Lagere klassen Oost 1939-1940

Vanwege de mobilisatie als gevolg van het uitbreken van de tweede wereldoorlog is de competitie in het seizoen 1939-1940 een noodcompetitie. De afdelingen worden doorgenummerd zonder een niveauaanduiding, hoewel de teams behalve op regio ook wel op niveau ingedeeld werden. De afdelingen A van elk district gelden feitelijk als eerste klassen en ontbreken daarom in dit overzicht. Omdat er sprake is van een noodcompetitie is er geen promotie en degradatie na dit seizoen.

Afdeling B
1Rigtersbleek141121247018
2Eilermark14833193736
3Phenix (II)14815174436
4TAR14716153933
5Oldenzaal13607123240
6Geel Zwart (Enschede)14437113243
7Unisson1323872552
8Glanerbrug14211151940
Afdeling C
1Zwolsche Boys161303265818
2AGOVV 2171115236029
3PEC161024224728
4ZAC17845204737
5Apeldoornse Boys16727164339
6Heerde15717154846
7Hattem16718154142
8Robur et Velocitas155010103351
9KHC1441992236
10Sportclub18201641992
Afdeling D
1Borne141211255913
2Wierden13643163124
3Almelo12714153626
4Wilhelminaschool13607122235
5Rijssen Vooruit13436111924
6GOLTO1333792742
7La Premiere1331972640
8Nijverdal1131772440
Afdeling E
1RODA151023224734
2Be Quick (Zutphen)16943225943
3Sallandia (II)15933214637
4AZC14914194933
5Go Ahead 215717154134
6UD16637155053
7Labor17719155665
8Zutphania (II)15537133536
9Activia (II)1433892635
10Daventria1424883056
11DAVO (Deventer)15231072639
Afdeling F
1AGOVV 313922204118
2Vaasser Boys13823183618
3OBV14644162628
4Albatross12633152825
5Alexandria14536133639
6WSV13436112433
7Columbia14311071529
8Brink en Orden1322962339
Afdeling G
1BIC181422306422
2De Hoven171034237746
3Oeken17935213123
4Eerbeekse Boys15915194937
5AZC 216835192922
6Be Quick (Zutphen) 217827185424
7Steenderen15411094171
8Zutphania (II) 21533992549
9Brummensche Boys18331292968
10Zutphen (II)16311271855
Afdeling I
1Terborg131012215121
2Silvolde (I)12822183114
3Doetinchem12813174225
4Bergsche Boys ('s Heerenberg)12435112732
5Groen Zwart Geel13346102333
6Ruba12426101834
7Gendringen1232782739
8Dinxperlo14211152445
Afdeling J
1Aalten12831193813
2WVC12633153520
3Winterswijk12507103536
4Eibergse Boys10424101623
5Haaksbergen1041592130
6Neede1011831033
Afdeling K
1GFC12822183214
2Heracles 312714153019
3Hengelo 312714152818
4Hector11443121815
5Luctor et Emergo (II)1123671324
6Borne 21031671335
7Almelo 21020841120
Afdeling L
1SC Enschede 210622143412
2Roombeek10532132818
3De Tubanters10514112220
4PJ10433111618
5Enschedese Boys 2913551523
6Lonneker912641236
Afdeling N
1SCH181422307228
2Rheden181251296022
3Gelria (Velp)181116235335
4Arnhemse Boys18945224536
5Vitesse18837196240
6Eendracht (Arnhem)18585183032
7ESCA18459134258
8SML-Spatram18459134464
9FALTO18321383789
10Oost Arnhemsche Boys18131452263
Afdeling O
1Groen Wit Boys141211257222
2NEC 214923204731
3Quick (Nijmegen) 214734173938
4DVSE13706144230
5Transforma14707143433
6Trekvogels1432983761
7Elistha1031672729
8SCH 21231873042
9Jonge Kracht (Nijmegen)1120941860
Afdeling P
1Theothorne161042247836
2VVO18873234838
3AVW16745183527
4Dierensche Boys14734174334
5Hertog Hendrik16655174447
6Worth Rheden14716154233
7Doesburg13634153131
8VIJDO184410123957
9Velpse Boys14401082644
10Plattenburger Boys15131152766
Afdeling Q
1De Gazelle131012215324
2Wilp13814174429
3Go Ahead 311524124032
4WWV11344102233
5UD 2940582834
6Wijhe1132683037
7DOTO (Deventer)1232782340
8EBON (II)1022662031
Afdeling R
1WAVV151401285915
2Ede161114236432
3Veenendaal (II)141022225720
4Oosterbeek16736174452
5Vitesse 215726164735
6CITO (Renkum)16547144448
7Oosterbeekse Boys1432981940
8BAVV16211352466
9GVC16211353080
Afdeling T
1GIRO12723163632
2Vitesse 310712153720
3TVV (Zevenaar)11614134223
4Rheden 211524123722
5Eendracht (Arnhem) 21124582731
6Veenendaal (II) 21031671842
7Gelria (Velp) 21121852552