Categoriearchief: Lagere klassen

Amateurvoetbal Noord 2019-2020

Het seizoen werd vanwege de uitbraak van de coronapandemie medio maart stilgelegd en niet meer uitgespeeld. Er was geen reguliere promotie en degradatie. Openvallende plekken werden wel waar mogelijk opgevuld van onderaf.

Zaterdag

1e klasse E
1Noordscheschut171223383113
2Blauw Wit '34171142374821
3Pelikaan S171043343124
4Oranje Nassau Gr.17944313320
5SVI17935303420
6d'Olde Veste '5417836272428
7Winsum17737243228
8Balk17647222326
9Drachtster Boys187011213341
10Leeuwarder Zwaluwen17557203138
11PKC '83185310184442
12Zeerobben16367152628
13Broekster Boys174310152541
14Groningen18121552671
2e klasse I
1FC Burgum171421444213
2Be Quick Dokkum171043342514
3Marum171025325124
4VEV '67171025323524
5SC Stiens16934304928
6Zuidhorn17827264441
7t Fean '5817737243328
8SC Veenwouden17737243135
9Kollum17728234145
10SC Joure16475192731
11VVI15528172232
12Hardegarijp174310152334
13Nijland17211471850
14Zwaagwesteinde17121451254
2e klasse J
1LTC171223385326
2Gorecht171124354021
3Gramsbergen171025323927
4De Griffioen17764273222
5DZOH17836273630
6DESZ17836273535
7FC Meppel17809242831
8De Weide17719222933
9Drenthina17647222431
10NEC Delfzijl17629202734
11FC Wolvega176110192933
12The Knickerbockers17548192940
13Bedum17548192536
14Elim17221382451
3e klasse A
1Workum171241404617
2Sneek Wit Zwart171115346233
3Heerenveense Boys181044344630
4SDS17872312815
5DWP17845284430
6SVM Marknesse17764273927
7CVVO17746253636
8Willemsoord17557202837
9Oeverzwaluwen17629202838
10Scharnegoutum '7017458172735
11Oudehaske185112162858
12Tonego17359143146
13Heeg174211142848
14Makkum174211142647
3e klasse B
1SC Leovardia171430455214
2Rijperkerk17953323618
3Veenhuizen17845283631
4SC Twijzel17845283229
5Rottevalle17845283948
6Wykels Hallum14824263320
7Waskemeer16646222828
8SC Berlikum16556203433
9Anjum16538183636
10FC Grootegast17449162133
11Ropta Boys16439152035
12ONT174310153243
13Minnertsga17368151530
14Haulerwijk162410102137
3e klasse C
1Be Quick 1887171331424817
2Groen Geel171133363725
3Helpman16952325723
4FC Zuidlaren171025323626
5Velocitas 189717935304018
6SC Loppersum17737242428
7Omlandia17728233335
8Holwierde17728233645
9Grijpskerk17566212935
10Noordwolde16439153648
11Aduard 2000174310152335
12SC Stadspark174310152650
13Glimmen17359143438
14HFC '15173113101854
3e klasse D
1Achilles 1894181611496615
2Hoogeveen171133363219
3Nieuwleusen171034333720
4FC Klazienaveen17845284032
5ZZVV17665243631
6Avereest17575221820
7SC Lutten16565213231
8SCD '8316637212031
9CSVC16628202623
10Hardenberg '8518459172838
11BSVV15447161930
12Hollandscheveld16367152942
13SVN '69173311121841
14Fit Boys15211271442
4e klasse A
1AVC171331425717
2SC Franeker171052354616
3Waterpoort Boys17971342915
4Delfstrahuizen17962333114
5QVC16925293422
6Creil-Bant17926292824
7Foarút17836272020
8Sleat17629202929
9SC Bolsward17458172642
10TOP '6316439152032
11HJSC17359142236
12NOK173311122342
13Tollebeek173311122550
14De Wâlde17231291546
4e klasse B
1SC Kootstertille171223384120
2Harkema Opeinde171133363916
3Dokkum171205364431
4RWF16871312811
5ODV16763273617
6Opende17827262929
7VIOD Driesum16736243934
8Ternaard17647222830
9FC Birdaard15528172031
10Oostergo16448162135
11WTOC16439152434
12V en V '6815429142330
13Friese Boys164111132248
14GSVV17131362048
4e klasse C
1Mamio171331425710
2DVC Appingedam171232394710
3ONR171133364122
4Niekerk171043344320
5Lycurgus171034335827
6Amicitia VMC17836273532
7SIOS17728233245
8Rood Zwart Baflo17719222830
9Poolster17548193436
10FC LEO17539182843
11GEO17449162443
12De Heracliden175111162147
13Middelstum17231292150
14OKVC17111541771
4e klasse D
Vitesse '6317143045789
2SJS171142373915
3VHK171034334116
4DKB17953323922
5Wildervank17917284743
6HS '8816754263027
7Tiendeveen16727233144
8SCN17728234246
9Onstwedder Boys17629203639
10SC Angelslo17539182739
11WVV17539182241
12SVBO16448163245
13Nieuw Balinge173212111650
14Mussel16011511458
5e klasse A
1Udiros151203366317
2Nagele141040344313
3Heerenveen151005305430
4SC Espel15915283024
5IJVC14833273016
6Ens15726233828
7Irnsum14626203025
8Bakhuizen15609183641
9SC Boornbergum '8014437152935
10De Sweach14338121329
11Woudsend1414971535
12EBC150015012100
5e klasse B
1LAC Frisia 1883161321415611
2Arum131012314724
3Marrum16925294632
4Beetgum15915284128
5Ouwe Syl15834274231
6Mulier16763273124
7Tzummarum17809244635
8Lions '6617737242737
9CVO16637213228
10Blija17638213447
11SSS '6815627202135
12WWS153210112939
13Wardy15121252055
14Holwerd17041341662
5e klasse C
VCR151131365517
2Noordbergum151131364413
3Westerkwartier14905274937
4De Lauwers14815253020
5Eastermar14806243528
6VVT14635212634
7ASC '7515627203742
8Suameer14617193132
9TFS15438152741
10Suawoude14338122843
11Nieuw Roden15258112239
12Drogeham1502132947
5e klasse D
1Corenos171421448214
2VVK161411438224
3Groninger Boys161402427530
4De Fivel161015315627
5Ezinge15933304918
6Oosterparkers17827265152
7Zeester15708213637
8Potetos17638213955
9TEO176110193246
10Noordpool UFC174310152275
11ZEC14329112445
12Warffum173212113164
13Stedum173212112662
14DIO Groningen17121451874
5e klasse E
SC Scheemda151311405613
2GRC Groningen141121354015
3VVS Oostwold161051354813
4BATO16736245036
5Damacota16718223537
6Veendam 189415636214028
7Siddeburen15618192840
8Blauw Geel 191516619192435
9SGV16619193447
10Muntendam15528173149
11Wagenborger Boys15438152041
12Westerlee163211112542
13Haren153111102661
5e klasse F
1Borger14131040738
2MSC151221386511
3NWVV161042345629
4NKVV15744253425
5VCG16817254828
6SETA15735245736
7SVBS '7716727233533
8VVAK15636213427
9FC Assen16709213243
10Erica '86153210112458
11Steenwijker Boys16231193060
12Blokzijl16221281469
13VEV15211271489

