KNVB Beker 1947-1948

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

Voorronde
06/05/1948AchillesNoordster (II)7-0
06/05/1948Alphense Boys (IV)LFC (III)3-0
06/05/1948Always Forward (III)Velsen (II)3-2
06/05/1948Asser Boys (III)Musselkanaal (III)1-1
06/05/1948AWC (III)WSV (III)1-1
06/05/1948Budel Schoot (III)Hieronymus (III)5-2
06/05/1948Corn Boys (III)SCB (III)1-3
06/05/1948De Hoven (III)Epe (III)1-0
06/05/1948De Ster (Stein) (III)Vaesrade (IV)5-1
06/05/1948DSO (IV)Hillinen (III)2-1
06/05/1948ETO (IV)Holland (III)1-3
07/05/1948FeijenoordADO1-2
06/05/1948FVC (II)Sneek0-0
06/05/1948GFC (IV)AGOVV2-2
06/05/1948Haarsteeg (III)HSC'28 (IV)5-0
06/05/1948Hermandad (IV)DHZ (III)1-1
06/05/1948HMS (III)Allen Weerbaar (III)5-2
06/05/1948IVO (III)Juliana Mill (III)4-0
06/05/1948Oranje Zwart (A'dam) (IV)OFC (IV)4-1
06/05/1948Phenix (II)KHC (III)1-2
06/05/1948Purmerend (IV)TYBB (III)2-3
06/05/1948RBC (II)Virtus (IV)2-1
06/05/1948Spoorwegen (IV)Laakkwartier (III)4-2
06/05/1948Swift (III)QSC (III)2-1
09/05/1948Swift '36 (III)Hoensbroek (II)2-2
06/05/1948Texas (III)Concordia (III)3-2
06/05/1948TSCBladella (III)0-2
06/05/1948VSVDe Volewijckers0-4
06/05/1948Westerkwartier (III)De Hollandiaan (III)3-3
06/05/1948Worth Rheden (III)Leones (IV)4-0
06/05/1948ZFC (II)Baarn (III)7-0
1e ronde
09/05/1948ADOCKC (III)8-2
09/05/1948Alphense Boys (IV)Neptunus1-9
09/05/1948APGS (III)De Volewijckers3-2
09/05/1948APWC (III)Patria (III)1-3
09/05/1948Bladella (III)Budel Schoot (III)0-0
09/05/1948Blauw Zwart (III)Excelsior '20 (III)5-3
09/05/1948BleijerheideSchuttersveld (III)10-1
09/05/1948Bloemendaal (III)RKVVA (III)2-6
09/05/1948CHRC (III)DAVO (III)5-1
09/05/1948DCG (III)IVV (III)2-3
09/05/1948De Hollandiaan (III)Fluks (III)1-2
09/05/1948De Valk (II)IVO (III)2-1
09/05/1948DEC (III)WMS (III)1-2
09/05/1948DEM (III)Oranje Zwart (A'dam) (IV)0-2
09/05/1948DHCPapendrecht (III)1-1
09/05/1948DOSWatergraafsmeer (II)1-2
09/05/1948DOS'19 (IV)Heracles2-4
09/05/1948DRZ (IV)Fortuna (Vlaardingen) (II)0-2
09/05/1948DWSZandvoormeeuwen (III)5-1
09/05/1948Ede (II)Eibergse Boys (IV)8-1
09/05/1948EmmenBNC (III)5-3
09/05/1948FCK (III)SC Emma1-3
09/05/1948Gemert (IV)RBC (II)1-2
09/05/1948GVAVSneek1-4
09/05/1948Haarsteeg (III)Willem II0-9
09/05/1948Hellevoetsluis (IV)DFC1-7
09/05/1948HelmondiaMiddelburg (II)2-2
09/05/1948HMS (III)West Frisia (II)0-3
09/05/1948HRC (III)DWV (II)1-2
09/05/1948HZC (III)Appingedam (II)2-1
09/05/1948Labor (II)AZC (II)0-4
09/05/1948LeeuwardenMusselkanaal (III)2-0
09/05/1948LimburgiaDe Ster (Stein) (III)2-1
09/05/1948LONGAODC (III)0-1
09/05/1948LSC (II)Helpman (III)0-0
09/05/1948Maastrichtse Boys (III)Kimbria (II)1-2
09/05/1948Meterik (IV)De Spechten2-7
13/05/1948MVVHoensbroek2-1
09/05/1948NEO (II)De Hoven (III)0-1
09/05/1948Olyphia (III)Achilles0-0
09/05/1948Oosterbeek (III)Doetinchem (II)0-1
09/05/1948PFC (IV)DSO (IV)1-0
09/05/1948RCD (IV)Texas (III)1-1
09/05/1948Rietvogels (IV)AGOVV1-4
09/05/1948RFC Roermond (II)Veloc (II)2-0
09/05/1948Sarto (III)NOAD2-5
09/05/1948SCB (III)Zundert (IV)2-0
09/05/1948Spoorwegen (IV)Unitas (II)0-5
09/05/1948SVHR (IV)RKVVL (III)3-2
09/05/1948Swift (III)ZFC (II)0-2
09/05/1948Texel (IV)TYBB (III)1-1
09/05/1948The Rising Hope (III)Amerstolse SV (IV)5-0 regl.Gestaakt door schuld Amerstolse SV bij stand 3-2
09/05/1948Theole (II)KHC (III)4-1
09/05/1948Uithoorn (IV)Holland (III)0-2
09/05/1948UVS (II)HBS4-3
09/05/1948VelocitasGAVC (III)3-0
09/05/1948Vriendenschaar (II)Always Forward (III)3-0
09/05/1948VVA (III)DWSV (III)2-0
09/05/1948WageningenRigtersbleek (II)1-0
09/05/1948Wassenaar (III)DHZ (III)1-2
09/05/1948WSV (III)PSC (IV)2-1
09/05/1948XerxesSpartaan '20 (III)2-3
09/05/1948Zeelandia (III)Concordia SVD (II)1-4
09/05/1948Zwolsche BoysWorth Rheden (III)3-2
2e ronde
17/05/1948AchillesLeeuwarden1-0
17/05/1948ADODHZ (III)1-1
17/05/1948AGOVVWSV (III)0-0
17/05/1948APGS (III)Vriendenschaar (II)2-2
17/05/1948Blauw Zwart (III)PFC (IV)0-0
17/05/1948BleijerheideDe Spechten0-2
17/05/1948De Hoven (III)Ede (II)0-2
17/05/1948De Valk (II)Kimbria (II)2-1
17/05/1948DFCThe Rising Hope (III)4-1
17/05/1948Doetinchem (II)CHRC (III)1-1
17/05/1948DWSRKVVA (III)5-2
17/05/1948DWV (II)TYBB (III)8-2
17/05/1948Fortuna (Vlaardingen) (II)Fluks (III)3-2
17/05/1948HeraclesVelocitas2-0
17/05/1948Holland (III)Patria (III)4-1
17/05/1948HZC (III)Helpman (III)1-1
17/05/1948IVV (III)ZFC (II)1-0
17/05/1948LimburgiaSVHR (IV)7-2
17/05/1948Middelburg (II)Concordia SVD (II)1-1
17/05/1948MVVSC Emma0-2
17/05/1948NOADSpartaan '20 (III)6-2
17/05/1948ODC (III)Budel Schoot (III)6-0
17/05/1948Oranje Zwart (A'dam) (IV)West Frisia (II)4-5
17/05/1948Papendrecht (III)Neptunus1-3
17/05/1948RBC (II)RFC Roermond (II)4-5
17/05/1948SneekEmmen2-2
17/05/1948Theole (II)Wageningen0-0
17/05/1948Unitas (II)Texas (III)6-4
17/05/1948VVA (III)WMS (III)2-0
17/05/1948Watergraafsmeer (II)UVS (II)1-4
17/05/1948Willem IISCB (III)2-0
17/05/1948Zwolsche BoysAZC (II)1-0
3e ronde
23/05/1948AchillesHeracles2-0
23/05/1948De SpechtenSC Emma3-4
23/05/1948DWSVVA (III)0-3
23/05/1948Ede (II)CHRC (III)0-3
23/05/1948EmmenHelpman (III)5-1
23/05/1948Holland (III)Vriendenschaar (II)2-1
23/05/1948IVV (III)West Frisia (II)5-2
23/05/1948LimburgiaDe Valk (II)7-2
23/05/1948NeptunusDHZ (III)2-0
23/05/1948NOADConcordia SVD (II)1-1
23/05/1948ODC (III)RFC Roermond (II)0-2
23/05/1948PFC (IV)Fortuna (Vlaardingen) (II)0-3
23/05/1948Unitas (II)DFC1-2
23/05/1948UVS (II)DWV (II)1-2
23/05/1948WageningenWillem II4-3
23/05/1948Zwolsche BoysWSV (III)1-0
4e ronde
30/05/1948AchillesEmmen1-2
30/05/1948Concordia SVD (II)RFC Roermond (II)2-2
30/05/1948DFCFortuna (Vlaardingen) (II)3-1
30/05/1948DWV (II)Neptunus6-0
30/05/1948Holland (III)Wageningen2-2
30/05/1948IVV (III)VVA (III)1-0
30/05/1948SC EmmaLimburgia0-1
30/05/1948Zwolsche BoysCHRC (III)2-1
Kwartfinale
08/06/1948DFCLimburgia1-1
06/06/1948EmmenDWV (II)0-4
06/06/1948RFC Roermond (II)IVV (III)2-1
06/06/1948Zwolsche BoysWageningen1-3
Halve Finale
13/06/1948DWV (II)RFC Roermond (II)5-0Gespeeld in Nijmegen(terrein NEC)
13/06/1948WageningenLimburgia4-2Gespeeld in Vught (terrein BVV)
Finale
19/06/1948Wageningen ***DWV (II)0-0Wageningen wint na strafschoppen: 2-1; 20.000 ts.
Gespeeld in Amsterdam (Olympisch Stadion)