NVB Beker 1917-1918

De bekercompetitie is dit seizoen opnieuw een “vluggertje” dat na afloop van de reguliere competities afgewerkt moet worden. De bezetting is daardoor verre van compleet. Als winnaar komt er opnieuw een tweedeklasser uit de bus. RCH uit Haarlem verrast in de VVA, een laagvlieger uit de “margarine-competitie”. In de halve finale hadden beide clubs verrassend gewonnen van respectievelijk Velocitas Breda en MVV.

Bij gelijkspel gaat uit spelende vereniging verder.

Gegevens met dank aanĀ  voetbalkroniek.nl

1e ronde
14/04/1918AchillesVVA (nw.)1-4
14/04/1918Allen Weerbaar (II)NOS (III)1-1
14/04/1918AmstelHFC2-0
14/04/1918BMT (III)Kampong (II)3-1
14/04/1918De Meeuwen (GC)Gouda (III)5-0 regl.Gouda trekt zich terug
14/04/1918De SpartaanWilhelmina Vooruit (III)9-1
14/04/1918DEC (II)Het Noorden (III)5-0 regl.Het Noorden trekt zich terug
14/04/1918DOS (III)Eindhoven (II)1-3
14/04/1918DVC (III)Helmond2-3
14/04/1918FeijenoordAvanti (GC)1-2
14/04/1918Fortuna Vlaardingen (II)ZFC (II)0-5 regl.Fortuna trekt zich terug
14/04/1918HBSHaarlem5-0 regl.Haarlem trekt zich terug
14/04/1918HerculesZVV (Zaandam) (II)1-2
14/04/1918Hertog Hendrik (II)USC (III)5-0 regl.USC trekt zich terug
14/04/1918Kinheim (GC)VVV5-0 regl.VVV trekt zich terug
14/04/1918Leonidas (III)Concordia (Delft)1-2Gespeeld in Delft (terrein Concordia)
14/04/1918LVV (Leiden) (II)TOGO (III)2-2
14/04/1918MVVEDO3-2
14/04/1918NACSteeds Voorwaarts5-0 regl.Steeds Voorwaarts trekt zich terug
14/04/1918NEC (II)Be Quick (Zutphen)2-2Gespeeld in Zutphen (terrein Be Quick)
NEC gaat door
14/04/1918ODE (II)Vriendenschaar (III)2-0
14/04/1918PEC (II)ADO (III)4-0
14/04/1918Quick (Den Haag)DFC0-1
14/04/1918Rapiditas (Weesp) (III)Stormvogels (II)0-3
14/04/1918RUC (Amsterdam) (GC)Hengelo (II)1-4
14/04/1918SC EnschedeNeptunus (II)1-0
14/04/1918Steeds Hooger (III)Middelburg0-4Gespeeld in Middelburg (terrein Middelburg)
14/04/1918TubantiaDe Sportman (III)9-1
14/04/1918Velocitas (Breda)Ajax (Leiden) (II)5-0
14/04/1918Victoria (Hilversum) (II)UFC (III)5-0 regl.UFC trekt zich terug
14/04/1918VC Vlissingen (GC)Unitas (Gorinchem) (II)1-1
14/04/1918VOCHBC4-1
14/04/1918West Frisia (III)Transvalia (III)5-0 regl.Transvalia trekt zich terug
14/04/1918WilhelminaRCH (II)1-4
14/04/1918ZAC (II)PW0-2
14/04/1918ZSC (III)Olympia (Gouda) (II)5-0 regl.Olympia trekt zich terug
21/04/1918Baarn (III)DHC (II)1-2
21/04/1918VUC (II)Forward5-0 regl.Forward trekt zich terug
21/04/1918Xerxes (II)MSV (Maastricht)3-1
Ajax (Amsterdam)vrij
Tussenronde
21/04/1918Concordia (Delft)VOC0-2
21/04/1918DEC (II)Unitas (Gorinchem) (II)0-0
21/04/1918Eindhoven (II)BMT (III)1-2
21/04/1918HelmondAjax (Amsterdam)0-2
21/04/1918MiddelburgNOS (III)1-0
21/04/1918RCH (II)HBS11-1
21/04/1918TubantiaDe Spartaan4-1Gespeeld in Amsterdam (terrein De Spartaan)
21/04/1918Victoria (Hilversum) (II)PW0-1
2e ronde
28/04/1918AmstelDHC (II)0-0
28/04/1918BMT (III)VUC (II)0-4
28/04/1918Hertog Hendrik (II)VOC1-4Gespeeld in Arnhem (terrein Vitesse)
28/04/1918Kinheim (GC)ZVV (Zaandam) (II)0-2
28/04/1918MiddelburgAjax (Amsterdam)3-0
28/04/1918NACAvanti (GC)4-0
28/04/1918NEC (II)MVV0-2
28/04/1918ODE (II)Hengelo (II)3-1
28/04/1918PEC (II)De Meeuwen (GC)5-2
28/04/1918RCH (II)DFC4-1
28/04/1918Stormvogels (II)TOGO (III)8-0
28/04/1918TubantiaZSC (III)6-0
28/04/1918Velocitas (Breda)SC Enschede5-0 regl.SC Enschede trekt zich terug
28/04/1918VVA (nw.)ZFC (II)4-0
28/04/1918West Frisia (III)Unitas (Gorinchem) (II)5-0 regl.Unitas trekt zich terug
28/04/1918Xerxes (II)PW5-0 regl.PW trekt zich terug
3e ronde
05/05/1918MVVWest Frisia (III)5-0 regl.West Frisia trekt zich terug
05/05/1918NACVOC2-3
05/05/1918RCH (II)Tubantia2-1
05/05/1918Stormvogels (II)PEC (II)5-0 regl.PEC trekt zich terug
05/05/1918Velocitas (Breda)Xerxes (II)5-1
05/05/1918VUC (II)DHC (II)2-2
05/05/1918VVA (nw.)Middelburg5-0
05/05/1918ZVV (Zaandam) (II)ODE (II)1-0
Kwartfinale
09/05/1918DHC (II)VVA (nw.)0-2
09/05/1918MVVZVV (Zaandam) (II)3-1
09/05/1918Stormvogels (II)RCH (II)0-3Gespeeld in Velsen (terrein VSV)
09/05/1918Velocitas (Breda)VOC4-3
Halve Finale
19/05/1918Velocitas (Breda)VVA (nw.)1-2Gespeeld in Utrecht (terrein UVV)
26/05/1918MVVRCH (II)1-5Gespeeld in Den Bosch (terrein Wilhelmina)
Finale
09/06/1918VVA (nw.)RCH (II)1-20-1 Bloemheuvel, 0-2 Koning, 1-2 Jibben
Gespeeld in Amsterdam (Nederlandsch Sportpark)