Lagere klassen Oost 1938-1939

2e klasse A
1Enschedese Boys181413296224
2PEC181305264125
3Zwolsche Boys18954234130
4Rigtersbleek181107224937
5Phenix (II)181008204037
6Borne18828185036
7KHC18639153835
8Sallandia (II)18558153146
9Rijssen Vooruit18321381750
10Almelo18201641968
2e klasse B
1SCH181431314519
2Vitesse181242284819
3Rheden181224264827
4Theole18828184340
5AZC18648163942
6WVC187110153240
7Robur et Velocitas18549143138
8TEC186012123439
9Be Quick (Zutphen)183411102449
10Zutphania (II)183411102152
3e klasse A
1Eilermark181431314215
2Geel Zwart (Enschede)181224265528
3La Premiere181134254626
4Oldenzaal181116234731
5Haaksbergen18648164441
6Unisson18648163737
7Wilhelminaschool184410122939
8GOLTO183510112258
9Neede183411102447
10Glanerbrug183411102549
3e klasse B
1Apeldoornse Boys181512315322
2Labor181422306435
3Activia (II)18936214540
4RODA18927204633
5UD18738175042
6Hattem18738173542
7Daventria18729163544
8Nijverdal185310134548
9DAVO (Deventer)17331193558
10DOTO (Deventer)17121441862
3e klasse C
1WAVV181332295815
2Veenendaal (II)181332299135
3Gelria (Velp)18936214628
4CITO (Renkum)18846203543
5Oosterbeek18675193125
6Apeldoorn18657172837
7Ede18648163736
8Trekvogels (I)18639153046
9ESCA182610102760
10Albatross18121541674
3e klasse D
1SML-Spatram181323286125
2Doetinchem181116233524
3Eendracht (Arnhem)18774214644
4Arnhemse Boys18927204335
5Terborg18837194047
6FALTO18549144046
7Silvolde (I)18549143140
8Aalten186210142636
9Oost Arnhemsche Boys18549143245
10Winterswijk18378132638
4e klasse A
1TAR161222264915
2PW161042244323
3Wierden16925202815
4GFC16835193631
5PJ16646162832
6De Tubanters16448122329
7Lonneker16349102138
8Hector16331092143
9Luctor et Emergo (II)16241081235
4e klasse B
1Heerde181314275620
2Brink en Orden181233275124
3WSV18945223923
4Vaasser Boys18936214442
5Wijhe18666183834
6DDH (I)18657173935
7Sportclub (Zwolle)18657173945
8Alexandria18558153041
9Columbia18411393551
10Eper Boys18151271571
4e klasse C
1De Hoven181422306335
2Theothorne181233277047
3De Gazelle181008206338
4Dierensche Boys17926205942
5EBON (II)18837194238
6BIC18567163234
7Eerbeekse Boys18558154251
8WWV185112113156
9Brummensche Boys17511193042
10Zutphen (II)18411392271
4e klasse D
1DVSE161321285716
2Groen Wit Boys16934214022
3Elistha16835213227
4Transforma16664183122
5AVW16565164726
6Jonge Kracht (Nijmegen)16637154549
7Brakkenstein16637153841
8VIJDO16358114040
9NDT160115113100
4e klasse E
1Eibergse Boys161411295921
2Groen Zwart Geel16925204039
3Bergsche Boys ('s Heerenberg)16916194231
4Blauw Wit (Lochem)16646163729
5Doesburg16709144040
6Varsseveld16538133141
7Steenderen166010122543
8Gendringen165110113136
9Dinxperlo164210103152
4e klasse F
1TVV (Zevenaar)181620348715
2BAVV181512316737
3Oosterbeekse Boys181116233431
4VVO18837194035
5Worth Rheden18747184948
6Plattenburger Boys186210146049
7Hertog Hendrik186111133753
8GVC184410124161
9Velpse Boys185112113065
10Rhenus18211552980