KNVB Beker 1937-1938

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
10/04/1938AchillesLeeuwarden1-2
27/03/1938ADW (IV)ZNC (Zeist) (III)4-1
27/03/1938AED (IV)Zilvermeeuwen (IV)3-3
27/03/1938APWC (IV)SDW (IV)3-6
27/03/1938Arnhemse Boys (III)Veenendaal (nw.) (III)5-1
10/04/1938ASC (III)CKC (IV)2-2
27/03/1938Assendelft (III)RCA (nw.) (IV)7-2
27/03/1938BAVV (IV)ZAC0-5
27/03/1938Be Quick (Zutphen) (II)Eendracht (Arnhem) (III)5-5
10/04/1938Black Boys (II)Nicator (III)3-0
27/03/1938Bolnes (IV)Schiedam (IV)1-2
27/03/1938BPC (IV)TIW (III)3-0
27/03/1938Brederodes (IV)TOG (Amsterdam) (nw.) (III)1-3
27/03/1938CITO (Renkum) (III)Hertog Hendrik (IV)1-3
27/03/1938CVVLSV (Leerdam) (III)5-0
10/04/1938DDC (III)VDL (II)2-1
27/03/1938De Hollandiaan (II)Hillegom (oud) (III)7-0
10/04/1938De Kooi (II)THOS (III)3-0
10/04/1938De Meteoor (III)BVC (III)3-2
27/03/1938De Spartaan (II)Madjoe (IV)1-1
27/03/1938DEC (III)SLTO (IV)1-2
27/03/1938DFCVVA (III)3-0
27/03/1938DHS (III)De Postduiven (III)2-0
27/03/1938DOSKO (III)Boeimeer (III)5-2
27/03/1938Drachten (III)MSC (II)2-1
27/03/1938EAC (IV)OSV (II)1-2
27/03/1938Ede (III)AVW (IV)5-4
27/03/1938Eilermark (III)PW (IV)1-0
10/04/1938EindhovenBaronie (II)5-0
27/03/1938Electra (IV)EDO (II)1-1
27/03/1938Emmen (II)Friesland (II)2-1
27/03/1938SC EnschedeFALTO (III)8-0
27/03/1938Enschedese Boys (II)RODA (III)4-2
27/03/1938ESV (II)ZGC (III)5-0
27/03/1938Flakkee (IV)Steeds Volharden (III)0-0
10/04/1938GOES (II)Alliance (III)1-2
27/03/1938Gouderak (IV)Lugdunum (III)3-2
10/04/1938Groene Ster (II)Tegelen (nw.) (II)1-4
10/04/1938GVAVBATO (II)2-2
27/03/1938GVV (Geldermalsen) (III)Picus (II)1-5
27/03/1938Haaften (III)Helmond (II)3-4
27/03/1938HaarlemAlphia (IV)11-2
27/03/1938Hattem (III)Wijhe (IV)6-2
27/03/1938HBSDCL (II)4-1
Heer (III)Maurits (II)0-5Reglementaire zege. Heer trekt zich terug.
27/03/1938Heerde (IV)AGOVV3-7
10/04/1938HeerenveenGorredijk (III)9-2
27/03/1938Helder (III)Zaanlandia (IV)1-1
27/03/1938Helmondia (nw.) (II)Nevelo (III)6-3
27/03/1938Hercules (II)GSV (Gouda) (IV)3-3
27/03/1938HFC (II)De Kennemers (II)2-2
27/03/1938Hillinen (III)DSO (Zoetermeer) (IV)3-4
27/03/1938Hollandia (Hoorn) (III)Wilhelmina Vooruit (IV)1-1
27/03/1938Jan Hanzenkwartier (III)Allen Weerbaar (III)8-0
16/04/1938JulianaPalemig (nw.) (II)1-2
27/03/1938KHC (II)Gelria (Velp) (III)2-2
03/04/1938Kinheim (nw.) (III)Alkmaar (IV)7-0
27/03/1938KVV (IV)Ajax0-7
27/03/1938LDWS (IV)SVC (Den Haag) (III)1-1
27/03/1938Leerdam (III)Ursus (IV)1-1
27/03/1938Lekkerkerk (IV)Fortuna (Vl.) (III)2-4
27/03/1938MFC (Medemblik) (IV)APGS (III)0-7
27/03/1938Moordrecht (IV)HVV (II)1-3
10/04/1938Muntendam (II)HSC4-2
03/04/1938NECLa Premiere (III)7-1
27/03/1938Neede (III)Borne (II)0-6
27/03/1938Nieuweschans (III)FVV (II)4-2
27/03/1938Noordpool UFC (III)Frisia (II)1-3
27/03/1938ODE (IV)De Volewijckers (III)2-2
10/04/1938ONA (III)Neptunus (II)1-4
27/03/1938Oosterbeeksche Boys (IV)Zwolsche Boys (II)1-3
27/03/1938OVVO (III)Verkade (IV)6-2
27/03/1938Plattenburger Boys (IV)Phenix (nw.) (II)0-1
27/03/1938Purmersteijn (III)Alcmaria Victrix (II)2-0
10/04/1938RBC (II)RCS (II)1-0
27/03/1938RCH (II)WFC (II)3-1
27/03/1938RFCDIO (Haarlem) (IV)3-0
27/03/1938Rivalen (IV)VSV0-6
27/03/1938's Gravenzande (oud) (IV)VFC (nw.) (III)2-3
27/03/1938Sallandia (nw.) (II)WAVV (III)5-2
27/03/1938SCA (nw.) (IV)Zeist (III)5-3
27/03/1938SCH (II)Oost Arnhemse Boys (IV)4-0
27/03/1938Schagen (IV)De Zeemeeuwen (III)2-3
27/03/1938Schoonhoven (IV)Olympia (Gouda) (III)2-5
27/03/1938Schoten (III)BKC (IV)2-1
27/03/1938SIOD (IV)Blauw Wit0-6
27/03/1938Sliedrecht (II)Laakkwartier (III)3-3
27/03/1938Spaarnevogels (IV)Schinkelhaven (III)2-2
27/03/1938SpartaEHS (IV)7-1
27/03/1938Stadskanaal (III)Sneek1-3
27/03/1938Steenwijk (II)Olyphia (III)1-4
27/03/1938StormvogelsODS (II)4-0
10/04/1938Succes (III)HRC (II)1-2
27/03/1938SVV (II)Rijswijk (IV)10-1
27/03/1938SVW (III)HDV (IV)4-1
27/03/1938Swift (nw.) (III)HEDW (IV)1-5
27/03/1938't GooiUnitas (II)2-1
27/03/1938Terborg (III)Zutphania (nw.) (II)2-5
10/04/1938Ter Laak (III)RVC (nw.) (III)3-3
27/03/1938The Rising Hope (III)BEC (II)2-2
27/03/1938Theole (II)GFC (IV)4-0
27/03/1938Tonegido (III)UVS (II)2-4
27/03/1938TSC (II)PAZO (III)4-2
27/03/1938TubantiaAlmelo (II)3-2
27/03/1938TVV (Zevenaar) (IV)Wageningen1-2
27/03/1938Uitgeest (oud) (IV)Rapiditas (Weesp) (III)3-2
27/03/1938USC (IV)De Musschen (III)4-5
03/04/1938UVV (II)COAL (III)4-2
27/03/1938Vaasser Boys (IV)Hengelo2-9
10/04/1938VeendamNoordster (II)1-1
01/04/1938Velox (II)VUC1-3Gespeeld bij VUC
27/03/1938Victoria (Hilversum) (IV)Beverwijk (III)0-5
27/03/1938VIOS (Den Haag) (III)DHC5-1
27/03/1938Vitesse (II)Silvolde (oud) (III)5-2
27/03/1938VC Vlissingen (II)Sluiskil (III)10-0
10/04/1938VVV (II)Heerlen (oud) (II)2-0
10/04/1938Warffum (nw.) (III)LSC (II)0-4
27/03/1938Watervogels (IV)Gold Star (IV)2-6
27/03/1938West Frisia (II)Ahrends VC (III)12-0
10/04/1938Wilhelmina (II)DAW (III)2-1
27/03/1938WVC (II)Aalten (III)1-2
27/03/1938WVV (II)Zwartemeer (III)4-0
27/03/1938Xerxes's Gravendeel (IV)5-0
27/03/1938Zandvoort (oud) (III)ZSGO (IV)0-5Reglementaire zege. Zandvoort trekt zich terug.
27/03/1938Zeeburgia (II)Donar (III)11-0
27/03/1938ZFC (II)Elinkwijk (III)4-1
27/03/1938Zierikzee (III)Middelburg (II)1-1
27/03/1938Zuidbroek (III)BRC (II)2-3
2e ronde
10/04/1938AGOVVHattem (III)5-1
Alliance (III)RBC (II)5-0Reglementaire zege. RBC trekt zich terug.
10/04/1938APGS (III)Gold Star (IV)1-2
10/04/1938Beverwijk (III)Sparta1-2
Black Boys (II)WVV (II)5-0Reglementaire zege. WVV trekt zich terug.
10/04/1938BPC (IV)ADW (IV)2-0
10/04/1938CVVGSV (Gouda) (IV)1-0
18/04/1938DDC (III)VFC (nw.) (III)2-1
10/04/1938De Hollandiaan (II)Gouderak (IV)3-4
De Kooi (II)BATO (II)5-0Reglementaire zege. BATO trekt zich terug.
18/04/1938De Musschen (III)RVC (nw.) (III)1-0
10/04/1938De Volewijckers (III)Wilhelmina Vooruit (IV)8-1
10/04/1938DFCZeeburgia (II)2-1
10/04/1938DHS (III)Blauw Wit0-1
18/04/1938Drachten (III)Leeuwarden1-2
10/04/1938Ede (III)Aalten (III)4-0
10/04/1938Eilermark (III)Gelria (Velp) (III)1-0
13994EindhovenTSC (II)3-1
10/04/1938Emmen (II)BRC (II)2-0
10/04/1938SC EnschedeNEC1-2
10/04/1938ESV (II)Helmond (II)1-4
10/04/1938Frisia (II)Sneek2-2
10/04/1938HEDW (IV)Assendelft (III)2-5
18/04/1938Helmondia (nw.) (II)Wilhelmina (II)5-3
10/04/1938Hertog Hendrik (IV)Enschedese Boys (II)1-2
18/04/1938HRC (II)Uitgeest (oud) (IV)4-0
10/04/1938HVV (II)Haarlem1-3
18/04/1938Jan Hanzenkwartier (III)De Meteoor (III)1-2
18/04/1938Kinheim (nw.) (III)West Frisia (II)3-3
18/04/1938Laakkwartier (III)CKC (IV)2-0
18/04/1938LSC (II)Heerenveen1-1
18/04/1938Muntendam (II)Nieuweschans (III)2-0
18/04/1938Noordster (II)Olyphia (III)3-0
18/04/1938Olympia (Gouda) (III)Neptunus (II)1-4
10/04/1938OSV (II)EDO (II)1-2
18/04/1938OVVO (III)De Zeemeeuwen (III)3-0
18/04/1938Palemig (nw.) (II)VVV (II)2-3
10/04/1938Phenix (nw.) (II)Hengelo5-2
10/04/1938Picus (II)DOSKO (III)2-4
10/04/1938Purmersteijn (III)SCA (nw.) (IV)4-1
10/04/1938RFCRCH (II)1-2
10/04/1938SCH (II)Wageningen2-2
18/04/1938Schinkelhaven (III)Schoten (III)2-1
10/04/1938SLTO (IV)Zaanlandia (IV)3-1
10/04/1938Steeds Volharden (III)BEC (II)3-0
10/04/1938SVC (Den Haag) (III)HBS2-4
18/04/1938SVV (II)DSO (Zoetermeer) (IV)10-0
18/04/1938SVW (III)Schiedam (IV)3-1
18/04/1938Tegelen (nw.) (II)Maurits (II)2-2
10/04/1938Theole (II)Sallandia (nw.) (II)2-7
10/04/1938TOG (Amsterdam) (nw.) (III)De Kennemers (II)1-1
10/04/1938TubantiaArnhemse Boys (III)4-2
10/04/1938Ursus (IV)Xerxes0-6
10/04/1938UVS (II)Fortuna (Vl.) (III)2-4
10/04/1938UVV (II)Stormvogels5-2
10/04/1938VIOS (Den Haag) (III)'t Gooi3-2
10/04/1938Vitesse (II)Zwolsche Boys (II)4-1
10/04/1938VC Vlissingen (II)Middelburg (II)0-2
10/04/1938VSVMadjoe (IV)5-0