Zondag

1e klasse F
1Sneek Wit Zwart171052354425
2WVV161033333615
3SVBO17854293527
4Hoogezand16772284621
5VKW16835272919
6Dalfsen16745253628
7Heerenveen16745253528
8GRC Groningen16745253631
9GOMOS16727233430
10Roden17647223638
11FVC16439151935
12SC Stadspark174211142757
13Noordster163310122143
14GAVC16031331552
2e klasse K
1Lemelerveld161132364416
2LAC Frisia 1883171124353824
3SC Emmeloord171043343422
4Jubbega141031334013
5LSC 189015816254624
6Heerde15672253419
7Zuidwolde16736243632
8Dedemsvaart16628202741
9EMMS17557203441
10Drachten174310152948
11Beilen16358141932
12Oerterp15339122545
13DTD1516891633
14VENO16131261446
2e klasse L
1Germanicus161114344831
2Valthermond16934304119
3Helpman16925293726
4GVAV-Rapiditas16853293931
5WKE-1617926293837
6Rolder Boys16844284830
7Annen17827263529
8Dalen17737242929
9Stadskanaal17728233333
10Nieuw Buinen17629203437
11FC Lewenborg16529173242
12Veendam 189417458172834
13ASVB163310121535
14Gruno16301392973
3e klasse A
1Sint Annaparochie171322418022
2Renado161033336228
3Read Swart151014313723
4Akkrum171016313930
5Mildam15834274230
6Friesland16745253533
7Dronrijp16736244741
8VC Trynwâlden16727233336
9Oosterlittens16529173055
10Geel Wit165110163044
11Nieuweschoot15438152744
12THOR175012152559
13Surhuisterveen16349132846
14Gorredijk163112102549
3e klasse B
1Peize171214374717
2Gieten171034336330
3Forward15933302915
4SVZ15915283927
5HSC16826263535
6Nieuw Roden17809244752
7Groninger Boys14725232921
8Muntendam15654233344
9TLC16718223829
10Actief16646222825
11Siddeburen17467183340
12VAKO153210112435
13ZNC153210112851
14FVV17221382072
3e klasse C
1Musselkanaal161024324231
2Raptim15825263219
3CEC14815252724
4SC Erica17746253427
5Protos13733242716
6FC Ter Apel '9615807244022
7HOC15654233328
8SVV'0413625203427
9Sellingen14626202937
10Weerdinge15555203338
11Westerwolde15519162341
12Twedo14428142735
13Bellingwolde13247101733
14HODO15231092545
3e klasse D
1Pesse151140373610
2Oldeholtpade151032334421
3USV15915283322
4DIO Oosterwolde14815253026
5Ruinen15816253725
6Dwingeloo14725233121
7FC Oldemarkt15717223131
8Asser Boys14635212622
9LEO16637212632
10Trinitas14608182835
11Olyphia14527172235
12Steenwijk14248102442
13FC Assen14211171643
14Oranje Zwart15121251938
4e klasse A
1Steenwijkerwold161510466312
2FC Kraggenburg15924294423
3Zandhuizen14914283619
4Wacker15825264527
5Steenwijker Boys15825263937
6De Blesse15744253723
7Ruinerwold16655232322
8Smilde '9415555201729
9Donkerbroek15519163132
10Havelte14437152934
11VWC14347132945
12RKO144010123248
13Hoogersmilde15249101244
14DVSV1512125850
4e klasse B
1De Wilper Boys151311404114
2SC Boornbergum '8013111134225
3Nicator15915283021
4SC Bolsward15753263121
5MKV '2915735243430
6De Wâlden16556203425
7Bakkeveen13535182927
8Black Boys13535182528
9Warga15537182925
10SC Joure14446162740
11FC Harlingen17368153541
12Langweer154011122347
13ONB153210111639
14SC Terschelling15231092235
4e klasse C
1SPW151230394821
2Heiligerlee161114344222
3PJC151032334433
4MOVV16925294528
5Gieterveen15825263834
6Engelbert14743253721
7Kwiek16817253526
8Farmsum16727233835
9VVK17647224136
10Wedde17539183235
11Bareveld153210112862
12Amicitia VMC16259112850
13Pekelder Boys172411103357
14Eenrum15121251746
4e klasse D
Sweel141022323813
2KSC14102232279
3OVC '2115825263524
4Schoonebeek15735242218
5Titan14653233423
6Bargeres15717223627
7Gasselternijveen15717222836
8Sleen16646224229
9Zwartemeerse Boys13544192119
10EHS '8515546193528
11DSC '6514455171621
12VIOS O164210142140
13DVC '5914419132755
14SC Balkbrug16201461252
5e klasse A
1BEW161222386423
2IJhorst151122356011
3Oosterstreek141031334218
4Kuinre141022325615
5Sport Vereent16736243941
6Giethoorn16736243439
7Old Forward15717222846
8Scheerwolde15618193740
9Uffelte175210174065
10Willemsoord14419131640
11Wapserveen15339122641
12DOS '6314329112840
13Diever/Wapse15249102249
14Blankenham1213861135
5e klasse B
1Lemmer161150386113
2Deinum SF151122355014
3De Sweach131012314214
4Blue Boys14833273714
5Blauwhuis15834274018
6Aengwirden16835273725
7Oldeboorn16826266132
8Houtigehage16646223732
9Tijnje15636213224
10FFS14419131631
11Wispolia15348132842
12Langezwaag143110102147
13AVV13101232267
14VSV'3114001400111
5e klasse C
1SC Makkinga131012313914
2Wijster12912283012
3Zevenhuizen1182126418
4Haren12813252916
5HH Combi13715223327
6Yde de Punt13715222218
7Stânfries11506152426
8Groen Geel13409123329
9FC Fochteloo13319102332
10FC Amboina13301091542
11Tynaarlo1200120974
5e klasse D
1BNC131300396716
2Alteveer151212376519
3Nieuweschans13904275735
4WEO14815254421
5DWZ12804244329
6THOS12723234324
7Meeden15546194732
8Drieborg14446162127
9Usquert13409122655
10Woltersum13256112338
11Kloosterburen1221971447
12Froombosch14201262664
13Oldambtster Boys1000100978
5e klasse E
1Buinen151041344819
2Eext13103033409
3GKC13814253824
4Witteveense Boys '8714734244529
5SC Roswinkel13724232020
6Valther Boys13706212723
7Zandpol10442162626
8Weiteveense Boys14518162428
9SVBC12435152431
10De Treffer '1614338121835
11Buinerveen13256112427
12JVV1313962240
13EEC13101231964

Amateurvoetbal Oost 2019-2020

Het seizoen werd vanwege de uitbraak van de coronapandemie medio maart stilgelegd en niet meer uitgespeeld. Er was geen reguliere promotie en degradatie. Openvallende plekken werden wel waar mogelijk opgevuld van onderaf.

Zaterdag

1e klasse D
1DFS Opheusden161321413618
2SVZW171214375524
3DTS Ede171133363314
4WHC17854293723
5Bennekom17746253232
6SDV Barneveld16655233233
7CSV Apeldoorn17656233730
8DOS '3717647222831
9DOS Kampen17647223438
10Go Ahead Kampen17458173136
11Nunspeet17449162236
12DZC '6817368151834
13KHC172411101637
14Hierden172411102247
2e klasse G
1De Merino's171232396124
2ASV Dronten171142374812
3Unicum171133365221
4Batavia '90171133364420
5Renswoude17854292922
6Veensche Boys17845285029
7VRC17746252729
8De Valleivogels17665242429
9AVW '6617647222627
10Lunteren17566213130
11FC Horst17539183042
12FC Dinxperlo1723129834
13Lelystad '6717211471473
14Be Quick Z17011611567
2e klasse H
1WVF171232393018
2Hulzense Boys17944314225
3Vroomshoopse Boys17944312819
4Sparta E17836273725
5Enter Vooruit17746253529
6Den Ham17746252025
7Quick '2017737243434
8PH17728233240
9Owiois17629203135
10ASC '6217629202838
11Be Quick '2817476192729
12IJVV17467182733
13ZAC17368152735
14VSCO '61173410131932
3e klasse A
1OVC '85171412434519
2FC Zutphen171322416716
3ESA Rijkerswoerd171223384721
4Zelos171025324432
5Dieren17872314322
6Sp. Eefde16817254232
7Eerbeekse Boys17818253751
8De Treffers17566213549
9DVOV17638213451
10Oeken16358141525
11Excelsior Zetten174211141938
12Uni VV173410132542
13DVE-Trajanus172510112545
17111541550
3e klasse B
1Blauw Geel '55171124353923
2Zwart-Wit '6317953323216
3VVOP17953324025
4Zeewolde17854293120
5Terschuurse Boys17854293021
6Otterlo17845284128
7Stroe17836273634
8SKV17737243126
9Veenendaal17728233123
10SC Hoevelaken17647222829
11AGOVV17629204354
12Advendo '5717359142337
13Rood Wit '58173410132340
14Sp. Teuge17111541668
3e klasse C
1Hatto Heim171241404017
2VIOS V17953323018
3SC Rouveen17944314229
4Swift '6417926292827
5Zwolsche Boys17836273927
6BAS17836273226
7DSV'6117665242622
8HTC17728232634
9Olympia '2817557202525
10Oene17548192624
11Hattem17548193640
12ESC17458171836
13Elspeet17269122542
14Hulshorst17151181844
3e klasse D
1De Esch171322414723
2Hellendoorn171241404518
3Bergentheim171034334430
4OZC Ommen171025323624
5Wilhelminaschool17836272624
6ASV'5717746254239
7Oranje Nassau A17818253335
8SVVN17494212527
9AJC '9617557203237
10Mariënberg17539182643
11Voorwaarts V17458172125
12Kloosterhaar175210172138
13DES173212111831
14Bruchterveld17211472749
4e klasse A
1JVC Cuijk15132041629
2De Paasberg161312406135
3Juliana '31161141375518
4SC Woezik16835276042
5Alverna16835274737
6OBW15816254936
7Quick 188815645222834
8AZ 2000-Elderveld16439153348
9DIO '3015429142752
10DVV164210143554
11Kolping-Dynamo154110132634
12Oranje Blauw14211171946
13Cito15111341673
4e klasse B
ONA '53161510466211
2Echteld161051352816
3Dodewaard141022323015
4WAVV161024325931
5SC Elistha16925294127
6Kesteren16907273328
7GVC15717222829
8Wageningen15618193037
9SC Valburg16439152441
10FC Lienden15429142929
11Uchta153111102046
11Wodanseck13111141537
11EMM Randwijk1501141456
4e klasse C
1SDS '55171412434514
2Fortissimo161321417818
3EFC '58171232394922
4Harfsen171142375222
5Veluwse Boys16925294326
6Almen16835274431
7Barneveld17728233842
8Ede/Victoria17728233540
9FC RDC176110192950
10Gorssel17539183441
11Prins Bernhard173410133348
12Vierhouten '82163112102852
13Harskamp17211471377
14EZC '8417131361957
4e klasse D
1s-Heerenbroek171322414325
2WZC Wapenveld171133365127
3t Harde171034334529
4VSW17944313832
5Dieze West17854294026
6SEH17926294231
7Zalk17836274436
8CSV'2817665242924
9Reaal Dronten17647223431
10Wijthmen175210172533
11Wilsum17359142747
12Kampen173212113263
13VEVO17179102340
13Noord Veluwe Boys17221382251
4e klasse E
1De Zweef171421444814
2Daarlerveen171331428117
3ATC '65171313405222
4Blauw Wit '66161222384623
5GFC161015316723
6AVC Heracles17827264933
7SVV'5617746253632
8Lemele14635213622
9MVV'6916619192627
10Sp. Daarle164210142146
11DRC '12163211111565
12SV Rijssen16221281550
13BZSV De Blauwwitters17221381883
14SC Rijssen16011511265
4e klasse F
Sportlust Glanerbrug171331428423
Eilermark161213376327
3FC Berghuizen171124354734
4Juliana '32171016314431
5Tubantia17935303323
6Drienerlo17926296242
7Rigtersbleek16907273734
8Achilles '1217656234330
9Achilles Enschede17647223636
10PW 188516547192832
11SC Enschede174112132464
12FC Aramea172411101955
13SVV'9116221282058
14FC Winterswijk17221382475

Zondag

1e klasse E
1BVC '12171214374822
2Orion15113136369
3ROHDA Raalte16952322916
4De Bataven15933303618
5TVC '2817926293422
6Heino16745252321
7RKHVV15654233722
8Stevo16637213238
9SC Bemmel17566213235
10Voorwaarts T17539183334
11Tubantia174112132141
12De Zweef173410131746
13FC Winterswijk163310122141
14Rigtersbleek17231291953
2e klasse I
1MASV171124353921
2SDOUC17935303223
3WAVV16853293921
4Concordia W17845282922
5DIO '3016835272321
6Eendracht '3017836273422
7Union17836273430
8Spero16736242522
9DCS17728232326
10Vorden17467182630
11VIOD Doetinchem17467182633
12DVC '2617368152443
13Quick 1888164210142846
14SC Varsseveld173212112244
2e klasse J
1Columbia161501455614
2FC Suryoye-Mediterraneo161132363514
3Achilles '12171025324630
4NEO17773282921
5SDC '1217836273430
6WSV17836272925
7Schalkhaar17827262627
8Wijhe '9217728233036
9ATC '6517719222738
10Bon Boys17548192838
11Barbaros175111162739
12Vogido174211141940
13Eilermark164111133644
14BWO16211371642
3e klasse A
1Grol161303394420
2Reutum171214374316
3Avanti W171106333523
4MVV'2916853292715
5WVV'3416754263125
6TVO17827263036
7De Tukkers16736243122
8Saasveldia17638213531
9Luctor et Emergo17629203452
10Borne17476192634
11DSVD16538182733
12Losser174211142641
13RSC174112132941
14LSV16321111938
3e klasse B
1Epe171232395621
2Overwetering16961334926
3AZC171034334929
4Helios17935304435
5Warnsveldse Boys17854294133
6KCVO16745253936
7Diepenveen17647223541
8Robur et Velocitas15546193233
9Turkse Kracht14518163338
10Sp. Brummen16367151826
11Activia15348132435
12Albatross16349131939
13Colmschate '3315258112243
14Vaassen162410102046
3e klasse C
1OBW161123355019
2VVG '25141031333211
3Doetinchem14815253136
4Witkampers15744252925
5SC Rheden15645224033
6Sportclub Lochem15564212425
7Pax14626203023
8DVV16556203225
9FC Trias15474192123
10VVO15447162533
11Montferland15267121829
12Ruurlo153111101142
13HC '0315231092443
3e klasse D
1Trekvogels161123354021
2Rood Wit15915282826
3Brakkenstein15825263627
4Ewijk14815252721
5Blauw Wit14743253833
6HAVO15726232120
7DVOL14635212717
8Groesbeekse Boys14635212421
9Germania16637212926
10Beuningse Boys13553203222
11Hapse Boys13517162223
12Vitesse '0815121251546
13Estria1401131844
4e klasse A
1KOSC151041343512
2Almelo16943313926
3Vasse14914283520
4Delden16745255042
5VC Fleringen14734243030
6La Première15645223425
7Juventa '1216646222334
8EMOS15618193328
9UD W16538182536
10Sportlust Vroomshoop16385173031
11Rood Zwart16457172732
12Oldenzaal15447163443
13Sportclub Overdinkel14365151924
14De Tubanters16211371647
4e klasse B
1UDI171322416524
2Reünie171223384124
3Markelo161042344720
4Diepenheim171016314334
5Neede17872313023
6VIOS B17863304228
7Victoria '2816646224142
8Hector17467182438
9FC Eibergen17377163029
10BSC Unisson174310153346
11Buurse164210142839
12Twenthe17359142140
13Rietmolen173212111649
14Hoeve Vooruit16231192247
4e klasse C
1Gendringen171322414814
2GWVV171061364024
3FC Dinxperlo151113344319
4HMC '17161024323816
5AD '6915933303225
6FC Bergh16736244428
7Ulftse Boys15564212525
8KVragender16637212031
9SC Meddo17548194039
10Terborg155010152233
11Etten163310121943
12Keijenburgse Boys153111102441
13Basteom163112102655
14MEC16231191745
4e klasse D
1GVA151401425515
2Jonge Kracht151140376413
3Groessen161123355627
4SC Westervoort151014314419
5GSV'3816916283432
6Angeren15726233529
7SC Doesburg14644223631
8t Peeske15546192933
9RVW16358142948
10Sprinkhanen14347132229
11Loil164111133055
12Loo163310122348
13Arnhemia143110102556
14CHRC17041341865
4e klasse E
1SC Millingen161051355319
2RODA '28151041344521
3UHC161024325330
4SC DIOSA13922293820
5FC Kunde16925294728
6SCE16844283621
7DSZ14815253729
8Overasseltse Boys15627203125
9Krayenhoff14455173737
10Aquila14428142443
11SCP16349132738
12Nijmegen174112133261
13OSC (N)173212112344
14Hatert15101431380
4e klasse F
1WWNA141103334820
2Twello141013314213
3Orderbos15816252932
4De Gazelle14734243520
5SC Klarenbeek14725233127
6Beekbergen15654233123
7Groen Wit '6215726232619
8Victoria Boys13625202516
9ZVV'5614536182531
10Loenermark14518163027
11Apeldoornse Boys15447163442
12SC Deventer154110132341
13TKA1401131674
4e klasse G
1ABS161411435413
2Holten151212376522
3Nieuw Heeten16826262220
4Lettele14806243023
5Haarle15735242922
6Broekland14725232319
7Zwolle16727233332
8Heeten15717223133
9SDOL16718222426
10Enter13706212818
11DAVO15221181749
12Hoonhorst13211071844
13FC Ulu Spor1400140861
5e klasse A
1De Lutte15141043608
2FC Het Centrum14941314024
3Zenderen Vooruit14833273919
4Bentelo14743253417
5TVV14815253229
6Hengelo15735243828
7DTC '0713535182422
8Langeveen15609182532
9Vosta13526172931
10Manderveen14211171243
11Bornerbroek14201261546
12Phenix15101431766
5e klasse B
1Sp. Rekken151311404816
2GSV'6314833273416
3Zelhem14833272626
4Bredevoort15825262217
5EGVV14734243329
6Vosseveld14716223422
7Erix14635213221
8Wolfersveen14545192420
9Haaksbergen14347131826
10SVBV10406121827
11Sp. Haarlo154011122645
12DEO14329112539
13Lochuizen13021121147
5e klasse C
1Kilder141121355020
2Ajax B141031334722
3Angerlo Vooruit121011313410
4Gelders Eiland13913284622
5RKPSC14554203332
6SC Rijnland15546193627
7SDZZ14518163029
8Westendorp13508152437
9SVGG14338122436
10Halle13328112137
11Den Dam12318101247
12NVC Netterden1323892238
13Babberich1120961133
5e klasse D
1SVO '68161132364018
2SCD '3315942315024
3Niftrik15915283725
4Heumen14824263217
5AVIOS/DBV14734242219
6Victoria '2515717223032
7VVLK13706213127
8DVSG15636212730
9Unitas '2815465182631
10AAC-Olympia15528172427
11WVW15528172733
12SDOO16457173034
13SVHA15221181141
14Batavia13201161948
5e klasse E
SC Veluwezoom131111347422
2De Hoven131102335613
3Voorst12822263814
4Elsweide13823264225
5SHE13526173436
6FC Zutphen13517163627
7Dierensche Boys13355141217
8EDS13418133043
9Ratti-Socii13328111933
10Edesche Boys1322981956
11Eendracht Arnhem1110103118
5e klasse F
1IJsselstreek161321416228
2Raalte171241406428
3Mariënheem171025326636
4Epse16934305536
5Emst13913284319
6Sallandia16916284434
7CCW '1614617194032
8Wesepe16538183336
9Vilsteren166010183453
10Koninklijke UD16529173643
11Terwolde12417132431
12Wissel13211071849
13Go Ahead D14211172069
14V en L16141172166

