Alle clubs S

In dit overzicht staan alle clubs – beginnend met de letter S – die ooit minimaal één seizoen hebben afgerond in een (K)NVB-competitie (exclusief de voormalige afdelingsbonden die tot 1996 hebben bestaan). Daarnaast zijn de clubs die speelden in de NBVB competitie (1954) en die in de KNVB-Beker spelden, maar nooit in een KNVB-com erin opgenomen. Nog bestaande clubs (onder die naam) zijn gemarkeerd in groen.

Voor een nadere toelichting: zie de landingspagina voor clubs.

Gebruikte bronnen:

Clubnaam:Plaats:E:L:Fusies:Opmerkingen:
SaasveldiaSaasveld1991hlgroen
SABBreda1952hlgroen
SACHaarlem19661975Fusie met: DSB → DSC'74
SaendenWormerveer1996hlgroen
SaestumZeist1940hlgroen
Sallandia (I)Deventer19201923Opgeheven
Sallandia (II)Deventer1927hlgroen
SambeekSambeek1996hlgroen
SanderboutSittard1954hlgroen
SandowPurmerend19411946Opgegaan in Purmersteijn
SantpoortSantpoort19401945Fusie met: OIV → Velsen
SappemeerSappemeer19201925Opgeheven
SartoTilburg1940hlgroen
Sarto (I)Groningen19191920Opgeheven
Sarto (II)Groningen19481951Nieuw: Amicitia
Sassche BoysSas van Gent19311933Nieuw: Oranje
SatellietVlaardingen19781989Fusie met: De Hollandiaan → HSC'89
Saturnus (I)Rotterdam19011906Fusie met: Unitas → USC
Saturnus (II)Rotterdam19181972Opgeheven
SAVMAmsterdam19391949Fusie met: DTC → SDC
SBCSon1950hlgroen
SBCMMaastricht19671972Uit fusie: Standaard (I) en BerchmansNieuw: Standaard BC
SBOVOosterhout (NB)19331935Opgeheven
SBVHaren (NB)19962022SSA met: Ulysses → VITAhlgroen
SCA (I)Amsterdam19181919Oud: RUC; Opgeheven
SCA (II)Amsterdam19271974Fusie met: Ahrends VC → SC Buitenveldert
SCBBest19401965Nieuw: Wilhelmina Boys
SCD'33Deest1940hlgroen
SCD'83Dedemsvaart19962021Fusie met: Dedemsvaart → DVC Dedemsvaart
SCENijmegen1940hlgroen
SCGGoirle19291933Opgeheven
SCGGronsveld1945Oud: Gronsveldse Boyshlgroen
SCG'18Sint Michielsgestel2018Uit fusie: Sint Michielsgestel en SCIhlgroen
SCHNijmegen19262016Oud: NHC; Opgeheven
SCH'44Harmelen1971hlgroen
FC SchadewijkOss1986hlgroen
Schaesberg (I)Landgraaf19211923Opgeheven
Schaesberg (II)Landgraaf2003Uit fusie: Kolonia en RKONShlgroen
SchagenSchagen19312019Fusie met: SRC → Schagen United
Schagen UnitedSchagen2019Uit fusie: Schagen en SRChlgroen
SchalkhaarSchalkhaar1976hlgroen
SchalkwijkSchalkwijk1996hlgroen
Scharn (I)Maastricht19191923Opgeheven
Scharn (II)Maastricht1968hlgroen
Scharnegoutum'70Scharnegoutum1996hlgroen
ScheemdaScheemda19321999Fusie met: CVSB → SC ScheemdaOud: OLTO
SC ScheemdaScheemda1999Uit fusie: Scheemda en CVSBhlgroen
ScheerwoldeScheerwolde1996hlgroen
SchellingwoudeAmsterdam19451999Fusie met: Rood WitDe Dijk
SchellinkhoutSchellinkhout19962017Opgeheven
SchelluinenSchelluinen1953hlgroen
ScherpenzeelScherpenzeel1973hlgroen
ScheveningenScheveningen1924Tijdelijke fusie met: Holland Sport → SHS (1955-'64)hlgroen
SchiebroekRotterdam19521986Fusie met: DESV → DESV Schiebroek
Schiebroek'94Rotterdam19952011Uit fusie: DESV Schiebroek, SION en Unicum
