KNVB Beker 1934-1935

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
Ahrend's VC (IV)Helder (III)3-4
Alkmaar (IV)Alkmaarsche Boys (III)4-3
Alphia (III)Lekkerkerk (IV)6-1
Amstel (IV)DJK (III)1-2
APGS (III)Holland (III)4-1
APWC (IV)Neerlandia (IV)2-2
Axel (III)RCS (III)6-2
Beverwijk (IV)Brederodes (IV)10-1
BIC (IV)VVO (III)3-2
Capelle (Sprang-Cap.) (III)LSV (Leerdam) (III)1-6
Concordia (IV)De Ooievaars (IV)1-0
De Meteoor (III)Woerden (IV)11-3
De Volewijckers (III)Electra (IV)3-1
De Zeemeeuwen (III)Assendelft (III)4-3
Delft (III)Rijswijk (IV)5-7
DWV (III)HEDW (IV)8-2
Elinkwijk (III)vrij
Emmen (III)Asser Boys (III)2-4
ESCA (III)VIJDO (IV)6-1
Fluks (III)HDV (IV)4-0
Gelria (Velp) (III)Elistha (IV)3-1
GFC (III)DOTO (Deventer) (III)6-3
GOES (III)HKI (III)3-1
Gouderak (IV)Transvalia (III)3-5
Haastrecht (IV)Oliveo (IV)3-1
Hattem (IV)Almelo (III)5-4
Heemskerck (IV)HVC (III)1-3
Heer (III)vrij
Hellas (Groningen) (III)Gorredijk (III)0-6
Hillegom (III)s Gravendeel (IV)9-1
Hulst (III)Goessche Boys (III)2-0
JOS (IV)HRC (III)2-3
Laakkwartier (III)GSV (Gouda) (III)3-2
LOC (IV)Swift (IV)0-6
MAAS (IV)'s Gravenzande (III)2-4
Martinit (IV)VDS (IV)3-1
Moordrecht (IV)Waddinxveen (IV)5-3
Naaldwijk (III)Hillinen (III)2-2
Obbicht (III)Schuttersveld (III)6-2
Oost Arnhemsche Boys (III)Oosterbeek (IV)7-2
Oosterpark (III)Allen Weerbaar (III)3-6
Oranje Zwart (IV)De Germaan (IV)4-1
Papendrecht (IV)RDM (III)5-2
PAZO (III)Tricht (III)4-2
Postduiven (IV)vrij
Purmersteijn (III)ADW (IV)4-3
Rhenus (III)Germanicus (III)1-2
Ripperda (IV)EAC2-0
RVC (III)Boskoopsche Boys (IV)5-3
SCA (IV)Quick (Amersfoort) (IV)0-6
Schagen (IV)Sloterdijk (IV)0-3
Scheveningen (III)DHS (III)3-5
Schiedam (IV)SFC (IV)1-5
Schinkelhaven (III)Halfweg (III)4-1
SDZ (III)IVV (IV)3-1
Silvolde (III)Winterswijk (IV)9-0
SSC (III)vrij
Staatsmijn Maurits (III)Wit Groen (III)1-4
Steeds Volharden (III)De Kennemers (III)1-8
Succes (IV)Wilhelmina Vooruit (IV)5-0
SVW (III)Sliedrecht (III)7-0
TDO (IV)VVA (III)2-2
The Rising Hope (III)VFC (III)6-2
TIW (III)SNA (IV)2-4
Tonegido (IV)Schoten (III)3-5
Utrecht (III)Texel (IV)6-2
UVS (III)Cromvliet (IV)4-1
Vaasser Boys (IV)vrij
Velpse Boys (IV)SML-Spatram (III)0-3
Verkade (IV)THB (IV)3-4
VIA (III)Steenwijk (III)6-2
Victoria (Hilversum) (IV)DEC (III)0-3
VIOS (Den Haag) (III)ASC (IV)3-2
VOC (III)DUNO5-1
Vriendenschaar (III)Ontwaakt (IV)6-0
Watergraafsmeer (III)Zeist (III)3-0
WAVV (III)Doesburg (IV)10-0
WSV (III)TVV (Zevenaar) (III)4-4
Zaandijk (III)Hollandia (III)4-0
Zandvoort (III)SEP (oud) (III)2-2
Zierikzee (III)De Zeeuwen (III)2-5
