KNVB Beker 1936-1937

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
14/03/1937AFC (II)Ahrend's VC (III)6-2
29/03/1937AchillesGRC (II)2-2
14/03/1937AGOVVVitesse (II)8-2
29/03/1937Alcides (II)Germanicus (III)3-2
14/03/1937Alcmaria Victrix (II)MFC (Medemblik) (IV)15-1
14/03/1937Alkmaarsche Boys (III)Beverwijk (III)2-2
14/03/1937Alphen (II)UVV (II)2-1
14/03/1937Amstel (IV)SLTO (IV)4-1
14/03/1937Arnhemse Boys (III)Be Quick (Zutphen) (II)4-1
14/03/1937AVOG (IV)Swift (nw.) (IV)0-2
14/03/1937Baronie (II)Hero (II)1-6
14/03/1937BFC (Bussum) (nw.) (II)Electra (IV)1-3
14/03/1937Bodegraven (III)DOS (II)3-8
21/03/1937Boeimeer (III)PAZO (III)5-2
14/03/1937Bolnes (IV)Fortuna (Vl.) (III)3-7
14/03/1937Boxtel (oud) (III)ZBVV (III)0-0
14/03/1937CITO (III)Rhenus (IV)8-1
21/03/1937DCV (III)HDV (IV)3-4
14/03/1937De Kennemers (II)THB (IV)6-1
14/03/1937De Meteoor (III)ZVV (Zaandam) (II)1-1
21/03/1937De Valk (II)ESV (II)3-1
21/03/1937De Zeeuwen (II)Breskens (III)3-3
14/03/1937Succes (III)De Zilvermeeuwen (IV)7-1
14/03/1937DEC (III)Meervogels (IV)4-0
14/03/1937DFCVelox (II)4-0
14/03/1937DIO (Haarlem) (IV)De Zeemeeuwen (III)3-4
14/03/1937Donar (III)ZNC (Zeist) (III)2-2
21/03/1937DSO (Zoetermeer) (IV)Emma (II)0-4
14/03/1937DTS (IV)Zaanlandia (IV)2-2
14/03/1937Ede (III)NEC0-0
14/03/1937EDO (II)DHC1-5
21/03/1937EindhovenBaardwijk (III)13-0
14/03/1937SC EnschedeHattem (III)5-1
21/03/1937ESCA (III)La Premiere (III)4-2
14/03/1937EVC (Edam) (IV)RODI (nw.) (IV)4-3
14/03/1937Flakkee (IV)SFC (IV)1-2
14/03/1937Frisia (II)Olyphia (III)6-3
14/03/1937Gelria (Velp) (III)Robur et Velocitas (II)2-2
14/03/1937GVV (Goes) (II)Alliance (III)1-2
14/03/1937GVAVHSC2-0
21/03/1937GVV (Geldermalsen) (III)Gouderak (IV)0-3
14/03/1937HBSBEC (II)3-3
21/03/1937Heerde (IV)WAVV (III)1-6
21/03/1937Helmond (II)LONGA1-4
14/03/1937HeraclesKHC (II)4-0
14/03/1937Hermes DVSDCL (II)2-0
14/03/1937Hillinen (III)Cromvliet (IV)4-1
14/03/1937Hoek van Holland (II)Rijswijk (IV)6-3
14/03/1937Hollandia (Hoorn) (III)Oranje Zwart (A'dam) (IV)3-2
14/03/1937Holland (Utrecht) (III)JOS (IV)2-3
14/03/1937HoogezandNoordster (II)9-0
14/03/1937HRC (II)BKC (IV)9-1
14/03/1937HVV (II)VSV2-2
29/03/1937HZC (III)MSC (II)4-1
21/03/1937KFCQuick (Den Haag) (II)1-1
14/03/1937KVV (IV)Sloterdijk (IV)5-3
14/03/1937Laren (III)TDO (IV)5-0
21/03/1937Leerdam (III)Papendrecht (III)7-3
14/03/1937Lekkerkerk (IV)USC (IV)1-4
14/03/1937LFC (IV)Neptunus (II)1-9
14/03/1937Martinit (III)Zwervers (IV)2-2
21/03/1937Maurits (II)Juliana1-8
21/03/1937Moordrecht (IV)Postduiven (III)4-3
14/03/1937Muntendam (II)Velocitas1-4
14/03/1937Nieuw Buinen (II)Helpman (II)5-3
14/03/1937Nieuwe Niedorp (IV)Jan Hanzenkwartier (III)1-7
14/03/1937NOADBreda (oud) (II)2-2
14/03/1937Olympia (Gouda) (III)VUC0-4
14/03/1937Ontwaakt (IV)TIW (III)1-5
21/03/1937De Ooievaars (IV)Lugdunum (III)5-4
14/03/1937Oosterbeek (IV)Doetinchem (II)3-3
14/03/1937Overmaas (II)Schiedam (IV)9-0
14/03/1937Purmersteijn (III)Wilhelmina Vooruit (IV)5-1
21/03/1937Rapiditas (Weesp) (III)LOC (IV)5-2
21/03/1937RBC (II)Sluiskil (III)5-1
14/03/1937Rheden (II)WSV (III)3-0
14/03/1937Rijssen Vooruit (II)PW (IV)2-4
14/03/1937Ripperda (IV)Watergraafsmeer (III)2-4
14/03/1937Rivalen (IV)Elinkwijk (III)5-0Reglementaire zege. Elinkwijk trekt zich terug.