Fusie met: NeptunusNeptunus Schiebroek
SchiedamSchiedam19201990Opgeheven
Schiedamse BoysSchiedam19962004Fusie met: DEMOS en GTB → Hargasport
SchijfSchijf1996hlgroen
SchijndelSchijndel1940hlgroen
SchimmertSchimmert1957hlgroen
SchinkelhavenAmsterdam19281993Fusie met: Ookmeer → OSC
SchinnenSchinnen19482016Fusie met: ADVEO en Puth → Alfa Sport
SchinveldSchinveld1946hlgroen
SchipluidenSchipluiden1980Uit fusie: ASSO en Steeds Voorwaartshlgroen
ScholleversAmsterdam19961997Opgeheven
School, DeHengelo19411944Tijdelijke naam
Wilhelminaschool
SchoondijkeSchoondijke1940hlgroen
SchoonebeekNieuw Schoonebeek1959hlgroen
SchoonhovenSchoonhoven1920hlgroen
SchoonoordSchoonoord19652005Opgeheven
SchoorlSchoorl19451990Fusie met: Duinranders → Duinrand S
SchotenHaarlem19132022In reserveklassehlgroen
De SchuttersStampersgat1948hlgroen
SchuttersveldBrunssum19311999Fusie met: Egge → Brunssum
SCISint Michielsgestel19882018Fusie met: Sint Michielsgestel → SCG'18
SCKRKlimmen19672013Fusie met: Klimmania → Hellas
SCMMaastricht2013Uit fusie: Standaard (II) en Caberghlgroen
SCMHMariaheide1996hlgroen
SCNNieuwlande1971hlgroen
SCNUUtrecht19962006Opgeheven
SCOOosterhout1940hlgroen
SCO'63Spijkenisse1980hlgroen
SCPPuiflijk1991hlgroen
SCPB'22Badhoevedorp2022Uit fusie: SC Badhoevedorp en Pancratiushlgroen
SCRRijswijk (GE)1996hlgroen
SCRRotterdam19681983Uit fusie: NHS en Rood Groen; Fusie met: DJS → DJSCR
SCSDrachten19962007Opgeheven
SCSLaag Soeren19962000Geen teams meerhlgroen
SCV'58Velp (NB)1989hlgroen
SCWRijsenhout1976hlgroen
SCW'23Renkum2023Uit fusie: CHRC, Redichem en RVWhlgroen
SCZZoelen1969hlgroen
SCZ'58Amsterdam19691990Fusie met: ASSV → Sparta Amsterdam
SDCAmsterdam19491968Fusie met: De Eland → De Eland/SDC
SDC PuttenPutten1988Oud: SDCPhlgroen
SDC'12Denekamp2012Uit fusie: DOS'19 en SC Denekamphlgroen
SDCPPutten1955Nieuw: SDC Puttenhlgroen
SDDLDeursen-Denneburg19772019SSA met: Ravenstein → VESTA'19
SDEAmsterdam19091910Opgeheven
SDOWageningen19091910Fusie met: WVV → Velox
SDOBussum1940hlgroen
SDOGenderen19691970Fusie met: Drongelse Boys → GDC
SDO'39Lage Mierde1996hlgroen
SDO'63Lamswaarde1996hlgroen
SDOBBroek in Waterland1986hlgroen
SDOLLuttenberg1996hlgroen
SDOOHeteren1995hlgroen
SDOUCUlft1940hlgroen
SDSOosterend (FR)1967hlgroen
SDS (I)Amsterdam19161918Opgeheven
SDS (II)Amsterdam19311940Opgeheven
SDS'55Wekerom1971hlgroen
SDVRotterdam1996hlgroen
SDV BarneveldBarneveld1965hlgroen
SDWAmsterdam1915hlgroen
SDZAmsterdam1930hlgroen
SDZZZevenaar1992hlgroen
SECSoest1938Uit fusie: Soest en ESVAChlgroen
SEHHeerde1971hlgroen
Selfkantia HöngenHöngen 19491950Tijdelijk Nederlands
grondgebied
SellingenSellingen1978hlgroen
SEMOAmsterdam19501960Opgeheven
Semper AltiusRijswijk1941hlgroen
Sempre AvantiArnhem19611999Fusie met SVD'98 → Rozendaal
SeoltoZevenbergen1964hlgroen
SEP (I)Delft19301941Opgeheven
SEP (II)Delft1993hlgroen
SerooskerkeSerooskerke1976hlgroen
ServatiusVenray19401944Fusie met: De Valk'26 → Venray
SESLangenboom1959hlgroen
SETTilburg19362009Fusie met: JPS → Nordea
SETAMusselkanaal1966hlgroen
SEVAmsterdam19231927
SEVLeidschendam1977hlgroen
SevenumSevenum19401965Nieuw: Sparta'18
SeviosAmsterdamAlleen in beker
SEWNibbixwoud1942hlgroen
SFBAmsterdam19752001Opgeheven
SFCSchiedam19291992Fusie met: Martinit → SMC
SGOGrolloo19542014In reserveklassehlgroen
SGVSchildwolde1958hlgroen
SGVV'07Groningen20072011Uit fusie: Astrea en Paddepoel
SHBSDen Helder19151917Opgeheven
SHEHall1996hlgroen
SHHHerten1953hlgroen
SHOOud Beijerland1943hlgroen
SHSScheveningen19551964Tijdelijke fusie: Scheveningen en Holland Sport ('55-'64)
SibbeSibbe19702018In reserveklassehlgroen
SiddeburenSiddeburen1960hlgroen
SijbekarspelSijbekarspel19411957Nieuw: DESS
SilvoldeSilvolde19201947Fusie met: RKVVS → Sp. Silvolde
Sp. SilvoldeSilvolde1947Uit fusie Silvolde en RKVVShlgroen
SimonshavenSimonshaven1996hlgroen
Simpelveld (I)Simpelveld19401947Fusie met: Willem IV → Simpelveldse Boys
Simpelveld (II)Simpelveld1960Oud: Simpelveldse Boyshlgroen
Simpelveldsche BoysSimpelveld19471960Uit fusie Willem IV en Simpelveld (I)Nieuw: Simpelveld (II)
SimsonApeldoorn19221928Opgeheven
Sinar MalukuVaassen19961997Opgeheven
SinotoZierikzee19261933Opgegaan in Zierikzee
Sint AdelbertEgmond Binnen19682023Fusie met: Egmondia en ZeevogelsEgmond
Sint AnnaparochieSint Annaparochie1949hlgroen
Sint BoysSint Maarten1996hlgroen
Sint GeorgeSpierdijk1940hlgroen
SC Sint HubertSint Hubert19962018Fusie met: De Willy's → DWSH'18
Sint JacobSint Jacobiparochie19642018In reserveklassehlgroen
Sint JanArnhem19401947Opgeheven
Sint JoostSint Joost1971hlgroen
Sint JorisBraamt19432016Fusie met: Zeddam → Montferland
Sint LodewijkRotterdam19401991Fusie met: SVDP → Sporting Lodewijk/Pionier
Sint LouisAmsterdam19962006Opgeheven
Sint MartinusAmsterdam19561999Fusie met: Sporting Zuid → Sporting Martinus
Sint MichielsgestelSint Michielsgestel19402018Fusie met: SCI → SCG'18
Sint OdiliënbergSint Odiliënberg19662018Fusie met: Vesta → FC Roerdalen
Sint PieterMaastricht19401996Fusie met: MKC → Sint Pieter/MKC
Sint Pieter/MKCMaastricht19961998Uit fusie: Sint Pieter en MKCNieuw: SC Jekerdal
SIODKampen18961900Opgeheven
SIODRotterdam19201994Fusie met: DESV Schiebroek en Unicum → Schiebroek'94
SIOLCuijk1983hlgroen
SIOSSauwerd1996hlgroen
Sittard (I)Sittard19171950Fusie met: Sittardse BoysSittardia (II)
Sittard (II)Sittard1968Oud: De Kraaienhlgroen
Sittard OostSittard20052007Fusie met: Stadbroek → SSOCOud: SC Sittardia'80
Sittardia (I)Sittard19211922Opgeheven
Sittardia (II)Sittard19501968Uit fusie: Sittard (I) en Sittardse Boys
Fusie met Fortuna'54Fortuna SC
SC Sittardia'80Sittard19962005Nieuw: Sittard Oost
Sittardse BoysSittard19271950Fusie met: Sittard (I) → Sittardia (II)
SIVEO'60Zegveld1996hlgroen
SIZOHillegom19462013Opgeheven
SJCNoordwijk1940hlgroen
SJNNijmegen19512014Opgeheven
SJSStadskanaal1955hlgroen
SJVVDeurne1959hlgroen
SJZZoeterwoude1964hlgroen
FC SkillzDen HaagAlleen jeugdhlgroen
FC Skillz/
Wateringse Veld
Den Haag2021SSA van: FC Skillz en Wateringse Veld Kranenburghlgroen
SKNWKNieuwerkerk (ZE)1979hlgroen
SKVWageningen1948hlgroen
SKVWWinterswijk19552013Fusie met: Winterswijk en WVCFC Winterswijk
SleatSloten1955hlgroen
SleenSleen1954hlgroen
SleeuwijkSleeuwijk1947hlgroen
Slekker BoysSlek1954hlgroen
Slenaken'63Slenaken19922011Fusie met: Noorbeek → SNC'14
De Sleutels,Leiden19542003Fusie met: VCL → GHC
SliedrechtSliedrecht1924hlgroen
SlikkerveerRidderkerk1941hlgroen
SC SlotenAmstedam18971997Uit fusie: De Eland/SDC en SC West
Fusie met: Rivalen → Sloten/Rivalen
Sloten/RivalenAmsterdam19992012Uit fusie: Rivalen en SC SlotenNieuw: SC De Eland
SloterdijkAmsterdam1922hlgroen
SC SloterparkAmsterdam19791983Fusie met: AGS/Olympus → Sloterpark/AGS
Sloterpark/AGSAmsterdam19962007Uit fusie: SC Sloterpark en AGS/Olympus
Fusie met: DWG/Rombout → Parkstad
FC De SloterplasAmsterdam19881992Oud: AZS
Nieuw: Zwarte Schapen
SlotervaartAmsterdam19771981Fusie met: ODIV → SC West
SLTOAmsterdam19281991Fusie met: Neerlandia → Neerlandia/SLTO
SluisSluis1975hlgroen
SluiskilSluiskil19342021Opgeheven
SMCSchiedam19921998Uit fusie: SFC en Martinit
Fusie met SVV (I)SVVSMC
SmerdiekSint Maartensdijk1960hlgroen
SmildeSmilde19471994Fusie met: SSSV → Smilde'94
Smilde'94Smilde1996Uit fusie: Smilde en SSSVhlgroen
SmitshoekBarendrecht1985hlgroen
SMLArnhem1915hlgroen
SML/SpartramArnhem19291944Tijdelijke fusie: SML en Spartram (1929-'45)
SMNAmsterdam19541958Nieuw: Nedlloyd'70
Amsterdam
SMSNieuw Vennep19562005Fusie met: Nieuw Vennep → FC VVC
SMVRotterdam19291993Fusie met: Hilligersberg '32 → SMV Hillegersberg
SMV HillegersbergRotterdam19932007Uit fusie: Hillegersberg'32 en SMV
Fusie met: SC Duivesteijn → Hillegersberg
SNAAmstedam19321995Fusie met: Gold Star tot Gold Star/SNA
SNA MontfortMontfort1996Oud: RKSNAhlgroen
SNC'14Noorbeek2014Uit fusie: Noorbeek en Slenaken'63hlgroen
SneekSneek19222008Fusie met: WZSSneek Wit Zwart
Sneek Wit ZwartSneek2008Uit fusie: Sneek en WZShlgroen
SnelGeertruidenberg18971898Opgeheven
SNLAmsterdam19471964Nieuw: Nedlloyd
SNSTilburg19331936Opgeheven
SNSStad ah Haringvliet1970hlgroen
SNVAmsterdam19141915Opgeheven
SO SoestSoest1974Oud: BDChlgroen
SOADen Haag19292006Nieuw: Wateringse Veld
Soccer BoysBleiswijk1982hlgroen
SociiWichmond19962018SSA met Ratti → Ratti-Socii
Socrates, FCHaarlem20092010Opgegaan in De BrugOud: Ripperda
SoestSoest19291938Fusie met: ESVAC → SEC
SomerenSomeren1957hlgroen
SoplaAmersfoort19331943Opgeheven
SOSAssen19121918Opgeheven
SOSHellendoorn19832006Fusie met: Vesos → Hellendoorn
SOS'33Amsterdam19461947Nieuw: AMVJ
SOVA'54Amerfsoort19801997Fusie met: Amersfoortse Boys → ASC Nieuwland
SpaarndamSpaarndam19481972Fusie met: SHS → Spaarnwoude
SpaarnestadHaarlemFusie met: EHS → Young Boyshlgroen
SpaarnevogelsHaarlem19361949Opgeheven
SpaarnwoudeSpaarndam1973Uit fusie: Spaarndam en SHShlgroen
SpakenburgSpakenburg1947hlgroen
