KNVB Beker 2019-2020

1e voorronde
17/08/2019Hoogland (IV)Jodan Boys (V)1-3250Hardeman0-1 Van Lunteren, 1-1 Mezbanali, 1-2 Borsboom,
1-3 Van Lunteren
17/08/2019DOVO (IV)OFC (IV)2-4200Timmer1-0 Den Haag, 1-1 (pen), 1-2 en 1-3 Freriks,
2-3 Yasar, 2-4 Biberoglu (pen)
17/08/2019Ter Leede (IV)Fortuna Wormerveer (VI)1-4250Roeleveld0-1 Plasmeijer, 1-1 Bok, 1-2 Snelders,
1-3 Van der Poll, 1-4 Plasmeijer
17/08/2019Huizen (VI)GOES (IV)2-3150Bronsvoort0-1, 0-2 en 0-3 Schalkwijk, 1-3 en 2-3 Lamme
R: Meulmeester (GOE)
17/08/2019ODIN'59 (IV)Gemert (IV)3-1200Henshuijs1-0 Hulleman (pen), 2-0 Dikker, 2-1 Van Pol (pen),
3-1 Brandsma; R: Wilemse (ODI)
17/08/2019Achilles Veen (V)Hercules (IV)6-0250Aafouallah1-0 Sebregts, 2-0 en 3-0 Aerts, 4-0 Wilborts,
5-0 Meerveld, 6-0 Aerts
17/08/2019DVS'33 Ermelo (IV)Quick (IV) ***1-1500Winkel0-1 Van de Water, 1-1 Roemeon
17/08/2019VVOG (IV)Minor (V)3-0200Vereijken1-0 Careman, 2-0 Latupeirissa, 0-3 Kersten (pen)
17/08/2019Vroomshoopse B. (VII)EVV (IV)0-4200Veekamp0-1 Geenen, 0-2 Kindo, 0-3 Vankan, 0-4 Polman
17/08/2019Barendrecht (IV)Wittenhorst (VI)6-0300Kuijntjes1-0 en 2-0 De Lange, 3-0 Bakour, 4-0 De Lange,
5-0 Bakour, 6-0 Eekman
17/08/2019VVSB (IV)Harkemase Boys (IV)2-4425Van Leeuwen1-0 Martins, 1-1 Bouius, 1-2 Postma, 1-3 Bakels,
2-3 Van Niel, 2-4 Van Duinen
17/08/2019FC Rijnvogels (V)OSS'20 (IV)0-4250Weiland0-1 Van Sonsbeek, 0-2 en 0-3 Van Lith,
0-4 Campman
17/08/2019FC 's-Gravenzande (V)Heeze (VI)2-0200Te Kloeze1-0 Vermolen, 2-0 Westhoff
17/08/2019FC Lisse (IV)Ajax (am) (IV)1-2500Smit1-0 Köylü, 1-1 Abdulrachman, 1-2 Boudouni
17/08/2019VEV'67 (VII)Silvolde (V)0-3200Schaper0-1 Blasman, 0-2 en 0-3 Krosse; R: Veenstra (VEV)
17/08/2019Sparta Nijkerk (IV)UNA (IV)3-2450Wiersma0-1 Van Boekel, 1-1 De Ruiter, 1-2 Van Boekel,
2-2 Buitenhuis, 3-2 De Ruiter (pen)
17/08/2019Excelsior'31 (IV)DEM (IV)2-1300Sahiner1-0 Diks, 1-1 Uit den Boogaard (pen), 2-1 Ezafzafi
17/08/2019SDO (V)ARC (V)1-0200Vd Elzen1-0 Hemmers
17/08/2019Rohda Raalte (VI)DUNO (V)1-2400De Bruijn0-1 Jansen, 1-1 Dikkers, 1-2 Van Essen
17/08/2019Westlandia (IV)Zuidvogels (VI)2-0150Schul1-0 Duplan, 2-0 Batist
17/08/2019Drachtster Boys (VI)Dongen (IV) **0-4200Ris0-1 Saez, 0-2 De Man, 0-3 Van den Berg,
0-4 Tigarti
17/08/2019Kloetinge (VI)FC Lienden (IV)1-0200Huizinga1-0 Esser
17/08/2019HSC'21 (IV)Stedoco (IV)2-4350De Cock0-1 Van Wanrooy, 0-2 Verheul, 1-2 Ottink,
1-3 Doesburg, 2-3 Schrijver, 2-4 Verheul
17/08/2019Mierlo-Hout (VII)Flevo Boys (V)2-3200Thijs0-1 Ramos, 1-1 Van Hout, 1-2 Nijboer, 2-2 Heeren,
2-3 Strikwerda
17/08/2019Groene Ster (IV)Winsum (VI)5-0300Voncken1-0 Zwartjes, 2-0 Eind, 3-0 Van Kesteren,
4-0 en 5-0 Vluggen
17/08/2019TOP (VI)Hoek (IV)2-6125Cairo0-1 Vandepitte, 1-1 Van den Broek (pen),
1-2 Franse, 1-3 Constancia, 2-3 Van den Broek,
2-4 Franse, 1-5 De Jager, 2-6 Fransen
17/08/2019Blauw Geel'38 (IV)Sliedrecht (VI)2-1350Tunnissen0-1 Verhoef, 1-1 en 2-1 Van Schoonhoven
28/08/2019ADO'20 (IV)ONS Sneek (IV)3-03001-0 Mazreku, 2-0 Brenna, 3-0 Allahdad
2e voorronde
24/09/2019Quick Boys (III)Katwijk (III) **2-34.500Dieperink0-1 Afaker, 0-2 Van Weerdenburg,
1-2 Kuijvenhoven, 2-2 Van Liempt, 2-3 V. Haaren
24/09/2019Achilles Veen (V) ***HHC Hardenberg (III)1-1300De Cock1-0 Aerts, 1-1 Fatima
24/09/2019VVOG (IV)Ajax (am) (IV)0-2300Rozendal0-1 Misa-Danso, 0-2 Boudouni; R: Onuoha (VVO)
24/09/2019GVVV (III)Kozakken Boys (III)2-11.000Vos1-0 Ties (pen), 1-1 Bolsius, 2-1 Powel
24/09/2019ASWH (III)TEC (III)5-1200Ris0-1 Fonseca, 1-1 Slotboom, 2-1 Van den Bosch,
3-1 Vd Kreeke, 4-1 Van 't Hoog, 5-1 Vd Kreeke
24/09/2019Scheveningen (III)Harkemase Boys (IV)0-1300Smit0-1 Van Duinen
24/09/2019ODIN'59 (IV) **Barendrecht (IV)4-3200Winkel1-0 Halman, 1-1 Krolis, 2-1 De Vries (pen),
2-2 Krolis, 2-3 Vorthoren, 3-3 De Vries,
4-3 Brandsma
24/09/2019Noordwijk (III)Rijnsburgse Boys (III) **1-31.000Kooij1-0 Wendt, 1-1, 1-2 en 1-3 Tillema (pen)
R: Oversloot (Noo)
25/09/2019Blauw Geel'38 (IV)De Treffers (III)0-1200Timmer0-1 Misidjan
25/09/2019Westlandia (IV)OFC (IV) ***2-2200Henshuijs0-1 Freriks, 1-1 Van der Zalm, 1-2 Freriks,
2-2 Van der Sar
25/09/2019Spakenburg (III)SDO (V)2-0400Aafouallah1-0 Selimi, 2-0 Versteeg (pen); R: Oehlers (SDO)
25/09/2019OSS'20 (IV)Jodan Boys (V)5-1200Thijs1-0 Peltzer, 2-0 Waterink, 3-0 en 4-0 De Groot,
4-1 El Idrissi, 5-1 Van Lith
25/09/2019Groene Ster (IV)Kloetinge (VI)2-0350Cairo1-0 Zwartjes, 2-0 Vluggen
25/09/2019Dongen (IV)Excelsior'31 (IV)1-2250Voncken1-0 Saez, 1-1 en 1-2 Boeloerditi
25/09/2019DUNO (V)Quick (IV)2-3150Bronsvoort0-1 Asante, 1-1 Scharrenberg, 1-2 Asante,
1-3 Tjin-Asjoe, 2-3 Grot
25/09/2019EVV (IV)Flevo Boys (V) ***0-0200Vereijken
25/09/2019ADO'20 (IV)Fortuna Wormerveer (VI)0-2600De Brito0-1 Snelders, 0-2 Hoogstra
25/09/2019Silvolde (V)GOES (IV)2-3350Wiersma1-0 Blasman, 2-0 Te Kaat, 2-1 Hage, 2-2 Nguyen,
2-3 Schalkwijk (pen)
1e ronde
19/10/2019FC 's-Gravenzande (V)Stedoco (IV)1-3400Sahiner0-1 Verheul, 0-2 Schröder, 1-2 Koeleman (pen),
1-3 Van Wanrooij
29/10/2019VitesseDe Graafschap (II)2-09.664Lindhout1-0 Darfalou, 2-0 Dicko
29/10/2019GOES (IV)SC Cambuur (II)0-51.000Vd Laan0-1 Ladan (pen), 0-2 Akoy, 0-3 Mac-Intosch,
0-4 en 0-5 Ladan
29/10/2019Flevo Boys (V)Katwijk (III)0-3500Vos0-1 Hilterman, 0-2 Esseboom, 0-3 Afaker
29/10/2019GVVV (III)Helmond Sport (II)2-1850Bijl1-0 Powel, 1-1 Swinnen (pen), 2-1 Goeman
29/10/2019FC Dordrecht (II)MVV Maastricht (II)3-1500Teuben1-0 Achahbar, 1-1 Goppel, 2-1 en 3-1 Achahbar
29/10/2019IJsselmeervogels (III)FC Den Bosch (II)3-01.500Perez1-0 Van den Meiracker (pen), 2-0 De Harder,
3-0 El Azzouti; R: Väisänen (DBo)
29/10/2019Koninklijke HFC (III)Telstar (II)1-21.500Dröge1-0 Tadmine, 1-1 Berenstein, 1-2 Kharchouch (p)
