Categoriearchief: Tweede Divisie

Tweede Divisie 2019-2020

Uitslagenmatrix

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.Ar.Details:
124/08/2019Jong FC Volendam Excelsior M. 4-1250Timmer0-1 Blij (pen), 1-1 Kaars, 2-1 Blel, 3-1 Tol (pen),
4-1 Lee
124/08/2019Scheveningen Katwijk 0-2750De Winter0-1 Van den Ban, 0-2 Van Dam
124/08/2019Koninklijke HFC HHC hardenberg 3-1550Vos1-0 Van der Linden, 1-1 Van Benthem,
2-1 Van der Linden, 3-1 Volkert
124/08/2019AFC GVVV 1-1300Cairo1-0 Ignacio, 1-1 Ties
124/08/2019ASWH Spakenburg 1-1750De Brito1-0 Van de Kreeke, 1-1 Werkman
124/08/2019IJsselmeervogels Jong Sparta 4-21.100Bijl0-1 El Kachati, 1-1 Van den Meiracker (pen),
2-1 Van de Laar, 2-2 Sanches,
3-2 en 4-2 El Azzouti; R: Bouwense (Spa)
124/08/2019Kozakken Boys TEC 0-1800Smit0-1 Onyeike
124/08/2019Rijnsburgse Boys De Treffers 2-1900Gansner1-0 Tillema (pen), 1-1 Van Zundert,
2-1 Jongeneelen
124/08/2019Quick Boys Noordwijk 1-12.200Vd Elzen1-0 De Vré, 1-1 Overvliet
231/08/2019Excelsior M. IJsselmeervogels 1-3600Dröge0-1 Olijfveld, 0-2 Van den Meiracker,
0-3 Justiana, 1-3 Van den Berg (pen)
231/08/2019GVVV Rijnsburgse Boys 3-4750Veekamp0-1 Jongeneelen, 0-2 Tillema, 1-2 Ties,
1-3 Tillema, 1-4 Magan, 2-4 Mulder (pen),
3-4 Ties
231/08/2019Noordwijk Koninklijke HFC 4-1500Hensgens1-0 Wendt, 2-0 Westdijk, 3-0 Achefay,
3-1 Noordmans, 4-1 Van Staveren
231/08/2019Spakenburg AFC 2-41.200Bronsvoort1-0 Beijer, 1-1 Van den Houten, 1-2 Y. Teijsse,
1-3 Ignacio, 2-3 Sterling, 2-4 Vreekamp (e.d.)
231/08/2019HHC hardenberg Scheveningen 1-0800De Brito1-0 Van der Leij
231/08/2019Katwijk ASWH 3-0950Cairo1-0 Van den Ban, 2-0 Jongman, 3-0 Mengerink
231/08/2019Jong Sparta Quick Boys 2-1250Rozendal0-1 De Kruijs, 1-1 en 2-1 Van Hoeven
R: Bosman (Qui)
231/08/2019De Treffers Kozakken Boys 1-2700Voncken0-1 Langeveld (e.d.), 0-2 Ouja, 1-2 Van Zundert
231/08/2019TEC Jong FC Volendam 2-0400Thijs1-0 Hak, 2-0 Van Gessel
307/09/2019ASWH Scheveningen 15:30
307/09/2019IJsselmeervogels TEC 15:30
307/09/2019Katwijk GVVV 15:30
307/09/2019Kozakken Boys Spakenburg 15:30
307/09/2019Quick Boys Jong FC Volendam 15:30
307/09/2019Rijnsburgse Boys Noordwijk 15:30
307/09/2019Koninklijke HFC Excelsior M. 15:30
307/09/2019AFC HHC hardenberg 18:00
308/09/2019De Treffers Jong Sparta 14:30
414/09/2019Excelsior M. Katwijk 15:30
414/09/2019GVVV De Treffers 15:30
414/09/2019HHC hardenberg Spakenburg 15:30
414/09/2019IJsselmeervogels Rijnsburgse Boys 15:30
414/09/2019Jong FC Volendam AFC 15:30
414/09/2019Noordwijk ASWH 15:30
414/09/2019Quick Boys Kozakken Boys 15:30
414/09/2019Scheveningen Koninklijke HFC 15:30
415/09/2019Jong Sparta TEC 14:30
521/09/2019ASWH IJsselmeervogels 15:30
521/09/2019GVVV Excelsior M. 15:30
521/09/2019Katwijk Quick Boys 15:30
521/09/2019Kozakken Boys HHC hardenberg 15:30
521/09/2019Rijnsburgse Boys Jong FC Volendam 15:30
521/09/2019Spakenburg Jong Sparta 15:30
521/09/2019De Treffers Scheveningen 18:00
521/09/2019TEC Noordwijk 18:00
522/09/2019AFC Koninklijke HFC 14:30
628/09/2019Excelsior M. TEC 15:30
628/09/2019HHC hardenberg Katwijk 15:30
628/09/2019IJsselmeervogels AFC 15:30
628/09/2019Jong FC Volendam Spakenburg 15:30
628/09/2019Noordwijk Kozakken Boys 15:30
628/09/2019Quick Boys De Treffers 15:30
628/09/2019Scheveningen Rijnsburgse Boys 15:30
628/09/2019Jong Sparta GVVV 15:30
628/09/2019Koninklijke HFC ASWH 15:30
705/10/2019ASWH Jong FC Volendam 15:30
705/10/2019Excelsior M. Jong Sparta 15:30
705/10/2019GVVV IJsselmeervogels 15:30
705/10/2019Katwijk AFC 15:30
705/10/2019Kozakken Boys Koninklijke HFC 15:30
705/10/2019Rijnsburgse Boys Quick Boys 15:30
705/10/2019Spakenburg Noordwijk 15:30
705/10/2019De Treffers HHC hardenberg 18:00
705/10/2019TEC Scheveningen 18:00
812/10/2019HHC hardenberg Rijnsburgse Boys 15:30
812/10/2019IJsselmeervogels Spakenburg 15:30
812/10/2019Jong FC Volendam De Treffers 15:30
812/10/2019Noordwijk Excelsior M. 15:30
812/10/2019Scheveningen GVVV 15:30
812/10/2019Jong Sparta Kozakken Boys 15:30
812/10/2019Koninklijke HFC Quick Boys 15:30
812/10/2019AFC ASWH 18:00
812/10/2019TEC Katwijk 18:00
926/10/2019Excelsior M. ASWH 15:30
926/10/2019GVVV Noordwijk 15:30
926/10/2019Jong FC Volendam Koninklijke HFC 15:30
926/10/2019Kozakken Boys Katwijk 15:30
926/10/2019Quick Boys Scheveningen 15:30
926/10/2019Rijnsburgse Boys AFC 15:30
926/10/2019Spakenburg TEC 15:30
926/10/2019Jong Sparta HHC hardenberg 15:30
926/10/2019De Treffers IJsselmeervogels 18:00
1002/11/2019ASWH De Treffers 15:30
1002/11/2019HHC hardenberg GVVV 15:30
1002/11/2019IJsselmeervogels Jong FC Volendam 15:30
1002/11/2019Katwijk Noordwijk 15:30
1002/11/2019Rijnsburgse Boys Kozakken Boys 15:30
1002/11/2019Scheveningen Spakenburg 15:30
1002/11/2019AFC Excelsior M. 18:00
1002/11/2019TEC Quick Boys 18:00
1003/11/2019Koninklijke HFC Jong Sparta 14:30
1109/11/2019Excelsior M. Rijnsburgse Boys 15:30
1109/11/2019GVVV ASWH 15:30
1109/11/2019HHC hardenberg TEC 15:30
1109/11/2019Jong FC Volendam Kozakken Boys 15:30
1109/11/2019Noordwijk AFC 15:30
1109/11/2019Quick Boys IJsselmeervogels 15:30
1109/11/2019Spakenburg Katwijk 15:30
1109/11/2019Jong Sparta Scheveningen 15:30
1110/11/2019De Treffers Koninklijke HFC 14:30
1216/11/2019ASWH Quick Boys 15:30
1216/11/2019Katwijk De Treffers 15:30
1216/11/2019Kozakken Boys IJsselmeervogels 15:30
1216/11/2019Noordwijk HHC hardenberg 15:30
1216/11/2019Scheveningen Jong FC Volendam 15:30
1216/11/2019Spakenburg Excelsior M. 15:30
1216/11/2019Koninklijke HFC Rijnsburgse Boys 15:30
1216/11/2019TEC GVVV 18:00
1217/11/2019AFC Jong Sparta 14:30
1323/11/2019Excelsior M. Scheveningen 15:30
1323/11/2019GVVV Spakenburg 15:30
1323/11/2019IJsselmeervogels Koninklijke HFC 15:30
1323/11/2019Jong FC Volendam HHC hardenberg 15:30
1323/11/2019Kozakken Boys ASWH 15:30
1323/11/2019Quick Boys AFC 15:30
1323/11/2019Rijnsburgse Boys Katwijk 15:30
1323/11/2019Jong Sparta Noordwijk 15:30
1324/11/2019De Treffers TEC 14:30
1430/11/2019ASWH Rijnsburgse Boys 15:30
1430/11/2019GVVV Jong FC Volendam 15:30
1430/11/2019HHC hardenberg Excelsior M. 15:30
1430/11/2019Katwijk Jong Sparta 15:30
1430/11/2019Noordwijk De Treffers 15:30
1430/11/2019Scheveningen IJsselmeervogels 15:30
1430/11/2019Spakenburg Quick Boys 15:30
1430/11/2019AFC Kozakken Boys 18:00
1401/12/2019TEC Koninklijke HFC 14:30
1507/12/2019ASWH HHC hardenberg 15:30
1507/12/2019IJsselmeervogels Noordwijk 15:30
1507/12/2019Jong FC Volendam Jong Sparta 15:30
1507/12/2019Kozakken Boys GVVV 15:30
1507/12/2019Quick Boys Excelsior M. 15:30
1507/12/2019Rijnsburgse Boys TEC 15:30
1507/12/2019Koninklijke HFC Katwijk 15:30
1507/12/2019AFC Scheveningen 18:00
1507/12/2019De Treffers Spakenburg 18:00
1614/12/2019Excelsior M. De Treffers 15:30
1614/12/2019GVVV Koninklijke HFC 15:30
1614/12/2019HHC hardenberg Quick Boys 15:30
1614/12/2019Katwijk IJsselmeervogels 15:30
1614/12/2019Noordwijk Jong FC Volendam 15:30
1614/12/2019Scheveningen Kozakken Boys 15:30
1614/12/2019Spakenburg Rijnsburgse Boys 15:30
1614/12/2019Jong Sparta ASWH 15:30
1615/12/2019TEC AFC 14:30
1711/11/2020ASWH TEC 15:30
1711/01/2020IJsselmeervogels HHC hardenberg 15:30
1711/03/2019Jong FC Volendam Katwijk 15:30
1711/05/2018Kozakken Boys Excelsior M. 15:30
1711/07/2017Quick Boys GVVV 15:30
1711/09/2016Rijnsburgse Boys Jong Sparta 15:30
1711/11/2015Scheveningen Noordwijk 15:30
1711/01/2015Koninklijke HFC Spakenburg 15:30
1712/01/2020AFC De Treffers 14:30
1818/01/2020Excelsior M. Jong FC Volendam 15:30
1818/01/2020GVVV AFC 15:30
1818/01/2020HHC hardenberg Koninklijke HFC 15:30
1818/01/2020Katwijk Scheveningen 15:30
1818/01/2020Noordwijk Rijnsburgse Boys 15:30
1818/01/2020Spakenburg ASWH 15:30
1818/01/2020Jong Sparta IJsselmeervogels 15:30
1818/01/2020De Treffers Quick Boys 18:00
1818/01/2020TEC Kozakken Boys 18:00
1925/01/2020ASWH Noordwijk 15:30
1925/01/2020IJsselmeervogels GVVV 15:30
1925/01/2020Katwijk TEC 15:30
1925/01/2020Kozakken Boys Jong FC Volendam 15:30
1925/01/2020Quick Boys Jong Sparta 15:30
1925/01/2020Rijnsburgse Boys Excelsior M. 15:30
1925/01/2020Scheveningen HHC hardenberg 15:30
1925/01/2020AFC Spakenburg 18:00
1926/01/2020Koninklijke HFC De Treffers 14:30
2001/02/2020Excelsior M. AFC 15:30
2001/02/2020GVVV Scheveningen 15:30
2001/02/2020HHC hardenberg Kozakken Boys 15:30
2001/02/2020IJsselmeervogels ASWH 15:30
2001/02/2020Jong FC Volendam TEC 15:30
2001/02/2020Noordwijk Spakenburg 15:30
2001/02/2020Quick Boys Rijnsburgse Boys 15:30
2001/02/2020De Treffers Katwijk 18:00
2002/02/2020Jong Sparta Koninklijke HFC 14:30
2108/02/2020ASWH GVVV 15:30
2108/02/2020Katwijk Excelsior M. 15:30
2108/02/2020Kozakken Boys Jong Sparta 15:30
2108/02/2020Noordwijk Quick Boys 15:30
2108/02/2020Scheveningen De Treffers 15:30
2108/02/2020Spakenburg HHC hardenberg 15:30
2108/02/2020Koninklijke HFC Jong FC Volendam 15:30
2108/02/2020AFC Rijnsburgse Boys 18:00
2108/02/2020TEC IJsselmeervogels 18:00
2215/02/2020Excelsior M. Noordwijk 15:30
2215/02/2020GVVV Katwijk 15:30
2215/02/2020HHC hardenberg AFC 15:30
2215/02/2020IJsselmeervogels Kozakken Boys 15:30
2215/02/2020Jong FC Volendam Scheveningen 15:30
2215/02/2020Quick Boys TEC 15:30
2215/02/2020Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC 15:30
2215/02/2020Jong Sparta Spakenburg 15:30
2215/02/2020De Treffers ASWH 18:00
2329/02/2020ASWH Excelsior M. 15:30
2329/02/2020Katwijk HHC hardenberg 15:30
2329/02/2020Kozakken Boys Quick Boys 15:30
2329/02/2020Noordwijk GVVV 15:30
2329/02/2020Spakenburg Jong FC Volendam 15:30
2329/02/2020Koninklijke HFC Scheveningen 15:30
2329/02/2020AFC IJsselmeervogels 18:00
2329/02/2020De Treffers Rijnsburgse Boys 18:00
2301/03/2020TEC Jong Sparta 14:30
2407/03/2020Excelsior M. Kozakken Boys 15:30
2407/03/2020HHC hardenberg Noordwijk 15:30
2407/03/2020IJsselmeervogels Katwijk 15:30
2407/03/2020Jong FC Volendam ASWH 15:30
2407/03/2020Quick Boys Spakenburg 15:30
2407/03/2020Rijnsburgse Boys GVVV 15:30
2407/03/2020Scheveningen AFC 15:30
2408/03/2020Jong Sparta De Treffers 14:30
2408/03/2020Koninklijke HFC TEC 14:30
2514/03/2020ASWH Jong Sparta 15:30
2514/03/2020GVVV Quick Boys 15:30
2514/03/2020Katwijk Rijnsburgse Boys 15:30
2514/03/2020Kozakken Boys Scheveningen 15:30
2514/03/2020Noordwijk IJsselmeervogels 15:30
2514/03/2020Spakenburg Koninklijke HFC 15:30
2514/03/2020AFC Jong FC Volendam 18:00
2514/03/2020De Treffers Excelsior M. 18:00
2514/03/2020TEC HHC hardenberg 18:00
2621/03/2020Excelsior M. Spakenburg 15:30
2621/03/2020IJsselmeervogels De Treffers 15:30
2621/03/2020Jong FC Volendam GVVV 15:30
2621/03/2020Kozakken Boys AFC 15:30
2621/03/2020Quick Boys HHC hardenberg 15:30
2621/03/2020Rijnsburgse Boys ASWH 15:30
2621/03/2020Scheveningen TEC 15:30
2621/03/2020Jong Sparta Katwijk 15:30
2621/03/2020Koninklijke HFC Noordwijk 15:30
2728/03/2020ASWH Koninklijke HFC 15:30
2728/03/2020GVVV Jong Sparta 15:30
2728/03/2020HHC hardenberg Jong FC Volendam 15:30
2728/03/2020Katwijk Kozakken Boys 15:30
2728/03/2020Rijnsburgse Boys IJsselmeervogels 15:30
2728/03/2020Spakenburg Scheveningen 15:30
2728/03/2020AFC Quick Boys 18:00
2728/03/2020TEC Excelsior M. 18:00
2728/03/2020De Treffers Noordwijk 18:00
2804/04/2020Excelsior M. HHC hardenberg 15:30
2804/04/2020Jong FC Volendam IJsselmeervogels 15:30
2804/04/2020Kozakken Boys Rijnsburgse Boys 15:30
2804/04/2020Noordwijk TEC 15:30
2804/04/2020Quick Boys Katwijk 15:30
2804/04/2020Scheveningen ASWH 15:30
2804/04/2020Spakenburg De Treffers 15:30
2804/04/2020Koninklijke HFC GVVV 15:30
2805/04/2020Jong Sparta AFC 14:30
2911/04/2020GVVV Kozakken Boys 15:30
2911/04/2020HHC hardenberg ASWH 15:30
2911/04/2020IJsselmeervogels Quick Boys 15:30
2911/04/2020Katwijk Koninklijke HFC 15:30
2911/04/2020Rijnsburgse Boys Scheveningen 15:30
2911/04/2020Jong Sparta Excelsior M. 15:30
2911/04/2020De Treffers Jong FC Volendam 18:00
2911/04/2020TEC Spakenburg 18:00
2911/04/2020AFC Noordwijk 18:00
3018/04/2020ASWH AFC 15:30
3018/04/2020Excelsior M. GVVV 15:30
3018/04/2020HHC hardenberg Jong Sparta 15:30
3018/04/2020Jong FC Volendam Rijnsburgse Boys 15:30
3018/04/2020Noordwijk Katwijk 15:30
3018/04/2020Scheveningen Quick Boys 15:30
3018/04/2020Spakenburg IJsselmeervogels 15:30
3018/04/2020Koninklijke HFC Kozakken Boys 15:30
3019/04/2020TEC De Treffers 14:30
3102/05/2020Excelsior M. Koninklijke HFC 15:30
3102/05/2020GVVV TEC 15:30
3102/05/2020IJsselmeervogels Scheveningen 15:30
3102/05/2020Katwijk Spakenburg 15:30
3102/05/2020Kozakken Boys Noordwijk 15:30
3102/05/2020Quick Boys ASWH 15:30
3102/05/2020Rijnsburgse Boys HHC hardenberg 15:30
3102/05/2020Jong Sparta Jong FC Volendam 15:30
3103/05/2020De Treffers AFC 14:30
3209/05/2020ASWH Kozakken Boys 15:30
3209/05/2020HHC hardenberg De Treffers 15:30
3209/05/2020Jong FC Volendam Quick Boys 15:30
3209/05/2020Noordwijk Jong Sparta 15:30
3209/05/2020Scheveningen Excelsior M. 15:30
3209/05/2020Spakenburg GVVV 15:30
3209/05/2020Koninklijke HFC IJsselmeervogels 15:30
3209/05/2020AFC Katwijk 18:00
3209/05/2020TEC Rijnsburgse Boys 18:00
3316/05/2020ASWH Katwijk 15:30
3316/05/2020GVVV HHC hardenberg 15:30
3316/05/2020IJsselmeervogels Excelsior M. 15:30
3316/05/2020Jong FC Volendam Noordwijk 15:30
3316/05/2020Kozakken Boys De Treffers 15:30
3316/05/2020Quick Boys Koninklijke HFC 15:30
3316/05/2020Rijnsburgse Boys Spakenburg 15:30
3316/05/2020Scheveningen Jong Sparta 15:30
3316/05/2020AFC TEC 15:30
3423/05/2020Excelsior M. Quick Boys 15:30
3423/05/2020HHC hardenberg IJsselmeervogels 15:30
3423/05/2020Katwijk Jong FC Volendam 15:30
3423/05/2020Noordwijk Scheveningen 15:30
3423/05/2020Spakenburg Kozakken Boys 15:30
3423/05/2020De Treffers GVVV 15:30
3423/05/2020Jong Sparta Rijnsburgse Boys 15:30
3423/05/2020TEC ASWH 15:30
3423/05/2020Koninklijke HFC AFC15:30

Tweede Divisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

AFCBAREXCGVVHHCIJSJALJSPJVIKATHFCKOZLIERIJSCHSPATREVVS
AFC*3-04-14-02-12-35-12-14-10-00-01-14-12-05-01-04-12-0
Barendrecht0-3*0-41-10-41-41-00-21-51-11-01-11-14-53-00-30-31-3
Excelsior M.3-13-0*1-00-20-23-12-03-43-04-00-15-21-14-01-22-05-1
GVVV4-22-10-1*0-03-24-23-41-10-13-20-12-26-51-03-21-23-2
HHC Hardenberg4-22-12-03-1*3-02-14-10-31-31-12-31-12-30-11-13-02-5
IJsselmeervogels2-13-02-21-21-2*5-32-12-31-11-03-01-04-12-01-14-13-3
Jong Almere City0-28-01-32-00-40-2*0-21-11-14-22-14-10-20-22-10-03-2
Jong Sparta3-25-31-12-33-11-33-0*1-11-02-21-21-21-22-22-01-22-1
Jong Vitesse2-30-11-33-04-12-11-10-1*1-10-11-14-24-12-11-21-04-0
Katwijk2-34-02-42-22-00-01-01-10-0*0-11-12-02-11-22-13-02-1
Koninklijke HFC3-13-11-14-02-24-13-11-01-04-0*3-21-24-10-13-00-03-0
Kozakken Boys0-14-00-22-52-35-03-11-10-12-11-2*3-02-12-32-11-02-2
FC Lienden0-32-11-02-00-52-33-21-72-41-31-50-2*3-12-33-41-10-0
Rijnsburgse Boys2-63-22-23-33-11-33-23-04-31-20-11-36-0*2-23-43-14-0
Scheveningen3-34-00-11-13-31-30-31-11-01-22-24-24-03-4*2-43-06-1
Spakenburg1-21-00-22-10-22-22-01-20-22-10-12-14-21-13-2*1-03-1
De Treffers1-14-01-10-34-13-12-03-13-01-41-00-12-03-14-11-4*0-0
VVSB2-41-33-11-31-31-22-02-22-21-33-23-46-22-32-02-01-3*

Eindstand

1AFC *342257718543+ 42488
2Excelsior Maassluis341969636938+ 31453
3IJsselmeervogels341969637052+ 181.609
4Koninklijke HFC341879616237+ 25459
5Katwijk3415109555139+ 121.044
6HHC Hardenberg3416612546854+ 14962
7Kozakken Boys3416612545949+ 10691
8Jong Vitesse3415811536246+ 16247
9Spakenburg3416414525552+ 31.400
10GVVV3414713496164−3803
11De Treffers3414614484748−1665
12Jong Sparta3413813475954+ 5156
13Rijnsburgse Boys3414515477779−21.062
14Scheveningen3412715435965−6444
15VVSB ^^348620305782−25691
16Jong Almere City FC ^348422284669−23185
17FC Lienden ^^347522264295−53406
18Barendrecht ^345425192992−63412

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
125/08/2018Excelsior M.GVVV1-0350De Winter1-0 Sylla
125/08/2018Jong Almere CityRijnsburgse Boys0-2250Cairo0-1 Tervoert, 0-2 Tillema; R: Brobbey (Alm)
125/08/2018Jong SpartaHHC Hardenberg3-1150Bos0-1 Hemmink, 1-1 Ringeling, 2-1 El Kachati,
3-1 Dos Santos; R: Görtz (HHC)
125/08/2018ScheveningenIJsselmeervogels1-3600De Brito1-0 Peters, 1-1, 1-2 en 1-3 Van den Meiracker
125/08/2018SpakenburgBarendrecht1-01.000Vd Laan1-0 Vreekamp
125/08/2018De TreffersKatwijk1-4750Cantineau0-1 Mamedov, 0-2 Hilterman, 0-3 en 0-4 Mengerink
1-4 Havar
125/08/2018Koninklijke HFCFC Lienden1-2400Nagtegaal0-1 De Baar, 1-1 Glim (pen), 1-2 Bellahsan
125/08/2018Kozakken BoysAFC0-1700Bronsvoort0-1 Ignacio
125/08/2018VVSBJong Vitesse2-2500Dröge1-0 Theuns, 1-1 Schuurman, 1-2 Mercan,
2-2 Arroyo
201/09/2018GVVVJong Sparta3-4600Cantineau0-1 Dos Santos, 0-2 en 0-3 (pen) Boukhari,
1-3 Terschegget (pen), 2-3 Hulsbos, 2-4 Dos Santos,
3-4 Blasman
201/09/2018HHC HardenbergScheveningen0-11.000Rozendal0-1 Peters
201/09/2018KatwijkKozakken Boys1-11.100De Brito0-1 Vicento, 1-1 Mengerink (pen)
201/09/2018Rijnsburgse BoysExcelsior M.2-21.000Vd Laan1-0 Hudepohl, 1-1 Blij (pen), 2-1 Goeman (pen),
2-2 Blij
201/09/2018AFCSpakenburg1-0400Thijs1-0 Ignacio
201/09/2018BarendrechtKoninklijke HFC1-0400Bronsvoort1-0 Martijn
201/09/2018IJsselmeervogelsVVSB3-31.100Bos1-0 Olijfveld, 1-1 Dijkstra, 2-1 Olijfveld,
3-1 De Harder, 3-2 Batist, 3-3 Bekooij
201/09/2018Jong VitesseJong Almere City1-1200Smit0-1 Goselink, 1-1 De Beer
202/09/2018FC LiendenDe Treffers1-1550Gansner0-1 Kankovic, 1-1 Wilsterman
308/09/2018Excelsior M.IJsselmeervogels0-2600Cantineau0-1 De Harder, 0-2 Van de Laar
308/09/2018Jong SpartaRijnsburgse Boys1-2300Thijs0-1 Tillema, 1-1 Dos Santos, 1-2 Spruijt
308/09/2018ScheveningenGVVV1-1500Ruperti0-1 Adnan, 1-1 Peters (pen)
308/09/2018SpakenburgKatwijk2-11.500Bronsvoort0-1 Mengerink, 1-1 Gravenbeek, 2-1 Beijer
R: Sinteur (Kat)
308/09/2018De TreffersBarendrecht4-0700Cairo1-0 Balkestein, 2-0, 3-0 en 4-0 Jankovic
309/09/2018Koninklijke HFCAFC3-1800Winkel1-0 Van der Slot, 1-1 Y. Teijsse, 2-1 Tadmine (pen),
3-1 Weistra; R: Linthorst (AFC)
308/09/2018Jong Almere CityFC Lienden4-1200Vries1-0 Goselink, 2-0 Krant (pen), 3-0 Bensabouh,
3-1 Mijland, 4-1 Wilsterman (e.d.)
308/09/2018Kozakken BoysJong Vitesse0-1700Nagtegaal0-1 De Beer
308/09/2018VVSBHHC Hardenberg1-3800De Brito0-1 Van der Leij, 1-1 Bakker, 1-2 Metaj (pen),
1-3 Van der Leij
415/09/2018BarendrechtScheveningen3-0500De Winter1-0 Navajas Sanchez, 2-0 Martijn, 3-0 Mourits
415/09/2018GVVVJong Almere City4-2600Nagtegaal1-0 Van Eck, 2-0 en 3-0 De Graaf, 3-1 Balker,
3-2 Bensabouh, 4-2 Grot
415/09/2018HHC HardenbergExcelsior M.2-01.000Bronsvoort1-0 en 2-0 Van der Leij
415/09/2018IJsselmeervogelsJong Sparta2-11.200Gansner1-0 Van den Meiracker, 1-1 De Winter, 2-1 Nejmi
415/09/2018Rijnsburgse BoysKozakken Boys1-31.000Schaper0-1 El Azzouti (pen), 0-2 Rijsdijk, 0-3 El Azzouti,
1-3 Goeman
415/09/2018KatwijkVVSB2-11.300Winkel0-1 Bekooij, 1-1 (pen) en 2-1 Mengerink
415/09/2018FC LiendenSpakenburg3-4600Cairo
1-0 De Vos, 1-1 Bitter, 2-1 Willems, 2-2 (pen) en 2-3
Bitter, 2-4 Vreekamp, 3-4 Wilsterman
R: Memic (Lie)
416/09/2018AFCDe Treffers4-1300Dröge0-1 Maertzdorf, 1-1 Ignacio, 2-1 Kwee, 3-1 Ignacio,
4-1 Belarbi
416/09/2018Jong VitesseKoninklijke HFC0-1150Cantineau0-1 Van der Linden
522/09/2018Excelsior M.Barendrecht3-0400Vries1-0 en 2-0 Blij, 3-0 Kruithof
522/09/2018HHC HardenbergRijnsburgse Boys2-3900Te Kloeze0-1 Jongeneelen, 1-1 Hemmink, 1-2 Ros,
1-3 Jongeneelen, 2-3 Kobussen
522/09/2018Jong SpartaSpakenburg2-0125Gerrets1-0 Alhaft, 2-0 El Kachati
522/09/2018ScheveningenKatwijk1-2500Dröge0-1 Jongman, 1-1 Donald, 1-2 Susan
R: Mamedov (Kat)
522/09/2018GVVVJong Vitesse1-1550Vd Elzen0-1 Buitink, 1-1 De Graaf
522/09/2018Koninklijke HFCKozakken Boys3-2450Vos0-1 Stout, 1-1, 2-1 en 3-1 Tadmine, 3-2 Van Eijma
522/09/2018IJsselmeervogelsFC Lienden1-01.450Kooij1-0 Moro
522/09/2018Jong Almere CityDe Treffers0-0100Bos
522/09/2018VVSBAFC2-4600Cantineau1-0 Batist, 2-0 Martins, 2-1 Richard (pen),
2-2 K. Teijsse, 2-3 Ignacio, 2-4 Bosma
629/09/2018BarendrechtHHC Hardenberg0-4400Vd Laan0-1 Hemmink, 0-2, 0-3 en 0-4 Gouriye
629/09/2018KatwijkExcelsior M.2-4900Teuben0-1 Fonseca, 0-2 Smit, 0-3 Van den Berg,
1-3 Susan (pen), 2-3 Mengerink, 2-4 Blij
629/09/2018Kozakken BoysGVVV2-5750Te Kloeze0-1 Hulsbos, 1-1 Rijsdijk, 1-2 Terschegget,
1-3 De Graaf, 2-3 Vicento, 2-4 Grot,
2-5 Terschegget (pen); R: Van Huijgevoort (Koz)
629/09/2018SpakenburgIJsselmeervogels2-28.000De Brito1-0 Misidjan, 1-1 Van den Meiracker, 2-1 Selimi,
2-2 Olijfveld
629/09/2018AFCJong Almere City5-1300Vd Eijk0-1 Adoma, 1-1 en 2-1 Y. Teijsse,
3-1 en 4-1 K. Teijsse, 5-1 Ignacio
R: Brobbey (Alm), Kulhan (AFC)
629/09/2018Jong VitesseJong Sparta0-1200Schaper0-1 El Kachati; R: Aktas
629/09/2018FC LiendenScheveningen2-3400Winkel0-1 Gomes-Nieto, 1-1 Intezar, 1-2 Donald,
2-2 Bendadi, 2-3 Donald
629/09/2018Rijnsburgse BoysVVSB4-01.000Dröge1-0 en 2-0 Tillema, 3-0 Parami, 4-0 Spruijt
630/09/2018De TreffersKoninklijke HFC1-0550Vd Elzen1-0 Balkestein
706/10/2018Excelsior M.Spakenburg1-2500Vd Elzen0-1 Vreekamp (pen), 1-1 Kruithof (pen),
1-2 Van der Sande
706/10/2018HHC HardenbergKatwijk1-31.200Schaper0-1 Susan, 0-2 Hilterman, 1-2 Mannes, 1-3 Sinteur
R: Schmidt (HHC)
706/10/2018Jong SpartaBarendrecht5-3200Winkel1-0 Boukhari, 1-1 Mourits, 1-2 Samsey, 2-2 Alhaft,
3-2 Dervisoglu (pen), 4-2 Dos Santos,
5-2 Dervisoglu, 5-3 Dorst
706/10/2018GVVVFC Lienden2-21.000Vd Laan1-0 Terschegget, 1-1 Intezar (pen), 1-2 Hemmen,
2-2 Hofman (pen)
706/10/2018Koninklijke HFCJong Almere City3-1400Thijs1-0 Tadmine, 1-1 Krant, 2-1 Boer, 3-1 Tadmine
706/10/2018IJsselmeervogelsDe Treffers4-11.000Rozendal1-0 Van de Laar, 1-1 Ars, 2-1 Justiana,
3-1 Zschuschen, 4-1 Moro
706/10/2018Rijnsburgse BoysJong Vitesse4-31.0001-0 Tillema, 1-1 Acheffay, 1-2 De Beer,
2-2 Jongeneelen, 3-2 Hudepohl, 3-3 Ten Teije
706/10/2018ScheveningenAFC3-3600Gansner1-0 Peters (pen), 1-1 Ignacio, 1-2 K. Teijsse,
2-2 Peters (pen), 3-2 Rog, 3-3 Linthorst
706/10/2018VVSBKozakken Boys3-4800Bijl1-0 Dijkstra, 2-0 Martins, 2-1 El Azzouti,
3-1 Bekooij, 3-2 Stout, 3-3 Van Eijma, 3-4 El Azzouti
813/10/2018BarendrechtGVVV1-1400Gansner0-1 De Graaf, 1-1 Navajas Sanchez
813/10/2018KatwijkJong Sparta1-11.200Vd Elzen1-0 Mamedov, 1-1 Dos Santos
813/10/2018Kozakken BoysHHC Hardenberg2-3800Smit0-1 Van Benthem, 0-2 Van der Leij (pen),
1-2 El Azzouti, 2-2 Monteiro, 2-3 Hemmink
813/10/2018AFCExcelsior M.4-1300Bos0-1 Van den Berg, 1-1 Linthorst, 2-1 en 3-1 Ignacio,
4-1 Belarbi
813/10/2018De TreffersScheveningen4-1700Bronsvoort1-0 Ars, 2-0 Balkestein, 3-0 Maertzdorf,
3-1 Aldogan, 4-1 Van de Beek
813/10/2018Jong Almere CityVVSB3-2150De Brito1-0 Meijer, 1-1 Felicia, 1-2 Bekooij, 2-2 Balker,
3-2 Adoma
813/10/2018Jong VitesseIJsselmeervogels2-1400Vos1-0 Schuurman, 2-0 Acheffay, 2-1 Buitenhuis
813/10/2018FC LiendenRijnsburgse Boys3-1600Blank1-0 Versteeg, 2-0 Wiafe, 3-0 Intezar, 3-1 Tillema
R: Ben Kaddour (Lie)
813/10/2018SpakenburgKoninklijke HFC0-11.250Vries0-1 Eindhoven
920/10/2018Excelsior M.Kozakken Boys0-1500Gansner0-1 El Azzouti (pen)
920/10/2018GVVVSpakenburg3-21.500Van Herk1-0 en 2-0 De Graaf, 3-0 Brouwer, 3-1 en 3-2 Ties
920/10/2018Rijnsburgse BoysKatwijk1-22.500Oostrom0-1 Tesselaar, 1-1 Artien, 1-2 Hilterman
920/10/2018ScheveningenJong Almere City0-3300Hensgens0-1 Meijer, 0-2 Francis, 0-3 Bensabouh
R: El Moussaoui (Sch)
920/10/2018HHC HardenbergFC Lienden1-1950Thijs1-0 Van der Leij, 1-1 Bendadi
920/10/2018IJsselmeervogelsKoninklijke HFC1-01.300Schaper1-0 De Harder; R: Boks (HFC)
920/10/2018Jong SpartaAFC3-2200Cairo1-0 Boukhari, 1-1 en 1-2 K. Teijsse, 2-2 Martis,
3-2 Dervisoglu
920/10/2018Jong VitesseBarendrecht0-1250C. Mulder0-1 Biekman
920/10/2018VVSBDe Treffers1-3750De Winter1-0 Brands, 1-1 Ars, 1-2 Havar, 1-3 Jankovic
1027/10/2018BarendrechtRijnsburgse Boys4-5400De Winter0-1 Knol, 0-2 Hudepohl 0-3 Parami, 0-4 Tervoert,
1-4 en 2-4 Navajas Sanchez, 2-5 Tervoert,
3-5 Navajas Sanchez, 4-5 Dorst
1027/10/2018Jong Almere CityHHC Hardenberg0-4200Dröge0-1 Hemmink, 0-2 Van der Leij (pen), 0-3 Mannes,
0-4 Van der Leij (pen); R: Balker (Alm)
1027/10/2018KatwijkIJsselmeervogels0-01.300Martens
1027/10/2018Kozakken BoysJong Sparta1-1750Teuben0-1 El Kachati, 1-1 El Azzouti
R: Stout (Koz), Brute (Spa)
1027/10/2018SpakenburgScheveningen3-21.100Rozendal1-0 Bitter, 1-1 Peters, 1-2 Aldogan, 2-2 Koelewijn,
3-2 Ties (pen)
1027/10/2018AFCGVVV4-0450Schaper1-0 Y. Teijsse, 2=0 K. Teijsse, 3-0 Hoek,
4-0 Y. Teijsse
1027/10/2018De TreffersExcelsior M.1-1650Vries0-1 Afaker, 1-1 Ars; R: Havar (Tre)
1027/10/2018Koninklijke HFCVVSB3-0500Smit1-0 Boer, 2-0 Tadmine, 3-0 Eindhoven
1028/10/2018FC LiendenJong Vitesse2-4350Te Kloeze0-1 Acheffay, 1-1 Hemmen, 1-2 Mercan,
2-2 Hemmen, 2-3 en 2-4 Agrafiotis
R: Felomina (Lie)
1103/11/2018GVVVKatwijk0-11.100Gansner0-1 Jongman
1103/11/2018IJsselmeervogelsKozakken Boys3-01.200Vries1-0 Zschusschen, 2-0 Van de Laar, 3-0 Moro
1103/11/2018Jong SpartaJong Almere City3-0125Bijl1-0 Dervisoglu, 2-0 Alhaft, 3-0 De Winter
1103/11/2018BarendrechtFC Lienden1-1350Hensgens1-0 Navajas Sanchez, 1-1 Hemmen
R: Samsey, Dorst (Bar)
1103/11/2018Excelsior M.VVSB5-1400Vd Eijk1-0 Blij, 2-0 Smith, 3-0 Afaker, 4-0 Blij,
4-1 Dijkstra, 5-1 Blij (pen)
1103/11/2018HHC HardenbergDe Treffers3-0925Winkel1-0 en 2-0 Mannes, 3-0 Van Benthem
1103/11/2018Jong VitesseSpakenburg1-2250Thijs0-1 Ties, 1-1 Aktas, 1-2 Will
1103/11/2018Rijnsburgse BoysAFC2-61.300Smit0-1 Spruijt (e.d.), 0-2 Ignacio, 0-3 K. Teijsse,
0-4 Grootfaam, 1-4 Tervoert, 1-5 Ignacio,
1-6 Jesse, 2-6 Tervoert
1103/11/2018ScheveningenKoninklijke HFC2-2500Cairo0-1 Boer, 1-1 Rog, 1-2 Volkert, 2-2 De Jong
1217/11/2018Jong Almere CityIJsselmeervogels0-2250Winkel0-1 Olijfveld, 0-2 Van den Meiracker
R: Van den Meiracker
1217/11/2018Kozakken BoysBarendrecht4-0650Veekamp1-0 Rijsdijk, 2-0 El Azzouti, 3-0 Van Huijgevoort,
4-0 El Azzouti
1217/11/2018SpakenburgRijnsburgse Boys1-11.500Te Kloeze1-0 Selimi, 1-1 Goeman (pen); R: Sterling (Spa)
1217/11/2018AFCHHC Hardenberg2-1500Bijl1-0 K. Teijsse, 2-0 Kwee, 2-1 Reinders
1217/11/2018De TreffersGVVV0-3600Dröge0-1 Terschegget, 0-2 Segers, 0-3 De Graaf
1217/11/2018Koninklijke HFCExcelsior M.1-1400Bos0-1 Van den Berg, 1-1 Tadmine
1217/11/2018KatwijkJong Vitesse0-01.000Schaper
1217/11/2018FC LiendenJong Sparta1-7300Cantineau0-1 Tahiri, 0-2 Tavsan, 0-3 De Winter,
0-4 Van Hoeven, 1-4 Wiafe, 1-5 en 1-6
Van Hoeven, 1-7 Van Beek
1217/11/2018VVSBScheveningen2-0700Vd Elzen1-0 Brands, 2-0 Bekooij
1324/11/2018Excelsior M.Jong Almere City3-1350De Winter1-0 Afaker, 1-1 Goselink, 2-1 Kurt, 3-1 Evre (e.d.)
1324/11/2018HHC HardenbergIJsselmeervogels3-01.150Teuben1-0 Hemmink, 2-0 Van der Leij (pen), 3-0 Junte
1324/11/2018Rijnsburgse BoysScheveningen2-21.000Vries1-0 Tillema, 2-0 Tervoert, 2-1 Gomez-Nieto,
2-2 Roeleveld
1324/11/2018SpakenburgKozakken Boys2-11.100Dröge0-1 Bot, 1-1 en 2-1 Selimi
1324/11/2018BarendrechtAFC0-3400Kooij0-1 en 0-2 Y. Teijsse, 0-3 Ignacio; R: Oulad-Ali (Bar)
1324/11/2018GVVVVVSB3-2800Veekamp1-0 Grot, 1-1 en 1-2 Martins, 2-2 Hulsbos,
3-2 De Graaf
1324/11/2018Jong SpartaKoninklijke HFC2-2150Te Kloeze0-1 Weistra, 1-1 Tavsan, 1-2 Boer, 2-2 Tavsan
1324/11/2018FC LiendenKatwijk1-3550Bronsvoort1-0 De Baar, 1-1 Susan (pen), 1-2 Mengerink,
1-3 Mamedov
1325/11/2018Jong VitesseDe Treffers1-0400Timmer1-0 ten Teije (pen)
1401/12/2018IJsselmeervogelsGVVV1-21.750Oostrom1-0 Van den Meiracker, 1-1 Grot, 1-2 Hofman
1401/12/2018Jong Almere CitySpakenburg2-1250Vd Elzen1-0 Goselink, 2-0 Van Hilten, 2-1 Sterling
1401/12/2018KatwijkBarendrecht4-01.000De Brito1-0 Sanchez, 2-0 Mengerink, 3-0 Sanchez,
4-0 Mengerink
1401/12/2018ScheveningenExcelsior M.0-1400Thijs0-1 Dercks
1401/12/2018De TreffersRijnsburgse Boys3-1800Gerrets1-0 Ars, 2-0 Balkestein, 2-1 Tervoert,
3-1 Khalouta
1401/12/2018Koninklijke HFCHHC Hardenberg2-2500De Winter0-1 Hemmink, 1-1 Van den Linden, 1-2 Hemmink,
2-2 Boer
1401/12/2018Kozakken BoysFC Lienden3-0500Rozendal1-0 Bot, 2-0 Stout, 3-0 Monteiro
1401/12/2018VVSBJong Sparta2-2500Vos1-0 Bekooij, 1-1 en 1-2 Tavsan, 2-2 Bakker
1402/12/2018AFCJong Vitesse4-1250Van der Laan0-1 Aktas, 1-1 Van den Houten, 2-1 Y. Teijsse,
3-1 Linthorst, 4-1 Y. Teijsse
1508/12/2018BarendrechtIJsselmeervogels1-4400Timmer0-1 Olijfveld, 1-1 á Cohen, 1-2 Van Riel,
1-3 Zschusschen, 1-4 Van den Meiracker
1508/12/2018GVVVHHC Hardenberg0-0900Smit
1508/12/2018Jong SpartaExcelsior M.1-1150Veekamp1-0 El Kachati, 1-1 Van den Berg
1508/12/2018KatwijkJong Almere City1-0750Teuben1-0 Van Dam; R; Susan (Kat)
1508/12/2018Jong VitesseScheveningen2-1150Winkel0-1 Aldogan, 1-1 Ten Teije, 2-1 Schuurman
R: El Moussaoui (Sch)
1508/12/2018Kozakken BoysDe Treffers1-0600Schaper1-0 El Azzouti; R: Janssen (Tre)
1508/12/2018Rijnsburgse BoysKoninklijke HFC0-11.000Bijl0-1 Eindhoven; R: Artien (Rij)
1508/12/2018SpakenburgVVSB3-11.000Gansner1-0 Beijer, 2-0 en 3-0 Van der Sande, 3-1 Brands
1509/12/2018FC LiendenAFC0-3350Cairo0-1, 0-2 en 0-3 Ignacio; R: Meijland (Lie)
1615/12/2018IJsselmeervogelsRijnsburgse Boys4-11.200Thijs1-0 Justiana, 2-0 Zshusschen,
3-0 Van den Meiracker, 4-0 De Harder, 4-1 Magan
1615/12/2018Jong Almere CityKozakken Boys2-1150Vos1-0 Ahannach, 1-1 Bot, 2-1 Van Hilten
1615/12/2018ScheveningenJong Sparta1-1300De Brito1-0 Gomez-Nieto, 1-1 Ache
1615/12/2018AFCKatwijk0-0650Smit
1615/12/2018De TreffersSpakenburg1-4550Hensgens1-0 Wouters, 1-1 Janssen, 1-2 en 1-3 (pen) Ties,
1-4 Van der Sande
1615/12/2018Excelsior M.FC Lienden5-2300Van Herk1-0 Vd Ende, 2-0 Schimmel (e.d.), 3-0 Vd Berg,
4-0 Blij, 4-1 Hak, 4-2 Intezar (pen), 5-2 Kurt
1615/12/2018Koninklijke HFCGVVV4-0350Vries1-0 Van der Slot, 2-0 en 3-0 Boer, 4-0 Hulsbos (ed)
1615/12/2018HHC HardenbergJong Vitesse0-3800Bronsvoort0-1 Aktas, 0-2 Mercan, 0-3 Musaba
1615/12/2018VVSBBarendrecht1-3450C. Mulder1-0 Bekooij, 1-1 Bacour, 1-2 á Cohen (pen),
1-3 Martijn
1712/01/2019BarendrechtJong Almere City1-0400Voncken1-0 Dorst
1712/01/2019Kozakken BoysScheveningen2-3600Timmer0-1 Rog, 1-1 Mutzers, 1-2 en 1-3 Robinson,
2-3 Van Huijgevoort
1712/01/2019Rijnsburgse BoysGVVV3-3800Vd Elzen0-1 Laghmouchi, 0-2 Janssen, 1-2 Gielisse,
2-2 Spruijt, 2-3 Grot, 3-3 Tervoert
R: De Jong (GVV)
1712/01/2019SpakenburgHHC Hardenberg0-2800Veekamp0-1 Mannes, 0-2 Van der Leij
1712/01/2019AFCIJsselmeervogels2-3800Dröge0-1 Van den Meiracker, 1-1 Hoek,
1-2 Van den Meiracker (pen), 2-2 K. Teijsse,
2-3 De Ruiter (pen)
1713/01/2019De TreffersJong Sparta3-1650Smit1-0 Versteegen, 2-0 Van Zundert, 2-1 Dos Santos,
3-1 Maertzdorf; R: Van Unen (Spa)
1712/01/2019Jong VitesseExcelsior M.1-3200De Winter0-1 Kruithof, 0-2 Van den Berg, 1-2 Aktas, 1-3 Blij
1712/01/2019KatwijkKoninklijke HFC0-1950Gansner0-1 Weistra; R: Volkert (Kat)
1713/01/2019FC LiendenVVSB0-0450Dieperink
1819/01/2019Excelsior M.Katwijk3-0600Thijs1-0 en 2-0 Van den Berg, 3-0 Afaker
1819/01/2019GVVVKozakken Boys0-1800WinkelBolsius
1819/01/2019IJsselmeervogelsSpakenburg1-17.500Bronsvoort1-0 Van de Laar, 1-1 Bitter; R: De Harder (IJs)
1819/01/2019ScheveningenFC Lienden4-0350Vd Laan1-0 Gomez-Nieto, 2-0 Robinson, 3-0 Donald,
4-0 Robinson; R: Felomina, Barendse (Lie)
1819/01/2019VVSBRijnsburgse Boys2-31.000Cairo1-0 Van der Wilden, 1-1 Jongeneelen, 1-2 Spruijt,
1-3 De Rijk (e.d.), 2-3 Martins
1820/01/2019Jong Almere CityAFC0-22000-1 Ignacio, 0-2 Belarbi
1820/01/2019Jong SpartaJong Vitesse1-1150Oostrom1-0 El Kachati, 1-1 Berden
1926/01/2019BarendrechtSpakenburg0-3500Cairo0-1 Bitter, 0-2 Van der Sande, 0-3 Vreekamp
1926/01/2019GVVVExcelsior M.0-1800Timmer0-1 Blij
1926/01/2019IJsselmeervogelsScheveningen2-01.250Vd Eijk1-0 Van de Laar, 2-0 Buitenhuis
1926/01/2019Rijnsburgse BoysJong Almere City3-21.000Bijl1-0 Jongeneelen, 1-1 Goselink, 1-2 Bergkamp,
2-2 Spruijt, 3-2 Knol
1926/01/2019AFCKozakken Boys1-1500De Brito1-0 Kulhan, 1-1 Vicento
1926/01/2019KatwijkDe Treffers3-0850Schaper1-0 Sanchez, 2-0 Mamedov, 3-0 Van der Meer
1926/01/2019Jong VitesseVVSB4-0200Thijs1-0 Achaffay, 2-0 en 3-0 Buitink, 4-0 Berden
1927/01/2019FC LiendenKoninklijke HFC1-5250C. Mulder0-1 Van Son, 1-1 Mijland, 1-2 Eindhoven,
1-3 Boer, 1-4 Tadmine, 1-5 Eindhoven
2002/02/2019Excelsior M.Rijnsburgse Boys1-1750Teuben1-0 Smith, 1-1 Tillema
2002/02/2019Jong SpartaGVVV2-380Vries0-1 Laghmouchi, 1-1 El Kachati, 1-2 De Graaf,
1-3 Grot, 2-3 Dos Santos
2002/02/2019Kozakken BoysKatwijk2-1850Smit0-1 Susan, 1-1 Monteiro, 2-1 Vicento
2002/02/2019ScheveningenHHC Hardenberg3-0450Te Kloeze1-0 en 2-0 Robinson, 1-1 Van der Leij, 2-2 Hemmink,
2-3 Van der Leij, 3-3 De Vlugt
2002/02/2019Koninklijke HFCBarendrecht3-1400Perez1-0 Boer, 2-0 en 3-0 Van der Slot (pen),
3-1 Dorst (pen)
2002/02/2019Jong Almere CityJong Vitesse1-1125Rozendal0-1 Beekman, 1-1 Jager
2002/02/2019SpakenburgAFC1-21.000Schaper0-1 Y. Teijsse, 1-1 Bitter, 1-2 Y. Teijsse
2002/02/2019VVSBIJsselmeervogels1-2800Winkel1-0 Tervoert, 1-1 Van Riel, 1-2 Van den Meiracker
2003/02/2019De TreffersFC Lienden2-0650Veekamp1-0 Balkestein, 2-0 Van Zundert
2109/02/2019GVVVScheveningen1-0500Martens1-0 De Graaf
2109/02/2019IJsselmeervogelsExcelsior M.2-21.400Veekamp0-1 Sylla, 1-1 Buitenhuis, 1-2 Da Fonseca,
2-2 Olijfveld
2109/02/2019KatwijkSpakenburg2-11.050De Brito1-0 Mengerink, 2-0 Jongman, 2-1 Van der Neut
2109/02/2019Rijnsburgse BoysJong Sparta3-0900Vd Laan1-0 Meefout, 2-0 Tillema, 3-0 Zeldenrust
2109/02/2019BarendrechtDe Treffers0-3300De Winter0-1 en 0-2 Versteegen, 0-3 Van Zundert
R: á Cohen (Bar)
2109/02/2019HHC HardenbergVVSB2-5750Hensgens0-1 Bekooij, 0-2 Martins, 0-3 Bekooij, 1-3 Reinders,
1-4 en 1-5 Tervoert, 2-5 Görtz; R: Görtz (HHC)
2109/02/2019Jong VitesseKozakken Boys1-1250Voncken1-0 Acheffay (pen), 1-1 Bolsius
2109/02/2019FC LiendenJong Almere City3-2200Dröge0-1 en 0-2 Bensabouh, 1-2, 2-2 en 3-2 Versteeg
R: Krant (Alm)
2110/02/2019AFCKoninklijke HFC0-0750Bronsvoort
2216/02/2019Excelsior M.HHC Hardenberg0-2350Smit0-1 Bouws, 0-2 Van der Leij
2216/02/2019Jong Almere CityGVVV2-0150Van Hilten1-0 Aninkora
2216/02/2019Jong SpartaIJsselmeervogels1-3150Gansner0-1 Van den Meiracker, 0-2 Van de Laar (pen),
0-3 Van den Meiracker, 1-3 Boukhari (pen)
2216/02/2019Kozakken BoysRijnsburgse Boys2-1750Cantineau1-0 Bot, 2-0 El Azzouti (pen), 2-1 Strooker
2216/02/2019ScheveningenBarendrecht4-0450Vd Elzen1-0 Robinson, 2-0 Peters, 3-0 Robinson, 4-0 Rog
2216/02/2019Koninklijke HFCJong Vitesse1-0400Hensgens1-0 Tadmine
2216/02/2019SpakenburgFC Lienden4-21.000Blank1-0 Ties, 2-0 Koelewijn, 3-0 Ties, 4-0 Sterling,
4-1 Intezar (pen), 4-2 Mijland
2216/02/2019VVSBKatwijk1-31.500Vries0-1 Mamedov, 0-2 Susan (pen), 0-3 Mengerink (pen),
1-3 Bekooij (pen)
2217/02/2019De TreffersAFC1-1750Cairo0-1 Ignacio, 1-1 Van den Beek (pen)
2323/02/2019BarendrechtKozakken Boys1-1600Timmer1-0 Van Eijma, 1-1 Vicento
2323/02/2019IJsselmeervogelsJong Almere City5-31.500De Brito0-1 Benschop, 1-1 Van den Meiracker, 1-2 Goselink,
1-3 Evre, 2-3 Olijfveld, 3-3 Zschusschen,
4-3 Van den Meiracker (pen), 5-3 Evre (e.d.)
2323/02/2019Rijnsburgse BoysSpakenburg3-41.000Smit1-0 Bakker, 2-0 Zeldenrust, 2-1 Ties (pen),
2-2 Van der Sande, 2-3 Ties, 2-4 Sterling,
3-4 Zeldenrust
2323/02/2019Excelsior M.Koninklijke HFC4-0350Vd Elzen1-0 Blij, 2-0 Van den berg 3-0 Blij, 4-0 Fonseca
2323/02/2019GVVVDe Treffers1-2750Bronsvoort0-1 Versteegen, 0-2 Van Zundert, 1-2 De Graaf
2323/02/2019HHC HardenbergAFC4-21.200Winkel1-0 Mannes, 2-0 Reinders, 2-1 Jesse, 2-2 Y. Teijsse,
3-2 Hemmink, 4-2 Etten
2323/02/2019Jong SpartaFC Lienden1-2150Vos1-0 Van Hoeven, 1-1 Luydens (e.d.), 1-2 Van Baal
2323/02/2019Jong VitesseKatwijk1-1250Ruperti1-0 Ten Teije, 1-1 Mamedov
2323/02/2019ScheveningenVVSB6-1600Dröge0-1 Bekooij, 1-1, 2-1 en 3-1 Aldogan, 4-1 Robinson,
5-1 en 6-1 Aldogan
1802/03/2019HHC HardenbergBarendrecht2-11.050Rozendal0-1 Aarts, 1-1 Junte, 2-1 Hemmink
2409/03/2019Jong Almere CityJong Sparta0-2120Schaper0-1 Mijnans (pen), 0-2 Sanches; R: Brobbey (Alm)
2409/03/2019KatwijkGVVV2-2850Dröge0-1 Grot, 1-1 Mengerink, 2-1 Hofman (e.d.),
2-2 Terschegget; R: Den Hartog (GVV)
2409/03/2019Kozakken BoysIJsselmeervogels5-01.000Vries1-0 El Azzouti, 2-0 Vicento, 3-0 Monteiro, 4-0 Stout,
5-0 El Azzouti
2409/03/2019AFCRijnsburgse Boys2-0600Gansner1-0 K. Teijsse, 2-0 Artien (e.d.)
2409/03/2019De TreffersHHC Hardenberg4-1750Ter Brake1-0 Rodrigues, 2-0 Versteegen, 3-0 Manuhutu (e.d.),
4-0 Versteegen, 4-1 Junte
2409/03/2019Koninklijke HFCScheveningen0-1400Voncken0-1 De Jong (pen)
2409/03/2019FC LiendenBarendrecht2-1300De Brito1-0 Uiterloo, 2-0 Versteeg, 2-1 Mourits
2409/03/2019SpakenburgJong Vitesse0-2750Hensgens0-1 Ten Teije, 0-2 Acheffay
2409/03/2019VVSBExcelsior M.3-1500Cairo0-1 Van den Berg, 1-1 Bekooij, 2-1 De Rijk,
3-1 Bakker
2516/03/2019HHC HardenbergJong Almere City2-1850Bos1-0 Junte, 1-1 Ramdani, 2-1 Hemmink
R: Willems (Alm)
2516/03/2019IJsselmeervogelsKatwijk1-11.500Schaper1-0 Olijfveld, 1-1 Tesselaar
2516/03/2019Jong SpartaKozakken Boys1-2150Van Herk0-1 Bot, 1-1 Boukhari, 1-2 Veenhoven
2516/03/2019Rijnsburgse BoysBarendrecht3-2900Oostrom1-0 Zeldenrust, 1-1 Salhi, 1-2 Mourits,
2-2 en 3-2 Opoku
2516/03/2019ScheveningenSpakenburg2-4400Gansner0-1 Selimi, 0-2 Will, 1-2 Aldogan, 1-3 Sterling,
1-4 Beekhuis, 2-4 Koorndijk
2516/03/2019Excelsior M.De Treffers2-0400Winkel1-0 Blij, 2-0 Kleijweg
2516/03/2019GVVVAFC4-2750De Winter1-0 en 2-0 Lachmouchi, 2-1 Jesse, 3-1 Brouwer,
3-2 Y.Teijsse, 4-2 Terschegget (pen)
2516/03/2019VVSBKoninklijke HFC3-2500Te Kloeze0-1 Van Soest, 1-1 Bekooij, 1-2 Van der Slot (pen),
2-2 en 3-2 Bakker
2517/03/2019Jong VitesseFC Lienden4-2150Vd Elzen0-1 Mansouri, 1-1 Margaret, 2-1 Ten Tije,
3-1 Musaba, 4-1 Margaret, 4-2 Mansouri
2623/03/2019Jong Almere CityScheveningen0-2200Cairo0-1 Robinson, 0-2 Aldogan
2623/03/2019KatwijkRijnsburgse Boys2-12.000Rozendal1-0 Tesselaar, 1-1 Tillema, 2-1 Mengerink
2623/03/2019Kozakken BoysExcelsior M.0-2600Vos0-1 Kruithof (pen), 0-2 Dercks
2623/03/2019SpakenburgGVVV2-11.000Veekamp1-0 Ties, 1-1 Terschegget (pen), 2-1 Sterling
2624/03/2019AFCJong Sparta2-1600Teuben0-1 Abdulahi, 1-1 Hoek, 2-1 Y. Teijsse
2623/03/2019BarendrechtJong Vitesse1-5350Blank0-1 en 0-2 Musaba, 1-2 Krolis, 1-3 en 1-4 Margaret,
1-5 Musaba
2623/03/2019Koninklijke HFCIJsselmeervogels4-1700De Winter1-0 Noordmans, 1-1 Markiet, 2-1 Van Son,
3-1 Van der Slot, 4-1 Van Soest
2623/03/2019FC LiendenHHC Hardenberg0-5350Te Kloeze0-1 Van der Leij, 0-2 Mannes, 0-3 Gouriye,
0-4 en 0-5 Van der Leij
2624/03/2019De TreffersVVSB0-0650Voncken
2730/03/2019Excelsior M.Jong Sparta2-0500Bronsvoort1-0 Afaker, 2-0 Kurt
2730/03/2019HHC HardenbergGVVV3-11.050Vries0-1 De Graaf, 1-1 en 2-1 Van der Leij, 3-1 Hemmink
2730/03/2019IJsselmeervogelsBarendrecht3-01.200Thijs1-0 De Harder, 2-0 Van de Meiracker, 3-0 De Harder
2730/03/2019Jong Almere CityKatwijk1-1350Hensgens1-0 Aninkora, 1-1 Susan (pen)
2730/03/2019De TreffersKozakken Boys0-1700Rozendal0-1 El Azzouti
2730/03/2019Koninklijke HFCRijnsburgse Boys4-1600De Brito1-0 Eindhoven, 2-0 Boer, 2-1 Zeldenrust,
3-1 Eindhoven, 4-1 Noordmans
2730/03/2019ScheveningenJong Vitesse1-0450Smit1-0 Aldogan
2730/03/2019VVSBSpakenburg2-0800Dröge1-0 Verlaan, 2-0 Fecunda
2731/03/2019AFCFC Lienden4-1350Veekamp1-0 Y. Teijsse, 1-1 Mansouri, 2-1 Y. Teijsse,
3-1 en 4-1 Ignacio; R: Metalsi (Lie)
2806/04/2019Jong SpartaScheveningen2-2150Dröge1-0 Fonseca, 2-0 Tahiri, 2-1 en 2-2 Peters
2806/04/2019Kozakken BoysJong Almere City3-1400Gansner1-0 Rijsdijk, 2-0 El Azzouti, 3-0 Rijsdijk, 3-1 Ramdani
2806/04/2019Rijnsburgse BoysIJsselmeervogels1-31.100Vd Elzen0-1 Olijfveld, 0-2 Van den Meiracker, 1-2 Tillema,
1-3 Van de Laar
2806/04/2019BarendrechtVVSB1-3500Bronsvoort0-1 en 0-2 (pen) Bekooij, 0-3 Tervoert, 1-3 Dorst
2806/04/2019GVVVKoninklijke HFC3-2750Mulder1-0 Laghmouchi, 1-1 Van der Slot (pen), 2-1 Bendadi,
3-1 Terschegget, 3-2 Boer
2806/04/2019Jong VitesseHHC Hardenberg4-1300Winkel1-0 Acheffay, 1-1 Van der Leij (pen), 2-1 Acheffay,
3-1 Berden, 4-1 Axheffay
2806/04/2019KatwijkAFC2-31.000Smit1-0 Van Dam, 1-1 Y. Teijsse, 1-2 K. Teijsse, 1-3 Jesse,
2-3 Van Dam
2806/04/2019FC LiendenExcelsior M.1-0400De Winter1-0 Versteeg; R: Kruithof, Afaker (Exc)
2806/04/2019SpakenburgDe Treffers1-0600Kooij1-0 Vreekamp
2913/04/2019IJsselmeervogelsHHC Hardenberg1-21.200Vd Laan1-0 Van de Laar, 1-1 Van der Ley, 1-2 Van Benthem
R: Manuhutu (HHC)
2913/04/2019Jong Almere CityExcelsior M.1-3100Timmer0-1 Kleijweg, 0-2 Sylla, 0-3 Van den Berg,
1-3 Kleijweg (e.d.)
2913/04/2019Kozakken BoysSpakenburg2-1750Vd Elzen1-0 Heesakkers, 1-1 Ties (pen), 2-1 Vicento
2913/04/2019ScheveningenRijnsburgse Boys3-4400De Winter1-0 Bakker (e.d.), 2-0 Peters, 3-0 De Jong (pen),
3-1 Tillema, 3-2 Zeldenrust, 3-3 en 3-4 Jongeneelen
2913/04/2019AFCBarendrecht3-0300Hensgens1-0 Ignacio, 2-0 Y. Teijsse, 3-0 K. Teijsse
2913/04/2019KatwijkFC Lienden2-0900Voncken1-0 Van den Ban, 2-0 Mengerink
2913/04/2019VVSBGVVV1-3500De Brito0-1 Brouwer, 1-1 Tervoert, 1-2 Hulsbos,
1-3 Terschegget
2914/04/2019Koninklijke HFCJong Sparta1-0350Smit1-0 Van der Slot (pen); R: Noordmans (HFC)
2914/04/2019De TreffersJong Vitesse3-0650Vos1-0 Van Zundert, 2-0 Maertzdorf, 3-0 Rodrigues
3020/04/2019BarendrechtKatwijk1-1500De Brito1-0 Krolis, 1-1 Tesselaar
3020/04/2019Excelsior M.Scheveningen4-0500Voncken1-0 Berkhout, 2-0 Van den Berg (pen), 3-0 Moreno,
4-0 Van den Berg
3020/04/2019GVVVIJsselmeervogels3-21.400Rozendal1-0 Van Riel (e.d.), 1-1 Van den Meiracker (pen),
2-1 Terschegget, 2-2 Olijfveld, 3-2 Grot
3020/04/2019SpakenburgJong Almere City2-0500Winkel1-0 Sterling, 2-0 Van der Sande
3020/04/2019HHC HardenbergKoninklijke HFC1-1950Schaper0-1 Eindhoven, 1-1 Hemmink
3020/04/2019Jong SpartaVVSB2-1150V. Leeuwen0-1 Sanches (e.d.), 1-1 Brute, 2-1 Abdullahi
3020/04/2019Jong VitesseAFC2-3300Nagtegaal1-0 Ten Teije, 1-1 Ignacio, 1-2 Y. Teijsse,
2-2 Musaba, 2-3 K. Teijsse (pen); R: Zakir (Vit)
3020/04/2019FC LiendenKozakken Boys0-2450Bronsvoort0-1 en 0-2 Vicento
3020/04/2019Rijnsburgse BoysDe Treffers3-1900Te Kloeze0-1 Rodrigues, 1-1 Gielisse, 2-1 Knol, 3-1 Tillema
1822/04/2019Koninklijke HFCDe Treffers0-0300De Brito
1922/04/2019HHC HardenbergJong Sparta4-1900Vd Elzen1-0 Hemmink, 2-0 Gouriye, 3-0 Van der Ley,
3-1 Tahiri, 4-1 Hemmink
3104/05/2019BarendrechtJong Sparta0-2350Vos0-1 Boukhari, 0-2 Mijnans (pen)
R: Van Deelen, Oulad-Ali (Bar)
3104/05/2019De TreffersIJsselmeervogels3-1750Dröge1-0 en 2-0 (pen) Siers, 2-1 De Harder,
3-1 Van Zundert
3104/05/2019Jong Almere CityKoninklijke HFC4-2250Ruperti1-0 Aninkora, 1-1 Driever, 2-1 en 3-1 Goselink,
3-2 Van der Linden, 4-2 Buis
3104/05/2019Jong VitesseRijnsburgse Boys4-1300Vd Elzen1-0 Schuurman, 2-0 Musaba, 3-0 Schuurman,
3-1 Jongeneelen, 4-1 Dkidak
3104/05/2019KatwijkHHC Hardenberg2-0800Veekamp1-0 Van den Ban, 2-0 Tesselaar
3104/05/2019Kozakken BoysVVSB2-2950Rozendal1-0 El Azzouti, 1-1 Tervoert, 1-2 Bekooij,
2-2 Lommers
3104/05/2019FC LiendenGVVV2-0650Nagtegaal1-0 Mansouri, 2-0 Statie
3104/05/2019SpakenburgExcelsior M.0-2900Smit0-1 Sylla, 0-2 Blij (pen)
3105/05/2019AFCScheveningen5-01.000Bronsvoort1-0 Grootfaam, 2-0 K. Teijsse (pen),
3-0, 4-0 en 5-0 Ignacio,
3211/05/2019GVVVBarendrecht2-1300Veekamp1-0 Laghmouchi, 1-1 Krolis, 2-1 Grot
3211/05/2019HHC HardenbergKozakken Boys2-3925Gansner1-0 Van Benthem, 2-0 Van der Leij, 2-1 Lommers,
2-2 El Azzouti, 2-3 Stout
3211/05/2019Jong SpartaKatwijk1-0125Vries1-0 Van Hoeven
3211/05/2019Excelsior M.AFC3-1550De Brito1-0 Van den Berg, 1-1 Ignacio, 2-1 en 3-1 Blij
3211/05/2019Koninklijke HFCSpakenburg3-0300Teuben1-0, 2-0 en 3-0 Lewis
3211/05/2019IJsselmeervogelsJong Vitesse2-3850Dieperink0-1 Schuurman, 1-1 Buitenhuis, 2-1 Olijfveld,
2-2 Schuurman, 2-3 Acheffay
3211/05/2019Rijnsburgse BoysFC Lienden6-0750Thijs1-0 en 2-0 Tillema, 3-0 Zeldenrust, 4-0 Tillema,
5-0 Gielisse, 6-0 Tillema
3211/05/2019ScheveningenDe Treffers3-0300Bijl1-0 Resodihardjo, 2-0 De Jong 3-0 Gomez-Nieto
3211/05/2019VVSBJong Almere City2-0550Cairo1-0 Tervoert, 2-0 Felicia
3318/05/2019AFCVVSB2-0250Schaper1-0 Ignacio, 2-0 Jesse
3318/05/2019BarendrechtExcelsior M.0-4250Thijs0-1 Blij, 0-2 Van den Berg, 0-3 (pen) en 0-4 Van Ewijk
3318/05/2019De TreffersJong Almere City2-1450Hensgens1-0 Rodrigues, 2-0 Maertzdorf
3318/05/2019Jong VitesseGVVV3-0250Cairo1-0 te Teije, 2-0 Grotenbreg, 3-0 Adnane (e.d.)
3318/05/2019KatwijkScheveningen1-2800Vd Laan0-1 Gomez-Nieto, 0-2 Rog, 1-2 Susan (pen)
3318/05/2019Kozakken BoysKoninklijke HFC1-2400Vos0-1 Lewis, 0-2 Van der Linden (pen), 1-2 Lommers
3318/05/2019FC LiendenIJsselmeervogels2-3150Bos1-0 Versteeg, 1-1 Olijfveld, 1-2 Van Riel,
1-3 Van den Meiracker, 2-3 Mijland
3318/05/2019Rijnsburgse BoysHHC Hardenberg3-1900Cantineau0-1 Van der Leij, 1-1 Gielisse, 2-1 Knol,
3-1 Tillema
3318/05/2019SpakenburgJong Sparta1-2800Te Kloeze1-0 Ties, 1-1 en 1-2 Tavsan; R: Brute (Spr),
Van der Neut (Spk)
3425/05/2019Excelsior M.Jong Vitesse3-4300Blank1-0 Van den Berg, 1-1 Ten Teije, 2-1 Redert,
2-2 Kurt (e.d.), 3-2 Afaker, 3-3 Kurt (e.d.),
3-4 Schuurman
3425/05/2019GVVVRijnsburgse Boys6-5550Ruperti1-0 De Jong, 2-0 De Graaf, 3-0 en 4-0 Brouwer,
5-0 De Graaf, 5-1 Tilema, 5-2 Magan, 5-3 en 5-4
Jongeneelen, 6-4 De Graaf, 6-5 Jongeneelen
3425/05/2019Koninklijke HFCKatwijk4-0550Cantineau1-0 Lewis, 2-0 (pen) en 3-0 Van der Linden,
4-0 Van Soest
3425/05/2019HHC HardenbergSpakenburg1-1750Kaper1-0 Reinders, 1-1 Bitter
3425/05/2019IJsselmeervogelsAFC2-1750Veekamp1-0 Zschusschen, 1-1 Ignacio, 2-1 Van Riel
3425/05/2019Jong Almere CityBarendrecht8-0100Voncken1-0 Van Hilten, 2-0 Prinsen, 3-0 Bergkamp,
4-0 Goselink (pen), 5-0 Bergkamp, 6-0 en 7-0
Ramdani, 8-0 Bergkamp
3425/05/2019Jong SpartaDe Treffers1-2150Timmer0-1 Van Zundert, 1-1 Abdullahi, 1-2 Sirvania
3425/05/2019ScheveningenKozakken Boys4-2450Te Kloeze1-0 Van Ree, 2-0 Robinson, 2-1 Van Ingen, 3-1 Donald,
3-2 Bolsius, 4-2 Donald
3425/05/2019VVSBFC Lienden6-2500Smit1-0 Pauw, 2-0 Tervoert, 3-0 Felicia, 4-0 Tervoert,
5-0 Pauw, 6-0 Verlaan, 6-1 Bellahsan, 6-2 Mijland

Topscorers

1Raily IgnacioAFC27
2Rob van der LeijHHC Hardenberg23
3Danny van den MeirackerIJsselmeervogels20
4Yordi TeijsseAFC19
5Daan BlijExcelsior Maassluis18
6Joël TillemaRijnsburgse Boys18
7Ahmed el AzzoutiKozakken Boys17
8Frank TervoertRijnsburgse Boys en VVSB17
9Tommy BekooijVVSB16
10Vincent van den BergExcelsior Maassluis16
11Jeremy de GraafGVVV16
12Rick HemminkHHC Hardenberg16

Tweede Divisie 2017-2018

Het tweede seizoen van de Tweede Divisie werd lange tijd gedomineerd door Katwijk. Die ploeg nam al vroeg een forse voorsprong aan kop van de ranglijst, maar in het voorjaar smolt deze langzaam weg en kwam Kozakken Boys terug tot op één punt. Alsof de competitieplanners het hadden voorzien stond op de laatste dag Kozakken Boys-Katwijk op het programma. Met kunst en vliegwerk sleepte Katwijk een 0-0 uit het vuur, waardoor de kustbewoners toch kampioen werden.

Dat leverde dit jaar geen promotie op. In de eeuwigdurende worsteling die “optimaliseren voetbalpiramide” heet, kwamen de partijen niet tot overeenstemming over de voorwaarden waarop clubs uit de Tweede Divisie uit komen komen in de Eerste Divisie, waardoor de promotie maar weer eens werd bevroren.

Achilles’29 degradeerde voor het tweede seizoen op rij. De Groesbekers gingen zelfs failliet, maar konden door een juridisch steekspel over licenties toch doorgaan, maar wel met een totaal afgeroomde selectie. Ook het imperium van De Dijk stortte tijdens het seizoen in, nadat geldschieter Braspenning zich plotseling terugtrok. Behalve voor deze twee clubs viel in de nacompetitie ook het doek voor FC Lisse en TEC.

Uitslagenmatrix

ACHAFCBARDIJEXCGVVHHCIJSSPAKATHFCKOZLIELISRIJTECTREVVS
Achilles'29*2-21-20-53-00-12-42-22-41-41-40-30-32-11-20-22-12-3
AFC0-3*3-12-11-10-40-32-02-02-32-21-10-14-21-12-01-40-1
Barendrecht2-13-0*1-32-14-20-02-22-21-41-01-23-43-01-53-23-01-1
De Dijk6-11-21-3*1-31-30-52-61-00-31-30-34-20-30-32-41-20-1
Excelsior M.3-00-10-22-1*0-04-11-11-13-01-11-13-02-01-11-01-10-0
GVVV4-12-32-33-01-0*2-23-12-21-00-12-11-12-02-13-00-22-0
HHC Hardenberg6-12-03-13-11-12-0*0-04-20-12-14-34-01-02-34-11-01-2
IJsselmeervogels4-10-10-14-31-01-12-0*1-10-10-11-03-12-06-15-01-50-2
Jong Sparta2-24-31-32-30-14-03-03-1*3-26-12-32-23-46-02-15-12-2
Katwijk3-22-22-14-02-12-06-11-02-1*1-20-23-22-15-04-00-11-1
Koninklijke HFC2-33-15-11-20-00-23-41-24-00-1*1-21-00-01-14-11-13-0
Kozakken Boys5-21-13-04-11-02-24-21-04-10-01-2*2-12-11-23-15-03-2
FC Lienden2-03-20-33-00-10-33-20-31-31-21-10-5*3-02-10-21-04-0
FC Lisse3-02-00-23-02-32-02-21-31-01-21-31-02-4*3-23-22-10-1
Rijnsburgse Boys3-11-03-22-42-13-21-60-03-11-21-10-22-02-1*2-02-02-3
TEC4-02-03-42-01-11-22-13-32-02-04-11-13-10-21-3*1-22-2
De Treffers5-20-21-21-21-22-01-22-23-22-00-01-12-23-31-32-2*0-1
VVSB3-20-20-01-30-32-04-22-20-20-22-10-24-41-13-13-10-3*

Eindstand

1Katwijk *342338726733+341.262
2Kozakken Boys342176707434+40921
3HHC Hardenberg3418511597756+211.216
4Barendrecht3418511596457+7468
5Rijnsburgse Boys3417512566063−31.212
6GVVV3416612545444+10868
7Excelsior Maassluis3413129514330+13497
8VVSB3414911514754−7794
9IJsselmeervogels34131011495945+141.444
10Koninklijke HFC3413912485546+9479
11Jong Sparta3412715437264+8215
12AFC3412715434556−11379
13De Treffers3411815415155−4765
14FC Lienden3412517415267−15568
15FC Lisse ^^^3412418404857−9776
16TEC3411518385366−13553
17De Dijk ^3410024305085−35238
18Achilles '29 ^3453261241100−59485

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.:   
126/08/2017HHC HardenbergKoninklijke HFC2-11.250Keijl1-0 Hemmink, 2-0 Van Benthem, 2-1 Beeren
126/08/2017IJsselmeervogelsKozakken Boys1-01.900De Brito1-0 Grot
126/08/2017Jong SpartaExcelsior M.0-1200Gerrets0-1 Van den Berg
126/08/2017KatwijkTEC4-0700Bronsvoort1-0 Mengerink, 2-0 Susan, 3-0 Van den Ban,
4-0 Mengerink (pen)
126/08/2017Rijnsburgse BoysBarendrecht3-21.200De Winter0-1 Van Dijk, 0-2 Khaldi, 1-2 Opoku, 2-2 Goeman,
3-2 Tillema; R: Aarts (Bar)
126/08/2017AFCAchilles'290-3300Bijl0-1 en 0-2 Versteegen, 0-3 Philips
126/08/2017De TreffersGVVV2-0900Smit1-0 De Bondt, 2-0 Badjeck
126/08/2017FC LiendenFC Lisse3-0550Dröge1-0 en 2-0 Van den Meiracker, 3-0 Intezar
126/08/2017VVSBDe Dijk1-3800Bos1-0 Van der Wilden, 1-1 Sahadewsing, 1-2 Loukili,
1-3 El Gourari; R: Verlaan (VVS)
202/09/2017BarendrechtFC Lienden3-4500Vries1-0 Monster, 1-1 Bendadi, 2-1 Navajas Sanchez,
3-1 Esajas, 3-2 Samsey, 3-3 Van Eem,
3-4 Van den Meiracker
202/09/2017Excelsior M.De Treffers1-1400Keijl1-0 Lake, 1-1 Gijzen; R: Van Riel (Tre)
202/09/2017GVVVRijnsburgse Boys2-11.000Teuben1-0 Mulder, 1-1 Tillema, 2-1 Lutupeirissa
202/09/2017Koninklijke HFCKatwijk0-1800Nagtegaal0-1 De Loor
202/09/2017Kozakken BoysAFC1-1600Bos0-1 Van den Brink, 1-1 El Azzouti
202/09/2017FC LisseHHC Hardenberg2-2800Ruperti0-1 Metaj, 1-1 Vermeulen, 1-2 Werkman,
2-2 Buimer; R: Van Eeuwijk (Lis)
202/09/2017Achilles'29IJsselmeervogels2-2800Cairo1-0 Powel, 1-1 Versteegen, 1-2 Wouters,
2-2 Merraki; R: De Kler (Ach)
202/09/2017De DijkJong Sparta1-0250Te Kloeze1-0 Ruder; R: Martis (Spa)
203/09/2017TECVVSB2-2500De Brito0-1 Koopman, 1-1 Makiavala, 2-1 Holder,
2-2 Bekooy (pen)
309/09/2017HHC HardenbergKozakken Boys4-31.150Blank0-1 Pires Tavares, 0-2 Gaari, 0-3 Ignacio,
1-3 Van der Leij, 2-3 Werkman, 3-3 en 4-3 Hemmink
309/09/2017Jong SpartaAchilles'292-2150Keijl0-1 Oulad Omar, 1-1 Harroui, 2-1 De Winter,
2-2 Felomina
309/09/2017KatwijkGVVV2-01.100De Winter1-0 Hulsbos (e.d.), 2-0 Susan (pen)
309/09/2017De TreffersBarendrecht1-2600Winter1-0 Badjeck, 1-1 Salem, 1-2 Jongman
309/09/2017FC LiendenIJsselmeervogels0-3600Veekamp0-1 Powel, 0-2 Grot, 0-3 Powel
309/09/2017TECExcelsior M.1-1250Vd Pol1-0 Kurt (e.d.), 1-1 Lake
309/09/2017VVSBFC Lisse1-11.250Bronsvoort0-1 Van der Zwet, 1-1 Bekooij
310/09/2017De DijkKoninklijke HFC1-3250Cairo0-1 R. Castien, 0-2 Sterling, 1-2 Zwarthoed,
1-3 R. Castien; R: Schilder (Dij)
416/09/2017BarendrechtVVSB1-1400Cairo0-1 Niel, 1-1 Salem
416/09/2017GVVVDe Dijk3-0750Nagtegaal1-0 Den Hartog, 2-0 en 3-0 De Graaf
416/09/2017IJsselmeervogelsHHC Hardenberg2-02.000Bronsvoort1-0 Öztürk, 2-0 Marraki
416/09/2017Kozakken BoysDe Treffers5-0500Kooij1-0 en 2-0 Bot, 3-0 Mendes Moreira, 4-0 V. Nuland,
5-0 El Azzouti; R: Hendriks (Tre)
416/09/2017Achilles'29Excelsior M.3-0500De Winter1-0 Versteegen, 2-0 Philips, 3-0 Sürmeli
R: Redert, Van Ooijen (Exc)
416/09/2017AFCJong Sparta2-0200Winkel1-0 Esajas, 2-0 De Graaf; R: Van den Boogaart (AFC)
416/09/2017FC LiendenRijnsburgse Boys2-1500Smit0-1 Goeman, 1-1 Wilsterman, 2-0 Vd Meiracker
417/09/2017Koninklijke HFCTEC4-1350Teuben1-0 R. Castien, 2-0 Sterling, 3-0 R. Castien,
3-1 Holder, 4-1 Olsthoorn
523/09/2017Excelsior M.Koninklijke HFC1-1500Vd Laan0-1 Tamerus, 1-1 Smith
523/09/2017HHC HardenbergAFC2-01.250De Brito1-0 Van Benthem, 2-0 Van den Assem
523/09/2017Jong SpartaBarendrecht1-3250Van Herk0-1 Esajas, 1-1 Boukhari, 1-2 Jongman,
1-3 Navajas Sanchez
523/09/2017KatwijkFC Lienden3-2800Cairo0-1 Vd Meiracker, 1-1 Mengerink, 2-1 Van den Ban,
2-2 Van den Meiracker, 3-2 Susan
523/09/2017Rijnsburgse BoysIJsselmeervogels0-01.250Serik
523/09/2017De DijkAchilles'296-1150Bronsvoort1-0 Wiltenburg, 1-1 Wouters, 2-1 Ruder,
3-1 Loukili, 4-1 Westmaas, 5-1 Tayeb,
6-1 Ruder; R: De Kler (Ach)
523/09/2017De TreffersFC Lisse3-3600Cantinaeu1-0 De Bondt, 2-0 Balkestein, 2-1 Vd Putten (pen),
3-1 De Bondt, 3-2 Vermeulen, 3-3 Tarani
523/09/2017TECGVVV1-2750Smit0-1 Mulder, 0-2 Brouwer, 1-2 Vink
R: Westerlaken (TEC), Laghmouchi (GVV)
523/09/2017VVSBKozakken Boys0-2800Vd Eijk0-1 Sönmez, 0-2 El Azzouti; R: Theuns (VVS)
630/09/2017BarendrechtTEC3-2300De Winter1-0 Jongman, 2-0 Oranje, 3-0 Esajas,
3-1 Vink, 3-2 Makiavala
630/09/2017GVVVExcelsior M.1-0600Bijl1-0 Ajiach
630/09/2017IJsselmeervogelsJong Sparta1-11.000Dröge1-0 Burgerhout, 1-1 De Winter
630/09/2017Kozakken BoysDe Dijk4-1650Teuben1-0 Mendes Moreira, 2-0 en 3-0 El Azzouti,
3-1 Ignacio (pen), 4-1 Ruder
630/09/2017FC LisseKoninklijke HFC1-3700Keijl0-1 R. Castien, 0-2 en 0-3 Sterling, 1-3 Vd Putten
630/09/2017Rijnsburgse BoysVVSB2-31.350Vd Laan1-0 en 2-0 Tillema, 2-1 El Osrouti, 2-2 Bekooij (pen),
2-3 Van der Wilden
630/09/2017Achilles'29Katwijk1-4600Vd Pol0-1 Vd Beek (e.d), 1-1 Versteegen, 1-2 Esseboom,
1-3 Blokland, 1-4 Mengerink
630/09/2017FC LiendenHHC Hardenberg3-2500Serik1-0 Van Eem, 1-1 Werkman, 2-1 en 3-1
Van den Meiracker, 3-2 Van der Leij
601/10/2017AFCDe Treffers1-4200De Bruijn0-1 Maertzdorf, 0-2 De Bondt (pen), 1-2 Jansen (p),
1-3 Badjeck, 1-4 Maertzdorf
707/10/2017Excelsior M.Kozakken Boys1-1500Oostrom0-1 Ignacio, 1-1 Kurt
707/10/2017GVVVAchilles'294-1750Serik0-1 Van de Beek, 1-1 Van Eck, 2-1 en 3-1 (pen)
Mulder, 4-1 Van Eck
707/10/2017Koninklijke HFCBarendrecht5-1450Dröge0-1 Winterberg,, 1-1 en 2-1 R. Castien, 3-1 Hols,
4-1 Van Son, 5-1 R. Castien; R: Monster (Bar)
707/10/2017KatwijkRijnsburgse Boys5-02.500De Brito1-0 Plat, 2-0 Essebopom, 3-0 Susan,
4-0 Plat, 5-0 Mengerink
707/10/2017De DijkFC Lisse0-3250De Vries0-1 Stevens, 0-2 Vd Putten (pen), 0-3 Bouwmeister
R: Kuipers (Dij)
707/10/2017De TreffersHHC Hardenberg1-2600Veekamp1-0 De Bondt, 1-1 Hemmink, 1-2 Werkman
707/10/2017Jong SpartaFC Lienden2-2120De Winter0-1 Broekhof, 1-1 De Winter, 1-2 Bellahsan,
2-2 De Winter
707/10/2017VVSBIJsselmeervogels2-2900Bijl1-0 Van Niel, 2-0 El Osrouti, 2-1 en 2-2 Olijfveld
R: Moro (IJs)
708/10/2017TECAFC2-0450Keijl1-0 Koç, 2-0 Vink
814/10/2017BarendrechtDe Dijk1-3400Vd Laan0-1 en 0-2 Tayeb, 0-3 Tuyp, 1-3 Driesse
814/10/2017HHC HardenbergKatwijk0-11.500Mulder0-1 Van Noord
814/10/2017IJsselmeervogelsDe Treffers1-51.250De Winter0-1 De Bondt, 0-2 en 0-3 Badjeck,
1-3 Olijfveld, 1-4 Badjeck, 1-5 De Bondt (pen)
814/10/2017Kozakken BoysGVVV2-21.000Bronsvoort1-0 El Azzouti, 1-1 De Graaf, 2-1 Hulsbos (e.d.),
2-2 Laghmouchi
814/10/2017FC LisseExcelsior M.2-3700Winkel0-1 Lake, 1-1 Buijs, 1-2 Kruithof, 1-3 Blij,
2-3 Stevens; R: Koomen (Lis), Van den Berg (Exc)
814/10/2017Rijnsburgse BoysJong Sparta3-11.000Cairo0-1 Derivisoglu, 1-1 Tillema, 2-1 Klap (e.d.),
3-1 Halman
814/10/2017Achilles'29TEC0-2400Bos0-1 Onyeike, 0-2 Koç
815/10/2017AFCVVSB0-1500Puts0-1 El Ousrouti
815/10/2017FC LiendenKoninklijke HFC1-1700Bijl0-1 R. Castien, 1-1 Intezar
921/10/2017Excelsior M.De Dijk2-1500Blank1-0 Moreno, 1-1 El Gourari, 2-1 Smith
R: Tayeb, El Amraani (Dij)
921/10/2017Koninklijke HFCGVVV0-2600Cantineau0-1 (pen) en 0-2 Laghmouchi
921/10/2017HHC HardenbergRijnsburgse Boys2-31.075Keijl0-1 Tillema, 1-1 Metaj, 2-1 Manuhutu,
2-2 Van Oijen, 2-3 Parami
921/10/2017IJsselmeervogelsAFC0-11.500Veekamp0-1 Bosma
921/10/2017Jong SpartaKozakken Boys2-3362Puts0-1 Bot, 0-2 Monteiro, 1-2 Vriends, 2-2 Volas,
2-3 Ignacio
921/10/2017KatwijkBarendrecht2-11.500Serik0-1 Jongman, 1-1 Mengerink, 2-1 Sanchez Angulo
921/10/2017TECFC Lisse0-2550Gansner0-1 Van Eeuwijk (pen), 0-2 Vd Putten; R: Maria (TEC)
921/10/2017VVSBAchilles'293-2600De Brito1-0 Pauw, 2-0 Zwart, 3-0 El Osrouti,
3-1 De Kler, 3-2 Wouters
921/10/2017De TreffersFC Lienden2-2800Nagtegaal0-1 Van Eem, 1-1 Op den Kamp, 2-1 De Bondt (pen),
3-2 Van den Meiracker (pen)
1028/10/2017BarendrechtHHC Hardenberg0-0400Cairo
1028/10/2017Excelsior M.Katwijk3-0800Bronsvoort1-0 en 2-0 Van den Berg, 3-0 Vink
1028/10/2017GVVVIJsselmeervogels3-11.300Vd Laan1-0 Terschegget (pen), 2-0 Van Eck, 2-1 Moro,
3-1 Latupeirissa
1028/10/2017Koninklijke HFCVVSB3-0550Bos1-0 Tamerus, 2-0 Sterling, 3-0 R. Castien
1028/10/2017Kozakken BoysRijnsburgse Boys1-21.000Martens0-1 Tillema, 1-1 El Azzouti, 1-2 Jongeneelen
1028/10/2017Jong SpartaDe Treffers5-1150Vd Elzen1-0 Dobson, 2-0 De Winter, 3-0 Verhaar,
3-1 Badjeck, 4-1 en 5-1 Bouras
1028/10/2017Achilles'29FC Lisse2-1550Bijl1-0 Wouters, 1-1 Vd Putten (pen), 2-1 Oulad Omar
R: Plattel (Ach), Van Eeuwijk (Lis)
1029/10/2017AFCFC Lienden2-0350Ruperti0-1 Hak
1029/10/2017De DijkTEC2-4250Serik0-1 (pen) en 0-2 Vink, 1-2 El Gourari, 2-2 Tuyp,
2-3 Vink, 2-4 Koç
1104/11/2017BarendrechtExcelsior M.2-1500De Vries1-0 Salem, 2-0 Khaldi, 2-1 Kurt
1104/11/2017HHC HardenbergJong Sparta4-21.150Smit1-0 Van Benthem, 1-1 Bambock, 2-1, 3-1 en 4-1
Van der Leij, 4-2 Boukhari; R; Dobson (Spa)
1104/11/2017IJsselmeervogelsKoninklijke HFC0-11.400Nagtegaal0-1 Sterling
1104/11/2017Kozakken BoysTEC3-1500De Brito1-0 Bot, 2-0 El Azzouti, 2-1 Koç, 3-1 Ignacio
1104/11/2017FC LisseGVVV2-0700Perez1-0 De Goede, 2-0 Bouwmeister
1104/11/2017Rijnsburgse BoysDe Dijk2-41.000Puts0-1 El Gourari (pen), 0-2 Ahahaoui, 1-2 Opoku (pen),
2-2 Jongeneelen, 2-3 Baten, 2-4 El Idrissi
R: Kodalek (Rij)
1104/11/2017Achilles'29De Treffers2-12.200Bronsvoort1-0 Versteegen, 2-0 Van de Beek, 2-1 Balkestein
R: Edge (Ach)
1104/11/2017AFCKatwijk2-3600De Winter0-1 Mengerink, 1-1 Vd Houten, 2-1 Vd Brink,
2-2 Mengerink, 2-3 Schet
1105/11/2017FC LiendenVVSB4-0550Dröge1-0 en 2-0 Bellahsan, 3-0 Vd Meiracker, 4-0 Hak
411/11/2017FC LisseKatwijk1-22.000De Brito0-1 en 0-2 Mengerink, 1-2 Vermeulen
311/112017Rijnsburgse BoysAFC1-01.100Cantineau1-0 Parami
1218/11/2017Excelsior M.HHC Hardenberg4-1500Nagtegaal1-0 Van den Berg, 2-0 Vink, 2-1 Gouriye,
3-1 Vink, 4-1 Kleijweg
1218/11/2017GVVVBarendrecht2-3700Vd Elzen1-0 Brouwer, 1-1 Salem, 1-2 Jongman,
1-3 Khaldi, 2-3 Laghmouchi
1218/11/2017Koninklijke HFCAchilles'292-3350De Vries0-1 Versteegen, 1-1 Tamerus, 2-1 Van Son,
2-2 en 2-3 Wouters
1218/11/2017KatwijkIJsselmeervogels1-01.250Puts1-0 Mengerink
1218/11/2017FC LisseKozakken Boys1-0500Serik1-0 Stevens
1218/11/2017De TreffersRijnsburgse Boys1-3600Veekamp0-1 Van Oijen, 1-1 Balkestein, 1-2 Jongeneelen,
1-3 Van Oijen
1218/11/2017VVSBJong Sparta0-2600Vd Pol0-1 en 0-2 Harroui
1219/11/2017De DijkAFC1-2400Oostrom0-1 Van den Houten, 0-2 De Graaf, 1-2 Tuyp
1219/11/2017TECFC Lienden3-11.250Cairo1-0 Vink, 2-0 Holder, 2-1 Van den Meiracker (pen),
3-1 Koç
1325/11/2017BarendrechtFC Lisse3-0500Bos1-0 Salem, 2-0 Khaldi, 3-0 Oranje
R: Van der Werff (Lis)
1325/11/2017HHC HardenbergDe Dijk3-11.100De Winter0-1 Baten, 1-1 Van der Leij, 2-1 Metaj, 3-1 Hemmink
1325/11/2017IJsselmeervogelsTEC5-01.500Dröge1-0 Chiazor, 2-0 en 3-0 Olijfveld, 4-0 Cortie,
5-0 Olijfveld
1325/11/2017Jong SpartaKatwijk3-2400Cantineau1-0 VAn Moorsel, 1-1 Mengerink, 2-1 De Winter,
2-2 Mengerink, 3-2 Muller
1325/11/2017Kozakken BoysAchilles'295-2600Vd Elzen1-0 Van Nuland, 1-1 Philips, 2-1 Mendes Moreira,
3-1 El Azzouti, 4-1 Mendes Moreira, 4-2 Philips,
5-2 Abdullahi
1325/11/2017Rijnsburgse BoysExcelsior M.2-11.200Smit0-1 Moreno, 1-1 Goeman (pen), 2-1 Jongeneelen
1325/11/2017FC LiendenGVVV0-3800De Brito0-1 Mulder, 0-2 Laghmouchi, 0-3 De Graaf
1326/11/2017AFCKoninklijke HFC2-2450Berben1-0 Jansen (pen), 1-1 Tamerus, 2-1 Van den Houten,
2-2 R. Castien; R: Kwee (AFC)
1326/11/2017De TreffersVVSB0-1500Bijl0-1 Van Niel
1402/12/2017Excelsior M.FC Lienden3-0450Puts1-0 en 2-0 Kruithof, 3-0 Kurt
1402/12/2017GVVVJong Sparta2-2700Nagtegaal1-0 De Graaf, 1-1 Harraoui, 2-1 Van Eck,
2-2 Bouras
1402/12/2017Koninklijke HFCKozakken Boys1-2400Bronsvoort0-1 en 0-2 (pen) El Azzouti, 1-2 Boer
1402/12/2017KatwijkDe Treffers0-1800Dröge0-1 Janssen; R: Van Riel (Tre)
1402/12/2017FC LisseAFC2-0500Cairo1-0 Vermeulen, 2-0 Van der Putten
1402/12/2017Achilles'29Barendrecht1-2400Dieperink0-1 en 0-2 Mourits, 1-2 Oulad Omar
1402/12/2017De DijkIJsselmeervogels1-6250Vd Laan1-0 Tuyp, 1-1 Özturk (pen), 1-2 Moro, 1-3 Olijfveld,
1-4 Akla (pen), 1-5 Justiana, 1-6 Powel, 2-6 Tuyp
1402/12/2017TECRijnsburgse Boys1-3400Bijl0-1 en 0-2 Serbony, 1-2 Holder, 1-3 Goeman
1402/12/2017VVSBHHC Hardenberg4-2650Vd Elzen1-0 Verlaan, 2-0 El Osrouti, 3-0 Van Niel,
3-1 Werkman, 4-1 El Osrouti, 4-2 Van der Leij
1509/12/2017Kozakken BoysBarendrecht3-0750Vd Laan1-0 Mendes Moreira, 2-0 Pires Tavares,
3-0 Mendes Moreira
1509/12/2017Rijnsburgse BoysFC Lisse2-11.500Vries0-1 Stevens, 1-1 Artien, 2-0 Goeman
R: Van Eeuwijk (Lis)
1509/12/2017AFCGVVV0-4250Vd Pol0-1 De Graaf, 0-2 Terschegget, 0-3 Laghmouchi,
0-4 Van Eck
1509/12/2017Jong SpartaTEC2-1125Perez0-1 Koç, 1-1 en 2-1 Harroui
1509/12/2017VVSBKatwijk0-21.500Keijl0-1 Van der Slot, 0-2 Mengerink
1615/12/2017TECDe Treffers1-2450Puts0-1 Badjeck, 0-2 De Bondt (pen), 1-2 Vink
1616/12/2017BarendrechtAFC3-0400Smit1-0 Eekman (pen), 2-0 Salem, 3-0 Khaldi
1616/12/2017Excelsior M.VVSB0-0400Bronsvoort
1616/12/2017GVVVHHC Hardenberg2-2900De Bruijn1-0 Laghmouchi, 2-0 De Graaf, 2-1 Metaj (pen),
2-2 Van Benthem; R: Hulsbos (GVV)
1616/12/2017Koninklijke HFCJong Sparta4-0350Van Herk1-0 Van Son, 2-0 Boer, Tamerus (pen), 4-0 Van Son
1616/12/2017Kozakken BoysFC Lienden2-1600Annegarn0-1 Broekhof, 1-1 El Azzouti, 2-1 Stout
1616/12/2017FC LisseIJsselmeervogels1-3900Vd Elzen1-0 Rauws, 1-1 Chiazor, 1-2 Van Hussen,
1-3 Van de Laar
1616/12/2017Achilles'29Rijnsburgse Boys1-2600Cantineau1-0 Oulad Omar, 1-1 Goeman, 1-2 Tillema
1616/12/2017De DijkKatwijk0-3350Bos0-1 Mengerink, 0-2 Susan (pen), 0-3 tervoert
1713/01/2018HHC HardenbergTEC4-11.200Bos1-0 Werkman, 2-0 Gouriye, 3-0 Van Benthem,
4-0 Hemmink, 4-1 Maria
1713/01/2018IJsselmeervogelsBarendrecht0-11.600Cairo0-1 Winterberg
1713/01/2018Jong SpartaFC Lisse3-4250Van Herk1-0 Dervisoglu, 1-1 Stevens, 1-2 Vermeulen,
2-2 Dervisoglu, 3-2 Harroui, 3-3 Vermeulen,
3-4 Van der Putten
1713/01/2018KatwijkKozakken Boys0-21.750Bijl0-1 El Azzouti, 0-2 Mendes Moreira
1713/01/2018Rijnsburgse BoysKoninklijke HFC1-11.250Kooij0-1 R. Castien (pen), 1-1 Halman
1713/01/2018AFCExcelsior M.1-1400Serik0-1 Blij, 1-1 Ignacio
1713/01/2018FC LiendenAchilles'292-0500Vd Elzen1-0 Van den Meiracker, 2-0 Bellahsan
1713/01/2018VVSBGVVV2-0750Cantineau1-0 Bekooij, 2-0 El Osrouti
1714/01/2018De TreffersDe Dijk1-2750De Brito0-1 El Idrissi, 0-2 Verschraagen, 1-2 Hendriks
1820/01/2018BarendrechtKatwijk1-4750Cantineau0-1 Susan, 1-1 Jomngman, 1-2 Sanchez Angulo,
1-3 Mengerink, 1-4 Berkhout
1820/01/2018GVVVKoninklijke HFC0-1900C. Mulder0-1 R. Castien
1820/01/2018Kozakken BoysJong Sparta4-1700Vries1-0 en 2-0 Abdullahi, 3-0 en 4-0 Mendes Moreira,
4-1 Dervisoglu
1820/01/2018Rijnsburgse BoysHHC Hardenberg1-61.000Bronsvoort0-1 en 0-2 Van Hezel, 0-3 Van der Leij,
0-4 Van Benthem, 0-5 Metaj, 1-5 Tillema,
1-6 Hemmink
1820/01/2018Achilles'29VVSB2-3250Puts0-1 Van der Slot, 1-1 Willems, 1-2 De Vos (e.d.),
1-3 Theuns, 2-3 Zwart (e.d.)
1820/01/2018AFCIJsselmeervogels2-0350Nagtegaal1-0 Jesse, 2-0 Van den Houten
1820/01/2018De DijkExcelsior M.1-3200Keijl0-1 Moreno, 1-1 Tol, 1-2 en 1-3 Van den Berg
1821/01/2018FC LiendenDe Treffers1-0500Serik1-0 Van den Meiracker
1927/01/2018Excelsior M.GVVV0-0600De Winter
1927/01/2018Koninklijke HFCFC Lisse0-0600De Brito
1927/01/2018HHC HardenbergFC Lienden4-01.275Cairo1-0 Van Benthem, 2-0 Van der Leij, 3-0 Hemmink,
4-0 Reinders
1927/01/2018Jong SpartaIJsselmeervogels3-1300Bos0-1 Olijfveld, 1-1 Dervisoiglu,
2-1 en 3-1 Van Moorsel
1927/01/2018KatwijkAchilles'293-0900Vd Laan1-0 Schet, 2-0 Mengerink, 3-0 Sanchez Angulo
1927/01/2018De DijkKozakken Boys0-3350Dröge0-1 Mendes Moreira, 0-2 El Azzouti,
0-3 Mendes Moreira; R: Verschraagen (Dij)
1927/01/2018TECBarendrecht3-4400Ruperti0-1 Jongman, 1-1 Van Gessel, 2-1 en 3-1 Holder,
3-2 Jongman, 3-3 Mourits, 3-4 Van Dijk
R: Westerlaken (TEC)
1927/01/2018VVSBRijnsburgse Boys3-11.200Martens1-0 De Rijk, 2-0 Bekooij, 2-1 Artien,
3-1 Van der Wilden
1928/01/2018De TreffersAFC0-2500Vd Elzen0-1 Jesse, 0-2 Van den Brink; R: Grootfaam (AFC)
2003/02/2018HHC HardenbergBarendrecht3-11.300Schaper1-0 Hemmink, 2-0 Gouriye, 2-1 Salem,
3-1 Van Benthem
2003/02/2018IJsselmeervogelsGVVV1-11.500Vd Laan0-1 Laghmouchi, 1-1 Öztürk (pen)
R: Den Hartog (GVV)
2003/02/2018KatwijkExcelsior M.2-11.000Oostrom0-1 Van den Berg, 1-1 Esseboom, 2-1 Susan (pen)
2003/02/2018FC LisseAchilles'293-0450De Winter1-0 Van Eeuwijk, 2-0 Koomen, 3-0 Stevens
2003/02/2018Rijnsburgse BoysKozakken Boys0-21.100Serik0-1 El Azzouti, 0-2 Stout
2003/02/2018De TreffersJong Sparta3-2550Teuben1-0 Maertzdorf, 1-1 Ache, 2-1 De Bondt,
3-1 Maertzdorf, 3-2 El Kachati
2003/02/2018VVSBKoninklijke HFC2-1700Dröge0-1 R. Castien (pen), 1-1 Theuns, 2-1 Van der Wilden
R: Arroyo (VVS)
2004/02/2018FC LiendenAFC3-2450Thijs1-0 Van den Meiracker, 1-1 Jesse, 1-2 Ignacio,
2-2 Hak, 3-2 Bellahsan
2004/02/2018TECDe Dijk2-0300Nagtegaal1-0 Zeller, 2-0 Vink; R: Baten (Dij)
1810/02/2018FC LisseTEC3-2600Vd Pol1-0 Buimer, 1-1 Van Gessel, 2-1 Buimer,
2-2 Koç (pen), 3-2 Buijs
1510/02/2018IJsselmeervogelsExcelsior M.1-01.500De Brito1-0 Chiazor
2117/02/2018BarendrechtDe Treffers3-0350Puts1-0 Dabaghian, 20 en 3-0 Salem
2117/02/2018Excelsior M.TEC1-0300Cairo1-0 Van Ooijen
2117/02/2018GVVVKatwijk1-01.400De Brito1-0 Terschegget
2117/02/2018Koninklijke HFCDe Dijk1-2350Vd Laan0-1 Raaijen, 1-1 Tamerus, 1-2 Zwarthoed
2117/02/2018IJsselmeervogelsFC Lienden3-11.400Cantineau1-0 Akla, 2-0 Olijfveld, 3-0 Akla,
3-1 Buitenhuis (e.d.)
2117/02/2018Kozakken BoysHHC Hardenberg3-2900Vd Elzen1-0 Bot, 2-0 Mendes Moreira, 3-0 El Azzouti,
3-1 VAn der Leij, 4-1 Pires Tavares, 3-2 Gouriye
2117/02/2018FC LisseVVSB0-11.000Gerrets0-1 Bekooij
2117/02/2018Achilles'29Jong Sparta2-4200Winkel0-1 en 0-2 Dervisoglu, 0-3 Soares Fonseca,
0-4 Boukhari, 1-4 Willems (pen), 2-4 Jankovic
2117/02/2018AFCRijnsburgse Boys1-1600Dieperink0-1 Tillema, 1-1 Esajas
2224/02/2018Excelsior M.Achilles'293-0300Gansner1-0 Van Ooijen, 2-0 en 3-0 Blij (pen)
2224/02/2018KatwijkFC Lisse2-11.250Serik0-1 Tarani, 1-1 Berkhout, 2-1 Sanchez Angulo
2224/02/2018De DijkGVVV1-3150Vries0-1, 0-2 en 0-3 Brouwer, 1-3 Menzo
2224/02/2018Jong SpartaAFC4-3140De Bruijn0-1 Ignacio, 0-2 Jesse, 1-2 en 2-2 (pen) Dervisoglu,
3-2 De Winter, 4-2 Dervisoglu, 4-3 Ignacio
2225/02/2018TECKoninklijke HFC4-1250Cantineau1-0 Kuiper, 1-1 Boer, 2-1 Grot, 3-1 Onyeike, 4-1 Koç
2303/03/2018GVVVTEC3-0850Keijl1-00 Laghmouchi, 2-0 en 3-0 Terschegget
2303/03/2018IJsselmeervogelsRijnsburgse Boys6-11.500Puts0-1 Tillema, 1-1 en 2-1 Olijfveld, 3-1 Van Leijenhorst,
4-1 Öztürk, 5-1 Moro, 6-1 Hovestad
2303/03/2018Kozakken BoysVVSB2-1800Bronsvoort1-0 El Azzouti (pen), 1-1 Jozic, 2-1 El Azzouti,
3-1 Mendes Moreira, 3-2 Pauw
2303/03/2018FC LiendenKatwijk1-2700Vd Pol0-1 Mengerink, 1-1 Van den Meiracker,
1-2 Mengerink
2410/03/2018Excelsior M.Barendrecht0-2600Serik0-1 Eekman (pen), 0-2 Esajas
2410/03/2018GVVVFC Lisse2-0850Bijl1-0 Laghmouchi, 2-0 De Leeuw
2410/03/2018Koninklijke HFCIJsselmeervogels1-2500De Winter1-0 R. Castien, 1-1 (pen) en 1-2 Öztürk
2410/03/2018Jong SpartaHHC Hardenberg3-0300Dröge1-0 Boukhari, 2-0 en 3-0 Dervisoglu
2410/03/2018KatwijkAFC2-2900Bos0-1 Jansen (pen), 0-2 Hoek, 1-2 Mengerink,
2-2 Tervoert
2410/03/2018De DijkRijnsburgse Boys0-3250Bronsvoort0-1 Artien, 0-2 Goeman (pen), 0-3 Jongeneelen
2411/03/2018De TreffersAchilles'295-22.000Kooij1-0 Van de Beek (pen), 2-0 Versteegen, 2-1 Jankovic,
2-2 Schmidt, 3-2 Van de Beek (pen), 4-2 Versteegen,
5-2 Van de Beek; R: Versteegen (Tre)
2410/03/2018TECKozakken Boys1-11.000Nagtegaal1-0 Grot, 1-1 El Azzouti
2410/03/2018VVSBFC Lienden4-4600Vd Elzen0-1 Vd Meiracker (p), 1-1 Bekooij, 1-2 Vd Meiracker,
2-2 Pauw, 3-2 Jozic, 3-3 Van den Meiracker,
4-3 Bekooij, 4-4 Broekhof
2517/03/2018BarendrechtKoninklijke HFC1-0250Keijl1-0 Esajas
2517/03/2018HHC HardenbergDe Treffers1-31.000Vd Eijk1-0 Kobussen
2517/03/2018IJsselmeervogelsVVSB0-21.250Vries0-1 Bekooij, 0-2 Pauw
2517/03/2018Kozakken BoysExcelsior M.1-0350Vd Pol1-0 Pires Tavares
2517/03/2018FC LisseDe Dijk3-0400Smit1-0 Van Eeuwijk, 2-0 Valk, 3-0 Van der Putten
2517/03/2018Rijnsburgse BoysKatwijk1-23.000De Winter0-1 Mengerink, 1-1 Jongeneelen, 1-2 Mengerink
2517/03/2018Achilles'29GVVV0-1200Cairo0-1 Mulder
2517/03/2018FC LiendenJong Sparta1-3250Vd Laan0-1 en 0-2 Spierings, 1-2 Van den Meiracker (pen),
1-3 Veenhoven
2518/03/2018AFCTEC2-0250Puts1-0 Ignacio, 2-0 Esajas
1524/03/2018HHC HardenbergAchilles'296-11.125Dröge1-0 en 2-0 Gouriye, 3-0 Van der Leij, 4-0 Schmidt,
4-1 Willems, 5-1 Werkman, 6-1 Van der Leij
2224/03/2018VVSBBarendrecht0-0700De Brito
1525/03/2018FC LiendenDe Dijk3-0500Bijl1-0 en 2-0 Bendadi, 3-0 Hak
1525/03/2018De TreffersKoninklijke HFC0-0650Tunnissen
2631/03/2018Excelsior M.FC Lisse2-0500Veekamp1-0 Smith, 2-0 Dercks
2631/03/2018GVVVKozakken Boys2-11.250Gerrets1-0 De Graaf, 2-0 Mulder (pen), 2-1 Felomina
2631/03/2018Jong SpartaRijnsburgse Boys6-0400Vd Eijk1-0 Ache, 2-0 Al;haft, 3-0 Boukhari,
4-0 Harroui, 5-0 Alhaft, 6-0 Harroui
2631/03/2018KatwijkHHC Hardenberg6-11.200Oostrom1-0 Sanchez Angulo, 2-0 De Lange, 3-0 Mengerink,
3-1 Reinders, 4-1, 5-1 en 6-1 Mengerink
R: Van Hezel (HHC)
2631/03/2018De DijkBarendrecht1-3100De Winter0-1 Van Dijk, 0-2 Mourits, 0-3 Jongman,
1-3 Menzo
2631/03/2018De TreffersIJsselmeervogels2-2800Serik1-0 Balkestein, 1-1 en 1-2 Akla, 2-2 Balkestein
2631/03/2018Koninklijke HFCFC Lienden1-0500Bronsvoort1-0 Van den Meiracker (e.d.)
2631/03/2018TECAchilles'294-0400De Brito1-0 Holder, 2-0 Shakison, 3-0 Koç,
4-0 Van Dongen (e.d.)
2631/03/2018VVSBAFC0-2600Smit0-1 Jesse, 0-2 Ignacio
2202/04/2018Rijnsburgse BoysFC Lienden2-0800Dröge1-0 Jongeneelen, 2-0 Tillema; R: Balk (Lie)
2202/04/2018De TreffersKozakken Boys1-1850Cairo0-1 Monteiro, 1-1 Kornelis
2202/04/2018HHC HardenbergIJsselmeervogels0-01.750Winkel
2302/04/2018BarendrechtJong Sparta2-2400Bijl0-1 Dervisoglu, 1-1 en 2-1 Navajas Sanchez,
2-2 Dervisoglu
2302/04/2018Koninklijke HFCExcelsior M.0-0450Vd Elzen
2302/04/2018Achilles'29De Dijk0-5200Mulder0-1 Baten, 0-2 en 0-3 Zwarthoed, 0-4 Ruder,
0-5 El Idrissi
2708/04/2018Jong SpartaVVSB2-2400Puts1-0 Dervisoglu, 2-0 Ache, 2-1 Pauw, 2-2 El Osrouti
2707/04/2018BarendrechtGVVV4-2600Bos0-1 De Graaf, 1-1 en 2-1 Mourits,
3-1 Navajas Sanchez, 3-2 De Graaf, 4-2 Van Deelen
2707/04/2018HHC HardenbergExcelsior M.1-11.100Keijl1-0 Van der Leij, 1-1 Redert
2707/04/2018IJsselmeervogelsKatwijk0-12.000Cairo0-1 Schet
2707/04/2018Kozakken BoysFC Lisse2-1700Ruperti1-0 Stout, 2-0 Pires Tavares (pen), 2-1 Buijs
2707/04/2018Rijnsburgse BoysDe Treffers2-01.000Vd Laan1-0 Jongeneelen, 2-0 Van Oijen
2707/04/2018Achilles'29Koninklijke HFC1-4250Nagtegaal0-1 Sterling, 0-2 Boer, 0-3 Hols, 1-3 Schmidt,
1-4 Haarmans
2708/04/2018AFCDe Dijk2-1500De Brito0-1 Ruder, 1-1 Jesse, 2-1 De Graaf
2708/04/2018FC LiendenTEC0-21.200Veekamp0-1 Holder, 0-2 Zeller
2814/04/2018Excelsior M.Rijnsburgse Boys1-1700Gansner1-0 Ringeling, 1-1 Van Oijen; R: Kurt (Exc)
2814/04/2018GVVVFC Lienden1-1950Blank1-0 Bendadi, 1-1 Hulsbos; R: Den Hartog (GVV)
2814/04/2018FC LisseBarendrecht0-2600Bronsvoort0-1 Khaldi, 0-2 Mourits
2814/04/2018Achilles'29Kozakken Boys0-3350Cantinaeu0-1, 0-2 en 0-3 El Azzouti
2814/04/2018De DijkHHC Hardenberg0-5200Dieperink0-1 Van der Leij, 0-2 Gouriye, 0-3 Van Benthem,
0-4 Van der Leij, 0-5 Schmidt; R: Westmaas (Dij)
2814/04/2018Koninklijke HFCAFC3-1600Serik0-1 Jesse, 1-1 Sterling, 2-1 Tamerus,
3-1 Van Soest
2814/04/2018TECIJsselmeervogels3-3400Vd Elzen0-1 Olijfveld, 0-2 Van de Laar (pen), 1-2 Holder,
1-3 Van de Laar, 2-3 Van Leijenhorst (e.d.), 3-3 Grot
2814/04/2018VVSBDe Treffers0-3600De Winter0-1 Van de Beek (pen), 0-2 Versteegen,
0-3 Maertzdorf
2921/04/2018BarendrechtAchilles'292-1400Veekamp1-0 Jongman, 1-1 Eddarkaoui, 2-1 Jongman
2921/04/2018HHC HardenbergVVSB1-21.200C. Mulder0-1 Jozic, 0-2 Bekooij, 1-2 Werkman
2921/04/2018IJsselmeervogelsDe Dijk4-31.200Vd Pol1-0 Öztürk, 1-1 Raaijen, 2-1 Powel,
3-1 Markiet, 3-2 Menzo, 3-3 Tol, 4-3 Olijfveld
2921/04/2018Jong SpartaGVVV4-0100Serik1-0 (pen) en 2-0 Dervisoglu, 3-0 Alhaft,
4-0 Boukhari (pen)
2921/04/2018Kozakken BoysKoninklijke HFC1-2500Winkel0-1 Van Soest, 0-2 Van Son, 1-2 Stout
2921/04/2018Rijnsburgse BoysTEC2-01.050Keijl1-0 Tillema, 2-0 Serbony
2921/04/2018AFCFC Lisse4-2400Perez1-0 Ignacio, 2-0 Kwee, 3-0 Jansen (pen),
3-1 Buijs, 4-1 Zaimi, 4-2 Buimer
2921/04/2018De TreffersKatwijk2-0800De Brito1-0 en 2-0 Janssen
2921/04/2018FC LiendenExcelsior M.0-1350De Winter0-1 Van den Berg
2324/04/2018AFCHHC Hardenberg0-3200Cantineau0-1 Van den Houten (e.d.), 0-2 en 0-3 Gouriye
2324/04/2018FC LisseDe Treffers2-1700Bos0-1 Versteegen, 1-1 Buys, 2-1 Van Eeuwijk
3028/04/2018BarendrechtKozakken Boys1-2800Serik0-1 en 0-2 El Azzouti, 1-2 Jongman
3028/04/2018Excelsior M.IJsselmeervogels1-1400Bronsvoort0-1 Olijfveld, 1-1 Derckx
3028/04/2018GVVVAFC2-3650Vd Laan1-0 Laghmouchi, 1-1 en 1-2 Ignacio, 2-2 Brouwer,
2-3 Van den Brink
3028/04/2018KatwijkVVSB1-11.300Vd Elzen0-1 Bekooij, 1-1 Susan
3028/04/2018FC LisseRijnsburgse Boys3-21.250Martens1-0 Van der Putten, 2-0 Buimer, 3-0 Van Eeuwijk,
3-1 Opoku (pen), 3-2 Van Oijen
3028/04/2018Achilles'29HHC Hardenberg2-4300Puts1-0 Jankovic, 2-0 Naqqadi, 2-1 Reinders,
2-2 Schmidt, 2-3 Van der Leij, 2-4 Reinders
3028/04/2018Koninklijke HFCDe Treffers1-1450Veekamp1-0 Van Soest, 1-1 Versteegen
3028/04/2018TECJong Sparta2-0450Smit1-0 Vink, 2-0 Koç
3029/04/2018De DijkFC Lienden4-2150Gansner1-0 en 2-0 Zwarthoed, 2-1 Van den Meiracker (p),
3-1 en 4-1 Zwarthoed, 4-2 Van den Meiracker
3105/05/2018HHC HardenbergGVVV2-01.150Cairo1-0 en 2-0 Van der Leij
3105/05/2018IJsselmeervogelsFC Lisse2-01.250Keijl1-0 Markiet, 2-0 Van de Laar
3105/05/2018KatwijkDe Dijk4-01.250Puts1-0 Susan (pen), 2-0 Berkhout, 3-0 Susan,
4-0 Mengerink
3105/05/2018Rijnsburgse BoysAchilles'293-1800Bos1-0 en 2-0 Parami, 2-1 Dias de Oliveira, 3-1 Strooker
3105/05/2018AFCBarendrecht3-1300Vd Pol0-1 Jongman, 1-1 Ignacio, 2-1 Zaimi, 3-1 Ignacio
R: Van Dijk (Bar)
3105/05/2018Jong SpartaKoninklijke HFC6-1150Van Herk1-0 en 2-0 Dervisoglu, 3-0 Boukhari,
4-0 Dervisoglu, 4-1 Boer, 5-1 en 6-1 Dervisoglu
3105/05/2018FC LiendenKozakken Boys0-5600Vries0-1 Bot, 0-2 Mendes Moreira, 0-3 El Azzouti,
0-4 Gaari, 0-5 El Azzouti; R: Broekhof (Lie)
3105/05/2018VVSBExcelsior M.0-3450Vd Laan0-1 Dercks, 0-2 en 0-3 Moreno
3106/05/2018De TreffersTEC2-2800Bronsvoort0-1 en 0-2 Koç, 1-2n Janssen, 2-2 Maertzdorf
2808/05/2018KatwijkJong Sparta2-11.750Cantineau1-0 Susan (pen), 1-1 Boukhari, 2-1 Berkhout
3212/05/2018BarendrechtRijnsburgse Boys1-5400Vd Elzen1-0 Mourits, 1-1 Jongeneelen, 1-2 en 1-3 Van Oijen,
1-4 Opoku, 1-5 Jongeneelen
3212/05/2018Excelsior M.Jong Sparta1-1400Vries0-1 Boukhari (pen), 1-1 Blij (pen)
3212/05/2018GVVVDe Treffers0-2600Oostrom0-1 Misidjan, 0-2 Van de Beek (pen)
3212/05/2018Koninklijke HFCHHC Hardenberg3-4450De Brito0-1 en 0-2 Van Benthem, 1-2 Hols, 1-3 Hemmink,
2-3 Boer, 2-4 Hemmink, 3-4 Morgan
3212/05/2018Kozakken BoysIJsselmeervogels1-01.000Puts1-0 Monteiro
3212/05/2018FC LisseFC Lienden2-4900Winkel0-1 Van den Meiracker, 1-1 Valk, 1-2 Loukili,
1-3 Wiafe, 2-3 Adouch, 2-4 Bendadi
R: Ait Afkir (Lis)
3212/05/2018Achilles'29AFC2-2200Bronsvoort1-0 Naqqadi, 1-1 Van den Brink, 2-1 Dias de Oliveira,
2-2 Ignacio
3212/05/2018TECKatwijk2-01.200Dröge1-0 Koç, 2-0 De Windt
3213/05/2018De DijkVVSB0-1200Nagtegaal0-1 Koopman
3319/05/2018AFCKozakken Boys1-1600Bijl0-1 El Azzouti, 1-1 Jesse
3319/05/2018De TreffersExcelsior M.1-2700Cantineau0-1 Van Ooijen, 0-2 Redert, 1-2 Janssen
3319/05/2018HHC HardenbergFC Lisse1-01.100Vd Laan1-0 Van der Leij
3319/05/2018IJsselmeervogelsAchilles'294-1800Serik0-1 Martina, 1-1 Öztürk (pen), 2-1 Van de Laar (pen),
3-1 Öztürk, 4-1 Powel
3319/05/2018Jong SpartaDe Dijk2-3100Bos1-0 Saksela, 2-0 El Kachati, 2-1 Raaijen,
2-2 El Idrissi, 2-3 Baten (pen)
3319/05/2018KatwijkKoninklijke HFC1-21.500Bronsvoort1-0 Mengerink, 1-1 Sterling, 1-2 Lewis
3319/05/2018FC LiendenBarendrecht0-3400Puts0-1 Jongman, 0-2 Aarts, 0-3 Esajas
3319/05/2018Rijnsburgse BoysGVVV3-21.000De Graaf0-1 De Jong, 1-1 Tillema, 1-2 De Graaf,
2-2 Jongeneelen, 3-2 Parami
3319/05/2018VVSBTEC3-1800Gansner0-1 Koç, 1-1 Koopman, 2-1 De Rijk,
3-1 Schipholt
3426/05/2018Achilles'29FC Lienden0-3250Dieperink0-1 Loukili, 0-2 Bellahsan, 0-3 Loukili
3426/05/2018BarendrechtIJsselmeervogels2-2600Teuben1-0 Jongman, 2-0 Eekman, 2-1 Van de Laar (pen),
2-2 Powel
3426/05/2018De DijkDe Treffers1-2300Puts0-1 Versteegen, 1-1 Menzo, 1-2 Maertzdorf
3426/05/2018Excelsior M.AFC0-1600De Brito0-1 Ignacio
3426/05/2018GVVVVVSB2-0600Bijl1-0 De Graaf, 2-0 Terschegget
3426/05/2018Koninklijke HFCRijnsburgse Boys1-1400Vries0-1 Jongeneelen, 1-1 Sterling
3426/05/2018Kozakken BoysKatwijk0-04.500CairoR: Berkhout (Kat)
3426/05/2018FC LisseJong Sparta1-0500Vd Pol1-0 Buijs
3426/05/2018TECHHC Hardenberg2-1400De Winter1-0 Kuiper, 1-1 Werkman, 2-1 Westerlaken

Nacompetitie voor promotie en degradatie

1e ronde
30/05/2018JVC CuijkFC Lisse0-2550Bos0-1 Ait Afkir (pen), 0-2 Buimer; R: Alakmak (JVC)
30/05/2018Jong FC VolendamTEC1-2400Vd Laan1-0 Murkin, 1-1 Fijneman, 1-2 Koç (pen)
30/05/2018Jong Almere City FCUNA1-1250Bronsvoort1-0 Tadmine, 1-1 Van de Gevel (pen)
30/05/2018QuickScheveningen1-12.500De Brito0-1 Peters, 1-1 Van der Heiden
02/06/2018FC LisseJVC Cuijk0-3600Vd Elzen0-1 en 0-2 Van der Laan, 0-3 Loermans
02/06/2018TECJong FC Volendam1-0600Serik1-0 Grot
02/06/2018UNAJong Almere City FC ***1-1700Gansner0-1 Van Hilten, 1-1 Boogers
02/06/2018ScheveningenQuick1-02.500Dröge1-0 Rog; R: De Kruijf (Qui)
2e ronde
06/06/2018Jong Almere City FCJVC Cuijk2-1500Dröge1-0 Tadmine, 2-0 Nak, 2-1 Renirie
06/06/2018ScheveningenTEC2-01.500Puts1-0 Peters, 2-0 Gomez Nieto
09/06/2018JVC CuijkJong Almere City FC1-3800De Winter1-0 Van der Laan (pen), 1-1 en 1-2 Mannes, 1-3 Evre
09/06/2018TECScheveningen2-11.250Nagtegaal1-0 Vermeer, 2-0 Grot, 2-1 Resodihardjo
R: Van der Sman (TEC)

Topscorers

1Marciano MengerinkKatwijk28
2Ahmed el AzzoutiKozakken Boys27
3Danny van den MeirackerFC Lienden22
4Halil DervisogluJong Sparta21
5Raily IgnacioKozakken Boys/AFC18
6Rob van der LeijHHC Hardenberg18
7Roy CastienKoninklijke HFC15
8Joey JongmanBarendrecht15
9Serhat KoçTEC14
10Ahmad Mendes MoreiraKozakken Boys14
11Joël TillemaRijnsburgse Boys14

Tweede Divisie 2016-2017

Het eerste seizoen van de nieuwe Tweede Divisie kende nogal wat kinderziektes en gewenningsproblemen. Gebrek aan spanning in de top, de vele wisselende aanvangstijden en weinig geliefde beloftenteams maken dat de afdeling nog wat moet inburgeren. Funest was het feit dat Jong AZ torenhoog boven de andere ploegen uitsteeg. Omdat alleen de kampioen promoveert en er geen play-offs voor promotie zijn, zorgde dat voor een verre van bloedstollende titelrace. Dat AZ uiteindelijk kampioen werd zonder te spelen, was illustratief.

Onderin was het echter des te spannend. Jong FC Twente was al vroeg gezien, maar voor het ontlopen van de andere degradatieplek en de herkansingsplekken werd tot de laatste seconde gestreden. Letterlijk, want in blessuretijd van de laatste speeldag speelde HHC Hardenberg zich in het onderlinge duel met UNA veilig. Die klap kwamen de Brabanders niet meer te boven, zodat zij met een opmerkelijk hoog puntenaantal van 41 degradeerden. Ook de beloften van Vitesse degradeerden rechtstreeks, terwijl ook de andere herkanser Spakenburg degradeerde.  Met De Dijk, IJsselmeervogels, Rijnsburgse Boys en FC Lisse als promovendi krijgt de Tweede Divisie komend seizoen een wel erg sterk Randstedelijk karakter.

Uitslagenmatrix

AFCBAREXCGVVHHCJAZJSPJTWJVIKATHFCKOZLIESPATECTREUNAVVS
AFC*3-03-11-12-40-13-24-02-61-13-11-41-32-13-23-22-21-3
Barendrecht1-4*0-22-02-21-31-61-13-12-23-32-02-23-55-02-24-11-1
Excelsior M.1-11-0*1-13-00-21-11-15-20-00-31-12-21-11-40-03-42-0
GVVV1-30-01-4*0-01-42-50-01-01-03-12-12-12-20-33-15-12-0
HHC Hardenberg1-01-00-31-2*1-10-01-23-12-11-13-30-12-00-31-32-13-1
Jong AZ2-22-23-23-11-1*2-31-05-00-05-12-02-05-05-14-25-07-0
Jong Sparta3-11-32-13-11-11-3*4-22-12-12-21-22-21-32-23-14-03-3
Jong FC Twente1-20-01-23-10-12-30-3*1-50-11-10-30-11-12-34-11-30-1
Jong Vitesse4-20-20-24-14-22-24-31-3*0-12-01-32-12-23-12-22-30-4
Katwijk1-00-20-23-13-30-24-10-13-0*1-00-04-01-03-12-22-31-0
Kon. HFC2-04-11-21-11-00-11-10-13-13-4*4-01-15-11-01-20-20-0
Kozakken Boys4-01-30-32-34-12-42-02-04-24-02-2*2-34-33-11-03-02-2
FC Lienden1-12-01-11-21-11-03-01-12-10-20-22-0*4-10-12-22-10-2
Spakenburg1-22-12-10-11-11-04-35-02-21-21-21-24-2*5-03-41-11-1
TEC1-01-10-24-22-00-22-23-01-23-42-00-22-12-2*0-22-10-6
De Treffers0-21-22-04-03-00-03-32-13-22-23-11-14-01-02-2*2-22-1
UNA2-22-02-11-41-22-03-13-11-52-20-15-20-41-01-21-5*3-1
VVSB3-21-22-03-31-00-33-32-13-10-03-01-40-54-42-24-43-2*

Eindstand

1Jong AZ * ♦34237476852956334
2Kozakken Boys341761157705416774
3Katwijk341510955524210992
4De Treffers341412854705515671
5Excelsior Maassluis341310114952439553
6FC Lienden34139124852484615
7Jong Sparta Rotterdam341211114774677249
8Barendrecht341211114757570550
9VVSB34121111476264-2844
10GVVV3413813475163-121.056
11AFC ¹3413714455963-4328
12TEC3413615455367-14549
13Koninklijke HFC3411914424950-1506
14HHC Hardenberg34101113414153-121.092
15UNA ^^3412517415779-22521
16Spakenburg ^^3491015376166-51.188
17Jong Vitesse ² ^3411419346679-13322
18Jong FC Twente ^346721253264-32152

¹ AFC 1 punt in mindering
² Jong Vitesse 3 punten in mindering

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc.Ts.Ar.Details:
113/08/2016BarendrechtSpakenburg3-5900Cairo1-0 Esajas, 1-1 Oostinjen, 2-1 Navajas Sanchez,
2-2 Van de Meiracker, 3-2 Salem, 3-3 Kees Tol,
3-4 en 3-5 Holder
113/08/2016Excelsior MaassluisVVSB2-0500Oostrom1-0 Kraaijvanger (e.d.), 2-0 Berkhout
113/08/2016FC LiendenJong Vitesse2-1900Bronsvoort0-1 Koryan, 1-1 Loukili, 2-1 Goorman
113/08/2016HHC HardenbergGVVV1-21.297De Winter0-1 en 0-2 Mulder, 1-2 Van der Leij (pen)
113/08/2016KatwijkTEC3-11.233Puts1-0 en 2-0 Van den Ban, 3-0 Mengerink,
3-1 Shakison; R: Van Dam (Kat)
113/08/2016Kozakken BoysKoninklijke HFC2-2900Kooij1-0 en 2-0 Pires Tavares, 2-1 Opoku (pen),
2-2 Boer; R: Jakoba (Koz)
114/08/2016De TreffersUNA2-2915Teuben1-0 Verbeek, 2-0 Eltink, 2-1 en 2-2 Van de Gevel
114/08/2016Jong FC TwenteAFC1-2200Ruperti1-0 De Jager, 1-1 Goedkoop, 1-2 Jansen (pen)
R: Soumaoro (Twe)
115/08/2016Jong SpartaJong AZ1-3300Gerrets0-1 Helmer, 1-1 Stokkers, 1-2 Opdam, 1-3 Lewis
220/08/2016GVVVBarendrecht0-01.200Bronsvoort
220/08/2016Jong AZKatwijk0-0650Bijl
220/08/2016SpakenburgHHC Hardenberg1-11.300De Brito0-1 Van der Leij, 1-1 Zarbaf (e.d.)
220/08/2016UNAExcelsior Maassluis2-1500Vd Pol1-0 N. van Boekel (pen), 1-1 Almeida,
2-1 Van de Gevel
220/08/2016VVSBKozakken Boys1-4750De Winter0-1 Stout, 0-2 en 0-3 Powel, 0-4 Stout,
1-4 Parami
220/08/2016TECJong Sparta2-2`600Dröge0-1 Felicia, 1-1 Vink, 1-2 Ache, 2-2 Van Ingen
221/08/2016AFCDe Treffers3-2300Cairo0-1 Meeuwsen, 1-1 Bosma, 2-1 Van Gelderen,
2-2 Van Straaten, 3-2 Jansen (pen)
221/08/2016Koninklijke HFCFC Lienden1-1500Teuben0-1 Bendadi, 1-1 Opoku (pen)
222/08/2016Jong VitesseJong FC Twente1-3600Puts0-1 en 0-2 George, 1-2 Koryan, 1-3 George
327/08/2016BarendrechtKatwijk2-2600Vd Burg0-1 Van den Ban, 1-1 Eekman, 1-2 Mengerink,
2-2 Salem
327/08/2016De TreffersSpakenburg1-0450Bronsvoort1-0 Meeuwsen (pen)
327/08/2016Excelsior MaassluisGVVV1-1750Cairo0-1 Van Eck, 1-1 Smith; R; Veiga Lopes (Exc)
327/08/2016FC LiendenVVSB0-2400Van Herk0-1 Zwart, 0-2 De Rijk
327/08/2016HHC HardenbergJong Sparta0-01.150Blank
327/08/2016Kozakken BoysJong AZ2-4750De Brito0-1 Opdam, 1-1 Powel (pen), 1-2 Schouten,
2-2 Powel, 2-3 en 2-4 Druijf
328/08/2016Jong FC TwenteTEC2-3140Kampman1-0 Ebecilio, 1-1 Vink, 2-1 F. Jensen,
2-2 Van Ingen, 2-3 Shakison
328/08/2016Jong VitesseAFC4-2200Vd Vrande1-0 Buitink, 2-0 Koryan (pen), 3-0 Buitink,
3-1 Bosma, 4-1 Koryan, 3-2 Sutorius (pen)
328/08/2016Koninklijke HFCUNA0-2400Perez0-1 Van de Gevel, 0-2 Tielemans
403/09/2016GVVVDe Treffers3-11.000De Brito0-1 Leemans, 1-1 Tervoert, 2-1 Mulder,
3-1 Tervoert
403/09/2016Jong AZExcelsior Maassluis3-2400Vd Eijk1-0 Boadu, 1-1 Furtado Oliveira, 2-1 Doodeman,
2-2 Vink, 3-2 Stengs
403/09/2016Jong SpartaBarendrecht1-3596Berben0-1 Eekman, 0-2 Salem, 1-2 Spierings,
1-3 Mourits
403/09/2016KatwijkHHC Hardenberg3-31.083Bronsvoort0-1 Van der Leij, 1-1 Van Oijen, 2-1 Blokland,
2-2 Van der Leij, 3-2 Susan (pen), 3-3 Hooiveld
R: Mahuhutu (HHC)
403/09/2016SpakenburgJong FC Twente5-01.200Mulder1-0 en 2-0 Van den Meiracker, 3-0 Sanders,
4-0 Van den Meiracker, 5-0 Kees Tol
403/09/2016TECKozakken Boys0-21.050Vd Burg0-1 Mendes Moreira, 0-2 Ignacio
403/09/2016VVSBJong Vitesse3-1600Cantineau0-1 Koreniuk, 1-1 Serbony, 2-1 Parami,
3-1 Bekooij
404/09/2016AFCKoninklijke HFC3-1450De Winter0-1 Tamerus, 1-1 Biberoglu, 2-1 Van den Brink,
3-1 Koopman
404/09/2016UNAFC Lienden0-4600Puts0-1, 0-2 en 0-3 Loukili, 0-4 De Vogel
510/09/2016Excelsior MaassluisKatwijk0-0900De Brito
510/09/2016FC LiendenGVVV1-21.100De Winter1-0 Loukili, 1-1 Heesakkers, 1-2 Goorman (e.d)
510/09/2016HHC HardenbergTEC0-3950Van Eijk0-1 Peters, 0-2 Vink, 0-3 Huijgens
510/09/2016Jong FC TwenteBarendrecht0-0130Cairo
510/09/2016Jong VitesseSpakenburg2-2450Oostrom0-1 Sanders, 1-1 Koreniuk, 2-1 Osman,
2-2 Kees Tol
510/09/2016Kozakken BoysJong Sparta2-0600Vd Vrande1-0 Habtemariam, 2-0 Pires Tavares
511/09/2016AFCUNA2-2350Gerrets0-1 N. van Boekel, 1-1 Sutorius, 1-2 Tielemans,
2-2 Sutorius
511/09/2016De TreffersJong AZ0-0750Dröge
511/09/2016Koninklijke HFCVVSB0-0650Bronsvoort
617/09/2016BarendrechtHHC Hardenberg2-2600Tunnissen0-1 Van der Leij, 1-1 Jongman,
2-1 Navajas Sanchez, 2-2 Van der Leij (pen)
617/09/2016GVVVJong FC Twente0-0900Dieperink
617/09/2016Jong SpartaExcelsior Maassluis2-1537Bronsvoort0-1 Kurt, 1-1 Felicia, 2-1 Duarte
617/09/2016KatwijkKozakken Boys0-01.200CairoR: Van Noord (Kat)
617/09/2016SpakenburgFC Lienden4-21.600De Brito1-0 Buitenhuijs, 2-0 Van Rhijn (e.d.),
2-1 Goorman, 3-1 Pilon, 3-2 Loukili,
4-2 Vorstermans
617/09/2016VVSBAFC3-2800Blank1-0 De Rijk, 2-0 Serbony, 2-1 Grootfaam,
3-1 Serbony, 3-2 Koopman
618/09/2016Jong AZKoninklijke HFC5-1300Cantineau1-0 en 2-0 Mühren, 3-0 Tankovic, 4-0 Mühren,
4-1 Sterling, 5-1 Efmorfidis
618/09/2016TECDe Treffers0-2500Puts0-1 Leemans, 0-2 Verbeek (pen)
618/09/2016UNAJong Vitesse1-5350Berben0-1 Dauda, 0-2 Koreniuk, 0-3 Dauda,
0-4 Koryan, 0-5 Dauda, 1-5 Schorea (e.d.)
724/09/2016Excelsior MaassluisBarendrecht1-0600Teuben1-0 Kruithof (pen); R: Monster (Bar)
724/09/2016FC LiendenKatwijk0-2700Vd Vrande0-1 Stam, 0-2 Blokland
724/09/2016Jong VitesseGVVV4-1550Van Herk1-0 Dauda, 1-1 De Leeuw, 2-1 Koreniuk,
3-1 Mercan, 4-1 Dauda (pen)
724/09/2016Koninklijke HFCSpakenburg5-1700Blank1-0 Opoku (pen), 2-0 Timisela, 3-0 De Visser,
4-0 Noordmans, 5-0 Sterling, 5-1 Vorstermans
724/09/2016Kozakken BoysHHC Hardenberg4-1900Bijl1-0 Pires Tavares (pen), 2-0 El Azzouti,
2-1 Gouriye, 3-1 Jakoba, 4-1 Pires Tavares
725/09/2016AFCTEC3-2400Cairo0-1 Shakison, 1-1 Koopman, 2-1 Richard,
3-1 Grootfaam, 3-2 Van Ingen
724/09/2016De TreffersJong Sparta3-3600Tunnissen1-0 Mutzers, 1-1 Alhaft, 2-1 De Bondt,
3-1 Mutzers, 3-2 Salhi, 3-3 Felicia
R: Mannes, Sanches (Spa)
725/09/2016Jong FC TwenteVVSB0-2106De Winter0-1 Bekooij, 0-2 Van der Slot
725/09/2016UNAJong AZ2-0450Vd Burg1-0 Van Wanrooij, 2-0 Tielemans
801/10/2016BarendrechtKozakken Boys2-0900Bronsvoort1-0 Salem, 2-0 Basoski; R: Gaari (Koz)
801/10/2016GVVVKoninklijke HFC3-1800Martens1-0 Tervoert, 2-0 Mulder, 3-0 Latupeirissa,
3-1 Opoku
801/10/2016HHC HardenbergFC Lienden0-11.000Cairo0-1 Loukili
803/10/2016Jong SpartaJong FC Twente4-2250Nagtegaal1-0 Alhaft, 2-0 Stokkers, 2-1 Katsikas,
3-1 Salhi, 3-2 Hölscher, 4-2 Stokkers
801/10/2016KatwijkDe Treffers2-2950De Winter0-1 Raterink, 1-1 Van Noord, 2-1 Van den Ban,
2-2 Van Straaten; R: Hendriks (Tre)
801/10/2016SpakenburgAFC1-21.200Perez0-1 Oostinjen, 1-1 Koopman, 2-1 Van den Brink
801/10/2016TECExcelsior Maassluis0-2535Veekamp0-1 en 0-2 Van den Berg
801/10/2016VVSBUNA3-2800De Brito0-1 Tielemans, 0-2 Van de Gevel, 1-2 Bekooij,
2-2 Zwart, 3-2 Serbony
802/10/2016Jong AZJong Vitesse5-0150Vd Pol1-0, 2-0, 3-0 en 4-0 (pen) Tankovic, 5-0 Schouten
908/10/2016AFCKatwijk1-1600Vd Elzen0-1 Mengerink, 1-1 Jesse
908/10/2016De TreffersKozakken Boys1-1850De Brito0-1 Monteiro, 1-1 Raterink
908/10/2016Excelsior MaassluisHHC Hardenberg3-0600Bos1-0 Kruithof, 2-0 Almeida, 3-0 Vink
908/10/2016FC LiendenBarendrecht2-0500Serik1-0 Fennebeumer, 2-0 Loukili
908/10/2016UNAGVVV1-4550Ruperti0-1 en 0-2 Latupeirissa, 1-2 N. van Boekel,
1-3 en 1-4 Mulder
908/10/2016VVSBSpakenburg4-41.250Cairo1-0 Serbony, 1-1 en 1-2 Ties, 2-2 en 3-2 Serbony,
3-3 Veerman, 4-3 Jozic (pen), 4-4 Veerman
907/10/2016Jong FC TwenteJong AZ2-3110Van Herk0-1 Seys, 1-1 Katsikas (pen), 1-2 Druijff,
2-2 george, 2-3 Druijff
910/10/2016Jong VitesseJong Sparta3-2300Martens1-0 Daniël (pen), 1-1 Klaasen, 2-1 Koreniuk,
2-2 Chevreuil, 3-2 en 4-2 Koryan, 4-3 Felicia
909/10/2016Koninklijke HFCTEC1-0550Dieperink1-0 Sterling
1015/10/2016BarendrechtKoninklijke HFC3-3650Oostrom1-0 Van Deelen, 2-0 Marengo,
1-2 en 2-2 Opoku, 3-2 Eekman (pen),
3-3 Timisela; R: Sterling (HFC)
1015/10/2016GVVVVVSB2-01.200Bronsvoort1-0 en 2-0 Van Eck
1015/10/2016HHC HardenbergDe Treffers1-31.000Vd Elzen0-1 Mutzers, 0-2 De Bondt, 0-3 Balkestein,
1-3 Gouriye
1015/10/2016KatwijkJong FC Twente0-1850Gerrets0-1 De Jager
1015/10/2016Kozakken BoysExcelsior Maassluis0-3750Puts0-1 Van den Berg, 0-2 Van Ooijen, 0-3 Almeida
1015/10/2016SpakenburgUNA1-11.100Koekoek0-1 Tielemans, 1-1 Schapendonk (e.d.)
1016/10/2016Jong AZAFC2-2500De Winter0-1 Bosma, 1-1 en 2-1 Friday, 2-2 Jesse
1016/10/2016Jong SpartaFC Lienden2-2200Smit0-1 Ajiach, 0-2 Loukili, 1-2 Calero Ruiz,
2-2 Chevreuil
1016/10/2016TECJong Vitesse1-2550Ruperti0-1 Koryan, 1-1 De Windt, 1-2 Daniël (pen)
R: Van Ingen (TEC)
1129/10/2016De TreffersBarendrecht1-2600Bijl0-1 Van Dijk, 0-2 Basoski, 1-2 De Bondt (pen)
1129/10/2016FC LiendenExcelsior Maassluis1-1500Keijl0-1 Vink, 1-1 Wilsterman
1129/10/2016Jong FC TwenteHHC Hardenberg0-1450Bronsvoort0-1 Kremer
1129/10/2016Jong VitesseKozakken Boys1-3400Dröge1-0 Dauda (pen), 1-1 Mendes Moreira,
1-2 Stout, 1-3 Pollemans
1129/10/2016Koninklijke HFCKatwijk3-4900Vd Eijk0-1 Wilffert, 0-2 Mengerink, 1-2 Tamerus,
1-3 Sanchez, 1-4 Susan, 2-4 Opoku (pen),
3-4 De Kwant
1129/10/2016SpakenburgGVVV0-11.500Serik0-1 Latupeirissa
1129/10/2016VVSBJong AZ0-31.000De Brito0-1 Helmer, 0-2 en 0-3 Garcia
1130/10/2016AFCJong Sparta3-2350Mulder0-1 Alhaft, 0-2 Stokkers, 1-2 Van Zweeden,
2-2 Jesse, 3-2 Koopman; R: Ketting (Spa)
1130/10/2016UNATEC1-2400Vd Laan0-1 Vink, 0-2 Bartels, 1-2 Van Wanrooy
1205/11/2016BarendrechtUNA4-1500Nagtegaal1-0 Basoski, 2-0 Eekman (pen),
2-1 N. van Boekel (pen), 3-1 Esajas,
4-1 Monster
1205/11/2016Excelsior MaassluisDe Treffers0-0350Martens
1205/11/2016GVVVAFC1-31.000Cairo0-1 Jesse, 0-2 Van den Brink, 0-3 Jesse,
1-3 Heesakkers
1205/11/2016HHC HardenbergJong Vitesse3-11.075Serik0-1 Daniel, 1-1 Veldmate, 2-1 Kobussen,
3-1 Wigger
1205/11/2016Jong AZSpakenburg5-0400Keijl1-0 Helmer, 2-0 Stengs, 3-0 Jacobs,
4-0 Stengs, 5-0 Tankovic,
1205/11/2016KatwijkVVSB1-01.654De Winter1-0 Van den Ban
1205/11/2016Kozakken BoysJong FC Twente2-0700De Vries1-0 Ignacio, 2-0 Pires Tavares (pen)
1206/11/2016Jong SpartaKoninklijke HFC2-2150Veekamp1-0 Calero Ruiz, 1-1 Tamerus, 2-1 Chevreuil,
2-2 Opoku
1206/11/2016TECFC Lienden2-1850Smit1-0 Bartels, 2-0 Vink, 2-1 Bendadi
1312/11/2016AFCKozakken Boys1-4350De Brito0-1 Powel, 0-2 Ignacio, 1-2 Bosma,
1-3 Ignacio, 1-4 Powel
1312/11/2016FC LiendenDe Treffers2-2600Bronsvoort0-1 Meeuwsen, 1-1 Ajiach, 1-2 Janssen,
2-2 Wilsterman
1312/11/2016GVVVJong AZ1-41.200Vd Elzen1-0 Van Eck, 1-1 Boadu, 1-2 Stengs,
1-3 Boadu, 1-4 Doodeman
1312/11/2016Jong FC TwenteExcelsior Maassluis1-2110Berben1-0 De Jager, 1-1 Kurt, 1-2 Blij
1312/11/2016Jong VitesseBarendrecht4-4220Annegarn0-1 Mourits, 1-1, 2-1 en 3-1 Dauda,
3-2 Eekman (pen), 4-2 Nathan, 4-3 Jongman,
4-4 Esajas
Wedstrijd ongeldig verklaard vanwege opstellen
niet speelgerechtigde spelers Vitesse
1312/11/2016Koninklijke HFCHHC Hardenberg1-0550Mulder1-0 Opoku (pen); R: Wilffert (HFC)
1312/11/2016SpakenburgTEC5-01.000Ruperti1-0 Pilon, 2-0 Kees Tol, 3-0 Van de
Meiracker, 4-0 en 5-0 Pilon
1312/11/2016UNAKatwijk2-2600Koekoek0-1 Blokland, 1-1 N. van Boekel, 1-2 Susan,
2-2 N. van Boekel
1312/11/2016VVSBJong Sparta3-3700Teuben0-1 Klaasen, 0-2 Ketting, 0-3 Felicia,
1-3 Bekooij, 2-3 Jozic (pen), 3-3 Kraaijvanger
1419/11/2016BarendrechtTEC5-0300Vd Pol1-0 en 2-0 Jongman, 3-0 Shakison (e.d.),
4-0 Eekman, 5-0 Gomes Almeida
R: Huijgens (TEC)
1419/11/2016Excelsior MaassluisSpakenburg1-1700Vd Elzen1-0 Van den Berg, 1-1 Buijtenhuis
R: Arends (Spa)
1419/11/2016FC LiendenAFC1-1350Cairo0-1 Van Gelderen, 1-1 De Vogel
1419/11/2016HHC HardenbergJong AZ1-11.200Puts0-1 Helmer, 1-1 Werkman
1419/11/2016KatwijkJong Sparta4-1900De Brito1-0 Susan, 2-0 Mengerink, 2-1 Alhaft,
3-1 Van den Ban, 4-1 Van Oijen
1419/11/2016Kozakken BoysGVVV2-31.250Mulder1-0 Hulsbos (e.d), 1-1 Heesakkers, 1-2 Hofman,
1-3 Mulder, 2-3 Jakoba; R; De Leeuw (GVV)
1420/11/2016De TreffersVVSB2-1600Keijl0-1 De Rijk, 1-1 Janssen, 2-1 Maertzdorf
1420/11/2016Jong FC TwenteUNA1-380Annegarn1-0 De Jager, 1-1 Tielemans, 1-2 Scheerlinck,
1-3 Tielemans
1420/11/2016Jong VitesseKoninklijke HFC2-0200Teuben1-0 Koreniuk, 2-0 Koryan
1526/11/2016BarendrechtVVSB1-1350Veekamp0-1 Bekooij, 1-1 Aarts
1526/11/2016Excelsior MaassluisKoninklijke HFC0-3400De Winter0-1 Noordmans, 0-2 Beeren, 0-3 De Visser
1526/11/2016HHC HardenbergAFC1-0900Vd Elzen1-0 Kobussen
1526/11/2016Jong AZFC Lienden2-0200Bijl1-0 Jacobs, 2-0 Helmer
1526/11/2016Jong SpartaUNA4-0100Kampman1-0 en 2-0 (pen) Chevreuil, 3-0 Klaasen,
4-0 Pogba
1526/11/2016KatwijkJong Vitesse3-0900Bronsvoort1-0 Susan, 2-0 Van den Ban, 3-0 Susan
1526/11/2016Kozakken BoysSpakenburg4-31.200Cairo1-0 Ignacio, 1-1 Pilon, 2-1 Mendes Moreira,
3-1 Powel, 3-2 Pilobn, 3-3 Van de Meiracker,
4-3 Pires Tavares; R: Vd Meiracker (Spa)
1526/11/2016TECGVVV4-2700Bos1-0 Bartels, 2-0 en 3-0 Vink, 3-1 en 3-2 Mulder,
4-2 Balrak
1527/11/2016De TreffersJong FC Twente2-1450Vd Pol1-0 De Bondt, 2-0 Mutzers, 2-1 Oosterwijk
1603/12/2016AFCBarendrecht3-0350Dröge1-0 Bosma, 2-0 Jansen, 3-0 Jesse
1603/12/2016FC LiendenJong FC Twente1-1300Cantineau1-0 Van Rijn, 1-1 Schmidt
1603/12/2016GVVVKatwijk1-01.000Cairo1-0 Heesakkers
1603/12/2016Jong VitesseExcelsior Maassluis0-2350Schaper0-1 Kruithof (pen), 0-2 Schaper
1603/12/2016SpakenburgJong Sparta4-31.000Serik0-1 Duarte, 1-1 Ties, 1-2 Chevreuil,
2-2 Buijtenhuis, 2-3 Felicia, 3-3 Ties,
4-3 Pilon (pen)
1603/12/2016UNAKozakken Boys5-2550Vd Vrande1-0 N. van Boekel, 2-0 R. van Boekel,
3-0 N. van Boekel, 3-1 Ignacio,
4-1 en 5-1 R. van Boekel, 5-2 Jakoba
1603/12/2016VVSBHHC Hardenberg1-0800Dieperink1-0 Serbony
1604/12/2016Jong AZTEC5-1200Nagtegaal1-0 Friday, 2-0 Jacobs, 3-0 Garcia,
4-0 Helmer (pen), 5-0 Friday, 5-1 Balrak
1604/12/2016Koninklijke HFCDe Treffers1-2350Kampman0-1 De Bondt, 0-2 Smits, 1-2 Tamerus
1710/12/2016BarendrechtJong AZ1-3450Bos0-1 Helmer, 1-1 Van Deelen, 1-2 Garcia,
1-3 Sakirovski
1710/12/2016Excelsior MaassluisAFC1-1350Serik0-1 Bosma, 1-1 Vink
R: Zonneveld, Grootfaam (AFC)
1710/12/2016HHC HardenbergUNA2-11.200Bronsvoort1-0 Scheerlinkck (e.d.), 2-0 Gouriye,
2-1 Van de Gevel
1710/12/2016Jong SpartaGVVV3-1120Bijl1-0 Felicia, 2-0 Alhaft, 3-0 Chevreuil,
3-1 Tervoert
1710/12/2016KatwijkSpakenburg1-01.500De Brito1-0 Van den Ban
1710/12/2016Kozakken BoysFC Lienden2-3600Puts0-1 De Vogel, 1-1 en 2-1 Powel,
2-2 Bendadi, 2-3 Loukili
1711/12/2016De TreffersJong Vitesse3-2600Ruperti0-1 Osman, 1-1 Meeuwsen, 2-1 Mutzers,
2-2 Mercan, 3-2 Misidjan
1711/12/2016Jong FC TwenteKoninklijke HFC1-170Kooij0-1 Opoku, 1-1 George
1711/12/2016TECVVSB0-6300Cairo0-1 Van der Slot, 0-2 Serbony, 0-3 Bekooij,
0-4 en 0-5 Parami, 0-6 Bekooij
1817/12/2016GVVVHHC Hardenberg0-01.250Keijl
1817/12/2016Koninklijke HFCKozakken Boys4-0550Vd Elzen1-0 Beeren, 2-0 en 3-0 Noordmans,
4-0 Haarmans
1817/12/2016SpakenburgBarendrecht2-11.100Bronsvoort0-1 Stolte, 1-1 Ties, 2-1 Vd Meiracker
R: Jongman (Bar)
1817/12/2016TECKatwijk3-4450Annegarn0-1 Van Noord, 0-2 Achefay, 1-2 Balrak,
1-3 Susan (pen), 2-3 Vink, 3-3 Shakison,
3-4 Susan (pen)
1817/12/2016VVSBExcelsior Maassluis2-0750Ruperti1-1 Bekooij, 2-0 Parami
1818/12/2016AFCJong FC Twente4-0250De Brito1-0 Van den Brink, 2-0 Soumaoro (e.d.),
3-0 Sutorius (pen), 4-0 Jesse
1818/12/2016Jong AZJong Sparta2-3300Vd Eijk0-1 Felicia, 1-1 Doodeman, 1-2 Ache,
1-3 Duarte, 2-3 Garcia
1818/12/2016Jong VitesseFC Lienden2-1350De Vries1-0 Van Bergen, 1-1 Fennebeumer, 2-1 Koreniuk
1818/12/2016UNADe Treffers1-5500Puts0-1 Meeuwsen, 0-1 Mutzers, 0-3 Misidjan,
0-4 Meeuwsen (pen), 0-5 Mutzers, 1-5 Vd Donk
1914/01/2017BarendrechtGVVV2-0600Vd Elzen1-0 Aarts, 2-0 Esajas
1914/01/2017Excelsior MaassluisUNA3-4400Kooij0-1 Van de Gevel, 0-2 Boogers, 0-3 Sebregts,
0-4 Van der Meer, 1-4, 2-4 en 3-4 Van Ooijen
1914/01/2017KatwijkJong AZ0-21.000Cairo0-1 Koopmeiners, 0-2 Helmer
1914/01/2017Kozakken BoysVVSB2-2500De Brito0-1 Parami, 1-1 Mendes Moreira,
2-1 Van Nuland, 2-2 Tavilla
1916/01/2017Jong FC TwenteJong Vitesse1-5100Perez0-1 Koreniuk, 0-2 Benaman (e.d.), 0-3 Koryan,
0-4 Koreniuk, 1-4 Oosterwijk, 1-5 Zhang (pen)
1915/01/2017Jong SpartaTEC2-2200Dröge1-0 Pogba, 1-1 Maria, 2-1 Alhaft,
2-2 Van Gessel
2021/01/2017GVVVExcelsior Maassluis1-4800De Winter0-1 Redert, 1-1 Latupeirissa, 1-2 Van Ooijen,
1-3 VAn den Berg, 1-4 Veiga Lopes (pen)
2021/01/2017Jong AZKozakken Boys2-0300Kooij1-0 en 2-0 Boadu
2021/01/2017Jong SpartaHHC Hardenberg1-1175Vd Vrande1-0 Chevreuil, 1-1 Hooiveld
2021/01/2017KatwijkBarendrecht0-21.000Serik0-1 Eekman (pen), 0-2 Monster
2021/01/2017SpakenburgDe Treffers3-41.000Keijl1-0 Veerman, 1-1 Meeuwsen (pen), 1-2 en 1-3
Verbeek, 2-3 Pilon, 2-4 De Bondt, 3-4 Pilon
2022/01/2017UNAKoninklijke HFC0-1400Annegarn0-1 Sterling
2128/01/2017Excelsior MaassluisJong Sparta1-1700Cairo1-0 Van Ooijen, 1-1 Duarte
2128/01/2017FC LiendenSpakenburg4-1900Martens1-0 Vreekamp, 1-1 Buijtenhuis,
2-1 Van der Neut, 3-1 en 4-1 Wiafe
2128/01/2017Jong FC TwenteGVVV3-1150Keijl1-0 De Jager, 2-0 George, 3-0 De Jager (pen),
3-1 Tervoert
2128/01/2017Kozakken BoysKatwijk4-01.000Bronsvoort1-0 Powel 2-0 Mendes Moreira, 3-0 Stout,
4-0 Pires Tavares
2129/01/2017Jong VitesseUNA2-3200Kampman1-0 Mercan, 2-0 Lelieveld, 2-1 Niek van Boekel,
2-2 en 2-3 Van de Gevel
2204/02/2017BarendrechtJong FC Twente1-1400Winkel0-1 George, 1-1 Monster
2204/02/2017GVVVFC Lienden2-11.500Van Herk1-0 Tervoert, 2-0 Mulder, 2-1 Wiafe
2204/02/2017Jong SpartaKozakken Boys1-2250Gansner1-0 Duarte, 1-1 Ignacio, 1-2 Pires Tavares
2204/02/2017KatwijkExcelsior Maassluis0-2900Vd Elzen0-1 Blij, 0-2 Vink; R: Blokland (Kat)
2204/02/2017SpakenburgJong Vitesse2-21.250Bijl0-1 Büttner, 1-1 en 2-1 (pen) Pilon, 2-2 Daniel
2204/02/2017TECHHC Hardenberg2-0500De Brito1-0 Vink, 2-0 Van Gessel
2204/02/2017VVSBKoninklijke HFC3-0750Dieperink1-0 Jozic (pen), 2-0 Bekooy, 3-0 Van Niel (pen)
2205/02/2017Jong AZDe Treffers4-2350Serik1-0 Boadu, 1-1 Verbeek, 2-1 Til,
3-1 Van der Linden, 4-1 Boadu, 4-2 Mutzers
2205/02/2017UNAAFC2-2500De Winter0-1 Van de Gevel (e.d.), 0-2 Richard,
1-2 N. van Boekel (pen), 2-2 Van de Gevel
2311/02/2017Excelsior MaassluisKozakken Boys1-1750Puts0-1 Ignacio, 1-1 Berkhout
R: Hogedoorn (Koz), Blij (Exc)
2311/02/2017FC LiendenJong Sparta3-0350Koekoek1-0 en 2-0 Van den Meiracker, 3-0 Loukili
2311/02/2017Jong FC TwenteKatwijk0-1150Teuben0-1 De Loor; R: Soumaoro (Twe)
2418/02/2017BarendrechtFC Lienden2-2500Veekamp0-1 Loukili, 1-1 Monster, 1-2 Jongman (e.d.),
2-2 Esajas
2418/02/2017GVVVUNA5-1900Blank1-0 Laghmouchi, 2-0 De Leeuw,
3-0 Terschegget (pen), 3-1 N. van Boekel,
4-1 en 5-1 Tervoert; R: Scheerlinck (UNA)
2418/02/2017HHC HardenbergExcelsior Maassluis0-3950Bronsvoort0-1 Van Ooijen, 0-2 Smith, 0-3 Dercks
2418/02/2017Jong SpartaJong Vitesse2-11501-0 en 2-0 Duarte, 2-1 Büttner (pen)
2418/02/2017KatwijkAFC1-0800Cairo1-0 Van den Ban
2418/02/2017Kozakken BoysDe Treffers1-0800Bijl1-0 Pires Tavares (pen)
2418/02/2017SpakenburgVVSB1-11.200Teuben1-0 Maynard, 1-1 Fecunda; R: Zwart (VVS)
2419/02/2017Jong AZJong FC Twente1-0300Smit1-0 Til
2419/02/2017TECKoninklijke HFC2-0400Serik1-0 Balrak, 2-0 Maria; R: Timisela (HFC)
2024/02/2017TECJong FC Twente3-0550Vd Elzen1-0 en 2-0 Maguire, 3-0 De Windt
2125/02/2017Koninklijke HFCJong AZ0-1500Puts0-1 Opdam
1925/02/2017HHC HardenbergSpakenburg2-01.300Cantineau1-0 Albertus, 2-0 Reinders
2026/02/2017AFCJong Vitesse2-6250Dröge0-1 Fortes, 0-2 Acheffay, 0-3 Osman,
1-3 Koopman, 2-3 Van den Brink, 2-4 Acheffay,
2-5 Agrafiotis, 2-6 Calor
2504/03/2017GVVVKozakken Boys2-11.400Serik1-0 Van Eck, 1-1 Ignacio, 2-1 Mulder
R: Jakoba (Koz)
2504/03/2017Jong AZHHC Hardenberg1-1400Annegarn0-1 Van der Leij, 1-1 Werkman (e.d.)
2504/03/2017Jong SpartaKatwijk2-1450Winkel0-1 Van Noord, 1-1 Felicia, 2-1 Brute
2504/03/2017SpakenburgExcelsior Maassluis2-1950Ruperti0-1 Van Ooijen, 1-1 Ahrens, 2-1 Ties
R: Sanders (Spa)
2504/03/2017TECBarendrecht1-1500Cairo1-0 Zeller, 1-1 Mourits
2504/03/2017VVSBDe Treffers4-4800Bronsvoort0-1 Raterink, 1-1 Tavilla, 1-2 Janssen,
2-2 Pauw, 3-2 Bekooy, 3-3 Mutzers,
4-3 Bekooy, 4-4 Verbeek (pen); R: Keukens (Tre)
2505/03/2017AFCFC Lienden1-3250Kooij0-1 Bendadi, 1-1 Sutorius (pen), 1-2 Van den
Meiracker, 1-3 Loukili
2505/03/2017Koninklijke HFCJong Vitesse3-1350Vd Elzen1-0 Boer, 2-0 Beeren, 2-1 Osman, 3-1 Haarmans
2505/03/2017UNAJong FC Twente3-1400Veekamp1-0 Van Wanrooy, 1-1 Schets, 2-1 N. van Boekel,
3-1 R. van Boekel
2307/03/2017De TreffersHHC Hardenberg3-0600Ruperti1-0 Meeuwsen, 2-0 Mutzers, 3-0 Meeuwsen
2308/03/2017AFCJong AZ0-175De Brito0-1 Tankovic (pen); R: Tankovic (AZ)
2611/03/2017BarendrechtJong Sparta1-6500Vd Elzen0-1 Ache, 0-2 Alhaft, 0-3 Duarte, 1-3 Eekman (p),
1-4 Alhaft, 1-5 Harroui, 1-6 Calero
2611/03/2017De TreffersGVVV4-01.000Teuben1-0 De Bondt, 2-0 Meeuwsen, 3-0 Balkestein,
4-0 Meeuwsen
2611/03/2017Excelsior MaassluisJong AZ0-2500Gerrets0-1 Helmer, 0-2 Doodeman; R: Berkhout (Exc)
2611/03/2017FC LiendenUNA2-1400Serik0-1 Boogers, 1-1 Loukili, 2-1 Van den Meiracker
2611/03/2017HHC HardenbergKatwijk2-11.100Keijl1-0 Kobussen, 2-0 Van der Leij, 2-1 Susan (pen)
2611/03/2017Jong FC TwenteSpakenburg1-1250De Brito1-0 Grootenhuis, 1-1 Ties
2611/03/2017Kozakken BoysTEC3-1600Annegarn1-0 en 2-0 El Azzouti, 2-1 Maguire,
3-1 El Azzouti
2612/03/2017Jong VitesseVVSB0-4150Smit0-1 Tavilla, 0-2 Parami, 0-3 Bekooy,
0-4 De Rijk; R: Zhang (Vit)
2612/03/2017Koninklijke HFCAFC2-0650Ruperti1-0 Beeren, 2-0 Opoku
2315/03/2017VVSBGVVV3-3750Cantineau1-0 Pauw, 1-1 Terschegget (p), 2-1 Van der Slot,
2-2 Van Eck, 3-2 Bekooy, 3-3 Latupeirissa
R: Vijlbrief (VVS)
2315/03/2017Jong VitesseTEC3-1250Gerrets1-0 Najah, 1-1 Lelieveld (e.d.), 2-1 Osman,
3-1 Oude Kotte
2718/03/2017BarendrechtExcelsior Maassluis0-2600Serik0-1 Van den Berg, 0-2 Blij; R: Aarts (Bar)
2718/03/2017GVVVJong Vitesse1-0800Bronsvoort1-0 Tervoert
2718/03/2017HHC HardenbergKozakken Boys3-31.100Dröge1-0 en 2-0 Gouriye, 2-1 Pires Tavares,
2-2 en 2-3 Ignacio, 3-3 Van Nuland (e.d.)
R: Görtz (HHC)
2718/03/2017KatwijkFC Lienden4-0800Perez1-0 Van Dam, 2-0 Susan, 3-0 Van Noord,
4-0 Van Oijen
2718/03/2017SpakenburgKoninklijke HFC1-2900De Winter1-0 Ahrens, 1-1 Opoku, 1-2 Beeren
2718/03/2017VVSBJong FC Twente2-1750Bos0-1 De Jager, 1-1 Zwart, 2-1 Van Niel
R: Junte (Twe)
2719/03/2017Jong SpartaDe Treffers3-1150Cairo0-1 Meeuwsen, 1-1 Alhaft, 2-1 Calero, 3-1 Ache
2719/03/2017Jong AZUNA5-0200Winkel1-0, 2-0 en 3-0 Lewis, 4-0 Einarsson,
5-0 Sakirovski
2719/03/2017TECAFC1-0350Veekamp1-0 Maguire
1321/03/2017Jong VitesseBarendrecht0-2240De Winter0-1 Esajas, 0-2 Salem
2825/03/2017AFCSpakenburg2-1450Vd Elzen1-0 Koopman, 2-0 Sanders (e.d.), 2-1 Ties
2825/03/2017De TreffersKatwijk2-2750De Winter0-1 Hamdi, 0-2 Mengerink, 1-2 Balkestein,
2-2 Mutzers
2825/03/2017Excelsior MaassluisTEC1-4500Vd Laan0-1 Maguire, 0-2 Maria, 1-2 Vink,
1-3 Balrak, 1-4 Vink
2825/03/2017FC LiendenHHC Hardenberg1-1600Teuben0-1 Van der Leij (pen), 1-1 Van den Meiracker
2825/03/2017Koninklijke HFCGVVV1-1500Veekamp0-1 Van Eck, 1-1 Beeren
2825/03/2017Kozakken BoysBarendrecht1-3700Oostrom0-1 Monster, 1-1 El Azzouti, 1-2 Khaldi,
1-3 Eekman (pen)
2826/03/2017UNAVVSB3-1500Cairo1-0 en 2-0 N. van Boekel, 3-0 Sebregts,
3-1 Bekooij
2827/03/2017Jong FC TwenteJong Sparta0-3140Thijs0-1 Duarte, 0-2 Falicia, 0-3 Alhaft
2827/03/2017Jong VitesseJong AZ2-2400Nagtegaal0-1 Lewis, 1-1 Büttner, 1-2 Schouten,
2-2 Koryan
2901/04/2017BarendrechtDe Treffers2-2450Gansner0-1 Meeuwsen, 1-1 Jongman, 2-1 Maurits,
2-2 Verbeek
2901/04/2017Excelsior Maassluis2-2500Vd Elzen0-1 Van den Meiracker, 1-1 Smith, 2-1 Moreno,
2-2 De Vogel
2901/04/2017GVVVSpakenburg2-21.500De Brito0-1 Lanting, 0-2 Ahrens, 1-2 Heesakkers,
2-2 Van Eck
2901/04/2017HHC HardenbergJong FC Twente1-21.100Serik1-0 Gouriye, 1-1 Soumaoro, 1-2 Benamar
2901/04/2017KatwijkKoninklijke HFC1-0800Blank1-0 Sanchez Angulo
2901/04/2017Kozakken BoysJong Vitesse4-2600Vd Eijk0-1 en 0-2 Daniel, 1-2 Habtemariam,
2-2 en 3-2 Ignacio, 4-2 El Azzouti
2902/04/2017Jong AZVVSB7-0750Teuben1-0 Helmer, 2-0 Koopmeiners, 3-0 Jacobs,
4-0 Stengs, 5-0 Til, 6-0 en 7-0 Doodeman
2902/04/2017Jong SpartaAFC3-1200Smit1-0 Ache, 1-1 Koopman, 2-1 Ache, 3-1 Felicia
2902/04/2017TECUNA2-1350Bronsvoort1-0 Maguire, 2-0 Vink, 2-1 Van de Gevel
3008/04/2017AFCGVVV1-1300Dieperink0-1 Latupeirissa, 1-1 Bosma
3008/04/2017De TreffersExcelsior Maassluis2-0600De Brito1-0 Janssen, 2-0 Meeuwsen; R: Smith (Exc)
3008/04/2017Jong FC TwenteKozakken Boys0-3130Bronsvoort0-1 Mendes Moreira, 0-2 El Azzouti,
0-3 Abdulahi
3008/04/2017Jong VitesseHHC Hardenberg4-2400De Vries1-0 en 2-0 Marcan, 3-0 Najah, 4-0 Fortes,
4-1 Van der Leij (pen), 4-2 Oude Kotte (e.d.)
3008/04/2017SpakenburgJong AZ1-01.000Ruperti1-0 Pilon
3008/04/2017UNABarendrecht2-3400Bos0-1 Winterberg, 0-2 Eekman (pen), 0-3 Mourits,
1-3 Van de Gevel, 2-3 N. van Boekel
3008/04/2017VVSBKatwijk0-01.500Serik
3008/04/2017Koninklijke HFCJong Sparta1-1400Cantineau0-1 Ache, 1-1 Opoku (pen)
3009/04/2017FC LiendenTEC0-11.600Thijs0-1 Makiavala
1915/04/2017FC LiendenKoninklijke HFC0-2400Oostrom0-1 en 0-2 Sterling; R: Ajiach (Lie)
2114/04/2017De TreffersTEC2-29001-0 De Bondt, 2-0 Raterink, 2-1 Vink,
2-2 Balrak; R: Meeuwsen (Tre)
2115/04/2017HHC HardenbergBarendrecht1-01.100Cantineau1-0 Kobussen
2115/04/2017AFCVVSB1-33000-1 Van der Slot, 0-2 Bekooij (pen), 0-3 Parami,
1-3 Jesse
2315/04/2017UNASpakenburg1-0600Serik1-0 N. van Boekel
2017/04/2017VVSBFC Lienden0-51.000Vd Pol0-1, 0-2 en 0-3 Van den Meiracker, 0-4 Loukili,
0-5 Van den Meiracker
1917/04/2017De TreffersAFC0-2700Bronsvoort0-1 Koopman, 0-2 Bosma
2317/04/2017Koninklijke HFCBarendrecht4-1400Cairo1-0 en 2-0 Tamerus, 3-0 De Visser,
3-1 Gomes Almeida, 4-1 Sam Sin
3122/04/2017BarendrechtJong Vitesse3-1450Bijl1-0 Eekman, 1-1 Osman, 2-1 Salem,
3-1 Jongman
3122/04/2017Excelsior MaassluisJong FC Twente1-1500Keijl0-1 Salhi, 1-1 Kruithof
3122/04/2017HHC HardenbergKoninklijke HFC1-1950De Brito1-0 Reinders, 1-1 Opoku
3122/04/2017Jong AZGVVV3-1200Bos1-0 Jacobs, 2-0 Tankovic, 3-0 Opdam,
3-1 Tervoert
3122/04/2017Jong SpartaVVSB3-3250Dröge1-0 Duarte, 1-1 Bekooij, 2-1 en 3-1 Duarte,
3-2 Parami, 3-3 Bekooij
3122/04/2017KatwijkUNA2-3500Gerrets0-1 Van de Gevel, 1-1 Van den Ban,
1-2 Tielemans, 1-3 R. van Boekel, 2-3 Susan
3122/04/2017Kozakken BoysAFC4-0700De Winter1-0 Abdullahi, 2-0 El Azzouti, 3-0 Pires Tavares,
4-0 Ignacio; R: Goedkoop (AFC)
3122/04/2017TECSpakenburg2-2750Cairo1-0 Zeller, 1-1 Holder, 2-1 De Windt,
2-2 Hendriks
3123/04/2017De TreffersFC Lienden4-0600Van Herk1-0 De Bondt, 2-0, 3-0 en 4-0 Mutzers
3229/04/2017AFCHHC Hardenberg2-4350Vd Eijk0-1 Reinders, 1-1 Sutorius (pen), 2-1 Jesse,
2-2 en 2-3 Kobussen, 2-4 Reinders
3229/04/2017FC LiendenJong AZ1-0300Bijl1-0 Van Eem
3229/04/2017GVVVTEC0-3900Koekoek0-1 Makiavala, 0-2 N. Sanaky, 0-3 De Windt
3229/04/2017Jong VitesseKatwijk1-2200Nagtegaal0-1 Susan, 1-1 Daniel, 1-2 Blokland
3229/04/2017Koninklijke HFCExcelsior Maassluis1-2350Bronsvoort1-0 De Visser, 1-1 (pen) en 1-2 Redert
3229/04/2017SpakenburgKozakken Boys1-22.000Martens0-1 Ignacio, 1-1 Hendriks (pen), 1-2 Lukoki
R: Van Nuland, Ignacio (Koz)
3229/04/2017VVSBBarendrecht1-2700Keijl1-0 Bekooij, 1-1 Monster, 1-2 Gomes Almeida
3230/04/2017Jong FC TwenteDe Treffers4-1120Vd Laan1-0 Van Hofwegen 2-0 Junte, 3-0 (pen) en 4-0
Schmidt, 4-1 Raterink; R: Brobbey (Twe)
3230/04/2017UNAJong Sparta3-1600Vd Elzen1-0 Van de Gevel, 1-1 Felicia, 2-1 Boogers,
3-1 R. van Boekel
3306/05/2017BarendrechtAFC1-4600Puts0-1 Jesse, 1-1 Van Dijk, 1-2 Bosma,
1-3 Sutorius, 1-4 Jesse
3306/05/2017De TreffersKoninklijke HFC3-1450Serik0-1 Timisela, 1-1 Mutzers, 2-1 Meeuwsen,
3-1 Mutzers
3306/05/2017Excelsior MaassluisJong Vitesse5-2400C. Mulder1-0 Van Ooijen, 2-0 Vink, 3-0 Van Ooijen,
3-1 Lelieveld, 4-1 Van Ooijen, 4-2 Kusi,
5-2 Berkhout
3306/05/2017HHC HardenbergVVSB3-11.200Bronsvoort1-0 Kobussen, 2-0 Reinders, 3-0 Gouriye,
3-1 Van Niel
3306/05/2017Jong FC TwenteFC Lienden0-1150De Brito0-1 Van den Meiracker
3306/05/2017Jong SpartaSpakenburg1-3150Vd Eijk0-1 N. Tol, 0-2 Lanting, 0-3 Hendriks,
1-3 De Winter
3306/05/2017KatwijkGVVV3-1800Thijs1-0 Van Weerdenburg, 2-0 Mengerink,
2-1 Van Eck, 3-1 Van Eck (e.d.)
3306/05/2017Kozakken BoysUNA3-0600Cantineau1-0 Habtemariam, 2-0 en 3-0 Lukoki
3306/05/2017TECJong AZ0-2400Vries0-1 Stengs, 0-2 Sadiroglu
3413/05/2017AFCExcelsior Maassluis3-1200Bos1-0 en 2-0 Biberoglu, 2-1 Kruithof,
3-1 Biberoglu (pen)
3413/05/2017FC LiendenKozakken Boys2-0550Dieperink1-0 Wiafe, 2-0 Loukili
3413/05/2017GVVVJong Sparta2-5600Bijl0-1 Soares Fonseca, 0-2 Felicia, 0-3 De Winter,
1-3 Tervoert, 1-4 Soares Fonseca,
2-4 Tervoert (pen), 2-5 De Winter
3413/05/2017Jong AZBarendrecht2-275Ruperti1-0 Sakirovski, 1-1 Salem, 1-2 Esajas, 2-2 Kunst
3413/05/2017Jong VitesseDe Treffers2-2250Veekamp0-1 Meeuwsen, 0-2 Keukens, 1-2 en 2-2 Osman
3413/05/2017Koninklijke HFCJong FC Twente0-1300Vd Elzen0-1 Schets
3413/05/2017SpakenburgKatwijk1-2900Bronsvoort0-1 en 0-2 Mengerink, 1-2 Pilon
3413/05/2017UNAHHC Hardenberg1-21.500Cairo0-1 Metaj, 1-1 Stottelaar, 1-2 Metaj; R: Görtz (HHC)
3413/05/2017VVSBTEC2-2650De Winter1-0 Tavilla, 2-0 Bekooij, 2-1 en 2-2 Balrak

