Categoriearchief: Tweede Divisie

Tweede Divisie B 1965-1966

Uitslagenmatrix

BARDENDFCEDOEXCFORHAAHELHERLIMNOARCHRODSVVWIL
Baronie*2 - 20 - 16 - 02 - 02 - 10 - 13 - 35 - 02 - 20 - 11 - 03 - 20 - 12 - 0
FC Den Bosch/BVV2 - 1*1 - 15 - 00 - 02 - 23 - 16 - 02 - 05 - 11 - 10 - 02 - 12 - 02 - 0
DFC3 - 30 - 0*7 - 01 - 31 - 05 - 11 - 35 - 11 - 02 - 00 - 23 - 15 - 40 - 0
EDO3 - 12 - 42 - 7*1 - 12 - 11 - 02 - 32 - 43 - 22 - 20 - 01 - 12 - 40 - 0
Excelsior2 - 22 - 12 - 21 - 3*3 - 32 - 47 - 13 - 02 - 12 - 11 - 22 - 32 - 30 - 2
Fortuna Vlaardingen3 - 20 - 00 - 24 - 13 - 0*1 - 12 - 02 - 01 - 11 - 23 - 20 - 22 - 11 - 1
Haarlem0 - 11 - 31 - 43 - 21 - 23 - 2*4 - 26 - 10 - 06 - 13 - 31 - 11 - 13 - 1
Helmondia '550 - 10 - 33 - 36 - 11 - 03 - 12 - 1*4 - 25 - 21 - 42 - 30 - 40 - 13 - 2
Hermes DVS1 - 11 - 20 - 14 - 21 - 20 - 00 - 03 - 4*1 - 22 - 10 - 01 - 20 - 12 - 0
Limburgia0 - 32 - 33 - 10 - 23 - 11 - 03 - 23 - 01 - 1*2 - 63 - 21 - 11 - 13 - 1
NOAD1 - 61 - 11 - 25 - 10 - 04 - 21 - 12 - 03 - 31 - 1*0 - 21 - 21 - 32 - 2
RCH4 - 32 - 22 - 04 - 40 - 03 - 02 - 13 - 03 - 23 - 11 - 1*3 - 01 - 22 - 2
Roda JC0 - 12 - 21 - 14 - 00 - 00 - 04 - 03 - 01 - 20 - 02 - 11 - 1*2 - 06 - 1
SVV3 - 21 - 13 - 04 - 03 - 27 - 00 - 13 - 12 - 42 - 32 - 03 - 00 - 0*3 - 2
Wilhelmina1 - 41 - 14 - 42 - 22 - 22 - 12 - 34 - 21 - 41 - 14 - 11 - 11 - 22 - 5*

Eindstand

1FC Den Bosch/BVV * ♦28141314158252.32
2SVV
2817473863371.70
3DFC2814863663411.53
4RCH28121153551361.41
5Roda JC
28121063448281.71
6Baronie
2813693259371.59
7Haarlem
28107112750501.00
8Limburgia
2899102743510.84
9Excelsior
2889112544460.95
10NOAD
2879122345540.83
11Fortuna Vlaardingen
2878132236480.75
12Helmondia'55
28102162249740.66
13Hermes DVS
2876152040580.68
14Wilhelmina
28411131942620.67
15EDO
2867151941850.48

De Tweede Divisie wordt na dit seizoen samengevoegd tot één afdeling. Tegelijkertijd worden de Eredivisie en Eerste Divisie uitgebreid van 16 naar 18, respectievelijk 20 clubs. daardoor promoveren de hoogst geëindigde vier clubs van beide Tweede Divisies.

Tweede Divisie A 1965-1966

Uitslagenmatrix

AGOGOOGRAHEEHILHVCPECTUBVEEVITWAGZAAZFCZWAZWO
AGOVV*3 - 10 - 54 - 01 - 10 - 13 - 20 - 22 - 10 - 22 - 30 - 22 - 12 - 35 - 0
SC Gooiland4 - 1*0 - 15 - 11 - 11 - 11 - 11 - 12 - 20 - 20 - 11 - 10 - 43 - 30 - 2
De Graafschap1 - 04 - 1*4 - 22 - 02 - 23 - 14 - 01 - 10 - 29 - 03 - 04 - 05 - 12 - 0
Heerenveen5 - 11 - 01 - 1*2 - 00 - 22 - 15 - 21 - 31 - 10 - 01 - 32 - 51 - 14 - 2
FC Hilversum0 - 22 - 20 - 43 - 1*2 - 00 - 21 - 00 - 52 - 30 - 00 - 00 - 11 - 13 - 0
HVC3 - 10 - 01 - 20 - 02 - 1*0 - 21 - 02 - 02 - 31 - 11 - 12 - 13 - 12 - 0
PEC1 - 16 - 20 - 10 - 03 - 21 - 1*0 - 03 - 12 - 61 - 01 - 22 - 10 - 02 - 0
Tubantia2 - 12 - 02 - 93 - 11 - 11 - 11 - 5*2 - 10 - 11 - 20 - 03 - 24 - 21 - 1
Veendam4 - 01 - 12 - 22 - 41 - 11 - 42 - 14 - 2*2 - 24 - 12 - 12 - 11 - 11 - 0
Vitesse1 - 05 - 11 - 05 - 13 - 22 - 21 - 06 - 13 - 2*5 - 02 - 22 - 02 - 13 - 2
Wageningen2 - 23 - 42 - 02 - 14 - 01 - 11 - 05 - 10 - 20 - 6*1 - 13 - 22 - 210 - 2
FC Zaanstreek1 - 01 - 11 - 12 - 12 - 05 - 12 - 03 - 13 - 11 - 24 - 2*0 - 04 - 10 - 2
ZFC3 - 32 - 10 - 11 - 30 - 10 - 30 - 22 - 40 - 13 - 22 - 10 - 1*0 - 21 - 1
Zwartemeer2 - 11 - 12 - 04 - 02 - 22 - 12 - 01 - 02 - 02 - 02 - 10 - 05 - 0*5 - 1
Zwolsche Boys0 - 11 - 00 - 31 - 22 - 11 - 30 - 11 - 10 - 01 - 21 - 10 - 01 - 31 - 3*

Eindstand

1Vitesse * ♦2822424875302.50
2De Graafschap
2819544374223.36
3FC Zaanstreek
28131143743251.72
4Zwartemeer
2814953754361.50
5HVC
28121063443321.34
6Veendam
2811893049421.16
7PEC
28116112840351.14
8Wageningen
28108102849560.87
9Heerenveen
2896132443580.74
10Tubantia 2887132338610.62
11AGOVV
2884162038530.71
12FC Hilversum
2859141927470.57
13SC Gooiland
28312131834540.62
14ZFC
2873181735540.64
15Zwolsche Boys
2846181423600.38

De Tweede Divisie wordt na dit seizoen samengevoegd tot één afdeling. Tegelijkertijd worden de Eredivisie en Eerste Divisie uitgebreid van 16 naar 18, respectievelijk 20 clubs. daardoor promoveren de hoogst geëindigde vier clubs van beide Tweede Divisies.

Tweede Divisie B 1964-1965

Uitslagenmatrix

BARBVVDFCFORGOOHELHERHVCLIMLONNOARODSVVWILXER
Baronie*2 - 03 - 62 - 03 - 00 - 02 - 43 - 12 - 10 - 11 - 13 - 24 - 03 - 34 - 1
BVV2 - 1*3 - 31 - 12 - 13 - 02 - 12 - 12 - 23 - 01 - 00 - 02 - 10 - 10 - 4
DFC0 - 03 - 0*7 - 15 - 11 - 21 - 12 - 11 - 05 - 14 - 01 - 13 - 05 - 11 - 0
Fortuna Vlaardingen1 - 11 - 00 - 1*3 - 01 - 21 - 02 - 22 - 41 - 33 - 41 - 15 - 15 - 12 - 3
t Gooi0 - 10 - 11 - 01 - 2*1 - 21 - 14 - 01 - 42 - 20 - 10 - 21 - 21 - 10 - 1
Helmondia '553 - 32 - 01 - 21 - 53 - 0*3 - 22 - 23 - 24 - 03 - 14 - 12 - 12 - 12 - 1
Hermes DVS1 - 13 - 11 - 22 - 00 - 10 - 2*3 - 14 - 13 - 20 - 11 - 00 - 32 - 40 - 2
HVC0 - 20 - 20 - 22 - 32 - 11 - 21 - 2*3 - 01 - 10 - 22 - 30 - 12 - 41 - 2
Limburgia2 - 01 - 00 - 02 - 03 - 23 - 32 - 14 - 1*2 - 12 - 11 - 10 - 20 - 11 - 2
LONGA3 - 30 - 01 - 32 - 30 - 22 - 42 - 21 - 32 - 2*1 - 10 - 61 - 24 - 21 - 3
NOAD1 - 11 - 23 - 55 - 20 - 01 - 21 - 01 - 30 - 14 - 0*0 - 22 - 22 - 11 - 7
Roda JC3 - 25 - 10 - 20 - 05 - 36 - 33 - 02 - 43 - 02 - 02 - 0*1 - 12 - 11 - 2
SVV2 - 11 - 01 - 22 - 20 - 02 - 12 - 13 - 05 - 12 - 13 - 02 - 2*6 - 41 - 4
Wilhelmina3 - 12 - 21 - 40 - 14 - 21 - 21 - 32 - 30 - 17 - 23 - 22 - 51 - 2*2 - 3
Xerxes0 - 00 - 11 - 02 - 01 - 01 - 13 - 31 - 15 - 47 - 00 - 01 - 12 - 11 - 2*

Eindstand

1DFC * + 2820534571252.84
2Helmondia'55 +2818554161441.38
3Xerxes + ♦2817654060311.93
4Roda JC
2814863662371.67
5SVV
2815583551431.18
6Baronie
28101083049411.19
7BVV
28126103033370.89
8Limburgia
28125112946480.95
9Fortuna Vlaardingen
28106122648520.92
10Hermes DVS
2895142341460.89
11NOAD
2886142236510.70
12Wilhelmina
2893162156680.82
13HVC
2864181638590.64
14‘t Gooi
2845191326510.50
15LONGA ¹2837181334790.43

¹ LONGA speelt nog een beslissingsduel voor degradatie tegen ‘t Gooi (1-1), maar besluit daarna vrijwillig terug te keren naar de amateurs.

Beslissingswedstrijd voor promotie:
SC Cambuur – DFC 6-2

SC Cambuur promoveert naar de Eerste Divisie, DFC speelt nacompetitie voor promotie

Beslissingswedstrijd voor deelname aan nacompetitie:
Xerxes – Wageningen 2-1

Wedstrijden nacompetitie

AGOVVXerxes0-3
AGOVVHelmondia '551-6
DFCAGOVV2-1
Helmondia '55Xerxes1-1
Helmondia '55DFC0-3
XerxesDFC2-1

Eindstand

1Xerxes ♦32105623.00
2DFC 32014632.00
3Helmondia '5531113751.40
4AGOVV300302110.18

Tweede Divisie A 1964-1965

Uitslagenmatrix

AGOCAMEDOGRAHAAHEEHILPECRCHTUBVITWAGZAAZFCZWAZWO
AGOVV*0 - 06 - 24 - 22 - 11 - 30 - 15 - 23 - 13 - 31 - 01 - 21 - 03 - 12 - 12 - 0
SC Cambuur4 - 2*4 - 01 - 02 - 14 - 10 - 03 - 12 - 23 - 06 - 02 - 11 - 11 - 00 - 02 - 3
EDO2 - 34 - 2*2 - 10 - 01 - 12 - 11 - 11 - 10 - 11 - 03 - 01 - 32 - 24 - 04 - 1
De Graafschap0 - 11 - 52 - 2*1 - 31 - 11 - 34 - 34 - 20 - 13 - 14 - 11 - 32 - 10 - 05 - 2
Haarlem3 - 01 - 21 - 15 - 0*2 - 21 - 23 - 01 - 01 - 30 - 12 - 01 - 11 - 00 - 11 - 0
Heerenveen1 - 00 - 44 - 01 - 02 - 1*0 - 11 - 20 - 00 - 02 - 14 - 01 - 10 - 12 - 12 - 0
FC Hilversum1 - 44 - 00 - 00 - 35 - 11 - 0*2 - 00 - 30 - 11 - 02 - 60 - 10 - 10 - 52 - 2
PEC0 - 10 - 42 - 01 - 52 - 31 - 02 - 2*0 - 04 - 12 - 23 - 42 - 21 - 00 - 21 - 1
RCH3 - 01 - 20 - 10 - 33 - 31 - 13 - 12 - 1*0 - 40 - 22 - 31 - 31 - 01 - 03 - 0
Tubantia2 - 42 - 23 - 11 - 01 - 61 - 13 - 03 - 02 - 3*1 - 13 - 03 - 21 - 12 - 22 - 0
Vitesse2 - 20 - 02 - 02 - 00 - 04 - 12 - 14 - 33 - 34 - 1*2 - 03 - 10 - 02 - 21 - 1
Wageningen1 - 11 - 24 - 23 - 25 - 03 - 01 - 01 - 22 - 26 - 13 - 1*1 - 11 - 01 - 12 - 1
FC Zaanstreek0 - 10 - 02 - 02 - 13 - 04 - 01 - 06 - 02 - 10 - 31 - 20 - 3*2 - 02 - 12 - 3
ZFC1 - 11 - 32 - 10 - 13 - 01 - 10 - 01 - 00 - 30 - 01 - 20 - 01 - 1*4 - 03 - 2
Zwartemeer1 - 11 - 02 - 03 - 11 - 02 - 22 - 15 - 01 - 24 - 10 - 02 - 30 - 02 - 0*1 - 1
Zwolsche Boys1 - 11 - 21 - 10 - 21 - 10 - 13 - 11 - 31 - 22 - 32 - 41 - 21 - 12 - 31 - 3*

Eindstand

1SC Cambuur * + ♦3018844463292.17
2AGOVV +
3016773956411.36
3Wageningen +3016593760471.27
4Vitesse
30131073648391.23
5Tubantia
3014883653501.06
6FC Zaanstreek
3013983548331.45
7Zwartemeer
30121083446331.39
8RCH
30118113046461.00
9Heerenveen
301010103035390.89
10Haarlem
30107132743440.97
11De Graafschap
30113162550540.92
12ZFC
3089132528340.82
13EDO
3089132539520.75
14FC Hilversum
3095162332480.66
15PEC
3076172039690.56
16Zwolsche Boys
3038191435630.55

Beslissingswedstrijd voor promotie:
SC Cambuur – DFC 6-2

SC Cambuur promoveert naar de Eerste Divisie, DFC speelt nacompetitie voor promotie

Beslissingswedstrijd voor deelname aan nacompetitie:
Xerxes – Wageningen 2-1

Wedstrijden nacompetitie

AGOVVXerxes0-3
AGOVVHelmondia '551-6
DFCAGOVV2-1
Helmondia '55Xerxes1-1
Helmondia '55DFC0-3
XerxesDFC2-1

Eindstand

1Xerxes ♦32105623.00
2DFC 32014632.00
3Helmondia '5531113751.40
4AGOVV300302110.18

Tweede Divisie B 1963-1964

Uitslagenmatrix

AGOBARDFCGRAHELHERLIMLONNECNOARODSVVVITWAGWILXER
AGOVV*1 - 30 - 14 - 14 - 32 - 12 - 32 - 11 - 13 - 21 - 24 - 12 - 32 - 011 - 11 - 0
Baronie3 - 1*1 - 30 - 23 - 10 - 11 - 22 - 00 - 30 - 00 - 53 - 01 - 13 - 02 - 41 - 2
DFC0 - 02 - 2*2 - 20 - 02 - 20 - 010 - 01 - 10 - 00 - 21 - 31 - 03 - 31 - 10 - 1
De Graafschap2 - 20 - 31 - 1*2 - 03 - 01 - 04 - 04 - 02 - 12 - 13 - 33 - 13 - 23 - 02 - 4
Helmondia '557 - 22 - 14 - 21 - 4*0 - 20 - 23 - 01 - 11 - 21 - 24 - 00 - 14 - 23 - 11 - 0
Hermes DVS2 - 00 - 11 - 00 - 00 - 1*4 - 14 - 02 - 01 - 02 - 11 - 15 - 22 - 02 - 02 - 1
Limburgia3 - 11 - 00 - 12 - 12 - 30 - 4*2 - 00 - 62 - 22 - 11 - 00 - 28 - 11 - 11 - 0
LONGA2 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 12 - 2*2 - 31 - 12 - 123 - 34 - 21 - 43 - 21 - 2
NEC1 - 11 - 12 - 13 - 12 - 23 - 07 - 12 - 1*9 - 13 - 05 - 24 - 13 - 37 - 10 - 0
NOAD4 - 07 - 35 - 12 - 00 - 32 - 22 - 23 - 22 - 2*0 - 11 - 00 - 02 - 40 - 30 - 2
Roda JC3 - 13 - 32 - 02 - 01 - 11 - 11 - 28 - 12 - 21 - 1*5 - 26 - 12 - 15 - 11 - 2
SVV3 - 32 - 17 - 31 - 05 - 10 - 13 - 33 - 11 - 31 - 21 - 1*2 - 02 - 22 - 30 - 1
Vitesse1 - 12 - 11 - 12 - 00 - 00 - 23 - 33 - 10 - 23 - 13 - 32 - 2*4 - 03 - 13 - 0
Wageningen2 - 42 - 24 - 23 - 01 - 10 - 01 - 31 - 00 - 20 - 01 - 31 - 32 - 0*4 - 12 - 2
Wilhelmina1 - 21 - 23 - 11 - 23 - 10 - 15 - 01 - 11 - 04 - 22 - 21 - 11 - 08 - 3*1 - 2
Xerxes5 - 15 - 05 - 32 - 23 - 31 - 23 - 03 - 01 - 41 - 01 - 22 - 02 - 03 - 02 - 0*

Eindstand

1NEC * + ♦30171034482342.41
2Hermes DVS + 3018664248242.00
3Roda JC +
3016864081402.02
4Xerxes
3018484058331.75
5De Graafschap
30146103452441.18
6Limburgia
30137103349580.84
7Helmondia'55
30127113156491.14
8AGOVV
30116132859620.95
9Vitesse
30108122844510.86
10NOAD
30810122645540.83
11Baronie
30106142646550.83
12SVV
3089132554620.87
13Wilhelmina
30105152553690.76
14DFC
30612122446540.85
15Wageningen
3078152249730.67
16LONGA ¹3044221235950.36

¹ EDO en LONGA spelen een beslissingsduel voor degradatie (3-2 winst EDO). Omdat algeheel amateurkampioen CVV niet wil promoveren handhaven beide clubs zich.

Beslissingswedstrijd voor promotie:
NEC – Alkmaar’54 3-1

NEC promoveert naar de Eerste Divisie, Alkmaar’54 speelt nacompetitie voor promotie

Beslissingswedstrijd voor derde plaats:
Roda JC – Xerxes 3-3

Roda JC neemt deel aan de nacompetitie, op basis van de resultaten in de reguliere competitie.

Beslissingswedstrijd voor deelname aan nacompetitie:
Roda JC – RCH 4-2

Wedstrijden nacompetitie

Alkmaar '54Hermes DVS2-1
Alkmaar '54Roda JC3-2
Hermes DVSZwartemeer0-1
Roda JCHermes DVS1-1
Roda JCZwartemeer2-0
ZwartemeerAlkmaar '543-1

Eindstand

1vv Zwartemeer32014431.33
2Alkmaar '54 ♦32014661.00
3Roda JC31113541.25
4Hermes DVS30121240.5

Alkmaar’54 promoveert, op basis van de resultaten in de reguliere competitie.

