers1-0 Kramer, 1-1 Leeuwin, 2-1 Bednarek (e.d.)

KNVB Beker 2014-2015




1e ronde
27/08/2014Capelle **EHC3-2
27/08/2014DOS '37WAVV6-1
27/08/2014ZSVFC Lisse0-4
27/08/2014HBSJuliana '316-1
27/08/2014ADO '20Scheveningen0-1
27/08/2014IJsselmeervogelsJVC Cuijk1-3
27/08/2014ASWHHSC '214-1
27/08/2014Ajax (am)De Valk4-0
27/08/2014FVCSportlust '461-2
27/08/2014DeltasportLeonidas1-0
27/08/2014Oude MaasDOSKO **1-3
27/08/2014WKEPelikaan1-0
26/08/2014Kozakken BoysStormvogels '287-0
27/08/2014Flevo BoysHaaglandia6-2
27/08/2014Barendrecht **De Ster2-1
27/08/2014SC FeyenoordDe Dijk **2-4
27/08/2014MSCONS Sneek1-2
27/08/2014De BatavenUrk1-3
27/08/2014JOS WatergraafsmeerNoordwijk2-1
27/08/2014EVVSpirit '304-0
27/08/2014FC LiendenExcelsior Maassluis0-1
2e ronde
23/09/2014CapelleFC Volendam0-1
23/09/2014Rijnsburgse BoysSparta Rotterdam0-3
23/09/2014ScheveningenFC Lisse4-1
23/09/2014VVSBVitesse1-2
23/09/2014SpakenburgNAC Breda3-4
23/09/2014Almere City FC ***ADO Den Haag2-2
23/09/2014Ajax (am)NEC ***2-2
23/09/2014ONS SneekFC Dordrecht0-3
23/09/2014Flevo BoysDOS '371-0
23/09/2014HHC HardenbergRKC Waalwijk1-0
23/09/2014Excelsior MaassluisFC Emmen1-4
23/09/2014VVV-Venlo ***FC Eindhoven0-0
23/09/2014Kozakken BoysSportlust '46 **1-2
23/09/2014DeltasportWillem II2-1
23/09/2014Roda JC Kerkradesc Heerenveen2-1
24/09/2014HBSHeracles Almelo1-2
24/09/2014DOSKODe Graafschap0-1
24/09/2014AFCExcelsior0-2
24/09/2014De DijkFortuna Sittard **4-7
24/09/2014JOS WatergraafsmeerAjax0-9
24/09/2014PEC ZwolleFC Oss3-2
24/09/2014BarendrechtFC Groningen1-4
24/09/2014JVC CuijkGVVV1-2
24/09/2014De Treffers **Telstar2-1
24/09/2014FC Den BoschSC Cambuur0-4
24/09/2014UrkUNA2-1
24/09/2014ASWHWKE2-3
24/09/2014EVVAZ0-1
24/09/2014MVV Maastricht **Helmond Sport4-3
24/09/2014Go Ahead EaglesFeyenoord2-0
25/09/2014Achilles '29FC Twente1-3
25/09/2014PSVFC Utrecht2-0
3e ronde
28/10/2014UrkAjax0-4
28/10/2014VVV-VenloMVV Maastricht2-0
28/10/2014De GraafschapDeltasport4-1
28/10/2014Heracles AlmeloFC Emmen6-2
28/10/2014Fortuna SittardNAC Breda **2-3
28/10/2014VitesseFC Dordrecht2-1
29/10/2014Almere City FCPSV1-5
29/10/2014PEC ZwolleHHC Hardenberg6-1
29/10/2014SC Cambuur **Scheveningen2-0
29/10/2014Flevo BoysFC Groningen1-8
29/10/2014GVVVAZ0-5
29/10/2014FC VolendamSportlust '463-0
29/10/2014Go Ahead EaglesFC Twente ***0-0
30/10/2014De TreffersNEC1-3
30/10/2014WKEExcelsior0-3
30/10/2014Roda JC Kerkrade **Sparta Rotterdam4-2
4e ronde
16/12/2014VVV-VenloPEC Zwolle0-1
16/12/2014Heracles AlmeloSC Cambuur0-3
17/12/2014De GraafschapFC Twente2-4
17/12/2014AZNEC2-1
17/12/2014FC GroningenFC Volendam3-0
18/12/2014ExcelsiorNAC Breda6-0
18/12/2014AjaxVitesse0-4
20/01/2015Roda JC Kerkrade **PSV3-2
Kwartfinale
27/01/2015SC CambuurPEC Zwolle **2-3
27/01/2015FC TwenteAZ3-0
28/01/2015Roda JC KerkradeExcelsior1-4
28/01/2015FC Groningen *Vitesse4-0
Halve Finale
07/04/2015FC TwentePEC Zwolle ***1-130.000Makkelie0-1 Brama, 1-1 Mokhtar
08/04/2015FC GroningenExcelsior3-022.000Van Boekel1-0 Hateboer, 2-0 Rusnak, 3-0 Chery
Finale
03/05/2015PEC ZwolleFC Groningen0-245.000Liesveld0-1 en 0-2 Rusnak

KNVB Beker 2013-2014




1e ronde
28/08/2013De ZouavenTer Leede2-0
28/08/2013DFSSneek Wit Zwart2-7
28/08/2013ScheveningenVVSB2-1
28/08/2013CapelleFC Chabab4-1
28/08/2013OWIOSEVV1-5
28/08/2013NoordwijkWKE1-0
28/08/2013FC LisseTEC **2-4
28/08/2013RVVHJOS Watergraafsmeer2-1
28/08/2013OJC RosmalenHoek **1-3
28/08/2013SVLEHC **2-3
28/08/2013SHOAFC1-2
28/08/2013Harkemase BoysRohda Raalte4-1
28/08/2013VolkelRijnsburgse Boys0-3
28/08/2013HHC HardenbergJVC Cuijk1-2
28/08/2013DVS'33 ErmeloHollandia4-1
28/08/2013IJsselmeervogelsFC Lienden3-0
28/08/2013SC GenemuidenDeurne **0-1
28/08/2013Kozakken BoysBe Quick 18872-1
2e ronde
24/09/2013Capelle **Almere City FC1-0
24/09/2013Harkemase BoysNEC0-8
24/09/2013TECMVV Maastricht1-3
24/09/2013KatwijkSC Cambuur1-6
24/09/2013De GraafschapExcelsior1-3
24/09/2013Excelsior '31 **Willem II2-1
24/09/2013IJsselmeervogels **Helmond Sport3-2
24/09/2013FC OssVVV-Venlo1-2
24/09/2013Kozakken BoysScheveningen3-0
24/09/2013Achilles'29HSC'215-1
24/09/2013DVS'33 ErmeloGo Ahead Eagles0-3
24/09/2013DeurneFC Emmen0-2
24/09/2013EHCFC Eindhoven1-4
24/09/2013BarendrechtJVC Cuijk0-2
24/09/2013GVVVADO Den Haag0-3
24/09/2013RKC WaalwijkHeracles Almelo **0-1
25/09/2013RVVHVitesse1-3
25/09/2013SmitshoekNAC Breda1-2
25/09/2013Rijnsburgse BoysRoda JC Kerkrade1-2
25/09/2013AFCFC Groningen0-2
25/09/2013PSVTelstar4-1
25/09/2013AZ **Sparta Rotterdam4-1
25/09/2013FC UtrechtFC Den Bosch4-1
25/09/2013HoekHBS3-0
25/09/2013PEC ZwolleFortuna Sittard2-0
25/09/2013De ZouavenNoordwijk0-2
25/09/2013ASWHADO '201-0
25/09/2013Ajax **FC Volendam4-2
26/09/2013sc HeerenveenFC Twente3-0
26/09/2013Wilhelmina '08Sneek Wit Zwart3-1
26/09/2013De TreffersEVV0-1
26/09/2013FeyenoordFC Dordrecht3-0
3e ronde
29/10/2013AjaxASWH4-1
29/10/2013MVV MaastrichtADO Den Haag2-1
29/10/2013Kozakken BoysFC Utrecht **1-2
29/10/2013FC EindhovenNEC0-1
29/10/2013FC EmmenIJsselmeervogels2-3
29/10/2013JVC CuijkEVV3-0
29/10/2013SC Cambuur ***NAC Breda2-2
30/10/2013PSVRoda JC Kerkrade1-3
30/10/2013AZAchilles'297-0
30/10/2013VitesseNoordwijk5-0
30/10/2013PEC ZwolleWilhelmina '084-0
30/10/2013Excelsior '31Heracles Almelo2-5
30/10/2013FC GroningenCapelle2-0
30/10/2013FeyenoordHoek3-0
31/10/2013sc HeerenveenVVV-Venlo1-0
31/10/2013ExcelsiorGo Ahead Eagles1-0
4e ronde
17/12/2013ExcelsiorPEC Zwolle1-4
18/12/2013AZ ***sc Heerenveen2-2
18/12/2013Roda JC KerkradeVitesse3-1
18/12/2013SC CambuurFC Utrecht0-2
18/12/2013JVC CuijkMVV Maastricht2-1
18/12/2013Heracles AlmeloFeyenoord ***1-1
19/12/2013FC GroningenNEC0-1
19/12/2013IJsselmeervogelsAjax0-3
Kwartfinale
21/01/2014Roda JC KerkradeAZ0-2
22/01/2014PEC ZwolleJVC Cuijk5-1
22/01/2014NECFC Utrecht1-0
22/01/2014AjaxFeyenoord3-1
Halve Finale
26/03/2014PEC ZwolleNEC2-1
26/03/2014AZAjax0-1
Finale
20/04/2014PEC ZwolleAjax5-142.5000-1 Van Rhijn, 1-1 en 2-1 Thomas,
3-1 en 4-1 Fernandez, 5-1 Van Polen
Gespeeld in Rotterdam (De Kuip)

KNVB Beker 2012-2013




1e ronde
22/08/2012ADO '20 **Katwijk3-2
22/08/2012CapelleUnitas3-0
22/08/2012ChababRVVH1-2
22/08/2012De TreffersMontfoort ***1-1
22/08/2012De ZouavenDETO3-2
22/08/2012DVS '33AFC0-1
22/08/2012EHCGenemuiden4-1
22/08/2012Excelsior '31Lienden **2-3
22/08/2012FC LisseRKHVV4-2
22/08/2012SC FeyenoordHollandia **0-2
22/08/2012GemertVVSB2-1
22/08/2012GVVVGroene Ster4-0
22/08/2012HBSHHC Hardenberg3-2
22/08/2012HoogeveenDESO1-3
21/08/2012IJsselmeervogelsArgon6-2
22/08/2012InternosONS Sneek0-5
22/08/2012JVC Cuijk ***Barendrecht3-3
22/08/2012KloetingeEVV3-1
22/08/2012Kozakken BoysAlcides5-0
22/08/2012NoordwijkSittard4-1
22/08/2012Rijnsburgse BoysHSC '212-1
22/08/2012Sneek Wit Zwart ***De Jodan Boys1-1
22/08/2012SpakenburgAchilles '290-4
22/08/2012Sparta NijkerkWKE3-1
22/08/2012StaphorstHaaglandia5-1
22/08/2012UNAScheveningen ***3-4
22/08/2012VVOG ***Leonidas3-3
22/08/2012XerxesDZBNVC3-0
2e ronde
27/09/2012Achilles '29PSV2-3
25/09/2012ADO '20Almere City FC4-1
25/09/2012AFCFC Den Bosch **0-1
27/09/2012AZSC Veendam4-1
26/09/2012CapelleHBS3-4
27/09/2012De ZouavenEHC0-1
26/09/2012DESOSC Cambuur1-5
25/09/2012FC LisseRKC Waalwijk0-5
26/09/2012FC UtrechtAjax0-3
26/09/2012GemertVitesse0-3
25/09/2012Go Ahead Eagles ***VVV Venlo4-4
26/09/2012GVVVFC Groningen1-2
