Tweede Divisie 2018-2019

Uitslagenmatrix

AFCBAREXCGVVHHCIJSJALJSPJVIKATHFCKOZLIERIJSCHSPATREVVS
AFC*1-04-1
Barendrecht*1-03-0
Excelsior M.*1-00-2
GVVV*4-23-4
HHC Hardenberg2-0*0-1
IJsselmeervogels*2-13-3
Jong Almere City*4-10-2
Jong Sparta3-1*1-2
Jong Vitesse1-1*0-1
Katwijk*1-12-1
Koninklijke HFC3-1*2-1
Kozakken Boys0-10-1*
FC Lienden*3-41-1
Rijnsburgse Boys2-21-3*
Scheveningen1-11-3*
Spakenburg1-02-1*
De Treffers4-01-4*
VVSB1-32-2*

Wedstrijden

RDatum:Thuis:Uit:Sc.:Ts.:Ar:Details:
125/08/2018Excelsior M.GVVV1-0350De Winter1-0 Sylla
125/08/2018Jong Almere CityRijnsburgse Boys0-2250Cairo0-1 Tervoert, 0-2 Tillema; R: Brobbey (Alm)
125/08/2018Jong SpartaHHC Hardenberg3-1150Bos0-1 Hemmink, 1-1 Ringeling, 2-1 El Kachati,
3-1 Dos Santos; R: Görtz (HHC)
125/08/2018ScheveningenIJsselmeervogels1-3600De Brito1-0 Peters, 1-1, 1-2 en 1-3 Van den Meiracker
125/08/2018SpakenburgBarendrecht1-01.000Vd Laan1-0 Vreekamp
125/08/2018De TreffersKatwijk1-4750Cantineau0-1 Mamedov, 0-2 Hilterman, 0-3 en 0-4 Mengerink
1-4 Havar
125/08/2018Koninklijke HFCFC Lienden1-2400Nagtegaal0-1 De Baar, 1-1 Glim (pen), 1-2 Bellahsan
125/08/2018Kozakken BoysAFC0-1700Bronsvoort0-1 Ignacio
125/08/2018VVSBJong Vitesse2-2500Dröge1-0 Theuns, 1-1 Schuurman, 1-2 Mercan,
2-2 Arroyo
201/09/2018GVVVJong Sparta3-4600Cantineau0-1 Dos Santos, 0-2 en 0-3 (pen) Boukhari,
1-3 Terschegget (pen), 2-3 Hulsbos, 2-4 Dos Santos,
3-4 Blasman
201/09/2018HHC HardenbergScheveningen0-11.000Rozendal0-1 Peters
201/09/2018KatwijkKozakken Boys1-11.100De Brito0-1 Vicento, 1-1 Mengerink (pen)
201/09/2018Rijnsburgse BoysExcelsior M.2-21.000Vd Laan1-0 Hudepohl, 1-1 Blij (pen), 2-1 Goeman (pen),
2-2 Blij
201/09/2018AFCSpakenburg1-0400Thijs1-0 Ignacio
201/09/2018BarendrechtKoninklijke HFC1-0400Bronsvoort1-0 Martijn
201/09/2018IJsselmeervogelsVVSB3-31.100Bos1-0 Olijfveld, 1-1 Dijkstra, 2-1 Olijfveld,
3-1 De Harder, 3-2 Batist, 3-3 Bekooij
201/09/2018Jong VitesseJong Almere City1-1200Smit0-1 Goselink, 1-1 De Beer
202/09/2018FC LiendenDe Treffers1-1550Gansner0-1 Kankovic, 1-1 Wilsterman
308/09/2018Excelsior M.IJsselmeervogels0-2600Cantineau0-1 De Harder, 0-2 Van de Laar
308/09/2018Jong SpartaRijnsburgse Boys1-2300Thijs0-1 Tillema, 1-1 Dos Santos, 1-2 Spruijt
308/09/2018ScheveningenGVVV1-1500Ruperti0-1 Adnan, 1-1 Peters (pen)
308/09/2018SpakenburgKatwijk2-11.500Bronsvoort0-1 Mengerink, 1-1 Gravenbeek, 2-1 Beijer
R: Sinteur (Kat)
308/09/2018De TreffersBarendrecht4-0700Cairo1-0 Balkestein, 2-0, 3-0 en 4-0 Jankovic
309/09/2018Koninklijke HFCAFC3-1800Winkel1-0 Van der Slot, 1-1 Y. Teijsse, 2-1 Tadmine (pen),
3-1 Weistra; R: Linthorst (AFC)
308/09/2018Jong Almere CityFC Lienden4-1200Vries1-0 Goselink, 2-0 Krant (pen), 3-0 Bensabouh,
3-1 Mijland, 4-1 Wilsterman (e.d.)