14/03/1937RODA (III)SML Spatram (III)3-1
21/03/1937RFC RoermondStein (III)6-1
21/03/1937's Gravendeel (IV)OB (IV)3-0
's Gravenzande (oud) (IV)Te Werve (IV)6-0
14/03/1937Schagen (IV)OSV (II)2-7
14/03/1937Scheveningen (III)Alphia (IV)5-2
21/03/1937Schinkelhaven (III)De Spartaan (II)1-2
21/03/1937Schoonhoven (IV)ODS (II)1-3
14/03/1937Schoten (III)RVC (nw.) (III)1-2
14/03/1937Silvolde (oud) (III)Borne (II)5-1
21/03/1937SIOD (Rotterdam) (IV)LSV (Leerdam) (III)3-6
14/03/1937Sittard (oud) (II)Limburgia (II)1-3
14/03/1937Sliedrecht (II)Laakkwartier (III)6-1
14/03/1937SMV (IV)ONA (III)3-7
14/03/1937SNA (A'dam) (IV)HEDW (IV)1-3
14/03/1937SneekFVC (II)1-4
14/03/1937Steenwijk (II)Leeuwarden3-5
14/03/1937StormvogelsExcelsior2-2
14/03/1937Strandvogels (IV)SCA (nw.) (IV)0-2
21/03/1937SVW (III)DUNO (Den Haag) (IV)4-1
14/03/1937TubantiaZutphania (nw.) (II)10-1
21/03/1937Unitas (II)VOC (III)2-2
21/03/1937UVS (II)Hillegom (oud) (III)3-0
14/03/1937VDL (II)Haarlem4-3
14/03/1937VeendamBATO (II)7-2
14/03/1937Verkade (IV)Neerlandia (IV)3-3
14/03/1937VFC (nw.) (III)ASC (III)3-3
21/03/1937VC Vlissingen (II)Terneuzen (II)3-5
14/03/1937VOGEL (IV)BMT (Den Haag) (III)0-6
14/03/1937Vriendenschaar (II)Victoria (H'sum) (IV)1-1
21/03/1937VVV (II)Bleijerheide1-1
14/03/1937Waddinxveen (IV)SSW (IV)1-1
14/03/1937WageningenSCH (II)3-1
14/03/1937West Frisia (II)Assendelft (III)2-2
14/03/1937WFC (II)Monnickendam (IV)6-0
14/03/1937Wijhe (IV)PEC2-12
14/03/1937WMS (III)TOG (A'dam) (nw. (III)2-3
21/03/1937Woerden (IV)Amersfoortsche Boys (III)3-5
14/03/1937WVC (II)Oost Arnhemse Boys (III)5-1
14/03/1937XerxesHFC (II)7-2
14/03/1937ZACRigtersbleek (II)5-1
21/03/1937Zaltbommel (III)WVVZ (III)6-2
14/03/1937Zandvoort (oud) (III)VVA (nw.) (III)6-2
14/03/1937Zeeburgia (II)CVV3-3
14/03/1937Zeist (III)Quick (Amersfoort) (IV)7-6
14/03/1937ZRC (IV)Hercules (II)1-2
21/03/1937ZSGO (IV)Kinheim (nw.) (III)0-0
14/03/1937Zwartemeer (III)Noordpool UFC (III)1-2
14/03/1937Zwolsche Boys (II)Winterswijk (III)6-1
2e ronde
29/03/1937AFC (II)Purmersteijn (III)3-2
Alliance (III)Terneuzen (II)5-0Reglementaire zege. Terneuzen trekt zich terug.