Tweede Divisie A 1963-1964

Uitslagenmatrix

ALKBEQEDOGOOHAAHEEHILHVCKFCLEEPECRCHTUBZFCZWAZWO
Alkmaar '54*6 - 10 - 12 - 12 - 12 - 04 - 14 - 03 - 22 - 00 - 04 - 23 - 25 - 01 - 14 - 0
Be Quick2 - 4*4 - 21 - 20 - 20 - 30 - 00 - 15 - 20 - 02 - 11 - 12 - 12 - 11 - 52 - 3
EDO2 - 31 - 0*2 - 22 - 42 - 21 - 10 - 41 - 10 - 32 - 00 - 11 - 32 - 41 - 22 - 0
t Gooi1 - 12 - 30 - 0*1 - 11 - 01 - 00 - 41 - 22 - 20 - 31 - 34 - 14 - 22 - 12 - 2
Haarlem1 - 32 - 06 - 04 - 3*2 - 31 - 12 - 01 - 23 - 23 - 32 - 02 - 32 - 20 - 21 - 1
Heerenveen1 - 45 - 10 - 41 - 21 - 0*3 - 01 - 12 - 11 - 15 - 11 - 01 - 11 - 12 - 05 - 0
Hilversum2 - 30 - 01 - 00 - 03 - 01 - 1*0 - 51 - 13 - 10 - 02 - 10 - 01 - 11 - 23 - 2
HVC1 - 10 - 32 - 02 - 31 - 12 - 31 - 0*0 - 14 - 02 - 11 - 33 - 11 - 04 - 01 - 1
KFC0 - 12 - 23 - 04 - 02 - 31 - 31 - 20 - 4*2 - 13 - 32 - 01 - 21 - 01 - 02 - 0
Leeuwarden0 - 44 - 36 - 12 - 02 - 11 - 10 - 05 - 02 - 2*2 - 00 - 20 - 21 - 34 - 11 - 1
PEC8 - 35 - 04 - 12 - 03 - 21 - 23 - 22 - 22 - 23 - 3*1 - 20 - 40 - 20 - 34 - 2
RCH2 - 13 - 01 - 24 - 04 - 13 - 01 - 10 - 52 - 13 - 32 - 1*3 - 13 - 11 - 14 - 1
Tubantia1 - 01 - 32 - 13 - 31 - 10 - 33 - 32 - 33 - 12 - 13 - 11 - 2*4 - 00 - 20 - 1
ZFC0 - 22 - 32 - 10 - 12 - 40 - 12 - 11 - 10 - 01 - 32 - 02 - 01 - 6*0 - 04 - 0
Zwartemeer0 - 24 - 22 - 04 - 02 - 14 - 15 - 04 - 04 - 23 - 03 - 11 - 11 - 05 - 1*0 - 0
Zwolsche Boys2 - 01 - 21 - 13 - 10 - 02 - 01 - 01 - 41 - 02 - 01 - 11 - 10 - 46 - 02 - 0*

Eindstand

1Alkmaar’54 * + ♦3021454674352.11
2Zwartemeer +3018574162312.00
3RCH + 3016683855391.41
4Heerenveen
3015783753391.35
5HVC
3015693659401.47
6Tubantia ^
30135123157471.21
7Zwolsche Boys
30109112938490.77
8Haarlem
30108122854511.05
9Leeuwarden
3099122750520.96
10KFC
30107132745490.91
11‘t Gooi
3098132640590.67
12FC Hilversum
30613112530440.68
13Be Quick ¹30105152545660.68
14PEC
3088142454600.90
15ZFC
3086162237610.60
16EDO ²3066181833640.51

¹ Be Quick keert vrijwillig terug naar de amateurs
² EDO en LONGA spelen een beslissingsduel voor degradatie (3-2 winst EDO). Omdat algeheel amateurkampioen CVV niet wil promoveren handhaven beide clubs zich.

Beslissingswedstrijd voor promotie:
NEC – Alkmaar’54 3-1

NEC promoveert naar de Eerste Divisie, Alkmaar’54 speelt nacompetitie voor promotie

Beslissingswedstrijd voor deelname aan nacompetitie:
Roda JC – RCH 4-2

Wedstrijden nacompetitie

Alkmaar '54Hermes DVS2-1
Alkmaar '54Roda JC3-2
Hermes DVSZwartemeer0-1
Roda JCHermes DVS1-1
Roda JCZwartemeer2-0
ZwartemeerAlkmaar '543-1

Eindstand

1vv Zwartemeer32014431.33
2Alkmaar '54 ♦32014661.00
3Roda JC31113541.25
4Hermes DVS30121240.5

Alkmaar’54 promoveert, op basis van de resultaten in de reguliere competitie.

Tweede Divisie B 1962-1963

Uitslagenmatrix

BARBVVDFCEDOGOOHAAHELHERHILHVCLONNOAPECRCHSVVWILXER
Baronie*0 - 23 - 20 - 01 - 11 - 03 - 11 - 22 - 11 - 13 - 21 - 14 - 01 - 15 - 04 - 12 - 0
BVV0 - 2*0 - 10 - 01 - 01 - 31 - 00 - 33 - 14 - 05 - 13 - 04 - 02 - 03 - 15 - 22 - 1
DFC2 - 12 - 0*4 - 01 - 03 - 01 - 10 - 12 - 32 - 01 - 33 - 16 - 04 - 03 - 22 - 31 - 0
EDO2 - 00 - 60 - 0*2 - 12 - 32 - 22 - 21 - 12 - 01 - 42 - 21 - 01 - 22 - 33 - 22 - 3
t Gooi2 - 30 - 12 - 04 - 0*1 - 22 - 14 - 12 - 02 - 08 - 14 - 15 - 11 - 12 - 31 - 03 - 0
Haarlem1 - 10 - 02 - 35 - 12 - 0*3 - 21 - 11 - 22 - 24 - 12 - 12 - 00 - 21 - 16 - 05 - 2
Helmondia '552 - 13 - 11 - 01 - 20 - 01 - 3*3 - 30 - 01 - 32 - 02 - 21 - 12 - 24 - 11 - 23 - 2
Hermes DVS1 - 00 - 20 - 15 - 11 - 11 - 21 - 1*2 - 10 - 12 - 12 - 22 - 10 - 21 - 03 - 04 - 2
FC Hilversum1 - 10 - 12 - 01 - 51 - 31 - 22 - 10 - 2*1 - 11 - 00 - 34 - 10 - 02 - 02 - 10 - 5
HVC4 - 00 - 04 - 02 - 01 - 01 - 20 - 11 - 02 - 3*2 - 16 - 16 - 03 - 24 - 26 - 05 - 3
LONGA4 - 42 - 12 - 31 - 13 - 12 - 34 - 13 - 11 - 23 - 6*2 - 13 - 11 - 13 - 12 - 32 - 0
NOAD1 - 10 - 20 - 04 - 02 - 22 - 23 - 11 - 11 - 12 - 03 - 2*5 - 23 - 21 - 21 - 12 - 2
PEC1 - 30 - 44 - 13 - 13 - 02 - 31 - 03 - 11 - 13 - 41 - 21 - 3*1 - 32 - 50 - 11 - 5
RCH1 - 31 - 15 - 04 - 22 - 11 - 12 - 34 - 12 - 01 - 24 - 10 - 32 - 0*4 - 17 - 04 - 4
SVV1 - 15 - 11 - 11 - 11 - 32 - 20 - 01 - 10 - 01 - 15 - 31 - 12 - 30 - 0*3 - 11 - 5
Wilhelmina2 - 30 - 20 - 33 - 04 - 14 - 33 - 02 - 30 - 10 - 03 - 21 - 52 - 11 - 11 - 2*0 - 3
Xerxes4 - 30 - 01 - 04 - 02 - 32 - 31 - 12 - 22 - 12 - 46 - 48 - 01 - 24 - 21 - 13 - 1*

Eindstand

1Haarlem * + 3218864471461.54
2BVV + ♦3219584358282.07
3HVC + 3218684272421.71
4Baronie
32141083859441.34
5RCH
32131093665471.38
6DFC
32164123652421.23
7Hermes DVS
32139103550461.08
8‘t Gooi
32145133360421.42
9NOAD
32101393358590.98
10Xerxes
32136133280641.25
11FC Hilversum
32118133036480.75
12SVV
32812122850630.79
13Helmondia'55
32811132743520.82
14LONGA
32113182566810.81
15Wilhelmina
32103192344790.55
16EDO
3279162339730.53
17PEC ¹3272231640870.45

¹ Oldenzaal en PEC speelden een beslissingswedstrijd voor degradatie (5-2 voor Oldenzaal). Deze wedstrijd was echter niet van belang omdat algeheel amateurkampioen De Valk afzag van promotie.

Beslissingswedstrijd voor promotie:
VSV – Haarlem 3-2

VSV promoveert naar de Eerste Divisie, Haarlem speelt nacompetitie voor promotie

Beslissingswedstrijd voor deelname aan nacompetitie:
HVC – NEC 2-1

Wedstrijden nacompetitie

26/06/1963BVVHVC2-010.0001-0 Gösgens, 2-0 Harmse
26/06/1963HaarlemAGOVV3-07.5001-0 Angenent, 2-0 Jaski, 3-0 Vreeken
30/06/1963AGOVVBVV4-112.0001-0 en 2-0 Hartjes, 2-1 Heijmans, 3-1 Weber (e.d.), 4-1 Krayer
30/06/1963HVCHaarlem2-110.0000-1 Jaski, 1-1 Nederhand, 2-1 Marcus
03/07/1963BVVHaarlem2-07.5001-0 en 2-0 Gösgens; gespeeld in Utrecht
03/07/1963HVCAGOVV3-113.0001-0 Maas (pen), 2-0 Heijermans, 2-1 Kanselaar, 3-1 Marcus
Gespeeld in Wageningen