Amateurvoetbal Zuid II 2019-2020

Het seizoen werd vanwege de uitbraak van de coronapandemie medio maart stilgelegd en niet meer uitgespeeld. Er was geen reguliere promotie en degradatie. Openvallende plekken werden wel waar mogelijk opgevuld van onderaf.

1e klasse D
1Chèvremont171133364830
2ZSV14833272617
3SC Susteren15663242722
4Wittenhorst16736244031
5Geldrop13652234120
6Venlosche Boys13715223030
7Venray17638213936
8De Ster Stein17566212926
9Veritas15555202526
10BSV Limburgia16547192232
11Wilhelmina '0813454172126
12Heeze15447163035
13Deurne16448162839
14SSS '1817221381450
2e klasse G
1FC Geleen Zuid16952323414
2Heer171025324526
3GSV'2815942312617
4Sportclub '2516943313317
5Sporting Heerlen17863302416
6Caesar16925292821
7Schaesberg16754262823
8Lindenheuvel-Heidebloem16655234331
9Geusselt Sport17647223029
10Bekkerveld16538182121
11Eijsden15438153142
12Scharn173311121942
13Laura-Hopel Combinatie172411102055
14Haelen17121451442
2e klasse H
1Olympia '18161033333620
2Berghem Sport151014313323
3Emplina17926292324
4SVSSS15825263331
5Vianen Vooruit15744253020
6EVVC15726232720
7Venhorst15636212124
8Prinses Irene16565212424
9Real Lunet16637213031
10DAW Schaijk16628202726
11Volharding17539182430
12Heeswijk15519161526
13Helvoirt16439152429
14Volkel164111132039
3e klasse A
1RVU151320414810
2SVN Landgraaf16934303416
3KVC Oranje17926293831
4Heksenberg16754262615
5Simpelveld16826262831
6SC Jekerdal17818253636
7Hellas15735243727
8Weltania16646224232
9Wijnandia16565213934
10SVME16547192028
11SCM165011151835
12FC Hoensbroek16358141724
13BMR164210142046
14Walram16231192563
3e klasse B
1Alfa Sport161330424412
2Langeberg171052354122
3Argo131003303314
4DVO15735243720
5Sittard16736241920
6Brevendia14635212121
7Haslou15636212527
8SHH15618192323
9Spaubeek17548193041
10Centrum Boys12525172431
11HEBES15528172025
12SVC 200015429143039
13RKVB153210111544
14Born1511134932
3e klasse C
1Sparta '18151122353815
2Baarlo16844282618
3Sportclub Irene15834274325
4Helden14743252221
5Blerick12714221919
6HBSV14635212425
7RKSVO13544192722
8Liessel12444161717
9FCV13427141728
10MVC '1915429141934
11IVO11416131820
12Merefeldia12345131423
13Melderslo15249101623
14Ysselsteyn1322981929
3e klasse D
1FC Schadewijk16934303419
2Den Dungen16844282618
3Excellent16835272516
4SC Helmondia17836273225
5Boekel Sport16826263829
6Margriet17746253324
7Schijndel17746252621
8RKPVV15735242329
9Nooit Gedacht16655233124
10Handel16637212730
11Nijnsel16538181822
12SCG '1816448161734
13Avanti '3117449162131
14BMC173311121241
4e klasse A
1Leonidas W161222384221
2WDZ151212374418
3Keer161024323022
4RKHSV16925293629
5FC Gulpen15753264628
6Zwart-Wit '1915645223220
7DBSV16718222536
8SCG16457173142
9Willem I16529172133
10RKASV175210173143
11RKVVM165110162841
12RKVVL/Polaris175012152749
13Rood Groen LVC '0115429142228
14Geuldal14338122530
4e klasse B
1FC Kerkrade-West151122354624
2Voerendaal141040346015
3Hulsberg151032334717
4UOW '0216934304624
5RKUVC14914284625
6Eikenderveld15915285337
7RKHBS16916282928
8Schimmert16826263929
9De Leeuw16628203630
10Vaesrade165110162240
11Bunde174112132041
12Passart-VKC164012122563
13RKTSV14121151344
14Kakertse Boys14011311277
4e klasse C
1Sporting Sittard '1315933303015
2Brunssum13832273519
3Oranje Blauw '1513823262413
4Woander Forest14752262615
5SVH 3914743253820
6Roosteren13634212120
7Linne14626202323
8SVE14527172634
9Olympia Schinveld15528172534
10HBC '0913436152022
11Zwentibold13328111725
12FC Roerdalen1120961133
13SVM Munstergeleen14131061841
4e klasse D
1FC Maasgouw141103334324
2EMS14842283928
3Panningen13814252612
4Kessel12642222614
5Roggel15645222730
6TSC '0412705213120
7Koningslust14626202831
8RKESV15465183439
9Horn14527172221
10DES Swalmen14527172831
11Reuver12417132033
12Bieslo12336122223
13BEVO13328112739
14GKC / RKHVC14131062048
4e klasse E
1FC Cranendonck161042343412
2Bruheze161033333824
3SSE17863303221
4DOSL16754263223
5RKMSV15726232225
6Laar16727233936
7Neerkandia13643223223
8Maarheeze15645223326
9ONDO16637213125
10FC Oda16538182439
11DESM17458172134
12Lierop17368151927
13Grashoek162410101737
14SJVV1423991234
4e klasse F
1Helmond161123355334
2Stiphout Vooruit171124356037
3Rood Wit '62161114344528
4Brandevoort16934303521
5Mifano17746253825
6MULO17818254937
7Mariahout17656232340
8Milheezer Boys16646222730
9Woenselse Boys17548193736
10RKGSV16538182130
11ASV'3316538181827
12EMK16538182343
13Bavos174310152641
14ELI16221281440
4e klasse G
1SV United151212374417
2DEV-Arcen14842283120
3SVEB14833272517
4Hegelsom14824263412
5GFC '3314734242822
6Oostrum14662242118
7Heijen14725232722
8Stormvogels '2813706214226
9Meterik14635213522
10Achates14527173237
11EWC '461423992536
12America14221081436
13Montagnards14221081754
14BVV'271411124844
4e klasse H
1Festilent171232395425
2Constantia15942313618
3Milsbeek161015313322
4Achilles Reek15933302521
5SCMH16934302914
6Juliana Mill16916283027
7DSV16763274223
8SIOL16556202931
9Gassel15528172235
10De Zwaluw14428142430
11SES15348131732
12Toxandria16349132130
13VIOS '38153210111531
14SCV '5816101532361
5e klasse A
1Berg '28161312405924
2RKMVC151212374325
3FC Bemelen131021324017
4Daalhof151023325618
5KCC '1315915283521
6Vijlen15834274624
7SNC '1415627202636
8Partij15528172639
9Rimburg13427142535
10Haanrade/SVA15429143138
11Geertruidse Boys164111135144
12IBC '0314329112363
13RKSVB1423991032
14RKIVV15101431368
5e klasse B
1Neerbeek151131365514
2FC Ria151122353918
3IVS14923294621
4Abdissenbosch14824263823
5NEC '9216736243024
6OVCS17665243133
7Urmondia15573222626
8Amstenrade15636213232
9Slekker Boys14617193130
10Conventus '0315546192735
11Geulsche Boys14338124142
12Susterse Boys1323891636
13Sanderbout15301292160
14Sylvia14111241756
5e klasse C
1Altweerterheide171511465519
2Heythuysen141121354712
3Rood Wit '67131021324214
4RKAVC141022324016
5RKSVV16817253237
6RIOS '3114806244632
7Eindse Boys13625203322
8MBC '1315609182234
9Crescentia16538182640
10Sint Joost165110161730
11SC Leeuwen164111132337
12Leveroy153210112436
13SNA Montfort17151181946
14Walburgia1202102859
5e klasse D
1SPV151131365213
2Lottum15933303117
3VOS161006305027
4RKSVN13922294414
5RKDSO14905273924
6Belfeldia15816253625
7Egchel13805243319
8Kronenberg15726232728
9SVSH14554203323
10Olympia Boys16439151945
11Sporting ST15348132446
12Kwiek Venlo13337122430
13VVV'031302112739
14SVVH1300130776
5e klasse E
1FC De Rakt131021324313
2WHV16952324230
3Nieuw Woensel171025324536
4FC Uden16943314425
5Boerdonk17836273828
6Elsendorp13733243217
7Ollandia13724233121
8Odiliapeel13526172330
9MVC11434152015
10Keldonk154110133042
11Irene14329112943
12Nederwetten163211112454
13Fiducia1122782129
14VCO15211271453
5e klasse F
1Merselo161321415314
2RESIA15933303614
3HBV16934304131
4DWSH '1817854294421
5Astrantia15825263025
6Leunen13805243821
7Holthees-Smakt12723232416
8GVV'5714617193332
9SVS Stevensbeek14608183434
10Sambeek15465183130
11VCA144010122942
12HRC '2712318101228
13SVOC '0114201261763
14Menos15111341061

