Lagere klassen Noord 1949-1950

hlnivo2e klasse
hltussen2e klasse A
1LSC *181332294313
2Alcides181143264320
3Hoogezand181035234327
4Oosterparkers18675193024
5FVC18657172330
6GRC18738172635
7Zwaagwesteinde186210142640
8Nicator184410122140
9Steenwijk184410122631
hldegr10Black Boys185112112546
hltussen2e klasse B
hlprom1Zwartemeer * ¹181341304415
2Veendam ¹181422302813
3Emmen18837192625
4WVV18747182525
5Zuidbroek18828183132
6Muntendam18567162222
7Appingedam18648162025
8Noordster186210142232
9Veelerveen184212102245
hldegr10Germanicus18331292743
hlnivo3e klasse
hltussen3e klasse A
hlprom1Houtigehage *201433316321
2HZC201343305229
3GAVC201217254338
4Blue Boys20785225037
5Harlingen (I)201028223835
6De Kooi20938213035
7Rood Geel201019212733
8Drachten20839194440
9WZS204313113553
hldegr10CAB203413103057
hldegr11Freno20321582155
hltussen3e klasse B
1VAKO *181233274222
2MSC181053255621
3Jubbega181134256028
4DOG181035233220
5Olyphia18936214135
6Gorredijk18819173235
7Roden18639153339
8Lemmer187110152942
hldegr9GOMOS185013102669
hldegr10Peize18101722363
hltussen3e klasse C
1Musselkanaal *181341305721
2CEC181404286639
3Eext181224264934
4Asser Boys18918194840
5Nieuw Buinen18837194549
6NAB18567164341
7ZBC18477152132
8VKW18549143852
hldegr9Rolder Boys18231372464
hlhand10STA18141363150
hltussen3e klasse D
1Groninger Boys *181332293714
2Eenrum181242285028
3Groen Geel18954233720
4Helpman18873233322
5Warffum18666182625
6Woltersum18576172729
7De Vogels18477152729
8Hunsingo18549141733
hldegr9Hellas18311471649
hlhand10Noordpool UFC18221462242
hltussen3e klasse E
hlprom1BNC *181224264423
2FVV18855213532
3Meeden18846203025
4Stadskanaal18756194233
5BATO18918193532
6Neptunia18828184036
7THOS18738173241
8Bellingwolde ²186210143037
hldegr9Haren ²186210142846
hlhand10Scheemda185211122536
hlnivo4e klasse
hltussen4e klasse A
hlprom1Bergum *161222263616
2MKV'2916772214126
3Friso16763204126
4Tijnje16844202922
5RES16457132229
6Renado16619133246
7Bakhuizen16358112535
8Akkrum164210102644
9Sint Annaparochie16349102038
hltussen4e klasse B
hlprom1Beilen *181350317627
2Attila181143264829
3Hoogeveen18855214131
4Old Forward18747185246
5Oosterwolde (I)18567162944
6Smilde18648163851
7Witteveense Boys18729163347
8Wijster186111133343
9Willemsoord18369122833
10De Blesse184311112148
hltussen4e klasse C
1Gieten *141202243612
2Ericase Boys141112235111
3Erica14725163827
4Valthermond14725163223
5Raptim14437112848
6SVBC1433891832
7Oring1424881833
8VIOS O14131051651
hltussen4e klasse D
1Harkema Opeinde *141112233614
2Zuidhorn14752193725
3VVK14824183724
4Zeester I14716152628
5De Wilper Boys14617132933
6Hoogkerk14446122526
7VVG1423972435
8Leek14211151746
hltussen4e klasse E
1Gronitas *161411294115
2AVA181134256931
3Gideon18936215236
4Middelstum161015194228-2
5VIA17638153331
6Blauw Geel'15177010143449
7Loppersum18639133338-2
8Harkstede185310133449
9Sarto185310132842
10Forward18321383380
hltussen4e klasse F
1Nieuweschans *181413295414
2Wagenborgen181044244325
3PJC181035233619
4ASVB18936214029
5WEO18747183531
6Wildervank18729163143
7Westerbroek18477151726
8Heiligerlee18558152442
9Kwiek184212102649
hldegr10Noordbroek18331292149

Beslissingswedstrijden:
¹ Zwartemeer – Veendam 1-0
² Bellingwolde – Haren 2-1

Promotie- / degradatiewedstrijden 1e/2e klasse
Zwartemeer – LSC 0-0 en 2-1
Friesland – Zwartemeer 1-5 en 5-1
LSC – Friesland 0-0 en 1-1

Zwartemeer promoveert, Friesland degradeert

Promotie- / degradatiewedstrijden 2e/3e klasse