308/09/2018Kozakken BoysJong Vitesse0-1700Nagtegaal0-1 De Beer
308/09/2018VVSBHHC Hardenberg1-3800De Brito0-1 Van der Leij, 1-1 Bakker, 1-2 Metaj (pen),
1-3 Van der Leij
415/09/2018BarendrechtScheveningen3-0500De Winter1-0 Navajas Sanchez, 2-0 Martijn, 3-0 Mourits
415/09/2018GVVVJong Almere City4-2600Nagtegaal1-0 Van Eck, 2-0 en 3-0 De Graaf, 3-1 Balker,
3-2 Bensabouh, 4-2 Grot
415/09/2018HHC HardenbergExcelsior M.2-01.000Bronsvoort1-0 en 2-0 Van der Leij
415/09/2018IJsselmeervogelsJong Sparta2-11.200Gansner1-0 Van den Meiracker, 1-1 De Winter, 2-1 Nejmi
415/09/2018Rijnsburgse BoysKozakken Boys1-31.000Schaper0-1 El Azzouti (pen), 0-2 Rijsdijk, 0-3 El Azzouti,
1-3 Goeman
415/09/2018KatwijkVVSB2-11.300Winkel0-1 Bekooij, 1-1 (pen) en 2-1 Mengerink
415/09/2018FC LiendenSpakenburg3-4600Cairo
1-0 De Vos, 1-1 Bitter, 2-1 Willems, 2-2 (pen) en 2-3
Bitter, 2-4 Vreekamp, 3-4 Wilsterman
R: Memic (Lie)
416/09/2018AFCDe Treffers4-1300Dröge0-1 Maertzdorf, 1-1 Ignacio, 2-1 Kwee, 3-1 Ignacio,
4-1 Belarbi
416/09/2018Jong VitesseKoninklijke HFC0-1150Cantineau0-1 Van der Linden
522/09/2018Excelsior M.Barendrecht3-0400Vries1-0 en 2-0 Blij, 3-0 Kruithof
522/09/2018HHC HardenbergRijnsburgse Boys2-3900Te Kloeze0-1 Jongeneelen, 1-1 Hemmink, 1-2 Ros,
1-3 Jongeneelen, 2-3 Kobussen
522/09/2018Jong SpartaSpakenburg2-0125Gerrets1-0 Alhaft, 2-0 El Kachati
522/09/2018ScheveningenKatwijk1-2500Dröge0-1 Jongman, 1-1 Donald, 1-2 Susan
R: Mamedov (Kat)
522/09/2018GVVVJong Vitesse1-1550Vd Elzen0-1 Buitink, 1-1 De Graaf
522/09/2018Koninklijke HFCKozakken Boys3-2450Vos0-1 Stout, 1-1, 2-1 en 3-1 Tadmine, 3-2 Van Eijma
522/09/2018IJsselmeervogelsFC Lienden1-01.450Kooij1-0 Moro
522/09/2018Jong Almere CityDe Treffers0-0100Bos
522/09/2018VVSBAFC2-4600Cantineau1-0 Batist, 2-0 Martins, 2-1 Richard (pen),
2-2 K. Teijsse, 2-3 Ignacio, 2-4 Bosma
629/09/2018BarendrechtHHC Hardenberg0-4400Vd Laan0-1 Hemmink, 0-2, 0-3 en 0-4 Gouriye
629/09/2018KatwijkExcelsior M.2-4900Teuben0-1 Fonseca, 0-2 Smit, 0-3 Van den Berg,
1-3 Susan (pen), 2-3 Mengerink, 2-4 Blij
629/09/2018Kozakken BoysGVVV2-5750Te Kloeze0-1 Hulsbos, 1-1 Rijsdijk, 1-2 Terschegget,
1-3 De Graaf, 2-3 Vicento, 2-4 Grot,
2-5 Terschegget (pen); R: Van Huijgevoort (Koz)
629/09/2018SpakenburgIJsselmeervogels2-28.000De Brito1-0 Misidjan, 1-1 Van den Meiracker, 2-1 Selimi,
2-2 Olijfveld
629/09/2018AFCJong Almere City5-1300Vd Eijk0-1 Adoma, 1-1 en 2-1 Y. Teijsse,
3-1 en 4-1 K. Teijsse, 5-1 Ignacio
R: Brobbey (Alm), Kulhan (AFC)
629/09/2018Jong VitesseJong Sparta0-1200Schaper0-1 El Kachati; R: Aktas
629/09/2018FC LiendenScheveningen2-3400Winkel0-1 Gomes-Nieto, 1-1 Intezar, 1-2 Donald,
2-2 Bendadi, 2-3 Donald
629/09/2018Rijnsburgse BoysVVSB4-01.000Dröge1-0 en 2-0 Tillema, 3-0 Parami, 4-0 Spruijt
630/09/2018De TreffersKoninklijke HFC1-0550Vd Elzen1-0 Balkestein
706/10/2018Excelsior M.Spakenburg1-2500Vd Elzen0-1 Vreekamp (pen), 1-1 Kruithof (pen),
1-2 Van der Sande
706/10/2018HHC HardenbergKatwijk1-31.200Schaper0-1 Susan, 0-2 Hilterman, 1-2 Mannes, 1-3 Sinteur
R: Schmidt (HHC)
706/10/2018Jong SpartaBarendrecht5-3200Winkel1-0 Boukhari, 1-1 Mourits, 1-2 Samsey, 2-2 Alhaft,
3-2 Dervisoglu (pen), 4-2 Dos Santos,
5-2 Dervisoglu, 5-3 Dorst
706/10/2018GVVVFC Lienden2-21.000Vd Laan1-0 Terschegget, 1-1 Intezar (pen), 1-2 Hemmen,
2-2 Hofman (pen)
706/10/2018Koninklijke HFCJong Almere City3-1400Thijs1-0 Tadmine, 1-1 Krant, 2-1 Boer, 3-1 Tadmine
706/10/2018IJsselmeervogelsDe Treffers4-11.000Rozendal1-0 Van de Laar, 1-1 Ars, 2-1 Justiana,
3-1 Zschuschen, 4-1 Moro
706/10/2018Rijnsburgse BoysJong Vitesse4-31.0001-0 Tillema, 1-1 Acheffay, 1-2 De Beer,
2-2 Jongeneelen, 3-2 Hudepohl, 3-3 Ten Teije
706/10/2018ScheveningenAFC3-3600Gansner1-0 Peters (pen), 1-1 Ignacio, 1-2 K. Teijsse,
2-2 Peters (pen), 3-2 Rog, 3-3 Linthorst
706/10/2018VVSBKozakken Boys3-4800Bijl1-0 Dijkstra, 2-0 Martins, 2-1 El Azzouti,
3-1 Bekooij, 3-2 Stout, 3-3 Van Eijma, 3-4 El Azzouti
813/10/2018BarendrechtGVVV1-1400Gansner0-1 De Graaf, 1-1 Navajas Sanchez
813/10/2018KatwijkJong Sparta1-11.200Vd Elzen1-0 Mamedov, 1-1 Dos Santos
813/10/2018Kozakken BoysHHC Hardenberg2-3800Smit0-1 Van Benthem, 0-2 Van der Leij (pen),
1-2 El Azzouti, 2-2 Monteiro, 2-3 Hemmink
813/10/2018AFCExcelsior M.4-1300Bos0-1 Van den Berg, 1-1 Linthorst, 2-1 en 3-1 Ignacio,
4-1 Belarbi
813/10/2018De TreffersScheveningen4-1700Bronsvoort1-0 Ars, 2-0 Balkestein, 3-0 Maertzdorf,
3-1 Aldogan, 4-1 Van de Beek
813/10/2018Jong Almere CityVVSB3-2150De Brito1-0 Meijer, 1-1 Felicia, 1-2 Bekooij, 2-2 Balker,
3-2 Adoma
813/10/2018Jong VitesseIJsselmeervogels2-1400Vos1-0 Schuurman, 2-0 Acheffay, 2-1 Buitenhuis
813/10/2018FC LiendenRijnsburgse Boys3-1600Blank1-0 Versteeg, 2-0 Wiafe, 3-0 Intezar, 3-1 Tillema
R: Ben Kaddour (Lie)
813/10/2018SpakenburgKoninklijke HFC0-11.250Vries0-1 Eindhoven
920/10/2018Excelsior M.Kozakken Boys0-1500Gansner0-1 El Azzouti (pen)
920/10/2018GVVVSpakenburg3-21.500Van Herk1-0 en 2-0 De Graaf, 3-0 Brouwer, 3-1 en 3-2 Ties
920/10/2018Rijnsburgse BoysKatwijk1-22.500Oostrom0-1 Tesselaar, 1-1 Artien, 1-2 Hilterman
920/10/2018ScheveningenJong Almere City0-3300Hensgens0-1 Meijer, 0-2 Francis, 0-3 Bensabouh
R: El Moussaoui (Sch)
920/10/2018HHC HardenbergFC Lienden1-1950Thijs1-0 Van der Leij, 1-1 Bendadi
920/10/2018IJsselmeervogelsKoninklijke HFC1-01.300Schaper1-0 De Harder; R: Boks (HFC)
920/10/2018Jong SpartaAFC3-2200Cairo1-0 Boukhari, 1-1 en 1-2 K. Teijsse, 2-2 Martis,
3-2 Dervisoglu
920/10/2018Jong VitesseBarendrecht0-1250C. Mulder0-1 Biekman
920/10/2018VVSBDe Treffers1-3750De Winter1-0 Brands, 1-1 Ars, 1-2 Havar, 1-3 Jankovic
1027/10/2018BarendrechtRijnsburgse Boys4-5400De Winter0-1 Knol, 0-2 Hudepohl 0-3 Parami, 0-4 Tervoert,
1-4 en 2-4 Navajas Sanchez, 2-5 Tervoert,
3-5 Navajas Sanchez, 4-5 Dorst
1027/10/2018Jong Almere CityHHC Hardenberg0-4200Dröge0-1 Hemmink, 0-2 Van der Leij (pen), 0-3 Mannes,
0-4 Van der Leij (pen); R: Balker (Alm)
1027/10/2018KatwijkIJsselmeervogels0-01.300Martens
1027/10/2018Kozakken BoysJong Sparta1-1750Teuben0-1 El Kachati, 1-1 El Azzouti
R: Stout (Koz), Brute (Spa)
1027/10/2018SpakenburgScheveningen3-21.100Rozendal1-0 Bitter, 1-1 Peters, 1-2 Aldogan, 2-2 Koelewijn,
3-2 Ties (pen)
1027/10/2018AFCGVVV4-0450Schaper1-0 Y. Teijsse, 2=0 K. Teijsse, 3-0 Hoek,
4-0 Y. Teijsse
1027/10/2018De TreffersExcelsior M.1-1650Vries0-1 Afaker, 1-1 Ars; R: Havar (Tre)
1027/10/2018Koninklijke HFCVVSB3-0500Smit1-0 Boer, 2-0 Tadmine, 3-0 Eindhoven
1028/10/2018FC LiendenJong Vitesse2-4350Te Kloeze0-1 Acheffay, 1-1 Hemmen, 1-2 Mercan,
2-2 Hemmen, 2-3 en 2-4 Agrafiotis
R: Felomina (Lie)
1103/11/2018GVVVKatwijk0-11.100Gansner0-1 Jongman