Eindstand

1BVV32014541.25
2HVC32014541.25
3Haarlem31022441.00
4AGOVV31022570.71

Beslissingswedstrijd voor promotie:
BVV – HVC 2-1

BVV promoveert

Tweede Divisie A 1962-1963

Uitslagenmatrix

AGOALKBEQGRAHEEKFCLEENECOLDSTOTUBVITVSVWAGZFCZWAZWO
AGOVV*2 - 34 - 13 - 01 - 01 - 13 - 33 - 21 - 00 - 01 - 14 - 13 - 14 - 18 - 13 - 12 - 0
Alkmaar '541 - 0*3 - 14 - 01 - 22 - 23 - 01 - 22 - 02 - 13 - 01 - 22 - 01 - 11 - 02 - 02 - 2
Be Quick0 - 10 - 3*4 - 16 - 01 - 04 - 11 - 12 - 35 - 11 - 00 - 00 - 13 - 10 - 31 - 10 - 1
De Graafschap2 - 21 - 14 - 3*3 - 11 - 30 - 21 - 02 - 00 - 03 - 01 - 00 - 24 - 10 - 02 - 12 - 3
Heerenveen5 - 11 - 32 - 21 - 0*2 - 21 - 11 - 42 - 03 - 13 - 12 - 20 - 11 - 14 - 12 - 02 - 0
KFC0 - 12 - 20 - 33 - 03 - 3*1 - 03 - 13 - 02 - 02 - 13 - 00 - 13 - 11 - 02 - 24 - 1
Leeuwarden1 - 13 - 15 - 14 - 21 - 03 - 1*1 - 24 - 22 - 34 - 41 - 22 - 11 - 12 - 33 - 14 - 2
NEC2 - 13 - 23 - 43 - 03 - 23 - 45 - 1*3 - 02 - 11 - 21 - 14 - 22 - 42 - 22 - 16 - 0
Oldenzaal2 - 23 - 32 - 41 - 11 - 22 - 01 - 12 - 2*3 - 11 - 34 - 10 - 32 - 02 - 11 - 61 - 1
Stormvogels1 - 21 - 03 - 10 - 01 - 00 - 11 - 12 - 21 - 1*0 - 02 - 22 - 21 - 11 - 02 - 03 - 2
Tubantia0 - 13 - 33 - 13 - 03 - 02 - 22 - 31 - 32 - 02 - 2*1 - 73 - 11 - 31 - 35 - 21 - 7
Vitesse1 - 12 - 24 - 10 - 14 - 11 - 03 - 21 - 24 - 02 - 02 - 2*0 - 01 - 11 - 02 - 12 - 2
VSV2 - 12 - 11 - 11 - 05 - 23 - 04 - 10 - 04 - 21 - 11 - 01 - 1*3 - 12 - 23 - 04 - 0
Wageningen2 - 23 - 22 - 03 - 15 - 10 - 31 - 20 - 12 - 02 - 04 - 44 - 11 - 2*3 - 21 - 10 - 2
ZFC0 - 00 - 06 - 00 - 00 - 00 - 44 - 02 - 21 - 03 - 00 - 31 - 31 - 31 - 0*3 - 10 - 0
Zwartemeer2 - 00 - 42 - 42 - 01 - 10 - 04 - 02 - 13 - 20 - 02 - 11 - 11 - 23 - 50 - 2*1 - 1
Zwolsche Boys2 - 30 - 30 - 01 - 02 - 14 - 20 - 10 - 12 - 20 - 30 - 02 - 02 - 44 - 10 - 10 - 2*

Eindstand

1VSV * + ♦3220754763341.85
2AGOVV + 32161064262391.58
3NEC +3217784171481.47
4Alkmaar’54
3215983964391.64
5KFC
3215893857411.39
6Vitesse
32121283654451.20
7Leeuwarden
32137123360640.93
8ZFC
32119123143440.97
9Wageningen
32118133056590.94
10Stormvogels
32813112935440.79
11Be Quick
32116152855620.88
12Heerenveen
32108142848600.80
13Tubantia ^
3299142755660.83
14Zwolsche Boys
3298152643580.74
15De Graafschap
3297162532520.61
16Zwartemeer
3288162444580.75
17Oldenzaal ¹3268182040690.57

¹ Oldenzaal en PEC speelden een beslissingswedstrijd voor degradatie (5-1 voor Oldenzaal). Deze wedstrijd was echter niet van belang omdat algeheel amateurkampioen De Valk afzag van promotie. Oldenzaal keerde vervolgens vrijwillig terug naar de amateurs.
[info_popup message=’23/06/1963
1-0 Oude Alink
2-0 Oude Alink
3-0 Beuvink
3-1 Voges
4-1 Kalsbeek
5-1 Oude Alink
7.000 toeschouwers
Gespeeld in Almelo (stadion Heracles)’]Bekijk wedstrijddetails[/info_popup]

