Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.
1e ronde | ||||
ADW (IV) | EAC (IV) | 5-1 | ||
Ahrend's VC (IV) | Avanti (Amsterdam) (IV) | 0-0 | ||
Albatross (IV) | Rheden (III) | 2-3 | ||
Allen Weerbaar (III) | Rietwijkers (GC) | 5-1 | ||
Alphia (III) | Steeds Volharden (III) | 4-2 | ||
Animo (GC) | Donar (II) | 10-2 | ||
Apeldoornsche Boys (IV) | vrij | |||
APGS (III) | Elinkwijk (III) | 3-0 | ||
Assendelft (III) | IVO (GC) | 10-3 | ||
Beverwijk (IV) | TIW (IV) | 2-1 | ||
Celeritas (IV) | Schoonhoven (III) | 3-2 | ||
Concordia (Delft) (III) | DOSB (III) | 4-2 | ||
DAVO (III) | Haaksbergen (III) | 1-2 | ||
De Meteoor (III) | JOS (IV) | 4-2 | ||
De Volewijckers (III) | ZNC (III) | 1-2 | ||
Delfia-DVK (IV) | Lekkerkerk (IV) | 3-0 | ||
Delft (III) | Scheveningen (III) | 2-8 | ||
DIO (GC) | DJK (III) | 3-4 | ||
DOS (III) | ODE (III) | 3-1 | ||
Drachten (III) | CAB (III) | 4-3 | ||
DWV (III) | Hollandia (III) | 4-3 | ||
EDS (III) | Bodegraven (III) | 3-0 | ||
Electra (IV) | Uitgeest (IV) | 5-6 | ||
Emma (III) | De Musschen (III) | 4-7 | ||
Emmen (III) | Lemmer (III) | 4-2 | ||
ESCA (III) | Rijssen Vooruit (III) | 2-6 | ||
ESV (III) | Tricht (III) | 4-3 | ||
FALTO (IV) | Blauw Wit (Lochem) (IV) | 1-0 | ||
Germanicus (III) | Dierensche Boys (IV) | 5-1 | ||
GVV (Goes) (III) | Oosterhout (III) | 1-1 | ||
Groene Ster (III) | Sittard (III) | 3-1 | ||
GSV (Gouda) (III) | The Rising Hope (III) | 2-6 | ||
HEC (III) | Nieuw Borgvliet (GC) | 3-1 | ||
Hertog Hendrik (III) | Ede (IV) | 2-6 | ||
HKI (III) | Zeelandia (III) | 3-3 | ||
Holland (III) | SLTO (IV) | 4-1 | ||
HVC (III) | SCA (IV) | 6-0 | ||
KVV (III) | Schoten (III) | 4-3 | ||
Laakkwartier (III) | Cromvliet (GC) | 3-2 | ||
Leidsche Boys (IV) | SFC (IV) | 1-1 | ||
LFC (III) | Naaldwijk (III) | 3-1 | ||
LSV (III) | VFC (III) | 5-3 | ||
Moordrecht (IV) | RCL (IV) | 9-5 | ||
Olympia (III) | ASC (III) | 3-0 | ||
Oosterbeek (III) | TVV (Zevenaar)(IV) | 2-5 | ||
OVVO (III) | vrij | vrij- | ||
Phenix (III) | GFC (III) | 8-2 | ||
Purmersteijn (IV) | Sloterdijk (IV) | 3-4 | ||
Quick (Amersfoort) (IV) | Halfweg (IV) | 3-3 | ||
SV Rap (GC) | THB (IV) | 3-4 | ||
Rapiditas (Weesp) (III) | De Kennemers (III) | 2-4 | ||
RCA (IV) | Helder (III) | 0-4 | ||
RDM (IV) | 's Gravenzande (IV) | 4-3 | ||
Rivalen (IV) | Zeist (III) | 0-3 | ||
RVC (III) | DHS (III) | 4-5 | ||
's Gravendeel (IV) | MAAS (III) | 2-5 | ||
SAVM (GC) | AVOG | 4-2 | ||
Schiedam (IV) | DUNO (GC) | 2-3 | ||
Silvolde (III) | Almelo (III) | 1-1 | ||
SIOD (Rotterdam) (IV) | HDV (IV) | 0-4 | ||
SML-Spatram (III) | Daventria (III) | 1-2 | ||
SMV (IV) | SEP (IV) | 2-2 | ||
Spaarndam (GC) | Oosterpark (III) | 1-2 | ||
Steenwijk (III) | Muntendam (III) | 4-2 | ||
SVW (III) | Waddinxveen (IV) | 4-2 | ||
Swift (IV) | SDZ (IV) | 2-1 | ||
't Noorden (III) | vrij | |||
TDO (IV) | EVC (IV) | 2-3 | ||
TEC (III) | VVO (III) | 5-1 | ||
Theothorne (IV) | HVG (III) | 1-2 | ||
TONEGIDO (IV) | Sliedrecht (III) | 3-5 | ||
Transvalia (III) | Leerdam (III) | 5-4 | ||
Trekvogels (III) | VIJDO (IV) | 2-5 | ||
USC (IV) | Hillinen (III) | 3-4 | ||
Utrecht (III) | Ripperda (GC) | 2-2 | ||
UVS (III) | De Hollandiaan (III) | 3-1 | ||
UVV (III) | Amstel (III) | 4-1 | ||
VDS (III) | Lugdunum (III) | 1-2 | ||
VC Vlissingen (III) | Axel (III) | 5-1 | ||
VOGEL (IV) | OB (IV) | 5-2 | ||
Voorwaarts (Utrecht (IV) | Alphen (III) | 0-7 | ||
VVGA (GC) | Schinkelhaven (IV) | 1-8 | ||
WMS (IV) | OSV (III) | 3-5 | ||
WSV (III) | OBIOD (III) | 0-0 | ||
WVC (III) | SCH (III) | 1-2 | ||
Zaandijk (III) | De Zeemeeuwen (III) | 2-1 | ||
Zaanlandia (IV) | HEDW (III) | 3-6 | ||
Zilvermeeuwen (IV) | Victoria (Hilversum (IV) | 7-2 | ||
ZRC (III) | Watergraafsmeer (III) | 4-4 | ||
2e ronde | ||||
ADW (IV) | ZNC (III) | 0-0 | ||
AFC (II) | Assendelft (III) | 2-4 | ||
Alcmaria Victrix (II) | Sloterdijk (IV) | 1-3 | ||
Allen Weerbaar (III) | VVA (II) | 2-1 | ||
Alliance (II) | Heerlen Sport (II) | 3-1 | ||
Almelo (III) | Daventria (III) | 4-0 | ||
Alphen (III) | BFC (II) | 4-2 | ||
Alphia (III) | Hillinen (III) | 2-2 | ||
Animo (GC) | Velox (II) | 1-3 | ||
DWV (III) | Watergraafsmeer (III) | 2-1 | ||
WFC (II) | APGS (III) | 1-1 | ||
Baarn (II) | Halfweg (IV) | 1-1 | ||
BATO (II) | Steenwijk (III) | 5-1 | ||
Be Quick (Zutphen) (II) | DOTO (Deventer) (II) | 1-4 | ||
Beverwijk (IV) | OVVO (III) | 3-1 | ||
Black Boys (II) | Heerenveen (II) | 0-1 | ||
BMT (II) | Sliedrecht (III) | 2-2 | ||
Borne (II) | Arnhemse Boys (II) | 0-4 | ||
Concordia (Delft) (III) | HDV (IV) | 1-1 | ||
De Musschen (III) | Overmaas (II) | 2-2 | ||
De Spartaan (II) | DJK (III) | 1-1 | ||
DHC (II) | VOGEL (IV) | 0-2 | ||
DHS (III) | ODS (II) | 0-0 | ||
Doetinchem (II) | Hengelo (II) | 3-3 | ||
Dongen Vooruit (II) | Baronie (II) | 2-0 | ||
DUNO (Den Haag) (GC) | VOC (II) | 3-0 | ||
DWS (II) | EDO (II) | 1-0 | ||
Ede (IV) | Apeldoornsche Boys (IV) | 2-1 | ||
EDS (III) | Neptunus (II) | 1-1 | ||
Eendracht (Arnhem) (II) | TEC (III) | 2-2 | ||
Emmen (III) | Drachten (III) | 4-1 | ||
Enschedese Boys (II) | OBIOD (III) | 1-5 | ||
ESV (III) | Groene Ster (III) | 2-3 | ||
EVC (IV) | SAVM (GC) | 1-2 | ||
Fortuna (Vlaardingen) (II) | Moordrecht (IV) | 4-3 | ||
Forward (II) | Groninger Boys (II) | 1-2 | ||
Gouda (II) | Unitas (II) | 4-2 | ||
Haaksbergen (III) | Apeldoorn (II) | 8-3 | ||
Heer (II) | AAC (II) | 1-0 | ||
Helder (III) | Haarlem (II) | 1-3 | ||
Hero (II) | VC Vlissingen (III) | 1-2 | ||