1103/11/2018IJsselmeervogelsKozakken Boys3-01.200Vries1-0 Zschusschen, 2-0 Van de Laar, 3-0 Moro
1103/11/2018Jong SpartaJong Almere City3-0125Bijl1-0 Dervisoglu, 2-0 Alhaft, 3-0 De Winter
1103/11/2018BarendrechtFC Lienden1-1350Hensgens1-0 Navajas Sanchez, 1-1 Hemmen
R: Samsey, Dorst (Bar)
1103/11/2018Excelsior M.VVSB5-1400Vd Eijk1-0 Blij, 2-0 Smith, 3-0 Afaker, 4-0 Blij,
4-1 Dijkstra, 5-1 Blij (pen)
1103/11/2018HHC HardenbergDe Treffers3-0925Winkel1-0 en 2-0 Mannes, 3-0 Van Benthem
1103/11/2018Jong VitesseSpakenburg1-2250Thijs0-1 Ties, 1-1 Aktas, 1-2 Will
1103/11/2018Rijnsburgse BoysAFC2-61.300Smit0-1 Spruijt (e.d.), 0-2 Ignacio, 0-3 K. Teijsse,
0-4 Grootfaam, 1-4 Tervoert, 1-5 Ignacio,
1-6 Jesse, 2-6 Tervoert
1103/11/2018ScheveningenKoninklijke HFC2-2500Cairo0-1 Boer, 1-1 Rog, 1-2 Volkert, 2-2 De Jong
1217/11/2018Jong Almere CityIJsselmeervogels0-2250Winkel0-1 Olijfveld, 0-2 Van den Meiracker
R: Van den Meiracker
1217/11/2018Kozakken BoysBarendrecht4-0650Veekamp1-0 Rijsdijk, 2-0 El Azzouti, 3-0 Van Huijgevoort,
4-0 El Azzouti
1217/11/2018SpakenburgRijnsburgse Boys1-11.500Te Kloeze1-0 Selimi, 1-1 Goeman (pen); R: Sterling (Spa)
1217/11/2018AFCHHC Hardenberg2-1500Bijl1-0 K. Teijsse, 2-0 Kwee, 2-1 Reinders
1217/11/2018De TreffersGVVV0-3600Dröge0-1 Terschegget, 0-2 Segers, 0-3 De Graaf
1217/11/2018Koninklijke HFCExcelsior M.1-1400Bos0-1 Van den Berg, 1-1 Tadmine
1217/11/2018KatwijkJong Vitesse0-01.000Schaper
1217/11/2018FC LiendenJong Sparta1-7300Cantineau0-1 Tahiri, 0-2 Tavsan, 0-3 De Winter,
0-4 Van Hoeven, 1-4 Wiafe, 1-5 en 1-6
Van Hoeven, 1-7 Van Beek
1217/11/2018VVSBScheveningen2-0700Vd Elzen1-0 Brands, 2-0 Bekooij
1324/11/2018Excelsior M.Jong Almere City3-1350De Winter1-0 Afaker, 1-1 Goselink, 2-1 Kurt, 3-1 Evre (e.d.)
1324/11/2018HHC HardenbergIJsselmeervogels3-01.150Teuben1-0 Hemmink, 2-0 Van der Leij (pen), 3-0 Junte
1324/11/2018Rijnsburgse BoysScheveningen2-21.000Vries1-0 Tillema, 2-0 Tervoert, 2-1 Gomez-Nieto,
2-2 Roeleveld
1324/11/2018SpakenburgKozakken Boys2-11.100Dröge0-1 Bot, 1-1 en 2-1 Selimi
1324/11/2018BarendrechtAFC0-3400Kooij0-1 en 0-2 Y. Teijsse, 0-3 Ignacio; R: Oulad-Ali (Bar)
1324/11/2018GVVVVVSB3-2800Veekamp1-0 Grot, 1-1 en 1-2 Martins, 2-2 Hulsbos,
3-2 De Graaf
1324/11/2018Jong SpartaKoninklijke HFC2-2150Te Kloeze0-1 Weistra, 1-1 Tavsan, 1-2 Boer, 2-2 Tavsan
1324/11/2018FC LiendenKatwijk1-3550Bronsvoort1-0 De Baar, 1-1 Susan (pen), 1-2 Mengerink,
1-3 Mamedov
1325/11/2018Jong VitesseDe Treffers1-0400Timmer1-0 ten Teije (pen)
1401/12/2018IJsselmeervogelsGVVV1-21.750Oostrom1-0 Van den Meiracker, 1-1 Grot, 1-2 Hofman
1401/12/2018Jong Almere CitySpakenburg2-1250Vd Elzen1-0 Goselink, 2-0 Van Hilten, 2-1 Sterling
1401/12/2018KatwijkBarendrecht4-01.000De Brito1-0 Sanchez, 2-0 Mengerink, 3-0 Sanchez,
4-0 Mengerink
1401/12/2018ScheveningenExcelsior M.0-1400Thijs0-1 Dercks
1401/12/2018De TreffersRijnsburgse Boys3-1800Gerrets1-0 Ars, 2-0 Balkestein, 2-1 Tervoert,
3-1 Khalouta
1401/12/2018Koninklijke HFCHHC Hardenberg2-2500De Winter0-1 Hemmink, 1-1 Van den Linden, 1-2 Hemmink,
2-2 Boer
1401/12/2018Kozakken BoysFC Lienden3-0500Rozendal1-0 Bot, 2-0 Stout, 3-0 Monteiro
1401/12/2018VVSBJong Sparta2-2500Vos1-0 Bekooij, 1-1 en 1-2 Tavsan, 2-2 Bakker
1402/12/2018AFCJong Vitesse4-1250Van der Laan0-1 Aktas, 1-1 Van den Houten, 2-1 Y. Teijsse,
3-1 Linthorst, 4-1 Y. Teijsse