SC SpalandSchiedam19992013Uit fusie: Ursus en ODS
Fusie met: VVK → Kethel Spaland
SpartaAmsterdam18981899Opgeheven
SpartaGinneken19031906Opgeheven
SpartaEnschede1946hlgroen
SpartaRotterdam1890hlgroen
SpartaNijkerk19551988Nieuw: Sparta Nijkerk
Sparta AmsterdamAmsterdam19922003Uit fusie SCZ'58 en ASSV; Fusie met: Blauw Wit/Osdorp
en Neerlandia/SLTO → FC Blauw Wit Amsterdam
Sparta NijkerkNijkerk1988Oud: Spartahlgroen
Sparta RotterdamRotterdam1976Proftak van Spartahlgroen
Sparta'18Sevenum1966Oud: Sevenumhlgroen
Sparta'25Beek en Donk1940hlgroen
Sparta'30Andel1975hlgroen
Sparta'57Opheusden19602001Fusie met: Opheusden → DFS Opheusden
Sparta'59Deinum19772013Nieuw: SF Deinum
De SpartaanAmsterdam19101988Fusie met: VVA (II)VVA/Spartaan
Spartaan'20Rotterdam1940hlgroen
SpartanenWognum1978hlgroen
SpatramArnhem19261929Fusie met: SML → SML/Spatram
SpaubeekSpaubeek1945hlgroen
De SpechtenEindhoven19431997Oud: Picus; Opgeheven
Spekholzerheide (I)Kerkrade19411944Tijdelijke naam Juliana
Spekholzerheide (II)Kerkrade19451953Oud: RKKVC
Nieuw: Heilust
SperoElst (GE)1941hlgroen
Spijk VooruitSpijk (Rijnwaarden)19602008Opgeheven
SpijkenisseSpijkenisse1956hlgroen
SpiritOuderkerk ad Ijssel1952hlgroen
Spirit'30Hoogkarspel1970Uit fusie: HEO en Wit Roodhlgroen
Spoordonkse BoysOirschot1973hlgroen
De SpoorwegenDen Haag19471950Fusie met: VDV → De Flamingo's
SpoorwijkDen Haag19372005Opgeheven
SportHoorn19111920Opgeheven
SPORTAmsterdam19961997Fusie met: Osdorp → Osdorp/Sport
Sport en StrijdDordrecht19211926Opgeheven
Sport VereentOldeberkoop1964hlgroen
SportclubZwolle19361948Opgeheven
Sportclub'25Bocholtz1941Oud: Bocholtzhlgroen
Sportclub'37Tilburg19411942Nieuw: Tilburgia (II)
SportersHoorn19381952Nieuw: HSV Sport 1889
Sporters'23Drunen19401944Opgeheven
SportiefWoerdense Verlaat1996hlgroen
Sportieve SterHeerlen19361941Opgeheven
Sporting AlmereAlmere20112021In reserveklassehlgroen
Sporting AmsterdamAmsterdam19962014Uit fusie: ADW en JVVOOpgeheven
Sporting AndijkAndijk2014Uit fusie: Andijk en Asoniahlgroen
Sporting FlevolandAlmere19972000Oud: Zwarte Schapen
Nieuw: FC Omniworld
Sporting HACKerkrade2021Uit fusie: Haanrade en SVA BleijerheideOud: Haanrade/SVAhlgroen
Sporting HeerlenHeerlem2012Uit fusie: Heerlen en Heerlen Sporthlgroen
Sporting KrommenieKrommenie1999Uit fusie: KVV en GVOhlgroen
Sporting LeidenLeiden2018Uit fusie: Leiden en FC Rijnlandhlgroen
Sporting Lodewijk/
Pioniers
Rotterdam19931998Uit fusie: Sint Lodewijk en SVDP
Fusie met: Steeds Volharden → SC Duivesteijn
Sporting MarocAmsterdam19962009Nieuw: Nieuw West
Sporting MartinusAmstelveen1999Uit fusie: Sporting Zuid en Sint Martinushlgroen
Sporting NoordAmsterdam19882011Uit fusie: ADM en Blauwe Vogels
Sporting SSchermerhorn1996hlgroen
Sporting Sittard'13Sittard2013Uit fusie: Almania en SSOChlgroen
Sporting STSwolgen2010Uit fusie: Swolgense Boys en TOP'27hlgroen
Sporting ZuidAmsterdam19731999Uit fusie: The Unity en Amstelzwaluwen
