Categorie archieven: KNVB Beker

NVB Beker 1943-1944

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

Voorronde
16/04/1944AFC (II)HRC (III)5-0
16/04/1944AGOVVWilp (III)4-2
16/04/1944BDK (IV)Swift (III)2-1
16/04/1944Bergum (III)LSC3-5
16/04/1944Brabantia (II)Wit Zwart '32 (II)0-1
16/04/1944BVC '12 (III)Wijchen (III)4-1
16/04/1944Concordia (Delft) (III)Blauw Zwart (III)5-4
16/04/1944De Meteoor (III)DTS (III)4-0
16/04/1944De Musschen (III)RDM (III04-2
16/04/1944De Zeeuwen (II)NAC2-6
16/04/1944Enschedese BoysGlanerbrug (III)3-1
16/04/1944ETO (IV)EHS (IV)3-3
16/04/1944GDA (III)Excelsior '20 (III)4-1
16/04/1944GVV'12 (III)WVVZ (III)1-6
16/04/1944Helios (III)ZAC (II)1-3
16/04/1944La Première (III)Tubantia1-3
16/04/1944LeeuwardenAlcides (II)3-2
16/04/1944LSV (Leerdam) (III)Emma0-5
16/04/1944NEO (II)Wierden (III)0-0
16/04/1944PW (IV)Vosta (II)2-9
16/04/1944Quick (Nijmegen)SCH (II)2-1
16/04/1944RWB (III)De Kanaries (II)2-4
16/04/1944SEC (IV)Actif (IV)3-2
16/04/1944Silvolde (III)VIJDO (IV)1-2
16/04/1944Standaard (II)Groene Ster (II)2-3
16/04/1944Steeds Hooger (IV)Waddinxveen (IV)2-1
16/04/1944SVD (Den Bosch) (II)PSV1-4
16/04/1944Tiglia (IV)Panningen (III)7-3
16/04/1944VDZ (III)NEC1-4
16/04/1944Weert'08 (II)De Spechten2-3
16/04/1944Willem IIHelmondia (II)5-1
1e ronde
23/04/1944ADOVCS (III)0-1
23/04/1944AFC (II)Blauw Wit2-2
23/04/1944AGOVVRODA (II)5-1
23/04/1944Ajax SDW (III)10-1
23/04/1944Concordia (Delft) (III)Scheveningen (III)1-3
23/04/1944De SpechtenWit Zwart '32 (II)5-1
23/04/1944Delfzijl (III)WVV (II)1-1
23/04/1944DFCCVV (II)2-0
23/04/1944DHCGDA (III)2-0
DOSS (IV)vrij
DWV (II)vrij
23/04/1944EBOH (III)Martinit (III)3-3
23/04/1944Eijsden (IV)Laura (II)5-1
23/04/1944Enschedese BoysWinterswijk (III)7-1
23/04/1944Excelsior (II)Emma2-3
23/04/1944FCH (Hoensbroek) (III)RKBSV (III)1-2
23/04/1944Gennep (III)Sevenum (IV)0-0
23/04/1944HaarlemBeverwijk (III)8-1
23/04/1944Heer (II)Maurits3-5
23/04/1944Helmond (II)PSV0-4
23/04/1944Hermes DVSRFC2-1
30/04/1944Hillinen (III)GSV (Gouda) (III)4-2
23/04/1944HMS (III)Kampong (IV)1-2
23/04/1944Hoek van Holland (III)Spartaan '20 (III)1-2
23/04/1944HOV (IV)Steeds Hooger (IV)0-0
HVC (II)vrij
IEV (IV)vrij
Lindenheuvel (oud) (III)vrij
23/04/1944LSCLeeuwarden6-1
23/04/1944SC Markelo (IV)SML-Spatram (III)2-4
23/04/1944NACDOSKO (II)5-0
23/04/1944NEA (III)De Meteoor (III)1-4
23/04/1944NECBVC '12 (III)0-2
23/04/1944OVVO (III)BFC (Bussum) (III)8-3
23/04/1944PAZO (III)Hieronymus (III)1-2
23/04/1944Purmerend (IV)Terrasvogels (III)2-3
23/04/1944QSC (III)EDO 2-3
23/04/1944Quick (Amersfoort) (IV)SEC (IV)3-2
23/04/1944RCH (II)EHS (IV)3-0
23/04/1944Rivalen (IV)BDK (IV)2-4
23/04/1944RKHVV (III)Quick (Nijmegen)1-5
30/04/1944RKVVS (IV)Dierensche Boys (III)5-0 regl.Diersensche Boys trekt zich terug
23/04/1944Roosendaal (III)MOC'39 (III)2-1
Sint Michielsgestel (III)vrij
23/04/1944SC Emma (II)Groene Ster (II)0-0
23/04/1944The Rising Hope (III)De Musschen (III)1-2
23/04/1944Tiglia (IV)RIOS'31 (III)1-5
23/04/1944TubantiaHaaksbergen (III)6-1
23/04/1944VeendamBe Quick (Groningen) 2-0
23/04/1944VelocitasEext (III)5-3
Velox (II)vrij
23/04/1944VIJDO (IV)Wageningen1-2
23/04/1944Vosta (II)Apeldoornse Boys (III)5-1
23/04/1944West Frisia (II)Hollandia (III)3-3
23/04/1944WFC (II)OFC (IV)5-0
23/04/1944Wierden (III)ZAC (II)2-3
23/04/1944Willem IIDSV (Dongen) (III)5-1
23/04/1944Woerden (III)UVV (II)0-6
Woltersum (II)vrij
23/04/1944WVVZ (III)De Kanaries (II)1-4
23/04/1944SV Zwolle (IV)Go Ahead 0-10
2e ronde
30/04/1944AGOVVVosta (II)6-2
07/05/1944Blauw WitAjax 3-1
30/04/1944De Meteoor (III)Quick (Amersfoort) (IV)3-0
30/04/1944DOSS (IV)OVVO (III)0-5
30/04/1944DWV (II)BDK (IV)6-1
30/04/1944EmmaHermes DVS2-1
Enschedese BoysRKVVS (IV)5-0 regl.RKVVS trekt zich terug
30/04/1944Groene Ster (II)Eijsden (IV)1-0
30/04/1944HaarlemEDO 2-2
30/04/1944Hieronymus (III)Willem II0-2
Kampong (IV)vrij
30/04/1944Lindenheuvel (oud) (III)RKBSV (III)0-2
30/04/1944LSCWoltersum (II)4-1
30/04/1944Martinit (III)De Musschen (III)1-2
30/04/1944MauritsDe Spechten1-5
30/04/1944NACDFC2-5
30/04/1944PSVDe Kanaries (II)6-0
30/04/1944RCH (II)Hollandia (III)2-2
30/04/1944Scheveningen (III)DHC0-1Gespeeld in Delft (terrein DHC)
30/04/1944Sevenum (IV)RIOS'31 (III)3-1
30/04/1944Sint Michielsgestel (III)Roosendaal (III)1-3
30/04/1944SML-Spatram (III)Quick (Nijmegen)0-7
30/04/1944Steeds Hooger (IV)Spartaan '20 (III)6-2
30/04/1944Terrasvogels (III)IEV (IV)2-0
07/05/1944UVV (II)Velox (II)5-1
07/05/1944VCS (III)Hillinen (III)5-0
30/04/1944VeendamGo Ahead 1-7
30/04/1944WageningenBVC '12 (III)3-1
30/04/1944WFC (II)HVC (II)1-3
30/04/1944WVV (II)Velocitas0-2
30/04/1944ZAC (II)Tubantia2-3
3e ronde
07/05/1944AGOVVEnschedese Boys3-0
07/05/1944De Meteoor (III)Hollandia (III)5-1
07/05/1944De Musschen (III)Emma1-2
De SpechtenSevenum (IV)5-0 regl.Sevenum trekt zich terug
07/05/1944EDO DWV (II)1-2
Go Ahead vrij
14/05/1944Groene Ster (II)RKBSV (III)4-0
07/05/1944Kampong (IV)Wageningen1-3
07/05/1944OVVO (III)Terrasvogels (III)2-2
07/05/1944PSVDFC5-1
18/05/1944Quick (Nijmegen)Tubantia2-4
07/05/1944Steeds Hooger (IV)DHC1-3Gespeeld in Delft (terrein DHC)
07/05/1944UVV (II)HVC (II)2-0
14/05/1944VCS (III)Blauw Wit0-2Gespeeld in Den Haag (terrein ADO)
07/05/1944VelocitasLSC1-1
07/05/1944Willem IIRoosendaal (III)10-0
4e ronde
18/05/1944Blauw WitDe Meteoor (III)5-1
18/05/1944DHCPSV2-3
18/05/1944DWV (II)Terrasvogels (III)4-0
18/05/1944Groene Ster (II)De Spechten2-1
18/05/1944LSCAGOVV2-1
18/05/1944UVV (II)Go Ahead 3-0
21/05/1944WageningenTubantia2-3
14/05/1944Willem IIEmma3-0
Kwartfinale
27/05/1944Blauw WitWillem II3-5
29/05/1944Groene Ster (II)DWV (II)6-0
29/05/1944LSCTubantia2-1
29/05/1944PSVUVV (II)9-2
Halve Finale
03/06/1944Groene Ster (II)LSC2-1Gespeeld in Nijmegen (Stadion De Goffert)
03/06/1944Willem IIPSV3-2Gespeeld in Tilburg (Sportpark Tilburg)
Finale
11/06/1944Willem IIGroene Ster (II)9-20-1 Ben Haas, 1-1 W. Engel, 2-1 J. Engel, 3-1 Van Loon,
4-1 Van Loon, 5-1 J. Engel, 6-1 W. Engel, 6-2 Ben Haas,
7-2 J. Engel, 8-2 W. Engel, 9-2 J. Engel
gespeeld in Eindhoven (terrein Eindhoven)

NVB Beker 1942-1943

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
16/05/1943's Gravendeel (IV)Emma1-2
16/05/1943't GooiHolland (III)4-1
16/05/1943AGOVVBe Quick (Zutphen) (II)3-1
16/05/1943AjaxDWV (II)5-0
16/05/1943Allen Weerbaar (IV)AFC (II)3-2
23/05/1943Alphen (III)GSV (Gouda) (III)2-4
16/05/1943Arnhemse Boys (III)WAVV (III)1-1
16/05/1943Baarn (IV)De Zebra's (IV)3-2
23/05/1943Beverwijk (III)Terrasvogels (III)2-5
16/05/1943Blauw WitZaandijk (III)2-3
16/05/1943De Meteoor (III)OVVO (III)2-2
16/05/1943DFCRBC (II)5-4
23/05/1943DHCExcelsior (II)0-1
23/05/1943DOS (II)Zeist (III)9-2
16/05/1943DWSSDW (III)6-0
16/05/1943EBOH (III)Leonidas (III)3-0
16/05/1943EindhovenGeel Bruin (III)5-1
23/05/1943Enschedese BoysRoombeek (III)1-1
16/05/1943Fortuna (Vlaardingen) (III)Xerxes2-2
23/05/1943Go AheadUD (III)3-2
16/05/1943Gouda (II)RFC2-5
16/05/1943GVAVSneek4-0
16/05/1943HBSSVV (II)4-3
16/05/1943Heerde (IV)Apeldoornse Boys (III)5-0
16/05/1943Helmond (II)De Valk (II)0-1
16/05/1943Hengelo (II)GOLTO (III)8-0
16/05/1943HeraclesHaaksbergen (III)8-0
16/05/1943HMS (III0CDN (IV)3-5
23/05/1943Hoek van Holland (III)VFC (III)1-2
16/05/1943HSCWoltersum (II)5-2
16/05/1943Internos (III)MOC'39 (III)1-3
16/05/1943Jan Hanzenkwartier (III)ASVK (III)1-7
16/05/1943Laakkwartier (III)Saturnus (IV)4-1
16/05/1943LFC (III)Neptunus (II)0-6
16/05/1943Limburgia (II)Waubachse Boys (II)2-0
20/05/1943LONGATSC (II)9-2
16/05/1943LSCDrachten (II)6-3
16/05/1943LSVV (IV)Hollandia (III)1-2
16/05/1943MVVSittardse Boys (II)4-1
16/05/1943NACKVW (III)0-0
16/05/1943NEO (II)Lossersche Boys (IV)5-0
16/05/1943Oost Arnhemse Boys (III)NEC3-2
16/05/1943Quick (Nijmegen)BVC'12 (III)8-1
16/05/1943RAC (III)RKTVV (II)1-0
16/05/1943RCH (II)Hillegersberg'32 (IV)3-0
16/05/1943Schijndel (II)Zaltbommel (III)5-1
23/05/1943SDOUC (III)WVC (II)1-1
16/05/1943Slikkerveer (IV)De Musschen (III)1-2
16/05/1943TOG (III)KFC (II)1-1
16/05/1943Tonegido (III)Concordia (III)3-6
16/05/1943TOP (II)ODI (III)1-3
23/05/1943VeendamZwartemeer (III)2-0
16/05/1943VVA(IV)Swift (III)6-0
23/05/1943VVG (Gaanderen) (IV)FALTO (III)3-0
16/05/1943VVV (II)Sevenum (IV)5-0
16/05/1943WageningenSML-Spatram (III)3-1
16/05/1943Wassenaar (III)VCS (III)1-1
16/05/1943Weert'08 (II)DSS (IV)5-3
23/05/1943Wieringerwaard (IV)QSC (III)0-2
23/05/1943Zandvoortmeeuwen (III)ADO'20 (IV)1-5
16/05/1943Zeeburgia (II)De Volewijckers1-4
16/05/1943ZFC (II)ZSGO (IV)2-1
16/05/1943Zwolsche Boys (II)Almelo (III)3-3
2e ronde
23/05/1943't GooiBaarn (IV)5-1
23/05/1943AGOVVHeerde (IV)6-1
23/05/1943AjaxVVA(IV)13-1
23/05/1943Allen Weerbaar (IV)KFC (II)1-2
23/05/1943ASVK (III)DWS2-3
23/05/1943Concordia (III)Neptunus (II)1-4
23/05/1943De VolewijckersOVVO (III)6-0
23/05/1943DFCEBOH (III)5-1
30/05/1943DOS (II)CDN (IV)3-1
23/05/1943EindhovenDe Valk (II)6-2
23/05/1943EmmaDe Musschen (III)5-2
30/05/1943Go AheadAlmelo (III)8-1
30/05/1943GSV (Gouda) (III)RFC3-0
23/05/1943HeraclesHengelo (II)6-1
30/05/1943Hollandia (III)QSC (III)1-0
23/05/1943KVW (III)MOC'39 (III)3-3
30/05/1943Laakkwartier (III)Excelsior (II) 2-10
23/05/1943LONGARAC (III)2-0
23/05/1943LSCGVAV2-1
23/05/1943MVVLimburgia (II)3-1
23/05/1943ODI (III)Schijndel (II)3-1
23/05/1943Quick (Nijmegen)Oost Arnhemse Boys (III)8-1
RCH (II)vrij
30/05/1943Roombeek (III)NEO (II)3-3
30/05/1943Terrasvogels (III)ADO'20 (IV)1-2
23/05/1943VCS (III)Wageningen1-5
30/05/1943VeendamHSC1-3
23/05/1943VFC (III)Xerxes0-4
23/05/1943WageningenWAVV (III)1-0
23/05/1943Weert'08 (II)VVV (II)0-2
WVC (II)VVG (Gaanderen) (IV)4-1
23/05/1943Zaandijk (III)ZFC (II)2-1
3e ronde
03/06/1943't GooiDe Volewijckers4-1
03/06/1943AGOVVGo Ahead1-1
03/06/1943AjaxADO'20 (IV)5-1
03/06/1943DOS (II)GSV (Gouda) (III)13-0
03/06/1943DWSXerxes6-4
03/06/1943EmmaNeptunus (II)1-1
03/06/1943Excelsior (II)RCH (II)4-2
03/06/1943WageningenKFC (II)2-1
03/06/1943Hollandia (III)Zaandijk (III)1-0
03/06/1943HSCLSC3-0
03/06/1943MOC'39 (III)DFC3-4
03/06/1943NEO (II)Heracles4-1
03/06/1943ODI (III)LONGA0-10
03/06/1943Quick (Nijmegen)Eindhoven2-4
03/06/1943VVV (II)MVV0-2
03/06/1943WVC (II)Wageningen2-3
4e ronde
06/06/1943DOSDOS (II)DWS4-1
06/06/1943EindhovenMVV2-3
06/06/1943Wageningen't Gooi2-0
06/06/1943Hollandia (III)Ajax1-10
06/06/1943HSCNEO (II)8-0
06/06/1943LONGADFC1-5
06/06/1943Neptunus (II)Excelsior (II)0-1
06/06/1943WageningenGo Ahead2-0
Kwartfinale
14/06/1943AjaxHSC2-0
12/06/1943DFCExcelsior (II)4-1
14/06/1943MVVDOS (II)3-2
14/06/1943WageningenHBS4-2
Halve Finale
20/06/1943AjaxWageningen8-0Gespeeld in Utrecht (Stadion Galgenwaard)
20/06/1943DFCMVV3-1Gespeeld in Nijmegen (Stadion De Goffert)
Finale
27/06/1943AjaxDFC3-21-0 Stoffelen, 2-0 Fischer, 2-1 Mijnders, 3-1 Van Dijk,
3-2 In t Veld
Gespeeld in Amsterdam ((Olympisch Stadion)

KNVB Beker 1938-1939

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
30/04/1939AFC (II)RCH (II)4-3
30/04/1939AGOVVZwolsche Boys (II)6-2
30/04/1939Alkmaarsche Boys (II)Xerxes1-2
07/05/1939BATO (II)Leeuwarden0-4
07/05/1939BFC (Bussum) (III)Ripperda (III)2-1
BMT (II)vrij
07/05/1939Burgh (III)Zeelandia (Middelburg) (nw.) (II)3-1
30/04/1939De Kennemers (II)Baarn (III)6-1
30/04/1939De Meteoor (III)CVV0-0
30/04/1939De Musschen (III)Hoek van Holland5-2
30/04/1939De Zeeuwen (II)Boeimeer (III)3-3
30/04/1939Doetinchem (III)Veenendaal (III)3-4
30/04/1939Emma (II)VSV4-0
30/04/1939Emmen (II)Alcides (II)4-0
30/04/1939FeijenoordFortuna (Vlaardingen) (III)8-1
30/04/1939Friesland (II)GVAV2-3
30/04/1939Gelria (Velp) (III)Tubantia3-4
30/04/1939Gouda (II)DHC4-4
30/04/1939Groene Ster (II)Juliana1-3
30/04/1939HeraclesHengelo5-3
30/04/1939Hermes DVSZVV (zaandam) (III)2-0
30/04/1939Hillinen (III)VUC1-6
30/04/1939HRC (II)Purmersteijn (III)5-1
30/04/1939HVC (II)De Spartaan (II)0-2
30/04/1939La Première (III)Rheden (II)2-5
30/04/1939Martinit (III)Neptunus (II)1-1
NACvrij
30/04/1939Nieuw Buinen (III)HSC1-3
Noordpool UFC (III)vrij
30/04/1939OSV (II)Zandvoort (oud) (III)1-4
30/04/1939OVVO (III)Sparta3-1
30/04/1939PECEendracht (Arnhem) (III)5-1
30/04/1939Pechvogels (III)Excelsior (II)1-4
30/04/1939RBC (II)Terneuzen (III)5-0
30/04/1939RFCSVW (III)1-2
30/04/1939RFC RoermondVVV (II)2-1
30/04/1939Scheveningen (III)ODS (II)1-0
30/04/1939SneekHeerenveen1-4
30/04/1939Tegelen (II)PSV0-4
07/05/1939Tonegido (III)Leerdam (III)3-4
07/05/1939TSC (II)Picus (II)2-4
30/04/1939Unitas (II)Velox (II)2-4
30/04/1939VeendamSC Enschede1-5
30/04/1939WageningenTheole (II)5-2
30/04/1939Watergraafsmeer (II)WFC (II)0-2
30/04/1939WVVZ (III)De Valk (II)2-1
30/04/1939Zwartemeer (III)LSC (II)3-2
2e ronde
14/05/1939AGOVVPEC5-1
14/05/1939CVVZandvoort (oud) (III)2-0
14/05/1939De Kennemers (II)AFC (II)3-6
De Spartaan (II)WFC (II)1-1
14/05/1939Emma (II)SVW (III)3-1
14/05/1939Emmen (II)Leeuwarden1-4
14/05/1939Excelsior (II)Feijenoord3-2
Heerenveenvrij
14/05/1939Hermes DVSOVVO (III)2-3
14/05/1939HRC (II)BFC (Bussum) (III)0-0
14/05/1939JulianaWVVZ (III)11-2
14/05/1939Leerdam (III)Neptunus (II)2-3
14/05/1939Noordpool UFC (III)GVAV0-5
14/05/1939Picus (II)NAC0-1
14/05/1939PSVXerxes5-1
14/05/1939RBC (II)Burgh (III)4-0
14/05/1939Rheden (II)SC Enschede3-1
14/05/1939RFC RoermondBoeimeer (III)5-1
14/05/1939Scheveningen (III)BMT (II)2-2
14/05/1939TubantiaHeracles3-3
14/05/1939Velox (II)De Musschen (III)3-0
14/05/1939VUCDHC6-3
14/05/1939WageningenVeenendaal (III)3-0
14/05/1939Zwartemeer (III)HSC2-4
Tussenronde
21/05/1939AFC (II)VUC1-2
21/05/1939AGOVVRFC Roermond5-0Reglementaire zege. Roermond trekt zich terug.
21/05/1939CVVOVVO (III)2-2
21/05/1939HeraclesHeerenveen8-0
21/05/1939LeeuwardenVelox (II)0-3
21/05/1939NACBMT (II)6-0
21/05/1939RBC (II)Emma (II)0-3
21/05/1939Rheden (II)Juliana2-3
3e ronde
29/05/1939BFC (Bussum) (III)AGOVV1-0
29/05/1939Emma (II)Velox (II)2-3
29/05/1939Excelsior (II)HSC9-2
29/05/1939GVAVNeptunus (II)2-2
29/05/1939JulianaPSV1-2
29/05/1939OVVO (III)NAC2-0
29/05/1939VUCHeracles4-3
29/05/1939WFC (II)Wageningen0-6
Kwartfinale
04/06/1939BFC (Bussum) (III)Neptunus (II)2-1
04/06/1939OVVO (III)Velox (II)2-2
04/06/1939PSVExcelsior (II)6-0
04/06/1939WageningenVUC5-0
Halve Finale
11/06/1939BFC (Bussum) (III)PSV3-4Gespeeld in Eindhoven (terrein PSV)
11/06/1939Velox (II)Wageningen1-2Gespeeld in Arnhem (terrein Vitesse)
Finale
18/06/1939Wageningen **PSV2-11-0 Zittersteijn, 1-1 Hunting, 2-1 Zittersteijn
Gespeeld in Arnhem (terrein Eendracht)
3.500 toeschouwers