Play-offs voor promotie/degradatie

1e ronde
17/05/2017DongenFC Lisse2-51.300De Winter1-0 Koenen, 2-0 Kools, 2-1 Stevens, 2-2 Fokkema,
2-3, 2-4 en 2-5 Van der Putten
17/05/2017Rijnsburgse BoysWestlandia1-21.400Ruperti0-1 Van Bochoven, 0-2 Bajic, 1-2 Serbony
17/05/2017HerculesSpakenburg2-11.700Puts1-0 Keizer, 2-0 Issarti, 2-1 Maynard
17/05/2017Harkemase BoysUNA0-1600Bronsvoort0-1 Tielemans
20/05/2017FC LisseDongen2-1500Vd Elzen0-1 Van Bree, 1-1 Van der Putten, 2-1 Rauws (e.d.)
20/05/2017WestlandiaRijnsburgse Boys1-51.500Serik0-1 en 0-2 Tillema, 0-3 en 0-4 Serbony, 1-4 De Bruijn, 1-5 Tillema
20/05/2017SpakenburgHercules4-21.900Bijl1-0 Lanting, 1-1 Reynaers (pen), 2-1 Mulder (e.d.), 3-1 Pilon,
3-2 Stokkers, 4-2 Dua
20/05/2017UNAHarkemase Boys1-3600Ruperti0-1 Schokker, 1-1 Tieben, 1-2 Streutker, 1-3 Uuldriks; R: Tieben (UNA)
2e ronde
23/05/2017Rijnsburgse BoysSpakenburg2-12.200De Brito0-1 Maynard, 1-1 en 2-1 Jongeneelen
23/05/2017FC LisseHarkemase Boys1-2750Puts0-1 Bouius, 1-1 Van der Putten (pen), 1-2 Schokker (pen)
27/05/2017SpakenburgRijnsburgse Boys2-33.200Cairo0-1 Tillema, 1-1 Ties, 2-1 Buijtenhuis, 2-2 en 2-3 Jongeneelen
27/05/2017Harkemase BoysFC Lisse1-41.200Bijl0-1 Stevens, 0-2 Van der Putten, 1-2 Schotanus, 1-3 Önal,
1-4 Van der Putten

Rijnsburgse Boys en FC Lisse promoveren, Spakenburg en UNA degraderen

Topscorers

1Tommy BekooyVVSB19
2Danny van den MeirackerSpakenburg/FC Lienden18
3Robert MutzersDe Treffers 17
4Abderrahim LoukiliFC Lienden16
Wesley MeeuwsenDe Treffers 16
Niek van BoekelUNA 16
7Raily IgnacioKozakken Boys15
8Carlos OpokuKoninklijke HFC14
Mart van de GevelUNA 14
10Lovette FeliciaJong Sparta13
Olivier PilonSpakenburg13

Tweede Divisie 1970-1971

Uitslagenmatrix

AGOBARDREEDOEINFORGOOHERLIMNOAPECRBCRCHRODVOLVVVZFC
AGOVV*0 - 10 - 02 - 11 - 00 - 01 - 21 - 02 - 21 - 11 - 32 - 03 - 00 - 10 - 11 - 12 - 2
Baronie1 - 4*1 - 01 - 11 - 11 - 12 - 20 - 13 - 02 - 11 - 11 - 11 - 10 - 03 - 23 - 10 - 1
SC Drente1 - 20 - 4*1 - 20 - 00 - 23 - 10 - 23 - 02 - 22 - 01 - 10 - 20 - 00 - 30 - 21 - 2
EDO0 - 22 - 01 - 0*0 - 02 - 41 - 10 - 40 - 01 - 31 - 13 - 01 - 11 - 00 - 20 - 32 - 3
Eindhoven1 - 15 - 12 - 11 - 0*3 - 04 - 33 - 01 - 00 - 03 - 21 - 11 - 12 - 00 - 12 - 01 - 1
Fortuna Vlaardingen0 - 22 - 13 - 22 - 10 - 0*3 - 01 - 21 - 03 - 00 - 22 - 02 - 01 - 11 - 03 - 30 - 0
SC Gooiland2 - 03 - 00 - 00 - 10 - 32 - 0*1 - 10 - 03 - 30 - 02 - 11 - 02 - 01 - 22 - 30 - 0
Hermes DVS2 - 04 - 13 - 03 - 00 - 12 - 00 - 2*3 - 12 - 01 - 05 - 03 - 11 - 11 - 14 - 12 - 1
Limburgia3 - 05 - 13 - 22 - 00 - 22 - 00 - 32 - 0*0 - 22 - 20 - 00 - 00 - 02 - 21 - 02 - 2
NOAD1 - 11 - 12 - 03 - 01 - 22 - 10 - 13 - 11 - 0*1 - 15 - 00 - 20 - 31 - 21 - 02 - 1
PEC5 - 04 - 12 - 05 - 21 - 04 - 17 - 11 - 14 - 01 - 0*1 - 12 - 12 - 23 - 31 - 23 - 1
RBC2 - 04 - 23 - 12 - 20 - 11 - 21 - 10 - 01 - 12 - 21 - 2*2 - 10 - 02 - 43 - 20 - 0
RCH4 - 01 - 13 - 23 - 10 - 02 - 20 - 33 - 11 - 11 - 11 - 26 - 1*0 - 01 - 20 - 23 - 1
Roda JC1 - 43 - 23 - 01 - 01 - 01 - 02 - 00 - 00 - 02 - 21 - 11 - 00 - 0*3 - 11 - 02 - 1
De Volewijckers3 - 02 - 11 - 12 - 00 - 22 - 04 - 12 - 01 - 14 - 02 - 24 - 10 - 04 - 1*5 - 12 - 1
FC VVV0 - 11 - 01 - 13 - 11 - 10 - 21 - 11 - 20 - 00 - 01 - 22 - 14 - 31 - 10 - 1*2 - 1
ZFC0 - 11 - 02 - 24 - 11 - 24 - 00 - 01 - 02 - 13 - 32 - 30 - 00 - 02 - 21 - 01 - 3*

Eindstand

1De Volewijckers * ♦322075476531342.018
2PEC321711445703634
3Eindhoven3217114454519262.584
4Hermes DVS ¹321769405129221.122
5Roda JC321215539342772.311
6SC Gooiland ¹32111110334143-2995
7Fortuna Vlaardingen3213712333942-31.783
8NOAD ¹3210121032444311.488
9AGOVV ¹3212812323541-61.733
10ZFC ¹32912113042420955
11FC VVV3211813304246-42.129
12RCH ¹328131129424021.716
13Limburgia ¹3271411283139-81.515
14Baronie ¹3271015243856-18837
15RBC ¹3251314233257-251.680
16EDO ¹326719192859-31497
17SC Drente ¹323920152655-29901

¹ Teruggezet naar de amateurs

Na dit seizoen werd de Tweede Divisie opgeheven. De KNVB vond dat er nog altijd teveel profclubs waren. met als gevolg dat er een sanering werd doorgevoerd. De beslissing of een club verder mocht in de profvoetbal of diende te verdwijnen uit het betaald voetbal werd gemaakt op basis van het aantal toeschouwers (gewogen gemiddelde over de afgelopen vijf seizoenen). De elf clubs met het laagste gemiddelde moesten wijken.

Tweede Divisie 1969-1970

Uitslagenmatrix

AGOBARDREEDOEINGOOHEEHERLIMNOAPECRBCRODVELVVVWAGZFC
AGOVV*1 - 01 - 02 - 02 - 22 - 21 - 00 - 20 - 10 - 42 - 20 - 20 - 10 - 12 - 20 - 11 - 3
Baronie3 - 0*1 - 03 - 12 - 33 - 01 - 10 - 03 - 24 - 22 - 10 - 00 - 20 - 22 - 11 - 10 - 1
SC Drente1 - 10 - 1*0 - 21 - 01 - 20 - 12 - 12 - 11 - 30 - 20 - 01 - 20 - 22 - 31 - 34 - 2
EDO1 - 00 - 01 - 2*0 - 11 - 11 - 31 - 20 - 31 - 51 - 21 - 22 - 10 - 20 - 01 - 10 - 2
Eindhoven2 - 02 - 02 - 01 - 0*2 - 21 - 12 - 10 - 15 - 01 - 11 - 22 - 12 - 23 - 02 - 21 - 1
SC Gooiland1 - 32 - 01 - 31 - 10 - 1*1 - 10 - 11 - 30 - 01 - 12 - 12 - 21 - 13 - 00 - 43 - 0
Heerenveen2 - 03 - 14 - 12 - 12 - 01 - 1*2 - 02 - 04 - 11 - 01 - 01 - 05 - 02 - 12 - 12 - 0
Hermes DVS1 - 21 - 13 - 11 - 01 - 15 - 23 - 2*7 - 02 - 13 - 30 - 12 - 12 - 22 - 01 - 12 - 2
Limburgia2 - 22 - 41 - 02 - 21 - 13 - 11 - 11 - 0*3 - 02 - 12 - 03 - 01 - 25 - 41 - 12 - 2
NOAD0 - 10 - 02 - 03 - 01 - 11 - 23 - 31 - 42 - 1*0 - 10 - 11 - 10 - 33 - 01 - 20 - 0
PEC3 - 01 - 01 - 03 - 21 - 35 - 02 - 20 - 05 - 13 - 2*1 - 14 - 15 - 03 - 11 - 42 - 0
RBC1 - 00 - 12 - 07 - 00 - 40 - 01 - 11 - 13 - 11 - 10 - 0*3 - 02 - 11 - 01 - 01 - 0
Roda JC4 - 14 - 02 - 31 - 11 - 11 - 01 - 01 - 00 - 22 - 21 - 21 - 0*2 - 01 - 02 - 02 - 0
Velox2 - 12 - 20 - 11 - 03 - 01 - 11 - 02 - 00 - 01 - 03 - 03 - 00 - 0*4 - 01 - 03 - 0
FC VVV1 - 12 - 21 - 12 - 00 - 01 - 40 - 40 - 20 - 11 - 21 - 01 - 11 - 10 - 1*3 - 11 - 0
Wageningen8 - 02 - 21 - 04 - 10 - 22 - 02 - 10 - 25 - 13 - 02 - 07 - 01 - 01 - 05 - 1*3 - 1
ZFC2 - 02 - 21 - 22 - 20 - 01 - 00 - 31 - 10 - 01 - 21 - 14 - 41 - 20 - 02 - 10 - 2*

Eindstand

1Heerenveen * ♦3219854660262.30
2Wageningen3219674470292.41
3Velox
3218864446261.76
4Eindhoven
32141354149291.68
5PEC
3215983957381.50
6Hermes DVS
32141083853341.55
7RBC
32141083839341.14
8Limburgia
32148103650510.98
9Roda JC
32147113541361.13
10Baronie
321111103341411.00
11NOAD
3298152643520.82
12SC Gooiland
32712132637520.71
13ZFC
32612142432490.65
14SC Drente
3293202130500.60
15AGOVV
3277182126570.45
16FC VVV
3258191829610.47
17EDO
3238211424620.38

Tweede Divisie 1968-1969

Uitslagemmatrix

AGOBARDREEDOEXCFORGOOGRAHERHEELIMNOAPECRODVELVVVZFCZWO
AGOVV*2 - 11 - 52 - 11 - 40 - 22 - 33 - 01 - 32 - 02 - 02 - 01 - 22 - 12 - 24 - 20 - 20 - 2
Baronie3 - 1*1 - 13 - 10 - 12 - 27 - 00 - 62 - 11 - 01 - 14 - 13 - 20 - 10 - 01 - 01 - 23 - 0
SC Drente6 - 22 - 4*6 - 00 - 10 - 21 - 00 - 31 - 12 - 02 - 23 - 13 - 22 - 47 - 23 - 12 - 10 - 1
EDO3 - 12 - 03 - 1*1 - 10 - 00 - 01 - 10 - 01 - 31 - 12 - 24 - 24 - 01 - 20 - 12 - 13 - 0
Excelsior4 - 21 - 02 - 13 - 0*0 - 01 - 01 - 12 - 11 - 11 - 11 - 12 - 00 - 14 - 00 - 04 - 13 - 0
Fortuna Vlaardingen3 - 03 - 13 - 02 - 11 - 1*4 - 40 - 01 - 12 - 02 - 04 - 01 - 11 - 02 - 02 - 01 - 10 - 0
SC Gooiland0 - 14 - 02 - 03 - 00 - 01 - 0*0 - 23 - 13 - 22 - 02 - 22 - 00 - 01 - 12 - 00 - 01 - 1
De Graafschap6 - 14 - 04 - 21 - 01 - 21 - 14 - 0*2 - 02 - 01 - 13 - 15 - 22 - 00 - 04 - 02 - 04 - 1
Hermes DVS0 - 05 - 31 - 02 - 31 - 31 - 33 - 01 - 1*0 - 30 - 20 - 36 - 13 - 11 - 22 - 21 - 31 - 1
Heerenveen1 - 00 - 00 - 05 - 11 - 21 - 02 - 20 - 04 - 1*1 - 04 - 02 - 03 - 22 - 14 - 11 - 11 - 3
Limburgia6 - 11 - 23 - 22 - 01 - 23 - 01 - 13 - 11 - 02 - 2*1 - 04 - 31 - 41 - 10 - 02 - 03 - 2
NOAD3 - 01 - 31 - 41 - 12 - 40 - 12 - 01 - 24 - 42 - 02 - 0*3 - 04 - 03 - 10 - 02 - 12 - 0
PEC5 - 02 - 30 - 10 - 41 - 14 - 22 - 20 - 52 - 10 - 00 - 31 - 0*1 - 51 - 22 - 03 - 21 - 1
Roda JC5 - 22 - 43 - 10 - 11 - 02 - 41 - 02 - 03 - 02 - 12 - 21 - 02 - 1*2 - 16 - 26 - 06 - 2
Velox1 - 33 - 14 - 02 - 02 - 01 - 11 - 21 - 31 - 21 - 11 - 00 - 05 - 13 - 2*8 - 02 - 10 - 2
FC VVV4 - 12 - 13 - 21 - 03 - 12 - 22 - 01 - 31 - 01 - 10 - 12 - 25 - 31 - 21 - 1*0 - 00 - 3
ZFC3 - 12 - 01 - 01 - 22 - 10 - 01 - 21 - 10 - 01 - 03 - 06 - 22 - 13 - 10 - 04 - 1*1 - 1
Zwolsche Boys1 - 13 - 01 - 21 - 00 - 31 - 01 - 13 - 21 - 31 - 02 - 12 - 00 - 13 - 55 - 04 - 11 - 0*

Eindstand

1De Graafschap * ♦3420954977292.65
2Excelsior34191054857282.03
3Fortuna Vlaardingen
34151454452291.79
4Roda JC
34202124275541.38
5Zwolsche Boys
34157123750491.02
6Limburgia
341310113650441.13
7SC Gooiland
341212103643450.95
8ZFC
34139123547431.09
9Heerenveen
341210123446381.21
10Velox
341210123452521.00
11Baronie
34145153355590.93
12SC Drente
34134173062601.03
13EDO
34118153043510.84
14NOAD
34108162848590.81
15FC VVV
3499162740690.57
16Hermes DVS
3489172547600.78
17AGOVV
34103212344840.52
18PEC
3485212147820.57

Tweede Divisie 1967-1968

Uitslagenmatrix

AGOBARDREEDOEXCFORGOOGRAHEEHELHERHILLIMNOAPECRODVEEWAGZFCZWO
AGOVV*1 - 22 - 12 - 10 - 12 - 20 - 30 - 00 - 21 - 12 - 04 - 20 - 24 - 10 - 31 - 11 - 00 - 11 - 13 - 0
Baronie11 - 1*4 - 13 - 12 - 15 - 23 - 32 - 13 - 60 - 21 - 14 - 12 - 21 - 20 - 05 - 00 - 16 - 41 - 22 - 0
SC Drente0 - 11 - 1*2 - 20 - 01 - 11 - 01 - 23 - 44 - 11 - 24 - 01 - 14 - 01 - 12 - 01 - 22 - 11 - 03 - 0
EDO1 - 12 - 13 - 2*1 - 30 - 31 - 00 - 11 - 01 - 11 - 03 - 02 - 13 - 22 - 20 - 02 - 30 - 00 - 05 - 0
Excelsior0 - 11 - 02 - 10 - 0*0 - 12 - 30 - 21 - 10 - 01 - 13 - 01 - 01 - 10 - 12 - 32 - 02 - 22 - 10 - 2
Fortuna (Vl.)2 - 11 - 36 - 13 - 21 - 1*1 - 22 - 03 - 11 - 02 - 12 - 12 - 10 - 03 - 00 - 00 - 00 - 23 - 13 - 1
SC Gooiland0 - 03 - 30 - 00 - 01 - 01 - 2*1 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 01 - 11 - 13 - 02 - 20 - 20 - 13 - 1
De Graafschap0 - 31 - 07 - 01 - 24 - 22 - 13 - 1*2 - 21 - 03 - 11 - 13 - 12 - 32 - 23 - 41 - 11 - 21 - 03 - 1
Heerenveen3 - 01 - 12 - 20 - 12 - 22 - 24 - 52 - 4*1 - 10 - 05 - 01 - 13 - 02 - 00 - 15 - 11 - 01 - 21 - 0
Helmond Sport6 - 02 - 04 - 11 - 04 - 14 - 10 - 11 - 03 - 1*0 - 04 - 01 - 00 - 01 - 02 - 02 - 11 - 12 - 06 - 0
Hermes DVS2 - 01 - 12 - 03 - 32 - 12 - 11 - 11 - 14 - 31 - 1*5 - 10 - 02 - 21 - 02 - 40 - 10 - 11 - 02 - 0
FC Hilversum4 - 00 - 40 - 20 - 01 - 31 - 20 - 20 - 31 - 01 - 11 - 2*2 - 20 - 34 - 10 - 20 - 00 - 30 - 00 - 1
Limburgia0 - 03 - 12 - 12 - 21 - 12 - 11 - 14 - 05 - 20 - 01 - 13 - 0*3 - 25 - 02 - 20 - 13 - 21 - 37 - 2
NOAD1 - 11 - 30 - 32 - 10 - 20 - 13 - 01 - 21 - 11 - 01 - 42 - 13 - 3*5 - 11 - 11 - 03 - 11 - 00 - 1
PEC2 - 13 - 04 - 10 - 12 - 22 - 11 - 30 - 21 - 00 - 05 - 33 - 33 - 20 - 3*5 - 01 - 21 - 34 - 21 - 1
Roda JC2 - 13 - 23 - 01 - 12 - 02 - 04 - 11 - 02 - 02 - 12 - 12 - 32 - 12 - 04 - 1*3 - 02 - 20 - 12 - 2
Veendam3 - 05 - 14 - 20 - 02 - 10 - 13 - 00 - 22 - 10 - 24 - 24 - 01 - 12 - 03 - 13 - 1*2 - 10 - 01 - 1
Wageningen3 - 15 - 15 - 22 - 01 - 02 - 31 - 14 - 12 - 01 - 13 - 02 - 12 - 13 - 22 - 23 - 11 - 1*0 - 02 - 0
ZFC1 - 11 - 10 - 01 - 11 - 20 - 20 - 10 - 02 - 21 - 01 - 13 - 11 - 01 - 12 - 13 - 10 - 31 - 2*4 - 1
Zwolsche Boys1 - 40 - 10 - 20 - 02 - 10 - 21 - 10 - 00 - 00 - 10 - 02 - 02 - 03 - 40 - 20 - 31 - 52 - 11 - 1*

Eindstand

1Wageningen * ♦3821985175451.66
2Helmond Sport + ♦38181374959252.36
3Veendam + ♦3820994963401.57
4Fortuna Vlaardingen + 38217104964461.39
5Roda JC
38208104865541.20
6De Graafschap
38188124462471.31
7SC Gooiland
38131694252471.10
8EDO
381216104046431.06
9Baronie
38159143981661.22
10Hermes DVS
381215113953511.03
11Limburgia
381114133664541.18
12ZFC
381114133638410.92
13NOAD
381310153654610.88
14PEC
381210163457680.83
15Heerenveen
381013153363601.05
16Excelsior
381111163344490.89
17AGOVV
381110173241660.62
18SC Drente
38119183155690.79
19Zwolsche Boys
3879222329760.38
20FC Hilversum ¹
3848261630870.34

¹ FC Hilversum keert vrijwillig terug naar de amateurs

Beslissingswedstrijden voor promotie:
Fortuna Vlaardingen – Helmond Sport 0-1
Helmond Sport – Veendam 5-1
Veendam – Fortuna Vlaardingen 2-1

Helmond Sport en Veendam promoveren naar de Eerste Divisie

Tweede Divisie 1966-1967

Uitslagenmatrix

AGOBAREDOEXCFORGOOHAAHEEHELHERHILHVCLIMNOAPECRODTUBVEEVVVWAGWILZFCZWO
AGOVV*0 - 64 - 21 - 02 - 32 - 10 - 02 - 31 - 17 - 03 - 10 - 10 - 20 - 10 - 22 - 02 - 21 - 33 - 21 - 11 - 30 - 23 - 2
Baronie3 - 1*4 - 23 - 11 - 12 - 20 - 11 - 02 - 10 - 24 - 31 - 10 - 08 - 11 - 22 - 13 - 04 - 01 - 00 - 12 - 00 - 04 - 2
EDO0 - 21 - 1*1 - 00 - 10 - 01 - 31 - 10 - 01 - 00 - 02 - 21 - 31 - 20 - 30 - 13 - 04 - 00 - 02 - 02 - 12 - 29 - 0
Excelsior0 - 24 - 12 - 1*1 - 12 - 11 - 14 - 11 - 13 - 22 - 13 - 00 - 01 - 04 - 31 - 12 - 14 - 11 - 11 - 01 - 11 - 03 - 1
Fortuna Vl.3 - 13 - 11 - 03 - 1*0 - 02 - 24 - 01 - 10 - 11 - 01 - 10 - 14 - 03 - 01 - 12 - 03 - 11 - 10 - 04 - 24 - 04 - 0
SC Gooiland2 - 11 - 22 - 00 - 10 - 0*1 - 21 - 01 - 12 - 20 - 00 - 05 - 02 - 33 - 01 - 00 - 01 - 10 - 21 - 00 - 01 - 14 - 2
Haarlem1 - 03 - 04 - 01 - 22 - 02 - 2*4 - 02 - 42 - 02 - 02 - 00 - 15 - 13 - 04 - 14 - 10 - 10 - 01 - 05 - 12 - 04 - 1
Heerenveen1 - 00 - 32 - 42 - 30 - 12 - 21 - 0*2 - 02 - 11 - 00 - 12 - 20 - 13 - 41 - 11 - 10 - 20 - 32 - 12 - 20 - 22 - 1
Helmondia '554 - 13 - 11 - 22 - 00 - 10 - 02 - 45 - 0*1 - 00 - 10 - 01 - 11 - 21 - 11 - 06 - 10 - 00 - 01 - 11 - 24 - 02 - 1
Hermes DVS6 - 13 - 02 - 34 - 13 - 00 - 02 - 20 - 11 - 0*2 - 21 - 11 - 11 - 22 - 14 - 12 - 10 - 32 - 30 - 02 - 21 - 07 - 1
FC Hilversum1 - 03 - 13 - 12 - 11 - 02 - 11 - 02 - 01 - 22 - 0*1 - 20 - 11 - 12 - 40 - 30 - 41 - 30 - 20 - 13 - 10 - 25 - 0
HVC4 - 11 - 22 - 11 - 03 - 13 - 02 - 01 - 15 - 02 - 14 - 0*1 - 02 - 23 - 20 - 05 - 10 - 20 - 02 - 22 - 32 - 02 - 0
Limburgia1 - 20 - 13 - 21 - 30 - 00 - 01 - 14 - 11 - 10 - 03 - 02 - 1*1 - 02 - 33 - 33 - 12 - 11 - 22 - 16 - 11 - 02 - 1
NOAD3 - 10 - 11 - 00 - 51 - 00 - 10 - 35 - 14 - 00 - 00 - 23 - 12 - 2*0 - 11 - 04 - 10 - 11 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1
PEC3 - 16 - 03 - 22 - 02 - 22 - 11 - 41 - 21 - 30 - 21 - 10 - 31 - 01 - 0*2 - 13 - 21 - 11 - 15 - 24 - 01 - 33 - 1
Roda JC4 - 15 - 03 - 01 - 13 - 11 - 11 - 11 - 04 - 01 - 02 - 00 - 00 - 01 - 12 - 1*3 - 21 - 12 - 22 - 21 - 02 - 04 - 1
Tubantia1 - 03 - 12 - 10 - 40 - 32 - 01 - 42 - 50 - 23 - 23 - 12 - 22 - 20 - 40 - 30 - 3*0 - 11 - 21 - 34 - 10 - 22 - 1
Veendam2 - 13 - 12 - 01 - 01 - 12 - 00 - 15 - 03 - 13 - 01 - 01 - 04 - 21 - 12 - 20 - 22 - 1*0 - 02 - 41 - 13 - 23 - 0
FC VVV2 - 02 - 03 - 03 - 20 - 05 - 01 - 45 - 01 - 04 - 23 - 02 - 21 - 32 - 20 - 10 - 25 - 03 - 2*1 - 11 - 02 - 15 - 1
Wageningen2 - 10 - 04 - 13 - 10 - 02 - 01 - 02 - 11 - 02 - 04 - 01 - 21 - 00 - 42 - 10 - 24 - 01 - 02 - 0*3 - 31 - 15 - 0
Wilhelmina1 - 30 - 42 - 10 - 11 - 12 - 00 - 34 - 00 - 03 - 14 - 13 - 72 - 12 - 20 - 11 - 23 - 11 - 11 - 40 - 2*2 - 28 - 1
ZFC2 - 11 - 03 - 00 - 01 - 31 - 01 - 12 - 11 - 01 - 12 - 01 - 21 - 20 - 23 - 20 - 25 - 20 - 20 - 02 - 10 - 0*2 - 0
Zwolsche Boys0 - 20 - 40 - 21 - 01 - 10 - 21 - 41 - 31 - 20 - 00 - 10 - 31 - 11 - 30 - 10 - 10 - 31 - 31 - 20 - 31 - 10 - 2*

Eindstand

1Haarlem * ♦4427986394362.61
2FC VVV44221575979411.92
3HVC + ♦44221485879451.75
4Roda JC +44221485872391.84
5Veendam +442410105872481.50
6Fortuna Vlaardingen
44191785566371.78
7Wageningen
442111125367461.45
8PEC
44236155282681.20
9Excelsior
44219145169531.30
10Limburgia
441815115164511.25
11NOAD
44219145166591.11
12Baronie
44217164976641.18
13ZFC
441710174451520.98
14Helmondia'55
441414164256531.05
15Hermes DVS
441312193863650.96
16SC Gooiland
441018163842500.84
17Wilhelmina
441213193767850.79
18FC Hilversum
44145253345720.62
19Heerenveen
44127253147920.51
20EDO
44118253056750.74
21AGOVV
44134273058840.69
22Tubantia ¹441052925541090.49
23Zwolsche Boys
4414396281290.21

¹ Tubantia keert vrijwillig terug naar de amateurs

Nacompetitie voor promotie:
HVC – Veendam 1-1
Roda JC – HVC 0-4
Veendam – Roda JC 2-0

HVC promoveert

Tweede Divisie B 1965-1966

Uitslagenmatrix

BARDENDFCEDOEXCFORHAAHELHERLIMNOARCHRODSVVWIL
Baronie*2 - 20 - 16 - 02 - 02 - 10 - 13 - 35 - 02 - 20 - 11 - 03 - 20 - 12 - 0
FC Den Bosch/BVV2 - 1*1 - 15 - 00 - 02 - 23 - 16 - 02 - 05 - 11 - 10 - 02 - 12 - 02 - 0
DFC3 - 30 - 0*7 - 01 - 31 - 05 - 11 - 35 - 11 - 02 - 00 - 23 - 15 - 40 - 0
EDO3 - 12 - 42 - 7*1 - 12 - 11 - 02 - 32 - 43 - 22 - 20 - 01 - 12 - 40 - 0
Excelsior2 - 22 - 12 - 21 - 3*3 - 32 - 47 - 13 - 02 - 12 - 11 - 22 - 32 - 30 - 2
Fortuna Vlaardingen3 - 20 - 00 - 24 - 13 - 0*1 - 12 - 02 - 01 - 11 - 23 - 20 - 22 - 11 - 1
Haarlem0 - 11 - 31 - 43 - 21 - 23 - 2*4 - 26 - 10 - 06 - 13 - 31 - 11 - 13 - 1
Helmondia '550 - 10 - 33 - 36 - 11 - 03 - 12 - 1*4 - 25 - 21 - 42 - 30 - 40 - 13 - 2
Hermes DVS1 - 11 - 20 - 14 - 21 - 20 - 00 - 03 - 4*1 - 22 - 10 - 01 - 20 - 12 - 0
Limburgia0 - 32 - 33 - 10 - 23 - 11 - 03 - 23 - 01 - 1*2 - 63 - 21 - 11 - 13 - 1
NOAD1 - 61 - 11 - 25 - 10 - 04 - 21 - 12 - 03 - 31 - 1*0 - 21 - 21 - 32 - 2
RCH4 - 32 - 22 - 04 - 40 - 03 - 02 - 13 - 03 - 23 - 11 - 1*3 - 01 - 22 - 2
Roda JC0 - 12 - 21 - 14 - 00 - 00 - 04 - 03 - 01 - 20 - 02 - 11 - 1*2 - 06 - 1
SVV3 - 21 - 13 - 04 - 03 - 27 - 00 - 13 - 12 - 42 - 32 - 03 - 00 - 0*3 - 2
Wilhelmina1 - 41 - 14 - 42 - 22 - 22 - 12 - 34 - 21 - 41 - 14 - 11 - 11 - 22 - 5*

Eindstand

1FC Den Bosch/BVV * ♦28141314158252.32
2SVV
2817473863371.70
3DFC2814863663411.53
4RCH28121153551361.41
5Roda JC
28121063448281.71
6Baronie
2813693259371.59
7Haarlem
28107112750501.00
8Limburgia
2899102743510.84
9Excelsior
2889112544460.95
10NOAD
2879122345540.83
11Fortuna Vlaardingen
2878132236480.75
12Helmondia'55
28102162249740.66
13Hermes DVS
2876152040580.68
14Wilhelmina
28411131942620.67
15EDO
2867151941850.48

De Tweede Divisie wordt na dit seizoen samengevoegd tot één afdeling. Tegelijkertijd worden de Eredivisie en Eerste Divisie uitgebreid van 16 naar 18, respectievelijk 20 clubs. daardoor promoveren de hoogst geëindigde vier clubs van beide Tweede Divisies.