06/04/1938VUCZilvermeeuwen (IV)3-2
10/04/1938ZACBorne (II)2-4
10/04/1938ZFC (II)Ajax1-1
18/04/1938ZSGO (IV)SDW (IV)4-1
10/04/1938Zutphania (nw.) (II)Eendracht (Arnhem) (III)4-5
3e ronde
24/04/1938AGOVVTubantia4-1
01/05/1938AjaxHRC (II)2-3
24/04/1938Black Boys (II)Emmen (II)1-2
01/05/1938Blauw WitHBS5-4
24/04/1938Borne (II)NEC1-3
24/04/1938BPC (IV)De Volewijckers (III)1-4
24/04/1938DDC (III)UVV (II)2-3
24/04/1938De Meteoor (III)Sparta6-1
24/04/1938De Musschen (III)Neptunus (II)1-0
24/04/1938DFCAssendelft (III)3-0
24/04/1938EDO (II)West Frisia (II)5-0
24/04/1938Eendracht (Arnhem) (III)Phenix (nw.) (II)1-4
24/04/1938EindhovenHelmondia (nw.) (II)2-2
24/04/1938Enschedese Boys (II)Wageningen1-3
24/04/1938Fortuna (Vl.) (III)Steeds Volharden (III)3-0
24/04/1938Gold Star (IV)VUC2-2
01/05/1938Gouderak (IV)CVV1-5
24/04/1938HaarlemVIOS (Den Haag) (III)6-1
24/04/1938HeerenveenDe Kooi (II)7-0
01/05/1938Helmond (II)Alliance (III)1-5
01/05/1938LeeuwardenNoordster (II)4-0
24/04/1938Middelburg (II)DOSKO (III)4-2
24/04/1938Muntendam (II)Sneek0-3
24/04/1938OVVO (III)SLTO (IV)3-0
24/04/1938Sallandia (nw.) (II)Eilermark (III)1-3
24/04/1938Schinkelhaven (III)Purmersteijn (III)1-0
24/04/1938SVW (III)Laakkwartier (III)3-1
24/04/1938Vitesse (II)Ede (III)2-0
24/04/1938VSVRCH (II)3-0
01/05/1938VVV (II)Maurits (II)6-2
24/04/1938XerxesSVV (II)2-4
24/04/1938ZSGO (IV)De Kennemers (II)1-3
4e ronde
01/05/1938AGOVVPhenix (nw.) (II)3-0
08/05/1938Alliance (III)De Meteoor (III)1-1
08/05/1938Blauw WitSneek0-0
08/05/1938De Kennemers (II)CVV2-2
01/05/1938EDO (II)De Musschen (III)1-1
08/05/1938Eilermark (III)VUC0-1
01/05/1938Emmen (II)Haarlem1-1
01/05/1938Fortuna (Vl.) (III)SVW (III)0-1
08/05/1938HeerenveenVVV (II)4-7
08/05/1938LeeuwardenDe Volewijckers (III)1-2
01/05/1938OVVO (III)DFC1-2
01/05/1938SVV (II)NEC3-1
01/05/1938UVV (II)Schinkelhaven (III)10-1
01/05/1938Vitesse (II)Helmondia (nw.) (II)1-1
08/05/1938VSVHRC (II)6-2
01/05/1938WageningenMiddelburg (II)3-1
5e ronde
15/05/1938AGOVVDe Volewijckers (III)6-1
15/05/1938HaarlemDe Musschen (III)5-0
15/05/1938Helmondia (nw.) (II)VVV (II)6-3
15/05/1938SneekCVV0-1
15/05/1938SVV (II)VSV1-3
08/05/1938SVW (III)DFC1-3
15/05/1938UVV (II)De Meteoor (III)3-1
15/05/1938VUCWageningen3-1
Kwartfinale
26/05/1938DFCHelmondia (nw.) (II)2-3Gespeeld in Helmond (terrein Helmondia)
22/05/1938HaarlemCVV4-1
22/05/1938UVV (II)AGOVV2-3
22/05/1938VUCVSV2-3
Halve Finale
29/05/1938AGOVVHelmondia (nw.) (II)7-0
29/05/1938HaarlemVSV2-3
Finale
12/06/1938VSVAGOVV4-10-1 Gabriël, 1-1 Sterk, 2-1 Sterk, 3-1 Sterk, 4-1 Bot
gespeeld in Utrecht (terrein UVV)