25/09/2012HollandiaFortuna Sittard1-0
26/09/2012IJsselmeervogelsADO Den Haag0-2
25/09/2012JVC CuijkFC Eindhoven **2-4
26/09/2012KloetingeTelstar0-4
26/09/2012Kozakken BoysSC Heerenveen0-4
26/09/2012LiendenHeracles Almelo0-4
26/09/2012MVV MaastrichtNAC Breda1-3
26/09/2012NECFeyenoord **2-3
25/09/2012ONS Sneek ***Excelsior1-1
26/09/2012Rijnsburgse BoysFC Volendam1-0
25/09/2012Roda JCPEC Zwolle **0-1
26/09/2012RVVHFC Twente0-1
25/09/2012Scheveningen **FC Oss2-1
26/09/2012Sneek Wit Zwart ***Noordwijk2-1
25/09/2012SpartaAGOVV Apeldoorn3-2
25/09/2012Sparta NijkerkDe Graafschap2-3
25/09/2012StaphorstMontfoort2-0
25/09/2012VVOGFC Emmen ***0-0
26/09/2012Willem IIFC Dordrecht0-2
26/09/2012XerxesDZBHelmond Sport3-3
3e ronde
30/10/2012ADO '20FC Eindhoven6-1
30/10/2012De GraafschapGo Ahead Eagles0-3
30/10/2012FC DordrechtScheveningen2-1
30/10/2012FC GroningenADO Den Haag1-0
01/11/2012FC TwenteFC Den Bosch1-2
31/10/2012Heracles AlmeloSparta2-0
31/10/2012NAC BredaHBS1-1
31/10/2012ONS SneekAjax0-2
31/10/2012PSVEHC3-1
30/10/2012Rijnsburgse Boys ***FC Emmen0-0
31/10/2012RKC WaalwijkPEC Zwolle2-4
30/10/2012SC Cambuur ***Telstar1-1
01/11/2012SC HeerenveenHollandia1-0
01/11/2012Sneek Wit ZwartAZ1-4
31/10/2012VitesseStaphorst4-0
01/11/2012XerxesDZBFeyenoord0-4
4e ronde
18/12/2012FC Den BoschSC Cambuur1-0
18/12/2012FC DordrechtAZ2-4
20/12/2012FC GroningenAjax0-3
19/12/2012Go Ahead EaglesPEC Zwolle **2-3
19/12/2012NAC BredaHeracles Almelo1-3
18/12/2012Rijnsburgse BoysPSV0-4
19/12/2012SC HeerenveenFeyenoord ***2-2
19/12/2012VitesseADO '2010-1
Kwartfinale
29/01/2013FC Den BoschAZ0-5
29/01/2013PEC ZwolleHeracles Almelo3-2
29/01/2013PSVFeyenoord2-1
29/01/2013VitesseAjax0-4
Halve Finale
27/02/2013AjaxAZ0-3
27/02/2013PEC ZwollePSV0-3
Finale
09/05/2013AZPSV2-1 Details

KNVB Beker 2011-2012




1e ronde
24/08/2011Achilles '29Katwijk1-0
24/08/2011ActiefExcelsior '311-2
24/08/2011Alphense BoysMontfoort0-1
24/08/2011ARCQuick '206-2
24/08/2011BarendrechtFC Hilversum ***1-1
24/08/2011Be Quick 1887HHC Hardenberg0-3
24/08/2011CapelleWKE ***1-1
24/08/2011De TreffersRijnsburgse Boys1-0
24/08/2011EVVHoek5-3
24/08/2011GOESZwaluwen V1-5
24/08/2011GVVVNemelaer3-1
24/08/2011HaaglandiaFC Lisse0-1
24/08/2011HollandiaScheveningen0-1
24/08/2011IJsselmeervogelsAFC2-1
24/08/2011JVC Cuijk ***Voorschoten '971-1
24/08/2011LiendenBennekom3-4
24/08/2011NECHarkemase Boys2-3
24/08/2011NoordwijkEHC4-1
24/08/2011ODIN '59VVSB **1-2