Amateurvoetbal Zuid I 2019-2020

Het seizoen werd vanwege de uitbraak van de coronapandemie medio maart stilgelegd en niet meer uitgespeeld. Er was geen reguliere promotie en degradatie. Openvallende plekken werden wel waar mogelijk opgevuld van onderaf.

Zaterdag

1e klasse C
1Kloetinge171133364116
2LRC Leerdam171043343420
3Nieuw-Lekkerland171016313423
4Sliedrecht17845284326
5SVL16655233524
6Montfoort '1917656232824
7Almkerk17656231724
8Heerjansdam17575223634
9Papendrecht17566212121
10Nivo Sparta17638213436
11WNC17566211824
12GRC 1417629202243
13Oranje Wit173410132549
14Terneuzense Boys163112101539
2e klasse E
1Nieuwenhoorn171322416823
2Yerseke17944314115
3Serooskerke17944313423
4Oostkapelle/Domburg16853293521
5Bruse Boys17926294227
6De Meeuwen17764273126
7MZC'1117827263232
8SSV'6516637212321
9Hellevoetsluis17557202128
10s-Heer Arendskerke17629202336
11Arnemuiden17458172842
12DBGC17359142235
13FC Axel17359141440
14Walcheren17141271459
2e klasse F
1Altena171133362711
2Wilhelmina '2617944313730
3EBOH16934303222
4Woudrichem17854294628
5VVGZ17926293425
6Wieldrecht17773284428
7Roda Boys/Bommelerwaard17746253328
8Pelikaan17737243134
9Drechtstreek17629202633
10Arkel17629202840
11Heukelum17557203245
12GJS16448162530
13Sleeuwijk173311122744
14Tricht17151182650
3e klasse A
1Luctor Heinkenszand171232394516
2RCS171133364319
3VCK171034333924
4Nieuwdorp17926294835
5Kapelle17854293623
6Patrijzen17845284129
7Zaamslag16826263623
8Bevelanders17827263536
9Lewedorpse Boys17539182237
10FC Dauwendaele175210173137
11GPC Vlissingen17449162544
12GOES164210142551
13De Noormannen174112132855
14Veere172411101540
3e klasse B
1Halsteren171322415116
2Den Bommel171133364121
3Tholense Boys17962333616
4Kogelvangers17845282914
5Klundert17755262923
6Duiveland17584232923
7De Jonge Spartaan17647223634
8Prinsenland17647222937
9WHS17638212327
10NOAD '6717638212636
11ZSC '6217629202039
12Krabbendijke174310152335
13De Fendert174211142136
14Seolto1723129945
3e klasse C
1Alblasserdam171421444912
2SVW161402425311
3Hardinxveld171223384218
4Lopik17845282517
5Streefkerk17836273629
6Ameide17827262833
7Meerkerk17746252631
8Schoonhoven17647222730
9VVAC176110191832
10Groot Ammers17467182527
11Schelluinen175210172840
12De Alblas165011152238
13Lekkerkerk174112131940
14Perkouw17111541858
3e klasse D
1GDC171223384022
2BLC17872314223
3GVV'6317926295238
4ONI17926294935
5NOAD '3217854293824
6Zwaluwe17755263129
7NEO '2517737242928
8MVV'5817656233840
9Haaften17629203551
10SV Capelle17467182638
11Sparta '3017458173336
12TSVV Merlijn175210172549
13Vuren174310153747
14BZC '1417359143146
4e klasse A
1Zeelandia-Middelburg161411437411
2VC Vlissingen161312403612
3SKNWK161114344320
4FC De Westhoek16934303519
5MZVC15834274423
6WIK '5715717222830
7Colijnsplaatse Boys15636213230
8Brouwershaven15528172640
9Spui15519162945
10Nieuwland N16448162232
11Cadzand163310121541
12Jong Ambon153111102747
13Schoondijke14001401071
4e klasse B
1SPS151131364515
2Smerdiek15924293519
3Kruiningen15915284423
4ST Hoedekenskerke/ Kwadendamme15762273115
5DwO '1515735242931
6Apollo '6915636212827
7Rillandia15528173230
8Wemeldinge15528172531
9SC Waarde14365151620
10Wolfaartsdijk15357142642
11SC Stavenisse143110102248
12Hansweertse Boys15249102658
4e klasse C
1Internos141211375911
2VVC '6811722234420
3Boeimeer13724233323
4Baronie14653233625
5Alliance14563213022
6Vrederust14635212227
7DHV13535183221
8The Gunners13364152829
9DVO '6013337122934
10DOSKO1323892255
11PCP1400140977
4e klasse D
1Asperen161042344223
2Herovina15843284019
3Noordeloos15843282825
4SVS '6516844283919
5Peursum16772283419
6Lekvogels16727232732
7Beesd16637212929
8Kerkwijk16466182730
9ASH15447162229
10Unitas16448163341
11Leerdam Sport '5514365152327
12Rhelico15429142038
13Well14121151043
4e klasse D
1IFC141022324914
2ZBC '9713922295620
3SCO13913284218
4SSC 5514734242824
5Olympia '6014707212730
6RFC14626203029
7Oosterhout13616194139
8GSC/ODS13616192731
9Berkdijk12327112145
10Dongen14221081543
11Willem II14021222366

Zondag

1e klasse C
1Alverna16934303021
2Brabantia17845283825
3TOP17836273836
4FC Eindhoven15753262415
5NEC16826263426
6Nemelaer15735243024
7Leones15645222827
8SC Woezik16646222326
9Unitas '3017647222939
10Erp14617192024
11HVCH15465182326
12SC 't Zand15456172430
13Best Vooruit174211142536
14Rhode173410132536
2e klasse E
1Sarto171124352912
2Cluzona171124353119
3SC Kruisland161015312924
4Rijen161006303229
5Roosendaal17935303226
6Madese Boys17854293224
7VOAB17845283219
8Beek Vooruit16646224233
9WSC17638212935
10TSC16538181927
11Uno Animo14446162321
12JEKA15438151425
13FC Tilburg17211471446
14DESK16131262038
2e klasse F
1EFC17125041319
2Marvilde171043343719
3Mierlo-Hout17944315125
4Sparta '2517935303729
5RKVVO16817252825
6De Valk17746252527
7NWC17737242422
8Someren16646222427
9Oirschot Vooruit17719223836
10Valkenswaard17719222830
11Braakhuizen17629202035
12Hilvaria16619192642
13Beerse Boys183312122545
14Rood Wit V17221381538
3e klasse A
1RBC161042343316
2SC Gastel16844283219
3Terneuzen16835273924
4Zundert15744252821
5Schijf15726232520
6Victoria '0316727234130
7Steenbergen17647223132
8Hoeven16565212730
9HVV'2416484202427
10DSE16628202738
11VVR15474192124
12Philippine16619192934
13MOC '17176110192947
14Steen15141071337
3e klasse B
1Bavel151221384311
2Gilze151131365019
3Gudok151041343916
4Oosterhout15843283413
5Be Ready15825263832
6Dubbeldam15735243430
7Virtus15708212631
8Groen Wit14518162527
9Emma15447162946
10UVV'40154110131629
11RCD153210111944
12Irene '58162410101832
13ZIGO16121352364
3e klasse C
1CHC161222385917
2Vlijmense Boys16943313825
3DSC17935303629
4FC Engelen17845283628
5ODC16754263524
6RKDVC16745253426
7Zwaluw VFC17746253831
8DVG17575222627
9TGG16556202635
10Nieuwkuijk16475192934
11Trinitas Oisterwijk16547191825
12Haarsteeg15447161727
13Baardwijk16231191951
14BVV17121452052
3e klasse D
1Bladella161123354816
2Unitas '59171124355031
3Reusel Sport16754262917
4Budel15744252412
5RPC17746254232
6PSV17593244523
7Gestel17665243827
8Hoogeloon16727232425
9MMC Weert17656233330
10DBS16547194537
11Hapert16475193730
12Wilhelmina Boys16466182732
13SBC17377162436
14Tivoli170116114132
4e klasse A
1Clinge13112035386
2Breskens131012313618
3Hontenisse13634212618
4RIA W11623202922
5Oostburg11605183021
6Sluis11533182321
7Groede12525173527
8IJzendijke13409121233
9Biervliet13319101728
10Hulsterloo1222881337
11Koewacht14201261341
4e klasse B
1BSC171043344521
2Nieuw Borgvliet15951323916
3Sprundel15951323918
4Wernhout16745253326
5ODIO16736243732
6METO16655233422
7Grenswachters17656233139
8RSV17719223232
9Noordhoek17647222729
10DIOZ16565212228
11WVV'6716529172738
12VIVOO16448162240
13SVC15348132036
14NSV17141272657
4e klasse C
1RWB171430455611
2Waspik161123355423
3Terheijden16835273529
4RFC17836274335
5Dussense Boys17827264743
6Raamsdonk17746253140
7SAB15726234125
8Right 'Oh15726233235
9Blauw Wit '8117656233530
10DIA15627203132
11WDS '1917548193841
12PCP174211143569
13VCW154110133046
14Berkdijk1703143756
4e klasse D
1Spoordonkse Boys161132363112
2GSBW161033333516
3Reeshof161024325829
4Jong Brabant17953323725
5OVC '2616925294233
6RKDSV16835272730
7GESTA17746252634
8Were Di17665242625
9Riel15519162131
10Tuldania165011152434
11WSJ174310153140
12Viola173410132735
13Chaam15339122042
14Audacia172510113049
4e klasse E
1RKTVC171052354219
2Alem13913283515
3SCR16844282728
4GVV16835273127
5Maliskamp16754263835
6Vesta '1915735242718
7Herpinia14716223117
8MEC '0716646223326
9Cito14626202322
10Jan van Arckel17629203145
11Teisterbanders14437151725
12NLC '0316367151925
13Ulysses153210111842
14Buren15211271947
4e klasse F
1Nulandia161420444711
2Avesteyn16141143465
3Boxtel171124352917
4VOW14842282511
5SC Elshout14734242520
6Wilhelmina17737243833
7Boskant15654232714
8WEC14617192325
9Essche Boys16529171734
10RKKSV164210141637
11Vorstenbossche Boys14329112125
12OSC '4515249101635
13HHC '0916211371550
14VCB14121151139
4e klasse G
1Dommelen151401424510
2Vessem151212373413
3Steensel171214374529
4SDO '3916943314823
5Acht17926293323
6Riethoven14725232624
7De Raven15726232525
8Bergeijk16727233732
9Wodan15627204248
10Waalre14527172227
11ZSC163310122438
12HMVV163211112441
13De Weebosch15111341850
14Hulsel15021321151
5e klasse A
1NVS151113345211
2Rimboe141031336217
3Vogelwaarde151023323618
4DEVO15924294431
5SC Welberg16745254142
6De Schutters14725232825
7HSC '2815636215137
8Graauw15636212922
9SDO '6314455172125
10Aardenburg15519162450
11Lepelstraatse Boys143110102144
12Hoofdplaat15211271459
13Corn Boys15121251052
5e klasse B
1Achtmaal161231398111
2The White Boys151113346922
3Gloria UC141004303813
4SSW15816254137
5Neerlandia '3115735243631
6Molenschot16736243633
7TVC/Breda16718224039
8FC Drunen15546193333
9DVVC16475194144
10OVV'6714527172445
11TPO14419132238
12SVG14221082151
13Advendo16201461297
5e klasse C
1BZS151311405814
2SBV151032334618
3Hedel151032334315
4Maaskantse Boys17944312818
5OKSV15825263125
6DESO17737243635
7Ophemert15726233136
8HRC '1414635212928
9DSS '1416628203231
10MOSA '1414527171831
11Ruwaard15357142835
12SCZ143110101346
13Wadenoijen16131262947
14RKVSC1604124851
5e klasse D
1Pusphaira151122355622
2DVS16853295523
3DEES15915283622
4Knegselse Boys16844283819
5DOSKO '3217917284635
6Tongelre15834273627
7Netersel15735243825
8De Bocht '8013715222618
9LSV Boxtel15627203030
10Terlo16619192847
11EDN '5615528172832
12SVSOS16448163040
13Casteren14419132639
14Sterksel160016011105

Amateurvoetbal West II 2019-2020

Het seizoen werd vanwege de uitbraak van de coronapandemie medio maart stilgelegd en niet meer uitgespeeld. Er was geen reguliere promotie en degradatie. Openvallende plekken werden wel waar mogelijk opgevuld van onderaf.