KNVB Beker 1935-1936

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
Ahrend's VC (III)Watergraafsmeer (III)0-4
Alkmaar (IV)Electra (IV)3-1
Alphia (IV)Ter Laak (III)4-5
Amstel (IV)AVOG (IV)3-1
APGS (IV)AED (GC)2-3
APWC (III)ZSGO (IV)2-4
ASC (IV)Delft (III)3-2
Assendelft (III)TDO (IV)3-1
Axel (III)Alliance (III)4-1
Baardwijk (III)TEC (III)3-4
Baarn (III)TIW (III)2-1
Beverwijk (III)Oranje Zwart (A'dam) (IV)2-3
BMT (III)Fortuna (Vl.) (III)2-3
Bodegraven (III)vrijvrij-
Boskoopsche Boys (IV)Moordrecht (IV)4-2
Brederodes (IV)Ontwaakt (IV)2-4
CITO (Renkum) (III)Oost Arnhemse Boys (III)0-1
Cromvliet (IV)Laakkwartier (III)3-3
De Hollandiaan (III)SMV (IV)9-1
De Kennemers (III)LFC (III)10-2
De Volewijckers (III)HVC (III)6-2
De Zeemeeuwen (III)Oosterpark (III)2-2
De Zeeuwen (III)RCS (III)0-4
DHS (III)SIOD (IV)3-2
DIO (Haarlem) (III)RCA (nw.) (IV)1-3
Doetinchem (III)Hertog Hendrik (IV)6-1
DOSB (IV)Florissant (IV)5-1
Drachten (III)VIA (nw.) (III)5-3
DSO (IV)Hillegom (oud) (III)4-2
Duno (IV)DCV (III)3-6
Ede (III)VVO (III)2-2
Elinkwijk (III)Rivalen (IV)1-6
ESCA (III)Almelo (III)5-1
EVC (IV)RODI (IV)1-4
Fluks (III)Scheveningen (III)1-2
GFC (III)Arnhemse Boys (III)1-2
Gouderak (IV)RVC (III)1-4
Gruno (III)Zwartemeer (III)1-2
GSV (Gouda) (III)VOC (III)5-2
Halfweg (III)Zilvermeeuwen (IV)2-3
Hattem (IV)La Premiere (III)3-4
Hillinen (III)Postduiven (III)3-2
Hollandia (III)Jan Hanzenkwartier (IV)0-5Reglementaire zege. Hollandia trekt zich terug.
HRC (III)SCA (nw.) (IV)4-2
Hulst (III)Breskens (III)2-3
Laren (III)Holland (Utrecht) (III)6-4
Leerdam (III)ZGC (III)6-0
Lekkerkerk (IV)'s Gravendeel (IV)1-1
Lugdunum (III)Naaldwijk (III)5-2
Martinit (IV)Delfia-DVK (IV)3-1
Neerlandia (IV)Frederik Hendrik (IV)6-2
Nieuwe Niedorp (IV)Helder (III)4-3
Noordwolde (III)LSC (III)0-0
Oliveo (IV)vrijvrij-
Oosterbeek (IV)Wijhe (IV)1-2
PAZO (III)Goessche Boys (III)9-3
Purmersteijn (III)Spaarndam (GC)4-0
Quick (Amersfoort) (IV)LOC (IV)3-2
RDM (III)Haastrecht (IV)3-1
Rijssen Vooruit (III)Oosterbeerkse Boys (IV)9-1
Ripperda (IV)Strandvogels (IV)7-3
BKC (IV)Schinkelhaven (IV)2-1
's Gravenzande (oud) (III)Ursus (IV)2-5
Schiedam (IV)OB (IV)4-3
Schoonhoven (IV)SVW (III)5-2
Schoten (III)Rijswijk (IV)1-4
SEP (III)Dilettant (IV)5-8
Sliedrecht (III)COAL (III)3-2
Sloterdijk (IV)De Germaan (nw.) (IV)2-6
SNS (Tilburg) (III)Sluiskil (III)1-4
SOA (IV)Zandvoort (oud) (III)4-4
Soest (IV)Rapiditas (Weesp) (III)2-1
SSC (III)Olyphia (III)2-1
SSW (IV)Tonegido (IV)2-4
Stein (III)Wit Groen (III)3-0
Succes (III)Zaanlandia (IV)1-2
Swift (IV)DWV (III)1-4
THB (IV)DEC (III)4-4
TOG (III)HEDW (IV)2-3
TOP (III)LSV (Leerdam) (III)0-0
Utrecht (III)Avanti (A'dam) (IV)4-3
Varsseveld (IV)TVV (Zevenaar) (III)3-6
Velpsche Boys (IV)FALTO (III)1-6
Victoria (H'sum) (IV)De Meteoor (IV)3-6
VIJDO (IV)Gelria (Velp) (III)0-12
VIOS (III)Transvalia (IV)4-2
Waddinxveen (IV)Steeds Volharden (III)2-3
WAVV (III)Vaasser Boys (IV)1-0
Winterswijk (III)Union (IV)1-1
Woerden (IV)Allen Weerbaar (III)3-8
WVVZ (III)GVV (Geldermalsen) (III)6-3
Zaandijk (III)SDZ (III)2-4
ZNC (Zeist) (III)VVA (nw.) (III)1-1
ZRC (III)Wilhelmina Vooruit (IV)3-5
2e ronde
Alcides (II)De Kooi (II)2-3
Alcmaria Victrix (II)Jan Hanzenkwartier (IV)2-3
Allen Weerbaar (III)EDO (II)2-5
Alphen (II)The Rising Hope (II)5-3
Arnhemse Boys (III)Quick (Nijmegen) (II)2-3
ASC (IV)RFC (II)2-7
Baarn (III)De Spartaan (II)2-3
BATO (II)Muntendam (II)2-3
Be Quick (Zutphen) (II)WAVV (III)3-7
BEC (II)'s Gravendeel (IV)6-2
BKC (IV)ZSGO (IV)3-2
Bloemendaal (II)Watergraafsmeer (III)1-1
Bodegraven (III)Hercules (II)5-0Reglementaire zege. Hercules trekt zich terug.up]
Borne (II)Union (IV)8-4
Boskoopsche Boys (IV)Martinit (IV)0-2
BRC (II)Frisia (II)3-2
Breskens (III)Terneuzen (II)3-7
CAB (II)MSC (II)3-1
DCV (III)Emma (II)1-6
Baronie (II)Sluiskil (III)5-2
De Germaan(nw.)(IV)Zaanlandia (IV)4-0
De Kennemers (III)Ter Laak (III)6-2
De Valk (II)TEC (III)1-1
De Volewijckers (III)BFC (Bussum) (II)9-2
DEC (III)RODI (IV)0-4
Doetinchem (III)Rijssen Vooruit (III)2-1
DOS (II)vrij
DOSB (IV)Fortuna (Vl.) (III)2-1
DOSKO (II)Axel (III)2-2
DSO (IV)RDM (III)2-2
FALTO (III)Hengelo (II)1-5
FVC (II)GRC (II)4-1
Helmond (II)ESV (II)6-2
Hero (II)Zeelandia (M'burg (nw.) (II)7-2
Hillinen (III)CVV (II)3-4
Hoek van Holland (II)RVC (III)1-4
HRC (III)OSV (II)2-1
Laakkwartier (III)Steeds Hooger (II)2-0
Laren (III)AFC (II)2-4
Leerdam (III)WVVZ (III)5-2
LSC (III)Drachten (III)2-2
Miranda (II)Heerlen Sport (oud) (II)2-0
NEC (II)Gelria (Velp) (III)10-3
Neptunus (II)GSV (Gouda) (III)5-2
Nieuwe Niedorp (IV)Amstel (IV)2-3
ODS (II)Olympia (II)6-0
Oliveo (IV)Steeds Volharden (III)2-3
Ontwaakt (IV)Velox (II)2-7
Oosterpark (III)Alkmaar (IV)1-1
Overmaas (II)DHS (III)3-2
Picus (II)PAZO (III)3-4
Purmersteijn (III)DWV (III)1-12
Quick (Amersfoort) (IV)De Meteoor (IV)2-4
RBC (II)LSV (Leerdam) (III)3-2
RCS (III)Goes (oud) (II)11-2
Rijswijk (IV)Ursus (IV)7-5
Ripperda (IV)Wilhelmina Vooruit (IV)10-3
Rivalen (IV)Assendelft (III)2-2
Schiedam (IV)vrijvrij-
Schoonhoven (IV)UVS (II)3-1
Silvolde (oud) (II)ESCA (III)5-2
Sliedrecht (III)Gouda (II)3-1
Soest (IV)AED (GC)1-5
SSC (III)Black Boys (II)2-5
Staasmijn Maurits (II)Groene Ster (II)2-3
Stadskanaal (II)WVV (II)1-2
Steenwijk (II)Heerenveen (II)1-2
SVV (II)Lugdunum (III)16-1
Tegelen (II)Sittard (oud) (II)4-1
Theole (II)Rheden (II)2-1
Tonegido (IV)De Hollandiaan (III)1-2
TVV (Zevenaar) (III)RODA (II)3-2
Unitas (II)Dilettant (IV)8-2
Utrecht (III)'t Gooi (II)6-3
UVV (II)SDZ (III)1-1
VDL (II)Scheveningen (III)3-4
VIOS (III)DCL (II)2-1
VC Vlissingen (II)Wilhelmina (II)1-0
Vriendenschaar (II)OVVO (II)2-0
VVA (nw.) (III)Neerlandia (IV)4-5
VVO (III)Robur et Velocitas (II)2-4
VVV (II)Stein (III)4-2
Waubach (II)Palemig (II)5-0Reglementaire zege. Palemig trekt zich terug.
West Frisia (II)HEDW (IV)5-1
WFC (II)Kinheim (II)1-2
Wijhe (IV)KHC (II)3-3
WVC (II)La Premiere (III)1-1
Zandvoort (oud) (III)Quick (Den Haag) (II)4-3
Zeeburgia (II)RCA (nw.) (IV)6-1
Zilvermeeuwen (IV)Oranje Zwart (A'dam) (IV)4-1
Zutphania (Nw.) (II)Rigtersbleek (II)3-6
ZVV (II)Alkmaarsche Boys (III)1-0
Zwartemeer (III)Noordster (II)3-0
Zwolsche Boys (II)Oost Arnhemse Boys (III)4-1
3e ronde
17/11/1935Amstel (IV)De Germaan (nw.)(IV)3-1
BEC (II)vrij
17/11/1935BKC (IV)DOS (II)2-3
17/11/1935Borne (II)Rigtersbleek (II)0-3
17/11/1935De Hollandiaan (III)Alphen (II)1-2
17/11/1935De Volewijckers (III)ZVV (II)1-3
17/11/1935Drachten (III)WVV (II)1-6
17/11/1935DWV (III)Kinheim (nw.) (II)3-1
08/12/1935EDO (II)Bodegraven (III)5-4
17/11/1935FVC (II)CAB (II)8-0
17/11/1935Groene Ster (II)VVV (II)3-4
01/12/1935Heerenveen (II)BRC (II)3-2
17/11/1935Helmond (II)Hero (II)5-1
08/12/1935HRC (III)De Meteoor (IV)3-3
17/11/1935Jan Hanzenkwartier (IV)De Spartaan (II)0-3
17/11/1935La Premiere (III)Silvolde (oud) (II)6-2
26/12/1935Laakkwartier (III)CVV (II)3-4
12/01/1936Leerdam (III)Axel (III)5-1
17/11/1935Miranda (II)Baronie (II)3-4
17/11/1935Muntendam (II)Black Boys (II)3-1
17/11/1935NEC (II)Robur et Velocitas (II)2-3
17/11/1935Neerlandia (IV)Alkmaar (IV)0-2
08/12/1935Neptunus (II)Sliedrecht (III)3-1
08/12/1935ODS (II)Emma (II)5-2
17/11/1935PAZO (III)Terneuzen (II)3-8
17/11/1935RCS (III)RBC (II)4-4
17/11/1935RDM (III)RVC (III)1-5
17/11/1935RFC (II)DOSB (IV)7-3
17/11/1935Rijswijk (IV)Schiedam (IV)5-5
17/11/1935RODI (IV)Ripperda (IV)1-2
17/11/1935Scheveningen (III)De Kennemers (III)2-4
17/11/1935Schoonhoven (IV)Martinit (IV)1-2
17/11/1935SDZ (III)Utrecht (III)4-4
26/12/1935SVV (II)Unitas (II)4-2
17/11/1935Tegelen (II)TEC (III)2-1
Theole (II)Hengelo (II)5-0Reglementaire zege. Hengelo trekt zich terug.
17/11/1935TVV (Zevenaar) (III)Quick (Nijmegen) (II)2-7
17/11/1935Velox (II)Assendelft (III)5-4
17/11/1935VIOS (Den Haag) (III)Steeds Volharden (III)3-1
17/11/1935Watergraafsmeer (III)AED (GC)2-0
17/11/1935Waubach (II)VC Vlissingen (II)3-0
08/12/1935WAVV (III)KHC (II)1-1
17/11/1935West Frisia (II)Vriendenschaar (II)1-4
17/11/1935Zandvoort (oud) (III)Overmaas (II)1-4
17/11/1935Zeeburgia (II)AFC (II)3-0
17/11/1935Zwartemeer (III)De Kooi (II)0-1
08/12/1935Zwolsche Boys (II)Doetinchem (III)3-2
Zilvermeeuwen (IV)vrij
4e ronde
17/12/1935AjaxVUC2-2
01/03/1936Alphen (II)HSC2-3
12/01/1936Be Quick (Groningen)Leeuwarden3-1
01/01/1936Blauw WitSneek13-0
26/12/1935BleijerheideBEC (II)4-5
01/03/1936CVV (II)KHC (II)4-0
01/01/1936Baronie (II)RVC (III)3-2
01/01/1936De Kennemers (III)Zeeburgia (II)4-1
01/01/1936De Kooi (II)LONGA0-2
26/12/1935De Meteoor (IV)RBC (II)4-0
01/01/1936DWSDHC2-2
EDO (II)Enschedese Boys5-0Reglementaire zege. Enschedese Boys trekt zich terug.
01/03/1936EindhovenFeijenoord2-7
26/12/1935ExcelsiorADO1-6
01/01/1936FVC (II)Robur et Velocitas (II)5-3
GVAVStormvogels5-0Reglementaire zege. Stormvogels trekt zich terug.
26/12/1935HaarlemHoogezand7-2
26/12/1935HBSPEC6-1
26/12/1935Helmond (II)NOAD3-0
26/12/1935HeraclesVelox (II)2-3
26/12/1935Hermes DVSSC Enschede5-1
26/12/1935HFCDe Spartaan (II)2-3
26/12/1935JulianaUtrecht (III)4-1
01/03/2020KFCNeptunus (II)3-2
01/03/1936Leerdam (III)Waubach (II)4-1
01/01/1936Martinit (IV)Schiedam (IV)2-1
26/12/1935NACDOS (II)5-4
01/03/1936ODS (II)Amstel (IV)3-0
26/12/1935Overmaas (II)SCH6-3
01/01/1936PSVZilvermeeuwen (IV)6-0
26/12/1935RCHMuntendam (II)9-0
RFC (II)Friesland5-0Reglementaire zege. Friesland trekt zich terug.
26/12/1936Ripperda (IV)Quick (Nijmegen) (II)2-4
26/12/1935RFC RoermondVriendenschaar (II)3-0
01/01/1936SVV (II)Veendam1-1
01/01/1936Terneuzen (II)BVV5-1
01/01/1936TubantiaAlkmaar (IV)6-1
01/01/1936VelocitasRigtersbleek (II)4-2
02/02/1936VIOS (Den Haag) (III)Theole (II)6-2
01/01/1936VSVHeerenveen (II)7-4
02/02/1936VVV (II)Zwolsche Boys (II)1-5
26/12/1935Watergraafsmeer (III)DWV (III)1-7
26/12/1935XerxesLa Premiere (III)7-1
01/01/1936ZACWVV (II)3-1
02/02/1936ZFCTegelen5-2
01/03/1936ZVV (II)Wageningen0-0
Tussenronde
02/02/1936Baronie (II)HBS2-3
EDO (II)Be Quick (Groningen)5-0Reglementaire zege. Be Quick trekt zich terug.
13/04/1936KFCDHC5-2
22/03/1936Leerdam (III)Martinit (IV)3-2
01/03/1936NACRFC (II)2-0
19/04/1936ODS (II)Xerxes3-2
13/04/1936Overmaas (II)HSC2-0
02/02/1936Quick (Nijmegen) (II)BEC (II)3-3
01/03/1936RFC RoermondADO2-0
01/03/1936TubantiaJuliana2-3
01/03/1936VeendamDe Spartaan (II)0-4
02/02/1936VelocitasDe Kennemers (III)0-3
01/03/1936VIOS (Den Haag) (III)DWV (III)2-1
22/03/1936WageningenBlauw Wit0-1
5e ronde
05/04/1936Blauw WitBEC (II)6-1
19/04/1936De Kennemers (III)PSV0-4
22/03/1936De Meteoor (IV)HBS2-3
05/04/1936GVAVHermes DVS2-2
22/03/1936JulianaVelox (II)1-0
19/04/1936KFCFVC (II)3-0
26/04/1936Leerdam (III)VUC1-5
22/03/1936NACDe Spartaan (II)5-2
10/05/1936ODS (II)Feijenoord1-2
26/04/1936Overmaas (II)Helmond (II)1-5
19/04/1936RCHEDO (II)2-0
05/04/1936RFC RoermondLONGA5-2
03/05/1936VIOS (Den Haag) (III)Haarlem2-3
13/04/1936VSVCVV (II)1-3
05/04/1936ZACZFC3-0
Zwolsche Boys (II)Terneuzen (II)5-0Reglementaire zege. Terneuzen trekt zich terug.
6e ronde
13/05/1936Blauw WitHaarlem1-2
29/05/1936CVV (II)Juliana1-2
26/04/1936HBSNAC7-5
26/04/1936Hermes DVSRCH4-0
26/04/1936PSVKFC2-2
17/05/1936RFC RoermondFeijenoord2-1
17/05/1936VUCHelmond (II)3-4
10/05/1936Zwolsche Boys (II)ZAC2-3
Kwartfinale
17/05/1936HBSHermes DVS3-2
17/05/1936KFCHaarlem7-0
07/06/1936RFC RoermondJuliana3-2
24/05/1936ZACHelmond (II)3-3
Halve Finale
21/05/1936KFCHBS2-0Gespeeld in Den Haag (terrein HBS)
14/06/1936RFC RoermondHelmond (II)6-4Gespeeld in Helmond (terrein Helmond)
Finale
21/06/1936RFC RoermondKFC4-21-0 Frans Pijpers, 2-0 Pubben, 2-1 Bouthoorn,
3-1 Imkamp, 3-2 Bouthoorn, 4-2 Frans Pijpers
Gespeeld in Vught (terrein BVV)

KNVB Beker 1933-1934

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
ADW (IV)Oosterpark (III)1-8
Alkmaarsche Boys (IV)ZRC (III)4-3
Allen Weerbaar (III)Uitgeest (IV)6-0
Almelo (III)Germanicus (III)3-0
Assendelft (III)Succes (IV)3-5
Asser Boys (III)Steenwijk (III)2-2
Baardwijk (III)Tricht (III)7-2
Daventria (III)SML-Spatram (III)3-3
De Kennemers (III)DWV (III)1-4
De Ooievaars (IV)The Rising Hope (III)5-6
De Volewijckers (III)Helder (III)5-5
De Zeemeeuwen (III)Alkmaar (IV)0-1
Delfia-DVK (IV)Schiedam (IV)1-1
DHS (III)DUNO (Den Haag) (IV)4-4
Doesburg (IV)Oosterbeek (IV)1-0
Drachten (III)Gorredijk (III)2-1
Electra (IV)Avanti (Amsterdam) (IV)6-0
Elinkwijk (III)De Meteoor (III)9-5
Emma (III)SMV (IV)7-0
Emmen (III)Hellas (Groningen) (III)3-1
ESCA (III)AVW (IV)3-3
ESV (III)Rood-Wit-Blauw (GC)7-1
EVC (IV)Schagen (IV)5-0Reglementaire zege. Schagen trekt zich terug.
FALTO (IV)OAB (GC)2-3
Forward (III)VIA (III)0-4
Gelria (Velp) (III)WSV (III)2-0
Goes (III)HKI (III)7-4
Gouderak (IV)Rijswijk (IV)4-4
Halfweg (III)Fokke (IV)1-2
HDV (IV)Het Noorden (III)2-2
HEDW (IV)Beverwijk (IV)4-4
Hillegom (III)SVW (III)1-2
Hoek van Holland (III)SEP (IV)4-1
Hollandia (Hoorn) (III)ZNC (Zeist) (III)6-1
Hulst (III)Oranje (Sas van Gent) (III)3-1
IVV (IV)EAC (IV)2-4
Jan Hanzenkwartier (IV)Amstel (IV)4-0
KVV (III)TDO (IV)3-2
LFC (III)Steeds Volharden (III)2-2
LSV (Leerdam) (IV)Celeritas (Den Haag) (III)1-1
Lugdunum (III)DOSB (Gorinchem) (III)2-2
MAAS (Maasluis) (IV)Hillinen (III)1-1
Moordrecht (IV)Naaldwijk (III)1-2
Noordwolde (III)SSC (III)0-0
Oliveo (IV)THB (IV)4-5
Ontwaakt (IV)DJK (III)3-3
OranjeZwart (A'dam) (IV)JOS (IV)1-0
OSV (III)Utrecht (III)6-4
Phenix (III)WVC (III)7-2
Purmersteijn (III)LOC (IV)2-1
Quick (Amersfoort) (IV)SDZ (III)1-6
RDM (III)Tonegido (IV)3-2
Rijssen Vooruit (III)Hattem (IV)1-1
's Gravendeel (IV)Transvalia (III)1-1
's Gravenzande (III)Leerdam (III)1-9
SCA (IV)Donar (III)2-2
Scheveningen (III)RVC (III)0-3
Schoten (III)Laakkwartier (III)2-3
Schuttersveld (III)Obbicht (III)7-3
SIOD (Rotterdam) (IV)Alphia (III)1-4
Sliedrecht (III)Papendrecht (IV)6-3
Sloterdijk (IV)Baarn (III)4-3
SLTO (IV)Rapiditas (Weesp) (III)0-2
Staatsmijn Maurits (III)Heer (GC)5-0Reglementaire zege. Heer trekt zich terug.
Swift (IV)Rivalen (IV)4-1
TEC (III)GFC (III)1-2
Theothorne (III)Silvolde (III)0-2
TIW (IV)Zaandijk (III)3-1
USC (IV)BMT (III)1-4
UVS (III)Lekkerkerk (IV)5-1
UVV (III)Schinkelhaven (III)5-1
Verkade (IV)SNA (Amsterdam) (IV)3-1
Victoria (Hilversum) (IV)DEC (III)0-5
VIJDO (IV)Hertog Hendrik (III)2-1
VOC (III)Concordia (Delft) (III)2-0
VOGEL (IV)ASC (III)1-5
Vriendenschaar (III)HVC (III)7-2
VVO (III)Eendracht (Arnhem) (III)2-5
Waddinxveen (IV)Schoonhovenn (IV)3-1
Watergraafsmeer (III)APGS (III)4-1
Winterswijk (IV)Haaksbergen (III)3-0
Woerden (IV)RCA (IV)1-2
Zaanlandia (IV)ODE (III)1-2
Zandvoort (III)SFC (IV)3-1
Zeelandia (III)De Zeeuwen (III)4-2
Zeist (III)Neerlandia (IV)7-1
Zilvermeeuwen (IV)Voorwaarts (Utrecht) (IV)3-0
2e ronde
Alliance (II)Baardwijk (III)2-5
Almelo (III)Phenix (III)1-3
Alphen (II)CVV (II)4-4
Alphia (III)BMT (III)2-2
ASC (III)VOC (III)1-3
BATO (II)Helpman (II)5-3
Be Quick (Zutphen) (II)DOTO (Deventer) (II)3-3
Bloemendaal (II)Watergraafsmeer (III)3-1
Breda (II)TSC (II)0-1
De Kooi (II)MSC (II)5-0
De Valk (II)TAC (Tilburg (II)3-3
DEC (III)VVA (II)2-3
DJK (III)Succes (IV)2-5
DOS (II)Kinheim (II)4-4
DUNO (Den Haag) (IV)DCL (II)2-6
DWV (III)OVVO (II)3-6
EAC (IV)Alkmaarsche Boys (IV)3-3
Electra (IV)Beverwijk (IV)1-0
Emma (III)SVV (II)2-2
Emmen (III)Drachten (III)2-4
EVC (IV)Alkmaar (IV)1-4
Fokke (IV)Rapiditas (Wessp) (III)3-4
Fortuna (Vlaardingen) (II)Naaldwijk (III)1-1
FVC (II)Steenwijk (III)21-3
Gelria (Velp) (III)NEC (II)1-4
GFC (III)Doetinchem (II)3-5
Heerlen Sport (II)Palemig (II)1-2
Helder (III)OranjeZwart (A'dam) (IV)3-2
Hero (II)Goes (III)3-3
Hillinen (III)Celeritas (Den Haag) (III)2-1
Hoek van Holland (III)De Hollandiaan (II)1-2
Hoensbroek (II)Miranda (II)1-0
HRC (II)Verkade (IV)1-0
HSC (II)VIA (III)4-1
Juliana (II)Staatsmijn Emma (II)5-0
KHC (II)ZAC (II)1-7
Kerkrade (II)ESV (III)2-2
KVV (III)TIW (IV)1-1
Laakkwartier (III)Rijswijk (IV)2-5
Leerdam (III)ODS (II)2-4
Muntendam (II)GRC (II)2-0
Neptunus (II)Olympia (Gouda) (II)7-4
OAB (GC)Borne (II)2-3
ODE (III)AFC (II)2-10
Oosterpark (III)Jan Hanzenkwartier (IV)0-0
OSV (III)Allen Weerbaar (III)4-2
Overmaas (II)BEC (II)9-1
Purmersteijn (III)BFC (Bussum) (II)3-2
RCA (IV)De Spartaan (II)3-5
Rheden (II)AVW (IV)3-3
RODA (II)Eendracht (Arnhem) (III)0-4
RFC Roermond (II)Helmond (II)0-4
RVC (III)SVW (III)5-4
Schiedam (IV)VDL (II)3-5
Silvolde (III)Robur et Velocitas (II)2-3
Sittard (II)AAC (II)7-0
SML-Spatram (III)vrij
SSC (III)CAB (II)5-0Reglementaire zege. CAB trekt zich terug
Staatsmijn Maurits (III)Schuttersveld (III)6-0
Steeds Hooger (II)THB (IV)1-1
Steeds Volharden (III)HVV (II)0-5
Swift (IV)Alcmaria Victrix (II)0-3
Het Noorden (III)Quick (Den Haag) (II)1-3
Tegelen (II)WSC (II)5-0Reglementaire zege. WSC trekt zich terug.
Terneuzen (II)Zeelandia (III)2-2
The Rising Hope (III)VIOS (Den Haag) (II)2-2
Theole (II)SCH (II)4-2
TOG (Amsterdam) (II)Elinkwijk (III)1-3
Transvalia (III)Sliedrecht (III)2-2
Unitas (II)DOSB (Gorinchem) (III)4-0
UVS (III)Gouda (II)2-3
UVV (III)DWS (II)1-2
Velox (II)EDO (II)3-1
VIJDO (IV)Hattem (IV)2-2
Vlissingen (II)Hulst (III)2-0
VOS (II)Baronie (II)6-1
Vriendenschaar (III)Hollandia (Hoorn) (III)3-1
Waddinxveen (IV)RFC (II)0-8
West Frisia (II)Sloterdijk (IV)13-1
WFC (II)SDZ (III)8-2
Wilhelmina (II)Tiel (III)4-0
Winterswijk (IV)Doesburg (IV)7-4
WVV (II)Hoogezand (II)3-4
Zandvoort (III)RDM (III)5-5
Zeist (III)Zeeburgia (II)2-3
Zilvermeeuwen (IV)Donar (III)3-2
Zuidbroek (II)Noordster (II)2-1
ZVV (Zaandam) (II)Blauw Wit (II)1-4
Zwolsche Boys (II)Arnhemse Boys (II)2-4
3e ronde
18/03/1934AGOVVDoetinchem (II)5-4
18/03/1934Alcmaria Victrix (II)KFC6-3
18/03/1934Arnhemse Boys (II)Hengelo1-1
18/03/1934BATO (II)Be Quick (Groningen)2-10
18/03/1934Bloemendaal (II)TIW (IV)3-2
18/03/1934Borne (II)Robur et Velocitas (II)5-5
11/03/1934BVVJuliana (II)5-1
29/04/1934CVV (II)HRC (II)6-1
18/03/1934DCL (II)VVA (II)2-0
18/03/1934De Hollandiaan (II)ADO0-2
02/04/1934DFCElinkwijk (III)6-0
18/03/1934DOTO (Deventer) (II)PEC1-3
02/04/1934DWS (II)VSV2-4
18/03/1934Eendracht (Arnhem) (III)Phenix (III)4-1
18/03/1934ESV (III)Baardwijk (III)5-2
18/03/1934ExcelsiorAlkmaarsche Boys (IV)13-4
15/04/1934FrieslandMuntendam (II)3-5
02/04/1934FVC (II)Achilles4-1
15/04/1934Goes (III)NAC2-7
18/03/1934GVAVFrisia4-2
18/03/1934Hattem (IV)NEC (II)2-6
18/03/1934HBSDHC4-2
18/03/1934Helmond (II)Zeelandia (III)0-5Reglementaire zege. Wegens opstellen niet-gerechtigde
speler Helmond. Oorspronkelijk 2-1
18/03/1934HFCVelox (II)5-4
04/03/1934Hoensbroek (II)Bleijerheide0-3
18/03/1934HSC (II)Zuidbroek (II)10-0
07/04/1934HVV (II)VOC (III)4-2
29/04/1934Jan Hanzenkwartier (IV)Naaldwijk (III)2-0
18/03/1934Kinheim(II)RDM (III)5-3
Leeuwardenvrij
11/03/1934LONGATSC (II)1-3
NOADvrij
15/04/1934OSV (III)Purmersteijn (III)5-6
29/04/1934Overmaas (II)Electra (IV)5-0
18/03/1934OVVO (II)AFC (II)1-2
18/03/1934Palemig (II)Tegelen (II)4-1
18/03/1934Quick (Den Haag) (II)WFC (II)4-2
02/04/1934Rapiditas (Weesp) (III)Rijswijk (IV)1-6
18/03/1934RCHHaarlem2-0
29/04/1934RFC (II)ZFC6-3
18/03/1934RVC (III)Blauw Wit (II)2-5
08/04/1934Sittard (II)VOS (II)3-4
15/04/1934SpartaDe Spartaan (II)5-2
18/03/1934SSC (III)Hoogezand (II)2-5
15/04/1934Staatsmijn Maurits (III)PSV1-3
22/04/1934Succes (IV)Helder (III)3-1
18/03/1934SVV(II)Stormvogels3-3
08/04/1934TAC (Tilburg) (II)Eindhoven1-3
07/04/1934THB (IV)Feijenoord1-4
18/03/1934Theole (II)AVW (IV)5-0
15/04/1934TubantiaSC Enschede4-3
18/03/1934Unitas (Gorinchem) (II)Hillinen (III)8-1
22/04/1934VDL (II)Hermes DVS8-4
18/03/1934VeendamDe Kooi (II)7-4
18/03/1934VelocitasDrachten (III)8-1
22/04/1934VIOS (Den Haag) (II)Sliedrecht (III)0-3
VC Vlissingen (II)Willem II5-0Reglementaire zege. Willem II trekt zich terug.
18/03/1934Vriendenschaar (III)Neptunus (II)4-2
18/03/1934VUCGouda (II)2-4
02/04/1934WageningenSML-Spatram (III)3-1
22/04/1934West Frisia (II)ODS (II)1-3
Wilhelmina (II)Middelburg0-5Reglementaire zege. Wilhelmina trekt zich terug.
11/03/1934Winterswijk (IV)Heracles0-4
Xerxesvrij
02/04/1934ZAC (II)Enschedese Boys1-2
02/04/1934Zeeburgia (II)Alkmaar (IV)3-0
22/04/1934Zilvermeeuwen (IV)BMT (III)10-2
4e ronde
06/05/1934ADOUnitas (Gorinchem) (II)7-1
06/05/1934AGOVVNAC1-5
Alcmaria Victrix (II)vrij
06/05/1934Blauw Wit (II)Succes (IV)3-0
06/05/1934DFCHeracles2-2
06/05/1934Enschedese BoysEendracht (Arnhem) (III)8-2
06/05/1934ESV (III)DCL (II)2-4
06/05/1934FVC (II)HVV (II)0-4
06/05/1934GVAVHBS1-6
13/05/1934HeraclesBloemendaal (II)9-1
HSC (II)Jan Hanzenkwartier (IV)5-0Reglementaire zege. Hanzenkwartier trekt zich terug.
06/05/1934Kinheim(II)VOS (II)6-1
06/05/1934LeeuwardenHoogezand (II)6-6
06/05/1934MiddelburgRCH1-6
06/05/1934Muntendam (II)PEC1-2
06/05/1934NEC (II)Feijenoord3-7
06/05/1934NOADZilvermeeuwen (IV)8-3
06/05/1934Palemig (II)Gouda (II)4-1
06/05/1934PSVExcelsior2-3
06/05/1934Purmersteijn (III)HFC4-2
06/05/1934Quick (Den Haag) (II)Overmaas (II)5-1
06/05/1934RFC (II)AFC (II)6-3
06/05/1934Sliedrecht (III)Be Quick (Groningen)2-2
06/05/1934SpartaCVV (II)2-4
06/05/1934StormvogelsVriendenschaar (III)1-0
06/05/1934Theole (II)BVV3-1
06/05/1934TSC (II)VDL (II)2-5
TubantiaZeelandia (III)5-0Reglementaire zege. Zeelandia trekt zich terug.
06/05/1934VeendamRobur et Velocitas (II)2-1
06/05/1934VelocitasODS (II)7-0
06/05/1934VC Vlissingen (II)Bleijerheide0-1
06/05/1934VSVEindhoven8-1
06/05/1934WageningenHengelo4-2
10/05/1934XerxesRijswijk (IV)4-4
Tussenronde
13/05/1934Enschedese BoysBe Quick (Groningen)8-3
HVV (II)HVV trekt zich terug.
5e ronde
21/05/1934ADOExcelsior4-4
21/05/1934Alcmaria Victrix (II)Theole (II)2-2
21/05/1934BleijerheideNOAD5-1
21/05/1934CVV (II)Blauw Wit (II)2-2
21/05/1934Enschedese BoysPurmersteijn (III)4-2
21/05/1934FeijenoordDCL (II)7-1
21/05/1934HBSVSV3-4
21/05/1934HSC (II)RFC (II)2-5
21/05/1934Kinheim(II)Zeeburgia (II)2-1
Palemig (II)Heracles5-0Reglementaire zege. Heracles trekt zich terug
21/05/1934PECVDL (II)3-4
21/05/1934Quick (Den Haag) (II)Tubantia3-2
21/05/1934RCHStormvogels1-2
21/05/1934Rijswijk (IV)NAC1-4
21/05/1934VeendamWageningen2-1
21/05/1934VelocitasHoogezand (II)4-2
6e ronde
27/05/1934Blauw Wit (II)NAC2-4
27/05/1934Enschedese BoysBleijerheide2-3
27/05/1934FeijenoordPalemig (II)6-1
27/05/1934Kinheim(II)VSV3-3
27/05/1934RFC (II)Stormvogels1-4
27/05/1934Theole (II)Quick (Den Haag) (II)3-7
27/05/1934VDL (II)Excelsior1-1
27/05/1934VeendamVelocitas3-4
Kwartfinale
03/06/1934BleijerheideNAC1-2
03/06/1934Quick (Den Haag) (II)Feijenoord0-1
10/06/1934VelocitasExcelsior4-2
03/06/1934VSVStormvogels1-1
Halve Finale
10/06/1934NACFeijenoord2-4
17/06/1934StormvogelsVelocitas0-1
Finale
23/06/1934VelocitasFeijenoord3-20-1 Burg, 0-2 Bas Paauwe, 1-2 eigen doel, 2-2 Bonsema,
3-2 Van der Velde; gespeeld in Utrecht (terrein UVV)

KNVB Beker 1931-1932

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
ADW (IV)EAC (IV)5-1
Ahrend's VC (IV)Avanti (Amsterdam) (IV)0-0
Albatross (IV)Rheden (III)2-3
Allen Weerbaar (III)Rietwijkers (GC)5-1
Alphia (III)Steeds Volharden (III)4-2
Animo (GC)Donar (II)10-2
Apeldoornsche Boys (IV)vrij
APGS (III)Elinkwijk (III)3-0
Assendelft (III)IVO (GC)10-3
Beverwijk (IV)TIW (IV)2-1
Celeritas (IV)Schoonhoven (III)3-2
Concordia (Delft) (III)DOSB (III)4-2
DAVO (III)Haaksbergen (III)1-2
De Meteoor (III)JOS (IV)4-2
De Volewijckers (III)ZNC (III)1-2
Delfia-DVK (IV)Lekkerkerk (IV)3-0
Delft (III)Scheveningen (III)2-8
DIO (GC)DJK (III)3-4
DOS (III)ODE (III)3-1
Drachten (III)CAB (III)4-3
DWV (III)Hollandia (III)4-3
EDS (III)Bodegraven (III)3-0
Electra (IV)Uitgeest (IV)5-6
Emma (III)De Musschen (III)4-7
Emmen (III)Lemmer (III)4-2
ESCA (III)Rijssen Vooruit (III)2-6
ESV (III)Tricht (III)4-3
FALTO (IV)Blauw Wit (Lochem) (IV)1-0
Germanicus (III)Dierensche Boys (IV)5-1
GVV (Goes) (III)Oosterhout (III)1-1
Groene Ster (III)Sittard (III)3-1
GSV (Gouda) (III)The Rising Hope (III)2-6
HEC (III)Nieuw Borgvliet (GC)3-1
Hertog Hendrik (III)Ede (IV)2-6
HKI (III)Zeelandia (III)3-3
Holland (III)SLTO (IV)4-1
HVC (III)SCA (IV)6-0
KVV (III)Schoten (III)4-3
Laakkwartier (III)Cromvliet (GC)3-2
Leidsche Boys (IV)SFC (IV)1-1
LFC (III)Naaldwijk (III)3-1
LSV (III)VFC (III)5-3
Moordrecht (IV)RCL (IV)9-5
Olympia (III)ASC (III)3-0
Oosterbeek (III)TVV (Zevenaar)(IV)2-5
OVVO (III)vrijvrij-
Phenix (III)GFC (III)8-2
Purmersteijn (IV)Sloterdijk (IV)3-4
Quick (Amersfoort) (IV)Halfweg (IV)3-3
SV Rap (GC)THB (IV)3-4
Rapiditas (Weesp) (III)De Kennemers (III)2-4
RCA (IV)Helder (III)0-4
RDM (IV)'s Gravenzande (IV)4-3
Rivalen (IV)Zeist (III)0-3
RVC (III)DHS (III)4-5
's Gravendeel (IV)MAAS (III)2-5
SAVM (GC)AVOG4-2
Schiedam (IV)DUNO (GC)2-3
Silvolde (III)Almelo (III)1-1
SIOD (Rotterdam) (IV)HDV (IV)0-4
SML-Spatram (III)Daventria (III)1-2
SMV (IV)SEP (IV)2-2
Spaarndam (GC)Oosterpark (III)1-2
Steenwijk (III)Muntendam (III)4-2
SVW (III)Waddinxveen (IV)4-2
Swift (IV)SDZ (IV)2-1
't Noorden (III)vrij
TDO (IV)EVC (IV)2-3
TEC (III)VVO (III)5-1
Theothorne (IV)HVG (III)1-2
TONEGIDO (IV)Sliedrecht (III)3-5
Transvalia (III)Leerdam (III)5-4
Trekvogels (III)VIJDO (IV)2-5
USC (IV)Hillinen (III)3-4
Utrecht (III)Ripperda (GC)2-2
UVS (III)De Hollandiaan (III)3-1
UVV (III)Amstel (III)4-1
VDS (III)Lugdunum (III)1-2
VC Vlissingen (III)Axel (III)5-1
VOGEL (IV)OB (IV)5-2
Voorwaarts (Utrecht (IV)Alphen (III)0-7
VVGA (GC)Schinkelhaven (IV)1-8
WMS (IV)OSV (III)3-5
WSV (III)OBIOD (III)0-0
WVC (III)SCH (III)1-2
Zaandijk (III)De Zeemeeuwen (III)2-1
Zaanlandia (IV)HEDW (III)3-6
Zilvermeeuwen (IV)Victoria (Hilversum (IV)7-2
ZRC (III)Watergraafsmeer (III)4-4
2e ronde
ADW (IV)ZNC (III)0-0
AFC (II)Assendelft (III)2-4
Alcmaria Victrix (II)Sloterdijk (IV)1-3
Allen Weerbaar (III)VVA (II)2-1
Alliance (II)Heerlen Sport (II)3-1
Almelo (III)Daventria (III)4-0
Alphen (III)BFC (II)4-2
Alphia (III)Hillinen (III)2-2
Animo (GC)Velox (II)1-3
DWV (III)Watergraafsmeer (III)2-1
WFC (II)APGS (III)1-1
Baarn (II)Halfweg (IV)1-1
BATO (II)Steenwijk (III)5-1
Be Quick (Zutphen) (II)DOTO (Deventer) (II)1-4
Beverwijk (IV)OVVO (III)3-1
Black Boys (II)Heerenveen (II)0-1
BMT (II)Sliedrecht (III)2-2
Borne (II)Arnhemse Boys (II)0-4
Concordia (Delft) (III)HDV (IV)1-1
De Musschen (III)Overmaas (II)2-2
De Spartaan (II)DJK (III)1-1
DHC (II)VOGEL (IV)0-2
DHS (III)ODS (II)0-0
Doetinchem (II)Hengelo (II)3-3
Dongen Vooruit (II)Baronie (II)2-0
DUNO (Den Haag) (GC)VOC (II)3-0
DWS (II)EDO (II)1-0
Ede (IV)Apeldoornsche Boys (IV)2-1
EDS (III)Neptunus (II)1-1
Eendracht (Arnhem) (II)TEC (III)2-2
Emmen (III)Drachten (III)4-1
Enschedese Boys (II)OBIOD (III)1-5
ESV (III)Groene Ster (III)2-3
EVC (IV)SAVM (GC)1-2
Fortuna (Vlaardingen) (II)Moordrecht (IV)4-3
Forward (II)Groninger Boys (II)1-2
Gouda (II)Unitas (II)4-2
Haaksbergen (III)Apeldoorn (II)8-3
Heer (II)AAC (II)1-0
Helder (III)Haarlem (II)1-3
Hero (II)VC Vlissingen (III)1-2
HRC (II)Avanti (Amsterdam) (IV)1-3
HSC (II)Noordster (II)0-2
Kerkrade (II)Hoensbroek (II)0-2
KHC (II)Gelria (II)1-0
LSC (II)Rood Geel (II)0-4
Lugdunum (III)BEC (II)0-0
Middelburg (II)RBC (II)1-1
NEC (II)RODA (II)2-3
ONA (II)LFC0-0
Oosterhout (III)HEC (III)7-2
Oosterpark (III)Uitgeest (IV)2-0
OSV (III)Holland (III)4-1
Palemig (II)Miranda (II)1-0
Phenix (III)SCH (III)2-0
Quick (Den Haag) (II)Delfia-DVK (IV)5-1
RDM (IV)Celeritas (Den Haag) (IV)3-3
RFC (II)MAAS (III)2-1
Rheden (III)FALTO (IV)2-0
Rigtersbleek (II)Theole (II)6-0
Rijssen Vooruit (III)GOLTO (II)2-3
Ripperda (GC)DOS (III)1-9
RFC Roermond (II)Picus (II)4-5
Scheveningen (III)LSV (Leerdam) (III)5-1
Schinkelhaven (IV)DEC (II)2-1
SEP (IV)DCL (II)1-6
SFC (IV)Laakkwartier (III)4-1
SSC (II)Hoogezand (II)4-1
Stadskanaal (II)WVV (II)4-2
SVW (III)CVV (II)1-2
Swift (IV)Bloemendaal (II)3-8
Tegelen (II)TAC (II)1-5
THB (IV)De Kennemers (III)0-2
The Rising Hope (III)Olympia (Gouda) (III)5-0Reglementaire zege. Olympia trekt zich terug
TOG (Amsterdam) (II)KVV (III)2-2
Transvalia (III)SVV (II)1-10
TSC (II)Zeelandia (Middelburg) (III)3-0
TVV (Zevenaar) (IV)Germanicus (III)1-3
UDHVG (III)1-2
UVS (III)Steeds Hooger (II)1-1
UVV (III)vrij
VDL (II)Excelsior (II)1-2
VIOS (Den Haag) (II)'t Noorden (III)3-1
VOS (II)Helmond (II)2-3
Waubach (II)Staatsmijn Emma (II)3-0
Wilhelmina (II)VVV (II)1-2
Zaandijk (III)HEDW (III)3-1
Zandvoort (II)HVC (III)2-2
Zeeburgia (II)De Meteoor (III)4-1
Zeist (III)ZVV (II)3-2
Zilvermeeuwen (IV)Kinheim (II)1-2
Zuidbroek (II)MSC (II)0-1
Zwolsche Boys (II)VIJDO (IV)5-3
3e ronde
Achilles (Assen)SC Enschede0-1
AlcidesHeracles1-7
Alliance (II)Celeritas (Den Haag) (IV)3-2
APGS (III)VUC2-4
BATO (II)Velocitas (Groningen)0-8
BEC (II)Assendelft (III)6-4
Bloemendaal (II)RODA (II)11-3
CVV (II)Zeeburgia (II)1-3
De ValkOosterhout (III)7-1
DFCBeverwijk (IV)7-1
Dongen Vooruit (II)Waubach (II)3-0
DOTO (Deventer) (II)Haaksbergen (III)9-0
DUNO (Den Haag) (GC)Allen Weerbaar (III)0-4
DWS (II)Rheden (III)1-0
DWV (III)Hermes DVS0-3
Ede (IV)Frisia2-0
Emmen (III)Stadskanaal (II)0-0
Excelsior (II)Robur et Velocitas7-2
FeijenoordDe Kennemers (III)3-6
FVCVeendam7-2
GOLTO (II)TSC (II)7-2
Gouda (II)Schinkelhaven (IV)5-2
Groninger Boys (II)Heerenveen (II)3-2
GVAVOBIOD (III)6-4
Halfweg (IV)Arnhemse Boys (II)2-2
Heer (II)vrij
Helmond (II)Be Quick (Groningen)2-2
HFCNeptunus (II)0-0
FC HilversumHaarlem (II)6-4
HVG (III)Stormvogels0-15
HVVGermanicus (III)10-1
KFCAlmelo (III)3-2
KHC (II)DOS (III)2-4
KVV (III)Hengelo (II)0-4
LeeuwardenAGOVV0-5
LFCOvermaas (II)1-3
MSC (II)Xerxes2-7
NACWest Frisia1-3
NOADADO5-2
Oosterpark (III)Phenix (III)7-3
Palemig (II)Hoensbroek (II)7-5
PECRood Geel (II)1-0
Picus (II)Groene Ster (III)4-4
PSVBlauw Wit5-0
Quick (Den Haag) (II)DCL (II)3-4
RBC (II)DJK (III)2-2
RFC (II)HVC (III)9-1
SAVM (GC)Kinheim (II)2-3
SFC (IV)Zeist (III)0-6
Sliedrecht (III)Sloterdijk (IV)6-1
SSC (II)Noordster (II)0-2
Steeds Hooger (II)Alphen (III)5-0Reglementaire zege. Alphen trekt zich terug
SVV (II)ODS (II)0-1
't GooiBVV7-2
TAC (II)Sparta4-2
TEC (III)Rigtersbleek (II)4-7
The Rising Hope (III)Scheveningen (III)5-5
TubantiaAjax3-0
UVV (III)RCH3-6
Velox (II)LONGA1-1
VIOS (Den Haag) (II)VC Vlissingen (III)2-6
VitesseZAC6-3
VOGEL (IV)HDV (IV)2-5
VSVAvanti (Amsterdam) (IV)4-2
VVV (II)OSV (III)2-2
WageningenHillinen (III)6-4
Willem IIFortuna (Vlaardingen) (II)5-3
Zaandijk (III)ZFC1-3
ZNC (III)HBS3-4
Zwolsche Boys (II)Eindhoven1-8
4e ronde
Alliance (II)Stadskanaal (II)5-0Reglementaire zege. Stadskanaal trekt zich terug
Arnhemse Boys (II)Sliedrecht (III)8-2
Be Quick (Groningen)Ede (IV)9-1
BEC (II)AGOVV1-3
De Kennemers (III)Stormvogels1-3
DFCBloemendaal (II)5-3
DOS (III)Zeeburgia (II)2-3
DOTO (Deventer) (II)Xerxes3-4
DWS (II)HVV6-1
SC EnschedeOvermaas1-0
Excelsior (II)HDV (IV)3-1
FVCSteeds Hooger (II)5-0Reglementaire zege. Steeds Hooger trekt zich terug
GOLTO (II)DJK (III)1-5
Gouda (II)Hengelo (II)4-2
Groene Ster (III)TAC (II)3-2
Groninger Boys (II)PSV0-7
GVAVDongen Vooruit (II)1-3
HBSZFC3-2
Heer (II)Vitesse1-1
HeraclesNoordster (II)6-2
KFCDe Valk5-1
Neptunus (II)PEC3-2
NOADRFC (II)1-3
Oosterpark (III)Eindhoven0-6
OSV (III)Velocitas (Groningen)4-6
Palemig (II)DCL (II)1-0
Rigtersbleek (II)LONGA1-5
Scheveningen (III)Zeist (III)0-5Reglementaire zege. Scheveningen trekt zich terug
't GooiODS (II)5-1
TubantiaFC Hilversum3-5
VC Vlissingen (III)West Frisia0-6
VSVKinheim (II)3-2
VUCHermes DVS1-4
WageningenRCH4-1
Willem IIAllen Weerbaar (III)9-2
Tussenronde
05/05/1932Hermes DVSBe Quick (Groningen)7-2
05/05/1932VSV't Gooi6-1
01/05/1932Willem IIEindhoven3-9
5e ronde
15/05/1932Alliance (II)Excelsior (II)0-8
15/05/1932DWS (II)RFC (II)3-2
FVCArnhemse Boys (II)5-0Reglementaire zege. Arnhemse Boys trekt zich terug
08/05/1932Gouda (II)West Frisia1-3
15/05/1932HeraclesPalemig (II)1-1
15/05/1932Hermes DVSDongen Vooruit (II)4-1
15/05/1932FC HilversumPSV3-6
08/05/1932KFCSC Enschede4-1
05/05/1932LONGAZeeburgia (II)4-2
15/05/1932Neptunus (II)DFC2-3
05/05/1932StormvogelsHBS5-2
15/05/1932Velocitas (Groningen)DJK (III)4-3
15/05/1932VitesseGroene Ster (III)5-2
19/05/1932VSVXerxes4-2
08/05/1932WageningenEindhoven1-5
15/05/1932Zeist (III)AGOVV2-6
6e ronde
22/05/1932AGOVVExcelsior (II)3-1
22/05/1932DFCVitesse6-2
22/05/1932EindhovenKFC1-2
22/05/1932FVCWest Frisia0-5
22/05/1932Palemig (II)DWS (II)1-5
05/06/1932PSVVSV9-0
22/05/1932StormvogelsLONGA2-1
05/06/1932Velocitas (Groningen)Hermes DVS1-2
Kwartfinale
05/06/1932West FrisiaKFC2-0
12/06/1932DWS (II)DFC2-4
12/06/1932Hermes DVSAGOVV4-1
12/06/1932PSVStormvogels4-2
Halve Finale
19/06/1932DFCHermes DVS2-1Gespeeld in Rotterdam (Terrein Feijenoord)
19/06/1932PSVWest Frisia2-1Gespeeld in Utrecht (terrein Hercules)
Finale
03/07/1932DFC **PSV5-40-1 Visser, 1-1 Smit, 1-2 Visser, 2-2 Smit,
2-3 Vd Broek, 2-4 Hunting, 3-4 Punt, 4-4 Smit,
5-4 Ruisch;
Gespeeld in Tilburg (Tilburgs Sportpark)

