Lagere klassen Zuid 1939-1940

Vanwege de mobilisatie als gevolg van het uitbreken van de tweede wereldoorlog is de competitie in het seizoen 1939-1940 een noodcompetitie. De afdelingen worden doorgenummerd zonder een niveauaanduiding, hoewel de teams behalve op regio ook wel op niveau ingedeeld werden. De afdelingen A van elk district gelden feitelijk als eerste klassen en ontbreken daarom in dit overzicht. Omdat er sprake is van een noodcompetitie is er geen promotie en degradatie na dit seizoen.

Afdeling B
1Middelburg13823185227
2RCS13814174930
3VC Vlissingen11632154020
4GOES (II)12714152418
5De Zeeuwen1141692634
6Walcheren (I)1132682541
7Zeelandia (Middelburg) (II)1232782349
8EMM (Vlissingen) (II)1322962545
Afdeling C
1RBC171232278521
2TSC171115236128
3Alliance161114235729
4Hero16835195639
5DOSKO15834195036
6Baronie (I)16718154840
7WVO18639154365
8NAC 215438112448
9Breda (I)16439112870
10EKC164210102048
11Boeimeer16211352876
Afdeling D
1VVV181611337625
2Helmondia (III)171322284524
3De Valk171313275828
4Picus16727164128
5WSC17647163643
6Nevelo186111134758
7Tegelen (II)175210124259
8TOP184311113554
9Wilhelmina17241182752
10ESV17321282359
Afdeling E
1Bleijerheide (I)201514316835
2Sittard (I)171115236541
3Standaard (I)18864224537
4SC Emma18927204032
5Maurits17836194731
6Miranda18828184951
7Sportieve Ster19829185059
8Kolonia18648163947
9Groene Ster186210143341
10Waubach16448123645
11MVV 2185211123455
12Willem I194312113668
Afdeling F
1Axel10802164020
2Corn Boys9612134218
3Sluiskil1032582227
4Biervliet941492931
5Terneuzen 21022661936
6Terneuzensche Boys1022662040
Afdeling G
1Breskens10811176017
2Terneuzen10541143823
3Aardenburg9423102423
4Oostburg1040681830
5IJzendijke1022661334
6Schoondijke903631238
Afdeling H
1VC Vlissingen 211713154221
2De Zeeuwen 210442123423
3HKC10424102019
4Middelburg 2933392018
5GOES (II) 2932481827
6Zeelandia (Middelburg) (II) 2922561329
7Goessche Boys822441121
Afdeling K
1RWB191432316933
2LONGA 220947224946
3SET18936214933
4Oisterwijk18918195052
5NOAD 216826184931
6Boxtel (I)19829185142
7Willem II 217728164948
8PAZO16727163948
9GUDOK186210143951
10Baardwijk17539133744
11Wilhelmina 212021021164
Afdeling L
1Helmond 2151230278217
2PSV 4161222267724
3Eindhoven 315915195434
4PSV 315915195235
5Helmondse Boys13805163929
7ESV 2164210102553
9De Valk 315321082551
10Tivoli 214311071964
11Picus 315101422288
Afdeling M
1Theole1814313111721
2Leerdam161123245932
3TEC17953139040
4BVV 2151023226731
5LSV (Leerdam)15618133949
6GVV (Geldermalsen)166010125749
7Haaften13508102562
8Zaltbommel1112842171
9DAW (Oss)1231833474
10ZBVV13001301595
Afdeling O
1PSV 2201433318938
2Valencia201406286149
3WVVZ201244284738
4Eindhoven 2201127246551
5Picus 220857214945
6De Valk 219658175443
7Vienna207310174238
8ZGC207310174870
9Tivoli197210164646
10Tongelre20241484190
11Traplust18411374276
Afdeling P
1Jupiter7601122714
2VVV 28503103022
3Tegelen (II) 2510421221
4RFC Roermond 261052820
Afdeling Q
1Caesar (I)12831195120
2Heer12624143228
3Maurits 212543143028
4MVV 313625142829
5Maasvogels (II)1233692228
6Maurits 31232782839
7Maastrichtse Boys1232782848
8VVM (Maastricht)520341312
Afdeling R
1FCH (Hoensbroek)12732173024
2Schuttersveld12723163936
3KEV11605124225
4Nieuw Einde11515112325
5Voerendaal1132682430
6Hoensbroek (II)1131772634
7Wit Groen1023571525