Zaterdag

1e klasse B
1Poortugaal171421444613
2Neptunus-Schiebroek17953323326
3Die Haghe17926293524
4XerxesDZB17836272721
5Brielle17683262424
6Forum Sport17746252926
7Voorschoten '9717593242524
8SHO17638212729
9RVVH17629202834
10Heinenoord17539182531
11BVCB17539182634
12Honselersdijk17458172237
13Nootdorp175111161932
14VELO173410132435
2e klasse C
1Valken '68171322413916
2DSO171142374119
3SVC '08171124354224
4UVS171052353315
5Berkel17746254226
6Soccer Boys17746253933
7Westlandia17818253130
8HVC '1017818254142
9Te Werve17557203740
10Wateringse Veld Kranenburg176110192956
11RCL17539183038
12Van Nispen174013122242
13Kagia173212112547
14Docos172411101942
2e klasse D
1Sparta171133364123
2FC Binnenmaas17953324126
3Charlois17863304121
4Vitesse Delft17845283021
5Spirit17773282013
6DCV17746252327
7NSVV17647222826
8SVS Capelle17647221922
9Rozenburg16628203136
10De Zwerver17629202629
11CWO17557203337
12Alexandria '66175210172433
13Strijen17458171322
14Deltasport16231191347
3e klasse A
1TAVV17125041387
2Aarlanderveen171043343114
3Alphia171025324524
4VVSB17863304228
5Lugdunum17755263528
6Sporting Leiden17674253721
7CBe Fair17656233227
8Nieuwkoop17638213144
9FC Oudewater17629203534
10CVC Reeuwijk17557203443
11Blauw Zwart17548192637
12FC VVC17449162354
13Gouda172411102240
14FC Oegstgeest17161092656
3e klasse B
1KMD171223383618
2DSVP171115343222
3DWO17953324429
4SC Monster171016313721
5MVV'2717854293825
6Verburch17854293225
7Lyra17746253427
8Ariston '8017728233733
9Schipluiden17575222528
10DUNO (Den Haag)17548192230
11Naaldwijk17377161927
12Quick Steps172510111831
13Loosduinen173212112656
14Duindorp SV17161092048
3e klasse C
1Oud Beijerland171331425117
2Nieuwerkerk171232394517
3SSS171232394825
4s-Gravendeel17845284532
5Groote Lindt17917284128
6DFC17827263036
7Zwarte Pijl17737244145
8VVOR17809243138
9De Zwervers17719224550
10Dubbeldam17638213033
11RKLeonidas175111162742
12BZC/Zuiderpark175012154663
13Dilettant174211143247
14FC IJsselmonde17121452059
3e klasse D
1CION171421444411
2DVO '3217935304024
3Kethel Spaland16853293924
4VFC17773283420
5OVV16754262722
6Rijnmond/Hoogvliet Sport17746242833
7Zuidland16655233022
8Rhoon17647222628
9VDL17557202624
10HBSS11425142119
11GHVV'1316358142540
12Vierpolders16349132038
13FC Vlotbrug16349131942
14SC Botlek17151181951
4e klasse A
1SJC171412436023
2Hazerswoudse Boys171133365623
3Koudekerk171133363819
4Woubrugge171034334026
5Kickers '69171025323824
6Meerburg17944315228
7SJZ17935304325
8LSVV'7017557203336
9Warmunda17548193338
10FC Boshuizen175210173049
11MMO17458171939
12Bernardus173311122452
13Roodenburg173113102451
14Football Factory17011611471
4e klasse B
1SCH '4416142044539
2Zevenhoven161033333217
3Alphense Boys151023325819
4SC Woerden16844283826
5Zwammerdam16844283424
6VEP16646222535
7NSV'4615555203531
8ROHDA '7616457172933
9Kamerik16529172339
10Linschoten15429143244
11SIVEO '6016268121829
12Bodegraven153210112342
13Sportief16211371466
14
4e klasse C
1BGC Floreant161321414715
2Bergambacht161231396819
3Haastrecht161141375115
4BSC '68151131364311
5Moerkapelle16754263930
6Gouda16736243628
7Gouderak16457173051
8Stolwijk15429142640
9SPV '8115348131730
10Cabauw16349132244
11WDS15258112240
12Moordrecht16221282063
13Ammerstolse SV16121351853
4e klasse D
1TAC '90171313407221
2Vredenburch171232395622
3Semper Altius171232395423
4GDA171223385713
5SEV171034334334
6FC Zoetermeer17917283933
7Celeritas17728233742
8Haagse Hout17647223643
9Laakkwartier17638214444
10Graaf Willem II/VAC17638213641
11KSD-Marine174112133453
12DVC173113102076
13Oosterheem16211371253
14HPSV16201461658
4e klasse E
1Houtwijk15132041589
2Maasdijk161042344931
3GSC ESDO161105334723
4MSV'7116934304026
5VCS16835275535
6Quintus15735243732
7BMT15717223528
8Erasmus16718222939
9PGS-VOGEL14626203327
10RAS16628203332
11Wanica Star16131261948
12HMSH14111242258
13HMC15111342594
4e klasse F
1SC Victoria '04171601487322
2Rotterdam United171133364125
3Oliveo171124355228
4Hillegersberg171016314329
5PPSC17935304437
6TOGB17764273832
7Zestienhoven17755264533
8GLZ Delfshaven17719224537
9Hermes-DVS17539184045
10VOB175210173450
11HWD17449164552
12Blijdorp174310153252
13SVV174112132757
14AGE-GGK17121451575
4e klasse G
1LMO161510465915
2CKC151212377212
3Maense161015315928
4NOC Kralingen16916283829
5TransvaliaZW15825262528
6De Egelantier Boys15717223141
7Overmaas15537183242
8DRL16538182631
9Bolnes14518162637
10Ommoord16439153252
11Swift Boys14428142034
12HOV/DJSCR14221082145
13SDV16131261764
4e klasse H
1GOZ151221385715
2Hekelingen161024324317
3WCR16943314829
4ZBVH16925293418
5SCO '6316844283925
6Zinkwegse Boys16826264333
7Pernis16826263228
8SC Excelsior15618192234
9Goudswaardse Boys15456172826
10Abbenbroek16457173129
11NBSVV15429142044
12Simonshaven164111132545
13Piershil16001601089
4e klasse I
1OHVV161231394913
2Rockanje161141374120
3DVV'0916952323414
4WFB15744253726
5NTVV15663242518
6Flakkee16637213733
7Herkingen '5516628202841
8Stellendam16475193226
9SNS15465182424
10FIOS16538182533
11Melissant164210142542
12OFB15258111829
13Zwartewaal16021421369

Zondag

1e klasse B
1TOGB17962334017
2TAC '9016862304622
3DOSKO17854293022
4Den Hoorn17845283825
5VC Vlissingen17764273127
6Spartaan 192017836272826
7FC Boshuizen15753263224
8DHC17737242622
9Olympia17557203535
10ROAC17476191624
11Rood Wit W15447162233
12VUC17377161723
13Hillegersberg163211112549
14CVV Zwervers17151181956
2e klasse C
1Hillegom171331426119
2HVV17962334522
3Oliveo17962334624
4Wippolder17863303729
5RKDEO17854294633
6Wilhelmus17818252832
7Foreholte17737242727
8Laakkwartier17548192837
9Altior16529173038
10ASC16457172037
11DOSR17386172226
12Teylingen17449162036
13Concordia174211142646
14HMSH173113101949
2e klasse D
1ONA161123353623
2Antibarbari171034334224
3DONK17935304027
4Excelsior '2017926292419
5RVC '3316844284325
6Groeneweg17827263925
7FC IJsselmonde17746253730
8VVIJ17737243026
9ESTO17728233444
10VFC17638213538
11PVCV17638213242
12COAL17449163450
13Meeuwenplaat173410132048
14XerxesDZB17071071338
3e klasse A
1Bloemendaal171511465610
2De Kennemers171403424816
3VSV17953323519
4Alliance '2217926293823
5Zwanenburg17926294026
6RKDES16916284024
7Spaarnwoude16727234036
8VVH/Velserbroek16637212832
9Nicolaas Boys175111161835
10Voorschoten '9717449162041
11WVC15438151320
12Van Nispen17359142540
13FC Aalsmeer172510112149
14Sporting Leiden14121151061
3e klasse B
1Full Speed171502454515
2Charlois161303394120
3Slikkerveer16934304023
4ODB17935304527
5Alphen16844284732
6HOV/DJSCR17746253327
7Kethel Spaland17737244140
8DHL17638213032
9Stompwijk '9217557203128
10Taurus17539181943
11SC REMO17359142547
12HWD174211142450
13WIK163310122447
14SEP173212112438
4e klasse A
1SVH141121358116
2FC Dordrecht151032337928
3Erasmus15924296623
4Steeds Hooger15924294430
5GSC/ODS13814253722
6Madestein14644225425
7Toofan13319102050
8FC Pretoria R.153012928110
9Bolnes13211072358
10Houtwijk15201361686

Amateurvoetbal West I 2019-2020

Het seizoen werd vanwege de uitbraak van de coronapandemie medio maart stilgelegd en niet meer uitgespeeld. Er was geen reguliere promotie en degradatie. Openvallende plekken werden wel waar mogelijk opgevuld van onderaf.

Zaterdag

1e klasse A
1Scherpenzeel171133364318
2WV-HEDW171124354621
3RODA '4617953323923
4Huizen17863302515
5De Zuidvogels17926293418
6AFC17926293128
7FC Breukelen17845283231
8Zwaluwen '3017647223640
9Argon17629202636
10ZOB17548192531
11BOL176011182038
12Woudenberg174211141839
13Monnickendam173410132646
14FC De Bilt17161091835
2e klasse A
1Zandvoort171025323716
2AMVJ17953323225
3FC Aalsmeer17935303426
4Purmersteijn17863303429
5OSV17845283636
6HBOK17764273527
7Arsenal17746253432
8CSW17656232726
9FC Zaandam17575222929
10Jong Holland17458172732
11DVVA17377162533
12Marken17449162336
13EDO17359142235
14NiTA174112132942
2e klasse B
1Maarssen171124354421
2Loosdrecht17953322921
3FC Delta Sports '9517935303926
4Victoria17935303728
5IJFC17926293430
6FC Almere17845283625
7BFC17764273630
8ASC Nieuwland17737242527
9De Meern17728232533
10JSV Nieuwegein17467182427
11Geinoord17368152538
12CDW174310152540
13Benschop17359141227
14Waterwijk172411102240
3e klasse A
1Olympia Haarlem171520477121
2IJmuiden171214374623
3DEM171043343922
4Stormvogels171025324020
5FC Castricum171016314631
6HYS16835273028
7EVC17674253626
8Koninklijke HFC17737244553
9HCSC17629204755
10ADO '2017449162631
11United-DAVO173410133150
12Beverwijk173212113462
13Reiger Boys17161093159
14De Flamingo's '6416211373879
3e klasse B
1Wartburgia171511466520
2De Dijk171061365121
3FC Blauw-Wit Beursbengels171124356033
4JOS Watergraafsmeer171124354518
5RODA '2317944315038
6SC Buitenveldert17935304726
7VVA/Spartaan17719224653
8Amstelveen Heemraad17719222840
9SCW176110193035
10Pancratius17467182830
11ZCFC175210172642
12Kadoelen174112133369
13De Meer172510113956
14GeuzenMiddenmeer17111541986
3e klasse C
1FC Hilversum171223384630
2CJVV181224384225
3DOSC181116344529
4Laren '9917944314929
5Buitenboys17935304525
6TOV17917283830
7Hees17908274141
8Olympia '2517818253637
9VVZ '4917737243537
10Odysseus '91175210172124
11t Gooi175210172039
12AH '78174211142347
13Baarn173410132444
14Altius173113101846
3e klasse D
1Houten171421447020
2Jonathan171421444815
3Brederodes171412435121
4Hercules171034333925
5DESTO17944314917
6FZO17827262841
7SC Everstein17647223137
8Voorwaarts U17719222738
9HSSC '6117557204031
10DVSU17548192030
11OSM '75173212112548
12Vriendenschaar173113102243
13Focus '0717221382156
14Kockengen17211471564
4e klasse A
1Always Forward171511467015
2SDOB171412436519
3De Foresters171124357526
4DTS171007306338
5Sint Adelbert17926294327
6Opperdoes16835273827
7SVW '2717728234140
8AFC '3417728233957
9Wieringermeer16637214554
10Sporting Krommenie174211143263
11De Wherevogels174211143272
12Schagen United173410132050
13Alcmaria Victrix173212112547
14Dindua173212112780
4e klasse B
1Fortuna Wormerveer17142144818
2De Meteoor171151384214
3FC Velsenoord171115344326
4TOB171043343519
5Wijk aan Zee171025325128
6DZS17935305635
7Westzaan17845283834
8Blauw Wit W17836274023
9Jong Hercules16718223729
10De Kennemers176110192938
11Hercules Zaandam173212114076
12Jisp16221282456
13Zaandijk15201361659
14PSZ171016313100
4e klasse C
1VSV151230396713
2Atletico Club Amsterdam161222386524
3HBC161213376021
4Hoofddorp161123355727
5VEW15906275241
6Haarlem Kennemerland15807243134
7DSK16727233650
8SVIJ16628203437
9Terrasvogels165110163955
10THB154110132749
11Overbos164012122657
12UNO163211112959
13Vogelenzang16021421268
4e klasse D
1Zuidoost United1615014510115
2De Volewijckers161024325625
3FC Amsterdam151014313521
4Diemen15924294332
5DEVO '5816844283622
6FC Portugal Amsterdam16718223236
7Germaan/De Eland16718222838
8SC Overamstel16619193637
9ZSGOWMS15537183542
10Vlug en Vaardig15447162946
11Sloterdijk165011153060
12SDZ163112103278
13Nieuw Sloten16221282263
4e klasse E
1RKAVIC151311409517
2Robinhood13922293919
3CTO '7014914286135
4Hertha14914284930
5FC Weesp15816254328
6Real Sranang14734244039
7TOS Actief13544193337
8JOGA Fortius15528172243
9TABA15429142447
10TOG143110102648
11Sporting Almere153111101960
12Sporting Martinus15111341563
4e klasse F
1Zeist161510467212
2Cobu Boys151212377919
3Achterveld161213376621
4Wasmeer161024325027
5Eemnes16934304527
6Eemboys16826263139
7De Posthoorn16817253445
8VOP15627203839
9NVC154110132251
10t Vliegdorp164111132472
11HVC163112102561
12KVVA16211372562
13SEC1501141945
4e klasse G
1EDO U171610497213
2Elinkwijk171601489018
3SVM Maartensdijk171313408030
4HMS171115344134
5De Vecht171016314426
6Vechtzoom161006304636
7VIOD Tienhoven17818254339
8VVJ17809243441
9ASV'65176110194158
10Faja Lobi KDS176011183461
11Vianen174112133247
12BZC '13173113102359
13De Dreef16221282174
14OSO17001701883
4e klasse H
1VVA Achterberg171511464910
2Candia '66171133364723
3FC Driebergen16925293422
4Odijk17926294845
5Panter17926293434
6Patria13913282519
7Bunnik '7317818254327
8DEV Doorn16727233222
9SVMM17719223147
10DVSA175210173742
11SVF17359142535
12Musketiers174112132038
13Austerlitz164012123066
14Oranje Wit Elst163112102954

Zondag

1e klasse A
1De Zouaven13922292210
2SDZ14734243417
3AFC '3414563213324
4AGB15636213130
5LSVV15636212425
6Zaanlandia15636212324
7FC Uitgeest14554201617
8Legmeervogels15456172425
9Hoofddorp14446161828
10Fortuna Wormerveer14365152128
11Kolping Boys15366151928
12DSOV14428141625
2e klasse A
1Assendelft171223383614
2VIOS W161042343314
3SC Spirit '30171034333528
4Vitesse '2216835273225
5HSV16745253223
6IVV17584233428
7FC Den Helder17647223029
8ZAP16565212931
9Spartanen16628202931
10KFC16538182325
11Kleine Sluis15519162835
12West Frisia17449161833
13SVW '2717449162241
14Schoten173212112145
2e klasse B
1Kampong171313404314
2SO Soest171061364523
3Pancratius171043344225
4HBC171034335422
5DWS17926293436
6DCG17845283726
7Nieuw Utrecht16646223443
8Hooglanderveen17548193440
9Theole17548192233
10KDO16529172336
11RODA '2317377162325
12FC Weesp173311122243
13Zeeburgia173311122350
14DIOS172510111737
3e klasse A
1JVC15951323518
2Westfriezen16943313920
3DWOW151005303828
4Winkel16826263327
5Hollandia T15744252821
6Grasshoppers15654232013
7VVS '4615717222623
8SEW15636213232
9Hugo Boys16628202433
10De Blokkers16529172731
11KGB175210173339
12VVW15447162127
13Hauwert 65154011121645
14KSV Heerhugowaard13328111732
3e klasse B
1Saenden161042344016
2Hercules Zaandam171034333926
3Meervogels '31161024325421
4FC Purmerend161024323627
5Limmen15834272823
6Vrone15816253631
7Sporting Krommenie15717222325
8Bergen16565212830
9Ilpendam16628203234
10Koedijk16538182540
11SVA15375162423
12Egmondia164111133047
13De Rijp15339123847
14Beemster16121351760
3e klasse C
1De Meer171232395123
2ZSGOWMS171142376121
3Sporting Martinus171124355518
4Swift171034335228
5FC Abcoude171034335330
6Nieuw-West United17836273223
7Diemen17908274945
8Ouderkerk17728234546
9Zwaluwen Utrecht 1911177010214656
10Vreeswijk17539183952
11PVC17539183652
12s-Graveland175111163066
13UVV172411102858
14Nederhorst17111541776
3e klasse D
1FC Jeugd161051353611
2SML16952323521
3VDZ16862303217
4APWC16808243729
5Driel15726233228
6Eldenia16574222016
7VVZA16574222725
8Saestum16574222424
9HDS15447163134
10Sporting '7015447162432
11Quick 189016367152533
12RODA '4615258111638
13Arnhemse Boys Schuytgraaf16141171849
4e klasse A
1FC Medemblik151311405320
2Con Zelo151131366019
3Schagen United161204366425
4Succes141022325014
5Geel Zwart '3013724233028
6De Koog13436151734
7Flevo14437153138
8Sint Boys12417131639
9Texel '9414347132629
10Oosterend10316102028
11Dirkshorn143110101737
12VZV1516891638
13Callantsoog13011211566
4e klasse B
1De Meteoor151221385522
2SC Dynamo141022325420
3Zeevogels14923293820
4Victoria O14824264120
5De Wherevogels15735242924
6Sporting S15726233332
7Alcmaria Victrix15636214246