Fusie met Sint Martinus → Sporting Martinus
Sporting'70Utrecht1996hlgroen
Sportlust GlanerbrugGlanerbrug1952hlgroen
Sportlust VroomshoopVroomshoop1996hlgroen
Sportlust'46Woerden1951hlgroen
SportmanLeiden19061918Fusie met: AjaxASC
Sportman (II)Leiden19381940Opgeheven
Sportvereeniging'07Den Bosch19271935Opgeheven
Sportvereeniging'20Oss19281939Nieuw: OSS'20
SprangSprang Capelle19541970Nieuw: NEO'25
SprinkhanenDidam1948hlgroen
SprundelSprundel1962hlgroen
SPSPoortvliet1977hlgroen
SpuiSpui1961hlgroen
SPVVlierden1984hlgroen
SPV'81Polsbroek1996hlgroen
SPWStadskanaal1952hlgroen
SRA ToraricaRotterdam19961997Opgeheven
SRCSchagen19642019Fusie met: SchagenSchagen United
SSCSteenwijk19231940Opgeheven
SSC'55Sprang Capelle1957hlgroen
SSDSDen Haag19371939Fusie met: VVD → CVS
SSESomeren-Eind1985hlgroen
SSOCSittard20072013Uit fusie: Sittard Oost en Stadbroek
Fusie met Almania → Sporting Sittard'13
SSSKlaaswaal1947hlgroen
SSS'18Overloon1983hlgroen
SSS'68Marssum1996hlgroen
SSSEEibergen19512006Fusie met: SC Eibergen → FC Eibergen
SSSVSmilde19541994Fusie met: Smilde → Smilde'94
SSVStompetoren1996hlgroen
SSV'65Goes1986hlgroen
SSVUUtrecht19461978Nieuw: SVVU
SSWDordrecht1934hlgroen
STATer Apel19451996Fusie met: 't Klooster → FC Ter Apel'96
Staatsmijn EmmaHoensbroek19201936Nieuw: SC Emma
Staatsmijn HendrikBrunssum19271936Oud: Rhenania
Nieuw: Limburgia
Staatsmijn MauritsGeleen19271936Nieuw: Maurits
StadbroekSittard19492007Fusie met: Sittard Oost → SSOC
StadskanaalStadskanaal1924hlgroen
SC StadsparkGroningen2014Uit fusie: Gronitas en De Vogelshlgroen
SC StadspoldersDordrecht19962000Uit fusie: Merweboys en GSV'84
Fusie met Gelukvogels → GSC
Standaard (I)Maastricht19341967Fusie met: Berchmans → SBCM
Standaard (II)Maastricht19802013Fusie met: SC Caberg → SCMOud: SBCM
Standaard BCMaastricht19721980Oud: SBCM
Nieuw: Standaard (II)
StanfriesAppelscha1954hlgroen
StaphorstStaphorst1969hlgroen
StavastMiddelburg19241929Opgegaan in Middelburg
SC StavenisseStavenisse1996hlgroen
StedocoHoornaar1948hlgroen
StedumStedum1953hlgroen
Steeds HoogerRotterdam1917hlgroen
Steeds VolhardenRotterdam19221998Fusie met: Sporting Lodewijk/Pioniers → SC Duivesteijn
Steeds VoorwaartsAmsterdam18991925Opgeheven
Steeds VoorwaartsSchipluiden19741978Fusie met ASSO → Schipluiden
SteenSint Jansteen1945hlgroen
SteenbergenSteenbergen1941hlgroen
Steenbergse BoysGeleen19531966Nieuw: Maurits (II)
SteenderenSteenderen19352013Fusie met: Baakse Boys → Basteom
SteenselSteensel1961hlgroen
SteenwijkSteenwijk1921hlgroen
Steenwijker BoysSteenwijk1955hlgroen
SteenwijkerwoldSteenwijkerwold1978hlgroen
SteijlTegelen19401949Fusie met: Tegelen en Tegelse Herten → SC Irene
SteinStein19341939Opgeheven
StellendamStellendam1972hlgroen
De SterDen Haag1996hlgroen
De Ster SteinStein1941hlgroen
SterkselSterksel1996hlgroen
SterrenwijkUtrecht19852012In reserveklassehlgroen
StevensweertStevensweert19562018In reserveklassehlgroen
StevoGeesteren (OV)1961hlgroen