1508/12/2018BarendrechtIJsselmeervogels1-4400Timmer0-1 Olijfveld, 1-1 á Cohen, 1-2 Van Riel,
1-3 Zschusschen, 1-4 Van den Meiracker
1508/12/2018GVVVHHC Hardenberg0-0900Smit
1508/12/2018Jong SpartaExcelsior M.1-1150Veekamp1-0 El Kachati, 1-1 Van den Berg
1508/12/2018KatwijkJong Almere City1-0750Teuben1-0 Van Dam; R; Susan (Kat)
1508/12/2018Jong VitesseScheveningen2-1150Winkel0-1 Aldogan, 1-1 Ten Teije, 2-1 Schuurman
R: El Moussaoui (Sch)
1508/12/2018Kozakken BoysDe Treffers1-0600Schaper1-0 El Azzouti; R: Janssen (Tre)
1508/12/2018Rijnsburgse BoysKoninklijke HFC0-11.000Bijl0-1 Eindhoven; R: Artien (Rij)
1508/12/2018SpakenburgVVSB3-11.000Gansner1-0 Beijer, 2-0 en 3-0 Van der Sande, 3-1 Brands
1509/12/2018FC LiendenAFC0-3350Cairo0-1, 0-2 en 0-3 Ignacio; R: Meijland (Lie)
1615/12/2018IJsselmeervogelsRijnsburgse Boys4-11.200Thijs1-0 Justiana, 2-0 Zshusschen,
3-0 Van den Meiracker, 4-0 De Harder, 4-1 Magan
1615/12/2018Jong Almere CityKozakken Boys2-1150Vos1-0 Ahannach, 1-1 Bot, 2-1 Van Hilten
1615/12/2018ScheveningenJong Sparta1-1300De Brito1-0 Gomez-Nieto, 1-1 Ache
1615/12/2018AFCKatwijk0-0650Smit
1615/12/2018De TreffersSpakenburg1-4550Hensgens1-0 Wouters, 1-1 Janssen, 1-2 en 1-3 (pen) Ties,
1-4 Van der Sande
1615/12/2018Excelsior M.FC Lienden5-2300Van Herk1-0 Vd Ende, 2-0 Schimmel (e.d.), 3-0 Vd Berg,
4-0 Blij, 4-1 Hak, 4-2 Intezar (pen), 5-2 Kurt
1615/12/2018Koninklijke HFCGVVV4-0350Vries1-0 Van der Slot, 2-0 en 3-0 Boer, 4-0 Hulsbos (ed)
1615/12/2018HHC HardenbergJong Vitesse0-3800Bronsvoort0-1 Aktas, 0-2 Mercan, 0-3 Musaba
1615/12/2018VVSBBarendrecht1-3450C. Mulder1-0 Bekooij, 1-1 Bacour, 1-2 á Cohen (pen),
1-3 Martijn
1712/01/2019BarendrechtJong Almere City1-0400Voncken1-0 Dorst
1712/01/2019Kozakken BoysScheveningen2-3600Timmer0-1 Rog, 1-1 Mutzers, 1-2 en 1-3 Robinson,
2-3 Van Huijgevoort
1712/01/2019Rijnsburgse BoysGVVV3-3800Vd Elzen0-1 Laghmouchi, 0-2 Janssen, 1-2 Gielisse,
2-2 Spruijt, 2-3 Grot, 3-3 Tervoert; R: De Jong (GVV)
1712/01/2019SpakenburgHHC Hardenberg0-2800Veekamp0-1 Mannes, 0-2 Van der Leij
1712/01/2019AFCIJsselmeervogels2-3800Dröge0-1 Van den Meiracker, 1-1 Hoek,
1-2 Van den Meiracker (pen), 2-2 K. Teijsse,
2-3 De Ruiter (pen)
1713/01/2019De TreffersJong Sparta3-1650Smit1-0 Versteegen, 2-0 Van Zundert, 2-1 Dos Santos,
3-1 Maertzdorf; R: Van Unen (Spa)
1712/01/2019Jong VitesseExcelsior M.1-3200De Winter0-1 Kruithof, 0-2 Van den Berg, 1-2 Aktas, 1-3 Blij
1712/01/2019KatwijkKoninklijke HFC0-1950Gansner0-1 Weistra; R: Volkert (Kat)
1713/01/2019FC LiendenVVSB0-0450Dieperink
1819/01/2019Excelsior M.Katwijk3-0600Thijs1-0 en 2-0 Van den Berg, 3-0 Afaker
1819/01/2019GVVVKozakken Boys0-1800WinkelBolsius
1819/01/2019IJsselmeervogelsSpakenburg1-17.500Bronsvoort1-0 Van de Laar, 1-1 Bitter; R: De Harder (IJs)
1819/01/2019ScheveningenFC Lienden4-0350Vd Laan1-0 Gomez-Nieto, 2-0 Robinson, 3-0 Donald,
4-0 Robinson; R: Felomina, Barendse (Lie)
1819/01/2019VVSBRijnsburgse Boys2-31.000Cairo1-0 Van der Wilden, 1-1 Jongeneelen, 1-2 Spruijt,
1-3 De Rijk (e.d.), 2-3 Martins
1820/01/2019Jong Almere CityAFC0-22000-1 Ignacio, 0-2 Belarbi
1820/01/2019Jong SpartaJong Vitesse1-1150Oostrom1-0 El Kachati, 1-1 Berden
1926/01/2019BarendrechtSpakenburg0-3500Cairo0-1 Bitter, 0-2 Van der Sande, 0-3 Vreekamp
1926/01/2019GVVVExcelsior M.0-1800Timmer0-1 Blij
1926/01/2019IJsselmeervogelsScheveningen2-01.250Vd Eijk1-0 Van de Laar, 2-0 Buitenhuis
1926/01/2019Rijnsburgse BoysJong Almere City3-21.000Bijl1-0 Jongeneelen, 1-1 Goselink, 1-2 Bergkamp,
2-2 Spruijt, 3-2 Knol
1926/01/2019AFCKozakken Boys1-1500De Brito1-0 Kulhan, 1-1 Vicento
1926/01/2019KatwijkDe Treffers3-0850Schaper1-0 Sanchez, 2-0 Mamedov, 3-0 Van der Meer
1926/01/2019Jong VitesseVVSB4-0200Thijs1-0 Achaffay, 2-0 en 3-0 Buitink, 4-0 Berden
1927/01/2019FC LiendenKoninklijke HFC1-5250C. Mulder0-1 Van Son, 1-1 Mijland, 1-2 Eindhoven,
1-3 Boer, 1-4 Tadmine, 1-5 Eindhoven
2002/02/2019Excelsior M.Rijnsburgse Boys1-1750Teuben1-0 Smith, 1-1 Tillema
2002/02/2019Jong SpartaGVVV2-380Vries0-1 Laghmouchi, 1-1 El Kachati, 1-2 De Graaf,
1-3 Grot, 2-3 Dos Santos
2002/02/2019Kozakken BoysKatwijk2-1850Smit0-1 Susan, 1-1 Monteiro, 2-1 Vicento
2002/02/2019ScheveningenHHC Hardenberg3-0450Te Kloeze1-0 en 2-0 Robinson, 1-1 Van der Leij, 2-2 Hemmink,
2-3 Van der Leij, 3-3 De Vlugt
2002/02/2019Koninklijke HFCBarendrecht3-1400Perez1-0 Boer, 2-0 en 3-0 Van der Slot (pen),
3-1 Dorst (pen)
2002/02/2019Jong Almere CityJong Vitesse1-1125Rozendal0-1 Beekman, 1-1 Jager
2002/02/2019SpakenburgAFC1-21.000Schaper0-1 Y. Teijsse, 1-1 Bitter, 1-2 Y. Teijsse
2002/02/2019VVSBIJsselmeervogels1-2800Winkel1-0 Tervoert, 1-1 Van Riel, 1-2 Van den Meiracker
2003/02/2019De TreffersFC Lienden2-0650Veekamp1-0 Balkestein, 2-0 Van Zundert
2109/02/2019GVVVScheveningen1-0500Martens1-0 De Graaf
2109/02/2019IJsselmeervogelsExcelsior M.2-2Veekamp0-1 Sylla, 1-1 Buitenhuis, 1-2 Da Fonseca,
2-2 Olijfveld
2109/02/2019KatwijkSpakenburg2-11.050De Brito1-0 Mengerink, 2-0 Jongman, 2-1 Van der Neut
2109/02/2019Rijnsburgse BoysJong Sparta3-0900Vd Laan1-0 Meefout, 2-0 Tillema, 3-0 Zeldenrust
2109/02/2019BarendrechtDe Treffers0-3300De Winter0-1 en 0-2 Versteegen, 0-3 Van Zundert
R: á Cohen (Bar)
2109/02/2019HHC HardenbergVVSB2-5750Hensgens0-1 Bekooij, 0-2 Martins, 0-3 Bekooij, 1-3 Reinders,
1-4 en 1-5 Tervoert, 2-5 Görtz; R: Görtz (HHC)
2109/02/2019Jong VitesseKozakken Boys1-1250Voncken1-0 Acheffay (pen), 1-1 Bolsius
2109/02/2019FC LiendenJong Almere City3-2200Dröge0-1 en 0-2 Bensabouh, 1-2, 2-2 en 3-2 Versteeg
R: Krant (Alm)
2110/02/2019AFCKoninklijke HFC0-0750Bronsvoort
2216/02/2019Excelsior M.HHC Hardenberg0-2350Smit0-1 Bouws, 0-2 Van der Leij
2216/02/2019Jong Almere CityGVVV2-0150Van Hilten1-0 Aninkora
2216/02/2019Jong SpartaIJsselmeervogels1-3150Gansner0-1 Van den Meiracker, 0-2 Van de Laar (pen),
0-3 Van den Meiracker, 1-3 Boukhari (pen)
2216/02/2019Kozakken BoysRijnsburgse Boys2-1750Cantineau1-0 Bot, 2-0 El Azzouti (pen), 2-1 Strooker
2216/02/2019ScheveningenBarendrecht4-0450Vd Elzen1-0 Robinson, 2-0 Peters, 3-0 Robinson, 4-0 Rog
2216/02/2019Koninklijke HFCJong Vitesse1-0400Hensgens1-0 Tadmine
2216/02/2019SpakenburgFC Lienden4-21.000Blank1-0 Ties, 2-0 Koelewijn, 3-0 Ties, 4-0 Sterling,
4-1 Intezar (pen), 4-2 Mijland
2216/02/2019VVSBKatwijk1-31.500Vries0-1 Mamedov, 0-2 Susan (pen), 0-3 Mengerink (pen),
1-3 Bekooij (pen)
2217/02/2019De TreffersAFC1-1750Cairo0-1 Ignacio, 1-1 Van den Beek (pen)
2323/02/2019BarendrechtKozakken Boys1-1600Timmer1-0 Van Eijma, 1-1 Vicento
2323/02/2019IJsselmeervogelsJong Almere City5-31.500De Brito0-1 Benschop, 1-1 Van den Meiracker, 1-2 Goselink,
1-3 Evre, 2-3 Olijfveld, 3-3 Zschusschen,
4-3 Van den Meiracker (pen), 5-3 Evre (e.d.)
2323/02/2019Rijnsburgse BoysSpakenburg3-41.000Smit1-0 Bakker, 2-0 Zeldenrust, 2-1 Ties (pen),
2-2 Van der Sande, 2-3 Ties, 2-4 Sterling,
3-4 Zeldenrust
2323/02/2019Excelsior M.Koninklijke HFC4-0350Vd Elzen1-0 Blij, 2-0 Van den berg 3-0 Blij, 4-0 Fonseca
2323/02/2019GVVVDe Treffers1-2750Bronsvoort0-1 Versteegen, 0-2 Van Zundert, 1-2 De Graaf
2323/02/2019HHC HardenbergAFC4-21.200Winkel1-0 Mannes, 2-0 Reinders, 2-1 Jesse, 2-2 Y. Teijsse,
3-2 Hemmink, 4-2 Etten
2323/02/2019Jong SpartaFC Lienden1-2150Vos1-0 Van Hoeven, 1-1 Luydens (e.d.), 1-2 Van Baal
2323/02/2019Jong VitesseKatwijk1-1250Ruperti1-0 Ten Teije, 1-1 Mamedov
2323/02/2019ScheveningenVVSB6-1600Dröge0-1 Bekooij, 1-1, 2-1 en 3-1 Aldogan, 4-1 Robinson,
5-1 en 6-1 Aldogan
1802/03/2019HHC HardenbergBarendrecht2-11.050Rozendal0-1 Aarts, 1-1 Junte, 2-1 Hemmink
2409/03/2019Jong Almere CityJong Sparta0-2120Schaper0-1 Mijnans (pen), 0-2 Sanches; R: Brobbey (Alm)
2409/03/2019KatwijkGVVV2-2850Dröge0-1 Grot, 1-1 Mengerink, 2-1 Hofman (e.d.),
2-2 Terschegget; R: Den Hartog (GVV)
2409/03/2019Kozakken BoysIJsselmeervogels5-01.000Vries1-0 El Azzouti, 2-0 Vicento, 3-0 Monteiro, 4-0 Stout,
5-0 El Azzouti
2409/03/2019AFCRijnsburgse Boys2-0600Gansner1-0 K. Teijsse, 2-0 Artien (e.d.)
2409/03/2019De TreffersHHC Hardenberg4-1750Ter Brake1-0 Rodrigues, 2-0 Versteegen, 3-0 Manuhutu (e.d.),
4-0 Versteegen, 4-1 Junte
2409/03/2019Koninklijke HFCScheveningen0-1400Voncken0-1 De Jong (pen)
2409/03/2019FC LiendenBarendrecht2-1300De Brito1-0 Uiterloo, 2-0 Versteeg, 2-1 Mourits
2409/03/2019SpakenburgJong Vitesse0-2750Hensgens0-1 Ten Teije, 0-2 Acheffay
2409/03/2019VVSBExcelsior M.3-1500Cairo0-1 Van den Berg, 1-1 Bekooij, 2-1 De Rijk,
3-1 Bakker
2516/03/2019HHC HardenbergJong Almere City2-1850Bos1-0 Junte, 1-1 Ramdani, 2-1 Hemmink
R: Willems (Alm)
2516/03/2019IJsselmeervogelsKatwijk1-11.500Schaper1-0 Olijfveld, 1-1 Tesselaar
2516/03/2019Jong SpartaKozakken Boys1-2150Van Herk0-1 Bot, 1-1 Boukhari, 1-2 Veenhoven
2516/03/2019Rijnsburgse BoysBarendrecht3-2900Oostrom1-0 Zeldenrust, 1-1 Salhi, 1-2 Mourits,
2-2 en 3-2 Opoku
2516/03/2019ScheveningenSpakenburg2-4400Gansner0-1 Selimi, 0-2 Will, 1-2 Aldogan, 1-3 Sterling,
1-4 Beekhuis, 2-4 Koorndijk
2516/03/2019Excelsior M.De Treffers2-0400Winkel1-0 Blij, 2-0 Kleijweg
2516/03/2019GVVVAFC4-2750De Winter1-0 en 2-0 Lachmouchi, 2-1 Jesse, 3-1 Brouwer,
3-2 Y.Teijsse, 4-2 Terschegget (pen)
2516/03/2019VVSBKoninklijke HFC3-2500Te Kloeze0-1 Van Soest, 1-1 Bekooij, 1-2 Van der Slot (pen),
2-2 en 3-2 Bakker
2517/03/2019Jong VitesseFC Lienden4-2150Vd Elzen0-1 Mansouri, 1-1 Margaret, 2-1 Ten Tije,
3-1 Musaba, 4-1 Margaret, 4-2 Mansouri
2623/03/2019Jong Almere CityScheveningen0-2200Cairo0-1 Robinson, 0-2 Aldogan
2623/03/2019KatwijkRijnsburgse Boys2-12.000Rozendal1-0 Tesselaar, 1-1 Tillema, 2-1 Mengerink
2623/03/2019Kozakken BoysExcelsior M.0-2600Vos0-1 Kruithof (pen), 0-2 Dercks
2623/03/2019SpakenburgGVVV2-11.000Veekamp1-0 Ties, 1-1 Terschegget (pen), 2-1 Sterling
2624/03/2019AFCJong Sparta2-1600Teuben0-1 Abdulahi, 1-1 Hoek, 2-1 Y. Teijsse
2623/03/2019BarendrechtJong Vitesse1-5350Blank0-1 en 0-2 Musaba, 1-2 Krolis, 1-3 en 1-4 Margaret,
1-5 Musaba
2623/03/2019Koninklijke HFCIJsselmeervogels4-1700De Winter1-0 Noordmans, 1-1 Markiet, 2-1 Van Son,
3-1 Van der Slot, 4-1 Van Soest
2623/03/2019FC LiendenHHC Hardenberg0-5350Te Kloeze0-1 Van der Leij, 0-2 Mannes, 0-3 Gouriye,
0-4 en 0-5 Van der Leij
2624/03/2019De TreffersVVSB0-0650Voncken
2730/03/2019Excelsior M.Jong Sparta2-0500Bronsvoort1-0 Afaker, 2-0 Kurt
2730/03/2019HHC HardenbergGVVV3-11.050Vries0-1 De Graaf, 1-1 en 2-1 Van der Leij, 3-1 Hemmink
2730/03/2019IJsselmeervogelsBarendrecht3-01.200Thijs1-0 De Harder, 2-0 Van de Meiracker, 3-0 De Harder
2730/03/2019Jong Almere CityKatwijk1-1350Hensgens1-0 Aninkora, 1-1 Susan (pen)
2730/03/2019De TreffersKozakken Boys0-1700Rozendal0-1 El Azzouti
2730/03/2019Koninklijke HFCRijnsburgse Boys4-1600De Brito1-0 Eindhoven, 2-0 Boer, 2-1 Zeldenrust,
3-1 Eindhoven, 4-1 Noordmans
2730/03/2019ScheveningenJong Vitesse1-0450Smit1-0 Aldogan
2730/03/2019VVSBSpakenburg2-0800Dröge1-0 Verlaan, 2-0 Fecunda
2731/03/2019AFCFC Lienden4-1350Veekamp1-0 Y. Teijsse, 1-1 Mansouri, 2-1 Y. Teijsse,
3-1 en 4-1 Ignacio; R: Metalsi (Lie)
2806/04/2019Jong SpartaScheveningen2-2150Dröge1-0 Fonseca, 2-0 Tahiri, 2-1 en 2-2 Peters
2806/04/2019Kozakken BoysJong Almere City3-1400Gansner1-0 Rijsdijk, 2-0 El Azzouti, 3-0 Rijsdijk, 3-1 Ramdani
2806/04/2019Rijnsburgse BoysIJsselmeervogels1-31.100Vd Elzen0-1 Olijfveld, 0-2 Van den Meiracker, 1-2 Tillema,
1-3 Van de Laar
2806/04/2019BarendrechtVVSB1-3500Bronsvoort0-1 en 0-2 (pen) Bekooij, 0-3 Tervoert, 1-3 Dorst
2806/04/2019GVVVKoninklijke HFC3-2750Mulder1-0 Laghmouchi, 1-1 Van der Slot (pen), 2-1 Bendadi,
3-1 Terschegget, 3-2 Boer
2806/04/2019Jong VitesseHHC Hardenberg4-1300Winkel1-0 Acheffay, 1-1 Van der Leij (pen), 2-1 Acheffay,
3-1 Berden, 4-1 Axheffay
2806/04/2019KatwijkAFC2-31.000Smit1-0 Van Dam, 1-1 Y. Teijsse, 1-2 K. Teijsse, 1-3 Jesse,
2-3 Van Dam
2806/04/2019FC LiendenExcelsior M.1-0400De Winter1-0 Versteeg; R: Kruithof, Afaker (Exc)
2806/04/2019SpakenburgDe Treffers1-0600Kooij1-0 Vreekamp
2913/04/2019IJsselmeervogelsHHC Hardenberg15:30
2913/04/2019Jong Almere CityExcelsior M.15:30
2913/04/2019Kozakken BoysSpakenburg15:30
2913/04/2019ScheveningenRijnsburgse Boys15:30
2913/04/2019AFCBarendrecht18:00
2913/04/2019Koninklijke HFCJong Sparta18:00
2913/04/2019KatwijkFC Lienden18:00
2913/04/2019VVSBGVVV18:00
2914/04/2019De TreffersJong Vitesse14:30
3020/04/2019BarendrechtKatwijk15:30
3020/04/2019Excelsior M.Scheveningen15:30
3020/04/2019GVVVIJsselmeervogels15:30
3020/04/2019SpakenburgJong Almere City15:30
3020/04/2019HHC HardenbergKoninklijke HFC18:00
3020/04/2019Jong SpartaVVSB18:00
3020/04/2019Jong VitesseAFC18:00
3020/04/2019FC LiendenKozakken Boys18:00
3020/04/2019Rijnsburgse BoysDe Treffers18:00
1822/04/2019Koninklijke HFCDe Treffers18:00
1922/04/2019HHC HardenbergJong Sparta15:30
3104/05/2019AFCScheveningen15:30
3104/05/2019BarendrechtJong Sparta15:30
3104/05/2019De TreffersIJsselmeervogels15:30
3104/05/2019Jong Almere CityKoninklijke HFC15:30
3104/05/2019Jong VitesseRijnsburgse Boys15:30
3104/05/2019KatwijkHHC Hardenberg15:30
3104/05/2019Kozakken BoysVVSB15:30
3104/05/2019FC LiendenGVVV15:30
3104/05/2019SpakenburgExcelsior M.15:30
3211/05/2019GVVVBarendrecht15:30
3211/05/2019HHC HardenbergKozakken Boys15:30
3211/05/2019Jong SpartaKatwijk15:30
3211/05/2019Excelsior M.AFC18:00
3211/05/2019Koninklijke HFCSpakenburg18:00
3211/05/2019IJsselmeervogelsJong Vitesse18:00
3211/05/2019Rijnsburgse BoysFC Lienden18:00
3211/05/2019ScheveningenDe Treffers18:00
3211/05/2019VVSBJong Almere City18:00
3318/05/2019AFCVVSB18:00
3318/05/2019BarendrechtExcelsior M.18:00
3318/05/2019De TreffersJong Almere City18:00
3318/05/2019Jong VitesseGVVV18:00
3318/05/2019KatwijkScheveningen18:00
3318/05/2019Kozakken BoysKoninklijke HFC18:00
3318/05/2019FC LiendenIJsselmeervogels18:00
3318/05/2019Rijnsburgse BoysHHC Hardenberg18:00
3318/05/2019SpakenburgJong Sparta18:00
3425/05/2019Excelsior M.Jong Vitesse15:30
3425/05/2019GVVVRijnsburgse Boys15:30
3425/05/2019Koninklijke HFCKatwijk15:30
3425/05/2019HHC HardenbergSpakenburg15:30
3425/05/2019IJsselmeervogelsAFC15:30
3425/05/2019Jong Almere CityBarendrecht15:30
3425/05/2019Jong SpartaDe Treffers15:30
3425/05/2019ScheveningenKozakken Boys15:30
3425/05/2019VVSBFC Lienden15:30