29/03/1937Alphen (II)BEC (II)1-1
29/03/1937Arnhemse Boys (III)Rheden (II)1-0
11/04/1937ASC (III)Quick (Den Haag) (II)1-3
Beverwijk (III)Swift (nw.) (IV)5-0Reglementaire zege. Swift trekt zich terug.
11/04/1937Boeimeer (III)Breda (oud) (II)4-4
11/04/1937Breskens (III)RBC (II)1-4
18/04/1937De Ooievaars (IV)UVS (II)2-11
29/03/1937De Spartaan (II)Alcmaria Victrix1-0
11/04/1937De Valk (II)LONGA3-2
29/03/1937De Zeemeeuwen (III)Kinheim (nw.) (III)2-2
21/03/1937DFCCVV1-1
11/04/1937DHCXerxes4-9
29/03/1937Doetinchem (II)Tubantia3-4
11/04/1937DOS (II)Gouderak (IV)6-2
29/03/1937EindhovenZBVV (III)9-0
21/03/1937Electra (IV)Zeist (III)5-2
11/04/1937Emma (II)RVC (nw.) (III)4-4
29/03/1937ESCA (III)NEC3-6
29/03/1937EVC (Edam) (IV)HEDW (IV)1-2
11/04/1937Frisia (II)HZC (III)5-3
11/04/1937GRC (II)FVC (II)3-2
29/03/1937HeraclesRODA (III)1-1
29/03/1937Hercules (II)Excelsior2-4
11/04/1937Hermes DVSVOC (III)7-2
04/04/1937Hero (II)Zaltbommel (III)4-2
20/04/1937Hillinen (III)HDV (IV)3-4
29/03/1937Hollandia (Hoorn) (III)Jan Hanzenkwartier (III)1-2
29/03/1937HoogezandGVAV2-1
21/03/1937HRC (II)KVV (IV)5-4
29/03/1937JOS (IV)Amstel (IV)2-5
29/03/1937Laren (III)Amersfoortsche Boys (III)5-1
29/03/1937Limburgia (II)Bleijerheide7-1
11/04/1937Moordrecht (IV)SFC (IV)4-4
29/03/1937Nieuw Buinen (II)Leeuwarden2-4
11/04/1937ONA (III)Fortuna (Vl.) (III)1-2
29/03/1937PW (IV)Robur et Velocitas (II)1-2
11/04/1937Rapiditas (Weesp) (III)ZNC (Zeist) (III)5-1
29/03/1937Rivalen (IV)Assendelft (III)3-1
11/04/1937RFC RoermondJuliana7-5
11/04/1937's Gravenzande (oud) (IV)BMT (Den Haag) (III)3-7
18/04/1937SCA (nw.) (IV)Neerlandia (IV)6-1
29/03/1937Scheveningen (III)Neptunus (II)1-0
29/03/1937Silvolde (oud) (III)SC Enschede4-7
29/03/1937SSW (IV)LSV (Leerdam) (III)1-2
29/03/1937Succes (III)DEC (III)5-1
29/03/1937SVW (III)Leerdam (III)4-2
29/03/1937TOG (A'dam) (nw. (III)OSV (II)3-2
25/04/1937USC (IV)ODS (II)3-3
29/03/1937VDL (II)Hoek van Holland (II)2-1
29/03/1937VeendamNoordpool UFC (III)7-1
11/04/1937VelocitasAlcides (II)2-1
11/04/1937Victoria (H'sum) (IV)TIW (III)4-1
21/03/1937VSVOvermaas (II)2-3
29/03/1937VUCSliedrecht (II)1-2
29/03/1937WageningenCITO (III)3-1
11/04/1937Watergraafsmeer (III)De Kennemers (II)1-7
29/03/1937WAVV (III)PEC1-1
11/04/1937WFC (II)Zaanlandia (IV)4-2
29/03/1937WVC (II)ZAC0-3
29/03/1937ZVV (Zaandam) (II)Zandvoort (oud) (III)1-3
11/04/1937Zwervers (IV)'s Gravendeel (IV)2-1
29/03/1937Zwolsche Boys (II)AGOVV0-5
3e ronde
18/04/1937AFC (II)Kinheim (nw.) (III)2-1
25/04/1937Alliance (III)RBC (II)2-3
11/04/1937Amstel (IV)De Spartaan (II)2-9
18/04/1937BEC (II)Hermes DVS3-6
18/04/1937CVVLaren (III)5-0
18/04/1937De Kennemers (II)HEDW (IV)3-0
18/04/1937De Valk (II)Breda (oud) (II)2-1
02/05/1937EindhovenHero (II)2-0
18/04/1937SC EnschedePEC3-3
25/04/1937Fortuna (Vl.) (III)Zwervers (IV)5-1
25/04/1937Frisia (II)Leeuwarden1-1
25/04/1937HDV (IV)Sliedrecht (II)1-1
18/04/1937HoogezandGRC (II)3-2
25/04/1937Jan Hanzenkwartier (III)SCA (nw.) (IV)3-2
18/04/1937LSV (Leerdam) (III)BMT (Den Haag) (III)2-2
18/04/1937NECRODA (III)3-0
Rapiditas (Weesp) (III)Xerxes5-0Reglementaire zege. Xerxes trekt zich terug.
18/04/1937Rivalen (IV)Beverwijk (III)2-5
18/04/1937Robur et Velocitas (II)Arnhemse Boys (III)3-3
25/04/1937RFC RoermondLimburgia (II)3-2
06/05/1937RVC (nw.) (III)ODS (II)5-4
25/04/1937SFC (IV)DOS (II)1-3
18/04/1937Succes (III)Electra (IV)0-1
18/04/1937SVW (III)Quick (Den Haag) (II)2-0
18/04/1937TOG (A'dam) (nw. (III)WFC (II)0-1
25/04/1937UVS (II)Scheveningen (III)2-5
18/04/1937VDL (II)Overmaas (II)5-5
18/04/1937VeendamVelocitas2-1
18/04/1937Victoria (H'sum) (IV)HRC (II)1-1
25/04/1937WageningenAGOVV3-2
18/04/1937ZACTubantia4-4
11/04/1937Zandvoort (oud) (III)Excelsior0-1
4e ronde
09/05/1937Arnhemse Boys (III)Leeuwarden0-3
09/05/1937Beverwijk (III)Excelsior2-5
09/05/1937BMT (Den Haag) (III)RBC (II)2-0
06/05/1937Electra (IV)Hermes DVS1-3
09/05/1937Fortuna (Vl.) (III)De Valk (II)2-1
09/05/1937HoogezandTubantia0-4
09/05/1937HRC (II)DOS (II)7-6
17/05/1937Jan Hanzenkwartier (III)AFC (II)4-3
09/05/1937NECRFC Roermond1-3
09/05/1937Rapiditas (Weesp) (III)CVV1-2
09/05/1937Scheveningen (III)RVC (nw.) (III)2-4
09/05/1937Sliedrecht (II)Eindhoven0-2
09/05/1937SVW (III)De Kennemers (II)0-4
09/05/1937VeendamPEC4-0
09/05/1937WageningenDe Spartaan (II)1-1
09/05/1937WFC (II)Overmaas (II)2-0
5e ronde
23/05/1937BMT (Den Haag) (III)WFC (II)1-0
17/05/1937De Kennemers (II)RFC Roermond2-0
17/05/1937De Spartaan (II)Veendam1-0
17/05/1937Fortuna (Vl.) (III)CVV1-1
17/05/1937Hermes DVSEindhoven3-3
17/05/1937HRC (II)Excelsior6-4
17/05/1937Jan Hanzenkwartier (III)RVC (nw.) (III)2-4
17/05/1937LeeuwardenTubantia5-2
Kwartfinale
30/05/1937CVVBMT (Den Haag) (III)2-1
23/05/1937De Kennemers (II)HRC (II)3-1
23/05/1937EindhovenRVC (nw.) (III)6-2
23/05/1937LeeuwardenDe Spartaan (II)1-1
Halve Finale
05/06/1937CVVDe Spartaan (II)0-1Gespeeld in Amsterdam (terrein De Spartaan)
30/05/1937De Kennemers (II)Eindhoven2-3Gespeeld in Eindhoven (terrein Eindhoven)
Finale
13/06/1937De Spartaan (II)Eindhoven0-10-1 Kr├╝ger; gespeeld in Amsterdam (terrein
De Spartaan)