FC Steyl'67Tegelen19772004Fusie met: Tiglieja → TSC'04
Stichtse BoysUtrecht19382007Fusie met: DHC'04 → DHSC
De StichtseUtrecht19481957Opgeheven
Stiens Stiens19522010Fusie met: CSL → SC Stiens
SC StiensStiens2010Uit fusie: CSL en Stienshlgroen
Stiphout VooruitStiphout1963hlgroen
StokkumStokkum19962019Fusie met: MvR en VVL → FC Bergh
StolwijkStolwijk1941hlgroen
Stompwijk'92Stompwijk1996Oud: Stompwijkse Boyshlgroen
Stompwijkse BoysStompwijk19871990Nieuw: Stompwijk'92
StoricaZwolle19962011Nieuw: HFC Storica
StormveldIJmuiden19271928Opgeheven
Stormvogels IJmuiden1913Fusie met: VSVTelstar
(amateurtak gaat na 1963 zefstandig verder)
hlgroen
Stormvogels TelstarVelsen20012008Tijdelijke fusie: Stormvogels en Telstar (2001-'08)
Stormvogels'28Siebengewald19402023Fusie met: HRC'27 en MontagnardsMSH Maasduinen
Stormvogels'64Achlum19962007Geen teams meerhlgroen
StrandvogelsOnderdijk1935hlgroen
StreefkerkStreefkerk1974hlgroen
StrijenStrijen1993Uit fusie: Be Quick en Venturahlgroen
StroeStroe1983hlgroen
Struchter BoysSchin op Geul19962016Fusie met: Wijlre → Geuldal
STVEindhoven19381942Uit fusie: BWE en TSVOpgeheven
SuameerSuameer1967hlgroen
SuawoudeSuawoude1996hlgroen
SuccesHippolytushoef1933hlgroen
SunlightVlaardingen19411979Nieuw: DSS'26
SunriseRotterdam19451965Opgeheven
SurhuisterveenSurhuisterveen19502023Fusie met: 't FeanFC Surhústerfeanhlgroen
FC SurhústerfeanSurhuisterveen2023Uit fusie: 't Fean'58 en Surhuisterveen
FC Suryoye-
Mediterraneo
Enschede2011Oud: Mediterraneohlgroen
SC SusterenSusteren1951Uit fusie: SVS en Suestrahlgroen
Susterse BoysSusteren1961hlgroen
SV 2000Amsterdam19992000Oud: IJ Boys/OZ/Orion
Nieuw: IJ Boys (II)
SV'35Wassenaar19522008Fusie met: JAC → SVC'08
SVAHoogezand19281930Opgegaan in Hoogezand
SVAAssendelft1953hlgroen
SVA BlijerheideKerkrade19962019Fusie met: Haanrade → Sporting HAC
SVAP'74Anna Paulowna19962012Fusie met: BKCKleine Sluis
SVBBennebroek19871988Opgeheven
SVBBlerick19401945Nieuw: Blerick
SVBCBarger1949hlgroen
SVBOEmmen1955hlgroen
SVBS'77Belt Schutsloot1996hlgroen
SVBVBarchem1996hlgroen
SVCDen Haag19311940Fusie met: VCST tot VCS (II)
SVCStanddaarbuiten1968hlgroen
SVC 2000Roermond2000Uit fusie: Swift'36 en Victoriahlgroen
SVC'08Den Haag2008Uit fusie: JAC en SV'35hlgroen
SVDDen Bosch19401944Fusie met: Concordia Vooruit → Concordia SVD
SVDDriewegen19982014Fusie met: Volharding → DWO'15
SVD'98Arnhem19981999Fusie met: Sempre Avanti → Rozendaal
SVDBEkehaar19962009In reserveklassehlgroen
SVDPRotterdam19741991Fusie met: Sint Lodewijk → Sporting Lodewijk/Pioniers
SVDPWSchiedam19552015Opgeheven
SVDW'75Doetinchem19822016Opgeheven
SVEEinighausen1972hlgroen
SVEBBroekhuizenvorst1990Uit fusie: Excelsior'18 en Brughusiahlgroen
SVFCothen1954hlgroen
SVGTilburg1941hlgroen
SVGEBDen Haag19411990Fusie met: SVGW → SVGWGEB
SVGGMegchelen1996hlgroen
SVGTDen Haag19581960Fusie met: PTT → SVPTT
SVHDen Haag1951hlgroen
SVHHoogersmilde19842006Oud: SC Hoogersmilde
Nieuw: Hoogersmilde
SVH CeleritasDen Haag20142015Tijdelijke fusie Celeritas en SVH (2014-'15)
SVH'39Herkenbosch1962hlgroen
SVHAHerveld1996hlgroen
SVHRReuver19451954Uit fusie: RVV'28 en HerculesNieuw: Reuver
SVIZwolle1962hlgroen
SVIJIJmuiden1971hlgroen
SVJHaarlem19481992Fusie met: Energie → SVJ/Energie
SVJ/EnergieHaarlem19962001Opgegaan in United
SVKKarkrade19661994Opgeheven
SVLLangbroek1996hlgroen
SVLVVoorschoten19571997Fusie met: Voorschoten en Randstad Sport
Voorschoten'97
Oud: VVLV
SVLYDen Haag20082011Oud: Duinoord/Jagers
Opgeheven
SVM MaartensdijkMaartensdijk1997hlgroen
SVM MarknesseMarknesse1976hlgroen
SVM MunstergeleenMunstergeleen1940hlgroen
SVMEEijsden1950hlgroen
SVMHNiebert19622019Fusie met: Boerakker → Westerkwartier
SVMMMaarn1996hlgroen
SVNLandgraaf19402020Fusie met: SylviaFC Landgraaf
SVN'69Nijeveen1996hlgroen
SVO'68Ooij1996hlgroen
SVO'68/VVLKOoij en Leuth20222023Uit fusie: SVO'68 en VVLKNieuw: DDV'23
SVOC'01Oirlo2001Uit fusie: Castenray en DIShlgroen
SVOD'22Oostkapelle2022Uit fusie: Oostkapelle en DomburgOud: Oostkapelle/
Domburg
hlgroen
SVOWOude Wetering19502015Fusie met: Alkmania → WVC
SVPPeize19411945Nieuw: Peize
SVPTTDen Haag19731992Uit fusie: PTT en SVGT; Fusie met SVGWGEB → PEC
SVRVlissingen19982000Opgeheven
SVSMaastricht19311934Oud: Sphinx
Nieuw: MSV (II)
SVSUtrecht19111916Opgeheven
SVSSusteren19401951Fusie met: Suestra → SC Susteren
SVS CapelleCapelle ad IJssel1995hlgroen
SVS StevensbeekStevensbeek1996hlgroen
SVS'65Spijk (Lingewaal)1996hlgroen
SVSHSomeren-Heide1996hlgroen
SVSOSBiest Houtakker1996hlgroen
SVSSSUdenhout1974hlgroen
SVV (I)Schiedam19091997Opgegaan in Dordrecht'90 → SVV Dordrecht'90
SVV (I)Schiedam19881991Afgesplitste proftak
SVV (II)Schiedam2011Oud: SVV SMChlgroen
SVV Dordrecht'90Dordercht19911992Tijdelijke naam Dordrecht'90 na overname SVV (I)
SVV SMCSchiedam19972011Uit fusie: SVV (I) en SMCNieuw: SVV (II)
SVV'04Schoonebeek2004Uit fusie: Minjak en SC Oranjehlgroen
SVV'54Oosterhout19621969Fusie met: Beatrix → BVC'54
SVV'56Sibculo1973hlgroen
SVV'91Enschede1996hlgroen
SVVHHiebloem1974hlgroen
SVVMRoermond19461971Uit fusie: Maasniel en Leeuwen
Fusie met: Donderberg → Victoria
SVVNNijverdal1946hlgroen
SVVUUtrecht19821988Fusie met: Velox → Velox SVVUOud: SSVU
SVWGorinchem1920hlgroen
SVW'27Heerhugowaard1963hlgroen
SVW'67Sint Willebrord16821986Opgeheven
SVZZeijen1961hlgroen
SVZWWierden1953hlgroen
SwalmenSwalmen1940hlgroen
De SweachBeetsterzwaag1953hlgroen
SweelZweeloo2014Uit fusie: ZBC en SC Zweeloohlgroen
Sweikhuizer BoysSweikhuizen19662000Opgeheven
SwiftDen Haag18971902Opgeheven
Swift (I)Amsterdam18981906Opgeheven
Swift (II)Amsterdam19021904Opgeheven
Swift (III)Amsterdam1918hlgroen
Swift BoysRotterdam1983hlgroen
Swift'36Roermond19402000Fusie met: Victoria → SVC 2000
Swift'64Swifterbant1988hlgroen
SwolgenSwolgen19401946Nieuw: Swolgense Boys
Swolgense BoysSwolgen19462010Fusie met TOP'27 → Sporting STOud: Swolgen
SylviaLandgraaf19732020Fusie met: SVN → FC Landgraaf