24/08/2011SomerenGenemuiden1-4
24/08/2011Sparta NijkerkHoogland5-1
24/08/2011StaphorstGroene Ster4-2
24/08/2011SVZWHBS4-5
24/08/2011UNASpakenburg2-0
24/08/2011UrkBerkum1-2
24/08/2011VCKArgon0-5
24/08/2011Young BoysHSC '211-2
24/08/2011Zwaluwen '30Susteren3-0
2e ronde
22/09/2011Achilles '29 ***Telstar1-1
20/09/2011ARCMVV Maastricht0-8
21/09/2011ArgonAlmere City FC0-2
22/09/2011AZ **FC Groningen4-2
20/09/2011BennekomRoda JC1-6
21/09/2011BerkumSC Veendam2-0
20/09/2011Cambuur LeeuwardenFC Zwolle0-1
21/09/2011De Graafschap ***FC Utrecht1-1
21/09/2011De TreffersHHC Hardenberg3-2
20/09/2011EVVFC Oss1-5
20/09/2011Excelsior '31Excelsior0-5
21/09/2011FC EindhovenFC Emmen3-1
21/09/2011FC HilversumRKC Waalwijk0-3
20/09/2011FeyenoordAGOVV Apeldoorn4-0
20/09/2011Fortuna SittardNEC **2-4
21/09/2011GenemuidenHSC '213-1
20/09/2011Go Ahead Eagles **Helmond Sport3-1
20/09/2011Harkemase Boys **Willem II4-2
21/09/2011HBSFC Lisse2-3
20/09/2011IJsselmeervogelsFC Dordrecht0-2
21/09/2011JVC CuijkHeracles Almelo0-1
20/09/2011MontfoortSparta1-6
21/09/2011NoordwijkAjax1-3
21/09/2011ScheveningenADO Den Haag1-3
20/09/2011Sparta Nijkerk **Staphorst4-2
21/09/2011UNAFC Volendam1-3
20/09/2011Vitesse ***NAC Breda0-0
21/09/2011VVSBPSV0-8
20/09/2011VVV VenloSC Heerenveen0-2
20/09/2011WKEFC Den Bosch1-2
21/09/2011ZwaluwenFC Twente1-8
20/09/2011Zwaluwen '30GVVV1-2
3e ronde
25/10/2011Achilles '29MVV Maastricht1-0
25/10/2011Almere City FCFC Eindhoven1-2
26/10/2011De TreffersDe Graafschap1-5
25/10/2011ExcelsiorGVVV0-3
27/10/2011FC DordrechtAZ **2-3
25/10/2011FC Oss **FC Den Bosch3-1
26/10/2011FC TwenteGenemuiden4-3
25/10/2011FC ZwolleRKC Waalwijk0-1
27/10/2011Go Ahead EaglesFeyenoord2-1
26/10/2011Heracles AlmeloBerkum4-0
27/10/2011NECFC Volendam1-0
26/10/2011PSVFC Lisse3-0
26/10/2011Roda JCAjax2-4
25/10/2011SC HeerenveenHarkemase Boys6-1
26/10/2011SpartaSparta Nijkerk4-0
26/10/2011VitesseADO Den Haag2-1
4e ronde
19/01/2012AjaxAZ2-3
22/12/2011FC EindhovenVitesse1-2
22/12/2011FC TwentePSV1-2
20/12/2011Heracles AlmeloDe Graafschap4-0
21/12/2011NECAchilles '293-0
20/12/2011RKC WaalwijkGo Ahead Eagles3-2
21/12/2011SC HeerenveenFC Oss11-1
20/12/2011SpartaGVVV ***1-1
Kwartfinale
01/02/2012AZGVVV2-1
01/02/2012Heracles AlmeloRKC Waalwijk3-0
02/02/2012PSVNEC3-2
31/01/2012VitesseSC Heerenveen1-2
Halve Finale
22/03/2012AZHeracles Almelo **2-4
21/03/2012SC HeerenveenPSV1-3
Finale
08/04/2012PSVHeracles Almelo3-0 Details