KNVB Beker 1929-1930

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
23/03/1930Alliance (III)Oosterhout (oud) (III)2-0
30/03/1930Alphia (III)ONA (III)1-2
16/03/1930Amstel (III)WMS (IV)3-0
16/03/1930Amsvorde (III)Alphen (III)2-5
16/03/1930Animo (GC)Assendelft (III)3-2
16/03/1930APGS (III)DSV (III)1-2
16/03/1930AVOG (GC)Allen Weerbaar (III)3-2
16/03/1930Beverwijk (III)KVV (IV)3-4
Boeimeer (III)vrij
16/03/1930Borne (III)AVW (IV)7-1
16/03/1930DCL (III)VFC (III)10-1
16/03/1930De Zeemeeuwen (III)Watergraafsmeer (III)1-0
Baronie (II)vrij
30/03/1930DJK (III)ZSGO (GC)5-0
16/03/1930Donar (III)SLTO (IV)3-0
16/03/1930DOS (III)ABIM (GC)6-0
16/03/1930DOSB (III)DHS (III)2-2
30/03/1930DTS (IV)Oosterpark (II)3-3
16/03/1930Ede (III)Rheden (III)4-2
30/03/1930EDS (IV)Hoek van Holland (III)0-3
16/03/1930EDW (IV)De Kennemers (III)3-4
16/03/1930Electra (IV)RCA (IV)3-3
16/03/1930EVC (IV)Utrecht (III)2-1
FALTO (IV)Theothorne (IV)5-0Reglementaire zege. Theotorne trekt zich terug
23/03/1930GFC (III)WSV (III)0-0
16/03/1930Halfweg (IV)Voorwaarts (III)4-1
16/03/1930Helder (III)Uitgeest (IV)5-2
16/03/1930Hillinen (III)USC (III)3-1
16/03/1930Hortus (III)Swift (nw) (IV)2-3
16/03/1930JOZ (III)Scheveningen (III)0-6
16/03/1930Kinheim (III)De Meteoor (III)6-3
16/03/1930Leerdam (III)Rapiditas (III)2-2
Lemmer (III)vrij
16/03/1930LFC (III)Olympia (III)4-1
30/03/1930Lugdunum (III)Emma (III)1-1
16/03/1930MAAS (IV)Delft (III)2-5
16/03/1930Naaldwijk (III)UVS (III)4-2
16/03/1930OB (IV)ASC (III)3-5
23/03/1930Oldenzaal (III)Germanicus (III)1-1
Oosterbeek (III)Noord CVB (GC)5-0Reglementaire zege. Noord CVB trekt zich terug
16/03/1930Oranje-Zwart (Amsterdam) (IV)SDZ (GC)1-1
16/03/1930Picus (III)HKI (III)6-2
16/03/1930Purmersteijn (III)Spaarndam (GC)5-2
30/03/1930SV Rap (GC)ZRC (III)1-8
16/03/1930RCL (IV)BEC (III)0-10
30/03/1930Rhenus (III)Hertog Hendrik (III)3-2
16/03/1930Rijssen Vooruit (III)SML-Spatram (III)4-0
16/03/1930Rijswijk (III)SMV (IV)3-1
16/03/1930Rivalen (IV)OSV (III)0-3
23/03/1930RODI (GC)LOC (GC)3-3
16/03/1930s Gravenzande (IV)The Rising Hope (III)2-4
16/03/1930SCA (nw.) (IV)THB (III)3-4
SCH (III)vrij
30/03/1930Schinkelhaven (IV)ADW (IV)5-3
30/03/1930Schoonhoven (III)De Ooievaars (IV)5-2
16/03/1930Schoten (III)Zilvermeeuwen (IV)7-0
23/03/1930Sliedrecht (IV)GSV (III)4-3
16/03/1930Sloterdijk (IV)Ahrend's VC (IV)2-3
23/03/1930TEC (III)Doesburg (III)2-0
16/03/1930TONEGIDO (IV)RVC (Nw) (III)2-2
16/03/1930Tricht (oud) (III)Helmondia (III)2-2
23/03/1930TWM (GC)ODE (III)1-4
16/03/1930VDS (IV)Leidsche VB (GC)2-4
16/03/1930Wijhe (IV)VVO (III)3-5
16/03/1930Wilhelmina Vooruit (IV)Avanti (GC)0-1
23/03/1930WSC (III)TSC (III)0-3
16/03/1930WVC (III)Almelo (III)2-2
16/03/1930Zaandijk (IV)TDO (GC)3-3
16/03/1930ZNC (III)DWV (III)2-4
2e ronde
30/03/1930Amstel (III)West Frisia (II)0-5
06/04/1930Animo (GC)Velox (II)1-7
06/04/1930Arnhemse Boys (II)Enschedese Boys (II)3-1
30/03/1930Baarn (II)DOS (III)2-2
30/03/1930Be Quick (Zutphen) (II)NEC (II)1-4
30/03/1930BFC (II)SDZ (GC)5-0
30/03/1930Borne (III)VVO (III)4-3
06/04/1930CVV (II)Sliedrecht (IV)2-2
Baronie (II)vrij
30/03/1930De Zeemeeuwen (III)Bloemendaal (II)4-1
Delft (III)Scheveningen (III)0-5Reglementaire zege. Delft trekt zich terug
30/03/1930DHS (III)VIOS (DEn Haag) (II)4-3
30/03/1930Donar (III)Ahrend's VC (IV)5-1
30/03/1930Dongen (oud) (II)MEVO (II)3-1
30/03/1930DWS (II)Alcmaria Victrix (II)1-2
30/03/1930DWV (III)TDO (GC)2-1
30/03/1930Ede (III)Almelo (III)1-3
30/03/1930Eendracht (Arnhem) (II)Oosterbeek (III)5-1
06/04/1930Emma (II)SVV (II)1-2
06/04/1930EVC (IV)KVV (IV)4-3
30/03/1930Forward (II)BATO (II)3-2
30/03/1930Gelria (II)SCH (III)3-5
30/03/1930GOLTO (II)Germanicus (III)2-0
06/04/1930Gouda (II)Steeds Hooger (II)3-3
06/04/1930GUDOK (II)Alliance (III)2-1
30/03/1930HEC (II)Vlissingen (II)1-5
30/03/1930Heer (II)Kerkrade (II)1-2
30/03/1930Helder (III)OSV (III)1-4
30/03/1930Helmondia (III)RBC (II)5-0
30/03/1930Hengelo (II)TEC (III)4-5
30/03/1930Hoensbroek (II)Helmond (II)1-0
30/03/1930Juliana (II)Tegelen (II)2-1
06/04/1930KFC (II)HRC (II)3-4
30/03/1930KHC (II)DOTO (II)2-3
30/03/1930Leidsche VB (GC)Alphen (III)1-4
30/03/1930Lemmer (III)Rood Geel (II)1-0
30/03/1930LOC (GC)WFC (II)2-6
30/03/1930LSC (II)SSC (II)0-5
30/03/1930Miranda (II)AAC (II)3-1
30/03/1930MSC (II)FVC (II)4-1
30/03/1930Naaldwijk (III)The Rising Hope (III)5-3
21/04/1930Neptunus (II)DHC (II)4-3
30/03/1930Noordster (II)HSC (II)3-3
30/03/1930ODE (III)DSV (III)1-1
ODS (II)vrij
06/04/1930ONA (III)RFC (II)2-2
06/04/1930Oosterpark (II)AVOG (GC)3-2
30/03/1930Overmaas (II)BMT (II)3-0
30/03/1930Palemig (II)VVV (II)2-0
30/03/1930Picus (II)Heerlen Sport (II)6-0
30/03/1930Purmersteijn (III)Halfweg (IV)3-3
30/03/1930Quick (Den Haag) (II)ASC (III)1-1
30/03/1930Quick (Nijmegen) (II)FALTO (IV)7-2
30/03/1930Rapiditas (III)De Kennemers (III)2-3
06/04/1930RCA (IV)DJK (III)1-0
13/04/1930Rhenus (III)AZC (II)0-2
30/03/1930Rigtersbleek (II)Rijssen Vooruit (III)4-1
30/03/1930Rijswijk (III)Hillinen (III)1-4
30/03/1930RODA (II)Zwolsche Boys (II)3-1
06/04/1930RVC (nw) (III)Hoek van Holland (III)3-3
06/04/1930Schinkelhaven (IV)Avanti (GC)7-1
06/04/1930Schoonhoven (III)LFC (III)2-1
06/04/1930Schoten (III)DEC (II)4-4
30/03/1930Stadskanaal (II)Groninger Boys (II)1-0
30/03/1930Theole (II)WSV (III)6-0
30/03/1930TSC (III)Middelburg (II)2-2
30/03/1930UVV (II)SVW (II)2-0
30/03/1930VDL (II)Unitas (II)2-3
30/03/1930VOC (II)BEC (III)4-4
30/03/1930VOS (II)Staatsmijn Emma (II)0-7
30/03/1930VVA (nw.) (II)Kinheim (III)2-3
30/03/1930Xerxes (II)DCL (III)1-2
30/03/1930Zandvoort (II)Swift (nw.) (IV)3-3
30/03/1930Zeeburgia (II)THB (III)3-2
06/04/1930Zeelandia (II)Boeimeer (III)4-2
21/04/1930ZRC (III)AFC (II)1-3
30/03/1930ZVV (II)Hollandia (II)3-1
3e ronde
13/04/1930AchillesGOLTO (II)2-3
13/04/1930ADOWageningen4-5
21/04/1930AGOVVFeijenoord1-5
27/04/1930AlcidesNeptunus (II)5-7
21/04/1930Alcmaria Victrix (II)Blauw Wit2-0
13/04/1930Almelo (III)Lemmer (III)5-2
13/04/1930Alphen (III)De Zeemeeuwen (III)2-1
27/04/1930Arnhemse Boys (II)Be Quick (Groningen)4-1
13/04/1930ASC (III)LONGA2-4
AZC (II)MSC (II)5-0Reglementaire zege. MSC trekt zich terug
13/04/1930BEC (III)Kinheim (III)4-4
13/04/1930BFC (II)NAC0-2
21/04/1930Borne (III)Friesland5-0
DCL (III)Hillinen (III)5-0Reglementaire zege. Hillinen trekt zich terug
13/04/1930Baronie (II)Palemig (II)1-2
13/04/1930Donar (III)Robur et Velocitas1-4
13/04/1930Dongen (oud) (II)Juliana (II)1-1
13/04/1930DOS (III)EVC (IV)4-3
13/04/1930DWV (III)vrij
13/04/1930Eendracht (Arnhem) (II)SCH (III)3-4
13/04/1930EindhovenSC Enschede5-2
13/04/1930ExcelsiorDe Kennemers (III)3-2
13/04/1930FrisiaDOTO (II)0-1
21/04/1930GUDOK (II)DEC (II)3-5
13/04/1930GVAVSchinkelhaven (IV)5-1
13/04/1930Halfweg (IV)Velox (II)2-1
13/04/1930HBSRFC (II)2-2
21/04/1930Helmondia (III)Hoek van Holland (III)2-1
21/04/1930HeraclesWVV6-0
13/04/1930Hoensbroek (II)Miranda (II)4-0
27/04/1930HSC (II)Forward (II)2-2
13/04/1930Kerkrade (II)SVV (II)1-6
13/04/1930Middelburg (II)Zeelandia (II)3-3
13/04/1930NOADDFC3-1
13/04/1930ODS (II)Zeeburgia (II)3-4
13/04/1930OSV (III)DHS (III)3-2
21/04/1930PECLeeuwarden10-2
13/04/1930Picus (III)Theole (II)5-1
13/04/1930PSVOvermaas (II)9-1
13/04/1930Quick (Nijmegen) (II)Steeds Hooger (II)1-3
27/04/1930RODA (II)AFC (II)3-2
13/04/1930BVVHFC4-2
Schoonhoven (III)HRC (II)5-0Reglementaire zege. HRC trekt zich terug
21/04/1930Sliedrecht (IV)Naaldwijk (III)2-4
13/04/1930SSC (II)Stadskanaal (II)6-1
13/04/1930Staatsmijn Emma (II)NEC (II)1-3
21/04/1930StormvogelsAjax1-6
13/04/1930Swift (nw.) (IV)ZVV (II)0-2
13/04/1930't GooiEDO0-3
13/04/1930TEC (III)RCA (IV)1-3
13/04/1930TubantiaUVV (II)4-2
21/04/1930Unitas (II)Wilhelmina4-2
13/04/1930VeendamRigtersbleek (II)5-2
13/04/1930VitesseSparta2-1
21/04/1930VC Vlissingen (II)Scheveningen (III)5-2
13/04/1930VSVOosterpark (III)4-0
21/04/1930West Frisia (II)Haarlem3-1
13/04/1930WFC (II)DSV (III)4-1
21/04/1930ZACRCH1-2
Tussenronde
04/05/1930AjaxPEC1-0
27/04/1930Alcmaria Victrix (II)RCA (IV)3-1
27/04/1930Alphen (III)DCL (III)9-1
27/04/1930AZC (II)Almelo (III)5-2
27/04/1930BVVRFC (II)5-2
27/04/1930DOTO (II)Palemig (II)2-2
27/04/1930DWV (III)Vitesse6-1
27/04/1930EDOPSV3-8
27/04/1930EindhovenNAC1-4
27/04/1930FeijenoordVC Vlissingen (II)13-1
GVAVWageningen0-5Reglementaire zege. GVAV trekt zich terug
27/04/1930Halfweg (IV)DOS (III)2-2
27/04/1930Hoensbroek (II)LONGA0-1
04/05/1930NEC (II)Juliana (II)1-0
04/05/1930Robur et VelocitasPicus (III)1-4
27/04/1930SCH (III)RCH1-5
27/04/1930Schoonhoven (III)Excelsior2-4
27/04/1930SSC (II)Heracles1-9
27/04/1930Steeds Hooger (II)Helmondia (III)3-2
27/04/1930SVV (II)Zeeburgia (II)3-3
TubantiaBorne (III)5-0Reglementaire zege. Borne trekt zich terug
27/04/1930Unitas (II)Naaldwijk (III)5-1
27/04/1930VSVGOLTO (II)2-2
27/04/1930West Frisia (II)OSV (III)8-1
27/04/1930WFC (II)Kinheim (III)0-4
04/05/1930Zeelandia (II)DEC (II)5-5
27/04/1930ZVV (II)NOAD1-5
4e ronde
11/05/1930Arnhemse Boys (II)Alphen (III)2-5
11/05/1930BVVSteeds Hooger (II)5-4
11/05/1930ExcelsiorWageningen4-3
11/05/1930FeijenoordAlcmaria Victrix (II)1-0
11/05/1930Forward (II)Ajax0-6
11/05/1930GOLTO (II)LONGA4-2
11/05/1930HeraclesNeptunus (II)7-2
11/05/1930Kinheim (III)West Frisia (II)3-7
11/05/1930NEC (II)NAC0-5
11/05/1930Palemig (II)DOS (III)6-3
11/05/1930Picus (III)Unitas (II)3-3
11/05/1930PSVDWV (III)6-1
11/05/1930RCHNOAD3-2
11/05/1930RODA (II)DEC (II)3-2
11/05/1930TubantiaZeeburgia (II)6-1
VeendamAZC (II)5-0Reglementaire zege. AZC trekt zich terug
5e ronde
18/05/1930HeraclesFeijenoord1-3
25/05/1930NACUnitas (II)3-0
18/05/1930Palemig (II)Ajax1-3
18/05/1930PSVGOLTO (II)12-3
18/05/1930RCHAlphen (III)3-0
25/05/1930RODA (II)Veendam1-1
18/05/1930TubantiaBVV4-4
18/05/1930West Frisia (II)Excelsior1-1
Kwartfinale
29/05/1930AjaxBVV5-4
29/05/1930NACRCH4-1
29/05/1930PSVExcelsior0-5
29/05/1930VeendamFeijenoord1-5
Halve Finale
04/06/1930FeijenoordAjax2-1Gespeeld in Amsterdam (Olympisch Stadion)
07/06/1930NACExcelsior2-5Gespeeld in Rotterdam (Kralingen Toepad)
Finale
15/06/1930FeijenoordExcelsior1-01-0 Barendregt; 10.000 toeschouwers
Gespeeld in Rotterdam (Het Kasteel)

NVB Beker 1927-1928

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
ADW (IV)Watergraafsmeer (III)3-0
Almelo (III)vrij
Alphia (IV)Leonidas (R'dam)(nw.) (III)2-6
APGS (IV)SDW(III)1-2
Assendelft(III)ZRC (III)3-1
AVOG (GC)Zilvermeeuwen (IV)1-4
AVWvrij
Baarn (III)DSV (Amsterdam)(III)3-1
Be Quick (Zutphen) (III)HVG (IV)3-2
BEC (IV)OSS (IV)5-0
Borne (III)Rijssen Vooruit (III)4-2
Celeritas (Den Haag) (IV)Vlaardingen (III)3-2
Concordia (Delft) (III)Alphen (III)3-2
DCL (III)Delfia (III)2-0
De Germaan (GC)Rapiditas (Weesp) (III)0-2
De Kennemers (III)Hortus (III)5-0 regl.Hortus trekt zich terug
De Volewijckers (IV)TDO (GC)5-0
Delft (III)HDV (IV)6-2
Dierensche Boys (IV)Hertog Hendrik (III)0-5
Ede (III)SML (III)1-5
Eibergsche Boys (IV)WVC (III)1-4
Electra (GC)Schinkelhaven (GC)5-1
EVC (Edam) (IV)De Meteoor (GC)2-3
Fluks (IV)Hoek van Holland (III)3-1
Gouda (III)DVC (III)7-1
Haaksbergen (IV)DLO (III)5-0 regl.DLO trekt zich terug
Holland (Utrecht) (IV)Heemskerk (GC)1-3
KVV (IV)RCA (nw.) (IV)3-3
MAAS (Maassluis) (nw.) (IV)ONA (III)1-1
MEVOvrij
Naaldwijk (IV)RFC (III)2-4
ODE (III)DWS (III)1-7
OSV (III)AVV (GC)4-1
Purmersteijn (III)Oosterpark (IV)3-7
Quick (Amersfoort) (III)OVVO (IV)1-4
Quick Boys (IV)OB (IV)2-2
Rheden (IV)WSV (III)1-2
RVC (nw) (III)DHS (III)1-1
's Gravenzande (oud) (IV)De Musschen (IV)1-1
Scheveningen (III)SIOD (Rotterdam) (III)4-1
Schiedam (IV)Leerdam (III)0-2
Schoten (III)Kinheim (nw) (III)3-6
Sliedrecht (IV)The Rising Hope (GC)1-8
Sloterdijk (IV)LOC (GC)1-3
SLTO (IV)vrij
SSC (III)Groninger Boys (III)0-2
Het Noorden (III)vrij
TEC (III)Spatram (IV)1-0
THB (III)LFC (III)1-3
TOG (Amsterdam(nw) (III)Allen Weerbaar (III)1-1
TSC (III)Hero (III)1-2
UDL (GC)VDS (IV)0-0
Victoria (Hilversum) (IV)Zaanlandia (IV)1-1
VOGEL (IV)USC (III)0-3
Vriendenschaar (III)SCA (nw) (IV)7-1
VVO (III)Theothorne (IV)3-3
WGW (oud) (IV)SV RAP3-2
Wijhe (IV)Steenwijk (III)2-2
Zaandijk (IV)EDW (III)2-5
Zwanenburg (GC)Oranje Wit (GC)0-2
2e ronde
AFC (II)ADW (IV)2-5
Alcmaria Victrix (II)RCA (nw) (IV)13-1
Alliance (II)Hero (III)0-1
Almelo (III)Be Quick (Zutphen) (III)3-1
Arnhemse Boys (II)Gelria (II)4-1
AZC (II)Theole (II)0-5 regl.AZC trekt zich terug
BEC (IV)Steeds Hooger (II)1-1
BFC (Bussum)(nw) (II)Baarn (III)2-1
Bloemendaal (nw) (II)Rapiditas (Weesp) (III)6-1
Celeritas (Den Haag) (IV)Unitas (II)1-5
Concordia (Delft) (III)BMT (Den Haag) (II)1-1
CVV (II)Delft (III)3-0
De Meteoor (GC)SLTO (IV)0-5
De Volewijckers (IV)WFC (II)2-2
DHS (III)DHC (II)2-2
EDW (III)Assendelft(III)3-1
Fluks (IV)Leonidas (R'dam)(nw.) (III)1-1
Fortuna (Vlaardingen) (II)De Musschen (IV)6-3
Geel Zwart (II)Borne (III)3-2
GOLTO (II)Rigtersbleek (II)6-0
Gouda (III)RFC (III)5-1
Haaksbergen (IV)WVC (III)2-2
Haarlem (II)Oosterpark (IV)5-5
Heemskerk (GC)Helder (II)2-0
Heerlen Sport (II)VVV (II)2-3
Hertog Hendrik (III)Hengelo (II)2-4
Hollandia (Hoorn) (II)OSV (III)6-3
HRC (II)KFC (II)1-1
HSC (II)Groninger Boys (III)2-1
HVC (II)Allen Weerbaar (III)5-1
Kinheim (nw) (III)Electra (GC)2-3
Leerdam (III)Het Noorden (III)2-3
LFC (III)ODS (II)4-0
Merwede (II)Overmaas (II)0-3
MEVO (III)Middelburg (II)6-1
MSC (II)Zwolsche Boys (II)2-5
Neptunus (II)LSV (Leerdam) (II)10-0
Noordster (II)Hoogezand (II)6-3
Oosterbeek (II)AVW2-1
Oranje Wit (III)Boxtel (II)1-4
ASCONA (III)4-0
OVVO (IV)De Kennemers (III)2-3
Quick (Den Haag) (II)DCL (III)5-0
Scheveningen (III)OB (IV)2-4
SDW(III)DEC (II)2-2
SML (III)RODA (II)6-1
Steenwijk (III)FVC5-3
SVV (II)The Rising Hope (GC)3-3
TEC (III)Eendracht (Arnhem) (II)0-2
Theothorne (IV)PEC (II)2-7
VDS (IV)SVW (II)3-4
Velox (II)DWS (III)5-3
VIOS (Den Haag) (II)Xerxes (II)3-8
Vlissingen (II)Zeelandia (II)4-3
Voorwaarts (Utrecht) (II)USC (III)1-3
VOS (II)Tegelen (II)0-1
Vriendenschaar (III)VVA (nw.) (II)2-1
West Frisia (II)Zilvermeeuwen (IV)2-4
WSV (III)KHC (II)4-1
Zaanlandia (IV)WGW (oud) (IV)4-1
Zandvoort (II)Zeeburgia (II)2-3
ZVV (II)LOC (GC)5-0
3e ronde
AlcidesZAC6-2
Alcmaria Victrix (II)Stormvogels2-1
Arnhemse Boys (II)Feijenoord2-3
Bloemendaal (nw) (II)Fortuna (Vlaardingen) (II)3-2
Boxtel (II)BFC (Bussum)(nw) (II)1-3
CVV (II)OB (IV)5-0
De Kennemers (III)The Rising Hope (GC)2-5
DFCVlissingen (II)13-0
EDOAjax3-2
EDW (III)WFC (II)0-6
EindhovenVVV (II)7-2
Electra (GC)DEC (II)0-2
SC EnschedeDHC (II)2-4
Enschedese BoysHSC (II)4-0
Geel Zwart (II)PEC (II)1-4
Go AheadAlmelo (III)5-0
GOLTO (II)Vitesse4-1
Helmond (II)MEVO2-2
Heraclesvrij
Hero (III)Tegelen (II)1-3
FC HilversumEendracht (Arnhem) (II)8-1
Hollandia (Hoorn) (II)Excelsior3-0
Leonidas (R'dam)(nw.) (III)Zilvermeeuwen (IV)1-1
NACSparta1-4
Neptunus (II)KFC (II)5-3
Oosterbeek (II)Leeuwarden1-2
Overmaas (II)Theole (II)4-1
Quick (Den Haag) (II)HFC0-3
RCHHVC (II)10-1
Robur et VelocitasBlauw Wit1-1
SLTO (IV)DOTO0-2
SML (III)Achilles13-0
Steenwijk (III)Be Quick (Groningen)1-2
SVW (II)Steeds Hooger (II)3-3
't GooiHengelo (II)3-2
Het Noorden (III)Heemskerk (GC)0-1
UVVBMT (Den Haag) (II)6-1
VeendamNoordster (II)4-0
Velox (II)HBS1-10
Vriendenschaar (III)LFC (III)1-6
WageningenASC2-3
WilhelminaGouda (III)0-3
WSV (III)ADW (IV)4-3
WVC (III)AGOVV3-4
Xerxes (II)VUC7-4
Zaanlandia (IV)Unitas (II)1-8
Zeeburgia (II)Velocitas4-4
ZFCUSC (III)4-2
ZVV (II)Oosterpark (IV)1-4
Zwolsche Boys (II)GVAV2-4
4e ronde
AGOVVLFC (III)1-2
ASCHFC0-2
BFC (Bussum)(nw) (II)Heracles1-3
Bloemendaal (nw) (II)Xerxes (II)3-3
DHC (II)HBS6-1
EindhovenTegelen (II)7-2
Enschedese BoysAlcides8-1
Go AheadSparta3-2
Heemskerk (GC)Feijenoord0-3
Hollandia (Hoorn) (II)EDO2-1
LeeuwardenGOLTO (II)5-2
MEVODFC2-6
Neptunus (II)DEC (II)1-4
Oosterpark (IV)Blauw Wit0-0
Overmaas (II)FC Hilversum3-4
PEC (II)GVAV7-1
RCHThe Rising Hope (GC)4-1
SML (III)Velocitas4-1
't GooiCVV (II)3-3
Unitas (II)WFC (II)2-2
UVVSteeds Hooger (II)2-1
VeendamDOTO4-2
WSV (III)Be Quick (Groningen)3-6
ZFCAlcmaria Victrix (II)2-3
Zilvermeeuwen (IV)Gouda (III)5-0
Tussenronde
Alcmaria Victrix (II)Hollandia (Hoorn) (II)4-2
DHC (II)CVV (II)1-2
EindhovenBlauw Wit2-1
HFCZilvermeeuwen (IV)3-1
FC HilversumWFC (II)2-1
LeeuwardenPEC (II)0-4
LFC (III)DEC (II)1-4
SML (III)RCH1-3
VeendamUVV1-2
6e ronde
CVV (II)Xerxes (II)3-2
DEC (II)Alcmaria Victrix (II)2-4
DFCFeijenoord4-2
Enschedese BoysEindhoven3-2
Go AheadUVV3-3
HFCRCH1-1
FC HilversumHeracles3-1
PEC (II)Be Quick (Groningen)6-2
Kwartfinale
Alcmaria Victrix (II)RCH1-4
CVV (II)FC Hilversum3-2
Enschedese BoysPEC (II)0-1
UVVDFC2-4
Halve Finale
PEC (II)CVV (II)5-1Gespeeld in Arnhem (Monnikenhuize)
RCHDFC4-0Gespeeld in Rotterdam (Het Kasteel)
Finale
17/06/1928RCHPEC (II)2-01-0 Van der Bend (e.d.), 2-0 Hanse; 400 ts.
Gespeeld in Hilversum (Gemeentelijk Sportpark)

NVB Beker 1926-1927

Dit seizoen was het de 25e keer dat de strijd om de NVB-Beker werd voltooid. Winnaar werd het Haagse VUC, dat zich in de 1e klasse maar moeizaam stand wist te houden, maar in de beker een aantal knappe zeges boekte, zowel in de kwartfinale (NAC) als in de halve finale (NOAD). Ook in de finale was tegenstander Vitesse (dat knap van favoriet Stormvogels won in de halve finale) de favoriet, ook al omdat de Arnhemmers het thuisvoordeel hadden. VUC ging er voor 5.000 toeschouwers echter met de beker vandoor, onder meer dankzij twee treffers van Van Dill. Jan de Natris miste namens Vitesse een strafschop bij een stand van 1-1.

In  de tweede ronde stromen de tweedeklassers in. In de tussenronde stromen de eersteklassers in. Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
12/09/1926Allen Weerbaar (III)Leerdam (III)2-2
12/09/1926Alphen (III)Scheveningen (III)3-2
12/09/1926APGS (IV)QSC (III)5-2
12/09/1926Aurora (IV)Swift (IV)6-1
12/09/1926Baarn (III)Watergraafsmeer (III)3-3
12/09/1926BEC (IV)Overmaas (III)3-7
12/09/1926Borne (III)Be Quick (Zutphen) (III)4-2
12/09/1926DCL (III)DVC(III)1-1
12/09/1926De Kennemers (III)EDW (III)5-1
12/09/1926DHS (IV)MAAS (IV)4-1
12/09/1926DOS (III)BFC (III)1-1
12/09/1926DWS (III)WGW (IV)1-0
DWVNederlandse Corinthians (GC)5-0 regl.Corinthians trekt zich terug
12/09/1926Heemskerk (GC)De Meteoor (GC)1-2
12/09/1926Hortus (III)Kinheim (nw.) (IV)7-0
12/09/1926HRC (III)Zaandijk (IV)5-1
12/09/1926KVV (IV)Oosterpark (IV)3-3
12/09/1926LFC (III)VDL (IV)3-0
12/09/1926Naaldwijk (IV)Leonidas (Rotterdam) (nw.) (III)1-0
12/09/1926OSV (III)ZRC (III)2-4
Purmersteijn (III)vrij
12/09/1926Rhenus (III)AVW (III)2-3
12/09/1926Schiedam (III)Delft (III)2-3
12/09/1926SDW (III)BVC (III)7-1
SIOD (Rotterdam) (III)vrij
12/09/1926Sliedrecht (IV)Het Noorden (III)6-0
12/09/1926Sloterdijk (III)SV RAP (GC)5-0
12/09/1926TEC (III)Arnhemse Boys (III)1-4
12/09/1926THB (III)RVC (nw.) (III)2-1
TSC(III)vrij
12/09/1926Wilhelmina Vooruit (III)HVB (GC)5-2
12/09/1926Zilvermeeuwen (IV)Assendelft (IV)1-9
2e ronde
19/09/1926ADO (II)SVW (II)7-0
19/09/1926AFC (II)Purmersteijn (III)6-2
19/09/1926AGOVV(II)NEC (II)1-0
19/09/1926Alcides (II)Sneek (II)6-0
19/09/1926APGS (IV)DEC (II)5-0 regl. Wegens niet-gerechtigde speler DEC
oorspronkelijk 1-2
19/09/1926Arnhemse Boys (III)AVW (III)4-1
19/09/1926Assendelft (IV)BFC (III)3-2
19/09/1926AZC (II)Zwolsche Boys (II)2-3
19/09/1926Bloemendaal (nw.) (II)HRC (III)1-3
19/09/1926BMT (II)LSV (Leerdam) (II)6-1
19/09/1926Concordia (Delft) (II)Alphen (III)2-2
19/09/1926CVV (II)Overmaas (III)7-2
19/09/1926De Kennemers (III)Oosterpark (IV)1-3
19/09/1926De Valk (II)VVV (II)2-2
DOSKO(II)vrij
19/09/1926DWV (III)Hortus (III)0-1
19/09/1926Hermes DVS (II)VIOS (Den Haag) (II)4-2
19/09/1926Hollandia (II)DWS (III)6-2
19/09/1926Hoogezand (II)HSC (II)4-7
19/09/1926HVC (II)Haarlem (II)0-2
19/09/1926KFC (II)Sloterdijk (III)3-1
19/09/1926KHC (II)GOLTO (II)1-0
19/09/1926Leerdam (III)Voorwaarts (Utrecht) (II)2-2
19/09/1926LFC (III)THB (III)5-3
19/09/1926Merwede (II)DHC (II)3-1
19/09/1926Middelburg (II)VSC (Tilburg) (II)5-0 regl.Wegens niet-gerechtigde speler VSC
oorspronkelijk 1-3
19/09/1926Naaldwijk (IV)ODS (II)4-2
19/09/1926Neptunus (II)Delft (III)3-1
19/09/1926PEC (II)Apeldoorn (II)4-2
19/09/1926Quick (Den Haag) (II)Xerxes (II)3-4
19/09/1926RFC (II)DHS (IV)2-3
19/09/1926Schoten(II)Aurora (IV)10-1
19/09/1926SDW (III)Watergraafsmeer (III)1-4
19/09/1926SIOD (Rotterdam) (III)Fortuna (II)1-8
19/09/1926Sliedrecht (IV)SVV (II)0-2
19/09/1926Theole (II)Hertog Hendrik (II)4-2
19/09/1926Theothorne (IV)RODA (II)2-4
19/09/1926Tubantia (II)Borne (III)5-1
19/09/1926Unitas (II)Steeds Hooger (II)4-3
19/09/1926VC Vlissingen (II)Helmond (II)5-2
19/09/1926VOS (oud) (II)LONGA (II)3-1
19/09/1926Waalwijk (II)TSC(III)8-2
19/09/1926West Frisia (II)De Meteoor (GC)9-2
19/09/1926Wilhelmina Vooruit (III)Hercules (II)2-0
19/09/1926ZRC (III)Velox (II)1-6
19/09/1926ZVV (Zaandam) (II)VVA(II)2-5
DVC(III)vrij
Tussenronde
DVC(III)vrij
06/03/1927AchillesGVAV2-2
06/03/1927AGOVV(II)Tubantia (II)1-4
06/03/1927Alcides (II)Frisia2-1
06/03/1927APGS (IV)Voorwaarts (Utrecht) (II)1-2
06/03/1927Arnhemse Boys (III)Theole (II)2-0
06/03/1927Assendelft (IV)Watergraafsmeer (III)1-1
06/03/1927CVV (II)BMT (II)3-1
06/03/1927DOTOWageningen4-4
06/03/1927Hollandia (II)Wilhelmina Vooruit (III)7-0
06/03/1927Hortus (III)EDO3-1
06/03/1927HRC (III)AFC (II)6-3
06/03/1927KFC (II)'t Gooi2-1
13/03/1927KHC (II)PEC (II)1-0
06/03/1927Naaldwijk (IV)Xerxes (II)1-1
06/03/1927RCHHaarlem (II)2-1
06/03/1927StormvogelsASC5-1
06/03/1927Unitas (II)HVV2-0
06/03/1927UVVWFC (II)2-1
06/03/1927VOCVUC4-6
06/03/1927VVV (II)PSV4-0
06/03/1927Willem IIVOS (oud) (II)2-1
06/03/1927ZFCOosterpark (IV)6-3
3e ronde
10/04/1927Alphen (III)Willem II2-5
18/04/1927Arnhemse Boys (III)VUC2-4
18/04/1927CVV (II)Xerxes (II)0-4
10/04/1927DFCWageningen2-3
18/04/1927DHS (IV)Go Ahead1-6
18/04/1927DVC(III)Hengelo2-3Gespeeld in Hengelo (terrein Hengelo)
10/04/1927EindhovenExcelsior1-1
18/04/1927Enschedese BoysAjax9-3
18/04/1927GVAVADO (II)4-4
10/04/1927Hermes DVS (II)SVV (II)2-2
18/04/1927HFCFortuna (II)3-4
18/04/1927Hollandia (II)Heracles5-0
18/04/1927Hortus (III)NOAD2-3
18/04/1927HRC (III)Sparta1-4
10/04/1927KFC (II)ZFC0-4
18/04/1927KHC (II)HSC (II)4-1
10/04/1927LeeuwardenAlcides (II)1-3
18/04/1927NACFeijenoord2-0
18/04/1927Neptunus (II)Be Quick (Groningen)3-1
10/04/1927RODA (II)SC Enschede2-3
10/04/1927StormvogelsVVA(II)5-3
18/04/1927Tubantia (II)Schoten(II)8-2
18/04/1927Unitas (II)Merwede (II)2-1
18/04/1927UVVLFC (III)0-1
10/04/1927Velox (II)RCH1-2
10/04/1927VitesseWatergraafsmeer (III)9-2
18/04/1927VC Vlissingen (II)Middelburg (II)6-1
10/04/1927Voorwaarts (Utrecht) (II)HBS1-9
Waalwijk (II)DOSKO(II)5-0 regl.DOSKO trekt zich terug
10/04/1927West Frisia (II)ZAC1-2
10/04/1927WilhelminaVelocitas (Groningen)4-2
18/04/1927Zwolsche Boys (II)VVV (II)0-5Gespeeld in Venlo (terrein VVV)
4e ronde
01/05/1927Alcides (II)KHC (II)1-3
24/04/1927Enschedese BoysNOAD1-3
24/04/1927Go AheadTubantia (II)4-1
01/05/1927HengeloSC Enschede0-2
24/04/1927Hollandia (II)HBS2-5
24/04/1927LFC (III)Vitesse2-4
NACWaalwijk (II)5-0 regl.Waalwijk trekt zich terug
24/04/1927Neptunus (II)ZAC0-4
24/04/1927SpartaUnitas (II)1-2
24/04/1927StormvogelsADO (II)7-2
24/04/1927VC Vlissingen (II)RCH2-3
24/04/1927VUCSVV (II)4-1
24/04/1927VVV (II)Fortuna (II)5-1
24/04/1927WageningenExcelsior1-2
01/05/1927WilhelminaXerxes (II)2-0
24/04/1927ZFCWillem II3-2
5e ronde
08/05/1927Go AheadKHC (II)2-5
08/05/1927NOADVVV (II)9-2
08/05/1927StormvogelsUnitas (II)8-2
08/05/1927VitesseHBS3-0
08/05/1927VUCExcelsior5-3
08/05/1927WilhelminaRCH1-3
08/05/1927ZACSC Enschede1-1
08/05/1927ZFCNAC2-3
Kwartfinale
26/05/1927SC EnschedeVitesse2-4
29/05/1927KHC (II)Stormvogels2-2
15/05/1927NOADRCH3-2
26/05/1927VUCNAC5-2
Halve Finale
05/06/1927VitesseStormvogels3-2Gespeeld in Utrecht (terrein UVV)
05/06/1927VUCNOAD3-2Gespeeld in Den Haag (terrein VUC)
Finale
19/06/1927VitesseVUC1-31-0 Van Bochove, 1-1 Dill, 1-2 Klein,
1-3 Dill; 6.000 ts.
Gespeeld in Arnhem