HRC (II) | Avanti (Amsterdam) (IV) | 1-3 | ||
HSC (II) | Noordster (II) | 0-2 | ||
Kerkrade (II) | Hoensbroek (II) | 0-2 | ||
KHC (II) | Gelria (II) | 1-0 | ||
LSC (II) | Rood Geel (II) | 0-4 | ||
Lugdunum (III) | BEC (II) | 0-0 | ||
Middelburg (II) | RBC (II) | 1-1 | ||
NEC (II) | RODA (II) | 2-3 | ||
ONA (II) | LFC | 0-0 | ||
Oosterhout (III) | HEC (III) | 7-2 | ||
Oosterpark (III) | Uitgeest (IV) | 2-0 | ||
OSV (III) | Holland (III) | 4-1 | ||
Palemig (II) | Miranda (II) | 1-0 | ||
Phenix (III) | SCH (III) | 2-0 | ||
Quick (Den Haag) (II) | Delfia-DVK (IV) | 5-1 | ||
RDM (IV) | Celeritas (Den Haag) (IV) | 3-3 | ||
RFC (II) | MAAS (III) | 2-1 | ||
Rheden (III) | FALTO (IV) | 2-0 | ||
Rigtersbleek (II) | Theole (II) | 6-0 | ||
Rijssen Vooruit (III) | GOLTO (II) | 2-3 | ||
Ripperda (GC) | DOS (III) | 1-9 | ||
RFC Roermond (II) | Picus (II) | 4-5 | ||
Scheveningen (III) | LSV (Leerdam) (III) | 5-1 | ||
Schinkelhaven (IV) | DEC (II) | 2-1 | ||
SEP (IV) | DCL (II) | 1-6 | ||
SFC (IV) | Laakkwartier (III) | 4-1 | ||
SSC (II) | Hoogezand (II) | 4-1 | ||
Stadskanaal (II) | WVV (II) | 4-2 | ||
SVW (III) | CVV (II) | 1-2 | ||
Swift (IV) | Bloemendaal (II) | 3-8 | ||
Tegelen (II) | TAC (II) | 1-5 | ||
THB (IV) | De Kennemers (III) | 0-2 | ||
The Rising Hope (III) | Olympia (Gouda) (III) | 5-0 | Reglementaire zege. Olympia trekt zich terug | |
TOG (Amsterdam) (II) | KVV (III) | 2-2 | ||
Transvalia (III) | SVV (II) | 1-10 | ||
TSC (II) | Zeelandia (Middelburg) (III) | 3-0 | ||
TVV (Zevenaar) (IV) | Germanicus (III) | 1-3 | ||
UD | HVG (III) | 1-2 | ||
UVS (III) | Steeds Hooger (II) | 1-1 | ||
UVV (III) | vrij | |||
VDL (II) | Excelsior (II) | 1-2 | ||
VIOS (Den Haag) (II) | 't Noorden (III) | 3-1 | ||
VOS (II) | Helmond (II) | 2-3 | ||
Waubach (II) | Staatsmijn Emma (II) | 3-0 | ||
Wilhelmina (II) | VVV (II) | 1-2 | ||
Zaandijk (III) | HEDW (III) | 3-1 | ||
Zandvoort (II) | HVC (III) | 2-2 | ||
Zeeburgia (II) | De Meteoor (III) | 4-1 | ||
Zeist (III) | ZVV (II) | 3-2 | ||
Zilvermeeuwen (IV) | Kinheim (II) | 1-2 | ||
Zuidbroek (II) | MSC (II) | 0-1 | ||
Zwolsche Boys (II) | VIJDO (IV) | 5-3 | ||
3e ronde | ||||
Achilles (Assen) | SC Enschede | 0-1 | ||
Alcides | Heracles | 1-7 | ||
Alliance (II) | Celeritas (Den Haag) (IV) | 3-2 | ||
APGS (III) | VUC | 2-4 | ||
BATO (II) | Velocitas (Groningen) | 0-8 | ||
BEC (II) | Assendelft (III) | 6-4 | ||
Bloemendaal (II) | RODA (II) | 11-3 | ||
CVV (II) | Zeeburgia (II) | 1-3 | ||
De Valk | Oosterhout (III) | 7-1 | ||
DFC | Beverwijk (IV) | 7-1 | ||
Dongen Vooruit (II) | Waubach (II) | 3-0 | ||
DOTO (Deventer) (II) | Haaksbergen (III) | 9-0 | ||
DUNO (Den Haag) (GC) | Allen Weerbaar (III) | 0-4 | ||
DWS (II) | Rheden (III) | 1-0 | ||
DWV (III) | Hermes DVS | 0-3 | ||
Ede (IV) | Frisia | 2-0 | ||
Emmen (III) | Stadskanaal (II) | 0-0 | ||
Excelsior (II) | Robur et Velocitas | 7-2 | ||
Feijenoord | De Kennemers (III) | 3-6 | ||
FVC | Veendam | 7-2 | ||
GOLTO (II) | TSC (II) | 7-2 | ||
Gouda (II) | Schinkelhaven (IV) | 5-2 | ||
Groninger Boys (II) | Heerenveen (II) | 3-2 | ||
GVAV | OBIOD (III) | 6-4 | ||
Halfweg (IV) | Arnhemse Boys (II) | 2-2 | ||
Heer (II) | vrij | |||
Helmond (II) | Be Quick (Groningen) | 2-2 | ||
HFC | Neptunus (II) | 0-0 | ||
FC Hilversum | Haarlem (II) | 6-4 | ||
HVG (III) | Stormvogels | 0-15 | ||
HVV | Germanicus (III) | 10-1 | ||
KFC | Almelo (III) | 3-2 | ||
KHC (II) | DOS (III) | 2-4 | ||
KVV (III) | Hengelo (II) | 0-4 | ||
Leeuwarden | AGOVV | 0-5 | ||
LFC | Overmaas (II) | 1-3 | ||
MSC (II) | Xerxes | 2-7 | ||
NAC | West Frisia | 1-3 | ||
NOAD | ADO | 5-2 | ||
Oosterpark (III) | Phenix (III) | 7-3 | ||
Palemig (II) | Hoensbroek (II) | 7-5 | ||
PEC | Rood Geel (II) | 1-0 | ||
Picus (II) | Groene Ster (III) | 4-4 | ||
PSV | Blauw Wit | 5-0 | ||
Quick (Den Haag) (II) | DCL (II) | 3-4 | ||
RBC (II) | DJK (III) | 2-2 | ||
RFC (II) | HVC (III) | 9-1 | ||
SAVM (GC) | Kinheim (II) | 2-3 | ||
SFC (IV) | Zeist (III) | 0-6 | ||
Sliedrecht (III) | Sloterdijk (IV) | 6-1 | ||
SSC (II) | Noordster (II) | 0-2 | ||
Steeds Hooger (II) | Alphen (III) | 5-0 | Reglementaire zege. Alphen trekt zich terug | |
SVV (II) | ODS (II) | 0-1 | ||
't Gooi | BVV | 7-2 | ||
TAC (II) | Sparta | 4-2 | ||
TEC (III) | Rigtersbleek (II) | 4-7 | ||
The Rising Hope (III) | Scheveningen (III) | 5-5 | ||
Tubantia | Ajax | 3-0 | ||
UVV (III) | RCH | 3-6 | ||
Velox (II) | LONGA | 1-1 | ||
VIOS (Den Haag) (II) | VC Vlissingen (III) | 2-6 | ||
Vitesse | ZAC | 6-3 | ||
VOGEL (IV) | HDV (IV) | 2-5 | ||
VSV | Avanti (Amsterdam) (IV) | 4-2 | ||
VVV (II) | OSV (III) | 2-2 | ||
Wageningen | Hillinen (III) | 6-4 | ||
Willem II | Fortuna (Vlaardingen) (II) | 5-3 | ||
Zaandijk (III) | ZFC | 1-3 | ||
ZNC (III) | HBS | 3-4 | ||
Zwolsche Boys (II) | Eindhoven | 1-8 | ||
4e ronde | ||||
Alliance (II) | Stadskanaal (II) | 5-0 | Reglementaire zege. Stadskanaal trekt zich terug | |
Arnhemse Boys (II) | Sliedrecht (III) | 8-2 | ||
Be Quick (Groningen) | Ede (IV) | 9-1 | ||
BEC (II) | AGOVV | 1-3 | ||
De Kennemers (III) | Stormvogels | 1-3 | ||
DFC | Bloemendaal (II) | 5-3 | ||
DOS (III) | Zeeburgia (II) | 2-3 | ||
DOTO (Deventer) (II) | Xerxes | 3-4 | ||
DWS (II) | HVV | 6-1 | ||
SC Enschede | Overmaas | 1-0 | ||
Excelsior (II) | HDV (IV) | 3-1 | ||
FVC | Steeds Hooger (II) | 5-0 | Reglementaire zege. Steeds Hooger trekt zich terug | |
GOLTO (II) | DJK (III) | 1-5 | ||
