KNVB Beker 1948-1949

Bij een gelijkspel gaat de uitspelende vereniging verder.

1e ronde
Aalsmeer (III)De Germaan2-1
Achilles '12Heracles1-4
ADOWassenaar2-1
AjaxUVV5-0
Alexandria (IV)vrij
BaardwijkADVENDO9-0
Be Quick (Groningen)Zuidbroek9-2
BladellaVeloc1-3
BleijerheideHoensbroek1-2
BNCvrij
BSV '29Helmondia2-3
CromvlietHBS2-7
CVV (II)Hermes DVS4-2
DCLXerxes1-6
De ZeeuwenMETO1-0
DESKNAC0-0
DeurneRKTVV2-4
DOGGRC2-0
DongenZwaluw VFC1-2
DOSKONSV (IV)1-1
DWSVRapiditas (Weesp) (II)2-2
EBOHExcelsior (II)0-3
EdePEC (II)1-3
Elinkwijk (II)CDN2-1
EnschedeVosta (II)1-4
ESCAEnschedese Boys3-4
FrisiaBlue Boys5-2
FSV PretoriaFortuna (Vlaardingen) (II)2-3
GermanicusWijster6-2
Groene SterSchinnen2-2
GVAVVeendam3-1
HaarlemWSV '305-1
HarlingenFriesland1-3
HeksenbergMVV1-3
Hillinen (III)Hercules3-2
HoogezandVelocitas1-1
HOV (III)Gouda3-1
HRCDEM4-2
IVOVVV0-5
La Premiere (IV)Wageningen3-0
LauraMaurits0-5
LekkerkerkEmma (II)1-1
LimburgiaKolonia4-3
MadjoeAlcmaria Victrix (II)0-1
MoordrechtOvermaas (II)2-2
MuntendamHSC1-2
NijmegenHelios (III)2-4
Oliveo (IV)VUC3-2
Oost-Arnhemsche Boys (III)VVG '254-2
OosterparkersLeeuwarden2-1
OSVEDO0-1
PostduivenAlphen (III)1-1
PSVConcordia SVD3-0
QSC (III)Zandvoortmeeuwen3-0
Quick (Nijmegen)Rigtersbleek4-2
Rheden (II)AZC2-0
RKONSKerkrade5-7
RoodenburgNeptunus0-5
s GravenzandeFeijenoord1-7
SC EmmaVVH '162-1
SCBVeersche Boys0-0
SCD '33SEC (IV)0-4
SevenumSteijl1-1
Sittardse Boys Linne4-0
Slikkerveer (III)Coal2-1
SneekFVC5-0
Spartaan '20Unitas0-2
Standaard (II)Juliana7-1
TerneuzenWillem II0-1
The VictoryHVC (II)1-7
TSCWVV7-2
VCSBlauw-Zwart (III)1-2
VeloxDWS2-4
Vitesse '22HFC (III)3-3
VriendenschaarKFC3-3
WatergraafsmeerDOS0-1
West-FrisiaVolendam (II)3-3
WFC (II)De Volewijckers2-1
WilhelminaEindhoven1-4
Wit Zwart '32SC Grave6-1
WVCAjax B4-1
ZACHengelo1-4
ZeeburgiaBloemendaal4-1
2e ronde
Aalsmeer (III)DWS0-0
AjaxQSC (III)2-0
Alphen (III)ADO3-2
CVV (II)Fortuna (Vlaardingen) (II)1-0
De ZeeuwenNSV (IV)1-1
DOGBe Quick (Groningen)0-3
DOSKFC1-2
EindhovenBaardwijk3-3
Elinkwijk (II)Alcmaria Victrix (II)3-3
Emma (II)Xerxes4-0
Enschedese BoysAlexandria (IV)1-0
Excelsior (II)Oliveo (IV)3-1
FeijenoordBlauw-Zwart (III)6-0
FrieslandVelocitas2-2
FrisiaBNC2-3
GermanicusHengelo2-1
GVAVHSC9-0
HBSOvermaas (II)3-2
Helios (III)Heracles0-2
Hillinen (III)WFC (II)0-5
HoensbroekVVV5-2
HRCHaarlem1-2
HVC (II)HFC (III)4-2
KerkradeSittardse Boys 2-3
La Premiere (IV)WVC2-1
LimburgiaWit-Zwart '324-2
MVVSchinnen7-0
Neptunus3-1
Oost-Arnhemsche Boys (III)PEC (II)0-0
OosterparkersSneek2-0
Quick (Nijmegen)Rheden (II)1-0
Rapiditas (Weesp) (II)Zeeburgia0-3
RKTVV (II)PSV2-1
SC EmmaMaurits3-0
SEC (IV)Vosta (II)3-0
Standaard (II)Steijl4-2
TSCVeersche Boys2-0
UnitasSlikkerveer (III)1-2
VelocHelmondia1-1
Volendam (II)EDO7-0
Zwaluw-VFCNAC1-1
Tussenronde
Alcmaria Victrix (II)Volendam (II)3-4
BNCVelocitas2-4
Excelsior (II)Emma (II)1-1
GVAVOosterparkers3-1
HaarlemAjax1-1
HBSNeptunus1-1
HoensbroekRKTVV (II)2-3
La Premiere (IV)Heracles1-3
LimburgiaHelmondia1-4
NACTSC3-1
3e ronde
AjaxEmma (II)1-4
DWSCVV (II)4-0
Enschedese BoysPEC (II)3-0
FeijenoordZeeburgia4-1
GermanicusVelocitas2-3
GVAVQuick (Nijmegen)2-3
HeraclesBe Quick (Groningen)1-0
HVC (II)SEC (IV)5-1
KFCNeptunus2-3
MVVBaardwijk3-1
NACHelmondia1-1
NSV (IV)Willem II0-3
Sittardse Boys RKTVV (II)1-0
Slikkerveer (III)Alphen (III)2-1
Standaard (II)SC Emma1-2
WFC (II)Volendam (II)3-1
4e ronde
Emma (II)DWS4-1
FeijenoordSlikkerveer (III)4-0
HelmondiaMVV4-3
HVC (II)Willem II3-3
NeptunusWFC (II)6-1
Quick (Nijmegen)Enschedese Boys3-0
SC EmmaSittardse Boys 3-0
VelocitasHeracles0-1
Kwartfinale
Emma (II)Heracles1-0
FeijenoordNeptunus3-1
Quick (Nijmegen)SC Emma5-1
Willem IIHelmondia1-1
Halve Finale
06/06/1949HelmondiaFeijenoord1-1Gespeeld in Helmond (terrein Helmondia)
06/06/1949Quick (Nijmegen)Emma (II)4-3Gespeeld in Haarlem (terrein Haarlem)
Finale
11/06/1949Quick (Nijmegen) ***Helmondia1-11-0 Schipperheijn, 1-1 Nicholson
Quick wint na strafschoppen: 2-1;
Gespeeld in Eindhoven (terrein Eindhoven)