ZRC (III)Rivalen (IV)4-2
2e ronde
Alcmaria Victrix (II)HRC (III)6-0
Allen Weerbaar (III)Velox (II)5-3
Alliance (II)Hero (II) 0-6
Alphen (II)Martinit (IV)4-2
Asser Boys (III)BATO (II)2-2
Axel (III)Middelburg (II)4-3
BIC (IV)Borne (II)0-4
CAB (II)Heerenveen (II)2-3
Concordia (IV)Rijswijk (IV)4-2
De Kooi (II)FVC (II)3-1
De Valk (II)PAZO (III)0-2
DEC (III)OVVO (II)5-3
DJK (III)AFC (II)1-4
DOS (II)VVA (III)2-1
DOSKO (II)De Zeeuwen (III)7-0
DWV (III)Zeeburgia (II)2-3
EDO (II)HVC (III)9-2
Fluks (III)Transvalia (III)4-2
Fortuna (Vlaardingen) (II)Laakkwartier (III)7-6
GFC (III)WVC (II)5-2
GOES (III)RBC (II)3-2
Gorredijk (III)LSC (II)3-2
Haastrecht (IV)DCL (II)1-2
Heerlen Sport (II)Heer (III)0-4
Helder (III)Alkmaar (IV)5-0
Helmond (III)Obbicht (III)6-2
Hercules (II)De Volewijckers (III)3-4
Hillinen (III)De Kennemers (III)2-3
Hoek van Holland (II)BEC (II)1-1
Hoensbroek (II)Miranda (II)2-7
HVV (II)Emma (II)3-3
KHC (II)Robur et Velocitas (II)3-3
Kinheim (II)De Zeemeeuwen (III)12-5
Moordrecht (IV)Alphia (III)0-2
MSC (II)SSC (III)3-2
NEC (II)RODA (II)6-3
Noordster (II)GRC (II)2-1
Papendrecht (IV)vrij
ODS (II)DHS (III)6-0
Olympia (II)VOC (III)2-2
Oost Arnhemsche Boys (III)ESCA (III)3-4
Oranje Zwart (IV)SNA (IV)5-2
OSV (II)De Spartaan (II)6-1
Picus (II)VOS (II)6-2
Postduiven (IV)Steeds Hooger (II)0-6
Quick (Amersfoort) (IV)FC Hilversum (II)1-6
Quick (Den Haag) (II)RVC (III)3-2
RFC (II)Gouda (II)5-3
Rigtersbleek (II)Germanicus (III)10-1
RFC Roermond (II)Wit Groen (III)4-2
's Gravenzande (III)De Hollandiaan (II)2-3
SCH (II)Zutphania (II)3-0
Schinkelhaven (III)De Meteoor (III)2-4
Schoten (III)Hillegom (III)0-0
SEP (oud) (III)UVS (III)4-3
Silvolde (III)Hengelo (II)2-4
Sittard (II)Palemig (oud) (II)2-3
Sloterdijk (IV)Elinkwijk (III)4-5
SML-Spatram (III)Rheden (II)4-2
Succes (IV)Purmersteijn (III)3-0
SVV (II)Neptunus (II)3-2
't Gooi (II)BFC (Bussum) (II)2-2
Terneuzen (II)vrij
The Rising Hope (III)SVW (III)1-7
Theole (II)WAVV (III)5-2
TOG (II)Beverwijk (IV)3-4
TSC (II)Breda (II)5-1
TVV (Zevenaar) (III)Arnhemse Boys (II)4-2
Unitas (II)UVV (II)3-0
Utrecht (III)Bloemendaal (II)2-3
Vaasser Boys (IV)Gelria (Velp) (III)0-8
VDL (II)SFC (IV)2-6
VIA (III)Hoogezand (II)1-4
VIOS (Den Haag) (III)CVV (II)2-3
Vlissingen (II)Hulst (III)4-0
Vriendenschaar (III)Blauw Wit (II)3-3
Watergraafsmeer (III)Swift (IV)1-1
Waubach (II)Staatsmijn Emma (II)7-3
West Frisia (II)SDZ (III)6-1
WFC (II)THB (IV)7-2
Wilhelmina (II)LSV (Leerdam) (III)1-0
WVV (II)Muntendam (II)3-3
Zaandijk (III)APGS (III)3-3
Zeelandia (II)Baronie (II)2-4
