Lagere klassen Noord 1954-1955

Clubs met º achter de naam stappen over naar het profvoetbal na dit seizoen.

2e klasse Ahltussen
1Velocitas º222011417717
2Sneek2220024010325hlprom
3Oosterparkers º221237276034
4Zwaagwesteinde221237276443hlprom
5Frisia221228265346
6GRC221039235150
7Helpman227510193465
8Haren227213164793
9Nicator227114153762
10FVC225413142761
11LSC22321783051
12Friesland22241682056
2e klasse Bhltussen
1Muntendam221363323216hlprom
2Achilles221264304622hlprom
3WVV221165285528hlprom
4Veelerveen221165285839hlprom
5Stadskanaal221237275141
6HSC221048245038
7Nieuw Buinen22949224953
8Noordster227411183739
9BNC225710173553
10Asser Boys223910154855
11Hoogezand223811142863
12FVV22331692870
3e klasse Ahltussen
1Rood Geel221444326927hlprom
2Olyphia221273316431
3WZS221255295642
4Steenwijk221327286743
5Jubbega211155274132
6MSC211146265934
7Harlingen22688203442
8GAVC227213163452
9De Kooi226412164077
10Black Boys225413143347
11Bergum226115134974
12DOG224216103277
3e klasse Bhltussen
1Gruno221822388230hlprom
2VAKO221813377234hlprom
3Houtigehage221534336429
4Harkema Opeinde221336294929
5Drachten229310214552
6Eenrum229310214552
7Haulerwijk (I)225710174152
8Groninger Boys226313154254
9Gronitas227114154665
10Peize225611144463-2
11Roden224612144165
12Actief22321783379
3e klasse Chltussen
1Musselkanaal221543347743hlprom
2NAB221354316840
3Germanicus221336297347
4VKW221336296349
5CEC221327287242
6Dedemsvaart221039235350
7STA22859214044
8Rolder Boys225611164570
9Titan225413146180
10Ericase Boys226214145280
11Beilen225413143260
12Eext224315114374
3e klasse Dhltussen
1Appingedam221543347320hlprom
2Hunsingo221624346938hlprom
3Neptunia221516316826
4Bellingwolde221345306532
5Meeden221255297237
6Scheemda221129245737
7Woltersum22949225054
8ZNC228410183127-2
9BATO229013184562
10THOS225215124056
11Noordpool UFC22321783195
12Wagenborgen220220217134hldegr
4e klasse Ahltussen
1RES181323286321hlprom
2Freno181134254827
3MKV'2918873233826
4Tijnje18846203735
5CAB18918194340
6Lemmer18729162945
7Stiens18639152241
8Friso (Joure)185211122439
9Bakhuizen184311113747
10Oosterlittens184311112848
4e klasse Bhltussen
1Stânfries181323285222hlprom
2Oosterwolde (I)181125245232
3De Sweach18954235631
4Gorredijk18936213333
5Attila (II)18837192336
6GOMOS18567162531
7Willemsoord18558153729
8Uffelte185310133562
9De Blesse183510112838
10Veenhuizen184212102451
4e klasse Chltussen
1Erica181620348817hlprom
2ZBC181332296023
3Wijster181017215944
4Ommen18855213327
5EMMS18765203733
6Hoogeveen18729163861
7VIOS O187011145050
8Ruinen186210142955
9Witteveensche Boys18141361664
10Raptim18211552561
4e klasse Dhltussen
1Valthermond181521327221hlprom
2Gieten181062265626
3SGO181035235740
4SVBC18855214734
5Weerdinge18585184744
6Sleen18729164156
7KSC18558154847
8Oring184410123755
9TEVV184311112748
10Gasselternijveen18221463091
4e klasse Ehltussen
1Zuidhorn181422306526hlprom
2Kloosterburen181134254624
3Oerterp181215254726
4Ezinge18927204045
5Kollum18918194131
6Marum18819174952
7Surhuisterveen18648163033
8Dokkum18639154153
9Zeester (I)185211123835
10De Wilper Boys18011711688
4e klasse Fhltussen
1Westerbroek181341305721hlprom
2Zuidlaren181251296118
3Hellas18945227640
4Harkstede18864225036
5VVK181017215338
6De Vogels18639154948
7Amicitia VMC18639154251
8VVG186210143349
9Leek18221462880
10Kwiek18301561785
4e klasse Ghltussen
1Forward181332298143hlprom
2Blauw Geel'15181332296638
3Hoogkerk181206248347
4Bedum (I)181035235037
5Loppersum18837194752
6VES18738175657
7Groen Geel187011124353
8Middelstum18511294167
9VIA18321382760
10Warffum18221464080
4e klasse Hhltussen
1PJC181710356011hlprom
2WEO181512319523
3ASVB181413295416
4Oosterhoek181026225548
5SPW18918194036
6Heiligerlee18729164441
7Wildervank185013102445
8Nieuweschans18311472075
9Alteveer18401463556-2
10Bareveld18111631490