Wedstrijden

R:Datum:Thuis:Uit:Sc:Ts:Details:
126/08/1962AGOVVTubantia1-16,0001-0 Olde Riekerink, 1-1 Kanselaar
126/08/1962De GraafschapOldenzaal2-04,5001-0 Mensert, 2-0 Hartjes
126/08/1962KFCBe Quick0-31,8000-1 Hutten, 0-2 Veenstra, 0-3 Hutten
126/08/1962NECZFC2-210,0000-1 Blok, 1-1 Van Boxtel, 2-1 Verhagen, 2-2 Van Helvert
126/08/1962VSVVitesse1-13,5001-0 Dikstaal, 1-1 Drehmann
126/08/1962WageningenStormvogels2-03,5001-0 Van de Weerthof, 2-0 Van Ernst
126/08/1962ZwartemeerAlkmaar '540-44,0000-1 Lörincz, 0-2 Hanek, 0-3 en 0-4 Lörincz
126/08/1962Zwolsche BoysHeerenveen2-14,0000-1 Fleur, 1-1 De Vries, 2-1 Schols
202/09/1962Alkmaar '54Zwolsche Boys2-25,0000-1 en 0-2 Lippold, 1-2 Lörincz, 2-2 Tijm
202/09/1962Be QuickVSV0-13,0000-1 Dikstaal
202/09/1962HeerenveenAGOVV5-14,0001-0 Fleur, 2-0 Temming (ed), 3-0 Oosterhuis, 3-1 De Vries,
4-1 Fleur, 5-1 Hainje
202/09/1962OldenzaalWageningen2-02,0001-0 Van Stuivenberg, 2-0 Kalsbeek
202/09/1962StormvogelsNEC2-22,5001-0 Nieuwenhuis, 2-0 Van Kampen, 2-1 en 2-2 Verhagen
202/09/1962TubantiaDe Graafschap3-04,0001-0 Assink, 2-0 Olde Riekerink, 3-0 Haghuis
202/09/1962VitesseLeeuwarden3-25,0000-1 De Vries, 1-1 Maurits, 2-1 en 3-1 Seelen, 3-2 Roelfsema
202/09/1962ZFCKFC0-45,0000-1 H. van Vlierden, 0-2 en 0-3 Bosschieter, 0-4 H. van Vlierden
309/09/1962Alkmaar '54Heerenveen1-24,0001-0 Tijm, 1-1 Oosterhof, 1-2 Van der Veen
309/09/1962De GraafschapAGOVV2-26,0000-1 Bakker, 1-1 Mensert, 2-1 Jager, 2-2 De Vries
309/09/1962KFCStormvogels2-02,0001-0 Van Nek, 2-0 H. van Vlierden
309/09/1962LeeuwardenBe Quick5-14,5001-0 Advocaat, 2-0 Bakker, 3-0 De Vries, 4-0 Roelfsema,
5-0 Advocaat, 5-1 Wieringa
309/09/1962NECOldenzaal3-06,0001-0 Van Boxtel, 2-0 Smulders, 3-0 Van Boxtel
309/09/1962VSVZFC2-22,5000-1 en 0-2 Van der Lende, 1-2 André, 2-2 Farenhorst
309/09/1962WageningenTubantia4-44,5000-1 Ten Brink, 0-2 Snip, 1-2 T. van de Weerd, 2-2 Van Ernst,
2-3 Snip, 2-4 Olde Riekerink, 3-4 en 4-4 T. van de Weerd
309/09/1962ZwartemeerVitesse1-12,5001-0 Smit, 1-1 Seelen
416/09/1962AGOVVWageningen4-16,0000-1 T. van de Weerd, 1-1 Nijdeken, 2-1 De Vries, 3-1 De Jong,
4-1 De Vries
416/09/1962Be QuickZwartemeer1-11,5000-1 Kalter, 1-1 Mengerink
416/09/1962HeerenveenDe Graafschap1-04,0001-0 Weide
416/09/1962OldenzaalKFC2-02,0001-0 Beuvink, 2-0 Van Stuivenberg
416/09/1962StormvogelsVSV2-27,5001-0 Van Wooning, 2-0 Van Kampen, 2-1 Versluis, 2-2 Brom
416/09/1962TubantiaNEC1-35,0000-1 Verhagen, 0-2 Werts, 0-3 Smulders, 1-3 Snip
416/09/1962VitesseZwolsche Boys2-26,5000-1 De Vries, 1-1 en 2-1 Seelen, 2-2 Henstra
416/09/1962ZFCLeeuwarden4-02,0001-0 Blok, 2-0 Brouwer (pen), 3-0 Baaij, 4-0 Brouwer (pen)
523/09/1962Alkmaar '54Vitesse1-25,0000-1 Drehman, 0-2 Slijkhuis
523/09/1962KFCTubantia2-12,5001-0 H. van Vlierden, 1-1 Snip, 2-1 Van Nek
523/09/1962LeeuwardenStormvogels2-34,0001-0 Roelfsema, 1-1 Nieuwenhuis, 1-2 Weerlee,
1-3 Van Duivenboden, 2-3 Ruiter (pen)
523/09/1962NECAGOVV2-116,0001-0 en 2-0 Stallen, 2-1 De Vries
523/09/1962VSVOldenzaal4-22,5001-0 Versluis, 1-1 Kalsbeek, 2-1 Kort (pen), 3-2 Reuvink, 4-2 André
523/09/1962WageningenDe Graafschap3-15,0001-0 T. van de Weerd, 2-0 Daalderop, 2-1 Huls, 3-1 Drost
523/09/1962ZwartemeerZFC0-22,5000-1 Van den Bor, 0-2 Van Helvert
523/09/1962Zwolsche BoysBe Quick0-05,000
630/09/1962AGOVVKFC1-16,0001-0 Hartjes, 1-1 Molenaar (pen)
630/09/1962Be QuickAlkmaar '540-32,0000-1 Hanek, 0-2 en 0-3 Tijm
630/09/1962De GraafschapNEC1-07,5001-0 Roes
630/09/1962HeerenveenWageningen1-13,0001-0 Kuiper, 1-1 Daalderop
630/09/1962OldenzaalLeeuwarden1-12,5000-1 De Vries, 1-1 Hulsink
630/09/1962StormvogelsZwartemeer2-01,7501-0 en 2-0 Bakker
630/09/1962TubantiaVSV3-14,0001-0 Ten Brinke, 1-1 Versluis, 2-1 Assink, 3-1 Olde Riekerink
630/09/1962ZFCZwolsche Boys0-02,500
707/10/1962Alkmaar '54ZFC1-06,0001-0 Hanek
707/10/1962KFCDe Graafschap3-02,0001-0 Keuben (e.d.), 2-0 De Leeuw, 3-0 Van Nek
707/10/1962LeeuwardenTubantia4-44,0001-0 Roelfsema, 1-1 Olde Riekerink, 2-1 Roelfsema, 2-2 Snip,
3-2 Ruiter, 4-2 Roelfsema, 4-3 Ter Beek, 4-4 Olde Riekerink
707/10/1962NECWageningen2-415,0001-0 Stallen, 1-1 Drost, 2-1 Meijers, 2-2 Van Ingen, 2-3 Van Ernst,
2-4 Drost
707/10/1962VitesseHeerenveen4-18,0001-0 Maurits, 1-1 Bosma, 2-1 Seelen, 3-1 Huiberts (pen), 4-1 Slijkhuis
707/10/1962VSVAGOVV2-12,5000-1 Hartjes, 1-1 en 2-1 Farenhorst
707/10/1962ZwartemeerOldenzaal3-22,0001-0 en 2-0 Smit, 2-1 Kalsbeek, 2-2 Nieland (pen), 3-2 Smit
707/10/1962Zwolsche BoysStormvogels0-34,0000-1 Bakker, 0-2 W. van Kampen, 0-3 Bakker
821/10/1962AGOVVLeeuwarden3-35,0001-0 Brouwer, 1-1 Ruiter, 1-2 De Koe, 2-2 De Vries, 3-2 Kanselaar,
3-3 Advocaat
821/10/1962Be QuickVitesse0-02,500
821/10/1962De GraafschapVSV0-23,5000-1 en 0-2 André
821/10/1962HeerenveenNEC1-43,0000-1 Verhagen, 0-2 Stallen, 1-2 Hainje, 1-3 en 1-4 Verhagen
821/10/1962OldenzaalZwolsche Boys1-12,5000-1 Lippold, 1-1 Kalsbeek
821/10/1962StormvogelsAlkmaar '541-08,0001-0 Bakker
821/10/1962TubantiaZwartemeer5-23,0001-0 Ten Brinke, 2-0 Snip, 2-1 Veenstra, 3-1, 4-1 en 5-1 Snip,
5-2 Veenstra
821/10/1962WageningenKFC0-34,0000-1 H. van Vlierden, 0-2 Bosschieter, 0-3 H. van Vlierden
928/10/1962Alkmaar '54Oldenzaal2-04,0001-0 Visser, 2-0 Heijmans
928/10/1962Be QuickHeerenveen6-01,5001-0 Wieringa, 2-0 Nijhoving, 3-0, 4-0, 5-0 en 6-0 Wieringa
928/10/1962KFCNEC3-14,5001-0 Molenaar (pen), 1-1 H. van Vlierden, 2-1 Molenaar (e.d.),
3-1 Van Nek
928/10/1962LeeuwardenDe Graafschap4-23,5001-0 Roelfsema, 2-0 en 3-0 (pen) De Koe, 3-1 en 3-2 (pen) Jager,
4-2 Roelfsema
928/10/1962VitesseZFC1-08,0001-0 Seelen
928/10/1962VSVWageningen3-12,5001-0 André, 2-0 Van Dolder, 3-0 Dikstaal, 3-1 Van Ingen
928/10/1962ZwartemeerAGOVV2-01,5001-0 Veenstra, 2-0 Roosken
928/10/1962Zwolsche BoysTubantia0-04,000
1004/11/1962AGOVVZwolsche Boys2-03,5001-0 Kanselaar, 2-0 De Vries
1004/11/1962De GraafschapZwartemeer2-13,5000-1 Roosken, 1-1 en 2-1 Jager
1004/11/1962HeerenveenKFC2-23,5000-1 H. van Vlierden, 1-1 Hainje, 2-1 Fleur, 2-2 Molenaar
1004/11/1962NECVSV4-28,0001-0 Werts, 2-0 en 3-0 Verhagen, 4-0 Werts, 4-1 André, 2-2 Farenhorst
1004/11/1962StormvogelsVitesse2-25,5000-1 en 0-2 Seelen, 1-2 Kiewiet, 2-2 W. van Kampen (pen)
1004/11/1962TubantiaAlkmaar '543-34,5000-1 Tijm, 0-2 en 0-3 Heijmans, 1-3 Scherpenisse, 2-3 Olde Riekerink,
3-3 Haghuis (pen)
1004/11/1962WageningenLeeuwarden1-22,5000-1 Roelfsema, 0-2 De Koe, 1-2 Van de Weerthof
1004/11/1962ZFCBe Quick6-03,0001-0 De Vries, 2-0 Van de Helvert, 3-0 Brouwer, 4-0 De Vries,
5-0 Van der Linden, 6-0 Van den Bor
1118/11/1962Alkmaar '54AGOVV1-04,0001-0 Heijmans
1118/11/1962Be QuickStormvogels5-11,5001-0 Oosterloo, 2-0 Wieringa, 2-1 Spruit, 3-1 Nijhoving,
4-1 Mengerink, 5-1 Hansems (pen)
1118/11/1962LeeuwardenNEC1-25,0000-1 Derksen, 1-1 Advocaat, 1-2 Verhagen
1118/11/1962VitesseOldenzaal4-06,0001-0 Huiberts (pen), 2-0 Loos, 3-0 Vermeer (e.d.), 4-0 Drehmann
1118/11/1962VSVKFC3-06,0001-0 Brom, 2-0 en 3-0 Farenhorst
1118/11/1962ZFCHeerenveen0-02,000
1118/11/1962ZwartemeerWageningen3-52,5000-1 Drost, 1-1 Roosken, 1-2 Drost, 2-2 Veenstra,
2-3 en 2-4 T. van de Weerd, 3-4 Veenstra, 3-5 T. van de Weerd
1118/11/1962Zwolsche BoysDe Graafschap1-03,5001-0 Van der Woude
1225/11/1962De GraafschapAlkmaar '541-14,5001-0 Hartjes, 1-1 Hanek
1225/11/1962HeerenveenVSV0-13,0000-1 Versluijs
1225/11/1962KFCLeeuwarden1-03,5001-0 H. van Vlierden
1225/11/1962NECZwartemeer2-110,0000-1 Veenstra, 1-1 Hoogstraten, 2-1 Werts
1225/11/1962OldenzaalBe Quick2-42,0001-0 Rensen, 1-1 Mengerink, 1-2 Hansems (pen), 1-3 Wieringa,
1-4 Nijhoving, 2-4 Van Stuivenberg
1225/11/1962StormvogelsZFC1-03,0001-0 Bakker
1225/11/1962TubantiaVitesse1-76,0001-0 Olde Riekerink, 1-1 en 1-2 Seelen, 1-3 Jonker,
1-4 en 1-5 Maurits, 1-6 Seelen, 1-7 Huiberts (pen)
1225/11/1962WageningenZwolsche Boys0-23,0000-1 en 0-2 Van der Woude
1302/12/1962Alkmaar '54Wageningen1-14,5000-1 Van Meegen, 1-1 Lörincz
1302/12/1962Be QuickTubantia1-02,0001-0 Hansems (pen)
1302/12/1962LeeuwardenVSV2-14,5001-0 Roelfsema, 2-0 Delgrosso, 2-1 Farenhorst
1302/12/1962StormvogelsHeerenveen1-03,0001-0 Bakker
1302/12/1962VitesseAGOVV1-111,0001-0 Maurits, 1-1 De Vries
1302/12/1962ZFCOldenzaal1-01,5001-0 Stoevenbelt (e.d.)
1302/12/1962ZwartemeerKFC0-01,000
1302/12/1962Zwolsche BoysNEC0-14,5000-1 Werts
1423/12/1962Alkmaar '54KFC2-25,0001-0 J. Visser, 1-1 Molenaar (pen), 1-2 Bosschieter, 2-2 Van Zon
1423/12/1962Be QuickDe Graafschap4-11,0001-0 Woest, 2-0 Mengerink, 2-1 Roes, 3-1 Wieringa, 4-1 Hansems (pen)
1423/12/1962OldenzaalHeerenveen1-25000-1 Weide, 1-1 Beuvink, 1-2 Lupker
1423/12/1962StormvogelsTubantia0-0800
1423/12/1962VitesseWageningen1-15,0000-1 Van de Weerthof, 1-1 Notten
1423/12/1962ZFCAGOVV0-01,000
1423/12/1962ZwartemeerLeeuwarden4-01,0001-0 en 2-0 Voorn, 3-0 Hoogenberg, 4-0 Veenstra
1423/12/1962Zwolsche BoysVSV2-41,5001-1 Van der Woude, 1-1 André, 1-2 Van Dolder, 2-2 Van der Woude,
2-3 André, 2-4 Van Dolder
1526/12/1962AGOVVBe Quick4-11,0001-0 De Jong, 2-0 Hartjes, 3-0 en 4-0 De Vries, 4-1 Nijhoving
1526/12/1962De GraafschapVitesse1-06,5001-0 Mensert, 2-0 Hartjes
1526/12/1962HeerenveenLeeuwarden1-11,0001-0 Bosma, 1-1 Delgrosso
1526/12/1962KFCZwolsche Boys4-11,5000-1 De Vries, 1-1 Paauwe, 2-1 Bosschieter, 3-1 Molenaar (pen),
4-1 Bosschieter
1526/12/1962NECAlkmaar '543-25,0000-1 Hanek, 1-1 Derksen, 2-1 Stallen (pen), 2-2 J. Visser, 3-2 Verhagen
1526/12/1962OldenzaalStormvogels3-11,5001-0 De Witte, 1-1 Van Weerlee, 2-1 Hoomans (pen), 3-1 Beuvink
1526/12/1962TubantiaZFC1-32,0000-1 De Vries, 1-1 Snip, 1-2 Brouwer, 1-3 Van de Linde
1526/12/1962VSVZwartemeer3-07001-0 en 2-0 Belfroid
1617/03/1963AGOVVStormvogels0-05,000
1617/03/1963De GraafschapZFC0-03,500
1617/03/1963LeeuwardenZwolsche Boys4-24,0001-0 De Vries, 2-0 Roelfsema, 3-0 De Vries, 3-1 La Faille, 3-2 Hendriks,
4-2 Roelfsema
1617/03/1963NECVitesse1-125,0000-1 Beerendonk, 1-1 Stallen
1617/03/1963TubantiaOldenzaal2-03,5001-0 en 2-0 Velders
1617/03/1963VSVAlkmaar '542-15,0001-0 Immers, 1-1 Van der Veen, 2-1 Van Dolder
1617/03/1963WageningenBe Quick2-02,0001-0 Van de Weerthof, 2-0 T. van de Weerd
1724/03/1963Alkmaar '54Leeuwarden3-03,0001-0 Visser, 2-0 Koster (e.d.), 3-0 Buis
1724/03/1963HeerenveenTubantia3-12,0001-0 en 2-0 Bosma, 3-0 Bouma, 3-1 Ten Brink
1724/03/1963NECBe Quick3-46,0000-1 Wieringa, 1-1 Verhagen, 1-2 Wieringa, 1-3 Woest, 2-3 Verhagen,
2-4 Mengerink, 3-4 Stallen (pen)
1724/03/1963OldenzaalAGOVV2-21,5000-1 De Vries, 1-1 Hoomans (pen), 2-1 Beuvink, 2-2 Hartjes
1724/03/1963StormvogelsDe Graafschap0-02,000
1724/03/1963VitesseKFC1-07,0001-0 Slijkhuis
1724/03/1963ZFCWageningen1-02,0001-0 Van der Linden
1724/03/1963Zwolsche BoysZwartemeer0-20-1 en 0-2 Roosken
1831/03/1963AGOVVOldenzaal1-03,0001-0 Brouwer
1831/03/1963Be QuickNEC1-11,5001-0 Wieringa, 1-1 Verhagen
1831/03/1963De GraafschapStormvogels0-03,000
1831/03/1963KFCVitesse3-04,0001-0 en 2-0 H. van Vlierden, 3-0 Paauwe
1831/03/1963LeeuwardenAlkmaar '543-12,5000-1 Buis, 1-1 De Vries, 2-1 Bunning, 3-1 Advocaat
1831/03/1963TubantiaHeerenveen3-02,5001-0 Olde Riekerink, 2-0 Haghuis (pen), 3-0 Olde Riekerink
1831/03/1963WageningenZFC3-22,0000-1 Van der Linde, 1-1 Van de Weerthof, 1-2 Van der Linde,
2-2 Van Ernst, 3-2 T. van de Weerd
1831/03/1963ZwartemeerZwolsche Boys1-13,0001-0 Roosken, 1-1 La Faille
1907/04/1963Alkmaar '54Zwartemeer2-02,5001-0 Hanek, 2-0 Kooge
1907/04/1963Be QuickKFC1-02,0001-0 Nijhoving
1907/04/1963HeerenveenZwolsche Boys2-02,0001-0 Hartkamp, 2-0 Zwart (pen)
1907/04/1963OldenzaalDe Graafschap1-11,5001-0 Hulsink, 1-1 Mensert
1907/04/1963StormvogelsWageningen1-11,2000-1 Sulzle, 1-1 W. van Kampen (pen)
1907/04/1963TubantiaAGOVV0-13,5000-1 Kanselaar
1907/04/1963VitesseVSV0-08,500
1907/04/1963ZFCNEC2-22,5001-0 Blok, 1-1 Verhagen, 2-1 Blok, 2-2 Van Boxtel
2013/04/1963AGOVVHeerenveen1-02,5001-0 Jan Brouwer
2013/04/1963De GraafschapTubantia3-03,5001-0 Keube, 2-0 Mensert, 3-0 Leander
2013/04/1963KFCZFC1-04,0001-0 Bosschieter
2013/04/1963LeeuwardenVitesse1-22,5001-0 Delgrosso, 1-1 Beerendonk, 1-2 Drehmann
2013/04/1963NECStormvogels2-14,5001-0 Smulders, 2-0 Verhagen, 2-1 W. van Kampen
2013/04/1963VSVBe Quick1-12,5001-0 Kort (pen), 1-1 Wieringa
2013/04/1963WageningenOldenzaal2-02,5001-0 en 2-0 Drost
2013/04/1963Zwolsche BoysAlkmaar '540-32,5000-1 Buis, 0-2 Kooge, 0-3 Buis
2115/04/1963Alkmaar '54VSV2-05,0001-0 Buis, 2-0 Lörincz
2115/04/1963Be QuickWageningen3-11,5000-1 T. van de Weerd, 1-1 en 2-1 Wieringa, 3-1 Hansems
2115/04/1963HeerenveenZwartemeer2-01,2001-0 Zwart (pen), 2-0 Bosma
2115/04/1963OldenzaalTubantia1-31,5000-1 Snip, 0-2 Velders, 0-3 Roseboom, 1-3 Hulsink
2115/04/1963StormvogelsAGOVV1-21,0000-1 Hartjes, 0-2 Krayer, 1-2 Van Kampen
2115/04/1963VitesseNEC1-212,0000-1 Stallen, 1-1 Beerendonk, 1-2 Van Boxtel
2115/04/1963ZFCDe Graafschap0-0800
2115/04/1963Zwolsche BoysLeeuwarden0-11,0000-1 Delgrosso
2221/04/1963AGOVVDe Graafschap3-06,0001-0 De Vries, 2-0 Krayer (pen), 3-0 Hartjes
2221/04/1963Be QuickLeeuwarden4-13,5000-1 De Vries, 1-1 Oosterloo, 2-1 Wieringa, 3-1 Hansems,
4-1 Mengerink
2221/04/1963HeerenveenAlkmaar '541-32,5000-1 Lörincz, 0-2 Feiken, 0-3 Lörincz, 1-3 Bosma
2221/04/1963OldenzaalNEC2-23,5001-0 Hulsink, 2-0 Homans, 2-1 Smulders, 2-2 Stallen
2221/04/1963StormvogelsKFC0-13,0000-1 H. van Vlierden
2221/04/1963TubantiaWageningen1-33,5000-1 Van de Weerthof, 1-1 Velders, 1-2 Van de Weerthof,
1-3 Van Ernst
2221/04/1963VitesseZwartemeer2-15,0001-0 Huiberts, 2-0 Beerendonk, 2-1 Roosken
2221/04/1963ZFCVSV1-33,0001-0 Blok, 1-1 en 1-2 Immers, 1-3 Van Dolder
2328/04/1963De GraafschapHeerenveen3-12,5001-0 Hartjes, 1-1 Hainje, 2-1 Huls, 3-1 Roes
2328/04/1963KFCOldenzaal3-02,5001-0 Keereweer, 2-0 D. van Vlierden, 3-0 Molenaar (pen)
2328/04/1963LeeuwardenZFC2-32,5000-1 Van Helvert, 0-2 Brouwer, 1-2 Delgrosso (pen), 1-3 Blok,
2-3 Hiemstra
2328/04/1963NECTubantia1-25,0001-0 Gieben, 1-1 Haghuis, 1-2 Olde Riekerink
2328/04/1963VSVStormvogels1-16,0000-1 Nieuwenhuis, 1-1 Jager
2328/04/1963WageningenAGOVV2-25,0000-1 Krayer, 1-1 Van Ernst, 2-1 Drost, 2-2 De Vries
2328/04/1963ZwartemeerBe Quick2-42,5000-1 en 0-2 Wieringa, 0-3 Woest, 0-4 Mengerink, 1-4 Boltendal,
2-4 Veenstra
2328/04/1963Zwolsche BoysVitesse2-03,0001-0 Van der Woude, 2-0 Van Veen
3330/04/1963WageningenVitesse4-17,5001-0 en 2-0 Drost, 3-0 Van Ernst, 4-0 Van de Weerd, 4-1 Feenstra
1630/04/1963ZwartemeerHeerenveen1-11,5001-0 Roosken, 1-1 Kuiper (pen)
2405/05/1963AGOVVNEC3-210,0000-1 Verhagen, 1-1 Krayer, 2-1 Kanselaar, 3-1 Brouwer, 3-2 Verhagen
2405/05/1963Be QuickZwolsche Boys0-13,5000-1 La Faille
2405/05/1963De GraafschapWageningen4-14,0001-0 Hartjes, 2-0 Willems, 2-1 T. van de Weerd, 3-1 Roes, 4-1 Bartels
2405/05/1963OldenzaalVSV0-31,5000-1 Immers, 0-2 Farenhorst, 0-3 Van Dolder
2405/05/1963StormvogelsLeeuwarden1-11,5001-0 Nieuwenhuis, 1-1 Delgrosso
2405/05/1963TubantiaKFC2-23,5001-0 Olde Riekerink, 1-1 Parrée, 2-1 Snip, 2-2 D. van Vlierden
2405/05/1963VitesseAlkmaar '542-24,5001-0 Notten, 1-1 Visser, 1-2 Hanek, 2-2 Notten
2405/05/1963ZFCZwartemeer3-11,0001-0 Brouwer, 1-1 Veenstra, 2-1 Stuive, 3-1 Blok
2512/05/1963Alkmaar '54Be Quick3-14,5001-0 Buis, 2-0 Hanek (pen), 2-1 Nijhoving, 3-1 Visser
2512/05/1963KFCAGOVV0-13,0000-1 Brouwer
2512/05/1963LeeuwardenOldenzaal4-21-0 Mulder, 1-1 Kalsbeek, 2-1, 3-1 en 4-1 (pen) Delgrosso, 4-2 Hulsink
2512/05/1963NECDe Graafschap3-06,0001-0 Meijers, 2-0 Stallen, 3-0 Verhagen
2512/05/1963VSVTubantia1-02,0001-0 Farenhorst
2512/05/1963WageningenHeerenveen5-12,0000-1 Hainje, 1-1 Drost, 2-1 Daalderop, 3-1 T. van de Weerd,
4-1 Daalderop, 5-1 Van de Weerthof
2512/05/1963ZwartemeerStormvogels0-01,500
2512/05/1963Zwolsche BoysZFC0-13,0000-1 Oud
2619/05/1963AGOVVVSV3-110,0001-0 Brouwer, 2-0 Vreugd (e.d.), 2-1 Kanselaar, 3-1 Brouwer
2619/05/1963De GraafschapKFC1-33,2000-1 Paauwe, 0-2 De Boer, 0-3 H. van Vlierden, 1-3 Huls
2619/05/1963HeerenveenVitesse2-22,0000-1 Huiberts (pen), 1-1 Fleur, 2-1 Bosma, 2-2 Beerendonk
2619/05/1963OldenzaalZwartemeer1-61,0000-1 Kalter, 0-2 Renssen (ed), 0-3 Veenstra, 1-3 Van Stuivenberg,
1-4 en 1-5 Veenstra, 1-6 Roosken
2619/05/1963StormvogelsZwolsche Boys3-21,0000-1 Van der Woude, 1-1 en 2-1 Van Duivenboden, 2-2 Overmars,
3-2 Van Wooning
2619/05/1963TubantiaLeeuwarden2-32,0000-1 Hiemstra, 0-2 Roelfsema, 0-3 Delgrosso, 1-3 Haghuis,
2-3 Olde Riekerink
2619/05/1963WageningenNEC0-15,5000-1 Meijers
2619/05/1963ZFCAlkmaar '540-05,500
2723/05/1963Alkmaar '54Stormvogels2-14,0001-0 Tijm, 2-0 Buis, 2-1 Van Weerlee
2723/05/1963KFCWageningen3-11,5001-0 Boer, 2-0 Paauwe, 2-1 Van de Weerthof, 3-1 Paauwe
2723/05/1963LeeuwardenAGOVV1-13,5000-1 Krayer, 1-1 Roelfsema
2723/05/1963NECHeerenveen3-26,0001-0 Verhagen, 1-1 Bouma, 2-1 Gieben, 3-1 Verhagen, 3-2 Bouma
2723/05/1963VitesseBe Quick4-14,0001-0 Seelen, 2-0 Veenstra, 3-0 Seelen, 4-0 Beerendonk, 4-1 Wieringa
2723/05/1963VSVDe Graafschap1-01,7501-0 Immers
2723/05/1963ZwartemeerTubantia2-12,0001-0 Roosken, 2-0 Boltendal, 2-1 Ten Brinke
2723/05/1963Zwolsche BoysOldenzaal2-22,5001-0 Schutten, 2-0 Lippold, 2-1 Hulsink, 2-2 Van Stuivenberg
2826/05/1963AGOVVZwartemeer3-15,0001-0 Kanselaar, 1-1 Kalte, 2-1 (pen) en 3-1 Krayer
2826/05/1963De GraafschapLeeuwarden0-23,5000-1 Delgrosso, 0-2 Roelfsema
2826/05/1963HeerenveenBe Quick2-22,5000-1 Ernens, 0-2 Mensinga, 1-2 Fleur, 2-2 Kuiper
2826/05/1963NECKFC3-412,0001-0 Verhagen, 1-1 Derksen (ed), 2-1 Smulders, 2-2 Parrée,
2-3 Paauwe, 3-3 Verhagen, 3-4 Van Doorneveld
2826/05/1963OldenzaalAlkmaar '543-31,0001-0 Olde Alink, 1-1 Visser, 2-1 en 3-1 Hulsink, 3-2 Visser, 3-3 Buis
2826/05/1963TubantiaZwolsche Boys1-72,0000-1 Henstra, 1-1 Olde Riekerink, 1-2 Van Veen, 1-3 Van der Woude,
1-4 Lippold, 1-5 La Faille, 1-6 Mulder, 1-7 Lippold
2826/05/1963WageningenVSV1-23,5000-1 Immers, 0-2 Belfroid, 1-2 T. van de Weerd
2826/05/1963ZFCVitesse1-31,5000-1 Veenstra, 0-2 Beerendonk, 0-3 Seelen, 1-3 J. Brouwer (pen)
2901/06/1963Alkmaar '54Tubantia3-04,000
2901/06/1963Be QuickZFC0-38000-1 Oud, 0-2 De Groote, 0-3 Brouwer (pen)
2901/06/1963KFCHeerenveen3-31,2000-1 Oosterhof, 1-1 D. van Vlierden, 2-1 Boer, 3-1 Paauwe,
3-2 Bosman, 3-3 Schaap
2901/06/1963LeeuwardenWageningen1-11,5001-0 Mulder, 1-1 Van Ernst
2901/06/1963VitesseStormvogels2-02,5001-0 Seelen, 2-0 Veenstra
2901/06/1963VSVNEC0-03,000
2901/06/1963ZwartemeerDe Graafschap2-01,5001-0 Boltendal, 2-0 Veenstra
2901/06/1963Zwolsche BoysAGOVV2-35,0000-1 Kanselaar, 0-2 Van der Woude, 1-2 Van Ekeren, 1-3 Hartjes,
2-3 Schutten
3003/06/1963AGOVVAlkmaar '542-37,0001-0 Hartjes, 1-1 Visser, 1-2 Hanek, 1-3 Feiken, 2-3 De Vries
3003/06/1963De GraafschapZwolsche Boys2-32,2000-1 Henstra, 0-2 Lippold, 0-3 La Faille, 1-3 Hartjes, 2-3 Roest
3003/06/1963HeerenveenZFC4-12,5001-0 Schaap, 2-0 De Vroet, 3-0 Bosma, 3-1 Roos, 4-1 Bosma
3003/06/1963KFCVSV0-14,0000-1 Immers
3003/06/1963NECLeeuwarden5-17,5001-0 Verhagen, 2-0 Smulders, 3-0 Van Reeken, 4-0 Gieben,
4-1 Hiemstra, 5-1 Verhagen
3003/06/1963OldenzaalVitesse4-16001-0 Oude Alink, 2-0 Beuvink, 3-0 Koopman, 4-0 Van Stuivenberg,
4-1 Beerendonk
3003/06/1963StormvogelsBe Quick3-15001-0 Van Weerlee, 2-0 en 3-0 Van Duivenboden, 3-1 Wieringa
3003/06/1963WageningenZwartemeer1-11,0000-1 Roosken, 1-1 Van Buiten
3105/06/1963Alkmaar '54NEC1-27,0000-1 Werts (pen), 0-2 Van Reeken, 1-2 Feiken
3105/06/1963Be QuickAGOVV0-14000-1 Hartjes
3105/06/1963LeeuwardenHeerenveen1-02,5001-0 Koster
3105/06/1963StormvogelsOldenzaal1-15000-1 Van Stuivenberg, 1-1 Duivenbode
3105/06/1963VitesseDe Graafschap0-13,0000-1 Hendriksen
3105/06/1963ZFCTubantia0-35000-1 Haghuis, 0-1 Assink, 0-3 Schuurman (ed)
3105/06/1963ZwartemeerVSV1-21,0000-1 Immers, 0-2 André, 1-2 Kalter
3105/06/1963Zwolsche BoysKFC4-22,0001-0 en 2-0 Lippold, 3-0 Schutten, 3-1 D. van Vlierden, 3-2 Molenaar,
4-2 Van der Woude
3209/06/1963Alkmaar '54De Graafschap4-04,0001-0 Tijm, 2-0 Feiken, 3-0 Visser, 4-0 Feiken
3209/06/1963Be QuickOldenzaal2-34000-1 Oude Alink, 1-1 Beuvink, 0-3 Van Stuivenberg, 1-3 Wieringa,
2-3 Mengerink
3209/06/1963LeeuwardenKFC3-11,0001-0 Mulder, 2-0 en 3-0 Delgrosso, 3-1 Parrée
3209/06/1963VitesseTubantia2-21,5001-0 Van kerkhof, 1-1 F. Olde Riekerink, 2-1 Seelen, 2-2 Ten Brink
3209/06/1963VSVHeerenveen5-23,0000-1 Bouma, 1-1 Farenhorst, 1-2 Fleur, 2-2 Immers,
3-2, 4-2 en 5-2 André
3209/06/1963ZFCStormvogels3-03001-0 Blok, 2-0 Van der Linde, 3-0 Blok
3209/06/1963ZwartemeerNEC2-12,0001-0 Veenstra, 1-1 Smulders, 2-1 Roosken
3209/06/1963Zwolsche BoysWageningen4-12,5001-0 La Faille, 2-0 Van Veen, 3-0 Henstra, 4-0 Schutte, 4-1 Van de Weerthof
3312/06/1963AGOVVZFC8-15,0001-0 Hartjes, 2-0 en 3-0 Krayer, 3-1 Blok, 4-1 Hartjes, 5-1 Krayer,
6-1 De Vries, 7-1 en 8-1 Krayer
3312/06/1963De GraafschapBe Quick4-37501-0 Willems, 2-0 Roes, 2-1 Wieringa, 2-2 en 2-3 Mensinga,
3-3 Roes, 4-3 Huls
3312/06/1963HeerenveenOldenzaal2-01,0001-0 en 2-0 Bouma
3312/06/1963KFCAlkmaar '542-26,0000-1 Lörincz, 0-2 Feiken, 1-2 Smit (ed), 2-2 Molenaar
3312/06/1963LeeuwardenZwartemeer3-12,0001-0 De Vries, 2-0 Delgrosso, 2-1 Roosken, 3-1 Delgrosso
3312/06/1963TubantiaStormvogels2-29000-1 Van Wooning, 1-1 Assink, 2-1 Ter Beek, 2-2 Van Weerlee
3312/06/1963VSVZwolsche Boys4-08001-0 en 2-0 Immers, 3-0 André, 4-0 Farenhorst
3416/06/2015AGOVVVitesse4-110,0001-0 De Vries, 1-1 Maurits, 2-1 en 3-1 Hartjes, 4-1 De Vries
3416/06/2015HeerenveenStormvogels3-11,0000-1 Van Woning, 1-1 Schaap, 2-1 en 3-1 Bouma
3416/06/2015KFCZwartemeer2-21,0000-1 Roosken, 0-2 Nieborg, 1-2 Bosschieter, 2-2 Parrée
3416/06/2015NECZwolsche Boys6-08,0001-0 en 2-0 Verhagen, 3-0 Gieben, 4-0 Verhagen, 5-0 Van Reken,
6-0 Smulders
3416/06/2015OldenzaalZFC2-15001-0 Kalsbeek, 2-0 Oude Alink, 2-1 Brouwer
3416/06/2015TubantiaBe Quick3-12,0001-0 Assink, 2-0 Olde Riekerink, 2-1 Bentink (e.d.), 3-1 Olde Riekerink
3416/06/2015VSVLeeuwarden4-11,3001-0 André, 1-1 Delgrosso, 2-1 Immers, 3-1 Dikstaal, 4-1 Van Dolder
3416/06/2015WageningenAlkmaar '543-23,0001-0, 2-0 en 3-0 Van Ingen, 3-1 Feiken, 3-2 Lörincz

Beslissingswedstrijden voor promotie:
19/06/1963 VSV – Haarlem 2-2 [info_popup message=’0-1 Angenent
1-1 Immers
2-1 Farenhorst
2-2 Reinders
Na verlenging
18.000 toeschouwers
Gespeeld in Heemstede (stadion RCH)’]Details[/info_popup] 23/06/1963 VSV – Haarlem 3-2 [info_popup message=’0-1 Jaski
0-2 Angenent
1-2 Immers
2-2 Immers
3-2 Dikstaal
20.000 toeschouwers
Gespeeld in Heemstede (terrein RCH)’]Details[/info_popup]

VSV promoveert naar de Eerste Divisie, Haarlem speelt nacompetitie voor promotie

Beslissingswedstrijd voor deelname aan nacompetitie:
19/06/1963 HVC – NEC 2-1 [info_popup message=’1-0 Marcus
2-0 Surstedt
2-1 Verhagen
12.000 toeschouwers
Gespeeld in Wageningen (Wageningse Berg)’]Details[/info_popup]

Wedstrijden nacompetitie

26/06/1963BVVHVC2-010.0001-0 Gösgens, 2-0 Harmse
26/06/1963HaarlemAGOVV3-07.5001-0 Angenent, 2-0 Jaski, 3-0 Vreeken
30/06/1963AGOVVBVV4-112.0001-0 en 2-0 Hartjes, 2-1 Heijmans, 3-1 Weber (e.d.), 4-1 Krayer
30/06/1963HVCHaarlem2-110.0000-1 Jaski, 1-1 Nederhand, 2-1 Marcus
03/07/1963BVVHaarlem2-07.5001-0 en 2-0 Gösgens; gespeeld in Utrecht
03/07/1963HVCAGOVV3-113.0001-0 Maas (pen), 2-0 Heijermans, 2-1 Kanselaar, 3-1 Marcus
Gespeeld in Wageningen

Eindstand

1BVV32014541.25
2HVC32014541.25
3Haarlem31022441.00
4AGOVV31022570.71

Beslissingswedstrijd voor promotie:
07/07/1963 BVV – HVC 2-1 [info_popup message=’1-0 Dielissen (e.d.)
1-1 Marcus
2-1 Gösgens
Na verlenging
25.000 toeschouwers
Gespeeld in Utrecht (Stadion Galgenwaard)’]Details[/info_popup]

BVV promoveert

Tweede Divisie 1961-1962

Uitslagenmatrix

BAREDOGRAHELLONNECOLDPECRCHRODTUBUVSVELZWAZWO
Baronie*2-22-03-21-13-46-21-11-13-22-04-10-31-23-5
EDO2-3*0-00-05-43-10-03-04-13-30-12-02-20-01-0
Graafschap2-32-0*1-42-04-21-03-02-01-00-21-10-32-12-2
Helmondia1-03-22-2*2-38-11-12-13-10-01-12-12-13-12-0
LONGA1-20-23-02-1*1-12-31-11-01-12-32-23-20-10-2
NEC2-34-00-35-01-1*2-17-20-21-42-12-12-15-02-2
Oldenzaal0-20-21-10-11-12-0*2-11-00-31-32-13-22-02-1
PEC4-43-22-12-45-12-21-0*1-30-05-13-20-51-31-2
RCH0-13-32-02-20-01-00-01-3*2-11-01-02-01-13-1
Roda Sport0-01-21-03-01-23-04-15-13-3*5-21-13-11-00-0
Tubantia2-16-01-24-22-21-41-31-21-13-0*1-13-11-13-1
UVS2-10-11-00-01-13-23-02-02-11-20-3*1-22-01-2
Velox3-11-15-13-02-01-10-03-11-35-27-14-2*5 - 34-1
Zwartemeer1-03-01-02-22-14-31-21-20-10-20-01-01-2*2-1
Zwolsche B.1-11-20-05-01-21-11-02-02-11-22-44-01-21-2*

Eindstand

1Velox * ♦2816483671391.82
2Roda Sport
2813873453341.55
3Helmondia'55
2812883250471.06
4Baronie
2812793154471.14
5EDO
2811983144441.00
6Tubantia
28126103052491.06
7RCH
2811893037341.08
8Zwartemeer
28115122734410.82
9NEC
28106122657580.98
10De Graafschap
28106122633390.84
11Oldenzaal
28106122630410.73
12LONGA
28710112438470.80
13Zwolsche Boys
2896132443431.00
14PEC
2895142345640.70
15UVS ^2876152031450.68

Door het terugbrengen van het aantal profclubs zouden aanvankelijk de onderste vijf clubs degraderen. Oldenzaal, NEC, De Graafschap (halve competitie met drie clubs) , Zwolsche Boys en LONGA speelden wedstrijd voor degradatie naar amateurs. Deze bleken uiteindelijk zonder waarde, doordat als gevolg van verschillende fusies en vrijwillig naar de amateurs terugkerende clubs (EBOH en Helnond uit de Eerste Divisie) enkel nummer laatst UVS degradeert en niet de onderste vijf clubs.

Tweede Divisie 1960-1961

Uitslagenmatrix

BARGRAHAAHILLONNECOLDPECRIGRODTUBUVSVALVELWILZEIZWAZWO
Baronie*1 - 01 - 13 - 00 - 22 - 31 - 23 - 04 - 00 - 17 - 20 - 16 - 20 - 11 - 06 - 04 - 02 - 1
De Graafschap3 - 3*1 - 21 - 31 - 21 - 61 - 11 - 15 - 01 - 04 - 24 - 24 - 01 - 22 - 23 - 30 - 50 - 0
Haarlem0 - 01 - 2*0 - 06 - 23 - 01 - 12 - 23 - 21 - 04 - 01 - 02 - 15 - 26 - 03 - 04 - 23 - 0
FC Hilversum3 - 14 - 02 - 1*2 - 25 - 13 - 35 - 37 - 24 - 20 - 12 - 23 - 22 - 10 - 05 - 13 - 13 - 0
LONGA1 - 23 - 31 - 30 - 4*2 - 52 - 04 - 20 - 02 - 32 - 22 - 03 - 23 - 21 - 47 - 33 - 04 - 1
NEC5 - 30 - 10 - 23 - 14 - 1*2 - 15 - 05 - 34 - 32 - 11 - 06 - 10 - 32 - 22 - 21 - 10 - 1
Oldenzaal0 - 13 - 14 - 32 - 23 - 10 - 1*3 - 23 - 12 - 11 - 02 - 11 - 02 - 32 - 22 - 44 - 02 - 0
PEC1 - 22 - 12 - 41 - 42 - 11 - 44 - 1*3 - 42 - 02 - 52 - 02 - 14 - 41 - 03 - 11 - 10 - 1
Rigtersbleek1 - 21 - 10 - 20 - 11 - 24 - 21 - 20 - 1*2 - 13 - 21 - 13 - 13 - 20 - 13 - 22 - 30 - 0
Roda Sport1 - 01 - 04 - 11 - 00 - 13 - 12 - 05 - 14 - 1*5 - 16 - 23 - 02 - 13 - 01 - 23 - 23 - 1
Tubantia2 - 20 - 31 - 23 - 13 - 41 - 23 - 00 - 14 - 03 - 1*4 - 25 - 12 - 10 - 32 - 23 - 30 - 1
UVS0 - 13 - 21 - 12 - 32 - 20 - 01 - 23 - 13 - 11 - 12 - 2*4 - 32 - 21 - 23 - 00 - 00 - 0
De Valk2 - 31 - 30 - 81 - 24 - 20 - 45 - 23 - 22 - 13 - 51 - 11 - 2*1 - 41 - 15 - 02 - 11 - 1
Velox1 - 12 - 01 - 11 - 12 - 51 - 03 - 05 - 22 - 34 - 24 - 21 - 05 - 2*2 - 51 - 01 - 10 - 0
Wilhelmina3 - 44 - 31 - 03 - 34 - 31 - 53 - 05 - 02 - 35 - 44 - 24 - 14 - 05 - 2*6 - 12 - 01 - 0
SC Zeist3 - 00 - 21 - 20 - 30 - 32 - 32 - 02 - 20 - 40 - 11 - 14 - 52 - 00 - 00 - 1*2 - 42 - 1
Zwartemeer0 - 01 - 13 - 30 - 06 - 53 - 21 - 11 - 06 - 20 - 03 - 33 - 03 - 14 - 14 - 26 - 0*2 - 2
Zwolsche Boys0 - 20 - 22-44-40 - 00 - 03 - 02-10 - 41 - 01-31-11-12 - 03 - 01-11-2*

Eindstand

1Haarlem * ♦3421855085392.17
2FC Hilversum
34191054885481.77
3Wilhelmina + ♦
3419694482601.36
4NEC +
34195104381551.47
5Baronie
34186104268421.61
6Roda Sport
34192134072491.46
7Zwartemeer
34131383972591.22
8Velox
34148123667631.06
9LONGA
34156133678761.02
10Oldenzaal
34146143452610.85
11De Graafschap
34119143158610.95
12Tubantia
34108162866750.88
13Zwolsche Boys
34812142832480.66
14UVS
34811152748620.77
15Rigtersbleek ¹
34114192656790.70
16PEC
34105192554830.65
17Zeist ^
3467211943910.47
18De Valk ^3464241651990.51

¹ Rigtersbleek keert vrijwillig terug naar de amateurs

Play-offs voor promotie/degradatie naar/uit Eerste Divisie:
18/06/1961  NEC – Wilhelmina 2-4
03/07/1961  Wilhelmina – EDO 3-2
09/06/1961  EDO – Wilhelmina 3-1
16/07/1961  Wilhelmina – EDO 3-2

EDO degradeert, Wilhelmina promoveert