ZRC (III)Ripperda (IV)0-3
ZVV (Zaandam) (II)Neerlandia (IV)3-1
Zwolsche Boys (II)Hattem (IV)4-0
3e ronde
18/11/1934AchillesSneek6-2
18/11/1934ADOBloemendaal (II)5-3
18/11/1934Allen Weerbaar (III)Elinkwijk (III)0-4
18/11/1934Alphen (II)SVW (III)4-4
18/11/1934Be Quick (Groningen)BATO (II)5-1
18/11/1934Beverwijk (IV)Xerxes2-3
18/11/1934BFC (Bussum) (II)Overmaas3-2
18/11/1934Blauw Wit (II)Helder (III)4-0
18/11/1934BleijerheidePicus (II)4-3
18/11/1934BVVEindhoven4-4
18/11/1934Concordia (IV)Excelsior0-12
18/11/1934De Kennemers (III)ODS (II)2-0
18/11/1934De Meteoor (III)AFC (II)2-8
18/11/1934De Volewijckers (III)ZVV (Zaandam) (II)2-2
18/11/1934DEC (III)Oranje Zwart (IV)2-1
18/11/1934DFCVOC (III)5-4
18/11/1934DHCAjax1-5
18/11/1934DOS (II)Kinheim (II)4-3
18/11/1934DOSKO (II)Axel (III)2-1
18/11/1934DWSDe Hollandiaan (II)4-2
18/11/1934EDO (II)FC Hilversum (II)3-1
18/11/1934SC EnschedePEC2-2
18/11/1934Enschedese BoysZAC6-3
18/11/1934Fortuna (Vlaardingen) (II)Sparta3-5
18/11/1934FrisiaHeerenveen (II)2-1
18/11/1934Gelria (Velp) (III)NEC (II)2-3
18/11/1934Gorredijk (III)Muntendam (II)3-3
18/11/1934HaarlemSVV (II)10-2
18/11/1934HBSSteeds Hooger (II)5-4
18/11/1934Helmond (II)TSC (II)3-2
18/11/1934Hero (II)NOAD3-3
18/11/1934Hillegom (oud) (III)BEC (II)0-3
18/11/1934Hoogezand (II)De Kooi (II)2-0
18/11/1934JulianaWilhelmina (II)7-2
18/11/1934KFCCVV (II)1-2
18/11/1934LeeuwardenGVAV4-1
18/11/1934Miranda (II)Heer (III)4-2
18/11/1934MSC (II)Noordster (II)2-0
18/11/1934NACEmma (II)3-2
18/11/1934Palemig (oud) (II)Waubach (II)2-0
18/11/1934Papendrecht (IV)DCL (II)1-5
18/11/1934PAZO (III)PSV0-6
18/11/1934Quick (Den Haag) (II)SEP (oud) (III)2-0
18/11/1934Quick (Nijmegen) (II)GFC (III)5-3
18/11/1934RCHHFC3-2
18/11/1934Rigtersbleek (II)Borne (II)2-4
18/11/1934Ripperda (IV)APGS (III)6-2
18/11/1934Robur et Velocitas (II)Hengelo (II)3-1
18/11/1934RFC Roermond (II)LONGA2-1
18/11/1934SCH (II)Heracles2-2
18/11/1934SFC (IV)Fluks (III)0-3
18/11/1934SML-Spatram (III)TVV (Zevenaar) (III)3-4
18/11/1934StormvogelsRFC (II)2-1
18/11/1934Succes (IV)Alcmaria Victrix (II)3-7
18/11/1934Swift (IV)Feijenoord0-5
18/11/1934Terneuzen (II)GOES (III)8-0
18/11/1934Theole (II)ESCA (III)5-0
18/11/1934Unitas(II)Alphia (III)3-3
18/11/1934VeendamHSC6-4
18/11/1934VelocitasFriesland2-0
18/11/1934Vitessevrij
18/11/1934VC Vlissingen (II)Baronie5-2
18/11/1934VUCVSV2-5
18/11/1934WFC (II)West Frisia (II)1-3
18/11/1934Zeeburgia (II)OSV (II)4-3
18/11/1934ZFCHermes DVS4-0
18/11/1934Zwolsche Boys(II)Tubantia2-4
4e ronde
23/12/1934AchillesDFC0-7
26/12/1934Alcmaria Victrix (II)Elinkwijk (III)6-5
20/01/1935Be Quick (Groningen)Alphia (III)6-1
20/01/1935BEC (II)NOAD3-3
26/12/1934Borne (II)Quick (Nijmegen) (II)1-2
25/12/1934DEC (III)Sparta0-3
26/12/1934DOS (II)RCH1-4
DOSKO (II)vrij
26/12/1934EDO (II)DWS3-0
26/12/1934Enschedese BoysLeeuwarden5-2
26/12/1934ExcelsiorJuliana4-4
26/12/1934Fluks (III)ZVV (Zaandam) (II)3-0
26/12/1934FrisiaAjax2-0
01/01/1935HaarlemVitesse6-3
01/01/1935Helmond (II)NEC (II)7-3
25/12/1934Hoogezand (II)MSC (II)1-1
26/12/1934Miranda (II)Eindhoven1-6
26/12/1934Muntendam (II)VSV2-4
26/12/1934NACZFC0-0
26/12/1934Palemig (oud) (II)Heracles1-3
26/12/1934PECCVV (II)2-5
26/12/1934Quick (Den Haag) (II)DCL (II)2-5
26/12/1934Ripperda (IV)Zeeburgia (II)3-7
09/12/1934Robur et Velocitas (II)Feijenoord1-8
20/01/1935RFC Roermond (II)HBS1-1
26/12/1934SVW (III)Bleijerheide5-0Reglementaire zege. Bleijerheide trekt zich terug.
26/12/1934Terneuzen (II)VC Vlissingen (II)0-2
26/12/1934Theole (II)ADO1-8
03/02/1935TubantiaBlauw Wit (II)3-5
26/12/1934TVV (Zevenaar) (III)Stormvogels0-9
26/12/1934VeendamPSV0-0
26/12/1934VelocitasBFC (Bussum) (II)5-2
26/12/1934West Frisia (II)AFC (II)2-3
25/12/1934XerxesDe Kennemers (III)1-3
5e ronde
03/02/1935AFC (II)Sparta2-4
03/02/1935Alcmaria Victrix (II)CVV (II)2-0
14/03/1935Blauw Wit (II)ADO3-0
03/02/1935De Kennemers (III)Feijenoord4-6
03/02/1935DOSKO (II)Helmond (II)0-1
03/02/1935EDO (II)Enschedese Boys5-2
03/02/1935FrisiaEindhoven3-1
03/02/1935JulianaHaarlem5-1
03/02/1935MSC (II)NOAD5-2
03/02/1935PSVVC Vlissingen (II)6-1
03/02/1935Quick (Nijmegen) (II)DCL (II)1-0
03/03/1935RCHHBS1-2
03/02/1935StormvogelsHeracles3-0
?SVW (III)Fluks (III)1-1
03/03/1935VSVVelocitas1-1
07/04/1935Zeeburgia (II)DFC3-4
07/04/1935ZFCBe Quick (Groningen)3-1
6e ronde
07/04/1935Alcmaria Victrix (II)Stormvogels0-1
Blauw Wit (II)vrij
05/05/1935DFCPSV3-4
14/04/1935EDO (II)ZFC4-3
28/04/1935FeijenoordFluks (III)4-1
22/04/1935Helmond (II)HBS2-1
14/04/1935JulianaSparta5-0
24/03/1935MSC (II)Velocitas0-1
22/04/1935Quick (Nijmegen) (II)Frisia4-2
Tussenronde
28/04/1935Quick (Nijmegen) (II)EDO (II)0-3
Kwartfinale
05/05/1935FeijenoordEDO (II)3-0
19/05/1935JulianaBlauw Wit (II)3-1
19/05/1935StormvogelsPSV2-2
19/05/1935VelocitasHelmond (II)0-1
Halve Finale
16/06/1935FeijenoordJuliana5-4Gespeeld in Rotterdam (terrein Feijenoord)
18/06/1935Helmond (II)PSV2-1Gespeeld in Eindhoven (terrein PSV)
Finale
23/06/1935FeijenoordHelmond (II)5-20-1 Drouwen, 1-1 Arie Paauwe, 2-1 Groenendijk,
2-2 Van der Velden, 3-2, 4-2 en 5-2 Groenendijk
Gespeeld in Rotterdam (terrein Feijenoord)