Gouda (II) | Hengelo (II) | 4-2 | ||
Groene Ster (III) | TAC (II) | 3-2 | ||
Groninger Boys (II) | PSV | 0-7 | ||
GVAV | Dongen Vooruit (II) | 1-3 | ||
HBS | ZFC | 3-2 | ||
Heer (II) | Vitesse | 1-1 | ||
Heracles | Noordster (II) | 6-2 | ||
KFC | De Valk | 5-1 | ||
Neptunus (II) | PEC | 3-2 | ||
NOAD | RFC (II) | 1-3 | ||
Oosterpark (III) | Eindhoven | 0-6 | ||
OSV (III) | Velocitas (Groningen) | 4-6 | ||
Palemig (II) | DCL (II) | 1-0 | ||
Rigtersbleek (II) | LONGA | 1-5 | ||
Scheveningen (III) | Zeist (III) | 0-5 | Reglementaire zege. Scheveningen trekt zich terug | |
't Gooi | ODS (II) | 5-1 | ||
Tubantia | FC Hilversum | 3-5 | ||
VC Vlissingen (III) | West Frisia | 0-6 | ||
VSV | Kinheim (II) | 3-2 | ||
VUC | Hermes DVS | 1-4 | ||
Wageningen | RCH | 4-1 | ||
Willem II | Allen Weerbaar (III) | 9-2 | ||
Tussenronde | ||||
05/05/1932 | Hermes DVS | Be Quick (Groningen) | 7-2 | |
05/05/1932 | VSV | 't Gooi | 6-1 | |
01/05/1932 | Willem II | Eindhoven | 3-9 | |
5e ronde | ||||
15/05/1932 | Alliance (II) | Excelsior (II) | 0-8 | |
15/05/1932 | DWS (II) | RFC (II) | 3-2 | |
FVC | Arnhemse Boys (II) | 5-0 | Reglementaire zege. Arnhemse Boys trekt zich terug | |
08/05/1932 | Gouda (II) | West Frisia | 1-3 | |
15/05/1932 | Heracles | Palemig (II) | 1-1 | |
15/05/1932 | Hermes DVS | Dongen Vooruit (II) | 4-1 | |
15/05/1932 | FC Hilversum | PSV | 3-6 | |
08/05/1932 | KFC | SC Enschede | 4-1 | |
05/05/1932 | LONGA | Zeeburgia (II) | 4-2 | |
15/05/1932 | Neptunus (II) | DFC | 2-3 | |
05/05/1932 | Stormvogels | HBS | 5-2 | |
15/05/1932 | Velocitas (Groningen) | DJK (III) | 4-3 | |
15/05/1932 | Vitesse | Groene Ster (III) | 5-2 | |
19/05/1932 | VSV | Xerxes | 4-2 | |
08/05/1932 | Wageningen | Eindhoven | 1-5 | |
15/05/1932 | Zeist (III) | AGOVV | 2-6 | |
6e ronde | ||||
22/05/1932 | AGOVV | Excelsior (II) | 3-1 | |
22/05/1932 | DFC | Vitesse | 6-2 | |
22/05/1932 | Eindhoven | KFC | 1-2 | |
22/05/1932 | FVC | West Frisia | 0-5 | |
22/05/1932 | Palemig (II) | DWS (II) | 1-5 | |
05/06/1932 | PSV | VSV | 9-0 | |
22/05/1932 | Stormvogels | LONGA | 2-1 | |
05/06/1932 | Velocitas (Groningen) | Hermes DVS | 1-2 | |
Kwartfinale | ||||
05/06/1932 | West Frisia | KFC | 2-0 | |
12/06/1932 | DWS (II) | DFC | 2-4 | |
12/06/1932 | Hermes DVS | AGOVV | 4-1 | |
12/06/1932 | PSV | Stormvogels | 4-2 | |
Halve Finale | ||||
19/06/1932 | DFC | Hermes DVS | 2-1 | Gespeeld in Rotterdam (Terrein Feijenoord) |
19/06/1932 | PSV | West Frisia | 2-1 | Gespeeld in Utrecht (terrein Hercules) |
Finale | ||||
03/07/1932 | DFC ** | PSV | 5-4 | 0-1 Visser, 1-1 Smit, 1-2 Visser, 2-2 Smit, 2-3 Vd Broek, 2-4 Hunting, 3-4 Punt, 4-4 Smit, 5-4 Ruisch; Gespeeld in Tilburg (Tilburgs Sportpark) |