29/10/2019Hoek (IV)PEC Zwolle0-31.500Gerrets0-1 Thy, 0-2 Johnsen, 0-3 Thy
29/10/2019Almere City FC (II)Go Ahead Eagles (II)1-31.413Vd Kerkhof1-0 Efmorfidis, 1-1 Beukema, 1-2 Van der Venne,
1-3 Edqvist
29/10/2019Achilles Veen (V)Roda JC Kerkrade (II)0-21.100Oostrom0-1 Alberg, 0-2 Simakala
29/10/2019Excelsior(II) **NEC (II)4-21.902Vd Graaf0-1 Musaba, 1-1 Oude Kotte, 1-2 Musaba,
2-2 verhaar, 3-2 Oude Kotte, 4-2 Verhaar
29/10/2019Rijnsburgse Boys (III)FC Eindhoven (II)0-4900Blank0-1 De Rooij, 0-2 Van den Eijnden,
0-3 en 0-4 Bourard
29/10/2019OSS'20 (IV)TOP Oss (II)1-21.700Bos1-0 Van Sonsbeek (pen), 1-1 en 1-2 Hutten
29/10/2019NAC Breda (II)FC Emmen3-210.102Makkelie1-0 Van Hooijdonk, 1-1 Chacon, 2-1 Riera,
2-2 De Leeuw, 3-2 Stokkers
30/10/2019Heracles AlmeloRKC Waalwijk4-36.856Bax1-0 Dessers, 1-1 Van de Water, 2-1 Maatsen,
2-2 Sow, 3-2 Dessers, 3-3 Leemans (pen),
4-3 Van de Water
30/10/2019Groene Ster (IV) ***VVV-Venlo2-22.500Hensgens0-1 Opoku (pen), 1-1 Vluggen (pen),
2-1 Van Kesteren, 2-2 Wright
30/10/2019Quick (IV)Willem II0-42.000Cantineau0-1, 0-2 en 0-3 Ndayishimiye, 0-4 Gladon
30/10/2019Excelsior M. (III)sc Heerenveen0-31.700Ruperti0-1 Ejuke, 0-2 Bruijn, 0-3 Høegh
30/10/2019Sparta Nijkerk (IV)Fortuna Wormerveer (VI)5-2800Weiland0-1 Bilgin, 1-1 De Ruijter (p), 1-2 Hoogstra (p),
2-2 Heus, 3-2 de Ruijter, 4-2 Bendadi,
5-2 De Ruijter; R: Bruijn (For)
30/10/2019Spakenburg (III)ASWH (III)2-0650Smit1-0 en 2-0 Werkman
30/10/2019Ajax (am) (IV)OFC (IV) ***2-2130Eijgelsheim1-0 Misa-Danso, 1-1 El Amrani, 2-1 De Jonge,
2-2 El Amrani
30/10/2019AFC (III)ODIN'59 (IV) ***3-3200Rozendal0-1 De Vries, 1-1 en 2-1 Y. Teijsse, 2-2 Willemse,
2-3 Brandsma, 3-3 Markiet
30/10/2019Harkemase Boys (IV)FC Groningen1-24.000Vd Eijk0-1 (pen) en 0-2 Memisevic, 1-2 Stelpstra
30/10/2019De Treffers (III)FC Twente0-22.200Kooij0-1 en 0-2 Nakamura
30/10/2019Sparta RotterdamFC Volendam (II)1-07.140Kamphuis1-0 Veldwijk
31/10/2019Excelsior'31 (IV)FC Utrecht1-42.514Martens0-1 Guwara, 0-2 Maher (pen), 0-3 Abass,
1-3 Penterman, 1-4 Makienok
31/10/2019Fortuna SittardADO Den Haag3-04.822Mulder1-0 Diemers (pen), 2-0 Damascan, 3-0 Zeka
2e ronde
17/12/2019FC TwenteGo Ahead Eagles (II)2-520.400Manschot0-1 Rabillard, 0-2 Veldmate (p), 1-2 Cantalapiedra,
2-2 Bijen, 2-3 Berden, 2-4 Van der Venne,
2-5 Rabillard
17/12/2019IJsselmeervogels (III)Stedoco (IV)1-02.000Bos1-0 Van Riel
17/12/2019sc HeerenveenRoda JC Kerkrade (II)2-012.339Blom1-0 Van Bergen, 2-0 Veerman
17/12/2019VitesseODIN'59 (IV)4-05.511Ruperti1-0 Buitink, 2-0 Darfalou, 3-0 Vroegh, 4-0 Hajek
17/12/2019Katwijk (III)TOP Oss (II) ***0-01.250Gansner
17/12/2019Excelsior(II)FC Eindhoven (II)0-21.902Bijl0-1 Van der Sande, 0-2 Bourard; R: Fischer (Exc)
17/12/2019Fortuna SittardPEC Zwolle3-02.322Bax1-0 Sambou, 2-0 Karjalainen, 3-0 Lachman (e.d.)
18/12/2019Telstar (II)Ajax3-45.200Kooij0-1 Lang, 0-2 Dest, 1-2 Korpershoek,
1-3 Ekkelenkamp, 1-4 Dest, 2-4 Benamar,
3-4 Kharchouch
18/12/2019Heracles AlmeloFC Dordrecht (II)3-06.381Gerrets1-0 Dessers, 2-0 Van de Water, 3-0 Breukers
18/12/2019OFC (IV)Spakenburg (III) ***0-0800Dröge
18/12/2019AZGroene Ster (IV)3-04.612Blank1-0 Druijf, 2-0 Svensson, 3-0 De Wit
R: Clasie (AZ)
18/12/2019Willem IISparta Rotterdam3-010.047Oostrom1-0 Pavlidis, 2-0 Ndayishimiye, 3-0 Nunnely
18/12/2019Sparta Nijkerk (IV)NAC Breda (II) **0-13.300Vd Laan0-1 Dogan
18/12/2019GVVV (III)PSV **1-24.800Blank0-1 Mitroglu, 1-1 Laghmouchi, 1-2 Ihattaren
19/12/2019FC GroningenFC Utrecht0-114.548Van Boekel0-1 Abass
19/12/2019SC Cambuur (II)Feyenoord1-210.000Higler0-1 Berghuis, 1-1 Maulun (pen), 1-2 Schmidt (e.d.)
3e ronde
21/01/2020TOP Oss (II)AZ0-22.615Gerrets0-1 De Wit, 0-2 Koopmeiners (pen)
21/01/2020FC Eindhoven (II)FC Utrecht **1-21.678Teuben1-0 Bourard, 1-1 Abass, 1-2 Bahebeck
21/01/2020Fortuna SittardFeyenoord1-26.252Vd Kerkhof 0-1 Ciss (e.d), 1-1 Passlack, 1-2 Narsingh
Gestaakt vanwege mist bij 1-1.
Uitgespeeld op 28/01/2020
22/01/2020Heracles AlmeloVitesse0-26.034Kamphuis0-1 Tannane, 0-2 Matavz
22/01/2020AjaxSpakenburg (III)7-052.017Martens1-0, 2-0 en 3-0 S. de Jong, 4-0 en 5-0 Traoré,
6-0 Tadic, 7-0 Ünüvar (pen)
22/01/2020sc Heerenveen ***Willem II2-27.102Van Boekel0-1 Pavlidis, 1-1 Faik (pen), 2-1 Saddiki (pen),
2-2 Dankerlui
23/01/2020IJsselmeervogels (III)Go Ahead Eagles (II) ***1-13.423Bax1-0 Olijfveld, 1-1 Bosz
23/01/2020NAC Breda (II)PSV2-012.887Gözübüyük1-0 Boussaid, 2-0 Ilic; R: Baumgartl (PSV)
Kwartfinale
12/02/2020AZNAC Breda (II)1-37.511Van Boekel0-1 El Allouchi, 0-2 Schouten, 1-2 Idrissi,
1-3 Noblejas
12/02/2020VitesseAjax0-318.389Nijhuis0-1 Babel, 0-2 Gravenberch, 0-3 Tadic (pen)
R: Matavz (Vit)
13/02/2020Go Ahead Eagles (II)FC Utrecht1-48.064Makkelie0-1 Gustafson, 0-2 Maher, 1-2 Navratil,
1-3 Bahebeck, 1-4 Peterson
13/02/2020sc HeerenveenFeyenoord0-116.500Higler0-1 Fer
Halve Finale
04/03/2020FC UtrechtAjax2-022.601Kuipers1-0 Van de Streek, 2-0 Gustafson (pen)
05/03/2020FeyenoordNAC Breda (II)7-147.500Kamphuis1-0 Senesi, 2-0 Berghuis (pen), 3-0 Bozenik,
4-0 Haps, 5-0 Berghuis, 5-1 Van Hecke,
6-1 Berghuis (pen), 7-1 Narsingh (pen)
R: Riera (NAC)