Lagere klassen West 1928-1929

hlnivo2e klasse
hltussen2e klasse A West I
1Zeeburgia *181323284624
2HRC181134255229
3KFC18927205638
4West Frisia18927204734
5Alcmaria Victrix17917195437
6WFC17836193031
7AFC18549143867
8ZVV186111133052
9Hollandia185211124254
hldegr10Helder18321382958
hltussen2e klasse B West I
hlprom1Haarlem * ¹181143265938
2DEC ¹181224265623
3De Spartaan18936214135
4Zandvoort (I)18855214241
5HVC18846204350
6Velox18648164342
7BVC Bloemendaal18729164147
8Baarn (I)186210143252
9BFC186111133441
hlhand10VVA 18231372850
hltussen2e klasse A West II
1Xerxes * 181440327529
2DHC181431318831
3ODS171025225643
4VOC17818174436
5Unitas18738173947
6Quick (Den Haag)18729166456
7Overmaas17728144042-2
8BMT187011144780
9VIOS17301463266
hldegr10ASC18211552479
hltussen2e klasse B West II
1Fortuna *181431318235
2Gouda18945225329
3SVV17935214233
4Steeds Hooger17917194248
5CVV18927203936
6SVW18747184349
7Merwede18549144256
8RFC185211123450
9Neptunus185112114258
hlhand10Hercules185013103762
hlnivo3e klasse
hltussen3e klasse A West I
hlprom1DWS *161501307924
2Purmersteijn16925204740
3OSV16916195437
4APGS16835195040
5KVV16547143636
6SDW16628142947
7ODE16538133147
8DWV164210103446
hldegr9Zaanlandia16211332366-2
hltussen3e klasse B West I
1Rapiditas (Weesp) *161132255218
2TOG161024225126
3Hortus16943223123
4DJK16925205635
5Allen Weerbaar16637153335
6DSV16448122039
7ZNC16349102034
8Donar ²16411192960
hldegr9Quick (Amersfoort) ²16411193456
hltussen3e klasse C West I
1De Kennemers * ³161051254522
2OVVO ³161051254925
3Kinheim161042243721
4Watergraafsmeer (I)16565164541
5ZRC16727164545
6Oosterpark16367123448
7Assendelft16358113853
8Amstel16331091837
hldegr9EDW16141162544
hltussen3e klasse D West I
1Alphen *161132255727
2UVS16835194027
3Scheveningen16835194233
4Schoten16916192929
5LFC (I)16817173125
6Alphia16637154537
7THB16448122745
8Hillinen165110112341
hldegr9EHS16311272353
hltussen3e klasse A West II
hlprom1VDL *161303265624
2Lugdunum161123244822
3Delft161114234524
4Hoek van Holland151023225325
5Concordia16457133944
6RVC15429102136
7DVC1617891839
8Rijswijk16331091950
hldegr9Delfia16221261247
hltussen3e klasse B West II
1Leonidas (Rotterdam) *161132254622
2Schoonhoven16754193421
3Transvalia16907184138
4ONA16565163431
5COAL16727162936
6VFC16637153333
7DHS166010123536
8Het Noorden16529123440
hldegr9Bodegraven165110113160
hltussen3e klasse C West II
1Olympia *161411297925
2Holland151113235035
3Culemborg16835194041
4Zeist16727164041
5Voorwaarts (Utrecht)15546142845
6LSV16439112930
7Utrecht16439112236
8GSV164210102029
hldegr9Kampong1625991743
hltussen3e klasse D West II
1Vriendenschaar * 161141266923
2DCL16934215118
3De Musschen16934213431
4Leerdam16565163826
5UDI16637152442
6JOZ16628143747
7Emma16457133047
8Steeds Volharden165110113050
hlhand9USC 16231171746
hlnivo4e klasse
hltussen4e klasse A West I
hlprom1De Meteoor *16970254226
hlprnc2QSC161015214529
hlprnc3Meervogels16844205137
4Schinkelhaven16826184131
5Electra16646163736
6EVC16439113354
7Zaandijk16358112542
8Zilvermeeuwen16529103133-2
9Uitgeest164210103047
hltussen4e klasse B West I
hlprom1Zeemeeuwen*141130253915
hlprnc2De Volewijckers141022225123
3Swift13634152126
4Halfweg13445122426
5ADW14428103743
6SCA14428102337
7Neerlandia1432982937
8RCA1230961734
hltussen4e klasse C West I
hlprom1DOS*181611337611
hlprnc2Amsvorde181512316121
3LFC Laren181143263920
4Ahrends VC17917194745
5SLTO17908184329
6Rivalen18729162741
7Wilhelmina Vooruit187110153961
8Sloterdijk18321383153
9APWC18311472874
10Victoria18211532965-2
hltussen4e klasse A West II
hlprom1Naaldwijk *181611339116
hlprnc2Laakkwartier181314276827
3VDS181134256438
4De Ooievaars18756196160
5OB18828185249
6DVS18747185352
7De Jagers187110153349
8TOGO186210143771
9Norvicus18501384494-2
10DVV180117-12976-2
hltussen4e klasse B West II
hlprom1De Hollandiaan * ⁴181512317725
hlprnc2BEC ⁴181512318325
3Maas181233277133
4Tonegido181116235650
5's-Gravenzande18936213632
6Archipel185211125366
7HDV185013102557
8DOV18411392668
9VOGEL18401483776
10Celeritas18241282759
hltussen4e klasse C West II
hlprom1DOSB *181521326619
2EDS181431317321
hlprnc3The Rising Hope181251296522
4Sliedrecht181134256532
5OSS18639153247
6Moordrecht185310133963
7Schiedam184311112668
8Fluks184212103245
9SIOD18351092959-2
10DJS18111632374

Beslissingswedstrijden
¹ Haarlem – DEC 5-2 (kampioenschap)
² Donar – Quick (Amersfoort) 3-2 (laatste plaats)
³ De Kennemers – OVVO (kampioenschap)
⁴ De Hollandiaan – BEC 5-3 (kampioenschap en directe promotie)

Promotie- / degradatiewedstrijden 1e/2e klasse West I
Haarlem – Zeeburgia 1-1 en 2-2
Haarlem – UVV 4-1 en 5-3
Zeeburgia – UVV 1-0 en 0-0

Haarlem promoveert, UVV degradeert

Promotie- / degradatiewedstrijden 1e/2e klasse West II
Excelsior – Fortuna 3-2 en 2-3
Excelsior – Xerxes 2-0 en 4-3
Fortuna – Xerxes 2-1 en 4-3

Excelsior handhaaft zich

Promotie- / degradatiewedstrijden 2e/3e klasse West I

Promotie- / degradatiewedstrijden 2e/3e klasse West II

Promotie- / degradatiewedstrijden 3e/4e klasse West I

* Meervogels mocht promotiewedstrijden spelen na winst in een onderlinge competitie met LFC Laren en Swift.

Promotie- / degradatiewedstrijden 3e/4e klasse West II

* The Rising Hope mag promotiewedstrijden spelen na winst in een onderlinge competitie met VDS en Maas.

Ga direct naar: