Lagere klassen West 1930-1931

hlnivo2e klasse
hltussen2e klasse A West I
hlprom1West Frisia *181611336618
2ZVV181332294424
3Zeeburgia18909185643
4Alcmaria Victrix18747185354
5WFC18648163638
6HRC186210142645
7DEC ¹18459133538
8TOG ¹185310133351
9AFC ¹186111133052
hldegr10Hollandia ¹185310133551
hltussen2e klasse B West I
1DWS *181413295724
2Haarlem181224267041
3Hercules181224265036
4Velox181116237038
5De Spartaan18549142938
6VVA187011143349
7Baarn (I)185310132960
8Zandvoort (I)184410122943
9BVC Bloemendaal184410123555
hlhand10BFC184311112442
hltussen2e klasse A West II
hlprom1Xerxes *181413296737
2Neptunus181305267239
3DHC181035236441
4Quick (Den Haag)18738176458
5VIOS18567164751
6VOC18729164358
7Unitas18558155066
8BMT186210144773
9Steeds Hooger185310133351
hldegr10De Hollandiaan184311113750
hltussen2e klasse B West II
1Fortuna *181422306226
2SVV18954235536
3CVV18927203837
4Gouda18918195441
5Overmaas18657174741
6RFC18657174241
7DCL18738172841
8ODS18729163644
9VDL186210143244
hldegr10SVW18151272467
hlnivo3e klasse
hltussen3e klasse A West I
hlprom1Kinheim *181503308534
2KVV181242284925
3Helder181314276937
4Watergraafsmeer (I)18954236340
5Oosterpark18729163834
6Hortus186210143551
7De Meteoor185310134154
8DSV185211123779
9Amstel185013103679
hldegr10Oranje Zwart18231374363
hltussen3e klasse B West I
1De Kennemers *181602328234
2OSV181035236549
3DWV18828183836
4APGS18738175254
5Meervogels18729164549
6Assendelft18729166978
7QSC18567164356
8ODE18558154452
9SDW187110154561
hlhand10DJK185211123953
hltussen3e klasse C West I
1De Volewijckers *181053255337
2Holland181134254635
3Rapiditas18936215239
4Amsvorde181017214039
5OVVO18927204642
6Culemborg18657173839
7ZRC17719154150
8ZNC176110134446
9Allen Weerbaar18279113751
hlhand10Donar184212104261
hltussen3e klasse D West I
1HVC *181314275940
2Olympia181116237438
3Vriendenschaar181035235141
4DOS181017215740
5UVV18927204644
6Alphia18747184852
7Utrecht18738173345
8LSV (Leerdam)18468143349
9Zeist185211123254
hldegr10Voorwaarts (Utrecht)18131452656
hltussen3e klasse A West II
hlprom1BEC *181053255333
2Alphen181017215245
3UVS18936213334
4Zeemeeuwen18927204526
5ASC18846204131
6Hillinen18747184336
7LFC (I)18657173237
8Schoten18648164750
9Lugdunum ²185112113554
hldegr10THB ²184311112762
hltussen3e klasse B West II
1COAL *161042244426
2Laakkwartier16862225942
3GSV (Gouda)16745184534
4DOSB16664184134
5Het Noorden16655174228
6Schoonhoven16547143540
7DHS16529123654
8Transvalia16439114055
hldegr9Moordrecht16241082655
hltussen3e klasse C West II
1Scheveningen *181530335617
2Hoek van Holland181062266333
3Maas181116234329
4Naaldwijk18954214736
5RVC18729165351
6Delft187110156544
7DVC186210142850
8Concordia186111134553
9VFC185310134053
hlhand10Rijswijk18201642094
hltussen3e klasse D West II
hlprom1ONA *161213255425
2The Rising Hope161123247335
3Emma16844205329
4Leerdam15924203931
5Sliedrecht16646164341
6De Musschen16556152234
7Merwede16331093150
8Steeds Volharden15231073361
hldegr9JOZ16221261961
hlnivo4e klasse
hltussen4e klasse A West I
hlprom1Zaandijk *161042243817
2Ahrends VC161114234422
3Swift16853213321
4Rivalen16835193028
5JOS16655174239
6Uitgeest16727164439
7DTS164210103744
8SLTO1634982547
10Vrone16201442763
hltussen4e klasse B West I
1EVC *161015214231
2EDW16844204329
3Schinkelhaven16925205237
4Purmersteijn16736174928
5Zilvermeeuwen15645163030
6ADW15708143338
7Heemskerck16538132937
8RCA16547123139
9Zaanlandia16231172464
hltussen4e klasse C West I
1Beverwijk *161222266120
2WMS161033236023
3TIW16925204433
4Halfweg16907183521
5Hillegom (I)15645164446
6Electra15627142541
7Sloterdijk16448122948
8SCA (II)16311273062
9Neerlandia16221261953
hltussen4e klasse D West I
hlprom1Elinkwijck *181503309030
2SDZ171124247039
3Quick (Amersfoort)181035236744
4LFC Laren181116235738
5APWC181035234244
6Kampong18747185946
7Wilhelmina Vooruit18477154344
8TDO18459133856
9Soest18241283880
10Victoria170116-120103
hltussen4e klasse A West II
hlprom1Bodegraven *181620349320
2HDV181116236236
3Celeritas18954235834
4RCL181026225451
5Waddinxveen18927204832
6DVS18828183844
7Leidsche Boys18639155252
8De Postduiven185211124085
9Archipel18311473273
hldegr10SOA18221463484
hltussen4e klasse B West II
hlprom1VDS *161321284623
2De Ooievaars161033237043
3Ter Laak16943225427
4VOGEL16727164135
5VCST16646164749
6De Jagers16439114354
7WIK16439113443
8DVV1542982957
9Tonegido15211252053
hltussen4e klasse C West II
1RDM * ³181413296126
2OB ³181332295624
3's-Gravenzande ³181413296329
4SFC181017214939
5Delfia-DVK18729163331
6USC18648162942
7Schiedam176011123453
8Delftsche Boys184311113349
9SEP (I)17511194052
10DOV18201641669
hltussen4e klasse D West II
hlprom1EDS * ⁴181323286425
2Fluks ⁴181242284928
3SIOD181026224234
4's-Gravendeel18936214229
5SMV18837193940
6DJS18828184746
7Crooswijk18639153345
8Lekkerkerk185112113654
9OSS185112113149
hldegr10UDI18311472154

Beslissingswedstrijden
¹ DEC – AFC 1-2, TOG – DEC 1-4, Hollandia – AFC 1-2, Hollandia – DEC 2-4, Hollandia – TOG 1-3
² Lugdunum – THB 2-0
³ OB – ‘s-Gravenzande 2-0, RDM – OB 5-2, RDM – ‘s-Gravenzande 7-0,
⁴ EDS – Fluks 3-1

Promotie- / degradatiewedstrijden 1e/2e klasse West I
West Frisia – DWS 1-1 en 2-3
West Frisia – Excelsior 3-2 en 5-2
DWS – Excelsior 5-2 en 1-3

Beslissingswedstrijd: West Frisia – DWS 2-1

West Frisia promoveert, Excelsior degradeert

Promotie- / degradatiewedstrijden 1e/2e klasse West II
Xerxes – EDO 0-3 en 1-1
Xerxes – Fortuna 7-2 en 2-1
EDO – Fortuna 2-2 en 1-1

Beslissingswedstrijd: Xerxes – EDO 2-1

Xerxes promoveert, EDO degradeert

Promotie- / degradatiewedstrijden 2e/3e klasse West I

Promotie- / degradatiewedstrijden 2e/3e klasse West II

Promotie- / degradatiewedstrijden 3e/4e klasse West I

Promotie- / degradatiewedstrijden 3e/4e klasse West II

Ga direct naar: